PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

amirtooti
10-10-2010, 13:09
میتونم بگم 90% از حرفهای این سایت که گفتید دروغه!!
تا 2 ماه پیش میشد فقط بعضی چیزاش رو تائید کرد. ولی الان نه!
در مورد هر کدوم خواستید توضیح میدم.

در مورد آنتن دهی هم به سایت وایمکس برید نقشه نقاط تحت پوشش رو داره

الان توی سایت نگاه کردم منطقه شما تحت پوشش هست :46:

Arasp
10-10-2010, 16:40
الان توی سایت نگاه کردم منطقه شما تحت پوشش هست :46:

شما برای ایرانسل کار میکنید؟ خوب اون حتما جون به لب شده بوده که اومده وبلاگ زده و ....

این نقشه که میگین همان نقشه ای هست که تو سایتشون هست؟ اگر اون باشه که همه تهران را زده ولی منطقه ما خیلی خاص هست . دورش کوه هست و فقط از یک طرف به سمت جنوب غرب یعنی شهرک نفت, اقدسیه و نوبنیاد دید داره.

آیا برای Site Survey به منطقه میان برای تست ؟

amirtooti
10-10-2010, 17:04
شما برای ایرانسل کار میکنید؟ خوب اون حتما جون به لب شده بوده که اومده وبلاگ زده و ....

این نقشه که میگین همان نقشه ای هست که تو سایتشون هست؟ اگر اون باشه که همه تهران را زده ولی منطقه ما خیلی خاص هست . دورش کوه هست و فقط از یک طرف به سمت جنوب غرب یعنی شهرک نفت, اقدسیه و نوبنیاد دید داره.

آیا برای Site Survey به منطقه میان برای تست ؟

نه!! من برای ایرانسل کار نمیکنم ولی وجدان دارم و واقعیت رو دربارش میگم. چون 2 ماهه دارم و راضیم.
ایشون یا با ایرانسل مشکل داره! یا اینکه اون موقع که ایشون گرفتن وایمکس هنوز خوب نبوده. الان من مشکلی ندیدم.
همینجا توی چند صفحه قبل دوستان دیگه هم اینو تائید کردن که 2 ماهه عالی شده و روز به روز بهتر میشه. میتونید مطالعه کنید.

اگه نوشته تحت پوشش حتما تحت پوشش هست که گفتن دیگه.
در مورد تست هم اطلاعی ندارم. دوستان دیگه اگه میدونن راهنمایی کنند

Arasp
10-10-2010, 17:55
نه!! من برای ایرانسل کار نمیکنم ولی وجدان دارم و واقعیت رو دربارش میگم. چون 2 ماهه دارم و راضیم.
ایشون یا با ایرانسل مشکل داره! یا اینکه اون موقع که ایشون گرفتن وایمکس هنوز خوب نبوده. الان من مشکلی ندیدم.
همینجا توی چند صفحه قبل دوستان دیگه هم اینو تائید کردن که 2 ماهه عالی شده و روز به روز بهتر میشه. میتونید مطالعه کنید.

خوب من الان بین مبین نت و ایرانسل دو به شک هستم . چون تقریبا یک قیمت هستند باید مزایا و معایب هر کدوم رو بدونم.

مرسی از اطلاعاتی که دادین.

rdh1367
10-10-2010, 19:28
امروز رفتم وایمکس ثبت نام کردم. هنوز اس ام اس واریز پول نیومده.
دوستان که وایمکس ثبت نام کردن چند ساعت بعد از ثبت نام اس ام اس واریز پول اومد؟؟

Mr.Pooya
10-10-2010, 19:40

تست که همون Speedtest.net هست شما به سایت Speedtest برید و گزینه BeginTest را بزنید یا یکی از سرور هایی که روی نقشه هست را بزنید. بعد از چند دقیقه که کیلومتر شمار :31: همون عقربه ای که سرعت را نشون میده اومد و رفت یک عکس به جاش میاد بعد روی پایین اون عکس گزینه CopyDirectLink را فشار بده و لینکی که کپی میشه را اینجا Paste کن همین .

joe_satriani
10-10-2010, 19:49

با سلام
بستگی به شهر و نمایندگی ای که ثبت نام کردین داره
معمولا از 2-3 روز تا یک هفته و بیشتر هست
اما دوستان بعضی یک روزه هم واسشون راه اندازی شده

موفق باشید.

amirtooti
10-10-2010, 22:29
تست که همون Speedtest.net هست شما به سایت Speedtest برید و گزینه BeginTest را بزنید یا یکی از سرور هایی که روی نقشه هست را بزنید. بعد از چند دقیقه که کیلومتر شمار :31: همون عقربه ای که سرعت را نشون میده اومد و رفت یک عکس به جاش میاد بعد روی پایین اون عکس گزینه CopyDirectLink را فشار بده و لینکی که کپی میشه را اینجا Paste کن همین .

منظور ایشون از تست این بود که بیان تست کنند که آنتن دهی چطوره نه تست سرعت :46:

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

اس ام اس واریز پول برای من همون روز اومد. البته من اینترنتی ثبت نام کردم :46:
2 روز بعد هم اومدن نصب کردن و رفتن. ولی 1 هفته بعد اینترنتم وصل شد.
چون اینتر نتی ثبت نام کردم و مدارک رو روز وصل کردن دادم باید مدارک به دستشون میرسید و توی سیستم ثبت میشد بعد وصل میشد

rdh1367
10-10-2010, 22:37

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

اس ام اس واریز پول برای من همون روز اومد. البته من اینترنتی ثبت نام کردم :46:
2 روز بعد هم اومدن نصب کردن و رفتن. ولی 1 هفته بعد اینترنتم وصل شد.
چون اینتر نتی ثبت نام کردم و مدارک رو روز وصل کردن دادم باید مدارک به دستشون میرسید و توی سیستم ثبت میشد بعد وصل میشد

من حضوری ثبت نام کردم. نمایندگی گفت که امشب اس ام اس واست میاد ولی هنوز که نیومده.
واسه نصب و راه اندازی هم گفت که یه هفته طول میکشه.

amirtooti
10-10-2010, 22:55
خوب من الان بین مبین نت و ایرانسل دو به شک هستم . چون تقریبا یک قیمت هستند باید مزایا و معایب هر کدوم رو بدونم.

مرسی از اطلاعاتی که دادین.

درباره مبین نت اطلاعی ندارم! چون توی منطقه پوشش مبین نیستم دنبالش نرفتم.
فقط میدونم که توی تهران مثل ایرانسل پوشش کامل نداره.
اینجا نقشه پوشش مبین نت رو گذاشتن که فکر نکنم شما توی پوشش باشید. باز خودتون ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پوشش داخلی با مودم داخلی آنتن میده پوشش بیرونی فقط باید مودم بیرونی بگیری که گرونتره

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

درباره مبین نت اطلاعی ندارم! چون توی منطقه پوشش مبین نیستم دنبالش نرفتم.
فقط میدونم که توی تهران مثل ایرانسل پوشش کامل نداره.
اینجا نقشه پوشش مبین نت رو گذاشتن که فکر نکنم شما توی پوشش باشید. باز خودتون ببینید.
پوشش داخلی با مودم داخلی آنتن میده پوشش بیرونی فقط باید مودم بیرونی بگیری که گرونتره

اینجا هم درباره مبین نت بررسی شده

Mr.Pooya
10-10-2010, 23:06

سلام
ممنون که اطلاع دادید من فکر کردم اسپید تست منظورشون هست .

Mr.Aras
11-10-2010, 01:20
الان احتمالا شلوغ شده، اگر نه اون موقع که من ثبت نام کردم ( آخر تیرماه ) ساعت سه بعد از ظهر بود تا اومدم از دفتر ایرانسل بیام بیرون سوار ماشین بشم sms واریز پول اومد. همون موقع رفتم بانک پولش و دادم؛ با اینکه گفته بودم تحویل مودم دو روز بعد فردا ظهر برای تحویل مودم باهام تماس گرفتن و دم غروب اومدن مودم و تحویل دادن؛ فرداشم ظهر نشده اینترنتم وصل شد.
کلا فرایند فعال سازی وایمکس من کمتر از دو روز شد. :18:
البته من مستقیم رفتم سراغ دفتر مرکزی ایرانسل

vahidmir2000
11-10-2010, 03:14
دوستان هنوز شبا وایمکس ایرانسل قطع میشه؟

HAM5311
11-10-2010, 14:37
من 6 ماهه وایمکس دارم هیچ وقت قطع نمی شه

Arasp
11-10-2010, 15:18
نقشه مبین نت بر اساس گوگل ارث خیلی دقیق هست. آیا همچین نقشه ای ایرانسل داره؟ من که توی سایت ایرانسل رفتم , همه تهران رو زده بود ساپورت میکنه. اینجا که من هستم شمال بام تهران توی یک منطقه کوهستانی هست که آنتن های موبایل هم سیگنال نمیده. نه همراه اول و نه ایرانسل.

فکر نمیکنم ایرانسل جایی رو که موبایلش آنتن نده , وایمکسش آنتن بده. (اگر چه میدونم این دو تکنولوژی ربطی به هم ندارند) اما کار من طوری هست که Stability و عدم قطعی برام مهمه. این دوست جدیدمون هم که میگن شبا وایمکس ایرانسل قطع میشه هنوز؟
اگر اینطوری باشه به درد من نمیخوره.

rdh1367
11-10-2010, 19:44
الان احتمالا شلوغ شده، اگر نه اون موقع که من ثبت نام کردم ( آخر تیرماه ) ساعت سه بعد از ظهر بود تا اومدم از دفتر ایرانسل بیام بیرون سوار ماشین بشم sms واریز پول اومد. همون موقع رفتم بانک پولش و دادم؛ با اینکه گفته بودم تحویل مودم دو روز بعد فردا ظهر برای تحویل مودم باهام تماس گرفتن و دم غروب اومدن مودم و تحویل دادن؛ فرداشم ظهر نشده اینترنتم وصل شد.
کلا فرایند فعال سازی وایمکس من کمتر از دو روز شد. :18:
البته من مستقیم رفتم سراغ دفتر مرکزی ایرانسل

امروز رفتم نمایندگی گفت که سایت ایرانسل قطع بوده و تازه ثبت نامت کردم و تا چند ساعته دیگه میاد (یعنی تا ظهر) الان شبه و هنوز خبری از اس ام اس نیست. بهتره برم مدارکم را پس بگیرم و اینترنتی ثبت نام کنم.

yasget
11-10-2010, 20:22
امروز رفتم نمایندگی گفت که سایت ایرانسل قطع بوده و تازه ثبت نامت کردم و تا چند ساعته دیگه میاد (یعنی تا ظهر) الان شبه و هنوز خبری از اس ام اس نیست. بهتره برم مدارکم را پس بگیرم و اینترنتی ثبت نام کنم.

واقعا نمی فهمم کاری رو که میشه با یک تلفن به 707 در کمتر از یک دقیقه انجام داد چرا شما پا میشید میرید نمایندگی تا ایننطوری بهتون دروغ بگن :سایت ایرانسل قطع بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟

yasget
11-10-2010, 20:42
نقشه مبین نت بر اساس گوگل ارث خیلی دقیق هست. آیا همچین نقشه ای ایرانسل داره؟ من که توی سایت ایرانسل رفتم , همه تهران رو زده بود ساپورت میکنه. اینجا که من هستم شمال بام تهران توی یک منطقه کوهستانی هست که آنتن های موبایل هم سیگنال نمیده. نه همراه اول و نه ایرانسل.

فکر نمیکنم ایرانسل جایی رو که موبایلش آنتن نده , وایمکسش آنتن بده. (اگر چه میدونم این دو تکنولوژی ربطی به هم ندارند) اما کار من طوری هست که Stability و عدم قطعی برام مهمه. این دوست جدیدمون هم که میگن شبا وایمکس ایرانسل قطع میشه هنوز؟
اگر اینطوری باشه به درد من نمیخوره.

اگه مودم خارجی بگیری و درست تنظیمش کنی مطمئنا آنتن میده به خصوص وایمکس ایرانسل که خیلی پوشش بهتری نسبت به مبین داره حداقل در حال حاضر

Arasp
11-10-2010, 20:46
اگه مودم خارجی بگیری و درست تنظیمش کنی مطمئنا آنتن میده به خصوص وایمکس ایرانسل که خیلی پوشش بهتری نسبت به مبین داره حداقل در حال حاضر

بدون نقشه دقیق آنتن ها و پوشش اونها نمیشه همین طوری گفت که پوشش بهتری نسبت به مبین داره.
شاید شما منظورتون از نظر وسعت هست ولی برای من stability و Singal Strenght مهم تر هست.

به نظر من که تو این زمینه مبین حرفه ای تر داره کار میکنه. حتی امروز وقتی با پشتیبانی صحبت کردم دقیق 412 متر با چیزی که تو نقشه تحت پوشش بود فاصله داشتم.

amirtooti
11-10-2010, 22:31

نه قطعی نداره!!!! حتی 1 دقیقه! :27:

rdh1367
11-10-2010, 22:32
واقعا نمی فهمم کاری رو که میشه با یک تلفن به 707 در کمتر از یک دقیقه انجام داد چرا شما پا میشید میرید نمایندگی تا ایننطوری بهتون دروغ بگن :سایت ایرانسل قطع بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟

خودم هم قبول دارم اشتباه کردم چی کار کنم؟؟ برم مدارک را پس بگیرم؟؟

زنگ زدم ایرانسل راهنماییم کرد.

واقعا خیلی جالبه نمایندگی مجاز ایرانسل آدمو سرکار میذاره!!!! خوب اگه نمی تونن بگن نمی تونیم. اینکه دیگه کاری نداره. فردا برم یه دعوای درست و حسابی با طرف بکنم.

دو روزه منو گذاشته سرکارعجب آدمیه

amirtooti
12-10-2010, 12:44
خودم هم قبول دارم اشتباه کردم چی کار کنم؟؟ برم مدارک را پس بگیرم؟؟

زنگ زدم ایرانسل راهنماییم کرد.

واقعا خیلی جالبه نمایندگی مجاز ایرانسل آدمو سرکار میذاره!!!! خوب اگه نمی تونن بگن نمی تونیم. اینکه دیگه کاری نداره. فردا برم یه دعوای درست و حسابی با طرف بکنم.

دو روزه منو گذاشته سرکارعجب آدمیه
دوستان بهترین راه برای ثبت نام اینه که یا برید نمایندگی مرکزی یا از اینترنت ثبت نام کنید.
خودتون رو معطل نمایندگی های فرعی نکنید!

amjad2
12-10-2010, 19:49
سلام

دوستان من قبلا از آسیاتک سرویس میگرفتم کیفیتش خوب بود. الان محل سکونتم عوض شده و اومدم پونک. ولی اینجا آسیاتک پورتاش پره.
میخواستم از یجای دیگه سرویس بگیرم و بین وایمکس ایرانسل و سپنتا موندم!
نظر شما چیه؟
پینگ وایمکس چطوره؟ برای بازی خوب هست؟

مرسی

rdh1367
12-10-2010, 20:39
دوستان بهترین راه برای ثبت نام اینه که یا برید نمایندگی مرکزی یا از اینترنت ثبت نام کنید.
خودتون رو معطل نمایندگی های فرعی نکنید!

طرف یعنی نمایندگی مرکزی ایرانسله!!!

امروز رنگ زدم 707 و شکایت کردم گفتن پیگیری می کنیم.
همین افراد هستن که باعث میشن ذهنیت افراد نسبت به وایمکس و ایرانسل خراب بشه.

Milad4171
12-10-2010, 23:07
دوستان یه لطفی کنید:

کسایی که وایمکس ایرانسل را دارن ، اگه راضی هستن بگن و بگن چقدر مدته که دارن استفاده میکنن!
میخوام ببینم نظر دوستان چیه!

و آیا واسه ی گرفتن سرعت بالا 256 بازی در میارن یا نه!
مبین نت که گند زده. اینطوری هم که معلومه ایرنسل سرویس رو بهتر کرده. یعنی خیلی بهتر کرده نسبت به قبل!!
یه راهنمایی کنین!!

rdh1367
12-10-2010, 23:36
دوستان یه لطفی کنید:

کسایی که وایمکس ایرانسل را دارن ، اگه راضی هستن بگن و بگن چقدر مدته که دارن استفاده میکنن!
میخوام ببینم نظر دوستان چیه!

و آیا واسه ی گرفتن سرعت بالا 256 بازی در میارن یا نه!
مبین نت که گند زده. اینطوری هم که معلومه ایرنسل سرویس رو بهتر کرده. یعنی خیلی بهتر کرده نسبت به قبل!!
یه راهنمایی کنین!!

واسه سرعت بالای 128 یه نامه از دانشگاه یا شرکت می خواد. گرفتن نامه کاری نداره.

من خودم امتحان کردم خوب بوده (البته خونه دوستم بودم)

اگه خواستی ثبت نام کنی حتما اینترنتی ثبت نام کن که راحت باشی. نه مثل من که رفتم دستی ثبت نام کردم نمایندگیش منو گذاشته سرکار!!

فردا دارم میرم یه نامه دیگه بگیرم اینترنتی ثبت نام کنم بره

rdh1367
13-10-2010, 07:07
بالاخره بعد از پیگیری فراوان اس ام اس های وایمکس اومد که توش شناسه وایمکس و ... نوشته شده.

پرداخت را اینترنتی انجام بدم؟؟ یا برم بانک؟؟ موقع تحویل و نصب فیش بانکی ازت می خوان یا نه؟؟

amjad2
13-10-2010, 11:37
سلام

دوستان من قبلا از آسیاتک سرویس میگرفتم کیفیتش خوب بود. الان محل سکونتم عوض شده و اومدم پونک. ولی اینجا آسیاتک پورتاش پره.
میخواستم از یجای دیگه سرویس بگیرم و بین وایمکس ایرانسل و سپنتا موندم!
نظر شما چیه؟
پینگ وایمکس چطوره؟ برای بازی خوب هست؟

مرسی

rdh1367
13-10-2010, 12:50
بالاخره بعد از پیگیری فراوان اس ام اس های وایمکس اومد که توش شناسه وایمکس و ... نوشته شده.

پرداخت را اینترنتی انجام بدم؟؟ یا برم بانک؟؟ موقع تحویل و نصب فیش بانکی ازت می خوان یا نه؟؟

خوب رفتم بانک ملت و پول را ریختم به حساب.

اس ام اس تایید پرداخت پول هم اومد. موقع نصب فیش را ازم تحویل می گیرن؟؟

چقدر طول میکشه تا بیان نصب و راه اندازیش کنن؟؟

_Kami_
13-10-2010, 17:09
با سلام خدمت همه دوستان :40:
من 2 ماه میشه از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و راضیم . این ماه حدود 120 گیگ دانلود کردم عکس مجموع کل استفاده ها رو میزارم تا ببینید . پینگ یاهو 230 ایناس
کلا از شاتل و صبانت و ... خیلی بهتره
راستی من منطقه 11 تهرانم یعنی میدان پاستور

amirtooti
13-10-2010, 20:23
خوب رفتم بانک ملت و پول را ریختم به حساب.

اس ام اس تایید پرداخت پول هم اومد. موقع نصب فیش را ازم تحویل می گیرن؟؟

چقدر طول میکشه تا بیان نصب و راه اندازیش کنن؟؟

زیاد طول نمیکشه. فردا یا پس فردا میان :46:

amjad2
13-10-2010, 20:31
با سلام خدمت همه دوستان :40:
من 2 ماه میشه از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و راضیم . این ماه حدود 120 گیگ دانلود کردم عکس مجموع کل استفاده ها رو میزارم تا ببینید . پینگ یاهو 230 ایناس
کلا از شاتل و صبانت و ... خیلی بهتره
راستی من منطقه 11 تهرانم یعنی میدان پاستور

مرسی از توضیحاتت

قضیه این که توی سایتش زده اگه زیاد دانلود کنن سرویس رو محدود میکنن چیه؟؟
آیا حد مشخصی داره؟
تا به حال سرویس کسی رو محدود کردن؟

B.J.U
13-10-2010, 20:41
بچه ها من تبلیغ وایمکس رو دیده بودم به این شکل همین امروز:
اینترنت نا محدود 6 ماهه میده 200 هزار که تمدید هم میشه کرد با سرعت 128
-مودم رایگان
-25% تخفیف
مودم WI-FI و مودم فضای باز
با توجه به اینکه شنیدم وایمکس سرویس دهی خوب نداره شما چی میگید؟
و چه مودمی پیشنهاد میکنید اگه موافقید؟

_Kami_
13-10-2010, 21:03
مرسی از توضیحاتت

قضیه این که توی سایتش زده اگه زیاد دانلود کنن سرویس رو محدود میکنن چیه؟؟
آیا حد مشخصی داره؟
تا به حال سرویس کسی رو محدود کردن؟
من که سرویس 1 مگ نامحدودم و همچین چیزی نیست که سرویس رو محدود کنن البته اینو بگم که یادتون باشه هیچ وقت سرویستون رو از سایت ایرانسل قطع موقت نکنید چون اگه از حالت قطع موقت کمتر از 15 روز در بیارید هر 1 گیگ 10 هزار تومان مصزف ازاد براتون حساب میشه . چون من خودم این کارو کردم و 8 گیگ که استفاده کردم حسابم صفر شد ! :24:

parsams
13-10-2010, 21:59
بدون نقشه دقیق آنتن ها و پوشش اونها نمیشه همین طوری گفت که پوشش بهتری نسبت به مبین داره.
شاید شما منظورتون از نظر وسعت هست ولی برای من stability و Singal Strenght مهم تر هست.

به نظر من که تو این زمینه مبین حرفه ای تر داره کار میکنه. حتی امروز وقتی با پشتیبانی صحبت کردم دقیق 412 متر با چیزی که تو نقشه تحت پوشش بود فاصله داشتم.

دوست عزیز گول مبین نت رو نخورید اول میفروشن بعد میان نصب کنن میگن آنتن نمیده. دقیقا به من گفتن شما توی نقشه در منطقه سبز هستین و همه توی منطقه شما ایندور گرفتن . وقتی که خریدم مودمی که بهم دادن بسته بندیش باز شده بود و کلی جای دست روش بود. کل مدرکی که دست من دادن یک برگ پرینت شده بود بدون اسم وسربرگ رسمی. بعد که نصابشون اومد نصب کنه گفت چرا به شما ایندور دادن باید اوتدور میدادن و .... تازه نصب و فعال سازیشون که خودشون میگن باید حداکثر 24 ساعته باشه برای من 7 روز طول کشید بعدش معلوم شد اون مودم جواب نمیده و 6 روز طول کشید تا اوتدور دادن و یکهفته دیگه طول کشید تا نصاب بیاد و نصب کنه .جالبه که وقتی نصاب اومد برای نصب مودم اوتدور معلوم شد مودم یک هفته پپیش اکتیو شده و یک هفته از اکانت یکماهه من قبل از نصب مودم پریده.:41: بعد از نصب هم نوسان شدید سرعت و روزی چند ساعت قطعی داشت. یعنی مشکل با مودم اوتدور هم حل نشد.

وقتی تماس گرفتم و اعتراض کردم گفتن دیگه نمیشه کاری کرد و پولتون سوخت شده. بعد از کلی اعتراض و پیگیری و شکایت و تلفن به مبین و بحث و صحبت با چندین و چند نفر ، کارشناس فرستادن و معلوم شد مبین تو منطقه ما بخاطر تداخل پارازیت و سیگنال مزاحم ، مشکل داره و کارشناس تایید کرد که مشکل از خودشونه و باید پول رو بهم پس بدن. درحالیکه اینارو کارشناسه میدونست اما توی نقشه شون منطقه ما رو نوشته بودن سبز (یعنی عالی). بعدش دو هفته هم علاف شدم تا پولم رو پس گرفتم. یعنی بازم معطل می کردن شاید بیخیال شم و پولو پس ندن.
(لطفا تاپیک مبین رو حتما مطالعه کنید.)
یه چیز جالب بگم دیروز بعد از حدود ده روز که مرجوع کردم یکی از مبین زنگ زد و گفت نمی خواید اکانتتون رو برای ماه بعد تمدید کنید.:31: بهش گفتم من مودمم رو مرجوع کردم چی رو تمدید کنم؟ یعنی اینقدر بی نظمی که هنوز دو هفته بعد از مرجوعی، اکانت و مشخصات من اکتیو بود.

من هم گول همون سایت انوری رو خوردم وگرنه از اول ایرانسل می گرفتم. حالا هم ایرانسل گرفتم و 10 -12 روزه که فقط یک بار 2 -3 ساعت قطعی داشتم بقیه وقتها سرعت ثابته. و شبانه روز هم دارم دانلود میکنم.

ایرانسل دست کم این حسنو داره که در مورد پوشش منطقه دروغ نمیگه. اگر پوشش نده یا ضعیف باشه خودش میگه. در ضمن خدماتش هم مرتب تره و شما کلا با افراد کمی سر و کار دارین و همه کارها آنلاینه یا اس ام اسیه.
مبین هنوز تازه کاره و خیلی بی نظمه. ایرانسل هم ظاهرا دو سه ماه اولش خوب نبوده اما جدیدا روبراه شده.
اگر بحثهای دو تا تاپیک ایرانسل و مبین رو با هم مقایسه کنین مشخص میشه که بیشترین شکایت از ایرانسل مال محاسبه ترافیک و معطلی در ثبت نام و اینجور چیزا بوده اما در مورد مبین همه بحثها سر سرعت کم و پینگ بالا و قطعی های طولانیه.

mahy007
13-10-2010, 22:08
وایمکس شبانه رایگان نداره ؟

rdh1367
13-10-2010, 22:25
با این که امروز داشتم وایمکس دار می شدم مجبور شدم وایمکس را پس بدم چون توی خونه ما آنتن دهی درستی نداشت:45:
از 5 تا چراغ فقط 2 تاش اون هم گاهی وقتا روشن بود. همه جای خونه را هم امتحان کردم.
زنگ زدم 707 واسم چک کرد و گفت اونجا پوشش کامل نیست. خوب چرا این را از اول نگفتن تا من نخرم این طوری که راحت تر بود.

یه فرم بازپرداخت واسم پر کرد و قرار شد تا هفته دیگه بیان مودم را هم ببرن.
این هم از شانس ما!! :41:

B.J.U
14-10-2010, 00:01
-مودم رایگان
-25% تخفیف

کسی جوب نمیده؟

amirtooti
14-10-2010, 00:12
-مودم رایگان
-25% تخفیف

کی گفته سرویس دهی خوبی نداره؟!! چند صفحه از این تاپیک رو بخونید بد نیست!
مودم هم بستگی به منطقه تحت پوشش که بیرونی بگیرید یا داخلی و کاربرد خودتون داره که بیسیم و چند کاربره میخواید یانه. سرعت همه مودم ها یکسانه

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

وایمکس شبانه رایگان نداره ؟

چند صفحه آخر رو مطالعه میکردید متوجه میشدید!
خیر نداره.

rdh1367
14-10-2010, 08:18
کسی هست وایمکسش را پس داده باشه. منو راهنمایی کنه؟؟؟

yasaroj
14-10-2010, 12:56
یه سوال دارم ممنون می شم جواب بدین

اگه از ایرانسل وایمکس بگیریم و بعدا بخواهم از مبین نت بگیرم باید دوباره یه مودم دیگه بخرم یا همون را میشه استفاده کرد:21:
چون شنیده بودم مودم ایرانسل را اگر بخریم فقط به ایرانسل وصل میشه:18:

اگر از مبین نت هم بخرم میشه برای ایرانسل استفاده کرد؟:13:

reza-ps3
14-10-2010, 13:16

اگه از ایرانسل وایمکس بگیریم و بعدا بخواهم از مبین نت بگیرم باید دوباره یه مودم دیگه بخرم یا همون را میشه استفاده کرد:21:

دوست عزیز ایرانسل خیلی بهتر از مبین نت من خودم 1مگ مبین نت دارم و سرعت دانلودم ثابت روی 20k بخدا ایرانسل خیلی بهتر از مبین نته من درخواست لغو سرویس رو دادم به محض اینکه مودمو پس بدم میرم از ایرانسل سرویس میگیرم:10:

B.J.U
14-10-2010, 14:52
کی گفته سرویس دهی خوبی نداره؟!! چند صفحه از این تاپیک رو بخونید بد نیست!
مودم هم بستگی به منطقه تحت پوشش که بیرونی بگیرید یا داخلی و کاربرد خودتون داره که بیسیم و چند کاربره میخواید یانه. سرعت همه مودم ها یکسانه

یعنی بگیرم خوبه؟

B.J.U
14-10-2010, 14:58
سرعت دانلود وایمکس 128 چه قدر هست؟

yasaroj
14-10-2010, 15:34
سرعت دانلود وایمکس 128 چه قدر هست؟

سرعت دانلود وایمکس سرعت واقعی هست و مثل ADSL نیست گه بعضی ISP ها بیشتر بدن و سرعت دانلودش برای 128 تقریبا 16 کیلوبایته:11:

amirtooti
14-10-2010, 22:29

آره عزیز شدنش که میشه از همون مودم برای استفاده از خدمات یه شرکت دیگه استفاده کرد. ولی نمیدونم شرکت ایرانسل قبول میکنه یا نه!!

B.J.U
15-10-2010, 14:06
آقا وایمکس رو پیش شماره ی 8851 تهران یعنی مرکز آزادگان خوب سرویس میده؟

amirtooti
15-10-2010, 18:23
آقا وایمکس رو پیش شماره ی 8851 تهران یعنی مرکز آزادگان خوب سرویس میده؟

وایمکس هیچ ربطی به مخابرات و خط تلفن نداره! کاملا بی سیم هست

ali_ranger22
15-10-2010, 19:36
آقا چرا برای من اینطوری شده ؟
توی پورتال می رم یورز پس رو قبول نمی کنه
تازه سایت ecare هم اصلا باز نمیشه !

amirtooti
15-10-2010, 20:59
آقا چرا برای من اینطوری شده ؟
توی پورتال می رم یورز پس رو قبول نمی کنه
تازه سایت ecare هم اصلا باز نمیشه !

چند ساعتی Ecare مشکل داشت و باز نمیشد ولی الان مشکل حل شده

Milad4171
15-10-2010, 21:22
خدا هر چی میخوای بهتون بده. من فکر کردم یوزر و پسم رو اشتباه میزنم حسابی قاطی کرده بودم!!!
پس مطمعنا مشکل از سایت بوده . درسته؟؟ خدا رو شکر. برم یه چک کنم!!:31:

B.J.U
15-10-2010, 23:17
آقا من الان برای وایمکس اینترنتی سفارش دادم و فردا پولش رو میریزم
سرویس 128 نا محدود و 6 ماهه دادم (اعتباری) همون که مودم رایگان داره
کلا 212 تومن شد
و اریخ هم زدم 30 مهر نصب کنن
آیا همون موقع میان یا نه؟
یا اصلا کار خوبی کردم؟
توی منطقه ی 7 هستم در تهران

rdh1367
16-10-2010, 00:40
کسی هست وایمکسش را پس داده باشه. منو راهنمایی کنه؟؟؟

کسی نیست؟؟

نصبش که عالی بود به 1 روز هم نکشید اومدن نصبش کنن

پس دادن چی؟؟ کسی می دونه؟؟

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

آقا من الان برای وایمکس اینترنتی سفارش دادم و فردا پولش رو میریزم
سرویس 128 نا محدود و 6 ماهه دادم (اعتباری) همون که مودم رایگان داره
کلا 212 تومن شد
و اریخ هم زدم 30 مهر نصب کنن
آیا همون موقع میان یا نه؟
یا اصلا کار خوبی کردم؟
توی منطقه ی 7 هستم در تهران

من چهارشنبه که اس ام اس به دستم رسید. یه ساعت بعدش پول را ریختم به حساب از طریق بانک.
ظهر هم زنگ زدن و اومدن نصب کردن. ولی تو خونه ما آنتن دهی (پوشش) خوبی نداشت. منم با اینکه اکانتم فعال بود پس دادم.

B.J.U
16-10-2010, 14:24
من چهارشنبه که اس ام اس به دستم رسید. یه ساعت بعدش پول را ریختم به حساب از طریق بانک.
ظهر هم زنگ زدن و اومدن نصب کردن. ولی تو خونه ما آنتن دهی (پوشش) خوبی نداشت. منم با اینکه اکانتم فعال بود پس دادم.
من دیروز سفارش دادم و حدود 1 ساعت پی شهم پول رو واریز کردم
ولی هنوز نوشته "وضعیت تعلیق پرداخت"
در ضمن زدم 30 مهر ساعت 18 بیان وصل کنن
آیا همون موقع میان؟
لازم هست زنگ بزنم یا نه؟

joe_satriani
16-10-2010, 18:54
من دیروز سفارش دادم و حدود 1 ساعت پی شهم پول رو واریز کردم
ولی هنوز نوشته "وضعیت تعلیق پرداخت"
در ضمن زدم 30 مهر ساعت 18 بیان وصل کنن
آیا همون موقع میان؟
لازم هست زنگ بزنم یا نه؟

با سلام
بله همون روز میان
چون خیلی وقت هست بینش و بهشون زیاد فرصت دادید

موفق باشید.

B.J.U
16-10-2010, 19:12
با سلام
بله همون روز میان
چون خیلی وقت هست بینش و بهشون زیاد فرصت دادید

موفق باشید.
آقا همین الان اومدن و آنتن نداد و بردنش!!!!:41:
و بسیار بد برخورد بودن
فیش دست پدرم بود و قرار بود 5 دقیقه دیگه برسه
یارو عصبانی شده بود میگفت:من نمیدونم باید فیش رو به من بدید وگرنه ...
خیلی بد برخورد

joe_satriani
16-10-2010, 19:24
و بسیار بد برخورد بودن
خیلی بد برخورد

با سلام
خوب بهشون میگفتید که من تاریخ نصب معین کردم

rdh1367
16-10-2010, 21:08
و بسیار بد برخورد بودن
خیلی بد برخورد

من هم مثل شما. فقط با این تفاوت که توی خونه ما یکی دو تا آنتن بیشتر نداشت! ولی تکنسین نصب واسم فعال کرد و گفت که باید خودت بگردی هر جا که خوب آنتن میده را پیدا کنی مثلا روی پشت بوم یا......!! و بعدش هم اکانت را فعال سازی کرد و رفت!! بعد که دیدم هیچ جا آنتن درست و حسابی نداره زنگ زدم کنسل کنم گفت که اکانت فعال شده و برای شما ضمانت بازپرداخت پر میشه. حالا هم من موندم و یه مودم که تا الان هیچی ازش استفاده نکردم و کسی هم نیومده ببره!!
فعلا باید صبر کنم ببینم چی میشه.

B.J.U
16-10-2010, 21:14
با سلام
خوب بهشون میگفتید که من تاریخ نصب معین کردم
گفتم بهشون!
ولی اینجا اصلا آنتن نمیداد
میرم از شاتل میگیرم

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

من هم مثل شما. فقط با این تفاوت که توی خونه ما یکی دو تا آنتن بیشتر نداشت! ولی تکنسین نصب واسم فعال کرد و گفت که باید خودت بگردی هر جا که خوب آنتن میده را پیدا کنی مثلا روی پشت بوم یا......!! و بعدش هم اکانت را فعال سازی کرد و رفت!! بعد که دیدم هیچ جا آنتن درست و حسابی نداره زنگ زدم کنسل کنم گفت که اکانت فعال شده و برای شما ضمانت بازپرداخت پر میشه. حالا هم من موندم و یه مدوم که تا الان هیچی ازش استفاده نکردم و کسی هم نیومده ببره!!
نه به من گفت اصلا آنتن نمیده و تا یه هفته دیگه پول و ... رو میریزن تو حسابم

rdh1367
16-10-2010, 21:20
نه به من گفت اصلا آنتن نمیده و تا یه هفته دیگه پول و ... رو میریزن تو حسابم

منم آنتن دهی نداشت باید خودش میبرد ولی نبرد و فعالش کرد و این کار باعث شد که زمان بازپرداخت پولم بیشتر بشه.

joe_satriani
16-10-2010, 21:32
گفتم بهشون!
ولی اینجا اصلا آنتن نمیداد
میرم از شاتل میگیرم

با سلام
تا منتطقون adsl رو پشتیبانی میکنه حتما از این سرویس استفاده کنید
وایمکس و جی پی آر اس و ... برای مواقع اضطراری خوبه

موفق باشید.

Tenacious
17-10-2010, 20:52
من هم مثل شما. فقط با این تفاوت که توی خونه ما یکی دو تا آنتن بیشتر نداشت! ولی تکنسین نصب واسم فعال کرد و گفت که باید خودت بگردی هر جا که خوب آنتن میده را پیدا کنی مثلا روی پشت بوم یا......!! و بعدش هم اکانت را فعال سازی کرد و رفت!! بعد که دیدم هیچ جا آنتن درست و حسابی نداره زنگ زدم کنسل کنم گفت که اکانت فعال شده و برای شما ضمانت بازپرداخت پر میشه. حالا هم من موندم و یه مودم که تا الان هیچی ازش استفاده نکردم و کسی هم نیومده ببره!!

باید گیر می‌دادی همون موقع کنسل می کردی. نمی ذاشتی فعال کنه.
بهش می‌گفتی اگر می خواستم برم پشت بوم مودم outdoor می‌گرفتم دانشمند!

HAM5311
17-10-2010, 21:11
کسی می دونه چرا امکان تغییر سرعت از 128 به بالا نیست؟

rdh1367
17-10-2010, 21:37
باید گیر می‌دادی همون موقع کنسل می کردی. نمی ذاشتی فعال کنه.
بهش می‌گفتی اگر می خواستم برم پشت بوم مودم outdoor می‌گرفتم دانشمند!

گیر دادم ولی اون این قدر زود کارها را کرد که نفهمیدم کی تموم شد!! 5 دقیقه ای همه چیز را سر هم کرد!!

فعلا که انگار ضمانت بازپرداخت تایید شده و گفتن همه پولت را میدیم. امیدوارم همین طور باشه که میگن.

M0hsen3D
17-10-2010, 21:43
کسی می دونه چرا امکان تغییر سرعت از 128 به بالا نیست؟
خوب به خاطر محدودیت 128 هست دیگه مگه نمیدونستید؟:10:

HAM5311
17-10-2010, 21:48
خوب به خاطر محدودیت 128 هست دیگه مگه نمیدونستید؟:10:
منظورم این بود اگه نامه هم داشته باشی امکان تغییر وجود نداره

joe_satriani
17-10-2010, 22:25
منظورم این بود اگه نامه هم داشته باشی امکان تغییر وجود نداره
با سلام
نامه خوب از چه سازمانی و به چه مناسبت مثلا!
نامه داریم تا نامه برای گرفتن بیشتر این سرویس

موفق باشید.

HAM5311
17-10-2010, 22:35
با سلام
نامه خوب از چه سازمانی و به چه مناسبت مثلا!
نامه داریم تا نامه برای گرفتن بیشتر این سرویس

موفق باشید.
اگه از دانشگاه نامه بگیری تو نامه هم سرعت قید شده باشه بازهم سرعتتو تغییر نمی دن مگر این گه یکی جدید ثبت نام کنی

Mr.Aras
17-10-2010, 23:07
اگه از دانشگاه نامه بگیری تو نامه هم سرعت قید شده باشه بازهم سرعتتو تغییر نمی دن مگر این گه یکی جدید ثبت نام کنی
به نظر خیلی مسخره است ولی فکر کنم سیستم billing ایرانسل مشکل داره! البته این نظر منه

_Kami_
18-10-2010, 13:02
با سلام خدمت همگی:)
دوستانی که منطقه 11 تهران هستن توصیه میکنم حتما از وایمکس ایرانسل استفاده کنن چون انتن دهی 100 % هست و قطعی و نوسان مثل adsl نداره . من خودم منطقه 11 هستم و راضیم . عکس مودم خودم که 100 % هست انتن دهی اپلود کردم براتون تا ببینید :46:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yasget
18-10-2010, 14:33
انگار جدیدا تو سایت ایرانسل یک فایل راهنما گذاشتن که با تعییر تنظیمات مودم میشه از شر لاگین در صفحه پورتال راحت شد .این هم آدرس فایل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tenacious
18-10-2010, 22:23
گیر دادم ولی اون این قدر زود کارها را کرد که نفهمیدم کی تموم شد!! 5 دقیقه ای همه چیز را سر هم کرد!!

فعلا که انگار ضمانت بازپرداخت تایید شده و گفتن همه پولت را میدیم. امیدوارم همین طور باشه که میگن.

اگر این طور باشه که مشکلی نیست.
امیدوارم انجام شه.

prince.ali
18-10-2010, 23:23
بچه ها من میخوام اینترنت 256 بگیرم اگه میشه مت نامه ای رو که باید براش بنویسم رو بدید ممنون میشم

hsajj
19-10-2010, 08:39
سلام
وایمکس ایرانسل من دیروز نصب شد :31:
آنتن دهیش هم خوبه
میخواستم اینجا از شرکت ایرانسل تشکر کنم
واقعا برخوردشون با مشتری از همون قدم اول تا آخر عالی بود
از روزی که ثبت نام کردم تا وقتی وصل شد 3 روز طول کشید
دم ایرانسل گرم:11:

sms11
19-10-2010, 09:57
نمیخوام ناراحتت کنم
اما بزار یه چند ماهی بگذره بعد اگه ازشون راضی بودی تشکر کن
در اکثر موارد تو ایران اگه کسی کارش درست باشه بیخودی به کسی احترام نمیزاره اما اگه طرف کارش درست نباشه به احترام زیاد از حد به مشتری میخوان که کمبود های خدشونو ماله بکشن

amirtooti
19-10-2010, 09:59
بچه ها من میخوام اینترنت 256 بگیرم اگه میشه مت نامه ای رو که باید براش بنویسم رو بدید ممنون میشم

چند صفحه آخر رو میخوندید بهجواتون می رسیدید!
نامه باید از شرکت روی سربرگ و با مهر و امضا باشه.
درخواست خودشون رو برای استفاده از وایمکس با سرعت 256 اعلام کنند و شما رو به عنوان نماینده خودشون معرفی کنند.

amirtooti
19-10-2010, 10:05
سلام
وایمکس ایرانسل من دیروز نصب شد :31:
آنتن دهیش هم خوبه
میخواستم اینجا از شرکت ایرانسل تشکر کنم
واقعا برخوردشون با مشتری از همون قدم اول تا آخر عالی بود
از روزی که ثبت نام کردم تا وقتی وصل شد 3 روز طول کشید
دم ایرانسل گرم:11:

نمیخوام ناراحتت کنم
اما بزار یه چند ماهی بگذره بعد اگه ازشون راضی بودی تشکر کن
در اکثر موارد تو ایران اگه کسی کارش درست باشه بیخودی به کسی احترام نمیزاره اما اگه طرف کارش درست نباشه به احترام زیاد از حد به مشتری میخوان که کمبود های خدشونو ماله بکشن

این چه حرفیه؟!!
کی گفته اگه یه جا برخورد محترمانه داشتن کارشون خرابه؟!!! اتفاقا برخورد مناسب جزو اصول اولیه هر شرکته.
نمیدونم! شاید شما اگه برخورد خوب ببینید خوشتون نمیاد و بهش مشکوک میشید!!

خیالت راحت دوست عزیز من 2 ماهه وایمکس دارم و کاملا راضی بودم.:46:

sms11
19-10-2010, 12:47
این چه حرفیه؟!!
کی گفته اگه یه جا برخورد محترمانه داشتن کارشون خرابه؟!!! اتفاقا برخورد مناسب جزو اصول اولیه هر شرکته.
نمیدونم! شاید شما اگه برخورد خوب ببینید خوشتون نمیاد و بهش مشکوک میشید!!

خیالت راحت دوست عزیز من 2 ماهه وایمکس دارم و کاملا راضی بودم.:46:

اگه به حرفم دقت میکردید گفتم این قضیه در ایران اینجوریه.بله منم میدونم که برخورد خوب از اصول اولیه است اما در بین شرکت های ایرانیو مخصوصا دولتیاش

من خودم بارها دیدم که طرف جنسش بد بوده اما بیا ببین چه تحویلی میگیره.چرا ؟چون جنسشو میخواد بکنه تو پاچت

در ضمن من ادم هایی رو میشناسم که چندین ماهه که وایمکس و بعد چندین ماه از این سیستم بشدت ناراضی بودی.شما که تازه دو ماهه دارید

kasra2002
19-10-2010, 15:58
سلام من هیچجا نتونستم قیمت جدید مودم معمولیشو در بیارم ارزونترین سرویس با مودم چنده

petr-cech
19-10-2010, 17:48
سلام من هیچجا نتونستم قیمت جدید مودم معمولیشو در بیارم ارزونترین سرویس با مودم چنده

سایت ایرانسل همه چی رو زده

قیمت ها هم اینجا زده :

مودم ها :

amirtooti
19-10-2010, 22:47
اگه به حرفم دقت میکردید گفتم این قضیه در ایران اینجوریه.بله منم میدونم که برخورد خوب از اصول اولیه است اما در بین شرکت های ایرانیو مخصوصا دولتیاش

من خودم بارها دیدم که طرف جنسش بد بوده اما بیا ببین چه تحویلی میگیره.چرا ؟چون جنسشو میخواد بکنه تو پاچت

در ضمن من ادم هایی رو میشناسم که چندین ماهه که وایمکس و بعد چندین ماه از این سیستم بشدت ناراضی بودی.شما که تازه دو ماهه دارید

تا 2 ماه پیش اوضاء فرق میکرد.
2 ماهه وایمکس کیفیتش عالی شده و روز به روز بهتر میشه. اینو دوستای دیگه هم توی صفحات قبل تایید کردن.

sms11
19-10-2010, 23:24
خدا کنه
ماکه بخیل نیستیم
اگه خوب باشه شاید منم بعدا مشترک شدم
اما منکه چشم از ایرانسل آب نمیخوره
وقتی وضع موبایلش اینطوری باشه وای به حال وایمکس
تازه میخوان 3G هم بدن.چه شود....

Milad4171
19-10-2010, 23:31
حرف دوستان تایید میشه شدید!!
منم جزو کسانی بودم که نسبت به وایمکس ایرانسل حس خوبی نداشتم.
یک هفته ای هست که دوستم وایمکس ایرانسل گرفته و راضی هست و میگه با اینکه سیستم بی سیم هست خیلی خیلی کم پیش میاد نوسان شدید داشته باشم. خیلی خیل 2 یا 3 کیلو.
درکل ایرانسل خیلی خیلی پیشرفت کرده. اصلا قابل مقایسه با مبین نت تازه وارد نیست.
مبین نت باید یه دو سه سال باید صبر کنه که به یه جاهایی برسه!!
فعلا که دچار مشکل شده!!
خودمم در الویت اول وایمکس ایرانسل رو انتخاب میکن.

iman23
20-10-2010, 00:15
فعلا که شرکت بدجور داره میفروشه .سعادت آباد هروی و جردن میرداماد بیشترین USER را دارن.در بعضی از ساعت شبانه روز امکان افت شدید پهنای باند وجود داره.دوستان برای این مناطق این مورد رو در نظر بگیرن

Yi Yi
20-10-2010, 01:21
خودمون هم می تونیم مودمش رو در خونه نصب کنیم؟ یا خیلی پیچیده است و نیاز داره که خود ایرانسل کسانی رو برای نصب مودم بفرسته؟
راستی مودم چی خوبه؟ مودم ساده و جمع و جور اکسترنال با پورت USB2 وجود داره؟

kasra2002
20-10-2010, 08:13
سایت ایرانسل همه چی رو زده

قیمت ها هم اینجا زده :

مودم ها :

ممنون ولی قیمت سرویس اعتباری با مودم قدیمی معمولی رو نداره !!!
یعنی فقط مودم وای فای 105000 تومانی وجود داره دیگه؟

hsajj
20-10-2010, 08:17

منم موافقم که تو ایران(خصوصا دولتی) به مشتری اهمیت نمیدن
اما ایرانسل ثابت کرده که با بها دادن به مشترکان میشه هم خوب سرویس داد و هم رضایت رو جلب کرد
حتی اگه بعضی سرویس هاش خوب هم نباشه اما همون برخورد مناسب و فضای شیک شرکت و ... باعث جذب مشتری میشه.
(البته ایرانسل یه شرکت کاملا ایرانی نیست و یکی از شعبه های شرکت بین المللی MTN هست ):27:

hsajj
20-10-2010, 08:23
ممنون ولی قیمت سرویس اعتباری با مودم قدیمی معمولی رو نداره !!!
یعنی فقط مودم وای فای 105000 تومانی وجود داره دیگه؟

بله دیگه اون مودم کوچولوی داخلی رو نمیدن فقط وای فای یا مودم خارجی

Yi Yi
20-10-2010, 10:03
من زنگ زدم نمایندگی ایرانسل، می گه برای کابران خانگی، 128 kb/s بیشتر نمی ده. آیا واقعا اینجوریه و برای مصارف خانگی ، wimax irancell بیشتر از 128 kb/s نمیده؟

Firebirds
20-10-2010, 10:08
گویا ایرانسل قابلیت Routing را توی مودم هاش فعال کرده ( یعنی اینکه شما شناسه تون را داخل مودمش تنظیم میکنید و دیگر لازم نیست برای هر بار وصل شدن به اینترنت برید توی سایتش یوزر / پسورد تون را بزنید یه بار که وارد تنظیمات مودمتون بکنید دیگه همه چی تمومه و هر موقعه مودمتون را روشن کنید اینترنت دارید )

منبع :

amirtooti
20-10-2010, 16:00
من زنگ زدم نمایندگی ایرانسل، می گه برای کابران خانگی، 128 kb/s بیشتر نمی ده. آیا واقعا اینجوریه و برای مصارف خانگی ، wimax irancell بیشتر از 128 kb/s نمیده؟
همه جا همینه! به کاربران خونگی بیشتر از 128 نمیدن. حتی مبین نت هم که اوایل بیشتر از 128 میداد الان نمیده

foxyjanam
20-10-2010, 17:37
سلام
پینگش چه جوریه ؟؟از 300 کمتره یا یشتر؟
adcomputer
20-10-2010, 17:50
سلام بر بچه های اهواز و ایران! مبین نت دارم راضی نیستم پینگش بعضی مواقع بالای 1500 میشه. میخواستم بدونم وضعیت وایمکس ایرانسل چطوره؟(در اهواز) خیلی ممنون

edcxz1
20-10-2010, 19:09
سلام
پینگش چه جوریه ؟؟از 300 کمتره یا یشتر؟

من 64 دارم با مودم داخلی زرد رنگ ( کله قندی )

Mr.Pooya
20-10-2010, 19:59

من 64 دارم با مودم داخلی زرد رنگ ( کله قندی )

تست های ایرانسل که قبلاً به نام مخابرات بود آی اس پی را میگم الان شده افرانت :18::18: ؟؟ یعنی با آی پی های خود ایرانسل که به نام خود ایرانسل هست کانکت نمیشه ؟؟

EDGE که با آی پی های خود ایرانسل کانکت میشه بعضی موقع ها !! :18:

قضیش چیه ؟؟

mehryar1973
20-10-2010, 20:22
این مطلبی رو که تحت عنوان ماجراي جالب وايمکس ايرانسل نوشته شده حتما بخونید جالبه
یه سرچ تو اینترنت بکنید پره:31:
راستی حتما باید یه فیش تلفن یا برق آدرس دار داشته باشیم آخه چه ربطی داره

متصدی وایمکس آمده بود. مدارکمان را که گرفت این جواب را به ما داد: "فیش تلفنتان آدرس ندارد!
بعد اگه شرکتی بخوایبم گیر نمیدن که باید آدرس فیش با آدرس شرکت یکی باشه

mehryar1973
20-10-2010, 20:35
به گفته سایت ایرانسل

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
پس من میخوام بدونم اینترنت نامحدود رو میخوایم چی کار اگر دانلود نکنیم 120 تومن بدی که دانلود نکنی لول دانلود بیش از حد من 32 گیگ تو یک ماه دانلود کردم دیگه بهم نامحدود ندادن اخه این هم شد قانون

دوست عزیزمیشه بفرمایید که چه سرعتی گرفته بودید که با 32 گیگ دانلود محدودتون کردن:41:
من 256 دارم از داتک فعلاو بعضی ماه ها نزدیک 30گیگ هم میشه دانلودم
(البته با مشاهده جدول تعرفه های صفحه بعد فهمیدم که 512 گرفته بودید واقعا که!!!!!!!!!!!!!)

Mr.Aras
20-10-2010, 23:02
خودمون هم می تونیم مودمش رو در خونه نصب کنیم؟ یا خیلی پیچیده است و نیاز داره که خود ایرانسل کسانی رو برای نصب مودم بفرسته؟
راستی مودم چی خوبه؟ مودم ساده و جمع و جور اکسترنال با پورت USB2 وجود داره؟
نصبش از ساده هم ساده تره، فقط کامپیوتر و به مودم وصل می کنی. حالا با کابل یا بی سیم. تموم شد. یه سایت باز می کنی مثلا گوگل، حالا صفحه لاگین ایرانسل میاد شناسه و کلمه عبور اونو وارد می کنی بعدش دیگه وصلی

amirtooti
20-10-2010, 23:27
این مطلبی رو که تحت عنوان ماجراي جالب وايمکس ايرانسل نوشته شده حتما بخونید جالبه

فیش تلفن رو فقط برای صحت آدرس درخواست کننده میخوان نه چیز دیگه! شما آدرس هرجا رو که دادید فیش همون جا رو بدید.

HELLBOY_HP
21-10-2010, 01:24

خدایش داستان جالبی بود و کلا آدم رو یاد ضرب المثل آفتابه لگن 7 دست شام چیه ناهار چیه اینجا کجاس یا بقول یارو کیه کیه کیییییییییییییییییه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:27:

edcxz1
21-10-2010, 19:31
تست های ایرانسل که قبلاً به نام مخابرات بود آی اس پی را میگم الان شده افرانت :18::18: ؟؟ یعنی با آی پی های خود ایرانسل که به نام خود ایرانسل هست کانکت نمیشه ؟؟

EDGE که با آی پی های خود ایرانسل کانکت میشه بعضی موقع ها !! :18:

قضیش چیه ؟؟

این هم یه تست دیگه :

mehryar1973
21-10-2010, 20:12
فیش تلفن رو فقط برای صحت آدرس درخواست کننده میخوان نه چیز دیگه! شما آدرس هرجا رو که دادید فیش همون جا رو بدید.

مرسی
فعلا که این قضیه محدودیت حجمی تو ذوقم زده و دو دلم
تو فروم ایرانسل در مورد نامه اینطور نوشته بودن

یعنی اینکه تو نامه باید شماره ثبت شرکت هم باشه ویا یه معرفی نامه معمولی و روزنامه رسمی؟
تو سر برگ معمولی که شماره ثبت نیست اسم شرکت و تلفن و.آدرس وفکس و... مگه اینکه تو متن نانه قید بشه

مرسی خیلی ممنون راستش خوندن جمله زیر منو نگران کرد

جواب شما کمی با چیزی که گفته شده فرق میکنه

Milad4171
21-10-2010, 20:37
بابا ایرانسل مثل چی چی داره سرویس میده... زیاد روی این موضوع حساس نشین.
یه سربرگ با مشخصات شرکت و نامه ای که جهت دریافت سرویس سرعت بالا هست با یه مهر شرکت.
همین/!

amjad2
21-10-2010, 21:29
پس من میخوام بدونم اینترنت نامحدود رو میخوایم چی کار اگر دانلود نکنیم 120 تومن بدی که دانلود نکنی لول دانلود بیش از حد من 32 گیگ تو یک ماه دانلود کردم دیگه بهم نامحدود ندادن اخه این هم شد قانون

دوست عزیزمیشه بفرمایید که چه سرعتی گرفته بودید که با 32 گیگ دانلود محدودتون کردن:41:
من 256 دارم از داتک فعلاو بعضی ماه ها نزدیک 30گیگ هم میشه دانلودم
(البته با مشاهده جدول تعرفه های صفحه بعد فهمیدم که 512 گرفته بودید واقعا که!!!!!!!!!!!!!)

سلام

این موضوع من رو هم نگران کرده
من میخوام که هفته آینده وایمکس 1 مگ بگیرم و فیلم دانلود کنم حالا اگر قرار باشه که با دانلود حدود 30 مگ در ماه بیان و سرویس رو محدود کنن که دیگه فایده نداره!!

کسی از نحوه برخورد با دانلود خبر دقیقی داره مثلا اینکه چقدر دانلود میشه کرد؟؟ ( خود اپراتورهای ایرانسل هم اطلاع دقیقی ندارن)

amirtooti
21-10-2010, 21:47
مرسی
فعلا که این قضیه محدودیت حجمی تو ذوقم زده و دو دلم
تو فروم ایرانسل در مورد نامه اینطور نوشته بودن

یعنی اینکه تو نامه باید شماره ثبت شرکت هم باشه ویا یه معرفی نامه معمولی و روزنامه رسمی؟
تو سر برگ معمولی که شماره ثبت نیست اسم شرکت و تلفن و.آدرس وفکس و... مگه اینکه تو متن نانه قید بشه

مرسی خیلی ممنون راستش خوندن جمله زیر منو نگران کرد

جواب شما کمی با چیزی که گفته شده فرق میکنه

بابا ایرانسل مثل چی چی داره سرویس میده... زیاد روی این موضوع حساس نشین.
یه سربرگ با مشخصات شرکت و نامه ای که جهت دریافت سرویس سرعت بالا هست با یه مهر شرکت.
همین/!
درسته.
زیاد گیر نمیدن. من خودم فقط نامه توی سربرگ دادم + قبض تلفن.

real_401
22-10-2010, 21:35
سلام
یه سوال داشتم
من یه سرویس 128 دارم
آیا میتونم این سرویسو ارتقا بدم؟!
نامه برای استفاده از سرعت بیشتر از 128 هم دارم
اگه میشه این نامه را باید چی کار کنم؟!
اگه به نمایندگی ارانسل بدم چند روزه سرویس جدید را بهم میدن؟!
ممنون

Mr.Aras
22-10-2010, 23:26
سلام
یه سوال داشتم
من یه سرویس 128 دارم
آیا میتونم این سرویسو ارتقا بدم؟!
نامه برای استفاده از سرعت بیشتر از 128 هم دارم
اگه میشه این نامه را باید چی کار کنم؟!
اگه به نمایندگی ارانسل بدم چند روزه سرویس جدید را بهم میدن؟!
ممنون

تا اونجا که من میدونم فعلا امکان نداره طرح تعرفه فعلی رو بالا ببری

real_401
23-10-2010, 13:58
تا اونجا که من میدونم فعلا امکان نداره طرح تعرفه فعلی رو بالا ببری

مطمئنی؟!

میشه اشتراک قبلی را باطل کرد و یه اشتراک جدید با سرعت بالا تر گرفت؟!
اگه میشه باید چی کار کنم؟!:دی

amirtooti
23-10-2010, 17:36
مطمئنی؟!

میشه اشتراک قبلی را باطل کرد و یه اشتراک جدید با سرعت بالا تر گرفت؟!
اگه میشه باید چی کار کنم؟!:دی

آره میتونی دوباره ثبت نام کنی.
فقط زنگ بزن 707 بپرس چیکار کنی. یعنی بگو که مودم داری

parsams
24-10-2010, 01:06
دوستان اتفاق مسخره ای برای من افتاده
روز 28 مهر رفتم بانک ملت و هزینه تمدید یکماهه اکانت نامحدود یک مگابیت رو به حساب ایرانسل ریختم . یک ساعت بعد اس ام اس و ایمیل اومد و مبلغ پرداختی منو تایید کرد. اکانتم تا امروز صبح فعال بود و من تا ساعت 7 صبح روز شنبه یعنی در روز اول ماه جمعا 3 گیگ دانلود کردم. ساعت 8 صبح یک اس ام اس برای من اومد که نوشته بود برای تمدید اکانت بایدحدود 32 هزار تومان دیگه (بابت اون 3 گیگ) به حساب ایرانسل واریز کنید وگرنه اینترنتتون قطع میشه.
با خدمات وایمکس تماس گرفتم ، گفتن این اشتباه از سیستم بوده و شما چون نامحدود دارید سیستم نباید برای شما چنین چیزی رو محاسبه میکرده و فرم پیگیری پر کرد و گفت تا یکی دو ساعت دیگه حل میشه.
شب که دوباره وصل شدم دیدم هنوز نمی تونم لاگین شم. دوباره زنگ زدم خدمات، اپراتور گفت اشتباه از سیستم بوده ولی چون اکانت ماه جدید شما هنوز فعال نشده و شما در سیستم بدهکار هستید این 32 هزار تومن رو با کارت شارژ ایرانسل به سیستم وارد کنید و بدهی رو رفع کنید و فعلا استفاده کنین تا در طی 72 ساعت آینده بخش مالی با شما تماس بگیره و مشکل رو حل کنه. من هم همین کارو کردم و ظاهرا مشکل فعلا حل شده اما نمی دونم آیا اون پول رو بهم بر میگردونن یا نه؟ :41:

در بین صحبتاش اپراتوره گفت که شما در اینترنت یک مگابیت، ماهی 120 گیگ مجاز به دانلود هستین و این عدد در اول ماه به سیستم داده میشه و اگر شما قبل از ورود این عدد به سیستم شروع به دانلود کنین این خطا پیش میآد. مشکل من با اون عدد 120 گیگ در ماه هست آیا این حرف اپراتور یعنی محدودیت دانلود ؟

در ضمن آیا شارژ کردن با کارت شارژ بهتره یا پول ریختن به حساب بانک و چرا با اینکه سه روز زودتر از موعد پول ریخته بودم به حساب، اکانت ماه جدید همون موقع فعال نشده بود؟

راستی توی حساب اینترنتی یا همون Ecare توی قسمت اطلاعات حساب وایمکس-->جزئیات حساب های ویژه --> توی ردیف اینترنت همراه ، اون عددی که زیر ستون اعتبار نوشته چیه؟

sei_pm
24-10-2010, 07:22
مشکل من با اون عدد 120 گیگ در ماه هست آیا این حرف اپراتور یعنی محدودیت دانلود ؟

در ضمن آیا شارژ کردن با کارت شارژ بهتره یا پول ریختن به حساب بانک و چرا با اینکه سه روز زودتر از موعد پول ریخته بودم به حساب، اکانت ماه جدید همون موقع فعال نشده بود؟

راستی توی حساب اینترنتی یا همون Ecare توی قسمت اطلاعات حساب وایمکس-->جزئیات حساب های ویژه --> توی ردیف اینترنت همراه ، اون عددی که زیر ستون اعتبار نوشته چیه؟

بله حرفشون راسته چون تو سایت خود ایرانسل هم نوشته در صورت استفاده بیش از حد سرویس محدود میشه ولی هیچ وقت با صراحت نگفتند که حجم واقعی چقدره.

_Kami_
24-10-2010, 09:28
دوستان اتفاق مسخره ای برای من افتاده
روز 28 مهر رفتم بانک ملت و هزینه تمدید یکماهه اکانت نامحدود یک مگابیت رو به حساب ایرانسل ریختم . یک ساعت بعد اس ام اس و ایمیل اومد و مبلغ پرداختی منو تایید کرد. اکانتم تا امروز صبح فعال بود و من تا ساعت 7 صبح روز شنبه یعنی در روز اول ماه جمعا 3 گیگ دانلود کردم. ساعت 8 صبح یک اس ام اس برای من اومد که نوشته بود برای تمدید اکانت بایدحدود 32 هزار تومان دیگه (بابت اون 3 گیگ) به حساب ایرانسل واریز کنید وگرنه اینترنتتون قطع میشه.
با خدمات وایمکس تماس گرفتم ، گفتن این اشتباه از سیستم بوده و شما چون نامحدود دارید سیستم نباید برای شما چنین چیزی رو محاسبه میکرده و فرم پیگیری پر کرد و گفت تا یکی دو ساعت دیگه حل میشه.
شب که دوباره وصل شدم دیدم هنوز نمی تونم لاگین شم. دوباره زنگ زدم خدمات، اپراتور گفت اشتباه از سیستم بوده ولی چون اکانت ماه جدید شما هنوز فعال نشده و شما در سیستم بدهکار هستید این 32 هزار تومن رو با کارت شارژ ایرانسل به سیستم وارد کنید و بدهی رو رفع کنید و فعلا استفاده کنین تا در طی 72 ساعت آینده بخش مالی با شما تماس بگیره و مشکل رو حل کنه. من هم همین کارو کردم و ظاهرا مشکل فعلا حل شده اما نمی دونم آیا اون پول رو بهم بر میگردونن یا نه؟ :41:

در بین صحبتاش اپراتوره گفت که شما در اینترنت یک مگابیت، ماهی 120 گیگ مجاز به دانلود هستین و این عدد در اول ماه به سیستم داده میشه و اگر شما قبل از ورود این عدد به سیستم شروع به دانلود کنین این خطا پیش میآد. مشکل من با اون عدد 120 گیگ در ماه هست آیا این حرف اپراتور یعنی محدودیت دانلود ؟

دوست عزیز موقعی که شما شارژ میکنی باید صبر کنی تا به شما حجم نامحدود داده بشه . و اگه زود تر استفاده کنی مصرف ازاد حساب میشه ! یعنی هر 1 گیگ 10 هزار تومان . تو قسمت اینترنت همراه هر موقع عدد اومد یعنی سرویس حجم بهت داده . من خودم 1 مگ نامحدودم ماه پیش 185 گیگ اینا دانلود کردم این ماه نه محدود شدم نه چیزی ! پس هرچقدر دلت میخواد دانلود کن :11:

tazevared2006
24-10-2010, 10:48
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااا..... چی کار کنم؟؟؟
1362 تا پست رو خوندم آخرش هم به نتیجه ای نرسیدم. آخه من چی کار کنم بالاخره وایمکس بگیرم یا ADSL ؟؟؟:41:
اینقدر وضع مالیم افتضاحه که توان ریسک ندارم...

kourosh4
24-10-2010, 13:47
دوستان سلام ....
من میخام وایمکس ایرانسل رو بگیرم البته بامودم کله قندی (زرد رنگ ) میخواستم بدونم هزینه مودم با یک ماه اشتراک با سرعت 128 چند میشه ....
چند وقت پیش مودم مجانی میدادن الان هم همینطوره (البته مودم کله قندی رو میگم)
لطفا اگه میشه راهنمایی کنید ... ممنون میشم ...

adcomputer
24-10-2010, 13:54
1362 تا پست رو خوندم آخرش هم به نتیجه ای نرسیدم. آخه من چی کار کنم بالاخره وایمکس بگیرم یا ADSL ؟؟؟:41:

مشخصه اگه میتونی ADSL بگیر 100% بهتره و ریسکش کمتره.

amirfiri
24-10-2010, 14:41
دوستان سلام ....
من میخام وایمکس ایرانسل رو بگیرم البته بامودم کله قندی (زرد رنگ ) میخواستم بدونم هزینه مودم با یک ماه اشتراک با سرعت 128 چند میشه ....
چند وقت پیش مودم مجانی میدادن الان هم همینطوره (البته مودم کله قندی رو میگم)
لطفا اگه میشه راهنمایی کنید ... ممنون میشم ...
دیگه مودم کله قندی ندارند.

Mr.Pooya
24-10-2010, 14:56

سلام
شما که میتونی ADSL بگیری به نظر من ADSL بگیر چون وایمکس ریسکش بیشتره به دلیل اینکه به منطقه شما هم بستگی داره . دوستانی که میگن سرعتشون خوبه حتماً تو منطقه اونها آنتن خوب میده و دلیل نمیشه که سرعت شما هم خوب باشه . البته نمیگم که وایمکس خوب نیست ممکن شما بگیری سرعت عالی باشه ممکن هم هست بگیری بدرد نخور باشه معلوم نمیکنه .

ولی به نظرم شما که میتونی ADSL بگیری همین ای دی اس ال رو بگیر .

kourosh4
24-10-2010, 16:49
دیگه مودم کله قندی ندارند.

یعنی چی....!
ارزونترین مودمشون چیه ....

Mr.Pooya
24-10-2010, 17:11
یعنی چی....!
ارزونترین مودمشون چیه ....
مثل اینکه ایرانسل دیگه مودم داخلی نمی فروشه . امروز که رفتم سایت وایمکس دیدم ارزون ترین مودم یکی مودم وای فای و یکی هم مودم یو اس بی که فکر کنم جدید آورده که هر دو قیمتشون 000'999 ریال یا همون 100 هزار تومان است .

wimax.irancell.ir

موفق باشید .

kourosh4
24-10-2010, 17:25
پس با این حساب با قیمت شارز یک ماه و مودم حدود 150 تومن میشه .... درسته .....!
پس بیخیال بشم چون با این سرعت اصلا ارزش نداره ....
من شیرازم امکان نداره مثلا چند تا تهش تو انبار داشته باشن ....

Mr.Pooya
24-10-2010, 17:31
پس با این حساب با قیمت شارز یک ماه و مودم حدود 150 تومن میشه .... درسته .....!
پس بیخیال بشم چون با این سرعت اصلا ارزش نداره ....
من شیرازم امکان نداره مثلا چند تا تهش تو انبار داشته باشن ....

سلام
راستش نمیدونم شاید دیگه نمیارن ولی داشته باشند بخاطر همین از تو سایتشون برداشتند . شما با 707 تماس بگیر از خط ایرانسل ببین دارند یا نه .

چه سرعتی میخواید بگیرید با چه حجمی ؟؟ تا بگم دقیقاً چقدر هزینش میشه .

kourosh4
24-10-2010, 18:42
ممنون از کمکتون ....
128 با 3 گیگ حجم میخام .....

king_darkness
24-10-2010, 18:48
سلام من حالت مودم رو از Bridge به Route تغییر دادم
حالا می خوام یه رمز برای وایرلس بزارم که هرکسی نتونه از اینترنت استفاده کنه کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

Mr.Pooya
24-10-2010, 18:53
ممنون از کمکتون ....
128 با 3 گیگ حجم میخام .....

قیمتش اینطوری میشه :

000'100تومان(قیمت مودم)+360'12تومان(قیمت 128 با 3 گیگ حجم)=360'112تومان

میشه 360'112 تومان البته بدون احتساب 3% مالیات بر ارزش افزوده .

اینم لینک تعرفه های ایرانسل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:

iman_s
24-10-2010, 19:28
مودم USB وایمکس ایرانسل...
رویای دوستداران فناوری های نو!

مودم USB وایمکس ایرانسل، با ابعادی بسیار کوچک، به رایانه شخصی کاربر متصل شده و امکان اتصال به شبکه وایمکس را برای وی فراهم می آورد. از این طریق، کاربر قادر خواهد بود به آسانی و در کلیه مناطق تحت پوشش، به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشد. به همراه مودم USB وایمکس، یک سامانه تقویت کننده نیز ارائه می شود تا در مکانهایی که امواج دریافتی ضعیف هستند، همچنان اینترنت را با کیفیت و سرعتی مناسب در اختیار کاربر قرار دهد. جهت دریافت بهتر امواج، استفاده از این سامانه در هنگام کار با مودم USB به کاربران اکیداً توصیه می شود.

توجه داشته باشید که سامانه تقویت کننده نیز با پورت USB کار می کند و نیازی به اتصال به برق شهری ندارد

mehryar1973
24-10-2010, 20:47
دوست عزیز موقعی که شما شارژ میکنی باید صبر کنی تا به شما حجم نامحدود داده بشه . و اگه زود تر استفاده کنی مصرف ازاد حساب میشه ! یعنی هر 1 گیگ 10 هزار تومان . تو قسمت اینترنت همراه هر موقع عدد اومد یعنی سرویس حجم بهت داده . من خودم 1 مگ نامحدودم ماه پیش 185 گیگ اینا دانلود کردم این ماه نه محدود شدم نه چیزی ! پس هرچقدر دلت میخواد دانلود کن :11:

بنظر من اشتباه میکنید ومواردی یش اومده که بخاطر دانلود زیاد محدود کنند طرف رو:31:
کافیه پست 1347 تاپیک رو مطالعه کنید که یک موردشه به این دوستمون هم صراحتا گفتن دیگه

amirtooti
25-10-2010, 11:11
مودم USB وایمکس ایرانسل...
رویای دوستداران فناوری های نو!

مودم USB وایمکس ایرانسل، با ابعادی بسیار کوچک، به رایانه شخصی کاربر متصل شده و امکان اتصال به شبکه وایمکس را برای وی فراهم می آورد. از این طریق، کاربر قادر خواهد بود به آسانی و در کلیه مناطق تحت پوشش، به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشد. به همراه مودم USB وایمکس، یک سامانه تقویت کننده نیز ارائه می شود تا در مکانهایی که امواج دریافتی ضعیف هستند، همچنان اینترنت را با کیفیت و سرعتی مناسب در اختیار کاربر قرار دهد. جهت دریافت بهتر امواج، استفاده از این سامانه در هنگام کار با مودم USB به کاربران اکیداً توصیه می شود.

توجه داشته باشید که سامانه تقویت کننده نیز با پورت USB کار می کند و نیازی به اتصال به برق شهری ندارد

اگه قدرت دریافت سیگنالش خوب باشه خیلی عالیه.
چون نیاز به برق نداره :31:
فکر کنم سایز تقویت کنندش اندازه همون مودم wi-fi باشه! درسته؟ :13:

Gamexland
25-10-2010, 12:14
درود
یک سوال از دوستان.
ما آپارتمانی هستیم.کنار ساختمونمون یعنی مثلا فاصله 80-100 متریمون یه آنتن ایرانسل است.میخواستم ببینم وایمکس تاثیر داره روی این و چون نزدیکه کیفیتش خوب در میاد؟؟

iman23
25-10-2010, 20:48
اگه قدرت دریافت سیگنالش خوب باشه خیلی عالیه.
چون نیاز به برق نداره :31:
فکر کنم سایز تقویت کنندش اندازه همون مودم wi-fi باشه! درسته؟ :13:
این نوع مودم قدرت دریافتی سیگنالش بسیار ضعیفتر از مودم wifi است .دوستان توجه کافی به این مورد رو داشته باشند
اصلا بدون تقویت کنندش هم جواب نمیده.مگه اینکه در فاصله حداکثر 100 متری سایت باشید

mehryar1973
25-10-2010, 22:06
یه سوال دیگه در مورد نامه
تو فروم ایرانسل یکی اومده میگه تو نامه دلیل استفاده هم باید قید بشه:18:
آیا واقعا اینطوره ودوستانی که گرفتن دلیل استفاده هم تو نامه شون نوشتن ؟

joe_satriani
25-10-2010, 22:23

با سلام
نامه نوشتن براي سرعت هاي بالا اگه منظورتون هست - بله - معمولا يه چيزي مينويسن كه بدونن واسه چي ميخواي!!!

موفق باشيد.

amirtooti
25-10-2010, 23:17
نه آقا این حرفا چیه!!!! دلیل نمیخواد
فقط بنویس این شرکت به اینترنت با سرعت ... نیاز داره و آقای ... رو به عنوان نماینده معرفی میشه.

denzelmovie
27-10-2010, 18:05
دوستان من میخواستم از وایمکس ایرانسل استفاده کنم
فقط چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه اگه من برای اینترنت 256 برای شش ماه یکجا پرداخت کنم مودم رایگان بهم میدهند؟
یعنی من اگه 70000 تومان پرداخت کنم مودم رایگان هست یا نه؟ مودم Wi-Fi
و به غیر از مودم به چیزی دیگه ای هم نیاز هست یا نه ؟

hsajj
27-10-2010, 18:16
آقا یه سوال داشتم
ایرانسل برنامه ای نداره که شبانه رو رایگان کنه ؟؟؟:20:

king_darkness
28-10-2010, 12:12
سلام من حالت مودم رو از Bridge به Route تغییر دادم
حالا می خوام یه رمز برای وایرلس بزارم که هرکسی نتونه از اینترنت استفاده کنه کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

کسی نمی دونه که چجوری برای WLan میشه پسورد گذاشت ؟؟؟

_Kami_
28-10-2010, 12:37
کسی نمی دونه که چجوری برای WLan میشه پسورد گذاشت ؟؟؟
اول وارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید . بعد در قسمت username & password عبارت admin را بنویسد . حالا شما وارد تنضیمات مودم شده اید . حالا از منوی سمت چپ گزینه basic رو انتخاب کنید بعد گزینه LAN را بزنید و در سمت راست خود گزینه WLAN را انتخاب کنید و در پایان در فسمت WPA Pre-Shared Key پسوردی که میخواهید را وارد کنید و دکمه apply را بزنید . و به همین سادگی !

Mansour62
28-10-2010, 13:12
سلام بر دوستان صاحب نظر. من اخیرا وایمکس ایرانسل با مودم وای فای گرفتم 11 روز پیش نصبش کردن، سرعت و کیفیتش خوب نبود خواستم پسش بدم، بزحمت دو روز بعد کاربریمو غیر فعال کردن و قرار شد تا چند روز بیان مودمو ببرن و با دستکم 8 تومن ضرر پولمو پس بدن، منم پیگیر بودم ولی هنوز نیومدن. جریان چیه بنظرتون؟

kakmak
28-10-2010, 17:11
سلام..بچه ها امروز صبح واسم 1 اس از ایراسل اومد رو خطم...گفته بود:

اگه منطقه ی شما تحت پوشش ایرانسل نیست...1 پیامک که محتواش عدد کد پستی 10 رقمیتون باشه...رو به 9462 بفرستید..

منم دادم...بعد 1 اس اومد..که اگر درخواست های این منطقه زیاد باشه...1 سایت وایمکس در نزدیکیه شما نصب میکنیم به زودی..

کسی میدونه جریانس چیه؟؟کسی میدونه بگه لطفا..مرسی

rdh1367
28-10-2010, 23:22
سلام بر دوستان صاحب نظر. من اخیرا وایمکس ایرانسل با مودم وای فای گرفتم 11 روز پیش نصبش کردن، سرعت و کیفیتش خوب نبود خواستم پسش بدم، بزحمت دو روز بعد کاربریمو غیر فعال کردن و قرار شد تا چند روز بیان مودمو ببرن و با دستکم 8 تومن ضرر پولمو پس بدن، منم پیگیر بودم ولی هنوز نیومدن. جریان چیه بنظرتون؟

من همون روزی که فعال شد درخواست ضمانت باز پرداخت دادم و حساب کاربریم منجمد (مسدود) شد!!
از حسابم هم هیچی استفاده نکردم!!
الان 15 روزه که منتظرم زنگ بزنن و هنوز هیچی به هیچی!!

patal
29-10-2010, 12:23
سلام،
دقت کردین، 2-3 روزه که IP مربوط به WiMAX ایرانسل عوض شده؟
2.144.59.166
هر سایتی می رم، تبلیغات ش به زبان ِ آلمانی ه.
حتی تبلیغات ِ پایین Yahoo Messenger
(هیچ ابزار ف ی L ت ر ش ک ن ی هم استفاده نمی کنم.)

برای شما هم این تغییر اتفاق افتاده؟

خوش باشید،
©م.م.©

kakmak
29-10-2010, 15:49
چرا کسی جواب منو نداد..از مسوولین خواهش میکنم...بجوابننننننن

Gamexland
29-10-2010, 17:22
درود
یک سوال از دوستان.
ما آپارتمانی هستیم.کنار ساختمونمون یعنی مثلا فاصله 80-100 متریمون یه آنتن ایرانسل است.میخواستم ببینم وایمکس تاثیر داره روی این و چون نزدیکه کیفیتش خوب در میاد؟؟

tazevared2006
29-10-2010, 19:04
نمیدونم این سوال رو باید اینجا میپرسیدم یا نه... به هر حال ببخشید....
من یه اشتراک وایکمس 128 با ترافیک 3GB گرفتم. میخواستم بدونم اگه فقط دانلود کنم این 3GB کم میشه یا با وبگردی و... هم ازش کم میشه؟ از کجا میتونم بفهمم که چقدر از اون 3GB کم شده؟؟؟

kakmak
29-10-2010, 19:12
من یه اشتراک وایکمس 128 با ترافیک 3GB گرفتم. میخواستم بدونم اگه فقط دانلود کنم این 3GB کم میشه یا با وبگردی و... هم ازش کم میشه؟ از کجا میتونم بفهمم که چقدر از اون 3GB کم شده؟؟؟
]

100درصذ وبگردی از حجمت کم میکنههههه

ali1400
29-10-2010, 19:32

وبگردی و دانلود و ... همه کم میشه به عبارتی کل send & recive شما حساب میشه.
از آدرس زیر میزان استفاده مشخص هست.

tazevared2006
29-10-2010, 20:07
وبگردی و دانلود و ... همه کم میشه به عبارتی کل send & recive شما حساب میشه.
از آدرس زیر میزان استفاده مشخص هست.

مرسی. بازم ببخشید یه سوال دیگه هم دارم میدونم جاش اینجا نیست. میخواستم بدونم به این محدودیتی که ISP ها ارائه میدن به غیر از ترافیک شبکه اصطلاحا دیگه چی میگن؟؟؟

ata.royalfalcon
30-10-2010, 09:45
سلام دوستان
من وايمكس 128 نامحدود دائمي با مودم خارجي گرفتم كه از سرعت آن راضيم
البته بعضي اوقات سرعتش نوسان داره معمولا وسطاي هفته ساعات پيك
ولي طي دو سه روزه اخير سرعتش خيلي خوب بود روزهاي 89/08/05 الي 89/08/07 چهارشنبه پنج شنبه جمعه تا 15 كليوبايت هم ميرفت
فقط چند تا سوال داشتم
1. باتوجه به اينكه سرويسم نامحدوده تا چه حد مجاز به دانلود هستم ؟ چون ميترسم محدود كنن
2. در حسابم و در قسمت مشاهده صورتحساب مينوسه كه داده هاي موجود براي پردازش كافي نميباشد لطفا با سرپرست سيستم تماس بگيريد. چرا اينطوريه ؟ شايد هنوز يك ماه كامل نشده ؟

_Kami_
30-10-2010, 09:54
سلام،
دقت کردین، 2-3 روزه که IP مربوط به WiMAX ایرانسل عوض شده؟
2.144.59.166
هر سایتی می رم، تبلیغات ش به زبان ِ آلمانی ه.
حتی تبلیغات ِ پایین Yahoo Messenger
(هیچ ابزار ف ی L ت ر ش ک ن ی هم استفاده نمی کنم.)

برای شما هم این تغییر اتفاق افتاده؟

خوش باشید،
©م.م.©
بله درسته اپی ایرانسل عوض شده و همه تحریم های اینترنتی ضد ایران روی این اپی برداشته شده . مثل اپدیت کردن یاهو و اپدیت کردن انتی ویروس مکافی و جاوا و ... پس حالشو ببرید :40:

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

سلام دوستان
من وايمكس 128 نامحدود دائمي با مودم خارجي گرفتم كه از سرعت آن راضيم
البته بعضي اوقات سرعتش نوسان داره معمولا وسطاي هفته ساعات پيك
ولي طي دو سه روزه اخير سرعتش خيلي خوب بود روزهاي 89/08/05 الي 89/08/07 چهارشنبه پنج شنبه جمعه تا 15 كليوبايت هم ميرفت
فقط چند تا سوال داشتم
1. باتوجه به اينكه سرويسم نامحدوده تا چه حد مجاز به دانلود هستم ؟ چون ميترسم محدود كنن
2. در حسابم و در قسمت مشاهده صورتحساب مينوسه كه داده هاي موجود براي پردازش كافي نميباشد لطفا با سرپرست سيستم تماس بگيريد. چرا اينطوريه ؟ شايد هنوز يك ماه كامل نشده ؟
دوست عزیز من هیچ محدود کردنی وجود نداره !!! من نمیدونم کی این محدود کردنو سر زبونا انداخته . خود من ماه پیش 180 گیگ دانلود کردم . این ماه ام 50 گیگ فعلا

_Kami_
30-10-2010, 09:59
درود
یک سوال از دوستان.
اگه انتن مربوط به وایمکس ایرانسل باشه 100 % تاثیر داره

ata.royalfalcon
30-10-2010, 11:02
[/QUOTE]
دوست عزیز من هیچ محدود کردنی وجود نداره !!! من نمیدونم کی این محدود کردنو سر زبونا انداخته . خود من ماه پیش 180 گیگ دانلود کردم . این ماه ام 50 گیگ فعلا[/QUOTE]

ببخشيد شما حسابتون چي بود 128 نامحدود بود

sei_pm
30-10-2010, 12:31
دوست عزیز من هیچ محدود کردنی وجود نداره !!! من نمیدونم کی این محدود کردنو سر زبونا انداخته . خود من ماه پیش 180 گیگ دانلود کردم . این ماه ام 50 گیگ فعلا

این حرفی هست که خود ایرانسل داخل سایتش زده هیچ کس هم نمیتونه قاطعانه بگه محدودیت نداره شاید مثلا سر 200 گیگ واسه سرویس 1 مگ شما رو قطع کنند.

_Kami_
30-10-2010, 14:24
این حرفی هست که خود ایرانسل داخل سایتش زده هیچ کس هم نمیتونه قاطعانه بگه محدودیت نداره شاید مثلا سر 200 گیگ واسه سرویس 1 مگ شما رو قطع کنند.
دوست عزیز شما اگه دقت کنی به عکس زیر میبینی که باید 600 گیگ دانلود کنی تا اینترنت همراه 0 بشه ! پس نتیجه میگیریم 24 ساعت دانلود کنی 600 گیگ نمیشه با 1 مگ نامحدود . بلکه اگه شبانه روزی دانلود کنی حدود 310 گیگ این حدود میشه دانلود کرد ! پس ایرانسل که تو سایت گفته محدود و ... نتیجه میگیریم این حرف ها رو زدن که ملت 24 ساعته دانلود نکنن :46:

mehryar1973
30-10-2010, 20:10
دوست عزیز شما اگه دقت کنی به عکس زیر میبینی که باید 600 گیگ دانلود کنی تا اینترنت همراه 0 بشه ! پس نتیجه میگیریم 24 ساعت دانلود کنی 600 گیگ نمیشه با 1 مگ نامحدود . بلکه اگه شبانه روزی دانلود کنی حدود 310 گیگ این حدود میشه دانلود کرد ! پس ایرانسل که تو سایت گفته محدود و ... نتیجه میگیریم این حرف ها رو زدن که ملت 24 ساعته دانلود نکنن :46:

اینترنت همراه شاید منظورش gprs باشه

_Kami_
30-10-2010, 20:25
اینترنت همراه شاید منظورش gprs باشه
خوب وایمکس خودش اینترنت همراه دیگه فرقی با gprs نداره

pegah16
30-10-2010, 21:30
سلام به همه ي دوستان.من از كسايي كه كاربر Wimax هستن يه راهنمايي ميخوام.از گوشه و كنار شنيدم كه Wimax ايرانسل خوب سرويس دهي نمي شه.شما كه استفاده كردين بطور كلي راضي هستين؟محاسن و معايبش نسبت به ADSL چيه؟

yasaroj
30-10-2010, 22:11

سلام دوست عزیز

اون عددی که پایین نوشته شده این 63315443 هست که اگه فرض کنیم برحسب بایت هست تقریبا 60 گیگ می شه نه 600 تا :27:

_Kami_
30-10-2010, 23:37
سلام دوست عزیز

اون عددی که پایین نوشته شده این 63315443 هست که اگه فرض کنیم برحسب بایت هست تقریبا 60 گیگ می شه نه 600 تا :27:
اگه 63315443 تقریبا 60 گیگ بر حسب بایت . پس عکس استفاده من که 40 گیگ گرفتم حتما 400 گیگ :16:

iman23
31-10-2010, 00:15
سلام دوست عزیز

آقایون دعوا نکنین ،اون عددی که در اینترنت همراه است تقسیم بر صد بکنین مگابایتی هست که تا آخره ماه دارید دوستمون هم 600 گیگ داره. همین و تمام.

sarabgirl
31-10-2010, 10:47
لطفا تنظيمات مربوط به وارد كردن ip به صورت دستي در لپ تاپ هاي اپل كه سيستم عامل مكينتاش دارند را بگوييد.هيچ كس نمي دونهههههههههههه؟؟

amirtooti
31-10-2010, 11:33
سلام دوست عزیز

اگه 63315443 تقریبا 60 گیگ بر حسب بایت . پس عکس استفاده من که 40 گیگ گرفتم حتما 400 گیگ :16:

آقایون دعوا نکنین ،اون عددی که در اینترنت همراه است تقسیم بر صد بکنین مگابایتی هست که تا آخره ماه دارید دوستمون هم 600 گیگ داره. همین و تمام.

ایمان درست میگه. این عدد مقدار شارژ ریالی هست که اعتبار دارید. یعنی 63315443 ریال و چون هر مگا بایت 100 ریال هست تقسیم بر 100 میشه حجم دانلودبر حسب مگا بایت یعنی 633154.43 مگا بایت که میشه حدود 600 گیگ :46:

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

سلام به همه ي دوستان.من از كسايي كه كاربر Wimax هستن يه راهنمايي ميخوام.از گوشه و كنار شنيدم كه Wimax ايرانسل خوب سرويس دهي نمي شه.شما كه استفاده كردين بطور كلي راضي هستين؟محاسن و معايبش نسبت به ADSL چيه؟

دوست عزیز یکم وقت بذارید 10 صفحه آخر رو بخونید کاملا به جوابتون میرسید. دربارش زیاد صحبت شده

_Kami_
31-10-2010, 12:02
دوستان این اپی جدید ایرانسل عجیبه به 2 عکس زیر دقت کنید.

real_401
31-10-2010, 16:42
سلام دوستان

انجا کسی نامه واسه استفاده از سرعت بیشتر از 128 میفروشه؟!:دی
اگه کسی این کارو میکنه یه پ.خ به من بده:دی
پ.ن:اصفهان

pegah16
31-10-2010, 18:52
دوست عزیز یکم وقت بذارید 10 صفحه آخر رو بخونید کاملا به جوابتون میرسید. دربارش زیاد صحبت شده

مرسي به جوابم رسيدم:46:

kakmak
01-11-2010, 00:07
سلام دوستان

انجا کسی نامه واسه استفاده از سرعت بیشتر از 128 میفروشه؟!:دی
اگه کسی این کارو میکنه یه پ.خ به من بده:دی
پ.ن:اصفهان

\

منم میخوام...یکی لطف کنه..بزاره..همگی استفاده کنیم لطفا...خواهش میکنم..

_Kami_
01-11-2010, 09:53
\

منم میخوام...یکی لطف کنه..بزاره..همگی استفاده کنیم لطفا...خواهش میکنم..
نامه برای سرعت 128 به بالا باید سربرگ و مهر داشته باشه . حالا این نامه میتونه مال شرکت یا حتی سربرگ یه ساندویچی باشه . این مهر و سربرگ مثل ضامن بانکی میمونه با این تفاوت که اون شرکت یا مغازه شما رو ضمانت میکنه . و اگه فردا تخلفی کردید پای اون شرکت یا مغازه که به شما نامه داده گیره . این اطلاعات رو از خود ایرانسل پرسیدم:25:

kakmak
01-11-2010, 10:07
نامه برای سرعت 128 به بالا باید سربرگ و مهر داشته باشه . حالا این نامه میتونه مال شرکت یا حتی سربرگ یه ساندویچی باشه . این مهر و سربرگ مثل ضامن بانکی میمونه با این تفاوت که اون شرکت یا مغازه شما رو ضمانت میکنه . و اگه فردا تخلفی کردید پای اون شرکت یا مغازه که به شما نامه داده گیره . این اطلاعات رو از خود ایرانسل پرسیدم:25:

داداش من دانشگاهم...میشه راهنماییم کنی..چه جور میتونم از دانشگاه...این نامه رو تهیه کنم...باید چه کار کنم...تو رو خدا کمکم کنید..من میخوام 512 بگیرم...هر کس میدونه جون عزیزش کمکم کنه....:40::40::40:

denzelmovie
01-11-2010, 11:39
دوستان من میخواستم از وایمکس ایرانسل استفاده کنم
فقط چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه اگه من برای اینترنت 256 برای شش ماه یکجا پرداخت کنم مودم رایگان بهم میدهند؟
یعنی من اگه 70000 تومان پرداخت کنم مودم رایگان هست یا نه؟ مودم Wi-Fi
و به غیر از مودم به چیزی دیگه ای هم نیاز هست یا نه ؟

کسی نبود راهنمایی کنه؟

rezamotabar
01-11-2010, 13:39
کسی نبود راهنمایی کنه؟

شما اگه 230 هزار تومن بدید تا آخر آبان ، 6 ماه اینترنت 256 نامحدود + مودم رایگان WiFi میگیرید !

rezamotabar
01-11-2010, 13:51
دوستان این اپی جدید ایرانسل عجیبه به 2 عکس زیر دقت کنید.

درسته ! چون ایرانسل اومده کاربرا رو از طریق هلند به اینترنت متصل کرده ! شما اگه تو yahoo هم برید نوشته yahoo netherland

rjafarpour
01-11-2010, 19:26
شما اگه 230 هزار تومن بدید تا آخر آبان ، 6 ماه اینترنت 256 نامحدود + مودم رایگان WiFi میگیرید !

دوستان کسی درمورد مودم اج Edge modem که مثل فلش مموری ممیوری یک شکاف برای ورود سیم کارت داره چیزی نمیدونه ؟ تنظیماتش چه جوریه؟!:13:
please tell me whatever you know about it PLeaeaeaeaeaSE:19:

rjafarpour
01-11-2010, 19:29

دوستان اگر کسی در مورد مودم اِج edge modem چیزی میدونه کمکم کنه لطفاً
اون مودم هایی که شکل فلش مموریه یک شکافی برای ورود سیم کارت داره ها؟!:41:

petr-cech
01-11-2010, 23:23
درسته ! چون ایرانسل اومده کاربرا رو از طریق هلند به اینترنت متصل کرده ! شما اگه تو yahoo هم برید نوشته yahoo netherland

اونوقت سایت های فــــــــــــــــ یــ لـــــــــــــــ تــــــــــــــــــــــــ ـــــــ ر شده رو باز می کنه ؟

Mr.Pooya
01-11-2010, 23:26
اون مودم هایی که شکل فلش مموریه یک شکافی برای ورود سیم کارت داره ها؟!:41:

سلام
اینجا تاپیک وایمکس ایرانسل هست در این تاپیک مطرح فرمایید :

Milad4171
02-11-2010, 00:34
اون مودم هایی که شکل فلش مموریه یک شکافی برای ورود سیم کارت داره ها؟!

خوشبختانه همه بیناییشون خوبه .لازم نیست انقدر بزرگ بنویسین!!
پایین نقل قول کردم:

معرفی دانگل سیم کارت / EDGE مودم / برای استفاده از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول :

_Kami_
02-11-2010, 00:36
اونوقت سایت های فــــــــــــــــ یــ لـــــــــــــــ تــــــــــــــــــــــــ ـــــــ ر شده رو باز می کنه ؟
خیر باز نیمکنه . فیلترینگ سر جای خودشه. فقط تحریم های اینترنتی ضد ایران برداشته شده . مثل اپدیت کردن جاوا & یاهو & فلش و ...

tazevared2006
02-11-2010, 08:55
چرا کسی در مورد مودم USB وایمکس ایرانسل چیزی نمیگه. یعنی کسی استفاده نکرده؟

rezamotabar
02-11-2010, 15:39
ولی با همه تفاسیر اگه کسی میتونه adsl بگیره خیلی خیلی بهتره خصوصا کسانی که میخوان از شرینگ اینترنتی استفاده کنن چون قدرت سیگنال نوسان داره و پینگ تا 1000 هم میرسه نتیجه مطلوبی نمیگیرن و سرجمع میشه گفت : کاچی به از هیچی !
من خودم هم adsl داتک رو دارم هم ایرانسل ، از نظر ثبات سرعت ، پینگ و اتصال بی دردسر اصلا قابل مقایسه نیست!

amir_68
02-11-2010, 15:51
منم همین سوالا دارم.لطفا هر کی استفاده کرده یه اطلاعاتی بده.

joe_satriani
02-11-2010, 19:14
چرا کسی در مورد مودم USB وایمکس ایرانسل چیزی نمیگه. یعنی کسی استفاده نکرده؟

با سلام
از کیفیتش میخواید اطلاع داشته باشید؟
از نحوه ی استفادش؟
از چه ویژگی ایش؟

موفق باشید.

amjad2
02-11-2010, 21:00
سلام

آقا این مودم wifi ایرانسل با کابل هم به pc وصل میشه؟
اونوقت تو منطقه پونک گیرندگیش چطوره؟

_Kami_
02-11-2010, 21:27
سلام

آقا این مودم wifi ایرانسل با کابل هم به pc وصل میشه؟
اونوقت تو منطقه پونک گیرندگیش چطوره؟
بله جای 4 تا کابل LAN داره

kakmak
02-11-2010, 21:30
اقا کامی ....از تمام ویژگی های مودم usb بگو....واقعا راسته که میگه تقویت کننده ی امواجه؟

یعنی اگه جایی انتن دهی ضعیف باشه...واقعا یه کاری میکنه که انتن دهی به صورت مطلوب کارشو انجام بده ؟

مرسی...توضیح بده

tazevared2006
02-11-2010, 22:01
با سلام
از کیفیتش میخواید اطلاع داشته باشید؟
از نحوه ی استفادش؟
از چه ویژگی ایش؟

موفق باشید.

دقیقا میخوام از کیفیتش بدونم. نحوه استفاده اش که مشخصه. کیفیتش مثل اون مودمش هست که مشکی و دو تا آنتن داره؟؟؟ آخه اون مودمش برای من خیلی با کیفیت میگیره؟؟؟

_Kami_
03-11-2010, 00:03
اقا کامی ....از تمام ویژگی های مودم usb بگو....واقعا راسته که میگه تقویت کننده ی امواجه؟

یعنی اگه جایی انتن دهی ضعیف باشه...واقعا یه کاری میکنه که انتن دهی به صورت مطلوب کارشو انجام بده ؟

مرسی...توضیح بده
درمورد مودم usb من استفاده نکردم اما کاملا واضح که یه usb نمیتونه بدونه تقویت کنندش خیلی خوب جواب بده . همون مودم WIFI از این usb بهتره . اگر دقت کرده باشید تو خودت سایت ایرانسل نوشته که با تقویت کنندش استفاده کنید تا بهتر باشه

---------- Post added 03-11-2010 at 12:03 AM ---------- Previous post was 02-11-2010 at 11:59 PM ----------

ولی با همه تفاسیر اگه کسی میتونه adsl بگیره خیلی خیلی بهتره خصوصا کسانی که میخوان از شرینگ اینترنتی استفاده کنن چون قدرت سیگنال نوسان داره و پینگ تا 1000 هم میرسه نتیجه مطلوبی نمیگیرن و سرجمع میشه گفت : کاچی به از هیچی !
من خودم هم adsl داتک رو دارم هم ایرانسل ، از نظر ثبات سرعت ، پینگ و اتصال بی دردسر اصلا قابل مقایسه نیست!
دوست من همچین چیزی نیست . با وایمکس کل پهنای باند ام پر باشه پینگ یاهو حدود 483 میشه و در مورد شرینگ همینطوره . اما adsl این حوری نیست . من خودم از شاتل داشتم پهنای باند که پر میشد پینگ یاهو حدود 900 میشد ! در مورد نوسان اگه مودم جای مناسب باشه نه نوسانی هست نه افت سرعت . بستگی داره شما از چه سایتی و در چه ساعتی دانلود میکنی و ترافیک اون سایت . در مورد نوسان باید بگم که adsl چون روی خط تلفن نویز و نوسانش بیشتر از وایمکس . اما کلا اینم بگم من خودم جایی هستم که دکل وایمکس 200 متر باهم فاصله داره و طبقه 3 هستم :king:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid268
03-11-2010, 00:30
سلام
کسی در محدوده مجیدیه شمالی (لاهیجانی) از ایرانسل سرویس داره ؟!
این مناطق سرویسش خوبه؟!

lif2
03-11-2010, 20:06
سلام
کسی در محدوده مجیدیه شمالی (لاهیجانی) از ایرانسل سرویس داره ؟!
این مناطق سرویسش خوبه؟!
سلام.اتفاقا من در مجیدیه شمالی(نزدیک پله برقی تمام اتوماتیک) هستم و از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده میکنم با سرعت 128 و سرعت دانلودش هم بین 13 تا 18 کیلو بایت هست و برای وبگردی و خوبه یعنی سرعت باز کردن صفحاتش خوبه و نسبت به دیال آپ عالی.من با حجم 3 گیگا بایت در ماه رو گرفتم و راضیم البته از (مودم usb ) استفاده میکنم .
وقتی پول رو به حساب واریز کردیم فرداش اومدن نسب کردن و به نظر من که خوبه و به همه توصیه .میکنم بگیرن.....

hamid268
04-11-2010, 02:51
سلام.اتفاقا من در مجیدیه شمالی(نزدیک پله برقی تمام اتوماتیک) هستم و از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده میکنم با سرعت 128 و سرعت دانلودش هم بین 13 تا 18 کیلو بایت هست و برای وبگردی و خوبه یعنی سرعت باز کردن صفحاتش خوبه و نسبت به دیال آپ عالی.من با حجم 3 گیگا بایت در ماه رو گرفتم و راضیم البته از (مودم usb ) استفاده میکنم .
وقتی پول رو به حساب واریز کردیم فرداش اومدن نسب کردن و به نظر من که خوبه و به همه توصیه .میکنم بگیرن.....

ممنون دوست عزیز
می دونی تو همین منطقه ما دکل ایرانسل دقیقا کجاست؟

lif2
04-11-2010, 13:38
ممنون دوست عزیز
نه اطلاع ندارم ولی میتونی از پشتیبانی بپرسی.شاید بهت جواب بدن

kakmak
04-11-2010, 16:16
ممنون دوست عزیز

اتفاقا منم میخواستم بفهمم که دکل ایرانسل دقیقا کجاست توی محله ی ما...جواب میدن...زنگ بزن به :

707
09377070000

اکی ؟

ata.royalfalcon
04-11-2010, 18:49
سلام
من وایمکس 128 نامحدود دارم
میخواستم بدونم ماهانه تا حد میتونم دانلود کنم و محدودم نکن
حداقل یه عدد تقریبی بدین

kakmak
04-11-2010, 19:18
از کسانی که اینترنت بالای 128 گرفتن..خواهش و تمنا میکنم...منو راهنمایی کنن...کجای دانشگاه رفته نامه گرفتن....به کی گفتن؟

اخه من میخوام 512 بگیرم..نمایندگی وایمکس ایرانسل به من گفته..باید نامه بیاری...از دانشگاه...من رفتم قسمت پژوهش و صنعت دانشگامون بهم ندادن...

حالا من نمیدونم چه کار کنم...اگه اشتغال به تحصیل بگیرم برای ارایه به وایمکس ایرانسل قبول میکنن؟یا کارت دانشجوییم رو نشونشون بدم....؟تو رو خدا کمکم کنید..دیگه خسته شدم از این اینترنت dial up کوفتی...ممنونم

کاملا واسم توضیح بدین...هر کس این کارو کرده بگه..میخوام نظرات مختلفو بشنوم...

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

سلام
حداقل یه عدد تقریبی بدین

عطا جون...توی صفحات قبل نوشته...ببین...صد در صد جوابتو میگیری...:20::20::20::5::5:

ata.royalfalcon
04-11-2010, 19:50
عطا جون...توی صفحات قبل نوشته...ببین...صد در صد جوابتو میگیری...:20::20::20::5::5:

ببخشید
ولی با وجود جستجو جواب قطعی نگرفتم
اگر میشه منو راهنمایی کنین:11:
خیلی ممنون میشم

kakmak
04-11-2010, 19:54
خواهش میکنم..این چه حرفیه قربونت...؟

HAM5311
04-11-2010, 22:50
از کسانی که اینترنت بالای 128 گرفتن..خواهش و تمنا میکنم...منو راهنمایی کنن...کجای دانشگاه رفته نامه گرفتن....به کی گفتن؟

اخه من میخوام 512 بگیرم..نمایندگی وایمکس ایرانسل به من گفته..باید نامه بیاری...از دانشگاه...من رفتم قسمت پژوهش و صنعت دانشگامون بهم ندادن...

حالا من نمیدونم چه کار کنم...اگه اشتغال به تحصیل بگیرم برای ارایه به وایمکس ایرانسل قبول میکنن؟یا کارت دانشجوییم رو نشونشون بدم....؟تو رو خدا کمکم کنید..دیگه خسته شدم از این اینترنت dial up کوفتی...ممنونم

کاملا واسم توضیح بدین...هر کس این کارو کرده بگه..میخوام نظرات مختلفو بشنوم...

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

کاری نداره یه گواهی اشتغال به تحصیل می گیری که ارائه به شرکت ایرانسل جهت دریافت سرعت 512

Mr.Aras
04-11-2010, 23:07
کاری نداره یه گواهی اشتغال به تحصیل می گیری که ارائه به شرکت ایرانسل جهت دریافت سرعت 512
بعید میدونم با گواهی اشتغال به تحصیل کارت راه بیوفته، باید یه نامه معرفی بگیری که دانشجوی فلان به دلیل بهمان ( مثلا پژوهشی) نیاز به اینترنت با سرعت 512 داره. که دانشگاه هم اگر نامه بده معمولا به دانشجوهای ارشد به بالا میده.
اما اینجا ایرانه خدا را چه دیدی شاید دانشگاه شما داد؟

kakmak
04-11-2010, 23:36

شما همین کارو کردی ؟اشتفال به تحصیل جهت ارایه به وایمکس ایرانسل...؟

اما فکر نکنم قبول کنن...اخه به من گفتن که باید توش سرعت قید بشه...

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

بعید میدونم با گواهی اشتغال به تحصیل کارت راه بیوفته، باید یه نامه معرفی بگیری که دانشجوی فلان به دلیل بهمان ( مثلا پژوهشی) نیاز به اینترنت با سرعت 512 داره. که دانشگاه هم اگر نامه بده معمولا به دانشجوهای ارشد به بالا میده.
اما اینجا ایرانه خدا را چه دیدی شاید دانشگاه شما داد؟

تایید....به منم ندادن...اما کسانی رو سراغ دارم..که گرفتن...مثل خودم کاردانی میخوندن...به من نمیدن..

amjad2
05-11-2010, 02:34
سلام

بالاخره من هم بعد از دو ماه دوری از اینترنت اینترنتم راه افتاد
چقدر این ایرانسل سریع کارا رو جمع و جور کرد
دیشب ثبت نام کردم و امروز پول رو ریختم و امشب هم وصل شد

سرعتشم که انصافا خوبه و کم و کسری نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

goody_good
05-11-2010, 10:58
من یه سئوال دارم در مورد پر کردن فرم اینترنتی...

اگه بخوام سرعت 256 بگیرم و از یه شرکت نامه بگیرم که من نماینده اشون هستم... اونوقت موقع پر کردن فرم اینترنتی باید کدوم گزینه رو بزنم؟
حقیقی شرکتی؟
بعد موقع نصب نمی گن که اینجا که خونه است ، شرکت نیست؟

یه سئوال دیگه ام اینه که نامه کی باید آماده باشه؟ یعنی روزی که اینترنتی ثبت نام می کنم باید نامه دستم باشه؟

HAM5311
05-11-2010, 13:34
شما همین کارو کردی ؟اشتفال به تحصیل جهت ارایه به وایمکس ایرانسل...؟

اما فکر نکنم قبول کنن...اخه به من گفتن که باید توش سرعت قید بشه...

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

..
جایی که تو گواهی نوشته ارائه به....... این جمله را بنویس:(شرکت ایرانسل جهت دریافت سرعت 512)
حتما قبول می کنن

ali_agha1981
05-11-2010, 14:22
سلام
سرعت دانلود 128 ایرانسل چنده ..
توی سایت که نوشته 128 کیلوبایت بر ثانیه
در ضمن این وایمکس هم مثل gprs ایرانسل زرت و زرت قطع میشه یا نه..(دیسکانت)
آیا ارزشش رو داره من به جای adsl وایمکس بگیرم ؟؟؟ + قیمت مودم 128

amjad2
05-11-2010, 14:29
من یه سئوال دارم در مورد پر کردن فرم اینترنتی...

اگه بخوام سرعت 256 بگیرم و از یه شرکت نامه بگیرم که من نماینده اشون هستم... اونوقت موقع پر کردن فرم اینترنتی باید کدوم گزینه رو بزنم؟
حقیقی شرکتی؟
بعد موقع نصب نمی گن که اینجا که خونه است ، شرکت نیست؟

یه سئوال دیگه ام اینه که نامه کی باید آماده باشه؟ یعنی روزی که اینترنتی ثبت نام می کنم باید نامه دستم باشه؟

سلام

گزینه شرکت حقیقی

یله باید قبلا نامه ات آماده باشه. چون خیلی سریع میان برات وصل میکنن
شما نماینده شرکت معرفی میشی و میتونی کارهای اینترنتیت رو در خونه یا هر جای دیگه ای انجام بدی

sei_pm
05-11-2010, 14:49
سلام
سرعت دانلود 128 ایرانسل چنده ..
توی سایت که نوشته 128 کیلوبایت بر ثانیه
در ضمن این وایمکس هم مثل gprs ایرانسل زرت و زرت قطع میشه یا نه..(دیسکانت)
آیا ارزشش رو داره من به جای adsl وایمکس بگیرم ؟؟؟ + قیمت مودم 128

128 کیلوبیت هست که میشه 16 کیلوبایت .

سلام

بالاخره من هم بعد از دو ماه دوری از اینترنت اینترنتم راه افتاد
چقدر این ایرانسل سریع کارا رو جمع و جور کرد
دیشب ثبت نام کردم و امروز پول رو ریختم و امشب هم وصل شد

سرعتشم که انصافا خوبه و کم و کسری نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کدوم سرویس هست؟ و چرا سرعت آپلود شما انقدر کمه؟

kakmak
05-11-2010, 19:04
جایی که تو گواهی نوشته ارائه به....... این جمله را بنویس:(شرکت ایرانسل جهت دریافت سرعت 512)
حتما قبول می کنن

مرسی...فردا صبح حتما میرم...خدا کنه...بشه..مرسی:40::40::40::40:

ata.royalfalcon
05-11-2010, 19:07
سلام
حداقل یه عدد تقریبی بدین

دوستان نظری ندارند

lif2
05-11-2010, 20:00
سلام.
آقا من یک سوال داشتم . کسی میدونه چرا ف ی ل ت ر ش ک تو وایمکس ایرانسل کار نمیکنه هر چند تای مختلف رو هم امتحان کردم ولی اصلا به سرورشون کانکت نمیشن

ali1497
05-11-2010, 21:48
سلام.
آقا من یک سوال داشتم . کسی میدونه چرا ف ی ل ت ر ش ک تو وایمکس ایرانسل کار نمیکنه هر چند تای مختلف رو هم امتحان کردم ولی اصلا به سرورشون کانکت نمیشن

با سلام
اتفاقاٌ کار میکنه
با نرم افزار تونل

kakmak
05-11-2010, 22:02
سلام..علی جان..میگم شما با چه سرعتی وایمکس گرفتی ؟

اگه بالای 128 گرفتی....از دانشگاه و چطوری گرفتی ؟راهنماییم کن...لطفا

Mr.Pooya
05-11-2010, 22:23
سلام
حداقل یه عدد تقریبی بدین

سلام
فکر کنم تو E-Care نوشته شده باشه . شما E-Care را چک کردید ؟؟

ata.royalfalcon
06-11-2010, 07:49
سلام
فکر کنم تو E-Care نوشته شده باشه . شما E-Care را چک کردید ؟؟

سلام بله من چك ميكنم حدود 6.8 گيگا از اواخر مهر ماه تا الان دانلود داشتم
هنوز صورتحساب نيومده
ولي سقف دانلود را ننوشته كه نبايد هم بنويسه چون حساب من نامحدود هست
فقط بعضي از دوستان ميگن اگر بيش از حد دانلود داشته باشي ممكنه محدود كنن من ميخوام بدونم تا چه حد است
حداقل تا 10 گيگا ماهانه هست ؟؟

ali1497
06-11-2010, 08:15
سلام..علی جان..میگم شما با چه سرعتی وایمکس گرفتی ؟

اگه بالای 128 گرفتی....از دانشگاه و چطوری گرفتی ؟راهنماییم کن...لطفا

با سلام
من وايمكس 128 گرفتم
و در طي يك روز كاري تمامي مراحل ثبت نام و دريافت وايمكس انجام شد
از طريق ثبت نام در خود سايت و واريز آنلاين به حساب ايرانسل
داراي مودم دانگل يو اس بي
بدون ديسكانتي و افت سرعت كه از EDGE 256 سيم كارت ايرانسل خيلي بهتر است

prince.ali
06-11-2010, 11:35
با سلام من یه 256 از ایرانسل گرفتم با مودو رایگان (طرح 6 ماهه) خونم در حال حاضر یوسف اباده و وتی اومد اینترنت رو داد خیلی خوب کار کردو مشکلی نبود اما من تا 2 هفته دیگه ذارم نقل مکان میگنم به خیابان ویلا وقتی دیروز مودم رو بردم اونجا خوب کار نمیکرد و من خیلی ضد حال خوردم اخه تو نقشه ای که تو سایتشون زده زده خیابان ویلا ساپورت میشه کامل اما دیروز خیلی جاهای خونه امتحان کردم یه جا بود بین 3 رش 4 بود انتنش ولی سرعتش کم بود
حالا چند تا سئوال راهی داره انتن رو تقویت کنم.این نرم افزاری که سرعت اینترنت و دانلود و اپلود رو چک میشه باهاش کرد چیه.چون باید مودم رو دور از کامپیوتر بزارم باید از اکسس پوینت استفاده کنم اولا این کیفیت تینترنت رو پائین نمیاره و بعد ایا راهه دیگای هم هست.
با تشکر

rezamotabar
06-11-2010, 13:48
درمورد مودم usb من استفاده نکردم اما کاملا واضح که یه usb نمیتونه بدونه تقویت کنندش خیلی خوب جواب بده . همون مودم WIFI از این usb بهتره . اگر دقت کرده باشید تو خودت سایت ایرانسل نوشته که با تقویت کنندش استفاده کنید تا بهتر باشه

---------- Post added 03-11-2010 at 12:03 AM ---------- Previous post was 02-11-2010 at 11:59 PM ----------

دوست من همچین چیزی نیست . با وایمکس کل پهنای باند ام پر باشه پینگ یاهو حدود 483 میشه و در مورد شرینگ همینطوره . اما adsl این حوری نیست . من خودم از شاتل داشتم پهنای باند که پر میشد پینگ یاهو حدود 900 میشد ! در مورد نوسان اگه مودم جای مناسب باشه نه نوسانی هست نه افت سرعت . بستگی داره شما از چه سایتی و در چه ساعتی دانلود میکنی و ترافیک اون سایت . در مورد نوسان باید بگم که adsl چون روی خط تلفن نویز و نوسانش بیشتر از وایمکس . اما کلا اینم بگم من خودم جایی هستم که دکل وایمکس 200 متر باهم فاصله داره و طبقه 3 هستم :king:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا شما که گیرندگیت توپه ، من حداکثر کیفیت سیگنالم تو بهترین حالت 8dB هست که ماله شما 32dB هست همین کلی کیفیت رو بالا میبره ولی دقت کنید همه جا اینطوری نیست ! دوم اینکه من الان از داتک ADSL دارم و پیگم 240 هست ، اگه ping بیشتر از 280 باشه شما رو کانالهای شرینگی مرتبا وقفه دارین!
حالا کسی راهی داره که بشه Reuse1 رو بالا برد؟

Mr.Pooya
06-11-2010, 14:23
با سلام من یه 256 از ایرانسل گرفتم با مودو رایگان (طرح 6 ماهه) خونم در حال حاضر یوسف اباده و وتی اومد اینترنت رو داد خیلی خوب کار کردو مشکلی نبود اما من تا 2 هفته دیگه ذارم نقل مکان میگنم به خیابان ویلا وقتی دیروز مودم رو بردم اونجا خوب کار نمیکرد و من خیلی ضد حال خوردم اخه تو نقشه ای که تو سایتشون زده زده خیابان ویلا ساپورت میشه کامل اما دیروز خیلی جاهای خونه امتحان کردم یه جا بود بین 3 رش 4 بود انتنش ولی سرعتش کم بود
حالا چند تا سئوال راهی داره انتن رو تقویت کنم.این نرم افزاری که سرعت اینترنت و دانلود و اپلود رو چک میشه باهاش کرد چیه.چون باید مودم رو دور از کامپیوتر بزارم باید از اکسس پوینت استفاده کنم اولا این کیفیت تینترنت رو پائین نمیاره و بعد ایا راهه دیگای هم هست.
با تشکر

سلام
مودم وای-فای فکر کنم میشه آنتن تقویت کننده بهش زد البته مطمئن نیستم . سایت Speedtest.net نرم افزار سنجش سرعت داره میتونید از این سایت استفاده کنید البته خودتون اگه دانلود کنید خیلی بهتره تا تست بگیرید چون ممکن تست درست نشون نده ولی شما از Sppedtest.ir هم میتونید تست بگیرید و با هم مقایسه کنید . با پشتیبانی ایرانسل هم تماس بگیرید .

موفق باشید

tatu_mail
06-11-2010, 18:38
سلام دوستان و مهندسین
من واقعا دیگه افسردیگی گرفتم این خونه کوفتی ما خط تلفنش فیبر نوری
چندین بار رفتم دنبالش تو مخابرات میگن نمیشه
به نظر شما چه کار کنم واقعا نمیشه یا میخوان پول بگیرن
اگه نشه نظرتون در باره وایمکس ایرانسل چیه؟
سرعت ترنسفر اون چند KB در موقع دانلود
ممنون میشم بگید خوبه یا نه
یا اینکه بگید چه مودمیو انتخاب کنم
؟
ممنون

Mr.Pooya
06-11-2010, 18:51
سلام دوستان و مهندسین
من واقعا دیگه افسردیگی گرفتم این خونه کوفتی ما خط تلفنش فیبر نوری
چندین بار رفتم دنبالش تو مخابرات میگن نمیشه
به نظر شما چه کار کنم واقعا نمیشه یا میخوان پول بگیرن
اگه نشه نظرتون در باره وایمکس ایرانسل چیه؟
سرعت ترنسفر اون چند KB در موقع دانلود
ممنون میشم بگید خوبه یا نه
یا اینکه بگید چه مودمیو انتخاب کنم
؟
ممنون

سلام
اگر می خواهید از ایرانسل وایمکی بگیرید باید بگم :

کیفیت وایمکس بستگی به آنتن دهی آن در خانه شما داره یعنی هر چه آنتن دهی بیشتر باشه کیفیت هم بیشتر است . شما بفرمایید که منطقه ای هستید تا کسانی که تو منطقه شما وایمکس ایرانسل استفاده می کنند راهنمایی کنند .
سرعت دانلود مربوط به سرویسی که انتخاب می کنید داره .

128 / 8 = 16

256 / 8 = 32

512 / 8 = 64

1024 / 8 = 128

2048 / 8 = 256

این سرعت واقعی دانلود پهنای باند های مختلف بود . شما برای به دست آوردن سرعت دانلود باید پهنای باند مورد نظر را تقسیم بر 8 بکنید . البته بعضی از شرکت ها سرعت شما را بالاتر از اون سرعتی که گرفتید می بندند که سرعت دانلود شما هم بالاتر میرود مثلاً 128 رو روی 512 می بندند که سرعت دانلود شما میشه 64 کیلو .

ولی فکر نکنم ایرانسل سرعت شما را بالاتر ببنده .

مودم هم به منطقه شما بستگی داره که تو منطقه مودم بیرونی باشید یا مودم داخلی .
موفق باشید:11:

tatu_mail
06-11-2010, 20:50
سلام
اگر می خواهید از ایرانسل وایمکی بگیرید باید بگم :

کیفیت وایمکس بستگی به آنتن دهی آن در خانه شما داره یعنی هر چه آنتن دهی بیشتر باشه کیفیت هم بیشتر است . شما بفرمایید که منطقه ای هستید تا کسانی که تو منطقه شما وایمکس ایرانسل استفاده می کنند راهنمایی کنند .
سرعت دانلود مربوط به سرویسی که انتخاب می کنید داره .

128 / 8 = 16

256 / 8 = 32

512 / 8 = 64

1024 / 8 = 128

2048 / 8 = 256

این سرعت واقعی دانلود پهنای باند های مختلف بود . شما برای به دست آوردن سرعت دانلود باید پهنای باند مورد نظر را تقسیم بر 8 بکنید . البته بعضی از شرکت ها سرعت شما را بالاتر از اون سرعتی که گرفتید می بندند که سرعت دانلود شما هم بالاتر میرود مثلاً 128 رو روی 512 می بندند که سرعت دانلود شما میشه 64 کیلو .

ولی فکر نکنم ایرانسل سرعت شما را بالاتر ببنده .

مودم هم به منطقه شما بستگی داره که تو منطقه مودم بیرونی باشید یا مودم داخلی .
موفق باشید:11:

دوست عزیز واقعا ممنون نتونستم یه تشکر خشک و خالی کنم
میدونم توضیحاتو تو سایتش نوشته ولی چشممو عمل کردم نمیتونم زیاد بخونم
پس میشه گفت 128 کیلو بایتش نهایتا 16 Kb دانلود میده؟!!
سرویس 256 چی این سرویس احتیاج به نامه ارگان یا شرکت داره؟
دوستم شرکت داره تو تهران ولی من کرجم
میشه یه نامه از اون بگیرم؟
بعد یه سوال دیگه ایرانسل یه مودم داشت شبیح بوق بود :31: اون چی شد باز قیمتش خوب بود
مودم وایر لس که 100 تومان هست باید یه ----- یا کارت شبکه بیسیم روی سیستمم بخرم؟
یعنی به جز مودم وایر لسه چیزی دیگه ای روی سیستمم باید ببندم؟
ممنون
شرمنده کردید واقعا:11:

Mr.Pooya
06-11-2010, 21:05
دوست عزیز واقعا ممنون نتونستم یه تشکر خشک و خالی کنم
میدونم توضیحاتو تو سایتش نوشته ولی چشممو عمل کردم نمیتونم زیاد بخونم
پس میشه گفت 128 کیلو بایتش نهایتا 16 Kb دانلود میده؟!!
سرویس 256 چی این سرویس احتیاج به نامه ارگان یا شرکت داره؟
دوستم شرکت داره تو تهران ولی من کرجم
میشه یه نامه از اون بگیرم؟
بعد یه سوال دیگه ایرانسل یه مودم داشت شبیح بوق بود :31: اون چی شد باز قیمتش خوب بود
مودم وایر لس که 100 تومان هست باید یه ----- یا کارت شبکه بیسیم روی سیستمم بخرم؟
یعنی به جز مودم وایر لسه چیزی دیگه ای روی سیستمم باید ببندم؟
ممنون
شرمنده کردید واقعا:11:

سلام
خواهش می کنم . امیدوارم هر چه زودتر خوب بشید . سرعت دانلود واقعی 128 حداکثر آره 16 هست ولی ممکن ایرانسل(البته فکر نکنم ایرانسل این کار را انجام بده) سرعت شما را بالاتر تنظیم کند مثلاً 128 برای شما روی 256 ست شده باشه بعد سرعت دانلود شما میشه 32 . ولی باز هم میگم فکر نکنم ایرانسل سرعت ها را بالاتر تنظیم کنه . سرویس 256 نیاز به نامه داره از شرکت یا دانشگاه . در مورد اینکه دوستتون تو تهران شرکت داره شما کرج هستید هم فکر نمی کنم مشکلی باشه متن نامه هم ساده هست .

اون مودم، مودم داخلی بود که دیگه ایرانسل نمی فروشه بعد برای مودم وای-فای اگه بخوای از وایرلس این مودم استفاده کنی آره باید کارت شبکه وایرلس بگیری ولی این مودم 4 تا پورت لن داره که شما میتونی از پورت لن برای اتصال به کامپیوتر استفاده کنی و نیاز به کارت شبکه وایرلس نداشته باشی .

ولی یک چیز دیگه هم که هست اینه که وایمکس (هر شرکتی که باشه) با تکون دادن مودم کیفیت اینترنت شما هم عوض میشه مثلاً ممکن شما مودم، کنار کامپیوترت باشه بعد تو اون مکان که مودم هست آنتن دهی خوب نباشه ولی مودم را ببری تو اتاق دیگه آنتن پر بشه در اینطورت کیفیت اینترنت شما هم خیلی خوب میشه. اگه بخوای مودم، تو اون اتاق باشه سخته بخوای با لن کانکت بشی اون موقع بهتره که با وایرلس کانکت بشی که نیاز به کارت شبکه وایرلس پیدا میکنی .

نمیدونم تونستم منطورم را برسانم یا نه ؟؟

ببخشید که پر حرفی کردم ولی سعی کردم چیزی از قلم نیفته .

امیدوارم هر چه زودتر خوب بشید .

موفق باشید :11:

amirlovely
06-11-2010, 21:55
با سلام
من وايمكس 128 گرفتم
و در طي يك روز كاري تمامي مراحل ثبت نام و دريافت وايمكس انجام شد
از طريق ثبت نام در خود سايت و واريز آنلاين به حساب ايرانسل
داراي مودم دانگل يو اس بي
بدون ديسكانتي و افت سرعت كه از EDGE 256 سيم كارت ايرانسل خيلي بهتر است

سلام
با مودم usb بدون تقویت کننده گیرندگیش چطوره؟؟؟

HAM5311
06-11-2010, 22:27
سرعت دانلود واقعی 128 حداکثر آره 16 هست ولی ممکن ایرانسل(البته فکر نکنم ایرانسل این کار را انجام بده) سرعت شما را بالاتر تنظیم کند مثلاً 128 برای شما روی 256 ست شده باشه بعد سرعت دانلود شما میشه 32 . ولی باز هم میگم فکر نکنم ایرانسل سرعت ها را بالاتر تنظیم کنه .
جرا این کارو انجام نمیده؟ا

Mr.Pooya
06-11-2010, 22:31

سلام
نمیدونم چرا . دوستانی که استفاده کرده بودند گفتند که سرعت دانلود 128 روی 16 هست .

P‌C
06-11-2010, 23:35
چون دوست نداره به مشتریاش حال بده! و گرنه دقیقا همون کاری رو میکنه که به شمای مشتری تعهد کرده. تعهد کرده 128 کیلوبیت (دقت کنید بیت، نه بایت) به شما بده که میشه همون 16 کیلوبایت.
ولی اکثر شرکتهای adsl برای رقابت ، حد دانلود رو بیشتر در نظر میگیرند مثلا شاتل اکوی 128 رو روی 512 میبنده که البته سرعت دانلود رایگانش 128 kb میشد که من مجبور شدم اکو 512 بگیرم به خاطر شبانش. همین دانلود شبانه رو همه adsl ها دارند ولی ایرانسل فعلا نمیده چون سیستم ارائه اینترنتش مختص خودشه و مبین نت و رقابت تنگاتنگی نداره باهاش البته فعلا...

Mr.Aras
06-11-2010, 23:39
اولا چون غیر قانونیه وقتی قانون گفته حداکثر ۱۲۸ یعنی ۱۲۸ دیگه
دوما ولی چرا شرکت های adsl قانون شکنی میکنن؟ به خاطر اینکه اونجا رقابت زیاده و یه جوری باید مشتریا را جذب کنن دیگه. اما ایرانسل که فعلا بی رقیبه و نیاز به این کارا نداره.
به نظر من حتی اگر یه رقیب جدی هم داشت ایرانسل این کار رو نمیکرد آخه ایرانسل یه جورایی بچه مثبته

ali1497
07-11-2010, 09:22
سلام
با مودم usb بدون تقویت کننده گیرندگیش چطوره؟؟؟

با سلام
منطقه ما كمي خارج از خط زرد ايرانسل واقع شده است.
و نصاب ميگفت احتمال دريافت سيگنال كم است.
اما خوشبختانه حتي بدون سامانه تقويت كننده هم قدرت سيگنال دريافتي مناسب و 13 ال 14 دسي بل ميباشد و 57 -59 درصد سيگنال فركانس دارد.

amjad2
07-11-2010, 11:43
سلام

آقا این دسی بل رو از کجا نگاه میکنید؟
مجموع استفاده و دانلود رو از کجا میشه دید؟ من تو ecare هر جی گشتم مجموع استفاده رو پیدا نکردم!!
و در آخر اینکه آیا میشه با وایمکس از وی * پی ** ان * استفاده کرد؟ من که هر چی سعی کردم نتونستم!

tatu_mail
07-11-2010, 15:24
من به دوستان خیلی زحمت میدم
لطفا بگید من بی سواد دقیقا تو نامه چی بنویسم سرعت 256 میخوام دوستم تو تهران شرکت داره ولی خودم کرجم میشه دیگه؟
هم شرکت داره هم مهندسه و مهر و شماره نظام مهندسی هم داره
متن نامه چه طوری بنویسم اسم شرکتشون فرا فرم
ولی این نامه برای خونه میخوام که کرجه
و سوال اینکه موقع ثبت نام اینترنتی همش اوکی ولی یه سوال داره کد فروشنده قضیه چیه؟
بهد این نامه را باید به کسی که حضوری میاد تو خونه برای نصب بدم؟
ممنون چه قدر سوال کردم

Mr.Pooya
07-11-2010, 15:34
من به دوستان خیلی زحمت میدم
لطفا بگید من بی سواد دقیقا تو نامه چی بنویسم سرعت 256 میخوام دوستم تو تهران شرکت داره ولی خودم کرجم میشه دیگه؟
هم شرکت داره هم مهندسه و مهر و شماره نظام مهندسی هم داره
متن نامه چه طوری بنویسم اسم شرکتشون فرا فرم
ولی این نامه برای خونه میخوام که کرجه
و سوال اینکه موقع ثبت نام اینترنتی همش اوکی ولی یه سوال داره کد فروشنده قضیه چیه؟
بهد این نامه را باید به کسی که حضوری میاد تو خونه برای نصب بدم؟
ممنون چه قدر سوال کردم

سلام

این که شما کرج هستید و شرکت تهران که فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ولی بقیه دوستان هم نظر خودشون را اعلام کنند.

متن نامه ساده است شما یک نامه مینوسی که : شرکت ایرانسل جناب "اسم خودتون" نماینده شرکت "اسم شرکت" برای انجام کار های این شرکت نیاز به اینترنت پر سرعت با سرعت "سرعت مورد نظر" دارد .

با تشکر شرکت"اسم شرکت"

نامه هم باید در سربرگ شرکت باشه .

همین فکر نکنم زیاد گیر بدن . ایرانسل را نمیدونم ولی من برای ADSL از یک شرکت پرسیدم گفت با نظام مهندسی هم می دهند . کد فروشنده رو هم من اطلاعی ندارم . نامه را هم بله وقتی نصاب میاد میدید بهش .

خواهش می کنم . موفق باشید

amirtooti
07-11-2010, 23:47
دوستان من سرعت 512 دارم ولی نمیدونم چرا امشب سرعت انقدر بالا بوده!!! سرعتم شده 1 مگ :31:
اینم تستش

سرعت دانلودم تا 200 kb/s هم میره!!!!!!
همیشه اینجوری باشه خیلی با حاله:31:

goody_good
08-11-2010, 00:05
سلام
خواهش می کنم . امیدوارم هر چه زودتر خوب بشید . سرعت دانلود واقعی 128 حداکثر آره 16 هست ولی ممکن ایرانسل(البته فکر نکنم ایرانسل این کار را انجام بده) سرعت شما را بالاتر تنظیم کند مثلاً 128 برای شما روی 256 ست شده باشه بعد سرعت دانلود شما میشه 32 . ولی باز هم میگم فکر نکنم ایرانسل سرعت ها را بالاتر تنظیم کنه . سرویس 256 نیاز به نامه داره از شرکت یا دانشگاه . در مورد اینکه دوستتون تو تهران شرکت داره شما کرج هستید هم فکر نمی کنم مشکلی باشه متن نامه هم ساده هست .

اون مودم، مودم داخلی بود که دیگه ایرانسل نمی فروشه بعد برای مودم وای-فای اگه بخوای از وایرلس این مودم استفاده کنی آره باید کارت شبکه وایرلس بگیری ولی این مودم 4 تا پورت لن داره که شما میتونی از پورت لن برای اتصال به کامپیوتر استفاده کنی و نیاز به کارت شبکه وایرلس نداشته باشی .

ولی یک چیز دیگه هم که هست اینه که وایمکس (هر شرکتی که باشه) با تکون دادن مودم کیفیت اینترنت شما هم عوض میشه مثلاً ممکن شما مودم، کنار کامپیوترت باشه بعد تو اون مکان که مودم هست آنتن دهی خوب نباشه ولی مودم را ببری تو اتاق دیگه آنتن پر بشه در اینطورت کیفیت اینترنت شما هم خیلی خوب میشه. اگه بخوای مودم، تو اون اتاق باشه سخته بخوای با لن کانکت بشی اون موقع بهتره که با وایرلس کانکت بشی که نیاز به کارت شبکه وایرلس پیدا میکنی .

نمیدونم تونستم منطورم را برسانم یا نه ؟؟

ببخشید که پر حرفی کردم ولی سعی کردم چیزی از قلم نیفته .

امیدوارم هر چه زودتر خوب بشید .

موفق باشید :11:

من دوستم 256 داره تو منطقه بیلوفر..آپادانا... ازش پرسیدم میگه سرعت دانلودش نهااااااااااااااااااایتا 15 -20 بیشتر نمیشه...
شما که می گین 30 ...:9::44:

amjad2
08-11-2010, 00:48
سلام

آقا این دسی بل رو از کجا نگاه میکنید؟
مجموع استفاده و دانلود رو از کجا میشه دید؟ من تو ecare هر جی گشتم مجموع استفاده رو پیدا نکردم!!
و در آخر اینکه آیا میشه با وایمکس از وی * پی ** ان * استفاده کرد؟ من که هر چی سعی کردم نتونستم!

آقایون اینم یادتون نره

tatu_mail
08-11-2010, 09:59
دوستان من سرعت 512 دارم ولی نمیدونم چرا امشب سرعت انقدر بالا بوده!!! سرعتم شده 1 مگ :31:
اینم تستش

سلام خوش به حالت ولی واقعا سرویسهای نا محدودش خیلی گرونه

Mr.Pooya
08-11-2010, 10:41
سلام خوش به حالت ولی واقعا سرویسهای نا محدودش خیلی گرونه

سلام
قیمتش بالاست :18::18:

قیمت های نامحدود با نامحدود ADSL قابل مقایسه نیست . 2 مگ نامحدود ماهی 130-140 تومان این حدوداً خیلی خوبه ولی فرمایش شما هم صحیح است می تونست از این هم کمتر باشه

tatu_mail
08-11-2010, 11:27
بله پویا جان.
512 ایناش خوبه ولی 128 نا محدودش الکی گرونه
احتمالا من 256 نا محدود بگیرم یا 512 :20:

goody_good
08-11-2010, 12:54
این سرویس 256 که 6 ماهه میدن با مودم رایگان خیلی ارزون در میاد که !!!! من یکم شک کردم... سرعت این سرویسشونم مثل بقیه است با همون کیفیت؟؟؟؟
کسی داره به من بگه که راضیه یا نه؟
من واقعا بین adsl و wimax موندم.... هرکس یه چیزی میگه....:wac::question::question::sad:

rezamotabar
08-11-2010, 13:46
سلام به همه دوستان،
من یه 10 روزی میشه از ایرانسل اینترنت نامحدود 256با مودم وای فای گرفتم و تو این 10 روز دهنم رو سرویس کرده! هی زرت و زرت ارتباطش با اینترنت وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنم قطعه و هی باید کامپیوتر رو ری استارت کنم یا مودم رو از برق بکشم ، آخرش هم شاید نشه ! مشخصات سیستم اینه :

ویندوز 7
ویندوز مودم رو میشناسه و با وارد کردن 192.168.1.1 وارد منوی مودم میشه!
از 5 آنتن معمولا 4 آنتن دارم
reuse1= 8dB هست! ( در همین شرایط موقع دانلود با IDM سرعت حدود 29KBps هست و به 32 نمیرسه )
حالا وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم ارتباط با اینترنت قطعه و تو هیچ سایتی نمیره ! نه تو irancell.ir میره نه تو Portal ایرانسل !

rezamotabar
08-11-2010, 14:01
من یه 10 روزی میشه که از ایرانسل وایمکس 256 با مودم WiFi گرفتم ولی دهنم رو سرویس کرده ! مشکل من اینه :

سیستم عامل : ویندوز 7
مودم دائما روشن هست!
آنتن دهی 4 از 5
Reuse 1 = 7dB
اگر همه چی درست باشه در این حالت سرعت دانلود با IDM حدود 29KB/s هست که قابل قبوله!
حالا مشکل اینجاست : گاهی وقتها که کامپیوتر رو روشن میکنم ، مودم رو میشناسه و اگه تو IE آدرس 192.168.1.1 رو هم وارد کنم ، تو منوی مودم میره! ولی ارتباط با اینترنت قطعه و هر کاریش میکنم وحتی مودم رو از برق میکشم و دوباره وصل میکنم ولی فایده نداره و نه تو irancell.ir میره و نه تو portal که شناسه و پسورد رو بپرسه ! مشکل از چیه؟؟؟؟؟
دوم اینکه راهی نداره که تو خود مودم شناسه و پسورد ست بشه که مثل مودم adsl راحت دائم وصل باشه؟

HAM5311
08-11-2010, 15:29
اینم تستش

امروز هم همین قدر سرعت بالاست؟

meim007
08-11-2010, 17:11
مسی میدانه این مودمهای وایمکس ایرانسل درایور سیستم عامل مک هم دارند؟
من یک لپتاپ اپل دارم و سیستم عامل مک دارم میخوام ببینم این مدم usb ش درایور مک هم دارد (کسی دارد این مدم را یه نگاه به سی.دی درایورش کنه!)
بعد مودم usb a خوب جواب میدهد یا همان مودم داخلیش را بگیرم فید usbاض را بزنم؟(خواهشان کسی امتحان کرده است بگوید)
با سپاس

IRANER
08-11-2010, 18:27
دوستان کسی می دونه سرعته وایمکس برای موبایل چطوریه ؟

patal
08-11-2010, 20:09
من یه 10 روزی میشه که از ایرانسل وایمکس 256 با مودم WiFi گرفتم ولی دهنم رو سرویس کرده ! مشکل من اینه :

سیستم عامل : ویندوز 7
مودم دائما روشن هست!
آنتن دهی 4 از 5
Reuse 1 = 7dB
اگر همه چی درست باشه در این حالت سرعت دانلود با IDM حدود 29KB/s هست که قابل قبوله!
حالا مشکل اینجاست : گاهی وقتها که کامپیوتر رو روشن میکنم ، مودم رو میشناسه و اگه تو IE آدرس 192.168.1.1 رو هم وارد کنم ، تو منوی مودم میره! ولی ارتباط با اینترنت قطعه و هر کاریش میکنم وحتی مودم رو از برق میکشم و دوباره وصل میکنم ولی فایده نداره و نه تو irancell.ir میره و نه تو portal که شناسه و پسورد رو بپرسه ! مشکل از چیه؟؟؟؟؟
دوم اینکه راهی نداره که تو خود مودم شناسه و پسورد ست بشه که مثل مودم adsl راحت دائم وصل باشه؟

سلام
روی Connection ِ مربوط به اتصال با Modem راست کلیک کن،
گزینه ی Properties
شاخه ی Internet Protocol (TCP/IP) را Select کن،
حالا گزینه ی Properties را بزن،
حالا 2 گزینه ی زیر را انتخاب کن:
Obtain an IP address automatically
و
Obtain DNS server address automatically
حالا، هم Computer و هم مودم را ReStart کن.
جواب می گیری.
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××
در مورد ِ وارد کردن ِ UserName و PassWord به درون ! مودم، آدرس ِ زیر رو مطالعه کن: (قسمت ِ راهنمای تنظیمات مودم وایمکس)

خوش باشی،
©م.م.©

meim007
08-11-2010, 21:19
یکی میگوید چقدر کیفیت مودم usb با مودم وایفاش تفاوت میکند و مدم یواسپیش را می‌توان چقدر جابجا کرد(منظور آیا میشود غیر از خانه جای دیگر هم برد؟ مثلا سر کار یا اداره یا خانه ی دوستان؟) من می‌خواهم اینترنت بگیرم ولی روی این دو مردد هستم کسی بهم کمک کند تا زودتر بتوانم اینترنت داشته باشم ممنون می‌شوم!!!
و آیا اینها درایور سیستم عامل مک (macintosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) را دارند یا ندارند؟

Great Kurosh
08-11-2010, 22:02
دوستان من میخوام وایمکس بگیرم
فقط میخواستم سوال کنم که وایمکس خوب جواب داده یا اذیت میکنه ؟
بین ایرانسل و مبین نت کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

ata.royalfalcon
08-11-2010, 22:39
دوستان من میخوام وایمکس بگیرم
فقط میخواستم سوال کنم که وایمکس خوب جواب داده یا اذیت میکنه ؟
بین ایرانسل و مبین نت کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

من وایمکس 128 نامحدود دارم با مودم outdoor
سرعتش الان که خوبه
سرعت دانلودش حدودا 14 هست
من که راضی هستم
ولی ممکنه موقع نصب ، بدقولی کنن یا امروز فردا کنن
به شانس بستگی داره
پیشنهادم اینه که حتی اگر هم بغل دکل باشی باز مودم outdoor بگیری
مبین نت محدودیت حجمی داره
برای سرعت 128 یا حتی 256 نامحدود نداره

kakmak
08-11-2010, 23:10
اقا منم به این نتیجه رسیدم...که 256 نامحدود بگیرم..6ماهش میشه 222 تومن..که مودم wifi هم رایگان میده...اما همش میترسم کیفیتش بد باشه...خیلی میترسم..چون کم پولی نیست..و من این پول رو با زحمت به دست میارم...

amir_91
09-11-2010, 11:24
سلام
من میخام وایمکس بگیرم یه سوال داشتم: این مودمwifi برای دو طبقه جواب میده؟ یعنی دو طبقه بتونن استفاده کنن ؟بعد اینکه مودم از این ارزونتر هم هست؟
Thanks a lot

amjad2
09-11-2010, 11:35
دوستان جواب ما رو هم میدید

آیا وی * پی * ان** توی وایمکس ایرانسل کار میکنه؟

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

اقا منم به این نتیجه رسیدم...که 256 نامحدود بگیرم..6ماهش میشه 222 تومن..که مودم wifi هم رایگان میده...اما همش میترسم کیفیتش بد باشه...خیلی میترسم..چون کم پولی نیست..و من این پول رو با زحمت به دست میارم...

دوست عزیز من چند روزه که گرفتم و خیلی خوب جواب داده
قبلا از اسیاتک adsl داشتم ولی این وایمکس از اون هم بهتر بوده :D

Milad4171
09-11-2010, 15:11
کسی از سرویس حجمی استفاده کرده؟ مشکلی باهاش نداره؟ جواب گو در طولانی مدت هست؟ مثلا 6 ماه؟

meim007
09-11-2010, 16:08
کسی اینجا از مودم usb وایمکس استفاده نکرده است؟
اگر کرده می شود بگوید کارکردش چگونه هست و آیا می‌ارزد بجای مودم wifi این مودم را بگیریم؟
و بعد کسی اینجا نمیتواند درایور مودمش را نگاه کند(یک لطفی کند به ما!) ببیند آیا این مودم ها درایور برای سیستم عامل مک هم دارد یا نه؟؟
با سپاس

mehryar1973
09-11-2010, 20:53

من وایمکس 128 نامحدود دارم با مودم outdoor
سرعتش الان که خوبه
سرعت دانلودش حدودا 14 هست
من که راضی هستم
ولی ممکنه موقع نصب ، بدقولی کنن یا امروز فردا کنن
به شانس بستگی داره
پیشنهادم اینه که حتی اگر هم بغل دکل باشی باز مودم outdoor بگیری
مبین نت محدودیت حجمی داره
برای سرعت 128 یا حتی 256 نامحدود نداره

دوستان حتما میدونید که این سرویسها نامحدود واقعی نیستن و تحت قانون F.U.P هستن(درست مثل شاتل)
در واقع این کلک ایرانسل برای جذب یوزر بیشتره

amjad2
09-11-2010, 23:14
کسی اینجا از مودم usb وایمکس استفاده نکرده است؟
اگر کرده می شود بگوید کارکردش چگونه هست و آیا می‌ارزد بجای مودم wifi این مودم را بگیریم؟
و بعد کسی اینجا نمیتواند درایور مودمش را نگاه کند(یک لطفی کند به ما!) ببیند آیا این مودم ها درایور برای سیستم عامل مک هم دارد یا نه؟؟
با سپاس

سلام

این مودمهای wifi اصلا احتیاج به درایور ندارن

kakmak
10-11-2010, 00:30
سلام..منم بالاخره یه سرویس 256 نامحدود سفارش دادم..با مودم..وای فای...شد 223 هزار تومن..+ 3% مالیات ارزش افزوده..که جمعا میشه..230750 تومن..که فردا باید پرداخت کنم..به من گفتن جمعه 21 کم میان برا نصب...که نهایتا 24 ساعت بعد از نصب هم وصل میشه..

خدا کنه...جواب بده...خوب

راستی اگه انتن دهی خوب باشه.. من سرعت دانلودم حداقل و حداکثرش چند باید باشه...؟بچه هایی گه 256 گرفتن و راضی ان..بیان جواب بدن لطفا...

مرسی