PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52]

iman_s
23-04-2017, 15:09
از طریق 195 از ایرانسل شکایت کردم.همه بریم شکایت کنیم شاید یه فرجی شد

با سلام، به استحضار مي رساند: در حال حاضر تعرفه بلند مدت از بسته هاي تشويقي حذف گرديده است و مشتركين مي توانند از بسته هاي موجود و ارائه شده استفاده نمايند. لازم به ذكر مي باشد طبق بند8 از ماده 3 قرارداد مشتركين، ايرانسل مي تواند به صلاحديد خود مبادرت به ارائه خدمات ارزش افزوده و تعيين هرگونه هزينه بر مبناي تعرفه ها براي اين خدمات نمايد يا اينكه به ارائه چنين خدماتي پايان دهد.

---------------------------------------
اینم جواب ایرانسل
یعنی اگه بخوای تغییر تعرفه بدی فقط میشه از تعرفه های نامحدود با قیمتهای کذایی استفاده کرد.یا اگه از قبل تعرفه محدود دارید و حجم کم اوردید باید گیگی هشت تومن بدید.نمیخوان مشتریای وایمکسو به سمت تکنولوژی دیگه کوچ بدن.میخوان فراریشون بدن

fafool70
24-04-2017, 01:10
با سلام، به استحضار مي رساند: در حال حاضر تعرفه بلند مدت از بسته هاي تشويقي حذف گرديده است و مشتركين مي توانند از بسته هاي موجود و ارائه شده استفاده نمايند. لازم به ذكر مي باشد طبق بند8 از ماده 3 قرارداد مشتركين، ايرانسل مي تواند به صلاحديد خود مبادرت به ارائه خدمات ارزش افزوده و تعيين هرگونه هزينه بر مبناي تعرفه ها براي اين خدمات نمايد يا اينكه به ارائه چنين خدماتي پايان دهد.

---------------------------------------
اینم جواب ایرانسل
یعنی اگه بخوای تغییر تعرفه بدی فقط میشه از تعرفه های نامحدود با قیمتهای کذایی استفاده کرد.یا اگه از قبل تعرفه محدود دارید و حجم کم اوردید باید گیگی هشت تومن بدید.نمیخوان مشتریای وایمکسو به سمت تکنولوژی دیگه کوچ بدن.میخوان فراریشون بدن
فووووق عوضین و فوق پر رو . تجدید نظر بزن . بگو کجای قرارداد گفته کاربر حق تغییر تعرفه نداره و فقط باید یا نامحدود بگیره یا روی طرح فعلی بمونه .یعنی بند ۳ ایرانسل واسه خودش گذاشته یعنی من خدام .هر وقت دوست داشته باشم میتونم همه تعرفه هارو حذف کنم میخواید بهواید نمیخواید نه. یه مشت عوضی تو شرکت ایرانسله همشون ادعای خدایشون میشه . واسه همین 4g هم زنگ میزنی میگی مشکل هست خیال میکنن تووخری خودشون میدونن فقط . بخدا کاره ای بودم تو وزارت ارتباطات هرشکایتی ازشون میشد دقیقن بررسی میکردم پدرشون درمیوردم . بعدم مودم وایمکست رو خوردش کن برو از شرکت دیگه بگیر منم ۴ سال وایمکس داشتم

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

ase_pase
24-04-2017, 17:21
سلام
نمیدونم برای دوستان دیگه هم پیش اومده یا نه ولی از دیشب شاید ۷۰ درصد سایت هایی که باهاشون سر و کار دارم باز نمیشند
از گوگل و یاهو گرفته تا دیجی کالا! و تمام سایت های مستفیم کننده فایل مثل rapidpars
انگار اختلال اساسی هست

چرا اینجوری شده بزور کلا دو سه تا سایت رو باز میکنه
جالبه با فیلتر ش ک ن میری همه سایتارو باز میکنه:n36:

سلام

واسه من و یکی از دوستام هم همین مورد پیش اومده و چند روزه که فقط با یک سری هاست و سرور محدود ارتباط داره
کسی اعصاب و حوصله تماس با 707 داشته که بپرسه قضیه چیه ؟
چند وقت پیش ها دائم از این مسائل ولی با یک سری هاست خارجی دائم تکرار میشد اما الان تقریبا همه هاست های داخلی و خارجی مشکل دارن و فقط با تعویض IP میشه کاری کرد!

mojtaba318
25-04-2017, 00:21
من چن باری قبلا اتفاق افتاده بود یکی دوروزه حل میشد الان 4 5 روزه درس نشده اصن

هرکی تونس خبر بگیره لطفاا اینجاا بذاره ببینیم چیکا کنیم

بعید نی اینم بازیه جدیدشونه وایمکسیارو فراری بدن به این ثابتااااا

Cyber-PC
25-04-2017, 21:43
سلام

واسه من و یکی از دوستام هم همین مورد پیش اومده و چند روزه که فقط با یک سری هاست و سرور محدود ارتباط داره
کسی اعصاب و حوصله تماس با 707 داشته که بپرسه قضیه چیه ؟
چند وقت پیش ها دائم از این مسائل ولی با یک سری هاست خارجی دائم تکرار میشد اما الان تقریبا همه هاست های داخلی و خارجی مشکل دارن و فقط با تعویض IP میشه کاری کرد!

من تماس گرفتم خیلی رسمی و کتابی انگار که داره از روی ی نوشته میخونه میگه که شرکت ایرانسل دسترسی به هیچ آی پی و پورتی رو محدوده نکرده
بعد من پرسیدم که شما میگی مشکلی نیست یا اینکه مشکلی هست ولی ایرانسل مقصر نیست؟
طرف با همین سوال ساده هنگ کرد!
کلا زیر بار نمیرند برام هم دوبار برگه پیگیری پر کردند شماره هم گرفتن ولی تماسی نگرفتن چون خودشون هم میدونن که مشکل چیه و تماس فایده ای نداره!‍
امروز که تعطیل بود و احتمالا مرخصی بودند مشکلی نداشتم فردا که تشریف بیارن سر کار باز خراب میشه حتما!
اینها جدا برای فصل کردن آمدن نه برای وصل کردن!

ase_pase
26-04-2017, 20:01
من تماس گرفتم خیلی رسمی و کتابی انگار که داره از روی ی نوشته میخونه میگه که شرکت ایرانسل دسترسی به هیچ آی پی و پورتی رو محدوده نکرده
بعد من پرسیدم که شما میگی مشکلی نیست یا اینکه مشکلی هست ولی ایرانسل مقصر نیست؟
طرف با همین سوال ساده هنگ کرد!
کلا زیر بار نمیرند برام هم دوبار برگه پیگیری پر کردند شماره هم گرفتن ولی تماسی نگرفتن چون خودشون هم میدونن که مشکل چیه و تماس فایده ای نداره!‍
امروز که تعطیل بود و احتمالا مرخصی بودند مشکلی نداشتم فردا که تشریف بیارن سر کار باز خراب میشه حتما!
اینها جدا برای فصل کردن آمدن نه برای وصل کردن!

کلا 90% اینا که تو 707 بهشون میزنگی هیچی نمیدونن و دقیقا از یک سری متن و دستورالعمل مثل طوطی تکرار میکنن :n15:
هرچی هم تعطیل و غیر تعطیل باشه باز هم وضع همینه.
من فقط واسه نامحدود بودن مونده بودم و دیگه همونطوری که خودشون هم میخوان و برنامه ریزی کردن با این کار ها وقت تعویض وایمکس ایرانسل هستش

mojtaba318
27-04-2017, 01:00
تعویض رایگان مودم وایمکس ایرانسل با مودم TD-LTE مدل GP2101
مودم رایگان

اینم دلیل این بازی جدیدشون

zed2
28-04-2017, 22:46
خوب عرض تسلیت، :n14:اینترنت من به کل تعطیل شده الان فقط هرچی انها بزارن می تونم ببینم:n08:
هیچ کدوم از سرویس دهنده هایی هم که دارم دردی را دوا نمی کند.:n02:

خیلی وقت بود به این مشکل بر نخورده بودم یادم رفته بود چه حسی می ده:n09:

ase_pase
29-04-2017, 13:36
من ثبت نام کردم که به تانوما مخابرات تغییر بدم.
مودم 4g گرفته بودم و از اون هم واسه دانلود شبانه که داره استفاده میکنم و وایمکس هم بره کنار.
فقط امیدوارم دانلود شبانه رو بر ندارن.
اینجا سرعت 4g (FDD)از TD بیشتره!

mechanic1
29-04-2017, 19:08
سلام
دوستان من دیگه وایمکس رو جمع کردم، مودم رو چه کنم؟ نگه دارم؟ به دردی میخوره؟ مثلا واسه اتصال دو دستگاه بصورت وای فای که خب از همون دیلینک استفاده میکنم؛ یا میشه شاید طرح تعویض رایگان بدن؟ چه کنم توخونه جا نداریم.

srx190d
29-04-2017, 19:17
سلام
دوستان من دیگه وایمکس رو جمع کردم، مودم رو چه کنم؟ نگه دارم؟ به دردی میخوره؟ مثلا واسه اتصال دو دستگاه بصورت وای فای که خب از همون دیلینک استفاده میکنم؛ یا میشه شاید طرح تعویض رایگان بدن؟ چه کنم توخونه جا نداریم.

الان رايگان داره ديگه
shop.irancell.ir

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

Le0nard0
29-04-2017, 21:36
سلام
با مودم GP2101 به طور رایگان عوض میکنه

mechanic1
30-04-2017, 17:50
ممنون.
اما چراب ا بسته تعویض میکنه؟ من رفتم 70 دادم یه مودم adsl گرفتم و واسه سه ماه هم اینترنت خریدم. الان باید دوباره 47 بدم واسه بسته، در حالی که من اصلا به این همه ترافیک احتیاج ندارم .(هم adsl وهم ایرانسل) . به نظرتون این تعویض رو انجام بدم یا نه؟ فقط تنها مزیتی که داره اینه که میشه تو مسافرت و جابجایی همراهم باشه. یا برای بعدها به درد بخوره.

mehr1362
30-04-2017, 18:06
سلام
دوستان ، کسی مودم وایمکس ایرانسل خودش را با مودم GP2101 تعویض کرده ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85%DA%A9%D8%B3_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D 8%B3%D9%84_%D8%A8%D8%A7_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85_T D-LTE/

اگر کسی تعویض کرده لطفا برای آشنایی بنده و دیگر دوستان بازدید کننده ، کل روند تعویض و دریافت مودم جدید را توضیح بده . سپاسگذارم

ShadowDragon
01-05-2017, 18:34
دوستان قضیه تعویض رایگان با مودم G2.... چیه?
من یه مودم usb دارم اما رفتم بررسی فرم زدم اررور داد
اصلا این مودم جی2... چطوره؟
کسی اطلاع داشت لطفا راهنمایی کنه

Le0nard0
04-05-2017, 15:01
در طرح تعویض رایگان مودم وایمکس با TD-LTE مودم تازه وارد B5142 جایگزین GP2101 شد

mehr1362
05-05-2017, 02:11
در طرح تعویض رایگان مودم وایمکس با TD-LTE مودم تازه وارد B5142 جایگزین GP2101 شد

سلام
این مودم جایگزین شده به نظرتون بدتر از قبلی هست یا فرقی ندارن ؟
اگر کسی مودمش را عوض کرده ممنون میشم توضیح مختصری از روند تعویض را بدهد .

تا 50 روز دیگر بسته اینترنت دارم ، موندم سریع فرم را پر کنم یا صبر کنم بسته تموم بشه .
میترسم کم کم مودمش آب بره و سرمون بی کلاه :n13:

ShadowDragon
05-05-2017, 21:05
منم منتظرم ببینم بلاخره کسی جواب میده! پیشاپیش ممنون

dietman
06-05-2017, 20:22
لطفا حذف شود

dietman
06-05-2017, 20:24
من مودم رو عوض کردم. طی مدت 3 روز با یک سیم کارت تحویل دادن. کلا 47 تومن بابت بسته 15 گیگ سه ماهه گرفتن
قعال شدن سیم کارت هم 2 روز طول کشید. مودم قبلی رو بعلاوه کپی کارت ملی تحویل میگیرن
مودم دارای 2 سوکت شبکه و 2 سوکت voip هست. مدل تحویلی B5142 هست و به رنگ سفید قابلیت اتصال همزمان 16 کاربر
100 مگ هم اینترنت هدیه دادن که با یکبار تست سرعت تموم شد.

ShadowDragon
07-05-2017, 08:37
من مودم رو عوض کردم. طی مدت 3 روز با یک سیم کارت تحویل دادن. کلا 47 تومن بابت بسته 15 گیگ سه ماهه گرفتن
قعال شدن سیم کارت هم 2 روز طول کشید. مودم قبلی رو بعلاوه کپی کارت ملی تحویل میگیرن
مودم دارای 2 سوکت شبکه و 2 سوکت voip هست. مدل تحویلی B5142 هست و به رنگ سفید قابلیت اتصال همزمان 16 کاربر
100 مگ هم اینترنت هدیه دادن که با یکبار تست سرعت تموم شد.
ممنون از راهنمایی
فقط یه سوال
پاوربانک هم هست؟ و وایرلسش چطوره؟
مشکل من اینه که وایمکس به اسم خودم نیست، راهش چیه؟

morypory
07-05-2017, 08:56
من که چون محل جدید زندگیم adsl بود حدود 3 سال بود وایمکسم رو جمع کرده بودم و بدردم نمیخورد البته خدارا شکر میکنم با این سرعت افتضاحش حالا این طرح آمده بدم نیومد از شر مودمش خلاص بشم شده بود آینه دق 13 اردیبهشت درخواست دادم ولی خوب مثل اینکه 7 روز کاری طول میکشه امتحان میکنم اگر خوب باشه چرا که نه استفاده میکنم البته بگم من با adsl هم سرعتم بیشتر از 500k هیچموقع بالاتر نرفت با اینکه سرعت 16m دارم

fafool70
07-05-2017, 11:11
ممنون از راهنمایی
فقط یه سوال
پاوربانک هم هست؟ و وایرلسش چطوره؟
مشکل من اینه که وایمکس به اسم خودم نیست، راهش چیه؟
برید همین سایت بخش tdd lte ایرانسل اونجا بحس گرمتره و بهتر کمک میکنن

zed2
10-05-2017, 02:34
به من هم امروز برای تعویض WIMAX با LTE پیغام زدن و ادرس هم توش هست. ولی نگفتن کی می خواهند خود وایمکس را جمع اوری کنند.
یک محدوده زمانی بدن که ادم بتونه برنامه ریزی کنه:n23:

گرچه من احتمالا تنها بخاطر مودمش شاید درخواست تعویض بدم تا مودم همراه باسه مسافرت داشته باشم. اینترنت اصلی رو اماده کردم برای شاتل که سوییچ کنم.

ظاهرا همگی یواش یواش از این کشتی فضایی ودا می کنند.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arasholiver007
14-05-2017, 02:53
سلام من یه مودم وایمکس ایرانسل دارم بیرونی هستش و رو پشت بوم نصبه چند روز میشه ارتباطم کلا قطع شده تو تنظیمات مودم نگاه میکنم نوشته دیسکانکت دلیلشو نمیدونم دوستان کسی میدونه یا کسی به مشکل من برخورده
؟ اپراطور ایرانسل هم جواب درستی نمیده اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

arasholiver007
14-05-2017, 23:07
کسی نمیدونه؟

fafool70
15-05-2017, 01:00
سلام من یه مودم وایمکس ایرانسل دارم بیرونی هستش و رو پشت بوم نصبه چند روز میشه ارتباطم کلا قطع شده تو تنظیمات مودم نگاه میکنم نوشته دیسکانکت دلیلشو نمیدونم دوستان کسی میدونه یا کسی به مشکل من برخورده
؟ اپراطور ایرانسل هم جواب درستی نمیده اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
خب اپراتور چی گفت بهتون؟؟ تو قسمت‌ تنظیمات وایمکس برو ببین دکل هارو پیدا میکنه سیگنال میده؟

arasholiver007
15-05-2017, 02:24
خب اپراتور چی گفت بهتون؟؟ تو قسمت‌ تنظیمات وایمکس برو ببین دکل هارو پیدا میکنه سیگنال میده؟

متاسفانه نه سیگنال نمیده میزنه دیسکانکت اپراطورم هم چیزی بلد نیس هی میگی بررسی میشه کاری نمیکنن اگه کسی بلده لطفا بگه حتی حضوری هم باشه مودم رو براش میارم ببینه
ایرانسل هم فقط میگه بیا عوض کن lte بگیر ولی از مودمم حیفم میاد مودم بیرونی وایمکس یه چیز دیگس الان من zw101 ایرانسلو گرفتم واقعا جنسش اشغاله این مودم بیرونی وایمکس که چند سال پیش گرفتم واقعا جنسش عالیه
اونایی که دارن میدونن چی میگم

timemachine2029
15-05-2017, 08:15
سلام

2 مگ نامحدود هم شارژ کردم چند روزه نتونستم استفاده کنم
حالا 2 تا سوال دارم
1 وضعیت شبکه الان چطوره خوبه یا مشکل از مودم هست؟
2 ایا میشه روی مودم شناسه ی دیگری استفاده کرد یا نه؟(چون توی کنترل حساب اینترنتی مک مودم ثبت شده!)

arasholiver007
15-05-2017, 21:36
سلام

حالا 2 تا سوال دارم
2 ایا میشه روی مودم شناسه ی دیگری استفاده کرد یا نه؟(چون توی کنترل حساب اینترنتی مک مودم ثبت شده!)

واسه من که که مودمم بیرونی هستش الان چند روزه زده دیسکانکت نمیدونم چرا دوستان اعلام وضیعت کنن

zed2
19-05-2017, 23:57
سلام

حالا 2 تا سوال دارم

واسه من که که مودمم بیرونی هستش الان چند روزه زده دیسکانکت نمیدونم چرا دوستان اعلام وضیعت کنن

من تهرانم و هنوز شبکه برای من عادی و سرعت باسه 2 مگ کامل هست.:n01:

بچه هایی که مشکل پیدا کردین مودم رو می تونید ببرید جای دیگر که تو نقشه پوشش داره چک کنید؟ همچنین بگین از کجا هستین که ببینم کجا ها مشکل دار شدن.:n36:

تلاش کردم ببینم کی وایمکس رو جمع اوری می کنند ولی هنوز هر چی پرس و جو کردم جواب درست ندادن - خیلی در این زمینه ضعیف هستند که ادم بتونه برنامه ریزی کنه بره:n23:. عین کسایی شدم که همینطور منتظر، بی تکلیف ماندیم
اگر بری پروفایل وایمکس و در انجا مک مودم دیگر را اضافه کنی می تونی از ان مودم برای اتصال هم استفاده کنی ( قبلا راهنماش در سایتش بود، نمی دونم هنوز هست یا برداشتن):n15:

من احتمالا ماه اینده سرویس رو از نامحدود به حجمی می کنم و سوییچ می کنم روی سرویس شاتل art7 که ببینم چطور است اگر بعد از یک ماه جواب داد، درخواست می دم LTE کنند و جمع اوری اش بشه وایمکس. احتمالا یا به عنوان بک اپ یا برای مسافرت یا برای مواقعی که می خوام حجم زیاد اپلود کنم ( بخاطر سرعت بالای اپلود ) استفاده اش کنم.

مودمش رو هنوز بررسی نکردم چطوری هست. باید تو بخش LTE ببینم چه انتظاری باید داشته باشم.

Electronic-Arts
20-05-2017, 00:00
من تهرانم و هنوز شبکه برای من عادی و سرعت باسه 2 مگ کامل هست.:n01:

تلاش کردم ببینم کی وایمکس رو جمع اوری می کنند ولی هنوز هر چی پرس و جو کردم جواب درست ندادن - خیلی در این زمینه ضعیف هستند که ادم بتونه برنامه ریزی کنه بره:n23:. عین کسایی شدم که همینطور منتظر، بی تکلیف ماندیم

اگر بری پروفایل وایمکس و در انجا مک مودم دیگر را اضافه کنی می تونی از ان مودم برای اتصال هم استفاده کنی ( قبلا راهنماش در سایتش بود، نمی دونم هنوز هست یا برداشتن):n15:

من احتمالا ماه اینده سرویس رو از نامحدود به حجمی می کنم و سوییچ می کنم روی سرویس شاتل art7 که ببینم چطور است اگر بعد از یک ماه جواب داد، درخواست می دم LTE کنند و جمع اوری اش بشه وایمکس. احتمالا یا به عنوان بک اپ یا برای مسافرت یا برای مواقعی که می خوام حجم زیاد اپلود کنم ( بخاطر سرعت بالای اپلود ) استفاده اش کنم.

بچه هایی که مشکل پیدا کردین مودم رو می تونید ببرید جای دیگر که تو نقشه پوشش داره چک کنید؟ همچنین بگین از کجا هستین که ببینم کجا ها مشکل دار شدن.:n36:

مودمش رو هنوز بررسی نکردم چطوری هست. باید تو بخش LTE ببینم چه انتظاری باید داشته باشم.
کدوم مودم ؟ همین جدیده B5142 ؟ عین Z6000 آشغاله من وای فایش رو خاموش کردم واسه تست (اصلا از TD دیگه استفاده نمیکنم انقدر مزخرفه) ولی با وجود وای فای خاموش بازم سی پی یو میرفت رو 100 دیگه نمیدونم چه مرگشه چه سی پی یو آشغالی احتمالا مربوط به دهه 90 میلادی استفاده کردن که این جوریه , اگر هم سیگنال ضعیف باشه مثل من که 2 خونه سیگنال دارم از 4 خونه سیگنال دم به دقیقه قطع میشه واسه خودش که اینو دیگه نمیدونم از مزخرفی مودم هست یا دکلای ایرانسل

zed2
23-05-2017, 18:56
کمتر از یک هفته به پایان سرویس :n09:

شمارش برای تغییر به سرویس حجمی و سوییچ به سرویس دیگر شروع شده است:n05:

یا سرویس جدید شاتل موفق میشه بازدهی خودش رو نشون بده

یا بطور کامل شکست می خوره

زمان وداع با WIMAX نزدیک می شود.... یاری که چندین سال با بدی و خوبیش همراه ما بود...

و در حالی مارو ترک می کنه که هیچوقت شانس دیدن حداکثر سرعت اسمی اش رو به ما ندادند...

Cyber-PC
25-05-2017, 07:35
برای من به جای ایمیل صورت حساب ماهیانه طرح نامحدود وایمکسم٬ ایمیل های تبلیغ مهاجرت به LTE اومده تماس گرفتم گفتم برای یک ماه آینده در کرج وایمکس کار میکنه که حق اشتراکم رو پرداخت کنم یا نه که نتونستم به جواب قاطعی برسم ولی گفتن حتی اگر تمدید کنی ممکنه چند روز بعد آنتن محل سکونت شما با LTE عوض بشه و سرویستون قطع بشه!

نمیدونم چیکار کنم
در منطقه‌ای از کرج هستم که هیچ ISP اینترنت ADSL ارائه نمیکنه و چندین سال هست که فقط با طرح های نامحدود وایمکس دسترسی به اینترنت داشتم ولی الان با این تعرفه های محدود با قیمت بالای LTE واقعا نمیدونم چیکار کنم
۵۰ گیگ اینترنت روزانه 70,850 تومان!
چرا متوجه نمی‌شند ی عده هستند که نامحدود بودن یا حداقل حجم بیشتر رو به سرعت بالاتر ترجیح میدند! (شخصا یک مگ یا حتی 512 نامحدود رو به سرعت ۴۰ مگ با محدودیت ماهی ۵۰ گیگ ترجیح میدم)
نه به قدیم که برای سرعت بالای ۱۲۸ باید هزار جور نامه و جواز کسب میبردیم براشون نه به حالا که به زور باید پول بیشتری برای سرعتی که لازم نداریم بدیم!

شما راهی بفکرتون میرسه یا جدی جدی باید بخاطر دسترسی به اینترنت نقل مکان کنم؟!

Electronic-Arts
25-05-2017, 16:32
برای من به جای ایمیل صورت حساب ماهیانه طرح نامحدود وایمکسم٬ ایمیل های تبلیغ مهاجرت به LTE اومده تماس گرفتم گفتم برای یک ماه آینده در کرج وایمکس کار میکنه که حق اشتراکم رو پرداخت کنم یا نه که نتونستم به جواب قاطعی برسم ولی گفتن حتی اگر تمدید کنی ممکنه چند روز بعد آنتن محل سکونت شما با LTE عوض بشه و سرویستون قطع بشه!

نمیدونم چیکار کنم
در منطقه‌ای از کرج هستم که هیچ ISP اینترنت ADSL ارائه نمیکنه و چندین سال هست که فقط با طرح های نامحدود وایمکس دسترسی به اینترنت داشتم ولی الان با این تعرفه های محدود با قیمت بالای LTE واقعا نمیدونم چیکار کنم
چرا متوجه نمی‌شند ی عده هستند که نامحدود بودن یا حداقل حجم بیشتر رو به سرعت بالاتر ترجیح میدند! (شخصا یک مگ یا حتی 512 نامحدود رو به سرعت ۴۰ مگ با محدودیت ماهی ۵۰ گیگ ترجیح میدم)
نه به قدیم که برای سرعت بالای ۱۲۸ باید هزار جور نامه و جواز کسب میبردیم براشون نه به حالا که به زور باید پول بیشتری برای سرعتی که لازم نداریم بدیم!

4G معمولی استفاده کن طرح هاش به صرفه تره سرعتش هم معمولا بیشتره

zed2
25-05-2017, 20:00

نمیدونم چیکار کنم

متاسفانه خدمات اینترنت در ایران بر عکس دنیا که به سمت stream بودن و جذب مشترک بر اساس خدماتی که ارائه میشه بره،به سمت این میره که مسئله کمبود پهنای باند ترافیک و کنترل کاربران رو از طریق حجم انجام بدن و عملا خیلی از سرویس هایی که این سرعت های بالا می تونن استفاده کنند عملا در ایران غیر قابل استفاده است. همه چیز سریعتر لود میشه ولی بخاطر محدودیت حجم نمی شه سرویس هایی که به راحتی حجم می برند رو استفاده کرد. ( انقدر دیدم ملت می گن "من کاری نمی کنم فقط تلگرام استفاده می کنم ولی حجمم سریع تموم شد" که از تراژیک بودن به کمدی تبدیل شده:n09: - به کنار که بعضی هاشون می گن" من فقط یک ویدیو نگاه کردم" بعد می بینم هر دقیقه اش نزدیک 30-75 مگ میشه چون طرف پیش فرض رو دست نزده :n31: )

دردت رو درک می کنم چون یک دوره طولانی من هم همین مشکل رو داشتم و الان هم داریم می افتیم قشنگ وسط اشفته سرویس های حجمی جدید - و البته همین چند ماه پیش هم یک قانون رو اصلاح کردن و گفتن اپلود هم جزو حجم مصرقی است و عملا به تولید کننده های محتوایی که می تونستن تلاش کنند سرویس دهنده ها و مردم علاقمند به سرویس ها و خدمات پر حجم تر و کم محدود تر برن تیر خلاص زدن - می خوای محتوا بسازی ...... باسه هر کیلوبایتش ازت پول می گیریم - تا تو باشی دیگر از این فکر ها به سرت نزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا سبک استفاده من مشابه شما بود ولی به خاطر تغییر سبک زندگی متفاوت با مدلی که شما داری شده ( گرچه هنوز به شدت پر مصرف است + خانواده هم کنارش اضافه شده، یادش بخیر یک زمانی می گفتن بسه چقدر استفاده می کنی چفدر پول خرج کنی . الان می گن کجایی اینترنت قطع شد:n08:)

4G معمولی استفاده کن طرح هاش به صرفه تره سرعتش هم معمولا بیشتره

بنظر من هم با وضعیت فعلی این بهترین کاری هست که می تونی انجام بدی:n15:. گرچه فکر کنم مثل من از اینکه همش نگران و استرس کنترل حجم داشته باشی و شبا همش مجبور باشی برنامه بزاری و از نامحدودش استفاده کنی خوشت نیاد:n27:
اگر فرصت داری سرچ کن ببین وایرلسی مناسب هست اطرافت یا نه - ممکنه یکی سرویس مناسب با قیمت مناسب بده ( گرچه مثل سبک نامحدود قدیم که می خوایم باشه فکر نکنم دیگر پیدا بشه:n35:)

این سبک سرویس های محدود،دردیست سوزناک...

ماهایی که بازمانده های دیدگاه عمومی اینترنت نامحدود هستیم و داریم فراموش می شیم....

و فقط خاطره ای ازمون باقی می ماند

و تنها می تواینم خاطرات این دوران را به نسل های بعد منتقل کنیم....

Cyber-PC
26-05-2017, 05:40
با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردند

بله zed2 عزیز این کابوس محاسبه حجم و استرس کار با اینترنت دوباره قراره برگرده! یاد دوران دیال‌آپ بخیر که نگران مدت زمان وصل شدن به اینترنت بودیم که ساعت کارت اینترنت تموم نشه یا پول تلفن زیاد نیاد!

در مورد 4G
تعرفه های اینترنت 4G ثابت ایرانسل رو فقط در صفحه خرید مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کردم و عمق فاجعه از LTE هم بیشتر هست!
بیشترین حجم ماهیانه ۵ گیگ هست با قیمت ۲۱.۸۰۰ تومان!
یک صفحه هم برای خرید بسته های اینترنت همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-3G-4G) 4G هست که انتخاب های بیشتری هست ولی قیمت همچنان وحشتناکه (۱۰۰ گیگ ۱۷۵ هزار تومان!!!)
اگه من اشتباه میکنم و جای دیگه ای با تعرفه های منصفانه تر هم وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید وگرنه با این قیمت بالای مودم (۳۶۰ هزار تومان در مقابل تعویض رایگان wimax به LTE) و با این تعرفه های بالا باز LTE بنظر قابل تحمل تر میرسه تا 4G

mojtaba318
26-05-2017, 14:27
LTEمبین نت تعرفه هاش خیلی بهتره یه ماه 100 گیگ روزانه 1000گیگ شبانه 70 تومن

اگه آنتن بده خیلی به صرفه تره و البته مودمش هم LTEهم وایمکس

Cyber-PC
26-05-2017, 17:02
LTEمبین نت تعرفه هاش خیلی بهتره یه ماه 100 گیگ روزانه 1000گیگ شبانه 70 تومن

اگه آنتن بده خیلی به صرفه تره و البته مودمش هم LTEهم وایمکس

موافقم حیف که کرج شروع به کار نکردن وگرنه قطعا منصفانه تر هست منم می گرفتم

mojtaba318
27-05-2017, 11:15
الان دو سه روز مونده تموم شه کلا بلاتکلیفم چیکا کنم
تمدید کنم نکنم
زنگم میزنی جواب درس و حسابی نمیدن که آخه عجب گیری افتادیماا بخدا

zed2
28-05-2017, 18:01
با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردند

بله zed2 عزیز این کابوس محاسبه حجم و استرس کار با اینترنت دوباره قراره برگرده! یاد دوران دیال‌آپ بخیر که نگران مدت زمان وصل شدن به اینترنت بودیم که ساعت کارت اینترنت تموم نشه یا پول تلفن زیاد نیاد!

در مورد 4G
تعرفه های اینترنت 4G ثابت ایرانسل رو فقط در صفحه خرید مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کردم و عمق فاجعه از LTE هم بیشتر هست!
بیشترین حجم ماهیانه ۵ گیگ هست با قیمت ۲۱.۸۰۰ تومان!
یک صفحه هم برای خرید بسته های اینترنت همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-3G-4G) 4G هست که انتخاب های بیشتری هست ولی قیمت همچنان وحشتناکه (۱۰۰ گیگ ۱۷۵ هزار تومان!!!)
اگه من اشتباه میکنم و جای دیگه ای با تعرفه های منصفانه تر هم وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید وگرنه با این قیمت بالای مودم (۳۶۰ هزار تومان در مقابل تعویض رایگان wimax به LTE) و با این تعرفه های بالا باز LTE بنظر قابل تحمل تر میرسه تا4G

موافقم حیف که کرج شروع به کار نکردن وگرنه قطعا منصفانه تر هست منم می گرفتم

من رو باش فکر کردم بسته هاش مناسبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسته های هیبریدی اش هم هست ولی فکر نمی کنم بدرد باز بخوره

و البته باید تاکتیک می زدیم که کسی گوشی رو هم برنداره ان موقع:n09:
من دارم خرج می کنم که تا جای ممکن از محدودیت ها دور باشم چون وقت مسائل فنی اش رو دیگر ندارم ولی برای شما سخت تر است:n36:
شرکت های ارائه دهنده wireless رو هم بررسی کردی ببینی پوشش می دن یا نه؟ (مثلا اسیاتک و ....)

الان دو سه روز مونده تموم شه کلا بلاتکلیفم چیکا کنم
تمدید کنم نکنم
زنگم میزنی جواب درس و حسابی نمیدن که آخه عجب گیری افتادیماا بخدا

اگر می خوای پیشنهاد می کنم یک سرویس دیگر رو به عنوان بک اپ با حجم کم ( مثلا 2-3 گیگ) خریداری کن تا هر وقت قطع کردن ان را ارتقاع بدی به سرویسی که می خوای - بهتره بگردی ببینی کدوم شرکت سرویس مناسب تری بر اساس هزینه و بازدهی برای شما داره.

zed2
01-06-2017, 13:28
من سوییچ اولیه را انجام دادم و رفتم شاتل، گرچه هنوز نمی دونم چجوری هست کیفیتش ( هنوز وقت نکردم تست کنم:n02:)
احتمالا بعد از یک ماه درخواست رو رد می کنم.

Cyber-PC
02-06-2017, 15:56
من هزینه تمدید یک ماه دیگه ی وایمکس رو هم دادم (فعلا که داره کار میکنه)
احتمالا تا قبل از پایان ماه درخواست تعویض به LTE رو بدم چون در این منطقه نه وایرلس هست نه ADSL
تنها انتخاب باقی مونده یا نقل مکان هست یا کنار اومدن با LTE

zed2
02-06-2017, 16:27
من هزینه تمدید یک ماه دیگه ی وایمکس رو هم دادم (فعلا که داره کار میکنه)
احتمالا تا قبل از پایان ماه درخواست تعویض به LTE رو بدم چون در این منطقه نه وایرلس هست نه ADSL
تنها انتخاب باقی مونده یا نقل مکان هست یا کنار اومدن با LTE

ای بابا:n29: امیدوارم یک سرویس دهنده خوب بعدا منطقه تون رو پوشش بده.
خواستی پیش شماره و موقعیت جغرافیایی حدودی بزار شاید یکی شانسی بتونه یک سرویس بهتر از LTE برات بزاره:n27:

ata.royalfalcon
02-06-2017, 16:43
چهار روزه که وایمکس من قطع و وصلی داره . زنگ زدم پشتیبانی میگه وایمکس رو داریم محدود میکنیم برو با TD lte عوض کن !

مودم ریسیت کردم دیگه کلاً کانکت نمیشه چراغ آنتن پرش داره . این لیست فرکانسها درسته ؟ مشکل از کجا میتونه باشه ؟

armin100
02-06-2017, 18:46
سلام
طرح ارتقا به TD_LTE رو دیدم.
با ذوق و شوق اومدم تو سایت ثبت نام کنم دیدم موقع بررسی اطلاعات منو پیدا نمی کنه.
اومدم کنترل حساب اینترنتی رو باز کنم، دیدم وارد اونم نمی تونم بشم.

تماس گرفتم با 707.
گفت به علت اینکه 90 روز از آخرین استفاده ی شما گذشته (در واقع یکسال گذشته بود)، امتیاز شما سلب شده.
طبق بند قانونی که موقع خرید امضا کردید.

کاش قبل سلب امتیاز یه اطلاعی چیزی هم میدادن.
الان رسماً مودم وایمکس رو باید بندازم سطل آشغال؟

چه یهو خوشحال شده بودم 360 تومن پول مودم نمی خواد بدم.

خدا رو شکر که فعلا وایمکس مبین نت هست و خوب سرویس میده.
مشکلی که این طرح های TD_LTE دارن این هست که شبانه شون محدوده.
در حالی که الان شبانه ی وایمکس مبین نت از ساعت 1 تا 7 کاملا نامحدود هست.

چرا برای TD_LTE محدودیت میذارن؟

zed2
02-06-2017, 19:34
چهار روزه که وایمکس من قطع و وصلی داره . زنگ زدم پشتیبانی میگه وایمکس رو داریم محدود میکنیم برو با TD lte عوض کن !

مودم ریسیت کردم دیگه کلاً کانکت نمیشه چراغ آنتن پرش داره . این لیست فرکانسها درسته ؟ مشکل از کجا میتونه باشه ؟

مودم من از این سری مزخرف 105 است که اصلا جای فرکانس زدن نداشت:n23:بخاطر همین فرکانس هارو یاداشت نکردم :n29: - ای کاش قبل از ریست فرکانس هارو می نوشتی - باید تو صفحات قبلی بگردی ببینی کسی اشاره بهش کزده یا نه - همچنین از بچه هایی که اخیرا ان بودن بپرس شاید بتونن فرکانس هارو بگیری:n27:

سلام
طرح ارتقا به TD_LTE رو دیدم.
با ذوق و شوق اومدم تو سایت ثبت نام کنم دیدم موقع بررسی اطلاعات منو پیدا نمی کنه.
اومدم کنترل حساب اینترنتی رو باز کنم، دیدم وارد اونم نمی تونم بشم.

تماس گرفتم با 707.
گفت به علت اینکه 90 روز از آخرین استفاده ی شما گذشته (در واقع یکسال گذشته بود)، امتیاز شما سلب شده.
طبق بند قانونی که موقع خرید امضا کردید.

کاش قبل سلب امتیاز یه اطلاعی چیزی هم میدادن.
الان رسماً مودم وایمکس رو باید بندازم سطل آشغال؟

چه یهو خوشحال شده بودم 360 تومن پول مودم نمی خواد بدم.

خدا رو شکر که فعلا وایمکس مبین نت هست و خوب سرویس میده.
مشکلی که این طرح های TD_LTE دارن این هست که شبانه شون محدوده.
در حالی که الان شبانه ی وایمکس مبین نت از ساعت 1 تا 7 کاملا نامحدود هست.

چرا برای TD_LTE محدودیت میذارن؟

omg خوب شد اینو اطلاع دادی ( قبلا نشنیده بودم بزارن )
اگر رفیق وایمکسی داری ازش کمک بگیر ببین با ادغام کردن با سرویسش می تونی تحویل بدی یا نه:n36:
منم به یکی از رفیق هام خبر بدم ببینم هنوز اکانتش فعاله یا نه که برنامه داشت عوض کنه

enimonte
02-06-2017, 21:28
اومدم ثبت نام کنم دیدم حساب فعاله مشخصات خودم را زدم(مودم را از کسی خریده بودم) مرحله آخر به کد ملی ایراد گرفت.

Sent from my SM-T355 using Tapatalk

armin100
02-06-2017, 21:38
omg خوب شد اینو اطلاع دادی ( قبلا نشنیده بودم بزارن )
اگر رفیق وایمکسی داری ازش کمک بگیر ببین با ادغام کردن با سرویسش می تونی تحویل بدی یا نه:n36:
منم به یکی از رفیق هام خبر بدم ببینم هنوز اکانتش فعاله یا نه که برنامه داشت عوض کنه
قبل تر ها هم واسه من شده بود که یکسال از ایرانسل استفاده نکنم اما اصلا همچین بساطی نبود.
الان اوضاع فرق کرده.
ایرانسل به هر قیمتی شده داره از شر وایمکس خودش رو رها می کنه.
عده ای که 90 روز از آخرین استفاده شون گذشته رو طبق بند قانونی بیرون میندازه.
بقیه رو هم بهشون مودم رایگان TD_LTE میده تا ترغیب شون کنه بی خیال وایمکس بشن.

ata.royalfalcon
02-06-2017, 22:40
مودم من از این سری مزخرف 105 است که اصلا جای فرکانس زدن نداشت:n23:بخاطر همین فرکانس هارو یاداشت نکردم :n29: - ای کاش قبل از ریست فرکانس هارو می نوشتی - باید تو صفحات قبلی بگردی ببینی کسی اشاره بهش کزده یا نه - همچنین از بچه هایی که اخیرا ان بودن بپرس شاید بتونن فرکانس هارو بگیری:n27:

اتفاقاً از تمامی صفحات اسکرین شات گرفته بودم . حتی اون قسمت فرکانسها ولی لیست فرکانسها خالی بود (عکس زیر) ، بعد از ریسیت مودم بود که لیست فرکانسها برگشتن .

قبل از ریسیت هم از قسمت status اسکرین شات گرفته بودم که به فرکانس 3591500 وصل بوده و الان هم فقط همان فرکانس رو وارد و بقیه رو هم حذف کردم . کلیه تنظیمات هم دقیقاً قبل از ریسیت مودم هست ولی بازهم در حالت DISCONNECT میمونه .

Connect Status هم دائماً بین SS_DL_SYNCHRONIZATION و SS_RANGING و SS_ABORTED و یه حالت دیگه ای هم هست تغییر میکنه .

mehr1362
04-06-2017, 14:47
اتفاقاً از تمامی صفحات اسکرین شات گرفته بودم . حتی اون قسمت فرکانسها ولی لیست فرکانسها خالی بود (عکس زیر) ، بعد از ریسیت مودم بود که لیست فرکانسها برگشتن .

قبل از ریسیت هم از قسمت status اسکرین شات گرفته بودم که به فرکانس 3591500 وصل بوده و الان هم فقط همان فرکانس رو وارد و بقیه رو هم حذف کردم . کلیه تنظیمات هم دقیقاً قبل از ریسیت مودم هست ولی بازهم در حالت DISCONNECT میمونه .

Connect Status هم دائماً بین SS_DL_SYNCHRONIZATION و SS_RANGING و SS_ABORTED و یه حالت دیگه ای هم هست تغییر میکنه .

سلام
عطا جان ، مودم را جمع کرده بودم دوباره زدم به برق ، اینم فرکانس ها ( نمیدونم الان به دردت میخوره یا نه )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که در طرح تعویض به LTE ثبت نام کردم و واریز ، منتظرم مودم را بیارن :n02:

ata.royalfalcon
04-06-2017, 15:05
سلام
عطا جان ، مودم را جمع کرده بودم دوباره زدم به برق ، اینم فرکانس ها ( نمیدونم الان به دردت میخوره یا نه )

من که در طرح تعویض به LTE ثبت نام کردم و واریز ، منتظرم مودم را بیارن :n02:

ممنون الان تست میکنم . فقط قسمت identity بعد از مک مودم بصورت mtnirancell.com هست یا شکل دیگه ای داره مثلاً irancell.com ؟

mehr1362
04-06-2017, 15:08
ممنون الان تست میکنم . فقط قسمت identity بعد از مک مودم بصورت mtnirancell.com هست یا شکل دیگه ای داره مثلاً irancell.com ؟

مودم من FMM130 هست با مودم BM632W فرق داره گزینه هاش
ازون قسمت یک شات بزار تا ببینم کجاش میشه
من خیلی وقته داخل تنظیمات نرفتم کلا همه چیزش یادم رفته :n02:

ata.royalfalcon
04-06-2017, 15:39
مودم من FMM130 هست با مودم BM632W فرق داره گزینه هاش
ازون قسمت یک شات بزار تا ببینم کجاش میشه
من خیلی وقته داخل تنظیمات نرفتم کلا همه چیزش یادم رفته :n02:

عکس از قسمت مورد نظر .

فکر میکنم بعد از @ باید بصورت mtnirancell.com باشه .

mehr1362
04-06-2017, 18:20
عکس از قسمت مورد نظر .

تکراری تکراری

mehr1362
04-06-2017, 18:22
عکس از قسمت مورد نظر .

username : شناسه کاربری + ادامه که در عکس مشخص هست .

identity : مک مودم + ادامه که در عکس مشخص هست .

ata.royalfalcon
04-06-2017, 19:30

username : شناسه کاربری + ادامه که در عکس مشخص هست .

identity : مک مودم + ادامه که در عکس مشخص هست .

ممنون ولی درست نشد . احساس میکنم عمداً یه کاری کردن که مجبور بشم وایمکس رو عوض کنم که موفق هم بودن چون امروز زنگ زدم برای تعویض وایمکس با TD ، پول رو هم واریز کردم منتظرم تا مودم رو بفرستن !

zed2
05-06-2017, 13:40
اومدم ثبت نام کنم دیدم حساب فعاله مشخصات خودم را زدم(مودم را از کسی خریده بودم) مرحله آخر به کد ملی ایراد گرفت.

Sent from my SM-T355 using Tapatalk

تو پروفایلت برو ببین کد ملی چی زدی زنگ بزن بگو اصلاح کنن یا بر اساس همان بزن.
تو ان موقع اصلاح مشخصات انجام دادی؟:n15:

قبل تر ها هم واسه من شده بود که یکسال از ایرانسل استفاده نکنم اما اصلا همچین بساطی نبود.
الان اوضاع فرق کرده.
ایرانسل به هر قیمتی شده داره از شر وایمکس خودش رو رها می کنه.
عده ای که 90 روز از آخرین استفاده شون گذشته رو طبق بند قانونی بیرون میندازه.
بقیه رو هم بهشون مودم رایگان TD_LTE میده تا ترغیب شون کنه بی خیال وایمکس بشن.

ممنون ولی درست نشد . احساس میکنم عمداً یه کاری کردن که مجبور بشم وایمکس رو عوض کنم که موفق هم بودن چون امروز زنگ زدم برای تعویض وایمکس با TD ، پول رو هم واریز کردم منتظرم تا مودم رو بفرستن !

ظاهرا داریم به اخرین لحظات اینترنت نامحدود ایرانسل نزدیک می شیم......

دوران بدون نگرانی از کارت سوختی خوبی بود....:n09:

هنوز کسی از وایمکسی ها مانده سرویسش کار کنه؟:n13:

mehr1362
05-06-2017, 21:37

دیروز وایمکس را به برق زدم و آنتن داشت و شاید باور نکنید آنتن دهیش از قبل هم بهتر شده بود :n08:
من وایمکس را داخل جعبه شیرینی یزدی ضد آب و ضد نور و ضد گرما و ضد سرما :n02: کرده بودم و یک عمر به میله ی آنتن تلوزیون روی پشت بام نصب کرده بودم ( چون داخل اتاق و حتی حیاط آنتن نداشت ) . اما دیروز داخل اتاق دو خط آنتن داشت!

وارد پنل کاربری شدم ، هنوز اون بالا میزد بیا اینقدر بده تمدیدش کن :n08:

امروز صبح طرف اومد مودم جدید را آورد و وایمکس را برد :n28:

کارتن مودم را نبرد ، فقط مودم و پایه و آداپتورش را برد .

کابل لن وایمکس را از روز اول خریدن وایمکس آکبند نگه داشته بودم که اون را زودتر برداشته بودم از کارتنش :n02: موند یادگاری از وایمکس :n02:
طرف هم حرفی از نبودن کابلش نزد :n01:

و حالا مودم جدید و خوشگل داریم :n19: و منتظر فعال سازی سیمکارت :n01:

و سوالات مانده در ذهن درباره ی TD-LTE

شایدم این آخرین پستم در تاپیک وایمکس ایرانسل بود :n03: مدالم را از همین تاپیک گرفتم ( کاربر فعال وایمکس ایرانسل )

توصیه هم میکنم هر کسی تعویض نکرده زودتر اینکار را بکنه قبل از اینکه مودمش بریک ( پاره آجر ) بشه :n08:

mahan999
06-06-2017, 01:30
شایدم این آخرین پستم در تاپیک وایمکس ایرانسل بود :n03: مدالم را از همین تاپیک گرفتم ( کاربر فعال وایمکس ایرانسل )

خودمونیم ها ولی مرگ تکنولوژی هم غم انگیزه به عقب برگردیم اون مودم های گوش خراش دایال آپ هم حال و هوایی خودش رو داشت با اون کارتهای شبانه!

enimonte
07-06-2017, 12:50

اگر به همون اساس جلو برم اونوقت کارت ملی طرف را چکار کنم؟
نه متاسفانه مشخصات را عوض نکردم.

الان 3 تا مودم دارم اولیش که به اسم طرفه و نمیتونم تعویض کنم
دومی به اسم خاله ام است و اونهم میزنه غیرفعال
سومیش به اسم خواهرمه که معلوم نیست مودم کجای خونه گم و گور شده.

راهی نیست که یشه مودم را داخل اکانت یکی دیگه ثبت نام کرد؟

ata.royalfalcon
07-06-2017, 18:00
خب امروز مامور پست اومد مودم وایمکس رو برد به جاش مودم B5142 داد .
دورانی خوبی با این وایمکس داشتیم . در واقع بعد از اینترنت دایال آپ ، وایمکس اینترنت بعدی من بود . اونموقع هم خط تلفن ما ADSL ساپورت نمیکرد .

enimonte
12-06-2017, 19:45
مودم را تحویل میگیرند نوعشو چک میکنند یا نه؟مثلا توی اکانت مدل مودم با مودم تحویلی فرق کنه؟

iman_s
13-06-2017, 15:33
مودم را تحویل میگیرند نوعشو چک میکنند یا نه؟مثلا توی اکانت مدل مودم با مودم تحویلی فرق کنه؟
نه چک نمیکنن.مودم وایمکس من جیبی بود.رفتم دفتر یک پیک موتوری.طرف نگاه کرد گفت این مودمه؟ گفتم آره.انداخت تو بسته و گذاشت کنار
مگه اینکه بعدا توی شرکت چک کنن که بعید میدونم دنبال این کارا باشن.واسه اونا فقط استفاده مشترک از خدماتشون مهمه که درآمدشون رو بیشتر میکنه

zed2
16-06-2017, 12:16
من هم درخواست دادم برای تعویض مودم.:n14:
البته هنوز پوشش شبکه دارم:n02: ولی چون رفتم سرویس جدید دیگر برام نمی صرفه با این وضعیت نگهش دارم
تو این داستان، مودم وایمکس من بچه دار شده:n08: الان باید دو تا تحویل بدم:n09:

اخرین استقامت های مودم من:n05:

enimonte
16-06-2017, 17:28
من هم امروز درخواست تعویض مودم دادم.ببینم کی میرسه دستم.

ahwazp30
17-06-2017, 11:21
دوستان کسی میدونه سرنوشت وایمکس چی میشه ؟ ایا حالا حالا ها پا برجاست یا داره جمع میشه ؟ اگه داره جمع میشه تا من مودمم رو با مودم نسل 4 ثابت تعویض کنم ؟

ata.royalfalcon
17-06-2017, 22:06
دوستان کسی میدونه سرنوشت وایمکس چی میشه ؟ ایا حالا حالا ها پا برجاست یا داره جمع میشه ؟ اگه داره جمع میشه تا من مودمم رو با مودم نسل 4 ثابت تعویض کنم ؟

با توجه به این پست 3147# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره عوض کنید تا زمانیکه رایگان هست .

ahwazp30
18-06-2017, 11:52
با توجه به این پست 3147# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره عوض کنید تا زمانیکه رایگان هست .

اخه یه مشکلی هست که هنوز تصمیم قطعی نگرفتم :

1- به دلیل اینکه دیگه کمتر کسی از وایمکس استفاده میکنه کیفیتش توی منطقه ما به شدت بالا رفته و جون میده واسه وبگردی حتی سرعت بارگذاری سایت ها از lte هم بیشتره . فقط بدرد دانلود شاید نخوره
2-علیرغم قیمت فضاییش بلاخره نامحدود داره چون من اینترنتی که توی خونمون اعضای خانواده استفاده میکنن حدودا ماهی 70 گیگ هست و از این جهت بصرفه هست ماهی 80 هزار تومن بدم یه مگ نامحدود بگیرم که اگه بخام از نسل ثابت استفاده کنم قطعا بیشتر درمیاد با حجم کمتر چون نامحدود برای ما که مصرفمون بالاست بصرفه تره .
3- نسل ثابت به نظر میاد طبق نقشه ایرانسل توی منطقه ما پوشش جالبی نداشته باشه .
4- کیفیتش میتونه نوسان داشته باشه ولی وایمکث نه

با وجود موارد فوق نظرم وایمکسه ولی میترسم به زودی جمع بشه و من بمونم و یه مودم بدرد نخور و هزینه جدید برای خرید مودم جدید .برای همین دو دل شدم.

enimonte
20-06-2017, 21:24
مودم من امروز رسید.نوع مودمی که تحویل دادم با مودمی که توی اکانت ثبت شده بود فرق میکرد ولی متوجه نشدند.مودم B 5142 را دادند ولی مثل اینکه جایی که هستیم TD LTE فعال نیست.یک سیم کارت معمولی روش گذاشتم و یک خط انتن داد.حالا فردا تست میکنم ببینم چطوره

حبیب 35
20-06-2017, 22:09
مودم من امروز رسید.نوع مودمی که تحویل دادم با مودمی که توی اکانت ثبت شده بود فرق میکرد ولی متوجه نشدند.مودم B 5142 را دادند ولی مثل اینکه جایی که هستیم TD LTE فعال نیست.یک سیم کارت معمولی روش گذاشتم و یک خط انتن داد.حالا فردا تست میکنم ببینم چطوره

به همه همین مدل میدن چندجاتوخونه تست کن بهترین جاکه انتن بالاداد سیمکارت فورجی بزاراستفاده کن

ase_pase
21-06-2017, 22:50
من هم درخواست دادم برای تعویض مودم.:n14:
البته هنوز پوشش شبکه دارم:n02: ولی چون رفتم سرویس جدید دیگر برام نمی صرفه با این وضعیت نگهش دارم
تو این داستان، مودم وایمکس من بچه دار شده:n08: الان باید دو تا تحویل بدم:n09:

اخرین استقامت های مودم من:n05:

1- به دلیل اینکه دیگه کمتر کسی از وایمکس استفاده میکنه کیفیتش توی منطقه ما به شدت بالا رفته و جون میده واسه وبگردی حتی سرعت بارگذاری سایت ها از lte هم بیشتره . فقط بدرد دانلود شاید نخوره
2-علیرغم قیمت فضاییش بلاخره نامحدود داره چون من اینترنتی که توی خونمون اعضای خانواده استفاده میکنن حدودا ماهی 70 گیگ هست و از این جهت بصرفه هست ماهی 80 هزار تومن بدم یه مگ نامحدود بگیرم که اگه بخام از نسل ثابت استفاده کنم قطعا بیشتر درمیاد با حجم کمتر چون نامحدود برای ما که مصرفمون بالاست بصرفه تره .

با وجود موارد فوق نظرم وایمکسه ولی میترسم به زودی جمع بشه و من بمونم و یه مودم بدرد نخور و هزینه جدید برای خرید مودم جدید .برای همین دو دل شدم.

,من تا آخرین روزی که آنتن میداد وایمکس رو استفاده کردم.
2مگ نامحدود داشتم و کف مصرفم 100 گیگ بودش
مدیریت مصرف خیلی ترسناک و سخت با این سیستم. سال ها بود اصلا نگران مصرف حجم نبودم :n03::n03:
مودم رو دلم نیومد بدم و عوض کنم. خیلی خاطره داشتم باهاش :n14:

Cyber-PC
22-06-2017, 15:41
تو منطقه ما با موبایل که به 4G متصل میشم اول میزنه +4G با سرعت خیلی خوب دانلود شروع میشه ولی بعد از چند دقیقه٬ میره روی +H و سرعت بشدت میاد پایین٬ ممکنه که LTE ثابت هم همینطور باشه؟
البته خودم همچنان دارم از وایمکس استفاده میکنم و به هیچوجه تا مجبور نشم عوضش نمیکنم(مودمش رو هم عوض نکردن یادگاری نگه میدارم!)
________
ماه قبل برای من ایمیل صورتحساب نیومد ولی این ماه اومده و توش فقط به حالت پیشنهاد گفته که میتونید مودم رو با TD-LTE عوض کنید٬ اجبار یا محدودیت زمانی نگذاشته
امیدوارم همینطور باشه و بشه حالا حالا ها از وایمکس استفاده کنم

zed2
22-06-2017, 21:33

منم وقتی اخرین تست رو باهاش زدم همینطور شده بود....
من فکر کنم سرویس ما با موبایلی ها مشترک باشه بخاطر همین نوسانات سرعت بیشتر است. در رابطه با پینگش ولی نمی دونم اوضاع چگونه می شه:n15:

منم x2 ازش گرفتم ولی هنوز باز نکردم - سیم کارت هم توش هست یا باید جدا بهمون بدن؟؟؟:n13:

,من تا آخرین روزی که آنتن میداد وایمکس رو استفاده کردم.
2مگ نامحدود داشتم و کف مصرفم 100 گیگ بودش
مدیریت مصرف خیلی ترسناک و سخت با این سیستم. سال ها بود اصلا نگران مصرف حجم نبودم :n03::n03:
مودم رو دلم نیومد بدم و عوض کنم. خیلی خاطره داشتم باهاش :n14:

اره استرس اینکه یک موقع خارج از محدوده مصرف نکنی و همش چک کنی حجم مصرفی رو - من هیچوقت این کارو با IPW و wimax نمی کردم ولی الان با dsl دارم می زنم....:n35:

تو منطقه ما با موبایل که به 4G متصل میشم اول میزنه +4G با سرعت خیلی خوب دانلود شروع میشه ولی بعد از چند دقیقه٬ میره روی +H و سرعت بشدت میاد پایین٬ ممکنه که LTE ثابت هم همینطور باشه؟
البته خودم همچنان دارم از وایمکس استفاده میکنم و به هیچوجه تا مجبور نشم عوضش نمیکنم(مودمش رو هم عوض نکردن یادگاری نگه میدارم!)
________
ماه قبل برای من ایمیل صورتحساب نیومد ولی این ماه اومده و توش فقط به حالت پیشنهاد گفته که میتونید مودم رو با TD-LTE عوض کنید٬ اجبار یا محدودیت زمانی نگذاشته
امیدوارم همینطور باشه و بشه حالا حالا ها از وایمکس استفاده کنم

اگر مد عوض میشه بخاطر قدرت و کیفیت سیگنال است باید جای بهتر بزاری که اینجوری نشه.

اگر زمان گذاشت خبرش رو به ما هم بده.:n01:
شما اخرین سنگر مقاومت ما هستی:n02:

enimonte
23-06-2017, 16:41
منم x2 ازش گرفتم ولی هنوز باز نکردم - سیم کارت هم توش هست یا باید جدا بهمون بدن؟؟؟:n13:

تو بسته اش یک سیمکارت است.امروز دوباره مودم را وصل کردم.۲ خط آنتن داشت و با سرعت ۱.۵ دانلود میکرد.مثل4g

zed2
25-06-2017, 11:19
تو بسته اش یک سیمکارت است.امروز دوباره مودم را وصل کردم.۲ خط آنتن داشت و با سرعت ۱.۵ دانلود میکرد.مثل4g

الان تنها دلیلی که می تونه LTE بدرد من بخوره اینه که بجای گوشی ازش در مسافرت استفاده کنم یا سرعت اپلودش بالاتر از 1 مگ باشه که اپلود هامو بجای adsl بزارم روی LTE در غیر این صورت بدرد من نمی خوره:n27:
برگردم تهران ببینم چطوری است مراسم باز کردن بسته بندی در پیش داریم:n09:

خطش رو نمی شه باسه تلفن استفاده کرد؟:n02: ما که تو wimax سرویس تلفنش رو ندیدم بزار به این دلمون خوش باشه:n31:

Cyber-PC
27-06-2017, 15:06
از امروز حدود ساعت ۱ برای من باز مشکل دسترسی به بعضی سایت ها پیش اومده (برای مثال rapidpars که حتی امکان لاگین هم نیست)
دقیقا مثل اوایل سال امیدوارم برطرف بشه
______
آپدیت!
اگر شما هم دچار این مشکل شدید با تغییر DNS به گوگل یا Open DNS مشکل برطرف مبشه

ahwazp30
16-07-2017, 14:53
سلام دوستان خواهشا آگه کسی اینجا تعرفه نامحدود داره بگه آیا هنوز خط مشی مصرف منصفانه فعاله یا نه و مقدارش چقدر هست?

moviesansor
16-07-2017, 15:01
سلام دوستان خواهشا آگه کسی اینجا تعرفه نامحدود داره بگه آیا هنوز خط مشی مصرف منصفانه فعاله یا نه و مقدارش چقدر هست?
بنده ۱ مگ نامحدود دارم و تا حالا که ۴-۵ دوره میشه مصرف منصفانه اعمال نشده برام مصرف بنده ۷۰ ۸۰ گیگ میشه البته یک سقف داره که امکانش نیست بهش برسید

فرستاده شده از MI 5sِ من با Tapatalk

ahwazp30
16-07-2017, 21:17
بنده ۱ مگ نامحدود دارم و تا حالا که ۴-۵ دوره میشه مصرف منصفانه اعمال نشده برام مصرف بنده ۷۰ ۸۰ گیگ میشه البته یک سقف داره که امکانش نیست بهش برسید

ممنون رفیق
راستش من مصرفم ماهی 100 تا 160 گیگ هست با پشتیبانی چند بار تماس گرفتم هر کارشناسی یه جوابی داد یکی گفت روی همشون محدودیت هست یکی دیگه گفت فقط 1 مگ و 2 مگ محدودیت دارن که 1 مگ 40 گیگه و 2 مگ 80 گیگ که بعد از اون سرعت میاد پایین یکی دیگه گفت هیچ کدوم خط مشی نداره و هر چقدر خواستید میتونید استفاده کنید خلاصه من موندم و کلی جواب ضد و نقیض .برای شما قبلا اعمال میشد ؟ شاید الان هم اعمال شده و شما متوجه نشدید ؟ چون وقتی اعمال میشه در ساعات پیک فقط سرعت میاد پایین و ساعات غیر پیک سرعت خوبه ؟

moviesansor
16-07-2017, 22:47
میزان حجم برای 1 مگ نزدیک ۵۰۰ گیگ میشه شاید اوایل این سرویس هم چنین چیزی بوده اما تا الان برای من پیش نیومده ضمنا دیگه کم کم داره جمع میشه وایمکس بنابراین زیر ذره‌بین نیستی مخصوصا ایرانسل که الان ۴g 3g td داره ترافیک مصرفی شبکه وایمکس دربرابر اینها هیچه

ممنون رفیق
راستش من مصرفم ماهی 100 تا 160 گیگ هست با پشتیبانی چند بار تماس گرفتم هر کارشناسی یه جوابی داد یکی گفت روی همشون محدودیت هست یکی دیگه گفت فقط 1 مگ و 2 مگ محدودیت دارن که 1 مگ 40 گیگه و 2 مگ 80 گیگ که بعد از اون سرعت میاد پایین یکی دیگه گفت هیچ کدوم خط مشی نداره و هر چقدر خواستید میتونید استفاده کنید خلاصه من موندم و کلی جواب ضد و نقیض .برای شما قبلا اعمال میشد ؟ شاید الان هم اعمال شده و شما متوجه نشدید ؟ چون وقتی اعمال میشه در ساعات پیک فقط سرعت میاد پایین و ساعات غیر پیک سرعت خوبه ؟

vidav
04-09-2017, 21:34
من هم مودمم رو عوض کردم. اما طرحاش خیلی گرونه بدرد هیچی نمیخوره. حتی بسته نامحدود شبانه هم نداره. فعلا که خاموشه از بسته خودم استفاده میکنم. نت م که تموم شد. روشنش میکنم اون ده گیگی که داره رو استفاده میکنم. اما دیگه شارژش نمیکنم

Tehranshahr
05-09-2017, 20:16
من هم مودمم رو عوض کردم. اما طرحاش خیلی گرونه بدرد هیچی نمیخوره. حتی بسته نامحدود شبانه هم نداره. فعلا که خاموشه از بسته خودم استفاده میکنم. نت م که تموم شد. روشنش میکنم اون ده گیگی که داره رو استفاده میکنم. اما دیگه شارژش نمیکنمشما میتونید سیم کارت معمولی ایرانسل توش بزارید و از بسته های موبایلش استفاده کنید به راحتی.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

vidav
06-09-2017, 12:11
شما میتونید سیم کارت معمولی ایرانسل توش بزارید و از بسته های موبایلش استفاده کنید به راحتی.

ممنون نمیدونستم.اگر بشه که عالیه. مودم من gp 2101 مشکلی برای مدم بوجود نمیاد؟

Tehranshahr
06-09-2017, 12:30
ممنون نمیدونستم.اگر بشه که عالیه. مودم من gp 2101 مشکلی برای مدم بوجود نمیاد؟نه مشکلی پیش نمیاد.

ahwazp30
30-10-2017, 14:23
وایمکس ایرانسلتونو با مودم td-lte عوض نکنید که پشیمان میشید وایمکس خیلی عالیه!!

لطفا وقتی چیزی نمیدونید دیگران رو گمراه نکنید ، وایمکس داره جمع آوری میشه خود شرکت چند روز پیش به مشترکین اعلام کرد حدود یک ماه پیش هم اومدن تجهیزات وایمکس رو از روی دکل نزدیک خونمون جمع اوری کردن این بنده خدا وایمکسش رو تعویض نکنه میمونه روی دستش.یکم منطقی باشید .

ShadowDragon
30-10-2017, 19:35
فعال نمیکنن....
زنگ بزنیم بگیم وایمکس خوبه!؟؟؟!!! :n08::n08::n08:

rezazare1234
01-11-2017, 12:22
سلام دوستان من یک ماه پیش یک مودم خریدم با جعبه و کارتون و صاحب مغازه گفت تنها مشکل اینه خودم یک سال پیش از یکی خریدم و کارت ملی یا شمارشم ندارم و شناسشم گم کردم
من 20 تومن خریدم ازش

میخواستم ببینم بنظرتون این شناسه از کجا میتونم گیر بیارم
یا شماره صاحب مودم گیر بیارم بتونم ازش بگیرم

تنها چیزی که از مودم دارم مک مودم هست

به ایرانسلم زنگ زدم میگه فقط صاحبش باید باشه زنگ بزنه

و کلا راه نمیان با من

والا ما هم پارتی نداریم......

rezazare1234
01-11-2017, 13:55
دوستان پیرو سوال بالا یک سوال دیگه

ایا من میوتنم یک اکانت بخرم و اکانت بزنم به نام خودم و روی وایمکس ست کنم؟

mahan999
01-11-2017, 17:04
اینترنت رایگان هم داره وایمکس :n10:

رایگان چیه دیگه؟

rezazare1234
03-11-2017, 12:12
rezazare1234 : بله میشه , از طریق تنظیمات مودمت شناسه و پسورد وردار البته اگه ریسیت کارخونه نکرده باشی

ایا من میوتنم یک اکانت بخرم و اکانت بزنم به نام خودم و روی وایمکس ست کنم؟ بله خواستی خودم شناسه میفروشم البته باید ببینی مودمت فعاله یا نه بعد بخری

اینترنت رایگانم اینترنت رایگانه ;)

سلام مهندس ممنون بابت جواب دادن بهتون پیام خصوصی دادم.
ممنون میشم کمک بفرمایید.

توضیحات تکمیلی بدم

مودم من usb مدل w300
مودم یادم نمیاد ریست کردم یا نه

zed2
04-11-2017, 12:08
فعال نمیکنن....
زنگ بزنیم بگیم وایمکس خوبه!؟؟؟!!! :n08::n08::n08:

اره اگه همه زنگ بزنیم دیگه وایمکس جمع نمیکنن بگید از وایمکس راضی هستیم

اینترنت رایگان هم داره وایمکس :n10:

زیاد امید به ماندنش نداشته باشین چون تا وقتی تجهیزات یدکی اش را در انبار داشته باشند می توانند پشتیبانیی کنند ( معمولا هر 2-4 سال یک بار تجهیزات تعویض میشه.)
الان بر اساس سیستم MTN احتمال توی مرحله انجام تعهدات خدمات پس از فروشش و دوره گذارش باید باشیم. بهتره اینترنت بعدی رو اماده سازی کنید که ضد حال نخورید:n27:

سلام دوستان من یک ماه پیش یک مودم خریدم با جعبه و کارتون و صاحب مغازه گفت تنها مشکل اینه خودم یک سال پیش از یکی خریدم و کارت ملی یا شمارشم ندارم و شناسشم گم کردم
من 20 تومن خریدم ازش

میخواستم ببینم بنظرتون این شناسه از کجا میتونم گیر بیارم
یا شماره صاحب مودم گیر بیارم بتونم ازش بگیرم

تنها چیزی که از مودم دارم مک مودم هست

به ایرانسلم زنگ زدم میگه فقط صاحبش باید باشه زنگ بزنه

و کلا راه نمیان با من

والا ما هم پارتی نداریم......

زنگ بزن از کسی که خریدی از طریق ان شناسه و ... رو انجام بده و در مراحل بعدی سعی کنید تغییر مالک بدید.

دوستان پیرو سوال بالا یک سوال دیگه

ایا من میوتنم یک اکانت بخرم و اکانت بزنم به نام خودم و روی وایمکس ست کنم؟
راه داره که روی یک مودم دیگر اکانت یکی دیگر را استفاده کنی ولی اینکه اکانت جدید بدن رو باید از خود ایرانسل بپرسی.

rezazare1234
07-11-2017, 12:29
زیاد امید به ماندنش نداشته باشین چون تا وقتی تجهیزات یدکی اش را در انبار داشته باشند می توانند پشتیبانیی کنند ( معمولا هر 2-4 سال یک بار تجهیزات تعویض میشه.)
الان بر اساس سیستم MTN احتمال توی مرحله انجام تعهدات خدمات پس از فروشش و دوره گذارش باید باشیم. بهتره اینترنت بعدی رو اماده سازی کنید که ضد حال نخورید:n27:

زنگ بزن از کسی که خریدی از طریق ان شناسه و ... رو انجام بده و در مراحل بعدی سعی کنید تغییر مالک بدید.

راه داره که روی یک مودم دیگر اکانت یکی دیگر را استفاده کنی ولی اینکه اکانت جدید بدن رو باید از خود ایرانسل بپرسی.

سلام مشکل اینه فروشنده نه شناسه داره و نه شماره تماس میگه اون زمان شناسه روش بود کار میکرد دیگه منم دیدم کار میکنه از مشتری چیزی نگرفتم

Cyber-PC
21-11-2017, 14:48
دیگه واقعا مسخره کردن !
در منطقه ما lte رو پوشش نمیدند و فقط وایمکس هست ولی روزی ۲-۱ بار پیامک میدن که بیانین مودم رو عوض کنید و lte بگیرید که وایمکس داره جمع میشه!!!
پایان دوره حسابم نزدیک هست نمیدونم باید چیکار کنم تمدید کنم یا نه زنگ میزنم هم قسمت وایمکس مشکل داره و کسی جواب نمیده میگه اختلال هست. احتمالا دیگه حتی ۱ اپراتور هم برای وایمکسی ها نگذاشتن و همه رو بردن برای lte
نمیگن ما که پوششمون به اندازه وایمکس فراگیر نشده به ملت گیر ندیم و مجبورشون نکنیم به تعویض! صبر کنیم پوشش کامل بشه بعد

mahan999
06-12-2017, 08:36
بچه هایی که مودم رو تحویل دادن میتونند داخل اکانتشون بشن ؟
این اکانتی که تعلیق زده تا سال 1428 و قابلیت پرداخت تمدید هم نداره جریانش چیه ؟

- - - Updated - - -

zed2
06-12-2017, 16:12
دیگه واقعا مسخره کردن !
در منطقه ما lte رو پوشش نمیدند و فقط وایمکس هست ولی روزی ۲-۱ بار پیامک میدن که بیانین مودم رو عوض کنید و lte بگیرید که وایمکس داره جمع میشه!!!
پایان دوره حسابم نزدیک هست نمیدونم باید چیکار کنم تمدید کنم یا نه زنگ میزنم هم قسمت وایمکس مشکل داره و کسی جواب نمیده میگه اختلال هست. احتمالا دیگه حتی ۱ اپراتور هم برای وایمکسی ها نگذاشتن و همه رو بردن برای lte
نمیگن ما که پوششمون به اندازه وایمکس فراگیر نشده به ملت گیر ندیم و مجبورشون نکنیم به تعویض! صبر کنیم پوشش کامل بشه بعد

برادر چکار کردی سرویست رو در نهایت؟ تونستی برای وایمکست جانشین پیدا کنی؟

- - - Updated - - -

من نگاه کردم. مال من را هم زده تعلیق و گفته تا 7331 روز دیگر تا دوره جدید فقط می تونم بسته حجمی بگیرم که البته چون مودم ندارم منطقی نیت بگیرم:n02:
چطور؟

mahan999
07-12-2017, 17:41

من نگاه کردم. مال من را هم زده تعلیق و گفته تا 7331 روز دیگر تا دوره جدید فقط می تونم بسته حجمی بگیرم که البته چون مودم ندارم منطقی نیت بگیرم:n02:
چطور؟

شما نامحدود بودی؟
یعنی برای شما هم مثل تصویر زیر زده مودم فعال ؟

الان هیچ گزینه خرید ترافیک یا حجم رو نمیبینم .

zed2
09-12-2017, 19:39
شما نامحدود بودی؟
یعنی برای شما هم مثل تصویر زیر زده مودم فعال ؟

الان هیچ گزینه خرید ترافیک یا حجم رو نمیبینم .

بله من نامحدود خدا بیامرز 2 مگ بودم :n14: ( جواب ناکام در ایران - غم از دست دادن عنوان نامحدود برای همیشه در دلم می ماند:n28: مخصوصا که من طعم نامحدود خارجی رو چشیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای من هم زده مودم فعال است. با اینکه نماینده خود ایرانسل امد و مودم رو گرفت و مودم های LTE رو داد:n27:
ولی برعکس شما تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره را - گذاشته
انتخاب طرح تعرفه من هم ابی روشن است ( نه مثل ابی تیره که در لینکها استفاهد می شود.)
اپدیت
رفتش داخل هنوز امکان انتخاب سرویس هارو دارم و ظاهرا می تونم عوض کنم
واقعا دلم باسه پنل کاربری وایمکس تنگ می شه معلوم نیست سیستم جدید LTE رو کجا باید ببرسی کنم - فقط می تونم بسته بگیرم...خیلی گنگه باسه کسی که تازه میاد در سرویس.
مگر اینکه App موبایلش رو نصب کنن که من علاقه ای به نصبش ندارم.:n23:

mahan999
09-12-2017, 20:06
بله من نامحدود خدا بیامرز 2 مگ بودم :n14: ( جواب ناکام در ایران - غم از دست دادن عنوان نامحدود برای همیشه در دلم می ماند:n28: مخصوصا که من طعم نامحدود خارجی رو چشیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای من هم زده مودم فعال است. با اینکه نماینده خود ایرانسل امد و مودم رو گرفت و مودم های LTE رو داد:n27:
ولی برعکس شما تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره را - گذاشته
انتخاب طرح تعرفه من هم ابی روشن است ( نه مثل ابی تیره که در لینکها استفاهد می شود.)
اپدیت
رفتش داخل هنوز امکان انتخاب سرویس هارو دارم و ظاهرا می تونم عوض کنم
واقعا دلم باسه پنل کاربری وایمکس تنگ می شه معلوم نیست سیستم جدید LTE رو کجا باید ببرسی کنم - فقط می تونم بسته بگیرم...خیلی گنگه باسه کسی که تازه میاد در سرویس.
مگر اینکه App موبایلش رو نصب کنن که من علاقه ای به نصبش ندارم.:n23:

یعنی ممکنه شما بتونی طرح بخری و رو یک مودم دیگه فعال کنی ؟ چون اکانت من نمیشه . آنتن منطقه شما رفت ؟

zed2
09-12-2017, 21:27
یعنی ممکنه شما بتونی طرح بخری و رو یک مودم دیگه فعال کنی ؟ چون اکانت من نمیشه . آنتن منطقه شما رفت ؟

ظاهرا میشه - من مودم ندارم.

salman_m2h
09-12-2017, 23:47
دوستان مودم وایمکس رو با TD-LTE تعویض کردم و امروز بعد از ظهر بدستم رسید. مدلش هم TF-i60
همه کارهای اتصال رو انجام دادم ولی پیغام No Service میده به اینترنت وصل نمیشه
تو انتن دهی هم تو منطقه سبز هستم
جریان چیه؟سیم کارت TD-LTE که به همراهش فرستادن فعاله یا فعال نیست؟ مشکل بخاطر فعال یا غیر فعال بودن سیم کارته؟

ALIRK
10-12-2017, 13:20
دوستان مودم وایمکس رو با TD-LTE تعویض کردم و امروز بعد از ظهر بدستم رسید. مدلش هم TF-i60
همه کارهای اتصال رو انجام دادم ولی پیغام No Service میده به اینترنت وصل نمیشه
تو انتن دهی هم تو منطقه سبز هستم
جریان چیه؟سیم کارت TD-LTE که به همراهش فرستادن فعاله یا فعال نیست؟ مشکل بخاطر فعال یا غیر فعال بودن سیم کارته؟

از1ساعت تا72 ساعت انتظار فعال سازی رو داشته باشید...البته ی تماس با اپراتور هم خوبه داشته باشید

Cyber-PC
11-12-2017, 17:22

والا عرض کنم که اکانت من رو آخر روز ۳ شنبه هفته پیش بستن!
تا آخرین لحظه هم سیگنال قوی و خوب بود ولی از تهران حساب کاربریم رو بستن
بعد از یک هفته بالاخره مودم ال تی ای رو فعال کردم
با این "بسته" هاشون!
کلا کاری میکنن همه به افغانستان پناه ببیریم!
باز دوباره باید محاسبه کنیم که چقدر دانلود شده و چقدر مونده !
اینترنت با طعم دلهره تقدیمی از طرف MTN - Irancell
دوران خوبی بود وایمکس خصوصا اوایلش که کلمه نامحدود یک معنی بیشتر نداشت بدون ماده و تبصره یادش بخیر!
الان هم نمیدونم کلا چطوری باید اکانت بگیرم حجم رو کجا باید محاسبه کنم این برنامه ایرانسل رو که خوشم نمیاد داشته باشم

mahan999
11-12-2017, 23:20
والا عرض کنم که اکانت من رو آخر روز ۳ شنبه هفته پیش بستن!
تا آخرین لحظه هم سیگنال قوی و خوب بود ولی از تهران حساب کاربریم رو بستن
بعد از یک هفته بالاخره مودم ال تی ای رو فعال کردم
با این "بسته" هاشون!
کلا کاری میکنن همه به افغانستان پناه ببیریم!
باز دوباره باید محاسبه کنیم که چقدر دانلود شده و چقدر مونده !
اینترنت با طعم دلهره تقدیمی از طرف MTN - Irancell
دوران خوبی بود وایمکس خصوصا اوایلش که کلمه نامحدود یک معنی بیشتر نداشت بدون ماده و تبصره یادش بخیر!
الان هم نمیدونم کلا چطوری باید اکانت بگیرم حجم رو کجا باید محاسبه کنم این برنامه ایرانسل رو که خوشم نمیاد داشته باشم

خوب مگه مجبور بودید؟ سیگنال که داشتید تمدید میکردید نمی تونستن قطع کنند.

Cyber-PC
12-12-2017, 10:15

بله مجبور بودم! دست ما نیست دوست عزیز
اکانت ها رو از تهران تعلیق میکنند درست مثل زمانی میشه که اکانتتون تموم شده باشه و اعتراض هم فایده ای نداره

mahan999
12-12-2017, 15:27
بله مجبور بودم! دست ما نیست دوست عزیز
اکانت ها رو از تهران تعلیق میکنند درست مثل زمانی میشه که اکانتتون تموم شده باشه و اعتراض هم فایده ای نداره

خیلی عجیبه خود مختار که نمیتونند اکانت رو تعلیق کنند وقتی فعال باشی و پول اشتراک رو هر ماه بدی که نباید تعلیق کنند . می تونستی به 195 شکایت کنید ایرانسل پروانه وایمکسش رو تمدید کرده باید به تعهداتش عملک نه تو مدت پروانه این قانون رو خیلی ها نمی دونند.

Cyber-PC
12-12-2017, 20:53
خیلی عجیبه خود مختار که نمیتونند اکانت رو تعلیق کنند وقتی فعال باشی و پول اشتراک رو هر ماه بدی که نباید تعلیق کنند . می تونستی به 195 شکایت کنید ایرانسل پروانه وایمکسش رو تمدید کرده باید به تعهداتش عملک نه تو مدت پروانه این قانون رو خیلی ها نمی دونند.

فکر میکنم در کشمکش بین یک فرد معمولی مثل من و شرکت هیولایی مثل ایرانسل نتیجه از قبل مشخص باشه!
تنها راه برگشت پول هم این هست که مودم رو عوض کنیم و منتظر باشیم تا ۱۰ روز بعد اگر لطف کنند درصدی از پول به lte منتقل بشه که شخصا روی این هم حساب نمیکنم!
جسارتا شما مثل اینکه سوئیس تشریف دارید یا داشتید و خیلی روی قوانین مدنی و حقوق شهروندی حساب باز میکنید! اینجا ایرانه دوست عزیز

mahan999
13-12-2017, 01:52
فکر میکنم در کشمکش بین یک فرد معمولی مثل من و شرکت هیولایی مثل ایرانسل نتیجه از قبل مشخص باشه!
تنها راه برگشت پول هم این هست که مودم رو عوض کنیم و منتظر باشیم تا ۱۰ روز بعد اگر لطف کنند درصدی از پول به lte منتقل بشه که شخصا روی این هم حساب نمیکنم!
جسارتا شما مثل اینکه سوئیس تشریف دارید یا داشتید و خیلی روی قوانین مدنی و حقوق شهروندی حساب باز میکنید! اینجا ایرانه دوست عزیز

شما پس تو صف بمانید که ایرانسل مانده حساب رو منتقل کنه
من فکر کردم اینجا زوریخه! خیلی از ایرانی ها از حقوق خودشون خبر ندارند برای اینه که به این وضع گرفتار شدیم.

- - - Updated - - -

شما پس تو صف بمانید که ایرانسل مانده حساب رو منتقل کنه
من فکر کردم اینجا زوریخه! خیلی از ایرانی ها از حقوق خودشون خبر ندارند برای اینه که به این وضع گرفتار شدیم.

farhadhttp
14-12-2017, 13:39

راستش منم به همین امید اکانتم رو تمدید کردم هزینه اش رو هم پرداخت کردم. اما با اینکه 12 روز از مدت دوره یکماه ام مونده بود اکانت رو تعلیق کردند.

شما درست می گی اما خوب همینطوری تا یه چیزی میشه هم که نباید شکایت کرد. من با پشتیبانی صحبت کردم. اونا هم عذر خواهی کردند و توضیح دادن که تکنولوژی وایمکس منصوخ شده و این ها منطقه به منطقه باید تجهیزات رو از دکل باز کنند و امروز نوبت من بوده. در عرض 4 روز، هم مودم جدید رو آوردند و هم اینترنت رو فعال کردند. بابت هزینه اون 12 روز هم گفتند که تا 10 روز آینده به حسابم ارزش ریالی اش رو واریز می کنند. حالا بحث اینم هست که تو اون چهار روز که من اینترنت نداشتمم اونا باید جبران کنن اما خوب آدم باید انصاف داشته باشه 2 بار تماس گرفتد هر روز اس ام اس دادند و تاکید کردند که به زودی وایمکس قطع میشه و من باز تمدید کردم. (چون این اواخر که همه مهاجرت کرده بودند به اینترنت نسل 4 پینگ اروپا شده بود 40 دلم نمیومد تعویض کنم پیش خودم گفتم تا آخرین لحظه استفاده می کنم :n02:)
البته من کلا دل خوشی از ایرانسل ندارم. می دونمم که خیلی خوش بینانه است که فکر کنم پول رو واریز می کنند ولی صبر می کنم 10 روز بشه اگه پول رو نریختند و یا کم ریختند اون موقع دیگه شکایت می کنم به 195 .

mahan999
14-12-2017, 16:20
راستش منم به همین امید اکانتم رو تمدید کردم هزینه اش رو هم پرداخت کردم. اما با اینکه 12 روز از مدت دوره یکماه ام مونده بود اکانت رو تعلیق کردند.

شما درست می گی اما خوب همینطوری تا یه چیزی میشه هم که نباید شکایت کرد. من با پشتیبانی صحبت کردم. اونا هم عذر خواهی کردند و توضیح دادن که تکنولوژی وایمکس منصوخ شده و این ها منطقه به منطقه باید تجهیزات رو از دکل باز کنند و امروز نوبت من بوده. در عرض 4 روز، هم مودم جدید رو آوردند و هم اینترنت رو فعال کردند. بابت هزینه اون 12 روز هم گفتند که تا 10 روز آینده به حسابم ارزش ریالی اش رو واریز می کنند. حالا بحث اینم هست که تو اون چهار روز که من اینترنت نداشتمم اونا باید جبران کنن اما خوب آدم باید انصاف داشته باشه 2 بار تماس گرفتد هر روز اس ام اس دادند و تاکید کردند که به زودی وایمکس قطع میشه و من باز تمدید کردم. (چون این اواخر که همه مهاجرت کرده بودند به اینترنت نسل 4 پینگ اروپا شده بود 40 دلم نمیومد تعویض کنم پیش خودم گفتم تا آخرین لحظه استفاده می کنم :n02:)
البته من کلا دل خوشی از ایرانسل ندارم. می دونمم که خیلی خوش بینانه است که فکر کنم پول رو واریز می کنند ولی صبر می کنم 10 روز بشه اگه پول رو نریختند و یا کم ریختند اون موقع زنگ می زنم 195 دیگه.

همینجوری همه کوتاه اومدند اگر قرار بود چیزی جمع بشه سیگنالهای آنالوگ تلویزیون هست که 7 ساله ----t راه افتاده ولی این سیگنالها فضای فرکانسسی کشور رو اشغال کرده نه وایمکس .بعدش هم وایمکس رو جمع کردن تعرفه های نامحدود واقعی رو که می تونستند منتقل کنند رو TD الان تعرفه 2 مگ گذاشته با 60 گیگ حجم آخه این چه وضعشه رگولاتوری هم اون زمان که وایمکس راه افتاد براش تعرفه گذاشت ولی برای TD درست پیگیر نشدن

farhadhttp
14-12-2017, 16:58
همینجوری همه کوتاه اومدند اگر قرار بود چیزی جمع بشه سیگنالهای آنالوگ تلویزیون هست که 7 ساله ----t راه افتاده ولی این سیگنالها فضای فرکانسسی کشور رو اشغال کرده نه وایمکس .بعدش هم وایمکس رو جمع کردن تعرفه های نامحدود واقعی رو که می تونستند منتقل کنند رو TD الان تعرفه 2 مگ گذاشته با 60 گیگ حجم آخه این چه وضعشه رگولاتوری هم اون زمان که وایمکس راه افتاد براش تعرفه گذاشت ولی برای TD درست پیگیر نشدن

آره به خدا مسخره است. من وایمکس نامحدود داشتم هرچقدر می خواستم دانلود می کردم.
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خیر سرش این طرح نامحدود رو با شعار (تضمین ۹۵ درصدی سرعت برای کاربر) به وجود آورد.
اینا سرعت رو محدود کردند، استفاده از حجم رو هم محدود کردند. بعد به اسم نامحدود دارن می فروشن...

zed2
14-12-2017, 22:12

البته من کلا دل خوشی از ایرانسل ندارم. می دونمم که خیلی خوش بینانه است که فکر کنم پول رو واریز می کنند ولی صبر می کنم 10 روز بشه اگه پول رو نریختند و یا کم ریختند اون موقع دیگه شکایت می کنم به 195 .

فکر کنم این خبر خوبی باشه باسه Cyber-PC که حداقل هزینه سرویسش رو زنده کنه:n29:
گرچه ایرانسل نزدیک یک سال بود داشت اطلاع رسانی می کرد در این رابطه که داره جمع اوری می کنه.
من قرارداد ایرانسل رو یک سریع دیدم:
بر اساس بند 7 و 8 من چیزی ندیدم که ایرانسل بتونه روش مانور بده ولی روی بند 10.3 و 2.1.2 احتمال داره که از این بندها استفاده کرده باشه ( البته کسایی که در کار حقوق هستند می توانند دقیق جواب بدهند که جای مانور هست یا نه.):n27:

من در مورد تعرفه نمی تونم قیمت بدم چون اصلا واردش نشدم.
+
از وایمکس پریدی به تلویزیون:n02:
گرچه در اینکه این سیستم انالوگ خیلی پهنای باند می خوره شکی نسیت ولی حتی در دنیا هم تازه کشورهای پیشرفته طی یکی دو سال اخیر کامل سیگنال انالوگ رو جمع کردند انتظار زیادی هست که تا سال 1400 همش جمع بشه + تو ایران با توجه به سیستمی که ما داریم در کنار انحصار صدا و سیما که باعث عدم رشد و حتی علاقمندی به تکنولوژی های جدید شده ( که البته تاثیرش رو الان از خود امارهایی که منتشر می کنند می شه دید که چقدر کاهش بییننده داشته و کوچ به رسانه های دیگر)
در کنار این موضوع همین دیجیتال هم کلی طول کشیده تا شهر های اصلی رو ساپورت کنه + هنوز خیلی جاهای کم جمعیت تنها انالوگ دارند و دیجیتالی نیست ( اگر اسمانیها و مجازی هارو حساب نکنیم ) بخاطر همین تا زمانی که دلش بخواد همچنان فرکانس هارو باسه خودش نگه می داره.:n23:
+
پیش یینی من اینه قطعا یک کانال انالوگ برای مدت زمان بسیار زیادی باقی خواهد ماند مگر اینکه شرایط خاصی اتفاق رخ بده :n15:

mahan999
16-12-2017, 02:06
گرچه ایرانسل نزدیک یک سال بود داشت اطلاع رسانی می کرد در این رابطه که داره جمع اوری می کنه.
بر اساس بند 7 و 8 من چیزی ندیدم که ایرانسل بتونه روش مانور بده ولی روی بند 10.3 و 2.1.2 احتمال داره که از این بندها استفاده کرده باشه ( البته کسایی که در کار حقوق هستند می توانند دقیق جواب بدهند که جای مانور هست یا نه.):n27:

+
گرچه در اینکه این سیستم انالوگ خیلی پهنای باند می خوره شکی نسیت ولی حتی در دنیا هم تازه کشورهای پیشرفته طی یکی دو سال اخیر کامل سیگنال انالوگ رو جمع کردند انتظار زیادی هست که تا سال 1400 همش جمع بشه + تو ایران با توجه به سیستمی که ما داریم در کنار انحصار صدا و سیما که باعث عدم رشد و حتی علاقمندی به تکنولوژی های جدید شده ( که البته تاثیرش رو الان از خود امارهایی که منتشر می کنند می شه دید که چقدر کاهش بییننده داشته و کوچ به رسانه های دیگر)
در کنار این موضوع همین دیجیتال هم کلی طول کشیده تا شهر های اصلی رو ساپورت کنه + هنوز خیلی جاهای کم جمعیت تنها انالوگ دارند و دیجیتالی نیست ( اگر اسمانیها و مجازی هارو حساب نکنیم ) بخاطر همین تا زمانی که دلش بخواد همچنان فرکانس هارو باسه خودش نگه می داره.:n23:
+
پیش یینی من اینه قطعا یک کانال انالوگ برای مدت زمان بسیار زیادی باقی خواهد ماند مگر اینکه شرایط خاصی اتفاق رخ بده :n15:

نپریدم تو بحت tv صحبت تکنولوژی بود . الان آلمان بیشتر شهرهاش ----t رو خاموش کردند و رفتن روی ----t2 سرویس میدند یه کشور اروپایی هم کلا فرکانسهای رادیو آنالوگ رو خاموش کرده تو ایران هم من یکی از دهاتهای دور افتاده رفتم سیگنال دیجیتال داشتن. این سرویس آنالوگ اصلا صرفه نداره همین الانش هم قدر ارسال کننده هاشون رو آوردن پایین.

- - - Updated - - -

+
+

نپریدم تو بحت tv صحبت تکنولوژی بود . الان آلمان بیشتر شهرهاش ----t رو خاموش کردند و رفتن روی ----t2 سرویس میدند یه کشور اروپایی هم کلا فرکانسهای رادیو آنالوگ رو خاموش کرده تو ایران هم من یکی از دهاتهای دور افتاده رفتم سیگنال دیجیتال داشتن. این سرویس آنالوگ اصلا صرفه نداره همین الانش هم قدر ارسال کننده هاشون رو آوردن پایین.

- - - Updated - - -

+
+

- - - Updated - - -

+
+

Tohid
20-12-2017, 18:13
من 2 روز پیش مودم وایمکس که داشتم زنگ زدم به 600 برای تعویض و 47000تومان (بسته 1 ماهه 10 + 5 گیگ ) هم پول ریختم و امروز برام مودم i60 آورد...تعجب کردم....این مودم آوردن
یکی از دوستان نمایندگی ایرانسل داره...به من گفت اگه می خوای قبل از اینکه اونا به نام بزنن من برات فعال می کنم 100 گیگ 3 ماهه ولی باید 50.000 بدی.... منم گفتم از هیچی بهتره..با اینکه 97000 تومان دادم ولی باز هم می ارزه....

mahan999
20-12-2017, 18:21
من 2 روز پیش مودم وایمکس که داشتم زنگ زدم به 600 برای تعویض و 47000تومان (بسته 1 ماهه 10 + 5 گیگ ) هم پول ریختم و امروز برام مودم i60 آورد...تعجب کردم....این مودم آوردن
یکی از دوستان نمایندگی ایرانسل داره...به من گفت اگه می خوای قبل از اینکه اونا به نام بزنن من برات فعال می کنم 100 گیگ 3 ماهه ولی باید 50.000 بدی.... منم گفتم از هیچی بهتره..با اینکه 97000 تومان دادم ولی باز هم می ارزه....

مودمی که تحویل دادی چی بود ؟
طرح روش چی بود ؟

Tohid
20-12-2017, 18:23
وایمکس ایرانسل wixfmm-130
طرح فعال نداشت....ولی حدودا 3-4 ماه پیش 2 مگ -10 گیگ ماهیانه روش بود

mahan999
20-12-2017, 18:28
وایمکس ایرانسل wixfmm-130

از سال چند سرویس داشتی ؟ ماهی چقدر پول سرویس میدادی ؟میگم شاید به مشترکهای پر مصرف که براشون سود بیشتر دارن این مودم رو میدن . اگر با 600 تماس بگیرم میگن چه مدل مودمی رو میفرستن ؟ این مودم خوبه حداقل میشه از 4g هم استفاده کرد جاهای لازم.
سیم همراه اول نمیتونی تست کنی باهاش؟

Tohid
20-12-2017, 18:52
کلا این مودم وایمکس داستان زیاد داشت...
این مودمی که دادم رفت دسته دوم از یه فردی خریدم....3 ماه کار کردم بعد یک مدت روشن میشد درجا خاموش میشد....و همین منوال ادامه داشت ( اتفاقا پستشو توی همین تاپیک از دوستان سوال کردم )که نمایندگی گفت کلا بزارش کنار بدرد تعمییر نمی خوره....
رفتم یه مودم وایمکس دیگه خریدم و مک و اطلاعات اینو گزاشتم روی اون.... و اون خرابرو دادم 600 و یه مودم tdlte بهم دادن...که زیاد مال نبود...B-5142 که فروختم////
یه مدت 6 ماه شاید از این استفاده کردم...معمولا بسته هایی که می گرفتم 1 ماه بود 1 مگ و 2 مگ با 10 گیگ ترافیک ....که برام مرغون بصرفه نبود...4 ماهه خوابیده بود تا اینکه گفتم بزار تعویض کنم ..
فعلا تست نکردم سیم همراه اول..تست کنم اطلاعشو میگم...موقع ثبت نام 600 نگفت چه مودمی میفرسته..خیلی هم اسرار کردم 2101 بفرسته گفت نمیشه...

ShadowDragon
21-12-2017, 13:23
سلام
من همه مودم های تی دی رو به جز 2501 و z6000 داشتم
در مورد i۶۰
وایرلس ضعیف ترینه بین همه
جایی که با ۲۱۰۱ فول انتن بودم با این ۲ خطه

انتن سیگنال با ۲۱۰۱ غول با این ۳-۴ خط
سرعت دانلود با اون ۴.۵ مگابایت
با ای ۶۰ , ۲.۱ بوده

واقعا نفهمیدم چرا اینطوری شد
مگه i60 قرار نبود بهتر باشه؟؟

zed2
21-12-2017, 20:04

موجودی تمام کردن پیش خودشون گفتن یک مودم دیگر بدیم باسه 80 درصد کاربرا فرقی نمی کنه چی بگیرن:n02:
همین بلایی که سر من اوردن در مودم وایمکس:n09: ( سری 105 که بدرد لای جرز می خورد باسه شبکه وایرلس:n23:)

Tohid
22-12-2017, 03:09
ولی در کل مودم بدی نیست.. اول داشتن 4 پورت لن و ساپورت 4g
من توی این 2.3 روزی که استفاده می کنم راضیم ولی اگه بخواهیم حرفه ای صحبت کنیم قبول دارم نقاط ضعف کم نداره

zed2
22-12-2017, 16:49
ولی در کل مودم بدی نیست.. اول داشتن 4 پورت لن و ساپورت 4g
من توی این 2.3 روزی که استفاده می کنم راضیم ولی اگه بخواهیم حرفه ای صحبت کنیم قبول دارم نقاط ضعف کم نداره

برای من سری B-5142 است که چندان منوش دلچسب نیست:n27: + 2 پورته هم هست.
البته مسئله زیادی نداره چون بیشتر وایرلس استفاده خواهم کرد تا پورت - مگر اینکه برنامه ساخت ویدیو و اپلود رو بزارم در جریان که در ان صورت با سرعت بسیار محدود DSL احتمالا مجبورم LTE استفاده کنم که صرفه جویی در وقت کنه:n15:
+
با اینکه نوشته 3G/4G زو ساپورت می کنه ولی معلوم نیست چطوری تنظیم کردن که امکان استفاده از 3G/4G موبایل رو در مناطقی که کاور نمی کنه نداره و باید سیم کارت ادم عوض کنه:n23:
نمی دونم چطوری این کارو کردن:n13:

Persianhb
06-02-2018, 15:30
دوستان
مودم وایمکس ایرانسل WIXFMM-130

Irancell WiFi Modem Wimax
مشتری داره چند بفروشم ؟

Dr Nima
18-02-2018, 14:21
شبکه وایمکس ایرانسل آخر بهمن خاموش میشود؛ مودم خود را به TDD تبدیل کنید

ایرانسل از توقف عرضه خدمات وایمکس خود تا 30 بهمن ماه خبر داد و از مشترکین خود دعوت کرد نسبت به تعویض مودم های WiMAX خود به مودم TDD اقدام کنند.
بهگزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با پایان دوره حیات فناوری وایمکس و ارتتقا این فناوری به شبکه TDD LTE، ایرانسل از برنامه خود برای توقف ارائه خدمات شبکه وایمکس خبر داده و از مشترکین این شبکه دعوت کرده نسبت به تعویض مودم وایمکس خود به TDD از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنند.
براین اساس مشترکین وایمکس ایرانسل لازم است با مراجعه به صفحه ویژه "تعویض رایگان مودم وایمکس ایرانسل با مودم TD-LTE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85%DA%A9%D8%B3_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D 8%B3%D9%84_%D8%A8%D8%A7_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85_T D-LTE/)"، با درج شناسه وایمکس و نشانی MAC مودم وایمکس خود برای تغییر مودم وایمکس به TD-LTE اقدام کنند.
مشترکین برای استفاده از این طرح لازم است همزمان با ثبت نام، نسبت به خرید یکی از بسته های سه ماهه 10 گیگابایت به همراه 5 گیگابایت شبانه به مبلغ 46هزار و 780 تومان، یک ماهه با سرعت 2 مگ و ترافیک نامحدود به قیمت 136 هزار تومان، یک ماهه با سرعت یک مگ نامحدود و با قیمت 87 هزار تومان، یک هفته با سرعت 2 مگابایت و قیمت 65 هزار تومان و یا یک هفتگی با سرعت 1 مگابایت و قیمت 43 هزار تومان اقدام و مبلغ یکی از این بسته ها را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
براساس اعلام ایرانسل پس از خرید سرویس جدید مبالغ موجود در حساب وایمکس مشترک به حساب کاربری جدید وی انتقال پیدا خواهد کرد.
قابلیت پشتیبانی از 2 SSID، دارای قابلیت Port forwarding/DMZ، پشتیبانی از آی پی ورژن 6 (IPV6) و قابلیت اتصال 16 نفر از طریق WI-FI از جمله ویژگیهای مودم TD-LTE ایرانسل است.
شبکه TD-LTE ایرانسل در باند فرکانسی 3500 مگاهرتز نسبت به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم ثابت نسل چهار سرویس دهی می کند.

italodance
18-02-2018, 15:03
دوستان
مودم وایمکس ایرانسل WIXFMM-130

Irancell WiFi Modem Wimax
مشتری داره چند بفروشم ؟

بگذار تو سطح اشغال
رایگان هم بدی فکر نکنم کسی برداره

mahan999
06-04-2018, 01:55
دکلها رو خاموش کردن ؟ کسی سیگنال داره هنوز ؟

Karmand707
13-04-2018, 01:44
دکلها رو خاموش کردن ؟ کسی سیگنال داره هنوز ؟

سلام
بله دوست عزیز

mahan999
13-04-2018, 03:07
سلام
بله دوست عزیز

بله یعنی خاموش کردند ؟ یا اینکه شما سیگنال دارید ؟
شما کدوم شهر هستید ؟ شاید تهران هنوز خاموش نشده باشه.

wichidika
14-05-2018, 09:28
وایمکس ایرانسل هفته آینده جمع می‌شود

گروه بنگاه‌ها : براساس اعلام اپراتور دوم تلفن همراه کشور، ۳۱ اردیبهشت آخرین روز ارائه خدمات وایمکس این شرکت است و مشترکان این سرویس باید قبل از این روز نسبت به تعویض سرویس خود با اینترنت TD-LTE اقدام کنند. به گزارش «دنیای اقتصاد»، فناوری اینترنت بی سیم وایمکس، به‌دلیل نواقص و هزینه‌های بالا در بیشتر کشورهای دنیا جمع شده و فناوری‌هایی چون public wifi و TD-LTE جایگزین آن شده‌اند. ایرانسل نیز نزدیک به دو سال است فناوری اینترنت ثابت نسل چهارم با فناوری TD-LTE را در کشور ارائه و آن را جایگزین خدمات وایمکس خود کرده است.
این اپراتور اینترنت همراه و ثابت، به مشترکان خدمات اینترنت وایمکس خود اعلام کرده است آخرین فرصت برای تبدیل وایمکس به TD-LTE پایان اردیبهشت است و بعد از آن خدمات wimax ایرانسل قطع شده و به مشترکان ارائه نخواهد شد. بر اساس اعلام اپراتور دوم تلفن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همراه کشور، تعویض و تحویل مودم‌های وایمکس با مودم‌های TD-LTE رایگان است و مشترکان متقاضی تعویض این مودم‌ها فقط هزینه بسته اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درنظر گرفته شده را باید بپردازند. مبالغ موجود در حساب‌های وایمکسی که فعال بوده‌اند نیز پس از طی مراحل تعویض به حساب مودم‌های TD-LTE مشترکان بازگردانده خواهد شد. نسل چهارم تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%87) کشور دو فناوری مختلف دارد. یکی از این فناوری‌ها FDD-LTE یا به اختصار FD-LTE نام دارد و برای ارتباطات سیار و در حال حرکت و همچنین برقراری تماس استفاده می‌شود؛ این فناوری در بیشتر اپراتورها و کشورها از جمله با نام LTE نیز شناخته می‌شود. فناوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیگر TDD-LTE یا به اختصار TD-LTE نام دارد که برای دریافت ارتباط و اینترنت در نقاط ثابت استفاده می‌شود. شبکه TD-LTE هم‌اکنون در کشورمان از سوی شرکت‌های ایرانسل و مبین نت راه‌اندازی شده است ولی شرکت‌های دارنده پروانه ارتباطات ثابت چون پیشگامان و شاتل نیز در حال آزمایش یا ارائه آزمایشی آن هستند.

mahan999
15-05-2018, 00:49
وایمکس ایرانسل هفته آینده جمع می‌شود

گروه بنگاه‌ها : براساس اعلام اپراتور دوم تلفن همراه کشور، ۳۱ اردیبهشت آخرین روز ارائه خدمات وایمکس این شرکت است و مشترکان این سرویس باید قبل از این روز نسبت به تعویض سرویس خود با اینترنت TD-LTE اقدام کنند. به گزارش «دنیای اقتصاد»، فناوری اینترنت بی سیم وایمکس، به‌دلیل نواقص و هزینه‌های بالا در بیشتر کشورهای دنیا جمع شده و فناوری‌هایی چون public wifi و TD-LTE جایگزین آن شده‌اند. ایرانسل نیز نزدیک به دو سال است فناوری اینترنت ثابت نسل چهارم با فناوری TD-LTE را در کشور ارائه و آن را جایگزین خدمات وایمکس خود کرده است.
این اپراتور اینترنت همراه و ثابت، به مشترکان خدمات اینترنت وایمکس خود اعلام کرده است آخرین فرصت برای تبدیل وایمکس به TD-LTE پایان اردیبهشت است و بعد از آن خدمات wimax ایرانسل قطع شده و به مشترکان ارائه نخواهد شد. بر اساس اعلام اپراتور دوم تلفن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همراه کشور، تعویض و تحویل مودم‌های وایمکس با مودم‌های TD-LTE رایگان است و مشترکان متقاضی تعویض این مودم‌ها فقط هزینه بسته اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درنظر گرفته شده را باید بپردازند. مبالغ موجود در حساب‌های وایمکسی که فعال بوده‌اند نیز پس از طی مراحل تعویض به حساب مودم‌های TD-LTE مشترکان بازگردانده خواهد شد. نسل چهارم تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%87) کشور دو فناوری مختلف دارد. یکی از این فناوری‌ها FDD-LTE یا به اختصار FD-LTE نام دارد و برای ارتباطات سیار و در حال حرکت و همچنین برقراری تماس استفاده می‌شود؛ این فناوری در بیشتر اپراتورها و کشورها از جمله با نام LTE نیز شناخته می‌شود. فناوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیگر TDD-LTE یا به اختصار TD-LTE نام دارد که برای دریافت ارتباط و اینترنت در نقاط ثابت استفاده می‌شود. شبکه TD-LTE هم‌اکنون در کشورمان از سوی شرکت‌های ایرانسل و مبین نت راه‌اندازی شده است ولی شرکت‌های دارنده پروانه ارتباطات ثابت چون پیشگامان و شاتل نیز در حال آزمایش یا ارائه آزمایشی آن هستند.

چه زود منسوخ شد اول قرار بود تا 4 مگ سرعت بدن منصرف شدن. چقدر هم برای سرعت 128 به بالا هانگی سخت میگرفت حالا راحت TD رو میفروشه بدون محدودیت 128

AlexanderMahone
17-07-2018, 03:53
چه زود منسوخ شد اول قرار بود تا 4 مگ سرعت بدن منصرف شدن. چقدر هم برای سرعت 128 به بالا هانگی سخت میگرفت حالا راحت TD رو میفروشه بدون محدودیت 128
داداش من تعویض کردم نامحدود گرفتم ماهی 80 هم میدم سرعت و کیفیت مزخرفه قربون همون 128 وایمکس که داشتم سرعتش یکیه با 128 :n30:

mahan999
17-07-2018, 07:43
داداش من تعویض کردم نامحدود گرفتم ماهی 80 هم میدم سرعت و کیفیت مزخرفه قربون همون 128 وایمکس که داشتم سرعتش یکیه با 128 :n30:

نامحدود 80 تومنی نداره TD

AlexanderMahone
19-07-2018, 01:34
نامحدود 80 تومنی نداره TD
1مگابیت نامحدود ماهی 80 هزارتومن دارم شارژ میکنم لیست تعرفه رو ببین

mahan999
19-07-2018, 06:58
1مگابیت نامحدود ماهی 80 هزارتومن دارم شارژ میکنم لیست تعرفه رو ببین

نامحدود 1 مگ شده 20 تومن

AlexanderMahone
26-07-2018, 02:14
نامحدود 1 مگ شده 20 تومن

داداش ممنون یه ماهی بود شارژ نکرده بودم چون زور داشت برا اون سرعت مزخرف 80 بدم :n16::n16:

p30world970
26-07-2018, 19:33
هنوز طرح تعویض با td هست؟

mahan999
27-07-2018, 09:53
هنوز طرح تعویض با td هست؟

زنگ بزن 600 یا 707

hamedchtsz
09-02-2019, 06:50
سلام دوستان. ببخشید نمی دونستم کجا بپرسم.
من مودم TD-LTE مبین نت دارم. بنظرتون آیا راهی هست که ازین مودم با سیمکارت های ایرانسل استفاده کنم؟

ahwazp30
09-02-2019, 12:39
سلام دوستان. ببخشید نمی دونستم کجا بپرسم.
من مودم TD-LTE مبین نت دارم. بنظرتون آیا راهی هست که ازین مودم با سیمکارت های ایرانسل استفاده کنم؟

اگر مدل مودم b612 هست بعضی از ورژنهاش انلاک میشن و شما میتونید از سیم کارت اپراتورهای دیگر استفاده کنید ولی سایر مودم ها و سایر فریموورها خیر.

12041204
26-03-2020, 21:04
سلام
مگه وایمکس ایرانسل جمع نشده ؟؟؟
چرا بعضی ها توی سایت دیوار ، آگهی فروش گذاشتند و ادعا میکنن که هنز اکانت دارند و در حال استفاده هستند ؟

gheymeh
11-08-2020, 13:07
طرز جواب دادن یکی از مسئولین ایرانسل :

نحوه تعویض مودم های قدیمی با مودم های جدید چطوریه؟

هفت هشت سال پیش چه حرف خوبی من زدم .این پست خودمو بیارم بالا. تعویض مودم قدیم و جدید . بعد از این همه سال ، به حرف من رسیدند.
اون زمان یکی می گفت مگه ماشین فرسوده هست که تعویض بشه .:biggrin::biggrin: مردک نادان "Nova view"

gheymeh
11-08-2020, 13:14
جوابتون رو صفحه های قبل دادن
نگاه کنید !
قضیه نداره شوخی یکی از دوستان بوده که خواسته مودمشو عوض کنه
یکی از دوستانم گفته مگه ماشین فرسودس که میخوای بدی نو بگیری !
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

عجب دوست بی عقل و نادانی داشتی اون زمان

navid_rsz
20-06-2021, 16:17
سلام دوستان
کسی اطلاعی داره VO LTE ایرانسل رو چطور میشه فعال کرد؟ ظارهرا میگن که از 13 خرداد بسته فعالسازیشو و مشترکینی که تا به حال فعال نکردن دیگه نمیتونن فعال کنن.. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

epaaeiz
21-06-2021, 00:59
سلام دوستان
کسی اطلاعی داره VO LTE ایرانسل رو چطور میشه فعال کرد؟ ظارهرا میگن که از 13 خرداد بسته فعالسازیشو و مشترکینی که تا به حال فعال نکردن دیگه نمیتونن فعال کنن.. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

درود. ابتدا باید ببینید که سرویس دهنده که اینجا ایرانسل هست VO-LTE رو فعال کرده. سپس باید تو تنظیمات گوشی هم فعالش کنید.
الان تو سایت ایرانسل نگاه کردم ننوشته که باید بسته فعالسازی بگیرید!

لینک سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_rsz
21-06-2021, 19:23
درود
بنده عرضم خرید بسته فعالسازی نبود
مثل اینکه نگارش بنده شمارو به اشتباه انداخت.. منظورم بسته شدن فعال سازیه.. ینی دیگه فعال نمیکنه
رو سیم کارت دیگم فعاله و دارم استفاده میکنم ولی روی این سیم کارت هر دفه ی بهونه میارن.. آخرین بهونشونم این بود که گوشی های شیائومی تو لیست volte ما نیستند...(تنظیمات گوشیم اوکیه و فعال)
دوستان کسی به تازگی volte ایرانسل رو روی گوشی شیائومی فعال کرده؟

Iman799
21-06-2021, 19:56
درود
بنده عرضم خرید بسته فعالسازی نبود
مثل اینکه نگارش بنده شمارو به اشتباه انداخت.. منظورم بسته شدن فعال سازیه.. ینی دیگه فعال نمیکنه
رو سیم کارت دیگم فعاله و دارم استفاده میکنم ولی روی این سیم کارت هر دفه ی بهونه میارن.. آخرین بهونشونم این بود که گوشی های شیائومی تو لیست volte ما نیستند...(تنظیمات گوشیم اوکیه و فعال)
دوستان کسی به تازگی volte ایرانسل رو روی گوشی شیائومی فعال کرده؟

volte به صورت خودکار برای سیم کارت هایی که تو گوشی هایی که ساپورت کنن باشه فعال میشه بعد از دو سه بار air plane کردن,اما بعضی موقع ها غیر فعال می کنن و به صورت خودکار فعال نمیشه

navid_rsz
22-06-2021, 17:40
بله امروز صبح فعال شد خود به خود
یبار شبکه رو 3G کردم و دوباره 4G علامت VOLTE اومد

navid_rsz
22-06-2021, 17:43
دوستان در مورد SIMCard avtivation که گوشی های شیائومی بعد از هر بار روشن و خاموش کردن میارن اطلاعاتی دارین؟
من از وقتی سیم کارتمو ترابرد کردم مینویسه Cant send activation code

مورد دیگه هم اینه که بعد از ترابرد از همراه اول به ایرانسل، هنوز پیامک های همراه اول میاد برام
کسی از دوستان تجربه ای داره تو این مورد؟؟

kenshikan
05-07-2021, 12:23
با توجه به گردآوري سرويس وايمکس اپراتورها/ف به نظرم اين تاپيک بايد بسته و بايگاني بشه و دوستان به تاپيک هاي LTE هدايت بشوند.

donyayedigital
11-01-2022, 12:05
در حال حاضر ایرانسل اینترنت TD LTE ارائه میده و خیلی خوبه

12041204
13-03-2022, 21:01
جالب اینجاست - هنوز یک سری از مردم آگاهانه یا ناآگاهانه - در سایت دیوار مشغول فروووووش مودم وایمکس خودشون هستند
و در این بین هستند افرادی که اصرار دارند این مودم سرعت خوبی داره و الان در حال استفاده هستند و در جواب سوال که "مگه خیلی وقت نیست این سرویس جمع آوری شده ؟؟؟"
بلاک میکنند و بی جواب مکالمه رو می بندن