PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52

vidav
28-04-2015, 20:28
سلاممن مودم جیبی ایرانسل دارم.از این قدیمیها.سرعتش 1024 و با دانلود مشکلی ندارم.فقط الان حدود 10 روزه سرعت باز شدن صفحه های وب به تمام معنا افتضاح شده.صفحه گوگل که قبلا 1 ثانیه باز میشد.الان شاید 10 ثانیه.تازه ابن خوبه.بعضی سایتها تا 1 دقیقه.یاد dial up که چند سال پیش داشتم میافتم!!!!تهران هستم و سمت آزادیحالا میخواستم بدونم برای همه اینطوره؟؟زنگ هم زدم گفتن از طرف ما مشکلی نیست.جاشو تغییر بده با مرورگر عوض کن.ولی انگار که نه انگارمیمونه اینترنت مدام قطع وصل بشه.چی کار کنم

بله دوست عزیز ما هم دقیقا همین مشکل رو داریم. دانلود مشکلی نداره ولی لود صفحات افتضاح شده .ما هم تماس گرفتیم و دقیقا همین چرت و پرتا رو تحویل ما دادن. کاریش نمیشه کرد ظاهرا

showtim3
28-04-2015, 20:34
تنها راه حل استفاده از یه ف.ی.لترشکن توپه واقعا سرعت وبگردی بالاتر میره وتمامی سایت ها باز میشن

vidav
28-04-2015, 21:05
دوستانی که در استانهای فارس و خراسان و آذربایجان شرقی وایمکس ایرانسل دارند دقت کنن که طرح ۱۲۸ ویژه با ضریب یک به یک همان یک مگه. پنج گیگ حجم داره و قیمتش بیست و دو هزار تومان برای یک ماه. یک طرح دیگه هم ویژه این استانها هست که سرعتش یک مگه و حجمش سه گیگ و قیمتش بیست و پنج هزار تومان، یعنی سه هزار تومان از طرح اولی بیشتر و دو گیگ هم کمتر !!!!
من فقط موندم ایرانسل روی چه حسابی این طرح رو گذاشته با وجود طرح اولی . پس سه هزار تومن کمتر پول بدید و دو گیگ بیشتر استفاده کنید با انتخاب طرح ۱۲۸ ویژه که خودمم شش ماهه ازش استفاده میکنم

ali_12
28-04-2015, 22:15
بله دوست عزیز ما هم دقیقا همین مشکل رو داریم. دانلود مشکلی نداره ولی لود صفحات افتضاح شده .ما هم تماس گرفتیم و دقیقا همین چرت و پرتا رو تحویل ما دادن. کاریش نمیشه کرد ظاهراتا کی اینطوره؟؟کسی خبر دارهاگر بخواد اینجوری پیش بره که نمیشه.من دیگه ماه بعد تمدید نمیکنم همینجوری ادامه دار باشه..!!!!

MITAJOON
29-04-2015, 16:51
سلام. چرا تعرفه 2 مگ برای تهرانی ها نامحدوده فقط و برای بقیه شهرستان ها محدود هم هست؟!! :n36:
من الان با تعرفه 512 محدود (3 گیگ) اشکم در اومده! :n28:

fafool70
30-04-2015, 00:17
تا کی اینطوره؟؟کسی خبر دارهاگر بخواد اینجوری پیش بره که نمیشه.من دیگه ماه بعد تمدید نمیکنم همینجوری ادامه دار باشه..!!!!

منم مشکل دارم خوزستان هستم . مثلا بعضی سایت ها مثل زzoomit مثل خبر فارسی و... خیلی دیر شروع به لود میکنه بعد از یک دقیقه تازه شروع میشه . یک هفته پیش گفتم بهشون از بخش شبکه هم گفتن پیگیر هستن .خیلی مسخره است مشترک براشون ارزشی نداره

ali_12
30-04-2015, 09:43
من که فعلا سرویسمو قطع کردم و از رایتل دارم استفاده میکنم

mehr1362
02-05-2015, 02:31
تا کی اینطوره؟؟کسی خبر دارهاگر بخواد اینجوری پیش بره که نمیشه.من دیگه ماه بعد تمدید نمیکنم همینجوری ادامه دار باشه..!!!!

دوای این درد فقط vpn خوب هست یا قندشکن خوب ، اونوقت مشکل وبگردی هم حل میشه .
این مشکل وبگردی 2 هفته هست به وجود اومده ، ربطی هم به نوع تعرفه ها نداره .
تا چند روز قبل 2 مگ داشتم الان 512 دارم .
قند شکن خوب یا vpn وصل کنید مشکل حل میشه

ase_pase
02-05-2015, 14:23
سلام

کسی مشکل مشابه من داشته ؟
آنتنی که همیشه به اون یا یک فرکانس مشخص وصل بودم ناگهانی از اون فرکانس غیب میشه(معمولا بعد از چند روز برمیگرده) و نمیشه بهش وصل شد و باید به آنتن ها دیگه وصل شد.
یعنی من که با فرضا با فرکانس 3586500 به آنتن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وصل بودم الان با اون فرکانس به نمیتونم اون آنتن رو پیدا کنم.
الان کسی هست که به آنتن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وصل باشه ؟ با چه فرکانسی ؟

fafool70
02-05-2015, 16:49
سلام

کسی مشکل مشابه من داشته ؟
آنتنی که همیشه به اون یا یک فرکانس مشخص وصل بودم ناگهانی از اون فرکانس غیب میشه(معمولا بعد از چند روز برمیگرده) و نمیشه بهش وصل شد و باید به آنتن ها دیگه وصل شد.
یعنی من که با فرضا با فرکانس 3586500 به آنتن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وصل بودم الان با اون فرکانس به نمیتونم اون آنتن رو پیدا کنم.
الان کسی هست که به آنتن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وصل باشه ؟ با چه فرکانسی ؟

به هیچ وج نفهمیدم چی گفتی . واضح بگو

ase_pase
02-05-2015, 18:36
ببین من با فرکانسی که گفتم (3586500) به آنتنی که مشخصاتش رو نوشتم همیشه وصل بودم ، منتهی بعضی وقت ها اون آنتن به طور ناگهانی غیب میشه ونمیشه بهش با هیچ فرکانسی وصل شد و این آنتن تنها آنتن به درد بخور هستش بین همه ی آنتن هایی که من میتونم وصل بشم.
حالا پرسیدم که کسی این مشکل من رو داشته ؟
و اینکه کسی هست که الان به اون آنتن که مشخصاتش رو گفتم وصل باشه ؟
اسم آنتن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vidav
02-05-2015, 20:50
بله دوست عزیز منم اینجور میشه برام. من الان ساکن خرمشهر استان خوزستان هستم. اینجا چهار تا دکل وجود داره که دورترینش بهمنطقه ما بهترین کیفیت رو داره .مثلا دانلود شبانه با اون سه تای دیگه نهایتا هشتصد مگ میشه .اما به این دکلی که بهترینه تا دو گیگ هم میره .یکی از دکل ها که چهار تا خیابون با ما بیشتر فاصله نداره و rssi 47 میده واقعا افتضاحه. اون که بهترینه و البته دورترین به من گاهی وصل نمیشه. یعنی اگر من مودمو خاموش کنم و روشن کنم دیگه پیدا کردنش کار حضرت فیله هی باید مودمو و تکون بدم تا یهو پیدا بشه. اینو هم بگم که مودمو توی دیوار نصب کردم برای سیگنال بهتر.و زمانی که بر روی چند روز ناپدید میشه شما باید مودم رو جا به جا کنید و در یک محل دیگه پیدا میشه. خودمم نمیدونم چرا اینجوری میشه

t2download
03-05-2015, 10:37
بله دوست عزیز ما هم دقیقا همین مشکل رو داریم. دانلود مشکلی نداره ولی لود صفحات افتضاح شده .ما هم تماس گرفتیم و دقیقا همین چرت و پرتا رو تحویل ما دادن. کاریش نمیشه کرد ظاهرا

سلام ADSL دارم و گاهی تلفن قطع میشه و مجبورم چون کارهای اینترنتی انجام میدهم به اینترنت همیشه دسترسی داشته باشم و وایمکس سرعت 512 گرفتم و سررعت افتضاح بود و من کارم باز کردن صفحات هست نه دانلود و الان بالای 3 ماهه وصل میشه سایتی رو وا نمی کنه و آنتنش کامله و روزی شاید 1 سایت وا شه با زور که پشیمون میشم باز میرم ADSL و فقط پول پرداخت می کنم قطع نشه .... ولی استفاده نداره اصلآ و الان می خواهم مبین نت بگیرم و پشتیبانی مبین نت گفت که مودم 130 ایرانسل به مبین نت تبدیل می شود ... آیا مبین نت بهتره ؟ و باز می گم من فقط می خواهم سایت باز کنم نه دانلود و متآسفانه ایرانسل سرعت 1 مگابایت و 2 مگابایتش توی اهواز فقط با گیگ بالا حجم بالا داده میشه و 1 مگش بالای 50 هزار تومانه و ارزش نداره و 512 اصلآ سایتی وا نمی کنه .......
شنیدم مبین نت بهتر هست به نظر شما مودم رو تبدیل کنم یا یک مودم مبین نت بگیرم 240 هزار تومان ...

nini bad
03-05-2015, 11:43
سلام ADSL دارم و گاهی تلفن قطع میشه و مجبورم چون کارهای اینترنتی انجام میدهم به اینترنت همیشه دسترسی داشته باشم و وایمکس سرعت 512 گرفتم و سررعت افتضاح بود و من کارم باز کردن صفحات هست نه دانلود و الان بالای 3 ماهه وصل میشه سایتی رو وا نمی کنه و آنتنش کامله و روزی شاید 1 سایت وا شه با زور که پشیمون میشم باز میرم ADSL و فقط پول پرداخت می کنم قطع نشه .... ولی استفاده نداره اصلآ و الان می خواهم مبین نت بگیرم و پشتیبانی مبین نت گفت که مودم 130 ایرانسل به مبین نت تبدیل می شود ... آیا مبین نت بهتره ؟ و باز می گم من فقط می خواهم سایت باز کنم نه دانلود و متآسفانه ایرانسل سرعت 1 مگابایت و 2 مگابایتش توی اهواز فقط با گیگ بالا حجم بالا داده میشه و 1 مگش بالای 50 هزار تومانه و ارزش نداره و 512 اصلآ سایتی وا نمی کنه .......
شنیدم مبین نت بهتر هست به نظر شما مودم رو تبدیل کنم یا یک مودم مبین نت بگیرم 240 هزار تومان ...

شما مودم را تبدیل کنی به مبین نت خیلی بهتره تا اینکه بخواهید پول برای یک مودم بی ارزش دیگر پرداخت کنی...در کل وایمکس ایرانسل رو به نابودی هست...

Sent from my iPhone using Tapatalk

vidav
03-05-2015, 12:07
[QUOهمnload;8615559]سلام ADSL دارم و گاهی تلفن قطع میشه و مجبورم چون کارهای اینترنتی انجام میدهم به اینترنت همیشه دسترسی داشته باشم و وایمکس سرعت 512 گرفتم و سررعت افتضاح بود و من کارم باز کردن صفحات هست نه دانلود و الان بالای 3 ماهه وصل میشه سایتی رو وا نمی کنه و آنتنش کامله و روزی شاید 1 سایت وا شه با زور که پشیمون میشم باز میرم ADSL و فقط پول پرداخت می کنم قطع نشه .... ولی استفاده نداره اصلآ و الان می خواهم مبین نت بگیرم و پشتیبانی مبین نت گفت که مودم 130 ایرانسل به مبین نت تبدیل می شود ... آیا مبین نت بهتره ؟ و باز می گم من فقط می خواهم سایت باز کنم نه دانلود و متآسفانه ایرانسل سرعت 1 مگابایت و 2 مگابایتش توی اهواز فقط با گیگ بالا حجم بالا داده میشه و 1 مگش بالای 50 هزار تومانه و ارزش نداره و 512 اصلآ سایتی وا نمی کنه .......
شنیدم مبین نت بهتر هست به نظر شما مودم رو تبدیل کنم یا یک مودم مبین نت بگیرم 240 هزار تومان ...[/QUOTE]

بله همونطور که دوستمون هم گفتن تبدیل کنید و پول الکی ندید مودم نو بگیرید. من هم خوزستان هستم اما چون ثبت نامم در شبراز بود از تعرفه های استان فارس استفاده میکنم و طرح ۱۲۸ با ضریب یک به یک برام به صرفه است.اما در کل وایمکس ایرانسل در خوزستان افتضاحه و جوابگو نیست

t2download
03-05-2015, 20:14
دادم نمایندگی مبین نت گفت سه روز زمان میگیره و بیست و پنج هزار برای تبدیل و ۳۵ هزار برای سرعت یک مگابایت یک ماهه گرفت

t2download
03-05-2015, 20:25
امیدوارم یک مگ خوب باشه تا از ماه دیگه شش ماهه بگیرم با ۱۸ گیگ دانلود ۱۵۳ هزار

Mr.Aras
04-05-2015, 11:59
امیدوارم یک مگ خوب باشه تا از ماه دیگه شش ماهه بگیرم با ۱۸ گیگ دانلود ۱۵۳ هزار

3G را امتحان نکردید؟ فکر کنم به عنوان پشتیبان کار راه بنداز باشه.

ali_12
04-05-2015, 22:26
سلام
دوستان، تهران هنوز مشکل دیر باز شدن صفحات وب وجود داره یا رفعش کردن؟

ase_pase
04-05-2015, 22:40
سلام

مشکل باز شدن صفحات که مربوط میشه به مسیر یابی و مشکل با بسیاری از هاست ها (البته تا جایی که میدونم هاست های خارجی) هنوز رفع نشده.:n15:
با استفاده از یک ف . ی. ل. ت. ر شکن خوب (یا هر کانکشن که IP شما رو عوض کنه به حتی یک ISP داخلی میتونید) تا حل این مشکل میتونید به راحتی وب گردی کنید

mehr1362
04-05-2015, 22:49
دادم نمایندگی مبین نت گفت سه روز زمان میگیره و بیست و پنج هزار برای تبدیل و ۳۵ هزار برای سرعت یک مگابایت یک ماهه گرفت

سلام
فکر کنم شما مودم را از ایرانسل به مبین نت تغییر دادید :
نمیدونم چرا اینکار را کردید ! من 9 ماه مبین نت داشتم دزد تر از مبین نت ندیدم . در طول 9 ماهی که داشتم 3 بار تعرفه ها را گرون کرد و ساعت شبانه رایگان را دو ساعت کم کرد و محدودیت استفاده از شبانه رایگان گذاشت .
من اونموقع طرح دو مگ 6 ماهه داشتم ، هنوز سه ماه از طرحم باقی مونده بود که اومد محدودیت شبانه گذاشت و 2 ساعت کمش کرد حتی برای کسانی که قبل از تغییر ، تعرفه بلند مدت داشتند ! یعنی نقض توافقنامه به صورت یکطرفه !
اون موقع طرح دو مگ 6 ماهه 165 بود با 15 گیگ اعتبار ، یعنی یکسال قبل ! الان چنده ؟؟؟
یکساله ایرانسل دارم انصافا گرون نکرده اگرم بوده در حد دو تومن سه تومن شاید بوده که من نفهمیدم !
با بچه های همین فروم بالای 100 نفر بودیم که شکایت فرستادیم و به همه ما چند بار زنگ زدن برای پیگیری شکایت و آخرش هم حق ما ضایع شد ، تا جایی که من مودم مبین نت را با 2 ماه تعرفه دو مگ بردم فروختم به کسی که نمایندگی داشت .
سرعت آپلود در مبین نت فوق العاده افتضاح ، دو مگ داشتم سرعت آپلود از 6 کیلوبایت رد نمیشد .
در حالی که من دو مگ ایرانسل دارم سرعت آپلود 40 بود .
از نظر پینگ ، الان من دستور 4.2.2.4 را در cmd بزنم پینگم با ایرانسل بین 180 تا 200 هست و بدون تایم اوت .
با مبین نت پینگ من بین 300 تا 500 در نوسان بود و اکثرا تایم اوت میداد .
با مبین نت میزدم دانلود سرعت دانلود شبانه من اکثرا نصف بود ولی با ایرانسل در طی 6 ماهی که دومگ داشتم 5 ماهش سرعت دانلودم بین 250 تا 270 بود .
از نظر تعرفه هم که ایرانسل خیلی قیمت هاش بهتر از مبین نت هست .
از نظر پاسخگویی به مشکلات کاربر ، درسته دوستان میگن ایرانسل فلانه ولی باور کنید شرف داره به مبین نت .
مبین نت هیچ به فکر کاربر نیست من که هنوز دارم لعنت میفرستم به صاحبش و شرکتش !
مبین نت پول اون طراحی گرافیک سایتش را از جیب کاربر میگیره .
امیدورام پشیمان نشید ، من یکساله ایرانسل دارم واقعا راضی ام از ایرانسل ، من را از شر مبین نت دزد نجات داد .
یه دوستی هست در پرشین تولز و فکر کنم بچه خوزستان باشه ، میتونه مودم را طوری آماده کنه که همزمان هم بتونید از ایرانسل تعرفه بگیرید و هم از مبین نت ، یعنی جفتش روی یک مودم ( خودشون نمایندگی جفتش را دارند )
برای مودم ایرانسل من چون نه کارت دانشجویی داشتم نه جواز کسب سرعت بالاتر از 128 ندادند ، این دوستمون واسم ردیفش کرد و 6 تومن گرفت .
اگه کسی خواست من یوزرشون در پی تی را پخ میکنم .

mehr1362
04-05-2015, 22:54
سلام

سلام
من چند روزی هست وی پی ان میزنم که دیگه مشکلی ندارم .
وی پی ان خوب وصل کنید حله !

egorlord
06-05-2015, 06:32
آقا برای بیشتر از 128 هنوز نامه میخوان اینا؟ میخوام wimax بگیرم
دفه اوله بعد میشه تغییر سرعت داد
مثلا این ماه 128 میگیرم ماه بعد 512؟
پنل داره مثه adsl?
قیمت اولیه چقدر در میاد با مودم و اینا ممنون

fafool70
06-05-2015, 15:12
آقا برای بیشتر از 128 هنوز نامه میخوان اینا؟ میخوام wimax بگیرم
دفه اوله بعد میشه تغییر سرعت داد
مثلا این ماه 128 میگیرم ماه بعد 512؟
پنل داره مثه adsl?
قیمت اولیه چقدر در میاد با مودم و اینا ممنون

واسه ما که آره دو سال پیش میخواست وقتی هم گرفتی میتونی به هر تعرفه ای تغییر بدی . ولی سوالم اینه چرا وایمکس ؟! که توی خوزستان باشی سرعت افتضاح وب باز کردن دو هفته است مشکل داره بعد از یه دقیقه شروع باز شدن میکنه . اگر واقعا منطقه شما adsl نداره 260 هزاری که میخوای به وایمکس بدی بعدشم پشیمون بشی یه چند تومن دیگه بزار وایرلس بگیر

t2download
06-05-2015, 16:38
سلام
فکر کنم شما مودم را از ایرانسل به مبین نت تغییر دادید :
نمیدونم چرا اینکار را کردید ! من 9 ماه مبین نت داشتم دزد تر از مبین نت ندیدم . در طول 9 ماهی که داشتم 3 بار تعرفه ها را گرون کرد و ساعت شبانه رایگان را دو ساعت کم کرد و محدودیت استفاده از شبانه رایگان گذاشت .
من اونموقع طرح دو مگ 6 ماهه داشتم ، هنوز سه ماه از طرحم باقی مونده بود که اومد محدودیت شبانه گذاشت و 2 ساعت کمش کرد حتی برای کسانی که قبل از تغییر ، تعرفه بلند مدت داشتند ! یعنی نقض توافقنامه به صورت یکطرفه !
اون موقع طرح دو مگ 6 ماهه 165 بود با 15 گیگ اعتبار ، یعنی یکسال قبل ! الان چنده ؟؟؟
یکساله ایرانسل دارم انصافا گرون نکرده اگرم بوده در حد دو تومن سه تومن شاید بوده که من نفهمیدم !
با بچه های همین فروم بالای 100 نفر بودیم که شکایت فرستادیم و به همه ما چند بار زنگ زدن برای پیگیری شکایت و آخرش هم حق ما ضایع شد ، تا جایی که من مودم مبین نت را با 2 ماه تعرفه دو مگ بردم فروختم به کسی که نمایندگی داشت .
سرعت آپلود در مبین نت فوق العاده افتضاح ، دو مگ داشتم سرعت آپلود از 6 کیلوبایت رد نمیشد .
در حالی که من دو مگ ایرانسل دارم سرعت آپلود 40 بود .
از نظر پینگ ، الان من دستور 4.2.2.4 را در cmd بزنم پینگم با ایرانسل بین 180 تا 200 هست و بدون تایم اوت .
با مبین نت پینگ من بین 300 تا 500 در نوسان بود و اکثرا تایم اوت میداد .
با مبین نت میزدم دانلود سرعت دانلود شبانه من اکثرا نصف بود ولی با ایرانسل در طی 6 ماهی که دومگ داشتم 5 ماهش سرعت دانلودم بین 250 تا 270 بود .
از نظر تعرفه هم که ایرانسل خیلی قیمت هاش بهتر از مبین نت هست .
از نظر پاسخگویی به مشکلات کاربر ، درسته دوستان میگن ایرانسل فلانه ولی باور کنید شرف داره به مبین نت .
مبین نت هیچ به فکر کاربر نیست من که هنوز دارم لعنت میفرستم به صاحبش و شرکتش !
مبین نت پول اون طراحی گرافیک سایتش را از جیب کاربر میگیره .
امیدورام پشیمان نشید ، من یکساله ایرانسل دارم واقعا راضی ام از ایرانسل ، من را از شر مبین نت دزد نجات داد .
یه دوستی هست در پرشین تولز و فکر کنم بچه خوزستان باشه ، میتونه مودم را طوری آماده کنه که همزمان هم بتونید از ایرانسل تعرفه بگیرید و هم از مبین نت ، یعنی جفتش روی یک مودم ( خودشون نمایندگی جفتش را دارند )
برای مودم ایرانسل من چون نه کارت دانشجویی داشتم نه جواز کسب سرعت بالاتر از 128 ندادند ، این دوستمون واسم ردیفش کرد و 6 تومن گرفت .
اگه کسی خواست من یوزرشون در پی تی را پخ میکنم .درسته شاید توی شهر های دیگه خوب باشه ایرانسل ولی اهواز بیشتر سرعت ۵۱۲ داده نمیشه سرعت یک مگ ایرانسل توی اهواز ماهیانه ۵۶ هزار تومانه و شکایت کردم و ایرانسل پاسخ داده بود بزرای اینکه خوزستان استفاده کننده زیاده برای اینکه بتوانیم کیفیت را بالا ببریم تعرفه ها را گران تر میدهند و سرعت یک ماهی ۵۶ هزار به صرف نیست و توی این هفت هست ماه که ۵۱۲ داشتم افتضاح بود سایت با بدبختی وا میکرد و چند ماهه سایتی وا نمیکنه و پشتیبانی هم بی فایده هست ...و من اینترنت پرسرعت دارم این رو پشتیبان اون میخواهم چون کار اینترنتی انجام میدهم و امروز باید تحویلش بگیرم ..... الان سرعت یک مگابایت شش ماهه بدون حساب مالیات ۱۶۵ هزار هست اگه اشتباه نکنم ...

vidav
06-05-2015, 19:00
درسته شاید توی شهر های دیگه خوب باشه ایرانسل ولی اهواز بیشتر سرعت ۵۱۲ داده نمیشه سرعت یک مگ ایرانسل توی اهواز ماهیانه ۵۶ هزار تومانه و شکایت کردم و ایرانسل پاسخ داده بود بزرای اینکه خوزستان استفاده کننده زیاده برای اینکه بتوانیم کیفیت را بالا ببریم تعرفه ها را گران تر میدهند و سرعت یک ماهی ۵۶ هزار به صرف نیست و توی این هفت هست ماه که ۵۱۲ داشتم افتضاح بود سایت با بدبختی وا میکرد و چند ماهه سایتی وا نمیکنه و پشتیبانی هم بی فایده هست ...و من اینترنت پرسرعت دارم این رو پشتیبان اون میخواهم چون کار اینترنتی انجام میدهم و امروز باید تحویلش بگیرم ..... الان سرعت یک مگابایت شش ماهه بدون حساب مالیات ۱۶۵ هزار هست اگه اشتباه نکنم ...

دوست عزیز هر موقع مبین نت شما فعال شد لطفا از کیفیتش و سرعت دانلودش ما رو هم با خبر کنید.

zerzerous
06-05-2015, 22:57
سلام
دوستان شماهم مشکل سرعت دارید؟
تعرفه 2 مگ نامحدود
سرعت به حدی پایینه که دیوونه میشه آدم. سایت هارو به سختی باز میکنه. وسط دانلود(بعد از حدود 8-9 مگ دانلود) اتصال قطع میشه و بعد چند دیقه باز یه 8-9 مگ دیگه میگیره. اصن دیوونم کرده!

دلمون خوشه اینترنت پرسرعت داریم خبر مرگمون. با این وضع تا ریال آخر پولم حرومش باشه!

ttttt.22
07-05-2015, 00:07
الان ساعت دانلود رایگان شبانه از چند تا چنده ؟

mehr1362
07-05-2015, 00:10
سلام
دوستان شماهم مشکل سرعت دارید؟
تعرفه 2 مگ نامحدود
سرعت به حدی پایینه که دیوونه میشه آدم. سایت هارو به سختی باز میکنه. وسط دانلود(بعد از حدود 8-9 مگ دانلود) اتصال قطع میشه و بعد چند دیقه باز یه 8-9 مگ دیگه میگیره. اصن دیوونم کرده!

دلمون خوشه اینترنت پرسرعت داریم خبر مرگمون. با این وضع تا ریال آخر پولم حرومش باشه!

شاید چون نامحدود اونم با سرعت بالا گرفتید اینطوری باشه .
من طرح 6 ماهه دو مگ داشتم ، به غیر از یکماهش که سرعت دورو بر 150 بود باقی روزها سرعت دانلود 250 تا 270 بود .
اینقدر فایل گرفتم که دو ماه آخر تقریبا بیخیال دانلود زدن شده بودم .
یکبار 256 نامحدود گرفته بودم سرعت دانلود 35 بود .
شما دکل را عوض کنید ممکنه بهتر بشه واستون .

mehr1362
07-05-2015, 00:12
الان ساعت دانلود رایگان شبانه از چند تا چنده ؟

از ساعت 2 تا 8 صبح

vidav
07-05-2015, 00:24
من فقط از تبلت و موبایل اندرویدی استفاده میکنم . کامپیوتر ندارم که چک کنم اما روی موبایل بدون فیلترشکن اصلا سایت باز نمیکنه. واقعا افتضاح شده. برعکس دانلود خوب شده و با سرعت تمام دانلود میکنه. کاش فقط یه فکری به حال لود صفحات بکنن

zerzerous
07-05-2015, 16:36
شاید چون نامحدود اونم با سرعت بالا گرفتید اینطوری باشه .
من طرح 6 ماهه دو مگ داشتم ، به غیر از یکماهش که سرعت دورو بر 150 بود باقی روزها سرعت دانلود 250 تا 270 بود .
اینقدر فایل گرفتم که دو ماه آخر تقریبا بیخیال دانلود زدن شده بودم .
یکبار 256 نامحدود گرفته بودم سرعت دانلود 35 بود .
شما دکل را عوض کنید ممکنه بهتر بشه واستون .

دو دکل با سرعت اتصال و کیفیت سیگنال خوب داریم. اما.یکی از یکی بدتر

ببینید. مشکل سرعت دانلودم نیست. اتفاقا دانلود همون سرعت عادیشو داره. مشکل من اینه که اگه بدون پراکککککسییی بخوام سایتی رو باز کنم یا دانلود کنم، جیگرم خون میشه!
اما با هیتلرشکن وقتی میرم سرعت خوبه و مشکلی نداره!

دلیل اینکه از هیتلر استفاده نمیکنم: 1- از سایتی که فیلم دانلود میکنم نمیشه با هیتلر دانلود داشت! 2- قطع و وصل زیاد داره! :D

راهکار؟

fafool70
07-05-2015, 23:20
دوستانی که از لود صفحات مشکل دارن خواهش میکنم 5 دقیقه وقت بزارن در سامانه 195 شکایت کنن من تا الان 3 تا فرم پیگیری پر کردن برام حلش نکردن . شکایت ها زیاد بشه مجبورن حل کنن شماها تماس نمیگیرید بگید تو لود مشکل داریم که پیگیری کنن . اگه زنگ بزنید پیگیری میکنن . و بنظرم الان تنها راحش شکایت تو 195.ir هست

mehr1362
07-05-2015, 23:56
دوستانی که از لود صفحات مشکل دارن خواهش میکنم 5 دقیقه وقت بزارن در سامانه 195 شکایت کنن من تا الان 3 تا فرم پیگیری پر کردن برام حلش نکردن . شکایت ها زیاد بشه مجبورن حل کنن شماها تماس نمیگیرید بگید تو لود مشکل داریم که پیگیری کنن . اگه زنگ بزنید پیگیری میکنن . و بنظرم الان تنها راحش شکایت تو 195.ir هست

شاید حرفمو قبول نکنید ، شکایت کردن هیچ فایده ای نداره .

ببین برای مبین نت که پست های قبلیم توضیح دادم من و بچه های تاپیک مبین نت و چند تا فروم دیگه که خودم دعوتشون کرده بودم به شکایت کردن همه رفتیم شکایت داریم ، اونم نه برای سرعت ، برای نقض توافقنامه بدون رضایت مشتری .
بعد از یک مدت یک خانم با همه ماها تماس گرفت و توضیح خواست ، من و دوستان دیگه توضیح دادیم برای اون خانم و گفتند پیگیری میشه ! بعد از یک هفته مجدد اون خانم تماس گرفت با همه ماها و گفت مشکل حل شده ؟!
ما هم گفتیم نه ، مشکل پابرجاست ! اون خانم که دیگه رفت که رفت !
بعد از تماس دوم اون خانم ، خانم دیگری از مبین نت ( که از تعداد شاکیان تعجب کرده بودند ) تماس گرفت با تک تک ماها که استعلام کنه شکایت ها واقعی هستند ! و شماره شناسه کاربرهای مبین نت را میگرفت ، که خودم شخصا وقتی گفت از مبین نت هستم گوشی را کوبیدم چون اینقدر اعصابم خراب بود که احتمالا ....
حتی بعضی از بچه ها وقتی این خانم بهشون زنگ زده بود با بی احترامی و فحاشی و توهین حرف زدند ...
اما هیچ اتفاقی نیفتاد ، حق ما ضایع شد ، خیلی ها رفتن مبین نت را فروختند یا دیگه تعرفه نگرفتند که خودم یکیشون بودم.
چون قبلا تجربه کردم میگم شکایت کردن فایده ای نداره !
اینجا ایران هست عزیز نه سوئد و نروژ ! شکایت میکنید اما این شرکت ها اینقدر گردن کلفت هستند که زیر بار نمیرن .
الان من چیزی بگم سی یا سی میشه !
همه اینها از اونجا آب خورد که وزیر دولت فعلی گفت باید تعرفه ها را شرکت ها 20 درصد ارزون کنند !
همون وعده هایی که قبل رای گرفتن میدن به مردم ، اما دیدیم که بعد از این حرف ایشون نه تنها تعرفه ها ارزون تر نشد بلکه گرونتر شد ، شبانه های خیلی از شرکت ها برداشته شد یا کم شد یا محدود شد !
ایرانسل و مبین نت هم اینقدر گردنشون کلفت هست که زیر بار حرف کسی نمیرن .
من بازم میگم انصافا اگه بخوام از 100 نمره به ایرانسل و مبین نت امتیاز بدم :
به ایرانسل 70 میدم ، به مبین نت -100 ! اینقدر این مبین نت اذیتم کرد که دیگه مشکلات اینطوری به چشمم نمیاد .
--------------
من وی پی ان میزنم و بدون مشکل دارم کار میکنم ، دیگه چرا اعصاب خودمو خراب کنم ؟

mehr1362
08-05-2015, 00:12
دو دکل با سرعت اتصال و کیفیت سیگنال خوب داریم. اما.یکی از یکی بدتر

ببینید. مشکل سرعت دانلودم نیست. اتفاقا دانلود همون سرعت عادیشو داره. مشکل من اینه که اگه بدون پراکککککسییی بخوام سایتی رو باز کنم یا دانلود کنم، جیگرم خون میشه!
اما با هیتلرشکن وقتی میرم سرعت خوبه و مشکلی نداره!

دلیل اینکه از هیتلر استفاده نمیکنم: 1- از سایتی که فیلم دانلود میکنم نمیشه با هیتلر دانلود داشت! 2- قطع و وصل زیاد داره! :D

راهکار؟

اینکه میگید با قند شکن نمیتونید ازون سایت فیلم دانلود کنید :
احتمالا شما عضو وی آی پی هستید در اون سایت یا اینکه مثل بعضی از سایت های ایرانی اجازه دانلود به آیپی های غیر از ایران را نمیده .
البته اگر کلا دانلود راه نمی افته در دانلود منیجر باید با برنامه های تغییر آیپی ، ایپی را عوض کنید .
و اگه راه می افته دانلود ولی قطع و وصل میشه ، مشکل ازون قند شکن شماست .

مثلا اولترا سو++رف هم قند شکن هست اما سرعتش افتضاحه !
با وی پی ان تست کنید .

t2download
09-05-2015, 23:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MITAJOON
10-05-2015, 01:01
سلام.:n18:
ممنون میشم راهنماییم کنید چطور میتونم دکلی که با مودم bm632w وایمکس ایرانسل بهش متصل هستم رو شناسایی و تعییر بدم؟:n13:

t2download
10-05-2015, 09:53
دوست عزیز هر موقع مبین نت شما فعال شد لطفا از کیفیتش و سرعت دانلودش ما رو هم با خبر کنید.

سلام دوست عزیز برای اینکه تست خواستید از مبین نت
سرعتش در حد adsl هست و عالیه صفحاتو راحت لود می کنه و سرعت دانلود الان 220 هست ............

mehr1362
10-05-2015, 10:53
دوستانی که مشکل لود شدن صفحات وب را دارند یک پیام خصوصی بفرستند .
یه چیزی میدم بهتون :n02: مشکل حل میشه

vidav
10-05-2015, 11:09
سلام دوست عزیز برای اینکه تست خواستید از مبین نت سرعتش در حد adsl هست و عالیه صفحاتو راحت لود می کنه و سرعت دانلود الان 220 هست ............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنونم از شما .دوستان دیگه هم گفته بودن مبین نت توی خوزستان کیفیتش عالیه. اگر دانلود شبانش محدودیت نداشت منم حتما عوض میکردم. اما چونانلود شبانه برام مهمه و شبی دو گیگ با ایرانسل دانلود دارم نمیتونم مبین نت بگیرم. مبین نت فقط دو برابر حجمت اجازه دانلود شبانه رایگان میده

t2download
10-05-2015, 11:16
ممنونم از شما .دوستان دیگه هم گفته بودن مبین نت توی خوزستان کیفیتش عالیه. اگر دانلود شبانش محدودیت نداشت منم حتما عوض میکردم. اما چونانلود شبانه برام مهمه و شبی دو گیگ با ایرانسل دانلود دارم نمیتونم مبین نت بگیرم. مبین نت فقط دو برابر حجمت اجازه دانلود شبانه رایگان میده

سلام من چون فقط کارم باز کردم صفحات اینترنتی هست مبین نت بهتر هست ......... و اصلآ دانلود روزانه و شبانه ندارم ............
داداش این چطوره ؟

vidav
10-05-2015, 11:23
سلام من چون فقط کارم باز کردم صفحات اینترنتی هست مبین نت بهتر هست ......... و اصلآ دانلود روزانه و شبانه ندارم ............
داداش این چطوره ؟

سیگنالتون خیلی خوبه. نشون میده زیاد از دکل دور نیستید

t2download
10-05-2015, 11:30
سیگنالتون خیلی خوبه. نشون میده زیاد از دکل دور نیستید

چطور RSSI رو بهتر کنم عددی بین 50 تا 70 هست ......... من 62 هست .......................:n16:

vidav
10-05-2015, 11:45
با جابه جا کردن مودم. اما تاثیر زیادی نداره. شما دیگه آخرین سرعت دانلود رو دارید. منم قبلا که به دکل سر خیابون وصل میشدم حدود ۶۵ بود. بعد که مودم رو وصل کردم توی دیوار شد ۴۷ اما تاثیر خاصی نداشت و به دکلی که خیلی دوره و ۷۹ بود وصل میشدم سرعت بیشتری میگرفتم. شما فکر کنم تو ارتفاع بذارید بهتر میشه اما فکر نکنم تاثیری توی کیفیت داشته باشه

t2download
10-05-2015, 12:02
با جابه جا کردن مودم. اما تاثیر زیادی نداره. شما دیگه آخرین سرعت دانلود رو دارید. منم قبلا که به دکل سر خیابون وصل میشدم حدود ۶۵ بود. بعد که مودم رو وصل کردم توی دیوار شد ۴۷ اما تاثیر خاصی نداشت و به دکلی که خیلی دوره و ۷۹ بود وصل میشدم سرعت بیشتری میگرفتم. شما فکر کنم تو ارتفاع بذارید بهتر میشه اما فکر نکنم تاثیری توی کیفیت داشته باشه

من که خدا رو شکر کاملآ راضی هستم و کارم بنده رو راه می اندازه و adsl دو مگابایت هم دارم ...........

mehr1362
11-05-2015, 01:08
برای دو نفر از دوستان یه چیزی فرستادم اگه پیام را گرفتند اطلاع بدن ، چون در تاریخچه ارسال شده ها ثبت نشد .

iAR11
11-05-2015, 14:23
سلام. دوستان وایمکس ایرانسل بعد از راه‌اندازی LTE فرقی کرده؟
چون من قبلا وایمکس ایرانسل داشتم و سرعت افتضاح بود. در همین حد بگم که من ۵۱۲ گرفتم و سرعتم در حد دایال آپ بود. پینگ هم که خیلی پایین بود. بعد از یک ماه دیگه وایمکس رو تمدید نکردم و از مبین‌نت استفاده کرده که وضعیتش حداقل بهتره. درواقع انتخاب بین بد و بدتر بود برای من.
ولی از وقتی ایرانسل lte رو راه انداخته من سیم‌کارتمو عوض کردم و سرعت خیلی خوبی میده. میخوام ببینم این مسئله روی وایمکس تاثیر داشته؟ یعنی مثلا پهنای باندی که روی سیم‌کارت lte میدن، به وایمکس هم اختصاص میدن؟ یا نه هنوزم همونجوری مثل قبله و تغییری نکرده؟
ممنون

vidav
11-05-2015, 14:31
بدتر شده دوست عزیز

mehryar1973
12-05-2015, 07:58
بدتر شده دوست عزیز

بله همونطور که شما هم اشاره کردید بدتر شده
علتش هم اینه که آقایون تکنولوژی وایمکس رو منسوخ میدونن و نه تنها تجهیزاتشون رو ارتقا نمیدن بلکه در مواردی
بخاطر نصب تجهیزات LTE اونها رو از دکل ها جمع کردن:n27:

Cyber-PC
13-05-2015, 14:58
از امروز ظهر (۴ شنبه) برای من اینترنت به فاجعه تبدیل شده
دیگه تقریبا هیچ صفحه ای بدون اسمشو نبر باز نمیشه ‍! و وصل شدن به همون هم با هزاران مشکل مواجه شده
اگه درست نشه (که عمرا بشه) این ماه آخر من هست بدون اینترنت بودن به داشتن این فاجعه شرف داره (حداقل اعصابم مشکل پیدا نمییکنه)
دیگه حتی زنگ هم نمی‌زنم چون از شنیدن اراجیف خسته شدم
اینو نوشتم که فقط بدونید مشکل قبلی نه تنها بهتر نشد بلکه برای همه بزودی بدتر هم میشه

_Mehran
13-05-2015, 15:05
سوال من اینکه چرا وایمکس شیرشو باز نمیکنه و تعرفه هاش بیشتر از اون سرعتی که میگه نمیره ! من 2 مگ دارم 2 ساله که همیشه سرعتش روی 250Kb/s بوده ، من نمیدونم کی میخواد شیرو باز کنه یا اینکه اصلاً قصد این کارو نداره .

fafool70
13-05-2015, 15:33
من که همون روز بعد از شکایت تو 195 زنگ زدن که آره داریم پیگیری میکنیم .گفت خودمونم نمیدونیم کجاست و اکثر شرکت هام این مشکل پیج باز کردنو دارن . منم گفتم معلومه دیکه از فیلترینگ خنگه و خندید و غیر مسقیم گفت ترکوندن. نمیدونم کی برطرف بشه ولی تا 6 روز دیگه نشه شارژش نمیکنم .ده برابر تری جی پول میدیم همه چی افتضاحه

ali_12
15-05-2015, 13:32
بچه ها هنوز مشکل دیر لود شدن صفحات وجود داره؟
من که 10 روز پیش سرویسمو تمدید نکردم و الان دارم از رایتل استفاده میکنم

naim697
15-05-2015, 13:47
دوستان الان رایتل خیلی خوبه قبلا ایرانسل داشتم خوب الان اصلا ثبات نداره .

رایتل هم پوشش خوبه همه جا انتن میده هم سرعتش انصافا نوسان نداره ثابت هست .

fafool70
15-05-2015, 17:38

آره هنوز مشکل داره . تو بعضی شهرها مشکل واسه 3g هم پیش اومده اصلا معلومه پیگیر نیستن

Cyber-PC
15-05-2015, 21:24

بله هست بدتر شده که بهتر نشده

Farhad 8904
17-05-2015, 11:10
من وایمکس کنار گذاشتم رفتم مودم 3G ایرانسل گرفتم.
5 گیگ 1 ماه 20000

تست سرعت

fafool70
17-05-2015, 12:08
من وایمکس کنار گذاشتم رفتم مودم 3G ایرانسل گرفتم.
5 گیگ 1 ماه 20000

تست سرعت

دمت گرم خوب کاری کردی این وایمکس که منو پیر کرد . حیف مودم های تری جی مسقیم نمیشه به برق زد حتما باتری باید باشه اونم 6 ساعت تو شهر ما هم آنتن دهیش ضعیفه خیلی و سرعتش یک مگه

Farhad 8904
17-05-2015, 12:26
دمت گرم خوب کاری کردی این وایمکس که منو پیر کرد . حیف مودم های تری جی مسقیم نمیشه به برق زد حتما باتری باید باشه اونم 6 ساعت تو شهر ما هم آنتن دهیش ضعیفه خیلی و سرعتش یک مگه

من مودم E8231 گرفتم. مثل همون مودم های USB هست با این تفاوت که میشه به برق و یا پاور بانک وصلش کرد و از وای فای استفاده کرد.

fafool70
18-05-2015, 09:55
من مودم E8231 گرفتم. مثل همون مودم های USB هست با این تفاوت که میشه به برق و یا پاور بانک وصلش کرد و از وای فای استفاده کرد.

یعنی این مودم رو به یک منبع usb وصل کرد مثل تلویزیون و... و هر جای که جای usb داشته باشه وایرالس میده؟؟ اینجور باشه که عالیه

fafool70
18-05-2015, 10:07
دوستان بزارید شکایت رو براتون شرح بدم چی شد همون مشکل پیج بازکردن .
دیروز گفتن با مشترک تماس گرفته شده راهنمایش کردیم . منم تجدید نظر دادم گفتم که مشکل هنوز هست . امروز از طرف وزارت ارتباطات از اهواز تماس گرفتن گفتن مشکل چی بوده و ... براشون توضیح دادم که این مشکل پیح باز کردن تازه بعد از یک دقیقه شروع میکنه به لود سایت و یک ماهه مشکل هست. گفتن پیگیر میشیم . الان تماس گرفت میگه شرکت لاگ رو فرستاده و من مانیتورینگ کردم اینترنتت رو مشکل خاصی ندیدم اون وب سایت های که باز نمیشه مشکل از فیلترینگ هست روی اینا تاثیر گذاشته . منم گفتم چرا؟ شرکت مگر نمی تونه از زیر ساخت پیگیر باشه که فیلترینگ روی اینترنت اینا تاثیر داره ؟؟ اونم چیزی نگفت گفت باید بتونه . ولی دیگه هیچی گفتم وایمکس رو دیگه باید کنار گذاشت و خودش خندش گرفت و گفت تعرفه هاشم گرونه . دیگه شکایت رو بست ولی واقعا مسخره است که شرکت به این بزرگی نتونه از زیر ساخت بخواد کاری بکنه .

Farhad 8904
18-05-2015, 10:26
یعنی این مودم رو به یک منبع usb وصل کرد مثل تلویزیون و... و هر جای که جای usb داشته باشه وایرالس میده؟؟ اینجور باشه که عالیه

بله به شارژر گوشی ، پاور بانک ، سیستم و ... وصل میشه وایرلس میده.
البته برد وایرلسش اندازه مودم های معمول نیست چون آنتنش داخلیه اما خب راضی کنندس.

دیروز گفتن با مشترک تماس گرفته شده راهنمایش کردیم . منم تجدید نظر دادم گفتم که مشکل هنوز هست . امروز از طرف وزارت ارتباطات از اهواز تماس گرفتن گفتن مشکل چی بوده و ... براشون توضیح دادم که این مشکل پیح باز کردن تازه بعد از یک دقیقه شروع میکنه به لود سایت و یک ماهه مشکل هست. گفتن پیگیر میشیم . الان تماس گرفت میگه شرکت لاگ رو فرستاده و من مانیتورینگ کردم اینترنتت رو مشکل خاصی ندیدم اون وب سایت های که باز نمیشه مشکل از فیلترینگ هست روی اینا تاثیر گذاشته . منم گفتم چرا؟ شرکت مگر نمی تونه از زیر ساخت پیگیر باشه که فیلترینگ روی اینترنت اینا تاثیر داره ؟؟ اونم چیزی نگفت گفت باید بتونه . ولی دیگه هیچی گفتم وایمکس رو دیگه باید کنار گذاشت و خودش خندش گرفت و گفت تعرفه هاشم گرونه . دیگه شکایت رو بست ولی واقعا مسخره است که شرکت به این بزرگی نتونه از زیر ساخت بخواد کاری بکنه .

شاید هم میتونه پیگیری کنه اما نمیخواد انجام بده چون وایمکس دیگه مشتری نداره پهنای باندش اضافه نمیشه و خودشون اعلام کردند که کم کم جمع آوری میشه.
جالبه که بدونید در اصفهان 2-3 سال هست این مشکل وجود داره که الان بیش از حد زیاد شده.

mehr1362
18-05-2015, 15:25
بله به شارژر گوشی ، پاور بانک ، سیستم و ... وصل میشه وایرلس میده.
البته برد وایرلسش اندازه مودم های معمول نیست چون آنتنش داخلیه اما خب راضی کنندس.

شاید هم میتونه پیگیری کنه اما نمیخواد انجام بده چون وایمکس دیگه مشتری نداره پهنای باندش اضافه نمیشه و خودشون اعلام کردند که کم کم جمع آوری میشه.
جالبه که بدونید در اصفهان 2-3 سال هست این مشکل وجود داره که الان بیش از حد زیاد شده.

من هم اصفهان هستم ، برعکس شما مشکلی نداشتم با وایمکس ایرانسل
این مشکل لود صفحات هم با وصل کردن یک چیز پی ان برطرف میشه ( از اولش هم بهتر میشه )
این مشکل هم به نظر من برطرف میشه ، تا اون زمان چیز پی ان
این وایمکس هنوز از 3G سر هست ، 6 ماهه دو مگ داشتم در 4 ماه اول 500 گیگ دانلود زدم ، دو ماه آخر که بیخیال دانلود شدم ! اگر 3G هم شبانه رایگان داشت این حرف را نمیزدم ولی تا وقتی وایمکس شبانه رایگان داره از 3G بهتره .
البته این نظر من هست :n02:

ویرایش : این را هم فراموش کردم بگم ، الان دو سه روز هست لود صفحات بهتر شده و اوجش دیشب بود که من بدون چیز پی ان راحت وبگردی میگردم !

Farhad 8904
18-05-2015, 18:53
من هم اصفهان هستم ، برعکس شما مشکلی نداشتم با وایمکس ایرانسل
این مشکل لود صفحات هم با وصل کردن یک چیز پی ان برطرف میشه ( از اولش هم بهتر میشه )
این مشکل هم به نظر من برطرف میشه ، تا اون زمان چیز پی ان
این وایمکس هنوز از 3G سر هست ، 6 ماهه دو مگ داشتم در 4 ماه اول 500 گیگ دانلود زدم ، دو ماه آخر که بیخیال دانلود شدم ! اگر 3G هم شبانه رایگان داشت این حرف را نمیزدم ولی تا وقتی وایمکس شبانه رایگان داره از 3G بهتره .
البته این نظر من هست :n02:

ویرایش : این را هم فراموش کردم بگم ، الان دو سه روز هست لود صفحات بهتر شده و اوجش دیشب بود که من بدون چیز پی ان راحت وبگردی میگردم !

بله درسته برای شما که بیشتر دانلود شبانه دارید مناسبه اما برای من که بیشتر وبگردی میکنم و کمتر دانلود مناسب نبود چون توی خونه 6-7 دستگاه به وایرلس وصل مبشن نمیشه واسه هر کدومشون چیز پی ان نصب کنم.

mehr1362
18-05-2015, 19:11
بله درسته برای شما که بیشتر دانلود شبانه دارید مناسبه اما برای من که بیشتر وبگردی میکنم و کمتر دانلود مناسب نبود چون توی خونه 6-7 دستگاه به وایرلس وصل مبشن نمیشه واسه هر کدومشون چیز پی ان نصب کنم.

با دانگل وای فای ( همین هایی که روی ر+سی+ور ها هست ) میتونید کانکشن چیز پی ان را شیر کنید .
یعنی روی PC یا لب تاب که چیز پی ان وصل میکنید دانگل را وصل می کنیم و کانکشن را شیر میکنیم .

Farhad 8904
18-05-2015, 19:18
با دانگل وای فای ( همین هایی که روی ر+سی+ور ها هست ) میتونید کانکشن چیز پی ان را شیر کنید .
یعنی روی PC یا لب تاب که چیز پی ان وصل میکنید دانگل را وصل می کنیم و کانکشن را شیر میکنیم .

بله میدونم این در صورتی امکان پذیره که سیستم اکثر مواقع روشن باشه.

vidav
18-05-2015, 20:21
منم دقیقا به خاطر دانلود شبانه نمیتونم برم تری جی بگیرم. من شبی دو گیگ دانلود میکنم . سرعت پایین و کیفیت افتضاح رو میتونم تحمل کنم اما نمیتونم بیخیال این شصت گیگی بشم که در طول یک ماه دانلوذ میکنم

Cyber-PC
19-05-2015, 00:03

فقط میشه گفت باعث تاسف هست

world sta
20-05-2015, 17:39
سلام عزیزان من الان حدود دو سال هس سرعت 128 دارم که روی 16 قفل هست حالا بعد از دو سال میخوام سرعت بالاتر ببرم زنگ زدم پشتیبانی میگه شما اینترنت خانگی هستین و برای بالا بردن سرعت باید مدارک بفرستین.
الان من دقیقا باید چیکار کنم؟:n28:
من شاتل هم دارم ولی از این مسخره بازیا نداره:n03:

fafool70
20-05-2015, 21:41
سلام عزیزان من الان حدود دو سال هس سرعت 128 دارم که روی 16 قفل هست حالا بعد از دو سال میخوام سرعت بالاتر ببرم زنگ زدم پشتیبانی میگه شما اینترنت خانگی هستین و برای بالا بردن سرعت باید مدارک بفرستین.

اره فقط ایرانسل قانونیه . اگر دانشجو هستی اشتغال به تحصیل یا یه پروانه کسبی چیزی بگیر و اسکنش کن فایل رو به wimax@mtnirancell.ir یا یک فکس داره که از اپراتور فکسش رو بگیر بفرستش . زیر برگه شناسه وایمکست رو بنویس

mehr1362
21-05-2015, 01:14

سلام
آقایی هستند در فروم پرشین تولز که نمایندگی ایرانسل و مبین نت دارند ، اگر مدرکی برای ارائه ندارید این آقا میتونه برای شما مدرک بفرسته . قبلا اینکار را برای من انجام دادن چون از زمان دانشجو بودنم گذشته بود و مدرک دیگری هم نداشتم که با هزینه 6 تومن ایشون واسم مدارک را فرستادن و بعد زنگ زدم ایرانسل تائید کردند و فعال شد .
اگر خواستید اعلام کنید تا یوزر و تاپیکشون را واستون خصوصی بفرستم .
-----------------------
ایشون در یکی از تاپیک ها عنوان کردند که قرار هست به جمع آوری مودم های وایمکس ایرانسل ! و اینکه تنها سری سیم کارت خور باقی خواهد ماند .
دو تا سوال کردم ازشون درباره ی تکلیف ماها و تکلیف مودم و کسانی که تعرفه بلند مدت دارند و در صورت پاسخ دادن اینجا اعلام میکنم دوستان مطالعه کنند .

world sta
21-05-2015, 08:56
سلام
آقایی هستند در فروم پرشین تولز که نمایندگی ایرانسل و مبین نت دارند ، اگر مدرکی برای ارائه ندارید این آقا میتونه برای شما مدرک بفرسته . قبلا اینکار را برای من انجام دادن چون از زمان دانشجو بودنم گذشته بود و مدرک دیگری هم نداشتم که با هزینه 6 تومن ایشون واسم مدارک را فرستادن و بعد زنگ زدم ایرانسل تائید کردند و فعال شد .
اگر خواستید اعلام کنید تا یوزر و تاپیکشون را واستون خصوصی بفرستم .
-----------------------
ایشون در یکی از تاپیک ها عنوان کردند که قرار هست به جمع آوری مودم های وایمکس ایرانسل ! و اینکه تنها سری سیم کارت خور باقی خواهد ماند .
دو تا سوال کردم ازشون درباره ی تکلیف ماها و تکلیف مودم و کسانی که تعرفه بلند مدت دارند و در صورت پاسخ دادن اینجا اعلام میکنم دوستان مطالعه کنند .
خیلی ممنون عزیز از راهنماییتون ولی دیگه بنظرم وایمکس داره منسوخ میشه چون توی این دو سال که دارم استفاده میکنم هیچ پیشرفتی نکرده و الانم که 3G و 4G راه اندازی شده و دیگه نیازی نمیبینن بخوان دکل های وایمکس رو ارتقا بدن.
احتمالا همونطوری که میگید با یه هزینه ای مودم ها رو با مودم های سیم کارت خور تعویض میکنن و وایمکس کاملا از دور خارج میشه.:n27:

mehr1362
21-05-2015, 16:07
خیلی ممنون عزیز از راهنماییتون ولی دیگه بنظرم وایمکس داره منسوخ میشه چون توی این دو سال که دارم استفاده میکنم هیچ پیشرفتی نکرده و الانم که 3G و 4G راه اندازی شده و دیگه نیازی نمیبینن بخوان دکل های وایمکس رو ارتقا بدن.
احتمالا همونطوری که میگید با یه هزینه ای مودم ها رو با مودم های سیم کارت خور تعویض میکنن و وایمکس کاملا از دور خارج میشه.:n27:

اگر این مودم های خودشون را بردارند باز جای شکرش باقی هست !!!
ولی شبانه را چکار کنیم که از دست میره !

fafool70
21-05-2015, 23:23
من که میگم مودم رو قیمت روزی که خریدی بر میدارن من مودم سال 91 گرفتم 50 تومن اون موقع که 100 تومن بودن . یعنی بخوان عوض اکه 300 باشه میگن 250 تومن باید بدم . حالا ببینم چی میشه . پیج باز کردن بهتر شده دو روزه

ata.royalfalcon
24-05-2015, 07:11
قبلاً سرعتهاي بالاي يك مگ اگه زياد دانلود ميكرديم محدود ميشد . الان هم همينطوريه يا نه ؟

Farhad 8904
25-05-2015, 23:51
سلام
دوستان مشکل دیر لود شدن سایت ها برای من حل شده امروز خیلی خوب همه سایت ها باز میشن.
برای شما هم حل شده؟

fafool70
26-05-2015, 00:52
سلام
دوستان مشکل دیر لود شدن سایت ها برای من حل شده امروز خیلی خوب همه سایت ها باز میشن.
برای شما هم حل شده؟

واس من 4-5 روزه عالی شده

vidav
26-05-2015, 06:55
بله دقیقا برای منم دو سه روزه به روال سابق برگشته

ali_12
26-05-2015, 10:43
سلام
مشکل دیر باز شدن صفحات وب در تهران حل شده؟
میشه اطلاع بدید

fafool70
26-05-2015, 12:17
سلام
مشکل دیر باز شدن صفحات وب در تهران حل شده؟
میشه اطلاع بدید

اره دیگه کلا حل شده براساس شکایتی که من کردم تو 195 و بعد چند روز گفتد مشترک و راهنمایی کردیم .تجدید نظر گفتم به من گفتند حل میشه و نشده که خود وزارت ازتباطات گفت اینترنتت رو مانیتور کردیم سرعت مشکل نداره و صفحه باز کردن از فیلترینگ هست که ما بهشون اطلاع میدیم . بعد چند روز برطرفش کردن وگرنه خیال نداشتن آقایون کاری کنن . همیشه باید بهشون گیر داد تا حل بشه یه مشکل بدون رودربایستی ! و شکایت بی تاثیر نبود
دو ساعت پیش کارشناسشون گفت مشکل 4/5 روزه حل شده و خودمونم تست کردیم که مطمن بشیم اجازه هست شکایت و ببندیم؟! گفتم درست شده ببند :D

احسان.ح
28-05-2015, 14:32
1 ماهه برای من سرعت افتضاحه افتضاح در حد دیال آپ هم نیست :n34:-اصفهان 2 مگ پایه

Farhad 8904
28-05-2015, 18:33
1 ماهه برای من سرعت افتضاحه افتضاح در حد دیال آپ هم نیست :n34:-اصفهان 2 مگ پایه
شما کجای اصفهان هستید؟

navid_fo
28-05-2015, 21:39
با سلام
من خواهشی دارم بیان این جا تا یه مقایسه ای بین قیمت هر گیگ در انواع سرویس های شرکت های مختلف با هم داشته باشیم البته برای اونایی که دانلود زیاد می کنن هم خوبه از سرویس های ارزون تر از لحاظ ترافیکی آشنا میشن بازم مرسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:n12::n16::n16::n12:

fafool70
28-05-2015, 23:56
واسه من قطع بود از 6 تا الان .و الان که اومده افتضاح شده

MITAJOON
29-05-2015, 02:30
اینترنت من ساعت 11 شب قطع شد و رفت تو صفحه ای که اعلام میکنه اعتبار تموم شده ولی وارد صفحه حساب کاربری نمیشد . ارور میداد. از اینترنت adsl دوستم استفاده کردم اونم مرخص بود بعد از سه ساعت اینترنت خود بخود وصل شد.
ماذا فازا؟ !!

fafool70
29-05-2015, 14:20
از دیشب داغون شده و دیر وب باز میکنه دوباره، واتس اپ هم دیر پیاماش میره . واس شما چی؟؟

vidav
29-05-2015, 15:22
مال من خوبه

INFINITY13
31-05-2015, 13:22
تقریبا یه ماهه که سرعت خیلی خیلی پایینه شبا که دیگه تقریبا قطعه قبلا هرشب بیشتر از سه گیگ دانلود میشد الان 500مگ به زور دانلود میشه (2مگ دارم از اصفهان) ینی ممکنه درست بشه یا دیگه از این به بعد وضع همینه؟:n03:

mehryar1973
31-05-2015, 15:29
ساعات رایگان از 2 تا 7 برای من حساب کردن مگه از 2 تا8 و نیمه دوم سال 1 تا 7 نبود:n04:
ای تو اون روحت ایرانسل

mehr1362
02-06-2015, 15:34
من 14 ماه هست وایمکس ایرانسل دارم ، هنوز یکبار هم مشکل سرعت نداشتم ، در حال حاظر هم برای وبگردی مشکلی ندارم ، چند مدت مشکل داشت که با چیز پی ان حل می شد و بعدا درست شد ، الان هم که دارم تایپ میکنم وبگردی مشکلی نداره .
روی تجربه ی خودم میگم ، احساس میکنم بیشتر مشکل دوستان بر میگرده به آنتن دهی مودم و اینکه مودم را کجا گذاشتید .
چیزی که میدونم هر چی موانع اطراف مودم شما کمتر باشه ، مثل درخت و ساختمان و مخصوصا شاخ و برگ درخت و چوب ! سرعت شما بهتر میشه ، در وبگردی صفحات بهتر لود میشه و نوسان سرعت شما به حداقل خواهد رسید .
الان مودم FM130 دارم و قبلا که مبین نت داشتم مودم BM632W داشتم ، این مودم ها فوق العاده با درخت و برگ سبز مشکل دارند ، و آنتن دهیشون به شکل چشمگیری تحت تاثیر قرار میگیره .
من از اول که میخواستم وایمکس بخرم میدونستم در پوشش ضعیف وایمکس ایرانسل هستم ، براساس نقشه های سایت ایرانسل که نشون میداد در منطقه زرد رنگ هستم ، یعنی پوشش داخلی ضعیف و پوشش خارجی خوب
من مودم را در اتاق تست کردم ، در حیاط هم تست کردم و البته در پشت بام هم تست کردم !
من اگر مودمم را بیارم داخل اتاق همین مشکلات شما را پیدا میکنم و اونوقت هیچ کسی نمیتونه به من کمک کنه جز خودم!
دوتا تصویر میگذارم ببینید من چکار کردم و اگر احساس میکنید مودمتون جای خوبی نیست به فکر باشید !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مودم مدل FM130 هست ، که دو تا جعبه پلاستیکی برداشتم ( جعبه شیرینی یزدی ) و یکی از جعبه ها را برای تابستان و دیگری را برای زمستان طراحی کردم .
جعبه مخصوص زمستان فقط دو تا سوراخ ریز پائینش داره برای عبور سیم برق و دیتا و تمام !
دور مودم را در زمستان حوله میگذارم و میذارم داخل جعبه ، پشت جعبه هم بست ساختم و سفتش میکنم به میله ی آنتن ، اطراف مودم را هم فیبر گذاشتم ( اگر اسمش را درست گفته باشم ) همینایی که داخل کارتن لوازم الکترونیکی هست ، به این خاطر که اصلا گرم نمیشن و حرارت ازشون رد نمیشه ، یعنی مثل یک عایق عمل میکنند ، همینطور آب ازشون رد نمیشه و در مقابل نفوذ آب بهترین گزینه هستند ! همچنین هیچ تاثیری روی آنتن دهی مودم ندارند ، حال اینکه اگر فلز یا چوب بود آنتن دهی را خراب میکرد .
برای تابستان هم از جعبه ی دیگری استفاده میکنم که پشتش یک فن 8 سانتی قرار دادم و در تابستان فن را روشن میکنم که تهویه انجام بشه ، اگر به عکس دقت کنید زیرش را هم باز گذاشتم که هوای وارد شده خارج بشه .
به هیچ عنوان باران در این اختراع :n02: نفوذ نکرده و نخواهد کرد ، حتی از اون قسمت فن هم باران عبور نمیکنه اگر جهت مودم را درست تعیین کنید و سفت کنید ، چون بارش باران با ورزش باد هماهنگ هست ، سمت مخالف باشه باران هم وارد نخواهد شد ! الان 14 ماه هست که با همین ابداع ساده نه مشکل آنتن دهی دارم ، نه کندی و نه سرعت !
توصیه هم میکنم مودم را بهترین مکانی که میتونید قرار بدید .
میزان RSSI بسیار مهم هست و بر میزان CINR ارجحیت داره ، مودم به صورت اتوماتیک وصل میشه به دکلی که CINR بهتری داره ولی این CINR روی سرعت و پینگ شما اثری نداره ، من به دکل هایی وصل شدم که میزان CINR بین 5 و 6 بوده ! اما سرعت مشکلی نداشته چون میزان RSSI مطلوب بوده .
به دکلی وصل بشید که RSSI بهتری به شما میده ، که همانا باشد که رستگار شوید !:n31:
موفق باشید:n40:

vidav
02-06-2015, 19:10
البته اینو بگم دکلی که RSSI همیشه بهترین نیست. من قبلا به دکل سر خیابونمون وصل میشدم با RSSI -۴۷ . اما کیفیتش افتضاح بود. الان به دکلی وصلم با RSSI-۷۹. که هم سرعت دانلودش عالیه و هم سایت رو مثل ای دی اس ال باز میکنه

mehr1362
02-06-2015, 23:03
البته اینو بگم دکلی که RSSI همیشه بهترین نیست. من قبلا به دکل سر خیابونمون وصل میشدم با RSSI -۴۷ . اما کیفیتش افتضاح بود. الان به دکلی وصلم با RSSI-۷۹. که هم سرعت دانلودش عالیه و هم سایت رو مثل ای دی اس ال باز میکنه

این احتمال هست دکلی که قبلا وصل می شدید به دلیل آنتن دهی خوب میزبان کاربران زیادی بوده !
و دکل دور تر به علت اینکه خیلی ها مودم را میزنن به برق و کاری به دکل ندارند خالی تر باشه .
خود من همیشه روی این دکل نبودم از اول ، دکل ها شرایط ثابتی ندارند ، هر چند ماه یکبار ممکن هست بد بشن !
تا دو ماه قبل به دکل دیگری وصل میشدم و الان به این دکل ، کلا 3 دکل خوب هست برای من که شرایطشون اکثرا خوب بوده . جاهایی که کاربران زیاد هستند کلا شرایط پیچیده میشه .
اما در کل من اگر مودم را بیارم پائین فرقی نمیکنه به چه دکلی وصل بشم ، به هر دکلی وصل بشم شرایطم خراب میشه .
بهترین چیز این هست که در cmd پینگ را چک کنید . اگر پینگ مرتب و بدون تایم اوت ، یا با تایم اوت کم بود میتونید انتظار شرایط خوب را داشته باشید ولی اگر پینگ نامرتب و با تایم اوت های زیاد بود شرایط هم بد خواهد شد .
من اگر مودم را بیارم پائین پینگم خراب میشه ، تایم اوت ها زیاد میشه و وبگردی فاجعه میشه .
اون چیزی هم که بهش رسیدم RSSI بهتر برابر هست با پینگ مرتب تر و تایم اوت های کمتر .

K!ng of th3 K!ngs
03-06-2015, 02:52
دوستان میشه به سوالای من خواهشا جواب بدید؟ اولا این که نا محدودای این شکرت واقعا نا محدوده؟ مصرف منصفانه و از این جور ** شر ها نداره؟ و همون سرعت اسمی رو میده دیگه؟ مثلا 1 مگ نا محدود همون 128 کیلوبایت رو همه ی روز بهت میده دیگه و شب ها کم نمیشه؟؟؟
این جا معمولا 3 یا 4 خط آنتن میده مودمم، کمبود سرعت که ایجاد نمیشه؟
بعد اینکه ( سوالام ممنکنه خیلی مبتدیانه باشه) برای وصل شدن به دکل های مختلف از توی مودم باید عمل کرد یا ...؟

fafool70
03-06-2015, 10:26
دوستان میشه به سوالای من خواهشا جواب بدید؟ اولا این که نا محدودای این شکرت واقعا نا محدوده؟ مصرف منصفانه و از این جور ** شر ها نداره؟ و همون سرعت اسمی رو میده دیگه؟ مثلا 1 مگ نا محدود همون 128 کیلوبایت رو همه ی روز بهت میده دیگه و شب ها کم نمیشه؟؟؟
بعد اینکه ( سوالام ممنکنه خیلی مبتدیانه باشه) برای وصل شدن به دکل های مختلف از توی مودم باید عمل کرد یا ...؟

نامحدود من نداشتم ولی بر طبق خود سایتش که گفته اره مصرف منصفانه داره . اره دقیق سرعت اسمی هست و بالاتر نمیره ساید یخورده پایین تر بیاد
توی شب و روز بستگی به منطقه و اون دکل که وصلی داره اگه خلوت باشه چه شب چه روز سرعتت خوبه. نه زیاد 3 خط یا 4 زیاد توی دانلود تاثیر نداره ولی ممکنه توی پینگ و این چیزا تاثیر داشته باشه. برای وصل شدن به دکل های مختلفم بله توی مودم میتونی .
سوال آخرم اینه چرا وایمکس میخوای بگیری؟ تعرفه هاش بالاست و هر گیگ اضافه 8.600 تومن یه سر به سایتش بزن تعرفه ها توی استان مختلف نگاه کن . اگه میخوای 260 تومن خرج کنی با نصفش adsl بگیر یا یکم رو همین بزار وایرلس بگیر

ata.royalfalcon
03-06-2015, 13:43

تا 512 کیلوبیت نامحدود واقعی هست . یعنی همینطوری میتونی بذاری روی دانلود و اخطاری نمیدن یا محدود نمیکنن ولی سرعتهای یک و دو مگ قانون مصرف منصفانه داره و اخطار میدن .

K!ng of th3 K!ngs
03-06-2015, 15:44
خب توی 1 مگ مثلا چقدر حق دانلود داری ؟

نامحدود من نداشتم ولی بر طبق خود سایتش که گفته اره مصرف منصفانه داره . اره دقیق سرعت اسمی هست و بالاتر نمیره ساید یخورده پایین تر بیاد
توی شب و روز بستگی به منطقه و اون دکل که وصلی داره اگه خلوت باشه چه شب چه روز سرعتت خوبه. نه زیاد 3 خط یا 4 زیاد توی دانلود تاثیر نداره ولی ممکنه توی پینگ و این چیزا تاثیر داشته باشه. برای وصل شدن به دکل های مختلفم بله توی مودم میتونی .
سوال آخرم اینه چرا وایمکس میخوای بگیری؟ تعرفه هاش بالاست و هر گیگ اضافه 8.600 تومن یه سر به سایتش بزن تعرفه ها توی استان مختلف نگاه کن . اگه میخوای 260 تومن خرج کنی با نصفش adsl بگیر یا یکم رو همین بزار وایرلس بگیر

قیمت نا محدود 1024 که 80 هزار هست...و وایمکس هم دارم همین الان و ADSL هم دارم، ولی چون مسافرت زیاد میرم از مودم همراهش خیلی میتونم استفاده کنم چون بیشتر اون جاها آنتن میده

vidav
04-06-2015, 05:51
یک مگ چهل گیگه و دو مگ هشتاد گیگ. البته همیشه هم اس ام اس اخطار نمیاد شانسیه. من خودم سه ماه ۵۲۲ داشتم و هر ماه حدود شصت گیگ دانلود میکردم

t2download
04-06-2015, 08:30
سلام بنده 1.5 ماه پیش یک سیم کارت دو قلو ایرانسل خریداری کردم و از همون روز سیم کارت جایزه همان هدیه فعال نشده و پیام میاد سیم کارت منقضی شده سه مرتبه ایرانسل پرونده برای من باز کرده اند و بالای 20 بار تماس گرفته اند و گرفته ام ولی مشکل حل نشده و با ناباوری پریروز تماس گرفتم گفتند پرونده های شما بسته شده و مشکل حل شده و باز پیام سیم کارت منقضی شده میاد و باز پرونده باز کردند ..........
دوستان من کجا باید شکایت کنم ؟؟؟ کمکم کنید ............:n21:

nini bad
04-06-2015, 09:30
سلام بنده 1.5 ماه پیش یک سیم کارت دو قلو ایرانسل خریداری کردم و از همون روز سیم کارت جایزه همان هدیه فعال نشده و پیام میاد سیم کارت منقضی شده سه مرتبه ایرانسل پرونده برای من باز کرده اند و بالای 20 بار تماس گرفته اند و گرفته ام ولی مشکل حل نشده و با ناباوری پریروز تماس گرفتم گفتند پرونده های شما بسته شده و مشکل حل شده و باز پیام سیم کارت منقضی شده میاد و باز پرونده باز کردند ..........
دوستان من کجا باید شکایت کنم ؟؟؟ کمکم کنید ............:n21:

دوست عزیز اینجا تاپیک وایمکس ایرانسل است...
شما میتوانید به سایت زیر مراجعه و شکایت خودتان را ثبت کنید

MITAJOON
04-06-2015, 15:37
سلام
دوستان اینکه میگین من به دکل سر خیابون وصل میشم یا به دکل دورتر یا نردیکتر، یعنی دقیقا چطور دکل رو انتخاب و بهش وصل میشید؟
الان سیگنال من شرایطش چطوره؟ من تعرفه 512 محدود 3 گیگ تو تهران دارم.

-71.08dBm

RSSI

14.18dB

CINR Reus1

24.76dB

CINR Reuse3

mehr1362
04-06-2015, 21:59
سلام
دوستان اینکه میگین من به دکل سر خیابون وصل میشم یا به دکل دورتر یا نردیکتر، یعنی دقیقا چطور دکل رو انتخاب و بهش وصل میشید؟

-71.08dBm
RSSI

14.18dB

CINR Reus1

24.76dB
CINR Reuse3

اگر مودم مدل 130 دارید :
داخل تنظیمات مودم میشید و بعد میبینید به چه دکلی وصل هست ، هر دکلی یک فرکانس دارد .
حالا برای اینکه به دکل دیگری وصل بشید و تست کنید از طریق ادیت میزان Bandwidth را تغییر بدید تا به دکلی که الان هستید وصل نشه ، اگر روی5 هست بزارید روی 10 و برعکسش .
بعد هم مودم را از برق جدا کنید و مجددا بزنید به برق تا به دکل دیگری وصل بشه .
سیگنالت شرایطش خوب نیست ، بین دو عدد CINR هر چی فاصله بیشتری باشه نوسان هم بیشتره .
به عبارتی هر چه دو عدد به هم نزدیکتر باشند نوسان هم کمتر هست . مثلا :

23.18dB

CINR Reus1

24.76dB
CINR Reuse3

Behzad83
04-06-2015, 22:06
دوستان لطفا لینک آموزش تغییر دکل وایمکس رو بزارید ماهم یه تست بزنیم بلکه سرعتمون بهتر شد.

mehr1362
04-06-2015, 22:14
دوستان لطفا لینک آموزش تغییر دکل وایمکس رو بزارید ماهم یه تست بزنیم بلکه سرعتمون بهتر شد.

آموزش خاصی نداره ، ساده هست از آب خوردن راحت تر !
عبارت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را در آدرس بار مرورگر خود بزنید ، سپس با دو واژه admin برای یوزر و پسورد وارد تنظیمات مودم می شوید ، مطابق تصویر گزینه ی wimax را می زنید سپس edit و با تغییر پهنای باند از وصل شدن به دکلی که در حال حاظر به آن وصل می شوید ممانعت میکنید ، مودم را از برق خارج کرده و مجدد به برق می زنید . مودم به دکل دیگر وصل می شود .

MITAJOON
05-06-2015, 03:42
تو مدل BM632W به چه شکلیه؟ من کلید ادیت رو تو این مدل پیدا نکردم. تو قسمت Wimax و تو زیرشاخه Scanset میشه Bandwidth رو از 5000 کیلو هرتز به 10000 یا ارقام بالاتر تغییر داد ولی بعد از اپلای و بعد از از برق کشیدن و .... همچنان Bandwidth رو 5000 هرتز میمونه! ویا کل آنتن مودم میره!!
این پهنای باند ها چطور میتونن نشون بدن که کدوم مربوط به کدوم دکله؟ شما حدس میزنید یا میدونید هر دکل رو کدوم پهنای باند کار میده؟!!!:n36:

vidav
05-06-2015, 05:55
از روی فرکانس که نمیشه فهمید .من فقط دکلی رو که سه تا کوچه باهاش فاصله دارم میتونم تشخیص بدم. چون به من Rssi-47 میده و روی خود دکل هم به جای سه تا سکتور شش تا نصب شده .سه تاش مربوط به تلفن همراهه و سه تا سکتور کوچیک هم داره که مربوط به وایمکسه

Farhad 8904
05-06-2015, 11:34
دوستان شما مشکل پینگ با ایرانسل ندارید؟
برای من وقتی مودم کانکت میشه تا 3-4 ساعت پینگ خوبه بعدش میره روی 500-600

mehr1362
05-06-2015, 14:07
تو مدل BM632W به چه شکلیه؟ من کلید ادیت رو تو این مدل پیدا نکردم. تو قسمت Wimax و تو زیرشاخه Scanset میشه Bandwidth رو از 5000 کیلو هرتز به 10000 یا ارقام بالاتر تغییر داد ولی بعد از اپلای و بعد از از برق کشیدن و .... همچنان Bandwidth رو 5000 هرتز میمونه! ویا کل آنتن مودم میره!!
این پهنای باند ها چطور میتونن نشون بدن که کدوم مربوط به کدوم دکله؟ شما حدس میزنید یا میدونید هر دکل رو کدوم پهنای باند کار میده؟!!!:n36:

یکی از دوستان همین تاپیک BM632W داشت که راهش را پیدا کرده بود ، اگر بگردید داخل صفحات گذشته پیدا میکنید ( البته وقت گیر هست )
حدسی نیست ، اگر به عکسی که گذاشتم دقت کنید برای من تمام دکل ها روی 5 دریافت میشن ، بنابراین برای اینکه به اون دکل وصل نشه 5 را میزارم روی 10 . البته یکی از دوستان بودن جنوب کشور که قضیه براشون برعکس من بود . یعنی روی 10 سیگنال میگرفتند . حالا شما خودت باید ببینی روی چی وصل میشه واست .
اگر نتونستی پهنای باند را تغییر بدی ، تمام فرکانس های مودم را یادداشت کن و یا اسکرین شات بگیر و به جای تغییر پهنای باند خود فرکانس را یا حذف کن و یا تغییر بده .( قبلش حتما فرکانس های پیش فرض مودم را یادداشت کن )

mehr1362
05-06-2015, 14:10
دوستان شما مشکل پینگ با ایرانسل ندارید؟
برای من وقتی مودم کانکت میشه تا 3-4 ساعت پینگ خوبه بعدش میره روی 500-600

شما پینگ از چه آدرسی میگیرید ؟
من این پینگ را میگیرم همیشه : ping 4.2.2.4 -t
که پینگم بین 200 تا 230 در نوسان هست و تایم اوت هم بسیار کم .

fafool70
05-06-2015, 14:57
دوستان وقتی ادیت میکنید میخواید به دکل دیگه وصل بشید بعد از apply نیازی به از برق کشیدن و زدن مودم نیست .همون بالای گزینه وایمکس رو چهار پنج ثانیه stop و بعد start بزنید خیلی زودتر وصل میشه

Farhad 8904
05-06-2015, 15:12
شما پینگ از چه آدرسی میگیرید ؟
من این پینگ را میگیرم همیشه : ping 4.2.2.4 -t
که پینگم بین 200 تا 230 در نوسان هست و تایم اوت هم بسیار کم .
برای من هم روی همین عدد هست.
مشکل اینجاست که فقط چند ساعت اینطوریه بعدش افتضاح میشه.
جالب اینجاست دیس کانکت بشم دوباره وصل بشم درست میشه تا 2_3 ساعت....
کلا این روال ادامه داره هر روز.

mehr1362
05-06-2015, 15:36
دوستان وقتی ادیت میکنید میخواید به دکل دیگه وصل بشید بعد از apply نیازی به از برق کشیدن و زدن مودم نیست .همون بالای گزینه وایمکس رو چهار پنج ثانیه stop و بعد start بزنید خیلی زودتر وصل میشه

گزینه Reboot را هم میشه زد :n02: بقل شکل کلید

vidav
05-06-2015, 16:12
استارت و استاپ زمانش کمتره

Behzad83
06-06-2015, 06:22
دوستان برای استفاده از دانلود رایگان شبانه، نیازی به خاموش و روشن کردن مودم هست؟
در ضمن ساعات رایگان چندتا چند هستش؟
با سپاس فراوان

Behzad83
06-06-2015, 06:23
پست تکراری

mehr1362
06-06-2015, 11:53
دوستان برای استفاده از دانلود رایگان شبانه، نیازی به خاموش و روشن کردن مودم هست؟
در ضمن ساعات رایگان چندتا چند هستش؟
با سپاس فراوان

نه عزیز ، نیازی نیست خاموش و روشن کنید ، خودش حساب میکنه ( درست هم حساب میکنه )
ساعات رایگان : 2 صبح الی 8 صبح
قبلا 1 تا 7 بود ، ولی الان 2 تا 8
خواهش

iCe m@n
06-06-2015, 12:36
سلام
دوستان کسی توی کرج سمت شاهین ویلا
مشکل نداره؟

من 3 روزه ساعت 1:30 ظهر که میشه نتم آنتنش کم و زیاد میشه بعضی موقع ها هم قطع میشه تا ساعت حدودا 5 بعد دوباره درست میشه تا فردا ظهر دوباره
میخواستم ببینم کسی دیگه هم این مشکل رو داره ؟

mehryar1973
06-06-2015, 14:13
نه عزیز ، نیازی نیست خاموش و روشن کنید ، خودش حساب میکنه ( درست هم حساب میکنه )
ساعات رایگان : 2 صبح الی 8 صبح
قبلا 1 تا 7 بود ، ولی الان 2 تا 8
خواهش

دوستان رایگان 2تا 7 هستش نه 2تا 8
از ساعت 7 به بعد کنتور میندازه من تو ریز مصرفم دیدم به پشتیبانی هم زنگ زدم میگه تا 7 هستش

Behzad83
06-06-2015, 15:20
از ساعت 7 به بعد کنتور میندازه من تو ریز مصرفم دیدم به پشتیبانی هم زنگ زدم میگه تا 7 هستش

جدا؟
اینجا زده تا پایان خرداد 2 تا 8 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!

باید تست کنیم ببینیم تا 7 میندازه یا 8 !

mehr1362
06-06-2015, 15:28

نمیدونم پشتیبانی براساس چه حرفی این را گفته !
لینک زیر را نگاه کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!
این دومین باری هست که برای یک دوره ی سه ماهه ترافیک رایگان 2 تا 8 صبح تمدید میشه .
اگر از 7 به بعد حجم کم میکرد الان حجم نت من تموم شده بود ! چون هر شب دارم دانلود میزنم تا 8 صبح . باز الان حساب کاربریم را چک کردم هیچ مشکلی نداره .
یکی از چیزهایی که باعث شده من از ایرانسل دفاع کنم همین پایبندی ایرانسل هست به حرفش .
نمیاد که سر خود ساعات را کم کنه بدون اطلاع رسانی ، اگر مبین نت بود آره ! چون مبین نت داشتم همین کار را کرد !
این 2 تا 8 برای برنامه تعریف شده ، دیگه خود پشتبانی هم بخواد نمیتونه تغییرش بده .

mehr1362
06-06-2015, 15:34
جدا؟
اینجا زده تا پایان خرداد 2 تا 8 :

باید تست کنیم ببینیم تا 7 میندازه یا 8 !

تست لازم نیست ، 40 روزه تعرفه 512 دارم و تا 8 دارم دانلود میزنم . از کل حجمم یک پنجم مصرف کردم .
اگر کم میشد الان بدهکارم میشدم به ایرانسل !
دانلود بزن تا 8 صبح ، کم شد بیا یقه منو بگیر :n02:

INFINITY13
06-06-2015, 17:59
دوستان میخواستم بدونم چجوری وارد تنظیمات مودم BM338(مودم USB) بشم؟ آخه با این 192.168.1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد نمیشه
اصن میشه وارد تنظیماتش شد؟

mehryar1973
06-06-2015, 19:08
نمیدونم پشتیبانی براساس چه حرفی این را گفته !
لینک زیر را نگاه کنید :
این دومین باری هست که برای یک دوره ی سه ماهه ترافیک رایگان 2 تا 8 صبح تمدید میشه .
اگر از 7 به بعد حجم کم میکرد الان حجم نت من تموم شده بود ! چون هر شب دارم دانلود میزنم تا 8 صبح . باز الان حساب کاربریم را چک کردم هیچ مشکلی نداره .
یکی از چیزهایی که باعث شده من از ایرانسل دفاع کنم همین پایبندی ایرانسل هست به حرفش .
نمیاد که سر خود ساعات را کم کنه بدون اطلاع رسانی ، اگر مبین نت بود آره ! چون مبین نت داشتم همین کار را کرد !
این 2 تا 8 برای برنامه تعریف شده ، دیگه خود پشتبانی هم بخواد نمیتونه تغییرش بده .

ممنون از اطلاع رسانی تون
الان دوباره زنگ زدم اینسری اپراتور میگه اون قبلی اشتباه کرده و فرم پی گیری برام پر کرد واقعا نمیدونم اون تو چه خبره:n04:

K!ng of th3 K!ngs
07-06-2015, 23:24
کسی اینجا میدونه که بعد از محدود شدن سرعت 1024 نامحدود چقدر میشه دقیقا؟ من زنگ زدم بهشون گفتن فقط ضریب اشتراک میره بالا، حالا نمیدونم چقدر میشه... به نظر شما مثلا امکانش هست بشه ماهی 80 گیگ یا 100 گیگ درست و حسابی دانولد کرد؟ میدونم بعد از 40 گیگ مخدویدته ولی میواخم بدونم اگر کسی تجربه ای داره

years
08-06-2015, 07:06
چرا هر ماه یک روز از تاریخ استفاده کسر میشه؟ :n13:
مثلا 20 هر ماه که شارژ میکنی یک روز تاریخ اتمام شارژ میوفته جلو یعنی 19 دوباره ماه بعد میشه 18

Mr.Aras
08-06-2015, 08:21
چرا هر ماه یک روز از تاریخ استفاده کسر میشه؟ :n13:
مثلا 20 هر ماه که شارژ میکنی یک روز تاریخ اتمام شارژ میوفته جلو یعنی 19 دوباره ماه بعد میشه 18

چون الان ماه ها 31 روزه هست ولی سیستم ایرانسل 30 روزه هستش.

years
08-06-2015, 15:36
چون الان ماه ها 31 روزه هست ولی سیستم ایرانسل 30 روزه هستش.

نه
تو ماه های 30 روزه همینجوری عمل کردند

mehr1362
08-06-2015, 16:38
نه
تو ماه های 30 روزه همینجوری عمل کردند

چیزی که دوستمون درباره ی 31 روزه بودن ماه ها و سیستم ایرانسل گفتند درست هست ، به غیر از اون :
شما مثلا اگر امروز طرح یکماهه بگیرید و وارد حساب کاربری بشید براتون میزنه تعداد روزهای باقیمانده 29
اما یک روز کم نمیشه ، روز آخری که از طرح شما باقی مونده اگر وارد حساب کاربری بشید تعداد روزهای باقیمانده را 0 زده.
یعنی اگر وارد حساب کاربری بشید و تعداد روزهای باقیمانده 1 بود ، اون روز آخرین روز طرح شما نیست ! بلکه بعد از ساعت 24 وارد روز آخر میشید !
به عبارت دیگر 0 را هم یک عدد + حساب میکنه !
یعنی 0 میشه 1 ، 1 میشه 2 ، الی آخر .... 29 میشه 30
سعی کردم منظورم را منتقل کنم ، امیدورام منتقل کرده باشم :n02:

years
08-06-2015, 17:46
چیزی که دوستمون درباره ی 31 روزه بودن ماه ها و سیستم ایرانسل گفتند درست هست ، به غیر از اون :
شما مثلا اگر امروز طرح یکماهه بگیرید و وارد حساب کاربری بشید براتون میزنه تعداد روزهای باقیمانده 29
اما یک روز کم نمیشه ، روز آخری که از طرح شما باقی مونده اگر وارد حساب کاربری بشید تعداد روزهای باقیمانده را 0 زده.
یعنی اگر وارد حساب کاربری بشید و تعداد روزهای باقیمانده 1 بود ، اون روز آخرین روز طرح شما نیست ! بلکه بعد از ساعت 24 وارد روز آخر میشید !
به عبارت دیگر 0 را هم یک عدد + حساب میکنه !
یعنی 0 میشه 1 ، 1 میشه 2 ، الی آخر .... 29 میشه 30
سعی کردم منظورم را منتقل کنم ، امیدورام منتقل کرده باشم :n02:

در عمل چیزه دیگری نشون داده میشه
من 30 برج ماه شارز کردم الان بعد از 10 ماه رسیده به 20 برج ماه

salar_linux
14-06-2015, 06:42
سلام
من چون مخابراتمون پورت خالی نداره میخواستم سرویس وایمکس بگیرم بین ایرانسل و مبین نت موندم!!؟
مبین نت که همه ناراضی هستن ایا شمام از ایرانسل ناراضیین؟
سرویس محدود و نامحدود ۲۰۴۸ سرعتاشون چجوریه راضی کننده هست؟

mehr1362
14-06-2015, 21:12
سلام
من چون مخابراتمون پورت خالی نداره میخواستم سرویس وایمکس بگیرم بین ایرانسل و مبین نت موندم!!؟
مبین نت که همه ناراضی هستن ایا شمام از ایرانسل ناراضیین؟
سرویس محدود و نامحدود ۲۰۴۸ سرعتاشون چجوریه راضی کننده هست؟

سلام
درباره اینکه مبین نت بگیری یا ایرانسل ، خود شما باید تصمیم بگیرید چون ممکنه هر کسی اینجا نظر متفاوتی داشته باشه.
اما نظر من وایمکس ایرانسل هست ، من 9 ماه مبین نت داشتم و 15 ماهه ایرانسل دارم .
به واقع هنوز شرکتی دزدتر از مبین نت ندیدم ! مشکلاتی که با مبین نت داشتم :
1- پینگ افتضاح
2- سرعت آپلود بسیار پائین ( با طرح 2 مگ 6 ماهه سرعت آپلودم 7 کیلوبایت بود ! )
3- گرانی طرح ها نسبت به ایرانسل ( فروختن گیگ به زور به مشتری )
4- خلف وعده ، کم کردن ساعات شبانه رایگان از 6 ساعت به 4 ساعت و گذاشتن طرح محدودیت دانلود شبانه ( دو برابر حجم روزانه )
5- گران کردن طرح ها ( 3 بار طی 9 ماه ! و اضافه کردن گیگ به طرح ها برای بالا بردن قیمت )
6- بی تفاوتی نسبت به اعتراض بالای 100 نفر از کاربران همین فروم و فروم های دیگر که همگی با هم شکایت کردیم !
-------------
من 15 ماه هست ایرانسل دارم و خدا را شکر هیچ مشکلی نداشتم ، نه از نظر سرعت و نه موارد دیگر .
گهگاهی مشکلات کوچکی پیش اومده ، مثل قطع شدن سیگنال دو سه دکل نزدیک بهم ولی عرض دو سه ساعت بر طرف شده .
طرح دو مگ 6 ماهه ایرانسل هم داشتم که سرعت دانلودم در شبانه رایگان بین 240 تا 270 بود ، هر شب تا صبح 4 گیگ دانلود میکردم ، اما ممکن هست دوستان دیگری باشند که مشکل سرعت داشتند اما از شواهد بر میاد تعداد کمی از دوستان مشکل سرعت دارند ( سرعت بستگی داره به خلوتی یا شلوغی دکلی که وصل میشید )

اگر خواستید وایمکس بگیرید میتونید یک مودم کارکرده بخرید با نصف قیمت ( که پول بیخود بابت مودم نداده باشید )
در پرشین تولز یا همین فروم میتونید پیدا کنید .
موفق باشید

Behzad83
18-06-2015, 05:45
سلام

-71.08dBm

RSSI

14.18dB

CINR Reus1

24.76dB

CINR Reuse3

قدرت سیگنالت بد نیست، رو مرزی. چیزی هم که از تغییر دکل من فهمیدم، خود مودم بهترین دکل رو انتخاب میکنه. برای من که اینجور بود. با جابه جایی بهترش کن. بزارش پشت پنجره.
من تو خونه 65- و 30 بودم که با جابه جایی به 50- و 40 رسوندمش ولی باور کن سرعت و پینگم هیچ تغییری نکرد! مساله اینجاست که اینا پهنای باند رو محدود کردن. اگر مثل شرکتهای adsl پهنای باند رو باز میزاشتن خوب بود.
طرح های یک مگ و دو مگ تو شهرستان قیمتاش خیلی باصرفه تر از تهرانه. یعنی من تهران نبودم حتما یک مگ و دو مگ میگرفتم. الان 512 دارم و دانلودم همیشه 60-65 هست. قطعی و کاهش سرعت تقریبا ندارم. پینگم حدود 60-70 هستش. اما کلا از سرعت راضی نیستم. 60 کیلو دانلود خداییش سرعته؟! شانس ماهم 3G ایرانسل و همراه اول هر دو تو منطقه ضعیفه و دایم قطع و وصل میشه و عملا نمیشه استفاده کرد. فقط رایتل آنتش خوبه که اونم تعرفه هاش به هیچ عنوان نمیصرفه و سرعتشم مالی نیست و محدود شده.

vidav
20-06-2015, 05:37
سرعت دانلود شبانه من حدود یک هفته است به شدت افت پیدا کرده

t2download
20-06-2015, 09:05
دروغ بزرگ ایرانسل گول این شرکت رو نخورید سیم کارت دو قلو می فروشد و سیم کارت هدیه به هیچ عنوان فعال نمی شود ....
من 2 ماهه خریدم ولی بارها با پشتیبانی تماس گرفتم شکایت کردم ولی فعال نشد ................
مرگ بر ایرانسل

NetizeN
20-06-2015, 22:15
اگر در ایران نیز قواعد تجارت بدرستی اجرا می شد و سازمان تنظیم مقررات رادیویی وظیفه نظارتی خود را بی کم و کاست انجام می داد باید مشابه خبری را که در ادامه می خوانید در دو سال گذشته بی هیچ اغماضی درباره ایرانسل به مورد اجرا می گذاشت و این اپراتور را به خاطر کاهش سرعت مشترکان نامحدود به بهانه دانلود بیش از اندازه، جریمه می کرد. دو پاراگراف انتهایی خبر همان مجازاتی است که ایرانسل علیه مشترکان سروبس های نامحدود وایمکس در دو سال گذشته اعمال کرده است.

AT&T آمریکا به خاطر کاهش سرعت مشترکان، 100 میلیون دلار جریمه می‌شود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا (FCC) اعلام کرد که در نظر دارد به دلیل گمراه کردن کاربران برای استفاده از طرح‌های دیتا، اپراتور موبایلی AT&T Mobility را 100 میلیون دلار جریمه کند.
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این مرکز که وظیفه تنظیم قوانین مخابراتی و ارتباطی آمریکا را دارد توضیح داد که بنا دارد اپراتور AT&T را بخاطر آگهی‌های تبلیغاتی اغوا کننده در خصوص استفاده نامحدود از طرح‌های اینترنت، به مبلغ 100 میلیون دلار جریمه کند. این رقم بزرگترین جریمه مالی در تاریخ فعالیت‌های اپراتور مذکور محسوب می‌شود.
گفته می‌شود که اپراتور موبایلی AT&T در جریان اجرای طرح‌های نامحدود خود موجب شده سرعت دسترسی کاربران به سرویس‌های اطلاعاتی موبایلی به صورت عامدانه کاهش یابد.
مرکز FCC توضیح داد که شرکت مخابراتی AT&T در جریان معرفی سرویس نامحدود خود به مشترکان توضیح نداده بود که این کار باعث کاهش سرعت دسترسی آنها می‌شود و به عبارت دیگر سرعت دسترسی آنها از آنچه که در تبلیغات AT&T گفته شده بود پایین‌تر می‌آید.
AT&T همچنین «قانون اینترنت آزاد 2010» که در مرکز FCC به تصویب رسیده است را زیرپا گذاشت. در این قانون نیز گفته شده بود که هرگونه طرح مخابراتی نمی‌تواند دلیلی برای کاهش سرعت دسترسی کاربران باشد.
طی چند ماه گذشته اگر مشترکان AT&T در طول هر ماه بیش از 5 گیگابیت داده مصرف می‌کردند، سرعت دسترسی آنها به قدری کاهش می یافت که امکان اجرای ابزارهای موبایلی غیرممکن می‌شد

Behzad83
21-06-2015, 00:20
اگر در ایران نیز قواعد تجارت بدرستی اجرا می شد و سازمان تنظیم مقررات رادیویی وظیفه نظارتی خود را بی کم و کاست انجام می داد باید مشابه خبری را که در ادامه می خوانید در دو سال گذشته بی هیچ اغماضی درباره ایرانسل به مورد اجرا می گذاشت و این اپراتور را به خاطر کاهش سرعت مشترکان نامحدود به بهانه دانلود بیش از اندازه، جریمه می کرد. دو پاراگراف انتهایی خبر همان مجازاتی است که ایرانسل علیه مشترکان سروبس های نامحدود وایمکس در دو سال گذشته اعمال کرده است.

خود سازمان تنظیم مقررات رادیویی، متهم ردیف اول هست!
اینترنت در ایران امنیتی و سیاسی است و دیگر هیچ. وگرنه با همین مودم درب و داغون وایمکس به راحتی میتونن به همه اینترنت 10 مگ بدن. کافیه رییس اینترنت پاشو از روی سیم اصلی برداره!

mehr1362
22-06-2015, 15:20

مشکل اینجاست که :

در آمریکا همه چیز مملکت دست ملت و مردم و شرکت های خصوصی هست اما در ایران همه چیز در انحصار و اختیار شرکت های دولتی و نهادهای امنیتی هست ! هیچ بقالی هم خودش را به خاطر فروختن ماست ترش مجازات نمیکنه !

iCe m@n
29-06-2015, 17:54
سلام
دوستان سرویس های شما هم سرعت پیج باز کردنش مجدد کم نشده؟
برای من از دیروز باز مثل قبل پیج ها رو به زور باز میکنه
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن دوباره

fafool70
29-06-2015, 18:10
سلام

اره دوباره مثل یکی دو ماه پیش شده .واسه من نزدیک 4 روزه

mehr1362
29-06-2015, 23:17
برای من مشکلی نداره ، وبگردی خوبه

fafool70
30-06-2015, 13:07
امروز دیگه کلا ترکید دیشب ساعت 1 و اینا خوب شد الان گوگل بزور باز میکنه . دوستانی که میگن مشکل نیس farnet.ir zoomit.ir بزنن ببینید یک دقیقه باید وایسی شاید لود بشن .شروع به لود شدن نمیکنه. سایت های گفتم واسه نمونه بود اکثر وب سایت ها مشکل و دارن

amin_lni
30-06-2015, 13:58
اقایون نامحدود 128 سرعتش چقدره ؟ دانلودش . تبریز آز شرقی

Behzad83
30-06-2015, 17:58
سلام

سلا
تایید میشه. 2-3 روزه سرعت افتضاح شده.
زنگ زدم میگه یه اختلال بود رفع شد! مودمو خاموش روشن کنید.
گفتم اینقدر مودمو خاموش روشن کردم که نیم سوز شده!!
الانم با 3g ایرانسلم که متاسفانه تو منزل ما سیگنالش ضعیفه، وگرنه شرف داره به وایمکس.

ArashMiniStar
30-06-2015, 18:32
مشکل اینجاست که :

در آمریکا همه چیز مملکت دست ملت و مردم و شرکت های خصوصی هست اما در ایران همه چیز در انحصار و اختیار شرکت های دولتی و نهادهای امنیتی هست ! هیچ بقالی هم خودش را به خاطر فروختن ماست ترش مجازات نمیکنه !
مخابرات ک خصوصی شد چ گلی ب سر مردم زد؟ همه اینا چرته جدا از انحصار تا وقتی نظارت نباشه بخور بخور باشه بهتر نمیشه[emoji47] اصلا از پایه ما مشکل داریم بیاین اول یقه زیر ساخت بگیرن تا برسیم ب ایرانسل و ... !! ولی خوب دیگه بیخود میکنیم حرف بزنیم باید دهنامون رو ببندیم :|

amin_lni
30-06-2015, 18:58
یه مردی پیدا شه به سوال ما جواب بده .
سرعت دانلود وایمکس ایرانس چقدره ؟ 128

mehryar1973
30-06-2015, 19:59

سرعت ها واقعیه عزیز
128 سرعتش 16 هست من الان 512 دارم خودشو بکشه 64(که معمولا هم نمیده این سرعت رو)

Behzad83
30-06-2015, 23:48
مخابرات ک خصوصی شد چ گلی ب سر مردم زد؟ همه اینا چرته جدا از انحصار تا وقتی نظارت نباشه بخور بخور باشه بهتر نمیشه[emoji47] اصلا از پایه ما مشکل داریم بیاین اول یقه زیر ساخت بگیرن تا برسیم ب ایرانسل و ... !! ولی خوب دیگه بیخود میکنیم حرف بزنیم باید دهنامون رو ببندیم :|

خصوصی؟ از کی تاحالا سپاه شده خصوصی؟!
دوست عزیز محض اطلاع شما عرض کنم که مخابرات متعلق به سپاه هست. ایرانسل هم متعلق به بنیاد مستضعفین هستش.
به اینا نمیگن خصوصی سازی. اصلا در ایران چیزی به نام خصوصی سازی تقریبا وجود نداره.

Cyber-PC
01-07-2015, 05:41
از دیشب تاخیر در باز کردن صفحات و البته عدم امکان دانلود از تمام سایت های مستقیم کننده باز دوباره شروع شد
به سلامتی ! هر روز ی دلیل دیگه برای دوست داشتن این کشور پیدا میشه :n21:

fafool70
01-07-2015, 10:47

16 هستش .

salman_m2h
03-07-2015, 21:56
نزدیک به 2 سال میشه از تعرفه 512 استفاده کردم. سرعت روز و شب همیشه روی 64 بوده

اونوقت الان دو هفته میشه اومدم تعرفه رو به 1 مگ تغییر دادم ولی سرعت بی نهایت افتضاح و اعصاب خورد کنه
سرعت دانلود روی 20 تا 30 میچرخه . خیلی اتفاقی برا نیم ساعت در روز شاید برسه به 120

زنگ زدم پشتیبانی طرف میگه با سیستم دیگه تست کن جای مودم رو تغییر بده
بهش میگم من دو ساله که 512 دارم اصلا و ابدا سرعت پایین نیومده ولی همین که تعرفه 1 مگ فعال شد سرعت اشغال شده
برمیگرده میگه خب از همون 512 استفاده کن

80 تومن پول بی زبون دادم این اینترنت 1 مگ مزخرف و اشغال . اونوقت الان باید سرعت دانلودم 20 تا 30 باشه
یعنی به حدی اعصابم داغونه به حدی دارم منفجر میشم که میخوام خودکشی کنم راحت بشم
اخه بی شرف های بی همه چیز من 80 تومن پول اینترنت 1 مگ دادم نه این سرعت اشغال و گ*
انگار سرعت رو میکشن پایین خودشون که زیاد دانلود نکنی !!!

بعضی ها تو همین تاپیک میگفتن طرح 1 مگ گرفتن ولی سرعت دانلودش 30 ولی من فکر میکردم اینا دیگه داره بزرگش میکنن و دروغ میگن
الان دیگه فهمیدم از 512 به بالا بخوای تعرفه عوض کنی 1 مگ یا 2 مگ بگیری سرعت واقعی رو بهت نمیدن. انگار به جای 1 به 8 شده 1 به 32

vidav
06-07-2015, 15:30
بله دوست عزیز من قبلا هم گفته بودم بالا تر از ۵۱۲ در خیلی از مکانها فایده نداره . یک مگ و دو مگ سرعتش از ۵۱۲ هم پایین تر میاد

ali_12
09-07-2015, 14:13
دوباره مشکل دیر لود شدن صفحات وب!!!!!!

ak313
11-07-2015, 02:08
3 جی ایرانسل هم مزخرفه ها یه موقع گول تری جی 4 جی رو نخورید
الان برید تاپیکش ببینید چه فحشهایی نثار ایرانسل دزد کردند
کلا دزد و کلاهبردار توی مملکت ما حال می کنند

joibari2
11-07-2015, 23:15
سلام.سرعت دانلود 2مگ چنده؟و آیا نامجدود بودنش واقعیه یا محدودیتی هم داره؟

joibari2
11-07-2015, 23:24

mehryar1973
12-07-2015, 07:18
سلام

از 512 به بالا مصرف منصفانه روش اعمال میشه...

joibari2
12-07-2015, 15:03
سلام

از 512 به بالا مصرف منصفانه روش اعمال میشه...

منصفانه یعنی چند گیگ در ماه؟سرعتش چنده ؟در کل وایمکس خوبه یا نه؟

anti-military
12-07-2015, 16:08
نزدیک به 2 سال میشه از تعرفه 512 استفاده کردم. سرعت روز و شب همیشه روی 64 بوده

اونوقت الان دو هفته میشه اومدم تعرفه رو به 1 مگ تغییر دادم ولی سرعت بی نهایت افتضاح و اعصاب خورد کنه
سرعت دانلود روی 20 تا 30 میچرخه . خیلی اتفاقی برا نیم ساعت در روز شاید برسه به 120

زنگ زدم پشتیبانی طرف میگه با سیستم دیگه تست کن جای مودم رو تغییر بده
بهش میگم من دو ساله که 512 دارم اصلا و ابدا سرعت پایین نیومده ولی همین که تعرفه 1 مگ فعال شد سرعت اشغال شده
برمیگرده میگه خب از همون 512 استفاده کن

80 تومن پول بی زبون دادم این اینترنت 1 مگ مزخرف و اشغال . اونوقت الان باید سرعت دانلودم 20 تا 30 باشه
یعنی به حدی اعصابم داغونه به حدی دارم منفجر میشم که میخوام خودکشی کنم راحت بشم
اخه بی شرف های بی همه چیز من 80 تومن پول اینترنت 1 مگ دادم نه این سرعت اشغال و گ*
انگار سرعت رو میکشن پایین خودشون که زیاد دانلود نکنی !!!

بعضی ها تو همین تاپیک میگفتن طرح 1 مگ گرفتن ولی سرعت دانلودش 30 ولی من فکر میکردم اینا دیگه داره بزرگش میکنن و دروغ میگن
الان دیگه فهمیدم از 512 به بالا بخوای تعرفه عوض کنی 1 مگ یا 2 مگ بگیری سرعت واقعی رو بهت نمیدن. انگار به جای 1 به 8 شده 1 به 32

اگه تهران هستی از 4G ایراسنل استفاده کن. من دیروز وصلش کردم با موردم LH92
سرعتی که میگیرم درسته که نوسان داره اما همین چند دقیقه پیش با سرعت 2203 یک گیگ رو تو کمتر از 8 دقیقه دانلود کرد.

fafool70
12-07-2015, 16:10
منصفانه یعنی چند گیگ در ماه؟سرعتش چنده ؟در کل وایمکس خوبه یا نه؟

ببین دوست عزیز من دارم خودمو میکشم از وایمکس فرار کنم . الانم چند وقته تو لود صفحات مشکل داره . شما واسه 5 گیگ 30 تومن بدی با سرعت کم و با idm میشه 64 اونم سرعت 512 . نسبت به پولی که میدی در مقابل بقیه سرویس ها ارزش نداره به خدا . توی منطقه ما adsl نیست مجبورم استفاده کنم اگر توام مشکل منو داری یا وایرلس بگیر یا حداقل از تری جی استفاده کن

joibari2
12-07-2015, 18:44
ببین دوست عزیز من دارم خودمو میکشم از وایمکس فرار کنم . الانم چند وقته تو لود صفحات مشکل داره . شما واسه 5 گیگ 30 تومن بدی با سرعت کم و با idm میشه 64 اونم سرعت 512 . نسبت به پولی که میدی در مقابل بقیه سرویس ها ارزش نداره به خدا . توی منطقه ما adsl نیست مجبورم استفاده کنم اگر توام مشکل منو داری یا وایرلس بگیر یا حداقل از تری جی استفاده کن

شاید تو منطقه شما وایمکس مشکل داره؟من خط تلفن ندارم اگه adsl بخوام یاید خط بگیرم.

fafool70
12-07-2015, 20:09
شاید تو منطقه شما وایمکس مشکل داره؟من خط تلفن ندارم اگه adsl بخوام یاید خط بگیرم.

خو بابا یه خط تلفن 55 تومنه . یه مودم 70 تومن بعدش با سرعت بهتر و قیمت بهتر اینترنت داری . الان مودم وایمکس وای.فای مدل 130 با تعرفه 512 بخوای بگیری 250 هزار ، نسبت به سرعت و تعرفه adsl اصلا ارزش نداره . قبل اینکه بری خط بگیری مطمن شو منطقه شما مشکلی واسه adsl نداره .به خدا دارم واسه خودت میگم بعدش دیکه دست خودته . چون همه از وایمکس دارن میرن بیشترم سمت تری جی یا بقیه چیزا

vidav
12-07-2015, 21:38
تا جایی که میتونید از وایمکس دوری کنید

joibari2
12-07-2015, 22:30
خو بابا یه خط تلفن 55 تومنه . یه مودم 70 تومن بعدش با سرعت بهتر و قیمت بهتر اینترنت داری . الان مودم وایمکس وای.فای مدل 130 با تعرفه 512 بخوای بگیری 250 هزار ، نسبت به سرعت و تعرفه adsl اصلا ارزش نداره . قبل اینکه بری خط بگیری مطمن شو منطقه شما مشکلی واسه adsl نداره .به خدا دارم واسه خودت میگم بعدش دیکه دست خودته . چون همه از وایمکس دارن میرن بیشترم سمت تری جی یا بقیه چیزا

من خودم الان adsl دارم ولی میخوام از یه جای دیگه هم یه سرویس اینترنت داشته باشم و تو منطقه هم مشکلی واسه adsl نیست.برای همین باید یه خط دیگه بگیرم که با این مشکل دارم.
برای خط جدید باید سیمکشی بشه؟

fafool70
12-07-2015, 22:54
من خودم الان adsl دارم ولی میخوام از یه جای دیگه هم یه سرویس اینترنت داشته باشم و تو منطقه هم مشکلی واسه adsl نیست.برای همین باید یه خط دیگه بگیرم که با این مشکل دارم.
برای خط جدید باید سیمکشی بشه؟

اره از خود جعبه تا خونه اره فکر کنم باید بشه . از بچه های که تو انجمن مخابرات و اینا سوال کن داداش .

ak313
12-07-2015, 22:56
اگر مودم وایمکس رو ریست کنیم بفروشیم برای ما که مشکل ساز نمیشه؟

fafool70
13-07-2015, 11:04
اگر مودم وایمکس رو ریست کنیم بفروشیم برای ما که مشکل ساز نمیشه؟

خوب میخوای مودم رو بفروشی اون کسی که میخواد استفاده کنه خودش یوزر پسورد داره!؟؟ اگه داره ریست کن خودش ست میکنه تو مودم . اگر نداره میخوای بفروشی به کسی که میفروشی انتقال سند بزن توی نمایندگی

ak313
13-07-2015, 15:42
خوب میخوای مودم رو بفروشی اون کسی که میخواد استفاده کنه خودش یوزر پسورد داره!؟؟ اگه داره ریست کن خودش ست میکنه تو مودم . اگر نداره میخوای بفروشی به کسی که میفروشی انتقال سند بزن توی نمایندگی

ظاهرا خودش یوزر پس داره و من هم ریست فکتوری کردم بهش دادم

mehryar1973
13-07-2015, 21:33
اره از خود جعبه تا خونه اره فکر کنم باید بشه . از بچه های که تو انجمن مخابرات و اینا سوال کن داداش .
به مقدار مورد لزوم کابل بخر یه سرشو ببند به سر سیمی که تحویلت میدن سر جعبه تلفن بعد از بقل دیوار بیار بالا اگه تونستی چند جا هم مهارش کن
البته این راه حل ارزونه وگرنه الکتریکی بیاری یه وقت میبنی تا 150 هم خرج برات میتراشن:n02:

mehr1362
16-07-2015, 12:58
تنها دلیلی که میشه وایمکس گرفت یا نگهش داشت فقط شبانه رایگان هست ، در غیر اینصورت 3G بهتر هستش .
یعنی اگر روزی شبانه وایمکس برداشته بشه ، هیچ توجیهی برای تمدیدش نیست مگر اینکه مشکلات دیگری داشته باشید.
مثلا من 3G همراه اول را تست کردم و با اینکه خط ها پر هست از 3 نیمه شب تا 12 ظهر سرعت 400 هست ولی از 12 ظهر به بعد میشه دیال آپ !!! چند روز تست زدم و مطمئن شدم برای من اینطوری هستش .
بنابراین هر کسی باید شرایط خودش را دقیق بررسی کنه و البته این بررسی هزینه بردار هم هست تا به نتیجه برسید .
فعلا که شبانه رایگان هست من هم تمدید میکنم ، اگر زمانی شبانه برداشته شد ، مودم مدل 130 را 100 تومن میفروشم به هر کی به دردش خورد .

h0p3
19-07-2015, 10:30
سلام,
من میخوام مودم رو بفروشم و تغییر مالکیت بدم. داخل سایت ایرانسل زده که کپی قرارداد وایمکس رو میخواد ولی گمش کردم کلا :n35:
یعنی الان نمیتونم کاری کنم؟ حتما باید کپی قرارداد باشه؟

مرسی

fafool70
19-07-2015, 12:09
سلام,
من میخوام مودم رو بفروشم و تغییر مالکیت بدم. داخل سایت ایرانسل زده که کپی قرارداد وایمکس رو میخواد ولی گمش کردم کلا :n35:
یعنی الان نمیتونم کاری کنم؟ حتما باید کپی قرارداد باشه؟

مرسی

نمیدونم یا از نمایندگی یا اپراتور سوال کن فکر کنم تو کنترل حساب اینترنتی واردش شدی قستمی داره اونجارو میشه کپی گرفت مثل همون قرار داده هست

fafool70
07-08-2015, 01:39
وایمکس هر هفته بدتر میشه خصوصا توی وب باز کردن چند شب پیش که اینترانت شده بود . لعنت به ایرانسل مضخرف با این سرویسش

ejbaree
25-08-2015, 08:18
آقا درسته که میخوان دان شبانه رایگان رو از اول مهر قطع کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی برای مشترکین قدیمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان دوساله سرویس دارم با دان شبانه رایگان برا منم قطع میشه یا فقط برای جدید ها!!!!!!!!!؟

- - - Updated - - -

من الان دوساله سرویس دارم با دان شبانه رایگان برا منم قطع میشه یا فقط برای جدید ها!!!!!!!!!؟

Mahdi9990
26-08-2015, 11:31
TD-LTE کی راه اندازی میشه؟

rasoul74
26-08-2015, 15:30
به پشتیبانی زنگ زدم اصلا اطلاع نداشت که قراره این کار رو انجام بدن خدا میدونه چقدر میخوان گرون کنند سرویس وایمکس رو دوباره

mehr1362
27-08-2015, 00:24

- - - Updated - - -

منبع ؟
کجا گفتند قرار هست شبانه برداشته بشه ؟

vidav
04-09-2015, 14:40
توی سایت ایرانسل نوشته TD lte به صورت آزمایشی از دوم شهریور راه افتاده

fafool70
04-09-2015, 23:08
توی سایت ایرانسل نوشته TD lte به صورت آزمایشی از دوم شهریور راه افتاده

چه شهرهای؟ لینک بده

vidav
05-09-2015, 07:29

نگفته کدوم شهر ولی احتمالا تهرانه فعلا. توی این خبر نوشته

- - - Updated - - -

fafool70
05-09-2015, 13:38

- - - Updated - - -

اره توی جی اس ام خوندم گفته بود که چطور مودم مشترک ها عوض میشه؟ دزفولی جواب داده تسهیلش میکنیم عوض کردن مودم رو .
حالا ببینم چی میشه

mehr1362
05-09-2015, 20:09
اره توی جی اس ام خوندم گفته بود که چطور مودم مشترک ها عوض میشه؟ دزفولی جواب داده تسهیلش میکنیم عوض کردن مودم رو .
حالا ببینم چی میشه

سلام
یعنی مودم ها را عوض میکنن یا اینکه باید بندازیم دور ؟
لینک جی اس ام را میشه بدین مطالعه کنم ؟

nini bad
05-09-2015, 21:47
سلام

مودم ها را باید انداخت سطل زباله...

fafool70
05-09-2015, 21:56
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه‌اندازی-آزمایشی-TD-LTE-ایرانسل-و-پاسخ-مدیرعامل-ایرانسل-به-پرسش-جی‌اس‌ام/

mehr1362
06-09-2015, 01:48
دزفولی در پاسخ به سوال جی‌اس‌ام درباره وضعیت کاربران سابق وایمکس و تسهیلات احتمالی ایرانسل برای ارتقای نسل مودم این دست از کاربران افزود: ایرانسل پشتیبانی از کاربران قدیمی وایمکس را ادامه خواهد داد و با توجه به تعداد مودم‌های TD-LTE و روند درخواست آن، سعی خواهد کرد کار را برای کاربران قدیمی وایمکس تسهیل نماید.

پشتیبانی از کاربران قدیمی را ادامه خواهد داد چند تا معنی میتونه داشته باشه :
یکی اینکه این مودم ها با همین سرعت کنونی قابل استفاده باشند ولی LTE هم باشه . مثل 2G که از قدیم بوده و موبایل های قدیمی فقط اینترنت 2G و با سرعت پائین را میتونن پشتیبانی کنن .
یکی هم اینکه به کاربران قدیمی مثل ماها برای تعویض مودم فرجه ای بدن !

البته این مودم ها را میشه تغییر کاربری داد و از اینترنت مبین نت استفاده کرد .
چیزی که به نظرم قابل پیش بینی هست قیمت بالای مودم LTE خواهد بود ، همین الان هم قیمت مودم های 4G ایرانسل را میبینم سرم سوت میکشه !
فقط همین قدر میدونم که نمیدونم ! :n02: و همین قدر که هیچی معلوم نیست :n28:

vidav
06-09-2015, 08:20
احتمالا مودم رو ازمون میگیرن و برای مودم جدید تخفیف میدن. البته فکر نمیکنم حالا حالا ها وایمکس رو خاموش کنن . فقط امیدوارم دانلود رایگان شبانه پا برجا باشه چون دیگه ارزشی نداره

- - - Updated - - -

احتمالا مودم رو ازمون میگیرن و برای مودم جدید تخفیف میدن. البته فکر نمیکنم حالا حالا ها وایمکس رو خاموش کنن . فقط امیدوارم دانلود رایگان شبانه پا برجا باشه چون دیگه ارزشی نداره

fafool70
06-09-2015, 10:36
منم فکر میکنم تخفیف بدن . چون قیمت مودم td.lte تو رنج 400 تومنه

mrmostafa
06-09-2015, 11:26
من سيم كارت 4 جي ايارنسل خريدم بعد خوب آنتن نميده خيلي جاها هم ميزنه 4 جي بعد از ايرانسل زنگ زدن گفتن راضي هستي گفتم نه گفت تنظيم ال تي اي انجام دادي گفتم نه گفت يه اس ام اس ميفرستيم انجامش بده. تنظيماتش چي هستش؟؟؟

resss
10-09-2015, 01:17
سلام
من یک سال و نیم هست که از وایمکس به ای دی اس ال کوچ کردم

مودم 105 دارم ... وضعیت حسابمم الان نگاه کردم هنوز فعال زده بعد این یکسال و نیم که استفاده نکردم ازش

مودم رو میخوام بفروشم ... به غیر از ریست کردن مودم کار خاصی لازمه بکنم؟ منظورم مک مودم هست که به اکانت بنده ثبت شده؟

fafool70
10-09-2015, 13:19
سلام
من یک سال و نیم هست که از وایمکس به ای دی اس ال کوچ کردم

مودم 105 دارم ... وضعیت حسابمم الان نگاه کردم هنوز فعال زده بعد این یکسال و نیم که استفاده نکردم ازش

مودم رو میخوام بفروشم ... به غیر از ریست کردن مودم کار خاصی لازمه بکنم؟ منظورم مک مودم هست که به اکانت بنده ثبت شده؟

ریست کن فقط. اگر با اکانت خودت میخوای بفروشی ریست نکن .مک مودم نمیدونم

ali_12
10-09-2015, 16:49
سلام دوستان
من تهرانم و از سرویس وایمکس ایرانسل با مودم جیبی استفاده میکنم
ماه پیش سرعتم 512 بود ولی اینقدر اذیت شدم این ماه کردمش 2048.ولی انگار که نه انگار.سرعت دانلودم توی idm 120 هست
به پشتیبانم رنگ زدم گفت سرعتت عالیه!!!!تازه صفحات اینترنت هم کند باز میشه و اصلا هیچ تفاوتی نسبت بهو512 احساس نکردم
مشکل از کجاست واقعا
در صورتی که من چند ماه پیش 2048 هم خریده بودم و واقعا لذت میبردم.ولی الان مقایسه میکنم 1 به 100 است.80 تومان پول دادم آخه!!!!!
پشتیبانم که یک مشت چیز بیخود تحویلت میده به جای اینکه مشکل حل کنن

iCe m@n
11-09-2015, 01:37
سلام
دوستان قضیه این LTE چی هست؟
مودم هاش الان هست؟
تعرفه هاش چه جوریه؟
کسی لینکی از تعرفه هاش داره؟
اصلا LTE چی کار میکنه؟

fafool70
11-09-2015, 02:03
سلام
دوستان قضیه این LTE چی هست؟
مودم هاش الان هست؟
تعرفه هاش چه جوریه؟
کسی لینکی از تعرفه هاش داره؟
اصلا LTE چی کار میکنه؟

هنوز هیچی معلوم نیست

ejbaree
11-09-2015, 09:01
آقا این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساعات خوش وایمکس ایرانسل! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!)
"""
در جشنواره وایمکس (تا پایان ۳۱ شهریور ۱۳۹۴) هزینه ترافیک مصرفی شما کاربران اعتباری و دائمی وایمکس ایرانسل از ساعت ۲ تا ۸ بامداد، رایگان خواهد بود.

این طرح شامل مشترکین مصرف آزاد نمی باشد.
""""

یعنی بعد این تاریخ دیگه حجم رایگان نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
حتی برای منیکه 4 ساله وایمکس گرفتم؟؟؟؟؟

resss
11-09-2015, 17:05
دوستان مودم وایمکسمو 150 بفروشم خوبه ؟ مدل 105 هستش

در ضمن زنگ زدم به اپراتور برای فروش پرسیدم میگه باید به نام طرف بزنی اکانتت رو و نمیشه فقط مودمو بفروشی

ی شماره هم داد گفت مودمتو میتونی با مودم 3G و 4G تعویض کنی ولی خودش از جزئیاتش خبر نداشت ....کسی این کارو کرده ؟

mehr1362
11-09-2015, 19:52
آقا این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساعات خوش وایمکس ایرانسل! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!)
"""
در جشنواره وایمکس (تا پایان ۳۱ شهریور ۱۳۹۴) هزینه ترافیک مصرفی شما کاربران اعتباری و دائمی وایمکس ایرانسل از ساعت ۲ تا ۸ بامداد، رایگان خواهد بود.

این طرح شامل مشترکین مصرف آزاد نمی باشد.
""""

یعنی بعد این تاریخ دیگه حجم رایگان نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
حتی برای منیکه 4 ساله وایمکس گرفتم؟؟؟؟؟

الان یکساله که این طرح شبانه رایگان تمدید میشه .
اول مهر که شد دوباره میزنه تا آخر آذر ماه رایگانه :n02: تا حالا که اینطوری بوده .
درباره LTE هم باید بگم تا بیاد راه بیفته و همه شهرها ساپورت بشه و فلان یکسال حداقل طول میکشه .
الان همون سوال همیشگی پیش میاد :
اگر کسی الان طرح یکساله بگیره تکلیفش چیه ؟!
جواب : تا یکسال دیگه میتونه بدون مشکل استفاده کنه !
بنابراین وایمکس با این شکل و شمایل حالا حالاها پا برجاست ( نظر شخصی :n02: )

Behzad83
17-09-2015, 04:48
سلام دوستان
من تهرانم و از سرویس وایمکس ایرانسل با مودم جیبی استفاده میکنم
ماه پیش سرعتم 512 بود ولی اینقدر اذیت شدم این ماه کردمش 2048.ولی انگار که نه انگار.سرعت دانلودم توی idm 120 هست
به پشتیبانم رنگ زدم گفت سرعتت عالیه!!!!تازه صفحات اینترنت هم کند باز میشه و اصلا هیچ تفاوتی نسبت بهو512 احساس نکردم
مشکل از کجاست واقعا
در صورتی که من چند ماه پیش 2048 هم خریده بودم و واقعا لذت میبردم.ولی الان مقایسه میکنم 1 به 100 است.80 تومان پول دادم آخه!!!!!
پشتیبانم که یک مشت چیز بیخود تحویلت میده به جای اینکه مشکل حل کنن

مودم های جیبی گیرندگیشون از مودم های معمولی کمتره.
شما مودمت رو دم پنجره بزار. یا جایی که هستی بچرخ بیشترین سیگنال رو پیدا کن همونجا بزارش.
2مگ باید تا 250کیلوبایت دانلود بده.

soltan18
17-09-2015, 13:59
یک سوال

من طرح 3 ماهه 50 گیگ گرفتم 20روز دیگه 3 ماه تموم میشه....و 20 گیگ اضافه دارم..آیا میتونم حجم های اضافی را در طرح های دیگه انتقال بدهم یا نه؟

- - - Updated - - -

یک سوال

من طرح 3 ماهه 50 گیگ گرفتم 20روز دیگه 3 ماه تموم میشه....و 20 گیگ اضافه دارم..آیا میتونم حجم های اضافی را در طرح های دیگه انتقال بدهم یا نه؟

Behzad83
18-09-2015, 04:35
یک سوال

- - - Updated - - -

یک سوال

نه، حجمت میسوزه.
بزن دانلود مصرفش کن.

_Mehran
18-09-2015, 18:33
چرا بعد از این همه مدت ایرانسل نمیخواد شیر تعرفه ها شو باز کنه و سرعت اسمی رو حذف کنه ؟ بابا خیلی مسخره است .

habstem
20-09-2015, 17:00
الان یه ماهه متوجه شدم که نمیتونم تعرفه مو تغییر بدم به تعرفه ی جدید
چه قبل از پایان طرح قبلی چه بعد از پایان طرح قبلی

فقط طرح فعلی رو میشه همش تمدید کرد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ae0a938b66e9d8ba0ea2b3.jpg

Cyber-PC
21-09-2015, 23:03
از دوستان کسی شاهد کاهش و نوسان شدید سرعت دانلود شده شده یا خیر ؟ (مخصوصا از سمت کرج)

iCe m@n
22-09-2015, 17:38
از دوستان کسی شاهد کاهش و نوسان شدید سرعت دانلود شده شده یا خیر ؟ (مخصوصا از سمت کرج)

بله
ولی خب کاری هم مگه میشه کرد؟
هر بار هم زنگ میزنیم
میگن مودم رو جای مناسب بزارید و از این چرت و پرتا

قانون مزخرفی که بیاد بگه سرعت 2 مگابایت اگه دانلودش تا 32 هم بیاد یعنی مشکلی نداره
دیگه نمیشه از ISP توقع بیشتری داشت

vidav
23-09-2015, 06:52
دوستان حواستون باشه.ایرانسل طرح رایگان شبانه رو برداشته. الان چک کردم دیدم هفتصد مگ ازم کم شده.

fafool70
23-09-2015, 08:37
دوستان حواستون باشه.ایرانسل طرح رایگان شبانه رو برداشته. الان چک کردم دیدم هفتصد مگ ازم کم شده.

چیییی . ای بابا . وایمکس موندن نداره پس

ejbaree
23-09-2015, 08:56
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!)

که زدن تا پایان ۲۰ فروردین ۱۳۹۵) ترافیک مصرفی رایگان دارن!!!
منم دیشب حدود 900 تا دان کردم که ازم 200 تا کم شده...
فکر میکنم بخاطر تغییر ساعته...
من ساعت رو به روز کردم ( کشیدم عقب ) ولی انگار اونا نکردن و همون ساعت قدیمه و از اینور یه ساعت دانلودم حجم مصرف کرده!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!)

که زدن تا پایان ۲۰ فروردین ۱۳۹۵) ترافیک مصرفی رایگان دارن!!!
منم دیشب حدود 900 تا دان کردم که ازم 200 تا کم شده...
فکر میکنم بخاطر تغییر ساعته...
من ساعت رو به روز کردم ( کشیدم عقب ) ولی انگار اونا نکردن و همون ساعت قدیمه و از اینور یه ساعت دانلودم حجم مصرف کرده!!!!!!!!!!

vidav
23-09-2015, 11:40
ممنون از لینکتون. پس باید زنگ بزنم بهشون. نه هفتصد مگ رو برای شش ساعت دانلود کم کرده ازم

mehr1362
23-09-2015, 19:54
طبق بیانات سایت ایرانسل :
در جشنواره وایمکس (تا پایان ۲۰ فروردین ۱۳۹۵) هزینه ترافیک مصرفی شما کاربران اعتباری و دائمی وایمکس ایرانسل از ساعت ۲ تا ۸ بامداد، رایگان خواهد بود.
-----------------------------------------------------------
ایرانسل به وضوح و آشکارا مشخص کرده تا کی شبانه رایگان میده و بعد از اون باید منتظر LTE بود .
با این توضیح که مطمئن باشید ایرانسل برای LTE شبانه رایگان نخواهد داد .
با مثال زیر میشه بر این مورد تائید گذاشت :
تعرفه ی شبانه 3G ( بیست و چند گیگابایت یکماهه ) که بعدا حذف شد !

Behzad83
24-09-2015, 00:49
طبق بیانات سایت ایرانسل :
در جشنواره وایمکس (تا پایان ۲۰ فروردین ۱۳۹۵) هزینه ترافیک مصرفی شما کاربران اعتباری و دائمی وایمکس ایرانسل از ساعت ۲ تا ۸ بامداد، رایگان خواهد بود.
-----------------------------------------------------------
ایرانسل به وضوح و آشکارا مشخص کرده تا کی شبانه رایگان میده و بعد از اون باید منتظر LTE بود .
با این توضیح که مطمئن باشید ایرانسل برای LTE شبانه رایگان نخواهد داد .
با مثال زیر میشه بر این مورد تائید گذاشت :
تعرفه ی شبانه 3G ( بیست و چند گیگابایت یکماهه ) که بعدا حذف شد !

اما همانطور که میدونید ایرانسل مدتی هست که هر شش ماه طرح رایگان شبانه رو تمدید میکنه.
ممکنه بعد از فروردین باز هم تمدید کنه. شاید چون میفتاده تو تعطیلات عید نگفته تا آخر اسفند!

یادمه مدیرعامل ایرانسل تو یه جا مصاحبه کرده بود از کلمه "LTE ثابت" استفاده کرده بود. یعنی احتمال داره مودمی ارائه کنه که جیبی نباشه و مثل مودم های رایج وایمکس ثابت استفاده بشه. البته منظورم از ثابت مثل همین مودمهای Fmm130 و Bm632w هستش که درسته قابلیت حمل و نقل داره، اما عملا به صورت ثابت استفاده میشه.

ولی خب عقل و منطق میگه اگه سرعت بالا باشه، شبانه رایگانی هم در کار نخواهد بود. شما فکر کن سرعت بالای 8مگ شبانه نامحدود داشته باشه ملت اینترنت رو غارت میکنن! یهو یک سال بعدش گوگل اعلام میکنه کل محتوای اینترنت روی هاردهای ایرانی هاست!!

mehr1362
24-09-2015, 02:10
اما همانطور که میدونید ایرانسل مدتی هست که هر شش ماه طرح رایگان شبانه رو تمدید میکنه.
ممکنه بعد از فروردین باز هم تمدید کنه. شاید چون میفتاده تو تعطیلات عید نگفته تا آخر اسفند!

یادمه مدیرعامل ایرانسل تو یه جا مصاحبه کرده بود از کلمه "LTE ثابت" استفاده کرده بود. یعنی احتمال داره مودمی ارائه کنه که جیبی نباشه و مثل مودم های رایج وایمکس ثابت استفاده بشه. البته منظورم از ثابت مثل همین مودمهای Fmm130 و Bm632w هستش که درسته قابلیت حمل و نقل داره، اما عملا به صورت ثابت استفاده میشه.

ولی خب عقل و منطق میگه اگه سرعت بالا باشه، شبانه رایگانی هم در کار نخواهد بود. شما فکر کن سرعت بالای 8مگ شبانه نامحدود داشته باشه ملت اینترنت رو غارت میکنن! یهو یک سال بعدش گوگل اعلام میکنه کل محتوای اینترنت روی هاردهای ایرانی هاست!!

میدونید چرا میگم بعد از اون تاریخ شبانه برداشته میشه ؟
دو تا دلیل دارم :
اول اینکه چرا 20 فروردین ؟! چرا اول اردیبهشت 95 نه ؟ چرا آخر اسفند 94 نه ؟!
تا جایی که یادمه ایرانسل همیشه میزد مثلا آخر آذرماه ، آخر شهریور ماه . هیچوقت تاریخ نمیزد .
دوم اینکه تا اونجا که یادمه سه ماه به سه ماه تمدیدش میکرد نه اینکه یکدفعه شش ماه و بیست روز تمدید کنه .
نمیشه ازین دو مورد به عنوان مدرک قطعی نام برد و نمیشه اثباتش هم کرد اما اینطوری به نظر من میاد .
برای LTE هم صد در صد همینطوره ، شبانه نخواهد بود وگرنه به قول شما ملت اینترنت را شخم میزنن :n02:

vidav
24-09-2015, 02:19
البته امسال هم زده بد 20 فروردین 94اگر یادتون باشه.
امروز زنگ زدم ایرانسل و گفتم دیشب هفتصد مگ توی ساعت رایگان از حسابم کم شده و بعد گفت طرح تمدید شده که نباید کم بشه. بعد از پنج دقیقه که منو پشت خط نگه داشت اومد گفت ریز مصارفتون بروز نشده فردا زنگ بزنید

vidav
24-09-2015, 10:17
دوباره امروز صبح که بیدار شدم دیدم پونصد مگ. دانلود شبانه ازم کم شده. ساعت هفت و نیم صبح زنگ زدم و گفتم این دومین شبه داره کم میشه از حسابم حتی الان که هنوز ساعت هشت نشده خودتون چک کنید ببینید داره کم میشه. میگه حساب که شما که بروز نشده روی 31 شهریور مونده از کجا فهمیدی؟ میگم خوب باقیمانده رو دارم چک میکنم. میگه نه صبر کن بروز بشه که ساعت به ساعت استفاده رو بزنه و بعد اکر پول کم کرده بود برمیگرونیم. واقعا نمیدونم چی بگم از این دزدی توی روز روشن.و کظی هم پاسخگو نیست و یک گیگه من توی دوشب پرید و فعلا نمیتونم دانلود کنم

fafool70
24-09-2015, 10:33
دوباره امروز صبح که بیدار شدم دیدم پونصد مگ. دانلود شبانه ازم کم شده. ساعت هفت و نیم صبح زنگ زدم و گفتم این دومین شبه داره کم میشه از حسابم حتی الان که هنوز ساعت هشت نشده خودتون چک کنید ببینید داره کم میشه. میگه حساب که شما که بروز نشده روی 31 شهریور مونده از کجا فهمیدی؟ میگم خوب باقیمانده رو دارم چک میکنم. میگه نه صبر کن بروز بشه که ساعت به ساعت استفاده رو بزنه و بعد اکر پول کم کرده بود برمیگرونیم. واقعا نمیدونم چی بگم از این دزدی توی روز روشن.و کظی هم پاسخگو نیست و یک گیگه من توی دوشب پرید و فعلا نمیتونم دانلود کنم

کاملا دروغ میگن. بازم زنگ بزن اگه پیچوند بگو شکایت میکنم . مردم ساده و خر نیستن که میگید بروز نشده . پس کنترل حساب برای چیه که میگید . نشد تو 195 شکایت کن کامل توضیح بده

iCe m@n
26-09-2015, 02:22
سلام
من مودم وایمکس ایرانسل دارم Bm632w
امروز خورد زمین و 2 تا از LED هاش که آنتن رو نشون میده روشن نمیشه دیگه
آنتن 2 و 5
میخواستم ببینم توی کرج کسی جایی رو میشناسه که ببرم این رو برام درست کنه ؟

mechanic1
10-10-2015, 16:03
سلام بر دوستان عزیز
من با مودم وایمکس ایرانسل INDOOR مدل WIXFMM 130 به نت وصل میشم حسابم256 یکساله 1گیگ هستش.

حالا یه سواG دارم: که 128 داشتم (و البته یک ساله که 256گرفتم) اما از همون روز اول هیچ تغییری تو سرعت ندیدم. تو گوشه سمت راست ویندوز هم که STATUS رو میبینم زده54مگابیت برثانیه تو سایت SPEEDTEST هم تست کردم جواب این شد:
PING=73ms
download speed=0.24Mbps
upload speed=0.13Mbps
1.حالا من نمیدونم سرعت 256 هست(البته فکر کنم چون شیر میشه از این کمتر باشه) یا 54 یا...؟
2.با استناد به سایت SPEEDNET سرعت خیلی پایینه؟
3.سرعت شما چه طوریاس؟

Farhad 8904
10-10-2015, 17:09
- - - Updated - - -

سلام بر دوستان عزیز
من با مودم وایمکس ایرانسل INDOOR مدل WIXFMM 130 به نت وصل میشم حسابم256 یکساله 1گیگ هستش.

حالا یه سواG دارم: که 128 داشتم (و البته یک ساله که 256گرفتم) اما از همون روز اول هیچ تغییری تو سرعت ندیدم. تو گوشه سمت راست ویندوز هم که STATUS رو میبینم زده54مگابیت برثانیه تو سایت SPEEDTEST هم تست کردم جواب این شد:
PING=73ms
download speed=0.24Mbps
upload speed=0.13Mbps
1.حالا من نمیدونم سرعت 256 هست(البته فکر کنم چون شیر میشه از این کمتر باشه) یا 54 یا...؟
2.با استناد به سایت SPEEDNET سرعت خیلی پایینه؟
3.سرعت شما چه طوریاس؟

سلام
سرعت شما 256 کیلوبیت هست. یعنی اینکه سرعت دانلود شما 32 کیلوبایت است.
شما برای اینکه سرعت دانلود سرویستون متوجه بشید هر سرعتی که داشتید باید تقسیم به 8 کنید.
برای مثال سرویس 256 کیلوبیت تقسیم به 8 بشه میشه 32 کیلوبایت.
32 سرعت دانلود شما هست.
نتایج سایت اسپید تست با توجه به سرویس شما کاملا درسته.
54 مگابیت سرعت اتصال وایرلس شما به سیستم هست نه سرعت اینترنت.
در کل در وایمکس ایرانسل پهنای باند اسمی هست یعنی شما هر پهنای باندی که خریداری کنید سرعت دانلودتون بر طبق همون پهنای باند هست.
128 کیلوبیت = 16 کیلوبایت
256 کیلوبیت = 32 کیلوبایت
512 کیلوبیت = 64 کیلوبایت
1024 کیلوبیت ( 1 مگابیت ) = 128 کیلوبایت
2048 کیلوبیت( 2 مگابیت ) = 256 کیلوبایت

MITAJOON
10-10-2015, 20:28
- - - Updated - - -

سلام
سرعت شما 256 کیلوبیت هست. یعنی اینکه سرعت دانلود شما 32 کیلوبایت است.
شما برای اینکه سرعت دانلود سرویستون متوجه بشید هر سرعتی که داشتید باید تقسیم به 8 کنید.
برای مثال سرویس 256 کیلوبیت تقسیم به 8 بشه میشه 32 کیلوبایت.
32 سرعت دانلود شما هست.
نتایج سایت اسپید تست با توجه به سرویس شما کاملا درسته.
54 مگابیت سرعت اتصال وایرلس شما به سیستم هست نه سرعت اینترنت.
در کل در وایمکس ایرانسل پهنای باند اسمی هست یعنی شما هر پهنای باندی که خریداری کنید سرعت دانلودتون بر طبق همون پهنای باند هست.
128 کیلوبیت = 16 کیلوبایت
256 کیلوبیت = 32 کیلوبایت
512 کیلوبیت = 64 کیلوبایت
1024 کیلوبیت ( 1 مگابیت ) = 128 کیلوبایت
2048 کیلوبیت( 2 مگابیت ) = 256 کیلوبایت

سلام
البته ظاهرا طرحی وجود داره که پهنای باند 128 رو بصورت 1:1 ارائه میده که اگر درست باشه باید سرعت دانلودتون 128 باشه. دوستان اگر تائید کنن ممنون میشم. من تو تغییر تعرفه نتونستم بفهمم کدوم گزینه این طرح رو شامل میشه.

Farhad 8904
10-10-2015, 20:50
سلام
البته ظاهرا طرحی وجود داره که پهنای باند 128 رو بصورت 1:1 ارائه میده که اگر درست باشه باید سرعت دانلودتون 128 باشه. دوستان اگر تائید کنن ممنون میشم. من تو تغییر تعرفه نتونستم بفهمم کدوم گزینه این طرح رو شامل میشه.

بله اسم طرح 128 ویژه هست که فقط در استان های آذربایجان شرقی خراسان رضوی و فارس ارائه میشه.

mechanic1
11-10-2015, 21:27
با تشکر از دوستان خصوصا Farhad 8904 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

یعنی اگه من این بار موقع شارژ حسابم 128 انتخاب کنم بهتره؟ من تبریزم.

Farhad 8904
11-10-2015, 22:07
با تشکر از دوستان خصوصا Farhad 8904 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

یعنی اگه من این بار موقع شارژ حسابم 128 انتخاب کنم بهتره؟ من تبریزم.

سرویس 128 ویژه انتخاب کنید نسبت به 128 معمولی پهنای باند بیشتری داره.

ShadowDragon
12-10-2015, 17:43
چند تا سوال داشتم ممنون اگه کامل جواب بدید!
1. وایمکس همچنان دانلود شبانه رایگان داره؟ تو سایت چیزی نیست! اگه هست چند تا چنده؟
2. سرویس 128 ویژه سرعت دانلودش چنده؟ شبانه چنده؟ ( شبی چند گیگ دان میشه کرد؟) 512 چطور؟
3. وضعیت پینگ چطوره؟
من یه مودم usb دارم، پارسال که استفاده میکردم با آنتن 30-60 ، یهو چراغ قرمز میشد و باید دستی دی سی میکردم و دوباره وصل میکردم!
الان جابجا شدم ، آنتن 83-100 بدون شارژ وارد سایت ایرانسل شدم، یا همین آنتن بازم این مشکل بود... راهی هست درست شه؟

_Mehran
13-10-2015, 08:42
من نمیدونم این وایمکس نمیخواد سرعت اسمی رو حذق کنه و سرعت بالای 2 مگ بده !!!! مسخرس خدایی

ShadowDragon
13-10-2015, 19:50
اینجا کسی سر نمیزنه؟

Farhad 8904
13-10-2015, 20:18
چند تا سوال داشتم ممنون اگه کامل جواب بدید!
1. وایمکس همچنان دانلود شبانه رایگان داره؟ تو سایت چیزی نیست! اگه هست چند تا چنده؟
2. سرویس 128 ویژه سرعت دانلودش چنده؟ شبانه چنده؟ ( شبی چند گیگ دان میشه کرد؟) 512 چطور؟
3. وضعیت پینگ چطوره؟
من یه مودم usb دارم، پارسال که استفاده میکردم با آنتن 30-60 ، یهو چراغ قرمز میشد و باید دستی دی سی میکردم و دوباره وصل میکردم!
الان جابجا شدم ، آنتن 83-100 بدون شارژ وارد سایت ایرانسل شدم، یا همین آنتن بازم این مشکل بود... راهی هست درست شه؟

طبق این لینک از 2 تا 8 صبح رایگانه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3%20%D8%A7% DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84!128

128 ویژه تقریبا در حد 1 مگابیت هست.و سرعت سرویس 512 دقیقا 64 کیلوبایت هست.
پینگ وایمکس زیاد جالب نیست هر پینگی که الان دارید با مودمتون با سرویس های دیگه هم به همین صورته.
چون با تغییر مکان هم مشکل حل نشده احتمالا مودمتون مشکل داره.

ShadowDragon
14-10-2015, 10:20
ممنون!
دفعه قبل تو قسمت فرکانس مودم یه فرکانس رو حذف کردم، خود به خود درست شد اما چون کلا 1 ماه از وایمکس استفاده نکردم، دقیقا یادم نمیاد که چی کار کردم!!!! کسی با قطعی مشکل نداشته؟

- - - Updated - - -

ممنون!
دفعه قبل تو قسمت فرکانس مودم یه فرکانس رو حذف کردم، خود به خود درست شد اما چون کلا 1 ماه از وایمکس استفاده نکردم، دقیقا یادم نمیاد که چی کار کردم!!!! کسی با قطعی مشکل نداشته؟

- - - Updated - - -

ممنون!

ShadowDragon
14-10-2015, 10:22
ممنون!

fafool70
15-10-2015, 11:45
ممنون!

تو قسمت wimax گزینه edit بزن درستش کن فرکانس رو

fafool70
15-10-2015, 11:48
چند روزی هست خیلی افتضاح شده خصوصا تو تلگرام و حتی باز کردن وب سایت. تلکرام کی هی قطع میشه. دوستان شما مشکلی ندارید ؟؟

ShadowDragon
15-10-2015, 13:49
تصمیم گرفتم همین 512 شش گیگ 3 ماه رو بگیرم، فقط به دلیل دانلود شبانه! شبی 6 ساعت تایم داره و باید 1.2 گیگ دانلود بده... به نظر شما امیدی هست که 1 گیگ بده؟ آیا کسی هست که استفاده کنه؟ هفته ای 3-4 گیگ کافیه... هر شب دانلود ندارم....

ShadowDragon
15-10-2015, 14:34
تصمیم گرفتم همین 512 شش گیگ 3 ماه رو بگیرم، فقط به دلیل دانلود شبانه! شبی 6 ساعت تایم داره و باید 1.2 گیگ دانلود بده... به نظر شما امیدی هست که 1 گیگ بده؟ آیا کسی هست که استفاده کنه؟ هفته ای 3-4 گیگ کافیه... هر شب دانلود ندارم....

Behzad83
16-10-2015, 02:01

آره میده.
من 512 داشتم. میانگین ساعتی 200مگ رو میده.
دیگه حساب کتاب با خودت.
البته سیگنالت هم خوب باشه.

Behzad83
16-10-2015, 02:04
چند روزی هست خیلی افتضاح شده خصوصا تو تلگرام و حتی باز کردن وب سایت. تلکرام کی هی قطع میشه. دوستان شما مشکلی ندارید ؟؟

تایید میشه مخصوصا تلگرام.
جالب اینجاست که 3G ایرانسل هم با تلگرام مشکل داره و قطع و وصل میشه و ارسال و دریافت خیلی کنده.

ShadowDragon
17-10-2015, 10:38
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند... فروم اینجا کاملا با uc مشکل داره، صفحه لود نمیشه و چند بار باید بزنی و پست اسپم میشه.... مورد بعد اینکه کسی بابت قطعی پیشنهادی نداره؟ هر 20 دقیقه، سرویس قطع میشه و رو connecting گیر میکنه تا جایی که مجبور میشی یه بار دستی کنسل کنی و کانکت بزنی.... مودم رو 2 سال پیش گرفتم، آیا نرم افزار جدید تری نیست؟ اگه هست لینک لطفا! راستی مودم من usb با تقویت کننده خودشه

mehr1362
19-10-2015, 01:50
بچه ها ، بچه های باصفا

من دو ماهی هست که از وایمکس استفاده نمیکنم . اوضاعتون چه طوره ؟

fafool70
20-10-2015, 00:57
بچه ها ، بچه های باصفا

من دو ماهی هست که از وایمکس استفاده نمیکنم . اوضاعتون چه طوره ؟

از متوسط یکمی پایین تر

mehr1362
20-10-2015, 05:43
از متوسط یکمی پایین تر

عجب توصیفی ! :n19: متوسط چیه ، که پایین ترش چیزی باشه :n02:
من نمیدونم مودمم را بفروشم یا نگه دارم ، نظر دوستان چیه ؟

- - - Updated - - -

از متوسط یکمی پایین تر

MITAJOON
22-10-2015, 14:34

سلام
بنظرم می ارزه بفروشیش :n26:
با پولش یه مودم 4G بخر هروقت اینترنت ای دی اس الت (یا هر چی که داری) بفنا رفت از مودم 4G استفاده کن.
وایمکس رسما مرده. الان 3 هفتست چراغ مودم تو بهترین حالت رو پشت بام آپارتمانمون 2 چراغه شده و هیچ غلطی نمیتونم بکنم (مثل آمریکا):n33:

mehr1362
22-10-2015, 17:10
سلام
بنظرم می ارزه بفروشیش :n26:
با پولش یه مودم 4G بخر هروقت اینترنت ای دی اس الت (یا هر چی که داری) بفنا رفت از مودم 4G استفاده کن.
وایمکس رسما مرده. الان 3 هفتست چراغ مودم تو بهترین حالت رو پشت بام آپارتمانمون 2 چراغه شده و هیچ غلطی نمیتونم بکنم (مثل آمریکا):n33:

والا فعلا دست نگه داشتم ، سه تا مشتری هم داره !
با پولش که مودم 4G نمیدن !
نکته : چرا پول بدیم برای مودم 4G ؟
اول اینکه باید سیمکارتش را هم بخریم ! دوم اینکه هنوز بیشتر جاها 3G سرعت واقعی خودش را نداره .
به جای خریدن مودم ، یک عدد گوشی نوکیا سیمبین قدیمی کارکرده پیدا کنید و بخرید !
ارزانتر از مودم میتونید بخرید و هم گوشی هست و هم مودم !
الان دو ماهه دارم با نوکیا 6220 که تولید 2008 هست و از طریق 3G وصل میشم به اینترنت .
من هیچوقت با وایمکس ایرانسل مشکلی نداشتم ( در طول یکسال و 5 ماه ) ، شاید جز معدود آدم هایی هستم که بگم وایمکس ایرانسل واسم خوب بوده و هیچوقت اذیتم نکرده !
برای همین الان نمیدونم بفروشمش یا نگه دارم ! چون اگر پشیمون بشم راه بازگشتی نیست .
ایرانسل دیگه به کسی وایمکس نمیده
راستی این را هم بگم :
آمریکا هیچ غلطی نتونسته بکنه و بعد از این هم نمی تواند !
آمریکا دنبال یک ملت تو سری خور و کاملا تسلیم و مردمانی خود باخته میگردد ! و علت اینهمه تحریم همین است و دیگر بهانه ! آمریکایی که 2000 بمب اتم دارد ، به ما ایراد میگیرد که چرا موشک تست میزنید !
خب اگر تست نمیزدیم و نداشتیم که تا الان صد بار ما را مثل عراق و سوریه و افغانستان ویران کرده بودید !

milad azad
22-10-2015, 21:00
والا فعلا دست نگه داشتم ، سه تا مشتری هم داره !
با پولش که مودم 4G نمیدن !
نکته : چرا پول بدیم برای مودم 4G ؟
اول اینکه باید سیمکارتش را هم بخریم ! دوم اینکه هنوز بیشتر جاها 3G سرعت واقعی خودش را نداره .
به جای خریدن مودم ، یک عدد گوشی نوکیا سیمبین قدیمی کارکرده پیدا کنید و بخرید !
ارزانتر از مودم میتونید بخرید و هم گوشی هست و هم مودم !
الان دو ماهه دارم با نوکیا 6220 که تولید 2008 هست و از طریق 3G وصل میشم به اینترنت .
من هیچوقت با وایمکس ایرانسل مشکلی نداشتم ( در طول یکسال و 5 ماه ) ، شاید جز معدود آدم هایی هستم که بگم وایمکس ایرانسل واسم خوب بوده و هیچوقت اذیتم نکرده !
برای همین الان نمیدونم بفروشمش یا نگه دارم ! چون اگر پشیمون بشم راه بازگشتی نیست .
ایرانسل دیگه به کسی وایمکس نمیده
راستی این را هم بگم :
آمریکا هیچ غلطی نتونسته بکنه و بعد از این هم نمی تواند !
آمریکا دنبال یک ملت تو سری خور و کاملا تسلیم و مردمانی خود باخته میگردد ! و علت اینهمه تحریم همین است و دیگر بهانه ! آمریکایی که 2000 بمب اتم دارد ، به ما ایراد میگیرد که چرا موشک تست میزنید !
خب اگر تست نمیزدیم و نداشتیم که تا الان صد بار ما را مثل عراق و سوریه و افغانستان ویران کرده بودید !

شما می گی برو یه گوشی قدیمی نوکیا بگیر
نسل 3 جی چند نوع هست که اگر دکل منطقه دارای سرعت زیادی باشه با نوکیا قدیمی نمیشه از همه سرعت استفاده کرد

نسل 4جی ایرانسل سرعتش بسیار خوبه و ایرانسل در نمایشگاه تلکام از 4 جی پلاس رونمایی کرد که سرعت بیشتری داره و در چند سال اینده تو بعضی شهر ها پیاده سازی میشه

دوم وایمکس نسل جدید تا چند ماه دیگه میاد 100 درصد
واین مودم های حاضر وایمکس اصلا با اون فناوری سازگار نیست

mehr1362
23-10-2015, 02:59
شما می گی برو یه گوشی قدیمی نوکیا بگیر
نسل 3 جی چند نوع هست که اگر دکل منطقه دارای سرعت زیادی باشه با نوکیا قدیمی نمیشه از همه سرعت استفاده کرد

نسل 4جی ایرانسل سرعتش بسیار خوبه و ایرانسل در نمایشگاه تلکام از 4 جی پلاس رونمایی کرد که سرعت بیشتری داره و در چند سال اینده تو بعضی شهر ها پیاده سازی میشه

دوم وایمکس نسل جدید تا چند ماه دیگه میاد 100 درصد
واین مودم های حاضر وایمکس اصلا با اون فناوری سازگار نیست

سلام
من الان از 3G همراه اول استفاده میکنم و 700 سرعت دارم ، فکر میکنم کافیه ! چرا کافیه را آخر کار توضیح میدم .
البته با گوشی اندرویدی سامسونگ هم تست کردم و سرعت همین بوده .
اینکه ایرانسل چی را رونمایی کرده را بیخیال ! اگر قرار باشه روی تئوری حرف بزنیم میتونیم خیلی مثال بیاریم .
الان برای یک نفر مثل من که داخل حیاط هم فقط دو تا خط از 3G ایرانسل پر میشه ، نمایشگاه ایرانسل دردی از من دوا نمیکنه ! باید نگاه کنم ببینم در موقعیتی که هستم چه چیزی در عمل بهتر هست .
حالا به قول شما ، تا چند سال آینده ! اگر خدا خواست و زنده بودیم میبینیم .
اینکه نسل جدید وایمکس میاد ، درست ! ولی در عمل فرقی با 3G و 4G نخواهد داشت ( از نظر من )
در مورد 4G :
شما میدونید که 3G و 4G چیزی به نام دانلود شبانه رایگان نداره ، علتش هم مشخص هست .
سرعت بالای دانلود علت اختصاص ندادن شبانه رایگان هست .
اگر قرار بر وبگردی باشه ، سرعت 100 هم کافیه ! چرا باید رفت دنبال 3G یا 4G اصلا ؟
سرعت بالا وقتی خوب هست که بتونید آزادانه دانلود بزنید ، وگرنه برای وبگردی سرعت 100 باشه یا 2000 ، جفتش یکی هست !
به همین خاطر از نظر من 3G با 4G فقط روی کاغذ فرق دارند اما در عمل و استفاده فرقی قائل نیستم !
اگر 3G به من 200 تا سرعت هم میداد باز همین حرف را میزدم ، وقتی نمیشه دانلود کرد فایدش چیه ؟
اگر روزی روزگاری برای 4G چیزی به نام شبانه ی رایگان وجود داشت ، اونوقت صد درصد با شما هم عقیده میشم که خریدن مودم 4G از موبایل نوکیا قدیمی عاقلانه تر هست .
همین قضیه برای وایمکس نسل جدید هم صادق هست ، صد درصد شبانه رایگان نخواهد داشت و به همین دلیل من ترجیح میدم وایمکس کنونی را با سرعت 200 که شبانه رایگان دارد در برابر وایمکس نسل جدیدی که شبانه رایگان ندارد .
ایرانسل بسته ی 24 گیگی شبانه را قبلا حذف کرد ، تا نشان دهد در سرعت های بالا علاقه ای به ارائه حجم های بالا هم ندارد چه رسد به شبانه رایگان !

حالا 4G ایرانسل ، اصلا با سرعت دانلود 100 گیگابایت در ثانیه ! وقتی شبانه ندارد چه فایده ؟
سرعت بالا فقط باعث میشود کاربر بیشتر استفاده کند و زودتر حجمش تمام شود !

ShadowDragon
25-10-2015, 17:34
کاملا موافقم... چیزیه. که همیشه میگم! سرعت بدون حجم معنی نداره! 4 جی بخوره تو سر ایرانسل

mehr1362
28-10-2015, 20:43
دوستان ، من وایمکس را دوباره شارژ کردم
128 یکماهه ، وبگردی خوبه

Behzad83
30-10-2015, 00:20
دوستان کسی طرح 128 ویژه رو داشته یا داره؟
یه جا دیدم کسی ادعا کرده بود سرعت دانلودش بین 300-200 کیلوبایت هستش.
خود سایت زده اشتراک یک به یک، یعنی دیگه شیر نیست و سرعت هیچ وقت از 16 کیلوبایت نباید کمتر بشه. حالا بر اساس چه فرمولی سرعت اون فرد به 300-200 کیلوبایت میرسه خدا میدونه!
البته این طرح فقط در شهرهای مشهد، شیراز و تبریز ارائه میشه.
دوستان ساکن این شهرها اگر اطلاعی دارند بفرمایند.
با سپاس

fafool70
30-10-2015, 20:36
خود سایت زده اشتراک یک به یک، یعنی دیگه شیر نیست و سرعت هیچ وقت از 16 کیلوبایت نباید کمتر بشه. حالا بر اساس چه فرمولی سرعت اون فرد به 300-200 کیلوبایت میرسه خدا میدونه!
با سپاس

اگه اشتباه نکنم سرعت 128 کیلوبایت دانلود میده یعنی اندازه یه یک مگ

amiralex65
03-11-2015, 00:06
با سپاس
بله دوست عزیز من قبلا سرعت 250 یعنی 2 مگ داشتم و الان رسیده به 128 یعنی 1 مگ.

vidav
04-11-2015, 12:02
منم ۱۲۸ ویژه را دارم. همون یک مگه در واقع. اینجا توی آبادان که از تابستون به بعد افتضاح شده. سرعت دانلود فقط از شش صبح تا ده صبح روی صد کیلوبایته. توی طول روز خیلی بشه میره روی شصت. شب هم که همش ده کیلوبابت. قبل از تابستون هر شب تا دو گیگ دانلود میکردم. الان به زور میشه هفتصد مگ. البته مودم رو که میبرم شیراز کمی بهتر میشه. بستگی به شهر داره.استان خوزستان از همون اول یکی از بدترین ها بود برای وایمکس ایرانسل. هر روز هم بدتر میشه

mehr1362
04-11-2015, 13:37
128 معمولی هم خوبه ! سرعت دانلود 14 کیلوبایت :n27:

vali72
06-11-2015, 17:09
سلامفرق بین اینترنت 256kbپیشرفته با 256kbپایه چیه؟دانلود رایگان شبانه داره؟سرعت دانلود چنده؟

vali72
06-11-2015, 17:12
سلام فرق بین اینترنت 256kbپیشرفته با 256kbپایه چیه؟دانلود رایگان شبانه داره؟سرعت دانلود چنده؟

mhsh0001
06-11-2015, 17:45
قیمتاش خیلی گرونه! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vidav
07-11-2015, 07:12
سلام فرق بین اینترنت 256kbپیشرفته با 256kbپایه چیه؟دانلود رایگان شبانه داره؟سرعت دانلود چنده؟
تفاوتشون فقط توی میزان حجمه. هیچ فرقی ندارن در واقع. دانلود شبانه هم داره. سرعت هم در بهترین حالت ۳۲ کیلوبایت

Poiuy021
10-11-2015, 17:31
سلام ایا هنوزم برای گرفتن سرعت بالا سخت گیری میکنن با توجه به اینکه تری جی فورجی سرعت باز گذاشتن با کارت دانشجویی نمیشه ردیفش کرد

فرستاده شده از Vsun H9ِ من با Tapatalk