PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

ali_ranger22
15-08-2010, 20:55
دوستان DNS این وایمکس ایرانسل چیه ؟

lurenzo
15-08-2010, 21:56
ممنون دوست عزیز!
1. از اونجایی که من فقط برای دانلود میخوام ، پس میتونم روی 100 گیگ برای هر ماه حساب کنم؟
2. یعنی به این کار ندارن که طرف توی اون شرکت شاغل هست یا نه؟

خودم باهاشون تماس گرفتم و جواب سوالا رو گرفتم :
١. ميگن نا محدود هم محدوديت حجمى داره ولى فعلا چيزى به ما ابلاغ نشده و شما هر چقدر ميتونى دانلود كن! هنوز هم كسى از سقف ما عبور نكرده!
٢. فقط يه معرفى نامه از يه شركت گير بيارين تمومه! اصلا به چيزه ديگه اى كار ندارن. اينكه شما كى هستى و با شركت چه نسبتى دارى!

3jokes_x
16-08-2010, 00:06
دوستان DNS این وایمکس ایرانسل چیه ؟

DNS هایی که روی وایمکس ایرانسل به طور خودکار ست می شه:
92.42.49.3
8.8.8.8

البته همون طور که می دونید دومی همون DNS گوگل هست.

sei_pm
16-08-2010, 00:37
خودم باهاشون تماس گرفتم و جواب سوالا رو گرفتم :
١. ميگن نا محدود هم محدوديت حجمى داره ولى فعلا چيزى به ما ابلاغ نشده و شما هر چقدر ميتونى دانلود كن! هنوز هم كسى از سقف ما عبور نكرده!
٢. فقط يه معرفى نامه از يه شركت گير بيارين تمومه! اصلا به چيزه ديگه اى كار ندارن. اينكه شما كى هستى و با شركت چه نسبتى دارى!

این یک نکته رو مواظب باش فردا میگیری یهو میگن تو همین 1 هفته به ما ابلاغ شد.
بهتره به فکر مبین نت باشی البته اگر تحت پوشش او هستی چون مبین نت این سیاست رو نداره.

mohammadjooon
16-08-2010, 00:40
سلام خدمت همه . میخواستم بدونم سرویس 128 و 256 وایمکس هرکدوم چقدر سرعت دانلود میدن ؟

lurenzo
16-08-2010, 01:26
این یک نکته رو مواظب باش فردا میگیری یهو میگن تو همین 1 هفته به ما ابلاغ شد.
بهتره به فکر مبین نت باشی البته اگر تحت پوشش او هستی چون مبین نت این سیاست رو نداره.

دوست عزیز سلام!

بنظر من هر شرکتی توی این مملکت اینترنت ارائه بده از قوانین مملکت تبعیت میکنه و این قانون هم من درآوردی ایرانسل نیست!( اینو بگم که من طرفدار ایرانسل نیستم.حتی یک هفته هم نمیشه که سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم و هیچوقت با ایرانسل سرو کار نداشتم!!!) اون شرکت هم مطمئن باش چنین قانونی خواهد داشت!
حالا من بگم که با دو تا از اپراتور های ایرانسل صحبت کردم که میگفتن آقا اصلا شما هیچوقت به سقف تعیین شده هم نمیرسی.یکیشون میگفت شما مگه میتونی 200 گیگ در ماه دانلود کنی؟ پس نگران نباش! یکی دیگشون هم وقتی بهش گفتم مثلا در ماه میخوام 130 گیگ دانلود کنم ، گفت شما بهترین شرایط رو در نظر گرفتی و ما هم تا حالا موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه!
مبین نت توی تهران پوشش مثل ایرانسل نیست! بعد قیمت نامحدودشون برابره فقط ایرانسل تا حدودی کیفیتش معلومه ولی مبین نت معلوم نیست کیفیتش چجوریه و فقط حدس و گمان میشه زد!

1. حالا مشکل من چیه؟ به من هم طبق معمول گفتن باید مودم فضای باز استفاده کنی! حالا با توجه به وضعیت خونه ما بنظرتون حرفشون درسته؟
ایرانسل موبایلش توی خونه ما خیلی بد آنتن میده ولی وقتی میری روی پشت بوم عالی آنتن میده! من میگم میشه مودم وای فای بگیرم و توی خونه بگردم ببینم کجا خوب آنتن میده یا مثلا بذارمش توی تراس؟ (کسی تجربه مشابهی داشته؟)

2. اگر مودم فضای باز بگیرم میشه با سیم تلفن وصلش کنم به مودم ADSL خودم که وایرلس هست؟ و اینترنت بصورت وایرلس بشه برای سایر وسایل؟

3. کد امنیتی رو قرار هست بردارن؟ کی؟

4.اصلا به هیچ وجه راه نداره که مودم رو روشن کردی خودش اتومات به اینترنت وصل بشه؟

5. از همه مهمتر اینکه وایمکس ایرانسل قطعی داره؟ اگه داره در چه حده؟ نرم نامحدود بگیرم بعد همش قطع باشه!!!

ممنون میشم راهنمایی کنید...

amir_68
16-08-2010, 03:44
سلام خدمت همه . میخواستم بدونم سرویس 128 و 256 وایمکس هرکدوم چقدر سرعت دانلود میدن ؟
سلام.سرعتا همه واقعیه یعنی 128 حداکثر تا 16 و 256 هم حداکثر تا 32 سرعت دانلود دارن.

wimaxuser
16-08-2010, 07:28
دوست عزیز سلام!

بنظر من هر شرکتی توی این مملکت اینترنت ارائه بده از قوانین مملکت تبعیت میکنه و این قانون هم من درآوردی ایرانسل نیست!( اینو بگم که من طرفدار ایرانسل نیستم.حتی یک هفته هم نمیشه که سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم و هیچوقت با ایرانسل سرو کار نداشتم!!!) اون شرکت هم مطمئن باش چنین قانونی خواهد داشت!
حالا من بگم که با دو تا از اپراتور های ایرانسل صحبت کردم که میگفتن آقا اصلا شما هیچوقت به سقف تعیین شده هم نمیرسی.یکیشون میگفت شما مگه میتونی 200 گیگ در ماه دانلود کنی؟ پس نگران نباش! یکی دیگشون هم وقتی بهش گفتم مثلا در ماه میخوام 130 گیگ دانلود کنم ، گفت شما بهترین شرایط رو در نظر گرفتی و ما هم تا حالا موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه!
مبین نت توی تهران پوشش مثل ایرانسل نیست! بعد قیمت نامحدودشون برابره فقط ایرانسل تا حدودی کیفیتش معلومه ولی مبین نت معلوم نیست کیفیتش چجوریه و فقط حدس و گمان میشه زد!

1. حالا مشکل من چیه؟ به من هم طبق معمول گفتن باید مودم فضای باز استفاده کنی! حالا با توجه به وضعیت خونه ما بنظرتون حرفشون درسته؟
ایرانسل موبایلش توی خونه ما خیلی بد آنتن میده ولی وقتی میری روی پشت بوم عالی آنتن میده! من میگم میشه مودم وای فای بگیرم و توی خونه بگردم ببینم کجا خوب آنتن میده یا مثلا بذارمش توی تراس؟ (کسی تجربه مشابهی داشته؟)

2. اگر مودم فضای باز بگیرم میشه با سیم تلفن وصلش کنم به مودم ADSL خودم که وایرلس هست؟ و اینترنت بصورت وایرلس بشه برای سایر وسایل؟

4.اصلا به هیچ وجه راه نداره که مودم رو روشن کردی خودش اتومات به اینترنت وصل بشه؟

5. از همه مهمتر اینکه وایمکس ایرانسل قطعی داره؟ اگه داره در چه حده؟ نرم نامحدود بگیرم بعد همش قطع باشه!!!

1. آنتن دهی موبایل با وایفای لزوما شبیه هم نیست، حتی اگه فرستنده ها یک جا باشند با توجه به فرق داشتن فرکانس، موانع طبیعی تاثیر متفاوت روی امواج می گذارن.
2. با تجربه من، آنتن دهی مودم در طبقات بالا با طبقات پائین خیلی فرق می کنه، شما اگه حتی مودم داخلی رو روی پشت بام وصل کنی (کنار کولر مثلا:20:) و با سیم شبکه با طول کافی وصل کنی به کامپیوتر احتمالا جواب می گیری
3. ؟
4. فکر نکنم بشه، من که مودم رو خاموش نمی کنم با این وجود گهگاه قطع می شه و باوجود روشن بودن کامپیوتر و مودم کد رو دوباره باید وارد کرد
5. هفته اخیر قطعی زیاد بود و سرعتش هم کم بود، 2-3 هفته قبلش اینجور نبود

hengameh20
16-08-2010, 08:18
سرعت ها که در همون حد ADSl ه

S A M S U N G
16-08-2010, 09:13
سلام .

اول اینکه با لپ تاپ میشه از وایمکس ایرانسل استفاده کرد ( بدون مودم از طریق WiFi و اگر نمیشه مودم کوچیک واسه وایمکس هم گیر میاد ؟

مخلصیم .

kasra2002
16-08-2010, 09:22
من هيچ مشكلي با تمام آن چيزها ندارم.

QUOTE]
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید
من که با U 9.... هم نتونستم باز کنم

---------- Post added at 09:22 AM ---------- Previous post was at 09:20 AM ----------

[QUOTE=S A M S U N G;5282343]سلام .

اول اینکه با لپ تاپ میشه از وایمکس ایرانسل استفاده کرد ( بدون مودم از طریق WiFi و اگر نمیشه مودم کوچیک واسه وایمکس هم گیر میاد ؟

مخلصیم .
والا تا ونجا که من می دونم چون به جز ایرانسل و یکی دیگه هنوز شرکتی فعال نشده
پس فقط همون مودم بزرگو میتونید داشته باشید به لپتاپ هم همونو باید وصل کنید
وایمکس با

sei_pm
16-08-2010, 10:19
دوست عزیز سلام!

کدوم قانون تو این مملکت گفته سرویس واسه سرویس نامحدود سقف دانلود بگذارید؟ این قانون برای اولین بار تو Adsl توسط شاتل برای سرویسهای نامحدود به نام Fair Use Policy باب شد.
اپراتورها زبون چربی دارند. زیاد به حرف اونها گوش نکنید حتی حجم واقعی سرویسهای به اصلاح نامحدود Gprs رو هم نمی گن. اتفاقا 130 گیگ برای سرویس نامحدود 512 چیزی نیست .
اگر شما سرعت متوسط رو با تمام قطعی ها 48 کیلوبایت در ثانیه در نظر بگیرید (( در صورتی که ماکسیمم سرعت حدود 60 هستش )) شما توی یکماه با 24 ساعت مداوم دانلود کردن به حجم 120 گیگ میرسید امیدوارم بتونی این مقدار رو دانلود کنی چون برای من که کاری نداره. تازه من ماه رو 30 روز در نظر گرفتم. حجم 130 گیگ که گفتید یعنی اینکه شما تو کل 1 ماه با سرعت ثابت 52 دانلود کنید به نظر شما این نشدنی هست؟
1. اگر این فرض رو بگیریم که ایرانسل آنتنهای وایمکس رو روی دکلهای Bts نصب کرده شما حتما باید از مودم خارجی استفاده کنید مودم Wi FI از گیرندگی کمتری برخورداره و ضد آب هم نیست که بخواهید تو ترس بگذارید
2. سیم تلفن؟؟؟؟؟؟؟ نه خیر با کابل شبکه می تونید وصلش کنید به مودمتون اگر مودمتون قابلیت روتر شدن رو داشته باشه در غیر اینصورت باید روتر وایرلس بگری که از 50 تومن شروع میشه به بالا.
3. اطلاعی ندارم
4. اطلاعی ندارم
5. 100 درصد حتی بهترین شرکتهای دنیا هم قطعی دارند منتها یک SLA تعریف کردند که امیدوارم اون رو رعایت کنند

lurenzo
16-08-2010, 10:40
کدوم قانون تو این مملکت گفته سرویس واسه سرویس نامحدود سقف دانلود بگذارید؟ این قانون برای اولین بار تو Adsl توسط شاتل برای سرویسهای نامحدود به نام Fair Use Policy باب شد.
اپراتورها زبون چربی دارند. زیاد به حرف اونها گوش نکنید حتی حجم واقعی سرویسهای به اصلاح نامحدود Gprs رو هم نمی گن. اتفاقا 130 گیگ برای سرویس نامحدود 512 چیزی نیست .
اگر شما سرعت متوسط رو با تمام قطعی ها 48 کیلوبایت در ثانیه در نظر بگیرید (( در صورتی که ماکسیمم سرعت حدود 60 هستش )) شما توی یکماه با 24 ساعت مداوم دانلود کردن به حجم 120 گیگ میرسید امیدوارم بتونی این مقدار رو دانلود کنی چون برای من که کاری نداره. تازه من ماه رو 30 روز در نظر گرفتم. حجم 130 گیگ که گفتید یعنی اینکه شما تو کل 1 ماه با سرعت ثابت 52 دانلود کنید به نظر شما این نشدنی هست؟
1. اگر این فرض رو بگیریم که ایرانسل آنتنهای وایمکس رو روی دکلهای Bts نصب کرده شما حتما باید از مودم خارجی استفاده کنید مودم Wi FI از گیرندگی کمتری برخورداره و ضد آب هم نیست که بخواهید تو ترس بگذارید
2. سیم تلفن؟؟؟؟؟؟؟ نه خیر با کابل شبکه می تونید وصلش کنید به مودمتون اگر مودمتون قابلیت روتر شدن رو داشته باشه در غیر اینصورت باید روتر وایرلس بگری که از 50 تومن شروع میشه به بالا.
3. اطلاعی ندارم
4. اطلاعی ندارم
5. 100 درصد حتی بهترین شرکتهای دنیا هم قطعی دارند منتها یک SLA تعریف کردند که امیدوارم اون رو رعایت کنند

ممنون از شما!
براى من همون ١١٠ تا ١٢٠ گيگ هم اگه بشه دانلود كرد خوبه!
١. پس يعنى من بايد به خريد مودم فضاى باز تن بدم؟!!
٢ . من مودم ADSL وايرلس دارم.پس يعنى راحت ميتونم با كابل شبكه اين دو مودم رو به هم وصل كنم و توى خونه وايرلس كنم؟ اخه نميدونستم كه ميشه اينترنت رو از طريق كابل شبكه به مودم ADSL وايرلسم برسونم!!!؟
٣. ميدونم همه شركت ها قطعى دارن ولى ميخوام ببينم قطعى هاش از حد مجاز بيشتر نباشه!؟

Mr.Aras
16-08-2010, 21:13
...
١. پس يعنى من بايد به خريد مودم فضاى باز تن بدم؟!!
٣. ميدونم همه شركت ها قطعى دارن ولى ميخوام ببينم قطعى هاش از حد مجاز بيشتر نباشه!؟ ...
والله منم تقریبا یه کاری شبیه کار شما کردم، توی خونه ما که اصلا آنتن نمی داد، توی حیاط بسته به شرایط یک چراغش روشن میشد، به همین خاطر مجبور شدم ببرمش طبقه دوم مثل لوستر از سقف بالکن طبقه دوم آویزونش کنم تا بلاخره یه 60 درصدی سیگنال گرفت.
اما درباره قطعیش الان حدود 10 روزه شب ها از ساعت 12 کلا شبکه اش قطع میشه، ظهرها هم از ساعت 2 تا تقریبا 4 همین طور، این مدلیش را دیگه ندیده بودم

lurenzo
16-08-2010, 22:09
والله منم تقریبا یه کاری شبیه کار شما کردم، توی خونه ما که اصلا آنتن نمی داد، توی حیاط بسته به شرایط یک چراغش روشن میشد، به همین خاطر مجبور شدم ببرمش طبقه دوم مثل لوستر از سقف بالکن طبقه دوم آویزونش کنم تا بلاخره یه 60 درصدی سیگنال گرفت.
اما درباره قطعیش الان حدود 10 روزه شب ها از ساعت 12 کلا شبکه اش قطع میشه، ظهرها هم از ساعت 2 تا تقریبا 4 همین طور، این مدلیش را دیگه ندیده بودم

جدا؟!!!!:18:
شب ها ساعت ١٢ به چه مدت قطع ميشه؟

mohammadjooon
16-08-2010, 22:11
سلام.سرعتا همه واقعیه یعنی 128 حداکثر تا 16 و 256 هم حداکثر تا 32 سرعت دانلود دارن.
خب الان من ADSL 128 دارم و 60-95 سرعت دانلود میده. پس چرا اینقدر تفاوت دارن ؟

3jokes_x
16-08-2010, 22:22
بنظر من هر شرکتی توی این مملکت اینترنت ارائه بده از قوانین مملکت تبعیت میکنه و این قانون هم من درآوردی ایرانسل نیست!

حالا من بگم که با دو تا از اپراتور های ایرانسل صحبت کردم که میگفتن آقا اصلا شما هیچوقت به سقف تعیین شده هم نمیرسی.یکیشون میگفت شما مگه میتونی 200 گیگ در ماه دانلود کنی؟ پس نگران نباش! یکی دیگشون هم وقتی بهش گفتم مثلا در ماه میخوام 130 گیگ دانلود کنم ، گفت شما بهترین شرایط رو در نظر گرفتی و ما هم تا حالا موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه! [...]

ایرانسل موبایلش توی خونه ما خیلی بد آنتن میده ولی وقتی میری روی پشت بوم عالی آنتن میده! من میگم میشه مودم وای فای بگیرم و توی خونه بگردم ببینم کجا خوب آنتن میده یا مثلا بذارمش توی تراس؟ (کسی تجربه مشابهی داشته؟)[...]

قانونی (در کشور) وجود نداره که محدودیت حجم دانلود رو برای سرویس های نامحدود تعیین کنه. بعضی شرکت ها خودشون چنین قانونی برای خدماتشون گذاشته اند. اگر سایت شاتل رو بخونید توضیح داده که محدودیت در واقع روی مقدار دانلود نیست... روی ساعات دانلود هست. مضمون کلی چیزی که توی سایت شاتل برای Fair Use Policy نوشته اینه که توی ساعات پیک مصرف شما نباید به طور دائمی دانلود داشته باشی (یعنی به طور غیر معمول نباید باشه... مثلا اگر یک روز فایل 200 مگی توی ساعات پیک دانلود کنی مشکلی نیست ولی اگر این روند هر روز تکرار بشه و مثلا روزی 500 مگ دانلود توی ساعات پیک داشته باشی... به این گیر می دن.) در ساعات دیگه (غیر پیک) هم هر چقدر خواستی می تونی دانلود کنی.

این که بهتون گفتن تا به حال موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه... من توی همین تاپیک دیدم یک نفر نوشته بود به خاطر دانلود 30-40 گیگ (یادم نیست سرعتش چند بود یه سرچ کنی پیداش می کنی) مشمول این قانون شده بود و بهش گفته بودن شما رفتی تو لیست سیاه و دیگه هیچ وقت نمی تونی اینترنت نامحدود از ما بگیری... فقط محدود...

من هم مودم رو گذاشته ام توی بالکن. فعلا که تابستانه و مشکلی نیست، (امیدوارم تا چند ماه دیگه آنتن دهی بهتر بشه و بیارمش داخل) ولی مودمش ضدآب نیست و توی دفترچه مودم هم نوشته باید در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد کار کنه... یعنی با این اوضاع توی زمستان دیگه نمی شه گذاشتش بیرون... خلاصه قرار دادن مودم در فضای آزاد نمی تونه به عنوان یک راه حل بلندمدت مطرح باشه.

در مورد قطعی:
توی 2 ماه اول که من استفاده کردم حداکثر یک بار در ماه (به مدت 6-7 ساعت) اینترنت قطع بود که به نظر من قابل قبوله، ولی توی ماه اخیر همون طور که یکی از دوستان هم اشاره کرد تقریبا یک هفته ای هست که همش اینترنتش نصفه نیمه وصله. یعنی سرعت دانلود که زیر 9 شده (به جای 14) و هر صفحه رو باید 10 بار Refresh بزنی تا بالاخره بازش کنه... البته توی ساعات مختلف روز هم این موضوع فرق داره. (قابل ذکر است که مودم آنتنش پر پر هست و این اشکالات مربوط به فرستنده ایرانسل می شه.

ضمنا مال من این طوری نیست که دقیقا سر ساعت 12 قطع بشه... در ساعات مختلف قطعه. مثلا همین الان که ساعت 11:30 شب هست سه بار صفحه اصلی Hotmail رو رفرش زدم تا باز شد بعد که نام کاربری و رمز عبورم رو زدم دوباره صفحه Inbox باز نشد و Error داد... حالا اگر 2-3 بار رفرش کنم احتمالا بیاد ولی اعصاب خورد کنه و عملا مثل اینه که اینترنت نداری!

lurenzo
16-08-2010, 22:29
قانونی (در کشور) وجود نداره که محدودیت حجم دانلود رو برای سرویس های نامحدود تعیین کنه. بعضی شرکت ها خودشون چنین قانونی برای خدماتشون گذاشته اند. اگر سایت شاتل رو بخونید توضیح داده که محدودیت در واقع روی مقدار دانلود نیست... روی ساعات دانلود هست. مضمون کلی چیزی که توی سایت شاتل برای Fair Use Policy نوشته اینه که توی ساعات پیک مصرف شما نباید به طور دائمی دانلود داشته باشی (یعنی به طور غیر معمول نباید باشه... مثلا اگر یک روز فایل 200 مگی توی ساعات پیک دانلود کنی مشکلی نیست ولی اگر این روند هر روز تکرار بشه و مثلا روزی 500 مگ دانلود توی ساعات پیک داشته باشی... به این گیر می دن.) در ساعات دیگه (غیر پیک) هم هر چقدر خواستی می تونی دانلود کنی.

این که بهتون گفتن تا به حال موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه... من توی همین تاپیک دیدم یک نفر نوشته بود به خاطر دانلود 30-40 گیگ (یادم نیست سرعتش چند بود یه سرچ کنی پیداش می کنی) مشمول این قانون شده بود و بهش گفته بودن شما رفتی تو لیست سیاه و دیگه هیچ وقت نمی تونی اینترنت نامحدود از ما بگیری... فقط محدود...

من هم مودم رو گذاشته ام توی بالکن. فعلا که تابستانه و مشکلی نیست، (امیدوارم تا چند ماه دیگه آنتن دهی بهتر بشه و بیارمش داخل) ولی مودمش ضدآب نیست و توی دفترچه مودم هم نوشته باید در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد کار کنه... یعنی با این اوضاع توی زمستان دیگه نمی شه گذاشتش بیرون... خلاصه قرار دادن مودم در فضای آزاد نمی تونه به عنوان یک راه حل بلندمدت مطرح باشه.

در مورد قطعی:
توی 2 ماه اول که من استفاده کردم حداکثر یک بار در ماه (به مدت 6-7 ساعت) اینترنت قطع بود که به نظر من قابل قبوله، ولی توی ماه اخیر همون طور که یکی از دوستان هم اشاره کرد تقریبا یک هفته ای هست که همش اینترنتش نصفه نیمه وصله. یعنی سرعت دانلود که زیر 9 شده (به جای 14) و هر صفحه رو باید 10 بار Refresh بزنی تا بالاخره بازش کنه... البته توی ساعات مختلف روز هم این موضوع فرق داره. (قابل ذکر است که مودم آنتنش پر پر هست و این اشکالات مربوط به فرستنده ایرانسل می شه.

خيلى ممنون دوست عزيز!
كل حرفات رو قبول دارم.واقعا راهنمايى هات همون چيزى بود كه ميخواستم!:11:

3jokes_x
16-08-2010, 22:34
این مطلب رو هم بخونید جالبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr.Aras
16-08-2010, 22:59
...

در مورد قطعی:

ضمنا مال من این طوری نیست که دقیقا سر ساعت 12 قطع بشه... در ساعات مختلف قطعه. مثلا همین الان که ساعت 11:30 شب هست سه بار صفحه اصلی Hotmail رو رفرش زدم تا باز شد بعد که نام کاربری و رمز عبورم رو زدم دوباره صفحه Inbox باز نشد و Error داد... حالا اگر 2-3 بار رفرش کنم احتمالا بیاد ولی اعصاب خورد کنه و عملا مثل اینه که اینترنت نداری!
من هم دعا می کنم تو این یکی دو ماه پوشش شبکه اش به حدی برسه که بشه مودم را داخل خونه استفاده کرد
درباره قطعی هم در کل صحبت شما را تایید می کنم، اما برای من شب ها تقریبا از ساعا 11 اینترنت کند میشه حدود 11:30 همین طور میشه که شما می گید هی باید صفحه را Refresh کرد تا بیاد ولی از ساعت 12 شب به بعد کلا قطع میشه، یعنی حتی پرتال ایرانسل هم باز نمیشه و نمی دونم هم کی وصل میشه، دلیلش هم معلوم نیست چیه؟ اما تا اونجا که من دقت کردم از وقتی که سیستم محاسبه صورتحسابش مشکل پیدا کرد این طوری شد.

parisasasa
17-08-2010, 00:03
آره ، به نظر منم قانون اشتباهیه ! باید اصلاحش کنن

sei_pm
17-08-2010, 00:39
٢ . من مودم ADSL وايرلس دارم.پس يعنى راحت ميتونم با كابل شبكه اين دو مودم رو به هم وصل كنم و توى خونه وايرلس كنم؟ اخه نميدونستم كه ميشه اينترنت رو از طريق كابل شبكه به مودم ADSL وايرلسم برسونم!!!؟

شما داخل اون تاپیک گفتید مودمتون Wag54 هست من هم پاسخ دادم باید برید تو فرومشون درخواست بدید که این موضوع شدنی هست یا خیر در غیر اینصورت یک روتر وایرلس باید بگیرید.

tesla47
18-08-2010, 08:58
کسی تا حالا از وایمکس ایرانسل تو اهواز استفاده کرده ؟

Mr.Pooya
18-08-2010, 18:01
وایمکس ایرانسل وضعیتش چطوره ؟ راضی هستید ؟ منم بگیرم یا نه ؟

setareyesoheyil
19-08-2010, 13:45
سلام دوستان
من يه سري به سايت ايرانسل زدم توي جدول تعرفه هاشون نوشته بود قيمت جديد 128 كيلو ماهي 12000 تومان و اگر كسي پول 6 ماه را يكجا بده تخفيف ميدند و كلا ميشه 54000 تومان يعني ماهي 9000 تومان
خوب اگه اينجوري باشه كه قيمتهاش بد نيست يه چيز ديگه هم اين كه من تبليغات ايرانسل رو توي تلويزيون ديدم كه ميگفت هر كسي كه پول 6 ماه وايمكس رو يكجا پرداخت كنه يك مودم مجاني بهش ميدن اگه اين هم درست باشه براي اونايكه تازه ميخوان اينترنت پر سرعت بگيرند كه خيلي خوبه
خوب دوستان تا حالا كسي در مورد چيزايي كه گفتم تجربه يا اطلاعاتي داره يا نه؟به خصوص اون مودم مجاني
به نظر شما كلا وايمكس ايرانسل چه جوريه؟خوبه يا نه؟بگيرم يا نه؟

مودمهاي داخليشون دو مدله كه يكيشون 70000 تومانه كه مبين نت 80000 تومان ميده و اون يكي ديگه اش كه وايرلس داره 100000 تومانه كه اينو هم مبين نت 110000 تومان ميده مدل بيرونيشو هر دوشون 200000 تومان ميده

آدرس تعرفه وايمكس ايرانسل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم آدرس مودم هاشون:

3jokes_x
19-08-2010, 22:14
سلام دوستان، [...] من تبليغات ايرانسل رو توي تلويزيون ديدم كه ميگفت هر كسي كه پول 6 ماه وايمكس رو يكجا پرداخت كنه يك مودم مجاني بهش ميدن اگه اين هم درست باشه براي اونايكه تازه ميخوان اينترنت پر سرعت بگيرند كه خيلي خوبه

فقط اگر اینترنت نامحدود 6 ماهه بگیری (سرعت 128 یا 256 یا 512) مودم رایگان می شه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
19-08-2010, 22:33
دوستانی که از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده می کنند میشه به من یک Pm موضوعی هست که می خوام بپرسم.

new evil
21-08-2010, 14:36
سلام
من می خواستم وایمکس 128 بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید

3jokes_x
21-08-2010, 14:51
سلام
من می خواستم وایمکس 128 بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید

مراحل ثبت نام اینه:
باید بری توی سایت ایرانسل و محدوده پوشش آنتن، تعرفه ها، انواع و قیمت مودم ها و آدرس نمایندگی هاشو ببینی.
بعد می ری یکی از اون نمایندگی ها یه فرم می گیری پر می کنی (کپی کارت ملی رو هم باید ببری).
توی فرم یه شماره موبایل هم باید بدی. وقتی مسئول مربوطه اطلاعات فرم شما رو وارد سیستم کنه 2-3 تا SMS برات میاد که هم شناسه و رمز عبورت هست و هم نوشته باید فلان مبلغ رو به فلان حساب واریز کنی.
بعد می ری بانک پول رو واریز می کنی (روی فیش پرداخت هم باید حتما شناسه وایمکس رو ذکر کنی)
بعد منتظر می شی (از 1 روز تا 1 هفته) تا باهات تماس بگیرن و برای نصب مودم قرار بذارن.
بعد مسئول نصب میاد مودم رو تحویل می ده و قرارداد رو امضا می کنی. ضمنا یه کپی قبض تلفن هم لازمه. در این مرحله می تونی با مودم به شبکه وصل بشی ولی فقط خود سایت ایرانسل برات فعاله...
1-2 روز بعد هم که آقای نصاب اطلاعات شما رو توی سیستم وارد کنه و مدارکت رو تحویل شرکت بده، اینترنت کاملا فعال می شه.

- توصیه می شه که حتما از نوع اعتباری ثبت نام کنید. دلیلش رو توی صفحه 97 همین تاپیک توضیح داده ام. کلا اگر 20-30 صفحه آخر این تاپیک رو بخونی اطلاعات خوبی در مورد کیفیت و سرعت و انواع مودم های ایرانسل به دست میاری.

ali_ranger22
21-08-2010, 15:13
دوستان من چطوری باید شارژ کنم ؟
الان توی ecare نوشته 3 روز دیگه منقضی میشه
چه کنم ؟
بعد این که از کجا بفهمم چقدر از ترافیکم مونده ؟ البته از bandwidth monitor استفاده می کنم ولی می خوام بدونم کجای سایت ایرانسل حجم باقی مونده رو می زنه ؟

ehsan_jan3
21-08-2010, 18:29
دوستان من چطوری باید شارژ کنم ؟
الان توی ecare نوشته 3 روز دیگه منقضی میشه
چه کنم ؟
بعد این که از کجا بفهمم چقدر از ترافیکم مونده ؟ البته از bandwidth monitor استفاده می کنم ولی می خوام بدونم کجای سایت ایرانسل حجم باقی مونده رو می زنه ؟

باید بروید بانک تجارت و به حساب ایرانسل 13000 تومن واریز کنید و شناسه پرداخت را هم باید بنویسد و کپی پرداخترا هم نگه دارید.باید به حساب کاربری بروید و جزئیات حساب را ببینید. 10000 تومن یک گیگ است .دیگه خودتون حساب کنید فقط اضافه مصرف نکن که نرخ آزاد حساب میشه.

ali_ranger22
21-08-2010, 19:03
باید بروید بانک تجارت و به حساب ایرانسل 13000 تومن واریز کنید و شناسه پرداخت را هم باید بنویسد و کپی پرداخترا هم نگه دارید.باید به حساب کاربری بروید و جزئیات حساب را ببینید. 10000 تومن یک گیگ است .دیگه خودتون حساب کنید فقط اضافه مصرف نکن که نرخ آزاد حساب میشه.
شماره حساب ایرانسل چنده خب ؟
من 512 دارم باید 20 تومن بریزم
بعد یه چیزی این مانده حسابی که زده یعنی چی ؟ الان زده 32259 مانده حساب
مجموع کل استفاده رو هم به بیت می زنه ؟ چون الان زده 954661888 !!

3jokes_x
21-08-2010, 22:13
بی خیال بابا بانک برا چی؟ دائمی ها رو نمی دونم ولی اعتباری ها اینجوریه:
می ری بقالی سر کوچه دو تا کارت شارژ 10 هزار تومانی می خری. میای توی Ecare می ری توی قسمت شارژ مجدد... کد کارت رو وارد می کنی، پول به حسابت اضافه می شه. (البته هر کارت 10000 تومانی، 9700 تومان پول توشه... دیگه خودت حساب کن که کم نباشه) راه دیگرش هم اینه که اگر کارت بانک عضو شتاب داری و رمز دوم براش تعریف کردی می تونی کارت شارژ ایرانسل رو هم اینترنتی بخری. برای اینکه تبلیغ نشه اسم سایت های فروش آنلاین کارت شارژ رو نمی نویسم ولی اگر توی گوگل سرچ کنید خرید کارت شارژ ایرانسل پیدا می کنید.

مانده حساب یعنی شما 3000 تومان توی حسابت پول داری و برای ماه بعد باید 17000 تومان دیگه بهش اضافه کنی تا بتونی تمدید کنی.

برای اطلاع از میزان پهنای باند باقی مانده در این ماه، برو به قسمت اطلاعات حساب وايمكس بعد اونجا که نوشته:
"برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود اینجا کلیک کنید" و بعد جلوی عبارت اينترنت همراه یه عدد نوشته که این بهترین مرجع هست برای اینکه بدونی چقدر اعتبار داری... (بقیه نوشته ها رو ول کن... مثلا مقدار کل استفاده یا جزئیات تماس ها یا صورتحساب اینترنتی و... به درد نمی خورن)
این عددی که به عنوان اینترنت همراه نوشته، تقسیم بر 100 که بکنی می شه میران مگابایت پهنای باند باقی مانده شما. (چون هر مگ مصرف آزاد 10 تومانه یا 100 ریال) در واقع روش محاسبه این طوریه که اول ماه ایرانسل 20000 تومان از حسابت بر می داره (برای سرعت 512) و بعد به اندازه 4 گیگ مصرف آزاد (یعنی 4000x100 ریال) پول توی قسمت اینترنت همراه ثبت می کنه. یعنی شما به اندازه 40 هزار تومان اعتبار داری و هر مگابایت مصرف هم 10 تومانه...

میزان کل استفاده هم به بایت هست. (برای تبدیل به مگابایت اون عدد رو 2 بار بر 1024 تقسیم کن) الان میزان کل استفاده شما 910 مگابایت هست.

asemonee
22-08-2010, 03:49
فقط اگر اینترنت نامحدود 6 ماهه بگیری (سرعت 128 یا 256 یا 512) مودم رایگان می شه:

میدونید هزینش چقدر میشه؟

lurenzo
22-08-2010, 10:06
میدونید هزینش چقدر میشه؟

دوست عزیز هزینه ها که توی لیست زده شده!
مثلا سرویس 128 نامحدود 6 ماهه رو باید با قیمت 264 هزار تومان بگیرید تا به شما مودم داخلی رایگان بدن!

kasra2002
22-08-2010, 11:36
سلام آیا شما آنتن اضافی قابل نصب به مودم داخلی رو سراغ دارید یا اینکه روش ساختشو بلده کسی ؟؟؟؟
من مشکل آنتن دهی زیادی دارم و فقط پشت پنجره طبقه بالا اونم 2 تا چراغ آنتن میده ممکنه ایجوری کمک بشه؟
ممنون از دوستان

babialex
22-08-2010, 20:51
چند تا سوال

وایمکس ایرانسل کیفیت و پشتیبانیش چطوره ؟
نسبت به adsl کیفیتش چطوره ؟
میشه مودم رو وقتی به جای دیگه رفتیم مثلا مهمونی یا مسافرت با خود ببریم و از اونجا کانکت بشیم ؟ یا فقط داخل تهرانه ؟ اصلا جابجایی میشه داشت ؟
قیمت هاش نسبت به adsl چطوره ؟

sei_pm
22-08-2010, 21:12
میشه مودم رو وقتی به جای دیگه رفتیم مثلا مهمونی یا مسافرت با خود ببریم و از اونجا کانکت بشیم ؟ یا فقط داخل تهرانه ؟ اصلا جابجایی میشه داشت ؟
قیمت هاش نسبت به adsl چطوره ؟

بله می تونید تو اون هفت شهری که ایرانسل پوشش دارید مودم رو ببرید و کانکت شید ولی مبین نت این مشکل رو نداره چون تو کل ایران پوشش داره. ولی جابجایی به این منظور که توی ماشین بتونید وصل شید خیر چون هنوز مجوزش صادر نشده. قیمت ایرانسل بد نیست به شرطی که دنبال دانلود شبانه نباشید.

___lord___
22-08-2010, 22:45
سلام به همهدوستان من با وايمكسم تو ياهو مشكل دارم زيادمشكلم هم اينه كه نميدونم چرا تو رووم وويس نميگيرم اگر هم بگيرم فقط كافيه يه رفرش بدم تا وويسم بپرهلطفا راهنماييم كنين پيشاپيش ممنون

babialex
23-08-2010, 01:37
من وایمکس رو برای طبقه همکفی میخام که دور ساختمان هم پر از ساختمان های بلنده میخواستم بدونم روی کیفیت سیگنال تاپیر میزاره ؟ چه نوع مودمی برای منزل پیشنهاد میدید ؟

hamedjanam
23-08-2010, 09:14
سلام دوستان من یه کافی نت دارم که از adsl شرکت پارس آنلاین استفاده میکنم 256 مگابایت و 30 گیگ محدود با قیمت 65 تومان . و وایمکس مبین نت هم با سرعت 512 و ترافیک نامحدود با قیمت 60 تومان ارائه میشه که رو کاغذ خیلی با صرفه تره .!
قصد دارم برا کافی نت وایمکس مبین نت بخرم میخواستم بپرسم آیا کسی تا به حال از وایمکس استفاده کرده ؟؟؟
ایا برای کافی نت میشه به وایمکس اعتماد کرد .مثل ا÷راتور دوم ایرانسل جان مشکل انتن وقطعی نداشته باشه ؟
در مورد وایمکس ایرانسل چیزای خوبی نشنیدم که همه بر میگرده به بدی خدماتش ولی ایا استفاده از تکنولوژی وایمکس هنوز زوده ؟؟؟
اگه کسی در این مورد (استفاده از وایمکس برای کافی نت )و اینکه خوبه یا نه اطلاعاتی داشته باشه بگه تا همه استفاده کنیم . قبلا از همکاریتون ممنونم بچه ها

Mr.Pooya
23-08-2010, 11:17
من وایمکس رو برای طبقه همکفی میخام که دور ساختمان هم پر از ساختمان های بلنده میخواستم بدونم روی کیفیت سیگنال تاپیر میزاره ؟ چه نوع مودمی برای منزل پیشنهاد میدید ؟
شما تو سایت وایمکس ایرانسل هم بری نوشته کاربرد مودم خارجی برای جاهایی است که پر از ساختمان است و ساختمان ها جلو دید را می گیرند .

king_darkness
23-08-2010, 11:26
سلام مشكل خيلي عجيبي دارم 12 روز ميشه كه وايمكس 128 شش ماهه 3 گيگ گرفتم. بعد از 1 گيگ استفاده سرويس قطع شد زنگ زدم پشتيباني گفتند كه چون از وسط ماه اينترنت گرفتي 1 گيگ به حسابت ريختيم از ماه بعد 3 گيگ مي ريزيم چند روز بعد كه رفتم حسابم رو چك كردم ديدم كه نوشته شما اعتبار كافي نداريد و اينترنت شما تا 5 روز ديگر قطع مي‌شود چند بار زنگ زدم پشتيباني اونام مثل من تعجب كردند كه شش ماهه چجوري اعتبار براي 1 گيگ نداره تا امروز اول ماه كه يه sms اومده ميگه شما 250 ريال !!!!‌ بدهي داريد بايد تا 3 روز اين بدهي رو پرداخت كنيد زنگ زدم پشتيباني يه سري چرت و پرت گفت و يه شماره بهم داد گفت تا 24 ساعت مشكل شما حل ميشه (الان 7 روز كه اين رو ميگن) من گفتم 25 تومن ديگه چيه هستش رفتم يه كارت شارژ 1000 تومني گرفتم تا باهاش وصل شم به اين اينترنت . كلا بايد 3*6 = 18 گيگ به حسابم مي‌ريختن ولي الان 1 گيگ به حسابم ريختم دستم هم به هيچ جايي بند نيست اين قدر زنگ زدم به 707 ديگه جوابم رو نمي‌دن !!!!‌ نمي دونم بايد چي كار كنم مي‌خواستم بدونم كسي هستش كه مشكلش مثل من باشه ؟؟؟

tesla47
23-08-2010, 11:44
من با معرفی نامه از نظام پزشکی گرفتم.اهواز هستم. سرعت دانلود از 100 هیچ وقت کمتر نمیشه.

سلام
یه چند روزیه دارم درباره وایمکس تو اهواز تحقیق میکنم تا به توضیحات مفید شما برخوردم بیزحمت چندتا سوال داشتم
1:اگه مودم wifi گرفتی تا چقدر برد داره ایا بیرون از فضای خونه هم جواب میده؟ کلا چقدر برد داره؟
2:تا الان قطی داشته؟ چقدر؟
3:من هم میخام 512 محدود بگیرم، کلا راضی هستی؟ اگه مشکل یا ایراد خاصی نسبت به ADSL داره بگید.
4:کل پروسه ثبت نام تا دریافت اینترنت چقدر طول کشید؟

ممنون میشم اگه به همش جواب بدین

sei_pm
23-08-2010, 11:44

این بستگی داره به CPE هایی که سمت شما هست اگر زیاد باشه مسلما سیگنال شما هم بیشتره این رو باید کارشناسان شرکت بیان چک بکنند مثلا انتظار نداشته باشید جایی که موبایل آنتن نداره وایمکس آنتن بده مثل زیر زمین یا پارکینگ.
کلا 3 مدل داره. اگر دو مدل داخلی که مدل Wi Fi دار رو پیشنهاد میکنم ککه قابلیت Voip داره و بعدا خیلی به کار میاد. یک مودم بیرونی هم داره که اگر مودم داخلی جواب نداد باید اون رو وصل کنید متاسفانه مثل مودم Adsl نیست که به وفور داخل بازار باشه.
البته من بنا به دلایلی سرویس مبین نت رو پیشنهاد میدم باز می تونید تحقیق کنید.

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

سلام دوستان من یه کافی نت دارم که از adsl شرکت پارس آنلاین استفاده میکنم 256 مگابایت و 30 گیگ محدود با قیمت 65 تومان . و وایمکس مبین نت هم با سرعت 512 و ترافیک نامحدود با قیمت 60 تومان ارائه میشه که رو کاغذ خیلی با صرفه تره .!
قصد دارم برا کافی نت وایمکس مبین نت بخرم میخواستم بپرسم آیا کسی تا به حال از وایمکس استفاده کرده ؟؟؟
ایا برای کافی نت میشه به وایمکس اعتماد کرد .مثل ا÷راتور دوم ایرانسل جان مشکل انتن وقطعی نداشته باشه ؟
در مورد وایمکس ایرانسل چیزای خوبی نشنیدم که همه بر میگرده به بدی خدماتش ولی ایا استفاده از تکنولوژی وایمکس هنوز زوده ؟؟؟
اگه کسی در این مورد (استفاده از وایمکس برای کافی نت )و اینکه خوبه یا نه اطلاعاتی داشته باشه بگه تا همه استفاده کنیم . قبلا از همکاریتون ممنونم بچه ها

فقط در مورد وایمکس ایرانسل باید بگم واقعا نامحدود نیست طبق گفته خودشون . بقیه سوالات راجع به مبین نت رو هم داخل تاپیک مربوطه بپرسید.

masa_1379
23-08-2010, 12:32
سلام
یه چند روزیه دارم درباره وایمکس تو اهواز تحقیق میکنم تا به توضیحات مفید شما برخوردم بیزحمت چندتا سوال داشتم
1:اگه مودم wifi گرفتی تا چقدر برد داره ایا بیرون از فضای خونه هم جواب میده؟ کلا چقدر برد داره؟
2:تا الان قطی داشته؟ چقدر؟
3:من هم میخام 512 محدود بگیرم، کلا راضی هستی؟ اگه مشکل یا ایراد خاصی نسبت به ADSL داره بگید.
4:کل پروسه ثبت نام تا دریافت اینترنت چقدر طول کشید؟

ممنون میشم اگه به همش جواب بدین

1-برد برای یک خانه ویلایی 400 متری کافی است
2-قطع نداشتم
3-فعلا چیزی از DSL کم نداره
4- 4 روز تا آوردن مودم و فعال شدن اکانت به شرط اینکه ثبت نام و پرداخت شما اینترنتی باشد.

tetis
23-08-2010, 13:18
سلام آیا شما آنتن اضافی قابل نصب به مودم داخلی رو سراغ دارید یا اینکه روش ساختشو بلده کسی ؟؟؟؟
من مشکل آنتن دهی زیادی دارم و فقط پشت پنجره طبقه بالا اونم 2 تا چراغ آنتن میده ممکنه ایجوری کمک بشه؟
ممنون از دوستان
من تو خون ام كه طبقه پايين بود با واي فا اصلا 1 چراغ روشن هم نداشتم . رفتم تو حياط و آنقدر گشتم تا 1 جهت آنتن داد آمدم داخل اتاق روي ديوار همون جهت نصب كردم با يك چراغ روشنا لبته من افقي نصب كردم . بعد هم از يك قوطي آلمينيومي نوشابه براي كمك آنتن استفاده كرد 2 سر قوطي را بريدو وبعد لوله بدست آمده را نيز از درازا بريدم تا يك ورق درست شد سپس به آنتن سمت راست وصل كردم الان 0 چراغ من 3 چراغ روشن است.

البته ميتوانيد آنتن هاي واي فاي 17 db هم از بيرون بگيريد فقط دقت كنيد فيش آنتن به فيش واي فاي شما بخورد ميتواني انتن را باز كنيد ببريد مغازه تا موقع خريد مطمئن شويد.

vahidmir2000
24-08-2010, 01:24
سلام به همه دوستان و با تشکر از راهنمایی همه شما در این تاپیک
من دیروز ثبت نام اینترنتی برای سرویس 128 پایه انجام دادم و شناسه و پسورد رو دریافت کردم. وقتی به بانک رفتم تا مبلغ 80000 تومان هزینه اولیه رو پرداخت کنم گفتن که شناسه شما رو قبول نمیکنه. این در حالیه که خودم با اون شناسه و پسورد میتونم وارد پنلم تو ایرانسل بشم. امروز دوباره به بانک رفتم شاید فرجی بشه اما نشد تا اینکه متوجه گزینه پرداخت اینترنتی شدم. با عابربانک تجارت یکی از دوستان پولو پرداخت کردم و اعلام کرد که پرداخت انجام شد و نتیجه اون تا 24 ساعت آینده در حساب شما منعکس میشه. میخوام بدونم دوست دیگه ای این مرحله 24 ساعته رو گذرونده و پول واقعا به حساب واریز میشه بعد از 24 ساعت؟
آخه یعنی چی کگه پولی که اینترنتی میریزه تو حساب بعد از 24 ساعت معلوم بشه و همون موقع نشه؟

3jokes_x
24-08-2010, 02:02
امروز برای من ایمیل و اس ام اس از طرف ایرانسل اومد با این مضمون که:
"چون موجودی حساب شما کافی نیست نمی توانیم به درخواست شما مبنی بر تغییر طرح تعرفه عمل کنیم."
در حالی که من اصلا هیچ درخواستی برای تغییر تعرفه نداده بودم.

نتیجه گیری: حتما اکانت اعتباری بخرید و هیچ وقت نذارید پول اضافه توی حسابتون بمونه. چون این سیستم هوشمند (!) ممکنه بدون مشورت با شما پولتون رو صرف کارهایی بکنه که خودش صلاح می دونه!

در پاسخ به آقای tesla47 در مورد قطعی:
حدود 10 روزه که از حدود ساعت 11 شب تا ساعت 2-3 صبح کلا اینترنتش قطع می شه. ضمنا مودم من هر سه چراغش روشنه. یعنی ایراد از آنتن دهی نیست... ایراد از خود ایرانسله. البته سرعت دانلود در 10 روز اخیر در بقیه ساعات روز هم چندان تعریفی نداشته و در تعرفه 128، سرعت دانلود به جای 16 حدود 9 و 10 می چرخه. گاهی هم دانلود کار می کنه ولی آپلود کار نمی کنه! البته من 3 ماهه که از وایمکس استفاده می کنم... همیشه این طور نبوده. قبلا خیلی خوب بود... توی هر ماه فوقش 6-5 ساعت اینترنتش قطع می شد ولی الان 10 روزه که این طوری شده... همین امشب هم این طور بود ولی الان که ساعت 3 صبح هست ظاهرا همه چیز دوباره درست شده.

sei_pm
24-08-2010, 02:52
"چون موجودی حساب شما کافی نیست نمی توانیم به درخواست شما مبنی بر تغییر طرح تعرفه عمل کنیم."

نتیجه گیری: حتما اکانت اعتباری بخرید و هیچ وقت نذارید پول اضافه توی حسابتون بمونه. چون این سیستم هوشمند (!) ممکنه بدون مشورت با شما پولتون رو صرف کارهایی بکنه که خودش صلاح می دونه!

حدود 10 روزه که از حدود ساعت 11 شب تا ساعت 2-3 صبح کلا اینترنتش قطع می شه. ضمنا مودم من هر سه چراغش روشنه. یعنی ایراد از آنتن دهی نیست... ایراد از خود ایرانسله. البته سرعت دانلود در 10 روز اخیر در بقیه ساعات روز هم چندان تعریفی نداشته و در تعرفه 128، سرعت دانلود به جای 16 حدود 9 و 10 می چرخه. گاهی هم دانلود کار می کنه ولی آپلود کار نمی کنه! البته من 3 ماهه که از وایمکس استفاده می کنم... همیشه این طور نبوده. قبلا خیلی خوب بود... توی هر ماه فوقش 6-5 ساعت اینترنتش قطع می شد ولی الان 10 روزه که این طوری شده... همین امشب هم این طور بود ولی الان که ساعت 3 صبح هست ظاهرا همه چیز دوباره درست شده.

سرویس مبین نت که دیگه اعتباری نداره درسته. میشه مشکلاتی که داشتید تو چند مورد به طور خلاصه بگید چون فکر کنم تا چند هفته دیگه کاربرهایی که ثبتنام کردن سرویسشون وصل بشه و بتونیم مشکلات ایرانسل و مبین نت رو مقایسه کنیم و به نتیجه خوبی برسیم.

tesla47
24-08-2010, 07:28
از راهنماییت ممنونم

iman23
24-08-2010, 10:53
سلام به همه دوستان و با تشکر از راهنمایی همه شما در این تاپیک
من دیروز ثبت نام اینترنتی برای سرویس 128 پایه انجام دادم و شناسه و پسورد رو دریافت کردم. وقتی به بانک رفتم تا مبلغ 80000 تومان هزینه اولیه رو پرداخت کنم گفتن که شناسه شما رو قبول نمیکنه. این در حالیه که خودم با اون شناسه و پسورد میتونم وارد پنلم تو ایرانسل بشم. امروز دوباره به بانک رفتم شاید فرجی بشه اما نشد تا اینکه متوجه گزینه پرداخت اینترنتی شدم. با عابربانک تجارت یکی از دوستان پولو پرداخت کردم و اعلام کرد که پرداخت انجام شد و نتیجه اون تا 24 ساعت آینده در حساب شما منعکس میشه. میخوام بدونم دوست دیگه ای این مرحله 24 ساعته رو گذرونده و پول واقعا به حساب واریز میشه بعد از 24 ساعت؟
آخه یعنی چی کگه پولی که اینترنتی میریزه تو حساب بعد از 24 ساعت معلوم بشه و همون موقع نشه؟
ببین دیگه وارد وایمکس شدی دیگه نپرس چرا ایرنجوریه اونجوریه.چون شرایطش با خیلی سرویسای دیگه فرق داره.
امیدوارم فقط به سکته نندازدت.البته کسی که میاد با این همه مطلب در مورد وایمکس ایرانسل وایمکس میگیره یعنی اینکه همه شرایطش رو قبول کرده و نباید اعتراضی دیگه داشته باشه.

Mr.Aras
24-08-2010, 10:58

کاملا تایید میشه، سیستم محاسبه صورتحساب یه کم گیجه و کارهای عجیب غریبی انجام میده.
بیشتر از 10 روزه حدودا 20 روزه که شب ها اینترنت ندارم، نه که نباشه ها ولی برای باز کردن هرصفحه باید 10 بار refresh کنی 100 تا صلوات بفرستی فوت کنی به کامیپیوتر تا شاید اون صفحه باز بشه. نمیدونم کی درست میشه چون کلا از ساعت 11 شب دیگه بی خیالش میشم.

Cyber-Dude
24-08-2010, 11:24
میگم خوبه اینترنت شبانه رایگان نداره و اینجوریه شبا

tetis
24-08-2010, 14:41
اين اختلالات شبانه وجود دارد ولي نكته جالب اين است كه من با دانلود منيجر دان ميكنم كه بدون مشكل است ولي باز كردن سايتها با مشكل فراوان روبرو است

arash.1357
24-08-2010, 16:02
سلام من هم 1 هفته است همين مشكل باز كردن سايتها را دارم.
10 بار با ايرانسل تماس گرفتم، كلا اپراتورها اين مشكل را انكار مي كنند.

flatset
24-08-2010, 17:49
من مودم BM635 دارم ولی نمی تونم از WiFi تو خونه با گوشی یا آیپاد استفاده کنم، تنظیم خاصی هست که باید انجام بدم ؟
گوشیم و آیپادم وایرلس رو پیدا می کنند ولی صفحه ای باز نمی شه، چیکار کنم ؟
کسی با گوشی یا وسیله دیگه ای به جز لپتاپ از وایرلس این مودم استفاده کرده ؟؟؟

sei_pm
24-08-2010, 18:23
من مودم BM635 دارم ولی نمی تونم از WiFi تو خونه با گوشی یا آیپاد استفاده کنم، تنظیم خاصی هست که باید انجام بدم ؟
گوشیم و آیپادم وایرلس رو پیدا می کنند ولی صفحه ای باز نمی شه، چیکار کنم ؟
کسی با گوشی یا وسیله دیگه ای به جز لپتاپ از وایرلس این مودم استفاده کرده ؟؟؟

یعنی پشتیبانی در این مورد پاسخگو نیست؟ بله تنظیمات خاصی دارد. اگر کاتالوگی همرا CD مودم هست آپلود کنید تا شاید کمک بتونم بکنم.

patal
24-08-2010, 20:41
بیشتر از 10 روزه حدودا 20 روزه که شب ها اینترنت ندارم، نه که نباشه ها ولی برای باز کردن هرصفحه باید 10 بار refresh کنی 100 تا صلوات بفرستی فوت کنی به کامیپیوتر تا شاید اون صفحه باز بشه. نمیدونم کی درست میشه چون کلا از ساعت 11 شب دیگه بی خیالش میشم.

:angry: متاسفانه کاملا تایید می شه :41:

©م.م.©

sei_pm
24-08-2010, 21:07
:angry: متاسفانه کاملا تایید می شه :41:

©م.م.©

احتمال داره پینگتون بالا باشه اون رو چک کردید؟

kasra2002
25-08-2010, 15:25
من تو خون ام كه طبقه پايين بود با واي فا
البته ميتوانيد آنتن هاي واي فاي 17 db هم از بيرون بگيريد فقط دقت كنيد فيش آنتن به فيش واي فاي شما بخورد ميتواني انتن را باز كنيد ببريد مغازه تا موقع خريد مطمئن شويد.
سلام و ممنون
منظور از وای فای همون مودم داخلیه و یا واقعا مودم وای فای که بشه با موبایل و لپتاپ استفاده کرده و آیا اگه اینطوره می ارزه که اونو بگیریم یا همون مودم فلاسکی زرده
ممنون

sei_pm
25-08-2010, 18:35
سلام و ممنون
منظور از وای فای همون مودم داخلیه و یا واقعا مودم وای فای که بشه با موبایل و لپتاپ استفاده کرده و آیا اگه اینطوره می ارزه که اونو بگیریم یا همون مودم فلاسکی زرده
ممنون

مودم داخلی Wi FI دار بهتره چون می توانید با موبایل و لپتلپ بهش وصل بشید و همچنین قابلیت Voip داره که بعدها برای تلفن اینترنتی به کار میاد و دیگه لازم نیست چیز دیگری بعدا بخرید.

mohsen047
25-08-2010, 20:52
سلام دوستان
من برای شرکت می خوام سرویس 256 نامحدود 6 ماهه با مودم Wi-Fi بگیرم.
نظرات اینقدر متفاوته که من واقعاً گیج شدم
بلاخره بگیرم یا نگیرم. از نظر هزینه با توجه به نامحدود بودنش و اینکه مورد رو هم می تونم 30000 تومانی بخرم (یعنی 70000 تومان تخفیف) به نظر مناسب می یاد نسبت به جاهای دیگه.
لطفا چند تن از دوستان حرفه ای نظر بدن که وقت تنگ است :20:

sei_pm
25-08-2010, 21:28
سلام دوستان
من برای شرکت می خوام سرویس 256 نامحدود 6 ماهه با مودم Wi-Fi بگیرم.
نظرات اینقدر متفاوته که من واقعاً گیج شدم
بلاخره بگیرم یا نگیرم. از نظر هزینه با توجه به نامحدود بودنش و اینکه مورد رو هم می تونم 30000 تومانی بخرم (یعنی 70000 تومان تخفیف) به نظر مناسب می یاد نسبت به جاهای دیگه.
لطفا چند تن از دوستان حرفه ای نظر بدن که وقت تنگ است :20:
فقط در مورد نامحدود بودنش اگر می خواهی 24 ساعته بگذاری واسه دانلود نامحدود نیست چون ایرانسل یک سقفی تعیین کرده که اگر به اون برسید سرویس رو قطع میکنه.

mohsen047
25-08-2010, 21:39
فقط در مورد نامحدود بودنش اگر می خواهی 24 ساعته بگذاری واسه دانلود نامحدود نیست چون ایرانسل یک سقفی تعیین کرده که اگر به اون برسید سرویس رو قطع میکنه.

با این حساب پس خالی بندیه؟؟
می دونید سقفش چند گیگابایته؟

lurenzo
26-08-2010, 01:33
با این حساب پس خالی بندیه؟؟
می دونید سقفش چند گیگابایته؟

دوست عزيز من با چند تا از اپراتور هاى ايرانسل صحبت كردم و همين سوال رو از همشون پرسيدم ، كه هيچكدومشون نميدونستن كه سقفش چقدره و ميگفتن چنين قانونى وجود داره ولى هنوز چيزى به ما ابلاغ نكردن!
بنابراين بايد هميشه با ترس و لرز از اينترنت استفاده كنيد كه مبادا از سقف مجاز عبور كنيد!!!

sei_pm
26-08-2010, 08:18
دوست عزيز من با چند تا از اپراتور هاى ايرانسل صحبت كردم و همين سوال رو از همشون پرسيدم ، كه هيچكدومشون نميدونستن كه سقفش چقدره و ميگفتن چنين قانونى وجود داره ولى هنوز چيزى به ما ابلاغ نكردن!
بنابراين بايد هميشه با ترس و لرز از اينترنت استفاده كنيد كه مبادا از سقف مجاز عبور كنيد!!!

دقیقا همینطوره در کل قانون گذاریشون اینه. در مورد سرویس gprs هم که میگفتن نامحدوده هیچ اپراتوری سقف رو نمیگفت ولی چون سقفش 10 گیگ بود خیلیها بهش زود رسیدن و مشخص شد. در این مورد هم نمیشه واقعا نظری داد که سقف دانلود چقدره مگر اینکه بهش برسید.

داخل صفحه زیر ذکر شده:

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

Kit_Kat
27-08-2010, 14:39
قا من هیچی در مورد وایر لس و ایرانسلو مبین نت نمیدونم.....
میخوام یکی بگیرم و سرعتش واسم مهم نیس ولی میخوام نامحدود باشه و تا آخرین حد ممکن ارزون باشه......
از مبین نت بگیرم یا ایرانسل؟؟؟قیمتا چجوریه؟؟؟

lurenzo
27-08-2010, 14:56
قا من هیچی در مورد وایر لس و ایرانسلو مبین نت نمیدونم.....
میخوام یکی بگیرم و سرعتش واسم مهم نیس ولی میخوام نامحدود باشه و تا آخرین حد ممکن ارزون باشه......
از مبین نت بگیرم یا ایرانسل؟؟؟قیمتا چجوریه؟؟؟

دوست عزيز قيمت هاى اين دو شركت تقريبا مثل همه!
منتها مهم كيفيت هست كه هنوز نميشه قضاوت كرد چون سرويس هاى مبين نت هنوز بصورت درست و حسابى راه نيفتاده!
سرويس هاى نامحدود ايرانسل داراى سقف دانلود ميباشن كه نبايد از اون سقف دانلود عبور كنيد! (سقفش براى هيچ كس معلوم نيست كه چقدره!) ولى مبين نت چنين سقفى رو در نظر نميگيره و نامحدودش واقعا نامحدوده!
ايرانسل سرعت ٢ مگابيت هم بصورت يكماهه ارائه ميده ولى مبين نت تا سرعت ١ مگابيت فقط ارائه ميده!

dibagroup
27-08-2010, 23:09
سلام دوستان
چنانکه خبر دارید وایمکس مبین نت در تبریز نیز راه اندازی شده است
لطفا هنگام خرید به موارد زیر توجه کنید
1-برای کنترل Indoor یا Outdoor بودن به سایت مبین نت یا به دفتر شرکت مراجعه کنید
2- مودم Indoor قابل انتقال می باشد
3- کل تبریز در پوشش مبین نت می باشد برای دریافت اطلاعات کامل به دفتر مراجعه کنید
برای خرید به کنسرسیوم A&D مراجعه کنید 5549121

kasra2002
28-08-2010, 12:47
سلام
من هنوز برا خرید شک دارم نمی دونم برا ای دی اس ال صبر کنم یا وایمکس بگیرم
نگران آنتن دهی هم هستم
مشکل جدید قطعی هم که داره
درباره مودم هم نمی دونم کدومو بخرم
وای فای یا داخلی یا خارجی
درباره مشترک استفاده هم نمی دونم چون مستقیم وصل می شه می ترسم جواب نده
درباره وی پی ان هم که نداره یکم اذیت کن شده
نمی دونم با این حساب شما بودید چه می کردید
ممنون

jam_sh
28-08-2010, 17:56
سلام میخواستم بدونم که برد وای فای مودوم جدید ایرانسل بطور شعاعی چقدر است البته هم در فضای باز و هم در فضای بسته اگر کسی این مودم را دارد لطفا بگوید قدرت خروجی وای فای ان چند میلی وات یا چند دی بی است متشکرم از پاسخ دوستان

petr-cech
29-08-2010, 04:41
سلام
من هنوز برا خرید شک دارم نمی دونم برا ای دی اس ال صبر کنم یا وایمکس بگیرم
نگران آنتن دهی هم هستم
مشکل جدید قطعی هم که داره
درباره مودم هم نمی دونم کدومو بخرم
وای فای یا داخلی یا خارجی
درباره مشترک استفاده هم نمی دونم چون مستقیم وصل می شه می ترسم جواب نده
درباره وی پی ان هم که نداره یکم اذیت کن شده
نمی دونم با این حساب شما بودید چه می کردید
ممنون

شما كدوم شهري؟
زنگ بزن به ايرانسل 707 ببين ميتوني مودم Indoor بگيري؟

در ضمن اگه بتوني ADSL بگيري بهتره چون خيالت از كم بودن قدرت سيگنال راحته.

___lord___
29-08-2010, 21:25
اينجا كسي هست كه با سرويس وايمكس ايرانسل از ياهو مسنجر استفاده كنه؟

اگه هست لطفا بگه كه آيا با وويس گرفتن در رووم مشكل داره يا نه؟
من اين مشكل رو دارم اينجا كسي هست كه كمك كنه؟

ناسلامتي ما هممون عضو خوانواده ي وايمكسيما بايد هوا همو داشته باشيم:31:

3jokes_x
29-08-2010, 22:28
این فایل آموزش استفاده از مودم و تغییر به Mode=Route هست که تازه پیدا کردم:

با این کار دیگه هر وقت مودم رو روشن کنید خود به خود به اینترنت وصل می شه و دیگه نیازی به وارد کردن رمز و کد مخصوص در سایت ایرانسل برای Connect شدن نیست.

البته توضیحاتش یه کم ایراد داره من چند ساعت بهش ور رفتم تا بالاخره شانسی درست شد و الان هم نمی تونم وارد صفحه تنظیمات مودم بشم که تنظیمات صحیح/دقیق رو براتون بنویسم ولی به زودی این کار رو انجام می دم.

bess0098
29-08-2010, 22:51
وقتی به خونگی 128 بیشتر نمیدن فایده نداره همون دایل آپ بهتره

arshya4171
30-08-2010, 12:46
سلام

من با یکی دشمنی داشتم یه روز اومد دم در خونه ازم پرسید به نظرت اینترنت پرسرعت چی بخرم وایمکس ایرانسل یا ADSL

از اونجا که من چشم دیدن اون یارو رو نداشتم و دوست داشتم سر به تنش نباشه( دشمنم بود) رفتم تحقیق کردم

حتی رفتم وایمکس ایرانسل خریدم و وقتی که مطمئن شدم خیلی آشغاله به دوستم پیشنهاد کردم وایمکس ایرانسل بخره

حالا به شما میگم
اگر دشمنتونو دیدید یه وایمکس ایرانسل بخرید بهش هدیه بدید

kasra2002
30-08-2010, 14:23
والا یکی از دوستان خریده و منم امتحان کردم اولا خیلی خوب بود سرعت بالا و با صرفه البته مودم داخلی فقط یه جا پشت پنجره آنتن می داد
منطقه مارو به گفته خود ایرانسل جز پوشش نداره ولی باز هم یجا آنتن داد و لی نمی دونم با کامپیوتر هم کار می کنه یا نه
الان خیلی بد شده مخصوصا با گیر هایی که داره
نمی دونم مزیت بالایی داره که وای فای بخرم یا نه چون من با لپتاپ کار می کنم اگه بهتر باشه اون بخرم
در ضمن اعتباری به وصل شدن ای دی اس ال هم ندارم
مدل شارژی هم از لحاظ قیمت برا من واقعا مناسب تره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

arshya4171
31-08-2010, 07:07
مشکل همه جوونها اینه که میخوان خودشون همه چیز رو امتحان کنن

وایمکس فعلا افتضاحه

میتونی خودتو گول بزنی بگی مثلا قراره تو آینده خوب بشه و بخری

من که منتظرم یکی بگه من مسئولشم تا بعد خرخرشو بجوم:47:

arshya4171
31-08-2010, 13:21
این وایمکس ایرانسل خیلی باحاله:2:

از ساعت 11 شب به بعد نمیشه ار فایرفاکس استفاده کرد فقط باید از اپرا استفاده کنید:9:

amirtooti
31-08-2010, 13:28
دوستان من 1 هفته هست که برام مودم هم وصل شده و میتونم سایت ایرانسل رو باز کنم. ولی بعد از 6 روز هنوز اینترنتم فعال نشده و توی حسابم نوشته مدارک وارد سیستم نشده!!
707 هم زنگ میزنم جواب نمیدن!!
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

aseddighi
31-08-2010, 15:47
سلام دوستان
من هم وایمکس دارم هم adsl ولی همونطور که دوستمون هم گفتن
wimax هنوز فعلا وضعش افتضاحه و این به نظره من به خاطره اینه که این سیستم تازه امده و تا جا بیوفته خیلی کار میخواهد . خوده من یک ماه و نیمه پیش wimaxam قعط بود به خاطره اینکه سر ماه که تعرفه ها عوض میشه تمامی حسابا update میشه و حسابه من این وسط قاطی کرده بود . معمولا ساعت ۱۲ شب به بعد هم واسه update کردنه حسابا کلی اینترنت wimax مختل میشه. از من میشنوید فلان بیخیاله wimax بشید. adsl جوابشو دیگه پس داده ولی wimax هنوز نه.

joe_satriani
31-08-2010, 16:40
دوستان من 1 هفته هست که برام مودم هم وصل شده و میتونم سایت ایرانسل رو باز کنم. ولی بعد از 6 روز هنوز اینترنتم فعال نشده و توی حسابم نوشته مدارک وارد سیستم نشده!!
707 هم زنگ میزنم جواب نمیدن!!
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
به جايي كه رفتيد و ثبت نام كرديد حضورا بريد و مراتب رو پيگيري كنيد

موفق باشيد.

amin-g
31-08-2010, 21:02
سلام...
پینگ وایمکس ایرانسل چطوره؟
آیا کسی از دوستان هست که مودم outdoor داشته باشه و از شرینگ سیسیکم استفاده کنه؟ اگر آره چجوری؟

iman-vb
01-09-2010, 02:32
سلام به همگی

من یه وایمکس داخلی ایرانسل دارم ۵۱۲ بود که فعلا کردمش ۱۲۸ ولی میشه براحتی پلانش رو برگردوند ۵۱۲ بخاطر اینکه شرکتی گرفتم
به دلیل اینکه نقل مکان کردم به خارج از ایران قصد فروش دارم .. کلا ۴ ماه کار کردم و سالمه ...
خودم با هزینه نصب (اجباری باید بدی و الا اصلا نصب نداره) و .... ۱۵۵ هزار تومان پول دادم ولی میدونم الان ارزون شده !
الان ۳۰ هزار تومان توی حساب هست تا ۳۱ شهریور هم وقت داره ۹ هزار تومان هم باقی مانده حساب هست یعنی کلا ۴۰ هزار تومان توی حسابش هم پول هست که مجموعا ۱۰۰ هزار تومان میفروشم

در صورت تمایل میتونید ایمیل بزنید info@daniyal.ir

AlakiPalaki69
01-09-2010, 13:00
کسی اینجا مودم رو رو حالت روتر تونسته ببره؟ مودم من بیرونیه. وقتی رو روتر میزارم و Authentication Type از نوع TLS باشه مثل حالت قبل اولین بار باید از تو پورتال لاگین کنم بعد درسته همه چی.
وقتی Authentication Type رو روی TTLS میزارم و Identity رو MacAdress@mtnirancell.com و Inner Identity رو WiMaxID@mtnirancell.com و پسورد رو هم پر می کنم، دیگه وارد لاگین نمیشه ولی به اینترنت هم وصل نمیشه. انگار عمل اتولاگین به درستی انجام نمیشه.
کسی اینجا تونسته فرم لاگین رو اتوماتیک کنه؟

لطفا اگه شده به من هم بگید. خیلی گیرم به خدا.

amirtooti
01-09-2010, 23:09
با سلام
به جايي كه رفتيد و ثبت نام كرديد حضورا بريد و مراتب رو پيگيري كنيد

موفق باشيد.

من اینترنتی ثبت نام کردم. حالا چیکار کنم؟!!!:41:

phoenix666
02-09-2010, 09:45
کسی اینجا مودم رو رو حالت روتر تونسته ببره؟ مودم من بیرونیه. وقتی رو روتر میزارم و Authentication Type از نوع TLS باشه مثل حالت قبل اولین بار باید از تو پورتال لاگین کنم بعد درسته همه چی.
وقتی Authentication Type رو روی TTLS میزارم و Identity رو MacAdress@mtnirancell.com و Inner Identity رو WiMaxID@mtnirancell.com و پسورد رو هم پر می کنم، دیگه وارد لاگین نمیشه ولی به اینترنت هم وصل نمیشه. انگار عمل اتولاگین به درستی انجام نمیشه.

منم طبق گفته PDF ایرانسل رفتم جلو مثل شما شد نه لاگین میشه نه میره توی پورتال :41:
اگه کسی انجام داده و درست کار کرده تنظیمات رو خواهشا بزاره ما هم استفاده کنیم

aaeiria
02-09-2010, 13:18
سلام دوستان
یه سری سوال داشتم در مورد وایمکس
من می خوام با لب تاپ که اینور اونور میرم وصل بشم.
آیا مودمش رو میشه راحت حمل و نقل کرد؟
چطوریه؟ اصلا چیزی در موردش نمی دونم.
منظورم اینه که از یه نقطه شهر به نقطه ای دیگه از شهر یا از یه شهر به شهر دیگه میشه برد و استفاده کرد؟
واینکه منظور از دائمی و اعتباری چیه؟ من که فرقی ندیدم.
و قیمت تمام شده نصب و راه اندازیش رو هم بهم بگید. (برای یه کاربر معمولی که حدودا 2گیگ در ماه استفاده داره)

joe_satriani
02-09-2010, 13:54
من اینترنتی ثبت نام کردم. حالا چیکار کنم؟!!!:41:

به نزديكترين نمايندگي ايرانسل شهرتون بريد و مشكل رو با اونها پي گيري كنيد
تلفني چون فايده نداره - يعني فايده داره اما بايد خيلي زنگ بزنيد

سلام دوستان
یه سری سوال داشتم در مورد وایمکس
من می خوام با لب تاپ که اینور اونور میرم وصل بشم.
آیا مودمش رو میشه راحت حمل و نقل کرد؟
چطوریه؟ اصلا چیزی در موردش نمی دونم.
منظورم اینه که از یه نقطه شهر به نقطه ای دیگه از شهر یا از یه شهر به شهر دیگه میشه برد و استفاده کرد؟
واینکه منظور از دائمی و اعتباری چیه؟ من که فرقی ندیدم.
و قیمت تمام شده نصب و راه اندازیش رو هم بهم بگید. (برای یه کاربر معمولی که حدودا 2گیگ در ماه استفاده داره)

با سلام
بله دوست عزيز
با استفاده از وايمكس شما در هر جايي امكان استفاده از اينترنت رو داريد
و ميتونيد حتي به صورت بيسيم به رايانه هاي ديگه هم برسونيد اينترنت رو
براي بهره گيري از سرويسش به نمايندگي هاي ايرانسل توي شهرتون بريد
و يا اينكه از طريق اينترنت ثبت نام رو انجام بديد

هزينه هاش هم ميتونيد در لينك زير كه توسط خود ايرانسل تدوين شده ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.

aseddighi
02-09-2010, 14:17
به نزديكترين نمايندگي ايرانسل شهرتون بريد و مشكل رو با اونها پي گيري كنيد
تلفني چون فايده نداره - يعني فايده داره اما بايد خيلي زنگ بزنيد

با سلام
بله دوست عزيز
با استفاده از وايمكس شما در هر جايي امكان استفاده از اينترنت رو داريد
و ميتونيد حتي به صورت بيسيم به رايانه هاي ديگه هم برسونيد اينترنت رو
براي بهره گيري از سرويسش به نمايندگي هاي ايرانسل توي شهرتون بريد
و يا اينكه از طريق اينترنت ثبت نام رو انجام بديد

هزينه هاش هم ميتونيد در لينك زير كه توسط خود ايرانسل تدوين شده ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.

سلام.
دوستمون درست میگن البته با توجه به این مطلب که تو اون منطقه از شهر پوشش داشته باشه و آنتن بده.
و در ضمن اندازش خیلی کوچیکم نیست. مودمش تغریبا اندازه یه پارچه. :31: سایزش 10*10*20 :13:

همونطور که خودتون گفتید اعتباری با دائمی فرق خاصی نداره

aseddighi
02-09-2010, 14:37
البته یادم رفت بگم که شما اگه با لپ تاپ میخواهید از اینترنت همه جا استفاده کنین متونید یه مودم gprs با یه سیم کارت بگیرید و همه جا و در همه شهر ازش استفاده کنید ، من قیمت کردم در تهران بازار رضا میتونید این مودم رو به قیمته ۷۰۰۰۰ تومان بخرید + شارژ یک ماهه اکانت نا محدود که فعلا قیمتش ۱۰۰۰۰ تومان هاست.(البته من اینکه همیشه اکانت نا محدود رو اپراتور ها بدن نمیدونم ) بازم تصمیم با خودتون. یعنی جمعا تقریبا میتونید با ۱۰۰۰۰۰ تومان این سیستم رو تهیه کنید.

aaeiria
02-09-2010, 14:42
البته یادم رفت بگم که شما اگه با لپ تاپ میخواهید از اینترنت همه جا استفاده کنین متونید یه مودم gprs با یه سیم کارت بگیرید و همه جا و در همه شهر ازش استفاده کنید ، من قیمت کردم در تهران بازار رضا میتونید این مودم رو به قیمته ۷۰۰۰۰ تومان بخرید + شارژ یک ماهه اکانت نا محدود که فعلا قیمتش ۱۰۰۰۰ تومان هاست.(البته من اینکه همیشه اکانت نا محدود رو اپراتور ها بدن نمیدونم ) بازم تصمیم با خودتون. یعنی جمعا تقریبا میتونید با ۱۰۰۰۰۰ تومان این سیستم رو تهیه کنید.

ولی فکر کنم gprs سرعت بالائی نداشته باشه (نسبت به وایمکس) درسته؟
و خودم با صورتحساب همراه اول مشکل داشتم و یکی از دوستام چون از اینترنت نامحدود همراه اول زیاد استفاده کرده بود دیگه براش فعال نکردن!!!

aaeiria
02-09-2010, 14:51
یه سوال دیگه:
هزینه فعالسازی چیه؟ همون که 100 تومن هزینه داره

کلا 150 درمیاد یا 250؟
البته با مودم 99 تومنیه

aseddighi
02-09-2010, 15:42
و خودم با صورتحساب همراه اول مشکل داشتم و یکی از دوستام چون از اینترنت نامحدود همراه اول زیاد استفاده کرده بود دیگه براش فعال نکردن!!!

سرعته gprs بستگی به شهری داره که میخواهید اونجا ازش استفاده کنید. در تهران و شهرای بزرگ سرعتش از wimax ۱۲۸ یه کم بالاتره، حجمه دانلود هم درست فرمودین با اینکه اسمش نا محدود ولی محدودیت داره ولی با حساب هایی که من کردم تقریبا با همون تعرفه wimax که هر مگا بیتی ۵ تا ۱۰ تومان هست اینم بهمن صورته و شما اکثرا تا ۳ گیگ در ماه میتونید از ان استفاده کنید که البته این مقدار گاهی بالاتر و گاهی پایان تر است و اگه بیشتر استفاده کنید باید صبر کنید تا ماهه دیگه که ی اکانت نا محدود دیگه بگیرید. البته ی چیز مهم یادم رفت بگم که سایزه مودم gprs خیلی کوچکتر از مودم wimax هست و به راحتی میتونید جا به جا کنید.( اندازه نصف کفه دست ). :20:

aaeiria
02-09-2010, 15:46
سرعته gprs بستگی به شهری داره که میخواهید اونجا ازش استفاده کنید. در تهران و شهرای بزرگ سرعتش از wimax ۱۲۸ یه کم بالاتره، حجمه دانلود هم درست فرمودین با اینکه اسمش نا محدود ولی محدودیت داره ولی با حساب هایی که من کردم تقریبا با همون تعرفه wimax که هر مگا بیتی ۵ تا ۱۰ تومان هست اینم بهمن صورته و شما اکثرا تا ۳ گیگ در ماه میتونید از ان استفاده کنید که البته این مقدار گاهی بالاتر و گاهی پایان تر است و اگه بیشتر استفاده کنید باید صبر کنید تا ماهه دیگه که ی اکانت نا محدود دیگه بگیرید. البته ی چیز مهم یادم رفت بگم که سایزه مودم gprs خیلی کوچکتر از مودم wimax هست و به راحتی میتونید جا به جا کنید.( اندازه نصف کفه دست ). :20:
ببخشید ولی تا حالا کسی رو داشتید یا میشناسید که از gprs همراه اول اینطوری استفاده کرده باشه؟
اگه معرفی کنید عالی میشه.
راستی اگه این روش خوبه پس چرا از وایمکس استفاده کنیم؟ در حالی که آنتن دهی gprs همسو با آنتن دهی خط موبایله و همه جا در دسترسه.
گیج شدم!!!!!

joe_satriani
02-09-2010, 17:18

همونطور كه دوستمون گفتن سرعت جي پي آر اس بستگي به منطقه و شهر داره
و از همه مهمتر باز منطقه و اينكه چقد با آنتن ايرانسل فاصله داشته باشي
مثلا گاهي اوقات ممكنه كه جايي هستيد كه مكالمه به سختي انجام ميشه اما ديتاي خوبي داره
پس سرعت بيشتره
البته برعكسش هم هست كه مكالمه خوب انجام شه اما ديتاي ضعيفي بهتون برسه

یه سوال دیگه:
هزینه فعالسازی چیه؟ همون که 100 تومن هزینه داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا 150 درمیاد یا 250؟
البته با مودم 99 تومنیه

هزينه راه اندازي هم يه چي معمولا همون اولش ميگيرن
يعني رسمه كه بگيرين

ببخشید ولی تا حالا کسی رو داشتید یا میشناسید که از gprs همراه اول اینطوری استفاده کرده باشه؟
اگه معرفی کنید عالی میشه.
راستی اگه این روش خوبه پس چرا از وایمکس استفاده کنیم؟ در حالی که آنتن دهی gprs همسو با آنتن دهی خط موبایله و همه جا در دسترسه.
گیج شدم!!!!!

شما كه ميخواي هزينه كني به نظرم وايمكس بگيري بهتره
جي پي آر اس دردسر هاي خودش و داره
اما ميتونيد براي نمونه يه روزه رو فعال كنيد و ببينيد اگه واستون سرعت خوب بود اكانت ماهانه رو بگيريد
اما وايمكس سرعتش به نسبت بيشتر از جي پي آر اس هست

موفق باشيد.

aaeiria
02-09-2010, 17:54
همونطور كه دوستمون گفتن سرعت جي پي آر اس بستگي به منطقه و شهر داره
و از همه مهمتر باز منطقه و اينكه چقد با آنتن ايرانسل فاصله داشته باشي
مثلا گاهي اوقات ممكنه كه جايي هستيد كه مكالمه به سختي انجام ميشه اما ديتاي خوبي داره
پس سرعت بيشتره
البته برعكسش هم هست كه مكالمه خوب انجام شه اما ديتاي ضعيفي بهتون برسه

هزينه راه اندازي هم يه چي معمولا همون اولش ميگيرن
يعني رسمه كه بگيرين

شما كه ميخواي هزينه كني به نظرم وايمكس بگيري بهتره
جي پي آر اس دردسر هاي خودش و داره
اما ميتونيد براي نمونه يه روزه رو فعال كنيد و ببينيد اگه واستون سرعت خوب بود اكانت ماهانه رو بگيريد
اما وايمكس سرعتش به نسبت بيشتر از جي پي آر اس هست

موفق باشيد.
آخه وقتی حسابش رو می کنم می بینم وایمکس رو باید چیزی حدود 250 تا 300 هزینه کنی ولی gprs حدود 100 تومن خرج داره و از نظر جابجائی بهتره.

aseddighi
02-09-2010, 18:40
دوستمون درس میگن شما میتونید با یک mobile (البته اگه nokias ) ی اکانت نا محدود یک روزه بگیرید و به کامپوتر وصل کنید و هم سرعت و هم حجم دانلود رو امتحان کنید.
البته همونطور که در چند پست قبلی گفتم من خودم wimax هم داشتم و یک بار حدود یک ماهو نیم wimax من قطع بود . که البته مشکل از خود سیستم های irancell بود .
امما در مورد اینکه پرسیدید چرا پس هم wimax hast و هم gprs نا محدود باید بگم که اینجا بحث رقابت بینه irancell و همراه اول است. اول wimax اومد و بعد همراه اول برای رقابت gprs نا محدود رو ارائه کرد و حالا هم irancel برای رقابت gprs نا محدود رو ارائه کرده.

amirtooti
03-09-2010, 06:24
بالاخره اینترنت من هم بعد از 10 روز وصل شد!
من 256 پایه دارم.
امروز sms زدن که فعال شده بعد sms زد که تا 3 روز دیگ قطع میشه و مبلغ 99677 ریال شارژ کنید. (یعنی چون از 11ام وصل شده 2 گیگ دادن؟)
من هم رو حساب اینکه 256 پایه 15000 تومانه یه کارت شارژ 5 تومنی و یه 10 تومنی وارد کردم. حالا تو حسابم زده مانده حساب 4800 تومن ولی وقتی از اینترنت استفاده میکنم دائم کم میشه! مگه نباید از اعتبارم کم بشه و این مانده حساب برای پرداختهای بعدی استفاده بشه؟
کلا مبلغ مصرفی از چی کم میشه؟
ممنون

PCSWORD
03-09-2010, 10:20
سرعت دانلود ها چقدر هست؟
ما که Adsl دارم 240kb/sec
یک مگ دارم

aseddighi
03-09-2010, 11:14
من 256 پایه دارم.
امروز sms زدن که فعال شده بعد sms زد که تا 3 روز دیگ قطع میشه و مبلغ 99677 ریال شارژ کنید. (یعنی چون از 11ام وصل شده 2 گیگ دادن؟)
من هم رو حساب اینکه 256 پایه 15000 تومانه یه کارت شارژ 5 تومنی و یه 10 تومنی وارد کردم. حالا تو حسابم زده مانده حساب 4800 تومن ولی وقتی از اینترنت استفاده میکنم دائم کم میشه! مگه نباید از اعتبارم کم بشه و این مانده حساب برای پرداختهای بعدی استفاده بشه؟
ممنون

فورا این مورد رو حتما به ۷۰۷ زاگ بزنید و با آنها بیان کنید. این مشکل چند وقت پیش برای من پیش امده بود و به سختی حل شد.

joe_satriani
03-09-2010, 11:47
من 256 پایه دارم.
ممنون

با سلام
شما مطمئنيد كه داريد از وايمكس استفاده ميكنيد؟
شايد از جي پي آر اس داري استفاده ميكني؟؟!!

amirtooti
03-09-2010, 20:50
با سلام
شما مطمئنيد كه داريد از وايمكس استفاده ميكنيد؟
شايد از جي پي آر اس داري استفاده ميكني؟؟!!
این از اون سوالا بودا !!!
من با لب تاپ با مودم وایرلس استفاده کردم. به gprs چه ربطی داره؟!!

امروز یه فایل حدود 200 mb دانلود کردم از مانده حساب 2000 تومن کم شده ولی اعتبار همراه که توی قسمت اطلاعات حسابهای ویژه هست کم نشده!!!!

joe_satriani
03-09-2010, 22:35
این از اون سوالا بودا !!!
من با لب تاپ با مودم وایرلس استفاده کردم. به gprs چه ربطی داره؟!!

امروز یه فایل حدود 200 mb دانلود کردم از مانده حساب 2000 تومن کم شده ولی اعتبار همراه که توی قسمت اطلاعات حسابهای ویژه هست کم نشده!!!!

با سلام
خوب شما گفتيد از اعتبارتون داره كسر ميكنه
من هم فكر كردم با گوشي داريد استفاده ميكنيد و از جي پي آر اس ميره

با پشتيباني تماس گرفتيد كه ببينيد چرا اينطوري محاسبه ميشه يا نه؟

موفق باشيد.

aramesh_mahz
04-09-2010, 11:44
این ایرانسل تا وقتی زندست با وایمکسش که اپراطور جدیده نیومده چون اون موقع خودشو با این وایمکس قیمت جادوئیش بکشه فایده نداره چون اون می خواد فقط رو تکنولوژی 3gs کار کنه . اون موقع هرکی با نت کار داره فقط کافیه گوشیشو به اپ تاپش وصل کنه .

king_darkness
04-09-2010, 20:07
من 256 پایه دارم.
ممنون

من هم همين مشكل رو داشتم
20 بار زنگ زدم پشتيباني تا بالاخره درست شد ولي اشتباه كردي كه كارت شارژ رو خريدي

من چند تا مشكل دارم
1) دو سه روز بود كه سرعت خيلي پايين اومده بود براي باز كردن يه صفحه جون آدم رو بالا مياورد ولي الان دوباره خوب شده
2) نمي تونم به حساب كاربريم وارد شم موقع‌اي كه يوزر پس مي‌خواد هرچي رو دكمه ورود كليك مي‌كنم صفحه جديد رو باز نمي كنه
3) از سايت rapidshare هيچ چيز رو نمي‌تونم دانلود كنم چون سرور ip من رو شناسايي نمي كنه بلكه ip خود وايمكس ايرانسل كه 92.42.52.17 هستش رو شناسايي مي‌كنه كه ميگه شما قبلا يه فايل رو دانلود كرديد بايد صبر كنيد يا اين كه فايلي رو هم اكنون در حال دانلود هستيد و بايد تا اتمام دانلود اين فايل صبر كنيد در صورتي كه من هيچ فايلي رو دانلود نكردم

AlakiPalaki69
04-09-2010, 21:10

توی فروم به این معروفی واقعا کسی نیست که بلد باشه؟ اگه کسی بلده لطفا یک کوچول همت کنه راهنمایی کنه. گناه دارم به خدا :34:

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 22:23
بچه ها adsl من بخواط عوض کردن خط توسط مخابراط پرید :41::13:
حالا مجبورم وایمکس بگیرم ....اخه دیگه ساپورت نمیشه پیش شمارمون.....
باید چه کنم ؟ اصلا خوب هست ؟

joe_satriani
04-09-2010, 22:48
بچه ها adsl من بخواط عوض کردن خط توسط مخابراط پرید :41::13:
حالا مجبورم وایمکس بگیرم ....اخه دیگه ساپورت نمیشه پیش شمارمون.....
باید چه کنم ؟ اصلا خوب هست ؟

با سلام
والله دوست عزيزم ازش زياد تعريفي تا حالا نشده
معمولا بايد توي شهرهاي بزرگ خودش و نشون بده اما تا اينجا كه بد بوده
خوب شما براي اي دي اس ال برو از طريق شركت هاي ارائه اينترنت كمك بگير و ببين پورت ميتونن روي خطت بدن يا نه

موفق باشيد.

A.IvI.I.N
04-09-2010, 23:03
دوستان بی زحمت یه تست از این سایته بگیرید بزارید اینجا
اگه ممکنه نوع سرویس رو هم ذکر کنید:11:

P‌C
04-09-2010, 23:18
این فایل آموزش استفاده از مودم و تغییر به Mode=Route هست که تازه پیدا کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا این کار دیگه هر وقت مودم رو روشن کنید خود به خود به اینترنت وصل می شه و دیگه نیازی به وارد کردن رمز و کد مخصوص در سایت ایرانسل برای Connect شدن نیست.

البته توضیحاتش یه کم ایراد داره من چند ساعت بهش ور رفتم تا بالاخره شانسی درست شد و الان هم نمی تونم وارد صفحه تنظیمات مودم بشم که تنظیمات صحیح/دقیق رو براتون بنویسم ولی به زودی این کار رو انجام می دم.

منم طبق گفته PDF ایرانسل رفتم جلو مثل شما شد نه لاگین میشه نه میره توی پورتال :41:
اگه کسی انجام داده و درست کار کرده تنظیمات رو خواهشا بزاره ما هم استفاده کنیم
منم امروز تست کردم نشد برگشتم به همون بریج. ولی اون دوستمون تونسته تنظیمات اصلی رو پیدا کنه که دیگه توضیح نداد. اگر توضیح بده خیلی خوب میشه. حالت روتر واقعا خیلی توی راحتی و پایداری استفاده از وایمکس تاثیر خوبی داره به همه توصیه میکنم به این حالت تغییر بدند. البته اگر تنظیمات اصلی رو دوستون اینجا قرار بدند.

amirtooti
05-09-2010, 04:33
با سلام
خوب شما گفتيد از اعتبارتون داره كسر ميكنه
من هم فكر كردم با گوشي داريد استفاده ميكنيد و از جي پي آر اس ميره

با پشتيباني تماس گرفتيد كه ببينيد چرا اينطوري محاسبه ميشه يا نه؟

موفق باشيد.

من هم همين مشكل رو داشتم
20 بار زنگ زدم پشتيباني تا بالاخره درست شد ولي اشتباه كردي كه كارت شارژ رو خريدي

من چند تا مشكل دارم
1) دو سه روز بود كه سرعت خيلي پايين اومده بود براي باز كردن يه صفحه جون آدم رو بالا مياورد ولي الان دوباره خوب شده
2) نمي تونم به حساب كاربريم وارد شم موقع‌اي كه يوزر پس مي‌خواد هرچي رو دكمه ورود كليك مي‌كنم صفحه جديد رو باز نمي كنه
3) از سايت rapidshare هيچ چيز رو نمي‌تونم دانلود كنم چون سرور ip من رو شناسايي نمي كنه بلكه ip خود وايمكس ايرانسل كه 92.42.52.17 هستش رو شناسايي مي‌كنه كه ميگه شما قبلا يه فايل رو دانلود كرديد بايد صبر كنيد يا اين كه فايلي رو هم اكنون در حال دانلود هستيد و بايد تا اتمام دانلود اين فايل صبر كنيد در صورتي كه من هيچ فايلي رو دانلود نكردم

مشکل من حل شد. زنگ زدم 707 گفتن اون موقع هنوز اعتبار ماهانه به من نداده بودنو به خاطر همین اون مقدار استفاده مصرف آزاد شد! الان تست کردم مشکلی نداره :31:

حساب کاربری من هم همین مشکل رو داره که باز نمشه!! فقط نصفه شب یا صبح زود باز میشه
احتمالا به خاطر شلوغ شدن سایته و تو این ساعتها خلوته

سرعت هم که این 2-3 روز افتضاحه! دائم باید refresh بزنی تا یه سات باز بشه

ahmaden
05-09-2010, 11:49
دوستان به هیچ وجه وایمکس نخرید ....
نمی تونم زیادی توضیح بدم فقط بهتون میگم من الان 1 ماهه که وایمکس دارم ... اشترام 128 !!!!!!!!!

بدون هیچگونه اغراقی :
سرعت داونلود = افتضاح !
کیفیت = افتضاح !
پشتیبانی = فرا افتضاح !
رضایت سایر کاربران در نظرسنجی ها = افتضاح !

این هم یه سکرین شات از سرعت داونلود ( در شرایطی که آنتن دهی فول است ) :

IMAN SD
05-09-2010, 12:19
دوستان به هیچ وجه وایمکس نخرید ....
نمی تونم زیادی توضیح بدم فقط بهتون میگم من الان 1 ماهه که وایمکس دارم ... اشترام 128 !!!!!!!!!

بدون هیچگونه اغراقی :
سرعت داونلود = افتضاح !
کیفیت = افتضاح !
پشتیبانی = فرا افتضاح !
رضایت سایر کاربران در نظرسنجی ها = افتضاح !

این هم یه سکرین شات از سرعت داونلود ( در شرایطی که آنتن دهی فول است ) :

چقدر مسخرست!واقعا متاسفم.من كه به 700 زنگ زده بودم اپراتورش مي گفت ديگه از اون سرعت دانلود پايه 16kb/s پايين تر نمياد!!!!!!!

mohsen_1363
05-09-2010, 15:08
سلام دوستان
من یکی از اشنایان بنده به دللی اینکه دسترسی بخه adsl نداره قصد گرفتن سرویس وایمکس داره
چند تا سوال پیش اومد ، که دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
اول اینکه مودم 3 تا قیمت داد 80 و 110 و 200
و 110 تومنی ظاهرا wifi ????
فرق اینها در چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوم قیمت 512 نامحدود ماهی 50 تومنه ف سرعت دانلود چطوره ؟ دور بر 64 میچرخه ؟

ahmaden
05-09-2010, 18:40
سلام دوستان
من یکی از اشنایان بنده به دللی اینکه دسترسی بخه adsl نداره قصد گرفتن سرویس وایمکس داره

سلام گرامی ،
پست من رو خوندی شما ؟
دو تا بالاتر از پست خودت بود !
به هبچ وجه نگیر ! من گرفتم پشیمانم ! ( نظر همه اینه !!!! )
اصلا یه سری به این لینک بزن وحتما کامل مطالعه کن بعد در مورد خرید وایمکس فکر کن !

سوالاتی رو هم که پرسیدی تو خود سایت ایرانسل پاسخشون هست !

موفق باشی !

joe_satriani
05-09-2010, 19:09
سلام دوستان

با سلام
دوست عزيزم اون مودهايي كه با اون قيمت اشاره كرديد و نوسان دارن به خاطر مدل هاشون هست
مثلا مودم بيروني و دروني و ... هستن كه براي استفاده هاي گوناگون استفاده ميشن
دوم اينكه سرعت دانلودشون خيلي پايينتر هست و در كل اگه تاپيك رو سرچ كني در مورد وايمكس دوستان ابراز ناراحتي و نارضايتي دارن
هم از خدمات هم سرعت و هم قيمت و ....

موفق باشيد.

mohsen_1363
06-09-2010, 00:14
با سلام
دوست عزيزم اون مودهايي كه با اون قيمت اشاره كرديد و نوسان دارن به خاطر مدل هاشون هست
دوم اينكه سرعت دانلودشون خيلي پايينتر هست و در كل اگه تاپيك رو سرچ كني در مورد وايمكس دوستان ابراز ناراحتي و نارضايتي دارن

موفق باشيد.
تشکر از هر دو عزیز

دوستان این اشنای ما توی روستا زندگی میکنه و شاید تا 5 سال دیگه هم دستش به adsl نرسه
میخواستم ببینم باز هم نمیارزه
منظورم مقایسه با دیال اپه از لحاظ سرعت میگم نه قیمت ، درسته وایمکس به پای adsl نمیرسه
و
الان یه خط adsl 512 یک 24 ساعت حدود 5.5 گیگ نرمال دانلود داره
حالا یه خط 512 وایمکس چقدر کمتره ؟ و سرعتش دور بر چند میچرخه چقدر از 64 کمتره
تو تمام ساعات ضعیفه یه یه ساعت هایی هم خوبه ؟

اخه دیال اپم مشکل اشغالی خط تلفن وهزینه اضافه تلفن رو داره ؟

amirtooti
06-09-2010, 12:25
تشکر از هر دو عزیز

دوستان این اشنای ما توی روستا زندگی میکنه و شاید تا 5 سال دیگه هم دستش به adsl نرسه
میخواستم ببینم باز هم نمیارزه
منظورم مقایسه با دیال اپه از لحاظ سرعت میگم نه قیمت ، درسته وایمکس به پای adsl نمیرسه
و
الان یه خط adsl 512 یک 24 ساعت حدود 5.5 گیگ نرمال دانلود داره
حالا یه خط 512 وایمکس چقدر کمتره ؟ و سرعتش دور بر چند میچرخه چقدر از 64 کمتره
تو تمام ساعات ضعیفه یه یه ساعت هایی هم خوبه ؟

اخه دیال اپم مشکل اشغالی خط تلفن وهزینه اضافه تلفن رو داره ؟

دوست عزیز وایمکس اونقدر که میگن هم افتضاح نیست!!!
به خوبی adsl نیست ولی خیلی بهتر از dial up هست.
اگه امکان دسترسی به adsl هست اونو بگیر. وگرنه وایمکس بگیر

ahmaden
06-09-2010, 14:05
دوست عزیز وایمکس اونقدر که میگن هم افتضاح نیست!!!
به خوبی adsl نیست ولی خیلی بهتر از dial up هست.
اگه امکان دسترسی به adsl هست اونو بگیر. وگرنه وایمکس بگیر

تایید میکنم .

البته این اسکرین شاتی که بنده گذاشتم مال همین چند روز بود ( که اینترنت دچار اختلال شده بود )
اما الان بهتره و سرعت داونلود وایمکس الان 13 کیلوبایت در ثانیه است ( متوسط و میانگینش 13 است )

بله من هم با دوستمون موافقم اگه نمیتونید adsl بگیرید وایمکس رو به عنوان گزینه بعدی برای اینترنت پرسرعت انتخاب کنید . ( من تجربه همه اینترنت ها رو دارم ! هم وایمکس ، وایرلس ، adsl ، ماهواره ای )
ولی هیچی ماهواره ای نمیشه ................. :11::40:

موفق باشید .

king_darkness
06-09-2010, 14:10
دوستان كسي مي‌تونه بدون دردسر از rapidshare دانلود كنه ؟؟؟
براي من به ip گير ميده

ahmaden
06-09-2010, 14:26
با سلام

موفق باشيد.

درود !

البته این رو هم بگم که وقتی میزان آنتن دهی فول باشه دیگه فرقی نمیکنه که چه مودمی باشه بلکه همه در شرایط آنتن دهی یکسان یک کیفیت و سرعت داونلود رو دارند !!!! ( این رو هم توی خود سایت ایرانسل گمان کنم گفته )
مودم فضای باز فقط برای مکان هایی هست که مشکل آنتن دهی دارند و ساختمان های و برج ها و... ( وگرنه در کیفیت و سرعت و ... یکسان هستند همشون )

موفق باشید !

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

دوستان كسي مي‌تونه بدون دردسر از rapidshare دانلود كنه ؟؟؟
براي من به ip گير ميده

برو تو خود سایت رپیدر شر اکانت پرمیوم بخر ( توی قسمت لیست کشور ایران رو انتخاب کن و نمایندگی رسمی رپیدر شر رو سایتش رو بهت میده ، خیلی ارزونه می ارزه من 2 روز پیش گرفتم )

نماینگی رسمی :

king_darkness
06-09-2010, 14:43
آخه مشكل فقط اين سايت نيست كه اگه اهل بازي آنلاين باشيد بازي WOW رو حتما مي‌شناسيد من تو اين بازي هم همين مشكل رو دارم

MRMadadiN
06-09-2010, 14:55
سلام اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد
من ميخواستم ADSL بگيرم اما بهم گفتن چون خطم فيبر نوري هست نميشه حالا به نظر شما وايمكس اصلا گرفتنش ارزش داره؟؟؟؟
يا پول تو جوب ريختنه؟

بعدم اگه بخوام بگيرم واسه ايرانسل بهتره يا مبين نت يا بازم گزينه بهتري وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

تشكر.

ahmaden
06-09-2010, 14:55
آخه مشكل فقط اين سايت نيست كه اگه اهل بازي آنلاين باشيد بازي WOW رو حتما مي‌شناسيد من تو اين بازي هم همين مشكل رو دارم

ببخشید من متوجه نمیشم !

مشکل داونلود از رپیدشره یا بازی آنلاین ؟ ( بعد این دو چه ربطی به همدیگه دارن ؟ )
یکم بیشتر توضیح بدید
بله اهل بازی هستم اوقاتی هم آنلاین !
اسم این بازی رو هم نشنیدم !

king_darkness
06-09-2010, 17:15
مشكل اينكه سرور‌هاي بزرگي مثل rapidshare به ip نگاه مي‌كنن كه فايلي رو دانلود كرده يا نه
و اين سرور ها به جاي اين كه به ip كامپيوتر من كار داشته باشه به ip شركت وايمكس كار داره
و اگه يه نفر كه وايمكس ايرانسل داره قبل از من در حال دانلود يه فايل باشه به من اجازه دانلود نميده به خاطر محدوديت براي دانلود
قضيه بازي هم همين جوري هست قبلا يه نفر با وايمكس ايرانسل به سرور وصل شده و چون ip هاي مارو يكي تشخيص ميده اجازه وارد شدن به بازي رو نميده
اسم اون بازي هم world of warcraft كه بازي خيلي معروفي هست اين آدرس تاپيك اين بازي

Mr.Aras
06-09-2010, 17:37
مشكل اينكه سرور‌هاي بزرگي مثل rapidshare به ip نگاه مي‌كنن كه فايلي رو دانلود كرده يا نه
و اين سرور ها به جاي اين كه به ip كامپيوتر من كار داشته باشه به ip شركت وايمكس كار داره
و اگه يه نفر كه وايمكس ايرانسل داره قبل از من در حال دانلود يه فايل باشه به من اجازه دانلود نميده به خاطر محدوديت براي دانلود
قضيه بازي هم همين جوري هست قبلا يه نفر با وايمكس ايرانسل به سرور وصل شده و چون ip هاي مارو يكي تشخيص ميده اجازه وارد شدن به بازي رو نميده
اسم اون بازي هم world of warcraft كه بازي خيلي معروفي هست اين آدرس تاپيك اين بازي

این مشکل به خاطر اینکه ip ای که ایرانسل میده اشتراکی هستش. و فعالا هیج کاریش نمیشه کرد.

ahmaden
06-09-2010, 17:50

آها ! متوجه شدم منظورتون رو !

بله دقیقا همینجوریه !
آی پی های همه اشتراکیه !

برای رپید میتونید پرمیوم خریداری کنید ( با کارت های عضو شتاب )

برای مشکل بازی هم پیشنهاد می کنم با وی پی ان کانکت بشید و تست کنید ! ( البته یه وی پی ان خوب که حداقل سرعت رو کم نکنه )

البته سوالتون رو اگر توی یه فروم دیگه مطرح کنید شاید بهتر باشه و دوستانی که در این زمینه تجربه دارند بتونن کمک کنند!

king_darkness
06-09-2010, 19:13
اون جا هم گفتن وي پي ان اما من تابه حال با وي پي ان كار نكردم ميشه يه توضيح بديد

amirtooti
06-09-2010, 20:36
من ميخواستم ADSL بگيرم اما بهم گفتن چون خطم فيبر نوري هست نميشه حالا به نظر شما وايمكس اصلا گرفتنش ارزش داره؟؟؟؟
يا پول تو جوب ريختنه؟

بعدم اگه بخوام بگيرم واسه ايرانسل بهتره يا مبين نت يا بازم گزينه بهتري وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

تشكر.

آره عزیز ارزش داره. اگه نمیتونی adsl بگیری وایمکس بگیر.
درباره مبین نت هم اطلاعاتی ندارم!
فقط اول برو سایت هر دو ببین توی محدوده آنتن دهی هستی یا نه.

Mr.Aras
06-09-2010, 21:40
يا پول تو جوب ريختنه؟

تشكر.

به نظر من اول با موبایل (ایرانسل یا همراه اول) یه تست بزن ببین که تو محدودتون پوشش Edge داره یا نه؟ اگه داره سرعتش چطوره؟ اگر سرعتش خوب بود به نظر من برو یه Edge modem بخر و از اینترنت شبکه موبایل تو کل کشور لذت ببر

Sam Fisher 11
06-09-2010, 23:13
سلام عزیزان
من از بهمن سال پیش وایمکس دارم...

میخوام ببینم واسه شما چندبار پیش اومده حجمتون خورده بشه؟
مثلا من 4گیگ داری رو دو گیگ نتت تموم شه... یا یه بسته افزایشی خریدی یه گیگ، بد رو 400مگ تموم شه...
میخوام ببینم اینا بامن لجن: دی یا کلا سیستمشون داغونه؟
+

مشکل ماهم همینه دیگه... همه جا دنیا فیبر نوری میشن نت با کیفیت تر میدنشون ما برعکسیم!

الان وایمکس نسبت به قبل ارزون تر و به صرفه تر شده اگه نت لازمی و adslهم نداری اینو بگیری بهتره تا وای فای...
من موقعی که گرفتم مودم داخلی(اون که شبیه کتریه: دی) رو خریدم 110 الان شده تقریبا 65...35ماهی میدادم واسه 512 کلاس 1 الان شده 20 تومن و مطمئنن در آینده کمتر هم میشه مثل همه سرویس های ایرانسل...
اگر سرویس 6ماهه رو بگیری هم بیشتر به صرفه است چون مودم فری درمیاد.

ahmaden
07-09-2010, 01:20
سلام عزیزان

مثلا من 4گیگ داری رو دو گیگ نتت تموم شه... یا یه بسته افزایشی خریدی یه گیگ، بد رو 400مگ تموم شه...
+

مشکل ماهم همینه دیگه... همه جا دنیا فیبر نوری میشن نت با کیفیت تر میدنشون ما برعکسیم!

الان وایمکس نسبت به قبل ارزون تر و به صرفه تر شده اگه نت لازمی و adslهم نداری اینو بگیری بهتره تا وای فای...
من موقعی که گرفتم مودم داخلی(اون که شبیه کتریه: دی) رو خریدم 110 الان شده تقریبا 65...35ماهی میدادم واسه 512 کلاس 1 الان شده 20 تومن و مطمئنن در آینده کمتر هم میشه مثل همه سرویس های ایرانسل...

سلام :11:
بله ! دقیقا این رو که گفتی تایید میکنم ! ( به جا گفتی :40: )

در مورد سوالت هم :
من الان ماهه دومه که شارژ میکنم والا حقیقتش من یه چیزی شنیده بودم که اگه ظرفیتت رو در پایان ماه تموم نکنی به دوره بعد اضافه نمیشه .....

ولی در مورد بسته افزایشی که مطمئن هستم ( همین دیروز پرسیدم از اپراتور ) که از زمانی که بسته رو خریدی تا 30 روز بسته اعتبار داره و ربطی نداره که ترافیک اصلی دوره تموم بشه ...

والا برا من پیش نیومده ( حداقل دقت نکردم ) ولی حقیقت شو بخوای من یه چیزایی شنیدم که ایرانسل ظرفیت حجمی کاربران رو دزدی میکنه ( منبع موثق و مطمئنیه )
لینک اینه ( کامل بخونش خیلی جالبه رضایت کاربران رو نشون میده که اکثرا ناراضی هستند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی .

king_darkness
07-09-2010, 10:09
سلام عزیزان

+

براي من ماه اول اين مشكل پيش امد بعد از 1.5 گيگ مصرف شارژ تموم شد زنگ زدم پشتيباني گفتن مشكل از سيستم هست ولي هر كاري كردم اون 1.5 گيگ باقي مونده رو ندادند:41:
اين ماه هم تو هفته اول 2 گيگ از حجمم مصرف كردم:18: ولي از اون به بعد 200 مگ هم از حجم كم استفاده نشده :18:
فك كنم سيستم فهميده اشتباه حساب كرده داره جبران مي‌كنه:27:

Mr.Aras
07-09-2010, 12:01
براي من ماه اول اين مشكل پيش امد بعد از 1.5 گيگ مصرف شارژ تموم شد زنگ زدم پشتيباني گفتن مشكل از سيستم هست ولي هر كاري كردم اون 1.5 گيگ باقي مونده رو ندادند:41:
اين ماه هم تو هفته اول 2 گيگ از حجمم مصرف كردم:18: ولي از اون به بعد 200 مگ هم از حجم كم استفاده نشده :18:
فك كنم سيستم فهميده اشتباه حساب كرده داره جبران مي‌كنه:27:
من یه توصیه دارم : به جای اینکه توی حساب میزان کارکرد را ببینید، برید داخل جزییات حساب و مبلغ باقیمانده را ببینید، به نظرم اون دقیق تره

Buddy
07-09-2010, 21:56
سلام
1.سرعت 512 بدون نامه می دن؟ مدرک فوق نشون بدی نمی دن؟
2.من ایرانسل تو خونمون خوب آنتن می ده، یعنی وایمکسم خوبه؟
3. شبانه نداره؟ بسته های افزایشیش چقدر گرون و کم حجمه. یه گیگ 6500 این چجور افزایشیه.
4. اگر خونه طبقه اول باشه یا دهم فرق داره تو انتن دهی؟
5. اگر تهران باشی ، مبین بهتره یا ایرانسل.؟.من چون سیم کارت ایرانسل دارم راضیم گفتم شاید سرویس وایمکسشم خوب باشه.

joe_satriani
07-09-2010, 22:52
سلام
1.سرعت 512 بدون نامه می دن؟ مدرک فوق نشون بدی نمی دن؟
2.من ایرانسل تو خونمون خوب آنتن می ده، یعنی وایمکسم خوبه؟
3. شبانه نداره؟ بسته های افزایشیش چقدر گرون و کم حجمه. یه گیگ 6500 این چجور افزایشیه.
4. اگر خونه طبقه اول باشه یا دهم فرق داره تو انتن دهی؟
5. اگر تهران باشی ، مبین بهتره یا ایرانسل.؟.من چون سیم کارت ایرانسل دارم راضیم گفتم شاید سرویس وایمکسشم خوب باشه.

با سلام
1- نه ، بايد فقط نامه داشته باشيد
2- ربطي به ندارن امواج سيم كارت با وايمكس
3- فكر نكنم شبانه داشته باشه - ميتونيد به سايت رسمي ايرانسل مراجعه كنيد و در مورد سرويس هاش جستجو كنيد
4- فرق ميكنه
5- معمولا در تهران و شهرهاي بزرگ ايرانسل به نظرم بهتر باشه

موفق باشيد.

mahansaman1353
08-09-2010, 06:01
در یک کلام کلا از وایمکس ایرانسل بپرهیزید.
2 ماه طول کشید که وصل شدم
قطع و وصل مکرر
پوشش ضعیف
دروغ های بسیار
عدم پشتیبانی از استفاده 2 کامپیوتر همزمان share
به دروغ گفتند که اکسس پوینت بخری درست میشه
بعدا گفتند که به ما ربطی نداره
کلام هر مشکلی پیش میاد میگند به ما ربطی نداره یا بهانه الکی میارند اگر بفهمید چرت میگند، اونوقت میگند امکانات ما همینه
کلی پول بابت مودم دادم، ولی بعد از نصب 25 سیم از پشت بام به خانه کشیدند. (عجب وایرلسی در نوع خودش بی نظیره )
به شرکت اصلی نمیتونی مراجعه کنید فقط به شرکت ایرانسل که اونجا هم یه نماینده بی سواد گذاشند که فقط میگه شکایت کنید پیگیری میشه.
پیگیری شکایت من الان 5 ماه طول کشید و هنوز جواب ندادند
گفتند اگه آنتن دهی ضعیف باشه پس میگیرم که یه مشت دروغ مفته
عدم دانلود مجانی شبانه
سرعت پایین
دادن اون کد کذایی برای هر بار وصل شدن به اینترنت پس از ریستارت کردن
میگند باید فایروال و آنتی ویروس اف کنی. (نوبره) البته نه همیشه
جدیدا زنگ زدم میگم چرا پی ام های یاهو مسنجرم نمیرسه ، گفتند دستور بوده ببندیم فقط اونایی که ادن رو میتونید جواب بدید. (کارشون بیسته به خدا)
دزدیدن پول، وقتی زیادی کم کردن ازم گفتن حساب میشه که موندیم تا حالا حساب بشه
عدم پشتیبانی درست و حسابی
وقتی زنگ میزنی باید یه تومار بدی
شمار وایمکس، کد ملی، نام و نام خانوادگی، کد پستی، خلاصه امار مرده و زنده رو همه میگیرند تا یه جواب اونم بعد 15 تا 20 دقیقه حداقل معطلی.
خوب دیگه بسه خسته شدم و خسته شدید. در حال حاضر به خاطر بدبختی که منطقه ما کابل برگردون نشده استفاده میکنم. سبلان هستم.

Sam Fisher 11
08-09-2010, 06:16
من یه توصیه دارم : به جای اینکه توی حساب میزان کارکرد را ببینید، برید داخل جزییات حساب و مبلغ باقیمانده را ببینید، به نظرم اون دقیق تره
موافقم همیشه باس مایه ای که واستون باقی مونده رو ببینید...

فك كنم سيستم فهميده اشتباه حساب كرده داره جبران مي‌كنه
من که اشق این سیستمشنوم: دی
گفتم که از بهمن من وایمکس دارم دیگه کامل شناختمشون...یه دوره دوماهه اصلا شارژ نکردم چون چوله یه ماه نتمو خوردن یه آبم روش! من آخرای فروردین بود که نتم قطع شد...25 فروردین. بعد زنگیدم به اپراتورها (که خوشحال ترین اپراتورهای تاریخن: دی) گفت حجم شما تموم شده 3گیگ استفاده کردی...گفتم عزیزم من 4گیگم چی چی وحجمت تموم شده... گفت آآآ آها بله بله شما درست میگید شما 3گیگ و 100مگ استفاده کردین 900مگ مونده اشکال از سیستم بوده رفع میشه. بد من دوباره تستیدم وصل شد تا آخر ماه ماه بد سر ماه دیدم نتم قطع شد و sms اومد که حسابتو پر کن. این درصورتی بود که من آخرای فروردین 35 تومن اضافه ریختم تا ماه بد دیگه قطع نشه. بد باز تماسیدم گفتن شما 25 به بد آزاد استفاده کردین 33تومن رفته کامل !!! بد گفتم من حرف کدومتونو باور کنم اون که گف من هنوز حجم دارم یا تو که میگی اون موقع حجمت تمومیده رفته رو آزاد! این در صورتیه که من بد از 25ام کمتر از 300مگ دانلود کرده بودم.

من از این ماجراها و کل کل هام با اپراتورای ایرانسل انقدی دارم که اگه با جزییات بخوام بگم چند صفحه ای میشه: دی
بعد از اینکه اردیبهشت و خرداد نشارژیدم خودشون sms دادن که 6تومن بریز نتت وصل میشه! زنگیدیم دیدم بله آدم شدن انگار... بد ریختیم استفاده کردیم وسطاش باز قطی گفتیم باز چیه؟... گفتن سیستم بروز رسانی شده شما کم ریختین این ماه : دی
گفتمشون این سیستمتون خیلی باحاله هر بار که بروز رسانی میشه نگا میکنه ببینه چقد شرکت ضرر داده از حساب مشتریا میدزده... بدش طلب کارم میشین!!!

کلا که باید اعصاب پولادین داشته باشید اگر میخواید وایمکس ایرانسل داشته باشید: دی

من یه چیزایی شنیدم که ایرانسل ظرفیت حجمی کاربران رو دزدی میکنه ( منبع موثق و مطمئنیه )
یعنی از من موثق تره؟: دی
ایرانسل از من پول خورده حجم خورده ... همه کاری کرده بد جالبه قهر که میکنم میان منت کشی: )) کلا داستانی دارم من با اینا...
اون پشتیبانیشون سه بار تاحالا با اون مشاره رونده با من تماس گرفته و تقریبا یه 7ساعتی حرفیدیم!: دی قبل از عید که کارمون به دعوا و صدا بلند کردن و تحقیر طرف مقابلم کشید: دی البته سه ماه پیش مکالمه بهتری داشتیم و آشتی کردیم: ))

+
همه حرف های دوست عزیزمون رو در پست قبلی تایید میکنم... کاملا درکت میکنم: دی

king_darkness
08-09-2010, 16:35
موافقم همیشه باس مایه ای که واستون باقی مونده رو ببینید...هيمن كار رو مي‌كنم
يه چيز جالب اينكه براي من زده از ساعت 1 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر 500 مگ مصرف داشتم :18:
آخه يكي نيست يه اينا بگه با اين سرعتي كه شما مي‌ديد من چجوري تو 4-5 ساعت 500 مگ رو دانلود كردم
اگه 24 ساعت هم دانلود مي‌كردم 500 مگ نمي‌شد

Mr.Aras
08-09-2010, 19:10
کلا میتونم بگم وایمکس (ایرانسل) سرویسی است، در نهایت نوسان. اصلا نمیشه بهش دل بست. وقتی می گی هورا :31: دیگه خوب شد. دو روز بعدش دوباره اشکت و در میاره :20:
دیروز می خواستم پست بزنم که انگار چشم دشمن کور، گوش شیطون کر دو روزه سرعت اینترنت خوب شده و قطعی هاش کم. که امروز یه دفعه دیدم برای وصل شدن باید ۵ دقیقه باهاش ور رفت.

rdh1367
08-09-2010, 21:52
سلام کسی هست که تو خمینی شهر وایمکس گرفته باشه؟

تو این چند روزه نقشه های خمینی شهر عوض شده تمام شهر تحت پوشش شده به جز یه منطقه

به نظرتون ایرانسل این نقشه را الکی زده که مشتری جمع کنه؟؟

mohammad_click
09-09-2010, 11:13
دوستان کس هست که از اول تابستون تا به الان تونسته باشه نوع کاربرش رو عوض کنه . یعنی از سرعت 128 به سرعت بالاتر تغییر بده.
من اوایل تابستون درخواست دادم ولی تا به الان کاری برام نکردن . هرچی هم که زنگ میزنم میگن از ماه دیگه عمال میشه .

joe_satriani
09-09-2010, 13:47
سلام کسی هست که تو خمینی شهر وایمکس گرفته باشه؟

تو این چند روزه نقشه های خمینی شهر عوض شده تمام شهر تحت پوشش شده به جز یه منطقه

به نظرتون ایرانسل این نقشه را الکی زده که مشتری جمع کنه؟؟
با سلام
دوست عزيزم به احتمال زياد در اينده ي نه چندادن دور اين شهر رو هم ميخوان تحت پوشش قرار بدن كه توي نقشه نشون داده

موفق باشيد.

Geronimo_AD
09-09-2010, 16:32
دوستان کسی میتونه یه الگو از این معرفی نامه برای سرعتهای بالا اینجا بذاره که من بدم یه شرکتی برام بزنه؟
تشکر!

amirtooti
09-09-2010, 19:25
دوستان کسی میتونه یه الگو از این معرفی نامه برای سرعتهای بالا اینجا بذاره که من بدم یه شرکتی برام بزنه؟
تشکر!

چیز خاصی نداره! فقط توی سربرگ شرکت شما رو برای استفاده از وایمکس برای اون شرکت معرفی کنه و مهر و امضا بشه

rdh1367
10-09-2010, 00:15
با سلام
دوست عزيزم به احتمال زياد در اينده ي نه چندادن دور اين شهر رو هم ميخوان تحت پوشش قرار بدن كه توي نقشه نشون داده

موفق باشيد.

خیلی وقته تحت پوششه ولی قبلا کامل نبود فقط یه جاهایی زرد رنگ بود
الان کامل شده
این یعنی چی؟ یعنی بهتر شده؟ یا الکیه؟

joe_satriani
10-09-2010, 11:58
خیلی وقته تحت پوششه ولی قبلا کامل نبود فقط یه جاهایی زرد رنگ بود
الان کامل شده
این یعنی چی؟ یعنی بهتر شده؟ یا الکیه؟

با سلام
بله حتما همينطوره
مثلا اگه قبلا 20 درصد شهر تحت پوشش بوده حالا كل شهر + حومه شهر نيز تحت پوشش هستن
اما از لحاظ كيفيت سرويس زياد فرقي نميكنه

موفق باشيد.

rdh1367
10-09-2010, 12:58
با سلام
بله حتما همينطوره
مثلا اگه قبلا 20 درصد شهر تحت پوشش بوده حالا كل شهر + حومه شهر نيز تحت پوشش هستن
اما از لحاظ كيفيت سرويس زياد فرقي نميكنه

موفق باشيد.

پس بهتره فعلا صبر کنم تا کیفیت شبکه بهتر بشه.
دست شما درد نکنه. ممنون

AlakiPalaki69
10-09-2010, 16:12
تشکر!

1- یک نامه با متن : با سلام. آقای ... با نام پدر ... جهت استفاده از خدمات اینترنت پر سرعت شرکت ایرانسل معرفی می گردد. نام شرکت+مهر و امضا
2- کپی از آگهی تاسیس شرکت
3- کپی از روزنامه رسمی

از موارد بالا دو سری کپی بگیر. چون از من دو بار خواستن!:27:

pashangparsi6
11-09-2010, 00:22
با درود

دوستان وضعیت پینگ وایمکس در برابر adsl چسور هست؟ کسی تونسته این دو رو با هم بسنجه؟

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

با درود

دوستان وضعیت پینگ وایمکس در برابر adsl چسور هست؟ کسی تونسته این دو رو با هم بسنجه؟

vahidmir2000
12-09-2010, 02:57
به نظر من الان مدل راه اندازی وایمکس ایرانسل خیلی مسخره است.
اینکه اول ثبت نام کنی بعد پول بریزی بعد بیان مودمو تحویل بدن بعد وایسی تا مدارکت به شرکت برسه و در آخر یه انتظار نامعلوم برای وصل شدن اینترنت واقعا خنده داره.
به عقیده من باید روش کار به این شکل باشه که بری یه نمایندگی ایرانسل و پول و مدارکت رو بدی و مودم رو همون موقع تحویل بگیری و همون موقع هم اینترنتت فعال بشه و وقتی رسیدی خونه فغقط مودم رو وصل کنی و بری نت.
شاید بعضی ها بگن بابا اینجا ایرانه ولی واقعا فکر کنید که چرا نباید اینجوری باشه؟
چرا انقدر انتظار الکی؟
مگه دوره چرکته است؟
بابا وقتی با زدن یک دکمه میشه نت یک نفرو قطع و وصل کرد پس این انتظارای طولانی چیه؟
جالبه که ایرانسل برای کم کردن پول از حساب و قطع کردن سرویس و اینجور چیزا هیچ تاخیری نداره ولی مثلا ممکنه برای شروع انترنت شما 20 روز وقت لازم داشته باشه

radicalmajid
12-09-2010, 16:55
من کمتر از دو ماهه که وایمکس گرفتم
خداییش از زمان ثبت نام و پرداخت وجه تا نصب فقط 3 روز طول کشید از حق نمی شه گذشت.

مسئله اینه که وقتی خوبه واقعا خوبه ولی وقتی مشکل بهم بزنه قربون دیال آپ
توی روز تا حالا اصلا مشکلی نداشتم و جدیدا شبا دیگه رسما قطع هست و شبا از دیال آپ استفاده می کنم
توی روز سرعت صفحه باز کردنش خیلی خوبه و سرعت دانلود حدود 18 تا 20 هست. ترافیکمم 128 هست

فقط یه مشکل اساسی باهاش دارم و اونم اینه که کیلویی از حساب کم می کنه. خیلی سریع کنتور می ندازه.

arashmailb
12-09-2010, 21:29
من کمتر از دو ماهه که وایمکس گرفتم
خداییش از زمان ثبت نام و پرداخت وجه تا نصب فقط 3 روز طول کشید از حق نمی شه گذشت.

مسئله اینه که وقتی خوبه واقعا خوبه ولی وقتی مشکل بهم بزنه قربون دیال آپ
توی روز تا حالا اصلا مشکلی نداشتم و جدیدا شبا دیگه رسما قطع هست و شبا از دیال آپ استفاده می کنم
توی روز سرعت صفحه باز کردنش خیلی خوبه و سرعت دانلود حدود 18 تا 20 هست. ترافیکمم 128 هست

فقط یه مشکل اساسی باهاش دارم و اونم اینه که کیلویی از حساب کم می کنه. خیلی سریع کنتور می ندازه.
منم همین مشکل رو دارم

-reza-
12-09-2010, 21:38
به به . من 128 ADSL دارم سرعت دانلودم تو روز و شب 45 هستش.
فقط شبا 2 -3 باز قطعی داره که من متوجه نمشم و IDM جان خودش کانکت میکنه.
قید وایمکسو زدم در جا.

amirtooti
12-09-2010, 21:53
1- یک نامه با متن : با سلام. آقای ... با نام پدر ... جهت استفاده از خدمات اینترنت پر سرعت شرکت ایرانسل معرفی می گردد. نام شرکت+مهر و امضا
2- کپی از آگهی تاسیس شرکت
3- کپی از روزنامه رسمی

از موارد بالا دو سری کپی بگیر. چون از من دو بار خواستن!:27:

فقط اولی رو میخواد.
نه آگهی تاسیس میگبرن نه روزنامه رسمی
من فقط معرفی نامه دادم ازشون هم پرسیدم کپی روزنامه نمیخواد؟ گفتن نه فقط معرفی نامه

kasra2002
13-09-2010, 07:12
سلام نمی دونم آخر چکار کنم وایمکس بگیرم یا نه
یکی از دوستان داره من که راضی بودم نمیدونم داخلی یا وای فای بهتره بگیرم قیمت داخلیو هم ندارم
ممنون

joe_satriani
13-09-2010, 08:31
سلام نمی دونم آخر چکار کنم وایمکس بگیرم یا نه
یکی از دوستان داره من که راضی بودم نمیدونم داخلی یا وای فای بهتره بگیرم قیمت داخلیو هم ندارم
ممنون

با سلام
دوست عزیزم کافیه همین تاپیک رو به صورت رندوم مرور کنی و دستت بیاد کیفیتش

موفق باشید.

kasra2002
14-09-2010, 07:34
ممنون عزیز فقط خوبی هایی دیدم بدی هایی هم دیدم

ABTS
14-09-2010, 14:15
من تو ولنجک زندگی می کنم اصلا برای ولنجک قیمتا عادلانه نیست:41:
ولی به هر حال ما اینترنت پرسرعت داریم:31:
برای ولنجک باید مودم فضای بسته بگیری که ماهیانه (برای 512) 35 تومان بدی!!!!!
همین مال شرکتای دیگه رو استفاده کنیم سبک تریم!:20:

kasra2002
14-09-2010, 15:41
سلام
با اینکه با امتحان کردن خود وایمکس یه سری خوبی ها و بدی ها دیدم هنوز دودلم برا خریدن اون
هم اینکه فرق داخلی رو با وای فای هنوز نفهمیدم
خوبی ها : سرعت مناسب - هزینه سبک برای من که استفاده بالایی ندارم - عدم توانایی در ای دی اس ال بدلیل pcm
بدی ها : قطعی های شبانه - مشکل با اجرای ف ها U -
یه کمکی بکنید ممنون می شم

amirtooti
14-09-2010, 20:23
سلام
با اینکه با امتحان کردن خود وایمکس یه سری خوبی ها و بدی ها دیدم هنوز دودلم برا خریدن اون
هم اینکه فرق داخلی رو با وای فای هنوز نفهمیدم
خوبی ها : سرعت مناسب - هزینه سبک برای من که استفاده بالایی ندارم - عدم توانایی در ای دی اس ال بدلیل pcm
بدی ها : قطعی های شبانه - مشکل با اجرای ف ها U -
یه کمکی بکنید ممنون می شم

اگه نمیتونی ADSL بیری شک نکن و وایمکس بگیر.
مودم داخلی معمولی فقط از طریق سیم امکان ارتباط با کامپیوتر رو داره ولی مودم وای فای هم با سیم و هم بیسیم امکان استفاده داره. (البته اگه لب تاپ دشته باشی که WI-FI داشته باشه)

sash
14-09-2010, 22:41
دوستان کس هست که از اول تابستون تا به الان تونسته باشه نوع کاربرش رو عوض کنه . یعنی از سرعت 128 به سرعت بالاتر تغییر بده.
من اوایل تابستون درخواست دادم ولی تا به الان کاری برام نکردن . هرچی هم که زنگ میزنم میگن از ماه دیگه عمال میشه .

منم كرجم و دقيقا همين مشكل رو دارم
البته شايد 15 بار با 707 در اين خصوص زنگ زدم و 15 جواب متفاوت گرفتم هر كدوم از اپراتورها يه چيز ميگن ؟؟؟!!!
فعلا كه تغير ندادن و همون 128 هست !!!!

pashangparsi6
15-09-2010, 10:18
پینگ اینترنت وایمکس در برابر adsl چجوری هست؟

joe_satriani
15-09-2010, 17:38
پینگ اینترنت وایمکس در برابر adsl چجوری هست؟

با سلام
خيلي پايينتر از adsl هست طبق تصاويري كه دوستان گذاشته بودن

موفق باشيد.

amirtooti
17-09-2010, 12:28
من جدیدا با وایمکس اصلا نمیتونم آی دی یاهو مسنجر رو باز کنم!
شما هم این مشکل رو دارید؟

joe_satriani
17-09-2010, 12:39
من جدیدا با وایمکس اصلا نمیتونم آی دی یاهو مسنجر رو باز کنم!
شما هم این مشکل رو دارید؟

با سلام
دوست عزيزم براي باز نشدن ياهو مسنجر ميتونيد اينجا مطرح كنيد

Yahoo ! Messenger بررسي سرويس هاي چت

موفق باشيد.

Lt.Ali
17-09-2010, 14:30
میشه Wimax رو به Xbox 360 وصـل کرد ؟ اگـر آره میشه توضیح بدید ؟ :46:

kasra2002
18-09-2010, 07:22
سلام درباره استفاده از U میشه توضیح بدین که آیا به راحتی روی وایمکس جواب می ده؟

edcxz1
18-09-2010, 19:06
سلام درباره استفاده از U میشه توضیح بدین که آیا به راحتی روی وایمکس جواب می ده؟

صد و بیست و هشت وایمکس داخلی زرد رنگ دارم و تو این هفت ماهه که مشکلی با u نداشتم .

HAM5311
18-09-2010, 20:39
دوستان کسی از قیمت های پاییزی خبر نداره؟

joe_satriani
18-09-2010, 22:30
دوستان کسی از قیمت های پاییزی خبر نداره؟

باسلام
دوست عزيزم هنوز توي سايت اعلام نشده در اين مورد
به احتمال زياد فعلا با همين منوال ادامه داره قيمت ها

موفق باشيد

cyforex
19-09-2010, 09:52
سلام،
من تازه وایمکس ایرانسل گرفتم
و دیشب که نصاب اومد نصب کرد آنتنم رو چراغ 5 بود و چون هنوز فعال نشده بود فقط سایت ایرانسل و بانک سامان و تجارت رو باز میکرد. و منتظر فعال شدنش بدم. و در این مدت تو این 3 تا سایت رفتم و سرعت عالی بود. بعد از 1 ساعت sms اومد که فعال شده و منم تو پرتال یوزر و پسورد رو زدم، اما همش ارور میداد: authentication failed یه همچی چیزی. بعد مودم رو خاموش روشن کردم. و از اون موقع تاحالا چراغ آنتن همش بازی میکنه، خاموش میشه چراغا یهو پر میشه و هیچ صفحه ای باز نمیشه!!!!!!
اگه آنتن اینجوری بازی کنه، بین چراغ 1-2-3-4-5 یعنی چی؟ آخه من هر صفحه اینترنت که باز میکنم بدون هیچ تلاشی فورا میزنه page can not be displayed و رو شبکه ام علامت تعجب هست!! نصاب که اومد 1 دقیقه ای وصل شداااااا!!!
کلا این مشکل همیشه پیش میاد؟ یعنی اگه آنتن در حد عالی نباشه کلا هیچ صفحهای باز نمیشه؟

amirtooti
19-09-2010, 17:10
سلام،
من تازه وایمکس ایرانسل گرفتم
و دیشب که نصاب اومد نصب کرد آنتنم رو چراغ 5 بود و چون هنوز فعال نشده بود فقط سایت ایرانسل و بانک سامان و تجارت رو باز میکرد. و منتظر فعال شدنش بدم. و در این مدت تو این 3 تا سایت رفتم و سرعت عالی بود. بعد از 1 ساعت sms اومد که فعال شده و منم تو پرتال یوزر و پسورد رو زدم، اما همش ارور میداد: authentication failed یه همچی چیزی. بعد مودم رو خاموش روشن کردم. و از اون موقع تاحالا چراغ آنتن همش بازی میکنه، خاموش میشه چراغا یهو پر میشه و هیچ صفحه ای باز نمیشه!!!!!!
اگه آنتن اینجوری بازی کنه، بین چراغ 1-2-3-4-5 یعنی چی؟ آخه من هر صفحه اینترنت که باز میکنم بدون هیچ تلاشی فورا میزنه page can not be displayed و رو شبکه ام علامت تعجب هست!! نصاب که اومد 1 دقیقه ای وصل شداااااا!!!
کلا این مشکل همیشه پیش میاد؟ یعنی اگه آنتن در حد عالی نباشه کلا هیچ صفحهای باز نمیشه؟

عزیز شما یک بار مودمو خاموش کن و از برق جدا کن دوباره بزن به برق.
بعد یکم این طرف و اون طرفش کن تا یک جاآنتن ثابت بده. بعد برو توی پورتال خودت ببین وضعیت ثبت نامت چطوره
فکر نمیکنم 1 ساعته وصل بشه!!! احتمالا sms برای نصب شدن مودم اومده.
چون باید مدارکت به دست شرکت ایرانسل برسه بعد از بررسی کامل وصل میشه

Lt.Ali
19-09-2010, 18:25
میشه Wimax رو به Xbox 360 وصـل کرد ؟ اگـر آره میشه توضیح بدید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسـی لینکی چیزی داره ؟ :46:

cyforex
20-09-2010, 15:28
خاک بر سر این ایرانسل!!! نصاب اومد مودم wifi نصب کرد، 3 ساعت بعد مودم سوخت - مودم نو نو بوداااا
woo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان به من گفتن تا 72 ساعت دیگه مودم جدید برام میارن!!
ببینین ما ایرانیا چقدر بدبختیم، مطمئنم تا شنبه هفته آینده طول میکشه
5 روز منتظر بمونم، 3 روز هم فقط با پشتیبانی، به صورت تلفنی گفتمان کردم :))

parsams
22-09-2010, 02:41
1 - کسی از دوستان ایرانسل دو مگابیت داره؟
2- سرعت دانلودش معمولا روی چه سرعتی می مونه؟
3- آیا با مودم indoor هم جواب میده؟ چون بعضیها میگن مودم ایندور برای سرعتای بالای یک مگ چندان پایدار نیست و باید outdoor گرفت.
4- درضمن آیا تورنت روی ایرانسل بازه یا مثل بعضی شرکتهای دیگه تورنت رو بسته؟
5 - آیا محدودیت حجم دانلود هم داره؟

iranmjh
22-09-2010, 15:11
خاک بر سر این ایرانسل!!! نصاب اومد مودم wifi نصب کرد، 3 ساعت بعد مودم سوخت - مودم نو نو بوداااا
woo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان به من گفتن تا 72 ساعت دیگه مودم جدید برام میارن!!
ببینین ما ایرانیا چقدر بدبختیم، مطمئنم تا شنبه هفته آینده طول میکشه
5 روز منتظر بمونم، 3 روز هم فقط با پشتیبانی، به صورت تلفنی گفتمان کردم :))

اینجوری پس باید تا 5 ساعت اول ورد بخونم تا نسوزه
اخه منم دیروز مبلغشو پرداخت کردم مسیج تایید پرداخت دیروز اومد برام...مودم وای فای درخواست دادم...

حالا چقدر طول میکشه بیان نصب کنند؟

mamad_3949
22-09-2010, 15:40
سلام وایمکس دارا شما وقتی کارتون با اینترنت تموم میشه مودمو از برق میکشید یا 24 ساعته روشنه؟؟؟
مشکلی پیش میاد اگه همیشه به برق باشه؟؟

arman0261
22-09-2010, 16:43
سلام وایمکس دارا شما وقتی کارتون با اینترنت تموم میشه مودمو از برق میکشید یا 24 ساعته روشنه؟؟؟

من که تو تابستون روزی 10 15 ساعت مودمم روشن بود.مشکلی پیش نمیاد...خیالت تخت!:27:

amirtooti
23-09-2010, 21:16
اینجوری پس باید تا 5 ساعت اول ورد بخونم تا نسوزه
اخه منم دیروز مبلغشو پرداخت کردم مسیج تایید پرداخت دیروز اومد برام...مودم وای فای درخواست دادم...

حالا چقدر طول میکشه بیان نصب کنند؟

زمان نصب رو خودتون موقع ثبت نام تعیین کردین!
نهایتش 3 روزه میان ولی چند روزی طول میکشه تا اینترنتت وصل بشه. بستگی به شانست داره!!

Mr.Aras
24-09-2010, 09:26
به نظر من به ذار به برق باشه مگر اینکه چند روز باهاش کار نداشته باشی، چون اگه قراره این ۷۰ تومن بسوزه بهتره قبل از یک سال بسوزه، تا شاید اونم شاید یه مودم دیگه بهت بدن

ali_ranger22
24-09-2010, 13:51
آقا من مودم وایرلس دارم بعد خودم با کامپیوتر وصل می شم
بعد یه لپ تاپ هم هست که می خوام وصلش کنم ولی نمیشه !
یعنی به طور همزمان نمیشه جفتشو به اینترنت وصل کرد! خیلی مسخرس
چیکار باید بکنم ؟

kasra2002
25-09-2010, 15:39
سوال خوبی بود من خیلی وقته دنبال این مشکلم چون کانکشن نداره

cyforex
25-09-2010, 20:17
من چند تا پست زدم بر ضد ایرانسل و در موردش بد گفتم! هر چند که نصب مودم و راه اندازیش داستان داشت ولی باید بگم که
واقعا کیفیتش عالیه و هیچ قطعی و افت سرعتی نداشتم سرعتم بین 120 تا 130 هست. 1 مگ نامحدود دارم (مودم 24 ساعته روشن)
و واقعا تعحب کردم که با این همه که مردم در موردش بد میگن تا این حد توپ باشه
فک کنم خیلی مهمه که خونت کجا باشه و پوشش وایمکس منطقه شما تا چه حد خوب باشه.
به هر حال من تا به اینجا، این 1 هفته نمره 20 میدم!!!

tetis
25-09-2010, 21:20
آقا من مودم وایرلس دارم بعد خودم با کامپیوتر وصل می شم
بعد یه لپ تاپ هم هست که می خوام وصلش کنم ولی نمیشه !
یعنی به طور همزمان نمیشه جفتشو به اینترنت وصل کرد! خیلی مسخرس
چیکار باید بکنم ؟

سوال خوبی بود من خیلی وقته دنبال این مشکلم چون کانکشن نداره
داخل تنظيمات مودم شويد
از حالت bridge به router تغيير دهيد.
براي امنيت بيشتر هم براي شبكه يك پسورد بگذاريد
وايرلس براي تمام لپ تاپ و پي پي سي و موبايل ها در دسترس است.

parsams
25-09-2010, 22:47
من چند تا پست زدم بر ضد ایرانسل و در موردش بد گفتم! هر چند که نصب مودم و راه اندازیش داستان داشت ولی باید بگم که
واقعا کیفیتش عالیه و هیچ قطعی و افت سرعتی نداشتم سرعتم بین 120 تا 130 هست. 1 مگ نامحدود دارم (مودم 24 ساعته روشن)
و واقعا تعحب کردم که با این همه که مردم در موردش بد میگن تا این حد توپ باشه
فک کنم خیلی مهمه که خونت کجا باشه و پوشش وایمکس منطقه شما تا چه حد خوب باشه.
به هر حال من تا به اینجا، این 1 هفته نمره 20 میدم!!!

شما مودمتون داخلیه یا بیرونی؟ در ضمن تورنت تو ایرانسل بازه یا محدوده؟

arman0261
26-09-2010, 05:37
دوستان شما فکر میکنید ایرانسل در زمان آتی شب ها رو رایگان کنه؟ و یا تغیراتی بده؟

ali_ranger22
26-09-2010, 11:20
داخل تنظيمات مودم شويد
از حالت bridge به router تغيير دهيد.
براي امنيت بيشتر هم براي شبكه يك پسورد بگذاريد
وايرلس براي تمام لپ تاپ و پي پي سي و موبايل ها در دسترس است.
چطوری وارد تنظیمات مودم بشم !
شبکه بی سیم پسورد داره یعنی وقتی سرچ می کنم وایرلس فعاله دیگه، برای وصل شدنش هم باید پس داد
ولی روتر کردنش چطوریه ؟

tetis
26-09-2010, 12:41
چطوری وارد تنظیمات مودم بشم !
شبکه بی سیم پسورد داره یعنی وقتی سرچ می کنم وایرلس فعاله دیگه، برای وصل شدنش هم باید پس داد
ولی روتر کردنش چطوریه ؟
شما چون از طريق كابل شبكه وصل هستيد بايد ابتدا وارد local area connection شويد.
كليك راست بكنيد
properties را انتخاب كنيد
در تب general گزينه
INTERNET PROTOCOL TCP/IP
دابل كليك كنيد.
وارد شويد و دگمه راديويي use the following Ip address را انتخاب كنيد.
خط اول : 192.168.1.3
خط دوم اتوماتيك ميشود:255.255.255.0
خط سوم: 192.168.1.1
كه خط سوم آدرس مودم است.
تغييرات را ذخيره و خارج ميشويد.
در بروزر خود
تايپ ميكنيد و اينتر ميزنيد
وارد مودم ميشويد با يوزر admin وپسورد admin ميتوانيد وارد كانفيگ مودم شده آنجا در منو Basic حالت bridge را به Route تغيير دهيد.
پس از اين كار وارد local area connection شده و تنظيمات را توسط انتخاب دگمه راديويي obtain an ip address automatiacally به حالت اول در آوريد.
شما داراي وايرلس شديد كه چند كامپيوتذ ميتوانند به آن وصل شوند:31:

Behrouz_se60
26-09-2010, 16:54
پست بالايي خوندم
ببينم يعني خودش اتوماتيك يه سرور مركزي وصل ميشه ؟ اصلا پسورد نمي خواد كه وارد كنم ؟ مثل ADSL كه براي اتصال بايد پسورد مي گرفتم .

cyforex
26-09-2010, 18:52
شما مودمتون داخلیه یا بیرونی؟ در ضمن تورنت تو ایرانسل بازه یا محدوده؟

داخلی Wi-Fi
تورنت خوبه(80-90 کیلو) اما شبا سرعت تورنت میاد پایین(30-40 کیلو) ولی مستقیم دانلود کنی اصلا افت سرعت نداری مثل رپیدشیر یا مدیافایر

iranmjh
26-09-2010, 21:33
داخلی Wi-Fi
تورنت خوبه(80-90 کیلو) اما شبا سرعت تورنت میاد پایین(30-40 کیلو) ولی مستقیم دانلود کنی اصلا افت سرعت نداری مثل رپیدشیر یا مدیافایر

سرعت چیه نامحدود گرفتی یا محدود؟:5:

tetis
26-09-2010, 22:09
پست بالايي خوندم
ببينم يعني خودش اتوماتيك يه سرور مركزي وصل ميشه ؟ اصلا پسورد نمي خواد كه وارد كنم ؟ مثل ADSL كه براي اتصال بايد پسورد مي گرفتم .
بله خودش اتوماتيك به حالت روتر ميرود ولي در صورتيكه از وايرلس ميخواهيد استفاده كنيد حتما پسورد بگذاريد چون اولين كامپيوتر كه با صفحه لوگين ايرانسل وارد شود باقي نيازي به آن صفحه ندارند و راه براي بقيه باز است.

cyforex
26-09-2010, 22:21
سرعت چیه نامحدود گرفتی یا محدود؟:5:

1 مگ نامحدود

arman0261
27-09-2010, 10:17
بابا این ایرانسل شب ها رو رایگان نمیکنه؟ با این سرعت و با این قیمت من که کلافه شدم! :41:

foxyjanam
28-09-2010, 13:45
میشه از Speedtest یه تست بزارین

میخام ببینم پینگش چه جوریاس . مرسی

HAM5311
29-09-2010, 21:01
256 ایرانسل سرعت دانلودش چنده؟

amirtooti
29-09-2010, 22:12
256 ایرانسل سرعت دانلودش چنده؟
میانگین سرعت 256= 32

HAM5311
30-09-2010, 00:32
ممنون 512 چطور؟

rdh1367
30-09-2010, 02:23
ممنون 512 چطور؟

512Kb/S = 64 KB/S

هر عددی که بهت میدن را به هشت تقسیم کنی سرعت دانلود و صفحه باز کردن واقعی بر حسب کیلو بایت را بهت میده.

rdh1367
30-09-2010, 02:26
من بازم شک دارم که وایمکس بگیرم یا نه؟ چون تو منطقه ما adsl خیلی گرونه.:45: ولی تو نقشه پوشش خونه ما کاملا تحت پوشش قرار داره.:20:

kasra2002
30-09-2010, 07:46
من بازم شک دارم که وایمکس بگیرم یا نه؟ چون تو منطقه ما adsl خیلی گرونه.:45: ولی تو نقشه پوشش خونه ما کاملا تحت پوشش قرار داره.:20:
سلام منم همینطورم فقط با این تفاوت که پوشش منطقه ای ندارم ولی میتونم بگیرم
باز هم موندم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همدردی م

ShA.GHOLAM
30-09-2010, 09:57
قيمتهاش چجورياست

amirtooti
30-09-2010, 13:03

اگه قیمت adsl توی منطقتون خیلی بالاتره و وایمکس مطمئینید کامل پوشش میده همون وایمکس رو بگیرید. من 5/1 ماهه دارم کاملا راضیم. ضرر نمیکنی :20:

سلام منم همینطورم فقط با این تفاوت که پوشش منطقه ای ندارم ولی میتونم بگیرم
باز هم موندم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همدردی م

اگه تحت پوشش نیستید پس چطور میخواید استفاده کنید؟!!!!!! :18:

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

قيمتهاش چجورياست

اینجا قیمتش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت مودم ها هم از نوار سمت راستش مودم رو انتخاب کنید و ببینید

rdh1367
30-09-2010, 18:12
[QUOTE=amirtooti;5469870]اگه قیمت adsl توی منطقتون خیلی بالاتره و وایمکس مطمئینید کامل پوشش میده همون وایمکس رو بگیرید. من 5/1 ماهه دارم کاملا راضیم. ضرر نمیکنی :20:

توی منطقه ما adsl 128 را ماهی 20000 تومن میدن

شما کجا زندگی میکنی؟ چه سرعتی گرفتی؟ چند روزه بهت دادن؟

rdh1367
30-09-2010, 18:21
راستی یادم رفت بگم من توی خمینی شهر زندگی می کنم (استان اصفهان)

amirtooti
30-09-2010, 20:56
[QUOTE=amirtooti;5469870]اگه قیمت adsl توی منطقتون خیلی بالاتره و وایمکس مطمئینید کامل پوشش میده همون وایمکس رو بگیرید. من 5/1 ماهه دارم کاملا راضیم. ضرر نمیکنی :20:

توی منطقه ما adsl 128 را ماهی 20000 تومن میدن

شما کجا زندگی میکنی؟ چه سرعتی گرفتی؟ چند روزه بهت دادن؟

شما کجا هستید؟! ماهی 20 تومن خیلی گرونه! :18:
وایمکس 128 ماهی 12 تومنه :31:
من شرق تهران هستم و 256 دارم. از 5تا آنتن دهی هم 4تاش پره.
1 ماهه وایمکس دارم

rdh1367
30-09-2010, 22:17
[QUOTE=rdh1367;5471026]

1 ماهه وایمکس دارم

هون طور که گفتم من خمینی شهر هستم تو استان اصفهان. با خود شهر اصفهان فقط 7 کیلومتر فاصله دارم.
متاسفانه مرکز مخابراتی که به من خط تلفن داده با این که دیجیتاله و جزء اولین مراکزیه که توش adsl دادن ولی انگار میگن که امکاناتش قدیمیه و مشتریش کمه واسه همین صرف نمی کنه adsl ارزون بدن! (دلیل مسخره تر از این وجود نداره). اگه نه تو یه مرکز دیگه اش 1Mb را ماهی 18000 تومن با 5G ترافیک و شبانه رایگان میدن. اینم از شانس بد ماست دیگه.

راستی سرعت دانلودش چطوره؟ میشه یه تست ازش بزاری؟ قطع و وصلیش چی؟

وایمکس ایرانسل یه بدی داره که شبانه رایگان نمیده.

amirtooti
01-10-2010, 20:32
[QUOTE=amirtooti;5471651]

هون طور که گفتم من خمینی شهر هستم تو استان اصفهان. با خود شهر اصفهان فقط 7 کیلومتر فاصله دارم.
متاسفانه مرکز مخابراتی که به من خط تلفن داده با این که دیجیتاله و جزء اولین مراکزیه که توش adsl دادن ولی انگار میگن که امکاناتش قدیمیه و مشتریش کمه واسه همین صرف نمی کنه adsl ارزون بدن! (دلیل مسخره تر از این وجود نداره). اگه نه تو یه مرکز دیگه اش 1Mb را ماهی 18000 تومن با 5G ترافیک و شبانه رایگان میدن. اینم از شانس بد ماست دیگه.

راستی سرعت دانلودش چطوره؟ میشه یه تست ازش بزاری؟ قطع و وصلیش چی؟

وایمکس ایرانسل یه بدی داره که شبانه رایگان نمیده.

سرعت دانلود به اندازه سرعت عادی هر سرعت.
یعنی عدد هر سرعت تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود. بالاتر نمیره.
128=16
256=32
512=64
و ...
تو این مدت من که قطعی نداشتم

alihell44
02-10-2010, 17:44
بچه ها کسی می دونه وایمکس ایرانسل ناحیه مشهد قاسم اباد افت سرعت داره یا نه چون نارضایتی از مبین نت خیلی زیاد بود پشیمون شدم بخرم حالا می خوام برم از ایرانسل بخرم

prince.ali
03-10-2010, 00:52
با سلام من میخوام اینترنت پر سرعت بگیرم بین وایمکس ایرانسل و یا adsl موندو به نظرتون کدوم بهتره من تهران منطقه کریمخان ویلا هستم این یعنی که اگه بخوام adsl بگیرم باید از پارس انلاین بگیرم میخوام بدونم کلا وای مکس از adsl بهتره یا نه چون الام خودم جای دیگه 128 adsl پارس دارم اما حجم وانلودش کمه وای مکس ایرانسل بدون محدودیت هست اما ایا خوب سرویس میده و قهطی نداره در ضمن تو سایتش دیدم اگه کسی زیاد دانلود کنه جلوشو میگیرن این چیه قضیش در ضمن میخوام اگه وای وکس بگیرم 256 باشه میشه برای خونگی گرفت میتونم ادرس مغازه بدم اما اگه برای مغازه بگیرم مودمو میتونم ببرمش خونم استفاده کنم ازش؟

iranmjh
03-10-2010, 09:53
منم وایمکس 128 یه دو هفتهای هست دارم نه قعطی ونه افت سرعت... سرعت دانلود هم همیشه رو 15.6 ثابته....مودم وای فای دارم چراغ انتن وایمکس بین 3 و5 بازی میکنه و فعلا راضی کننده بوده...:31:
قبل از این هم 128 مخابرات داشتم یه روز در میون قعطی داشت سرعت دانلود از 3 تا 13 همیشه بالا پایین میشد خلاصه خیلی اذیتم کرد از شرش خلاص شدم......:13:

HAM5311
03-10-2010, 22:36
سلام من مودم قدیم وایمکس ایرانسل (زرد رنگ) دارم می خواستم با مودم وای فای عوض کنم کسی می دونه باید چه کار کنم؟

alihell44
04-10-2010, 01:02
بره بچ برای وایمکس ایرانسل خانگیش اگه نامه ای از دانشگاه ببریم بالاتر از 128 به ما می دن یا نه

P‌C
04-10-2010, 01:11
منم وایمکس 128 یه دو هفتهای هست دارم نه قعطی ونه افت سرعت... سرعت دانلود هم همیشه رو 15.6 ثابته....مودم وای فای دارم چراغ انتن وایمکس بین 3 و5 بازی میکنه و فعلا راضی کننده بوده...:31:
قبل از این هم 128 مخابرات داشتم یه روز در میون قعطی داشت سرعت دانلود از 3 تا 13 همیشه بالا پایین میشد خلاصه خیلی اذیتم کرد از شرش خلاص شدم......:13:
تایید میشه. وایمکسش توی این 6-7 ماه هر روز از روز قبل بهتر شده. فقط من نتونستم هنوز مودم رو روتر کنم.

image369
04-10-2010, 03:49
ببینم مزیت وایمکس ایرانسل چیه؟
بعدش نحوه استفادش چه جوریه
یه مودمه وصل میکنید به کامپیوتر ؟ اگه با لپ تاب باشید میتونید به صورت بیسیم استفاده کنید
یا اینکه از یک شهر برید شهر دیگه بازم از اون اکانتتون استفاده کنید ؟

Fusi0n
04-10-2010, 13:04
دوستان یک تست Speed نت میزارین چندتا دوستان که این سرویس 512 دارن برای پینگ میخوام
تو این مدت به نظر ایرانسل سرویس هاش بهتر شده شنیده بودم قبلا مشکل فنی شدیدی داشتن که حل شده :46:

HAM5311
04-10-2010, 15:27
سلام من مودم قدیم وایمکس ایرانسل (زرد رنگ) دارم می خواستم با مودم وای فای عوض کنم کسی می دونه باید چه کار کنم؟
به شرطی که تو نامه سرعت قید شده باشد

amirtooti
04-10-2010, 15:45

واسه چی عوض کنی؟ سرعتش فرقی نداره ها! فقط اگه به وایرلس یا چند کاربره نیاز داری عوض کن.

زنگ بزن خدمات

amirtooti
04-10-2010, 15:55
بره بچ برای وایمکس ایرانسل خانگیش اگه نامه ای از دانشگاه ببریم بالاتر از 128 به ما می دن یا نه

در صورتی میدن که توی نامه اعلام کنند به دلیل پروژه یا هر کار دیگه ای شما نیاز به اینترنت پر سرعت دارید

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

تایید میشه. وایمکسش توی این 6-7 ماه هر روز از روز قبل بهتر شده. فقط من نتونستم هنوز مودم رو روتر کنم.

بله منم تائید میکنم. :46:

amirtooti
04-10-2010, 16:01
ببینم مزیت وایمکس ایرانسل چیه؟
بعدش نحوه استفادش چه جوریه
یه مودمه وصل میکنید به کامپیوتر ؟ اگه با لپ تاب باشید میتونید به صورت بیسیم استفاده کنید
یا اینکه از یک شهر برید شهر دیگه بازم از اون اکانتتون استفاده کنید ؟

مزیتش اینه که میتونی مودمو با خودت هرجا خواستی ببری و استفاده کنی. مثل adsl نیاز به خط تلفن ثابت نداره.
مثل adsl مودم داره که فقط برق میخواد برای روشن شدن. اگر هم مودم وایرلس بگیری میتونی با لب تاپ بیسیم استفاده کنی.
میتونید هم به شهر دیگه ببرید و هرجا استفاده کنید به شرط اینکه اون شهر تحت پشش آنتن دهی باشه

patal
04-10-2010, 20:32

سلام
از اول شهریور ماه 1389 شرکت ایرانسل، تغییر نوع کاربری برای کاربرهای WiMAX رو بسته است. (تا اطلاع ثانوی)
از هر Operator ش هم که می پرسم چرا، می گه: "نمی دونم، به ما گفتن برای تغییر کاربری درخواست پر نکنیم."

خلاصه ما موندیم و یه گونی نامه از شرکت ها و دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی و پارک های علم و فناوری :18:

خوش باشین،
©م.م.©

Fusi0n
04-10-2010, 21:35
چرا کسی تست از این سایت نمیزاره

rdh1367
04-10-2010, 22:16
سلام
از اول شهریور ماه 1389 شرکت ایرانسل، تغییر نوع کاربری برای کاربرهای WiMAX رو بسته است. (تا اطلاع ثانوی)
از هر Operator ش هم که می پرسم چرا، می گه: "نمی دونم، به ما گفتن برای تغییر کاربری درخواست پر نکنیم."

خلاصه ما موندیم و یه گونی نامه از شرکت ها و دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی و پارک های علم و فناوری :18:

خوش باشین،
©م.م.©

اگه تازه بخوایم وایمکس بگیریم چی؟

amirtooti
04-10-2010, 23:18
چرا کسی تست از این سایت نمیزاره

بفرمائید اینم تست سرعت 256

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HAM5311
05-10-2010, 14:42
واسه چی عوض کنی؟ سرعتش فرقی نداره ها! فقط اگه به وایرلس یا چند کاربره نیاز داری عوض کن.

زنگ بزن خدمات

می خوام چندتا کامپیوتر تو خونه رو به اینترنت وصل کنم به نظرتون مودمو عوض کنم یا روتر بخرم؟

amirtooti
05-10-2010, 18:27
می خوام چندتا کامپیوتر تو خونه رو به اینترنت وصل کنم به نظرتون مودمو عوض کنم یا روتر بخرم؟

من اطلاعی در این مورد ندارم. :41: دوستان دیگه اگه میدونن بگن.
میتونی هم زنگ بزنی 707 بپرسی

koorosh_kh
05-10-2010, 21:28
دوستان آیا ایرانسل ترافیک رایگان برای شب و جمعه ها داره
البته برای طرح 128 شش ماهه

Mr.Aras
05-10-2010, 22:39
دوستان آیا ایرانسل ترافیک رایگان برای شب و جمعه ها داره
البته برای طرح 128 شش ماهه
فعلا که هیچ طرح رایگانی نداره

Mr.Aras
05-10-2010, 22:41
اگر با سیم می خوای وصل کنی نیاز به یه سوییچ داری، اگر هم بی سیم می خوای وصل کنی نیاز به یک access point

rdh1367
07-10-2010, 22:13
[QUOTE=rdh1367;5471026]

1 ماهه وایمکس دارم

منم تصمیم گرفتم وایمکس بخرم البته اگه پولمو بدن!!
نامه سرعت بالای 128 را از کجا گرفتید؟ میشه یه نمونه واسم بذارین؟

amirtooti
07-10-2010, 22:32

نامه باید از شرکت ثبت شده و توی سربرگ شرکت باشه و اعلام کنه که به اینترنت با سرعت بالا نیاز داره و شما رو به عنوان نماینده خودش معرفی کنه

rdh1367
07-10-2010, 22:37
[QUOTE=rdh1367;5495473]
نامه باید از شرکت ثبت شده و توی سربرگ شرکت باشه و اعلام کنه که به اینترنت با سرعت بالا نیاز داره و شما رو به عنوان نماینده خودش معرفی کنه

هر شرکتی باشه مشکلی نداره؟
از دانشگاه میشه گرفت؟

Gamexland
07-10-2010, 22:38

نامه کاری نداره که.
بنویسید شرکت فلان مثل پارس یا هرکی.احتراما به دلیل کبود سرعت در شرکت ما از شما درخواست میشود به اقای فلانی که شمایید همکاری لازم را به منظور ارائه سرویس اداری و بالاتر از سرعت 128 نمایید.
یه مهر و امضا هم بزنه تمومه:11:

amirtooti
07-10-2010, 23:34
[QUOTE=amirtooti;5495537]

هر شرکتی باشه مشکلی نداره؟
از دانشگاه میشه گرفت؟

از دانشگاه دردسر داره. از هر شرکتی راحت با نامه مثل این نامه که دوستمون گفت بالاتر از 128 بگیری

HAM5311
07-10-2010, 23:41
سلام کسی نمی دونه چرا سرعت دانلود وایمکس این قدر پایینه کمترین سرعت دانلود ADSL 128 = 40

rdh1367
08-10-2010, 08:20
سلام کسی نمی دونه چرا سرعت دانلود وایمکس این قدر پایینه کمترین سرعت دانلود ADSL 128 = 40

وایمکس سرعتش، سرعت اصلیه. یعنی 128Kb/s حدود 16KB/s بهت سرعت دانلود میده. ولی adsl که می بینی سرعت 128، 40 یا بیشتره بخاطره اینه که isp که ازش سرویس می گیری روش محدودیت 16 را نذاشته اگه نه با adsl 128 هم باید همون 16KB/s را داشته باشی. این سرعت هم همیشگی نیست و بالاخره یه زمانی مثل وایمکس سرعت اصلی میشه.
در کل سرعت های اصلی اینترنت به صورتی هست که می نویسم:
64Kb/s = 8 KB/s
128Kb/s = 16 KB/s
256Kb/s = 32 Kb/s
512Kb/s = 64 KB/s
1Mb/s = 128 KB/s
2Mb/s = 256 KB/s

amirtooti
08-10-2010, 10:38
وایمکس سرعتش، سرعت اصلیه. یعنی 128Kb/s حدود 16KB/s بهت سرعت دانلود میده. ولی adsl که می بینی سرعت 128، 40 یا بیشتره بخاطره اینه که isp که ازش سرویس می گیری روش محدودیت 16 را نذاشته اگه نه با adsl 128 هم باید همون 16KB/s را داشته باشی. این سرعت هم همیشگی نیست و بالاخره یه زمانی مثل وایمکس سرعت اصلی میشه.
در کل سرعت های اصلی اینترنت به صورتی هست که می نویسم:
64Kb/s = 8 KB/s
128Kb/s = 16 KB/s
256Kb/s = 32 Kb/s
512Kb/s = 64 KB/s
1Mb/s = 128 KB/s
2Mb/s = 256 KB/s
درسته.
شرکتهای adsl محدودیت سرعت دانلود رو برمیدارن که حجم دانلودت زودتر تموم بشه و مجبور بشس حجم آزاد بخری!!!
به این میگن سیاست کاری! :21:

Core
08-10-2010, 17:45
سلام دوستان
از دوستانی که از تعرفه ها و پیشنهادهای تشویقی ایرانسل سر در میارن یکی لطف کنه و بگه این طرحی که لینکش رو در زیر قرار دادم جریانش چی هست چون وقتی تماس میگیری ایرانسل یک چیز دیگه ای میگن.

تو لینک بالا بصورت کاملا واضح عنوان کرده از 17 مهرماه تا پایان آبان ماه پرداخت هزینه 6 ماهه بصورت یکجا برای سرویس های نامحدود شامل 1 مودم رایگان و 25 درصد تخفیف در هزینه ی اشتراک خواهد شد. حالا یکی بگه هزینه ی اشتراک در اصل چقدر هست و ما باید برای سرویس 256 نامحدود چقدر پرداخت کنیم تا از این پیشنهاد استفاده کنیم.

rdh1367
08-10-2010, 22:29
سلام دوستان
از دوستانی که از تعرفه ها و پیشنهادهای تشویقی ایرانسل سر در میارن یکی لطف کنه و بگه این طرحی که لینکش رو در زیر قرار دادم جریانش چی هست چون وقتی تماس میگیری ایرانسل یک چیز دیگه ای میگن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو لینک بالا بصورت کاملا واضح عنوان کرده از 17 مهرماه تا پایان آبان ماه پرداخت هزینه 6 ماهه بصورت یکجا برای سرویس های نامحدود شامل 1 مودم رایگان و 25 درصد تخفیف در هزینه ی اشتراک خواهد شد. حالا یکی بگه هزینه ی اشتراک در اصل چقدر هست و ما باید برای سرویس 256 نامحدود چقدر پرداخت کنیم تا از این پیشنهاد استفاده کنیم.

شما به لینک زیر که بری همه قیمت ها هست:

این طور که نوشته هزینه اشتراک 6 ماهه وایمکس ایرانسل با 25% تخفیف 695250 ریال هست. اگه نامحدود هم می خوای که باید 2224800 ریال بدی که اونم با 25% تخفیفه.

ghafari88
09-10-2010, 09:33
بچه ها الحق و الانصاف .. شماها كه وايمكس ايرانسل دارين ازش راضي هستين يا نه ؟ ... ببينيد .. من الا نزديك دو ساله مشترك اي دي اس ال يه شركت هستم اما متاسفانه مدتيه كه خيلي افتضاح شده ... حالا رفتم تو فكر وايمكس كه دنگ و فنگ هاي مخابرات و سيم كشي و اينا رو هم نداره ... ممنون ميشم كه صادقانه بهم بگيد نظرتونو .. خيلي بهم كمك مي كنيد ...:10:

amirtooti
09-10-2010, 13:59
بچه ها الحق و الانصاف .. شماها كه وايمكس ايرانسل دارين ازش راضي هستين يا نه ؟ ... ببينيد .. من الا نزديك دو ساله مشترك اي دي اس ال يه شركت هستم اما متاسفانه مدتيه كه خيلي افتضاح شده ... حالا رفتم تو فكر وايمكس كه دنگ و فنگ هاي مخابرات و سيم كشي و اينا رو هم نداره ... ممنون ميشم كه صادقانه بهم بگيد نظرتونو .. خيلي بهم كمك مي كنيد ...:10:
همونطور که توی چند صفحه قبل گفته شده وایمکس ایرانسل حدود 2 ماهه خیلی خوب شده و روز به روز هم داره بهتر میشه :40:

rdh1367
09-10-2010, 16:21
خوب امروز پولمو دادن!! میگم میشه 128 بگیری و بعدا 256 یا 512 کنی؟؟ یا از همین الان 512 یا 256 بگیرم بهتره؟؟
چون تو گرفتن نامه به مشکل برخوردم.:41:

Mr.Aras
09-10-2010, 19:59
خوب امروز پولمو دادن!! میگم میشه 128 بگیری و بعدا 256 یا 512 کنی؟؟ یا از همین الان 512 یا 256 بگیرم بهتره؟؟
چون تو گرفتن نامه به مشکل برخوردم.:41:
فعلا امکان ارتقای طرح تعرفه نیست.

petr-cech
09-10-2010, 22:23
یک مودم Wi-Fi رایگان و ۲۵% تخفیف در هزینه اشتراک

(تنها تا پایان آبان ماه )

از ١٧ مهر تا پایان آبان ماه ٨٩ ، علاقه مندان به استفاده از وایمکس ایرانسل می توانند با انتخاب هریک از طرح های تعرفه نامحدود با سرعت های ١٢٨، ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت یکجای هزینه اشتراک ۶ ماه اول در هنگام ثبت نام، از تخفیف ویژه در هزینه اشتراک خود و همچنین یک دستگاه مودم Wi-Fi رایگان بهره مند شوند. بر این اساس، با ثبت نام و فعال سازی سرویس تا پایان آبان ماه، کاربران تا ۲۵% تخفیف در هزینه اشتراک ماهیانه تعرفه انتخابی خود دریافت کرده و همچنین یک دستگاه مودم داخلی Wi-Fi به صورت رایگان دریافت خواهند نمود. برای اطلاع از هزینه طرح ها، به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

نکته:
- این سرویس تنها مختص کاربران جدید می باشد.
- در صورت انتخاب این طرح، هزینه ۶ ماه اشتراک طرح تعرفه انتخابی، به صورت یکجا از کاربر اخذ خواهد شد.
- پیش از اتمام دوره ۶ ماهه، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه ها امکان پذیر نمی باشد.
- ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ١٢٨ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.
- علاقه مندان به استفاده از مودم فضای باز می توانند با پرداخت مابه التفاوت قیمت آن، مودم دلخواه خود را دریافت نمایند.

Arasp
10-10-2010, 09:51
سلام به همه

دوستان من در منطقه ای هستم که ADSL اوت هست!

اینترنت رو به صورت point to point از یه جایی دارم میگیرم که شبها به خاطر استفاده زیادی اهالی ساختمان وضعیت افتضاح میشه.

آیا وضعیت آنتن دهی وایمکس ایرانسل همه جای تهران رو پوشش میده. ما دقیقا تو منطقه اقدسیه (بالای بیمارستان محک) شهرک بام تهران هستیم. ارتفاع 1800 متر !

من در مورد خرید وایمکس ایرانسل 1 مگابایت داشتم فکر میکردم که با این وبلاگ مواجه شدم:

شما مشکلات این بنده خدا رو تایید میکنید؟

amirtooti
10-10-2010, 11:17
[QUOTE=Arasp;5504052]سلام به همه

اینترنت رو به صورت point to point از یه جایی دارم میگیرم که شبها به خاطر استفاده زیادی اهالی ساختمان وضعیت افتضاح میشه.

آیا وضعیت آنتن دهی وایمکس ایرانسل ه%u

amirtooti
10-10-2010, 11:50
سلام به همه

آیا وضعیت آنتن دهی وایمکس ایرانسل همه جای تهران رو پوشش میده. ما دقیقا تو منطقه اقدسیه (بالای بیمارستان محک) شهرک بام تهران هستیم. ارتفاع 1800 متر !

من در مورد خرید وایمکس ایرانسل 1 مگابایت داشتم فکر میکردم که با این وبلاگ مواجه شدم:

شما مشکلات این بنده خدا رو تایید میکنید؟

میتونم بگم 90% از حرفهای این سایت که گفتید دروغه!!
تا 2 ماه پیش میشد فقط بعضی چیزاش رو تائید کرد. ولی الان نه!
در مورد هر کدوم خواستید توضیح میدم.

در مورد آنتن دهی هم به سایت وایمکس برید نقشه نقاط تحت پوشش رو داره