PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52

fafool70
05-12-2014, 00:32
جالبه من دو بار در مورد نامحدود دو مگ ایرانسل پرسیدم و هیچ کس جواب نداد....یعنی هیچ کس از این سرویس استفاده نمیکنه ؟

نامحدود دو مگ من ندارم ولی کلا ایرانسل سرویس هاش اسمی هست و اگر جای خلوتی باشه سرعتت فیکس و تکون نمیخوره. ولی زیاد دانلود کنی پیامک میاد که حد مصرف منصافه رو رد کرد جتد روز سرعتت پایین میاد . یه توصیه هم دارم وایمکس داغون شده اگر خوزستان هستی نگیر

fafool70
05-12-2014, 00:32
جالبه من دو بار در مورد نامحدود دو مگ ایرانسل پرسیدم و هیچ کس جواب نداد....یعنی هیچ کس از این سرویس استفاده نمیکنه ؟

نامحدود دو مگ من ندارم ولی کلا ایرانسل سرویس هاش اسمی هست و اگر جای خلوتی باشه سرعتت فیکس و تکون نمیخوره. ولی زیاد دانلود کنی پیامک میاد که حد مصرف منصافه رو رد کرد چند روز سرعتت پایین میاد . یه توصیه هم دارم وایمکس داغون شده اگر خوزستان هستی نگیر

iCe m@n
05-12-2014, 01:49
دوستان دو مگ نامحدود سرعتش رو چنده حدودا ؟ برای دانلود پیشنهاد میکنید ؟

عزیز سرعتش که قانونی هست یعنی 256kb حداکثرش هست
برای دانلود خوب هست البته باید ببینید مصرف شما چه قدره ؟ اگه بالای 150 گیگ باشه مصرفتون در ماه اذیت میشید
چون چند وقته که محدودیت برای سرویس ها قرار دادن تا جایی که آخرین بار آمارش رو داشتم بالای 100 تا 120 گیگ اگه بره حجم مصرفی شما (سرعت رو براتون محدود میکنن)
اگه ماهی 100 گیگ یا کمتر دانلود داشته باشید مناسب هست برای دانلود
و اینکه الان کلا چند وقته توی همه مناطق وضعیتش خیلی بد شده
خوزستان دوستان گفتن
کرج که خودم هستم مشکل داره و سرعت به شدت نوسان داره و سایت ها رو دیر باز میکنه
تهران هم گزارش شده مشکل هست
که این نشون میده که مشکل سراسری هست متاسفانه در حال حاظر

hamidrezavictor
05-12-2014, 10:09
سلام بچه ها لطفا اگه کسی میتونه یک عکس از اداپتور مودم bm632w بزاره میخوام ببینم روی اداپتور چی نوشته :) ممنون

showtim3
05-12-2014, 19:49
سرعت وایمکس ایرانسل در اهواز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احسان.ح
05-12-2014, 20:52
2 مگ پایه اصفهان الان 1 ماهه اینجوریه همسایمون الان 4 ماهه اینجوریه :n34::n19::n24:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dannyfox
06-12-2014, 11:19
پینگ من که افتضاحه. رو 250 هستش. پایین تر نمیاد. تو تهران هم هستیم.
میرم از خونه اسپید تست میگذارم ببینید....

shina_20
06-12-2014, 18:22
مرسی دوست عزیز.متوجه شدم.فقط اینکه به ازای هر گیگ باید چه مبلغی رو وارد کنم؟؟؟؟

fafool70
06-12-2014, 18:46
مرسی دوست عزیز.متوجه شدم.فقط اینکه به ازای هر گیگ باید چه مبلغی رو وارد کنم؟؟؟؟

تعرفت هرچی هست اون مقدار پول میدی. اگر بخوای ترافیک اضافه بخری به ازای هر گیگ 8600 تومن ده برابر adsl باید پول بدی !!

Ashk4n
07-12-2014, 14:54
شیراز 1 مگ نامحدود به شدت نوسان داره صبح تا ظهر سرعت 100/120 الان که ساعت 3 هست سرعت شده 30-40 چه وضعشه اخه اصلا پایداری نداره :n34:

vidav
07-12-2014, 19:50
شیراز که خوب بود. من دو مگ داشتم اونجا همش بالای سیصد بود. اونجا هم خراب شد؟

stratocaster
07-12-2014, 23:30
دوستان کسی مودم FM-130 داره برای فروش ؟ سالم تمیز باشه

shina_20
08-12-2014, 13:00
تعرفت هرچی هست اون مقدار پول میدی. اگر بخوای ترافیک اضافه بخری به ازای هر گیگ 8600 تومن ده برابر adsl باید پول بدی !!

تعرفه م طرح 2 مگ یکساله هست با 24 گیگ حجم که الان بعد 3 ماه فقط 8 گیگش مونده....ینی من باید واسه 10 گیگ 86000 تومن بسلفم؟؟؟؟؟ اینکه خیلی افتضاحه...:n35:

fafool70
08-12-2014, 16:20
تعرفه م طرح 2 مگ یکساله هست با 24 گیگ حجم که الان بعد 3 ماه فقط 8 گیگش مونده....ینی من باید واسه 10 گیگ 86000 تومن بسلفم؟؟؟؟؟ اینکه خیلی افتضاحه...:n35:

نه بسته 10 گیگ 64500

vidav
08-12-2014, 21:02
دوست عزیز استفاده از تعرفه های بلند مدت وایمکس ایرانسل کاملا اشتباهه. چون معلوم نیست کیفیت سرویس چطور ادامه پیدا میکنه و فرد امکان داره قصد تعویض تعرفه رو داشته باشه و امکان داره مثل شما خیلی سریع ترافیکش رو مصرف کنه و اونوقت مجبور به ازای هر گیگ ۸۶۰۰ توامن پرداخت کنه که اصلا به صرفه است. من به دوستان به هیچ عنوان طرحهای بلند مدت حتی سه ماه ه رو توصیه نمیکنم دیگه چه برسه به یکسال

Farshad9073
09-12-2014, 01:09
با سلام. دوستان خواهشا ی راهنمایی بهم بکنید!!! من مودم وایمکس usb دارم! راهی هست که بشه اونو به کابل lan یا وایرلس تبدیل کرد؟ من الان به وصیله برنامه کانکتیفی اونو به وایرلس تبدیل کردم! منتها این روش هی قظعی داره و از همه بدتر اینه که لپ تابم باید 24 ساعته روشن باشه!! توروخدا راهنمایی کنید!!

fafool70
09-12-2014, 01:36
با سلام. دوستان خواهشا ی راهنمایی بهم بکنید!!! من مودم وایمکس usb دارم! راهی هست که بشه اونو به کابل lan یا وایرلس تبدیل کرد؟ من الان به وصیله برنامه کانکتیفی اونو به وایرلس تبدیل کردم! منتها این روش هی قظعی داره و از همه بدتر اینه که لپ تابم باید 24 ساعته روشن باشه!! توروخدا راهنمایی کنید!!

والا اگر میدونستم کمکت میکردم حتما فرشاد جان

Farshad9073
09-12-2014, 01:44
آخه من احتمال خیلی زیاد میدم که این مورد وجود داشته باشه!! چون تبدیل مودم بی سیم وایمکس که بصورت lan باشه به وایرلس هست! تبدیل اینترنت بصورت lan به usb برای دستگاهایی که وایرلس ندارن و کابل usb میخورن، هم هست!
منتها من هرچی میگردم نه چیزی پیدا کردم نه کسی هست که در این ضمینه وارد باشه و بگه آیا میشه اینترنت مودم usb رو به lan یا وایرلس تبدیل کرد یا نه؟؟؟!!

blacktiger
09-12-2014, 09:08
بنظر من نمیشه.شما نیاز به یه دستگاهی داری که هم مودم یو اس بی رو بشناسه هم باهاش کانکشن بسازه و کانکت شه و هم وای فای داشته باشه و به اشتراک بذاره. چون این مودم خودش بصورت انفرادی قابلیت کانکت شدن نداره. لذا نمیشه بنظر من.

shina_20
09-12-2014, 11:30
دوست عزیز استفاده از تعرفه های بلند مدت وایمکس ایرانسل کاملا اشتباهه. چون معلوم نیست کیفیت سرویس چطور ادامه پیدا میکنه و فرد امکان داره قصد تعویض تعرفه رو داشته باشه و امکان داره مثل شما خیلی سریع ترافیکش رو مصرف کنه و اونوقت مجبور به ازای هر گیگ ۸۶۰۰ توامن پرداخت کنه که اصلا به صرفه است. من به دوستان به هیچ عنوان طرحهای بلند مدت حتی سه ماه ه رو توصیه نمیکنم دیگه چه برسه به یکسال

چه تعرفه ای رو پیشنهاد می کنید؟ من نمی دونستم انقدر گرونه حجم اضافه خریدن...

shina_20
09-12-2014, 11:32

چه تعرفه ای رو پیشنهاد می کنید؟ من نمی دونستم انقدر گرونه حجم اضافه خریدن...

vidav
09-12-2014, 12:37
شما از هر طرحی میخواید استفاده کنید سعی کنید از طرحهای ماهیانه باشه نه بلند مدت. چون وایمکس مثل ای دی اس ال نیست هم گرون قیمته و هم بی ثبات . متاسفانه الان تا یکسال شما تمام نشه قادر به تغییر طرح تعرفه نیستید

Farshad9073
09-12-2014, 13:42
بنظر من نمیشه.شما نیاز به یه دستگاهی داری که هم مودم یو اس بی رو بشناسه هم باهاش کانکشن بسازه و کانکت شه و هم وای فای داشته باشه و به اشتراک بذاره. چون این مودم خودش بصورت انفرادی قابلیت کانکت شدن نداره. لذا نمیشه بنظر من.
دوست عزیز احتیاج به دستگاهی نیست که همه اینارو باهم داشته باشه!!فقط کاقیه ی تبدیلی باشه که usb رو بگیره و lan بده بیرون!! برعکس موجود هست!! یعنی تبدیلی هست که lan بگیره و usb بده بیرون!!

Farshad9073
09-12-2014, 14:14
دوستان من اینو توی نت پیدا کردم! میشه بگید این کارش چیه؟
ممنونم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t2download
11-12-2014, 00:22
دوستان 10 روزه که از طریق وای فای وایمکس ایرانسل به تبلت وصل می شوم ولی دیگه فقط کانکتم هیچ شبکه اجتماعی و سایتی وا نمیشه ......... دلیل چیه قبلش اینجور نبوده ... 5 خط وایمکس هم پر هست ..........:n14:

fafool70
11-12-2014, 00:50
دوستان 10 روزه که از طریق وای فای وایمکس ایرانسل به تبلت وصل می شوم ولی دیگه فقط کانکتم هیچ شبکه اجتماعی و سایتی وا نمیشه ......... دلیل چیه قبلش اینجور نبوده ... 5 خط وایمکس هم پر هست ..........:n14:

روی کامپیوتر یا گوشی دیگه مشکل نداری؟؟ ip میگیره ؟! رمزش رو اشتباه بزنی وصل میشه ولی نت نمیده اینم چک کن

احسان.ح
12-12-2014, 15:39
2 مگ پایه اصفهان همچنان افتضاح :n25::n34::n21::n24:
اینم تقدیم به ایرانول برای تلاشهای شبانه روزی در جهت دزدیدن مال مردم:n16:

2_ahmadzadeh
12-12-2014, 20:43
دوستان با وجود 3g بصرفه هست با این وایمکس خودتونو عذاب میدید؟:sq_8:

milad azad
12-12-2014, 20:46
در بخش وایمکس نیز این فناوری جمع آوری و نسل چهارم ثابت جایگزین خواهد شد. بنابراین مشترکان وایمکس ایرانسل بزودی منتظر تعویض تجهیزات خود برای مهاجرت به نسل چهارم باشند که کیفیت و پهنای باند آن نسبت به وایمکس بسیار متفاوت خواهد بود. در لایه هسته شبکه وایمکسکار ارتقا آغاز شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته بزودی لایه رادیویی نیز تجهیز خواهد شد. در مورد سرنوشت شبکه وایمکس فعلی نیز برای مدتی سرپا نگه داشته خواهد شد و پس از گسترش نسل چهارم جمع آوری خواهد شد.

بخش ارتقای شبکه وایمکس به نسل چهارم ثابت درست است که بزودی جزییات واگذاری آن اعلام می شود

این جملات همه نقل قول از کسی هست که در ایرانسل کار می کند بنابراین کاربرای جدید باید هوشیار باشند و مودم وایمکس نخرند

2_ahmadzadeh
12-12-2014, 21:07
در بخش وایمکس نیز این فناوری جمع آوری و نسل چهارم ثابت جایگزین خواهد شد. بنابراین مشترکان وایمکس ایرانسل بزودی منتظر تعویض تجهیزات خود برای مهاجرت به نسل چهارم باشند که کیفیت و پهنای باند آن نسبت به وایمکس بسیار متفاوت خواهد بود. در لایه هسته شبکه وایمکسکار ارتقا آغاز شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته بزودی لایه رادیویی نیز تجهیز خواهد شد. در مورد سرنوشت شبکه وایمکس فعلی نیز برای مدتی سرپا نگه داشته خواهد شد و پس از گسترش نسل چهارم جمع آوری خواهد شد.

بخش ارتقای شبکه وایمکس به نسل چهارم ثابت درست است که بزودی جزییات واگذاری آن اعلام می شود

این جملات همه نقل قول از کسی هست که در ایرانسل کار می کند بنابراین کاربرای جدید باید هوشیار باشند و مودم وایمکس نخرند

اصلا همون موقع که وایمکس راه افتاد تکنولوژی شکست خورده ای بود با وجود نسل 3.

vidav
13-12-2014, 08:36
تری جی و فور جی اگه دانلود رایگان شبانه داشت خوب بود و طرحهای مختلف. ضمنا اگه وایمکس رو بخوان قطع کنن پس مودمو چکار کنیم آیا حاضرن هزینه های نصبشو پس بدن قیمتهای فور جی هم که دیدم خیلی گرون بود

fafool70
13-12-2014, 19:17
سه روزه ترکیده! واقعا هیچ کاری نمیشه انجام داد

milad azad
14-12-2014, 20:18
تری جی و فور جی اگه دانلود رایگان شبانه داشت خوب بود و طرحهای مختلف. ضمنا اگه وایمکس رو بخوان قطع کنن پس مودمو چکار کنیم آیا حاضرن هزینه های نصبشو پس بدن قیمتهای فور جی هم که دیدم خیلی گرون بود

شنیدم پس میگیرن ولی باید بدونی مثل طرح تعویض ماشین های فرسوده میمونه چیز زیادی دستتو نمی گیره

iCe m@n
15-12-2014, 23:20

یعنی این مودم رو میدیم
بعد یه مودم مثل همین وایمکس بهمون میدن با اشتراک 4g?

قیمت هاشون چه جوریه؟

احسان.ح
19-12-2014, 04:51
2 مگ پایه اصفهان:n04:
دزدی اونم جلو چشم آدم:n24::n34:

fafool70
19-12-2014, 10:43

تو سایت 195 ازشون شکایت کن به دلیل کم فروشی

iCe m@n
19-12-2014, 22:51

عزیز سرعت زیر 32 کیلوبایت رو پیگیری میکنن
با 707 تماس بگیرید و اعلام کنید که 2 مگ دارید و سرعت دانلودتون زیر 32 کیلوبایت هست براتون پیگیری میکنن

vidav
20-12-2014, 03:21
من دارم به یه دکل دورتر وصل میشم چون دکل محله من واقعا هم از نظر پینگ و سرعت دانلود افتضاحه .خصوصا دانلود شبانه نهایتا چهارصد مگ میشه باهاش دانلود کرد ولی وقتی به دکل دورتر وصل میشم تا یک گیگ هم دانلود میکنم. اما وقتی به دکل دورتر وصل میشم چراغ پنجمش هی میره و میاد در عرض چند ثانیه. شما میدونید این خاموش و روشن شدن مداوم چراغ پنجم مشکلی برای مودم ایجاد میکنه یا نه؟

fafool70
20-12-2014, 11:48
من دارم به یه دکل دورتر وصل میشم چون دکل محله من واقعا هم از نظر پینگ و سرعت دانلود افتضاحه .خصوصا دانلود شبانه نهایتا چهارصد مگ میشه باهاش دانلود کرد ولی وقتی به دکل دورتر وصل میشم تا یک گیگ هم دانلود میکنم. اما وقتی به دکل دورتر وصل میشم چراغ پنجمش هی میره و میاد در عرض چند ثانیه. شما میدونید این خاموش و روشن شدن مداوم چراغ پنجم مشکلی برای مودم ایجاد میکنه یا نه؟

نه بابا واسه منم اینجوره. فقط سیگنال یه لحظه کم و زیاد میشه و سعی کن اگر میتونی میلی متری تکونش بده شاید اونم ثابت شد جای قبلی رو با مدادی چیزی مشخص کن

vidav
20-12-2014, 12:12
زدمش تو دیوار اتاق. بهترین جاییکه پیدا کردم. آر اسش بین ۷۶ و ۷۹ همش دیگه بهتر نمیشه

Ashk4n
21-12-2014, 01:07
دیگه واقعا گندشو در اوردن این چه وضعشه اخه !!!! 80 ت بدی اونوقت سرعت 10 کیلوبایت بگیری
والا سرعت دیال اپ بالاتر از اینه ری.... جم کنین بابا
اخه چرا وقتی دولت پهنای باند کافی به اینا نمیده میرن 3g و 4g راه میندازن :n34:

fafool70
21-12-2014, 01:44
دیگه واقعا گندشو در اوردن این چه وضعشه اخه !!!! 80 ت بدی اونوقت سرعت 10 کیلوبایت بگیری
والا سرعت دیال اپ بالاتر از اینه ری.... جم کنین بابا
اخه چرا وقتی دولت پهنای باند کافی به اینا نمیده میرن 3g و 4g راه میندازن :n34:

من شکایت کردم تو سایت 195 در حال پیگیری هستش.همه برید شکایت کنید ازشون که چرا وایمکس و ول کردن چسبیدن به بقیه . مگر ما هم پول نمیدیم ! سرعت شده 5 کیلو بایت سایتم باز نمیکنه

steps
25-12-2014, 20:23
سلام به دوستان
با توجه به PCM بودن خط جدیدمون و اینکه نمیشه Adsl گرفت میخوام وایمکس بگیرم البته مودموش رو دارم و فقط میخوام تعرفه بخرم .
دو ماه متحمدود 88 هزارتوان و طبق خود سایت ایرانسل با ضریب اشتراک 1 به 1 .
کسی از دوستان نظری نداره؟

fafool70
25-12-2014, 21:07
سلام به دوستان
با توجه به PCM بودن خط جدیدمون و اینکه نمیشه Adsl گرفت میخوام وایمکس بگیرم البته مودموش رو دارم و فقط میخوام تعرفه بخرم .

نمیدونم راستش بستگی به منطقت داره اگر شلوغ باشه ممکنه سرعتت خوب نباشه

vidav
25-12-2014, 21:23
دوست عزیز کجای سایت ایرانسل نوشته که با اشتراک یک به یک است؟
ضریب یک به یک فقط توی سه تا استان وجود داره و اون هم پنج گیگ با سرعت ۱۲۸ . من دارم ولی همش زیر صد کیلوباته مثلا یک به یکه بدون هیچ اشتراک. اگه خوزستان هستی بدون کلا داغونه

fafool70
25-12-2014, 22:00
راستی انگار شبانه رایگان تو سایت برداشته شده نه؟؟

nini bad
25-12-2014, 23:15
سلام به دوستان
دوست عزیز پیشنهاد میکنم اصلا سراغ وایمکس نروید اگر امکان دارد از اینترنت بی سیم استفاده کنید وایمکس یک سرویس سوخته محسوب میشه.

laser1
26-12-2014, 00:44
سلام به دوستان

دادش شما هم عین منی
اگه جایی هستی که adsl نداره کاربره وایمکسش زیاده به هیچ وجه سمتش نرو
ما اینجا وایمکس ایرانسل 2 مگ گرفتیم سرعتش بین 20 تا 50 شب ها افتضاح تر میاد رو 15
مجبوری وایرلس بگیری که یکم گرونه ولی سرعتش تضمینی بالاس

nini bad
26-12-2014, 02:26
دادش شما هم عین منی
اگه جایی هستی که adsl نداره کاربره وایمکسش زیاده به هیچ وجه سمتش نرو
ما اینجا وایمکس ایرانسل 2 مگ گرفتیم سرعتش بین 20 تا 50 شب ها افتضاح تر میاد رو 15
مجبوری وایرلس بگیری که یکم گرونه ولی سرعتش تضمینی بالاس
تایید میشه...
هزینه یک مودم وایمکس با نصب حدود 220هزارتومان محاسبه میشه در صورتی که کمترین نانو وایرلس حدود 290هزارتومان قیمت دارد مشتری اول و آخر مودم شما هستید اما نانو وایرلس را تا چندین سال بدون هیچ مشکلی استفاده میکنید...قیمت طرح های اینترنت بی سیم کمتر از وایمکس هست و با تعرفه های ای دی اس ال تفاوتی ندارد.ضریب اشتراک در وایمکس 1به8 است اما در بی سیم 1به1 است یعنی شما آپلود و دانلود یکسانی دارید...

vidav
26-12-2014, 08:56
راستی انگار شبانه رایگان تو سایت برداشته شده نه؟؟
واسه من همچنان رایگانه شبها ولی توی سایت که فعلا نزده جشنواره زمستان

Bento
26-12-2014, 19:01
نمی دونم به خاطر این چند روز تعطیلی هست یا چیز دیگه اما الان قشنگ 1 هفتس در باز کردن یه صفحه ساده مشکل دارم! هرچی جلوتر می ریم جا بهتر شدن بدتر میشه و فقط ادعا و پول رو افزایش میدن.

fafool70
26-12-2014, 20:06
نمی دونم به خاطر این چند روز تعطیلی هست یا چیز دیگه اما الان قشنگ 1 هفتس در باز کردن یه صفحه ساده مشکل دارم! هرچی جلوتر می ریم جا بهتر شدن بدتر میشه و فقط ادعا و پول رو افزایش میدن.

منم همینطورم . من دو ماهه اینطوره واسم !

vidav
26-12-2014, 22:08
اصلا از وقتی تری جی و فور جی اومده دیگه وایمکسو به امان خدا ول کردن. هر چند تری جی هم آش دهن سوزی نیست بدتر اینکه قیمت بسته های تشویقیش هم دو برابر کرده

nini bad
27-12-2014, 01:51
وایمکس از تابستان 92 دیگه از لحاظ سخت افزاری حمایت نشد گرچه تجهیزات و انتن های این فناوری هزینه زیادی داشت برای اینکه کاربر ها در سطح شهر دچار مشکل نشوند فرکانس وایمکس اجازه نمیداد با نصب انتن های کم یوزر های بیشتری را پوشش داد البته صحبت هایی هست که فرکانس 4g جایگزین بشه که فکر کنم با توافقات و در سال های آینده این مورد محقق بشه...

dj77
27-12-2014, 01:57
وایمکس هم به LTE ارتقاء پیدا کنه شک نکنید تعرفه هاش دوبل میشه...

nini bad
27-12-2014, 02:04
وایمکس هم به LTE ارتقاء پیدا کنه شک نکنید تعرفه هاش دوبل میشه...
همین الان هم تعرفه ها وایمکس فضایی بخواد دو برابر بشه که دیگه هیچی...

dj77
27-12-2014, 02:11
همین الان هم تعرفه ها وایمکس فضایی بخواد دو برابر بشه که دیگه هیچی...

بله.... خیلی هم راحت 2 برابرش می کنند می گند بدلیل ارتقاء شبکه 100برابر پول این تجهیزات به جیب میزنن وزارت ارتباطات هم که اصولا مثل بز نگاه میکنه فقط... :n36:

بعد جالبیش اینجاست کیفیتش از اینی هم که هست بدتر میشه هیچکس هم نیست بگه خرت به چند...

nini bad
27-12-2014, 02:28
بله.... خیلی هم راحت 2 برابرش می کنند می گند بدلیل ارتقاء شبکه 100برابر پول این تجهیزات به جیب میزنن وزارت ارتباطات هم که اصولا مثل بز نگاه میکنه فقط... :n36:

بعد جالبیش اینجاست کیفیتش از اینی هم که هست بدتر میشه هیچکس هم نیست بگه خرت به چند...
حالا شما خودت را ناراحت نکن این مدت حسابی پیگیر موضوع گرانی بسته ها بودی و اذیت شدی... اصولا همیشه مردم باید ضرر ها را جبران کنند این شرکت ایرانسل و اطرافیان اینقدر قدرت دارند که وزیر ارتباطات هم کاری نمیتونه بکنه... البته این وضعیت بدتر میشه.

fafool70
27-12-2014, 10:26

من تا قبل گرون شدن بسته های ایرانسل بهش امید داشتم که گرون نشه و بعد از اینکه مودم های وایمکس رو با td.lte جایگزین کردن بتونیم لذت ببریم . ولی ایرانسل خراب کرد . تا ماه آینده کلا وایمکس رو جمع میکنم adsl میگیرم .خوزستان بیشترین استفاده وایمکس ایرانسل رو داره که اندیمشک هم کاربر زیادی داره .واسه مشکل سرعت کارشناسشون گفت : سه تا دکل زدند به یکیش 300 کاربر وصله .به یکی 250 تا یکی دیگه 80 نفر ! من جز 80 نفر هستم یکم بهتره ولی باز میترکه از ظهر به بعد! سایت باز نمیکنه چه برسه دانلود!

nini bad
27-12-2014, 11:43
من تا قبل گرون شدن بسته های ایرانسل بهش امید داشتم که گرون نشه و بعد از اینکه مودم های وایمکس رو با td.lte جایگزین کردن بتونیم لذت ببریم . ولی ایرانسل خراب کرد . تا ماه آینده کلا وایمکس رو جمع میکنم adsl میگیرم .خوزستان بیشترین استفاده وایمکس ایرانسل رو داره که اندیمشک هم کاربر زیادی داره .واسه مشکل سرعت کارشناسشون گفت : سه تا دکل زدند به یکیش 300 کاربر وصله .به یکی 250 تا یکی دیگه 80 نفر ! من جز 80 نفر هستم یکم بهتره ولی باز میترکه از ظهر به بعد! سایت باز نمیکنه چه برسه دانلود!
من خودم وایمکس را از اهواز شروع کردم واقعا عالی بود مخصوصا وقتی که نامحدود ماهانه داشتم اصلا نوسانات و بی کیفیتی معنی نداشت... یک مدت کمبود پهنای باند بی داد میکرد ولی آخرش دیگه داغون شد کلا از فروش مودم های وایمکس و تعرفه های فضایی ایرانسل خیلی سود کرد الان چقدر کاربر ها باید این مودم ها را کنار بذارند و هیچی به هیچی...

iman_s
27-12-2014, 16:18
كسي مودم جيبي ايرانسل داره؟
مشكل قطع شدن واي فاي داره؟

iman_s
27-12-2014, 16:19
كسي مودم جيبي ايرانسل داره؟
مشكل قطع شدن واي فاي داره؟

احسان.ح
28-12-2014, 00:17
عزیز سرعت زیر 32 کیلوبایت رو پیگیری میکنن
با 707 تماس بگیرید و اعلام کنید که 2 مگ دارید و سرعت دانلودتون زیر 32 کیلوبایت هست براتون پیگیری میکنن

زنگ زدم گفتن پیگیری میکنیم
2 روز بعد یکی زنگ زد با یه نیشخندی گفت اینترنتتون بهتر شده درسته در حالی که هیچ فرقی نکرده فهمیدم زنگ زده شر و ور بگه(شر و ور تحویل من میدی آره؟ :n24:)

HITB0Y
28-12-2014, 01:40
دوستان سرعت دانلود برای سرویس 512 نامحدود چنده الان؟
کلا از سرویستون راضی هستین؟
معایب؟
مزایا؟

nini bad
28-12-2014, 02:43
معایب؟
مزایا؟
دوست عزیز من صفحات قبل هم گفتم اصلا سمت وایمکس نیا...به هیچ عنوان ...

mehr1362
28-12-2014, 14:43
من قبلا مشکلی نداشتم خیلی عالی جواب داده بود واسم اما 1 ماهی هست که برای من هم داغون شده ، سرعت دانلود شب ها بسیار پر نوسان شده و اکثرا سرعت روی 80 تا 130 هست ( بر خلاف سابق که 260 تا میداد )
در روز وضیعت بدتر هست ! خیلی وقتا اصلا صفحه لود نمیشه ! با قند شکن بهتر میشه !
حالا باز من اهل دانلود نیستم دیگه و تا اردیبهشت 94 تعرفه دارم ( 6 ماهه دو مگ گرفتم )
-----------
من قبلا مبین نت داشتم اون هم یه دزدی بود خیلی خیلی بدتر از ایرانسل .
من قبلا هم بارها گفتم ، هر وقت میگن وضعیت اینترنت خوب میشه یا ارزون میشه مطمئن باشید نقشه کشیدن برای گرونتر کردنش یا محدودتر کردنش یا سانسور بیشتر .

قیمت هر بشکه نفت نصف سابق شده ، این کسری بودجه رو یا با جریمه کردن های الکی راهنمایی و رانندگی باید تامین کنن یا آبونمان رو بیشتر کنن ، یا سربازی رو خریدنی کنن و یا اینکه تعرفه های اینترنت رو هر روز گرونتر کنن !

اصلا از نظر آقایون همین اینترنتی هم که داریم نباید داشته باشیم مثل کره شمالی ! فعلا که هست و هنوز ملی نشده دارن جیب ملت رو باهاش خالی میکنن . در مملکتی که تفریحی جز اینترنت و چت و وبگردی نمونده با جیب ملت دارن حال میکنن .

هر وقت هر بشکه نفت باز 120 دلار شد اونوقت برای ملی کردن اینترنت مصمم تر خواهند شد .
این دولت هم مثل دولت های سابق ! اونا دروغ گفتن هاشون علنی و تخیلی بود ، اینها هم دروغ میگن ولی با فریب افکار عمومی .

از زمانی که دولت جدید روی کار اومد حرف از ارزان شدن اینترنت زدند ، که هنوز چند هفته از این حرف نگذشته بود که مبین نت تعرفه هاش رو گرونتر کرد ! من 6 ماه مبین نت داشتم خدا شاهد هست 3 بار در این مدت گرونترش کردند دیدم دیگه نمیتونم پولش رو بدم فروختم رفت .

بعد از اینهمه سال به این نتیجه رسیدم تا وقتی ما برای اینترنت خوب پول میدیم اونها هم میگن عجب ملت .... داریم !
بزار گرونترش کنیم بزار بیشتر دزدی کنیم بازم میخرن !
رگ خواب ملت رو میدونن !

از وقتی اینترنت یه کالای واجب برای خونه ها شد وضع بدتر و بدتر و بدتر شد و میشه .

ata.royalfalcon
28-12-2014, 15:30
معایب؟
مزایا؟

بطور تئوري سرعت دانلود ميبايستي 64 كيلوبايت باشه ولي در عمل كمتر خواهد بود مثلاً براي خود من تا 60 كيلوبايت ميره .

من كه راضي هستم سرعت دانلود اكثر اوقات بدون نوسان و در محدود 60 كيلوبايت هست . البته اگر سرعت دانلود خوب نبود (مثلاً خيلي نوسان داشت يا اينكه خيلي پايين بود) مودم را يكبار خاموش روشن كنيد و اگر درست نشد احتمالاً مربوط به شلوغي اون منطقه ميشه و يا هر دليل ديگر .

سرعت باز شدن صفخات اگر از قند شكن استفاده كنم خوبه در غير اينصورت ممكنه كند باشه .

mahday8
29-12-2014, 15:03
رفقا این همه زیر و رو کردم جایی رو ندیدم مبین نت و ایرانسل رو مقایسه کرده باشه درست و حسابی.
من چند سال مبین نت داشتم که تازه تبدیلش کردم به ایرانسل. دلیلشم افت سرعت مشهود مبین نت بود و حجم دزدی روشنی که می کرد. چون نه مودمم عوض شده نه مکان استفاده و نه سرعت اشتراک (هردو دو مگ محدود) و هر دو هم با آنتن فول و سیگنال و نویزهای نسبتاً یکسان. تو روزهای آینده مقایسه بهتری از این دو بزرگوار! می نویسم جهت عبرت سایرین.
فعلاً و بعد از یک روز استفاده از ایرانسل تا این لحظه سگ زرد برادر شغال بوده.
سرعت دانلود از ایرانسل بدون دانلود منیجر بین 60 تا 120 کیلوبایت و با دانلود منیجر بین 110 تا 260، برای مبین نت با دانلود منیجر از 50 داشتم تا 300.
سرعت باز کردن صفحات برای ایرانسل با قندشکن و بدون قندشکن کند و رو اعصاب، برای مبین نت متوسط.
سرعت لود و پخش عکس و ویدیو در اینستاگرام برای هردو پایین اما به نظر می رسه ایرانسل کمی سریع تر باشه.
مسخره ترین موضوع در مورد ایرانسل اینه که برای وصل شدن به نت جدا از رمز وایمکس مودم باید یوزر و پسورد چرتش رو هم هر دفعه وارد کرد و یا اینکه لپتاپ رو از حالت آی پی دینامیک برداشت و با تنظیمات طاقت فرسایی آی پی ثابتش رو برای مودم تعریف کرد. در یک جمله مزخرف! برای مبین نت همچین مسخره بازی هایی نداشتم. هر دستگاهی با یک بار وارد کردن رمز مودم برای همیشه می تونست وصل بشه.
آخرین نکته اینکه در مورد این دو شرکت با دو مدل مختلف دزدی طرفیم. از یک طرف مبین نت طرح دو مگ محدود رو با حجم کم به قیمت مناسبی بهتون می ده اما هر گیگابایت حجم اضافه بین 10 تا 12 هزار تومن واستون آب می خوره و حجم شما هم به طرز حیرت آوری زود تموم می شه! از طرف دیگه ایرانسل برای سرعت دو مگ به زور 12 گیگ حجم بهتون می ده به قیمت 71 هزار تومن برای یک ماه!!! و هیچ گزینه ای برای خرید حجم کمتر و یا خرید بلندمدت (مثلا شش ماهه) و استفاده از تخفیف وجود نداره. در عوض اگر یک بسته بزرگتر حجم اضافی ازش بخرید هر گیگ 6 تومنه.
در مجموع استفاده از وایمکس به هیچ عنوان توصیه نمی شه و سگ ای دی اس ال بهش شرف داره و من هم اگر خط تلفن خونه اجاره ایم مشکل نداشت صد سال وایمکس نمی گرفتم.
واسه اطلاع رسانی کامل وایمکس مبین نت رو در گرگان و شیراز هم تست کردم. در گرگان سرعت متوسطی داشت و در شیراز اوضاع خراب تر بود و مدام قطع و وصل می شد. اطلاعات بالا هم در مورد منطقه سیدخندانه.
با گذشت زمان و استفاده بیشتر از ایرانسل اطلاعات بیشتر و دقیق تر و مقایسه بهتری براتون می گذارم تا کسی به درد روزهای قبلی من که عدم وجود اطلاعات مقایسه ای شفاف بود دچار نشه دیگه.
به امید برچیده شده بساط تمام دزدها و عقب مانده ها و صرف انرژی و وقت برای بحث های مفید و سازنده تر.

Armin.Computer
30-12-2014, 23:41
سلام دوستان
برای پست اول تاپیک دنبال مطلب می گردیم
اگر کسی می تونه کمک کنه به من پیام خصوصی بده
ممنون

Moayeri1372
01-01-2015, 15:41
جشنواره زمستانه:n24:

ساعات رایگان شبانه از 2 تا 8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%82%DB%8C

vidav
01-01-2015, 19:22
از اونجایی که سرعت دانلود سه به بعد بهتر میشه این خوبه که تا هشت رایگانه که معمولا سرعت خوبی داره. اما من خودمو بزور تا یک بیدار نگه میداشتم الان باید تا دو صبر کنم :n02:

t2download
02-01-2015, 16:47
دوستان 1.5 ماهه وایمکس من سرعتش صفر هست پشتیبانی هم همکاری نمیکنه ...
اصلآ وای فای هم جواب نمیده روزی شاید کمتر 1 ربع جواب بده وای فایش چی کنم ..............
3 ماهه شارژ کردم ......... 15 هزارم پول توی سیستم هست ........... شانس بد من ...........
وای فای adsl بگیرم یا از سیم کارت رایتل یا ایرانسل استفاده کنم ؟؟؟

fafool70
02-01-2015, 17:45
اصلآ وای فای هم جواب نمیده روزی شاید کمتر 1 ربع جواب بده وای فایش چی کنم ..............
3 ماهه شارژ کردم ......... 15 هزارم پول توی سیستم هست ........... شانس بد من ...........

واقعا اونا کاری نمیکنن برات واسه منم خرابه اگر واقعا میتونی برو adsl بگیر داداش . اگر نمی تونی وای فای بگیر ولی خوب وایرلس خرج داره آنتنش . سیم کارت رایتلم خودم استفاده نکردم . اگرم دوست داشتی تو سایت 195.ir ازشون شکایت کن !

t2download
02-01-2015, 21:57
adsl دارم 7 ساله ولی مودمم ساده هست .. قدیمیه و برای تبلت , وایمکس ایرانسل گرفتم مودمش 220 هزار ....
الان adsl مودم وای فای بگیرم مشکلی مثل ایرانسل نداره ؟؟؟ مودم چه مارکی بگیرم ...

nini bad
03-01-2015, 01:38
ضریب اشتراک اینترنت وایرلس 1به1 هست نوع نانو وایرلس هم بستگی به فاصله شما تا انتن ISP داره شما الان هر چقدر هم هزینه کنید تا 10سال دیگه هم میتونید ازش استفاده کنید... تعرفه های وایرلس کمتر از وایمکس هست.

a1l2i3z4a5h6r7
04-01-2015, 21:03
ضریب اشتراک اینترنت وایرلس 1به1 هست نوع نانو وایرلس هم بستگی به فاصله شما تا انتن ISP داره شما الان هر چقدر هم هزینه کنید تا 10سال دیگه هم میتونید ازش استفاده کنید... تعرفه های وایرلس کمتر از وایمکس هست.
دوست خوبم وایرلس کدوم شرکت خوبه من پارس دارم میخوام وایرلس بگیرم

saman9074
04-01-2015, 23:35
سلام دوستان جایی رو سراغ ندارید مودم وامکسم رو درست کنه یو اس بیش خرابه
مشهد یا نیشابور باشه بهتره ممنون
ali.abdi@outlook.com

nini bad
04-01-2015, 23:37
دوست خوبم وایرلس کدوم شرکت خوبه من پارس دارم میخوام وایرلس بگیرم
دوست عزیز شما کدام شهر هستید تا بهتر راهنمایی کنم...

a1l2i3z4a5h6r7
09-01-2015, 11:37
دوست عزیز شما کدام شهر هستید تا بهتر راهنمایی کنم...
تهران دوست عزیز

nini bad
09-01-2015, 14:25
تهران دوست عزیز
به نظرم فناوران اسمان خوبه هم قیمت ها مناسبه هم شبانه رایگان داره...
asemanonline.com

LoveLIfe
11-01-2015, 22:41
کسی تست کرده می شه 2 نفر با یه اکانت وصل بشن ؟
ممنون

nini bad
12-01-2015, 00:40
کسی تست کرده می شه 2 نفر با یه اکانت وصل بشن ؟
ممنون
این امکان وجود داره اما به صورت همزمان نمیشه...

vidav
12-01-2015, 09:32
منظورت از دو نفر با یک اکانت چیه؟

milad azad
14-01-2015, 09:49
در تالار 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی از پیمانکار های ایرانسل درباره به روز رسانی وایمکس این طور جواب داده:

همه راک های وایمکس در 35 شهر به lte/wimax تبدیل شدند. برنامه ما این است که اگه اهواز کارش راه بیافته بتوانیم تا اخر سال یا اوایل سال 94 سیستم را به روز کنیم.

سوال دوم:
مودم های فعلی وایمکس پشتیبانی td.lte رو دارن یا عوض میکنن ؟! قیمتش مثل وایمکسه یا گرونتر ؟

باید عوض کرد ولی میشه با این مودم هم کار راه بیافته فقط کافی است نرخ فرکانسی روی فرکانس فعلی ست بشود. ولی برای هرچه بهتر شدن سرعت باید مودم های جدید سازگار با 4g استفاده کرد. قینت پایه 300 به بالا است. خیر گران تر خواهدبود. شرکت به اندازه کافی روی وایمکس امسال بودجه گذاشته است.

مودم مخصوص 4g wimax است که از 300 شروع میشود تا 800 تومن به پول ایران. مدل 300 تومنی فلش است که سیم کارت هم میخورد هم 4g معمولی هم lte وایمکس

توجه کردین 300 به بالا انگار ما مشتری ها مسخره شدیم برای پر کردن جیب ایرانسل باید دوشیده بشیم هر چند سال:n34:

nini bad
14-01-2015, 13:46
در تالار 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی از پیمانکار های ایرانسل درباره به روز رسانی وایمکس این طور جواب داده:

همه راک های وایمکس در 35 شهر به lte/wimax تبدیل شدند. برنامه ما این است که اگه اهواز کارش راه بیافته بتوانیم تا اخر سال یا اوایل سال 94 سیستم را به روز کنیم.

سوال دوم:
مودم های فعلی وایمکس پشتیبانی td.lte رو دارن یا عوض میکنن ؟! قیمتش مثل وایمکسه یا گرونتر ؟

باید عوض کرد ولی میشه با این مودم هم کار راه بیافته فقط کافی است نرخ فرکانسی روی فرکانس فعلی ست بشود. ولی برای هرچه بهتر شدن سرعت باید مودم های جدید سازگار با 4g استفاده کرد. قینت پایه 300 به بالا است. خیر گران تر خواهدبود. شرکت به اندازه کافی روی وایمکس امسال بودجه گذاشته است.

توجه کردین 300 به بالا انگار ما مشتری ها مسخره شدیم برای پر کردن جیب ایرانسل باید دوشیده بشیم هر چند سال:n34:
بعد دیگه این بحث مربوط نمیشه به وایمکس کلا ایرانسل داره وایمکس و جمع میکنه و LTE را جایگزین میکنه حالا به هر شکلی فقط این مودم های بی ارزش وایمکس باید روی دست مردم بمونه...

احسان.ح
14-01-2015, 14:57
2 مگ پایه اصفهان
دیگه اصلا سایت speedtest باز نمیشه که بخوام تست سرعت بزارم ببینید افتضاحیشو .ADSL هم که به ما نمیدن
:n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24: :n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24: :n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34:
دوستان اگه خبری ازم نشد یه وقت فکر نکنید سرعت خوب شده ها کلا قطع شده:n28:

nini bad
14-01-2015, 15:16
2 مگ پایه اصفهان
دیگه اصلا سایت speedtest باز نمیشه که بخوام تست سرعت بزارم ببینید افتضاحیشو .ADSL هم که به ما نمیدن
:n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24: :n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34::n24: :n34::n24::n34::n24::n34::n24::n34:
دوستان اگه خبری ازم نشد یه وقت فکر نکنید سرعت خوب شده ها کلا قطع شده:n28:
اصفهان 2سالی میشه که داغونه ... چرا به شما ADSL نمیدن؟

fafool70
14-01-2015, 15:21
اون سوال دوم من پرسیدم .خواهش میکنم دوستان به همه فک و فامیل آشناها بگن سمت وایمکس ایرانسا نیایید. داره میره سمت lte ولی هنوز مودم قدیمی رو میفروشن با قیمت 200 تومن!!!! بعد سرعتش داغونه داغونه .حتی مجبور شدن هم نگیرین! مودم رو دستشون میمونه .تازه اگر مودم عوض کن 200 تومنم سر باید بدیم تعرفه هاشم گرونتر از این میشه که هیچ ارزشی نداره

aloochy
15-01-2015, 19:02
سلام،کسی میدونه واسه اینکه طرح تعرفه وایمکس ایرانسل از 128به بالا ارتقا پیدا کنه باید چکار کرد؟
الان توی حساب کنترل اینترنتی فقط 128 داره
دانشجو هستم

aloochy
15-01-2015, 19:02
سلام،کسی میدونه واسه اینکه طرح تعرفه وایمکس ایرانسل از 128به بالا ارتقا پیدا کنه باید چکار کرد؟
دانشجو هستم

ata.royalfalcon
15-01-2015, 19:30
دانشجو هستم

سلام .

یک معرفی نامه از دانشگاه میگیرید که داخل آن حتماً نوشته شده باشه تا چه سرعتی یا کدام طرح را میخواهید (شناسه وایمکس حتماً روی معرفی نامه نوشته شده باشه) . بعد معرفی نامه را برای ایرانسل فکس میکنید ، تلفنی هم پیگیری کنید . اگر تایید بشه در دوره بعد پهنای باندتان ارتقاء پیدا میکند . این کاری بود که من انجامش دادم .

mohamadvirus
16-01-2015, 01:03
سلام
دوستان من امکان دریافت ای دی اس ال ندارم میخام وایمکس بگیرم
مبین نت که مودم هاش خیلی گرونه نظرم رویه ایرانسله ازتون میخام که بدون تعصب نظرتون رو بهم بگید و بگید که ارزش خرید داره یا نه
در کل یه راهنمایی جامع ازتون میخام
در ضمن کرج هستم
ممنون

vidav
16-01-2015, 07:59
ولی فکر کنم حداقل یکی دو سال وایمکس رو ادامه بدن. چون هنوز که هنوزه جشنواره میذاره و برای خریداران جدید طرح تشویقیداره

nini bad
16-01-2015, 11:12
سلام
مبین نت که مودم هاش خیلی گرونه نظرم رویه ایرانسله ازتون میخام که بدون تعصب نظرتون رو بهم بگید و بگید که ارزش خرید داره یا نه
در ضمن کرج هستم
ممنون
درود بر شما...
اگر امکان دریافت ای دی اس ال ندارید اصلا سراغ وایمکس نیاید به هیچ عنوان ارزش نداره و کیفیت از حد انتظار بالا تر هست صفحات هات قبل و خودم و دوستان دیگر هم به این موضوع اشاره کرده اند بهتره از اینترنت بی سیم استفاده کنید... البته اگر دو سال پیش این سوال را میپرسیدید میگفتم ایرانسل اما الان هیچکدام را پیشنهاد نمیکنم.

iCe m@n
16-01-2015, 19:49
سلام
در ضمن کرج هستم
ممنون

سلام
عزیز ببینید اولا که وایمکس و اینا سرعت هاشون قانونی هست
یعنی اگه سرعت 128 بگیرید شما سرعت دانلودتون 16 کیلوبایت هست
و اینکه سرعت و کیفیتش همش بر میگرده به منطقه خودتون
من خودم هم کرج هستم خداروشکر وضعیت منطقه خوبه و مشکلی ندارم از لحاظ قطعی و سرعت
و یه مورد دیگه اونم اینه که چند وقته که خط مشی مصرف صحیح گذاشتن برای طرح هاشون
یعنی سرعت 2 مگ اگه بگیرید حدودا 100 گیگ میتونید دانلود کنید
و دیگه نامحدود واقعی هم نیست

اینا مواردی بود که باید قبل از خرید بهشون توجه کنید
حالا دیگه میل خودتونه

ata.royalfalcon
16-01-2015, 20:18
و یه مورد دیگه اونم اینه که چند وقته که خط مشی مصرف صحیح گذاشتن برای طرح هاشون
یعنی سرعت 2 مگ اگه بگیرید حدودا 100 گیگ میتونید دانلود کنید
و دیگه نامحدود واقعی هم نیست

برای سرعتهای 512 این مورد خط مشی ظاهراً هنوز اعمال نشده .

milad azad
17-01-2015, 12:24
سلام
در ضمن کرج هستم
ممنون

داداش اگر الان از ایرانسل مودم بگیری چند ماه دیگه باید دوباره مودم بگیری چون اون موقع دکل های ایرانسل به روز می شن همین الان مودم من رو دستم باد کرده و برای نسل جدید وایمکس اینده بدردنمی خوره

shina_20
17-01-2015, 13:29
با سلام.من وایمکس ایرانسل دارم طرح یک ساله.امروز رفتم 5 گیگ شارژ کردم.حالا که تو حسابم نگا میکنم می بینم به ترافیک بسته افزایشی مدت دار اضافه شده و تاریخ انقضاشم یک ماه دیگه س در صورتی که من فکر کردم تا پایان طرح یک سالم می تونم استفاده ش کنم...حالا سوالم اینه راهی هست بشه اینطوری شارژ کرد?یا مجبورم همیشه یه ماه یه ماه شارژ کنم?اگه این 5 گیگو توی یه ماه استفاده نکنم آیا می سوزه? راستی هنوزم دانلود شبانه داره?

iCe m@n
17-01-2015, 23:43
برای سرعتهای 512 این مورد خط مشی ظاهراً هنوز اعمال نشده .

بله عطا جان
منم برای همین سرعت 2 مگ رو گفتم
چون با سرعت های بالا مثل 1 مگ و 2 مگ خیلی میشه دانلود کرد
ولی خب مسلما با سرعت هایی مثل 128 و 256 و 512 وقتی سرعت ها قانونی هست در ماه خیلی نمیشه دانلود کرد

shina_20
18-01-2015, 11:12
خب حداقل یکی که می دونه ج بده ...کسی طرح یک ساله نداره اینجا؟چه جوری شارژ می کنید؟ماهانه؟

vidav
18-01-2015, 12:15
طرح یکساله شما همون اول پول کل یکسال رو پرداخت میکنید و اگر حجمتون تموم بشه تا پایان یکسال نمیتونید تغییر تعرفه بدید و مجبورید بسته افزایشی بگیرید که بابت هر گیگ حدود نه هزار تومن باید پرداخت کنید. کلا طرح های بلند مدت اون هم وایمکس اصلا جالب نیست . آدم از کیفیت فردای اینترنتش خبر نداره دیگه چه برسه به یکسال

nini bad
18-01-2015, 13:19
خب حداقل یکی که می دونه ج بده ...کسی طرح یک ساله نداره اینجا؟چه جوری شارژ می کنید؟ماهانه؟
دوست عزیز اصلا طرح یکساله خریداری نکنید اگر از وایمکس استفاده میکنید که هیچی اما اگر قراره تازه کاربر وایمکس بشوید اصلا اینکار را انجام ندید...طرح های بلند مدت هم به این شکل هست یا شما شارژ خودت را تقسیم بر 12ماه میکنید یا همه حجم را یکجا دریافت میکنید.

adcomputer
18-01-2015, 15:07
سلام دوستان میخواستم از مودم اوت دور مبین نت برای ایرانسل استفاده کنم چون بنظر میاد قدرت سیگنالش از مبین نت تو محله ما بیشتره. با پشتیبانی صحبت کردم گفت مودم های اوت دور مبین نت نمیشه اما داخلی ها میشه. اما شنیده بودم که میشه تبدیل کرد. کسی تجربه ای داشته. ممنون. اگر آدرس نمایندگی اهواز هم دارید که بتونه انجام بده بهتر.

ShadowDragon
20-01-2015, 11:37
دوستان وایمکس هنوز شبانه رایگان داره؟ 128 یک به یک، چه سرعتیه؟

vidav
20-01-2015, 13:21
بله از ساعت دو شب تا هشت صبح رایگانه. ۱۲۸ یک به یک همون سرعته یک مگه که بستگی به منطقتون داره که چطور باشه. من توی خوزستان این طرح رو دارم دانلودم بین هفتاد تا نود کیلوبایته اما ساعت چهار صبح تا هشت صبح روی صد کیلوبایت ثابت میمونه و راحت دو تا فیلم هفتصد مگی میتونم دانلود کنم

Farhad 8904
20-01-2015, 14:16
دوستان اصفهانی سرعت لود سایت ها برای شما تغییر نکرده؟ الان 4 روزه تمام سایت ها مثل ADSL باز میشن...
با ست کردن دی ان اس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 در مودم سرعت لودبنگ عالی میشه.

ShadowDragon
20-01-2015, 14:52
128 1ب1 شبانه سرعتش 128 تاس یا 256؟

vidav
20-01-2015, 15:11
بستگی به منطقتون داره اما فکر کنم نهایتش ۱۲۸ باشه. مال من شبانه روی صد کیلوبایته

vidav
20-01-2015, 15:23
دوستان اصفهانی سرعت لود سایت ها برای شما تغییر نکرده؟ الان 4 روزه تمام سایت ها مثل ADSL باز میشن...
با ست کردن دی ان اس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 در مودم سرعت لودبنگ عالی میشه.
یه توضیح میدین یعنی باید چکار کنیم؟

ShadowDragon
20-01-2015, 16:50
Vidav و بقیه دوستانی ک 128 یک به یک دارید، شبی چثد گیگ میگیره؟ لینک داخلی چطور؟

vidav
20-01-2015, 17:08
اگر از ساعت دو شب بذارم تا هشت صبح حدود یک گیگ و هفتصد . اما توی شهری مثل شیراز بالای دو گیگ هم میشه دانلود کرد. مال منهم از بین چهار دکل موجود توی شهر به یه دکل دورتر باید وصل بشم تا این حجم رو بهم بده. سه تا دکل دیگه با اینکه نزدیکتر هستن و سسیگنالشون قویتره اما سرعتشون خوب نیست. همه چی بستگی به شهرتون و دکلی که بهش وصل میشید داره. من میدونم توی مشهد و شیراز کیفیت خوبی داره وقابل قبوله

vidav
20-01-2015, 17:10
من دو تا فیلم و یک سریال یک شب از سایت هستی دانلود . دانلود کردم شد یک گیگ و هفتصد مگ.

ShadowDragon
20-01-2015, 18:44
من که فقط از طرح 128 استفاده کردم به خاطر اینکه آپلودش مزخرف بود ( صدا ارسالی همیشه مشکل داشت اما دریافت عالی) گلا دیگه شارژ نکردم... سرعت ثابت 16 بود. مودم رو تبریز گرفتن اما من تهران استفاده میکنم. الان به خاطر دانلود شبانه میارزه از 3جی به وایمکس برگردم؟!

vidav
20-01-2015, 19:16
طرح ۱۲۸ ویژه خیلی خوبه .به نسبت تمام تعرفه های دیگه وایمکس واقعا به صرفه است. و فقط هم توی سه تا استان ارائه میشه. منم مودم رو از شیراز گرفتم ولی در خوزستان دارم استفاده میکنم .قیمتش ۲۴ هزارتومان برای پنج گیگه در صورتی که در خوزستان همین پنج گیگ رو با همین قیمت به عنوان ۱۲۸ عادی ارایه میدن که سرعتش همانطور که گفتید تا ۱۶ کیلوبایت میره .ولی ۱۲۸ ویژه در واقع یک مگه. من پیشنهاد میکنم استفاده کنید بالاخره حداقل یک گیگ دانلود رو خواهید داشت شبها .برای اطمینان از دوستان تهرانی که طرح یک مگ رو دارند هم بپرسید

Farhad 8904
20-01-2015, 20:18
یه توضیح میدین یعنی باید چکار کنیم؟

مدل مودمتون چیه؟

vidav
20-01-2015, 20:25
مودم داخلی. Wixfmm

Farhad 8904
20-01-2015, 21:20
مودم داخلی. Wixfmm

به ترتیب مراحل زیر انجام بدید و بعد مودم خاموش و روشن کنید.

amiralex65
20-01-2015, 23:53
128 1ب1 شبانه سرعتش 128 تاس یا 256؟

من 128 1 به 1 دارم تا 250 کیلو دانلود میگیرم.
به منطقه خیلی بستگی داره

ShadowDragon
21-01-2015, 06:16
تهرانی؟.....

arashtn
21-01-2015, 12:35
بچه ها میخوام واسه گیم نت wifi رایگان بزارم
کسی از سرویس 128 نامحدود استفاده میکنه؟
چطوریه سرعت اینا؟منطقه خوبه چون خودم 128 یک به یک دارم بد نیست

vidav
21-01-2015, 12:53
128 نا محدود سرعتش بیشتر از ۱۶ نمیشه و افتضاحه .

birang1357
21-01-2015, 13:02
من 128 1 به 1 دارم تا 250 کیلو دانلود میگیرم.
به منطقه خیلی بستگی داره
وضعیت ۱۲۸ یک به یک در تهران چطوره؟؟؟

arashtn
21-01-2015, 13:11
128 نا محدود سرعتش بیشتر از ۱۶ نمیشه و افتضاحه .

واسه wifi بین 10 الی 20 نفر بده؟؟اینترنت گردی و...
من اصفهان 128 یک به یک سرعت دانلود 220 هست

vidav
21-01-2015, 14:26
دوست عزیز ۱۲۸ یک به یک اسمش روی خودشه .۱۲۸ ویژه. و فقط در سه استان ارائه میشه. و واقعا ویژه است و سرعت رو روی یک مگ میبندن شما که میگی بالای دویسته چون کاربر قدیمی هستی که قبلا ظاهرا روی دو مگ میبستن و الان هم اصفهان رو حذف کردن و فقط کاربرای قدیمی در اصفهان هنوز میتونن این طرح رو بگیرن. اما ۱۲۸ سه گیگ و ۱۲۸ نامحدود دیگه ویژه نیست و سرعتش نهایتا میشه ۱۶ کیلوبایت . حتی یک نفر هم دمار از روزگارش در میاد تا استفاده کنه ازش دیگه چه برسه ده نفر.

amiralex65
22-01-2015, 01:09
دوست عزیز ۱۲۸ یک به یک اسمش روی خودشه .۱۲۸ ویژه. و فقط در سه استان ارائه میشه. و واقعا ویژه است و سرعت رو روی یک مگ میبندن شما که میگی بالای دویسته چون کاربر قدیمی هستی که قبلا ظاهرا روی دو مگ میبستن و الان هم اصفهان رو حذف کردن و فقط کاربرای قدیمی در اصفهان هنوز میتونن این طرح رو بگیرن. اما ۱۲۸ سه گیگ و ۱۲۸ نامحدود دیگه ویژه نیست و سرعتش نهایتا میشه ۱۶ کیلوبایت . حتی یک نفر هم دمار از روزگارش در میاد تا استفاده کنه ازش دیگه چه برسه ده نفر.

بله من خمینی شهر هستم.
و حدود یکسال پیش طرح 128 1 به 1 را انتخاب کردم.
خداييش راضیم.
250 دانلود بدن نوسان و قطعی.

ShadowDragon
22-01-2015, 09:24
و شبی چند گیگ میگیری شما؟

amiralex65
22-01-2015, 12:12
من دانلود شبانه نمیکنم.

number-1
30-01-2015, 13:09
دوستان ایرانسل هم تو سرویس های نامحدود یا در ساعات رایگان بعد از یه مقدار دانلود محدود میکنه؟

ata.royalfalcon
30-01-2015, 13:47
دوستان ایرانسل هم تو سرویس های نامحدود یا در ساعات رایگان بعد از یه مقدار دانلود محدود میکنه؟

برای من که 512 نامحدود دائمی دارم اینطوری نشده . ظاهراً فقط برای سرعتهای بالاتر از 512 هست .

vidav
30-01-2015, 15:36
دوستان ایرانسل هم تو سرمحدودیتبنامحدود یا در ساعات رایگان بعد از یه مقدار دانلود محدود میکنه؟

در ساعت رایگان شبانه و تا سرعت ۵۱۲ نامحدود هیچ محدودیتی برای دانلود نیست. اما یک مگ و دو مگ نامحدود حد خاصی برای دانلود دارن

a1l2i3z4a5h6r7
30-01-2015, 15:47
دوستان 512 نامحدود ماهی چند گیگ میشه دانلود کرد ؟ و اینکه سرعت اسمی که بهتون میدن چند هست آیا مثل مخابرات اسمی یا بالاتر میبندن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

vidav
30-01-2015, 17:23
سرعت رو اسمی میبندن و در بهترین حالت سرعت شما میشه ۶۲ . من خودم سه ماه داشتم و هر ماه حدود شصت گیگ دانلود میکردم

AMNA
02-02-2015, 21:47
داداش اگر الان از ایرانسل مودم بگیری چند ماه دیگه باید دوباره مودم بگیری چون اون موقع دکل های ایرانسل به روز می شن همین الام مودم من رو دستم باد کرده و برای نسل جدید وایمکس اینده بدردنمی خوره
یعنی چی؟منظورت اینه نسل چهار بیاد این مودم هارو باید دور بندازیم؟

milad azad
02-02-2015, 22:21

بله صد در صد شک نکن (البته در صورتی که بخواهی با این سرعت اشغال در اینده دانلود کنی و اگر ایرانسل اجازه بده شاید مودم قدیمی کاربرد داشته باشه)

vidav
03-02-2015, 00:56

البته در همون روزهای اولیه راه اندازی تری جی و فور جی مدیران ایرانسل گفتن فعلا شبکه وایمکس فعاله. و به تدریج فناوری ال تی ای جایگزین خواهد شد. حتی اتحادیه وایمکس در جلسات خودشون گفته بودن سیستم خانگی وایمکس حد اقل تا ده سال دیگه فعال خواهد بود چون در اصل نگه داشتن باند فرکانسی ۳.۵ برای اپراتورها در جهان اهمیت دارد. و من معتقدم توی ایران حد اقل سه سال دیگه وایمکس رو داریم و حتی مدیر ایرانسل گفته بود انتظار داره با راه اندازی فور جی بار شبکه وایمکس کمتر بشه و کیفیت خدمات مشترکین بهتر بشه

saeeddeeas
06-02-2015, 21:56
دوستان کسی مودم برای فروش نداره؟ فوری میخوام پ خ بدید سریع مرسی

fafool70
06-02-2015, 22:04
دوستان کسی مودم برای فروش نداره؟ فوری میخوام پ خ بدید سریع مرسی

دوستم نرم افزار دیوار رو توی بازار نصب کن . کدوم شهر هستی؟! اون شهر و انتخاب کن خیلیا میفروشن برو قسمت لوازم الکترونیک 150 و ارزونتر

saeeddeeas
06-02-2015, 22:23
دوستم نرم افزار دیوار رو توی بازار نصب کن . کدوم شهر هستی؟! اون شهر و انتخاب کن خیلیا میفروشن برو قسمت لوازم الکترونیک 150 و ارزونتر

من جاسک هستم و شهر ما اصلا توی لیست دیوار نیستش:n30:
نزدیک ترین مکان بندرعباس هستش که چیز بدرد بخوری نداشت توش

mehryar1973
07-02-2015, 20:30
همانطور که دوستان هم اشاره کردن بد نقشه ای ایرانسل برای جیب مردم کشیده والان دیگه تکنولوژی وایمکس رو منسوخ!! میدونن من در محله پر مصرفی مثل سعادت آباد قبلا همه جای خونه آنتنم فول بود ولی الان باید مودم رو ببرم بچسبونم به پنجره:n35:
کاملا مشخصه که ایرانسل هم مثل مبین نت دکل هاشو جمع کرده حالا این lteچه کوفت زهر ماریه خدا عالمه!

habstem
12-02-2015, 17:12
من تازگیا خیلی افت سرعت دارم :(((
مخصوصا بعد از ظهر که میشه (مثلا از ساعت 3 تا ساعت 9-10 شب)، اینترنت یه مگ ام حتی به حد دانلود 20-30 کیلوبایت میرسه :((((((

habstem
13-02-2015, 16:05
و جمعه ها از همیشه بدتر :n27:

فقط میشه بیام اینجا، آمار وضعیت بدم!!

vidav
13-02-2015, 17:50
دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما رو پیدا کردم. من خوزستان هستم طرح ۱۲۸ با ضریب یک به یک دارم که در واقع همون یک مگه از وقتی اینجا گردو خاک شد اینترنت داغون شد و حالا که هوا بهتر شده هنوز مشکل داره و دانلود بیشتر از سی کیلوبایت نمیشه. من تا هفته پیش هر شب حدود یک گیگ و نیم دانلود میکردم در ساعت رایگان اما الان چند شبه بیشتر از چهارصد مگ نمیشه. دیشب که دویست مگ بیشتر نتونست دانلود کنه من به بهترین دکل شهرمون هم وصل میشم اما متاسفانه افتضاح شده

enimonte
14-02-2015, 14:16
سلام.در نقاطی که چراغ مودم قرمز میشه امکان استفاده از وایمکس هست یا نه؟

vidav
14-02-2015, 17:29
مودم داخلی منظورته؟ مال من که قرمز نمیشه اما اگه جایی باشی که آنت نده چراغاش سبز نمیشه و دو تای اولی هی خاموش و روشن میشه

Farhad 8904
14-02-2015, 18:43
سرویس 2 مگابیت اصفهان تست از BTS خیابان ولیعصر.

enimonte
14-02-2015, 19:14
مودم داخلی منظورته؟ مال من که قرمز نمیشه اما اگه جایی باشی که آنت نده چراغاش سبز نمیشه و دو تای اولی هی خاموش و روشن میشه

نه مودم همراه منظورمه.uroad-ss10

enimonte
14-02-2015, 19:15

نه مودم همراه منظورمه.uroad-ss10

asstubirs
15-02-2015, 12:48
با سلام دوستان 128 3 گیگ شب ها رایگان هست یا نه؟

vidav
15-02-2015, 13:11
با سلام دوستان 128 3 گیگ شب ها رایگان هست یا نه؟

همه طرح های اعتباری وایمکس ایرانسل از جمله ۱۲۸ سه گیگ از ساعت دو شب تا هشت صبح رایگانه

vahab00
15-02-2015, 13:57
بچه ها وایمکس ارزش داره بگیرم ؟
ای دی اس ال خیلی خوبه اما چون جابه جایی زیاد دارم نیاز دارم
وایمکس بگیرم یا مودم های ترجی؟

IR Brand
15-02-2015, 14:18
wimax ایرانسل یعنی مفت نمی ارزه
همه چیش افتضاحه از سرعت و قیمت بگیر تا پشتیبانیش !
من ۳ ساله دارم از مبین نت سرویس میگیرم و واقعا راضیم
البته قبلا شب ها کلا رایگان بود اما چند وقتیه فقط میتونید در شب ۲ برابر حجم روزانه دانلود کنید

denzelmovie
20-02-2015, 12:49
من میخوام برای یکی از دوستام وایمکس ایرانسل ثبت نام کنم ولی توو سایتش که میرم قسمت آیا می خواهید مودم وایمکس از ایرانسل تهیه نمایید فقط گزینه خیر دااره (گزینه بله ندااره) ممنون میشم راهنمایی کنید.
از این لینک هم واسه ثبت نام اقدام میکنم

nini bad
20-02-2015, 14:35
من میخوام برای یکی از دوستام وایمکس ایرانسل ثبت نام کنم ولی توو سایتش که میرم قسمت آیا می خواهید مودم وایمکس از ایرانسل تهیه نمایید فقط گزینه خیر دااره (گزینه بله ندااره) ممنون میشم راهنمایی کنید.
از این لینک هم واسه ثبت نام اقدام میکنم

دوست شما پول اضافی داره برای سرویسی که یک سال دیگر به طور کل جمع میشه هزینه کنه؟ بعد سرعتی کمتر از سرویس 2G موبایل دریافت کنید با هزینه های فضایی !!!

denzelmovie
20-02-2015, 20:46
دوست شما پول اضافی داره برای سرویسی که یک سال دیگر به طور کل جمع میشه هزینه کنه؟ بعد سرعتی کمتر از سرویس 2G موبایل دریافت کنید با هزینه های فضایی !!!

چرا جمع بشه؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
من خوودم با سرعت 512 کیلوبایت ازش استفاده میکنم بد نیست البته عالی هم نیست ولی قطعی اصلا نداره برعکس ADSL یکی از دوستام که همش میگه قطع میشه
میخواد اینترنتی بخره که هرجا میره بتونه دنیال خودش ببره، به نظرتون از کجا بخره بهتر از ایرانسله؟

vidav
20-02-2015, 21:22
دوست عزیز تکنولوژی وایمکس کلا منسوخ شده است. اما فعلا جمع نمیشه و به گفته مدیر عامل ایرانسل فعلا تا جایزگزینی تدریجی اون با تکنولوژی td-lte فعاله. ایرانسل طبق آخرین آماری که اعلام کرد حدود پانصد هزار مشترک وایمکس در ۳۸ شهر ایران داره که نمیتونه شبکه رو به این زودی خاموش کنه ضمن اینکه ایرانسل هنوز جشنواره وایمکس برگزار میکنه و پیشنهادهای تشویقی برای خریداران جدید ارائه میده

denzelmovie
20-02-2015, 22:36
دوست عزیز تکنولوژی وایمکس کلا منسوخ شده است. اما فعلا جمع نمیشه و به گفته مدیر عامل ایرانسل فعلا تا جایزگزینی تدریجی اون با تکنولوژی td-lte فعاله. ایرانسل طبق آخرین آماری که اعلام کرد حدود پانصد هزار مشترک وایمکس در ۳۸ شهر ایران داره که نمیتونه شبکه رو به این زودی خاموش کنه ضمن اینکه ایرانسل هنوز جشنواره وایمکس برگزار میکنه و پیشنهادهای تشویقی برای خریداران جدید ارائه میده

الان دوستم نیاز به نت دااره میشه راهنمایی کنید باید چکاار کنه؟ چی پیشنهاد میدید؟ فقط میخواد جایی میره همراهش بتوونه ببره

Mahdi9990
21-02-2015, 00:58
بچه ها كسي از TD-LTE ايرانسل خبري داره؟
كسي ميدونه كي راه مي افته؟

nini bad
21-02-2015, 01:37
حرف شما درسته اما مثلا در شهری مثل اصفهان یا اهواز کلا وایمکس هیچ استفاده ایی نداره در تمامی نقاط کیفیت وحشتناک پایین است !!! پس فرقی با قطع به طور کامل نداره...

چرا جمع بشه؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
من خوودم با سرعت 512 کیلوبایت ازش استفاده میکنم بد نیست البته عالی هم نیست ولی قطعی اصلا نداره برعکس ADSL یکی از دوستام که همش میگه قطع میشه
میخواد اینترنتی بخره که هرجا میره بتونه دنیال خودش ببره، به نظرتون از کجا بخره بهتر از ایرانسله؟

وایمکس را اصلا پیشنهاد نمیکنم انگار شما پول خودتون را ریختید تو چاه... به دوست خودتون یک سیم کارت رایتل با یک مودم همراه 3G پیشنهاد کنید...در صورتی که نیاز به جابه جایی دارید.

denzelmovie
21-02-2015, 13:27
حرف شما درسته اما مثلا در شهری مثل اصفهان یا اهواز کلا وایمکس هیچ استفاده ایی نداره در تمامی نقاط کیفیت وحشتناک پایین است !!! پس فرقی با قطع به طور کامل نداره...

وایمکس را اصلا پیشنهاد نمیکنم انگار شما پول خودتون را ریختید تو چاه... به دوست خودتون یک سیم کارت رایتل با یک مودم همراه 3G پیشنهاد کنید...در صورتی که نیاز به جابه جایی دارید.

این رایتل که هزینه هاش خیلی فضایی تره :n02:
من رفتم توو سایتش یه کم سرچ کردم مودم رای فای قیمتش 220 تومان هست بعد اینترنت یک ماهه 128 و 4 گیگ حجم با سیم کارت دیتا قیمتش 44 تومان است :n04:
یه مشکل دیگه ای هم هست اینه که میگه بستگی به منطقه امکان افت سرعت هم هست، نمیدونم اون منطقه ای رو که دوستم میخواد استفاده کنه روو پوشش میده یا نه

nini bad
21-02-2015, 14:03
این رایتل که هزینه هاش خیلی فضایی تره :n02:
من رفتم توو سایتش یه کم سرچ کردم مودم رای فای قیمتش 220 تومان هست بعد اینترنت یک ماهه 128 و 4 گیگ حجم با سیم کارت دیتا قیمتش 44 تومان است :n04:
یه مشکل دیگه ای هم هست اینه که میگه بستگی به منطقه امکان افت سرعت هم هست، نمیدونم اون منطقه ای رو که دوستم میخواد استفاده کنه روو پوشش میده یا نه

الان یه مودم وایمکس هم با هزینه نصب و مالیات میشه 220هزار تومان در صورتی هیچ ارزشی نداره...
...من چون رایتل را پیشنهاد دادم بخاطره اینکه پوشش 3G کامل تری داره...در سایت حتما نگاه کنید اون منطقه تحت پوشش هست یا خیر.

denzelmovie
22-02-2015, 11:46
الان یه مودم وایمکس هم با هزینه نصب و مالیات میشه 220هزار تومان در صورتی هیچ ارزشی نداره...
...من چون رایتل را پیشنهاد دادم بخاطره اینکه پوشش 3G کامل تری داره...در سایت حتما نگاه کنید اون منطقه تحت پوشش هست یا خیر.

از نظر مودم درسته قیمتشون یکیه تقریبا ولی هزینه ماهیانه 44 تومان برای سرعت 128 خیلی زیااده، من برای سرعت 512 ایرانسل دارم ماهیانه 27 تومن میدم
رایتل از ایرانسل که دزدتره :n02:

nini bad
22-02-2015, 13:38
از نظر مودم درسته قیمتشون یکیه تقریبا ولی هزینه ماهیانه 44 تومان برای سرعت 128 خیلی زیااده، من برای سرعت 512 ایرانسل دارم ماهیانه 27 تومن میدم
رایتل از ایرانسل که دزدتره :n02:

هزینه 1گیگ بسته افزایشی یا ترافیک اضافی وایمکس 8هزارتومان است دیگه این موضوع همه چی را روشن میکنه...
شما اگر سرویس 512 وایمکس بگیرید قطعا سرعت با IDM حدود 16کیلوبایت یا کمتر است... من حدود سه ساله از وایمکس در اصفهان تهران و خوزستان تست کردم واقعا ناامید کنند هست تاکید هم نمیکنم رایتل بگیرید من بر اساس پوشش مناسبی که داره پیشنهاد دادم اگر دوست شما دانشجو است میتواند یک سیم کارت دانشجویی ثبت نام کند و از سه ماه اینترنت رایگان با حجم مشخصی که درنظر گرفته شده استفاده کند بعد تصمیم نهایی را بگیرد.

ejbaree
22-02-2015, 18:41
سلام
کسی میدونه چجوری میشه حجم اضافه خرید؟
میخوام سرویس 512 پایه بگیرم.
اصلا این چقدر سرعت داره؟
آیا همون 5 گیگ حجم رو میشه دان کرد؟

راستی وایمکس چیزی بنام دانلود رایگان نداره؟اگه داره کدوم سرویسشه و چجوریاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Farhad 8904
22-02-2015, 20:24
. من حدود سه ساله از وایمکس در اصفهان تهران و خوزستان تست کردم واقعا ناامید کنند هست

وضعیت ایرانسل در اصفهان افتظاح بود اما الان 2-3 ماهه واقعا خوب شده و سرعت لود پیج ها بالا رفته.

سلام
کسی میدونه چجوری میشه حجم اضافه خرید؟
میخوام سرویس 512 پایه بگیرم.
اصلا این چقدر سرعت داره؟
آیا همون 5 گیگ حجم رو میشه دان کرد؟

راستی وایمکس چیزی بنام دانلود رایگان نداره؟اگه داره کدوم سرویسشه و چجوریاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
برای خرید حجم اضافه وارد کنترل حساب اینترنتی بشید از سمت راست بسته های افزایشی انتخاب کنید.
سرعت سرویس های ایرانسل اسمی هست یعنی 512 به شرط آنتن دهی مودم و پهنای باند منطقه 64 کیلوبایت هست.
بله شما مثلا میتونید 5 گیگ در دو روز مصرف کنید یا در 30 روز.
تمام سرویسهای حجمی ایرانسل از ساعت 2-8 رایگان هستند.

سرعت سرویس 512 اصفهان:

vidav
22-02-2015, 21:57
منم ۱۲۸ با ضریب یک به یک دارم .راضیم ازش هم قیمتش از ۵۱۲ پایین تره و هم سرعتش بیشتره. به دکل خوبی هم که توی شهر هست وصل میشم و هرشب حدود یک گیگ و نیم دانلود دارم

denzelmovie
23-02-2015, 11:42
هزینه 1گیگ بسته افزایشی یا ترافیک اضافی وایمکس 8هزارتومان است دیگه این موضوع همه چی را روشن میکنه...
شما اگر سرویس 512 وایمکس بگیرید قطعا سرعت با IDM حدود 16کیلوبایت یا کمتر است... من حدود سه ساله از وایمکس در اصفهان تهران و خوزستان تست کردم واقعا ناامید کنند هست تاکید هم نمیکنم رایتل بگیرید من بر اساس پوشش مناسبی که داره پیشنهاد دادم اگر دوست شما دانشجو است میتواند یک سیم کارت دانشجویی ثبت نام کند و از سه ماه اینترنت رایگان با حجم مشخصی که درنظر گرفته شده استفاده کند بعد تصمیم نهایی را بگیرد.

من 512 دارم، سرعتش اکثر اوقات 60 کیلوبایت هست، شبانه هم حدودا 1 گیگ و نیم دانلود میکنم

کسی نمیدونه چرا توو سایتش واسه ثبت نام که میرم قسمت آیا می خواهید مودم وایمکس از ایرانسل تهیه نمایید فقط گزینه خیر دااره؟؟؟ (گزینه بله ندااره)

nini bad
23-02-2015, 12:34
من 512 دارم، سرعتش اکثر اوقات 60 کیلوبایت هست، شبانه هم حدودا 1 گیگ و نیم دانلود میکنم

کسی نمیدونه چرا توو سایتش واسه ثبت نام که میرم قسمت آیا می خواهید مودم وایمکس از ایرانسل تهیه نمایید فقط گزینه خیر دااره؟؟؟ (گزینه بله ندااره)
مودم دسته دوم تهیه کن بصرفه تره...احتمالا دیگه برای اون منطقه که انتخاب کردید مودم نمیفروشه...

iman_s
23-02-2015, 17:32
سلام.در نقاطی که چراغ مودم قرمز میشه امکان استفاده از وایمکس هست یا نه؟
اگه چشمك زن نباشه آره
فقط ممكنه يك كم سرعتت كم بشه و پينگت بالا بره
بعضي وقتا شده شبا ميزارم واسه دانلود و صبح بيدار ميشم و ميبنيم چراغ قرمزه ولي خوب دانلود ميكنه

babialex
23-02-2015, 22:49
دوستان قصد تهیه وایمکس ایرانسل رو دارم

میخواستم بدونم وضعیت اینترنت 1 مگ چطوره
ماهی 10 گیگ

سرعت دانلودش چطوره ؟ لود صفحات ؟

بین ایرانسل و مبین نت موندم و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم

ejbaree
25-02-2015, 11:21
کنترل ریز مصرف وایمکس
برای کنترل ریز مصرف وایمکس دقیقا چیکار باید کرد؟
میخوام ببینم تو ساعت شبانه 2 تا 8 واقعا مصرف من رایگان محاسبه میشه یا نه!؟
الان در این قسمت:

اینجوری وارد میکنم اون پیام رو میده...
باید چجوری بزنم؟؟؟
واقعا لازم دارم اینو بفهمم...

vidav
25-02-2015, 14:26
قبل از ساعت دو باقی مونده ترافیکتو ببین . بعد از هشت هم ببین. البته خیالت راحت رایگان حساب میشه

arashtn
27-02-2015, 20:14
دوستان یک مگ نامحدود چند گیگ میشه دانلود کرد در ماه؟؟

arashtn
28-02-2015, 14:42
کسی نیست یه جوابی بده:n35:

vidav
28-02-2015, 21:48
من قبلا با ۵۱۲ حدود شصت گیگ دانلود میکردم. اما یک مگ محدودیت داره و بعد از چهل گیگ سرعتتون رو کم میکنن. البته همیشه هم اینطور نمیشه و بعضی ها گفت با سرعت خوب بالای صد وپنجاه گیگ هم دانلود کردن

arashtn
28-02-2015, 22:24
اپراتور هم همینو گفت
ولی گفت میتونی تو ساعات رایگان دانلود کنی اینطوری بهتره

ejbaree
07-03-2015, 16:50
آقا کسی میدونه چرا با این وایمکس نمیشه از سرور های مثل:

دانلود شبانه کرد؟
چون همه شون قابلیت ریزوم دارن ولی وقتی سیستم روشن میشه تا شبا دان کنه هیچی نمیگیره؟
ولی برای بار اول که لینک رو دان میکنم مشکلی نداره و دان میکنه؟!!!

vidav
07-03-2015, 17:25
دو تای اولی رو نمیدونم ولی من با آپلود بوی مشکلی ندارم

ejbaree
07-03-2015, 18:42
والا نمیدونم چرا برای من اینجوری کردن؟؟؟!
قبلا رو سرویس 128 وایمکس دان شبانه از همین سرورها داشتم..
الان صبح میبینم همه صفر درصد دان دارن!!!مسخره ها

shina_20
07-03-2015, 21:14
ببخشید مگع ساعت شبانه رایگان 1 تا 7 نبود؟ واسه من از حجمم کم کرده!!!!!:n03:

vidav
09-03-2015, 16:32
دوست عزیز ساعت رایگان شبانه از دو بامداد تا هشت صبح است

vidav
09-03-2015, 16:34
همیشه یک هفته قبل از پایان دوره برام اس ام اس میومد که حسابتون رو شارژ کنید. اما این ماه نیومد. واسه شما هم همینطور بود؟

iCe m@n
10-03-2015, 13:57
همیشه یک هفته قبل از پایان دوره برام اس ام اس میومد که حسابتون رو شارژ کنید. اما این ماه نیومد. واسه شما هم همینطور بود؟

بله برای من هم این ماه پیام نیومده امشب هم تموم میشم دورم

احسان.ح
11-03-2015, 21:29
اصفهان 2سالی میشه که داغونه ... چرا به شما ADSL نمیدن؟

نمیدونم چرا نمیدن
شاید برای اینه که مردم مجبور بشن ایرانسل یا مبین نت بگیرن.بهونشون اینه که خطاتون فیبر نوریه :n13:

nini bad
11-03-2015, 22:22
نمیدونم چرا نمیدن
شاید برای اینه که مردم مجبور بشن ایرانسل یا مبین نت بگیرن.بهونشون اینه که خطاتون فیبر نوریه :n13:
مخابرات اصفهان که روی خطوط فیبر نوری سرویس ADSL میده...

rasoul74
11-03-2015, 23:00
مخابرات اصفهان که روی خطوط فیبر نوری سرویس ADSL میده...

داداش ما خطمون فیبر نوری هست هنوز نمی تونم بگیرم دارم به اب و اتیش میزنم که adsl بشد اینترنتم

vidav
12-03-2015, 00:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه دکل ایرانسل هست چهار پنج تا خیابون با ما فاصله داره. به نظرتون این آر اس اس نشون دهنده اینه که سیگنال از همون دریافت میشه؟

shina_20
13-03-2015, 17:24
سلام.
من الان اکانتمو یه گیگ شارژ کردم.بسته افزایشی خریدم.چقد طول میکشه تا تو حسابم بیاد؟؟؟

Farhad 8904
13-03-2015, 19:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه دکل ایرانسل هست چهار پنج تا خیابون با ما فاصله داره. به نظرتون این آر اس اس نشون دهنده اینه که سیگنال از همون دریافت میشه؟

بله چون سیگنال خیلی قوی هست.

سلام.
من الان اکانتمو یه گیگ شارژ کردم.بسته افزایشی خریدم.چقد طول میکشه تا تو حسابم بیاد؟؟؟

سلام
چیزی طول نمیکشه کمتر از نیم ساعت فعال میشه.

ejbaree
15-03-2015, 08:14
آقا جریان چیه؟؟؟
من سرویس 512 حجمی دارم حدود یک هفته سرعت واقعی یعنی 60 تا داشتم...چه روز چه شبانه رایگان.... ولی از دیشب سرعتم به زیر 30 کاهش پیدا کرده !!! چه شب چه الان!!!؟؟؟؟
مگه محدودیت دان داره و از یه حدی بگذره سرعت رو کم میکنن؟؟؟؟
از سرور های مختلف هم دان کردم فرقی نداره!
عجب دزدایی هستن!

ata.royalfalcon
15-03-2015, 08:27
آقا جریان چیه؟؟؟
من سرویس 512 حجمی دارم حدود یک هفته سرعت واقعی یعنی 60 تا داشتم...چه روز چه شبانه رایگان.... ولی از دیشب سرعتم به زیر 30 کاهش پیدا کرده !!! چه شب چه الان!!!؟؟؟؟
مگه محدودیت دان داره و از یه حدی بگذره سرعت رو کم میکنن؟؟؟؟
از سرور های مختلف هم دان کردم فرقی نداره!
عجب دزدایی هستن!

يه بار مودمتون رو خاموش/روشن كنيد ، مجدداً تست بگيريد .

براي من كه 512 دائمي نامحدود دارم چنين موردي پيش نيومده .

ejbaree
15-03-2015, 08:58
نه!فرقی نکرد!!!
بدبختی به اون شتیبانی مسخره هم که زنگ بزنم بعد 10 دقیقه طی مراحل وارد کردن کد و شناسه و تلفن و ... + گفتن دوباره شناسه به اپراتور!!!! آخرش میخوان بگن سرعت شما همینه و طبق قوانین سازمان تنظیم ... !!! نمیدونم اگه قراره سرعت من با این سرویس 1ز 16 تا 60 نواسان داشته باشه پس چرا اسمشو میذارن 512!!! چرا از روز اول اینطوری نبود و سرعتم همون 60 بود!!! یهو بعد یه هفته طبق قانون سرعتم کم شد!!!!!

ata.royalfalcon
15-03-2015, 09:17
نه!فرقی نکرد!!!
بدبختی به اون شتیبانی مسخره هم که زنگ بزنم بعد 10 دقیقه طی مراحل وارد کردن کد و شناسه و تلفن و ... + گفتن دوباره شناسه به اپراتور!!!! آخرش میخوان بگن سرعت شما همینه و طبق قوانین سازمان تنظیم ... !!! نمیدونم اگه قراره سرعت من با این سرویس 1ز 16 تا 60 نواسان داشته باشه پس چرا اسمشو میذارن 512!!! چرا از روز اول اینطوری نبود و سرعتم همون 60 بود!!! یهو بعد یه هفته طبق قانون سرعتم کم شد!!!!!

احياناً ايميلي يا SMS نيومد كه بگن بيش از حد مصرف داشتين ؟

ejbaree
15-03-2015, 10:41
نه والا!هیچی...

ejbaree
15-03-2015, 16:37
خدایا این چه وضعیه!!!پول اینترنت چند مگ رو میگیرن و تیلیارد ها تومن بابت همون اپراتوری دزد موبایلشون به جیب میزنن ... اون از وضع سایت مزخرفشونه که گندش در اومده اینم از پاسخگویی پشتیبانی فنی. قشنگ هر مشکلی داشتی باشی میگن منطقه تون اختلال داره منتظر باشید درست میشه!!!!!!!!!!!

vidav
15-03-2015, 19:02
512 محدودیت حجمی نداره. من زمانی که داشتم از ساعت پنج صبح تا ده صبح روی شصت بود. بعدش میومد پایین سرعت. شما میتونی دکلتو عوض کنی ببینی بهتر میشه یا نه

ejbaree
15-03-2015, 19:10
512 محدودیت حجمی نداره. من زمانی که داشتم از ساعت پنج صبح تا ده صبح روی شصت بود. بعدش میومد پایین سرعت. شما میتونی دکلتو عوض کنی ببینی بهتر میشه یا نه

دکل منظور اینه که برم یه جای دیگه امتحان کنم؟؟؟
آخه میگم یه هفته سرعتش رو 60 بوده. چرا الان کم شده...میگم شاید دیدن من شبانه دانلود میکنم ترسیدن یه وقت خدایی نکرده ازشون کم بشه سرعتم رو کم کردن!!!

vidav
15-03-2015, 19:18
نه دکل منظورم فرکانس رو عوض کن. مثلا الان من اصلا از دکل منطقمون با اینکه قدرتش خیلی بالاست استفاده نمیکنم. چون سرعتش پایینه. از یه دکل دورتر ولی با سرعت بیشتر استفاده میکنم

vidav
15-03-2015, 19:18
ضمنا ربطی نداره. به دانلود شبانه. احتمالا دکل منطقتون شلوغ شده

mehr1362
16-03-2015, 17:20
دکل منظور اینه که برم یه جای دیگه امتحان کنم؟؟؟
آخه میگم یه هفته سرعتش رو 60 بوده. چرا الان کم شده...میگم شاید دیدن من شبانه دانلود میکنم ترسیدن یه وقت خدایی نکرده ازشون کم بشه سرعتم رو کم کردن!!!

من خودم 6 ماهه دو مگ گرفته بودم که سرعتش بین 200 تا 270 بود و نوسان زیادی هم نداشت ، حدود 50 روز سرعت کم شد که من دکل عوض میکردم گاهی نتیجه میداد گاهی هم نه ، الان یکماهه که وضعیت مثل سابق خوب شده و شب ها سرعتم بالای 200 هست روی همون دکل قویتر که از روز اول بهش وصل میشدم .

فقط حجمم 15 گیگابایتم تموم شده و دارم 1 گیگی شارژ میکنم تا این 40 روز باقیمانده هم بگذره .
شما باید فرکانسی که بهش وصل میشی را غیر فعال کنی و ریبوت تا به دکل دیگه ای وصل بشه و مجدد تست بزنی .
دکلی که بهش وصلی را اگر روی 5MHZ هست بزار روی 10 تا غیر فعال بشه و ریبوت و اگر روی 10 MHZ هست بزار روی 5 تا غیر فعال بشه و ریبوت و تست ...

ejbaree
16-03-2015, 19:07
من خودم 6 ماهه دو مگ گرفته بودم که سرعتش بین 200 تا 270 بود و نوسان زیادی هم نداشت ، حدود 50 روز سرعت کم شد که من دکل عوض میکردم گاهی نتیجه میداد گاهی هم نه ، الان یکماهه که وضعیت مثل سابق خوب شده و شب ها سرعتم بالای 200 هست روی همون دکل قویتر که از روز اول بهش وصل میشدم .

فقط حجمم 15 گیگابایتم تموم شده و دارم 1 گیگی شارژ میکنم تا این 40 روز باقیمانده هم بگذره .
شما باید فرکانسی که بهش وصل میشی را غیر فعال کنی و ریبوت تا به دکل دیگه ای وصل بشه و مجدد تست بزنی .
دکلی که بهش وصلی را اگر روی 5MHZ هست بزار روی 10 تا غیر فعال بشه و ریبوت و اگر روی 10 MHZ هست بزار روی 5 تا غیر فعال بشه و ریبوت و تست ...

میشه اینارو تصویری بگی ؟؟؟
والا من اصلا نمیدونم اینکارو کجا بکنم؟؟؟!!!
در نتظیمات مودم کدوم قسمت برم؟
مودمم BM632w هست

mehr1362
16-03-2015, 22:26
میشه اینارو تصویری بگی ؟؟؟
والا من اصلا نمیدونم اینکارو کجا بکنم؟؟؟!!!
در نتظیمات مودم کدوم قسمت برم؟
مودمم BM632w هست

مودم من مدل FM130 هست که منوش با مودم شما فرق داره .
من قبلا مبین نت داشتم و همین مدل مودم شمارا ، توی ذهنم نیست باید شات ببینم تا بتونم پیداش کنم .
من را اد کنید در یاهو بتونم کمکتون میکنم .
آیدی یاهو : m62mehrdad

ejbaree
17-03-2015, 08:13
مودم من مدل FM130 هست که منوش با مودم شما فرق داره .
من قبلا مبین نت داشتم و همین مدل مودم شمارا ، توی ذهنم نیست باید شات ببینم تا بتونم پیداش کنم .
من را اد کنید در یاهو بتونم کمکتون میکنم .
آیدی یاهو : m62mehrdad

قسمتی که مربوط به ChannelPlanIdentifier Bandwidth (kHz) FirstFrequency (kHz) LastFrequency میشه اینچوریه:

حالا نمیدونم همین باشه یا نه.
ولی وقتی من اینارو تغییر میدم یا قبول نمیکنه یا کلا ارتباط قطع میشه....

میخوای از پنل های دیگه هم عکس بذارم؟

mehr1362
17-03-2015, 15:52
قسمتی که مربوط به ChannelPlanIdentifier Bandwidth (kHz) FirstFrequency (kHz) LastFrequency میشه اینچوریه:

حالا نمیدونم همین باشه یا نه.
ولی وقتی من اینارو تغییر میدم یا قبول نمیکنه یا کلا ارتباط قطع میشه....

میخوای از پنل های دیگه هم عکس بذارم؟

جاش که همینجاست !
شما باید ببینی بدون تغییر دادن اینها پیش فرض به کدوم دکل وصل میشی یعنی کدوم فرکانس .
همیشه مودم به صورت اتوماتیک به دکلی وصل میشه که قویتر باشه .
بعد از اینکه شما فهمیدی به کدوم فرکانس وصل میشی مقدار Bandwich را تغییر بده تا دیگه نتونه وصل بشه به دکل اولی ( دکلی که الانم وصل میشی ) و مودم وصل بشه به دومین دکل قوی منطقه شما .
بعد هم که تست میکنی از لحاظ سرعت که بهتر شده یا بدتر یا فرقی نکرده .
البته میتونی فرکانس را هم حذف کنی ولی با تغییر دادن Bandwich نیازی به Remove کردن نداری ، چونکه بعدا به فرکانس ها نیاز داری نباید حذفشون کنی .

ejbaree
17-03-2015, 16:23
آقا بالاخره با بدبختی و هزار بار ور رفتن و آزمون و خطا تونستم فرکانس رو تغییر بدم.
از این:
به این:

جالب اینکه الان سرعتم از حدود 20-30 رسیده به 50-66 !!!!!!

خدا کنه همیشه همینجوری بمونه

و سوال و تعجب اینکه اون اپراتور های مشنگ در مرکز پاسخگویی چیکار میکنن و چی بلدن که امثال این کار هارو به یکی مثل من نمیتونن بگن و فقط به اینکه مشکل از منطقه تونه بسنده میکنن و نمیگن من بدبخت کار دارم !!!
دست شما درد نکنه....

و اینکه RSSI ام از -60 تا -63 رسیده به -78.82dBm !!!
آیا همینم علامت بهتری نیست؟؟؟که ارتباط من قویتر شده؟

vidav
17-03-2015, 17:53
نه دوست عزیز آر اس شما نشون میده به دکل دورتی وصل شدید و ارتباط ضعیف تره. اما اون دکل خلوت تره و کیفیت ارتباط شما بهتره.
دقیقا مثل .دکل منطقه ما با آر اس -۴۴ واقعا افتضاحه. هم پینکش و هم سرعت دانلود اما به یک دکل دورتر با قدرت ضعیف تر که آر اسی میشه -۸۰ وصل میشم که خیلی کیفیتش عالیه

ejbaree
17-03-2015, 18:21
میشه یکی لیست تمام فاکتور های قابل رویت در ستینگ مودم که نشون از وضعیت بهتر ارتباط میده رو بگه ؟
میخوام کلی بررسی کنم.
ممنون میشم

perspoliss
25-03-2015, 08:46
ببخشيد ميخواستم بگم وايمکس جشنواره نوروز نداره؟ آخه پارسال از 27 اسفند تا 15 فروردين 12 شب تا 12 ظهر رايگان بود به جاى اينکه هرسال خدمات بيشتري بدهند پسرفت مى کنند!!!:n04:

luches
25-03-2015, 09:33
تمام تمرکزشون رو گذاشتن رو 3G,4G اینطور که به نظر میرسه. تمام طرحهای اینترنت همراه 50% تخفیف خورده. مودماش تخفیف خورده . چند تا طرح اختصاصی نوروزی هم برای اینترنت همراه گذاشتن.

mohsen250
29-03-2015, 23:16
سلام. ساعت رایگان وایمکس چند تا چند است؟

vidav
30-03-2015, 01:58
دو تا هشت صبح

arashtn
04-04-2015, 11:07
بچه چند روزه خیلی سرعت افتضاح هست
اصفهان هستم یک مگ نامحدود همش نوسان
شما چطوره؟

amirali_1366
13-04-2015, 16:10
اینم از سرعت اینترنت 2 مگ محدود 12 گیگ در ماه ما امروز خراب شده یهو.من تهرانم مودم هم چراغای سیگنالش روشنه
هر 5 تا چراغ آنتن روشن

3 سال این اشتراک و دارم
90% مواقع راضی راضی بودم تو این 3 سال
سرعت دانلود زیر 220 kb/s به ندرت میره چه روزچه شب
من بازی آنلاین هم میکنم 3 سال باهاش تو سرور های اروپا بازی کردم پینگشم خوبه
ولی دو ماهی میشه که تو بازی آنلاین به شدت افتضاح شده و اصن نمیشه بازی کرد
در حالی که به ظاهر هیچ مشکلی نداره.یعنی Ping 4.2.2.4 و google.com و 8.8.8.8 -t بدون تایم اوت و نوسان هست و پکت لاست ندارم
سرعت دانلود هم زیر 240 نیست
ولی نمیدونم چی کار کردن 2 ماهه اصن تو بازی نمیشه رفت همش lag و Ping بالا
پهنای باند رو کم کردن.سرعت آپلود هم که علنا ایرانسل نداره
2 ماه صبر کردم درست نشد دیگه دارم میرم از ایرانسل دارم adsl میگیرم
امروز هم که کلا نت ترکید تستشو براتون اون بالا گذاشتم
البته میگم امروز اینجوری شد سرعت
چون با اینکه دو ماهه تو بازی مشکل پیدا کرده ولی تست میگرفتم اینترنت رو 2 مگ میزد و سرعت دانلود رو 300kb/s
یه نصیحت میکنم برا کسایی که می خوان ایرانسل بگیرن:
واسه گیم آنلاین اصن طرف ایرانسل نیاین
ایرانسل پهنا باندش فاجعس.با اینکه سرعت دانلودش خوب و STABLE هست ولی پهنا باند و آپلود نداره.یعنی شما وقتی دانلود میکنید و یا پیج باز میکنید پینگتون تو ویندوز (مثلا پینگ 4.2.2.4) از 140 میره رو 2000 و بعد تایم اوت میشید
صفحاتم بسیار کند باز میکنه و یه راه داره اونم اینه که با چیزشکن وبگردی کنید تا سرعت باز شدن صفحات بره بالا
ایرانسل 1 نفرس.یعنی تو خونه یه نفر اگه در حال استفاده ازش باشه نفر دوم باید کلا بیخیال استفاده شه.در صورتی که ADSL اینجوری نیست.یعنی اگه شما دارین دانلود میکنید نفر دومی بخواد تو خونتون SKYPE کنه نمیتونه.حتی اگه شما دانلود هم نکنید و در حال وبگردی باشید باز نفر دوم نمیتونه SKYPE کنه.یعنی پهنا باند در حد باقالی
فقط به درد دانلود میخوره ایرانسل و بس
یکی از ضعف هاشم اینه که پینگ بگیرید از هر IP و سایت ایرانی زیر 70 پینگ نمیده بهتون.یعنی پینگش با سرورهای داخل ایران و حتی سرورها و سایت خودش بالای 60-70 هست.ولی با سرور های خارجی مثلا اروپا خیلی خوبه پینگش نزدیکه 100-170 که من خودم دلیلشو نفهمیدم یکم عجیبه.در حالی که با ADSL یا WIRELESS پینگ 10 هم نسبت به یه سرور تو ایران میتونید داشته باشید.
در آخر وایمکس برا کسی که اکثرا در حال جا به جایی و سفره و برا کارهای ساده و دانلود بخواد از اینترنت استفاده کنه خوبه در غیر این صورت دور وایمکس و خط بکشید و برید سراغ ADSL یا وایرلس
تو این سه سال من به وایمکس ایرانسل نمره 6/10 میدم
یا علی

amirali_1366
13-04-2015, 16:38
همین الان یهو درست شد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hd2000
13-04-2015, 17:44
دوستان بنده قصد خرید وایمکس ایرانسل را دارم.
آیا سرعتش نسبت به مخابرات بیشتر هستش و قطعی ندارد.

vidav
13-04-2015, 18:18
دوست عزیز تا زمانی که امکانشو داری ای دی اس ال بگیری اصلا سراغ وایمکس نرو

amirali_1366
13-04-2015, 21:38
دوست عزیز شما 2 تا پست بالا پست خودتو بخون جوابتو تو توضیحاتم میگیری

mehr1362
14-04-2015, 03:48

سلام
دوستان گفتند ، اگر در منطقه شما ADSl نیست سراغ وایمکس برید .
البته از بین مبین نت و ایرانسل ، ایرانسل خیلی خیلی بهتر هست ، من 9 ماه مبین نت داشتم و نزدیک یکساله ایرانسل گرفتم .
مبین نت گرفته بودم طرح 2 مگ شش ماهه ، باورتون بشه سرعت آپلودش از 7 بالاتر نمیرفت !!!
سرعت آپلود در ایرانسل حقیقی هست و اگه شما دو مگ ایرانسل داشته باشید سرعت آپلود بین 30 تا 50 در نوسان هست .
از نظر تعرفه هم که خیلی خیلی بهتر از مبین نت هست .
این مبین نامرد چقدر پولای مارو خورد دزد سر گردنه :n27:

ali1400
16-04-2015, 11:28
من 3 سال وایمکس ایرانسل داشتم تا اینکه بخاطر تعرفه های نجومیش گذاشتمش کنار رفتم سراغ adsl.

هم از نظر سرعت هم از نظر قیمت سرویس adsl بسیار بهتر هست و تا جایی که میتونید دور ایرانسل رو خط بکشید.

zerzerous
17-04-2015, 13:34
دوستان یه سوال!
تا حالا شده کسی پسورد اکانت و اطلاعات حسابتون رو عوض کنه و شما اجازه دسترسی به پرونده نداشته باشید؟!
دیروز برای بار چهارم پسورد وایمکس من عوض شد!!!
خدارو شکر به دیقه نشد وارد شدم و پسوردمو کامل عوض کردم! ولی خیلی زور داره!
چه باید کرد؟

Farhad 8904
17-04-2015, 15:46
دوستان یه سوال!
تا حالا شده کسی پسورد اکانت و اطلاعات حسابتون رو عوض کنه و شما اجازه دسترسی به پرونده نداشته باشید؟!
دیروز برای بار چهارم پسورد وایمکس من عوض شد!!!
خدارو شکر به دیقه نشد وارد شدم و پسوردمو کامل عوض کردم! ولی خیلی زور داره!
چه باید کرد؟

یک نفر اکانتتون رو هک کرده باید رمز ورود به مودم تغییر بدید.

ms368
17-04-2015, 15:47
سرعت باز شدن صفحاتم خیلی کند شده و کلا خیلی از سایتارو نمیاره یا بعد از چند دقیقه بدون css و گرافیک میاره
سرعت سرورای داخلی ایران فوقالعاده بالاست ولی خارج از ایران زیره صفره
چیکار کنم؟

۴ ساله وایمکس دارم (۱۳۰ مدل)٬ اپدیت نکردم٬ اگه اپدیت کنم سراعت میره بالا ؟

vidav
17-04-2015, 16:14
واسه من از دیروز تا حالا خیلی بد شده سرعت و باید چند بار رفرش کنم تا یه سایتی رو بیاره. قبلش خوب بود

ms368
17-04-2015, 17:04
بچه ها من چطور میتونم دکل ایرانسلو تغییر بدم
مودم wixfmm-130

milad azad
18-04-2015, 09:38
از وایمکس ایرانسل خبر جدیدی هست ؟

امیدواریم تا خرداد وایمکس 4g راه بیافتد. همه سایتها تجهیز شده اند. 2 سایت در اهواز مانده یکی هم در تبریز.

اینو یک کارشناس مخابرات در تاپیک

[بحث و بررسی] 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل
​گفته.

mehryar1973
18-04-2015, 23:33

امیدواریم تا خرداد وایمکس 4g راه بیافتد. همه سایتها تجهیز شده اند. 2 سایت در اهواز مانده یکی هم در تبریز.

​گفته.

و همینطور همون کارشناس محترم به این اشاره کردن که قیمت مودم ها از 400 به بالا خواهد بود و قیمت ها هم افزایش 50 درصدی خواهش داشت:n04:

Cyber-PC
19-04-2015, 03:31
سلام
چند روز هست سرعت بالا اومدن بعضی سایت ها بشدت پایین اومده
امکان دانلود هم وجود نداره و idm فقط یک فایل html دانلود میکنه (timeout میشه)
فقط با استفاده از "اسمشو نبر" میشه دانلود کرد !
ایرانسل هم طبق معمول اصلا زیر بار نمیره

vidav
19-04-2015, 06:07

امیدواریم تا خرداد وایمکس 4g راه بیاگمتمه سایتها تجهیز شده اند. 2 سایت در اهواز مانده یکی هم در تبریز.

​گفته.

من که فکر نمیکنم حالا حالا ها این اتفاق بیافته. اخبار هم بهتره از مراجع رسمی دنبال کنید نه حدس و گمانه هر کسی که خودش رو کارشناس معرفی میکنه

mehryar1973
19-04-2015, 12:45
من که فکر نمیکنم حالا حالا ها این اتفاق بیافته. اخبار هم بهتره از مراجع رسمی دنبال کنید نه حدس و گمانه هر کسی که خودش رو کارشناس معرفی میکنه
ایشون ظاهرا اطلاعات موثق و درستی دارن و تابحال به بچه هاهم اطلاعات درستی دادن...

vidav
19-04-2015, 13:25
به هر حال ایرانسل نمیتونه به این زودی شبکه وایمکس رو با فرکانس کنونی تعطیل کنه. جون همین الان هم داره مودم میفروشه و هنوز طرح های اشتراک سالیانه رو برن داشته. کسی که همین امروز یکی از طرح های سالیانه رو فعال کنه. ایرانسل موظف به ارائه خدمات طبق همین تعرفه است .

mehr1362
21-04-2015, 03:44
دوستان این مشکلاتی که چند روزه به وجود اومده ، دیر لود شدن صفحات و غیره ( که البته من هم این مشکلات را دارم ) فقط مختص وایمکس ایرانسل نیست و دوستانی که adsl دارند هم در فروم های مختلف دربارش حرف میزنند .
ظن و گمان روی تست هست برای اینترنت ملی و فیلترینگ فوی !

پس نگران نباشید لنگر کشتی هیچ جایی و به هیچ سیمی گیر نکرده !!! :n02:

fafool70
22-04-2015, 12:59
آقایون شما هم اینستاگرامتون لود نمیشه؟؟ با تری جی مشکل نداره . حتی توی لود صفحات هم مشکل هست تو این دو روزه

vidav
22-04-2015, 13:41
من حدود یک هفته است توی لود صفحاتم مشکل دارم. دانلود خوبه اما لود صفحات افتضاحه. اپرا مینی هم با مشکل رو به رو شده

fafool70
22-04-2015, 14:28
من حدود یک هفته است توی لود صفحاتم مشکل دارم. دانلود خوبه اما لود صفحات افتضاحه. اپرا مینی هم با مشکل رو به رو شده

آره همین اپرا مینی هم خرابه . بعضی اوقات موقتی درست میشه . اینستاگرام هم لود نمیکنه . زنگ زدم میگم چرا مشکل دارین ؟ میگه 7 روزه اختلال داریم فقط واسه ما نیست اکثر isp ها مشکل دارن . از طرف زیر ساختم هست

Cyber-PC
24-04-2015, 16:11
کندی صفحات جای خودش من از هیچکدام از سایت های مستقیم کننده نمیتونم فایل دانلود کنم (فقط با اسمشو نبر میشه دانلود کرد)
کسی خبری داره که این موضوع درست شدنی هست یا از این به بعد قرار همینطور بمونه ؟

The_matrix
24-04-2015, 16:56
افتضاح تر از وایمکس ایرانسل ندیدم
قیمت گرون و البته سرعت بسیار کم

fafool70
24-04-2015, 17:56
کندی صفحات جای خودش من از هیچکدام از سایت هتی مستقیم کننده نمیتونم فایل دانلود کنم (فقط با اسمشو نبر میشه دانلود کرد)
کسی خبری نداره که این موضوع درست شدنی هست یا از این به بعد قرار همینطور بمونه ؟

من نمیدونم شما دوستان چرا مشکلی دارین زنگ نمیزنید . همیشه من کوچکترین چیزی میشه زنگ میزنم و اینقد دلیل و مدرک میارم که خود طرف میگه باشه فرم پر میکنم. باید سمج باشید باید جوری باهاشون حرف زد که بفهمن حق با ما هست نه خودشون . امروز واسه کندی لود صفحه و همین اینستاگرام و... تماس گرفتم بزورم شد پیگیر شدن تا الان سه بار زنگ زده و بخش شبکه دادن بررسی کنه . چه حل بشه چه نه من تلاش خودمو کردم. من میگفتم همه مشترکین مشکل دارن میگفت کسی مشکل داشته باشه میگه . خوب راس میگه کسی نمیگه و اعتراض نمیکنه . خودتون اعتراض کنید به ایمیل wimax@mtnirancell.ir با اپراتور تلفنی صحبت کنید . همینجور بمونید به خدا چیزی حل نمیشه!

mahla_EEL
25-04-2015, 09:06
دوستان سلام
بجای adsl میشه رو 4g حساب کرد؟؟
فرض کنید ی منطقه ای ، adsl ساپورت نمیکنه بهتره وایمکس بگیره یا 4g
4g سرعت دانلودش ک خیلی خوبه ولی متیرسم ثبات نداشته باشد و دایم در نوسان باشه ، برای وبگردی میخام
سرعتش متوسط باشه ولی پایدار باشه بهتر ازینکه زیاد باشه اما بالا پایین بشه
ببخشید اگه سوال تکراری بود حوصله 1200 صفحه خوندن رو نداشتم

fafool70
25-04-2015, 10:06
دوستان سلام
بجای adsl میشه رو 4g حساب کرد؟؟
فرض کنید ی منطقه ای ، adsl ساپورت نمیکنه بهتره وایمکس بگیره یا 4g
4g سرعت دانلودش ک خیلی خوبه ولی متیرسم ثبات نداشته باشد و دایم در نوسان باشه ، برای وبگردی میخام
سرعتش متوسط باشه ولی پایدار باشه بهتر ازینکه زیاد باشه اما بالا پایین بشه
ببخشید اگه سوال تکراری بود حوصله 1200 صفحه خوندن رو نداشتم

والا اگه 4جی رو شما باهاش کار کردی و خوب بوده برو بگیر و اینکه به نظرم کم کم سرعتش زیر 2 نیست . کلا سمت وایمکس نیا چون اذیت میشی و ثبات نداره و دیگه داره برداشته میشه!

Cyber-PC
25-04-2015, 10:45
من نمیدونم شما دوستان چرا مشکلی دارین زنگ نمیزنید . همیشه من کوچکترین چیزی میشه زنگ میزنم و اینقد دلیل و مدرک میارم که خود طرف میگه باشه فرم پر میکنم. باید سمج باشید باید جوری باهاشون حرف زد که بفهمن حق با ما هست نه خودشون . امروز واسه کندی لود صفحه و همین اینستاگرام و... تماس گرفتم بزورم شد پیگیر شدن تا الان سه بار زنگ زده و بخش شبکه دادن بررسی کنه . چه حل بشه چه نه من تلاش خودمو کردم. من میگفتم همه مشترکین مشکل دارن میگفت کسی مشکل داشته باشه میگه . خوب راس میگه کسی نمیگه و اعتراض نمیکنه . خودتون اعتراض کنید به ایمیل wimax@mtnirancell.ir با اپراتور تلفنی صحبت کنید . همینجور بمونید به خدا چیزی حل نمیشه!

زنگ میزنیم دوست عزیز
اینقدر زنگ میزنیم که خسته میشیم
وقتی جوابشون اینه که:
ویندوزتون رو کی عوض کردین ؟
آنتی ویروستون چیه ؟
فایر وال دارین ؟
ناهار قرمه سبزی خوردین ؟!!

من تابحال نزدیک 15 بار تماس داشتم برای این مشکل ولی وقتی نمیفهمن و این اراجیف رو میگن چیکارش کنم دیگه ؟

vidav
25-04-2015, 13:01
من هم دیروز زنگ زدم. اما امروز صبح واقعا بهتر شده بود و وقتی تماس گرفتن منم گفتم که بهتر شده اینترنتم و گفت ویندوز و اینا هم عوض کنید و از وی پی ان استفاده نکنید این چیزا. البته من سرعت دانلودم تو این روزها بهتر هم شده بود فقط توی لود صفحات مشکل داشتم. من قبل از خراب شدن نت شبا نهایتا یک و نیم گیگ میگرفتم اما وقتی لود صفحات مشکل کرد شبی دو گیگ هم بیشتر دانلود داشتم در ساعات رایگان

fafool70
25-04-2015, 13:11
زنگ میزنیم دوست عزیز
اینقدر زنگ میزنیم که خسته میشیم
وقتی جوابشون اینه که:
ویندوزتون رو کی عوض کردین ؟
آنتی ویروستون چیه ؟
فایر وال دارین ؟
ناهار قرمه سبزی خوردین ؟!!

من تابحال نزدیک 15 بار تماس داشتم برای این مشکل ولی وقتی نمیفهمن و این اراجیف رو میگن چیکارش کنم دیگه ؟

حق با شماست . هیچوقت به من نگفتن ویندوز عوض کن شاید شگرد جدید این هفته بهشون گفتن :-D . ایمیل هم بزن

mehdig20
26-04-2015, 21:19
سلام دوستان.
یکی از بچه‌ها وایمکس میخواد،تو کرج هیچ نمایندگی ای مودمش رو نداره،تهران هم به همه نمایندگی ها رنگ زد کسی نداشت و همه 3g و 4g پیشنهاد میدادن،ولی اینا خوب آنتن نمیدن تو منطقشون! وایمکس قرار جمع بشه؟

fafool70
26-04-2015, 22:08
سلام دوستان.
یکی از بچه‌ها وایمکس میخواد،تو کرج هیچ نمایندگی ای مودمش رو نداره،تهران هم به همه نمایندگی ها رنگ زد کسی نداشت و همه 3g و 4g پیشنهاد میدادن،ولی اینا خوب آنتن نمیدن تو منطقشون! وایمکس قرار جمع بشه؟

احتمالا خود ایرانسل دیگه مودم بازار نمیده .آره تقریبا میخواد برداشته بشه و lte.wimax جایگزین بشه و مودماشم گرونه اگه بیاد . به خدا منو که کلافه کرده وایمکس اگه adsl بگیره خوبه که اگرم هم پوشش نداره و پولش برسه اینترنت وایرلس بگیره

vidav
26-04-2015, 22:16
سلام دوستان.
اینترنتی از خود سایت ایرانسل ثبت نام کنید براتون مودم رو میفرستن

ejbaree
27-04-2015, 23:39
الان وضعیت سمت شهرک راه آهن افتضاحه سرعت دان از ۶۰ به ۱۲ تا ۲۰ رسیده این پیام هم بعد ده دقیقه تلاش گذاشتم!!!!!

mehr1362
28-04-2015, 03:55
دوستان میخوام یه مطلبی را بگم :
من نمیدونم این شایعه از کجا اومده که میگید وایمکس LTE قرار هست بیاد و مودم هاش گرونتر هست و فلان .
من سرچ کردم در گوگل ، حتی یک خبر هم درین باره ندیدم !
خب الان چند تا سوال مطرح میشه :
1- ایرانسل همین الان تعرفه های 6 ماهه و یکساله را داره ، اگر کسی الان تعرفه بلند مدت انتخاب کنه ( که صد درصد هستند کسانی که اینکار را میکنند ) اونوقت با اومدن LTE ، تکلیف این دوستان چی میشه ؟
دو تا جواب میشه داد :
الف : سرعت اینترنت بالاتری روی LTE ارائه میشه ولی کسانی که مودم های کنونی را هم دارند میتونن تعرفه بگیرند اما سرعتشون کمتره ، مثل موبایلی که 3G را ساپورت نمیکنه و با همون GPRS وصل میشه به نت ! یعنی سرعت بالاترم میتونه داشته باشه اما به دلیل نبود وسیله ی به روز ( یعنی موبایل 3G ساپورت ) از سرعت کمتری میتونه استفاده کنه .
ب : با مودم هایی که الان داریم نمیتونه وصل بشه به نت !
ج : نمیدونم شما بگید !
2- اگر با مودم هایی که الان داریم نتونیم به اینترنت وصل بشیم ، تکلیف این مودم هایی که داریم چی میشه ؟
به شخصه 1 سال قبل 200 دادم برای این مودم ، واقعا زورم میاد دوباره پول مودم بخوام بدم .
دو تا جواب میشه داد :
الف : مودم هایی که الان داریم را از ما برمیدارند و با گرفتن مبلغی مودم جدید به ما میدن !
که چون اینجا ایران هست ، حقوق مشتری برابر با کشک هست و جیب سوراخ آقایون مهم بوده ، پس بعید میدونم .
ب : مودم را باید بندازیم سطل زباله و دوباره پول بالای مودم بدیم !

واقعا اگر این شایعه حقیقت داشته باشه و قرار بر این باشه دوباره ماهارو مجبور کنن به خریدن مودم باید از الان پیگیری کنیم و گرنه ...

من در این دوسال که اول مبین نت داشتم و بعدا ایرانسل ، نردیک 1.5 تومن پول مودم و اینترنت دادم ، واقعا اگر قرار بر این باشه دوباره پول مودم بدم زنگ میزنم هر چی عقده و بدبختی ازین مملکت بی صاحب دارم سر ایرانسل در میارم .

الان طرح دو مگ 6 ماهه من فردا تموم میشه و 512 سه ماهه را انتخاب کردم ، هنوز پولش را نریختم .
موندم باید چه کار کنم !

دوستانی که زنگ میزنید ایرانسل ، آیا درین باره چیزی پرسیدین ؟
الان با خوندن پیام دوستمون که نوشته مودم برای فروش نبوده ، این فرضیه به حقیقت نزدیک به نظر میاد .

الان سوالم از شما دوستان وایمکسی اینه :

اگر بگن مودمت را بنداز دور بیا 400 تومن بده یک مودم دیگه بخر ، چکار میکنن ؟

vidav
28-04-2015, 06:37
بله کاملا درسته . هنوز خبر رسمی درباره مودم های وایمکس ال تی ای منتشر نشده. من و شما حدود یکساله که مودم خریدیم .تکلیف اونهایی که ماه پیش مودم خریدن چی میشه یا ایرانسل همین الان هم میفروشه و طرح های بلند مدتش هم فعاله این نشون میده فعلا وایمکس با وضعیت کنونی فعاله و نمیتونه پانصد هزار مشترک رو سر در گم کنه بدون هیچ اطلاع رسانی قبلی . به نظر من فعلا تغییری نخواهیم دید

milad azad
28-04-2015, 15:32
سلام

امروز 8 اردیبهشت از شماره 02632285747 تماس گرفتن گفتن من از ایرانسل هستم و همچنین گفتن مودم وایمکس من (ایستاده Wix-fbr 105)رو به قیمت 70 هزار تومن میخرن و با تخفیف یک مودم 4G با سیمکارت به قیمت 235 هزار تومان میدن (مودم اصلی 400 تومنه) و گفتن آدرس بده تا تحویل بدیم

نمی دونم شاید ایرانسل از تصمیمی کهدر نظر داشت تا مودم LTE بده عقب نشینی کرده باشه.

vidav
28-04-2015, 16:08
فکر کنم این تصمیم شخصیه نماینده است. اگه به من پیشنهاد بشه من که قبول نمیکنم چون دانلود شبانه برام مهمه و هر شب بین یک و نیم تا دو گیگ دانلود دارم با وایمکس با اینترنت همراه که نمیشه دانلود کرد

ali_12
28-04-2015, 20:00
سلاممن مودم جیبی ایرانسل دارم.از این قدیمیها.سرعتش 1024 و با دانلود مشکلی ندارم.فقط الان حدود 10 روزه سرعت باز شدن صفحه های وب به تمام معنا افتضاح شده.صفحه گوگل که قبلا 1 ثانیه باز میشد.الان شاید 10 ثانیه.تازه ابن خوبه.بعضی سایتها تا 1 دقیقه.یاد dial up که چند سال پیش داشتم میافتم!!!!تهران هستم و سمت آزادیحالا میخواستم بدونم برای همه اینطوره؟؟زنگ هم زدم گفتن از طرف ما مشکلی نیست.جاشو تغییر بده با مرورگر عوض کن.ولی انگار که نه انگارمیمونه اینترنت مدام قطع وصل بشه.چی کار کنم