PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52

fafool70
03-06-2014, 00:18
کیفیت سرویس واقعا پایین اومده . زنگ زدن به اپراتور جواب میده؟

habstem
03-06-2014, 08:50
چه رخداد عجیبی بود این طوفانِ دیروز تهران

دیروز نتم قطع شد
الانم قطعه با رایتل اومدم....
حالا قطعی ش واقعا به خاطر اون طوفانه است؟!

آخه اول صبح کار می کرد، نیم ساعته که قطع شده :n27:

khold
03-06-2014, 11:11
الان وضعیت در اهواز چطور است

وضیعت اصلا خوب نیس چون خیلی زیاد شده من 3 ساله دارم سال اول عالی بود ولی بعدش کمی افت کرد ...الان که آشغال به تمام معناست البته مناطق مختلف ممکنه کمی فرق کنه ولی نه زیاد

ase_pase
03-06-2014, 11:51
کیفیت سرویس واقعا پایین اومده . زنگ زدن به اپراتور جواب میده؟

زنگ بزن تا ببينی :دی
سرعت اگه مشکل داری که سرعت اسمي رو به 8 تقسيم کن و اگه از اون کمتر بود زنگ بزن
واسه بقيه مشخصه های کيفی هم بعيده اصلا اپراتور متوجه بشه چی ميگی
البته تيری تو تاريکی هست و ميشه امتحان کنی ببينی چی ميشه.

چه رخداد عجیبی بود این طوفانِ دیروز تهران

دیروز نتم قطع شد
الانم قطعه با رایتل اومدم....
حالا قطعی ش واقعا به خاطر اون طوفانه است؟!

آخه اول صبح کار می کرد، نیم ساعته که قطع شده :n27:

پديده ای بود واسه خودش.......... :دی
به دکل وصل ميشه و اينترنت نيست يا اصلا وصل نميشه ؟
والا من حتی موقع طوفان هم مشکل قطعی نداشتم اما خب سيگنال دکل ها خيلی متغير بودش.
اينکه صبح هم وصل بودی يعنی به ديروز نبايد مربوط باشه.
اگه با روش حذف فرکانس آنتن ها رو واسه خودت گلچين نکردی احتمال زياد مشکل از چيز ديگه ای هست.
با جا به جایی مودم مشکل حل نشد ؟
واسه اطمينان ميتونی به 707 زنگ بزنی و اگه منطقه ای که هستی مشکل داشته باشه ميگن.

habstem
03-06-2014, 12:13
پديده ای بود واسه خودش.......... :دی
به دکل وصل ميشه و اينترنت نيست يا اصلا وصل نميشه ؟
والا من حتی موقع طوفان هم مشکل قطعی نداشتم اما خب سيگنال دکل ها خيلی متغير بودش.
اينکه صبح هم وصل بودی يعنی به ديروز نبايد مربوط باشه.
اگه با روش حذف فرکانس آنتن ها رو واسه خودت گلچين نکردی احتمال زياد مشکل از چيز ديگه ای هست.
با جا به جایی مودم مشکل حل نشد ؟
واسه اطمينان ميتونی به 707 زنگ بزنی و اگه منطقه ای که هستی مشکل داشته باشه ميگن.

در زمان خود طوفان، وصل بود اتفاقا دوستمم بهش وصل بود داشت گوشی شو آپدیت می کرد :n02:

اما وقتی که دیگه طوفان کاملا تموم شده بود به دکل اصلا وصل نمی شد!!
آنتن هارو هم گل چین نکردم (فقط یکی شونو حذف کرده بودم، دو سه تای دیگه هستند)

جابجایی رو تست نکردم
اما الان وصل شده
اولش سرعتش کم تر بود (حدود نیم ساعت)
بعد کم کم خودش زیاد شد و رسید به سرعت معمول!!
!!

mehryar1973
04-06-2014, 21:01
سلا
ساعات رایگان مگه تا 7 نیست؟
برای من از 6 به بعد کم میکنه:n04:

t2download
04-06-2014, 21:10
من با سرعت 16 نمی صرفه بیدار بمونم و در ضمن برای شبانه باید کانکشن رو قطع و دوباره وصل کرد یا اکه از قبل 1 وصل باشی از یک به بعد حساب میشه ؟؟؟؟؟

t2download
04-06-2014, 21:42
RSSI: -77.48dBm

CINR: 24.51/21.50 ( R3/R1)dB

چند روزه عدد منفی کمتر شده و عدد مثبـت بیشتر شده ولی مودم جابهجا نشده دلیل خاصی داره ؟

NINTENDO_DS
05-06-2014, 01:24
خدا نکنه تو این مملکت بارون و طوفان بیاد که تا یکماه بعدشم نت ها قطعه مال من هر شب دو تا ۸ آنتن میره بعد از هشت میاد شانس آوردیم طوفان کاترینا نداریم وگرنه تا ده سال بعدش اینترنت نداشتیم

Sent from my A1-810 using Tapatalk

NINTENDO_DS
05-06-2014, 09:15
مال من که دیگه آنتن نیومد

ahmad20062
05-06-2014, 11:00
برای من هم قبل از طوفان انتنش پر بود ولی تا الن اینجوریه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

forexet
05-06-2014, 12:29
امیدوارم دوستان جدیدمون که این پست رو میبینن اشتباه نکنن و سرویس ایرانسل نگیرن

این الان وضعیت سرویس ۲ مگابیت نامحدود هست (البته نه فقط الان، ۲ ماه هست وضعیت اینه... در لیست سیاه هم نیستم و اخطاری دریافت نکردم)

سرعت دانلود بین ۰ (صفر) تا ۳۶ کیلوبایت متغیر
البته با همین سرعت هم اکثرا دانلود قطع میشه بعد چند مگابایت و مجدد باید دانلود کرد

حساب کنید ماهی ۱۳۰ پول بدید به این دزدها بعد برای دانلود ۵۰ مگابایت یک ساعت صبر کنید (تازه دانلود هم نمیشه، وسطش قطع میشه)

سرعت باز کردن پیج هم که نگم بهتره... الان سایت speedtest کامل باز نمیشه که ازونجا تست کنم!

من اشتراکم رو به ۲۵۶ محدود میخوام کاهش بدم و اینترنت مخابراتم رو افرایش بدم
واقعا ۵۱۲ مخابرات بهتر از ۲۰۴۸ ایرانسل هست... ماه پیش رو صبر کردم که شاید درست بشه اما...
واقعا امیدوارم درست بشه ۲ سال گذشته واقعا خوب بود وایمکس ایرانسل...

NINTENDO_DS
05-06-2014, 13:15
مال من ۵۱۲ مبین نتم دارم خدایی عالی کار میکنهسرعت دانلودم ۱۱۰ هست و راضیم

Extreme-Forces
06-06-2014, 00:13
دوستان سرعت 256 با 128 تفاوت انچناني ميكنه تو صفحه باز كردن ؟
من اصلا دانلود نميكنم... فقط براي وب گردي ميخوام. ولي 128 جون ادمو به لب ميرسونه.
ميرزه برم 256 بگيرم ؟ اينقدر تايم اوتش زياده كه الان بار سومه ميخوام اين پست رو ارسال كنم:n21:
انصافا اينترنت سيم كارتش سريعتر از وايمكس 128 كيلوشه

forexet
06-06-2014, 00:18
دوستان سرعت 256 با 128 تفاوت انچناني ميكنه تو صفحه باز كردن ؟
من اصلا دانلود نميكنم... فقط براي وب گردي ميخوام. ولي 128 جون ادمو به لب ميرسونه.
ميرزه برم 256 بگيرم ؟ اينقدر تايم اوتش زياده كه الان بار سومه ميخوام اين پست رو ارسال كنم:n21:
انصافا اينترنت سيم كارتش سريعتر از وايمكس 128 كيلوشه

همین ۲ تا پست بالاترو میخوندی درباره سرعت ۲ مگابیتم توضیح داده بودم (دیگه سرعت ۲۵۶ بماند...)
وضعیتش مثل ۱۲۸ شما هست، سایت ها باز نمیشه یا باز شه نصفه میاد،‌سرعت دانلود هم ۰ تا ۳۰

من که کاهش دادم سرویس رو
ولی اگر سرویس شما وقت داره چند روزی صبر کن شاید بهتر شد...

NINTENDO_DS
06-06-2014, 00:58
همین ۲ تا پست بالاترو میخوندی درباره سرعت ۲ مگابیتم توضیح داده بودم (دیگه سرعت ۲۵۶ بماند...)
وضعیتش مثل ۱۲۸ شما هست، سایت ها باز نمیشه یا باز شه نصفه میاد،‌سرعت دانلود هم ۰ تا ۳۰

من که کاهش دادم سرویس رو
ولی اگر سرویس شما وقت داره چند روزی صبر کن شاید بهتر شد...

منم اگر این آنتن کوفتی بیاد کاهش میدم به ۵۱۲ فعلا که رفتیم تو قطعی روز سوم به خدا شنبه وصل شه و بفهمم به خاطر این سه روز قطع کردن زنگ میژنم پشتیبانیش فحش میکشم بهشون

habstem
06-06-2014, 22:44
من با سرعت 16 نمی صرفه بیدار بمونم و در ضمن برای شبانه باید کانکشن رو قطع و دوباره وصل کرد یا اکه از قبل 1 وصل باشی از یک به بعد حساب میشه ؟؟؟؟؟

نه نیازی به قطع کردن نیست!

t2download
06-06-2014, 22:52
Physical Status

RSSI:
-78.80dBm

CINR:
24.00/20.56(R3/R1)dB

TX power:
27dBm

RF Temperature:
35 C

لعنت به ایرانسل که بدون نامه سرعت بالا نمی ده آخه لعنتی با 128 چه میشه کرد 5 دقیقه باید ماند تا صفحه ای وا شود .................
غلط کردم گه خوردم خریدم و لعنت به اون بی شرفی که باعث شد سرعت 2 مگابایت adsl رو از دست بدهم ................

t2download
06-06-2014, 23:57
سلام دوستان بنده 5 سال سرویس Adsl از شرکت صبانت داشتم و 2 سال 128 و 2 سال 1 مگابایت و 1 سال 2 مگابایت ولی بدلیل دزدیدن کابل پی در پی و نویز دار شدن خط و عدم موفقیت در رفع اشکال از طرف صبانت و مخابرات 1 ماه هست جمع آوری کردم . و الان وایمکس ایرانسل گرفته ام ولی نامه ندارم و فارغ التحصیل شده ام و کارت دانشجویی ندارم و با کارت دیگری داده نمیشود .........
لطفآ یکی معرفی نامه بهم بدهد و جبران می کنم شده 512 بگیرم کافیه ................... هزینه نامه پرداخت می شود .........:n16:

keymaker
07-06-2014, 00:03
امیدوارم دوستان جدیدمون که این پست رو میبینن اشتباه نکنن و سرویس ایرانسل نگیرن

این الان وضعیت سرویس ۲ مگابیت نامحدود هست (البته نه فقط الان، ۲ ماه هست وضعیت اینه... در لیست سیاه هم نیستم و اخطاری دریافت نکردم)

سرعت دانلود بین ۰ (صفر) تا ۳۶ کیلوبایت متغیر
البته با همین سرعت هم اکثرا دانلود قطع میشه بعد چند مگابایت و مجدد باید دانلود کرد

حساب کنید ماهی ۱۳۰ پول بدید به این دزدها بعد برای دانلود ۵۰ مگابایت یک ساعت صبر کنید (تازه دانلود هم نمیشه، وسطش قطع میشه)

سرعت باز کردن پیج هم که نگم بهتره... الان سایت speedtest کامل باز نمیشه که ازونجا تست کنم!

من اشتراکم رو به ۲۵۶ محدود میخوام کاهش بدم و اینترنت مخابراتم رو افرایش بدم
واقعا ۵۱۲ مخابرات بهتر از ۲۰۴۸ ایرانسل هست... ماه پیش رو صبر کردم که شاید درست بشه اما...
واقعا امیدوارم درست بشه ۲ سال گذشته واقعا خوب بود وایمکس ایرانسل...
کلا سرعت وایمکس ایرانسل توی osx عجیب پایینه !
توی ویندوز یک تست بکنید چون من هم ۲۰۴۸ نامحدود داشتم تو مک با ۴۰ تا ۵۰ ولی توی ویندوز با idm با ۲۵۰ دانلود میکردم.

NINTENDO_DS
07-06-2014, 07:20
کلا سرعت وایمکس ایرانسل توی osx عجیب پایینه !
توی ویندوز یک تست بکنید چون من هم ۲۰۴۸ نامحدود داشتم تو مک با ۴۰ تا ۵۰ ولی توی ویندوز با idm با ۲۵۰ دانلود میکردم.

نه چند روزه همینه مال بعضی ها سرعتش پایینه مال منم دیروزیک ساعت وصل شد و سرعتش رو ۹ بالاتر نمیرفت

ولی این یک ساعتو بیخیال شیم الان ۷۲ ساعته قطعه

NINTENDO_DS
07-06-2014, 07:22
سلام دوستان بنده 5 سال سرویس Adsl از شرکت صبانت داشتم و 2 سال 128 و 2 سال 1 مگابایت و 1 سال 2 مگابایت ولی بدلیل دزدیدن کابل پی در پی و نویز دار شدن خط و عدم موفقیت در رفع اشکال از طرف صبانت و مخابرات 1 ماه هست جمع آوری کردم . و الان وایمکس ایرانسل گرفته ام ولی نامه ندارم و فارغ التحصیل شده ام و کارت دانشجویی ندارم و با کارت دیگری داده نمیشود .........
لطفآ یکی معرفی نامه بهم بدهد و جبران می کنم شده 512 بگیرم کافیه ................... هزینه نامه پرداخت می شود .........:n16:

یک پیغام خصوصی شامل مشخصات و نوع سرویسدرخواستیتو برای من بزن یک کاری برات بکنم

ata.royalfalcon
07-06-2014, 20:10
سرعت اینترنت در حد فجیع !!! نه میشه وبگردی کرد و نه دانلود . تا دیروز خوب بود نمیدونم امروز چرا اینطوری شده !!!

forexet
07-06-2014, 21:51
سرعت اینترنت در حد فجیع !!! نه میشه وبگردی کرد و نه دانلود . تا دیروز خوب بود نمیدونم امروز چرا اینطوری شده !!!

بله وایمکس در حدی فجیع بود که من خط ۲ مگ نامحدودم رو کردم ۲۵۶ محدود اما همون رو هم حیفم میاد تمدید کنم...

t2download
08-06-2014, 09:33
لطفآ یکی معرفی نامه بهم بدهد و جبران می کنم شده 512 بگیرم کافیه ................... هزینه نامه پرداخت می شود .

t2download
08-06-2014, 10:35
یک پیغام خصوصی شامل مشخصات و نوع سرویسدرخواستیتو برای من بزن یک کاری برات بکنم

مرسی ولی چه زود فراموشت شدم ...................:n03:

amir_dre
08-06-2014, 12:23
دیروز زنگیدم پشتیبانی میگفت اختلاله
من که چندین ماهه مشکل قطع و وصل دارم هی پینگ میره و میاد در صورتی که به شبکه وصلم
پشتیبانیشون باهام تماس گرفت و یک سری اراجیف طبق همیشه گفت :
باز نشد جیمیل مربوط به اینترنت زیر ساخته!!!
سرعت دانلودتون تا زیر 4 کیلوبایت نیاد پیگیری نمیشه !!! سرعتم 256
الان که پینگ دارید ما نمیتونیم کاری کنیم هروقت قطع شدین تماس بگیرین
و...
خدارو شاکرم که این ماه آخرین ماهی هست که از سرویس اینترنت کم سرعت پرمحدود وایمکس ایرانسل استفاده میکنم
دوستم رایتل داره تو زیر زمین دانشگاه داشت اینستاگرام و چک میکرد اون بی سیمه اینم مثلا بی سیم !!!

forexet
08-06-2014, 14:14
لطفآ یکی معرفی نامه بهم بدهد و جبران می کنم شده 512 بگیرم کافیه ................... هزینه نامه پرداخت می شود .

نگیر برادر ایرانسل مفت نمیارزه دیگه
من چند سال سرویس داشتم ۱ سالش ۲ مگ بود اما ۳ ۴ ماهه دیگه قابل استفاده نیست
ماه گذشته هم سرعت دانلود و بروزینگم از ۱۲۸ بدتر بود و هر چند مگابایت دانلود قطع میشد الان ۱ هفته است تمام شده تمدیدش نکردم دیگه...
اگر هم چند ماه بهت جواب بده، بعد چند ماه داغون میشه از بس بیشتر از ظرفیت میفروشن...

برو سمت مبین نت یا سرویس های وایرلس که کیفیتش خیلی بهتره ولی خوب کمی هزینه داره
برای سرعت بالای ۱۲۸ هم فکر نمیکنم چیزی بخوان یک سر به سایت hiweb بزن

t2download
08-06-2014, 15:25
نگیر برادر ایرانسل مفت نمیارزه دیگه
من چند سال سرویس داشتم ۱ سالش ۲ مگ بود اما ۳ ۴ ماهه دیگه قابل استفاده نیست
ماه گذشته هم سرعت دانلود و بروزینگم از ۱۲۸ بدتر بود و هر چند مگابایت دانلود قطع میشد الان ۱ هفته است تمام شده تمدیدش نکردم دیگه...
اگر هم چند ماه بهت جواب بده، بعد چند ماه داغون میشه از بس بیشتر از ظرفیت میفروشن...

برو سمت مبین نت یا سرویس های وایرلس که کیفیتش خیلی بهتره ولی خوب کمی هزینه داره
برای سرعت بالای ۱۲۸ هم فکر نمیکنم چیزی بخوان یک سر به سایت hiweb بزن

عزیزم من 5 سال adsl داشتم و سرعت 2 مگابایت ولی از عید سرعت دانلود شده 15 و همش قطعی و نه مخابرات و نه صبانت زیر بار رفت و 1 ماه دنبالش بودم ولی نشد و 15 روزه وایمکس ایرانسل گرفتم و نامه و کارت دانشجویی ندارم کسی رو می شناسی نامه بده یا مشکلمو حل کنه ؟ هزینه اش رو می دهم و من تلفن ندارم مجبورم وایمکس بخرم و مبین نت خیلی کاربرهاش ناراضی اند زیاد تحقیق کردم .........

forexet
08-06-2014, 15:43
عزیزم من 5 سال adsl داشتم و سرعت 2 مگابایت ولی از عید سرعت دانلود شده 15 و همش قطعی و نه مخابرات و نه صبانت زیر بار رفت و 1 ماه دنبالش بودم ولی نشد و 15 روزه وایمکس ایرانسل گرفتم و نامه و کارت دانشجویی ندارم کسی رو می شناسی نامه بده یا مشکلمو حل کنه ؟ هزینه اش رو می دهم و من تلفن ندارم مجبورم وایمکس بخرم و مبین نت خیلی کاربرهاش ناراضی اند زیاد تحقیق کردم .........

دقیقا من هم ۲ مگ ایرانسل داشتم سرعت دانلود و بروزینگ و پینگ افتضاح ولی با این فرق که اگر بیشتر از ۵ ۶ مگابایت دانلود میکردم کانکشن قطع میشد و دوباره وصل میشد
به هر حال گفتم اطلاع بدم تصمیم با شماست

نه من که شرکت ندارم یکی از دوستانم ۳ سال پیش برام نامه داد ولی یکی تو فروم همسایه هست پست میزد که از این کارها میکنه برات پخ میکنم

یعنی از این مدارک هیچکدام را ندارید؟

دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی و یا گواهی اشتغال به تحصیل
کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
پروانه وکالت
کارت بازرگانی
کارت خبرنگاری معتبر
حکم یا کارت هیأت علمی (ویژه اساتید دانشگاه و اعضای هیأت علمی)
تصویر روزنامه رسمی (برای شرکت ها و سازمان های غیردولتی)
جواز کسب معتبر
معرفی نامه از ادارات و ارگان های دولتی و یا شرکت های ثبت شده جهت دریافت اینترنت پرسرعت

نامه ی سربرگ دار ممهور شده ......... جهت معرفی نماینده ی آن ارگان و یا شرکت
ذکر اطلاعات نام، نام خانوادگی و کد ملی فرد معرفی شده

t2download
08-06-2014, 15:49
دقیقا من هم ۲ مگ ایرانسل داشتم سرعت دانلود و بروزینگ و پینگ افتضاح ولی با این فرق که اگر بیشتر از ۵ ۶ مگابایت دانلود میکردم کانکشن قطع میشد و دوباره وصل میشد
به هر حال گفتم اطلاع بدم تصمیم با شماست

نه من که شرکت ندارم یکی از دوستانم ۳ سال پیش برام نامه داد ولی یکی تو فروم همسایه هست پست میزد که از این کارها میکنه برات پخ میکنم

یعنی از این مدارک هیچکدام را ندارید؟

دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی و یا گواهی اشتغال به تحصیل
کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
پروانه وکالت
کارت بازرگانی
کارت خبرنگاری معتبر
حکم یا کارت هیأت علمی (ویژه اساتید دانشگاه و اعضای هیأت علمی)
تصویر روزنامه رسمی (برای شرکت ها و سازمان های غیردولتی)
جواز کسب معتبر
معرفی نامه از ادارات و ارگان های دولتی و یا شرکت های ثبت شده جهت دریافت اینترنت پرسرعت

نامه ی سربرگ دار ممهور شده ......... جهت معرفی نماینده ی آن ارگان و یا شرکت
ذکر اطلاعات نام، نام خانوادگی و کد ملی فرد معرفی شده

ندارم . بخدا داغون شدم 15 روزه با ایرانسل 128
بدبختی باید کارت به نام خودت باشه ایرانسل هم شورشو بالا آورده بگو مردک 128 بچه کار کسیمیاد که میدی ؟

t2download
08-06-2014, 16:03
توی این مملکت مجبوری خلاف کنی
کسی سراغ داره کسی رو که جعل کارت دانشجویی کنه یا نامه جعل کنه برای سرعت اینترنت ؟

t2download
08-06-2014, 16:09
افزایش قیمت اینترنت و کاهش سرعت/وقتی «شاتل» و «مبین نت» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را بسته و «گوگل» را مسدود می کنند!شرکت مبین نت گوی سبقت را در کاهش سرعت اینترنت از باقی رقبا ربوده و گهگاه سرعت آن به حدی کاهش پیدا می کند که با «دایال آپ» سابق تفاوتی ندارد.
باوجود اعلام مکرر کاهش قیمت اینترنت و افزایش سرعت آن توسط وزارت ارتباطات، هیچ یک از این موارد محقق نشده است.

به گزارش تیک ، سرعت اینترنت که بارها وزیر ارتباطات وعده ی افزایش آن را داده، هرگز در چندین ماه اخیر تغییری نکرده و چه بسا در برخی موارد کاهش نیز یافته است.

از سوی دیگر، تعرفه های سرویس دهندگان اینترنت نه تنها کاهش نیافته بلکه روند صعودی پیدا کرده است.

در این بین، شرکت مبین نت گوی سبقت را در کاهش سرعت اینترنت از باقی رقبا ربوده و گهگاه سرعت آن به حدی کاهش پیدا می کند که با «دایال آپ» سابق تفاوتی ندارد.

یکی از کارشناسان شاغل در سرویس دهندگان اینترنت می گوید: کاهش تعرفه ها دست ما نیست، چراکه شرکت زیر ساخت باید در ابتدا خدماتی که به شرکت ها ارائه می دهد را به قیمت پایین تری عرضه کند.

در چنین شرایطی که نه سرعت اینترنت افزایش پیدا کرده و نه قیمت آن کاهش، برخی از مشکلات، کاربران را به شدت آزار می دهد که از آن جمله مسدود کردن گوگل است.

یکی از کاربران «تیک» با ارسال متنی آورده است:

« الان نزدیک یک هفته میشه که اینترنت شرکت شاتل و مبین نت پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته و بعضیی مواقع صبح باز است ولی الان چند وقتی است که توی گوگل و توی ایمیل نمیتونیم بریم زنگ که میزنی میگه اختلال سرتاسری است خواهش میکنم .لطفا به این مشکل رسیدگی کنید و مطلبی در این مورد بنویسید که بابا مسولین بدونند چه خبر یک ایمیل نمیتونیم چک کنیم بنده به خاظر درسم در حال مکاتبه هستم با استاد ها و ...چک کردن ایمیل برای بنده خیلی ها شده کابوس..لطفا رسیدگی کنید.....»

یکی دیگر از کاربران «تیک» با ارسال متنی در این رابطه آورده است:

«تورو خدا بيكيري كنيد اينترنت سرعتش كه خيلي كم شده من با مبين نت داشتم سرعتش بسيار بايين بود، بعد با شركت بيشكامان داده افزار كرفتم سرعت ٢مك به قيمت ٤٣ هزار تومن با حجم دانلود ٣كيك ، با اين قيمت بسيار بالا اما كيفيت فوق العاده بد هست كه شركت ميگه مشكل سراسريه!!!» اخبار اجتماعی - تیک

ShadowDragon
08-06-2014, 18:15
دوستان مودم usb دسته دوم چند میارزه؟ اینجا کسی داره؟

t2download
08-06-2014, 22:27
لعنت خدا بر کسانی که باعث شده اند سرعت بالای 128 بهم ندهند و لعنت خدا بر ایرانسل

t2download
09-06-2014, 09:24
دوستان مودم usb دسته دوم چند میارزه؟ اینجا کسی داره؟

3 هفته پیش با تخفیف شده بود 90 هزار و برای دانشجویان با تخفیف شده بود 35 هزار تومان
و قیمت الان 120 هزار تومان و 10 هزار مالیات میشه 130 هزار . یا صبر کن مناسبتی بیاد تخفیف بده یا دست دوم 50 ... 60 می ارزه .......

hastiahvaz
09-06-2014, 10:34
سلام
من سرعت 512 گرفتم وایمکس ایرانسل مودم وایفای 130 و ساکن شهر اهواز هم هستم...و چراغ آنتن هم 3 تا سبز میشه و فقط یکیشون روشن نشده...ولی متاسفانه سرعت اینترنت افتضاح هست و سایت که به زور باز میکنه سرعت دانلود هم 3 کیلو بایت هست زیر دیال آپ ....کسی میدونه جریان چیه؟

hastiahvaz
09-06-2014, 10:40
حالا جالبه تا همین چند روز پیش adsl پارس آنلاین داشتم با سرعت 2 مگ و سرعت دانلود متوسط 280 کیلوبایت ....الان چند برابر هزینه کردیم برای وایمکس اما این کجا و آن کجا؟

t2download
09-06-2014, 15:45
سلام
من سرعت 512 گرفتم وایمکس ایرانسل مودم وایفای 130 و ساکن شهر اهواز هم هستم...و چراغ آنتن هم 3 تا سبز میشه و فقط یکیشون روشن نشده...ولی متاسفانه سرعت اینترنت افتضاح هست و سایت که به زور باز میکنه سرعت دانلود هم 3 کیلو بایت هست زیر دیال آپ ....کسی میدونه جریان چیه؟

سلام هستی جان مبارکه من هم 15روز پیش مودم 130 گرفتم و کارت و مجوز نداشتم 128 بهم دادند ..... و با چه مدرکی 512 گرفتید ...
من 4 چراغ روشنه و سرعت دانلود 16 ولی سایت باز کردن افتضاحه

برای چک به این لینک بروید و نام کاربری و پسورد رو admin بزنید و از اون صفحه عکس بگیرید و اینجا بگزارید تا ببینیم جای قرار گیری مودم خوب هست یا خیر و از باقی جهات بهتون کمک کنیم ...

حالا جالبه تا همین چند روز پیش adsl پارس آنلاین داشتم با سرعت 2 مگ و سرعت دانلود متوسط 280 کیلوبایت ....الان چند برابر هزینه کردیم برای وایمکس اما این کجا و آن کجا؟

منم از شرکت صبانت 2 مگابایت داشتم و سرعت دانلود 600 ولی بدلیل اختلال در خط و 1 ماه پیگیری کردن و نرسیدن به نتیجه به وایمکس روی آوردم و سرعت 128 داغونم کرده و کسی فریاد رسی نیست که کاری کنه 512 بگیرم ... چون 1 مگابایت ایرانسل توی اهواز 52 هزار تومانه ..

t2download
09-06-2014, 16:19

t2download
10-06-2014, 08:28

به مناسبت میلاد حضرت قائم (عج) و ولادت حضرت علی اکبر (ع)، با ثبت‌نام در روزهای ۲۰ تا ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، از ۲۵ درصد تخفیف ویژه در قیمت مودم‌های Wi-Fi بهره‌مند شوید.

توجه:

مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۵ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود.
از آنجا که تحویل مودم های Wi-Fi به صورت فوری نیز امکان پذیر است، با مراجعه به نمایندگان برتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86%20%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%20%D9%81%D8%B1%D9% 88%D8%B4%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3) فروش محصولات وایمکس ایرانسل نیز می توانید نسبت به خرید سرویس وایمکس اقدام نمایید.
در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام نماید؛ بدیهی است در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی خواهد شد.

برای ثبت نام سرویس وایمکس می‌توانید:

به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کنید؛ یا
روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» در صفحه اصلی پورتال وایمکس کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

روش‌های پرداخت هزینه ثبت‌نام وایمکس ایرانسل:

۱. پرداخت اینترنتی
برای استفاده از سامانه پرداخت الکترونیکی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و روی گزینه «پرداخت» کلیک نمایید.

۲. خرید کارت شارژ
بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و روی گزینه «شارژ مجدد» کلیک کنید.

۳. مراجعه حضوری به شعب بانک پرداخت باید با در دست داشتن «شناسه پرداخت»، طبق اطلاعات بانکی روبرو صورت گیرد: بانک ملت به شماره حساب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

fandak
11-06-2014, 09:37
این قضیه مودم و ماشین فرسوده چی بود؟

t2download
12-06-2014, 10:13
ممنونم که کسی کمکی برای اینترنت 512 گرفتن من نکرد خدا نگهدار
سعی میکنم دیگه اینجا سر نزنم ................:n30::n30:

apple021
13-06-2014, 19:40
خدا لعنتشون کنه
من 1 مگ دارم ساکن تهران مستاجر هستیم اون موقع این های وب و اینا نبود
بعد الان ماهی 60 میدم برای 10 گیگ سرعته پایین هم میدن
برای بازی angry birds epic اولش دانلود میخواد میزنه slow concection تا حالا از دیشب 100 دفعه خواستم دانلود کنم نشد که نشد
زنگ زدم اصلان قبول نمیکنن بعد منم گفتم میشه فرخت خواستم بترسونمش شاید یک تکونی داد به وایمکسم گفت بله میتونید هیچ نگرانی نیست
بهترین هم شد وایمکس ایرانسل سال پیش :)))
متاسفم برای هم خودمون که نمیریم شکایات کنیم و اونا :)

NINTENDO_DS
13-06-2014, 21:00
عجیبه والا از عصر تا الان هر دفعه وصلش میکنم ده دقیقه بعدش با اینکه آنتنم فوله از سرور قطع میشه خود به خود
فردا میرم سروقت وایمکس های وب
شانس گندمون منطقمون فیبر نوریه adsl نمیدن

NINTENDO_DS
13-06-2014, 21:12
خدا لعنتشون کنه
من 1 مگ دارم ساکن تهران مستاجر هستیم اون موقع این های وب و اینا نبود
بعد الان ماهی 60 میدم برای 10 گیگ سرعته پایین هم میدن
برای بازی angry birds epic اولش دانلود میخواد میزنه slow concection تا حالا از دیشب 100 دفعه خواستم دانلود کنم نشد که نشد
زنگ زدم اصلان قبول نمیکنن بعد منم گفتم میشه فرخت خواستم بترسونمش شاید یک تکونی داد به وایمکسم گفت بله میتونید هیچ نگرانی نیست
بهترین هم شد وایمکس ایرانسل سال پیش :)))
متاسفم برای هم خودمون که نمیریم شکایات کنیم و اونا :)

اون تلفنی آدم حسابمون نمیکنه بریم شکایت کنیم که دیگه حتما میندازتمون زندانی چیزی

golmohammadi
13-06-2014, 21:18
سلام
این زمان تخفیف 25 درصدی تمدید شده یا تا همون 24ام بود؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

ase_pase
14-06-2014, 02:13
اوضاع وايمکس فقط دائم داره وخيم تر ميشه و اصلا معلوم نيست چی ميشه و جالبه که برای ريزش کاربرها هم فکری نکردن اما يک نکته جديد و مهم که فعلا احتمال داره جواب بده و برای کمي بهتر شدن وضعيت (احتمالا تو تهران):

فرکانس های آنتن های ديگه رو وقتی که آنتن اصلیيتون افت کيفيت داره (حداقل بيشتر از 10 ساعت افت کيفيت) چک کنيد حتی آنتن های با CINR و RSSI ضعيف.
بعد از اين داستان طوفان ها تو تهران مودم ها واسه قطع شدن آنتن ها به فرکانس ها و دکل های ديگه سوئيچ کردن که هنوز هم اوضاع کاملا درست نشده و بعضا افت کيفيت واسه شلوغی بيش از حد يک آنتن هست.
=======
دوستانی که معمولا وضعيت سيگنال دريافتی رو چک ميکنن تغييری تو وضعيت کم و زياد شدن مقادير CINR و RSSI مشاهده کردن ؟
واسه خيلی از آنتن ها هر دو مقدار بعضی تو چند لحظه بيشتر از 4 يا 5 واحد کم و زياد ميشه! ( تغيير بيشتر 3 واحد معمولا يک نشان از مشکل در آنتن هست)

Moayeri1372
14-06-2014, 11:34
ممنونم که کسی کمکی برای اینترنت 512 گرفتن من نکرد خدا نگهدار
سعی میکنم دیگه اینجا سر نزنم ................:n30::n30:
داداش پیغام خصوصیت رو چک کردی؟

یه آقایی رو به شما معرفی کردم که میتونه مشکل شما رو حل کنه

t2download
14-06-2014, 14:04
داداش پیغام خصوصیت رو چک کردی؟

یه آقایی رو به شما معرفی کردم که میتونه مشکل شما رو حل کنه

هیچ کاری انجام نداد و شارژ هم بهش دادم و 5 روزه هر روز میگه 48 ساعت دیگه ایرانسل گفته زمان میبره برگه تآیید بشه .....

تازه به تمامی اطلاعاتم هم دسترسی پیدا کرد با نام کاربری و اسم خودم ...................

دیگه به کسی معرفیش نکن ...............:n03:

t2download
14-06-2014, 14:11
بر خلاف دوستان من اهواز و 5 آنتن همیشه فول هست و سرعت دانلود 16 تا 18 و در کمتر 20 ثانیه وصل میشه به نت
و RSSI شده 76 و CINR شده 26 الی 27
و تنها مشکل بدلیل سرعت 128 سایت ها را کند باز می کند یا باز نمی کند ...............

NINTENDO_DS
14-06-2014, 18:15
اوضاع وايمکس فقط دائم داره وخيم تر ميشه و اصلا معلوم نيست چی ميشه و جالبه که برای ريزش کاربرها هم فکری نکردن اما يک نکته جديد و مهم که فعلا احتمال داره جواب بده و برای کمي بهتر شدن وضعيت (احتمالا تو تهران):

فرکانس های آنتن های ديگه رو وقتی که آنتن اصلیيتون افت کيفيت داره (حداقل بيشتر از 10 ساعت افت کيفيت) چک کنيد حتی آنتن های با CINR و RSSI ضعيف.
بعد از اين داستان طوفان ها تو تهران مودم ها واسه قطع شدن آنتن ها به فرکانس ها و دکل های ديگه سوئيچ کردن که هنوز هم اوضاع کاملا درست نشده و بعضا افت کيفيت واسه شلوغی بيش از حد يک آنتن هست.
=======
دوستانی که معمولا وضعيت سيگنال دريافتی رو چک ميکنن تغييری تو وضعيت کم و زياد شدن مقادير CINR و RSSI مشاهده کردن ؟
واسه خيلی از آنتن ها هر دو مقدار بعضی تو چند لحظه بيشتر از 4 يا 5 واحد کم و زياد ميشه! ( تغيير بيشتر 3 واحد معمولا يک نشان از مشکل در آنتن هست)

نمیدنین های وب وایمکس داره یا نه؟ به خدا کلافه شدم هر یک ربع یکبار قطع میشه هیچی نمیتونم دانلود کنم

NINTENDO_DS
14-06-2014, 18:57
فکر میکنین دلیل قطعی مکرر سرویس من چیه؟پولشم تازه ریختم ولی محاله بیش از یک ربع وصل باشه و دایم قطعه
دو روزه این بساطه

ase_pase
15-06-2014, 18:00
فکر میکنین دلیل قطعی مکرر سرویس من چیه؟پولشم تازه ریختم ولی محاله بیش از یک ربع وصل باشه و دایم قطعه
دو روزه این بساطه

CINR و RSSI مودم و آنتنی که وصل هستی بهش رو دائم چک کن و ببين چطوری هست از زمان وصل شدن تا قطع شدن.
واسه من يک دوره کوتاه چند روز پيش اينطوري بود آنتن خوبم که واسه نواسانات عجيب CINR و RSSI بود.
حتما چک و يادداشت کن و اينجا بگو تا ببينيم چه ميشه کرد

نمیدنین های وب وایمکس داره یا نه؟ به خدا کلافه شدم هر یک ربع یکبار قطع میشه هیچی نمیتونم دانلود کنم

فکر کنم فقط وايرلس دارن الان

NINTENDO_DS
16-06-2014, 18:14
مودمم فکر کنم قدیمی شده چون اومدم آپدیتش کنم آپدیت نشد فردا یک مودم میگیرم فقط طرف گفت ۲۰۰ تومن + ۸٪ + ۸۰۰۰ تومن
گرون شده مودم؟

t2download
16-06-2014, 19:10
مودمم فکر کنم قدیمی شده چون اومدم آپدیتش کنم آپدیت نشد فردا یک مودم میگیرم فقط طرف گفت ۲۰۰ تومن + ۸٪ + ۸۰۰۰ تومن
گرون شده مودم؟

مودم وای فای 200 هزار تومان و با محاسبه 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده میشه 216 هزار تومان

و 8000 تومان مربوط به راه اندازی هست که ایرانسل میگه دل بخواهی هست پرداخت آن برای کسانی که در محل راه اندازی کنند .

ولی شما فقط قراره مودم بگیرید و فکر نکنم نیاز به پرداخت 8000 اضافه باشه ..

اگه بمناسبت نیمه شعبان می خریدید چند روز پیش 25 درصد تخفیف داشت میشد 150 هزار

t2download
17-06-2014, 15:36
دوستان یک نامه از شرکت گرفته ام ولی ایرانسل قبول نکرد چون نامی از اینترنت پر سرعت نیست و شرکت هم گفت ما راجب اینترنت چیزی نمی نویسیم در نامه ................

نامه به شرح زیر هست چه کنم ؟؟؟

زیر سربرگ شرکت

به شرکت ایرانسل

موضوع : گواهی اشتغال به کار

با سلام بدینوسیله گواهی می شود آقای ........ فرزند ....... به شناسنامه ..... صادره از اهواز به شماره پرسنلی ..... و شماره ملی ...... از این تاریخ در این شرکت مشغول به کار می باشد و در بخش ..... این شرکت مشغول به کار می باشد .

مهر و امضا مدیر عامل

دوستان نامه استعلام میشه ؟ برای تآیید کردن ؟؟؟؟ میشه زیرش با دست نوشت برای سرویس پر سرعت ؟؟؟

ase_pase
17-06-2014, 16:40
دوستان یک نامه از شرکت گرفته ام ولی ایرانسل قبول نکرد چون نامی از اینترنت پر سرعت نیست و شرکت هم گفت ما راجب اینترنت چیزی نمی نویسیم در نامه ................

نامه به شرح زیر هست چه کنم ؟؟؟

زیر سربرگ شرکت

به شرکت ایرانسل

موضوع : گواهی اشتغال به کار

با سلام بدینوسیله گواهی می شود آقای ........ فرزند ....... به شناسنامه ..... صادره از اهواز به شماره پرسنلی ..... و شماره ملی ...... از این تاریخ در این شرکت مشغول به کار می باشد و در بخش ..... این شرکت مشغول به کار می باشد .

مهر و امضا مدیر عامل

دوستان نامه استعلام میشه ؟ برای تآیید کردن ؟؟؟؟ میشه زیرش با دست نوشت برای سرویس پر سرعت ؟؟؟

سلام
توی نامه باید حداقل اینکه به اینترنت پرسرعت بیتر از 128 نیاز داری و ترجیحا سرعتی که میخوای نوشته بشه و دست نویس هم قبول نمیکنن.
به شرکتتون بگو که بنویسن مثلا اینترنت 2مگ (یا هرسرعتی که میخوای) نیاز داری و تو نامه بنویسن عواقب و مسوولیت هرگونه سو استفاده هم با خودت هست.
اینطوری مسوولیت هم که شاید بترسن گردنشون نیست و شاید راحت تر نامه بدن و ایرانسل هم قبول میکنه.

t2download
17-06-2014, 18:35
سلام
توی نامه باید حداقل اینکه به اینترنت پرسرعت بیتر از 128 نیاز داری و ترجیحا سرعتی که میخوای نوشته بشه و دست نویس هم قبول نمیکنن.
به شرکتتون بگو که بنویسن مثلا اینترنت 2مگ (یا هرسرعتی که میخوای) نیاز داری و تو نامه بنویسن عواقب و مسوولیت هرگونه سو استفاده هم با خودت هست.
اینطوری مسوولیت هم که شاید بترسن گردنشون نیست و شاید راحت تر نامه بدن و ایرانسل هم قبول میکنه.

با هزار بدبختی دادند این نامه رو و 15 روز پیش چند نفر یکی دیگه رو معرفی کردند که نامه میده خودش و من هزینه بهش دادم و 1 هفته منو چرخوند تا الان گفت من فرستادم و الان چه کنم اگه منم نامه بدهم شرکت ایرانسل میگه چطور هر 2 نامه داده اید ؟؟؟ دو شرکت باهم سر کاری ؟؟؟
اونم نامه جعل بوده چی کنم دردسر نشه ؟؟؟
بفروشم اینو وایمکس دیگه بخرم یا برم مبین نت یا رایتل بخرم ؟؟؟ کمک ................ یا با همون نامه فعال کنم ؟؟؟

ase_pase
17-06-2014, 19:49
با هزار بدبختی دادند این نامه رو و 15 روز پیش چند نفر یکی دیگه رو معرفی کردند که نامه میده خودش و من هزینه بهش دادم و 1 هفته منو چرخوند تا الان گفت من فرستادم و الان چه کنم اگه منم نامه بدهم شرکت ایرانسل میگه چطور هر 2 نامه داده اید ؟؟؟ دو شرکت باهم سر کاری ؟؟؟
اونم نامه جعل بوده چی کنم دردسر نشه ؟؟؟
بفروشم اینو وایمکس دیگه بخرم یا برم مبین نت یا رایتل بخرم ؟؟؟ کمک ................ یا با همون نامه فعال کنم ؟؟؟

نامه رو که دادین و قبول نشد پسش گرفتین ؟
استعلام نمیکنن نامه رو و فقط میخوان که نامه باشه.
اصلا گفتن دوتا نامه چرا ، شما میگی دو شغله هستم/ دانشجو و شاغل هستم . مشکلی معمولا پیش نمیاد و کاری ندارن.

t2download
17-06-2014, 20:30
دوستان ایرانسل تماس بگیرم برای تغییر تعرفه سوال در مورد محل شرکت ارایه دهنده نامه و اسم ووو می کنه ؟

t2download
17-06-2014, 20:43
مالزی اینترنت رایگان ارائه می‌دهد

دولت ایالت سلانگور مالزی قصد دارد با اجرای طرحی، اینترنت بی‌سیم (وای.فای) را رایگان در اختیار مردم قرار دهد.
دولت ایالت سلانگور مالزی با استفاده از سیستم ارتباط راه دور و نسل چهارم شبکه تلفن همراه، اینترنت رایگان به مردم ارائه می‌کند.

I.LIKE.U
17-06-2014, 22:19
سلام
من از ساعت 1:20 صبح میزارم برای دانلود ترافیک میوفته برام
مگه شبا از ساعت 1 تا 7 رایگان نیست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

t2download
17-06-2014, 22:56
سلام
من از ساعت 1:20 صبح میزارم برای دانلود ترافیک میوفته برام
مگه شبا از ساعت 1 تا 7 رایگان نیست؟

درست حساب شده نوشته رایگان و مصرفت هم 0 زده و از حسابت کم نشده که عادیه ...........

habstem
17-06-2014, 23:23
دوستان ایرانسل تماس بگیرم برای تغییر تعرفه سوال در مورد محل شرکت ارایه دهنده نامه و اسم ووو می کنه ؟

اگه مدرک رو فرستادید، بعدش باید یه تماس بگیرید اطلاع بدید که فرستادید براشون
بعد اون نگاه می کنن که مدرک اومده یا نه

راجع به شرکت سوال نمی کنن
فقط شناسه ی وایمکس رو می پرسند و می گن "به نامِ ...؟"
بعدم بقیه شو اوکی می کنند

t2download
18-06-2014, 12:24
اگه مدرک رو فرستادید، بعدش باید یه تماس بگیرید اطلاع بدید که فرستادید براشون
بعد اون نگاه می کنن که مدرک اومده یا نه

راجع به شرکت سوال نمی کنن
فقط شناسه ی وایمکس رو می پرسند و می گن "به نامِ ...؟"
بعدم بقیه شو اوکی می کنند

مرسی فقط شماره ملی و نام و کد پستی پرسید و تعرفه 512 رو ثبت کرد گفت 48 ساعت دیگه تآیید و ثبت میشه و امروز اس ام اسش اومد و مبلغ مورد نظر رو و تماس گرفتم ایرانسل که پرداخت کنم ؟؟؟ گفت نه 5 روز دیگه تعرفه قبلی پایان یافت اس ام اس پرداخت جدید فرستاده میشه و اون زمان پرداخت کنید .........

خیلی هزینه 1 و 2 مگابایت توی خوزستان و تهران گرونه چرا ؟؟؟ از ایرانسل پرسیدم گفت بله دلیل خاصی نداره و تعرفه توی استان ها فرق داره و 1 مگابایت توی اهواز 54 هزار تومانه ماهیانه و توی دیگر استان ها 3 ماهه با 6 گیگ دانلود 62 هزاره و 2 مگابایت با 6 گیگ دانلود سه ماهه 70 هزار تومانه ولی اهواز 1 ماهه و 1 مگابایت 54 هزار تومانه ...... مجبور شدن 512 بگیرم و 4 گیگ دانلود در ماه 23700 تومان :n04:

t2download
18-06-2014, 12:32
تعرفه های سرسام آور فقط برای خوزستان ............. عجب ها فرق خوزستان چیه ؟؟؟ فکر کردن پول نفت رو داریم ؟؟/؟

تعرفه‌های وایمکس ایرانسل در یک نگاه

گزینه‌های اشتراک سرویس اعتباری وایمکس

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)
حجم ترافیک رایگان کل دوره
(گیگابایت)
قیمت
(ریال)
استان

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)
حجم ترافیک رایگان کل دوره
(گیگابایت)
قیمت
(ریال)
استان

یک ماهه
۱۲۸
۳
۱۳۲,۰۰۰
آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس

۱۲۸
۵
۲۲۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۱۲۸
پنج گیگابایت ویژه با ضریب اشتراک یک به یک
۲۲۰,۰۰۰
آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و فارس

۱۲۸
نامحدود
۲۷۰,۰۰۰
آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس

۱۲۸
نامحدود
۴۴۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۲۵۶
۳
۱۶۵,۰۰۰

۲۵۶
۵
۲۴۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۲۵۶
نامحدود
۳۲۰,۰۰۰

۲۵۶
نامحدود
۴۸۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۵۱۲
۴
۲۲۰,۰۰۰

۵۱۲
۸
۴۰۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۵۱۲
نامحدود
۴۸۰,۰۰۰

۵۱۲
نامحدود
۶۰۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۱۰۲۴
۱۰
۵۴۰,۰۰۰

۱۰۲۴
نامحدود
۸۰۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۱۲
۶۶۰,۰۰۰

۲۰۴۸
نامحدود
۱,۲۵۰,۰۰۰

سه ماهه
۱۲۸
۳
۱۴۰,۰۰۰
آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس

۲۵۶
۳
۱۸۰,۰۰۰

۵۱۲
۶
۳۲۰,۰۰۰

۱۰۲۴
۹
۶۳۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۹
۷۰۰,۰۰۰

شش ماهه
۱۲۸
۶
۲۷۰,۰۰۰

۲۵۶
۶
۳۲۰,۰۰۰

۵۱۲
۱۲
۶۳۰,۰۰۰

۱۰۲۴
۱۵
۹۶۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۱۵
۱,۰۶۰,۰۰۰

یک ساله
۱۲۸
۱۲
۵۲۰,۰۰۰

۱۲۸
۳۶
۱,۴۲۶,۰۰۰
فقط تهران

۲۵۶
۱۲
۶۳۰,۰۰۰

۲۵۶
۳۶
۱,۸۳۶,۰۰۰
فقط تهران

۵۱۲
۱۸
۹۶۰,۰۰۰

۵۱۲
۴۸
۲,۴۸۵,۰۰۰
فقط تهران

۱۰۲۴
۲۴
۱,۵۰۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۲۴
۱,۶۵۰,۰۰۰

habstem
18-06-2014, 14:23
تعرفه های سرسام آور فقط برای خوزستان ............. عجب ها فرق خوزستان چیه ؟؟؟ فکر کردن پول نفت رو داریم ؟؟/؟

من فقط اینو می دونم که وایمکس به خاطر امکان جابجایی مودم و وابسته نبودن به تلفن، قیمت هاش از adsl بالاتره
اما علت اینکه طرح هاشون تو استان ها فرق داره رو نمی دونم!!
اگه شما فهمیدین به ما هم بگید لطفا:n16:

پ.ن: البته فکر کنم این گرونا استان های پر مصرف اند!

NINTENDO_DS
19-06-2014, 18:45
این قطعی ها علتی داره؟ مال من الان یک ساعته آنتن رفته
بابا صد رحمت به مبین نت

t2download
20-06-2014, 11:09
توی اهواز اصلآ قطعی نداره و خدا رو شکر سریع کانکت میشه و آنتن فول و و و فقط مشکل سرعت 128 بود که خدا رو شکر حل و تعرفه جدید تا 4 روز آینده فعال می شود ...
درسته سرعت دانلود جالب نیست ولی باید واقعیت رو پذیرفت اکثر کسانی که به وایمکس می پیوندند مانند بنده یا خط تلفن نداشته یا خط تلفن مشکل غیر قابل حل دارد ............
با این وضع این وایمکس بهتره تا بی اینترنت .................. بودن ...:n01:

forexet
20-06-2014, 14:04
خدا رو شکر که دیگه ۲ مگ رو تمدید نکردم
الان یک اینترنت پایه ارزان بعد از ۱۵ روز تمدید کردم
هنوز پکت لاس بسیار شدید (۱۰ تا از ۲۰ تا لاس میده) پینگ متغیر بین ۵۰۰ تا ۶۰۰۰ هیچی هم باز نمیشه....

kourosh4u
20-06-2014, 15:22
آقا از طرح تابستان چه خبر؟ الان دوباره شبانه هامون
قطع ميشه تا يک هفته ديگه که طرح بياد؟

kourosh4u
20-06-2014, 15:22
آقا از طرح تابستان چه خبر؟ الان دوباره شبانه هامون
قطع ميشه تا يک هفته ديگه که طرح بياد؟

mohammad.asghari
20-06-2014, 15:31
دوستان من یه مودم USB دارم و هر وقت مسافرتی یا قطعی داشته باشه ADSLـم ازش استفاده میکنم و طرح ـش آزاد هست به نظر شما لازمه مودمم رو آبدیت کنم یا نه؟مودم رو 2 ساله دارمش

safarchi
20-06-2014, 16:26
دوستان سلام
دیگه کلافه شدم
سرعت 2 مگ گرفتم سرعت دانلودم 40 کیلوبایته
صفح رو هم که دیر باز میکنه!!زنگ زدم شرکت مبگه عادیه و استاندارده
بابا بخدا تا 3 ماه پیش هر سرعتی رو که میگرفتم دقیقا همون سرع رو میداد و ثابت یعنی نه افت میکرد نه زیادتر میشد!!!!
حالا به نطرتون از توی تنظیمات مودم میشه کاری کرد؟!!!یعنی درست بشو نیست؟!!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

NINTENDO_DS
20-06-2014, 16:42
دوستان سلام
دیگه کلافه شدم
بابا بخدا تا 3 ماه پیش هر سرعتی رو که میگرفتم دقیقا همون سرع رو میداد و ثابت یعنی نه افت میکرد نه زیادتر میشد!!!!

تو که خوبه من زنگ زدم میگم سرعتم دهه میگه طبیعیه اشتراک یک به ده هستین همینم که دارین خدا رو شکر کنین میگم بابا اون واسه ۱۲۸ هستش یک مگ باید سرعتش صد باشه میگه نه اشتباه حساب میکنین میگم خب اگر مال من دهه پس اونی که ۱۲۸ داره پس صفره دیگه که دیگه جواب نداد منم گوشی رو قطع کردم

skydl2011
20-06-2014, 18:25
ایرانسل:

مبلغ پرداختی شما در صورت وجود هر یک از شرایط زیر به شما بازگردانده می شود:

• تراکم کاربران در محدوده تحت پوشش بیش از ظرفیت شبکه باشد.

• ضعف پوشش شبکه در منطقه ای که مودم شما در آن قرار دارد.

میتونید پولی که برای این ماه دادید پس بگیرید و برید از یکی دیگه سرویس بگیرید. وایرلس یا ADSL بگیرید.

ایرانسل باید حداقل به مدت 3 ماه توسط کاربران تحریم بشه. چه سیم کارت چه وایمکس . تا زمانی که همه با هم (هم کسانی که الان دارن سرویس خوب میگیرن و هم کسانی که بد سرویس میگیرن) نباشیم و ایرانسل رو تنبیه نکنیم وضع بدتر و بدتر میشه.

ما ایرانی ها چون هوای همدیگر رو نداریم و کار گروهی نمیتونیم انجام بدیم وضعمون این شده.

t2download
20-06-2014, 22:51
دوستان سلام
دیگه کلافه شدم

حتمآ یک مشکلی هست بگید یکی از کارشناس های ایرانسل بیاد منزل بررسی کنه ... من 128 دانلودم 16 تا 18 هست ...
داری منو می ترسونی 3 روز دیگه 512 فعال بشه خدا کنه سرعتش خوب باشه ..............:n04:

t2download
20-06-2014, 22:56
ایرانسل:

میتونید پولی که برای این ماه دادید پس بگیرید و برید از یکی دیگه سرویس بگیرید. وایرلس یا ADSL بگیرید.

ایرانسل باید حداقل به مدت 3 ماه توسط کاربران تحریم بشه. چه سیم کارت چه وایمکس . تا زمانی که همه با هم (هم کسانی که الان دارن سرویس خوب میگیرن و هم کسانی که بد سرویس میگیرن) نباشیم و ایرانسل رو تنبیه نکنیم وضع بدتر و بدتر میشه.

ما ایرانی ها چون هوای همدیگر رو نداریم و کار گروهی نمیتونیم انجام بدیم وضعمون این شده.

دوست من این نوشته ی شما فقط برای کاربران جدیده ..................... !!!!!!

تضمین بازپرداخت وایمکس کاربران وایمکس ایرانسل این امکان را خواهند داشت تا طی چهارده روز پس از برقراری ارتباط و در صورت عدم رضایت از سرویس ارائه شده، درخواست قطع آن را ارسال، مودم را بازگردانده و جهت بازپرداخت پول خود تقاضا دهند.

نکته:

تضمین بازپرداخت، تنها شامل کاربرانی خواهد بود که اولین کاربر سرویس مورد نظر می باشند و شامل آن دسته از کاربرانی که از طریق تغییر مالکیت به شبکه پیوسته اند، شامل بازپرداخت نمی شوند.

در صورت وجود شکایتی از سوی شما مبنی بر عدم رضایت از سرویس دریافتی، لازم است این مسئله توسط گروه شبکه ایرانسل تایید شود. این بدان معناست که، اگر شما به دلیل ضعف سیگنال دریافتی در منطقه خود خواهان لغو قراردادتان هستید، گروه شبکه ایرانسل می بایست تایید نماید که پوشش شبکه در منطقه شما در حد مطلوب نیست. پس از آن درصورتی که در زمان درخواست، بیش از سه روز از راه اندازی سرویس تان نگذشته باشد و یا بیش از ۲۰۰ مگابایت از میزان ترافیک دوره توسط شما مصرف نشده باشد، کل مبلغ پرداختی شما، شامل هزینه خدمات راه اندازی، اشتراک،مبلغ بیمه دستگاه، هزینه نصب(درصورتیکه توسط کارشناسان ایرانسل به انجام رسیده باشد) و مبالغ سپرده ها، به همراه مانده اعتبار حسابتان (شامل مالیات مکسوره) به حساب شما باز گردانده خواهد شد.

در صورتی که شما پس از گذشت سه روز تقاضای بازپرداخت داده باشید و یا بیش از ۲۰۰ مگابایت از میزان ترافیک ماهانه طرح تعرفه انتخابی تان را در طول سه روز اول برقراری سرویس مصرف کرده اید، موارد زیر صدق می کند

• هزینه طرح تعرفه خریداری شده در هنگام بازپرداخت به تناسب روزهای سپری شده کسر خواهد شد. به این معنی که اگر شما بخواهید سرویس خود را در طول مهلت زمانی مذکور لغو نمایید، در هنگام محاسبه مبلغ بازپرداخت، هزینه روزهایی که سرویس شما فعال بوده است، کسر و مابقی به شما بازگردانده خواهد شد. برای مثال اگر یک کاربر در پنجمین روز از آغاز استفاده از سرویس خود تصمیم به لغو آن بگیرد و تقاضای بازپرداخت نماید، در صورتی که هزینه ماهیانه طرح تعرفه وی ۳۰۰۰۰۰ ریال در ماه باشد، لازم است مبلغ ۳۰ ÷ ۵ ×۳۰۰۰۰۰، معادل ۵۰۰۰۰ ریال را پرداخت نمایید.

• از آنجایی که بسته های افزایشی برای یک دوره سی روزه در نظر گرفته می شوند، در صورت تقاضای بازپرداخت، هزینه میزان مصرف شده، مانند موارد دیگر، از مبلغ بازپرداخت کسر شده و مابقی به شما بازگردانده خواهد شد.

• در صورتی که شما مودم را نقداً خریداری نموده اید، قادر خواهید بود سرویس خود را قطع و مودم را باز گردانید، اما توجه نمایید که ٣.۵ درصد از مبلغ مودم بابت جریمه کسر می گردد.

• مانده اعتبار موجود در حساب های مشترک و مالیات کسر شده از آن نیز به کاربر باز گردانده خواهد شد.

نکات مهم:

- برای بازپس گرفتن مبلغ پرداختی خود می‌توانید با مرکز تماس ما ارتباط برقرار کنید.

- در مدت زمانی که درخواست شما در حال رسیدگی است، سرویس شما در حالت انجماد قرار خواهد گرفت و مبلغی از حساب شما کسر نمی‌شود.

- نتیجه بررسی درخواست شما به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال و یا از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع داده خواهد شد.

- در صورتی که درخواست شما رد شود، نتیجه به شما اطلاع داده می‌شود و سرویس از حالت انجماد خارج می‌شود.

- خدمات تضمین باز پرداخت شامل مودم‌های همراه نمی‌شود.

- در هنگام پرکردن فرم درخواست ضمانت بازپرداخت، شماره حساب وارد شده باید به نام صاحب حساب کاربری وایمکس باشد.

mohammad.asghari
21-06-2014, 02:10
دوستان من یه مودم USB دارم و هر وقت مسافرتی یا قطعی داشته باشه ADSLـم ازش استفاده میکنم و طرح ـش آزاد هست به نظر شما لازمه مودمم رو آبدیت کنم یا نه؟مودم رو 2 ساله دارمش

اینم جواب بدید لطفا

skydl2011
21-06-2014, 06:16
دوست من این نوشته ی شما فقط برای کاربران جدیده ..................... !!!!!!

تضمین بازپرداخت وایمکس کاربران وایمکس ایرانسل این امکان را خواهند داشت تا طی چهارده روز پس از برقراری ارتباط و در صورت عدم رضایت از سرویس ارائه شده، درخواست قطع آن را ارسال، مودم را بازگردانده و جهت بازپرداخت پول خود تقاضا دهند.

نکته:

تضمین بازپرداخت، تنها شامل کاربرانی خواهد بود که اولین کاربر سرویس مورد نظر می باشند و شامل آن دسته از کاربرانی که از طریق تغییر مالکیت به شبکه پیوسته اند، شامل بازپرداخت نمی شوند.

در صورت وجود شکایتی از سوی شما مبنی بر عدم رضایت از سرویس دریافتی، لازم است این مسئله توسط گروه شبکه ایرانسل تایید شود. این بدان معناست که، اگر شما به دلیل ضعف سیگنال دریافتی در منطقه خود خواهان لغو قراردادتان هستید، گروه شبکه ایرانسل می بایست تایید نماید که پوشش شبکه در منطقه شما در حد مطلوب نیست. پس از آن درصورتی که در زمان درخواست، بیش از سه روز از راه اندازی سرویس تان نگذشته باشد و یا بیش از ۲۰۰ مگابایت از میزان ترافیک دوره توسط شما مصرف نشده باشد، کل مبلغ پرداختی شما، شامل هزینه خدمات راه اندازی، اشتراک،مبلغ بیمه دستگاه، هزینه نصب(درصورتیکه توسط کارشناسان ایرانسل به انجام رسیده باشد) و مبالغ سپرده ها، به همراه مانده اعتبار حسابتان (شامل مالیات مکسوره) به حساب شما باز گردانده خواهد شد.

در صورتی که شما پس از گذشت سه روز تقاضای بازپرداخت داده باشید و یا بیش از ۲۰۰ مگابایت از میزان ترافیک ماهانه طرح تعرفه انتخابی تان را در طول سه روز اول برقراری سرویس مصرف کرده اید، موارد زیر صدق می کند

• هزینه طرح تعرفه خریداری شده در هنگام بازپرداخت به تناسب روزهای سپری شده کسر خواهد شد. به این معنی که اگر شما بخواهید سرویس خود را در طول مهلت زمانی مذکور لغو نمایید، در هنگام محاسبه مبلغ بازپرداخت، هزینه روزهایی که سرویس شما فعال بوده است، کسر و مابقی به شما بازگردانده خواهد شد. برای مثال اگر یک کاربر در پنجمین روز از آغاز استفاده از سرویس خود تصمیم به لغو آن بگیرد و تقاضای بازپرداخت نماید، در صورتی که هزینه ماهیانه طرح تعرفه وی ۳۰۰۰۰۰ ریال در ماه باشد، لازم است مبلغ ۳۰ ÷ ۵ ×۳۰۰۰۰۰، معادل ۵۰۰۰۰ ریال را پرداخت نمایید.

• از آنجایی که بسته های افزایشی برای یک دوره سی روزه در نظر گرفته می شوند، در صورت تقاضای بازپرداخت، هزینه میزان مصرف شده، مانند موارد دیگر، از مبلغ بازپرداخت کسر شده و مابقی به شما بازگردانده خواهد شد.

• در صورتی که شما مودم را نقداً خریداری نموده اید، قادر خواهید بود سرویس خود را قطع و مودم را باز گردانید، اما توجه نمایید که ٣.۵ درصد از مبلغ مودم بابت جریمه کسر می گردد.

• مانده اعتبار موجود در حساب های مشترک و مالیات کسر شده از آن نیز به کاربر باز گردانده خواهد شد.

نکات مهم:

- برای بازپس گرفتن مبلغ پرداختی خود می‌توانید با مرکز تماس ما ارتباط برقرار کنید.

- در مدت زمانی که درخواست شما در حال رسیدگی است، سرویس شما در حالت انجماد قرار خواهد گرفت و مبلغی از حساب شما کسر نمی‌شود.

- نتیجه بررسی درخواست شما به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال و یا از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع داده خواهد شد.

- در صورتی که درخواست شما رد شود، نتیجه به شما اطلاع داده می‌شود و سرویس از حالت انجماد خارج می‌شود.

- خدمات تضمین باز پرداخت شامل مودم‌های همراه نمی‌شود.

- در هنگام پرکردن فرم درخواست ضمانت بازپرداخت، شماره حساب وارد شده باید به نام صاحب حساب کاربری وایمکس باشد.

سلام دوست عزیز

اولین کاربر یعنی خودتون ، نه کاربری که در پروسه انتقال مالکیت به حساب داده شده.

14 روز پس از دریافت سرویس جدید مثلا : من این ماه 2 مگ گرفتم خوب نبوده و هنوز 14 روز نشده.

حالا من پیگیرش هستم. نتیجه گرفتم اطلاع میدم به دوستان.

البته گفته باشم چون خوراک خوزستانی ها وایمکس هست ، ما وضعمون اینه ، وگرنه من در سفر هام به اصفهان یا تهران از صبح تا شب هیچ مشکل سرعتی نداشتم و همیشه 250 بوده.

ولی اینکه از همه 135 تومن بگیرن و بعضی ها تو بعضی شهر ها 100 الی 300 گیگ استفاده بکنن و بعضی شهر ها 20 - 30 گیگ دست نیست. انگار ما داریم پول اونا رو میدیم.

t2download
21-06-2014, 08:13
اینم جواب بدید لطفا

برید توی سایت نرم افزارش رو بگیرید و بروز رسانی کنید ولی فکر نکنم کار خاصی انجام بشه ولی با این حال با 707 تماس گرفته و موضوع رو اطلاع دهید ..............

t2download
21-06-2014, 08:24
سلام دوست عزیز

اولین کاربر یعنی خودتون ، نه کاربری که در پروسه انتقال مالکیت به حساب داده شده.

14 روز پس از دریافت سرویس جدید مثلا : من این ماه 2 مگ گرفتم خوب نبوده و هنوز 14 روز نشده.

حالا من پیگیرش هستم. نتیجه گرفتم اطلاع میدم به دوستان.

البته گفته باشم چون خوراک خوزستانی ها وایمکس هست ، ما وضعمون اینه ، وگرنه من در سفر هام به اصفهان یا تهران از صبح تا شب هیچ مشکل سرعتی نداشتم و همیشه 250 بوده.

ولی اینکه از همه 135 تومن بگیرن و بعضی ها تو بعضی شهر ها 100 الی 300 گیگ استفاده بکنن و بعضی شهر ها 20 - 30 گیگ دست نیست. انگار ما داریم پول اونا رو میدیم.

عزیزم منظورش این هست فقط کاربرهای جدید که به وایمکس می پیوندند وقتی خریدند رفتم منزل اگه از سرعت راضی نبودند بدلیل عدم آنتن دهی و کیفیت می توانند با شرایطی پول رو پس بگیرند و اگر کمتر 200 مگابایت مصرف کرده باشند .....

من اهوازی ام ولی خوراکم وایمکس نیست ........... مجبور شدم بگیرم وایمکس من 5 سال adsl از شرکت صبانت داشتم و سرعت 2 مگابایت و عالی بود شبانه 200 و روزانه دانلود 600 ولی متآسفانه کابل دزدی شد و کابل های جدید توی آنها نویز مشاهده شد و سرعتم شد 15 و همش قطعی داشتم و شرکت صبانت و مخابرات زیر بار اشکال نرفت و مخابرات گفت خودت هزینه کابل های خیابان رو بده اگه مشکل دارند و گفتم خط جدید بدهید گفتند روی خط اینترنت پرسرعت فعال نمیشه و 2 ماه زمان دادن خط جدیده ....
منم هر سال تابستان با شرجی و زمستان با باران 10 ها بار این مشکل نویز رو داشتم و مجبور شدم بیام وایمکس چون بهتر از بی اینترنتی هست واسه ما چون دلخوشی دیگه نداریم و معتاد اینترنتیم .............. کجای اهوازی سرعتت چطوره ؟ سرویست چی هست ؟ و مقدار RSS و CINR شما چطوره ؟

من اینطوره :

RSSI:
-74.42dBm

CINR:
26.72/23.40(R3/R1)dB

TX power:
7dBm

RF Temperature:
37 C

tranceyou
23-06-2014, 08:32
دوستان عزیز یه سوال خارج از وایمکس داشتم البته مال همین ایرانسل هست اما دررابطه با موبایل اینکه میخوام
در صورتی که دوستان اطلاع دارن کد 7 روز اینترنت با 40 یا 50 مگ چی هست که بزنم فعال بشه یک بار زدم یادم نیست کدش!!

dannyfox
23-06-2014, 17:26
جشنواره تابستانه امسال داریم یا نه ؟

imnot12
23-06-2014, 18:08
دوستان عزیز یه سوال خارج از وایمکس داشتم البته مال همین ایرانسل هست اما دررابطه با موبایل اینکه میخوام
در صورتی که دوستان اطلاع دارن کد 7 روز اینترنت با 40 یا 50 مگ چی هست که بزنم فعال بشه یک بار زدم یادم نیست کدش!!

*555*2*1*1#

AqAqzZA
24-06-2014, 06:16
من یه وایمکس ایرانسل 128 دارم. میخوام تبدیلش کنم به 256. دقیقا باید چیکار کنم؟ 128 رو 3 سال پیش گرفتم و فعاله.

t2download
24-06-2014, 22:55
من یه وایمکس ایرانسل 128 دارم. میخوام تبدیلش کنم به 256. دقیقا باید چیکار کنم؟ 128 رو 3 سال پیش گرفتم و فعاله.

نیاز به دادن نامه شرکتی یا کارت دانشجویی هست ................

t2download
25-06-2014, 07:46
بلاخره 512 من فعال شد ..................

سرعت دانلود 67 الی 74

RSSI : -77
CINR :23

omniahd
25-06-2014, 08:37
بلاخره 512 من فعال شد ..................

سرعت دانلود 67 الی 74

RSSI : -77
CINR :23

خوشحالم مشکلت حل شد. آخه خیلی دنبالش بودی. به خوشی استفاده کنی همشهری

t2download
25-06-2014, 12:27
خوشحالم مشکلت حل شد. آخه خیلی دنبالش بودی. به خوشی استفاده کنی همشهری

مرسی خدا کنه 2 مگابایت هم هم قیمت باقی استان ها به خوزستان بدهند که بتونیم بگیریم ... بخدا زوره 1 مگابایت 54 هزار تومان
و باقی استان ها 12 هزار تومان

omniahd
26-06-2014, 02:38
مرسی خدا کنه 2 مگابایت هم هم قیمت باقی استان ها به خوزستان بدهند که بتونیم بگیریم ... بخدا زوره 1 مگابایت 54 هزار تومان
و باقی استان ها 12 هزار تومان
ای بابا خوزستان؟! رسیدگی؟! استان به این مهمی بجای اینکه بزارن تاج سرشون این استان رو تبدیلش کردن به......
نه تنها تو بحث نت اهمیت نمیدن بلکه تو بقیه زمینه ها هم به همین روال عمل میکنن.
شرمنده میدونم ربطی به اینجا نداشت.:n12:

t2download
26-06-2014, 09:53
وایمکس مسخره کرده سرعت 128 اف ب رو باز می کرد ولی 512 سرعت دانلود خوبه ولی اف ب رو اصلآ باز نمیکنه ....... چرا FB رو غیر فعال کرده کمک ..........................

t2download
26-06-2014, 10:16
هیچ ------ روی وایمکس 512 عمل نمی کنه ماه دیگه 128 می گیرم ------ روی اون فعال بود ..........

nini bad
26-06-2014, 12:25
هیچ ------ روی وایمکس 512 عمل نمی کنه ماه دیگه 128 می گیرم ------ روی اون فعال بود ..........

وایمکس خیلی داغون شده داریم پول سرویس 512 حتی 2 مگ را میدیم اما کیفیت یک سرویس 128 را هم نداره توی اهواز که داغون شده چشماتو که بازی میکنی تبلیغ وایمکس جلو چشمت هست اما کیفیت زیر خط فقره وایمکس شده یک سرویس سوخته دیگه جای پیشرفت نداره...

t2download
26-06-2014, 13:27
دوستان چرا ف ی ل ت ر ش ک ن توی 128 عمل می کرد ولی توی 512 اصلآ عمل نمی کنه و حتی ف ی س ب و ک باز نمی شه ؟؟؟

dannyfox
26-06-2014, 22:31
دوستان چرا ف ی ل ت ر ش ک ن توی 128 عمل می کرد ولی توی 512 اصلآ عمل نمی کنه و حتی ف ی س ب و ک باز نمی شه ؟؟؟

شاید مشکل از هیتلر شکنتون ِ . با برنامه های مختلف تست کردین؟ شاید جواب داد.

t2download
27-06-2014, 15:30
شاید مشکل از هیتلر شکنتون ِ . با برنامه های مختلف تست کردین؟ شاید جواب داد.

128 من 3 روزه تمام شده الان 512 دارم و سرعت دانلود شده 67
و قبلآ از التراسرف و فری گیت و هات شیلد استفاده می کردم 128 کار می کرد ولی الان 512 هیچ کدوم رو باز نمی کنه .....
کسی دلیلش رو می دونه ؟؟؟ کار ایرانسل هست ؟؟؟ شما با چی وصل می شید ؟ خصوصی می گید ؟؟؟

t2download
27-06-2014, 15:39
دوستان RSSI : -77
CINR : 26

512 هست ولی الان شده 110

امکانش هست از گرمای 50 درجه باشه ؟؟؟

الان اینجور شده ....

ولی از ابتدا سرعت 512 بود هم باز نمی کرد فیس ب و ک رو ...............

xxx1360
27-06-2014, 21:03
با سلام من به یک نتیجه ای رسیدم اینکه وقتی بازی جام جهانی شروع می شه سرعت دانلود من به زیر 10 کیلوبایت می رسه و امروز که بازی نیست سرعت دانلود من نزدیک به 60 است قبل از شروع جام جهانی هم سرعتم 60 بود ولی از موقعی که جام جهانی شروع این جوری شده. یک نکته دیگه بعد از ساعت 3 صبح سرعت دانلودم به 60 برمی گرده یعنی صبح زود سرعتم همون نزدیک 60 است .می تونید خودتون چک کنید و ببینید .

t2download
27-06-2014, 21:06
دوستان وایمکس 512 به هیچ عنوان هیچ ف ی ل ت ر ش ک ن رو پشتیبانی نمی کنه و صفحه ی ف ی ل ت ر باز میشه یا هیچ وا نمیشه ...
کمک فوری چه کنم ...
این در صورتیه که یک هفته پیش 128 داشتم همه چی وا میشد .................

xxx1360
27-06-2014, 21:20
با سلام من به یک نتیجه ای رسیدم اینکه وقتی بازی جام جهانی شروع می شه سرعت دانلود من به زیر 10 کیلوبایت می رسه و امروز که بازی نیست سرعت دانلود من نزدیک به 60 است قبل از شروع جام جهانی هم سرعتم 60 بود ولی از موقعی که جام جهانی شروع این جوری شده. یک نکته دیگه بعد از ساعت 3 صبح سرعت دانلودم به 60 برمی گرده یعنی صبح زود سرعتم همون نزدیک 60 است .می تونید خودتون چک کنید و ببینید .

blacktiger
28-06-2014, 13:16
با اینکه هنوز طرح تابستان اعلام نشده . ایا هنوز شبانه ها رایگان هستن؟

xxx1360
28-06-2014, 18:21
به طور کل از 1 شب تا 7 صبح رایگانه ایرنسل برای اینکه از سایر شرکت ها عقب نیافته دانلود رایگان راه انداخته

xxx1360
28-06-2014, 18:23
با اینکه هنوز طرح تابستان اعلام نشده . ایا هنوز شبانه ها رایگان هستن؟

با توجه به اینکه ایرانسل نمی خواهد از سایر رقبا عقب بیفتد قضیه دانلود شبانه 1 تا 7 صبح ادامه دارد

hamidrezavictor
28-06-2014, 19:37
سلام حساب من صفر شده میگه برای شروع ماه جدید 23760 تومان بریز هنوز 15 روز دیگه مونده (جالب اینجاست نگفته بسته افزایشی بخر ) :| قضیه چیه؟؟؟ 700 مگابایت دیگه داشتم ... هنوز قطع نشده... :))))

ahmad20062
28-06-2014, 20:32
منم همین مشکلو دارم چندروز پیش تمدید کردم

bestinternet
28-06-2014, 21:47
با توجه به اینکه ایرانسل نمی خواهد از سایر رقبا عقب بیفتد قضیه دانلود شبانه 1 تا 7 صبح ادامه دارد

مگه ایرانسل ساعت رایگان هم داره؟

ESPSV
29-06-2014, 12:47
ایرانسل سرویس ماهیانشو برداشته ظاهرا
توی پنل من فقط 3 ماهه به بالا هست
زنگ زدم میگه خوب نیست دیگه اونی که هست رو بگیرید
گرونتر هم شده سرویسها

ase_pase
29-06-2014, 15:35
128 من 3 روزه تمام شده الان 512 دارم و سرعت دانلود شده 67
و قبلآ از التراسرف و فری گیت و هات شیلد استفاده می کردم 128 کار می کرد ولی الان 512 هیچ کدوم رو باز نمی کنه .....
کسی دلیلش رو می دونه ؟؟؟ کار ایرانسل هست ؟؟؟ شما با چی وصل می شید ؟ خصوصی می گید ؟؟؟

کم و زیاد شدن سرعت سرویس ربطی به وصل شدن یا نشدن سرویس های دور زدن ف/یلتر شکن نداره.
احتمالا مشکل از جایی که سرویس میگیرن هست یا ایرانسل/زیرساخت موقتا داره چیزی رو امتحان میکنه و تغییراتی رو میده که دوباره درست میشه.
دمای هوا که گفتین میتونه توی عملکرد تاثیر گذار باشه اما واسه اینکه معلوم شه افت یا تغییری پیش اومده باید سرعت و پارامترها نرمالی که داشتین واسه حدودا یک روز افت کیفیت پیدا کرده باشن یا افت کیفیت ناگهانی و شدید واسه چندین ساعت داشته باشین.
به طوری کلی سرویس های فعلی دور زدن ف/یلتر (غیر از مشکلات پورت های UDP ) مشکل خاصی ندارن.

ممکنه آنتن یا منطقه ای که هستین موقع بازی ها ترافیکش شدیدا بره بالا ولی اونطوری که خودشون اون موقع محدود کنن بعید هستش.
من واسه بازی های دیشب و اصلا کلا دیشب مشکل سرعت نداشتم.

مگه ایرانسل ساعت رایگان هم داره؟

ایرنسل تو هر جشنواره فصلی که گذاشته توی 1-2 سال گذشته بین ساعات 1 تا 7 یا 2 تا 7 ساعات رایگان داشته و بعید هست که تغییری بده و توی جشنواره تابستانی هم به احتمال 99% بازهم ساعت رایگان خواهد بود

t2download
29-06-2014, 15:42
دوستان شانس ما رو سرویس 1 ماهه حذف شده و تعرفه ها خیلی گران شده اند ... 1 ماهه 512 شده 24 هزار و با مالیات 27 هزار و 2 مگ نامحدود از 80 شده 126 هزار و 128 شده 15 هزار و با مالیات 17 هزار وووووووووووو ای خدا ...............:n13:

t2download
29-06-2014, 20:48
حالا واسه من همه جا نماز آب می کشید ؟؟؟
کسی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نمی کنه با وایمکس ؟؟؟ جون مادرتون بگید از چی استفاده می کنید ؟ خصوصی نامشو بگید من با 128 می رفتم با نرم افزار مختلف ولی با 512 همه بسته شده اند کمک .......................

hamidrezavictor
30-06-2014, 00:12
حالا واسه من همه جا نماز آب می کشید ؟؟؟
کسی از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده نمی کنه با وایمکس ؟؟؟ جون مادرتون بگید از چی استفاده می کنید ؟ خصوصی نامشو بگید من با 128 می رفتم با نرم افزار مختلف ولی با 512 همه بسته شده اند کمک .......................

با .... ه ا ت ا س پ ا ت ش ی ل د hotspot shield و کریو :)

t2download
30-06-2014, 10:47
جشنواره تابستان ۹۳ وایمکس ۸ تیر تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۳
وایمکس ایرانسل، تجربه ای منحصر به فرد برای دوستداران اینترنت!

وایمکس ایرانسل، اینترنت پر سرعت را با کیفیتی مطلوب در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از این سرویس، می توانید تنها از طریق یک مودم وایمکس و با استفاده از رایانه، نوت بوک، تبلت و یا گوشی های هوشمند خود، به اینترنت دسترسی داشته باشید.
لطفا توجه کنید که برای استفاده از این سرویس، نیازی به خط تلفن ثابت و یا سیم کارت های ایرانسل ندارید.

با این سرویس منحصر به فرد، همیشه و در هر مکان تحت پوشش شبکه وایمکس می توانید به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید.

در حال حاضر، خدمات اینترنت از طریق وایمکس ایرانسل در شهر های هفت استان به شرح زیر ارائه می‌گردد:

آذربایجان شرقی: تبریز، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی اطلس
اصفهان: اصفهان، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، محمود آباد، کاشان، بهارستان
البرز: کرج، فردیس، شهر جدید هشتگرد
تهران: تهران، شهر قدس، شهریار، قرچک، اسلامشهر، ورامین، شورآباد، شهرری، لواسان، اندیشه
خراسان رضوی: مشهد، شهرک صنعتی طوس، سبزوار
خوزستان: اهواز، دزفول، اندیمشک، آبادان و خرمشهر
فارس: شیراز، شهرک گلستان

ساعات خوش وایمکس ایرانسل (از ۱ الی ۷ بامداد)
پیشنهادی جذاب برای کاربران اعتباری وایمکس!

تابستان امسال هزینه ترافیک مصرفی شما کاربران اعتباری وایمکس ایرانسل از ساعت ۱ تا ۷ بامداد، رایگان خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که کاربران طرح های مصرف آزاد امکان استفاده از این پیشنهاد تشویقی را ندارند.

مودم های متنوع ،مناسب برای نیازهای گوناگون

کلیه قیمت ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده است

مودم همراه وایمکس ایرانسل
مودم همراه وایمکس ایرانسل با قابلیت های زیر، افقی جدید را در زمینه استفاده از خدمات وایمکس به روی شما عزیزان گشوده است:

حمل و نقل آسان
شارژ توسط آداپتور و USB
سیگنال دهی قوی
بدون نیاز به آنتن تقویت کننده
اتصال همزمان چند دستگاه (نوت بوک، گوشی های تلفن همراه، تبلت و غیره) به اینترنت از طریق فناوری Wi-Fi

کلیه قیمت ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.

قابل ذکر است که مودم همراه با دیگر طرح‌های تعرفه وایمکس به مبلغ ۲٫۹۹۹٫۰۰۰ ریال نیز قابل خریداری است که در آن صورت، کاربر هزینه طرح تعرفه را به صورت مجزا پرداخت خواهد نمود.

ثبت نام سرویس و روش های پرداخت کاربران جدید
برای ثبت نام سرویس وایمکس می توانید:

روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» در صفحه اصلی پورتال وایمکس کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید، یا
به یکی از مراکز خدمات و یا فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که مشخصات آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کنید.

روش های پرداخت برای کاربران جدید سرویس وایمکس (پرداخت هزینه ثبت نام)

۱- پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب
برای استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها» به قسمت «پرداخت صورت حساب/ پرداخت اینترنتی » مراجعه کنید.

۲- خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی
برای بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها» به قسمت «شارژ مجدد» مراجعه کنید.

۳- مراجعه حضور ی به شعب بانک
برای پرداخت حضوری باید با در دست داشتن «شناسه پرداخت »که طی مراحل ثبت نام به شما ارسال می گردد به یکی از بانک های زیر مراجعه نمایید: بانک ملت به شماره حساب ۰۹۶/ ۴۴۴۴۴ و یا بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

تنوع تعرفه‌ها برای همه سلیقه‌ها
تعرفه‌های تابستان ۹۳ برای کاربران وایمکس به تفکیک استان:

آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس و اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#Azarbaij an)

البرز، خوزستان و تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#Tehran)

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)

حجم ترافیک کل دوره
(گیگابایت)

قیمت
(ریال)

ماهانه

۱۲۸

۵
۲۲۰,۰۰۰

۱۲۸

نامحدود

۴۴۰,۰۰۰

۲۵۶

نامحدود

۴۸۰,۰۰۰

۵۱۲

نامحدود

۶۰۰,۰۰۰

*سالانه

۱۲۸

۳۶

۱,۴۹۰,۰۰۰

۲۵۶

۳۶

۱,۸۴۰,۰۰۰

۵۱۲

۴۸

۲,۶۰۰,۰۰۰

* این طرح تنها در استان تهران ارائه می‌شود.

تعرفه های کلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#Tariff_A ll)

* تعرفه های بلند مدت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#long_ter m_traiff)

توجه:

کلیه مبالغ مذکور، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.
ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.
پیش از اتمام دوره ۳، ۶ یا ۱۲ ماهه مذکور، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد.
پهنای باند کلیه طرح‌های تعرفه در جداول فوق، به استثنای طرح ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه ویژه با ضریب اشتراک ۱به ۸ ارائه می‌گردد.
هزینه نصب و راه اندازی مودم معادل ۰۰۰‚۸۰ ریال است.
کاربران تعرفه‌های بلندمدت ۳، ۶ و ۱۲ ماهه می‌توانند ترافیک اختصاص داده شده را به میزان در نظر گرفته شده برای هر ماه استفاده کنند و یا همه آن را تا هر زمان که مایلند به صورت یکجا استفاده کرده و برای مابقی دوره، بسته افزایشی خریداری نمایند.
ضروری است کاربران جدید علاوه بر انتخاب یکی از تعرفه‌های وایمکس ایرانسل، بنا بر نیاز خود، یکی از مودم‌های متنوع موجود را نیز انتخاب نمایند.

یک گیگابایت ترافیک رایگان برای هر کاربر (ویژه مودم های اشتراکی)
امـکان به اشتـراک گـذاری یک مـودم بین کاربران متعدد، سـرویسـی اسـتثنایی و منحصر به فرد است که ایرانسل در اختیار کاربران وایمکس خـود قرار می دهد. شما مشترکین فعلی وایمکس ایرانسل، در بازه زمانی ۸ تیر تا پایان شهریور ۹۳ با افزودن هر کاربر جدید بر روی مودم خود، از ۱ گیگا بایت ترافیک رایگان (با اعتبار ۳۰ روز) برخوردار خواهید شد. همچنین شما مشترکین جدیدی که در بازه زمانی فوق، نسبت به ثبت نام و دریافت خدمات وایمکس از طریق مودم اشتراکی اقدام کنید می توانید از طرح های تعرفه ویژه به شرح زیر استفاده نمایید:

پهنای باند
حجم
(گیگابایت)
قیمت
(ریال)

۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه
۲
۱۰۰,۰۰۰

۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه
۱۲۰,۰۰۰

۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه
۱۵۰,۰۰۰

۱ مگابیت بر ثانیه
۱۸۰,۰۰۰

۲ مگابیت بر ثانیه
۲۰۰,۰۰۰

تمامی قیمت ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده‌اند.

توجه:

هر کاربر حداکثر می‌تواند مودم خود را با ۱۰ نفر به اشتراک بگذارد.
تمام تعرفه‌های فوق ماهانه هستند.

استفاده رایگان از ۲۲ سایت اینترنتی مذهبی ویژه ماه مبارک رمضان

در ماه مبارک رمضان، شما مشترکین وایمکس ایرانسل می توانید از خدمات ۲۲ سایت اینترنتی مذهبی به صورت رایگان و بدون کسر اعتبار از حساب وایمکس تان، برخوردار شوید.
• برای اطلاع از نشانی اینترنتی این سایت ها اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

بسته افزایشی ۱ گیگا بایتی ماهانه به ازای هر ماه حساب کاربری فعال
در صورتی که حساب کاربری شما مشترکین اعتباری وایمکس ایرانسل در طول ٣ ماه تابستان فعال باشد، در طول جشنواره پاییز ۹۳، هر ماه یک بسته ۱ گیگابایتی هدیه دریافت خواهید کرد.
توجه: این طرح ویژه مشترکین فعال ماهانه با طرح های تعرفه پایه و پیشرفته است.

بسته افزایشی
زمانی که میزان مصرف شما بیش از میزان حجم ترافیک قابل دسترس در طرح تعرفه انتخابی باشد، یا زمانی که احتمال می دهید که ممکن است نیاز به حجم بیشتری داشته باشید، می توانید میزان مصرف خود را با استفاده از بسته افزایشی اضافه نمایید. در جدول زیر می توانید فهرست بسته های افزایشی برای کاربران اعتباری و دائمی را مشاهده کنید:

حجم ترافیک

مدت اعتبار (روز)

قیمت (ریال)

٣٠٠ مگابایت
١٠
٢۵٠٠٠

۵٠٠ مگابایت
١٠
۴٠٠٠٠

١ گیگا بایت
٣٠
٨٠٠٠٠

٢ گیگا بایت
٣٠
١۵٠٠٠٠

٣ گیگا بایت
٣٠
٢٠٠٠٠٠

۵ گیگا بایت
٣٠
٣٢٠٠٠٠

١٠ گیگا بایت
٣٠
۶٠٠٠٠٠

کلیه مبالغ مذکور، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.

t2download
30-06-2014, 10:48
تنوع تعرفه‌ها برای همه سلیقه‌ها
تعرفه‌های تابستان ۹۳ برای کاربران وایمکس به تفکیک استان:

آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس و اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#Azarbaij an)

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)

حجم ترافیک کل دوره
(گیگابایت)

قیمت
(ریال)

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)

حجم ترافیک کل دوره
(گیگابایت)

قیمت
(ریال)

ماهانه

۱۲۸

۵ *

۲۲۰,۰۰۰

۱۲۸

نامحدود
۲۷۰,۰۰۰

۲۵۶

نامحدود

۳۲۰,۰۰۰

۵۱۲

نامحدود

۴۸۰,۰۰۰

۱۰۲۴

۳

۲۵۰,۰۰۰

۲۰۴۸

۳

۲۷۰,۰۰۰

۳ ماهه

۱۰۲۴

۹

۶۵۰,۰۰۰

۲۰۴۸

۹

۷۲۰,۰۰۰

۶ ماهه

۱۰۲۴

۱۵

۹۹۰,۰۰۰

۲۰۴۸

۱۵

۱,۱۰۰,۰۰۰

سالانه

۱۰۲۴

۲۴

۱,۵۵۰,۰۰۰

۲۰۴۸

۲۴

۱,۷۲۰,۰۰۰

مصرف آزاد
۱۲۸
بر اساس پرداخت
۸۹ ریال به ازای هر مگابایت

۲۵۶
بر اساس پرداخت
۸۹ ریال به ازای هر مگابایت

t2download
30-06-2014, 10:49
البرز، خوزستان و تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#Tehran)

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)

حجم ترافیک کل دوره
(گیگابایت)

قیمت
(ریال)

ماهانه

۱۲۸

۵
۲۲۰,۰۰۰

۱۲۸

نامحدود

۴۴۰,۰۰۰

۲۵۶

نامحدود

۴۸۰,۰۰۰

۵۱۲

نامحدود

۶۰۰,۰۰۰

*سالانه

۱۲۸

۳۶

۱,۴۹۰,۰۰۰

۲۵۶

۳۶

۱,۸۴۰,۰۰۰

۵۱۲

۴۸

۲,۶۰۰,۰۰۰

* این طرح تنها در استان تهران ارائه می‌شود.

t2download
30-06-2014, 10:51
دوستان ایرانسل توهین بزرگی به مردم تهران و البرز و خوزستان کرده و تعرفه های غیر باور کردنی ارایه داده .... همه دسته جمعی شکایت کنیم .....

خوزستان فقط نا محدود هست و 1 و 2 مگ نیست .......
ولی باقی استان ها قیمت ها پایین و ماهیانه وجود دارد ........

ESPSV
30-06-2014, 10:57
خیلی گرونش کرده نامرد
تازه سرویس ماهیانه رو هم حذف کردن
از بس سرویسشون خوبه تازه گرونشم کرده

برای اصفهان هم سرویس ماهیانه نیست
توی پنل من فقط 3 ماه به بالا هست
زنگ زدم میگه همینه که هست

t2download
30-06-2014, 11:04
دوستان لطفآ بگید باید به کجا شکایت کنیم ؟؟؟ تنظیم و مقررات رادیویی ؟؟؟ کسی میدونه سامانه شکایات کجاست ؟؟؟ من دیگه نمی گیرم بااین تعرفه ها مودم رو می فروشم میرم مبین نت .........

t2download
30-06-2014, 11:09
سامانه ثبت شکایت همه با هم شکایت کنیم ................

t2download
30-06-2014, 11:11

t2download
30-06-2014, 11:24
خوزستان تعرفه خوزستانی ها فقط نا محدود و 1 ماهه و سرعت 128 و 256 و 512 ...

لعنت به ایرانسل من مودم ایرانسل مدل 130 می فروشم .... یا تعویض با مبین نت ............
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3#Tehran)

دوره

سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)

حجم ترافیک کل دوره
(گیگابایت)

قیمت
(ریال)

ماهانه

۱۲۸

۵
۲۲۰,۰۰۰

۱۲۸

نامحدود

۴۴۰,۰۰۰

۲۵۶

نامحدود

۴۸۰,۰۰۰

۵۱۲

نامحدود

۶۰۰,۰۰۰

bestinternet
30-06-2014, 11:26
ایرانسل که کلا" تعرفه هاش همه جا یکسانه !

t2download
30-06-2014, 11:38

بله

هرگز ایرانسل نخرید تعرفه ها خیلی گران شده و فقط توی خوزستان دیگه 128 و 256 و 512 و فقط نا محدود داده می شود و هزینه ها ماهیانه بالای 60 هزاره و تهران و البرز فقط تا سرعت 512 یکساله داده میشه و
باقی استان ها فقط 1 و 2 مگابایت داده میشه .......... نخرید بدبخت میشید و سرعت شبانه و روزانه افتضاحه .........

bestinternet
30-06-2014, 13:20
بله

هرگز ایرانسل نخرید تعرفه ها خیلی گران شده و فقط توی خوزستان دیگه 128 و 256 و 512 و فقط نا محدود داده می شود و هزینه ها ماهیانه بالای 60 هزاره و تهران و البرز فقط تا سرعت 512 یکساله داده میشه و
باقی استان ها فقط 1 و 2 مگابایت داده میشه .......... نخرید بدبخت میشید و سرعت شبانه و روزانه افتضاحه .........

بعنی الان استانای دیگه نامحدود نداره؟

xxx1360
30-06-2014, 17:13
با سلام ماهیانه 512 رو یک گیگ اضافه کرده و شده 27 هزار تومان من این ماه فکر کنم 23 تومن و خورده ای دادم.در ضمن من هم 512 دارم و از فیلتر شکن ultra surf و freegate استفاده می کنم .یک ماه بیشتر هم هست که از این فیلتر شکن ها استفاده می کنم مشکلی هم ندارند در گوگل جستجو کنید براحتی در درسترس هستند . البته اگه از ultrasurf استفاده کنید بهتر است.ایرانسل اومده بسته افزایشی یک گیگ رو هشت هزار تومن کرده در صورتی که توی adsl با هفت هزار و دویست تومن ادم می تونه دوگیگ بگیره تازه با 100 هزار تومن ادم می تونه یک مودم adsl بگیره که وای فای هم داشته باشه تا ایرانسل داره گوش بری می کنه .توی adsl سرعت بیشتر از سرعت خودت به ادم می ده تا ایرانسل شب و روز سرعت یکی هست.تعرفه ها ش هم که بسیار بالا است.رفتم adsl ثبت نام کردم سرعت دو مگابیت 44 هزار تومان در صورتی که ایرانسل همین سرعتو می ده 66 هزار تومان مودم وای فای هم که دویست هزار تومن. چون خطم فیبر نوری هست می گن دو ماه طول می کشه تا adsl وصل بشه وقتی وصل شد از ایرانسل می رم. اینم برای ایرانسل :n22:

Mr.Aras
01-07-2014, 07:41
با سلام ماهیانه 512 رو یک گیگ اضافه کرده و شده 27 هزار تومان من این ماه فکر کنم 23 تومن و خورده ای دادم.در ضمن من هم 512 دارم و از فیلتر شکن ultra surf و freegate استفاده می کنم .یک ماه بیشتر هم هست که از این فیلتر شکن ها استفاده می کنم مشکلی هم ندارند در گوگل جستجو کنید براحتی در درسترس هستند . البته اگه از ultrasurf استفاده کنید بهتر است.ایرانسل اومده بسته افزایشی یک گیگ رو هشت هزار تومن کرده در صورتی که توی adsl با هفت هزار و دویست تومن ادم می تونه دوگیگ بگیره تازه با 100 هزار تومن ادم می تونه یک مودم adsl بگیره که وای فای هم داشته باشه تا ایرانسل داره گوش بری می کنه .توی adsl سرعت بیشتر از سرعت خودت به ادم می ده تا ایرانسل شب و روز سرعت یکی هست.تعرفه ها ش هم که بسیار بالا است.رفتم adsl ثبت نام کردم سرعت دو مگابیت 44 هزار تومان در صورتی که ایرانسل همین سرعتو می ده 66 هزار تومان مودم وای فای هم که دویست هزار تومن. چون خطم فیبر نوری هست می گن دو ماه طول می کشه تا adsl وصل بشه وقتی وصل شد از ایرانسل می رم. اینم برای ایرانسل :n22:

قراره ما هم از اینجایی که هستیم جابه جا بشیم، ان شالله یک ماه دیگه منم میرم ADSL میگیرم از شر وایمکس راحت میشم با این تعرفه هاش.

rz21
01-07-2014, 19:26
سلام.. خواهشا به سوال من پاسخ بدید.
من به ناچار مجبور شدم وایمکس یو اس بی دوستم رو قرض بگیرم که دو ماهی میشه روش تعرفه نیست. ولی یوزر نیم و پسوورد که میزنم برنامه در حالت connecting میمونه. انتن هم چهل درصد هست.
حتی روی حالت بدون یوزر و پسپوورد هم همینطوریه.کسی میدونه باسد چی کار کنم؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

ShadowDragon
01-07-2014, 20:29
دوستان، یورز نیم همون شماره ایه ک با 0941 شروع میشه؟ پسورد شناسه پرداخته؟ لطفا راهنمایی کنید!!!

hamidrezavictor
01-07-2014, 21:37
دوستان، یورز نیم همون شماره ایه ک با 0941 شروع میشه؟ پسورد شناسه پرداخته؟ لطفا راهنمایی کنید!!!

اگه میخوای وارد حسابت بشی 0941 و پسوردو وارد کن .... وقتی وارد حساب کاربریت شدی قسمت اطلاعات حساب شناسه پرداختو زده ( پسورد شناسه پرداخت نیست )

hamidrezavictor
01-07-2014, 21:45
من به ناچار مجبور شدم وایمکس یو اس بی دوستم رو قرض بگیرم که دو ماهی میشه روش تعرفه نیست. ولی یوزر نیم و پسوورد که میزنم برنامه در حالت connecting میمونه. انتن هم چهل درصد هست.

سلام چک کن ببین قسمت network and sharing center --> local area connection ای پی وارد نکرده باشی اتوماتیک باشه :)

ShadowDragon
01-07-2014, 22:03
مشکل اینه مودم رو از دوستم گرفتم، دوستمم اطلاعاتشو یادش نیست!!! زنگ زده پشتیبانی، اطلاعاتو خواسته، یوزرنیم و شناسه پرداختو بهش دادن! Forgot password اونجا هست؟

hamidrezavictor
01-07-2014, 22:07
مشکل اینه مودم رو از دوستم گرفتم، دوستمم اطلاعاتشو یادش نیست!!! زنگ زده پشتیبانی، اطلاعاتو خواسته، یوزرنیم و شناسه پرداختو بهش دادن! Forgot password اونجا هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fforgetpassowrd

t2download
01-07-2014, 22:54

نه تعرفه ها یکسان نیست عزیز خوزستان گران ترین تعرفه ها رو داره مثلآ 128 نا محدود همه استان ها 27 ولی توی اهواز و خوزستان 44 تومانه

شانس من adsl داشتم سرعت دانلود 600 و 2 مگابایت ولی در حال حاظر ختمون مشکل داره و غیر قابل حل و مجبورآ اومده ایرانسل و الان ماه دومم قیمت ها بیش از حد بالا رفته و حتی چند روزه سیم کارت ایرانسل دارم شارژ می کنم شارژ خود بخود بی پیامک و تماس صفر میشه و شک داشتم 1 هفته هست و امروز صبح 1000 شارژ کردم و ساعت 11 شد 870 و ساعت 1 شد 560 و ساعت 4 عصر شد 260 ووو دیگه فردا میرم همراه اول ایرانسل گند زده و من میرم اینترنت مبین نت و خوزستان فقط زده 128 و 256 و 512 نامحدود هست همین ......

سلام عزیز مودم یو اس بی خیلی آنتن دهی ضعیفی داره نسبت به وای فای

بله یوزر نیم همون شناسه 094 هست و پسورد هم که فروشنده به شما باید داده باشه ...........

rz21
01-07-2014, 23:13
سلام چک کن ببین قسمت network and sharing center --> local area connection ای پی وارد نکرده باشی اتوماتیک باشه :)

نه تعرفه ها یکسان نیست عزیز خوزستان گران ترین تعرفه ها رو داره مثلآ 128 نا محدود همه استان ها 27 ولی توی اهواز و خوزستان 44 تومانه

شانس من adsl داشتم سرعت دانلود 600 و 2 مگابایت ولی در حال حاظر ختمون مشکل داره و غیر قابل حل و مجبورآ اومده ایرانسل و الان ماه دومم قیمت ها بیش از حد بالا رفته و حتی چند روزه سیم کارت ایرانسل دارم شارژ می کنم شارژ خود بخود بی پیامک و تماس صفر میشه و شک داشتم 1 هفته هست و امروز صبح 1000 شارژ کردم و ساعت 11 شد 870 و ساعت 1 شد 560 و ساعت 4 عصر شد 260 ووو دیگه فردا میرم همراه اول ایرانسل گند زده و من میرم اینترنت مبین نت و خوزستان فقط زده 128 و 256 و 512 نامحدود هست همین ......

بله یوزر نیم همون شناسه 094 هست و پسورد هم که فروشنده به شما باید داده باشه ...........

ممنون از دوستان مشکلم حل شد.. الان با مودم یو اس بی 70 درصد آنتن دارم و راضیم.. بهتر از بدون نت بودنه..
فقط من الان سرویس 512 پایه دارم شبانه رایگان دارم؟؟
بعد یک سوال دیگه، من الان یو اس بی هست مودمم، نمیشه روی روتر بی سیم که از قبل دارم شیرش کنم؟

ShadowDragon
01-07-2014, 23:21
پایه چیه دقیقا؟
دوستان، مشکل منم حل شد، الان اگه بخوام یه شناسه جدید ثبتنام کنم، مراحل چیه؟ به پنل دوستم دسترسی دارم اما از اونجایی ک 60 تومن بستانکاره، و تعرفه پیشفرضش 1 مگ نامحدوده نمیتونم استفاده کنم! ممنون اگه راهنمایی کنید

ShadowDragon
01-07-2014, 23:23
با uc نمیشه ویرایش کرد!
مودم منم usb هست، چند % انتن لازمه؟ تو سرعت های مختلف فرقی داره؟

hamidrezavictor
02-07-2014, 01:03
بله شبانه رایگانه از 1 تا 7... اگه لپ تاپ داری برنامه connectify اینترنتو از طریق wifi شیر میکنه با pc هم باید همینجوری باشه...

hamidrezavictor
02-07-2014, 01:15
پایه چیه دقیقا؟
دوستان، مشکل منم حل شد، الان اگه بخوام یه شناسه جدید ثبتنام کنم، مراحل چیه؟ به پنل دوستم دسترسی دارم اما از اونجایی ک 60 تومن بستانکاره، و تعرفه پیشفرضش 1 مگ نامحدوده نمیتونم استفاده کنم! ممنون اگه راهنمایی کنید

پایه : wimax.irancell.ir قسمت تعرفه ها مشخص کردن . اینکه بدهی داره نمیدونم بتونین حساب جدید ثبت نام کنین با همون مودم یا نه زنگ بزنین 707 ...

hamidrezavictor
02-07-2014, 01:17
با uc نمیشه ویرایش کرد!
مودم منم usb هست، چند % انتن لازمه؟ تو سرعت های مختلف فرقی داره؟

من مودمم bm632w از تنظیمات مودم 192.168.1.1 قسمت rssi -80 سرعتم فوله ( عدد منفی بزرگتر بهتر ) ...

polkr
02-07-2014, 11:22
سلام دوستان،ابرانسل پینگش چطوره؟

ShadowDragon
02-07-2014, 13:17
بدهی نداره! 60 تومن بستانکاره!
لطفا مراحل ساخت حساب جدید و تایید مک رو اعلام کنید.
و سوال دیگه اینکه 50% انتن کافیه؟ یا اینکه این درصد رو 128 جواب میده ولی رو 2 مگ نه؟

pr1nc3
02-07-2014, 14:24
بعضی وقتا بعضیا میگن تو این مملکت دستت به هیچ جا بند نیست... ما شاکی میشیم:n15:

ولی من خودم به این موضوع خیلی رسیدم...

حدود 3 سال پیش تو جشنواره دانشجویی وایمکس خریدم. اون موقع تعرفه 3گیگ با سرعت 2مگ که من گرفتم حدودا 18 19 تومن بود با ضریب اشتراک 1 به 8 ... الان بعداز 3 ســــــــــــــــاااااااا ااال هنوز ضریب اشتراکش همون 1 به 8ه ولی سرعت این تعرفه 29 هزارو خورده ای شده.

بماند تو این 3 سال چه مشکلاتی از نظر سرعتو ...... داشتیم:n28:

چندروز پیش واسه من مسیج اومد که : " اگه تو 3 ماه تابستون حساب وایمکستون فعال باشه، تو پاییز هرماه 1گیگ حجم رایگان هدیه میگیرین."

جالب اینجاست که از اوایل سال جاری تا حالا قیمت تعرفه ها یه چیزی حولو حوش 4 تومن زیاد شده، ینی از تقریبا 25 تومن شد همین 29و خورده ی که گفتم.

یه ضرب المثل هست که میگه: فلانی جایی که آب باشه خوابش نمیبره ... جایی که آب نباشه خوابش نمیبره... " یه چیزی تو همین مایه ها... دقیقا مصداق الان ایرانسله. اومدن پول این 1گیگ حجم رایگانو همین الان از ما میگیرن بعد اسمشو میذارن هدیه. فکر کردن که ما ...:n13:

شاید بعضیا ندونن که وایمکس تو کشورای دیگه با چه سرعتو قیمتو .... ارائه میشه. از جمله خود من که تازه فهمیدم...

همین ایطرف خودمون بالای هند تو ی کشور ... به اسم نِپال از سرعت 256 تا 20Mb ارائه میدن اونم با چه قیمتی؟ قیمتاش تقریبا یکیه مثلا ماهانه 12 گیگ حجم میدن حولو حوش 70 تومنِ خودمون. ایرانسل هم این حجمو یه ماهه میده 66 تومن... ولی ولی اینجارو داشته باشین ایرانسل بیشتر از 2مگ سرعت نداره که تازه همیشه 2مگ سرعتو نداریم ولی اونجا از سرعت 1مگ به بالارو ( تا 20 مگ) میدن 70 تومن.

هم شما هم من هم اون ... که سرویس های اینترنتو ارائه میده خوب میدونیم که خیلی کمتر از این پولایی که میدیم صرف خرید پهنای باندی میشه که میندازن به ما. بقیشو هاپولی میکنن.

اینم لینکه سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . خودتونم یه نگاه بندازین...

یجا دیگه ... استرالیا یه نفر تو یه فروم پرسیده بود وایمکس بگیرم یا adsl2+ ، جوابارو نگاه میکردم اشک روی گونه هام سرازیر میشد... یه نفرشون گفته بود: " من تو بدترین حالت سرعت دانلودم 5mb و سرعت آپلودم 0.8mb و تو بهترین حالت دانلودم 11mb و آپلودم 1mb هست... فاصله تا آنتن هم 1.6km هست ... " .

اینم لینکه این سایت. جون من کامل نگاه کنین... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون .... چی بگم؟ چی بگیم؟ :n30:

اوایل بهار بود من دیدم فروردین داره تموم میشه و اینا هنوز جشنواره بهاره نذاشتن. زنگ زدم گفتم " مگه نمیخواین جشنواره بهاره بذارین؟ " یارو گفت " معلوم نیست. حتما که نباید بذاریم. بستگی به سیاست های شرکت داره" ...

نمیدونم این مسئولین ایرانسل خودشونو .... ینی نمیفهمن که با همین جشنواره ها به زور کاربراشونو پابند کردن؟؟؟ حداقل من یکی که اینجوریم. اگه ساعات رایگان وایمکس نبود ( آخه افت سرعت آنچنانی نداره ... مگر تو شرایط خاصی. حتی من بعضی شبا4گیگو خورده ای هم
از 1 تا 7 صبح دانلود کردم...) سریع میرفتم adsl میگرفتم. داییم سرعت 512 از یه شرکت adsl گرفته بود داشت با 300 تا دانلود میکرد:n04:!!!!

یکی دو روز پیش 30 هزارتومان پرداخت کردم موجودی قبلی هم یه 200 تومن ( نه 200 هزار تومنا ) داشتم. امروز رفتم تو پروفایلم دیدم موجودی زده 28055 تومن. به نظر شما ای هزارو خورده ایو تو راه داد کرایه یا یه فقیرو دید دادش به اون ؟؟؟:n13:

خلاصه چی بگیم؟؟ زنگم که میزنیم اون مثلا اپراتور یه جوری صحبت میکنه که انگاز ما از پشت کوه زنگ میزنیم و خودشون علامه دهر هستن تا یجورایی دست به سر کنن؟؟؟ حالا به نظر شما تو این مملکت دست ما به جایی بند هست یانه؟؟؟ اگه دست شما بنده که به ما هم بگین چجوری تا ما هم.........

fafool70
02-07-2014, 21:29
این ایرانسل مارو چی فرض کرده؟؟ 29 هزار بابت 5 گیگ باید بدیم تو این یه سالم 2 هزار اضافه کرده بود. باید اول به pr@mtnirancell.ir ایمیل بدید و اعتراض کنید بعد تو سایت تنظیم مقررات شکایت کنیم

ShadowDragon
02-07-2014, 22:40
بدهی نداره! 60 تومن بستانکاره!
لطفا مراحل ساخت حساب جدید و تایید مک رو اعلام کنید.
و سوال دیگه اینکه 50% انتن کافیه؟ یا اینکه این درصد رو 128 جواب میده ولی رو 2 مگ نه؟
دوستان! لطفا جواب بدین

pr1nc3
02-07-2014, 23:21
آقایون من دیروز عصر زنگ زدم پرسیدم " دلیل اینکه قیمتارو اینقدر افزایش دادین چیه؟" گفتن " دست ما نیست به خاطر خدمات ارزش افزوده و از این چیزا مجبوریم اضاف کنیم" . پرسیدم " الان 3 ساله که هیچ تغییری تو پهنای باندو وضعیت تعرفه ها... ایجاد نشده و فقط قیمتو اضاف کردین. نمیخواین کاری کنین؟ " یارو گفت: " دست ما نیست که بخوایم تغییری ایجاد کنیم. اگه سازمان تنظیم مقررات اجازه بده ... " خلاصه کلا همشو ربط داد به این سازمان تنظیم مقررات :n29:

به نظرتون چرتوپرت نگفته؟؟؟ احساس میکنم میخواست یجورایی دست به سرم کنه...:n13: واقعا دست خودشون نیست و این سازمانه باید تغییرات ایجاد کنه؟؟؟

این دوستمون که گفته باید به pr@mtnirancell.ir ایمیل بزنیم بعد بریم تو سایت تنظیم مقررات شکایت کنیم، چجوریه؟ چی ایمیل کنیم؟ چجوری شکایت کنیم؟؟؟ یه توضیح کلی بدین تا من شیرفهم شم...:n05:

pr1nc3
03-07-2014, 00:36
fafool70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ، 29 تومنی که میگیره واسه 3 گیگه. اگه 5 گیگ بود که غصه ای نداشتیم....:n28:

اون تیکه ای که نوشته بودم وایمکس ایرانسل افت سرعت آنچنانی نداره... کامل پسش میگیرم. الان که 1:30 صبحه، میانگین سرعت دانلود من از 50 کیلوبایت کمتره درصورتی که ت 50 دقیقه پیش ینی 12:40 سرعت 180 به بالا بود. سرعت منم مثلا 2 مگ هست... قبلا اینجوری نبودا. یه 2 ، 3 ماهیه که ایجور شده!!!!!

ShadowDragon
03-07-2014, 01:19
یه سوال! تعرفه مصرف آزاد رو چطور فعال کنم؟؟؟/؟
قسمت تعرفه، اینترنت 128 پایه رو انتخاب کردم، 14 تومن فاکتور زد...

hamidrezavictor
03-07-2014, 01:35
دوستان! لطفا جواب بدین

زنگ بزنین 707 زودتر جواب میگیرین

hamidrezavictor
03-07-2014, 01:36
سلام دوستان،ابرانسل پینگش چطوره؟

برای من که خیلی بد شده :(

hamidrezavictor
03-07-2014, 01:41
یه سوال! تعرفه مصرف آزاد رو چطور فعال کنم؟؟؟/؟
قسمت تعرفه، اینترنت 128 پایه رو انتخاب کردم، 14 تومن فاکتور زد...

قسمت تغییر تعرفه حساب کاربریتون اگه بود میتونی انتخابش کنی ... کاربرای قدیم فکر نکنم بتونن به مصرف ازاد تغییر بدن

hamidrezavictor
03-07-2014, 01:43
fafool70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ، 29 تومنی که میگیره واسه 3 گیگه. اگه 5 گیگ بود که غصه ای نداشتیم....:n28:

اون تیکه ای که نوشته بودم وایمکس ایرانسل افت سرعت آنچنانی نداره... کامل پسش میگیرم. الان که 1:30 صبحه، میانگین سرعت دانلود من از 50 کیلوبایت کمتره درصورتی که ت 50 دقیقه پیش ینی 12:40 سرعت 180 به بالا بود. سرعت منم مثلا 2 مگ هست... قبلا اینجوری نبودا. یه 2 ، 3 ماهیه که ایجور شده!!!!!

منم سرعت دانلودم اومده بود 40 کیلوبایت ... مودمو ریست کردم درست شد

pr1nc3
03-07-2014, 09:36
منم سرعت دانلودم اومده بود 40 کیلوبایت ... مودمو ریست کردم درست شد

منظورت از ریست کردن چیه؟ من مودم usb دارم...

pr1nc3
03-07-2014, 09:38
آقایون من دیروز عصر زنگ زدم پرسیدم " دلیل اینکه قیمتارو اینقدر افزایش دادین چیه؟" گفتن " دست ما نیست به خاطر خدمات ارزش افزوده و از این چیزا مجبوریم اضاف کنیم" . پرسیدم " الان 3 ساله که هیچ تغییری تو پهنای باندو وضعیت تعرفه ها... ایجاد نشده و فقط قیمتو اضاف کردین. نمیخواین کاری کنین؟ " یارو گفت: " دست ما نیست که بخوایم تغییری ایجاد کنیم. اگه سازمان تنظیم مقررات اجازه بده ... " خلاصه کلا همشو ربط داد به این سازمان تنظیم مقررات :n29:

به نظرتون چرتوپرت نگفته؟؟؟ احساس میکنم میخواست یجورایی دست به سرم کنه...:n13: واقعا دست خودشون نیست و این سازمانه باید تغییرات ایجاد کنه؟؟؟

این دوستمون که گفته باید به pr@mtnirancell.ir ایمیل بزنیم بعد بریم تو سایت تنظیم مقررات شکایت کنیم، چجوریه؟ چی ایمیل کنیم؟ چجوری شکایت کنیم؟؟؟ یه توضیح کلی بدین تا من شیرفهم شم...:n05:

آقایون جواب این سوالای منو ندادینا.......

fafool70
03-07-2014, 10:34
دوستان اینجا برید واسه شکایت برید به این آدرس complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c قسمت سرویس رو فناوری اطلاعات بزارید و نوع شکایت وایمکس و شرکتم خدمات ارتباطی ایرانسل انتخاب کنید. صفحه بعدش اطلاعات رو کامل کنید و توضیح بدین که این اپراتور هر چند ماه فقط سرویس هارو گرون میکنه و کیفیت رو بالا نمیبره . و بگید استانهارو با قیمت جداگانه حساب میکنه ! خلاصه خودتون بهتر میدونید . چند نفر بشیم بهتره

t2download
03-07-2014, 10:42

وایمکس هم گرون شده هم سرعتش روزانه افتضاح و شبانه سرعت دانلود 512 هم شده 3 تا 5 کیلو و روزانه 25 تا 35
لعنت بر وایمکس

hamidrezavictor
03-07-2014, 11:30
منظورت از ریست کردن چیه؟ من مودم usb دارم...

من مودمم وای فای ... از داخل تنظیمات مودم (192.168.1.1) یک گزینه reboot داره از اونجا ریستش میکنم دوباره از اول دنبال انتن میگرده و سرعتم درست میشه :)

pr1nc3
03-07-2014, 13:11
دوستان اینجا برید واسه شکایت برید به این آدرس complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c قسمت سرویس رو فناوری اطلاعات بزارید و نوع شکایت وایمکس و شرکتم خدمات ارتباطی ایرانسل انتخاب کنید. صفحه بعدش اطلاعات رو کامل کنید و توضیح بدین که این اپراتور هر چند ماه فقط سرویس هارو گرون میکنه و کیفیت رو بالا نمیبره . و بگید استانهارو با قیمت جداگانه حساب میکنه ! خلاصه خودتون بهتر میدونید . چند نفر بشیم بهتره

من رفتم اینجا یه شکایت اساسی نوشتم. وقتی ارسال شکایت میزنم یه دونه از این لودرا میاد وسط صفحه و بعداز چند ثانیه میره هیچ پیغامی یا نشونه ای که بگه شکایت ثبت شد ... نیست. جریان چیه؟؟؟

ShadowDragon
03-07-2014, 16:23
با یه مرور گر دیگه برو! باید کد ره گیری بده

pr1nc3
03-07-2014, 18:40
با یه مرور گر دیگه برو! باید کد ره گیری بده

مثل اینکه دفعه اول سایته کامل لود نشده بود. دوباره رفتم... کد رهگیری هم بهم داد. حالا ببینیم این آقایون تنظیم مقرراتی چکار میکنن:n27:

ShadowDragon
03-07-2014, 20:44
خلاصش؟ هیچی!

NINTENDO_DS
03-07-2014, 22:10

بهت گفتم ایرانسلو بیخیال شو گوش نکردی من چند روزه سرعت دانلودم به ۵ میرسه چند وقت پیش باکو بودم سرعت دانلود تو هتل ۱۱۰۰ بود در هر ثانیه یعنی دو گیگ فایلو تو یک ربع برام دانلود کرد بعد هیچ چیزیشون چیلتر نیست بعد ما اینجا دغدغه اصلیمون شده سرعت اینترنت

fafool70
03-07-2014, 22:18
دوستان سرعت دو سه روزه افتضاح شده دوباره تعرفه ها هم بالا رفته اعصابم بهم ریخته . کدوم شرکتا روی فیبر نوری adsl ارائه میدن؟! و کلا شرکت های خوبی هستن!!؟!

NINTENDO_DS
03-07-2014, 22:22
دوستان سرعت دو سه روزه افتضاح شده دوباره تعرفه ها هم بالا رفته اعصابم بهم ریخته . کدوم شرکتا روی فیبر نوری adsl ارائه میدن؟! و کلا شرکت های خوبی هستن!!؟!

منم میخوام بدونم چون واقعا سرعتم افتضاحه

WHICH1
04-07-2014, 10:40
یک سوال طرح پیشرفته یعنی چی ؟ کسی امتحان کرده ؟ خیلی گرونه ضریب اشتراک مگر یک به یک هست؟
دوستانی که مشکل سرعت جدیدا پیدا کردن مودم ریست کنن یا بگردن دکل خلوت پیدا کنن آموزش صفحات اول هست و یک ایرانسل بود اینم شد مثل بقیه شرکت ها سرعت شبانه از شروع طرح تابستانه افت کرده متاسفانه! اینجا هم قفل شد!

NINTENDO_DS
04-07-2014, 10:43
من همه کار کردم جواب نمیده
چی قفل شد؟

WHICH1
04-07-2014, 11:13
پس منطقه تون خیلی شلوغه تهران که طبیعی هست جای خلوت نداره حالا اینها همین وایمکس جوابگو نیستند نسل جدید موبایل هم میخوان راه اندازی کنن اونموقعه سرعت ها فاجعه میشه 100% پهنای باند کم میارن و باز بهانه زیر ساخت و پهنای باند میارن ببخشد خوب توضیح ندادم منظورم کلید ساز بود پارسال همین موقعه بود وعده 90 روز مشکلات حل میشه رو داد ولی الان یکسال گذشت هنوزم داره وعد میده هنوزم از دولت قبل هم بدتره کلیدت تو حلقم

rz21
04-07-2014, 15:02
من توی این دو سه روزی که وایمکس دارم بعضی وقت ها با برنامه وایمکس منیجر وصل میشم ولی recieve نمیکنه و روی صفر هست..چه مشکلی داره؟؟

t2download
04-07-2014, 15:41
بهت گفتم ایرانسلو بیخیال شو گوش نکردی من چند روزه سرعت دانلودم به ۵ میرسه چند وقت پیش باکو بودم سرعت دانلود تو هتل ۱۱۰۰ بود در هر ثانیه یعنی دو گیگ فایلو تو یک ربع برام دانلود کرد بعد هیچ چیزیشون چیلتر نیست بعد ما اینجا دغدغه اصلیمون شده سرعت اینترنت Sent from my A1-810 using Tapatalk دوست عزیزمن که بیان کردم خودم adsl داشتم و سرعت دانلودم 600 بود و بیان کردم خطم نویز دار شد و نه مخابرات تونست حل کنه و نه شرکت صبانت زیر بار رفت 1 ماه دنبالش بودم ولی حل نشد و بین مبین نت و ایرانسل موندم و بین بد و بدتر بد رو انتخاب کردم ......... چون بهتر از هیچه و بی اینترنت میمیرم .................

shat
04-07-2014, 16:44
یه سوال این قسمتای باقیمانده ترافیک رایگان و ترافیک ویژه تعرفه بلند مدت بود از قبل با تازه اضافه کرده آخه قبلا ندیده بودم اینارو و این که میخواد مثل مبین نت شبانه هاشو محدود کنه؟؟؟ ( البته الان خودم نا محدود دارم)

xxx1360
04-07-2014, 22:13
من توی اهوازم و منطقه ما فیبر نوری است.توی شهر ما اسیاتک روی فیبرنوری ADSL می ده.تعرفه هاش نسبت به وایمکس خیلی بهتره و ارزونتره ولی باز روی اون هم کاربرا ایراد می گیرن.تعرفه هاش ارزونتره و سرعت روز بیشتر از شب است.

imanparsa
05-07-2014, 00:59
من توی اهوازم و منطقه ما فیبر نوری است.توی شهر ما اسیاتک روی فیبرنوری ADSL می ده.تعرفه هاش نسبت به وایمکس خیلی بهتره و ارزونتره ولی باز روی اون هم کاربرا ایراد می گیرن.تعرفه هاش ارزونتره و سرعت روز بیشتر از شب است.

منم خونمون کمپلو شمالی هستش
از من میشنوی وایمکس ایرانسل بهتره
الان فیبر نوری هستیم و از شرکت آسیاتک میگیرم ماهی 50 تومان پول میدم سرویس 1 مگ نامحدود سرعت شب 7 کیلوبایت سرعت روز 50 کیلوبایت

t2download
05-07-2014, 07:35
منم خونمون کمپلو شمالی هستش
از من میشنوی وایمکس ایرانسل بهتره
الان فیبر نوری هستیم و از شرکت آسیاتک میگیرم ماهی 50 تومان پول میدم سرویس 1 مگ نامحدود سرعت شب 7 کیلوبایت سرعت روز 50 کیلوبایت

من یک سر میزنم آسیاتک ............
راستی شبانه من سرعت 2 بود ولی از ساعت 1:55 دیشب رفت بالا و الان سرعت 70 دانلود می کنم .........

rezax93
05-07-2014, 12:39
سلام دوستان
سرعت سرویس 1 مگ ایرانسل باید چند باشه ؟
سرعت دانلود شبانه من الان 10 تا 15 و سرعت روزانه من 30-40 هستش!
زنگ زدم 707 کارشناسشون گفت که مودمتون مشکلی نداره و همه چی خوبه فقط دکلی که مودمتون بهش وصله خیلی شلوغه و کاربراش زیاد هستن!
حالا میخوام ببینم میشه دکلی که بهش وصل میشیم رو عوض کرد یا یه کاری کرد سرعت زیاد تر بشه ؟

rz21
05-07-2014, 13:12
من توی این دو سه روزی که وایمکس دارم بعضی وقت ها با برنامه وایمکس منیجر وصل میشم ولی recieve نمیکنه و روی صفر هست..چه مشکلی داره؟؟

کسی این مشکلی رو نمیدونه؟؟ توی Local area connection مقدار recieve روی صفر هست!!روزی چند بار اینطوری میشه.

imanparsa
05-07-2014, 13:44
دوستان سرعت 512 نامحدود ایرانسل چطوره ؟؟؟؟

pr1nc3
05-07-2014, 14:32
سلام دوستان
سرعت سرویس 1 مگ ایرانسل باید چند باشه ؟
سرعت دانلود شبانه من الان 10 تا 15 و سرعت روزانه من 30-40 هستش!
زنگ زدم 707 کارشناسشون گفت که مودمتون مشکلی نداره و همه چی خوبه فقط دکلی که مودمتون بهش وصله خیلی شلوغه و کاربراش زیاد هستن!
حالا میخوام ببینم میشه دکلی که بهش وصل میشیم رو عوض کرد یا یه کاری کرد سرعت زیاد تر بشه ؟

عزیز دکل باید تو محدوده ای باشه که مودمت بتونه بهش وصل شه... دست خودتم نیست که بخوای عوضش کنی... اگرم مودمتو جابجا کنی منظورم واسه فاصله های زیاد هست اصلا وصل نمیشه...

مشکل اساسی پهنای باند وضریب اشتراکیه که میدن... من تعرفه 2 مگ دارم با ضریب اشتراک 1 به 8... چندماهیه گندزده رفته سرعت به زور به 200 میرسه فقط وقتایی که ملت خواب باشن خوب میشه:n02:

باید ضریب اشتراکو کم کنن...

pr1nc3
05-07-2014, 14:59
امروز یه یارو بهم زنگ زدن بهم گفت: " میخوام بدونم دلیل اینکه از ما باعنوان گرانفروشی شکایت کردین چیه؟؟؟؟ "

منم بعداز اینکه گفتم تواین چند ماهه وایمکس ایرانسل چقدر ... شده بازم همه چیزو ربط داد به سازمان تنظیم مقرراتو ارتباطات و زیرساخت و .... :

میگه : " علت اینکه یه مقدار ( این یه مقداری که گفت من خیلی آتیشی شدم...) افزایش قیمت داشتیم به خاطر افزایش نرخ مالیاتو خدمات ارزش افزوده بوده ( انگار تو این مملکت فقط اینا مالیات میدن...!) " گفتم: چرا سرعت و کیفیت اینقدر اومده پایین؟ گفت: علتای زیادی داره ممکنه تعداد کاربرا تو محدوده ای که شما هستین زیاد باشن... مثلا ما کاربرایی داریم که ماهانه بالای 200 ، 300 گیگ دانلود دارن (:n04:... ) یه همچین کاربرایی تمام پهنای باندو میگیرن و نتیجهش میشه اینکه سرعت واسه شما میاد پایین. گفتم: خب بالاخره ما نباید به اندازه ی پولی که میدیم بتونیم استفاده کنیم؟ شما دارین واسه 3گیگ 27 تومان میگیرن درحالیکه ما اصلا نمیتونیم باسرعتی که باید دانلود کنیم... میگه: اگه میبین خدایی ناکرده ما از شما پول اضافی میگیریم و داریم به قول خودتون گرانفروشی میکنیم و نمیتونین با همون سرعتی که هزینشو میدین دانلود کنین، خوب بیاین تعرفه های دیگه باسرعت کمترو امتحان کنین که هزینه ی کمتری هم متقبل بشین. منم گفتم: احتمالا تاحالا تو این فرومای گفتگو نرفتین که ببینین حتی از سرعت 128 کیلوتون هم شاکی هستن... بعدشم گفت: شما وقتی اومدین از ما سرویس اینترنت وایمکسو گرفتین باما قرارداد بستین و بایدبه چیزایی که توقرارداد اومده توجه کنین و پایبندباشین. گفتم: این قراردادی که میگین مگه 2طرفه نیست؟؟ شماهم باید بهش عمل کنین یانه؟...

آخراش هم بعد از حدود20 دقیقه ... دوباره سازمان تنظیم مقررات:n30:: " شما اگه تو همون سایت تنظیم مقررات هم برین میبینین که نوشته سرعتی که اپراتورها ارائه میدن متغیره و حتما نباید همیشه همون سرعت باشه... مثلا سرعت 2مگی که ما ارائه میدیم ممکنه از 30 تا همون 250 متغیر باشه... پرسیدم : خب حالا تو این وضعی که هست بهبودی ایجاد میشه؟؟؟ گفت: بله ماداریم اقداماتی جهت افزایش کیفیت و خدمات رسانی انجام میدیم ( انشاالله ... )...

خوب این نتیجه ی شکایتی که من روز 12 فرستادم واسه سازمان تنظیم مقررات و خلاصه ی گفتگوی من با این نمیدونم چیکاره ی ایرانسل بود... همینطور که متوجه میشین ماها حالاحالا باید از این اوضاع رنج ببریم... مثل اینکه تنها کاریکه این سازمانیا انجام میدن اینه که متن شکایتو ارجاع بدن به متشاکی، همینو بس... واقعا ازاینکه این سازمانهای نظارتی اینجوری با مشکلات مردم رفتار میکنن متاسف شدم...

rezax93
05-07-2014, 15:19
امروز یه یارو بهم زنگ زدن بهم گفت: " میخوام بدونم دلیل اینکه از ما باعنوان گرانفروشی شکایت کردین چیه؟؟؟؟ "

منم بعداز اینکه گفتم تواین چند ماهه وایمکس ایرانسل چقدر ... شده بازم همه چیزو ربط داد به سازمان تنظیم مقرراتو ارتباطات و زیرساخت و .... :

میگه : " علت اینکه یه مقدار ( این یه مقداری که گفت من خیلی آتیشی شدم...) افزایش قیمت داشتیم به خاطر افزایش نرخ مالیاتو خدمات ارزش افزوده بوده ( انگار تو این مملکت فقط اینا مالیات میدن...!) " گفتم: چرا سرعت و کیفیت اینقدر اومده پایین؟ گفت: علتای زیادی داره ممکنه تعداد کاربرا تو محدوده ای که شما هستین زیاد باشن... مثلا ما کاربرایی داریم که ماهانه بالای 200 ، 300 گیگ دانلود دارن (:n04:... ) یه همچین کاربرایی تمام پهنای باندو میگیرن و نتیجهش میشه اینکه سرعت واسه شما میاد پایین. گفتم: خب بالاخره ما نباید به اندازه ی پولی که میدیم بتونیم استفاده کنیم؟ شما دارین واسه 3گیگ 27 تومان میگیرن درحالیکه ما اصلا نمیتونیم باسرعتی که باید دانلود کنیم... میگه: اگه میبین خدایی ناکرده ما از شما پول اضافی میگیریم و داریم به قول خودتون گرانفروشی میکنیم و نمیتونین با همون سرعتی که هزینشو میدین دانلود کنین، خوب بیاین تعرفه های دیگه باسرعت کمترو امتحان کنین که هزینه ی کمتری هم متقبل بشین. منم گفتم: احتمالا تاحالا تو این فرومای گفتگو نرفتین که ببینین حتی از سرعت 128 کیلوتون هم شاکی هستن... بعدشم گفت: شما وقتی اومدین از ما سرویس اینترنت وایمکسو گرفتین باما قرارداد بستین و بایدبه چیزایی که توقرارداد اومده توجه کنین و پایبندباشین. گفتم: این قراردادی که میگین مگه 2طرفه نیست؟؟ شماهم باید بهش عمل کنین یانه؟...

آخراش هم بعد از حدود20 دقیقه ... دوباره سازمان تنظیم مقررات:n30:: " شما اگه تو همون سایت تنظیم مقررات هم برین میبینین که نوشته سرعتی که اپراتورها ارائه میدن متغیره و حتما نباید همیشه همون سرعت باشه... مثلا سرعت 2مگی که ما ارائه میدیم ممکنه از 30 تا همون 250 متغیر باشه... پرسیدم : خب حالا تو این وضعی که هست بهبودی ایجاد میشه؟؟؟ گفت: بله ماداریم اقداماتی جهت افزایش کیفیت و خدمات رسانی انجام میدیم ( انشاالله ... )...

خوب این نتیجه ی شکایتی که من روز 12 فرستادم واسه سازمان تنظیم مقررات و خلاصه ی گفتگوی من با این نمیدونم چیکاره ی ایرانسل بود... همینطور که متوجه میشین ماها حالاحالا باید از این اوضاع رنج ببریم... مثل اینکه تنها کاریکه این سازمانیا انجام میدن اینه که متن شکایتو ارجاع بدن به متشاکی، همینو بس... واقعا ازاینکه این سازمانهای نظارتی اینجوری با مشکلات مردم رفتار میکنن متاسف شدم...

ایرانسل نه تنها گرونفروشی میکنه بلکه همزمان کم فروشی هم میکنه !!!!!

یعنی ما هزینه بیشتر پرداخت میکنیم و سرعت کمتر دریافت میکنیم ! (خیلی کمتر!)

این قضیه ضریب اشتراک هم واقعا دارن ازش سوءاستفاده میکنن isp ها!
به راحتی از زیر بار بی کیفیتی سرویسشون با بحث "ضریب اشتراک" شونه خالی میکنن !

t2download
05-07-2014, 15:23
سرعت تا 2 ظهر خوب بود اما الان باز سرعت افتضاح سایت به زور وا میشه و سرعت دانلود 5 تا 7 شد ................

fafool70
05-07-2014, 15:25

واقعا جای تاسف داره واسه سازمان تنظیم مقررات که اینجور شکایت هارو پیگیری میکنه. ایرانسل میدونه کسی جلودارش نیست داره سو استفاده میکنه . خودمون باید تحریمش کنیم و واسه اعتراض همه بچه های وایمکس دارن یک ماه یا حداقل چند روز دیرتر شارژ کنن یا یه فکر دیگه . چرا فقط اون حال مارو بگیره؟! باید هماهنگ بشیم باهم تا دیگه از این اشتباهات نکنه . اینجور ادامه بدیم چیز فرضمون میکنن

ارسال شده از GT-S5830i با استفاده از تپاتالک 2

fafool70
05-07-2014, 15:33
سرعت تا 2 ظهر خوب بود اما الان باز سرعت افتضاح سایت به زور وا میشه و سرعت دانلود 5 تا 7 شد ................

آره ساعت اداری خوبه بعدش خرابه :mad:

pr1nc3
05-07-2014, 15:41
آقایون به نظر من اینکه اعتصاب کنیم، دیرتر شارژ کنیم یا شارژ نکنیم فایده ای نداره... خیلیا هستن که به این افزایش قیمتو کاهش سرعتو بقیه چیزا اصلا اهمیت نمیدن. آخرش هم خود ما سرمون بی کلاه میمونه، یکی مثل من اینترنت لازمم. سراغ adsl که به هیچ عنوان نمیشه رفت دلیلشو که خودتون میدونین.... این ایرانسل انگار یه خورده منطق گراست که اگه یخورده فشار بیشتر از طرف کاربراشون روشون باشه به نظر میرسه یه کارایی کنن...

بهتره که شماهم برین توسایت تنظیم مقررات ازشون شکایت کنین. شاید این آقایون سازمانی وقتی ببینن شکایت از این اپراتور زیاد شده یه حرکتی کنن. تنها کاری که میشه کرد تا به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب از نظر من همینه... البته اگه کسی نظر بهتری داره بگه تا استفاده کنیم:n16:

این اطلاعات لازم واسه نحوه ی شکایته که کاربر محترم fafool70 قرار دادن:

" دوستان اینجا برید واسه شکایت برید به این آدرس complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c قسمت سرویس رو فناوری اطلاعات بزارید و نوع شکایت وایمکس و شرکتم خدمات ارتباطی ایرانسل انتخاب کنید. صفحه بعدش اطلاعات رو کامل کنید و توضیح بدین که این اپراتور هر چند ماه فقط سرویس هارو گرون میکنه و کیفیت رو بالا نمیبره . و بگید استانهارو با قیمت جداگانه حساب میکنه ! ... "

یادتون نره که بعد از زدن دکمه ارسال شکایت باید کدپیگیری بهتون بده...

imanparsa
05-07-2014, 17:13
دوستان سرعت 512 نامحدود ایرانسل چطوره ؟؟؟؟

fafool70
05-07-2014, 20:56
دوستان پینگ رو سرور ایران و خارج باید چقدر باشه واسه من داخلی 140 تا 230

t2download
06-07-2014, 16:35
سلام

وای مکس برای پی سی هم به درد میخوره و برای لپتاپ دیگه؟ ولی بیشتر کاربردش در لپ تاپه که در جای دیگه بری میشه استفاده کرد مگه نه؟
برای کامپیوتر اگه بخوای هر جا بری استفاده کنی میشه استفاده کرد؟ دستگاهشو باید برد؟ مثلا جای دیگه بخوای با یه کامپیوتر دیگه استفاده کنی ازش. چطوریه عایا؟ :n02:

وای مکس مبین نت و ایرانسل همه جا کار میکنه؟ کدوم بهتره؟ سرعتش هم مثل همین adsl هر جور سرعتی داره دیگه مگه نه؟ قیمت مودما چند؟

از همه چیش یه راهنمایی کنید دیگه واسه خودم نیست واسه یکی دیگس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودمم اطلاعات میخواما درست بلد نیستم خخخخ

ممنون بکس. ال خداحافظ

وایمکس برای کسانی که تلفن برای adsl ندارند خوبه و 3 نمونه مودم داره .... مودم یو اس بی که این مودم رو رایتل داره 95 هزار تومان و ایران سل داره 120 هزار تومان و اندازه ی کول دیسک یا همون فلش مموریه ولی آنتن دهی ضعیف تری نثبت به مودم وای فای داره و مودم دوم مودم رو میزی هست که مبین نت و ایرانسل دارند و دارای وای فای هم هست و هم می تونی لب تاپ رو بهش وصل کنی و هم می تونی از وای فای اون تبلت و لب تاپ و گوشی هوشمند و دستگاه های دارای وای فای رو تا 100 متر بهش وصل کرد و برد سیگنالش 100 متره ...
و قیمت مبین نت اون 220 هزار و قیمت ایرانسل اون 200 هزار تومانه
و مودم سوم مودم وای فای هست که اندازه ی کیف پول کوچیکه و توی جیب جا میشه و اون بدون نیاز به برق کار میکنه و شارژی هست و نگهداری شارژ آن در مبین نت 3 ساعت و ایرانسل 8 ساعت هست و کلیه ی دستگاه های اطراف تا 100 متر رو پشتیبانی می کنه از تبلت گرفته تا گوشی و لب تاپ و فقط سیگنال اینترنت رو روی دستگاه می فرسته و قیمت رایتل 220 هزار و ایرانسل 260 هزار و مبین نت 360 هزار تومانه
و هر کجا که آنتن بده کار می کنه و بستگی به شهر و منطقه شما داره و مبین نت برخی جاها آنتن میده و برخی جا ها ایرانسل باید توی نقشه در سایت هر دو شرکت محل خودتو مشخص کنی ببینی آنتن دهی داره یا خیر
و از نظر سرکت خیلی خیلی از adsl سرعت کمتری داره من 2 مگابایت داشتم سرعت 600 بود و 5 سال داشتم تا خط تلفنمون مشکل پیدا کرد و 2 ماهه وایمکس ایرانسل دارم 512 و سرعتش خیلی کمه در کل وایمکس سرعتش 1 پنجم adsl هست ..... و هزینه ی اشتراک وایمکس خیلی گرون تره ... امیدوارم جواب خوبی داده باشم و هر سوالی بود پیام خصوصی کنید .....

fafool70
06-07-2014, 19:14
ترین سرویس دهنده های adsl و وایمکس در این ماه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می بینید که ایرانسل همش دوم شده

hormozan m
06-07-2014, 22:17
سلام ... من هم افت سرعت بعد از ساعت ١٢ ظهر دارم ( چند ماهه) سرويس ام ١ مگ محدود دارم و سرعت دانلود ام فقط صبح ها روي ١٢٠ هست و باقي روز روي٢٠ - ٨٠ هست ... پشتيباني هم كه كار خاصي نميكنه و فقط ميگه سرعت شما ميتونه بين ١٦ تا ١٢٨ باشه :|
امروز رفتم براي لينك راديويي ثبت نام كردم.... ز دست اين دزد راحت شدم...
سرويس لينك راديويي ( wifi ) يك مگابيت ٥ گيگ ترافيك ضريب اشتراك ١ به ٢ .... ماهي ٤٠ تومن

Sent from my iPad using Tapatalk

fafool70
06-07-2014, 22:21
سلام ... من هم افت سرعت بعد از ساعت ١٢ ظهر دارم ( چند ماهه) سرويس ام ١ مگ محدود دارم و سرعت دانلود ام فقط صبح ها روي ١٢٠ هست و باقي روز روي٢٠ - ٨٠ هست ... پشتيباني هم كه كار خاصي نميكنه و فقط ميگه سرعت شما ميتونه بين ١٦ تا ١٢٨ باشه :|
امروز رفتم براي لينك راديويي ثبت نام كردم.... ز دست اين دزد راحت شدم...
سرويس لينك راديويي ( wifi ) يك مگابيت ٥ گيگ ترافيك ضريب اشتراك ١ به ٢ .... ماهي ٤٠ تومن

این لینک رادیویی چی هست ؟! کدوم شرکت ارائه میده؟!

hormozan m
06-07-2014, 22:25
این لینک رادیویی چی هست ؟! کدوم شرکت ارائه میده؟!

واي فاي با برد بالا هستن .... معمولا شركت هايي كه adsl ارائه ميدن wifi هم دارن .
فقط تنها بدي كه داره هزينه زياد آنتنnano هست ( ٣٠٠ تومن )

t2download
06-07-2014, 22:40
منم شکایت کردم برای بی عدالتی در خوزستان ................

سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما .. چرا ایرانسل تعرفه های خوزستان را بیشتر از دیگر استان ها تعیین می کند ؟ ما خوزستانی ها با جنگ و گرد و خاک ووو هزاران مشکل رو به رو هستیم و این بی عدالتی از جانب ایرانسل چرا ؟؟ نمونه آن 128 نا محدود در دیگر استان ها 27 هزار تومانه ولی در خوزستان 44 هزار تومان و 512 در باقی استان ها 48 هزار و خوزستان 60 هزار تومانه و حتی 1 و 2 مگابایت در همه استان ها 1 ماهه با 3 گیگ دانلود و 3 ماهه با 9 گیگ دانلود داده میشه ولی در خوزستان فقط نامحدود و با یا 10 گیگ در ماه داده میشه و شهرهای دیگه 25 هزار و اهواز 60 هزار تومان چرا باید تعرفه ها در شهر ها و استان ها فرق کند ؟؟؟ لینک تعرفه ها در سایت ایرانسل .....

شكايت شما در سامانه دريافت، رسيدگي و پاسخگويي به شكايات اين سازمان درج گرديده است و توسط اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه جنوب غرب / سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي رسيدگي مي شود.
كد پيگيري شكايت شما:

fafool70
06-07-2014, 22:57
منم شکایت کردم برای بی عدالتی در خوزستان ................

سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما .. چرا ایرانسل تعرفه های خوزستان را بیشتر از دیگر استان ها تعیین می کند ؟ ما خوزستانی ها با جنگ و گرد و خاک ووو هزاران مشکل رو به رو هستیم و این بی عدالتی از جانب ایرانسل چرا ؟؟ نمونه آن 128 نا محدود در دیگر استان ها 27 هزار تومانه ولی در خوزستان 44 هزار تومان و 512 در باقی استان ها 48 هزار و خوزستان 60 هزار تومانه و حتی 1 و 2 مگابایت در همه استان ها 1 ماهه با 3 گیگ دانلود و 3 ماهه با 9 گیگ دانلود داده میشه ولی در خوزستان فقط نامحدود و با یا 10 گیگ در ماه داده میشه و شهرهای دیگه 25 هزار و اهواز 60 هزار تومان چرا باید تعرفه ها در شهر ها و استان ها فرق کند ؟؟؟ لینک تعرفه ها در سایت ایرانسل .....

شكايت شما در سامانه دريافت، رسيدگي و پاسخگويي به شكايات اين سازمان درج گرديده است و توسط اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه جنوب غرب / سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي رسيدگي مي شود.
كد پيگيري شكايت شما:

دمت گرم .کار عالی کردی . من که فعلا دست و پام تو تصادف شکسته نمی تونم کاری کنم . نتیجش رو بگی اینجا

mashhadi1970
07-07-2014, 10:02
سلام دوستان من اینماه تعرفه یک مگ نامحدود را انتخاب کردم ولی بعد از یک هفته و دانلود 40 گیگ با اخطار عدم رعایت الگوی مصرف سرعت از 130 به 16 کاهش پیدا کرد.اپراتور محترم هم گفت که براساس قانون جدیدی که هنوز در سایت اعلام نشده محدودیت حجم دانلود برای یک مگ نامحدود 40 گیگ و دو مگ نامحود 80 گیگ است در حالی که من ماه قبل با دو مگ محدود 100 گیگ دانلود داشتم حالا شما بگید کجای دنیا نامحدود از محدود محدودتره

fafool70
07-07-2014, 10:16
سلام دوستان من اینماه تعرفه یک مگ نامحدود را انتخاب کردم ولی بعد از یک هفته و دانلود 40 گیگ با اخطار عدم رعایت الگوی مصرف سرعت از 130 به 16 کاهش پیدا کرد.اپراتور محترم هم گفت که براساس قانون جدیدی که هنوز در سایت اعلام نشده محدودیت حجم دانلود برای یک مگ نامحدود 40 گیگ و دو مگ نامحود 80 گیگ است در حالی که من ماه قبل با دو مگ محدود 100 گیگ دانلود داشتم حالا شما بگید کجای دنیا نامحدود از محدود محدودتره

اینا دیگه دارن شورشو در میارن . 40 گیگ کجاش نامحدوده؟! واقعا یه حرفای میزنن که آدم خودشو آتیش بزنه

pr1nc3
07-07-2014, 11:06
دوستان خواهش میکنم همچنان به شکایت کردن از این اپراتور ظالم و بی انصاف ادامه بدین... فکر کرده ما ... هستیم و میتونه هرجور دلش خواست بتازونه...:thumbsdow
با زبون روضه تقاضا درام... ادامه بدین:42:

t2download
07-07-2014, 11:57
دمت گرم .کار عالی کردی . من که فعلا دست و پام تو تصادف شکسته نمی تونم کاری کنم . نتیجش رو بگی اینجا

خدا بد نده عزیزم و انشاالله زود تر سلامتیت رو به دست بیاری ..............:n16:

M-H2013
07-07-2014, 12:08
دوستان عزیز لطفا بفرمایید ترافیگ رایگان شبانه این وایمکس ایرانسل چه ساعاتی است

ShadowDragon
07-07-2014, 13:01
ایرانسل باقی حجم رو با چه زبونی و کجای پنل میزنه؟!

باقی مانده ترافیک رایگان (تعرفه بلند مدت)
263582

فقط همین رو قسمت صورت حساب پیدا کردم!
3 گیگ در 3 ماه، در حالی که 92 مگ بیشتر استفاده نکردم!!!!

pr1nc3
07-07-2014, 13:16

از 1 تا 7 صبح... ولی انتظار زیادی نداشته باش چون جدیدا ایرانسل هم روش شرکتای ADSLای رو پیش گرفته و افت سرعت اعمال میکنه:n30:

fafool70
07-07-2014, 13:28

1 شب تا 7 صبح

rezax93
07-07-2014, 14:53

سلام
من همین الان با اپراتور صحبت کردم اصلا از همچین چیزی خبر نداشت!!!
گفت 1 مگ حدود 600 گیگ نامحدودش!
تازه اگه هم بخوان محدودیت جدید بزارن اول خبری چیزی میزارن تو سایت !

اصلا منطقی هم نیست 1 مگ نامحدود فقط 40 گیگ !؟!!!!!!!!!!

حالا شما نحوه دانلودت چطور بود ؟! یه ضرب 24 ساعت گذاشتی رو دانلود !؟ وفقه بین دانلود هات داشتی ؟ دانلود شبانه هم داشتی یا فقط روزانه دانلود میکردی ؟!

rezax93
07-07-2014, 15:02
از دوستان کسی دیگه ای 1 مگ یا 2 مگ نامحدود نداره !؟

الان یه حساب سرانگشتی کردم 600 گیگ برای 1 مگ !؟

کسی تا حالا اینقدر تونسته دانلود کنه با 1 مگ ؟!

یعنی 2 مگ میشه 1200 گیگ !؟!!!!

سرعت دانلود و آپلود سرویس نامحدود یعنی اینقدر پایداره ؟!

الان من 1مگ محدود دارم اگه حجمش اینقدر باشه میخوام ارتقا بدم 1 مگ نامجدود ماه دیگه.

M-H2013
07-07-2014, 16:31
دوستان لطفا بفرمایید بگید که کدام طرح های وایمکس ایرانسل دانلود شبانه رایگان ۱تا۷صبح دارند ممنون

M-H2013
07-07-2014, 16:32
1 شب تا 7 صبح
ممنون از پاسخ

M-H2013
07-07-2014, 16:33
ممنون از جواب دادنتون

ShadowDragon
07-07-2014, 18:02
دوستان لطفا بفرمایید بگید که کدام طرح های وایمکس ایرانسل دانلود شبانه رایگان ۱تا۷صبح دارند ممنون
همه سرویسای محدود!

WHICH1
08-07-2014, 00:13
سرعت شبانه افتضاح قبلا 250 بود حالا 50 شده سرور خارجی و داخلی هم برای ایرانسل فرقی نداره ولی شرکت های دیگه عقلا سرعت داخلی خوبه کلا ایرانسل دیگه به چه درد میخوره 3 گیگ حجم کاری نمیشه کرد شبانه هم تعطیل شده

fafool70
08-07-2014, 00:48
سرعت شبانه افتضاح قبلا 250 بود حالا 50 شده سرور خارجی و داخلی هم برای ایرانسل فرقی نداره ولی شرکت های دیگه عقلا سرعت داخلی خوبه کلا ایرانسل دیگه به چه درد میخوره 3 گیگ حجم کاری نمیشه کرد شبانه هم تعطیل شده

همه شرکت ها گندشون در اومده سر به بقیه انجمن ها بزن. واقعا منم عصبی کردن دیگه. خود شرکتا به زیر ساخت گیر دادن میگن یک هفته است کلا سرویس ها رو داغون کردن صدای مشترک ها در اومده

t2download
08-07-2014, 08:53

میشه گفتایرانسل شبانه رایگان نداره می دونی چرا ؟ آخه 512 وقتی شبانه میشه سرعت 2 این هم رایگانه ؟

t2download
08-07-2014, 10:05
امروز یکی تماس گرفت با شماره اش 195 افتاد فقط رو گوشی و گفت آقای ..... شما از وایمکس شکایت کردید ؟ شماره پیگیری برای شما پیامک شده ؟؟؟ و گفتم بله و خداحافظی کرد .........

میخواست اطمینان پیدا کنه سرکاری نبوده و من خودم شکایت کردم ..........

fafool70
08-07-2014, 11:51
افزایش کیفیت اینترنت و بهبود شبکه تا 45 روز آینده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم اینجوری بشه . چون ضریب اشتراک دیگه معنی نداره و پاکت لاست پایین میاد

ShadowDragon
08-07-2014, 18:54
کم از این خبرا ندیدیم!

hormozan m
08-07-2014, 19:29
سلام ... امروز به صورت رسمی از دست ایرانسل ( دزد ) راحت شدم :n02:

چیزی که گرفتم : wireless با سرعت 1Mb با حجم 5 گیگ در ماه --- ماهانه 40 تومن

هزینه آنتن : 300 تومن

فرانکفورت

همین سرعت رو ایرانسل با قیمت 60 تومن ( 10 گیگ ) میداد سرعت دانلود صبح ها 120 و باقی روز 5 تا 80 کیلوبایت :n09:

fafool70
08-07-2014, 19:58
سلام ... امروز به صورت رسمی از دست ایرانسل ( دزد ) راحت شدم :n02:

چیزی که گرفتم : wireless با سرعت 1Mb با حجم 5 گیگ در ماه --- ماهانه 40 تومن

هزینه آنتن : 300 تومن

فرانکفورت

همین سرعت رو ایرانسل با قیمت 60 تومن ( 10 گیگ ) میداد سرعت دانلود صبح ها 120 و باقی روز 5 تا 80 کیلوبایت :n09:

مبارکه . عالیه واقعا هم سرعت و هم پینگ هم قیمت براساس این سرعت! فقط هزینه آنتن بالاست

NINTENDO_DS
09-07-2014, 01:34
بابا یکبار پول آنتن میدین راحت میشین ۱۴۵ مگ فایلو ۲ ساعت دقیق طول کشید دانلود کنه طرح یک مگ نامحدود

دوست عزیز از کجا گرفتی این سرویسو؟اسم شرکتش چیه؟

hormozan m
09-07-2014, 10:11
بابا یکبار پول آنتن میدین راحت میشین ۱۴۵ مگ فایلو ۲ ساعت دقیق طول کشید دانلود کنه طرح یک مگ نامحدود

دوست عزیز از کجا گرفتی این سرویسو؟اسم شرکتش چیه؟

سلام ... از فارانت

Sent from my iPhone using Tapatalk

WHICH1
09-07-2014, 21:56
همه شرکت ها گندشون در اومده سر به بقیه انجمن ها بزن. واقعا منم عصبی کردن دیگه. خود شرکتا به زیر ساخت گیر دادن میگن یک هفته است کلا سرویس ها رو داغون کردن صدای مشترک ها در اومده

آره بقیه شرکت ها توی روز هم خراب هستند ولی من 2 مگ دارم 250 راحت دانلود میکنه آنتن اینجا عالی تو زندگی یکجا شانس آوردم همین آنتنه اصلا به تقویت سیگنال نمیزنم مودم یو اس بی 100% فوله ولی شبانه از طرح تابستان به اینور خراب شده 5 گیگ میگرفتم الان 1/6 گیگ تقریبا با سرعت 50 تا 100 شبانه هم فکر کنم درست نشه
دوستان اگر کسی با اپراتور حرف زد جریان طرح پیشترفته هم بپرسه لطفا 3 برابر گرونتره برای چی ضریب اشتراک چند هست؟

zed2
09-07-2014, 22:34
افتخاری جدید از ایرانسل:n02:
سرعت دو مگ فکر کنم دوربین کنترل سرعت دیده سرعتش بالاتر نمی ره:n08:

پس از 24 روز و 75 گیگ اینجوری شده........... یعنی عملا نامحدود= دروغ به معنای واقعی کلمه :n23:
محدود همه بگیرن هم به صرفه تر است هم کمتر پول می دن در مقابل حجم دانلودی که می گیرن نسبت به نامحدودی که این وضعش باشه.:n15:
دیگر کسی به اسم نامحدود سراغ ایرانسل نیاد - اگر ناچار هم بودید بگیرید محدود حجمی رو بگیرید ( تا وقتی این طرح های تشویقی دانلود شبانه رو داره ) که کمتر از نصف پول بدین و حداقل اینجوری حالتون رو نگیرن.

ویرایش:

20 صفحه رو رفتم عقب می بینم من باز اخرین نفر تو گروه هستم که به این خوردم ( مثل همیشه رکورد تاخیر مال خودم است:n09:)

دوران خوبی بود :n27: - برم پیگیری کنم وضعیت پورت dsl به کجا رسیده ....

xxx1360
10-07-2014, 09:53
دیشب بالاخره بعد از چند شب سرعت پایین زیر 10 کیلوبایت بلاخره سرعت طوری شد که من تونستم یک فیلم دانلود کنم.یک فیلم بالای 650 کیلو بایت بود .سرعت هم بین 30 تا 70 کیلوبایت در نوسان بود گاهی به 70 تا می رسید و گاهی روی 32 یا 33 می موند.کلا دیشب خوب بود برای دانلود البته سرعت باید بیشتر باشد.دانلود رو ساعت 3.5 شروع کردم تا 5 دقیقه مونده به 7 تمام شد.زمانی که سرعت روی 60 بود یک فیلم 3 ساعت و خورده طول می کشید که دانلود بشه و با احتساب این قضیه باید شبی دو تا فیلم 700 مگابایت دانلود کرد که من دیشب یکی دانلود کردم که بین 650 و 700 بود.البته از ساعت 1 تا 3.5 هم داشتم دانلود می کردم که فقط می دونم که یک فیلم بود که قبلا برای دانلود گذاشته بودم که 1ساعت و نیم مونده بود تا تمام بشه.کلا دیشب می شه گفت شاید شب خوبی بود برای دانلود:n02:

AqAqzZA
10-07-2014, 15:51
نیاز به دادن نامه شرکتی یا کارت دانشجویی هست ................

دوستان برای ارتقا سرویس از 128 به 256 فقط کارت دانشجویی رو اسکن کنیم بفرستیم؟
اگر صاحب خط دانشجو نباشه چی؟ هر کارت دانشجویی میشه یا نه؟

256 با 3 گیگ محدودیت الان چنده؟

WHICH1
10-07-2014, 18:21
دوستان برای ارتقا سرویس از 128 به 256 فقط کارت دانشجویی رو اسکن کنیم بفرستیم؟
اگر صاحب خط دانشجو نباشه چی؟ هر کارت دانشجویی میشه یا نه؟

256 با 3 گیگ محدودیت الان چنده؟

هر شهری یک قیمت و تعرفه داره کدوم شهر هستید اگر تهران کرج و اهواز نیستید 128 ویژه بگیرد سرعت 100 تا 250 هست من کارت دانشجویی بردم پشت و رو اسکن کرد و گفت ایرانسل چک میکنه صاحب مودمدانشجو هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%20%DB%B9%DB% B3%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3

Sepehr SS
10-07-2014, 20:34
این مودم های usb ایرانسل بدرد میخوره بگیرم؟ کدوم شرکت مودم usb بهتری داره؟

t2download
10-07-2014, 21:26
این مودم های usb ایرانسل بدرد میخوره بگیرم؟ کدوم شرکت مودم usb بهتری داره؟

مودم یو اس بی ضعیف هست نسبت به وای فای و اگه پول زیاد داری رایتل بگیر ..........

WHICH1
11-07-2014, 11:33
رایتل هم انتن دهی ضعیفی داره قطع و وصلی زیادی هم داره شبانه هم نداره فقط طرح بی نهایتش خوبه

fafool70
11-07-2014, 17:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این دیگه چه وضع پینگ و سرعته !

t2download
12-07-2014, 11:41
شکایت من از ایرانسل
سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما .. چرا ايرانسل تعرفه هاي خوزستان را بيشتر از ديگر استان ها تعيين مي كند ؟ ما خوزستاني ها با جنگ و گرد و خاك ووو هزاران مشكل رو به رو هستيم و اين بي عدالتي از جانب ايرانسل چرا ؟؟ نمونه آن 128 نا محدود در ديگر استان ها 27 هزار تومانه ولي در خوزستان 44 هزار تومان و 512 در باقي استان ها 48 هزار و خوزستان 60 هزار تومانه و حتي 1 و 2 مگابايت در همه استان ها 1 ماهه با 3 گيگ دانلود و 3 ماهه با 9 گيگ دانلود داده ميشه ولي در خوزستان فقط نامحدود و با يا 10 گيگ در ماه داده ميشه و شهرهاي ديگه 25 هزار و اهواز 60 هزار تومان چرا بايد تعرفه ها در شهر ها و استان ها فرق كند ؟؟اين چه سياستي هسست كه تعرفه ها در خوزستان بايد بيشتر باشه و به زور حجم اضافه به خوزستاني ها بفروشند .

جوابیه شرکت ایرانسل به سازمان مقررات رادیویی

در حال حاضر با توجه به استقبال هموطنان از سرويس وايمكس ايرانسل در استان هاي تهران و خوزستان شبكه در ساعات اوج مصرف با ترافيك بالا مواجه مي گردد. تعرفه ارائه شده در اين استان ها مطابق با تعرفه هاي مصوب سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديوئي بوده و بسته به انتخاب مشترك اعمال مي گردد. معالوصف، در برخي استان هاي تحت پوشش وايمكس ايرانسل، ظرفيت خالي در شبكه موجود بوده و امكان ارائۀ طرح هاي تعرفه اي تشويقي به گونه اي كه مشوق جذب مشتركان بيشتري باشد، وجود دارد. در نتيجه، شركت خدمات ارتباطي ايرانسل به منظور ايجاد انگيزه در استان هاي موصوف براي استفاده از خدمات وايمكس استان هاي تحت پوشش وايمكس را دسته بندي نموده نموده و بسته به شرايط هر استان طرح هاي تعرفه اي متفاوتي را به مشتريان پيشنهاد نمايد. لازم به ذكر است كه ارائه خدمات با قيمت واقعي در استان هاي پر مصرف به منظور كنترل حجم اشتراك صورت مي گيرد بدين نحو كه نرخ رشد ثبت نام هاي جديد را كاهش داده و متعاقبا از افت كيفيت در اثر ترافيك زياد بر روي شبكه حتي المكان جلوگيري مي شود.

pr1nc3
12-07-2014, 12:38
شکایت من از ایرانسل
سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما .. چرا ايرانسل تعرفه هاي خوزستان را بيشتر از ديگر استان ها تعيين مي كند ؟ ما خوزستاني ها با جنگ و گرد و خاك ووو هزاران مشكل رو به رو هستيم و اين بي عدالتي از جانب ايرانسل چرا ؟؟ نمونه آن 128 نا محدود در ديگر استان ها 27 هزار تومانه ولي در خوزستان 44 هزار تومان و 512 در باقي استان ها 48 هزار و خوزستان 60 هزار تومانه و حتي 1 و 2 مگابايت در همه استان ها 1 ماهه با 3 گيگ دانلود و 3 ماهه با 9 گيگ دانلود داده ميشه ولي در خوزستان فقط نامحدود و با يا 10 گيگ در ماه داده ميشه و شهرهاي ديگه 25 هزار و اهواز 60 هزار تومان چرا بايد تعرفه ها در شهر ها و استان ها فرق كند ؟؟اين چه سياستي هسست كه تعرفه ها در خوزستان بايد بيشتر باشه و به زور حجم اضافه به خوزستاني ها بفروشند .

جوابیه شرکت ایرانسل به سازمان مقررات رادیویی

در حال حاضر با توجه به استقبال هموطنان از سرويس وايمكس ايرانسل در استان هاي تهران و خوزستان شبكه در ساعات اوج مصرف با ترافيك بالا مواجه مي گردد. تعرفه ارائه شده در اين استان ها مطابق با تعرفه هاي مصوب سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديوئي بوده و بسته به انتخاب مشترك اعمال مي گردد. معالوصف، در برخي استان هاي تحت پوشش وايمكس ايرانسل، ظرفيت خالي در شبكه موجود بوده و امكان ارائۀ طرح هاي تعرفه اي تشويقي به گونه اي كه مشوق جذب مشتركان بيشتري باشد، وجود دارد. در نتيجه، شركت خدمات ارتباطي ايرانسل به منظور ايجاد انگيزه در استان هاي موصوف براي استفاده از خدمات وايمكس استان هاي تحت پوشش وايمكس را دسته بندي نموده نموده و بسته به شرايط هر استان طرح هاي تعرفه اي متفاوتي را به مشتريان پيشنهاد نمايد. لازم به ذكر است كه ارائه خدمات با قيمت واقعي در استان هاي پر مصرف به منظور كنترل حجم اشتراك صورت مي گيرد بدين نحو كه نرخ رشد ثبت نام هاي جديد را كاهش داده و متعاقبا از افت كيفيت در اثر ترافيك زياد بر روي شبكه حتي المكان جلوگيري مي شود.

عجب آدمای ... هستن اینا. انگار این میوه فروشا که خوبارو میذارن جلو دید مشتری ولی زیرمیرا خرابه خراب...:n21:

داداش نگران نباش... یه چند ماه دیگه بقیه استانا هم مثل استان شما میشه... البته ازنظر قیمت میگم... من شیرازی هستم... ولی از نظر کیفیت و سرعت فکر کنم استان شما مثل استان ما میشه... مضخرف... البته اگه همین الانش مضخرف نیست:n15:

djbehnam73
12-07-2014, 14:28
سلام به دوستان

سرعت اینجا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fafool70
12-07-2014, 14:38
سلام به دوستان

سرعت اینجا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه منظورت سرعت وایمکسه یه مدته کلا افتضاح شده ! صبح تا ظهر خوبه بعدش خراب

djbehnam73
12-07-2014, 15:03
اگه منظورت سرعت وایمکسه یه مدته کلا افتضاح شده ! صبح تا ظهر خوبه بعدش خراب
اره دیگه وقتی اومدم تو تاپیک وایمکس ، مظورم همون سرعت وایمکس
مثلا 512 که 64 باید باشه چقدر میشه ؟؟؟؟؟

fafool70
12-07-2014, 17:19

کلا سرعت ثابت بسته میشه و مثل adsl نیست که 128 بگیری سرعت از 16 بیشتر بشه ! همون سرعت 64 رو وقتی که خلوت باشه میتونی دانلود کنی ولی این روزا افتضاح شده و سرعت بین 5-30 نوسان داره ! شبا که 5-10 کیلو بایت . سمت وایمکس نیا خیلی گرون شده و اعصابتو خورد میکنه

fafool70
12-07-2014, 17:23

کلا سرعت ثابت بسته میشه و مثل adsl نیست که 128 بگیری سرعت از 16 بیشتر بشه ! همون سرعت 64 رو وقتی که خلوت باشه میتونی دانلود کنی ولی این روزا افتضاح شده و سرعت بین 5-30 نوسان داره ! شبا که 5-10 کیلو بایت . سمت وایمکس نیا خیلی گرون شده و اعصابتو خورد میکنه

t2download
12-07-2014, 23:03
طرف وایمکس ایرانسل نیا هم گرونه و هم سرعتش افتضاحه 512 دارم روزها 50 تا 60 و شب ها 2 تا 11 سرعتش هست .
و ما مجبوریم چون بهتر هیچ هست گرفتیم چون خط تلفن ما مشکل داره .

fafool70
12-07-2014, 23:13
طرف وایمکس ایرانسل نیا هم گرونه و هم سرعتش افتضاحه 512 دارم روزها 50 تا 60 و شب ها 2 تا 11 سرعتش هست .

داداش راستی یه تست پینگ از داخل و خارج میزاری ببینم چطوره . واسه من یکم بالاست !

t2download
13-07-2014, 10:03

.................................................. .......................

t2download
13-07-2014, 10:04
داداش راستی یه تست پینگ از داخل و خارج میزاری ببینم چطوره . واسه من یکم بالاست !

داداش پینک داخل از کدام سایت آدرس بده بگذارم .

fafool70
13-07-2014, 10:19

داداش پینک داخل از کدام سایت آدرس بده بگذارم .

مرسی داداش از همین انجمن بزار

t2download
13-07-2014, 10:58
پیام اومد از سازمان مقررات رادیویی که امکان درخواست تجدید نظر برای شکایت شما تا 3 روز امکان پذیر است و جوابیه من برای تجدید نظر ......

با تشکر از پیگیری شما اگه ایرانسل برای اینکه استقبال مردم خوزستان را از وایمکس کم کند اقدام به قیمت بالاتری برای خوزستان میکند چرا در ماه های گذشته در یک ماه 3 بار اقدام به فروش مودم با 25 درصد تخفیف کرد و بنده هم قصد خرید از مبین نت داشتم ولی با تخفیف 25 درصدی به مشتریان ایرانسل و وایمکس پیوستم و خیلی دیگر هم خریداری کردند و وایمکس ایرانسل چرا کیفیت را بالا نمی آورد و فقط هزینه ها را بالا برده است و چرا تخفیف مودم می دهد ولی هزینه ها را بالا می برد و اصلآ قابل قبول نیست که این بی احترامی به مردم خوزستان اگر مردم خوزستان استقبال از وایمکس میکندد چرا ایرانسل سو استفاده و گران فروشی میکند بخدا این کارها صحیح نیست . تبلیغات تخفیف وایمکس همیشه در میادین اهواز قابل مشاهده است . لطفآ مشکل خوزستان را حل کنید .

t2download
13-07-2014, 11:01
مرسی داداش از همین انجمن بزار

منظورت پینک از این سایت چیه ؟؟؟

داغونم کرده ایرانسل مرتب هی آنتنش می پره و وقتی وصل میشه بعد 10 دقیقه تمام آنتن ها میاد ولی هیچ سایتی رو باز نمی کنه و باید از پریز جدا کنی و باز وصل کنی تا کار کنه مشکل کجاست ..............:n21:

fafool70
13-07-2014, 11:54
پیام اومد از سازمان مقررات رادیویی که امکان درخواست تجدید نظر برای شکایت شما تا 3 روز امکان پذیر است و جوابیه من برای تجدید نظر ......

با تشکر از پیگیری شما اگه ایرانسل برای اینکه استقبال مردم خوزستان را از وایمکس کم کند اقدام به قیمت بالاتری برای خوزستان میکند چرا در ماه های گذشته در یک ماه 3 بار اقدام به فروش مودم با 25 درصد تخفیف کرد و بنده هم قصد خرید از مبین نت داشتم ولی با تخفیف 25 درصدی به مشتریان ایرانسل و وایمکس پیوستم و خیلی دیگر هم خریداری کردند و وایمکس ایرانسل چرا کیفیت را بالا نمی آورد و فقط هزینه ها را بالا برده است و چرا تخفیف مودم می دهد ولی هزینه ها را بالا می برد و اصلآ قابل قبول نیست که این بی احترامی به مردم خوزستان اگر مردم خوزستان استقبال از وایمکس میکندد چرا ایرانسل سو استفاده و گران فروشی میکند بخدا این کارها صحیح نیست . تبلیغات تخفیف وایمکس همیشه در میادین اهواز قابل مشاهده است . لطفآ مشکل خوزستان را حل کنید .

دمت گرم عجب جوابی ! حرف دل منو زدی ! آره همش تخفیف میده و میگه بخرید بعد میگه خوزستان ظرفیت نداره !

djbehnam73
13-07-2014, 12:10
ببین من تا پارسال وایمکس داشتم الان پسر خالم می خواهد وایمکس بگیره گفتم اینجا هم یه سوال کنم !

djbehnam73
13-07-2014, 12:12
ببین من بدترین خط رو داشتم اصن نه به نامم و نه ......
ولی باز تونستم adsl بگیرم
یه ذره باید بدویی 2نبالش !:n02:

t2download
13-07-2014, 14:04
ببین من بدترین خط رو داشتم اصن نه به نامم و نه ......
ولی باز تونستم adsl بگیرم
یه ذره باید بدویی 2نبالش !:n02:
سلام عزیزم من 5 سال از شرکت صبانت adsl باسرعت 1 و 2 مگابایت داشتم و سرعتم 600 بود و شبانه بالای 200 ولی کابل ها رو دزدیدند 3 بار در یک ماه و مخابرات بارها رفتم و شرکت صبانت رفتم نمایندگی اش فارا و 1 ماه دنبالش بودم نه مخابرات و نه صبانت زیر بار نرفت و مخابرات گفت تا 6 ماه دیگه برای تعویض کابل مراجعه نمی شود و اگه عجله دارید هزینه کابل های تمامی خیابان را بدهید تا مراجعه کنیم و گفتم خط جدید بدهید گفت اونم 2 ماه زمان می بره و روی آن اینترنت پر سرعت پشتیبانی نمیشه و منم اومدم سراغ ایرانسل

djbehnam73
13-07-2014, 15:16
سلام عزیزم من 5 سال از شرکت صبانت adsl باسرعت 1 و 2 مگابایت داشتم و سرعتم 600 بود و شبانه بالای 200 ولی کابل ها رو دزدیدند 3 بار در یک ماه و مخابرات بارها رفتم و شرکت صبانت رفتم نمایندگی اش فارا و 1 ماه دنبالش بودم نه مخابرات و نه صبانت زیر بار نرفت و مخابرات گفت تا 6 ماه دیگه برای تعویض کابل مراجعه نمی شود و اگه عجله دارید هزینه کابل های تمامی خیابان را بدهید تا مراجعه کنیم و گفتم خط جدید بدهید گفت اونم 2 ماه زمان می بره و روی آن اینترنت پر سرعت پشتیبانی نمیشه و منم اومدم سراغ ایرانسل
پس از عرش به فرش اومدی :n02::n02::n02:
فعلا که تمام شرکت ها داغونن ولی ایرانسل تو ته لیسته !
چون بالاترین سرعتی که می تونه به کاربراش بده ، یه سرعته اسمی هست نه بیشتر از اون !

NINTENDO_DS
13-07-2014, 17:18
منظورت پینک از این سایت چیه ؟؟؟

داغونم کرده ایرانسل مرتب هی آنتنش می پره و وقتی وصل میشه بعد 10 دقیقه تمام آنتن ها میاد ولی هیچ سایتی رو باز نمی کنه و باید از پریز جدا کنی و باز وصل کنی تا کار کنه مشکل کجاست ..............:n21:

مشکل اصلی منم همینه سرعتم هم افتضاحه ولی پولشونو هنوز ندادم ببینم درست میشه یا نه

t2download
13-07-2014, 23:24
یک سر زدن به سایت شرکت قبلیم زده 12 مگابایت و 3 گیگ دانلود در ماه 22800 تومان و من الان 512 ایرانسل می خرم 29100 تومان ای خدا .........

تا 12288kbps

1 ماهه
3GB

228,000 ریال
ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تمدید سرویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا 12288kbps
1 ماهه
10GB

440,000 ریال
ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تمدید سرویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا 12288kbps
1 ماهه
40GB

1,080,000 ریال

تا 12288kbps
3 ماهه
6GB

568,000 ریال

تا 12288kbps
3 ماهه
12GB

728,000 ریال

تا 12288kbps
3 ماهه
20GB

920,000 ریال

تا 12288kbps
6 ماهه
12GB

1,088,000 ریال

تا 12288kbps
6 ماهه
20GB

1,280,000 ریال

تا 12288kbps
6 ماهه
40GB

1,680,000 ریال

تا 12288kbps
12 ماهه
20GB

2,000,000 ریال

تا 12288kbps
12 ماهه
48GB

2,528,000 ریال

تا 12288kbps
12 ماهه
80GB

3,040,000 ریال

djbehnam73
14-07-2014, 00:54
ببینید و بخندید :n02:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t2download
14-07-2014, 07:38
قیمت 128 کیلوبایت ایرانسل از قیمت 12 مگابایت Adsl بیشتر هست . :n21:
128 کیلو ایرانسل ماهی 24 هزار تومان
12 مگابایت adsl ماهی 23 هزار تومان

ShadowDragon
14-07-2014, 08:59
چه شرکتیه؟

t2download
14-07-2014, 09:25
چه شرکتیه؟

صبانت 5 سال باهاش بودم ولی خطم مشکل پیدا کرد جدا شدم ازش ...............

شرکت صبانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])