PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

iCe m@n
22-01-2014, 18:02
دوستان من یادمه اون موقع که وایمکس اومده بود می گفتند پینگش بالاست و برای بازی خوب نیست
حالا وضعیت چطوره؟ما که خیری از adsl ندیدیم این یکی چطوره؟

پینگ وایمکس هنوز هم بالا هست
و زیاد مناسب بازی کردن نیست متاسفانه

*Playstation*
22-01-2014, 21:37
سلام من سرویس 256 pars online نامحدود دارم با سرعت دانلود تقریبی 450 کیلوبایت که راضی هستم تصمیم گرفتم وایمکس ایرانسل بگیرم نامحدود 256.
ایرانسل برای سرعت بالاتر از 128 کارتی چیزی میخواد؟
سرعت سرویس 256 نامحدودش چقدره؟

Milad4171
22-01-2014, 21:59
این هفته وایمکس خیلی داغون بود. ینی در حدی که من شک کردم دارن از مودمم دزدی میکنن . انگار نه انگار یه لب تاپ فقط داره دیتا میگیره از مودم.
من هنوز نمیدونم مشکل وایمکس این مدته چیه با اینکه کلی تو بوق کردن که اویمکس ایرانسل اولین خطی هست که به فیبر نوری شمالی که از المان میاد متصل شده!
عجیبه.

ase_pase
22-01-2014, 22:34
سلام من سرویس 256 pars online نامحدود دارم با سرعت دانلود تقریبی 450 کیلوبایت که راضی هستم تصمیم گرفتم وایمکس ایرانسل بگیرم نامحدود 256.
ایرانسل برای سرعت بالاتر از 128 کارتی چیزی میخواد؟
سرعت سرویس 256 نامحدودش چقدره؟

حالا نامحدودش واقعا نامحدود هست ؟ حداکثر میزانی که دانلود کردی چقدر بوده ؟ با چه سرعتی ؟
واسه بالای 128 نامه میخواد ایرانسل
سرعت سرویس 256 کیلوبیتش ، 256 کیلوبیت هست یعنی 32 کیلوبایت.
الان والا کلا اوضاع اینترنت ایرانسل بهم ریخته هست... تاپیک توی امضای من هست که وضعش معلوم نیست چی بشه (هرچند که ظاهرا قبول کردن مشکل از خودشون بوده) و تازگی ها مثل اینکه واسه سرویس مثلا نامحدودشون خط مشی مصرف واسه خودشون تعریف کردن...

alimail3248
22-01-2014, 23:45
این هفته وایمکس خیلی داغون بود. ینی در حدی که من شک کردم دارن از مودمم دزدی میکنن . انگار نه انگار یه لب تاپ فقط داره دیتا میگیره از مودم.
من هنوز نمیدونم مشکل وایمکس این مدته چیه با اینکه کلی تو بوق کردن که اویمکس ایرانسل اولین خطی هست که به فیبر نوری شمالی که از المان میاد متصل شده!
عجیبه.

کاملا درسته اولین خطی هست که .....

اما راجب سرعت الان مشکل زیر ساختی وجود داره هم برای پینگ داخل هم پهنای باند و احتمالا تا 4 پنج ماهه دیگه ادامه داره و برای تمام isp ها هست.شما تحمل کن.همه وضعشون همینه.حالا هر کسی به یه نحوی:n21:

iCe m@n
22-01-2014, 23:50
عجیبه.

بله تایید میشه
من توی این هفته 2 روزش رو رسما میتونم بگم نت نداشتم 2مگ دارم سرعتم نهایتا 50 بود 2 روز که این یعنی فاجعه واقعا برای سرعت 2مگابایت

انشاالله وضع بهتر بشه
چون من به هیچ وجه نمیتونم ISP رو عوض کنم با دانلود بالای ماهانه ای که دارم تنها گزینه نامحدود واقعی همین وایمکس هست

portal
23-01-2014, 12:27
دوستان کسی هست تو قم باشه و از ایرانسل وایمکس داشته باشه؟

*Playstation*
23-01-2014, 15:38
حالا نامحدودش واقعا نامحدود هست ؟ حداکثر میزانی که دانلود کردی چقدر بوده ؟ با چه سرعتی ؟
واسه بالای 128 نامه میخواد ایرانسل
سرعت سرویس 256 کیلوبیتش ، 256 کیلوبیت هست یعنی 32 کیلوبایت.
الان والا کلا اوضاع اینترنت ایرانسل بهم ریخته هست... تاپیک توی امضای من هست که وضعش معلوم نیست چی بشه (هرچند که ظاهرا قبول کردن مشکل از خودشون بوده) و تازگی ها مثل اینکه واسه سرویس مثلا نامحدودشون خط مشی مصرف واسه خودشون تعریف کردن...
نه به صورت مصرف منصفانه هست که تا 35 گیگ ماهی میتونی دانلود کنی برای من حدود 450 کیلوبایت بوده سرعتم که بالا پایین هم داره
256 ایرانسل وایمکسش 32 کیلو هست؟:n21:
128 مبین نت برای دوستم 120 کیلوبایت هستش!

iCe m@n
23-01-2014, 18:26
نه به صورت مصرف منصفانه هست که تا 35 گیگ ماهی میتونی دانلود کنی برای من حدود 450 کیلوبایت بوده سرعتم که بالا پایین هم داره
256 ایرانسل وایمکسش 32 کیلو هست؟:n21:
128 مبین نت برای دوستم 120 کیلوبایت هستش!

عزیز هیچ کدوم از ISP ها نامحدود واقعی نیستن و مصرف منصفانه دارن به همین خاطر هم هست که سرعت ها رو بیشتر از قرار داد شما براتون میبندن

تنها جاهایی که نامحدود واقعی هستن وایمکس ایرانسل و مخابرات هست که این 2 تا هم سرعت های واقعی رو میدن بهتون و بالاتر براتون نمیبندن پهنای باند رو

256 ایرانسل سرعت قانونی هست و همون 32کیلوبایت هست
128 مبین نت هم اگه میبینید که 120کیلوبایت هست چون اولا نامحدود واقعی نیست در ثانی اشتراک هاشون فرق داره
توی مبین نت اشتراک های 1 به 4 هم داره به همین خاطره که سرعت ها بعضی موقع ها بیشتر هست

m3hrdad.x
24-01-2014, 14:21
آقا این خط مشی مسخره دیگه چیه ! اینم سیاست جدیده!!؟

من نمیدونم نامحدود یعنی چی ! یعنی نمیشه با خیال راحت دانلود داشت؟ حالا من زیادم دانلود نداشتم.به 707 زنگ بزنم ممکنه بیخیال این قانون جدید بشن ؟

iCe m@n
24-01-2014, 14:36
آقا این خط مشی مسخره دیگه چیه ! اینم سیاست جدیده!!؟

من نمیدونم نامحدود یعنی چی ! یعنی نمیشه با خیال راحت دانلود داشت؟ حالا من زیادم دانلود نداشتم.به 707 زنگ بزنم ممکنه بیخیال این قانون جدید بشن ؟

ببین عزیز اگه منظورتون اس ام اسی هست که ایرانسل میفرسته برای مشترکین
اون به خاطر اینه که سیستمشون دچار مشکل شده و حجم دانلود های ماه های قبل رو 2 برابر حساب کرده به همین خاطر توی سیستم ایرانسل شما خط مشی رو رعایت نکردید
ولی مشکل خاصی نیست اشتباه و مشکل از خودشون هست

ایرانسل و مخابرات تنها ISP هایی هستن که نامحدود واقعی هستن

m3hrdad.x
24-01-2014, 15:46
بله.یعنی من استفاده کنم و مشکلی پیش نمیاد ؟
این قانون خط مشی رو تو سایتشون اضافه کردن

iCe m@n
24-01-2014, 18:15
بله.یعنی من استفاده کنم و مشکلی پیش نمیاد ؟
این قانون خط مشی رو تو سایتشون اضافه کردن

ببین عزیز خط مشی که برای همه ISP ها هست اینی هم که توی سایت شما دیدی خیلی وقته گزاشتن
ولی با توجه به حجمی که در ماه برای کابران نامحدود در نظر میگیرن 90% نزدیک به همون نامحدود واقعی هست و مثل بقیه ISP های خصوصی حجم های پایین برای خط مشی تعریف نکردن
من و خیلی از دوستان دیگه ماهانه 300 گیگ هم دانلود داشتیم که این حجم دانلود رو توی هیچ کدوم از ISP ها نمیشه داشت
پس بنابراین میشه گفت وایمکس ایرانسل نامحدود واقعی هست

این اس ام اسی هم که اومده براتون همونطور که گفتم به خاطر مشکل سرور خودشون هست که ماه های قبل مشترکینشون رو 2 برابر ثبت کرده
شما اگه میخوای مشکلی پیش نیاد براتون سعی کنید این ماه رو یکمی رعایت کنید توی دانلود که توی سیستمشون کمترثبت بشه براتون از ماه دیگه دوباره هر چه قدر خواستید دانلود کنید
البته الان هم دانلود کنید مشکل خاصی پیش نمیاد ولی بازم سعی کنید این ماه کمی توی دانلود مراعات کنید که خدایی نکرده سرعتتون رو کم نکنن یه موقع

*Playstation*
24-01-2014, 22:18
عزیز هیچ کدوم از ISP ها نامحدود واقعی نیستن و مصرف منصفانه دارن به همین خاطر هم هست که سرعت ها رو بیشتر از قرار داد شما براتون میبندن

تنها جاهایی که نامحدود واقعی هستن وایمکس ایرانسل و مخابرات هست که این 2 تا هم سرعت های واقعی رو میدن بهتون و بالاتر براتون نمیبندن پهنای باند رو

256 ایرانسل سرعت قانونی هست و همون 32کیلوبایت هست
128 مبین نت هم اگه میبینید که 120کیلوبایت هست چون اولا نامحدود واقعی نیست در ثانی اشتراک هاشون فرق داره
توی مبین نت اشتراک های 1 به 4 هم داره به همین خاطره که سرعت ها بعضی موقع ها بیشتر هست
ترجیح میدم یه فایل 500 مگی رو تو نیم ساعت دانلود کنم تا 3-2 روز
ایرانسل اگه سرعتش واقعا اینه مفت نمیرزه با اون قیمتاش.پس جریانه پیامکی که به کاربر هشدار میده چیه که میگن زیاد دانلود داشتی کمتر دان کن!
چقدر از مبین نت بد میگفتن از ایرانسل سرتره

ase_pase
24-01-2014, 23:35
ایرانسل اگه سرعتش واقعا اینه مفت نمیرزه با اون قیمتاش.پس جریانه پیامکی که به کاربر هشدار میده چیه که میگن زیاد دانلود داشتی کمتر دان کن!

شما اگه مصرفت زیاد نیست ایرانسل به کارت نمیاد. سرویس ها حجمی و البته معمولا کمتر از 1 مگ هم توصیه نمیشه ، خصوصا اگه تجربه سرعت بالاتر داشتین و مصرفتون هم زیاد نیست.در ضمن اون 35 گیگ ماهانه که شما دارین خیلی اوقات کمتر از مصرف 2 روز یک کاربر ایرانسل هست.
Isp های دیگه هم مطمئن باش که به خاطر کاربرها اینطوری سرعت ها رو بالاتر نکردن. شرکته میاد 4 مگابیت پهنای باند رو واسه شما آماده میکنه منتها کلا شما میتونی از 3 درصد قدرت و کیفیت اون پهنای باند به راحتی واسه خودت استفاده کنی و 97 درصدی که میمونه به مقداری بسیار کمتر همین 3 درصد واسه شما میمونه و بقیه هم واسه بقیه کاربرها هست.
درحالی که میزانی که سرویس هلی نامحدود ایرنسل میتونی از پهنای باندت استفاده کنی چیزی بیشتر از 50% هست(البته اگه قانون جدید واسه مصرف منصفانه درست نکرده باشن) و در ضمن بیشتر هم میتونی استفاده کنی منتها واسه خودت استفاده از این مقدار بیشتر سخت هست (واسه یک یوزر 1 مگ ، دانلود 150 گیگ و یا واسه یوزر 2 مگ دانلود 300 گیگ یا بیشتر سخت هست)
و البته نکته آخر که احتمالا میدونید :
سرعت اینترنت تو همه جای دنیا بر اساس بیت هست و نه بایت و سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه میشه سرعت 16 کیلوبایت در ثانیه (16=8÷128) و همینطوری 256 میشه 32 ، 512 میشه 64 ، 1مگ میشه 128 و 2مگ میشه 256 .
این اس.ام.اس هم بیشتر از 90% موارد واسه اون اشتباه در سیستم محاسبه حجمشون بوده که اشتباها مصرف بعضی کاربرها رو بیشتر از %100 محاسبه کرده.
الان دارم بدون مصرف شدید پشت سرهم مصرف ماهانه ام رو میرسونم به 150 گیگ که ببینم واقعا از این خط مشی های مسخره تعریف کردن یا اینکه واسه اون دوستی که به تازگی اس.ام.اس اومده هم اشتباه سیستمم بوده یا چیز دیگه.

iCe m@n
24-01-2014, 23:44

ببین دوست عزیز ایرانسل چون نامحدود واقعی هست سرعتش هم قانونی هست یعنی بالاتر از تعرفه ای که انتخاب میکنید بهتون سرعت نمیده بر خلاف ISP های دیگه که همیشه سرعت رو بالاتر میبندن برای کاربر ولی مصرف منصفانه براش تعیین میکنن که من خودم به شخصه اصلا این مورد رو قبول ندارم
ایرانسل قیمتش میشه گفت بالا هست ولی به نامحدود بودنش می ارزه
شما با هیچ کدوم از ISP های دیگه هیچ موقع نمیتونید ماهانه 300 گیگ دانلود داشته باشید (ولی با 2 مگابایت ایرانسل راحت میشه 300 گیگ دانلود ماهانه داشت ) که من و خیلی های دیگه این حجم دانلود رو داشتیم در ماه و خب نسبت به این حجم دانلود 125000 تومان منصفانه هست

اون SMS هم که برای بعضی کاربر ها اومده همونطور که گفتم به خاطر ایراد از سرور اصلی خودشون هست که طی 2 ماه اخیر پیش اومده و ماهای قبل رو 2 برابر حساب کردن برای یوزر ها که البته اون مورد هم گفتن در حال بررسی هست
من خودم ماه پیش هم 150 گیگ دانلود کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد SMS هم نیومد برام

مبین نت در حال حاظر اوضاعش خیلی خیلی بد تر از ایرانسل هست میتونید توی تاپیکش توی همین بخش برید و شکایت کاربر ها رو از سرویس دهیش ببینید
من خودم 2 تا از دوستانم مبین نت داشتن و بعد از 2 ماه استفاده کلا گزاشتنش کنار رفتن سمت ADSL چون واقعا افتضاح بود سرویسش

الان هم که ویزیر مخابرات گفته طبق قانون تنظیم مقررات رادیویی کشور تمام سرویس های نامحدود مخابرات توی سراسر کشور باید برداشته بشه و فقط سرویس های حجمی ارائه داده بشه که از دهه فجر این طرح به صورت سراسری برای ISP مخابرات اعمال میشه
و تنها گزینه نامحدود واقعی ایرانسل هست در حال حاظر

البته بازم هر کی میل خودش هست که از هر ISP که میخواد استفاده کنه
ولی برای کسانی که ماهانه مثل خود من حجم دانلود بالایی دارن (در حال حاظر وایمکس ایرانسل بهترین گزینه هست)

m3hrdad.x
25-01-2014, 01:49
آره مخابرات و ایرانسل رو میدونم که سرعتشون واقعیه اما خب نه همه جا.به منطقه هم مربوط میشه.ولی خب در کل دارن وظیفشون رو انجام میدن.ما هم در قبالش داریم پول میدیم اونم با هزینه بسیار بالا.با این حال من قبلا هم از ایرانسل نامحدود داشتم و راضی بودم جز اینبار که سه بار sms هشدار فرستاده.و واقعا خنده داره چون دیگه نمیشه اسمش رو نامحدود گذاشت

iCe m@n
25-01-2014, 03:23
آره مخابرات و ایرانسل رو میدونم که سرعتشون واقعیه اما خب نه همه جا.به منطقه هم مربوط میشه.ولی خب در کل دارن وظیفشون رو انجام میدن.ما هم در قبالش داریم پول میدیم اونم با هزینه بسیار بالا.با این حال من قبلا هم از ایرانسل نامحدود داشتم و راضی بودم جز اینبار که سه بار sms هشدار فرستاده.و واقعا خنده داره چون دیگه نمیشه اسمش رو نامحدود گذاشت

شما چه تعرفه ای دارید؟
چه قدر دانلود دارید در روز؟ در ماه

اینجا دوستانی بودن که حدودا 200 گیگ دانلود داشتن و 1 بار SMS براشون اومده که اونم همونطور که توی پست های بالا گفتم یه مشکل سراسری از سمت خودشون بود که حجم ها رو دوبرابر حساب میکردن به همین خاطر برای بعضی ها که بیش از حد ثبت شده بود SMS اخطار میفرستادن که الان هم که با یکی از دوستان صحبت کردیم مثل اینکه با پیگیری های زیاد مشکل رو حل کردن از سمت خود ایرانسل
شما چی کار کردی با این ایرانسل بدبخت که 3 بار SMS داده بهتون؟:n02:

m3hrdad.x
25-01-2014, 10:13
چقدر بی انصافا.نه آقا من در ماه به 100 گیگ هم نمیرسه. تعرفم 1 مگ نامحدود!

امروز 3بار دیگه اس داد که ضریب اشتراکت رفت بالا! الان سرعتم شده بین 10 تا 25 اصلا هم ثابت نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tehranshahr
25-01-2014, 10:47
به احتمال زیاد این سیاست جدیدیه که دارن پیاده میکنن چون شبکشون در حال انفجاره!

m3hrdad.x
25-01-2014, 11:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iCe m@n
25-01-2014, 12:24

امروز 3بار دیگه اس داد که ضریب اشتراکت رفت بالا! الان سرعتم شده بین 10 تا 25 اصلا هم ثابت نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با این اوصاف به نظر من شما برو مرکز اصلی شما حضوری اعتراض کن

3aman021
25-01-2014, 13:28
دوستانی که در مناطق زرد رنگ نقشه هستن سرعت اینترنتشون چطوره؟

ase_pase
25-01-2014, 15:10

میشه یک لطفی بکنید، یک عکس از E-care خودتون که مصرف 4-3 دوره آخرتون رو گذاشته، بگیرید و اینجا نشنون بدین؟
اس.ام.اس ها تو چه فاصله هایی واستون اومد و توی کدوم دوره یا دوره ها بودین ؟
الان توی E-Care زده که شما توی لیست سیاه هستین ؟

مرسی:n16:

NetizeN
25-01-2014, 15:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این عکس از کارتابل اشتراک وایمکس شما رو که دیدم یه سؤال واسم پیش اومد. منم مثه شما یه مگابیت نامحدود از ایرانسل دارم. اگر این دوره تموم شد و مثلا یه مدت نخواستم شارژ کنم اما برای اینکه دسترسیم واسه کاربری هایی مثه چک کردن ایمیل قطع نشه می تونم بسته افزایشی بخرم به جای شارژ دوباره طرح نامحدودم؟
آخه تا به حال از این شیوه استفاده نکردم و از طرفی یه جایی روی سایت ایرانسل خونده بودم بسته های افزایشی فقط واسه کاربران محدود است.

3aman021
25-01-2014, 16:17
کسی اطلاع نداره مودم های ایرانسل بازهم تخفیف میخوره یا نه؟

alimail3248
25-01-2014, 17:29
این عکس از کارتابل اشتراک وایمکس شما رو که دیدم یه سؤال واسم پیش اومد. منم مثه شما یه مگابیت نامحدود از ایرانسل دارم. اگر این دوره تموم شد و مثلا یه مدت نخواستم شارژ کنم اما برای اینکه دسترسیم واسه کاربری هایی مثه چک کردن ایمیل قطع نشه می تونم بسته افزایشی بخرم به جای شارژ دوباره طرح نامحدودم؟
آخه تا به حال از این شیوه استفاده نکردم و از طرفی یه جایی روی سایت ایرانسل خونده بودم بسته های افزایشی فقط واسه کاربران محدود است.

دوست عزیز برای استفاده از اینترنت باید سرویس رو تمدید کنید و کل هزینه رو بپردازید .وقتی انقضای سرویس تموم بشه با خرید بسته افزایشی امکان استفاده از اینترنت وجود نداره .اون بسته که میفرمایید برای کاربران محدود هست به عنوان مثال اگر 4 گیگ یک ماهه دارند و قبل از انقضای سرویس یعنی همون یک ماه این مقدار ترافیک تموم شد میتونن بسته افزایشی بخرند .این چیزی که گفتید ممکن نیست.چون وقتی انقضای سرویس تموم میشه امکان خرید بسته افزایشی وجود نداره تا زمانی که هزینه کامل سرویس رو پرداخت کنید و سرویستون فعال بشه و تا این زمان فقط دسترسی به سایت ایرانسل و کنترل حساب امکان پذیر است.

alimail3248
25-01-2014, 17:33

ضریب بالا نرفته احتمالا سرعت رو محدود کردن روی 128 کیلوبیت که یک هشتم ضریب تسهیم سرویس شماست.در ساعات مختلف روز مخصوصا صبح تست کنید ببینید ایا بیشتر از 25 هم میره یا نه و همچنین در کنترل حساب شما رو در لیست سیاه قرار دادن یا نه ؟

milad.vista
25-01-2014, 18:05
سلام دوستان باور کنید دیگه خسته شدم بعضی موقع ها از اینکه ایرانسل گرفتم به خودم فحش میدم باور کنید اول که گرفتم تا چند ماهش خوب بود بعد خراب شد الان 512 دارم با سرعت 10 کیلوبایت دانلود میکنم قبلا شبا افت داشت ولی الان از صبح هم افت داره کسی میدونه وصعیت مبین نت چطوره اگه خوبه مبین نت بگیرم حرومخورای مفت خور حرومشون بشه این همه از ملت پول میگیرن بعد سرویسای اینجوری تحویل مردم میدن

milad.vista
25-01-2014, 18:09
یکی از بچه ها سیم کارت رایتل گرفته با مودم یو اس بی میگه راضیه میترسم اونو بگیرم بعد چند ماه مثل ایرانسل شه دوستان چی پیشنهاد میکنید لطفا چیزی پیشنهاد کنید که همراه باشه نه مثل adsl چون کار من طوریه که باید اینترنتم هراه باشه

*Playstation*
25-01-2014, 20:31

قابل توجه بعضیا!

iCe m@n
25-01-2014, 20:51
یکی از بچه ها سیم کارت رایتل گرفته با مودم یو اس بی میگه راضیه میترسم اونو بگیرم بعد چند ماه مثل ایرانسل شه دوستان چی پیشنهاد میکنید لطفا چیزی پیشنهاد کنید که همراه باشه نه مثل adsl چون کار من طوریه که باید اینترنتم هراه باشه

والا عزیز این سرویس ها رو کسی نمیتونه تضمین بده که همیشه خوب هست
من خودم حدودا 2 سال و نیم هست وایمکس دارم تا 2 ماه پیش عالی بود خداییش برای من نه نوسان سرعت داشتم نه مشکل دیگه ای
از 2 ماه پیش تا الان کمی داره اذیت میکنه ایرانسل

ولی من هم یکی از دوستانم رایتل گرفته و به شدت راضی هست از سرعتش ولی اون هم مطمئن باشید یکمی که شلوغ بشه سرنوشتش مثل همین مبین نت و ایرانسل میشه

alimail3248
25-01-2014, 21:59
سلام دوستان باور کنید دیگه خسته شدم بعضی موقع ها از اینکه ایرانسل گرفتم به خودم فحش میدم باور کنید اول که گرفتم تا چند ماهش خوب بود بعد خراب شد الان 512 دارم با سرعت 10 کیلوبایت دانلود میکنم قبلا شبا افت داشت ولی الان از صبح هم افت داره کسی میدونه وصعیت مبین نت چطوره اگه خوبه مبین نت بگیرم حرومخورای مفت خور حرومشون بشه این همه از ملت پول میگیرن بعد سرویسای اینجوری تحویل مردم میدن

خوب دیگه این ترفند سرویس دهنده هاست برای جذب مشتری . همشون روز اول بهترین اینترنت دنیا هستن ولی یه مدت که گذشت .............

مبین نت هم از این بدتره .اگر هم الان خوب باشه بعد چند ماه خراب میشه .پس خودتو خسته نکن .

alimail3248
25-01-2014, 22:04

بله 100 درصد .ولی زمانش معلوم نیست شاید یه ماه دیگه شاید 2 سال دیگه.کافیه قیمت ها رو بیاره پایین تا همه برن سمتش اونوقت از ایرانسل و همراه اول هم بدتر میشه .حتی از لحاظ علمی هم که بخوای حساب کنی میبینی که به هیچ وجه امکان افزایش ظرفیت زیرساختی جز با اضافه کردن دکل های فراوان وجود نداره که اونم چون هزینه زیادی براشون داره اضافه نمیکنن .پس با افزایش یوزرها کیفیت به شدت افت میکنه.همراه هم چیز بدردبخوری غیر از رایتل وجود نداره .(البته فعلا)

afn.gig
25-01-2014, 22:35
به احتمال زیاد این سیاست جدیدیه که دارن پیاده میکنن چون شبکشون در حال انفجاره!

با این حرف موافق نیستم.
داریم راجع به اپراتور دوم کشور حرف میزنیم. تقریبا همه ایران سیم کارت ایرانسل دارن. ولی شاید یک درصد همین تعداد وایمکس داشته باشن. برای شرکتی که زیر ساخت به این گستردگی داره و از اون طرف پشتیبانی فنی یه شرکت بین المللی به نام MTN رو پشت سرش داره، بعیده شبکش به حد انفجار برسه. شبکه ای که به حد انفجار رسیده باشه یعنی کاسبی خوب، یعنی مشتری خوب، یعنی صرفه اقتصادی برای توسعه سریع شبکه.
شاید بخش نامه ای، مقرراتی چیزی به ایرانسل تحمیل شده... باید صبر کرد و دید. در کل من وزیر مخابرات قبلی (نامی) رو بیشتر قبول داشتم. این جدیده (واعظی) انگار از قبلیه ناشی تره.

3aman021
25-01-2014, 23:07
کسی اطلاع نداره مودم های ایرانسل بازهم تخفیف میخوره یا نه؟کسی نمیدونه آیا؟

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گذاشته بودما :-)

نه نزده که تو لیست سیاهم! اعتراض کردم تو سایت بهشون اینم جواب :
"کاربر گرامي ، با توجه به نياز اطلاعات فني و کافي جهت رفع مشکل شما و بررسي دقيقتر موضوع توسط همکاران ، از خطوط ايرانسل با شماره 707 و يا از طريق ساير خطوط با شماره 09377070000 تماس حاصل نمائيد."

قبلا خودشون زنگ میزدن اگه لازم بود اما الان !! ....

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:11

بله فقط واسه کاربران محدود هست.یعنی شما بسته هم بخری نمیتونی استفاده کنی مگه اینکه تعرفه جدید و محدود داشته باشی

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:14
ضریب بالا نرفته احتمالا سرعت رو محدود کردن روی 128 کیلوبیت که یک هشتم ضریب تسهیم سرویس شماست.در ساعات مختلف روز مخصوصا صبح تست کنید ببینید ایا بیشتر از 25 هم میره یا نه و همچنین در کنترل حساب شما رو در لیست سیاه قرار دادن یا نه ؟

دقیقا رو 128 محدود شدم! جالبه 85000 بریزی ب حساب سرویس 1مگ نامحدود بگیری. یک هفته استفاده کنی بعد ...

سرعت الان رو 16 هست.صبحم که تا 25 میرفت آنی بود یعنی همون 128 هست

afn.gig
25-01-2014, 23:19
دوستان زیاد به ایرانسل گیر ندید، اینترنت مملکت ریخته به هم. ایرانسل خیلی خیلی خیلی بهتر از یه سری آی.اس.پی های دیگه هست که الان یکی دو ماهه داغون شدن و مشتریاشون فرار کردن. دوستانی که میخان ایرانسل بگیرن این چند تا نکنه رو توجه کنن:
1) کیفیت وایمکس ایرانسل وابستگی زیادی داره به مکانی که استفاده میکنید. خود من در منطقه زرد هستنم ولی مودمم به راحتی متصل میشه و 100 درصد سرعت رو بهم میده. همه آپدیتها هم خودکار روش نصب شده (FMM130 هست) و هیچ مشکلی با آپدیت ها نداشته... پس: قبل از خرید، یه مودم از یه دوست یا آشنا که ایرانسل داره قرض بگیرید و یه روز استفاده کنید ببینید تو محل شما چه طوره.
2) وایمکس سرعتش رو واقعی میده. یعنی اگر 128 بگیری، سرعت دانلودت میشه 16. (دوستان قبلا توضیح دادن که هر هشت کیلوبیت میشه یه کیلوبایت). بقیه آی.اس.پی ها شیر رو باز گزاشتن و سرعتتون برای اینترنت 128 تا 60 هم میره. اما آی.اس.پی ای که شیر رو برات باز گزاشته، اگه از یه اندازه ای (که این اندازه معمولا برا جماعت ایرانی "کم" حساب میشه) بیشتر دانلود کنی، میری تو لیست سیاه یعنی سرعتت از اندازه واقعی هم شاید کمتر بشه. ولی ایرانسل میشه گفت کاری به کارت نداره و ببندش به دانلود. من با 512 نامحدود ماهی 150 گیگ دانلود میکنم به 60 تومن. اگه میتونید یه شرکت بگید بزاره اینطوری با این قیمت دانلود کنید. این مشکل اخیر هم ظاهرا یه اشتباه بوده و در حال رفعه.
3) شرکتهای دیگه اینترنتشون خیلی نوسان داره. ADSL ها که دو ماهه واقعا پوکیدن، مبین نت اینقدر افتضاح شده که همه مودماشون رو آگهی کردن بفروشن. ولی سرعت ایرانسل (عموما) ثابته. یعنی اگر مثل یک اقلیتی از دوستان مشکل ترافیک روی دکل نداشته باشید، میشه گفت سرعتش ثبات بسیار بسیار بالایی داره. چندبار شده اینترنت کل کشور چند ساعت رفته تو هوا ولی ایرانسلی ها اینترنتشون به راه بوده و کلی کیفشو کردن.
4) آنتن دهی ارتباط مستقیم با سرعت داره. (ولی همیشه علت کمی سرعت، آنتن نیست). اگر آنتنتون چهار چراغ نیست، میتونید آنتن خارجی استفاده کنید.
من یکی برای خودم ساختم. یه آنتن سقفی پژو با پایه و کابلش تهیه کنید (شیش هفت تومنه). با چسب یا پیچ یه جایی بیرون ساختمان نصب کنید. بعد سیمش رو بکشید بیارید توی اتاق. در مودم رو باز کنید، بزرگترین صفحه فلزی که می‌بینید آنتن مودم هست، سیم رو بهش لحیم کنید. من مودمم سه چراغ بود، مقدار RSSI روی -80 بود (که باید بیشتر از -75 باشه، مثلا -70) و شاخص CINR روی بیست بود (که باید بیشتر از 25 باشه، مثلا 30). با این آنتن RSSI شد -68 و CINR شد 32 و سرعم از 55 (میانگین) اومد روی 67. البته میشه آنتن رو به خود مودم هم چسبوند ولی باید بالاش بچسبونید که بعد کله آنتن رو بدید عقب در غیر این صورت به علت وزن آنتن، مودم تعادل نمیگیره هی کله میشه.

ase_pase
25-01-2014, 23:20
قابل توجه بعضیا!

قابل توجه شما : :n06:

شما اگه مصرفت زیاد نیست ایرانسل به کارت نمیاد. سرویس ها حجمی و البته معمولا کمتر از 1 مگ هم توصیه نمیشه ، خصوصا اگه تجربه سرعت بالاتر داشتین و مصرفتون هم زیاد نیست.در ضمن اون 35 گیگ ماهانه که شما دارین خیلی اوقات کمتر از مصرف 2 روز یک کاربر ایرانسل هست.
Isp های دیگه هم مطمئن باش که به خاطر کاربرها اینطوری سرعت ها رو بالاتر نکردن. شرکته میاد 4 مگابیت پهنای باند رو واسه شما آماده میکنه منتها کلا شما میتونی از 3 درصد قدرت و کیفیت اون پهنای باند به راحتی واسه خودت استفاده کنی و 97 درصدی که میمونه به مقداری بسیار کمتر همین 3 درصد واسه شما میمونه و بقیه هم واسه بقیه کاربرها هست.
درحالی که میزانی که سرویس هلی نامحدود ایرنسل میتونی از پهنای باندت استفاده کنی چیزی بیشتر از 50% هست(البته اگه قانون جدید واسه مصرف منصفانه درست نکرده باشن) و در ضمن بیشتر هم میتونی استفاده کنی منتها واسه خودت استفاده از این مقدار بیشتر سخت هست (واسه یک یوزر 1 مگ ، دانلود 150 گیگ و یا واسه یوزر 2 مگ دانلود 300 گیگ یا بیشتر سخت هست)
و البته نکته آخر که احتمالا میدونید :
سرعت اینترنت تو همه جای دنیا بر اساس بیت هست و نه بایت و سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه میشه سرعت 16 کیلوبایت در ثانیه (16=8÷128) و همینطوری 256 میشه 32 ، 512 میشه 64 ، 1مگ میشه 128 و 2مگ میشه 256 .
این اس.ام.اس هم بیشتر از 90% موارد واسه اون اشتباه در سیستم محاسبه حجمشون بوده که اشتباها مصرف بعضی کاربرها رو بیشتر از %100 محاسبه کرده.
الان دارم بدون مصرف شدید پشت سرهم مصرف ماهانه ام رو میرسونم به 150 گیگ که ببینم واقعا از این خط مشی های مسخره تعریف کردن یا اینکه واسه اون دوستی که به تازگی اس.ام.اس اومده هم اشتباه سیستمم بوده یا چیز دیگه.
این هم عکس مصرف من :
البته مصرف 3 تا دوره ی پایینی 2برابر شده که باید دید چیکار میکنن...
در ضمن میشه هم از جای دیگه سرویس بگیری

اینم سرعت فعلی من :

:n16:

afn.gig
25-01-2014, 23:29
دقیقا رو 128 محدود شدم! جالبه 85000 بریزی ب حساب سرویس 1مگ نامحدود بگیری. یک هفته استفاده کنی بعد ...

شما به یکی از دفاتر امور مشترکین ایرانسل مراجعه کنید. حضوری خیلی بهتر اقدام میکنن تا تلفنی. اگه مشکلتون رفع نشد، یه اکانت جدید ثبت نام کنید و شماره مک آدرس مودم فعلیتون رو بهش بدید. دیگه از لیست سیاه خارج میشید و چند ماه خیالتون راحته.
همچنین فکر کنم ایرانسل یه طرحی داره که اگه از سرویس راضی نبودین (یعنی مشکل داشت براتون و مثل بقیه نبود) مودم و به طور کل سرویستون رو پس بگیره.

afn.gig
25-01-2014, 23:33

این هم عکس مصرف من :

اینم سرعت فعلی من :

سرعت دانلود 258.... دو مگ فیکس... (یه ذره هم بیشتر)... کوفتت بشه... :n19:

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:36
دوستان زیاد به ایرانسل گیر ندید، اینترنت مملکت ریخته به هم. ایرانسل خیلی خیلی خیلی بهتر از یه سری آی.اس.پی های دیگه هست که الان یکی دو ماهه داغون شدن و مشتریاشون فرار کردن. دوستانی که میخان ایرانسل بگیرن این چند تا نکنه رو توجه کنن:
1) کیفیت وایمکس ایرانسل وابستگی زیادی داره به مکانی که استفاده میکنید. خود من در منطقه زرد هستنم ولی مودمم به راحتی متصل میشه و 100 درصد سرعت رو بهم میده. همه آپدیتها هم خودکار روش نصب شده (FMM130 هست) و هیچ مشکلی با آپدیت ها نداشته... پس: قبل از خرید، یه مودم از یه دوست یا آشنا که ایرانسل داره قرض بگیرید و یه روز استفاده کنید ببینید تو محل شما چه طوره.
2) وایمکس سرعتش رو واقعی میده. یعنی اگر 128 بگیری، سرعت دانلودت میشه 16. (دوستان قبلا توضیح دادن که هر هشت کیلوبیت میشه یه کیلوبایت). بقیه آی.اس.پی ها شیر رو باز گزاشتن و سرعتتون برای اینترنت 128 تا 60 هم میره. اما آی.اس.پی ای که شیر رو برات باز گزاشته، اگه از یه اندازه ای (که این اندازه معمولا برا جماعت ایرانی "کم" حساب میشه) بیشتر دانلود کنی، میری تو لیست سیاه یعنی سرعتت از اندازه واقعی هم شاید کمتر بشه. ولی ایرانسل میشه گفت کاری به کارت نداره و ببندش به دانلود. من با 512 نامحدود ماهی 150 گیگ دانلود میکنم به 60 تومن. اگه میتونید یه شرکت بگید بزاره اینطوری با این قیمت دانلود کنید. این مشکل اخیر هم ظاهرا یه اشتباه بوده و در حال رفعه.
3) شرکتهای دیگه اینترنتشون خیلی نوسان داره. ADSL ها که دو ماهه واقعا پوکیدن، مبین نت اینقدر افتضاح شده که همه مودماشون رو آگهی کردن بفروشن. ولی سرعت ایرانسل (عموما) ثابته. یعنی اگر مثل یک اقلیتی از دوستان مشکل ترافیک روی دکل نداشته باشید، میشه گفت سرعتش ثبات بسیار بسیار بالایی داره. چندبار شده اینترنت کل کشور چند ساعت رفته تو هوا ولی ایرانسلی ها اینترنتشون به راه بوده و کلی کیفشو کردن.
4) آنتن دهی ارتباط مستقیم با سرعت داره. (ولی همیشه علت کمی سرعت، آنتن نیست). اگر آنتنتون چهار چراغ نیست، میتونید آنتن خارجی استفاده کنید.
من یکی برای خودم ساختم. یه آنتن سقفی پژو با پایه و کابلش تهیه کنید (شیش هفت تومنه). با چسب یا پیچ یه جایی بیرون ساختمان نصب کنید. بعد سیمش رو بکشید بیارید توی اتاق. در مودم رو باز کنید، بزرگترین صفحه فلزی که می‌بینید آنتن مودم هست، سیم رو بهش لحیم کنید. من مودمم سه چراغ بود، مقدار RSSI روی -80 بود (که باید بیشتر از -75 باشه، مثلا -70) و شاخص CINR روی بیست بود (که باید بیشتر از 25 باشه، مثلا 30). با این آنتن RSSI شد -68 و CINR شد 32 و سرعم از 55 (میانگین) اومد روی 67. البته میشه آنتن رو به خود مودم هم چسبوند ولی باید بالاش بچسبونید که بعد کله آنتن رو بدید عقب در غیر این صورت به علت وزن آنتن، مودم تعادل نمیگیره هی کله میشه.

به اینترنت ایرانسل گیر ندید که.. عرضم به حضورت گیر نیست حقمونه.خیلی سادس.پول دادیم در قبالش اینترنت انتخاب شدمون رو استفاده کنیم.

آره ایرانسل خیلی خوب عممل کرده مشکلی هم نداشتم حالا هر مشکلی اعم از قطعی و غیره بوده زود رفع شده.بله من با یک خط آنتن هم نهایت سرعت رو داشتم.و از این لحاظ همیشه ازشون راضی بودم و به خیلی ها هم پیشنهاد ایرانسل رو دادم.
شما با 512 درماه 150 گیگ دانلود داشتی در حالی که من با 2مگ نامحدود 100 گیگ دانلود داشتم.ینی اینکه خیلی هم استفاده نداشتم..
خدا کنه این اشتباه زودتر رفع بشه

در حال حاضر 128 محدود شدم اونم نه 128 واقعی !

afn.gig
25-01-2014, 23:42
به اینترنت ایرانسل گیر ندید که.. عرضم به حضورت گیر نیست حقمونه.خیلی سادس.پول دادیم در قبالش اینترنت انتخاب شدمون رو استفاده کنیم.

آره ایرانسل خیلی خوب عممل کرده مشکلی هم نداشتم حالا هر مشکلی اعم از قطعی و غیره بوده زود رفع شده.بله من با یک خط آنتن هم نهایت سرعت رو داشتم.و از این لحاظ همیشه ازشون راضی بودم و به خیلی ها هم پیشنهاد ایرانسل رو دادم.
شما با 512 درماه 150 گیگ دانلود داشتی در حالی که من با 2مگ نامحدود 100 گیگ دانلود داشتم.ینی اینکه خیلی هم استفاده نداشتم..
خدا کنه این اشتباه زودتر رفع بشه

در حال حاضر 128 محدود شدم اونم نه 128 واقعی !

شما به یه دفتر ایرانسل مراجعه کن. مثل بانکه... یعنی یه شماره میگیری بعد نوبتت میشه میری باجه. مودمت رو هم ببر. قول میدم یه روز نشده مشکلت رو رفع میکنن. تغییر پرونده من رو شش ساعته انجام دادن. تغییر تعرفه خارج از زمان رو هم نیم ساعته انجام میدن.

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:42

این هم عکس مصرف من :

اینم سرعت فعلی من :

دم شما گرم پیگیر باش ببین همچین داستانی واسه شما اس ام اس میاد !

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:44
شما به یکی از دفاتر امور مشترکین ایرانسل مراجعه کنید. حضوری خیلی بهتر اقدام میکنن تا تلفنی. اگه مشکلتون رفع نشد، یه اکانت جدید ثبت نام کنید و شماره مک آدرس مودم فعلیتون رو بهش بدید. دیگه از لیست سیاه خارج میشید و چند ماه خیالتون راحته.
همچنین فکر کنم ایرانسل یه طرحی داره که اگه از سرویس راضی نبودین (یعنی مشکل داشت براتون و مثل بقیه نبود) مودم و به طور کل سرویستون رو پس بگیره.

یعنی با اکانت جدید ادامه همین سرویس رو میتونم داشته باشم ؟ شَر نشه > :-)

ممنون بابت راهکار

m3hrdad.x
25-01-2014, 23:45
شما به یه دفتر ایرانسل مراجعه کن. مثل بانکه... یعنی یه شماره میگیری بعد نوبتت میشه میری باجه. مودمت رو هم ببر. قول میدم یه روز نشده مشکلت رو رفع میکنن. تغییر پرونده من رو شش ساعته انجام دادن. تغییر تعرفه خارج از زمان رو هم نیم ساعته انجام میدن.

مودم به نام خودم نباشه و دسترسی به صاحبش هم نداشته باشم چطور؟

ase_pase
26-01-2014, 00:04

گذاشته بودما :-)

نه نزده که تو لیست سیاهم! اعتراض کردم تو سایت بهشون اینم جواب :
"کاربر گرامي ، با توجه به نياز اطلاعات فني و کافي جهت رفع مشکل شما و بررسي دقيقتر موضوع توسط همکاران ، از خطوط ايرانسل با شماره 707 و يا از طريق ساير خطوط با شماره 09377070000 تماس حاصل نمائيد."

قبلا خودشون زنگ میزدن اگه لازم بود اما الان !! ....

مرسی:n16:
لطفا اگه میشه عکس میزان مصرف دوره ها رو آپلود کنین. (یکم پایین تر توی E-care)

سرعت دانلود 258.... دو مگ فیکس... (یه ذره هم بیشتر)... کوفتت بشه... :n19:

اون که دیگه تو لحظه اینطوری بوده :n02:
میانگینش حدودا بالای 230 هست

دم شما گرم پیگیر باش ببین همچین داستانی واسه شما اس ام اس میاد !

واسه من مثل یک گروهی اواخر آذر اس.ام.اس میزان مصرف اومد، موقعی که یک شبه میزان مصرف های ثبت شده ، 2برابر شد.
ماه بعد حدود 40 گیگ مصرف کردم که از لیست خطر خارج شم و این ماه هم احتمالا حدود 100-150 گیگ تا امتحان کنم که ببینم مثل شما مشکلی واسم پیش میاد یا نه (که اگه بشه یعنی خط مشی احمقانه تعربف کردن)

Tehranshahr
26-01-2014, 00:04
با این حرف موافق نیستم.
داریم راجع به اپراتور دوم کشور حرف میزنیم. تقریبا همه ایران سیم کارت ایرانسل دارن. ولی شاید یک درصد همین تعداد وایمکس داشته باشن. برای شرکتی که زیر ساخت به این گستردگی داره و از اون طرف پشتیبانی فنی یه شرکت بین المللی به نام MTN رو پشت سرش داره، بعیده شبکش به حد انفجار برسه. شبکه ای که به حد انفجار رسیده باشه یعنی کاسبی خوب، یعنی مشتری خوب، یعنی صرفه اقتصادی برای توسعه سریع شبکه.
شاید بخش نامه ای، مقرراتی چیزی به ایرانسل تحمیل شده... باید صبر کرد و دید. در کل من وزیر مخابرات قبلی (نامی) رو بیشتر قبول داشتم. این جدیده (واعظی) انگار از قبلیه ناشی تره.

به نظر من مشکل اصلی ایرانسل الان تحریمه و نمیتونه تجهیزات لازم رو وارد کنه و از طرفی هم تعداد کاربرا روز بروز داره بیشتر میشه و به همین خاطر شبکه به حد انفجار میرسه.

الان رایتل ۵ماهه کنار دانشگاه ما دکل زده اما هنوز خبری از نصب تجهیزات نیست!

m3hrdad.x
26-01-2014, 00:16
خب کاربر جدید نگیرن! دلیل نمیشه که تحریم باشه بیاد طرح و قانون از خودش دراره که حق بقیه ضایع بشه.مثل مخابرات که میگه پورت خالی نداریم!
مخابرات منطقه ما قوق العاده بود اما متاسفانه بدلیل یک خیابون جابجایی گفتن نمیتون adsl ارائه کنن و فعلا منتظر باشید.و گرنه adsl هم ارزانتر بود هم بی درد سر تر

alimail3248
26-01-2014, 00:21
با این حرف موافق نیستم.

منظور از انفجار اینه که زیرساختش رو گسترش نمیده و با همون زیرساخت قبلی داره ادامه میده. ...ن اینکه نتونه .

alimail3248
26-01-2014, 00:27

همیشه که اینطوری نیست اتفاقا کیفیت بهتری نسبت به بقیه سرویس دهنده ها داره مخصوصا پینگ خارجش.وگرنه کاملا نامحدوده .الان مشکل توی سیستمشون پیش اومده حالا عمدی در کار بوده یا نه رو نمیدونم اما با اطلاع رسانی که در این تاپیک شد شما نباید نامحدود شارژ میکردید تا مشکل سیستمشون رفع بشه.

m3hrdad.x
26-01-2014, 00:37
کارکرد

m3hrdad.x
26-01-2014, 00:42
همیشه که اینطوری نیست اتفاقا کیفیت بهتری نسبت به بقیه سرویس دهنده ها داره مخصوصا پینگ خارجش.وگرنه کاملا نامحدوده .الان مشکل توی سیستمشون پیش اومده حالا عمدی در کار بوده یا نه رو نمیدونم اما با اطلاع رسانی که در این تاپیک شد شما نباید نامحدود شارژ میکردید تا مشکل سیستمشون رفع بشه.

درسته همیشه اینطوری نیست.اطلاع رسانی شد اما متاسفانه اون موقع زیاد پیگیری نمیکردم اینجارو.
ولی خب موضوعی هم در نظر داشته باشیم . میشد رو 512 محدود بشم یا نهایت 256 نه 128 متغییر.بدترین حالت

iCe m@n
26-01-2014, 01:01
درسته همیشه اینطوری نیست.اطلاع رسانی شد اما متاسفانه اون موقع زیاد پیگیری نمیکردم اینجارو.
ولی خب موضوعی هم در نظر داشته باشیم . میشد رو 512 محدود بشم یا نهایت 256 نه 128 متغییر.بدترین حالت

ببین عزیز شما میگی 3 بار اخطار اومده برات و مطمئن باش توی هر اخطار ضریب اشتراک شما رو بالا میبردن
اگه 1 بار میومد روی همون 512 میبستن ولی بعد از 3 بار روی 128 بستن براتون که البته این اصلا منصفانه نیست ولی خب این ها گوش شنوا ندارن متاسفانه
ولی بازم من اگه جای شما بودم حتما حضورا میرفتم دفتر مرکزی ایرانسل و حضورا اونجا صحبت میکردم (حتی شده بود با مدیریت اصلی صحبت میکردم که این مشکل حل بشه )

m3hrdad.x
26-01-2014, 01:06
آخه هیچ چیز مشخص و تعریف شده ای واسه کاهش مصرف گفته نشد.صد در صد فردا پیگیری میکنم.ممنونم

milad.vista
26-01-2014, 01:32
از دوستان عزیز امیر و آیس من تشکر میکنم خوب الان تکلیف چیه صب کنیم ببینیم چی میشه یا نه ولی من شنیدم اوضاع مبین نت بهتره ها

milad.vista
26-01-2014, 01:34
لامصب مودم یو اس بی دارم نمیتونم حداقل دکلای دیگرو تست کنم ببینم از دکله یا ای خود ایرانسله اونطور که دوستان میگن باید تحمل کرد به قول شادمهر موندنو و سوختنو ساختن همه یادگار ایرانسله پایین اومدن سرعت کار من نیست کار ایرانسله

iCe m@n
26-01-2014, 02:36
از دوستان عزیز امیر و آیس من تشکر میکنم خوب الان تکلیف چیه صب کنیم ببینیم چی میشه یا نه ولی من شنیدم اوضاع مبین نت بهتره ها

ببین عزیز والا نه من نه امیر عزیز توی شرکت وایمکس نیستیم که بخوایم به شما بگیم صبر کنید درست میشه یا نه

ولی چیزی که من دارم از ایرانسل میبینم با توجه به شلوغ شدن بیش از حد شبکه ایرانسل دیگه وضعیت بهتر نمیشه فقط باید دعا کرد که بد تر نشه

مبین نت هم آش دهن سوزی نیست (اینجوری بهتون بگم از وایمکس ایرانسل بد تر نباشه مطمئن باشید بهتر نیست) حالا بازم میل خودتون هست
به نظر من اگه بتونید یه مودم مبین نت از دوستان یا آشنایان گیر بیارید توی منطقتون حدود 1 روز تست کنید ببینید آنتن دهیش و سرعتش چه جوریه .. اگه دیدید بهتر از ایرانسل هست خب میتونید برید سمت مبین نت اگه هم دیدید مثل ایرانسل هست یا بد تره خب باید همین ایرانسل بمونید دیگه
با این کار خیالتون راحت میشه و میتونید یه تصمیم درست برای انتخاب ISP داشته باشید

3aman021
26-01-2014, 09:43
کسی نبود جواب منم بده آیا؟من تو منطقه زرد رنگ نقشه هستم قصد دارم وایمکس بخرم.کیفیت خوبی داره تو این مناطق؟

NetizeN
26-01-2014, 10:00
کسی نبود جواب منم بده آیا؟من تو منطقه زرد رنگ نقشه هستم قصد دارم وایمکس بخرم.کیفیت خوبی داره تو این مناطق؟
دوست عزیز کافی بود چند صفحه اخیر رو مطالعه کنید تا به جواب برسید.
زرد یا سبز بودن منطقه ای که در اون می خواین از وایمکس ایرانسل استفاده کنید چندان در کیفیت سرویس دریافتی تعیین کننده و تأثیرگذار نیست. اونچه اهمیت داره نسبت کاربران وایمکس در اون منطقه به پهنای باندی است که روی آنتن های وایمکس اون محدوده توزیع شده. برای اطمینان از این که احتمالا کیفیت سرویس مورد نظر در اون منطقه با خواست شما همسان هست یا نه بهترین کار نظرسنجی از چند کاربری هستش که در آن حوالی از وایمکس استفاده می کنند یا بهتر از اون امانت گرفتن مودم و سرویس وایمکس یه دوست یا آشنا برای استفاده آزمایشی در اون منطقه و اطمینان عملی از کیفیت سرویس هستش.
در کل کیفیت و سطح رضایت کاربران هیچکدام از سرویس های وایمکس در مناطق مختلف یک شهر یا حتی نقاط مختلف یه محله یکسان نیست. حتی شاید در دوره ای از سرویس وایمکس خودتون راضی باشین و در دوره ای دیگه کلا رو اعصاب تون باشه.

3aman021
26-01-2014, 10:08
مرسی دوست عزیز.سعی خودمو میکنم اما فک کنم اینجا همه adsl دارن...منم مجبورم وایمکس بگیرم چون همش در حال جابه جایی هستم.ضمنا معلوم نیست مودم ها دوباره تخفیف بخوره یا نه؟

NetizeN
26-01-2014, 10:22
مرسی دوست عزیز.سعی خودمو میکنم اما فک کنم اینجا همه adsl دارن...منم مجبورم وایمکس بگیرم چون همش در حال جابه جایی هستم.ضمنا معلوم نیست مودم ها دوباره تخفیف بخوره یا نه؟
موضوع تخفیف اپراتورهای وایمکس در مناسبت های خاص همیشه وجود داشته. احتمال داره که با شروع دهه فجر ایرانسل هم جشنواره ویژه ای بذاره اما به صورت قطعی نمیشه نظر داد. چند روزی بیشتر نمونده. صبر کنید این چند روز رو اگر خبری نشد بعد تصمیم بگیرید.

3aman021
26-01-2014, 10:37
مرسی دوست عزیز.من یه چند روزی صبر میکنم ببینم چی میشه امیدوارم هرچی زودتر مشکل سرعت نت ایران حل شه و بشه انتخاب بهتری داشت.

afn.gig
26-01-2014, 16:33
متاسفانه عدم داشتن دانش صحیح مدیریت در یک سری از آقایون باعث شده تا هر کی هر جا هر گندی میزنه سریع ربطش بده به تحریم ها. در زمینه آی.تی هیچ چیز در ایران تحریم نیست. شما تشریف ببرید چین، هر چی بخوای میتونی راحت بیاری. این دستگاه های POS فروشگاهی (کارت خوان) رو میگفتن تحریمه. خود من رفتم چین لباس بیارم همه مدلیش بود. حواله میگیری پولش رو میدی، بعد گمرک ایران تحویلت میدن. تجهیزات مخابراتی که از قطعات ماشین راه سازی آمریکایی که تحریم تر (!) نیست... هست؟ چه طور اونها سه سوته وارد میشه؟ همون POS های بانکی (و حتی رول هاش) معلوم شد به دلیل بودجه نداشتن بانک مربوطه امکان وارداتش رو نداشتن و به مردم میگفتن تحریمه. وقتی دیدید یه شرکتی داره به اسم تحریم کار شکنی میکنه، بدونید داره دروغ میگه. یه شرکتهای صوری توی امارات ثبت شده که اماراتیه ولی در اصل ایرانیه. هر چیزی بخوای شما اول به این شرکت سفارش میدی بعد اون به اروپا یا آمریکا سفارش میده و خودش به عنوان یه شرکت اماراتی تحویل میگیره، تحویل که گرفت بیست دقیقه بعد ایرانه. از چراغ جلوی پورشه بگیر تا روتر های سیسکو. تحریم؟؟؟ کو تحریم؟؟؟ بازی نخورید.... .

m3hrdad.x
26-01-2014, 19:11
خب من پیگیری کردم :

امروز سر ظهر بود که خواستم حضورا کارم انجام بشه بخاطر همین رفتم نمایندگی ایرانسل و فورا اونها پاسم دادن به اپراتور وایمکس 707 و پیگیری از اون طریق.تماس گرفتم یه آقایی برداشتن و به هیچ عنوان قبول نمیکردن که بخوان حتی کاره خاصی برای پیگیری انجام بدن.بعد از کلی صحبت بی نتیجه خداحافظی کردیم.چند دقیقه بعد تماس گرفتم اینبار یه آقای با انصاف حداقل جواب داد و اجازه داد صحبتم رو کردم و گفتن که پیگیر قضیه میشن.عصر تماس گرفتن و در حالی که در ظاهر حق رو بمن میدادن در نهایت گفتن که ایرانسلم کاره ای نیست! و شما ناچارا باید تا اخر تعرفه که 21 روز مونده با همین وضع سر کنید! و اگه شکایتی هست به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارجاع بدید.

چند تا نکته که واقعا مسخره ست و خودشون هم قبول دارن:

گفتم همونطور که اس میدید کاربر محترم رعایت کن همونطور هم اطلاع رسانی میکردید که اقا خط مشی تعریف کردیم از این ب بعد باید مراقب مصرفتون باشید.
گفتن باید رعایت میکردید گفتم رعایت کردم و سرعتم رو محدود به 60k کردم.گفتن خب لابد حد رو رعایت نکردید گفتم خب میشه بفرمایید حد مجاز چقدره ؟ گفتن ما هم نمیدونیم و فقط شرکت میدونه و تشخیص میده!!
گفتم چرا بدترین حالت ؟ چرا 128 شدم !
بله حق دارید..
و حرف های دیگه که در نهایت به جایی نرسید

milad.vista
26-01-2014, 19:35
ببین عزیز والا نه من نه امیر عزیز توی شرکت وایمکس نیستیم که بخوایم به شما بگیم صبر کنید درست میشه یا نه

ولی چیزی که من دارم از ایرانسل میبینم با توجه به شلوغ شدن بیش از حد شبکه ایرانسل دیگه وضعیت بهتر نمیشه فقط باید دعا کرد که بد تر نشه

مبین نت هم آش دهن سوزی نیست (اینجوری بهتون بگم از وایمکس ایرانسل بد تر نباشه مطمئن باشید بهتر نیست) حالا بازم میل خودتون هست
به نظر من اگه بتونید یه مودم مبین نت از دوستان یا آشنایان گیر بیارید توی منطقتون حدود 1 روز تست کنید ببینید آنتن دهیش و سرعتش چه جوریه .. اگه دیدید بهتر از ایرانسل هست خب میتونید برید سمت مبین نت اگه هم دیدید مثل ایرانسل هست یا بد تره خب باید همین ایرانسل بمونید دیگه
با این کار خیالتون راحت میشه و میتونید یه تصمیم درست برای انتخاب ISP داشته باشید

ممنون داداش ولی من نگفتم که تو شرکت ایرانسل کار میکنی چون زیاد پیگیر ایرانسلی و در ارتباطی گفتم شاید چیزی گفتن والا یکی از دوستان میگفت روشی بلده که میتونم جفتشو داشته باشه یعنی هم ایرانسل هم مبین نت بدبختی اینه که من مودم usb دارم و با این مودم نمیشه جفتشو داشت چون تنظیمات داره حالا اگه میشد یکی میومد مودم داخلیشو با من تاق میزد خوب بود نمیدونم چیکار کنم نمیخوام هزینه کنم واسه مودم

milad.vista
26-01-2014, 19:37
کلا p30 world بچه های خوبی تو انجمن هستن خوب انجمنی دارید بچه هاشم همه با معرفتن دمتون گرم

iCe m@n
26-01-2014, 19:46
خب من پیگیری کردم :

امروز سر ظهر بود که خواستم حضورا کارم انجام بشه بخاطر همین رفتم نمایندگی ایرانسل و فورا اونها پاسم دادن به اپراتور وایمکس 707 و پیگیری از اون طریق.تماس گرفتم یه آقایی برداشتن و به هیچ عنوان قبول نمیکردن که بخوان حتی کاره خاصی برای پیگیری انجام بدن.بعد از کلی صحبت بی نتیجه خداحافظی کردیم.چند دقیقه بعد تماس گرفتم اینبار یه آقای با انصاف حداقل جواب داد و اجازه داد صحبتم رو کردم و گفتن که پیگیر قضیه میشن.عصر تماس گرفتن و در حالی که در ظاهر حق رو بمن میدادن در نهایت گفتن که ایرانسلم کاره ای نیست! و شما ناچارا باید تا اخر تعرفه که 21 روز مونده با همین وضع سر کنید! و اگه شکایتی هست به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارجاع بدید.

چند تا نکته که واقعا مسخره ست و خودشون هم قبول دارن:

گفتم همونطور که اس میدید کاربر محترم رعایت کن همونطور هم اطلاع رسانی میکردید که اقا خط مشی تعریف کردیم از این ب بعد باید مراقب مصرفتون باشید.
گفتن باید رعایت میکردید گفتم رعایت کردم و سرعتم رو محدود به 60k کردم.گفتن خب لابد حد رو رعایت نکردید گفتم خب میشه بفرمایید حد مجاز چقدره ؟ گفتن ما هم نمیدونیم و فقط شرکت میدونه و تشخیص میده!!
گفتم چرا بدترین حالت ؟ چرا 128 شدم !
بله حق دارید..
و حرف های دیگه که در نهایت به جایی نرسید

خب انتظار همچین برخوردی رو از شرکت وایمکس داشتم
ولی با اینکه کاربر خودشون هستم در نهایت حق رو به شما میدم ( بی انصافی کردن در حق شما)
ولی متاسفانه وضع پاسخگویی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خیلی بدتر از همین مرکز ایرانسل هست و مطمئن هستم اگه بگم اونجا هم برید به هیچ نتیجه ای نمیرسید

حالا این ماه رو همینجوری سر کنید ماه بعد هم ببینید همینجوری میشه یا نه چون برای خط مشی 1 مگابایت هم نباید 100 گیگ تعریف بشه حداقل باید 180 گیگ براتون مشخص کنن که مثل الان توی دانلود مشکلی نباشه

ممنون داداش ولی من نگفتم که تو شرکت ایرانسل کار میکنی چون زیاد پیگیر ایرانسلی و در ارتباطی گفتم شاید چیزی گفتن والا یکی از دوستان میگفت روشی بلده که میتونم جفتشو داشته باشه یعنی هم ایرانسل هم مبین نت بدبختی اینه که من مودم usb دارم و با این مودم نمیشه جفتشو داشت چون تنظیمات داره حالا اگه میشد یکی میومد مودم داخلیشو با من تاق میزد خوب بود نمیدونم چیکار کنم نمیخوام هزینه کنم واسه مودم

خواهش میکنم
منم منظورم این بود که متاسفانه نمیشه نظر نهایی داد چون خودتون میدونید دیگه هیچ کاره این ISP ها مشخص نیست یه روز خوبه و یه روز بد
برای بعضی ها همیشه سرعت و آنتن دهی خوبه به خاطر ترافیک کم دکل های منطقه برای بعضی ها هم از همون اول سرعت افتضاحه

این مورد استفاده از هر 2 رو که شنیدید درسته میشه همچین کاری کرد ولی خب ناچارا برای مبین نت که همون راهی که گفتم رو اول سعی کنید انجام بدید که خیالتون راحت بشه
برای وایمکس هم مجبورید مودم تهیه کنید دیگه اگه تونستید دست 2 تهیه کنید که به صرفه تر باشه

milad.vista
26-01-2014, 23:55
ممنون ice man عزیز حالا از دوستان کسی هست بخواد تاق بزنه مودمشو چون دیگه پول مودم ندیم دیگه من حاضرم مودم یو اس بیمو با داخلی تاق بزنم هر کی میخواد پخ بده ببینیم مبین چجوریه نقشه رو دیدم خوب اینجا انتن داره

hormozan m
27-01-2014, 20:24
سلام ... دوستان من سرویس 512 پایه 1 مگ پیشرفته ( 10 گیگ ماهانه ) تغییر دادم ... در صورت پایان دوره 30 روزه باقی مانده ترافیک چی میشه ؟:n13:

این سوال رو برای این پرسیدم که چون قبلا 4 گیگ ماهانه داشتم و همیشه حجم اضافه میخریدم و پیش نمیومد که تا آخر ماه بمونه ....

alimail3248
27-01-2014, 22:25
سلام ... دوستان من سرویس 512 پایه 1 مگ پیشرفته ( 10 گیگ ماهانه ) تغییر دادم ... در صورت پایان دوره 30 روزه باقی مانده ترافیک چی میشه ؟:n13:

این سوال رو برای این پرسیدم که چون قبلا 4 گیگ ماهانه داشتم و همیشه حجم اضافه میخریدم و پیش نمیومد که تا آخر ماه بمونه ....

میسوزه.انتقال پیدا نمیکنه.

hormozan m
28-01-2014, 00:37
میسوزه.انتقال پیدا نمیکنه.

این که خیلی بده.... چقدر هم زرنگه ایرانسل ... اومده پکیج ۱۰ گیگ گذاشته فقط ... شاید یکی فقط ۵ گیگ بخواد :|

Sent from my iPhone 5

fanoostalaei
28-01-2014, 01:20
دوستان الان ایرانسل جشنواره تخفیف برای مودم های USB داره که با تخفیف اونارو بده ؟
اگه داره چقدره قیمت ؟ و اینکه روشون طرح هم فعال هست یا باید خودت فعال کنی؟
تشکـــر:n12:

alimail3248
28-01-2014, 10:18
این که خیلی بده.... چقدر هم زرنگه ایرانسل ... اومده پکیج ۱۰ گیگ گذاشته فقط ... شاید یکی فقط ۵ گیگ بخواد :|

Sent from my iPhone 5

دقیقا همینطوره .اون هزینه ای که برای 1 مگ و 2 مگ حجمی میدید هزینه ترافیک هست نه سرویس .یعنی یه جورایی به بهانه سرعت ترافیک اضافی میندازه به مردم با اینکه میدونه یوزرهایی که از حجمی استفاده میکنند نهایت استفادشون 4 یا 5 گیگ در ماه هست و اگر کسی بیشتر نیاز داشته باشه یا از ساعت رایگان استفاده میکنه یا نامحدود .بلاخره هر سرویس دهنده ای یه شگردی واسه تیغ زدن مردم داره.

pashangparsi6
28-01-2014, 22:15
با درود
دوستان گرامی من چون نمی‌تونم ADSL بگیرم ناچار باید اینترنت ایرانسل یا مبین نت یا .. بگیرم.
چه مودمی بگیرم بهتر هست؟ بهم گفتن با تخفیف دانشجویی مودمی که به گونه ی usb می‌خوره به رایانه 80 تومن بهم می‌دن در حالی که 160 تومن هست. برخی هم گفتند که این مودم های فلش مانند خط نمی ده و بهتره مودم خریده بشه و ..
از نظر شما بهتر هست چه مودمی بگیرم و از چه شرکتی و ...

iCe m@n
28-01-2014, 23:59
سلام دوست عزیز
الان وضع ایرانسل و مبین نت میشه گفت در یه حد هست چون زیاد تعریفی ندارن در حال حاظر
ولی باز من ایرانسل رو پیشنهاد میکنم

شما به نظر من برای اینکه اطلاعات اولیتون تکمیل بشه به سایت ایرانسل مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و نرخ تعرفه ها + مدل مودم ها رو نگاه کنید و اینکه با توجه به نقشه ای که برای منطقه شما هست چک کنید ببینید محل شما توی قسمت سبز رنگ هست یا زرد
اگه سبز باشه خیلی عالی هست

مودم هم به نظر من USB نگیرید و آزاد خریداری کنید مدل WIXMFF-130 رو خریداری کنید

بعد از اینکه سایت و اطلاعات اولیه رو مطالعه کردید
اگه سوالی داشتید اینجا مطرح کنید در رابطه با سرویس های ایرانسل تا بنده یا دوستان دیگه اطلاعات تکمیلی رو خدمتتون ارائه بدیم

pashangparsi6
29-01-2014, 11:27
سلام دوست عزیز
الان وضع ایرانسل و مبین نت میشه گفت در یه حد هست چون زیاد تعریفی ندارن در حال حاظر
ولی باز من ایرانسل رو پیشنهاد میکنم

شما به نظر من برای اینکه اطلاعات اولیتون تکمیل بشه به سایت ایرانسل مراجعه کنید

و نرخ تعرفه ها + مدل مودم ها رو نگاه کنید و اینکه با توجه به نقشه ای که برای منطقه شما هست چک کنید ببینید محل شما توی قسمت سبز رنگ هست یا زرد
اگه سبز باشه خیلی عالی هست

مودم هم به نظر من USB نگیرید و آزاد خریداری کنید مدل WIXMFF-130 رو خریداری کنید

بعد از اینکه سایت و اطلاعات اولیه رو مطالعه کردید
اگه سوالی داشتید اینجا مطرح کنید در رابطه با سرویس های ایرانسل تا بنده یا دوستان دیگه اطلاعات تکمیلی رو خدمتتون ارائه بدیم

با سپاس

من بخش های پیشنهادی شما رو خوندم. با این شرایط من باید مودم در فضای آزاد رو بگیرم.

1- حالا نکته‌ای که می‌مونه اینه که چون مودم‌ها خیلی گرون هستند من باید چشم‌به‌راه جشنواره یا .. بشینم. چون اکنون تنها می‌تونم از بهابخشودگی (تخفیف) دانشجویی بهره ببرم که اونم برای مودم‌های usb هست
جشن‌واره‌هایی که شامل بهابخشودگی مودم‌های فضای باز می‌شن چه زمانی خواهد بود و ...

2- همچنین چه گونه‌ای از تعرفه‌ها رو پیشنهاد می‎کنید؟ اقتصادی‌ترینشون کدوم هست؟ اعتیاری یا دائمی؟

3- این مودم‌ها (که هم‌راه و usb نیستند) و قوی‌تر هستند همه جا کار می‌کنند؟

با سپاس

iCe m@n
29-01-2014, 12:30
با سپاس

من بخش های پیشنهادی شما رو خوندم. با این شرایط من باید مودم در فضای آزاد رو بگیرم.

1- حالا نکته‌ای که می‌مونه اینه که چون مودم‌ها خیلی گرون هستند من باید چشم‌به‌راه جشنواره یا .. بشینم. چون اکنون تنها می‌تونم از بهابخشودگی (تخفیف) دانشجویی بهره ببرم که اونم برای مودم‌های usb هست
جشن‌واره‌هایی که شامل بهابخشودگی مودم‌های فضای باز می‌شن چه زمانی خواهد بود و ...

2- همچنین چه گونه‌ای از تعرفه‌ها رو پیشنهاد می‎کنید؟ اقتصادی‌ترینشون کدوم هست؟ اعتیاری یا دائمی؟

3- این مودم‌ها (که هم‌راه و usb نیستند) و قوی‌تر هستند همه جا کار می‌کنند؟

با سپاس

خواهش میکنم

مودم فضای باز که برای مناطق زرد رنگ و قرمز هست
اگه شما توی منطقه سبز هستید مودم داخلی میتونید تهیه کنید

والا مودم های وایفای دار گاهی تخفیف بهشون میخوره ولی فضای باز کلا شامل تخفیفات جشنواره ای نمیشه
البته نا گفته نماند که الان دیگه چند وقته ایرانسل فقط داره مودم های USB خودش رو شامل تخفیفات جشنواره ای میکنه
و اصلا نمیشه گفت که چه زمانی شاید مودم های دیگه هم شامل تخفیفات بشن که من بعید میدونم دیگه مودم های معمولی وایفای دار و فضای باز رو شامل تخفیفات جشنواره ای کنه

برای تعرفه ها شما اعتباری رو انتخاب کنید که به اندازه ای که میخواید حسابتون رو شارژ کنید و در طی ماه استفاده کنید

مودم های همراه انتن دهی خوبی دارن ولی آنتن دهیشون در حد مودم های فضای باز نیست و بیشتر به درد همون مناطق سبز رنگ میخورن از نظر آنتن دهی

milad.vista
29-01-2014, 14:02
سلام دوستان تو این بچه هایی که وایمکس ایرانسل دارن و تبدیل به مبین نت کردن کسی این کارو کرده ؟؟ راضی هستید از سرعتش اگه کسی این کارو کرده و راضیه بگه ما هم یه کاری کنیم تازه میگم اشتراک مبین 1 به 4 هستش و ایرامسل 1 به 8 پس باید سرعت دانلودش بالا باشه

kasi58
29-01-2014, 14:07
سلام
من ۲-۳ سال هست که از ایرانسل استفاه میکنم مودم indoor هست
حالا میخوام یک مودم usb بگیرم میتونم فقط مودم را بگیرم با user ,pss همین مودم خودم باهاش کار کنم
منظورم اینه که اشتراک اینترنت جدا نگیرم

iCe m@n
29-01-2014, 18:03
سلام
حالا میخوام یک مودم usb بگیرم میتونم فقط مودم را بگیرم با user ,pss همین مودم خودم باهاش کار کنم

بله میشه این کار رو انجام بدید

milad.vista
29-01-2014, 18:45
سلام

دوست عزیز خواستی من مودممو باهات تاق میزنم اگه موافق بودی من مودم usb دارم

kasi58
29-01-2014, 18:53
دوست عزیز خواستی من مودممو باهات تاق میزنم اگه موافق بودی من مودم usb دارم

نه من جفتشو میخوام داشته باشم بیرون از usb استفاده کنم
ولی یک چیزی که هست اینکه دوستم که usb دارن برای connect شدن تو پیج irancell میرن و userr and pass وارد میکنن ولی من در حال حاضر اتومات به اینترنت وصل میشم اصلا تو اون صفحه نمیرم
یک سول دیگه داشتم اینکه من برا مسافرت با همون user and pass قبلیم بدون اینکه مودم قبلیمو با خودم ببرم میتونم به اینترت وصل شم ؟

mazarei
29-01-2014, 23:20
درود

میخوام وایمکس ایرانسل دست دوم از یکی بخرم به قول خودش سند وایمکس به نام یه شرکته به نظر شما مشکلی نداره بخرم

طرح 512 داره

قیمت هم 100 میده

iCe m@n
30-01-2014, 00:37
درود

میخوام وایمکس ایرانسل دست دوم از یکی بخرم به قول خودش سند وایمکس به نام یه شرکته به نظر شما مشکلی نداره بخرم

طرح 512 داره

قیمت هم 100 میده

مشکل خاصی که نداره
اگه ولی بشه سند رو به یه نحوی انتقال بده به نام خودتون خیلی بهتره
ولی در کل مشکلی نداره

فقط شما تمام مشخصات رو از فروشنده دریافت کنید

نام
نام خانوادگی
کد پستی
ادرس دقیق محلی که زمان ثبت نام توی قرارداد درج شده
اسم کامل شرکت

و اینکه بعد از اینکه مودم رو دریافت کردید
به غیر از تعویض پسوورد اکانتتون که خودتون انجام میدید

با 707 تماس بگیرید بگید برای اطمینان بیشتر برای مشخصات خودتون که توی سرور ایرانسل ثبت شده یه رمز ورود تعیین کنن که بعد از فروش به شما فروشنده دوباره نتونه با دادن مشخصات به پشتیبانی رمز رو عوض کنه و خودش دوباره استفاده کنه

yusef
31-01-2014, 15:39
سلام
آقا یه سوال
در طرح نامحدود ایرانسل وقتی که در روز استفاده میشه در کارکرد نشون میده.ولی در شب میزنه به طور رایگان.
مگه در طرح نامحدود هم از این جریانات هست؟
نکته دیگر دانلود با IDM هست که وقتی فایل را 8 تیکه میکنه حجم بیشتری مصرف میشه؟

iCe m@n
31-01-2014, 19:46
سلام
آقا یه سوال
در طرح نامحدود ایرانسل وقتی که در روز استفاده میشه در کارکرد نشون میده.ولی در شب میزنه به طور رایگان.
مگه در طرح نامحدود هم از این جریانات هست؟
نکته دیگر دانلود با IDM هست که وقتی فایل را 8 تیکه میکنه حجم بیشتری مصرف میشه؟

سلام

طرح رایگان کلی هست محدود و نامحدود نداره ولی خب کسانی که نامحدود هستن دیگه براشون فرق نداره در روز چه قدر دانلود کنن

خیر حجم بیشتری مصرف نمیکنه همون حجم اصلی رو مصرف میکنه

fafool70
31-01-2014, 23:18
دوستان من rssi 77 و ciner 21-22 هستش به نظرتون خوبه؟؟ این tx power چیه؟؟ چرا تغییر میکنه همش بین 11 تا 25؟؟؟ یه سوال دیگه هم هست تو قسمت service flow این downloding 512 هستش! uplink 128! هست. ولی همونجا باز downloading 9000 و uplink هم 9000 هستش این یعنی چی؟

iCe m@n
31-01-2014, 23:35
دوستان من rssi 77 و ciner 21-22 هستش به نظرتون خوبه؟؟ این tx power چیه؟؟ چرا تغییر میکنه همش بین 11 تا 25؟؟؟ یه سوال دیگه هم هست تو قسمت service flow این downloding 512 هستش! uplink 128! هست. ولی همونجا باز downloading 9000 و uplink هم 9000 هستش این یعنی چی؟

Rssi شما کمی بالا هست اگه زیر 60 بیاد خیلی بهتر میشه و نوسان سرعتتون هم بیشتر به خاطر همین Rssi هست

این قسمت service flow هم من تا الان ندیدم میشه یه عکس از این قسمت بزاری؟

fafool70
31-01-2014, 23:55
Rssi شما کمی بالا هست اگه زیر 60 بیاد خیلی بهتر میشه و نوسان سرعتتون هم بیشتر به خاطر همین Rssi هست

این قسمت service flow هم من تا الان ندیدم میشه یه عکس از این قسمت بزاری؟
نمی تونم rssi رو کمتر از 76 کنم . بفرما اینم عکس

zed2
01-02-2014, 01:02
نمی تونم rssi رو کمتر از 76 کنم . بفرما اینم عکس

با عرض پوزش من یک سوال داشتم از شما:n01:

مدل مودم شما WIXFMM-130 هست؟ یا سری قدیم که 105 اخرش داره؟

Sepehr SS
01-02-2014, 16:59
این وایمکس ایرانسل، اعصاب برای ما نذاشته. دو هفته با سرعت خوب، اینترنت داشتم ولی از دیروز سرعتش افتضاح شده. چراغ های مودم هم تا پریروز 4 تا بود حداقل ولی الان همون جای قبلی هم که هست نهایتا 3 چراغ میده. این وایمکس ها به وضع هوا بستگی داره سرعتشون؟ چون هوا ابری میشه سرعتش افتضاح میشه.

fafool70
01-02-2014, 19:02
با عرض پوزش من یک سوال داشتم از شما:n01:

مدل مودم شما WIXFMM-130 هست؟ یا سری قدیم که 105 اخرش داره؟

مدل 130 هستش دوست عزیز :-) ! دو ساله گرفتم

Hemai
01-02-2014, 19:47
.... حذف شود

ase_pase
01-02-2014, 22:10
سلام
دیروز دوباره واسه این مشکلات حجم و لیست سیاه و ... زنگ زدم ایرانسل
واسه اصلاح حجم گفتش که به ما فقط گفتن درست میشه و کسی که شماره پیگیری داره نگران نباشه زیاد (کسایی که این مشکل رو دارن حتما حتی الان واسه گرفتن شماره پیگیری اقدام کنن) و این قضیه احتمالا زیاد طول میکشه تا اصلاح بشه.
قسمت بعدی این بود که واسه خط مشی مصرف طبق گفته اپراتور ، حداقل واسه اون ها هم هیچ حجم و مقداری رو واسه خط مشی مصرف تعیین نکردن یعنی که اونا خودشون هم نمیدونن که قضیه چی هست و فقط همونقدری که توی سایت نوشته خبر دارن.
نکته بعدی که جالب بود، این بود که گفتن قبلا فقط واسه 2 مگ ها خط مشی تعریف شده و به تازگی 1 مگ ها هم شامل این قضیه میشن. (512 و 256 و 128 فعلا شامل نمیشه)
و قسمت بعدی اینطوری که صحبت میکرد طرف ، ظاهرا 2مگ تا 200 یا 250 گیگ هم احتمالا(البته گفته که چیزی نگفتن هنوز) نباید مشکلی باشه.... این مقدار واسه 1 مگ ها فکر کنم میشه حدود 100 تا 125 گیگ در ماه. خودش گفتش که 2 مگ با مصرف بالای 400 بوده که سرعتش رو کم کردن.
باز هم بگم که حرف های بالا رو اپراتور گفته

alimail3248
01-02-2014, 23:27
سلام
واسه اصلاح حجم گفتش که به ما فقط گفتن درست میشه و کسی که شماره پیگیری داره نگران نباشه زیاد (کسایی که این مشکل رو دارن حتما حتی الان واسه گرفتن شماره پیگیری اقدام کنن) و این قضیه احتمالا زیاد طول میکشه تا اصلاح بشه.
قسمت بعدی این بود که واسه خط مشی مصرف طبق گفته اپراتور ، حداقل واسه اون ها هم هیچ حجم و مقداری رو واسه خط مشی مصرف تعیین نکردن یعنی که اونا خودشون هم نمیدونن که قضیه چی هست و فقط همونقدری که توی سایت نوشته خبر دارن.
نکته بعدی که جالب بود، این بود که گفتن قبلا فقط واسه 2 مگ ها خط مشی تعریف شده و به تازگی 1 مگ ها هم شامل این قضیه میشن. (512 و 256 و 128 فعلا شامل نمیشه)
و قسمت بعدی اینطوری که صحبت میکرد طرف ، ظاهرا 2مگ تا 200 یا 250 گیگ هم احتمالا(البته گفته که چیزی نگفتن هنوز) نباید مشکلی باشه.... این مقدار واسه 1 مگ ها فکر کنم میشه حدود 100 تا 125 گیگ در ماه. خودش گفتش که 2 مگ با مصرف بالای 400 بوده که سرعتش رو کم کردن.

یکی از دوستان 1 مگ نامحدود داره حدودا 60 گیگ دانلود کرد دیروز واسش اس اومد.

fafool70
01-02-2014, 23:58
دوستان TX POWER باید روی چند باشه معمولا؟؟؟:n06:

zed2
02-02-2014, 01:02
سلام

کسی جدیدا تونسته بجز شما شماره پیگیری بگیره باسه این مورد؟:n15:( اگر گرفته من هم دوباره برم دنبالش )

این اطلاعات جدید بدرد بخور هست باسه اینده ( چون مشخص می کنه ایرانسل داره به کدوم مسیر میره ....)- البته من از محدودیتی که دارن می زارن خوشم نمی یاد ( چون احساس می کنم دیگر نامحدود نیست ):n23:
اگر حد پایین هارو بزارن قطعا خیلی ها دچار مسئله میشن :n15:

البته تا وقتی امار دقیق از کسایی که اخطار جدید می گیرن و محدوده مصرفشون در طی چند ماه گذشته بدست نیاریم هنوز نمیشه مطمئن بود سیستم جدید چطوری کار می کنه ....... فعلا که هنوز ما داریم اخطارها از حجم مصرفی عجیب غریب دریافت می کنیم با اطلاعات ناقص که کاربرا می زارن ( و ممکنه حتی این تک اخطار های جدید باگ سیستم هم باشد که با باگ سیستم قبلی تازه اره یقه بقیه رو هم می گیره الان)....

iCe m@n
02-02-2014, 01:21
سلام

خب این خط مشی اگه واقعا برای 2 مگ تا 250 گیگ و 1 مگابایت 125 گیگ باشه قابل قبول هست و میشه باز هم نامحدود واقعی خطاب کرد ایرانسل رو

اون کسی هم که به نظر من دیگه واقعا در طی ما بالای 400 گیگ دانلود کنه باید محدود بشه چون خطرناک هست :n02:

این موضوع حجم و لیست سیاه هم من مطمئن هستم که هنوز جدی پیگیر نشدن که بخوان اصلاح کنن چون دیگه اینقدر هم زمان بر نیست و نباید باشه اگه واقعا پیگیرش باشن الان بیشتر از 2 ماهه که از این موضوع میگذره و اگه میخواستن به طور جد پیگیر باشن تا الان باید مسئله حل میشد
یه جورایی خودشون هم بدشون نمیاد که با این موضوع یوزر ها بترسن و دانلود هاشون رو کم کنن و پهنای باند کمتری ایرانسل مصرف کنه
ولی خب اینجوری پیش بره خیلی از مشترکینشون هم از ایرانسل خواهند رفت

بازم در کل باید ببینیم خودشون چی کار میکنن دیگه اینا به حرف های ما گوششون بدهکار نیست و خودشون هرچی صلاح بدونن انجام میدن متاسفانه

ase_pase
02-02-2014, 01:59
کسی جدیدا تونسته بجز شما شماره پیگیری بگیره باسه این مورد؟:n15:( اگر گرفته من هم دوباره برم دنبالش )

این اطلاعات جدید بدرد بخور هست باسه اینده ( چون مشخص می کنه ایرانسل داره به کدوم مسیر میره ....)- البته من از محدودیتی که دارن می زارن خوشم نمی یاد ( چون احساس می کنم دیگر نامحدود نیست ):n23:
اگر حد پایین هارو بزارن قطعا خیلی ها دچار مسئله میشن :n15:

البته تا وقتی امار دقیق از کسایی که اخطار جدید می گیرن و محدوده مصرفشون در طی چند ماه گذشته بدست نیاریم هنوز نمیشه مطمئن بود سیستم جدید چطوری کار می کنه ....... فعلا که هنوز ما داریم اخطارها از حجم مصرفی عجیب غریب دریافت می کنیم با اطلاعات ناقص که کاربرا می زارن ( و ممکنه حتی این تک اخطار های جدید باگ سیستم هم باشد که با باگ سیستم قبلی تازه اره یقه بقیه رو هم می گیره الان)....

باید سعی کرد که یکجوری شماره پیگیری گرفت ، بهترین راه هم فکر کنم اینه که یک ماه با مصرف بالای 400 یا 500 (واسه 2مگ ها) پیدا کرد و البته یک اپراتور درست توی 707 که اینطوری میشه یک کاری کرد.
از نامحدودی که دیگه خارج شده
من واسه همین قضیه مصرف که گفتم ، طرف جواب داد که چون شماره پیگیری داری و مشکلت معلوم شده از طرف ما بوده، خیلی نگران نباش. ولی خوب مشکل اینه که حتی پشتیبانی ایرانسل هم نمیدونه این میزان تعیین شده چقدر هست......
میگم یک راه این هست اینایی که مشکل قاطی شدن حجم دارن همینجا بیان سرویس و نام کاربری (094... ) و شهر و ترجیحا نام خانوادگیشون رو بگن تا اگه وقتی زنگ میزنیم و میگیم و جواب میدن مشکل واسه همه نیست ، اینطوری جوابوشن رو بدیم....

خب این خط مشی اگه واقعا برای 2 مگ تا 250 گیگ و 1 مگابایت 125 گیگ باشه قابل قبول هست و میشه باز هم نامحدود واقعی خطاب کرد ایرانسل رو

اون کسی هم که به نظر من دیگه واقعا در طی ما بالای 400 گیگ دانلود کنه باید محدود بشه چون خطرناک هست :n02:

این موضوع حجم و لیست سیاه هم من مطمئن هستم که هنوز جدی پیگیر نشدن که بخوان اصلاح کنن چون دیگه اینقدر هم زمان بر نیست و نباید باشه اگه واقعا پیگیرش باشن الان بیشتر از 2 ماهه که از این موضوع میگذره و اگه میخواستن به طور جد پیگیر باشن تا الان باید مسئله حل میشد
یه جورایی خودشون هم بدشون نمیاد که با این موضوع یوزر ها بترسن و دانلود هاشون رو کم کنن و پهنای باند کمتری ایرانسل مصرف کنه
ولی خب اینجوری پیش بره خیلی از مشترکینشون هم از ایرانسل خواهند رفت

بازم در کل باید ببینیم خودشون چی کار میکنن دیگه اینا به حرف های ما گوششون بدهکار نیست و خودشون هرچی صلاح بدونن انجام میدن متاسفانه

اگه این مقدار باشه مقدار مصرف عادلانه میشه(البته دیگه نامحدود نیست) منتهی بودن 2 مگ هایی که روی 120 گیگ بهشون گیر دادن و همین صفحه قبل هم کسی بوده که روی 60 گیگ واسه 1 مگ (همون 120 واسه 2 مگ میشه) بهش گیر دادن.
برای محاسبه حجم البته این بار نگفت مشکل از ایرانسل هست و گفت اگه مشکل سراسری باشه به ما اعلام میکنن که نکردن و گفت ما هم که ریز مصرف حساب میکنیم مثل کاربرها باید چندید ساعت دونه به دونه محاسبه کنیم.
این سرویس دهنده ها فقط وقتی حرف گوش میکنن که تعداد زیادی از کاربرها با هم اعتراض کنن و اونم حضوری...

iCe m@n
02-02-2014, 03:27
اگه این مقدار باشه مقدار مصرف عادلانه میشه(البته دیگه نامحدود نیست)
منتهی بودن 2 مگ هایی که روی 120 گیگ بهشون گیر دادن و همین صفحه قبل هم کسی بوده که روی 60 گیگ واسه 1 مگ (همون 120 واسه 2 مگ میشه) بهش گیر دادن.
برای محاسبه حجم البته این بار نگفت مشکل از ایرانسل هست و گفت اگه مشکل سراسری باشه به ما اعلام میکنن که نکردن و گفت ما هم که ریز مصرف حساب میکنیم مثل کاربرها باید چندید ساعت دونه به دونه محاسبه کنیم.
این سرویس دهنده ها فقط وقتی حرف گوش میکنن که تعداد زیادی از کاربرها با هم اعتراض کنن و اونم حضوری...

والا همین جمله ای که مشخص کردم یکمی باعث میشه آدم سر درگم بشه
من الان کسی رو میشناسم 190 گیگ دانلود کرده این ماه اخطار نداشته
بعد یه کسی 120 گیگ بوده و اخطار داشته

این موضوع باعث میشه نشه درست تصمیم گرفت و اینکه با این اوصاف نمیشه اعتراض همگانی کرد تا وقتی به این شکل پیش بره
نمیدونم جدیدا چی کار کردن که اینطوری شده و برای یکی نامحدود واقعی حساب میکنن و برای یکی خط مشی مشخص تعریف میکنن :n13:

ولی همونطور که اشاره کردی و بنده هم قبلا گفتم با این تماس ها و 707 مشکل حل نمیشه ( فقط مراجعه های بیش از حد مشترکین به صورت حضوری میتونه کارساز باشه )

البته امیدوارم اینطوری که به شما گفتن خودشون مشکل رو حل کنن

ase_pase
02-02-2014, 11:23
والا همین جمله ای که مشخص کردم یکمی باعث میشه آدم سر درگم بشه
من الان کسی رو میشناسم 190 گیگ دانلود کرده این ماه اخطار نداشته
بعد یه کسی 120 گیگ بوده و اخطار داشته

این موضوع باعث میشه نشه درست تصمیم گرفت و اینکه با این اوصاف نمیشه اعتراض همگانی کرد تا وقتی به این شکل پیش بره
نمیدونم جدیدا چی کار کردن که اینطوری شده و برای یکی نامحدود واقعی حساب میکنن و برای یکی خط مشی مشخص تعریف میکنن :n13:

ولی همونطور که اشاره کردی و بنده هم قبلا گفتم با این تماس ها و 707 مشکل حل نمیشه ( فقط مراجعه های بیش از حد مشترکین به صورت حضوری میتونه کارساز باشه )

البته امیدوارم اینطوری که به شما گفتن خودشون مشکل رو حل کنن

دقیقا همین اومدن اس.ام.اس و نبودن اطلاعات کامل باعث شده که همه گیج بشن.
من الان خودم رسیدم نزدیک 110 گیگ و هنوز اس.ام.اس یا ایمیلی نیومده که مصرف رو کم کن.(البته به 120 نرسیده)
یک احتمال هم هست که خط مشی رو بر اساس چند دوره حساب میکنن (که البته بعید هست)
واسه 1 مگ ها هم اگه الان میاد ، ممکنه ، ممکنه که چون تازه اضافه شدن ، مثل اون اوایل که واسه 2 مگ ها اومده بود ، الان اس.ام.اس میاد.
البته باز هم چون اطلاعات درستی رو هیچ کس نداره ، همه چیز رو حدس و گمان هست...

tifani
02-02-2014, 16:18
سلام
من سرویس 2M نامحدود wimax irancell گرفتم. 6 روزه و سرعت دانلود من بین k 11-90 است و صفحات اینترنت خیلی کند بالا میاد.از همون روز اول باهاشون تماس گرفتمو گفتم مشکلو و هر روز مشکلم با شماره پیگیری جدید رفت زیر دست کارشناس دیگه تا امروز که بالاخره گفتن کاری از دستشون بر نمیاد. از نظر اونا همه چیز درسته، آنتن دهی خوبه و شبکه هم شلوغ نیست. سرعت من هم بین بازه 34-250 K هست واسه همین نمی تونم درخواست بازپس دهی بدم.
کسی میتونه به من کمک کنه در این زمینه؟ پارازیت تو محله ما (شهرک غرب) زیاده ، ممکنه این اثر داشته باشه؟
میشه سرویس و مودم رو به کس دیگه ای فروخت؟ یعنی به نام دیگری کرد؟
ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم.

iCe m@n
02-02-2014, 19:06
سلام
من سرویس 2M نامحدود wimax irancell گرفتم. 6 روزه و سرعت دانلود من بین k 11-90 است و صفحات اینترنت خیلی کند بالا میاد.از همون روز اول باهاشون تماس گرفتمو گفتم مشکلو و هر روز مشکلم با شماره پیگیری جدید رفت زیر دست کارشناس دیگه تا امروز که بالاخره گفتن کاری از دستشون بر نمیاد. از نظر اونا همه چیز درسته، آنتن دهی خوبه و شبکه هم شلوغ نیست. سرعت من هم بین بازه 34-250 K هست واسه همین نمی تونم درخواست بازپس دهی بدم.
کسی میتونه به من کمک کنه در این ضمینه؟ پارازیت تو محله ما (شهرک غرب) زیاده ، ممکنه این اثر داشته باشه؟
میشه سرویس و مودم رو به کس دیگه ای فروخت؟ یعنی به نام دیگری کرد؟
ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم.

سلام

این نوسان سرعت بین 34 تا 250 رو که خیلی ها دارن و طبیعی هست

شما سعی کن با جابجا کردن مودمت این اعداد رو بالا ببری و اینکه RSSI هر چی عددش بیشتر باشه یعنی با دکل منطقتون فاصله زیادی دارید و این باعث نوسان سرعت میشه

1-Signal Strength

رو سعی کنید به بالای 90% برسونید اگه به 100 برسه که عالی هست و 5 آنتن شما پر میشه ( این گزینه رو باید با جابه جایی مودم زیاد کنید)

2-Link Quality(CINR Reuse1)1

این عدد هم هرچی بالاتر باشه سرعت دانلود شما بهتر میشه که این هم باز با جابه جایی مودم میتونید زیاد کنید

3-Link Quality(CINR Reuse3)1

این عدد هم دقیقا مثل گزینه بالا هر چی بیشتر باشه سرعت دانلود شما بهتر میشه

4-CINR Reuse1و CINR Reuse3

( وقتی درصد های 2 گزینه بالا بیشتر بشه این دو گزینه هم افزایش پیدا میکنن که باز روی سرعت دانلود شما تاثیر داره

5- RSSI

این عدد هرچی کمتر باشه بهتره که این هم با توجه به مسافت شما تا دکلی که توی منطقه شما هست مشخص میشه ( هرچی به دکل نزدیک تر باشید این عدد کمتر میشه )

شما یه عکس هم از این قسمت که من گذاشتم اینجا بزار تا وضعیتت رو بشه کامل دید

djbehnam73
02-02-2014, 19:10
سلام یه سوال این تعداد انتن های مودم تاثیری روی سرعت dl داره یانه ؟؟؟!!!!

iCe m@n
02-02-2014, 19:53
سلام یه سوال این تعداد انتن های مودم تاثیری روی سرعت dl داره یانه ؟؟؟!!!!

بله تاثیر داره

چون آنتن های مودم تعیین کننده سیگنال های دریافتی شما هستن و هرچی کمتر باشه آنتن ها قطعا سرعت دانلود هم کم میشه

tifani
02-02-2014, 20:18
ممنون از راهنماییتون
فعلا ظاهرا دسترسی من رو به صفحه admin محدود کردن چون نمی تونم log in کنم.
به محض اینکه مشکل رفع شد، عکس از قسمتی که گفتید می گذارم.

iCe m@n
02-02-2014, 20:56
ممنون از راهنماییتون
فعلا ظاهرا دسترسی من رو به صفحه admin محدود کردن چون نمی تونم log in کنم.
به محض اینکه مشکل رفع شد، عکس از قسمتی که گفتید می گذارم.

عزیز اصولا دسترسی کسی رو به این قسمت محدود نمیکنن
چون این صفحه ادمین مخصوص خود مشترک هست که از میزان انتن دهی و سیگنال مطلع بشه و بتونه پسوورد Wifi رو تغییر بده و چند کار دیگه که دلیلی نداره محدود کنن
شما با مرورگر دیگه تست کن ببین اون هم نمیزاره لوگین بشی؟

قبلا با
admin
admin

لوگین می شدین؟

tifani
02-02-2014, 21:16
بله می دونم که اصولا نباید محدود بشه، ولی من دیگه جز این دلیلی پیدا نکردم.من هم با 3 تا مرورگر امتحان کردم هم با یه دستگاه دیگه.
تا 5 ساعت پیش log in میشدم و با همین یوزر و پسورد admin .
حتی با یوزر و پسورد user هم log in تست کردم طبق گفته کارشناس ایرانسل ولی بازم log in نشد :(

iCe m@n
02-02-2014, 22:29
بله می دونم که اصولا نباید محدود بشه، ولی من دیگه جز این دلیلی پیدا نکردم.من هم با 3 تا مرورگر امتحان کردم هم با یه دستگاه دیگه.
تا 5 ساعت پیش log in میشدم و با همین یوزر و پسورد admin .
حتی با یوزر و پسورد user هم log in تست کردم طبق گفته کارشناس ایرانسل ولی بازم log in نشد :(

خب شما تا فردا صبر کن اگه دوباره وارد نتونستی بشی مودم رو ریست کن شاید درست بشه
من خودم یه بار این مورد برام پیش اومد با ریست مودم مشکل رو حل کردم

fafool70
02-02-2014, 23:56
کسی کلا جواب سوال های من رو نداده تا الان نمیدونم چرا :n15:
ولی اینوجواب بدین لطفا از سال گذشته که مودم رو آپدیت کردم وای فای گوشی خودم و داداشم واسه چند ثانیه میپره و میاد! چیکار کنم درست بشه؟؟

iCe m@n
03-02-2014, 00:41
کسی کلا جواب سوال های من رو نداده تا الان نمیدونم چرا :n15:
ولی اینوجواب بدین لطفا از سال گذشته که مودم رو آپدیت کردم وای فای گوشی خودم و داداشم واسه چند ثانیه میپره و میاد! چیکار کنم درست بشه؟؟

والا من تا الان هر یوزری که سوال کرده جواب دادم بهش
سوالی از شما ندیدم

این مورد رو تا الان ندیدم من

شما برو اینجایی که میگم ببین این تنظیمات درست هست یا نه
وارد قسمت ادمین بشید
بعد برید اینجا
Basic > WLAN

طبق عکسی که من گزاشتم ببینید تنظیمات به همین صورت هست یا نه اگه مثل عکس نبود خودتون تنظیمات رو مثل عکس تنظیم کنید و Apply رو بزنید

fafool70
03-02-2014, 00:55
والا من تا الان هر یوزری که سوال کرده جواب دادم بهش
سوالی از شما ندیدم

این مورد رو تا الان ندیدم من

شما برو اینجایی که میگم ببین این تنظیمات درست هست یا نه
وارد قسمت ادمین بشید
بعد برید اینجا
Basic > WLAN

طبق عکسی که من گزاشتم ببینید تنظیمات به همین صورت هست یا نه اگه مثل عکس نبود خودتون تنظیمات رو مثل عکس تنظیم کنید و Apply رو بزنید

داداش ممنون. همچین تنظیماتی تو مودمم نیست. مودمت ایرانسله؟؟ بجز یکی دو گزینه بقیه نیستن!!! کلا واسه من فرق داره همه چی

iCe m@n
03-02-2014, 01:51
داداش ممنون. همچین تنظیماتی تو مودمم نیست. مودمت ایرانسله؟؟ بجز یکی دو گزینه بقیه نیستن!!! کلا واسه من فرق داره همه چی

مدل مودمتون چیه؟

fafool70
03-02-2014, 01:54
مدل مودمتون چیه؟
fm-130 هستش

iCe m@n
03-02-2014, 02:33
fm-130 هستش

خب پس شما وارد قسمت ادمین مودم بشید
سپس
از منوی سمت راست گزینه Networking را انتخاب کرده و سپس به قسمت WiFi مراجعه نمایید و در صفحه باز شده بر روی Next کلیک نمایید

تنظیمات رو مثل عکس و توضیحات زیر انجام بدید
عکس کمی کیفیتش پایین هست ولی با توجه به نوشته هاش میشه متوجه شد کامل

jiminia2002
03-02-2014, 17:00
سلام
این هم اخطاری که تا حالا 2 بار برای من اومده
کاربر گرامی شناسه وایمکس

با سلام و احترام؛

شما «خط مشی استفاده منصفانه» از سرویس وایمکس را رعایت نکرده اید، در نظر داشته باشید

در صورت ادامه این روند، سرویس شما به ضریب اشتراک بالاتری تغییر خواهد یافت

.مراجعه فرمایید wimax.irancell.ir جهت کسب اطلاعات بیشتر به

اين پيام توسط سيستم ايجاد شده است. لطفاً به آن پاسخ ندهيد

وایمکس ایرانسل
1مگ نامحدود
80گیگ حجم دانلود تا الآن
فعلا هم که زدم گاراژ و دانلود رو تعطیل کردم

amir_dre
03-02-2014, 19:10
اون service flow دومی برای خود سیستم وایمکس هست و ربطی به اشتراک کاربر نداره
tx power قدرت خروجی مودمته هرچی CINR و Signal بهتر باشه قدرت خروجی مودمت کمتر میشه و با قدرتی کمتری کار میکنه ( زور کمتری میزنه برای ارسال )
4 3 روزه وایمکس نوسان داره نمیدونم واسه سرمای هواس یا !!!

tifani
03-02-2014, 19:23
سلام

این نوسان سرعت بین 34 تا 250 رو که خیلی ها دارن و طبیعی هست

شما سعی کن با جابجا کردن مودمت این اعداد رو بالا ببری و اینکه RSSI هر چی عددش بیشتر باشه یعنی با دکل منطقتون فاصله زیادی دارید و این باعث نوسان سرعت میشه

1-Signal Strength

رو سعی کنید به بالای 90% برسونید اگه به 100 برسه که عالی هست و 5 آنتن شما پر میشه ( این گزینه رو باید با جابه جایی مودم زیاد کنید)

2-Link Quality(CINR Reuse1)1

این عدد هم هرچی بالاتر باشه سرعت دانلود شما بهتر میشه که این هم باز با جابه جایی مودم میتونید زیاد کنید

3-Link Quality(CINR Reuse3)1

این عدد هم دقیقا مثل گزینه بالا هر چی بیشتر باشه سرعت دانلود شما بهتر میشه

4-CINR Reuse1و CINR Reuse3

( وقتی درصد های 2 گزینه بالا بیشتر بشه این دو گزینه هم افزایش پیدا میکنن که باز روی سرعت دانلود شما تاثیر داره

5- RSSI

این عدد هرچی کمتر باشه بهتره که این هم با توجه به مسافت شما تا دکلی که توی منطقه شما هست مشخص میشه ( هرچی به دکل نزدیک تر باشید این عدد کمتر میشه )

شما یه عکس هم از این قسمت که من گذاشتم اینجا بزار تا وضعیتت رو بشه کامل دید

من بالاخره تونستم log in کنم :)
این اطلاعاتی که گفتین رو به صورت زیر پیدا کردم امیدوارم کافی باشه .

اون عکسی که شما خواستین رو از کجا می تونم بگیرم؟

fanoostalaei
03-02-2014, 19:30
دوستان میشه مودم یو اس بی ایرانسل رو برای مبین نت هم استفاده کرد ؟

iCe m@n
03-02-2014, 20:22
من بالاخره تونستم log in کنم :)
این اطلاعاتی که گفتین رو به صورت زیر پیدا کردم امیدوارم کافی باشه .

اون عکسی که شما خواستین رو از کجا می تونم بگیرم؟

خب با توجه به این عکس شما RSSI بالایی دارید که این زیاد جالب نیست و نشون میده فاصله شما با دکل منطقتون زیاده و دکل منطقتون هم ترافیک بالایی داره
این موضوع خودش باعث نوسان سرعت و افت سرعت شما هست
CINR هم اگه بتونید با جابجایی مودم کمی بالاتر ببرید وضعیت سرعت شما بهتر میشه
الان CNIR شما روی 22 و 15 هست اگه بتونید مثلا به 28 و 20 برسونیدشون وضعیت بهتر میشه که این مورد فقط با جابجایی های مودم عملی میشه

یه نکته ای هم بگم بهتون من به بعضی ها میگم مودم رو جابجا کنید تا سیگنال بهتری دریافت کنید و یوزر ها فکر میکنن من منظورم اینه که مثلا مودم رو ببرن سمت دیگه ای از اتاق یا خونه

منظور من از جابجایی اینه که کمی مودم رو توی محلی که الان هست جابجا کنید

مثلا کمی ببرید مودم رو بالا کمی بیارید پایین کمی به سمت چپ کمی به سمت راست و زمانی که دارید مودم رو جابجا میکنید این صفحه ادمین باز باشه که بتونید سیگنال دریافتی تون رو ببنید و توی هر جایی که دیدید وضعیت بهتر شده مودم رو همونجا قرار بدید

مد نظر شما هم برای سیگنال گیری مناسب این عدد ها باشه که با قرمز مشخص کردم براتون هرچی بره بالاتر یعنی وضعیت مودم شما بهتره
اون گزینه ای هم که با آبی مشخص کردم هرچی بیاد پایین تر بهتره

امیدوارم کامل متوجه شده باشید و بتونید به یه وضعیت پایدار برسید

iCe m@n
03-02-2014, 20:27
دوستان میشه مودم یو اس بی ایرانسل رو برای مبین نت هم استفاده کرد ؟

خیر فقط این 3 مدل قابلیت تبدیل به مبین نت رو دارن

Bm632w
Bm635
Fmm-130

fanoostalaei
03-02-2014, 20:59
خیر فقط این 3 مدل قابلیت تبدیل به مبین نت رو دارن

Bm632w
Bm635
Fmm-130
فکر کنم مودم indoor جز این لیست هست !!! و USB نیستش !! درسته ؟

iCe m@n
03-02-2014, 21:14
فکر کنم مودم indoor جز این لیست هست !!! و USB نیستش !! درسته ؟

من متوجه منظور شما نشدم راستش

اگه مودم شما یکی از این 3 تا هست که بالا نام بردم

که میشه تبدیل کرد اگه هیچ کدوم از این 3 مدل نیست که متاسفانه قابلیت تبدیل نداره

milad.vista
04-02-2014, 01:18
سلام ایس منه عزیز بین مودم های Bm632w و
Fmm-130 کدوم رو پیشنهاد میکنی کدومش خوش فیس تره و قشنگیه کدوم بهتره من شاید یکی از این 2 مودمو بخرم که هم مبین داشته باشم هم ایرانسل الانم usb دارم نمیدونم چجوری آبش کنم راهی به نظرت میرسه؟

ase_pase
04-02-2014, 01:40
سلام
کاربر گرامی شناسه وایمکس

با سلام و احترام؛

شما «خط مشی استفاده منصفانه» از سرویس وایمکس را رعایت نکرده اید، در نظر داشته باشید

وایمکس ایرانسل
1مگ نامحدود
80گیگ حجم دانلود تا الآن

مرسی از اطلاه رسانیتون.
لطفا تاپیکی که توی امضای من هست رو مطالعه کنید و اگه این مشکل رو داشتین هم حتما اطلاع بدین.
در صورت امکان مصرف 3-2 دوره قبلی خودتون رو هم اینجا اعلام کنید.
بازم مرسی :n16:
======
تازگی ها مثل اینکه 1 مگ ها واسشون اس.ام.اس میاد :n13:

iCe m@n
04-02-2014, 03:25
سلام ایس منه عزیز بین مودم های Bm632w و
Fmm-130 کدوم رو پیشنهاد میکنی کدومش خوش فیس تره و قشنگیه کدوم بهتره من شاید یکی از این 2 مودمو بخرم که هم مبین داشته باشم هم ایرانسل الانم usb دارم نمیدونم چجوری آبش کنم راهی به نظرت میرسه؟

سلام
والا من خودم توی کارایی و فیس Bm632w رو پیشنهاد میکنم
خودم هم دارم همین مدل رو و خیلی خوبه این مدل خرابی و مشکلاتش هم نسبت به Fmm-130 کمتره

مودم USB هم زیاد خرید و فروش نمیشه دست 2ش چون بیشتر ها دیگه دنبال مودم های وایفای دار هستن
مودم رو ببر نمایندگی های ایرانسل شاید ازت بخرن خودشون و یا بگو با مودم Bm632w یا Fmm-130 تعویض کنید برام مابقی هزینه رو سر میدم

hamed_1989
04-02-2014, 06:42
الان من از اول این دورم که 25 روز گذشته و 60 گیگ دانلود کردم برام اخطار فرستاده که اگه همین جورادامه بدی fair policy برای شما اجرا میشه :n04: سرویس هم 1 مگ نامحدود هست.
اگه اینجوری باشه من دیگه تمدید نمیکنم. یعنی 60 گیگ هم نمیشه تو 30 روز استفاده کرد :n04:

NINTENDO_DS
04-02-2014, 11:15
من از اولین مشترکان وایمکس ایرانسل بودم همیشه از 28 هر ماه پولو کامل ریختم هر ماه هم حدور 61 گیگ دانلود دارم پریروز هم این پیغام اومد که زنگ زدم پشتبانی یک ساعت داستان حسین کرد واسه من تعریف میکرد که مشترکین ما درک و فهم بالایی دارن و از این چرت و پرت ها که گفتم خلاصش کن بگو این تهدیدتون شامل چی میشه آخرش گفت حجم که گفتم مگه من نامحدود نگرفتم که میگید حجم طرف جواب نداشت باز شروع کرد به درک و فهم و اینکه کاربرای ما اکثرا دانشجو هستند و ... که گفتم مرد مومن دانشجو 128 محدود هم بسشه من 1 مگ نامحدود گرفتم چون دانلودم زیاده که هیچی نگفت و دیدم داره پرت و پلا میگه قطع کردم و ادامه دادم دانلود رو تا امروز صبح که مسیج زده شما به دلیل عدم گوش دادن به اخطارها ضریبتون بالا رفت فعلا هم بعد از بالا رفتن ضریب که سرعت دانلودم بیشتر شده ولی اگر از حجمم کم کنه و حجم رو محدود کنه منم دیگه با این شرکت ادامه نمیدم

کسی خواست شکایت کنه منم پایه ام چون همین پولو هر جای دنیا بدی اینترنت 30 مگ میدن نه 1 مگ تازه همین هند بقل دستمون تو سه ساعت یک فایل 35 گیگی دانلود میکنن من نمیتونم تو یک ماه 60 گیگ دانلود کنم؟

iCe m@n
04-02-2014, 13:10
الان من از اول این دورم که 25 روز گذشته و 60 گیگ دانلود کردم برام اخطار فرستاده که اگه همین جورادامه بدی fair policy برای شما اجرا میشه :n04: سرویس هم 1 مگ نامحدود هست.
اگه اینجوری باشه من دیگه تمدید نمیکنم. یعنی 60 گیگ هم نمیشه تو 30 روز استفاده کرد :n04:

من از اولین مشترکان وایمکس ایرانسل بودم همیشه از 28 هر ماه پولو کامل ریختم هر ماه هم حدور 61 گیگ دانلود دارم پریروز هم این پیغام اومد که زنگ زدم پشتبانی یک ساعت داستان حسین کرد واسه من تعریف میکرد که مشترکین ما درک و فهم بالایی دارن و از این چرت و پرت ها که گفتم خلاصش کن بگو این تهدیدتون شامل چی میشه آخرش گفت حجم که گفتم مگه من نامحدود نگرفتم که میگید حجم طرف جواب نداشت باز شروع کرد به درک و فهم و اینکه کاربرای ما اکثرا دانشجو هستند و ... که گفتم مرد مومن دانشجو 128 محدود هم بسشه من 1 مگ نامحدود گرفتم چون دانلودم زیاده که هیچی نگفت و دیدم داره پرت و پلا میگه قطع کردم و ادامه دادم دانلود رو تا امروز صبح که مسیج زده شما به دلیل عدم گوش دادن به اخطارها ضریبتون بالا رفت فعلا هم بعد از بالا رفتن ضریب که سرعت دانلودم بیشتر شده ولی اگر از حجمم کم کنه و حجم رو محدود کنه منم دیگه با این شرکت ادامه نمیدم

کسی خواست شکایت کنه منم پایه ام چون همین پولو هر جای دنیا بدی اینترنت 30 مگ میدن نه 1 مگ تازه همین هند بقل دستمون تو سه ساعت یک فایل 35 گیگی دانلود میکنن من نمیتونم تو یک ماه 60 گیگ دانلود کنم؟

واقعا نمیدونم چی میشه گفت
اگه بخوان این روند رو ادامه بدن و مدام ضریب رو بالا ببرن و حجم رو کم کنن مطمئنا خیلی ها دیگه تمدید نخواهند کرد

jiminia2002
04-02-2014, 14:50
مرسی از اطلاه رسانیتون.
لطفا تاپیکی که توی امضای من هست رو مطالعه کنید و اگه این مشکل رو داشتین هم حتما اطلاع بدین.
در صورت امکان مصرف 3-2 دوره قبلی خودتون رو هم اینجا اعلام کنید.
بازم مرسی :n16:
======
تازگی ها مثل اینکه 1 مگ ها واسشون اس.ام.اس میاد :n13:

این هم کارکرد دوره های قبل:

با این تفاسیر اگه دوستان طرح خاصی رو سراغ دارن که دانلود شبانه ای داشته باشه که بشه باهاش 200-300 گیگ دانلود کرد لطفا اطلاع رسانی کنن.
چون فکر کنم میشه یه طرح حجمی محدود گرفت (ای دی اس ال)با سرعت بالا که شبها بشه از دانلود رایگانش استفاده کرد.

NINTENDO_DS
04-02-2014, 15:25
اون دفعه تو نمایشگاه الکامپ بهشون گفتم که شما تو همینش موندین این تبلیغات بیخودی واسه فروش بیشتر واسه چیه آخه که طرف گفت پهنای باند رو بالا میبریم که الان به نظر میرسه برعکسش پهنای باند کم اومده و نمیخوان هم اضافه کنن ماهام ساده ایم 80 میدیم واسه اینترنت 1 مگ اسمی یا 512 واقعی محدود

کجا با ا مگ سرعت دانلود 60K میدن به خدا افت داره هر دفعه هم زنگ میزنم میگه پشتیبانی تماس میگیره ولی محاله ممکنه کسی بعدش تماس بگیره همیشه خدا هم سرویس هاشون درسته و اشکال تز منطقه مشترکه که اینم دلیل قانع کننده نیست چون من همینجا 5 ماه پیش سرعت 100K بهم میداد

ase_pase
04-02-2014, 17:25

الان که به تازگی 1مگ ها هم شامل خط مشی شدن همش واسشون اس.ام.اس میاد..... معمولا روی 60 گیگ و البته یکی هم اینجا بود روی 80 گیگ واسش اومد
باید دید اوضاع چطوری میشه

با این تفاسیر اگه دوستان طرح خاصی رو سراغ دارن که دانلود شبانه ای داشته باشه که بشه باهاش 200-300 گیگ دانلود کرد لطفا اطلاع رسانی کنن.
چون فکر کنم میشه یه طرح حجمی محدود گرفت (ای دی اس ال)با سرعت بالا که شبها بشه از دانلود رایگانش استفاده کرد.

دوست عزیز شما هم شامل اون اشکال محاسبه گر حجم که توی امضای من شده هستید.
دانلود های شما توی دو دوره ی پایینی حتی از حد ایده آل 1مگابیت که حدود 316 گیگابایت هست هم بیشتر هست شما حتما حداقل واسه این دوره ها به 707 زنگ بزن و حتما شماره پیگیری بگیر واسه حجم مصرفیت.
حتما هم روی این ماه ها که از 316 گیگ بیشتر هست تاکید کن. (بیخیال نشو تا شماره پیگیری بگیری و قبول کنن مشکل از خودشون هست.)

ممنون از اعلام آمادگی.:n16:
باید فعلا اطلاعت جمع کنیم که سیستمشون چطوری هست و خط مشی روی چی تعریف شده.
اگه امکانش هست شما هم ترافیک دوره های قبلی خودتون رو چک کنید و یک عکس هم اینجا آپلود کنید و حتما تاپیک امضای من رو چک کتید.

اون دفعه تو نمایشگاه الکامپ بهشون گفتم که شما تو همینش موندین این تبلیغات بیخودی واسه فروش بیشتر واسه چیه آخه که طرف گفت پهنای باند رو بالا میبریم که الان به نظر میرسه برعکسش پهنای باند کم اومده و نمیخوان هم اضافه کنن ماهام ساده ایم 80 میدیم واسه اینترنت 1 مگ اسمی یا 512 واقعی محدود

کجا با ا مگ سرعت دانلود 60K میدن به خدا افت داره هر دفعه هم زنگ میزنم میگه پشتیبانی تماس میگیره ولی محاله ممکنه کسی بعدش تماس بگیره همیشه خدا هم سرویس هاشون درسته و اشکال تز منطقه مشترکه که اینم دلیل قانع کننده نیست چون من همینجا 5 ماه پیش سرعت 100K بهم میداد

مشترک واسه اینا اصلا مهم نیست، فقط میخوان کاربر جمع کنن و پول بگیرن که البته با این وضعیت اگه ریزش کاربر حسابی داشته باشن شاید دوباره یک فکری بکنن.

zed2
04-02-2014, 21:29
واقعال معلوم نیست چه کار داره این ایرانسل می کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخطار دوم رو من گرفتم و خنده دار تر از ان اینکه مصرف من تقریبا نصف قبل هم شده ... معلوم نیست دارن چه خرابکاری می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( دو ماه اخر مال زمان باگ سیستمی که حجم رو دو برابر حساب کرده و سه ماه اخر هم بعد از اخطار اول)

اخه مردک نابغه من اگر از این کمتر مصرف کنم که حتی کمتر از کاربر محدود حجمی مصرف میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسخره مون کرده واقعا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که نفرین به مسئولش فرستادم و امیدوارم به بهترین وجه برش نازل بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
کاربر گرامی شناسه وایمکس

با سلام و احترام؛

وایمکس ایرانسل
1مگ نامحدود
80گیگ حجم دانلود تا الآن

همین اخطار هم برای من امد:n23:

از ان خنده دار تر این است الان من می خوام بدونم الان فرق ما با محدود ها چیست دیگر ؟ پول بیشتر می دیم ولی نمی تونم حتی به اندازه مناسب استفاده کنیم .... واقعا روشون رو برن

درکت می کنم :n11:

مصرف من حتی از شما هم کمتر است :n08:

کلا همین رو بلدن بگن و قبول هم نمی کنند این مسئله رو ارجاع بدن ... انگار بهشون گفتن کسی رو دیگر ارجاع ندید:grrr:

الان که به تازگی 1مگ ها هم شامل خط مشی شدن همش واسشون اس.ام.اس میاد..... معمولا روی 60 گیگ و البته یکی هم اینجا بود روی 80 گیگ واسش اومد
باید دید اوضاع چطوری میشه

دوست عزیز شما هم شامل اون اشکال محاسبه گر حجم که توی امضای من شده هستید.
دانلود های شما توی دو دوره ی پایینی حتی از حد ایده آل 1مگابیت که حدود 316 گیگابایت هست هم بیشتر هست شما حتما حداقل واسه این دوره ها به 707 زنگ بزن و حتما شماره پیگیری بگیر واسه حجم مصرفیت.
حتما هم روی این ماه ها که از 316 گیگ بیشتر هست تاکید کن. (بیخیال نشو تا شماره پیگیری بگیری و قبول کنن مشکل از خودشون هست.)

ممنون از اعلام آمادگی.:n16:
باید فعلا اطلاعت جمع کنیم که سیستمشون چطوری هست و خط مشی روی چی تعریف شده.
اگه امکانش هست شما هم ترافیک دوره های قبلی خودتون رو چک کنید و یک عکس هم اینجا آپلود کنید و حتما تاپیک امضای من رو چک کتید.

مشترک واسه اینا اصلا مهم نیست، فقط میخوان کاربر جمع کنن و پول بگیرن که البته با این وضعیت اگه ریزش کاربر حسابی داشته باشن شاید دوباره یک فکری بکنن.

مصرف من روی حدود 70 گیگ یقه ام رو گرفتن یعنی عملا محدودیت 100 گیگ که من گفتم خیلی ها مسئله خواهند داشت هم نیست و احتمالا زیر 70 گیگ ( شاید حدود 60 ) باید باشه که فاجعه است

من الان نمی دونم ساعت مجانی سرویس حجمی های ایرانسل چقدر است ولی دارم یکم ضرب و تقسیم می کنم ببینم با این محدودیت 60 گیگ که گذاشتن ایا اصلا صرف داره بمونم یا برم سمت adsl های حجمی که حداقل به صرفه تر باشه ( فقط همین مونده من در بیارم محدود ایرانسل به صرفه تر از نامحدود باشه - کسی ساعات مجانی ایرانسل رو داره؟ )

+

فعلا تا اطلاع بعدی هم بهتره هر کی می خواهد ایرانسل بیاد دست نگه داره ، مخصوصا کسایی که دنبال نامحدود هستند چون احتمالا مشکل اساسی در پیش داریم و هر کی هم اینجا اطلاعات بگیره و با این وضع بیاد قطعا درگیری بین همه ایجاد خواهد کرد

+
پست اول رو هم دارم ویرایش کامل می کنم باسه این مورد چون واقعا مسئله حاد شده.... فعلا یک اتصال به پست خودم و پست مرتبط با تغییر ضرایب می زنم تا بعدا ببینیم چه وضعی پیش میاد.
اگر کسی محتوای بهتر داشت اطلاع بده که جای متن پست اول قرار بدم

اپدیت:

رسما هر کی می خواد ایرانسل بیاد دست نگه داره چون ظاهرا زدن به سیم اخر::n04:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D9%85%D9%86%D8%B5% D9%81%D8%A7%D9%86%D9%87%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AE%D8 %AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%20%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%D A%A9%D8%B3%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3% D9%84

خط مشی استفاده منصفانه از خدمات وایمکس ایرانسل

دسترسی منصفانه کلیه کاربران وایمکس ایرانسل به اینترنت از اهمیت بسیاری برای این شرکت برخوردار است. از این رو، خط مشی‌‌ تدوین شده جهت استفاده از خدمات به شرح ذیل اعلام می گردد.

الف) استفاده نامناسب از خدمات اینترنت.
ب) استفاده نامناسب کلیه طرح‌های تشویقی (تخفیفی).

مفاد خط مشی استفاده از خدمات در فواصل زمانی مختلف قابل تغییر خواهد بود.

استفاده نامناسب

۱. استفاده نامناسب از خدمات اینترنت عبارتست از هر نوع استفاده‌ای که بنا بر تشخیص ایرانسل و طبق مفاد قرارداد (بند ۳۵/۱) نا متعارف بوده و یا بر شبکه ایرانسل و یا استفاده سایر مشتریان و دسترسی آنها تأثیر منفی داشته باشد.

۲. استفاده نامناسب از طرح‌های تشویقی، عبارتست از هر گونه شرکت در طرح ‌های تشویقی (تخفیفی) که بنا بر تشخیص ایرانسل «استفاده متقلبانه» شناخته شود.

۳. «استفاده متقلبانه» شامل خرید سرویس وایمکس بیش از یک عدد در دوره جشنواره تشویقی (تخفیفی) و فروش مجدد سرویس‌ وایمکس ایرانسل بدون اجازه این شرکت به اشخاص دیگر می‌باشد.

۴. هرگونه اقدام در جهت سو استفاده (-- کردن) از مودم های دیگر کاربران وایمکس از مصادیق «استفاده متقلبانه» می باشد.

حقوق مربوط به ایرانسل

۱. در صورت نقض این خط مشی توسط مشترک، ایرانسل پس از تماس با وی از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیکی مشترک از وی درخواست می‌نماید در استفاده از خدمات ارائه شده، مفاد این خط مشی را در نظر داشته باشد.

۲. چنانچه پس از تماس ایرانسل با مشترک، استفاده نامناسب از خدمات ادامه پیدا کند، ایرانسل یکی از دو رویه زیر را در پیش خواهد گرفت:

الف) تعلیق یا محدود کردن سرویس (کاهش سرعت) تا هر زمانی که از نظر شرکت مناسب و لازم باشد.
ب) خاتمه قرارداد و سلب امتیاز سرویس.

بند یک به کنار که هیچی نداره بند دو دیگر رسما می گن طرح تشویقی بگیری ما خوشمون نیاد جریمه ات می کنیم:n04:

بند سه هم که دیگر به اینها چه ربطی داره کسی سرویس خریده می خواد انتقال بده به یکی دیگر .... تازه یکی ، دو تا اشتراک می گیره بخاطر سیستم مزخرف اینها که امکان وصل شدن دو یوزر به یک اکانت رو نمی ده و کاربر مجبوره یک اشتراک جدا بگیره بخاطر این موضوع - یا حتی می خواد دو تا داشته باشه که یکیش تو خونش باشه یکیش در محل کار .... به اینها چه ربطی داره که یکی چند تا داشته باشه - مثل این هست که ایران خودرو و ساپیا بگن هیچی حق بیشتر از یک خودرو را نداره.... یعنی کارش باربری هست و وانت داره نمی تونه ماشین مسافرت دیگر داشته باشه.
مورد چهار هم زحمت زیادی کشیدید .... لازم به زحمت شما نبود چون واحدی وجود داره بنام پلیس فتا که مسئول این مسئله است .... :n09:

حقوقت هم بدرد خودتون می خوره
اگر مردین تماس بگیرین مستقیما با یوزر حرف بزنین بگین چه جوری این خط مشی مسخره رو مشخص کردین و چطوری محاسبه میشه بجای اینکه اطلاعات گنگ و نامفهوم بدین و همچنین مشکلات سیستم رو حل کنید که حجم هارو دو برابر حساب کرده

ase_pase
04-02-2014, 21:48
ساعت رایگان ایرانسل 2 تا 7 هست.
شما 1مگ هستی یا 2مگ ؟

zed2
04-02-2014, 22:00
ساعت رایگان ایرانسل 2 تا 7 هست.
شما 1مگ هستی یا 2مگ ؟

1 مگ

با این حساب کتاب الان 1 مگ محدود بیشتر از من دانلود می تونه انجام بده ( یعنی حتی من زیر محدود ها باید استفاده کنم در مقابل پولی که می دم )و دو مگ محدود هم دو برابر حجمی که برای 1 مگ نامحدود ها گذاشتن می تونه دانلود کنه و قیمتش هم کمتر است ( خدا بخیر دو مگ نامحدود هاکنه که الان با یک ضریب کوچیک محدوده انها هم مشخص بشه کلا استفاده اش ضرر است)
+
بیشتر سرویس های حجمی شرکت های دیگر الان به صرفه تر از ایرانسل شده و نامحدود ایرانسل با این سیستم محدودیت مصرف منصفانه رسما برتری اش رو در مقابل هم سرعت بالاهای محدودیت های حجمی که کاربرای کم مصرف که نیاز به سرعت بالا دارن و هم در مقابل دانلودر ها که میزان دانلود ساعات شبانه رایگان در سرویس های محدودیتشون بیشتر از ایراسل هست رسما از دست داده
فقط الان بدرد کسایی می خوره که نمی خوان از انحصاری مخابرات باشن ( در مراکزی که فقط مخابرات می ده بخاطر انحصار فیبر نوری و ... ) و یکم محدودیت کمتر بخوان ( عملا شده شرکت مخابرات دوم که همه چی رو داره محدود می کنه )

tifani
04-02-2014, 22:11
خب با توجه به این عکس شما RSSI بالایی دارید که این زیاد جالب نیست و نشون میده فاصله شما با دکل منطقتون زیاده و دکل منطقتون هم ترافیک بالایی داره
الان CNIR شما روی 22 و 15 هست اگه بتونید مثلا به 28 و 20 برسونیدشون وضعیت بهتر میشه که این مورد فقط با جابجایی های مودم عملی میشه

یه نکته ای هم بگم بهتون من به بعضی ها میگم مودم رو جابجا کنید تا سیگنال بهتری دریافت کنید و یوزر ها فکر میکنن من منظورم اینه که مثلا مودم رو ببرن سمت دیگه ای از اتاق یا خونه

مثلا کمی ببرید مودم رو بالا کمی بیارید پایین کمی به سمت چپ کمی به سمت راست و زمانی که دارید مودم رو جابجا میکنید این صفحه ادمین باز باشه که بتونید سیگنال دریافتی تون رو ببنید و توی هر جایی که دیدید وضعیت بهتر شده مودم رو همونجا قرار بدید

مد نظر شما هم برای سیگنال گیری مناسب این عدد ها باشه که با قرمز مشخص کردم براتون هرچی بره بالاتر یعنی وضعیت مودم شما بهتره

من تمام کارایی که گفتین رو انجام دادم و شرایط رو به حد زیر رسوندم اما هنوز سرعت من خیلی خیلی پایینه و از همه بدتر اینکه صفحات من به شدت دیر لود میشه. 22 ثانیه مثلا yahoo طول میکشه :(
تا الان با 7-8 تا از کارشناساشون هم حرف زدم اما هر کاری کردن درست نشده.و حرف آخرشون اینکه کاریش نمیشه کرد.این واقعا نامردیه!!! من اینترنت 20 تومنی 512 روم عوض کردم و 350 تومن خرج کردم اونوقت شرایطم از قبل خیلی بدتر شده :(((
به درست شدنش که دیگه امیدی نیست میشه من رو راهنمایی کنین که چطور میتونم پسش بدم یا از شرش خلاص شم ؟!! :(

jiminia2002
04-02-2014, 23:45
سلام مجدد خدمت همه دوستان
این هم از وضعیت دانلود 1 مگ ایرانسل

فقط چندتا سوال از اساتید داشتم
اول اینکه دوستانی که 2 مگ هستند مشکلی ندارن؟
چون فکر کنم ما 1 مگی ها سه راه بیشتر نداریم
اولیش رفتن به 2 مگ(اگه محدودیت نداشته باشه)
دوم رفتن به 512
سوم رفتن از ایرانسل
اما یک سوال دیگه
من نزدیک 200-300 تومن تو حساب ایرانسلم پول دارم اگه بخوام دیگه ایرانسل رو تمدید نکنم میتونم پولم رو پس بگیرم(البته بعید میدونم بشه)
دوستانی که طرحهای حجمی اشتراک بالا سراغ دارن که میشه توی اینترنت شبانه رایگانش دانلود خوب معادل 200-300 گیگ در ماه داشت لطفا راهنمایی بفرماین.

iCe m@n
05-02-2014, 00:21
من تمام کارایی که گفتین رو انجام دادم و شرایط رو به حد زیر رسوندم اما هنوز سرعت من خیلی خیلی پایینه و از همه بدتر اینکه صفحات من به شدت دیر لود میشه. 22 ثانیه مثلا yahoo طول میکشه :(
تا الان با 7-8 تا از کارشناساشون هم حرف زدم اما هر کاری کردن درست نشده.و حرف آخرشون اینکه کاریش نمیشه کرد.این واقعا نامردیه!!! من اینترنت 20 تومنی 512 روم عوض کردم و 350 تومن خرج کردم اونوقت شرایطم از قبل خیلی بدتر شده :(((
به درست شدنش که دیگه امیدی نیست میشه من رو راهنمایی کنین که چطور میتونم پسش بدم یا از شرش خلاص شم ؟!! :(

خب شرایط شما میشه الان گفت که دیگه ایده آل هست
و این نوسان و کم بودن سرعت شما دیگه مربوط میشه به ترافیک بالای دکل منطقتون متاسفانه
و کاریش هم نمیشه کرد

پس که نمیشه داد فقط باید مودم رو یه جوری بفروشید

NINTENDO_DS
05-02-2014, 01:20
مال من رسما سرعتم رسید به 10k یعنی زیر خط افتضاح باید کم کم برگردم به دایال آپ همه جا رشد میکنن و شبکه 4g رو گوشیهاشون دارن من باید برم سر وقت دایال آپ

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ase_pase
05-02-2014, 01:31
سلام مجدد خدمت همه دوستان
این هم از وضعیت دانلود 1 مگ ایرانسل

فقط چندتا سوال از اساتید داشتم
اول اینکه دوستانی که 2 مگ هستند مشکلی ندارن؟
چون فکر کنم ما 1 مگی ها سه راه بیشتر نداریم
اولیش رفتن به 2 مگ(اگه محدودیت نداشته باشه)
دوم رفتن به 512
سوم رفتن از ایرانسل
اما یک سوال دیگه
من نزدیک 200-300 تومن تو حساب ایرانسلم پول دارم اگه بخوام دیگه ایرانسل رو تمدید نکنم میتونم پولم رو پس بگیرم(البته بعید میدونم بشه)
دوستانی که طرحهای حجمی اشتراک بالا سراغ دارن که میشه توی اینترنت شبانه رایگانش دانلود خوب معادل 200-300 گیگ در ماه داشت لطفا راهنمایی بفرماین.

اول 2 مگ ها(از اول دی) رفتن تو سیستم خط مشی و به تازگی 1 مگ ها اضافه شدن.
2مگ روی 120 مثل اینکه گیر میده... (من الان 114)
از همچین جایی انتظار داری پولت رو پس بدن ؟
والا اگه مثل نامحدود هاش افت سرعت نداشته باشه ، میشه اما احتمالا با اون ها هم به محدودیت برسی باز هم اس.ام.اس میاد.

مال من رسما سرعتم رسید به 10k یعنی زیر خط افتضاح باید کم کم برگردم به دایال آپ همه جا رشد میکنن و شبکه 4g رو گوشیهاشون دارن من باید برم سر وقت دایال آپ

وضع کشور های جنگ زده همسایه بهتره از این نظر...

NINTENDO_DS
05-02-2014, 01:55
آره والا من میرم از ای دی اس ال دوستم میگیرم دو مگ از یکی از این شرکت بی نام و نشون ها داره ولی تا 500k دانلود میتونه بکنه یک فایلی رو که واسه من سه ساعت طول کشید اون ده دقیقه ایه گرفت

jiminia2002
05-02-2014, 05:46
جالبه که اینترنت رایگان شبانه بعد از اعمال محدودیت همون 1 مگ میمونه ولی روزها 128 هستش

آره والا من میرم از ای دی اس ال دوستم میگیرم دو مگ از یکی از این شرکت بی نام و نشون ها داره ولی تا 500k دانلود میتونه بکنه یک فایلی رو که واسه من سه ساعت طول کشید اون ده دقیقه ایه گرفت

دمت گرم داداش اگه میدونی خوبه یه ندا هم به ما بده

re0022
05-02-2014, 09:31
میخوام سرویس 1 مگابایت محدود بگیرم دوستان خوبه یا نه ؟ (روز-شب-پینگ)

NINTENDO_DS
05-02-2014, 10:28
آره مال منم شبها سرعتش عالیه ولی روزها افتضاحه

ata.royalfalcon
05-02-2014, 13:05
اول 2 مگ ها(از اول دی) رفتن تو سیستم خط مشی و به تازگی 1 مگ ها اضافه شدن.
2مگ روی 120 مثل اینکه گیر میده... (من الان 114)
از همچین جایی انتظار داری پولت رو پس بدن ؟
والا اگه مثل نامحدود هاش افت سرعت نداشته باشه ، میشه اما احتمالا با اون ها هم به محدودیت برسی باز هم اس.ام.اس میاد.

خدا كنه خط مشي ـها به 512 نياد :n30: . فعلاً كه SMS نيومده و فعلاً سرعتها خوبه .

NINTENDO_DS
05-02-2014, 14:49
سرعت منوخیلی بده الان نزدیک دو ساعت و نیمه داره یک فایل 400 مگی دانلود میکنه هنوز به 70% هم نرسیده

djbehnam73
05-02-2014, 15:58
بله تاثیر داره

چون آنتن های مودم تعیین کننده سیگنال های دریافتی شما هستن و هرچی کمتر باشه آنتن ها قطعا سرعت دانلود هم کم میشه

پس دوسته عزیز چرا من همیشه زنگ می زنم 707 میگه انتن هیچ تاثیری روی سرعت نداره ؟؟؟؟؟

iCe m@n
05-02-2014, 16:32
پس دوسته عزیز چرا من همیشه زنگ می زنم 707 میگه انتن هیچ تاثیری روی سرعت نداره ؟؟؟؟؟

عزیز والا من نمیدونم کدوم بی سوادی از ایرانسل به شما گفته انتن تاثیر نداره

شما خودت قضاوت کن
وقتی تمام آنتن های شما پر نباشه یعنی 100% سیگنال رو شما دریافت نمیکنی
و وقتی مودم های ایرانسل از امواج و سیگنال ها تامین شدن و شما به نت وصل میشید باهاشون
پس اگه سیگنال دریافتی شما 100% نباشه قطعا شما تمام سرعتی که باید نسبت به سرویستون باید دریافت کنید رو نخواهید داشت

خودتون هم بشینید کمی به این موضوع فکر کنید به همین نتیجه میرسید

کلا پشتیبانی ایرانسل هرچی که به ضرر خودش باشه میگه مشکلی نداره

چون من خودم این موضوع رو به شخصه تجربه هم کردم
وقتی 5 آنتن من پر هست سرعت روی 260 هست ولی مثلا روی 3 آنتن سرعت نوسان پیدا میکنه و میاد روی 160 تا 200

kourosh4u
05-02-2014, 16:33
دوستان ساعت خوش ايرانسل برای دانلود رايگان 1 تا 7
برای کاربران اعتباری ربطی به زمان ثبت نام نداره و کسانی
که قبل از جشنواره زمستانی ثبت نام کردن ميتونن استفاده
کنن يا فقط مخصوص جديداس؟

NINTENDO_DS
05-02-2014, 18:30
من چیکار کنم با این سرعت عجب قلطی کردم پول ریختم سرعت دانلودم تو روز 14k هستش تو شب 30k اینو چی میشه بهش گفت غیر از دزدی تو روز روشن؟ بابا ضریب بالاتر هم که بره باید بشه مثلا یک به بیست این وضعیت من الان کمتر از یک به صد نیست

reza 07
05-02-2014, 18:37
سلام بر همگی من میخوام از ایرانسل سرویس بگیرم 2 مگ نامحدود

پینگ سرعت خوب یا بد ؟ سرعت دانلودش چطور ؟

من تهران هستم خواهشا بهم جواب بدید تو پ. خ

اگر کسی میدونه

ase_pase
05-02-2014, 19:08
سلام بر همگی من میخوام از ایرانسل سرویس بگیرم 2 مگ نامحدود

پینگ سرعت خوب یا بد ؟ سرعت دانلودش چطور ؟

من تهران هستم خواهشا بهم جواب بدید تو پ. خ

اگر کسی میدونه

فعلا اوضاع کاملا به هم ریخته هست واسه سرویس های نامحدود.
الان اگه تاپیک رو دنبال کنید می بینید که خط مشی تعریف کردن و سرویس ها نامحدود اوضاع داغون تری از محدود ها دارن.
پینگ و سرعت کاملا بسته به منطقه و البته آنتنی که بهش متصل هستید داره...

pamenary
05-02-2014, 23:15
سلام بچه ها من تازه گرفتم دانلود رایگان از ساعت چند تا چنده؟

iCe m@n
06-02-2014, 00:50
سلام بچه ها من تازه گرفتم دانلود رایگان از ساعت چند تا چنده؟

سلام 1 تا 7

pamenary
06-02-2014, 00:56
سلام 1 تا 7
مطمئن هستی کم نکنه

iCe m@n
06-02-2014, 01:29
مطمئن هستی کم نکنه

نه دارم سرت رو کلاه میزارم که از حسابت کم بشه
آخه پسر اگه مطمئن نباشم که نمیام بهت تایم الکی بدم

این هم برات میزارم که کاملا خیالت راحت بشه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ShadowDragon
06-02-2014, 11:56
سرعت سرویس های محدود 128 و 256 چنده؟ تو شب، آفت داره یا نه؟ و قیمت مودم usb دسته دوم به نظر شما چقدر باشه، خوبه؟

ShadowDragon
06-02-2014, 11:59
سرویس ویژه 128 که 22 تومنه، و ضریب یک به یک، کسی داره؟ با 128 معمولی فرقی داره؟ در کل استفاده فقط برای voice chat و استفاده خاص دیگه ایی نداره.

m3hrdad.x
06-02-2014, 15:42
باید سعی کرد که یکجوری شماره پیگیری گرفت ، بهترین راه هم فکر کنم اینه که یک ماه با مصرف بالای 400 یا 500 (واسه 2مگ ها) پیدا کرد و البته یک اپراتور درست توی 707 که اینطوری میشه یک کاری کرد.
از نامحدودی که دیگه خارج شده
من واسه همین قضیه مصرف که گفتم ، طرف جواب داد که چون شماره پیگیری داری و مشکلت معلوم شده از طرف ما بوده، خیلی نگران نباش. ولی خوب مشکل اینه که حتی پشتیبانی ایرانسل هم نمیدونه این میزان تعیین شده چقدر هست......
میگم یک راه این هست اینایی که مشکل قاطی شدن حجم دارن همینجا بیان سرویس و نام کاربری (094... ) و شهر و ترجیحا نام خانوادگیشون رو بگن تا اگه وقتی زنگ میزنیم و میگیم و جواب میدن مشکل واسه همه نیست ، اینطوری جوابوشن رو بدیم....

اگه این مقدار باشه مقدار مصرف عادلانه میشه(البته دیگه نامحدود نیست) منتهی بودن 2 مگ هایی که روی 120 گیگ بهشون گیر دادن و همین صفحه قبل هم کسی بوده که روی 60 گیگ واسه 1 مگ (همون 120 واسه 2 مگ میشه) بهش گیر دادن.

دیگه نامحدودی وجود نداره.
من رو بخاطر مصرف 20 گیگ محدود کردن.طرح تعرفه 1 مگ داشتم.21 روز محدود شدم! رو 128

m3hrdad.x
06-02-2014, 15:50

زیادم این اعدا مهم نیست.من با این شرایط هم نهایت سرعت رو داشتم.
rssi : -83/85
cinr :12-14

البته این Cinr فک کنم تاثیرش بیشتره

djbehnam73
06-02-2014, 16:14

شما خودت قضاوت کن
و وقتی مودم های ایرانسل از امواج و سیگنال ها تامین شدن و شما به نت وصل میشید باهاشون
پس اگه سیگنال دریافتی شما 100% نباشه قطعا شما تمام سرعتی که باید نسبت به سرویستون باید دریافت کنید رو نخواهید داشت

وقتی 5 آنتن من پر هست سرعت روی 260 هست ولی مثلا روی 3 آنتن سرعت نوسان پیدا میکنه و میاد روی 160 تا 200

خب دوسته عزیز من هم چون دیدم با عقل جور در نمیاد اومدم از شما پرسیدم گفتم شاید من اشتباه می کنم
نه یکی نه دوتا بلکه همشون گفتن هیچ مشکلی نداره در ضمن وایمکس ایرانسل تنها خوبی که داره پشتیبانیشه یعنی 707 دیگه هیچیش بدرد نمی خوره الان دو هفته پیش وایمکس رو دادم عموم الان خودم adsl گرفتم سرعتم دانلودم رو 1 مگ هست ولی وایمکس 512 همشیه رو 40 یا 50 کیلوبایت بود اصن اینطوری که من مقایسه کردم دیدم گرون ترین شرکت همین ایرانسله !!!!!!

m3hrdad.x
06-02-2014, 16:19
ایرانسل = دروغ شیطنت آمیز و کلاهبردارانه

سیم کارت آی سیم = بازی جدید

ShadowDragon
06-02-2014, 17:47
کسی جواب مارو نداد؟ در مورد آی سیم، خدا لعنتشون کنه! کل دنیا دو نوع pre-paid و post paid وجود داره! من بیچاره سال 87 یه سیم کارت دایمی از اینا گرفتم! مسخره ها چون.میخوان شبیه 912 باشه یه چیز مزخرف به اسم آی سیم ساختن.

zed2
06-02-2014, 19:27
بچه ها من می خوام یک مورد دیگر را در رابطه با این سیستم جدید که راه انداختن می خوام بررسی کنن ولی نیاز به اطلاعات کسایی که اخطار گرفتن دارم.
این اطلاعات رو از کسایی که اخطار دوم را گرفتن و فاصله بین اخطار اول تا دوم بیش از یک هفته است می خوام .( فرقی نمی کنه 1 مگ هست یا دو مگ )
اطلاعاتی که می خوام این هست که هر کس مصرف روزانه خودش در طی 15 روز قبل ( و حتی اگر بیشتر بهتر ) تا روزی که اخطار دوم را گرفتن را از نرم افزار های مدیریت ترافیکشون ( مثلا dumeter و نرم افزار های مشابه دیگر که ترافیک روزانه رو نشون می دن ) عکس بگیرن و به همراه تاریخی که اخطار دوم رو گرفتن در اینجا یا به من پ خ کنند.
اگر خواستن می توانند مصرف ماهانشون در بین دو اخطار را هم ازش عکس بگیرن و ان را هم قرار بدن
نمونه تصویر :

( برای تصویر اول من بخش daily report رو می خواهم نه todey )
من می خوام بررسی کنم ببینم ایا بجز حجم مصرفی مورد دیگری هم وجود دارد یا نه ( مثلا دوره مصرف در یک بازه زمانی - بخاطر فاصله حجم بین چند تامون در زمان اخطار ) و اگر چیزی پیدا کردم به اشتراک می زارم. اگر مصرف چند ماهه بین اخطار هارو هم داشته باشم باز دقت اماری رو بیشتر می شه و بررسی می کنم ایا به میزان مصرف ماهانه ربط دارد یا خیر.

هر کس رو می شناسین که اخطار دوم رو داره رو هم خبر کنید تا این اطلاعات رو به من بده ( همچنین در فروم های دیگر اطلاع رسانی کنید در این مورد )
چون فعلا هیچ خبری از اطلاع رسانی نیست.....

سرویس ویژه 128 که 22 تومنه، و ضریب یک به یک، کسی داره؟ با 128 معمولی فرقی داره؟ در کل استفاده فقط برای voice chat و استفاده خاص دیگه ایی نداره.

کسی جواب مارو نداد؟ در مورد آی سیم، خدا لعنتشون کنه! کل دنیا دو نوع pre-paid و post paid وجود داره! من بیچاره سال 87 یه سیم کارت دایمی از اینا گرفتم! مسخره ها چون.میخوان شبیه 912 باشه یه چیز مزخرف به اسم آی سیم ساختن.
که تو این طرح هست؟

تعرفه‌های زمستان ۹۲ برای کاربران وایمکس در استان های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اصفهان، فارس

راستش من تو هیچ کدوم از استان ها نیستم که تست کنم :n02:
باید یکی از ان استان ها که این طرح رو گرفته بگه ولی بر اساس مشخصات باید تمام مدت 16 رو بهت بده ( و اگر زیر حرفشون نزن بر اساس استفاده ازاد ، امکان استفاده مجانی در نیمه شب رو هم داره - چون بندی اینو خنثی نکرده ) و اگر کیفیتش افت کنه می تونی اعتراض کنی بهشون
ولی اینجا ایرانسل است ( بر وزن اینجا ایران است ):n09:
فعلا که همه چی رو هواست و معلوم نیست چه نقشه ای باسه کاربران کشیدن - چون هیچی هم اطلاعات نمی دن ، و انگار کاربر اطلاع داشته باشه از خصوصیات سرویس هاشون خطرناک است .....:n23:
پشتیبانی هم الان کلا تعطیل است و قطعا اگر مسئله هم پیدا کنی هیچ کمک یا رسیدگی نمی کنن ... اگر تازه می خوای بیای کلا صبر کن( یا حتی برو سراغ یک شرکت دیگر ) تا وضعیتشون معلوم شه و اگر کاربر هستی کسی فعلا هیچ پیشنهادی نمی تونه بهت بده.:n15:

ShadowDragon
06-02-2014, 22:17
تبریز.
ممنون، فعلا ک یه خط adsl هم دارم .. نیازی به داثلود شبانه ندارم، به شما هم توصیه میکنم جای ايرانسل ، adsl بگیرید. مثلا دیشب 7 گیگ دانلود داشتم. اما سوال دیگه اینکه، من الان اینجا ثبت نام کنم، بعد برگردم تهران، مشکلی پیش نمیاد؟ تعرفه ها عوض میشه؟ سرعت زیر ده نیاد کافیه! اما پینگش چطوره؟ تصمیم دارم 128 محدود ور.دارم، شبانشم اهمیتی نداره چون بعیده بشه شبی نیم گیگ هم دان کرد

ase_pase
07-02-2014, 01:01
چندتا سوال: :n02:
با اخطار اول و دوم سرعت کم نمیشه ؟ بعد از اخطار اول چقدر حجم مصرف شده تا اخطار دوم بیاد ؟
اخطار ها واسه همون دوره هست دیگه؟

iCe m@n
07-02-2014, 04:39
با اخطار اول و دوم سرعت کم نمیشه ؟ بعد از اخطار اول چقدر حجم مصرف شده تا اخطار دوم بیاد ؟

شما اخطار رو دریافت کردی؟ 120 گیگ رو رد کردی؟

alimail3248
07-02-2014, 10:00

خیر هیچ فرقی نداره فقط سرعت دانلودش بالاتره معمولا روی 1 یا 2 مگ میبندن که وقتی سرعت افت میکنه از 16 پایین تر نیاد اما بقیه شرایط مثل پینگ و .... یکسان هستند.

ase_pase
07-02-2014, 11:56
شما اخطار رو دریافت کردی؟ 120 گیگ رو رد کردی؟

نزدیک 120 هستم و چون 8 روز مونده ، میخوام که بدونم اوضاع چطوریه اگه با 2تا اخطار اول هیچ مشکلی پیش نمیاد و تا آخر دوره هم اعتبار داره ، حجم مصرف کنم که ببینم چی میشه و اگه نه توی 2 روز آخر برسونم به 120 که واسه ماه بعد مشکلی نباشه...

iCe m@n
07-02-2014, 15:56
نزدیک 120 هستم و چون 8 روز مونده ، میخوام که بدونم اوضاع چطوریه اگه با 2تا اخطار اول هیچ مشکلی پیش نمیاد و تا آخر دوره هم اعتبار داره ، حجم مصرف کنم که ببینم چی میشه و اگه نه توی 2 روز آخر برسونم به 120 که واسه ماه بعد مشکلی نباشه...

دوستانی که اخطار دریافت کردید یه توضیح بدید که با اخطار اول و دوم ضریب اشتراک بالا میره یا فقط در حد اخطار هست؟

iCe m@n
07-02-2014, 19:51
باو دمتون گرم خدایی

20 صفحه هی نوشتید اخطار اومد محدود شدیم و اینا حالا از دیشب تا الان که یه سوال کردیم در رابطه با اخطار ازتون همه غیب شدید؟ که کسی جوابی نمیده؟؟؟

NINTENDO_DS
07-02-2014, 21:08
به نظر من که در حده و عمل نمیکنن مال من اخطار اومد که ضریبتون لا رفت ولی سرعتم بهتر شده و دیگه هم با اینکه دانلود رو ادامه دادم اخطار نیومد فکر کنم یا واسه دهه فجره یا اینکه فقط اسمیه عملی نیست

NINTENDO_DS
07-02-2014, 21:10
من اتفاقا میخوام ببینم از حد بگذره چی میشه فعلا به 70 گیگ رسیدم و با اینکه دوتا اخطار رو رد کردم نه کندی سرعت دارم نه محدودیت حجمی

zed2
07-02-2014, 22:57

راستش من بعد از اخطار دوم کاری نکردم ( از نوع حجمی ) و الان پینگم بهتر شده - سرعت هم هنوز همان است:n15:
اخطارها نه دوره بلکه کلی هست ( یعنی کل دوره زمانی تا وقتی سرویس رو استفاده کنیم - چون فاصله اخطارهای من بیش از یک ماه است. )

اگر از 120 رد کردی و اخطار گرفتی یک تصویر از دوره مصرفی روزانه ات برام بفرست به شدت نیاز است

دوستانی که اخطار دریافت کردید یه توضیح بدید که با اخطار اول و دوم ضریب اشتراک بالا میره یا فقط در حد اخطار هست؟

باو دمتون گرم خدایی

20 صفحه هی نوشتید اخطار اومد محدود شدیم و اینا حالا از دیشب تا الان که یه سوال کردیم در رابطه با اخطار ازتون همه غیب شدید؟ که کسی جوابی نمیده؟؟؟

خوب صبر کن من بیام بگم:n02:

تا الان ظاهرا اخطار اول و دوم تاثیری روی سرعت و کیفیت نداشته و تنها کسی که سه اخطاره شده از افت شدید سرعت به 16 شکایت کرده ( بر اساس مباحث دنبال شده در تاپیک )
خبر هم ندارم تو پروفایل بلک لیست هست یا نه هنوز ( باید بهمون خبر بده ) و ایا در امده یا نه

من اتفاقا میخوام ببینم از حد بگذره چی میشه فعلا به 70 گیگ رسیدم و با اینکه دوتا اخطار رو رد کردم نه کندی سرعت دارم نه محدودیت حجمی

خوب پیش مرگ ما مشخص شد:n02: ( پیش پیش خدا بیامرزدت:n14:)

jiminia2002
08-02-2014, 00:11
خب من اخطار اول رو روز 1 فوریه و اخطار بعدی رو فردای همون روز یعنی دوم فوریه گرفتم هنوز اخطار سوم رو نگرفتم اما سرعتم مشکل داره یعنی وقتی که شروع به دانلود میکنم اولش خوبه اما 10 دقیقه بعد سرعتم میشه 20 یا 22 یه پشتیبانی زنگزدم گفت شما اگر دانلود رو با پیوستگی انجام بدی به مشکل میخوری جالب اینه که تو ساعات رایگان با سرعت کامل دانلود میکنم نزدیک 90 گیگ دانلود داشتم 5 روز دیگه تا پایان طرح مونده متاسفانه کلی هم پول تو حسابم دارم حالا موندم برم به 512 یا نه امیدوارم دوستانی که اطلاعات میخواستن جوابشون رو گرفته باشن

jiminia2002
08-02-2014, 00:13
خب من اخطار اول رو روز 1 فوریه و اخطار بعدی رو فردای همون روز یعنی دوم فوریه گرفتم هنوز اخطار سوم رو نگرفتم اما سرعتم مشکل داره
یعنی وقتی که شروع به دانلود میکنم اولش خوبه اما 10 دقیقه بعد سرعتم میشه 20 یا 22
یه پشتیبانی زنگزدم گفت شما اگر دانلود رو با پیوستگی انجام بدی به مشکل میخوری
جالب اینه که تو ساعات رایگان با سرعت کامل دانلود میکنم
نزدیک 90 گیگ دانلود داشتم
5 روز دیگه تا پایان طرح مونده
متاسفانه کلی هم پول تو حسابم دارم
حالا موندم برم به 512 یا نه
امیدوارم دوستانی که اطلاعات میخواستن جوابشون رو گرفته باشن

iCe m@n
08-02-2014, 00:18
دوستانی که سرویس های 1 مگابایت یا 2 مگابایت دارن چه نوع سرویسی رو انتخاب کردید زمان ثبت نام؟

دانشجویی یا مثلا شرکتی حقیقی؟

ase_pase
08-02-2014, 00:48
راستش من بعد از اخطار دوم کاری نکردم ( از نوع حجمی ) و الان پینگم بهتر شده - سرعت هم هنوز همان است:n15:
اخطارها نه دوره بلکه کلی هست ( یعنی کل دوره زمانی تا وقتی سرویس رو استفاده کنیم - چون فاصله اخطارهای من بیش از یک ماه است. )

اگر از 120 رد کردی و اخطار گرفتی یک تصویر از دوره مصرفی روزانه ات برام بفرست به شدت نیاز است

خوب صبر کن من بیام بگم:n02:

تا الان ظاهرا اخطار اول و دوم تاثیری روی سرعت و کیفیت نداشته و تنها کسی که سه اخطاره شده از افت شدید سرعت به 16 شکایت کرده ( بر اساس مباحث دنبال شده در تاپیک )
خبر هم ندارم تو پروفایل بلک لیست هست یا نه هنوز ( باید بهمون خبر بده ) و ایا در امده یا نه

خوب پیش مرگ ما مشخص شد:n02: ( پیش پیش خدا بیامرزدت:n14:)
فعلا که اخطار نگرفتم اما سرعتم پایین اومده روی 50-40 که البته به احتمال 99% مشکل سرعت هست و نه محدود شدن سرعت چون که بالای 230 هم میره و زنگ هم که زدم ، گفتن تا اس.ام.اس نیاد کم نمیشه.(همچنان هم نمیدونن محدودیت چقدر هست)
در مورد مصرف هم اگه واسه فشار ناگهانی چند روزه منظورت هست من توی 3 روز حدود 60 گیگ دانلود گذاشتم روی 2 مگ که میشه چیزی بالای %90 ظرفیت و هیچ مشکل و اس.ام.اس و... نیومد. (روز های بعد هم روزی 10 تا دانلود کردم حدودا و مشکلی نبود.
اونی هم که 16 بود ، فکر کنم گفتش که توی لیست سیاه نیست.
واسه اخطار اگه کلی باشه که دیگه میشه فاجعه چون دستشون باز هست هرطوری که دوست دارن مصرف یک مدت رو مصرف مناسب بدونن (البته روش درست یک دوره چند ماه و کلی هست اما خب مساله اینه که اینا معمولا به بدترین شکل استفاده میکنن)
منم شرکتی-حقیقی هستم

iCe m@n
08-02-2014, 01:10
خب منم هر کاری کردم نتونستم این حجم رو کنترل کنم واقعا سخته کنترل کردن و دانلود نکردن و طبق گفته دوستان 120 رو رد کردم ولی خداروشکر SMS یا ایمیلی دریافت نکردم

NINTENDO_DS
08-02-2014, 01:18
دوستانی که سرویس های 1 مگابایت یا 2 مگابایت دارن چه نوع سرویسی رو انتخاب کردید زمان ثبت نام؟

من شرکتی حقیقی رو انتخاب کردم که سرعت 1 مگ رو بدن

jiminia2002
08-02-2014, 08:00
همین الآن ایمیل سوم هم واسم رسید
با توجه به اینکه 5 روز به پایان طرحم مونده همینجور پیش میرم ببینم چی میشه
8 صبح

NINTENDO_DS
08-02-2014, 08:14
برای من مسیج اومده 85 تومن بریزم در حالی که من 5 روز پیش 90 تومن ریختم به خدا اگر حجمیش کرده باشن ادامه نمیدم دیگه

NINTENDO_DS
08-02-2014, 08:30
کاربر گرامي،

با پرداخت مبلغ 848000 ريال تا6 روز آينده، نسبت به تمديد طرح تعرفه فعلي شناسه وايمکس 09411162149 اقدام نماييد.

در صورت وجود اعتبار کافي در حساب وايمکس خود، پيغام فوق را ناديده بگيريد.

وايمکس ايرانسل

یکی نیست بگه مال من که ماهیانه 80 باید بدم اون 4800 بقیش چیه؟
در ثانی اول میمیرین حسابو چک کنید ببینید توش پول هست یا نه بعد پیغام بدید

مثل قضیه محدود کردنشونه تو سایت بخونی محاله بفهمی منظورش چیه

بعد هم شماها 120 رو رد کردین مال من 72 گیگه تازه

ase_pase
08-02-2014, 11:20
کاربر گرامي،

با پرداخت مبلغ 848000 ريال تا6 روز آينده، نسبت به تمديد طرح تعرفه فعلي شناسه وايمکس 09411162149 اقدام نماييد.

وايمکس ايرانسل

شما مگه 2مگ هستین ؟
من یا Iceman که داریم راجع به 120 گیگ صحبت میکنیم ، 2مگ هستیم.
72 گیگ واسه شما میشه 144 گیگ واسه 2 مگ

iCe m@n
08-02-2014, 13:02
کاربر گرامي،

وايمکس ايرانسل

برای من مسیج اومده 85 تومن بریزم در حالی که من 5 روز پیش 90 تومن ریختم به خدا اگر حجمیش کرده باشن ادامه نمیدم دیگه

خب الان برای شما حجمی حساب کردن؟ 90 تومن رو کم کردن از حسابتون یا توی حساب هست هنوز؟
البته این ایرانسل کلا عادتش هست تا زمان تمدید دهن همه رو صاف میکنه از بس SMS میده :n02:

دوستانی که طرح های سرویس های نامحدود دارن مخصوصا 1 مگابایت و 2 مگابایت

خواهشا در رابطه با این محدودیت ها و SMS ها و ایمیل ها و لیست سیاه و هر چیزی که به این موضوع ربط داره ( هر اتفاق یا خبر تازه ای که رخ میده حتما اینجا اعلام کنید که دوستان دیگه هم در جریان این موضوع باشن )

چون کار این ها اصلا معلوم نیست به یکی سریع گیر میدن به یکی دیگه کاری ندارن اگه خط مشی هم رعایت نکنه

3aman021
08-02-2014, 13:34
دوستان من همه صفحه هارو تقریبا خوندم .کلا همشون داغونن ...من واسه وب گردی و دانلود چیکار کنم ؟جی پی آر اس که تو منطقه ما اصن وصل نمیشه.مبین که آشغاله ایرانسلم پوشش داخلی ضعیفی داره رایتلم که....ای دی اس الم که نمیتونم بگیرم...کاش تو افغانستان زندگی میکردم...بهترین راه اینه همون ایرانسل بگیرم و صبر کنم پوشش منطقه بهتر شه دیگه غیر از اینه ؟ نظرتون چیه؟

ase_pase
08-02-2014, 13:38
دوستان من همه صفحه هارو تقریبا خوندم .کلا همشون داغونن ...من واسه وب گردی و دانلود چیکار کنم ؟جی پی آر اس که تو منطقه ما اصن وصل نمیشه.مبین که آشغاله ایرانسلم پوشش داخلی ضعیفی داره رایتلم که....ای دی اس الم که نمیتونم بگیرم...کاش تو افغانستان زندگی میکردم...بهترین راه اینه همون ایرانسل بگیرم و صبر کنم پوشش منطقه بهتر شه دیگه غیر از اینه ؟ نظرتون چیه؟

واسه وبگردی خالی که سرویس های دیگه مثل وایرلس بگیر (اگه فقط وبگردی داری) اگه مصرفت هم بالاس که بهتره صبر کنی چون ایرانسل اصلا اوضاع حجم سرویس ها نامحدودش معلوم نیست. (تا دی ماه همین امسال سرویس ها نامحدودش ، واقعا نامحدود بودن اما الان وضعیت معلوم نیست)
==========

حجم مصرفیم به 120 گیگ رسیده ، ولی هنوز توی Ecare به مقدار 120 نرسیده (تا 2-1 ساعت دیگه توی ecare هم میرسه به این مقدار) ببینم چیزی میفرستن یا نه.

NINTENDO_DS
08-02-2014, 14:44
خب الان برای شما حجمی حساب کردن؟ 90 تومن رو کم کردن از حسابتون یا توی حساب هست هنوز؟
البته این ایرانسل کلا عادتش هست تا زمان تمدید دهن همه رو صاف میکنه از بس SMS میده :n02:

دوستانی که طرح های سرویس های نامحدود دارن مخصوصا 1 مگابایت و 2 مگابایت

خواهشا در رابطه با این محدودیت ها و SMS ها و ایمیل ها و لیست سیاه و هر چیزی که به این موضوع ربط داره ( هر اتفاق یا خبر تازه ای که رخ میده حتما اینجا اعلام کنید که دوستان دیگه هم در جریان این موضوع باشن )

چون کار این ها اصلا معلوم نیست به یکی سریع گیر میدن به یکی دیگه کاری ندارن اگه خط مشی هم رعایت نکنه

90 تومن هست تو حساب نشون هم میده ولی میگه 84800 باید بریزم

ase_pase
08-02-2014, 15:03
90 تومن هست تو حساب نشون هم میده ولی میگه 84800 باید بریزم

اون اس.ام.اس ها رو ولش کن :n02: اینا کار ندارن پول هست یا نیست، فقط چپ و راست اس.ام.اس میدن که پول...پول...پول. اگه پول هست مشکلی نیست و بیخیال اس.ام.اس ها بشو.
کلا دوست دارن در هر صورت بگن پول بده:n09:
به قول کیوون برره: "نامحدودت، محدود بید که محدود بید، پول وده...پول زور وده:n24:"

3aman021
08-02-2014, 15:11
واسه وبگردی خالی که سرویس های دیگه مثل وایرلس بگیر (اگه فقط وبگردی داری) اگه مصرفت هم بالاس که بهتره صبر کنی چون ایرانسل اصلا اوضاع حجم سرویس ها نامحدودش معلوم نیست. (تا دی ماه همین امسال سرویس ها نامحدودش ، واقعا نامحدود بودن اما الان وضعیت معلوم نیست)==========حجم مصرفیم به 120 گیگ رسیده ، ولی هنوز توی Ecare به مقدار 120 نرسیده (تا 2-1 ساعت دیگه توی ecare هم میرسه به این مقدار) ببینم چیزی میفرستن یا نه.دانلودم شاید به 5گیگ هم نرسه فقط واسه وبگردی و دانلود در حد همون 2,3گیگ مناسب باشه...نظر خودم روی طرح 256 سه گیگ ماهانه هست .هنوز مودم های رومیزی تخفیف نخورده منتظر تخفیفم چون 200 تومن هزینه برای یه مودم واقعا زیاده اونم برای کاربری مث من... ناراحت اینم هستم که آیا 256 وایمکس ایرانسل سرعتش روی 32ثابت هست یا خیلی متغیره؟

jiminia2002
08-02-2014, 15:15
من که بعد از اخطار سوم که ساعت 8 صبح اومد سر ساعت 12 ظهر سرعتم صفر شده!
کل چراغهای مودم هم روشنه ها ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه
نمیدونم مشکل چیه
نمیدونم کلا از بیخ قطعش کردن:n24:یا مشکل از چیز دیگست

ase_pase
08-02-2014, 15:46
من که بعد از اخطار سوم که ساعت 8 صبح اومد سر ساعت 12 ظهر سرعتم صفر شده!
کل چراغهای مودم هم روشنه ها ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه
نمیدونم مشکل چیه
نمیدونم کلا از بیخ قطعش کردن:n24:یا مشکل از چیز دیگست

مشکل احتمالا از آنتن هست. من چند هفته پیش اینطوری شده بودم. ساعت 2-1 صبح اینطوری شد و صبح ولی درست شد.
با ریبوت مودم و ... درست نشد ؟

دانلودم شاید به 5گیگ هم نرسه فقط واسه وبگردی و دانلود در حد همون 2,3گیگ مناسب باشه...نظر خودم روی طرح 256 سه گیگ ماهانه هست .هنوز مودم های رومیزی تخفیف نخورده منتظر تخفیفم چون 200 تومن هزینه برای یه مودم واقعا زیاده اونم برای کاربری مث من... ناراحت اینم هستم که آیا 256 وایمکس ایرانسل سرعتش روی 32ثابت هست یا خیلی متغیره؟

اگه آنتن و منطقه ای که هستی خوب و با تراکم کم باشن ، سرعت ثابتی داری اکثرا.کاملا به منطقه ای که هستی و آنتنی که وصل هستی بستگی داره.
آنتن وایرلس تقریبا هم قیمت مودم وایمکس هست و اگه حتی 1 یا 2 نفر دیگه توی ساختمان(اگه توی ساختمان هستی) پیدا کنی قیمت آنتن هم به نسبت کم میشه و فقط یک سوییچ 40-30 تومنی هم میخواد که اونم تقسیم میشه قیمتش و هرکدون میتونید سرویس جدا و سرعت جدا داشته باشین.
قیمتش هم تقریبا یکی هست با وایمکس با حجم و سرعت بیشتر. با حدود 25-20 میتونی اینترنت 1مگابیت با ترافیک 3 گیگ و معمولا دانلود شبانه رایگان پیدا کنی.

ase_pase
08-02-2014, 15:57
لطفا پست حذف بشه

3aman021
08-02-2014, 16:16
پس رو این حساب وایرلس بهتر و بصرفه اما متاسفانه خط ثابت ندارم...کلا این منطقه ای که هستم اینترنت داغونی داره و الان از اینترنت همسایه پایین (البته با اجازه خودش ) استفاده میکنم که به سختی میتونم بهش وصل شم.اما با سیگنال ضعیف سرعتش تا 100 کیلوبایت در ثانیه هم میرسه...

jiminia2002
08-02-2014, 16:25
لطفا حذف بشه

jiminia2002
08-02-2014, 16:27
مشکل احتمالا از آنتن هست. من چند هفته پیش اینطوری شده بودم. ساعت 2-1 صبح اینطوری شد و صبح ولی درست شد.
با ریبوت مودم و ... درست نشد ؟

خود به خود درست شد
حق با شما بود
ممنون

ase_pase
08-02-2014, 16:35
پس رو این حساب وایرلس بهتر و بصرفه اما متاسفانه خط ثابت ندارم...کلا این منطقه ای که هستم اینترنت داغونی داره و الان از اینترنت همسایه پایین (البته با اجازه خودش ) استفاده میکنم که به سختی میتونم بهش وصل شم.اما با سیگنال ضعیف سرعتش تا 100 کیلوبایت در ثانیه هم میرسه...

وایرلس احتیاجی به خط تلفن و ... نداره . مثل وایمکس که فقط مودم میخواد ، این هم فقط آنتن میخواد. منتهی فرستنده و گیرنده باید تو دید هم باشن.
اگه شرکتی که درست باشه و وایرلس بده اطرافتون هست ، به احتمال زیاد از وایمکس به صرفه تر هست.
بازهم یک تحقیق بکنید که توی منطقه شما چه سرویس دهنده هایی هستن و وضعشون چطور هست و بعد تصمیم گیری کنید.

zed2
08-02-2014, 23:04

گزینه شرکتی حقیقی و شرکتی حقوقی رو میشه استفاده کرد باسه این مورد ( حقوقی هاش یکی درخواست می ده باسه بقیه که بجای اینکه کارمندها تک تک برن دنبالش سریع یوزر پس رو بگیرن.)

فعلا که اخطار نگرفتم اما سرعتم پایین اومده روی 50-40 که البته به احتمال 99% مشکل سرعت هست و نه محدود شدن سرعت چون که بالای 230 هم میره و زنگ هم که زدم ، گفتن تا اس.ام.اس نیاد کم نمیشه.(همچنان هم نمیدونن محدودیت چقدر هست)
در مورد مصرف هم اگه واسه فشار ناگهانی چند روزه منظورت هست من توی 3 روز حدود 60 گیگ دانلود گذاشتم روی 2 مگ که میشه چیزی بالای %90 ظرفیت و هیچ مشکل و اس.ام.اس و... نیومد. (روز های بعد هم روزی 10 تا دانلود کردم حدودا و مشکلی نبود.
اونی هم که 16 بود ، فکر کنم گفتش که توی لیست سیاه نیست.
واسه اخطار اگه کلی باشه که دیگه میشه فاجعه چون دستشون باز هست هرطوری که دوست دارن مصرف یک مدت رو مصرف مناسب بدونن (البته روش درست یک دوره چند ماه و کلی هست اما خب مساله اینه که اینا معمولا به بدترین شکل استفاده میکنن)
منم شرکتی-حقیقی هستم

خوب یک نظریه جدید من دارم ( گرچه بخاطر عدم داشتن حجم مصرفی روزانه بقیه ممکنه خطا خیلی داشته باشه )که اینها یک رابطه ریاضی بین مصرف کاربر، حجم مصرف شده ، تراکم حجم مصرف شده ساختن و دارن بر اساس یک منحنی و یک خط مرزی بررسی می کنند که اگر نمودار از ان خط مرزی رد بشه اخطار می گیرد طرف.
فعلا از روابط پیشو پا افتاده استفاده کردم و و هنوز خیلی کار داره ( بدون داشتن نمونه مصرف بقیه حتی ممکنه غلط هم باشه ) ولی احتمال می دم شاید کار کنه :n15:

همین الآن ایمیل سوم هم واسم رسید
با توجه به اینکه 5 روز به پایان طرحم مونده همینجور پیش میرم ببینم چی میشه
8 صبح

ase_pase
08-02-2014, 23:43
گزینه شرکتی حقیقی و شرکتی حقوقی رو میشه استفاده کرد باسه این مورد ( حقوقی هاش یکی درخواست می ده باسه بقیه که بجای اینکه کارمندها تک تک برن دنبالش سریع یوزر پس رو بگیرن.)

خوب یک نظریه جدید من دارم ( گرچه بخاطر عدم داشتن حجم مصرفی روزانه بقیه ممکنه خطا خیلی داشته باشه )که اینها یک رابطه ریاضی بین مصرف کاربر، حجم مصرف شده ، تراکم حجم مصرف شده ساختن و دارن بر اساس یک منحنی و یک خط مرزی بررسی می کنند که اگر نمودار از ان خط مرزی رد بشه اخطار می گیرد طرف.
فعلا از روابط پیشو پا افتاده استفاده کردم و و هنوز خیلی کار داره ( بدون داشتن نمونه مصرف بقیه حتی ممکنه غلط هم باشه ) ولی احتمال می دم شاید کار کنه :n15:

اینو که گفتی الان یاد همون صحبتم با پشتیبانی افتادم. وقتی که داشت حرف میزد یکجا نمیدونم از دهنش در رفت یا اشتباه کرد ولی دقیقا یک چیزی راجع تراکم کاربرها و حجم و این خط مشی مصرف گفت . جمله دقیقش یادم نیست اما شبیه این بود که : تبریز(مطمئن نیستم تبریز بود اما یک شهر دیگه) تراکم زیادی نداره و نیست (خط مشی مصرف مثل اینجا). البته میگم درستش یادم نیست اما چیزی شبیه به این بود . البته بعدش تو حرف هاش گفتش که منظور چیز دیگه بوده و منم فک کردم منظورش چیز دیگه بوده.
با این شرایط که واسه بعضی کاربرهای 1مگ روی 80 گیگ اومده و واسه بعضی 2 مگ ها هم بعد از 120 نیومده جور در میاد.
===
مصرف من بیشتر از120 گیگ شده(حدود 123 گیگ) و فعلا توی ecare حجم 120.2 گیگ ثبت شده که از 120 بیشتر هست و فعلا اخطاری هم نیومده تا الان.
احتمالش هست که مصرف توی ساعات رایگان رو با ضریب کمتر حساب کنن و یا کلا حساب نکنن ؟

iCe m@n
09-02-2014, 01:12
اینو که گفتی الان یاد همون صحبتم با پشتیبانی افتادم. وقتی که داشت حرف میزد یکجا نمیدونم از دهنش در رفت یا اشتباه کرد ولی دقیقا یک چیزی راجع تراکم کاربرها و حجم و این خط مشی مصرف گفت . جمله دقیقش یادم نیست اما شبیه این بود که : تبریز(مطمئن نیستم تبریز بود اما یک شهر دیگه) تراکم زیادی نداره و نیست (خط مشی مصرف مثل اینجا). البته میگم درستش یادم نیست اما چیزی شبیه به این بود . البته بعدش تو حرف هاش گفتش که منظور چیز دیگه بوده و منم فک کردم منظورش چیز دیگه بوده.
با این شرایط که واسه بعضی کاربرهای 1مگ روی 80 گیگ اومده و واسه بعضی 2 مگ ها هم بعد از 120 نیومده جور در میاد.
===
مصرف من بیشتر از120 گیگ شده(حدود 123 گیگ) و فعلا توی ecare حجم 120.2 گیگ ثبت شده که از 120 بیشتر هست و فعلا اخطاری هم نیومده تا الان.
احتمالش هست که مصرف توی ساعات رایگان رو با ضریب کمتر حساب کنن و یا کلا حساب نکنن ؟

منم رد کردم 120 رو و حدود 125 گیگ دانلود کردم اخطاری خداروشکر نیومده

ساعات رایگان کلا حساب نمیشه من الان چند شبه برای اینکه حجمم خیلی نره بالا شب ها دانلود های سنگین و حجم بالا رو دانلود میکنم که حجم مصرفی حساب نشه

ase_pase
09-02-2014, 10:43
من به 130 گیگ رسیدم و خبری از اخطار با اس.ام.اس یا ایمیل نیست.
احتمالا مصرف شبانه رو حساب نمیکنن. (چیزی حدود 50 گیگ از مصرف من مصرف شبانه بوده)

reza_p
09-02-2014, 11:06
آقا پس به سلامتی رقم مصرف منصفانه مشخص شد
120 گیگ یعنی زیر 20% کل حجم دانلودی که باید بدن

m3hrdad.x
09-02-2014, 13:26
بچه ها لطفا هر کس شکایت داره مثل من کامل بره توضیح بده و ثبت کنه

ase_pase
09-02-2014, 14:04
بچه ها لطفا هر کس شکایت داره مثل من کامل بره توضیح بده و ثبت کنه

آقا پس به سلامتی رقم مصرف منصفانه مشخص شد
120 گیگ یعنی زیر 20% کل حجم دانلودی که باید بدن

بله متاسفانه. 120 گیگ میشه حدود 19 درصد ظرفیت :n15:
مشکل آخه اینه که الان من از 120 رد شدم و هنوز اخطار نگرفتم.:n13:
مشکل این هست که هنوز معلوم نیست که محدودیت چقدر هست و در ضمن اون قراردادی که ما واسه گرفتن اینترنت امضا کردیم دست ایرانسل رو واسه هرکاری باز گذاشته.

GTB 599
09-02-2014, 19:11
سلام دوستان... یه سوال فوری!!!!!!!!!!!!

مودم usb به همراه تقویت کننده ... 50 تومن می ارزه؟؟ نو هست... تا چه سرعتی ساپورت میکنه؟؟؟

با سپاس:n16:

jiminia2002
09-02-2014, 20:58
به علت عدم رعایت «خط مشی استفاده منصفانه»، سرویس شما به ضریب اشتراک بالاتر تغییر یافت.

در نظر داشته باشید در پایان دوره، سرویس شما به صورت خودکار به حالت قبل باز می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به wimax.irancell.ir مراجعه فرمایید .
وایمکس ایرانس

خب اساتید محترم سرعت هم تقریبا روی 18 اومد.
تا آخر شب هم مقدار مصرف رو اعلام میکنم.

iCe m@n
09-02-2014, 21:18
به علت عدم رعایت «خط مشی استفاده منصفانه»، سرویس شما به ضریب اشتراک بالاتر تغییر یافت.

در نظر داشته باشید در پایان دوره، سرویس شما به صورت خودکار به حالت قبل باز می گردد.
وایمکس ایرانس

سرویس شما 1 مگ هست یا 2مگ؟

این میزان مصرفتون رو حتما بگید که بفهمیم از چه میزانی ضریب بالا میره

و خوبیش حداقل اینه که از اول دوره دوباره محدود نیست و به حالت قبل برمیگرده

reza_p
09-02-2014, 21:25
ایول سرویس نامحدود میگیریم بعد بیشتر از ۲۰ درصدش رو نمیتونیم استفاده کنیم
این روز خوب نمیاد اقا نمیاد روز بروز بدتر از دیروز اگر مجبور نبودم بلافاصله سرویسم رو جمع میکردم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

jiminia2002
09-02-2014, 22:29

اینترنت من 1 مگ هستش
و حجم مصرفی 105 گیگ و 750 مگا بایت
حالا اساتید ماشین حساباشون رو دربیارن حساب کتاب کنن

خب دیگه ما موندیم و مبین نت حجمی 2 مگ که این 4 روز رو باهاش سر کنیم
دوستان به نظرتون طرح ایرانسل رو تغییر بدم؟
یعنی اگه برم رو 2 مگ میتونم 300 گیگ دانلود داشته باشم بدون اخطار؟

ase_pase
09-02-2014, 23:13
ایول سرویس نامحدود میگیریم بعد بیشتر از ۲۰ درصدش رو نمیتونیم استفاده کنیم
این روز خوب نمیاد اقا نمیاد روز بروز بدتر از دیروز اگر مجبور نبودم بلافاصله سرویسم رو جمع میکردم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

واسه اینترنت توی کشور ما هیچ دقت روز خوب نمیاد:n03:
همه فقط سعی دارن بین بد و بدتر انتخاب کنن :n14:

اینترنت من 1 مگ هستش

2مگ میشه 2برابر 1 مگ یعنی همین حالتی که داری روی 200 گیگ برات پیش میاد.
در ضمن مطمئن نیستم اما فک کنم دانلود شبانه توی خط مشی مصرف محاسبه نمیشه.

iCe m@n
10-02-2014, 00:38
اینترنت من 1 مگ هستش

اوه این خیلی خوبه که شما 2 مگ 200 گیگ تا 210 گیگ میتونی دانلود داشته باشی البته اونم نه بدون اخطار بدون افت سرعت چون شما میگی سومین اخطار هم توی این مدت برات اومده

و فکر میکنم از 150 گیگ به بالا هم برای 2 مگابایتی ها اخطار بیاد تا 200 گیگ که مثل شما ضریب رو بالا ببرن تا پایان دوره

امین1356
10-02-2014, 01:04

وایمکس ایرانس

دوست عزیز چک کن ببین از سرورهای داخلی هم سرعتت محدوده؟

jiminia2002
10-02-2014, 03:39
اوه این خیلی خوبه که شما 2 مگ 200 گیگ تا 210 گیگ میتونی دانلود داشته باشی البته اونم نه بدون اخطار بدون افت سرعت چون شما میگی سومین اخطار هم توی این مدت برات اومده

و فکر میکنم از 150 گیگ به بالا هم برای 2 مگابایتی ها اخطار بیاد تا 200 گیگ که مثل شما ضریب رو بالا ببرن تا پایان دوره

استاد اینترنت من یک مگ هست
و 105 گیگ دانلود داشتم
شاید هم من متوجه عرایض جنابعالی نمیشم چون میفرمایید 2 مگ و 200 گیگ که دقیقا دوبرابر سرعت و حجم دانلودی من هستش

jiminia2002
10-02-2014, 03:40
دوست عزیز چک کن ببین از سرورهای داخلی هم سرعتت محدوده؟

بله استاد سرور امتحان کردم سرور داخلی هم محدوده
رایگان شبانه هم محدوده
کلا از 1 مگ رفتم به 128

blacktiger
10-02-2014, 09:00
من طرح 128 سه ماهه دارم که چند روز دیگه تموم میشه. چطور میتونم تعرفه رو تغییر بدم که بعد از این مدت غیرفعال نشه و بره روی مصرف ازاد؟ همچین گزینه ای توی منوی تغییر تعرفه نیست. ممنون که پاسخ میدین

iCe m@n
10-02-2014, 12:28
استاد اینترنت من یک مگ هست
و 105 گیگ دانلود داشتم
شاید هم من متوجه عرایض جنابعالی نمیشم چون میفرمایید 2 مگ و 200 گیگ که دقیقا دوبرابر سرعت و حجم دانلودی من هستش

عزیز من جواب سوال آخر شما رو دادم که گفتید اگه برم روی 2مگ تا 300 گیگ میتونم دانلود داشته باشم بدون اخطار ؟

من گفتم با این حسابی که میگید برای 1 مگ روی 105 گیگ ضریب رو افزایش دادن
پس برای 2 مگ میشه روی 200 تا 210 گیگ

امین1356
10-02-2014, 12:47
بله استاد سرور امتحان کردم سرور داخلی هم محدوده
رایگان شبانه هم محدوده
کلا از 1 مگ رفتم به 128
پس دیگه کاریش نمیشه کرد!
باز اگه از داخلی محدود نبودی راه حل داشت.

Mr.Aras
11-02-2014, 12:23
من طرح 128 سه ماهه دارم که چند روز دیگه تموم میشه. چطور میتونم تعرفه رو تغییر بدم که بعد از این مدت غیرفعال نشه و بره روی مصرف ازاد؟ همچین گزینه ای توی منوی تغییر تعرفه نیست. ممنون که پاسخ میدین

مثل این که طرح مصرف آزاد را برداشتن.

zed2
11-02-2014, 13:55
===

من تست کردم ( انهم با کمترین ضریب خطا ) ولی اخطار سوم قشنگ زد هم فرمولم رو بهم زد هم حرف شمارو

چند روز دانلود نداشتم بعد یک روز همین ساعات شبانه رایگان - دوباره یکی دو روز نداشتم و بعد باز ساعات شبانه ولی اخطار امد
نتیجه می گیریم ساعات شبانه باسه اخطار مثل ساعات عادی هست.

تا الان یا کلا اینها حجم رو محاسبه می کنند یا در رابطه فرمول منحنی خط قرمز اخطار به شدت به حجم مصرفی وابسته است.

الان شما کدام استان هستید؟

منم رد کردم 120 رو و حدود 125 گیگ دانلود کردم اخطاری خداروشکر نیومده

ساعات رایگان کلا حساب نمیشه من الان چند شبه برای اینکه حجمم خیلی نره بالا شب ها دانلود های سنگین و حجم بالا رو دانلود میکنم که حجم مصرفی حساب نشه

شما البرز هستید درسته؟

من به 130 گیگ رسیدم و خبری از اخطار با اس.ام.اس یا ایمیل نیست.
احتمالا مصرف شبانه رو حساب نمیکنن. (چیزی حدود 50 گیگ از مصرف من مصرف شبانه بوده)

نقض شده - بالا گفتم:n06:

وایمکس ایرانس

ماه بعد باز می تونی این کار رو باسه بررسی اینکه دوباره کی محدود می کنن سرعت رو ،تست کنی؟

بعد شما کدام استان هستید؟

من هم اخطار سوم رو گرفتم ( موقعی که می خواستم فرمولم رو تست کنم ) روی 82 گیگ اخطار امد و زمانی که ساعات مصرف ازاد بوده. مواظب باشید.

هنوز خیلی ناقص هست اطلاعات فرمولی ( اگر فرمولی باشد:n23: - شک دارم فرمولی باشد - احساس کسایی رو دارم که موندن ایا واقعا رابطه خیلی ساده است و من الکی دارم خودم رو می پیچونم یا خیلی سخت
که درک من نمی رسد.... )

هنوز باید این تست بشه که ماه بعد از چه حجمی دوباره محدودیت اعمال میشه:n15: ... اصلا جالب نخواهد بود بیان روی 20 گیگ محدود کنن.....
شما هم باز همه چی رو کنترل کن در دو مگ

اینترنت من 1 مگ هستش

انتخاب خودت هست:n06:
من مال خودم رو عوض کرد تا ببینم تاثیری در اخطارها داره یا نه (خوبه رو 20 گیگ منو محدود کنه :n08:- همان لحظه شروع می کنم باسه درخواست adsl)

واسه اینترنت توی کشور ما هیچ دقت روز خوب نمیاد:n03:
همه فقط سعی دارن بین بد و بدتر انتخاب کنن :n14:

2مگ میشه 2برابر 1 مگ یعنی همین حالتی که داری روی 200 گیگ برات پیش میاد.
در ضمن مطمئن نیستم اما فک کنم دانلود شبانه توی خط مشی مصرف محاسبه نمیشه.

بنظرم باسه احتیاط یک ضریب اطمینان 0.9 یا 0.85 بزار که بشه 180 یا 170 گیگ که اخطار نگیری ( کار اینها حساب نداره )

من هم نگاه کردم نبود - زنگ بزن 707 بپرس چجوری میشه فعالش کرد.:n15:

iCe m@n
11-02-2014, 15:27
شما البرز هستید درسته؟

بله من البرز هستم

تا الان هم 132 گیگ دانلود داشتم و هیچ اخطاری هم نداشتم تا الان خداروشکر 2 روز دیگه هم سرویس این ماهم تموم میشه

ase_pase
11-02-2014, 18:29
من تست کردم ( انهم با کمترین ضریب خطا ) ولی اخطار سوم قشنگ زد هم فرمولم رو بهم زد هم حرف شمارو

چند روز دانلود نداشتم بعد یک روز همین ساعات شبانه رایگان - دوباره یکی دو روز نداشتم و بعد باز ساعات شبانه ولی اخطار امد
نتیجه می گیریم ساعات شبانه باسه اخطار مثل ساعات عادی هست.

تا الان یا کلا اینها حجم رو محاسبه می کنند یا در رابطه فرمول منحنی خط قرمز اخطار به شدت به حجم مصرفی وابسته است.

الان شما کدام استان هستید؟

من تهران هستم.
حدود 144 گیگ دانلود داشتم که بیشتر از 57 گیگ اون توی ساعات شبانه بوده. 3 روز به آخر سرویس مونده و اخطاری نداشتم.
شاید بعد از دریافت احطارها شبانه و روازنه یکی حساب میشه.
به حجم مصرفی وابسته هست یعنی چطوریه ؟

djbehnam73
11-02-2014, 19:33
اقا یه سوال سرعته 512 باید چند باشه ؟؟؟؟؟
اگه می گید باید 65 باشه پس چرا سرعت من روی 35 تا 45 هست ؟؟؟

iCe m@n
11-02-2014, 20:03
اقا یه سوال سرعته 512 باید چند باشه ؟؟؟؟؟
اگه می گید باید 65 باشه پس چرا سرعت من روی 35 تا 45 هست ؟؟؟

سرعتش حداکثر روی 64 باید باشه عزیز (یعنی در بهترین حالت منطقه شما و دکل و جای مودم و همه این ها بهترین سرعت روی 64 باید باشه )
ولی به دکل منطقه و ترافیک دکل بستگی داره
و سرعت شما متغیر بین 8 تا 64 میتونه باشه که در این صورت قانونی هست و مشکلی نداره در نظر ایرانسل

jiminia2002
12-02-2014, 17:18
ماه بعد باز می تونی این کار رو باسه بررسی اینکه دوباره کی محدود می کنن سرعت رو ،تست کنی؟

بعد شما کدام استان هستید؟

من هم اخطار سوم رو گرفتم ( موقعی که می خواستم فرمولم رو تست کنم ) روی 82 گیگ اخطار امد و زمانی که ساعات مصرف ازاد بوده. مواظب باشید.

هنوز خیلی ناقص هست اطلاعات فرمولی ( اگر فرمولی باشد:n23: - شک دارم فرمولی باشد - احساس کسایی رو دارم که موندن ایا واقعا رابطه خیلی ساده است و من الکی دارم خودم رو می پیچونم یا خیلی سخت
که درک من نمی رسد.... )
بله حتما از پس فردا که دوره جدید شروع میشه سرعت و حجم رو به طور دقیق رصد میکنم
و قصد دارم از اینترنت رایگان شبانه ایرانسل استفاده نکنم (چون یه مبین نت هم دارم و از اون استفاده میکنم)
من از خوزستان هستم

amir_dre
13-02-2014, 00:11
میگم این بچه های نامحدود یه تاپیک جدا برا پیگیری طرحشون بزنن با این سرعت داغون وایمکس 10 صفحه تاپیکو رد کردم کل مبحث سر اخطار سوم بود
:n25:
الان 2 هفتس کلا وایمکس داغون در حد لیگ دسته ی 3 !!! از قبل از بارش برف شروع شده این داستان
بنده کرج هستم تو قسمت Scanner مودم که میزنم دکل ها همه شهید شدن !!! cinr ها زیر 10 اون دکل که هم همیشه بهش وصل میشدم نیست ! مکشو داشتم
پینگ 8.8.8.8 وحشتناک نوسان داره از 270 تا 800 900 و تایم اوت
سرویسم 256 5 گیگ هست و الان این صفحات فروم رو به زور باز میکنه تازه مودمو گذاشتم تو بالکن !! معلومه ترافیکشون خیلی بالاست
پشتیبانی فقط بلده دستورات کلیشه ای بده : جای مودم و عوض کن . فریمور آپگرید کن و اینا انگار با هالو طرفه

همین مخابرات که همه بد میگن ازش همین منطقه پینگ 120 گرفتم صبح !!! منتها خونه ما تلفن نداره

به هیچ وجه وایمکس نگیرید مگر اینگه مثل من خط تلفن نداشته باشین . چه نامحدود چه محدود همش آشغاله
از برج 6 که وایمکس گرفتم هر هر 3 ماه یه 2 هفته ای با این افت شدید و نوسان سرعت و پینگ مواجه شدم

amir_dre
13-02-2014, 00:16

شما خودت قضاوت کن

البته تو سرعت زیر 512 اصلا محسوس نیست چون من با سیگنال 75 و CINR حدود 10/9 یه زمانی هم پینگم خوب بود همون سرعتم سقف سرویسم بود
فعلا کل مشکل وایمکس سر ترافیک بالاشه همینجوری دارن هی میفروشن بدون اینکه پهنای باندو ارتقا بدن

winterman68
13-02-2014, 10:50
[QUOTE=Mr.Aras;8105092]مثل این که طرح مصرف آزاد را برداشتن

سلام باید بگم که طرح مصرف آزاد را در شهر تهران وخوزستان متاسفانه برداشتن
بقیه شهرستانا مصرف ازاد میتونن انتخاب کنن
کلا ایرانسل هرچی طرح خوب هست از تهران برداشته از جمله مصرف ازاد و تعرفه 3 ماهه و 6 ماهه
در حال حاضر در تهران فقط میتونید تعرفه یک ماهه برای سرعت های 128-256-512-1024-2048 و یک ساله برای سرعت های 128-256-512
داشته باشید.
ایرانسل در اقدامی عجیب تنوع تعرفه ها را برای تهران برداشته به نظر شما چرا ؟؟

winterman68
13-02-2014, 11:09

کلا ایرانسل هرچی طرح خوب هست از تهران برداشته از جمله مصرف ازاد و تعرفه 3 ماهه و 6 ماهه
در حال حاضر در تهران فقط میتونید تعرفه یک ماهه برای سرعت های 128-256-512-1024-2048 و یک ساله برای سرعت های 128-256-512
داشته باشید.

winterman68
13-02-2014, 11:15

iCe m@n
13-02-2014, 12:19
دوست عزیز
winterman68 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما چند بار جواب یه سوال رو میدی؟؟؟؟؟

1 بار پست بزنی کافی هست نیازی به 3 پست پشت سر هم برای جواب 1 سوال نیست

winterman68
13-02-2014, 13:17
شما ببخشید که سه بار نوشتم تقصیر من نبود اخه ارور میداد منم فکر میکردم ارسال نشده واسه همین اینجوری شده

یه سرهم به این وبلاگ بزنید یه چیزایی در مورد مودم های وایمکس نوشتم.

Saeed7Star
13-02-2014, 13:47
داشته باشید.
ایرانسل تو شهرهایی که مشتری هاش کم هستند طرح های متنوع میزاره و شهرهایی مثل تهران که دیگه ظرفیتشو تکمیل کرده و مشتری هاشو گرفته دیگه طرح بدرد بخور نمیده.

winterman68
13-02-2014, 14:50
دقیقا دوست عزیز من زنگ زدم 707 چند وقت پیش وگفتم که چون تو تهران ظرفیتتون تکمیله توجهی به تهران نمیکنید حتی اگه دقت کرده باشید تو شهرستان های فارس و اصفهان و آذرباییجان شرقی تعرفه های نامحدود قیمتش کمتر از تهران و البرز هست خدایی این انصاف نیست ؟؟

ESPSV
13-02-2014, 21:07
سلام
منم که اصفهان هستم طرح ازاد رو نمیتونم توی پنلم انتخاب کنم
خیلی وقته حذف کردن . اگه از قبل کسی داشته باشه میتونه انتخاب کنه
وگرنه دیگه امکانش نیست

zed2
14-02-2014, 00:53
بله حتما از پس فردا که دوره جدید شروع میشه سرعت و حجم رو به طور دقیق رصد میکنم
و قصد دارم از اینترنت رایگان شبانه ایرانسل استفاده نکنم (چون یه مبین نت هم دارم و از اون استفاده میکنم)
من از خوزستان هستم

امیدوارم پ خ رو گرفته باشی
ولی باز مواظب باش چون شما برعکس ما که کلی سرویس adsl و وایمکس دیگه داریم بیشتر انتخاب هات محدود هست باست بعدا دردسر نشه:n29:

میگم این بچه های نامحدود یه تاپیک جدا برا پیگیری طرحشون بزنن با این سرعت داغون وایمکس 10 صفحه تاپیکو رد کردم کل مبحث سر اخطار سوم بود
:n25:
الان 2 هفتس کلا وایمکس داغون در حد لیگ دسته ی 3 !!! از قبل از بارش برف شروع شده این داستان
بنده کرج هستم تو قسمت Scanner مودم که میزنم دکل ها همه شهید شدن !!! cinr ها زیر 10 اون دکل که هم همیشه بهش وصل میشدم نیست ! مکشو داشتم
پینگ 8.8.8.8 وحشتناک نوسان داره از 270 تا 800 900 و تایم اوت
سرویسم 256 5 گیگ هست و الان این صفحات فروم رو به زور باز میکنه تازه مودمو گذاشتم تو بالکن !! معلومه ترافیکشون خیلی بالاست
پشتیبانی فقط بلده دستورات کلیشه ای بده : جای مودم و عوض کن . فریمور آپگرید کن و اینا انگار با هالو طرفه

همین مخابرات که همه بد میگن ازش همین منطقه پینگ 120 گرفتم صبح !!! منتها خونه ما تلفن نداره

به هیچ وجه وایمکس نگیرید مگر اینگه مثل من خط تلفن نداشته باشین . چه نامحدود چه محدود همش آشغاله
از برج 6 که وایمکس گرفتم هر هر 3 ماه یه 2 هفته ای با این افت شدید و نوسان سرعت و پینگ مواجه شدم

تاپیک موازی زدن ممنوع است ( معمولا کاربرا تو هر دو تاپیک سوال می کنند نظم تاپیک ها بهم می ریزه ):n01:

دقیقا دوست عزیز من زنگ زدم 707 چند وقت پیش وگفتم که چون تو تهران ظرفیتتون تکمیله توجهی به تهران نمیکنید حتی اگه دقت کرده باشید تو شهرستان های فارس و اصفهان و آذرباییجان شرقی تعرفه های نامحدود قیمتش کمتر از تهران و البرز هست خدایی این انصاف نیست ؟؟

سیاسیت شرکت هاست باسه جذب مشتری در مناطقی که مشتری ندارند .... تا وقتی مشتری به اندازه نداشته باشند ضرر می دن تو ان استان ها بخاطر همین این کارو می کنند که به مینیموم برسن که بصرفه .
فعلا مشکل ما ارزون کردن نیست - محدود نکردنمون هست ... ارزون کردن پیش کش....:n23:

سلام
وگرنه دیگه امکانش نیست

پس کلا یا باسه جدیدهاست یا باسه کسایی که هنوز دارند.

من تهران هستم.
حدود 144 گیگ دانلود داشتم که بیشتر از 57 گیگ اون توی ساعات شبانه بوده. 3 روز به آخر سرویس مونده و اخطاری نداشتم.
شاید بعد از دریافت احطارها شبانه و روازنه یکی حساب میشه.
به حجم مصرفی وابسته هست یعنی چطوریه ؟

غیر منطقی هست چنین کاری:n23:

باسه این حالت اگر فرمول نداشته باشه مثلا یک سری حجم هارو نقطه باسه اخطار مشخص کردن که کاربر به انها هر ماه برسه یا اخطار می دن یا محدود می کنند سرعت رو
اگر هم با فرمول باشه به این صورت هست که به صورت یک منحنی مرزی هست که وقتی میانگین مصرف از ان رد شود اخطار می گیریم یا محدود می شیم مثلا در زمانی که صفحر حجم مصرف شده بالای 10 گیگ هست و هر چی استفاده کنیم این خط میاد پایین ( مثلا باسه 10 گیگ مصرف می شه خط میاد میشه 9. - 20 گیگ میشه 8 - 40 گیگ میشه 6 - 60 گیگ میشه 3.5 - 80 گیگ میشه 3 و همینطور برو به صورت یک منحنی وقتی x به بینهایت میل می کنه میاد مثلا به سمت 2 میل میکنه به عنوان مرز .)
البته مثل همیشه همش نظریه است و تا اثبات و... خیلی راه است:n27:

ase_pase
14-02-2014, 02:43
غیر منطقی هست چنین کاری:n23:

باسه این حالت اگر فرمول نداشته باشه مثلا یک سری حجم هارو نقطه باسه اخطار مشخص کردن که کاربر به انها هر ماه برسه یا اخطار می دن یا محدود می کنند سرعت رو
اگر هم با فرمول باشه به این صورت هست که به صورت یک منحنی مرزی هست که وقتی میانگین مصرف از ان رد شود اخطار می گیریم یا محدود می شیم مثلا در زمانی که صفحر حجم مصرف شده بالای 10 گیگ هست و هر چی استفاده کنیم این خط میاد پایین ( مثلا باسه 10 گیگ مصرف می شه خط میاد میشه 9. - 20 گیگ میشه 8 - 40 گیگ میشه 6 - 60 گیگ میشه 3.5 - 80 گیگ میشه 3 و همینطور برو به صورت یک منحنی وقتی x به بینهایت میل می کنه میاد مثلا به سمت 2 میل میکنه به عنوان مرز .)
البته مثل همیشه همش نظریه است و تا اثبات و... خیلی راه است:n27:

این که مصرف شبانه رو محاسبه نکنن منطقی به نظر نمیاد یا اینکه اخطار نگرفتم :n02:؟:n13: واسه مصرف شبانه شاید اینطوری برای خودشون حساب کردن که خب مصرف شبانه واسه همه رایگان هست، واسه همین واسه نامحدود ها هم جزو خط مشی مصرف محاسبه نشه چون اگه بشه میزان دانلودشون تقریبا میشه اندازه کاربرهای محدود همون سرعت. در ضمن ساعات شبانه حداکثر میزان پهنای باند مصرف میشه پس احتمال داره سرعتشون هم همون سرعت اصلی نباشه در نتیجه یک مقدار از همون مقدار ساعت توی زمان های دیگه کمتر دانلود میکنن و البته این رو هم حساب کردن که اگه میزان محدودیت روی 120 گیگ(واسه 1مگ ها 60 گیگ) باشه فقط %19 درصد ظرفیتی که پولش رو میگیرن میشه که خیلی بیشتر اعتراض کاربرها رو داره تا اینکه شب ها رایگان باشه که میشه حدود 45 درصد ظرفیت. اینطوری در عین اینکه %19 ظرفیت رو دادن میتونن بگن %45 ظرفیت رو دادن. وقتی هم کسی زودتر به میزان 120 (60 گیگ واسه 1 مگ ها) برسه دیگه از بقیه ظرفیت پهنای باند تا آخر ماه نمیتونه استفاده کنه. حالا ممکنه میزان 120 (یا 60) حدود چند گیگ کمتر باشه واسه مصرف روزانه.

مصرف ماه قبل من ، 42 گیگ بود و شاید واسه همین اینطوری شده که این ماه این مقدار مصرف رو اشکال نگرفته. اگه اینطوری باشه باید به مصرف ماه بعد من اشکال بگیره.

iCe m@n
14-02-2014, 02:52
مصرف ماه قبل من ، 42 گیگ بود و شاید واسه همین اینطوری شده که این ماه این مقدار مصرف رو اشکال نگرفته. اگه اینطوری باشه باید به مصرف ماه بعد من اشکال بگیره.

فکر نمیکنم اینجوری باشه
من تا امشب که پایان مهلت سرویس این ماهم بود حساب کردم 145 گیگ دانلود کردم توی این ماه بدون اخطار
ماه پیش هم حدودا 110 گیگ دانلود کردم بدون اخطار

پس فکر نکنم به خاطر مصرف های ماه های قبل و اینا باشه

من فکر میکنم این اخطار ها بیشتر برای کسانی میاد که توی اون منطقه ها یا استان های مثل تهران ظرفیت ها خیلی پره و ترافیک مصرفی خیلی بالاس و به همین خاطر روی ترافیک مشترکین کنترل و نظارت بیشتری دارن

ase_pase
14-02-2014, 03:17
فکر نمیکنم اینجوری باشه
من تا امشب که پایان مهلت سرویس این ماهم بود حساب کردم 145 گیگ دانلود کردم توی این ماه بدون اخطار
ماه پیش هم حدودا 110 گیگ دانلود کردم بدون اخطار

پس فکر نکنم به خاطر مصرف های ماه های قبل و اینا باشه

من فکر میکنم این اخطار ها بیشتر برای کسانی میاد که توی اون منطقه ها یا استان های مثل تهران ظرفیت ها خیلی پره و ترافیک مصرفی خیلی بالاس و به همین خاطر روی ترافیک مشترکین کنترل و نظارت بیشتری دارن

آخه اينطوري هم باشه (نظارت استاني) باز من يك مثال نقض هستم چون بيشتر از ١٥٠ گيگ دانلود داشتم.
اميدوارم اينطوري كه هر استان يكجور باشه حساب نكنن.
بهترين حالت همون شبانه رايگان رو محاسبه نكردن ميتونه باشه.
چون نه ترافيك رو واسه هر استان يكجور محاسبه كردن و نه محاسبه بر اساس حجم مصرفي دوره هاي قبلي (چون ميزان كمي رو محاسبه ميكنن) هيچ كدومش خوب نميتونه باشه براي كاربرها...
در هر صورت بايد حداقل ٢-١ ماه ديگه هم آزمايش كرد...

iCe m@n
14-02-2014, 04:21
آخه اينطوري هم باشه (نظارت استاني) باز من يك مثال نقض هستم چون بيشتر از ١٥٠ گيگ دانلود داشتم.
اميدوارم اينطوري كه هر استان يكجور باشه حساب نكنن.
بهترين حالت همون شبانه رايگان رو محاسبه نكردن ميتونه باشه.
چون نه ترافيك رو واسه هر استان يكجور محاسبه كردن و نه محاسبه بر اساس حجم مصرفي دوره هاي قبلي (چون ميزان كمي رو محاسبه ميكنن) هيچ كدومش خوب نميتونه باشه براي كاربرها...
در هر صورت بايد حداقل ٢-١ ماه ديگه هم آزمايش كرد...

البته من کلا امیدوارم این قضیه محدودیت رو بی خیال بشن
چون تا الان تنها مزیت وایمکس نسبت به ISP های دیگه همین نامحدود واقعی بودنش هست
وگرنه اگه بخواد این هم محدودیت بزاره خب از ISP های خصوصی دیگه میشه استفاده کرد که سرعت 2 مگ رو روی 8 مگ میبندن و با سرعت 800 آدم دانلود میکنه لذتش رو میبره نه با سرعت 260 :n02:

حالا به قول تو باید یه 2 ماه دیگه هم آزمایش کرد ببینیم چی میشه دیگه

Mr.Aras
14-02-2014, 09:33
سلام
وگرنه دیگه امکانش نیست

...
پس کلا یا باسه جدیدهاست یا باسه کسایی که هنوز دارند.
...

داستان طرح مصرف آزاد شده این :

ثبت نام تعرفه‌های فوق در استان‌های آذربایجان شرقی، فارس، البرز، خراسان رضوی و اصفهان قابل انجام می‌باشد.
این تعرفه‌ها تنها برای مودم‌های USB ارائه می‌شود.

jiminia2002
14-02-2014, 11:18
امیدوارم پ خ رو گرفته باشی
ولی باز مواظب باش چون شما برعکس ما که کلی سرویس adsl و وایمکس دیگه داریم بیشتر انتخاب هات محدود هست باست بعدا دردسر نشه:n29:

واقعا نگرانیتون قابل تقدیر هست
از لطفتون سپاسگزارم
اما باید بالاخره محاسبه بو انجام داد
من نرم افزار DU METER رو نصب کردم و از امروز صبح دانلود رو شروع کردم و الآن به صورت دقیق میشه فهمید که اخطارها رو چه حجمی از دانلود میاد
امیدوارم بشه کمک کرد

djbehnam73
14-02-2014, 12:27
سرعتش حداکثر روی 64 باید باشه عزیز (یعنی در بهترین حالت منطقه شما و دکل و جای مودم و همه این ها بهترین سرعت روی 64 باید باشه )
ولی به دکل منطقه و ترافیک دکل بستگی داره
و سرعت شما متغیر بین 8 تا 64 میتونه باشه که در این صورت قانونی هست و مشکلی نداره در نظر ایرانسل
دکل که همین دمه خونمون هست ولی یه ذره شلوغه !!!!!!!!

iCe m@n
14-02-2014, 12:58
دکل که همین دمه خونمون هست ولی یه ذره شلوغه !!!!!!!!

خب دیگه عزیز همین یکم شلوغ باعث شده کمی سرعتتون کم بشه

حالا شما باز وضعیتت خوبه

اینجا کسانی بودن که سرویس 1 مگ داشتن سرعتشون 30 بوده

hamidrezavictor
14-02-2014, 20:37
سلام من یک مودم ایرانسل دارم رجیستر نیست تو شبکه ... بهم هدیه دادن ... فقط مودم با جعبش هیچی دیگه نداره... باید چی کار کنم تا بتونم ازش استفاده کنم؟

winterman68
14-02-2014, 20:40
درسته آقا تو سایت ایرانسل این ادرسی که میدم میتونید شرایط تعرفه مصرف ازاد رو مشاهده کنید
این مطلبی رو که دوستمون گفت با عنوان توجه تو این صفحه درج شده.

atlas ap
14-02-2014, 22:03
دوستان این طرح های نامحدود 128 و 256 و 512 سرعت دانلودشون چنده ؟ من مشهدم.دانلود زیاد دارم غیر از اینا طرح دیگه ای هست که بدردم بخوره به نظرتون؟

iCe m@n
14-02-2014, 23:27
دوستان این طرح های نامحدود 128 و 256 و 512 سرعت دانلودشون چنده ؟ من مشهدم.دانلود زیاد دارم غیر از اینا طرح دیگه ای هست که بدردم بخوره به نظرتون؟

این 3 طرحی که گفتید اصلا مناسب دانلود های زیاد نیست م
مخصوصا 128 و 256

سرعت 128 == 16 کیلوبایت در بهترین حالت آنتن دهی
سرعت 256 == 32 کیلوبایت در بهترین حالت آنتن دهی
سرعت 512 == 64 کیلوبایت در بهترین حالت آنتن دهی

اگه برای دانلود میخواید از وایمکس سرویس بگیرید باید سرویس 1 مگ یا 2 مگ بردارید

البته جدیدا وایمکس ایرانسل هم برای سرویس های نامحدود 1 و 2 مگ خط مشی مصرف صحیح تعیین کرده و از به حجم مصرفی که عبور کنید سرعتتون رو محدود میکنه و ضریب اشتراک رو بالا میبره