PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

sash
08-06-2010, 23:11
عکس از خروجی های مودم نگذاشتید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sash
08-06-2010, 23:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Exir
09-06-2010, 12:19
به ایرانسل زنگ نزدید بپرسید؟

اگه ایرانسل نداشت. به احتمال زیادخودتون بتونید یه فیش و چند متر سیم بخرید(از جمهوری یا توپخونه) و یه آنتن درست کنید شاید با یدونه از این آنتن های تلویزیون کوچیک یکی دو هرزار تومنی تو همون تراس جواب بده:31:.که به احتمال قوی جواب میده:31:.

mahdi-001
09-06-2010, 12:45
سلام دوستان کسی تو منطقه تهرانپارس وایمکس ایرانسل داره؟اگه کسی هست تست سرعتش رو بزاره. لطفا

من چون خطمون pcm هست و وای فای خیلی گرونه مجبور به استفاده از وایمکس شدم.

سوال آخر: کیفیت واکمکس ایرانسل چطوره؟ قطعی زیاد داره؟

hosseingrami
09-06-2010, 20:47
سلام ببخشيد دوستان ميشه بگيد وضعيت پوشش وايمکس در حال حاضر چه جوري هست؟
خراسان جنوبي تا کي تحت پوشش نيست؟

hosseingrami
13-06-2010, 10:28
سلام ببخشيد دوستان ميشه بگيد وضعيت پوشش وايمکس در حال حاضر چه جوري هست؟
خراسان جنوبي تا کي تحت پوشش نيست؟

سلام دوستان کسي اطلاعي از پوشش شبکه و پيشرفت اون نداره؟
:10:

Exir
13-06-2010, 11:03
ایرانسل به جز اون 7 تا شهر برای شهر دیگه ای مجوز نداره شما باید صبر کنی تا همراه اول و مبین نت تو شهرتون وایمکس بدن.

sima_6600
13-06-2010, 23:09
به گفته سایت ایرانسل

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
پس من میخوام بدونم اینترنت نامحدود رو میخوایم چی کار اگر دانلود نکنیم 120 تومن بدی که دانلود نکنی لول دانلود بیش از حد من 32 گیگ تو یک ماه دانلود کردم دیگه بهم نامحدود ندادن اخه این هم شد قانون

Advanced Ali-001
14-06-2010, 11:15
دوستان من یه مکلی دارم اونم اینه که مخابرات ما اینقدر آشغاله نه دایل آپش خوبه نه ADSL واه عهمسن مجبورم روی به وایمکس بیارم چطوریاس؟؟؟؟؟؟
من یه ساله میخوام باسرعت خوب خونمونم میدون توحید تهرانه چیکار کنم؟

_ermia
14-06-2010, 14:55
سلام
دوستان کسی سعادت آباد طرفای شهرک گلدیسان وایمکس گرفته؟ آخه تو نقشه ایرانسل شهرک کیهان و مخابرات که بالای شهرک گلدیسان هست رو زرد (تحت پوشش) نزده
کسی گرفته ما رو هم یه راهنمایی کنه؟ مرسی

depulso
15-06-2010, 01:53
من گرفتم حسابی پشیمونم سرعت اصلا خوب نیست سرعت دانلود من که 128 دارم به زور به 8 میرسه پینگش هم خیلی بالاست(در حد دایل آپ)ایرانسل هم هر وقت دوست داره قطع میکنه دوباره 3 ساعت بعد وصلش میکنه این ماه دیگه رکورد شکوند اول ماه شارژ کردم بیستم فعال شد!بیست و یکم تا بعد از ظهر قطع بود و دوباره وصل شد بیخودی برده بودم تو وضعیت تعلیق بعد نصف شارژمو کم کرد برای اینکه دوباره از تعلیق بیام بیرون!هرکی گرفته ناراضیه فقط اومدم اطلاع بدم که شما گول این تبلیغات ایرانسل رو نخورید و این وایمکسو با این مودم شبیه کله قندش نگیرید به خدا کشور های دیگه مودم وایمکسشون مثل فلش مموری میمونه قابل حمله و برق هم نمیخواد ولی این مودم وایمکس ایرانسل خودش که اندازه ی کله قنده با یه سیم lan به پشت کامپیوتر وصل میشه یه آداپتور هم داره که از شارژر موبایل یه کم بزرگتره آخه چجوری میخواید اینو حملش کنید؟تازه خیلی جاها آنتن نمیده من باید بذارمش رو اپن آشپزخونه تا بتونم ازش استفاده کنم!امیدوارم تونسته باشم از خرید این به اصطلاح وایمکس منصرفتون کرده باشم

patal
15-06-2010, 16:31
من گرفتم حسابی پشیمونم سرعت اصلا خوب نیست سرعت دانلود من که 128 دارم به زور به 8 میرسه پینگش هم خیلی بالاست(در حد دایل آپ)ایرانسل هم هر وقت دوست داره قطع میکنه دوباره 3 ساعت بعد وصلش میکنه این ماه دیگه رکورد شکوند اول ماه شارژ کردم بیستم فعال شد!بیست و یکم تا بعد از ظهر قطع بود و دوباره وصل شد بیخودی برده بودم تو وضعیت تعلیق بعد نصف شارژمو کم کرد برای اینکه دوباره از تعلیق بیام بیرون!هرکی گرفته ناراضیه فقط اومدم اطلاع بدم که شما گول این تبلیغات ایرانسل رو نخورید و این وایمکسو با این مودم شبیه کله قندش نگیرید به خدا کشور های دیگه مودم وایمکسشون مثل فلش مموری میمونه قابل حمله و برق هم نمیخواد ولی این مودم وایمکس ایرانسل خودش که اندازه ی کله قنده با یه سیم lan به پشت کامپیوتر وصل میشه یه آداپتور هم داره که از شارژر موبایل یه کم بزرگتره آخه چجوری میخواید اینو حملش کنید؟تازه خیلی جاها آنتن نمیده من باید بذارمش رو اپن آشپزخونه تا بتونم ازش استفاده کنم!امیدوارم تونسته باشم از خرید این به اصطلاح وایمکس منصرفتون کرده باشم

سلام
من گرفتم، این قدر ها هم بد نیست!
کدوم منطقه هستی که آنتن نمی ده؟
من 128 گرفتم و واقعا هم 128 ه.
قطعی هم نداره.
فقط تنها مشکلش از لحاظ فنی اینه که IP ش share ه.
خوش باشین،
©م.م.©

depulso
15-06-2010, 16:43
شما چند وقته گرفتید؟چند بار شارژش کردید؟سرعت دانلودتون چنده؟من تو منطقه 15 هستم سه ماه هست که از وایمکس استفاده میکنم اولش خدماتش بد نبود ولی بازم به adsl نمیرسید ولی حالا افتضاح شده سرعت دانلود نصف شده مطمئنید که در حد 128 هست؟مال من در حد 64 هم نیست!منطقه ی ما هم فیبر نوری هست ونمیتونم adsl بگیرم برای همین مجبور شدم وایمکس بگیرم وایمکس چند نفر از دوستام هم مثل من هست و اصلا راضی نیستند نمیدونم شاید به قول شما منطقه ی ما اینجوریه ولی تو انجمن های دیگه هم خیلی ها ناراضین از ما گفتن بود خود دانید

Advanced Ali-001
15-06-2010, 20:10
آقا سوالای من چیشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کی بلد نیس بگه واسه وایمکس باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

patal
15-06-2010, 21:10
شما چند وقته گرفتید؟چند بار شارژش کردید؟سرعت دانلودتون چنده؟من تو منطقه 15 هستم سه ماه هست که از وایمکس استفاده میکنم اولش خدماتش بد نبود ولی بازم به adsl نمیرسید ولی حالا افتضاح شده سرعت دانلود نصف شده مطمئنید که در حد 128 هست؟مال من در حد 64 هم نیست!منطقه ی ما هم فیبر نوری هست ونمیتونم adsl بگیرم برای همین مجبور شدم وایمکس بگیرم وایمکس چند نفر از دوستام هم مثل من هست و اصلا راضی نیستند نمیدونم شاید به قول شما منطقه ی ما اینجوریه ولی تو انجمن های دیگه هم خیلی ها ناراضین از ما گفتن بود خود دانید

سلام
من دقیقا اولشم!
25 روزه که گرفتم.
(امیدوارم طبق گفته ی شما، بعد از چند وقت، کیفیتش نیوفته :13: )
الان سرعتم دقیقا 128 ه. (14.8KBps)
×××××××××××××××××××××

برای اینکه چک کنی که آنتن دهی مشکل داره یا Account شما، از روش زیر استفاده کن:
ببین depulso ی عزیز، قبل از اینکه توی شبکه ی وایمکس LogIn کنی؛ یعنی در واقع قبل از اینکه UserName و PassWord رو وارد کنی،
توی چند تا سایت می توینی بری، از جمله خود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و چون هنوز LogIn نکردی، پس هیچ محدودیتی برای سرعت تو اعمال نمی شه و با Maximum سرعت می تونی Surf کنی.

حالا 3 راه هست که به این Maximum سرعت پی ببری:

1. همین طور که در حال چرخیدن هستی، Browser ت به تو بگه که با چه سرعتی داره صفحه ها رو می گیره. (Opera این توانایی و داره.)

2.از یکی از برنامه های که Bandwidth رو اندازه می گیره استفاده کنی، و در حالی که داری توی سایت ایرانسل می چرخی، این برنامه سرعت رو به شما می گه.
(من از برنامه ی Bandwidth Meter Pro V.2.6 استفاده می کنم، که می تونی از آدرس های زیر بگیری:

)

3.از سایت ایرانسل روی قسمت وایمکس click کنی و بری در آدرس
حالا از نوار ِ سمت ِ چپ، گزینه ی "سوالات متداول" رو انتخاب کنی. (آیکونش، یه علامت سوال ه.)
حالا اینجا یه PDF با حجم 2.68 مگ هست که با DownLoad کردنِ این فایل، می تونی از Maximum سرعت با خبر بشی.

خوش باشی،
©م.م©

patal
15-06-2010, 21:18
دوستان من یه مکلی دارم اونم اینه که مخابرات ما اینقدر آشغاله نه دایل آپش خوبه نه ADSL واه عهمسن مجبورم روی به وایمکس بیارم چطوریاس؟؟؟؟؟؟
من یه ساله میخوام باسرعت خوب خونمونم میدون توحید تهرانه چیکار کنم؟

سلام
توضیحات چگونگی ثبت نام، در آدرس زیر:

خوش باشی،
©م.م.©

Advanced Ali-001
16-06-2010, 10:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکسو میبینین یزیدا1مگ قیمتش80تومن از512بیشتره......
این سرویسای دائمی هست واسه میدون توحید آنتنش خوبه؟؟؟؟؟؟؟
سرعتاش ونا محدوداش واقعی هست؟؟؟؟؟

r_22009
17-06-2010, 09:55
سلام دوستان
من اصفحانم و الان ADSL صبانت دارم (128) و سرعت دانلودم روی 200 کیلوبایته
حالا می خوایم بریم یه منطقه دیگه از شهر که خطوطش فیبر نوری DLC هست و هیچ کدوم از ISP ها نمی تونن اونجا رو پوشش بدن
حالا من دوراه دارم:
1-وایمکس
2- ADSL مخابرات
از ADSL مخابرات که خیلی بد شنیدم
می خواستم ببینم شما کدومو توصیه می کنین
و در ضمن می خواستم ببینم سرعت دانلود وایمکس 128 چنده؟

patal
17-06-2010, 14:17
سلام دوستان
من اصفحانم و الان ADSL صبانت دارم (128) و سرعت دانلودم روی 200 کیلوبایته
حالا می خوایم بریم یه منطقه دیگه از شهر که خطوطش فیبر نوری DLC هست و هیچ کدوم از ISP ها نمی تونن اونجا رو پوشش بدن
حالا من دوراه دارم:
1-وایمکس
2- ADSL مخابرات
از ADSL مخابرات که خیلی بد شنیدم
می خواستم ببینم شما کدومو توصیه می کنین
و در ضمن می خواستم ببینم سرعت دانلود وایمکس 128 چنده؟

سلام
سرعت دانلود 128kbps
مساوی است با 15kBps
فرقی نمی کنه ADSL باشه یا WireLess یا WiMAX یا Cable یا SAT یا ...
××××××××××××××××××××××××× ××

برای من، الان 128 ایرانسل داره همون 15 رو می ده. (یعنی 128 ش، real ه)

این که شما می گین 128 م سرعت دانلودش 200 کیلو بایت ه، این داستان داره.
یعنی در اصل سرعت شما 128 نیست و اینجا مباحث shared و dedicated مطرح می شه. (که الان وقت نیست که در موردش بنویسم و در ضمن مطمئنم که اکثر دوستان اشراف دارن.)

خوش باشین،
©م.م.©

Advanced Ali-001
17-06-2010, 14:50
چقدر مودماش گرونه سربه فلک میکشه لامصب110تومن!
اون یکیشم220تومن!واسه فضای باز!

ehsan_jan3
17-06-2010, 18:34
راستی منم تعجب میکنم چطوری با 128 میتونن 200 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنن اونوقت ما با 128 بیشتر از 14 نمی تونیم. احتمالا داستان داره ولی کاش برای ما هم از این داستانها داشت.

e_kh78
17-06-2010, 20:55
با سلام
من تا چند روز پیش 2 چراغ از 3 چراغ اتصال سمت راست مودم وایمکسم روشن میشد 2 چراغ یعنی اتصال قابل قبول متوسط به بالا اما حالا فقط یه چراغم روشن میشه یعنی اتصال با شبکه ضعیف
چطور تو این 5 ماه من با 2 چراغ متصل بودم اما حالا چی شده شده یه چراغ یعنی چه اتفاقی افتاده
چون 1 چراغ شدنش باعث شده مودم دیرتر عکس العمل نشون بده و قدرت اتصالش بیاد پایین
شما میتونید راهنمایی کنید
چند روز صبر کردم گفتم شاید که شبکه مشکل پیدا کرده و لی گویا مودم 2 چراغ نمیشه و تو همون یه چراغ مونده

mamalux
17-06-2010, 23:07
من الان شاتل دارم 128kb
سالی 98 تومن میدم
سرعت دانلود با دانلود منیجر 62 کیلوبایته:31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31:

r_22009
18-06-2010, 10:23
من صبانت(نداگستر) دارم که سرعتم 200 هست قیمتشم ماهی 13 تومنه پس من عمرا تن به وایمکس نمی دم

e_kh78
18-06-2010, 11:04

سلام این آنتن خارجی کاربردش چیه
یعنی میتونم با آون یه مقدار مودم داخلی مو تقویت کنم تا سه چراغش روشن شه چون الان با یک چراغ وصلم
ممنون

ehsan_jan3
18-06-2010, 17:01
من صبانت(نداگستر) دارم که سرعتم 200 هست قیمتشم ماهی 13 تومنه پس من عمرا تن به وایمکس نمی دم

اشکل نداره بخندید نوبت ما هم میرسه.

Advanced Ali-001
18-06-2010, 21:17
دوستان سرویسی که من میخوام120تومنه خب بامودمش میشه110تومن میشه230تومن.....:13:
تازه اگه1مگ بخوام میشه200تومن با مودم فضای باز میشه440تومن....:13:
واقعا که کسی نظری نداره؟

fandak
19-06-2010, 08:00
در آرزوی یه اینترنت پرسرعت ........

yasget
19-06-2010, 10:54
سلام این آنتن خارجی کاربردش چیه
یعنی میتونم با آون یه مقدار مودم داخلی مو تقویت کنم تا سه چراغش روشن شه چون الان با یک چراغ وصلم
ممنون

فکر نکنم با سرعت 128 فرقی بین یک چراغ یا دو چراغ باشه .راستی کیفیت سگنال چند درصد هست هرچه قدر کیفیت سیگنال با قدرت سیگنال برابرتر باشه بهتره

edcxz1
19-06-2010, 11:27
با سلام
من تا چند روز پیش 2 چراغ از 3 چراغ اتصال سمت راست مودم وایمکسم روشن میشد 2 چراغ یعنی اتصال قابل قبول متوسط به بالا اما حالا فقط یه چراغم روشن میشه یعنی اتصال با شبکه ضعیف
چطور تو این 5 ماه من با 2 چراغ متصل بودم اما حالا چی شده شده یه چراغ یعنی چه اتفاقی افتاده
چون 1 چراغ شدنش باعث شده مودم دیرتر عکس العمل نشون بده و قدرت اتصالش بیاد پایین
شما میتونید راهنمایی کنید
چند روز صبر کردم گفتم شاید که شبکه مشکل پیدا کرده و لی گویا مودم 2 چراغ نمیشه و تو همون یه چراغ مونده

اتفاقا من هم دقیقا همین مشکل رو دارم .... ظاهرا سیگنال ارسالی مشکل داره و ضعیف شده که من حدس می زنم در این حالت ، نصب آنتن بتونه کمک کنه ...... از دوستانی که در زمینه نصب آنتن اطلاعات دارند ، خواهشمندم نظر بدن .

Advanced Ali-001
19-06-2010, 13:03
فکر نم من که نمیتونم ADSL بگیرم باید440یا300تومن هزینه وایمکس بدم!:13:واقعاکه......

ali_k182
19-06-2010, 23:48
با سلام.من یک مودم وایمکس با اکانت 128 ماهی 3gb دارم که 2ماه بیشتر ازش استفاده نکردم.الان میخوام مودمم رو بفروشم.از کسانی که تمایل به خرید این مودم دارند و میخواهند از قیمت اون مطلع بشوند به این ایمیل پیام بفرستند.با تشکر.
email: ali_k182@yahoo.com

e_kh78
20-06-2010, 11:25
ایرانسل از عرضه مودم جدید وایمکس خود با امکانات Wi-Fi و عرضه دیگر مدل‌های مودم‌های وایمکس خود با بهای تخفیفی در طول تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در تابستان 89، ایرانسل مودم جدید وایمکس خود را با ابعادی کوچک و ظاهری ساده و زیبا، با امکانات Wi-Fi به کاربران ارائه می‌کند.

این مودم امواج اینترنت پرسرعت را از طریق فناوری وایمکس ایرانسل دریافت و به صورت بیسیم و با استفاده از فناوری Wi-Fi در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بدین ترتیب، کاربرانی که از رایانه همراه و سایر سامانه‌های مجهز به فناوری Wi-Fi، در منزل و یا محل‌کار خود استفاده می‌کنند و در این محدوده جابجا می‌شوند، می‌توانند بدون نیاز به کابل، به مودم Wi-Fi متصل شده و از وایمکس ایرانسل استفاده کنند.

مودم جدید وایمکس ایرانسل که در طول تابستان سال جاری با بهای تخفیفی 99 هزار و 900 تومان به فروش می‌رسد، علاوه بر امکان اتصال از طریق فناوری Wi-Fi، به چهار درگاه اترنت برای اتصال تجهیزاتی نظیر رایانه، هاب و سوئیچ از طریق کابل شبکه محلی (LAN) مجهز است.

این مودم همچنین مجهز به دو درگاه برای اتصال گوشی تلفن به منظور مکالمه از طریق بستر تلفن اینترنتی (VoIP) می‌باشد.

بنابر اعلام، خدمات متفاوت و منحصر به‌فرد VoIP ایرانسل به زودی به کاربران عرضه می‌شود.

در طول جشنواره تابستانی وایمکس ایرانسل، مودم‌ های داخلی و فضای‌باز وایمکس نیز با بهای تخفیفی به متقاضیان عرضه می‌شوند.

مودم داخلی وایمکس ایرانسل با ابعادی کوچک و کاربردی آسان، متناسب با فضای منزل و یا دفاتر کار کوچک طراحی شده است و کاربران می‌توانند با اتصال کابل این مودم به درگاه شبکه محلی رایانه خود، به اینترنت پرسرعت متصل شوند.

این مودم که پیش از این به قیمت 110هزار تومان عرضه می‌شد، در طول تابستان 89 با بهای تخفیفی 69هزار و 900 تومان به متقاضیان عرضه می‌گردد.

مودم فضای باز وایمکس ایرانسل نیز که پیش از این به قیمت 220هزار تومان عرضه می‌شد، در طول تابستان سال جاری با بهای تخفیفی 199 هزار و 900 تومان خواهد شد. این مودم که در خارج از ساختمان نصب می‌شود، به علت قدرت گیرندگی بالا، برای مکان‌هایی که به علت تراکم ساخت‌ و سازها و یا دلایل فنی، فرکانس دریافتی ضعیف می‌باشد، طراحی شده است.

در حال حاضر خدمات وایمکس ایرانسل با پهنای باند 64 كیلوبیت بر ثانیه تا 2 مگابیت بر ثانیه و بر اساس درخواست، در 10 شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد مقدس، شهریار، شهرقدس و خمینی‌شهر عرضه می‌شود.

علاقه‌مندان برای كسب اطلاعات بیشتر و سفارش اشتراک می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز با مركز تماس وایمكس ایرانسل به شماره تلفن 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط، تماس حاصل نمایند. همچنین اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات وایمکس ایرانسل از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل دریافت است.

NOjAN.A
20-06-2010, 12:18
من الان شاتل دارم 128kb
سالی 98 تومن میدم
سرعت دانلود با دانلود منیجر 62 کیلوبایته:31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31:

کاملا خالی بندیه ... شاتل به هیچ وجه سرعتاشو باز نمی زاره .... خیال همه ی دوستان راحت

NOjAN.A
20-06-2010, 12:29
سلام
سرعت دانلود 128kbps
مساوی است با 15kBps
فرقی نمی کنه ADSL باشه یا WireLess یا WiMAX یا Cable یا SAT یا ...

برای من، الان 128 ایرانسل داره همون 15 رو می ده. (یعنی 128 ش، real ه)

این که شما می گین 128 م سرعت دانلودش 200 کیلو بایت ه، این داستان داره.
یعنی در اصل سرعت شما 128 نیست و اینجا مباحث shared و dedicated مطرح می شه. (که الان وقت نیست که در موردش بنویسم و در ضمن مطمئنم که اکثر دوستان اشراف دارن.)

خوش باشین،
©م.م.©

Patal عزیز ! بحث share و dedicate نیست ... سرویس دهنده های معروف و بزرگ به علت داشتن مشتری علاوه بر share کردن سرویس ها , سرعت واقعی رو در اختیار می زارن !! برای مثال شما از سرویس 128 نمی تونی انتظار بیشتر از 16kB رو داشته باشی . ولی نمایندگی ها و سرویس دهنده های گمنام به علت آزاد بودن سرورهاشون با این حال که سرویس رو share می کنن ولی سرعت رو حتی تا 8 برابر آزاد می زارن که اسم در کنن
بعد جالب اینه که هموتنای عزیز ما براشون عادی شده که سرویس 128kb باید 200kB دانلود بده :18::18::18:
ختم کلام این که سرویس 128kb چه share چه dedicate نباید قاعدتا بیشتر از 16kB دانلود داشته باشه ..... :11:

sash
20-06-2010, 13:19
ایرانسل از عرضه مودم جدید وایمکس خود با امکانات Wi-Fi و عرضه دیگر مدل‌های مودم‌های وایمکس خود با بهای تخفیفی در طول تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در تابستان 89، ایرانسل مودم جدید وایمکس خود را با ابعادی کوچک و ظاهری ساده و زیبا، با امکانات Wi-Fi به کاربران ارائه می‌کند.

این مودم امواج اینترنت پرسرعت را از طریق فناوری وایمکس ایرانسل دریافت و به صورت بیسیم و با استفاده از فناوری Wi-Fi در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بدین ترتیب، کاربرانی که از رایانه همراه و سایر سامانه‌های مجهز به فناوری Wi-Fi، در منزل و یا محل‌کار خود استفاده می‌کنند و در این محدوده جابجا می‌شوند، می‌توانند بدون نیاز به کابل، به مودم Wi-Fi متصل شده و از وایمکس ایرانسل استفاده کنند.

مودم جدید وایمکس ایرانسل که در طول تابستان سال جاری با بهای تخفیفی 99 هزار و 900 تومان به فروش می‌رسد، علاوه بر امکان اتصال از طریق فناوری Wi-Fi، به چهار درگاه اترنت برای اتصال تجهیزاتی نظیر رایانه، هاب و سوئیچ از طریق کابل شبکه محلی (LAN) مجهز است.

این مودم همچنین مجهز به دو درگاه برای اتصال گوشی تلفن به منظور مکالمه از طریق بستر تلفن اینترنتی (VoIP) می‌باشد.

بنابر اعلام، خدمات متفاوت و منحصر به‌فرد VoIP ایرانسل به زودی به کاربران عرضه می‌شود.

در طول جشنواره تابستانی وایمکس ایرانسل، مودم‌ های داخلی و فضای‌باز وایمکس نیز با بهای تخفیفی به متقاضیان عرضه می‌شوند.

مودم داخلی وایمکس ایرانسل با ابعادی کوچک و کاربردی آسان، متناسب با فضای منزل و یا دفاتر کار کوچک طراحی شده است و کاربران می‌توانند با اتصال کابل این مودم به درگاه شبکه محلی رایانه خود، به اینترنت پرسرعت متصل شوند.

این مودم که پیش از این به قیمت 110هزار تومان عرضه می‌شد، در طول تابستان 89 با بهای تخفیفی 69هزار و 900 تومان به متقاضیان عرضه می‌گردد.

مودم فضای باز وایمکس ایرانسل نیز که پیش از این به قیمت 220هزار تومان عرضه می‌شد، در طول تابستان سال جاری با بهای تخفیفی 199 هزار و 900 تومان خواهد شد. این مودم که در خارج از ساختمان نصب می‌شود، به علت قدرت گیرندگی بالا، برای مکان‌هایی که به علت تراکم ساخت‌ و سازها و یا دلایل فنی، فرکانس دریافتی ضعیف می‌باشد، طراحی شده است.

در حال حاضر خدمات وایمکس ایرانسل با پهنای باند 64 كیلوبیت بر ثانیه تا 2 مگابیت بر ثانیه و بر اساس درخواست، در 10 شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد مقدس، شهریار، شهرقدس و خمینی‌شهر عرضه می‌شود.

علاقه‌مندان برای كسب اطلاعات بیشتر و سفارش اشتراک می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز با مركز تماس وایمكس ایرانسل به شماره تلفن 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط، تماس حاصل نمایند. همچنین اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات وایمکس ایرانسل از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل دریافت است.

با 707 تماس گرفتم گفت هنوز هیچ اطلاعی به ما نداده اند ؟؟؟؟!!!
در خصوص تعویض مودمها هم گفتم جواب دادند که به هیچ وجه امکان پذیر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

e_kh78
20-06-2010, 16:44
با 707 تماس گرفتم گفت هنوز هیچ اطلاعی به ما نداده اند ؟؟؟؟!!!
در خصوص تعویض مودمها هم گفتم جواب دادند که به هیچ وجه امکان پذیر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
اینم عکسش:

ali_k182
21-06-2010, 20:42
با سلام.من یک مودم وایمکس با اکانت 128 ماهی 3gb دارم که 2ماه بیشتر ازش استفاده نکردم.الان میخوام مودمم رو بفروشم.از کسانی که تمایل به خرید این مودم دارند و میخواهند از قیمت اون مطلع بشوند به این ایمیل پیام بفرستند.با تشکر.
email: ali_k182@yahoo.com

sash
21-06-2010, 23:41
اینم عکسش:

با سلام
منظور من مخالفت با خبر شما نبود
منظور من بي خبري 707 بود !

mohammad_87
23-06-2010, 22:11
سلام علیکم.
یه چندین تا سوال دارم...بی زحمت بجوابین که ممنونات میگردم.
من که خطم به قول مخابرات فیبر نوریه روی آوردم به این ایرانسل.آمّا...
1.توی نقشه پوشش مناطق،98 درصد تهران زرد شده الا شهرک ما و چند جای دیگه.حالا واقعا توی این مناطق اصلا و ابدا نمیشه از وایکس خانگی(مودم داخلی) استفاده کرد؟
2.متوسط سرعت دانلود(128) چقدره؟
3.قطعی ها چجورین؟
4.راضی هستین یا نه؟

edcxz1
24-06-2010, 20:46
سلام علیکم.
1.توی نقشه پوشش مناطق،98 درصد تهران زرد شده الا شهرک ما و چند جای دیگه.حالا واقعا توی این مناطق اصلا و ابدا نمیشه از وایکس خانگی(مودم داخلی) استفاده کرد؟
3.قطعی ها چجورین؟
4.راضی هستین یا نه؟
من در منطقه ای وایمکس گرفتم که اصلا در نقشه خود ایرانسل اصلا رنگی نداشت ضمن آنکه روبروی آنجائی که مودم را وصل کردم تا 50 متر فضای باز است به هر صورت آمدن و مودم رو تست کردن و دو چراغ و گاها سه چراغ هم سیگنال میده ...... اگرچه این روزا سیگنال کمتر شد ه و به یه چراغ و دو چراغ رسیده و به وایمکس که زنگ می زنم میگن مشکل از خودته که اول تست باید می کردی اما به هر صورت با جابجا کردن مودم سیگنال باز هم دو یا سه شده
سرعت هم یازده ، دوازده ، سیزده همین جوریه
قطعی چندانی ندیدم در این دو سه ماهه ، یه دو بار یه قطعی یک ساعته داشته
در مورد راضی بودن هم نه نه نه نه نه ...... منطقه ما پی سی ام بود و از اول هم از روی ناچاری رفتیم سراغ وایمکس ........
سوال دیگه ای هم بود در خدمتیم
از دوستانی که در مورد آنتن هم سر رشته دارند خواهشمندم در خصوص نصب آنتن برای این مودم زرد رنگ وایمکس ارائه طریق نمایند.
ممنون

sash
26-06-2010, 18:52
سلام علیکم.
3.قطعی ها چجورین؟
4.راضی هستین یا نه؟

سلام
من خودم خونمون تو کرج جایی هست که تا نزدیکترین ناحیه زرد رنگ بیش از 3 کیلومتر فاصله داشت و با توجه به فیبر نوری بودن منطقه کلا نمیتونستم از ای دی اس ال استفاده کنم یه مودم ایرانسل از یکی از دوستان گرفتم دیدم به راحتی 2 چراغ روشن هست وقتی تو بالکن میبرم سه چراغ هم روشن هست
هر کاری کردم به آدرس واقعی نتونستم وایمکس بگیرم چون تو سیستم ایرانسل آدرس من تو پوشش شبکه نبود خلاصه به یه آدرس دیگه گرفتم و بعد 2 ماهی هست که استفاده میکنم از دایال آپ که خیلی بهتر هست ولی اگر میتونستم ای دی اس ال بگیرم هیچ وقت نمیرفتم سراغ وایمکس چون ثباتش به ثبات سیم نمیرسه و روزی یکی دو بار قطع میشه و چند دقیقه تا نیم ساعت باید صبر کنم تا چراغاش ثابت بشه و دوباره استفاده کنم سرعتشم همونطور که دوستان گفتن تو دانلود حدود 12 هست قیمتشم از ای دی اس ال بیشتر هست هر چند امروز یه مسیج برام اومد از ایرانسل که ترفه ها 65 درصد کم کرده و از این ماه اعمال میشه که اونم برای رقابت هست دیگه مخصوصا رقابت با مین نت
ولی خوب یه خوبی هایی دار ه مثل این که این کله قندی رو بر یداری میری جای دیگه و اونجا ها هم اینترنت داری و حتی تو ماشین هم استفاده کردم و تو شهر مشکل خاصی نبود !
موفق باشید

Kurosh
26-06-2010, 21:55
بچه ها شرمنده...سایت وایمکس ایرانسل باز نمیشه...

یه لیست قیمت می دین؟ ترجیحاً 256 باشه...حجم هم هر چی بالاتر بهتر...
محدوده ی سید خندان تهران پوشش داره دیگه ایشالا؟ 
ممنون

patal
26-06-2010, 22:56
سلام
ولی خوب یه خوبی هایی دار ه مثل این که این کله قندی رو بر یداری میری جای دیگه و اونجا ها هم اینترنت داری و حتی تو ماشین هم استفاده کردم و تو شهر مشکل خاصی نبود !
موفق باشید

سلام
من شغلم یه جوری ه که توی اتومبیل لازم می شه از اینترنت استفاده کنم.
توی اتومبیل برق ِ آداپتورِ کله قندی! رو از کجا تامین کردی؟

amirlovely
26-06-2010, 23:11
حتما از تبدیل برق ماشین به 220 گرفته همه جا هست

kamy74
27-06-2010, 11:36
با سلام

همسايمون وايمكس گرفته و من هم مي خواهم از آن استفاده كنم آيا روشي هست ؟

sash
27-06-2010, 14:44
سلام
من شغلم یه جوری ه که توی اتومبیل لازم می شه از اینترنت استفاده کنم.
توی اتومبیل برق ِ آداپتورِ کله قندی! رو از کجا تامین کردی؟

===============
حتما از تبدیل برق ماشین به 220 گرفته همه جا هست
==========

دقيقا از اينورتور استفاده ميكنم هم براي وايمكس و هم براي نوت بوك

Davood_titan
27-06-2010, 21:52
برای همدان اومده 

Milad4171
27-06-2010, 22:04
آقا یه شرکتی اومده ( شاید بوده و خیلی ها باشن ) ابتکار به خرج داده! دکل روبالای پستبون گذاشته و از اونجا سیم میکشه به سیستم! بعضی ها میگن اینترنت وایرلس اسمشه ولی خوب الان با این ایران سل و مینی دکلش هیچ فرقی نداره تازه دلک هم رو میزت نیست همیشه هم آنتنت پره و از نظر قیمتی هم هیچ فرقی با ایرانسل نداره . البته شارژش یکم ارزونتره!!!

zerolight
27-06-2010, 22:42
کسی‌ سرویسه ۲۵۶ رو داره سرعتش چطوره؟من مشهدم؟!

¥ Ramin2 ¥
28-06-2010, 11:58
قیمت ها تغییر کرد:

¥ Ramin2 ¥
28-06-2010, 12:38
نمیشه این مودم کله قندی رو پسشون بدیم اون مودم وایرلس رو بگیریم؟

یک دفعه 40 هزار تومان قیمتش رو کم کردند تا حال اونهایی که 110 هزار پول بابتش دادند بگیرند.

behii
28-06-2010, 13:42
سلام

کسی تا حالا در مشهد از وایمکس 128 اش سرویس گرفته ؟ سرعت ها چطور هست ؟ قطعی داره ؟

ممنون

emran1373
28-06-2010, 15:44
دوستان سلام. می خواستم از کسایی که تا حالا این سرویس رو داشنتد بپرسم :
لطفا اگر کسی می دونه حتما منو راهنمایی کنه
1- سرعت دانلود حدودا چند هست ؟
2- آیا قطعی داره؟
3- سرعت باز کردن صفحات چطوره؟
4- برای من که می خواهم بیشتر وبگردی کنم و روزی حداکثر 50 مگابایت دانلود کنم مناسب هست یانه؟
لطفا اگر کسی می دونه حتما منو راهنمایی کنه چون واقعا احتیاج دارم . ممنون

pandev
28-06-2010, 16:23
من وایمکس رو اهواز گرفتم الان باخودم اوردمش مشهد اینجاهم سرعتش خوبه من سرعتم بین 8-25 kb متغیره البته دوستان می خواستم بگه سرعت وایمکس خوبه به نسبت 128 ولی اگه مودم adsl باشه واقعا خیلی بیشتر نمی دونم چرا میگید خالی بندیه یاشایدم استفاده نکرده باشین ولی من 128 رو به شخصه با سرعت 70kb تجربه کردم 50 دیگه ثابتش بود مثل الانی که 128 وایمکسم برای دانلود فایل ها رو 15.1-2 ثابته برتری وایمکس نسبت به مودم اینه که می تونی ببریش شهرهای دیگه برای منی که یه مدت اهوازم یه مدت تهران ویه مدت مشهد بهترین گزینه برام وایمکس بود

Davood_titan
28-06-2010, 16:44
نمیشه این مودم کله قندی رو پسشون بدیم اون مودم وایرلس رو بگیریم؟

یک دفعه 40 هزار تومان قیمتش رو کم کردند تا حال اونهایی که 110 هزار پول بابتش دادند بگیرند.

کدوم از این مودم ها خوبه 

patal
28-06-2010, 19:14
2- آیا قطعی داره؟
4- برای من که می خواهم بیشتر وبگردی کنم و روزی حداکثر 50 مگابایت دانلود کنم مناسب هست یانه؟

سلام
1. شما روی 14.8 KBps حساب کن. (برای سرویس 128)
2. خیر
3. خوب! (این سوالت رو نسبت به Dial Up پرسیدی؟ :46: )
4. بله.

خوش باشی،
©م.م.©

ehsan_jan3
28-06-2010, 20:26
با 3 گیگ روزی میتونی 100 مگ بری.

emran1373
28-06-2010, 21:43
با سلام مجدد و با تشکر از پاسخ یکی از دوستان عزیز چند تا سوال دارم.
سوالات من :
1- آیا در ماشین در حال حرکت میشه از وایمکس با مودم وایرلس استفاده کرد؟
2- سرعت بازکردن یک صفحه مثلا یاهو چند ثانیه است ؟
3- دور وبر خونه ما ساختمان های 3-4 طبقه خیلی زیاده و خونه ما هم طبقه اول است . آیا برای وایمکس مشکلی ایجاد خواهد شد؟

4- اگه ناراضی باشیم و فرکانس ضعیف باشه می تونیم مودم رو پس بدیم ؟
با تشکر فراوان

ali1497
28-06-2010, 22:05
با سلام

دوستان عزیز در این تعرفه های جدید آیا به کاربران خانگی سرعت 2 مگ هم ارائه میشود؟

sash
28-06-2010, 22:22
2- آیا قطعی داره؟

سلام
1- حدود 12 ک
2- بعضی روزا زیاد بعضی وقتا خیلی کم
3- از دایال آپ بهتره
4- اگر مجبوری بگیری بگیر وگر نه ای دی اس ال بهتره

موفق باشی

*LionHeart*
28-06-2010, 23:09
سلام
1- حدود 12 ک
2- بعضی روزا زیاد بعضی وقتا خیلی کم
3- از دایال آپ بهتره
4- اگر مجبوری بگیری بگیر وگر نه ای دی اس ال بهتره

موفق باشی

سلام دوست عزيز
شما كدوم تعرفه اش رو گرفتيد؟
و اين كه از كدوم مودمش استفاده ميكنيد
و آيا مودم هاش با هم فرق آنچناني دارن؟

*LionHeart*
28-06-2010, 23:26
سلام دوست عزيز

راستي يك سوال
من خودم از ADSL صبانت با سرعت 128 استفاده ميكنم
و همه ديگه ميدونن كه صبانت سرعت 128 واقعي ميده يعني Rate دانلودم 128 هست
1.كدوم تعرفه اش يك هم چين سرعتي دانلودي داره ؟
2.ميخواستم بپرسم كه براي سايت باز كردن كدوم تعرفش خوبه ؟

Firebirds
29-06-2010, 08:08
با سلام

دوستان تعرفه های جدید را دیدم به نظرم سرعت نامحدود 2 مگ اش خیلی به صرفه هست برای من که دارم الان برای 1 مگ نامحدود 160 تومان ماهی میدم ( البته وایرلس هستش اون ) !
البته ناگفته نماند که ما شرکتیم

یه چند تا سوال داشتم از اساتید

1- آنتن دهی اش در منطقه بالای سعادت آباد چه طوره ؟
2- پینگ تایم در این منطقه حول و حوش چنده ؟
3- توی سایت ایرانسل خوندم این سرویس های نامحدودشون هم باز محدودیت حجمی داره ! کسی میدونه برای 2 مگ چقدر در نظر گرفتن ؟
4- Authentication به چه شکل صورت میگره ( چون برای من که میخوام از طریق شبکه پخشش کنم باید حتما کانکشن pppoe باشه و تحت وب اصلا امکان عملیاتی شدن را برام نداره )

5- قطعی داره در این منطقه ؟

با تشکر

Advanced Ali-001
29-06-2010, 08:42
سلام:
برای خیابان رودکی شمالی سرویس ندارن چه ADSL چه وایمکس یعنی هیچ راهی نیست که انسانی که خیابان رودکی شمالی میشینه از اینترنت پرسرعت استفاده کنه.....
زنگ زدم یارو میگه باآنتن فلان فلان قدر فاصله دارین با آنتن فلان فلان قدر فاصله دارین.....:13:
.....

*LionHeart*
29-06-2010, 12:06
راستي يك سوال
من خودم از ADSL صبانت با سرعت 128 استفاده ميكنم
و همه ديگه ميدونن كه صبانت سرعت 128 واقعي ميده يعني Rate دانلودم 128 هست
1.كدوم تعرفه اش يك هم چين سرعتي دانلودي داره ؟
2.ميخواستم بپرسم كه براي سايت باز كردن كدوم تعرفش خوبه ؟

سلام دوست عزيز

نبود؟ ..........................

sash
29-06-2010, 14:45
سلام دوست عزيز

سلام
من تعرفه خانگي 128
از مودم داخلي ( كله قندي )
نميدونم مودماش با هم فرق داره يا نه ولي وقتي كه مودم من 1 چراغش روشنه و وقتي كه 3 چراغش روشنه از نظر سرعت كمي متفاوتن

¥ Ramin2 ¥
29-06-2010, 20:34
مودم هاش از نظر آنتن دهی فرقی با هم ندارند. مودم فضای باز چون بالای پشت بوم هست بهتر آنتن میده. مودم وایرلس هم می تونی یک جای خونه که خوب آنتن میده بذاری و در تمام خونه استفاده کنی. مودم کله قندی هم که با کابل شبکه وصل میشه. بر اساس نیاز و میزان آنتن دهی اطراف خونتون میتونید مودمتون رو انتخاب کنید.

¥ Ramin2 ¥
29-06-2010, 20:45
بهترین تعرفه اش فعلا 512 پایه است البته باید حواست باشه وقتی پهنای باندت رو کامل مصرف کردی بسته افزایشی بخری که هزینه هات زیاد نشه.

ali_bah
29-06-2010, 20:53
سلام
آقا یکی یه پینگ بزاره اینجا!
من هرچی درباره پینگ Wi-max ایرانسل گشتم چیزی نیافتم.

Exir
29-06-2010, 21:08
بهترین تعرفه اش فعلا 512 پایه است البته باید حواست باشه وقتی پهنای باندت رو کامل مصرف کردی بسته افزایشی بخری که هزینه هات زیاد نشه.

20 تومن برای 3 گیگ زیاده 256 به نظر من به صرفه تره سرعتشم خیلی افتضاح نیست.

patal
29-06-2010, 21:21
سلام
آقا یکی یه پینگ بزاره اینجا!
من هرچی درباره پینگ Wi-max ایرانسل گشتم چیزی نیافتم.

سلام

خوش باشی،
©م.م.©

*LionHeart*
29-06-2010, 22:23
مودم هاش از نظر آنتن دهی فرقی با هم ندارند. مودم فضای باز چون بالای پشت بوم هست بهتر آنتن میده. مودم وایرلس هم می تونی یک جای خونه که خوب آنتن میده بذاری و در تمام خونه استفاده کنی. مودم کله قندی هم که با کابل شبکه وصل میشه. بر اساس نیاز و میزان آنتن دهی اطراف خونتون میتونید مودمتون رو انتخاب کنید.

یعنی مودم فضای بازش با مودم وایرلس تفاوتی در پیج باز کردن نداره ؟
من فقط میخوام که سرعت پیج باز کردنش خوب باشه .......

من در تهران هستم ...........

sash
29-06-2010, 22:51

سلام عزیز
برای خانگی که بیش از 128 نمیدن شما یا دوستان که در مورد انواع بندویت صحبت میکنید چطوری بیش از 128 میخواهید بگیرید ؟

ali_bah
30-06-2010, 09:36
سلام

خوش باشی،
©م.م.©
سلام مرسی دادش
پینگش حدودا 60 میلی ثانیه از ADSL پارس آنلاین من بیشتره !

من الان اینترنت 256 ، 20 گیگ پارس آنلاین و 42 هزار ماهی می دم.
دوستان اگه بخوام یه 256 ف 20 گیگ وایمکس بگیرم چند در میاد؟
راستی این ساعت رایگان هم داره؟!

*LionHeart*
30-06-2010, 12:12

جواب نداشت ...........

edcxz1
30-06-2010, 12:13
تا اونجا که من خبر دارم ساعت استفاده رایگان فعلا نداره اما همانطور که اعلام کردن تعرفه ها ش ظاهرا یه تخفیف ویژه تو تابستون داره .........

¥ Ramin2 ¥
30-06-2010, 15:21
20 تومن برای 3 گیگ زیاده 256 به نظر من به صرفه تره سرعتشم خیلی افتضاح نیست.

غصه نخور چون 4 گیگ هستش. دیگه هرچقدر پول بدی آش می خوری.

¥ Ramin2 ¥
30-06-2010, 15:32

سرعت باز کردن صفحات به پهنای باندی که می خری بستگی داره نه نوع مودم.

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

سلام عزیز
برای خانگی که بیش از 128 نمیدن شما یا دوستان که در مورد انواع بندویت صحبت میکنید چطوری بیش از 128 میخواهید بگیرید ؟

نگفتن که نمی دن گفتن با تبصره میدن.

sash
30-06-2010, 15:46
سرعت باز کردن صفحات به پهنای باندی که می خری بستگی داره نه نوع مودم.

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

نگفتن که نمی دن گفتن با تبصره میدن.

دوست عزيز تبصرهشو بايد از كجا آورد چه كلكي بايد زد چي بايد گفت تا بيش از 128 بگيريم

¥ Ramin2 ¥
30-06-2010, 23:59
باید یک نامه از طرف دانشگاه و یا محل کارت مبنی بر این که به اینترنت پرسرعت نیاز داری بگیری.

luches
01-07-2010, 01:33
گرفتن نامه از دانشگاه راحتتره. 3 روز طول کشید تا آماده شد.حداقل برا من که اینطور بود.

mahmoooood
01-07-2010, 08:26
man mikham ye acces pointe dlink ya linksys baraye vaimaxam(modemam dakhelye) begiram,vali shenidam ke ba ham hamahang nemishan
kasi hast ke vimaxesh be acces point vasl bashe be man komak kone??

samangolriz
01-07-2010, 10:43
با سلام به همگی .من مدت دو ماه از اینترنت دیال آپ استتفاده کردم .هر روز بین 4 تا 6 ساعت شاید هم بیشترواز شماره های مخابرات:9723100و...قبض تلفن برام اومد104000 تومان.به نظرم وقتش شده که adsl بگیرم!!!!!!!!!!!!:18:

سلام

اگه کسی از دوستان چنین مشکلی داشته یا می خواین بدونین چکار کنید تا الکی الکی مخابرات پولتونو نخوره به این تاپیک سر بزنید.

سامان:11:

pandev
01-07-2010, 15:15
دوستان طریقه شارژ مجدد از طریق کارت شارژ رو کسی بلده بگه ممنون میشم

luches
01-07-2010, 15:26
دوستان کسی تو منطقه نوبنیاد-جنب بیمارستان چمران از ایرانسل وایمکس داره.
میگن تحت پوشش نیست (نزدیکه ولی داخل محدوده نیست). داتک هم به من همینو میگفت ولی من ازش گرفتم و جواب داد تازه من 2 کیلومنر خارج محدوده بودم.
حالا کسی تو ین منطقه که گفتم وایمکس گرفته ؟

mehrdad38
01-07-2010, 17:24
man mikham ye acces pointe dlink ya linksys baraye vaimaxam(modemam dakhelye) begiram,vali shenidam ke ba ham hamahang nemishan
kasi hast ke vimaxesh be acces point vasl bashe be man komak kone??

ضمن تبریک به شما برای عضویتتون

دوست عزیز لطفا سوال خودتون رو به فارسی بنویسید. با تشکر

¥ Ramin2 ¥
01-07-2010, 22:55
لیست اکسس پوینت هایی که با مودم وایمکس سازگاری دارند در خود سایت ایرانسل نوشته شده.

برای شارژ از طریق کارت شارژ وارد حساب وایمکس خود شوید قسمت شارژ حساب شماره سریال و رمز کارت شارژ رو وارد کنید تا به حسابتون واریز شود.

sash
02-07-2010, 12:22
سلام
ديروز رفتم پاساژ امجد تو جمهوري و اين كله قندي رو هم بردم كه يه آنتني يا فيش آنتن گير بيارم يكي از فروشگاهها كه كارش فقط اين چيزا بود ميگفت چندين نفر اومدن دنبال فيش براي وايمكس ايرانسل نداريم و گير نمياد!
خلاصه پكر برگشتيم !

edcxz1
02-07-2010, 12:48
دوستان کسی تو منطقه نوبنیاد-جنب بیمارستان چمران از ایرانسل وایمکس داره.
میگن تحت پوشش نیست (نزدیکه ولی داخل محدوده نیست). داتک هم به من همینو میگفت ولی من ازش گرفتم و جواب داد تازه من 2 کیلومنر خارج محدوده بودم.
حالا کسی تو ین منطقه که گفتم وایمکس گرفته ؟
من در منطقه ای وایمکس ایرانسل گرفتم که سه ماه پیش اصلا در نقشه نبود و تحت پوشش ایرانسل نبود در ابتدا مشکلی نبود و سه سیگنال رو داشتم اما اکنون ده روزی است که سیگنال کم شده و قطع و وصل میشه و مثل سابق کانکشن خوبی ندارم با پیشتیبانی تماس گرفتم میگن شما از اول نباید وایمکس می گرفتید چون در ان منطقه شما پوشش نداشتیم حالا هم یا باید محل اتون رو تغییر بدید یا ضرر کنید و ظاهرا مودم رو نیز عودت نمی گیرن .....
میگن بیا 128 رو تبدیل به 64 کن و هر وقت سیگنال داری از وایمکس زرد زنگ ایرانسل استفاده کن ..... به هر صورت داستانی داریم . ......
باز هم از دوستانی که با مسائل آنتن آشنا هستن .... خواهشمندم در خصوص آنتن برای این مودمهای داخلی زرد زنگ یه راه کاری اعلام کنن ...چون جای آنتن داره اما در مورد نوع انتن اش لطفا توضیح بدن.....ممنون

Milad4171
02-07-2010, 13:16
انگاری ایرانسل ترسیده حسابی قیمت ها و مودم هاش رو ارزون کرده؟ کسی خبر داره وایمکس مخابرات کی میاد؟ گفته بودن اول تیر!!
ما خبر نداریم ولی ایرانسل خبر داره!! به نظر می رسیه خیلی اروزنه که تو بازار رقابت ایرانسلی که انقدر با اطمینان میگفت ارزون نمیده مودم و اینا رو اومده قیمت ها یهو انقدر کم کرده!!!

KING_DESIGNER
02-07-2010, 14:18
قراره همراه اول مبین نت رو بخره
این کش دادنها به خاطر واگزاری سهام این لامصبه
رفیق من میگفت با این که هنوز سرویس راه نیفتاده تجهیزاتی که مبین نت توی ساختمونشون نصب شده رو پلمپ کردن و گفتند حتی اگه یه ساعت ارتباط این دستگاه با مرکز ما قطع بشه ساعتی 50 میلیون تومن خسارت باید پرداخت کنید .
مدیر ساختمون هم گفته به من چه برید قفل و زنجیرش کنید فردا ببرند به من هیچ ربطی نداره.

حالا بگذریم سرویسها بهترنشده ؟

ali_ranger22
02-07-2010, 20:15
این مودم تک کاربره ، پورت شبکه هم داره ؟ یعنی کابل cross میشه بهش وصل کرد ؟

sash
03-07-2010, 10:46
من در منطقه ای وایمکس ایرانسل گرفتم که سه ماه پیش اصلا در نقشه نبود و تحت پوشش ایرانسل نبود در ابتدا مشکلی نبود و سه سیگنال رو داشتم اما اکنون ده روزی است که سیگنال کم شده و قطع و وصل میشه و مثل سابق کانکشن خوبی ندارم با پیشتیبانی تماس گرفتم میگن شما از اول نباید وایمکس می گرفتید چون در ان منطقه شما پوشش نداشتیم حالا هم یا باید محل اتون رو تغییر بدید یا ضرر کنید و ظاهرا مودم رو نیز عودت نمی گیرن .....
میگن بیا 128 رو تبدیل به 64 کن و هر وقت سیگنال داری از وایمکس زرد زنگ ایرانسل استفاده کن ..... به هر صورت داستانی داریم . ......
باز هم از دوستانی که با مسائل آنتن آشنا هستن .... خواهشمندم در خصوص آنتن برای این مودمهای داخلی زرد زنگ یه راه کاری اعلام کنن ...چون جای آنتن داره اما در مورد نوع انتن اش لطفا توضیح بدن.....ممنون

سللم
تو پست قبلي نوشتم
===============

ديروز رفتم پاساژ امجد تو جمهوري و اين كله قندي رو هم بردم كه يه آنتني يا فيش آنتن گير بيارم يكي از فروشگاهها كه كارش فقط اين چيزا بود ميگفت چندين نفر اومدن دنبال فيش براي وايمكس ايرانسل نداريم و گير نمياد!
خلاصه پكر برگشتيم !

=====================

من خودم دقيقا مشكل شما رو دارم ولي كله قندي رو گذاشتم تو بالكن مشكلم رفع شده ولي نميخام اونجا بزارمش هم آفتاب هست هم پسفردا بارون و برف !

mahmoooood
03-07-2010, 11:22
من میخوام یکی از اکسس پوینت ها که تو سایت ایرانسل هست رو برای مودم وایمکسم که داخلی هست بخرم ولی میگن هماهنگ نمیشن با هم.کسی هست که این کارو کرده باشه و جواب گرفته باشه که خیال منو از کار کردن اکسس پوینت راحت کنه.ممنون میشم

emran1373
03-07-2010, 14:40
سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا از مودم بی سیم جدید ایرانسل میتوان برای adsl هم استفاده کرد؟

ArashMiniStar
03-07-2010, 21:08
به نظر من ADSL از وایمکس بهتره.البته از لحاظ هزینه سرویس و هزینه مودم و راه اندازی :11:

mahmoooood
03-07-2010, 21:36
يعني كسي نيست اينجا كه مودم داخلي وايمكس داشته باشه و به اون اكسس پوينت وصل كرده باشه؟؟؟؟؟!!!!!!

¥ Ramin2 ¥
04-07-2010, 20:47
قابل توجه کاربرانی که مایل به استفاده از روتر هستند…

در حال حاضر، مدلهای زیر با مودمهای وایمکس ایرانسل سازگار می باشند:

D-Link: DIR300

SMC: SMCWBR14S-N2 EUA

Cisco: LINKSYS WRT54G

D-Link: DIR600

Cisco: LINKSYS WRT45GC V7

Apple: Time Capsule

mahmoooood
04-07-2010, 22:26
ميدونم كه اين مدل ها را در سايت ايرانسل گذاشته است.ولي تا حالا كسي از اين روترها عملا استفاده كرده تا ببينه واقعا جواب ميده يا نه

dr_data_13
05-07-2010, 01:39
من تو فکر adsl بودم که تو روزنامه دیدم ایرانسل مودم جدید وایرلس هم آورده نمیدونم دیدین یا نه مشکیه دوتا آنتن داره دیگه لازم نیست اون کله قندهارو به یه مدم وایرلس دیگه که خودتون میخرین وصل کنین
قیمتاش هم که پایین اومده به نظرتون شیسم 256 بگیرم یا وایمکس 256 نامحدود ماهی 48 ت؟
من خودم نظرم رو وایمکسه
اونایی که دارن الان در حال حاظر کیفیتش چطوره؟سرعت دانلودو اینا مثل adsl هست؟یه سری اطلاعات بدین ممنون میشم

sash
05-07-2010, 08:24
ميدونم كه اين مدل ها را در سايت ايرانسل گذاشته است.ولي تا حالا كسي از اين روترها عملا استفاده كرده تا ببينه واقعا جواب ميده يا نه

من dLink - dir400 دارم و استفاده ميكنم
يه مشكل داشتم هميشه روترم روشن بود هر وقت وايمكس رو روشن ميكردم WAN روتر IP نميگرفت كلي ور ميرفتم تا ارتباط برقرار مي‌شد
بعد متوجه شدم اول بايد وايمكس رو روشن كنم بعد روتر رو روشن كنم كه اين مشكل نباشه به غير از اين مشكل ديگه‌اي نداشتم

P‌C
05-07-2010, 11:15
اونایی که دارن الان در حال حاظر کیفیتش چطوره؟سرعت دانلودو اینا مثل adsl هست؟یه سری اطلاعات بدین ممنون میشم
قبلا توی همین تاپیک در موردش بارها بحث شده. توی تاپیک سرچ کنید adsl...
ولی در کل adsl ثبات و اطمینانش برتری داره و وایمکس قابلیت استفاده در مکانهای مختلف و همینطور عدم نیازش به بسترهای مخابراتی مثل تلفن... در حال حاضر که قیمتهاشون در یه حده فقط میمونه نداشتن دانلود شبانه وایمکس که مطمئنم بزودی اون رو هم میذارن.
من الان از هر دو دارم استفاده میکنم اگر قرار باشه در یکجا از یکی از اونها استفاده کنم فقط از adsl استفاده میکنم اما اگر جایی که اون نباشه وایمکس بهترین انتخاب هست.

shahramcat
06-07-2010, 01:04
سلام

مودمهای indoor همش آداپتور داره ؟ بخایم دنبال خودمو ببریم چی ؟

ممنون

aRThaS_08
06-07-2010, 10:58
فایل فلایر رو فیـلتر کرده ایرانسل ؟!

برای من فیـلتره! اما از هرکی میپرسم میگه نیست :|

¥ Ramin2 ¥
07-07-2010, 01:40
من تو فکر adsl بودم که تو روزنامه دیدم ایرانسل مودم جدید وایرلس هم آورده نمیدونم دیدین یا نه مشکیه دوتا آنتن داره دیگه لازم نیست اون کله قندهارو به یه مدم وایرلس دیگه که خودتون میخرین وصل کنین
قیمتاش هم که پایین اومده به نظرتون شیسم 256 بگیرم یا وایمکس 256 نامحدود ماهی 48 ت؟
من خودم نظرم رو وایمکسه

فعلا edge ایرانسل از همه گزینه ها بهتره:

tetis
07-07-2010, 11:41
من ميخواهم براي دفترم يك سرويس 1 مگ بگيرم حالا سوالم اين است من ميتوانم اين مودم داخلي را با خودم به خونه ببرم يا به مثلا شهر تبريز كه زير پوشش وايمكس است؟
دوستان لطفا اگر امكانپذير است بفرمايند.

Exir
07-07-2010, 12:14
من ميخواهم براي دفترم يك سرويس 1 مگ بگيرم حالا سوالم اين است من ميتوانم اين مودم داخلي را با خودم به خونه ببرم يا به مثلا شهر تبريز كه زير پوشش وايمكس است؟
دوستان لطفا اگر امكانپذير است بفرمايند.

هر جایی که تحت پوشش وایمکس ایرانسل باشه میتونید استفاده کنید.

ali_ranger22
09-07-2010, 13:28
هیچکس نمی دونه ویژگی های این مودم وای فای و تک کاربره ایرانسل چیه ؟
چند تا کابل شبکه می خوره و اینا ؟
لازم دارم !!

xoxtroy
09-07-2010, 15:04
بچه ها من adsl دارم و با برنامه گارنا آنلاین بازی می کنم. این adsl دیگه قطع میشه همش. ممکنه وایمکس بگیرم. ولی باید یه جوری پینگ بازی رو چک کنم. کسایی که وایمکس دارن لطفا برنامه رو از لینک زید دانلود کنن:

بعد از اینکه برنامه رو نصب کردید یه account بسازید با یکی از سرور هاش آنلاین شید. بعدش سمت چپ صفحه روی game کلیک کنید بازی war3 RPG رو انتخاب کنید لیست روم ها میاد. بعد برید توی روم های قسمت international بعد اونجا یکی از روم های ایران مثلا iran dota room رو انتخاب کنید و وارد شید. user هایی که توی روم هستن سمت راست صفحه میان. روی یکیشون کلیک راست کنید گزینه tunnel رو انتخاب کنید. توی صفحه چت روم 3 تا ping می نویسه. اون Ping هارو بهم بگین. چند بار این کارو با user های مختلف روم انجام بدین نتیجشو بهم بکین. لطفا کمکم کنید. خیلی حیاتیه.

mehdi_vsgh
09-07-2010, 21:39
سلام دوستان کيفیت سرويسهاي وايمکس ايرانسل چطورياس؟
البته یه سال ديگه میخوام اين سرويس رو بگيرم نه الان فعلا که سرباز هستيم و دستمون به جايي نميرسه ولي سال ديگه انشالله ميخوام وايمکس بيگرم يا همين adsl رو نگه دارم؟؟

Y.a.s.h.a.r
14-07-2010, 18:24
87 صفحه تاپیک اومده جلو یه عکس از این مودم کزایی نگذاشتین
لطفآ یه عکس از پرت های مدل BM8301,BM632 بگذارید.

Y.a.s.h.a.r
15-07-2010, 11:27
یکی از دوستان توی فروم دیگر برام فرستاد

tetis
16-07-2010, 10:06
من اينترنت ايرانسل را با مودم واي فاي گرفتم متاسفانه با تغيير محل سكونت الان در منزل جديد آنتن صفر است والي داخل حياط خلوت 2 خط آنتن دارم .
سوال من اين است كه به اين مودم طبق گفته دفترچه ميشود آنتن خارجي بست . حال من ماندم چه آنتني بخرم كه بدرد اين مودم ها و وايمكس بخورد . آيا آنتن خاصي براي تقويت موجود است ؟ چون آنتن تلويزيون هيچ گونه اثري نداشت!
دوستان اطلاعات يا تجربه اي دارند ؟ ممنون ميشوم راهنمايي كنند.

Exir
16-07-2010, 16:12
من اينترنت ايرانسل را با مودم واي فاي گرفتم متاسفانه با تغيير محل سكونت الان در منزل جديد آنتن صفر است والي داخل حياط خلوت 2 خط آنتن دارم .
سوال من اين است كه به اين مودم طبق گفته دفترچه ميشود آنتن خارجي بست . حال من ماندم چه آنتني بخرم كه بدرد اين مودم ها و وايمكس بخورد . آيا آنتن خاصي براي تقويت موجود است ؟ چون آنتن تلويزيون هيچ گونه اثري نداشت!
دوستان اطلاعات يا تجربه اي دارند ؟ ممنون ميشوم راهنمايي كنند.

با ایرانسل تماس بگیرید درصورتی که آنتن نداشتن در بهترین نقطه خانه مودم را بزارید مثل تراس یا اتاقک پشت بام. (جایی که بیشترین آنتن رو بده.

بعد اگه از پی سی استفاده میکنید که یک سیم بلند لن بخرید بکشید تا اتاق. اگرم لپتاپه که با وای فای بگیرید.

sinasarfaraz
16-07-2010, 16:23
شاید ایرانسل پشتیبانیش ضعیف باشه
ولی داره جامعه ی مضخرف خدمات سیم کارت و اینترنت ایران را یه تکونی میده
این همراه اول که اول فقط کارت شارژ 10 تومنی داشت که دقیقه ای 100 تومن مینداخت بعد از اومدن ایرانسل کارت شارژ 2 تومنی هم داد gprs هم که نداشت ایرانسل اوردش بعد همراه اول گذاشت وایمکس هم که اصلا تو ایران نبود وقتی ایرانسل اومد شرکت ها اوردن
واقعا باید لعنت بفرستین او اشخاص بالای جامعه رو که فقط به فکره دزدین

{ غرور ما ایرانی ها به گذشته ی ماست ولی اون گذشته الان چی داریم الان چی هستیم بیا تا با هم ایران رو آباد کنیم }

jalebz
17-07-2010, 19:06
سلام، می خواستم بپرسم آیا کسی می دونه چقدر طول می کشه تا پولی که به حساب بانک ملت واریز کردیم وارد سیستم بشه؟ الان من پول ریختم به حساب ولی باقی مانده حسابم صفر مونده. نمیدونم این عادیه یا نه؟؟؟

با تشکر قبلی.

jalebz
18-07-2010, 09:11
سلام، می خواستم بپرسم آیا کسی می دونه وقتی پول را به حساب بانک ملت واریز کردی، چقدر طول می کشه تا وارد account ایرانسل بشه؟ من دیروز پول را ریختم و اینترنتم هنوز قطعه، نمی دونم که این موضوع عادیه یا نه؟

Crawling In MySkin
18-07-2010, 14:55
87 صفحه تاپیک اومده جلو یه عکس از این مودم کزایی نگذاشتین
لطفآ یه عکس از پرت های مدل BM8301,BM632 بگذارید.

XSS
19-07-2010, 17:32
با سلام
یادمه یه مقاله ای میخوندم که استاندارد IEE 802.16 یا همون وایمکس، یکی از تفاوت هاش با وای فای اینه که دیگه مساله جابجایی مشتری در سلول ها مطرح نیست، چون وایمکس برای ساختمان طراحی شده و ساختمان هم بر خلاف لپ تاپ حرکت نمیکنه.
الان دیدم یکی از دوستان نوشته که تو ماشین با استفاده از آداپتور برق مودم رو توسط برق فندک تامین میکنه و میتونه همانطور که حرکت میکنه از اینترنت هم استفاده کنه. حالا شاید من بد متوجه شدم
ولی دوستانی که وایمکس دارن لطف کنن یه مقدار در مورد جابجایی مودم هم توضیح بدن. آیا در حال سفر و جابجایی مداوم در مناطقی که تحت پوشش هست میشه از وایمکس استفاده کرد یا خیر؟

tetis
20-07-2010, 13:45
سلام، می خواستم بپرسم آیا کسی می دونه وقتی پول را به حساب بانک ملت واریز کردی، چقدر طول می کشه تا وارد account ایرانسل بشه؟ من دیروز پول را ریختم و اینترنتم هنوز قطعه، نمی دونم که این موضوع عادیه یا نه؟
براي من 2 روز طول كشيد ضمنا sms هم مياد.

parisa6628
20-07-2010, 14:38
سلام بچه ها..

من adsl شاتل دارم ! حالا میخوام وایمکس هم بگیرم...

میشه یک کدومتون تست سرعت 512 رو بزارین .. اگه خوب بود برم سفارش بدم

مرسی مرسی مرسی !

rudbari
20-07-2010, 16:08
بابا جون اینهمه صغری کبری چیدن نداره، بگین بلاخره خوبه این وایمکس یا نه؟؟؟

sash
20-07-2010, 16:22

دوست عزيز
تا مجبور نباشي نگير

schadmehr
21-07-2010, 02:37
درووووووود.
کسی از دوستان میدونه چه جوری باید وایمکس ایرانسل و راه انداخت؟!
من یه مودم و یه اکانت از یهکی برای چند روز گرفتم تا ببینم چیجوریاست.
ولی3 روز دیگه طرف بر میگرده و من هنوز نتونستم وصلش کنم!!
وصل کردن کابلهاشو بلدم،به پی سی هم وصل میکنم ولی اینجا به بعدش نمیدونم یاید چی کار کنم.

کمک!
البت میدونم میشه زنگ بزنم بیان درست کنن و مجانیه(تو سایت ایرانسل نوشته) ولی:
1)میخوام خودم یاد بگیرم.
2)چون واسه خودم نیست و آدرسمون فرق میکنه میترسم گیر بدن و بپیچوننم.
ممنون میشم کمک کنید.

schadmehr
21-07-2010, 11:07
آقا این مودم شما با مودم من فرق میکنه،واسه من سفیده و ایرانسلم روش ننوشته!

tetis
21-07-2010, 14:41
سلام بچه ها..

من adsl شاتل دارم ! حالا میخوام وایمکس هم بگیرم...

میشه یک کدومتون تست سرعت 512 رو بزارین .. اگه خوب بود برم سفارش بدم

مرسی مرسی مرسی !

من 512 دارام با مودم واي فاي سرعت دانلودم حدود 65 كيلو و ثابت است قبلا از 2جاا adsl داشتم ولي از اين خيلي راضيم تازه منزل من در قسمت خارج از پوشش شبكه است و من بزور توانستم 2 چراغ از 5 چراغ روشن سيگنال را داشته باشم خيلي وقتها هم 1 چراغ!!!
با تستر خود ايرانسل كه به speedtest.net وصله دانلود781 كيلو و آپ 95 نشون ميدهد!!
فعلا كه خيلي راضيم....

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

بسته به انتظارات شما است
براي من ثابت بودن مهم است كه اين سرويس دارد ولي دانلود رايگان شبانه و.... ندارد اگر دانلود زياد داريد سرويس نامحدود بگيريذ و اينكه سرعت هاي سرويس واقعي است يعني 128 حدود 16 كيلو و 512 حدود 65 كيلو است بيشتر به هيچ وجه نميشود.

balak2424
21-07-2010, 14:43
من چند وقته که از سرویس وایمکس ایرانسل دارم استفاده میکنم
قبل از اون 4 سال از adsl صبانت استفاده می کردم
در کل بگم سرعت وایمکس خیلی کمه
من با 128 کیلوبایت صبانت سرعت دانلودم متوسط روی 70 بود ولی الان 256 ایرانسل گرفتم سرعت دانلودم به روز به 24 میرسه
اینم بگم که سرویس 128 رو هم تست کردم سرعت دانلودش 12 کیلوبایت بر ثانیه است(با روشن بودن 3 چراغ مودم وایمکس)
دلیل اینکه وایمکس گرفتم هم این بود که خط تلفن ما فیبر نوریه و رو این خط adsl ارائه نمیشه (البته فعلا)
من به خاطر وسواس زیادی که دارم میتونم به سوالات ریز شما پاسخ بدم
ولی اینو بهتون گفته باشم که ایرانسل اومده روی سرور نرم افزاری نصب کرده که کار" آیزا سرور" رو میکنه
یعنی شما در هر بار ورود به اینترنت باید یوزر و پسوردتون رو وارد کنید و این یعنی فاجعه
پروتکل ssl جیمیل رو هم دوستان ایرانسل دستکاری کردند مثل همون کاری که داتک و صبا نت کردند و دارند جیمیل کاربران رو شنود میکنند
در کل فقط واسه کسائی که خطشون فیبر نوریه پیشنهاد میکنم وایمکس بگیرن و دیگر هیچ

P‌C
22-07-2010, 02:10
پروتکل ssl جیمیل رو هم دوستان ایرانسل دستکاری کردند مثل همون کاری که داتک و صبا نت کردند و دارند جیمیل کاربران رو شنود میکنند

دوست عزیز! خواهشا شایعه الکی راه ننداز! ssl رو اگر میشد به همین راحتی هـک کرد هیچ بانک معروفی برای کارای اینترنتی ازش استفاده نمیکرد. البته این حرف شما بیشتر شبیه جوک بود تا شایعه!

luches
22-07-2010, 02:30
SSL encryption اگر به راحتی حک میشد الان amazon,ebay,paypal ,google...................................... همه میشد کشک
XD
این از اون جکا بود.

balak2424
22-07-2010, 08:37
عزیز دل من
به این کار می گن: SSL Man-In-The-Middle Attack ( Monkey-In-The_Middle ) .

حمله Man-In-The-Middle چیست؟

به زبون ساده man in the middle یه نوع حمله اس که توی اون نفوذگر بین قربانی ها قرار می گیره و خودش رو جای طرف مقابل جا می زنه و پیغام ها رو بینشون رد و بدل می کنه. البته در عین حال که خودشو جای طرف مقابل جا می زنه باید اون چیزهایی رو هم که دو طرف تقاضا کردن بهشون بده تا بتونه حمله اشو با موفقیت انجام بده!

فرض کنید شما می خواید به دوستتون یه پیغام بفرستین و یکی هم به اسم نفوذگر بین شما وجود داره که شما از وجودش خبر ندارین. برای اینکه محرمانگی حفظ بشه و کسی نتونه این وسط این پیغام رو بخونه از یه جفت کلید عمومی و خصوصی استفاده می کنین. به این صورت که اول از دوستتون کلید عمومیش رو تقاضا می کنین. نفوذگر این تقاضا رو عینا به دوستتون منتقل می کنه. ولی از اون طرف وقتی کلید عمومی دوستتون را ازش گرفت عوضش کلید عمومی خودش رو به شما می ده و از این به بعد شما هر پیغامی رو رمز کنید در واقع با کلید عمومی نفوذگر رمز می شه و بنابراین می تونه تمام پیغام ها رو باز کنه و بخونه و همینطور می تونه اون رو تغییر بده و با کلید عمومی دوستتون رمزش کنه و براش بفرسته.

همونطور که می دونین ssl یکی از پروتکلهای رمزنگاریه که اونم برای به رمز درآوردن اطلاعاتی که از طربق اون ارسال می شن از یه کلید استفاده می کنه. حالا اگه حداقل یکی از این شرایط برقرار نشه مرورگر شما خطای مربوط به نادرست بودن certificate رو به شما می ده.

مقاله کامل رو اینجا بخونید:

منتظر پاسخ دوستان عزیز هستم
امروز که برم خونه اروری که هنگام باز شدن گودر به من نشان داده می شود رو براتون میفرستم و همین دوست عزیز پی سی خان بیاد و روشنگری کنه
pc جان من با بچه های صبا نت هم صحبت کردم اول منکر قضیه شدند بعد اقرار کردند که ارور سرتیفیکیشن جیمیل از طرف اونا نیست و کار از جای دیگه آب میخوره

P‌C
22-07-2010, 12:20
امروز که برم خونه اروری که هنگام باز شدن گودر به من نشان داده می شود رو براتون میفرستم و همین دوست عزیز پی سی خان بیاد و روشنگری کنه
pc جان من با بچه های صبا نت هم صحبت کردم اول منکر قضیه شدند بعد اقرار کردند که ارور سرتیفیکیشن جیمیل از طرف اونا نیست و کار از جای دیگه آب میخوره
والا من هم از شاتل استفاده میکنم هم از وایمکس ایرانسل. همچین اروری ندیدم. شما اگر در مرورگر فایرفاکس در صفحه ای که جیمیل باز هست قسمت آبی رنگی که google.com در اون به چشم میخوره رو دارید یعنی ارتباطتتون با جیمیل امن هست.

balak2424
22-07-2010, 13:32
مشکل همین جاست
توی فایرفاکس اون قسمت سفید رنگه و توی کروم هم خط قرمز روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کشیده شده
امشب عکس هاشو میفرستم
حالا متوجه شدید که دستکاری ssl خیلی هم کار سختی نیست
بدروود

حسين 1966
23-07-2010, 16:40
سلام
دوستان کسي هست اينجا سرويس 128 پايه قديمشو تغيير تعرفه داده باشه و 6ماهه جديدش کرده باشه ؟
من از وسط ماه پولو ريختن تو حساب و درخواست تغيير تعرفه دادم ولي ديروز نصف شب! مسيج اومد که درخواست شما انجام نشد!! امروز هم اومدم ديدم صبح که مصرف ازاد داشتم از بعد از ظهر هم همون 15 تومن سابق رو به جاي 12 تومن جديد براي يک ماه کم کردن .شما اين مشکلو نداشتين ؟

XSS
23-07-2010, 22:35
با سلام
یادمه یه مقاله ای میخوندم که استاندارد IEE 802.16 یا همون وایمکس، یکی از تفاوت هاش با وای فای اینه که دیگه مساله جابجایی مشتری در سلول ها مطرح نیست، چون وایمکس برای ساختمان طراحی شده و ساختمان هم بر خلاف لپ تاپ حرکت نمیکنه.
الان دیدم یکی از دوستان نوشته که تو ماشین با استفاده از آداپتور برق مودم رو توسط برق فندک تامین میکنه و میتونه همانطور که حرکت میکنه از اینترنت هم استفاده کنه. حالا شاید من بد متوجه شدم
ولی دوستانی که وایمکس دارن لطف کنن یه مقدار در مورد جابجایی مودم هم توضیح بدن. آیا در حال سفر و جابجایی مداوم در مناطقی که تحت پوشش هست میشه از وایمکس استفاده کرد یا خیر؟

جواب خودمو گرفتم، مثل اینکه تو استاندارد 802.16e تغییر سلول هم در نظر گرفته شده:

فناوری وایمکس با استاندارد 802.16e این امکان را پشتیبانی می نماید ولی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پروانه به وضوح عنوان نموده است که دارنده پروانه مجاز به ارائه خدمات به مشترکین در حال حرکت نمی باشد.

محدودیت حداکثر سرعت 128 کیلوبیت برای مشترکین خانگی کم بود، حالا گیر دادن به وایمکس و برای جابجایی هم محدودیت گذاشتن. :41:

sash
24-07-2010, 12:47
جواب خودمو گرفتم، مثل اینکه تو استاندارد 802.16e تغییر سلول هم در نظر گرفته شده:

محدودیت حداکثر سرعت 128 کیلوبیت برای مشترکین خانگی کم بود، حالا گیر دادن به وایمکس و برای جابجایی هم محدودیت گذاشتن. :41:

من تو محدوده گوهردشت كرج در ماشين استفاده كردم و مشكلي نداشتم يعني قطعي خاصي صورت نگرفت !
البته يه بار اين كار رو كردم

foxyjanam
24-07-2010, 19:31
سلام
دستمون از همه جا کوتاه شده ، مجبوریم به این وایمکس فلان فلان شده متوسل شیم :20:
1-هیچ راهی نداره که خانگی با یه سرعت بیشتر از 128 گرفت؟
2-سرعت دانلود 256 و 512 تو چه حدودیه؟
ممنون

foxyjanam
24-07-2010, 19:44
سلام
ممنون
چنتا از پستای تاپیکتون رو خوندم جواب سوالامو گرفتم،من مشکلم اینه که خودم تو خوابگام و اینترنتمون هم سرعتش خوبه،دانلود حدود 80 و امکان نداره که دانشگاه بهم نامه بده دیگه،حالا یه راه دیگه نیس که بشه بالای 128 گرفت؟
(تنها مشکل نت ما اینه که تو PSN نمیتونم با PS3 ساین این شم)

balak2424
25-07-2010, 08:12
سلام
ممنون

چرا راه داره
اونم خیلی راحت
شما اگه از بستگان کسی شرکت داره فقط کافیه روی سربرگ شرکت برای شما یک معرفی نامه به ایرانسل تهیه کنه
بقیه اش حله
اصلا من نامه دانشگاه رو روز راه اندازی سرویس دادم به نماینده ایرانسل اونم اصلا نگاه نکرد تو نامه چی نوشته و تائیدش کرد
تاکید می کنم نامه حتما باید روی سربرگ باشه

سرعت دانلود 128 کیلو بیت در حدود 12 کیلوبایت در ثانیه
256 در حدود 24
و 512 در حدود 67
جالبه که من هر 3 سرویس رو تجربه کردم

¥ Ramin2 ¥
25-07-2010, 11:04
سلام
دوستان کسي هست اينجا سرويس 128 پايه قديمشو تغيير تعرفه داده باشه و 6ماهه جديدش کرده باشه ؟
من از وسط ماه پولو ريختن تو حساب و درخواست تغيير تعرفه دادم ولي ديروز نصف شب! مسيج اومد که درخواست شما انجام نشد!! امروز هم اومدم ديدم صبح که مصرف ازاد داشتم از بعد از ظهر هم همون 15 تومن سابق رو به جاي 12 تومن جديد براي يک ماه کم کردن .شما اين مشکلو نداشتين ؟

منم خواشتم تغییر تعرفه بدم. 3 تا اس ام اس ساعت 2، 3 و 5 شب داد که زرشک!!! فردا شبش ساعت 12:30 گفت که حسابتون کمه پول زور رد کن بیار 15 تومان باید تو حسابت باشه!

sash
25-07-2010, 11:24
منم خواشتم تغییر تعرفه بدم. 3 تا اس ام اس ساعت 2، 3 و 5 شب داد که زرشک!!! فردا شبش ساعت 12:30 گفت که حسابتون کمه پول زور رد کن بیار 15 تومان باید تو حسابت باشه!

سلام
من ميخوام 128 خانگي رو به 512 تغير بدم 707 ميگه فعلا نميشه شركت داره تصميم ميگيره كه چه بكنه با اونايي كه مثل من ميخوان از 128 خانگي ارتقا بگيرن !!
من نامه از شركتمون هم گرفتم ولي فعلا درش و بستن دو بار هم 707 بهم شماره پيگيري دادن ولي خبري نيست ؟
كسي خبري چيزي تجربه اي داره ؟

حسين 1966
25-07-2010, 14:36
فرم پيگيري يعني حالا حالا ها سرکاري به عبارت ديگه پي ...ري!!

online_amin
25-07-2010, 20:31
دوستان تعرفه ها رو میشه بگید؟

آیا نامحدود هم داره؟

XSS
26-07-2010, 01:30
دوستان تعرفه ها رو میشه بگید؟

آیا نامحدود هم داره؟

اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و ... تو خود سایت ایرانسل هست

saman54
27-07-2010, 14:15
باید بگم در این چندوقت که از سرویس وایمکس ایرانسل استفاده کردم چند نکته برام وجود داشت:

- اول پشتیبانیشون بد نبود و به تلفنها جواب می دادند و از لحاظ پیگیری امور مشترکین خوب بودند و تنها مشکل این تلفنها بود که باید نیم ساعت پشت خط میماندی تا به اپراتور وصل بشی. البته این که دزد هستند را قبول ندارم . یک اشکال فنی است که باید برطرف شود.

- از لحاظ سرعت اینترنت و دونلود نسبت به نوع درخواست تعرفه من که 128 . 3 گیگ بود خوب بود و چراغهای مودم هم همیشه روشن بودند . البته سرعت دونلود من بین 14 تا 16 می گشت که من سرعت adsl یکی از این شرکتها رو که در منزل یکی از دوستان امتحان کردم با سرعت 128 سرعت دونلودش 50 تا 60 بود و این خیلی برام جالب بود . البته اسم اون شرکت رو نمیگم که تبلیغ نشه. با این حال فکر می کنم همین هم خوب باشه.

- مزیت این سرویس راحتی راهاندازی و استفاده است و نکته منفی عدم پوشش برخی نقاط شهر و خارج از شهر است که امیدوارم پوشش بیشتری داده شود چون در همین تهران بعضی مناطق هستند که فقط یک یا دو چراغ مودم وایمکس روشن می شوند و باعث کمبود سرعت می گردند.

- نکته بعدی در مورد قیمت ها است که کمی گران هستند و مخصوصا بسته های افزایشی که بسیار گرانند. باید ارزانتر شوند.

petr-cech
28-07-2010, 01:34
سلام خط خونه ي ما فيبر نوري هست اتفاقاً مخابرات هم ADSl ميده حالا به نظر شما بين وايمكس 256 و ADSL128 كدوم رو انتخاب كنم؟

shm744
29-07-2010, 11:50
آقایون و خانوما سلام
حدود 30 صفحه از مطالبتون رو کنکاش کردم ببینم بالاخره این وایمکس ایرانسل خوبه یا نه
من اصفهانی هستم ( یه بنده خدا تو یکی از صفحه ها نوشته بود من الان اصفحان !!!! هستم )
تجربه تو صبانت و شاتل و فیبر نوری مخابرات رو دارم
یه توضیحاتی می دم امیدوارم به دردتون بخوره

صبانت : این شرکت واقعا تو ارائه اینترنت پرسرعت غوغا کرده و می تونید با داشتن یه خط 128 تا مرز 260k دانلود کنید!!!!
البته اینم بگم آقایون بعضی وقتا می زنه به سرشون و دانلود رو تا 20 پایین میارن ولی گذراست و نباید اعتراض کنید بعضی وقتا هم روی 60 و 70 ثابت می مونه و تغییر نمی کنه . اینو گفتم که بدونید نباید باهاشون دهن به دهن بشید که مثلا من قبلا با 260 دانلود می کردم چرا الان سرعتم اینطوریه و فلان چون میان و سرعتتون رو از رو لج و لجبازی رو همون 20 باقی می زارن !!! به هرحال باید با کم و زیاد شدن سرعت ساخت و از حالی که می دن ( رایگان شبانه ) لذت برد . البته اینم بگم صبانت پشتیبانیش نسبتا ضعیفه

شاتل : مذخرف ترین و بی اساس ترین سرعت و قیمت رو تو اینترنت ADSL داره . قیمت بالا می گیره و سرعتش همیشه پایینه ولی چیز خوبی که داره پشتیبانیشه و آنلاین بودنش که البته به درد کاربر نمی خوره .

فیبر نوری مخابرات : من خودم به شخصه الان از فیبر نوری مخابرات استفاده می کنم تعرفه ای که داره محشره . مفت مفت 128 می ده فقط و باسرعت دانلود 70 بعضی وقتا می ره بالاتر بعضی وقتا میاد پایینتر به قیمت 4 گیگ ماهیانه 10500 تومان که واقعا مفته . پشتیبانیشم بد نیست خوبه . ولی اول کار پدر منو در آورد تا راه بیفته من شش ماهه خرید کرده بوده 4 ماه اول قطع و وصل بودم یعنی 1 روز اینترنت داشتم 6 روز نداشتم. این خانوم بدبختی که اپراتور و اصل کاری بود رو من پشت تلفن بیچاره اش کردم . بعدا رفتم مخابرات ازش عذرخواهی کردم !!! البته اینو بگم فیبر نوری مخابرات شبانه رایگان نداره ...

خلاصه اینو بگم با این چیزی که بچه ها دارن می گن و من مطالعه کردم بهترین انتخاب برای کسایی که فیبر نوری مخابرات رو می خوان بگیرن یا وایمکس ایرانسل ، همون ADSL مخابراته که سرویس دادنش الان خوبه . امیدوارم در آینده خراب نشه . وایمکس رو خیلی دنبالش بودم تا به منطقه ام بیاد ولی حالا که اومده نمی دونم چی کار کنم . تصمیم گرفتم بی خیالش بشم فعلا .

آقا فقط یه سئوال می مونه کسی از این مبین نت اطلاع درست و حسابی در دست داره ؟
این بابا اومده تو بازار وایمکس واسه همین ایرانسل تعرفه هاش رو آورده پایین علتش واقعا همینه
اگه رغیب ها زیاد بشن باور کنید هم کیفیت بهتر می شه هم قیمت ها میاد پایین . امیدوارم یه روزی بشه ما با سرعت واقعی و با سه چراغ روشن بریم به مرحله بعد !!!

XSS
29-07-2010, 16:17
سلام خط خونه ي ما فيبر نوري هست اتفاقاً مخابرات هم ADSl ميده حالا به نظر شما بين وايمكس 256 و ADSL128 كدوم رو انتخاب كنم؟

وایمکس 256 اگر بتونی بگیری سرعت میشه کیلوبیت 256/8 = 32 کیلوبایت بر ثانیه.
معمولا ای دی اس ال 128 را رو سرعت بالاتری پیکربندی میکنن برات. بهتره از کسی که تو محدوده شما ADSL از مخابرات گرفته بپرسی ببین سرعت دانلوش چنده و با سرعت 32 خودت مقایسه کنی. البته قطعا ADSL مخابرات بالای 32 کیلوبایته سرعت ولی بهتره بپرسی.
در ضمن همانظوری که تو این تاپیک هم گفته میشه اولا وایمکس همه جا خوب آنتن نمیده، دوما قطعی سرویس زیاد و در واقع پایدار نیست.

KING_DESIGNER
29-07-2010, 17:41
همگی دوستان دراین تاپیک من بیاین در این تاپیک جدید و تمامی انتقاداتتون رو به شرکت بگید
فقط فحش نیدید!!
ضمنا از پذیرش افراد بدحجاب هم معذوریم !:31:

Exir
29-07-2010, 17:45
آقایون و خانوما سلام
حدود 30 صفحه از مطالبتون رو کنکاش کردم ببینم بالاخره این وایمکس ایرانسل خوبه یا نه
من اصفهانی هستم ( یه بنده خدا تو یکی از صفحه ها نوشته بود من الان اصفحان !!!! هستم )

صبانت : این شرکت واقعا تو ارائه اینترنت پرسرعت غوغا کرده و می تونید با داشتن یه خط 128 تا مرز 260k دانلود کنید!!!!
البته اینم بگم آقایون بعضی وقتا می زنه به سرشون و دانلود رو تا 20 پایین میارن ولی گذراست و نباید اعتراض کنید بعضی وقتا هم روی 60 و 70 ثابت می مونه و تغییر نمی کنه . اینو گفتم که بدونید نباید باهاشون دهن به دهن بشید که مثلا من قبلا با 260 دانلود می کردم چرا الان سرعتم اینطوریه و فلان چون میان و سرعتتون رو از رو لج و لجبازی رو همون 20 باقی می زارن !!! به هرحال باید با کم و زیاد شدن سرعت ساخت و از حالی که می دن ( رایگان شبانه ) لذت برد . البته اینم بگم صبانت پشتیبانیش نسبتا ضعیفه

شاتل : مذخرف ترین و بی اساس ترین سرعت و قیمت رو تو اینترنت ADSL داره . قیمت بالا می گیره و سرعتش همیشه پایینه ولی چیز خوبی که داره پشتیبانیشه و آنلاین بودنش که البته به درد کاربر نمی خوره .

فیبر نوری مخابرات : من خودم به شخصه الان از فیبر نوری مخابرات استفاده می کنم تعرفه ای که داره محشره . مفت مفت 128 می ده فقط و باسرعت دانلود 70 بعضی وقتا می ره بالاتر بعضی وقتا میاد پایینتر به قیمت 4 گیگ ماهیانه 10500 تومان که واقعا مفته . پشتیبانیشم بد نیست خوبه . ولی اول کار پدر منو در آورد تا راه بیفته من شش ماهه خرید کرده بوده 4 ماه اول قطع و وصل بودم یعنی 1 روز اینترنت داشتم 6 روز نداشتم. این خانوم بدبختی که اپراتور و اصل کاری بود رو من پشت تلفن بیچاره اش کردم . بعدا رفتم مخابرات ازش عذرخواهی کردم !!! البته اینو بگم فیبر نوری مخابرات شبانه رایگان نداره ...

خلاصه اینو بگم با این چیزی که بچه ها دارن می گن و من مطالعه کردم بهترین انتخاب برای کسایی که فیبر نوری مخابرات رو می خوان بگیرن یا وایمکس ایرانسل ، همون ADSL مخابراته که سرویس دادنش الان خوبه . امیدوارم در آینده خراب نشه . وایمکس رو خیلی دنبالش بودم تا به منطقه ام بیاد ولی حالا که اومده نمی دونم چی کار کنم . تصمیم گرفتم بی خیالش بشم فعلا .

این بابا اومده تو بازار وایمکس واسه همین ایرانسل تعرفه هاش رو آورده پایین علتش واقعا همینه
اگه رغیب ها زیاد بشن باور کنید هم کیفیت بهتر می شه هم قیمت ها میاد پایین . امیدوارم یه روزی بشه ما با سرعت واقعی و با سه چراغ روشن بریم به مرحله بعد !!!

رو همون فیبر بمون وایمکس دردسرش 10 برابره کیفیتش هم 10/1 هست.

m_pixel
29-07-2010, 18:37
آقایون و خانوما سلام

حرفاتون درمورد صبانت و شاتل 100% تایید میشه!
دقیقا من هم به همین نتایج رسیدم!
درمورد بقیه هم اطلاعاتی ندارم که بدونم
ولی واقعا حرفای دلمو زدی!:10:
ممنون!:11:

mohammad_87
30-07-2010, 02:11
فیبر نوری مخابرات : من خودم به شخصه الان از فیبر نوری مخابرات استفاده می کنم
آقا مطمئنی روی فیبر نوری بهت adsl دادن؟یعنی رو قیبر هم میتونن adsl بدن یا کابلت رو دوباره مسی کردن؟منم درگیر فیبرم.

petr-cech
30-07-2010, 02:29
آقا مطمئنی روی فیبر نوری بهت adsl دادن؟یعنی رو قیبر هم میتونن adsl بدن یا کابلت رو دوباره مسی کردن؟منم درگیر فیبرم.

نه به ما هم ميدن
خودم زنگ زدم مخابرات پرسيدم كه فيبر ما نوري هست يا نه گفتش كه خط منطقه شما فيبر نوري هست و بايد به فلان شعبه مخابرات براي ADSL مراجعه كنيد.

ali_ranger22
30-07-2010, 14:23
عجب گیری افتادیم خدایی
من الان گیر کردم نمی دونم چی بگیرم ! وایمکس ایرانسل یا مبین نت !؟ اصلا مبین نت تهران سرویس میده الان ؟
بعد هم اینکه برای من پینگ خیلی خیلی مهمه ! چون برای بازی آنلاین می خوام حالا پینگ وایمکس ایرانسل چنده حدودا ؟
قیمت مبین نت هم بهتره ، 256 با 5 گیگ رو میده 20 تومن ایرانسل هم 3 گیگ رو میده 15 که 3 گیگ زیاد جالب نیست برام

حسين 1966
30-07-2010, 15:02
عجب گیری افتادیم خدایی
من الان گیر کردم نمی دونم چی بگیرم ! وایمکس ایرانسل یا مبین نت !؟ اصلا مبین نت تهران سرویس میده الان ؟
بعد هم اینکه برای من پینگ خیلی خیلی مهمه ! چون برای بازی آنلاین می خوام حالا پینگ وایمکس ایرانسل چنده حدودا ؟
قیمت مبین نت هم بهتره ، 256 با 5 گیگ رو میده 20 تومن ایرانسل هم 3 گیگ رو میده 15 که 3 گیگ زیاد جالب نیست برام

توي اين پست يه تست از وايمکس ايرانسل گذاشتم

قيمت 3 گيگ 128 ايرانسل شده 12 تومن نه 15

ali_ranger22
30-07-2010, 15:37
توي اين پست يه تست از وايمکس ايرانسل گذاشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقيمت 3 گيگ 128 ايرانسل شده 12 تومن نه 15

خب الان من گیج شدم ، میشه توی cmd یک پینگ از سایت یاهو بگیری ؟
بنویس ping yahoo.com
برام مهمه که پینگ این سایت چند باشه
نه من 256 رو میگم

حسين 1966
30-07-2010, 16:10
خب الان من گیج شدم ، میشه توی cmd یک پینگ از سایت یاهو بگیری ؟
بنویس ping yahoo.com
برام مهمه که پینگ این سایت چند باشه
نه من 256 رو میگم

ali_ranger22
30-07-2010, 17:01
حسین جان عکس گذاشتی فکر کنم ، ولی نمیاد

wildhunter
30-07-2010, 17:14

علی جون داری گیر میدی همین ایرانسل رو بگیر خودت رو راحت کن دیگه.

patal
30-07-2010, 18:04
سلام

خوش باشی،
©م.م.©

سلام به همه ی دوستان
آقا، این بحث ها رو ولش!
جریانِ نامه برای سرعت بالاتر از 128 رو یه trick ی بزنید :21:
خوش باشین،
©م.م.©

حسين 1966
30-07-2010, 18:21

اين آدرسش خودتون هرجور ميتونيد بازش کنيد

البته براي من که راحت نشونش ميده

shm744
30-07-2010, 22:33

عزیز ...
من اصفهانی هستم و رو فیبر نوری بهم ADSL دادند . البته اینو بگم من با بد بختی تونستم ADSL بگیرم به این خاطر می گم بدبختی که منطقه ما ADSL نداشت من با بدبختی ADSL صبانت رو کشیده بودم تا یه مغازه کبابی !!! توی منطقه ای که صبانت ساپورت می کرد . بعد با استفاده از اکسس پوینت و آنتن اونو منتقل کرده بودم سردر مغازم . واسه همین خیلی دنبالش گشتم تا بگیرم . اگه اصفهان هستی Adsl رو فیبر نوری رو فقط مخابرات می ده . باید بری سراغ مخابرات شهید خرازی دروازه تهران اول فروغی اونجا ببینی سرویس می دن تو منطقه ات یا نه . همونجا درخواست بدی یه هفته تا 10 روز برات راه می ندازن ...

آقا کسی نبود این مبین نت رو گرفته باشه و استفاده کنه ببینیم چطوریه ؟

sia abedi
31-07-2010, 11:02
بچه ها من الان اي دي اس ال پارس آنلاين دارم با سرعت 128 سرعت دانلودم 60 هست.ارزش داره بيام وايمكس بگيرم؟ سرعت وايمكس ايرانسل چقدره؟ 128 چقدر سرعت دانلود داره؟256 چطور؟512 ....

shm744
31-07-2010, 12:54
بچه ها من الان اي دي اس ال پارس آنلاين دارم با سرعت 128 سرعت دانلودم 60 هست.ارزش داره بيام وايمكس بگيرم؟ سرعت وايمكس ايرانسل چقدره؟ 128 چقدر سرعت دانلود داره؟256 چطور؟512 ....

حماقت محضه اگه بخوای بیای وایمکس ایرانسل بگیری .
اینو بهت دوستانه گفتم ...

balak2424
31-07-2010, 14:47

من با 512 وایمکس دارم با 50 دانلود میکنم
کلا بیخیال وایمکس شو داداش

master90
31-07-2010, 15:01
خوبی وایمکس ایرانسل اینه کا قعطی نداره.
چون اصولا اینترنتای کابلی زود تحت تاثیر شرایط مختلف سیاسی امنیتی قرار میگیرن.
دوما اینکه اینترنت وایمکس از وایرلس هم بهتره. حتی من که الان تو اهوازم و تو این ردوخاک چشم ، چشمو نمیبینه. ولی مودم وایمکس میتونه فرستنده هارو ببینه
راستی بگم که سرعت دانلود اصلا مهم نیست. ما که آخر فایلامونو دانلود میکنیم که. حالا یگی زود دانلود میکنه یکی دیگه یکم طول میکشه.
من خودم اولا با سرعت 3 دانلود میکردم ولی کم کم شد 15 و الانم وایمکس 1024 دارم کا سرعتش 125هست.
اگه سوالی هم درباره ی وایمکس داشتید حتما به من بگید یا بقه دوستان که از من استاد ترند.

petr-cech
01-08-2010, 00:37
من نزديك به 6ماه در مورد اين وايمكس تحقيق كردم و به اين نتيجه رسيدم گرفتن اين سرويس تو اين شرايط (منظورم آمدن مبين نت) هنوز زود هست تا قيمت وايمكس واقعي بشه .

shm744
01-08-2010, 08:02
یه جوانمرد نبود درمورد مبین نت اطلاعاتی داشته باشه ؟!!!
خواهشا اگه اطلاعاتی در اینمورد دارین دراختیارمون بزارین ...

amirfiri
01-08-2010, 10:31
یه جوانمرد نبود درمورد مبین نت اطلاعاتی داشته باشه ؟!!!
خواهشا اگه اطلاعاتی در اینمورد دارین دراختیارمون بزارین ...
برو اينجا:

balak2424
02-08-2010, 12:32
چون اصولا اینترنتای کابلی زود تحت تاثیر شرایط مختلف سیاسی امنیتی قرار میگیرن.

همشهری این جمله ات کشته منو

mohammad_87
02-08-2010, 20:10
عزیز ...
من اصفهانی هستم و رو فیبر نوری بهم ADSL دادند . البته اینو بگم من با بد بختی تونستم ADSL بگیرم به این خاطر می گم بدبختی که منطقه ما ADSL نداشت من با بدبختی ADSL صبانت رو کشیده بودم تا یه مغازه کبابی !!! توی منطقه ای که صبانت ساپورت می کرد . بعد با استفاده از اکسس پوینت و آنتن اونو منتقل کرده بودم سردر مغازم . واسه همین خیلی دنبالش گشتم تا بگیرم . اگه اصفهان هستی Adsl رو فیبر نوری رو فقط مخابرات می ده . باید بری سراغ مخابرات شهید خرازی دروازه تهران اول فروغی اونجا ببینی سرویس می دن تو منطقه ات یا نه . همونجا درخواست بدی یه هفته تا 10 روز برات راه می ندازن ...

آقا کسی نبود این مبین نت رو گرفته باشه و استفاده کنه ببینیم چطوریه ؟
ممنونم.ولی یه مشکل کوچیک:من تهرانم:31:

من نزديك به 6ماه در مورد اين وايمكس تحقيق كردم و به اين نتيجه رسيدم گرفتن اين سرويس تو اين شرايط (منظورم آمدن مبين نت) هنوز زود هست تا قيمت وايمكس واقعي بشه .
دقیقا درسته.چون الان تازه رقابت شروع شده.با ورود اپراتور سوم مخابرات،قیمت وایمکسها باز هم تغییر خواهند کرد.اگه عجله ندارید یه 3-4 ماهی صبر کنید.ضمنا عزیزم تحقیق 6 ماه لازم نبود.6 ساعت نت رو میگشتی همه چی رو میفهمیدی.

نه به ما هم ميدن
خودم زنگ زدم مخابرات پرسيدم كه فيبر ما نوري هست يا نه گفتش كه خط منطقه شما فيبر نوري هست و بايد به فلان شعبه مخابرات براي ADSL مراجعه كنيد.
ببخشید شما کدوم شهر هستید.و اگه تهرانید اون مرکز مخابراتی که گفتن اسمش چیه؟ممنون....
------------------------------
آیا وایمکس ایرانسل یا مبین نت به کاربرای خانگی سرعت بالاتر از 128 هم میدن؟مثلا با مدرک دانشگاهی و از این چیزا...؟

psp2004
02-08-2010, 22:19
با نام خدا

ببخشید شما کدوم شهر هستید.و اگه تهرانید اون مرکز مخابراتی که گفتن اسمش چیه؟ممنون....

فکر کنم فقط 8 تا از مناطق تهران مخابرات به فیبر نوری adsl میده تو سایت مخابرات تهران نوشته.....

آیا وایمکس ایرانسل یا مبین نت به کاربرای خانگی سرعت بالاتر از 128 هم میدن؟مثلا با مدرک دانشگاهی و از این چیزا...؟

وایمکس ایرانسل با کارت دانشجویی بالای 128 میده ولی مبین نت رو نمیدونم

mohammad_87
02-08-2010, 22:34
با نام خدا
فکر کنم فقط 8 تا از مناطق تهران مخابرات به فیبر نوری adsl میده تو سایت مخابرات تهران نوشته.....
من رفتم توی سایت مخابرات استان تهران.توی لینکهای مختلف گشتم اما اینکه کدوم مراکز روی فیبر adsl بدن رو پیدا نکردم.لطف میکنین دقیقا لینک این صفحه موردنظر رو بدین؟

petr-cech
02-08-2010, 23:59
ممنونم.ولی یه مشکل کوچیک:من تهرانم:31:

دقیقا درسته.چون الان تازه رقابت شروع شده.با ورود اپراتور سوم مخابرات،قیمت وایمکسها باز هم تغییر خواهند کرد.اگه عجله ندارید یه 3-4 ماهی صبر کنید.ضمنا عزیزم تحقیق 6 ماه لازم نبود.6 ساعت نت رو میگشتی همه چی رو میفهمیدی.

------------------------------

من مشهد هستم زنگ زدم مخابرات بعدش آدرس مركز ثبت نام براي ADSL رو داد شما هم زنگ بزن بهت ميگن.

راجع به وايمكس تحقيق كلي لازم بود چون اين فناوري تازه به ايران اومده واقعا لازمه كه تحقيق كلي داشته باشي.

3jokes_x
03-08-2010, 23:11
با نام خدا

شما خودت گرفتی؟
من زنگ زدم 707 پرسیدم داشتن گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه برای اینترنت پرسرعت کافیه؟ گفت نه. باید توی نامه ای که از دانشگاه می گیری (=معرفی نامه) نوشته باشه که این دانشجو پروژه داره و نیاز به اینترنت پرسرعت داره تا بتونیم اینترنت بالای 128 بدیم.

ضمنا پرسیدم اگر اینترنت به نام من باشه ولی مثلا برادرم دانشجو باشه و این گواهی رو بگیره میشه؟ گفت نه. اون باید خودش با نام خودش ثبت نام کنه برای وایمکس و...

mohammad_87
04-08-2010, 00:00
با نام خدا

من رفتم توی سایت مخابرات استان تهران.توی لینکهای مختلف گشتم اما اینکه کدوم مراکز روی فیبر adsl بدن رو پیدا نکردم.لطف میکنین دقیقا لینک این صفحه موردنظر رو بدین؟
آقا لطفا اینو جواب بده.قربون دستت.واجبه...

balak2424
04-08-2010, 09:31
شما خودت گرفتی؟
من زنگ زدم 707 پرسیدم داشتن گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه برای اینترنت پرسرعت کافیه؟ گفت نه. باید توی نامه ای که از دانشگاه می گیری (=معرفی نامه) نوشته باشه که این دانشجو پروژه داره و نیاز به اینترنت پرسرعت داره تا بتونیم اینترنت بالای 128 بدیم.

ضمنا پرسیدم اگر اینترنت به نام من باشه ولی مثلا برادرم دانشجو باشه و این گواهی رو بگیره میشه؟ گفت نه. اون باید خودش با نام خودش ثبت نام کنه برای وایمکس و...

شما درست میگی
ولی راه های راحت تری هم هست
بهم میل بزن تا راهنماییت کنم
namvare89@gmail.com

psp2004
04-08-2010, 15:38
شما خودت گرفتی؟

راستش من داداشم دانشجو و موقع در خاست انگار فقط کپی کارت دانشجویی ازش خاسته بودند امشب ازش میپرسم و به طور کامل براتون میگم که چی خاستند ازش. ولی تاجایی که یادمه گفت کپی کارت دانشجویی

نوشته شده توسط mohammad_87 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوشته شده توسط mohammad_87 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا لطفا اینو جواب بده.قربون دستت.واجبه...

راستش من منطقه 2 هستم و فیبر نوری داریم رفتم مخابرات محلمون گفت که فقط چند تا از مناطق مخابراتی سرویس adsl به فیبر نوری میدند که اون مناطق امکانات برای ساپورت فیبر نوری دارند ولی دفتر مخابراتی ما این امکانات رو نداره (دفتر مخابراتی شهید نصر الهی).
حالا بهترین کار یه مراجعه به دفتر مخابراتی محل سکونتتون هست و سوال کردن از قسمت خدمات adsl ..

ali_ranger22
05-08-2010, 08:58
من پیش ثبت نام رو انجام دادم
به نظرتون پول رو اینترنتی بریزم بهتر نیست ؟

king_darkness
05-08-2010, 12:16
من دو روز پيش رفتم نمايندگي وايمكس ايرانسل و ثبت نام اوليه رو انجام دادم . فروشنده گفت تا 24 ساعت ديگه sms مياد و شماره حساب رو بهت ميده كه پول رو واريز كني اما الان دو روز شده ولي sms نيمده مي خواستم بدون اين تاخير عادي هستش يا اينكه شانس از منه ؟؟؟

حسين 1966
05-08-2010, 12:42
من دو روز پيش رفتم نمايندگي وايمكس ايرانسل و ثبت نام اوليه رو انجام دادم . فروشنده گفت تا 24 ساعت ديگه sms مياد و شماره حساب رو بهت ميده كه پول رو واريز كني اما الان دو روز شده ولي sms نيمده مي خواستم بدون اين تاخير عادي هستش يا اينكه شانس از منه ؟؟؟
عادي نيس همون روز معمولا sms مياد ولي برا ايرانسل اين چيزا عاديه مراحل ديگه رو که ببيني ميفهمي

king_darkness
05-08-2010, 12:57
عادي نيس همون روز معمولا sms مياد ولي برا ايرانسل اين چيزا عاديه مراحل ديگه رو که ببيني ميفهمي

همين الان چند تا sms از ايرانسل اومد : شناسه وايمكس رمز عبور شناسه پرداخت شماره حساب حالا چجوري پرداخت كنم ؟؟؟ (فكر كنم الان بانك بسته باشه كه ميره براي شنبه درسته ؟؟؟)

aRThaS_08
05-08-2010, 13:06
من یک ماهیه که نمیتونم یاهومسنجر آنلاین بشم با وایمکس!

شما هم نمیتونید؟!

SA3EDLORD
05-08-2010, 14:25
اقا بگید برا اطلاع از قیمت ها باید به کجا و به کی زنگ بزنیم.لطفا یه شماره تلفن به ما بدید.ممنون.

tetis
05-08-2010, 15:38
همين الان چند تا sms از ايرانسل اومد : شناسه وايمكس رمز عبور شناسه پرداخت شماره حساب حالا چجوري پرداخت كنم ؟؟؟ (فكر كنم الان بانك بسته باشه كه ميره براي شنبه درسته ؟؟؟)[/ QUOTE]
بله شنبه بفرستيد براتون اس ام اس مياد

[QUOTE=aRThaS_08;5244108]من یک ماهیه که نمیتونم یاهومسنجر آنلاین بشم با وایمکس!

شما هم نمیتونید؟!
من مشكلي ندارم ضمنا voice هم روي ياهو مسنجر و ويندوز مسنجر بازه ( برعكس adsl شاتل كه براي ما بسته بود)

tetis
05-08-2010, 15:43
اقا بگید برا اطلاع از قیمت ها باید به کجا و به کی زنگ بزنیم.لطفا یه شماره تلفن به ما بدید.ممنون.

اگه ايرانسل داري 707
با خطهاي ديگه 09377070000

amin khan
05-08-2010, 18:22
سلام
آقا یه چند تا سوال داشتم در مورد این وایمکس ایرانسل ممنون میشم جواب بدین
*من زیاد دانلود نمیکنم بیشتر میچرخم توی اینترنت اگه بخوام وایمکس 64 کیلوبیت بگیریم با مودم و تجهیزاتش چقدر پام در می آد؟
برای خرید وایمکس مثلا ماهی 3 گیگ چقدر باید بدم ( با مودم )
*توی صفحه تعرفه های ایرانسل منظورش چیه که نوشته 64 کیلوبیت هزینه ندارد؟ یعنی رایگانه؟

*بعد وایمکس هم مثل ADSL اگه مثلا 2 ماه مشترکش باشی بعد مثلا یه مدت مثلا 6 ماه استفاده نکنی ، دوباره که بخوای راه اندازه کنی باید هزینه برقراری اتصال رو دوباره بدی؟
ممنون

petr-cech
05-08-2010, 21:08
سلام
*من زیاد دانلود نمیکنم بیشتر میچرخم توی اینترنت اگه بخوام وایمکس 64 کیلوبیت بگیریم با مودم و تجهیزاتش چقدر پام در می آد؟
*توی صفحه تعرفه های ایرانسل منظورش چیه که نوشته 64 کیلوبیت هزینه ندارد؟ یعنی رایگانه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*بعد وایمکس هم مثل ADSL اگه مثلا 2 ماه مشترکش باشی بعد مثلا یه مدت مثلا 6 ماه استفاده نکنی ، دوباره که بخوای راه اندازه کنی باید هزینه برقراری اتصال رو دوباره بدی؟
ممنون

اولاً يه چيزي بگم كه توي اين دوره زمونه ريگام به آدم فحش هم نميدن چه برسه به وايمكس.
اگه 64 كيلوبيت رو بخواي بخري همون dail up بهتره چون 8=64/8 و ما dail up هم اگه ما خوش بينانه ترين حالتشون رو در نظر بگيريم 6.25=50/8 كه اين فرق 1.75 كيليوبايت چيزه محسوسي نيست.
اگه مي خواهيد بگيريد الاقل 128 رو بگيريد كه به صرفه تر باشه .

باز هم اگه سوالي بود در خدمتم.

در ضمن اگه مي تونيد ADSL بگيريد وگرنه فعلاً بايد صبر كنيد مثل خوده من كه منتظر پوشش سراسري مبين نت هستم تا قيمت ها شكسته بشه.

petr-cech
05-08-2010, 21:16
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*بعد وایمکس هم مثل ADSL اگه مثلا 2 ماه مشترکش باشی بعد مثلا یه مدت مثلا 6 ماه استفاده نکنی ، دوباره که بخوای راه اندازه کنی باید هزینه برقراری اتصال رو دوباره بدی؟
ممنون

سلام

چندتا نکته دیگه

در ضمن اگه مي توني ADSL بگيري بهتره اگه هم نمي خواي ADSL بگيري صبر كن تا مبين نت پوشش سراسري رو بده تا قيمت ها شكسته بشه.

فعلاً اصلا صلاح نيست كه وايمكس بگيري يعني هنوز زوده هرفصل قيمت هاش كمتر ميشه .

3jokes_x
05-08-2010, 23:26
سلام

*بعد وایمکس هم مثل ADSL اگه مثلا 2 ماه مشترکش باشی بعد مثلا یه مدت مثلا 6 ماه استفاده نکنی ، دوباره که بخوای راه اندازه کنی باید هزینه برقراری اتصال رو دوباره بدی؟
ممنون

اول: همون طور که دوستمون گفت، 64 سرعتش در حد دایل آپ هست و چندان ارزش نداره. (سرعت دایل آپ 56 هست و سرعت این 64... خیلی فرقی ندارن. ولی وقتی سرعت 128 می گیری یه دفعه سرعتت تقریبا 3 برابر می شه. توی وبگردی هم خیلی تاثیر داره.... صفحات خیلی سریع تر باز می شن. خصوصا صفحات حاوی عکس و فلش و فیلم و اینا...)

دوم: این که نوشته 64 هزینه نداره یعنی شما هزینه ثابت ماهانه لازم نیست پرداخت کنی. فقط هر چقدر که از اینترنت استفاده کردی (هر مگابایت 10 تومان) پول می دی. مثل اینترنت موبایل. (البته اگر بسته افزایشی بخری ارزون تر می شه، مثلا هر مگابایت 6 تومان.) این برای کسانی هست که استفاده بسیار کمی دارند. (*پاورقی*) ولی توی طرح 128 و بالاتر شما باید ماهانه 12 یا 15 یا 20 یا... تومان ثابت همیشه پرداخت کنی. حالا تا 3 گیگ هم می تونی دانلود داشته باشی، اگر از این 3 گیگ استفاده نکنی، پولت هدر رفته و اگر بیشتر استفاده کنی باید برای هر مگابایتِ اضافه، 10 تومان (یا 6 با بسته افزایشی) بدی.

البته ظاهرا توی جشنواره تابستانی ایرانسل شما به جز سرعت 64، می تونید طرح 128 و 256 رو هم به همین صورت رایگان (پرداخت فقط در ازای استفاده) سفارش بدید. این هم توضیحات خود ایرانسل:

هزینه ها:
هزینه مودم رو باید بدی (مودم معمولی 70 و مودم وای فای 100 تومان).
+ هزینه نصب رو باید بدی که فکر کنم حدود 8 تومان باشه.
+ هزینه ماهانه تعرفه که مثلا برای طرح 128 می شه ماهی 12 تومان و برای سرعت 256 ماهی 15 تومان.
ضمنا اگر 6 ماهه پرداخت کنی 25% تخفیف می گیری. ضمنا حتما اعتباریشو بخر (نه دائمی).

(*پاورقی*)
اگر شما وبگرد خفنی باشی مثلا ماهی 2 گیگابایت پهنای باند مصرف کنی، توی طرح رایگان هزینه اش می شه 2000x10=20.000 Toman یا اگر 2 تا بسته افزایشی 1 گیگابایتی بخری هزینه ات می شه 13.000 Toman.
در حالی که اگر از اول طرح معمولی سرعت 128 رو می خریدی، هم قیمتش ارزان تر می شد (12 تومان) هم به جای 2 گیگ، 3 گیگ پهنای باند داشتی، یعنی به جز 2 گیگ وبگردی، 1 گیگ هم می تونستی دانلود کنی.
پس اگر استفاده ات زیاده (یعنی اگر روزی 3-4 ساعت آنلاین هستی) سراغ طرح های رایگان نرو، نمی صرفه.

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

برو تو سایتش لیست کامل قیمت ها رو ببین:

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

شما هم نمیتونید؟!

من می تونم.

3jokes_x
05-08-2010, 23:34
شما هم نمیتونید؟!

من می تونم.

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

برو تو سایتش لیست کامل قیمت ها رو ببین:

ali_ranger22
06-08-2010, 21:26
معمولا پس از پرداخت پول چند روز طول می کشه نصاب بیاد ؟

tetis
07-08-2010, 08:48
معمولا پس از پرداخت پول چند روز طول می کشه نصاب بیاد ؟

بين 3 تا 5 روز مياد بسته به خلوت يا شلوغ بودن نصاب منطقه شما دارد.
اگه تلفني ثبت نام كني اپراتور بهت ميگه كي براي نصب مي آيند.

king_darkness
07-08-2010, 09:09
من اعتباري 6 ماه رو گرفتم نمايندگي گفت كه 3 گيگ حجمش هستش اگه بعد از گذشت يك ماه هنوز حجم مونده باشه اون حجم اضافه به ماه بعد منتقل نميشه و اگه قبل از يك ماه حجمت تموم بشه بايد بسته هاي افزايشي رو بخري و حجم ماه هاي بعدي به اين ماه اضافه نمي‌شه در حقيقت هر ما جدا از ماه ديگه هستش !!!‌مي خواستم بدونم اين درسته يا نه ؟؟؟ يه سوال ديگه اگه من 3 گيگ حجم بخرم يعني مي تونم 3 گيگ دانلود و 3 گيگ آپلود كنم يا اينه با هم هستش ؟؟؟

Javad-ht
07-08-2010, 09:55
من اعتباري 6 ماه رو گرفتم نمايندگي گفت كه 3 گيگ حجمش هستش اگه بعد از گذشت يك ماه هنوز حجم مونده باشه اون حجم اضافه به ماه بعد منتقل نميشه و اگه قبل از يك ماه حجمت تموم بشه بايد بسته هاي افزايشي رو بخري و حجم ماه هاي بعدي به اين ماه اضافه نمي‌شه در حقيقت هر ما جدا از ماه ديگه هستش !!!‌مي خواستم بدونم اين درسته يا نه ؟؟؟ يه سوال ديگه اگه من 3 گيگ حجم بخرم يعني مي تونم 3 گيگ دانلود و 3 گيگ آپلود كنم يا اينه با هم هستش ؟؟؟

مجموع دانلود و آپلود باید 3 گیگ باشه!

_ermia
07-08-2010, 11:09
من اعتباري 6 ماه رو گرفتم نمايندگي گفت كه 3 گيگ حجمش هستش اگه بعد از گذشت يك ماه هنوز حجم مونده باشه اون حجم اضافه به ماه بعد منتقل نميشه و اگه قبل از يك ماه حجمت تموم بشه بايد بسته هاي افزايشي رو بخري و حجم ماه هاي بعدي به اين ماه اضافه نمي‌شه در حقيقت هر ما جدا از ماه ديگه هستش !!!‌مي خواستم بدونم اين درسته يا نه ؟؟؟

چه بی معنی اگه اینطوری باشه!
اصلا یکی از دلایل اصلی که طرف شارژ چند ماه رو یه جا میده واسه همینه که اگه یه ماه مصرف نکرد بره برای ماه بعد دیگه

يه سوال ديگه اگه من 3 گيگ حجم بخرم يعني مي تونم 3 گيگ دانلود و 3 گيگ آپلود كنم يا اينه با هم هستش ؟؟؟نه، کل دانلود و آپلود و وب گردی و ... همین 3 گیگه، یعنی آپلود هم کنید از همین 3 گیگ کم میشه

3jokes_x
07-08-2010, 12:45

کلا همیشه وقتی می گن ماهی 3 گیگ، یعنی این 3 گیگ مال یک ماهه و به ماه بعد و قبل منتقل نمی شه. ولی مثلا توی سایت مبین نت نوشته 1 سال، 100 گیگ. این معلومه که 100 گیگ رو می تونی توی 1 سال استفاده کنی.

جواب سوال دوم رو هم که دوستمون داد: این 3 گیگ مجموع کل دانلود و آپلود هست، یعنی مثلا شما اگر 1.5 گیگ دانلود و 1.5 گیگ آپلود کنی، حجم ماهانه ات تموم می شه. این موضوع هم توی همه ISP ها صادقه و یه قانون کلیه.

_ermia
07-08-2010, 17:00
کلا همیشه وقتی می گن ماهی 3 گیگ، یعنی این 3 گیگ مال یک ماهه و به ماه بعد و قبل منتقل نمی شه. ولی مثلا توی سایت مبین نت نوشته 1 سال، 100 گیگ. این معلومه که 100 گیگ رو می تونی توی 1 سال استفاده کنی.

آخه من adsl رو شارژ میکنم زده ماهی 3 گیگ، بعد 3 ماه رو که یه جا شارژ میکنم، تا آخر این 3 ماه میتونم 9 گیگم رو مصرف کنم، یعنی هر ماه اگه چیزی موند از 3 گیگش، میره رو ماه بعد
دیگه اینطوری نباشه که آدم به چه دلخوشی چند ماه رو یک دفعه شارژ کنه آخه
این یه جور حالت تشویقی باید داشته باشه که طرف تمایل پیدا کنه هزینه چند ماه رو یه جا بده.
به نظرم کار درستی نمیکنن که به ماه بعد منتقل نمیشه

J A V I D
07-08-2010, 17:12
می گم ما اومدیم اینو گرفتیم ، بعد اگه تو اتاق یا خونمون آنتن نده چیکار باید بکنید ، مثلا تلوزیون دیجیتال من تو اتاقم آنتن نمی ده باید وصلش کنم به آنتن هوایی ولی تو محیط باز یا تو خیابون صاف آنتن می ده !

_ermia
07-08-2010, 20:23
خب اون مدل مودمی که wifi داره رو باید بگیرید ،البته اگه کارت وایرلس دارید
وگرنه که هرجا آنتن میده و مدوم رو میذارید باید بشینید :31:

3jokes_x
08-08-2010, 01:12
می گم ما اومدیم اینو گرفتیم ، بعد اگه تو اتاق یا خونمون آنتن نده چیکار باید بکنید ، مثلا تلوزیون دیجیتال من تو اتاقم آنتن نمی ده باید وصلش کنم به آنتن هوایی ولی تو محیط باز یا تو خیابون صاف آنتن می ده !

یه راه اینه که مودم رو بذاری مثلا توی بالکن و با یه کابل شبکه بلند (یا همون طور که گفتند با وای فای => در این حالت یه مودم وایرلس تقریبا 20 تومانی برای کامپیوتر باید بخری) وصل کنی به کامپیوتر، راه دوم هم اینه که از مودم خارجی استفاده کنی که البته قیمتش بالاتره ولی روی پشت بام نصب می شه و دیگه مشکلی نداره.

mortezaon
08-08-2010, 01:15
سلام دو نوع مودم داره یکی خونگی و دیگری برای جاهایی که آنتن نداره
که مودم نوع دوم گرون تره
تو سایتش همه چی را توضیح داده

.

sms11
08-08-2010, 09:45
من دوستم توی سعادت آباد میشینه
الان که رفتم منطقه تحت پوشش ایرانسل رو دیدم ،دیدم که زده منطقه اونا رو پوشش میده
1- به فرض اگه اومدیم و انتن نداد چی کار باید کرد؟(با این فرض بگید که پولش نمیرسه مدم بیرونی بگیره و فقط میخواد مودم داخلی بگیره).منظورم اینکه میشه با اینکه ایرانسل توی سایتش زده که پوشش میده اون منطقه رو پوشش نده؟
2-این دوستم باید از مودم وای فای دار استفاده کنه یا معمولی؟
3-الان تعرفه بر اساس قیمت جدیده یا قدیم؟یعنی کاربرایی که جدید بگیرن بر اسال قیمت جدید باهاشون حساب میشه؟یعنی واقعا 1 مگ نامحدود رو میده ماهی 75000 تومن؟
4-دوستانی که تجربه استفاده از وایمکس ایرانسل رو دارن وضیعت انتن دهی و قطع و وصلی و میزان سرعت دانلود چطوریاس؟سرعتش اسمی هست یا نه؟اگه نه چقدر افت داره؟

5-راستی یه سوال مهم:
ایرانسل برای خونه اینترنت بالای 128 میده؟راستش اگه سرعتش خوب باشه و قطعی سرعت نداشته باشه من شاید اینترنت 1 مگ نامحدودش رو بگیرم
ممنون به همه سوالام جواب بدید

amin714
08-08-2010, 11:19
یه سوال
اگه من سرویس 128 بدون هزینه اشتراک رو بگیرم، تا چه مدت میتونم از حسابم استفاده کنم؟
یعنی مثلا من 2 گیگ بسته افزایشی میگیرم و چون با اینترنت کم کار میکنم میخوام ازش تا 3 ماه استفاده کنم. اینجوری میشه؟
یا همه بسته های افزایشی محدودیت زمانی دارن؟

3jokes_x
08-08-2010, 11:24
من دوستم توی سعادت آباد میشینه
الان که رفتم منطقه تحت پوشش ایرانسل رو دیدم ،دیدم که زده منطقه اونا رو پوشش میده
1- به فرض اگه اومدیم و انتن نداد چی کار باید کرد؟(با این فرض بگید که پولش نمیرسه مدم بیرونی بگیره و فقط میخواد مودم داخلی بگیره).منظورم اینکه میشه با اینکه ایرانسل توی سایتش زده که پوشش میده اون منطقه رو پوشش نده؟
2-این دوستم باید از مودم وای فای دار استفاده کنه یا معمولی؟
3-الان تعرفه بر اساس قیمت جدیده یا قدیم؟یعنی کاربرایی که جدید بگیرن بر اسال قیمت جدید باهاشون حساب میشه؟یعنی واقعا 1 مگ نامحدود رو میده ماهی 75000 تومن؟
4-دوستانی که تجربه استفاده از وایمکس ایرانسل رو دارن وضیعت انتن دهی و قطع و وصلی و میزان سرعت دانلود چطوریاس؟سرعتش اسمی هست یا نه؟اگه نه چقدر افت داره؟

5-راستی یه سوال مهم:
ایرانسل برای خونه اینترنت بالای 128 میده؟راستش اگه سرعتش خوب باشه و قطعی سرعت نداشته باشه من شاید اینترنت 1 مگ نامحدودش رو بگیرم
ممنون به همه سوالام جواب بدید

در مورد سوال آخر: این دست ISP نیست که بده یا نده... قانونه... یعنی فرقی نمی کنه از چه شرکتی اینترنت بگیری، به هر حال به کاربران خانگی سرعت بالای 128 نمی دن. پس: نه... ایرانسل هم (مثل بقیه) بالای 128 نمی ده. البته این قانون تبصره و استثنا و اینا هم داره. این پست رو بخون:

نکته دیگه اینه که ISP های دیگه (ADSL) اومدن یه جورایی این قانون رو دور زدن. (حالا شاید نشه گفت دور زدن ولی...) ظاهرا و اسما به شما اینترنت 128 می دن (که سرعت دانلودش باید 128/8=16 کیلوبایت بر ثانیه باشه) ولی وقتی دانلود می کنی می بینی دانلود داره مثلا با سرعت 100 کیلوبایت بر ثانیه انجام می شه! اینجا لازمه تاکید کنم که وایمکس ایرانسل این کار رو نکرده و وقتی اینترنت 128 می گیری سرعت دانلودت همون بین 14 تا 16 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود. به نظر من این یه نقطه ضعف وایمکس ایرانسل هست در مقابل ADSL شرکت های دیگه. (سرعت آپلود هم حدودا میانگین 9 کیلوبایت بر ثانیه هست.)
ضمنا اینترنتش (طبیعتا) قطعی هم داره ولی توی این دو ماهی که من استفاده کردم زیاد بد نبوده... به طور میانگین در هر ماه 6-7 ساعت قطعی داشته... البته از این 6-7 ساعت، بعضی وقتهاش کاملا قطع نیست ولی یه بار که یه صفحه رو باز می کنی، باز می شه، دفعه دوم که رفرش می زنی نمی شه... بعد دفعه سوم می شه... ظاهرا هم مودم 3 تا چراغ آنتنش روشنه... خلاصه نصفه نیمه وصله!

در مورد سوال اول هم اگر به پشتیبانی خود ایرانسل زنگ بزنی فکر کنم بهتر باشه. شنیدم اگر آدرس دقیق رو بگی بهت در مورد آنتن دهه اون منطقه توضیح می دن.
این احتمال وجود داره که با اینکه منطقه شما در حالت کلی تحت پوشش هست، ولی داخل منزل شما، توی یک اتاق مودم داخلی آنتن نده و توی اتاق دیگه بده. در این حالت باید مودم رو بذاری یه جایی که آنتن می ده، و بعد سیم بکشی تا کامپیوتر. حالا به جای اینکه سیم کشی کنی، می تونی ارتباط بین مودم و کامپیوتر رو از طریق بی سیم با مودم وای فای تامین کنی. این کار مزایای دیگری هم داره: مثلا اگر لپتاپ داشته باشی، یا موبایلت WLAN داشته باشه، می تونی مثلا با موبایلت مستقیما (به طور بی سیم) به مودم وای فای وصل بشی (بدون اینکه کامپیوتر روشن باشه) و بری توی اینترنت. البته خیلی هم لازم نیست نگران آنتن دهی باشی، این طور نیست که مودم رو بهت بدن و بگن خداحافظ! یه نفر (نصاب) میاد مودم رو وصل می کنه برات، اینترنت رو سالم تحویلت می ده و می ره. برای من داخل اتاقی که کامپیوتر هست، مودم فقط یک چراغ روشن داشت و هی قطع و وصل می شد. ولی توی بالکن هر سه چراغش روشن شد.

sms11
08-08-2010, 12:27
در مورد سوال آخر: این دست ISP نیست که بده یا نده... قانونه... یعنی فرقی نمی کنه از چه شرکتی اینترنت بگیری، به هر حال به کاربران خانگی سرعت بالای 128 نمی دن. پس: نه... ایرانسل هم (مثل بقیه) بالای 128 نمی ده. البته این قانون تبصره و استثنا و اینا هم داره. این پست رو بخون:

نکته دیگه اینه که ISP های دیگه (ADSL) اومدن یه جورایی این قانون رو دور زدن. (حالا شاید نشه گفت دور زدن ولی...) ظاهرا و اسما به شما اینترنت 128 می دن (که سرعت دانلودش باید 128/8=16 کیلوبایت بر ثانیه باشه) ولی وقتی دانلود می کنی می بینی دانلود داره مثلا با سرعت 100 کیلوبایت بر ثانیه انجام می شه! اینجا لازمه تاکید کنم که وایمکس ایرانسل این کار رو نکرده و وقتی اینترنت 128 می گیری سرعت دانلودت همون بین 14 تا 16 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود. به نظر من این یه نقطه ضعف وایمکس ایرانسل هست در مقابل ADSL شرکت های دیگه. (سرعت آپلود هم حدودا میانگین 9 کیلوبایت بر ثانیه هست.)
ضمنا اینترنتش (طبیعتا) قطعی هم داره ولی توی این دو ماهی که من استفاده کردم زیاد بد نبوده... به طور میانگین در هر ماه 6-7 ساعت قطعی داشته... البته از این 6-7 ساعت، بعضی وقتهاش کاملا قطع نیست ولی یه بار که یه صفحه رو باز می کنی، باز می شه، دفعه دوم که رفرش می زنی نمی شه... بعد دفعه سوم می شه... ظاهرا هم مودم 3 تا چراغ آنتنش روشنه... خلاصه نصفه نیمه وصله!

در مورد سوال اول هم اگر به پشتیبانی خود ایرانسل زنگ بزنی فکر کنم بهتر باشه. شنیدم اگر آدرس دقیق رو بگی بهت در مورد آنتن دهه اون منطقه توضیح می دن.
این احتمال وجود داره که با اینکه منطقه شما در حالت کلی تحت پوشش هست، ولی داخل منزل شما، توی یک اتاق مودم داخلی آنتن نده و توی اتاق دیگه بده. در این حالت باید مودم رو بذاری یه جایی که آنتن می ده، و بعد سیم بکشی تا کامپیوتر. حالا به جای اینکه سیم کشی کنی، می تونی ارتباط بین مودم و کامپیوتر رو از طریق بی سیم با مودم وای فای تامین کنی. این کار مزایای دیگری هم داره: مثلا اگر لپتاپ داشته باشی، یا موبایلت WLAN داشته باشه، می تونی مثلا با موبایلت مستقیما (به طور بی سیم) به مودم وای فای وصل بشی (بدون اینکه کامپیوتر روشن باشه) و بری توی اینترنت. البته خیلی هم لازم نیست نگران آنتن دهی باشی، این طور نیست که مودم رو بهت بدن و بگن خداحافظ! یه نفر (نصاب) میاد مودم رو وصل می کنه برات، اینترنت رو سالم تحویلت می ده و می ره. برای من داخل اتاقی که کامپیوتر هست، مودم فقط یک چراغ روشن داشت و هی قطع و وصل می شد. ولی توی بالکن هر سه چراغش روشن شد.
در مورد سرعت بالاتر از 128 دوست من منم میدونم که سرعت بالای 128 نمیدن.اما بعضی از شرکتا با دادن گواهی اشتغال به تحصیلی یا چیز دیگه ایی سرعت بالاتر رو میدن
میخواستم بدونم ایرانسل هم از این کارا میکنه یا اینکه هیچ مدله حاضر نیست سرعت بالاتر رو بده

در مورد قطعی:
پس هیچ اطمینانی نداره که شب فایلتو گذاشتی واسه دانلود صبح بیدار شی و ببینی که همشو دانلود کرده دیگه .درسته؟

r10ronaldinho
08-08-2010, 12:54
دوستان یک سوال مهم من میخوام 512 نامحدود بگیرم یه جا نقل قول شده از ایرانسل خوندم که زده بود سرویس های نامحدود اگر زیاد دانلود کنند شرکت سرویسشون رو محدود میکنه یا یه همچین چیزی آیا این صحت داره ؟ واقعا اینجوریه ؟

یه چیز دیگه من الان 128 از مخابرات دارم رسما سرویس شدم کلا ارزش داره ماهی 60 تومن بدم برای 512 ایرانسل ؟

luches
08-08-2010, 13:49
بله این صحت داره.....اینا هم 1 چیزی مثل شاتل درست کردن Fair Use Policy

من میخواستم 1 مگ نامحدود بگیرم به زور از زیر لبش کشیدم که تا چقدر ترافیک مشکل نداره. 10 دقیقه پشت خط بودم تا بالاخره اومد گفت تا ترافیک 110-120 گیگ مشکلی نداره ولی بیشتر بشه محدود میشه.

من همین الانش با IPW داتک 512 تا 100 گیگ رو ماهیانه راحت دارم و خیلی مواقع تا 140 گیگ هم میرسه. خلاصه این نامحدودش خیلی هم نامحدود نیست و روش زیاد حساب نکنید.با 1 مگ 250 گیگ ترافیک که سهله تا 350 گیگ هم رو شاخشه اگر زیاد دانلود کنی.

sms11
08-08-2010, 14:33
عجب سیستم مسخره ایی
این چه جور نامحدودی هست که بازم محدوده.من اگه میخاستم 1 مگ بگیرم اما همین مقداری که الان دارم دانلود میکنم رو دانلود کنم خوب مگه مرض دارم
اما اگه لطف کنید جواب سوال قبلیم رو بدید هم ممنون

luches
08-08-2010, 14:52
ر مورد سرعت بالاتر از 128 دوست من منم میدونم که سرعت بالای 128 نمیدن.اما بعضی از شرکتا با دادن گواهی اشتغال به تحصیلی یا چیز دیگه ایی سرعت بالاتر رو میدن
میخواستم بدونم ایرانسل هم از این کارا میکنه یا اینکه هیچ مدله حاضر نیست سرعت بالاتر رو بده

منظورتون این سواله ؟؟
من میخواستم با معرفینامه شرکت بگیرم که زنه گفت هیچ مشکلی نداره و فورم رو پر کنم و بیام قرارداد ببندم که خوب سر همین چیزی که تو پست قبلیم گفتم منصرف شدم. در مورد گواهی اشتغال به تحصیل من خبر ندارم و از کسی بپرسید که دنبالش رفته !

3jokes_x
08-08-2010, 15:43
در مورد سرعت بالاتر از 128 دوست من منم میدونم که سرعت بالای 128 نمیدن.اما بعضی از شرکتا با دادن گواهی اشتغال به تحصیلی یا چیز دیگه ایی سرعت بالاتر رو میدن

در مورد قطعی:
پس هیچ اطمینانی نداره که شب فایلتو گذاشتی واسه دانلود صبح بیدار شی و ببینی که همشو دانلود کرده دیگه .درسته؟

توی لینکی که در پست قبل دادم در مورد گواهی اشتغال به تحصیل نوشتم: بله، با شرایط خاصی اینترنت بالای 128 هم می دن.
در مورد شرایط دیگه: نمی دونم قانونش چه طوریه ولی چون مودم وایمکس قابلیت جابجایی داره و حتما نباید همیشه در یک محل استفاده بشه و ربطی هم به خط تلفن نداره پس احتمالا می شه این کار رو کرد:
مثلا دوست شما که شرکت داره می تونه ثبت نام کنه و وایمکس به اسم شرکتش بگیره، بعد مودمش رو بده به شما ببری توی خونه ازش استفاده کنی!

قطعیش خیلی زیاد نیست. لااقل برای من توی یک ماه فقط 6-7 ساعت قطع بوده یا نصفه نیمه وصل بوده... ماه قبل کل 3 گیگ پهنای باندم رو توی 3-4 روز آخر ماه دانلود کردم چون قبلش مسافرت بودم. (با سرعت 128... یعنی بیش از 50 ساعت (البته در 5 نوبت 10 ساعته ولی توی همون 3-4 روز) سیستم داشت دانلود می کرد و یک بار هم قطع نشد.)

About Unattended Download
یه اشکالی که وایمکس ایرانسل داره اینه که شما وقتی کامپیوتر رو روشن کردی (فرض کنید مودم روشنه و با کابل شبکه به PC وصله) اتوماتیک به اینترنت متصل نمی شی. بلکه باید مرورگر وب رو باز کنی بری به سایت ایرانسل، نام کاربردی و رمز عبور و کد CAPCHA رو وارد کنی (= وارد کردن حروف و عددهای داخل تصویر در فیلد مربوطه) تا Connect بشی. حالا نام کاربری و رمز عبور توی مرورگر ذخیره می شه ولی وارد کردن حروف و اعداد تصویر در فیلد لازمه اش اینه که هنگام برقراری ارتباط حتما یک شخص پای کامپیوتر باشه. پس اگر اینترنت وسط کار قطع و دوباره وصل بشه، نرم افزارهای DownloadManager نمی تونن اتوماتیک به کارشون ادامه بدن، چون دوباره باید یک نفر اون حروف و اعداد داخل تصویر رو وارد کنه...

joe_satriani
08-08-2010, 16:53
با سلام
درصورتي با گواهي اشتغال به تحصيل ميدن كه بخواي روي پروژه اي كار كني
و از سوي مركز تحصيليت گواهي بگيري + كارت دانشجويي
يكي از دوستام گرفته بوده شرايط همين بوده

موفق باشيد.

Zovich
08-08-2010, 17:57
با سلام به برو بچه های پی سی وورلد. واقعاً خسته نباشید! :5:
راستش من این صد و خورده ای صفحه رو ریز و رو کردم و علاوه بر اینکه از سرعت کم سرویس های 128 مطلع بودم، باز هم سفارش دادم تا برام وصل کنن. (من ای دی اس ال داتک 128 رورداشتم، ماهی 30 تومان و سرعتش از 13 کمتر بود. و وقتی سرویس رو کنسل کردم، دیگه هیچ شرکتی پورتال نداشت)
اما بعد از سفارش، به پستی از یکی از دوستان بر خوردم که من رو کمی نگران کرد. ایشون عکسی از صورتحسابش گذاشته بود که در اون درج شده بود که در طی یک ماه، 4 گیگ مصرف داشتند، در صورتی که ایشون اظهار داشتن که نصفه اینو بیشتر مصرف نکردن. من هم مثل ایشون، سرویس دائمی با ترافیک اولیه 3 گیگ رو سفارش دادم و حالا نگرانی من این است که نکنه ایرانسل ترافیک در نظر گرفته شده برای من رو زود خالی کنه و یک هزینه گنده رو دست من بزاره؟
من از اینترنت برای وبگردی و یک کمی دانلود موزیک و اینجور حرفا استفاده می کنم. البته بگم که تو خونه ما هیچوقت کامپیوتر خاموش نمیشه و اینترنت هم همیشه وصله...! آیا به نظرتون 3 گیگ کفاف من رو میده و من می تونم بدون دردسر هزینه اضافه ترافیک آزاد، از وایمکس استفاده کنم؟؟؟:20:

sms11
08-08-2010, 18:53
توی لینکی که در پست قبل دادم در مورد گواهی اشتغال به تحصیل نوشتم: بله، با شرایط خاصی اینترنت بالای 128 هم می دن.
در مورد شرایط دیگه: نمی دونم قانونش چه طوریه ولی چون مودم وایمکس قابلیت جابجایی داره و حتما نباید همیشه در یک محل استفاده بشه و ربطی هم به خط تلفن نداره پس احتمالا می شه این کار رو کرد:
مثلا دوست شما که شرکت داره می تونه ثبت نام کنه و وایمکس به اسم شرکتش بگیره، بعد مودمش رو بده به شما ببری توی خونه ازش استفاده کنی!

قطعیش خیلی زیاد نیست. لااقل برای من توی یک ماه فقط 6-7 ساعت قطع بوده یا نصفه نیمه وصل بوده... ماه قبل کل 3 گیگ پهنای باندم رو توی 3-4 روز آخر ماه دانلود کردم چون قبلش مسافرت بودم. (با سرعت 128... یعنی بیش از 50 ساعت (البته در 5 نوبت 10 ساعته ولی توی همون 3-4 روز) سیستم داشت دانلود می کرد و یک بار هم قطع نشد.)

About Unattended Download
یه اشکالی که وایمکس ایرانسل داره اینه که شما وقتی کامپیوتر رو روشن کردی (فرض کنید مودم روشنه و با کابل شبکه به PC وصله) اتوماتیک به اینترنت متصل نمی شی. بلکه باید مرورگر وب رو باز کنی بری به سایت ایرانسل، نام کاربردی و رمز عبور و کد CAPCHA رو وارد کنی (= وارد کردن حروف و عددهای داخل تصویر در فیلد مربوطه) تا Connect بشی. حالا نام کاربری و رمز عبور توی مرورگر ذخیره می شه ولی وارد کردن حروف و اعداد تصویر در فیلد لازمه اش اینه که هنگام برقراری ارتباط حتما یک شخص پای کامپیوتر باشه. پس اگر اینترنت وسط کار قطع و دوباره وصل بشه، نرم افزارهای DownloadManager نمی تونن اتوماتیک به کارشون ادامه بدن، چون دوباره باید یک نفر اون حروف و اعداد داخل تصویر رو وارد کنه...
یه ترفندی برای شرکت های ADSL هست که خودت بری یه شرکت الکی ثبت کنی با 100 هزار تومن بعد از این طریق سرعت های بالا بگیری.فکر کنم برای ایرانسل هم بشه همچین کاری کرد.درسته؟
راستی نگفتید که که کسی الان اینترنت بگیره از ایرانسل بر اساس قیمت های جدید باهاش حساب میشه دیگه؟

ایرانسل هم چه سیستم هایی برای وصل شدن به اینترنت داره ها:13:

sei_pm
08-08-2010, 20:30
بله این صحت داره.....اینا هم 1 چیزی مثل شاتل درست کردن Fair Use Policy

من میخواستم 1 مگ نامحدود بگیرم به زور از زیر لبش کشیدم که تا چقدر ترافیک مشکل نداره. 10 دقیقه پشت خط بودم تا بالاخره اومد گفت تا ترافیک 110-120 گیگ مشکلی نداره ولی بیشتر بشه محدود میشه.

من همین الانش با IPW داتک 512 تا 100 گیگ رو ماهیانه راحت دارم و خیلی مواقع تا 140 گیگ هم میرسه. خلاصه این نامحدودش خیلی هم نامحدود نیست و روش زیاد حساب نکنید.با 1 مگ 250 گیگ ترافیک که سهله تا 350 گیگ هم رو شاخشه اگر زیاد دانلود کنی.

عجب سیستم مسخره ایی
این چه جور نامحدودی هست که بازم محدوده.من اگه میخاستم 1 مگ بگیرم اما همین مقداری که الان دارم دانلود میکنم رو دانلود کنم خوب مگه مرض دارم
اما اگه لطف کنید جواب سوال قبلیم رو بدید هم ممنون

خوب دیگه مبین نت رو واسه همچین روزی گذاشتندو مزیت بزرگش اینه که تو کل ایران پوشش داره البته این رو تا 5 سال دیگه حس می کنید وقتی که فقط با مبلغ ناچیزی می تونید از طریق voip با تمامی کسانی که از مبین نت سرویس دارند هر چقدر دوست دارید مجانی صحبت کنید.

sms11
08-08-2010, 21:22
خوب دیگه مبین نت رو واسه همچین روزی گذاشتندو مزیت بزرگش اینه که تو کل ایران پوشش داره البته این رو تا 5 سال دیگه حس می کنید وقتی که فقط با مبلغ ناچیزی می تونید از طریق voip با تمامی کسانی که از مبین نت سرویس دارند هر چقدر دوست دارید مجانی صحبت کنید.

مبین نت مگه در حال حاضر تهران رو پوشش میده؟
اگه پوشش نمیده خبر دارید که کی قراره تهران رو پوشش بده؟

sei_pm
08-08-2010, 21:57
مبین نت مگه در حال حاضر تهران رو پوشش میده؟
اگه پوشش نمیده خبر دارید که کی قراره تهران رو پوشش بده؟

متاسفانه خبر ندارم ولی مطمئن هستم سیاستشون رو بر پول درآوردن بر مبنای جلب رضایت مشتری از کیفیت سرویس گذاشتن در غیر اینصورت باید خیلی وقت پیش شروع به سرویس می کردند یا از تهران که مشترک بیشتری داره شروع می کردن چون خوب می دونند اگر تو ایران اسم یک چیزی بد بشه مدتها از اون به بدی یاد می کنند.

یه ترفندی برای شرکت های ADSL هست که خودت بری یه شرکت الکی ثبت کنی با 100 هزار تومن بعد از این طریق سرعت های بالا بگیری.فکر کنم برای ایرانسل هم بشه همچین کاری کرد.درسته؟
راستی نگفتید که که کسی الان اینترنت بگیره از ایرانسل بر اساس قیمت های جدید باهاش حساب میشه دیگه؟

ایرانسل هم چه سیستم هایی برای وصل شدن به اینترنت داره ها:13:

دوست عزیز بهتره بیخیال شرکت بشی. مالیاتش رو می خوای چکار کنید؟ دردسر زیاد داره بهتره در این زمینه با روزبه یک صحبتی داشته باشید. مبین نت شنیدم این محدودیت رو زیر پا میگذاره دیگه صحتش رو نمی دونم بهتره چند ماهی صبر کنید تا تهران هم پوشش بده و با نماینده فروش به طور مستقیم صحبت کنید.

3jokes_x
08-08-2010, 21:59
با سلام به برو بچه های پی سی وورلد. واقعاً خسته نباشید! :5:
بعد از سفارش، به پستی از یکی از دوستان بر خوردم که من رو کمی نگران کرد. ایشون عکسی از صورتحسابش گذاشته بود که در اون درج شده بود که در طی یک ماه، 4 گیگ مصرف داشتند، در صورتی که ایشون اظهار داشتن که نصفه اینو بیشتر مصرف نکردن. من هم مثل ایشون، سرویس دائمی با ترافیک اولیه 3 گیگ رو سفارش دادم و حالا نگرانی من این است که نکنه ایرانسل ترافیک در نظر گرفته شده برای من رو زود خالی کنه و یک هزینه گنده رو دست من بزاره؟
من از اینترنت برای وبگردی و یک کمی دانلود موزیک و اینجور حرفا استفاده می کنم. البته بگم که تو خونه ما هیچوقت کامپیوتر خاموش نمیشه و اینترنت هم همیشه وصله...! آیا به نظرتون 3 گیگ کفاف من رو میده و من می تونم بدون دردسر هزینه اضافه ترافیک آزاد، از وایمکس استفاده کنم؟؟؟:20:

اگر اعتباری بگیری مزیتش اینه که مثلا حداکثر 2000 تومان می ذاری توی حسابت بمونه... حالا اگر نادانسته بیشتر از 3 گیگ مصرف کردی، وقتی این 2000 تومانت تموم بشه دیگه نمی تونی استفاده کنی و ورشکست نمی شی.

ولی الان هم که دائمی گرفتی مشکلی نیست. می تونی یه نرم افزاری مثل Bandwith Monitor روی PC نصب کنی که همیشه میزان استفاده شما از اینترنت رو بهت نشون می ده. (به این ترتیب همیشه حواست هست که چقدر استفاده کردی و چقدر باقی مونده... البته اعدادی که این نرم افزارها نشون می دن مقدار کمی با چیزی که ایرانسل محاسبه می کنه متفاوته ولی این تفاوت زیاد نیست. مثلا فوقش توی 3 گیگ استفاده، 100 یا 200 مگابایت اختلاف دیده می شه.) ضمن اینکه مثلا هر 10 روز می تونی بری توی سایت خود ایرانسل حسابت رو چک کنی، میزان استفاده و میزان اعتبار باقیمانده رو بهت می گه.

برای وبگردی اگر خیلی استفاده زیادی داشته باشی 2 گیگ در ماه کافیه. یک گیگ رو هم بذار برای دانلود... به نظرم کافی باشه...

don mohsen
09-08-2010, 15:27
سلام دوستان میخوام وایمکس 256 بگیرم می خوام ببینم سرعت دانلودش چنده؟؟؟

یا اگه نمیدونید با یک سرعت دیگه سرعت دانلودش چنده چون میخوام ببینم می صرفه یانه.

¥ Ramin2 ¥
09-08-2010, 21:50
سلام دوستان میخوام وایمکس 256 بگیرم می خوام ببینم سرعت دانلودش چنده؟؟؟

یا اگه نمیدونید با یک سرعت دیگه سرعت دانلودش چنده چون میخوام ببینم می صرفه یانه.

همه سرعت ها واقعی هستند.
یعنی اگه 256 بگیری سرعت دانلودت 32 هست.

Cyber-Dude
11-08-2010, 16:46
دوستان عزیز کسی هست اینجا که مودم wifi گرفته باشه از ایرانسل؟ اگه هست بگه چجوریه.پورت lan هم داره؟ یعنی باسیم هم میشه وصلش کرد؟ روتر هم هست یا نه؟ میشه با یه لپ تاپ و پی سی خونه همزمان وصل شد؟
یه چیزه مهم دیگه، میشه از چیز پی ان استفاده کرد با wimax ایرانسل؟

masa_1379
11-08-2010, 17:12
من مودم وای فای گرفتم سرویس 1 مگ نامحدود 79 تومان دانلود 100-120 است.مودم روتر است. البته باید وارد تنظیمش کنید روی روتر و وایرلس آن متاسفانه از نوع جی است.

king_darkness
11-08-2010, 17:37
دوستان عزیز کسی هست اینجا که مودم wifi گرفته باشه از ایرانسل؟ اگه هست بگه چجوریه.پورت lan هم داره؟ یعنی باسیم هم میشه وصلش کرد؟ روتر هم هست یا نه؟ میشه با یه لپ تاپ و پی سی خونه همزمان وصل شد؟
یه چیزه مهم دیگه، میشه از چیز پی ان استفاده کرد با wimax ایرانسل؟
من مودم wifi دارم
آره 4 تا پورت lan داره هم زمان هم ميشه وصل كرد
دوستان يه سوال داشتم
من چجوري بايد رو wlan مودم wifi پسورد بزارم كه هركي دوست داشت ازش استفاده نكنه ؟؟؟

Cyber-Dude
11-08-2010, 17:48
مگه بچه ها ننوشته بودن باید وارد یه صفحه ای بشی بعد پسورد وارد کنی که وصل بشه؟ اینجوری دیگه موردی پیش نمیاد فکر کنم.
مودم wifi نداشتم ولی باید بشه وارد تنظیماتش شد

amin-g
11-08-2010, 17:57
با سلام پینگ وایمکس ایرانسل چقدره؟ثابته؟ یه سوال دیگه اینکه مودم outdor را میشه کنار کامپیوتر بزاریم در واقع منظورم اینه که اینکه میگن مودم بیرونی قدرت دریافت سیگنالش بیشتره بخاطر اینه که در فضای باز قرار میگیره یا اگر هم کنار کامپیوتر باشه بازم قدرت دریافت سیگنالش از مودم داخلی(indor) بیشتره؟ آیا با مودمهای دیگر شرکتها هم میشه از وایمکس ایرانسل استفاده کرد؟

king_darkness
11-08-2010, 18:20
مگه بچه ها ننوشته بودن باید وارد یه صفحه ای بشی بعد پسورد وارد کنی که وصل بشه؟ اینجوری دیگه موردی پیش نمیاد فکر کنم.
مودم wifi نداشتم ولی باید بشه وارد تنظیماتش شد

خوب اون براي دفعه اوله كه يوزر و پسورد مي خواد و من زدم كه سيو بشه كه دوباره يوزر و پسورد رو وارد نكنم

Cyber-Dude
11-08-2010, 19:00
من مودم وای فای گرفتم سرویس 1 مگ نامحدود 79 تومان دانلود 100-120 است.مودم روتر است. البته باید وارد تنظیمش کنید روی روتر و وایرلس آن متاسفانه از نوع جی است.

دوست عزیز ، نشان مامور مخصوص (نامه از دانشگاهو اینا) هم داشتی واسه سرویست؟
نامه رو موقع سفارش سرویس میگیرن یا موقع نصب؟ کل پروسه چند روز طول کشید واستون؟
ممنون.............

ali_ranger22
11-08-2010, 19:19
کسی هست که مودم وای فای داشته باشه و X360 رو باهاش به نت وصل کرده باشه ؟
اگه آره بگه تنظیماتش چطوریاس لطفا

sms11
11-08-2010, 20:39

شما اینترنت 1 مگ رو چطوری گرفتی؟نامه از دانشگاه؟
سرعتتون همیشه بین این دو عدده یا متغیره؟
راستی تهرانی؟

wimaxuser
11-08-2010, 21:13
سلام من حدود یک ماهه وایمکس ایرانسل دارم تا حاله مشکل نداشته ولی از دیروز اعصابمو خورد کرده. هر یک ساعت یک ربع قطعه بقیش هم با سرعت کم. دوستان تجربه مشابه دارن؟

ali_gh1771
11-08-2010, 21:38
سلام.من وایمکس گرفتم با مودم wifi و سرعت 512 پایه.توی status میزنه سرعت 54 mb.این یعنی چی؟

masa_1379
12-08-2010, 08:29
شما اینترنت 1 مگ رو چطوری گرفتی؟نامه از دانشگاه؟
سرعتتون همیشه بین این دو عدده یا متغیره؟
راستی تهرانی؟

من با معرفی نامه از نظام پزشکی گرفتم.اهواز هستم. سرعت دانلود از 100 هیچ وقت کمتر نمیشه.

babialex
12-08-2010, 11:55
یه سوال

اگر از ایرانسل سرویس بگیریم میشه با لپ تاپ تو محیط بیرون هم از اینترنت استفاده کرد ؟‌ یا حتما باید مودمش همراهمون باشه ؟‌نمیشه با wifi خود لپ تاپ کانکت شد ؟‌

amirtoty
12-08-2010, 12:12
یه سوال

اگر از ایرانسل سرویس بگیریم میشه با لپ تاپ تو محیط بیرون هم از اینترنت استفاده کرد ؟‌ یا حتما باید مودمش همراهمون باشه ؟‌نمیشه با wifi خود لپ تاپ کانکت شد ؟‌

بله دیگه!
اگه اینجوری میشد که دیگه مودم نمیفروختن!:27:

3jokes_x
12-08-2010, 13:37
سلام من حدود یک ماهه وایمکس ایرانسل دارم تا حاله مشکل نداشته ولی از دیروز اعصابمو خورد کرده. هر یک ساعت یک ربع قطعه بقیش هم با سرعت کم. دوستان تجربه مشابه دارن؟

تقریبا 4-5 روزه که این طوریه. سرعت دانلودش هم اکثرا روی 7-8 کیلوبایت بر ثانیه هست. (به جای 14)

سلام.من وایمکس گرفتم با مودم wifi و سرعت 512 پایه.توی status میزنه سرعت 54 mb.این یعنی چی؟

این یعنی سرعت ارتباط بی سیم (WiFi) بین مودم و کامپیوتر شما این مقدار هست. ولی سرعت ارتباط مودم با فرستنده ایرانسل (Wimax) همون 512 هست.

اولا: باید حتما مودم همراهتون باشه. ثانیا: مودمش رو باید به برق بزنید تا کار کنه. ثالثا: مودمش باید در زمان استفاده در یک محل ثابت قرار داشته باشه (در حین حرکت نمی شه ازش استفاده کرد.)

mamad_3949
12-08-2010, 13:55
سلام من 4 5 روز پیش ثبت نام کردم دیروزم اومد مودمو داد ولی تا الان فقط میتونم برم داخل حسابم وضعیت هم واسم در انتظار دریافت مدارک نوشته!!! این زمان معمولا چقدر طول میکشه نباید دیگه تا الان بتونم بقیه سایتا هم سرف کنم؟؟!!
ممنون

phoenix666
12-08-2010, 21:38
سلام به دوستان,
من امروز وایمکس ایرانسل گرفتم
می خواستم ببینم چطور می تونم با موبایلم (E71) به اینترنت وصل بشم ؟
مودم Wifi گرفتم
تنظیمش رو هم از Bridge به router تغییر دادم, مودم و وایرلس رو هم روی موبایلم پیدا میکنم (Search for Wlan )
ولی به سایت ها کانت نمیشه ...

کمک کنید لطفا

mamad_3949
12-08-2010, 23:32
سلام من 4 5 روز پیش ثبت نام کردم دیروزم اومد مودمو داد ولی تا الان فقط میتونم برم داخل حسابم وضعیت هم واسم در انتظار دریافت مدارک نوشته!!! این زمان معمولا چقدر طول میکشه نباید دیگه تا الان بتونم بقیه سایتا هم سرف کنم؟؟!!
ممنون
یعنی هیچکی جوابه سواله منا نمیدونه!!!

iman23
12-08-2010, 23:35
یعنی هیچکی جوابه سواله منا نمیدونه!!!
تا شنبه ظهر sms فعال سازی برات میاد.فقط مطمئن شو تکنسین مدارک رو کامل فرستاده

p..h
13-08-2010, 11:12
سلام
من در شهرستان نزدیک شهرستان نور ( ایزدشهر) جا دارم کسی می دونه میشه از
وایمکس ایرانسل یا مبین نت میشه استفاده کرد؟

kaftare_bad
13-08-2010, 16:33
سلام دوستان مودم واي فاي ايرانسل وابسته به كامپيوتره براي اتصال يا با گوشي هم ميشه متصل شد.

mamad_3949
14-08-2010, 00:22
سلام دوستان مودم واي فاي ايرانسل وابسته به كامپيوتره براي اتصال يا با گوشي هم ميشه متصل شد.
با گوشی هم می تونی کانکت بشه فقط کوشیت باید WLAN داشته باشه

phoenix666
14-08-2010, 15:44
میشه کاری کرد که بدون وارد کردن یوزر و پسورد وارد سایت ها شد.
یعنی مثل ADSL یکبار مشخصات رو در مودم تنظیم کرد و بعد از اون مودم خودش کانت بشه

Cyber-Dude
15-08-2010, 07:52
ظاهرا ثبت نام اینترنتی وایمکس ایرانسل هم راه افتاده

L.A.M.P.A.R.D
15-08-2010, 13:20
دوستان هزینه ی وایمکس چقدره ؟

ehsan_jan3
15-08-2010, 15:19
128 میشه 12 هزار تومن .

kasra2002
15-08-2010, 15:55
سلام
من یه مشکل با وایمکس دارم و اون بجز آنتن دهی کم و عدم پوشش در همه جا اینه که:
نمیشه یه چیزی مثل اکانت وی پ ی ا ن داشت ایا راه دیگهای سراغ دارید
من که با هیچی نتونستم
ممنون

lurenzo
15-08-2010, 16:11
سلام دوستان!

کسی میدونه محدودیت حقیقی سرویس 512 نا محدود وایمکس چقدره؟ ( یعنی توی سرویس نامحدود تا چقدر مجاز به دانلود هستی؟)
اگر توی شرکتی شاغل نباشی ولی ازشون معرفی نامه بگیری هم بهت سرویس بالاتر از 128 میدن؟

tetis
15-08-2010, 17:31
سلام
من یه مشکل با وایمکس دارم و اون بجز آنتن دهی کم و عدم پوشش در همه جا اینه که:
نمیشه یه چیزی مثل اکانت وی پ ی ا ن داشت ایا راه دیگهای سراغ دارید
من که با هیچی نتونستم
ممنون

من هيچ مشكلي با تمام آن چيزها ندارم.

سلام دوستان!

کسی میدونه محدودیت حقیقی سرویس 512 نا محدود وایمکس چقدره؟ ( یعنی توی سرویس نامحدود تا چقدر مجاز به دانلود هستی؟)
اگر توی شرکتی شاغل نباشی ولی ازشون معرفی نامه بگیری هم بهت سرویس بالاتر از 128 میدن؟

1- من حدودا 90 گيگ دان كردم مشكلي نداشتم.
2- بله معرفي نامه بگيريد مي دهند.

lurenzo
15-08-2010, 19:09
1- من حدودا 90 گيگ دان كردم مشكلي نداشتم.
2- بله معرفي نامه بگيريد مي دهند.

ممنون دوست عزیز!
1. از اونجایی که من فقط برای دانلود میخوام ، پس میتونم روی 100 گیگ برای هر ماه حساب کنم؟
2. یعنی به این کار ندارن که طرف توی اون شرکت شاغل هست یا نه؟