PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

mohammad_87
20-08-2012, 04:12
سلام
من چند ساعت قبل ثبت نام کردم.روز نصب مودم رو اول زدم 1.6.91 بعد که وارد e-care شدم زده بود 31.5.91 که دوباره زدم 1.6.91 بعد که ارسال زدم یه پیغام اومد ولی بعد ارور داد.بعد از اون هم یکی دوتا تغییرات انجام دادم.حالا دیگه نمیتونم تاریخ نصب مودم رو ببینم.چطوری می تونم مطمئن بشم که چه روزی ثبت شده؟

majifff
20-08-2012, 14:19
سلام
پینگ وایمکس چجوری هاست میشه باهاش بازی انلاین کرد؟
اگه 128 بگیرم دانلود رو 16 هست یا مثل adsl بالا میبندن؟

ice-man
20-08-2012, 14:46
سلام
من چند ساعت قبل ثبت نام کردم.روز نصب مودم رو اول زدم 1.6.91 بعد که وارد e-care شدم زده بود 31.5.91 که دوباره زدم 1.6.91 بعد که ارسال زدم یه پیغام اومد ولی بعد ارور داد.بعد از اون هم یکی دوتا تغییرات انجام دادم.حالا دیگه نمیتونم تاریخ نصب مودم رو ببینم.چطوری می تونم مطمئن بشم که چه روزی ثبت شده؟

اونها اصلا به تاریخی که شما برای ثبت مودم تعیین میکنید نگاه نمیکنن. حداکثر تا 4 روز بعد از ثبت نام کارشناس میاد. قبلش هم با شما برای هماهنگی تماس میگیره. اگه تا 4 روز نیومد زنگ بزن اپراتور.

isbn
20-08-2012, 21:08
سلام دوستان هنوز مشکل پینگ و سخت باز شدن صفه حات رو دارین ؟

ata.royalfalcon
20-08-2012, 21:26
512 نامحدود دائمی . سرعت بدک نیست ، راضی کننده هست .

سرور ایران

54774

سرور باکو

54775

hoha881
21-08-2012, 00:20
سلام این مدم های usb که میده ایرانسل از لحاظ انتن دهی در چه سطحی هستن؟روی نقشه مشهد که منطقمون با انتن دهی بالاست.ارزش خرید رو داره.

Mehran14233
21-08-2012, 03:33
سلام دوستان. من چند روز پیش سرویسم تموم شد (ماهانه 512 4 گیگ) و این چند روز رو مصرف آزاد استفاده کردم. حالا برای ماه بعد میخوام تمدید کنم. امروز که 31مه اگه اینرنتی تمدید کنم. برای فردا که ماهه جدیده فعال میشه؟ کجای صفحه وایمکسم باید برم برای تمدید؟

ممنون میشم سریع تر جواب بدید :7:

ویرایش: الان من رفتم تغییر تعرفه برای 512 فقط نامحدود و 6 ماهه و پیشرفته رو داشت. من 6 ماهه رو انتخاب کردم یه شماره پیگیری داد. اما به بانکی وصل نشد که از کارتم پول بردارم ( تو حساب وایمکس فقط 6 هزار تومن دارم) الان باید چیکار کنم ؟ :42:

تو روحشون با این سایت و سیستمشون. کلاً یوزر فرندلی بودن و این چیزا رو ترکوندن توی سایتشون :27:

ghafari88
21-08-2012, 08:18
سلام این مدم های usb که میده ایرانسل از لحاظ انتن دهی در چه سطحی هستن؟روی نقشه مشهد که منطقمون با انتن دهی بالاست.ارزش خرید رو داره.

تو مناطقی که پوشش خیلی خوب باشه اونم خوب جواب می ده. توی مناطقی هم که ظعیف باشه با سامانه تقویتش بهتر میشه. اما اینم بگم که از لحاظ قدرت دریافت سیگنال به پای مودم های وای فایش نمی رسه. اما در کل بد نیست. من ازش راضی ام ( اینم بگم که من هر دوتاش رو دارم. هم یو اس بی و هم وای فای مدل BM632W )

سلام دوستان. من چند روز پیش سرویسم تموم شد (ماهانه 512 4 گیگ) و این چند روز رو مصرف آزاد استفاده کردم. حالا برای ماه بعد میخوام تمدید کنم. امروز که 31مه اگه اینرنتی تمدید کنم. برای فردا که ماهه جدیده فعال میشه؟ کجای صفحه وایمکسم باید برم برای تمدید؟

ممنون میشم سریع تر جواب بدید :7:

ویرایش: الان من رفتم تغییر تعرفه برای 512 فقط نامحدود و 6 ماهه و پیشرفته رو داشت. من 6 ماهه رو انتخاب کردم یه شماره پیگیری داد. اما به بانکی وصل نشد که از کارتم پول بردارم ( تو حساب وایمکس فقط 6 هزار تومن دارم) الان باید چیکار کنم ؟ :42:

تو روحشون با این سایت و سیستمشون. کلاً یوزر فرندلی بودن و این چیزا رو ترکوندن توی سایتشون :27:

تا جایی که من در جریان هستم تغییر تعرفه از ابتدای ماه لحاظ میشه و با این وصف طبیعیه که اون موقع از شما اطلاعات کارت بانکی برای پرداخت نخواد. من فکر می کنم که شما باید تا پیش از اتمام ماه شمسی ( یعنی یه جورایی امروز که میشه 31 مرداد ) تو حسابتون به اندازه تعرفه جدیدی که انتخاب کردین پول باشه. پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه در آخر ماه ها خیلی سایتشون شلوغ میشه و پولی که از طریق کارت های شتابی ریخته بشه ممکنه خیلی دیر توی حسابتون لحاظ بشه، از طریق استفاده از کارت شارژ موجودی حسابتون رو افزایش بدین. با این روش همون لحظه حسابتون افزایش پیدا می کنه.
موفق باشید.

KING iMAN
21-08-2012, 11:21
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

Mehran14233
21-08-2012, 11:36
تا جایی که من در جریان هستم تغییر تعرفه از ابتدای ماه لحاظ میشه و با این وصف طبیعیه که اون موقع از شما اطلاعات کارت بانکی برای پرداخت نخواد. من فکر می کنم که شما باید تا پیش از اتمام ماه شمسی ( یعنی یه جورایی امروز که میشه 31 مرداد ) تو حسابتون به اندازه تعرفه جدیدی که انتخاب کردین پول باشه. پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه در آخر ماه ها خیلی سایتشون شلوغ میشه و پولی که از طریق کارت های شتابی ریخته بشه ممکنه خیلی دیر توی حسابتون لحاظ بشه، از طریق استفاده از کارت شارژ موجودی حسابتون رو افزایش بدین. با این روش همون لحظه حسابتون افزایش پیدا می کنه.
موفق باشید.

ممنون دوست عزیز.
الان رفتم با کارت بانکی پرداخت کردم. 115 تومن. نوشت که تا 24 ساعت دیگه به حسابتون واریز میشه.
توی سایت ایرانسل نوشته طرحی که فعال می کنید اگه پول نباشه توی حسابتون به حالت تعلیق درمیاد هروقت پول بریزید فعال میشه.
یعنی با این حساب اگه پول من حداکثر 24 ساعت هم طول بکشه ثبت شه فقط تا ظهر فردا رو از دست میدم و حداکثر فردا همین موقع ها 6 ماه ام فعال میشه :8:
البته طبق چیزاییه که خودشون گفتن. اگر هم نشد که 115 تومن ما یک ماه میره توی حساب ایرانسل و اینترنت ما هم فعال نمیشه. اونوقته که من زنگ میزنم کله شونو میکنم :21::31:

================================================== =====

ویرایش: الان پول من به حسابم واریز شده. من 115 تومن ریختم به حساب. 6 تومن هم توی حسابم داشتم. یعنی الان باید 121 تومن توی حسابم باشه. در حالی که 116 تومن هست. این 5 تومن چی شد؟ سوخت؟ :18:

ghafari88
21-08-2012, 14:41
ممنون دوست عزیز.
الان رفتم با کارت بانکی پرداخت کردم. 115 تومن. نوشت که تا 24 ساعت دیگه به حسابتون واریز میشه.
توی سایت ایرانسل نوشته طرحی که فعال می کنید اگه پول نباشه توی حسابتون به حالت تعلیق درمیاد هروقت پول بریزید فعال میشه.
یعنی با این حساب اگه پول من حداکثر 24 ساعت هم طول بکشه ثبت شه فقط تا ظهر فردا رو از دست میدم و حداکثر فردا همین موقع ها 6 ماه ام فعال میشه :8:
البته طبق چیزاییه که خودشون گفتن. اگر هم نشد که 115 تومن ما یک ماه میره توی حساب ایرانسل و اینترنت ما هم فعال نمیشه. اونوقته که من زنگ میزنم کله شونو میکنم :21::31:

ویرایش: الان پول من به حسابم واریز شده. من 115 تومن ریختم به حساب. 6 تومن هم توی حسابم داشتم. یعنی الان باید 121 تومن توی حسابم باشه. در حالی که 116 تومن هست. این 5 تومن چی شد؟ سوخت؟ :18:

حرفتون درسته. باید بیش از 116 تومن باشه. احیاناً بسته افزایشی ای چیزی نخریدی؟ .... اگر مطمئنی که 6000 تومن داشتی حتما به پشتیبانی زنگ بزن برادر. موفق باشی.

forexet
21-08-2012, 17:02
ممنون دوست عزیز.

سلام
برای نامحدود فرقی نداره کی بریزه اما شما که محدود هستی بهتر بود واریز نمیکردی تا از سرویس جدید مطمئن شی
حالا اگر فعال نشه هی باید استرس داشته باشی که ماه بعد از پول اصلیت مصرف آزاد نشه و پولت بپره هی باید چک کنی ترافیک داشته باشی...

در مورد پول هم دقت کنید مالیات کم میشه بعد از واریز، اینطور نیست 100 تومن بریزید 100 تومن هم اضافه شه همونطور که اونجا نوشته "موجودی حساب با کسر مالیات (ریال) "
مطمئن نیستم اما فکر میکنم 5% مالیات هست ، یعنی برای شما میشه 5750 تومن

در کل برای مصرف آزاد ایرانسل خیلی بده ، مبین نت بهتره
ایرانسل فقط نامحدود

KING iMAN
21-08-2012, 21:43
لطفاً مجدداً رأی بدین:

انتخاب بهترین سرویس دهنده ی اینترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

Mehran14233
22-08-2012, 00:50
حرفتون درسته. باید بیش از 116 تومن باشه. احیاناً بسته افزایشی ای چیزی نخریدی؟ .... اگر مطمئنی که 6000 تومن داشتی حتما به پشتیبانی زنگ بزن برادر. موفق باشی.

نه بسته خاصی نخریدم. آره خودم هم زنگ زدم پشتیبانی گفتم. گفت شما الان 121 تومن داری که مالیات کم شده 116 نشون میده ولی در اصل 121 داری!! گفتم مالیات رو که موقع واریز پول حساب کرد یه بار. گفتش فردا که حسابتون فعال شه این هم درست میشه و درست نمایش میده. الان هم که اول ماهه سایتشون ترکیده. فردا پاشم ببینم چقدر نشون میده.
اون 6000 تومن با کسر مالیات بود. این 115 تومنی هم که ریختم با کسر مالیات بود. حالا دوباره مالیات کم کرده. فکر کنم دور میزنن. من Adsl هم دارم شارژ می کنم اونم دوبار دوبار مالیات کم میکنه. یه بار موقع پرداخت کم میکنه. بعدش میری توی حسابت دوباره میبینی یه درصدی از مالیات بدهی داری!!!!

سلام
برای نامحدود فرقی نداره کی بریزه اما شما که محدود هستی بهتر بود واریز نمیکردی تا از سرویس جدید مطمئن شی
حالا اگر فعال نشه هی باید استرس داشته باشی که ماه بعد از پول اصلیت مصرف آزاد نشه و پولت بپره هی باید چک کنی ترافیک داشته باشی...

در مورد پول هم دقت کنید مالیات کم میشه بعد از واریز، اینطور نیست 100 تومن بریزید 100 تومن هم اضافه شه همونطور که اونجا نوشته "موجودی حساب با کسر مالیات (ریال) "
مطمئن نیستم اما فکر میکنم 5% مالیات هست ، یعنی برای شما میشه 5750 تومن

در کل برای مصرف آزاد ایرانسل خیلی بده ، مبین نت بهتره
ایرانسل فقط نامحدود

نه زنگ زدم پشتیبانی گفتش که فردا فعال میشه.
درسته که مالیات کم میشه ولی موقعی که میخوای طرح رو فعال کنی و پول میخواد از کارت بانکیت کم شه خودش با قیمتی که مالیاتش حساب شده ازت کم میکنه. حالا دوباره موقعی که پول به حساب وایمکست واریز میشه باز مالیات کم می کنن؟؟!! خب این که میشه 2 بار؟؟!!

================================================== =====================

ویرایش: الان رفتم تو حسابم دیدم همون 116 هستش. ولی یه دو دو تا چهار تا کردم دیدم درست در میاد. 115 تومن ریختم که 5%ش میشه 5750 تومن که کم کنی میشه 109 تومن که با اون حدود 6 تومنی که داشتم جمعش میشه همین 115 که الان هست.
در کل فکر کنم اینطوریه که هر مقدار پولی که با کارت بریزی توی حسابشون 5%ش رو کم میکنن و بعد تعرفه ها رو بدون مالیات حساب می کنند. یعنی مثلاً الان برای من 6 ماهه 110 تومن حساب میشه (115 حساب نمیشه) چون مالیات رو اول کم کرده و دو بار مالیات کم نمی کنه.
کلاً نمیدونم گیج شدم زده به سرم نصف شبی :31: فکر کنم شما هم گیج شدید :27:

aliprince
22-08-2012, 02:57
ویرایش: الان رفتم تو حسابم دیدم همون 116 هستش. ولی یه دو دو تا چهار تا کردم دیدم درست در میاد. 115 تومن ریختم که 5%ش میشه 5750 تومن که کم کنی میشه 109 تومن که با اون حدود 6 تومنی که داشتم جمعش میشه همین 115 که الان هست.
در کل فکر کنم اینطوریه که هر مقدار پولی که با کارت بریزی توی حسابشون 5%ش رو کم میکنن و بعد تعرفه ها رو بدون مالیات حساب می کنند. یعنی مثلاً الان برای من 6 ماهه 110 تومن حساب میشه (115 حساب نمیشه) چون مالیات رو اول کم کرده و دو بار مالیات کم نمی کنه.

بله دقیقا همینطوره. یکم اسکولن.

SuB
22-08-2012, 09:34
سلام
خواستم نکاتی که برای گرفتن اینترنت بالاتر از ۱۲۸ از ایرانسل با نامه هست رو بگم. چون خودم خیلی سر این موضوع اذیت شدم گفتم بقیه مثل من دهنشون سرویس نشه :دی
ممکنه راههای دیگه‌ای هم باشه یا اینکه با رعایت نکردن بعضی چیزا بازهم بهتون اینتزنت بالاتر از ۱۲۸ رو بدن اما اگه این نکات رو رعایت کنید بدون دردسر و اتلاف وقت جواب می‌گیرید.

اول باید یه نامه از شرکت یا دانشگاه تهیه کنید که گواهی بده شما به اینترنت بالاتر از ۱۲۸ نیاز دارید. نامه حتماً تایپی باشه و متنش هم این:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شرکت محترم ایرانسل
با عرض سلام
احتراماً به اطلاع می‌رساند که آقا/خانم ..... به شماره ملی .... کارمند این شرکت بوده و جهت انجام .... نیاز به اینترنت پرسرعت 512/256 می‌باشد.
لذا از آن شرکت محترم تقاضای مساعدت دارد
مهر و امضا
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
متن نامه برای دانشگاه هم مشابهه (من خودم از طریق شرکت گرفتم. پیشنهاد می‌کنم شما هم از طریق شرکت بگیرید. فک کنم یه هفته تو دانشگاه بچرخید تا بفهمید باید از کجا نامه بگیرید. بعدش هم که پاس کاری شروع میشه تا یه نامه الکی که خود ایرانسل هم اینقدر براش مهم نیست رو بدن. اینکه این شرکت وجود خارجی داره یا نه رو فک کنم اصلاً چک نمی‌کنن:دی)
نامه رو رسمی فرض کنید یعنی سربرگ، شماره نامه و هرچی که همیشه توی نامه‌های رسمی می‌زنند رو داشته باشه (هرچند که نامه من اصلاً شماره نامه نداره!!! سربرگ خاصی هم نداره!)

بعد اینکه نامه رو تهیه کردید، روی نامه، شناسه وایمکس رو بنویسید. مثلاً با ماژیک درشت روش بنویسید.

حالا باید نامه رو بدست ایرانسل برسونید. دو راه دارید. فکس یا اسکن. فکس راحت‌تره. مهم نیست از چه شماره‌ای فکس میشه، مهم اینه که فکس شه به شماره : 66690603-021
اگه فکس ندارید باید اسکن کنید و ایمیل کنید. فایل اسکن شده باید این مشخصات رو داشته باشه:
DPI= 200
Black & White
حجم حداکثر ۳۰۰ کیلوبایت
فرمت فایل ارسالی TIF
فایل اسکن شده رو پیوست ایمیلی می‌کنید با عنوان (Subject) شناسه وایمکس و می‌فرستید به آدرس wimax@mtnirancell.ir

48 ساعت بعد از ارسال نامه زنگ می‌زنید به 707 و میگید که نامه فرستادم و ... . اونها هم یه سری اطلاعات ازتون می‌پرسند و یه شماره پیگیری بهتون میدن. حالا دیگه باید تا آخر ماه صبر کنید که تعرفه شما به چیزی که می‌خواین تغییر پیدا کنه. (البته جالبه که تا چند ساعت بعد از ماه جدید هیچ تغییری توی پنل نمی‌بینید!)

یه نکته جالب این هست که اینا وقتی نامه رو میگرن اگه از طرف شرکت باشه، نوع پرونده از خانگی به شرکتی تغییر پیدا می‌کنه اون وقت همه سرعتا براتون باز میشه. یعنی حتی می‌تونین سرعت ۲ مگ هم درخواست بدین (با وجود اینکه تو نامه مثلاً قید کردید نامه برای اینترنت ۵۱۲ هست!)

پیشنهاد می‌کنم زودتر از آخر ماه اقدام کنید چون ممکنه مثل من نامه‌تون به دستشون نرسه! خیلی هم جالبه که تائیدیه دریافت نامه شما رو ۴۸ ساعت بعدش میدن نه همون لحظه!

ms368
22-08-2012, 12:45
چه وعضیشه

من دیروز 12.500 اینترنتی شارژ کردم واسه 3 گیگ ماهیانه

الان رفتم توی حسابم نوشته " باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه 273408 "

یعنی چی ؟
یعنی 266 مگم خود به خود پریده ؟

هیچکی هم توی خونمون نیست که بهش مضنون شم
جزییات مصرف هم چک کردم ، چیزی مصرف نکرده بودم

واسه شما هم همینجوریه ؟

ESPSV
22-08-2012, 15:39
درود
من 512 چهارگیگ شارژ کردم
در قسمت ترافیکم نوشته 364544
یعنی حدود 400 مگش نیست . هیچی هم مصرف نکردم
یعنی اصلا کانکت نشدم . در ریز مصرف هم نوشته 10 کیلوبایت که اینم برای اینه
که فقط مودم را یکبار خاموش روشن کردم .
این یعنی چی ؟ کسی اطلاعی داره ؟

ms368
22-08-2012, 16:54
آره درسته
واسه خیلی ها اینجوری شده
لامصب پشتیبانی هم جواب نمیده
یه شارژ 2تومنیم واسه اینکه فقط پشت خط بودم پرید ( همراه اول )

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

romass100
22-08-2012, 19:09
سلام.دوستم یه سرویس ماهیانه 5 گیگ برداشته ، اما خب الان یک ماهش تموم شد.ظاهرا در شروع استفاده با وایمکس محدودیت انتخاب هست و کمتر از 5 گیگ نمیشه برداشت !

الان که ماه اولش تموم شد و میخواد شارژ کنه ، هیچ اپشنی نیست که بشه از سایت گزینه ی 3 گیگ را انتخاب کرد !

الان باید چجوری 3 گیگ را انتخاب کرد واسه این ماهش 3 گیگ شارژ بشه؟

اینترنتش اعتباریه.

اگه میشه مسیر دقیق را در سایت بگید که از کجا باید سه گیگ را انتخاب کرد.ممنون.

Mehran14233
22-08-2012, 21:04
چه وعضیشه

من دیروز 12.500 اینترنتی شارژ کردم واسه 3 گیگ ماهیانه

الان رفتم توی حسابم نوشته " باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه 273408 "

یعنی چی ؟
یعنی 266 مگم خود به خود پریده ؟

هیچکی هم توی خونمون نیست که بهش مضنون شم
جزییات مصرف هم چک کردم ، چیزی مصرف نکرده بودم

واسه شما هم همینجوریه ؟

درود
من 512 چهارگیگ شارژ کردم
در قسمت ترافیکم نوشته 364544
یعنی حدود 400 مگش نیست . هیچی هم مصرف نکردم
یعنی اصلا کانکت نشدم . در ریز مصرف هم نوشته 10 کیلوبایت که اینم برای اینه
که فقط مودم را یکبار خاموش روشن کردم .
این یعنی چی ؟ کسی اطلاعی داره ؟

آره درسته
واسه خیلی ها اینجوری شده
لامصب پشتیبانی هم جواب نمیده
یه شارژ 2تومنیم واسه اینکه فقط پشت خط بودم پرید ( همراه اول )

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

برای من هم همینطوره. همون قضیه ای که بالا گفتم شارژ شده ولی به جای اینکه 400000 باشه 360000 تاست یعنی 400 مگابایت کم بود. فکر کنم اینم مشمول مالیات بر ارزش افزوده میشه:31: یعنی تو روح اون سایت و سیستمشون. پر است از باگ :2:

سلام.دوستم یه سرویس ماهیانه 5 گیگ برداشته ، اما خب الان یک ماهش تموم شد.ظاهرا در شروع استفاده با وایمکس محدودیت انتخاب هست و کمتر از 5 گیگ نمیشه برداشت !

الان که ماه اولش تموم شد و میخواد شارژ کنه ، هیچ اپشنی نیست که بشه از سایت گزینه ی 3 گیگ را انتخاب کرد !

الان باید چجوری 3 گیگ را انتخاب کرد واسه این ماهش 3 گیگ شارژ بشه؟

اینترنتش اعتباریه.

اگه میشه مسیر دقیق را در سایت بگید که از کجا باید سه گیگ را انتخاب کرد.ممنون.

الان که این ماه شروع شده فکر کنم خود به خود انتخاب و فعال شده باشه (رو حساب همون مسخره بودن سیستمشون). ولی مثلاً برای ماه بعد اگه میخواد تغییر کنه باید تغییر طرح تعرفه رو بزنه.

ghafari88
22-08-2012, 21:30
قابل توجه اون دوستای گلم که تصور کردن براشون کمتر شارژ شده!
من هم همین مسئله رو داشتم و زنگ زدم ایرانسل!
خانومه گفت که از این ماه چون مصرف آزاد ارزون تر شده اینجوری نشودن میده ... یعنی اینکه مصرف آزاد از 100 ریال شده 89 ریال .... اونجا هم اگر دقت کنید میزان اعتبار رو به ریال می نویسه که چون قبلا 100 ریال بود خوب بالطبع می شد 102400 ریال ... اما گفت شما این عدد رو که براتون لحاظ شده تقسیم بر 89 و ضرب در 1024 کنید می بینید که 4 گیگ ( برای من 512 پایه هست ) میشه .. که خوب من هم محاسبه کردم و دیدم درسته! ...
( داخل پرانتز براتون بگم که بعدش به خانومه می گم خانوم این چه وضعیه آخه. بابا عین آدم بنویسید چند مگابایت داریم، چند مگابایت نداریم و چقدر مصرف کردیم! ... برگشته می گه کسایی که اینترنت وایمکس می گیرن آدمای فهمیده ای هستن و خودشون می شینن حساب کتاب می کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :18: ..... داشته باشید مشتری مداری رو! )

Mehran14233
22-08-2012, 21:50
قابل توجه اون دوستای گلم که تصور کردن براشون کمتر شارژ شده!
من هم همین مسئله رو داشتم و زنگ زدم ایرانسل!
خانومه گفت که از این ماه چون مصرف آزاد ارزون تر شده اینجوری نشودن میده ... یعنی اینکه مصرف آزاد از 100 ریال شده 89 ریال .... اونجا هم اگر دقت کنید میزان اعتبار رو به ریال می نویسه که چون قبلا 100 ریال بود خوب بالطبع می شد 102400 ریال ... اما گفت شما این عدد رو که براتون لحاظ شده تقسیم بر 89 و ضرب در 1024 کنید می بینید که 4 گیگ ( برای من 512 پایه هست ) میشه .. که خوب من هم محاسبه کردم و دیدم درسته! ...
( داخل پرانتز براتون بگم که بعدش به خانومه می گم خانوم این چه وضعیه آخه. بابا عین آدم بنویسید چند مگابایت داریم، چند مگابایت نداریم و چقدر مصرف کردیم! ... برگشته می گه کسایی که اینترنت وایمکس می گیرن آدمای فهمیده ای هستن و خودشون می شینن حساب کتاب می کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :18: ..... داشته باشید مشتری مداری رو! )

والا فکر نکنم توی نسبت میزان مصرف و میزان کم شدن این عدده تغییری ایجاد شده باشه. حالا خدا کنه راست گفته باشن :31:

این که این چیزا رو میپیچونن نمیدونم دلیلش چیه. خیلی راحت و خلاصه و مفید میتونن یه جوری سیستمشونو درست کنند که ملت گوه گیجه نگیرن :31: ولی خب نمیدونم چرا این کار رو میکنند :2:

عین صفحه های تعرفه شون. یه خط توضیح رو توی یک صفحه نوشته آخرش هم معلوم نیست چی میگه. کلاً سیستمشون اینه. برای سیم کارت ها و GPRS هم همینه :2: n تا طرح تشویقی و n مدل پیشنهاد مسخره و ... برا جذب 2 تا دونه مشتری بیشتر:31:

isbn
23-08-2012, 11:45
سلام من 512 نامحدود داشتم از دیروز به 1 مگ نامحدود تغییر دادم 2 ساعت اولش خوب بود فوول 128 دانلود میکرد بعدش تا الان سرعت رو 32 -40 میچرخه ! RSSI 62
CINR R3 31 R1 22 !!!
در صورتی که با 512 تازه با CINR پایین تر 64-65 ثابت دانلود داشتم
اینم 1 مگی که تبدیل شده به 256-512!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alimail3248
23-08-2012, 12:25
سلام من 512 نامحدود داشتم از دیروز به 1 مگ نامحدود تغییر دادم 2 ساعت اولش خوب بود فوول 128 دانلود میکرد بعدش تا الان سرعت رو 32 -40 میچرخه ! RSSI 62
CINR R3 31 R1 22 !!!
در صورتی که با 512 تازه با CINR پایین تر 64-65 ثابت دانلود داشتم
اینم 1 مگی که تبدیل شده به 256-512!

احتمالا توی منطقه شما از یه مگ زیاد استفاده میشه که سرعت پایینه .ببرید منطقه ای دیگه اگر باز هم همین بود یعنی از ایرانسله که فکر نمیکنم عمدی در کار باشه..

isbn
23-08-2012, 15:05
احتمالا توی منطقه شما از یه مگ زیاد استفاده میشه که سرعت پایینه .ببرید منطقه ای دیگه اگر باز هم همین بود یعنی از ایرانسله که فکر نمیکنم عمدی در کار باشه..
اتفاقا فک میکنم نمیخوان طیاد دانلود کنیم ! منه بیچاره گفتم با 512 60 گیگ گرفتم بذار 1 ماه 1 مگ بگیرم ! الان سرعتش 256 هست که عملا دانلود غیر ممکنه !

lucky_luke
23-08-2012, 17:04
واقعا اوضاع خندده داری دارم الان
پینگ ایقدر بالاست که یه پیج رو درست نمیتونم باز کنم وچند بار باید رفرش بزنم ولی تا تا یه چیزی میزارم برای دانلود سرعتم 260 کیلوبایت برثانیه بدون نوسانه!!!!

forexet
23-08-2012, 17:17
از دوستان کسی با کارت شارژ این ماه شارژ کرده؟

تعرفه رو عوض کرده بودم سر همین دیروز پول کافی تو حساب نبود
با کارت شارژ کردم الان ، موجودی تو حسابم اضافه شد همون لحظه
اما حسابم فعال نمیشه 1 ساعته

جالب اینکه برعکس ماه های پیش تو قسمت جزئیات بدهی با احتساب مالیات (ریال) نوشته اطلاعات مربوطه یافت نشد ، همیشه مینوشت فلان قدر باید بریزم تا فعال شه

کسی شارژ کرده بدونه چقدر طول میکشه

forexet
23-08-2012, 18:34
واقعا اوضاع خندده داری دارم الان
پینگ ایقدر بالاست که یه پیج رو درست نمیتونم باز کنم وچند بار باید رفرش بزنم ولی تا تا یه چیزی میزارم برای دانلود سرعتم 260 کیلوبایت برثانیه بدون نوسانه!!!!

شما با فندق شکن وصل شو سرعت بروزینگ هم درست میشه، منم 1 هفته ای هست این مشکلو دارم یعنی داشتم فعلا که کلا قطع شده

اتفاقا فک میکنم نمیخوان طیاد دانلود کنیم ! منه بیچاره گفتم با 512 60 گیگ گرفتم بذار 1 ماه 1 مگ بگیرم ! الان سرعتش 256 هست که عملا دانلود غیر ممکنه !

آقا چه خبر سرعتت درست شد؟ یا همش همونطوریه

pori.ya
23-08-2012, 19:18
متاسفانه 1روز طول کشید که شارژ رو تایید کنه امروز با جوراب وصل میشم سایت ها ف.....ر هستن:41:

isbn
23-08-2012, 20:26
دوستان فرکانس مودمم عوض شده و دیگه تو اونجایی که فول آنتن میداد به زور آنتن میگیره ! قضیه چیه ؟

هرچیم خاموش روشن و ریست میکنم درست نمیشه انگاری دیگه اون فرکانسی که روش فول آنتن داشت نیست دیگه !

alimail3248
23-08-2012, 20:31

خوب پس فقط با تست مشخص میشه.همونطور که گفتم برای اینکه بفهمی ایرانسل این کار رو کرده یا نه باید ببری منطقه ای که مصرف کمه اگر اونجا هم سرعت همین بود اونوقت باید تماس بگیری با پشتیبانی و بگی اصلا نمیشه پیج باز کرد تا درستش کنن.من 2 مگ داشتم بعد از چند روز اومد روی 1.7 بردم یه منطقه دیگه دیدم شد 2.2 و به این نتیجه رسیدم که به خاطر ترافیک منطقه هست.پس شما حتما باید تست کنی..

sss638
24-08-2012, 15:36
والا این ماه اومدیم 2 مگ گرفتیم که شاید بهتر باشه نسبت به یک مگ ولی اصلا هیچ فرقی نداره، از ساعت 12:30 ظهر تا ساعت 4:30 صبح سرعت دانلود بیشتر از 60 کیلوبایت نمیشه تنها ساعات خوبش از 5 صبح تا 11 صبح هست که سرعت واقعی میده 10 بارهم زنگ زدیم پشتیبانی میگن مشکل سرعت خیلی طول میکشه اینقدر طول میکشه که الان من 2 ماه سرکار هستم :27:

arman1133
25-08-2012, 13:07
دوستان عزیز من نزدیک به 2 سال هست که اینترنت نامحدود 1mb وایمکس ایرانسل دارم مشکل جدی نداشتم تا 4 روزپیش یعنی از شب 31 ام که مجدداً شارج کردم و در طول این 4 روز گذشته این مشکل را همواره داشتم.(من قبلا در طول این 2 سال شب ها از ساعت 2 شب میزاشتم روی دانلود تا 9-10صبح و حدوداً 3-4 گیگ میگرفت)و اما مشکل جدی که این چند روزه پیدا کردم این هست که اینترنت من 3-4 صبح قطع میشه با اونکه انتن دارم و صبح 10و11 وصل میشه یعنی دقیقاً زمانی که تمام این مدت 2 سال دانلود میکردم.باز هم تاکید میکنم این مشکل این 4 روزی که مجدداً اینترت را شارج کردم پیش اومده قبل از 31 ام این مشکل را در این 2 سال به صورت هر شب نداشتم.هرچی هم با 707 تماس میگرم کسی جواب نمیده.از دوستان کسی میتونه من را راهنمایی کنه.میخواهم بدونم این قطعی توسط خود شرکت برای جلوگیری از دانلود من انجام میشه؟اخه دقیق همان زمانی که من میزارم روی دانلود و قطع میشه حدوداً همان موقع دانلود را قطع میکردم وصل میشه.

ice-man
25-08-2012, 22:49
سلام.
من مودم bm632w دارم که آنتن خارجی بهش میخوره.
از کجا باید بخرمش یا حداقل دنبال چه مدل آنتنی باید بگردم تا اونو اینترنتی از ebay یا همچین سایتهایی بخرم.

amjad2
25-08-2012, 22:59
من تو پونک تهران هستم
تقریبا 4-5 روز میشه که سرعت اینترنت شدیدا افت کرده!!
با اینکه سرویس 1mb دارم ولی سرعت دانلودم حدود 10کیلوبایت هست یعنی دوازده برابر کمتر از اون چیزی که باید باشه!
سال قبل هم همچین مشکلی پیش اومد که حدود 3 ماه طول کشید تا شرکت درستش کرد.

isbn
26-08-2012, 00:30
من الان دوشب هست که مشکل سرعتم حل شده ولی این صفحات پدر در میاد باز شن ! دیگه با ساکس هم جواب نمیده !
منم زمانی هم که 512 داشتم از ساعات 10-1 شب سرعت ناجور نوسانی میشد ! و زور میزد الانم با 1 مگ همینجور شد سر 1 سرعت بدون نوسان 128-130 !

Milad4171
26-08-2012, 08:57
كي واسه مودم واي فاي آنتن گرفته؟؟
به نظر كيفيتش رو خيلي بهتر ميكنه...

buyfx
26-08-2012, 20:32
كي واسه مودم واي فاي آنتن گرفته؟؟
به نظر كيفيتش رو خيلي بهتر ميكنه...
عزیز مودم wifi fmm 130 امکان اتصال به انتن رو دارد . اگر امکانش را دارد لطفا بگویید از کجا قابل تهیه هستش و به چه قیمت ؟
مرسی

milad.vista
27-08-2012, 12:11
سلام خدمت دوستان عزیز من منطقه تهرانسر هستم هیچ موقع افت سرعت نداشتم حتی خونه اقوام تو خاوران و پیروزی هم بردم هیچ مشکی نداشتم من 512 دارم سرعت دانلود من همون 64 هستش بیشتر هم میشه بعضی موقع ها از ایرانسل کاملا راضی هستم و ایرانسل رو به مبین نت ترجیح میدم چون تقریا پوشش ایرانسل عالی تر از مبین نته

Milad4171
27-08-2012, 16:22
TP-Link يه سري آنتن داره كه خوبه و ارزونه ولي كلا خيلي برندش مهم نيست چون اگه تكنولوژي در اون درست استفاده شده باشه جوابش خيلي متفاوت نيست.

buyfx
27-08-2012, 16:42
TP-Link يه سري آنتن داره كه خوبه و ارزونه ولي كلا خيلي برندش مهم نيست چون اگه تكنولوژي در اون درست استفاده شده باشه جوابش خيلي متفاوت نيست.

عزیز مودم مدل wifi fmm 130 جای فیشی برای نصب آنتن نداره فکر نکنم رو این مدل بشه آنتن نصب کرد ؟

Milad4171
27-08-2012, 17:31
پشتش جاي فيش WIFI نداره؟ مدل BM632w داره . اوني كه شما ميگي فكر كنم مدل قديمي اين مودم باشه كه فيش آنتن روش تعبيه نشده...

buyfx
27-08-2012, 18:08
والا مودم wifi fmm 130 رو جدید از ایرانسل خریدم فقط و فقط یه فیش rj 45 داره و یه فیش voip همین
عزیز خوش بحااتون مودم مدل BM632w به انتن بیرونی وصل می شه

eleven
27-08-2012, 18:17
سلام
من مودم فضای باز BM8301 دارم و تعرفه یک مگ. چند ماهیه که مشکل زیادی با مودم دارم و حسابی داره اذیتم می کنه.

اولا اینکه اصلا گزینه firewall نداره که بخوام فعالش کنم.
دوما خیلی وقتا نوسان داره ولی بعضی وقتا هم سرعتش فیکسه. نواساناتش زیاده. اما وقتی میرم تو تنظیمات مودم و میام بیرون (البته کار خاصی انجام نمیدم) معمولا باز سرعتش فیکس میشه. البته معمولا اینطوریه و باز دوباره بعد یه مدت خراب میشه.
ثالثا کیفیت سیگنالش خوب بود اما یهو اومد پایین ولی تو سرعتش تأثیر چندانی نذاشت:

آخرشم اینکه میشه firmware این مودمو آپگرید کرد؟ اگه میشه، چیکار باید کنم

خواهشا، خواهشا، خواهشا راهنمایی کنید،

ebi1952
27-08-2012, 19:10
والا مودم wifi fmm 130 رو جدید از ایرانسل خریدم فقط و فقط یه فیش rj 45 داره و یه فیش voip همین
عزیز خوش بحااتون مودم مدل BM632w به انتن بیرونی وصل می شه
اگر منظورتون از اضافه کردن انتن بیرونی بیشتر شدن قدرت سیگنال دریافتی مودم از ISP هست اشتباه می کنید
این انتن که فقط در مدل bm632w قابل نصب هست فقط برای بیشتر شدن قدرت وای فای مودم استفاده میشه و تاثیری در قدرت انتن گیری مودم ندارد.

sei_pm
27-08-2012, 23:14
اگر منظورتون از اضافه کردن انتن بیرونی بیشتر شدن قدرت سیگنال دریافتی مودم از ISP هست اشتباه می کنید
این انتن که فقط در مدل bm632w قابل نصب هست فقط برای بیشتر شدن قدرت وای فای مودم استفاده میشه و تاثیری در قدرت انتن گیری مودم ندارد.

شما اشتباه می کنید . اون فیش برای آنتن بیرونی جهت تقویت سیگنال وایمکس هست گواه اون هم چک باکس فعال کردن آنتن خارجی در قسمت وایمکس پنل مودم هست نه وای فای.
اشتباه دیگران هم اینکه فکر میکنند با آنتنهای وای فای قدرت سیگنال وایمکس رو تقویت کنند که اشتباهه و باید از آنتن مخصوص خود وایمکس استفاده کرد.

buyfx
27-08-2012, 23:26
کاشکه ماهم بجای مودم مدل WIXFMM- 130 مدل BM632W را می خریدیم که می شد از آنتن خارجی استفاده کنیم

Bento
28-08-2012, 00:21
3-4 روز هست افت سرعت دارم و وایمکس اذیت می کنه.
یک دفعه میره تو شوک و برای چند دقیقه سرعت می افته و دوباره درست میشه!

الان سرعت به حدی پائین هست که با نت 256 بعد از 3-4 دقیقه هنوز نتونستم سایت speedtest رو بالا بیارم!!!

کلا این ماه خیلی اذیت کرد وایمکس. نمی دونم به خاطر این اجلاس هست یا نه!

alenkita
28-08-2012, 08:05
دوستان من به دليل محدوديت خطي مجبورم از وايمكس ايرانسل استفاده كنم. اولا آيا اين مودم 100 تومنيش رو با كارت دانشجويي 30 تومن ميده؟
بعدش ميشه بگيد مثلا سرعت 256 ميانگين سرعت دانلودش چقدره؟ و آيا دانلود شبانه وغيره رايگان داره يا نه؟
وكلا كدوم تعرفش به صرفه تره؟

mafiasos
28-08-2012, 13:10
سلام دوستان
من میخواستم یه اشتراک وایمکس بگیرم . من کرج هستم گوهردشت . بلوار انقلاب کنار ورزشگاه انقلاب . می خواستم کسانی که تو این نزدیکی ها هستن بگن ایرانسل چطوره تو این منطقه .
یه سوال دیگه اینکه ایرانسل دانلود ریگان داره شب ها ؟

ممنون

ESPSV
28-08-2012, 15:39
درود
سرویس وایمکس من چند روزه هیچ صفحه ای را باز نمیکنه
ولی دانلودش عالیه
با چیز پی ان راحت صفحه ها را باز میکنه
برای دوستان دیگه چطوره ؟

arashaj74
28-08-2012, 21:10
دوستان من به دليل محدوديت خطي مجبورم از وايمكس ايرانسل استفاده كنم. اولا آيا اين مودم 100 تومنيش رو با كارت دانشجويي 30 تومن ميده؟
بعدش ميشه بگيد مثلا سرعت 256 ميانگين سرعت دانلودش چقدره؟ و آيا دانلود شبانه وغيره رايگان داره يا نه؟
وكلا كدوم تعرفش به صرفه تره؟

سرعت دانلود 256 حدود 32 هستش.دانلود شبانه رایگان نداره.به صرفه ترینش 1مگابایت و 2مگابایت نامحدوده.بقیش به صرفه نیست و مثلا اگه از شاتل بگیری بهتره

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

m365
28-08-2012, 23:00
من 1 مگ نامحدود گرفتم این ماه
واقعا افتضاحه:41:
سرعتش ثابت نمیمونه - بین 20 تا 128 بازی میکنه
پولی که بهشون دادم حرومشون باشه

sei_pm
29-08-2012, 13:51
کاشکه ماهم بجای مودم مدل WIXFMM- 130 مدل BM632W را می خریدیم که می شد از آنتن خارجی استفاده کنیم

میخریدید هم فرقی نمیکرد چون آنتن مخصوصش در بازار پیدا نمیشه.

esnaashari
29-08-2012, 16:04
من ایرانسل 2 مگ دارم ، واقعا راضیم ، چون آنتن دهیم 100% هست سرعتش فوق العادس ، مخصوصا شب ها که میزارم برای دانلود تا 350 هم میره. بعضی وقت ها که قاطی میکنه باید یکبار مودم روشن خاموش کنید ، درست میشه

timemachine2029
30-08-2012, 00:12
ایرانسل یه صفحه جدید برای دریافت اپدیت فریمور مودم هاش گذاشته، زمانبندی هم کرده!
باید منتظر باشیم تا بشه مودم هایی ایرانسل رو در مبین نت استفاده کرد مثل 632w ، 631 و WIXFMM-130 Green Packet ,.......

sei_pm
30-08-2012, 09:38
این فریمورها مخصوص خود ایرانسل هست و ارتباطی با مبین نت نداره.

arashaj74
30-08-2012, 10:51
سلام
من مودم فضای باز BM8301 دارم و تعرفه یک مگ. چند ماهیه که مشکل زیادی با مودم دارم و حسابی داره اذیتم می کنه.

اولا اینکه اصلا گزینه firewall نداره که بخوام فعالش کنم.
دوما خیلی وقتا نوسان داره ولی بعضی وقتا هم سرعتش فیکسه. نواساناتش زیاده. اما وقتی میرم تو تنظیمات مودم و میام بیرون (البته کار خاصی انجام نمیدم) معمولا باز سرعتش فیکس میشه. البته معمولا اینطوریه و باز دوباره بعد یه مدت خراب میشه.
ثالثا کیفیت سیگنالش خوب بود اما یهو اومد پایین ولی تو سرعتش تأثیر چندانی نذاشت:

آخرشم اینکه میشه firmware این مودمو آپگرید کرد؟ اگه میشه، چیکار باید کنم

خواهشا، خواهشا، خواهشا راهنمایی کنید،

دوست عزیز باید جهت

منم همین مشکل رو دارم.cinr من بالای 20 بود و بعد 1هو شد 12 که برای من که 1مگ دارم تاثیرش محسوسه.قبلا هم شده بود که مودم فضای بازمو 1کم چرخوندم و باهاش ور رفتم که درست شد.نمیدونم چرا هر چند وقت 1بار این مشکل پیش میاد.بدون چرخوندن مودم cinr کم میشه!

Mehran14233
30-08-2012, 15:22
دوستان این تعرفه آزاد که از 100 زیاد شده 89 ریال باعث شده که توی ترافیک باقی مانده عدد کمتری رو مشاهده کنیم.
ولی من الان حساب می کنم خیلی زیاد کم میکنه. قبلاً 400000 بود الان که شده 360000 . ولی باز به نسبت خیلی بیشتر کم کرده. فکر کنم ایراد سیستمشونه ؟؟
برنامه یا چیز خاصی هم ندارم که آپدیت شه. ایرادش چی میتونه باشه؟؟

timemachine2029
30-08-2012, 18:28
این فریمورها مخصوص خود ایرانسل هست و ارتباطی با مبین نت نداره.

دوست عزیز خودم میدونم ولی با یخورده دستکاری میشه:10:

gba
31-08-2012, 14:46
شما اشتباه می کنید . اون فیش برای آنتن بیرونی جهت تقویت سیگنال وایمکس هست گواه اون هم چک باکس فعال کردن آنتن خارجی در قسمت وایمکس پنل مودم هست نه وای فای.
اشتباه دیگران هم اینکه فکر میکنند با آنتنهای وای فای قدرت سیگنال وایمکس رو تقویت کنند که اشتباهه و باید از آنتن مخصوص خود وایمکس استفاده کرد.
من که حدود 20% کیفیت سیگنال هام بیشتر شده با آنتن اکسترنال وای فای

دوست عزیز خودم میدونم ولی با یخورده دستکاری میشه:10:
حتی دستکاری هم نمی خواد فقط mac اش در سیستمشون ثبت بشه که عامل فروش میتونه این کار رو کنه

Milad4171
31-08-2012, 21:48
تازگیا سوکس و اینا خیلی روی ایرانسل اذیت میکنه. کسی مشکلی داشته؟ کسی هست که الان در این زمینه مشکلی نداشته با شه؟؟؟ چه سوکس چه وی آی پی! :31:

در مورد آنتنها هم فکر نکنم یه آنتن تقویت کننده خیلی فرقی داشته باشه که بخواد برند یاماها باشه یا برندهای دیگه.
من خودم تست نکردم ولی تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم.

ice-man
01-09-2012, 12:45
من bm632w دارم. این آنتن رو از کجا بخرم.
اگه تو ایران نیست دنبال چه چیزی تو سایتهایی مثل ebay بگردم( یعنی چی رو باید سرچ کنم و بنویسم)

Milad4171
01-09-2012, 18:26
این آنتن های اکسترنال رو انواع و اقسامش رو با فرکانسهای مختلف برند TP-Link دیدم. البته خوب این برند برند خیلی خوب و مطرحی نیست ولی خوب بهرحال هرچی باشه از یاماها کارش درست تره. برند های دیگه هم میشه پایتخت دنبالش گشت و صد در صد پیدا کرد.

ice-man
01-09-2012, 18:39
این آنتن های اکسترنال رو انواع و اقسامش رو با فرکانسهای مختلف برند TP-Link دیدم. البته خوب این برند برند خیلی خوب و مطرحی نیست ولی خوب بهرحال هرچی باشه از یاماها کارش درست تره. برند های دیگه هم میشه پایتخت دنبالش گشت و صد در صد پیدا کرد.
این آنتنها که شما میگید آنتن وای فای هستن یا آنتن وایمکس؟

sss638
01-09-2012, 20:20
آقا کی تو اصفهان هست و مشکل سرعت داشته باشه ما که هر بار زنگ میزنیم بهمون فقط دروغ میگن اگر کسی هست همینجا منطقشو اعلام کنه و بگه سرعتش چجوریاست

peagle
01-09-2012, 23:49
دوستان سرعت من به شدت آمده پایین 3 روزی میشه . حتی شب ها هم که سرعتم نسبتا بهتر می شد الان دیگه اونم خبری نیست . نمیدونم برا منطقه ای که هستم میباشد یا ... . 256 نامحدود ( مشخصات سرویسم ) الان تفاوت خیلی زیاد شده نسبت به قبل نواسان سرعت در حد پار المپیک :31: . امیدوارم درست شود ( بیند در خواب پنبه دانه گهی ........ !!!!!!!! )

Mehran14233
02-09-2012, 01:00
من احساس میکنم که یه ایرادی توی سیستم نمایش کارکرد و ترافیک باقی مانده شون بوحود اومده.
تا زمانی که کیلوبایتی 100 ریال بود من مشکلی نداشتم و تقریباً تا وسطای ماه نصف حجمم رو استفاده می کردم (یعنی 2 گیگ از 4 گیگ).
اما الان که شده کیلوبایتی 89 ریال من تا الان که 10 روز از ماه گذشته برای من نشون میده که 2.2 گیگ استفاده کردم.
در حالی که من استفاده م نسبت به ماه های قبل بیشتر نشده.
فکر کنم توی سیستمشون از اول ماه حساب رو بر مبنای کیلوبایتی 89 ریال نشون میدن ولی در طول ماه مصرف رو بر مبنای همون کیلوبایتی 100 ریال محاسبه می کنند :31:

ice-man
02-09-2012, 15:43
من که حدود 20% کیفیت سیگنال هام بیشتر شده با آنتن اکسترنال وای فای

شما کدوم آنتن وای فای رو خریدید و باهاش سیگنال دریافتی از دکل بهتر شده. لطفا مدل دقیقش رو بگید خیلی لازم دارم

ice-man
02-09-2012, 15:57
من این صفحه رو همین الان پیدا کردم یه نگاه بهش بندازید

آنتن مودم BM632w وایمکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ice-man
02-09-2012, 16:08
اینم بد نیست نگاه کنید:

آداپتور فندکی ماشین مودم وایمکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gba
02-09-2012, 16:54
شما کدوم آنتن وای فای رو خریدید و باهاش سیگنال دریافتی از دکل بهتر شده. لطفا مدل دقیقش رو بگید خیلی لازم دارم

مربوط به مودم adsl ام بود که مدلش tplink بود و از اون استفاده کردم شما می تونید از بازار چنین چیزی رو بگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته شاید تاثیرش برای شما کمتر باشه ولی مطمئنا تاثیر داره

آنتن مودم BM632w وایمکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم اشتباه نوشته. توی خوده دفترچه نوشته که این آنتن خارجی مربوط به دریافت سیگنال وایمکس هست نه وایفای

zed2
02-09-2012, 23:04
بدون شرح:(100 میلی ثانیه مونده بود تا رکورد پینگ سرویس داتکم رو بشکنه ولی تو ایرانسل این بالاترین رکورد پینگ است)

پینگ تست هم کلا تعطیل است از بس چکیج لاست داره.

خداوند به من صبر بدهد (شکلک هم نمیشه گذاشت......)

پ ن:
این ستاره های نتیجه منو کشته..........

arash59b
03-09-2012, 06:10

اینم اشتباه نوشته. توی خوده دفترچه نوشته که این آنتن خارجی مربوط به دریافت سیگنال وایمکس هست نه وایفای

درسته نوشته

نوشته که انتن واسه تقویت سیگنال wifi هست یعنی اینترنت رو می تونید تو فضای بیشتری از خونتون شیر کنید

دوما هم خودش گفته که که با تقویت کننده سیگنال اشتباه نگیرید

gbaی عزیز میشه بگید کجای دفترچه این رو نوشته؟

سوما این مربوط به مودم های مبین نت هست نه ایرانسل، چون مدل bm632 این دو شرکت باهم فرق دارند

پشت مودم های 632 مبین نت کنار انتن این عکس رو زده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .svg.med.png

در حالیکه مال ایرانسل این شکلیه

یعنی 632های ایرانسل تقویت کننده سیگنال دارند ولی مبین نت ندارند

arash59b
03-09-2012, 08:27
بدون شرح:(100 میلی ثانیه مونده بود تا رکورد پینگ سرویس داتکم رو بشکنه ولی تو ایرانسل این بالاترین رکورد پینگ است)

پ ن:

سرور اولی کجاست؟

یعنی یه روزی میاد که یا ST تست بگیریم جای عددهای پینگ با دانلود عوض بشه ؟!!!!

اونوقت عجب پینگی بشه و عجب سرعتی

Milad4171
03-09-2012, 09:38

پ ن:

:31: . اوه اوه معلومه وضع تو خیلی داغونه من که قبل از اومدن سران تا بعدش کلا احساس میکنم با دایل آپ دارم میام نت.
البته بخاطر این داستان تخفیف های تند و تندی که ایرانسل داری ارائه میده و بخاطر سنگین شدن بار BTS ها حجم ارسال داده ها زیاد شده و ترافیک توی این مسیر ایجاد میشه که سرعت رو به مراتب میاره پایین.
یا باید اینا بیان و سرور ها رو آپدیت کنن . همون کاری که پارسال واسه BTS های GPRS کردن وسرعت یهو درست شد.

الان وایمکس در دسترش نیست والا یه تست میگذاشتم واست هم تست تورو بشکنه هم بره تو گینس :31:

------------------------

در مورد آنتن های تقویت کننده ی سیگنال. اون شرکتی که دوستمون گفت یه شرکت معمولی هست و هیچ وابستگی به ایرانسل یا مبین نت نداره. منظور فقط اینه که این آنتن واسه مبین نت هست و ...
در مورد اختلافی که بین علما هست که این تقویت کننده ها واسه تقویت وای فای هست یا سیگنال ورودی از BTS ها ، باید بگم که در مودم هایی که برای سیستم های کابلی DSL استفاده میشه کار این آنتن ارسال سیگنال از مودم تا یه شعاع مشخص شده از فضای محدود اطرافش هست .
ولی چون من یه سری مطالب خونده بودم که گفته بود میتونین از این خروجی به عنوان تقویت کننده آنتن استفاده کنین گفتم باید این رو عملا تست کرد که بشه در موردش حرف زد . واسه همین باید هرکسی تست کرد قبل از نصب و بعد از نصب تست بگذاره که تفاوت رو بشه تشخیص داد

zed2
03-09-2012, 17:09
سرور اولی کجاست؟

یعنی یه روزی میاد که یا ST تست بگیریم جای عددهای پینگ با دانلود عوض بشه ؟!!!!

اونوقت عجب پینگی بشه و عجب سرعتی

هلند ( چون سرور AVAاروپا تو هلند است انجا چک می کنم)
جواب سوال :با سیستم فعلی نه.......
ولی در مورد سرعت اگر این سرعت رو داشته باشیم انوقت هارد دیسک ها و سخت افزار های شبکه همه محدودیت ایجاد می کنن چون این همه حجم اطلاعات نیاز به فضا و پردازش داره.... ( دیدنی ها می شه )

:31: . اوه اوه معلومه وضع تو خیلی داغونه من که قبل از اومدن سران تا بعدش کلا احساس میکنم با دایل آپ دارم میام نت.
البته بخاطر این داستان تخفیف های تند و تندی که ایرانسل داری ارائه میده و بخاطر سنگین شدن بار BTS ها حجم ارسال داده ها زیاد شده و ترافیک توی این مسیر ایجاد میشه که سرعت رو به مراتب میاره پایین.
یا باید اینا بیان و سرور ها رو آپدیت کنن . همون کاری که پارسال واسه BTS های GPRS کردن وسرعت یهو درست شد.

الان وایمکس در دسترش نیست والا یه تست میگذاشتم واست هم تست تورو بشکنه هم بره تو گینس :31:

------------------------

در مورد آنتن های تقویت کننده ی سیگنال. اون شرکتی که دوستمون گفت یه شرکت معمولی هست و هیچ وابستگی به ایرانسل یا مبین نت نداره. منظور فقط اینه که این آنتن واسه مبین نت هست و ...
در مورد اختلافی که بین علما هست که این تقویت کننده ها واسه تقویت وای فای هست یا سیگنال ورودی از BTS ها ، باید بگم که در مودم هایی که برای سیستم های کابلی DSL استفاده میشه کار این آنتن ارسال سیگنال از مودم تا یه شعاع مشخص شده از فضای محدود اطرافش هست .
ولی چون من یه سری مطالب خونده بودم که گفته بود میتونین از این خروجی به عنوان تقویت کننده آنتن استفاده کنین گفتم باید این رو عملا تست کرد که بشه در موردش حرف زد . واسه همین باید هرکسی تست کرد قبل از نصب و بعد از نصب تست بگذاره که تفاوت رو بشه تشخیص داد

برای من بعد از رفع زحمت کردن سران اینجوری شده....
باید دید چکار می کنن ( فعلامن همین صفحه رو باید 4 دقیقه واستم تا لود بشه.......)
بشکن ببینیم رکورد ایرانسل تا کجا می رسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم امروز:

بیا بالا می خوام رکورد بشکونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ ن:
Milad_4171 شما قرار بود نتیجه تست بخش پشتیبانی سایت ایرانسل رو باسه من بفرستی پس چی شد؟؟؟؟

ata.royalfalcon
03-09-2012, 19:28
سلام
512 نامحدود دائمی

سرور هلند .

55735

سرور کرج .

55734

zed2
03-09-2012, 20:01
سلام
512 نامحدود دائمی

سرور هلند .

55735

سرور کرج .

55734
الان من چک کردم سرعت درست شد ولی ظاهرا سروری که من تست می گیرم مشکل مسیر یابی داره که هنوز نمی تونه پینگ رو درست نشون بده

arashaj74
03-09-2012, 20:04
1سوال:سرویس نامحدود اعتباری با نامحدود دایمی چه فرقی داره؟!

eleven
03-09-2012, 22:06
آخه این چه وضعیه، من تو این تاپیک تاحالا به هیچ کدوم از جوابای سوالام نرسیدم. جان ایرانسل این یک سوالو جواب بدید :20::

میشه از طریق روتر به تنظیمات مودم ایرانسل دسترسی داشت یا باید حتما مودم مستقیم به سیستم وصل شه؟

منتظر پاسخ شرم کشانه شما هستم :46:

Milad4171
03-09-2012, 22:28
Milad_4171 شما قرار بود نتیجه تست بخش پشتیبانی سایت ایرانسل رو باسه من بفرستی پس چی شد؟؟؟؟

فعلا که تهران نیستم رفتم حتما یه تست مشتی میگذارم خود ایرانسل تعجب کنه!
آره یادم رفت. راستش من اون بخش رو تست کردم
کاربردش خوبه و واسه من بهرحال جواب دادن.
-
اینم داستان:
55743

arashaj74
03-09-2012, 23:06
آخه این چه وضعیه، من تو این تاپیک تاحالا به هیچ کدوم از جوابای سوالام نرسیدم. جان ایرانسل این یک سوالو جواب بدید :20::

میشه از طریق روتر به تنظیمات مودم ایرانسل دسترسی داشت یا باید حتما مودم مستقیم به سیستم وصل شه؟

منتظر پاسخ شرم کشانه شما هستم :46:

میشه عزیز.ip مودم رو بزن میره تو تنظیماتش.فقط نباید چیز پی.ان . رو شن باشه

eleven
04-09-2012, 12:55
میشه عزیز.ip مودم رو بزن میره تو تنظیماتش.فقط نباید چیز پی.ان . رو شن باشه

فایده ای نداره. من تو آدرس بار آی پی 192.168.0.10 رو می زنم ولی نمی تونه باز کنه و پیغام خطا می ده.

برای اینکه کاملا در جریان کارام باشید باید بگم که اینترنت روتر D-LInk رو دستی تنظیم کردم. یعنی DNS گوگل رو وارد کردم، رنج آی پی DHCP رو از 2 تا 199 گذاشتم و برای آدرس مک هم Copy PC's MAC Address رو زدم.

ghafari88
04-09-2012, 13:10
فایده ای نداره. من تو آدرس بار آی پی 192.168.0.10 رو می زنم ولی نمی تونه باز کنه و پیغام خطا می ده.

برای اینکه کاملا در جریان کارام باشید باید بگم که اینترنت روتر D-LInk رو دستی تنظیم کردم. یعنی DNS گوگل رو وارد کردم، رنج آی پی DHCP رو از 2 تا 199 گذاشتم و برای آدرس مک هم Copy PC's MAC Address رو زدم.

تا جایی که من در جریان هستم آی پی مودم ها 192.168.1.1 هست. این آی پی که دارید می زنید احتمالا اشتباهه.

eleven
04-09-2012, 13:57
تا جایی که من در جریان هستم آی پی مودم ها 192.168.1.1 هست. این آی پی که دارید می زنید احتمالا اشتباهه.

192.168.1.1 هم می زنم ولی وارد تنظیمات نمیشه واینم خطا می ده. من وقتی مودمم مستقیم به کیس وصله همیشه با 192.168.0.10 وارد تنظیماتش می شم

arash59b
04-09-2012, 14:28
192.168.1.1 هم می زنم ولی وارد تنظیمات نمیشه واینم خطا می ده. من وقتی مودمم مستقیم به کیس وصله همیشه با 192.168.0.10 وارد تنظیماتش می شم

نوع مودم ایرانسل شما چیه؟ جیبیه؟

eleven
04-09-2012, 15:44
نوع مودم ایرانسل شما چیه؟ جیبیه؟

مودم فضای باز BM8301

arash59b
04-09-2012, 16:12
مودم فضای باز BM8301

خوب

کاری که شما می خواید انجام بدید اینه که کابل لن که از مودم بیرون خونه میاد رو میخوای وصل کنی به روتر D-link تا اینترنت رو بصورت Wifi داشته باشید

معمولا روترهای D-link دارای ای پی 192.168.0.1 هستند برای اطمینان می تونی نوشته های روی جعبه رو هم نگاه کنید حتما یه شماره ip نوشته شده (توی دفترچه راهنماش هم هست)

eleven
04-09-2012, 16:21
خوب

کاری که شما می خواید انجام بدید اینه که کابل لن که از مودم بیرون خونه میاد رو میخوای وصل کنی به روتر D-link تا اینترنت رو بصورت Wifi داشته باشید

معمولا روترهای D-link دارای ای پی 192.168.0.1 هستند برای اطمینان می تونی نوشته های روی جعبه رو هم نگاه کنید حتما یه شماره ip نوشته شده (توی دفترچه راهنماش هم هست)

بله آی پی 192.168.0.1 برای تنظیمات روتره. اما من می خوام وارد تنظیمات خود مودم ایرانسل شم نه روتر

arash59b
04-09-2012, 16:25
برای رفتن به تنظیمات مودم ایرانسل باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو وارد کنی

اگه وارد نمیشه ببین تنظیماتت مثل اینه

eleven
04-09-2012, 16:30
چه با تنظیمات دستی آی پی و چه اتوماتیک وارد آی پی 192.168.0.10 نمی شه. ولی وقتی مودم وصله به سیستم با این آی پی می تونم وارد شم

arash59b
04-09-2012, 16:36
چه با تنظیمات دستی آی پی و چه اتوماتیک وارد آی پی 192.168.0.10 نمی شه. ولی وقتی مودم وصله به سیستم با این آی پی می تونم وارد شم

؟؟؟؟
با این ای پی به چی وصل مشه؟ روتر؟

الان با روتر اینترنت شیر میشه؟

eleven
04-09-2012, 16:44
اصلا به هیچی وصل نمیشه، Error می ده.
بله الان به روتر وصله و من دارم برای شما post می زنم :20:

arash59b
04-09-2012, 16:52
الان ip شما چیه؟ دستی چی میدی؟

(مثل عکس دو پست قبل)

eleven
04-09-2012, 16:58
هر چیزی به غیر از 192.168.0.10، الان 192.168.0.12 دادم

arash59b
04-09-2012, 17:04
برو تو cmd و
192.168.0.10 رو ping کن ببین جواب میده؟

بنظرم مشکلت رو توی بخش مشکلات شبکه مطرح کن تا سربعتر به نتیجه برسی

احتمال زیاد مشکل از تنظیمات روتر است

eleven
04-09-2012, 17:08
تو CMD زدم جواب داد ولی unreachable زد

باشه اونجا هم پست می زنم. ممنون که پیگیر بودی :20:

hamidrezavictor
04-09-2012, 18:51
192.168.1.1 یا 192.168.0.1

arash59b
04-09-2012, 19:36
192.168.1.1 یا 192.168.0.1

داشتیم در مورد روتر دی لینک صحبت می کردیم
192.168.0.1

gba
04-09-2012, 21:15
1سوال:سرویس نامحدود اعتباری با نامحدود دایمی چه فرقی داره؟!

هیچ فرقی ندارند فقط در دائمی باید دوبرابر هزینه (مثلا برای 6 ماه شما باید هزینه 12 ماه) رو بپردازید. همون اعتباری از همه بهتره

درسته نوشته

نوشته که انتن واسه تقویت سیگنال wifi هست یعنی اینترنت رو می تونید تو فضای بیشتری از خونتون شیر کنید

دوما هم خودش گفته که که با تقویت کننده سیگنال اشتباه نگیرید

gbaی عزیز میشه بگید کجای دفترچه این رو نوشته؟

سوما این مربوط به مودم های مبین نت هست نه ایرانسل، چون مدل bm632 این دو شرکت باهم فرق دارند

پشت مودم های 632 مبین نت کنار انتن این عکس رو زده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .svg.med.png

در حالیکه مال ایرانسل این شکلیه

یعنی 632های ایرانسل تقویت کننده سیگنال دارند ولی مبین نت ندارند

مودم های مبین نت و ایرانسل هر دو تا یکسان هستند bm632w
در ضمن در روی مودم من هم همون عکسی که شما مربوط به مبین نت ذکر کردید، کشیده شده است.

این هم از دفترچه انگلیسی ذکر کردم:
Put the external antenna in an open space without any obstacle surrounded, to ensure good reception of network signals

اینجا یکم مبهم ذکر کرده ولی به نظر میرسه که منظورش wifi نیست.
در ضمن گزینه فعال سازی آنتن اکسترنال در قسمت وایمکس قرار داره نه wifi
خودم هم امتحان کردم کیفیت دریافت سیگنال زیاد شده نه wifi

sss638
04-09-2012, 21:19
سرویس 2 مگ نامحدود دارم، سرعت دانلود تو 24 ساعت بیشتر از 40 کیلوبایت نمیشه زنگ زدیم پشتیبانی میگن که در حال پیگری در قسمت شبکه هست باید صبر کنید میگذره دوباره رنگ میرنیم میگن مجددا درخواست میزنیم باهاتون تماس میگیرن. یک ماه و نیم گذشته درست که نشده هیچی بدترم شده هیچکی هم تماس نگرفته زنگ میزنم 707 میگن نمیدونیم چی بگیم والا دست ما نیست بعد دادن بخش سرپرستی گفتن 100 درصد فردا زنگ میزنن 1 هفته گذشته هیچکی تماس نگرفت دوباره زنگ میزنم میگن ما نمیدونیم یه قسمت دیگه هست کاری از ما بر نمیاد (تا حالا 10 -11 بار درخواست پیگیری زدند)
الا نمیدونم چی بگم فقط میدونم یکسری آدم بی مسئولیت دست اندر کارن که اصلا رضایت مشترییان براشون معنایی نداره، حیف اون پولی که 3 ماه برای وایمکس ایرانسل دادم :41:

arash59b
04-09-2012, 21:26
مودم های مبین نت و ایرانسل هر دو تا یکسان هستند bm632w
در ضمن در روی مودم من هم همون عکسی که شما مربوط به مبین نت ذکر کردید، کشیده شده است.

این هم از دفترچه انگلیسی ذکر کردم:
Put the external antenna in an open space without any obstacle surrounded, to ensure good reception of network signals

اینجا یکم مبهم ذکر کرده ولی به نظر میرسه که منظورش wifi نیست.
در ضمن گزینه فعال سازی آنتن اکسترنال در قسمت وایمکس قرار داره نه wifi
خودم هم امتحان کردم کیفیت دریافت سیگنال زیاد شده نه wifi

مودمت ایرانسله؟

رو مال برادرم شکلک دومی هست

siamak_kh
04-09-2012, 21:57
سرعت اکانت یک مگابایت (دانلود 128) با قیمت 840000 تومان طی 5 روز گذشته حتی قادر به باز کردن صفحه وب هم نیست.سرعت دانلود 33KB/s.
3 دفعه تماس گرفتم 2 دفعش بیخود به تنظیمات کامی گیر میدن...میگم آقا جان , سرعت با کامی و نوت بوک و تبلت همین مقداره....باز انگار نه انگار......
ببینم دفعه سوم چی میخوان بهانه بیارن.............دزداااااااااا اااااا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iCe m@n
04-09-2012, 22:37
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم اونم اینه که بعضی مواقع که نت رو قطع میکنم و دوباره میخوام وصل بشم
نت کانکت نمیشه و اینجوری میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد روی مثلث زرد که کلیک میکنم یکم سرچ میکنه این گزینه رو میاره

روی گزینه check که میزنم دوباره یکمی سرچ میکنه و این ارور رو میاره

بعد وقتی سیستم رو ریستارت میکنم وصل میشه

میخوام ببینم مشکل چیه و چه جوری باید حلش کنم

isbn
04-09-2012, 22:39
درسته منم با 1 مگ الان حدود 256 سرعت دارم ولی 1 شب به بعدتا 1-2 ظهر میشه 1 مگ ! در صورتی که 512 داشتم همیشه یه جور بود و خیلی خوب بود 60 گیگ باش زدیم به بدن گفتم بذار 1 ماه 1 مگ بگیرم سوراخ کنم نت رو ! ولی الان 12 روز به اتمام مونده تنها 40 گیگ تونستم بگیرم ! تقریبا مساوی

Milad4171
04-09-2012, 22:53
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم اونم اینه که بعضی مواقع که نت رو قطع میکنم و دوباره میخوام وصل بشم
نت کانکت نمیشه و اینجوری میشه

بعد روی مثلث زرد که کلیک میکنم یکم سرچ میکنه این گزینه رو میاره

روی گزینه check که میزنم دوباره یکمی سرچ میکنه و این ارور رو میاره

بعد وقتی سیستم رو ریستارت میکنم وصل میشه

میخوام ببینم مشکل چیه و چه جوری باید حلش کنم

به نظر ميرسه كه ويندوز شما 7 هست!
كارت لن شما به صورت Onborad هست يا USB يا PCI هست؟
چون اشكال همون اول شناسايي شبكه به مودم هست مشكل از مودم شماست.
يا درايور مودم درست نصب نشده يا يه اشكالي در اون وجود داره . خوبي 7 اينه كه اتصال رو پله به پله نشون ميده و ميشه فهميد مشكل عدم اتصال از كجاست!

iCe m@n
04-09-2012, 23:04
به نظر ميرسه كه ويندوز شما 7 هست!
كارت لن شما به صورت Onborad هست يا USB يا PCI هست؟
چون اشكال همون اول شناسايي شبكه به مودم هست مشكل از مودم شماست.
يا درايور مودم درست نصب نشده يا يه اشكالي در اون وجود داره . خوبي 7 اينه كه اتصال رو پله به پله نشون ميده و ميشه فهميد مشكل عدم اتصال از كجاست!

بله 7 هست

Onborad هستش
یعنی اگه درایورش رو پاک کنم دوباره نصب کنم درست میشه ؟

چون وقتی کانکت نمیشه سیستم رو که ریستارت میکنم مشکل حل میشه و کانکت میشه نت

Milad4171
04-09-2012, 23:07
آره. مشكل از مودمه . يه بار Uninstall كنيند و دوباره نصب كنين درست ميشه.

gba
05-09-2012, 10:34
مودمت ایرانسله؟

رو مال برادرم شکلک دومی هست

آره ایرانسله
من اسفند سال پیش گرفتم

alenkita
05-09-2012, 12:36
با سلاما
دوستان من سه تا سوال درباره وایمکس ایرانسل داشتم:
1- آیا مودم 100 تومنیش با کارت دانشجویی 30 تومن میدن؟
2- آیا دانلود رایگان یا نیم بها مثلا شبانه یا روزای تعطیل داره؟
3- نظرتون درباره سرویس 512 شش ماهه با حجم 24گیگ چیه؟

Bento
05-09-2012, 16:54
با سلاما

1- بله دوست عزیز شما تا آخر این ماه اگر درخواست بدی همچین تخفیف به شما میدن.

2- ایرانسل طرح رایگان شبانه یا روز تعطیل نداره.

3- در مورد سرویس پیشنهادی باید ببینید نیاز شما چی هست. اگر دانلود بالایی ندارید و فقط سرعت مهم هست براتون سرویس بدی نمی تونه باشه.
اگر دانلود بالایی دارید من توصیه می کنم جای 512 شش ماهه، سرویس 256 نامحدود 6 ماهه بگیرید.(چیزی که خودم دارم و روزانه بالای 2 گیگ دانلود میکنم)

isbn
05-09-2012, 19:14
سلام مشکل سرعت دانلود من از دیشب مثل اینکه درست شده ! دوستان دیگه هم مشکلتون حل شده یا نه ؟ از دیشب تا الان با سرعت 128 کیلوبایت بر ثانیه دارم دانلود میکنم به راحتی صفحه ها هم باز میشن . سرویسمم که 1 مگ هست منطقه تهران پارس فلکه 1

arash59b
05-09-2012, 19:24
با سلاما

1- فقط مودم USB تخفیف داره

2- نداره

3- ؟؟؟

timemachine2029
05-09-2012, 19:31
عکس های داخل مودم bm632w

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
05-09-2012, 19:34
با سلاما

1- تو اعياد معمولا تخفيف ميدن ولي فعلا تا آخر شهريور به دانشجوها 70 درصد تخفيف مودم usb ميدن.
2- قبلا داشت نميدوم الان هست يا نه . از 2 تا 6 صبح بود. كلا بود و نبودش فرقي نداره
3- خوبه اگه زياد اهل دانلود كردن نيستي 24 گيگ شش ماهه خوبه . ميشه ماهي 4 گيگ.
البته اگه تموم بشه ميتوني با بسته افزايشي 1 گيگ اضافه 6700 تومني بخري!

سلام مشکل سرعت دانلود من از دیشب مثل اینکه درست شده ! دوستان دیگه هم مشکلتون حل شده یا نه ؟ از دیشب تا الان با سرعت 128 کیلوبایت بر ثانیه دارم دانلود میکنم به راحتی صفحه ها هم باز میشن . سرویسمم که 1 مگ هست منطقه تهران پارس فلکه 1

imanparsa
05-09-2012, 19:36
سلام. 1مودم وایمکس مبین نت دارم میفروشمش.4ماه کار کرده. در حد آک است . مودم bm632 است. لطفا پیام بدید. از اهواز

arash59b
05-09-2012, 21:29
سلام. 1مودم وایمکس مبین نت دارم میفروشمش.4ماه کار کرده. در حد آک است . مودم bm632 است. لطفا پیام بدید. از اهواز

چی شده همشهری

واست پ.خ دادم

mohclev
06-09-2012, 11:31
سلام بچه ها ، مودم وایمکس همراه ایرانسل دارم ، میفروشمش تو تهران ... اعتباری 512 و تا 22 تیر سال آینده اعتبار داره
خواستید پیام بدید
خوش باشید

imanparsa
06-09-2012, 12:18
سلام مودم بدون طرح است و 110 خریدمش و نوش 110 تومان است.مال شرکت مبین نت است
مدل : bm632
به علت جابجایی خونه میخوام بفروشمش
به قیمت 75 تومان . 4ماه کار کرده در حد آکه همه چیش توپه.
اگر مایل بودید با مودم وایفای 130 ایرانسل(از این مودم بزرگ ها) که قیمتش 100 تومان است تعویض میکنم .
دوستان پیام خصوصی بدن

اینم عکسش :

alenkita
06-09-2012, 15:13
1- تو اعياد معمولا تخفيف ميدن ولي فعلا تا آخر شهريور به دانشجوها 70 درصد تخفيف مودم usb ميدن.
2- قبلا داشت نميدوم الان هست يا نه . از 2 تا 6 صبح بود. كلا بود و نبودش فرقي نداره
3- خوبه اگه زياد اهل دانلود كردن نيستي 24 گيگ شش ماهه خوبه . ميشه ماهي 4 گيگ.
البته اگه تموم بشه ميتوني با بسته افزايشي 1 گيگ اضافه 6700 تومني بخري!
ببخشید دو تا سوال دیگه داشتم :
1- این مودم usb کیفیتش خوبه؟
2- قیمت 256 نامحدود شش ماهش چنده؟

timemachine2029
08-09-2012, 06:40

1- خوبه، از این شرکت چینی زپرتی بعید بود همچین مودمی بزنه:31: من خودم اولین بار که دیدم تعجب کردم:31:
من خودم دارم ولی فقط محل کار ازش استفاده میکنم(اکثرا هم داغ میکنه) تا تخفیف میدن بگیر میارزه:27:

2- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_s7201
08-09-2012, 10:25
سلام.
این آپدیت هایی که سایت ایرانسل برای مودم ها گذاشته به چه دردی میخوره؟
باعث افزایش انتن دهی هم میشه؟

ممنون

Mehran14233
08-09-2012, 10:55
ای بابا چرا اینقدر جدیداً بیخودی کم میکنه؟؟
من اصلاً دانلودی نداشتم و وبگردی کردم تا الان 3.7 گیگ از 4 گیگم کم شده.

اینا هم دارن میشن عین پارس آنلاین که دوبله سوبله کم می کنند :2:

ریز مصرف رو از کجا میشه دید ؟

Bento
08-09-2012, 15:21
دوستان اصفهان نشین جدیدا با وایمکس مشکلی ندارند؟ این 2-3 روز دائما شبکه قطع میشه.
اعصاب رو خورد کرده.

ESPSV
08-09-2012, 15:44
دوستان اصفهان نشین جدیدا با وایمکس مشکلی ندارند؟ این 2-3 روز دائما شبکه قطع میشه.
اعصاب رو خورد کرده.

درود
چرا برای من هم داغونه . قطع میشه بخصوص ظهرها و سرعت باز کردن صفحه ها هم داغونه
با چیز پی ان هم باز نمیشه که قبلا باز میشد

imanparsa
08-09-2012, 18:34
سلام.دوستان من 4روز پیش ثبت نام کردم و پرداخت کامل انجام دادم. اما هنوز با من تماس نگرفتن که بیان واسه نصب.به نظر شما توی اهواز (محل نصب) کسی رو دارن که من زنگ بزنم بهشون و بیان نصب کنن ؟ اینا کین که نصب میکنن؟نماینده های رسمی ایرانسل توی شهرستان ها هستن ؟؟؟؟؟؟

hamidrezavictor
08-09-2012, 19:26
ای بابا چرا اینقدر جدیداً بیخودی کم میکنه؟؟
من اصلاً دانلودی نداشتم و وبگردی کردم تا الان 3.7 گیگ از 4 گیگم کم شده.

اینا هم دارن میشن عین پارس آنلاین که دوبله سوبله کم می کنند :2:

ریز مصرف رو از کجا میشه دید ؟

سلام داداش منم اوایل فکر میکردم زیاد کم میکنه تا اینکه رفتم برنامه networx و دانلود کردم . هر استفاده ای داشته باشم میزنه خیلی برنامه ی خوبیه ... بعد استفاده فهمیدم که درست کم میکنه این ایرانسل ... تازه فهمیدم اینکه میگن اینترنت گرونه یعنی چی واقعا 1 گیگ 6000 تومان ارزش نداره ه ه ه ه هه

gba
09-09-2012, 11:12
کسی خبر داره طرح پاییزه هاشون (مخصوصا نامحدود) قرار گرونتر بشه یا ارزونتر؟

ghafari88
09-09-2012, 19:57
سلام.دوستان من 4روز پیش ثبت نام کردم و پرداخت کامل انجام دادم. اما هنوز با من تماس نگرفتن که بیان واسه نصب.به نظر شما توی اهواز (محل نصب) کسی رو دارن که من زنگ بزنم بهشون و بیان نصب کنن ؟ اینا کین که نصب میکنن؟نماینده های رسمی ایرانسل توی شهرستان ها هستن ؟؟؟؟؟؟

حتما با پشتیبانی ایرانسل ( 09377070000 ) ( یا با خطوط ایرانسل به شماره 707 ) تماس بگیرید.

mohsenking
10-09-2012, 01:14
بچه ها مودم های همراه ایرانسل رو کسی داره؟
چند ساعت شارژ نگه میدارن؟
آنتن دهیشون نسبت به نودم داخلی چطوریه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Milad4171
10-09-2012, 13:55
ايرانسل بيشتر شركت هاي چيز پي ان و س ا كس رو غير فعال كرده رو اين سسيتم/. كسي هست كه با سـ ا كس مشكلي نداشته باشه؟؟؟

mohsenking
10-09-2012, 15:27
ايرانسل بيشتر شركت هاي چيز پي ان و س ا كس رو غير فعال كرده رو اين سسيتم/. كسي هست كه با سـ ا كس مشكلي نداشته باشه؟؟؟

من الان با ساک س هستم !
1.5 ساله مشکلی ندارم

isbn
10-09-2012, 16:19
سلام من 1 هفته دارم میرم سفر به مشهد ! میخوام بدونم تو هتل هما 2 آنتن میده ؟

raminramz
10-09-2012, 16:59
این سرعت سرورمه تو آلمان

این سرعت وایمکس ایرانسلمه تو ایران

haajrezaei
10-09-2012, 17:49
بچه ها این قضیه مودم و ماشین فرسوده که کاربر Nova view در انجمن همسایه گفته چی بوده؟

sms11
10-09-2012, 17:56
لینک صحبت های ایشون رو بزارید بفهمیم چی گفتن

Milad4171
10-09-2012, 18:23
عمو بهروز گويا ايرانسل باهامون آشتي كرده...
ولي دانلود طبق معمول واقعي نيست. من با 32 فيكس دانلود ميكنم.

mohsenking
10-09-2012, 21:03
بچه ها این IP ایستا به چه دردی میخوره ؟

Milad4171
10-09-2012, 21:54

خوب ايستا كه يعني يه IP خاص كه هرسري همونه .
دو مدل آي پي داريم. متتغير و ايستاتيك. متغير با هر با كانكت عوض ميشه ولي ايستاتيك ثابته.
به طور كلي ايستا امنيت بالاتري داري چون يه آدرس منحصر به فرد واسه يوزر ايجاد ميكنه.
كلا بيشتر شركت ارائه دهنده ي اينترنت در دنيا بايد از آي پي هاي ايستا استفاده كنن.
امنيت بالا مهمترين قالبيتش هست و به درد شبكه و شركت هاي خصوصي كوچيك ميخوره .

arash59b
12-09-2012, 17:03
ip استاتیک مثل این می مونه که شما تو اینترنت یه ادرس ثابت دارید که هر کس با شما کار داره می تونه شما رو پیدا کنند

ولی تو مدل دینامیکش شما هر بار که کانکت بشید ادرس تون عوض می شه

saze
12-09-2012, 17:14
سلام
سرعت دانلود سرویس 128 وایمکس؟
شبانه رایگان داره؟
مودم usb وایمکس ایرانسل ارزش خرید داره؟
سرویسها چند روزه وصل میشه؟
تفاوت وایمکس و adsl؟

arash59b
12-09-2012, 17:28
سلام
سرعت دانلود سرویس 128 وایمکس؟
شبانه رایگان داره؟
مودم usb وایمکس ایرانسل ارزش خرید داره؟
سرویسها چند روزه وصل میشه؟
تفاوت وایمکس و adsl؟

- ۱۶ کیلو بایت

- نداره اما مبین نت داره

- بستگی داره چقدر به BTS نزدیک باشی و سیگنالت قوی باشه از مودم های رومیزی ضعیف تره

- زود ولی بستگی به پیگیری شما هم داره

- تفاوت شون که زیاده با وایمکس رو می تونی با خودت جایجا کنی

farzan311
12-09-2012, 18:34
سرویس512 و 1 مگ نامحدود ایرانسل سرعتشون چقدره؟
الان طرحی نداره که مودم رایگان بده؟ کدوم مودمشو بگیرم برا خونه؟
بعد برای سرعت 1 مگ چی لازمه؟ با مدرک لیسانس و فوق میدند؟

mohsenking
13-09-2012, 12:16
سرویس512 و 1 مگ نامحدود ایرانسل سرعتشون چقدره؟
الان طرحی نداره که مودم رایگان بده؟ کدوم مودمشو بگیرم برا خونه؟
بعد برای سرعت 1 مگ چی لازمه؟ با مدرک لیسانس و فوق میدند؟

سرویس ۵۱۲ دانلوش 65 ایناس
سرویس ۱024 سرعتش 130ایناس
طرح مودم رایگان داره توی سایتش نرفتین تاحالا؟:D
با کار دانشحویی و برگه معرفی
یا
جواز کسب شرکت و روزنامه رسمی واسه حقوقی ها
یا
نامه از شرکت واسه حقیقی ها
اگه اشتباه نکم

imanparsa
13-09-2012, 14:15
سلام دوستان.
یه مشکل عجیب دارم که حتی کارشناس های ایرانسل سر در نیوردن.
من 4روزه توی اهواز وایمکس گرفتم.سرویس 512 نامحدود.
از ساعت 12 ظهر تا ساعت 3 بامداد سرعتش بالاتر از 16 نمیره. از ساعت 3 بامداد تا 12 ظهر به راحتی 62 تا سرعت داره.
ترو خدا کمک کنید. هیچکس سر در نمیاره چرا اینجوریه. چیکار کنم؟

Milad4171
13-09-2012, 17:44
سلام دوستان.
از ساعت 12 ظهر تا ساعت 3 بامداد سرعتش بالاتر از 16 نمیره. از ساعت 3 بامداد تا 12 ظهر به راحتی 62 تا سرعت داره.

کلا سرعت دانلود از 12 شب کند میشه ..! یه زمانی از ساعت 9 شب که ساعت اوج مصرف هست تا 12 سرعت بسیار پایین بود!

الان بهتر شده ولی این مشکل شما یکم عجیب غریبه .میتونه از مودم باشه میتونه از محل زندگی شما باشه که ممکنه در اون ساعات امواجی از مرکز خاصی باعث اختلالات توی فرکانس وایمکس ایرانسل بشه!
اگه دوستی اشنایی کسی اونطرفا هست ازش بپرس که اونم مشکل شما رو داره؟ اکانتت رو هم اگه میتونی روی یک مودم دیگه تست کن!
اونایی که ازشون پرسیدی کاشناس نیستن. یه سری آدمای معمولی هستن که یه سری سوالات و جوابهای آماده دارن !
شما اولین کاری که میتونی انجام بدی با این کار یه نامه ی پی گیری شکایت از پرتابل ایرانسل ارسال کن ( بخش ارجاع و پیگیری درخواست و مشکل )

gheymeh
15-09-2012, 17:15
سلام دوستان.

دقیقا همین مشکلت رو من هم دارم . من اینترنت 1 مگ دارم سرعت دانلودش تا ساعت 10 و 11 ظهر خوبه ولی از این ساعت به بعد با کاهش شدید سرعت مواجه می شم

imanparsa
15-09-2012, 18:12
دقیقا همین مشکلت رو من هم دارم . من اینترنت 1 مگ دارم سرعت دانلودش تا ساعت 10 و 11 ظهر خوبه ولی از این ساعت به بعد با کاهش شدید سرعت مواجه می شم

دوست من هر روز ننگ بزن و شکایت کن. منم دارم همین کار رو میکنم . حتی نامه هم نوشتم . ببینیم چی میشه

mehryar1973
15-09-2012, 18:31

سلام
برادر جواب سوال دومت رو نمیدونم گرفتی یا نه ولی کلا عرض میکنم چیزی به اسم تعرفه نامحدود بلند مدت نداریم همه اش محدوده

Milad4171
15-09-2012, 21:50
به نظر میرسه که به بخش ارجاع مشکل نمیشه امیدوار بود.
من این ماه نزدیک به 15 روز مسافرت بودم. فردای رسیدنم پیام اتمام ترافیک واسم اومد که شاخ در آوردم ناجور!!!

پیغام دادم به سیستم که داستان چیه باکلی توضیحات و تهدید و اینا. جوابی که دادن این بود :

بر طرف شد
"مشترک گرامي،
جزييات کارکرد حساب وايمکس صحيح است شما مي توانيد ريز کارکرد حساب خود را از طريق کنترل حساب اينترنتي بخش خدمات مشترکين جزييات مصرف/تماس بررسي نماييد."

Mehran14233
15-09-2012, 23:12
به نظر میرسه که به بخش ارجاع مشکل نمیشه امیدوار بود.
من این ماه نزدیک به 15 روز مسافرت بودم. فردای رسیدنم پیام اتمام ترافیک واسم اومد که شاخ در آوردم ناجور!!!

پیغام دادم به سیستم که داستان چیه باکلی توضیحات و تهدید و اینا. جوابی که دادن این بود :

برای من هم این ماه زود تموم شد. اصلاً جدیداً فکر کنم دوبله کم میکنه. من چند روز تعرفه آزاد هم مصرف کردم توی کارکرد دوره که نگاه میکردم همینجوری الکی مگابایت مینداخت. پارس آنلاین هم اینطوریه خیلی زیاد زیاد کم میکنه. اینا هم فکر کنم اینطوری شدن جدیداً :2:

Xx Hossein xX
16-09-2012, 09:30
شش ماه پیش مودم زیر سقف و در یه جای تقریبا بسته 4 خط آنتن میداد، بعد یوهو دیگه آنتن نداد.
چهار ماه قبل کنار پنجره 4 خط آنتن میداد، بعد یوهو دیگه آنتن نداد.
دیروزم به طور کامل آنتنش رفت و حتی توی فضای کاملا آزاد هم دیگه آنتن نداره.

مودم خراب شده یا اینا هر روز دارن پوششون رو کمتر میکنن؟

====================
ویرایش:
بعد از اپگرید فریم ور مودم مشکل آنتن دهی حل شد ولی حالا با یوزرنیم و پسور admin , admin نمیتونم وارد تنظیمات مودم بشم!
میگه اشتباه وارد کردید

ممنون میشم کمکم کنید، مودمم اینه BM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])635 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==========
ویرایش: مشکل با ریست دستی مودم حل شد :دی

marvel2000
16-09-2012, 13:24
جالبه... چرا هیچ آپگریدی برای مودم‌های فضای باز نیست؟

TIG3R
16-09-2012, 18:36
بچه ها من چند روز پیش یه نامه جور کردم واسه سرعت 512 براشون ارسال کردم به ایمیلشون بعد چند روز اس دادن که سرویس شما فعال شده وباید 21 هزار تومن پرداخت کنین حالا سرویسم الان 128 ماهیانست اگه بزارم بعد اینکه شارژم تموم شده سر ماه برای مهر شارژ کنم مشکلی پیش نمیاد در ضمن گفتند وصل شده هنوز سرویسم 128 یعنی از اول ماه وصل میشه؟
---------------------------------------------
سرویس ها رو هم(بالای 128) با کارت دانشجویی نمیدن حتما باید نامه از دانشگاه باشه یا معرفی نامه از شرکت ها و یا جواز کسب به اسم خود شخص که سرویس به اسمشه

Mehran14233
17-09-2012, 01:31
دوستان یک سوال دارم. من تعرفه 512 ( 6 ماهه ) رو فعال کردم. این ماه ماه اولشه. میخواستم ببینم زنگ بزنم بهشون بگم که این تعرفه رو کنسل کنن و برگردم به حالت ماهیانه قبول می کنند ؟ اگه اصرار کنم چی ؟ :31:

یه سوال دیگه هم که دارم اینه که توی صفحه ecare ریز مصرف رو کجا میشه دید ؟ کارکرد دوره های قبل هست ولی اون ریز نیست :31: خیلی زیاد داره کم میکنه میخوام ببینم چه خبره :2:

امیر انصاری
17-09-2012, 12:28

یکی از کاربردهای مهم آی پی ایستا مربوط به وب مستر ها هست. این افراد با داشتن آی پی ایستا، این آی پی رو به عنوان تنها آی پی مجاز برای دسترسی به کنترل پنل هاست اعلام میکنن. در نتیجه هکرها نمیتونن به هاست سایت دسترسی پیدا کنن.

mohsenking
17-09-2012, 12:51
دوستان یک سوال دارم. من تعرفه 512 ( 6 ماهه ) رو فعال کردم. این ماه ماه اولشه. میخواستم ببینم زنگ بزنم بهشون بگم که این تعرفه رو کنسل کنن و برگردم به حالت ماهیانه قبول می کنند ؟ اگه اصرار کنم چی ؟ :31:

یه سوال دیگه هم که دارم اینه که توی صفحه ecare ریز مصرف رو کجا میشه دید ؟ کارکرد دوره های قبل هست ولی اون ریز نیست :31: خیلی زیاد داره کم میکنه میخوام ببینم چه خبره :2:

نمیشه به هیچ عنوان
منم یه بار این کارو کردم !

choobin12
17-09-2012, 19:48
سلام دوستان 3تا سوال:
1)این قضیه بروز رسانی مودم چیه؟اگه انجام بدیم چی میشه،ندیم چی میشه؟
2)من الان تعرفه آزاد هستم،گیگی 6تومن حساب میکنن یا 8تومن؟
3)مصرفم متوسط ماهی 1گیگ هست(بین 700ک تا 1.5گیگ) همین آزاد برای من بهترین گزینس یا طرح خاصی رو پیشنهاد میکنین؟

راستی این چند روزه تخفیف داره تا 70درصد/ آبادان و سبزوار هم ظاهرا وایمکسشون راه افتاده مبارکه

Mehran14233
17-09-2012, 22:05
نمیشه به هیچ عنوان
منم یه بار این کارو کردم !

بالاخره نمیشه یا شما یه بار این کار رو کردی :31: فکر کنم منظورت اقدام برای برگردوندن تعرفه بوده که یک بار کردی و قبول نکردند :31:

امکان نداره نشه. میخوان اذیت کنند :2:

mohsenking
18-09-2012, 00:57
بالاخره نمیشه یا شما یه بار این کار رو کردی :31: فکر کنم منظورت اقدام برای برگردوندن تعرفه بوده که یک بار کردی و قبول نکردند :31:

امکان نداره نشه. میخوان اذیت کنند :2:

چرا امکان داره
من الان دچار این تعرفه هستم
گفتم اگه برم پیش مدیر چی نمیشه گفتن نه
گفتم میرم جوردن دفتر مرکزی قاطی میکنم گفتن نمیشه هیچ راهی نداره
شما هم یه زور بزن مقاومت کن ولی بعدش شل میکنی :31:

Milad4171
18-09-2012, 01:05
هر چیزی راهی داره. اینکه شما بخوای اینو تلفنی بگی مطمعنا میگن نه چون اصول شرکت اینطوری نیست. در صورتی که هستن کسانی که میرن جردن مستقیما و مشکلشون رو حل میکننن.

شما اگه حال داری برو جردن. دفتر مرکزی. طبقه همکف روبه رو ورودی.
اونجا دو نفر نشستن کارتو انجام میدن. مطمعنا هم حل میشه چون غیر اونا کس دیگه ای نیست بخواد انجام بده. ساختون اصلی همونجاست.

من سر مودم که واسه خریدش طول کشید رفتم اونجا قاطی کردم تا اومدن با نصاب نصب کردن ...

بعضی وقتا این سیکل کاری که باید طی بشه یه سری بی قانونی ها و علافی های مزخرفی داره که خیلی از مراکز و شرکت ها نمیتونن بابتش یک هفته یا حتی 3 روز صبر کنن.
چون توی اساسنامه ی ثبت اکانت جدید گفته شده ثبت نام و فعال سازی کمتر از زمان راه اندازی سرویس کابلی طول میکشه. که الان بیشتر شده حتی ...!

mohsenking
18-09-2012, 01:11
ایشالا که بشه کار دوستمونم راه بیفته و خبرشو همینجا بده

من که بیخیال شدم چون میخوام مودم جیبی بگیرم الان دارم بین ایرانسل و مبین نت انتخاب میکنم ، فعلا سر درگمم

Milad4171
18-09-2012, 01:35
مبین نت تست میکنه قبلش. بهتره حتما قبلش تست بکنی. تهران خوب جواب میده. ولی جا با جا فرق میکنه....

alimail3248
18-09-2012, 11:15
ایرانسل سرعت اپلود رو تغییر داده 256 اپلودش 128 بود ولی الان شده 256 فکر کنم برای بقیه سرویس ها هم همینطور باشه لطفا بررسی کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید

gheymeh
18-09-2012, 11:18
این قضیه تعویض مودم و ماشین فرسوده چیه ؟

darkest
18-09-2012, 11:28
دوستان من امروز رفتم واسه مودمwifiایرانسل ثبت نام کردم سوئال اولم اینه ایا تو زیر زمین خوب جواب میده/دومم کی مودمو تحویلم میدن یا میان واسه نصب/

amirhosien_007
18-09-2012, 11:40
بچه ها من چند روز پیش یه نامه جور کردم واسه سرعت 512 براشون ارسال کردم به ایمیلشون بعد چند روز اس دادن که سرویس شما فعال شده وباید 21 هزار تومن پرداخت کنین حالا سرویسم الان 128 ماهیانست اگه بزارم بعد اینکه شارژم تموم شده سر ماه برای مهر شارژ کنم مشکلی پیش نمیاد در ضمن گفتند وصل شده هنوز سرویسم 128 یعنی از اول ماه وصل میشه؟
---------------------------------------------
سرویس ها رو هم(بالای 128) با کارت دانشجویی نمیدن حتما باید نامه از دانشگاه باشه یا معرفی نامه از شرکت ها و یا جواز کسب به اسم خود شخص که سرویس به اسمشه
حداکثر یک روزی طول میکشه تا طرح جدیدتون وصل بشه. در مورد طرح های بالاتر از 128 هم باید بگم من خودم مبین نت هم دارم و 512 گرفتم البته یه نامه خیلی معمولی خودم درست کردم دادم یکی از این قطعه فروش های کامپیوتری برام مهرش کرد.
کلا مبین نت توی مدارک زیاد سخت نمی گیره.

amirhosien_007
18-09-2012, 11:47
دوستان من امروز رفتم واسه مودمwifiایرانسل ثبت نام کردم سوئال اولم اینه ایا تو زیر زمین خوب جواب میده/دومم کی مودمو تحویلم میدن یا میان واسه نصب/

توی زیر زمین!!!!!! اگه فکر کنی پوشش شبکه و سیگنال دهیش مثل موبایل هست کاملا در اشتباهی. پیشنهاد میکنم اول ببین تو منطقه ای که هستی اصلا WIMAX اومده و تو محدوده هستی یا نه .
یه راه حل هم هست که میتونی مودم رو تو محوطه باز بزاری مثل حیاط یا بالا پشت بام و با کابل شبکه یه نود بگیری بیاری زیر زمین البته با کابل تا 100 متر بیشتر جواب نمیده.

Mehran14233
18-09-2012, 12:15
چرا امکان داره
من الان دچار این تعرفه هستم
گفتم اگه برم پیش مدیر چی نمیشه گفتن نه
گفتم میرم جوردن دفتر مرکزی قاطی میکنم گفتن نمیشه هیچ راهی نداره
شما هم یه زور بزن مقاومت کن ولی بعدش شل میکنی :31:

پس ظاهراً ما هم مثل شما دچار شدیم و کاریش نمیشه کرد :31:

mohsenking
18-09-2012, 14:05
پس ظاهراً ما هم مثل شما دچار شدیم و کاریش نمیشه کرد :31:

فکنم :31:
ولی به قول دوستمون یه زوری بزن ببین چی میشه !برو ساختمون آناهیتا پیش اون دو نفری که دوستمون گفتن

choobin12
18-09-2012, 15:23
سلام دوستان 3تا سوال:
1)این قضیه بروز رسانی مودم چیه؟اگه انجام بدیم چی میشه،ندیم چی میشه؟
2)من الان تعرفه آزاد هستم،گیگی 6تومن حساب میکنن یا 8تومن؟
3)مصرفم متوسط ماهی 1گیگ هست(بین 700ک تا 1.5گیگ) همین آزاد برای من بهترین گزینس یا طرح خاصی رو پیشنهاد میکنین؟

راستی این چند روزه تخفیف داره تا 70درصد/ آبادان و سبزوار هم ظاهرا وایمکسشون راه افتاده مبارکه

ای بابا دو صفحه رفت جلو کسی ج منو نداد!!!هییییی هیچکی منو دوس نداره!:-)

gheymeh
18-09-2012, 16:11

mohsenking
18-09-2012, 16:57

1 - بدی آنتین دهی و اینا بهتر میشه ندی هم همین میمونه حوب بدی بهتره :31:
2 - گیگی 8900 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 - یا مصرف 1 گیگ همین بهترینه

Mehran14233
18-09-2012, 17:04

سوال اولت رو که نمیدونم. سوال دوم هم به ازای هر مگابایت 89 ریال حساب میشه که 1024 رو ضربدر 89 کنیم میشه هر گیگابایت 91136 ریال :31: برای سوال سوم هم این جدول قیمتهاشه:

آزاد استفاده کنی فکر کنم بهتر باشه :31:

این جدولشون فکر کنم ایراد داره. اگه برای 128 یک ساله حجم 12 گیگ ، قیمت بخواد 147 تومن باشه میشه ماهی بیشتر از 12 هزار تومن. در حالی که آزاد استفاده کنی برای همین حجم میفته ماهی 9100 تومن. تخفیفی که نداره هیچ بیشتر هم دارن میگیرن :31:

darkest
18-09-2012, 17:58
اره بابا تو منطقه ما جزو مناطق سبزه تو نقشه ایرانسل حالا تو زیر زمین کار میده یا نه؟

choobin12
18-09-2012, 19:50
آقا ممنون از هردوتون پس همین آزاد میذارم باشه..
تو همین تاپیک یکی از دوستان یه برنامه معرفی کرده بودن برای مدیریت برنامه هایی که به نت وصل میشن و خودشونو آپدیت میکنن(که بدون اجازه وصل نشن) نمیدونم کدوم صفحه بود پیداش نمیکنم اگه کسی لطف کنه ممنون میشم...
آها راستی آپلود هم مثل دانلود هزینش حساب میشه؟

ata.royalfalcon
18-09-2012, 20:37
آقا ممنون از هردوتون پس همین آزاد میذارم باشه..
تو همین تاپیک یکی از دوستان یه برنامه معرفی کرده بودن برای مدیریت برنامه هایی که به نت وصل میشن و خودشونو آپدیت میکنن(که بدون اجازه وصل نشن) نمیدونم کدوم صفحه بود پیداش نمیکنم اگه کسی لطف کنه ممنون میشم...

سلام .
برنامه netlimiter هست .

arash59b
18-09-2012, 20:45
اره بابا تو منطقه ما جزو مناطق سبزه تو نقشه ایرانسل حالا تو زیر زمین کار میده یا نه؟

اگه تو زیر زمین به بیرون پنجره یا .... نداشته باشی و محیط دورت بسته باشه (مثلا با نورگیر) احتمالش هست سیگنال نداشته باشی یا خیلی ضعیف باشه (حتی اگه بغل دکل BTS باشی)

ترافیک مصرفی شما میشه مجموع دانلود و اپلود

choobin12
18-09-2012, 21:35

اگه بتونید یروزه مودم یکی رو قرض بگیرید تست کنید بهترین کاره...

tetis
19-09-2012, 09:21
من مودم bm635 را آپگريد كردم ولي ازآنروزمشكل قطع ووصل وايرلس را پيدا كردم همه نوع رمز گذاري را هم امتحان كردم ولي فايده نداشت
كسي فايل قبلي فريمواير را ندارد؟
ميشود دانگريدكرد؟

mohsenking
19-09-2012, 12:58
بچه ها دیگه تصمیم رو گرفتم بین مبین و ایرانسل
دارم میرم مودم جیبی ایرانسل رو بگیرم !

Milad4171
19-09-2012, 13:13
یک سال و نیم نزدیک به دو سال از وایمکس ایرانسل استفاده کردم ولی این دوره آخرین دوره استفاده من از این سرویس هست.
یه دوره میخوام مبین نت رو استفاده کنم به صورت نا محدود که شاکی نامحدود ایرانسل زیاد بوده .
بهرحال باید در دو حالت نظرات رو گوش داد.
ببینم اسما مبین نت بده یا رسما هم مشکل داره

arash59b
19-09-2012, 13:26
مبین نت و ایرانسل هر دو در یک سطح هستند

علت ناراضی بودن مبین نت از کیفیت بدش نیست از دو چیز هست

۱- کیفیتش در برخی موارد نسبت به گذشته خوبش بدتر شده و نوسانات سرعتش زیاد شده

۲- عامل دو که بنظرم مهمترین علتش هم هست دانلود شبانه رایگانش هست که همه انتظار سرعتی مثل سرعت روزانه رو ازش دارند (هر چند انتظار بحقی هم هست)

مطئن باشید اگه ایرانسل هم شبانه رایگان داشت وضعیتش بهتر از این نبود.

gheymeh
19-09-2012, 18:09

Milad4171
19-09-2012, 18:31
گویا دو روز پیش تخفیف گذاشته بوده بی خبر ...
56564

tetis
20-09-2012, 09:25
ديروز كه حجم ماهيانه من تمام شد سيستم نرفت مصرف آزاد و مجبورم كرد بسته افزايشي بخرم!!!
اينم مدل جديد از ايرانسل..........

bia2entezar
20-09-2012, 14:11
جشنواره پاییز 91 وایمکس ایرانسل
1مهر تا 30 آذر 91

ساعات خوش وایمکس ایرانسل (از 2 الی 6 بامداد)

در پاییز امسال هزینه ترافیک مصرفی شما کاربران اعتباری وایمکس ایرانسل از ساعت 2 تا 6 بامداد، رایگان خواهد بود.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad4171
20-09-2012, 18:33
دوست عزیز منبع خبری شما غیر معتبره.
طرح پاییزه هنوز شروع نشده.

mohsenking
20-09-2012, 19:02
اگه بشه که عالی میشه
البته اگه مثل این مبین نت نشه
ولی ۲ تا ۶ یکم کمه
ولی بازم خیلی خوبه به شرطی که انگولک نکنن سرعتو وگرنه تاپیک ایرانسم میشه
مثل مبین و روزی ده صفحه میره جلو !

arash59b
20-09-2012, 19:13
اگه بشه که عالی میشه
ولی ۲ تا ۶ یکم کمه

اره اگه بشه ۴ ساعت واقعا گناسی ایرانسل رو می رسونه

همه جا سرعت رایگان = افت سرعت. دیگه اونوقت ساعت خوشی نمی مونه

مبین نت زیاد هم بد نیست. ایرانسل فقط تو ۶ تا استان نصفه نیمه خدمات میده همین الان بالای ۸۰۰ صفحه تاپیک داره وای به وقتی که شبانه رایگان بده و مثل مبین نت سراسری بشه

bia2entezar
20-09-2012, 20:25
دوست عزیز منبع خبری شما غیر معتبره.
طرح پاییزه هنوز شروع نشده.

منم نگفتم شروع شده
زودتر جزییات رو اعلام کردم
شما فکر کن غیر معتبره.. ههه

gheymeh
20-09-2012, 20:57
کسی نگفت این قضیه تعویض مودم و ماشین فرسوده چیه؟

عاليه
21-09-2012, 01:26
اگه بشه که عالی میشه
ولی ۲ تا ۶ یکم کمه

خوب اميدوارم اگر هم قراره دراين ساعات افت سرعتي اتفاق بيفته فقط براي كاربران با سرويس‌هاي محدود باشه، نه براي كاربران با سرويس‌هاي نامحدود. اين كاربرها دارند كلي هزينه مي‌دن كه ترافيك نامحدود داشته باشن. حالا اگر قرار باشه به خاطر طرح‌هاي ايرانسل افت سرعتي براي كاربران نامحدود اتفاق بيفته واقعا بي‌انصافيه. البته اين كار رو مسلما به عمد انجام نخواهند داد، اما وقتي كه كلي كاربر در اين ساعت‌ها براي دانلود هجوم بيارند، سرعت شبكه خود به خود پايين مياد و دودش توي چشم همه ميره.
در هر صورت نظر شخصي من اينه كه طرح‌هاي دانلود رايگان طرح‌هاي بيخودي هستند كه فقط وقت كاربرها رو تلف مي‌كنن و تنها فايده‌شون تبليغ و جذب بيش‌تر مشتري هست.

mohsenking
21-09-2012, 01:30
خوب اميدوارم اگر هم قراره دراين ساعات افت سرعتي اتفاق بيفته فقط براي كاربران با سرويس‌هاي محدود باشه، نه براي كاربران با سرويس‌هاي نامحدود. اين كاربرها دارند كلي هزينه مي‌دن كه ترافيك نامحدود داشته باشن. حالا اگر قرار باشه به خاطر طرح‌هاي ايرانسل افت سرعتي براي كاربران نامحدود اتفاق بيفته واقعا بي‌انصافيه. البته اين كار رو مسلما به عمد انجام نخواهند داد، اما وقتي كه كلي كاربر در اين ساعت‌ها براي دانلود هجوم بيارند، سرعت شبكه خود به خود پايين مياد و دودش توي چشم همه ميره.
در هر صورت نظر شخصي من اينه كه طرح‌هاي دانلود رايگان طرح‌هاي بيخودي هستند كه فقط وقت كاربرها رو تلف مي‌كنن و تنها فايده‌شون تبليغ و جذب بيش‌تر مشتري هست.

منم راستش دوست ندارم این طرحو بزاره چون میدونم افت میکنه
.

یچه ها من یه دو ساعتی آنتن نداشتم !!!
مبین نتی هام انگار نداشتن !!

sss638
21-09-2012, 13:01
نمیخواد رایگان بزاره بیان برن کیفیتشون رو درست کنن که با د ز د ی از مردم به کجاها که نرسیدن :41:

سرویس 2 مگ در عکس زیر، وقتی به پشتیبانی میگم سرعتم در حد 128 کیلوبایته میگه شما برو 512 بگیر که پولت هدر نشه (هیچ بی صاحب شده جایی هم نیست که بشه از این شرکت مزخرف شکایت کرد) :13:

Milad4171
22-09-2012, 09:30
خوب پاییز شروع شدو تعرفه های تشویقی جدید هم شروع شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%b2%d9%87%20%d8%a7%db%8c%d8% b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%84/)

خوب اول از همه بگم یه چیزی رو!
خودتون چی فکر میکنید؟ 2 تا 6 صبح رایگان!!!
اول اینکه سر جمعش میشه 4 ساعت. مطمعنا بخاطر ترافیک بالا سرعت افت میکنه.
ارزش داره آدم از خواب شبش که غذای روزشه بزنه بخاطر 4 ساعت که معلوم نیست بشه 100مگ هم دانلود کرد توش یا نه!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهرحال یه سری روشهای جذب مشتری وجود داره ولی عاقل اونه که دودوتا چارتا کنه!!!
-
بعدشم اینکه تورو خدا اینو نگا کنید. دیروز ساعت 11 فکر کنم این اتفاق افتاد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر کنم وقتشه آمریکا حمله کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فایل ویدیو 4Mb ( فکر کنم اولین ویدیویی هست که در اینجا قرار میگیره :21: )

mohsenking
22-09-2012, 10:07
این لینکی که دادین خالیه

من دیشب ساعت 3.5 اینا داشتن دانلود میکردم با سرعت بنز !
بعد یهو یادم افتاد شبانه رایگان شده راستی ! بعد دوباره یهو گفتم نکنه کم کنه !! مودمو دراوردم زدم بعد دیگه سرعت دانلود خیلی بد شد انگار پارازیت انداخته باشن هی پایین بالا میشد شده بود مث حالت عادی مبین !!

دیشب کسی نیفتاده روی دانلود ؟

mahdi_206
22-09-2012, 11:26
کسی نگفت این قضیه تعویض مودم و ماشین فرسوده چیه؟

بابا یه بنده خدایی میخواست مودمش رو عوض کنه (یعنی مودم قدیمی اش رو پس بده و مودم جدید بگیره) یکی دیگه اومد در جوابش گفت مگه مودم ماشین هست که فرسوده بشه و بخوان عوضش کنن. بنده خدا راست هم گفته بود. کل داستان همین بود!

karvas
22-09-2012, 12:59
یه سوال سرعت دانلود اینترنت همراه اول و ایرانسل روی چند کیلو بایته روزا حدودا؟میخوام با لبتاب وصلش کنم

amirhosien_007
22-09-2012, 14:05
کلا همه چی بستگی به سیگنال دهی موبایل و منطقه شما داره.

arash59b
22-09-2012, 14:10
یه سوال سرعت دانلود اینترنت همراه اول و ایرانسل روی چند کیلو بایته روزا حدودا؟میخوام با لبتاب وصلش کنم

دوست عزیز اینجا انجمن وایمکس هست احتمالا سوال شما درباره سرعت GPRS میشه

شما باید سوالتون رو تو فروم EDGE ایرانسل مطرح کنید

DJ_EBI
22-09-2012, 14:45
برای ثبت نام طح تخفیف مودم دانشجویی از سایت میشه ثبت نام کرد یا حتما باید بریم نمایندگی؟ موقع ثبت نام انتخاب مدل مودم همچین گزینه ای نداره

معمولا چقدر از زمان ثبت نام طول میکشه تا وصل کنند

سرعت واقعی میدن یا مثل بعضی از شرکت ها پهنای باندو آزاد میزارن؟

Milad4171
22-09-2012, 16:36
من خودم دیشب تا 3 بیدار بودم ولی سرعت بد نبود. یعنی مجانی بود ؟ :)))
البته بهرحال به نظرم خیلی جای بحث نیست. 4 ساعت ارزش بیدار موندن نداره مگه واقعا نیاز داشته باشی !

mohammad_s7201
22-09-2012, 17:36
سلام.
روز 30 شهریور من حجمم تموم شد و یه بسته افزایشی خریدم.
الان 600 مگ از افزایشی مونده و چون اول ماهه، حسابم 3 گیگ شارژ شده.
الان که میخوام استفاده کنم از همون بسته افزایشی کم میشه بعد از ترافیک رایگان؟
نمیشه کاری کرد که بسته افزایشی بمونه و اول ترافیک رایگان تموم شه بعد از اون استفاده کرد؟

darkest
22-09-2012, 17:48
سلام دوستان...من چند وقت پیش ثبت نام کردم واسه مخودم..دیشب کد وایمکس و رمز عبورم واسم ارسال شد...بعد رفتم سایت مبلغ چهل هزار واریز کردم...بنظرتون کی میان وصل کنن ؟چندر وز طول میکشه ک بیان؟

mohsenking
22-09-2012, 20:35
سلام.
روز 30 شهریور من حجمم تموم شد و یه بسته افزایشی خریدم.
الان 600 مگ از افزایشی مونده و چون اول ماهه، حسابم 3 گیگ شارژ شده.
الان که میخوام استفاده کنم از همون بسته افزایشی کم میشه بعد از ترافیک رایگان؟
نمیشه کاری کرد که بسته افزایشی بمونه و اول ترافیک رایگان تموم شه بعد از اون استفاده کرد؟
متاسفانه نمیشه و بسته ای که خریدین سوخت میشه !

سلام دوستان...من چند وقت پیش ثبت نام کردم واسه مخودم..دیشب کد وایمکس و رمز عبورم واسم ارسال شد...بعد رفتم سایت مبلغ چهل هزار واریز کردم...بنظرتون کی میان وصل کنن ؟چندر وز طول میکشه ک بیان؟
خودشون میگن بین 3 تا 7 روز کاری ،بستگی به شانست داره شاید فردا اومدن شایدم 10 روز ! ولی دیرتر نمیشه معمولا

من خودم دیشب تا 3 بیدار بودم ولی سرعت بد نبود. یعنی مجانی بود ؟ :)))
البته بهرحال به نظرم خیلی جای بحث نیست. 4 ساعت ارزش بیدار موندن نداره مگه واقعا نیاز داشته باشی !

منم دیشب کار داشتم بیدار بودم
داشتم دانلود میکردم گفتم نکنه باید مودمو ساعت 2 ریستارت کنم ریستارت که کردم سرعت خیلی بد شد ! نمیدونم چرا شما این کارو نکردی ؟
امتحان کردین ببینین از حجم کم میکنه یا نه ؟

mohsenking
22-09-2012, 20:37
راستییی
من امروز یه مودم جیبی ثبت نام کردم حظوری با سرعت 2مگ و ترافیک 10گیگ
از مودم مطمِن نیستم بهشون گفتم گفتن که بین 3 تا 1 هفته اگه نارضایتیتونو اعلام کنین کل مبلغ رو بهتون میدن و مودم رو هم پس میگیرن
حالا بیاد ببینیم چیه این جیبی !
اومد یه ریویو میزارم

bia2entezar
22-09-2012, 21:40
راستییی
من امروز یه مودم جیبی ثبت نام کردم حظوری با سرعت 2مگ و ترافیک 10گیگ
از مودم مطمِن نیستم بهشون گفتم گفتن که بین 3 تا 1 هفته اگه نارضایتیتونو اعلام کنین کل مبلغ رو بهتون میدن و مودم رو هم پس میگیرن
حالا بیاد ببینیم چیه این جیبی !
اومد یه ریویو میزارم

من مودم جیبی دارم
راضیم ازش

mohsenking
22-09-2012, 22:00
من مودم جیبی دارم
راضیم ازش

جدا ؟
اون عکس پشتیه مشکوکه ها ؟:دی
شما از عوامل نیستین ؟:21:

imanparsa
22-09-2012, 22:03
منم دیشب کار داشتم بیدار بودم
داشتم دانلود میکردم گفتم نکنه باید مودمو ساعت 2 ریستارت کنم ریستارت که کردم سرعت خیلی بد شد ! نمیدونم چرا شما این کارو نکردی ؟
امتحان کردین ببینین از حجم کم میکنه یا نه ؟

سلام . آقا امشب چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟
مودم رو خاموش روشن کنیم یا نه ؟؟؟ اگر خاموش روشن نکنیم چی میشه ؟ وقتی خاموش میکنیم چند ثانیه خاموش باشه ؟؟؟ چقدر بعد روشنش کنم ؟؟؟؟

mohsenking
22-09-2012, 22:34
سلام . آقا امشب چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟
مودم رو خاموش روشن کنیم یا نه ؟؟؟ اگر خاموش روشن نکنیم چی میشه ؟ وقتی خاموش میکنیم چند ثانیه خاموش باشه ؟؟؟ چقدر بعد روشنش کنم ؟؟؟؟

والا من امروز پرسیدم گفتن خاموش روشن نمیخواد و خودش اتومات از 2 به بعد رایگانه !

imanparsa
22-09-2012, 22:54
والا من امروز پرسیدم گفتن خاموش روشن نمیخواد و خودش اتومات از 2 به بعد رایگانه !

دوستان یه سوال مهم:
وقتی میخوام مقدار ترافیک باقی مانده رو ببینم باید واسه بروزشدنش مودم رو خاموش روشن کنم؟؟؟ یا نیازی به خاموش روشن کردن نیست و ترافیک لحظه ای از حسابم کم میکنه و بروز میشه؟؟؟؟

saze
22-09-2012, 23:14
سلام
به نظر شما مودم USB وایمکس ایرانسل ارزش خرید داره؟

mohsenking
23-09-2012, 00:06
دوستان یه سوال مهم:
وقتی میخوام مقدار ترافیک باقی مانده رو ببینم باید واسه بروزشدنش مودم رو خاموش روشن کنم؟؟؟ یا نیازی به خاموش روشن کردن نیست و ترافیک لحظه ای از حسابم کم میکنه و بروز میشه؟؟؟؟
نیلزی به خاموش و روشن کردن نیست ولی لحظه ای هم نشون نمیده 24 ساعت قبل رو نشون میده انگار !

سلام
به نظر شما مودم USB وایمکس ایرانسل ارزش خرید داره؟

من یکی از دوستام داشت راضی بود
ولی آنتنش از رومیزی ها ضعیفتره !

imanparsa
23-09-2012, 06:25
2مگ پایه ایرانسل:

gheymeh
23-09-2012, 06:31
آقا کسی نیست بدونه این قضیه تعویض مودم و ماشین فرسوده چیه؟

mohsenking
23-09-2012, 09:48
آقا کسی نیست بدونه این قضیه تعویض مودم و ماشین فرسوده چیه؟

جوابتون رو صفحه های قبل دادن
نگاه کنید !
قضیه نداره شوخی یکی از دوستان بوده که خواسته مودمشو عوض کنه
یکی از دوستانم گفته مگه ماشین فرسودس که میخوای بدی نو بگیری !

sei_pm
23-09-2012, 10:14
2مگ پایه ایرانسل:

برای شما که اهوازی هستی خیلی خوبه به خصوص که وضع اینترنت خوزستان به کل افتضاحه.

gheymeh
23-09-2012, 10:49
جوابتون رو صفحه های قبل دادن
نگاه کنید !
قضیه نداره شوخی یکی از دوستان بوده که خواسته مودمشو عوض کنه
یکی از دوستانم گفته مگه ماشین فرسودس که میخوای بدی نو بگیری !

پس این Nova view تو انجمن ir-tci.org همچین چیزی می گفت درباره ماشین فرسود

gheymeh
23-09-2012, 11:03
البته من این پیام رو دادم تو قسمت " ارجاع و پیگیری درخواست یا مشکل" حساب وایمکس . ببینم جریانش چیه

به نام خدا
سلام و خسته نباشيد
اين جناب آقای Nova view در انجمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه چيزي در مورد تعويض مودم و ماشين فرسوده گفته بود . جريانش چيه؟ اين هم صحبتش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saze
23-09-2012, 11:10
پوشش مناطق وایمکس ایرانسل افزایش پیدا میکنه؟

Mehran14233
23-09-2012, 12:56
من بعد از شارژ شدن این ماه و استفاده ای که دیروز و امروز از وایمکس کردم به این نتیجه رسیدم که جدیداً زیاد کم میکنند و شکی که داشتم به یقین تبدیل شد :31: دقیقاً شدند عین پارس آنلاین :2:

دوستان کسی همچین احساسی نداره ؟ :31:

gheymeh
23-09-2012, 12:59
من بعد از شارژ شدن این ماه و استفاده ای که دیروز و امروز از وایمکس کردم به این نتیجه رسیدم که جدیداً زیاد کم میکنند و شکی که داشتم به یقین تبدیل شد :31: دقیقاً شدند عین پارس آنلاین :2:

دقیقا دو سه نفر همین حرف رو زده بودند . دزدی شاخ و دم نداره . همینه

saze
23-09-2012, 13:14
راهنمایی بفرمایید.

gheymeh
23-09-2012, 14:13

ایرانسل مجوز ارائه سرویس در 7 استان رو داره ( تهران- اصفهان - شیراز - اهواز - تبریز - مشهد - کرج) ولی مبین نت اپراتور سراسری وایمکس هست

اتو این 7 استان در شهرهایی که تحت پوشش نیست به زودی با تجهزی امکانات، گسترش پیدا خواهد کرد

imanparsa
23-09-2012, 17:05
دانلود شبانه دیشب چطور بود دوستان؟؟

mohsenking
23-09-2012, 22:31
دانلود شبانه دیشب چطور بود دوستان؟؟

خووووووووب

darkest
23-09-2012, 23:06
دوستان راسته میگن سرعت128 وایمکس ایرانسل حداگثر سرعتش16 کبلو هستش؟

mohsenking
23-09-2012, 23:27
دوستان راسته میگن سرعت128 وایمکس ایرانسل حداگثر سرعتش16 کبلو هستش؟

بله متاسفانه

Milad4171
23-09-2012, 23:35
دوستان دانلود شما دیشب چطور بود؟
من که هیچ فرق نداشت. اصلا مشکل کم شدن سرعت رو نداشتم.
بعد اینکه سر 2 مودم بهصورت خودکار ریست شد. اینو از آنلاین شدن مسنجرم فهمیدم.
ولی بهتر اینه که ساعت رو تنظیم کنین
البته معمولا این وقفه رو میشه متوجه شد با همین مسنجر ! ( قطع و وصل میشه )

Milad4171
23-09-2012, 23:39
آره بچه ها . من این موضوع رو گزارش دادم. من ماه پیش 15 روز مسافرت بودم. بعد از اومدنم که کلا میشه گفت قبل از اون 30 مگ هم دانلود نداشتم ( چون با پروکسیفایر کار میکنم ترافیک مصرفی رو میزنه!)
ولی بعدش اومدم و سر جم شاید 1 گیگ استفاده کردم ولی روز بعدش پیام اتمام ترافیک اومد
تازه
جالبه بدونی که قیمت هر مگ از 100 ریال به 89 ریال کاهش پیدا کرده و ما این کم شدن زیاد ترافیک رو متوجه شدیم..
من شکایت کردم گفتن درسته .شما ریز مصرفت رو میتونی در بیاری.
شبا که میخواین بخوابین مودم رو خاموش کنید.
پیشنهاده

mohsenking
24-09-2012, 00:07
دوستان دانلود شما دیشب چطور بود؟
من که هیچ فرق نداشت. اصلا مشکل کم شدن سرعت رو نداشتم.
بعد اینکه سر 2 مودم بهصورت خودکار ریست شد. اینو از آنلاین شدن مسنجرم فهمیدم.
ولی بهترین زمان اینه که ساعت رو تنظیم کنین ولی معمولا این وقته رو میشه متوجه شد با همین مسنجر ! ( قطع میشه دوباره وصل میشه )

منم راحت و بدون افت سرعت دانلود کردم
مودم هم پرسیدم گفتم احتیاجی به خاموش روشن کردن نیست
الان یکم سرعتا خرابه شما هم همینجوری هستین ؟

Milad4171
24-09-2012, 00:18
سرعت ها یکم نا میزوونه. تا الان سه چهار بار شد که واسه باز کردن تاپیک های فروم با ارور page not found روبه رو شدم در کمال تعجب !!!!!
به صورت کلی دیرووز شاید چون روز اولش بود یکم خلوت بود .از طرفی برو بچ دانشگاهی و کارمند و مدرسه ای داریم. بهرحال الان شرایط واسه همه اونطوری نیست.
اون عده ی کمی هم که از برنامه ی زمان بندی دانلود استفاده میکنن این ساعات بدردشون میخوره.اگه قطع نشن نصف شبی ! کلا من از همین روش استفاده میکنم. بسیار کارایی داره

P‌C
24-09-2012, 00:19

من 3 ساله که هم شاتل دارم هم از ایرانسل 2-3 ساله استفاده میکنم. شاتل بیت به بیتش رو مطمئنم درست حساب میکنه البته اگر به ضرر خودش حساب نکنه. ولی ایرانسل رو راستش رو بخواید من بهش مشکوکم. ولی مطمئن نیستم چون توی محل کار استفاده میکنم و روی سیستم نرم افزار مونیتور پهنای باند ندارم ولی احساسم میگه بیش از حد بالا میندازه مخصوصا ارسالش رو.

imanparsa
24-09-2012, 04:52
2مگ پایه. ساعت 4:50 دقیقه. سرعت 155کیلوبایت در ثانیه

دوستان مال شما چطوره؟

امین1356
24-09-2012, 08:18
با سلام خدمت همه دوستان
آیا ساعات رایگان ( 2 الی 6) وایمکس ایرانسل شامل طرح های مصرف آزاد هم میشه؟
من طرح آزاد 256K دارم، دیشب تنظیم کردم از ساعت 2:05 الی 5:55 دانلود کنه ولی صبح که چک کردم از حسابم کم کرده بود!
با تشکر

gheymeh
24-09-2012, 08:42
سایت های گوگل و جی میل که کلا تو ایران از امروز نمیاد بالا . با وایمکس هم که امتحان کردم نیومد.

seetherali
24-09-2012, 09:25
با سلام خدمت همه دوستان
آیا ساعات رایگان ( 2 الی 6) وایمکس ایرانسل شامل طرح های مصرف آزاد هم میشه؟
من طرح آزاد 256K دارم، دیشب تنظیم کردم از ساعت 2:05 الی 5:55 دانلود کنه ولی صبح که چک کردم از حسابم کم کرده بود!
با تشکر
فقط طرح هاي اعتباري .. توي سايت ايرانسل زده .

imanparsa
24-09-2012, 10:17
دوستان الان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هستم. اینم تست سرعت
آپلودش خیلی بالاست :

amirhosien_007
24-09-2012, 14:18
قصد خرید وایمکس ایرانسل رو دارم ، کدوم مدل از مودم هاش گیرندگی بهتری رو داره ؟ و یه سوال دیگه اینکه طرح دانلود رایگانش از 2 تا 6 صبح است ؟ اگه اینطوری باشه 2 ساعت کمتر از مبین نت هستش.

Mehran14233
24-09-2012, 14:41
آره بچه ها . من این موضوع رو گزارش دادم. من ماه پیش 15 روز مسافرت بودم. بعد از اومدنم که کلا میشه گفت قبل از اون 30 مگ هم دانلود نداشتم ( چون با پروکسیفایر کار میکنم ترافیک مصرفی رو میزنه!)
ولی بعدش اومدم و سر جم شاید 1 گیگ استفاده کردم ولی روز بعدش پیام اتمام ترافیک اومد
تازه
جالبه بدونی که قیمت هر مگ از 100 ریال به 89 ریال کاهش پیدا کرده و ما این کم شدن زیاد ترافیک رو متوجه شدیم..
من شکایت کردم گفتن درسته .شما ریز مصرفت رو میتونی در بیاری.
شبا که میخواین بخوابین مودم رو خاموش کنید.
پیشنهاده

شکایت کردی گفتند درسته ؟ یعنی حق با توئه ؟ خب بعدش چیکار کردند ؟ به شکایتت رسیدگی کردند؟

راستی ریز مصرف رو از کجا میشه درآوورد؟

Milad4171
25-09-2012, 00:10
عزیزم. گوگل و جیمیل مشکلی ندارن خودشون.به دلیل درخواست های مردمی تمام زیر مجموعه های گوگل ( همچینی خودش ) فیلتر شده.--

Milad4171
25-09-2012, 00:11
شکایت کردی گفتند درسته ؟ یعنی حق با توئه ؟ خب بعدش چیکار کردند ؟ به شکایتت رسیدگی کردند؟راستی ریز مصرف رو از کجا میشه درآوورد؟نه گفتن درسته یعنی مشکل نیست. بعدم گفتن شما میتونی ریز حسابت رو در بیاری. همونجا هست. ریز مصرف. یکم بری پایینتر ریز مصرف هست اون بغل هم داره . ماه به ماه رو نشون میده.

Mehran14233
25-09-2012, 02:38
نه گفتن درسته یعنی مشکل نیست. بعدم گفتن شما میتونی ریز حسابت رو در بیاری. همونجا هست. ریز مصرف. یکم بری پایینتر ریز مصرف هست اون بغل هم داره . ماه به ماه رو نشون میده.

دروغ گفتند :31: من اول ماه توی حسابم یک مقداری بود که تقسیم بر 89 کرده بودم 4096 مگابایت داشتم (که درست بود) . الان بعد دو روز اون عدد شده 307500 که تقسیم بر 89 میکنم میشه 3455 مگابایت . یعنی من توی این دو روز 641 مگابایت مصرف کردم که کاملاً اشتباهه و راحت میتونم بگم دو برابر هم بیشتر کم کرده.

همون که گفتم اینا هم روش شرکت های ای دی اس ال دیگه مثل پارس آنلاین رو پیش گرفتند و دوبله کم می کنند :31: :2:

------

راستی اون مصرفی که اون پایین میبینیم برای هر ماه هستش. من میخوام روز به روز نشون بده. قبلا ها یادمه یه جا میدیدم ولی یادم رفته. نمیدونی کجاست ؟

gheymeh
25-09-2012, 10:05
جی میل و گوگل همچنان بالا نمیاد

amirhosien_007
25-09-2012, 10:36
قصد خرید وایمکس ایرانسل رو دارم ، کدوم مدل از مودم هاش گیرندگی بهتری رو داره ؟ و یه سوال دیگه اینکه طرح دانلود رایگانش از 2 تا 6 صبح است ؟ اگه اینطوری باشه 2 ساعت کمتر از مبین نت هستش.

کسی نبود جواب بده !!
حالا چرا گوگل و جی میل رو بستن .

arash59b
25-09-2012, 10:53
کسی نبود جواب بده !!
حالا چرا گوگل و جی میل رو بستن .

به دليل عدم حذف فيلم توهين به پيامبر اعظم

HAM5311
25-09-2012, 17:02
مودم های داخلی از نظر گیرندگی با هم فرقی ندارند
مبین نت 2 ساعت بیشتره اما تو ساعت رایگان سرعتش از 10 بالاتر نمیره