PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

ashkan8819
03-07-2012, 12:26
ايرانسل ١٤ و ١٥ تير تخفيف وايمكس گذاشته ميشه مدم جيبي كه ١٩٩ تومنه رو نصف خريد لطفا يكي جواب مارو بده

iman_s
03-07-2012, 12:48
اکانت وایمکس دارم و الانم استفاده میکنم.حالا میخوام یک مودم اضافه بگیرم که دو مودم روی یک اکانت کار کنه.این تخفیف نیمه شعبان شامل خرید مودم تنها هم میشه یا فقط برای ثبت نام جدیده؟

gheymeh
03-07-2012, 18:24
اعطاي دقايق رايگان مکالمه و عرضه نيم‌بهاي مودم‌ وايمکس به مناسبت فرارسيدن نیمه شعبان

ايرانسل از اهداي دقايق رايگان مکالمه و عرضه نيم بهاي مودم‌هاي USB و Wi-Fi وايمکس، به مناسبت فرارسيدن سالروز میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) و عید نیمه شعبان، خبر داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، ايرانسل به تمامي مشترکيني که در روزهاي 14 و 15 تیرماه 91 ثبت نام سيم کارت ايرانسل خود را تکميل، مدارک شناسايي خود را به ايرانسل ارسال کرده و در همين روز اولين تماس را از سيم کارت خويش برقرار کنند ۲۰ دقيقه مکالمه رايگان با اعتبار يک ماهه اهدا مي‌کند.
ضمن آنکه اين دسته از مشترکين، از يک سيم کارت هديه در بسته‌بندي ويژه سيم‌کارت دوقلوي ايرانسل، يک آهنگ پيشواز رايگان، شارژ شگفت انگيز 25درصدي و همچنين 100کيلوبايت GPRS رايگان يک ماهه نيز بهره‌مند خواهند شد.

همچنين تخفيف ۵۰ درصدي مودم‌هاي وايمکس ايرانسل نيز مشمول آن دسته از مشترکيني مي‌شود که در تاريخ‌هاي 14 و 15 تیرماه 91 نسبت به ثبت نام سرويس وايمکس با مودم Wi-Fi يا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عمليات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۳ روز انجام دهند.

در اين بازه زماني، مودم‌هاي داخلي با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقويت کننده وايمکس ايرانسل با ۵۰ درصد تخفيف به قيمت 499 هزار و 500 ريال عرضه خواهند شد و در طول دوره اين پيشنهاد تخفيفي، هر فرد تنها مي تواند يک حساب وايمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام براي بيش از يک حساب، ثبت نام هاي اضافي ملغي مي‌گردند.

ثبت نام وايمکس ايرانسل از طريق وب‌سايت رسمي اين شرکت به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، فروشندگان مجاز منتخب ايرانسل که اسامي آن‌ها در وب‌سايت ايرانسل آمده، مراکز خدمات ايرانسل و يا تماس با مرکز تماس شبانه روزي وايمکس ايرانسل به شماره ۷۰۷ براي تماس از خطوط ايرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ براي تماس از ساير خطوط ممکن است.

پرداخت هزينه اشتراک وايمکس ايرانسل از طريق پرداخت اينترنتي به وسيله سيستم کنترل حساب اينترنتي (e-Care)، خريد کارت شارژ و بارگذاري اينترنتي، خريد کارت شارژ و بارگذاري از طريق سيم کارت ايرانسل از طريق شماره گيري کد دستوري، پرداخت با استفاده از خدمات شارژ الکترونيکي از طريق مراجعه به فروشندگان مجاز ايرانسل و يا مراجعه حضوري به شعب بانک هاي عامل امکان پذير است.

بنا بر اعلام، درحال حاضر خدمات اينترنت پرسرعت بي‌سيم از طريق وايمکس ايرانسل، با پهناي باند بين ۱۲۸ کيلوبيت تا دو مگابيت بر ثانيه و براساس تقاضا، در 30 شهر اصفهان، انديشه، اهواز، تبريز، تهران، خميني شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهين شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک صنعتي اطلس، شهرک صنعتي چرمشهر، شهرک صنعتي طوس، شهريار، شيراز، فرديس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامين، دزفول، گلستان، سردرود، کاشان، انديمشک، ري، هشتگرد و مشهد مقدس ارائه مي‌شود.

Mehran14233
04-07-2012, 01:44
دوستان یه سوال ؟ ایرانسل این پیشنهاد تشویقی "سرعتهای ١٢٨ و ٢٥۶ بدون هزینه اشتراک ماهیانه" رو برای سرعت 512 نداره ؟ اگه داره چه جوری میشه فعالش کرد ؟

سرعتهای ١٢٨ و ٢٥۶ بدون هزینه اشتراک ماهیانه :

Help Please :42:

Farhad 8904
04-07-2012, 08:02
Help Please :42:

نه نداره فقط 128 و 256

zed2
04-07-2012, 09:50
1 هفته است به این وضعیت دچار شدم هنوز همینجوری است(نه پینگ خوبه نه سرعتش )من با این چی کار کنم موندم :9:

eleven
04-07-2012, 13:14
کسی از مشکلات تغییر حالت از bridge به router خبر نداره؟ وقتی من این تغییر حالت رو می دم آی پیمو نمی شناسه و باید دستی وارد کنم. هیچ کس نمی دونه باید چی کار کنم؟

ali1400
05-07-2012, 10:04
بالاخره ایرانسل یه طرح واسه شبها گذاشت البته ساعتش خیلی بدجوره اما میشه سیستم رو گذاشت واسه دانلود

در تابستان امسال کاربران اعتباری خدمات وایمکس ایرانسل می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی ویژه بهره‌مند شوند. بدین ترتیب، از ساعت ۲ تا ۶ بامداد، هزینه هر مگابایت ترافیک مصرفی با ۵۰% تخفیف معادل ۵۰ ریال محاسبه می‌شود.

• لطفا توجه داشته باشید که تنها مشترکین اعتباری ایرانسل قادر خواهند بود از این پیشنهاد تخفیفی استفاده کنند.

ms368
05-07-2012, 11:33
بالاخره ایرانسل یه طرح واسه شبها گذاشت البته ساعتش خیلی بدجوره اما میشه سیستم رو گذاشت واسه دانلود

در تابستان امسال کاربران اعتباری خدمات وایمکس ایرانسل می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی ویژه بهره‌مند شوند. بدین ترتیب، از ساعت ۲ تا ۶ بامداد، هزینه هر مگابایت ترافیک مصرفی با ۵۰% تخفیف معادل ۵۰ ریال محاسبه می‌شود.

• لطفا توجه داشته باشید که تنها مشترکین اعتباری ایرانسل قادر خواهند بود از این پیشنهاد تخفیفی استفاده کنند.
داداش یکم بیشتر توضیح بده

واسه ما که طرح های ماهیانه داریم هم اینجوریه ؟
مثلا من 128 ماهیانه 3 گیگ دارم
این چطور محاسبه میشه ؟

عاليه
05-07-2012, 14:18

كاربران با سرويس نامحدود هم كه اصلا داخل آدم نيستند. خوب يك تخفيفي هم براي اين جور كاربرها بايد بذارن.

عاليه
05-07-2012, 14:24
سرويس 1 مگابايت نامحدود، مشهد
سرور تهران:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور سوييس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alil1369
05-07-2012, 17:09
داداش یکم بیشتر توضیح بده

واسه ما که طرح های ماهیانه داریم هم اینجوریه ؟
مثلا من 128 ماهیانه 3 گیگ دارم
این چطور محاسبه میشه ؟

بله
یعنی بین 2 تا 6 صبح 50% تخفیف میخوره >>>>> یعنی مثلا اگه بین 2 تا 6 صبح 500 مگ دانلود کنی 250 مگ از حسابت کم میشه

Spoilsman
06-07-2012, 04:02
سلام
با توصیه یکی از دوستان سرویس 2 مگ ایرانسل گرفتم با مودم جیبی
صبح ها که تست سرعت گرفتم بین 50 تا 60 بود. و شبها بین 15 تا 25
این یعنی از سرویس 512K هم پایین تر
به پشتیبانی چهار روز پشت سر هم زنگ زدم. همش میگن ارجاع دادیم به واحد فنی باهاتون تماس میگیرن
کارم شده که صبح ها من تماس میگیرم و گزارش میدم و عصرعا اونا تماس میگیرن یه جوری منو میپیچونن. به بهونه اختلال سیستم
همین طوریه که ماهی 130 چوق از جیبمون میره
خونه از شاتل 1 مگ استفاده میکنم. صبح ها سرعتش روی 220 تا 230 هستش و شبها روی 80 (حالا میفهمم فرق وایمکس و ای دی اس ال چیه!!)

Milad4171
06-07-2012, 05:13
----------------------------------------

ali1400
06-07-2012, 11:43
سلام
با توصیه یکی از دوستان سرویس 2 مگ ایرانسل گرفتم با مودم جیبی
صبح ها که تست سرعت گرفتم بین 50 تا 60 بود. و شبها بین 15 تا 25
این یعنی از سرویس 512K هم پایین تر
به پشتیبانی چهار روز پشت سر هم زنگ زدم. همش میگن ارجاع دادیم به واحد فنی باهاتون تماس میگیرن
کارم شده که صبح ها من تماس میگیرم و گزارش میدم و عصرعا اونا تماس میگیرن یه جوری منو میپیچونن. به بهونه اختلال سیستم
همین طوریه که ماهی 130 چوق از جیبمون میره
خونه از شاتل 1 مگ استفاده میکنم. صبح ها سرعتش روی 220 تا 230 هستش و شبها روی 80 (حالا میفهمم فرق وایمکس و ای دی اس ال چیه!!)

من سرعت 512 دارم و روز یا شب فرق نمیکنه سرعتم بین 60 تا 70 هست. احتمالا یا پوشش منطقه شما خوب نیست یا واقعا یه ایراد فنی هست!

Milad4171
06-07-2012, 11:59
كي گفته ايرانسل تعرفه ي شبانه داره؟؟؟ منبعش چيه؟؟

sei_pm
06-07-2012, 19:57
كي گفته ايرانسل تعرفه ي شبانه داره؟؟؟ منبعش چيه؟؟

خود سایتش گفته :

تابستان امسال با ساعات خوش وایمکس ایرانسل

o457
06-07-2012, 22:45
با سلام خدمت همه دوستان، نمیدونم چرا دیروز و امروز اینقدر سرعت اینترنت وایمکس ایرانسل اومده پائین، تقریبا یک چیزی شبیه به اون دوستمون که از مشهد برامون نتیجه تست گذاشته، البته من از بابت این کارشون ازشون تشکر میکنم چون خیلی دوست داشتم ببینم که در خارج از تهران وضعیت چطوره و همین جا تقاضا میکنم که اگه دوستان از شهرستان هایی به غیر از تهران به این تاپیک سر میزنن و مطالب را مطالعه میکنن تست بگیرن و نتیجه را به همراه نام شهر ئر تاپیک قرار بدن اگر هم از تهران هستن نام محله را عنوان کنن.

mohclev
07-07-2012, 00:19
سلام بچه ها
من میخواستم تو جشنواره تابستانه ی ایرانسل ، وایمکس بگیرم و از طرح 512 مگ با مودم همراهش که میشه 200 تومن استفاده کنم
وقتی اینترنتی میخوام ثبت نام کنم ، برا مشترک خانگی حداکثر 128 داره ، ببینم برا دانشجو ها و اینا سرعت بالاتر نمیده؟ ، فقط باید شرکت باشه یا نماینده ی اون ... بد میشه که اینطور!!

alil1369
07-07-2012, 00:36
سلام بچه ها
من میخواستم تو جشنواره تابستانه ی ایرانسل ، وایمکس بگیرم و از طرح 512 مگ با مودم همراهش که میشه 200 تومن استفاده کنم
وقتی اینترنتی میخوام ثبت نام کنم ، برا مشترک خانگی حداکثر 128 داره ، ببینم برا دانشجو ها و اینا سرعت بالاتر نمیده؟ ، فقط باید شرکت باشه یا نماینده ی اون ... بد میشه که اینطور!!

سلام موقع ثبت نام به عنوان مشترک >>> شركتي( حقيقي ) <<< ثبت نام کن
بعد میتونی از نامه دانشگاه و کارت دانشجویی یا نامه معرفی از محل کارت استفاده کنی ! خیلی چیز سخت و خاصی نیست ! میتونی یه مایه هم بدی به کارشناس نصب موقع نصب مودم خودش برات درستش میکنه !

Mostafa NBA
07-07-2012, 11:16
سلام.

دوستان من میخواستم ببینم آیا شما از وایمکس ایرانسل راضی هستید آیا ؟

یکی از دوستام میخواد اینترنت بگیره و خواستم بدونم به نظر شما اگه بره یک خط تلفن بخره و یک اینترنت از مثلاً مخابرات بگیره بهتره یا بیاد و یک وایمکس بگیره ؟؟؟ شما از سرعتِش راضی هستید ؟

با هیتلر شکن و ساکـــس که مشکلی نداره ؟؟؟ دانلود شبانه داره آیا ؟

مرسی.

ata.royalfalcon
07-07-2012, 11:24
سلام.

دوستان من میخواستم ببینم آیا شما از وایمکس ایرانسل راضی هستید آیا ؟

یکی از دوستام میخواد اینترنت بگیره و خواستم بدونم به نظر شما اگه بره یک خط تلفن بخره و یک اینترنت از مثلاً مخابرات بگیره بهتره یا بیاد و یک وایمکس بگیره ؟؟؟ شما از سرعتِش راضی هستید ؟

با هیتلر شکن و ساکـــس که مشکلی نداره ؟؟؟ دانلود شبانه داره آیا ؟

مرسی.

سلام
كلاً ايرانسل دانلود شبانه و رايگان نداره . براي من كه 512 نامحدود دارم ديشب كه افتضاح بود و حتي ساکـــس هم كار نميداد ، ولي در مجموع ازش راضي هستم .
در كل اگر خط تلفن adsl رو ساپورت ميكنه توصيه ميكنم اول adsl بگيريد به خاطر كمتر بودن هزينه ماهيانه مگر اينكه مثلاً مستاجر باشيد و بخواهيد دائماً جابجا بشيد در اينصورت وايمكس بهتره .

sss638
07-07-2012, 17:36
دوستان من امروز وایمکس ایرانسل گرفتم و سرویس یک مگابایت ایرانسل رو درخواست داده بودم حالا اومدن نصب کردن و رفتن من وقتی تست میگرم سرعت بیشتر از 70 کیلو بایت نیست در صورتی که باید 120 باشه و اینکه آنتم 100 خط داره

میخواستم ببینم ماله شما هم به همین منواله یا خیر

ata.royalfalcon
07-07-2012, 21:37
دوستان من امروز وایمکس ایرانسل گرفتم و سرویس یک مگابایت ایرانسل رو درخواست داده بودم حالا اومدن نصب کردن و رفتن من وقتی تست میگرم سرعت بیشتر از 70 کیلو بایت نیست در صورتی که باید 120 باشه و اینکه آنتم 100 خط داره

میخواستم ببینم ماله شما هم به همین منواله یا خیر

سلام
بذار یه چند روزی بگذره . همچنین در ساعات مختلف شب و روز تست کن . اگر درست نشد زنگ بزن به پشتیبانی .ضمناً تست speedtest هم بذار تا بهتر بشه اظهار نظر کرد .

تست 512 نامحدود دائمی .

sss638
07-07-2012, 22:16
خدایی این 128 هست یا یک مگابایت

این با سرور کرج :

ابن با سرور دوبی :

ata.royalfalcon
08-07-2012, 07:26
خدایی این 128 هست یا یک مگابایت

این با سرور کرج :

ابن با سرور دوبی :

پينگ هم اصلا خوب نيست احتمالاً در منطقه اي كه هستيد ترافيك بالاست .
من قبل از اينكه خونمو عوض كنم سرعتش معادل 128 بود ، بعد از اينكه خونمو عوض كردم سرعتش خيلي بهتر شد (512 دارم) .
در هر حال اگر درست نشد زنگ بزنيد پشتيباني ....

تست زير هم براي زماني بود كه خونه قبلي بودم ...

انالله وانا اليه راجعون

512 نامحدود دایمی

isbn
08-07-2012, 09:21
سلام دوستان بعلت جابجایی و نبود پورت آزاد مخابرات در منطقه مجبور به خرید وایمکس هستم. اول اینکه دوستانی که تو تهرانپارس وایمکس ایرانسل دارند کیفیت رو در چه سطحی میبینند و اینکه من به سرعت بالا نیاز دارم در یک شرکت هم مشغول به کار هستم و نامه هم دارم آیا به من سرعت بالا برای خانه میدهند؟ تفاوت داعمی و اعتباری در چیست ؟ و آیا میتوانم در دوره ماه بعد تعویض سرویس انجام دهم ؟ برای مثال ماه اول ۵۱۲ ۱۰ گیگ استفاده کنم و ماه دوم در خواست نامحدود دهم ؟ ممنون

P‌C
08-07-2012, 11:05
سلام دوستان بعلت جابجایی و نبود پورت آزاد مخابرات در منطقه مجبور به خرید وایمکس هستم. اول اینکه دوستانی که تو تهرانپارس وایمکس ایرانسل دارند کیفیت رو در چه سطحی میبینند و اینکه من به سرعت بالا نیاز دارم در یک شرکت هم مشغول به کار هستم و نامه هم دارم آیا به من سرعت بالا برای خانه میدهند؟ تفاوت داعمی و اعتباری در چیست ؟ و آیا میتوانم در دوره ماه بعد تعویض سرویس انجام دهم ؟ برای مثال ماه اول ۵۱۲ ۱۰ گیگ استفاده کنم و ماه دوم در خواست نامحدود دهم ؟ ممنون

سلام
حوالی فلکه اول سیگنال دهی و کیفیت ارتباط عالی هست.
باید به نام و ش ملی خودتون و خطاب به شرکت ایرانسل و با درج سرعت مورد نظر نامه بگیرید. میدونید که باید سربرگ و مهر شرکت رو هم داشته باشه.
تفاوت دایمی و اعتباری که مثل سیمکارتها مشخص هست ولی معمولا همه اعتباری میگیرن.
توی تعرفه های یک سرعت مثلا 512 پایه به نامحدود امکان پذیر هست ولی تغییر سرعت فقط با درخواست اشتراک جدید میسر هست.

isbn
08-07-2012, 13:57
ممنون من ۵۰۰-۶۰۰ متر با اول فاصله دارم تیر انداز هستم پس برم درخواست بدم راستی طبقه ۳ هستم میتونم مودم داخلی سفارش بدم ؟

P‌C
09-07-2012, 02:03
ممنون من ۵۰۰-۶۰۰ متر با اول فاصله دارم تیر انداز هستم پس برم درخواست بدم راستی طبقه ۳ هستم میتونم مودم داخلی سفارش بدم ؟

مطمئن نیستم ولی با توجه به نقشه ایرانسل و تجربه خودم بعید میدونم با داخلی به مشکلی بربخوری. مخصوصا طبقه سوم.

fanahp
09-07-2012, 12:47
بچه ها یکی کمک کنه ببینم چه می شه کرد :
من الان 2 روزه نمیتونم به fb وصل شم... البته بیشتر سایتای **لتر رو باز نمیکنه اصلا.. از proxifier و سرویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنم . وقتی می خوام سایتهای معمولی رو باز کنم مشکلی نیست ولی ....
با پشتیبانیه این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم که صحبت کردم گفت مشکل از ایرانسله. میگه ایرانسل و مبین و شاتل isp رو بستن...

چیکار میشه کرد پَ؟

isbn
09-07-2012, 18:41
سلام من الان دو روز ثبت نام کردم ولی هیچ تماسی نگرفتن باهام تا کی باید صبر کرد ؟

hamidrezavictor
09-07-2012, 18:45
من که استفاده میکنم جواب میده

ashkan8819
09-07-2012, 23:58
يه سوال داشتم دوستم از مبين نت وايمكس گرفته ميتونم از كارت دانشجوييش استفاده كنم سرعت بالا بگيرم ؟؟؟ مودم به نام ون ميشه ؟؟؟ دردسر كه نداره ؟؟؟؟ ممنون

ata.royalfalcon
10-07-2012, 06:56
يه سوال داشتم دوستم از مبين نت وايمكس گرفته ميتونم از كارت دانشجوييش استفاده كنم سرعت بالا بگيرم ؟؟؟ مودم به نام ون ميشه ؟؟؟ دردسر كه نداره ؟؟؟؟ ممنون

بايد بنام خودتون باشه وگرنه بعيد ميدونم قبول كنن !!

mehryar1973
10-07-2012, 19:32
در طرح هاي دائمي صورتحساب هر دو ماه يكبار صادر ميشود و مهلت پرداخت هم 30 روز پس از صدور صورتحساب هست . در طرح هاي دائمي در زمان ثبت نام بايد وديعه به ايرانسل بپردازيد و سقف مصرف بر اساس سپرده اي هست كه نزد ايرانسل موجود هست .

اما در روش اعتباري در ابتدای هر ماه هزینه اینترنت آن ماه را بر اساس نياز پرداخت می کنید و وديعه اي در كار نيست .

سلام
من یهسوال برام پیش اومده
فرض کنیم من 256 نامحدود ماهیانه دارم و میخوام اونو به بلند مدت نامحدود 6 ماهه تعغیر بدم حالا کی باید اینکار رو بکنم روز آخر تیر یا روز اول مرداد
میخوام یطوری باشه که خوذش بصورت اتوماتیک این ماه به ماه رو تایید نکننه
متشکر

gheymeh
11-07-2012, 07:45
تخفیف مودم USB وایمکس ویژه دانشجویان

۷۰ درصد تخفیف مودم USB وایمکس
ویژه دانشجویان

شما دانشجویان عزیز می‌توانید با ثبت‌نام سرویس وایمکس ایرانسل در جشنواره تابستان امسال (تا ۳۱ شهریور) از ۷۰ درصد تخفیف ویژه در قیمت مودم USB بهره‌مند شوید.

توجه: ارائه کارت دانشجویی معتبر جهت احراز هویت الزامی است.

قیمت مودم بدون احتساب ۵% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده است.

مودم USB وایمکس ایرانسل با ابعادی بسیار کوچک و زیبا، مانند یک حافظه فلش به رایانه شخصی شما متصل می‌شود و اینترنت پرسرعت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای ثبت نام سرویس وایمکس می توانید:

• به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کنید؛ یا

• از طریق شماره‌های ۷۰۷ (از خطوط ایرانسل) و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (از سایر خطوط) با مرکز تماس وایمکس ارتباط برقرار کنید.

توجه:

- مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود؛

- در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام نماید؛ بدیهی است در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردد.

روش های پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل:

۱. پرداخت اینترنتی

برای استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «پرداخت صورت حساب/ پرداخت اینترنتی» مراجعه کنید.

۲. خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی

برای بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «شارژ مجدد» مراجعه کنید.

۳. مراجعه حضوری به شعب بانک

پرداخت بايد با در دست داشتن «شناسه پرداخت»، طبق اطلاعات بانكي روبرو صورت گيرد: بانک ملت به شماره حساب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

isbn
11-07-2012, 09:31
سلام من اشتباها ثبت نام رو تایید نکرده بودم و این 3 روزه یه جورایی سر کار بودیم همه :31: الان زنگ زدم گفت ثبت نام رو تایید کن بعد پول رو بریز میان برای نصب ! ولی مگه اول از ایرانسل تماس نمیگیرن که تایید کنن میشه مودم داخلی استفاده کرد یا نه ؟ اینجوری من پل مودم داخلی رو بریزم بعدا دبه کنن پول فضای باز رو بخوان چی ؟

mkkrmt
11-07-2012, 13:44
دوستان یه 4 روزه که پینگ منطقه امیر اباد به بالای 1000 رسیده جاهای دیگه هم اینطوریه یا فقط اینجا اینطوریه

masa_1379
11-07-2012, 22:52
اهواز امروز کاملا قطع بود و این قطعی هنوز ادامه دارد.

lucky_luke
12-07-2012, 01:19
اهواز امروز کاملا قطع بود و این قطعی هنوز ادامه دارد.

البته فقط امروز نبود...چند هفته ایی هست که توی اهواز کیفیت افت کرده....پینگ شدیدا رفته بالا قطعی هم زیاد شده
کلا نسبت به قبل خیلی بدتر شده.

دوستانی که مشکل دارن یه خواهش از همگی دارم: به یه روشی ناراضی بودنتون رو نشون بدین....توی ecare قسمت "ارجاع درخواست یا مشکل" یه شکایت ثبت کنید درمورد پینگ بالا و قطعی زیاد....به 700 هم زنگ بزنید.

ata.royalfalcon
12-07-2012, 10:47
تست امروز
512 نامحدود

سرور تهران

سرور باکو

sss638
12-07-2012, 15:17
ولا من از شنبه که برام نصب کردن تا الان اصلا سرعت خوبی نداشتم و مثلا یک مگابایت میباشد که 128 هم نیست
پشتیبانی هم که زنگ میزنه میگه آنتی ویروس قطع کنید فایروال رو قطع کنید ولی خوب امروز گقت مشکل داخل شبکه ای داریم

mehryar1973
12-07-2012, 18:24
سلام به همه دوستان
بچه ها من برای سرویس 256 نامحدود اعتباری برای پدرم ثبت نام کردم چون منطقه ای که ایشون هستش حداقل قیمتی که برای 256 نامحدود ارائه میشه 40 الی 44 تومنه من
صفحه تعرفه های وایمکس رو دیدم ومخصوصا این جدول رو که بالاش اینطور نوشته:
گزینه های اشتراک طرح های شش ماهه ( مختص کاربران فعلی که تمایل دارند طرح خود را تمدید نمایند ) در جدول زیر ارائه شده اند:
و پیش خودم فکر کردم وقتی یکبار آدم سرویسی رو میگیره لابد جزو همین کاربان فعلی بحساب میاد
الان چند روز مونده که سرویس تموم بشه برای تمدید کردن رفتم توe-careدیدم جزو گزینه ها ی بلند مدت فقط بلند مدت 256 فقط پایه هست ینی ماهی 3 گیگ به 707 زنگ زدم
میگه یا باید ماه به ماه بگیری یابلند مدت پایه رو از بلند مدت 6 ماهه نامحدود خبری تیست میگم اگریه ماه صبر کنم چی میگه اصلا تعرفه بلند مدت نامحدود وجود نداره:44:
خلاصها اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم حالا یعنی پدر من باید ماه به ماه 48 تومن بده؟

بهنازی
12-07-2012, 21:50
با سلام
تعرفه های gprs تفاوتی نکرده ؟
دوستم وایمکس 512 ایرانسل گرفت 6 ماهه 36 تومن 100 تومن هم پول مودم به نظرتون خوب نیست

ممنون میشم جواب بدین

isbn
12-07-2012, 22:32
ولا من از شنبه که برام نصب کردن تا الان اصلا سرعت خوبی نداشتم و مثلا یک مگابایت میباشد که 128 هم نیست
پشتیبانی هم که زنگ میزنه میگه آنتی ویروس قطع کنید فایروال رو قطع کنید ولی خوب امروز گقت مشکل داخل شبکه ای داریم

شما کدوم محله و منطقه هستین ؟

sss638
13-07-2012, 14:31
شما کدوم محله و منطقه هستین ؟

اصفهان هستم من

hamed m2m
13-07-2012, 19:43
سلام
میخوام512بگیرم
چه کار باید بکنم؟
چه نامه ای میخواد؟
ممنون

Milad4171
13-07-2012, 20:02
من ديشب سرويس شبانه كه نصف قيمت هست رو تست كردم. مثل تمام سرويس هاي رايگان يا نصف قيمت شبانه اينم داغون بود.
سرعت من حدودا 25 تا 30 ميانگين 29 بود! ولي اين همه مهم نيست .خيلي وقتا هم 32 بود !
فريز شدن ريسيو فايل خيلي داشتم !

amirghorbi
13-07-2012, 20:13
سلام به همه دوستان
بچه ها من برای سرویس 256 نامحدود اعتباری برای پدرم ثبت نام کردم چون منطقه ای که ایشون هستش حداقل قیمتی که برای 256 نامحدود ارائه میشه 40 الی 44 تومنه من
صفحه تعرفه های وایمکس رو دیدم ومخصوصا این جدول رو که بالاش اینطور نوشته:
گزینه های اشتراک طرح های شش ماهه ( مختص کاربران فعلی که تمایل دارند طرح خود را تمدید نمایند ) در جدول زیر ارائه شده اند:
و پیش خودم فکر کردم وقتی یکبار آدم سرویسی رو میگیره لابد جزو همین کاربان فعلی بحساب میاد
الان چند روز مونده که سرویس تموم بشه برای تمدید کردن رفتم توe-careدیدم جزو گزینه ها ی بلند مدت فقط بلند مدت 256 فقط پایه هست ینی ماهی 3 گیگ به 707 زنگ زدم
میگه یا باید ماه به ماه بگیری یابلند مدت پایه رو از بلند مدت 6 ماهه نامحدود خبری تیست میگم اگریه ماه صبر کنم چی میگه اصلا تعرفه بلند مدت نامحدود وجود نداره:44:
خلاصها اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم حالا یعنی پدر من باید ماه به ماه 48 تومن بده؟
سلام دوست عزیز
اگه قصد فروش مودم گرفته و مودم BM632w بود من خواهانش هستم حتما خبر بده. لطفا خبر را به صورت پیغام خصوص نده.

mehryar1973
14-07-2012, 05:45
سلام دوست عزیز
اگه قصد فروش مودم گرفته و مودم BM632w بود من خواهانش هستم حتما خبر بده. لطفا خبر را به صورت پیغام خصوص نده.

سلام
نخیر مدلش اینی که شما میگی نیست
قصد فروش هم ندارند،یه سرویس حچمی براشون میگیرم فقط دوستان هم متوجه باشن اون تعرفه بلند مدت نامحدود دیگه وجود نداره

amirghorbi
14-07-2012, 09:19
۷۰ درصد تخفیف استثنایی مودم‌های وایمکس!

هموطنان عزیز در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان و فارس می‌توانند با ثبت‌نام در فاصله زمانی ۲۴ تا ۲۶ تیر ۱۳۹۱، از ۷۰ درصد تخفیف باورنکردنی در قیمت مودم‌های Wi-Fi و USB بهره‌مند شوند.

توجه :

- در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام نماید؛ بدیهی است در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردد.

قیمت ها بدون احتساب ۵% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.

- به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کنید؛ یا

- روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» در صفحه اصلی پورتال وایمکس کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

روش های پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل:

۱. پرداخت اینترنتی

برای استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «پرداخت صورت حساب/ پرداخت اینترنتی» مراجعه کنید.

برای بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «شارژ مجدد» مراجعه کنید.

۴. مراجعه حضوری به شعب بانک

پرداخت بايد با در دست داشتن «شناسه پرداخت»، طبق اطلاعات بانكي روبرو صورت گيرد: بانک ملت به شماره حساب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

ase_pase
14-07-2012, 12:49
سلام

دوستانی که وایمکس دارن (ترجیحا تهرانی ها) میشه یک لطفی بکنن و ببینن این سایت واسشون باز میشه یا نه ؟
این سایت از دیروز واسه من باز نمیشه با وایمکس ولی واسه بقیه که وایمکس ندارن مشکلی نداره. حتی با اینترنت سیم کارت ایرانسل باز میشه ولی با وایمکس باز نمیشه. سایت فیلتر هم نیست.
یا ساکس و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز نمیشه. بعضی از چیز پی ان ها باز میکنن و بعضی باز نمیکنن.

alil1369
14-07-2012, 13:16
سلام

دوستانی که وایمکس دارن (ترجیحا تهرانی ها) میشه یک لطفی بکنن و ببینن این سایت واسشون باز میشه یا نه ؟
این سایت از دیروز واسه من باز نمیشه با وایمکس ولی واسه بقیه که وایمکس ندارن مشکلی نداره. حتی با اینترنت سیم کارت ایرانسل باز میشه ولی با وایمکس باز نمیشه. سایت فیلتر هم نیست.
یا ساکس و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز نمیشه. بعضی از چیز پی ان ها باز میکنن و بعضی باز نمیکنن.

مشکلی نیست
مشکل از سیستم شماست
کش بروسر رو پاک کنید و در داخل cmd هم بزنید ipconfig /flushdns سیستم رو ریست کنید مجدد امتحان کنید

ase_pase
14-07-2012, 14:25
نشد.
شما وایمکس ایرانسل دارین ؟
من همین سایت رو با اینترنت از ISP دیگه بدون هیچ مشکلی روی همین سیستم میارم.
حتی با اینترنت سیم کارت ایرانسل هم که به سیستم وصل میکنم ، سایت باز میشه اما با خود وایمکس باز نمیشه.
با 3 تا سیستم مختلف و یک موبایل امتحان کردم و نشد.
واسه چند دقیقه بعد از اینکه پست رو دادم درست شد اما الان دوباره بالا نمیاد.
دوستانی که ایرانسل دارن لطفا یک امتحان بکنن:

gheymeh
14-07-2012, 15:39
سلام دوست عزیز

ata.royalfalcon
14-07-2012, 17:07
نشد.
شما وایمکس ایرانسل دارین ؟
من همین سایت رو با اینترنت از ISP دیگه بدون هیچ مشکلی روی همین سیستم میارم.
حتی با اینترنت سیم کارت ایرانسل هم که به سیستم وصل میکنم ، سایت باز میشه اما با خود وایمکس باز نمیشه.
با 3 تا سیستم مختلف و یک موبایل امتحان کردم و نشد.
واسه چند دقیقه بعد از اینکه پست رو دادم درست شد اما الان دوباره بالا نمیاد.
دوستانی که ایرانسل دارن لطفا یک امتحان بکنن:

الان تست کردم باز نمیشه ...
512 نامحدود دائمی .

بهنازی
14-07-2012, 22:28
با سلام
دوستم وایمکس 512 ایرانسل گرفت 6 ماهه 36 تومن 100 تومن هم پول مودم به نظرتون خوب نیست

ممنون میشم جواب بدین

Milad4171
15-07-2012, 18:27
با سلام

ممنون میشم جواب بدین

دو سوال در مورد دو تا موضوع كردين كه جاش اينجا نيست!!!

در مورد بخش وايمكسش. اشتراك 6 ماهه 512 يه چيزي حدودا 130 تومنه با 4 گيگ ترافيك ماهانه!

در مورد GPRS هم اينجا سوالتون رو مطرح كنيد بلكه كسي جواب بده.

Milad4171
15-07-2012, 18:28
كسي از سرويس شبانه استفاده كرده واسه شما ها هم مشكل افت سرعت (‌بيشتر بالا رفتن پينگ )‌وجود داره؟؟؟
و همون فريز شدن رسيو در حالت دانلود!!!

isbn
15-07-2012, 22:43
سلام
این dB هرچه کمتر باشه بهتره ؟ برای من رو -70 هست اما تو یه اتاق دیگه که گداشتم رفت رو -79 !
کلا هم سه چراغ سبز دارم

بهنازی
15-07-2012, 22:52
دو سوال در مورد دو تا موضوع كردين كه جاش اينجا نيست!!!

در مورد بخش وايمكسش. اشتراك 6 ماهه 512 يه چيزي حدودا 130 تومنه با 4 گيگ ترافيك ماهانه!

در مورد GPRS هم اينجا سوالتون رو مطرح كنيد بلكه كسي جواب بده.

ممنونم 130 تومن با مودم یا بدونه مودم؟

Milad4171
15-07-2012, 22:54
بدون مودم. تعرفه ي اشتراك 6 ماهه 512 اينه. بدون مودم بايد تعرفه ي يك ساله رو بگيرين كه مودم رايگان روشه!

isbn
15-07-2012, 23:06
در مورد سرعت و پینگ هم افتضاح ! یعنی روز اول استفاده افتضاح !!!! 512 نامحدود سرعت 18-25 !!! حیف پولم که رفت !

تهرانپارس هستم سمت فلکه اول مودم داخلی 3 چراغ سبز با 69.50 dB البته رو مودم سه چراغ هست ولی تو کانفینگ آنتن 2 تا پر رنگ و یکی کم رنگ هست !

ase_pase
16-07-2012, 17:02
دوستانی که وایمکس دارین تست کردن این که این سایت میاد یا نه 10 ثانیه هم طول نمیکشه :

به 707 زنگ زدم گفتن که هیچ پورتی مشکل نداره و بسته نیست. چیکار کنم که مشکل باز کردن این سایت حل شه؟
مساله مطمئنا از ایرانسل هست. یکی دیگه از بچه ها هم امتحان کرده همین مشکل رو داشته و من با isp های دیگه روی همین سیستم امتحان کردم و مشکلی نبوده.

الان تست کردم باز نمیشه ...
512 نامحدود دائمی .

ashkan8819
16-07-2012, 17:21
اين مودم جيبي ايرانسل قدرت سيگنالش خوبه يا مودم ديگه اي رو يشنهاد ميديد داخل منطقه سبزم ؟؟؟

isbn
16-07-2012, 18:47
دوستانی که وایمکس دارین تست کردن این که این سایت میاد یا نه 10 ثانیه هم طول نمیکشه :

به 707 زنگ زدم گفتن که هیچ پورتی مشکل نداره و بسته نیست. چیکار کنم که مشکل باز کردن این سایت حل شه؟
مساله مطمئنا از ایرانسل هست. یکی دیگه از بچه ها هم امتحان کرده همین مشکل رو داشته و من با isp های دیگه روی همین سیستم امتحان کردم و مشکلی نبوده.

تست کردم باز شد خوبم باز شد !

امروز مثل اینکه درست شد حالا یا کلا شبا سرعت افتضاح میشه یا بخاطره بارون بوده !

-68 dB

=CYBER=
16-07-2012, 19:17
تست کردم باز شد خوبم باز شد !

امروز مثل اینکه درست شد حالا یا کلا شبا سرعت افتضاح میشه یا بخاطره بارون بوده !

-68 dB
دانلود شبانه افتضاحه دلت رو به دانلود شبانه خوش نکن :دی

isbn
16-07-2012, 19:26
دانلود شبانه افتضاحه دلت رو به دانلود شبانه خوش نکن :دی

آحه شبانه ای هم نبود ساعت 11-12 بود سرعت 18-30 داغون ! این شبانش که رایگان نی چرا اینجوریه پس :دی

mehran_286
16-07-2012, 19:31
سلام دوستان

میخوام وایمکس بگیرم

مبین نت انتن کامل داریم(همه چراغ مودمش روشنه و سرعتش خوبه) ولی ایرانسل رو تست نکردم

به نظر شما کدومشو بگیرم

isbn
16-07-2012, 19:41
من الان 512 نامحدود اعتباری دارم و شنیده بودم که 512 نامحدود سقف دانلود ماهیانش 150 گیگ هست !
خوب الان واسه من تو حسابم زده
باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه 7477260

که میشه 7 گیگ و خورده ای و پایان اشتراک این ماهم 31 هست که میشه 6 روز واااااااااااااااااااااااذ این که شد محدود !!!؟ اگه بخوای 6 روز حساب کنی یعنی روزی 1 گیگ و خورده ای ! ماهی 30-40 گیگ ؟؟؟؟ این که کلابرداری شد
چه باید کرد ؟

lucky_luke
17-07-2012, 05:05
من الان 512 نامحدود اعتباری دارم و شنیده بودم که 512 نامحدود سقف دانلود ماهیانش 150 گیگ هست !
خوب الان واسه من تو حسابم زده
باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه 7477260

که میشه 7 گیگ و خورده ای و پایان اشتراک این ماهم 31 هست که میشه 6 روز واااااااااااااااااااااااذ این که شد محدود !!!؟ اگه بخوای 6 روز حساب کنی یعنی روزی 1 گیگ و خورده ای ! ماهی 30-40 گیگ ؟؟؟؟ این که کلابرداری شد
چه باید کرد ؟

7477260 این عدد به کیلوبایت نیست...بلکه معادل زیالی مصرف آزاده با نرخ هر مگابایت 100 ریال!
یعنی عدد بالا رو تقیسیم بر 100 میکنی و باقیمانده حجم بدست میاد که برای شما میشه 74 گیگابایت!

سلام دوستان

میخوام وایمکس بگیرم

مبین نت انتن کامل داریم(همه چراغ مودمش روشنه و سرعتش خوبه) ولی ایرانسل رو تست نکردم

به نظر شما کدومشو بگیرم

اول خوب تحقیق کن ببین اگه میتونی ADSL بگیر مخصوصا از مخابرات اگه نشد بعد بیا به وایمکس فکر کن

mehran_286
17-07-2012, 13:01
7477260 این عدد به کیلوبایت نیست...بلکه معادل زیالی مصرف آزاده با نرخ هر مگابایت 100 ریال!
یعنی عدد بالا رو تقیسیم بر 100 میکنی و باقیمانده حجم بدست میاد که برای شما میشه 74 گیگابایت!

اول خوب تحقیق کن ببین اگه میتونی ADSL بگیر مخصوصا از مخابرات اگه نشد بعد بیا به وایمکس فکر کن

6 ساله دارم تحقیق و بررسی و شکایت می کنم که فایده نداشت

حالا میخوام وایمکس بگیرم بهتر از هیچ چیز هستش

فقط بین مبین نت و ایرانسل موندم

مبین نت خوب آنتن میده

ولی ایرانسل رو تا حالا تست نکردم

Milad4171
17-07-2012, 13:19
اتفاقا به نظر من وايمكس بهتراز ADSL هست
به چند دليل
شما ميتوين خيلي سريعتر از سرويس ADSL تعرفه رو عوض كنين
ميتوين هرجايي خواستين مودم رو ببرين و استفاده كنين!
ميتونين به صورت ماه به ماه هر بلند مدت 6 ماهه تعرفه خريداري كنيد.
در صورت جابجايي (‌انتقال خونه به جاي ديگه )‌ راحت مودم رو استفاده كنيد و ديگه نياز نيست يه زمان بلند مدتي رو دوباره واسه راه اندازه شبكه روي خط تلفن خودتون رو معطل كنيد.

هفته پيش بعد از 6 سال شاتل بهم زنگ زده كه تو منطقه ي شما پورت آزاد داريم !:18: يعني بايد سر به سجده براريم براي اين موجودات مغز گونجشكي:42:

ميدوني بهش چي گفتم ؟‌ گفتم خانوم فقط دلم ميخواد تاريخ ثبت درخواست منو يه مرورو كنيد. خودتون خجالت نكشيدين زنگ زدين؟؟؟ من سه ساله وايمكس دارم . خسته نباشيد.:27:

ase_pase
17-07-2012, 14:10
زنگ زدم ایرانسل دوباره و گفتن که حل میکنیم و مشکل رو هم به یک قسمتی به اسم سرپرستی شبکه یا همچین چیزی ارسال کردیم اگه 24 ساعت دیگه حل نشد. باهاتون تماس میگیریم.
از امروز صبح دوباره وصل شده.

ashkan8819
17-07-2012, 14:49
اين مودم جيبي ايرانسل قدرت سيگنالش خوبه يا مودم ديگه اي رو يشنهاد ميديد داخل منطقه سبزم ؟؟؟

كسي با اين مودم كار نكرده مارو راهنمايي كنه
واسه منزل خوب هست ؟؟؟؟

sms11
17-07-2012, 18:46
كسي با اين مودم كار نكرده مارو راهنمايي كنه
واسه منزل خوب هست ؟؟؟؟

به این ربط نداره که شما واسه خونه میخواید یا محل کار یا...
به این ربط داره که محلی که شما ازش استفاده میکنید تحت پوشش ایرانسل باشه و قدرت سیگنال هم در حد مطلوب باشه

درضمن...
اگر کسی از دوستان شارژ برای وایمکس با تخفیف فوق العاده خواست پ خ بده

hamidooooo
18-07-2012, 10:07
سلام دوستان.من تا چند هفته پیش بوشهر بودم و سرویس 128 پارس آنلاین داشتم.سرعت بالا نبود ولی با idm واقعا سرعت دانلود زیاد می شد.در حالی که با مرورگر سرعت دانلود 10 بود با idm متوسط 30 بود تازه از ساعت 5 تا 10 صبح سرعت دانلود 90 می شد.الان من بخاطر شرایط وایمکس{256} گرفتم و شیرازم.سرعت دانلود با مرورگر با idm هیچ فرقی نمی کنه و هر دو 32kbpsهستن.خیلی عجیبه با وجودیکه بازم 16 قسمت می شه ولی سرعت دانلود همون32 هست.می خواستم ببینم راهی هست؟؟؟چون من با 128 خیلی بیشتر می تونستم دانلود کنم؟؟؟؟لطفا کمک کنید...

p3yman_xl
18-07-2012, 12:18
سلام
دوستان بنده 1 سالی هست از سرویس ایرانسل وایمکس 128 استفاده میکنم ..
بدلیل پایین بودن سرعت دانلود میخوام سرویس 6 ماهه 512 بگیرم ؛ تو سایت ایرانسل نوشته به دلیل طرح تابستانه کسانی که از دیگر تعرفه ها استفاده میکنند میتونن از این سرویس استفاده کنن.
حالا من برای داشتن 512 چه کار باید بکنم ؟

p3yman_xl
18-07-2012, 19:45
سلام
دوستان بنده 1 سالی هست از سرویس ایرانسل وایمکس 128 استفاده میکنم ..
بدلیل پایین بودن سرعت دانلود میخوام سرویس 6 ماهه 512 بگیرم ؛ تو سایت ایرانسل نوشته به دلیل طرح تابستانه کسانی که از دیگر تعرفه ها استفاده میکنند میتونن از این سرویس استفاده کنن.
حالا من برای داشتن 512 چه کار باید بکنم ؟

واقعا ممنون از توجهی که شد ؛ نمیدونستم تو ایران کسی 512 ایرانسل استفاده نمیکنه!

zed2
18-07-2012, 21:24
واقعا ممنون از توجهی که شد ؛ نمیدونستم تو ایران کسی 512 ایرانسل استفاده نمیکنه!

شما دیگه چرا صبر نمی کنی تا کسی بیاد :31: .....

این 6 ماه 512 با محدودیت حجمی 24 گیگ رو می خواهی؟
تا جایی که من می دونم برای تغییر سرعت تا اخر شارژ فعلی ( سرویس 128 فعلی ) این تغییر اعمال نمیشه و اگر سرویس چند ماهه داری باید صبر کنی تا تموم شه.
باسه گرفتن 512 هم باید از شرکت یا دانشگاه نامه بگیر و باسشون بفرست ( تماس بگیری بهت می گن چجوری بفرستی.):46:
ویرایش:
یادم رفت اینو بگم.
حتما شماره پیگیری ها که سیستم موقع تعویض سرویس میدهد را یکجا نگه دار ( روز اول هم چک کن که سیستم روی سرویس جدید سوییچ کرده باشه )

راستی سوال خودم یادم رفت:27:
امروز متوجه شدم یک بخش جدید باسه ارتباط باهشون به صورت متنی تو بخش پروفایل گذاشتن کسی تست کرده تا الان؟

buyfx
18-07-2012, 22:00
سلام
عزیزان اگر اول ماه پول واریز نکنیم واسه تعرفه ماه جاری و بجاش وسط ماه پول پرداخت کنیم چقدر باید پول پرداخت کنیم برای اون ماه مثلا طعرفه ما 12600 باشد برای یک ماه ؟
و اینکه می شود از این تخفیف های مودم استفاده کرد مثل این 70 درصد ها و برای اضافه کردن مودم به اشتراک قبلی ؟

Milad4171
18-07-2012, 23:26
امروز متوجه شدم یک بخش جدید باسه ارتباط باهشون به صورت متنی تو بخش پروفایل گذاشتن کسی تست کرده تا الان؟

كدوم بخش‌؟ ارجاع و پيگيري درخواست يا مشكل؟
اتفاقا اگه بشه به صورت آنلاين رسيدگي كنن خيلي بخش خوبيه! من همين امشب يه سوال خيلي حرفه اي دارم برم بپرسم ببينم چي ميگه فقط بديش اينه كه به صورت كمبوباكس هست . نميشه موضوع درخواست كلي باشه!!
ممكن نوع پاسخ ها بسته به نوع انتخاب خلاصه موضوع متفاوت باشه!
ولي خوب يه امتحاني ميكنيم ببينيم چي ميشه!!

Milad4171
18-07-2012, 23:29
راستي. تو آوا رو بازي ميكني :31: با سرعت وايمكس مشكلي نداري؟ مال من فعلا 256 هست !؟؟

ruzbeh1
18-07-2012, 23:53
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

Mehran14233
19-07-2012, 01:59
دوستان قرارداد تموم شه و تمدید نکنیم لغو امتیاز میکنند ؟ یا مهم نیست اگه یه مدت تمدید نکنیم ؟

nartsis
19-07-2012, 04:51
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یه مودم وایمکس ایراسل رو چجوری میشه همزمان به دو وسیله مثلا پی سی و ----- وصل کرد اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ضمنا مودم همwixfmm-130 هستش فاصله دو دستگاه هم از هم چیزی حدود 15 متره این مشکلی ایجاد نمیکنه

p3yman_xl
19-07-2012, 08:45
شما دیگه چرا صبر نمی کنی تا کسی بیاد :31: .....

این 6 ماه 512 با محدودیت حجمی 24 گیگ رو می خواهی؟
تا جایی که من می دونم برای تغییر سرعت تا اخر شارژ فعلی ( سرویس 128 فعلی ) این تغییر اعمال نمیشه و اگر سرویس چند ماهه داری باید صبر کنی تا تموم شه.
باسه گرفتن 512 هم باید از شرکت یا دانشگاه نامه بگیر و باسشون بفرست ( تماس بگیری بهت می گن چجوری بفرستی.):46:
ویرایش:
یادم رفت اینو بگم.
حتما شماره پیگیری ها که سیستم موقع تعویض سرویس میدهد را یکجا نگه دار ( روز اول هم چک کن که سیستم روی سرویس جدید سوییچ کرده باشه )

ممنون از پاسخ.
کارت دانشجویی نمیشه ؟
نامه چی باید بگیرم ؟

ashkan8819
19-07-2012, 22:54
يه سوال داشتم ميشه درخواس داد از ايرانسل بيان واسه بررسي فردا مودم و خط گرفتيم پولمون هدر نره همچين كاري ميكنن ؟؟؟

zed2
19-07-2012, 23:12

سلام
عزیزان اگر اول ماه پول واریز نکنیم واسه تعرفه ماه جاری و بجاش وسط ماه پول پرداخت کنیم چقدر باید پول پرداخت کنیم برای اون ماه مثلا طعرفه ما 12600 باشد برای یک ماه ؟
و اینکه می شود از این تخفیف های مودم استفاده کرد مثل این 70 درصد ها و برای اضافه کردن مودم به اشتراک قبلی ؟

من تست نکردم و امیدوارم یکی که تست کرده بگه ولی تا جایی که می دونم اگر سرویس باسه ماه بعد کسری موجودی بر اساس نوع سرویس داشته باشه سرویس قطع میشه تا ان مبلغ پرداخت بشه....( کم کردنش رو هم نمی دونم)

سوال بعدی ات رو از پشتیبانی زنگ بزن بپرس.( ولی تا جایی که من قبلا شنیدم تخفیف باسه مودم بعدی نمی دن.- مگر اینکه روی سرویس های مصرف ازاد مودم بگیری بعد از داخل کنترل پنل سایت مک رو بدی که اجازه وصل شدن اکانت قبلی رو با این مودم هم بده ولی همزمان نمی شه استفاده کرد):13:

كدوم بخش‌؟ ارجاع و پيگيري درخواست يا مشكل؟
اتفاقا اگه بشه به صورت آنلاين رسيدگي كنن خيلي بخش خوبيه! من همين امشب يه سوال خيلي حرفه اي دارم برم بپرسم ببينم چي ميگه فقط بديش اينه كه به صورت كمبوباكس هست . نميشه موضوع درخواست كلي باشه!!
ممكن نوع پاسخ ها بسته به نوع انتخاب خلاصه موضوع متفاوت باشه!
ولي خوب يه امتحاني ميكنيم ببينيم چي ميشه!!

پرسیدی نتیجه اش رو به من بگو که بر اساس ان پست اول را ویرایش کنم.:46:

راستي. تو آوا رو بازي ميكني :31: با سرعت وايمكس مشكلي نداري؟ مال من فعلا 256 هست !؟؟

اگر روز خاص نباشه معمولا نه و راحت بازی می کنم.( nfs world هم دارم انلاین بازی می کنم بدون مشکل)
امروز حدودا 190-240 بود

سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام می رسونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پورت های تورنت مسئله نداره .... احتمالا مشکل از یک جای دیگر است . برو تو تاپیک تورنت مطرح کن بررسی شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان قرارداد تموم شه و تمدید نکنیم لغو امتیاز میکنند ؟ یا مهم نیست اگه یه مدت تمدید نکنیم ؟

تا جایی که می دونم نه لغو نمی شه ولی باسه اطمینان بجاش خودت درخواست بده مصرف ازاد بشه.(باز باسه اطمینان زنگ بزن اطلاعات من مال چند ماه پیش است )

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یه مودم وایمکس ایراسل رو چجوری میشه همزمان به دو وسیله مثلا پی سی و ----- وصل کرد اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ضمنا مودم همwixfmm-130 هستش فاصله دو دستگاه هم از هم چیزی حدود 15 متره این مشکلی ایجاد نمیکنه

باید یکی رو با کابل نصب کنی و یکی را به صورت بی سیم وصل کنی به مودم .( تجهیزات سخت افزاری لازم یک کابل باسه ----- (چون فکر نکنم شبکه بی سیم داشته باشه ) و یک سیستم با کارت شبکه بی سیم b/g .
باسه بی سیم فاصله اگر دیوار دید انتن هارو کور نکرده باشه احتمالا نه ولی باز باید چک بشه در محل.

ممنون از پاسخ.
کارت دانشجویی نمیشه ؟
نامه چی باید بگیرم ؟

تا جایی که من خبر دارم نه ( ولی باز زنگ بزن بپرس )
نامه معمولا دانشگاه مثلا باسه پروژه دانشجویی یا در خواست فعالیت تحقیقاتی که دانشگاه تشخیص بده نیاز به پر سرعت میشه ( دردسرش زیاده - اگر بتونی یک نامه شرکتی بگیری اسونتر است- مسئولیت استفاده از سرویس هم تو نامه بگو به عهده استفاده کننده بزارن که دیگر مسئولیتی هم نداشته باشن)

HAM5311
20-07-2012, 03:41
آخه چرا اینقد از ترافیک من کم میشه
من فقط وب گردی می کنم روزی 100 مگابایت از حسابم کم می کنه
نکنه بخاطر چیز پی ان هست؟

simatehrani
20-07-2012, 18:53
سلام دوستان
چند سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین :)
مودم USB به جز خود USB که به کامپیوتر وصل میشه دستگاهی دیگه داره که باید به جایی وصل کرد ؟
کلا USB با wifi و این مدل های 632 چقدر فرق داره ؟ ارزش داره گرفتنش ؟
مودم USB رو میشه به تبلت هم وصل کرد ؟
ممنون

Milad4171
20-07-2012, 19:25
سلام دوستان
چند سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین :)
مودم USB به جز خود USB که به کامپیوتر وصل میشه دستگاهی دیگه داره که باید به جایی وصل کرد ؟
کلا USB با wifi و این مدل های 632 چقدر فرق داره ؟ ارزش داره گرفتنش ؟
ممنون
usb به صورت فلش مموري هست و ار طريق پرت يو اس بي وسط ميشه به سيستم!
يه دستگاه ديگه به نام تقويت كننده داره كه اونم به صورت يو اس بي وصل ميشه به دستگاه.
ولي مودم واي فاي نياز به برق داره و از طريق كابل لن يا واي فاي به سيستم وصل ميشه!

ali1400
20-07-2012, 20:18
در ماه رمضان امسال، کاربران اعتباری خدمات وایمکس ایرانسل می توانند از تخفیف ۷۰ درصدی ویژه بهره‌مند شوند. بدین ترتیب، از ساعت ۲ تا ۶ بامداد، هزینه هر مگابایت ترافیک مصرفی با ۷۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

sei_pm
20-07-2012, 23:48
سلام دوستان

ممنون

باید درایور مخصوص اندرویید داشته باشید که فکر نکنم برای این مدل وجود داشته باشه /.
شما بهتره به فکر مودم جیبی باشید چون باطری هم داره و با وایرلس می تونید در هر جایی که تحت پوشش شبکه باشید به اینترنت وصل بشید.

mohandes66
21-07-2012, 11:26
سلام
من دیشب یه درخواست مودم همراه به 707 دادم. دیشب بهم گفتن نهایت تا 3 روز دیگه تحویل میدن ولی الان زنگ زدم میگن تا 1 هفته . جریان چیه؟
کسی تا حالا درخواست مودم همراه داده ؟ چند روزه تحویل گرفته؟

Milad4171
21-07-2012, 12:01
سلام
من دیشب یه درخواست مودم همراه به 707 دادم. دیشب بهم گفتن نهایت تا 3 روز دیگه تحویل میدن ولی الان زنگ زدم میگن تا 1 هفته . جریان چیه؟
کسی تا حالا درخواست مودم همراه داده ؟ چند روزه تحویل گرفته؟

اون كسي كه به شما زنگ زده كسي كه قراره به شما مودم رو تحويل بده
اون جايي كه شما بهش زنگ زديد جايي هست كه سفارش خريد رو ازتون ميگيره تا مودم به شما تحويل داده بشه. اونا مستقيما در جريان نقل و انتقالات مودم نيستن. اونا مثل به صورت ديفالت به همه ميگن يه هفته ديگه مودم تحويل داده ميشه!
اگه همين الان يارو زنگ بزنه بگه داريم ميام مودم رو تحويل بدم و شما زنگ بزنيد به پشتيباني ميگه يك هفته طول ميكشه!!!
اگه گفته سه روز يعني سه روز!!!
اون چيزي كه پشتباني در مورد تاريخ تحويل مودم ميگه يه چيز روتين و تكراري هست!!! مربوط به شخص خاصي نميشه!!

Milad4171
21-07-2012, 12:04
معمولا سه روز تا پنج روز طول ميكشه مودم به شما تحويل داده بشه.
مگه اينكه چي بشه كه اين زمان بيشتر بشه ولي معمولا تو اين مدته!

mohandes66
21-07-2012, 13:01
اون كسي كه به شما زنگ زده كسي كه قراره به شما مودم رو تحويل بده
اون جايي كه شما بهش زنگ زديد جايي هست كه سفارش خريد رو ازتون ميگيره تا مودم به شما تحويل داده بشه. اونا مستقيما در جريان نقل و انتقالات مودم نيستن. اونا مثل به صورت ديفالت به همه ميگن يه هفته ديگه مودم تحويل داده ميشه!
اگه همين الان يارو زنگ بزنه بگه داريم ميام مودم رو تحويل بدم و شما زنگ بزنيد به پشتيباني ميگه يك هفته طول ميكشه!!!
اگه گفته سه روز يعني سه روز!!!
اون چيزي كه پشتباني در مورد تاريخ تحويل مودم ميگه يه چيز روتين و تكراري هست!!! مربوط به شخص خاصي نميشه!!

اصلا به من زنگ نزدن هر دوبار خودم به 707 زنگ زدم و دو تا جواب متفاوت دادن

ase_pase
21-07-2012, 17:49
سلام

این ماه واسه اینکه مشکل مثل ماه پیش واسم پیش نیاد خواستم با کارت شارژ سرویسم رو شارژ کنم.
الان یک شارژ 1000 تومنی زدم ، نوشت "اعتبار با موفقیت ثبت شد" یا همچین چیزی. حالا جایی هست نشون بده چقدر شارژ شده یا چقدر اعتبار اضافه شده ؟ این که دیگه سریع سرویس رو شارژ میکنه ؟

Mehran14233
21-07-2012, 23:45
سلام دوستان . من تعرفه م 6 ماهه بود که امشب تموم شد . اگه تمدید اینترنتی کنم (6ماهه یا یک ماهه یا ...) در جا فعال میشه یا باید چند ساعت منتظر باشم ؟

farhad290
23-07-2012, 09:52
سلام دوستان من خونم رو جابجا كردم و اينجا مخابرات فقط تا 128 ميده ميخواستم بپرسم ميتونم وايمكس بگيرم و با مودم همراه URoad 8000 كه ميدن و مودم خودم كه 4 پورت lan داره اينترنت رو به تلويزيون و رسيور برسونم ؟ چون وايمكس 512 ميتونم بگيرم فقط براي مودم و استفاده رسيور و تلويزيون موندم چه كنم با اين مودم

ata.royalfalcon
24-07-2012, 08:44
سلام دوستان
من 512 نامحدود دائمي دارم . قبلاً صورتحساب دوماهه صادر ميكرد و مبلغ كل رو در قسمت جزئیات بدهی با احتساب مالیات (ریال) مينوشت الان كه دو ماه گذشته (خرداد تير) هنوز صفر ريال زده .
قضيه چي هست ؟؟ جاي ديگه اي ميزان بدهي رو مينويسه ؟؟از كجا بفهمم چقدر بدهكارم ؟؟

53514

Milad4171
24-07-2012, 09:57
كسي اين مودم هاي يو اس بي رو كه تخفيف 70% خورده رو خوريداري كرده؟
چطوريه؟
شما خريداري ميكني بعد مثلا 32 تومن ميريزي به حساب ؟
نميشه كه .
چرا تو اون ليست كومبو باكسش چيزي به اين نام اضافه نشده كه مودم با 70 درصد تخفيف.
دوستان چطوري خريد كردن اين مدلي؟
-
بعد تازگيا من شديداً قطعي دارم. مثلا تو روز سر جمع شايد يك ساعت. به صورت تيكه تيكه. مثلا ده دقيقه اي يا 5 دقيقه اي قطع ميشه!
قبلا اصلا اينطور نبود. خيلي وقتا هم اين قطعي ها زياد تر ميشه...

Milad4171
24-07-2012, 10:15
سلام دوستان . من تعرفه م 6 ماهه بود که امشب تموم شد . اگه تمدید اینترنتی کنم (6ماهه یا یک ماهه یا ...) در جا فعال میشه یا باید چند ساعت منتظر باشم ؟
شما هر موقع تمديد كني (‌درصورت كه درخواست رو در سيستم تغيير تطرح تعرفه دوباره تاييد كنيد) با پرداخت هزينه ي مربوطه قبل از پايان ماه اين اتفاق خواهد افتاد. البته بايد اگه طرح تعرفه قبليتون بلند مدته تا پايان طرح صبركنيد!

سلام دوستان من خونم رو جابجا كردم و اينجا مخابرات فقط تا 128 ميده ميخواستم بپرسم ميتونم وايمكس بگيرم و با مودم همراه URoad 8000 كه ميدن و مودم خودم كه 4 پورت lan داره اينترنت رو به تلويزيون و رسيور برسونم ؟ چون وايمكس 512 ميتونم بگيرم فقط براي مودم و استفاده رسيور و تلويزيون موندم چه كنم با اين مودم

شما يه مودم واي فاي يا مودم خارجي ميتوني بگيري و از طريق پورت لني كه داره به يه هاب وصلش كني. مشكلي نداره. ولي واسه چند تا سيستم يكم ممكنه كند بشه ( در آن واحد )

سلام دوستان
من 512 نامحدود دائمي دارم . قبلاً صورتحساب دوماهه صادر ميكرد و مبلغ كل رو در قسمت جزئیات بدهی با احتساب مالیات (ریال) مينوشت الان كه دو ماه گذشته (خرداد تير) هنوز صفر ريال زده .
قضيه چي هست ؟؟ جاي ديگه اي ميزان بدهي رو مينويسه ؟؟از كجا بفهمم چقدر بدهكارم ؟؟

53514

بدهي؟ بدهي چيه؟ مگه واست بدهي هم ميگذاره بمونه؟‌ اگه منظورت پولي هست كه باقي مونده ت وبخش حساب هم اين موضوع هست. تا حالا بهش دقت نكرده بودم. يه گزينه اي بود به نام ريز حساب يا يه چيزي تو اين مايه ها كاركرد ماه هاي قبلت رو بهت نشون ميداد.

ata.royalfalcon
24-07-2012, 10:32
بدهي؟ بدهي چيه؟ مگه واست بدهي هم ميگذاره بمونه؟‌ اگه منظورت پولي هست كه باقي مونده ت وبخش حساب هم اين موضوع هست. تا حالا بهش دقت نكرده بودم. يه گزينه اي بود به نام ريز حساب يا يه چيزي تو اين مايه ها كاركرد ماه هاي قبلت رو بهت نشون ميداد.

براي من دائمي هست و در پايان هر دو ماه مبلغي كه بايد پرداخت ميكردم در قسمت مبلغ كل مينوشت كه بايد پرداخت ميكردم (همون عكس بالا) . با وجوديكه 5 روز از دوماه گذشته اين مقدار صفر هست و من نميدونم براي اين دو ماه چقدر بايد بپردازم .

Mehran14233
24-07-2012, 13:34
شما هر موقع تمديد كني (‌درصورت كه درخواست رو در سيستم تغيير تطرح تعرفه دوباره تاييد كنيد) با پرداخت هزينه ي مربوطه قبل از پايان ماه اين اتفاق خواهد افتاد. البته بايد اگه طرح تعرفه قبليتون بلند مدته تا پايان طرح صبركنيد!

اصلاً حواسم نبود دو ماه پیش تموم شده بود :31: 49 تومن مونده بود که با 40 تومنش خودش اتوماتیک دو ماه 4 گیگ فعال کرده الان فقط مونده 9 تومن که دیگه نمیتونه اتوماتیک فعال کنه و خودم باید یکی از سرویساشو فعال کنم .

من میخواستم با اون 49 تومن یه 6 ماهه بگیرم باقی پولش رو هم اینترنتی پرداخت کنم اما برداشتن خودشون خود به خود 1 ماهه فعال کردند :18: عجب .... هایی هستند :2:

sss638
24-07-2012, 13:47
دوستان تا حالا شرکتی به مزخرفی ایرانسل تو عمرم ندیده بودم پول سرویسی که میگیره از همه جا بیشتره کیفیتم از همه کمتره

این سروریس یک مگ نامحدود ایرانسل هست با آنتن 96 درصد ( هر موقع هم که زنگ میزنه پشتیبانی میگه فایروال چیه ؟ آنتی ویروس خاموش کن باید، آنتن 100 درصد باشه، خوب اگه درست نشد میدیم همکارن بررسی کنن)

asrit.net
24-07-2012, 16:43
من خود سرویس 512 را حدود 6 ماه است که دارم. سرعت وب بروزینگ متوسط است

و دانلود در اکثر مواقع 60K می دهد که با سرعت 512 همخوانی دارد.

ولی آنتن دهی اش همه جای تهران خوب نیست و اینطور بگم اگر تو منطقه زرد نقشه اش هستید نگیرید سنگین ترید چون اعصاب خورد کن هست!

Milad4171
24-07-2012, 18:03
اصلاً حواسم نبود دو ماه پیش تموم شده بود :31: 49 تومن مونده بود که با 40 تومنش خودش اتوماتیک دو ماه 4 گیگ فعال کرده الان فقط مونده 9 تومن که دیگه نمیتونه اتوماتیک فعال کنه و خودم باید یکی از سرویساشو فعال کنم .
من میخواستم با اون 49 تومن یه 6 ماهه بگیرم باقی پولش رو هم اینترنتی پرداخت کنم اما برداشتن خودشون خود به خود 1 ماهه فعال کردند :18: عجب .... هایی هستند :2:

نه عزيز جان خودش هيچ تعرفه اي رو فعال نكرده . اگه شما تعرفه ات بلند مدت بودي به صورت پيش فرض تعرفه ي پايه ماهيانه واست فعال ميشه كه حالت ديفالت هست. يعني ماهي 3 گيگ با اشتراك ماهي 15000 تومن كه با ماليات ميشه يه چيزي اندازه 16000 تومن! شما بايد بري تو بخش تغيير طرح تعرفه و تعرفه رو تغيير بدي .بعد بري و مبلغي رو كه ميخواي آماده كني و قبل از پايان ماه يعني آخر مرداد مبلغ رو پرداخت كني كه از ماه بعد تعرفه ي مورد نظرت فعال بشه!

دوستان تا حالا شرکتی به مزخرفی ایرانسل تو عمرم ندیده بودم پول سرویسی که میگیره از همه جا بیشتره کیفیتم از همه کمتره

این سروریس یک مگ نامحدود ایرانسل هست با آنتن 96 درصد ( هر موقع هم که زنگ میزنه پشتیبانی میگه فایروال چیه ؟ آنتی ویروس خاموش کن باید، آنتن 100 درصد باشه، خوب اگه درست نشد میدیم همکارن بررسی کنن)

تفاوت سيستم هاي بي سيم با كابلي در همينه. مثل اينكه شما بگي چرا خط تلفن من فلان جا آنتن نميده. مثل تمام گيرنده هاي بي سيم ديگه. اطمينان 100 درصد واسه دريافت به صورت صحيح نيست. فقط موردي توسط آنتن ها بشه ساپرت كرد و سرعت رو رو حالت ديفالت گذاشت قطعي ها كمتر ميشه گيرندگي بهتر ميشه . ممكنه شما طبقه ي اول باشي آنتن خوب نداشته باشي ولي طبقه بالايي داره حال ميكنه!
اينطوريه!

براي من دائمي هست و در پايان هر دو ماه مبلغي كه بايد پرداخت ميكردم در قسمت مبلغ كل مينوشت كه بايد پرداخت ميكردم (همون عكس بالا) . با وجوديكه 5 روز از دوماه گذشته اين مقدار صفر هست و من نميدونم براي اين دو ماه چقدر بايد بپردازم .

دائمي؟ آهان. البته اين ماه خيلي تغيير ماه مشكلات بوجود اومد. من اول مرداد هرچي سايت ميرفتم قطع بود. اعتبار ماه مرداد منو ساعت 3 تاييد كردن .در صورتي كه از ترافيك مونده ام هم نميتونستم استفاده كنم.
ممكنه سايت يكم تغيير كرده باشه. معمولا يه سري چيزاش همش در حال جابه جايي و عوض شدنه!

من خود سرویس 512 را حدود 6 ماه است که دارم. سرعت وب بروزینگ متوسط است

و دانلود در اکثر مواقع 60K می دهد که با سرعت 512 همخوانی دارد.

ولی آنتن دهی اش همه جای تهران خوب نیست و اینطور بگم اگر تو منطقه زرد نقشه اش هستید نگیرید سنگین ترید چون اعصاب خورد کن هست!

ممكنه سرعت پينگ تو مطنقه زرد يكم پايين باشه ولي سرعت دانلود همونه فقط قطع و وصل شدنش قابل توجه هست!
من خودم الان مدتهاست دارم استفاده ميكنم ولي يك ماهي هست كه قطعي ها زياد شده شده الكي در طول روز روي هم رفته 3 ساعتي قطع بودم (‌ البته كلا من نت زياد نيست ولي به طور كلي هر وقت نت ميام قطعي رو مي بينم پس وقتايي كه نيستم امكان وجود داشتن هست!

حالا داستان چيه دقيقا معلوم نيست شايد بخاطر زياد شدن يوزر ها باشه!!

amin2000
24-07-2012, 18:05
من gprs ایرانسل استفاده میکنم در چند ماه گذشته که استفاده میکردم خوب بود و قطعی نداشت ولی الان بد شده و دو هفته ای هست که قطع و وصل میشه اوضاش خیلی بد شده .
دوستان دیگر هم مشکل قطعی دارند با این gprs ایرانسل؟
کسی از دوستان با gprs همراه اول کار کرده الان از نظر قطع و وصل شدن چطور است؟

pori.ya
24-07-2012, 18:41
من 1 مگ دارم یه چند وقتی افتضاح بود الان باز عالی شده و سرعت دانلودم 130 هست حتی با سا*س به نظرم بهترین گزینه برای کسایی هست که مجبور هستن هی جابجا بشن اما برای افرادی که همیشه در خونه استفاده میکنن قیمتش زیاد مقرون به صرفه نیست

king_darkness
24-07-2012, 18:44

خداييش سرعت اينترنتش خيلي داغون شده براي باز كردن يه صفحه بايد نيم ساعت صبر كرد

تفاوت سيستم هاي بي سيم با كابلي در همينه. مثل اينكه شما بگي چرا خط تلفن من فلان جا آنتن نميده. مثل تمام گيرنده هاي بي سيم ديگه. اطمينان 100 درصد واسه دريافت به صورت صحيح نيست. فقط موردي توسط آنتن ها بشه ساپرت كرد و سرعت رو رو حالت ديفالت گذاشت قطعي ها كمتر ميشه گيرندگي بهتر ميشه . ممكنه شما طبقه ي اول باشي آنتن خوب نداشته باشي ولي طبقه بالايي داره حال ميكنه!
اينطوريه!

چند وقته اينجوري شده اوايل خوب بود
در كل اين آخرين ماهي هست كه از ايرانسل سرويس مي گيرم
به دوستان پيشنهاد مي كنم كه اصلا طرف 128 نرن بد پشيمون ميشن
قيمت هاي فضايي سرعت درحد ديال آپ

marvel2000
24-07-2012, 20:39
من فردا باید خونه‌ام رو عوض کنم. مودم فضای باز دارم برا ی دوباره وصل کردنش کار خاصی باید بکنم یا فقط رو پشت بوم وصل کردن و اتصال به کامپیوتر کافیه.

ata.royalfalcon
24-07-2012, 20:41
من فردا باید خونه‌ام رو عوض کنم. مودم فضای باز دارم برا ی دوباره وصل کردنش کار خاصی باید بکنم یا فقط رو پشت بوم وصل کردن و اتصال به کامپیوتر کافیه.

کار خاصی نمیخواد فقط باید اونقدر بچرخونیش تا بهترین گیرندگی رو داشته باشه .
خودم هم چندبار خونمو عوض کردم و مشکلی نداشتم .

marvel2000
25-07-2012, 05:59
کار خاصی نمیخواد فقط باید اونقدر بچرخونیش تا بهترین گیرندگی رو داشته باشه .
خودم هم چندبار خونمو عوض کردم و مشکلی نداشتم .

از بایت راهنماییتون بسیار ممنون.

sss638
26-07-2012, 14:00
اينطوريه!

دوست عزیز اگه یکی دوبار بود قابل قبول بود ولی از موقعی که من این سرویس گرفتم شرایط به همین منواله. پشتیبانی هم میگه مشکل کلی شبکه داریم درست می کنن، دوباره خراب میشه :39: آخه من نمیدونم اینها ملت رو چی فرض کردن

amird1991
28-07-2012, 18:12
سلام دوستان
من میخواستم سرویس 512 بگیرم ولی بم گفتن برای بیشتر از 128 باید از دانشگاه نامه بگیرم ، کسی راه دیگه ای سراغ داره که بتونم بیشتر از 128 بگیرم؟

E.G_band
30-07-2012, 21:13
می دونم سوالم تکراریه ولی خیلی برام مهمه.....:

من از یه شرکت دیگه اینترنت می گرفتم اما حالا می خوام عوضش کنم و وایمکس بگیرم.......به نظر شما:

1-سرعتش خوبه؟؟؟ 512 به مشتری خانگی می دن؟؟؟؟

2-دانلود توی شب رایگانه؟؟؟؟؟؟؟؟

3-کلا بگیرم یا نگیرم؟؟؟؟؟

ata.royalfalcon
30-07-2012, 21:28

من از یه شرکت دیگه اینترنت می گرفتم اما حالا می خوام عوضش کنم و وایمکس بگیرم.......به نظر شما:

سلام .
خودم 512 نامحدود دائمی دارم . فبلاً سرعتش خوب بود الان افتضاح شده اساسی ...
برای مشتری خانگی حداکثر 128 میدن . ولی اگر معرفینامه معتبری داشته باشید موقع ثبت نام گزینه شرکتی حقیقی رو انتخاب و سرعت بالای 128 انتخاب کنید . معرفی نامه رو بدید به نصابی که میاد خونتون (یه کپی هم داشته باشید) .
اگر adsl میتونید بگیرید و جابجا نمیشید (مستاجر نیستید) به نظرم بهتره وایمکس نگیرید گرون تموم میشه .

Milad4171
30-07-2012, 22:34

1- بستگي به منطقه داره كه آنتن ميده يا نه. معمولا تو مناطق سبز خوب آنتن دهي داره تو مناطق زد هم بدك نيست ولي خوب بهتره كه از مودم هاي فضاي خارجي تهيه كنيد يا كه به محيط باز نزديكتر باشين.

512 به صورت عادي نه نميدن. شما بايد يه نامه از دانشگاه يا از شركت با سربرگ با سرعت مورد نظر تهيه كنيد. كار سختي نيست. همش فرماليته است. به نفعشونه سرعت بيشتر بدن. پول بيشتر هم ميگيرن!!

2- دانلود شبانه نداره ولي فعلا 70 درصد تحقيق از 2 تا 6 صبح گذاشته!

3- بستگي به خودتون داره. الان داره مودم يو اس بي رو با 70 درصد تخقيف ميده .فكر كنم 32 تومن تا 100 تومن خيلي تفاوت داشته باشه. مي ارزه آدم بگيره. به نظرمن زودتر تصميم بگيرين و اگه ميخواين تهيه كنيد كه اين 70 درصد تخفيف خريد بهتون بخوره!

stiver
31-07-2012, 07:45
سلام
یه 2 هته میشه که خط تلفن خونمون عوض شده دیگه نمیتونم از شرکت قبلی اینترنت بگیرم بخاطر همین از یه شرکت دیگه گرفتم که واقعا ضعیفه الان دارم میرم وایمکس بگیرم من آنلاین پلی استیشن بازی میکنم بخاطر همین 1 مگ نامحدود می خوام ولی شنیدم اگه مصرف بیش از حد باشه میرم تو لیست سیاه من قبلا 25 گیگ هر ماه مصرف میکردم با این مقدار میرم تو لیست سیاه؟ دلیل اینکه وایمکس انتخاب کردم اینه که سعت 1 و 2 مگ ارزونتره من وایرلس هم داشتم برای هر ماه 130000 می دادم برا سرعت 512 .
یه چیز دیگه ؛ سرعت دانلود 1 مگ چقدره؟ بالای 100 هست؟ چند روز طول میکشه تا بیان برای نصب ؟
ممنون می شم اگه جواب بدید

SuB
31-07-2012, 08:41
سلام
برای دریافت سرعت بالاتر از ۱۲۸، بجز نامه دیگه چی می‌خوان؟
نامه اگه از طرف دانشگاه باشه، باید از طرف کی باشه؟ چه ویژگی داشته باشه؟ استاد هم می‌تونه نامه بده؟

با تشکر

arash59b
01-08-2012, 01:46
سلام
برای دریافت سرعت بالاتر از ۱۲۸، بجز نامه دیگه چی می‌خوان؟
نامه اگه از طرف دانشگاه باشه، باید از طرف کی باشه؟ چه ویژگی داشته باشه؟ استاد هم می‌تونه نامه بده؟

با تشکر

یه نامه از طرف دانشگاه که توش نوشته باشه شما برای کارهاتون احتیاج به سرعت بالاتر از 128 دارید و مهر و امضا کنن همین.

یا اگه کسی از اقوامتون شرکت ثبت کرده با همین مضموم و با مهر شرکت واست بنویسه

iCe m@n
01-08-2012, 10:16
سلام
یه 2 هته میشه که خط تلفن خونمون عوض شده دیگه نمیتونم از شرکت قبلی اینترنت بگیرم بخاطر همین از یه شرکت دیگه گرفتم که واقعا ضعیفه الان دارم میرم وایمکس بگیرم من آنلاین پلی استیشن بازی میکنم بخاطر همین 1 مگ نامحدود می خوام ولی شنیدم اگه مصرف بیش از حد باشه میرم تو لیست سیاه من قبلا 25 گیگ هر ماه مصرف میکردم با این مقدار میرم تو لیست سیاه؟ دلیل اینکه وایمکس انتخاب کردم اینه که سعت 1 و 2 مگ ارزونتره من وایرلس هم داشتم برای هر ماه 130000 می دادم برا سرعت 512 .
یه چیز دیگه ؛ سرعت دانلود 1 مگ چقدره؟ بالای 100 هست؟ چند روز طول میکشه تا بیان برای نصب ؟
ممنون می شم اگه جواب بدید

دوست عزیز من خودم سرویس 1 مگ نامحدود دارم ماهی 100 گیگ هم شده دانلود کردم هیچ مشکلی نبوده تا الان هم توی 2 سال من کم کم ماهی 70 گیگ دانلود میکنم هیچ وقت هم توی لیست سیاه نرفتم
برای نصب هم از 2 روز تا 8 روز میان برای نصب بستگی به شانس داره

سرعت دانلود هم 128 هستش

mahammad_reza
01-08-2012, 10:23
سلام
من میخوام سرویس وایمکس ایرانسل بگیرم
آیا این سرویس اردبیل را پشتیبانی میکنه؟
بخاطر 70% تخفیف مودم میخوام همین امروز ثبت نام کنم .
آیا مودم برای مبین نت هم کار میکنه؟
بعد از پبت نام چطور مودم رو با تخفیف 70% دریافت کنم ؟

HAM5311
02-08-2012, 01:02
سلام من از مرداد ماه سرویس 2 مگ گرفتمه ولی سرعتش خیلی افتضاحه
ماه قبل که 512 داشتم سرعتش به مراتب بالاتر از این بود
آنتن دهی مودم هم مشکلی نداره چون چراغاش کامل پره و وقتی شناسه دوستمو وارد می کنم سرعتش خیلی میره بالا
می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟

peagle
02-08-2012, 17:43
با سلام
دوستان عزیز این مودم USB که 70 درصد تخفیف داره آیا دارای کیفیت مناسب نسبت به سایر مودم ها هستش ( برای استفاده داخل خانه ) . با تشکر لطفا راهنمایی کنید :46:

gheymeh
02-08-2012, 18:03
دوستا ن فقط یادتون باشه که یه قولی یکی از این ایرانسلی ها مودم مثل ماشین فرسوده نیست که تعویض بشه!!!!

stiver
02-08-2012, 21:57
سلام > من 11 مرداد ثبت نام کردم همون موقع هم پرداخت کردم بعد زنگ زدم 707 چند تا سوال پرسیدم بعد بهم گفت که ثبت نام شما 11 این ماه بود و از 11 تا آخر ماه براتون حساب میشه ولی من هنوز مودم ندارم . ودم یه هفته دیگه میاد یعنی کلا من 10 تا 13 روز برا این ماه دارم پس این هزینه ای که پرداخت کردم چی میشه فقط بجای79000 > 55000 پرداخت کردم برای 1 مگ نامحدود چون 11 /5 ثبت نام کردم چرا مثل باقیه شرکت ها کار نمی کنند خب از 11 این ماه تا 11 ماه دیگه حساب می کردند

Milad4171
02-08-2012, 22:31
با سلام
دوستان عزیز این مودم USB که 70 درصد تخفیف داره آیا دارای کیفیت مناسب نسبت به سایر مودم ها هستش ( برای استفاده داخل خانه ) . با تشکر لطفا راهنمایی کنید :46:

بله خوبي. از طريق UDB به سيستم يا لپ تاپ وصل ميشه در صورت پايين بودن گيرندگي يه تقويت كننده داره كه كاراييش خيلي خوبه. واسه جايي كه انتن دهي داشته باشه اين مودم جزو مودمهاي خوبه!
با اين قيمت تحفيف خورده خيلي مي ارزه.

دوستا ن فقط یادتون باشه که یه قولی یکی از این ایرانسلی ها مودم مثل ماشین فرسوده نیست که تعویض بشه!!!!

چرا عزيز. مودم در هر حالتي باشه قبل از يك سال قابليت تعويض رو داره.
من تا امروز به دليل مشكلات خاصي كه پيش اومده بوده دو سه بار مودم رو عوض كردم و يه مودم سالم گرفتم! هيچ هزينه ي اضافه يا مشاجره و بحثي هم نداشتم. رفتم گفتم مودم موشكل داره . چك كرد قانع شد يه درخواست داد واسم. سه روز بعد مودم رو آوردن تحويل دادن!

سلام من از مرداد ماه سرویس 2 مگ گرفتمه ولی سرعتش خیلی افتضاحه
ماه قبل که 512 داشتم سرعتش به مراتب بالاتر از این بود
آنتن دهی مودم هم مشکلی نداره چون چراغاش کامل پره و وقتی شناسه دوستمو وارد می کنم سرعتش خیلی میره بالا
می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟
مودمت چيه؟؟ كم شدن پهناي باند به توجه به سرعت مورد نظر كم و زياد ميشه. مثل يه اتوبان ميمونه با چند تا لاين. ممكن لاين پر سرعت شلوغ باشه ولي لاين كم سرعت خلوت باشه.
احتمالا اينكه تو منطقه شما سرعت بالا استفاده زياد داره وجود داره .شما بايد مودم رو انقدر جابه جا كنين كه بهترين درصد سيگنال و كيفيت رو از مودم بگيرين.
كلا سرعت هرچي ميره بالاتر كيفيت و ثبات پايينتر مياد.
سرعت شما در حالت عادي با 2 مگ فكر كنم بايد 256 كيلوبايت در ثانيه بايد باشه! حالا ممكنه كمتر هم بشه اين سرعت!
شما سرعت دانلودت درحالت عادي و با آيدي من چنده؟
{‌اينم بگم . هرچي سرعت ميره بالاتر تنظيمات گيرندگي دقيقتر ميشه. بايد خيلي مودم رو جابه جا كني كه بهترين كيفيت رو بدست بياري }

سلام > من 11 مرداد ثبت نام کردم همون موقع هم پرداخت کردم بعد زنگ زدم 707 چند تا سوال پرسیدم بعد بهم گفت که ثبت نام شما 11 این ماه بود و از 11 تا آخر ماه براتون حساب میشه ولی من هنوز مودم ندارم . ودم یه هفته دیگه میاد یعنی کلا من 10 تا 13 روز برا این ماه دارم پس این هزینه ای که پرداخت کردم چی میشه فقط بجای79000 > 55000 پرداخت کردم برای 1 مگ نامحدود چون 11 /5 ثبت نام کردم چرا مثل باقیه شرکت ها کار نمی کنند خب از 11 این ماه تا 11 ماه دیگه حساب می کردند

شما زماني اعتبارت فعال ميشه كه مودمت فعلا بشه!
هروقت اومدن مودم رو واست فعال كردن و فعال سازي رو توي پرتال انجام دادن سيستم شما تازه راه اندازي ميشه!
معمولا اگه هم وسط ماه باشين هزينه ي اون ماه رو واستون نسبت به روزش و ترافيك نسبي بسته به روز از مبلغ پرداختيتون كم ميكنن.
بعضي وقتا هم ترافيك رو تا آخر ماه ديگه فعال ميگذارن و به ماه ديگه اضافه ميكنن. يعني 11 مرداد شما فعال ميشي تا 11 شهريور ترافيك ماه اولت رو داري به اضافه اينكه ترافيك ماه دومت از اول شهريور فعال شده.
حالا الان دقيقا چيكار ميكنن معلوم نيست .ولي بب بيشتر از مبلغ پرداختي كم ميكنن

{تو اس ام اس يا ايمل بهت ميگه چقدر بايد بريزي}

alimail3248
02-08-2012, 23:14
سلام

ایا راهی وجود داره که وقتی از طریق وای فای به مودم وصل میشیم ادرس کانفیگ مودم یعنی همون 192.168.1.1 نیاد.من نمیخام پسورد عوض کنم .فقط میخام کاری کنم که با وارد کردن این ادرس صفحه تنظیمات نیاد و فقط از طریق lan بشه واردش شد.ایا راهی هست؟

peagle
02-08-2012, 23:18
Milad_4171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممون از راهنمایی که کردی . باز یک سوال دیگه خانه من در ناحیه زرد رنگ واقع شده به نظرت مودم USb با تقویت کننده جواب میده . ممنون میشم :11:

gheymeh
02-08-2012, 23:24
چرا عزيز. مودم در هر حالتي باشه قبل از يك سال قابليت تعويض رو داره.
من تا امروز به دليل مشكلات خاصي كه پيش اومده بوده دو سه بار مودم رو عوض كردم و يه مودم سالم گرفتم! هيچ هزينه ي اضافه يا مشاجره و بحثي هم نداشتم. رفتم گفتم مودم موشكل داره . چك كرد قانع شد يه درخواست داد واسم. سه روز بعد مودم رو آوردن تحويل دادن!

}

پاسخ زیر توسط یکی از ایرانسلی ها :

Milad4171
03-08-2012, 00:11
سلام

ایا راهی وجود داره که وقتی از طریق وای فای به مودم وصل میشیم ادرس کانفیگ مودم یعنی همون 192.168.1.1 نیاد.من نمیخام پسورد عوض کنم .فقط میخام کاری کنم که با وارد کردن این ادرس صفحه تنظیمات نیاد و فقط از طریق lan بشه واردش شد.ایا راهی هست؟

از طريق واي فاي شما وارد صفحه تنظيمات مودم نميشين كه!!‌فقط از طريق لن ميشه واردش شد!!
واسه پرتال مودم هم ميتونين رمز بگذارين!
و
بهترين راه همون پسورده. دوست من اسم وايرلسش رو اسم خودش گذاشته بود رمزش هم اسم خودش. اومده بود ميگفت چرا ترافيكم انقدر كم ميشه خوب دارن ميدوزدن ازت.
واي فاي خيلي خطرناكه .بهتره رمزي هم كه روش ميگذاري ساده نباشه.
در آخر شما وقتي يه سيستم چه گوشي يه لپ تاپ رو به واي فايت كانكت ميكني لازم نيست كه هربار روشن ميكني كانكت كني. خودش اتوماتيك به واي فاي خودت وصل ميشه!

Milad_4171 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممون از راهنمایی که کردی . باز یک سوال دیگه خانه من در ناحیه زرد رنگ واقع شده به نظرت مودم USb با تقویت کننده جواب میده . ممنون میشم :11:

به نظر من شما اگه ميتوني يه تست با مودم از يه دوست يا آشنايي بگير.
من تو منطقه اي تست كردم كه قرمز بود و آنت دهي با تقويت كننده لب پنجره 60 درصد بود !
بايد به بيرون نزديك باشين. لب پنجره يا طبقه ي آخر !

پاسخ زیر توسط یکی از ایرانسلی ها :

اون دوستتون منظورت تعويض مودم هاي قديمي با مودمهاي مدل جديد حتما منظورشون بوده. چون من مودم رو كه خراب شده دادم واسم عوض كردن. الان يكم قانوناشون سخت تر شده البته ولي خوب بهرحال بازم كارتو زود راه ميندازن .
مودم واي فاي وقتي خريداري ميكني و كمتر از يك سال به هر دليلي خراب بشه كه اپراتور تشخيص به تعويض بده واستون مودم رو عوض ميكنن و آكبند همون مدل مودم رو واستون ميارن

i!i!i!
03-08-2012, 05:27
سلام

من میخواستم سرویس 2مگ نامحدود رو بگیرم میخواستم ببینم این سرعت رو به خانگی با نامه از شرکت میدن؟ نوع شرکتش فرق نداره؟

پینگش واسه بازی انلاین خوبه؟ سرعت همون 256 کیلوبایت میده؟

با این قانون Fair Use Policy روزانه چقدر میشه دانلود کرد؟

شرمنده زیاد شد :X

alimail3248
03-08-2012, 09:38
دوستان من یک مودم outdoor از مبین نت دارم اگر از شبکه اونا غیرفعالش کنم ایا میشه تبدیلش کنم به ایرانسل؟

Milad4171
04-08-2012, 15:13
سلام

من میخواستم سرویس 2مگ نامحدود رو بگیرم میخواستم ببینم این سرعت رو به خانگی با نامه از شرکت میدن؟ نوع شرکتش فرق نداره؟

پینگش واسه بازی انلاین خوبه؟ سرعت همون 256 کیلوبایت میده؟

با این قانون Fair Use Policy روزانه چقدر میشه دانلود کرد؟

شرمنده زیاد شد :X

سرعتش بستگي به منطقه شما داره .با يه نامه از شركت با سربرگ و مقدار سرعت مشكلي نيست.
به صورت روزانه رو نميدونم ولي ماهيانه حدودا تا 200 گيگ هم كسي به مشكل بر نخورده. بيشترش خوب نه عاقلانه هست نه عادلانه .. چون با پهناي باند كمي كه سيستم بيسيم تو ايران داره كلا اين كار خلاف قانونه. حق بقيه ضايع ميشه!!

دوستان من یک مودم outdoor از مبین نت دارم اگر از شبکه اونا غیرفعالش کنم ایا میشه تبدیلش کنم به ایرانسل؟

خبر. مودمهايي كه وايمكس خودش داره رو بايد استفاده كنين كه واسه استفاده از ايراسنل و فركانس مربوط به شبكه اش طراحي شده.
فركانس مبين نت با ايرانسل توي اينترنت پرسرعت بيسم فرق دارن.

HAM5311
04-08-2012, 15:59
مودمت چيه؟؟ كم شدن پهناي باند به توجه به سرعت مورد نظر كم و زياد ميشه. مثل يه اتوبان ميمونه با چند تا لاين. ممكن لاين پر سرعت شلوغ باشه ولي لاين كم سرعت خلوت باشه.
احتمالا اينكه تو منطقه شما سرعت بالا استفاده زياد داره وجود داره .شما بايد مودم رو انقدر جابه جا كنين كه بهترين درصد سيگنال و كيفيت رو از مودم بگيرين.
سرعت شما در حالت عادي با 2 مگ فكر كنم بايد 256 كيلوبايت در ثانيه بايد باشه! حالا ممكنه كمتر هم بشه اين سرعت!
{‌اينم بگم . هرچي سرعت ميره بالاتر تنظيمات گيرندگي دقيقتر ميشه. بايد خيلي مودم رو جابه جا كني كه بهترين كيفيت رو بدست بياري }

مودم هم wifi دارم هم کله قندی
با خود پشتیبانی تماس گرفتم گفت از طرف ما مشکلی نیست
سرعت دانلود 20-30 هست
گیرندگی مودم هم تو تنظیمات که نگاه می کنم 90 درصد هست وقتی هم شناسه دوستمو وارد می کنم (سرعت 512) سر عتش از 2 مگ من بیشتره:13:

jamal1977
04-08-2012, 17:02
با سلام

من یه مدت پیش مودم usb نصب کردم ومشکلی نبود تا اینکه سیگنالم خیلی ضعیف شد
بعد بررسی کردم مودمم روی یک دکل نسبتا دور سوئیچ شده وهر چی ریست کردم فایده نداشت زنگ زدم با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم گفتن باید هروقت خونه بودی زنگ بزن برای تنظیم فرکانس دکل نزدیکتون

این تنظیم فرکانس روی منوی برنامه توی قسمت
Expert LOGIN/ LOGOUTقرار داره
رمز عبور سری های قبلی این نوع مودم wimax820

بود ولی برای این جدیدا جواب نمیده

آیا کسی رمز جدید رو داره؟

آیا کسی راه حلی برا مشکل من داره چطور ی سوئیچ رو خودم درست کنم
ممنون از راهنمائی دوستان

alitalker
06-08-2012, 09:16
سرعتش بستگي به منطقه شما داره .با يه نامه از شركت با سربرگ و مقدار سرعت مشكلي نيست.
به صورت روزانه رو نميدونم ولي ماهيانه حدودا تا 200 گيگ هم كسي به مشكل بر نخورده. بيشترش خوب نه عاقلانه هست نه عادلانه .. چون با پهناي باند كمي كه سيستم بيسيم تو ايران داره كلا اين كار خلاف قانونه. حق بقيه ضايع ميشه!!

خبر. مودمهايي كه وايمكس خودش داره رو بايد استفاده كنين كه واسه استفاده از ايراسنل و فركانس مربوط به شبكه اش طراحي شده.
فركانس مبين نت با ايرانسل توي اينترنت پرسرعت بيسم فرق دارن.

میلاد جان چرا زمانی‌ که اطلاعات دقیق از یه موضوع نداری در موردش اظهار نظر می‌کنید

دوست عزیز اگر شما مودم وایمکس فضای باز از هر شرکتی مثل مبین نت یا جای دیگه داشته باشید. شما ابتدا باید وارد تنظیمات Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مودم بشید، بعد از اون یک قسمت به نام Root_cert وجود داره، که اگر می‌خواهید از شرکت ایرانسل استفاده کنید باید چرت مخصوص شرکت ایرانسل رو توی اون آپلود کنید
اگر مایل به دریافت فایل cert هستید لطفا پیام خصوصی بدید

amirghorbi
06-08-2012, 12:42
۷۰ درصد تخفیف استثنایی مودم‌های وایمکس!

هموطنان عزیز در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان و فارس می‌توانند با ثبت‌نام در فاصله زمانی ۱۴ تا ۱۶ مرداد ۱۳۹۱، از ۷۰ درصد تخفیف باورنکردنی در قیمت مودم‌های Wi-Fi و USB بهره‌مند شوند.

توجه :

- در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام نماید؛
بدیهی است در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردد.

قیمت ها بدون احتساب ۵% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.

• در صفحه اصلی پورتال وایمکس روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» کلیک کرده و فرم ثبت‌نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را تکمیل نمایید؛ یا

• به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کنید.

روش های پرداخت هزینه ثبت نام وایمکس ایرانسل:

۱. پرداخت اینترنتی

برای استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «پرداخت صورت حساب/ پرداخت اینترنتی» مراجعه کنید.

٣. مراجعه حضوری به شعب بانک

amirghorbi
06-08-2012, 12:44
پوشش جدید مناطق

بهارستان

برای ثبت نام اینترنتی وایمکس ایرانسل اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید.

amirghorbi
06-08-2012, 12:45
پوشش مناطق جدید

لواسان

برای ثبت نام اینترنتی وایمکس ایرانسل اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید.

amirghorbi
06-08-2012, 12:55
میلاد جان چرا زمانی‌ که اطلاعات دقیق از یه موضوع نداری در موردش اظهار نظر می‌کنید

دوست عزیز اگر شما مودم وایمکس فضای باز از هر شرکتی مثل مبین نت یا جای دیگه داشته باشید. شما ابتدا باید وارد تنظیمات Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مودم بشید، بعد از اون یک قسمت به نام Root_cert وجود داره، که اگر می‌خواهید از شرکت ایرانسل استفاده کنید باید چرت مخصوص شرکت ایرانسل رو توی اون آپلود کنید

سلام دوست عزیز

میشه روش تبدیل مودم و فایل های مورد نیاز برای من بفرستید.

اگه امکان داره روش و فایل های مورد نیاز برای تبدیل ایرانسل به مبین نت یا بر عکس

alimail3248
06-08-2012, 13:26

ممنون از پاسختون ولی مشکل فقط فایلی که فرمودید نیست.بلکه باید مک مودم توی ایرانسل ثبت بشه که ایرانسل قبول نمیکنه برای این چه راه حلی وجود داره؟

اگر امکانش هست در مورد فایل cert کمی توضیح دهید که چی هست؟ ایا همون فیرموور ایرانسل هست؟

alitalker
06-08-2012, 15:18
ممنون از پاسختون ولی مشکل فقط فایلی که فرمودید نیست.بلکه باید مک مودم توی ایرانسل ثبت بشه که ایرانسل قبول نمیکنه برای این چه راه حلی وجود داره؟

اگر امکانش هست در مورد فایل cert کمی توضیح دهید که چی هست؟ ایا همون فیرموور ایرانسل هست؟

علی‌ جان این فایل در واقع مثل یک کارت عبور بین مودم شما وBTS وایمکس می‌باشد، که Cert مخفف کلمهٔCertificate می‌باشد
و با فریمور تفاوت داره که معنی‌ اصلی‌ آن چارچوب اصلی‌ مودم است.

alitalker
06-08-2012, 15:21

علی‌ جان من دقیقا از سیستم ایرانسل مبنی با این که آیا مک آدرس‌های مودم‌های دیگه قابلیت ثبت در سیستم اونها داره رو نمیدونم، بهتره که از خطوط ایرانسل خودتون با شمارهٔ ۷۰۷ تماس بگیرید و این سوال رو مطرح کنید

alitalker
06-08-2012, 15:31
دوستانی که سوال کرده بودن که آیا با سرویس‌های نامحدود ایرانسل بعد ازمیزان مشخص که دانلود کنیم آیا وارد لیست سیاه میشیویم ؟
در جواب این دوستان باید بگم که خیر اینطور نیست
به طور مثل من از حساب اکانت خودم برای شما عکس گرفتم
میزان دانلود با سرویس ۲ مگ نا محدود، ایرانسل در مدت ۱۵ روز، میزان دانلود ۱۰۹ گیگ

alitalker
06-08-2012, 15:37
دوستانی که سوال کرده بودن که آیا با سرویس‌های نامحدود ایرانسل بعد ازمیزان مشخص که دانلود کنیم آیا وارد لیست سیاه میشیویم ؟
در جواب این دوستان باید بگم که خیر اینطور نیست
به طور مثل من از حساب اکانت خودم برای شما عکس گرفتم
میزان دانلود با سرویس ۲ مگ نا محدود، ایرانسل در مدت ۱۵ روز، میزان دانلود ۱۰۹ گیگ

Milad4171
06-08-2012, 16:09
جنابalitalker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

شركت ايرانسل فقط به مودمهايي كه مك آدرسشون توي سرورشون ذخيره شده سرويس ميدن. والا الان مودمهاي خيلي خوبي توي بازار هست كه هم ارزونه هم بدردبخور. ملت ميرفتن از اونا ميخريد.
.
هــــك كردن مودم و غيره كار قانوني نيست كه بخوايم ديگران رو مشتاق به انجام دادنش بديم.

اگه كاري غير از اينه لطفا مطلب رو شفاف بياي بيان كنين.
اينكار خيانت به هر دوشركت سرويس دهنده است.

Dante May Cry M
07-08-2012, 03:17
سلام دوستان، نماز روزتون قبول درگاه حق تعالی
اقا تو رو خدا به دادم برسید
یه 2 3 روزی بود وایمکس ایرانسل از ساعت 12 تا 3 صبح مشکل پیدا میکرد
بعد ما از بیکاری رفتیم تنظیمات مودم رو نگاه میکردیم (مودمم وایفای هست مدل مودم WIXFMM-130) Wi-Fi) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد تو این قسمت یه سری تغییرات دادم:

فکر میکردم همه رو edit کنم و یزارم رو 5mhz بهتر میشه!
ولی الان وقتی با گوشی میخوام به مودم وصل شم اصلا گوشی مودم رو پیدا نمیکنه!!
نمیدونم چه مرگش شده ولی هر کاری کردم نشد که نشد!!!!

میخوام از دوستان اهل فن که منو یازی بدن، یا یکی که بره تنظیمات پیش فرض رو ببنه به من یگه (ببینه که اون گزینه ها دقیقا هر کدوم رو چند mhz هستن)

شدیدا حالم گرفته، کمکم کنید، دعاتون میکنم، اجرتون با امام حسین...

Mr7 Illusive
07-08-2012, 05:28
دوستان این طرح 70% تخفیف ویژه دانشجویات شرایطش چیه وحداقل چه سرویسهایی میشه گرفت؟ میصرفه؟ مطرف ازاد نداره؟نمیشه ماه بعد تغیر سرویس داد به مصرف ازاد؟

alitalker
07-08-2012, 08:22
جنابalitalker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

شركت ايرانسل فقط به مودمهايي كه مك آدرسشون توي سرورشون ذخيره شده سرويس ميدن. والا الان مودمهاي خيلي خوبي توي بازار هست كه هم ارزونه هم بدردبخور. ملت ميرفتن از اونا ميخريد.
.
هــــك كردن مودم و غيره كار قانوني نيست كه بخوايم ديگران رو مشتاق به انجام دادنش بديم.

اگه كاري غير از اينه لطفا مطلب رو شفاف بياي بيان كنين.
اينكار خيانت به هر دوشركت سرويس دهنده است.
میلاد جان مثل اینکه شما تعریف دوستی‌ از واژه ه ک ندارید.
این موضوع که من در موردش صحبت کرددم در مورد تغییر کاربری مودم وایمکس هست که شما به اشتباه از اون برداشته واژه عجیب ه ک رو داشتید.
جهت اطلاع شما و سایر دوستانی که از این موضوع اطلاع ندران، این قضیه که من برای شما بازگو کردم یکی‌ از آپشن‌های اصلی‌ مودم‌های وایمکس هست که برخی‌ از دوستان با نداشتن اطلاعات کافی‌، اطلاعات غلط رو در اختیار دیگران قرار میدهند.

Milad4171
07-08-2012, 16:44
خوب . شما كه ميگي هيچكس نميدونه واطلاعات كافي نداره. ما كه بخيل نيستيم. يه تاپيك جديد بزن و اين موضوع رو مطرح كن .خودم شخصا ازش استقبال ميكنم.:12:
بذار اون دوستان و ما از اين اطلاعات غلط نجات پيدا كنيم.:27:

عاليه
08-08-2012, 01:20
سرويس 1 مگ نامحدود، مشهد، 1391/5/18، 2:19 بامداد
سرور تهران:

سرور سوييس

براي اولين باره كه سرعت دانلود و آپلود براي يك سرور خارجي مثل سرور ايرانه!!!! جل الخالق!

romass100
08-08-2012, 20:26
سلام دوستم یه مودم وایفای خریده از ایرانسل WIXFMM-130 از ایرانسل.

اما کامپیوترش قدیمیه و کارت شبکه نداره.کارت شبکه چند تومنه و ایا مثلا یو اس بی نمیخوره که بشه از راه های دیگه ازش استفاده کرد؟اخه خودم محتویات جعبشو ندیدم.

کلا هیچ راهی جز خریدن کارت شبکه نداره؟

Milad4171
08-08-2012, 22:29
دوستان يه نگاه به اين عكس بندازين:27:
اين كاربرد دوست بنده هست . در يك شهري در كشور كانادا در يك روز معمولي...

كي به اين سرعت برسيم... خدا ميدونه

54156

peagle
08-08-2012, 22:34
دوستان يه نگاه به اين عكس بندازين:27:
اين كاربرد دوست بنده هست . در يك شهري در كشور كانادا در يك روز معمولي...

كي به اين سرعت برسيم... خدا ميدونه

54156

بله اصولا بلاد کفر دارایای مزایای فراوانی هستن :7:

alil1369
08-08-2012, 22:41
سلام دوستان، نماز روزتون قبول درگاه حق تعالی
اقا تو رو خدا به دادم برسید
یه 2 3 روزی بود وایمکس ایرانسل از ساعت 12 تا 3 صبح مشکل پیدا میکرد
بعد ما از بیکاری رفتیم تنظیمات مودم رو نگاه میکردیم (مودمم وایفای هست مدل مودم WIXFMM-130) Wi-Fi) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد تو این قسمت یه سری تغییرات دادم:

فکر میکردم همه رو edit کنم و یزارم رو 5mhz بهتر میشه!
ولی الان وقتی با گوشی میخوام به مودم وصل شم اصلا گوشی مودم رو پیدا نمیکنه!!
نمیدونم چه مرگش شده ولی هر کاری کردم نشد که نشد!!!!

میخوام از دوستان اهل فن که منو یازی بدن، یا یکی که بره تنظیمات پیش فرض رو ببنه به من یگه (ببینه که اون گزینه ها دقیقا هر کدوم رو چند mhz هستن)

شدیدا حالم گرفته، کمکم کنید، دعاتون میکنم، اجرتون با امام حسین...

شما یا مودم رو ریست و از اول کانفیگ کن یا تنظیمات رو برگردون به 2.4 ! چون 5 مگاهرتز رو همه نوع دستگاهی نمیتونن شناسایی کنن

ORIGINAL
09-08-2012, 00:08
سلام
میگم دوستان برای اینکه ریز مصرف اینترنت رو پیدا کنیم باید کجا بریم؟؟ اصلا ریز مصرف داره که کی چقد مصرف شده؟؟؟
ممنون

stiver
09-08-2012, 00:22
سلام
مدل وایمکس من fmm130 هست rssi -60 cinr 30 پنجتا چراق روشن الن 6 روزه که وصل شده 1 مگ نامحدود روزه اول سرعت دانلود 130 بود از روز دوم کم شد تا 60 الن که همش زیره 30 مودم رو همون جایی گذاشتم که روز اول بود ولی فرقی نمیکنه به پشتیبانی 10 بار زنگ زدم فقط می گن باهاتون تماس میگیرن ولی .... حالا هم میگه تا شنبه صبر کن به روز رسانی داریم نمیتوونیم چک کنیم این مشکل از کجاست مطمئنا از خود خطیه که به من دادن چون من منطقه سبزم روزه اول حال داد ولی الان همش عصبیم کرده این rssi cinr نرماله؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم سرعت همین الان

Spoilsman
09-08-2012, 01:49
سلام و خسته نباشید
منم خریت کردم سرویس وایمکس خریدم
سرویس 2 مگ خریدم از این به اصطلاح ایرانسل
ماهی 12 گبگ ترافیک دارم ولی اگه شبانه روز هر 31 روز از ماه رو هم بذارم واسه دانلود، بعید میدونم بشه بیشتر از 5 گیگ دانلود کرد
سرعتم فقط توی یه روز از ماه 260 هست، ما بقی روزها روی 20 تا 30 کیلو نوسان داره.
باز صد رحمت به شاتل که سرویس 512 که دارم، صبح ها از ساعت 8 تا شب ساعت 1 سرعت دانلود بین 90 تا 180 هست و شبا هم بین 50 تا 60 کیلو

حالا با این تفاسیر این سرویس وایمکس ایرانسل رو کجای دلم جا بدم؟؟؟!!! ماهیانه هم 63 هزار چوق پول میریزم تو جیب ایرانسل !!!
سرویس 2 مگ وایمکس مبین نت و یا داتک هم همین ریختیه سرعتش؟ (یعنی از سی روز ماه فقط یه روز با 260 کیلو دانلود داری و مابقی روزها زیر 30 کیلو؟)
راهنمایی کنین تا بلکه بتونم یه سرویس 2 مگ درست و درمون بگیرم
راستی اگه قرار باشه از داتک سرویس بگیرم این مودم ایرانسلی که برای وایمکس خریدم برای داتک یا مبین نت جواب میده یا نه؟

ata.royalfalcon
09-08-2012, 11:08
سلام
میگم دوستان برای اینکه ریز مصرف اینترنت رو پیدا کنیم باید کجا بریم؟؟ اصلا ریز مصرف داره که کی چقد مصرف شده؟؟؟
ممنون

سلام

طبق عکس زیر از قسمت خدمات مشترکین ، روی قسمت جزئیات تماس و مصرف کلیک کنید .

54166

ata.royalfalcon
09-08-2012, 11:43
دوستان سلام
در عکس زیر برای 16 روز (از یک دوره 60 روزه) کلاً 5168098 کیلوبایت مصرف کردم . اگر بخوام به مگابایت یا گیگابایت تبدیل کنم باید تقسیم بر 1024 کنم یا 1000 ؟؟؟

54167

yoosef_st
09-08-2012, 13:33
بچه ها توی طرح مصرف آزاد هم میشه بدونیم چقدر از ترافیکی که خریدیم مصرف شده و چقدرش باقی مونده؟

romass100
09-08-2012, 18:51
میدونم که اصلا محل نمیدید اما باز میپرسم !

رفیقم که وایمکس خریده اشتباهی قبض اون یکی خطشون را به ایرانسل داده.

خواستم بدونم که ایا وایمکس اصلا ربطی به تلفن داره و اگه داره ایا این اشتباه رفیقم دردسر ساز هست؟اخه خونشون دو تا خط تلفن داره.

o457
09-08-2012, 18:58
با سلام، اینجا کسی هست که رفته باشه لواسان و وایمکس ایرانسلو تست کرده باشه؟

Mr7 Illusive
09-08-2012, 19:16
میدونم که اصلا محل نمیدید اما باز میپرسم !

رفیقم که وایمکس خریده اشتباهی قبض اون یکی خطشون را به ایرانسل داده.

خواستم بدونم که ایا وایمکس اصلا ربطی به تلفن داره و اگه داره ایا این اشتباه رفیقم دردسر ساز هست؟اخه خونشون دو تا خط تلفن داره.

نه ربطی نداره به خط تلفن
قبض را برای تایید کد پستی گرفتن

HAM5311
09-08-2012, 19:50
سلام و خسته نباشید
منم خریت کردم سرویس وایمکس خریدم
سرویس 2 مگ خریدم از این به اصطلاح ایرانسل
ماهی 12 گبگ ترافیک دارم ولی اگه شبانه روز هر 31 روز از ماه رو هم بذارم واسه دانلود، بعید میدونم بشه بیشتر از 5 گیگ دانلود کرد
سرعتم فقط توی یه روز از ماه 260 هست، ما بقی روزها روی 20 تا 30 کیلو نوسان داره.
باز صد رحمت به شاتل که سرویس 512 که دارم، صبح ها از ساعت 8 تا شب ساعت 1 سرعت دانلود بین 90 تا 180 هست و شبا هم بین 50 تا 60 کیلو

حالا با این تفاسیر این سرویس وایمکس ایرانسل رو کجای دلم جا بدم؟؟؟!!! ماهیانه هم 63 هزار چوق پول میریزم تو جیب ایرانسل !!!
سرویس 2 مگ وایمکس مبین نت و یا داتک هم همین ریختیه سرعتش؟ (یعنی از سی روز ماه فقط یه روز با 260 کیلو دانلود داری و مابقی روزها زیر 30 کیلو؟)
راهنمایی کنین تا بلکه بتونم یه سرویس 2 مگ درست و درمون بگیرم
راستی اگه قرار باشه از داتک سرویس بگیرم این مودم ایرانسلی که برای وایمکس خریدم برای داتک یا مبین نت جواب میده یا نه؟

منم دقیقا همین مشکل رو دارم
ولی ماه قبل که 512 داشتم سرعتش خوب بود

patal
10-08-2012, 13:16
سلام
مدل وایمکس من fmm130 هست rssi -60 cinr 30 پنجتا چراق روشن الن 6 روزه که وصل شده 1 مگ نامحدود روزه اول سرعت دانلود 130 بود از روز دوم کم شد تا 60 الن که همش زیره 30 مودم رو همون جایی گذاشتم که روز اول بود ولی فرقی نمیکنه به پشتیبانی 10 بار زنگ زدم فقط می گن باهاتون تماس میگیرن ولی .... حالا هم میگه تا شنبه صبر کن به روز رسانی داریم نمیتوونیم چک کنیم این مشکل از کجاست مطمئنا از خود خطیه که به من دادن چون من منطقه سبزم روزه اول حال داد ولی الان همش عصبیم کرده این rssi cinr نرماله؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم سرعت همین الان

سلام
مشکل، فقط مربوط به Link شما نیست، و کل ایرانسل مشکل داره. (حتی GPRS)
کلا وایمکس ایرانسل که افتضاح بود، الان یه هفته ای هست که افتضاح تر شده.
شاید هم مشکل از ایرانسل نیست و کلی ه و مربوط به BackBone ایرانه و جریان ِ بچه های بالا :46:
(دوستان عزیز، لطفا از دیگر ISP ها FeedBack بذارید که ببینیم مشکل از ایرانسل ه؟ یا کلی ه؟، مبین نت، شاتل، آسیا تک، ...)
خوش باشین :11:
©م.م.©

prong
10-08-2012, 16:10
سلام دوستان...من با مودمم يه مشكلي دارم...وقتي ميخوام به عنوان روتر براي انتقال فايل ازش استفاده كنم و از طريق گوشي فايلهاي روي كامپيوتر رو ببينم ريست ميشه....آيا كسي تا بحال اين مشكل رو داشته؟؟؟؟مدل مودمم fm 130 wifi هستش....ممنون ميشم يه تست بكنيد و جوابش رو بديد....مرسي.

sei_pm
10-08-2012, 18:03
سرویس اینترنت ایرانسل امروز تبدیل به اینترانت شده بود یعنی فقط Ip های داخلی رو پینگ میکرد آیه برای بقیه هم اینجوری شده بود ؟

yoosef_st
10-08-2012, 19:01
سرویس اینترنت ایرانسل امروز تبدیل به اینترانت شده بود یعنی فقط Ip های داخلی رو پینگ میکرد آیه برای بقیه هم اینجوری شده بود ؟

نه برای من که اینجوری نبود

ولی امروز اصلا نمیتونم توی صفحه eCare برم! مرده شورشون رو ببره با این صفحشون!

patal
10-08-2012, 19:07

دقیقا تایید می شه.

arash11
10-08-2012, 19:24
برای تبدیل سرعت 128 به 512 باید چکار کنم؟
لطفا متنی که باید بنویسم و درخواست دهم را بگویید.
ممنون

عاليه
10-08-2012, 19:43
بچه ها توی طرح مصرف آزاد هم میشه بدونیم چقدر از ترافیکی که خریدیم مصرف شده و چقدرش باقی مونده؟

مگه مصرف آزاد مال وقتي نيست كه ترافيكت تموم شده؟

sms11
10-08-2012, 21:06

چند بار تاحالا این اتفاق برات افتاده؟

lucky_luke
10-08-2012, 21:33

بله برای من هم پیش اومد. فقط سایت های داخلی رو باز میکرد. تریس هم گرفتم که فقط تا نصف معمول رفت و بقیه رو تایم اوت داد

sei_pm
10-08-2012, 23:45
چند بار تاحالا این اتفاق برات افتاده؟

فقط امروز البته اگر یادت باشه سابقه داشته چند وقت پیش کل سرویس های کشور برای ساعاتی به این صورت اینترانتی در آمده بود .

patal
11-08-2012, 01:46
سلام
یکی از تغییرات جالب ِ اخیر برای من اینه که من نمی تونم کسی رو در یاهو مسنجر ADD کنم!!!

arash11
11-08-2012, 09:10
ممنون

لطفا اگر اطلاع دارید بگویید.مرسی

Mr7 Illusive
11-08-2012, 09:16
سلام
یکی از تغییرات جالب ِ اخیر برای من اینه که من نمی تونم کسی رو در یاهو مسنجر ADD کنم!!!

منم همین مشکل را دارم ولی اینترنتم ایرانسل نیست/اسیاتک
به تاپیک یاهو سر بزنید

mr-dion
11-08-2012, 09:31
منم همین مشکل را دارم ولی اینترنتم ایرانسل نیست/اسیاتک
به تاپیک یاهو سر بزنید
دوست عزیز من هم فن اوا دارم همین مشکل رو دارم

king_darkness
11-08-2012, 12:18
براي من هم ديروز و امروز اينجوري شده با speedtest پينگ گرفتم سرور تهران 70 بود سرور باكو 7000
كلا چند وقتي هستش كه وايمكس ايرانسل خيلي افتضاح شده اصلا ارزش نداره 128 يا 256 از ايرانسل گرفت
فك كنم سرعت هاي بالا 1مگ 2مگ وضيعت بهتري داشته باشن ؟!

Mr7 Illusive
11-08-2012, 12:51
سلام

دوست عزیز من هم فن اوا دارم همین مشکل رو دارم
دوستان بیایید تو تاپیک یاهو اعلام کنید بلکه به یه نتیجه ای رسیدیم

stiver
11-08-2012, 12:59
براي من هم ديروز و امروز اينجوري شده با speedtest پينگ گرفتم سرور تهران 70 بود سرور باكو 7000
كلا چند وقتي هستش كه وايمكس ايرانسل خيلي افتضاح شده اصلا ارزش نداره 128 يا 256 از ايرانسل گرفت
فك كنم سرعت هاي بالا 1مگ 2مگ وضيعت بهتري داشته باشن ؟!
من الان یه هفتس نتم وصل شده 1مگ نامحدود سرعت دانلودم 20 تا 30 وضش خراب شده

stiver
11-08-2012, 13:01
میشه پسورد و شناسه یکی دیگه رو وارد مودم کرد بعد کانکت شد ؟ من این کارو کردم وصل میشم ولی انگار همون نت خودمه

stiver
11-08-2012, 13:41

خب اگه شلوغ باشه تا چه حد سرعت کم میشه مثلا برای من باید سرعت دانلود 128 باشه (1مگ) ولی بین 20 تا 30 فقط ساعت 8 تا 10 . سرعت 130 :\ خب حالا اگه اینجور باشه مگه دارن از سرویس من استفاده میکنن که انقد کم میکنه مگه 8 به 1 نیست؟

m_amin
11-08-2012, 16:02
آقا من الان وایمکس گرفتم پول هم پرداخت کردم الان وضعیت اینو زده
وضعیت : پرداخت انجام شد
این یعنی چی؟
الان چی کار باید کنم؟!

buyfx
11-08-2012, 18:40
سلام
1-امکانش هست از حساب وایمکس به حساب وایمکس دیگه اعتبار ( پول ) انتقال داد
2- به صورت خط به خط می شود از موبایل به حساب وایمکس پول انتقال داد ( به غیر از داشتن کد و پین )

isbn
11-08-2012, 19:12
سلام من الان تو منطقه تهران پارس حوالی فلکه اول از ایرانسل سرویس 512 نامحدود دارم ! خواستم ببینم واسه ماه بعد اگه بخوام 1024 نامحدود بگیرم آیا باز باید نامه از شرکت براشون ببرم ؟ یا دیگه نامه نمیخوان ؟ بعد الان کیفیتش در سطج خوبی هست سرعتم همیشه ثابت بوده 60-65 بجز ساعاتی مثل 10-1 شب که اونم بعضی روزهاست !
حالا میخوام ببینم یه وقت مثلا برای 1024 مشکلی دارن تو این منطقه ؟ یا نه ؟
رو مودم فول چراغ سبز دارم ! تو کانفیگ هم Cinr R1 20 به بالا هست رو 63-66 db برای 1024 به مشکلی نمیخوره ؟! آخه بحث 80 تومن پوله یه وقت نتونن ساپورت کنن اونی که آتیش میگیره منم !

عاليه
11-08-2012, 19:38
آقا من الان وایمکس گرفتم پول هم پرداخت کردم الان وضعیت اینو زده
وضعیت : پرداخت انجام شد
این یعنی چی؟
الان چی کار باید کنم؟!

بايد صبر كنيد تا از طرف ايرانسل باهاتون تماس بگيرن و قرار تحويل و نصب مودم رو بذارن. البته اگر از يك هفته بيش‌تر طول كشيد و تماس نگرفتن بهتره خودتون به پيشتباني يك زنگي بزنيد و پيگير بشيد.

yoosef_st
11-08-2012, 19:45
مگه مصرف آزاد مال وقتي نيست كه ترافيكت تموم شده؟

نه. چه ربطی داره به ترافیک تموم شده.
من مثلا 7 تومن میدم 1 گیگ ترافیک میخرم
تا هر وقت که این 1 گیگ رو تموم کنم میتونم از اینترنتم استفاده کنم

منتها نمیدونم چجوری میشه بفهمم چقدر از ترافیکم باقی مونده الان

کسی میدونه چطور یا کجا میشه فهمید؟

sei_pm
11-08-2012, 19:56
سلام من الان تو منطقه تهران پارس حوالی فلکه اول از ایرانسل سرویس 512 نامحدود دارم ! خواستم ببینم واسه ماه بعد اگه بخوام 1024 نامحدود بگیرم آیا باز باید نامه از شرکت براشون ببرم ؟ یا دیگه نامه نمیخوان ؟ بعد الان کیفیتش در سطج خوبی هست سرعتم همیشه ثابت بوده 60-65 بجز ساعاتی مثل 10-1 شب که اونم بعضی روزهاست !
حالا میخوام ببینم یه وقت مثلا برای 1024 مشکلی دارن تو این منطقه ؟ یا نه ؟
رو مودم فول چراغ سبز دارم ! تو کانفیگ هم Cinr R1 20 به بالا هست رو 63-66 db برای 1024 به مشکلی نمیخوره ؟! آخه بحث 80 تومن پوله یه وقت نتونن ساپورت کنن اونی که آتیش میگیره منم !

خیر مشکلی پیش نمیاد و نیازی به نامه جدید نیست .
مشکلی از لحاظ پهنای باند ندارید با این وضعیت مودم حتی با 3 چراغ می تونید تا 500 کیلوبایت در ثانیه هم دانلود کنید کنید ولی مشکل اینجاست BTS که به اون کانکت میشید پهنای باند اینترنتش فول نشده باشه . به احتمال زیاد مشکلی نداره وقتی 512 رو به خوبی بهتون جواب میده حتما جای برای یک 512 جدید هم هست :46: که از پهنای باند اون BTS استفده کنه.

isbn
11-08-2012, 20:57
خیر مشکلی پیش نمیاد و نیازی به نامه جدید نیست .
مشکلی از لحاظ پهنای باند ندارید با این وضعیت مودم حتی با 3 چراغ می تونید تا 500 کیلوبایت در ثانیه هم دانلود کنید کنید ولی مشکل اینجاست BTS که به اون کانکت میشید پهنای باند اینترنتش فول نشده باشه . به احتمال زیاد مشکلی نداره وقتی 512 رو به خوبی بهتون جواب میده حتما جای برای یک 512 جدید هم هست :46: که از پهنای باند اون BTS استفده کنه.

خیلی ممنون
از طریق همون تغییر تعرفه از تو کنترل پبل کاربری میتتونم اقدام کنم دیگه ؟ نیاز به زنگ و تماس به ایرانسل نیست ؟
چون شنیدخ بودم اول این اکانت باید حذف شه بعد روی اکانت جدید و نام کاربری جدید سرویس جدید ارائه بشه !

sei_pm
11-08-2012, 22:46
خیلی ممنون
از طریق همون تغییر تعرفه از تو کنترل پبل کاربری میتتونم اقدام کنم دیگه ؟ نیاز به زنگ و تماس به ایرانسل نیست ؟
چون شنیدخ بودم اول این اکانت باید حذف شه بعد روی اکانت جدید و نام کاربری جدید سرویس جدید ارائه بشه !

خیر از طریق کنترل پنل خودتون میشه . فقط حواستون باشه طرح از اول ماه اجرا میشه و در حال حاضر بدهی نباید داشته باشید. شما طرح جدید رو ثبت کنید بعد تماس بگیرید با 707 و بپرسید مشکلی پیش نمیاد و از اول ماه طرح عوض میشه یا خیر چون اگر مشکل وحود داشته باشه خود بخود طرح فعلی تمدید میشه و مجبور میشید یک ماه دیگه صبر کنید.

m_amin
11-08-2012, 23:09
آخه من اصلا مودم نخواستم
مودم دارم
تو ثبت نام هم زدم که مودم نمیخوام
دیگه واسه چی تماس بگیرن؟

بايد صبر كنيد تا از طرف ايرانسل باهاتون تماس بگيرن و قرار تحويل و نصب مودم رو بذارن. البته اگر از يك هفته بيش‌تر طول كشيد و تماس نگرفتن بهتره خودتون به پيشتباني يك زنگي بزنيد و پيگير بشيد.

isbn
11-08-2012, 23:55
برای من اعتباری هست ! خوب تا 11 روز دیگه هم داره مهلت و بدهی نمیمونه ! الان نمیتونم درخواست تغییر بدم نه ؟

gba
12-08-2012, 04:49
از دوستان کسی فریم ور bm632w رو داره؟
ماله من BM632w_V100R001IRNC20B018 بود که حواسم نبود و پس از دانلود فریم ور BM632w_V100R001IRNC20B017 از سایتش و نصبش، پس از اینکه ارور داد که این قدیمی تر است، با این حال نصبش کرد !
حالا گزینه external antenna دیگه ندارم

sei_pm
12-08-2012, 08:46
برای من اعتباری هست ! خوب تا 11 روز دیگه هم داره مهلت و بدهی نمیمونه ! الان نمیتونم درخواست تغییر بدم نه ؟

میتونید تغییر بدید از اول ماه اجرا میشه .

البته داخل سایت نوشته هر گیگ 30 روز اعتبار داره .

arash11
12-08-2012, 10:18
ممنون

stiver
12-08-2012, 14:20
اگهline مگ 1 شلوغ باشه هیچ راهی نیست که بشه از سرعت واقعی که داریم استفاده کنیم؟ تمام روز شلوغه بجز ساعت 9 تا 12 صبح

buyfx
12-08-2012, 23:07
دوستان با کد بالا می شه از خط ایرانسل که اعتبار داره به حساب جدید وایمکس تازه ثبت نام شده برای خرید مودم پول انتقال داد ؟؟؟

FuII
13-08-2012, 15:37
درود

آیا میشه مودم وایمکس نخرم و با گوشیم سرعت اینترنت بالا رو داشته باشم

یعنی اینترنت 3g سیم کارتم بیشتر بشه و روی گوشیم اینترنت پر سرعت داشته باشم

سپاس

soheilsh
13-08-2012, 16:45
دوستان با کد بالا می شه از خط ایرانسل که اعتبار داره به حساب جدید وایمکس تازه ثبت نام شده برای خرید مودم پول انتقال داد ؟؟؟

نمیشه ، باید شناسه وایمکس فعال باشه تا بشه شارژ فرستاد

عاليه
13-08-2012, 18:34

منتها نمیدونم چجوری میشه بفهمم چقدر از ترافیکم باقی مونده الان

کسی میدونه چطور یا کجا میشه فهمید؟

حالا فهميدم. اين چيزي كه شما مي‌فرماييد ترافيك آزاد نيست، بسته‌ي افزايشي هست. ترافيك آزاد مال وقتيه كه شما نه شارژ عادي داريد نه بسته افزايشي خريديد و در نتيجه به ازاي هر مگابايت استفاده يك مبلغي از موجودي حسابتون كم ميشه (البته اگر در حسابتون مبلغي داشته باشيد)

اما در مورد اين كه از كجا ميشه باقي‌مونده بسته افزايشي رو ديد من چون ديگه مدتهاست از سرويس نامحدود استفاده ميكنم متاسفانه يادم نمياد قبلا از كجا چك ميشد. ولي در كنترل حساب الكترونيكي، در صفحه حساب، يك جدولي هست به نام «اطلاعات حساب اختصاص داده شده». توي اون جدول يك سطرش به اين اسم هست: «باقي مانده بسته افزايشي مدت دار». همين نيست؟

isbn
14-08-2012, 00:46
معلوم نی چی کار کردن دیگه با ساکسم نمیشه رفت FB و اکثر سایتا باز نمیشه ! پینگ افتضاح ولی سرعت تغییری نکرده !

stiver
14-08-2012, 08:35
معلوم نی چی کار کردن دیگه با ساکسم نمیشه رفت FB و اکثر سایتا باز نمیشه ! پینگ افتضاح ولی سرعت تغییری نکرده !
internal شده فقط داخلی رو باز میکنه دارن همون طرح اینترنت ملی رو میریزن دیگه من که کلا نتم افتضاح بود الان دگه کلا حتی نمیتونم با ps3 sign in بشم

forexet
14-08-2012, 14:45
دوستان
شما مشکل بروزینگ ندارید؟
راحت سایت باز میکنید؟
بدون چیز پی ان برای من دیگه حتی سایتهای داخلی هم خیلی دیر باز میشن
اما چیز پی ان یا سوکس وصل میکنم خیلی بهتر میشه

isbn
14-08-2012, 14:47
آره برای من از دیشب این طوری هست شما کدوم مطقه ای ؟
من تهران پارس هستم الان همین P30 به زوووووووووووور باز شد ! اما دانلودم ثابت مثل قبل 64-65 ! آره با ساکس کمی بهترم میشه حتی ! فک کنم دارن فیلترای جدید تست میکنن !

forexet
14-08-2012, 15:49
آره برای من از دیشب این طوری هست شما کدوم مطقه ای ؟
من تهران پارس هستم الان همین P30 به زوووووووووووور باز شد ! اما دانلودم ثابت مثل قبل 64-65 ! آره با ساکس کمی بهترم میشه حتی ! فک کنم دارن فیلترای جدید تست میکنن !

من اشرفی ام غرب تهران پس ربطی به منطقه نداره، سرعت دانلود منم عالی اما چه فایده سایت باز نمیشه

نه فکر نکنم از تست هیتلر جدید باشه
چون من الان همزمان از مخابرات هم دارم اون بدون هیچ مشکلی کار میکنه و بروزینگش عالی..

شما هم همزمان پارس آنلاین دارید یا امضاتون قدیمیه؟

isbn
14-08-2012, 15:59
من اشرفی ام غرب تهران پس ربطی به منطقه نداره، سرعت دانلود منم عالی اما چه فایده سایت باز نمیشه

نه فکر نکنم از تست هیتلر جدید باشه
چون من الان همزمان از مخابرات هم دارم اون بدون هیچ مشکلی کار میکنه و بروزینگش عالی..

شما هم همزمان پارس آنلاین دارید یا امضاتون قدیمیه؟

ای بابا ! پس این کارشون چه منظوری داره ؟ از یه سایتی که به زور صفحش باز میشه به راحتی دانلود با سرعت 65 انجام میدم اما خود سایت یا باز نمیشه یا بشه 1 دقیقه طول میکشه !
نه اون سرویس قبلی من هست !
الان برای من از دیشب ساعت 3 بع بعد این جوری مونده !
CMD 4.2.2.4 رو 230-250 میده الان ! اما سایتا اصلا راحت باز نمیشن مثل قدیم !

الانم بار سوم هست که آنتن میره و فرکانس عوض میشه ! و هی Rssi و Cnr عوض میشه !!!

forexet
14-08-2012, 16:36
بله منم دیشب همین ساعت 3 یا 4 اینا دیگه وایمکس جواب نداد رفتم رو مخابرات
فکر کنم سرویسشون ایراد داره اما نمیدونم چرا از بقیه دوستان خبری نیست کسی نمیاد بگه مشکل داره

ESPSV
14-08-2012, 16:40
درود
من تازه وایمکس گرفتم
برای من هم سایتهای حتی بدون فیل تر هم باز نمیشند
ولی با چیز پی ان باز میشه راحت
اصفهان هستم
امروز عصر بخوب شد 3 روزی بود اینطوری شده بود

clour
14-08-2012, 17:00
سلام
من مشکل ورود به قسمت Welcome to your modem configuration interface را دارم
هر پسوردی میزنم وارد نمیشهuser-user -admin-admin و چیزهای دیگر را چک کردم نشد.مودم را ریست کردم ولی باز جواب نمیده.

forexet
14-08-2012, 17:06
سلام
من مشکل ورود به قسمت Welcome to your modem configuration interface را دارم
هر پسوردی میزنم وارد نمیشهuser-user -admin-admin و چیزهای دیگر را چک کردم نشد.مودم را ریست کردم ولی باز جواب نمیده.

سلام دکمه ریست رو 10 ثانیه نگه دارید پسورد ریست میشه اما تنظیمات بهم میریزه مجددا باید مودم رو تنظیم کنید

romass100
14-08-2012, 17:31
سلام.من رفتم خونه ی دوستم که وایمکس داشت اما به وایمکسش کانکت نشد !

یعنی وایمکسو میشناخت اما باز وصل نمیشد !

مینوشت :

invalid wep key

با دوتا گوشیه ایکس 6 و 5800 همین پیغام را داد.

حتی پسوورد را عوض کردیم ولی باز همین پیغام را داد.ایراد از کجاست؟

patal
14-08-2012, 17:46
بله منم دیشب همین ساعت 3 یا 4 اینا دیگه وایمکس جواب نداد رفتم رو مخابرات
فکر کنم سرویسشون ایراد داره اما نمیدونم چرا از بقیه دوستان خبری نیست کسی نمیاد بگه مشکل داره

مشکل چیه آقا جون!
افتضاح :37:
کاملا قطع ه :9:
کاملا بلا استفاده شده این وایمکس ایرانسل :37:
سرعت DownLoad مثل بنز!
Browsing افتضاح. Freeze
معلوم نیست بچه های بالا دارن چی کار می کنند، مخصوصا YahooMail
الان با DialUp ِ سپنتا اومدم اینجا
(تهران)

گل زیبا
14-08-2012, 17:55
آیا در شهرک میانرود در شیراز پوشش میده؟

hamidrezavictor
14-08-2012, 18:17
سلام دوستان منم 2 روز پیش مودمم خود به خود تنظیماتش ریست شد وصل نمیشد . اسم مودمم تغییر کرد پسوردش شده بود 1234567890 . یوزر و پسمم ( شناسه ی وایمکسم ) از تو تنظیمات مودم پاک شده بود . security type هم تغییر کرده بود باید wpa-personal باشه اینارو که درست کردم وصل شد

forexet
14-08-2012, 18:21
سلام.من رفتم خونه ی دوستم که وایمکس داشت اما به وایمکسش کانکت نشد !

یعنی وایمکسو میشناخت اما باز وصل نمیشد !

مینوشت :

invalid wep key

با دوتا گوشیه ایکس 6 و 5800 همین پیغام را داد.

حتی پسوورد را عوض کردیم ولی باز همین پیغام را داد.ایراد از کجاست؟

سلام
نوع پسورد رو عوض کن شاید جواب داد
مثلا برای مودم FBR105 برو Wifi زیر Security بگذار WPA-WPA2 Mixed PSK بعد زیرش TKIP و ASCII بعد پسوردو بزن یا از تنظیمات وای فای برای این کانکشن نوع پسوردی که الان گذاشتی انتخاب کن

مشکل چیه آقا جون!
افتضاح [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاملا قطع ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاملا بلا استفاده شده این وایمکس ایرانسل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرعت DownLoad مثل بنز!
Browsing افتضاح. Freeze
(تهران)

آقا یک چیز پی ان وصل کن فعلا درست میشه
اگر اینطور باشه اصلا ارزش نداره حتی 512 ، من تازه میخواستم 1 مگ کنم

آیا در شهرک میانرود در شیراز پوشش میده؟

سلام نه دوست من اگر میانرود اینه نمیده

romass100
14-08-2012, 18:29
سلام
نوع پسورد رو عوض کن شاید جواب داد
مثلا برای مودم FBR105 برو Wifi زیر Security بگذار WPA-WPA2 Mixed PSK بعد زیرش TKIP و ASCII بعد پسوردو بزن یا از تنظیمات وای فای برای این کانکشن نوع پسوردی که الان گذاشتی انتخاب کن

میشه واسه مودم wimax mm-130 هم بگی لطفا؟

FuII
14-08-2012, 18:38
درود

سپاس

isbn
14-08-2012, 18:42
مثل اینکه وضعیت برگشب به حالت سابق ! و سایتا به خوبی باز میشن .

ولی یه چیز که متعجب میکنه ! با ساکس سرعت باز شدن ها خیلی سریع میشه !!!! پس یه ربطی به کنترل شدن ها و فیلتر داره دیگه !!
چون ساکس و خود چیز پی ان رو پینگ اثر گذار هستن و افزایشش میدن !

اینم تست همین الان با سرور داخلی ! ظهر هرچی میگرفتم بالای 100 بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم با باکو که ظهر زیره 500-400 نبود ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

romass100
14-08-2012, 19:24
مثل اینکه وضعیت برگشب به حالت سابق ! و سایتا به خوبی باز میشن .

ولی یه چیز که متعجب میکنه ! با ساکس سرعت باز شدن ها خیلی سریع میشه !!!! پس یه ربطی به کنترل شدن ها و فیلتر داره دیگه !!
چون ساکس و خود چیز پی ان رو پینگ اثر گذار هستن و افزایشش میدن !

اینم تست همین الان با سرور داخلی ! ظهر هرچی میگرفتم بالای 100 بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم با باکو که ظهر زیره 500-400 نبود ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من اخه هدف داشتن دغدغه هستش.

میخوان کسی از سرعت نت راضی نباشه که شکمش سیر بشه و باید شاخو شونه بکشه.

بارها شده سرعت دانلود من از اپلود سنتر های فیلتر نشده با وی پی ان بسیار سریع تر از حالت عادی بوده !

این نشون میده که سره والف اینترنت دست خودشونه.من ای دی اس ال دارم و دقیقا همین مشکلاتو دارم.چند وقتیه سرعت وحشتناک افت کرده.

پس وقتی از ساکس استفاده میکنید در حقیقت واقعا دورشون رزدید و این کاربرای معمولی هستن که دودش توو چشمشون میره.

forexet
14-08-2012, 19:54
میشه واسه مودم wimax mm-130 هم بگی لطفا؟

راستش یادم نیست خیلی وقته با پنل اون مودم کار نکردم شما هرجا Security Type دیدی عوض کن

درود

سپاس

نمیشه دوست من، وایمکس 3G نیست 4G هست
شما صبر کن رایتل بیاد اون رو بخر بنداز رو گوشیت

isbn
15-08-2012, 00:57
خوب بازم به حالت افتضاح شیفت شد ! و با ساکس هم فایده ای نداره ! 10 دقیقه طول کشید بتونم برسم به این جای فروم :(((((

ESPSV
15-08-2012, 09:52
درود
ببخشید یه سوالی داشتم در مورد سرویس اعتباری و دائمی
این دو با هم چه تفاوتی دارند ؟ زنگم زدم به پشتیبانی گفت فرقی
نداره سرویس دائمی دوماهست ولی اعتباری رو ماهیانه هم میتونید
درخواست بدید ...
من که نفهمیدم چی گفت ... میشه مزایا و معایب این دو نوع خدمات
رو یکی از دوستان برای بنده توضیح بده ... ممنون میشم
اینکه تقاضای تغییر سرعت یا تعرفه را باید یکماه صبر کنیم که خیلی بده
...
با تشکر

Electronic-Arts
15-08-2012, 11:13
مشکل چیه آقا جون!
افتضاح :37:
کاملا قطع ه :9:
کاملا بلا استفاده شده این وایمکس ایرانسل :37:
سرعت DownLoad مثل بنز!
Browsing افتضاح. Freeze
(تهران)
دقیقا درسته من مشهدم ولی من هم بدون "شبکه خصوصی مجازی" وبگردی با پینگ بسیار بالایی انجام میشه و فکر کنم پینگ به 2000 هم حتی میرسه ولی وقتی از اون استفاده میکنم سایتا عالی باز میشه
سرعت دانلود هم در هر دو حالت فرقی نداره

king_darkness
15-08-2012, 11:44
معلوم نیست دارن چی کار می کنن یه روز پینگ خوبه سرعت دانلود پایینه ، یه روز سرعت دانلود خوبه پینگ داغونه
امروز هم که کلا قطعه اصلا هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه
واقعا ارزش نداره پول داد برای وایمکس ایرانسل پول بریزیم سطل آشغال بهتره
دوستانی که میخوان وایمکس ایرانسل بگیرن بهتره یه تجدید نظری بکنن با این وضعیت فقط مریضی اعصابه

romass100
15-08-2012, 15:48
معلوم نیست دارن چی کار می کنن یه روز پینگ خوبه سرعت دانلود پایینه ، یه روز سرعت دانلود خوبه پینگ داغونه
دوستانی که میخوان وایمکس ایرانسل بگیرن بهتره یه تجدید نظری بکنن با این وضعیت فقط مریضی اعصابه
ادم یاد جک جهنم ایرانیا میفته !

یه روز رز نفت نیست ، یه روز چوب نیست ، یه روزم که هم نفت هم چوب اونی که باید چوبارو با نفت اتیش بزنه نیست ! :31:

sms11
15-08-2012, 18:10

فکر نمیکنم مبین نت هم حال و روز بهتری از ایرانسل داشته باشه.جفتشون ماشالا ترکوندن با این سرویس دادنشون

MR.CART
15-08-2012, 18:16
کجا ها وایمکس میفروشن؟
شرایط خاصی داره؟مثل adsl که باید پیش شمارت بخونه ؟؟

king_darkness
15-08-2012, 19:59
از سایت وایمکس ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مناطق تحت پوشش و چک کن همون جا هم نمایندگی ها رو زده
برای سرعت بالاتر از 128 یه سری مدارک می خوان
وایمکس اصلا ربطی به تلفن نداره

MR.CART
16-08-2012, 00:28
شهر بندرعباس رو نداره
بنظرت کجاش برم که پیشنهاد بدم این شهر هم بزنن؟

forexet
16-08-2012, 14:12
متاسفانه امروز هم مثل دیروز، تا صبح خوب بود اما باز اینطور شده و حتی با سوکس هم سخت باز میشه سایتها :41:

شهر بندرعباس رو نداره
بنظرت کجاش برم که پیشنهاد بدم این شهر هم بزنن؟

ایرانسل اجازه نداره تو هرمزگان سرویس بده، مبین نت میتونه شما از سایت مبین نت مناطق تحت پوشش رو ببین

arashaj74
16-08-2012, 15:33
به عنوان کسی که قبلا adsl داشته و الان وایمکس ایرانسل داره توصیه میکنم که اگه به adsl دسترسی دارید سراغ وایمکس نرید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Core
16-08-2012, 15:56
البته مشکل بروزینگ چند وقته که به وجود اومده ولی امروز دیگه افتضاح شده و پشتیبانی هم میگه مشکل از مخابرات هست.

forexet
16-08-2012, 16:00
البته مشکل بروزینگ چند وقته که به وجود اومده ولی امروز دیگه افتضاح شده و پشتیبانی هم میگه مشکل از مخابرات هست.

یا تابلو خالی میبندن یا مخابرات باهاشون لج افتاده برای اینها مشکل درست کرده
من الان از خود مخابرات هم ADSL دارم و با اون وصلم پس چرا سرویس خود مخابرات مشکل نداره، تازه با چیز پی ان هم بدون هیچ مشکلی سایتا باز میشن

tiger1980
18-08-2012, 15:38
ایرانسل واقعا تعرفه نا محدود داره یا اینکه نامحدودش مثل بقیه شرکتها ست خواهشا زودتر جواب بدید اخه امروز ایرانسل قیمت مودمهای usb رو 70 درصد ارزون کرده

sms11
18-08-2012, 17:49
تا اونجایی که من میدونم نامحدوده.یعنی یه ترافیکی برای شما گذاشتن که هر سرویسی که بگیری هیچ وقت به اون ترافیک نخواهی رسید

buyfx
18-08-2012, 22:09
دوستان عزیز 2سوال داشتم .
1- من سرویس تعرفم اعتبارری 29 هزارتومان ماهانه هست و اگر سر ماهه پرداخت نشه و بجاش 15 ماه پرداخت بشه من باید چقدر پول به حساب وایمکس واریز کنم ؟

2- می شود در سرویس 512 بجای تعرفه ماهاینانه خوذمون فقط از بسته افزایشی استفاده کنیم ( یعنی برای ماهای بعد بجای پرداخت حق سرویس فق بسته افزایشی 5900 تهیه کنیم )؟؟؟؟

از پاسخگویی دوستان کمال تشکر را دارم

forexet
18-08-2012, 23:13
ایرانسل واقعا تعرفه نا محدود داره یا اینکه نامحدودش مثل بقیه شرکتها ست خواهشا زودتر جواب بدید اخه امروز ایرانسل قیمت مودمهای usb رو 70 درصد ارزون کرده

بله نامحدوده همونطور که دوستمون گفتن ، مثلا من الان 512 نامحدود دارم الان 284476 مگابایت یعنی 280 گیگ دانلودم مونده که 1 ماه 24 ساعت هم دانلود کنم انقدر نمیشه در حالی که 4 روز بیشتر نمونده از دوره
اما تو اکانتم یک چیزی هست به نام "در لیست سیاه قرار دارد" که زده خیر ، نمیدونم چکار کنی این بله میشه، شاید اگر یکسره دانلود کنی ، اگه برات خیلی مهمه ازشون بپرس که این چی هست و کی میری تو لیست سیاه

دوستان عزیز 2سوال داشتم .
1- من سرویس تعرفم اعتبارری 29 هزارتومان ماهانه هست و اگر سر ماهه پرداخت نشه و بجاش 15 ماه پرداخت بشه من باید چقدر پول به حساب وایمکس واریز کنم ؟

2- می شود در سرویس 512 بجای تعرفه ماهاینانه خوذمون فقط از بسته افزایشی استفاده کنیم ( یعنی برای ماهای بعد بجای پرداخت حق سرویس فق بسته افزایشی 5900 تهیه کنیم )؟؟؟؟

از پاسخگویی دوستان کمال تشکر را دارم

جواب سوالای شما رو دقیق نمیدونم ، من یک بار 2 روز اول ماه نریختم گفت تا 4 روز نریزید سرویس قطع میشه منم سریع ریختم اما تا جایی که یادمه کامل ریختم و اضافش به موجودی حسابم اضافه شد،
تو صفحه "اطلاعات حساب" اکانتتون مبلغ بدهکاری که باید واریز کنید تا فعال شه رو مینویسه تحت عنوان "جزئیات بدهی با احتساب مالیات (ریال)"

در مورد دوم هم اگر منظورتون اینه هیچ پولی برای سرویس ندید و فقط از مصرف آزاد و بسته افزایشی استفاده کنید این امکان فقط برای 128 و 256 هست(مطمئن نیستم بسته افزایشی هم بشه چون اسمشون مصرف آزاد هست) برای بالاتر باید هزینه سرویس پایه رو بدید حداقل

این لیست سرویس های ممکن ماهیانه

sarzaeim
19-08-2012, 08:50
ایرانسلم بد نیس کاش طرفای ما انتن میداد

vahid javani
19-08-2012, 15:40
دوستانی که تازه سروریس گرفتند به غیر از هزینه مودم و اشتراک چقدر پیاده شدید؟؟
من زنگ زدم میگه 30 هزار هزینه راه اندازی!
ممنون

ghafari88
19-08-2012, 17:16
دوستانی که تازه سروریس گرفتند به غیر از هزینه مودم و اشتراک چقدر پیاده شدید؟؟
من زنگ زدم میگه 30 هزار هزینه راه اندازی!
ممنون

نه عزیز! .. فقط باید هزینه مودم+هزینه اشتراک+هزینه نصب ( 8000 تومان) رو بپردازید. پیشنهاد می کنم برای ثبت نامتون فقط از طریق سایتشون اقدام کنید. بهتر هم هست برای انجام ثبت نام از مرورگر اینترنت اکسپلورر یا موزیلا استفاده کنید. چون با بقیه مرورگرها مشکل داره. موفق باشید.

K!ng of th3 K!ngs
19-08-2012, 21:05
بچه ها من سرویس 512 2 گیگ در ماه دارم.ساعات رایگان داره؟
2-ترافیک یک دوره در صورت تموم نشدن به دوره ی بعد منتقل میشه؟(چون یک ساله هست)

ebi1952
19-08-2012, 22:02
بچه ها من سرویس 512 2 گیگ در ماه دارم.ساعات رایگان داره؟
2-ترافیک یک دوره در صورت تموم نشدن به دوره ی بعد منتقل میشه؟(چون یک ساله هست)
سلام
ساعت رایگان نداره ایرانسل
فقط تخفیف 70 درصدی میده تو ساعات شبانه
ترافیک یه دوره به دوره بعد منتقل نمیشه اگر مصرف نکنید می سوزه ترافیکتون

ice-man
20-08-2012, 02:19
سلام. من وایمکس ایرانسل مدم bm632w دارم
میخواستم مودمم رو به خاطر یه سری مشکلات ریست کنم .
باید چه اطلاعاتی رو از کانفیگی که الان دارم یادداشت کنم تا بتونم بعد ریست شدن خودم کانفیگش کنم و نیاز به کارشناس ایرانسل نداشته باشم