PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

tetis
04-04-2012, 13:23
دوستان من الان مودم وای فای دارم میخوام مودم جیبی رو هم بگیرم چطور ایرانسل هر 2 تا رو مورد استفاده قرار نمیده خوب من مودم وای فای رو در منزل استفاده میکنم مودم جیبی بیرون منزل. وقتی مودم همراه 8 ساعت شارژ نگه میداره در منزل که نمیشه استفاده کرد. چیکار باید بکنیم پس؟؟ چرا حق استفاده از یه مودم رو داریم؟؟؟ خوب کاری کنن همزمان با 2 تا مودم کار نکنه یوزر ولی بتونیم با 2 تا مودم متفاوت کار کنیم. سیاست مسخره و غیر منطقی دارن.

ايرانسل اجازه داشتن2 مودم را ميدهد فقط همزمان نميتوان از هر 2 استفاده كرد.
از خودشان بپرسيد

Mehran14233
04-04-2012, 13:25
سرعت اومده پایین دوباره :2:

pori.ya
04-04-2012, 14:03
سرعت بدجور اومده پایین همین فروم رو هم بزور باز میکنه:13:
تهران - بلوار کشاورز

IMAN SD
04-04-2012, 15:16
دوستان یه سوال دارم.یکی از دوستان ویندوزش اورجینال التیمیت سون و درایورر مودم usb رو اصلا نمیشناسه...ولی درایور تو ویندوز home به خوبی شناخته میشه!
چه باید کرد؟
دوستان لطفا کمـکـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ کنید

hitman908
04-04-2012, 18:41
آقایون ایرانسل چطوره به خدا کلافه شدم موندم ایرانسل طرح 512 با 24 گیگ 200تومن خوبه مودم رایگانه؟
مبین نت بهتره یا ایرانسل البته داتک هم هست

ata.royalfalcon
04-04-2012, 21:18
دوستان یه سوال دارم.یکی از دوستان ویندوزش اورجینال التیمیت سون و درایورر مودم usb رو اصلا نمیشناسه...ولی درایور تو ویندوز home به خوبی شناخته میشه!
چه باید کرد؟

دوستان لطفا کمـکـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ کنید

بهتره که یک تاپیک در انجمن ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنی ، زودتر به جواب میرسی .

ata.royalfalcon
04-04-2012, 21:24
سرعت اومده پایین دوباره :2:

سرعت بدجور اومده پایین همین فروم رو هم بزور باز میکنه:13:
تهران - بلوار کشاورز

برای من هم وضعیت خوب نیست .
512 نامحدود ،شهرآرا -ستارخان .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h.yazdani67
04-04-2012, 22:04
دوستان هر کسی مودم وایمکس مبین نت indoor میخواد به لینک زیر بره ،

طرح 1 مگ فعال تا 8 اردیبهشت و مجوز شرکتی هم داره + قیمت مناسب :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft252110.html)

amirghorbi
04-04-2012, 23:06
از دوستان کسی اگر اکانت 6 شش ماه نامحدود داره و دیگه نمی خواد ازش استفاده کنه(قصد تمدید نداره) من اکانتش خریدارم .

ebi1952
05-04-2012, 09:13
آقایون ایرانسل چطوره به خدا کلافه شدم موندم ایرانسل طرح 512 با 24 گیگ 200تومن خوبه مودم رایگانه؟

با سلام
وقتی شما سرعت 512 یا 1 مگ رو می گیرید. با توجه به سرعت نسبتا بالا، بستگی داره که تو نت می خواین چکار کنین:
اگه قصدت فقط وبگردی عادی و بدون دانلود نرم افزارهای حجیم، فیلم، اهنگ و ... هست 2 گیگابایت ترافیک ماهانه به نظر کافی میرسه.
ولی اگر قصدتون دانلود هست ، عین سهمیه کارت سوخت ماشین که با یه بار پر کردن باک و همون هفته اول تموم میشه و باید بقیشو آزاد بزنی به قیمت خدا تومن، وایمکس رو هم باید به قیمت هر گیگابایت 6500 تومن ناقابل خریداری بفرمایید و 2 گیگ اصلا کافی نیست.
پس نتیجه این میشه که کاملا بستگی به کاربرد شما از نت داره، با توجهبه تصمیمتون انتخاب کنید.

mehdi_vsgh
05-04-2012, 10:14
یه چیزی امروز چقد کیفیت خوب شده
برای معدودی که هر5 چراغم روشنه
اولین باره که مقدار CINR Reuse1 حتی بالای 22 هم میرسه (قبلا به زور به 12-13 میرسید)

mrmostafa
05-04-2012, 14:58
یه چیزی امروز چقد کیفیت خوب شده
برای معدودی که هر5 چراغم روشنه
اولین باره که مقدار CINR Reuse1 حتی بالای 22 هم میرسه (قبلا به زور به 12-13 میرسید)

برای من که همیشه 5 تا چراغ روشنه ولی سرعت بالا و پائین داره مهم اون Cinr reuse 1 هست که بالا باشه و ثابت باشه.
آقا مدیر ما 1 ساله 512 گرفته بود چون از خونه وصل میشه به کارتابل اداریش وی پی ان مخصوص شرکت رو استفاده میکنه بعد اصلا درست وصل نمیشه راضی نبود زنگ زد ایرانسل سریع پسش داد و مودم رو پس گرفتن پولش رو دادن. الان داره از داتک میگیره. خود ایرانسلیه گفته بوده در این زمینه مشکل داره خود ما هم نمیتونیم . البته باید آپلود بالا باشه. الان adsl گرفت بهتره. نمیدونم وایمکس رو چرا ارتقاء نمیدن که 512 رو واقعا 512 بدن مانند adsl که روی 1 و 2 مگ ست کردن. قانونا باید پولی که میگیرن پورت رو به یکی بدن. حالا 128 رو هم که برای خانگی هست واقعا به یکی بدن و بیشتر از اون مجوز بخواد حداقل بدونیم داریم همون سرعتر و استفاده میکنیم.

ehsan_jan3
05-04-2012, 15:02
مبین نت بهتره یا ایرانسل ؟

h.yazdani67
05-04-2012, 15:20
من مبین نت دارم میگم ایرانسل

hitman908
05-04-2012, 15:34

این سوال منم هست که تا امروز جواب درستیرنگرفتم

fitness2008
05-04-2012, 15:35
از مودم bm632w خود راضی هستید؟؟؟

hesam,sh
05-04-2012, 16:12
این سوال منم هست که تا امروز جواب درستیرنگرفتم

شک نکن که ایرانسل بهتره
هم سرعت ، هم پایداری شبکه ، هم PING

pori.ya
05-04-2012, 16:35
دوستان دقت کنید اگر گزینه ADSL رو دارید(یعنی تو منطقه ای هستید که ADSL میتونید استفاده کنید بی شک ADSL بهتره) الان من چند ماهه که وایمکس ایرانسل دارم ، دارم میبینم که هر ماه بدتر از ماه قبل میشه سرعت افت پیدا کرده یه زمان سرعتم زیر 69 کیلوبایت نبود الان به زور به 60 میرسه که این به خاطر افزایش مشتری های وایمکس ایرانسل هست که باعث افت کیفیت شبکه ایرانسل میشه و باید یه فکری برای منطقه های شلوغ بکنه و سیگنالها رو تقویت بکنن در آخر اینکه ماشالا پول که خوب میگیرن حداقل اشترک ها رو از 1 به 8 به 1 به 5 یا 4 کاهش بدن که سرعت ها هم کمی بیشتر بشه که این کارو نمیکنن:31:
نخواستیم مثل شرکت های ADSL دهنده دان استریم رو 2 یا 4 مگ ببندن حداقل یه تخفیفی بدن شبانه رو رایگان بزارن برای سرویس های محدود:46:

amirlovely
05-04-2012, 17:42
CINR Reuse1=32
RSSI=-56
512 نامحدود

خوبه وضعیت سیگنال ؟؟؟

ata.royalfalcon
05-04-2012, 18:40
دوستان دقت کنید اگر گزینه ADSL رو دارید(یعنی تو منطقه ای هستید که ADSL میتونید استفاده کنید بی شک ADSL بهتره) الان من چند ماهه که وایمکس ایرانسل دارم ، دارم میبینم که هر ماه بدتر از ماه قبل میشه سرعت افت پیدا کرده یه زمان سرعتم زیر 69 کیلوبایت نبود الان به زور به 60 میرسه که این به خاطر افزایش مشتری های وایمکس ایرانسل هست که باعث افت کیفیت شبکه ایرانسل میشه و باید یه فکری برای منطقه های شلوغ بکنه و سیگنالها رو تقویت بکنن در آخر اینکه ماشالا پول که خوب میگیرن حداقل اشترک ها رو از 1 به 8 به 1 به 5 یا 4 کاهش بدن که سرعت ها هم کمی بیشتر بشه که این کارو نمیکنن:31:
نخواستیم مثل شرکت های ADSL دهنده دان استریم رو 2 یا 4 مگ ببندن حداقل یه تخفیفی بدن شبانه رو رایگان بزارن برای سرویس های محدود:46:

سلام
اونجایی که قرمز کردم ، ذقیقا چه معنی میده ؟؟
من اینترنت 512 کیلوبیت دارم سرعتش دانلودش حدود 60 کیلوبایت هست که نشون میده سرعتش با دیگران share نمیشه ، گرچه این چند روزه یکمی سرعت افت کرده که فکر کنم سراسری باشه و چندروزه دیگه درست بشه .

اگر واقعاً 512 بگیری ولی با 4 نفر دیگه share بشه و بشه 128 که کلاهبرداری محضه که !!!!!

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

CINR Reuse1=32
RSSI=-56
512 نامحدود

خوبه وضعیت سیگنال ؟؟؟

طبق این توضیحات این پست ، بله خوبه .

pori.ya
05-04-2012, 19:22
سلام
اونجایی که قرمز کردم ، ذقیقا چه معنی میده ؟؟
من اینترنت 512 کیلوبیت دارم سرعتش دانلودش حدود 60 کیلوبایت هست که نشون میده سرعتش با دیگران share نمیشه ، گرچه این چند روزه یکمی سرعت افت کرده که فکر کنم سراسری باشه و چندروزه دیگه درست بشه .

اگر واقعاً 512 بگیری ولی با 4 نفر دیگه share بشه و بشه 128 که کلاهبرداری محضه که !!!!!

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

طبق این توضیحات این پست ، بله خوبه .

سلام
اینترنتی که ما داریم به صورت معمول استفاده میکنیم به صورت اشتراکی هست یعنی با چند نفر دیگر این پهنای باند تقسیم میشه و خوب ایرانسل سرویس هاش 1 به 8 هست که ایرانسل تعریف میکنه که شما میتونید فوقش تا 100 کیلوبایت سرعتت بالا بره که این خیلی کم اتفاق میفته و چند ثانیه ای هست اگر 1 به 4 باشه که بعضی از شرکت ها ارائه میدن مثل داتک برای سرویس ADSL با 512 در بهترین حالت تا 128 کیلوبایت میتونی دانلود کنی
اگر اینترنت اختصاصی یا پهنای باند بخری مثلا 128 کیلوبایت سرعت دانلود 120 یا همین حدودا هست برای همین قیمتش بالا هست سرویس های اختصاصی

pny8gb
05-04-2012, 19:27
oooooooooooooooooooooooook

عاليه
05-04-2012, 19:32
از مودم bm632w خود راضی هستید؟؟؟

البته من نميدونم كه يك مودم خوب بايد داراي چه ويژگيهايي باشه چون اطلاعات تخصصي ندارم. اما من از مودمم ناراضي نيستم. فقط بعضي وقتها كه آنتن شبكه ميره يا به دلايلي قدرت سيگنال به به صفر ميرسه، خود مودم به طور خودكار رفرش نميكنه و من مجبورم مودم رو روشن و خاموش كنم تا مجددا رفرش بشه. (نميدونم براي بقيه هم همين طوره يا نه) البته يه نكته بدي هم كه داره اينه كه كليد power نداره و بايد به روش بدوي بيرون كشيدن و دوباره زدن دوشاخه اين كار رو انجام بدي!!!

zed2
06-04-2012, 00:08
باسه تاخیر ببخشید

ممنون از اينكه زحمت ميكشيد .
چند نكته اي هم هست ، البته ببخشيد كه جسارت ميكنيم .:46:

در بعضي از نقل و قولها در صفحه اول عكسها نشان داده نميشه (پستهاي اصلي در زير) .

همچنين در اين پست شماره حساب بصورت عكس بود كه در صفحه اول شماره حساب پيداش نيست .

پيشنهادم اينه كه عكسها ضميمه انجمن بشه كه بعدا پاك نشه .

نكته بعدي هم اينه كه اگر سرعت شما بالاتر از 128 باشه براي خريد مودم يا تعويض مودم احتمالا معرفينامه لازم هست . پس بهتره كه يه كپي از اون معرفينامه رو داشته باشند .
در نتيجه اين پست زير هم بهتره كه اضافه بشه .

و نتيجه گيري كلي

عکس هارو تو یکی از پست های خودم ضمیمه کردم ولی اینکه نشون نمیده برای شما عجیبه:13:(چون خودم دارم می بینم)این شماره رو هم اضافه کردم.
ان دو پست هم اضافه شد:46:.
بررسی مجدد کنید ببینید مشکلی هست یا نه:20:

mehdi_vsgh
06-04-2012, 11:57
باسه تاخیر ببخشید

عکس هارو تو یکی از پست های خودم ضمیمه کردم ولی اینکه نشون نمیده برای شما عجیبه:13:(چون خودم دارم می بینم)این شماره رو هم اضافه کردم.
ان دو پست هم اضافه شد:46:.
بررسی مجدد کنید ببینید مشکلی هست یا نه:20:
آقا منم نمیتونم عکسارو ببینم...یه بررسی کن..(یه بار از سایت log out کن بدون اینکه وارد سایت بشی پست اول رو ببین میبینی که نمیشه دیدش:دی

mehdi_vsgh
06-04-2012, 12:43
الان درست شد:دی مرسی

zed2
06-04-2012, 12:45
آقا منم نمیتونم عکسارو ببینم...یه بررسی کن..(یه بار از سایت log out کن بدون اینکه وارد سایت بشی پست اول رو ببین میبینی که نمیشه دیدش:دی
نمی دونم این پیوست هاش کجارفته؟
دوباره اپدیت کردم تست کن ببین می بینی؟

ata.royalfalcon
06-04-2012, 22:02
نمی دونم این پیوست هاش کجارفته؟
دوباره اپدیت کردم تست کن ببین می بینی؟
عکسها درست شده ، پیوستها هم سرجاشه :31:

یه مسئله مهم دیگه ای که سوال اکثر دوستان هم هست و اونهم سقف دانلود در مورد حسابهای نامحدود هست پس بهتره که این پست هم اضافه بشه (من چقدر جسارت میکنم :31:) .

که البته با توجه به پست زیر (مثلا برای سرویس 512 سقف بیخطر 149.99 هست) ، پست بالا به کمی ویرایش نیاز هست .

و اگر امکانش هست تاپیک مهم بشه تا پایین نره .

fafa.sh
06-04-2012, 22:20
نوشته شده توسط hitman908

من الان دو ماهه که با همین شرایطی که شما گفتی گرفتم،سرعتش خوبه ولی نکته ای که هست حجم ترافیکشه که خیلی کمه،اگه از سایتایی استفاده کنی که عکس زیاد دارن سه سوته ترافیکت تموم میشه،بازی آنلاین و فیلم دیدن توی یوتیوب هم نابودت میکنه!مثلا من ماه اول 10روزه ترافیکم تموم شد،ولی الان دیگه خیلی دس به عصا از اینترنت استفاده میکنم،خلاصه ببین چی از اینترنت میخوای بعد برو طرحو بگیر

saze
07-04-2012, 12:55
سلام
سرعت سرویس 128 وایمکس نسبت به adsl؟قطعی داره؟سرعت دانلود؟چند روزه وصل میشه؟هزینه های راه اندازی وایمکس؟

ata.royalfalcon
07-04-2012, 13:40
سلام
سرعت سرویس 128 وایمکس نسبت به adsl؟قطعی داره؟سرعت دانلود؟چند روزه وصل میشه؟هزینه های راه اندازی وایمکس؟

سلام
سرعت دانلود وايمكس 128 بصورت تئوري از 16 كيلوبايت بيشتر نميشه در عمل بين 13 الي 15 كيلوبايت در نوسان هست . قبلاً كه 128 داشتم اينطوري بود ، ولي در adsl ممكنه سرعت بيشتري براي شما منظور كنن مخصوصاً سرويسهاي حجمي كه ترافيكتون زودتر تموم بشه . قطعي هم بعضي اوقات داره . معمولاً سه روزه راه اندازي ميشه ولي براي من كه يكهفته بعد راه اندازي شد (نهايت بدشانسي:19:)
در مورد هزينه هم شما بريد تو سايتش و با توجه به نوع تعرفه و مودم انتخابي هزينه نهايي رو به شما اعلام ميكنه .

hamidrezavictor
07-04-2012, 13:48
سلام این حرف که سرعت دانلودو زیاد میکنن که حجم زودتر تموم بشه به نظر من اصلا درست نیست :20: این نظریات از کجا میاد؟

amirghorbi
07-04-2012, 20:00
از دوستان کسی اگر اکانت 6 شش ماه نامحدود داره و دیگه نمی خواد ازش استفاده کنه(قصد تمدید نداره) من اکانتش خریدارم .

maxoud
07-04-2012, 21:05
سرعت من چند روزه که حسابی پایین اومده. فقط منم یا بقیه هم دارن این مشکل رو؟

ata.royalfalcon
07-04-2012, 21:19
سرعت من چند روزه که حسابی پایین اومده. فقط منم یا بقیه هم دارن این مشکل رو؟

مال من هم امروز افتضاح هست .
دیروز خوب بود .

imanparsa
07-04-2012, 21:21
سلام این حرف که سرعت دانلودو زیاد میکنن که حجم زودتر تموم بشه به نظر من اصلا درست نیست :20: این نظریات از کجا میاد؟

من این حرف که میگن سرعت 128 رو توی ای دی اس ال بیشتر میبندن.(البته بعضی از شرکت ها و بعضی از مراکز) رو به شدت تایید میکنم . 128 حجمی 3گیگ داشتم که 300کی در ثانیه به من میداده و شب 16 تا میشده. نه تنها من خیلی از دوستام توی همین اهواز و شهر های دیگه این مورد رو داشتن.

parsams
07-04-2012, 21:26
سرعت دانلود من هم شدیدا کم شده و خیلی هم نوسان داره تو 4 -5 روز گذشته فقط امروز صبح یک کم خوب بود.

mehdi_vsgh
07-04-2012, 21:28
سرعتم خیلی کم شده
512 نامحدود دارم تهران هستم
سرعت دانلود 4-5 کیلو هست

Mr.Mazmamfi
08-04-2012, 00:11
سلام بر دوستان ایرانسلی

داماد ما میخوام مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر ه ، میخواستم بدونم ، آنتن دهیش نسبت به مودم های دیگه کمتره ؟

و آیا همیشه باید تقویت کننده رو با خودش ببره ؟ یا به همون صورت جواب میده ؟

ممنون

imanparsa
08-04-2012, 06:44
آقا دیشب کلا سرعتا خراب بودن.

ata.royalfalcon
08-04-2012, 07:21
سلام بر دوستان ایرانسلی

داماد ما میخوام مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر ه ، میخواستم بدونم ، آنتن دهیش نسبت به مودم های دیگه کمتره ؟

و آیا همیشه باید تقویت کننده رو با خودش ببره ؟ یا به همون صورت جواب میده ؟

ممنون

سلام .
اگر براي لپتاپ ميخواهيد پيشنهادم اينه كه مودم جيبي uroad-8000 رو بخريد ، گرچه 100 هزار تومن نسبت به مودم usb گرانتر هست اما مزاياي خيلي بيشتري نسبت به مودم usb دارد ازقبيل

قابلیت حمل و نقل آسان
بدون نیاز به آنتن تقویت کننده
قابلیت شارژ توسط آداپتور و USB
سیگنال دهی قوی در مقایسه با مودم های مشابه
قابلیت اتصال همزمان چند دستگاه (نوت بوک، گوشی های تلفن همراه، تبلت و غیره) به اینترنت از طریق فناوری Wi-Fi

مثلا مودم uroad-8000 رو ميتونيد نزديك پنجره بذاريد تا گيرندگي بهتري داشته باشه و اينترنت رو از طريق wifi دريافت كنيد . گرچه مسئله اتمام شارژ باطري هم هست .

iman_s
08-04-2012, 10:51
نیازی نیست که تقویت کننده اش رو باهاش استفاده کنی.خونه ما تو منطقه زرد هست و بدون تقویت کننده 80 تا 100 درصد آنتن میده.
بیشتر وقتها از مودم خالی استفاده میکنم.

Mr.Mazmamfi
08-04-2012, 11:22
سلام .
اگر براي لپتاپ ميخواهيد پيشنهادم اينه كه مودم جيبي uroad-8000 رو بخريد ، گرچه 100 هزار تومن نسبت به مودم usb گرانتر هست اما مزاياي خيلي بيشتري نسبت به مودم usb دارد ازقبيل

قابلیت حمل و نقل آسان
بدون نیاز به آنتن تقویت کننده
قابلیت شارژ توسط آداپتور و USB
سیگنال دهی قوی در مقایسه با مودم های مشابه
قابلیت اتصال همزمان چند دستگاه (نوت بوک، گوشی های تلفن همراه، تبلت و غیره) به اینترنت از طریق فناوری Wi-Fi

مثلا مودم uroad-8000 رو ميتونيد نزديك پنجره بذاريد تا گيرندگي بهتري داشته باشه و اينترنت رو از طريق wifi دريافت كنيد . گرچه مسئله اتمام شارژ باطري هم هست .

ممنون دوست من .
هزینش اون جوری سنگین میشه ، حالا باید ببینم تو اعیاد ، نصف قیمت میدن یا نه ، اون موقع خریداری کنیم .
راستی دومادمون PC داره .

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

نیازی نیست که تقویت کننده اش رو باهاش استفاده کنی.خونه ما تو منطقه زرد هست و بدون تقویت کننده 80 تا 100 درصد آنتن میده.
بیشتر وقتها از مودم خالی استفاده میکنم.

دقیقا همین حرف رو همسایمون بهم زد . و برای اطمینان خواستم از شما بپرسم .

پس من یه کاری میکنم ، مودمه همسایمونو میگیرم ، و میبرم خونه ی دومادمون ، اگر خوب آنتن داد ( بدون تقویت کننده هم امتحان میکنم ) همونو میخرم .

ممنونم.

marvel2000
08-04-2012, 11:53
معلوم نیست این ایرانسل از دیشب چش شده. سرعت دائماً نوسان داره.

mehdi_vsgh
08-04-2012, 21:55
معلوم نیست این ایرانسل از دیشب چش شده. سرعت دائماً نوسان داره.
من صبح میخواستم برم شرکت نگاه کردم دیدم اصلا دانلود ندارم....اینترنت هم قطع و وصل میشد کلا سیستم رو خاموش کردم که حداقل برق الکی مصرف نکنه...ولی خداروشکر وقتی برگشتم فعلا که خوبه....تا بعد ببینیم چی میشه؟

ata.royalfalcon
08-04-2012, 22:31
تست امشب
512 نامحدود .

fafa.sh
08-04-2012, 22:51
سلام
این CINR Reuse رو از کجا می فهمید چقدره؟

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

من سرعت 512 دارم الان ping 57ms است،میشه بگید این ping چیه و این مقدار57 تا کمه یا چی؟

ata.royalfalcon
08-04-2012, 22:56
سلام
این CINR Reuse رو از کجا می فهمید چقدره؟

سلام
برای پیدا کردن CINR Reuse باید وارد تنظیمات مودم بشوید . در لینک زیر راهنمای مودمی که دارید رو دانلود کنید .

marvel2000
08-04-2012, 23:06
میزان نوسانات سرعت برای من بیشتر هم شده

من سرعت 512 دارم الان ping 57ms است،میشه بگید این ping چیه و این مقدار57 تا کمه یا چی؟

پینگ سرعت ارسال تقاضای شما از کامپیوتر به ISP و از ISP به سایت و سرور مورد نظر شما و بازگشت پاسخ به کامپیوتر شماست که هر چه پینگ کمتر باشه یعنی کیفیت اینترنت بالاتره
به عنوان مثال تا اونجایی که من می‌دونم توی کره‌ی جنوبی پینگ با بیشتر سرورهای جهان تک رقمیه
این پینگ شما هم با سرور تهران 57 وگرنه با سرورهای خارجی بین 200 تا 400 باید باشه.

Gamexland
09-04-2012, 03:50
1 مگ نامحدود دارم الان 2 ماهه که روزها سرعتم بین 30-45 هست و شبها می چسبه به 130 کیلو!!!!
نامردا انگار زدن محدودم کردن چون استفادم زیاده!!!
100 بار تماس گرفتم هی می پیچونن میگن مشکلی نیست همه چیز خوبه.فوقش اگر میخواید کارشناسمون بیاد ببینه و چک کنه !!!

bigbang001
14-04-2012, 14:40
سلام دوستان
من بالاخره دلو زدم به دریا و مودمو عوض کردم و URoad-8000 گرفتم
انتن دهیش فقط یک کمی ضعیفتر از ۶۳۲ هست اما با توجه به اینکه پرتابل هست و میشه هر جایی گذاشتش اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه. اما نسبت به مدل usb خیلی بهتره.
باطیش ۷ ساعت و نیم جواب میده که به نظرم خیلی عالیه
راحت تو جیب جا میشه و میتونی همیشه دنبال خودت ببری
سیستمشم که wifi هست و هم زمان ۸ دستگاه بهش وصل میشه خودم ایفون و ایپد و لپتاپمو همزمان بش وصل میکنم.
علاوه بر شارژرش یک سیم میکرو usb هم داره که میتونید برای شارژ به لپتاپ و .... وصل کنید.
میتونید تنظیمش کنید که بعد از مدت زمان دلخواه اگر دستگاهی بهش وصل نبود خاموش بشه که باطری بیخودی مصرف نکنه
باطریش ۲.۳ امپر هست
چراغ باطری داره که میتونید وضعیت باطری رو بفهمید:
سبز: ۱۰۰ تا ۵۰ درصد
زرد: ۵۰ تا ۲۰ درصد
قرمز ۲۰: تا ۲ درصد
قرمز چشمک زن: زیر ۲ درصد
همچنین چراغ وضعیت سیگنال وایمکس داره که به شرح زیر هست
سبز: انتن دهی خوب
زرد: متوسط
قرمز: خیلی ضعیف
قرمز چشمک زن: بدون سیگنال

کلا اگر مثل من مودم رو بیشتر در زمان حرکت و جابجایی نیاز دارید عالیترین انتخاب هست اما اگه بیشتر در مکان ثابت استفاده میکنید و نیاز به جابجایی ندارید توصیه نمیشه

یک چیزیش برای من جای سوال داره
در حالتی که روی باطری کار میکنه کمی دستگاه گرم میشه اما اگر باطری خالی باشه و در حال شارژ و همزمان در حال کار هم باشه حسابی گرم میشه که نمیدونم عادیه یانه
اما بعد از اینکه فول شد گرماش کم میشه و حالت عادی پیدا میکنه

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.0.1)

ata.royalfalcon
14-04-2012, 16:21
سلام دوستان
انتن دهیش فقط یک کمی ضعیفتر از ۶۳۲ هست اما با توجه به اینکه پرتابل هست و میشه هر جایی گذاشتش اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه. اما نسبت به مدل usb خیلی بهتره.
سیستمشم که wifi هست و هم زمان ۸ دستگاه بهش وصل میشه خودم ایفون و ایپد و لپتاپمو همزمان بش وصل میکنم.
علاوه بر شارژرش یک سیم میکرو usb هم داره که میتونید برای شارژ به لپتاپ و .... وصل کنید.
میتونید تنظیمش کنید که بعد از مدت زمان دلخواه اگر دستگاهی بهش وصل نبود خاموش بشه که باطری بیخودی مصرف نکنه
باطریش ۲.۳ امپر هست

کلا اگر مثل من مودم رو بیشتر در زمان حرکت و جابجایی نیاز دارید عالیترین انتخاب هست اما اگه بیشتر در مکان ثابت استفاده میکنید و نیاز به جابجایی ندارید توصیه نمیشه

در حالتی که روی باطری کار میکنه کمی دستگاه گرم میشه اما اگر باطری خالی باشه و در حال شارژ و همزمان در حال کار هم باشه حسابی گرم میشه که نمیدونم عادیه یانه

سلام .
يه سوالي داشتم .
بدون باطري و با اتصال كابل usb هم كار ميكنه ؟؟
به اين دليل ميپرسم كه اگر يه وقت باطري خراب شد آيا با برق usb هم ميتوان استفاده كرد ؟؟

yasaroj
14-04-2012, 17:08
با سلام خدمت همه دوستان
من از دیشب یه مشکل عجیب پیدا کردم که اگه لطف کنید و بتونید راهنماییم کنید ممنون می شم (البته من وایمکس مبین نت دارم ولی چون مشکلم فنی هست اینجا هم نوشتم تا شاید زودتر به جوابم برسم)

من مودم بیرونی دارم که روی پشت بام نصب هست اوایل به مدت 6-7 ماه چراغ 4 مودم همیشه روشن بود (یعنی سیگنال عالی) بعد تقریبا به مدت یکسال فقط چراغ شماره 2 روشن میشد و بالاتر نمیومد :41:

حالا از دیشب هیچ کدوم از چراغها روشن نمی شوند حتی چراغ 0 که نشانگر عدم سیگنال هست هم روشن نمیشه. :18:
در ضمن به مودم یک اکسس پوینت هم وصل هست که از وقتی چراغ ها همه خاموش هستند (دیشب) دیگه نمی شه باهاش به اینترنت وصل شد.
تا اینکه امروز به پشتیبانی زنگ زدم و گفت بدون اکسس و با LAN به کامپیوتر وصل کنم و جالب اینجاست که با کابل LAN به اینترنت وصل شد. اما باز هم همه چراغ ها خاموش هستند که پشتیبانی گفت احتمالا آداپتور مودم که روش چراغ ها هستند دچار مشکل شده و گفت می تونه اسمم را توی لیست بزاره که برام یکی بفرستند ولی پیشنهاد کرد به دلیل اینکه این کار زمانبر هست خودم اگر خواستم از بازار تهیه اش کنم.:18:
بعد از اینکه تلفن را قطع کردم دیدم باز هم با اکسس پوینت وصل نمیشه ولی باLAN وصله :13:

حالا من 2 تا سوال دارم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
1- اینکه به نظرتون واقعا مشکل چراغ ها از آداپتوره و اگر اینجوریه از کجا میشه گیرش آورد وقیمتش چنده؟ (پشتیبانی گفت نمیدونه قیمتش چنده ولی گفت زیاد نیست)
2-به نظر شما عمل نکردن صحیح اکسس پوینت می تونه ربطی به روشن نشدن چراغ های آداپتور داشته باشه یا مشکل دیگه ای برای اکسس پوینت هست؟

mohandes66
14-04-2012, 17:50
سلام دوستان
باطریش ۲.۳ امپر هست

حاجی مبارکه
یه سوال : مودم قبلیتو ایرانسل ازت گرفت یا هر دوتاشو داری؟

bigbang001
14-04-2012, 18:36
سلام .
يه سوالي داشتم .
به اين دليل ميپرسم كه اگر يه وقت باطري خراب شد آيا با برق usb هم ميتوان استفاده كرد ؟؟

والا من امتحان نکرده بودم
اما الان باطریشو در اوردم و زدم به برف و الان دارم با همین حالت پست میدم ؛)

amirghorbi
14-04-2012, 18:40
سلام .
يه سوالي داشتم .

دوست عزیز در کاتالوگ مودم زده هرگز مودم را بدون باطری به برق وصل نکنید چون امکان آسیب دیدن مودم وجود دارد. پس فکر کنم امکان استفاده بدون باطری و با اتصال کابل usb وجود نداشته باشه. اما من تست کردم شد ولی فکر کنم در دراز مدت دستگاه خراب کنه.
من خودم این مودم دارم و ازشم راضیم اما قیمتش خیلی بالاست.
به کلیه دوستان توصیه می کنم اگه استفاده خاصی نمی خوان بکنن این همه پول بابت این مودم ندن.

bigbang001
14-04-2012, 18:41
حاجی مبارکه
یه سوال : مودم قبلیتو ایرانسل ازت گرفت یا هر دوتاشو داری؟

زنگ زدم گفت به اندازه قیمت مودم حساب تو شارژ کن زنگ بزن تا برات بفرستیم و فکر نکنم مودم قبلیرو بگیرن
ولی من دیدم چه کاریه من که مصرف ازاد دارم و شارژ هم که لازم نیست بدم کلا یک ثبت نام جدید کردم
الان مودم قبلیمم فعاله و حساب جدا داره

am2za
14-04-2012, 19:05
من مودم fbr105 رو دارم.
مي خوام يه اكسس پوينت بهش وصل كنم. دوستان اطلاع دارن چه مارك و مدلي از اكسس پوينت با مودم ايرانسل همخواني داره ؟

siavashsiavash
14-04-2012, 20:14
سلام
دوستان این مودم های جیبی را کسی گرفته؟؟؟البته در تهران؟؟؟؟
سرعت دانلودش حدود چند هست؟؟؟؟البته با idm؟؟؟128kو256k؟؟؟؟در حال حرکت قطع میشه یا نه؟؟؟؟
کلا راضی کننده هست؟؟؟؟
با تشکر فراوان

momo
14-04-2012, 20:46
سلام دوستان من میخام اینترنت بگیرم به نظرتون وایمکس بگیرم یا ADSL در شهر اصفهان هستم
اصلا به صورت کلی از لحاظ سرعت و کیفیت باه فرقی دارن و کدوم بهتره؟
و وایمکس اگه خاستم از مبین بگیرم یا ایرانسل؟

marvel2000
14-04-2012, 21:03
من توی این 2 3 روز گذشته و همین الان هم بدترین سرعت اینترنت رو تجربه کردم و دارم می‌کنم.

bigbang001
14-04-2012, 21:56
سلام دوستان من میخام اینترنت بگیرم به نظرتون وایمکس بگیرم یا ADSL در شهر اصفهان هستم
اصلا به صورت کلی از لحاظ سرعت و کیفیت باه فرقی دارن و کدوم بهتره؟
و وایمکس اگه خاستم از مبین بگیرم یا ایرانسل؟

سلام
بستگی به سرویس دهنده داره و ایا اینکه جات ثابت هست یا نه. من به شخصه اگه قرار باشه در جای ثابت استفاده کنم هیچوقت adsl پارس رو ول نمیکنم wimax بگیرم.

Mr. M.S.R
14-04-2012, 22:49
سلام
ای پی در 1 مگ نا محدود متغییره؟ (گویا متغییره! :( )

امکان گرفتن ای پی ثابت روی سرویس ها وجود داره؟

ebi1952
15-04-2012, 06:18
سلام
ای پی در 1 مگ نا محدود متغییره؟ (گویا متغییره! :( )

امکان گرفتن ای پی ثابت روی سرویس ها وجود داره؟

با شرایط خاص و فقط برای شرکتهای حقیقی!

bigbang001
15-04-2012, 19:20
شرکتی و حقوقی

mrmostafa
15-04-2012, 20:06
امروز سرعت من چقدر رفته بالا روی 200 هم گرفتم :))) بعد سریع دانلود میکنه تازه با وی پی ان :)))

Core
15-04-2012, 20:32
امروز سرعت افتضاح هست. تو 2 3 روز گذشته خیلی مشکل داشتیم.

momo
15-04-2012, 20:49
یه سوال وایمکس ایران سل بهتره یا مبین نت

Mr. M.S.R
15-04-2012, 21:01
شرکتی و حقوقی

با شرایط خاص و فقط برای شرکتهای حقیقی!

سلام
اخر برای حقیقی یا حقوقی؟ وایمکس من به اسم شرکته توی سایت هم نوشته :نوع پرونده شرکت حقوقی
شرایطش چیه؟ هزینه و ... .

ata.royalfalcon
15-04-2012, 21:11
سلام
اخر برای حقیقی یا حقوقی؟ وایمکس من به اسم شرکته توی سایت هم نوشته :نوع پرونده شرکت حقوقی

سرویس IP ایستا مختص کاربران شرکتی حقوقی می باشد.

شرایط درخواست IP ایستا:

۱. این سرویس مختص کاربران شرکتی حقوقی وایمکس می باشد.
۲. درخواست باید از طریق نامه ای رسمی که دارای سربرگ و مهر شرکت می باشد به آدرس wimaxsales@mtnirancell.ir ارسال گردد.
۳. درخواست مشترک ظرف مدت ۱۵ روز بررسی و به مشترک اطلاع داده می شود.

ehsan_296
16-04-2012, 00:36
ایرانسلم بعضی وقتا :)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebi1952
16-04-2012, 06:51
سلام
حقوقی درسته. از اشتباه لپی به وجود امده عذر خواهی میکنم:11:

عاليه
16-04-2012, 14:29
ایرانسلم بعضی وقتا :)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما سرويستون چيه؟ 1 مگ يا 2 مگ؟ :18:

Gamexland
16-04-2012, 15:41
بلاخره بعد از یه دعوا درست و حسابی و داد و بیداد شدید با بخش فنی موضوع منو که افت سرعت شدید بود رو از بخش فنی به شبکه ارجاع دادن و توی 12 ساعت مشکل سرعت من حل شد.
من 1 مگ نامحدود دارم که 2-3 ماه بود سرعتم روی 40 بود و بالاتر نمیرفت.نزدیک به 30-40 بار تماس گرفتم ولی فایده نداشت که بلاخره 2 روز پیش شدیدا دعوا کردم و داد زدم که شکایتتونو میکنم و ال و بل تا سرعتو گذاشتن رو 130

amir-312
16-04-2012, 15:54
سلام بچه ها از من می شنوین اگر میتونین adsl بگیرین پس بگرین ولی اگر به adsl دسترسی ندارید اونوقت بازم فکر کنید و وایمکس بگیرید . من که حدود یه سال هست که وایمکس دارم ولی از وقتی adsl گرفتم دیگه به هیچ عنوان وایمکس استفاده نمیکنم چون هم سرعت دانلودش افتظاحه هم گرونه و ......

Farhad 8904
16-04-2012, 18:24
دوستان از بین مودم های wifi ایرانسل کدوم رو پیشنهاد می کنید؟؟

amirlovely
16-04-2012, 23:11
سلام
bm632w یه وقتی هم دوست نداشتی فقط این مدل به مبین نت تبدیل میشه

zed2
16-04-2012, 23:19
دوستان از بین مودم های wifi ایرانسل کدوم رو پیشنهاد می کنید؟؟
پست اول رو بخون جواب سوالت توش هست.:46:

بچه ها معلوم نیست امروز اینترنت چه مرگش شده سرعت کمه یا سکته همش می کنه امار پکت لاست هم رفته بالا .......

بیشتر از این نتونستم چک کنم چون همش ارور میده .....کسی تونست وضعیت اتصال رو بررسی کنه

عاليه
16-04-2012, 23:39
بلاخره بعد از یه دعوا درست و حسابی و داد و بیداد شدید با بخش فنی موضوع منو که افت سرعت شدید بود رو از بخش فنی به شبکه ارجاع دادن و توی 12 ساعت مشکل سرعت من حل شد.
من 1 مگ نامحدود دارم که 2-3 ماه بود سرعتم روی 40 بود و بالاتر نمیرفت.نزدیک به 30-40 بار تماس گرفتم ولی فایده نداشت که بلاخره 2 روز پیش شدیدا دعوا کردم و داد زدم که شکایتتونو میکنم و ال و بل تا سرعتو گذاشتن رو 130

اولا تبريك به خاطر موفقيت كسب‌شده!!!

بعد هم بهتون نگفته بالاخره مشكل از كجا بوده؟

ضمنا حالا اگه مشكلتون رو رفع نميكردن، بعدش به كجا شكايتشون رو ميكرديد؟ اينو براي اطلاعات خودم ميخوام بدونم تا اگر خداي ناكرده براي منم اتفاق افتاد بدونم بايد چه كار كنم.

ehsan_296
17-04-2012, 01:07
شما سرويستون چيه؟ 1 مگ يا 2 مگ؟ :18:

2 مگ عزیزم

Farhad 8904
17-04-2012, 09:07
دوستان طرح تعرفه ،
1- اعتباری 512 پیشرفته
2- اعتباری 512 پایه

چه فرقی باهم دارن؟؟؟

bia2entezar
17-04-2012, 09:13
دوستان طرح تعرفه ،
1- اعتباری 512 پیشرفته
2- اعتباری 512 پایه

چه فرقی باهم دارن؟؟؟

اعتباری 512 پیشرفته >>> 10 گیگ >> 45 تومن
اعتباری 512 پایه >>> 4 گیگ >> 20 تومن

wimax_s2
17-04-2012, 09:58
سلام دوستان عزیز / اگه کسی مودم وایمکس داره که به دردش نمی خوره یا ازش ناراضیه من ازش می خرم / 09373823729

armin39
17-04-2012, 14:17
دوستان برای 2مگ این ماه همون 125 هزار رو واریز کنیم کافی هست دیگه ؟درسته؟

bia2entezar
17-04-2012, 14:21
دوستان برای 2مگ این ماه همون 125 هزار رو واریز کنیم کافی هست دیگه ؟درسته؟

131250 تومان باید بریزین!
125000 تومان بدون احتساب مالیات هست.

pori.ya
18-04-2012, 20:54
اولین باری هست که با 512 این سرعت رو زده:31:

arash11
19-04-2012, 00:03
با درود
ایا برای شما هم این سایت پیلتر است یا فقط برای من اینطوری است؟
ممنون

pori.ya
19-04-2012, 10:09
با درود
ایا برای شما هم این سایت پیلتر است یا فقط برای من اینطوری است؟
ممنون

نه کلا ف---ر هست

denzelmovie
19-04-2012, 12:20
دوستان من رفتم توی سایت ایرانسل تغییر تعرفه دادم
حالا باید مبلغ مورد نظر رو واریز کنم یا باید صبر کنم پیام بده؟
و با شماره 8734 هم میشه مبلغ رو واریز کرد؟

parisa6628
19-04-2012, 12:40
سلام دوستان

من یک مودم وایمکس رو از دوستم که داشت میرفت خارج از کشور خریدم. حالا امروز میخوام بیارم وصلش کنم. سوالاتی که دارم.

( مودمش هم از این مدل wifi های داخلی هست که مثل کتاب میمونه) سرعتش هم 512 هست.

من خودم شاتل دارم . اینو برای مسافرت میخوام.

سوالاتی که دارم:

1. آیا تنظیمات خاصی باید روی لپتاپ خودم انجام بدم؟

2. باتوجه به اینکه خودم شاتل دارم و همیشه احتیاج به این ایرانسل ندارم.آیا میتونم فقط گاهی اوقات ( زمانی که احتیاج دارم ) شارژ کنمش؟

مرسی :)

iCe m@n
19-04-2012, 12:52
سلام دوستان

من یک مودم وایمکس رو از دوستم که داشت میرفت خارج از کشور خریدم. حالا امروز میخوام بیارم وصلش کنم. سوالاتی که دارم.

( مودمش هم از این مدل wifi های داخلی هست که مثل کتاب میمونه) سرعتش هم 512 هست.

من خودم شاتل دارم . اینو برای مسافرت میخوام.

سوالاتی که دارم:

1. آیا تنظیمات خاصی باید روی لپتاپ خودم انجام بدم؟

2. باتوجه به اینکه خودم شاتل دارم و همیشه احتیاج به این ایرانسل ندارم.آیا میتونم فقط گاهی اوقات ( زمانی که احتیاج دارم ) شارژ کنمش؟

مرسی :)

سلام
اگه اشتباه نکنم مدل مودمش باید
BM632w باشه
نه تنظیمات خاصی نمیخواد قبلا تنظیمات رو روش اعمال کردن فقط شما بادی وصل کنی و منتظر بشی حدود 1 دقیقه تا وصل بشه به وصرت خودکار
شما باید هر ماه شارجش کنید و اگه نمیخواید هر ماه شارژ کنید میتونید از تعرفه آزاد استفاده کنید یعنی هر چه قدر که حسابتون رو شارژ کنید میتونید استفاده کنید
هر 1 گیگ هم در میاد براتون حدود 10000 تومان
طرح افزایشی هم هست که هر 6500 تومان یک گیگ براتون در میاد که میتوید از این طرح هم استفاده کنید

bia2entezar
19-04-2012, 13:30
دوستان من رفتم توی سایت ایرانسل تغییر تعرفه دادم
حالا باید مبلغ مورد نظر رو واریز کنم یا باید صبر کنم پیام بده؟
و با شماره 8734 هم میشه مبلغ رو واریز کرد؟

مبلغ رو باید واریز کنید وگرنه طرحتون فعال نمیشه.

hpt1988
19-04-2012, 20:17
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من میخوام یه مودم وایمکس جیبی بخرم.
بین مبین نت و ایرانسل مرددم.
برای تهران میخوام.
شما کدوم یکی رو توصیه میکنید و به چه دلیل؟

Farhad 8904
19-04-2012, 21:14
وایمکس من امروز وصل شد

تست سرعت

zed2
19-04-2012, 23:59
دوباره داستان مشکلات تغییر سرویس شروع شد.قبلا که سوتی دادن ببینم این دفعه دیگر چه بلایی می خوان سرم بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا الان که این بخش حجم ماهانه این شکلی مونده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10 - باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه 0
حجم زیادی هم از بسته ام نمونده .....کی می خوان حجمش رو مشخص کنن؟(یا نه سیستم عوض کردن دیگر نمی گن چه قدر مجازیم؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] if)

ویرایش :900 مگ شماره 4 امد حالا ببینم این شماره 10 کی درست می شه.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش 2:
نخیر ظاهرا مشکلات من تمامی نداره...الان اس ام اس تغییر سرویس امده ولی هنوز بخش 10 روی صفر مونده....ادم جرائت نمی کنه کار کنه
بچه ها کسی می تونه تو نامحدود ها بگه حجم مجاز شماره اش 10 است یا چیز دیگر و عدد باقی مانده داره یا نه؟:13:

ویرایش3:
دارم از دستشون دیوانه می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bia2entezar
20-04-2012, 02:54
دوباره داستان مشکلات تغییر سرویس شروع شد.قبلا که سوتی دادن ببینم این دفعه دیگر چه بلایی می خوان سرم بیارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا الان که این بخش حجم ماهانه این شکلی مونده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم زیادی هم از بسته ام نمونده .....کی می خوان حجمش رو مشخص کنن؟(یا نه سیستم عوض کردن دیگر نمی گن چه قدر مجازیم؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] if)

ویرایش :900 مگ شماره 4 امد حالا ببینم این شماره 10 کی درست می شه.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش 2:
نخیر ظاهرا مشکلات من تمامی نداره...الان اس ام اس تغییر سرویس امده ولی هنوز بخش 10 روی صفر مونده....ادم جرائت نمی کنه کار کنه
بچه ها کسی می تونه تو نامحدود ها بگه حجم مجاز شماره اش 10 است یا چیز دیگر و عدد باقی مانده داره یا نه؟:13:

ویرایش3:
دارم از دستشون دیوانه می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روزی که تغییر تعرفه انجام میشه
پیشنهاد میکنم تا 6 صبح استفاده نکنی
ترافیک رو 6 به بعد میده معمولا

ms368
20-04-2012, 07:03
من هنوز جریان شماره 4 رو نفهمیدن

چه خبره ؟

60 مگ مفتکیه ؟

sei_pm
20-04-2012, 08:12

ویرایش 2:

ویرایش3:

سرویستون چیه ؟
من خودم 128 1 گیگ سفارش دادم بعد از 30 ام ماه سرویسم فعال بود تغییر تعرفه دادم به 256 آزاد ولی قبول نکردن گفتن شما باید مبلغ دوره جدید رو بریزید و حسابم رو تعلیق کردن که امکان تغییر طرح نداشته باشم تا اینکه دو ماهی تعلیق بود که 29 فروردین مبلغ رو ریختم فعال شد ولی پول چند روز رو بیشتر کم نکرد و الان هم 256 آزاد شده sms اومده البته استفاده نمی کنم . خود من بدجوری بابت این موضوع کلافه شدم البته شانس آوردم فقط برای تست گرفتم وگرنه حالم خیلی بدتر میشد.

---
پ.ن : خون سردیتو حفظ کن P30W مدیر دیوانه نمی خواد :31::46:.

Farhad 8904
20-04-2012, 10:35
دوستان چند سوال:

من به خاطر اینکه در 28 ثبت نام کردم هزینه 3 روز پایانی سرویس رو از من گرفتند و امروز هم واسم زده 31 روز تعداد ورز های باقیمانده.
حالا سوال من اینه که کی باید باقیمانده هزینه سرویس رو پرداخت کنم؟؟؟
چرا هیچ جایی در کنترل حساب نزده چه مقدار از 4GB باقی مونده؟؟؟

توی این عکس قسمت هایی که مشخص کردم چه منظوری دارند؟؟؟

zed2
20-04-2012, 11:09
روزی که تغییر تعرفه انجام میشه
پیشنهاد میکنم تا 6 صبح استفاده نکنی
ترافیک رو 6 به بعد میده معمولا

ساعت 11 صبح هنوز ترافیک 0 است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز جریان شماره 4 رو نفهمیدن

چه خبره ؟

60 مگ مفتکیه ؟

این شماره 4 رو فکر کنم باسه مواقعی که سیستمشون به علتی تاخیر می اندازه تا فعال بشه می اندازند تا کسایی که استفاده می کنن یکهو نبینن پولشون همش رفته ( به خاطر مصرف ازاد ).
و الان هم من دارم از ان استفاده می کنم
پ ن:
اون 900 مگ معمولا باسه من ست می شه ، اگر باسه همه هم همین مقدار ست شده بهتره حواست باشه یکهو به مصرف ازاد سوییچ نشه.:13:

سرویستون چیه ؟
من خودم 128 1 گیگ سفارش دادم بعد از 30 ام ماه سرویسم فعال بود تغییر تعرفه دادم به 256 آزاد ولی قبول نکردن گفتن شما باید مبلغ دوره جدید رو بریزید و حسابم رو تعلیق کردن که امکان تغییر طرح نداشته باشم تا اینکه دو ماهی تعلیق بود که 29 فروردین مبلغ رو ریختم فعال شد ولی پول چند روز رو بیشتر کم نکرد و الان هم 256 آزاد شده sms اومده البته استفاده نمی کنم . خود من بدجوری بابت این موضوع کلافه شدم البته شانس آوردم فقط برای تست گرفتم وگرنه حالم خیلی بدتر میشد.

---
پ.ن : خون سردیتو حفظ کن P30W مدیر دیوانه نمی خواد :31::46:.

من دقیق منظورت رو نگرفتم...یعنی من باید هزینه 2 ماه رو بدم تا فعال بشه؟یکم شفافتر می گی؟:11:

پ ن:
وقتی تورو مجبور کنن 6 ماه سرویس محدود 3 گیگ رو استفاده کنی در حالی که نامحدود خواسته بودی ( و ان موقع هم کنترل پنل من کلا بدرد لای جرز می خورد باسه استفاده از اطلاعات و تغییر سرویس) رو داشته باشی می فهمی من این 6 ماه گشته چی کشیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی راست می گی ...تلاش می کنم بی خیال باشم( البته شک دارم بتونم انجام بدم )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان چند سوال:

من به خاطر اینکه در 28 ثبت نام کردم هزینه 3 روز پایانی سرویس رو از من گرفتند و امروز هم واسم زده 31 روز تعداد ورز های باقیمانده.

اون موجودی با کسر مالیات رو خود من هنوز نفهمیدم داستانش چیه ( دارن مالیات دوبل سوبل می گیرن یا اینکه یک مالیات کلی می گیرن و دیگر مبالغ بدون مالیاته ....) ولی عجیبه باسه شما هزینه سه روز قبل از شروع سرویس رو کم کردن به عنوان نا محدود:13:( مطمئنی مصرف ازاد نشده؟)

ان تاریخ شروع ترافیک رایگان هست که از ان لحظه ست می کنن تا مدت پایان روز ها که پایین تر زده

ان 4 گیگ بسته رو باید پایینتر در بخش "اطلاعات حساب اختصاص داده شده " نگاه کنی

، انجا باقیمانده حجم بسته هارو بر حسب ریال زده که با تقسیم بر 100 تبدیل به مگابایت می شه.( همان قسمت صفر ها که پایینتر هست.

پ ن:
سرویس حجمی محدود گرفتی؟

------------------
بچه های نامحدود این بخش باسه شما پر شده؟

Farhad 8904
20-04-2012, 11:16
ساعت 11 صبح هنوز ترافیک 0 است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این شماره 4 رو فکر کنم باسه مواقعی که سیستمشون به علتی تاخیر می اندازه تا فعال بشه می اندازند تا کسایی که استفاده می کنن یکهو نبینن پولشون همش رفته ( به خاطر مصرف ازاد ).
و الان هم من دارم از ان استفاده می کنم
پ ن:
اون 900 مگ معمولا باسه من ست می شه ، اگر باسه همه هم همین مقدار ست شده بهتره حواست باشه یکهو به مصرف ازاد سوییچ نشه.:13:

من دقیق منظورت رو نگرفتم...یعنی من باید هزینه 2 ماه رو بدم تا فعال بشه؟یکم شفافتر می گی؟:11:

پ ن:
وقتی تورو مجبور کنن 6 ماه سرویس محدود 3 گیگ رو استفاده کنی در حالی که نامحدود خواسته بودی ( و ان موقع هم کنترل پنل من کلا بدرد لای جرز می خورد باسه استفاده از اطلاعات و تغییر سرویس) رو داشته باشی می فهمی من این 6 ماه گشته چی کشیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی راست می گی ...تلاش می کنم بی خیال باشم( البته شک دارم بتونم انجام بدم )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون موجودی با کسر مالیات رو خود من هنوز نفهمیدم داستانش چیه ( دارن مالیات دوبل سوبل می گیرن یا اینکه یک مالیات کلی می گیرن و دیگر مبالغ بدون مالیاته ....) ولی عجیبه باسه شما هزینه سه روز قبل از شروع سرویس رو کم کردن به عنوان نا محدود:13:( مطمئنی مصرف ازاد نشده؟)

ان تاریخ شروع ترافیک رایگان هست که از ان لحظه ست می کنن تا مدت پایان روز ها که پایین تر زده

ان 4 گیگ بسته رو باید پایینتر در بخش "اطلاعات حساب اختصاص داده شده " نگاه کنی

، انجا باقیمانده حجم بسته هارو بر حسب ریال زده که با تقسیم بر 100 تبدیل به مگابایت می شه.( همان قسمت صفر ها که پایینتر هست.

پ ن:
سرویس حجمی محدود گرفتی؟

------------------
بچه های نامحدود این بخش باسه شما پر شده؟
نه سرویسم حجمی هست.
هیچ اعتباری هم توی حساب ندارم که بخواد مصرف آزاد حساب کنه!!!!
پایین صفحه اطلاعات حساب نوشته 21000 بدهکار؟؟؟؟

Milad4171
20-04-2012, 11:43
ديروز بايد تعرفه ي 6 ماهه من فعال ميشد ولي اينطروي شد!!!!
پول كه به حساب ريخته نشد هيچ؛ بسه به صورت اتوماتيك روي ماهيانه ثانيه اي ثبت شد و طبق گفته ي اپراتورفعال بايد 15000 تومن اشتراك يك ماهه رو خريداري كنم و قبل ازپايان اين ماه اشتراك براي 6 ماهه رو توي سيستم داشته باشيم واسه فعال سازي اشتراك 6 ماهه!!!
اين از دردسر ما‌(‌ باور كنيد خوابشو ميديدم ) :18:

ویرایش 2:

ویرایش3:

من اينطوري فكر ميكنم : البته طبق پرتابل من اين عدد تا تاريخ 3 ارديبهشت هست !

پول به حسابت رفته؟‌تو بخش موجودي؟؟؟‌(‌اون موجودي حساب كه گفتي پولي هست كه تو ميريزي ولي خوب بدون ماليات محصوب ميشه و پولي رو كه تو بايد به حساب واسه تعرفه بدي با ماليات حساب ميشه كه با توجه به 5 درصد ماليات اين مبلغ بيشتر ميشه!‌ داستان ااون بخش همينه!!!
الان طبق پرتابل من مبلغ موجودي من 166 تومنه و باقي مانده بسته ي افزايشي كه من خريدم نزديك 49723 هست.
با توجه به گفته هاي اپراتور من 500 مگ ديگه دارم. پس يعني اين عدد به ريال هست نه مگ؟؟؟؟

دوستان چند سوال:

چرا مجموع استفاده در دوره جاري اوني هست كه تو داري الان استفاده ميكني ! اون مقدر مصرفت هم از قبل از اين ماه به اين ماه اضافه شده‌ - در آخر دوره تو بايد دو روز قبل تمديد تعرفه كني! (‌البته مال من اينطور بود . فكر كنم همينطوره )
يكيش كه مبلغي هست كه تو به حساب ميريزي كه قبلش گفتم‌! بدون ماليات محصوب ميشه . چون واسه تعرفه ها قيمت هاي با ماليات 5 درصد حساب ميشه يعني ممكنه تو مثلا 4000 تومن تو حساب داشته باشي ولي مثلا بايد 4300 تومن بيريزي به حساب با توجه به ماليات. مثلا الان واسه من 15000 تومن پول اشتراك يك ماهه 3 گيگ 256 ميشه كه با توجه به ماليات ميشه 15700 حدوداً

اون قسمت سمت چپ هم تاريخ شروع تعرفه خريداري شده ( تعرفه بلند مدت) البته اگه به صورت ماه به ماه هم استفاده ميكنه هر ماه عوض ميشه و تاريخ و ساعت جديد رو حساب ميكنه ولي در تعرفه بلند مدت چون اتوماتيك بايت با شارژ كردن حسابت تا زمان مورد نظر صبر كني تا از اون تاريخ واست تعرفه بلند مدت رو ثبت كنه زمان از ساعت 12 شب اون روز حساب ميشه! مثل مال من . كه به صورت اتوماتيك چه پول ميريختم چه نميريختم تاريخ به 12 شب اول ارديبهشت تغيير كرد!

Farhad 8904
20-04-2012, 12:02
پول كه به حساب ريخته نشد هيچ؛ بسه به صورت اتوماتيك روي ماهيانه ثانيه اي ثبت شد و طبق گفته ي اپراتورفعال بايد 15000 تومن اشتراك يك ماهه رو خريداري كنم و قبل ازپايان اين ماه اشتراك براي 6 ماهه رو توي سيستم داشته باشيم واسه فعال سازي اشتراك 6 ماهه!!!

پول به حسابت رفته؟‌تو بخش موجودي؟؟؟‌(‌اون موجودي حساب كه گفتي پولي هست كه تو ميريزي ولي خوب بدون ماليات محصوب ميشه و پولي رو كه تو بايد به حساب واسه تعرفه بدي با ماليات حساب ميشه كه با توجه به 5 درصد ماليات اين مبلغ بيشتر ميشه!‌ داستان ااون بخش همينه!!!
الان طبق پرتابل من مبلغ موجودي من 166 تومنه و باقي مانده بسته ي افزايشي كه من خريدم نزديك 49723 هست.
با توجه به گفته هاي اپراتور من 500 مگ ديگه دارم. پس يعني اين عدد به ريال هست نه مگ؟؟؟؟

چرا مجموع استفاده در دوره جاري اوني هست كه تو داري الان استفاده ميكني ! اون مقدر مصرفت هم از قبل از اين ماه به اين ماه اضافه شده‌ - در آخر دوره تو بايد دو روز قبل تمديد تعرفه كني! (‌البته مال من اينطور بود . فكر كنم همينطوره )
يكيش كه مبلغي هست كه تو به حساب ميريزي كه قبلش گفتم‌! بدون ماليات محصوب ميشه . چون واسه تعرفه ها قيمت هاي با ماليات 5 درصد حساب ميشه يعني ممكنه تو مثلا 4000 تومن تو حساب داشته باشي ولي مثلا بايد 4300 تومن بيريزي به حساب با توجه به ماليات. مثلا الان واسه من 15000 تومن پول اشتراك يك ماهه 3 گيگ 256 ميشه كه با توجه به ماليات ميشه 15700 حدوداً

اون قسمت سمت چپ هم تاريخ شروع تعرفه خريداري شده ( تعرفه بلند مدت) البته اگه به صورت ماه به ماه هم استفاده ميكنه هر ماه عوض ميشه و تاريخ و ساعت جديد رو حساب ميكنه ولي در تعرفه بلند مدت چون اتوماتيك بايت با شارژ كردن حسابت تا زمان مورد نظر صبر كني تا از اون تاريخ واست تعرفه بلند مدت رو ثبت كنه زمان از ساعت 12 شب اون روز حساب ميشه! مثل مال من . كه به صورت اتوماتيك چه پول ميريختم چه نميريختم تاريخ به 12 شب اول ارديبهشت تغيير كرد!

خیلی ممنون از پاسخت.

الان واسم زد اعتبار سرویس شما تمام شده لطفا حساب خود را شارژ کنید.
در اینجا زده 21000 بدهکار هستم. اما من هزینه 3 روز آخر ماه رو پرداخت کردم موقع خرید سرویس یعنی 29-30-31
ولی اینجا زده 21000 بدهکار مگه نباید هزینه این 3 روز از 21000 کم بشه؟؟؟؟

الان اگه من بخوام صورت حسابم رو پرداخت کنم از کدوم قسمت باید این کار رو انجام بدم؟؟؟

Milad4171
20-04-2012, 12:13
خیلی ممنون از پاسخت.

در اینجا زده 21000 بدهکار هستم. اما من هزینه 3 روز آخر ماه رو پرداخت کردم موقع خرید سرویس یعنی 29-30-31

الان اگه من بخوام صورت حسابم رو پرداخت کنم از کدوم قسمت باید این کار رو انجام بدم؟؟؟

تعرفه قبلي شما چي بوده؟ اين به شما ميگه شما براي تمديد تعرفه بايد انقدر پول بريزيد به حساب. مثل پرتابل من

طبق پرتابل من . من بايد 155750 تومن بريزم به حساب كه واسم 256 يك ماهه 3 گيگ فعال كنن!
احتمالا شما طبق اين مبلغ شما512 4 گيگ داشتين؟‌درسته؟ مبلغ اشتراكش هم 21000 تومنه!

Farhad 8904
20-04-2012, 12:18
تعرفه قبلي شما چي بوده؟ اين به شما ميگه شما براي تمديد تعرفه بايد انقدر پول بريزيد به حساب. مثل پرتابل من

طبق پرتابل من . من بايد 155750 تومن بريزم به حساب كه واسم 256 يك ماهه 3 گيگ فعال كنن!
احتمالا شما طبق اين مبلغ شما512 4 گيگ داشتين؟‌درسته؟ مبلغ اشتراكش هم 21000 تومنه!

بله درسته ولی من سرویسم تازه دیروز وصل شده!!! 29 این ماه که ثبت نام کردم
هزینه ی مودم + هزینه نصب + هزینه 3 روز پایانی ماه سرویس 512 رو از من گرفته ولی الان بازم میگه هزینه 31 روز رو پرداخت کن در صورتی که من باید هزینه 28 روز رو پرداخت کنم!

zed2
20-04-2012, 13:01
نه سرویسم حجمی هست.
هیچ اعتباری هم توی حساب ندارم که بخواد مصرف آزاد حساب کنه!!!!
پایین صفحه اطلاعات حساب نوشته 21000 بدهکار؟؟؟؟

چرا گفتی نه:31:
منم پرسیدم حجمی داری یا نه

باز مال تو خوبه مال من رو بجای نامحدود دفعه قبل 6 ماه محدود 3 گیگی بسته بودن و قبول هم نکردن اشتباهشون رو.....

اگر از یک حدی مصرف نکردی یک سیستم پشیمانی داره که میشه استفاده کرد در صورتی که از یک درصد از حجم استفاده نکرده باشی و اجازه عوض کردن سرویس رو بهت میده ( سایت رو نگاه کن یا زنگ بزن پشتیبانی باسه این مورد)

باسه پول و تغییر سرویس کد های پیگیری رو داری ؟ اگر داری زنگ بزن این کد هارو بده که بررسی کنن
اگر نداری که فاتحه ....
من بخاطر همین موارد که رخ می ده این بند رو تو راهنما گذاشتم...چون بدجوری ضرر به من زدن قبلا:

-تمام شماره های پیگیری که می گیرین (فرقی نداره از کدوم بخش )رو در یکجا ذخیره کنید که اگر مشکلی پیش امد بتوانید از انها استفاده کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از پاسخت.

مال منم این تا چند دقیقه پیش پایین صفحه ام بود و هنوز از موجود معلوم نبود چرا از حسابم کم نمی کنه که بره ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معلوم نبود چشه......(پولم تو حساب داشتم)

بله درسته ولی من سرویسم تازه دیروز وصل شده!!! 29 این ماه که ثبت نام کردم
هزینه ی مودم + هزینه نصب + هزینه 3 روز پایانی ماه سرویس 512 رو از من گرفته ولی الان بازم میگه هزینه 31 روز رو پرداخت کن در صورتی که من باید هزینه 28 روز رو پرداخت کنم!

تا جایی که من یادم میاد سرویس ایرانسل باسه شروع شارژ معمولا به تعداد روز های باقی مانده از ماه رو به اضافه ماه بعد هزینه رو باسه شارژ میگره ( باسه شروع 3 ماه که من گرفته بودم روز های باقی مانده من هم که11 روز بود تو مرداد رو هم از من گرفتن و تا اخر ابان شارژ کردن....)

بالاخره پس از 14 ساعت حجمم شماره 10 امد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad4171
20-04-2012, 13:02
پرداختتون چطوري بوده؟
از طريق كارت شار‍ يا بانك يا اينترنتي؟
اگر از طريق بانك بوده كه احتمالا هنوز پول به حسابشون نرفته !
شما بايد هزينه ي 31 روز رو پرداخت كنيد .جاش به شما حجمي برابر روزهاي اضافه شده به ماه اول رو حساب ميكنن!
مثلا اگر شما 10 ارديبهشت ثبت نام كنيد ماه اول منهاي 10 روز اشتراك واستون حساب ميشه! برعكسش هم همينطوره.
البته پارسال واسه من اينطور بود.
در دو حالت اشتراك شما بايد از اول ماه حساب بشه!
شما تا فردا صبر كن ببين چي ميشه. من با اينكه ديروز پول به حسابشون ريختم ولي اشتراك منو تمديد نكردن. اينطوري كه ميگن انگار بسته افزيشي هم نميتونم بخرم فقط اشتراك 1ماهه 3 گيگ!

Milad4171
20-04-2012, 13:10
باز مال تو خوبه مال من رو بجای نامحدود دفعه قبل 6 ماه محدود 3 گیگی بسته بودن و قبول هم نکردن اشتباهشون رو.....

اگر از یک حدی مصرف نکردی یک سیستم پشیمانی داره که میشه استفاده کرد در صورتی که از یک درصد از حجم استفاده نکرده باشی و اجازه عوض کردن سرویس رو بهت میده ( سایت رو نگاه کن یا زنگ بزن پشتیبانی باسه این مورد)

باسه پول و تغییر سرویس کد های پیگیری رو داری ؟ اگر داری زنگ بزن این کد هارو بده که بررسی کنن
اگر نداری که فاتحه ....
من بخاطر همین موارد که رخ می ده این بند رو تو راهنما گذاشتم...چون بدجوری ضرر به من زدن قبلا:

مال منم این تا چند دقیقه پیش پایین صفحه ام بود و هنوز از موجود معلوم نبود چرا از حسابم کم نمی کنه که بره ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معلوم نبود چشه......(پولم تو حساب داشتم)

تا جایی که من یادم میاد سرویس ایرانسل باسه شروع شارژ معمولا به تعداد روز های باقی مانده از ماه رو به اضافه ماه بعد هزینه رو باسه شارژ میگره ( باسه شروع 3 ماه که من گرفته بودم روز های باقی مانده من هم که11 روز بود تو مرداد رو هم از من گرفتن و تا اخر ابان شارژ کردن....)

بالاخره پس از 14 ساعت حجمم شماره 10 امد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه متاسفانه خنگيت كردم. هميشه و هميشه يا اينترنتي يا از طرق شارژ مجدد با كارت شارژ شارزژ ميكردم اينبار رفتم بانك!!!!!!!!!!!!!
و طبق آمار بانكي 24 تا 48 ساعت طول ميكشه پول بره به حساب!!!
تا آخرين ساعات روز 31 فروردين خبري نبود كه ساعت 1 اس ام اس اومد كه مشترك گرامي تغيير تعرفه شما به پايه ثانيه اي با موفقيت انجام شد!!!!!!!!!!!!:18:

شماره پي گيري ها رو من نگه ميدارم هميشه از طرفي بانكم هميشه اس ام اس ميده و تراكنش كارم رو واسم ميفرسته!
زنگ زدم گفت يك ماه صبر كن قبل از پايان ماه جاري درخواست تغيير تعرفه بده. البته اين درست نيست چون من واسه يكي روز چهارم برج تعرفه فعال كردم!!!

zed2
20-04-2012, 13:39
متاسفانه متاسفانه خنگيت كردم. هميشه و هميشه يا اينترنتي يا از طرق شارژ مجدد با كارت شارژ شارزژ ميكردم اينبار رفتم بانك!!!!!!!!!!!!!
و طبق آمار بانكي 24 تا 48 ساعت طول ميكشه پول بره به حساب!!!
تا آخرين ساعات روز 31 فروردين خبري نبود كه ساعت 1 اس ام اس اومد كه مشترك گرامي تغيير تعرفه شما به پايه ثانيه اي با موفقيت انجام شد!!!!!!!!!!!!:18:

شماره پي گيري ها رو من نگه ميدارم هميشه از طرفي بانكم هميشه اس ام اس ميده و تراكنش كارم رو واسم ميفرسته!
زنگ زدم گفت يك ماه صبر كن قبل از پايان ماه جاري درخواست تغيير تعرفه بده. البته اين درست نيست چون من واسه يكي روز چهارم برج تعرفه فعال كردم!!!
حالت عادی اش هم سایتش ممکنه اینقدر طول بکشه حالا از طریق بانک هم جای خود دارد......:31:
شماره کد پیگیری تغییر تعرفه رو اگر داشته باشی و درست انتخاب کرده باشی باید درست کنن.....( گرچه اینجا ایرانسل است و کو گوش شنوا .... تا وقتی بخش حامی مشترکین رو جدا از پشتیبانی نزارن همین اش است و همین کاسه.....):2:

Electronic-Arts
20-04-2012, 16:35
حالت عادی اش هم سایتش ممکنه اینقدر طول بکشه حالا از طریق بانک هم جای خود دارد......:31:
شماره کد پیگیری تغییر تعرفه رو اگر داشته باشی و درست انتخاب کرده باشی باید درست کنن.....( گرچه اینجا ایرانسل است و کو گوش شنوا .... تا وقتی بخش حامی مشترکین رو جدا از پشتیبانی نزارن همین اش است و همین کاسه.....):2:

حالا نامحدودت درست شد یا نه؟
منم همین ماه از 1 مگ به 512 تغییر دادم و ساعت 2 ظهر هم شارژ کردم ساعت 3 وصل شد اینم حسابم

arash11
20-04-2012, 19:48
با درود
چند روز پیش برای وایمکس ثبتنام کردم ولی هنوز مودم را برایم نیاورده اند .
چه نکاتی هنگامی که کارشناس برای نصب و تحویل مودم میاید باید توجه کنم؟
ممنون

mahsmahs
20-04-2012, 20:16
یک سوال،
خط ایرانسلم رو عوض کردم و در سیم کارت قدیمیم مبلغی شارژ دارم که برای خرید مودم و اشتراک وایمکس مورد نظرم کافیه سوالم اینه که می تونم با این شارژ مشترک بشم؟ :confused:

Sent from my XPERIA S

mrmostafa
20-04-2012, 23:52
من تاریخ 27 فروردین 1 گیگ ترافیک خریدم حالا امروز 2 اردیبهشت هست همچنان دارم استفاده میکنم یعنی سر روز 31 فروردین اعتبار ماهیانه تموم میشه ولی دارم استفاده میکنم و انگار تا این 1 گیگ تموم نشه نیازی به شارژ ماهیانه نیست؟!!!

Milad4171
21-04-2012, 06:29
با درود
ممنون
به نظر من كيفيت سيگنال دهي چك كردن مودم كه سالم باشه! تنظيمات خاصي البته نداره. فقط ست كردن مودم با اطلاعات اكانتتونه! مودم هم معلوم نيست ممكنه 3 روز تا 10 روز طول بكشه!!!!!

یک سوال،
خط ایرانسلم رو عوض کردم و در سیم کارت قدیمیم مبلغی شارژ دارم که برای خرید مودم و اشتراک وایمکس مورد نظرم کافیه سوالم اینه که می تونم با این شارژ مشترک بشم؟ :confused:

Sent from my XPERIA S

بايد اول ثبت نام اينترنتي كنيد و درخواستي رو كه دارين براي اشتراك مورد نظر ثبت كنيد بعد از اينكه مبلغ مشخص شدو ازتون خواست واريز كنيد از طريق سيم كارت ايرانسل به كد مربوطه اش (‌الان يادم نيست )‌به شماره وايمكستون (09411) ارسال كنيد.

من تاریخ 27 فروردین 1 گیگ ترافیک خریدم حالا امروز 2 اردیبهشت هست همچنان دارم استفاده میکنم یعنی سر روز 31 فروردین اعتبار ماهیانه تموم میشه ولی دارم استفاده میکنم و انگار تا این 1 گیگ تموم نشه نیازی به شارژ ماهیانه نیست؟!!!
نه اينطور هم نيست!‌اعتبار ماهيانه از تاريخي كه شما ثبت نام كردين منهاي روزهاي كم و زياد شده از اول ماه جاري هست.
البته اين مربوط به بسته افزايشي نيست بسته افزايشي هر روز ماه بگيريد يك ماه بعدش اعتبار داره! يعني از 27 فروردين تا 27 ارديبهشت!

zed2
21-04-2012, 09:25
حالا نامحدودت درست شد یا نه؟
منم همین ماه از 1 مگ به 512 تغییر دادم و ساعت 2 ظهر هم شارژ کردم ساعت 3 وصل شد اینم حسابم

اره درست شد:31:

با درود
ممنون

پست اول رو ببین نکات اولیه مورد نیاز رو گفته ...اگر مسئله مبهمی بود بپرس که بهت بگیم:46:

Farhad 8904
21-04-2012, 10:55
این باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه که در کنترل حساب اینترنتی بر حسبه کیلوبایته؟؟؟؟
من الان تازه هزینه این ماه رو پرداخت کردم باید به من 4GB بده ولی زده 396387

mahsmahs
21-04-2012, 12:40
جناب milad_4171 مرسی بابت جوابتون :)

Sent from my XPERIA S

hamidrezavictor
21-04-2012, 13:00

نه عزیز 4 اردیبهشت قطع میشه :41:

archipay
21-04-2012, 14:11
دوستان سلام
امروز حساب وايمكس رو اينترنتي چك ميكردم يه چيزي ديدم. تو عكس زير رديف 4 رو نگاه كنيد. يه چيزي هست كه 90000 ترافيك داره تاريخ انقضاشم فرداست. اون چيه؟

denzelmovie
21-04-2012, 15:41
دوستان من 6 ماهه محدود با سرعت 128 گرفتم، یعنی باید کلا 12 گیگ حجم داشته باشم (هر ماه 2 گیگ)
ولی توی قسمت باقي مانده ترافيک رايگان-تعرفه بلند مدت زده 1017394
یعنی 10 گیگ حجم؟؟؟

hellbrain666
21-04-2012, 19:35
سلام
آیا امکانش هست که یک سرویس رو تو دو مودم فعال کرد؟
مثلا هم مدل wifi هم usb روی یک سرویس

zed2
21-04-2012, 20:04
این باقي مانده ترافيک رايگان-ماهيانه که در کنترل حساب اینترنتی بر حسبه کیلوبایته؟؟؟؟
من الان تازه هزینه این ماه رو پرداخت کردم باید به من 4GB بده ولی زده 396387

اون یک بسته احتیاط است که هر ماه باسه یک روز شارژ می کنن تا اگر به هر علتی طرف ان موقع استفاده کرد به صورت مصرف ازاد از حسابش کم نشه تا وقتی که تعرفه جدید فعال بشه تو حساب( این حالت زیاد رخ می ده - نمونه اش باسه من که 14 ساعت طول کشید تا فعال کنن)

دوستان سلام
امروز حساب وايمكس رو اينترنتي چك ميكردم يه چيزي ديدم. تو عكس زير رديف 4 رو نگاه كنيد. يه چيزي هست كه 90000 ترافيك داره تاريخ انقضاشم فرداست. اون چيه؟

اون حجم به ریال هست که باید تقسیم بر 100 کنی تا به مگابایت بدست بیاد.( از منم نپرس چرا اینطوری است چون نمی دونم:31:)

پ ن: تو عکس های بعدی کادر سفید رو حذف کن که حجم عکس کمتر شه

Milad4171
21-04-2012, 20:29
فقط يه آموزش كلي در مورد كاركرد اطلاعات شماره 1 تا 10 در بخش اطلاعات حساب اختصاص داده شده بايد ترتيب بديم!!!
منم تقريباً گوگيجه گرفتم!:31:

Milad4171
21-04-2012, 20:55
سلام

خير - بايد دوتا اكانت جدا داشته باشيد!

zed2
21-04-2012, 21:04
فقط يه آموزش كلي در مورد كاركرد اطلاعات شماره 1 تا 10 در بخش اطلاعات حساب اختصاص داده شده بايد ترتيب بديم!!!
منم تقريباً گوگيجه گرفتم!:31:
اگر جمع اوری کردین بدین که بزارم پست اول:46:

پ ن:
خیلی مسخره است که راهنما باسه کنترل پنلشون نزاشتم که ادم گیج نشه........:13:

Farhad 8904
21-04-2012, 21:04
اون یک بسته احتیاط است که هر ماه باسه یک روز شارژ می کنن تا اگر به هر علتی طرف ان موقع استفاده کرد به صورت مصرف ازاد از حسابش کم نشه تا وقتی که تعرفه جدید فعال بشه تو حساب( این حالت زیاد رخ می ده - نمونه اش باسه من که 14 ساعت طول کشید تا فعال کنن)

اون حجم به ریال هست که باید تقسیم بر 100 کنی تا به مگابایت بدست بیاد.( از منم نپرس چرا اینطوری است چون نمی دونم:31:)

ممنون از جوابت
الان من از این ترافیک استفاده کنم هیچ هزینه ای واسم نداره؟؟؟
4GB رو در کدوم قسمت میزنه وقتی فعال شد؟؟
الان 12 ساعته!!!

marvel2000
21-04-2012, 23:50
از سر شب سرعت داغون شده

ardalan_zapata
22-04-2012, 00:09
با سلام
من الان پوشش داخلي رو نگاه كردم و ديدم كه در منطقه سبز رنگ قرار گرفتم براي پوشش داخلي
فقط مساله اينجاست خونه ما زيرزمين هست
موبايل خوب آنتن ميده اينجا ميخوام ببينم براي وايمكس با مودم داخلي به نظرتون مشكلي پيش مياد ؟

archipay
22-04-2012, 07:34

بابت عكس چشم اون موقع با گوشي پست دادم اما بالاخره اون 900 مگ چي هست؟ چرا ازش كم نميشه؟ چجوري ميشه فهميد اون چيه يا مثلا تاريخ انقضاش رو تمديد كرد ( مثل بسته افزايشي)

MaysamMaysam
22-04-2012, 07:41
با سلام
من الان پوشش داخلي رو نگاه كردم و ديدم كه در منطقه سبز رنگ قرار گرفتم براي پوشش داخلي
فقط مساله اينجاست خونه ما زيرزمين هست
موبايل خوب آنتن ميده اينجا ميخوام ببينم براي وايمكس با مودم داخلي به نظرتون مشكلي پيش مياد ؟

اگه فاصلت تا سایت کم باشه مشکلی پیش نمیاد البته به نوع مودمتم بستگی داره، ولی بهتره که یه مودم از یکی قرض کنی و یه تست تو خونه بگیری تا مطمئن شی. اینجوری بهتره تا اینکه پولو بدی بعد که آنتن نداشتی بدوی دنبال پولت.
ضمنا مودمهای داخلی قابلیت وصل شدن به اکسترنال آنتن رو داره که منم دنبالشم که ببینم از کجا میشه خرید.

---------- Post added at 07:41 AM ---------- Previous post was at 07:38 AM ----------

سلام

بله میشه، ولی نه به صورت همزمان. باید یکیش خاموش باشه همیشه.
البته لازمه که مک مودم رو عوض کنی.

arashaj74
22-04-2012, 08:04
دوستان من مودم فضا باز دارم.مشکلم اینه که هر 1ساعت 1بار اینترنتم قطع میشه و برای وصل مجدد باید برق مودم فضا باز رو قطع و وصل کنم
مودم فضا باز در پشت بوم هستش و با 1سیم به روتری که داخل خانه هست وصل هستش
لطفا 1ک کمکم کنههههههههههههههههههههههه ه

MaysamMaysam
22-04-2012, 08:48
دوستان من مودم فضا باز دارم.مشکلم اینه که هر 1ساعت 1بار اینترنتم قطع میشه و برای وصل مجدد باید برق مودم فضا باز رو قطع و وصل کنم
مودم فضا باز در پشت بوم هستش و با 1سیم به روتری که داخل خانه هست وصل هستش
لطفا 1ک کمکم کنههههههههههههههههههههههه ه

این مشکل رو میدونم چیه، باید فریمور رو آپگرید کنی.

فایل فریمور مبین رو من دارم و می تونی از اینجا دانلود کنی ولی بهتره که از فریمور ایرانسل استفاده کنی که نیاز به تنظیمات فرکانس نداشته باشی. قبلا ایرانسل تو سایتش داشت ولی الان برداشته. اگه آدرسشو پیدا کنی میشه هنوز از سایت ایرانسل گرفت چون فایل رو از رو سرور پاک نکردن هنوز.

arashaj74
22-04-2012, 09:10
این مشکل رو میدونم چیه، باید فریمور رو آپگرید کنی.

فایل فریمور مبین رو من دارم و می تونی از اینجا دانلود کنی ولی بهتره که از فریمور ایرانسل استفاده کنی که نیاز به تنظیمات فرکانس نداشته باشی. قبلا ایرانسل تو سایتش داشت ولی الان برداشته. اگه آدرسشو پیدا کنی میشه هنوز از سایت ایرانسل گرفت چون فایل رو از رو سرور پاک نکردن هنوز.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ig.com%2FSoftware%2Ffirmware-BM8301-8M-3.5G-V4.03.08-08.rar)
آخه دیروز خود نصاب شرکت اومد و واسم نصب کرد و کلا 2 روزه به جمع وامکسیا پیوستم.میگفتم این نرم افزاره جدیده.میشه دقیقا بگی باید چیکار کنم؟

MaysamMaysam
22-04-2012, 09:12
آخه دیروز خود نصاب شرکت اومد و واسم نصب کرد و کلا 2 روزه به جمع وامکسیا پیوستم.میگفتم این نرم افزاره جدیده.میشه دقیقا بگی باید چیکار کنم؟
برو تو صفحه مودم و ورژنتو برام بخون

arashaj74
22-04-2012, 09:18
برو تو صفحه مودم و ورژنتو برام بخون
واقعا ازت ممنونم که بی منت جوابمو میدی
Vendor Part Number : 3362-600243-45
Vendor Serial Number : 2199041SMA3S02000946
Firmware Version : 4.03.08-14

Hardware Version : 2.35.7
BSP Version : 2.0/11
Software Version : 4.6.1.4-25772
MAC Version : 06.00.0000
PHY Frontend Version : 06.00.0000
PHY Backend Version : 06.00.0000
Microcode Version : 5.9.2.4-7813
System Current Time : 11:17:28, 21 Apr. 2012
System UP Time : 35 Min 05 Sec

zed2
22-04-2012, 09:21
ممنون از جوابت
الان من از این ترافیک استفاده کنم هیچ هزینه ای واسم نداره؟؟؟
4GB رو در کدوم قسمت میزنه وقتی فعال شد؟؟
الان 12 ساعته!!!

اون بسته 4 گیگ ماهانه رو ( اگر افزایشی نباشه ) فکر کنم تو 8 میزنه وقتی فعال شه دیگر از شماره 4 استفاده نمی شه.
هزینه ای کسر نمی شه .
اگر سرویس جدید ست نشده زنگ بزن پشتیبانی.

بابت عكس چشم اون موقع با گوشي پست دادم اما بالاخره اون 900 مگ چي هست؟ چرا ازش كم نميشه؟ چجوري ميشه فهميد اون چيه يا مثلا تاريخ انقضاش رو تمديد كرد ( مثل بسته افزايشي)

گفتم که:

اگر سرویس جدید فعال شده باشه دیگر از ان بسته استفاده نمی شه ( اینجوری تنظیم کردن.
تمدید هم نمیشه کرد چون یک بسته احتیاط است.(مگر اینکه خود ایرانسل تغییر بده)

MaysamMaysam
22-04-2012, 09:39
واقعا ازت ممنونم که بی منت جوابمو میدی
Vendor Part Number : 3362-600243-45
Vendor Serial Number : 2199041SMA3S02000946
Firmware Version : 4.03.08-14

Hardware Version : 2.35.7
BSP Version : 2.0/11
Software Version : 4.6.1.4-25772
MAC Version : 06.00.0000
PHY Frontend Version : 06.00.0000
PHY Backend Version : 06.00.0000
Microcode Version : 5.9.2.4-7813
System Current Time : 11:17:28, 21 Apr. 2012
System UP Time : 35 Min 05 Sec

دوست عزیز من این ورژنو ندیده بودم، ول تو ورژن های قدیم مبین و ایرانسل این مشکل وجود داشت وعلتشم این بود که مودم یه مشکلی تو شبکه داشت که باعث میشد کرش کنه و تا مودم روشن خاموش نمیشد اینترنت نمیگرفت.
به همین دلیل شرکت سازنده مودم هواوی یه فریمور جدید داد واسش که از اونجایی که من تست کردم این مشکل حل شد تو شبکه مبین. ایرانسلرو تست نکردم .
الانم نمیتونم بهت پیشنهاد کنم که این فریمورو که گذاشتم بزنی به مودمت چون خودم تست نکردم. نظرم اینه که از پشتیبانی دنبال کنی قضیه رو البته با تیم فنیشون، اگه جواب نگرفتی به عنوان تیر آخر میتونی این فریمور رو بزنی به مودمت.

arashaj74
22-04-2012, 11:35
دوست عزیز من این ورژنو ندیده بودم، ول تو ورژن های قدیم مبین و ایرانسل این مشکل وجود داشت وعلتشم این بود که مودم یه مشکلی تو شبکه داشت که باعث میشد کرش کنه و تا مودم روشن خاموش نمیشد اینترنت نمیگرفت.
به همین دلیل شرکت سازنده مودم هواوی یه فریمور جدید داد واسش که از اونجایی که من تست کردم این مشکل حل شد تو شبکه مبین. ایرانسلرو تست نکردم .
الانم نمیتونم بهت پیشنهاد کنم که این فریمورو که گذاشتم بزنی به مودمت چون خودم تست نکردم. نظرم اینه که از پشتیبانی دنبال کنی قضیه رو البته با تیم فنیشون، اگه جواب نگرفتی به عنوان تیر آخر میتونی این فریمور رو بزنی به مودمت.
فریمور رو از طریق منو Firmware Upgrading ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنم؟
بعد تنظیماتش میره و باید دوباره بزنم؟

MaysamMaysam
22-04-2012, 12:15
فریمور رو از طریق منو Firmware Upgrading ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنم؟

آره عزیزم

shahab_f
22-04-2012, 12:49
دوستان از کیفیت سرویس هاتون راضی هستید؟
در مقابل مبین نت چطوره؟
سرعت دانلود سرویس 512 در عمل چند کیلوبایت در ثانیه است؟
مرسی

ata.royalfalcon
22-04-2012, 12:58
دوستان از کیفیت سرویس هاتون راضی هستید؟
در مقابل مبین نت چطوره؟
سرعت دانلود سرویس 512 در عمل چند کیلوبایت در ثانیه است؟
مرسی

خودم 512 كيلوبيت نامحدود دارم .
بصورت تئوري سرعت دانلود بايد روي 64 كيلوبايت باشه كه اينطور نيست . به زور به 60 كيلوبايت ميرسه !!!

shahab_f
22-04-2012, 13:52
خودم 512 كيلوبيت نامحدود دارم .
بصورت تئوري سرعت دانلود بايد روي 64 كيلوبايت باشه كه اينطور نيست . به زور به 60 كيلوبايت ميرسه !!!
مرسی. سرعت محدود رو میخواستم ببینم چقدره. چون نامحدود که معلومه همون 60 که شما داری رو هم به زور میدن

ata.royalfalcon
22-04-2012, 14:00
مرسی. سرعت محدود رو میخواستم ببینم چقدره. چون نامحدود که معلومه همون 60 که شما داری رو هم به زور میدن

منظور از محدود يا نامحدود ميزان حجم و ترافيك هست نه سرعت دانلود يا آپلود .
وقتي 512 كيلوبيت هست (چه محدود و چه نامحدود) در بهترين حالت سرعت دانلود بايد روي 64 كيلوبايت باشه .

shahab_f
22-04-2012, 14:08
منظور از محدود يا نامحدود ميزان حجم و ترافيك هست نه سرعت دانلود يا آپلود .
وقتي 512 كيلوبيت هست (چه محدود و چه نامحدود) در بهترين حالت سرعت دانلود بايد روي 64 كيلوبايت باشه .
منظورم محدودیت ترافیکه، درست. 512 تقسیم بر 8 هم میشه 64، اینم درست.
اما خب تو ایران اینجوری نیست دیگه، اسم سرویس با چیزی که میگیری فرق میکنه، الان از کسایی که 128 شاتل، داتک، پارس آنلاین، صبانت و ... دارند بپرس سرعت دریافتشون چقدره، هر کدوم یه عدد میگن. من خودم 128 داتک دارم ولی با 32 دانلود میکنم (یعنی 256kbps) در حالی که باید با 16 دانلود کنم. اگه نامحدود داتک بگیری سرعت 16 میده (یعنی همونی که باید بده) اما وقتی با محدودیت ترافیک میگیری، سرعت بالاتر میده چون میگه فوقش حجمش تموم میشه باید بازم پول خرج کنه.

ata.royalfalcon
22-04-2012, 14:13
منظورم محدودیت ترافیکه، درست. 512 تقسیم بر 8 هم میشه 64، اینم درست.
اما خب تو ایران اینجوری نیست دیگه، اسم سرویس با چیزی که میگیری فرق میکنه، الان از کسایی که 128 شاتل، داتک، پارس آنلاین، صبانت و ... دارند بپرس سرعت دریافتشون چقدره، هر کدوم یه عدد میگن. من خودم 128 داتک دارم ولی با 32 دانلود میکنم (یعنی 256kbps) در حالی که باید با 16 دانلود کنم. اگه نامحدود داتک بگیری سرعت 16 میده (یعنی همونی که باید بده) اما وقتی با محدودیت ترافیک میگیری، سرعت بالاتر میده چون میگه فوقش حجمش تموم میشه باید بازم پول خرج کنه.

كاملا درست و قبول دارم .

ولي در وايمكس ايرانسل چنين چيزي وجود ندارد و امكان نداره كه سرعت واقعي از سرعت تئوري بيشتر بشه .

hellbrain666
22-04-2012, 14:17
بله میشه، ولی نه به صورت همزمان. باید یکیش خاموش باشه همیشه.
البته لازمه که مک مودم رو عوض کنی.

ممنون

شما خودت اینکارو کردی؟ یا کسی بوده که اینکارو کرده باشه؟

یعنی می خوام دیگه سرویس جدید نگیرم ، فقط از خود ایرانسل یه مودم usb بگیرم که اونم رو سرویس قبلی که قبلا با مودم wifi بوده فعال شه
همزمان هم که نه دیگه گاهی این گاهی اون

denzelmovie
22-04-2012, 14:30
دیروز موجودی حسابم با کسر مالیات 46 هزار بود ولی امروز زده 17 هزار!!!!!!!!!!!!
کلا نفهمیدیم توی کنترل پنل سایت چه خبره
حجم باقی مانده رو کجا زده؟؟؟ من الان باید 12 گیگ داشته باشم ولی جایی پیداش نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

mokhtar
22-04-2012, 15:41
مال منم 48 تون خوردن حرومزاده ها 80 تومان تومان 5 شنبه ریختم مودم رو 12 شب خاموش کردم تا فردا ظهر وصل کردم یکم دانلود کردم و بازی تا یک شنبه حدود 3 گیگ دانلود کردم دیدم زده شارژ مجدد کنید تعجب کردم زنگ زدم پشتیبانی میگه تا 1 شنبه به صورت ازاد بوده 3 گیگ چقدر حساب کردن؟؟ پول 30 روز میگیرن بعد از 2 روز حساب میکنن منم یکم چرت پرت گفت قطع کردم واقعان دزدن

MaysamMaysam
22-04-2012, 16:15
ممنون

شما خودت اینکارو کردی؟ یا کسی بوده که اینکارو کرده باشه؟

یعنی می خوام دیگه سرویس جدید نگیرم ، فقط از خود ایرانسل یه مودم usb بگیرم که اونم رو سرویس قبلی که قبلا با مودم wifi بوده فعال شه
همزمان هم که نه دیگه گاهی این گاهی اون

آره من تست کردم ولی اونجور که من میدونم تغییر مک هر مودم روش خودشو داره و کار هر کسی نیست، واسه منو یکی از دوستان تو مبیننت انجام داد.

lucky_luke
22-04-2012, 16:26
آره من تست کردم ولی اونجور که من میدونم تغییر مک هر مودم روش خودشو داره و کار هر کسی نیست، واسه منو یکی از دوستان تو مبیننت انجام داد.

دوست عزیز تغییر مک برای چی؟
من الان دوتا مودم دارم فقط پوزرنیم وپسورد رو عوض میکنم و تمام!
حتی وقتی میرم خونه دوستم که وایمکس داره مودمم رو نمیبرم و فقط یوزر و پسورد خودم رو توی مودم اون وارد میکنم!!!! مک رو نمیخواد عوض کنید.

البته من ایرانسل دارم ولی فکر کنم توی مبین نت هم همین طوری باشه

denzelmovie
22-04-2012, 16:29
مال منم 48 تون خوردن حرومزاده ها 80 تومان تومان 5 شنبه ریختم مودم رو 12 شب خاموش کردم تا فردا ظهر وصل کردم یکم دانلود کردم و بازی تا یک شنبه حدود 3 گیگ دانلود کردم دیدم زده شارژ مجدد کنید تعجب کردم زنگ زدم پشتیبانی میگه تا 1 شنبه به صورت ازاد بوده 3 گیگ چقدر حساب کردن؟؟ پول 30 روز میگیرن بعد از 2 روز حساب میکنن منم یکم چرت پرت گفت قطع کردم واقعان دزدن

یعنی الان پولم رو خوردن؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:
من که اصلا چیزی دان نکردم فقط دیروز با کارت شارژ تمدیدش کردم!!!!!!!!!!!!!

MaysamMaysam
22-04-2012, 19:29
دوست عزیز تغییر مک برای چی؟
من الان دوتا مودم دارم فقط پوزرنیم وپسورد رو عوض میکنم و تمام!
حتی وقتی میرم خونه دوستم که وایمکس داره مودمم رو نمیبرم و فقط یوزر و پسورد خودم رو توی مودم اون وارد میکنم!!!! مک رو نمیخواد عوض کنید.

البته من ایرانسل دارم ولی فکر کنم توی مبین نت هم همین طوری باشه

آره دوست من اگه دو تا مودم داشته باشی که مکشون تو شبکه ایرانسل تعریف شده باشه نیازی نیست که مک عوض شه.
ولی اگه مودمت از یه شرکت دیگه باشه و یا به هر دلیلی مکش تو شبکه ایرانسل ثبت نشده باشه باید به یه مک ثبت شده ایرانسل تغیرش بدی.

البته تو شبکه مبین حتما باید مک عوض بشه و دیگه نمیشه حتی اکانت دوستتو تو مودم خودت بزنی، چون تو مبین یوزر پسورد باید با مک خودش چک بشه تا وصل شی.

MaysamMaysam
22-04-2012, 20:05

نتیجه چی شد؟ مشکلت حل شد؟
یادت باشه که باید فرکانسهای ایرانسل رو با پهنای باند 5 مگ ست کنی.

arash11
23-04-2012, 11:20
بادرود
یک مودم وایمکس ایرانسل دارم . حال میخواهم یک سوییچ 4پورت خریداری کنم ولی نمیدانم کابل بین سوییچ و
مودم و کامپیوترها که دو تا هستند را از کدام نوع باید انتخاب کنم.از نوع کراس یا استریت؟
ممنون

NINTENDO_DS
23-04-2012, 11:27
شکا تو پرتال میتونید برید؟وسط دانلود قطع شده و دیگه نمیره تو

alix19446
23-04-2012, 11:33
من الان دارم تازه ثبت نام می کنم برای خونه
بهترین مودم الان کدومه (داخلی) . مودمی داره که b/g/n باشه ؟
بعد الان من که خونگی دارم می گیرم سرعت رو فقط می تونم 128 انتخاب کنم ولی
الان نامه پژوهشی دارم برای سرعت 2 مگ . چطوری بگم برام اینو فعال کنن؟

ata.royalfalcon
23-04-2012, 11:37
من الان دارم تازه ثبت نام می کنم برای خونه
بهترین مودم الان کدومه (داخلی) . مودمی داره که b/g/n باشه ؟
بعد الان من که خونگی دارم می گیرم سرعت رو فقط می تونم 128 انتخاب کنم ولی
الان نامه پژوهشی دارم برای سرعت 2 مگ . چطوری بگم برام اینو فعال کنن؟
سلام
شما نبايد گزينه خانگي رو انتخاب كنيد .
گزينه شركتي حقيقي رو انتخاب كنيد و معرفينامه رو در زماني كه نصاب اومد بهش بديد . يه كپي از معرفينامه هم داشته باشيد .

alix19446
23-04-2012, 11:41
سلام
شما نبايد گزينه خانگي رو انتخاب كنيد .
گزينه شركتي حقيقي رو انتخاب كنيد و معرفينامه رو در زماني كه نصاب اومد بهش بديد . يه كپي از معرفينامه هم داشته باشيد .

ممنون. مودم چی ؟ مودم b/g/n داره ؟ بهترین مودم کدومه؟

ata.royalfalcon
23-04-2012, 11:45
ممنون. مودم چی ؟ مودم b/g/n داره ؟ بهترین مودم کدومه؟

همانطوريكه در صفحه اول هم گفته شد ...

مدل BM632w به علت داشتن شبکه بیسیم نوع N و همچنین امکان نصب انتن خارجی ( باسه بعضی از دوستان که بلد باشن احتمالا بدرد بخور است) توصیه می شود

MaysamMaysam
23-04-2012, 12:22
بادرود
یک مودم وایمکس ایرانسل دارم . حال میخواهم یک سوییچ 4پورت خریداری کنم ولی نمیدانم کابل بین سوییچ و
مودم و کامپیوترها که دو تا هستند را از کدام نوع باید انتخاب کنم.از نوع کراس یا استریت؟
ممنون

اگه مودمت بیرونی نیست هر دو مدل جواب میده. من استریت رو تست کردم.

Farhad 8904
23-04-2012, 12:33
دوستان الان سرویس شما وصله؟؟؟
از من 1 ساعته مودم آنتن نداره زنگ زدم میگه اختلال کلی داریم!!!

ali1497
23-04-2012, 12:35
با سلام
من هم همينطور قطعي دارم
تهران

Farhad 8904
23-04-2012, 12:43
اینجا مشکل حل شد

pori.ya
23-04-2012, 12:58
باز هم قطی 1ساعت بیشتر قطع شده اینترنت تازه وصل شده:13:

gheymeh
23-04-2012, 13:16
آره مشکل تازه حل شده خدا رو شکر

pori.ya
23-04-2012, 13:29
دوستان مثل اینکه بعضی از آی پی ها آمریکا رو بستن با اسپید تست نمیشه تست کرد سرعت رو با سرورهای آمریکا با س--س هم نمیشه ف-س ب-ک و یوتی-ب رو باز کرد:31:
:2: سرعت هم که مثل همیشه عالی

arash11
23-04-2012, 15:18
با درود
مودم bm362w دارم.برای شخص دیگری یک حساب وایمکس جدا باز کردم تا به صورت اشتراکی از مودم
استفاده کنیم هر کس از اشتراک خودش استفاده کند و کاری به حساب هم نداشته باشیم.
حال نمیدانم چگونه مودم را تنظیم کنم تا هر کدام که پای سیستم بودیم از حساب خودمان استفاده کنیم.
فایل راهنما را دانلود کردم ولی با تنظیمات داخل ان جواب نمیدهد.
لطفا تنظیمات را بگویید.که هربار خواستیم استفاده کنیم یوزر و پسورد خودمان را بدهیم.
ممنون

arashaj74
23-04-2012, 16:16
نتیجه چی شد؟ مشکلت حل شد؟
یادت باشه که باید فرکانسهای ایرانسل رو با پهنای باند 5 مگ ست کنی.
Channel Settings
5000 Bandwidth:
جلوی فرکانس هم چیزی ننوشته.با واحد فنی تماس گرفتم و بعد از 15 دقیقه صحبت کاری نتونستن بکنن
قرار شد تکنسین بفرسته فریمور رو down grade کنه!(خودم گفتم به یارو مال فریمور نیست؟!)
الان فریمورم آخرین ورژن هست
گفت به دلایل امنیتی!نمیتونیم فریمور رو برات بفرستیم.راستی اگر بخوام فریموری که شما دادی رو بریزم برای تنظیمات مجدد باید چی کار کنم؟الان تمامه تنظیمات رو یادداشت کنم و دوباره وارد کنم؟
بعضی فریمورها رو دیدم پسوندش exe هست.با اینی که شما دادی چه فرقی داره؟
کسی راه حلی نداره؟کلافه شدم به خدا

mahsmahs
23-04-2012, 21:45
دیروز موجودی حسابم با کسر مالیات 46 هزار بود ولی امروز زده 17 هزار!!!!!!!!!!!!
کلا نفهمیدیم توی کنترل پنل سایت چه خبره
حجم باقی مانده رو کجا زده؟؟؟ من الان باید 12 گیگ داشته باشم ولی جایی پیداش نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

پرتال ایرانسل که واقعا گنگ و بدرد نخوره! طراحی خوب با توجه به مسئولیت و پولی که همچین شرکتی داره جزء وظایف اولیه اش هست اما شاید به صرفش باشه که طراحی پرتال کاربریش گنگ باشه ;) آخه ایرانسل کنار همه خوبی هاش دله دزده متاسفانه :(

Sent from my XPERIA S

siamak_kh
24-04-2012, 02:53
من دو سال بود که از وایمکس استفاده میکردم..جز 3 ماه اول که فوقالعاده عالی بود ،بقیش زیاد جالب نبود و این ماه آخر یعنی اول فروردین مدام چند ساعت سیگنال مودم میرفت و دوباره چند ساعت وصل میشد.شاید 30 دفعه با کارشناساش تماس گرفتم که آخرش گفتن باید مودم آپگرید شه...و برای این کار گفتن مودم رو ببرم جردن...منم اصلا وقت این کار رو نداشتم...پس فایل محرمانه آپگرید رو به زحمت گیر آوردم (فایل زیپ)و از طریق کنسول آپگریدش کردم...اما بعد از آپگرید دیگه چراغ هیچ سیگنالی نمیاد روی مودم...جای IP ADRESS هم خالی شده...به نظرتون مشکل از چی هست?
نوع مودم
BM 635

MaysamMaysam
24-04-2012, 07:20
Channel Settings
5000 Bandwidth:
جلوی فرکانس هم چیزی ننوشته.با واحد فنی تماس گرفتم و بعد از 15 دقیقه صحبت کاری نتونستن بکنن
قرار شد تکنسین بفرسته فریمور رو down grade کنه!(خودم گفتم به یارو مال فریمور نیست؟!)
الان فریمورم آخرین ورژن هست
گفت به دلایل امنیتی!نمیتونیم فریمور رو برات بفرستیم.راستی اگر بخوام فریموری که شما دادی رو بریزم برای تنظیمات مجدد باید چی کار کنم؟الان تمامه تنظیمات رو یادداشت کنم و دوباره وارد کنم؟
بعضی فریمورها رو دیدم پسوندش exe هست.با اینی که شما دادی چه فرقی داره؟
کسی راه حلی نداره؟کلافه شدم به خدا

فقط فرکانسها و یوزر پس وایمکست یادت باشه بقیش حله.
اون فریمورها راحتتر نصب میشن یعنی فقط فایل رو اجرا می کنی و تمام. ولی بعضیشاشون فقط واسه آپگرید از یه ورژن خاص جواب میده.

MaysamMaysam
24-04-2012, 07:29
من دو سال بود که از وایمکس استفاده میکردم..جز 3 ماه اول که فوقالعاده عالی بود ،بقیش زیاد جالب نبود و این ماه آخر یعنی اول فروردین مدام چند ساعت سیگنال مودم میرفت و دوباره چند ساعت وصل میشد.شاید 30 دفعه با کارشناساش تماس گرفتم که آخرش گفتن باید مودم آپگرید شه...و برای این کار گفتن مودم رو ببرم جردن...منم اصلا وقت این کار رو نداشتم...پس فایل محرمانه آپگرید رو به زحمت گیر آوردم (فایل زیپ)و از طریق کنسول آپگریدش کردم...اما بعد از آپگرید دیگه چراغ هیچ سیگنالی نمیاد روی مودم...جای IP ADRESS هم خالی شده...به نظرتون مشکل از چی هست?
نوع مودم
BM 635

به جز این مشکلا که گفتی مشکل دیگه ای نداره؟ اینترنت وصل میشه؟

---------- Post added at 07:29 AM ---------- Previous post was at 07:25 AM ----------

با درود
مودم bm362w دارم.برای شخص دیگری یک حساب وایمکس جدا باز کردم تا به صورت اشتراکی از مودم
استفاده کنیم هر کس از اشتراک خودش استفاده کند و کاری به حساب هم نداشته باشیم.
حال نمیدانم چگونه مودم را تنظیم کنم تا هر کدام که پای سیستم بودیم از حساب خودمان استفاده کنیم.
فایل راهنما را دانلود کردم ولی با تنظیمات داخل ان جواب نمیدهد.
لطفا تنظیمات را بگویید.که هربار خواستیم استفاده کنیم یوزر و پسورد خودمان را بدهیم.
ممنون

باید بری تو کنسول مودم و تو اون صفحه ای که شناسه وایمکس و پسوردتو میدی، TLS رو بجای TTLS انتخاب کنی. تمام:20:

arash11
24-04-2012, 09:51
باید بری تو کنسول مودم و تو اون صفحه ای که شناسه وایمکس و پسوردتو میدی، TLS رو بجای TTLS انتخاب کنی. تمام

با سپاس
این کار را کردم و نشد.حتی مودم را ریست کردم ولی نشد.نمیدانم چرا بدون یوزر و پسورد به شبکه وصل میشود.؟ایا باید تنظیم دیگری
انجام دهم یا راه دیگری پیشنهاد میکنید.ایا مودم خراب نیست؟
ممنون

mohandes66
24-04-2012, 11:37
باید بری تو کنسول مودم و تو اون صفحه ای که شناسه وایمکس و پسوردتو میدی، TLS رو بجای TTLS انتخاب کنی. تمام

با سپاس
این کار را کردم و نشد.حتی مودم را ریست کردم ولی نشد.نمیدانم چرا بدون یوزر و پسورد به شبکه وصل میشود.؟ایا باید تنظیم دیگری
ممنون

برای دریافت راهنمای تنظیمات مربوطه، روی نام سیستم عامل مورد نظر کلیک کنید:

Windows XP
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Windows 7
MAC

تو فایل های بالا قدم به قدم بطور تصویری توضیح داده
شما باید از Bridge mode استفاده کنید. دقت داشته باشین که علاوه بر تبدیل TLS باید دامین رو هم به صورت زیر تغییر بدین
از mtnirancell.com به irancell.ir@آدرس مک مودم تغییر بدین
سعی کنید راهنما رو مو به مو اجرا کنید حتما درست میشه کاره خاصی نداره

mohandes66
24-04-2012, 11:42
آقا کسی از این مودم URoad-8000 گرفته؟ آنتن دهیش چطوره ؟ راضی هستین ازش؟

MaysamMaysam
24-04-2012, 11:56

با سپاس
ممنون

همونطور که دوستمون گفت اگه رو بریدج مود نیستی که ایراد همینه ولی اگر هستی مودم رو که فکر نمیکنم خراب باشه. این که شما میگی یعنی بدون یوزر پسورد به اینترنت وصل میشی چون تو TLS یوزر پسورد باید تو پورتال مبین ست بشه نه تو مودم. ببین اگه از حساب هر دوتون کم نمیشه برو حالشو ببر.
ولی اگه کم میشه از حساب یکیتون این یه فاجعه امنیتیه که یعنی هر کی مک یه نفرو داشته باشه میتونه مک عوض کنه و از حساب طرف بدون یوزر پسورد استفاده کنه.
یه چیز دیگرم چک کن، ببین شاید شناسه وایمکس و پسوردت تو مرورگرت ذخیره شده و خودکار با اون لاگین میشه.
برو یبار همه پسوردهای ذخیره شدرو پاک کن ببین جاب می ده.

arash11
24-04-2012, 12:53
با سپاس به همگی
متاسفانه هنوز نتوانستم از حساب دوم که بصورت اشتراک است استفاده کنم چون اصلا جایی برای وارد کردن
یوزر و پسورد ندارد که بخواهم بین حساب اصلی و مشترک یکی را انتخاب کنم.
فایل راهنما را هم بارها خواندم و انجام دادم ولی نشد تمام پسوردهای ذخیره شده را نیز پاک کردم ولی نشد
تنظیمات سخت نیست ولی روی این مودم انجام نمیشود . متاسفانه حساب خودم تمام شده و جرات شارژ کردن
هم ندارم چون با زدن مودم به برق هر کس میتواند وارد اینترنت شود.
حساب مشترک هم که بدون استفاده صاحبش دارد خاک میخورد و نمیشود اصلا داخلش شد.
ببخشید یک سوال ساده :این صفحه ای که باید یوزر و پسورد را داخلش بنویسیم چه شکلی است چون
تا حالا نداشتم نمیدانم.
ایا با صفحه e-care که یوزر و پسورد را داخلش مینویسیم و وارد پورتال وایمکس ایرانسل میشویم
تا به اطلاعات حساب خودمان دسترسی داشته باشیم فرق میکند.
من که کاملا گیج شده ام که مشکل از چیست.
ممنون

MaysamMaysam
24-04-2012, 13:10
با سپاس به همگی
متاسفانه هنوز نتوانستم از حساب دوم که بصورت اشتراک است استفاده کنم چون اصلا جایی برای وارد کردن
یوزر و پسورد ندارد که بخواهم بین حساب اصلی و مشترک یکی را انتخاب کنم.
فایل راهنما را هم بارها خواندم و انجام دادم ولی نشد تمام پسوردهای ذخیره شده را نیز پاک کردم ولی نشد
تنظیمات سخت نیست ولی روی این مودم انجام نمیشود . متاسفانه حساب خودم تمام شده و جرات شارژ کردن
هم ندارم چون با زدن مودم به برق هر کس میتواند وارد اینترنت شود.
حساب مشترک هم که بدون استفاده صاحبش دارد خاک میخورد و نمیشود اصلا داخلش شد.
ببخشید یک سوال ساده :این صفحه ای که باید یوزر و پسورد را داخلش بنویسیم چه شکلی است چون
تا حالا نداشتم نمیدانم.
ایا با صفحه e-care که یوزر و پسورد را داخلش مینویسیم و وارد پورتال وایمکس ایرانسل میشویم
تا به اطلاعات حساب خودمان دسترسی داشته باشیم فرق میکند.
من که کاملا گیج شده ام که مشکل از چیست.
ممنون

بله با اون صفحه فرق داره. این یه صفحه زرد رنگ که فقط جا داره واسه شناسه وایمکس و پسورد.
حالا فعلا اکانت اشتراکیو با TTLS وارد کن و استفاده کن که سرت کلاه نره تا بعد بتونی مشکلو حل کنی
منظورت از "تنظیمات سخت نیست ولی روی این مودم انجام نمیشود" چیه؟

arash11
24-04-2012, 14:46
با درود و سپاس به دوستان که پاسخگوی سوالات هستند واقعا دست همگی درد نکند.
من مشکلم حل نشد ولی فعلا با استفاده از گزینه ttls و دادن یوزر و پسورد اکانت اشتراکی
دارم از حساب استفاده میکنم تا بقول دوستمون فعلا سرم کلاه نرود .
منظورم از سخت نبودن تنظیمات این است که در فایل راهنما درون سایت ایرانسل همه مراحل را کاملا با
شکل توضیح داده است و نکته ای را جا نگذاشته است تمام مراحل را هم درست انجام میدهم ولی صفحه ای
که یوزر و پسورد میخواهد اصلا ظاهر نمیشود و دیگر به شبکه اینترنت هم وصل نمیشود.
(در حالت بریج مود و tls )
نظر شما درباره اپگرید کردن مودم با استفاده از فایل اپگرید سایت ایرانسل چیست؟
مودم من bm632w و تاریخ اپگرید ان 23/8/2011 میباشد.ایا اپ بکنم یا نه؟
- لطفا نام نرم افزاری که سرعت لحظه ای وایمکس را نشان میدهد هم بگویید.
با سپاس مجدد

shaghaiegh2000
24-04-2012, 16:13
سرویس وایمکس من هم راه افتاد اگه اینه که همون gprs میموندم بهتر بود البته فقط یک چراغ روشنه سیگنال هم کمتر از 12 هستش اون عدد که باید منفی باشه بالای 85- هست.عصر میرم سیم بخرم مودو رو ببرم تو حیاط.
راستی اگه مودم رو بذارم تو حیاط توی اتاقها آنتن میده از وایفای اون با موبایل استفاده کنم یا نه؟برای استفاده از موبایل نیاز به روشن بودن کامپیوتر هست یا نه؟
داخل تنظیمات مودم در قسمت پایین شمارنده دانلود و آپلود هست آیا مقدار واقعی دانلود رو نشون میده؟چرا حتی وقتی که دانلود و وبگردی نمیکنم به عددهای دانلود ثانیه به ثانیه اضافه میشه؟آپدیت ویندوز رو هم از کار انداختم اما باز هم نشد.
این هم تست من سرویس256.واقعا گریه داره:41:

siamak_kh
24-04-2012, 17:06
[QUOTE=MaysamMaysam;6966832]به جز این مشکلا که گفتی مشکل دیگه ای نداره؟ اینترنت وصل میشه؟[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 07:29 AM ---------- Previous post was at 07:25 AM ----------

نه دیگه...وقتی هیچ چراغ سیگنالی ندارم یعنی دیسکانکت شده ارتباطم...

MaysamMaysam
24-04-2012, 17:07
با درود و سپاس به دوستان که پاسخگوی سوالات هستند واقعا دست همگی درد نکند.
من مشکلم حل نشد ولی فعلا با استفاده از گزینه ttls و دادن یوزر و پسورد اکانت اشتراکی
دارم از حساب استفاده میکنم تا بقول دوستمون فعلا سرم کلاه نرود .
منظورم از سخت نبودن تنظیمات این است که در فایل راهنما درون سایت ایرانسل همه مراحل را کاملا با
شکل توضیح داده است و نکته ای را جا نگذاشته است تمام مراحل را هم درست انجام میدهم ولی صفحه ای
که یوزر و پسورد میخواهد اصلا ظاهر نمیشود و دیگر به شبکه اینترنت هم وصل نمیشود.
(در حالت بریج مود و tls )
نظر شما درباره اپگرید کردن مودم با استفاده از فایل اپگرید سایت ایرانسل چیست؟
مودم من bm632w و تاریخ اپگرید ان 23/8/2011 میباشد.ایا اپ بکنم یا نه؟
- لطفا نام نرم افزاری که سرعت لحظه ای وایمکس را نشان میدهد هم بگویید.
با سپاس مجدد

آپگرید رو که حتما انجام بده اگه فریمورت جدید باشه خودش میگه که نیازی نیست(فقط در فایل آپگرید با پسوند EXE)
اسم نرم افزار هم DU METER هست. ولی اگه از ویندوز سون استفاده میکنی یه گجت داره که میتونی دانلود کنی از همون قسمت. اسمش network meter.

MaysamMaysam
24-04-2012, 17:19
[QUOTE=MaysamMaysam;6966832]به جز این مشکلا که گفتی مشکل دیگه ای نداره؟ اینترنت وصل میشه؟[COLOR="Silver"]

نه دیگه...وقتی هیچ چراغ سیگنالی ندارم یعنی دیسکانکت شده ارتباطم...

من فکر میکنم موقع فریمور زدن یه مشکلی پیش اموده واسه مودمت. اگه هنوز میتونی بری تو صفحه مودمت یبار دیگه فریمور بزن. اگه نمیتونی بری با IP دستی امتحان کن. اگر بازم نشد به نظرم مودمت تعطیل شده دیگه و اینجا امکانات پروگرام کردنش نیست. شاید بشه بهونه کرد و مودمو پس داد به اپراتور.

siamak_kh
24-04-2012, 19:12
[QUOTE=siamak_kh;6967599]

من فکر میکنم موقع فریمور زدن یه مشکلی پیش اموده واسه مودمت. اگه هنوز میتونی بری تو صفحه مودمت یبار دیگه فریمور بزن. اگه نمیتونی بری با IP دستی امتحان کن. اگر بازم نشد به نظرم مودمت تعطیل شده دیگه و اینجا امکانات پروگرام کردنش نیست. شاید بشه بهونه کرد و مودمو پس داد به اپراتور.

چرا....وارد کنسول میتونم بشم...برای اینکه یه بار دیگه آپگرید کنم چیز خاص دیگه ای که نمیخواد...چون آپ اولمم مشکلی نداشت..رفتم تو کنسول..فایل آپ رو تو قسمت mainenance انتخاب کردم و دستگاه چند دقیقه چراغش خاموش و روشن میشد و آخرش پیغام اتمام موفق آپ رو داد.

MaysamMaysam
24-04-2012, 20:04
[QUOTE=MaysamMaysam;6967626]

چرا....وارد کنسول میتونم بشم...برای اینکه یه بار دیگه آپگرید کنم چیز خاص دیگه ای که نمیخواد...چون آپ اولمم مشکلی نداشت..رفتم تو کنسول..فایل آپ رو تو قسمت mainenance انتخاب کردم و دستگاه چند دقیقه چراغش خاموش و روشن میشد و آخرش پیغام اتمام موفق آپ رو داد.

چه فریموری زدی به مودمت؟ مدل مودمت چیه؟
فرکانساتو چک کن برام بخون ب اضافه پهنای باندشون

mrmostafa
24-04-2012, 20:15
به نظر من كيفيت سيگنال دهي چك كردن مودم كه سالم باشه! تنظيمات خاصي البته نداره. فقط ست كردن مودم با اطلاعات اكانتتونه! مودم هم معلوم نيست ممكنه 3 روز تا 10 روز طول بكشه!!!!!

بايد اول ثبت نام اينترنتي كنيد و درخواستي رو كه دارين براي اشتراك مورد نظر ثبت كنيد بعد از اينكه مبلغ مشخص شدو ازتون خواست واريز كنيد از طريق سيم كارت ايرانسل به كد مربوطه اش (‌الان يادم نيست )‌به شماره وايمكستون (09411) ارسال كنيد.

نه اينطور هم نيست!‌اعتبار ماهيانه از تاريخي كه شما ثبت نام كردين منهاي روزهاي كم و زياد شده از اول ماه جاري هست.
البته اين مربوط به بسته افزايشي نيست بسته افزايشي هر روز ماه بگيريد يك ماه بعدش اعتبار داره! يعني از 27 فروردين تا 27 ارديبهشت!

دوست عزیز من که ترافیک 1 گیگ داشتم هنوز تموم نشده بود داشتم استفاده میکردم که از ایرانسل ایمیل اومد که تا 7 اردیبهشت شارژ نکنی مسدود میشه امروز شارژش کردم. اول اینکه اون 1 گیگ از بین میره درسته؟! بعد از خود امروز حساب میشه تا 5 خرداد؟؟ یا تا سر ماه اعتبار داره الان شارژ کردم ماهیانه رو؟!!! چون تو خود کارتابل زده بود 27 روز باقی است؟!! چرا از هر وقتی که شارژ میکنیم 1 ماهه حساب نمیشه؟!!

Mr. M.S.R
24-04-2012, 20:25
سایت هایی که توی ایران هاست شده باشن مثل برق باز میشه! اما خارجی ها خیلی طول می کشه! یک سری هم اصلا باز نمی شه! شما همچین مشکلی ندارید؟
اصفهان - 1 مگ نامحدود

mohandes66
24-04-2012, 20:26
آقا کسی از این مودم URoad-8000 گرفته؟ آنتن دهیش چطوره ؟ راضی هستین ازش؟

UP!! .

Mr. M.S.R
25-04-2012, 11:50
سایت هایی که توی ایران هاست شده باشن مثل برق باز میشه! اما خارجی ها خیلی طول می کشه! یک سری هم اصلا باز نمی شه! شما همچین مشکلی ندارید؟
اصفهان - 1 مگ نامحدود
مشکل خود به خود حل شد!

اپدیت برای مودم وایرلس 130 اومده؟
Current firmware version:v2.10.13-g1.0.13-mtn

mohsensamand
25-04-2012, 11:50
سلام خسته نباشید من مودم خارجی وایمکس گرفتم می خاستم ببینم که درصد انتن من سیگنالش در چه وضیتی

tx power -4.3dbm
rssi -45.66dbm
clnr34.40db
clnr reuse 1 33.16db
می خاستم بدونم که اگر عدد RSSI بشه -33.33 بهتر ویا عدد TX POWER به 18تا 22 برسه ممنون اگر راه نماهی کنید سپاس

denzelmovie
25-04-2012, 12:06
دوستان برای من س اکس و پر وکسی کار نمیکنه، برای شما هم همینطوره؟
خود ایرانسل بسته ؟؟

MaysamMaysam
25-04-2012, 12:44
سلام خسته نباشید من مودم خارجی وایمکس گرفتم می خاستم ببینم که درصد انتن من سیگنالش در چه وضیتی

tx power -4.3dbm
rssi -45.66dbm
clnr34.40db
clnr reuse 1 33.16db
می خاستم بدونم که اگر عدد RSSI بشه -33.33 بهتر ویا عدد TX POWER به 18تا 22 برسه ممنون اگر راه نماهی کنید سپاس

RSSI قدرت سیگنال است و CINR کیفیت سیگنال. الان وضعیت سیگنال شما در حد رویایی هست دست بهش نزن. فکر کنم شما تو محدوده پوشش داخلی بودی ولی مودم بیرونی گرفتی.
به TX power اهمیت نده. مهمتر از همه CINR است و بعد از اون RSSI.

arash11
25-04-2012, 13:33
با درود به همه دوستان و سپاس مجدد
مشکل من به کمک شما دوستان و پیگیری از طریق پشتیبانی ایرانسل حل شد.
سپاس

MaysamMaysam
25-04-2012, 13:37
با درود به همه دوستان و سپاس مجدد
مشکل من به کمک شما دوستان و پیگیری از طریق پشتیبانی ایرانسل حل شد.
سپاس

به سلامتی، حالا نکته کار کجا بود؟

denzelmovie
25-04-2012, 14:09
خود ایرانسل بسته ؟؟

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MaysamMaysam
25-04-2012, 14:12

آره، واسه منم کار نمیکنه.

pori.ya
25-04-2012, 14:19

متاسفانه قطع شده مثل 2 روز پیش:41:

denzelmovie
25-04-2012, 15:40
دیگه وصل نمیکنن؟؟؟؟

MaysamMaysam
25-04-2012, 15:48
دیگه وصل نمیکنن؟؟؟؟

احتمالا اگه مشکل جدی پیش نیاد واسشون نه .

denzelmovie
25-04-2012, 15:51
حالا چکار کنم؟؟ خیلی بهش نیاز دارم :41:
چیز دیگه نیست بشه باهاش از فیل گذشت؟؟؟

MaysamMaysam
25-04-2012, 15:57

بیا تو پیام شخصی بهت بگم

Electronic-Arts
25-04-2012, 17:45
متاسفانه قطع شده مثل 2 روز پیش:41:

وصله
هم بابا پی ان و هم جوراب

MaysamMaysam
25-04-2012, 18:17
وصله
هم بابا پی ان و هم جوراب

معلوم نیست دارن چیکار میکنن که هی قطع و وصل میشه، یهو دیدی زدن از دم قطع کردن

pori.ya
25-04-2012, 18:28
وصله
هم بابا پی ان و هم جوراب

از وصل بودن وصله اما سایت هایی که ف---ر بودن بالا نمیان هیچ کدوم:13:

Milad4171
25-04-2012, 19:28
قطع و وصل شدن تاييد ميشه ولي اينكه از طرف وايمكس هست تاييد نيمشه!

mahsmahs
25-04-2012, 19:44
خود ایرانسل بسته ؟؟

امروز چند بار امتحان کردم برای من کار می کنه :)

Sent from my XPERIA S

pori.ya
25-04-2012, 20:03
مثل اینکه یه سری از شرکت ها اینجوری شدن
باید صبر کرد چند روزی تا درست بشه:15:

arash11
25-04-2012, 22:49
به سلامتی، حالا نکته کار کجا بود؟
با درود و سپاس
معذرت بخاطر دیر پاسخ دادن
مشکل انجا بود که وقتی تنظیمات را انجام میدادم هیچ سایتی باز نمیشد و صفحه ارور اکسپلورر میامد
که باید دران صفحه روی گزینه سوم کلیک میکردیم تا به صفحه یوزرنیم و پسورد میرسیدیم که با کمک
پشتیبانی و شما دوستان توانستیم با یک مودم و دو حساب جداگانه به شبکه وصل شویم .
باز هم از شما سپاسگذارم

shaghaiegh2000
26-04-2012, 17:16

فعلا از این سایت استفاده کنید.خودش فیلطر شکن هستش.

amir-shakh
26-04-2012, 18:24
سلام دوستان من منطقه پژوهش - سعادت آبادم
میخواستم وایمکس 2 مگ یک ساله بگیرم ؟! نظرتون در موردش چیه ؟ سرعت دانلود و پینگ و ایناشو میشه کسی بگه؟
و اینکه کارم با همون مودم هدیه که بم میدن راه میافته یا نه؟
کلا چقدر دیگه خرج داره؟

o457
26-04-2012, 19:18
سلام دوست عزیز اول ببین که خونه شما در چه منطقه ای از شبکه وایمکس ایرانسل قرار دارد. اگر سبز است که میتونید مودم یو اس بی یا وای فای دار و یا همراه تهییه کنید و لی اگر منطقه زرد است که باید مودم بیرونی تهییه کنید البته مودم بیرونی را نیز میتونید در منطقه سبز هم استفاده کنید و فقط هزینه تون بالا میره. اما در مورد تعرفه باید بگم که من خودم این ماه تعرفه یک مگا بیت بر ثانیه اعتباری انتخاب کردم که باید بگم که به نسبت 512 که داشتم بهتره اما متاسفانه چند روزی هست که کمی سرعتش کم شده اما اون روزهای اول ماه خیلی خوب و عالی بود. این موضوع را هم خدمتت عرض کنم که در اسفند ماه و فروردین ماه سرعت و کیفیت درحد مناسب و خوب بود اما یواش یواش خراب شد علت این امر هم بد قولی شرکت زیر ساخت هستش. طبق اعلام رسمی بعضی از شرکت ها، شرکت زیر ساخت قرار بود بابت ارائه سرویس اینترنت با کیفیت مناسب به مشترکانشون به آن شرکت ها تخفیف 20% بده اما بد قولی کرده و هنوز خبری از آن بیست درصد نشد به خاطر همین هم شرکت ها هم کیفیت را به حالت سابق بازگرداندند.
در مورد وایمکس ایرانسل هم باید بگم که طبق نظر سنجی و بررسی یکی از نشریات رسمی کشور که مطلب آن هم در اینترنت منتشر شد ، کیفیت وایمکس ایرانسل به نسبت مبین نت خیلی خیلی بهتر و مناسب تر است، هم از لحاظ قیمت تعرفه ها و هم قیمت و کیفیت مودم ها، ایرانسل به جای اینکه پوشش شبکه خود را در کشور به سرعت گسترش دهد ، روی کیفیت شبکه کار کرد تا در همین چند شهر بتواند پوشش خوب را ارائه دهد اما مبین نت پوشش گسترده و تا حدودی سراسری ارئه نمود اما با کیفیت بسیار پایین و کمی گران، اگر خودتون هم توجه کرده باشید ایرانسل آرام آرام پوشش شبکه خود را گسترش میدهد که این امر به خاطر این است که ابتدا زیر ساخت ها را آماده و سپس تقویت میکند بعد اعلام ارائه خدمات میکند.
دوست عزیز اما در کل باید بگم که تصمیم با خودت همست و من هم هرگز نمیگم که تعرفه دو مگ را انتخاب نکن بلکه انتخاب کن و تجربه کن ببین که چطور است. در مورد مودم هم اول باید منطقه خودتو چک کنی و بعد انتخاب کن. موفق باشی

Electronic-Arts
26-04-2012, 21:36
از وصل بودن وصله اما سایت هایی که ف---ر بودن بالا نمیان هیچ کدوم:13:

نه بابا من اتفاقا باهاش دانلود هم کردم حداکثر سرعت رو داد سایت هایی که میگی هم باز میشن

marvel2000
27-04-2012, 02:34
کسی توی این چند روز گذشته و البته هیمن حالا مشکل اُفت سرعت نداشته؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
من که از بس به پشتیبانی زنگ زدم و چرت و پرت شنیدم خسته شدم.:19:
با خیلی از سایت‌ها هم مشکل دارم...
حتی با سا*کس و چیز پی اِن...:41:

pori.ya
27-04-2012, 09:28
نه بابا من اتفاقا باهاش دانلود هم کردم حداکثر سرعت رو داد سایت هایی که میگی هم باز میشن

خوش به حالت برای من تا دیروز با سا-س سایت هایی مثل ف-س ب-ک و ... فیل-ر بالا میومدن:18:
الان چک کردم دیدم بلاخره اوکی شده:42:

Electronic-Arts
27-04-2012, 11:20
خوش به حالت برای من تا دیروز با سا-س سایت هایی مثل ف-س ب-ک و ... فیل-ر بالا میومدن:18:
الان چک کردم دیدم بلاخره اوکی شده:42:
مال من الان به .... رفت:13:
و با جوراب و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت ها رو نمیاره

ghafari88
27-04-2012, 12:48
آره. فکر کنم بالاخره کرمشون ریختن و زدن اینارو هم ترکوندن. آزار دارن دیگه. کلا خوششون میاد. می دونـــــــــی؟!

Electronic-Arts
27-04-2012, 14:16
آره. فکر کنم بالاخره کرمشون ریختن و زدن اینارو هم ترکوندن. آزار دارن دیگه. کلا خوششون میاد. می دونـــــــــی؟!

الان درست شد

shaghaiegh2000
27-04-2012, 14:27
امروز سرعت افتضاحه.برای همه اینجوریه یا فقط من مشکل دارم؟این تست سرویس256 اهواز

soroush7334
27-04-2012, 16:40
خیر سرم رفتم 1mb/s گرفتم...:41:

(اهواز)

Golbarg01
27-04-2012, 20:40
سلام دوستان
سرویس وایمکس ایرانسل چه سرویس هایی داره؟
و قیمت هاش چطوره؟

کیفیتش خوب هست؟

در این مورد اطلاعات بدید ممنون میشم.

ata.royalfalcon
27-04-2012, 21:03
انالله وانا اليه راجعون

512 نامحدود دایمی

Milad4171
27-04-2012, 21:19
سلام دوستان
سرویس وایمکس ایرانسل چه سرویس هایی داره؟
و قیمت هاش چطوره؟

کیفیتش خوب هست؟

در این مورد اطلاعات بدید ممنون میشم.

اين پست رو كامل بخونيد:

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

انالله وانا اليه راجعون

512 نامحدود دایمی

شما چرا وضعيتتون افتضاحه اينقدر؟؟
چه منطقه اي هستيد؟
البته افت سرعت رو قبول دارم ولي تا حالا فيكس نبوده! معمولا در بهترين حالتش بين 30 تا 33 هستم (‌واسه 256) ولي واسه 512 اين وضعيت خيلي نابخردانه است:31:
مودم شما چيه؟‌واي فاي يا يو اس بي يا غيره؟؟
بهتره در يه جاي ديگه اي مودم رو بذاريد. روشن شدن 5 تا چراغ مودم به تنهايي دليل بهترين حالت گيرندگي نيستش!

ata.royalfalcon
27-04-2012, 21:44
شما چرا وضعيتتون افتضاحه اينقدر؟؟
چه منطقه اي هستيد؟
البته افت سرعت رو قبول دارم ولي تا حالا فيكس نبوده! معمولا در بهترين حالتش بين 30 تا 33 هستم (‌واسه 256) ولي واسه 512 اين وضعيت خيلي نابخردانه است:31:
بهتره در يه جاي ديگه اي مودم رو بذاريد. روشن شدن 5 تا چراغ مودم به تنهايي دليل بهترين حالت گيرندگي نيستش!

چه منطقه اي هستيد؟

شهرآرا هستم . منطقه سبز (عکس زیر)

مودم از نوع outdoor هست که تو تراس نصب شده . پشت بام هم نصب کنم گیرندگی افزایشی نداره ، البته گیرندگی نوسان زیادی داره نمیدونم چرا (چراغش دائم بالا پایین میره) . بعضی اوقات کلاً قطع میشه و حتی سایت ایرانسل رو هم باز نمیکنه (چند درصد احتمال خرابی مودم رو میدید ؟؟) . فاصله مودم با روتر ناچیزه . در عکس زیر فکر میکنید میزان گیرندگی خوبه یا نه ؟؟ این چندروزه افتضاح شده قبلاً خوب بود (فکر میکنید به خاطر بارندگی باشه؟؟)

denzelmovie
27-04-2012, 22:16
یکی لطف کنه بگه من از کدام قسمت باید بفهمم چند گیگ دیگه میتونم دانلود کنم؟؟؟؟

Milad4171
27-04-2012, 22:28
آره ولي نميدونم چرا!‌چند وقت پيش كه هوا ناجور شد تگرگ مي اومد من سرعتم اومد پايين. الان كه هوا خوبه الان نبايد مشكلي داشته باشه مخصوصا با مودم فضاي باز!
اونطرفا بخاطر تمركز بيشتر و شلوغي امكان داره سرعت به اين خاطر هم كم بشه!

Golbarg01
27-04-2012, 23:37
مودم ایرانسل همه جا انتن میده؟
کجاها انتن میده؟
وای فای باید بگیرم یا یو اس بی؟

siamak_kh
28-04-2012, 07:17
[QUOTE=siamak_kh;6967810]

چه فریموری زدی به مودمت؟ مدل مودمت چیه؟
فرکانساتو چک کن برام بخون ب اضافه پهنای باندشون

ورژن فریمور تو عکس هست....فرکانسها هم 8 تا فرکانس بود که الان یادم نیست.پهنای باند هم 5000 هست.

مدل مودم BM635

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MaysamMaysam
28-04-2012, 15:16
[QUOTE=MaysamMaysam;6967902]

ورژن فریمور تو عکس هست....فرکانسها هم 8 تا فرکانس بود که الان یادم نیست.پهنای باند هم 5000 هست.

مدل مودم BM635

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرکانست که درسته، حالا یه بار دیگه فریمور بزن امیدوارم درست بشه.

siamak_kh
28-04-2012, 18:41
[QUOTE=siamak_kh;6974019]

فرکانست که درسته، حالا یه بار دیگه فریمور بزن امیدوارم درست بشه.

دو سه بار ریختم....جواب نمیده...3 _4 تا سیگنال تو چند ثانیه میاد و میره.

MaysamMaysam
29-04-2012, 10:07
[QUOTE=MaysamMaysam;6974546]

ریست فکتوری کردی مودمت رو؟

arash11
30-04-2012, 14:53
با درود
من هم همین سوال را دارم.
ممنون

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

یکی لطف کنه بگه من از کدام قسمت باید بفهمم چند گیگ دیگه میتونم دانلود کنم؟؟؟؟

من هم همین سوال را دارم
ممنون

Milad4171
30-04-2012, 16:35

مودمت چيه؟؟؟
رمز ورود به سيستم كنترل حساب رو عوض كردي؟

Milad4171
30-04-2012, 16:44
با درود
من هم همین سوال را دارم.
ممنون

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

من هم همین سوال را دارم
ممنون

فارسي نوشته كه. مجموع استفاده در دوره جاري كه البته به كيلوبايت هست! عدد رو به 1024 تقسيم ميكني به مگابايت بدست مياد. يا عدد رو به 1048576 تقسيم ميكني به گيگابايت بدست مياد! (البته استفاده ات رو ميگه)

برعكسش رو توي پايين صفحه وجوده كه البته به ريال هست. ولي چون من دقيقا نيمدونم كليبايت چند ريال هست نميتونم حساب كنم.
اينطوري هست كه اون مبلغ كه فكر كنم تو رديف10 بايد باشه به ريال نوشته شده كه با استفاده ات كم ميشه. با حساب كيلوبايت به ريال به عدد مربوط ضرب كني كلوبايت مصرفي مشخص ميشه بعد با همون روش بالا گيگ مصرفي هم مشخص ميشه)

zed2
01-05-2012, 15:16
فارسي نوشته كه. مجموع استفاده در دوره جاري كه البته به كيلوبايت هست! عدد رو به 1024 تقسيم ميكني به مگابايت بدست مياد. يا عدد رو به 1048576 تقسيم ميكني به گيگابايت بدست مياد! (البته استفاده ات رو ميگه)

برعكسش رو توي پايين صفحه وجوده كه البته به ريال هست. ولي چون من دقيقا نيمدونم كليبايت چند ريال هست نميتونم حساب كنم.
اينطوري هست كه اون مبلغ كه فكر كنم تو رديف10 بايد باشه به ريال نوشته شده كه با استفاده ات كم ميشه. با حساب كيلوبايت به ريال به عدد مربوط ضرب كني كلوبايت مصرفي مشخص ميشه بعد با همون روش بالا گيگ مصرفي هم مشخص ميشه)
ان مقدار پایین که ریالی است رو تقسیم بر 100 کنی میشه مگابایت

gheymeh
01-05-2012, 16:57
تخفیف ویژه وایمکس ایرانسل به مناسبت هفته معلم

%۵۰ تخفیف ویژه مودم USB!

به مناسبت هفته معلم، با ثبت‌نام در روزهای ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱، از ۵۰ درصد تخفیف ویژه در قیمت مودم USB بهره‌مند شوید.

بازدیدکنندگان از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز می توانند با حضور در غرفه ایرانسل، نسبت به درخواست و ثبت نام سرویس وایمکس اقدام نمایند.

توجه :
- مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود؛

- در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام نماید؛
بدیهی است در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردد.

قیمت مودم بدون احتساب ۵% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده است.

برای ثبت نام سرویس وایمکس می توانید:

• به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کنید؛

• روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» در صفحه اصلی پورتال وایمکس کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید؛ یا

• از طریق شماره‌های ۷۰۷ (از خطوط ایرانسل) و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (از سایر خطوط) با مرکز تماس وایمکس ارتباط برقرار کرده و ثبت نام نمایید.

روش های پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل:

۱. پرداخت اینترنتی

برای استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «پرداخت صورت حساب/ پرداخت اینترنتی» مراجعه کنید.

۲. خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی

برای بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «شارژ مجدد» مراجعه کنید.

٣. خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل

برای پرداخت از این طریق، پس از خرید کارت شارژ ایرانسل، کد دستوری زیر را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید:

لطفا توجه داشته باشید این سرویس تنها برای آن دسته از کاربران وایمکس قابل استفاده می‌باشد که در هنگام پر کردن فرم ثبت نام، در قسمت «تلفن همراه» شماره تلفن همراه ایرانسل خود را وارد نموده اند؛ بنابراین کاربرانی که از تلفن های همراه سایر اپراتورها استفاده می کنند و یا شماره تلفن همراه ایرانسل خود را در هنگام ثبت نام ارائه نکرده اند، امکان استفاده از این سرویس را نخواهند داشت. این افراد می‌توانند برای تعویض شماره تلفن همراه اعلامی در پرونده وایمکس خود، به قسمت خدمات مشترکین در کنترل حساب اینترنتی مراجعه نمایند و با کلیک بر گزینه تغییر اطلاعات کاربر، شماره تلفن همراه خود را تغییر دهند.

۴. مراجعه حضوری به شعب بانک

پرداخت بايد با در دست داشتن «شناسه پرداخت»، طبق اطلاعات بانكي روبرو صورت گيرد: بانک ملت به شماره حساب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷

Farhad 8904
01-05-2012, 17:36
سلام
این پینگ سرویس من هست به نظرتون به درد بازی آنلاین میخوره؟؟

Pinging google.com [209.85.148.113] with 32 bytes of data

Reply from 209.85.148.113: bytes=32 time=211ms TTL=54
Reply from 209.85.148.113: bytes=32 time=210ms TTL=54
Reply from 209.85.148.113: bytes=32 time=210ms TTL=54
Reply from 209.85.148.113: bytes=32 time=209ms TTL=54

Ping statistics for 209.85.148.113:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 209ms, Maximum = 211ms, Average = 210ms

Pinging yahoo.com [98.139.183.24] with 32 bytes of data:

Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=335ms TTL=49
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=309ms TTL=50
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=338ms TTL=50
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=318ms TTL=49

Ping statistics for 98.139.183.24:
Minimum = 309ms, Maximum = 338ms, Average = 325ms

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=193ms TTL=245
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=193ms TTL=245
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=181ms TTL=245
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=175ms TTL=245

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 175ms, Maximum = 193ms, Average = 185ms

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=225ms TTL=50
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=224ms TTL=50
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=223ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=223ms TTL=50

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 223ms, Maximum = 225ms, Average = 223ms

fafa.sh
01-05-2012, 21:57
این چه وضشه آخه؟! من با سرعت 512 به جای اینکه با سرعت 64 دانلود کنم،الا چن روزه که سرت دانلودم زیرِ 30شده...
امروزم که دیگه نوبرشه ...سرعتم 5یا 6 کیلوبایت شده!!
کسی میدونه مشکل چیه؟

marvel2000
01-05-2012, 22:16
این چه وضشه آخه؟! من با سرعت 512 به جای اینکه با سرعت 64 دانلود کنم،الا چن روزه که سرت دانلودم زیرِ 30شده...
امروزم که دیگه نوبرشه ...سرعتم 5یا 6 کیلوبایت شده!!
کسی میدونه مشکل چیه؟

اولاً داریم به انتخابات آخر هفته نزدیک می‌شیم.
دوماً توی این 2 3 هفته‌ی گذشته ایرانسل و یه سری شرکت‌های دیگه سرعت‌های سرویس‌هاشون اینجوری بودن.
سوماً اینجا ایرانه دیگه یه دفعه دیدی فراد دیگه اینترنت نداشتی

ata.royalfalcon
01-05-2012, 22:22
انالله وانا اليه راجعون

512 نامحدود دایمی

تست جدید برای سرعت 512 نامحدود .

NetizeN
02-05-2012, 00:18
سرویس 1 مگابیت نامحدود با مودم جیبی - کیفیت سیگنال 1 از 5(یعنی فاجعه) اما سرعت فعلاً قابل قبول

pori.ya
02-05-2012, 09:04
سرویس 1 مگابیت نامحدود با مودم جیبی - کیفیت سیگنال 1 از 5(یعنی فاجعه) اما سرعت فعلاً قابل قبول

دانلود خوبه پینگ آپلود خیلی افتضاحه پینگت اینگار EDGE ایرانسل هست:13:

arash11
06-05-2012, 15:42
با درود
قبلا که با اینترنت دایال اپ به اینترنت وصل میشدم تقریبا ماهیانه 500 مگ دانلود اپلود داشتم و بیشتر نمیشد
ولی الان که وایمکس ایرانسل استفاده میکنم با وجودی که کمتر پای سیستم هستم در مدت 15 روز بیش از
500 مگ مصرف داشته ام .تنها نرم افزاری هم که خودش اپدیت میشود نود 32 است.چرا؟
ایا ممکن است ایرانسل بیشتر از مصرف حساب کند.چطور مطمعن شوم.
ممنون

ata.royalfalcon
06-05-2012, 16:09
با درود
قبلا که با اینترنت دایال اپ به اینترنت وصل میشدم تقریبا ماهیانه 500 مگ دانلود اپلود داشتم و بیشتر نمیشد
ولی الان که وایمکس ایرانسل استفاده میکنم با وجودی که کمتر پای سیستم هستم در مدت 15 روز بیش از
500 مگ مصرف داشته ام .تنها نرم افزاری هم که خودش اپدیت میشود نود 32 است.چرا؟
ایا ممکن است ایرانسل بیشتر از مصرف حساب کند.چطور مطمعن شوم.
ممنون

سلام
شما نرم افزار net limiter رو دانلود و نصب كنيد و بررسي كنيد چه نرم افزاري به غير از نود به اينترنت متصل ميشود .

arash11
06-05-2012, 17:14
با درود به شما
نرم افزار را نصب کردم هیچ نرم افزاری به اینترنت متصل نیست.

ata.royalfalcon
06-05-2012, 21:11
خونمو عوض کردم .
مودم از نوع outdoor هست و وقت نکردم پشت بام یا جای بهتری نصب کنم . مودم لب پنجره هست . گیرندگی طبق عکس زیر هست (گیرندگی 100 درصد نیست) .

سرعت 512 نامحدود دائمی ، کیفیتش خیلی بهتر شده نسبت به زمانی که در خونه قبلی بودم .

ata.royalfalcon
06-05-2012, 21:15
با درود به شما
نرم افزار را نصب کردم هیچ نرم افزاری به اینترنت متصل نیست.

نمیدونم سرعتتون چه قدر هست 128 یا بالاتر ، این رو هم در نظر بگیرید که وقتی سرعت بالا باشه بدیهی هست که ترافیک مصرفی هم بیشتر میشه .

arash11
06-05-2012, 21:36
با درود و سپاس مجدد
سرعت 128 خانگی است.اهل دانلود کردن هم نیستم فقط سایتهای معمولی را باز میکنم.مثل همیشه ولی نمیدانم چرا مصرف
دو برابر شده است؟
ممنون

and-roid2
07-05-2012, 00:12
دوستان ایرانسل نمیدونید شهرهای دیگر را میخواد پوشش بده یا نه؟
منظور از طرح های دایمی چیه که بعضی دوستان میگن؟

hesam 63
07-05-2012, 11:58
با سلام
من تا دو هفته دیگه طرح شش ماهه 128 تموم می شه و می خوام 512 ماهانه بگیرم. دقیقا باید چی کار کنم؟

ata.royalfalcon
07-05-2012, 13:52
دوستان ایرانسل نمیدونید شهرهای دیگر را میخواد پوشش بده یا نه؟
منظور از طرح های دایمی چیه که بعضی دوستان میگن؟

در طرح هاي دائمي صورتحساب هر دو ماه يكبار صادر ميشود و مهلت پرداخت هم 30 روز پس از صدور صورتحساب هست . در طرح هاي دائمي در زمان ثبت نام بايد وديعه به ايرانسل بپردازيد و سقف مصرف بر اساس سپرده اي هست كه نزد ايرانسل موجود هست .

اما در روش اعتباري در ابتدای هر ماه هزینه اینترنت آن ماه را بر اساس نياز پرداخت می کنید و وديعه اي در كار نيست .