PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

iman_s
18-02-2012, 11:41
دیشب حدود ساعت 2 هم واسه من قطع شده بود(کرج)

mrmostafa
18-02-2012, 11:43
دوستان من الان چند روز پيش 27000 تومان ريختم به حساب ايارنسل بعد يه بسته 1 گيگ شارژ كردم ديروز ديدم كه يكدفعه قطع شد و غلامت تعجب زرد اومد رو وايرلس بعد سايت رو باز كردم نياورد كه اعتبار شما تموم شده حالا نميدونم ايارنل قطع شده يا تموم شده؟؟؟ از كجا بدونم اعتبار تموم شده يا نه؟ كجاش ميزنه؟ از كجا بدونم چند تا بسته افزايشي تو 1 ماه خريدم؟؟؟ آخه طراحي اين پنل كاري داره براشون ايتم هاي مورد نياز رو قررا بدن با محيط ساده. در ضمن تو عكس نگاه كنيد حساب من 13 هزار تومان پول توشه اگه بسته افزايشي تموم به مگه نبايد قطع بشه همينطور از پول حساب استفاده نكنه؟؟؟ الان پول شارژ ماه بعد رو استفاده كرده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان من با اينترنت 3 مگابيت محل كارم ميخوام يه پست بزارم 100 دفعه ريفرش كردم كلا وضع اينترنت كلي خرابه و نسبت به adsl وايمكس قطعي نداشته اين مدت
همه جاي دنيا با اينترنت 3 جي و 4 جي استفاده ميكنند و بهترين امكانات و سرعت رو دارند ما هنوز اندرخم يه كوچه هستيم و ادعاي دولت الكترونيك هم ميكنيم. ببين چيه كه وايمكس كه از دور خارج شده براي ما شده اينترنت پيشرفته با هزينه گزاف بعد ADSL كه ديگه فسيل شده هنوز استفاده ميكنيم. وقتي يه سيم كارت داشته باشي كه سرعت واقعي ارائه بده چه نيازي به اينترنت وايمكس و adsl و غيره هستش؟؟؟

shahin a
18-02-2012, 12:40
با قیمتاش اصلا حال نکردم :31:

آخه کجای دنیا محدودیت سرعت و حجم میزارن که اینا گزاشتن!!!!!!!!!!!!!!

در کل مالی نیست این وایمکس :31:

البته به لحاظ قیمت دارم میگم سو ء تفاهم نشه یوقت :31:!
سلام
یه سری به این جا بزن
sibesabzit.com
88310453

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

دوستان من الان چند روز پيش 27000 تومان ريختم به حساب ايارنسل بعد يه بسته 1 گيگ شارژ كردم ديروز ديدم كه يكدفعه قطع شد و غلامت تعجب زرد اومد رو وايرلس بعد سايت رو باز كردم نياورد كه اعتبار شما تموم شده حالا نميدونم ايارنل قطع شده يا تموم شده؟؟؟ از كجا بدونم اعتبار تموم شده يا نه؟ كجاش ميزنه؟ از كجا بدونم چند تا بسته افزايشي تو 1 ماه خريدم؟؟؟ آخه طراحي اين پنل كاري داره براشون ايتم هاي مورد نياز رو قررا بدن با محيط ساده. در ضمن تو عكس نگاه كنيد حساب من 13 هزار تومان پول توشه اگه بسته افزايشي تموم به مگه نبايد قطع بشه همينطور از پول حساب استفاده نكنه؟؟؟ الان پول شارژ ماه بعد رو استفاده كرده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان من با اينترنت 3 مگابيت محل كارم ميخوام يه پست بزارم 100 دفعه ريفرش كردم كلا وضع اينترنت كلي خرابه و نسبت به adsl وايمكس قطعي نداشته اين مدت
همه جاي دنيا با اينترنت 3 جي و 4 جي استفاده ميكنند و بهترين امكانات و سرعت رو دارند ما هنوز اندرخم يه كوچه هستيم و ادعاي دولت الكترونيك هم ميكنيم. ببين چيه كه وايمكس كه از دور خارج شده براي ما شده اينترنت پيشرفته با هزينه گزاف بعد ADSL كه ديگه فسيل شده هنوز استفاده ميكنيم. وقتي يه سيم كارت داشته باشي كه سرعت واقعي ارائه بده چه نيازي به اينترنت وايمكس و adsl و غيره هستش؟؟؟
sibesabzit.com
88310453
اشتراک 1به 4 با سرعت بالاوقیمت های مناسب

من خودم ایرانسل داشتم ولی خیلی اذیت کرد الان اومدم مبین نت .نسبتا بهتره

pori.ya
18-02-2012, 12:47

مشکل ما انحصار گرایی هست وقتی که مجوز به همراه اول و ایرانسل نمیدن برای دادن سرویس 3G وقتی سرعت بالا رو به همه کسی نمیدن و باید خودمون رو بکشیم تا بتونیم بگیریم با این قیمت های بالا اما سرعت های بالا 2مگ رو به شرکت های دولتی و . . . میدن وقتی به خاطر تامین اینترنت پاک خیلی از سایت ها فی+تر هستن اما هیچ مشکلی استفاده ازشون نداره اما یه سری سایت دیگه(...) فیلتر نیستن:19:

shahin a
18-02-2012, 12:47
حالا مونده باید مبین نت هم اعلام وجودیت بکنه !!!!
بزارین توی راند بعدی ببینیم کی اول میشه :31: بعد از تعطیلات باید ببینیم واکنش داتک نسبت به ایرانسل چگونه است
مخصوصا با اون مصاحبه ای که یارو مدیر مبین نت کرده و میگه مسئول قدیم داتک بوده و منتقل شده به مبین نت
تازه مبین نت میخواد تلفن ثابت خصوصی راه بندازه با پیش شماره 09444
بالاخره ایران داره یه تکونی به خودش میده....یادتن میاد میگفتن 56 کیلو برای خونه کافیه ؟ 5 مگ دارن میدن :31:
bebin azizam aval ke shomare 09679
dovom inke kheyli munde be pusheshe mobin berese
sevom inke alan kheylia hastan ke irancell o be mobin tabdil mikonan

mkkrmt
18-02-2012, 14:31
دوستان یکی میتونه به من بگه دلیل اینکه حدود یک هفته هست پینگ ارانسل اینقد رفته بالا بابا یه پیج نمیشه باز کرد

masa_1379
18-02-2012, 14:45
پینگ تا 11:30 صبح خوب است...بعد میره رو 700-900 زنگ زدم 707 اپراتور میگه جای مودم را عوض کن در حالی که سیگنال من فول است...مردم را خر فرض کردن اگه درست نشد قطعش می کنم...:2:

Majidson
18-02-2012, 15:00
دوستان مبین نت 2تا ضعف بزرگ داره:

1. پوشش تهران کامل نیست.
2. تعداد BTS که گذاشته خیلی کمه و اگر از شانس شما تو منطقه ای باشید که بوزر زیاد باشه و BTS اون منطقه شلوغ باشه دیگه اونوقت هستش که پشیمون می شوید.

((ولی این نکته رو هم بگم اگر تو منطقه ای باشد که آنتن دهی خوبی داشته باشید و BTS خلوت باشه، بسیار عالی است))

عاليه
18-02-2012, 15:09
دیشب حدود ساعت 2 هم واسه من قطع شده بود(کرج)

براي من ديشب حدود ساعت 2 آنتن رفت و تا ساعت 3 كه بيدار بودم هم نيومد. من نميدونم يعني چي همين طور بي هوا قطع ميكنن؟ بابا ملت با اين اينرنت كار دارن براي همين هم پولشو دادن. اگه همين رو تونستن بفهمن درسته!

آرزو به دلمون موند يه ماه اين ايرانسل بدون قطعي باشه.

masa_1379
18-02-2012, 15:11
تا اطلاع ثانوی از ایرانسل وایمکس نگیرید...

mkkrmt
18-02-2012, 15:41
اره فعلا ایرانسل نگیرید که پولتون رو ریختید بیرون الان زنگ زدم 707 میگم چرا پینگ اینجوریه میگه چون شما میرید تو سایتهای با[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطوریه و این مشکل سراسریه یه لحظه من اینطوری شدم:18::18::18:

mehdi_vsgh
18-02-2012, 16:12
آقا سرعت منم کم شده....من تازه برای دوره بعد درخواست 512 کردم....این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟

alone one
18-02-2012, 16:20
ای بابا
اینجام که همه شاکین
من مبین نت دارم،تو فروم مبینم همه ...
اساتید یکی از دوستانم میخواد وایمکس بگیره،اساتید نظرشون در مورد وایمکس ایرانسل چیه؟
اونایی که قبلا مبین نت و الان ایرانسل دارن چه نظری دارن؟(اگه همچین کسی هس)

mehdi_vsgh
18-02-2012, 16:35

همین الان تست کردم (256 نامحدود)

masa_1379
18-02-2012, 16:56
ای بابا
اینجام که همه شاکین
اساتید یکی از دوستانم میخواد وایمکس بگیره،اساتید نظرشون در مورد وایمکس ایرانسل چیه؟

فعلا وضع ایرانسل شرم آور شده...نگیرید...

pori.ya
18-02-2012, 17:37
این وضعیت 1 مگ ایرانسل هست
سرور فن آوا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرور FastSoft شیکاگو
سرعت آپلود از دانلود بیشتره:27::2:
به نظرم ایرانسل در اینترانت پیش قدم شده

pori.ya
18-02-2012, 17:43
ای بابا
اینجام که همه شاکین

وایمکس نگیره بهتره چون سرعتا اومده پایین ناجور و واقعا ارزش این همه هزینه رو نداره من خودم یکی از هوادارا وایمکس ایرانسل بودم و رو پایداری سرعتش قسم میخوردم اما الان واقعا افتضاح شده به نظرم بره از مخابرات یا از شرکت ها ADSL بگیره بهتره چون هزینه کمتری میده و دلش اینقدر نمیسوزه:13:

mrmostafa
18-02-2012, 17:58
سلام
یه سری به این جا بزن
sibesabzit.com
88310453

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

sibesabzit.com
88310453
اشتراک 1به 4 با سرعت بالاوقیمت های مناسب

من خودم ایرانسل داشتم ولی خیلی اذیت کرد الان اومدم مبین نت .نسبتا بهتره

دوست عزیز منطقه ما مبین نت خوب نیستش و اینکه مبین نت هم تاپیکش میخونم از 1000 نفر 980 نفر شاکین. من از ایرانسل از نظر سرعت مشکلی نداشت مشکلم با حساب کاربریشه. در ضمن شما مطمئنی 1 به 4 هست چون امکا نداره همه اینها دنبال پول در آوردن هستن
=============================================
دوستان من الان در ماشین بودم با تبلتم اینترنت 1 ماهه ایرانسل رو شارژ کردم بعد استفاده میکردم سریع سایت ها رو یماره سرعتش واقعا بالاست تازه تو حرکت چون اینا میگن مجوز اینترنت سیار برای رایتل هست ولی ایرانسل اینترنت EDGE اینجوریه اگه 3 جی بده واقعا باید عالی باشه.

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

دوستان یکی به من کمک کنه. الان امروز اومدم دیدم اینترنت وصله حالا نمیدونم شارژ بسته افزایشی تموم بشه اگر پول تو حساب باشه از اون استفاده میکنه یا نه قطع میشه؟؟؟ چون اصلا پیغام اینکه حساب شما تمام شده رو نیاورد. حالا میخوامب دونم قطع بوده وصل شده؟؟ چرا پس پول حساب من 13000 تومان شده؟؟؟؟ باید 20 هزار تومان باشه. چون تا الان بسته افزایشی داشتم. کفری بشم بزنم اینترنتو بترکونما. :41:

pori.ya
18-02-2012, 18:08
دوست عزیز منطقه ما مبین نت خوب نیستش و اینکه مبین نت هم تاپیکش میخونم از 1000 نفر 980 نفر شاکین. من از ایرانسل از نظر سرعت مشکلی نداشت مشکلم با حساب کاربریشه. در ضمن شما مطمئنی 1 به 4 هست چون امکا نداره همه اینها دنبال پول در آوردن هستن
=============================================
دوستان من الان در ماشین بودم با تبلتم اینترنت 1 ماهه ایرانسل رو شارژ کردم بعد استفاده میکردم سریع سایت ها رو یماره سرعتش واقعا بالاست تازه تو حرکت چون اینا میگن مجوز اینترنت سیار برای رایتل هست ولی ایرانسل اینترنت EDGE اینجوریه اگه 3 جی بده واقعا باید عالی باشه.

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

دوستان یکی به من کمک کنه. الان امروز اومدم دیدم اینترنت وصله حالا نمیدونم شارژ بسته افزایشی تموم بشه اگر پول تو حساب باشه از اون استفاده میکنه یا نه قطع میشه؟؟؟ چون اصلا پیغام اینکه حساب شما تمام شده رو نیاورد. حالا میخوامب دونم قطع بوده وصل شده؟؟ چرا پس پول حساب من 13000 تومان شده؟؟؟؟ باید 20 هزار تومان باشه. چون تا الان بسته افزایشی داشتم. کفری بشم بزنم اینترنتو بترکونما. :41:

سیستم کاربری ایرانسل واقعا افتضاح هست معلوم نیست چه جوری کار میکنن بعد از 1 ماه 39 تومن که از حسابم کم شده بود رو دوباره اضافه کردن معلوم نیست واقعا چه جوری حساب میکنن به نظرم زنگ بزنی بهترین کاره
متاسفانه رایتل 3G نمیده سرعتش 128 کیلوبایت یعنی آخرش 20 کیلوبایت هست اگه 1 به 10 نباشه برای EDGE ایرانسل در بیشتر مواقع 35 کیلوبایت هست و اینم بگم که واقعا قیمت های رایتل اگه دیده باشی فضایی هستن

Milad4171
18-02-2012, 18:26

alimail3248
18-02-2012, 18:28
با سلام :کسی میدونه توی کانفیگ مودم کدوم قسمتش میشه dns هایی رو که از ایرانول میگیره تغییر داد و جدید ست کرد؟چون من نمیخام توی کانکشن ست کنم میخوام تو مودم ست بشه ؟مودم bt130 wifi

عاليه
18-02-2012, 19:25
اره فعلا ایرانسل نگیرید که پولتون رو ریختید بیرون الان زنگ زدم 707 میگم چرا پینگ اینجوریه میگه چون شما میرید تو سایتهای با[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطوریه و این مشکل سراسریه یه لحظه من اینطوری شدم:18::18::18:

الحق كه جديدا خوب بهانه‌اي پيدا كردن براي اينترنت افتضاحشون. من نميدونم يعني تو همه‌ي ممالك هر كي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده ميكنه به اين خفت ميفته؟!!!

farzin1986
18-02-2012, 19:43
بعضی وقتها آدم یک استدلالاتی از زبان مسئولان میخواند که همزمان به دو چیز شک می کند. یکی اینکه یعنی ما کاربران ایرانی اینترنت واقعاً اینقدر شوت به نظر می رسیم؟ یا اینکه واقعاً این حضرات بسیار سوپر فوق تخصصی فکر می کنند! شاید هم ترکیبی همگون از هر دو!
این ماجرای قطعی پروتوکلهای ایمن اینترنت در روزهای منتهی به ۲۵ بهمن از آن نمونه داستانها است که ترکیبی از همه نوع رفتار در مسئولان دیده شد که هر کدام از آنها در حیطه ای مشغول گول مال کردن کاربران اینترنت بوده اند. با هم برخی از این اضهار نظرها را می خوانیم.
اول از همه که اظهار نظر جالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیر را بخوانید تا با اوج تکنیکهای قلاب سنگ کردن و از بیخ عرب شدن آشنا شوید:
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات:از ایمیل خارجی استفاده نمی کنم. وی در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل در استفاده شما برای چک کردن ایمیلتان پیش نیامده است، تاکید کرد:من از ای میلهای خارجی استفاده نمی کنم و مشکلی در استفاده از ای میلهای داخلی خود مشاهده نکرده ام.
خوب این اظهار نظر جالب آن هم برای یک مدیر مسئول شرم آور نیست؟ یعنی شما نمی دانید که چند نفر کاربر داریم؟ چند نفر ایمیل ملی با وصفی که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته ام دارند؟ یعنی ۳۰ میلیون کاربر ایرانی که اغلب هریک چند اکانت ایمیل برای کارهای رسمی و غیر رسمی خود دارند اینقدر راحت قابل صرفنظر هستند!
جالبتر از آن این اظهار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظر کاملاً بی پایه فنی است:
مدیر عامل شاتل با بیان اینکه کاربران در اکثر مواقع برای دور زدن فیلترینگ از شبکه‌های VPN استفاده می‌کنند، ادامه داد:این امر باعث کندی دسترسی کاربران به سایت‌های اینترنتی می‌شود.
این هم از آن حرفها است!!! یعنی موضوع اینقدر مبهم است؟ خیلی ساده در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح داده ام که راه ارتباط ایمن بین کاربر و وب سایتها چیست! خوب اگر به نحوی شما جلوی تبادل کلید عمومی را بگیرید دیگر ارتباط ایمنی ایجاد نخواهد شد! و چون همه خدمات ایمیلی مبتنی بر تایید هویت از طریق رمز هستند و این رمز را در محیط ایمن از شما می گیرند دیگر شما دسترسی به ایمیل خواهد نخواهید داشت. این موضوع هیچ ارتباطی با اینکه سایر کاربران در حال استفاده از چه خدماتی هستند ندارد. باور کنید هیچ ارتباطی ندارد! نکته دیگر اینکه بالفرض چنین هم باشد. چرا در یک روزهایی خاص یک مرتبه رفتار کاربران ایرانی عوض می شود؟ آن کسی که از فیلتر رد می شود (کسی هم هست که رد نشود؟!) همیشه این کار را می کند و خواهد کرد.
اما از همه جالبتر تحلیل امنیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جالب بود که ضمن اشاره به علت اصلی ماجرا بخشی از این داستان را مربوط به ردگیری تروریستهای دانشمندان هسته ای دانسته است! خوب حالا این وسط یک سری سئوال پیش می آید که اگر بالفرض شما دنبال تروریستهای مذکور بوده اید و میدانید آنها به موساد و سیا و …وصل هستند باز هم دارید در یاهو میل و جی میل به دنبال رد آنها می گردید! یعنی واقعاً آنها اینقدر مبتدی باید باشند؟ آیا اگر شما این خدمات را ببندید و کاربران با روشهایی مانند VPN و Socks از حداقل کنترلی که بر گیتهای اینترنت است رد شوند آن وقت شما بهتر می توانید فضا را اسکن کنید؟!
واقعیت این است که همه میدانند که این نوع محدودیتها توسط چه ارگانی بر اینترنت تحمیل می شود و همه هم ترجیح میدهند سکوت کنند و یا دلایل صد من یک غاز تحویل کاربران دهند.
صرفنظر از اینکه قطع کردن خدمات ایمیلی حرکتی دون شان برای ملت ایران است بدتر از آن توجیهاتی است که انجام می شود. توجیهاتی که پیش فرض آن احمق و ابله بودن مخاطب است. پیش فرضی که مسلماً نمی تواند درست باشد.

masa_1379
18-02-2012, 19:53
الان بعد از این یک هفته فقط می توانم به دوستانی که این تاپیک را می خوانند توصیه کنم فعلا از تهیه وایمکس ایرانسل صرف نظر کنید.

farzin1986
18-02-2012, 19:55
با سلام :کسی میدونه توی کانفیگ مودم کدوم قسمتش میشه dns هایی رو که از ایرانول میگیره تغییر داد و جدید ست کرد؟چون من نمیخام توی کانکشن ست کنم میخوام تو مودم ست بشه ؟مودم bt130 wifi
برای این کار شما نیازمند خریدن آی پی استاتیک هستین (Static IP)
و بعد از ست کردن IP
dns دلخواه استفاده کنید.:40:

GHOST RECON
18-02-2012, 20:44
سلام دوستان من يه سوال داشتم
من ميخوام از دوستم مودم ايرانسلشو بخرم كه تعرفه ش 128 هست ولي چون كمه بهش گفتم 256 كنه بعد به من بفروشه چون اون دانشجو هست و با كارت دانشجويي ميتونه بيشتر از 128 بگيره حالا با اين حساب ايرانسل قبول ميكنه مودم رو به نام بزنه چون من دانشجو نيستم؟؟؟

يه سوال ديگه اينكه تعرفه مودم الان از اين ماهي 50500 ريالي ها هست آيا اين تعرفه قابل تبديل به 256 سه ماهه 3Gb رو داره

??????????????????????????????
كسي خونه نيست جواب مارو بده ؟؟؟

mehdi_vsgh
18-02-2012, 22:24
ساعت 22:20 شب هست و وضعیت به ظاهر سبز شد و طبیعی.....:دی
خدارحم کنه به همگی ما

mrmostafa
18-02-2012, 22:34
بعضی وقتها آدم یک استدلالاتی از زبان مسئولان میخواند که همزمان به دو چیز شک می کند. یکی اینکه یعنی ما کاربران ایرانی اینترنت واقعاً اینقدر شوت به نظر می رسیم؟ یا اینکه واقعاً این حضرات بسیار سوپر فوق تخصصی فکر می کنند! شاید هم ترکیبی همگون از هر دو!
این ماجرای قطعی پروتوکلهای ایمن اینترنت در روزهای منتهی به ۲۵ بهمن از آن نمونه داستانها است که ترکیبی از همه نوع رفتار در مسئولان دیده شد که هر کدام از آنها در حیطه ای مشغول گول مال کردن کاربران اینترنت بوده اند. با هم برخی از این اضهار نظرها را می خوانیم.
اول از همه که اظهار نظر جالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیر را بخوانید تا با اوج تکنیکهای قلاب سنگ کردن و از بیخ عرب شدن آشنا شوید:
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات:از ایمیل خارجی استفاده نمی کنم. وی در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل در استفاده شما برای چک کردن ایمیلتان پیش نیامده است، تاکید کرد:من از ای میلهای خارجی استفاده نمی کنم و مشکلی در استفاده از ای میلهای داخلی خود مشاهده نکرده ام.
خوب این اظهار نظر جالب آن هم برای یک مدیر مسئول شرم آور نیست؟ یعنی شما نمی دانید که چند نفر کاربر داریم؟ چند نفر ایمیل ملی با وصفی که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته ام دارند؟ یعنی ۳۰ میلیون کاربر ایرانی که اغلب هریک چند اکانت ایمیل برای کارهای رسمی و غیر رسمی خود دارند اینقدر راحت قابل صرفنظر هستند!
جالبتر از آن این اظهار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظر کاملاً بی پایه فنی است:
مدیر عامل شاتل با بیان اینکه کاربران در اکثر مواقع برای دور زدن فیلترینگ از شبکه‌های VPN استفاده می‌کنند، ادامه داد:این امر باعث کندی دسترسی کاربران به سایت‌های اینترنتی می‌شود.
این هم از آن حرفها است!!! یعنی موضوع اینقدر مبهم است؟ خیلی ساده در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح داده ام که راه ارتباط ایمن بین کاربر و وب سایتها چیست! خوب اگر به نحوی شما جلوی تبادل کلید عمومی را بگیرید دیگر ارتباط ایمنی ایجاد نخواهد شد! و چون همه خدمات ایمیلی مبتنی بر تایید هویت از طریق رمز هستند و این رمز را در محیط ایمن از شما می گیرند دیگر شما دسترسی به ایمیل خواهد نخواهید داشت. این موضوع هیچ ارتباطی با اینکه سایر کاربران در حال استفاده از چه خدماتی هستند ندارد. باور کنید هیچ ارتباطی ندارد! نکته دیگر اینکه بالفرض چنین هم باشد. چرا در یک روزهایی خاص یک مرتبه رفتار کاربران ایرانی عوض می شود؟ آن کسی که از فیلتر رد می شود (کسی هم هست که رد نشود؟!) همیشه این کار را می کند و خواهد کرد.
اما از همه جالبتر تحلیل امنیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جالب بود که ضمن اشاره به علت اصلی ماجرا بخشی از این داستان را مربوط به ردگیری تروریستهای دانشمندان هسته ای دانسته است! خوب حالا این وسط یک سری سئوال پیش می آید که اگر بالفرض شما دنبال تروریستهای مذکور بوده اید و میدانید آنها به موساد و سیا و …وصل هستند باز هم دارید در یاهو میل و جی میل به دنبال رد آنها می گردید! یعنی واقعاً آنها اینقدر مبتدی باید باشند؟ آیا اگر شما این خدمات را ببندید و کاربران با روشهایی مانند VPN و Socks از حداقل کنترلی که بر گیتهای اینترنت است رد شوند آن وقت شما بهتر می توانید فضا را اسکن کنید؟!
واقعیت این است که همه میدانند که این نوع محدودیتها توسط چه ارگانی بر اینترنت تحمیل می شود و همه هم ترجیح میدهند سکوت کنند و یا دلایل صد من یک غاز تحویل کاربران دهند.
صرفنظر از اینکه قطع کردن خدمات ایمیلی حرکتی دون شان برای ملت ایران است بدتر از آن توجیهاتی است که انجام می شود. توجیهاتی که پیش فرض آن احمق و ابله بودن مخاطب است. پیش فرضی که مسلماً نمی تواند درست باشد.

دوست عزیز وقتی تو برنامه صرفا جهت اطلاع میاد اونجوری میگه میخواد بگه رسانه ها آزاد هستن و همه چی رو میگن تابلو اون رسانه پشتش به کی گرمه و اخبار 20:30 ساتنش برای خراب کردن خودشون. میگفت آقا پات رو از رو سیم اینترنت بردار چند روزه ایمیل ها خرابه و قطع هستش بعد همه احضار بی اطلاعی میکنن. خوب کسی اومد جواب بده؟؟؟ الان هر کشوری دیگه ای بود این اتفاق میافتاد رسانه ها آبروریزی میکردن مردم هم دولت و فناوری ارتباطات و مخابرات رو بازخواست میکردن. آقایون وقتی اینترنت بدون فیلتر ماهواری استفاده میکنند براشون مهم نیست اون وزیر ارتباطات و زیرساخت خودشون خونشون بهترین اینترنت رو دار بچه های ناز نازیشون بهترین اینترنت رو استفاده میکنن. در کل تا خودمون رو اصلاح نکنیم همین اوضاع هست.

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

سیستم کاربری ایرانسل واقعا افتضاح هست معلوم نیست چه جوری کار میکنن بعد از 1 ماه 39 تومن که از حسابم کم شده بود رو دوباره اضافه کردن معلوم نیست واقعا چه جوری حساب میکنن به نظرم زنگ بزنی بهترین کاره
متاسفانه رایتل 3G نمیده سرعتش 128 کیلوبایت یعنی آخرش 20 کیلوبایت هست اگه 1 به 10 نباشه برای EDGE ایرانسل در بیشتر مواقع 35 کیلوبایت هست و اینم بگم که واقعا قیمت های رایتل اگه دیده باشی فضایی هستن

من الان 13000 تومان تو حسابم هست داره کم میشه همینطور. نه مینویسهکه 1 گیگ شارژی که کردم تموم شده نه هیچی خیلی خر تو خره. بازم به شرکت آسیاتک چه سیستم فاکتور قشنگی و ساده و کاملی داشت
الان من بخوام 20 هزار تومان سرویس 512 پایه رو شارژ کنم چیکار باید بکنم؟؟؟ که این پولی که تو حسابم هست استفاده بشه ولی باید بهش اضافه کنم. چون 2روز دیگه تموم میشه. که حداقل پول از سحابم بره اگر شارژ ندارم بگه قطع هستش خیالم راحت بشه و از اینترنت تبلتم استفاده میکنم تا سر ماه بیا.

masa_1379
18-02-2012, 23:55
همچنان پینگ بین 700-900 بعد از دو هفته...هیچ تغییری نکرده...وضعیت افتضاح...

majidli
19-02-2012, 00:05
بابا شرکتا تو انتقال اینترنت از طریق کابل(adsl)مشکل دارن/چه برسه بخان از طریق فرکانس بدن/adslخیلی بهتره

mehdi_vsgh
19-02-2012, 00:24

بدونه شرح (البته درحالی این تست رو گرفتم که ساکس وی پی ان وصل بود)

alone one
19-02-2012, 01:27
وایمکس نگیره بهتره چون سرعتا اومده پایین ناجور و واقعا ارزش این همه هزینه رو نداره من خودم یکی از هوادارا وایمکس ایرانسل بودم و رو پایداری سرعتش قسم میخوردم اما الان واقعا افتضاح شده به نظرم بره از مخابرات یا از شرکت ها ADSL بگیره بهتره چون هزینه کمتری میده و دلش اینقدر نمیسوزه:13:

فعلا وضع ایرانسل شرم آور شده...نگیرید...

خیلی ممنون که جواب دادین
چن وقته اینجوری شده؟
شاید موقتی باشه؟
درمورد ای دی اس الم والا بچه هاشون همینو میگن،خوب که نداریم،میخوام تو بدو بدتر،بدو بازم انتخاب کنم

iCe m@n
19-02-2012, 02:28
خیلی ممنون که جواب دادین
چن وقته اینجوری شده؟
شاید موقتی باشه؟
درمورد ای دی اس الم والا بچه هاشون همینو میگن،خوب که نداریم،میخوام تو بدو بدتر،بدو بازم انتخاب کنم

دوست عزیز این نوسان سرعت توی همه ISP ها هستش
وایمکس هم من حدود 1 ساله دارم استفاده میکنم توی این 1 سال کلا 5 بار قطعی داشتم اونم نهایتا 3 ساعت بوده
از لحاظ سرعت هم عالیه من همیشه سرعتم روی 130 هستش سرویس 1 مگابایت دارم
توی چند روز اخیر یکم افت سرعت بود که اونم به خاطر این 22 بهمن و اینجور چیزا بود که همه ISP ها سرعتشون کم شده بود
ولی از 2 روز پیش دوباره سرعت ها عالی شده هیج مشکلی هم نداره :46:
حالا باز تصمیم با خودته البته همه این هایی که گفتم به منطقه شما و ساپورت کامل وایمکس هم ربط داره

urcu
19-02-2012, 03:29

بدونه شرح (البته درحالی این تست رو گرفتم که ساکس وی پی ان وصل بود)

جنسش خوب نیست بیا خودم جنس جوب بدم بهت.دی:

majidli
19-02-2012, 03:36
دوست عزیز این نوسان سرعت توی همه ISP ها هستش
وایمکس هم من حدود 1 ساله دارم استفاده میکنم توی این 1 سال کلا 5 بار قطعی داشتم اونم نهایتا 3 ساعت بوده
از لحاظ سرعت هم عالیه من همیشه سرعتم روی 130 هستش سرویس 1 مگابایت دارم
توی چند روز اخیر یکم افت سرعت بود که اونم به خاطر این 22 بهمن و اینجور چیزا بود که همه ISP ها سرعتشون کم شده بود
ولی از 2 روز پیش دوباره سرعت ها عالی شده هیج مشکلی هم نداره :46:
حالا باز تصمیم با خودته البته همه این هایی که گفتم به منطقه شما و ساپورت کامل وایمکس هم ربط داره
شما با سرعت 1 مگ وایمکس سرعت دانلودتون رو 130 هست؟!!!!!!!!
من 256 adslدارم سرعت دانلودم رو 195 میره:31:

mkkrmt
19-02-2012, 03:41
اخه میدونی چیه دوست من اینترنت همش که دانلود کردن نیست اگه بخوای یه پیج باز کنی پیر میشی با این پینگی که وایمکس داره adsl یه خوبی که داره اینه که زیاد پینگش نوسان نداره اگرم داشته باشه اینطوری نیست که صبح 300 باشه ظهر 800 باشه شب 1000

urcu
19-02-2012, 04:20
منم 128 adsl دارم سرعتم به 350 هم میرسه:27:

birang1357
19-02-2012, 08:23
الان بعد از این یک هفته فقط می توانم به دوستانی که این تاپیک را می خوانند توصیه کنم فعلا از تهیه وایمکس ایرانسل صرف نظر کنید.

شدیدا تایید می کنم چون ایرانسل واقعا افت شدیدی داشته در دو ماه اخیر

mehdi_vsgh
19-02-2012, 08:53
جنسش خوب نیست بیا خودم جنس جوب بدم بهت.دی:

اینم تست الانم با ساک س پرو. کسی

اگه جنس بهتر داری پخ کن ببینم چی چی داری و چند میدی؟

-------------------

اینم یه تست بدون پرکسی

mrmostafa
19-02-2012, 09:06
بابا شرکتا تو انتقال اینترنت از طریق کابل(adsl)مشکل دارن/چه برسه بخان از طریق فرکانس بدن/adslخیلی بهتره

دوست عزيز هيچ فرقي ندارن ADSL هم به تجهيزات مخابرات و كابل ها و سيم كشي و همه اينها مربوط هستش و خيلي بيشتر دردسر داره. مشكل اينجاست كه دزد زياده و اينكه كساني كه اداره امور رو گرفتن دستشون يه مشت آدم جاهل و نادان و بي سواد هستند. همين. دنياي تكنولوژي روز رو هم بياري ايارن اوضاع همچنان همينطور خواهد بود.

mohandes66
19-02-2012, 12:29

شما با adsl تنها زمانی میتونید همچین سرعتی داشته باشین که از سرویس با محدودیت حجمی استفاده کنین . و جای ناراحت کننده ی مسئله اینجاست که شما در طول روز این سرعت رو دارین و از حجمتون کم میشه اما تو دانلود رایگان شبانه سرعتتون خیلی پایین تر از ایناست . اما من با سرویس 1 مگ وایمکس شبانه روز با سرعت ثابت 130 دانلود میکنم که روزی 10 گیگ و در ماه 300 گیگ دانلود میتونم داشته باشم . اگر شما بخواین این مقدار دانلود داشته باشیین هزینه شما خیلی خیلی بالاتر از من خواهد شد . شما با این سرعت فقط میتونین وبگردی کنین نه بیشتر :27:

alone one
19-02-2012, 12:33

رفقا چه شرکتی؟
شبونه ام همین سرعتو دارین؟
لحضه ای میپره رو اون سرعت یا نه واقعا سرعت تقریبا ثابته؟

urcu
19-02-2012, 12:39
رفقا چه شرکتی؟
شبونه ام همین سرعتو دارین؟
لحضه ای میپره رو اون سرعت یا نه واقعا سرعت تقریبا ثابته؟
من 128 اسیاتک دارم

شبانه سرعت 90 هست

ثابت که نیست متغییره...

gheymeh
19-02-2012, 12:55
آره والله به خیال خودشون 128 یا 256 adsl دارند و با سرعت چندین برابر دانلود می کنند ولی زهی خیال باطل که از حجمشون کم می شه . !!!!!

mrmostafa
19-02-2012, 13:06
دوستان يكي نيست جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟

الان من بخوام 20 هزار تومان سرویس 512 پایه رو شارژ کنم چیکار باید بکنم؟؟؟ که این پولی که تو حسابم هست استفاده بشه ولی باید بهش اضافه کنم 20 هزار تومان خود به خود شده 13 هزار تومان. الان بايد 7 هزار تومان بريزم به حساب بعد خودش كم ميكنه؟؟

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

آره والله به خیال خودشون 128 یا 256 adsl دارند و با سرعت چندین برابر دانلود می کنند ولی زهی خیال باطل که از حجمشون کم می شه . !!!!!

همون همه اينا بر ميگرده به ناداني مردم. طرف فكر ميكنه عاشق چشم و ابروشن كه 128 گرفته سرعتش روي 190 يا 400 هستش نميدونه تمام اكانت هاي حجمي روي 2 مگابيت تعيين شده كه شما حال كني مرتب شارژ استفاده كني و شارژ بخري. آخه سرعت 2مگابيت با سرعت 128 براي وب گردي چه فرقي ميكنه جز براي دانلود پس طرف جو گير ميشه دانلود ميكنه ترافيكش رو تموم ميكنه ترافيك اضافه. انگار ما از پشت كوه اوميدم نميدونيم چيه. من 10 تا شركت adsl استفاده كردم تو اين 16 سال تا الان وايمكس استفاده ميكنم. وايمكس هم از رده خارج شده تو همه جاي دنيا از شبكه هاي 3G استفاده ميكنن و الانم 4G. چون هزينه هاشم كمتر هست.
حالا برين حال كنين كه سرعتتون بالاست :31:

majidli
19-02-2012, 13:39
شما با adsl تنها زمانی میتونید همچین سرعتی داشته باشین که از سرویس با محدودیت حجمی استفاده کنین . و جای ناراحت کننده ی مسئله اینجاست که شما در طول روز این سرعت رو دارین و از حجمتون کم میشه اما تو دانلود رایگان شبانه سرعتتون خیلی پایین تر از ایناست . اما من با سرویس 1 مگ وایمکس شبانه روز با سرعت ثابت 130 دانلود میکنم که روزی 10 گیگ و در ماه 300 گیگ دانلود میتونم داشته باشم . اگر شما بخواین این مقدار دانلود داشته باشیین هزینه شما خیلی خیلی بالاتر از من خواهد شد . شما با این سرعت فقط میتونین وبگردی کنین نه بیشتر :27:
سرعت شبانه بند ه هم از 150 پایین تر نمیاد!!!!!!!!!!!!!:31:

iman_s
19-02-2012, 14:39
سرویس نامحدود سه ماه دارم و از طریق Ecare تعرفه رو عوض کردم و آخرش یک کد بهم داد.
بعد از اون نه sms نه ایمیلی برام نیومده که بدونم تایید شده یا نه.
من هم مبلغی که برای تعرفه جدید هست رو پرداخت کردم و به حسابم منظور شده ولی تو هیچ جایی از حسابم حرفی درباره تعرفه نزده
میترسم تایید نشده باشه و دوباره همون تعرفه قبلی برام ثبت بشه
چه جوری باید بفهمم تعرفه جدیدم اعمال میشه؟

masa_1379
19-02-2012, 14:42
پینگ امروز ساعت 2:30 بعد از ظهر به 4.2.2.3 1200 میلی ثانیه است...هر روز داره بدتر میشه ملت فعلا وایمکس ایرانسل نخرید.از ما گفتن بود.

majidli
19-02-2012, 14:44
ما که شبا به صورت رایگان با سرعت بالا دانلود میکنیم حجممونم کم نمیشه/آخه زور داره سرویس 1 مگ سرعت دانلودش 130 باشه:31:

mohandes66
19-02-2012, 14:49
سرعت شبانه بند ه هم از 150 پایین تر نمیاد!!!!!!!!!!!!!:31:

شما بفرمایین از کدوم شهر و ISP سرویس میگیرین تا تحقیق کنیم ببینیم این حرفتون تا چه حد به واقعیت نزدیکه :5:
حتما لینک سرویستون رو هم قرار بدین

majidli
19-02-2012, 14:55
شما بفرمایین از کدوم شهر و ISP سرویس میگیرین تا تحقیق کنیم ببینیم این حرفتون تا چه حد به واقعیت نزدیکه :5:
حتما لینک سرویستون رو هم قرار بدین
پارس آنلاین/تهران

alitalker
19-02-2012, 15:58
وضعیت داغون وایمکس ایرانسل
اینترنت 2 مگ نا محدود

marvel2000
19-02-2012, 16:04
وضعیت سرعت و پینگ به شدت افتضاح شده

mohandes66
19-02-2012, 17:00
ما که شبا به صورت رایگان با سرعت بالا دانلود میکنیم حجممونم کم نمیشه/آخه زور داره سرویس 1 مگ سرعت دانلودش 130 باشه:31:

پارس آنلاین/تهران

ادبیات شما باعث شد تا من به فکر معنی کردن کلمه ی " زور داره " بیوفتم. دقت کنید که با توجه به لینک زیر دو تا مقایسه بین وایمکس 1 مگ و پارس آنلاین 256 با محدودیت حجمی 20 گیگ براتون انجام میدم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
وایمکس 1 مگ
سرعت دانلود در 24 ساعت شبانه روز : 130
دانلود من در یک 24 ساعت : 10 گیگ ( حداکثر میزان دانلود : 11.2 گیگ )
دانلود من در طول یک ماه : 300 گیگ ( حداکثر میزان دانلود : 337 گیگ )
هزینه پرداخت شده : 82،160 تومن

پارس آنلاین 256 با محدودیت حجمی 20 گیگ
سرعت دانلود شبانه ( طبق گفته شما ) : 150
حداکثر میزان دانلود رایگان در هر شب ( از ساعت 1 تا 6 بامداد ) : 2.7 گیگ
حداکثر میزان دانلود رایگان در طول یک ماه : 81 گیگ + 20 گیگ ( حجم اولیه ) = 101 گیگ
اختلاف با دانلود من در طول یک ماه : 200 گیگ
هزینه ترافیک حجمی اضافی : 400،000 تومن
هزینه ای که باید پرداخت کنید تا به پای سرویس 1 مگ وایمکس برسید : 400،000 + 39950 ( تعرفه سرویس مذکور ) = 439،950 تومن

آدم وقتی به این مقایسه فکر میکنه و میبینه که چطور دارن سرش کلاه میزارن خیلی خیلی زورش میاد به حدی که احتمال داره منفجر بشه و تازه این موقع هست که متوجه میشه با سرویس 256 با سرعت 150 دانلود کردن هنر نیست بلکه کردنه گنجیشک جایه قناری تو پاچه ی آدمه :38::31:

pori.ya
19-02-2012, 17:06
من الان 13000 تومان تو حسابم هست داره کم میشه همینطور. نه مینویسهکه 1 گیگ شارژی که کردم تموم شده نه هیچی خیلی خر تو خره. بازم به شرکت آسیاتک چه سیستم فاکتور قشنگی و ساده و کاملی داشت
الان من بخوام 20 هزار تومان سرویس 512 پایه رو شارژ کنم چیکار باید بکنم؟؟؟ که این پولی که تو حسابم هست استفاده بشه ولی باید بهش اضافه کنم. چون 2روز دیگه تموم میشه. که حداقل پول از سحابم بره اگر شارژ ندارم بگه قطع هستش خیالم راحت بشه و از اینترنت تبلتم استفاده میکنم تا سر ماه بیا.

خب همین 20 تومن رو بریز تو حساب که با اون 13 تومن میشه 33 تومن میزنه بعد امشب کلشو برمیداره برا این ماه

pori.ya
19-02-2012, 17:34
ادبیات شما باعث شد تا من به فکر معنی کردن کلمه ی " زور داره " بیوفتم. دقت کنید که با توجه به لینک زیر دو تا مقایسه بین وایمکس 1 مگ و پارس آنلاین 256 با محدودیت حجمی 20 گیگ براتون انجام میدم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوایمکس 1 مگ

حداکثر میزان دانلود رایگان در طول یک ماه : 81 گیگ + 20 گیگ ( حجم اولیه ) = 101 گیگ
هزینه ای که باید پرداخت کنید تا به پای سرویس 1 مگ وایمکس برسید : 400،000 + 39950 ( تعرفه سرویس مذکور ) = 439،950 تومن

آدم وقتی به این مقایسه فکر میکنه و میبینه که چطور دارن سرش کلاه میزارن خیلی خیلی زورش میاد به حدی که احتمال داره منفجر بشه و تازه این موقع هست که متوجه میشه با سرویس 256 با سرعت 150 دانلود کردن هنر نیست بلکه کردنه گنجیشک جایه قناری تو پاچه ی آدمه :38::31:

اگر بخوای از نظر دانلود حساب کنی 100% با وایمکس بیشتره و هر زمانی میتونی استفاده کنی اما الان از لحاظ کیفیت اومده پایین من از اول تابستون دارم مشکل نداشتم اما از 22 بهمن به بعد پینگ افتضاح شده و سایت ها رو به زور بالا میاره و مهم ترین مزیتش اینه که میشه مودم رو هر جا برد و لنگ اینترنت نبود
در مورد ADSL مزیتش اینه که قیمتش کمتره شبانه رایگانه و بعضی از شرکت ها سرعت ها رو بالا میبندن مثل فن آوا ، پارس آنلاین ، شاتل و . .. . و اینم باید بگم بعضی ها میتونن شبا کامپیوتر رو روشن بزارن و رایگان دانلود کنن برای همین میگن وایمکس ارزش نداره
در آخر مشکل از بی قانونی در سازمان مقررات رادیویی هست که یه تکونی نمیخورن و سامون بدن وضعیت اینترنت ایران رو و اینترنت پهن باند ارائه بدن با قیمت کم مثل اجنبی ها که من با این پولی که میدم برای سرویس 1مگ ایرانسل میتونم سرعت بالای 10مگ بگیرم و در چشم به هم زدن دانلود کنم:31:

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

از این شرکت اجنبی که لینکش پایینه میتونم به راحتی 50 یا 100 مگ بگیرم:19:

mrmostafa
19-02-2012, 18:49
خب همین 20 تومن رو بریز تو حساب که با اون 13 تومن میشه 33 تومن میزنه بعد امشب کلشو برمیداره برا این ماه

سرویس 512 پایه 20000 هست چرا باید 33 بریزم؟ پول سرویس باید تو حسابم باشه درسته؟

majidli
19-02-2012, 19:08

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوایمکس 1 مگ

یه نگاه به حرفای بقیه بکنی میبینی که همه از وایمکس ناراضی هستن/ادم که بخاطر یه مودم رایگان نمیره وایمکس بگیره:31:

pori.ya
19-02-2012, 19:15
سرویس 512 پایه 20000 هست چرا باید 33 بریزم؟ پول سرویس باید تو حسابم باشه درسته؟

آهان
پس 13 داری باید 7 تومن دیگه واریز کنی بشه 20 تومن دیگه بدهکار از ایرانسلم نباشی:31:

mohandes66
19-02-2012, 19:39
یه نگاه به حرفای بقیه بکنی میبینی که همه از وایمکس ناراضی هستن/ادم که بخاطر یه مودم رایگان نمیره وایمکس بگیره:31:

البته جوابی که دادین بی ربط بود و سعی در فرار از جواب دادن به فلسفه ی دانلود با سرعت 150 ولی در رابطه با ناراضی بودن بقیه اگه دقت کنین مربوط میشه به 22 بهمن به بعد . تا به امروز از نظر کیفیت وایمکس ایرانسل حرف اول رو میزنه نه نوسان سرعت داره نه چیزه دیگه . این مشکل علاوه بر ایام خاص مثل 22 بهمن که سراسریه تو روزای آخر ماه پیش میاد که مطمئنا تا یکی دوروز دیگه حل میشه .
در آخر نظر شخصیه بنده تو استفاده از سرویس 1 مگ ایرانسل ، با توجه به 1 مگ بودن واقعی ( نه گنجیشک به جای قناری ) و پایداری شبکه و از همه مهمتر جابجایی واقعا عالیه .:8:

birang1357
19-02-2012, 19:40

وایمکس 1 مگ

شما هم خیلی داری شلوغش می کنی.کجا سرعت ۱ مگ در طول ۲۴ ساعت ۱۳۰ هست؟من که یکساله اشتراک یک مگ دارم بجای اینکه بهتر بشه هر روز داره بدتر میشه.لطفا اینقدر شلوغش نکنید.پارس آنلاین هم شرکت خوبی نیست از سوابقش مشخصه .پس بی خودی وقت بچه های فروم را نگیرید:21:

iman_s
19-02-2012, 20:09
سرویس نامحدود سه ماه دارم و از طریق Ecare تعرفه رو عوض کردم و آخرش یک کد بهم داد.
من هم مبلغی که برای تعرفه جدید هست رو پرداخت کردم و به حسابم منظور شده ولی تو هیچ جایی از حسابم حرفی درباره تعرفه نزده
؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

عاليه
19-02-2012, 20:31

دوست عزيز اعمال تعرفه جديد در روز اول هر ماه انجام ميشه. كه براي شما همين امشب (1 اسفند) خواهد بود. البته نه دقيقا ساعت 12 شب، بلكه ممكنه با يكي دو ساعت تأخير انجام بشه. اين رو هم بگم كه بعضي وقتها تعويض تعرفه سريع انجام ميشه اما sms يا ايميلي كه اطلاع ميده تعرفه با موفقيت تعويض شده ديرتر ارسال ميشه. من پيشنهاد ميكنم از ساعت 12 امشب تا حدود مثلا 1.5 يا 2 در حال چك كردن ecare باشيد اونجا ميبينيد كه تعرفه تعويض شده يا نه. در هر صورت نگران نباشيد، معمولا درست انجام ميشه :)

alone one
19-02-2012, 20:40
آقا از حرف همه اساتید استفاده کردم واقعآ
اما یه تناقض هس،همه میگن adsl سرعتش تو روز خوبه اما واسه دانلود شب نه،از اونیم که باید باشه هم کمتره!
من الان مبین نت دارم،با 512 شبی 1 گیگو تا 1.200 دانلود دارم
دوستانی که adsl 128 و 256 دارن شبی چقد دانلود میکنن و چن ساعت رایگانه و کدوم isp ؟

pori.ya
19-02-2012, 21:07
آقا از حرف همه اساتید استفاده کردم واقعآ
اما یه تناقض هس،همه میگن adsl سرعتش تو روز خوبه اما واسه دانلود شب نه،از اونیم که باید باشه هم کمتره!
من الان مبین نت دارم،با 512 شبی 1 گیگو تا 1.200 دانلود دارم
دوستانی که adsl 128 و 256 دارن شبی چقد دانلود میکنن و چن ساعت رایگانه و کدوم isp ؟

به تاپیک فن آوا یه سری بزن اونجا راضی هستن سرعتش هم بالاس نسبت به بقیه شرکت ها
ولی به اینم توجه کن که سرعت دانلود ADSL شهر به شهر منطقه به منطقه حتی خونه به خونه متفاوت هست و بستگی به کابل کشی خط و حتی میگن به فاصله محلی که ADSL میگیری براش از مرکز مخابراتی داره بستگی داره و دیگه به قول گفتی گرفتن اینترنت تو ایران مثل انتخاب شانسی هست ممکن عالی باشه ممکنه افتضاح باشه

masa_1379
19-02-2012, 22:02
بعد از دو هفته سرعت برای چندین ساعت است پینگ به حالت نرمالش 200-300 برای سرورهای خارجی برگشته ببینیم وضعیت چقدر خوب می ماند...

D3vil_A
19-02-2012, 22:08
سلام
دوستان طرف شمال شرق تهران برای وایمکس ایرانس مشکلی ایجاد شده؟ از امروز برای من اصلا connect نمیشه و پشت سره هم آنتن پر و خالی میشه ! قضیه چیه؟

rezanew
20-02-2012, 08:00
غرب تهران هم من مشکل دارم!! انتن پر و خالی میشه!

iCe m@n
20-02-2012, 08:28
شما هم خیلی داری شلوغش می کنی.کجا سرعت ۱ مگ در طول ۲۴ ساعت ۱۳۰ هست؟من که یکساله اشتراک یک مگ دارم بجای اینکه بهتر بشه هر روز داره بدتر میشه.لطفا اینقدر شلوغش نکنید.پارس آنلاین هم شرکت خوبی نیست از سوابقش مشخصه .پس بی خودی وقت بچه های فروم را نگیرید:21:

دوست عزیز من حدود 1 ساله وایمکس دارم همیشه هم سرعتم 130 بوده این دوستمون درست میگه منم با حرف های mohandes66 موافقم :46:

mehdi_vsgh
20-02-2012, 09:05
من از امروز سرویسم تبدیل شد به 512........تست هم به زودی میگیرم ببینم چه طوریاس؟:دی

NINTENDO_DS
20-02-2012, 09:52
منم آنتنم پر و خالی میشه

البته الان دارم زنگ میزنم بهشون ببینم چی میگن

mrmostafa
20-02-2012, 10:08
آهان
پس 13 داری باید 7 تومن دیگه واریز کنی بشه 20 تومن دیگه بدهکار از ایرانسلم نباشی:31:

اقا خودش اس ام اس داد گفت اينقدر بريز كه من روندش كردم 8000 هزار ريختم. تنها مشكلش اينه وقتي ترافيك حجمي ميخري استفاده ميكني تموم ميشه نميگه و از پولي كه داخل حسابت هست استفاده ميكنه. بايد ديگه پول اضافي نريزم. :13:

NINTENDO_DS
20-02-2012, 10:11
دو ساعته پشت خطم احدی جواب نمیده

همین دیروز 80 تومن ریختم حسابشونا.خستم کردن دیگه

mrmostafa
20-02-2012, 10:11
به تاپیک فن آوا یه سری بزن اونجا راضی هستن سرعتش هم بالاس نسبت به بقیه شرکت ها
ولی به اینم توجه کن که سرعت دانلود ADSL شهر به شهر منطقه به منطقه حتی خونه به خونه متفاوت هست و بستگی به کابل کشی خط و حتی میگن به فاصله محلی که ADSL میگیری براش از مرکز مخابراتی داره بستگی داره و دیگه به قول گفتی گرفتن اینترنت تو ایران مثل انتخاب شانسی هست ممکن عالی باشه ممکنه افتضاح باشه

راست ميگي. من خودم ADSL Asiatech , Fan ava. sabanet رو استفاده كردم و فن آوا قطعي زياد داشت و بقيه هم آنچنان خوب نبودن مشكل رو با همه داشتم همه در غرب تهران. ولي وايمكس راضي تر هستم ضمن اينكه هر جا هم برم با خودم ميبرم آنتن بده استفاده ميكنم.

دوستان مخابرات يك برنامه جديد نصب كرده كه وي پي ان رو قطع ميكنه بايد يه خورده استفاده كنيد اينترنت معمولي بعد دوباره به وي پي ان وصل بشين چون همزمان وصل نميشه.

pori.ya
20-02-2012, 11:09
این ماه سرویسم رو به 256 تغییر دادم که باقیمانده حسابم تموم بشه اما 256 دیگه خیلی کنده گوگل رو هم به زور باز میکنه
این تستش هست
اینم تست GPRS ایرانسل برای چند ماه پیش
فرق عمدش پینگش هست اما از لحاظ سرعت زیاد کم نیست اگر 256 کسی میخواد بگیره برای چت کردن و وبگردی بهتره بره GPRS استفاده کنه همه جا آنتن میده:31:

NINTENDO_DS
20-02-2012, 11:12
الان صحبت کردم با پشتیبانی میگه هیچ جای تهران مشکلی نداریم پس نمیفهمم چرا همیشه خوب بوده ولی از دیروز تا حالا خطش میره و میاد؟

راستی من با تلفن نمیتونم به پشتیبانی وصل شم و باید با موبایل زنگ بزنم که اونم دائم میگه صدات قطع و وصل میشه یکی اگر تونست صحبت کنه به مام بگه چه خبر شده که اینطوری شده.

AlexanderMahone
20-02-2012, 11:25
الان صحبت کردم با پشتیبانی میگه هیچ جای تهران مشکلی نداریم پس نمیفهمم چرا همیشه خوب بوده ولی از دیروز تا حالا خطش میره و میاد؟

راستی من با تلفن نمیتونم به پشتیبانی وصل شم و باید با موبایل زنگ بزنم که اونم دائم میگه صدات قطع و وصل میشه یکی اگر تونست صحبت کنه به مام بگه چه خبر شده که اینطوری شده.

اگر قطع بودن دیروز رو میگی که امرروز ساعت 10:15 دقیقه صبح شیراز وصل شد تماس گرفتم اول گفت گوشیتون روی اسپیکر بردار گفتم اسپیکر نیست بعد گفت یه جا وایسا قطع و وصل نشی گفتم نشستم پشت سیستم داستان رو که پرسیدم گفت اختلال شبکه داریم تا 24 نهایتا48 ساعت اینده حل میشه که ربع ساعت بعد وصل شد اینبار زیاد زمان برد تا به اپراتور وصل بشم:11:

majidli
20-02-2012, 11:36
یه نفرو ندیدیم از وایمکس تعریف کنه/همه می نالید که/خب بریدadslبگیرید:31:

AlexanderMahone
20-02-2012, 11:55
مثل اینکه باز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو زدن ترکوندن احتمالا قطعی دلیلش همین بوده یاهو رو نتونستم باز کنم لطفا چک کنید

NINTENDO_DS
20-02-2012, 11:58
adsl منطقه ما فقط شاتل میده منم بمیرم شاتل نمیگیرم

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

اگر قطع بودن دیروز رو میگی که امرروز ساعت 10:15 دقیقه صبح شیراز وصل شد تماس گرفتم اول گفت گوشیتون روی اسپیکر بردار گفتم اسپیکر نیست بعد گفت یه جا وایسا قطع و وصل نشی گفتم نشستم پشت سیستم داستان رو که پرسیدم گفت اختلال شبکه داریم تا 24 نهایتا48 ساعت اینده حل میشه که ربع ساعت بعد وصل شد اینبار زیاد زمان برد تا به اپراتور وصل بشم:11:

یعنی الان خطت پر نمیشه خالی شه؟

البته من آوردم محل کارم وصل شده ولی سرعت دانلود بین 6 تا 51 متغیره

hamidrezavictor
20-02-2012, 12:03
انتن منم کمو زیاد میشه از دیشب اینجوری شد دیگه هم کانکت نمیشه... به پشتیبانی هم زنگ زدم کسی جواب نداد ... همین جواب ندادن جواب سوال ماست یعنی مشکل داره شبکه :31:

iman_s
20-02-2012, 12:14
دیشب از 11:30 تا 1:15 نتونستم وصل بشم و مدام آنتن میرفت و میومد.صبح هم حدود نیم ساعت اینجوری بود تا آخرش وصل شد
(کرج)

pori.ya
20-02-2012, 12:28

منم همین مشکل رو دارم و هی آنتن میپره بعد میاد

masa_1379
20-02-2012, 12:50
جالبه در حالت عادی هیچ مشکلی وجود نداره اما تا شروع می کنی به دانلود یک فایل بعد از چند دقیقه اینرنت قطع و وصل می شه...آنتن میره و میاد...مشکل جدیدی است...یک خبر تایید نشده هم این که بخاطر این که دانلودر ها پدر وایمکس را سرویس کردند و شبکه با کمبود پهنای باند مواجه شده از ماه های آینده سرویس نا محدود برداشت خواهد شد و سرویس هایی با محدودیت حجمی قرار داده می شود...آخه ملت با یک مگ و ماهی 80تومن 300-400 گیگ دانلود می کردند...چی حالا خدا می دونه...

Electronic-Arts
20-02-2012, 13:06
جالبه در حالت عادی هیچ مشکلی وجود نداره اما تا شروع می کنی به دانلود یک فایل بعد از چند دقیقه اینرنت قطع و وصل می شه...آنتن میره و میاد...مشکل جدیدی است...یک خبر تایید نشده هم این که بخاطر این که دانلودر ها پدر وایمکس را سرویس کردند و شبکه با کمبود پهنای باند مواجه شده از ماه های آینده سرویس نا محدود برداشت خواهد شد و سرویس هایی با محدودیت حجمی قرار داده می شود...آخه ملت با یک مگ و ماهی 80تومن 300-400 گیگ دانلود می کردند...چی حالا خدا می دونه...

به خاطر این که ملت ما کمبود دارن:2: فکر میکنن اگر دانلود نکنن سرشون کلاه رفته و حتی دیدم که یارو میره یه فیلمی چیزی الکی میذاره دانلود میکنه و بعد از این که دانلود شد هم پاکش میکنه بدون این که حتی نگاهش کنه فقط برای این که دانلود کنه
والا تو آمریکا اروپا که سرعت اینترنتشون 100 برابر ایران هست مردم انقدر دانلود نمیکنن و احساس هم نمیکنن که سرشون کلاه میره اگر دانلود نکنن ولی تو ایران چون هموطنان گرامی کلا کلاه بردار هستند فکر میکنن سرشون کلاه میره
منم خودم 1 مگ دارم ولی تو ماه خیلی دیگه دانلود کنم 30 گیگ بیشتر نمیشه چون من چیز هایی رو که میخوام دانلود میکنم نه چرت و پرت فقط برای این که دانلود کرده باشم مثل خیلی ها

masa_1379
20-02-2012, 13:15
والا من دیدم کسانی رو که از یک فیلم 4 تا کیفیت دانلود می کنند...چی بگم والا از ماست که برماست...

NINTENDO_DS
20-02-2012, 13:27
آخه این که نمیشه من تورنتم اصلا سرعت نداره حالا گور بابای سرعت این که هی خطش میره میاد که اصلا وصل نمیشه تا وای فایم رو روشن نکردم خطش هست ولی تا روشن میکنم خطش میره

به خدا این 80000 تومن رو بدم بیرون واسم دانلود کنن پولشو بدم بیشتر میصرفه

تنها کالای مصرفی هم هست که نمیتونی به کسی شکایت کنی یا تهدید کنی میری سراغ یک سرویس دهنده دیگه

چون همشون مثل همن همه افتضاح

من انیمه دانلود میکنم عموما هم شب ولی 60 مگ فایل رو انقدر قطع و وصل شد که بیحیالش شدم

منم والا نهایت بشه 30 گیگ ماهی ولی اینطوری که داره پیش میره فکر کنم باید به ماهی 1 گیگ قانع باشیم

NINTENDO_DS
20-02-2012, 13:34
انتن منم کمو زیاد میشه از دیشب اینجوری شد دیگه هم کانکت نمیشه... به پشتیبانی هم زنگ زدم کسی جواب نداد ... همین جواب ندادن جواب سوال ماست یعنی مشکل داره شبکه :31:

بابا قبلا زنگ میزدم میگفت مشکل سراسریه ولی الان همچین با اعتماد به نفس میگه مشکل نداریم که نگو

بهش میگم خب مال یک عده که میشناسم همینطوری شده میگه حالا میگم پشتیبانی زنگ بزنه بهتون بعد هم قطع میکنه خب یکی نیست بگه پشتیبانی به کدوم شماره که ازم نگرفتی میخواد زنگ بزنه؟بعد حالا زنگم زد این که مشکل من تنها نیست مشکل همست

hamidrezavictor
20-02-2012, 14:06
به خاطر این که ملت ما کمبود دارن:2: فکر میکنن اگر دانلود نکنن سرشون کلاه رفته و حتی دیدم که یارو میره یه فیلمی چیزی الکی میذاره دانلود میکنه و بعد از این که دانلود شد هم پاکش میکنه بدون این که حتی نگاهش کنه فقط برای این که دانلود کنه
والا تو آمریکا اروپا که سرعت اینترنتشون 100 برابر ایران هست مردم انقدر دانلود نمیکنن و احساس هم نمیکنن که سرشون کلاه میره اگر دانلود نکنن ولی تو ایران چون هموطنان گرامی کلا کلاه بردار هستند فکر میکنن سرشون کلاه میره
منم خودم 1 مگ دارم ولی تو ماه خیلی دیگه دانلود کنم 30 گیگ بیشتر نمیشه چون من چیز هایی رو که میخوام دانلود میکنم نه چرت و پرت فقط برای این که دانلود کرده باشم مثل خیلی ها

من اصلا با این حرف موافق نیستم کسی که داره اینترنت نامحدود میده و انقدر هم تبلیغ میکنه باید فکر اینجاشم بکنه که همه میخوان تا بالاترین حد دانلود کنن برای تعرفه های نامحدود.... طرف پول داده دانلود کنه :27: اینجا نه اروپاست نه امریکا اینجا ایران :31: قیمتا 9 برابر اونوره حالا اگه تو هم برای اینترنت این همه پول نمیدادی دانلودت بالا نمیرفت :20: شما نگران اینا نباش یجایی نمیخوابن که زیرشون اب بره... بهتره این مشکلاتو به گردن مشتریا نندازین... اونا تعهد کردن و باید به وظیفشون عمل کنن

AlexanderMahone
20-02-2012, 14:07
adsl منطقه ما فقط شاتل میده منم بمیرم شاتل نمیگیرم

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

انتن دهی دو چراغ روشنه
اما بیشتر ارور دی ان اس در دسترس نیست رو بهم میده که وقتی میگم میگن اختلال شبکه داریم دارن حلش میکنن

Mehran14233
20-02-2012, 14:26
سرعت داغونه . به زور وصل میشه هی قطع و وصل میشه . چراغ آنتن اکثراً کمه .

پورت مورت های وی پـی ان ها و برنامه های گذر از فیــلتر رو هم که همه رو ترکوندن ظاهراً .

iCe m@n
20-02-2012, 14:30
من کرج هستم و اصلا مشکلی ندارم از دیروز که دوستان میگن قطع میشه و سذعت کمه برای من سرعت همش روی 130 هستش 5 تا آنتن پره و قطعی هم اصلا نداشتم :21:

parsams
20-02-2012, 14:35
منم شمال شرق تهرانم. مدام آنتن قطع و وصل میشه و فرکانس تغییر میکنه. چند دقیقه ای وصل میشه بعد دوباره از اول سرچ فرکانس. سرعت دانلود هم شدیدا نوسان داره.

عاليه
20-02-2012, 15:05
آنتن وايمكس من ديشب دقيقا از ساعت 12 رفت و تا ساعت 2:15 كه چك كردم هم آنتن نداشت. با اجازه‌تون رفتم خوابيدم صبح ديگه وصل شده بود! :D

عاليه
20-02-2012, 15:11

دوست عزيز من هم خودم 1 مگ دارم و مثل شما شايد ماهي به زور به 40-50 گيگ برسه. اما با اين حال به نظرم اين صحبت شما در مورد مردممون بي‌انصافيه. شما مطمئن باشيد اگه اينرنت 100 مگ با قيمت منصفانه براي مردم مهيا بود مردم ما هم نميرفتن اين جور ديوانه‌وار دانلود كنن، چون ديگه احتياجي نداشتن و اصلا ميرفتن فيلمها رو آنلاين تماشا ميكردن. مشكل اينه كه مردم ما هيچ وقت به حقشون نرسيدن و براي همين اين طور بي ظرفيت و نديد بديد شدن. البته اين رو هم بگم كه من هم خودم جزء همين ملتم و منظورم از بي‌ظرفيت شامل خودم هم ميشه! :31:

mehdi_vsgh
20-02-2012, 15:30

منم صبح برام قعطو وصل میشد ولی الان اگه چشم نخوره درسته و صحیح کار میکنه

NINTENDO_DS
20-02-2012, 15:59
مال منم وصل شد ولی سرعتش توی تورنت و گشت زنی خیلی کمه ولی با چیز پی ان بدک نیست سایتها رو خوب و سریع باز میکنه

بازم شکر همین یکذره رو داریم همش دعا میکنم اینجا مثل کره شمالی نشه

mrmostafa
20-02-2012, 19:12
من در غرب هستم طبقه 9 هستم و 5 تا چراغم روشن هستش و مشکل سرعت ندارم. ولی اینا دارن کاری میکنن سرعت کم بشه بعد اینترنت ملی رو با سرعت خیلی عالی ارائه میدن و اینکه به کره شمالی خوش آمدید :)))

Milad4171
20-02-2012, 19:42
این هفته کلا مشکلات زیاد بود . من یه پول ریختم یه بسته خریداری کردم ولی گویا بسته فعال نشده بود!
چند بار ثبت کردم. زنگم زدم گفتم آقا من پول ریختم میخوام بسته بخرم ولی فعال نمیشه!! یکم ور رفت گفت ده دقیقه دیگه فعال میشه
فعال که نشد هیچ ، کل پولم در سوت ثانیه مصرف شد!

T_E_X_A_S
20-02-2012, 19:48
ماله منم به زور وصل می شه و سرعتش افتضاحه اعصابمونو به هم ریخته

alimail3248
20-02-2012, 20:13
بعید میدونم درست شه ...دوستمون حرف خوبی زد.اینا میخان سرعت اینترنت مملکت رو پایین بیارن تا همه برن سمت اینترنت ملی...البته منظورم فقط ایرانسل نبود کلا تمام سرویس دهنده ها...

mehdi_vsgh
20-02-2012, 20:26
512 نامحدود تهران (حبیب اله)

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

بعید میدونم درست شه ...دوستمون حرف خوبی زد.اینا میخان سرعت اینترنت مملکت رو پایین بیارن تا همه برن سمت اینترنت ملی...البته منظورم فقط ایرانسل نبود کلا تمام سرویس دهنده ها...
این وضعیت موقتیه....نزدیک انتخاباته و دوباره...........

imanparsa
20-02-2012, 23:20
بچه ها وایمکس ایرانسل 3روزی میشه که ریخته به هم. من امروز آنتن نداشتم. حتی 1 دونه:41:
میگم دوستان میشه مودم وایمکس ایرانسل رو به مودم وایمکس مبین نت تبدیل کرد ؟؟؟؟؟؟؟

aliprince
21-02-2012, 12:39
بچه ها وایمکس ایرانسل 3روزی میشه که ریخته به هم. من امروز آنتن نداشتم. حتی 1 دونه:41:
میگم دوستان میشه مودم وایمکس ایرانسل رو به مودم وایمکس مبین نت تبدیل کرد ؟؟؟؟؟؟؟

بسته به مدل مودمت داره. اول برو تاپیک مبین نت دارا رو بخون مطمئنم پشیمون میشی.

Xpan
21-02-2012, 13:42

================================================== ===============
کاملا موافقم

imanparsa
21-02-2012, 18:57
توی اهواز وایمکس 1خط آنتن داره. سرعت به شدت پایینه
سرویس 1مگ.
دوستان اعلام وضعیت کنید...

alimail3248
21-02-2012, 20:11
الان سرعت توپشده گوگل رو سریع باز میکنه و کندی سرعت در کنترل حساب هم وجود نداره---اهواز

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

فردا عازم تهرانم اونجا هم تست میکنم نتیجه رو مگم...

pori.ya
21-02-2012, 21:26
دوستان این ماه 256 تعرفه پایه گرفتم و 10 مگ بیشتر از حجمی که استفاده کردم میندازه برای شما چقدر بیشتر میندازه؟:31:

imanparsa
21-02-2012, 22:04
بچه ها اهواز خیابان انقلاب آنتن وایمکس فول شده و با پینگ پایین و به راحتی دانلود میکنه.
خدا کنه همیشه همینجور باشه. سرویس1 مگ نامحدود:20:

iCe m@n
21-02-2012, 23:06
سرویس 1 مگ نامحدود
کرج منطقه باغستان
سرعت 130
قطعی اصلا ندارم
آنتن 5 تا فول
توی چند روز اخیر هم نه مشکل سرعت داشتم نه قطعی نه هیچ چیز دیگر:31:

Milad4171
22-02-2012, 07:28
کسی دچار خرابی یا مشکلات مودم شده که بخواد واسه تعمیر به شرکت بره؟؟
من یه مودم USB دارم که کار نمیکنه! میخوام ببینم که نماینده گی اصلی بخش تعمیراتش همون توی جردن هست؟
و اینکه مودم من شامل یک سال گارانتی میشه! آیا تعویض میکنن واسم ؟ کسی همچین مشکلی داشته که بخوان مودم رو واسش تعویض یا تعمیر کنن؟

Xx Hossein xX
22-02-2012, 11:12
منم سه روزه آنتن دارم ولی صفحه‌ی Wimaxportal برام باز نمیشه :|

imanparsa
22-02-2012, 12:24

سلام.
کوکی های مرورگر رو پاک کن

hamidrezavictor
22-02-2012, 14:25

imanparsa
22-02-2012, 19:50
سلام
دوستان من سرویس 1مگ نامحدود دارم. توی قسمت ترافیک باقیمانده همچین عددی نوشته شده : 65235654 این یعنی 65 گیگ؟؟؟
مگه نامحدود نیست ؟؟؟؟؟
این عدد چه میزان حجمی رو نشون میده؟
اگر این عدد صفر شد چی میشه ؟

manutd2009
23-02-2012, 02:58
فروش اکانت 2 مگ نامحدود

سلام دوستان عزیز بنده یک سرویس 2 مگ نامحدود (وایمکس ایرانسل ) خریدم و بدلیل مشغله کاری در روز 12 ساعت بیشتر استفاده نمی کنم .
لطفا دوستانی که تمایل به استفاده اشتراکی با بنده رو دارند پ.خ بدهند . از ساعت 12 شب تا 12 ظهر و از ساعت 12 ظهر تا 12 شب . انتخاب زمان استفاده و همچنین قیمت سرویس توافقی است اما واقعا قیمت بسیار بسیار عالی است از روز 6 اسفند تا پایان اسفند ماه 1390 قابل استفاده می باشد .

=======================
سریعترین پ خ و بهترین قیمت پیشنهادی در اولیت هستند .

از طریق پ .خ پیگیری کنید .

با تشکر

h.yazdani67
23-02-2012, 13:57
سلام دوستان ،

اگر کسی اینجا خواست مودم وایمکسشو به غیر از مدل usb رو بفروشه من به قیمت مناسب خریدار هستم.

09122598829

ارادت

imanparsa
23-02-2012, 17:58
دوستان وضعیت وایمکس چطوره ؟ قطعی نداره ؟ پینگ بالا چی ؟

Milad4171
23-02-2012, 19:01
فعلا وضعیت وایمکس خوبه فقط خدمتا پس از فروشش یکم عجیب غریبه. البته شرکت روند جالبی رو ارائه میده.
مثلا من مودمم خراب شد اومدن خونه و چکش کردن و بعد از چک قرار شد یکی نو واسم بیارن!
دیگه واست تعمیر لازم نیست بری بیرون!

سرعتش نسبتا خوبه ولی به نظر من اگه ترافیک ماهیانه اش میشد 4 گیگ خیلی خوب بود!

pori.ya
23-02-2012, 20:19
دوستان وضعیت وایمکس چطوره ؟ قطعی نداره ؟ پینگ بالا چی ؟

وضعیت فعلا سفید هست خدا کنه بمونه همین جوری
256 پایه
موندم همین وایمکس بمونم یا اینکه برم ADSL متاسفانه منطقه مخابراتی ما شرکت زیاد هست فکر نکنم پورت خالی باشه اگه خالی هم باشه سرعت فکر نکنم راضی کننده باشه:13:

arash11
23-02-2012, 22:53
بادرود
مودم وایمکس ایرانسل که حداقل دو پورت لن داشته باشه و موجود هم باشه کدامیک است؟
ممنون

arash11
24-02-2012, 16:12
دوستانی که مودم وای فای wixfmm130 ایرانسل را دارند لطفا بگوییند چند پورت لن دارد؟
ممنون

amirghorbi
24-02-2012, 17:58
سلام من برای استفاده اشتراکی اعلام آمادگی می کنم. لطفا قیمت بده؟

marvel2000
25-02-2012, 03:37
وایمکس ایرانسل امشب از ساعت 10 شب بسیار داغون شده

mkkrmt
25-02-2012, 04:09
تایید میشه با 1 مگ سرعت دانلود رو 20:2::2:من نمیدونم چرا سرویسهای ایرانسل اصلا پایدار نیستن 5 روز خوبه 1 روز بده واقعا این برای من سواله چطور اینا نمیتونن سیستم هاشون رو اپ نگه دارن من قبلا از شاتل و پارس داشتم اینقد مشکل نداشتم یا پینگ میره بالا یا سرعت میاد پایین منکه واقعا موندم:41::41:

marvel2000
25-02-2012, 04:47
تایید میشه با 1 مگ سرعت دانلود رو 20:2::2:من نمیدونم چرا سرویسهای ایرانسل اصلا پایدار نیستن 5 روز خوبه 1 روز بده واقعا این برای من سواله چطور اینا نمیتونن سیستم هاشون رو اپ نگه دارن من قبلا از شاتل و پارس داشتم اینقد مشکل نداشتم یا پینگ میره بالا یا سرعت میاد پایین منکه واقعا موندم:41::41:

باز برای شما خوبه 5 روز خوبه 1 روز بده برای من 50.50 ... 1 روز خوب 1 روز بد...:31:

arash11
25-02-2012, 09:52
بادرود
جان من یکی جواب بده
ممنون
دوستانی که مودم وای فای wixfmm130 ایرانسل را دارند لطفا بگوییند چند پورت لن دارد؟
ممنون

marvel2000
25-02-2012, 12:37
اعلام آمادگی می‌کنم برای سرنگونیه ایرانسل
از دیشب که اینترنت من داغون شده و سرعتم به 20% سرعت واقعی کاهش یافته تا هم اکنون هنوز درست نشده.
با تشکر...

imanparsa
25-02-2012, 12:55
بادرود
جان من یکی جواب بده
ممنون
ممنون

من 130 دارم - 1پرت لن داره یه پرت تلفن که نمیدونم به چه کاری میاد

دوستان بارون زده تمام سرعت وایمکس رو ریخته به هم:19::19::19::19::19::19:

mehdi_vsgh
25-02-2012, 12:59
منم از صبح یا اینترنتم قطعه یا سرعتش اونقد کمه که هیچ کاری نمیشه کرد....
512 دارم با سرعت 12-20 دانلود میکنم.....

الان هم زنگ زدم گفتن که مشکل پیدا کرده و تا چند ساعت دیگه برطرف میشه.....

والا نمیدونم چرا همیشه این مشکلات برا ما پیش میاد؟؟

NINTENDO_DS
25-02-2012, 13:52
مشکل من یکم عجیبه من نشون میده سرعت دانلود 100k ولی خیلی موقع دانلئد طول میکشه از صبح سر یک فایل 170 مگابایتی نشستم هنوز تموم نشده

pori.ya
25-02-2012, 14:08
موندم مشکل ایرانسل چی هست این چند وقته
آیا میخوان گرون کنن؟
آیا پهنای باند کم میارن؟
الان دقیقا اشتراک من 1 به 10 هست با 256 سرعتم 20-25 میچرخه
فقط میتونم بگم اینم مثل GPRS یه زمانی عالی بود

marvel2000
25-02-2012, 14:31
موندم مشکل ایرانسل چی هست این چند وقته
آیا میخوان گرون کنن؟
آیا پهنای باند کم میارن؟
الان دقیقا اشتراک من 1 به 10 هست با 256 سرعتم 20-25 میچرخه
فقط میتونم بگم اینم مثل GPRS یه زمانی عالی بود

تا اونجایی که من فهمیدم امروز بهره برداریه پوشش جدیده که شامل 29 شهر می‌شه
ظاهراً اُفت سرعت و پینگ و بقیه مشکل‌های این چند روز به همین مسئله مربوط می‌شه

NINTENDO_DS
25-02-2012, 14:56
یعنی ادامه داره؟

marvel2000
25-02-2012, 15:22
یعنی ادامه داره؟

برای من یه 15 دقیقه‌ای هست خوب شده ولی مثل چند روز پیش نشده
امیدوارم برگرده به اوج

marvel2000
25-02-2012, 15:42
حرف خودم رو تکذیب می‌کنم...
چون الان تقریباً بهتره ولی بالا و پائین زیاد داره.

pori.ya
25-02-2012, 15:49

اینجوری که شما مییگید وقتی فعلا این چند شهر هست به این صورته وقتی که از این شهر ها هم مشترک بگیره اگر سیستم هاش رو ارتقا نده سرویس هاش هر روز بدتر از دیروز میشه:41:

marvel2000
25-02-2012, 15:55
اینجوری که شما مییگید وقتی فعلا این چند شهر هست به این صورته وقتی که از این شهر ها هم مشترک بگیره اگر سیستم هاش رو ارتقا نده سرویس هاش هر روز بدتر از دیروز میشه:41:

اینجا ایرانه دیگه... اول پول می‌گیرن بعد سرویس می‌دن بعد بیش از حد توان سرویس می‌دن بعد اگه کسی صداش دراومد به همه سرویس بد می‌دن بعد اگه دیگه خیلی سر و صدا شد دیگه اون موقع است که اعلام می‌کنن داریم ارتقا می‌دیم فردا همه چی درست می شه که در اصل هیچ کار نکردن دیگه آخر سر که شورش دراومد و کلی پول به جیب زدن می‌گن برو کره شمالی رو ببین هیچی ندارن بیا اینجا خدا رو شکر کن در نهایت اگه دیگه توان رسیدن به این مرحله رو داشتی دیگه هیچی نمی‌گی...

iCe m@n
25-02-2012, 20:40
برای من هم سرعت از صبح خیلی نوسان داشت ولی از ساعت 4 به بعد عالی شده روی همون 130 هستش همش:46:

marvel2000
25-02-2012, 22:52
لعنت به این ایرانسل
سرعت افتضاح پینگ افتضاح سایت‌ها رو هم که یکی در میون باز می کنه

manutd2009
26-02-2012, 09:07
دوستان کسی سرویس 2 مگ اشتراکی نمی خواد ؟
پ .خ بدید

imanparsa
26-02-2012, 12:46

حالا چه شهر هایی رو پوشش میدن ؟
کدوم شهر ها به لیستشون اضافه شده ؟

marvel2000
26-02-2012, 12:56
حالا چه شهر هایی رو پوشش میدن ؟
کدوم شهر ها به لیستشون اضافه شده ؟

با پیوستن شهرهای کاشان، اندیمشک و سردرود به شبکه وایمکس ایرانسل، تعداد شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم از طریق وایمکس ایرانسل به 29 شهر رسید.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در حال حاضر، دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم از طریق وایمکس ایرانسل در 29 تهران، شهر قدس، شهریار، قرچک، اندیشه، اسلامشهر، ورامین، شورآباد، شهرری، کرج، فردیس، مشهد، شهرک صنعتی طوس، تبریز، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی اطلس، سردرود، اصفهان، خمینی شهر، خوراسگان، دانشگاه نجف آباد، شاهین شهر، محمود آباد، کاشان، اهواز، دزفول، اندیمشک، شیراز و گلستان با پهنای باند 128کیلوبیت بر ثانیه تا 2مگابیت بر ثانیه، براساس درخواست، امکان پذیر است.

marvel2000
26-02-2012, 13:13
بچه‌ها کسی نمی‌دونه این مشکل کی درست می‌شه
من که داغون شدم 1 ساعت خوبه 7 -8 ساعت داغونه نه سرعت داره نه سایتی رو باز می‌کنه
2 روزه که اشکم رو دراوردن

AlexanderMahone
26-02-2012, 15:47
دیروز و امروز شیراز اختلال داشته به گفته خودشون
دیروز که اصلا نمیشد توی اینترنت چرخید .امروز هم وصل نمیشد تا حالا ساعت 3:39 دقیقه خیلی اذیت میکنه این داغون نت ایران

Alireza Taji
26-02-2012, 16:09
اصفهانم از دیروز ایرانسل اختلال داره و در بعضی ساعات صفحات را باز نمیکنه و یا به سختی باز میکنه.

سرعت دانلود و پینگم تست گرفتم خوب بود نمی دونم چرا تو باز کردن صفحات اذیت می کنهو

mehdi_vsgh
26-02-2012, 17:24
بچه‌ها کسی نمی‌دونه این مشکل کی درست می‌شه
من که داغون شدم 1 ساعت خوبه 7 -8 ساعت داغونه نه سرعت داره نه سایتی رو باز می‌کنه
2 روزه که اشکم رو دراوردن
منم الان چند روزه مشکل پیدا کردم....خیر سرم این ماه 512 بستم که بتونم دانلودهام رو جلو بندازم ....از شانس گند ماس دیگه!!

mkkrmt
27-02-2012, 03:00
خوب دوباره انتن رفت خونشون من نمیدونم این چه وضع سرویس دادنه زنگ میزنی میگه چرا همون موقع زنگ نمیزنی درست کنیم خب اگه دست شما بود که مشکل فوقش 1 ساعته حل میشد من تا حالا ندیدم انتن بره حداقل 8 ساعتی طول نکشه دوباره انتن بیاد بابا مردیم ما کلافه شدم:41::41::41::41:

ادیت: خوب انگار چشمش زدم 1 ساعته اومد

mrmostafa
27-02-2012, 09:48
دوستان به نظر شما اين دستگاه وايرلس رو بخرم خوبه؟؟؟ قيمت كردم برام بفرستن با پست در مياد 139 هزار تومان
كلا مودم وايمكس بهش ميخوره با دانگل 3جي و غيره و با واي فاي ميشه ازش استفاده كرد. خيلي خوبه اينطوري يه مودم usb وايمكس داشتهباشي ميزني بهش از واي فاي بقيه استفاده ميكنن يا مودم 3جي. هرجا وايمكس آنتن داشت استفاده ميكنيم هرجا نبود از دانگل براي مسافرت و بيرون. چون تبلت دارم برام نيازه. البته داخل تبلتم سيم كارت ايرانسل انداختم سرعتش بعضي جاها خوبه بعضي جاها نه.

gheymeh
27-02-2012, 10:49
دریافت آخرین نسخه نرم افزار مودم

کاربر گرامی، به منظور افزایش ایمنی مودم خود و همچنین دریافت آخرین نسخه نرم افزار مودم لازم است تغییرات زیر را در مودم خود اعمال نمایید:

• صفحه مرورگر خود را باز کنید و در آن آدرس 192.168.1.1 را وارد نمایید.

• در صفحه باز شده، اطلاعات زیر را (مطابق تصویر زیر) وارد نمایید:

User name: admin
Password: admin

• سپس مطابق شکل زیر به قسمت مورد نظر مراجعه و اطلاعات ذکر شده را وارد نمایید:

ACS Username:1234
ACS Password:1234

• در پایان لازم است مودم خود را مجددا راه اندازی نمایید.

دریافت آخرین نسخه نرم افزار مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmostafa
27-02-2012, 13:39
من كه نصاب اومده بود گفتم مودم ‌آپديت كنيم چه تاثيري داره. گفت تا مودمت خراب نشده آپديت نكن گفت فرقي نميكنه و بعضي وقتها دردسر ساز ميشه. گفت هيچ فرقي تو سرعت و هيچي نميكنه.

iman_s
27-02-2012, 14:18
دوستان به نظر شما اين دستگاه وايرلس رو بخرم خوبه؟؟؟ قيمت كردم برام بفرستن با پست در مياد 139 هزار تومان
كلا مودم وايمكس بهش ميخوره با دانگل 3جي و غيره و با واي فاي ميشه ازش استفاده كرد. خيلي خوبه اينطوري يه مودم usb وايمكس داشتهباشي ميزني بهش از واي فاي بقيه استفاده ميكنن يا مودم 3جي. هرجا وايمكس آنتن داشت استفاده ميكنيم هرجا نبود از دانگل براي مسافرت و بيرون. چون تبلت دارم برام نيازه. البته داخل تبلتم سيم كارت ايرانسل انداختم سرعتش بعضي جاها خوبه بعضي جاها نه.
دستگاه جالبیه ولی اگه بشه تو ایران پیداش کرد
اگه مودم وایمکس و لپ تاپ داری میتونی از وای فای لپتاپ استفاده کنی و برای بقیه دستگاهها به اشتراک بزاری

ata.royalfalcon
27-02-2012, 15:00
سرعت دانلود 128 چقدره؟

سلام
بصورت تئوري 16 كيلوبايته و از اون بالاتر نميره در عمل ممكنه كمتر هم بشه ، مثلا براي من كه وايمكس 128 دارم حدود 13 الي 15 در نوسانه .

pori.ya
27-02-2012, 15:10
من كه نصاب اومده بود گفتم مودم ‌آپديت كنيم چه تاثيري داره. گفت تا مودمت خراب نشده آپديت نكن گفت فرقي نميكنه و بعضي وقتها دردسر ساز ميشه. گفت هيچ فرقي تو سرعت و هيچي نميكنه.

درست گفته من آپدیت کردم اما هیچ تغییری در سرعت و قدرت سیگنال ایجاد نشد:31:

marvel2000
27-02-2012, 17:36
دوباره این ایرانسل لعنتی برای ما ترکید

majidli
27-02-2012, 18:07
اینجا ندیدیم یکی از وایمکس تعریف کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عاليه
27-02-2012, 20:39
سلام از مشهد خدمت همه دوستان مشترك وايمكس ايرانسل

آنتن وايمكس من ديشب ساعت 2:15 رفت و حدود يك ساعت بعدش برگشت. ميخواستم بدونم براي ساير دوستان هم اين طوري شد؟

اين هم تست سرعت مشهد، دوشنبه 90/12/8 ساعت 8:30 بعد از ظهر
سرور تهران

سرور لندن

marvel2000
28-02-2012, 10:04
سلام از مشهد خدمت همه دوستان مشترك وايمكس ايرانسل

آنتن وايمكس من ديشب ساعت 2:15 رفت و حدود يك ساعت بعدش برگشت. ميخواستم بدونم براي ساير دوستان هم اين طوري شد؟

اين هم تست سرعت مشهد، دوشنبه 90/12/8 ساعت 8:30 بعد از ظهر
سرور تهران

سرور لندن

توی این 2 3 روز گذشته این مسئله کاملاً طبیعی بود

ata.royalfalcon
28-02-2012, 10:11
سلام
منهم وايمكس ايرانسل دارم . 128 دائمي نامحدود .
سرعتش وحشتناك پايين اومده چيكار كنيم ؟؟؟ حتي بعضي اوقات p30world رو هم نمياره . نميدونم مشكل از وايمكس من هست يا سراسري هست ؟؟

mrmostafa
28-02-2012, 11:04
دستگاه جالبیه ولی اگه بشه تو ایران پیداش کرد
اگه مودم وایمکس و لپ تاپ داری میتونی از وای فای لپتاپ استفاده کنی و برای بقیه دستگاهها به اشتراک بزاری

تو ايران هم ميشه گير آورد ولي شما به اين سايت سر بزن سفارش ميدي ميخرن و با پست 7روزه درب منزل تحويل ميدن. من الان كامپيوتر استفاده نميكنم تمام كارم با تبلت هست و در منزل همزمان با لپ تاپ و تبلت به واي فاي وصل هستم ولي خوب جايي ببرم نياز به برق داره. اين دستگاه خوبيش اينه نياز به برق نداره ضمن اينكه هم مودم واي مكي به بالاش ميخوره و دانگل 3جي رو هم ساپورت ميكنه و به صورت واي فاي استفاده كرد جداي اون پورت لن هم داره.
ايران شيپينگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manutd2009
28-02-2012, 12:03
ازدوستان کسی سرویس وایمکس نمی خواد 2 مگ نامحدود . تا پایان اسفند ماه .
قیمت : 35
===================
دوستان لطف می کنید از آی پی 4.2.2.4 پینگ بگیرید نتیجه رو اعلام کنید . ممنون

AlexanderMahone
28-02-2012, 13:11
شیراز از ساعت 12:30 تا حالا ساعت 1:11 دقیقه باز اون اختلال کوفتی پیداش شده و سرعت در حد لاکپشت پایین ومده:2:

mehdi_vsgh
28-02-2012, 18:13
بازم رفتیم تو بحران....
کی جمعه میرسه ما زودتر خلاص بشیم از این وضعیت؟؟؟؟

mehdi_vsgh
29-02-2012, 12:10
ازد یروز بعدا از زدن پست بالا تا همین چند لحظه پیش به طور کامل قطع بود سرویسم...حالا نمیدونم بقیه بچه های تهران هم همین مشکل رو داشتن؟؟

mrmostafa
29-02-2012, 13:39
براي من يكدفعه علامت زرد تعجب ميومد روي آنتن وايرلس بعد درست ميشد چند بار اينجوري شد قطعي طولاني نداشتم تا الان.

milad.vista
29-02-2012, 15:23
سلام دوستان عزیز بابا تقصیر ایرانسل نیست به انتخابات داریم نزدیک میشیم چرا هی ایرانسلو مقصر میدونید آخه خودتون که میدونید نزدیکای مراسم های سیاسی اینجوری میشه ایرانسل مقصر نیست بهترین سرویس وایمکسو ایرانسل داره بابا

mehdi_vsgh
29-02-2012, 17:53
سلام دوستان عزیز بابا تقصیر ایرانسل نیست به انتخابات داریم نزدیک میشیم چرا هی ایرانسلو مقصر میدونید آخه خودتون که میدونید نزدیکای مراسم های سیاسی اینجوری میشه ایرانسل مقصر نیست بهترین سرویس وایمکسو ایرانسل داره بابا
منم همینو گفتم دیگه....یه بار دیگه پستم رو بخون

بازم رفتیم تو بحران....
کی جمعه میرسه ما زودتر خلاص بشیم از این وضعیت؟؟؟؟
حتما باید اسم بیاریم؟؟:دی منظورمون مشخصه دیگه...

Milad4171
29-02-2012, 19:47
من سرعت دانلودم بزنم به تخته خوبه فقط این روزا پینگ یکم رفته بالا!
که به امید خدا اونم درست میشه!!:31:
امروز رفتم و موردمم رو که خراب بود تعویض کردم. فکرشو نمیکردم که انجام بشه!
کلا یه ربع وقتم رو گفت و تا 3 روز دیگه مودم جدید به دستم میرسه!
به نظرم نباید روی این زمینه یکم زود قضاوت میکردم. انصافا که خیلی منطقی برخورد کردن و سه روز دیگه مودم جدید رو تحویل و مودم قدیمی رو ازم میگیرن!
:46:

dr_data_13
29-02-2012, 22:59
من سرعت دانلودم شده دقیقا dial up با سرویس 512!!!!!!سرعت 6-7 دانلود میکنه!!!!!منطقه پونک هستمو سرعتم اکثرا 64 هست اما 1-2 هفته ای هست که بدجوری خراب شده!!!!!کسی میدونه چرا و مشکل از کجا میتونه باشه؟

mehdi_vsgh
01-03-2012, 11:19
من سرعت دانلودم شده دقیقا dial up با سرویس 512!!!!!!سرعت 6-7 دانلود میکنه!!!!!منطقه پونک هستمو سرعتم اکثرا 64 هست اما 1-2 هفته ای هست که بدجوری خراب شده!!!!!کسی میدونه چرا و مشکل از کجا میتونه باشه؟
شما تلویزیون نمیبین؟؟؟ یا بیرون از خونه نمیری؟؟؟ نمیدونی دلیلش چیه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا فردا-پس فردا همین وضعیت رو تحمل کن از شنبه یکشنبه وضعیت بر میگرده به حالت طبیعی!!:دی
البته من دیروز عصر سرعتم خوب شد تا الان هم مشکلی ندارم

mrmostafa
01-03-2012, 13:43
سرعت من از ديروز خيلي عاليه. مشكلي ندارم

AlexanderMahone
01-03-2012, 14:28
فعلا که خوبه اما موقعی که خواستم کانکت بشم حدود 6 دقیقه طول کشید یه بار هم یه 3 دقیقه آنتن پرید اما بهتر از روزای قبل شده

ali1497
01-03-2012, 16:13
با سلام

من وقتی کانکت هستم تا چند ثانیه بعد، دیگر صفحات وب لود نمیشود. و باید WiMAX Connection Manager را یکبار دیسکانکت و مجدداٌ کانکت کنم تا بتوانم به وبسایتها ورود کنم. ولی بعد از چندین ثانیه دیگر با اینکه ظاهراً WiMAX Connection Manager کانکت میباشد، مجدداً هیچ سایتی باز نمیشود و مشکل تکرار میشود!
آیا این چنین مشکلی ربطی به ایام مبارک دارد؟ یا باید گفت : لعنت بر ایرانسل ظالم.

با تشکر فراوان

mehdi_vsgh
01-03-2012, 17:24
با سلام

من وقتی کانکت هستم تا چند ثانیه بعد، دیگر صفحات وب لود نمیشود. و باید WiMAX Connection Manager را یکبار دیسکانکت و مجدداٌ کانکت کنم تا بتوانم به وبسایتها ورود کنم. ولی بعد از چندین ثانیه دیگر با اینکه ظاهراً WiMAX Connection Manager کانکت میباشد، مجدداً هیچ سایتی باز نمیشود و مشکل تکرار میشود!
آیا این چنین مشکلی ربطی به ایام مبارک دارد؟ یا باید گفت : لعنت بر ایرانسل ظالم.

با تشکر فراوان
همون گزینه اول صحیح است

dr_data_13
01-03-2012, 22:11
امیدوارم تا شنبه 1 شنبه درست شه وگرنه زنگ میزنم پشتیبانیشون کاشه کوزشونو میریزم بهم!!!
اعصاب نذاشتن آخه !!!سایتم به زور باز میکنه بعد هر 6 ماه 280 تومن یه جا میریزم تو حلقشون!!برای 512 نامحدود!

joykiller360
02-03-2012, 13:29
سلام دوستان من الان سرعت ۱۲۸ دارم میخوام ۵۱۲ بگیرم....
بهم گفتن باید یه متن با مهره مغازه ببرم به یکی از نمایندگی های فروش ایرانسل... حالا میخواستم بدونم کسی از دوستان میدونه متن باید دقیقا چی باشه؟

mehdi_vsgh
02-03-2012, 14:49
سلام دوستان من الان سرعت ۱۲۸ دارم میخوام ۵۱۲ بگیرم....
بهم گفتن باید یه متن با مهره مغازه ببرم به یکی از نمایندگی های فروش ایرانسل... حالا میخواستم بدونم کسی از دوستان میدونه متن باید دقیقا چی باشه؟
سلام علیکم
با احترام گواهی میشود که آقا/خانم---------- کارمند این شرکت بوده و نیاز به اینترنت پرسرعت با پهنای 512 کیلوبیت میباشد

(ته برگه هم باید مهر و امضاشرکت باشه برگه هم باید دارای سربرگ و...باشه)

mrmostafa
03-03-2012, 09:52
اگه سرويس حجمي داشته باشيم مودم روشن باشه ولي سيستم خاموش باشه از اينترنت استفاده نميشه؟؟؟ يا كلا روشن باشه حجم رو مصرف ميكنه چون مودم من Auto connect هست

manutd2009
03-03-2012, 11:32
سلام دوستان

سرعت بنده تا دیروز 260 بود نمی دونم امروز چه مرگش شده ایرانسل روی 50 یا 60 همش سرعتم

از دوستان کسی مشکل بنده رو داره ؟؟؟؟

mehdi_vsgh
03-03-2012, 11:34
اگه سرويس حجمي داشته باشيم مودم روشن باشه ولي سيستم خاموش باشه از اينترنت استفاده نميشه؟؟؟ يا كلا روشن باشه حجم رو مصرف ميكنه چون مودم من Auto connect هست
هروقت از اینترنت استفاده کردی حجم کم میشه وگرنه اگه مودم روشن باشه و هیچ مصرفی نداشته باشی تاثیری برات نداره و هیچ مصرفی هم نخواهد داشت....

marvel2000
03-03-2012, 12:38
سلام دوستان

سرعت بنده تا دیروز 260 بود نمی دونم امروز چه مرگش شده ایرانسل روی 50 یا 60 همش سرعتم

از دوستان کسی مشکل بنده رو داره ؟؟؟؟

من هم همین مشکل رو دارم

manutd2009
03-03-2012, 13:10
من هم همین مشکل رو دارم

بنده الان اصفهانم و متاسفانه امروز سرعت افتضاح هستش

شما هم اکنون اصفهان هستید ؟

marvel2000
03-03-2012, 14:13
بنده الان اصفهانم و متاسفانه امروز سرعت افتضاح هستش

شما هم اکنون اصفهان هستید ؟

نه من تهرانم. ولی در کل زیاد فرق نمی‌کنه کجا باشی

manutd2009
03-03-2012, 14:15
نه من تهرانم. ولی در کل زیاد فرق نمی‌کنه کجا باشی

سرویستون 2 مگ شما ؟

marvel2000
03-03-2012, 15:17
سرویستون 2 مگ شما ؟

بله... سرویس منم 2 مگِ...

ata.royalfalcon
03-03-2012, 15:58
دوستان سلام چندتا سوال داشتم
در حال حاظر سرويس من 128 نا محدود خانگي هست (مودم هم outdoor هست) و قصددارم سرويس يك مگ بگيرم .

1. با توجه به اينكه قبلا سرويس 128 دارم چيكار بايد بكنم ؟؟ سرويس قبلي رو كنسل كنم ؟؟ يا گزينه مودم اشتراكي رو انتخاب كنم ؟؟ اگر گزينه مودم اشتراكي رو انتخاب كنم اونوقت هم براي سرويس جديد و هم سرويس قديم ، ماهيانه بايد پول بدم ؟؟
2. سرويس پرسرعت رو به پزشك هم ميدند ديگه ؟؟ (خواهرم دكتره ميخوام از امكاناتش سوء استفاده كنم !!!:31:)
3. اعتباري بگيرم يا دائمي ؟؟

Electronic-Arts
03-03-2012, 19:45
در حال حاظر سرويس من 128 نا محدود خانگي هست (مودم هم outdoor هست) و قصددارم سرويس يك مگ بگيرم .

1. با توجه به اينكه قبلا سرويس 128 دارم چيكار بايد بكنم ؟؟ سرويس قبلي رو كنسل كنم ؟؟ يا گزينه مودم اشتراكي رو انتخاب كنم ؟؟ اگر گزينه مودم اشتراكي رو انتخاب كنم اونوقت هم براي سرويس جديد و هم سرويس قديم ، ماهيانه بايد پول بدم ؟؟
2. سرويس پرسرعت رو به پزشك هم ميدند ديگه ؟؟ (خواهرم دكتره ميخوام از امكاناتش سوء استفاده كنم !!!:31:)
1-برای تبدیل 128 به 1 مگ یا باید 128 رو کنسل و از دور خارج کنید و یا تماس بگیرید با ایرانسل و به شماره فکسی که میدن براشون نامه رو فکس کنی که خودشون دستی آپگرید کنن
2-به هرکی که بخوای میدن فقط باید رو یه کاغذ سربرگ دار درخواست رو بنویسی و پایینش هم مهر و امضا
3-اعتباری چون یهو دیدی قاطی کرد به جای مثلا 30 تومن 300 تومن قبض اومد:18:

Farhad 8904
03-03-2012, 19:55
کسی اینجا هست که در اصفهان از وایمکس ایرانسل استفاده کنه؟؟؟؟
میخوام بدونم کیفیت به چه صورت هست؟؟ پبنگ؟ سرعت دانلود؟ قطعی؟؟
من بیشتر میخوام سرعت وبگردی خوبی داشته باشه؟ سرویس 128 خوبه بگیرم؟؟

ata.royalfalcon
03-03-2012, 20:01
1-برای تبدیل 128 به 1 مگ یا باید 128 رو کنسل و از دور خارج کنید و یا تماس بگیرید با ایرانسل و به شماره فکسی که میدن براشون نامه رو فکس کنی که خودشون دستی آپگرید کنن
2-به هرکی که بخوای میدن فقط باید رو یه کاغذ سربرگ دار درخواست رو بنویسی و پایینش هم مهر و امضا
3-اعتباری چون یهو دیدی قاطی کرد به جای مثلا 30 تومن 300 تومن قبض اومد:18:

بسیار ممنون از شما .
یعنی به نظر شما خواهرم که دکتره میتونه نامه بنویسه که سرویس یک مگ به من بدن ، میشه همچین چیزی ؟

البته خواهرم مهر مخصوص پزشکان رو داره (همون نظام پزشکی) کاغذ سربرگ هم همونی که دکترها توش نسخه مینویسند این هم قبوله به نظر شما ؟

یا اینکه به نام خواهرم ثبت نام کنم ولی خودم استفاده کنم ؟

البته اگر همون روش اول انجام بشه خیلی خوبه چون باز به نام خودمه !

Milad4171
03-03-2012, 20:28
واسه تغییر تعرفه از 128 به 256 یا بیشتر باید تاریخ انقضای اعتبارتون معلوم باشه! مثلا اگه ماه به ماه شارژ میکنید. آخرای ماه برین تو سیستم کنترل حساب و اون چیزی رو که میخواین تو تعرفه ، تغییر بدید.
خود به خود اس ام اس میادو ازتون میخواد هزینه ی اشتراکش رو پرداخت کنید.
نامه هم باید به نام خود شما باشه. و یک سربرگ کافیه با مهر مرکز.

((نامه باید به صورت نامه و نام خانوادگی یا شماره کاربردی ( 09411) و سرعت مورد نظر که درخواست دارید))

اون نامه رو بعد از پرداخت پول به صورت فکس ارسال میکنید! ( حتما یک کپی ازش داشته باش)

manutd2009
03-03-2012, 21:19
کسی اینجا هست که در اصفهان از وایمکس ایرانسل استفاده کنه؟؟؟؟
میخوام بدونم کیفیت به چه صورت هست؟؟ پبنگ؟ سرعت دانلود؟ قطعی؟؟
من بیشتر میخوام سرعت وبگردی خوبی داشته باشه؟ سرویس 128 خوبه بگیرم؟؟

1.پینگ تا چند مدت پیش بالای 800 بود که 2 هفته ای هست روی 200 تا 300
2. سرعت دانلود :
128=16
256=32
512=64
1مگ=128
2مگ=256

3.بنده 128 پیشنهاد نمی کنم

Farhad 8904
03-03-2012, 21:27
3.بنده 128 پیشنهاد نمی کنم

چرا 128 پیشنهاد نمیکنی؟؟

mehdi_vsgh
03-03-2012, 23:51
چرا 128 پیشنهاد نمیکنی؟؟
چون سرعتش کمه به درد دانلود نمیخوره...درواقع برای شما 128 واقعی میبندن که سرعت دانلودتون میشه 16 کیلوبایت بر ثانیه

Farhad 8904
04-03-2012, 00:09
چون سرعتش کمه به درد دانلود نمیخوره...درواقع برای شما 128 واقعی میبندن که سرعت دانلودتون میشه 16 کیلوبایت بر ثانیه

من بیشتر واسه وبگردی میخوام دانلود زیاد ندارم

سرویس های 128 ، 256 ، 512 و..... توی سرعت لود صفحات وب باهم تفاوتی دارن؟؟
در کل شما پیشنهاد میکنید من وایمکس بخرم؟؟؟

Nokia_My_Life
04-03-2012, 00:20
من بیشتر واسه وبگردی میخوام دانلود زیاد ندارم

سرویس های 128 ، 256 ، 512 و..... توی سرعت لود صفحات وب باهم تفاوتی دارن؟؟
در کل شما پیشنهاد میکنید من وایمکس بخرم؟؟؟

قطعا" فرق میکنه...

اگه adsl ساپورت میشه چرا وایمکس؟!

دوستان شیرازی من به مودم وای فای با طرح تعرفه 1مگ نامحدود دارم برای فروش

Electronic-Arts
04-03-2012, 00:54
بسیار ممنون از شما .
یعنی به نظر شما خواهرم که دکتره میتونه نامه بنویسه که سرویس یک مگ به من بدن ، میشه همچین چیزی ؟

البته خواهرم مهر مخصوص پزشکان رو داره (همون نظام پزشکی) کاغذ سربرگ هم همونی که دکترها توش نسخه مینویسند این هم قبوله به نظر شما ؟

خواهش میکنم
مهم نیست که کی نامه رو مینویسه و یا مال کجاست فقط مهم اینه که سربرگ دار باشه با مهر و امضا همین
برای تغییر تعرفه هم اول زنگ بزنید به ایرانسل ببینید در حال حاضر تغییر میدن همین اکانت رو یا نه اگر آره که همین اکانت رو آپگرید کنید وگرنه که مجبورید یه اکانت دیگه بسازید و اکانت دیگه هم میتونه به نام هر کسی باشه فقط توی نامه باید شخصی که اکانت به نامش هست معرفی شده باشه

ata.royalfalcon
04-03-2012, 17:59
دوستان ببخشید هی سوال میکنم فقط خواستم بدونم معرفینامه پزشک قبوله یا نه ؟؟
نیان به ما بخندن :31:

mehdi_vsgh
04-03-2012, 19:52
بله قبوله هیچ مشکلی نداره

ata.royalfalcon
05-03-2012, 15:52
باز من اومدم !!! :31:

نامه بايد تايپ بشه يا دستي هم قبوله ؟

mehdi_vsgh
05-03-2012, 17:30

شرایط نامه برای همه شرکتا
1- نامه باید سربرگ و شماره داشته باشه
2- نامه باید تایپ بشه
3- نامه باید به نام کسی باشه که سرویس اینترنت به نام اونه
4- نامه باید دارای مهر و امضاء باشه
5- در داخل نامه حتما باید پهنای باند مورد نظر قید بشه
6- گیرنده نامه هم باید شرکت یا isp باشه که ازش سرویس میگیری(که در این حالت میشه "شرکت خدمات ارتباطی ام تی ان ایرانسل" )

mkkrmt
05-03-2012, 18:18

ببین دوست خوبم من وقتی می خواستم بگیرم دادم بابام یه سربرگ از شرکتشون اورد خودش هم نوشت طرف هم که اومد بگیره اشکالی نگرفت

Electronic-Arts
06-03-2012, 00:11
شرایط نامه برای همه شرکتا
1- نامه باید سربرگ و شماره داشته باشه
2- نامه باید تایپ بشه
3- نامه باید به نام کسی باشه که سرویس اینترنت به نام اونه
4- نامه باید دارای مهر و امضاء باشه
5- در داخل نامه حتما باید پهنای باند مورد نظر قید بشه
6- گیرنده نامه هم باید شرکت یا isp باشه که ازش سرویس میگیری(که در این حالت میشه "شرکت خدمات ارتباطی ام تی ان ایرانسل" )
1-سربرگ بله ولی شماره مهم نیست
2-دستی هم میتونه نوشته شده باشه
3-مهم نیست که کی نامه رو امضا میکنه مهم اینه که توی نامه اون شخصی که اینترنت به نامش هست معرفی شده باشه

iman_s
06-03-2012, 12:27
زیاد به نامه گیر نمیدن.منم اول مونده بودم نامه از کجا گیر بیارم تا اینکه از یکی که مغازه داشت یک نامه برام درست کرد و مهرشو زد زیر نامه بالاش هم نوشت شرکت فلان.حتی توش سرعت هم قید نکرده بود و فقط نوشته بود این شخص نیاز به اینترنت پرسرعت داره

عاليه
06-03-2012, 21:17
سرويس 1 مگ، مشهد، ساعت حول و حوش 9:15 شب 16 اسفند

سرور تهران

ديگه سراغ سرورهاي خارجي نرفتم كه بيشتر از اين جوش نيارم

آخه اين چه وضعشه؟!!! شورشو درآوردن ديگه

ata.royalfalcon
06-03-2012, 21:28
سلام
من امروز صبح نامه رو فکس کردم . کی جوابش میاد ؟؟؟

همه چیز رو کامل نوشتم .
اسم صاحاب وایمکس
کد ملی
شناسه وایمکس
سرعت 512 نامحدود
دلیل : برای پژوهش و تحقیقات (خالی بندی :31:)

mkkrmt
06-03-2012, 21:34
دوباره پینگ سر به فلک داره میکشه دیگه دارم خسته میشم اگه هر بار که اینطوری میشه اعصاب ادم خورد بشه دیگه کارم به دیوونه خونه میکشه

AlexanderMahone
06-03-2012, 23:50
شیراز امروز 4 بار به مدت 15 دقیقه انتن داشتم کسی دیگه این مشکل رو داشته؟:13:

عاليه
07-03-2012, 13:33
امروز 17 اسفند مشهد سرعت 1 مگ

براي من از ديشب داغون شده. چند تا فايل پي دي اف ميخواستم دانلود كنم بيچاره شدم. براي بقيه هم همين طوره؟ كسي زنگ نزده پشتيباني ببينه چرا اين طوري شده؟

marvel2000
07-03-2012, 15:41
امروز 17 اسفند مشهد سرعت 1 مگ

براي من از ديشب داغون شده. چند تا فايل پي دي اف ميخواستم دانلود كنم بيچاره شدم. براي بقيه هم همين طوره؟ كسي زنگ نزده پشتيباني ببينه چرا اين طوري شده؟

ببین من 3 روزه از این مشکلات زیاد دارم. زنگ هم که می‌زنی پشتیبانی می‌گن ما مشکلی نداریم کامپیوترت چک کن. همینه دیگه کاریش هم نمی‌شه کرد.
من تهرانم... تقریباً روزی 8 تا 10 ساعت سرعتم نصف می‌شه
زنگ هم زدم می‌گن مشکلی نیست.

hamidrezavictor
07-03-2012, 17:18
با عرض سلام ... دیشب رفتم خونه ی دوستم با پهنای باند 256 adsl سرعت دانلودم رو 140 بووووووووووووووووووووود :18: اخه چرااااااااااااااااااااااا اااااا پولمو ریختم تو جوب وایمکس گرفتم :41:

عاليه
07-03-2012, 18:03
ببین من 3 روزه از این مشکلات زیاد دارم. زنگ هم که می‌زنی پشتیبانی می‌گن ما مشکلی نداریم کامپیوترت چک کن. همینه دیگه کاریش هم نمی‌شه کرد.
من تهرانم... تقریباً روزی 8 تا 10 ساعت سرعتم نصف می‌شه
زنگ هم زدم می‌گن مشکلی نیست.

آخه الان مشكل سراسريه. من كه از چند تا از دوستام در تهران و مشهد پرسيدم اونام همين طورن. تازه مشكل فقط سرعت آپ و داون نيست، پينگ هم داغون شده. اگه همه با هم اعتراض كنن درستش ميكنن. بابا من دارم ماهي 82 هزار تومن پول ميدم براي سرويس 1 مگ. پولمو كه از سر راه نياوردم.

اين بار اوله كه وايمكس براي من اين طوري ميشه. معمولا از كيفيتش راضي بودم. ميترسم يه وقت هيچي بهشون نگيم پررو بشن مثل شركتهاي اي دي اس ال هميشه همين كار رو بكنن.

pori.ya
07-03-2012, 18:31
آخه الان مشكل سراسريه. من كه از چند تا از دوستام در تهران و مشهد پرسيدم اونام همين طورن. تازه مشكل فقط سرعت آپ و داون نيست، پينگ هم داغون شده. اگه همه با هم اعتراض كنن درستش ميكنن. بابا من دارم ماهي 82 هزار تومن پول ميدم براي سرويس 1 مگ. پولمو كه از سر راه نياوردم.

اين بار اوله كه وايمكس براي من اين طوري ميشه. معمولا از كيفيتش راضي بودم. ميترسم يه وقت هيچي بهشون نگيم پررو بشن مثل شركتهاي اي دي اس ال هميشه همين كار رو بكنن.

به نظر من با کمبود پهنای باند مواجه شده ایرانسل خوبه این همه پول میگیرن اینجوری سرویس میدن یه زمانی واقعا پایدارترین سرویس رو میداد که هیچ کدوم از شرکت ها نمیدادن حتی اگه مناسبتی بود اما الان دیگه چه باشه چه نباشه سرعت میاد پایین یهو و این مشکل تنها میتونه از پهنای باند هست:13:

hamed_danesh
07-03-2012, 18:41
به نظر من با کمبود پهنای باند مواجه شده ایرانسل خوبه این همه پول میگیرن اینجوری سرویس میدن یه زمانی واقعا پایدارترین سرویس رو میداد که هیچ کدوم از شرکت ها نمیدادن حتی اگه مناسبتی بود اما الان دیگه چه باشه چه نباشه سرعت میاد پایین یهو و این مشکل تنها میتونه از پهنای باند هست:13:
و جالبترش اینه که من خودم یه بار تست کردم سرعت همون اول کار خوبه ولی انگار که از یه فیلتر محدود کننده سرعت رد می شه همون اول می یاد پایین
البته دلیلش رو قبول دارم محدودیت پهنای باند دارند ولی واقعا بی انصافیه که فقط نصف شب ها سرعت خوبه
آخه این چه معنی می ده؟

عاليه
07-03-2012, 19:35
من كه جدا دارم جوش ميارم. ديگه اعصابم داره خرد ميشه. سرعت در حد دايل آپه. جالبه كه سايت speedtest چه بدون ف ي ل تر شكن چه با اون، اصلا بالا نمياد!!!
دلم خوش بود كه اگر دارم پول گزاف ميدم حداقل سرعت خوبه. اگه قراره همين طوري بمونه جمع كنيم بريم همون دايل آپ رو دوباره بياريم. ديگه اين قدر حرص نميخوريم حداقل

mehdi_vsgh
07-03-2012, 19:46
با عرض سلام ... دیشب رفتم خونه ی دوستم با پهنای باند 256 adsl سرعت دانلودم رو 140 بووووووووووووووووووووود :18: اخه چرااااااااااااااااااااااا اااااا پولمو ریختم تو جوب وایمکس گرفتم :41:
اون دوستتون سرعت واقعی نداشت...شرکت سرویس دهندش پهنای بالاتری بهش داده تا زودتر ترافیکشو تموم کنه

ata.royalfalcon
07-03-2012, 20:05

بسیار ممنون از شما .

سلام
من امروز صبح نامه رو فکس کردم . کی جوابش میاد ؟؟؟

همه چیز رو کامل نوشتم .
اسم صاحاب وایمکس
کد ملی
شناسه وایمکس
سرعت 512 نامحدود
دلیل : برای پژوهش و تحقیقات (خالی بندی :31:)

متاسفانه معرفینامه ما رو قبول نکردند !!!:24:
چه ذوق و شوقی داشتیم :45:
گفتند که شخص نمیتونه معرفینامه صادر کنه حتی اگر پزشک باشه . معرفینامه باید توسط سازمان یا شرکت و .... صادر بشه .

کسی نمیتونه برای ما معرفینامه صادر کنه ؟؟

wonderboy_mfy
07-03-2012, 21:00
من كه جدا دارم جوش ميارم. ديگه اعصابم داره خرد ميشه. سرعت در حد دايل آپه. جالبه كه سايت speedtest چه بدون ف ي ل تر شكن چه با اون، اصلا بالا نمياد!!!
دلم خوش بود كه اگر دارم پول گزاف ميدم حداقل سرعت خوبه. اگه قراره همين طوري بمونه جمع كنيم بريم همون دايل آپ رو دوباره بياريم. ديگه اين قدر حرص نميخوريم حداقل

فعلا حکومت داره اعصاب همه رو خورد میکنه که ملت بی خیال اینترنت (بالاخص سرویسهای گوگل) بشن. پس کم نیارین!

adcomputer
07-03-2012, 21:06
گفتند که شخص نمیتونه معرفینامه صادر کنه حتی اگر پزشک باشه . معرفینامه باید توسط سازمان یا شرکت و .... صادر بشه .

باید کارت دانشجویی / جواز کسب هم قبول کنند.

Milad4171
07-03-2012, 21:35
واسه نامه ای که میخواین واسه سرعت بالا آماده کنین نباید به نام خودتون یعنی از زبون خودتون بنویسین. مثلا باید متن نامه اینطور باشه که آقا یا خانم فلانی برای کارهای مثلا تحقیقاتی نیازمند سرعت مثلا 256 هست لطفا با تقاظای نامبرده موافقت نمایید!
یه چیزی تو این مایه ها یه شماره نامه و تاریخ هم بچپون توش که پرحساب تر بشه!

یه چیز دیگه
کسانی که شبکه اشون قطع هست و از طرف مرکز مشکلی نیست کافیه یه بار مودم رو جدا کنید( در مورد مودم های WIFI ) خیلی مواقع مشکل حل میشه

ata.royalfalcon
07-03-2012, 21:41
واسه نامه ای که میخواین واسه سرعت بالا آماده کنین نباید به نام خودتون یعنی از زبون خودتون بنویسین. مثلا باید متن نامه اینطور باشه که آقا یا خانم فلانی برای کارهای مثلا تحقیقاتی نیازمند سرعت مثلا 256 هست لطفا با تقاظای نامبرده موافقت نمایید!
یه چیزی تو این مایه ها یه شماره نامه و تاریخ هم بچپون توش که پرحساب تر بشه!

یه چیز دیگه
کسانی که شبکه اشون قطع هست و از طرف مرکز مشکلی نیست کافیه یه بار مودم رو جدا کنید( در مورد مودم های WIFI ) خیلی مواقع مشکل حل میشه

من هم همینطوری که شما گفتید رو نوشتم . البته اون کسی که پشت تلفن هست (پشتیبانی) گفته که درخواستتون در حال بررسی هست ولی بعید میدونه که قبول کنن !!!

pori.ya
07-03-2012, 22:03
متاسفانه از همه اینها بدتر ssl رو باز نمیکنه یا به زور من الان نمیتونم برم رو سی پنل هاستم:41:
انشالا سال آینده باید از وایمکس هجرت کنیم ADSL:31:

Milad4171
07-03-2012, 22:11
چرا قبول نکنن؟ اونا فقط واسشون سربرگ مهمه و مهر شرکت

adcomputer
07-03-2012, 23:17
متاسفانه از همه اینها بدتر ssl رو باز نمیکنه یا به زور من الان نمیتونم برم رو سی پنل هاستم:41:
ADSL:31:
SSL که تقریباً همه جا کم سرعت شده.
دوستان یکی اگر میتونه یک تریس بگیره نتیجه رو بگذاره اینجا. میخوام ببینم چند تا روتر از داخل ایران سر راه است.
توی Command Prompt می‌نویسید:
tracert 4.2.2.4

ehsan_296
08-03-2012, 01:48
ایرانسل امشب ترکونده :))))))

mehdi_vsgh
08-03-2012, 08:54
SSL که تقریباً همه جا کم سرعت شده.
دوستان یکی اگر میتونه یک تریس بگیره نتیجه رو بگذاره اینجا. میخوام ببینم چند تا روتر از داخل ایران سر راه است.
توی Command Prompt می‌نویسید:
tracert 4.2.2.4

عاليه
08-03-2012, 13:16
فوري فوري

دوستان عزيز لطفا در مورد وايمكستون وضعيت رو اعلام كنيد. مال من كه اصلا در حد دايل آپه. سايت speedtest هم اصلا لود نميشه برام كه دقيقش رو بگم.
متاسفانه وايمكسم به نام خودم نيست كه زنگ بزنم از پشتيباني بپرسم، چون ميگن بايد صاحبش زنگ بزنه. اگر كسي تماس گرفته لطفا بگه چي گفتن. يا اگر كسي امكانش رو داره زنگ بزنه پيگيري كنه لطفا.
الان 2-3 روزه كه اين طوري داغون شده. براي من حتي در روزهايي كه مال بقيه خراب بود، تا به اين حد افتضاح نشده بود. ميخوام بدونم اين وضعيت تا كي ادامه داره؟ بابا همه دانلودهام مونده!!! اگه قراره همين طور بمونه برم براي ماه بعد تعرفه 128 تقاضا بدم! والا پول مفت ندارم بدم براي 1 مگ!!!

pori.ya
08-03-2012, 15:10
وضعیت 256

mrmostafa
08-03-2012, 15:35
چرا ایرانسل مثل بقیه 1 به 4 ارائه نمیده؟؟؟؟ تو اخبار تکنولوژی میخوندم که وایمکس برای طرزمین های پهناور خوبه چون یه دستگاه خیلی کوچک رو روی bts های خودش نصب میکنه و تا شعاع بالایی به همه ارائه میده. الان شرکت اریکسون سرعت 1 گیگ رو ارائه میده از طرفی شرکتی در امریکا 518 گیگ همچین چیزی بود مخم سوت کشید. حالا اینا نمیتونن این همه پول میگیرن بین bts ها رو مجهز کنن و 1 به 1 ارائه بدن آخه این پولی که دارن میگیرن حتی برای 1 به 1 هم خیلی زیاده و واقعا درست نیست و باید تقاصش رو پس بدن.

mehdi_vsgh
08-03-2012, 16:16
فوري فوري

دوستان عزيز لطفا در مورد وايمكستون وضعيت رو اعلام كنيد. مال من كه اصلا در حد دايل آپه. سايت speedtest هم اصلا لود نميشه برام كه دقيقش رو بگم.
متاسفانه وايمكسم به نام خودم نيست كه زنگ بزنم از پشتيباني بپرسم، چون ميگن بايد صاحبش زنگ بزنه. اگر كسي تماس گرفته لطفا بگه چي گفتن. يا اگر كسي امكانش رو داره زنگ بزنه پيگيري كنه لطفا.
الان 2-3 روزه كه اين طوري داغون شده. براي من حتي در روزهايي كه مال بقيه خراب بود، تا به اين حد افتضاح نشده بود. ميخوام بدونم اين وضعيت تا كي ادامه داره؟ بابا همه دانلودهام مونده!!! اگه قراره همين طور بمونه برم براي ماه بعد تعرفه 128 تقاضا بدم! والا پول مفت ندارم بدم براي 1 مگ!!!
وضعیت من متعادله...الان دارم با سرعت 64 دانلود میکنم
با ساکس تست گرفتم

عاليه
08-03-2012, 19:43
براي من ظهر حول و حوش ساعت 2 تا 4 كه استفاده كردم خوب شد. الان دوباره ساعت حول و حوش 8 شبه دوباره افتضاح شده.

sei_pm
08-03-2012, 20:42

یا به نام خواهرتون بگیرید یا برید یک کافی نت و یک پولی بدید و معرفی نامه بگیرید:46:. بعضی از کافی نتها مهر و سربرگ دارند واستون نامه می زنند.

ata.royalfalcon
08-03-2012, 21:04
یا به نام خواهرتون بگیرید یا برید یک کافی نت و یک پولی بدید و معرفی نامه بگیرید:46:. بعضی از کافی نتها مهر و سربرگ دارند واستون نامه می زنند.

ممنون از شما .
بازهم نمیتونم به نام خواهرم ثبت نام کنم . خواهرم اگر هم اینترنت پرسرعت بخواد باید از سازمان مربوط به خودش (نظام پزشکی یا وزارت بهداشت و ...) معرفینامه بگیره ، اینو خود پشتیبانی گفت !!!:44:

mrmostafa
08-03-2012, 22:01
ممنون از شما .
بازهم نمیتونم به نام خواهرم ثبت نام کنم . خواهرم اگر هم اینترنت پرسرعت بخواد باید از سازمان مربوط به خودش (نظام پزشکی یا وزارت بهداشت و ...) معرفینامه بگیره ، اینو خود پشتیبانی گفت !!!:44:

آقا خود ایارنسل 10 هزار تومان میگیره میده. شما 5 هزار تومان بده یه مهر درست کن یا برو مغازه آشنایی مثلا مشاور املاک -دفتری نامه رو بنویس و مهر کن. الان دیگه هر کی یه اسم شرک ثبت کرده و یه مهر داره. کار ینداره. اینها همش فرمالیته هست.

mehdi_vsgh
08-03-2012, 23:46
ممنون از شما .
شما میخوای نامه رو براشون فکس کنی دیگه؟؟؟؟ دانشجو نیستی؟؟ قبلا دانشجو نبودی؟؟؟ برادری خواهری؟ پسرعمه ای پسر خاله ای؟ تو فک و فامیلتون کسی دانشجو نیست؟؟؟؟؟؟
اگه هست یه پی ام بده بهت بگم چه کنی؟؟‌فقط به شرط اینکه نامه رو براشون فکس کنی نه اینکه به صورت دستی بدی؟
اگه بازم نبود بیا تو پی ام بهت بگم اینجا نمیشه خطرناکه حسن!!!:دی

Electronic-Arts
09-03-2012, 12:20
ممنون از شما .
یه مهر درست کن یه سربرگ هم به اسم یه شرکت درست کن بنویس تموم میشه

adcomputer
09-03-2012, 15:33
اینطور که پیداست روتر های داخل ایران خیلی زیاد هستند و ممکن است برای نظارت و محدودیت بیشتر باشند و باعث کندی سرعت شوند.

چند وقت پیش مبین نت هم روتر هاش زیاد شد و اینطور شد:
سبز ها روتر های قبلی و قرمز ها روتر های اضافه شده در آن زمان است که روی هم 5 تا شدند و از آن زمان کیفیت سرویس ها بیش از حد پایین آمد و قطعی ها زیاد و بازی آنلاین هم تقریباً غیر ممکن شد.

اما این پایان ماجرا نبود و روتر ها تا 6 تا هم رسیدند که باعث شد استفاده از اینترنت تقریباً غیر ممکن شود اما بعد از چند ساعت باز تعداد روترها به پنج عدد رسیدند تا اینترنت قابل استفاده هرچند با سرعت کم باشد.

چند ساعتی که مسیر یاب ها شش تا شدند:

الان تعداد روتر ها کمتر شده و به چهار عدد رسیده. گرچه الان هم کیفیت پایین است و بازی آنلاین ممکن نیست و مثل آن زمان که روتر ها سه تا بودند نمیشود اما چهار مسیر یاب الان بهتر از پنج تای قبل از آن است.

الان:
4 170 ms 100 ms 100 ms 10.47.41.14
5 81 ms 99 ms 97 ms 10.47.33.2
6 102 ms 88 ms 100 ms 78.38.250.1
7 109 ms 99 ms 99 ms 10.10.53.174

ehsan_296
09-03-2012, 15:48
اینطور که پیداست روتر های داخل ایران خیلی زیاد هستند و ممکن است برای نظارت و محدودیت بیشتر باشند و باعث کندی سرعت شوند.

چند وقت پیش مبین نت هم روتر هاش زیاد شد و اینطور شد:
سبز ها روتر های قبلی و قرمز ها روتر های اضافه شده در آن زمان است که روی هم 5 تا شدند و از آن زمان کیفیت سرویس ها بیش از حد پایین آمد و قطعی ها زیاد و بازی آنلاین هم تقریباً غیر ممکن شد.

اما این پایان ماجرا نبود و روتر ها تا 6 تا هم رسیدند که باعث شد استفاده از اینترنت تقریباً غیر ممکن شود اما بعد از چند ساعت باز تعداد روترها به پنج عدد رسیدند تا اینترنت قابل استفاده هرچند با سرعت کم باشد.

چند ساعتی که مسیر یاب ها شش تا شدند:

الان تعداد روتر ها کمتر شده و به چهار عدد رسیده. گرچه الان هم کیفیت پایین است و بازی آنلاین ممکن نیست و مثل آن زمان که روتر ها سه تا بودند نمیشود اما چهار مسیر یاب الان بهتر از پنج تای قبل از آن است.

الان:
4 170 ms 100 ms 100 ms 10.47.41.14
5 81 ms 99 ms 97 ms 10.47.33.2
6 102 ms 88 ms 100 ms 78.38.250.1
7 109 ms 99 ms 99 ms 10.10.53.174

اونی که با 10.10 هستش برای LCT مخابراته . قبلا نظارت رو وایمکس کمتر بود ولی الان این طور نیست و از 2 تا روت مخابرات رد میشه.

ehsan_296
09-03-2012, 15:58
فوري فوري

این ماله پریشبه :)

اینم ماله الانه :(

دو روزه دارم تست می کنم با 2mb . پهنای باند کم میارن بعد اونی که زیاد مصرف داره رو محدود می کنن. بعد میگن 2 مگ نامحدود.

تا حالا با پشتیبانی 50 بار حرف زدم آخرش گفت اگه ناراضی هستی می تونیم جمع کنیم سرویس رو :18:

فقط تو ایرانه که این چیزا پیش میاد . تازه ماه قبل 150 دانلود داشتم و این ماهم که افتضاح بوده :2:

دیگه هر کی می خواد بگیره اینارم در نظر بگیره :31:

pori.ya
09-03-2012, 18:27
این ماله پریشبه :)

اینم ماله الانه :(

دو روزه دارم تست می کنم با 2mb . پهنای باند کم میارن بعد اونی که زیاد مصرف داره رو محدود می کنن. بعد میگن 2 مگ نامحدود.

تا حالا با پشتیبانی 50 بار حرف زدم آخرش گفت اگه ناراضی هستی می تونیم جمع کنیم سرویس رو :18:

فقط تو ایرانه که این چیزا پیش میاد . تازه ماه قبل 150 دانلود داشتم و این ماهم که افتضاح بوده :2:

دیگه هر کی می خواد بگیره اینارم در نظر بگیره :31:

آره متاسفانه این کارو میکنن ماه قبل من 1 مگ داشتم یهو وسط دانلود بودم قطع میشد اینترنت شبا هم کلا سرعت میومد پایین دیگه نمیشه گفت نامحدود هست به اسم نامحدود هست
نامحدود واقعی یعنی 24 ساعت 7روز هفته دانلود کنی فوقش 5 بار قطع بشه در ماه اونم 10 دقیقه ای نا اینکه چند ساعت قطع
=====
دوستان در نظر داشته باشید که وایمکس به درد کسی میخوره که مثلا شرکت ، مغازه داره یا دانشگاه میره که نیاز داره که همیشه به اینترنت با سرعت بالا وصل باشه گزینه خوبی هست اگر فقط برای اینترنت گردی ساده و چت میخواید از GPRS استفاده کنید ارزون تر پاتون در میاد اگر بیشتر اوقات در خانه هستید اولین گزینه ADSL را انتخاب کنید چون هم قیمت ارزان تری داره هم سرعت بهتری و هم قطعی کمتری داره البته همه اینها بستگی به منطقه مخابراتی داره اگر منطقه شما ADSL ساپورت نمیکنه و یا خط تلفن ندارید اون وقت سراغ وایمکس برید چون با این وضعیت واقعا ارزش نداره که وایمکس بگیرید میتونید ADSL حجمی 1مگ یا 2مگ بگیرید با قیمت پایین تر و شبانه دانلود کنید اگر از شرکت خوب بگیرید شبانه رو هیچ وقت زیر سرعت واقعی که میخرید نمیبرن:33:

helyaaa
09-03-2012, 19:27
سلام ببخشید میخوام بدونم از مودم های رومیزی ایرانسل کدوم مدل بهتره؟

عاليه
09-03-2012, 21:14
سلام خدمت همه دوستان

ممنون از همه اونايي كه تستشون رو گذاشتن.

عرض شود در راستاي افت زيادي كه در دو-سه روز گذشته براي سرويس من پيش اومده بود، ديشب با مركز پشتيباني تماس گرفتم و خوشبختانه اپراتور گير نداد كه بايد خود صاحب سرويس زنگ بزنه تا جواب بدن :20: خلاصه گفتش كه مشكل سراسري نيست و فقط در مشهد دوتا منطقه هست كه مشكل داره و من گفتم كه من در اون مناطق نيستم. نهايتا گفت كه به بخش فني خبر ميده تا فردا صبح (كه يعني امروز صبح) با من تماس بگيرن و پيگيري كنن.
ديشب من از ساعت 11.5 شب كه شروع به استفاده كردم شرايط عادي شده بود . البته من احتمال ميدادم دوباره افت كنه. اما بعدش حدود ساعتهاي 1.5 شب آنتنم رفت و بعد از 1 ساعت برگشت در حالي كه باز هم شرايط عادي بود. و خوشبختانه تا الان كه ساعت 9 شب هست شرايط همچنان عاديه ضمن اين كه از بخش فني هم باهام تماس نگرفتن. به نظر شما ممكنه كه خودشون درستش كرده باشن؟

به هر صورت الان كه وضعيت سفيده و تستها به صورت زير هست:

سرويس 1 مگ، مشهد، سرور تهران، جمعه 19 اسفند:

سرور سويس:

راستي يه چيز ديگه: از ديشب كه قطع شد و دوباره وصل شد، نميتونم بدون ساكس وارد فروم بشم. جالبه كه خود سايت p30world رو ميتونم. دليلش چي ميتونه باشه؟

zed2
09-03-2012, 21:24
بچه ها گوگل من دیگر باز نمیشه و این ارور رو میده :

Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "" The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
For assistance, contact your network support team
می خواستم ببینم مال بقیه هم همین جوری شده یا به من فقط لطف کردن؟:31:

sei_pm
09-03-2012, 21:44
بچه ها گوگل من دیگر باز نمیشه و این ارور رو میده :

می خواستم ببینم مال بقیه هم همین جوری شده یا به من فقط لطف کردن؟:31:

این مشکل از cache اونهاست شاید با تعویض dns ها مشکل حل بشه
8.8.4.4
8.8.8.8
رو ست کنید شاید درست شد.

armin39
10-03-2012, 11:15
من نمیدونم چرا برخی دوستان اطلاعات غلط می دن ....تا وقتی مطمعن نیستید نگید که به خاطر دانلود زیاد ایرانسل سرعت رو کم میکنه...اصلا به این صورت نیست...کاهش سرعت برخی مواقع به خاطر اختلال هست..

manutd2009
10-03-2012, 12:15
دوستان سرعت شما هم کم شده !؟ سرویسی بنده 2 مگ . الان 40 بیشتر نمی دهد قبلا همش روی 260 بود . (اصفهان)

mehdi_vsgh
10-03-2012, 14:05
دوستان سرعت شما هم کم شده !؟ سرویسی بنده 2 مگ . الان 40 بیشتر نمی دهد قبلا همش روی 260 بود . (اصفهان)

CINR reuse 1 خیلی کمه...باید مودمت را جابجا کنی تا این مقدارش بیاد بالای 10 و ترجیحا 15 به بالا بره!!

Alireza Taji
10-03-2012, 14:26
می خوام برا ماه بعد 256 نامحدود 6 ماهه رو بگیرم که 70-80 تومنی تخفیف داره.

کسی تا حالا سرویس بلند مدت گرفته؟ می ترسم 6 ماهه بگیرم بعد به دلیل پشیمون بشم و بره تو پاچم :31:

راستی برا عید تخفیفی چیزی نمیدن؟

manutd2009
10-03-2012, 15:55
CINR reuse 1 خیلی کمه...باید مودمت را جابجا کنی تا این مقدارش بیاد بالای 10 و ترجیحا 15 به بالا بره!!

ممنونم دوست عزیز بقیه دیتیلها خویه ؟

mehdi_vsgh
10-03-2012, 16:57
ممنونم دوست عزیز بقیه دیتیلها خویه ؟
تقریبا در کل این موارد باید همیشه صادق باشه تا کیفیت خوبی دریافت کنید.
1- هرچه تعداد چراغهای مودم بیشتر باشه
2- مقدار CINR reuse 1 باید یه عدد مثبت بالای 10 باشه و همونطور که گفتم مقدار مناسب عددیست بالای 15
3- مقدار RSSI هم یه مقدار منفی باشه و هرچه منفی تر بهتر....مثلا -75 خیلی بهتر از -68 است!

khold
10-03-2012, 18:04
اینترنت من مرتب قطع میشه ولی دوباره سریع وصل میشه دیگران هم این مشکل رو دارن یعنی اگه توی status نگاه کنی او تایمر به 1000 نمیرسه صفر میشه دوباره