PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

mohammad1983
26-01-2012, 17:11
سلام
كسي ٥١٢ نامحدود داره چقدر ميشه تو ٢٤ ساعت دانلود كرد؟

من دارم.اما 24 ساعته دانلود نکردم.
ولی در دی ماه کلا 86 گیگ دانلود کردم.

ase_pase
26-01-2012, 19:30
دستت درد نکنه. خیلی ممنون:20:
پس میشه گرفت فقط یک چیزی موند اونم این دانلود هستش من یکم زیادی دانلود میکنم و میخوام بدونم که در روز چقدر میشه دانلود کرد که شامل این قوانین نشم که سرعتم کم شه و...
میشه روزی 12 تا 14 گیگ دانلود کرد و مشکلی پیش نیاد ؟

بازم مرسی:11:

دوستانی که 2مگ دارن یا اطلاع دارن اگه میشه راهنمایی کنن.
با 2 مگ میشه حداکثر روزی حدود 21 گیگ و ماهی حدود 632 گیگ دانلود کرد. میخواستم بدونم حالا چقدر میشه دانلود کرد که دردسری واسه سرعت و .... ایجاد نشه.

mehdi_vsgh
27-01-2012, 00:02
با 2 مگ میشه حداکثر روزی حدود 21 گیگ و ماهی حدود 632 گیگ دانلود کرد. میخواستم بدونم حالا چقدر میشه دانلود کرد که دردسری واسه سرعت و .... ایجاد نشه.
مشکلی نیست هرچقدر دوست داشتی دانلود کن

ase_pase
27-01-2012, 00:10
آخه پس این چی ؟

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
یعنی اگه من ماهی 300 تا 400 تا دانلود کنم مشکلی اصلا پیش نمیاد ؟

mehdi_vsgh
27-01-2012, 11:49
آخه پس این چی ؟

یعنی اگه من ماهی 300 تا 400 تا دانلود کنم مشکلی اصلا پیش نمیاد ؟
قبلا هم گفتم این قانون رو گذاشتن برای روز مبادا(زمانی که تعداد مشترکینشون زیادتر شد....ولی فعلا هیچ محدودیتی نداره!!

birang1357
27-01-2012, 13:13
از دوستان خواهش می کنم برای راهنمایی سایر دوستانی که می خواهند به تازگی مشترک ایرانسل شوند اطلاعات درست و کامل ارائه دهند.
بنده به دلیل مشکلات فراوانی که وایمکس ایرانسل دارد و قطعی و افت سرعت شدید به همه توصیه می کنم از شرکتهای دیگر اشتراک بگیرند( البته بجز شاتل)

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

زیاد هیجان زده نشو اونقدر افت سرعت و قطعی داری که زیاد نمی تونی دانلود کنی

pori.ya
27-01-2012, 15:07
از دوستان خواهش می کنم برای راهنمایی سایر دوستانی که می خواهند به تازگی مشترک ایرانسل شوند اطلاعات درست و کامل ارائه دهند.
بنده به دلیل مشکلات فراوانی که وایمکس ایرانسل دارد و قطعی و افت سرعت شدید به همه توصیه می کنم از شرکتهای دیگر اشتراک بگیرند( البته بجز شاتل)

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

زیاد هیجان زده نشو اونقدر افت سرعت و قطعی داری که زیاد نمی تونی دانلود کنی

دوست عزیز این ماه هشتمین ماهی هست که دارم از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و تا به حال افت سرعت زیاد به جز چند روز پیش به خاطر بالا گرفتن اینترنت ملی و این جور چیزا نداشتم الان هم سرعتم ثابت هست و روزی با 1 مگ تا 5 گیگ رو دانلود کردم(شبانه کلا استفاده نمیکنم)
دوستان توجه داشته باشید که وایمکس مثل ADSL میمونه وایمکس بستگی به دکل های بی تی اس که در منطقه هست و قدرتشون و فاصله شون با مودم بستگی داره ADSL به مرکز مخابراتی محل ، فاصله تا مرکز مخابراتی که هستید و . . . بستگی داره یعنی هر کدوم رو که بگیری مثل شانسی میمونه و ممکنه هر جا فرق کنه یه جا سرعت عالی یه جا سرعت پایین
تنها راهش اینه که پرس و جو کنید که کدوم در منطقه تون بهتر هست

alimail3248
27-01-2012, 15:19

با سلام :

دوست من اگر بیش از حد دانلود کنی میری تو بلک لیست من چند ماه پیش با 256 نامحدود این کارو کردم یعنی 24 ساعت شبانه روز دانلود منیجر پشت سر هم داشت دانلود میکرد ماه بعدش که دوباره تمدیدش کردم سرعت بین 15 تا 17 متغیر بود پیج رو هم مثل اینترنت هایی که بین 500 نفر شبر شدن و بریده بریده پیج باز میکنن شده بود.تماس که گرفتم گفت دانلود غیر مجاز داشتی برام فرم پر کرد که درست بشه سرعت دانلودش دوباره شد مثل اول یعنی 32 ولی پیج باز کردنش همونطوری کند موند.بهتون پیشنهاد میکنم پشت سر هم دانلود نکنید که پشیمون میشید.

patal
27-01-2012, 15:25
سلام
دوستان من یه وایمکس bm635 دارم.
مشکلم اینجاست که من یه پورتم رو دادم به همسایه امون.
هرچی من میشینم سر اینترنت داره دانلود میکنه.
حالا میخواستم ببینم چجوری از توی مودم براش پهنای باند مشخص کنم تا از یه سرعتی بیشتر نتونه دانلود کنه.
وارد خود مودم که شدم یه قسمت VLAN داشت ولی نمیدونم چه جوری تنظیمش کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم عکس از داخل مودم
دقیقا همینیو که مارک کردم میخوام محدود کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
مودم های این تیپی! توانایی اعمال محدودیت برای پهنای باند ندارند.
اون بخشی هم که شما رفتین مربوط می شه به virtualLAN که برای یک شبکه کردن ِ چند شبکه ست! و به کار شما نمی آد.

همیشه خوش باشین :11:
©م.م.©

gheymeh
27-01-2012, 15:29
دوست عزیز این ماه هشتمین ماهی هست که دارم از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و تا به حال افت سرعت زیاد به جز چند روز پیش به خاطر بالا گرفتن اینترنت ملی و این جور چیزا نداشتم الان هم سرعتم ثابت هست و روزی با 1 مگ تا 5 گیگ رو دانلود کردم(شبانه کلا استفاده نمیکنم)
دوستان توجه داشته باشید که وایمکس مثل ADSL میمونه وایمکس بستگی به دکل های بی تی اس که در منطقه هست و قدرتشون و فاصله شون با مودم بستگی داره ADSL به مرکز مخابراتی محل ، فاصله تا مرکز مخابراتی که هستید و . . . بستگی داره یعنی هر کدوم رو که بگیری مثل شانسی میمونه و ممکنه هر جا فرق کنه یه جا سرعت عالی یه جا سرعت پایین

من هم دقیقا حرف شما رو تایید می کنم

اون هایی که ناراضی هستند از وایمکس به خاطر اینه که تو منطقه ای هستند که آنتن دهی بسیار ضعیفی داره .

اتفاقا منطقه ای که من هم هستم آنتن دهی ضعیفی داره ولی به ندرت و خیلی کم قطع بوده و اگر هم بعضی وقت ها افت سرعت یا قطعی داشته سراسری بود و هیچ ارتباطی به ایرانسل نداشته و ندارد .

البته من وکیل و وصی ایرانسل نیستم که بخوام ازش تعریف و تمجید کنم ولی برای اون کسی که در منطقه خودش هیچ شرکتی adsl ارائه نمی ده و دسترسی به اینترنت پرسرعت نداره ، و منطقه اش تحت پوشش وایمکس ایرانسل هست دریغ نکنه بره بگیره.

silviyna
27-01-2012, 16:01
شماره پشتیبانی وایمکس ایرانسل چنده؟؟ من الان مدتیه که هر بار که به شماره 09377070000 زنگ میزنم جواب نمیدن، وصل میشه به تلفن گویا که اول که میگه برای انتخاب فارسی شماره 1 رو بزنید و بعد در مورد خطوط ایرانسل و کارت تلفن صحبت می کنه و بعد قطع میشه، دیگه به اپراتور وصل نمیشه!! این چجور پشتیبانیه؟؟؟؟

silviyna
27-01-2012, 16:08
الان چند روزیه که wifi گوشیم مودمو نمیتونه شناسایی کنه یعنی با گوشی میزنیم search wireless lan ، هیچ گوشی نمیتونه اسم وایفای مودممو پیدا کنه حتی وقتی گوشی رو تو فاصله نزدیک به مودم بذارم، مشکلش چیه؟

عاليه
27-01-2012, 16:27

من هم موافقم، من خودم از خردادماه امسال وايمكس ايرانسل دارم و در كل بايد بگم ازش راضيم. البته به نسبت اي دي اس ال كمي گرونتره ولي من اعتقاد دارم كه به كيفيت خدماتش مي‌ارزه. (اينرنت كه كلا تو ايران گرونه) اي دي اس ال كه ميگيري حالا اگه فرض كنيم خود شركتش خدمات خوب ارائه ميده، اما خود مخابرات هم خيلي سنگ پيش پاي شركتهاي آي اس پي خصوصي ميندازه. يه وقت ميبيني مخابرات چند روز ميزنه اي دي اس ال رو قطع ميكنه، كي چي؟ دارن نميدونم چي چي رو تعمير ميكنن، فلان پورت رو نميدونم دارن چه كار ميكنن و اينها. وايمكس حداقل از مخابرات مستقله.

بهترين پيشنهاد من به كساني كه ميخوان وايمكس ايرانسل بگيرن اينه كه اول برن از يه كسي كه وايمكس ايرانسل داره مودمش رو براي حداقل 24 ساعت قرض بگيرن و در مكاني كه ميخوان از وايمكس استفاده كنن اونو امتحان كنن. در اين صورت به قول دوستمون ميبينن كه آيا شانس دارن توي منطقه‌شون كيفيت وايمكس خوب باشه يا نه. در صورتي كه ديدن سرعتش واقعيه اون وقت وايمكس بگيرن.

pori.ya
27-01-2012, 17:36
شماره پشتیبانی وایمکس ایرانسل چنده؟؟ من الان مدتیه که هر بار که به شماره 09377070000 زنگ میزنم جواب نمیدن، وصل میشه به تلفن گویا که اول که میگه برای انتخاب فارسی شماره 1 رو بزنید و بعد در مورد خطوط ایرانسل و کارت تلفن صحبت می کنه و بعد قطع میشه، دیگه به اپراتور وصل نمیشه!! این چجور پشتیبانیه؟؟؟؟

با خط ایرانسل به 707 زنگ بزن این چند وقته سریع جواب میدن کمتر از 5 دقیقه

dvbhot
27-01-2012, 19:53
سلام
مودم های این تیپی! توانایی اعمال محدودیت برای پهنای باند ندارند.
اون بخشی هم که شما رفتین مربوط می شه به virtualLAN که برای یک شبکه کردن ِ چند شبکه ست! و به کار شما نمی آد.

همیشه خوش باشین :11:
©م.م.©

ممنون
میخواستم ببینم برنامه ای هست که بشه باهاش این کارو کرد
اگر امکان داره لینک و آموزشش رو هم بذارید
بازهم ممنون

silviyna
27-01-2012, 21:31
با خط ایرانسل به 707 زنگ بزن این چند وقته سریع جواب میدن کمتر از 5 دقیقه

من خط ایرانسل ندارم، باید فکر اینو بکنن که همه خط ایرانسل ندارن

hamidrezavictor
27-01-2012, 22:42
الان چند روزیه که wifi گوشیم مودمو نمیتونه شناسایی کنه یعنی با گوشی میزنیم search wireless lan ، هیچ گوشی نمیتونه اسم وایفای مودممو پیدا کنه حتی وقتی گوشی رو تو فاصله نزدیک به مودم بذارم، مشکلش چیه؟

برای منم اینجوری میشه ... مودمو از برق بکش دوباره وصل کن

moein_nasa
28-01-2012, 10:16
سلام
دوستان من یک مودم وایمکس ایرانسل با قابلیت وایرلس دارم و یک مودم قدیمی که فقط لن داره
حالا این 2 تارو دقیقا کنار هم قرار دادم. آخه فقط همون قسمت از خونه آنتن فول میشه. بقیه جاها میذلرم 2 تا از آنتن کم میشه.
حالا سوالم اینه که این 2 تا دقیقا بغل به بغل همن ضرر نداره؟؟؟ یا اختلال ایجاد نمیکنه؟؟؟ یا... ؟؟؟

mss_195
28-01-2012, 16:12
آقا امکانش هست من از مودم ایرانسل برای مبین نت استفاده کنم؟ اگه آره چجــور؟

denzelmovie
28-01-2012, 20:57
دوستان من وایمکس ایرانسل خریدم، اگه از وی پی ان استفاده کنم مشکلی نداره که؟
قطعش نمی کنند؟

lucky_luke
28-01-2012, 21:49
قطعش نمی کنند؟

:31:
مگه بدون وی پی ان هم میشه از اینترنت استفاده کرد؟
نه داداش قطع نمیکنن نگران نباش....
اینم که وزیر ارتباطات(بخونید اختلالت) گفته وی پی ان غیر قانونیه نشون میده که یارو چقدر بی اطلاع و شوته چون هیچ قانونی مبنی بر غیر مجاز بودن وی پی ان نداریم و وزارتخونه هم مرجع قضایی نیست که بتونه قانون برا خودش تصویب کنه (حتی تو مملکت گل و بلبل ما)

denzelmovie
28-01-2012, 22:26
من میرم توی قسمت اطلاعات حساب تاریخ انقضا رو زده تا آخر اسفند ولی من امروز 3 ماهه خریدم؟
باید بهشون زنگ بزنم اطلاع بدم؟
یک سوال دیگه
3 ماهه نامحدود گرفتم حداکثر چند مگ دان کنم قطعش نمی کنند؟
ممنون

امین1356
28-01-2012, 22:34
منم جدیدا" با خط ایرانسل و شماره 707 دقیقا" همین مشکل شما رو پیدا کردم!

denzelmovie
28-01-2012, 22:53
من امروز زنگ زدم خیلی سریع جواب دادند

mehdi_vsgh
28-01-2012, 22:57
قطعش نمی کنند؟

نه مشکلی نداره میتونی استفاده کنی

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

من میرم توی قسمت اطلاعات حساب تاریخ انقضا رو زده تا آخر اسفند ولی من امروز 3 ماهه خریدم؟
یک سوال دیگه
3 ماهه نامحدود گرفتم حداکثر چند مگ دان کنم قطعش نمی کنند؟
ممنون

تا هرچقدر دوست داشتی و تونستی دانلود کن

mss_195
29-01-2012, 13:11
آقا امکانش هست من از مودم ایرانسل برای مبین نت استفاده کنم؟ اگه آره چجــور؟

آیا..؟ هان؟

denzelmovie
29-01-2012, 13:37
دوستان به غیز از خاموش کردن مودم راهی دیگه ای هست که بشه اتصال به اینترنت رو قطع کرد؟
چون برای بازی فیفا اگه به نت وصل باشی نمیشه بازی کرد

این سوال رو هم ممنون میشم پاسخ بدید

pori.ya
29-01-2012, 13:47
دوستان به غیز از خاموش کردن مودم راهی دیگه ای هست که بشه اتصال به اینترنت رو قطع کرد؟

میتونی کابل لن رو از کامپیوتر یا مودم بکشی که به نت وصل نباشی

در مورد سوال دومیت هم زنگ بزنی بهتره چون این سیستم E-care مشکل پیدا کرده و از حسابم حدود 30 هزار تومن کسر شده و حدود 2 هفته هست که هنوز بهم جوابی ندادن:41: تا زوده زنگ بزن که الکی دلیل نیارن بگن مشکل از ما نیست

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

آیا..؟ هان؟

اگر میخوای کلا تبدیلش کنی به مبین نت میشه اما اگه بخوای تو زمان های مختلف از هر دوتا استفاده کنی تا جایی که میدونم فعلا راهی نیست

عاليه
29-01-2012, 15:11
[QUOTE=denzelmovie;6806787]دوستان به غیز از خاموش کردن مودم راهی دیگه ای هست که بشه اتصال به اینترنت رو قطع کرد؟

روي آيكون پايين سمت راست كه شكل يك كامپيوتر هست و موقع استفاده از اينترنت خاموش روشن ميشه رايت كليك كنيد و گزينه ‌Disable رو بزنيد. براي اتصال دوباره هم بايد مراحل زير رو طي كنيد:

start > control panel > network connections

و روي Wireless Network Connection دابل كليك و صبر كنيد تا مجددا كانكت بشيد.

ببخشيد براي سوال ديگه‌تون اطلاع نداشتم.

mehdi_vsgh
29-01-2012, 15:48

یه راه ساده تر از بقیه دوستان
من خودم تو برنامه eset smart security دسترسی فیفا رو به اینترنت بستم..شما اگه از سایر نرم افزارهای اینترنتی استفاده میکنی هم میتونی اینکارو انجام بدی!

denzelmovie
29-01-2012, 16:44
یه راه ساده تر از بقیه دوستان
من خودم تو برنامه eset smart security دسترسی فیفا رو به اینترنت بستم..شما اگه از سایر نرم افزارهای اینترنتی استفاده میکنی هم میتونی اینکارو انجام بدی!

دوستان عزیز خیلی ممنون
من از کسپر اسکای استفاده میکنم
با کسپر چطوری باید دسترسی فیفا رو به اینترنت ببندم؟

mehdi_vsgh
29-01-2012, 16:50
دوستان عزیز خیلی ممنون
من از کسپر اسکای استفاده میکنم
با کسپر چطوری باید دسترسی فیفا رو به اینترنت ببندم؟
اونم راحت هست ولی چون من الان کسپر روی سیستمم نصب نیست نیمتونم راهنماییت کنم شما به تاپیک مربوط به کسپرسکی مراجعه کنی و سوالت رو بپرسی اونجا راحتتر جواب رو پیدا میکنی

ehsan_1987
29-01-2012, 18:14
سرعت دانلود 128 وایمکس ایرانسل چقدره؟
چرا برا من انقدر کمه؟
سرعتش نهایت رو 20 هست

iCe m@n
29-01-2012, 19:01
سرعت دانلود 128 وایمکس ایرانسل چقدره؟
چرا برا من انقدر کمه؟
سرعتش نهایت رو 20 هست

سرعت شما خیلی هم خوبه
سرعت 128 وایمکس 16 هستش
چون وایمکس سرعت های واقعی میده برای همین سرعت ها طبق قانون هستش یعنی 128 =16
256=32
512=65

hamed_1989
29-01-2012, 20:03
دوستان این فرکانس ها خوبه؟
اینم نتیحه سرویس 1 مگ من.

ZLH
29-01-2012, 20:17
سرویس 128 . سرعت دانلود بد نیست اما باز کردن پیج بسیار کند هست. این مشکل میتونه از PC باشه؟

ehsan_1987
29-01-2012, 20:17
سرعت شما خیلی هم خوبه
سرعت 128 وایمکس 16 هستش
چون وایمکس سرعت های واقعی میده برای همین سرعت ها طبق قانون هستش یعنی 128 =16
256=32
512=65

بعضی ISP ها 128 سرعت می دن در حد بوندس لیگا
رفیقم تو شیرزا از ارم نت سرویس می گیره میگه مینیم سرعت دانلودم 300 هستش
حال من خودم تهرانم
نمی دونم ADSL مخابرات چه جوریه
اونم در همین حده یا چه سرویس دهندگانی سرعت خوب می دن

iCe m@n
29-01-2012, 20:24
حال من خودم تهرانم

دوست عزیز وایمکس ایرانسل و مخابرات سرعت های واقعی و قانونی ارائه میدن و اینکه ایرانسل سرویس نامحدودش واقعا نامحدود هستش ولی ISP های خصوصی سرویس نامحدود واقعی ندارن و سرعت زیاد هم فکر نکنید خیلی خوبه چون اون دوستتون سرعت 300 هست ولی خیلی زود ترافیکش تموم میشه این ترفند ISP های خصوصی هستش که سرعت بالا ارائه میدن که شما زودتر ترافیکت تموم بشه و مجبور به خرید ترافیک مجدد در طول ماه بشی
تمام ISP های خصوصی طرح های محدودشون سرعت های بالا ارائه میدن ولی سرویس های نامحدودشون که نامحدود واقعی هم نیست سرعت های واقعی رو ارائه میدن
ISP پارس آنلاین هم بچه ها استفاده میکنن میگن سرعت ها روی 300 تا 500 هستش ولی فایده نداره چون سریع ترافیکشون تموم میشه و مجبورن توی طول ماه ترافیک مجدد خریداری کنن:13:

pori.ya
29-01-2012, 20:24
حال من خودم تهرانم

دوست عزیز بیشتر شرکت های ADSL سرعت بالا معمولا 2 مگ برای سرویس های حجمی شون میدن(یعنی 128 یا 2 مگ باشه هر 2 تا یه سرعت دارن) و این کار باعث میشه خیلی ها جذب همین موضوع بشن اما در نظر داشته باشید که شبانه بیشتر شرکت ها سرعت های پایینی داره
من تهران هستم و در منطقه مخابراتی ما(منطقه 6) دوستم از مخابرات سرویس داره سرعتش افتضاح هست ثابت رو 12 تا 15 هست برای اینکه مطمئن بشی میتونی به تاپیک ADSL مخابرات بری و یه پرس جویی کنی

pori.ya
29-01-2012, 20:34
تست هم اکنون 1 مگ
نمیدونم چرا با سرور ایران بالاتر از 1Mb/s نمیره

mkkrmt
29-01-2012, 23:13
سلام دوستان کسی توی منطقه 6 امیر اباد شمالی (بالای چهار راه ال احمد ) وایمکس داره اگه داره انتن دهی سرعتش چجوریه ممنون میشم جواب بدید:40::40::11::11:

onlysat
29-01-2012, 23:14
دوست عزیز وایمکس ایرانسل و مخابرات سرعت های واقعی و قانونی ارائه میدن و اینکه ایرانسل سرویس نامحدودش واقعا نامحدود هستش ولی ISP های خصوصی سرویس نامحدود واقعی ندارن و سرعت زیاد هم فکر نکنید خیلی خوبه چون اون دوستتون سرعت 300 هست ولی خیلی زود ترافیکش تموم میشه این ترفند ISP های خصوصی هستش که سرعت بالا ارائه میدن که شما زودتر ترافیکت تموم بشه و مجبور به خرید ترافیک مجدد در طول ماه بشی
تمام ISP های خصوصی طرح های محدودشون سرعت های بالا ارائه میدن ولی سرویس های نامحدودشون که نامحدود واقعی هم نیست سرعت های واقعی رو ارائه میدن
ISP پارس آنلاین هم بچه ها استفاده میکنن میگن سرعت ها روی 300 تا 500 هستش ولی فایده نداره چون سریع ترافیکشون تموم میشه و مجبورن توی طول ماه ترافیک مجدد خریداری کنن:13:
1- وایمکس سرعت واقعی ارائه نمی ده بلکه سرعت شما را در حد معمول محدود می کند .
2- من ISP خصوصی داشتم ، وایمکس دارم و خصوصی رو پس دادم الان مخابرات دارم (راجع به ترافیک هم در سرویس محدود حق با شماست ولی سرویس نامحدوشون فوق العاده (سوپرفوق العاده) هست ، ولی محدودشون همه شرکتها تو ایران یه جوریا سر و ته شو می زنن )

hamed m2m
29-01-2012, 23:27
سلام
دوستان براي ارتقا سرعت بايدچكاركرد؟
لطفا راهنمايي كنيد ممنون:11:

عاليه
29-01-2012, 23:28
سرويس 1 مگ مشهد،

سرور كرج:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور پاريس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ميگم اين سرور پاريس هم همچين بدك نيست ها!!!

ghafari88
29-01-2012, 23:50
سلام دوستان کسی توی منطقه 6 امیر اباد شمالی (بالای چهار راه ال احمد ) وایمکس داره اگه داره انتن دهی سرعتش چجوریه ممنون میشم جواب بدید:40::40::11::11:

بله داره ... آنتن دهیش هم مناسبه. فقط هرچقدر به شهرک والفجر نزدیک بشید فکر می کنم کیفیت میاد پایین. در کل اون محدوده خوبه. ولی باز بهترین کار اینه که خودتون تست کنید.
موفق باشید.

hamidrezavictor
30-01-2012, 09:48
سلام از ایرانسل بهم زنگ زدن کلی سوال گفت راجع به ایرانسل چی میگن گفتم میگن دزدین :27:

lucky_luke
30-01-2012, 11:52
سلام از ایرانسل بهم زنگ زدن کلی سوال گفت راجع به ایرانسل چی میگن گفتم میگن دزدین :27:
ای بابا دزد چیه
یکم به کیفیت و ثبات شبکه گیر میدادی و مخصوصا پینگ
روتینگ سرویس های وایرلس و وایمکس تقریبا شبیه به همه ولی پینگ وایمکس 2 برابره

hamidrezavictor
30-01-2012, 13:20
ای بابا دزد چیه
یکم به کیفیت و ثبات شبکه گیر میدادی و مخصوصا پینگ
روتینگ سرویس های وایرلس و وایمکس تقریبا شبیه به همه ولی پینگ وایمکس 2 برابره

برای من همه چیزش خوبه راضیم فقط پینگش پایین ولی یادم نبود بگم :31: اخه سر صبح زنگ زد از خواب بیدارم کرد دلیل زنگ زدنم این بود گفت دلیل استفاده نکردن از مودمت چیه

mkkrmt
30-01-2012, 13:23
دوباره سلام به دوستان اقا من رفتم ایرانسل ثبت نام اینترنتی کردم گفته تا باهاتون تماس نگرفتن پول رو پرداخت نکنید چقدر طول میکشه به من زنگ بزنن چون تو حساب هم که میرم نوشته تعلیق پرداخت ممنون :40::40:

manutd2009
30-01-2012, 13:24
سلام دوستان
پینگ سروس های شمام بالاست !!!؟

واسه من 500 - 600 - 800 -400 ایناست

بجز امروز که 230 اکثرا بالاست

denzelmovie
30-01-2012, 15:26
دوباره سلام به دوستان اقا من رفتم ایرانسل ثبت نام اینترنتی کردم گفته تا باهاتون تماس نگرفتن پول رو پرداخت نکنید چقدر طول میکشه به من زنگ بزنن چون تو حساب هم که میرم نوشته تعلیق پرداخت ممنون :40::40:

تقریبا از 2 تا 5 روز طول میکشه تا زنگ بزنن

hamed m2m
30-01-2012, 15:34
دوستان واسه ارتقا سرعت كسي چيزي نميدونه؟:41:

ZLH
30-01-2012, 19:09

من هفته پیش مودم رو تحویل گرفتم. دقیقا 4 روز طول کشید تا بهم زنگ زدن.

tetis
30-01-2012, 20:06

انتقاد از وایمکس ایرانسل/مشکل کجاست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صنعت - تعدادی از مشترکان وایمکس ایرانسل در تماس های خود با خبرآنلاین از خدمات پس از فروش این شرکت گلایه دارند.

اهم موارد مطرح در این گلایه ها بدین شرح است:
1- زمانی که با قطعی مکرر رو به رو می شوید، با پشتیبانی تماس می گیرید، اما حداقل 24 ساعت بعد برای راهنمایی تلفنی با شما تماس گرفته می شود. تازه در زمان تماس ممکن است در محل دیگری باشید و به کامپیوتر و یا مودم خود دسترسی نداشته باشید.
2- چند بار پروسه قطع خدمات و تماس با وقفه پشتیبانی تکرار می شود، شما درخواست می کنید که کارشناسی برای برسی مشکل احتمالی قطعات شما اعزام شود. اما این اعزام پس از اعلام هزینه 8 هزارتومانی آن پس از 48 تا 72 بعد صورت می گیرد حال اگر شما یک شرکت یا مکان اداری باشید چگونه باید در این مدت کارهایی که نیاز به اینترنت دارند را انجام دهید.
3- اپراتور قسمت پشتیبانی اصرار می کند که حتما باید فردی که سرویس وایمکس به نام او خریداری شده، تماس بگیرد و درخواست اعزام کارشناس را بدهد. حال اگر این فرد مدیر شرکتی است که در سفر خارجی است، چه باید کرد؟
4- همزمان که منتظر رفع مشکل هستید، سرویس اساسا قطع می شود. پیگیر که می شوید، اعلام می شود که اینبار اعتبار پرداخت شده شما با توجه به قطع بودن سرویس و عدم استفاده شما تمام شده است. این در شرایطی است که ایرانسل یک ماه پیش پرداخت را از تمام مشترکان وایمکس دریافت می کند و نزد خود تا پایان قرارداد نگاه می دارد ولی باز هم اقدام به قطع سرویس می کند.
5- زیانی که شرکت ها و موسسات به دلیل استفاده از سرویس مشکل دار وایمکس ایرانسل متحمل می شوند، برعهده کیست؟
6- ایرانسل هیچ تفاوتی بین مشترکانی که سرویس های پرهزینه تر را استفاده می کنند با سایرین قایل نیست. در حالی که بهتر است این دسته از مشترکان از خدمات پس از فروش بهتری استفاده کنند.
خبرآنلاین در پیگیری های شفاهی خود تاکنون به نتیجه مشخصی در این زمینه نرسیده است ولی امید می رود که شرکت محترم ایرانسل برای رفع ابهام این دسته از مشتریان خود پاسخ مکتوب و اقدام عملی قانع کننده ای داشته باشد.

mehdi_vsgh
30-01-2012, 20:17
دوستان واسه ارتقا سرعت كسي چيزي نميدونه؟:41:
باید حسابت شرکتی باشه (نامه از شرکت یا محل تحصیل داشته باشی)
------

تهران از صبح سرویس قطع بود الان تازه وصل شد!!!

o457
30-01-2012, 22:38
دوستان حرف همه شما درست، اماا من وقتی ثبت نام کردم و پول پرداخت کردم همون فرداش ساعت 3 اومدن مودم تحویل دادن تا الان هم نه افت سیگنال داشتم و نه قطعی. من بارها گفتم که اگه میشه هر کسی که میاد و مشکلشو عنوان میکنه شهر و محل خودشو بگه تا بقیه هم بدونن که کجاها بیشتر اشکال وجود داره. البته من این حرفو قبلا زدم و بعضی ها هم گوش کردن اما بیشتر تهرانی ها عنوان کردن و از شهرستان ها کسی نبود. امیدوارم که از این به بعد هر کسی که مشکلی عنوان میکنه شهر و محل خودشو هم ذکر کنه با تشکر از همگی

gheymeh
30-01-2012, 23:04
من هم ماه بعد به امید خدا به جمع 1 مگی ها می پیوندم

Lj Wallace
30-01-2012, 23:14
سیگنال وایمکس ایرانسل تو تهرانپارس و حکیمیه چطوره؟

عاليه
31-01-2012, 00:30
سرويس 1 مگ مشهد،

سرور كرج:

سرور پاريس:

ميگم اين سرور پاريس هم همچين بدك نيست ها!!!

دوستان ببخشيد نميدونم چرا عكسش اين طوري لينك داده ميشه. چند بار ديگه هم امتحان كردم باز همين جوري اطلاعاتش خاليه. چي كارش كنم درست بشه؟

mrmostafa
31-01-2012, 08:54
اين ايرانسل مسخره اش رو درآورده. اولا كه كنترل حسابش واقعا مسخره هستش نه درست ترافيك مصرفي رو نشون ميده نه اينكه وقتي ترافيكش تموم ميشه سايت ايرانسل رو به صورت آفلاين بياره كه بشه پول واريز كرد. تا بخواد اون شارژ رو ثبت كنه 24 ساعت طول ميكشه. ديروز هم كه دوباره آنتن پريد و تا صبح كه بيام همچنان قطع بود. انگار ماهي يكبار تو برنامه هستش كه يك روز رو قطع بشه كلا. يعني روزي رو ميبينه اين سرزمين به خودش كه بتونه از يه جا شكايت كنه و در اون شركت رو ببنده و دستش با دولتش تو يه كاسه نباشه.
من آسياتك داشتم اين مصيبت ها رو نداشت قشنگ مصرف رو نشون ميداد به كيلوبايت و همونجا گيگ اضافه ميخواستي هر چي فاكتور ايجاد ميكردي پرداخت ميكردي با يه قطع و وصل درست ميشد. ايرانسل با اين همه ادعا ....

tetis
31-01-2012, 09:22
اين ايرانسل مسخره اش رو درآورده. اولا كه كنترل حسابش واقعا مسخره هستش نه درست ترافيك مصرفي رو نشون ميده نه اينكه وقتي ترافيكش تموم ميشه سايت ايرانسل رو به صورت آفلاين بياره كه بشه پول واريز كرد. تا بخواد اون شارژ رو ثبت كنه 24 ساعت طول ميكشه. ديروز هم كه دوباره آنتن پريد و تا صبح كه بيام همچنان قطع بود. انگار ماهي يكبار تو برنامه هستش كه يك روز رو قطع بشه كلا. يعني روزي رو ميبينه اين سرزمين به خودش كه بتونه از يه جا شكايت كنه و در اون شركت رو ببنده و دستش با دولتش تو يه كاسه نباشه.
من آسياتك داشتم اين مصيبت ها رو نداشت قشنگ مصرف رو نشون ميداد به كيلوبايت و همونجا گيگ اضافه ميخواستي هر چي فاكتور ايجاد ميكردي پرداخت ميكردي با يه قطع و وصل درست ميشد. ايرانسل با اين همه ادعا ....
تاييد ميشود
ضمنا روز به روز با اقزايش مشتري كيفيت بدتر خواهد شد :41:
بقيه دوستان هم كه الان مشكل ندارند به جمع ما مشكل داران اضافه خواهند شد:21:

Alireza Taji
31-01-2012, 14:52
سرویس وایمکس بسته به جا و مکان سرویس دهیش متفاوت هست.

برای من در 1 ماه و نیمی که داشتم جز در اون زمان که کله اینترنت به مشکل خورده بود هیچ مشکلی نبوده.

خیلی از مشکلات از جایی هست که شما هستید و در اونجا ممکنه امکان سرویس بهتر برای شما نباشه.

اينكه وقتي ترافيكش تموم ميشه سايت ايرانسل رو به صورت آفلاين بياره كه بشه پول واريز كرد.

من در زمانی که سرویس جدیدم فعال نشده بود خیلی راحت و با سرعت فوق العاده بالا تمام سایت های ایرانسل را باز می کردم.

marvel2000
31-01-2012, 17:17
آقایون برای من قطع نیست عوضش سرویس 2 مگ من 80 بیشتر جواب نمیده...:18:

raminramz
31-01-2012, 18:00
هر کی وایمکس داره بفروشه ADSL بخره به خدا

pori.ya
31-01-2012, 18:48
به نظر من تو روز های برفی مثل امروز آنتن دهیش بیشتره:31: سرعت من از 130 تا 180 میره

mrmostafa
31-01-2012, 20:20
برای منم خوبه فقط این کنترل حسابش درست بشه مقدار پولی که در حسابمان هست رو درست بزنه به جای این همه آیکون میومد میذاشت حساب شما داخلش میزد اینقدر پول دارین بعد میزد مقدار حجم شما مقدار مصرف و مقدار باقیمانده به مگابایت میزد حالا کی کیلوبایت کار داره و قسمتی هم میزاشت شما یه فاکتور ایجاد میکردی سریع پرداخت میکردی بعد میتونستی استفاده کنی نه 24 ساعت بعد.

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

هر کی وایمکس داره بفروشه ADSL بخره به خدا

دوست عزیز adsl خیلی آشغال تره با این مخابارت افتضاح ضمن اینکه همه جای دنیا داره استفاده 3G میشه به خاطر در دسترس بودن و ارزان تر بودن و وایمکس و غیره قدیمی شده اینجا برای ما هنوز تکنولوژی هست در سایت وایمکس میتونین اخبارش رو ببینی. یعنی 4G یا همان lte بورس دنیا داره میشه ما هنوز 3G نداریم. چراب اید بریم وایمکس و adsl بگیریم اگر اپراتورهای درست داشتیم و دولت درست حسابی همین امکان 3G یا 4G میدادن شما یه سیم کارت میگرفتی همه جای کشورت به اینترنت وصل بودی با سرعت بالا لذت میبردی این همه دنگ و فنگم نداشت.

raminramz
31-01-2012, 20:41
من نامحدود گرفتم از مخابرات میگن سرعت دانلودم رو 250 میاد جالبه
فقط هم واسه من اینطوریه
الان یکم شرینگ بالاست سرعت دانلود رو 170
فقط شرینگش خیلیه چند نفر دانلود کنن کارت تمومه من 50 درصد توصیه میکنم
256 کیلوبیته مال من
این هم بود نفهمیدم چیه
تو speedtest 2 تا بود

pori.ya
01-02-2012, 20:58
تست همین الان که بارون شدید داره میزنه تهران:31:

saze
01-02-2012, 21:20
سلام
1-سرعت دانلود سرویس 128 و 256 وایمکس چنده؟
2-شبانه رایگان داره؟
3-قطعی داره؟
4-افت سرعت داره؟

raminramz
01-02-2012, 21:40
تغییر سرعت نداره معمولا چون شرینگ نداره
512 سرعت دانلودم رو 70 بود
قعطی بعضی وقت ها داشت نه زیاد
هیچ وقت رایگان نیست
من که دیگه شارژش نکردم

hamed_1989
01-02-2012, 22:06
سرعت دانلود 1 مگ باید چه قدر باشه؟؟ برای من ثابت روی 126 هست.
و یک سوال دیگه من سرویسم اعتباری هست هزینه دوره بعدی رو چه جوری باید واریز کنم خودشون توی پانل کاربری فاکتور صادر میکنن یا باید خودم زنگ بزنم؟
ممنون

maxoud
01-02-2012, 23:22
سرعتش نزدیک یه ماهه مسخره شده. خیلی وقتا گوگل رو هم باز نمیکنه. تقریبا با هیچ فیل ...شکنی هم نمیشه کار کرد. دیگه داره خسته کننده میشه...

raminramz
02-02-2012, 01:51
معمولا وایمکس اول و آخر ماه خرابه خیلی فقط 10 روزه وسط خوبه که الان باید خوب باشه

عاليه
03-02-2012, 00:25
سرعت دانلود 1 مگ باید چه قدر باشه؟؟ برای من ثابت روی 126 هست.
و یک سوال دیگه من سرویسم اعتباری هست هزینه دوره بعدی رو چه جوری باید واریز کنم خودشون توی پانل کاربری فاکتور صادر میکنن یا باید خودم زنگ بزنم؟
ممنون

براي من با دانلود منجر ثابت روي 119 هست.

vivabarca
03-02-2012, 14:33
یه سوال ، وایمکس ایرانسل دانلود شبانه ی رایگان نداره ؟!

ata.royalfalcon
03-02-2012, 14:45
سلام
این چند روزه سرعت وایمکس من داغونه !!!

Mehran14233
03-02-2012, 15:06
یه سوال ، وایمکس ایرانسل دانلود شبانه ی رایگان نداره ؟!

نه :31:

سلام
این چند روزه سرعت وایمکس من داغونه !!!
برای من هم همینطور . البته خیلی بیشتر از چند روزه . از وقتی گفتن اینترنت قراره ملی شه سرعت من افت داشته تا الان :13:

vivabarca
03-02-2012, 15:27
این که خیلی بد شد ! تا اون جایی که من می دونم اکثر شرکت های خصوصی ، دانلود شبانه ی رایگان دارن ! ایرانسل تافته ی جدا بافته شده ! جالبه که قیمت هاش هم گرونتر از ADSL هست !
از شانس بد من ، منطقه ی ما رو هیچ ADSL ای پوشش نمیده ! به نظرتون برای مشاهده ی آنلاین فوتبال ( و یا سایر کانال های ماهواره ای که با نرم افزار باز میشن ) ، چه سرعت وایمکس با چه ترافیکی نیاز هست ؟

pori.ya
03-02-2012, 15:34
این که خیلی بد شد ! تا اون جایی که من می دونم اکثر شرکت های خصوصی ، دانلود شبانه ی رایگان دارن ! ایرانسل تافته ی جدا بافته شده ! جالبه که قیمت هاش هم گرونتر از ADSL هست !
از شانس بد من ، منطقه ی ما رو هیچ ADSL ای پوشش نمیده ! به نظرتون برای مشاهده ی آنلاین فوتبال ( و یا سایر کانال های ماهواره ای که با نرم افزار باز میشن ) ، چه سرعت وایمکس با چه ترافیکی نیاز هست ؟

کانال ها HD باشن فکر کنم 1 مگ کافی باشه سرعت دانلود هم بسته به منطقه از 128 هست تا 250 کیلوبایت

vivabarca
03-02-2012, 19:05
کانال ها HD باشن فکر کنم 1 مگ کافی باشه سرعت دانلود هم بسته به منطقه از 128 هست تا 250 کیلوبایت

نه منظورم کیفیت HD نیست چون احتمالا تو ایران با 2 مگ هم نمیشه دید اونا رو ! :31: منظورم همین کیفیت در حد ویدئو های یوتیوب ( یه کم بیشتر ) هست . اگر کسی تجربه ی مشاهد ه ی آنلاین این طور کانال ها رو داره ، لطف کنه بگه با چه سرعتی میشه بدون لگ و تاخیر تصاویر رو دریافت کرد و چقدر ترافیک میبیره معمولا ؟

Alireza Taji
04-02-2012, 00:41

من با 256 به سختی و با توقف های گاها چند ثانیه ی می بینم.
این بسته به وضع نت در اون زمان و شبکه آنلاینی که می بینی هم داره.

فکر می کنم با 512 در حد قابل قبول بتونی ببینی. (کیفیت متوسطو دارم میگما:31:)

birang1357
04-02-2012, 08:36
وضعیت سرعت ایرانسل چند ماه است که خیلی بد شده به غیر از اول و آخر ماه روزهای دیگه هم افت سرعت و قطعی زیاد داره بخصوص غرب تهران

mrmostafa
04-02-2012, 14:50
دوستان من اكانت خودم وصل هستش بعد ميرم داخل تنظيمات مودم قسمت وايمكس قبل از @ رو نام كاربري دوستم رو ميدم و رمزش رو هم ميزنم و ذخيره ميكنم بعد از status قسمت وايمكس disconnect network ميكنم ودوباره وصل ميكنم بعد ميرم داخل اينترنت هيچي نمياره كار نميكنه. مشكل كجاست؟؟ سرويس نامدحود 1 ساله هست.

Mehran14233
04-02-2012, 15:04
سرعت خیلی افتضه :2: یعنی وضعیت جوّی اینقدر تاثیر داره ؟ :18:

ecare هم که باز نمیشه اصلاً :2:

Electronic-Arts
04-02-2012, 15:59
دوستان من اكانت خودم وصل هستش بعد ميرم داخل تنظيمات مودم قسمت وايمكس قبل از @ رو نام كاربري دوستم رو ميدم و رمزش رو هم ميزنم و ذخيره ميكنم بعد از status قسمت وايمكس disconnect network ميكنم ودوباره وصل ميكنم بعد ميرم داخل اينترنت هيچي نمياره كار نميكنه. مشكل كجاست؟؟ سرويس نامدحود 1 ساله هست.
مودم و اکانت به هم دیگه وصل هستند یعنی که توی مودم خودت نمیتونی از اکانت دیگری استفاده کنی و برعکس

pori.ya
04-02-2012, 17:50
من 1مگ دارم سرعت به نظرم پایین نیومده این چند روز من الان با قدرت سیگنال 60% سرعت 130 دارم دانلود و 65 کیلوبایت آپلود میکنم دو روز پیش کرج بودم قدرت سیگنال 100% بود سرعت دانلود تا 250 میرفت
بستگی به محل و قدرت سیگنال همش داره

mrmostafa
04-02-2012, 23:56
مودم و اکانت به هم دیگه وصل هستند یعنی که توی مودم خودت نمیتونی از اکانت دیگری استفاده کنی و برعکس

دوست عزیز اون دوستم دیسکانکت بود به من داد استفاده کنم یا وقتی که خونه نیست زدم باز هم نشد. اصلا ربطی به این نداره شما با یوزر و پسوردت در هر مودمی میتونی استفاده کنی. چون خود من یوزر و پسوردم رو دادم به دوستم با مودم usb خودش استفاده کرد. یا خودش 128 داره داد به کسه دیگه استفاده کرد. نمیدونم برای من چرا اینطوری میشه.

raminramz
05-02-2012, 00:13

معمولا تا 1 ساعت بعد عوض کردن سرور ایرانسل به قول خودمونی یکم گیج میشه
من روزی 2 بار عوض میکنم
یه ADSL دارم وقتی میخوام برم جایی یه واینکس با دوستم شریکی دارم
معمولا جند دقیقه باید صبر کنی

عاليه
05-02-2012, 00:39
من 1مگ دارم سرعت به نظرم پایین نیومده این چند روز من الان با قدرت سیگنال 60% سرعت 130 دارم دانلود و 65 کیلوبایت آپلود میکنم دو روز پیش کرج بودم قدرت سیگنال 100% بود سرعت دانلود تا 250 میرفت
بستگی به محل و قدرت سیگنال همش داره

خوش به حالتون. من توي مشهد توي خونه‌مون قدرت سيگنالم 100% هست و سرعت دانلودم در بهترين حالت (استفاده از دانلود منجر) به 119 ميرسه.

البته بگم سرعتم افت نداشته.

frobot
05-02-2012, 05:24

سلام

معمولا اگر بعد از عوض کردن رمز ، یوزر و پس ورد جدید رو ذخیره کنی و سیستم رو خاموش کنی ( یه جوری که چراغ مودم کلا خاموش بشه - یعنی برق سیستم کلا قطع بشه ) و بعد مجدد سیستم را روشن کنی و کانکت بشی مشکل به وجود نمی یاد. اما اگر با این کار هم مشکلت حل نشد باید با 707 تماس بگیری تا یوزر و پس رو چک کنن.

خوش باشی.

mehdi_vsgh
05-02-2012, 08:59
سلام
اقا شما برای باز کردن جیمیل مشکلی ندارین؟
من 256 دارم و وقتی میخوام وارد gmail بشم لود کردنش طول میکشه و پیغام خطا میده و در نتیجه باید در حالت Basic HTMLوارد بشم.....شماهم اینطوری هستین؟

pori.ya
05-02-2012, 09:49
سلام
من 256 دارم و وقتی میخوام وارد gmail بشم لود کردنش طول میکشه و پیغام خطا میده و در نتیجه باید در حالت Basic HTMLوارد بشم.....شماهم اینطوری هستین؟

منم همین مشکل رو دارم خداروشکر بهتر شده قبلا حتی دکمه های +1 گوگل که تو بیشتر سایت ها هست رو هم مثل اینکه فیلتر کرده بود هر سایت کلی زمان میبرد تا لود بشه

hp980
05-02-2012, 10:09
سلام
وایمکس ایرانسل قراره به شهرهای دیگه هم بیاد یا نه !؟
تو ارومیه فقط مبین نت هست که هم قطعی داره و هم نوسان شدید سرعت !!!

mrmostafa
05-02-2012, 10:27
سلام

من كه سرويس 512 دارم همين مشكل رو دارم و با سرويس 3 مگ اداره هم همينطور. نميدونم چرا گوگل اينمطوريه. در صورتي كه هاتميل رو سريع مياره و راضي هستم.

gheymeh
05-02-2012, 10:58
فامیلمون می خواد وایمکس بگیره . بهش گفتم صبر کنه شاید تو این دهه فجر و یا نزدیک 22 بهمن دوباره وایمکس مودم هاشو نصف قیمت بده

eng2006
05-02-2012, 11:58
دوستان کسی اطلاعی داره الان قیمت مودم وایمکس ایرانسل چنده؟
نصف قیمت شده یا نه؟
دوباره مثل قبل که عید ها نصف میشد ..........
من یه مودم 620 ایرانسل دارم میخوام به دوستم بفروشم چند بدم؟

raminramz
05-02-2012, 12:34
خوب وایمکس ایرانسل افت سرعت نداره
یکیه چون شیرینگ نداره
ADSL یه ریست کنی حله

lucky_luke
05-02-2012, 14:40
خوب وایمکس ایرانسل افت سرعت نداره
یکیه چون شیرینگ نداره
ADSL یه ریست کنی حله
!!!!!!!!!!!!!!
شرینگ نداره یعنی چی؟
توی خود سایت ایرانسل گفته شرینگش 1 به 8 هست

ویرایش:
قسمت سوالات متداول:
آیا پهنای باندی که به من تخصیص داده شده به صورت اختصاصی است؟
در حال حاضر تمام پهنای باندهای ارائه شده به کاربران وایمکس ایرانسل به صورت اشتراکی با ضریب اشتراک یک به هشت می‌باشد

raminramz
05-02-2012, 18:01
خدا وکیلی؟
پس چرا به ما گفتن نیست :)
آخه سرعتش کم و زیاد نمیشد همیشه پایین بود
خوب شد تعلیقش کردما
خدایی با ADSL روزی 4 گیگ دارم دانلود میکنم

o457
05-02-2012, 18:03
پس اگه با ای دی اس ال کار میکنی پس توی فروم وایمکس چه کار میکنی؟

dogh
05-02-2012, 18:37
وایمکس یه سرعت 256 تبلیغ کرده که مجانیه :10:
فقط هر سه ماه باید بسته های اضافی بخری و دان کنی تا اعتبارت حفظ شه
وگرنه قطع کامل :19:
ولی تو سایت خریدش همچین چیزی نیست :41:

mehdi_vsgh
05-02-2012, 23:13
وایمکس یه سرعت 256 تبلیغ کرده که مجانیه :10:
فقط هر سه ماه باید بسته های اضافی بخری و دان کنی تا اعتبارت حفظ شه
وگرنه قطع کامل :19:
ولی تو سایت خریدش همچین چیزی نیست :41:
این همون بسته های افزایشی هستش این لینکشه

l30l30y
05-02-2012, 23:37
فامیلمون می خواد وایمکس بگیره . بهش گفتم صبر کنه شاید تو این دهه فجر و یا نزدیک 22 بهمن دوباره وایمکس مودم هاشو نصف قیمت بده

دوستان کسی اطلاعی داره الان قیمت مودم وایمکس ایرانسل چنده؟
نصف قیمت شده یا نه؟
دوباره مثل قبل که عید ها نصف میشد ..........
من یه مودم 620 ایرانسل دارم میخوام به دوستم بفروشم چند بدم؟

به زودی طرح برای دهه فجر اجرا میشه

goody_good
06-02-2012, 12:06
سلام...

1. من مودم usb گرفته بودم و چند ماهه که شارژ نکردم.... رفته تو تعلیق... حالا باید چیکار کنم؟!؟!

2. من ویندوزم رو عوض کردم و تازه نصبش کردم ولی دیگه نمیتونم باهاش کانکت بشم... این فایل تنظیمات رو هم انجام دادم ولی کانکت نمیشه... بخاطره تعلیقه؟! یعنی حتی ecare رو هم نمیتونم باز کنم!!! کسی میتونه راهنمایی کنه که دیگه چه تنظیماتی باید انجام بدم؟؟؟

پیشاپیش خیلی خیلی ممنون :)

imanparsa
06-02-2012, 15:47
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.
من تازه وایمکس گرفتم.
وقتی 4تا چراغ آنتن روی مودم در حال چشمک زدن باشه یعنی چی ؟
بعضی وقتا مثلا دیشب ساعت 2 شب تمام چراغ های مودم به غیر از آبیه خاموش و روشن شدن! این به چه معنی است ؟
و میخواستم ببینم ایرانسل معمولا شبها دچار مشکل(قطع) میشه یا نه ؟
مودم من 130 وای فای است که 80 خریدمش.
لطفا راهنمایی کنید...

dvlsh
06-02-2012, 16:27
سلام

کسی میدونه اگه سرویس اعتباری نامحدود رو مثلا 1 ماه تمدید نکنیم چی میشه ؟
بعدش دوباره اقدام به تمدید و استفاده کنیم ... یعنی بدون درخواست تعلیق .

dvlsh
06-02-2012, 16:27
سلام

کسی میدونه اگه سرویس اعتباری نامحدود رو مثلا 1 ماه تمدید نکنیم چی میشه ؟
بعدش دوباره اقدام به تمدید و استفاده کنیم ... یعنی بدون درخواست تعلیق .

Alireza Taji
06-02-2012, 16:34
2 شبه از ساعت 2 صبح به بعد برای چند ساعت شبکه مختل میشه و سرویس قطع میشه!

farhad_s5
06-02-2012, 19:30
به نظرتون وایمکس ایرانسل بهتره یا مبین نت؟!

من می خوام مودم USB بگیرم که کوچیک باشه و بتونم هرجا برم از اینترنت استفاده کنم و لازم نباشه مودم را بزارم یه جای خیلی بلند تا اینترنت رو بگیره!!!!!!!!!!!!!!
نظرتون چیه دوستان؟

خیلی ممنون

Pouya-HP
06-02-2012, 20:55
به نظرتون وایمکس ایرانسل بهتره یا مبین نت؟!

من می خوام مودم USB بگیرم که کوچیک باشه و بتونم هرجا برم از اینترنت استفاده کنم و لازم نباشه مودم را بزارم یه جای خیلی بلند تا اینترنت رو بگیره!!!!!!!!!!!!!!
نظرتون چیه دوستان؟

خیلی ممنون

shak nakon irancell betare man hardoshuno dashtam irancell ham anten dehish betare ham ping ham sorate download vali age mituni adsl begir chon pingesh behtare:31::21:

imanparsa
06-02-2012, 22:06
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.
من تازه وایمکس گرفتم.
بعضی وقتا مثلا دیشب ساعت 2 شب تمام چراغ های مودم به غیر از آبیه خاموش و روشن شدن! این به چه معنی است ؟
لطفا راهنمایی کنید...

urcu
06-02-2012, 22:15
سلام دوستان من اخر ماه قبلی سرویسمو تغییر دادم به 1مگ نامحدود ولی شارژش نکردم و نمیخوام شارژ کنم مشکلی پیش میاد؟! 3تومن هم توی اکانتم اعتبار هست

وضعیت حساب : تعلیق

کاربر گرامی، تغییر خدمات امکان پذیر نیست مشترک در وضعیت فعال نمی باشد .

gheymeh
07-02-2012, 09:21
عرضه نیم‌بهای مودم‌های وایمکس ایرانسل به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
ایرانسل از عرضه نیم‌بهای مودم‌های USB و Wi-Fi وایمکس خود به مناسبت سی و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تخفیف ۵۰ درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل مشمول آن دسته از مشترکینی می‌شود که در بازه زمانی 19 تا 22 بهمن ۹۰ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi یا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۳ روز انجام دهند.

در این بازه زمانی، مودم‌های داخلی با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده وایمکس ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۰۳ هزار و ۴۰۰ ریال عرضه خواهند شد. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردند.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آن‌ها در وب‌سایت ایرانسل آمده، مراکز خدمات ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل به شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط ممکن است.

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل از طریق شماره گیری کد دستوری و مراجعه حضوری به شعب بانک های عامل امکان پذیر است.

بنا بر اعلام، درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل، با پهنای باند بین ۱۲۸ کیلوبیت تا دو مگابیت بر ثانیه و براساس تقاضا، در 26 شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک صنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان، ری و مشهد مقدس ارائه می‌شود.

عاليه
07-02-2012, 15:50
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.
من تازه وایمکس گرفتم.
لطفا راهنمایی کنید...

سلام بر شما

اگر چراغ آنتن‌ها در حال چشمك زدن باشه، يعني به اينترنت وصل نيستيد. كلا چراغ آنتن‌ها حالا هر چند تاش كه روشنه، بايد ثابت باشه.

معمولا در شب‌ها مشكلي پيش نمي‌آيد، البته گاهي وقتها چرا. يعني مثلا يهو آنتن ميره كه معمولا زود هم برميگرده. اگر براي شما زياد اين حالت پيش مياد، حتما پيگيري كنيد.

در هر صورت اگر ميخوايد به طور دقيق چك كنيد كه اينترنتتون وصله يا نه مراحل زير رو انجام بديد:

1- در يكي از جست و جوگرهاي اينترنت، آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تايپ كنيد.

2- در هر دو قسمت يوزر و پسورد عبارت admin رو تايپ كنيد و وارد شيد.

3- در صفحه ظاهرشده كه مربوط به تنظيمات مودم هست، از ليست سمت چب از STATUS گزينه WIMAX رو بزنيد.

در فهرست ظاهر شده، اوليش Connection Status هست. نگاه كنيد ببينيد اگر جلوش نوشته Connected يعني اينترنت وصله، اما اگر نوشته Connecting يعني اينترنت قطعه.

اينايي كه گفتم خدمتتون تجربه شخصي خودم در استفاده از وايمكس ايرانسله.

موفق باشيد

11-$$-11
07-02-2012, 16:11
سلام به همگی.
راهنمایی راجع به -- وایمکس ایرانسل میخواستم.
منظورم این هست که هکرها میتونن مودم مدل outdoor bm 8301 huaweiهستش البته حدود 1.5 میشه که دارم استفاده میکنم.از بس که
شنیدم وایمکس را -- میکنن شک کردم گفتم از متخصص بپرسم تا راهنماییم کنه .ممنون

mohandes66
07-02-2012, 17:09

lucky_luke
07-02-2012, 17:32
سلام دوستان من اخر ماه قبلی سرویسمو تغییر دادم به 1مگ نامحدود ولی شارژش نکردم و نمیخوام شارژ کنم مشکلی پیش میاد؟! 3تومن هم توی اکانتم اعتبار هست

وضعیت حساب : تعلیق

مشکلی پیش نمیاد
اون پولی هم که توی حساب هست سر جاشهیعنی اگه این ماه کامل در حال تعلیق باشید و ماه بعد بخواید شارژ کنید باید مبلغ کمتری پرداخت کنید

سلام به همگی.
راهنمایی راجع به -- وایمکس ایرانسل میخواستم.
منظورم این هست که هکرها میتونن مودم مدل outdoor bm 8301 huaweiهستش البته حدود 1.5 میشه که دارم استفاده میکنم.از بس که
شنیدم وایمکس را -- میکنن شک کردم گفتم از متخصص بپرسم تا راهنماییم کنه .ممنون

وایمکس و ADSL نداره
به مدل مودم هم ربط نداره همه رو میشه -- کرد(البته اگه بشه بهش گفت -- کردن)
برای اینکه خیالتون راحت باشه باید پسورد مودم (چه مودم وایمکس و چه ADSL) رو عوض کنید

urcu
07-02-2012, 18:03
مشکلی پیش نمیاد
اون پولی هم که توی حساب هست سر جاشهیعنی اگه این ماه کامل در حال تعلیق باشید و ماه بعد بخواید شارژ کنید باید مبلغ کمتری پرداخت کنید

وایمکس و ADSL نداره
به مدل مودم هم ربط نداره همه رو میشه -- کرد(البته اگه بشه بهش گفت -- کردن)
برای اینکه خیالتون راحت باشه باید پسورد مودم (چه مودم وایمکس و چه ADSL) رو عوض کنید

خوب چرا نمیشه تغییر سرویس داد برای ماه بعد؟

vivabarca
07-02-2012, 23:33
چندتا سوال :

دوستان وایمکس هم مثل مخابرات 512 نمیده به دانشجوی کارشناسی ؟!

تو نقشه ی مناطق تحت پوشش ، خونه ی ما تو منطقه ی زرد ( شایدم قرمز ! ) قرار داره ، حالا راهی هست بشه قدرت سیگنال های وایمکس رو تو خونه چک کرد ؟! اگه برم ثبت نام کنم و کارشناس بیاد ببینه آنتن نداره منطقه ، پول رو پس میدن ؟

تو دریافت امواج ، مودم wi-fi قویتر هست یا USB ؟

اگر کسی 512 داره میشه سرعت دانلود و پینگش رو بگه .

urcu
08-02-2012, 00:33
چندتا سوال :

دوستان وایمکس هم مثل مخابرات 512 نمیده به دانشجوی کارشناسی ؟!

تو نقشه ی مناطق تحت پوشش ، خونه ی ما تو منطقه ی زرد ( شایدم قرمز ! ) قرار داره ، حالا راهی هست بشه قدرت سیگنال های وایمکس رو تو خونه چک کرد ؟! اگه برم ثبت نام کنم و کارشناس بیاد ببینه آنتن نداره منطقه ، پول رو پس میدن ؟

تو دریافت امواج ، مودم wi-fi قویتر هست یا USB ؟

اگر کسی 512 داره میشه سرعت دانلود و پینگش رو بگه .
کارشناسی که خوبه به کاردانی هم میدن

شما ثبت نام کنید ایرانسل چک میکنه و باهاتون تماس میگیره و میگه میتونید سرویس بگیرید یا نه
اره پس میدن

وای فای قویتره

lucky_luke
08-02-2012, 00:46
خوب چرا نمیشه تغییر سرویس داد برای ماه بعد؟

وقتی در حالت تعلیق باشی هیچ کاری(مثل انقال خط به خط یا تغییر تعرفه یا تاییدیه اشتراک مودم) نمیشه کرد

میخوای زنگ بزن 707 شاید خودشون بتونن برای ماه بعد تغییر تعرفه بدن

hamidrezavictor
08-02-2012, 10:31
با عرض سلام حیف که اینجا جاش نیست وگرنه هرچی فحش بود به این ایرانسل میدادم :41: به خیالمون که تو خونه اینترنت داریم ولی هر دفعه شدیدا لازمش داشتیم قطع شده :( از 12 شب تا 5 خوب بود ولی همون موقع که من انتخاب واحد داشتم قطع شد اخه ادم این حرفارو به کی بگه کووووووووو گوش شنواااااااااا :41:

عاليه
08-02-2012, 10:48
دوستان من ديشب برام يه مشكل جديد پيش اومد. ديشب اينترنتم يهو قطع شد در حالي كه هم آنتن داشتم هم قدرت سيگنال 100% بود. تقريبا يك ساعتي هم صبر كردم اما وصل نشد تا امروز صبح كه ظاهرا درست شده. جالب اين جاست كه سايت وايمكس ايرانسل برام لود ميشد اما هيچ سايت ديگه‌اي نه. تا حالا شده براي شما هم همچين چيزي پيش بياد؟

mehdi_vsgh
08-02-2012, 11:16
سلام میگم این مودمهای وایمکس مثله بعضی از مودمهای adsl قابلیت ارسال فکس رو نداره؟

mrmostafa
08-02-2012, 11:17
من كه تو اين قسمت مصرف ميرم اينقدر شير تو شير هست كه اصلا متوجه نميشم چقدر بسته افزايشي گرفتم چقدر مصرف شده چقدر مونده. بابا نميتون بدن يكي درست طراحي كنه. از شركت هاي pap ياد بگيرن. خيلي زشته. نامحدود هم كه پول زياد ميخواد وگرنه بگيريم اصلا فكر تمديد و ترافيك هم نباشيم.

lucky_luke
08-02-2012, 12:31
دوستان من ديشب برام يه مشكل جديد پيش اومد. ديشب اينترنتم يهو قطع شد در حالي كه هم آنتن داشتم هم قدرت سيگنال 100% بود. تقريبا يك ساعتي هم صبر كردم اما وصل نشد تا امروز صبح كه ظاهرا درست شده. جالب اين جاست كه سايت وايمكس ايرانسل برام لود ميشد اما هيچ سايت ديگه‌اي نه. تا حالا شده براي شما هم همچين چيزي پيش بياد؟

برای منم دقیقا همین مشکل پیش اومد(اهواز هستم)

البته غیر از ecare سایت های داخلی مثل سایت سنجش رو هم باز میکرد

eng2006
08-02-2012, 13:35
هزینه ثبتنام دهه فجر چقدر هست؟
اخه قبلا که باید یه سیم کارت هم اجباری میگرفتی نزدیک 70 تومن در میامد
الان چند میشه؟

urcu
08-02-2012, 14:02
الان چند میشه؟
قیمت مودم نصف شده از 19 تا22 بهمن

armin39
08-02-2012, 14:23
دوستان پینگ شما هم خراب شده؟؟؟اینجا الان پینگ 800 هست چند روزه...2 مگ دارم..

masa_1379
08-02-2012, 14:45
پینگ من هم بین 600-800 چند ساعت این جوریه چند ساعت خوب می شه زنگ زدم میگن مشکلی ندارن...والا ایرانه دیگه...الان 2-3 روزه این جوریه...

mehdi_vsgh
08-02-2012, 15:42
دوستان پینگ شما هم خراب شده؟؟؟اینجا الان پینگ 800 هست چند روزه...2 مگ دارم..

پینگ من هم بین 600-800 چند ساعت این جوریه چند ساعت خوب می شه زنگ زدم میگن مشکلی ندارن...والا ایرانه دیگه...الان 2-3 روزه این جوریه...

دلتون بسوزه:دی

birang1357
08-02-2012, 18:21
با چند نفر از دوستان تصمیم گرفتیم از ایرانسل خداحافظی کنیم اگر کس دیگه ای هم هست اینجا اعلام کنه ما که رفتیممممممممم

Electronic-Arts
08-02-2012, 18:37
دلتون بسوزه:دی

این جاست که من باید بگم زرشک ......
اصل سرور های خارجی هست نه سرور ایران

vivabarca
08-02-2012, 21:55
الان چند میشه؟

امزوز که من ثبت نام کردم ، 53 تومن شد هزینه ای که باید به حسابشون بریزم .

دوستان یه سوال ، من اگه مودم رو بگیرم بعدا می تونم صاحب سند رو شخص دیگه ای کنم ؟ یا مثلا دوستم بره ثبت نام کنه و بگه مودم داره و از مودم من استفاده کنه ؟ امکان واگذاری مودم به فرد دیگه هست ؟!

masa_1379
08-02-2012, 21:59
پینگ به سرور های خارجی در تهران بسیار بالا رفته است...جدود 600-800 اما به سرور داخلی خوب است...خیلی وضع مسخره ایی شده...

amh1365
08-02-2012, 23:37
سلام
هر چی یوزر و PASS‌رو میزنم وارد اکانت نمیشه. مطمئنم که یوزر و پسورد رو درست می زنم. مشکل از سیستمه یا جای دیگه؟ کسی دیگری هم مشکل داره؟

mkkrmt
08-02-2012, 23:58
سلام دوستان سرعت اومده پایین من 1 مگ دارم الان با 50 داره دان میکنه

iCe m@n
09-02-2012, 01:14
سلام دوستان سرعت اومده پایین من 1 مگ دارم الان با 50 داره دان میکنه

بله دوست عزیز به خاطر نزدیک شدن به 22 بهمن سرعت ها برای همه افتضاح شده
من خودم هم 1 مگ دارم با 60 دانلود میکنم:2:

dvlsh
09-02-2012, 03:06
کسی تابحال کاری که من میخوام بکنم رو نکرده ؟!!!

سرویس من اعتباری نامحدوده ... میخوام از سرماه برای 2 ماه تمدید نکنم یعنی اسفند و فروردین ... البته بدون درخواست تعلیق . کسی میدونه چه اتفاقی می افته ؟ خودش خودکار به حالت تعلیق میره یا میشه بعد 2 ماه دوباره حساب رو شارژ کرد .

اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم چون میدونم از این 707 چیزی بغیر از اعصاب خوردی نصیبم نمیشه .

با تشکر

mehdi_vsgh
09-02-2012, 09:11

سرویس من اعتباری نامحدوده ... میخوام از سرماه برای 2 ماه تمدید نکنم یعنی اسفند و فروردین ... البته بدون درخواست تعلیق . کسی میدونه چه اتفاقی می افته ؟ خودش خودکار به حالت تعلیق میره یا میشه بعد 2 ماه دوباره حساب رو شارژ کرد .

اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم چون میدونم از این 707 چیزی بغیر از اعصاب خوردی نصیبم نمیشه .

با تشکر
اگه پول رو پرداخت نکنی بعد از چند روز اینترتت به طور کامل قطع و جمع آوری میشه...و اگه بخوای دوباره راش بندازی باید مجدد هزینه ماهیانه و راه اندازی و.... رو پرداخت کنی یعنی باید مجدد ثبت نام کنی!

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

این جاست که من باید بگم زرشک ......
اصل سرور های خارجی هست نه سرور ایران
با توجه به هته ای که در اون حضور داریم الان این کاملا طبیعیه......

beauty
09-02-2012, 11:29
من 512 سه ماهه نامحدود دارم .. آيا واقعا نامحدوده ؟!!! يا مثل شاتل دزد تا يه حجمي نامحدوده ؟

urcu
09-02-2012, 11:32
من 512 سه ماهه نامحدود دارم .. آيا واقعا نامحدوده ؟!!! يا مثل شاتل دزد تا يه حجمي نامحدوده ؟

قسمت ترافیک باقی مانده را بررسی کنید ببینید چقدر حجم داره...
شاتل دزد را خوب اومدی.:27:

mehdi_vsgh
09-02-2012, 11:46

بلی واقعا نامحدوده...هرچقدر میخوای دانلود کن!

hamidrezavictor
09-02-2012, 12:05

با تشکر

من یکی از مودمام الان 4 ماهه خراب شده استفاده نمیکنم الان حالت تعلیق اتوماتیک میره خودش حالت تعلیق. برام همش اس ام اس میاد اگه شارز کنی 20% تخفیف شامل حالت میشه همین یکی دو هفته پیشم زنگ زدن گفتن چی شده استفاده نمیکنی بعد 2 ماهم اگه شارز کنی دوباره اتوماتیک وصل میشه برای من که اینجوری بود فقط تغییر تعرفه نمیتونی بدی در کل مصرف ازاد برای همین مواقع خوبه

hamidrezavictor
09-02-2012, 12:16
سلام مودم usb وایمکسم جای اتصال مودم به سامانه شل شده نگهش نمیداره شامل گارانتی میشه اگه نه باید چی کار کنم؟:41:

dvlsh
09-02-2012, 14:10
1-

گه پول رو پرداخت نکنی بعد از چند روز اینترتت به طور کامل قطع و جمع آوری میشه...و اگه بخوای دوباره راش بندازی باید مجدد هزینه ماهیانه و راه اندازی و.... رو پرداخت کنی یعنی باید مجدد ثبت نام کنی!

2-

من یکی از مودمام الان 4 ماهه خراب شده استفاده نمیکنم الان حالت تعلیق اتوماتیک میره خودش حالت تعلیق. برام همش اس ام اس میاد اگه شارز کنی 20% تخفیف شامل حالت میشه همین یکی دو هفته پیشم زنگ زدن گفتن چی شده استفاده نمیکنی بعد 2 ماهم اگه شارز کنی دوباره اتوماتیک وصل میشه برای من که اینجوری بود فقط تغییر تعرفه نمیتونی بدی در کل شارز ازاد برای همین مواقع خوبه

ممنون از جواب های دوستان ... ولی الان میشه بگید کدوم جواب درسته ؟! چون تا اونجایی که پرس و جو کردم اگر پرداخت نکنی میره به حالت تعلیق اتوماتیک ولی اینقدر هر روز یک قانون پیاده می کنند آدم نمیتونه مطمئن باشه .
مال من نامحدود 1 مگ هستش ... رقمش هم رقمی نیست که آدم بگه بیخیال جهنم ضرر ... زور داره 82 بدی و اصلا استفاده نکنی !

vivabarca
09-02-2012, 15:01
دوستان یه سوال ، من اگه مودم رو بگیرم بعدا می تونم صاحب سند رو شخص دیگه ای کنم ؟ یا مثلا دوستم بره ثبت نام کنه و بگه مودم داره و از مودم من استفاده کنه ؟ امکان واگذاری مودم به فرد دیگه هست ؟!

plz help me!

عاليه
09-02-2012, 15:17
دوستان امروز كس ديگه‌اي مثل من در ورود به ياهو مسنجر و همين طور كليه‌ي سرويس‌هاي گوگل مشكل داره؟

pori.ya
09-02-2012, 15:18
مثل اینکه قطعی اینترنت به منم رسید از ساعت 2 تا الان سرعتم از 130 کیلوبایت به 7 کیلوبایت رسیده گوگل پلاس باز بالا نمیاد مثل اینکه باز فی+تر شده
واقعا نمیدونم از کدوم شرکت سرویس بگیرم همه یه جوری مشکل دارن
در ضمن ایرانسل تو پشتیبانی و رسیدگی به مشکلات خیلی ضعیف عمل میکنه بعد از 20 روز به درخواستم رسیدگی کردن و پولی که از حسابم به اشتباه حذف شده بود رو برگردوندن

hamidrezavictor
09-02-2012, 15:23
plz help me!

بله میشه سلام سلام سلام

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

دوستان امروز كس ديگه‌اي مثل من در ورود به ياهو مسنجر و همين طور كليه‌ي سرويس‌هاي گوگل مشكل داره؟

برای منم باز نمیشه

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

1-

2-

ممنون از جواب های دوستان ... ولی الان میشه بگید کدوم جواب درسته ؟! چون تا اونجایی که پرس و جو کردم اگر پرداخت نکنی میره به حالت تعلیق اتوماتیک ولی اینقدر هر روز یک قانون پیاده می کنند آدم نمیتونه مطمئن باشه .
مال من نامحدود 1 مگ هستش ... رقمش هم رقمی نیست که آدم بگه بیخیال جهنم ضرر ... زور داره 82 بدی و اصلا استفاده نکنی !

میشه بپرسم چرا تغییر تعرفه به مصرف ازاد نمیدی؟

armin39
09-02-2012, 15:47
صبح پینگ درست شده بود...الان یاهو مسنجر..یاهو میل...جیمیل...فیس بوک...و چند سایت ددیگه کلا قطع شده و به هیچ عنوان امکان دسترسی نیست...پینگ هم دوباره 800 شده...خوب دیگه سالگرد پیروزی انقلابه و اینترنت هم زاده دشمن پس باید مبارزه کرد با اینترنت...به نظرم تا آخر ماه همین وضعیت ادامه داشته باشه...ایرانسل هم تقصیری نداره ..همه مسائل مربوط به امنیت کشور هست که ایرانسل هم مجبور به اجرای این قوانین هست

mohandes66
09-02-2012, 16:18

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

صبح پینگ درست شده بود...الان یاهو مسنجر..یاهو میل...جیمیل...فیس بوک...و چند سایت ددیگه کلا قطع شده و به هیچ عنوان امکان دسترسی نیست...پینگ هم دوباره 800 شده...خوب دیگه سالگرد پیروزی انقلابه و اینترنت هم زاده دشمن پس باید مبارزه کرد با اینترنت...به نظرم تا آخر ماه همین وضعیت ادامه داشته باشه...ایرانسل هم تقصیری نداره ..همه مسائل مربوط به امنیت کشور هست که ایرانسل هم مجبور به اجرای این قوانین هست

منم نمیتونم به یاهو مسنجر وصل بشم . اولش فکر کردم مشکل نرم افزاری دارم ولی مثل اینکه ...

mehdi_vsgh
09-02-2012, 17:32
منم همین مشکل رو توی فیسبوک دارم ولی یه چیز خیلی عجیب بهتون بگم شماهم تست کنید ببینید برای شما هم همینطوریه یا نه؟؟

با یه مرورگر که یوزرنیم و پسوردتون داخلش سیو نیست فیسبوک رو باز کنید...میبینید که بلافاصله با سرعت نور صفحه لوگین فیسبوک براتون باز میشه.......اما به محض اینکه یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید و لوگین بزنید دیگه ادامه پیدا نمیکنه!!!

navids
09-02-2012, 18:27
منم همین مشکل رو توی فیسبوک دارم ولی یه چیز خیلی عجیب بهتون بگم شماهم تست کنید ببینید برای شما هم همینطوریه یا نه؟؟

با یه مرورگر که یوزرنیم و پسوردتون داخلش سیو نیست فیسبوک رو باز کنید...میبینید که بلافاصله با سرعت نور صفحه لوگین فیسبوک براتون باز میشه.......اما به محض اینکه یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید و لوگین بزنید دیگه ادامه پیدا نمیکنه!!!

دقیقاً همینطوره :44:

عاليه
09-02-2012, 19:15

باز جاي شكرش باقيه كه كل اينترنت رو نبستن!!!

حالا كسي از بقيه‌ي آي اس پي‌ها خبر داره؟ يعني همه همين طورن؟

Alireza Taji
09-02-2012, 19:50
من با فیس بوک و باقی هیلتری ها مشکلی ندارم

اما یک سری سایت ها از صبح به هیچوجه باز نمیشه و یا بعد از 1 ساعت لود باز میشه!
مثل سایت گل، 4 شارد

الان 1 ربع سایت گل را باز کردم اما صفحه بالا نمیاد
فکر کردم مشکل از کوکی ها و مرورگر باشه اما با 2 سیستم دیگه هم تست کردم وضع همینه!

dvlsh
09-02-2012, 21:05
میشه بپرسم چرا تغییر تعرفه به مصرف ازاد نمیدی؟

من نامحدود اعتباری هستم ... یعنی همون مصرف آزاد ... اگر مبلغ فاکتوری که صادر می کنند رو ندم برام مصرف آزاد حساب میشه . همین مورد هم به ذهنم رسید که مثلا 5000 تومن حساب رو شارژ کنم بعد دیگه فاکتور رو پرداخت نکنم چون اینترنت هم استفاده نمی کنم پس این 5000 تومن بعنوان مصرف آزاد برام حساب میشه و حساب رو هم تعلیق نمی کنند ! فکر کنم اینطوری بهتر باشه ... درسته ؟

pori.ya
09-02-2012, 22:39
واقعا جای شکرش باقیه سیم اینترنت بین اللملی رو در نیوردن میشه یه تست زد:42:
1مگ اینجوری وای به حال 128 ها:25:

o457
09-02-2012, 23:14
سلام. من مشترک وایمکس ایرانسل هستم، مودم من هم وای فای bm632w هستش و اشتراک 512 هم داریم. دیروز تصمیم گرفتم که یک مودم usb بهم همراه یک اشتراک جدید هم داشته باشم تا در صورت کار با لپ تاپ مشکلی نداشته باشم. دیروز ثبت نام کردم و بلا فاصله با مرکز تماس وایمکس تماس گرفتم و گفتم که همکاران شما از بخش فنی با من تماس نگرفتن اما خونه ما در منتطقه سبز هستش و ما هم مودم داخلی داریم و من هم میخوام پول پرداخت کنم آیا از نظر شما اشکالی نداره؟ اونا هم گفتن وقتی خودت میدونی که پوشش منطقه تون خوبه پس پرداخت کن. من هم پرداخت کردم و امروز ساعت 16:30 مودم برام آوردن و خدائیش الان هم حسابی و بدون عیب داره کار میکنه.
اما توی این موندم که چرا خیلی ها میگن دیر میارن و دیر حسابمون فعال میشه.

عاليه
09-02-2012, 23:50
دوستان يك سوال: من الان چند روزيه كه در فاصله زماني 8 تا 12 شب كه با دانلود منيجر دانلود ميكنم سرعتش به زور به 60 يا 70 ميرسه. من سرويسم 1 مگ هست و هميشه با دانلود منجر فيكس روي 119 دانلود ميكردم. براي شما هم همين طوره؟

mrmostafa
10-02-2012, 00:44
ترافیک ایرانسل چقدر زود تموم میشه؟؟؟ اصلا دانلود نمیکنم 4 گیگ خودش که تموم شد هیچی یه 2 گیگ شارژ کردم حالا قطع شد شانسا سایت رو آورد بعد صورتحساب اینترنتی زدم داخل سایت بانک نمیرفت چون اینترنت نداشتم باید کاری کنن بیاره از طریق سرور خودشون؟!! دیگه شارژ خریدم قسمت حساب شارژ مجدد کردم بعد همون موقع بسته افزایشی خریدم و اینترنت وصل شد. چه عجب؟!!!
من با اینترنت 128 دوستم هر کاری میکنم وصل نمیشم ضمن اینکه من چیکار باید بکنم به صورت دستی یوزر و پسوردر و بدم؟؟؟
در شکل زیر قسمت NAI چی هستش؟؟ اونم باید عوض بشه وقتی با یوزر کسی وارد میخواهیم بشیم؟؟؟

راستی جالب اینجاست کاری کردن وارد سایت های معمولی میشه ولی گوگل رو نمیاره اصلا و من با وی پی ان آی پی سک وصل شدم عالیه سرعت عالی و فیس بوک و غیره رو با سرعت نور میاره :)) ولی ساکس که سرعتش بالا بود اصلا نیاورد.

GHOST RECON
10-02-2012, 01:01
دوستان وايمكسي يه سوال ازتون داشتم پشت اين مودم هاي خونگي فضاي بسته ايرانسل به جز پورت شبكه يه پورت هم براي تلفن هست اون به چه دردي ميخوره ؟

birang1357
10-02-2012, 08:58
دوستان يك سوال: من الان چند روزيه كه در فاصله زماني 8 تا 12 شب كه با دانلود منيجر دانلود ميكنم سرعتش به زور به 60 يا 70 ميرسه. من سرويسم 1 مگ هست و هميشه با دانلود منجر فيكس روي 119 دانلود ميكردم. براي شما هم همين طوره؟

منم یک مگ دارم خیلی وقته سرعتش داغون شده

matador
10-02-2012, 10:42
من با فیس بوک و باقی هیلتری ها مشکلی ندارم

اما یک سری سایت ها از صبح به هیچوجه باز نمیشه و یا بعد از 1 ساعت لود باز میشه!
مثل سایت گل، 4 شارد

الان 1 ربع سایت گل را باز کردم اما صفحه بالا نمیاد
فکر کردم مشکل از کوکی ها و مرورگر باشه اما با 2 سیستم دیگه هم تست کردم وضع همینه!

آقا چه جوری میری تو فیس بوک ؟ من هر چه هیلتر شکن بود رو تست کردم نشد که نشد .

عاليه
10-02-2012, 11:11
منم یک مگ دارم خیلی وقته سرعتش داغون شده

خوب آقا اين چه وضعيه؟ بايد زنگ بزنيم پيگير بشيم. اين كه نشد. ما ماهيانه داريم 80 تومن پول بيزبون ميديم كه اينا اين طوري سرويس بدن؟ اگه با اين سرعتهاي افتضاح ميخواستيم كه ميرفتيم همون پهناي 256 و اينارو ميگرفتيم، اين قدر هم اعصابمون خورد نميشد.

iCe m@n
10-02-2012, 12:03
خوب آقا اين چه وضعيه؟ بايد زنگ بزنيم پيگير بشيم. اين كه نشد. ما ماهيانه داريم 80 تومن پول بيزبون ميديم كه اينا اين طوري سرويس بدن؟ اگه با اين سرعتهاي افتضاح ميخواستيم كه ميرفتيم همون پهناي 256 و اينارو ميگرفتيم، اين قدر هم اعصابمون خورد نميشد.

دوست عزیز سرعت های ایرانسل همه قانونی و نرمال هستش الان چند روزه به خاطر 22 بهمن سرعت ها و پینگ ها سراسری به مشکل بر خورده هر ساله همینطوری بوده تا چند روز دیگه سرعت درست میشه نگران نباشید
الان که اینقدر پینگ ها افتضاح شده از دیروز یاهو و فیسبوک هم باز نمیشه :41:

ولی مطمئن باشید تا چند روز آینده درست خواهد شد

pori.ya
10-02-2012, 15:24
این وضع تست سرور فن آوا
این وضع تست با سرور لس آنجلس
برای من این جالبه که چرا گوگل رو بستن اما راحت با سا+س میشه همه وبسایت ها رو باز کرد و مشکل بستن گوگل و جیمیل کلی هست

Alireza Taji
10-02-2012, 16:05
من پینگ و ... مشکلی نداره و نرمال هست اما یک سری از سایت ها بالا نمیاد!

مثل سایت گل یا 4 شارد تمام صفحه را لود میکنه اما بالا نمیاد! فقط کافیه ارتباطم با مودم را قطع کنم و نت قطع بشه تا صفحه کامل نشون داده بشه!

آقا چه جوری میری تو فیس بوک ؟ من هر چه هیلتر شکن بود رو تست کردم نشد که نشد .
با ساکس بدون هیچ مشکلی فیس بوک باز میشه برام.

mehdi_vsgh
10-02-2012, 16:23
من پینگ و ... مشکلی نداره و نرمال هست اما یک سری از سایت ها بالا نمیاد!

مثل سایت گل یا 4 شارد تمام صفحه را لود میکنه اما بالا نمیاد! فقط کافیه ارتباطم با مودم را قطع کنم و نت قطع بشه تا صفحه کامل نشون داده بشه!

با ساکس بدون هیچ مشکلی فیس بوک باز میشه برام.
عزیز منم ساکس دارم ولی اصلا نمیتونم وارد فیسبوک بشم!

rezarrrr
10-02-2012, 16:34
تا این سرویس بیاد به شهر ما برسه من یکی پیر شدم تازه اگه اونم بیاد
این اقایونی که سر میز نشستن که میگن محدودیت دانلود غیر قانونیه پس چرا اقدام نمیشه

GHOST RECON
10-02-2012, 16:35
جواب سوال قبلي منو كه كسي نداد حد اقل جواب اينا رو بديد
من چن روزه يه مودم ايرانسل دست دوم گرفتم چندتا سوال برام پيش اومده لطف ميكنيد اگه زود جواب بديد
1- تنظيمات كانفيگ مودم رو چجوري بايد انجام بدم ؟
2- براي به نام زدن بايد چكار كنم ؟
3- سرويس من از اين 128 ها كه 50500 رياله هست براي تغيير سرويس چكار بايد بكنم ؟

hamidrezavictor
10-02-2012, 16:52
من نامحدود اعتباری هستم ... یعنی همون مصرف آزاد ... اگر مبلغ فاکتوری که صادر می کنند رو ندم برام مصرف آزاد حساب میشه . همین مورد هم به ذهنم رسید که مثلا 5000 تومن حساب رو شارژ کنم بعد دیگه فاکتور رو پرداخت نکنم چون اینترنت هم استفاده نمی کنم پس این 5000 تومن بعنوان مصرف آزاد برام حساب میشه و حساب رو هم تعلیق نمی کنند ! فکر کنم اینطوری بهتر باشه ... درسته ؟

نامحدود با مصرف ازاد فرق داره عزیزم... اگه حسابتو 5 تومان شارز کنی تعرفه ات مصرف ازاد نباشه مثلا نامحدود باشه مصرف ازاد نمیفته حسابت 0 میشه بعد میزنه بقیه پولی که بخوای بدی فلان مبلغ حالت تعلیق هم میشی.... بعد از شارز 5000 تومان برای نامحدود که 80000 تومان باید بدی میشه 75000 بعد میره حالت تعلیق :20: پس تغییر تعرفه بده به مصرف ازاد و استفاده نکن ... اگه نامحدود بری حالت تعلیق برای استفاده ی بعدیت هم فقط باید نامحدود باشی

hamidrezavictor
10-02-2012, 16:59
جواب سوال قبلي منو كه كسي نداد حد اقل جواب اينا رو بديد
من چن روزه يه مودم ايرانسل دست دوم گرفتم چندتا سوال برام پيش اومده لطف ميكنيد اگه زود جواب بديد
1- تنظيمات كانفيگ مودم رو چجوري بايد انجام بدم ؟
2- براي به نام زدن بايد چكار كنم ؟
3- سرويس من از اين 128 ها كه 50500 رياله هست براي تغيير سرويس چكار بايد بكنم ؟

1.تو internet explorer تایپ کن 192.168.1.1 یوزر پسش هم admin
2.برو تو سایت ایرانسل مدارکشو که باید به نمایندگی وایمکس بدی زده
3.برو تو کنترل حساب وایمکست e-care از اونجا تغییر تعرفه بده

samypersian
10-02-2012, 17:20
سلام
دوستان اینترنت 1 مگ نامحدود وایمکس ایرانسل چه جوری هاست
1 - سرعت دانلود
2 - سرعت اپلود
3 - پینگ
برای گرفتن سرعت 1 مگ باید چه مدارکی داشته باشم

pori.ya
10-02-2012, 20:33
سلام
دوستان اینترنت 1 مگ نامحدود وایمکس ایرانسل چه جوری هاست
1 - سرعت دانلود
2 - سرعت اپلود
3 - پینگ
برای گرفتن سرعت 1 مگ باید چه مدارکی داشته باشم

میانگین سرعت دانلود 130 کیلوبایت و آپلود 50 کیلوبایت هست پینگ هم در خیلی از تست ها که دوستان تو صفحات قبل گذاشتن هست که این ها بستگی به قدرت سیگنال داره
برای نامه هم باید قید کنه سرعت رو

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

دوستان این شایعات واقعیت داره که فردا اینترنت ملی میاد؟
کسی میدونه تکلیف ما چی میشه که وایمکسی هستیم سرویس رو قطع میکنن و میشه اینترانت؟

dvlsh
10-02-2012, 20:42
نامحدود با مصرف ازاد فرق داره عزیزم... اگه حسابتو 5 تومان شارز کنی تعرفه ات مصرف ازاد نباشه مثلا نامحدود باشه مصرف ازاد نمیفته حسابت 0 میشه بعد میزنه بقیه پولی که بخوای بدی فلان مبلغ حالت تعلیق هم میشی.... بعد از شارز 5000 تومان برای نامحدود که 80000 تومان باید بدی میشه 75000 بعد میره حالت تعلیق :20: پس تغییر تعرفه بده به مصرف ازاد و استفاده نکن ... اگه نامحدود بری حالت تعلیق برای استفاده ی بعدیت هم فقط باید نامحدود باشی

آهان ... شما منظورت سرویس حجمیه ! ولی وقتی میگن اعتباری یعنی هروقت پول دادی کار میکنه ندادی هم قطع میشه کاری به حجمی یا نامحدود بودن سرویس ندارند ... این مورد برای من پیش اومده که مبلغ اضافی مثلا 15000 تومان تو حسابم بوده ولی چون اول ماه تمدید نکردم شروع کرده از این 15000 تومن حجم استفاده شده رو کم کرده تا اینکه اینترنت قطع شده و همون پیغام اعتبار کافی ندارید اومده درواقع همون مصرف آزاد برام حساب کرده . برای همین این طرح به فکرم رسید ولی اگر نشه فکر کنم مجبورم درخواست تعلیق بدم . فقط میدونید هنگام لغو درخواست تعلیق چقدر طول میشکه تا اینترنت دوباره راه بی افته ؟

با تشکر

hamidrezavictor
10-02-2012, 21:11
آهان ... شما منظورت سرویس حجمیه ! ولی وقتی میگن اعتباری یعنی هروقت پول دادی کار میکنه ندادی هم قطع میشه کاری به حجمی یا نامحدود بودن سرویس ندارند ... این مورد برای من پیش اومده که مبلغ اضافی مثلا 15000 تومان تو حسابم بوده ولی چون اول ماه تمدید نکردم شروع کرده از این 15000 تومن حجم استفاده شده رو کم کرده تا اینکه اینترنت قطع شده و همون پیغام اعتبار کافی ندارید اومده درواقع همون مصرف آزاد برام حساب کرده . برای همین این طرح به فکرم رسید ولی اگر نشه فکر کنم مجبورم درخواست تعلیق بدم . فقط میدونید هنگام لغو درخواست تعلیق چقدر طول میشکه تا اینترنت دوباره راه بی افته ؟

با تشکر

اعتیاری با دایمی فقط تو نحوه ی پرداخت صورت حساب فرق دارن ... اعتباری اول باید پول بدی مثلا برای تعرفه پایه با 3 گیگ حجم اول ماه باید حسابتو شارز کنی ولی دایمی اخر ماه.... اول انتخاب میکنی استفاده که کردی بعد پولشو میدی... اعتباری و دائمی جفتشون مصرف ازاد دارن یعنی هرچقدر شارز کنی . اش میخوری :31: هر گیگ 10000 تومان :41: برو تو تغییر تعرفه ببین تعرفه ات چیه :10: اگه ازاد بود تعلیق نمیشی اگه پایه یا نامحدود بود تغییر بده به ازاد و تا هرموقع دوست داشتی استفاده نکن... قضیه 15000 تومانت امکان نداره مگر اینکه کلا تعرفه ات مصرف ازاد بوده... عزیز اعتباری منظور اون که گفتی نیست :20: برای من که 2 روز قطع بود 1 ساعت وصل شد...

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

میانگین سرعت دانلود 130 کیلوبایت و آپلود 50 کیلوبایت هست پینگ هم در خیلی از تست ها که دوستان تو صفحات قبل گذاشتن هست که این ها بستگی به قدرت سیگنال داره
برای نامه هم باید قید کنه سرعت رو

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

دوستان این شایعات واقعیت داره که فردا اینترنت ملی میاد؟
کسی میدونه تکلیف ما چی میشه که وایمکسی هستیم سرویس رو قطع میکنن و میشه اینترانت؟

شایعات را باور نکنید :31: این شایعاتی بود که همه جا پخش شد اما خیلی زود تکذیب شد

Alireza Taji
10-02-2012, 22:31

1
عزیز منم ساکس دارم ولی اصلا نمیتونم وارد فیسبوک بشم!
احتمالا مشکل از ساکستون باشه چون من با سرعت عالی دارم از ساکس استفاده می کنم(همین الان ساکس بازه برام) فقط مشکل باز نشدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همچنان با ساکس هم جریان داره.

mehdi_vsgh
10-02-2012, 22:47

1
احتمالا مشکل از ساکستون باشه چون من با سرعت عالی دارم از ساکس استفاده می کنم(همین الان ساکس بازه برام) فقط مشکل باز نشدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همچنان با ساکس هم جریان داره.
خوب فیسبوک هم به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست دیگه!!

eng2006
10-02-2012, 22:57
امزوز که من ثبت نام کردم ، 53 تومن شد هزینه ای که باید به حسابشون بریزم .
هزینه ثبتنام دههه فجر 53 هست؟
40 مودم 12.800 هزینه یک ماه 8 تومان هزینه نصب و راه اندازی....
بیشتر میشه که....
من خودم پارسال مبعث ثبتنام کردم 67 تومن درامد
چطوریه؟
راستی من مودم وای فای 620 دارم چطور باید بفروشمش؟

Imanhjp
10-02-2012, 23:04

1

دوستان اگه با Socks هم با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل دارید فقط کافیه همون ------ و پورت ساکس رو توی مرورگرتون وارد کنید عین ساعت کار میکنه!
الان من هم فیسبوک و هم جیمیل رو راحت باز میکنم

M3hr4n
10-02-2012, 23:05
آقا مگه سرویس های نامحدود ایرانسل، واقعا نا محدود نیست؟؟
پس این خزعبلات که توی پنل من نوشته چیه؟؟!؟! :13::13::13:

اولا که سرویس من 4 روز بیشتر نیست که فعال شده و عمرا بشه با سرویس 512 در 4 روز، 17 گیگ دانلود کرد!!! :41:
بعدش هم که یه شب تا صبح که اینترنتم اصلا قطع بود، امروزم که اصلا ازش استفاده نکردم...
نکنه باز دارن کلاه میذارن سرمون؟؟!

mehdi_vsgh
10-02-2012, 23:21
دوستان اگه با Socks هم با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل دارید فقط کافیه همون ------ و پورت ساکس رو توی مرورگرتون وارد کنید عین ساعت کار میکنه!
آقا چطور میشه اینکارو کرد؟؟؟؟ من نمیتونم اینکاری که گفتین رو انجام بدم؟

من همه سایتا برام باز میشه به جز فیسبوک و جیمیل!!!

hamidrezavictor
10-02-2012, 23:23

اولا که سرویس من 4 روز بیشتر نیست که فعال شده و عمرا بشه با سرویس 512 در 4 روز، 17 گیگ دانلود کرد!!! :41:
بعدش هم که یه شب تا صبح که اینترنتم اصلا قطع بود، امروزم که اصلا ازش استفاده نکردم...

کلاه میذارنو خوب اومدی مگه شک داشتی؟

mehdi_vsgh
10-02-2012, 23:26
پس این خزعبلات که توی پنل من نوشته چیه؟؟!؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 944x360.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولا که سرویس من 4 روز بیشتر نیست که فعال شده و عمرا بشه با سرویس 512 در 4 روز، 17 گیگ دانلود کرد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز شما اگه خودتم بکشی نمیتونی اون ترافیک رو تموم کنی.....اون ارجیفی که نوشته رو زیاد جدی نگیر شما قادر به پایان رسوندن اون ترافیک نیستی

M3hr4n
11-02-2012, 00:11
کلاه میذارنو خوب اومدی مگه شک داشتی؟

شک که داشتم! :D
ولی خوب انتظار این مدلو نداشتم! :31:
راستی، جون به اون آواتارت! اصلا روحمو شاد کرد!

عزیز شما اگه خودتم بکشی نمیتونی اون ترافیک رو تموم کنی.....اون ارجیفی که نوشته رو زیاد جدی نگیر شما قادر به پایان رسوندن اون ترافیک نیستی

آخه مساله اینه که داره به من میگه من 17 گیگ استفاده کردم (که نکردم!!!!) و همچنین 13 گیگ دیگه دارم! :2:
2 حالت داره:
1) اگه واقعا چرت و پرت نوشته باشه که هیچ! :31:
2) اگه واقعا 13 گیگ مونده باشه، وقتی داره میگه من 17 گیگ رو توی 4 روز استفاده کردم، اونوخ مصرف کردن 13 گیگ توی 10 روز که کاری نداره!!! :18:

ولی جدا میخوام بدونم... یعنی این سرویس نامحدود هم الکیه؟! بابا من خیلی دانلود دارم توی این یک ماهه :41:
خیر سرم رفتم اینو گرفتم که دانلودامو انجام بدم :41:

Alireza Taji
11-02-2012, 00:13
خوب فیسبوک هم به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست دیگه!!
نه فقط فیسبوک بلکه جیمیل هم در تنظیماتش می تونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو غیر فعال کنی:31:
از من از گذشته غیر فعال بود و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست الان.

mehdi_vsgh
11-02-2012, 00:17
شک که داشتم! :D
ولی خوب انتظار این مدلو نداشتم! :31:
راستی، جون به اون آواتارت! اصلا روحمو شاد کرد!

آخه مساله اینه که داره به من میگه من 17 گیگ استفاده کردم (که نکردم!!!!) و همچنین 13 گیگ دیگه دارم! :2:
2 حالت داره:
1) اگه واقعا چرت و پرت نوشته باشه که هیچ! :31:
2) اگه واقعا 13 گیگ مونده باشه، وقتی داره میگه من 17 گیگ رو توی 4 روز استفاده کردم، اونوخ مصرف کردن 13 گیگ توی 10 روز که کاری نداره!!! :18:

ولی جدا میخوام بدونم... یعنی این سرویس نامحدود هم الکیه؟! بابا من خیلی دانلود دارم توی این یک ماهه :41:
خیر سرم رفتم اینو گرفتم که دانلودامو انجام بدم :41:
دوست عزیز بهت گفتم اصلا نگران نباش اون اعداد اصلا اعتباری ندارن....چرتو پرت زیاد نوشته تو اون فرمها....شما با خیال راحت بزار دانلود بشه وقتی سرویس نامحدود داری هرچقدر بخوای میتونی دانلود کنی

اون اعداد کاملا چرتو پرت هستن

در ضمن به راحتی میشه با 512 در روز 4-5 گیگ دانلود کرد که در عرض سه روز میتونی 15-16 گیگ دانلود کنی پس میزان مصرفت درسته ولی میزان باقی موندت نامحدوده خیالت راحت

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

نه فقط فیسبوک بلکه جیمیل هم در تنظیماتش می تونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو غیر فعال کنی:31:
از من از گذشته غیر فعال بود و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست الان.
میشه بگی چطوری غیرفعالش کنم؟؟؟؟ من میتونم با موبایل برم تو تنظیماتش...اگه میشه بگین!

mohammad1983
11-02-2012, 00:39

آقا دمت گرم.این روش خیلی خوب جواب داد.

M3hr4n
11-02-2012, 00:43
دوست عزیز بهت گفتم اصلا نگران نباش اون اعداد اصلا اعتباری ندارن....چرتو پرت زیاد نوشته تو اون فرمها....شما با خیال راحت بزار دانلود بشه وقتی سرویس نامحدود داری هرچقدر بخوای میتونی دانلود کنی

اون اعداد کاملا چرتو پرت هستن

در ضمن به راحتی میشه با 512 در روز 4-5 گیگ دانلود کرد که در عرض سه روز میتونی 15-16 گیگ دانلود کنی پس میزان مصرفت درسته ولی میزان باقی موندت نامحدوده خیالت راحت

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

میشه بگی چطوری غیرفعالش کنم؟؟؟؟ من میتونم با موبایل برم تو تنظیماتش...اگه میشه بگین!

مرسی دوست عزیز! خیالمو راحت کردی! :10:
حالا با خاطر آسوده میذارم دانلود!
راستی سرعت من اکثرا حدود 60 کیلوبایت هست که با انجام محاسبات پیچیده(!!)، میشه نتیجه گرفت که روزی میتونم 4 گیگ دانلود کنم! :31:
فکر کنم میزان اضافه ای که نوشته، دانلود + آپلود هست... اگه اونطوری باشه، درست در میاد.
در کل بازم ممنونم

M3hr4n
11-02-2012, 10:30

:39::39::39::39::39:
وای چقدر چرت و پرته!

دیروز اگه دو عدد رو جمع میزدی، میشد 30 گیگ، امروز جمع میزنی میشه 31 گیگ!
چند روز پیش جمع زده بودم، شده بود 27 گیگ! قانون پایستگی ترافیک برقرار نیست! ترافیک از بین نمیره ولی تولید میشه! :39::39::39::39::39:

lucky_luke
11-02-2012, 12:37
وای چقدر چرت و پرته!

چند روز پیش جمع زده بودم، شده بود 27 گیگ! قانون پایستگی ترافیک برقرار نیست! ترافیک از بین نمیره ولی تولید میشه! :39::39::39::39::39:
عدد بالایی بر حسب کیلو بایته و اگه اونو تقسیم بر 1024 کنی میش مصرف برحسب مگابایت....
عدد پایینی معلوم نیست واحدش چیه ولی اگه تقسیم بر صدش کنی میشه حجم باقی مونده بر حسب مگابایت..
طبق عکس شما 139 گیگ حجم داری...حالا اگه حساب کنی درست در میاد

mrmostafa
11-02-2012, 12:38

دوست عزیز اون اعداد و ارقا فوق سری هستش که فقط خود ایرانسل سر در میاره :31: البته م که بعید میدونم خودشونم هم سر در بیارن :27: منم 4 گیگ داشتم 2 روز اول تموم شد اصلا کار نکردم. نمیدونم چطوری حساب میکنه. بر واحد عدد - سانتی متر- متر - کیلوگرم- تن و ... :31: :31:

mehdi_vsgh
11-02-2012, 13:03
وای چقدر چرت و پرته!

حالا به اون حرفم رسیدی که اون اعداد چرتو پرت هستن!!! :دی

M3hr4n
11-02-2012, 13:05
عدد بالایی بر حسب کیلو بایته و اگه اونو تقسیم بر 1024 کنی میش مصرف برحسب مگابایت....
عدد پایینی معلوم نیست واحدش چیه ولی اگه تقسیم بر صدش کنی میشه حجم باقی مونده بر حسب مگابایت..
طبق عکس شما 139 گیگ حجم داری...حالا اگه حساب کنی درست در میاد

آره بالایی که خودش گفته کیلوبایته و من تو محاسباتم همیشه دو بار تقسیم بر 1024ش میکنم که گیگابایتش به دست بیاد...
ولی خوب عدد پایینی خیلی جالبه! :D
مرسی که توضیح دادی...

دوست عزیز اون اعداد و ارقا فوق سری هستش که فقط خود ایرانسل سر در میاره :31: البته م که بعید میدونم خودشونم هم سر در بیارن :27: منم 4 گیگ داشتم 2 روز اول تموم شد اصلا کار نکردم. نمیدونم چطوری حساب میکنه. بر واحد عدد - سانتی متر- متر - کیلوگرم- تن و ... :31: :31:

میدونی یاد سیستم اکانتینگ IBSng افتادم که مخابرات قبلا ها استفاده میکرد! :31:
اونجا میزان شارژ رو بر حسب قرون مینوشت! :27::27:
مثلا وقتی 10 تومن شارژ میکردی، مینوشت 10000000!
خلاصه خیلی جالب بود! شاید اینم قرون باشه! :31:

armin_punisher6
11-02-2012, 13:37
بچه ها یه سوالی.اگه کسی وایمکس داشته باشه با گوشیه آیفون هم میتونه بهش وصل شه؟

Alireza Taji
11-02-2012, 15:12
بچه ها یه سوالی.اگه کسی وایمکس داشته باشه با گوشیه آیفون هم میتونه بهش وصل شه؟
مودمت وایرلس باشه در محدودش باشی می تونی.

بخش تنظیمات فیس بوک همیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و خودم الان به اون قسمت نمی تونم برم برات توضیح بدم و عکس بگیرم. :31:
اما سادس کمی در تنظیمات بگردی یه تیک هست برداری صفحات اصلی عادی میشه.
جی میل هم همینطوره.

imanparsa
13-02-2012, 11:39
بچه ها این روزا کیفیت اینترنت اومده پایین-مثلا سایت گوگل جون میکنه تا بازشه. اما سایت هایی با دامنه ir به راحتی باز میشن

mehdi_vsgh
13-02-2012, 11:46
بچه ها این روزا کیفیت اینترنت اومده پایین-مثلا سایت گوگل جون میکنه تا بازشه. اما سایت هایی با دامنه ir به راحتی باز میشن
مشکل کل کشور بوده. و فقط به ایرانسل نیست و همه شرکتا اینطورین و به مخابرات ربط داره......دلیلش هم واضحه دیگه به خاطر ایامی که الان توش قرار داریم!!.البته الان تقریبا بهتر شده و اکثر سایتا باز میشه....

mrmostafa
13-02-2012, 13:44
من تا روز 22 بهمن مشكلي نداشت با وي پي ان هم همه ايميل ها باز ميشد ولي الان بدون وي پي ان و با وي پي ان سايت هاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خارجي رو نميتونه باز كنه يعني 10 بار بايد ريفرش كني تا نصفش رو بياره با سرعت 3مگ و 512 خودم يكي هست فرقي نداره.

loks12
13-02-2012, 15:00
دوستان با سلام

من می خوام یه وایمکس بگیرم اما تو اتاقی که کامپیوترم هست خط نمی ده اما تو طبقه بالا و همچنین همون طبقه
تو اتاقه دیگه خط میده من می خوام برای کامپیترم یه کارت شبکه بگیرم و با اون به مودم وایکمس وایرلس که تو موقعیت های بالا که گفتم خط میده وصل بشم فاصه من با مودم نحایت13 متره؟
و اگه میشه کدوم کارت شکه رو بخرم؟ فقط می خوام از وای فای استفاده کنم ! سیستمم هم قدیمه و فقط xp می خوره
یه سوال دیگه هم این مودمهای وای فای منبع تغذیه شون با دوشاخه یا آداپوره؟ چون اگه یو اس بی باشه نمی تونم استفاده کنم؟

mehdi_vsgh
13-02-2012, 16:52
دوستان با سلام

من می خوام یه وایمکس بگیرم اما تو اتاقی که کامپیوترم هست خط نمی ده اما تو طبقه بالا و همچنین همون طبقه
تو اتاقه دیگه خط میده من می خوام برای کامپیترم یه کارت شبکه بگیرم و با اون به مودم وایکمس وایرلس که تو موقعیت های بالا که گفتم خط میده وصل بشم فاصه من با مودم نحایت13 متره؟
و اگه میشه کدوم کارت شکه رو بخرم؟ فقط می خوام از وای فای استفاده کنم ! سیستمم هم قدیمه و فقط xp می خوره
یه سوال دیگه هم این مودمهای وای فای منبع تغذیه شون با دوشاخه یا آداپوره؟ چون اگه یو اس بی باشه نمی تونم استفاده کنم؟
اون سوالات رو دوستان جواب میدن
در مورد سوال اخرتون که مودمش آداپتور داره و مستقیما به برق شهری وصل میشن

hamidrezavictor
13-02-2012, 21:22
دوستان با سلام

سلام به نظر من از این مدلای usb بگیر من که دارم بد نیست فقط سری g نگیر هرچی میگیری یا اینترنال یا اکسترنال سری n بگیر من tp link دارم

mehdi_vsgh
14-02-2012, 00:32
سلام به نظر من از این مدلای usb بگیر من که دارم بد نیست فقط سری g نگیر هرچی میگیری یا اینترنال یا اکسترنال سری n بگیر من tp link دارم
خب این مودمهای usb که دیگه وای فای ندارن بعد هم ایشون گفتن که اگه یو اس بی باشه نیمتونن استفاده کنن

imanparsa
14-02-2012, 06:52
من اینترنتم از ساعت 3 ظهر تا 2 بامداد روز دوشنبه مشکل داشت و قطع بود.
دوستان برای شما هم همین مشکل بود ؟

marvel2000
14-02-2012, 07:17

من دو روزه از ساعت 8 شب تا 6 صبح این مشکل رو دارم

birang1357
14-02-2012, 08:59

سرویس من 1 مگ ایرانسل چند روزه از ساعت 4 بعداز ظهر تا ۶ صبح روز بعد حسابی مشکل پیدا می کنه
منطقه پونک هستم

عاليه
14-02-2012, 11:14

براي منم گاهي اوقات پيش مياد. مخصوصا از نيمه شب‌ها (حدود ساعت 2 بامداد) تا صبح گاهي روزها قطع ميشه.

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

سرویس من 1 مگ ایرانسل چند روزه از ساعت 4 بعداز ظهر تا ۶ صبح روز بعد حسابی مشکل پیدا می کنه
منطقه پونک هستم

منم سرويس 1 مگ دارم، منتها مشهد. من همچين مشكلي ندارم. اگر هر روز اين مشكل رو داريد، حتما زنگ بزنيد پشتيباني پيگيري كنيد.

imanparsa
14-02-2012, 12:25
دوستان احساس میکنم یکی داره از اینترنتم استفاده میکنه و رمز مودم رو -- کرده.
نرم افزاری چیزی وجود داره که بفهمیم چه کسی داره از مودم استفاده میکنه ؟

mohandes66
14-02-2012, 12:36

دوست عزیز این مشکل دقیقا هفته ی پیش برا من اتفاق افتاد . رمز من -- شده بود و من نمیتونستم به اینترنت کانکت بشم . به این مسئله دقت کنید به طور همزمان نمیشه از طریق دو تا مودم به یک حساب وصل شد . حالا اگه شما هم نمیتونید کانکت شید ( به شرطی که به علت اختلال در شبکه نباشه ) با 707 تماس بگیرید ببینید سرویستون در حال استفاده است یا نه که در اینصورت پسوردتون را ریست میکنن . ولی اگه شما میتونید کانکت بشید -- شدن پسورد منتفیه اما اگه باز احساس میکنید که از سرویستون یکی داره استفاده میکنه حتما از طریق وای فای هستش که خودتون پسورد را عوض کنید .
امیدوارم توضیحاتم کمکتون کنه .

farzin1986
14-02-2012, 13:03
درود..
دوست عزیز اگر میخواهید از سوء استفاده مطمئن شوید به قسمت زیر بروید و IP Addressها و MAC Addressها رو چک کنید و با MAC Address های دستگاهاتون تطبیق بدین، در صورتی که MAC Address در این صفحه IP گرفته بود و شما نمیشناختین 100% شخصی به شبکه WIFI شما راه یافته..:13:
Status > LAN > LAN

و بهترین کار عوض کردن Security Mode حداقل به WPA-PSK و تغییر دادن WPA Pre-Shared Key به عددی غیر قابل حدس(از گذاشتن "12345678"و شماره موبایل یا تلفن جداً خودداری کنید):27:
Basic > WLAN > WLAN

و در نهایت میتونید برای 100% غیر قابل نفوذ کردن شبکه حتی با دانستن WPA Pre-Shared Key میتوانید از مکان زیر MAC Address هایی که میشناسید رو در لیست سفید بگذارید تا هر گونه دسترسی از MAC Address های ناشناس بلاک شه..:5:
Basic > WLAN > WLAN Filter

farzin1986
14-02-2012, 13:34
در ضمن..
برای اسکن IP های فعال درون شبکتون از نرم افزار HainSoft.LanHelper.v1.92 میتونین استفاده کنید..
دانلود از لینک زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F18ni73n66z7n)
رمز فایل:farzin
:11:

papa2000
14-02-2012, 19:23
دوستان سلام

من دنبال یک مودم وایمکس dx350 هستم، چه جوی می شه گیر آورد؟!
ممنون می شم راهنماییم کنید
واقعیت می خوام از داتک سرویس بگیرم ولی مشکلی که هست اینه که فعلا مودم نداره واسه ارائه!

عاليه
14-02-2012, 21:39
امروز چش شده اين وايمكس؟ چرا همش كنده؟ براي شمام همين طور شده؟

zed2
14-02-2012, 21:59
امروز چش شده اين وايمكس؟ چرا همش كنده؟ براي شمام همين طور شده؟
بر نخوره لطفا تقویم رو نگاه کن دلیلش مشخصه.:31:
مشکل احتملا تا فردا هستش.:13:

gheymeh
14-02-2012, 22:01
نحوه تعویض مودم قدیمی با مودم جدید چطوریه؟

M3hr4n
14-02-2012, 22:15
میبینم که سرعت در حد دایل آپ شده!

عاليه
15-02-2012, 01:00
بر نخوره لطفا تقویم رو نگاه کن دلیلش مشخصه.:31:
مشکل احتملا تا فردا هستش.:13:
آخ آخ ببخشيد. اصلا حواسم نبود. فكر كنم بايد كم كم به فكر ساخت يه تقويم باشيم براي همين روزهايي كه اينترنت دچار افت كيفيت ميشه. والا! خيلي به درد ميخوره. قبول نداريد؟

mrmostafa
15-02-2012, 17:16
اینترنت من شارژ میکنم زود تموم میشه. من 512 پایه گرفتم زود تموم شد یه 2 گیگ گرفتم تموم شد حالا 2 تا 1 گیگ دیگه گرفتم و کلا شد 8 گیگ. هیچ دانلودی هم نداشتم جز آپدیت روزانه آنتی ویروس نورتون 2012 که میگن نهایت روزی 4 مگ دانلود داشته باشه. نمیدونم چطوریه هیچ ثباتی که نداره.

birang1357
15-02-2012, 17:41
قطع و وصل شدن خیلی خیلی زیاد
پونک از ساعت 12 تا الان 17

pori.ya
15-02-2012, 19:50
قطع و وصل شدن خیلی خیلی زیاد
پونک از ساعت 12 تا الان 17

تایید میکنم قطع و وصل شدن از ساعت 9:30 صبح تا 17 بود
بلوارکشاورز

واقعا وضعیت نت ایران داغون شده همه شرکت ها اینجوری شدن بهرته آدم همون ADSL بره ارزون تر هست چون دیگه این ضرب المثل هر چه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری تو نت ایران محسوب نمیشه چون هر چقدر پول بدی به یه مقدار معین میتونی از نت استفاده کنی
حیف که تو حسابم 40 تومن هست وگر نه دیگه شارژ نمیکردم حسابم رو

azaz1212
15-02-2012, 20:04
سلام
من اي دي اس ال 128دارم اگه وايمكس بگيرم سرعتم بيشتر ميشه؟قيمتهاش چيه؟مودم؟؟

pori.ya
15-02-2012, 20:24
سلام
من اي دي اس ال 128دارم اگه وايمكس بگيرم سرعتم بيشتر ميشه؟قيمتهاش چيه؟مودم؟؟

ADSL اگه شرکتی داری که سرعت بالا بستن روزانه قطعا اینجا سرعتت پایینه ته سرعت 128 20 کیلوبایت هست
قیمت ها کمی بالا هست

مودم ها هم موقع مناسبت ها نصف قیمت میشه و بستگی داره که تو چه منطقه ای هستی که از مودم داخلی استفاده کنی یا خارجی

عاليه
15-02-2012, 20:40
تایید میکنم قطع و وصل شدن از ساعت 9:30 صبح تا 17 بود
بلوارکشاورز

واقعا وضعیت نت ایران داغون شده همه شرکت ها اینجوری شدن بهرته آدم همون ADSL بره ارزون تر هست چون دیگه این ضرب المثل هر چه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری تو نت ایران محسوب نمیشه چون هر چقدر پول بدی به یه مقدار معین میتونی از نت استفاده کنی
حیف که تو حسابم 40 تومن هست وگر نه دیگه شارژ نمیکردم حسابم رو

من خودم سرويس يك مگ دارم. البته همگي ميدونيم كه اينترنت در ايران خيلي گرونه و حداقل 5-6 برابر كشورهاي ديگه هزينه‌شه. اما به هر صورت در كل ميتونم بگم از وايمكس ايرانسل راضيم چون خداييش همون چيزي رو كه ادعا ميكنه ارائه ميده. ولي با شما هم موافقم. كلا از حول و حوش 22 بهمن به اين ور خيلي اوضاعش داغون شده. يهو بدون اين كه نه آنتن رفته باشه نه سيگنال، قطع ميشه. قبلا پيش ميومد كه آنتنش بره، ولي الان همه چيزش درسته ولي خود اينترنت قطع ميشه. فقط خدا كنه كه اين مشكلات موقتي باشه. چون من يكي كه اگه وايمكس برام جواب نده گزينه‌ي ديگه‌اي ندارم. قبلا اي دي اس ال داشتم كه نتونستم استفاده كنم چون سيم‌كشي تلفن خونه قديميه و براي اي دي اس ال جوابگو نيست.

mrmostafa
15-02-2012, 20:54
دوستان من امروز 27000 تومان شارژ کردم حسابم رو یه ترافیک 1 گی گرفتم بعدش بقیه اش باشه برای سر ماه سرویس 512 پایه. اومدم خونه عصری دیدم وصل هستش و تا الان استفاده کردم و الان هم وصله ولی الان اس ام اس اومده که اعتبار شما برای بسته افزایشی کافی نیست؟؟ میخوام بدونم مصرف آزاد استفاده نکنه؟؟؟ پوام بره؟؟؟
البته شارژ میگیرم میزنم تو حساب سریع به حساب میره ولی اینترنتی دیرتر میره. حالا نمیدونم این اس ام اس برای ظهر هستش که الان اومده یا چی؟؟؟ از کجا مطمئن بشم؟؟؟

pori.ya
15-02-2012, 21:50
من خودم سرويس يك مگ دارم. البته همگي ميدونيم كه اينترنت در ايران خيلي گرونه و حداقل 5-6 برابر كشورهاي ديگه هزينه‌شه. اما به هر صورت در كل ميتونم بگم از وايمكس ايرانسل راضيم چون خداييش همون چيزي رو كه ادعا ميكنه ارائه ميده. ولي با شما هم موافقم. كلا از حول و حوش 22 بهمن به اين ور خيلي اوضاعش داغون شده. يهو بدون اين كه نه آنتن رفته باشه نه سيگنال، قطع ميشه. قبلا پيش ميومد كه آنتنش بره، ولي الان همه چيزش درسته ولي خود اينترنت قطع ميشه. فقط خدا كنه كه اين مشكلات موقتي باشه. چون من يكي كه اگه وايمكس برام جواب نده گزينه‌ي ديگه‌اي ندارم. قبلا اي دي اس ال داشتم كه نتونستم استفاده كنم چون سيم‌كشي تلفن خونه قديميه و براي اي دي اس ال جوابگو نيست.

قبول دارم این حرفت رو که کلا گرونه اینترنت تو ایران و ما با این پول 1مگ که میدیم میتونیم کم کم 10 مگ بگیریم با کیفیت بهتر ایرانسل واقعا عالی بوده تو این چند ماهی که داشتم قطعی نداشت و مشکلی هم نداشتم اما الان واقعا افتضاح شده نت ایران تقصیر ایرانسلم نیست اما چون این همه پول میدیم این قدر بده کیفیت بهتره بریم ADSL بگیریم که دلمون نسوزه بابت پولی که میدیم منم مشکل شما رو دارم سیم کشی قدیمی هست داخل ساختمان فکر نکنم درست جواب بده و باید کابل کشی کنم واقعا نمیدونم باید چی کار کنم با این وضعیت:41:

birang1357
16-02-2012, 00:02
قبول دارم این حرفت رو که کلا گرونه اینترنت تو ایران و ما با این پول 1مگ که میدیم میتونیم کم کم 10 مگ بگیریم با کیفیت بهتر ایرانسل واقعا عالی بوده تو این چند ماهی که داشتم قطعی نداشت و مشکلی هم نداشتم اما الان واقعا افتضاح شده نت ایران تقصیر ایرانسلم نیست اما چون این همه پول میدیم این قدر بده کیفیت بهتره بریم ADSL بگیریم که دلمون نسوزه بابت پولی که میدیم منم مشکل شما رو دارم سیم کشی قدیمی هست داخل ساختمان فکر نکنم درست جواب بده و باید کابل کشی کنم واقعا نمیدونم باید چی کار کنم با این وضعیت:41:

باید بی خیال وایمکس بشم.برگردیم ADSL

mrmostafa
16-02-2012, 00:33
من از نظر سرعت و قطعی مشکل نداشتم تا الان ولی adsl داشتم پدرم در اومده بود و نمیدونستی به کی باید بگی برای مخابرات هم چند ماهیی داشتم افتضا بود. من از ایارنسل راضی هستم. باید در زمان حال زندگی کنید. در ایارن هیچ چیز سر جاش نیست ولی وقتی نمیتونید هیچ کاری کنید صحبتش هم نکنید و اگر واقعا زیر زور نمیتونین برین باید بی خیال اینترنت بشین چون وایمکس و Adsl و 3 جی همش زور هستش و پول زور میگیرن.

عاليه
16-02-2012, 00:36

من فكر ميكنم كه كلا تا پايان سال اين مشكلات كم و بيش باشه. من كه حتي اگه امكانش رو هم داشتم سراغ اي دي اي اس ال ديگه نميرم، چون از ايرانسلم راضيم. فكر ميكنم ايشالا اين مشكلات برطرف ميشه. فقط مثل هميشه بايد صبوري كنيم ديگه!

mokhtar
16-02-2012, 01:23
دوستان من اگه این ماه پرداخت نکنم کل حسابم قطع میشه؟؟؟دوباره باید ثبت نام کنم؟؟

بعد از سایت هر کاری کردم تعرفه ام عوض نشد :(

اگه پول بیش از حد واریز کنم برای ماه دیگه میمونه؟؟

iman_s
16-02-2012, 12:16
دوستان من امروز 27000 تومان شارژ کردم حسابم رو یه ترافیک 1 گی گرفتم بعدش بقیه اش باشه برای سر ماه سرویس 512 پایه. اومدم خونه عصری دیدم وصل هستش و تا الان استفاده کردم و الان هم وصله ولی الان اس ام اس اومده که اعتبار شما برای بسته افزایشی کافی نیست؟؟ میخوام بدونم مصرف آزاد استفاده نکنه؟؟؟ پوام بره؟؟؟
البته شارژ میگیرم میزنم تو حساب سریع به حساب میره ولی اینترنتی دیرتر میره. حالا نمیدونم این اس ام اس برای ظهر هستش که الان اومده یا چی؟؟؟ از کجا مطمئن بشم؟؟؟
میدونم شما سرویس 512 نامحدود داشتی و این ماه محدودش کردی
منم مثل شمام و آخر ماه سرویس نامحدودم تموم میشه
به نظرت سرویس نامحدود تمدید کنم یا محدود.طبق حساب سرانگشتی خودم چون بیشتر وبگردی میکنم روزی حدود 100 تا 150 مگ مصرف دارم و چون اصلا از حساب و کتاب ایرانسل سردر نمیارم میترسم حجم نامحدودم بدون اینکه متوجه بشم تموم بشه.

nasim2012
16-02-2012, 13:16
مرسی.خوب بود ولی قیمتش...

عاليه
16-02-2012, 15:02
دوستان من اگه این ماه پرداخت نکنم کل حسابم قطع میشه؟؟؟دوباره باید ثبت نام کنم؟؟

بعد از سایت هر کاری کردم تعرفه ام عوض نشد :(

اگه پول بیش از حد واریز کنم برای ماه دیگه میمونه؟؟

فكر ميكنم شما مشترك اعتباري هستيد. اگر پول شارژ رو پرداخت نكنيد فقط اينترنتتون قطع ميشه و براي استفاده مجدد فقط بايد پول رو پرداخت كنيد و نيازي به ثبت نام مجدد نيست. اگر پول بيشتر واريز كنيد در حسابتون ميمونه

براي عدم تعويض تعرفه لطفا دقيقتر بفرماييد كه چه كار كرديد و تعرفه حال حاضر و تعرفه‌اي كه ميخوايد بهش تغيير بديد چه هست. شايد بشه كمكي كرد.

GHOST RECON
16-02-2012, 19:53
سلام دوستان من يه سوال داشتم
من ميخوام از دوستم مودم ايرانسلشو بخرم كه تعرفه ش 128 هست ولي چون كمه بهش گفتم 256 كنه بعد به من بفروشه چون اون دانشجو هست و با كارت دانشجويي ميتونه بيشتر از 128 بگيره حالا با اين حساب ايرانسل قبول ميكنه مودم رو به نام بزنه چون من دانشجو نيستم؟؟؟

يه سوال ديگه اينكه تعرفه مودم الان از اين ماهي 50500 ريالي ها هست آيا اين تعرفه قابل تبديل به 256 سه ماهه 3Gb رو داره

mrmostafa
16-02-2012, 20:20
میدونم شما سرویس 512 نامحدود داشتی و این ماه محدودش کردی
منم مثل شمام و آخر ماه سرویس نامحدودم تموم میشه
به نظرت سرویس نامحدود تمدید کنم یا محدود.طبق حساب سرانگشتی خودم چون بیشتر وبگردی میکنم روزی حدود 100 تا 150 مگ مصرف دارم و چون اصلا از حساب و کتاب ایرانسل سردر نمیارم میترسم حجم نامحدودم بدون اینکه متوجه بشم تموم بشه.

دوست عزیز نامحدود که تموم نمیشه شما پول 1ماهه نامحدود میدی 1 ماه نامحدود استفاده میکنی و حجمت تموم نمیشه تا تاریخش سر برسه. ولی من از اون اول ماه مشکل داشتم تا آخرش. اصلا استفاده نمیکنم تموم میشه نمیدونم واقعا ایرانسل چقدر دزدی میکنه. حساب کتاب هم که نداره بشه جمع و تفریق کرد فهمید.

marvel2000
17-02-2012, 07:53
برادران. دوستان. یاران...
از دیشب حوالی ساعت 10 سرعت به طرز چشمگیری پائین اومده...
و ظاهراً هم چند ساعتی قطع بوده. از ایرانسل که می‌پرسم می‌گه ما فقط چند دقیقه‌ای قطعی و اُفت سرعت داشتیم.
فقط خواستم بدونید...
آیا از شما کسی هم این مشکل رو با این هموطن‌های بدتر از استثمارگران داشته یا نه؟؟؟

T_E_X_A_S
17-02-2012, 09:04
برادران. دوستان. یاران...
از دیشب حوالی ساعت 10 سرعت به طرز چشمگیری پائین اومده...
و ظاهراً هم چند ساعتی قطع بوده. از ایرانسل که می‌پرسم می‌گه ما فقط چند دقیقه‌ای قطعی و اُفت سرعت داشتیم.
فقط خواستم بدونید...
آیا از شما کسی هم این مشکل رو با این هموطن‌های بدتر از استثمارگران داشته یا نه؟؟؟

آره منم دیروز کلا مودمم قاطی کرده بود هر چند ساعت یه بار آنتنش میرفت دوباره میومد سرعتم تعریفی نداشت

mokhtar
17-02-2012, 10:24
فكر ميكنم شما مشترك اعتباري هستيد. اگر پول شارژ رو پرداخت نكنيد فقط اينترنتتون قطع ميشه و براي استفاده مجدد فقط بايد پول رو پرداخت كنيد و نيازي به ثبت نام مجدد نيست. اگر پول بيشتر واريز كنيد در حسابتون ميمونه

براي عدم تعويض تعرفه لطفا دقيقتر بفرماييد كه چه كار كرديد و تعرفه حال حاضر و تعرفه‌اي كه ميخوايد بهش تغيير بديد چه هست. شايد بشه كمكي كرد.

من الان 2 مگ دارم

میخوام این ماه 1 مگ کنم پول نیست وضع خرابه :)

mohammad_s7201
17-02-2012, 10:52
سلام. من تعرفه اعتباری 256 دارم.
امروز رتافیک رایگانم تموم شد. یه بسته افزایشی 1G خریدم که این سه روز باقی مونده رو استفاده کنم.
ولی الان توی حسابم زده تاریخ انقضاء بسته افزایشی: 28/12/1390 00:00:00
یعنی همین امشب میسوزه؟ یعنی چی آخه؟ لااقل تا آخر ماه بتونم استفاده کنم

azaz1212
17-02-2012, 11:00
ADSL اگه شرکتی داری که سرعت بالا بستن روزانه قطعا اینجا سرعتت پایینه ته سرعت 128 20 کیلوبایت هست
قیمت ها کمی بالا هست

مودم ها هم موقع مناسبت ها نصف قیمت میشه و بستگی داره که تو چه منطقه ای هستی که از مودم داخلی استفاده کنی یا خارجی

MER30000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000

عاليه
17-02-2012, 11:21
من الان 2 مگ دارم

میخوام این ماه 1 مگ کنم پول نیست وضع خرابه :)

اگر درخواست تغيير تعرفه رو از قسمت طرح تعرفه در كنترل حساب اينترنتي‌تون ثبت كرديد (اگر تا به حال نكرديد حتما تا آخر ماه بكنيد) بايد صبر كنيد، خودبه خود آخر ماه طرح تعويض ميشه و پيغامش براتون ارسال ميشه.

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

سلام. من تعرفه اعتباری 256 دارم.
امروز رتافیک رایگانم تموم شد. یه بسته افزایشی 1G خریدم که این سه روز باقی مونده رو استفاده کنم.
ولی الان توی حسابم زده تاریخ انقضاء بسته افزایشی: 28/12/1390 00:00:00
یعنی همین امشب میسوزه؟ یعنی چی آخه؟ لااقل تا آخر ماه بتونم استفاده کنم

دوست عزيز زده 1390/12/28 يعني تا 28ام اسفند اعتبار داره نه تا 28 بهمن كه امشبه!!!!

armin39
17-02-2012, 11:45
تو این مدت 5 ماهه که اکانت دارم در حال حاظر سرعت و پینگ در بهترین حالت ممکن قرار داره و تقریبا فوق العاده هست...البته بعد این 1 هفته که واقعا افتضاح شده بود...الان دانلود فیکس 260 و پینگ گوگل 150 تا 170 متغیره...کاش همیشه همینطور بمونه

masa_1379
17-02-2012, 11:55
پینگ صبحها خوب است... ظهر می رسه به 400-500 شبها هم از 600-700 پایین تر نمی اد...افتضاح شده این مدت...

mkkrmt
17-02-2012, 14:06
اره والا پینگش خیلی داغونه من انلاین بازی می کنم الان یه هفته است قیدش رو زدم خطم هم برای adsl نمیکشه اعصابم خورد شده

marvel2000
17-02-2012, 17:25
پینگ که توی این مملکت در حد جُک. اومدیم دلمون رو به دانلود خوش کنیم که فعلاً اونم رو هواست.

Javad-ht
17-02-2012, 18:51
سلام
من یه سرویس 1 ساله گرفتم که ماهی 2 گیگ حجم داره!
میخوام بدونم هر ماه فقط میشه 2 گیگ مصرف کرد و اگه چیزی بمونه سوخت میشه یا نه؟
ممنون

mkkrmt
17-02-2012, 22:21
بابا این وایمکس دیگه گندشو در اورده یا قطه یا پینگش 800 یا سرعتش نوسان داره پس برای چی ما پول میدیم

pori.ya
17-02-2012, 23:46
واقعا سرعتش افتضاح شده از 120 به 60 رسیده پینگم که اصلا حرفشو نزن فکر این نیستن که بابتش دارن کلی پول میگیرن:19:

mrmostafa
18-02-2012, 01:57
من همچنان روی 67 دانلود میکنم با 512 ولی سرعت وی پی ان ها خیلی کمه وقتی ساکس رو وصل میکنم سرعتم روی 4-5 هستش ولی قبلا با ساکس هم روی 50 تا 60 بود

mkkrmt
18-02-2012, 05:02
:19::19::19:ما تا ایرانسل داریم غمی نداریم که از ساعت 1 تا الان که دارم پست میزنم قطه :41::41::41: