PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

hamidrezavictor
29-12-2011, 20:59
سلام به نظر من روزاي اول شروع ترافيك ماهيانه ( روزاي اول ماه ) وايمكسم خيلي حجم ميندازه كاملا غير عادي انكار ازاد ميندازه

dariavosh
29-12-2011, 23:49
آره واقعا همینطوره، الان از من تقریبا عادی شده البته خیلی هم زنگ زدم 707 وهم چندتا ایمیل دادم:20:

Mehran14233
30-12-2011, 16:51
سلام به نظر من روزاي اول شروع ترافيك ماهيانه ( روزاي اول ماه ) وايمكسم خيلي حجم ميندازه كاملا غير عادي انكار ازاد ميندازه

آره واقعا همینطوره، الان از من تقریبا عادی شده البته خیلی هم زنگ زدم 707 وهم چندتا ایمیل دادم:20:
آره برای همه همینطوره ولی روزای اول که نه فقط نیم روز اول هر ماه !

parsams
30-12-2011, 23:09
سلام
آیا بقیه دوستان هم مشکل سرعت دارن؟ از دیشب سرعت من که باید 128 باشه بین 19 تا 30 در نوسانه .:41:

mehdi_vsgh
31-12-2011, 08:14
نه اتفاقا سرعتم کاملا طبیعی بوده!!

mehdi_vsgh
31-12-2011, 10:27
سلام
سه ماهه نامحدود256 دارم و میخوام یک ماهه 256 تغییر بدم دقیقا باید چه کنم؟

mehdi_vsgh
01-01-2012, 10:30
%۵۰ تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس!

به مناسبت خجسته زادروز امام موسی کاظم (ع)، با ثبت‌نام در تاریخ ۱۱ و ۱۲ دی ماه ۱۳۹۰، از ۵۰ درصد تخفیف ویژه در قیمت مودم‌های Wi-Fi و USB بهره‌مند شوید.

توجه :
- مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود؛

- در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر نفر تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام نماید؛
بدیهی است در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bellona
01-01-2012, 11:15
سلام
دوستان شدیدا به کمک نیاز دارم

اوایل هفته پیش وایمکسم قطع شد بعد دو روز زنگ زدم گفتن قطعی کلی شبکه است امروز وصل میشه و تا یکی دو روز بعد قطع بود دوباره زنگ زدم گفتن همون دوروز پیش مشکل رفع شده باید اینترنتتون وصل باشه گفت مودمتون سیگنال میده میگم مسئول فنی زنگ بزنه
بالافاصله رفتم دیدم وصله اما دوباره قبل زنگ زدن مسئول فنیشون قطع شد و وقتی ایشون زنگ زد یک سری تنظیمات مودم با من چک کرد که درست بودن گفت کامپیوتر و ومودم از برق بکش دوباره روشن کن که درست شد تا شبم خوب بود
فرداش دوباره قطع بود و این قطع و وصلی ادامه داره الان صبح دوباره وصل شده

ببخشید از طولانی شدن ولی من واقعا نمیدونم اشکال از ایرانسله یا کامپیوتر بنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

mehdi_vsgh
01-01-2012, 12:16
سلام

اوایل هفته پیش وایمکسم قطع شد بعد دو روز زنگ زدم گفتن قطعی کلی شبکه است امروز وصل میشه و تا یکی دو روز بعد قطع بود دوباره زنگ زدم گفتن همون دوروز پیش مشکل رفع شده باید اینترنتتون وصل باشه گفت مودمتون سیگنال میده میگم مسئول فنی زنگ بزنه
بالافاصله رفتم دیدم وصله اما دوباره قبل زنگ زدن مسئول فنیشون قطع شد و وقتی ایشون زنگ زد یک سری تنظیمات مودم با من چک کرد که درست بودن گفت کامپیوتر و ومودم از برق بکش دوباره روشن کن که درست شد تا شبم خوب بود

ببخشید از طولانی شدن ولی من واقعا نمیدونم اشکال از ایرانسله یا کامپیوتر بنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

اولا بگم که ظاهرا کل اینترنت کشور چند روزی هست که دچار اختلال شده(فقط مخصوص ایرانسلو وایمکس نیست)‌البته خود من به شخصه مشکل خاصی نداشتم خدارو شکر ولی خوب خیلیا این یه هفته مشکلات شدیدی پیدا کرده بودن.....

بعد اینکه آیا مودمت سیگنال میده یانه؟ چند چراغ روشن داری؟
CINR Reuse1 و RSSI مقادیرشون روی چند هست؟؟؟

khold
01-01-2012, 12:21
سلام

فکر نکنم مشکل از شما باشه چون منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم در چند روز گذشته ... الان بهتر شده ولی نه کاملا

Bellona
01-01-2012, 12:48
اولا بگم که ظاهرا کل اینترنت کشور چند روزی هست که دچار اختلال شده(فقط مخصوص ایرانسلو وایمکس نیست)‌البته خود من به شخصه مشکل خاصی نداشتم خدارو شکر ولی خوب خیلیا این یه هفته مشکلات شدیدی پیدا کرده بودن.....

بعد اینکه آیا مودمت سیگنال میده یانه؟ چند چراغ روشن داری؟
CINR Reuse1 و RSSI مقادیرشون روی چند هست؟؟؟

آره مودم سیگنال میده 4 تا چراغش روشنه
CINR Reuse1 و RSSI => اینارو من بلد نیستم :) از کجا باید بهت بگم؟

mehdi_vsgh
01-01-2012, 13:14
آره مودم سیگنال میده 4 تا چراغش روشنه
CINR Reuse1 و RSSI => اینارو من بلد نیستم :) از کجا باید بهت بگم؟
توی صفحه اصلی مودمت
status>wimax

سلام
سه ماهه نامحدود256 دارم و میخوام یک ماهه 256 تغییر بدم دقیقا باید چه کنم؟ میگم کسی هم جواب مارو نداد.....

Bellona
01-01-2012, 13:49
RSSI : -80 dBm
CINR : 15 dB

اینا برای چی هست؟

shaghaiegh2000
01-01-2012, 14:34
جهت اطلاع دوستان، اینترنت کشور از روز یکشنبه ۴ دی دچار اختلال شده و مشکل فقط به وایمکس محدود نیست.

mehdi_vsgh
01-01-2012, 15:40
RSSI : -80 dBm
CINR : 15 dB

اینا برای چی هست؟
عدد اول هرچی منفی تر باشه و به -75 نزدیکتر باشه بهتره
عدد دوم هرچی مثبت تر و به عدد 17 نزدیکتربشه بهتره

reza_khan2006
01-01-2012, 20:10
دوستان این طرح اعتباری و دایمی چه فرقی دارند کدام بی درد سر تر است

mehdi_vsgh
01-01-2012, 21:10
دوستان این طرح اعتباری و دایمی چه فرقی دارند کدام بی درد سر تر است
اعتباری بی دردسرتر و راحت تره

o457
01-01-2012, 22:04
سلام دوستان، میگم که تازگی ها سری به سایت مبین نت زدین؟ دیدین که چقدر پوشش وایمکسشو گسترش داده؟ خوش به حال مشترکان مبین نت که اگه برن به بابلسر یا رامسر برای تفریح و استراحت میتونن مودمشون هم با خودشون ببرن و اینترنت استفاده کنن. اما این ایرانسل . . . . . .. خدا کنه این ایرانسل هم یک فکری بکنه

hesam,sh
01-01-2012, 22:14
سلام دوستان، میگم که تازگی ها سری به سایت مبین نت زدین؟ دیدین که چقدر پوشش وایمکسشو گسترش داده؟ خوش به حال مشترکان مبین نت که اگه برن به بابلسر یا رامسر برای تفریح و استراحت میتونن مودمشون هم با خودشون ببرن و اینترنت استفاده کنن. اما این ایرانسل . . . . . .. خدا کنه این ایرانسل هم یک فکری بکنه

دوست عزیز
بهتره یکم از کیفیت مبین نت هم بپرسی!!
پوشش بدون کیفیت به نظرم هیچ ارزشی نداره !
من خودم مبین نت دارم و واقعا از کیفیتش راضی نیستم
ایرانسل هم استفاده کردم و انصافا کیفیت ایرانسل با مبین نت قابل مقایسه نیست
با اینکه ایرانسل خیلی پوشش محدودتری نسبت به مبین نت داره ، ولی واقعا کیفیتش رو حفظ کرده

reza_khan2006
02-01-2012, 00:20
سلام ببخشید این همه سوال می پرسم
بین این دوتا مودم داخلی وایفای کدومشون بهتره bm632 یا قدیمیه

من الان به خاطر امتحانا 128 می گیریم بعد از ماه بعد می خواهم یک مگ بگیریم کجا باید نامه را ببرم تا تغییرات اعمال بشه راحته یا اذیت می کنند

lucky_luke
02-01-2012, 05:34
هم اکنون اهواز:

فقط یه چراغ مودم روشنه!!!

Alireza Taji
02-01-2012, 10:00
از دیشب حدود ساعت 12 وایمکس قاط زده و از 4 چراغ هر 4 تاش خاموش شده و فقط هرچند ثانیه 2 یا 3 چراغ چشمک زنان ظاهر میشه.

این بار دومه تو 5-6 روز اخیر اینطور میشه.

مشکل از مودمه یا شبکه قاطه؟

bia2entezar
02-01-2012, 10:02
از دیشب حدود ساعت 12 وایمکس قاط زده و از 4 چراغ هر 4 تاش خاموش شده و فقط هرچند ثانیه 2 یا 3 چراغ چشمک زنان ظاهر میشه.

این بار دومه تو 5-6 روز اخیر اینطور میشه.

مشکل از مودمه یا شبکه قاطه؟

وایمکس ایرانسل تو کل ایران مشکل داره

Neoonline
02-01-2012, 10:27
سرویس من از دیشب ساعت یک قطع شد CINR:17 و RSSI:-۷۶ اما مودم از همون دیشب ساعت یک کانکت نمیشه دیگه!!! اشتراکمم نامحدود هستش.

mrmostafa
02-01-2012, 10:53
منطقه طرشت ديشب قطع شد و تا صبح كه بيام سر كار قطع بود. البته آنتن پر هستش يه بار هم رفت و يكدفعه اومد. ولي كلا فركانس كه بايد نزديك 17 باشه روي 6-9 يكدفعه ميشد 16 دوباره ميرفت روي 3-4 كلا قطع بود كار نميكرد. نميدونم چيكار بايد بكنم.

Neoonline
02-01-2012, 11:01
منطقه طرشت ديشب قطع شد و تا صبح كه بيام سر كار قطع بود. البته آنتن پر هستش يه بار هم رفت و يكدفعه اومد. ولي كلا فركانس كه بايد نزديك 17 باشه روي 6-9 يكدفعه ميشد 16 دوباره ميرفت روي 3-4 كلا قطع بود كار نميكرد. نميدونم چيكار بايد بكنم.

الان با پشتیبانی صحبت کردم گفت شبکه رو داریم بروز می‌کنیم!!!!! تا ظهر درست میشه، حالا به جهنم مثلاً کار و زندگی ما رو هواست! بعد قطعی هم بر اساس این خبر انگار کل تهران هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
02-01-2012, 11:39
وایمکس کلا امروز مشکل داشت زنگ زدم پشتیبانی گفتن مشکل سراسریه....البته الان دیگه برطرف شد خداروشکر!!

bia2entezar
02-01-2012, 11:47
مسئولان شرکت ایرانسل درپی بروز اختلال در شبکه اینترنت پرسرعت بی سیم –وایمکس- اعلام کردند که این مشکل تا یک ساعت آینده حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شبکه اینترنت پرسرعت بی سیم ایرانسل از ساعات پایانی شب گذشته تاکنون با اختلال و قطعی همراه است و امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای کاربران این اپراتور ممکن نیست.

پیگیری های خبرنگار مهر از شرکت ایرانسل حاکی از آن است که این اختلال به طور ناخواسته به وقوع پیوسته و تا یک ساعت آینده به کلی برطرف خواهد شد.

یک مقام مسئول در شرکت ایرانسل در گفتگو با مهر و با تایید بروز این اختلال در شبکه وایمکس ایرانسل تاکید کرد که این مشکل تنها برای بخشی از مشترکان اعتباری وایمکس ایرانسل رخ داده که توسط تیم فنی در حال پیگیری است.

وی گفت: هم اکنون مشترکان دائمی وایمکس ایرانسل دارای ارتباط بدون اختلال بوده و مشکلی از این بابت ندارند.

به گفته وی بروز این اختلال به صورت ناخواسته بوده و تا یک ساعت آینده برطرف می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد که ایرانسل بابت اختلال ناخواسته که برای بخشی از مشترکان اعتباری شبکه وایمکس به وجود آمده از این دسته از مشترکان عذرخواهی می کند.

به گزارش مهر، قطعی خطوط وایمکس ایرانسل برای مشترکان این اپراتور در حالی است که از هفته گذشته نیز اینترنت کل کشور دارای اختلال بود و دسترسی کاربران به شبکه اینترنت نیز با کندی صورت می گرفت.

مسئولان ایرانسل شمار مشترکان وایمکس خود را حدود 200 هزار نفر اعلام کرده اند و خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق شبکه وایمکس این اپراتور با پهنای‌باند بین 128کیلوبیت تا 2مگابیت برثانیه در 26 شهر از 7 استان کشور ارائه می شود.

mehdi_vsgh
02-01-2012, 13:13
مسئولان شرکت ایرانسل درپی بروز اختلال در شبکه اینترنت پرسرعت بی سیم –وایمکس- اعلام کردند که این مشکل تا یک ساعت آینده حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شبکه اینترنت پرسرعت بی سیم ایرانسل از ساعات پایانی شب گذشته تاکنون با اختلال و قطعی همراه است و امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای کاربران این اپراتور ممکن نیست.

پیگیری های خبرنگار مهر از شرکت ایرانسل حاکی از آن است که این اختلال به طور ناخواسته به وقوع پیوسته و تا یک ساعت آینده به کلی برطرف خواهد شد.

یک مقام مسئول در شرکت ایرانسل در گفتگو با مهر و با تایید بروز این اختلال در شبکه وایمکس ایرانسل تاکید کرد که این مشکل تنها برای بخشی از مشترکان اعتباری وایمکس ایرانسل رخ داده که توسط تیم فنی در حال پیگیری است.

وی گفت: هم اکنون مشترکان دائمی وایمکس ایرانسل دارای ارتباط بدون اختلال بوده و مشکلی از این بابت ندارند.

به گفته وی بروز این اختلال به صورت ناخواسته بوده و تا یک ساعت آینده برطرف می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد که ایرانسل بابت اختلال ناخواسته که برای بخشی از مشترکان اعتباری شبکه وایمکس به وجود آمده از این دسته از مشترکان عذرخواهی می کند.

به گزارش مهر، قطعی خطوط وایمکس ایرانسل برای مشترکان این اپراتور در حالی است که از هفته گذشته نیز اینترنت کل کشور دارای اختلال بود و دسترسی کاربران به شبکه اینترنت نیز با کندی صورت می گرفت.

مسئولان ایرانسل شمار مشترکان وایمکس خود را حدود 200 هزار نفر اعلام کرده اند و خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق شبکه وایمکس این اپراتور با پهنای‌باند بین 128کیلوبیت تا 2مگابیت برثانیه در 26 شهر از 7 استان کشور ارائه می شود.

بازم حداقل یه عذرخواهی خشک و خالی هم کردن.....بعضی از شرکتها تازه پرورویی هم میکننن

Neoonline
02-01-2012, 13:19
برای من ساعت یازده وصل شد ولی الان دوباره کانکت نمیشه! دوباره قطع شد؟!

mehdi_vsgh
02-01-2012, 15:21
نه کاملا وصله ازوقتی وصل شده دیگه قطع نشد

mrmostafa
02-01-2012, 17:20
من از سعادت آباد با یوزرم وصل شدم مشکلی نبود ولی طرشت قطع بود الانم که اومدم اینجا درست شده و مشکلی نداره.
من وقتی یه فایل رو دانلود میکنیم تکی روی 67 دانلود نمیکنه ولی الان 2 تا فیلم دارم دانلود میکنم همزمان هر کدوم رو داره روی 33 دانلود میکنه؟؟؟ چطوریه این ؟؟؟
دوستان تو منطقه برق آلستوم ایرانسل چطوریه خوبه؟؟؟ برای مدیرمون میخوام که از اونجا وصل به به سرور شرکت اتوماسیون اداری رو چک کنه و مشکل سرعت و کندی داشته باشه. حالا یوزر خودم دادم تست کنه ولی میخواستم بدونم سرعت بالاتر بگیره بهتره؟؟ برای من 512 هستش.

Alireza Taji
02-01-2012, 18:32
من از 10 صبح به اینور درست شد اما الان مجددا قطع شده!

یه روایتی هست که میگند این مشکلات 1 هفته اخیر بی ربط با اینترنت ملی نیست.

shaghaiegh2000
02-01-2012, 19:37
آره من هم یه چیزایی شنیدم که اختلالات یه هفته اخیر مربوط به تست اینترنت ملی هستش و مثل اینکه قراره از دهه فجر راه بیفته. به هر حال اینجا ایرانه همه چیزمون برعکس دنیاست همه مسئول دارن ما هم مسئول داريم همه دارن براي زیاد کردن سرعت جریان اطلاعات تلاش میکنن ولی ما چی؟

mrmostafa
02-01-2012, 20:17
یه چیزی رو تست کردم جالبه اینکه هر سری که قطع میشه وصل میشه سرعت دانلود من میرهر وی 67 سرعت واقعی و الان هم دارم سرعت واقعی رو با و ی پی ان استفاده میکنم تازه. ولی بعد چند روزی میگذره میگذره سرعت دانلود میره روی 40 اینا نمیدونم چرا؟؟
دوستا سال 2012 هست دیگه پایان ظلم و فساد بلخره ما ایارنی ها هم به آزادی خواهیم رسید. امسال سال داوری هست و سال حکمفرمایی خوبی بر بدی. بعد از سال 2004 که یه بخشی آگاهی به زمین ارسال شد سال 2012 بخش نهایی هست که تمام نورکارا و عرفا منتظر این سال بودند. آگاهی هایی که به مرور به زمین منتقل شد باعث شد دیوار برلین رو خراب کنند بعد ویزای شینگن و بعد یکپارچگی پول اروپا و حالا اتفاق های نهایی در پیش است تکلیف تمام جنگ و درگیریها و ظلم و فساد روشن خواهد شد. و زمین هم پالایش های اساسی خواهد داشت که دربر گیرنده زلزله و مسائل طبیعی دیگر هم خواهد شد. پایه آفرینش روی عشق است و بس و اگر انسان به صلح و عشق رسید که رسید نرسید زمین خودش این کار رو میکنه ولی تبعات سنگین تری در پی خواهد داشت.
سرشار از عشق و برکت باشید

mehdi_vsgh
02-01-2012, 20:56
دوستا سال 2012 هست دیگه پایان ظلم و فساد بلخره ما ایارنی ها هم به آزادی خواهیم رسید. امسال سال داوری هست و سال حکمفرمایی خوبی بر بدی. بعد از سال 2004 که یه بخشی آگاهی به زمین ارسال شد سال 2012 بخش نهایی هست که تمام نورکارا و عرفا منتظر این سال بودند. آگاهی هایی که به مرور به زمین منتقل شد باعث شد دیوار برلین رو خراب کنند بعد ویزای شینگن و بعد یکپارچگی پول اروپا و حالا اتفاق های نهایی در پیش است تکلیف تمام جنگ و درگیریها و ظلم و فساد روشن خواهد شد. و زمین هم پالایش های اساسی خواهد داشت که دربر گیرنده زلزله و مسائل طبیعی دیگر هم خواهد شد. پایه آفرینش روی عشق است و بس و اگر انسان به صلح و عشق رسید که رسید نرسید زمین خودش این کار رو میکنه ولی تبعات سنگین تری در پی خواهد داشت.

والا هرچقد اینارو خوندم هیچی نفهمیدم!!! :(:41:

mrmostafa
02-01-2012, 22:17
والا هرچقد اینارو خوندم هیچی نفهمیدم!!! :(:41:

اگر به درون خود بری و به آگاهی برسی مطمئنا خواهی فهمید دوست عزیز. :40:

Imanhjp
02-01-2012, 22:17
یه چیزی رو تست کردم جالبه اینکه هر سری که قطع میشه وصل میشه سرعت دانلود من میرهر وی 67 سرعت واقعی و الان هم دارم سرعت واقعی رو با و ی پی ان استفاده میکنم تازه. ولی بعد چند روزی میگذره میگذره سرعت دانلود میره روی 40 اینا نمیدونم چرا؟؟
سرشار از عشق و برکت باشید

اینا چیه میگی؟؟؟
بابا بدبخت شدیم رفت اینترنت دیگه پوکیده اونوقت داری از سال 2012 میگی؟
مطمئن باش هیچ اتفاقی نمی افته و همزمان با سال 2013 میشیم کره شمالی دو

amh1365
02-01-2012, 23:12
دیشب قطع شد. امشب الان دوباره نیمه وصله. گند زدن با این اینترنت . gmail بالا نمی یاد.و ....

Milad4171
03-01-2012, 01:26
چرا آخه شایعه پراکنی میکنین.
اینترنت ملی از مهر امسال راه اندازی شده . داستانش هم اینه که شرکت ها و مدارس و سازمان ها و دانشگاه ها و غیره رو از روی پهنای باند اینترنت خارج کردن و توی یه بستر مخصوص ( اینترانت ) قرار دادن که پهنای باند اینترنت خلوت تر بشه.
داستان این قطع شدن سراسری وایمکس هم نمیشه گفت که ارتباطی به این قضیه داشته باشه چون وایمکس هیچ تفاوت خاصی با اینترنت های کابلی نداره فقط به صورت بی سیم هست حتی پرتابل هم نیست ( حالت مبایلتی نداره هنوز )
جای نگرانی نیست. قبول دارم سرعت وایمکس خیلی کمتر شده ولی وضعیت آنتن دهیش به مراتب بهتر شده . مثلا من تو اتاق خودم مودمم همیشه 4 تا یا 3 تا آنتش داشت. الان 5 تاش پره. وضعیت پینگ خیلی خوب نیست ولی امروز صبح که سرعت دانلود ثابت و خوب بود.
ولی خوب خودتون باید دیگه اینو فهمیده باشین. وضعیت اینترنت نه دست من و شماست نه دست وارد کنندگان و اپراتورهاست.
وضعیت ایران جوری هست که همه جوره زیر بار تحریم قرار داره. و اینو هم شما باید بدونین که ایران از یک راه با جهان خارج در ارتباط هست اونم از دریای جنوب هست!
مثل اروپا نیست که از هر جا کابل های فیبر نوری وارش شده. هر کدومش هم که بسته بشه یکی دیگه جاش رو میگیره.
کلا کشورهای آسیایی وضعیت خوبی ندارن.
پیشرفت ژاپن توی سرعت نت هم مربوط به همین داستانی هست که ما داریم پیاده میکنیم. یعنی اومدن یه جور اینترنت ملی راه انداختن که تمام امکاناتی که توی سایت های خارجی موجود هست رو توی پهنای باند شخصی و داخلی پیاده سازی کردن و سرعت رسیدن به این اطلاعات رو تا حداکثر بالا بردن که شما میتونین توی 10 ثانیه یه فیلم کامل رو دانلود کنین...!

اینو همین الان هم میتونین متوجه اش بشین. یه فایلی رو از یه سایت خارجی بگیرین و دانلود کنین. چقدر وسطش قطع و وصل میشه یا سرعت پایینی توی دانلود کردن داره؟
حالا یه فایل رو از یه هاست داخلی دانلود کنین..
حتما فرقش رو متوجه میشید.

shaghaiegh2000
03-01-2012, 02:03
دوست عزیز منظور من و دیگر دوستان شایعه پراکنی نیست و گفتم که من هم یه چیزایی شنیدم و منبع چیزی رو که گفتم جریده روزگاره. در ثانی اینترنت پاک یا همون اینترنت حلال نمیدونم مستحب،قرار بود شهریور راه بیفته که تا حالا راه نیفتاده و جهت اطلاع دوستان بگم که اینترانت با اینترنت خیلی فرق داره و آقایون میگن اینترنت ملی نه اینترانت.
بعد محدود کردن سرعت اینترنت و جلوگیری از گردش آزاد جریان اطلاعات که دیگه شایعه نیست.کشوری که نه به مردمش احترام میگذاره نه به جامعه جهانی،باید هم تحریم بشه.البته میدونم که فشار تحریمها بیشتر کمر من و شما دوست عزیز رو خم میکنه ولی جز صبر چاره ای نداریم.در آخر فقط یه چیز بگم که دولت ما همون دولتی است که قبلا دستگاه ویدیو رو ممنوع کرده بود و حالا در عصر ماهواره، ماهواره رو !!!

shaghaiegh2000
03-01-2012, 02:17
البته وضعیت دیگر کشورهای آسیا قابل مقایسه با ایران نیست وقتی اینترنت کشورهایی مثل عراق و افغانستان چندین برابر از اینترنت ما سریعتره و وقتی که از نظر سرعت در قعر جدول ایران قرار داره و وقتی که سریعترین اینترنت جهان متعلق به یک کشور آسیایی یعنی کره جنوبیه، دیگه من چه خاکی تو سرم بریزم.

mahsmahs
03-01-2012, 03:16
بعد محدود کردن سرعت اینترنت و جلوگیری از گردش آزاد جریان اطلاعات که دیگه شایعه نیست.کشوری که نه به مردمش احترام میگذاره نه به جامعه جهانی،باید هم تحریم بشه.البته میدونم که فشار تحریمها بیشتر کمر من و شما دوست عزیز رو خم میکنه ولی جز صبر چاره ای نداریم.در آخر فقط یه چیز بگم که دولت ما همون دولتی است که قبلا دستگاه ویدیو رو ممنوع کرده بود و حالا در عصر ماهواره، ماهواره رو !!!

اینجا موضوع بحث راجع به به اشتراک گذاری تجربه کاربران وایمکس ایرانسله و نه عقاید سیاسی! فقز یک پرانتز کوچک باز می کنم:
جهان سومی ها (مردمان خود کم بین، تنبل و خیانتکار) همیشه چشمشون به دست خارجی بوده و هست. اگر مردممون بد هستن تا درست نشیم اوضاع همینه.خارجی ها، ایرانیها رو هیچوقت خوشبخت نخواهند کرد.

mrmostafa
03-01-2012, 08:25
چرا آخه شایعه پراکنی میکنین.
اینترنت ملی از مهر امسال راه اندازی شده . داستانش هم اینه که شرکت ها و مدارس و سازمان ها و دانشگاه ها و غیره رو از روی پهنای باند اینترنت خارج کردن و توی یه بستر مخصوص ( اینترانت ) قرار دادن که پهنای باند اینترنت خلوت تر بشه.
داستان این قطع شدن سراسری وایمکس هم نمیشه گفت که ارتباطی به این قضیه داشته باشه چون وایمکس هیچ تفاوت خاصی با اینترنت های کابلی نداره فقط به صورت بی سیم هست حتی پرتابل هم نیست ( حالت مبایلتی نداره هنوز )
جای نگرانی نیست. قبول دارم سرعت وایمکس خیلی کمتر شده ولی وضعیت آنتن دهیش به مراتب بهتر شده . مثلا من تو اتاق خودم مودمم همیشه 4 تا یا 3 تا آنتش داشت. الان 5 تاش پره. وضعیت پینگ خیلی خوب نیست ولی امروز صبح که سرعت دانلود ثابت و خوب بود.
ولی خوب خودتون باید دیگه اینو فهمیده باشین. وضعیت اینترنت نه دست من و شماست نه دست وارد کنندگان و اپراتورهاست.
وضعیت ایران جوری هست که همه جوره زیر بار تحریم قرار داره. و اینو هم شما باید بدونین که ایران از یک راه با جهان خارج در ارتباط هست اونم از دریای جنوب هست!
مثل اروپا نیست که از هر جا کابل های فیبر نوری وارش شده. هر کدومش هم که بسته بشه یکی دیگه جاش رو میگیره.
کلا کشورهای آسیایی وضعیت خوبی ندارن.
پیشرفت ژاپن توی سرعت نت هم مربوط به همین داستانی هست که ما داریم پیاده میکنیم. یعنی اومدن یه جور اینترنت ملی راه انداختن که تمام امکاناتی که توی سایت های خارجی موجود هست رو توی پهنای باند شخصی و داخلی پیاده سازی کردن و سرعت رسیدن به این اطلاعات رو تا حداکثر بالا بردن که شما میتونین توی 10 ثانیه یه فیلم کامل رو دانلود کنین...!

اینو همین الان هم میتونین متوجه اش بشین. یه فایلی رو از یه سایت خارجی بگیرین و دانلود کنین. چقدر وسطش قطع و وصل میشه یا سرعت پایینی توی دانلود کردن داره؟
حالا یه فایل رو از یه هاست داخلی دانلود کنین..
حتما فرقش رو متوجه میشید.

ميلاد جان منم قبول دارم الان تو اين 2 ماهه كه من دارم كلا 2 بار قطع شده اونم شب آخر وقت تا صبح قطع بوده كه هر سري بعد از وصل شدن سرعت واقعي داشتم و خيلي عالي بوده. الانم ديروز با سرعت 67 ثابت دانلود ميكردم در صورتي كه تا قبل از قطع شدن با سرعت 40 دانلود داشتم با سرويس 512.
دوستان راستي من طرح 3 ماهه گرفته بودم و تا 10/30 اعتبار داره من بخوام سرويسم رو 512 با 4 گيگ حجم تغيير بدم چيكار بايد بكنم داخل سايت نميشه بايد زنگ بزنم تغيير بدن؟؟؟ به چه شماره اي؟ تا به حال زنگ نزدم. يا همون سرويس خودم بخوام تمديد كنم از كجا بايد اقداك كنم؟

denzelmovie
03-01-2012, 09:14
دوستان برای ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق سایت ایرانسل میتونم ثبت نام کنم یا باید برم نمایندگی؟
و اگه حالا مودم داخلی سفارش بدم و بعد درست خط نده با مودم خارجی تعویض می کنند؟

mehdi_vsgh
03-01-2012, 09:48
دوستان برای ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق سایت ایرانسل میتونم ثبت نام کنم یا باید برم نمایندگی؟
و اگه حالا مودم داخلی سفارش بدم و بعد درست خط نده با مودم خارجی تعویض می کنند؟
بهترین راه ثبت نام همین ایترنتی هست....
بعد از اینکه ثبت نام کردی یکی دو روز بعد خودشون باهات تماس میگیرن و وضعیت شبکه رو بهت میگن که آیا مودم داخلی جواب میده یا نه؟؟؟
بعد هم اینکه میتونی از یکی از دوستانتون که وایمکس ایرانسل دارن مودمش رو قرض کنی تو خونه ببینی که وضعیتتون چطوریه

mrmostafa
03-01-2012, 10:16
دوستان كسي اينجا هست كه از ايارنسل و وايمكس داتك استفاده كرده باشه؟؟؟؟ كيفيتش داتك چطوره؟؟؟ نقشه رو ديدم پوشش دهيش خوبه ولي قيمت هاش خيلي بالاست. سرويس 512 نامحدود رو ميده 100 هزار به بالا و سرويس 256/512 زده يه قيمت و 128/512 رو زده 90 هزار اين يعني چي؟؟؟ اون 256 و 128 آپلودش ميشه ؟؟؟؟

denzelmovie
03-01-2012, 11:09
برای خرید مودم باید چه مودمی انتخاب کنم؟ کدام بهتر هستند؟

USB Dongle Plus Cradle BM338 Rayegan
WI-FI Indoor-BM632 Rayegan
WI-FI Indoor-FMM130 Rayegan
USB Dongle Plus Cradle
WI-FI Indoor-BM632W
WI-FI Indoor FMM130

دوستان به نظرتون 1 ماهه بگیرم یا 3 ماهه نامحدود با مودم رایگان؟
1 ماهه رو 88 هزار تومان میگیره و 3 ماهه رو 113 تومان

mehdi_vsgh
03-01-2012, 12:05
دوستان كسي اينجا هست كه از ايارنسل و وايمكس داتك استفاده كرده باشه؟؟؟؟ كيفيتش داتك چطوره؟؟؟ نقشه رو ديدم پوشش دهيش خوبه ولي قيمت هاش خيلي بالاست. سرويس 512 نامحدود رو ميده 100 هزار به بالا و سرويس 256/512 زده يه قيمت و 128/512 رو زده 90 هزار اين يعني چي؟؟؟ اون 256 و 128 آپلودش ميشه ؟؟؟؟
اره اونا اپلودش هست.....

برای خرید مودم باید چه مودمی انتخاب کنم؟ کدام بهتر هستند؟

USB Dongle Plus Cradle BM338 Rayegan
WI-FI Indoor-BM632 Rayegan
WI-FI Indoor-FMM130 Rayegan
USB Dongle Plus Cradle
WI-FI Indoor-BM632W
WI-FI Indoor FMM130

دوستان به نظرتون 1 ماهه بگیرم یا 3 ماهه نامحدود با مودم رایگان؟
1 ماهه رو 88 هزار تومان میگیره و 3 ماهه رو 113 تومان

خوب این به شرایط خودتون ربط داره ببین اگه پولشو داری سه ماهه بگیر که مودم رایگان بهت بدن
بهترین مودم داخلیش هم WI-FI Indoor-BM632 Rayegan هست....

دقت کن که اگه سرویس سه ماهه انتخاب کردی حتما مودمی انتخاب کن که جلوش عبارت Rayegan نوشته باشه

shaghaiegh2000
03-01-2012, 12:50
اینجا موضوع بحث راجع به به اشتراک گذاری تجربه کاربران وایمکس ایرانسله و نه عقاید سیاسی! فقز یک پرانتز کوچک باز می کنم:
جهان سومی ها (مردمان خود کم بین، تنبل و خیانتکار) همیشه چشمشون به دست خارجی بوده و هست. اگر مردممون بد هستن تا درست نشیم اوضاع همینه.خارجی ها، ایرانیها رو هیچوقت خوشبخت نخواهند کرد.

برادر عزیز چرا بیکفایتی مسئولان رو به گردن مردم میندازین،میشه لطف کنید و بگید بدی مردم چیه؟تعامل دوستانه با دیگر کشورها هم اسمش گدایی و خیانت نیست.اینهایی هم که گفتیم بدبینی نیست و عین واقعیته. ولی چون شما میخوای باشه خوشبین میشم؛
همه چی آرومه من چقد خوشبختم وای سرعت اینترنت چقد زیاده وای ببین دلار چقدر ارزون شده وای ببین مسئولانمون ديگه ۲۴ ساعته دروغ تحویل مردم نمیدن وای اونو نگاه...

denzelmovie
03-01-2012, 14:20
دوستان من توی سایت ثبت نام کردم و وقتی وارد قسمت امور مشترکین میشم بالای صفحه نوشته
وضعیت : ثبت نام در حالت انتظار وايمكس
حالا من باید کاری کنم یا باید منتظر بمونم؟

mehdi_vsgh
03-01-2012, 15:48
دوستان من توی سایت ثبت نام کردم و وقتی وارد قسمت امور مشترکین میشم بالای صفحه نوشته
وضعیت : ثبت نام در حالت انتظار وايمكس
حالا من باید کاری کنم یا باید منتظر بمونم؟

شما منتظر بمون...

==========
بقیه دوستان هم خواهشا بحثهای خارج از تاپیک را ادامه ندن....اینجا تاپیک مربوط به ایرانسل هست نه مسائل س یا سی...

amh1365
03-01-2012, 16:18
پولتو پس بگیر. الان سه روزه وایمکس تو اکثر نقاط مشکل داره. اینقدر اوضاع خرابه که 707 رو تعطیل کردن.
از سه روز پیش وایمکس مشکل پیدا کرده . 2 ساعت قطع یک ساعت هم نصفه نیمه وصله. بعد سه روز به 707 زنگ زدم. دیدیم زنگ می خوره و کسی گوشی رو بر نمی داره. قبلا باید نیم ساعت پشت خط میموندی جواب می دادن ولی الان مثل اینکه اینقدر اعتراض زیاد شده خودشون 707 رو تعطیل کردن.
آیا بقیه دوستان هم مشکل دارند ؟

denzelmovie
03-01-2012, 16:30
من که هنوز مبلغی به حسابشون واریز نکردم فقط ثبت نام کردم

hamid268
03-01-2012, 17:25
من سرعت 1 مگ دارم و مشکلی نداشتم نه قطعی و نه افت سرعتی !! خدایی من راضی هستم اگر چشش نزنیم :5:

mehdi_vsgh
03-01-2012, 17:27
پولتو پس بگیر. الان سه روزه وایمکس تو اکثر نقاط مشکل داره. اینقدر اوضاع خرابه که 707 رو تعطیل کردن.
از سه روز پیش وایمکس مشکل پیدا کرده . 2 ساعت قطع یک ساعت هم نصفه نیمه وصله. بعد سه روز به 707 زنگ زدم. دیدیم زنگ می خوره و کسی گوشی رو بر نمی داره. قبلا باید نیم ساعت پشت خط میموندی جواب می دادن ولی الان مثل اینکه اینقدر اعتراض زیاد شده خودشون 707 رو تعطیل کردن.
آیا بقیه دوستان هم مشکل دارند ؟
شما مثله اینکه کلا از وضعیت اینترنت کشور بی اطلاعی ؟:دی
دوست عزیز الان نزدیک 10 روزه که کل اینترنت کشور داغووونه...فقط مختص ایرانسل نیست مشکل سراسریه...تازه ایرانسل نسبت به بقیه شرکتتها کیفیت به نسبت بهتری داشته....

o457
03-01-2012, 17:42
دوستان ولی سرویس من هیچ مشکلی نداره. تهران ، تهران نو ، اشتراک 512 اعتباری

mrmostafa
03-01-2012, 19:58
من دیروز با سرعت 67 دانلود می کردم بعد از وصل شدن حالا امروز روی 38 هستش انگار نه انگار سرویس 512 هست

Xx Hossein xX
03-01-2012, 20:14
سرویس منم حدود 3 روزه کاملا قطع شده.
کلا آنتن رفته :|

iCe m@n
03-01-2012, 20:40
من که سرویس 1 مگ دارم هیچ مشکلی هم ندارم سرعت هم روی 130 هستش

mrmostafa
03-01-2012, 21:44
دوستان امروز از طرف ایرانسل این ایمیل به من اومده:
با توجه به اینکه طرح تعرفه اعتباری 512 نامحدود 3 ماهه شما در پایان ماه جاری به اتمام خواهد رسید، خواهشمند است جهت تمدید موفقیت آمیز طرح تعرفه فعلی خود، اطمینان حاصل نمایید که مبلغ 1749000 ریال در ساعت 24:00 مورخ 30 دی ماه در حساب وایمکس شما موجود باشد.
در صورت عدم تمایل به تمدید تعرفه فعلی، می توانید با مراجعه به کنترل حساب اینترنتی (E-care) اقدام به انتخاب یکی از تعرفه های موجود نمایید.
در صورت عدم وجود مبلغ فوق تا ساعت 24:00 مورخ 30 دی ماه در حساب وایمکس ، طرح تعرفه شما به صورت خودکار به تعرفه ماهانه تعرفه فعلی تبدیل خواهد شد.

الان داخل حساب میرم نمیشه تغییر تعرفه داد و اینکه من الان بخوام سرویس 512 با ماهی 4 گیگ بگیرم چیکار باید بکنم؟؟؟

داخل کادر 2 که زده تعرفه های موجود باز میکنم هیچی نداره که انتخاب کنم 512 با محدودیت حجمی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_68
03-01-2012, 22:38
دوست عزیز منم نامحدود 3 ماهه داشتم 256.وقتی تمام شد میخاستم به 512 حجمی تغییر بدم اپراتورشون گفت نمیشه حتما باید ماهه بعدم نامحدود بگیری از ماهه بعدش اقدام کنی.

SEPAHAN2012
03-01-2012, 23:12
با سلام
دوستان عزیز من یه مودم وایمکس ایرانسل usb دارم
می خوام ببینم میشه بوسیله وای فای لب تاپ شیرش کرد....(share usb modem)

Imanhjp
03-01-2012, 23:20
دوست عزیز منم نامحدود 3 ماهه داشتم 256.وقتی تمام شد میخاستم به 512 حجمی تغییر بدم اپراتورشون گفت نمیشه حتما باید ماهه بعدم نامحدود بگیری از ماهه بعدش اقدام کنی.

به من هم همین رو گفتن
اما رفتم به یه تعرفه 256 آزاد تبدیل کردم و 24 ساعت بعد کردم 512 پایه که میخواستم. اینطوری قبول کرد

mrmostafa
04-01-2012, 01:04

خوب الان کلا 3 ماهه هست من میخوام 1 ماهه بگیرم میگن اگر 1 ماهه بخوای همون نامحدود باید بگیری که میشه 50 هزار الان نمیتونم انتخاب کنم و گفته تا تاریخ 30 اتخاب نکنید خودش 512 نامحدود انتخاب میکنه. میخوام قبل از اینکه قطع بشه اینترنت شارژ کنم که وقفه ایجاد نشه.
راستی دوستان من الان حسابم رو 50 هزار تومان شارژ کنم از بین نمیره که در حساب من میمونه دیگه؟؟؟ از طریق کد دستوری با موبایل شارژ کنیم بهتره یا با خرید کارت شارژ؟؟؟

iman_s
04-01-2012, 11:04
با سلام
دوستان عزیز من یه مودم وایمکس ایرانسل usb دارم
می خوام ببینم میشه بوسیله وای فای لب تاپ شیرش کرد....(share usb modem)

میشه شیر کرد.اگه ویندوز سون داری برنامه connectify رو نصب کنی خودش همه کار میکنه

mrmostafa
04-01-2012, 13:50
میشه شیر کرد.اگه ویندوز سون داری برنامه connectify رو نصب کنی خودش همه کار میکنه

نرم افزاري كه ميگي رو لينك دانلودش رو داري؟؟؟ يعني تو سرعتش تاثير نداره؟؟؟ با خود مودم واي فاي ؟؟؟

EXXTREME
04-01-2012, 20:26
دوستان از مودمه وایرلسش چند نفرمیتونن به طور همزمان استفاده کنن؟

mehdi_vsgh
04-01-2012, 20:58
دوستان از مودمه وایرلسش چند نفرمیتونن به طور همزمان استفاده کنن؟
فکر نکنم محدودیتی وجود داشته باشه تا اونجایی که پهنای باندت اجازه بده میتونی وصل بشی....

mrmostafa
05-01-2012, 13:19
دوستان امروز از طرف ایرانسل این ایمیل به من اومده:
با توجه به اینکه طرح تعرفه اعتباری 512 نامحدود 3 ماهه شما در پایان ماه جاری به اتمام خواهد رسید، خواهشمند است جهت تمدید موفقیت آمیز طرح تعرفه فعلی خود، اطمینان حاصل نمایید که مبلغ 1749000 ریال در ساعت 24:00 مورخ 30 دی ماه در حساب وایمکس شما موجود باشد.
در صورت عدم تمایل به تمدید تعرفه فعلی، می توانید با مراجعه به کنترل حساب اینترنتی (E-care) اقدام به انتخاب یکی از تعرفه های موجود نمایید.
در صورت عدم وجود مبلغ فوق تا ساعت 24:00 مورخ 30 دی ماه در حساب وایمکس ، طرح تعرفه شما به صورت خودکار به تعرفه ماهانه تعرفه فعلی تبدیل خواهد شد.

الان داخل حساب میرم نمیشه تغییر تعرفه داد و اینکه من الان بخوام سرویس 512 با ماهی 4 گیگ بگیرم چیکار باید بکنم؟؟؟

داخل کادر 2 که زده تعرفه های موجود باز میکنم هیچی نداره که انتخاب کنم 512 با محدودیت حجمی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی نیست ما رو راهنمایی کنه که الان بخوام 1 ماهه نامحدود شارژ کنم یا محدود چیکار بایدب کنم؟؟؟ خود ایارنسل که ایمیل زده گفته تو پنل میتونید تغییر بدین ولی امکانش نیست.

B!SeDa
05-01-2012, 19:11
سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم وایمکس کانکشن داره؟ یعنی زمانی که به صورت شبکه میخوایم ازش استفاده کنیم؟
برای وصل شدن با یه سیستم دیگه باید چه کانکشنی ساخته بشه؟

mrmostafa
05-01-2012, 20:56
من الان بعد از قطعی ایرانسل به بعد سرعتم عالی شده الان دانلود من از 67 ثابت هست تا 79 هممیره

فقط همینطوری بمونه خیلی خوبه.
البته یه خبری رو خوندم که اکثر کشورها وایمکس رو کنار گذاشتن و خدمات 3G میدن و خدمات LTE هم که اومده و هزینه کمتری داره همه جا هم قابل دسترس هست ولی وایمکس نه. این کشور ما هم درست بشه دست آدم های متخصص دلسوز بیفته و طعم اینترنت پرسرعت سیار رو همه جا داشته باشیم.

vymoney
05-01-2012, 21:53
سلام دوستان
5 روزه وایمکس من قطعه توی منطقه نیاوران تهران
2 مگابایت نا محدود دارم و هرچی با 707 هم تماس میگیرم میگه باهاتون تماس خواهیم گرفت و همچنان کسی با من تماس نداشته

میخواستم بدونم کسی شماره مستقیم بخش پشتیبانی وایمکس ایرانسل رو داره؟؟!!!

کلافم کردن واقعا پشتیبانی افتضاحه

Xx Hossein xX
05-01-2012, 22:21
سلام دوستان
2 مگابایت نا محدود دارم و هرچی با 707 هم تماس میگیرم میگه باهاتون تماس خواهیم گرفت و همچنان کسی با من تماس نداشته

برای منم 5 روزه تعطیله، شرق تهران.
هیشکی پاسخ گو نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:13:

mrmostafa
05-01-2012, 22:54
سلام دوستان

دوست عزیز پاشو برو خیابان آفریقا شرکت ایرانسل برو مدیریتش اعتراض کن بگو اگه درست کردین کردین نکردین وکیل پدرم میفرستم دنبالش شکایت کنه. بگو پشتیبانی نمیتونین بکنین جمع کنین. من که همیشه از قاطع صحبت کردن نتیجه گرفتم البته پاش بیفته آدو آشناش هم دارم که حال اساسی بدم :46:

o457
05-01-2012, 23:47
سلام. این هم نتیجه تست من. پنجشنبه ساعت 23:40، اشتراک 512 ، تهران- شرق تهران - محله تهران نو

Imanhjp
06-01-2012, 10:42
سلام. این هم نتیجه تست من. پنجشنبه ساعت 23:40، اشتراک 512 ، تهران- شرق تهران - محله تهران نو

یه خیابون پایین تر
پیروزی

mehdi_vsgh
06-01-2012, 13:03
یه خیابون پایین تر
پیروزی

میبینم که بازار تست گذاشتن خیلی داغه منم یه تست میزارم
(تهران غرب تهران خیابان آزادی- حبیب اله)

راسی قضیه این امضای شما چطوریاس؟؟؟؟ ایرانسل که سرویس 4 مگ نداره!! نکنه فتوشاپه

D3vil_A
06-01-2012, 15:35

رفیق پینگت خیلی ناجوره؟! 285ms ؟!

اینم برای من شمال شرق تهران - پاسداران

mehdi_vsgh
06-01-2012, 19:26
اره نمیدونم چه مرگشه؟؟ ولی در عمل چیزی احساس نمیکنم به جز بعضی وقتا شبا که تو پیج باز کردن مشکل میخورم....ولی در کل پینگ مشکلی نداشتم تا بحال!

raminramz
06-01-2012, 19:32
خدایی این وایمکس ایرانسل انقدر دیروز اعصابمو داغون کرد خواستم بیام تو فروم فحش بدم گفتم خوب نیست
برای ماها اینترنت خیلی ضروریه نباید یهو قطع بشه
با wifi که وصل میشم 5 6 بار dc میشه
ولی حمل و نقلش خوبه انصافا

Alireza Taji
06-01-2012, 21:20
من از بعد مشکلات هفته پیش افت سرعت دارم و پینگم شدید ترکیده!

پیش از مشکلات هفته پیش :

امشب:

پائین بالا رفتن پینگ به چه عواملی بستگی داره؟

ghafari88
06-01-2012, 22:39
خدایی این وایمکس ایرانسل انقدر دیروز اعصابمو داغون کرد خواستم بیام تو فروم فحش بدم گفتم خوب نیست
برای ماها اینترنت خیلی ضروریه نباید یهو قطع بشه
با wifi که وصل میشم 5 6 بار dc میشه
ولی حمل و نقلش خوبه انصافا

دوست عزیز ... اگر مودم شما مدل BM632W هست، حالت وای فایتون رو بذارید روی g درست میشه. الان اگر برید تو تنظیمات احتمالا می بینید که به این صورت هست n/g/b که این حالت پیش فرض رو بذارید روی g خالی درست میشه ....
امیدوارم تونسته باشم مشکلتون رو حل کنم ....

mehdi_vsgh
06-01-2012, 22:57
دوست عزیز ... اگر مودم شما مدل BM632W هست، حالت وای فایتون رو بذارید روی g درست میشه. الان اگر برید تو تنظیمات احتمالا می بینید که به این صورت هست n/g/b که این حالت پیش فرض رو بذارید روی g خالی درست میشه ....
ببخشید میشه در مورد اینکار یه توضیحی بدین که چه فایده ای داره؟

ghafari88
06-01-2012, 23:31
ببخشید میشه در مورد اینکار یه توضیحی بدین که چه فایده ای داره؟

با اینکه در صفحات عقب تر راجع به این موضوع صحبت شده اما به صورت خلاصه خدمتتون عرض می کنم ...
تکنولوژی ای که رو حالت n در مودم هایی که قابلیت WiFi دارن وجود داره، هم از لحاظ برد و فاصله بیشتر و هم از لحاظ پهنای باندی که در اختیار می ذاره قوی تر و بهتره اما در حالت g این موارد به مراتب پایین تره. ( البته در این مورد خاص یعنی مودم های ایرانسل این دو حالت عملا خیلی تفاوتی با هم ندارن فقط در خصوص فاصله پرتاب امواج در حالت دوم که عرض کردم بذارین روی اون حالت کمتره) .. اما چرا باید بذارید رو این حالت ؟ ..... دلیلش کاملا روشنه!!! .... این مودم ها به حرف n رو ساپورت می کنن اما عملا باهاش مشکل دارن و همش دیسکانکت یا لیمیتد اکسس میشه ... به گفته کارشناس های ایرانسل مشکلش نرم افزاریه و باید فریم ویر مودم آپ دیت بشه که خوب اینا ارائه نکردن .. اما به نظر من مشکلش سخت افزاریه و وقتی روی حالت n هست باید انرژی بیشتری مصرف کنه و خوب بالطبع داغ میشه و قاطی می کنه ... در هر صورت توی تنظیمات مودم ( از طریق آی پی 192.168.1.1 و یوزر و پسورد admin ) حالت رو روی g قرار بدین. باز اگر سوالی بود در خدمتم .. موفق باشید.

raminramz
06-01-2012, 23:48
آره مدلش همینه
مرسی خیلی مردی من زدم ببینم چی میشه
من دیگه ADSL خریدم ولی این آشغال رو نفروختم واسه حمل و نقل لپ تاپ لازم میشه
این یکی از مشکلاتش بود که شایدحل بشه

Milad4171
06-01-2012, 23:49
رفیق پینگت خیلی ناجوره؟! 285ms ؟!

اینم برای من شمال شرق تهران - پاسداران

اینم واسه منه 256 همون نزدیکای شما ( پاسداران) کلا سرعت یکم بد شده.

Milad4171
06-01-2012, 23:55
اینم یکم دقیق تر و به کیلوبایت!

اون دوستمون که گفتن تو منطقه ی نیاوران قطع شده ( شما باید حتما چندین بار تماس بگیری . بیشتر هم صبح ها. شماره ملی و آدرس و کد پستیت هم همراهت باشه. بعضی وقتا قطعی از مرکز هست .زمانی که مدارکت رو گم میکنن قطع میکنن سیسیتم رو تا مدارک دوباره توی فایل شما اضافه بشه. شما زنگ بزن بگو چک کنن که توی سیستم اونا مدارکت کامله یا نه)
اگه قطع هستی توی سایت ایرانسل چی واست نوشته . تعلیق؟

raminramz
07-01-2012, 00:49
اینم سرعت 512 من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad4171
07-01-2012, 01:23
اینم سرعت 512 من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

share this Result رو بزن و بعد آدرس رو کپی کن و اینجا داخل کادر قرار دادن عکس بگذار!
اینجوریکه نمیشه که :31:

mehdi_vsgh
07-01-2012, 09:03
اینم یه تست دیگه از من پینگم اومد پایین :دی

mrmostafa
07-01-2012, 09:04

مهدي جان نزديك هم هستيم. سرويس شما 128 هست درسته؟؟؟؟ من كه سرعتم فعلا خوبه روي 67 تا 75 هم دانلود دارم و سرعت باز كردن صفحات عاليه.
البته اينترنت چمداني بياد به محض ورودش يكيش دست خودمه. به راحتي وصل شو به ماهوراه گور باباي ف ي ل ت ر ينگ :31: مخصوص ايراني ها زده شده اصلا :46:

Bellona
07-01-2012, 09:50
دوستان این قطع و وصل شدن اینترنت من همچنان ادامه داره ظاهرا مال بقیه درست شده ولی مال من تقریبا فقط 1 یا 2 ساعت از روز وصل میشه :(
چی کار کنم؟؟؟؟

mehdi_vsgh
07-01-2012, 10:28
مهدي جان نزديك هم هستيم. سرويس شما 128 هست درسته؟؟؟؟ من كه سرعتم فعلا خوبه روي 67 تا 75 هم دانلود دارم و سرعت باز كردن صفحات عاليه.
البته اينترنت چمداني بياد به محض ورودش يكيش دست خودمه. به راحتي وصل شو به ماهوراه گور باباي ف ي ل ت ر ينگ :31: مخصوص ايراني ها زده شده اصلا :46:
نه اولا که سرویس من 256 هست....
بهدشم که اینترنت چمدانی دیگه چه صیغه ایه؟

mrmostafa
07-01-2012, 11:05
نه اولا که سرویس من 256 هست....
بهدشم که اینترنت چمدانی دیگه چه صیغه ایه؟

تو اينترنت اخبارش دنبال كني اطلاعات دستت مياد. يه جاهايي جاسازي ميكنن با سرعت بسيار بالا و بدون ف ي ل ت رينگ و شما با وايرلس به راحتي استفاده ميكني و جوري كه اينا نتونن پيداش كنن. :46:

raminramz
07-01-2012, 11:12
share this Result رو بزن و بعد آدرس رو کپی کن و اینجا داخل کادر قرار دادن عکس بگذار!
اینجوریکه نمیشه که :31:

بلد نیستم خوب :19:
باید چطوری عکس بزرام اینجا؟؟
یه توضیح کوچیک میدید؟

mehdi_vsgh
07-01-2012, 12:03
بلد نیستم خوب :19:
باید چطوری عکس بزرام اینجا؟؟
یه توضیح کوچیک میدید؟
کاری نداره عزیز وقتی تست رو گرفتی روی دکمه share this Result کلیک کن...بعد یه کادری برات ظاهرمیشه که آدرس یه لینک داخلشه
اونو کپی کن بیا تو انجمن توی همین بخشی که داری پست میزنی روی دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن و اون آدرس لینک رو توش paste کن و روی ok کلیک کن
نتیجه میشه این:
همین!!
به همین سادگی و به همین خوشمزگی

بازم اگه نفهمیدی بگو که یه جور دیگه توضیح بدم!!

raminramz
07-01-2012, 12:48
کاری نداره عزیز وقتی تست رو گرفتی روی دکمه share this Result کلیک کن...بعد یه کادری برات ظاهرمیشه که آدرس یه لینک داخلشه
اونو کپی کن بیا تو انجمن توی همین بخشی که داری پست میزنی روی دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن و اون آدرس لینک رو توش paste کن و روی ok کلیک کن
نتیجه میشه این:
همین!!
به همین سادگی و به همین خوشمزگی

بازم اگه نفهمیدی بگو که یه جور دیگه توضیح بدم!!

ای بابا من میرم عکس میگیرم
ممنون دست ما مبتدی هارو گرفتین
واقعا کارم راحت شد سرعتمو به رخ اینو اون بکشم کری کری بخونم
البته نه با ایرانسل(افتضاحه)
انشالا رانژه خطم بیاد با ADSL کری کری میخونم

Mehran14233
07-01-2012, 16:57
دوستان چرا چند روزه اینقدر قطع و وصل میشه ؟

دیروز واسه من قطع بود شب درست شد . الان دوباره قطع شده . چراغ آنتن هست اما هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه .

چیکار کنیم ؟:2::41:

mehdi_vsgh
07-01-2012, 17:08

دیروز واسه من قطع بود شب درست شد . الان دوباره قطع شده . چراغ آنتن هست اما هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه .

اگه چراغ آنتن کاملا روشنه و هی خاموش و روشن نمیشه یعنی سرویس باید وصل باشه
باید به دنبال ایرادات دیگه ای بگردین!!!

raminramz
07-01-2012, 17:10

عزیزم وایمکس ایرانسله دیگه
از این بیشتر نباید توقع داشته باشی
میدونی چقدر سر این کاراش من حرس خوردم؟

mokhtar
07-01-2012, 17:43
دوستان من الان 2 مگ دارم اگه بخوام 1 مگ کنم چطوری تغببر بدم؟

raminramz
07-01-2012, 18:09
دوستان من الان 2 مگ دارم اگه بخوام 1 مگ کنم چطوری تغببر بدم؟

کاری نداره برو تو پنلت ecare.irancell.ir
قسمت تغییر طرح تعرفه
اونجا عوض کن ولی از اول ماه بعد اجرا میشه

denzelmovie
07-01-2012, 18:24
دوستان امروز از ایرانسل بهم زنگ زدند و سفارشم رو تایید کردند
اگه من مبلغ مورد نظر رو به حسابشون واریز کنم و بعد درست خط نده پولم رو پس میدهند؟
بعد که مبلغ رو به حسابشون توی بانک واریز کردم باید به کدام قسمت سایت برم برای دادن شماره پیگیری؟

Milad4171
07-01-2012, 18:38
اگه من مبلغ مورد نظر رو به حسابشون واریز کنم و بعد درست خط نده پولم رو پس میدهند؟
بعد که مبلغ رو به حسابشون توی بانک واریز کردم باید به کدام قسمت سایت برم برای دادن شماره پیگیری؟

شما پول رو بریز طرف که اومدن واسه نصب مودم کنار دست طرف وایسا که چک کنه واست! ببینه گیرندگی خوبه یا نه.
چه مودمی تهیه کردی؟
حتما بده طرف بره تو برنامه ی مودم و درصد گیرندگی رو چک کنه .
البته توی خونه جا با جا فرق داره !
مثلا من تو اتاقم بهترین گیرندگی رو دارم ولی وقتی میگذارم روی میز توی پذیرایی سرعت افت میکنه!
یا مثلا توی اتاق روبه رو میگذارم کلا فرکانس قطع میشه!
شما وقتی بری از طریق بانک ملت ( فکر کنم ملت بود ) پول بریزی یه جایی واسه دادن شماره وایمکس هست که یه شماره پرداخت رو که بهت اس ام اس میده یا ایمیل میزنه رو توی فیش واریزی وارد میکنی.
بعد توی یه اس ام اس بهت تاییدیه میده که پرداخت انجام شد!
به نظر من برو بانک که اگه پرداخت انجام نشد شماره فیش رو داشته باشی. ( که احتمالا نیم درصده)

denzelmovie
07-01-2012, 19:49
شما پول رو بریز طرف که اومدن واسه نصب مودم کنار دست طرف وایسا که چک کنه واست! ببینه گیرندگی خوبه یا نه.
چه مودمی تهیه کردی؟
حتما بده طرف بره تو برنامه ی مودم و درصد گیرندگی رو چک کنه .
البته توی خونه جا با جا فرق داره !
مثلا من تو اتاقم بهترین گیرندگی رو دارم ولی وقتی میگذارم روی میز توی پذیرایی سرعت افت میکنه!
یا مثلا توی اتاق روبه رو میگذارم کلا فرکانس قطع میشه!
شما وقتی بری از طریق بانک ملت ( فکر کنم ملت بود ) پول بریزی یه جایی واسه دادن شماره وایمکس هست که یه شماره پرداخت رو که بهت اس ام اس میده یا ایمیل میزنه رو توی فیش واریزی وارد میکنی.
بعد توی یه اس ام اس بهت تاییدیه میده که پرداخت انجام شد!
به نظر من برو بانک که اگه پرداخت انجام نشد شماره فیش رو داشته باشی. ( که احتمالا نیم درصده)مودم داخلی BM632W رو تهیه کردم
یعنی من توی بانک باید شماره وایمکس رو بدم؟ کدام شماره؟ شناسه ی پرداخت؟
اگه احتمالا درست خط نداد مبلغ مور نظر رو پس می دهند؟

Milad4171
07-01-2012, 20:29
مودم داخلی BM632W رو تهیه کردم
یعنی من توی بانک باید شماره وایمکس رو بدم؟ کدام شماره؟ شناسه ی پرداخت؟
اگه احتمالا درست خط نداد مبلغ مور نظر رو پس می دهند؟

شما وقتی میری بانک توی یه بخشی ( البته خود مسئول بانک راهنمایت میکنه) شناسه پرداخت رو وارد میکنی و مبلغ مورد نظر!
والا اینطوری که خودشون میگن اگه کیفیت مطلوب نباشه اشتراک و مبلغ رو پس میدن. شما توی چه منطقه ای هستی؟ توی مناطق تحت پوشش هستی یا نه؟ ( البته زیاد نمیشه به این نقشه دل بست چون دوست خودم تو منطقه ی قرمز بود الان مودم وای فای داره استفاده میکنه بدون مشکل )

dr saty
07-01-2012, 21:12
با سلام
دوستان من یک مودم فضای باز دارم با یک اکانت 2 مگ الان 6 روزه اینترنتم قطع شده چراغ روی آداپتورم دو تاش روشنه سومیش خاموش و روشن میشه سمت افسریه هم هستیم
از بس به این 707 زنگ زدم خسته شدم الان پنج روزه قراره پشتیبانی به هم زنگ بزنه اعصابم دیگه خورد شده
می خواستم اگه دوستان راهنمایی می تونن بکنن که ثواب داره
توی تب status wimax موقعی که connect status روی SS_DL_SYNCHRONIZATION می یاد و چراغ خاموش میشه RSSI -75 و CINR +12 هست و موقعی که چراغ روشن میشه و وضعیت SS_AUTHRONIZATION میشه RSSI -85 و CINR +29 هستش حالا نمی دونم مشکل از منه یا این ایرانسل
هر کاریم تا حالا به ذهنم رسیده انجام دادم مودم رو با دکمه آبی ریست کردم تنظیمات هزار دفعه چک کردم نه تو حالت یریدج و نه تو حالت روت مودم چراغش ثابت نمی شه سایت ایرانسلم نمی تونه باز کنه
تو اکانتمم رفتم وضعیتم فعاله
این 707 هم که فقط بلده فرم پر کنه پشتیبانی تماس بگیره الان 6 روز شده
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

Milad4171
07-01-2012, 21:22
با سلام
دوستان من یک مودم فضای باز دارم با یک اکانت 2 مگ الان 6 روزه اینترنتم قطع شده چراغ روی آداپتورم دو تاش روشنه سومیش خاموش و روشن میشه سمت افسریه هم هستیم
از بس به این 707 زنگ زدم خسته شدم الان پنج روزه قراره پشتیبانی به هم زنگ بزنه اعصابم دیگه خورد شده
می خواستم اگه دوستان راهنمایی می تونن بکنن که ثواب داره
توی تب status wimax موقعی که connect status روی SS_DL_SYNCHRONIZATION می یاد و چراغ خاموش میشه RSSI -75 و CINR +12 هست و موقعی که چراغ روشن میشه و وضعیت SS_AUTHRONIZATION میشه RSSI -85 و CINR +29 هستش حالا نمی دونم مشکل از منه یا این ایرانسل
هر کاریم تا حالا به ذهنم رسیده انجام دادم مودم رو با دکمه آبی ریست کردم تنظیمات هزار دفعه چک کردم نه تو حالت یریدج و نه تو حالت روت مودم چراغش ثابت نمی شه سایت ایرانسلم نمی تونه باز کنه
تو اکانتمم رفتم وضعیتم فعاله
این 707 هم که فقط بلده فرم پر کنه پشتیبانی تماس بگیره الان 6 روز شده
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

راستش داستان این قطعی ها و سرعت کم سراسری هست و ایراسنل هم توی این روزا خیلی مشکل داشته
الان سرعت اینترنت من شدیدا افت کرده و وقتی هم زنگ میزنم میگن سراسری هست و به زوده درست میشه!
سرعتهایی با پهنای باند بالاتر هم به مراتب بیشتر ضربه میخورن تا کسانی که 128 یا 246 دارن!
الان من یه مدت هست که بیتشر وقتا با وایمکس دارم کار میکنم و میتونم بگم سرعت شبکه ودسترسی من به اطللاعات مورد نظر به شدت کم شده و وضعیت من در بهترین حالت ممکن هم هست!
بهرحال که نگران نباشین پی گیری کنین تا چند روزه دیگه همه درست میشه!
واسه خیلی ها این مشکل هست! کم و بیش!

mrmostafa
08-01-2012, 09:51
به من هم همین رو گفتن
اما رفتم به یه تعرفه 256 آزاد تبدیل کردم و 24 ساعت بعد کردم 512 پایه که میخواستم. اینطوری قبول کرد

ايمان جان من الان به 512 نامحدود ماهيانه هم نميتونم تبديل كنم. چيكار بايد بكنم؟؟؟ خودشون ايميل زدن در سايت تغير تعرفه كنيد ولي من نميتونم قسمت دومش خاليه نميشه انتخاب كرد. تا 30 ام تموم ميشه اعتبار. خيلي بي در و پيكره سايتشون واقعا.

iman_s
08-01-2012, 11:23

اگه میخوای از بانک واریز کنی ملت 48 و تجارت 72 ساعت طول میکشه تا تو حسابت ثبت بشه ولی اگه از همون کنترل حساب اینترنتی پرداخت کنی دو سه ساعته تو حسابت ثبت میشه.بهترین کار پرداخت اینترنتیه

mehdi_vsgh
08-01-2012, 12:18
ايمان جان من الان به 512 نامحدود ماهيانه هم نميتونم تبديل كنم. چيكار بايد بكنم؟؟؟ خودشون ايميل زدن در سايت تغير تعرفه كنيد ولي من نميتونم قسمت دومش خاليه نميشه انتخاب كرد. تا 30 ام تموم ميشه اعتبار. خيلي بي در و پيكره سايتشون واقعا.
من الان تو سایت رفتم دیدم میشه تغییر تعرفه داد
مثه اینکه درستش کردن شماهم یه نگاه بنداز

denzelmovie
08-01-2012, 13:32
اگه میخوای از بانک واریز کنی ملت 48 و تجارت 72 ساعت طول میکشه تا تو حسابت ثبت بشه ولی اگه از همون کنترل حساب اینترنتی پرداخت کنی دو سه ساعته تو حسابت ثبت میشه.بهترین کار پرداخت اینترنتیه

ایمان جان من امروز پرداخت کردم 1 ساعت نشد پیام تایید مبلغ رو دادند
حالا چند روز طول میکشه تا بیان مودم رو نصب کنند؟ تاریخ دقیقش رو نمیگن؟ شاید خونه نباشم

mrmostafa
08-01-2012, 14:27
من الان تو سایت رفتم دیدم میشه تغییر تعرفه داد
مثه اینکه درستش کردن شماهم یه نگاه بنداز

ممنونم مهدي جان. من رفتم الان 3 ماهه نامحدود 512 كه طرح پائيزي بود رو كردم 512 با ماهي 4 گيگ حالا زد با موفقيت ثبت شد. حالا بايد پولش رو پرداخت كنم؟؟؟ از كدوم روش بهتر و سريع تر هستش؟؟؟
در ضمن هر گيگ اضافي قيمتش چند هست؟؟ اصلا ايارنسل داره؟؟ اگر كم آورديم بخريم. نامحدودش چه گرون شده. خدا وكيلي كجاي دنيا بابت اينترنت زير 1 مگابيت 60 هزار پول ميدن اونم كه بين 8 نفر شير شده كيفيت هم نداره بعد هر جا اينترنت 8 مگابيت كمتر نيست با قيمت 10 دلار. فرانسه كه تو خيابون راه ميري واي فاي مجاني با چه سرعتي. واقعا زور داره. اميدوارم تا سال ديگه درست بشه شرايط.:46:

Xx Hossein xX
08-01-2012, 15:01
دوستانی که مثل من سرویسشون قطع بود، مودمشتون رو ببرید توی یک جای باز ببینید آنتن میده یا نه.
برای من توی فضای آزاد بدون مشکل 63% سیگنال گرفت.
جای مودم رو توی خونه عوض کردم و تونستم کانکت بشم بلاخره، بعد 8 روز.
آنتن دهیش توی شرق تهران خیلی ضعیف شده.

اینم تست سرعت 512

mehdi_vsgh
08-01-2012, 16:10
ممنونم مهدي جان. من رفتم الان 3 ماهه نامحدود 512 كه طرح پائيزي بود رو كردم 512 با ماهي 4 گيگ حالا زد با موفقيت ثبت شد. حالا بايد پولش رو پرداخت كنم؟؟؟ از كدوم روش بهتر و سريع تر هستش؟؟؟
در ضمن هر گيگ اضافي قيمتش چند هست؟؟ اصلا ايارنسل داره؟؟ اگر كم آورديم بخريم. نامحدودش چه گرون شده. خدا وكيلي كجاي دنيا بابت اينترنت زير 1 مگابيت 60 هزار پول ميدن اونم كه بين 8 نفر شير شده كيفيت هم نداره بعد هر جا اينترنت 8 مگابيت كمتر نيست با قيمت 10 دلار. فرانسه كه تو خيابون راه ميري واي فاي مجاني با چه سرعتي. واقعا زور داره. اميدوارم تا سال ديگه درست بشه شرايط.:46:
والا به نظر من که بهترین راه پرداخت همیشه بصورت انلاین هست....
اره ترافیک هم میفروشن....بری تو قسمت طرحها!! میتونی پیداش کنی (مصرف آزاد)

dr saty
08-01-2012, 17:02
با سلام
اینترنت من وصل شد مشکل از ایرانسل بود این هم تست سرعت

urcu
09-01-2012, 01:14
سلام دوستان
با تغییر مک مودم میشه از یه اکانت دو نفر همزمان استفاده کنند؟!

n_dh64
09-01-2012, 01:44
سلام دوستان
سوالی داشتم امیدوارم راهنمایی کنید
من کارم به صورتی هست که اصلا ثابت نیستم و احتیاج به اینترنتی دارم که با من حرکت کنه
خواستم از این مودم های GPRS بگیرم دیدم که خیلی قطعی داره و مثل دیالاپه
الان می خوام وایمکس بگیرم و مودم هم از نوع usb آیا به نظرتون اون مودمه مشکل آنتن دهی نداره یا مودم های usb مناسب نیست
خواستم از مبین نت بگیرم ، 2 ساله میده 300 تومان ، یکم برام گرونه ولی ایرانسل الان داره با مودم یک ساله میده 140

لطفا راهنمایی کنید تا بتونم تصمیم بگیرم

mehdi_vsgh
09-01-2012, 11:42
یه تست پینگ گرفتم اینم نتیجش

اینم یه تست سرعت!!!

iman_s
09-01-2012, 11:55
ایمان جان من امروز پرداخت کردم 1 ساعت نشد پیام تایید مبلغ رو دادند
حالا چند روز طول میکشه تا بیان مودم رو نصب کنند؟ تاریخ دقیقش رو نمیگن؟ شاید خونه نباشم

بستگی به کارشناست داره که کی حال کنه بیاد برات نصب کنه.واسه من سه روز بعدش اومدن.قبلش بهت زنگ میزنه و هماهنگ میکنه

سلام دوستان
سوالی داشتم امیدوارم راهنمایی کنید
من کارم به صورتی هست که اصلا ثابت نیستم و احتیاج به اینترنتی دارم که با من حرکت کنه
خواستم از این مودم های GPRS بگیرم دیدم که خیلی قطعی داره و مثل دیالاپه
الان می خوام وایمکس بگیرم و مودم هم از نوع usb آیا به نظرتون اون مودمه مشکل آنتن دهی نداره یا مودم های usb مناسب نیست
خواستم از مبین نت بگیرم ، 2 ساله میده 300 تومان ، یکم برام گرونه ولی ایرانسل الان داره با مودم یک ساله میده 140

لطفا راهنمایی کنید تا بتونم تصمیم بگیرم
منم شرایطم شبیه تو بود و یکسال با GPRS سر کردم تا این که خسته شدم و وایمکس گرفتم.مودم USB دارم و گیرندگیش هم خوبه خیلی هم جمع و جوره.
فقط اینم یادت باشه زمان استفاده از وایمکس نمیتونی در حال حرکت باشی.مثل تو ماشین

Mehran14233
09-01-2012, 16:34
دوستان مشکل سرعت حل نشد ؟؟؟؟؟
من هنوز سرعتم پایینه . چیکار می کنند ؟؟؟ برای همه همینه ؟

imanparsa
09-01-2012, 17:46
سلام دوستان ترو خدا منو راهنمایی کنید
من میخوام وایمکس ایرانسل سرویس 1مگ نامحدود ماهی 82.000 تومان بگیرم.
دانلودم به شدت زیاده.
حدودا روزی 5گیگ دانلود میکنم.
میخواستم ببینم اگر سرویس فوق رو بگیرم و این مقدار باهاش دانلود کنم من رو محدود نمیکنن؟
اخه شنیدم مشترکین پر مصرف محدود میشن!
اثلا با این سرویس 1مگ نامحدود روزی چند گیگ میشه دانلود کرد تا محدودت نکنن ؟
یا ماهی چند گیگ میشه دانلود کرد ؟
ترو خدا جواب بدید دوستان الان با دیال آپ هستم...

mehdi_vsgh
09-01-2012, 21:04
دانلودم به شدت زیاده.
میخواستم ببینم اگر سرویس فوق رو بگیرم و این مقدار باهاش دانلود کنم من رو محدود نمیکنن؟
خیالت راحت فعلا هیچ محدودیتی نداره دانلودتون...هرچقدر میخواین دانلود کنید!

Milad4171
09-01-2012, 21:41
واسه من دیروز و امروز قطع بود. چند ساعتی هست که دوباره وصل شده. فعلا در حال قطع و وصل شدن هستش. این هفته 2 با قطع شد ولی سرعت به مراتب بهتره واسه من
تست بعد از قطع و وصل شدن .

o457
09-01-2012, 22:46
خوش به حال این مبین نتی ها، روز به روز به وسعت پوشش شبکه وایمکسشون اضافه میشه، اما دریغ از ایرانسل که حداقل توی استان تهران هیچ کاری نمیکنه.

iCe m@n
10-01-2012, 02:04
دانلودم به شدت زیاده.

دوست عزیز محدودیتی در کار نیست من خودم سرویس 1 مگابایت دارم روزی 8 گیگ هم دانلود کردم مشکلی نیست
اگرم این محدودیت ها رو بخوان اعمال کنن برای چند سال دیگه هستش که تعداد کاربران زیاد میشه الان با خیال راحت بگیر دانلود کن لذت ببر :46:

من سرعتم توی کل شبانه روز روی 130 هستش روزی 10 گیگ میتونی در 24 ساعت به طور مداوم دانلود کنی

mahdi_206
10-01-2012, 10:10
خوش به حال این مبین نتی ها، روز به روز به وسعت پوشش شبکه وایمکسشون اضافه میشه، اما دریغ از ایرانسل که حداقل توی استان تهران هیچ کاری نمیکنه.
یه چند بار دیگه هم بگو! کی گفته ایرانسل توسعه شبکه نداره؟ همین نقشه پوشش شبکه اش توی تهران رو برید نگاه کنید که چقدر تغییر کرده و پوشش چقدر بیشتر شده. جاهای دیگه هم دارن کار میکنن. مبین نت هم یه روزه پوشش رو اضافه نکرده. تازه مبین نت یه جورایی دستش با همراه اول و مخابرات توی یه کاسه هست و از آنتنها و امکانات اونها داره استفاده میکنه. ولی ایرانسل اینقدر دستش باز نیست. ضمناً پروانه ایرانسل فقط برای 7 استان هست و مبین نت پروانه سراسری داره.

pori.ya
10-01-2012, 11:28
اینم تست امروز من بعد از 17 روز که قطع کردم سرویس رو
512
پیرو تایید حرف دوستمون mahdi_206 ایرانسل تو پوشش تو تهران خیلی خوب عمل کرده الان محل ما از منطقه زرد رفته تو منطقه سبز سرعتم هم مثل همیشه ثابت هست

mrmostafa
10-01-2012, 12:23
والا به نظر من که بهترین راه پرداخت همیشه بصورت انلاین هست....
اره ترافیک هم میفروشن....بری تو قسمت طرحها!! میتونی پیداش کنی (مصرف آزاد)

مهدي جان ن الان طرح 512 پايه رو انتخاب كردم 2 روز پيش زد كه با موفقيت ثبت شد. حالا خبري از ايرانسل نشده. از كجا بدونم تائيد شده پولش رو واريز كنم؟؟؟؟

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

دسوت عزيز خوش به حالشون كه ميگي برو خوب مبين نت بگير. مبين نت تو تاپيكش نديدم يك نفر ازش راضي باشه. حالا كل كشور رو هم پوشش ميده ولي چه فايده هيچ ارزشي نداره. من كه از ايرانسل راضي هستم بين بد و بدتره. از adsl كه خيلي بهتره

mehdi_vsgh
10-01-2012, 12:48
مهدي جان ن الان طرح 512 پايه رو انتخاب كردم 2 روز پيش زد كه با موفقيت ثبت شد. حالا خبري از ايرانسل نشده. از كجا بدونم تائيد شده پولش رو واريز كنم؟؟؟؟

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

دسوت عزيز خوش به حالشون كه ميگي برو خوب مبين نت بگير. مبين نت تو تاپيكش نديدم يك نفر ازش راضي باشه. حالا كل كشور رو هم پوشش ميده ولي چه فايده هيچ ارزشي نداره. من كه از ايرانسل راضي هستم بين بد و بدتره. از adsl كه خيلي بهتره
والا اونشو نمیدونم
برای احتیاط میخوای زنگ بزن سوال کن!!

hesam,sh
10-01-2012, 14:24

من خودم مبین نت دارم
الان واقعا به حرف این دوستمون رسیدم
کیفیت مبین نت خیلی بده
حالا هی بیاد شهر اضافه کنه!!
وقتی کیفیت نداره ، چه فایده!

mohsen137
10-01-2012, 14:58
سلام دوستان. من میخوام 512 نامحدود بگیرم میخواستم بدونم سرعتش واقعا 512 هست یا نوسان داره؟
راستی سرعت دانلود و اپلودش چقدره؟

Mool Tee
10-01-2012, 15:01
منم یه سوالی دارم می خوام بدونم اگه یک 256 یا 128 نامحدود بگیرم سرعتش چقدره؟از لحاظ پینگ خوب هست یا نه؟

mehdi_vsgh
سلام دوستان. من میخوام 512 نامحدود بگیرم میخواستم بدونم سرعتش واقعا 512 هست یا نوسان داره؟
راستی سرعت دانلود و اپلودش چقدره؟
اگه کیفیتش تو منطقه شما خوب باشه بله 512 واقعی بهتون میدن و سرعت دانلودتون ثابت روی 64 باید باشه....

Majidson

دوست عزیز فکر کردی تو شهرهایی که مبین نت BTS گذاشته چندتا آنتن گذاشته.
روی هم رفته حداکثر 3تا BTS فعال کرده باشه.

مطمئن باش خیلی از مکان های شهرهایی که الان تو سایتش زده آنتن نمی ده یا خودشو بکشو با یک آنتن وصل بشی به شبکه اونم با سرعت پایین ،چونکه چندین نفر می خوان وصل بشن به همون تعداد محدود آنتن.
(( تازه اگر مکانی که هستی طبقه 3 به بالا باشه می تونی بگی شاید آنتن بده اگر طبقات اول یا پایین باشه که هیچی قید آنتن دادن باید بزنی)).

مبین نت هروقت پوشش تهران کامل کرد اونوقت میشه گفت داره یک کارایی می کنه. 1ساله هنوز پوشش تهران تکمیل نشده. اونوقت میره مثلاً تو چالوس یک BTS میذاره فکر کردی شاهکار کرده. مطمئن باش عید که چالوس مسافر زیاد داره اون 1 BTS دیگه جوابگو نخواهد بود و مشکل ساز خواهد شد.

Mool Tee
10-01-2012, 15:07
منم یه سوالی دارم می خوام بدونم اگه یک 256 یا 128 نامحدود بگیرم سرعتش چقدره؟از لحاظ پینگ خوب هست یا نه؟

من الان مخابرات دارم 256 که سرعت دانلود از 20 بالا نمیره و پینگ بازی ها هم روی 200 هست:13:
می خوام ببینم در طول 24 ساعت با ایرانسل(256) چقد می تونم دانلود کنم؟

Mool Tee
10-01-2012, 15:13
این تست مخابرات واقعا باعث تاسف هست

urcu
10-01-2012, 15:46
مهدي جان ن الان طرح 512 پايه رو انتخاب كردم 2 روز پيش زد كه با موفقيت ثبت شد. حالا خبري از ايرانسل نشده. از كجا بدونم تائيد شده پولش رو واريز كنم؟؟؟؟ [COLOR="Silver"]

تغییر سرویس ها در دوره بعد اعمال میشه یعنی از اول ماه

مطمئنا از سرعت نامی خودشون بیشتر نیست یعنی16 برای 128 و 32 برای 256 پینگ هم فکر نمیکنم فرقی داشته با سرویس های محدود

Mool Tee
10-01-2012, 16:17

مطمئنا از سرعت نامی خودشون بیشتر نیست یعنی16 برای 128 و 32 برای 256 پینگ هم فکر نمیکنم فرقی داشته با سرویس های محدود

خب لطفا بگین پینگ ممکنه چقر باشه؟

o457
10-01-2012, 20:28
حرف شما درست، باید امتحان کرد و دیدش که اوضاع اون جا چطوره، گفته میشه که ایرانسل فقط توی 7 استان تونسته مجوز بگیره و نمیتونه توی شمال یا جای دیگه آنتن بذاره اما نمیدونم چرا توی همین استان تهران هیچ کاری نمیکنه چرا نمیره توی فیروزکوه یا رودهن و پردیس بومهن دماوند گیلاوند لواسان شهرک صنعتی خرمدشت قیام دشت پاکدشت پرند ویا کلی شهر دیگه که طبق پرس و جوهایی که کردم اونجا ها اینترنت کمه و یا کیفیت نداره. حتی در نمایشگاه هم که من پیگیر شده بودم گفتن که ما از اینجاها تقاضا زیاد داریم و به محض دادن مجوز فورا آنتن میذاریم اما مجوز نمیدن.
من توی این موندم که چرا ایرانسل پیگیری نمیکنه و آنتن نمیاد بذاره.

reallife0002
11-01-2012, 00:03
دوستان کسی میدونه که اینی که توی سایت ایرانسل نوشته حقیقت دار:

با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

چون من میخوام 2 مگ بگیرم و دانلودم زیاده.
حالا با این تفاصیر کسی تا حالا برای دانلود زیاد به مشکل برخورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

E Z I O
11-01-2012, 00:21
دوستان یه سوال؟

من ترافیکم 200 مگا بایت دیگش مونده اگه تموم بشه اینترنتم قطع میشه؟ اگه دوباره شارژ کنم سر ماه میسوزه؟ از بین میره؟

mrmostafa
11-01-2012, 10:43

خوب روز 30 دي اينترنت من قطع ميشه يا مصرف آزاد برام ميخوره؟؟يعني تا سر ماه پولش بريزم بعد فعال ميشه؟؟؟ يا از الان بايد پول تغيير تعرفه جديد رو بريزم؟؟ اگه بريزم نميپره چون زياد حساب كتاب نداره.

Alireza Taji
11-01-2012, 17:45
دوستان کسی میدونه که اینی که توی سایت ایرانسل نوشته حقیقت دار:

با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

چون من میخوام 2 مگ بگیرم و دانلودم زیاده.
حالا با این تفاصیر کسی تا حالا برای دانلود زیاد به مشکل برخورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم این سوالو پرسیدمکه یکی از دوستان جواب داد این قانون فعلا معلق هست و گذاشتن برای زمانی که کابرانشون زیاد میشه!

رو حساب این حرف من تقریبا 18 ساعت و گاها 24 ساعت دانلود می کردم! :31:

اگر این قانون واقعا باشه احتمالا با این حجم دانلودی که داشتم محدود بشم...
تا آخر دوره باید نشست و در آخر دید گیر میدن یا نه! خبرشو میدم :31:

reallife0002
11-01-2012, 17:58
با تشکر

منم امروز زنگ زدم 707 و گفت اگردر طول ماه 24 ساعت دانلود کنی اینجوری میشه،یعنی اگه از تمام ظرفیت سرویس برای دانلود استفاده کنی مثلا اگر بخوای با اکانت 2 مگ دانلود کنی 30 روز میشه 600 گیگ، من که ماهی اینقدر دانلود ندارم.

Alireza Taji
11-01-2012, 18:04
می خوام ببینم در طول 24 ساعت با ایرانسل(256) چقد می تونم دانلود کنم؟

تو حساب کن هر ثانیه 30 کیلو بیت دانلود کنی دیگه :31:

اگر سرعت دانلودت 30 کیلوبیت فرض بشه و 24 ساعت مشغول دانلود باشی در 24 ساعت 2.5 گیگ دانلود می کنی! :46:

با 256 ، سرعت دانلود من بین 30 تا 40 و گاها 50 متغیر هست.

پینگ ثابت نیست و بسته به مکانی که هستی متغیر هست.

پینگ الان من اینه::31:

تا جایی که تست دیگران را دیدم در حالت نرمال برای اکثریت پینگ زیر 300 هست.

denzelmovie
11-01-2012, 18:08
دوستان امروز کارشناس ایرانسل اومد مودم BM632W رو امتحان کرد ولی آنتن نداد
یک مودم FMM130 هم داشت اون رو تست کرد و 4 چراغ مودم روشن میشد ولی توی اتاق خودم اصلا هیچ مودمی آنتن نمی داد بعد بردش کنار پنجره که اونجا آنتن میداد و این مودمی که داشتم رو برگشت داد و گفت یک بار دیگه ثبت نام کنم و مودم FMM130 رو انتخاب کنم
فاصله ی اونجایی که مودم قرار میگیره تا سیستم تقریبا 6 الی 7 متر است، میخواستم ببینم مشکلی درست نمیشه؟ سرعت اینترنت کم نمیشه؟

mary83
12-01-2012, 16:48
سلام
من می خوام وایمکس بگیرم .. شما از ایرانسل راضی هستین؟ بین ایرانسل و مبین نت کدوم بهتره؟ می خوام تهران و مشهد آنتن بده :دی بعد بین اعتباری و دایمی چه فرقی هست ؟؟ من هر چی می خونم سایت ایرانسل و حالیم نمی شه .. من مثلااااااااااااااا ADSL دارم از محابرات ککه هر وقت دلش بخواد قطع می شه و کسی جوابگو نیست ... تا بخوام از یه شرکت دیگه نت بگیرم می میرم از بی نتی :دی حالا واسه وقتایی که قطع می شه می خوام وایمکس بگیرم ...پبشنهادتون چیه؟
ممنون :)

Mr. M.S.R
12-01-2012, 17:14
سلام
من مشترک اعتباری 1 مگ هستم.
می خواستم بپرسم کجا باید ببینم چقدر پول توی حساب وایمکس دارم؟ (چقدر باید برای ماه بعد واریز کنم؟)
ممنون

dokhtarak_e_darya
12-01-2012, 17:52
دوستان دو مگ ایرانسل به همه کس میده؟ برا اراک جواب میده؟ بعد 24 ساعت شبانه روز و کل 30 روز دانلود کنی :31:مشکلی پیش نمیاد؟ سرعت دو مگ حدودا چن مگ بر ثانیه هس ؟ 24 ساعت چند گیگ میشه گرفت؟ بیشتر از دو مگ نمیدن؟ :31: همینا دیگه.ممنون میشم جواب بدین :40:

Farhad 8904
13-01-2012, 12:41
دوستان دو مگ ایرانسل به همه کس میده؟ برا اراک جواب میده؟ بعد 24 ساعت شبانه روز و کل 30 روز دانلود کنی :31:مشکلی پیش نمیاد؟ سرعت دو مگ حدودا چن مگ بر ثانیه هس ؟ 24 ساعت چند گیگ میشه گرفت؟ بیشتر از دو مگ نمیدن؟ :31: همینا دیگه.ممنون میشم جواب بدین :40:

واسه گرفتن سرعت بیشتر از 128 باید مجوز داشته باشی!! سرعت 2 مگابایت اشتباهه!! پهنای باند 2 مگابیت سرعت دانلودش میشه 256 کیلوبایت!! سرعت بشتر از 2مگابیت نمیدن!

mrmostafa
13-01-2012, 17:00
امروز خانومه زنگ زد گفت از وایمکس ایرانسل تماس میگیرم. مایل به تمدید هستین گفتم که من تعرفه رو به 512 ماهیانه پایه تغییر دادم گفت باشه از سر ماه تمدید میشه.

Milad4171
13-01-2012, 18:42
معمولا کم اتفاق می افته که زنگ بزنن ( واسه من که اتفاق نیفتاده ) معمولا اس ام اس میزنن .
اونایی که خوب پول بدن خوب یه تلفن کردن که ایرادی نداره . واسه تعرفه های نامحدود احتمالا تلفن میزنن!

mrmostafa
13-01-2012, 21:05
معمولا کم اتفاق می افته که زنگ بزنن ( واسه من که اتفاق نیفتاده ) معمولا اس ام اس میزنن .
اونایی که خوب پول بدن خوب یه تلفن کردن که ایرادی نداره . واسه تعرفه های نامحدود احتمالا تلفن میزنن!

والا من که طرح نامحدود 3 ماهه را گرفته بودم حالا کردمش 512 پایه. آخه دوستان در این تاپیک میگفتند که میگن باید همون تعرفه قبلی رو 512 نامحدود بوده ماهیانه بگیری ماه بعدی هر ی خواستی ولی به من نگفت که باید این کارو کنی گفتم 512 پایه اگر میگفت هم میگفتم خانوم پول ندارم حالا هر کاری میخوای بکنی بکن :31:

amh1365
14-01-2012, 12:18

نه من 256 6 ماهه دارم. سر 5 ماه که شد زنگ زدن.

هشت بهشت
14-01-2012, 15:37
سلام
من می خوام وایمکس بگیرم .. شما از ایرانسل راضی هستین؟ بین ایرانسل و مبین نت کدوم بهتره؟ می خوام تهران و مشهد آنتن بده :دی بعد بین اعتباری و دایمی چه فرقی هست ؟؟ من هر چی می خونم سایت ایرانسل و حالیم نمی شه .. من مثلااااااااااااااا ADSL دارم از محابرات ککه هر وقت دلش بخواد قطع می شه و کسی جوابگو نیست ... تا بخوام از یه شرکت دیگه نت بگیرم می میرم از بی نتی :دی حالا واسه وقتایی که قطع می شه می خوام وایمکس بگیرم ...پبشنهادتون چیه؟
ممنون :)

سلام
سوال این دوستمون سوال منم هست .
دوستانی که اصفهان ( محدوده پروین اعتصامی ) وایمکس دارن ، ازش راضی هستن ؟
نسبت به قیمتش در مقایسه با ADSL میصرفه ؟

ممنون

mrm88
14-01-2012, 17:18
کلا چند وقتیه که سرعتم افت کرده! تو ستاپ مودم UL_FEC و DL_FEC همش در حال نوسانه از بین مقادیر 16-QAM(CTC)1/2 و 16-QAM(CTC)3/4 تا اینکه یهو میشه QPSK! البته هر دوش! سرویسم 512 نامحدود 3ماهه! که یک ماهش رفته! الان جیمیل نمی تونم باز کنم! منطقمون لویزان/شیان! کسی میدونه چی کار باید بکنم؟؟!!؟

mrmostafa
14-01-2012, 17:57
نه من 256 6 ماهه دارم. سر 5 ماه که شد زنگ زدن.

الان به من زنگ زدن گفتن از سر ماه اکی میکنیم پولش روب اید الان بریزم یا اون موقع ؟؟؟ چون الان من انتخاب کردم از داخل حساب نمیشه پرداخت کرد چون هنوز 3 ماهه نامحدود هست یا اینکه من از طریق بانکی پرداخت کنم داخل حسابم هست و مشکلی نداره ؟؟؟

Imanhjp
14-01-2012, 23:30
کلا چند وقتیه که سرعتم افت کرده! تو ستاپ مودم UL_FEC و DL_FEC همش در حال نوسانه از بین مقادیر 16-QAM(CTC)1/2 و 16-QAM(CTC)3/4 تا اینکه یهو میشه QPSK! البته هر دوش! سرویسم 512 نامحدود 3ماهه! که یک ماهش رفته! الان جیمیل نمی تونم باز کنم! منطقمون لویزان/شیان! کسی میدونه چی کار باید بکنم؟؟!!؟

باز نشدن جیمیل فقط مشکل شما نیست و همه مشترکان اینترنت پرسرعت در ایران این مشکل رو دارن و به محدود کردن پورت 443 سرویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توسط زیرساخت مربوط میشود.

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

الان به من زنگ زدن گفتن از سر ماه اکی میکنیم پولش روب اید الان بریزم یا اون موقع ؟؟؟ چون الان من انتخاب کردم از داخل حساب نمیشه پرداخت کرد چون هنوز 3 ماهه نامحدود هست یا اینکه من از طریق بانکی پرداخت کنم داخل حسابم هست و مشکلی نداره ؟؟؟

هرکی خواستی بریز. مشکلی پیش نمیاد. فقط دیر ترین حالت باید روز چهارم دوره جدید باشه. یعنی روز چهارم برج

Mool Tee
15-01-2012, 15:44
آقا میشه یکی اینجا برای من از اینترنتش تست بگیره بزاره.ممنون میشم
از این سایت تست بگیرید
هر کدوم که دوست دارین ولی اولی بهتره(بیشتر پینگ برام مهمه که speedtest بهتر تست میگیره) ;)
:46:

lucky_luke
15-01-2012, 16:48
صفحات قبل رو میگشتی پیدا میکردی...ولی اینم تست تازه:
توی بتل لاگ پینگ از 190 شروع میشه
توی مدرن وارفر هم قید بازی کردن با خارجی ها رو باید زد و فقط توی لابی ایرانی پینگم با بقیه قابل رقابته

کلا اگه برا بازی آنلاین میخوای بهتره از سرویس های وایرلس استفاده کنی چون پینگشون معمولا کمتره اگرهم نمیتونی پس مجبوری وایمکس بگیری + قرص اعصاب

Mool Tee
15-01-2012, 17:04
صفحات قبل رو میگشتی پیدا میکردی...ولی اینم تست تازه:
توی بتل لاگ پینگ از 190 شروع میشه
توی مدرن وارفر هم قید بازی کردن با خارجی ها رو باید زد و فقط توی لابی ایرانی پینگم با بقیه قابل رقابته

کلا اگه برا بازی آنلاین میخوای بهتره از سرویس های وایرلس استفاده کنی چون پینگشون معمولا کمتره اگرهم نمیتونی پس مجبوری وایمکس بگیری + قرص اعصاب
و یه سوال دیگه.تو مدرن وافیر تو سرور ایرانی ها پینگش چنده؟

lucky_luke
15-01-2012, 17:46
و یه سوال دیگه.تو مدرن وافیر تو سرور ایرانی ها پینگش چنده؟

یه سرور ایرانی هست به اسم همیار نت که پینگ من باهاش حدود 120
بقیه سرور ها هم از 200 شروع میشن

ولی کسی توی این سرور ها بازی نمیکنه و همیشه خالین چون RANK توشون بالا نمیره.... همه توی لابی به هم جوین میشن و یکی هاست میشه و بازی میکنن

mrm88
15-01-2012, 20:23
دوستان و اساتید محترم سرویس من 512 نامحدود 3ماهه است(کلا یک ماه و نیمه گرفتم) یه مدت سرعت خوب بود،یه مدت بد،یه مدت معمولی چند وقتی هم هست این شکلی شده:
وقتی که سیستم رو روشن میکنم هر 5تا چراغ آنتن مودم(BM632w) روشن میشه،طول سیگنال(در تنظیمات مودم) 100 درصد هست و مقادیر UL_FEC و DL_FEC (در تنظیمات مودم) به ترتیب 16QAM(CTC)1/2 و 16QAM(CTC)3/4 اما بعد از گذشت یک ساعت درصد سیگنال افت میکنه 5چراغ آنتن میشه 2 یا 3تا(بعضی وقتا یکی) ، طول سیگنال میشه سی و خورده ای درصد و اون 2مقادیر بالا به
QPSK(CTC)1/2 تبدیل میشه!!! چرا کیفیت یهو میاد پایین؟ از اساتید کسی میدونه علت چیه؟؟ (منطقمون لویزان که تو نقشه سبزه)

khold
15-01-2012, 20:28
معلوم نیست باز چه مرگش شده می خوام وارد حساب بشم میگه شناسه و رمز اشتباهه .... اینم اینترنت ما

frobot
17-01-2012, 05:00
سلام

کلا دو سه هفته ای هست که کل اینترنت مملکت گند زده شده بهش . ایرانسل و غیر ایرانسل هم نداره. ولی بازم خوبه باعث شد ما ترک کنیم !!! یه جوری شده منی که روزی 10 ساعت پای نت بودم الان در روز شاید کمتر از 1 ساعت میشینم پای کامپیوتر ! اونم فقط چک میل و کارهای ضروری ! ببین چقدر به فکر ما هستند ! من الان یه جوان ترک کرده سالم هستم !

خوش باشید.

mrmostafa
17-01-2012, 09:36
من كه با سرويس 512 سرعت دانلودم روي 67 تا 70 هستش البته با ساكس وصل هستم سرعتم با اصلش زياد فرقي نداره همونه و اين خيلي عاليه ولي بعضي اوقات هم روي 40 تا 50 هستش. اين نويزهاي شديدي كه دارن ميفرستن ميدونين چه خسارتي ميزنه روي همين وايمكس هم تاثير داره. يكي از دوستام مشكل پيدا كرده رفته دكتر گفته به خاظر اين امواج هستش و كاريش نميشه كرد. خيلي جالبه واقعا

mohandes66
17-01-2012, 12:49

pori.ya
18-01-2012, 11:47
این وضع من هست 512 تهران 7 ماه دارم راضی هستم اما از امروز واقعا افتضاحه:41:
تست ایران این هست دیگه چه برسه خارج
اینم سرعت دانلود از مدیا فایر هست تهش میشه 59 کیلوبایت دیروز سرعت 70 کیلوبایت بود
واقعا موندم دیگه از چه شرکتی بگیرم ADSL که وضعش از وایمکس بدتره تو تهران :41:

lucky_luke
18-01-2012, 23:00
پینگم قبلا 250 تا 300 بود که یعنی برای هر کار آنلاینی که داشتم کاملا روی اعصاب بود....
الان شده 550 تا 600 میلی ثانیه :|
اینقذر اعصابم خورده که می تونم راحت آدم بکشم....:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

ase_pase
19-01-2012, 23:23
سلام

من چند وقته که میخوام 2مگ ایرانسل رو بگیرم و چند تا سوال داشتم اگه میشه جواب بدین.
خودم الان اینجا 512 نامحدود دارم و ماهی 95 تومن میدم.
پینگم بین 190 تا 240 هست معمولا
sharing policy و اینا هم ندارم و روزی 4 گیگ رو دانلود میکنم(64 تا 80 هست سرعتم) و انصافا توی تمام مدت این کندی ها هم وقعا سرعتم درست بوده و مشکل نداشتم وفقط چیز پی ان ها سرعتشون کم بوده که با socks مشکل حل شده.
البته دانلود از upload center ها چند وقته که با اینکه Premium Account دارم سرعتم کند شده.
حالا سوال ها :
سرعت دانلودش درست هست ؟ یعنی 256 کیلوبایت هست ؟
پینگش چطوره ؟ آنلاین بازی نمیکنم اما واسه CCcam واسم مهمه
این sharing policy چطوری هست ؟ یعنی روزی چند گیگ میشه دانلود کرد؟ماهی چقدر ؟(خیلی واسم مهمه)
شنیدم که کیفیتش منطقه به منطقه فرق داره. درسته ؟ اگه آره کیفیتش توی سعادت آباد و شهرک غرب چطوره ؟
قطع و وصلی و اینا داره ؟ آب و هوا تاثیر داره توی اینا ؟ اگه جای مودم Indoor از این مودم ها که واسه جاهای با پوشش ضعیف تر استفاده میشه بگیرم مشکلم حل میشه ؟

mohandes66
20-01-2012, 12:55
یه سوال

من الان تعرفه ام 512 نامحدود 3ماهه ست. تغییر تعرفه دادم به 1 مگ پولم واریز کردم . حالا سره ساعت 12 امشب تغییر تعرفه اعمال میشه ؟
آخه یکی میگفت تا فردا ساعت 12 استفاده نکن چون اگه اعمال نشه مصرف آزاد حساب میکنن .
حالا من چی کار کنم که داستان نشه ؟ آخه اعصاب ندارم چه برسه به سروکله زدن با 707 .

Milad4171
20-01-2012, 13:07
یه سوال

من الان تعرفه ام 512 نامحدود 3ماهه ست. تغییر تعرفه دادم به 1 مگ پولم واریز کردم . حالا سره ساعت 12 امشب تغییر تعرفه اعمال میشه ؟
آخه یکی میگفت تا فردا ساعت 12 استفاده نکن چون اگه اعمال نشه مصرف آزاد حساب میکنن .
حالا من چی کار کنم که داستان نشه ؟ آخه اعصاب ندارم چه برسه به سروکله زدن با 707 .

درسته. اگه استفاده کنی مصرف آزاد حساب میشه و از پولی که واسه طرح تعرفه 1 مگ گذاشتی کنار کم میشه و ممکنه از اون حد که باید باشه کمتر بشه که باعث میشه 1 مگ واسه برج بعدی اعلام نشه. دلیلشم کم بودن موجودی هست!
امشب ساعت 12 وارد 1 بهمن ماه میشیم که تاریخ تغییر و به روز رسانی تعرفه هاست!

Milad4171
20-01-2012, 13:13
سلام

من چند وقته که میخوام 2مگ ایرانسل رو بگیرم و چند تا سوال داشتم اگه میشه جواب بدین.
خودم الان اینجا 512 نامحدود دارم و ماهی 95 تومن میدم.
پینگم بین 190 تا 240 هست معمولا
sharing policy و اینا هم ندارم و روزی 4 گیگ رو دانلود میکنم(64 تا 80 هست سرعتم) و انصافا توی تمام مدت این کندی ها هم وقعا سرعتم درست بوده و مشکل نداشتم وفقط چیز پی ان ها سرعتشون کم بوده که با socks مشکل حل شده.
البته دانلود از upload center ها چند وقته که با اینکه Premium Account دارم سرعتم کند شده.
حالا سوال ها :
سرعت دانلودش درست هست ؟ یعنی 256 کیلوبایت هست ؟
پینگش چطوره ؟ آنلاین بازی نمیکنم اما واسه CCcam واسم مهمه
این sharing policy چطوری هست ؟ یعنی روزی چند گیگ میشه دانلود کرد؟ماهی چقدر ؟(خیلی واسم مهمه)
شنیدم که کیفیتش منطقه به منطقه فرق داره. درسته ؟ اگه آره کیفیتش توی سعادت آباد و شهرک غرب چطوره ؟
قطع و وصلی و اینا داره ؟ آب و هوا تاثیر داره توی اینا ؟ اگه جای مودم Indoor از این مودم ها که واسه جاهای با پوشش ضعیف تر استفاده میشه بگیرم مشکلم حل میشه ؟

یه چیزی حدود 200 تا 250 هست دانلودش.
کاملا هم بستگی به منطفه داره و همچنین bts فرستنده ی امواج وایمکس! اگه دور باشه یا شلوغ باشه کم و زیاد بودنش باعث افت کیفیت میشه!
اون مناطق معمولا مناطق شلوغ به حساب میاد. فکر کنم در حد نرمال باشه چون معمولا ایرانسل چند مدت یه بار آپدیت میشه! هیچ ارتباطی به آب و هوا نداره چون فرکانسش تقریبا پایینه! به منظر من مودم فضای خارجی بگیری خیلی خوبه. اگه بتونی اون رو به یه مدل وای فای هم وصل بکنی دیگه تو خونه مشکل نخواهی داشت! ولی معمولا واسه اون مناطق بیشتر همون مودم خارجی توصیه میشه چون هم در بهترین منطقه نصب میشه و جا به جا نمیشه هم در بالاترین نقطه هست و بهترین کیفیت رو میده!

urcu
20-01-2012, 13:47
درسته. اگه استفاده کنی مصرف آزاد حساب میشه و از پولی که واسه طرح تعرفه 1 مگ گذاشتی کنار کم میشه و ممکنه از اون حد که باید باشه کمتر بشه که باعث میشه 1 مگ واسه برج بعدی اعلام نشه. دلیلشم کم بودن موجودی هست!
سلام من میخوام یک اکانت 1مگ نامحدود بگیرم با 2تا از دوستهام شریکی استفاده کنیم.شیفتی.دی:
محدودیت دانلود نداره؟!
نمیشه امروز درخواست بدم ولی یک هفته دیگه هزینشو واریز کنم و هر وقت واریز کردم 1مگ نامحدود استفاده کنم؟!

mohandes66
20-01-2012, 13:53

یعنی میگی از 12 امشب تا فردا ساعت 12 ظهر استفاده نکنم ؟
چقدر طول میکشه ؟

marvel2000
20-01-2012, 14:53
چقدر طول میکشه ؟

دقیق نمی شه گفت... من همیشه آخر هر ماه بین ساعت 10 شب تا 6 و 7 صبح اینترنتم رو قطع می‌کنم.
معمولاً خارج از این ساعات برای عده‌ای از دوستان مصرف آزاد حساب شده.

Alireza Taji
20-01-2012, 15:44
الان آخر ماه هست و باید 256 را برا ماه بعد شارژ کنم
منتظر بشم خودش اعلام کنه برای ماه بعد چقدر باید پول بریزم یا اینکه الان حسابو شارژ کنم و پول تو حساب باشه؟
می خوام این یعنی این وسط قطع نشه سرویس :-؟

iCe m@n
20-01-2012, 17:46
چقدر طول میکشه ؟

عزیز از ساعت 12 شب تا ساعت 4 صبح اینترنت رو باید قطع کنی که مصرف ازاد حساب نشه
چون شارژ اکانت 3 تا 4 ساعت زمان میبره
بعدش هم میتونی وارد بشی سریع حسابت رو چک کنی اگه شارژ کرده بودن که میتونی استفاده کنی اگرم شارژ نشده باشه معلومه مینویسه در حال بررسی و این حرفا:31:
من خودم همیشه 30 ام 11 شب شارژ میکنم ساعت 11.45 هم مودم رو خاموش میکنم تا 4 صبح بعد که میرم اینترنت حساب شارژ شده
خود پشتیبانی هم گفت 3 تا 4 ساعت شارژ اکانت طول میکشه

ase_pase
20-01-2012, 19:19
یه چیزی حدود 200 تا 250 هست دانلودش.
کاملا هم بستگی به منطفه داره و همچنین bts فرستنده ی امواج وایمکس! اگه دور باشه یا شلوغ باشه کم و زیاد بودنش باعث افت کیفیت میشه!
اون مناطق معمولا مناطق شلوغ به حساب میاد. فکر کنم در حد نرمال باشه چون معمولا ایرانسل چند مدت یه بار آپدیت میشه! هیچ ارتباطی به آب و هوا نداره چون فرکانسش تقریبا پایینه! به منظر من مودم فضای خارجی بگیری خیلی خوبه. اگه بتونی اون رو به یه مدل وای فای هم وصل بکنی دیگه تو خونه مشکل نخواهی داشت! ولی معمولا واسه اون مناطق بیشتر همون مودم خارجی توصیه میشه چون هم در بهترین منطقه نصب میشه و جا به جا نمیشه هم در بالاترین نقطه هست و بهترین کیفیت رو میده!

دستت درد نکنه. خیلی ممنون:20:
پس میشه گرفت فقط یک چیزی موند اونم این دانلود هستش من یکم زیادی دانلود میکنم و میخوام بدونم که در روز چقدر میشه دانلود کرد که شامل این قوانین نشم که سرعتم کم شه و...
میشه روزی 12 تا 14 گیگ دانلود کرد و مشکلی پیش نیاد ؟

بازم مرسی:11:

raminramz
20-01-2012, 19:40
من وایمکسمو رد کردم رفت
این سرعت وایمکس 512 من

اینم سرعت ADSL 256 نامحدود من

اینم سرعت دانلود ADSL
سایز بزرگ
واسه همینه میگم وایمکس به درد نمیخوره

mohammad1983
20-01-2012, 20:55
خوب دوست عزیز این سرعت شما واقعیتش غیر منطقی هست.و گرنه تست سرعت وایمکس شما برای 512 عالی هم بوده/
اصولا 256 باید دانلودش 32 باشه حالا مال شما با 250 کیلو که برای سرعت 2 مگ هست داره دانلود میکند!!
اینجور سرعت معمولا توی سرویس های محدود ارائه میشود.
حالا شاید شما آشنا داشتی که برات سرعت رو بالا بردند.یا اینکه این حالت موقتی باشه!؟

ForCe1445
20-01-2012, 21:25
سلام به همگی من وایمکس ایرانسل دارم 128 و 3 گیگ در ماه به کسانی که میخوان بخرن بهشون پیشنهاد میکنم اصلا نخرن بخاطر اینکه مثل من پشیمون میشن له چیز جالب براتون تعریف کنم تا درست متوجه شین.الان ساعت درست21:17 است روز جمعه دارم یه بازیرو(starcraft 2 multiplayer) رو آپدیت میکردم سرعت دانلود وایمکس ایرانسل 4.7 kb/s و سرعت دانلود اینترنت با مودمم 13.9 kb/s.... یعنی فقط خوسان یه چیزی درسا کنن که خط تلفنو اشغال نکنه فقط همین...!شده مثل تخم مرغ شانسی یه روز پا میشی توپ و یه روز پا میشی توپه بدون باد...سوراخ....پنچر.....

pori.ya
20-01-2012, 21:26
512

aliprince
21-01-2012, 03:21
ایرانسل = افتضاح افتضاح افتضاح
یه ماهه که سرعتم بد شده فقط دانلود با دانلود منیجر خوبه اما سرعت صفحه باز کردن افتضاحه

آپلود هم که مایع خجالته. آپلود سرعت 2 مگ = 12 کیلوبایت ( در صورتی که طبق سایت باید 64 کیلوبایت باشه!)

pori.ya
21-01-2012, 09:05
امروز بعد از 1 ماه درخواست به 1 مگ منتقل شدم و حسابم هم شارژ شده خودش جالبه:31:
اینم تستش

pori.ya
21-01-2012, 09:14
دوستان توجه کنید که ایرانسل سرعت واقعی رو داره ارائه میده و مثل بقیه شرکت ها سرویس هاش رو رو 2مگ نبسته و حق همه رو رعایت کرده شما فکر کنید از یک شرکت که رو 2مگ سرویس هاشون رو بسته 2مگ میگیری به یه قیمت بالا و یکی دیگه 128 گرفته هم همین سرعت رو داره استفاده میکنه با هزینه کمتر و اونی که 128 بسته میگه اوه خدای من چه شرکت خوبی سرعتش بالاس اما مدیر اون شرکت تو دلش میخنده چون حجم طرف سریع تر تموم میشه و هی باید حجم بیشتری رو بخره:31:
اینم در نظر بگیرید که نامحدود واقعی رو داره میده ایرانسل و 1 به 10 نیست که سرعت بره زیر دیال آپ

ZLH
21-01-2012, 10:35
سلام0 من تازه ثبت نام كردم . امروز هم پول واريز كردم. مودم انتخابي FMM130 هست آيا مودم خوبيه؟ ميشه مودم رو تغيير داد؟

Electronic-Arts
21-01-2012, 15:33
امروز بعد از 1 ماه درخواست به 1 مگ منتقل شدم و حسابم هم شارژ شده خودش جالبه:31:
اینم تستش

خودش شارژ شده یعنی چی؟

hamed_1989
21-01-2012, 19:39
دوستان کدوم کودم Wifi بهتر هست؟
ممنون

Imanhjp
21-01-2012, 19:50
از صبح داره برای من آزاد حساب میکنه کل مصرفم رو
کنترل حساب ECare هم قاطی کرده موجودی حساب رو نمیگه. اما با کد *707*شماره وایمکس*1*1# استعلام میکنم میبینم داره از مونده حسابم کم میکنه
این ایرانسل معلوم نیست چرا اینطوریه سر ماه قاطی میکنه

hamed_1989
21-01-2012, 23:21
دوستان یک سوال
من الان 1 مگ رو ثبت نام کردم. بعد برای من فاکتور صادر کرده مبلغ قابل پرداخت: 4271158 ريال؟؟؟!!!
به نظر دوستان درست هست؟؟ چون به نظرم خیلی زیاد شده هزینش.
کلا 8 تومن هزینه نصب+80 تومن مودم و +82 تومن هزینه سرویس مگه نیست؟؟

ممنون

urcu
21-01-2012, 23:31
دوستان یک سوال
من الان 1 مگ رو ثبت نام کردم. بعد برای من فاکتور صادر کرده مبلغ قابل پرداخت: 4271158 ريال؟؟؟!!!
به نظر دوستان درست هست؟؟ چون به نظرم خیلی زیاد شده هزینش.
کلا 8 تومن هزینه نصب+80 تومن مودم و +82 تومن هزینه سرویس مگه نیست؟؟

ممنون

اره
قاط زده حتما
زنگ بزن707

دوستان این سرویس 1مگ نامحدود واقعا نامحدودا یا مثل شاتل محدودیت داره و چقدر؟

majidli
21-01-2012, 23:44
به نظرتون وایمکس خوبه یا adsl?

urcu
21-01-2012, 23:46
به نظرتون وایمکس خوبه یا adsl?
وایمکس شبانه نداره و قیمتش هم بالاتر هست

دوستان کدوم کودم Wifi بهتر هست؟
ممنون
مودم های usb یکمقدار قدرتشون میگن ضعیفتر از مودمهای وای فای هست

mohandes66
22-01-2012, 01:05
از صبح داره برای من آزاد حساب میکنه کل مصرفم رو
کنترل حساب ECare هم قاطی کرده موجودی حساب رو نمیگه. اما با کد *707*شماره وایمکس*1*1# استعلام میکنم میبینم داره از مونده حسابم کم میکنه
این ایرانسل معلوم نیست چرا اینطوریه سر ماه قاطی میکنه

سرویس من ساعت 3 بعد از ظهر تمدید شد . منم تا 3 از اینترنت استفاده نکردم که مصرف آزاد نزنه . چون حوصله سرو کله زدن با آدم نماهای 707 رو نداشتم

hamed_1989
22-01-2012, 10:44
دوستان من میخوام 1 مگ بگیرم باید سرویس اعتباری رو بگیرم یا دائمی؟؟
این ها چه فرقی با هم دارن؟

شرمنده هی سوال می پرسم.
ممنون

birang1357
22-01-2012, 11:46
کیفیت سرویسهای وایمکس ایرانسل چند ماه اخیر خیلی خیلی افت کرده من 1 مگ نامحدود دارم حداقل 10 تا 12 روز در ماه افت سرعت و قطعی دارم. کم کم باید از ایرانسل خداحافظی کنم.به کسی هم توصیه نمی کنم وایمکس بگیره چون واقعا به صرفه نیست

mohandes66
22-01-2012, 12:25

اگه به عکس پایین نگاه کنین میبینین مکان سرور منو دبی تشخیص داده . این یعنی چی ؟ یعنی ایرانسل تو دبی سرور داره ؟ ضمنا فیلتر شکن هم ندارم

lucky_luke
22-01-2012, 14:24
دوستان من میخوام 1 مگ بگیرم باید سرویس اعتباری رو بگیرم یا دائمی؟؟
این ها چه فرقی با هم دارن؟

شرمنده هی سوال می پرسم.
ممنون

فرق خاصی ندارن فقط برای اعتباری اول هر ماه پول میدی و برای دایمی آخر هر ماه (یا دو ماه)ولی دایمی یه مقدار هم ودیعه اولش باید بدی(فکر کنم به اندازه هزینه یک یا دو ماه) در نتیجه هر دو سرویس برابر میشن:20:
به نظر من اعتباری بگیر دردسرش کمتره
مودم هم طبق تجربه شخصیم FMM130 آنتن دهیش یکم بهتره ولی اگه مشکل سیگنال نداری BM632 رو بگیر که کوچیکتره

اگه به عکس پایین نگاه کنین میبینین مکان سرور منو دبی تشخیص داده . این یعنی چی ؟ یعنی ایرانسل تو دبی سرور داره ؟ ضمنا فیلتر شکن هم ندارم

اون سرور شما نیست!! سرور اسپید تسته!!
وقتی وارد سایت اسپید تست میشی خودش یه تست کوچیک و نچندان دقیق میکنه تا سروری رو که باهاش کمترین پینگ رو داری پیدا کنه...
برای شما ایندفعه سرور دبی رو انتخاب کرده (که قطعا درست نیست و بهترین پینگ رو با سرور های تهران دارین)

pori.ya
22-01-2012, 15:01
خودش شارژ شده یعنی چی؟

یعنی تا دیشب استفاده کردم رایگان کاری نداشت اما بعدش اس ام اس پرداخت اومد و قطع شد:31:

mohandes66
22-01-2012, 15:52
اون سرور شما نیست!! سرور اسپید تسته!!
وقتی وارد سایت اسپید تست میشی خودش یه تست کوچیک و نچندان دقیق میکنه تا سروری رو که باهاش کمترین پینگ رو داری پیدا کنه...
برای شما ایندفعه سرور دبی رو انتخاب کرده (که قطعا درست نیست و بهترین پینگ رو با سرور های تهران دارین)

شرمنده ولی اسپید تست سرور شما را با یه دایره که توش مثلث سبز رنگ هست نشون میده بعدش سرور دوم ( همون نقطه های سفید رنگ ) را که دارای پینگ کمتری هست انتخاب میکنه . توی عکس دقت کنید که موقعیت منو دبی شناخته .

D3vil_A
22-01-2012, 18:27
سلام دوستان...
جدیدا چرا انقدر ایرانسل سرعت پیج باز کردنش افتضاح شده؟! سرعت دانلود و لعود کردن یک فیلم مثلا خوبه ولی پیدا کردن سایت واقعا سرعتش افتضاحه یعنی باید 10 ثانیه وایستی تا سایت رو پیدا کنه و بعد شروع کنه به لعود کردن صفحه ! این مشکل با Opera محسوس تره !

gheymeh
22-01-2012, 19:48
اره
قاط زده حتما
زنگ بزن707

دوستان این سرویس 1مگ نامحدود واقعا نامحدودا یا مثل شاتل محدودیت داره و چقدر؟

میزان دانلود شما در یک دوره 30 روزه با دانلود 24 ساعته با سرعت ثابت یک مگابیت، 316.4 گیگابایت خواهد بود.

pori.ya
22-01-2012, 20:53
سلام دوستان...
جدیدا چرا انقدر ایرانسل سرعت پیج باز کردنش افتضاح شده؟! سرعت دانلود و لعود کردن یک فیلم مثلا خوبه ولی پیدا کردن سایت واقعا سرعتش افتضاحه یعنی باید 10 ثانیه وایستی تا سایت رو پیدا کنه و بعد شروع کنه به لعود کردن صفحه ! این مشکل با Opera محسوس تره !

دقیقا منم همین مشکل رو دارم سرعت دانلود عالی هست تا 250 کیلوبایت هم میره اما پینگم افتضاح بالاس و صفحات به سختی بالا میاد و در یک لحظه کلا قطع میشه اینترنت:41:

pori.ya
22-01-2012, 20:59
اینم پینگم هست که برای اولین بار چنین پینگ فاجعه انگیزی داشتم

Alireza Taji
23-01-2012, 03:01
2 روزی هست برای منم کمی صفحات دیر باز میشه.

ZLH
23-01-2012, 10:19
مودم انتخابي FMM130 هست آيا مودم خوبيه؟اگر خوب نيست ميشه مودم رو تغيير داد؟ كلا تفاوت مودمها از نظر كارايي چيه؟

ZLH
23-01-2012, 10:29
مودم انتخابي FMM130 هست آيا مودم خوبيه؟اگر خوب نيست ميشه مودم رو تغيير داد؟ كلا تفاوت مودمها از نظر كارايي چيه؟

mrmostafa
23-01-2012, 12:29
دوستان من سرویس 3 ماهه نامحدود داشتم تا 30 دی مهلت داشت بعد طرح 512 پایه رو تمدید کردم که از 1 بهمن درست شروع میشه و حالا تاریخ 1 بهمن پیغام داده مهلت مصرف ترافیک ماهانه پایان رسیده جهت تمدید 573 ریال بپردازید در غسر این صورت حساب شما در 4 بهمن قطع می شود. اصلا استفاده نکردم و حالا اومدم تو اینترنت دارم استفاده میکنم و مشکلی نداره؟! کجا باید ببینم چقدر ترافیک دارم؟؟ چون داخل کنترل سحاب رو گشتم پیدا نکردم.

عاليه
23-01-2012, 14:37
دوستان من سرویس 3 ماهه نامحدود داشتم تا 30 دی مهلت داشت بعد طرح 512 پایه رو تمدید کردم که از 1 بهمن درست شروع میشه و حالا تاریخ 1 بهمن پیغام داده مهلت مصرف ترافیک ملهلنه پایان رسیده جهت تمدید 573 ریال بپردازید در غسر این صورت حساب شما در 4 بهمن قطع می شود. اصلا استفاده نکردم و حالا اومدم تو اینترنت دارم استفاده میکنم و مشکلی نداره؟! کجا باید ببینم چقدر ترافیک دارم؟؟ چون داخل کنترل سحاب رو گشتم پیدا نکردم.

اين كنترل حساب وايمكس ايرانسل يه كم قاطي داره، براي من هم بعضي وقتا اين جوري ميشه. يعني وقتي كه مبلغ مورد نياز رو شارژ ميكنم باز يك چند تومني ازش كم ميشه. من كاري كه خودم ميكنم اينه كه چون حوصله زنگ زدن به پشتيباني و سوال و جواب رو ندارم، اون مبلغ رو شارژ ميكنم (از طريق آنلاين). به هر صورت بايد اين مبلغ كسري رو يا بپردازيد يا از طريق پشتيباني درستش كنيد و گرنه اينترنتتون سر همون زماني كه گفته قطع ميشه.

mokhtar
23-01-2012, 15:02
دوستان من حسابمو شارژ کردم پشتیبانی صحبت کردم گفت اوکی هست شما یه چک کنید عکس گرفتم

mohandes66
23-01-2012, 18:21
آقا سرعت دانلود من نوسان داره ( سرویس 1 مگ ) پیج باز کردنم که دیگه نگو . قطعی هم زیاد دارم . شما هم این مشکلو دارین ؟

pny8gb
23-01-2012, 18:25
ooooooooooooooooooook

mrmostafa
23-01-2012, 18:42
اين كنترل حساب وايمكس ايرانسل يه كم قاطي داره، براي من هم بعضي وقتا اين جوري ميشه. يعني وقتي كه مبلغ مورد نياز رو شارژ ميكنم باز يك چند تومني ازش كم ميشه. من كاري كه خودم ميكنم اينه كه چون حوصله زنگ زدن به پشتيباني و سوال و جواب رو ندارم، اون مبلغ رو شارژ ميكنم (از طريق آنلاين). به هر صورت بايد اين مبلغ كسري رو يا بپردازيد يا از طريق پشتيباني درستش كنيد و گرنه اينترنتتون سر همون زماني كه گفته قطع ميشه.

دوست عزیز من چطوری 57 تومان شارژ کنم؟؟؟ در ضمن آخه این مبلغ چی هستش؟؟؟ من که الان اینترنتم سر ماه شده پایه و دارم استفاده می کنم نباید اینطوری باشه ؟؟؟

راستی برای خرید ترافیک اضافی از کجا باید ببینیم مبلغش چقدر هست و خریداری کنم؟؟؟؟

prince3-love
23-01-2012, 18:52
من از ظهر همش دو چراغ آنتن هی چشمک میزنه و بعد خاموش میشه و دوباره هی چشمک میزنه و مجدد
نمیدونم باید چی کار کنم تا این مشکل حل بشه:((

mokhtar
23-01-2012, 20:47
دوستان من حسابمو شارژ کردم پشتیبانی صحبت کردم گفت اوکی هست شما یه چک کنید عکس گرفتم

کسی نبود؟؟که زیاد دانلود نکنم ازاد حساب بشه

mohandes66
23-01-2012, 20:59

توی قسمت پایین حساب ( که تو عکستون نیوفتاده ) اگه جلوی " باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه " عدد بود حله

عاليه
23-01-2012, 21:08
دوست عزیز من چطوری 57 تومان شارژ کنم؟؟؟ در ضمن آخه این مبلغ چی هستش؟؟؟ من که الان اینترنتم سر ماه شده پایه و دارم استفاده می کنم نباید اینطوری باشه ؟؟؟

راستی برای خرید ترافیک اضافی از کجا باید ببینیم مبلغش چقدر هست و خریداری کنم؟؟؟؟

خدمتتون عرض كردم كه من خودم از طريق پرداخت آنلاين (كارت بانكي) پرداخت ميكنم. با اين روش شما ميتونيد هر مبلغي ميخوايد شارژ كنيد (البته من خودم محض احتياط يه مبلغي بيشتر ميريزم، مثلا براي 57 تومن 100 تومن ميريزم) حالا اين كه اين مبلغ چيه منم دقيقا نميدونم و عرض كردم كه اگه حوصله‌اش رو داريد ميتونيد تماس بگيريد با پشيباني و پيگيري كنيد. براي ترافيك اضافي هم اول بايد حسابتون رو به اندازه قيمت ترافيك اضافي شارژ كنيد (قيمتها در سايت وايمكس گفته شده) بعد در كنترل حساب اينترنتي بريد از قسمت «خدمات ازرش افزوده» قسمت بسته افزايشي رو بياريد و گزينه «بسته افزايشي» انتخاب كنيد و بقيه مراحل واضحه. (البته بگم من خودم چون حالا ديگه نامحدود دارم خيلي وقته بسته افزايشي خريد نكردم، ولي قبلا كه خريد ميكردم اين طوري بود.)

موفق باشيد

mrmostafa
23-01-2012, 21:25
خدمتتون عرض كردم كه من خودم از طريق پرداخت آنلاين (كارت بانكي) پرداخت ميكنم. با اين روش شما ميتونيد هر مبلغي ميخوايد شارژ كنيد (البته من خودم محض احتياط يه مبلغي بيشتر ميريزم، مثلا براي 57 تومن 100 تومن ميريزم) حالا اين كه اين مبلغ چيه منم دقيقا نميدونم و عرض كردم كه اگه حوصله‌اش رو داريد ميتونيد تماس بگيريد با پشيباني و پيگيري كنيد. براي ترافيك اضافي هم اول بايد حسابتون رو به اندازه قيمت ترافيك اضافي شارژ كنيد (قيمتها در سايت وايمكس گفته شده) بعد در كنترل حساب اينترنتي بريد از قسمت «خدمات ازرش افزوده» قسمت بسته افزايشي رو بياريد و گزينه «بسته افزايشي» انتخاب كنيد و بقيه مراحل واضحه. (البته بگم من خودم چون حالا ديگه نامحدود دارم خيلي وقته بسته افزايشي خريد نكردم، ولي قبلا كه خريد ميكردم اين طوري بود.)

موفق باشيد

ممنونم دوست عزیز. برای دیدن اینکه چقدر ترافیک باقیمانده دارم کجاش باید برم؟؟؟ و اینکه فکر کنم به کیلوبایت میدن و چطوری باید حساب کنم تا مگابایت و گیگابایتش در بیاد بدونم چقدر هست.
با سپاس

عاليه
24-01-2012, 00:54
ممنونم دوست عزیز. برای دیدن اینکه چقدر ترافیک باقیمانده دارم کجاش باید برم؟؟؟ و اینکه فکر کنم به کیلوبایت میدن و چطوری باید حساب کنم تا مگابایت و گیگابایتش در بیاد بدونم چقدر هست.
با سپاس

خواهش ميكنم.
همه اطلاعات اعم از ترافيك مصرف شده (هم به كيلوبايت هم به مگابايت) و مقدار اعتبار باقيمانده در همون صفحه اول از قسمت «حساب» اومده.
اما تبديل واحدها:

كيلوبايت تقسيم بر 1024 ميشه مگابايت

مگابايت تقسيم بر 1024 ميشه گيگابايت

ضمنا اين رو هم بگم كه سيستم كنترل حساب اينترنتي وايمكس ايرانسل اصلا به صورت درست ترافيك مصرفي رو نشون نميده و بلكه خيلي كم‌تر از اونو نشون ميده. ميري نگاه ميكني ميبيني مثلا نوشته ميزان مصرفي 50 مگابايت. در صورتي كه شما شايد به 1گيگابايت هم مصرفت رسيده باشه. همينش هم هست كه داد خيليها رو درآورده. من از وايمكسم خيلي راضيم چون كيفيتش خيلي خوب و واقعيه، ولي بزرگ‌ترين عيبش رو همين كنترل حسابش ميدونم كه خيلي نادقيق و غلط‌‌اندازه. يكي از دلايلي هم كه نامحدود گرفتم همين بود. بس كه اعصابم خرد شد هي چك كردم بيبنم ترافيك دارم يا نه، و بعد هم از آخر يهو اينترنتم قطع ميشد چون بدون اين كه فهميده باشم ترافيكم تموم شده بود و باز بايد كلي هزينه بسته افزايشي ميدادم. به نظر من اگر به لحاظ مالي مشكل نيست، حتما نامحدود بگيريد. من كه خودم اون موقع كه محدود داشتم واقعا دچار استرس شده بودم!!!

موفق باشيد

ZLH
24-01-2012, 11:37
سلام دوستان. من سه روز قبل پول واريز كردم اما تا الان از كارشناس و مودم هيچ خبري نشده. معمولا تحويل مودم چند روز طول ميكشه؟ متشكرم.

ZLH
24-01-2012, 11:37
سلام دوستان. من سه روز قبل پول واريز كردم اما تا الان از كارشناس و مودم هيچ خبري نشده. معمولا تحويل مودم چند روز طول ميكشه؟ متشكرم.

pori.ya
24-01-2012, 13:07

برای من 13 روز زمان برد تا اومدن مودم رو نصب کردن اما این چند وقته سریع تر شده تحویلش حتی بعضی از دوستان میگن 3روزه بهشون دادن مودم رو

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

تست الان هست 1 مگ

dvbhot
24-01-2012, 14:40
سلام
دوستان من یه وایمکس bm635 دارم.
مشکلم اینجاست که من یه پورتم رو دادم به همسایه امون.
هرچی من میشینم سر اینترنت داره دانلود میکنه.
حالا میخواستم ببینم چجوری از توی مودم براش پهنای باند مشخص کنم تا از یه سرعتی بیشتر نتونه دانلود کنه.
وارد خود مودم که شدم یه قسمت VLAN داشت ولی نمیدونم چه جوری تنظیمش کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم عکس از داخل مودم
دقیقا همینیو که مارک کردم میخوام محدود کنم

عاليه
24-01-2012, 15:33
سرويس 1 مگ، مشهد

سرور تهران:

سرور ايتاليا:

در هر دو حالت اين سرعت آپلودش منو كشته!!!

mosallaei
24-01-2012, 16:57
ببخشيد دوستان من ميخوام يه وايمكس براي محل كارم بگيرم با سرعت 512 چون ميخواستم يه مودم كوچيك باشه زياد تو چشم نباشه:31:
مودمهاي usb ايرانسل به نظرم مناسب اومد حالا دو تا سوال داشتم
1-قدرت آنتن دهي اينها با اون مدلهاي روميزي bm632w يكسانه از دوستان كسي از اين مدل داره و ازش راضي هست؟
2- اين مودمها رو الان موجود دارن يه وقت بهم نگه موجود نداريم برو فلان مدل بگير
3-تو داخل ساختمون از اون تقويت كننده هم بايد به كامپيوتر وصل باشه
يعني هر دوتاش وصل ميشه؟يا فقط اون كوچيكه
4-جديدا سرعتهاش كم نشده بيشتر برام پينگ تايم مهمه نه سرعت دانلود كلا براي صفحه باز كردن ميخوام
براي خونه يه 1مگ دارم از آسيا تك كه پينگ تام سرور تهران 46 ميلي ثانيه هستش مال اين چنده (سرويس 512)

iman_s
24-01-2012, 17:28
من مودم USB دارم و ازش خیلی راضیم.چون روزها باخودم میبرم محل کارم و شبها میارم خونه.حمل و نقلش که خیلی راحته.خونمون تو منظقه زرد هست و بدون سامانه تقویت کننده هم راحت میگیره.شاید چون آپارتمان هستیم و ظبقه بالاییم.بدون سامانه از 78 تا 100 درصد آنت دارم.سامانه هم که وصل میکنم 100 درصد ثابت میشه

mrmostafa
24-01-2012, 17:37
دوباره چرا سرعت باز شدن صفحات وب اینقدر کند شده. این روزها که همش اخبار سیاسی داغه و دهه فجر هم هست مشکل اینترنت خواهیم داشت. همه جوری اسیر بازی اینها شدیم

mosallaei
24-01-2012, 18:42
من مودم USB دارم و ازش خیلی راضیم.چون روزها باخودم میبرم محل کارم و شبها میارم خونه.حمل و نقلش که خیلی راحته.خونمون تو منظقه زرد هست و بدون سامانه تقویت کننده هم راحت میگیره.شاید چون آپارتمان هستیم و ظبقه بالاییم.بدون سامانه از 78 تا 100 درصد آنت دارم.سامانه هم که وصل میکنم 100 درصد ثابت میشه

ممنون دوست عزيز به نظر سبك و كوچيك هم مياد
يه دليل گرفتن ايرانسل هم همينه چون مبين نت خود نمايندش ميگفت usb زياد قوي نيست
و بايد حتما تو جائي باشه كه انتن قويه

dvbhot
24-01-2012, 18:49
سلام
حالا میخواستم ببینم چجوری از توی مودم براش پهنای باند مشخص کنم تا از یه سرعتی بیشتر نتونه دانلود کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم عکس از داخل مودم

میشه راهنمایی کنید

hamed_1989
24-01-2012, 19:49
دوستان کسی میدونه با سرویس 1 مگ ماهی چه اندازه میشه دانلود کرد بدون این که گیر بدن؟؟

دوستان در رابطه با نامه ایی که تاییدیه یه شرکت باشه میتونن راهنماییم کنن؟؟ میخوام بدونم متن نامه رو چه جوری باید بنویسم.
ممنون

pori.ya
24-01-2012, 20:56
دوستان کسی میدونه با سرویس 1 مگ ماهی چه اندازه میشه دانلود کرد بدون این که گیر بدن؟؟

دوستان در رابطه با نامه ایی که تاییدیه یه شرکت باشه میتونن راهنماییم کنن؟؟ میخوام بدونم متن نامه رو چه جوری باید بنویسم.
ممنون

روزی راحت میتونی تا 5 گیگ دانلود کنی
برا نامه باید از طرف اون شرکت ، ارگان ، نهاد یا . . . به شرکت ایرانسل باشه که بگه شما به سرعت 1مگ نیاز داری سرعت رو باید بگه همین

birang1357
25-01-2012, 12:31
آقا سرعت دانلود من نوسان داره ( سرویس 1 مگ ) پیج باز کردنم که دیگه نگو . قطعی هم زیاد دارم . شما هم این مشکلو دارین ؟

کلا سرعت داغونه بخصوص پینگ و باز شدن صفحه.خیلی وقتها هم قطع میشه:41:

pori.ya
25-01-2012, 13:59
برا من مثل اینکه تازه خوب شده و سرعت و پینگش رفته بالا

birang1357
25-01-2012, 20:55
سرویس 1 مگ. حیف پول

ZLH
25-01-2012, 21:28
سلام دوستان . چطوري ميتونم پسورد واي فاي رو تغيير بدم؟

onlysat
26-01-2012, 00:02
من از همه دوستان معذرت میخوام ، ولی باید بدون تعارف بگم وایمکس ایرانسل یک دزد به تمام معناست . از سرعت میدزده از قیمت میدزده از حجم ماهیانه می دزده ، هر کلکی بگید و نگید و بدونید و ندونید سوار میکنه تا از شما پول بگیره

hamidrezavictor
26-01-2012, 00:57
من از همه دوستان معذرت میخوام ، ولی باید بدون تعارف بگم وایمکس ایرانسل یک دزد به تمام معناست . از سرعت میدزده از قیمت میدزده از حجم ماهیانه می دزده ، هر کلکی بگید و نگید و بدونید و ندونید سوار میکنه تا از شما پول بگیره

100% موافقم

hamidrezavictor
26-01-2012, 01:16
سلام دوستان . چطوري ميتونم پسورد واي فاي رو تغيير بدم؟

دفترچه راهنمای مودمو بخون :20:
اینترنت اکسپلوررو باز کن بزن 192.168.1.1 بعد اینتر بزن اگه رفت که حله یوزر پسوردش admin
اگه نرفت میری کنترپنل بعد نتورک و شرینگ اگه با لن بودی local area connection اگه وایرلس بودی مثلا نوت بوک رو وایرلست که اسم مودمتو زده کلیک راست میکنی properties بعد internet protcol ver 4 دبل کلیک میکنی ip وارد میکنی 192.168.1.2 خودش بقیه اشو میزنه ok میکنی بعد میری قسمت اول که گفتمو انجام میدی
حالا قسمت basic بعد wlan بقیه اش مشخصه دیگه اخرم apply بعدم exit:20: موفق باشی

birang1357
26-01-2012, 08:19

کاملا موافقممممممممم

ZLH
26-01-2012, 11:14
سلام. من سرويس 128 گرفتم. سرعت رو 100.0 ميزنه درسته يا كم ميزنه؟ ممنونم. براي تست سرعت بايد كجا برم؟

dvbhot
26-01-2012, 11:14
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم عکس از داخل مودم

همچنان منتظر یاری سبزتان هستیم:11:
کسی اینو نمیدونه چطوریه
ممنون میشم اگه یه کمکی بکنید

mehdi_vsgh
26-01-2012, 11:39
سلام. من سرويس 128 گرفتم. سرعت رو 100.0 ميزنه درسته يا كم ميزنه؟ ممنونم. براي تست سرعت بايد كجا برم؟
شما برو اینجا
speedtest.net

amirlovely
26-01-2012, 11:51
سلام
كسي ٥١٢ نامحدود داره چقدر ميشه تو ٢٤ ساعت دانلود كرد؟

amirlovely
26-01-2012, 11:52
سلام

mehdi_vsgh
26-01-2012, 12:28
سلام
من ندارم ولی با یه حساب کتاب ساده تقریبا میشه گفت در طول 24 ساعت به شرطی که افت سرعت نداشته باشی یه چیزی نزدیک 4-5 گیگ میتونی دانلود کنی!

hamidrezavictor
26-01-2012, 12:41
همچنان منتظر یاری سبزتان هستیم:11:
کسی اینو نمیدونه چطوریه
ممنون میشم اگه یه کمکی بکنید

فکر نمیکنم همچین تنظیماتی داشته باشه

dvbhot
26-01-2012, 12:56
فکر نمیکنم همچین تنظیماتی داشته باشه

مگه میشه که نهداشته باشه
اگه به عکسی که گذاشتم دقت کنید میبیند که شدنیه
فقط باید بدونی چی رو ست کنی