PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

iCe m@n
28-11-2011, 16:17
512 نامحدود گرفتم و سرعت دانلود 65 هست ولی وقتی از وی پـی ان استفاده میکنم سرعت زیر 30 میاد.بیشتر سایتهای به درد بخود دانلود هم که فـیـلـتـر هست
راهی نیست که بشه بدون افت سرعت دانلود کرد.واسه ویندوز ایکس پی

عزیز مشکل از وی پی ان هستش که سرعت رو نصف یا کمتر میکنه
الان دیگه وی پی ان فقط به درد فیسبوک میخوره همین اصلا به درد دانلود کردن نمیخوره
همه وی پی ان ها اینجوری شدن

lucky_luke
28-11-2011, 17:17
512 نامحدود گرفتم و سرعت دانلود 65 هست ولی وقتی از وی پـی ان استفاده میکنم سرعت زیر 30 میاد.بیشتر سایتهای به درد بخود دانلود هم که فـیـلـتـر هست

اگه میخوای از آپلود سنتر های فلتر شده دانلود کنی از آپلود باز استفاده کن
قبلا به کاربرای رایگان اجازه میداد روزی یه گیگ لیچ کنن الان رو نمیدونم خودت ثبت نام کن ببین چجوریاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی اگه بخوای اکانت پرمیوم هم بخری هزینه اش خیلی نمیشه(ماهی 5 تومن)

shaghaiegh2000
28-11-2011, 22:45
کسی خبر نداره که آیا ایرانسل برنامه ای برای بیشتر کردن پوشش خود تو اهواز نداره؟تو منطقه ما که سه راه خرمشهره و زرده آنتن دهی خیلی ضعیفه.

shaghaiegh2000
28-11-2011, 22:51
وقتی با مودم دوستم تست کردم دیدم که مودم تو اتاقم اصلا آنتن نمیده آیا میشه مودم رو تو یه اتاق دیگه که حدود ۱۵ متر از اتاقم فاصله داره بذارم و با سیم لن به سیستمم وصل کنم؟

Mehran14233
29-11-2011, 00:17
وقتی با مودم دوستم تست کردم دیدم که مودم تو اتاقم اصلا آنتن نمیده آیا میشه مودم رو تو یه اتاق دیگه که حدود ۱۵ متر از اتاقم فاصله داره بذارم و با سیم لن به سیستمم وصل کنم؟
اگه سیم لن 15 متری داشته باشیم آره می تونی :31:

امین1356
29-11-2011, 00:46
دوست عزیز راه حل استفاده از وی پی ان Kerio هست. اطلاعات تکمیلی رو براتون PM کردم.
با تشکر

mrmostafa
29-11-2011, 09:05
اين مودم جيبي ايرانسل بياد چه فرقي با usb داره؟؟؟ چون usb كه راحت تر و جيبي تره :) مگر اينكه جيبي واي فاي هم داشته باشه

iman_s
29-11-2011, 10:51
مودم جیبی wifi هست و فکر کنم usb نداره.
مثل موبایل یک باتری قابل شارژ داره و وقتی روشنش کنی میگرده امواج وایمکس رو پیدا میکنه و وقتی وصل شد اینترنت رو بوسیله وای فای Share میکنه.

sms11
29-11-2011, 11:38
مودم جیبی مگه اومده؟

shaghaiegh2000
29-11-2011, 13:15

یعنی ۱۵ متری یا بیشتر نداریم؟

Mehran14233
29-11-2011, 13:37
نمیدونم . خب با وایرلس وصل شو . از این وایرلس usb ها بگیر زیاد هم گرون نیست .

lucky_luke
29-11-2011, 13:48

کابل لن تا 100 متر هم جواب میده
کابل های آماده طولشون زیاد نیست ولی میتونی کابل رو با طول دلخواه سفارش بدی برات سوکت بزنن (کابل رو هم متری 500 یا بیشتر میفروشن)

shaghaiegh2000
29-11-2011, 14:32

zatara
29-11-2011, 14:41
سلام....دوستان دانشمند و صاحب نظر لطفا یه کمک فکری هم به من درمونده بکنید..!!:sad:

من دو سه ماهیه که اعتباریه 128 ایرانسل برداشتم...در کل راضیم ولی سرعت دانلودش برام کمه ونمیتونم فایلهای سنگین باهاش دانلود کنم!!

حالا دوستان راهنمایی کنند که چجوری میتونم سرعت 512 بردارم با توجه به این موضوع که هیچ مدرک قابل ارایه از جمله کارت دانشجویی،نامه از شرکتی چیزی...و ازین قبیل مدارک مورد نیاز ندارم!!

ممنون میشم یه راه حسابی جلوی پام بزارین

Mehran14233
29-11-2011, 15:44
کابل لن تا 100 متر هم جواب میده
کابل های آماده طولشون زیاد نیست ولی میتونی کابل رو با طول دلخواه سفارش بدی برات سوکت بزنن (کابل رو هم متری 500 یا بیشتر میفروشن)

'گفتم که نمی دونم :31: ولی ظاهراً میشه هر متری بخوای بگیری (پست بالا) .

ghafari88
29-11-2011, 17:23
سلام....دوستان دانشمند و صاحب نظر لطفا یه کمک فکری هم به من درمونده بکنید..!!:sad:

من دو سه ماهیه که اعتباریه 128 ایرانسل برداشتم...در کل راضیم ولی سرعت دانلودش برام کمه ونمیتونم فایلهای سنگین باهاش دانلود کنم!!

حالا دوستان راهنمایی کنند که چجوری میتونم سرعت 512 بردارم با توجه به این موضوع که هیچ مدرک قابل ارایه از جمله کارت دانشجویی،نامه از شرکتی چیزی...و ازین قبیل مدارک مورد نیاز ندارم!!

ممنون میشم یه راه حسابی جلوی پام بزارین

تنها راهش اینه که نامه جور کنی. بعدشم مگه میشه نتونی جور کنی ... بابا بالاخره یه فامیلی دوستی چیزی که شرکت داشته باشه یا سازمانی موسسه ای جایی کار کنه .... اگر واقعا نداشته باشی دو راه می مونه .. من شنیدم بعضی شرکت ها هستن یه پولی می گیرن و نامه می دن که من نمی شناسم جایی رو ... یا اینکه بری جلوی مجلس یه پیت نفت بریزی رو خودت بگی قانون رو عوض کنن!!! :46:

iman_s
29-11-2011, 19:03
برو هرچقدر که نیازت هست از بیرون کابل بخر و بگو برات سرش سوکت وصل کنند.تا 100 متر هم خیالت راحت.بسته به نوع کابل و محیط استفاده میتونی تو متراژ بیشتر هم استفاده کنی

مودم جیبی مگه اومده؟
نه هنوز.
مشخصات مودمی رو گفتم که مبین نت میده.

mohammad1983
29-11-2011, 19:47
این ایرانسل کارش خیلی جالب هست.توی منظقه قرمز هم تمام چراغ های مودم روشن هست!!!

mokhtar
29-11-2011, 23:52
emshab mal man ghati akrde ta 300 ta ham mire 2mb hast :))

zatara
30-11-2011, 00:01
تنها راهش اینه که نامه جور کنی. بعدشم مگه میشه نتونی جور کنی ... بابا بالاخره یه فامیلی دوستی چیزی که شرکت داشته باشه یا سازمانی موسسه ای جایی کار کنه .... اگر واقعا نداشته باشی دو راه می مونه .. من شنیدم بعضی شرکت ها هستن یه پولی می گیرن و نامه می دن که من نمی شناسم جایی رو ... یا اینکه بری جلوی مجلس یه پیت نفت بریزی رو خودت بگی قانون رو عوض کنن!!! :46:

آشنا که دارم! نامه را باید به نام من بگیره یا خودش؟ اگه نامه را به نام من گرفت پیگیری نمیکنن که من کارمند اون شرکتم یا نه؟
دوست ندارم برا اون دردسر بشه وبعدا خجالتشو بکشم!؟
نامه یا کارت دانشجویی حتما باید به نام صاحب حساب وایمکس باشه یا فرقی نداره به نام کی باشه؟

ممنون میشم جواب بدی

mahdi_206
30-11-2011, 09:51
آشنا که دارم! نامه را باید به نام من بگیره یا خودش؟ اگه نامه را به نام من گرفت پیگیری نمیکنن که من کارمند اون شرکتم یا نه؟
دوست ندارم برا اون دردسر بشه وبعدا خجالتشو بکشم!؟
نامه یا کارت دانشجویی حتما باید به نام صاحب حساب وایمکس باشه یا فرقی نداره به نام کی باشه؟

ممنون میشم جواب بدی
نامه باید به نام صاحب شناسه وایمکس باشه و داخل اون علاوه بر نام، شناسه وایمکس هم ذکر شده باشه. تا اونجا که الان مرسوم بوده چیزی رو پیگیری نمیکنن. حتی نیاز به اصل نامه هم نیست. با فاکس و ایمیل هم قبول میکنن.

zatara
30-11-2011, 14:39
نامه باید به نام صاحب شناسه وایمکس باشه و داخل اون علاوه بر نام، شناسه وایمکس هم ذکر شده باشه. تا اونجا که الان مرسوم بوده چیزی رو پیگیری نمیکنن. حتی نیاز به اصل نامه هم نیست. با فاکس و ایمیل هم قبول میکنن.

ببخشید بازم سوال میکنم!!
میشه بدونم دقیقا مضمون نامه چی باید باشه؟! یعنی علاوه بر نام و شناسه وایمکس تو اون باید چه چیز دیگه ای ذکر بشه؟
اینکه من کارمند اونجام و نیاز به سرعت بالاتر دارم؟

pori.ya
30-11-2011, 16:11
ببخشید بازم سوال میکنم!!
میشه بدونم دقیقا مضمون نامه چی باید باشه؟! یعنی علاوه بر نام و شناسه وایمکس تو اون باید چه چیز دیگه ای ذکر بشه؟
اینکه من کارمند اونجام و نیاز به سرعت بالاتر دارم؟

دوست عزیز تنها باید نامه از طرف شرکت یا سازمان مورد نظر به شرکت ایرانسل باشه و در اون بگه که نیاز به استفاده از اینترنت پر سرعت داری و سرعتی رو که میخوای استفاده کنی درج کنی بقیه چیزها لازم نیست اونقدر هم سختگیری نمیکنه نصاب که مودم رو نصب میکنه:10:

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

دوستان تهرانی سرعت دانلود شما هم زیاد شده؟ الان سرعت من بعضی اوقات رو 120 کیلوبایت ثابت میمونه:31:

Mehran14233
30-11-2011, 17:28
دوستان من الان "اعتباري 512 کيلوبيت بر ثانيه پايه" دارم و نزدیک 140تومن هم توی حسابم هست که از این کم میشه.

الان بخوام برم به 128 6ماهه از اول ماه بعد اعمال میشه .

حالا یه سوال . این ماه هرچیزی دارم تا آخر ماه سرجاش میمونه دیگه ؟ بعد این 6ماهه ماهی 3 گیگ میشه 18 گیگ . 18 گیگ رو توی 6 ماه میشه استفاده کرد ؟ یا عین پایه هر ماه واسه خودشه و استفاده نکنیم تموم میشه ؟

707 که اصلاً طرف نمی دونه تعرفه چیه طرح چیه نشسته نلفن جواب میده . سایتشون هم که از اون بد تر . انشا نوشته . گیج کننده و مبهم و گنگ :2:
کمـــک:13::10:

o457
30-11-2011, 20:39
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و محترم. اولا باید معضرت خواهی کنم از بابت اینکه خیلی دیر به سوال چند نفر از دوستان و مشترکان وایمکس ایرانسل جواب میدم. راستشو بخواین من دنبال نام و عکس از تجهیزات نصب شده وایمکس بر روی بی تی اس های ایرانسل بودم اما امروز بالاخره تونستم یک سری عکس خوب از این تجهیزات در اینترنت پیدا کنم و در اختیار دوستان قرار بدم. البته یکی هم همین امروز گرفتم تا تونسته باشم دوستان را بیشتر راهنمایی کنم.
اما اگر شما دوستان خاطرتون باشه چندی پیش بحث گسترش پوشش وایمکس ایرانسل در این تاپیک بود و من به اون دوستمون که در قم زندگی میکرد یا در آنجا تردد داشت گفته بودم که بهترین کار برای مطمئن شدن از اینکه آیا ایرانسل در قم و یا در هر شهر دیگر آنتن جدید نصب کرده است اینه که ببینه که آیا در اون شهر بر روی برخی از بی تی اس ها تجهیزات وایمکس نصب شده یا نه و همچنین به اون آقا گفته بودم که اگه میتونه بره کلیه بی تی اس های ایرانسل را در قم نگاه کنه و ببینه که آیا تجهیزات وایمکس نصب شده یا نه که اگه نصب شده باید منتظر فعال شدن اون ها باشه ولی دوستمون گفتش که من نمیدونم که تجهیزات وایمکس چه شکلیه. خلاصه ما کلی نشونی بهش دادیم و مطمئنم که متوجه نشده که این تجهیزات چه شکلی هستش. حالا من چندتا عکس تهییه کردم و در اختیار همه دوستان قرار میدم تا اگه لازم هست از اون استفاده کنن. البته بهره بگم که اگه همچین تجهیزاتی را دیدن مطمئن باشن که اونجا تحت پوشش وایمکس هست.
البته قبلش بگم که از این تجهیزات هم مبین نت و هم ایرانسل استفاده میکنن چون هر دو از یک کارخانه خرید میکنند و برای اینکه بفهمند این آنتن مربوط به کدام اپراتور است فقط کافی ببینند که آن بی تی اس مال کدام اپراتور هست اگر همراه اول بود میشود مبین نت و اگر ایرانسل بود میشود وایمکس ایرانسل.
بر روی آنتن وایمکس دو قطعه نصب میشود یکی در بالا و دیگری کمی پائین تر از آن حدود 10 الی 20 سانت. این قطعه که در اینجا میبینید دقیقا شبیه به سکتور آنتن موبایل است اما برای وایمکس کوچکتر است و رنگش نقره ای است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قطه هم در پائین قطعه بالائی که عکسش را در بالا میبینید نصب میشود. همانطور که میبینید مکعبی شکل است و یک چیزی هم شبیه به دسته برای حمل و جابجایی در کنار آن نصب است روی آن دریچه هم که در وسط میبینید نوشته شده هوواوی. آن وسیله که مکعب مستطیل است و شبیه به یک سوئیچ هستش در پای دکل در داخل چسیس بی تی اس نصب میشود.

پس توجه کنید که این دو قطعه که در بالا مشاهده میکنید با هم نصب میشوند. این تجهیزات بر روی دکل موبایل و یا به تنهایی بر روی یک دکل مجزا نصب میشود.
این عکس هم مربوط میشود به بی تی اس ایرانسل که در محله ما نصب شده و به طور مشترک هم برای موبایل و هم برای وایمکس استفاده میشود. برای مبین نت هم به همین طریق نصب و استفاده میشود.

دوستان فقط من معضرت خواهی میکنم برای اینکه کیفیت عکس اینطوری هستش چون با موبایلم گرفتم و مجبور شدم زوم کنم. که متاسفانه عکس آنتن تلویزیون اهالی آن ساختمان هم افتاده.
دقت کنید کنید که تجهیزات موبایل در بالا و تجهیزات وایمکس در پائین دکل نصب شده و یا شاید همچین دکلی بر روی یک ساختمان نباشد شاید در یک جای باز و یا پارک باشد. خلاصه این یک تصویر کامل از یک بی تی اس ایرانسل است که به طور مشترک برای موبایل و وایمکس استفاده میشود.
امیدوارم آن دسته از دوستانی که وایمکس ایرانسل در آنجا پوشش ندارد، همچین تجهیزاتی را در آن شهر ببینند تا نوید بخش پوشش وایمکس ایرانسل در آن شهر یا محل باشد.

frobot
01-12-2011, 03:54
کمـــک:13::10:

دوست عزیز جواب سوالات شما :

1 - تا زمانی که تعرفه جدید اعمال و فعال نشود مبلغی از شما کسر نخواهد شد . اما در زمان تغییر تعرفه ( همان سر ماه که فرمودید ) حتما باید مبلغ مورد نظر ( فکر کنم حدود 50 -60 هزار تومان ) در حسابتان موجود باشد تا دسترسی شما قطع نگردد.

2 - در تعرفه جدیدی هم که شما می خواهید انتخاب کنید ( 128 بیت 6 ماهه پایه ) همان حالت پرداخت ماهیانه پابرجاست و شما باید 3 گیگ خود را در همان ماه اختصاص داده شده مصرف کنید. تنها فرقی که دارد این است که ایرانسل بابت اینکه شما پول 6 ماه را پیش می دهید مبلغی حدود 19000 تومان به شما تخفیف می دهد .

امیدوارم پاسخهایم برایتان مفید بوده باشد .

خوش باشید.

akherat12
02-12-2011, 11:38
آقا ایرانسل پیشتیبانی نداره!!!!!!!!من که پشیمون شدم.........:41:

reza_khan2006
02-12-2011, 12:10
سلام علیکم
بالاخره می خواهم دل به دریا بزنم یه 512 یا یک مگ نامحدود ایرانسل بگیرم .ادم زورش میاد 60 70 هزار تومان بده بعدم بشینه فیلم دانلود کنه ولی چه کار کنم فعلا بهترین گزینه است:41:

دوستان لطفا سریع راهنمایی کنند چند تا سوال داشتم؟
1- من و داداش دانشجو کامپیوتریم .باید چیکار کنیم تا بهمون یک مگ بدهند. کارت کافیه یا نامه می خواهد
2. الان طرحی داره که مودم رایگان بدهند
3. ساده و سریع ترین راه خرید چیه؟ باید کجا برم ؟ پول چه جوری بدهم (شهر اصفهان)
5. این قضیه اعتباری و دائمی چیه و کدومش بهتره

Farhad 8904
02-12-2011, 12:16
[QUOTE=o457;6667844]
اما اگر شما دوستان خاطرتون باشه چندی پیش بحث گسترش پوشش وایمکس ایرانسل در این تاپیک بود و من به اون دوستمون که در قم زندگی میکرد یا در آنجا تردد داشت گفته بودم که بهترین کار برای مطمئن شدن از اینکه آیا ایرانسل در قم و یا در هر شهر دیگر آنتن جدید نصب کرده است [/QUOTE

ایرانسل مجوز ارائه وایمکس در 7 استان رو داره که قم جز آن ها نیست!!

Mehran14233
02-12-2011, 13:30
دوست عزیز جواب سوالات شما :

1 - تا زمانی که تعرفه جدید اعمال و فعال نشود مبلغی از شما کسر نخواهد شد . اما در زمان تغییر تعرفه ( همان سر ماه که فرمودید ) حتما باید مبلغ مورد نظر ( فکر کنم حدود 50 -60 هزار تومان ) در حسابتان موجود باشد تا دسترسی شما قطع نگردد.

2 - در تعرفه جدیدی هم که شما می خواهید انتخاب کنید ( 128 بیت 6 ماهه پایه ) همان حالت پرداخت ماهیانه پابرجاست و شما باید 3 گیگ خود را در همان ماه اختصاص داده شده مصرف کنید. تنها فرقی که دارد این است که ایرانسل بابت اینکه شما پول 6 ماه را پیش می دهید مبلغی حدود 19000 تومان به شما تخفیف می دهد .

امیدوارم پاسخهایم برایتان مفید بوده باشد .

خوش باشید.

ممنون . راجع به نکته دوم یه سوال .

یعنی من اگه 128 6 ماهه بگیرم ، توی این 6 ماه این 512 4 گیگ پایه که دارم هم شارژ میشه ؟ یعنی هر ماه علاوه بر 3گیگ اون 6ماههه ، 4گیگ هم به خاطر این پایه که دارم شارژ میشه ؟ اینطوری که خیلی مسخره میشه :31:

خلاصه تر بگم : من الان 149 تومن دارم که برای 7 ماه 512 4گیگ توی حسابم هست . حالا می خوام از همین 149 تومن 2 تا 6ماهه 128 استفاده کنم که بشه 12 ماه(تقریباً 113 هزار تومن میشه و 36 تومن هم میمونه توی حسابم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) (چون زمان واسم مهمه حجم و سرعت مهم نیست)

حالا می خوام بدونم این امکان داره یا نه ؟ :31:

ghafari88
02-12-2011, 14:18
[QUOTE=o457;6667844]
اما اگر شما دوستان خاطرتون باشه چندی پیش بحث گسترش پوشش وایمکس ایرانسل در این تاپیک بود و من به اون دوستمون که در قم زندگی میکرد یا در آنجا تردد داشت گفته بودم که بهترین کار برای مطمئن شدن از اینکه آیا ایرانسل در قم و یا در هر شهر دیگر آنتن جدید نصب کرده است [/QUOTE

ایرانسل مجوز ارائه وایمکس در 7 استان رو داره که قم جز آن ها نیست!!

تا جایی که بنده اطلاع دارم، ایرانسل مجوز گسترش شبکه اش رو به تمامی استان ها گرفته و الان هم مشغول نصب تجهیزات و تست شبکه است. ولی اینکه کی به مجموع این 7 استان اضافه بشه نمی دونم. احتمال ذره ذره اضافه کنه زیاده.

tetis
02-12-2011, 16:51
3روز است سرعت دانلود من يك چهارم شده بقيه دوستان مشكلي ندارند؟

pori.ya
02-12-2011, 18:24
3روز است سرعت دانلود من يك چهارم شده بقيه دوستان مشكلي ندارند؟

نه سرعت تو این چند روز به نظرم خوب شده من 512 دارم سرعت دانلود رو 80 کیلوبایت اومده بعضی اوقات هم 150 کیلوبایت هست:31:

o457
02-12-2011, 22:16
تا جایی که بنده اطلاع دارم، ایرانسل مجوز گسترش شبکه اش رو به تمامی استان ها گرفته و الان هم مشغول نصب تجهیزات و تست شبکه است. ولی اینکه کی به مجموع این 7 استان اضافه بشه نمی دونم. احتمال ذره ذره اضافه کنه زیاده.[/QUOTE]
امیدوارم اینطوری میگی که باشه. البته سمت محل ما هم یک سری آنتن جدید وایمکس میبینیم که فکر کنم برای ایرانسل هستش. به هر حال من به همه عزیزانی که عضو این سایت هستند و در شهر و یا محله زندگی شان پوشش وایمکس ایرانسل وجود نداره میگم که با توجه به عکس هایی که فرستادم بررسی کنند و ببینند که آیا ایرانسل نسبت به گسترش شبکه وایمکسش کاری انجام داده یا نه. مخصوصا آن دسته از دوستانی که در مراکز استان هایی که فاقد پوشش وایمکس ایرانسل هستند. با تشکر از همه.

frobot
02-12-2011, 22:46
ممنون . راجع به نکته دوم یه سوال .

یعنی من اگه 128 6 ماهه بگیرم ، توی این 6 ماه این 512 4 گیگ پایه که دارم هم شارژ میشه ؟ یعنی هر ماه علاوه بر 3گیگ اون 6ماههه ، 4گیگ هم به خاطر این پایه که دارم شارژ میشه ؟ اینطوری که خیلی مسخره میشه :31:

خلاصه تر بگم : من الان 149 تومن دارم که برای 7 ماه 512 4گیگ توی حسابم هست . حالا می خوام از همین 149 تومن 2 تا 6ماهه 128 استفاده کنم که بشه 12 ماه(تقریباً 113 هزار تومن میشه و 36 تومن هم میمونه توی حسابم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) (چون زمان واسم مهمه حجم و سرعت مهم نیست)

حالا می خوام بدونم این امکان داره یا نه ؟ :31:

نه . امکان نداره . یعنی شما می خوای در آن واحد از دو تعرفه باهم استفاده کنی ؟ نمی شه که برادر من . شما وقتی تغییر تعرفه دادی به 128 کلا اون تعرفه 512 ماهیانه قبلی کان لم یکن و کنسل می شه و شما صرفا ماهی 3 گیگ با سرعت 128 داری که پول 6 ماهش رو هم جلو جلو دادی . همین .

خوش باشی .

Mehran14233
03-12-2011, 02:18
نه . امکان نداره . یعنی شما می خوای در آن واحد از دو تعرفه باهم استفاده کنی ؟ نمی شه که برادر من . شما وقتی تغییر تعرفه دادی به 128 کلا اون تعرفه 512 ماهیانه قبلی کان لم یکن و کنسل می شه و شما صرفا ماهی 3 گیگ با سرعت 128 داری که پول 6 ماهش رو هم جلو جلو دادی . همین .

خوش باشی .

فروبوت جان منم می دونم نمیشه :31: من توضیحت رو متوجه نشدم تعجب کردم یهو نکنه ایرانسل قاطی نکنه اینطوری حساب کنه دوبله سوبله کم شه :31: که اینطوری که تو گفتی کنسل میشه و 128 میشه :20:

راستی این اومدن از 512 به 128 اینقدر راحته که با یه عملیات اینترنتی انجام می گیره ؟ چند روز طول میکشه ؟ وقتی شد 128 سرعت دانلود از الان که 65 هست میاد روی 16 ؟ نمیشه یه کاری کرد کم نشه ؟ :27::31:

یه سوال دیگه . این یه گیگ اضافه که تو سایت گذاشته می خری که تقریباً 6500 هست چه طوریه ؟ هر سرعتی باشی یه گیگ بخری درهر صورت باید 6500 بدی ؟ ربطی به سرعتت نداره ؟

ممنون :40:

lucky_luke
03-12-2011, 14:32
تعجب کردم یهو نکنه ایرانسل قاطی نکنه اینطوری حساب کنه دوبله سوبله کم شه
نه عزیز حسابتون تبدیل میشه به 128 وفقط هزینه 128 رو میپردازین

راستی این اومدن از 512 به 128 اینقدر راحته که با یه عملیات اینترنتی انجام می گیره
فقط توی حسابتون توی قسمت طرح تعرفه سرعت 128 رو انتخاب میکنید

چند روز طول میکشه ؟
تعرفه جدید از اول ماه بعد اعمال میشه

وقتی شد 128 سرعت دانلود از الان که 65 هست میاد روی 16 ؟ نمیشه یه کاری کرد کم نشه ؟
:31:

این یه گیگ اضافه که تو سایت گذاشته می خری که تقریباً 6500 هست چه طوریه ؟ هر سرعتی باشی یه گیگ بخری درهر صورت باید 6500 بدی ؟ ربطی به سرعتت نداره ؟

ممنون
ربطی به سرعت نداره و در هر سرعتی برای یه گیگ حجم اضافه 6500 بدید

loyalamin
03-12-2011, 15:12
دوستان من یک مودم usb و یک خط 128 دارم . کسی خواست بخره یه خبر بده . ممنون

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

اگر کسی هم مودم wifi داره خریدارم . با تشکر

i!i!i!
04-12-2011, 00:07
سلام دوستان
من یه 7-8 ماهی میشه وایمکس شارژ نکردم حالا دوباره میخوام فعالش کنم میخواستم ببینم اگه پول بریزم وصل میشه یا نه؟! الان تعلیق شده
امکان افزایش سرعت و تغییر تعرفه اضافه شده یا هنوز نامه و مجوز میخاد؟!
شبانه چی؟!
هنوز سرعتش مثل قبل اسمیه یا بیشتر میبندن؟ 128 که داشتم بالای 18 نمیرفت

ممنون

ata.royalfalcon
04-12-2011, 10:30
سلام
الان من هر كاري ميكنم نميتونم login كنم منظورم همون E-Care هست .
خود اينترنت مشكلي نداره با همون يوزر و پسورد وصل ميشه ولي نميتونم تو سايت ايرانسل Login كنم ، چرا ؟؟؟؟

darvish1900
04-12-2011, 19:42
سلام دوستان
من یه 7-8 ماهی میشه وایمکس شارژ نکردم حالا دوباره میخوام فعالش کنم میخواستم ببینم اگه پول بریزم وصل میشه یا نه؟! الان تعلیق شده
امکان افزایش سرعت و تغییر تعرفه اضافه شده یا هنوز نامه و مجوز میخاد؟!
شبانه چی؟!
هنوز سرعتش مثل قبل اسمیه یا بیشتر میبندن؟ 128 که داشتم بالای 18 نمیرفت

ممنون

همچنان مثل گذشته.

mrm88
04-12-2011, 21:16
سلام
الان من هر كاري ميكنم نميتونم login كنم منظورم همون E-Care هست .
خود اينترنت مشكلي نداره با همون يوزر و پسورد وصل ميشه ولي نميتونم تو سايت ايرانسل Login كنم ، چرا ؟؟؟؟

خبر مرگشون داشتن سایتو بروز رسانی میکردند واسه همین قسمت E-Care باز نمیشد! امروز واسم مودم رو آوردند(تازه ثبت نام کردم) ولی فکر کن به خاطر همین بروز رسانی که تا همین نیم ساعت پیش طول کشید نمیشد برم تو E-care دریافت مودم رو تایید کنم و بعد نظرسنجی رو انجام بدم و بعد منتظر رسیدن مدارک باشم! که فعلا هم نوشته در حال رسیدن مدارک(وضعیت) و نمیدونم چقدر طول میکشه تا اون اس ام اس کذایی بیاد! :13:

mohammad1983
04-12-2011, 21:55
خبر مرگشون داشتن سایتو بروز رسانی میکردند واسه همین قسمت E-Care باز نمیشد! امروز واسم مودم رو آوردند(تازه ثبت نام کردم) ولی فکر کن به خاطر همین بروز رسانی که تا همین نیم ساعت پیش طول کشید نمیشد برم تو E-care دریافت مودم رو تایید کنم و بعد نظرسنجی رو انجام بدم و بعد منتظر رسیدن مدارک باشم! که فعلا هم نوشته در حال رسیدن مدارک(وضعیت) و نمیدونم چقدر طول میکشه تا اون اس ام اس کذایی بیاد! :13:
برای من مدارک هم نرسیده بود صبح ساعت 8 sms اومد.تازه نامه ای هم که گرفته بودم مهر نداشت و طرف گفت مهر بزن بعدا میام ازت میگیرم.از اون روز 7 روز میگذرد و طرف میخواهد نامه را از من بگیرد.
ظاهرا این نامه برای سرعت بالاتر از 128 خیلی فرمالیته هست

mrm88
04-12-2011, 22:25
برای من مدارک هم نرسیده بود صبح ساعت 8 sms اومد.تازه نامه ای هم که گرفته بودم مهر نداشت و طرف گفت مهر بزن بعدا میام ازت میگیرم.از اون روز 7 روز میگذرد و طرف میخواهد نامه را از من بگیرد.
ظاهرا این نامه برای سرعت بالاتر از 128 خیلی فرمالیته هست

ممنون بابت توضیحت،نه نامه ی من هیچ مشکلی نداشت! حالا این اس ام اس حتما میاد؟ آخه تو مراحل قبلی هم باید چندتا اس ام اس میومد ولی با چندتا زنگ مراحلو بردم جلو! نه اینکه منتظر اس ام اس بمونم! ضمنا چراغ آنتن وایمکسم هی پر و خالی میشه! یعنی اون اس ام اس بیاد ثابت میشه یا به اون ربطی نداره از همون اول باید ثابت بشه؟

mohammad1983
05-12-2011, 09:35
وقتی sms بیاد که شناسه وایمکس شما فعال شد همه چیز ok هست.چراغ ها وقتی ثابت میشوند که شناسه فعال شود.البته اگر تنظیمات رو روی مودم رو از حالت ttls روی tls بگذاری فعلا چراغ ها ثابت میشود.و میتونید بفهمید که پوشش اونجا چه جوری هست.اما باز باید برگردوندش روی ttls

mrm88
05-12-2011, 15:22
هرچند کلی طول کشید اما بالاخره بعد از سرویس شدن، ایرانسل وایمکسمو وصل کرد فقط من قبلا که با دایال آپ و ADSL کار میکردم وسط کارکردنم با صفحات وب زرتی زرتی این صفحه ی peyvandha.ir باز میشد! فکر میکردم این دیگه سراغ وایمکس نمیاد ولی متاسفانه واسه وایمکس هم هست! این دولت و مسولای امر چی پیش خودشون فکر کردن با این صفحه؟ رسما رو اعصابه! از اساتید و دوستان کسی میدونه چطور میشه از شر این پیج ناخواسته خلاص شد؟

T_E_X_A_S
06-12-2011, 16:06
دوستان من چند تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
من الان طرحم 6 ماه نامحدود 256 هست 30 آذر یعنی 14 روز دیگه تموم میشه منم 1 دی یعنی فرداش اعزامم سربازی :دی یه دو ماهی نیستم.
میخواستم ببینم اگه من این 2 ماه شارژ نکنم اکانتمو ، مودمو غیر فعال می کنند یا نه ؟ یعنی این دو ماه شارژش نکنم حالا دو ماه بعد اگه خواستم هر تعرفه ای رو انتخاب کنم و شارز کنم میشه همچین چیزی ؟
سوال دوم داداشم شاید بخواد استفاده کنه یکم اگه بخوام آزاد استفاده کنه یعنی مثلا 5 تومن بریزه توش اندازه 5 تومن استفاده کنه این باید طرحمو عوض کنم ؟ بکنم مثلا 256 طرح آزاد ؟ یا نه لازم نیست 30 که تموم شد هر وقت خواست مقداری پول بریزه اندازه اون پول استفاده کنه

Mehran14233
06-12-2011, 21:27
من الان طرحم 6 ماه نامحدود 256 هست

سلام . من یه سوال دارم ازت :31: این 6 ماهی که داری همینیه که سایت ایرانسل زده و با تخفیفه ؟ من می خوام بگیرم . چه جوریه ؟ مثلاً 6ماه 3گیگ بگیری میشه 18گیگ . این 18گیگ رو توی کل 6ماه داری یا هر ماه 3گیگ جدا واسه خودش داره ؟

T_E_X_A_S
07-12-2011, 01:43
سلام . من یه سوال دارم ازت :31: این 6 ماهی که داری همینیه که سایت ایرانسل زده و با تخفیفه ؟ من می خوام بگیرم . چه جوریه ؟ مثلاً 6ماه 3گیگ بگیری میشه 18گیگ . این 18گیگ رو توی کل 6ماه داری یا هر ماه 3گیگ جدا واسه خودش داره ؟

آره 6 ماه بگیری که ارزون تر در میاد تا بخوای ماه به ماه پول بدی برای اون سرویس ولی ماله من نامحدوده در مورد حجمی نمی دونم ولی فکر کنم حالا باز دوستان بهتر راهنمایی می کنن ولی فکر کنم ماهی 3 گیگ بهت می دن یعنی اینجوری نیست یهو 18 گیگ و بهت بدن سر هر ماه 3 گیگ بهت میدن

tetis
07-12-2011, 10:34

اين تست سرعت يك اكانت 512 ايرانسل است !!!! تازه با سرور ايران تست شده و ضمنا آنتن هم فول است.
با اين تبليغات فروشش !!!
اينها پهناي باند كم آوردند شديد

pori.ya
07-12-2011, 11:12

اين تست سرعت يك اكانت 512 ايرانسل است !!!! تازه با سرور ايران تست شده و ضمنا آنتن هم فول است.
با اين تبليغات فروشش !!!
اينها پهناي باند كم آوردند شديد

برا منم 512 هست اما سرعتم هیچ وقت زیر 50 نمیاد:8:

ata.royalfalcon
07-12-2011, 17:40
سلام
من قبلا اینترنتی و از طریق بانک سامان پرداخت میکردم .
الان هرچی میگردم اون گزینه پرداخت اینترنتی رو پیدا نمیکنم . کجاست ؟؟؟

AlexanderMahone
07-12-2011, 18:38
سلام
من قبلا اینترنتی و از طریق بانک سامان پرداخت میکردم .
الان هرچی میگردم اون گزینه پرداخت اینترنتی رو پیدا نمیکنم . کجاست ؟؟؟

از این روش هم میتونید پرداخت کنید با خط ایرانسلی که توی لیست مشخصات ثبت کردید:
*707*شناسه وایمکس*رمز کارت شارژ#

mrmostafa
07-12-2011, 20:31
دوستان من دوستم تو کار شبکه و وای فای این چیزاست و همه کار در زمینه کامپیوتر میکنه و الان هم چند تا از استگاههای مترو رو انجام داده. یه usb wireless خوب دادم خرید برام که بهترین تو بازار هست و سرعتش 300 هستش الان وصل کردم به PC یه مدت کار میکنه بعد علامت تعجب زرد میاد البته داخل مودم وایمکس رفتم channel روی auto بود گفت بکن 11 کردم یه خورده کار کرد دوباره اونجوری شد الان گذاشتم روی 8. به من قبلش گفت اینترنتت وایمکس هستش گفتم آره گفت مودم های ایارنسل همش رو از هاوایی میگیره گفتم آره گفت که مشکل از مودم های ایارنسل هستش گفت اینقدر دستگاه های وایرلس مختلفی رور وی این مودم ها تست کردیم تا دیدم مشکل خودش هست چون با کابل مشکلی نداره. فقط با لپ تاپ بهتر ست میشه البته لپ تاپ خواهر منم سونی هستش تند تند مشکل قطعی پیدا میکنه. برای همین گفت channel رو عوض کردیم یه جا درست شد ولی اگه نشد باید یه دستگاه روتر بگیری چون مودمت روتر نیست بعد یه اکسس پویت درست کنی وصل بشی. واقعا این مودم ها رو میرین میدن براشون ارزون تموم میشه نمیزارن خودمون خوبش رو بخریم. مبین نت هم مودم هاش هاوایی هست. در مورد سرعت ایارنسل و مبین نت هم میگفت برای چند تا هر 2 رو تست کردیم میگفت تو اقدسیه که تو مرز نقشه مبین نت بود خودشون گفتن خوب نمیشه میگه رفتیم تست کردیم سرعت 1 مگابیت سرعتش روی 160 هستش. من این رو تو کامپیوتر قبول دارم مخ هست و کلی پروژه انجا میده. البته من تو منطقه خودمون مبین نت رو تست نکردم. در کل مودم هاشون که آشغاله الان به خاطر اینکه وایرلس من قوی هستش یه خورده سیگنال ضعیف میشه قطع میشه باید برم یه روتر بخرم که برای سرعت 56 مگابیت که خوب کار کنه باید 70 هزار پول بدم. چون امواج رو میگیره با کابل میده اصلا مشکلی نداره ولی گفت با وای فای ضعف دارن ولی با کابل هیچ مشکلی گفتم منم با کابل مشکلی نداشتم ولی چون مودم جا به جا کردم وای فای کردم. راستی این مودم های B,632 مودمی که پشتشت داره برای خود مودم هست آنتنش میره بالا یا برای دستگاههایی که بهش وصل میشن؟؟؟؟

Imanhjp
07-12-2011, 22:23
دوستان من دوستم تو کار شبکه و وای فای این چیزاست و همه کار در زمینه کامپیوتر میکنه و الان هم چند تا از استگاههای مترو رو انجام داده. یه usb wireless خوب دادم خرید برام که بهترین تو بازار هست و سرعتش 300 هستش الان وصل کردم به PC یه مدت کار میکنه بعد علامت تعجب زرد میاد البته داخل مودم وایمکس رفتم channel روی auto بود گفت بکن 11 کردم یه خورده کار کرد دوباره اونجوری شد الان گذاشتم روی 8. به من قبلش گفت اینترنتت وایمکس هستش گفتم آره گفت مودم های ایارنسل همش رو از هاوایی میگیره گفتم آره گفت که مشکل از مودم های ایارنسل هستش گفت اینقدر دستگاه های وایرلس مختلفی رور وی این مودم ها تست کردیم تا دیدم مشکل خودش هست چون با کابل مشکلی نداره. فقط با لپ تاپ بهتر ست میشه البته لپ تاپ خواهر منم سونی هستش تند تند مشکل قطعی پیدا میکنه. برای همین گفت channel رو عوض کردیم یه جا درست شد ولی اگه نشد باید یه دستگاه روتر بگیری چون مودمت روتر نیست بعد یه اکسس پویت درست کنی وصل بشی. واقعا این مودم ها رو میرین میدن براشون ارزون تموم میشه نمیزارن خودمون خوبش رو بخریم. مبین نت هم مودم هاش هاوایی هست. در مورد سرعت ایارنسل و مبین نت هم میگفت برای چند تا هر 2 رو تست کردیم میگفت تو اقدسیه که تو مرز نقشه مبین نت بود خودشون گفتن خوب نمیشه میگه رفتیم تست کردیم سرعت 1 مگابیت سرعتش روی 160 هستش. من این رو تو کامپیوتر قبول دارم مخ هست و کلی پروژه انجا میده. البته من تو منطقه خودمون مبین نت رو تست نکردم. در کل مودم هاشون که آشغاله الان به خاطر اینکه وایرلس من قوی هستش یه خورده سیگنال ضعیف میشه قطع میشه باید برم یه روتر بخرم که برای سرعت 56 مگابیت که خوب کار کنه باید 70 هزار پول بدم. چون امواج رو میگیره با کابل میده اصلا مشکلی نداره ولی گفت با وای فای ضعف دارن ولی با کابل هیچ مشکلی گفتم منم با کابل مشکلی نداشتم ولی چون مودم جا به جا کردم وای فای کردم. راستی این مودم های B,632 مودمی که پشتشت داره برای خود مودم هست آنتنش میره بالا یا برای دستگاههایی که بهش وصل میشن؟؟؟؟
این مشکلی هست که مودم های BM632W از اول داشته و دارن و فقط با دستگاه های دارای وایرلس سری N به مشکل بر میخورن. نیازی به خرید روتر جدید هم ندارید چون اون مودم خودش روتره. برای حل این مشکل هم برو تو تنظیماتش و حالت وای فای رو از b/g/n به b/g تغییر بده تا درست شه.
این مشکل رو من روی کارت وایرلس یو اس بی و لپ تاپ داشتم که با این کار درست شد...

mrmostafa
08-12-2011, 00:20
این مشکلی هست که مودم های BM632W از اول داشته و دارن و فقط با دستگاه های دارای وایرلس سری N به مشکل بر میخورن. نیازی به خرید روتر جدید هم ندارید چون اون مودم خودش روتره. برای حل این مشکل هم برو تو تنظیماتش و حالت وای فای رو از b/g/n به b/g تغییر بده تا درست شه.
این مشکل رو من روی کارت وایرلس یو اس بی و لپ تاپ داشتم که با این کار درست شد...

ایمان جان درسته با سری N مشکل داره. الان 3 ساعتی هست روی کانال 8 گذاشتم به مشکل نخورده. یعنی برم تو تنظیمات وض کنم channel رو رو همون auto بزارم یا همین 8 گذاشتم خوبه؟؟؟؟
اگه به B/g تغییر بدم در اصل دیگه از سرعت N استفاده نمیکنه؟ در مورد وای فای اطلاعات کم هست که این کزینه B/g/n کلا چطوریه و چه فرقی داره و غیره.

mohammad1983
08-12-2011, 00:22
اتفاقا من یک مودم رایگان fmm130 که گرفتم وای فای خیلی خوبه.هر جای خونه که قرار میدهم.با لپ تاپ سیگنالش کامل هست.
اما روتر وایرلس خودم که 60 هم پولش رو دادم گهگاهی 2 تا سیگنالش میپره

mrm88
08-12-2011, 00:32
هرچند کلی طول کشید اما بالاخره بعد از سرویس شدن، ایرانسل وایمکسمو وصل کرد فقط من قبلا که با دایال آپ و ADSL کار میکردم وسط کارکردنم با صفحات وب زرتی زرتی این صفحه ی peyvandha.ir باز میشد! فکر میکردم این دیگه سراغ وایمکس نمیاد ولی متاسفانه واسه وایمکس هم هست! این دولت و مسولای امر چی پیش خودشون فکر کردن با این صفحه؟ رسما رو اعصابه! از اساتید و دوستان کسی میدونه چطور میشه از شر این پیج ناخواسته خلاص شد؟

کسی جواب من رو نمیدونه؟ این پیچ Peyvandha.ir رو چه جوری میشه پیچوند؟ خستم کرده به خدا! تعجب میکنم این همه راجب مسائل مختلف اینترنت صحبت میشه ولی راجب این پیج Peyvandha که خودش بزرگترین Spam هست!!
کسی حرفی نمیزنه!!!

lucky_luke
08-12-2011, 03:36
کسی جواب من رو نمیدونه؟ این پیچ Peyvandha.ir رو چه جوری میشه پیچوند؟ خستم کرده به خدا! تعجب میکنم این همه راجب مسائل مختلف اینترنت صحبت میشه ولی راجب این پیج Peyvandha که خودش بزرگترین Spam هست!!
کسی حرفی نمیزنه!!!

عزیز این مشکل رو من ندارم پس فکر کنم اشکال از کامپوتر خودتونه
احتمالا ویروسی یا بد افزاری باشه که یه سری سایت ها رو بدون اینکه شما بخواید باز میکنه(احتمالا آگهی تبلیغاتی و از اینجور چیزا)
حالا اگه این سایت ها فیلتر شده باشن بجای اونا صفحه نفرت انگیز پیوندها باز میشه

mehdi_vsgh
08-12-2011, 09:42
کسی حرفی نمیزنه!!!
دوست عزیز این صفحه ای که شما میگی ربطی به وایمکس و adsl نداره....در اصل به اینگونه صفحات میگن pop-up که معمولا صفحات تبلیغاتی هستن که با بازکردن برخی سایتها این صفحات هم همراه اونا باز میشن و چون اون صفحات تبلیغاتی فی لطر شدن به همین دلیل شما با صفحه پیوندها روبرو میشین!!!

برای حل این مشکل هم شما کافیه تو تنظیمات مرورگرتون گزینه مربوط به pop-up blocker رو فعال کنید
به عنوان مثال تو فایرفاکس اگه به قسمت تنظیمات برین تو تب content گزینه اول یعنی
block pop-up windows رو میتونید تیکش رو فعال کنید حال از شر این صفحات خلاص خواهید شد....
تو مرورگرهای مختلف این گزینه رو میتونید پیدا کنید.....

به همین راحتی

ata.royalfalcon
08-12-2011, 10:27
از این روش هم میتونید پرداخت کنید با خط ایرانسلی که توی لیست مشخصات ثبت کردید:
*707*شناسه وایمکس*رمز کارت شارژ#

ممنون از شما :46:
منظور شما سیمکارت ایرانسله ؟؟ من اصلا خط ایرانسل ندارم :31: همراه اوله !!!

قبلا تو ecare گزینه پرداخت اینترنتی بود که از طریق چند بانک میشد پرداخت کرد مثل ملت ، تجارت ، سامان . ولی الان هرچی میگردم اون گزینه پرداخت اینترنتی نیست !!!

دوستان لطفا راهنمایی کنن برای پرداخت مبلغ 915200 ریال چه کار باید بکنم ؟؟

iman_s
08-12-2011, 11:10
اگه پول رو حضوری از بانک تجارت پرداخت کنی 2روز بعد و اگه از بانک ملت پرداخت کنی 1 روز بعد میاد به حسابت.بهترین روش پرداخت اینترنتیه.صبر کن شاید دارن سیستم و تغییر میدن و فعلا پرداخت اینترنتی غیرفعاله.

ata.royalfalcon
08-12-2011, 11:15
اگه پول رو حضوری از بانک تجارت پرداخت کنی 2روز بعد و اگه از بانک ملت پرداخت کنی 1 روز بعد میاد به حسابت.بهترین روش پرداخت اینترنتیه.صبر کن شاید دارن سیستم و تغییر میدن و فعلا پرداخت اینترنتی غیرفعاله.

ممنون از شما
تا شنبه یک شنبه صبر میکنم . اگر درست نشد میرم بانک پرداخت میکنم . آخه تا الان 75 درصد اعتبارم مصرف شده ممکنه قطع کنن !!!:31:

mrm88
08-12-2011, 12:52
دوست عزیز این صفحه ای که شما میگی ربطی به وایمکس و adsl نداره....در اصل به اینگونه صفحات میگن pop-up که معمولا صفحات تبلیغاتی هستن که با بازکردن برخی سایتها این صفحات هم همراه اونا باز میشن و چون اون صفحات تبلیغاتی فی لطر شدن به همین دلیل شما با صفحه پیوندها روبرو میشین!!!

برای حل این مشکل هم شما کافیه تو تنظیمات مرورگرتون گزینه مربوط به pop-up blocker رو فعال کنید
به عنوان مثال تو فایرفاکس اگه به قسمت تنظیمات برین تو تب content گزینه اول یعنی
block pop-up windows رو میتونید تیکش رو فعال کنید حال از شر این صفحات خلاص خواهید شد....
تو مرورگرهای مختلف این گزینه رو میتونید پیدا کنید.....

به همین راحتی

اتفاقا الان چک کردم اون تیک هست! فعاله! بروزرم فایرفاکس ورژن 7.0.1 آنتی ویروسم اویرا آپدیت شده! صفحات سایتهای مختلف نیست و فقط پشت سرهم این سایت Peyvandha.ir تو تب های جدید برام باز میشه! بخدا خستم کرده!

Imanhjp
08-12-2011, 13:15
ایمان جان درسته با سری N مشکل داره. الان 3 ساعتی هست روی کانال 8 گذاشتم به مشکل نخورده. یعنی برم تو تنظیمات وض کنم channel رو رو همون auto بزارم یا همین 8 گذاشتم خوبه؟؟؟؟
اگه به B/g تغییر بدم در اصل دیگه از سرعت N استفاده نمیکنه؟ در مورد وای فای اطلاعات کم هست که این کزینه B/g/n کلا چطوریه و چه فرقی داره و غیره.

عوض کردن Channel به طور فنی نباید تاثیری بذاره . من روی 1 استفاده میکردم.
بله دیگه اگه بذاری روی B/g دیگه از N استفاده نمیکنه. فرق اینها هم توی پوشش و سرعت هست. مثلا نسخه ی N تا 300 مگابیت بر ثانیه جواب میده (اون مودم نهایتش 135.0Mb/s هست ) و سری G نهایتش 54.0 مگابیت بر ثانیه هست. استفاده از G هیچ تغییری رو ایجاد نمیکنه چون نه سرعت شما اینقدر هست نه اینکه اینترنت رو بین دستگاه های زیادی Share کردین. همینطور از مودم به عنوان یک روتر هم استفاده نمیکنید که چند سیستم رو شبکه کنید. برای همین بدون مشکل میتونید از B/G استفاده کنید.

mrmostafa
08-12-2011, 20:39
عوض کردن Channel به طور فنی نباید تاثیری بذاره . من روی 1 استفاده میکردم.
بله دیگه اگه بذاری روی B/g دیگه از N استفاده نمیکنه. فرق اینها هم توی پوشش و سرعت هست. مثلا نسخه ی N تا 300 مگابیت بر ثانیه جواب میده (اون مودم نهایتش 135.0Mb/s هست ) و سری G نهایتش 54.0 مگابیت بر ثانیه هست. استفاده از G هیچ تغییری رو ایجاد نمیکنه چون نه سرعت شما اینقدر هست نه اینکه اینترنت رو بین دستگاه های زیادی Share کردین. همینطور از مودم به عنوان یک روتر هم استفاده نمیکنید که چند سیستم رو شبکه کنید. برای همین بدون مشکل میتونید از B/G استفاده کنید.

ایمان جان ممنون از راهنمایی. یه سوال اینکه من که الان با pc و لپ تاپ و گوشی استفاده میکنم نیازی به استفاده از N نیست پس؟؟ اون برای سرعت بالا یا جایی که همزمان چند تا استفاده میکنن مثل یه شرکت یا کارگاه؟؟ بعد این وایرلس که 300 مگا در ثانیه جواب میده رو چه حساب هست یعنی اینترنتی که از مودم میگیره رو با این سرعت میده به دستگاه ؟؟؟ راستی اینکه یه پورت لن داره فقط چطور میشه روتر کردش؟؟؟ روتر چطوری استفاده میشه؟؟؟

من دوستم مودم یو اس بی داره الان همه چیش درسته وقتی کانکت میکنم آنتنش میاد که خوبه ولی هیمنطور روی connecting میمونه و نمیزنه connected و وصل نمیشه چیکار باید بکنم؟؟؟ با یو اس بی کار نکردم چطوریه از سایتش هم تنظیمات گرتم درسته نمیدونم چیکار باید بکنم. خود به خود قطع شده.

BEBETO1
08-12-2011, 21:49
کسی میدونه چطور میشه براوصل شدن به وایمکس چطور میشه کانکشن ساخت?
یعنی مثل adsl که به صورت دستی کانکت میشی؟

mokhtar
08-12-2011, 22:49
من 2 مگ دارم سرعتم هی افت میکنه و زیاد میشه کسی مشکلی داره؟؟

تهران و دولت هستم

Imanhjp
09-12-2011, 00:25
ایمان جان ممنون از راهنمایی. یه سوال اینکه من که الان با pc و لپ تاپ و گوشی استفاده میکنم نیازی به استفاده از N نیست پس؟؟ اون برای سرعت بالا یا جایی که همزمان چند تا استفاده میکنن مثل یه شرکت یا کارگاه؟؟ بعد این وایرلس که 300 مگا در ثانیه جواب میده رو چه حساب هست یعنی اینترنتی که از مودم میگیره رو با این سرعت میده به دستگاه ؟؟؟ راستی اینکه یه پورت لن داره فقط چطور میشه روتر کردش؟؟؟ روتر چطوری استفاده میشه؟؟؟

من دوستم مودم یو اس بی داره الان همه چیش درسته وقتی کانکت میکنم آنتنش میاد که خوبه ولی هیمنطور روی connecting میمونه و نمیزنه connected و وصل نمیشه چیکار باید بکنم؟؟؟ با یو اس بی کار نکردم چطوریه از سایتش هم تنظیمات گرتم درسته نمیدونم چیکار باید بکنم. خود به خود قطع شده.

گفتم که توی سرعت هایی که توی ایران هست و شما 512 کیلوبیت بر ثانیه هستید طبیعتا فرقی نداره سرعت وایرلس 300 باشه یا حتی 10 باشه و از این مقادیر خیلی خیلی کمتره. بنابراین هیچ تغییری احساس نمیکنید. اکثر گوشی ها هم از وایرلس سری G استفاده میکنند که خود به خود به سری N کاری ندارن.
منظور شما هم از اینکه چطور میشه روتر کردش نفهمیدم. وقتی شما با مثلا 2 تا لپ تاپ به این مودم وصل میشید (وایرلس) دو لپ تاپ شما شبکه شده اند و فقط باید تنظیمات IP و Gateway را در ویندوز انجام دهید تا همدیگر با بشناسند. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.
در مورد مودم USB هم احتمال میدم User اون در مودم دیگر همزمان وصل باشه. یعنی مثلا مودم WiFi با همون حساب وصل باشه و مودم USB در وضعیت Connecting بمونه. طبق تجربه هم مودم USB اگر زیر 30% آنتن داشته باشه وصل نمیشه.

freedls
09-12-2011, 00:29
من یه راهنمایی کوچیک از کاربران وایمکس دارم
من قبلا از gprs استفاده می کردم و واسه دانلود کردن هم می رفتم کافی نت و هر یک ساعت حدودا 700 مگ می گرفتم .حالا که ایرانسل بسته هاشو برداشته من دیگه اینترنت ندارم.در منطقه که من هستم وایمکس خوب انتن میده حالا من اگه بخوام وایمکس بگیرم و ماهانه 3گیگ شارژ کنم چقدر می تونم دانلود کنم؟اصلا وایمکس بگیرم یا وایسم تا دوباره بسته های GPRS فعال بشن؟در ضمن درسته که ایرانسل اینترنت رایگان شبانه نداره؟
البته چون دوباره 50% تخفیف داره می خوام بگیرم
با تشکر از اینکه درخواست من رو مطالعه کردید...

Imanhjp
09-12-2011, 00:29
کسی میدونه چطور میشه براوصل شدن به وایمکس چطور میشه کانکشن ساخت?
یعنی مثل adsl که به صورت دستی کانکت میشی؟
در ویندوز هیچ کانکشنی نمیخواد. فقط باید تنظیمات مودم درست باشه و وقتی به کامپیوتر وصلش میکنی خودش وصل میشه به اینترنت.

من 2 مگ دارم سرعتم هی افت میکنه و زیاد میشه کسی مشکلی داره؟؟

تهران و دولت هستم

سرعت های بیشتر از 1 مگ نیاز به آنتن دهی حداقل 80% دارند تا ثبات داشته باشند. یعنی به عبارتی فاکتور RSSI نباید از -70 کمتر شود در غیر این صورت نوسان دارن. شما چند تا چراغ مودمتون روشنه؟

mokhtar
09-12-2011, 01:08
سرعت های بیشتر از 1 مگ نیاز به آنتن دهی حداقل 80% دارند تا ثبات داشته باشند. یعنی به عبارتی فاکتور RSSI نباید از -70 کمتر شود در غیر این صورت نوسان دارن. شما چند تا چراغ مودمتون روشنه؟[/QUOTE]

5 تاش پره میچسبونم به شیشه

بیشتر اوقات خوبه الان یه مدتی هست فکر میکنم بوی سوختگی میده :)

ولی کار میکنه

از کجا rssi رو بفهمم؟

mrmostafa
09-12-2011, 02:11
سرعت های بیشتر از 1 مگ نیاز به آنتن دهی حداقل 80% دارند تا ثبات داشته باشند. یعنی به عبارتی فاکتور RSSI نباید از -70 کمتر شود در غیر این صورت نوسان دارن. شما چند تا چراغ مودمتون روشنه؟

5 تاش پره میچسبونم به شیشه

بیشتر اوقات خوبه الان یه مدتی هست فکر میکنم بوی سوختگی میده :)

ولی کار میکنه

از کجا rssi رو بفهمم؟[/QUOTE]

---------- Post added at 02:11 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

دوست عزیز من که پرسیدم گفت باید RSSI کمتر از -75 باشه بهتره یعنی هر چی دورتر باشه کیفیت بهتره و Cinr Reuse1 که باید نزدیک 17 باشه و سیگنال هم که هر چه به 100 درصد نزدیک تر باش بهتره.
من خودم همه چی عالیه طبقه 9 هستم با این حال سرعت دالودم متغیر هست و الان دارم با 40 دانلود میکنم در صورتی که سرویس من 512 هست ولی بعضی وقتها کاملا روی 67 میگیره. البته الان با وایرلس وصل شدم نمیدونم تغییر میکنه یا نه.

BEBETO1
09-12-2011, 07:29
در ویندوز هیچ کانکشنی نمیخواد. فقط باید تنظیمات مودم درست باشه و وقتی به کامپیوتر وصلش میکنی خودش وصل میشه به اینترنت.

من الان بدون کانکشن وصل هستم
می خوام کاری کنم که دستی وصل بشم؟
یعنی تو network conection یه آیکون براش داشته باشم؟

Mehran14233
09-12-2011, 13:56
من قبلا از gprs استفاده می کردم و واسه دانلود کردن هم می رفتم کافی نت و هر یک ساعت حدودا 700 مگ می گرفتم .حالا که ایرانسل بسته هاشو برداشته من دیگه اینترنت ندارم.در منطقه که من هستم وایمکس خوب انتن میده حالا من اگه بخوام وایمکس بگیرم و ماهانه 3گیگ شارژ کنم چقدر می تونم دانلود کنم؟اصلا وایمکس بگیرم یا وایسم تا دوباره بسته های GPRS فعال بشن؟در ضمن درسته که ایرانسل اینترنت رایگان شبانه نداره؟
وایمکس بگیری بهتره . وایمکس ایرانسل سرعت دانلودش واقعیه . یعنی 128 سرعتش 16 هست و 256 و 512 هم به ترتیب 32 و 64 هست . وایمکس ایرانسل شبانه رایگان نداره ولی مبین نت داره البته مبین نت فکر کنم شبا افت سرعت داشته باشه . حالا ببین کدوم بیشتر به دردت می خوره .

pori.ya
09-12-2011, 14:27

اگر آنتن دهی تو منطقه تون خوبه و جایی که میخوایی مودم رو بزاری طوری باشه که فضای آزاد باشه مثلا نزدیک پنجره تا سیگنال قوی باشه خوبه وایمکس
همون 3 گیگ میتونی استفاده کنی
نه ایرانسل شبانه رایگان نمیده و همین به نظرم باعث کیفیت دائمی میشه و شب ها پینگ خیلی میاد پایین

mrmostafa
09-12-2011, 15:27
گفتم که توی سرعت هایی که توی ایران هست و شما 512 کیلوبیت بر ثانیه هستید طبیعتا فرقی نداره سرعت وایرلس 300 باشه یا حتی 10 باشه و از این مقادیر خیلی خیلی کمتره. بنابراین هیچ تغییری احساس نمیکنید. اکثر گوشی ها هم از وایرلس سری G استفاده میکنند که خود به خود به سری N کاری ندارن.
منظور شما هم از اینکه چطور میشه روتر کردش نفهمیدم. وقتی شما با مثلا 2 تا لپ تاپ به این مودم وصل میشید (وایرلس) دو لپ تاپ شما شبکه شده اند و فقط باید تنظیمات IP و Gateway را در ویندوز انجام دهید تا همدیگر با بشناسند. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.
در مورد مودم USB هم احتمال میدم User اون در مودم دیگر همزمان وصل باشه. یعنی مثلا مودم WiFi با همون حساب وصل باشه و مودم USB در وضعیت Connecting بمونه. طبق تجربه هم مودم USB اگر زیر 30% آنتن داشته باشه وصل نمیشه.

ایمان الان پس تو سرعت دانلود من تاثیری نداره؟؟؟ چون احساس میکنم روی 67 دانلود میکردی الان 2روزه که روی 40 الانم که روی 18 هستش سرویس 512؟؟؟ مودم که نزدیک پنجره هست و طبقه 9 هستم و شرایط خوبه آنتنشم که پره. نمیدونم با این همه تنظیمات خودشون چرا باز سرعت دانلود اینجوریه. البته الان با وی پی ان ساکس هستم چون 4شنبه هم با همین وی پی ان روی 67 دانلود میکردم.

pori.ya
09-12-2011, 16:33
دوستان برای شما هم باز کردن بعضی از سایت ها براتون طول میکشه؟
الان این تست سرعت منه فرقی نداره با روزهای دیگه اما لود نمیشه کامل حتی پی سی ورلد

mohammad1983
09-12-2011, 18:17
این مشکل اینترنت هست.من برای من که هم وایمکس دارم هم وایرلس اینترنت چند روزه اینطوری شده و page هل کامل نمیاد.سرعت دانلود و پینگ عالیه اما page نه

Mehran14233
09-12-2011, 18:58
دوستان یه سوال . من 512 پایه دارم . اگه بخوام کلاً تعرفه نداشته باشم و هر ماه به صورت آزاد 1گیگ (6500تومن) خریداری کنم میشه ؟

frobot
10-12-2011, 07:31
دوستان یه سوال . من 512 پایه دارم . اگه بخوام کلاً تعرفه نداشته باشم و هر ماه به صورت آزاد 1گیگ (6500تومن) خریداری کنم میشه ؟

بدون تعرفه که نمی شه . بالاخره باید یه تعرفه ای داشته باشی. اما اگه شما کلا با یک گیگ کارت راه می افته می تونی تعرفه ات رو به 128 یا 258 آزاد( از 256 به بالا آزاد نداره ) تغییر بدی . در اون حالت فقط برای مقداری که مصرف می کنی پول می دی و دیگه هزینه اشتراک ماهیانه نداری.اما در نظر داشته باش که هر یک گیگ آزاد حدود 10000 تومن حساب می شه نه 6500 تومن. ضمن اینکه می تونی هروقت بخوای شارژ کنی و اول و آخر ماه و این صحبتها رو هم نداره. البته یه زمانی هم یه طرح تخفیف 6 ماهه هم برای حالت آزاد داشت که 6 ماه ماهی 1 گیگ رایگان می داد. نمی دونم هنوز هم هست یا نه .

خوش باشی.

mehrdad_goleyakh
10-12-2011, 16:48
سلام
من امروز مودمم رو ریست کردم بعدش هر کار می کنم کانفیگ نمیشه و پرش آنتن دارم،میخواستم بدونم غیر از یوزر پس فرکانس ها رو هم باید تنظیم کرد موقع کانفیگ؟اگه آره یکی لطف کنه بگه روی چند بذارم؟مدل مودم wixfmm-130 ممنون.

Mehran14233
10-12-2011, 17:01
بدون تعرفه که نمی شه . بالاخره باید یه تعرفه ای داشته باشی. اما اگه شما کلا با یک گیگ کارت راه می افته می تونی تعرفه ات رو به 128 یا 258 آزاد( از 256 به بالا آزاد نداره ) تغییر بدی . در اون حالت فقط برای مقداری که مصرف می کنی پول می دی و دیگه هزینه اشتراک ماهیانه نداری.اما در نظر داشته باش که هر یک گیگ آزاد حدود 10000 تومن حساب می شه نه 6500 تومن. ضمن اینکه می تونی هروقت بخوای شارژ کنی و اول و آخر ماه و این صحبتها رو هم نداره. البته یه زمانی هم یه طرح تخفیف 6 ماهه هم برای حالت آزاد داشت که 6 ماه ماهی 1 گیگ رایگان می داد. نمی دونم هنوز هم هست یا نه .

خوش باشی.

ممنون عزیز .

من الان 512 دارم نمی خوام بیام به 128 و 256 چون بعداً دوباره می خوام 512 باشم ممکنه دوباره مدرک و نامه و این چیزا بخوان دوباره اذیت کنند . هر چند اگر هم بخوام برم 128 یا 256 ، اون استفاده آزاد گیگی 10 تومن اصلاً نمی ارزه :31:

پس این گیگ اضافی که 6500 می خری در چه صورت قابل استفاده هست ؟! :31: حتماً باید تعرفه داشته باشی بعد اگه خواستی 1گیگ بخری ؟! خب این که خیلی قانون مسخره ایه :31:

پ.ن :
من ای دی اس ال هم دارم .
من الان 150تومن دارم و تعرفه 4گیگ 6ماهه رو فعال کردم ولی بعد به این فکر افتادم که ماهی یه گیگ 6500ی بگیرم هم برام کافیه و جواب میده حالا اگه بشه و ماهی 6500ی بتونم بگیرم باید زنگ بزنم بگم این 6ماهه رو کنسل کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lucky_luke
10-12-2011, 17:34
چند دقیقه پیش BBC خبری گفت درباره اینکه شرکت هواوی روابط تجاریشو با ایران قطع میکنه....
فکر کنم تا یکی دو ماه دیگه باید منتظر مودم های جدید باشیم

frobot
10-12-2011, 18:25
البته گویا اعلام کرده که به قراردادهای قبلی خودش پایبنده. چون بعیده قرارداد ایرانسل و مبین نت کوتاه مدت باشه روی همین حساب فکر نکنم به این زودی ها اتفاق بیفته .

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

ممنون عزیز .

من الان 512 دارم نمی خوام بیام به 128 و 256 چون بعداً دوباره می خوام 512 باشم ممکنه دوباره مدرک و نامه و این چیزا بخوان دوباره اذیت کنند . هر چند اگر هم بخوام برم 128 یا 256 ، اون استفاده آزاد گیگی 10 تومن اصلاً نمی ارزه :31:

پس این گیگ اضافی که 6500 می خری در چه صورت قابل استفاده هست ؟! :31: حتماً باید تعرفه داشته باشی بعد اگه خواستی 1گیگ بخری ؟! خب این که خیلی قانون مسخره ایه :31:

پ.ن :
من ای دی اس ال هم دارم .
من الان 150تومن دارم و تعرفه 4گیگ 6ماهه رو فعال کردم ولی بعد به این فکر افتادم که ماهی یه گیگ 6500ی بگیرم هم برام کافیه و جواب میده حالا اگه بشه و ماهی 6500ی بتونم بگیرم باید زنگ بزنم بگم این 6ماهه رو کنسل کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون افزایش 6500 تومنی فقط برای وقتیه که شما مقدار پایه ( 4 گیگ ) رو مصرف کرده باشی و بخوای اضافه بر اون استفاده کنی . شما حالت 512 آزاد می خوای که ایرانسل نداره. ضمنا اگه مصرفت همون ماهی یک گیگه خب 256 آزاد میشه ماهی ده هزار تومن که برای شما از ماهی 20800 تومن 512 به صرفه تره.

Imanhjp
10-12-2011, 21:50
چند دقیقه پیش BBC خبری گفت درباره اینکه شرکت هواوی روابط تجاریشو با ایران قطع میکنه....
فکر کنم تا یکی دو ماه دیگه باید منتظر مودم های جدید باشیم

Huawei که فقط وایمکس رو نداره تو ایران. الان دیگه تجهیزات همراه اول و ایرانسل همه از هواوی میاد. چون قبل از این نوکیا و اریکسون ما رو تحریم کرده بودن :31:
ایشالا بعد از هواوی دیگه خودکفا میشیم :)))

amir_t6262
10-12-2011, 21:54
بعید میدونم چینی ها چنین کاری بکنند.

--------
دوستان این هزینه وایمکس ایرانسل چطوریه؟

یکی از دوستان 256 پایه گرفته. میخوام بدونم هزینه هاش چطوریه و اینکه خصوصیات این 256 پایه چیه؟ یعنی محدودیت دانلود داره یا نداره و بقیه اطلاعاتش. کلا هزینه هاش چقدر میشه؟

Imanhjp
10-12-2011, 21:58
بعید میدونم چینی ها چنین کاری بکنند.

--------
دوستان این هزینه وایمکس ایرانسل چطوریه؟

یکی از دوستان 256 پایه گرفته. میخوام بدونم هزینه هاش چطوریه و اینکه خصوصیات این 256 پایه چیه؟ یعنی محدودیت دانلود داره یا نداره و بقیه اطلاعاتش. کلا هزینه هاش چقدر میشه؟

256 پایه که یعنی محدودیت داره و 3 گیگه و حدود 15000 تومن در ماهه
نامحدود هم داره ماهی حدود 50 هزار تومن
8000 تومن پول نصب و به علاوه پول مودم که 80.000 تومنه میشه کل هزینه وایمکس

hamed m2m
10-12-2011, 22:25
ممنون عزیز .

من الان 512 دارم نمی خوام بیام به 128 و 256 چون بعداً دوباره می خوام 512 باشم ممکنه دوباره مدرک و نامه و این چیزا بخوان دوباره اذیت کنند .

سلام
ميشه لطفا بگي چطور نامه اي بايد باشه
متن نامه وجزييات رو دقيق بگو لطفا:20:
ميخوام به512انتقال بدم
اگه امكانش هست متن رو بنويسيد
ممنون.

armin39
10-12-2011, 22:28
دوستان چند ساعته پینک من به طور عجیبی اومده روی 800 ...نمیدونم دلیل از سمت من هست یا ایرانسل/؟؟؟

Mehran14233
11-12-2011, 03:25
سلام
ميشه لطفا بگي چطور نامه اي بايد باشه
متن نامه وجزييات رو دقيق بگو لطفا:20:
ميخوام به512انتقال بدم
اگه امكانش هست متن رو بنويسيد
ممنون.
راستش من خودم نگرفتم از طریق شرکت 1سال برامون گرفتن نمی دونم نامه چی و چطوری می خواد :31: ولی فکر کنم با کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل بدن .

o457
11-12-2011, 12:41
سلام دوستان. با توجه به مطالب ارسال دوستان مبنی بر افت سرعت و یا افت کیفیت اشتراک وایمکس من هم امروز تست گرفتم و نتیجه این شد. اشتراک من 512 و ساکن محله تهران نو هستیم. من باز هم از دوستان خواهش میکنم که موقع به اشتراک گذاشتن نتیجه تست وایمکس حتما قید کنند که در کدام شهر و کدام محله هستنند. با تشکر

pori.ya
11-12-2011, 13:41
این تست رو الان گرفتم تهران - بلوار کشاورز
مشکل افت سرعت برای همه هست طبق این مطلب در سایت ایتنا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما به نظرم با گوگل پلاس مشکل هست سایت هایی که دکمه +1 دارن مثل پی سی ورلد الان کامل لود نمیشن و دکمه ها نمایش داده نمیشه

amir_t6262
11-12-2011, 15:37
256 پایه که یعنی محدودیت داره و 3 گیگه و حدود 15000 تومن در ماهه
نامحدود هم داره ماهی حدود 50 هزار تومن
8000 تومن پول نصب و به علاوه پول مودم که 80.000 تومنه میشه کل هزینه وایمکس
خیلی ممنون
این سرویس را هم اگر میتوانید هزینه هایش را بگویید

اعتباري 256 کيلو بيت بر ثانيه آزاد

این آزاد یعنی چی؟ منظور بدون محدودیت است؟

Mehran14233
11-12-2011, 16:32
خیلی ممنون
این سرویس را هم اگر میتوانید هزینه هایش را بگویید

اعتباري 256 کيلو بيت بر ثانيه آزاد

این آزاد یعنی چی؟ منظور بدون محدودیت است؟
آزاد یعنی هرچی پول داشته باشی به ازای گیگی 10هزار تومن از حسابت کم میشه و زمان مصرفش مهم نیست . حالا میخوای یه ماه 10 گیگ استفاده کن یا 1گیگ .

mohammad1983
11-12-2011, 16:47
دیروز برای یکی از اقوام 512 کیلوبیت اعتباری نامحدود 3 ماه+مودم رایگان رو زدیم شد 148 تومان.
در حالی که هزینه پرداخت 3 ماه برای 512 رو زده 175 تومان.علتش چی هست؟
دانلود در این طرح نامحدود هست دیگه؟

tetis
11-12-2011, 18:06
بفرماييد نتيجه تست در تهران - سهروردي شمالي با سرويس 512

InternetUsers
11-12-2011, 22:26
دیروز برای یکی از اقوام 512 کیلوبیت اعتباری نامحدود 3 ماه+مودم رایگان رو زدیم شد 148 تومان.
در حالی که هزینه پرداخت 3 ماه برای 512 رو زده 175 تومان.علتش چی هست؟
دانلود در این طرح نامحدود هست دیگه؟

تو این طرح مودم راپگان هست و فقط قیمت سه ماه اینترنت رو میگیرند و علت این که کمتر شده احتمالا برای تاریخ ثبت نام شما بوده بعنی از سه ماه کمتر بوده مثلا اگر 10 برج ثبت نام کنید برای شما 2 ماه و 20 رو محاسبه میگردد. و پول آن را شما پرداخت میکنید و از زمان پرداخت تا زمان نصب و فعال شدن سرویس هم برای مثال اگر 10 روز طول بکشد پول این 10 روزی که از شما اخذ شده و استفاده نکرده اید به حساب شما بر گردانده میشود. دقت کنید که این اتفاقات در انتهای دوره میافتد.

o457
12-12-2011, 16:32
سلام. این هم نتیجه تست امروز من. دوشنبه 21/9/90 ساعت 16:25. اشتراک 512. شهر تهران محله تهران نو.

و باز هم از همه دوستانی خواهش میکنم که تست بگیرن و نتیجه را نمایش دهند. در ضمن اسم شهر و محله را فراموش نکنند. اگر کسی هم از شهری به غیر از تهران این تاپیک را مطالعه میکنه حتما تست بگیره و نتیجه را اینجا به نمایش بذاره تا بفهمیم در خارج از تهران اوضاع چطوره. دوستان شهرستانی که مشترک وایمکس ایرانسل هستید خواهشا بی تفاوت نباشید. ممنون

pori.ya
12-12-2011, 18:15
اینم تست امروز 512 تهران - بلوار کشاورز
اگر بخواییم خدایی در نظر بگیریم ایرانسل بین بقیه شرکت ها که نامحدود میدن سر تر هست در ازای پولی که میگیره سرعت واقعی رو به آدم میده مثل بقیه شرکت ها نیست که حجمی عالی هستن روزها و شب ها میاد پایین سرعتشون تو بیشتر مناطق البته شرکت هایی مثل سپنتا هم خوب هستن اما قیمتش خیلی بالا هست نسبت به سرویس 512 :13:

ata.royalfalcon
12-12-2011, 18:27
سلام
این هم نتیجه تست من
دوشنبه 90/09/21 ساعت 6.30
سرعت ما هم 128 کیلوبیتی هست . تهران شهرآرا - ستارخان هستم .

MohmadM6
12-12-2011, 23:49
این هم تست الان من
سرویس 1 مگابایت

کرج - باغستان

o457
13-12-2011, 00:29
بله خدائیش ایرانسل به نسبت مبین نت هم بهتره و هم ارزونتر. البته من باز هم از بقیه دوستان میخوام که تست بگیرن و نتیجه را برای همه بذارن توی سایت. البته اگه از شهرستان های دیگه هم کسی هست دریغ نکنه. مثلا دزفول، گلستان (فارس). شاهین شهر، نجف آباد، تبریز، ورامین، اسلامشهر.و ......
با تشکر از همگی

hesam,sh
13-12-2011, 01:10
سلام دوستان
کسی می دونه جای این فیش آنتن خارجی که پشت مودم BM-632w هست ، برای چیه؟
جای آنتن تقویت کننده برای گیرندگی خود وایمکس هست یا تقویت وای فای ؟
چقدر تاثیر داره؟
از کجا می شه تهیه کرد؟

frobot
13-12-2011, 10:38
سلام

یه سوال عجیب غریب دارم . نمی دونم برای کسی پیش اومده یا نه . من توی هفته آینده یه عمل جراحی دارم و حدود 6/7 روزی بیمارستان بستری می شم . می خوام لبتاپ و مودم usb وایمکس خودم رو ببرم اونجا استفاده کنم . گیری چیزی نمی دن ؟ وایمکس با دستگاه های بیمارستانی تداخلی نداره ؟ یادمه اون موقع که موبایل تازه اومده بود نمی گذاشتن توی بیمارستان استفاده بشه و می گفتن روی کارکرد دستگاه ها تاثیر می گذاره . الان چی ؟ دکتر نداریم که توی بیمارستان از وای مکس استفاده کنه ؟ نزنیم دستی دستی خودمونو واسه یه اینترنت به کشتن بدیم . اگه اینجوریه با خودمون کتاب ببریم .

ممنون می شم اگه دوستان جواب بدن .

خوش باشید.

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

سلام دوستان
کسی می دونه جای این فیش آنتن خارجی که پشت مودم BM-632w هست ، برای چیه؟
جای آنتن تقویت کننده برای گیرندگی خود وایمکس هست یا تقویت وای فای ؟
چقدر تاثیر داره؟
از کجا می شه تهیه کرد؟

سلام

با توجه به شکلش احتمالا باید برای وای فای باشه چون دقیقا مثل و اندازه فیش آنتن وای فای هست و آنتنهای تقویت وای فای بهش می خوره. بعید می دونم روی خود گیرندگی وایمکس تاثیر داشته باشه چون فرکانسهای وای فای و وای مکس کلا متفاوت هستند. از تمام فروشگاه هایی که لوازم شبکه دارند می تونید بخرید.
قیمتش هم بسته به مارک و قدرتش از 8/9 تومن تا 35 / 36 متفاوته .

خوش باشید.

ghafari88
13-12-2011, 11:39
سلام

یه سوال عجیب غریب دارم . نمی دونم برای کسی پیش اومده یا نه . من توی هفته آینده یه عمل جراحی دارم و حدود 6/7 روزی بیمارستان بستری می شم . می خوام لبتاپ و مودم usb وایمکس خودم رو ببرم اونجا استفاده کنم . گیری چیزی نمی دن ؟ وایمکس با دستگاه های بیمارستانی تداخلی نداره ؟ یادمه اون موقع که موبایل تازه اومده بود نمی گذاشتن توی بیمارستان استفاده بشه و می گفتن روی کارکرد دستگاه ها تاثیر می گذاره . الان چی ؟ دکتر نداریم که توی بیمارستان از وای مکس استفاده کنه ؟ نزنیم دستی دستی خودمونو واسه یه اینترنت به کشتن بدیم . اگه اینجوریه با خودمون کتاب ببریم .

ممنون می شم اگه دوستان جواب بدن .

خوش باشید.

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

چقدر جالب ..... من چهارشنبه گذشته بیمارستان بستری بودم و الان هم خونه استراحت مطلقم. منم جراحی داشتم. ما هم پرسیدیم و وقتی گفتن اشکال نداره ما هم بردیم با برادر خانومم که شبا میومد پیشم حسابی حالشوبردیم ... دو تا لپ تاپ .... یه مودم ... تازه پرستارا هم یواشکی میومدن پیش ما فیس بوکشونو چک می کردن ... نه عزیز ... ببر .... مشکلی نیست ... البته اگرقرار بهت دستگاه خاصی وصل کنن نمی دونم .. به من دستگاه خاصی وصل نبود .. تو بخش جراحی بستری بودم ... دیگه خودت یه آمار داشته باش .. اگر دستگاه مستتگاه الکترونیکی نیست دورو برت ببر کیف کن ..... باز اگر سوالی داشتی من در خدمتم. راستی ایشالا به سلامت بری بیمارستان و مرخص بشی .... واقعا باید قدر سلامتی رو دونست!

o457
13-12-2011, 12:51
سلام دوستان. اشتراک 512. ساعت 12:45 شهر تهران - محله نهران نو

reza_khan2006
13-12-2011, 12:58
سلام به همه طرح های نا محدود 512 و با یک مگ چقدر دانلود کنبم می ریم تو لیست سیاه ؟ تا حالا کسی رفته تو لیست سیاه

BEBETO1
13-12-2011, 17:04
من امروز یه اشترک وایمکس 512 گرفتم گجا می تونم سرعتش رو تست کنم؟؟

mehdi_vsgh
13-12-2011, 18:34
من امروز یه اشترک وایمکس 512 گرفتم گجا می تونم سرعتش رو تست کنم؟؟
سلام مبارک باشه
speedtest.net

AlexanderMahone
13-12-2011, 18:48
128 شیراز
ناجور هست مگه نه؟:2:

pori.ya
13-12-2011, 20:37
این تست امروز من هست هر روز بهتر میشه:31:

BEBETO1
13-12-2011, 20:39
با تشکر
یکی از دوستان که مودم OUTDOOR داره میتونه تو قسمت WIMAX فرکانسهاشو لیستشو به من بگه؟؟؟

منظورم این جاست؟

192.168.0.10

لیست BANDWIDTH ها رو می خوام با فرکانس???
انجا که نوشته فرکانس از 3380000تا3600000
با تشکر

Neoonline
13-12-2011, 20:46
امروز زنگ زدن به من گفتن ۲ تا ۸ بعدازظهر منتظر باشید مودم رو میارن تحویل میدن بهتون ۶ ساعت خونه منتظر نشستم خبری نشد همیشه انقدر برای وقت مشتری احترام قائلن؟

mehdi_vsgh
13-12-2011, 20:50
128 شیراز
ناجور هست مگه نه؟:2:
پینگت بالاس ولی سرعت دانلودت طبیعیه و واقعی

AlexanderMahone
13-12-2011, 22:45
پینگت بالاس ولی سرعت دانلودت طبیعیه و واقعی

اما دو سه روزی هست سرعت دانلود وسط کار خراب میشه و جواب نمیده به 707 هم گفتم گفت نه مشکلی نیست کلا نفسش بریده میشه تا انجمن رو باز کنی حدود 15 بار باید رفرش کنم دانلود هم که فعلا تعطیل شده زنگم میزنم میگن مشکل از ما نیست :13:

BEBETO1
13-12-2011, 22:51
سرعت من اینه خوبه یا نه؟؟؟

BEBETO1
13-12-2011, 22:57
ایرانسل این ip رو به من داده ولید هست یا نه؟؟
2.144.192.85

ata.royalfalcon
13-12-2011, 23:00
با تشکر
یکی از دوستان که مودم OUTDOOR داره میتونه تو قسمت WIMAX فرکانسهاشو لیستشو به من بگه؟؟؟

منظورم این جاست؟

192.168.0.10

لیست BANDWIDTH ها رو می خوام با فرکانس???
انجا که نوشته فرکانس از 3380000تا3600000
با تشکر

سلام
من همین مدل outdoor رو دارم . کادری که کنارش نوشته (3380000KHz to 3600000KHz ) خالی هست و چیزی ننوشته . حتی قسمتی که نوشته Start Frequency و End Frequency هم خالی هست و چیزی ننوشته .
ولی BANDWIDTH نوشته 5000

o457
13-12-2011, 23:03
دوستان خوبم نام شهر و محله را بنویسید. ممنون

Mehran14233
13-12-2011, 23:18
تازه پرستارا هم یواشکی میومدن پیش ما فیس بوکشونو چک می کردن ...

کدوم بیمارستان بودی ؟ :31:
بگو ما هم مریض شیم چند شب بریم اونجا :31:

mehdi_vsgh
13-12-2011, 23:19
اما دو سه روزی هست سرعت دانلود وسط کار خراب میشه و جواب نمیده به 707 هم گفتم گفت نه مشکلی نیست کلا نفسش بریده میشه تا انجمن رو باز کنی حدود 15 بار باید رفرش کنم دانلود هم که فعلا تعطیل شده زنگم میزنم میگن مشکل از ما نیست :13:
از سرویس 128 کلا نباید بیشتر از این انتظار داشت سرعتش در حد دایال آپه....اما شما برای اینکه کیفیت سرویست بره بالا اولا بگو چنتا چراغ مودمت روشنه؟
مودم رو ببرکنار پنجره و و جهتش رو بچرخون تو صفحه اصلی مودمت برو و تو قسمت status و بخش wimax مقدار CINR Reuse1 رو نگاه کن هرچه به عدد 17 نزدیکتر بشه کیفیتت میره بالاتر اونقدر مودم رو جابجا کن و یا بچرخونش تا این عدد از 10 بره بالاتر میبینی که کیفیتت بهتر میشه

سرعت من اینه خوبه یا نه؟؟؟
سرعتت اگه سرویس 512 داری بد نیست ولی خوب یه کم پایینه راه هایی که به دوستمون گفتم هم شما تست کن تا شاید کیفیت سرویست بهتر بشه

سرعتت رو موقع دانلود از یه لینک مستقیم تست کن باید حدود 64 باشه

AlexanderMahone
13-12-2011, 23:45
از سرویس 128 کلا نباید بیشتر از این انتظار داشت سرعتش در حد دایال آپه....اما شما برای اینکه کیفیت سرویست بره بالا اولا بگو چنتا چراغ مودمت روشنه؟
مودم رو ببرکنار پنجره و و جهتش رو بچرخون تو صفحه اصلی مودمت برو و تو قسمت status و بخش wimax مقدار CINR Reuse1 رو نگاه کن هرچه به عدد 17 نزدیکتر بشه کیفیتت میره بالاتر اونقدر مودم رو جابجا کن و یا بچرخونش تا این عدد از 10 بره بالاتر میبینی که کیفیتت بهتر میشه

سرعتت اگه سرویس 512 داری بد نیست ولی خوب یه کم پایینه راه هایی که به دوستمون گفتم هم شما تست کن تا شاید کیفیت سرویست بهتر بشه

سرعتت رو موقع دانلود از یه لینک مستقیم تست کن باید حدود 64 باشه

مودم bm632 کنار پنجره هست از 3چراغ 3 چراغش روشنه عدد چک کردم 14 بود 512 نامحدود بگیرم همین بی ام 632 خوبه یا تغییربدم؟

mokhtar
14-12-2011, 00:39

اووه شانس ببین حیف متاهلی من جات بودم مخشون میزدم :)

عاليه
14-12-2011, 02:01
تست سرعت مشهد، سرويس 1 مگ

mehdi_vsgh
14-12-2011, 08:54
مودم bm632 کنار پنجره هست از 3چراغ 3 چراغش روشنه عدد چک کردم 14 بود 512 نامحدود بگیرم همین بی ام 632 خوبه یا تغییربدم؟
نه همین مودم خوبه

iman_s
14-12-2011, 11:48
این قضیه CINR و RSSI چیه میدونم هرچی عددش کمتر باشه بهتره ولی من مودم USB دارم و خیلی وقتها شده آنتنم 100 درصد هست ولی این اعداد بالاست و بعضی وقتها آنتنم حدود 60 درصد ولی این اعداد پایین هست.
در هردو حالت هم سرعتم فرقی نداره.شاید هم تو سرعتهای بالاتر تاثیرگذار باشه

ghafari88
14-12-2011, 22:48

اووه شانس ببین حیف متاهلی من جات بودم مخشون میزدم :)

دیگه دیگه .... بماند کدوم بیمارستان!! :31: ..... ولی بچه ها ... خدایی قدر سلامتیتون رو بدونید که من از کار و زندگی افتادم ..... بعدشم داداش مختار تو از کجا فهمیدی من متاهلم؟! :18: ..... بعدشم اگر مجرد بودم فقط یکیشون به درد مخ زنی می خورد ... بقیشون تعطیل بودن عزییییززززمممم!!! ... شما خودشو اذیت نکن!

freedls
15-12-2011, 19:18
من از طریق اینترنتی وایمکس ثبت نام کردم و بعد از تماس از ایرانسل و گذشت سه روز از پرداخت پول هنوز نیومدن مودم رو نصب کنند.در ضمن توی حساب ecare در قسمت وضعیت نوشته : منتظر تایید نصب مودم.آیا همه چیز درسته؟
ممنون میشم اگه بگین شماره وایمکس چنه

mohammad1983
15-12-2011, 23:25
تا اونجا که من تجربه کردم هر چند باری که برای فامیل ثبت نام انجام دادم همیشه برای نصب جمعه ها هماهنگ میکنند.
آخرین بار هم 2 روز پیش پول ریختیم برای 512 نامحدود و امشب زنگ زد که مودم رو برم ازش بگیرم.

amh1365
15-12-2011, 23:36
من از طریق اینترنتی وایمکس ثبت نام کردم و بعد از تماس از ایرانسل و گذشت سه روز از پرداخت پول هنوز نیومدن مودم رو نصب کنند.در ضمن توی حساب ecare در قسمت وضعیت نوشته : منتظر تایید نصب مودم.آیا همه چیز درسته؟
ممنون میشم اگه بگین شماره وایمکس چنه

سلام. یه زنگ به 707 بزن زودتر بیان. بی خیال باشی یهو می بینی تا یک هفته هم نیومدن.

o457
16-12-2011, 00:41
سلام. پنجشنبه شب 24/9/90 اشتراک 512. شهر تهران محله تهران نو.

دوستان تست یادتون نره. مخصوصا کسانی که در شهرستان ها هستند. با سپاس

rezanew
16-12-2011, 11:33
سلام
دوستان، من درخواست تغییر پرونده دادم چند روز پیش، امروز این میل برام اومد:

کاربر گرامي،

درخواست تغيير نوع کاربر براي شناسه وايمکس 094******** با موفقيت تاييد شد.مبلغ قابل پرداخت 208000 ريال مي باشد

در صورتي که مبلغ ذکر شده منفي باشد به معناي بستانکار بودن شما است و اين مبلغ به حساب وايمکس شما بازگردانده مي شود. در غير اين صورت درخواست شما در انتظار پرداخت است، مبلغ مشخص شده را به يکي از روش هاي زيربه حساب وايمکس ايرانسل پرداخت نماييد:

1. پرداخت بانکي
پرداخت بايد طبق اطلاعات بانكي زير صورت گيرد: بانک ملت به شماره حساب 96/444440 و يا بانک تجارت به شماره حساب 210447
2. کارت شارژ
3. پرداخت اينترنتي

اين پيام توسط سيستم ايجاد شده است. لطفا به آن پاسخ ندهيد.

وايمکس ايرانسل

یعنی چی؟ برای تغییر پرونده باید 20 تومن پیاده بشم؟ یا این همون شارژ 512 دوره بعد هست؟

در ضمن الان که به حسابم میرم هنوز نوع پرونده رو زده خانگی..! کی اعمال میشه پس؟

reza_khan2006
16-12-2011, 15:19
خواهشا یکی به من بگه من اگه دو مگ ایرانسل برای خونه بخوام متن نامه ای که می گیریم باید چی یاشه ؟
می تونم برای مغازمون دو مگ بگیریم بعد بیارم خونه

mohammad1983
16-12-2011, 20:52
شما از هر جایی که شرکت و دانشگاه و ... باشه فقط یه معرفی نامه ساده بگیر حله.
برای هر جایی دوست داری بگیر و هر جایی هم خواستی ببر اصلا مشکلی نداره.
اون هایی که دانشجو هستند فقط یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه خطاب به ایرانسل میگیرند.
نامه شرکت هم فقط در حد اینکه بگه آقای فلانی جهت استفاده از وایمکس ایرانسل به آن شرکت معرفی میگردد.با مهر و امضاء

Core
16-12-2011, 22:31
سلام. پنجشنبه شب 24/9/90 اشتراک 512. شهر تهران محله تهران نو.

دوستان تست یادتون نره. مخصوصا کسانی که در شهرستان ها هستند. با سپاس

دوست عزیز به این تست سرور داخلی زیاد دلتون رو خوش نکنید.
یک تست با سرورهای اروپایی بگیرید تا وضعیت افتضاح شبکه مشخص بشه.
موفق باشید

عاليه
17-12-2011, 01:43
تست سرعت، مشهد، بلوار ملك آباد، 1 مگ، سرور سوييس

mokhtar
17-12-2011, 10:59
خواهشا یکی به من بگه من اگه دو مگ ایرانسل برای خونه بخوام متن نامه ای که می گیریم باید چی یاشه ؟
می تونم برای مغازمون دو مگ بگیریم بعد بیارم خونه

اره جون کار میده من شب میبرام خونه روز میارام سرکار دانلود میکنم :)

iCe m@n
17-12-2011, 14:35
اینم تست امروز من

armin39
17-12-2011, 15:02
سلام دوستان ....الان برای من این رو نوشته روی حساب ecare
میزان اعتبار 1057184
برای دو مگ هست که باید 130 واریز کنم....با این شرایط که نوشته من دققیقا 25 هزار واریز کنم مشکلی برای ماه بعد ندارم یعنی؟

ss7000
17-12-2011, 19:47
سلام دوستان كسي از بندرعباس هست اينجا؟

من مي خوام اينترنت مبين نت بگيرم آيا تو بندر مودمهاي داخليش درست خط ميده ؟

ehsan_jan3
17-12-2011, 21:14
خسته شدم مرتب اشکال ip میگیره و وصل نمیشم

akhtaten
17-12-2011, 22:34
تهران حسن اباد زرگنده
128 کیلوبیت ایرانسل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

armin39
17-12-2011, 22:55
میزان اعتبار 1057184
برای دو مگ هست که باید 130 واریز کنم....با این شرایط که نوشته من دققیقا 25 هزار واریز کنم مشکلی برای ماه بعد ندارم یعنی؟

armin39
18-12-2011, 11:03
دوستان یعنی کسی جواب من رو نمی دونه؟؟؟؟

Imanhjp
18-12-2011, 12:06
میزان اعتبار 1057184

25000 تومن واریز کنید میشه 130 تومن که سر ماه 0 میشه و مشکلی نداره

pori.ya
18-12-2011, 12:48
سلام به همگی
من میخوام این ماه جدید که میاد به خاطر امتحانات دیگه حسابم رو شارژ نکنم و از بسته های افزایشی استفاده کنم آیا امکانش هست؟ از کدام بسته باید استفاده کرد؟ بسته ی افزایشی یا مصرف آزاد؟
یک سوال دیگه اگر من الان بخوام از 512 به 1 مگ منتقل کنم حساب رو تو این ماه جدید میشه به صورت آزاد 1 مگ استفاده کرد یا نه؟
با تشکر:11:

E Z I O
18-12-2011, 20:13
اینم از تست من 128 : امروز

amjad2
19-12-2011, 01:24
اینم از سرعت افتضاح من
مثلا سرویس یک مگ رو گرفتم

واقعا که افتضاحه

iCe m@n
19-12-2011, 01:46
منم سرویس 1 مگ دارم ولی برای شما خیلی سرعتت افتضاحه

sourena
19-12-2011, 08:57
دوستان من میــخوام یه 256 برای یکی از دوستان بگیــرم!

به نظرتون الان قیمتهاش به صرفه هست؟

مودمش رو چند میــده؟

amjad2
19-12-2011, 14:04
منم سرویس 1 مگ دارم ولی برای شما خیلی سرعتت افتضاحه

دوست عزیز شما هم سرعتت رو از طریق یک سرور خارجی اندازه بگیر مثلا کویت یا استانبول یا اروپا
تست سرعت از طریق سرور داخلی نمیتونه صحیح باشه چون اکثر اطلاعات اینترنت و دانلودها از اروپا و امریکا انجام میشه. مثلا من که از رپیدشر دانلود میکنم اکثرا به اروپا متصلم

اگه شما شما هم یه تست از سرور خارجی بگیر و نتیجه رو بزار
در ضمن شما کجا هستید؟

tetis
19-12-2011, 16:03
اینم از سرعت افتضاح من
مثلا سرویس یک مگ رو گرفتم

واقعا که افتضاحه

شما وضعيتت از من بدتره !!!!! كدام شهر و منطقه هستيد؟

BEBETO1
19-12-2011, 22:43
آیا نرم افزاری هست که خودش شبکه رو بهصورت اتوماتیک سر 1 ساعت یک بار (ریست) قطع و وصل کنه؟؟

hoomanfarzin
20-12-2011, 01:35
با سلام.من قصد گرفتن وایمکس ایرانسل را دارم.این طرح جدید ترافیک ماهیانه 1 گیگ با سرعت 128 با قیمت 5050 تومان.من هم اکنون اینترنت دایل آپ دارم و بیشترین دلیلی که می خوام اینترنت پر سرعت بگیرم اینه که می خوام دانلود انجام بدم به خصوص دانلود آهنگ.مثلا در ماه 100مگابایت دانلود به اضافه روزانه بین 30تا45 دقیقه وب گردی و آپدیت ماهیانه آنتی ویروس.حالا به نظر شما آیا این سرویس 5050 تومانی جوابگوی خواسته های من هست؟
راهنمایی کنید ممنون می شم.

manutd2009
20-12-2011, 02:40
باسلام

تغییرمودم وایمکس ایرانسل به مبین نت

مدل 632 , 635

اطلاعیه در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان تهرانی لطف کنن در صورت تمایل پیگیری کنند وصحت این پیام را بررسی کنن

تماس همبااین شرکت وهم با پشتیبانی مبین نت

لطفا نتیجه را در تاپیک اعلام نمایید با تشکر

iCe m@n
20-12-2011, 02:50
دوست عزیز شما هم سرعتت رو از طریق یک سرور خارجی اندازه بگیر مثلا کویت یا استانبول یا اروپا
تست سرعت از طریق سرور داخلی نمیتونه صحیح باشه چون اکثر اطلاعات اینترنت و دانلودها از اروپا و امریکا انجام میشه. مثلا من که از رپیدشر دانلود میکنم اکثرا به اروپا متصلم

اگه شما شما هم یه تست از سرور خارجی بگیر و نتیجه رو بزار
در ضمن شما کجا هستید؟

عزیز پاریس خوبه؟:31:

من کرج هستم

Mr. M.S.R
20-12-2011, 02:51
سلام
من می خوام یک مگ نا محدود بگیرم .
1. واقعا نامحدوده؟ سر چند گیگ گیر میدن؟ :دی
2. کدام مودم را بگیرم بهتره؟

اصفهان هستم.

iCe m@n
20-12-2011, 02:55
سلام
من می خوام یک مگ نا محدود بگیرم .
1. واقعا نامحدوده؟ سر چند گیگ گیر میدن؟ :دی
2. کدام مودم را بگیرم بهتره؟

اصفهان هستم.

سلام دوست عزیز

نامحدودش که واقعا نامحدوده گیر نمیدن ما تا 300 گیگ هم دانلود کردیم گیر ندادن بهمون توی لیست سیاه هم نرفتیم
من هم 1 مگ نامحدود دارم دوستم هم 2 مگ داره هیچ کدوم هم تا الان محدود نشدیم یا گیر ندادن بهمون:31:

من مودم BM632W دارم خیلی خوب هستش رو راضی هستم مودم زیاد فرقی نمیکنه :46:

Mr. M.S.R
20-12-2011, 03:02
سلام دوست عزیز

نامحدودش که واقعا نامحدوده گیر نمیدن ما تا 300 گیگ هم دانلود کردیم گیر ندادن بهمون توی لیست سیاه هم نرفتیم
من هم 1 مگ نامحدود دارم دوستم هم 2 مگ داره هیچ کدوم هم تا الان محدود نشدیم یا گیر ندادن بهمون:31:

من مودم BM632W دارم خیلی خوب هستش رو راضی هستم مودم زیاد فرقی نمیکنه :46:
می خوام به اسم شرکت بگیرم فقط یک نامه از شرکت بزنم با سربرگ و مهر و امضا ببرم انجا؟ متنش را چی بنویسم؟
اقای ... برای دریافت سرویس وایمکس برای این مرکز معرفی می شود! همین؟
چقدر طول می کشه تا مودم را بهم بدن؟ (خودم می تونم نصبش کنم البته اگر با مبین نت تفاوت نداشته باشه! )

iCe m@n
20-12-2011, 03:06
می خوام به اسم شرکت بگیرم فقط یک نامه از شرکت بزنم با سربرگ و مهر و امضا ببرم انجا؟ متنش را چی بنویسم؟
چقدر طول می کشه تا مودم را بهم بدن؟ (خودم می تونم نصبش کنم البته اگر با مبین نت تفاوت نداشته باشه! )

نامه از شرکت سربرگ و مهر و امضا رو حتما میخواد

متنش هم همین که نوشتی رو بزنی حله :46:

مودم هم اصولا کسی که برات میاد نصب کنه با خودش میاره
که اونم بستگی به شانست داره برای بعضی ها 1 روزه اومدن وصل کردن برای بعضی ها هم 1 هفته ای اومدن
برای خود من 3 روزه اومدن

pori.ya
20-12-2011, 09:39
تست با چیز پی ان
تست بدون چیز پی ان
با چیز پی ان آپلود کنیم سرعتش از دانلود بیشتر میشه:18:

xero.1992
20-12-2011, 14:29
آقا من تصمیم دارم نامحدود 512 رو بگیرم ولی جریان این خط مشی و اینا چیه :31: ؟

آقا اگر قرار گیر بدن که نامحدود نمیشه میرم خب ADSL میگیرم !

میشه لطف کنید توضیح بدید که چه جور شه گیر میدن ؟ و اگر گیر نمیدین واقعا از روی اطمینان بگید چون من شب و صبح فقط دانلود میزارم یه دفعه محدودم کنن بدبخت میشم !!!

mehdi_vsgh
20-12-2011, 15:36
مودم رو خودشون میان حتما نصب میکنن
در مورد نامه باید یه نامه با مهر و سربرگ شرکت باشه به این عنوان
گواهی میشود که آقای---------- جهت انجام امورات این شرکت در منزل نیاز به اینترنت پرسرعت با پهنای --------- را دارد.

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

آقا من تصمیم دارم نامحدود 512 رو بگیرم ولی جریان این خط مشی و اینا چیه :31: ؟

آقا اگر قرار گیر بدن که نامحدود نمیشه میرم خب ADSL میگیرم !

میشه لطف کنید توضیح بدید که چه جور شه گیر میدن ؟ و اگر گیر نمیدین واقعا از روی اطمینان بگید چون من شب و صبح فقط دانلود میزارم یه دفعه محدودم کنن بدبخت میشم !!!
والا تا بهحال به هیچکس به خاطر دانلود گیر ندادن ....بچه های زیادی هستن که شبانه روز دارن دانلود میکنن و مشکلی نبوده
اما شاید تا 4-5 سال دیگه که مشترکین وایمکس زیاد شد و درخواستها رفت بالا ایرانسل هم بشه مثله بعضی از شرکتهای ایرانی و محدودیت قائل بشه ولی خیالت راحت فعلا هرچی خواستی دانلود کن

kasra2002
20-12-2011, 21:29
سلام من یه مشکلی پیدا کردم مدتیه بعد از روشن کردن مودم حد اقل 10 دقیقه باید صبر کنم تا بتونم وصل شم آیا شما با این مشکل مواجه بودین؟
ممنون

mehdi_vsgh
21-12-2011, 09:13
سلام من یه مشکلی پیدا کردم مدتیه بعد از روشن کردن مودم حد اقل 10 دقیقه باید صبر کنم تا بتونم وصل شم آیا شما با این مشکل مواجه بودین؟
ممنون
10 دقیقه خیلی زیاده معمولا 1- 2 دقیقه حداکثرشه ولی اکثره زیر یک دقیقه زمان میبره

reza_khan2006
21-12-2011, 11:07
سلام به همه
من می خوام مودم خارجی بگیریم ولی داخل اتاق استفاده کنم بعضیا می گن مودم خارجی ضرر داره کسی اطلاعاتی داره
راستش قصد دارم سرعت دو مگ بگیرم ولی یکی به من گفت مودم داخلی برای سرعت بالای یک مگ خوب جواب نمی ده

sourena
21-12-2011, 11:13
باسلام

تغییرمودم وایمکس ایرانسل به مبین نت

مدل 632 , 635

اطلاعیه در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان تهرانی لطف کنن در صورت تمایل پیگیری کنند وصحت این پیام را بررسی کنن

تماس همبااین شرکت وهم با پشتیبانی مبین نت

لطفا نتیجه را در تاپیک اعلام نمایید با تشکر

ما تو شرکت ایرانسل داشتیم ... رفتیم رو مبین نت .. !

اونمقع پشتیبانی گفت که مک آدرس مودمهای ایرانسل رو نمیشناسیم ما و به شبکه راه نمیدیم!

اینا به احتمال زیاد نرم افزار مودم رو عوض میکنن ... یا اینکه مک آدرسش رو تغییر میدن!

یا یه سیستمی گذاشتن که مک آدرس مودمهای ایرانسل رو بهش میشناسونن!

سلام به همه
من می خوام مودم خارجی بگیریم ولی داخل اتاق استفاده کنم بعضیا می گن مودم خارجی ضرر داره کسی اطلاعاتی داره
راستش قصد دارم سرعت دو مگ بگیرم ولی یکی به من گفت مودم داخلی برای سرعت بالای یک مگ خوب جواب نمی ده

این مودمها همشون یه سری امواج مضر دارن! حتی wifi هم میتونه روی سلامتی آدما تاثیر بذاره!
این مودمهای خارجی ، 100% امواجی مه دریافت میکنن ، بیشتر از مودمهای داخلی هست!
بهتره که شما روی همون پشت بوم و یه ارتفاع مناسب ازش استفاده کنی! :46:

lucky_luke
21-12-2011, 13:29
سلام به همه

اینجا خیلیا از جمله من سرویس 2 مگ دارن و مودم داخلی
من حتی وقتی 3 چراغ مودم هم روشنه 250Kbps دانلود میکنم
اگه توی منطقه سبز هستی و پوشش مناسب داری حتما مودم داخلی بگیر و بیخودی برای مودم خارجی هزینه نکن

mohammad1983
21-12-2011, 14:34
خود کارشناس ایرانسل میگفت تمام اون نقشه قرمز و سبز و .. تقریبی هست.من خودم تو منطقه کاملا قرمز مودم داخلی زو تست زدم که سیگنال کامل بود.

MAHANFX
21-12-2011, 19:07
من یک مشکل پیدا کردم دیشب از طریق بانک 12500 تومان به صورت اینترنتی به حساب وایمکس واریز کردم موجودی حسابم هم 387 تومان بود حالا نگاه کردم میبینم موجودی را 12380 نشون میده مشکل از کجاست.من نزدیک به 7 ماه دارم استفاد میکنم الان میبینم زده هزینه 12000 تومان مگر 12480 نبود اگر اینطور هست باید دوباره واریز کنم.

ضمنا هنوز حجم دارم و اون تمام نشده که بگم اونطوری داره ریال کم میکنه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

amjad2
22-12-2011, 01:41
عزیز پاریس خوبه؟:31:

من کرج هستم

خوش به حالت :41:
سرعت من که خیلی افتضاحه
رفته رو اعصابم. باید یه زنگ بهشون بزنم ببینم چرا اینطوری شده

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

البته منم الان ساعت 1:30 همین تست رو زدم و نتیجه عالی شد. معمولا سرعت من از ساعت 1 به بعد خوب میشه

لطفا همین تست رو قبل از ساعت 11 شب انجام بده و نتیجه رو بزار
مرسی

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

اینم یه تست دیگه

kiuna
22-12-2011, 11:13
کسی نمی دونه ایرانسل قصد اوردن این مودم جیبی ها رو مثل مبین نت داره یا نه ؟

Mr. M.S.R
22-12-2011, 11:53
سلام
من رفتم به اسم شرکت 1 مگ گرفتم!
3 تا اس ام اس واسم امده!
رمز ورود - طریقه پرداخت را توضیح داده! -یکی هم گفته پیش از پرداخت منتظر تماس تلفنی برای تایید باشید!
حالا چی کار کنم این اس ام اس ها 1 ساعت بعد از سفارش برام امد اما از دیروز تا حالا کسی زنگ نزده تاییده بخواد!
97 و خورده ای هم فاکتور زدن این ماله چیه؟

mokhtar
22-12-2011, 12:56
دوستان من واریز کزدم میگه تا 24 ساعت دیگه واریز میشه میگه 55 تومان داری :)

اینو ببینید یه توضیح بدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمیدونم چرا کارو اسون نمیکنن :((((

این حساب کتاباشون چطوری هست؟؟من که از حساب سایتی چیزی سر درنیاوردم

mohammad1983
22-12-2011, 13:03
سلام
من رفتم به اسم شرکت 1 مگ گرفتم!
3 تا اس ام اس واسم امده!
رمز ورود - طریقه پرداخت را توضیح داده! -یکی هم گفته پیش از پرداخت منتظر تماس تلفنی برای تایید باشید!
حالا چی کار کنم این اس ام اس ها 1 ساعت بعد از سفارش برام امد اما از دیروز تا حالا کسی زنگ نزده تاییده بخواد!
97 و خورده ای هم فاکتور زدن این ماله چیه؟

سلام
شما اگر قبلا توی مکانی که هستید وایمکس ایرانسل رو چک کردید و آنتن داده اصلا نیاز نیست که منتطر تماس بمونید.
خود من چون میدونستم پوشش دارم بلافاصله یعد از ثبت نام پول رو پرداخت کردم.3 روز بعدش هم مودم اومد.
اون تماسی هم که گفته با شما میگیرند مربوط به بخش پوشش ایرانسل هست و زنگ میزنه و میگه کجای نقشه هستید و مثلا چک میکنه و میگه ok حالا پول رو بریزید.برای من که تا به حال چند بار ثبت نام کردم شاید 1 بارش تماس گرفتند تازه بعد از چند روز!
آیا شما یعد از ثبت نام تایید نهایی انجام دادید؟ باید الان وضعیت شما توی ecare در حالت تعلیق پرداخت باشه.

Mehran14233
22-12-2011, 13:08
دوستان من دو هفته پیش طرح 6ماهه 512 رو فعال کردم الان با شروع ماه ظاهراً توی حسابم اعمال شده فقط چند تا سوال دارم:11:

توی سایت زده این طرح هزینه ش 1035840 هستش ولی توی صفحه Ecare الان زده 996000 چرا ؟

در ضمن این 996000 رو روی "هزینه آبونمان ماهیانه" زده !!!! تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره رو زده 30 ولی تاریخ پایان طرح تعرفه رو زده 31/03/1391 . در کل منظورش همون 6 ماهه دیگه ؟ قاط نزنه فقط 1 ماه حساب کنه ؟ :18:

یه ردیف داره "باقی مانده ترافیک رایگان" که زده 830000 . این منظورش چیه ؟

پ.ن : واقعاً ر....ن با این سیستم اطلاع رسانی و توضیح دادنشون . 60 مدل تعرفه و تبصره و قید و بند و .... اون از GPRS این هم از وایمکس :2:

Mr. M.S.R
22-12-2011, 14:08
سلام
شما اگر قبلا توی مکانی که هستید وایمکس ایرانسل رو چک کردید و آنتن داده اصلا نیاز نیست که منتطر تماس بمونید.
خود من چون میدونستم پوشش دارم بلافاصله یعد از ثبت نام پول رو پرداخت کردم.3 روز بعدش هم مودم اومد.
اون تماسی هم که گفته با شما میگیرند مربوط به بخش پوشش ایرانسل هست و زنگ میزنه و میگه کجای نقشه هستید و مثلا چک میکنه و میگه ok حالا پول رو بریزید.برای من که تا به حال چند بار ثبت نام کردم شاید 1 بارش تماس گرفتند تازه بعد از چند روز!
آیا شما یعد از ثبت نام تایید نهایی انجام دادید؟ باید الان وضعیت شما توی ecare در حالت تعلیق پرداخت باشه.
سلام
ممنون که پاسخ دادید!
من الان در وضعیت : وضعيت تعليق پرداخت هستم! اما نمی دونم این تایید نهایی که میگید را انجام دادم یا نه! چون حضوری رفتم سفارش دادم!
خودم با مودم usb دوستم تست کردم بدونه سامانه تقویت کننده بین 50 تا 98% انتن می داد!
خوب الان پرداخت کنم مشکلی پیش نمی اد؟

Mr. M.S.R
22-12-2011, 14:26
سلام
ممنون که پاسخ دادید!
من الان در وضعیت : وضعيت تعليق پرداخت هستم! اما نمی دونم این تایید نهایی که میگید را انجام دادم یا نه! چون حضوری رفتم سفارش دادم!
خودم با مودم usb دوستم تست کردم بدونه سامانه تقویت کننده بین 50 تا 98% انتن می داد!
خوب الان پرداخت کنم مشکلی پیش نمی اد؟
وضعیت : پرداخت انجام شد
این چی میگه؟ توی پیگیری امور کاربر وایمکس نوشته مودم درخواست نشده!

birang1357
22-12-2011, 14:47
چند روزه خیلی سرعت افتضاح شده.می خواستم بدونم همه این مشکلل رو دارن؟؟؟ پشتیبانی که جواب درست و حسابی نمیده

marvel2000
22-12-2011, 15:11
چند روزه خیلی سرعت افتضاح شده.می خواستم بدونم همه این مشکلل رو دارن؟؟؟ پشتیبانی که جواب درست و حسابی نمیده

نمی‌دونم کجایی... من که توی تهران و طرف‌های میدان خراسان هستم وضعیت تقریباً 4 روزه که افتضاحه.
روی 2 تا بی. تی. اِس تست کردم هر دو عین هم افتضاحن...
چون پشتیبانی هم پاسخگو نیست ظاهراً دارن کارایی می‌کنن که فعلاً اینجوری جواب می‌دن
تنها راهی هم که هم من هم شما داریم اینه که صبر کنیم...

o457
22-12-2011, 16:57
سلام. پنجشنبه ساعت 16:50 شهر تهران- محله تهران نو.

برای من که خوبه ان شائ الله که برای شماهم به زودی درست بشه. البته این مورد هم بگم که تازگی ها سمت محله ما بی تی اس وایمکس ایرانسا چندتا اضافه شده ولی توی نقشه هنوز اونجاهارو پوشش ضعیف یعنی زرد رنگ زده. احتمالا منطقه شما هم دارن یک کارهایی میکنن.

mehdi_vsgh
22-12-2011, 17:10
من آزادی و حبیب اله هستم کیفیت رضایت بخشه و طبیعی

Farhad 8904
22-12-2011, 17:12
سلام. پنجشنبه ساعت 16:50 شهر تهران- محله تهران نو.

برای من که خوبه ان شائ الله که برای شماهم به زودی درست بشه. البته این مورد هم بگم که تازگی ها سمت محله ما بی تی اس وایمکس ایرانسا چندتا اضافه شده ولی توی نقشه هنوز اونجاهارو پوشش ضعیف یعنی زرد رنگ زده. احتمالا منطقه شما هم دارن یک کارهایی میکنن.

سرویست 512 هست یا 128؟

o457
22-12-2011, 17:39
سرویس من 512 هستش. وضعیت سیگنال هم خوبه. اگر کسی میگه که وضعیت اینترنت من افتضاح هستش مطئن باشه که ایرانسل داره یک کاری انجام میده. من تازگی ها متوجه شده که آنتن های وایمکس ایرانسل سمت خونه ما زیاد شده و وقتی به سایت وایمکس مراجعه میکنم میبینم که دقیقا همون آنتن در وسط یک منطقه زرد هستش پس باید امیدوار بود که پوشش وایمکس ایرانسل در حال گسترش هستش وا امیدوارم که شهرهای دیگه استان تهران و استان های دیگه هم تحت پوشش وایمکس ایرانسل در بیاد.

BEBETO1
22-12-2011, 18:26
با سلام من مودم uotdoor دارم؟؟

متاسفانه در گزینه 192.168.0.10 قسمت ip dynamic رو به ip static تبدیل کرم؟؟و gate way رو که با 173. شروع میشد به 2.143.82.35 تغییر دادم و save کردم؟؟
شمارش معکوس از 60 شروع شد و وقتی به صفر رسید دیگه نتونست به مودم وصل بشه؟؟
و سیگنال و اینترنت رو هم از دست دادم؟؟

وقتی هم 192.168.0.10 رو میزنم هیچ اتفاغی نمی آفتد؟؟

لطفا کمک کنید؟؟من با سوزن روی آداپتور مودم رو ریست کردم ولی باز هم نشد؟؟
آیا راه دیگه ای برای ریست کردن مودم هست؟؟

alirezaasemani49
22-12-2011, 20:41
سلام,من در حال حاضر از سرویس شاتل استفاده میکنم و میخوام وایمکس بگیرم,برای همین چندتا سؤال دارم.من سرویس را سالانه تمدید میکنم که حدود 120هزار تومان میشود(پرداخت سالانه)که همراه آن 15 گیگ رایگان میدهد.اگر وایمکس بگیرم آیا سالانه دارد؟حدود چه مبلغی میشود؟آیا مودم را باید عوض کنم یا با همین مودم(مارک :زایسکل)میشه وایمکس را بگیرم؟آیا وایمکس سرعت 1 مگ میدهد یا باید 512 بگیرم؟سؤال کلی این است که بطور کل وایمکس خوب است؟ما شرق تهران هستیم.
ممنون از توجه شما

Farhad 8904
22-12-2011, 20:50
با سلام من مودم uotdoor دارم؟؟

متاسفانه در گزینه 192.168.0.10 قسمت ip dynamic رو به ip static تبدیل کرم؟؟و gate way رو که با 173. شروع میشد به 2.143.82.35 تغییر دادم و save کردم؟؟
شمارش معکوس از 60 شروع شد و وقتی به صفر رسید دیگه نتونست به مودم وصل بشه؟؟
و سیگنال و اینترنت رو هم از دست دادم؟؟

وقتی هم 192.168.0.10 رو میزنم هیچ اتفاغی نمی آفتد؟؟

لطفا کمک کنید؟؟من با سوزن روی آداپتور مودم رو ریست کردم ولی باز هم نشد؟؟
آیا راه دیگه ای برای ریست کردن مودم هست؟؟

با شماره 707 از خطوط ایرانسل و یا 09377070000 از سایر خطوط تماس بگیرید.

00033
22-12-2011, 21:49
دوستان بهترین وقت خرید وقتی هست که مناسبتی یا افتتاح نمایشگاهی باشه تخفییف میخوره :8: :5:

mohammad1983
22-12-2011, 21:57
وضعیت : پرداخت انجام شد
این چی میگه؟ توی پیگیری امور کاربر وایمکس نوشته مودم درخواست نشده!
خوب شما تایید نهایی رو انجام داده بودید وگرنه وضعیت رو میزد در انتظار وایمکس.پس این هیچی.
وضعیت تعلیق که بودید و حالا هم پول رو دادید.sms هم براتون اومد که اینقدر به حساب ریختید؟
الان باید صبر کنید تا از خود ایرانسل یا کارشناس نصبشون باهاتون تماس بگیرند قرار بگذارند برای نصب بیان .معمولا یه 2 -3 روزی طول میکشه.
پیام مودم درخواست نشده ، هم به دلیل این هست که هنوز فعلا مودم و مک روی دستگاه به نام شما ثبت نشده و خودشون انجام میدهند.

shaghaiegh2000
22-12-2011, 22:50
سلام دوستان گلم
پنجره اتاقم با کمد مسدود شده و قبلا که مودم دوستم چک کردم یک چراغ هم روشن نشد ولی اتاقهای دیگه یک دو چراغ روشن خاموش میشد. حالا چند سوال؛
۱. میشه مودم رو توی اتاق دیگه که از اتاقم کمی دوره بگذارم و با سیم یا وای فای وصل بشم.
همسایه هامون بدون مشکل استفاده میکنن و همه خونه های محله مون ویلایی است ولی من به زور یک دو چراغ روشن خاموش میشد،چرا؟
جهت اطلاع؛
اهواز و در منطقه زرد هستیم.

Mr. M.S.R
22-12-2011, 23:38
خوب شما تایید نهایی رو انجام داده بودید وگرنه وضعیت رو میزد در انتظار وایمکس.پس این هیچی.
وضعیت تعلیق که بودید و حالا هم پول رو دادید.sms هم براتون اومد که اینقدر به حساب ریختید؟
الان باید صبر کنید تا از خود ایرانسل یا کارشناس نصبشون باهاتون تماس بگیرند قرار بگذارند برای نصب بیان .معمولا یه 2 -3 روزی طول میکشه.
پیام مودم درخواست نشده ، هم به دلیل این هست که هنوز فعلا مودم و مک روی دستگاه به نام شما ثبت نشده و خودشون انجام میدهند.
sms و ایمیل امد که پرداخت انجام شده اما ننوشته بود چقدر واریز کردم!

Alireza Taji
23-12-2011, 01:41
دیشب کارشناس اومد و مودم را نصب کرد.

بعد از 2-3 ساعت پیامک اومد و ورود به دنیای وایمکس را تبریک گفت!

الان 3-4 ساعتی از پیامک میگذره و می خوام به سایتی غیر از ایرانسل وارد بشم اجازه نمیده و اعلام می کنه: حساب وایمکس شما پایان یافته... لطفا تمدیدش کنید!

من 256 نامحدود 3 ماهه گرفتم و تمدید چی آخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-2 ساعت پیش به پشتیبانی زنگ زدم گفت تا چند ساعت دیگه سرویس شما فعال میشه.

1-2 ساعتم گذشت... معمولا چقدر طول میکشه تا فعال بشه؟
خسته شدم از بس صبر کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad1983
23-12-2011, 09:21
sms و ایمیل امد که پرداخت انجام شده اما ننوشته بود چقدر واریز کردم!

باشه مشکلی نداره.از این به بعد صبر کنید تا زنگ بزنن:20:

mehdi_vsgh
23-12-2011, 10:17

الان 3-4 ساعتی از پیامک میگذره و می خوام به سایتی غیر از ایرانسل وارد بشم اجازه نمیده و اعلام می کنه: حساب وایمکس شما پایان یافته... لطفا تمدیدش کنید!

من 256 نامحدود 3 ماهه گرفتم و تمدید چی آخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خسته شدم از بس صبر کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای منم این اتفاق افتاد که زنگ زدم گفتن که طبیعیه معمولا از یک ساعت تا 24 ساعت طول میکشه تا آماده استفاده بشه

Mehran14233
23-12-2011, 14:03
دوستان من دو هفته پیش طرح 6ماهه 512 رو فعال کردم الان با شروع ماه ظاهراً توی حسابم اعمال شده فقط چند تا سوال دارم:11:

توی سایت زده این طرح هزینه ش 1035840 هستش ولی توی صفحه Ecare الان زده 996000 چرا ؟

در ضمن این 996000 رو روی "هزینه آبونمان ماهیانه" زده !!!! تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره رو زده 30 ولی تاریخ پایان طرح تعرفه رو زده 31/03/1391 . در کل منظورش همون 6 ماهه دیگه ؟ قاط نزنه فقط 1 ماه حساب کنه ؟ :18:

یه ردیف داره "باقی مانده ترافیک رایگان" که زده 830000 . این منظورش چیه ؟

پ.ن : واقعاً ر....ن با این سیستم اطلاع رسانی و توضیح دادنشون . 60 مدل تعرفه و تبصره و قید و بند و .... اون از GPRS این هم از وایمکس :2:
آقا ما رو هم در یابید:10:

iman_s
23-12-2011, 18:32

واسه منم همینطوری بود
من 28 آبان ثبت نام کردم و پول 2 ماه و 2 روز ازم گرفتند ولی 2 آذر برام وصلش کردند و چون رفته بود تو ماه بعد باید پول 2 ماه و 28 روز تو حسابم بود که فعال بشه و 26 روز بدهکار بودم.باقیمانده مبلغ رو ریختم تا فعال شد

birang1357
24-12-2011, 14:07
نمی‌دونم کجایی... من که توی تهران و طرف‌های میدان خراسان هستم وضعیت تقریباً 4 روزه که افتضاحه.
روی 2 تا بی. تی. اِس تست کردم هر دو عین هم افتضاحن...
چون پشتیبانی هم پاسخگو نیست ظاهراً دارن کارایی می‌کنن که فعلاً اینجوری جواب می‌دن
تنها راهی هم که هم من هم شما داریم اینه که صبر کنیم...
تهران پونک هستم صبحها نسبتا خوبه بعداز ظهرها تا صبح افتضاح میشه هیچکس پاسخگو نیست دارم قاطی می کنم

amjad2
24-12-2011, 15:07
تهران پونک هستم صبحها نسبتا خوبه بعداز ظهرها تا صبح افتضاح میشه هیچکس پاسخگو نیست دارم قاطی می کنم

منم پونکم
بعداز ظهر تا 2 شب افتضاح هستش ولی از ساعت 2 خوب میشه
به قول شما هیچ کس هم جوابگو نیست

E Z I O
24-12-2011, 15:41
سلام دوستان از کجا باید بفهمیم که چقدر دیگه حجم ترافیکمون باقی مونده؟

tetis
24-12-2011, 17:57

منم پونکم

دوستان من هم حوالي سيدخندان اين مشكل را دارم به ايميل wimax@mtnirancell ir مشكل خودتان را با شماره اشتراك خود ارسال كنيد تا الان 2 بار براي من زنگ زدند و پيگير مشكل هستند البته حل نشده ولي اينطوري كتبي تو پرونده شما ثبت ميشود تا شايد با بالا رفتن شكايت واقعا فكري به حال اين مشكل كنند.

matador
24-12-2011, 20:55
منم پونکم

من هم بالای پونکم . ساعت 7 شب به بعد که میرسم خونه و میام تو نت سرعت افتضاحه . ولی صبحها خیلی خوبه . نمیدونم باید چه کار کنم

Mr. M.S.R
24-12-2011, 21:17
سلام
مودم منو زده : WIFI-INDOOR-FMM130
این مودم چطوره؟؟؟
کلا می تونید مشخصات مودم را بهم بگید؟

mohammad1983
24-12-2011, 21:40
مودم خوبی هست.رایگان گرفتید ؟
من این مودم رو رایگان گرفتم.کیفیت سیگنالش خوبه.از وایفایش هم خیلی راضی هستم و وقتی با لپ تاپ کانکت میشدم اصلا سیگنال کم نمیکرد.

shaghaiegh2000
24-12-2011, 22:21

برادر عزیز،اگه میشه امضای خودتان رو عوض کنيد،من خودم عرب ساکن اهوازم باور کنيد که این اسلامی که آقایون دارن پیاده میکنن یک اسلام من در آوردی است و فقط طبق مصالحشون احکام درست میکنند شما نباید تقصیر افراد رو به گردن دین بیندازید.بعد ما که ادای روشنفکرا رو در میاریم باید یاد بگیریم که به عقاید یکدیگر احترام بگذاریم و به مقدسات دیگران توهین نکنیم شما اگه فکر میکنید که خدای من با خدای شما فرق میکنه شما همان خدای خودتان رو بپرستید ولی برادرانه خدمت شما بگم که خدا یکیست چه شما نامش رو بگذارید اهورا چه من بگذارم الله.
مهم اینه که انسانیت داشته باشیم.

Mr. M.S.R
24-12-2011, 23:47
مودم خوبی هست.رایگان گرفتید ؟
من این مودم رو رایگان گرفتم.کیفیت سیگنالش خوبه.از وایفایش هم خیلی راضی هستم و وقتی با لپ تاپ کانکت میشدم اصلا سیگنال کم نمیکرد.
نه رایگان نیست!
موقع تحویل گرفتن مودم از کارشناسشون باید پولی به کارشناس پرداخت بشه؟ برای نصب یا مودم؟

hesam 63
25-12-2011, 03:27

سلام بر شما
شما وقتی وارد حساب کاربری تون می شید در قسمت شماره هشت اگر اشتباه نکنم مقدار حجم ترافیک تون رو نوشته که ابتدا باید تقسیم بر 100 کنید تا حجم بر مگ به دست بیاد و بعد تقسیم بر 1000 تا حجم بر گیگ به دست بیاد.
برای مثال اگر حجم را 101245 زده با تقسیم بر 100 حجم شما 1012 مگ هست و با تقسیم بر 1000 شما یک گیگ و 12 مگ حجم دارین.
در آخر هم تقاضام از شما اینه که امضاتون رو که نوعی توهین به عقاید خیلی از کاربران این جا از جمله من هست پاک کنید و بیشتر تامل کنید و کتاب بخوانید.

mrmostafa
25-12-2011, 10:19
دوستان كسي اين مودم واي فاي جيبي ايارنسل نگرفته؟؟؟؟ تو نمايشگاه ميفروختن كه من نرفتم بخرم يه بنده خدايي خريده بود قيمت پائين بعد چيز خوبي بود البته با يو اس بي به لپ تاپ وصل ميشد و واي فاي هم داشت ولي براي مبين نت فقط واي فاي هست اندازه گوشي موبايل هست.

marvel2000
25-12-2011, 13:24

دقیقاً مشکلمون عین همه... برای منم همین طوریه...
خدا به همه‌امون صبر بده...

shaghaiegh2000
25-12-2011, 16:26
دوستان این نزدیکیا مناسبت خاصی نیست که مودم نیم بها بدن؟

armin39
25-12-2011, 17:46
دوستان من قبلا تو منزل 2 تا سیگنال داشتم ولی الان دیگه سیگنال ندارم کامل و قطع شده...البته مودم رو جایی استفاده میکنم که اونجا انتن خوبه..ولی می خواستم تو منزل هم استفاده کنم...ولی قطع شده.2 ماه پیش سیگنال می داد...می خوام ببینم ایرانسل نقشه هاش رو اپدیت می کنه یا نه همون می مونه/؟؟؟

Mr. M.S.R
25-12-2011, 20:19
سلام
4 ساعت پیش امدن و مودم را تحویل داد! گفت تا 1 ساعت دیگه فعال می شه اما هنوز نشده!
وضعیت : وضعيت در انتظار دريافت مدارک
چی کار کنم؟ زنگش زدم گفت صبر کن! :31:

mehdi_vsgh
25-12-2011, 21:01
دوستان این نزدیکیا مناسبت خاصی نیست که مودم نیم بها بدن؟
دهه فجر نزدیکترین زمان برای این برنامس

سلام
4 ساعت پیش امدن و مودم را تحویل داد! گفت تا 1 ساعت دیگه فعال می شه اما هنوز نشده!
وضعیت : وضعيت در انتظار دريافت مدارک
چی کار کنم؟ زنگش زدم گفت صبر کن! :31:
صبر کن! :31:

Alireza Taji
25-12-2011, 22:21
بالاخره راه افتاد این وایمکس ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایت گفته شده در سرویس نامحدود اگر مصرف از یک حدی گذشت(که ایرانسل تعیین می کنه کی گذشته) محدودیت هایی برای کاربر اعمال میشه.
این محدودیت دانلود چقدری هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr. M.S.R
25-12-2011, 23:16
سلام
یکی به من کمک کنه!
وایمکس من فعال شده! اما می نویسه اشتراک شما تمام شده! :13:
کلا 200 هزار تومان با پرداخت اینترنتی پرداخت شده! 91 تومن که ماله مودم بود و نصب پس 100و خورده ای می مونه! حالا چطور باید به این پنل فهموند از این پول استفاده کنه و شارژ بشه؟

Mr. M.S.R
25-12-2011, 23:39
سلام
یکی به من کمک کنه!
وایمکس من فعال شده! اما می نویسه اشتراک شما تمام شده! :13:
کلا 200 هزار تومان با پرداخت اینترنتی پرداخت شده! 91 تومن که ماله مودم بود و نصب پس 100و خورده ای می مونه! حالا چطور باید به این پنل فهموند از این پول استفاده کنه و شارژ بشه؟
خود به خود حل شد! :10:

reallife0002
25-12-2011, 23:43
میشه لطفا بگید پینگ ایرانسل چقدر هست؟؟؟

Mr. M.S.R
25-12-2011, 23:50
میشه لطفا بگید پینگ ایرانسل چقدر هست؟؟؟
والا وایمکس خیلی بستگی به انتن دهی محل شما داره اما الان من گوگل را پینگ می کنم بین 280 تا 300 پینگ میده!

mansour_hotboy
26-12-2011, 00:00
سلام به دوستان عزیز.میخواستم بدونم از دوستان کسی هست تو آپارتمان های شهرک ناز نزدیک فردیس کرج سرویس وایمکس ایرانسل داشته باشه؟ میخواستم وضعیت آنتن دهی تو اون منطقه رو بدونم.
با تشکر

mohammad1983
26-12-2011, 06:34
خود به خود حل شد! :10:
برای همه اینجوری هست و پس از فعال شدن این پیغام رو می دهد و همانطور هم که خودتون دیدید خود به خود بعد از چند ساعت سرویس راه میافتد.
مبارکه!

mehdi_vsgh
26-12-2011, 09:00
بالاخره راه افتاد این وایمکس ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایت گفته شده در سرویس نامحدود اگر مصرف از یک حدی گذشت(که ایرانسل تعیین می کنه کی گذشته) محدودیت هایی برای کاربر اعمال میشه.
این محدودیت دانلود چقدری هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با خیال راحت دانلود کن هیچ محدودیتی وجود نداره..اون قانون هم گذاشتن برای 2-3 سال دیگه که تعداد مشترکینش رفت بالا!!

mrmostafa
26-12-2011, 10:38
در شهر جدي هشتگرد كسي وايمكس داره آنتن ميده؟؟؟؟

urcu
26-12-2011, 14:15
سلام دوستان
میشه از اکانت شخص دیگری روی مودمت استفاده کرد؟ و برای اینکه شناسایی نشه باید مک ادرس مودم را تغییر داد به مک اکانت جدید؟ کسی بلده روش تغییر مک را؟

mohammad1983
26-12-2011, 18:41
سلام دوستان
میشه از اکانت شخص دیگری روی مودمت استفاده کرد؟ و برای اینکه شناسایی نشه باید مک ادرس مودم را تغییر داد به مک اکانت جدید؟ کسی بلده روش تغییر مک را؟

والا من که مودم رو از نصاب توی خیابان تحویل گرفتم.بهم گفت اکانت خودم روی این مودم ست شده برای اینکه میخواسته جایی اینترنت رو چک کنه.منم اومد خونه زدم دیدم اینترنت برقرار هست.بعدش اکانت خودم رو وارد کرد و اوکی شد.
با این اوصاف میشه اکانت دیگر رو هم با مودم استفاده کرد.

Doctor.Freeman
26-12-2011, 22:26
سلام دوستان خسته نباشید .
من دانشجوی شهر نیشابور هستم . میخواستم واسه خودم اینترنت ( وایمکس ) بگیرم .
اطلاعات از کاربران مبین نت گرفتم دیدم زیاد جالب نیست و میخواستم ببینم مثلا دوستانی که وایمکس ایرانسل 128 کیلوبایت دارن چطوریه سرعت دانلودشون . و چه مشکلاتی دارن با این سرویس .
در کل اگه بشه سرویس ها رو تو وایمکس ایرانسل واسم یه توضیح مختصر بدین خیلی ازتون ممنون میشم . :40:

mehdi_vsgh
27-12-2011, 09:40
سلام دوستان خسته نباشید .
من دانشجوی شهر نیشابور هستم . میخواستم واسه خودم اینترنت ( وایمکس ) بگیرم .
اطلاعات از کاربران مبین نت گرفتم دیدم زیاد جالب نیست و میخواستم ببینم مثلا دوستانی که وایمکس ایرانسل 128 کیلوبایت دارن چطوریه سرعت دانلودشون . و چه مشکلاتی دارن با این سرویس .
در کل اگه بشه سرویس ها رو تو وایمکس ایرانسل واسم یه توضیح مختصر بدین خیلی ازتون ممنون میشم . :40:

هرسرویسی بیگیری دقیقا همون سرعت و پهنای باند رو بهت میدن اگه 128 گرفتی دقیقا 128 کیلوبیت رو خواهی داشت وسرعت دانلودت از 16 کیلوبایت برثانیه بالاتر نخواهد رفت!

Doctor.Freeman
27-12-2011, 12:55
برای استفاده خانگی ( شخصی ) بیشترین سرعتی که ایرانسل واسه وایمکس میده چنده ؟

Farhad 8904
27-12-2011, 13:06
برای استفاده خانگی ( شخصی ) بیشترین سرعتی که ایرانسل واسه وایمکس میده چنده ؟

128 کیلوبیت

urcu
27-12-2011, 17:11
والا من که مودم رو از نصاب توی خیابان تحویل گرفتم.بهم گفت اکانت خودم روی این مودم ست شده برای اینکه میخواسته جایی اینترنت رو چک کنه.منم اومد خونه زدم دیدم اینترنت برقرار هست.بعدش اکانت خودم رو وارد کرد و اوکی شد.
با این اوصاف میشه اکانت دیگر رو هم با مودم استفاده کرد.

اونو که اره میدونم میشه اصل کار سوالهای بعدی بود نکته انحرافی بود اون.دی:

دوستان میخوام مودمم را از حالت کانکت اتوماتیک بردارم هر چی ور رفتم باهاش نتونستم قبلا توی سایتش هم اموزشش بود ندیدم!

mehdi_vsgh
27-12-2011, 19:49
اونو که اره میدونم میشه اصل کار سوالهای بعدی بود نکته انحرافی بود اون.دی:

دوستان میخوام مودمم را از حالت کانکت اتوماتیک بردارم هر چی ور رفتم باهاش نتونستم قبلا توی سایتش هم اموزشش بود ندیدم!
راهنمای تنظیمات مودمهای وایمکس
مدل مودمت رو انتخاب کن و تنظیمات رو همانند چیزایی که گفته شده انجام بده

hamed_1989
27-12-2011, 20:16
دوستان من میخوام از ایرانسل 1 مگ بگیرم.
برای پر کردن فرم باید گزینه خانگی رو انتخاب کنم یا شرکتی حقیقی؟؟

دوستان راستی کیفیت سرویس چه طور هست؟ از شاتل میخوام بیام ایرانسل.

ممنون

mohammad1983
27-12-2011, 20:33
باید شرکتی حقیقی رو بزنید.
به خانگی که این سرعت رو نمیدهند.نا سلامتی اینترنت پهن باند هست ها!!

BEBETO1
27-12-2011, 20:57
آیا نرم افزاری هست که بشه با اون وایمکس هر 10 دقیقه خودش قطع بشه؟ودوباره وصل بشه؟

mehdi_vsgh
27-12-2011, 21:35
دوستان من میخوام از ایرانسل 1 مگ بگیرم.
برای پر کردن فرم باید گزینه خانگی رو انتخاب کنم یا شرکتی حقیقی؟؟

دوستان راستی کیفیت سرویس چه طور هست؟ از شاتل میخوام بیام ایرانسل.

ممنون
پشتیبانیش ضعیفه خیلی ضعیف....
هر سرعتی قرارداد ببندی دقیقن همونو بهت میدن نه بیشتر ونه کمتر!!
مودمت همیشه باید سعی کنی کنار پنجره بزاری که کمتر به مشکل بخوری........

shaghaiegh2000
28-12-2011, 09:55
128 کیلوبیت

البته با یک نامه از شرکت یا از دانشگاه میتوانید تا دو مگابایت سرعت بگیرید.

denzelmovie
28-12-2011, 12:19
دوستان عزیز من میخوام فردا برم برای وایمکس ایرانسل ثبت نام کنم، قبلش میخواستم ازتون چندتا سوال بپرسم که ممنون میشم راهنماییم کنید
1 - کلا شما از وایمکس راضی هستید؟ من فقط برای وبگردی و دانلود فایلهای کم حجم میخوام
2 - نمیدونم باید مودم داخلی سفارش بدم یا خارجی؟ توی سایتش هم که میرم نقشه واضح نیست
3 - برای راه اندازیش خودم میتونم این کار رو بکنم یا خیر؟

Imanhjp
28-12-2011, 15:15
دوستان عزیز من میخوام فردا برم برای وایمکس ایرانسل ثبت نام کنم، قبلش میخواستم ازتون چندتا سوال بپرسم که ممنون میشم راهنماییم کنید
1 - کلا شما از وایمکس راضی هستید؟ من فقط برای وبگردی و دانلود فایلهای کم حجم میخوام
2 - نمیدونم باید مودم داخلی سفارش بدم یا خارجی؟ توی سایتش هم که میرم نقشه واضح نیست
3 - برای راه اندازیش خودم میتونم این کار رو بکنم یا خیر؟

1. از هیچی بهتره. به جز قیمتش من از کیفیتش راضی ام
2. مودم داخلی رو تو اولویت قرار بده البته اگه پوشش خوبی دارین. اگه پوشش نداره به نظرم خارجی نمیصرفه
3. خیر راه اندازیش فقط توسط کارشناس ایرانسل انجام میشه که 8000 تومن ناقابل هم شما پول برای ایشون پرداخت میکنید.

dariavosh
28-12-2011, 16:50
سلام دوستان چدتاسئوال:
میخوام بدونم اگه به اینترنت وایمکس متصل باشی ولی نه صفحه وبی باز کنی، نه دانلودکنی کلا اصلا کارکرد اینترنتی نداشته باشی امکانش هست بر مبنای زمان اتصال از ترافیک ماهانه کم بشه؟
بچه ها اصلا من با باز کردن صفحات وب ودانلود رو هم رفته 10 مگابایت هم استفاده نکردم ولی تو کنترل حساب 120 مگ ازم کم کرده، از شما چطوریه؟:41:

(واقعا اینم 1جور دزدیه! هر 1مگ، 3مگ ترافیک کم میکنه!
اول ماه هم که حسابمو شارژ کردم از ساعت 12شب به بعد که اول ماه جدیدبشه از اینترنت استفاده کردم ولی واسم مصرف آزاد حساب کرد ومجبور شدم دوباره حسابمو شارژ کنم، واقعا تو این مملکت خوب همه چیز باهم جور شده:19:
آقا من بعنوان 1کاربر وایمکس بهتون توصیه میکنم اگه تو منطقتون ای دی اس ال ساپورت میشه از ای دی اس ال استفاده کنید، تلفنای ما که این امکانو نداشت<گفتم که تو این مملکت خوب همه چیز باهم جور شده> دوستان به سئوالام جواب بدین ممنون میشم)

mehdi_vsgh
28-12-2011, 21:51
سلام دوستان چدتاسئوال:
میخوام بدونم اگه به اینترنت وایمکس متصل باشی ولی نه صفحه وبی باز کنی، نه دانلودکنی کلا اصلا کارکرد اینترنتی نداشته باشی امکانش هست بر مبنای زمان اتصال از ترافیک ماهانه کم بشه؟
بچه ها اصلا من با باز کردن صفحات وب ودانلود رو هم رفته 10 مگابایت هم استفاده نکردم ولی تو کنترل حساب 120 مگ ازم کم کرده، از شما چطوریه؟:41:

(واقعا اینم 1جور دزدیه! هر 1مگ، 3مگ ترافیک کم میکنه!
اول ماه هم که حسابمو شارژ کردم از ساعت 12شب به بعد که اول ماه جدیدبشه از اینترنت استفاده کردم ولی واسم مصرف آزاد حساب کرد ومجبور شدم دوباره حسابمو شارژ کنم، واقعا تو این مملکت خوب همه چیز باهم جور شده:19:
آقا من بعنوان 1کاربر وایمکس بهتون توصیه میکنم اگه تو منطقتون ای دی اس ال ساپورت میشه از ای دی اس ال استفاده کنید، تلفنای ما که این امکانو نداشت<گفتم که تو این مملکت خوب همه چیز باهم جور شده> دوستان به سئوالام جواب بدین ممنون میشم)
عزیز امکان نداره خود به خود از ترافیکت کم بشه...خوب نگاه کن شاید برنامه ای در حال اجرا داشتی که بدون اجازه شروع به آپدیت کرده
من مثلا خودم بارها برام پیش اومده که بدون هیچگونه اجازه ای مثلا فلش پلیرم آپدیت شده و فقط موقع نصب ازم اجازه گرفته
یا آنتی ویروسها(که البته حجم زیادی ندارند برای اپدیت)
یا خود ویندوز به عنوان مثال که گاهی حجم زیادی برای اپدیت مصرف میکنه
و یا حتی خود همین صفحات وب بعضیاشون واقعا ترافیک بالایی مصرف میکنن به دلیل سنگین بودن صفحات بخصوص اگه اهل دیدن عکس هم باشین و وارد صفحاتی بشین که پر از عکس باشه
چند برنامه دیگه هم دارم که به طور ناگهای شروع به آپدیت میکنن بدون هیچ پیغامی و اگه تو تنظیمات برنامه گزینه اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال نکنم پهنای باند زیادی رو مصرف میکنن (من نامحدو دارم)

بهترین توصیه من به شما استفاده از برنامه Du meter هستش که لحظه به لحظه مصرف پهنای باند رو به شما نشون میده و میتونید از این جور اتفاقا جلوگیری کنید

mrmostafa
28-12-2011, 23:27
این مودم وای فای یو اس بی که تلویزیون تبلیغ میکنه اشتراک چندماهه بگیرین میده رو داخل سایتش اصلا نداره؟؟؟ تبلیغش با سایتش فرق داره؟؟؟

dariavosh
28-12-2011, 23:53
مرسی مهدی جان از راهنماییت ولی قربونت برم گفتم که کلیه کارکردهای اینترنتیم رو زیر نظرگرفتم تو بخش sent , received کانکشن اعداد هیچ تغییری نمیکنن، واضحتر بگم داخل کنترل حساب شدم مقدار مصرف 1320920 هست دقیقا 1دقیقه بعدش دوباره میرم حسابمو چک میکنم مقدار مصرف 1326120 شده من تعرفه 128 دارم چه جوری میتونم تو 1دقیقه با این سرعتم 6 مگابایت ترافیک مصرف کنم، دوستان باهمه نرم افزاری از جمله task manager-->networking خود ویندوز هم تست کردم، اصلا استفاده ای ازپهنا نکردم، اصلا این صفحه کنترل حساب مزخرفشون اعداد وارقامش باهم جور درنمیاد، هم ایمیل زدم به مرکز وهم با تلفن 707 به این موضوع اعتراض کردم گفتن شاید اشتباه شده واگه اینطور باشه قابل برگشته(همیشه همینو میگن وبعد چیزی برگشت نمیشه)!!!!!!!!:27:
ازدوستان کسی تا حالا این مشکلو داشته؟

hesam 63
29-12-2011, 08:37
مرسی مهدی جان از راهنماییت ولی قربونت برم گفتم که کلیه کارکردهای اینترنتیم رو زیر نظرگرفتم تو بخش sent , received کانکشن اعداد هیچ تغییری نمیکنن، واضحتر بگم داخل کنترل حساب شدم مقدار مصرف 1320920 هست دقیقا 1دقیقه بعدش دوباره میرم حسابمو چک میکنم مقدار مصرف 1326120 شده من تعرفه 128 دارم چه جوری میتونم تو 1دقیقه با این سرعتم 6 مگابایت ترافیک مصرف کنم، دوستان باهمه نرم افزاری از جمله task manager-->networking خود ویندوز هم تست کردم، اصلا استفاده ای ازپهنا نکردم، اصلا این صفحه کنترل حساب مزخرفشون اعداد وارقامش باهم جور درنمیاد، هم ایمیل زدم به مرکز وهم با تلفن 707 به این موضوع اعتراض کردم گفتن شاید اشتباه شده واگه اینطور باشه قابل برگشته(همیشه همینو میگن وبعد چیزی برگشت نمیشه)!!!!!!!!:27:
ازدوستان کسی تا حالا این مشکلو داشته؟

منم تقریبا همین مشکل رو داشتم. من سه گیگ شش ماهه دارم با این حال ناراضی نیستم. همین ماهیانه سه گیگ برای دانلودهای محدود و آپدیت های درایورها کفایت می کنه. البته این یه دقیقه 6 مگ فکر نکنم درست باشه. با این فرض شما یه روزه کل حجم ماهانه تون باید تموم بشه.
الان من دقیقا نمی دونم مصرف کارکرد شما به مگ هست یا گیگ . شما این عدد رو از کارکردهای دوره قبل خوندین یا باقی مانده ترافیک هست ؟ من فکر کنم مصرف شما 132.0920 مگ بوده که بعد از امتحان دوباره 132.6120 شده یعنی تغییری نداشته. چون اگر یک گیگ بود عدد شما باید هشت رقمی می شد بر فرض 1.234.4567 که می شه یک گیگ و 234 مگ.

dariavosh
29-12-2011, 12:29
سلام آقا حسام پس فقط این اتفاق واسه من نیفتاده شما هم تقریبا این مشکلو داشتین،مقدار مصرف در دوره جاری 1326120 کیلو بایته، تقریبا 5 - 6 مگابایت مصرف شد در دقیقه، البته نمیگم دائم این اتفاق میفته ولی توی این 6روز نزدیک 600 مگابایت واسه من کارکرد الکی زده، صبر میکنم تاترافیکم تموم بشه اگه این مقدارو بازگشت دادن که هیچی اگه بازگشت ندادن میرم مرکز خدماتشون پیگیری میکنم، ازهمتون ممنونم، فقط دوستان شما هم ایمیل بزنید تا 1کم طراحی این کنترل حسابشون رو درست کنن خیلی نامفهومه! اینم آدرس ایمیل شکایات :

wimax@mtnirancell.ir

ŞHÍЯÍŃ
29-12-2011, 17:46
سلام دوستان:46:

یکی از دوستام میخواد وایمکس ایرانسل بگیر چند تا سوال دارم:20:

خط لازم داره؟؟

سرویس 128 با ترافیک بالا داره مثلا 10 گیگ چنده؟؟

هنوز شرایطی داره که مودم رایگان بدن؟؟

وضعیت اش توی شرق تهران چطور؟؟از نظر آنتن دهی؟

ممنون میشم زودتر جواب بدید:10:

amjad2
29-12-2011, 17:47
و شرعت همچنان در منطقه پونک تهران افتضاحه
در حالی که سزویس یک مگ رو دارم اما به زحمت تونستم با سرعت حدود 55 KB دانلود کنم یعنی چیزی حدود نصف سرعتی که بهم فروختن

البته 4-5 نفر دیگه از بچه های اینجا هم همین مشکل رو دارن و کسی جوابگو نیست

hesam 63
29-12-2011, 19:21
سلام آقا حسام پس فقط این اتفاق واسه من نیفتاده شما هم تقریبا این مشکلو داشتین،مقدار مصرف در دوره جاری 1326120 کیلو بایته، تقریبا 5 - 6 مگابایت مصرف شد در دقیقه، البته نمیگم دائم این اتفاق میفته ولی توی این 6روز نزدیک 600 مگابایت واسه من کارکرد الکی زده، صبر میکنم تاترافیکم تموم بشه اگه این مقدارو بازگشت دادن که هیچی اگه بازگشت ندادن میرم مرکز خدماتشون پیگیری میکنم، ازهمتون ممنونم، فقط دوستان شما هم ایمیل بزنید تا 1کم طراحی این کنترل حسابشون رو درست کنن خیلی نامفهومه! اینم آدرس ایمیل شکایات :

wimax@mtnirancell.ir

شما بهتره پسوردتون را تغییر بدین. شاید یکی غیر از شما هم از وایمکس استفاده می کنه البته احتمالش کمه.
البته این طور که شما می گید هر دقیقه 6 مگ یعنی در ساعت باید 360 مگ اضافه بزنه که فکر نکنم این طور باشه. شما در قسمت لیست تون مقدار باقی مونده را بگین ... من هنوز فکر می کنم شما یه صفر اضافی حساب می کنین

dariavosh
29-12-2011, 19:32
ŞHÍЯÍŃ جان وایمکس نیاز به هیچ خطی نداره، شما میتونین 128 نامحدود بگیرین که البته هر چی بخواین میتونین از ترافیکش استفاده کنین (10 گیگ، 20گیگ یا بیشتر هرچی عشقته)، طرح مودم رایگان هم طرح 1ساله داشت که شما باید هزینه یکسال رو پرداخت میکردین، 1طرح سه ماهه هم هست که با پرداخت هزینه 3ماه مودم رایگان میگیرین،بهتره برین داخل سایت ایرانسل اطلاع کسب کنید، مبین نت هم پرداخت 1ساله مودم رایگان میده، برای اطلاع از سیگنال دهی بهترین راهش اینه که 1مودم از آشناهتون که وایمکس دارن قرض بگیرین ببرین خونتون امتحان کنین ازلحاظ سرعت دانلود امتحان کنید ولی پستهای قبلیو حتما بخونید چون مشکلات زیادی هم این اینترنت وایمکس داره. :8:
بیا دوست عزیز اینم تعرفه ها و طرحها :
جشنواره زمستان ۹۰ وایمکس ایرانسل
۱ دی تا ۲۹ اسفند ۹۰

یک مودم رایگان با پرداخت اشتراک یک‌ساله!

در جشنواره زمستان ایرانسل تمامی شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه، از اشتراک یک ساله طرح های تعرفه زیر و همچنین یک مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوید. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:

اینترنت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه و ۱ گیگابایت ترافیک ماهانه فقط با ۵۰۵۰۰ ریال!

بر اساس این طرح، شما متقاضیان وایمکس می‌توانید با پرداخت هزینه استثنایی اشتراک ماهانه تنها ۵۰.۵۰۰ ریال (با احتساب ۴% مالیات بر ارزش افزوده) و انتخاب مودم دلخواه خود، از خدمات وایمکس ایرانسل بهره‌مند شوید.

یک مودم رایگان با پرداخت اشتراک ۳ ماهه!

شما علاقه‌مندان به استفاده از وایمکس ایرانسل می‌توانید، در فاصله زمانی ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۹۰، با انتخاب طرح تعرفه نامحدود با سرعت ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت یکجای هزینه اشتراک ۳ ماه اول در هنگام ثبت نام، علاوه بر ۵% تخفیف در هزینه اشتراک خود، از یک دستگاه مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوید.

جدول قیمت تعرفه‌های وایمکس ایرانسل:

- هزینه نصب و راه اندازی مودم (با احتساب مالیات) ۸۳۲۰۰ ریال می باشد.
- کلیه قیمت‌های فوق با احتساب ۴% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده‌اند.
- ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

توجه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس‌های بلندمدت ۳ و ۱۲ ماهه تنها مختص کاربران جدید است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیش از اتمام دوره ۳ یا ۱۲ ماهه مذکور، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاربرانی که مایل باشند طرح‌های ۳ یا ۱۲ ماهه خود را تمدید نمایند می‌بایست پیش از اتمام دوره، مبلغ اشتراک مربوطه را
‌ پرداخت کنند. در غیر این صورت، تعرفه آنها به صورت خودکار به طرح ماهانه معادل تغییر خواهد کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورت انتخاب تعرفه‌های بلندمدت با مودم رایگان، لطفا اطمینان حاصل نمایید که در قسمت مدل مودم، مودم‌هایی که
در انتهای نام آنها کلمه Raygan قید شده است را انتخاب نمایید. در غیر این‌صورت ثبت نام شما لغو خواهد شد.

تعرفه ها :

- گزینه های اشتراک سرویس اعتباری وایمکس در جدول زیر نشان داده شده اند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FWebfiles%2FFiles%2Fimage%2FTariff%2Ftariff_fa-big.jpg)

- گزینه های اشتراک طرح های شش ماهه ( مختص کاربران فعلی که تمایل دارند طرح خود را تمدید نمایند ) در جدول زیر ارائه شده اند:

سرویس دائمی:
کاربران سرویس دائمی می‌توانند تا میزان مورد نظر خود از این سرویس استفاده کنند، با این تفاوت که این گروه از کاربران باید در پایان دوره، صورتحساب پرداخت کنند. لازم به ذکر است که مهلت پرداخت برای دوره جدید این دسته از کاربران ۳۰ روز پس از صدور صورت حساب می باشد. این کاربران در زمان ثبت نام و اشتراک سرویس، مبلغی را به عنوان سپرده‌ در اختیار ایرانسل قرار می دهند که میزان سقف مصرف آنها، بر اساس مقدار سپرده مذکور تعیین می‌شود و از آنجایی که دوره مصرف برای این کاربران دو ماهه می باشد، لازم است در هنگام ثبت نام علاوه بر سپرده، هزینه اشتراک را برای دو ماه بپردازند. در پایان مدت قرارداد یا در صورتی که در هر زمان تصمیم به خاتمه آن بگیرید، سپرده پرداختی به شما مسترد خواهد شد. برای اشتراک سرویس دائمی، ابتدا لازم است یکی از طرح‌های تعرفه ارائه شده توسط ایرانسل را انتخاب کنید. ابتدا گزینه‌های موجود برای کاربران دائمی را بررسی نموده و مناسب‌ترین طرح را انتخاب نمایید. آنگاه، لازم است نسبت به خرید یک طرح تعرفه که شامل سرعت مورد نظر و میزان ترافیک ماهانه دلخواه تان است اقدام نمایید. همچنین، می توانید با خرید بسته‌های افزایشی، حجم ترافیک مصرفی یا دوره اعتبار بسته خود را افزایش دهید. شما بر اساس سقف اعتبار خود، به گزینه‌های بسیاری دسترسی داشته و در صورت داشتن اعتبار کافی، می توانید هریک از آنها را که مطلوب شماست خریداری کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که کلیه کاربران وایمکس ایرانسل، صرف نظر از روش پرداخت انتخابی خود می‌توانند در هر زمان به ریز صورتحساب و جزئیات استفاده خود از خدمات، دسترسی داشته باشند.

- گزینه های اشتراک سرویس دائمی وایمکس در جدول زیر نشان داده شده اند:

mehdi_vsgh
29-12-2011, 19:36
سلام دوستان:46:

یکی از دوستام میخواد وایمکس ایرانسل بگیر چند تا سوال دارم:20:

خط لازم داره؟؟

سرویس 128 با ترافیک بالا داره مثلا 10 گیگ چنده؟؟

هنوز شرایطی داره که مودم رایگان بدن؟؟

وضعیت اش توی شرق تهران چطور؟؟از نظر آنتن دهی؟

ممنون میشم زودتر جواب بدید:10:
برای وایمکس نه به خط نیازه و نه به سیمکارت
سرویسهای حجمی فقط 3 گیگ داره
برای تهیه مودم رایگان یا باید اشتراک 3 ماهه نامحدود بگیری و یا باید اشتراک 1 ساله محدود بگیری
برای اطلاعات بیشتر برو به سایت وایمکس

dariavosh
29-12-2011, 19:40
نه دوست خوب نمیگم هر1دقیقه 6مگ کم میکنه یعنی همیشه اینطوری نیست ولی تا حالا 3 یا 4بار اینجوری شده در کل توی این 6روز نزدیک 600 مگابایت واسه من کارکرد الکی زده،اون عددی که من گفتم مقدار مصرف بود، اینم مقدار باقیمونده : 185831!؟

dariavosh
29-12-2011, 19:48
ŞHÍЯÍŃجان وایمکس نیاز به هیچ خطی نداره، شما میتونین 128 نامحدود بگیرین که البته هر چی بخواین میتونین از ترافیکش استفاده کنین (10 گیگ، 20گیگ یا بیشتر هرچی عشقته)، طرح مودم رایگان هم طرح 1ساله داشت که شما باید هزینه یکسال رو پرداخت میکردین، 1طرح سه ماهه هم هست که با پرداخت هزینه 3ماه مودم رایگان میگیرین،بهتره برین داخل سایت ایرانسل اطلاع کسب کنید، مبین نت هم پرداخت 1ساله مودم رایگان میده، برای اطلاع از سیگنال دهی بهترین راهش اینه که 1مودم از آشناهتون که وایمکس دارن قرض بگیرین ببرین خونتون امتحان کنین ازلحاظ سرعت دانلود امتحان کنید ولی پستهای قبلیو حتما بخونید چون مشکلات زیادی هم این اینترنت وایمکس داره.
بیا دوست عزیز اینم تعرفه ها و طرحها :

جشنواره زمستان ۹۰ وایمکس ایرانسل
۱ دی تا ۲۹ اسفند ۹۰

یک مودم رایگان با پرداخت اشتراک یک‌ساله!

در جشنواره زمستان ایرانسل تمامی شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه، از اشتراک یک ساله طرح های تعرفه زیر و همچنین یک مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوید. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:

اینترنت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه و ۱ گیگابایت ترافیک ماهانه فقط با ۵۰۵۰۰ ریال!

بر اساس این طرح، شما متقاضیان وایمکس می‌توانید با پرداخت هزینه استثنایی اشتراک ماهانه تنها ۵۰.۵۰۰ ریال (با احتساب ۴% مالیات بر ارزش افزوده) و انتخاب مودم دلخواه خود، از خدمات وایمکس ایرانسل بهره‌مند شوید.

یک مودم رایگان با پرداخت اشتراک ۳ ماهه!

شما علاقه‌مندان به استفاده از وایمکس ایرانسل می‌توانید، در فاصله زمانی ۱ دی تا ۲۹ اسفند ۹۰، با انتخاب طرح تعرفه نامحدود با سرعت ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت یکجای هزینه اشتراک ۳ ماه اول در هنگام ثبت نام، علاوه بر ۵% تخفیف در هزینه اشتراک خود، از یک دستگاه مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوید.

جدول قیمت تعرفه‌های وایمکس ایرانسل:

- هزینه نصب و راه اندازی مودم (با احتساب مالیات) ۸۳۲۰۰ ریال می باشد.
- کلیه قیمت‌های فوق با احتساب ۴% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده‌اند.
- ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

توجه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس‌های بلندمدت ۳ و ۱۲ ماهه تنها مختص کاربران جدید است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیش از اتمام دوره ۳ یا ۱۲ ماهه مذکور، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاربرانی که مایل باشند طرح‌های ۳ یا ۱۲ ماهه خود را تمدید نمایند می‌بایست پیش از اتمام دوره، مبلغ اشتراک مربوطه را
‌ پرداخت کنند. در غیر این صورت، تعرفه آنها به صورت خودکار به طرح ماهانه معادل تغییر خواهد کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورت انتخاب تعرفه‌های بلندمدت با مودم رایگان، لطفا اطمینان حاصل نمایید که در قسمت مدل مودم، مودم‌هایی که
در انتهای نام آنها کلمه Raygan قید شده است را انتخاب نمایید. در غیر این‌صورت ثبت نام شما لغو خواهد شد.

تعرفه ها :
- گزینه های اشتراک سرویس اعتباری وایمکس در جدول زیر نشان داده شده اند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- گزینه های اشتراک طرح های شش ماهه ( مختص کاربران فعلی که تمایل دارند طرح خود را تمدید نمایند ) در جدول زیر ارائه شده اند:

سرویس دائمی:
کاربران سرویس دائمی می‌توانند تا میزان مورد نظر خود از این سرویس استفاده کنند، با این تفاوت که این گروه از کاربران باید در پایان دوره، صورتحساب پرداخت کنند. لازم به ذکر است که مهلت پرداخت برای دوره جدید این دسته از کاربران ۳۰ روز پس از صدور صورت حساب می باشد. این کاربران در زمان ثبت نام و اشتراک سرویس، مبلغی را به عنوان سپرده‌ در اختیار ایرانسل قرار می دهند که میزان سقف مصرف آنها، بر اساس مقدار سپرده مذکور تعیین می‌شود و از آنجایی که دوره مصرف برای این کاربران دو ماهه می باشد، لازم است در هنگام ثبت نام علاوه بر سپرده، هزینه اشتراک را برای دو ماه بپردازند. در پایان مدت قرارداد یا در صورتی که در هر زمان تصمیم به خاتمه آن بگیرید، سپرده پرداختی به شما مسترد خواهد شد. برای اشتراک سرویس دائمی، ابتدا لازم است یکی از طرح‌های تعرفه ارائه شده توسط ایرانسل را انتخاب کنید. ابتدا گزینه‌های موجود برای کاربران دائمی را بررسی نموده و مناسب‌ترین طرح را انتخاب نمایید. آنگاه، لازم است نسبت به خرید یک طرح تعرفه که شامل سرعت مورد نظر و میزان ترافیک ماهانه دلخواه تان است اقدام نمایید. همچنین، می توانید با خرید بسته‌های افزایشی، حجم ترافیک مصرفی یا دوره اعتبار بسته خود را افزایش دهید. شما بر اساس سقف اعتبار خود، به گزینه‌های بسیاری دسترسی داشته و در صورت داشتن اعتبار کافی، می توانید هریک از آنها را که مطلوب شماست خریداری کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که کلیه کاربران وایمکس ایرانسل، صرف نظر از روش پرداخت انتخابی خود می‌توانند در هر زمان به ریز صورتحساب و جزئیات استفاده خود از خدمات، دسترسی داشته باشند.

- گزینه های اشتراک سرویس دائمی وایمکس در جدول زیر نشان داده شده اند: