PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

ghafari88
09-11-2011, 10:26
ما خونمون طبقه سومه .. همیشه پنج تا و گاهی اوقات چهار تا آنتن پر داشتم .. اما الان سه چهار روز میشه که زور می زنه میشه سه تا ... زور می زنه هااااا!! ... والا اکثرا روی دوتا وایساده .. محدوده یوسف آبادیم ... کسی هست توی این محدوده باشه یا کلا این مشکل براش پیش اومده باشه؟ ... زنگ زدم ایرانسل گفت پیگیری می کنیم براتون ...:41:

mrmostafa
09-11-2011, 10:59
نه برای من که خوبه چراغ سینگال هام فقط یه دونش روشنه الان چی تی ان هم روشنه و این نتیجه تستم هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدي جان نتيجه من از شما بهتره ولي خوب كلا رو يه سرعتي ثابت نيست مثلا 66 ميگيره ميره روي 40 ميره روي 35 ميره روي 21 دوباره ميره روي 30 ميرهر وي 57 ميدوني همش در حال بالا و پائين هست در صورتي كه 2 روز اول ثابت روي 66 الي 68 بود اصلا عوض نميشد. بخوام زنگ بزنم چطوري ثابت كنم به اينا. در ضمن من كلا ميخواستم بدونم از كجا بايد فهميد كه سرويس 512 دادن واقعا نيا 256 بدن؟؟ اين اصلا درست نيست كه نميشه فهميد مثل جنسي بخري ولي هيچي ندن بهت.

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

برا من هم 512 هست اما اینجوری هست وضعیتم

شاید مودم از جایی پایین افتاده باشه یا . . . که باعث بشه قاطی کنه مودم همیشه آنتنش تا ته پر باشه تو دفترچه راهنما همراه مودم توضیح داده مشکلات رو که امکان داره پیش بیاد
اگر هیچ کدوم نبود احتمالا مشکل از آنتن دهی وایمکس محلتون هست به 707 زنگ بزن بعد از 10 تا 20 دقیقه آهنگ گوش دادن جواب میدن

شما هم يعني سرعتت همش متغير هست از 20 تا 60 بين اين اعداد بالا پائين ميشه؟؟؟
مودم من كنار مانيتورم هست و كنار اسپيكرم و زمين هم نخورده و مشكلي نداره و سرعت من 2 روز اول ثابت روي 67 بود ولي الان اينجوري شده بعد از اون قطعي كه پيش اومد هفته پيش. مشكل از خود آنتن ايرانسله. ولي نبايد اينجوري بشه سرويس من يعني از 128 تا 512 هستش الان. بين اين 3 تا سرويس عوض ميشه

pori.ya
09-11-2011, 11:11
شما هم يعني سرعتت همش متغير هست از 20 تا 60 بين اين اعداد بالا پائين ميشه؟؟؟
مودم من كنار مانيتورم هست و كنار اسپيكرم و زمين هم نخورده و مشكلي نداره و سرعت من 2 روز اول ثابت روي 67 بود ولي الان اينجوري شده بعد از اون قطعي كه پيش اومد هفته پيش. مشكل از خود آنتن ايرانسله. ولي نبايد اينجوري بشه سرويس من يعني از 128 تا 512 هستش الان. بين اين 3 تا سرويس عوض ميشه

نه سرعت من از 60 کیلوبایت پایین تر نمیاد بالا تر هم میره بعضی اوقات
مودمت رو یکم دور بذار از مانیتور و اسپیکر تو دفترچه راهنما گفته 20 سانتی متر فاصله از افراد داشته باشه نزدیک پنجره بذارش دیدی فایده نداره زنگ بزن ایرانسل پیگیری میکنن مشکلات رو

mehdi_vsgh
09-11-2011, 11:24
مهدي جان نتيجه من از شما بهتره ولي خوب كلا رو يه سرعتي ثابت نيست مثلا 66 ميگيره ميره روي 40 ميره روي 35 ميره روي 21 دوباره ميره روي 30 ميرهر وي 57 ميدوني همش در حال بالا و پائين هست در صورتي كه 2 روز اول ثابت روي 66 الي 68 بود اصلا عوض نميشد. بخوام زنگ بزنم چطوري ثابت كنم به اينا. در ضمن من كلا ميخواستم بدونم از كجا بايد فهميد كه سرويس 512 دادن واقعا نيا 256 بدن؟؟ اين اصلا درست نيست كه نميشه فهميد مثل جنسي بخري ولي هيچي ندن بهت. من 256 دارم ها؟؟؟دیشب برای منم سرعت افتضاح شده بود از ساعت 9 شب به بعد واقعا روی اعصاب میرفت وضعیتم
اخرش دیگه ساعت 11:30 خاموش کردم رفتم خوابیدم...دیگه نمیشد هیچ پیجی رو هم باز کرد

pori.ya
09-11-2011, 11:35
من 256 دارم ها؟؟؟دیشب برای منم سرعت افتضاح شده بود از ساعت 9 شب به بعد واقعا روی اعصاب میرفت وضعیتم
اخرش دیگه ساعت 11:30 خاموش کردم رفتم خوابیدم...دیگه نمیشد هیچ پیجی رو هم باز کرد

دقیقا برای من هم از ساعت 10 اینجوری بود صفحه به زور باز میکرد اما سرعت دانلود بالا بود تا ساعت 12 دانلود میکردم سرعت بالا بود اما صفحه باز نمیشد

mrmostafa
09-11-2011, 12:17
نه سرعت من از 60 کیلوبایت پایین تر نمیاد بالا تر هم میره بعضی اوقات
مودمت رو یکم دور بذار از مانیتور و اسپیکر تو دفترچه راهنما گفته 20 سانتی متر فاصله از افراد داشته باشه نزدیک پنجره بذارش دیدی فایده نداره زنگ بزن ایرانسل پیگیری میکنن مشکلات رو

من بخوام ببرم نزديك پنجره بايد يه سه راهي و كابل رو هم بلد كنم از وسط اتاق رد ميشه :31: چون من مودم واي فاي دارم و به كامپيوتر وصله. خود نصاب يعني اومد همونجا گذاشت ديگه موند.

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

من 256 دارم ها؟؟؟دیشب برای منم سرعت افتضاح شده بود از ساعت 9 شب به بعد واقعا روی اعصاب میرفت وضعیتم

پس شما كه 256 داري درسته ولي من كه 512 دارم مثل 256 هستش براي من.

الان اين براي اداره ما هستش:
البته الان سرعت روي 120 هست ولي من با اينترنت اداره روي 6 مگابيت هم دانلود كردم خيلي سريع

ExoMars
09-11-2011, 14:21
دوستان وایمکس من امروز وصل شد بعد از دو روز
مودم هم BM632 گرفتم نصفه قیمت:دی
فعلا که خوبه تا ببینیم بعدا چجوری میشه
فقط یه سوال من از کجا باید ببینم چقدر از حجمم مونده؟
این عددهائی که تو حساب هستن خیلی عجیب غریبن:دی

Mehran14233
09-11-2011, 14:50
اینا بی کارن بر میدارن صفحه حساب کاربری رو عوض می کنند ؟

الان دیگه اون عددی که از روش می شد فهمید چقدر حجم داری رو برداشتن و باید از کارکرد دوره ها ببینی چقدر حجمت مونده .

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

دوستان وایمکس من امروز وصل شد بعد از دو روز
مودم هم BM632 گرفتم نصفه قیمت:دی
فعلا که خوبه تا ببینیم بعدا چجوری میشه
فقط یه سوال من از کجا باید ببینم چقدر از حجمم مونده؟
این عددهائی که تو حساب هستن خیلی عجیب غریبن:دی

مجموع کل استفاده ها در دوره جاری (کیلوبایت) > این مقدار استفاده رو نشون میده

کارکرد دوره های قبل هم کارکرد دوره های قبل رو نشون میده :31:

فقط حواست باشه سعی کن هم حسابت تا آخر ماه تموم شه هم کم نیاری :31: چون اگه بمونه می پره و نمیره واسه دوره بعد . اگر هم استفاده کنی تموم شه بقیهش از حساب آزادت کم میشه و دوبله میفته برات .

به عبارتی ر...ن با این سیستمشون :2::31:

mahdi_206
09-11-2011, 15:26
اینا بی کارن بر میدارن صفحه حساب کاربری رو عوض می کنند ؟

الان دیگه اون عددی که از روش می شد فهمید چقدر حجم داری رو برداشتن و باید از کارکرد دوره ها ببینی چقدر حجمت مونده .

توی همون صفحه اطلاعات حساب، یه جدولی هست به اسم "اطلاعات حساب اختصاص داده شده" که یه ستون داره به اسم "موجودی حساب". اون رو تقسیم بر 100 کنین مقدار باقیمانده حساب شما بر حسب مگابایت بدست میاد.

Mehran14233
09-11-2011, 18:21
توی همون صفحه اطلاعات حساب، یه جدولی هست به اسم "اطلاعات حساب اختصاص داده شده" که یه ستون داره به اسم "موجودی حساب". اون رو تقسیم بر 100 کنین مقدار باقیمانده حساب شما بر حسب مگابایت بدست میاد.
الان دیدم . ولی ظهر نبود . الان اضافه شده :31:

lucky_luke
09-11-2011, 20:20
اینجا اهواز
ساعت 8:15
سرویس: دو مگابیت نامحدود
سرعت دانلود 35 کیلوبیت بر ثانیه!!!!:41:

mrmostafa
09-11-2011, 21:07
مهدی و پوریا شما محل سکونت کجا هست؟؟؟؟؟
منکه سمت طرشت هستم اینجوریه. ثابت نیست متغیر هست ولی تا 75 میره یاد پائین با اینترنت دانلود منیجر من تست کردم و اینکه دوباره به مدت 5 دقیقه ثابت روی 67 بود دوباره الان بالا و پائین میره رو یه عدد هم ثابت نمیمونه بشه سرعتر و گفت :)

1- دوستان من اینترنت رو تاریخ 90/8/11 وصل شده و 3 ماهه نامحدود گرفتم که باید در اصل بشه 90/11/11 ولی تاریخ انقضا رو زده 90/10/30 در اصل 2 ماه و نیم و اینکه تعداد روز باقیمانده رو زده 13 روز؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟؟ 3ماه از نظر اینا چطوری حساب میشه؟؟؟؟

2- نمیشه داخل مودم های BM632W یوزر و پسورد وی پی ان ست کرد که با وایرلس هم وصل میشیم از وی پی ان استفاده کنه؟؟؟

3- پسورد وایمکس رو که داخل کنترل کاربری هم میشیم باهاش رو نمیشه عوض کرد؟؟؟ چرا گزینه تغییر رمز نذاشتن؟ این پسورد رو نمیشه حفظ کرد که.

ExoMars
09-11-2011, 21:45
دوستان من یه مشکلی دارم
وقتی که کاری نمیکنم هیمنجوری ارسال و دریافت انجام میشه
DU Meter چیزی رو نشون نمیده ولی خود کانکشن همینجوری کار میکنه
هیچ برنامه ای هم آپدیت و اینا نمیشه
مشکل کجاست؟
یه سوال دیگه من الان اگه حجمم تموم شه یا باید حجم بخرم یا مصرف آزاد استفاده کنم؟
حتما باید اول ماه یه تعرفه شارژ کنم؟

T_E_X_A_S
09-11-2011, 22:03
یه سوال داشتم لطفا هر کس می تونه راهنمایی کنه
به فرض من 256 نامحدود دارم و دوستم 2 مگ نا محدود بعد مثلا دوستم بعضی شب ها استفاده نمی کنه از اینترنتش من نمی تونم مثلا مک آدرس اون رو برای خودم ست کنم موقع هایی که اون استفاده نمی کنه من استفاده کنم ؟ بعد هر وقت خواست استفاده کنه مک آدرس خودمو ست کنم از مال خودم استفاده کنم ؟

mehdi_vsgh
09-11-2011, 22:05
منکه سمت طرشت هستم اینجوریه. ثابت نیست متغیر هست ولی تا 75 میره یاد پائین با اینترنت دانلود منیجر من تست کردم و اینکه دوباره به مدت 5 دقیقه ثابت روی 67 بود دوباره الان بالا و پائین میره رو یه عدد هم ثابت نمیمونه بشه سرعتر و گفت :)

1- دوستان من اینترنت رو تاریخ 90/8/11 وصل شده و 3 ماهه نامحدود گرفتم که باید در اصل بشه 90/11/11 ولی تاریخ انقضا رو زده 90/10/30 در اصل 2 ماه و نیم و اینکه تعداد روز باقیمانده رو زده 13 روز؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟؟ 3ماه از نظر اینا چطوری حساب میشه؟؟؟؟

2- نمیشه داخل مودم های BM632W یوزر و پسورد وی پی ان ست کرد که با وایرلس هم وصل میشیم از وی پی ان استفاده کنه؟؟؟

3- پسورد وایمکس رو که داخل کنترل کاربری هم میشیم باهاش رو نمیشه عوض کرد؟؟؟ چرا گزینه تغییر رمز نذاشتن؟ این پسورد رو نمیشه حفظ کرد که.

به به بچه محل خودمون
اقا من الان تماس گرفتم با 707 و نتیجه بحث این شد که شما تو تنظیمات مودم به این سه عدد توجه کنRSSI که حداکثر باید -75 باشه (برای من قبلا روی -80 بود ولی الان روی -60 هست)
و CINR Reuse1 که هرچه به عدد 17 نزدیکتر باشه کیفیت شبکت بالاتر میره (برای من روی 8 بود الان رسوندم به 14):8:

همچنین میزان سیگنالتون(قبلا برای من 2 یا 3چراغ روشن داشتم الان هر5تا روشنه)

روش کار هم این بود که باید مودم رو کمی جابجا کنیم یا زاویه اونو بچرخونیم
من مودم رو الان بردم کنار پنجره و الان اون وضعیتی که گفتم برای من شده و کیفیت دانلودم هم طبیعی شد روی 33 تا 36 میچرخه سرعت دانلودم(تا همین چند دقیق پیش به زور به 17 مییرسید)

------------------
در مورد اون سوالت احتمالا چون دوره های ایرانسل ماهانه هست به محض پایان یافتن این دوره خودبخود وارد دوره بعدی میشه (برای منم اینطوری زده)

جواب بقیه سوالاتت رو هم نمیدونم

pori.ya
09-11-2011, 22:25

من بلوار کشاورز هستم
اعداد هیچ وقت مثل ADSL ثابت نیستن مثلا بین 65 تا 67 کیلوبایت متغییر هست
1-اینا گرد میکنن همیشه تا سر ماه رو حساب میکنن برای من هم که 13 تیر وصل کردن 3 ماهه بود تا 13 مهر میشد اما این 13 روز رو کم کردن
2- والا من تو کارا سر رشته ندارم:31:
3- اینو نمیدونم اما بهتره توی یه دفتر چه نگه داری پسوردها و تراکنش ها اگر اینترنتی پرداخت میکنی چون امکان داره تو حسابت نره اونوقت دچار مشکل میشی

mrmostafa
09-11-2011, 22:26
به به بچه محل خودمون
اقا من الان تماس گرفتم با 707 و نتیجه بحث این شد که شما تو تنظیمات مودم به این سه عدد توجه کنRSSI که حداکثر باید -75 باشه (برای من قبلا روی -80 بود ولی الان روی -60 هست)
و CINR Reuse1 که هرچه به عدد 17 نزدیکتر باشه کیفیت شبکت بالاتر میره (برای من روی 8 بود الان رسوندم به 14):8:

همچنین میزان سیگنالتون(قبلا برای من 2 یا 3چراغ روشن داشتم الان هر5تا روشنه)

روش کار هم این بود که باید مودم رو کمی جابجا کنیم یا زاویه اونو بچرخونیم
من مودم رو الان بردم کنار پنجره و الان اون وضعیتی که گفتم برای من شده و کیفیت دانلودم هم طبیعی شد روی 33 تا 36 میچرخه سرعت دانلودم(تا همین چند دقیق پیش به زور به 17 مییرسید)

------------------
در مورد اون سوالت احتمالا چون دوره های ایرانسل ماهانه هست به محض پایان یافتن این دوره خودبخود وارد دوره بعدی میشه (برای منم اینطوری زده)

جواب بقیه سوالاتت رو هم نمیدونم

مگه کجایی تو؟؟؟؟
من الان نمیتونم کنار پنجره ببرم هم اینکه کابلش رو باید بلند کنم و اینکه کنار پنجره باریک هست بزارم آفتابم میخوره باید پرده همش کشیده باشه :31: البته چراغ های من پر پر هست باید از داخل تنظیمش رو ببینم روی چنده

برای من اینجوریه:
RSSI : -62.30
CIN Reuse1: 15/61 ela16
Signal Strength: 100%
دم پنجره ببرم به نظرم عالی تر بشه چون ما طبقه 9 هستیم

mokhtar
09-11-2011, 22:37
اینجا اهواز

منم 2مگ دارم ولی سرعت روی 35.40 هست

انتن هم 3 چراغه هست

دلمو خوش کردم الان 200 تا پر میکنه وااای چی کار کنم؟؟

mehdi_vsgh
09-11-2011, 22:56
مگه کجایی تو؟؟؟؟
من الان نمیتونم کنار پنجره ببرم هم اینکه کابلش رو باید بلند کنم و اینکه کنار پنجره باریک هست بزارم آفتابم میخوره باید پرده همش کشیده باشه :31: البته چراغ های من پر پر هست باید از داخل تنظیمش رو ببینم روی چنده

برای من اینجوریه:
RSSI : -62.30
CIN Reuse1: 15/61 ela16
Signal Strength: 100%
دم پنجره ببرم به نظرم عالی تر بشه چون ما طبقه 9 هستیم
ما حبیب اله هستیم :دیبرای تو که کیفیتت خیلی عالیه

mokhtar
09-11-2011, 23:19
الان اتاق رو عوض کردم چسبوندم به شیشه 5 درجه شد و به صورت وی فی وصلم ولی هنوز سرعتم 20-18 هست میگم ببرم بالا پشت بوم بزارمش تنظیم چیزی نسیت؟ار کجا بفهمم سیگنالم چنده؟

lucky_luke
10-11-2011, 00:12
الان اتاق رو عوض کردم چسبوندم به شیشه 5 درجه شد و به صورت وی فی وصلم ولی هنوز سرعتم 20-18 هست میگم ببرم بالا پشت بوم بزارمش تنظیم چیزی نسیت؟ار کجا بفهمم سیگنالم چنده؟

خودت رو خسته نکن مشکل از سیگنال من و شما نیست... من خونمون بغل دکله ولی بازم مشکل دارم
یه بار مودمم رو با خودم برده بودم خونه یکی از آشنا ها با سه چراغ روشن بالای 200 کیلو بایت در ثانیه سرعتم بود ولی الان...........
کلا توی اهواز مشکل دارن

mokhtar
10-11-2011, 00:20
خودت رو خسته نکن مشکل از سیگنال من و شما نیست... من خونمون بغل دکله ولی بازم مشکل دارم
یه بار مودمم رو با خودم برده بودم خونه یکی از آشنا ها با سه چراغ روشن بالای 200 کیلو بایت در ثانیه سرعتم بود ولی الان...........
کلا توی اهواز مشکل دارن

من تهرانم سرعتم افت خیز داره

mokhtar
10-11-2011, 01:13
دوستان الان وی پی ها لیمیت شده با چی دانلود کنم اکانت از فایل سونیک دارم کمک کیند

lucky_luke
10-11-2011, 02:09
دوستان الان وی پی ها لیمیت شده با چی دانلود کنم اکانت از فایل سونیک دارم کمک کیند

فکر کنم با وی چی ان هایی که s c o k s هم میدن بتونی با سرعت بالا دانلود کنی

reza6577
10-11-2011, 03:41
فقط بچسب به مبین نت. ایرانسلو بیخیال

---------- Post added at 03:41 AM ---------- Previous post was at 03:40 AM ----------

ایرانسل ؟کدوم ایرانسل ؟

mahdi_206
10-11-2011, 08:51
پسورد وایمکس رو که داخل کنترل کاربری هم میشیم باهاش رو نمیشه عوض کرد؟؟؟ چرا گزینه تغییر رمز نذاشتن؟ این پسورد رو نمیشه حفظ کرد که.
از قسمت خدمات مشترکین، در منوی سمت راست گزینه "تغییر رمز" داره. این هم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pori.ya
10-11-2011, 09:54
کلا توی اهواز مشکل دارن

بهترین کار اینه زنگ بزنی ایرانسل چون مشکل از این دکل هست که نزدیک خونتون هست

امین1356
10-11-2011, 12:46
سلام دوست عزیز
بنده یه وی P انی دارم که از یه پورت و پروتکل اختصاصی (به غیر از ساکس و . . .) استفاده میکنه و مشکل افت سرعت نداره. شرایطش رو براتون PM کردم.
با تشکر

o457
10-11-2011, 12:50
سلام ما ساکن تهران نو هستیم. با اشتراک 512کیفیت سیگنال 30% و دوتا چراغ. هیچ مشکلی هم ندارم نه افت سرعت و نه قطعی.

mrmostafa
10-11-2011, 13:01
من تهران-طرشت هستم
من الان همه چی عالیه تمام تنظیمات عالیه و آنتن 100 درصد هستش ولی این سرعت منه؟؟؟ شماره کامل 707 چنده ؟ از ثابت
در حال حاضر بدون وی پی ان سرعتم اینه:
ولی جالب اینجاست میشه 53 ولی الان دارم یه فیلم دانلود میکنم با آی دی ام باز متغیر هست بیشتر هم روی 20 و زیر 20 میچرخه یعنی از 128 هم افتضاح تر . یعنی هر جای دنیا غیر ایران به راحتی میتونستی پدر شرکت در بیاری و حقت رو بگیری و خود شرکتها هم مسئولیت پذیر هستن چون جوری تربیت شدن که باید اینجوری باشن.

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

از قسمت خدمات مشترکین، در منوی سمت راست گزینه "تغییر رمز" داره. این هم لینکش:

من پسورد رو عوض کنم بعد مودم خودش کانکت میشه چون پسورد عوض شده دیگه وصل نمیشه درسته؟ پسورد مودم کدوم قسمت باید عوض بشه؟ چون خود طرف ست کرد برام.

من بخوام یه وایرلس برای کامپیوتر خودم بخرم که دیگه با کابل وصل نشم با وایرلس وصل بشم و مودم رو بتونم ببرم نزدیک پنجره چی بخرم؟؟ چه مارکی و قیمتش حدودا چنده؟؟؟

mrmostafa
10-11-2011, 14:21
الان آنتن رو به فاصله 6 سانت جا به جا کردم اون موقع آنتن 100 درصد بود سرعتش اونجوری بود الان آنتن 97 درصد هست ولی چراغها کامل روشنه و تکون نمیخوره این الان سرعتم هست:

سرعت دانلودم روی 63 تا 67 میچرخه الان بهتر شده حالا از دکل خود ایارنسل هست.

power_rider
10-11-2011, 15:03
نه یه بار نه دوبار چند بار تنظیم کردم . تو حساب اینترنتیم که میرم ( با adsl) زده فعال ولی اینترنت ندارم .707 هم یه مشت عوضی نشستن و 2 روز به من میگن تا ساعت های آینده درس میشه آدم ... حساب کردن .میگن باید 24 ساعت از اس ام اس فعال سازی بگذره که الان نزدیکه 48 ساعته ولی خبری نیست . وقتی زنگ میزنم حسابم چک نمیکنن فقط شناسه رو میپرسن با اسم بعد میگن حل میشه . آخه کی ؟ به نظر میاد هیچکدومشون از شبکه چیزی حالیشون نیست . از کنار خیابون یه مشت بیکار ورداشتن آوردن که مشکلاتو ارجاع میدن به جای دیگه . خلاصه اعصابمو داغون کردن . اگه یه بار بگن تا یک هفته دیگه حل نمیشه آدم ناراحت نمیشه این عوضیا هی میگن تا دو ساعت دیگه ولی ....

من هم بعد دریافت اس ام اس فعالسازی نمیتونستم کانکت شم و همش Limited Access بود.بعد دیدم که نصاب یوزر پس رو که وارد کرده بعد شماره شناسه و قبل @ اسپیس اشتباهی تایپ کرده(هنگام Copy و Paste کردن) که با حذف اون ها مشکلم حل شد.:20:

InternetUsers
10-11-2011, 15:40
من بخوام یه وایرلس برای کامپیوتر خودم بخرم که دیگه با کابل وصل نشم با وایرلس وصل بشم و مودم رو بتونم ببرم نزدیک پنجره چی بخرم؟؟ چه مارکی و قیمتش حدودا چنده؟؟؟

اگر منظور شما کارت شبکه Wifi هست مدل D-link در بازار هست که میتونید تهیه کنید که در دو نوع PCI و USB ارایه شده من از USB اون استفاده کردم و مشکل خاصی نداشتم (البته نه برای وایمکس) قیمت هم حدودا بین 25 تا 35 هزار تومن در نظر بگیرید. خوبی این کارت شبکه های USB این هستت که شما میتونید اون رو به راحتی بر روی سیستمه نصب کنید و یه کابل و پابه اضافه هم داره که شما میتونیئ محل قرار گیری اون رو تعیین کنید ولی اونهایی که PCI هستند این آزادی عمل رو به شما نمیدهند و جابجایی اونها هم زمان بیشتری احتیاج داره حالا محاسبه کنید که اگر کابل شبکه بلند تری بخرید به صرفه تره یا کارت شبکه WiFi

o457
10-11-2011, 16:17
از شهرهای دیگه به جز تهران کسی اینجا هستش؟ اگر هست لطفا وضعیت سیگنال و کیفیت اشتراک بگین تا بدونیم در جاهای دیگه اوضاع چطوره. باتشکر

armin39
10-11-2011, 16:34
عجیبه همه گله دارند از سرعت ولی من که 2 مگابیت دارم سرعت ثابت 260 دارم میگیرم و خیلی خیلی هم راضی هستم

o457
10-11-2011, 17:27
این هم وضعیت من در روز پنجشنبه ساعت 17:20 با سرعت 512کیفیت سیگنال 33% با دوتا چراغ روشن

mrmostafa
10-11-2011, 18:57
اگر منظور شما کارت شبکه Wifi هست مدل D-link در بازار هست که میتونید تهیه کنید که در دو نوع PCI و USB ارایه شده من از USB اون استفاده کردم و مشکل خاصی نداشتم (البته نه برای وایمکس) قیمت هم حدودا بین 25 تا 35 هزار تومن در نظر بگیرید. خوبی این کارت شبکه های USB این هستت که شما میتونید اون رو به راحتی بر روی سیستمه نصب کنید و یه کابل و پابه اضافه هم داره که شما میتونیئ محل قرار گیری اون رو تعیین کنید ولی اونهایی که PCI هستند این آزادی عمل رو به شما نمیدهند و جابجایی اونها هم زمان بیشتری احتیاج داره حالا محاسبه کنید که اگر کابل شبکه بلند تری بخرید به صرفه تره یا کارت شبکه WiFi

من میخوام وای فای بگیرم که کابل رو از وسط اتاق رد نکنم چون سیستم من این طرف هست و پنجره پشتم هست و باید از وسط اتاق رد بشه. حالا usb بگیرم تاصیری روی سرعت نمیزاره مشکلی نداره؟؟؟

================================================== ======

در حال حاضر سرعت من برگشت به روال خودش و روی 65 تا 68 جا به جا میشه
سرعت باز شدن صفحات وب هم عالی شده

ExoMars
10-11-2011, 20:45
دوستان چجوری میتونم طرح تعرفه مو از محدود به نامحدود تغییر بدم؟

RapB0y
10-11-2011, 22:25
اینجا اهواز
کدوم منطقه هستی؟
من کیان پارسم ولی اصلا مشکل سرعت ندارم
دیروز همین ساعت که پست دادی من رو دانلود بودم

lucky_luke
10-11-2011, 23:07
کدوم منطقه هستی؟
من کیان پارسم ولی اصلا مشکل سرعت ندارم
دیروز همین ساعت که پست دادی من رو دانلود بودم

من گلستان هستم
دیشب از ساعت 2 به بعد سرعت بهتر شد و لی الان بازم مشکل دارم

یه سوال:
نمیشه BTS ای که مودم بهش وصل میشه رو دستی انتخاب کرد؟ فکر کنم مشکل از این BTS هست که بهش وصل میشم و کمبود پهنای باند داره چون الان آریا شهر بودم و سرعت کامل ولی تا اومدم خونه امحان کردم و دیدم افت سرعت دارم

RapB0y
11-11-2011, 04:58
من گلستان هستم
دیشب از ساعت 2 به بعد سرعت بهتر شد و لی الان بازم مشکل دارم

یه سوال:
نمیشه BTS ای که مودم بهش وصل میشه رو دستی انتخاب کرد؟ فکر کنم مشکل از این BTS هست که بهش وصل میشم و کمبود پهنای باند داره چون الان آریا شهر بودم و سرعت کامل ولی تا اومدم خونه امحان کردم و دیدم افت سرعت دارم
قسمت گلستان پوشش خوبی نداره
شهرک رزمندگان هم که کلا پوشش نداره:31:
چون مودم قبلی رو دادم به یکی از اقوام بره تست کنه کلا 1 چراغ آنتن هم روشن نشده بوده:31:

shaghaiegh2000
11-11-2011, 09:02
قسمت گلستان پوشش خوبی نداره
شهرک رزمندگان هم که کلا پوشش نداره:31:
چون مودم قبلی رو دادم به یکی از اقوام بره تست کنه کلا 1 چراغ آنتن هم روشن نشده بوده:31:

اهواز طرفای سه راه خرمشهر کسی وایمکس داره لطفا اعلام وضعیت کنه؟

o457
11-11-2011, 11:58
سلام دوستان. به این لینک یک سری بزنید و مطالعه کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وايمكس-درگير-مشكلات-آب-و-هوايي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وايمكس-درگير-مشكلات-آب-و-هوايي)

T_E_X_A_S
11-11-2011, 15:12
این چند روزه شما هم نوسان داشتید ؟

navidx
11-11-2011, 17:50
سلام. من مودم FBR-105 که وای فای دارد، دارم. که توسط کابل LAN به کامپیوتر متصل کرده ام.
آیا روشی وجود دارد که بتوانم یک لپ تاپ را که مجهز به Wi Fi است با این کامپیوتر شبکه کنم؟ برای تبادل فایل مثلاً.
----------------------------------

در واقع میخواهم لپ تاپ و کامپیوتر را از طریق شبکه‌ی بیسیم Wi Fi بهم وصل کنم.

lucky_luke
11-11-2011, 19:26
سلام. من مودم FBR-105 که وای فای دارد، دارم. که توسط کابل LAN به کامپیوتر متصل کرده ام.
آیا روشی وجود دارد که بتوانم یک لپ تاپ را که مجهز به Wi Fi است با این کامپیوتر شبکه کنم؟ برای تبادل فایل مثلاً.
----------------------------------

در واقع میخواهم لپ تاپ و کامپیوتر را از طریق شبکه‌ی بیسیم Wi Fi بهم وصل کنم.

همین الان هم شبکه شدن:20:
فقط باید تنظیمات ویندوز و فایروال رو انجام بدین و فولدر مورد نظر رو share کنید

البته سرعت انتقال خیلی بالا نیست (بین 3 تا 4 مگابایت در ثانیه)

ghafari88
11-11-2011, 20:07
دلم می خواد اپراتورای ایرانسل رو ...رررررششششوووونننننننن بببدددددمممم!!!!!
خداااااااااااااااااا!

navidx
11-11-2011, 22:48
lucky_luke عزیز. مرسی از جواب. اما...

یعنی چی؟ متوجه نشدم. من که هنوز لپ تاپ رو کاری باهاش نکردم.
با لپ تاپ نمیخوام به اینترنت وایمکس وصل بشم.
فقط میخوام به روش وای فای وصل بشم به کامپیوتری که از طریق LAN وصل شده به مودم FBR-105. فقط واسه دسترسی به هارد و فایلهای موجود در کامپیوتر.
یعنی بدون خریدن سخت افزار خاصی میتونم این کارو بکنم؟

mrmostafa
11-11-2011, 22:52
من الان سرعتم 2روزه که دائم روی 66 الی 68 هست ولی سایت روب از میکنم باید چند بار Refresh کنم تا بیاد . چرا اینطوریه؟؟؟ در صورتی که سایت رو هم سریع باز میی کرد. نباید اینجوری باشه که؟؟؟ چون مخابارت هم همینطور بود. ولی سرویس 512 نباید اینجور ی باشه؟؟

lucky_luke
12-11-2011, 12:28
lucky_luke عزیز. مرسی از جواب. اما...

یعنی چی؟ متوجه نشدم. من که هنوز لپ تاپ رو کاری باهاش نکردم.
با لپ تاپ نمیخوام به اینترنت وایمکس وصل بشم.
فقط میخوام به روش وای فای وصل بشم به کامپیوتری که از طریق LAN وصل شده به مودم FBR-105. فقط واسه دسترسی به هارد و فایلهای موجود در کامپیوتر.
یعنی بدون خریدن سخت افزار خاصی میتونم این کارو بکنم؟

کار خاصی لازم نیست انجام بدین(تمامی تنظیمات آی پی ، گت وی و ساب نت بصورت اتوماتیک انجام میشه)
لپتاپ رو با wifi به مودم وصل میکنی و pc رو هم با لن
حالا مودم مثل یک روتور معمولی عمل میکنی یعنی هر اطلاعاتی که میخوای بین این دو مبادله بشه اول به مودم فرستاده میشه و بعد به مقصد میرسه(فایل ها از طریق مودم ارسال میشن نه اینترنت پس از حجم اینترنتتون کم نمیشه)

فقط یه موردی که ممکنه ایجاد مشکل بکنه تنظیمات فایروال هست چون اکثرا بصورت پیشفرض اجازه دسترسی به فایل های share شده رو به سایر کامپیوتر های شبکه نمیدن و باید تنظیمات فایروال رو خودتون اصلاح کنید و یا اینکه فایروال موقتا غیرفعال کنید.

حالا هر فولدری که share کرده باشید رو میتونید توی شبکه بهش دسترسی داشته باشید.
ممنون میشم اگه بعد اتصال این دو به هم سرعت انتقال فایل رو بهم اطلاع بدین چون من قبلا از همین کار رو کردم ولی سرعت انتقال فایل پایین بود (3 تا 4 مگ) حالا میخوام ببینم مشکل از مودمه یا از وایرلس لپتاپ

frobot
12-11-2011, 12:45
سلام

من الان حدود 6 ماهه ایرانسل استفاده می کنم . قبلش ADSL شاتل 256 داشتم که خیلی روی اعصاب بود. ایرانسلم هم اول 256 آزاد بود که بعد تبدیلش کردم به 512 اعتباری محدود . تقریبا راضیم . بجز بهم ریختگی E-care آخر ماه ها و بعضی وقتها هم کم آنتن دادن مشکل دیگه ای نداشتم .مودمم هم USB بوده.

البته برای من توی اهواز یک صبح تا شب طول کشید تا نصب کردند . روز آخر یکی از این طرحهای ویژه بود . ساعت 9 صبح سایت ثبت نام کردم . ساعت 2 ظهر برای تائیدیه زنگ زدند و ساعت 10:30 شب طرف اومد نصب کرد و تحویل داد و ساعت تقریبا 12:30 هم فعال شد. اما همین کار را برای برادرم توی طرح ویژه بعدی انجام دادم دقیقا 11 روز طول کشید تا نصب کردند . حداقل سه چهار بار هم نیم ساعت نیم ساعت پشت خط 707 بود. خلاصه جریان حسابی شانسیه و هیچ قانونی نداره .

من الان با سرچ کردن "VALID IP ایرانسل" در ردیف هشتم به این سایت رسیدم و توی گوگل چند صفحه ای خوندم . دیدم مطالب واقعا خوبه و خیلی هاش را من نمی دونستم و دوستان واقعا با دلسوزی جواب می دهند . روی همین حساب عضویت قدیمی رو که توی سایت داشتم مجدد فعال کردم و اومدم توی سایت شروع به خوندن تاپیک کردم که البته هنوز هم ادامه داره ! احتمالا با سرعت خوندن من که کم هم نیست حداقل 2 روز وقت بگیره تا بتونم کل تاپیک را بخوانم.

داستان زیاد بافتم . خسته تون نکنم. و اما غرض از نوشتن این پست :

- اولا جدا دم همه دوستانی که توی این سایت فعالیت می کنند گرم . حتما تاپیکهای دیگه هم به همین کیفیت و پرباری هستند. امیدوارم بتونم در خدمتتون باشم و بیشتر یاد بگیرم .

- دوما توی این حدود 10 صفحه ای که خواندم ( البته صفحات گوگل که هرکدومش 40 تا پست داره ) بعضی از سوالات خیلی تکرار می شدند که البته اکثرا هم دوستان مجدد جواب یا ریفرنس داده بودند . کاش می شد از این تاپیک با حدود 6000 پست یک راهنمای کامل و جامع برای خریداران جدید و یوزرهای مبتدی درست کرد و جایی گذاشت که طرف قبل از پرسیدن سوالش اونجا بخونه و اگر جواب نگرفت بیاد سوالش را بپرسه . البته نمی دانم چنین پیشنهادی شده یا همچین کاری انجام شده یا نه چون خودم هم هنوز تاپیک را کامل نخواندم . اما اگر تا بحال انجام نشده می تواند بسیار مفید باشه .

- سوما سوال خودم . من یک مودم یو اس بی دارم که داره با سرعت 512 اعتباری محدود کار می کنه و هیچ مشکلی هم ندارد. آیا می تونم با همین اشتراک فعلی یک مودم وای فای هم بخرم و بعضی وقتها از اون استفاده کنم و بعضی وقتها از این ؟ ساده تر بگم آیا یک کاربر می تواند دوتا مودم فعال داشته باشد که در آن واحد یکی از آنها کار کند؟ من خودم با USB مشکلی ندارم و به اصلا خاطر امنیت بیشتر USB گرفتم اما گاهی اوقات دوست یا همکاری برای انجام پروژه ای میاد و لازمه که هردو همزمان توی نت باشیم . توی این حالت شدیدا کمبود یک مودم WiFi رو حس می کنم. اگر جواب مثبته و می شه این کار را کرد مراحل انجام کار دقیقا چیه ؟ و اگر نمی شه و جواب منفیه به عنوان روش جایگزین - البته غیر از کانکت کردن مستقیم سیستمها بوسیله کابل کراس و شیر کردن اینترنت که الان اجبارا این کار را می کنم و مشکلات خودش را دارد - چه کاری را پیشنهاد می کنید؟

ممنون که برای خوندن این پست وقت گذاشتید. البته چون پست اول من در این فروم بود کمی طولانی شد و قول می دم در بقیه پستها اینقدر روده درازی نکنم .

خوش باشید.

o457
12-11-2011, 12:57
این چند روز من نوسان نداشتم. این هم تست امروز از اشتراک و منزل خودمون. تهران نو با اشترک 512.

photon99
12-11-2011, 13:41
ساعت های دانلود رایگان هم داره؟
تاحالا مودم رایگان داده؟ اگر بده من میگیرم وگرنه ارزش نداره

navidx
12-11-2011, 15:03
lucky_luke
واقعا ممنون از جوابت. دمت گرم.
چشم حتما نتیجه رو مینویسم. فقط یه چند روز طول میکشه. چون راستش لپ تاپ نیست! در واقع میخوام کامپیوتر قدیمیم رو واسش که کارت لن بیسیم بگیرم. که بتونم از اینترنت وایمکس هم اسفاده کنم و هم با کامپیوتر خودم شبکه ش کنم. مرسی.

lucky_luke
12-11-2011, 21:06
- سوما سوال خودم . من یک مودم یو اس بی دارم که داره با سرعت 512 اعتباری محدود کار می کنه و هیچ مشکلی هم ندارد. آیا می تونم با همین اشتراک فعلی یک مودم وای فای هم بخرم و بعضی وقتها از اون استفاده کنم و بعضی وقتها از این ؟ ساده تر بگم آیا یک کاربر می تواند دوتا مودم فعال داشته باشد که در آن واحد یکی از آنها کار کند؟ من خودم با USB مشکلی ندارم و به اصلا خاطر امنیت بیشتر USB گرفتم اما گاهی اوقات دوست یا همکاری برای انجام پروژه ای میاد و لازمه که هردو همزمان توی نت باشیم . توی این حالت شدیدا کمبود یک مودم WiFi رو حس می کنم. اگر جواب مثبته و می شه این کار را کرد مراحل انجام کار دقیقا چیه ؟ و اگر نمی شه و جواب منفیه به عنوان روش جایگزین - البته غیر از کانکت کردن مستقیم سیستمها بوسیله کابل کراس و شیر کردن اینترنت که الان اجبارا این کار را می کنم و مشکلات خودش را دارد - چه کاری را پیشنهاد می کنید؟

سلام همشهری

شما میتونید هر چند تا مودم که خواستین بخرید و بعد هم با وارد کردن شناسه وایمکستون ازشون استفاده کنید (البته بطور همزمان نمیشه استفاده کرد یعنی نمیشه با یه شناسه چند مودم رو همزمان به شبکه وصل کنی)

برای خرید هم حساب وایمکستون رو به اندازه قیمت مودم +هزینه نصب سارژ کنید و بعد هم زنگ بزنید 707 و بگید که مودم جدید میخواین.

سعی کن مودم رو توی طرح های تشویقی بخری که ارزون تر دربیاد

mrat
12-11-2011, 21:42
از کجای صفحه حساب کاربری جدید میشه دید چقدر اعتبار دارم و چه مقدار باید واریز کنم؟

soheilsh
13-11-2011, 10:25
اقایون سلام ، من میخوام برای عید غدیر وایمکس ثبت نام کنم .
مودم هم wifi میخوام . به نظرتون کدوم این مدل های وایمکس bm632w یا wixfbr105 بهترن ؟
کجا میشه مشخصات فنیشونو دید ؟

Mehran14233
13-11-2011, 12:12
از کجای صفحه حساب کاربری جدید میشه دید چقدر اعتبار دارم و چه مقدار باید واریز کنم؟
توی همون صفحه اول "میزان اعتبار" یعنی اعتباری که تو حسابت داری .
اون پایین هم "باقی مانده ترافیک رایگان" نشون میده که چقدر از این ماهت مونده .

mahdi_206
13-11-2011, 12:55
اقایون سلام ، من میخوام برای عید غدیر وایمکس ثبت نام کنم .
مودم هم wifi میخوام . به نظرتون کدوم این مدل های وایمکس bm632w یا wixfbr105 بهترن ؟
کجا میشه مشخصات فنیشونو دید ؟
مشخصات کلی شون مثل همه ولی اگه اشتباه نکنم ظاهراً BM632w تکنولوژی wifi کلاس n رو ساپورت میکنه که wixfbr 105 فقط تا کلاس g رو ساپورت میکنه.

mrat
13-11-2011, 14:33
توی همون صفحه اول "میزان اعتبار" یعنی اعتباری که تو حسابت داری .
اون پایین هم "باقی مانده ترافیک رایگان" نشون میده که چقدر از این ماهت مونده .

عددی که جلوی میزان اعتبار نوشته به ریاله یا تومان؟

mokhtar
13-11-2011, 20:42
دوستان یه سوال من پول یه ماه دادم الان تو ساست اینو زده

تاریخ شروع دوره تاریخ پایان دوره مقدار کل مصرف در دوره (MByte)
18/08/1390 30/08/1390 50901.377

یعنی یه ماه رو حساب نکرده؟؟؟؟

mahdi_206
14-11-2011, 09:30
عددی که جلوی میزان اعتبار نوشته به ریاله یا تومان؟
به ریال هست. البته این اعتباری هست که شما برای مصرف آزاد داری. یعنی تعرفه فعلی تون که تموم بشه اینقدر توی حسابتون میمونه.

دوستان یه سوال من پول یه ماه دادم الان تو ساست اینو زده

تاریخ شروع دوره تاریخ پایان دوره مقدار کل مصرف در دوره (MByte)
18/08/1390 30/08/1390 50901.377

تازه ثبت نام کردید؟ اگه اینطوره که موقع ثبت نام پول یک ماه کامل رو نباید گرفته باشن. من 16 مهر ثبت نام کرده بودم پول همون 15 روز رو گرفته بودن. تازه 3 روز طول کشید که بیان نصب کنن پول اون سه روز رو به اعتبارم اضافه کردن. برای شما هم احتمالاً باید همینجوری باشه.

mokhtar
14-11-2011, 09:59
به ریال هست. البته این اعتباری هست که شما برای مصرف آزاد داری. یعنی تعرفه فعلی تون که تموم بشه اینقدر توی حسابتون میمونه.

تازه ثبت نام کردید؟ اگه اینطوره که موقع ثبت نام پول یک ماه کامل رو نباید گرفته باشن. من 16 مهر ثبت نام کرده بودم پول همون 15 روز رو گرفته بودن. تازه 3 روز طول کشید که بیان نصب کنن پول اون سه روز رو به اعتبارم اضافه کردن. برای شما هم احتمالاً باید همینجوری باشه.

بله چند روزی میشه

من 180 کلان با هزینه مودم دادم

یعنی نصفه گرفته؟؟؟ من الان 2 مگ دارم

زنگ بزنم یا صبر کنم روزی های اخر بزنگم؟؟

frobot
14-11-2011, 11:16
سلام

یه چند وقتی ecare نرفته بودم . امروز اتفاقی سری زدم . با آدرسی که همیشه می رفتم نرفت و رفتم از توی خود سایت ایرانسل رفتم . گویا تغیراتی داده بودن .
اما این چیزی که من دیدم واقعا از نظر طراحی مزخرف و یک عقبگرد حرفه ای کامل بود . حتی اسم کاربر در صفحه اول نبود و باید در جدول چک می شد . حداقل امیدوارم مشکلات کاری کمتر و باگهای نرم ازاری کمتری و سرعت و پرفورمنس بهتری نسبت به نسخه قبلی داشته باشد.
خوش باشد.

پ ن : گویا در این سایت همه چیز برای تازه واردهایی چون من بسته است . من دکمه تشکر را ندیدم و چنین نتیجه گرفتم که این هم جزء محدودیتهای نیو ارایول هایی چون من است . لذا همینجا تشکر خود را از دوست و همشهری عزیزی که به سوال من در اولین پستم جوابی کامل و جامع داده بود اعلام می نمایم .

RapB0y
14-11-2011, 13:34
سلام همشهری

شما میتونید هر چند تا مودم که خواستین بخرید و بعد هم با وارد کردن شناسه وایمکستون ازشون استفاده کنید (البته بطور همزمان نمیشه استفاده کرد یعنی نمیشه با یه شناسه چند مودم رو همزمان به شبکه وصل کنی)

برای خرید هم حساب وایمکستون رو به اندازه قیمت مودم +هزینه نصب سارژ کنید و بعد هم زنگ بزنید 707 و بگید که مودم جدید میخواین.

سعی کن مودم رو توی طرح های تشویقی بخری که ارزون تر دربیاد
مودم طرح های تشویقی فقط واسه کاربر های جدید
اگه بخوان یه مودم دیگه به همون حساب اضافه کنن پول مودم رو کامل باید بدن

mrmostafa
14-11-2011, 18:12
با وایمکس ایارنسل نمیشه فایل های تورنت رو دانلود کرد؟؟؟؟ من وی پی ان هم دارم یه فیلم از تورنت دانلود خواستم بکنم همینطور تایم میندازه ولی اصلا کیلوبایتی رد و بدل نمیشه.

o457
14-11-2011, 18:34
سلام دوستان، من مودمو بردم جای دیگه خارج از منزل. اعداد و ارقام این شد. قدرت سیگنال 100%. بقیه گزینه ها هم در بهترین وضعیت.
اما تست سرعت هم این شد. محله تهران نو اشتراک 512

yes47
14-11-2011, 18:37
با وایمکس ایارنسل نمیشه فایل های تورنت رو دانلود کرد؟؟؟؟ من وی پی ان هم دارم یه فیلم از تورنت دانلود خواستم بکنم همینطور تایم میندازه ولی اصلا کیلوبایتی رد و بدل نمیشه.
ربطی به وایمکس نره
من خودم با وایمکس کلی فایل از تورنت گرفم..
احتمالا مشکل از تورنت شماس..شاید سید نداره

mrmostafa
14-11-2011, 19:00
چی نداره؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟ آخرین ورژن رو نصب کردم ورژن 7 هستش. فایل رو هم زدم برای دانلود شروع میکنه ولی سند و ریسیو هیچی نداره .

بچه ها برا اینکه بفهمیم کسی به وای فای وصل نشده استفاده میکنه جز اینکه چراغ وای فای مودم رو نگاه کنیم که چشمک میزنه یا نه راه دیگه ای نداره؟؟؟
الان یه نرم افزار هست به راحتی پسورد وای فای رو میشکنه و وصل میشه به مودم طرف استفاده میکنه.

yes47
14-11-2011, 19:14
چی نداره؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟؟ آخرین ورژن رو نصب کردم ورژن 7 هستش. فایل رو هم زدم برای دانلود شروع میکنه ولی سند و ریسیو هیچی نداره .

بچه ها برا اینکه بفهمیم کسی به وای فای وصل نشده استفاده میکنه جز اینکه چراغ وای فای مودم رو نگاه کنیم که چشمک میزنه یا نه راه دیگه ای نداره؟؟؟
الان یه نرم افزار هست به راحتی پسورد وای فای رو میشکنه و وصل میشه به مودم طرف استفاده میکنه.
seed دوست عزیز،یعنی کسایی که فایل رو دانلود کردن که هر چی این عدد بالاتر باشه سرعت شما هم بیشر میشه و اینکه میگید سرعت ندارین شاید سید این فایل صفر هس آخه واس خودمم پیش اومده
توی همون برنامه تورنتتون زیر seed عددش رو نوشه میتونین چک کنین

RapB0y
15-11-2011, 00:08
میشه ولی محدود کردن
من خودم سرعتم واس تورنت رو 10kb هست
چیز پی انت واسه کدوم کشور هست؟
آمریکا که کلا تورنت نمیشه استفاده کرد پورت تورنت رو میبندن کلا
الان سرور های خودم هلند با سوئیس تورنت آزاد هست آمریکا با انگلیس پورتاش بسته هست

luches
15-11-2011, 01:19
دوست عزیز تورنت برای ایرانسل کاملا باز هست و بدون مشکل هم میشه دانلود کرد. اگر سرور tracker ف-ی-لتر نیست بدون وی پی ان دانلود کنید سرعتتون بسیار بهتر هم هست. من با تورنت راحت 120KB/s رو میگیرم. اگر هم سرور tracker تورنت فیلتر هست که دیگه باید فتحشو بخونید. سرعت وی پی ان همین جوریش داغون هست و برای تورنت دیگه اصلا باید بی خیالش بشید ! ادرس tracker فیلتر باشه تمومه ! اون موقع تنها راه استفاده از VPS هست !

iman_s
15-11-2011, 11:41
سرویس 512 نامحدود سه ماهه با مودم رایگان رو ثبت نام کردم.تو سایت زده 175 تومن با احتساب 8 تومن مالیات باید حدود 185 تومن بشه ولی ای ام اس اومده 221 تومن باید بریزم.چجوری حساب کردن اینقدر زیاد شده؟

eng2006
15-11-2011, 12:31
من وایمکس دارم 128 بودم
اما سرویس ADSL پارس انلاین کرج 256 البته با 2 گیگ ترافیک و همچنین شبانه رایگان 8تومان است.
سرعت 512 پارس انلاین 12 تومان است که تازه از 128 .ایمکس هم ارزون تره!
تصمیم دارم به ADSL روی بیارم چون هم ارزون تره هم شبانه رایگان داره.دوستم 256 رو داشت میگفت دانلودش روی 60-70 و گاهی تا 100-120 هست یعنی در حدود 512 و بالاتر میباشد.
نظر شما چیه؟

shaghaiegh2000
15-11-2011, 13:15
میخوام وایمکس ۱۲۸ ثبت نام کنم و چندتا سوال داشتم؛
۱:یک گیگ برای یک ماه کافیه یا نه؟اکثرا وبگردی میکنم و زیاد دانلود ندارم ولی روزی ۶ ساعت آنلاینم.
۲:بجز این طرح چه طرح ارزون دیگری هست؟
۳:سرعت۲۵۶ یا ۵۱۲ هم یک ماهه هست؟
۴:گوشی من وای فای نداره،چطور میشه به وایمکس وصلش کنم؟
لطف کنید تا طرح غدیر فعاله جواب بدین.

mrmostafa
15-11-2011, 14:03
من وی پی ان ساکس استفاده میکنم برای آلمان هستش روی سرعت دانلود خودم که تاثیری نذاشته یعنی با سکس و بدون ساکس من روی 67 دانلود میکنم. ولی تورنت رو نمیدونم بدون وی پی ان تست نکردم

Mehran14233
15-11-2011, 14:35
من وایمکس دارم 128 بودم
اما سرویس ADSL پارس انلاین کرج 256 البته با 2 گیگ ترافیک و همچنین شبانه رایگان 8تومان است.
سرعت 512 پارس انلاین 12 تومان است که تازه از 128 .ایمکس هم ارزون تره!
تصمیم دارم به ADSL روی بیارم چون هم ارزون تره هم شبانه رایگان داره.دوستم 256 رو داشت میگفت دانلودش روی 60-70 و گاهی تا 100-120 هست یعنی در حدود 512 و بالاتر میباشد.
نظر شما چیه؟

ای دی اس ال سرعتش بستگی به منطقه مخابراتی داره . ولی باز اگه دانلود شبانه زیاد داری ای دی اس ال بگیری بهتره . وایمکس کبین نت هم هست که شبانه ش رایگانه .

میخوام وایمکس ۱۲۸ ثبت نام کنم و چندتا سوال داشتم؛
۱:یک گیگ برای یک ماه کافیه یا نه؟اکثرا وبگردی میکنم و زیاد دانلود ندارم ولی روزی ۶ ساعت آنلاینم.
۲:بجز این طرح چه طرح ارزون دیگری هست؟
۳:سرعت۲۵۶ یا ۵۱۲ هم یک ماهه هست؟
۴:گوشی من وای فای نداره،چطور میشه به وایمکس وصلش کنم؟
لطف کنید تا طرح غدیر فعاله جواب بدین.
1-اگه هر روز 6 ساعت آنی 1گیگ کم میاد . حتی اگه دانلود هم نداشته باشی حد اقل 2گیگ باید بگیری .
2-فکر کنم ارزون ترینش همین ماهی 5 تومنیه هستش که جدید گذاشتن .
3-نمی دونم
4-اگه گوشی وایرلس نداشته باشه نمیشه . چون وایمکس فقط پورت lan و وایرلس داره .

shaghaiegh2000
15-11-2011, 16:39
فایل یک مگابایتی با سرعت۱۲۸ معمولا چند ثانیه طول میکشه تا دانلود بشه؟
اونایی که وایمکس ۱۲۸ دارن از این سرعت راضین یا نه؟لطفا راهنمایی کنید که بگیرم یا نه؟

mrmostafa
15-11-2011, 16:42
دوستان من با مرورگر گوگل کروم کار میکنم بعد صفحه که باز میکنم اکثر اوقات نمیاره و cannot the page میده تا refresh میکنم میاره بعد دیدم با مرورگر فایرفاکس هم همینطوره فهمیدم باید برای ایارنسل باشه؟؟ شما هم این مشکل رو دارین؟؟؟ نباید dns تعریف کنم؟؟؟ چون خود طرف روی آپتین گذاشت. البته الان فعلا خوبه ولی بعضی وقتها پشت هم این مشکل رو دارم.

Mehran14233
15-11-2011, 17:54
فایل یک مگابایتی با سرعت۱۲۸ معمولا چند ثانیه طول میکشه تا دانلود بشه؟
اونایی که وایمکس ۱۲۸ دارن از این سرعت راضین یا نه؟لطفا راهنمایی کنید که بگیرم یا نه؟
سرعت دانلود وایمکس سرعت واقعیه یعنی با 128 سرعت دانلودش تقریباً 16-17 هست .
یعنی یه فایل 1 مگابایتی تقریباً 1دقیقه طول می کشه دانلود شه .

frobot
15-11-2011, 19:33
سلام

یه گزینه توی سایت Ecare یرای سرویس انتقال خط به خط هست که فکر کنم برای انتقال اعتبار بین کاربرها باید باشه . اما من هنوز نتونستم ازش استفاده کنم . دوستان کسی می دونه چیه و چطور کار می کنه ؟

خوش باشید.

mohammad1983
15-11-2011, 22:45
من میخواهم برای منزل سرویس 512 یک ساله رو بگیرم که 24 گیگ هست.
آیا این قضیه ندادن سرویس بالای 128 به کاربران عادی جدی هست یا یه جورایی فرمالیته هست.
زنگ زدم 707 طرف گفت یه نامه جور کن و موقع نصب به نصاب بده.آیا میشه موقع نصب طرف رو پیچوند؟؟؟

shaghaiegh2000
15-11-2011, 23:50
من میخواهم برای منزل سرویس 512 یک ساله رو بگیرم که 24 گیگ هست.
آیا این قضیه ندادن سرویس بالای 128 به کاربران عادی جدی هست یا یه جورایی فرمالیته هست.
زنگ زدم 707 طرف گفت یه نامه جور کن و موقع نصب به نصاب بده.آیا میشه موقع نصب طرف رو پیچوند؟؟؟

اگه نمیتونی نامه ای از شرکت یا دانشگاه جور کنی خودت یه نامه ای که سربرگ داشته باشه درست کن، ایرانسل زیاد گیر نمیده:31:

iman_s
16-11-2011, 01:14
سرویس 512 نامحدود سه ماهه با مودم رایگان رو ثبت نام کردم.تو سایت زده 175 تومن با احتساب 8 تومن مالیات باید حدود 185 تومن بشه ولی اس ام اس اومده 221 تومن باید بریزم.چجوری حساب کردن اینقدر زیاد شده؟
امروز از ایرانسل زنگ زدن و گفتند موقع ثبت نام گزینه مودم رایگان رو انتخاب نکردی و هزینه مودم حساب شده و باید یکبار دیگه ثبت نام کنم.حیف شد چون یک شناسه خیلی رند نصیبم شده بود
ایرانسل گفته قراره تو نمایشگاه تله کام VOIP رو راه بندازه و مودم جیبی عرضه کنه.
کسی میدونه این مودمهای جیبی فقط از طریق وایرلس با کامپیوتر ارتباط برقرار میکنند یا میشه بوسیله Usb هم به سیستم وصل و استفاده کرد؟
استفاده من جوری هست که هر روز باید مودم رو به محل کارم ببرم و شبها هم بیارم خونه و استفاده کنم و سیستم محل کارم وایرلس نداره.

اینم خدمات جدید ایرانسل مربوط به وایمکس:

تلفن اینترنتی وايمكس ايرانسل
سرویس تلفن اینترنتی ايرانسل یا VoIP که با تکنولوژی تبديل سيگنال هاي آنالوگ صوتی به داده هاي ديجيتال و انتقال آن از طريق بستر وایمکس عمل می کند، دیگر محصول نوین ایرانسل در مراسم رونمایی بود.

این سرویس با ویژگی هایی چون عدم نیاز به خط تلفن و یا سیم‌کارت و پرداخت هر گونه هزینه فعال سازی، امکان برقراری تماس های تلفنی داخلی و بین المللی مقرون به صرفه را برای کاربران وایمکس ایرانسل فراهم می کند.

VoIP، علاوه بر امکان نصب بر روی گوشی تلفن ثابت، از طریق تلفن نرم افزاری ایرانسل (آآوآآ) نیز ارتباط تلفنی به همراه انتقال متن و تصویر را امکان پذیر می کند.

این سرویس دارای امکانات ارزش افزوده از جمله اختصاص شماره داخلی، کنفرانس تلفنی (تصویری، صوتی و متنی)، انتقال تماس، خط گروهی و انتظار مکالمه برای کاربران تجاری است.

تماس تصویری
سرویس تماس تصویری، بر بستر VoIP با آآوآآ ارائه شده و انتقال ساده تصویر تنها با استفاده از یک دوربین، کیفیت مناسب تصویر، هزینه کم جهت برقراری تماس، سرعت بالا برای برقراری ارتباط رودرو و کاهش هزینه های حمل و نقل و ... تنها بخشی از مزایای ویژه آن محسوب می شود.

همچنین این سرویس، در مواردی چون برقراری جلسات موثر بدون نیاز به گردهمایی در یک محل، آموزش از راه دور و حتی درمان از راه دور کاربردی بوده و قابلیت استفاده دارد.

چتر وایمکس ایرانسل
در میان محصولات مرتبط با وایمکس ایرانسل، رونمایی از محصولی به نام «چتر وایمکس ایرانسل» خود نمایی می کرد.

به اعتقاد کارشناسان، این سرویس می تواند خلاء موجود در امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت بی سیم در محیط های عمومی را برطرف کرده و گام جدیدی در توسعه شاخص های ارتباطی کشور بردارد.

چتر وایمکس ایرانسل قرار است در محیط هایی چون رستوران ها و کافی شاپ ها، مراکز آموزشی و دانشگاهی، و حتی ادارات و بیمارستان ها، امکان اتصال به اینترنت پرسرعت را برای کاربران فراهم کند.

بر اساس اعلام شرکت ایرانسل، این سرویس به دو صورت اتصال از طریق حساب کاربری وایمکس و یا اتصال از طریق حساب شخصی که به شناسه و رمز عبور وایمکس نیاز دارد، امکان اتصال به اینترنت را بدون نیاز به خرید مودم وایمکس برای کاربران فراهم می کند.

مودم بی سیم جیبی
بر اساس اعلام ایرانسل، این شرکت یک مودم جیبی که قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وایمکس بدون نیاز به برق شهری را برای کاربران فراهم می کند به بازار عرضه خواهد کرد.

این مودم با قدرت گیرندگی بالا، قابلیت استفاده همزمان چندین کاربر با استفاده از Wi-Fi، سهولت در حمل و نقل، قابلیت شارژ از طریق رابط USB و قدرت بالا در دریافت و ارسال اطلاعات در این مراسم رونمایی شد.

سرویس ارسال شارژ
با این سرویس جدید که به گفته ایرانسل با هدف افزایش انعطاف پذیری روش های پرداخت و شارژ ارائه شده، مشترکین سیم کارت و یا کاربران وایمکس ایرانسل می توانند سیم کارت و یا حساب کاربری وایمکس خود و یا کاربران دیگر را تنها با شماره گیری یک کد دستوری شارژ کنند.

سرویس ارزش افزوده تلفن اینترنتی وایمکس ایرانسل
رونمایی از خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن اینترنتی وایمکس ایرانسل به عنوان جایگزین سیستم سنتی تلفن داخلی شرکت ها، جنبه های تجاری نوینی از اینترنت بی سیم را در کانون توجه فعالان اقتصادی قرار داد.

بر اساس این سرویس، رفع نیاز مشترکین تجاری به خرید سخت افزار PBX، کاهش چشمگیر هزینه مکالمات، طبقه بندی شماره گیری داخلی، ارتباطات داخلی بین شعب و نمایندگی ها، تماس با شماره داخلی یا شناسه وایمکس و ... جنبه های نوینی از قابلیت های تجاری و شرکتی وایمکس را به کاربران عرضه می کند.

mrmostafa
16-11-2011, 08:44
اين مودم جيبي رو مبين نت داره ارائه ميده سفيد هست و خشوگله و خيلي كوچيك اندازه يه گشوي.

دوستان اين VOIP دقيق كارش چيه؟؟؟ چه كاربردي داره؟؟؟

ghafari88
16-11-2011, 09:09
امروز از ایرانسل زنگ زدن و گفتند موقع ثبت نام گزینه مودم رایگان رو انتخاب نکردی و هزینه مودم حساب شده و باید یکبار دیگه ثبت نام کنم.حیف شد چون یک شناسه خیلی رند نصیبم شده بود
ایرانسل گفته قراره تو نمایشگاه تله کام VOIP رو راه بندازه و مودم جیبی عرضه کنه.
کسی میدونه این مودمهای جیبی فقط از طریق وایرلس با کامپیوتر ارتباط برقرار میکنند یا میشه بوسیله Usb هم به سیستم وصل و استفاده کرد؟
استفاده من جوری هست که هر روز باید مودم رو به محل کارم ببرم و شبها هم بیارم خونه و استفاده کنم و سیستم محل کارم وایرلس نداره.

اینم خدمات جدید ایرانسل مربوط به وایمکس:

اين مودم جيبي رو مبين نت داره ارائه ميده سفيد هست و خشوگله و خيلي كوچيك اندازه يه گشوي.

دوستان اين VOIP دقيق كارش چيه؟؟؟ چه كاربردي داره؟؟؟

دوستان عزیزم، متاسفانه نه VOIP در نمایشگاه ( البته در خود نمایشگاه آزمایشی گذاشتن ) و نه مودم جیبی ارائه نشده. من دیروز نمایشگاه بودم و فقط ثبت نام جدید رو انجام می دادن. مودم رو باید صبر کنیم و گفتن شاید از یک ماه دیگه بیاد. VOIP هم همزمان با سال 2012 راه می افته.
اون دوستانی هم که پرسیدن VOIP چیه باید عرض کنم که این یک امکان هست که به زبان ساده شما بوسیله مودمتون و از طریق نصب گوشی تلفن به پشت مودم می تونید تماس برقرار کنید که طبق شنیده های من در فاز اول فقط میشه بین مودم های ایرانسل ارتباط برقرار کرد. پس مستلزم اینه که شما و طرف مقابلتون هر دو مودم ایرانسل داشته باشین و با استفاده از شبکه اون با هم صحبت کنید.

mrmostafa
16-11-2011, 09:13
دوستان عزیزم، متاسفانه نه VOIP در نمایشگاه ( البته در خود نمایشگاه آزمایشی گذاشتن ) و نه مودم جیبی ارائه نشده. من دیروز نمایشگاه بودم و فقط ثبت نام جدید رو انجام می دادن. مودم رو باید صبر کنیم و گفتن شاید از یک ماه دیگه بیاد. VOIP هم همزمان با سال 2012 راه می افته.
اون دوستانی هم که پرسیدن VOIP چیه باید عرض کنم که این یک امکان هست که به زبان ساده شما بوسیله مودمتون و از طریق نصب گوشی تلفن به پشت مودم می تونید تماس برقرار کنید که طبق شنیده های من در فاز اول فقط میشه بین مودم های ایرانسل ارتباط برقرار کرد. پس مستلزم اینه که شما و طرف مقابلتون هر دو مودم ایرانسل داشته باشین و با استفاده از شبکه اون با هم صحبت کنید.

ممنونم. هزينه اش چطوري ميشه؟؟؟ جوري هست كه به صرفه باشه . يعني از خط تلفن استفاده نكرد. يا براي جايي خوبه كه خط تلفن نداره و بتوني از طريق اينترنت استفاده كني و يا كلا خدمات اينترنت ميشه كه شما ميتوني از اينترنتت تماس تلفني هم داشته باشي؟!

mokhtar
16-11-2011, 10:48
خیلی خوبه دوستامو میتونم راجت ببینم مخصوصان gf

---------- Post added at 07:18 AM ---------- Previous post was at 07:18 AM ----------

بله چند روزی میشه

من 180 کلان با هزینه مودم دادم

یعنی نصفه گرفته؟؟؟ من الان 2 مگ دارم

کیست یاری کند>>

ghafari88
16-11-2011, 13:42
ممنونم. هزينه اش چطوري ميشه؟؟؟ جوري هست كه به صرفه باشه . يعني از خط تلفن استفاده نكرد. يا براي جايي خوبه كه خط تلفن نداره و بتوني از طريق اينترنت استفاده كني و يا كلا خدمات اينترنت ميشه كه شما ميتوني از اينترنتت تماس تلفني هم داشته باشي؟!

والا از اونجایی که اینجا ایرانه و هیچ چیزی استاندارد لازم رو نداره نمیشه فعلا در این خصوص اعلام نظر کرد. بهرحال باید صبر کرد تا راه بیفته. اما به نظر شخصی بنده، فکر می کنم برای کسانی که می خوان تماس شهرستان داشته باشن باید به صرفه باشه. باز باید دید چه تعرفه ای براش پیاده سازی می کنن و اون موقع شفاف تر میشه نظر داد.

T_E_X_A_S
16-11-2011, 20:14
امروز دهن منو (.....) :دی سرویس کرد ایرانسل از ظهر 100 بار ریست شد نمی دونم چه مرگشه امروز ، خدا کنه روز های دیگه اینجوری نشه

ehsan_jan3
16-11-2011, 23:23
این مشکل ip اعصابم را بهم ریخته .شما این مشکل را ندارید ؟

mehdi_vsgh
17-11-2011, 09:22
این مشکل ip اعصابم را بهم ریخته .شما این مشکل را ندارید ؟
چرا عزیز این مشکل سراسریهاز چی تی ان استفاده کن مشکل حل میشه

shaghaiegh2000
17-11-2011, 09:46
چرا عزیز این مشکل سراسریهاز چی تی ان استفاده کن مشکل حل میشه

میشه لطف کنید بگید این مشکل Ip چیه؟و آیا فقط با وایمکس اینجور میشه؟بعد وی.پی.ان رو از کجا تهيه ميكنيد و با چه قيمتي؟

mokhtar
17-11-2011, 11:09
دوستان یه سوال من پول یه ماه دادم الان تو سایت اینو زده

تاریخ شروع 18/08/1390

دوره تاریخ پایان 30/08/1390

دوره مقدار کل مصرف در دوره (MByte)
50901.377

از من 180 تومان بایت 2 مگ و مودم گرفتن

این که میگن اخر ماه خاموش بزارم تا ریست بشه چه موقعی هست؟؟؟

mahdi_206
17-11-2011, 11:20
دوستان یه سوال من پول یه ماه دادم الان تو سایت اینو زده

تاریخ شروع 18/08/1390

دوره تاریخ پایان 30/08/1390

دوره مقدار کل مصرف در دوره (MByte)
50901.377

از من 180 تومان بایت 2 مگ و مودم گرفتن

این که میگن اخر ماه خاموش بزارم تا ریست بشه چه موقعی هست؟؟؟
شما برو داخل ecare ؛ از منوی حساب ببین گزینه میزان اعتبار رو چقدر زده؟

mokhtar
17-11-2011, 17:18
شما برو داخل ecare ؛ از منوی حساب ببین گزینه میزان اعتبار رو چقدر زده؟

333375

اینو زده

mrmostafa
17-11-2011, 17:47
برنامه تستس سرعت و اینکه سرویسی که ارائه دادن چیه واقعا؟ هستش؟؟ یه برنامه خوب و مشخص بشه واقعا سرویس اصلی چیه و سرعتش در حال حاضر چنده؟؟

T_E_X_A_S
17-11-2011, 20:36
کسی مشکل ریست شدن یا افت سرعت پیدا نکرده از دیروز ؟

mehdi_vsgh
17-11-2011, 21:33
کسی مشکل ریست شدن یا افت سرعت پیدا نکرده از دیروز ؟
از دیروز تا الان دارم با تمام قدرت دانلود میکنم بدون هیچ افت سرعتی

iman_s
18-11-2011, 11:25
وقتی پول رو از طریق بانک واریز میکنیم چند روز طول میکشه تا تو سیستمشون ثبت بشه؟
2 روزه پول ریختم به حسابشون ولی هنوز تو Ecare بدهکارم

shaghaiegh2000
18-11-2011, 12:03
بجز سرعت ۱۲۸ که یک گیگ پنج هزار تومنه ، سرعتای بیشتر میشه یک گیگ گرفت یا نه؟

sms11
18-11-2011, 12:27
دوستان کسی میدونه ایرانسل این مودم جیبی جدیدش رو کی میخواد ارائه کنه؟

امير موسر
18-11-2011, 13:31
سلام ! من یدونه مودمBM632W دارم که برای اینکه آنتن بده مجبورم بزارمش کنار پنجره ! می خواستم ببینم بدون کابل LAN نمیشه از این مودم استفاده کرد ! مثلا WIFI و اینا چجوری هست ! برای PC میخوام !
ممنون !

shaghaiegh2000
18-11-2011, 13:36
چرا دیگه کسی جواب نمیده مثل اینکه این روزا کسی با وایمکسش مشکلی نداره امیدوارم همین طور باشه ولی ما رو که وایمکس نداریم فراموش نکنید و به سوالاتمون جواب بدین.

shaghaiegh2000
18-11-2011, 13:46
سلام ! من یدونه مودمBM632W دارم که برای اینکه آنتن بده مجبورم بزارمش کنار پنجره ! می خواستم ببینم بدون کابل LAN نمیشه از این مودم استفاده کرد ! مثلا WIFI و اینا چجوری هست ! برای PC میخوام !
ممنون !

دوست عزیز ، مودم شما قابلیت Wifi رو داره و شما میتونید بصورت بیسیم به اینترنت وصل بشید البته باید کارت مربوطه رو سیستمتون نصب باشه اگر نه، اول باید اون رو بخرید که حدودای ۲۵هزار تومنه شاید هم ارزونتر یا...

shaghaiegh2000
18-11-2011, 13:53
اهوازيهايي كه وايمكس دارن اعلام وضعيت كنن البته با ذكر نام محله اي كه ساكن هستن.

mrmostafa
18-11-2011, 14:16
ساعت 2 بعد از ظهر جمعه سرعت اینترنت افتضاحه و روی 16 هستش و میره زیر 1 کیلوبایت میاد بالا . سرویس 512

lucky_luke
18-11-2011, 14:32
اهوازيهايي كه وايمكس دارن اعلام وضعيت كنن البته با ذكر نام محله اي كه ساكن هستن.

من مودمم رو توی کیانپارس ، باهنر، آریا شهر امتحان کردم و سرعت بیشتر وقتا کامل بود(سرویس 2 مگ)
اما توی گلستان BTS ای که مودم بهش وصل میشه ظاهر مشکل کمبود پهنای باند داره و خیلی پیش میاد که افت سرعت داشته باشم
چند تا تست:

کلا توی گلستان وضعیت چندان جالب نیست (الان گلستان هستم) ولی بقیه جاهای شهر اوضاع یکم بهتره

shaghaiegh2000
18-11-2011, 19:03
من مودمم رو توی کیانپارس ، باهنر، آریا شهر امتحان کردم و سرعت بیشتر وقتا کامل بود(سرویس 2 مگ)
اما توی گلستان BTS ای که مودم بهش وصل میشه ظاهر مشکل کمبود پهنای باند داره و خیلی پیش میاد که افت سرعت داشته باشم
چند تا تست:

کلا توی گلستان وضعیت چندان جالب نیست (الان گلستان هستم) ولی بقیه جاهای شهر اوضاع یکم بهتره

طرفای خشایار و سه راه خرمشهر وضعیت چه جوریه؟

shaghaiegh2000
18-11-2011, 19:20
بچه ها طرح تخفیف عید غدیر تموم شد و من نرسیدم ثبت نام کنم آیا مناسبت دیگه ای كه نزديك باشه و احتمالا دوباره طرح بدن هست؟

mehdi_vsgh
18-11-2011, 19:28
بچه ها طرح تخفیف عید غدیر تموم شد و من نرسیدم ثبت نام کنم آیا مناسبت دیگه ای كه نزديك باشه و احتمالا دوباره طرح بدن هست؟
دیگه فکر کنم رفت تا دهه فجر

lucky_luke
18-11-2011, 20:46
طرفای خشایار و سه راه خرمشهر وضعیت چه جوریه؟

اطلاعی ندارم
بنظر من بهتره یه مودم از دوست و آشنا بگیری برای چند ساعت ببری چک کنی ولی اگه برات مقدور نیست هم مهم نیست فقط پوشش شبکه رو روی نقشه ای که توی سایت هست چک کن و اگه خوب بود وایمکس بگیر

پ.ن: اگه توی منطقه تون ADSL هست اولویت با اونه

shaghaiegh2000
18-11-2011, 22:50
اطلاعی ندارم
بنظر من بهتره یه مودم از دوست و آشنا بگیری برای چند ساعت ببری چک کنی ولی اگه برات مقدور نیست هم مهم نیست فقط پوشش شبکه رو روی نقشه ای که توی سایت هست چک کن و اگه خوب بود وایمکس بگیر

پ.ن: اگه توی منطقه تون ADSL هست اولویت با اونه
توي نقشه، ما در منطقه زرد قرار داريم

shaghaiegh2000
18-11-2011, 22:58
دیگه فکر کنم رفت تا دهه فجر

واي چقدر دیر!!! یعنی ولادتی ،مناسبتی ،چیزی نیست؟:18:

mehdi_vsgh
18-11-2011, 23:02
پس بهتره مودم فضای باز بگیری

واي چقدر دیر!!! یعنی ولادتی ،مناسبتی ،چیزی نیست؟:18:
والا الان نقشه رو نگاه کردم دیدم تا دهه فجر تا دلت بخواد وفات و شهادت و... داریم
پس بعید میدونم تا اون زمان دیگه خبری از جشنواره خاصی باشه:5:

shaghaiegh2000
18-11-2011, 23:28
پس بهتره مودم فضای باز بگیری

والا الان نقشه رو نگاه کردم دیدم تا دهه فجر تا دلت بخواد وفات و شهادت و... داریم
پس بعید میدونم تا اون زمان دیگه خبری از جشنواره خاصی باشه:5:

نقشه رو نگاه کردی يا تقويم رو :-)
خدا رو شكر يك مناسبت خوب پیدا کردم اونم ۱۶ آذر روز دانشجو.
ولی یه مشکل دیگه ای هست اون هم ما تو منطقه زرد هستیم و من توانایی خرید مودم فضای باز رو ندارم. یعنی حتما باید مودم فضای باز باشه؟

ali1497
18-11-2011, 23:55
نقشه رو نگاه کردی يا تقويم رو :-)
خدا رو شكر يك مناسبت خوب پیدا کردم اونم ۱۶ آذر روز دانشجو.
ولی یه مشکل دیگه ای هست اون هم ما تو منطقه زرد هستیم و من توانایی خرید مودم فضای باز رو ندارم. یعنی حتما باید مودم فضای باز باشه؟

با سلام
شما تو منطقه زرد نقشه هستید. اما من در قسمت قرمز نقشه هستم و با مودم دانگل USB بدون مشکل کانکت میشم.

iman_s
19-11-2011, 00:17
وقتی پول رو از طریق بانک واریز میکنیم چند روز طول میکشه تا تو سیستمشون ثبت بشه؟
2 روزه پول ریختم به حسابشون ولی هنوز تو Ecare بدهکارم

پس بعید میدونم تا اون زمان دیگه خبری از جشنواره خاصی باشه
منم نقشه رو نگاه کردم و فقط یکسری خط و علامت دیدم ولی تو تقویم یک مناسبت بود که دوستمون اشاره کرد 16 آذر روز دانشجو که فکر نکنم واسه وایمکس طرحی بدن ولی شب یلدا هم هست که ایرانسل همیشه براش طرح داره شاید امسال واسه وایمکس هم طرح بزاره

shaghaiegh2000
19-11-2011, 00:44
منم نقشه رو نگاه کردم و فقط یکسری خط و علامت دیدم ولی تو تقویم یک مناسبت بود که دوستمون اشاره کرد 16 آذر روز دانشجو که فکر نکنم واسه وایمکس طرحی بدن ولی شب یلدا هم هست که ایرانسل همیشه براش طرح داره شاید امسال واسه وایمکس هم طرح بزاره[/QUOTE]

مرسی از جوابتون،ایرانسل از هر فرصتی برای نیم بها کردن مودماش استفاده میکن

lucky_luke
19-11-2011, 13:40

خوب اینجوری مجبوری مودم فضای باز بگیری که هزینه ش زیادی بالاست
برای اطمینان یه تماس با 707 بگیر و بگو میخوای پوشش منطقه رو چک کنی چون ممکنه نقشه ای که توی سایت گذاشتن آپدیت نباشه

NINTENDO_DS
19-11-2011, 15:00
شماهام سرعتهاتون نصف شده؟

من مودم وایرلس 1 مگابیت بر ثانیه بهم میده نهایت 56 کیلوبایت دانلود

در حالی که یک هفته پیش میداد 100 کیلوبایت دانلود

شرکتش هم یکبار میگه داریم سیستم رو آپدیت میکنیم
یکدفعه میگه توی کل کشور مشکل داریم
یکدفعه هم میگه توی بعضی از شهرها کلا قطعه

به خدا خسته شدم اگر میخواد هر دفعه این بساط باشه برم یک مبین نت بگیرم

iCe m@n
19-11-2011, 15:48
شماهام سرعتهاتون نصف شده؟

من مودم وایرلس 1 مگابیت بر ثانیه بهم میده نهایت 56 کیلوبایت دانلود

در حالی که یک هفته پیش میداد 100 کیلوبایت دانلود

شرکتش هم یکبار میگه داریم سیستم رو آپدیت میکنیم
یکدفعه میگه توی کل کشور مشکل داریم
یکدفعه هم میگه توی بعضی از شهرها کلا قطعه

به خدا خسته شدم اگر میخواد هر دفعه این بساط باشه برم یک مبین نت بگیرم

نه عزیز من الان چک کردم سرعت 130 هستش مشکلی نداره:46:

NINTENDO_DS
19-11-2011, 16:08
پس چرا مال من اینطوریه؟یعنی مودمم مشکلی پیدا کرده؟

fmps
19-11-2011, 21:22
سلام دوستان
من وقت نشد از اول بخونم .چند تا سوال داشتم
سرعت دانلود سرویس نامحدود 128 و 256 , 512تقریبا چنده؟
این نامحدود رو 24 ساعت میتونم دانلود کنم دیگه؟
قطعی زیاد داره؟

pori.ya
19-11-2011, 21:42
سلام دوستان
قطعی زیاد داره؟

سرعت 128 و 256 رو دقیق نمیدونم اما 512 رو 67 کیلوبایت تا 100 کیلوبایت متغیر هست بعضی اوقات هم بیشتره
نامحدود هست و قطعی هم خیلی کم و در حدود 5 تا 15 دقیقه هست
اینم نمونه سرعتش

Mehran14233
19-11-2011, 22:05
دوستان من حسابم تموم شد و حواسم نبود و به اندازه 400 تومن از مصرف آزاد کم کرد :31:

ولی الان پول به اندازه کافی به ازای ماهی 20 تومنی که باید بدم توی حسابم هست (حتی بیشتر هم هست)

میخواستم ببینم مشکلی که ایجاد نمی کنه ؟ و سر ماه دوباره خودش شارژ میشه دیگه ؟!

dr_data_13
19-11-2011, 23:45
آقا من حدودا از مهر که چیز پی ان ها بهم ریخت سرعتم کم شده تو این چند وقت اخیر بدون چیز پی ان هم کم شده در حد 20 کیلوبایت بر ثانیه(من 512 نامحدود دارم!!!)چند شب هم هست که سرعتم شده در حد دایل آپ!!!!!1دیگه داره میره رو اعصاب
قبلش درست بود مثلا تو تابستون اینا ولی جدیدا اینجوری شده البته یکی دوباری چند ساعت درست شد بعد دوباره سرعت کمه
من از تهران هستم از پونک
کسایی که تو منطقه پونک سردارجنگل هستن بگن سرعتشون چجوریه؟
مودم من outdoor هست و مشکلی هم تاحالا نداشتم از برج 9 پارسال تا حالا سرعت خوب بوده اما از مهر یه اینور بد و بدتر شده تو این 2-3 شب وحشتناک شده!!1

iCe m@n
20-11-2011, 01:01
دوستان من حسابم تموم شد و حواسم نبود و به اندازه 400 تومن از مصرف آزاد کم کرد :31:

ولی الان پول به اندازه کافی به ازای ماهی 20 تومنی که باید بدم توی حسابم هست (حتی بیشتر هم هست)

میخواستم ببینم مشکلی که ایجاد نمی کنه ؟ و سر ماه دوباره خودش شارژ میشه دیگه ؟!

نه عزیز اگه به اندازه شارژ ماهیانه پول توی حسابتون هست مشکلی نیست و خودش سر ماه حساب رو شارژ میکنه :46:

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

سلام دوستان
قطعی زیاد داره؟

سلام عزیز

سرعت 128--- 18کیلوبایت هستش
سرعت 256--- 35 کیلوبایت هستش
سرعت 512--- 67 کیلوبایت هستش
نامحدود واقعی هستش شما 30 روز ماه 24 ساعته دانلود کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد من خودم ماهی 150گیگ بعضی مواقع بیشتر هم دانلود دارم میکنم مشکلی نیست
قطعی هم خیلی خیلی کم داره خیالت راحت
البته همه این ها به منطقه شما هم بستگی داره :46:

موفق باشید:11:

pori.ya
20-11-2011, 11:15
دوستان یک سوال داشتم سرعت 1مگ و 2 مگ چقدر هست تو تهران؟:11:

mea2002
20-11-2011, 11:22
---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

نامحدود واقعی هستش شما 30 روز ماه 24 ساعته دانلود کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد من خودم ماهی 150گیگ بعضی مواقع بیشتر هم دانلود دارم میکنم مشکلی نیست

شما مطمئن هستی نامحدود واقعی هستش؟آخه قوانینی که در سایت وایمکس ایرانسل هست چیز دیگری را میگه بخونید:
- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.:46:

NINTENDO_DS
20-11-2011, 11:54
منم ماهی 30 گیگ دانلود دارم

حالا این سقف دانلود چقدره؟

ghafari88
20-11-2011, 12:14
بچه ها ، برای شارژ جدید همون مبلغ تعرفه رو شارژ کنیم و اعتبار داشته باشیم برای سر ماه کافیه دیگه؟

T_E_X_A_S
20-11-2011, 12:15

بابا بیخیال مگه 1 مگ نداری ؟ بعد ماهی 30 گیگ ؟ من 256 نا محدود دارم ماهی 30 گیگ می گیرم

فکر این سقف نباش خیالت راحت باشه از اینترنتت استفاده کن ، شما ماهی 100 گیگ حداقل باید بگیری :دی

----------------

من ساعت 3 صبح یهو اینترنتم قطع شد هر چی هم صبر کردم وصل نشد ، مشکل سراسری بوده ؟

frobot
20-11-2011, 12:37
منم نقشه رو نگاه کردم و فقط یکسری خط و علامت دیدم ولی تو تقویم یک مناسبت بود که دوستمون اشاره کرد 16 آذر روز دانشجو که فکر نکنم واسه وایمکس طرحی بدن ولی شب یلدا هم هست که ایرانسل همیشه براش طرح داره شاید امسال واسه وایمکس هم طرح بزاره

مرسی از جوابتون،ایرانسل از هر فرصتی برای نیم بها کردن مودماش استفاده میکن[/QUOTE]
دوست عزیز بهترین راه همونه که دوستان گفتند . زیاد در بند نقشه و این صحبتها نباش. یه مودم از دوستی کسی گیر بیار و ببر توی محل چک کن . من توی کیانپارس و مرکز شهر دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم . اما برادرم دو خیابون پایینتر از من هزارتا مشکل داره و اعصابش خرابه ! هر دومون هم توی منطقه سبز هستیم . به نظر می یاد ساختمونهای با ساختار بتنی نسبت به ساختمونهای فولادی خیلی مشکلات بیشتری دارند. ضمن اینکه هر چقدر طبقه بالاتری باشی مشکلاتت کمتره .

خوش باشی.

and-roid2
20-11-2011, 13:17
دوستان مودم جیبی ایرانسل کی قراره عرضه شه؟

RapB0y
20-11-2011, 13:36

330 گیگ:31:

loyalamin
20-11-2011, 14:19
دوستان این مودمهای وای فای ایرانسل قابلیت pppoe هم داره ؟ می خوام به ----- وصلش کنم .

Electronic-Arts
20-11-2011, 14:38
بابا بیخیال مگه 1 مگ نداری ؟ بعد ماهی 30 گیگ ؟ من 256 نا محدود دارم ماهی 30 گیگ می گیرم

فکر این سقف نباش خیالت راحت باشه از اینترنتت استفاده کن ، شما ماهی 100 گیگ حداقل باید بگیری :دی

----------------

من ساعت 3 صبح یهو اینترنتم قطع شد هر چی هم صبر کردم وصل نشد ، مشکل سراسری بوده ؟
عزیز همه دنبال دانلود نیستن این طوری نیست که هر کی سرعت بالا تر داشته باشه بشینه کل اینترنت رو دانلود کنه این بیجنبه بازی ها فقط ماله ایرانی ها هست

T_E_X_A_S
20-11-2011, 14:53
عزیز همه دنبال دانلود نیستن این طوری نیست که هر کی سرعت بالا تر داشته باشه بشینه کل اینترنت رو دانلود کنه این بیجنبه بازی ها فقط ماله ایرانی ها هست

قربون تو که با جنبه ای
دوستمون سقف دانلود رو پرسیده بود گفتم نگران نباشه برای دانلود
بعد مریض نیستم که بشینم دانلود کنم بعد با فایل های دانلودی کار نداشته باشم حتما از چیزایی که دانلود می کنم استفاده می کنم وگرنه نیاز به دانلود نداشتم نا محدود نمی گرفتم
اتفاقا عادت ایرانیا به بی جنبه نیست فکر کنم بعضی از ایرانیا به جای اینکه اول فکر کنن حرف بزنن اول حرف می زنن بعد فکر می کنن
هر کسی هم به خودش ربط داره با اینترنتش چه کار کنه ربطی به با جنبه و بی جنبه نداره تو 2 مگ نا محدود بگیر بیا همین تاپیک روزی یه بار نگاه کن و برو به کسی چه

mahdi_206
20-11-2011, 15:41
بچه ها ، برای شارژ جدید همون مبلغ تعرفه رو شارژ کنیم و اعتبار داشته باشیم برای سر ماه کافیه دیگه؟
بله کافیه؛ ولی شارژ رو به روز آخر موکول نکنید بهتره. البته من ماه پیش صبح روز 30 ام شارژ کردم ، یک ساعت بعد ثبت شد ولی خودشون میگن ممکنه تا 24 ساعت طول بکشه.

من توی نمایشگاه پرسیدم جواب درست و حسابی نشنیدم. فکر می کنم بیشتر تبلیغاتی بوده این قضیه مودم جیبی و برای اینکه از مبین نت عقب نیفتن! البته خود مبین نت هم فقط ثبت نام می کرد توی نمایشگاه. من هنوز ندیدم کسی مودم جیبی رو تحویل بگیره.

ghafari88
20-11-2011, 17:42

من توی نمایشگاه پرسیدم جواب درست و حسابی نشنیدم. فکر می کنم بیشتر تبلیغاتی بوده این قضیه مودم جیبی و برای اینکه از مبین نت عقب نیفتن! البته خود مبین نت هم فقط ثبت نام می کرد توی نمایشگاه. من هنوز ندیدم کسی مودم جیبی رو تحویل بگیره.

جواب سوالات شما:

fmps
20-11-2011, 20:08
دوستان واسه سرعت های بالاتر که میگه از دانشگاه نامه بیار .متن نامه چی باشه؟

Artam01
20-11-2011, 22:23
رفقا این اینترنتش خوبه برا بازی؟ آپلودم داره؟ پینگش چطوره؟

dr_data_13
20-11-2011, 23:04
آقا من حدودا از مهر که چیز پی ان ها بهم ریخت سرعتم کم شده تو این چند وقت اخیر بدون چیز پی ان هم کم شده در حد 20 کیلوبایت بر ثانیه(من 512 نامحدود دارم!!!)چند شب هم هست که سرعتم شده در حد دایل آپ!!!!!1دیگه داره میره رو اعصاب
قبلش درست بود مثلا تو تابستون اینا ولی جدیدا اینجوری شده البته یکی دوباری چند ساعت درست شد بعد دوباره سرعت کمه
من از تهران هستم از پونک
کسایی که تو منطقه پونک سردارجنگل هستن بگن سرعتشون چجوریه؟
مودم من outdoor هست و مشکلی هم تاحالا نداشتم از برج 9 پارسال تا حالا سرعت خوب بوده اما از مهر یه اینور بد و بدتر شده تو این 2-3 شب وحشتناک شده!!1
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟!!!!!!

amh1365
21-11-2011, 00:40
سلام. من 256 دارم. پینگ با یاهو بین 700 تا 800 و گوگل بین 800 تا 900. خیلی افتضاحه!!! چی کارش کنم ؟ هر سایتی که می خوام برم اول حدود یک ثانیه فکر می کنه بعد تازه شروع می کنه به بارگذاری صفحه.

frobot
21-11-2011, 09:20
سلام

من یه مشکلی دارم که البته چیز خاصی نیست اما بدجوری روی اعصابمه و دو سه روزه به هر دری زدم نتونستم براش جوابی پیدا کنم.
روز اولی که نماینده ایرانسل اومد و مودم usb را برای من روی ویندوز 7 نصب کرد کار را طوری انجام داد که علامت سکیوریتی ویندوز ( اون سپر آبی و زرد ) روی آیکنش نبود. توی نصبهایی که بعدا خودم برای دوستان انجام دادم همیشه اون آیکن بود و من هم توجهی نمی کردم . می دونید زمانی که این آیکن روی صفحه باشه قبل از اجرای برنامه از شما تائیدیه گرفته می شه ( در مورد این که این برنامه پابلیشر مشخصی نداره ). البته می دونم که می شه با پایین آوردن سطح سکیوریتی کاری کرد که اون پیغام نیاد اما آیکن سپر حذف نمی شه . من ویندوزم را بعد از مدتها عوض کردم و حالا اون علامت را خودم هم دارم .الان من هر برنامه مزخرفی که نصب کنم ( مثلا انواع ف شکن ها و غیره ... ) هیچ کدوم اون سپر رو ندارند و بدون تائیدیه اجرا می شوند الا این برنامه کانکشن منیجر که البته گفتم مشکلی نداره و فقط یه کلیک اضافه است اما بدجوری روی اعصابه .
حالا سوال من اینه که چطور می شه این علامت را از روی فایل اجرایی کانکشن منیجر برداشت ؟ کسی می دونه ؟ البته سوال کلی تر اینه که اصلا چطور می شه به ویندوز فهموند یک فایل اجرایی معتبره بدون اینکه سطح سکیورتی رو پایین بیاریم ؟ البته قائدتا با سرچهایی که کردم فکر کنم جواب باید توی ادمینستر تولز و یا یه جایی توی رجیستری باشه اما به نتیجه قطعی نرسیدم و هر جایی که به فکرم رسید رو دستکاری کردم ولی بی نتیجه بود! اگر کسی از دوستان می دونه و جواب بده ممنون می شم .

خوش باشید.

پی نوشت: ممکنه سوالم خیلی ابتدایی باشه اما باور کنید دو روزه هر لینکی که توش کلمه پابلیشر یا حذف علامت سیکیورتی بود رو خوندم ( که خیلیهاش هم ریفرنس به سایت خودمون بود ) اما به جواب نرسیدم ! یه جوری شده که شبها که می خوام بخوابم خواب سپر میکروسافت رو می بینم . والله !

Artam01
21-11-2011, 10:17
اوه اوه این پینگ اصلن به درد بازی نمی خوره...

shaghaiegh2000
21-11-2011, 12:58
مقایسه وایمکس ایرانسل و مبین نت، به لینک زیر مراجعه کنید.

ghafari88
21-11-2011, 13:06
مقایسه وایمکس ایرانسل و مبین نت، به لینک زیر مراجعه کنید.

ببخشید، میشه بگین کجای این سایت مقایسه این دو سرویس دهنده نوشته شده؟ ... من تصور می کنم این پست شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داره .....

T_E_X_A_S
21-11-2011, 13:23
ببخشید، میشه بگین کجای این سایت مقایسه این دو سرویس دهنده نوشته شده؟ ... من تصور می کنم این پست شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داره .....

تو قسمت فناوری اطلاعات و ارتباطات ----->> مقایسه وایمکس: ایرانسل یا مبین نت؟

T_E_X_A_S
21-11-2011, 13:42
این " فعال سازی سرویس خط به خط وایمکس و تاریخچه انتقال" به چه درد می خوره کسی می دونه ؟

من فعالش کردن یه رمز برام اس ام اس کرد الان دقیقا می شه چه کار کرد ؟

milad.vista
21-11-2011, 14:46
سلام دوستان
قطعی زیاد داره؟

سلام دوست عزیز سرعت های دانلود رو دقیق کیدونم و بهت میگم
128 :16 کیلوبایت
256 : 34 کیلوبایت
512 :64 کیلوبایت
1 مگابایت : 128 کیلوبایت
2 مگابایت : 256 تا 270 متغیره بالا میره ولی پایین نمیاد
سوال دیگه ای بود در خدمتم بله نامحدوده میتونید دانلود کنید قطعی هم نداره مگه اینکه مخابرات انگولک کنه
سوال دیگه ای بود در خدمتم :46:

milad.vista
21-11-2011, 15:21
آقا سلام یه با معرفت که سرعت وایمکس ایرانسلش 2 مگابایت باشه یه تست دانلود و آپلود تو سایت زیر بگیره و نتیجشو اینجا بذاره لطفا من 512 دارم و میخوام 2 مگابایت بگیرم دستتون درد نکنه فقط سرعت 2 مگابایت این تستو بکنه لطفا سایتشم اینه

این نتیجه تست منه که هم سرعت واقعی دانلود و آپلودو میگه ممنون میشم یکی از سایت بالا تست بگیره فقط تست کردین نتیجشو مثل من بذارین تو اینجا تا ببینم ممنون
Download Speed: 526 kbps (65.8 KB/sec ) Upload Speed: 103 kbps (12.9 KB/sec )

Mehran14233
21-11-2011, 15:50
دوستان یه سوال ....

این تغییر طرح تعرفه که توی ecare هست به چه صورته ؟ من 512 محدود 4 گیگ یک ساله دارم . الان نزدیک 170 تومن توی حسابم هست که به ازای ماهی 20 تومن تا آخر دوره هستش نزدیک 8 ماه .

الان با همون 170 تومنی که توی حساب دارم می تونم طرحم رو بکنم 256 یا 128 با حجم کمتر که هزینه ش ماهی کمتر از 20تومن باشه ؟ (چون می خوام بیشتر از 8ماه داشته باشم . سرعت و حجم برام مهم نیست مدت زمانش مهمه ) .

lucky_luke
21-11-2011, 17:27
آقا سلام یه با معرفت که سرعت وایمکس ایرانسلش 2 مگابایت باشه یه تست دانلود و آپلود تو سایت زیر بگیره و نتیجشو اینجا بذاره لطفا من 512 دارم و میخوام 2 مگابایت بگیرم دستتون درد نکنه فقط سرعت 2 مگابایت این تستو بکنه لطفا سایتشم اینه

این نتیجه تست منه که هم سرعت واقعی دانلود و آپلودو میگه ممنون میشم یکی از سایت بالا تست بگیره فقط تست کردین نتیجشو مثل من بذارین تو اینجا تا ببینم ممنون
Download Speed: 526 kbps (65.8 KB/sec ) Upload Speed: 103 kbps (12.9 KB/sec )

نتایج من :

Download Speed: 1967 kbps (245.9 KB/sec ) Upload Speed: 306 kbps (38.3 KB/sec )

Download Speed: 1978 kbps (247.3 KB/sec ) Upload Speed: 316 kbps (39.5 KB/sec )

البته الان یا دانلود منجر دارم 260 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم و سرعت آپلودم هم معمولا بهتر از نتیجه تست هست

rezanew
21-11-2011, 18:33
دوستان من میخواستم 1 مگ یا 512 نا محدود بگیرم، اما سوالی که دارم بین مبین نت و ایرانسل گیرم :دی

پینگ ایرانسل تو ساعات مختلف روز چطوره؟! سرعتش چطور؟

ممنون

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

دوستان من میخواستم 1 مگ یا 512 نا محدود بگیرم، اما سوالی که دارم بین مبین نت و ایرانسل گیرم :دی

ممنون

shaghaiegh2000
21-11-2011, 19:56

ممنون

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

ممنون

دوست گرامی انتخاب یکی از این سرویس ها به موقعیت شما و میزان کیفیت آنها در محل سکونت شما بستگی داره،البته مبین نت نامحدود نداره و قیمت مودمهاش از ایرانسل گرونتره ولی شهرهای بیشتری رو تحت پوشش داره و یکی دیگر از مزیتهاش شبانه رایگان هست،در مقابل ایرانسل با ارایه سرویسهای گوناگون و مودمهای ارزانتر و برگزاری جشنواره های مختلف در طول سال و نیم بهاء کردن مودم و تحت پوشش قرار دادن حاشیه های شهر توانسته کاربران زیادی رو جذب کنه.اکثر دوستانی که وایمکس ایرانسل دارن از انتخابشون راضیند البته این به اون معنی نیست که ایرانسل مشکل نداره.

milad.vista
21-11-2011, 21:37
نتایج من :

Download Speed: 1967 kbps (245.9 KB/sec ) Upload Speed: 306 kbps (38.3 KB/sec )

Download Speed: 1978 kbps (247.3 KB/sec ) Upload Speed: 316 kbps (39.5 KB/sec )

البته الان یا دانلود منجر دارم 260 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم و سرعت آپلودم هم معمولا بهتر از نتیجه تست هست

سلام داداش واقعا ممنونم که تست کردی چون میخواستم دقیق بدونم سرعت دانلود 2 مگابایت چنده و بگیرم از ایرانسل ممنون از شما دوست عزیز:11:

mahdi_206
22-11-2011, 10:09
دوستان یه سوال ....

این تغییر طرح تعرفه که توی ecare هست به چه صورته ؟ من 512 محدود 4 گیگ یک ساله دارم . الان نزدیک 170 تومن توی حسابم هست که به ازای ماهی 20 تومن تا آخر دوره هستش نزدیک 8 ماه .

الان با همون 170 تومنی که توی حساب دارم می تونم طرحم رو بکنم 256 یا 128 با حجم کمتر که هزینه ش ماهی کمتر از 20تومن باشه ؟ (چون می خوام بیشتر از 8ماه داشته باشم . سرعت و حجم برام مهم نیست مدت زمانش مهمه ) .
میتونی الان درخواست تغییر طرح تعرفه رو بدی ولی تا اتمام دوره طرح فعلی ات، اعمال نمیشه.

iman_s
22-11-2011, 11:54
دوستان واسه سرعت های بالاتر که میگه از دانشگاه نامه بیار .متن نامه چی باشه؟
خود دانشگاه متن آماده داره فقط بگو سرعت توش قید بشه.

frobot
22-11-2011, 13:04
این " فعال سازی سرویس خط به خط وایمکس و تاریخچه انتقال" به چه درد می خوره کسی می دونه ؟

من فعالش کردن یه رمز برام اس ام اس کرد الان دقیقا می شه چه کار کرد ؟

من هم چند روز پیش پرسیدم و کسی جواب نداد . اما الان که مال خودم هم فعال شده بین دوتا خط خودم تست کردم و به جواب رسیدم . این انتقال خط به خط دقیقا مثل انتقال خط به خط سیم کارتهای ایرانسل عمل می کنه. یعنی اگر شما مثلا مبلغی اعتبار توی حسابت داشته باشی و دوستی در شرایطی جایی گرفتار شده باشه و نتونه به هر شکلی ( از طریق کارت شارژ یا کارت اعتباری بانکی ) اعتبارشو زیاد کنه شما می تونی از اعتبار خودت مبلغی رو به اون بدی تا اون استفاده کنه. البته دوسه تا نکته که من تا الان بهش رسیدم ( البته با آزمایش و ممکنه اشتباه باشه - چون هنوز گزینه help برای این حالت وجود نداره ) اینهاست :

1 - شما فقط می تونی از مبلغ ریالی اعتبارت برای طرف بفرستی و این امکان برای اعتبار حجمی ( ترافیک ) هنوز امکان نداره . یعنی شما اگر 4 گیگ حجم باقی مونده داشته باشی نمی تونی یک گیگ اونو به کس دیگه ای بدی . فقط از مبلغ ریالی می شه به مشترکین دیگه داد.

2- با توجه به بند بالا اصلا امکان خط به خط برای ترافیک های رایگان وجود نداره و ترافیک رایگان شما در هر حال بعد پایان مدت اعتبار از بین می ره .

3 - طرف مقابل می تونه ارسال شما رو قبول یا رد کنه. شما می تونید لیست کامل دریافتها و ارسالهای خودتون و قبول یا رد طرف را توی بخش تاریخچه ببینید.

حالا جدیدا ( فکر کنم از دیروز ) یه گزینه به اسم وفاداری اضافه شده که البته هنوز فعال نیست . احتمالا ایرانسل می خواد در حالت خوشبینانه امتیازاتی برای کاربران قدیمی تر در نظر بگیره . حالت بدبینانه اش هم اینه که ممکنه ایرانسل بخواد بعضی از امتیازاتی رو که الان داره به همه کاربرها می ده ( از قبیل اعتبار رایگان و ... ) رو از بعضی کاربرها بگیره . این در آینده مشخص می شه .
نمی دونم چرا کار ایرانسل برعکس همه است. معمولش اینه که واسه یه امکان جدید اول اطلاع رسانی می کنن . بعد یک مدت آزمایشی و بعد هم کارکرد رسمی . اما ایرانسل همه کارها رو چپه انجام می ده . نمونه اش هم همین حالت خط به خط و وفاداری که اصلا هنوز هیچ اطلاع رسانی رسمی براشون نشده. شاید فرض ایرانسل اینه که با این کار سرگرمی خوبی برای کاربرهاش درست می کنه تا به کارکرد امکانات جدید پی ببرن !!!! :31:

بگذریم . کسی جوابی برای اون سوال قبلی من پیدا نکرد ؟ چطور می شه حالت پروتکت ( اون سپر آبی و زرد روی آیکن کانکشن منیجر ) را حذف کرد ؟ نبود ؟

خوش باشید.

Mehran14233
22-11-2011, 13:25
میتونی الان درخواست تغییر طرح تعرفه رو بدی ولی تا اتمام دوره طرح فعلی ات، اعمال نمیشه.

ممنون

من الان 7ماه دیگه دارم . یعنی چی تا اتمام دوره طرح فعلی ؟

منظورم اینه الان اگه درخواست بدم واسه ماه جدید اعمال میشه یا میره واسه 7 ماه بعد ؟

o457
22-11-2011, 14:03
سلام خدمت همه دوستان، خوش به حال مبین نتی ها، چون پوشش شبکه شون دوباره افزایش پیدا کرد، اما این ایرانسل فقط چند شهر در چند استان. آخه چرا ایرانسل اینقدر تنبل هستش؟

hamidrezavictor
22-11-2011, 14:47
سلام مودم جيبي ايرانسل كي مياد؟

armin39
22-11-2011, 15:27
دوستان من از دیشب مشکل عجیبی پیدا کردم....دیشب ساعت 9 هزینه ماه رو واریز کردم به مبلغ 130 هزار تومن ...بعد تا صبح هم 5 گیگ دانلود داشتم ...صبح که دیدم sms اومده که 65 هزار بدهی دارید و باید واریز کنید ...بعد من هم دوباره واریز کردم به امید اینکه این 65 هزار در ماه بعد حساب بشه ..ولی زنگ که زدم آخرین دفعه گفت مصرف آزاد حساب شده...جالبه واقعا...خوب من ساعت9 واریز رو انجام دادم و شروع دوره هم الان زده از 1/9/90 خوب 1 آذر از ساعت 12 شروع میشه...این وسط موندم ...میترسم 65 هزارتومن رو 1 جورایی دیگه برنگردونه به من...دوستان تا حالا به همچین مشکلی برخورد کرده بودید؟؟؟؟

الان تو حساب نگاه که میکنم 172 تک تومنی به ایرانسل من بدهکارم در حالی که ایرانسل باید 64 هزار به من بدهکار باشه....خواهشا یکی کمک کنه

mokhtar
22-11-2011, 15:40
من 130 تومان دیشب برای 2مگ شارژ کردم الان میبینم اینقدر زده میزان اعتبار 379619

دیشب شارژ کردم

بعد پایین زده موجودی حساب 166688

یکی تویضح بده چی به چی هست؟؟

من الان گیج شده م

armin39
22-11-2011, 15:50
یکی ما رو از سردرگمی نجات بده...یعنی 65 هزار که ما بعدا به حسابشون واریز کردیم رفت؟/

mahdi_206
22-11-2011, 16:10
ممنون

من الان 7ماه دیگه دارم . یعنی چی تا اتمام دوره طرح فعلی ؟

منظورم اینه الان اگه درخواست بدم واسه ماه جدید اعمال میشه یا میره واسه 7 ماه بعد ؟
اونطور که خود ایرانسل گفته باید صبر کنی برای 7 ماه دیگه.

دوستان من از دیشب مشکل عجیبی پیدا کردم....دیشب ساعت 9 هزینه ماه رو واریز کردم به مبلغ 130 هزار تومن ...بعد تا صبح هم 5 گیگ دانلود داشتم ...صبح که دیدم sms اومده که 65 هزار بدهی دارید و باید واریز کنید ...بعد من هم دوباره واریز کردم به امید اینکه این 65 هزار در ماه بعد حساب بشه ..ولی زنگ که زدم آخرین دفعه گفت مصرف آزاد حساب شده...جالبه واقعا...خوب من ساعت9 واریز رو انجام دادم و شروع دوره هم الان زده از 1/9/90 خوب 1 آذر از ساعت 12 شروع میشه...این وسط موندم ...میترسم 65 هزارتومن رو 1 جورایی دیگه برنگردونه به من...دوستان تا حالا به همچین مشکلی برخورد کرده بودید؟؟؟؟

الان تو حساب نگاه که میکنم 172 تک تومنی به ایرانسل من بدهکارم در حالی که ایرانسل باید 64 هزار به من بدهکار باشه....خواهشا یکی کمک کنه
شما 9 شب واریز کردی یا اینکه 9 شب واریز شما تایید شد؟ وقتی پول رو واریز میکنید همون موقع یه پیغام میده که تا 48 ساعت تایید این پرداخت شما ممکنه زمان ببره. خب این رو باید مد نظر قرار میدادید که یکی دو روز زودتر پول رو واریز کنید. البته واقعا این کار ایرانسل بی انصافی هست. بهترین کار برای شما اینه که با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید و قضیه رو بگید و امیدوار باشید که بررسی کنن. فکر می کنم قبلاً هم یکی از دوستان این مشکل رو داشت و با تماس تلفنی مشکلش حل شده بود. (اگه اشتباه نکنم)

armin39
22-11-2011, 16:13
اونطور که خود ایرانسل گفته باید صبر کنی برای 7 ماه دیگه.

شما 9 شب واریز کردی یا اینکه 9 شب واریز شما تایید شد؟ وقتی پول رو واریز میکنید همون موقع یه پیغام میده که تا 48 ساعت تایید این پرداخت شما ممکنه زمان ببره. خب این رو باید مد نظر قرار میدادید که یکی دو روز زودتر پول رو واریز کنید. البته واقعا این کار ایرانسل بی انصافی هست. بهترین کار برای شما اینه که با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید و قضیه رو بگید و امیدوار باشید که بررسی کنن. فکر می کنم قبلاً هم یکی از دوستان این مشکل رو داشت و با تماس تلفنی مشکلش حل شده بود. (اگه اشتباه نکنم)

خیلی تماس گرفتم ولی فعلا خبری از ایرانسل نیست ...با کلی پیگیری تونستم فعلا خط رو فعال کنم....خوب ما وقتی 9 پول رو واریز می کنیم ایرانسل باید چک کنه که ما ساعت 9 پول رو واریز کریم به حساب ایرانسل...در ضمن روز 1 آذر از 12 شب شروع میشه و این پول 130 هزار که من ریختم برای این 30 روز به طور کامل هست...واقعا موندم چیکار کنم...یعنی امکان داره دیگه پول به حساب برگشت داده نشه؟؟؟؟پول کمی هم نیست ...65 هزار تومان هست

hesam,sh
22-11-2011, 16:17
سلام خدمت همه دوستان، خوش به حال مبین نتی ها، چون پوشش شبکه شون دوباره افزایش پیدا کرد، اما این ایرانسل فقط چند شهر در چند استان. آخه چرا ایرانسل اینقدر تنبل هستش؟

دوست خوبم
من خودم الان مبین نت دارم استفاده میکنم
فقط بهت میگم که قدر ایرانسل که داری رو بدون و به هیچ وجه گول پوشش سراسری مبین نت یا دانلود رایگان شبانه اش رو نخور.
به هیچ وجه کیفیت ایرانسل با مبین نت قابل مقایسه نیست و واقعا کیفیت ایرانسل از مبین نت خیلی خیلی بهتره.
روز های جمعه یا ساعتای رایگان آخر شب ، اینقدر سرعت افتضاحه که باید مودمو خاموش کنم بذارم کنار.
روز ها هم افتضاحه و هر روز و هر هفته هم داره افتضاح تر میشه.
من چون خودم هم ایرانسل و هم مبین نت دارم بهت توصیه میکنم که هیچ وقت حسرت داشتن مبین نت رو نخور !!!

o457
22-11-2011, 17:15
دوستان من هم ساعت 11 بود که بوسیله کارت شارژ حسابمو شارز کردم. الان هم سیستم از موجودیم کم کرده و ترافیک ماهانه هم منظور شده. فکر کنم مشکل حل شده.

armin39
22-11-2011, 17:42
دوستان من هم ساعت 11 بود که بوسیله کارت شارژ حسابمو شارز کردم. الان هم سیستم از موجودیم کم کرده و ترافیک ماهانه هم منظور شده. فکر کنم مشکل حل شده.

برای من که نامحدود دارم هنوز 65 هزار واریزی رو برگشت نزده ...دوستان فقط از صفحه اول میشه فهمید که چقدر بدهکار یا بستانکار هستیم ..درسته؟؟؟؟

mokhtar
22-11-2011, 19:18

دیشب شارژ کردم

من الان گیج شده م

نکنه مال منم ازاد حساب کرده؟؟؟؟

frobot
22-11-2011, 19:24
برای من که نامحدود دارم هنوز 65 هزار واریزی رو برگشت نزده ...دوستان فقط از صفحه اول میشه فهمید که چقدر بدهکار یا بستانکار هستیم ..درسته؟؟؟؟

شما به قول خودت بین زمان واریز تا زمان کسر کردن حساب اول ماه از حساب حدود 5 گیگ مصرف کردی که همش برات آزاد و گیگی ده هزار تومن حساب شده . مالیات و کسورات واریز و سایر چیزها رو که حساب کنیم تقریبا میشه همون 65 تومنی که خودت گفتی . ایرانسل این فاصله رو بدون دادن هیچ اخطاری آزاد حساب می کنه. روی همین حساب بعید می دونم مبلغ برگشت بشه چون طبق قوانین ایرانسل ( کاری به عادلانه یا ناعادلانه بودنش ندارم ) قانونی انجام شده . روز آخر هرماه ( از ساعت 12 شب به بعد - یعنی ساعات اولیه ماه جدید ) تا زمانی که برداشت پولی انجام نشده و اعتبار جدید به حسابتون نیومده اصلا نباید استفاده کنید چون آزاد حساب میشه وهمین مشکل پیش میاد. روی حسابهای کوچک مثل مال من که مثلا ماهیانه 20000 تومنه این موضوع زیاد به چشم نمی یاد اما حساب شما چون سرعت و حجم ترافیک زیاد داره رقمش قابل توجه میشه . حالا پیگیری بکن اما زیاد به برگشتش امیدوار نباش.

خوش باشی .

hesam,sh
22-11-2011, 20:11

اگر کیفیت مزخرف مبین نت رو تجربه می کردی ، این حرفو نمی زدی !!
من خودم مبین نت دارم و فقط توصیه می کنم که به هیچ وجه گول پوشش سراسری یا ساعت رایگان رو نخوری.
تو ساعتای رایگان ، صفحه هم به زور باز میکنه !!!
واقعا قدر ایرانسل رو بدونید چون کیفیتش اصلا با مبین نت قابل مقایسه نیست

armin39
22-11-2011, 20:25
بعید نیست برای شما هم اینطور شده باشه...الان برای من که 2 مگ نامحدود هستم زده میزان اعتبار 1659 ...برای بقیه دوستان چطور زده؟؟؟من از کجا بفهمم که 65 هزار رو برگشت زدن؟

ahoora2007
22-11-2011, 22:28
با درود بیکران
1m نامحدود ایرانسل گرفتم پهنای باند 125 تا 132 کیلوبایت در ثانیه دانلود میشه

mea2002
22-11-2011, 22:34
با درود بیکران
1m نامحدود ایرانسل گرفتم پهنای باند 125 تا 132 کیلوبایت در ثانیه دانلود میشه

واسه اشتراک 1 مگابیت چه مدارکی خواستند؟چون مثل اینکه من شنیدم ایرانسل واسه بالاتر از 128 خیلی سخت می گیره-یعنی مثل ارائه دهندگان adsl با یک گواهی کار حله؟-کدام منطقه اصفهان (محدوده اش منظورمه) هستید که سرعت اینجوره؟:20:

mohammad1983
22-11-2011, 22:58
من که 4 شنبه هفته پیش ثبت نام کردم.تا شنبه دیدم خبری نشد.توی سایت زده بود تعلیق پرداخت.آخر دیدم انگار نه انگار زنگ زدم وصل کردند به چک کردن پوشش.یارو گفت خوبه آنتن میده (حالا خودم میدونستم آنتن میده ها).میتونید پرداخت کنید.
حالا هم که 2 روز هست 195 تومان رو ریختم باز هم انگار نه انگار.کلا انگار ما باید باهاشون تماس بگیریم!!

mokhtar
22-11-2011, 23:31

دیشب شارژ کردم

من الان گیج شده م

بعید نیست برای شما هم اینطور شده باشه...الان برای من که 2 مگ نامحدود هستم زده میزان اعتبار 1659 ...برای بقیه دوستان چطور زده؟؟؟من از کجا بفهمم که 65 هزار رو برگشت زدن؟

help us plzzzzzzzzzzzzz

lucky_luke
23-11-2011, 00:34
help us plzzzzzzzzzzzzz

we cant help you mate!!
you have to call wimax service center(707) :D
tell them what happend and ask them to solve it for you
you may want to or have to yell at them a little
:10:

mokhtar
23-11-2011, 00:37
we cant help you mate!!
you have to call wimax service center(707) :D
tell them what happend and ask them to solve it for you
you may want to or have to yell at them a little
:10:

ok tanx honey

fasri ham baladam :))

armin39
23-11-2011, 11:29
با این وضعیت که امروز هم زنگ زدم مثل اینکه حجم ما رو آزاد حساب کردن ...سرعت هم 2 مگ و 6 گیگ پول کمی نمیشه...موندم چی بگم...من نمیدونم تو این 6 ساعت که ایرانسل سیستم ها رو به روز می کنه ما چرا باید پول بدیم...؟؟؟؟؟؟؟خوب من روز قبلش پول به حساب ایرانسل واریز کردم....باور کنید اینم 1 نوع دیگه دزدی هست...تاریخ 1 آذر از 12 شب شروع میشه...الان تو مشخصات اکانت من زده شروع دوره 1/9/1390 پایان دوره 30/9/90 خوب 1 آذر از 12 شب هست ...الان که زنگ زدیم گفتند به احتمال زیاد آزاد حساب شده برای شما...به نظرتون اگه پیگیری کنم می تونم به نتیجه برسم؟؟؟؟

armin39
23-11-2011, 11:41
دوستان حالا کسی تونسته این پولی که تو زمان ساعت 12 تا 6 صبح هست را برگردونه؟؟؟میخوام بینم پیگیری به درد می خوره یا آخر سر نمی دن پول رو/....تا به حال از دوستان کسی تونسته که این پول رو پس بگیره؟

shaghaiegh2000
23-11-2011, 13:31
دوستان حالا کسی تونسته این پولی که تو زمان ساعت 12 تا 6 صبح هست را برگردونه؟؟؟میخوام بینم پیگیری به درد می خوره یا آخر سر نمی دن پول رو/....تا به حال از دوستان کسی تونسته که این پول رو پس بگیره؟

چند هفته پیش یکی از دوستان در همین فروم با همین مشکل مواجه شده بود که بعد از چند روز که به ۷۰۷ زنگ زد پول به حسابش برگشت،شما هم پیگیر مشکلتون باشید امیدوارم که حل بشه.

lucky_luke
23-11-2011, 13:54
این مشکل از طرف سیستم های خودشونه و باید پول شما رو پس بدن
زنگ بزن طلبکار شو البته باید پیگیر باشی و با این جمله های "منتظر تماس واحد فنی باشید " یا "براتون فرم پیگیری پر میکنیم و بعدا(!) نتیجه رو بهتون اطلاع میدیم "خام نشی

کلا براشون راحت تره بخوان از سر خوشون باز کنن تا اینکه بخوان مشکل رو حل کنن ولی این حق شماست که پولتون رو پس بگیرید و باگ های سیستمشون مشکل شما نیست

loyalamin
23-11-2011, 14:26
دوستان این قضیه ماهی 50500 تومن که ماله ثبت نام جدیدی ها هستش . این چه مسخره بای هستش یعنی ما که یوزر قدیمی هستیم نمی تونیم استفاده کنیم . اگه اینجوری باشه من می روم سراغ مبین نت حداقل voip هم داره

Imanhjp
23-11-2011, 16:38
دوستان این قضیه ماهی 50500 تومن که ماله ثبت نام جدیدی ها هستش . این چه مسخره بای هستش یعنی ما که یوزر قدیمی هستیم نمی تونیم استفاده کنیم . اگه اینجوری باشه من می روم سراغ مبین نت حداقل voip هم داره

5500 تومن حتی برای جدیدا هم وجود نداره. من یدونه با 1 گیگ ترافیک ثبت نام کردم. موقع تایید ثبت نام تو E-Care چنین چیزی نبود و باید پایه انتخاب میکردم.
مبین نت از کی تا حالا VoIP داره؟

hamid268
24-11-2011, 09:40
کسی می دونه سرعت 1 مگ مجاز به چند گیگ استفاده هست تا در لیست سیاه نره؟؟

mehdi_vsgh
24-11-2011, 11:33
از دیروز بعدازظهر شدیدا افت سرعت دارم..سرویس 256 دارم سرعتم از 33 شروع میشه و بعد از چند دقیقه حتی به 8-9 هم میرسه
برای شماهم اینطوریه؟

mehdi_vsgh
24-11-2011, 11:38
کسی می دونه سرعت 1 مگ مجاز به چند گیگ استفاده هست تا در لیست سیاه نره؟؟
عزیز فعلا هیچ محدودیتی نداره با خیال راحت دانلود کن

marvel2000
24-11-2011, 12:09
از دیروز بعدازظهر شدیدا افت سرعت دارم..سرویس 256 دارم سرعتم از 33 شروع میشه و بعد از چند دقیقه حتی به 8-9 هم میرسه
برای شماهم اینطوریه؟

اگه تهرانی که فعلاً طبیعیه ولی نمی‌دونم توی لباسات کجای این مرز و بومی.

mehdi_vsgh
24-11-2011, 12:20
اگه تهرانی که فعلاً طبیعیه ولی نمی‌دونم توی لباسات کجای این مرز و بومی.
:دی
ما سمت آزادی- حبیب اله هستیم

mahdi_206
24-11-2011, 12:34
50500 تومن یا ریال؟! من طرح 50500 تومنی توی سایت ایرانسل نمیبینم.
طرح 50500 ریالی هم دیگه فقط مختص ثبت نام جدید نیست. میتونی طرح تعرفه ات رو تغییر بدی روی 128 کیلوبیت 1 گیگابایت. ولی تغییر طرح فقط در پایان دوره زمانی طرح فعلی ات انجام میشه. مثلا اگه طرح سه ماهه، 6 ماهه یا یکساله داشته باشی و پولش رو یکسره داده باشی باید تا آخرش صبر کنی.
مبین نت هم هنوز VoIP سراسری نداره. فقط برای تست VoIP میدن.

marvel2000
24-11-2011, 14:43
:دی
ما سمت آزادی- حبیب اله هستیم

اُفت سرعت توی یه سری از مناطق تهران طبیعیه
معمولاً بعضی وقت‌ها اینجوری می‌شه
تنها راهش هم صبره چون حق اعتراض نداریم

mehdi_vsgh
24-11-2011, 19:23
سلام
بچه هها یه چیزی رو شماهاهم تست میکنید؟ فکر کنم مشکل دانلود و تغییر ای پی ایرانسل برطرف شده
الان من بدون چی تی ان دارم با قابلیت رزوم دانلود میکنم :18:

carrow
25-11-2011, 00:30
سلام.
2 تا مورد داشتم امیدوارم کمک کنین.

اول اینکه ما توی خونه نزدیک 4-5 تا دیوایس با هم متصل میشیم به وایمکس ( البته برای وبگردی نه دانلود ) - سرعت هم 512 هست.
ولی همین هم موقع لود سایت های سنگین برای یک نفر ، مطمئنا روی بقیه هم تاثیر میزاره.
راهی وجود داره که بشه برای کسایی که از وایمکس استفاده میکنن محدودیت سرعت قائل شد ؟ مثلا برای همه بزارم بیشتر از 128 پهنای باند نره ؟

بعد دوم اینکه این چند وقته سرعت باز کردن صفحات افتضاح شده توی ایرانسل برام. تغییر DNS هم فایده نداره.
سرعت دانلود خوبه ولی بازکردن صفحات خیلی طول میکشه . برای شما هم اینطوریه ؟

پینگ هم 199 هست با سرور تهران اسپید تست

EXXTREME
25-11-2011, 00:56
سلام
بچه هها یه چیزی رو شماهاهم تست میکنید؟ فکر کنم مشکل دانلود و تغییر ای پی ایرانسل برطرف شده
جی تی ام چیه؟اگر منظورت وی پی ان هست مشکلی نداره بگی عزیز خودتو اذیت نکن:31:

marvel2000
25-11-2011, 01:05
سلام

درسته... مشکل ریزوم حل شده ولی اُفت سرعت شدیدتر از قبل شده...

mehdi_vsgh
25-11-2011, 10:24
درسته... مشکل ریزوم حل شده ولی اُفت سرعت شدیدتر از قبل شده...
دیشب دیگه افت سرعت به حداکثر خودش رسیده بود...من که فقط دو روز اخر هفته ها خونم ناچارم که 24ساعته دانلود کنم ولی دیشب دیدم ارزش نداره سیستم رو روشن بزارم
اما الان سرعت به حالت طبیعی برگشته....(البته اگه چشم نخوره)

reallife0002
25-11-2011, 11:15
دوستان کسی میدونه که سرویس 1 مگ نامحدود:

1. سرعت دانلود چنده؟؟
2.کیفیتش چطوره؟؟

pori.ya
25-11-2011, 17:49
دوستان کسی میدونه که سرویس 1 مگ نامحدود:

1. سرعت دانلود چنده؟؟
2.کیفیتش چطوره؟؟

سرعت دانلود حدود 130 کیلوبایت هست
کیفیت با توجه به محل متفاوت هست اما در بیشتر مواقع سرعت خوب هست

ahoora2007
25-11-2011, 19:32
واسه اشتراک 1 مگابیت چه مدارکی خواستند؟چون مثل اینکه من شنیدم ایرانسل واسه بالاتر از 128 خیلی سخت می گیره-یعنی مثل ارائه دهندگان adsl با یک گواهی کار حله؟-کدام منطقه اصفهان (محدوده اش منظورمه) هستید که سرعت اینجوره؟:20:

با درود
بنده هم در محل کارم استفاده می کنم و هم در منزل، هر دو پهنای باند بین 125 تا 130 کیلوبایت متغیر است با پهنای باند 1 مگابایت بنده جواز کسب ارائه دادم می تونی نامه اداری داشته باشی + قبض تلفن محلی که می خوای استفاده کنی

LordMMD
25-11-2011, 19:40
دوستان این چتر وایمکس رو برای راه اندازیش بازه زمانی اعلام نکردن ؟

mehdi_vsgh
25-11-2011, 20:27
دوستان این چتر وایمکس رو برای راه اندازیش بازه زمانی اعلام نکردن ؟
فقط گفتن به زودی
ولی احتمالا تو جشنواره زمستانی ارائه بشه

shaghaiegh2000
25-11-2011, 22:23
برای تست سرعت وایکمس ایرانسل،مودم یکی از دوستان رو به خونه آوردم ولی هر کاری کردیم یک چراغ هم روشن نشد آخرش مودم رو تو حیاط بردم یه دو چراغ به زور روشن خاموش میشد البته به کامپیوتر نمیرسید تا سرعتش رو تست کنم. سوالم اینه که بعد از وصل کردن مودم لازمه تنظیماتی در کامپیوتر اعمال کنیم یا نه؟
با این وضعیت باید بیخیال ایرانسل بشم یا راه حلی هست؟البته توانایی خرید مودم فضای باز رو هم ندارم.

reallife0002
25-11-2011, 22:29
با درود
بنده هم در محل کارم استفاده می کنم و هم در منزل، هر دو پهنای باند بین 125 تا 130 کیلوبایت متغیر است با پهنای باند 1 مگابایت بنده جواز کسب ارائه دادم می تونی نامه اداری داشته باشی + قبض تلفن محلی که می خوای استفاده کنی

ممنون از راهنماییتون
میخواستم بدونم از نظره قطعی چطوره ثبات سرعت همینیه که گفتین؟؟؟؟

چون من همش دانلود دارم البته سرعت سایت باز کردن هم برام مهمه؟؟

ایرانسل کسایی رو که زیاد دانلود میکنن محدود نمیکنه؟؟؟

marvel2000
25-11-2011, 23:32
الان دیگه ایرانسل ترکونده... من حتی سایت‌های سبک رو هم به سختی باز می کنم
سرعت هم افتضاح شده.

mehrdadonline
25-11-2011, 23:41
سلام. میخواستم ببینم مودم های این شرکت با سیستم مبین نت هم کار میکنن؟

lucky_luke
26-11-2011, 00:07
کسی سرویس دایمی داره؟
میخوام بدونم که فرق 2مگ دایم با اعتباری چیه؟
هزینه دایم چقدره؟ و آیا مثل اعتباری هزینش ثابته یا اینکه هر چقدر استفاده کردیم پول میدیم

یه توضیح کلی بدین ممنون میشم

mohammad1983
26-11-2011, 00:08
من به دلیل مشکلی که برای نصاب پیش اومده بود رفتم مودم رو گرفتم و خودم یوزر و پسورد رو وارد کرد.
روی حالت tls هم گذاشتم و 5 تا چراغ ثابت شد و از توی سایت ایرانسل تیک گرینه تحویل مودم رو زدم و همه چیز تموم شد.
اما فعلا page نمیاد.طرف گفت باید صبر کنی از ایرانسل sms بیاد و اونموقع فعال میشه.
آیا مال شما هم اینجوری بوده؟

timemachine2029
26-11-2011, 00:17
با درود
عجب ادم های عوضی هستن من 100 بار باهاشون صحبت کردم که با جواز کسب بدن ندادن:19:

RapB0y
26-11-2011, 03:55
الان دیگه ایرانسل ترکونده... من حتی سایت‌های سبک رو هم به سختی باز می کنم
سرعت هم افتضاح شده.

پهنای باند 2 مگ الان رو 250 تا 260 دارم دانلود میکنم

کسی سرویس دایمی داره؟
میخوام بدونم که فرق 2مگ دایم با اعتباری چیه؟
هزینه دایم چقدره؟ و آیا مثل اعتباری هزینش ثابته یا اینکه هر چقدر استفاده کردیم پول میدیم

یه توضیح کلی بدین ممنون میشم

فکر کنم تنها فرقش اینه که هر ماه باید قبض رو حساب کنی
وگرنه قیمت همونه تازه به نظر دردسرشم بیشتره:D
چون که مثل سیم کارت های دائمی میزان حد اعتبار داره

marvel2000
26-11-2011, 06:28
پهنای باند 2 مگ الان رو 250 تا 260 دارم دانلود میکنم

خوش به حالت چون توی تهران از این خبرا نیست...
حداقل برای منطقه‌ای که من استفاده می‌کنم این خبرا نیست

shaghaiegh2000
26-11-2011, 06:54
برای تست سرعت وایکمس ایرانسل،مودم یکی از دوستان رو به خونه آوردم ولی هر کاری کردیم یک چراغ هم روشن نشد آخرش مودم رو تو حیاط بردم یه دو چراغ به زور روشن خاموش میشد البته به کامپیوتر نمیرسید تا سرعتش رو تست کنم. سوالم اینه که بعد از وصل کردن مودم لازمه تنظیماتی در کامپیوتر اعمال کنیم یا نه؟
با این وضعیت باید بیخیال ایرانسل بشم یا راه حلی هست؟البته توانایی خرید مودم فضای باز رو هم ندارم.

راهنمایی کنید لطفا

marvel2000
26-11-2011, 07:39
راهنمایی کنید لطفا

ببین عزیزم بیشتر وقت‌ها با یک چراغ روشن هم می شه از تمام توان سرویس وایمکس استفاده کرد
تمامش مربوط به کیفیت سیگناله نه حجمش
شما با همون مودمی که ا زدوستت گرفتی با کابل شبکه روی کامپیوترت یه تستی بزن ببین چی می‌شه

mohammad1983
26-11-2011, 13:27
سرویس من فعال شد.
512
دانلود زیر 66 نمیاد.
پینگ هم 220 تا 240
تمام چراغ های مودم هم روشن.

mohammad1983
26-11-2011, 13:28
سرویس من فعال شد.
512
دانلود زیر 66 نمیاد.
پینگ هم 220 تا 240
تمام چراغ های مودم هم روشن.

h2so4_online
26-11-2011, 13:44
همینطوری که عشق و حال می کنی که سرعتت زیر 66 نمی آید.بهتره از خطرات امواج مایکرویو و تاثیر این امواج مخرب بر سلامتی نیز آگاه باشید.این که میگن فرکانس این امواج پایینه و تاثیری ندارد.همش کذب محض است.یه عده به خاطر سود های کلان با جون مردم خیلی راحت بازی می کنند..این که میگم خطرناکه.این نیست که فردا می میرید.در بلند مدت اثراتش نمایان تر خواهد شد.در هر صورت اگر من باشم هنوز کارکردن با ADSL را ترجیح می دهم

ghafari88
26-11-2011, 14:27
همینطوری که عشق و حال می کنی که سرعتت زیر 66 نمی آید.بهتره از خطرات امواج مایکرویو و تاثیر این امواج مخرب بر سلامتی نیز آگاه باشید.این که میگن فرکانس این امواج پایینه و تاثیری ندارد.همش کذب محض است.یه عده به خاطر سود های کلان با جون مردم خیلی راحت بازی می کنند..این که میگم خطرناکه.این نیست که فردا می میرید.در بلند مدت اثراتش نمایان تر خواهد شد.در هر صورت اگر من باشم هنوز کارکردن با ADSL را ترجیح می دهم

دوست عزیز؛ پیش از این راجع به مسئله ای که اشاره فرمودید در این تاپیک زیاد بحث شده. با احترامی که برای نظرتون قائلم، لطف کنید و از اینجوری بحث ها راه نندازید. ( این توضیح رو اضافه کنم که بهتره به پست های قبلی مراجعه کنید و بحث ها رو بخونید.)
ممنون

amjad2
26-11-2011, 14:32
باز هم افت شدید سرعت در منطقه پونک تهران
الان چند روزی هست که سرعت دانلود به کمتر از یک سوم حد معمول میرسه

mohammad1983
26-11-2011, 19:32

این حرفتون از اون حرف ها بود ها:31:
مگر به استفاده کردن یا نکردن من از وایمکس داره که امواج اذیت کنه.امواج وایمکس و هزار رو یک چیز دیگه توی فضا هست.ما فقط یه وسیله گذاشتیم که ازش استفاده کنیم.
همه جای دنیا هم هست.
مثلا شما که از adsl استفاده میکنید هیچ امواجی اطرافتون نیست!!!

mokhtar
26-11-2011, 20:59
از کجا بفهمیم ازاد استفاده کردیم؟؟

frobot
26-11-2011, 21:31
از کجا بفهمیم ازاد استفاده کردیم؟؟

توی صفحه حساب ecare که نگاه کنی اگر همه اعتباراتت ( چه توی صفحه اصلی و چه توی بخش جزئیات ) صفر باشن یعنی داری آزاد استفاده می کنی . البته دو حالت 256 و 128 آزاد هم هست که اونها همیشه آزاد می زنن و اصلا جزئیات حسابشون فقط برای یک گیگ رایگان درماه (اونم فقط برای 6 ماه ) فعاله . در اون حالت بعد از یک گیگ رایگان ماهانه همیشه آزاد مصرف می کنی . توی جزئیات تماسها هم که نگاه کنی باز حالت محاسبه آزاد مشخصه . در حالت پایه هم بعد از اتمام حجم اولیه در صورت داشتن اعتبار ریالی - البته بدون هیچ اخطاری - آزاد مصرف می کنی .

در حالت کلی راحت ترین کار اینه که به جزئیات کارکرد مراجعه کنی . اگر در هر بازه زمانی جزئیات کارکرد بین اعتبار ریالی قبل از مصرف و اعتبار ریالی بعد از مصرف اختلاف ریالی بود یعنی داری درحالت آزاد کار می کنی .

خوش باشی .

پی نوشت : الان دو سه روزیه برای من توی اهواز از حدود ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر سرعت شدید افت می کنه و قطعی های مداوم دارم . تماس گرفتم 707 می گه دارن آنتن تقویت می کنن . ولی بعید می دونم . کس دیگه ای توی اهواز از این مشکلات نداره ؟

hosein_b1
26-11-2011, 22:02
وایمکس ایرانسل که دانلود شبانه رایگان نداره . درسته؟؟

mehrradg26
27-11-2011, 00:03
سلام
من تازه امروز وایمکس ایرانسل گرفتم 128 نا محدود انتن هم پر پر هست
چندتا سوال
1-چرا اینقدر سرعت باز کردن صفحات نسبت به adsl 128 کمتره؟
2-وی پی ان هم کانکت نمیشه چرا ؟ در صورتی که با adsl من کانکت میشه

mrmostafa
27-11-2011, 00:20
یکی از دوستام لپ تاپ داره ویندوز رو ریکاوری کرده الان مودمش زده کانکت ولی وصل نیست بالاش زده not connected چرا اینجوریه واقعا. حالا زنگ زده پشتیبانی ایارنسل از صبح تا حالا میگه پشتیبانی جدا شده به ما ربطی نداره باید نامه پر کنی بعد رسیدگی میکنن قبلا آنلاین جواب میدادن. واقعا ایارنسل گند زده با این پشتیبانیش خیلی زشته برای یه شرکت که این همه ادعا داره. طرف باید 2روز صبر کنه تا به نامه جواب بدن. مگه دوران ما قبل تاریخه؟!!! کسی در مورد این پشتیبانی خرابشده ایرانسل چیزی نمیدونه؟؟؟ من الان تو هفته سرعت دانلودم متغیر هست و در کل هفته خیلی کم ثابتر وی 66 هستش سرویس 512 گرفتم انگار نه انگار. واقعا تو مملکتی که صاحب نداره نمیدونی به کجا باید بری اعتراض کنی
همه چی روب اید با پارتی انجام بدی. یه شکایت کنم تا حالشو ببرن ولی از جانب پارتی که دارم باید انجام بدم تا مدیر ارشدشو بکشن دادگاه تا بفهمه چه خبره.

marvel2000
27-11-2011, 00:34
باز هم افت شدید سرعت در منطقه پونک تهران
الان چند روزی هست که سرعت دانلود به کمتر از یک سوم حد معمول میرسه

کاملاً موافقم از وقتی این مشکل ریزوم رو با سایت‌های شیرینگ حل کردن سرعت تو بیشتر ساعت‌های روز داغونه
باید صبر کرد ببینیم که کی درست می‌شه

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

یکی از دوستام لپ تاپ داره ویندوز رو ریکاوری کرده الان مودمش زده کانکت ولی وصل نیست بالاش زده not connected چرا اینجوریه واقعا. حالا زنگ زده پشتیبانی ایارنسل از صبح تا حالا میگه پشتیبانی جدا شده به ما ربطی نداره باید نامه پر کنی بعد رسیدگی میکنن قبلا آنلاین جواب میدادن. واقعا ایارنسل گند زده با این پشتیبانیش خیلی زشته برای یه شرکت که این همه ادعا داره. طرف باید 2روز صبر کنه تا به نامه جواب بدن. مگه دوران ما قبل تاریخه؟!!! کسی در مورد این پشتیبانی خرابشده ایرانسل چیزی نمیدونه؟؟؟ همه چی روب اید با پارتی انجام بدی. یه شکایت کنم تا حالشو ببرن ولی از جانب پارتی که دارم باید انجام بدم تا مدیر ارشدشو بکشن دادگاه تا بفهمه چه خبره.

قبلاً می‌گفتن شماره‌ات رو بده باهات تماس می‌گیریم حالا می‌گن نامه بزن...
خُب معلومه دیگه کسی نمی‌خواد پاسخگو باشه مطمئناً شکایت هم کاری به جایی نمی‌بره
چون اینجا ایرانه و طبق گفته دولت مردها... سیستمی که با ایمان خالص اداره می‌شه فقط مردم می‌تونن مشکل داشته باشن نه کسایی که دارن به مردم مثلاً خدمات می‌دن
آخرش هم برای اینکه خر کیفمون کنن می‌گن ملت فهیم ایران

marvel2000
27-11-2011, 01:37
سلام
چندتا سوال

اگه تهران باشی که چند روزی هست توی بعضی از مناطق مشکل پینگ و سرعت وجود داره
و از اونجایی هم که این شرکت به اصطلاح بزرگ و موفق پشتیبانی نداره کسی پاسخگو نیست

mahdi_206
27-11-2011, 08:18
یکی از دوستام لپ تاپ داره ویندوز رو ریکاوری کرده الان مودمش زده کانکت ولی وصل نیست بالاش زده not connected چرا اینجوریه واقعا. حالا زنگ زده پشتیبانی ایارنسل از صبح تا حالا میگه پشتیبانی جدا شده به ما ربطی نداره باید نامه پر کنی بعد رسیدگی میکنن قبلا آنلاین جواب میدادن. واقعا ایارنسل گند زده با این پشتیبانیش خیلی زشته برای یه شرکت که این همه ادعا داره. طرف باید 2روز صبر کنه تا به نامه جواب بدن. مگه دوران ما قبل تاریخه؟!!! کسی در مورد این پشتیبانی خرابشده ایرانسل چیزی نمیدونه؟؟؟ من الان تو هفته سرعت دانلودم متغیر هست و در کل هفته خیلی کم ثابتر وی 66 هستش سرویس 512 گرفتم انگار نه انگار. واقعا تو مملکتی که صاحب نداره نمیدونی به کجا باید بری اعتراض کنی
همه چی روب اید با پارتی انجام بدی. یه شکایت کنم تا حالشو ببرن ولی از جانب پارتی که دارم باید انجام بدم تا مدیر ارشدشو بکشن دادگاه تا بفهمه چه خبره.
اون قضیه پشتیبانی شون رو نمیدونم ولی این مشکلی که شما میگی رو من نفهمیدم چی هست. شما میگی مودم زده کانکت، بعد بالای کجا زده not connected ؟؟ میشه عکس بذارید؟

mrmostafa
27-11-2011, 08:53
کاملاً موافقم از وقتی این مشکل ریزوم رو با سایت‌های شیرینگ حل کردن سرعت تو بیشتر ساعت‌های روز داغونه
باید صبر کرد ببینیم که کی درست می‌شه

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

قبلاً می‌گفتن شماره‌ات رو بده باهات تماس می‌گیریم حالا می‌گن نامه بزن...
خُب معلومه دیگه کسی نمی‌خواد پاسخگو باشه مطمئناً شکایت هم کاری به جایی نمی‌بره
چون اینجا ایرانه و طبق گفته دولت مردها... سیستمی که با ایمان خالص اداره می‌شه فقط مردم می‌تونن مشکل داشته باشن نه کسایی که دارن به مردم مثلاً خدمات می‌دن
آخرش هم برای اینکه خر کیفمون کنن می‌گن ملت فهیم ایران

واقعا هم همينه. ببخشيدا مقصر خودمونيم. الان در خونه ما يه هيات جديد زدن چون دعواشون شده واسه كل و كل بازي طرف تا ساعت 1 نيمه شب آهنگ گذاشته بلند كل خيابون ميشنون همشم حسين حسين همين آخه بري حرفم بزني ميشي زد دين اينا. سر كار ميريم خسته ايم نميتونيم بخوابيم. صداش رو اندازه داخل همون محيط بذار تا صبح اينقدر بزنين تو سر خودتون تا شهيد بشين :) والا به خدا. آزار و اذيت و تجاوز و زورگويي كلا يعني اسلام. به قول تو ايمان خالص مال ايناست. اينم كار كردنشونه همين آدمها كه اينجوري كار ميكنن و ميدزدن و بي مسئوليت هستن صف اول اينجور مراسم مذهبي هم هستن. كم تو اينا نبودم بوسيدم گذاشتم كنار انسان واقعا آگاهيش رو بالا ميبره از اسارت رها ميشه. خوش و خرم باشين :40:

---------- Post added at 08:53 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

اون قضیه پشتیبانی شون رو نمیدونم ولی این مشکلی که شما میگی رو من نفهمیدم چی هست. شما میگی مودم زده کانکت، بعد بالای کجا زده not connected ؟؟ میشه عکس بذارید؟

دوست عزيز قضيه اينه كه دوستم ويندوز جديد ريخته سون بعد به اينترنت وصل نميشه. پيش منم نبود درستش كنم پاي تلفن توضيح ميدادم بهش. بعد رفتم تنظيمات مودم رو از سايتش گرفتم طبق اون گفتم انجام داد ولي باز هم آي پي مودم رو ميزنه هم نمياره تنظيمات مودم رو بعد ايرانسل بهش ميگه برو تو سايت ايرانسل. حداقل بيشتر شركتها وقتي قطع هم هستي به سايت خودشون دسترسي داري. الان نميدونم بايد چيكار كنه تا درست بشه. يه تنظيم براي ويندوز جديد كه ميريزي نداره. در صورتي كه وقتي adsl استفاده ميكردم ويندوز ميريختم سي دي مودم رو كه نصب ميكردم ديگه خودش وصل ميشد. مودمش هم 635 هست

o457
27-11-2011, 09:29
این حرفتون از اون حرف ها بود ها:31:
مگر به استفاده کردن یا نکردن من از وایمکس داره که امواج اذیت کنه.امواج وایمکس و هزار رو یک چیز دیگه توی فضا هست.ما فقط یه وسیله گذاشتیم که ازش استفاده کنیم.
همه جای دنیا هم هست.
مثلا شما که از adsl استفاده میکنید هیچ امواجی اطرافتون نیست!!!
احتمالا در منطقه ایشون خبری از امواج موبایل، امواج رادیو اف ام ( که چگالیش از موبایل بیشتره)، امواج تلویزیون چه آنالوگ و چه دیجیتال نیست

ahoora2007
27-11-2011, 10:33
ممنون از راهنماییتون
میخواستم بدونم از نظره قطعی چطوره ثبات سرعت همینیه که گفتین؟؟؟؟

چون من همش دانلود دارم البته سرعت سایت باز کردن هم برام مهمه؟؟

ایرانسل کسایی رو که زیاد دانلود میکنن محدود نمیکنه؟؟؟

من چند یک هفته است دارم این سرویس 1 مگابیت رو اسفاده می کنم قطعی ندارم و سرعت تقریبا ثابت هست و طبق تحقیقات بنده ایرانسل خوب بوده به همین خاطر گرفتم البته مبین نت هم دارم اونم سرعتش ثابته 130-140 استفاده من در کافی نت هست
به اونصورت هم نیست که محدود کنن مگه اینکه هر 30 روز 24 ساعت دانلود کنی :D

negar-sana
27-11-2011, 12:18
سلام
من مودم وایمکس مبین نت یکی از دوستامو واسه یه مدت گرفتم
3تا چراغ آنتنش روشن میشه اما به اینترنت وصل نمیشه
حتی نمیتونم وارد تنظیمات مودم بشم و وقتی 192.168.1.1 رو میزنم ارور میده و هیچ صفحه ای باز نمیشه (با لن تست کردم)
دوستم گفته بود مودم تنظیمه و خودش باهاش کار کرده!
چرا واسه من کانکت نمیشه؟ کسی میدونه؟

mrmostafa
27-11-2011, 12:25
سلام
من مودم وایمکس مبین نت یکی از دوستامو واسه یه مدت گرفتم
3تا چراغ آنتنش روشن میشه اما به اینترنت وصل نمیشه
حتی نمیتونم وارد تنظیمات مودم بشم و وقتی 192.168.1.1 رو میزنم ارور میده و هیچ صفحه ای باز نمیشه (با لن تست کردم)
دوستم گفته بود مودم تنظیمه و خودش باهاش کار کرده!
چرا واسه من کانکت نمیشه؟ کسی میدونه؟

دوست عزيز شما اولا كه بايد در تاپيك مبين نت مطرح كنيد. مودم تنظيم هست مشكل از سيستم شماست . بايد از طريق تنظيمات مودم (كه در سايت مبين نت بايد نسبت به مدل مودم و سيستم عامل كه دارين موجود باشد مانند سايت ايرانسل) روي سيستم عامل خودتون تغييراتي را انجام بدين و بعد كه وصل شدين دوباره تنظيمات آي پي رو به حالت آپتين در بيارين. شما به سايت مبين نت مراجعه كنيد و آموزش تنظيمات مربوط به مودم خودتون رو دانلود كنيد و طبق آموزش پيش برويد مشكلتان حل مي شود.

mehrradg26
27-11-2011, 12:33
سلام
چندتا سوال

یک هم جواب مارو بده

mrmostafa
27-11-2011, 13:12
یک هم جواب مارو بده

دوست عزيز بستگي به منطقه داره. من سرعت باز كردن صفحاتم تو يه روز خيلي عاليه و بعضي اوقات سرعتش پائينه سرويس 512 دارم و 128 كه كلا سرويس ضعيفي هست.
وي پي ان هم من مشكل ندارم هر وي پي ان با هر پورتي رو تست كردم وصل ميشه مشكلي نداره. اشكال از جانب خودتون بايدب اشه.

shaghaiegh2000
27-11-2011, 13:50
ببخشید شما چرا مشکل افراد رو به گردن دین میندازین،مشکل از خود افراده که با اسم دین اسلام دارن کاسبی میکنن و گرنه دین اسلام هیچ وقت اونا رو به عنوان مسلمان قبول نکرده و هیچ جا هم نگفته حق مردم رو بخورید.
برادر عزیز،استفاده ابزاری کردن از دین تقصیر دین نیست تقصیر اونایی است که اون بالا نشستن و دارن به اسم اسلام سر اسلام رو میبرن.

shaghaiegh2000
27-11-2011, 14:03
برای تست سرعت وایکمس ایرانسل،مودم یکی از دوستان رو به خونه آوردم ولی هر کاری کردیم یک چراغ هم روشن نشد آخرش مودم رو تو حیاط بردم یه دو چراغ به زور روشن خاموش میشد البته به کامپیوتر نمیرسید تا سرعتش رو تست کنم. سوالم اینه که بعد از وصل کردن مودم لازمه تنظیماتی در کامپیوتر اعمال کنیم یا نه؟.

کسی نیست کمک کنه و بگه بعد از روشن کردن مودم چه تنظیماتی باید انجام بدم تا وصل بشه؟

mehrradg26
27-11-2011, 14:35
ببخشید شما چرا مشکل افراد رو به گردن دین میندازین،مشکل از خود افراده که با اسم دین اسلام دارن کاسبی میکنن و گرنه دین اسلام هیچ وقت اونا رو به عنوان مسلمان قبول نکرده و هیچ جا هم نگفته حق مردم رو بخورید.
برادر عزیز،استفاده ابزاری کردن از دین تقصیر دین نیست تقصیر اونایی است که اون بالا نشستن و دارن به اسم اسلام سر اسلام رو میبرن.

سلام
نه داد وی پی ان مشکلی ندراه توی همون سیستم با Adsl مخابرات کانکت میشه ولی با وایمکس ایرانیل نه

marvel2000
27-11-2011, 16:04
کسی نیست کمک کنه و بگه بعد از روشن کردن مودم چه تنظیماتی باید انجام بدم تا وصل بشه؟

تنظیم خاصی نمی‌خواد اگه مودمت وایرلس باشه که فقط کافیه یا با وایرلس یا با کابل لن به سیستم وصلش کنی بهد هم اینترنت روی سیستمت فعال می‌شه

Mehran14233
27-11-2011, 16:33
دوستان من الان "اعتباري 512 کيلوبيت بر ثانيه پايه" دارم و نزدیک 140تومن هم توی حسابم هست که از این کم میشه.

الان بخوام برم به 128 6ماهه از اول ماه بعد اعمال میشه .

حالا یه سوال . این ماه هرچیزی دارم تا آخر ماه سرجاش میمونه دیگه ؟ بعد این 6ماهه ماهی 3 گیگ میشه 18 گیگ . 18 گیگ رو توی 6 ماه میشه استفاده کرد ؟ یا عین پایه هر ماه واسه خودشه و استفاده نکنیم تموم میشه ؟

707 که اصلاً طرف نمی دونه تعرفه چیه طرح چیه نشسته نلفن جواب میده . سایتشون هم که از اون بد تر . انشا نوشته . گیج کننده و مبهم و گنگ :2:

mehrradg26
27-11-2011, 16:38
مشکل من حل شد

mrmostafa
27-11-2011, 17:05
دوستم مودمش رو آورده اینجا درست کردم براش. مدل مودمش Echolife Bm635 هستش که 2 تا آنتن وایرلس داره و 4 تا پورت لن. مودم کامل و خوبیه به نظرم از این مودم جدیدا خیلی بهتره :)))
دوستان روی مودم های ایرانسل نمیشه یوزر و پسورد وی پی ان ست کرد؟؟؟ من مودم adsl d-link داشتم این امکان رو داشتش.

shaghaiegh2000
27-11-2011, 18:29
سیم لن حداکثر چند متری میتواند باشه چون سیستمم از جایی که آنتن میده خیلی دوره و کارت شبکه هم ندارم که بیسیم وصلش کنم.

marvel2000
27-11-2011, 22:40
سیم لن حداکثر چند متری میتواند باشه چون سیستمم از جایی که آنتن میده خیلی دوره و کارت شبکه هم ندارم که بیسیم وصلش کنم.

خوشبختانه توی این یکی خوش اقبالی چون محدودیت طولی نداری

amjad2
27-11-2011, 23:39
متاسفانه هنوز سرعت در منطقه پونک تهران افتضاح است و به کمتر از یک سوم سرعت خریداری شده میرسد

mrmostafa
28-11-2011, 08:52
امروز صبح ساعت 7 ميخواستم از منزل بيرون بيام ديدم آنتن مودم كلا رفته قطع شده بود انگار. منطقه طرشت. سرعت منم كه فقط آخر هفته ميره روي 67 بعد ديگه ثابت نيست و پائينه چيكار بايد كرد؟؟؟؟ بيايين چند نفر بشيم بريم شركت ايرانسل يه خورده داد و بيداد كنيم از هيچي بهتره. البته من از اداره دولتي نامه گرفتم براي دوركاري حالا از طريق دفتر حقوقي ميتونم شكايت كنم بابت اينكه سرعتي كه ميدن افتضاحه. زنگ ميزنم اينو بهشون ميگم.

lucky_luke
28-11-2011, 10:19
امروز صبح ساعت 7 ميخواستم از منزل بيرون بيام ديدم آنتن مودم كلا رفته قطع شده بود انگار. منطقه طرشت. سرعت منم كه فقط آخر هفته ميره روي 67 بعد ديگه ثابت نيست و پائينه چيكار بايد كرد؟؟؟؟ بيايين چند نفر بشيم بريم شركت ايرانسل يه خورده داد و بيداد كنيم از هيچي بهتره. البته من از اداره دولتي نامه گرفتم براي دوركاري حالا از طريق دفتر حقوقي ميتونم شكايت كنم بابت اينكه سرعتي كه ميدن افتضاحه. زنگ ميزنم اينو بهشون ميگم.

والبته آنچه به جایی نرسد فریاد است......

iman_s
28-11-2011, 11:02
512 نامحدود گرفتم و سرعت دانلود 65 هست ولی وقتی از وی پـی ان استفاده میکنم سرعت زیر 30 میاد.بیشتر سایتهای به درد بخود دانلود هم که فـیـلـتـر هست
راهی نیست که بشه بدون افت سرعت دانلود کرد.واسه ویندوز ایکس پی