PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

Milad4171
01-10-2011, 21:27
خونه ی یکی از دوستان من تو منطقه ی نزدیکه شیان هست/ پارک جنگلی لویزان. توی عکس مناطق تحت پوشش رنگش قرمزه. ولی من با یه مودم USB تونستم 70 درصد ازش فرکانس و بگیرم و سرعتش هم میشه گفتم خوبه!!
نمیشه زیاد به این نقشه ها اعتماد کرد. بهتره قبلش با وایمکس یکی دیگه امتحان کنید. حتما هم جاش ثابت باشه.

and-roid2
01-10-2011, 21:30
خونه ی یکی از دوستان من تو منطقه ی نزدیکه شیان هست/ پارک جنگلی لویزان. توی عکس مناطق تحت پوشش رنگش قرمزه. ولی من با یه مودم USB تونستم 70 درصد ازش فرکانس و بگیرم و سرعتش هم میشه گفتم خوبه!!
نمیشه زیاد به این نقشه ها اعتماد کرد. بهتره قبلش با وایمکس یکی دیگه امتحان کنید. حتما هم جاش ثابت باشه.

بحث اعتماد نيست بحث بروز بودن نقشه هاست كه اصلا رعايت نميكنند...
الان مبين نت چند تا دكل جديد تو شهر ما زده اما هنوز كه هنوزه نقشه هاشو بروز نكرده...:31:

Imanhjp
02-10-2011, 01:14
این مدل جدید WIXFMM-130 هم روی سایت ایرانسل برای فروش قرار گرفته
کسی نخریده ببینه چه فرقی با WIXFBR-105 داره؟
اگه کاملا مشابه باشن که ایرانسل مریض نیست یک مدل دیگه بیاره

fade2amin
02-10-2011, 09:45
دوستان ایرانسل شبونه رایگان هم داره ؟

InternetUsers
02-10-2011, 10:03

خیر! در حال حاضر هیچ کدام از سرویهای ایرانسل رایگان نیست! چه شبانه و چه روزانه

InternetUsers
02-10-2011, 10:10

خیر!! ایرانسل فعلا سرویس رایگانی نداره حالا جه شبانه و یا روزانه فقط مناسبتی هدیه میده اون هم برای کاربر های جدید در قالب پیشنهاد های تشویقی!

mrmostafa
02-10-2011, 11:32
این مدل جدید WIXFMM-130 هم روی سایت ایرانسل برای فروش قرار گرفته
کسی نخریده ببینه چه فرقی با WIXFBR-105 داره؟
اگه کاملا مشابه باشن که ایرانسل مریض نیست یک مدل دیگه بیاره

ايمان جان اگه با خبر شدي يه خبري به ما هم بده بگيرم اگه مودم خوبيه؟؟؟ من همچنان منتظر روشن شدن مودم هستم تا درخواست بدم.

Mehran14233
02-10-2011, 13:16
نه شبانه ش رایگان نیست کم می کنه .

mokhtar
02-10-2011, 13:47
دوستان من تو نمایندگی ثبت نام کردم بازم باید تو ثایت ثبت نام کنم؟؟

شماره حسایشون چی هست؟من گفت واریز کنم

موندم جی کار کنم

arashtn
02-10-2011, 14:01
دوستان کسی میدونه با مودم اوت دور مبین نت میشه بیای ایرانسل؟>

InternetUsers
02-10-2011, 14:50
دوستان من تو نمایندگی ثبت نام کردم بازم باید تو ثایت ثبت نام کنم؟؟

شماره حسایشون چی هست؟من گفت واریز کنم

موندم جی کار کنم

دوست عزیز اگر توی نمایندگی رسمی خود ایرانسل ثبت نام بکنی به شما یک شماره وایمکس میده و کلمه عبور هم برای تلفن همراه شما (همون شماره ای که در زمان ثبت نام داده اید- البته برای همراه اول ممکن با اختلال باشه) و ه م به آدرش ایمیلی که ثبت کردیه اید ارسال میشه! بعد از اون باید برید داخل سایت و ازلاعات خودتون رو تایید کنید. بعد از این مرحله یک پیام کوتاه به و یک ایمیل دیگه برای شما میاد که شامل مبلغ پرداختی و شناسه پرداخت برای شماست
سه روش هم برای پرداخت وجود داره که در سایت ایرانسل هم هست

اما قبل از پرداخت با خط ایرانسل یه تماس با 707 بگیر و بگو میخوای پوشش منطقه ات رو چک کنی زیاد پشت خز میمونی ولی آدرس دقیق ارت میکیرن و بهتون میگند که شما تحت پوشش هستید یا نه به نظر من بعد از دریافت این تاییدیه پول رو پرداخت کن!!
بعد از این که پول رو واریز کردی هم منتظر بمون تا تماس بگیرند البته اگر تا 48 ساعت بعد زنگ نزدند باز 707.....

Imanhjp
03-10-2011, 00:14
دوستان کسی میدونه با مودم اوت دور مبین نت میشه بیای ایرانسل؟>

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امین1356
03-10-2011, 01:34
با یک عملیات شهادت طلبانه و خیلی خفن تونستم به L2TP وصل بشم
در حالت عادی امکانش نیست که کسی وصل شه
با سلام
بنده یه سرور اختصاصی دارم که براحتی با کانکشن آماده L2TP بهش کانکت میشم و سرعت هم خوبه. روی همه ویندوزها هم جواب میده. هر کی خواست PM بده بهش اکانت تست بدم.
با تشکر

optis2005
03-10-2011, 02:17
دوستان این مودم وایرلس پورت لن هم داره؟

mrmostafa
03-10-2011, 09:34
دوستاني كه وي پي ان استفاده ميكنن چرا خودشون رو عذاب ميدن؟؟؟ خوب پورت SSTP بگيرين قيمت كه همون هست و سرعت خوبه و اطلاعات همه كد گذاري شده و مطمئن هست.
در ضمن پورتها باز شده ولي سرعت بسيار پائينه و با قطع كردنش فرقي نداره. فقط sstp كه به راحتي داره كار ميكنه و مدتي كه همه وي پي ان ها قطع بود اينا به راحتي كار ميكردن با سرعت بالا. من كه ديروز 20 تا عكس 9 مگابايت رو با وي پي ان سريع آپلود كردم.

Imanhjp
03-10-2011, 09:41
دوستان این مودم وایرلس پورت لن هم داره؟
بله ، این مدل های فعلی هر کدوم 1 پورت Lan با کابل RJ45 دارن

دوستاني كه وي پي ان استفاده ميكنن چرا خودشون رو عذاب ميدن؟؟؟ خوب پورت SSTP بگيرين قيمت كه همون هست و سرعت خوبه و اطلاعات همه كد گذاري شده و مطمئن هست.
در ضمن پورتها باز شده ولي سرعت بسيار پائينه و با قطع كردنش فرقي نداره. فقط sstp كه به راحتي داره كار ميكنه و مدتي كه همه وي پي ان ها قطع بود اينا به راحتي كار ميكردن با سرعت بالا. من كه ديروز 20 تا عكس 9 مگابايت رو با وي پي ان سريع آپلود كردم.

من با L2TP خیلی راحت کار میکنم. در ضمن فرقی نداره هیچ کدوم از این PN/\ ها به هیچ عنوان رمز نگاری ندارن
PN/\ ای که رمز نگاری کنه از ماهی 15-16 دلار کمتر نیست حالا میان میدن 2 هزار تومن فقط در نقش یک چیزشکن عمل میکنه. تا حالا فکر کردین چرا روی سایت های فروش PN/\ خیلی کم محدودیت فیــــلــــتـــریـــــنــ ــــگ اعمال میشه؟

mokhtar
03-10-2011, 10:26
دوست عزیز اگر توی نمایندگی رسمی خود ایرانسل ثبت نام بکنی به شما یک شماره وایمکس میده و کلمه عبور هم برای تلفن همراه شما (همون شماره ای که در زمان ثبت نام داده اید- البته برای همراه اول ممکن با اختلال باشه) و ه م به آدرش ایمیلی که ثبت کردیه اید ارسال میشه! بعد از اون باید برید داخل سایت و ازلاعات خودتون رو تایید کنید. بعد از این مرحله یک پیام کوتاه به و یک ایمیل دیگه برای شما میاد که شامل مبلغ پرداختی و شناسه پرداخت برای شماست
سه روش هم برای پرداخت وجود داره که در سایت ایرانسل هم هست

اما قبل از پرداخت با خط ایرانسل یه تماس با 707 بگیر و بگو میخوای پوشش منطقه ات رو چک کنی زیاد پشت خز میمونی ولی آدرس دقیق ارت میکیرن و بهتون میگند که شما تحت پوشش هستید یا نه به نظر من بعد از دریافت این تاییدیه پول رو پرداخت کن!!
بعد از این که پول رو واریز کردی هم منتظر بمون تا تماس بگیرند البته اگر تا 48 ساعت بعد زنگ نزدند باز 707.....

والا نه ایمیلی اومده نه به شمارم و ایرانسل هم هست

الان برام دوباره ثبت نام کنم؟یا با 707 پیگیر بشم؟

InternetUsers
03-10-2011, 12:20
والا نه ایمیلی اومده نه به شمارم و ایرانسل هم هست

الان برام دوباره ثبت نام کنم؟یا با 707 پیگیر بشم؟

زمان ثبت نام به شما شناسه وایمکس داده شد؟؟؟ اگر به شما شناسه وایمکس نداده اند از آن نمایندگی پیگیر شوید لطفا اگر دیدی که به شما اطلاعاتی نمیدهند با 707 تماس بگیرید هم مشکل نمایندگی رو بفرماییدو هم اینکه ببینید برای شما ثبت نامی انجام شده است یا نه!
اگر ثبت نام نکرده بودند خودتان ثبت نام را در سایت انجام دهید و بعد بقیه مراحل هم مثل بالا هستند.

mrmostafa
03-10-2011, 13:39
بله ، این مدل های فعلی هر کدوم 1 پورت Lan با کابل RJ45 دارن

من با L2TP خیلی راحت کار میکنم. در ضمن فرقی نداره هیچ کدوم از این PN/\ ها به هیچ عنوان رمز نگاری ندارن
PN/\ ای که رمز نگاری کنه از ماهی 15-16 دلار کمتر نیست حالا میان میدن 2 هزار تومن فقط در نقش یک چیزشکن عمل میکنه. تا حالا فکر کردین چرا روی سایت های فروش PN/\ خیلی کم محدودیت فیــــلــــتـــریـــــنــ ــــگ اعمال میشه؟

ايمان جان ولي اين sstp سيستمش فرق ميكنه من تست كردم خودم و يكي از آشنايان هم مدير شبكه يه جاي مهمي هست گفت مشكلي نداره امنيتش بالاست مثل همون tor ميمونه چون اون هر لحظه آي پيش عوض ميشه و از چند تا سرور تغذيه ميكنه ضمن اينكه حالا كساني به اين اسم ميدن رو نميدونم ولي من دوستم كه فنلاند هست و تو يه شركت تجارت الكترونيك هست كه در ايران هم شعبه داره و مستر كارت و paypal و اين چيزا صادر ميكنن برام ميگيره. قيمت هاي مختلفي داره. ولي در كل sstp از 2 پورت ديگه از نظر سرعت و كارايي بهتره چون جديدتر هست و مخابرات مدتي هم با اين پورتها به مشكل خورده بود و در زمان قطعي ها هم فقط اين مشكل نداشت. حالا نميدونم شما چطور l2tp داري استفاده ميكني من چند تا اكانت ديگه دارم كه كانكت ميشه ولي سرعت به شكل افتضاحي پائينه و عملا سايتي رو باز نميكنه.

mokhtar
03-10-2011, 13:58
زمان ثبت نام به شما شناسه وایمکس داده شد؟؟؟ اگر به شما شناسه وایمکس نداده اند از آن نمایندگی پیگیر شوید لطفا اگر دیدی که به شما اطلاعاتی نمیدهند با 707 تماس بگیرید هم مشکل نمایندگی رو بفرماییدو هم اینکه ببینید برای شما ثبت نامی انجام شده است یا نه!
اگر ثبت نام نکرده بودند خودتان ثبت نام را در سایت انجام دهید و بعد بقیه مراحل هم مثل بالا هستند.

نه چیزی نداد

وقتی به من زنگ زدن گفتن ثبت نام منو دیدن فقط واریز کنم بعد میان وصل میکنن

پس به 707 تماس بگیرم چی میشه

InternetUsers
03-10-2011, 14:46
نه چیزی نداد

وقتی به من زنگ زدن گفتن ثبت نام منو دیدن فقط واریز کنم بعد میان وصل میکنن

پس به 707 تماس بگیرم چی میشه

من فکر میکنم یه جای کار میلنگه! شما با اون نمایندگی تماس بگیر و شناسه وایمکست رو بخواه ازشون اون رو اول بگیر تا من بقیه اش رو به شما بگم!
در ضمن از طرف کجا با شما تماس گرفتن گفتند ثبت نام شما رو دیدیدم ؟؟؟

mokhtar
03-10-2011, 15:52
من فکر میکنم یه جای کار میلنگه! شما با اون نمایندگی تماس بگیر و شناسه وایمکست رو بخواه ازشون اون رو اول بگیر تا من بقیه اش رو به شما بگم!
در ضمن از طرف کجا با شما تماس گرفتن گفتند ثبت نام شما رو دیدیدم ؟؟؟

یه دختر تماس گرفت شماره خود ایرانسل بود و رند هم بود

گفت مبالغ رو واریز کنید و ما بیام نصب کنیم

یادم رفت بپرسم ثبت نام کردم چیز دیگه نیمخواد

Mr Unknown
03-10-2011, 15:56
دوستان الان 3ماهه نامحدود 512 با مودم رایگان 130 تومنه یا 170؟
تو سایت زده 170 ولی یکی از دوستان میگفت 130 گرفته!!!
کسی نمیدونه؟:دی

Imanhjp
03-10-2011, 21:34
این هم سرور تهران توی Speedtest
توی خواب هم Ping وایمکس من به 90 میلی ثانیه نمیرسید

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

پینگ ام آرزوست

dietman
03-10-2011, 22:25
این هم سرور تهران توی Speedtest
توی خواب هم Ping وایمکس من به 90 میلی ثانیه نمیرسید

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

پینگ ام آرزوست

دوست عزیز به سروری که ازش تست گرفتید توجه کردید!!!!؟؟؟ اینترنت ملی و ...

این هم تست من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

o457
03-10-2011, 22:29
من همین امروز صبح تست کردم رفت روی سرور بحرین اما امشب رفت روی سرور تهران. البته چه بهتر پینگ مون زیاد شد.

mrmostafa
03-10-2011, 23:29
دوستان جدیدی که گرفتن ه مودمی رو سفارش دادن؟؟؟ آیا راضی هستن؟؟؟ من سفارش بدم یا صبر کنم برای مودم جدید؟؟؟؟

T_E_X_A_S
04-10-2011, 13:20
اینم اسپید تست من :

mohammad_87
04-10-2011, 14:48
ﺳﻼﻡ
۱،ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﺣﻬﺎ ﮐﻪ ﻣﻮﺩﻣﺶ ﺭﺍﯾﮕﺎﻧﻪ ﺑﺠﺎﯼ ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﻣﻮﺩﻡ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺑﺠﺎﺵ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﺍﺯ ﻗﯿﻤﺘﺶ ﮐﻢ ﮐﺮﺩ ؟
۲،ﻣﻮﺩﻣﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ نﯿﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺑﺮﻕ ﻭ ﻋﺎﯾﻖ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ؟
۳،ﻣﻮﺩﻣﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﺁﻧﺘﻨﻬﺎﯼ ﻭﺍﯾﻤﮑﺲ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﯾﺎ ﻫﻤﯿﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﯼ ﺑﺎﺯ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﮐﺎﻓﯿﻪ ؟

mokhtar
04-10-2011, 18:35
یه دختر تماس گرفت شماره خود ایرانسل بود و رند هم بود

گفت مبالغ رو واریز کنید و ما بیام نصب کنیم

یادم رفت بپرسم ثبت نام کردم چیز دیگه نیمخواد

دوستان من دویاره زنگ زدم میگه دوباره ثبت نام کن

خوبه رفتم نمایندگی 2000 تومان پول فکس و ثبت نام گرفت

والا ریدن با این خدمات

من رفتم ثبت نام کنم این اخر میگه یه فروشنده معتبر رو انتخاب کنید میزنم و قبول میکنم میره صحفه بعد میزنه که این مورد فعلان امکان پذیر نیست وقتی دستی فروشنده وارد میشود اخرش باید تهی داشته باشد

دوستان این جی هست؟؟من چند بار کردم نشد

R e Z a
04-10-2011, 22:05
دوستان جدیدی که گرفتن ه مودمی رو سفارش دادن؟؟؟ آیا راضی هستن؟؟؟ من سفارش بدم یا صبر کنم برای مودم جدید؟؟؟؟

نقل قول از فروم همسایه

" مودم های WIXFBR-105 و WIXFMM-130 در کاربری و استفاده تفاوتی ندارند و فرق آنها در میزان تعداد اشتراک دهی بیسیم آنهاست.
بنده شخصا اشکالی از این دو مدل نشنیدم و اتفاقا این مدل (WIXFMM-130) با شبکه نصب شده وایمکس ایرانسل سازگاری بیشتری دارد.
مودم BM632W مودم قدیمی تر و از استانداردهای قبلتر استفاده می کند، به همین دلیل سفارش آن کمتر داده می شود و بیشتر برای مودم وایرلس از سری WIX استفاده می شود. "

mrmostafa
05-10-2011, 11:32
نقل قول از فروم همسایه

" مودم های WIXFBR-105 و WIXFMM-130 در کاربری و استفاده تفاوتی ندارند و فرق آنها در میزان تعداد اشتراک دهی بیسیم آنهاست.
بنده شخصا اشکالی از این دو مدل نشنیدم و اتفاقا این مدل (WIXFMM-130) با شبکه نصب شده وایمکس ایرانسل سازگاری بیشتری دارد.
مودم BM632W مودم قدیمی تر و از استانداردهای قبلتر استفاده می کند، به همین دلیل سفارش آن کمتر داده می شود و بیشتر برای مودم وایرلس از سری WIX استفاده می شود. "

دوست عزيز بين مودم 105 و 130 كدوم جديدتر هست و پورت بيشتري ساپورت ميكنه؟؟؟؟ من كه دارم درخواست مودم ميدم و مجاني هست اون يكه بهتره رو درخواست بدم. فردا براي درخواست ميخوام به نمايندگي آرياشهر برم. براي همين ميخواستم ببينم كه چه مودمي رو انتخاب كنم. ممنونم. سرويس 1ساله 512 با حجم 24 گيگ بهتره يا 3 ماهه نامحدود؟؟؟ من دانلودم اكثرا كليپ هاي يوتوب و موزيك هست فعلا و وبگردي.

InternetUsers
05-10-2011, 12:57
دوست عزیز توجه داشته باشید که هر طرحی رو که انتخاب کنید تا پایان دوره نمیتونید اون رو عوض کنیدو به طرح های دیگه انتقال بدید و در حالت عادی هم عوض کردن طرح تعرفه فقط در پایان هر ماه امکان پذیره

Mehran14233
05-10-2011, 13:37
512 تهران . چطوره ؟ با این پینگ میشه بازی آنلاین انجام داد ؟

mokhtar
05-10-2011, 14:08

والا ریدن با این خدمات

من رفتم ثبت نام کنم این اخر میگه یه فروشنده معتبر رو انتخاب کنید میزنم و قبول میکنم میره صحفه بعد میزنه که این مورد فعلان امکان پذیر نیست وقتی دستی فروشنده وارد میشود اخرش باید تهی داشته باشد

کسی هست کمک کنه؟؟الان از سایت هر کاری کردم نشد

دوستان من از سایت که ثبت نام میکنم در اخر که قبول میکنم مینویسه فعلان این کار امکان پذیر نیست (وقتی شناسه به صورت دستی انتخاب شود اخرش باید تهی باشد)

من اون تیکی که زده شناسه توسط ایرانسل انتخاب شود روشن هست چی کار کنم دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

InternetUsers
05-10-2011, 14:48

والا ریدن با این خدمات

دوست عزیز برای چندمین بار حدمتت عرض کردم که شما از اون نمایندگی که رفتی و ثبت نام کردی پیگیر شو و شناسه وایمکست رو بگیر اگر ندادند به شما پولت رو بگیر حداقل که بیخودی هزینه نکرده باشی و نکته دیگر این که کاری که خودت به سادگی میتونی انجام بدی رو خودت انجام بدی بهتره

شما مگر نگفتی از ایرانسل زنگ زدند؟ اگر دیدی نمایندگی هم داره بد قلقی میکنه زنگ یزن به 707 و کل ما جرا رو گزارش کن و شکایتت رو از نمایندگی اعلام کن

mokhtar
05-10-2011, 17:18
دوست عزیز برای چندمین بار حدمتت عرض کردم که شما از اون نمایندگی که رفتی و ثبت نام کردی پیگیر شو و شناسه وایمکست رو بگیر اگر ندادند به شما پولت رو بگیر حداقل که بیخودی هزینه نکرده باشی و نکته دیگر این که کاری که خودت به سادگی میتونی انجام بدی رو خودت انجام بدی بهتره

شما مگر نگفتی از ایرانسل زنگ زدند؟ اگر دیدی نمایندگی هم داره بد قلقی میکنه زنگ یزن به 707 و کل ما جرا رو گزارش کن و شکایتت رو از نمایندگی اعلام کن

والا من درگیرم میخواستم دوباره ثبت نام کنم از طریق نت

ولی مشکلم فعلان اینه کسی این مورد رو دیده؟؟میشه مشخصات به شما بدم و شما برام انجام بدی اینترنتی؟

InternetUsers
05-10-2011, 17:54
دوست عزیز اطلاعات شخصی خود رو به هیچکس نده ثبت نام تو سایتش بسیار راحته هر جا که گیر کردی بپرس در خدمتم

mokhtar
05-10-2011, 19:53
دوست عزیز اطلاعات شخصی خود رو به هیچکس نده ثبت نام تو سایتش بسیار راحته هر جا که گیر کردی بپرس در خدمتم

من این اخر ثبت نام گیر کردم وقتی قبول میکنم میرم صحفه بعد این میاد

در حال حاضر امكان رسيدگي به تقاضاي شما مقدور نمي باشد. لطفا بعدا اقدام بفرمایید (زماني که گزينه شناسه وايمکس به صورت شخصي انتخاب شده، شناسه وايمکس نبايد تهي باشد.)

چی کار کنم؟؟

InternetUsers
05-10-2011, 21:52
من این اخر ثبت نام گیر کردم وقتی قبول میکنم میرم صحفه بعد این میاد

در حال حاضر امكان رسيدگي به تقاضاي شما مقدور نمي باشد. لطفا بعدا اقدام بفرمایید (زماني که گزينه شناسه وايمکس به صورت شخصي انتخاب شده، شناسه وايمکس نبايد تهي باشد.)

چی کار کنم؟؟

شما این قسمتها رو مطابق شکل زیر پر میکنید ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Imanhjp
05-10-2011, 22:30
ظاهرا دارن پورت sstp رو هم انگولک میکنن دوستان عزیز.
این یعنی حتی برنامه هایی مثل Ultra , Tor , Tunnel , Puff که با این پورت کار میکنن هم بای بای!
اگر تو فیسبوکی جایی دوستی از اون سر دنیا دارین یا دوستانی دارین که ارتباط غیر از مجازی باهاش ندارید کم کم باهاش خداحافظی کنید که داریم میشیم کره شمالی

javad45
06-10-2011, 05:55
باباجان سرعتش افتضاحه نگیرین تنها مزیتش بی سیمه:41:

mrmostafa
06-10-2011, 09:32
کسی نگفت که مودم 105 با 130 کدوم پورتهای وایرلس بیشتره؟؟؟ من میخوام برم سفارش بدم بدونم کدوم رو انتخاب کنم.؟؟؟ جدیدتره کدومه؟

InternetUsers
06-10-2011, 11:06
کسی نگفت که مودم 105 با 130 کدوم پورتهای وایرلس بیشتره؟؟؟ من میخوام برم سفارش بدم بدونم کدوم رو انتخاب کنم.؟؟؟ جدیدتره کدومه؟

دوست عزیز تا دیشب که فقط (از مودمهای داخلی) مدل USB و FMM105 رو موجود داشت!! فکر نمیکنم زیاد حق انتخاب داشته باشی مگر این که دوباره بیارند مودم ها رو

mokhtar
06-10-2011, 12:13
شما این قسمتها رو مطابق شکل زیر پر میکنید ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یله دوست عزیز ولی قیمت ها لیستش میاد ولی قیمتی نمیده

یه سوال من 2 مگ میخوام بزنم خونه یا شرکت؟؟و نامه شرکت هم دارم؟برای خونه میخوام

شاید اینو قبول نمیکنه که قیمت نمیاد؟؟؟

اون لیست میاد ولی قیمت نداره حتی مودم خالی رو انتخاب میکنم هم با کروم تست کردم هم با اکسپلرول

InternetUsers
06-10-2011, 13:20
این که قبول بکنه یا نه سرعت 2 رو زمان تحویل مدارک مشخص میکنه نه برای این قسمت

با 707 تماس بگیر و مشکلت رو مطرح کن

zatara
06-10-2011, 14:30
سلام . من دو روزه كه وايمكس ايرانسل برداشتم . سرعته 128 كيلو بيت

ولي مثل اينكه سرعتش از 128 كمتره!!!! چيكار بايد بكنم؟ لطفا راهنمايي كنيد

اين هم نتيجه اي كه از سايت اسپيد تست گرفتم!! راستي من ازين عكس زياد سر در نياوردم !! لطفا در مورد سرعتاش يه توضيحي بدين!! مخصوصا اينكه ping چي هست؟

Imanhjp
06-10-2011, 14:49
پورت وایرلس یعنی چی؟
راستی FBR-105 هم تموم شده فقط این جدیده موجوده FMM-130 !!! پس انتخابی نداری

اين هم نتيجه اي كه از سايت اسپيد تست گرفتم!! راستي من ازين عكس زياد سر در نياوردم !! لطفا در مورد سرعتاش يه توضيحي بدين!! مخصوصا اينكه ping چي هست؟

سرعت شما کاملا استاندارده دیگه. برای چی میگین کمتره؟
0.128 مگابیت باید دانلود داشته باشین که زده 0.12 دیگه
پینگ هم مدت زمان ارسال و دریافت دیتا از یک سرور هست که کاربرد خاصی نداره مگر تو بازی های آنلاین که هرچی کمتر باشه بهتره

dvlsh
06-10-2011, 14:55

تو این تصویر که همه چیز نسبت به سرعتت درسته . فقط پینگت بالاست که اون هم دیگه عادی شده !

شما یک فایل بذار دانلود کن ببین transfer rate چقدره البته با یه دانلود منیجر که از تمام ظرفیت باندت استفاده کنه . باید بهت بین 12تا 16 کیلوبایت بده .

mokhtar
06-10-2011, 21:13

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو ببین هرچی انتخاب میکنم 0 ریال میزنه

mrmostafa
06-10-2011, 22:35
پورت وایرلس یعنی چی؟
راستی FBR-105 هم تموم شده فقط این جدیده موجوده FMM-130 !!! پس انتخابی نداری

ایمان جان این مودم 130 همون جدیده هستش؟؟؟ امکاناتش چیه؟؟ خوب حداقل امکانات مودم رو بزنه. من برای پی سی خونه میخوام همزمان با 2 تا لپ تاپ یا گوشی. مشکلی نداره که؟؟؟ مودم خوبی هست؟ تو سرعت سرویس که تاصیر بدی ندارن؟ ممنونم.

Imanhjp
07-10-2011, 01:07
ایمان جان این مودم 130 همون جدیده هستش؟؟؟ امکاناتش چیه؟؟ خوب حداقل امکانات مودم رو بزنه. من برای پی سی خونه میخوام همزمان با 2 تا لپ تاپ یا گوشی. مشکلی نداره که؟؟؟ مودم خوبی هست؟ تو سرعت سرویس که تاصیر بدی ندارن؟ ممنونم.

عزیز من خودم چند تا پست قبل پرسیدم که این مودم چجوریه حالا داری از خود من می پرسی؟ :31:

dvlsh
07-10-2011, 03:13
عزیز من خودم چند تا پست قبل پرسیدم که این مودم چجوریه حالا داری از خود من می پرسی؟ :31:

تو سایت ایرانسل , صفحه مودم بالای این 2 مدل گنده نوشته : مودم های WIXFBR-۱۰۵ و WIXFMM-۱۳۰ مشابه یکدیگر می باشند. !!! :13:

شده مثل پیکان که دستکاریش می کردن ! احتمالا ترمز دستیش رو از بغل آوردن وسط !!! :27:

lucky_luke
07-10-2011, 08:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو ببین هرچی انتخاب میکنم 0 ریال میزنه

شما که هنوز فرم رو کامل نکردی
باید طرح تعرفه رو هم انتخاب کنی
نحوه نصب رو هم باید توسط کارشناس ایرانسل باشه (یه تاریخ هم براش مشخص کن)

masa_1379
07-10-2011, 18:06
ایرانسل از دیروز مشکل زیادی در پورتهای ارتباطی داره و مدام قطع و صل میشه...

00n
08-10-2011, 00:46
یه سوال داشتم
وایمکس ایرانسل در شب مخانی است مثل مبین نت ؟

Mehran14233
08-10-2011, 01:30
یه سوال داشتم
وایمکس ایرانسل در شب مخانی است مثل مبین نت ؟

نه شب ها هم کم می کنه

luches
08-10-2011, 03:03
نه عزیز شباش مجانی نیست.

ghafari88
08-10-2011, 09:23
ایرانسل از دیروز مشکل زیادی در پورتهای ارتباطی داره و مدام قطع و صل میشه...

آره .. منم دیوانه شدم دیشب .. اما امروز خوب شده یه مقدار .... اصلا من که همیشه آنتنم 5 تا پره دیشب دو تا آنتن داشتم .... :41:

prong
08-10-2011, 10:45
سلام...لطفا يكي به من بگه تو اين معرفي نامه كه از طرف شركت حقيقي بايد بديم به ايرانسل دقيقا چي بايد بنوسيم؟؟؟من يه كم سوادم كمه و نميدونم چي بايد بنويسم....شما تو معرفي نامه خودتون چي نوشتيد؟؟؟

mokhtar
08-10-2011, 10:57
شما که هنوز فرم رو کامل نکردی
باید طرح تعرفه رو هم انتخاب کنی
نحوه نصب رو هم باید توسط کارشناس ایرانسل باشه (یه تاریخ هم براش مشخص کن)

اونها رو هم پر میکنم تاثیر نداره

نمیدونم چرا این طوری هست

yes47
08-10-2011, 13:30
یه سوال داشم
اگه وسط ماه گیگ تموم شه یه گیگ بخریم ، این گیگی اضافی رو دوره بعد هم میره یا اگه تا آخر همون ماه تموم نشه میسوزه؟

mrmostafa
08-10-2011, 14:42
آقا برم نمايندگي بهتره يا از همين سايت پر كنم؟؟؟ چقدر طول ميكشه؟؟؟؟

InternetUsers
08-10-2011, 15:09
آقا برم نمايندگي بهتره يا از همين سايت پر كنم؟؟؟ چقدر طول ميكشه؟؟؟؟

ثبت نام از سایت!
زمانش هم بستگی داره ولی از زمان واریز پول به حسابشون حداکثر تا 10 روز کاری اما معمولا زودتر میان بین دو تا سه روز

prong
08-10-2011, 17:02
ميشه تو ثبت نام سرعت 128 پايه رو انتخاب كرد و ماه بعد به 512 ارتقا داد؟؟؟

InternetUsers
08-10-2011, 19:39
میتونی ارتقا بدی ولی باید مدارک رو براشون ارسال کنی که دردسرش زیاده اگر نامه داری به همون کسی که میاد برات نصب میکنه بده تا برات سایت باز باشه که بتونی تعییر تعرفه بدی

sdsab22
08-10-2011, 20:28
با شلام
من یه یرویس وایمکس مودم USB با اشتراک یکساله خریدم 144 تومن. ولی در منزل به هیچ عنوان وصل نمی شودو فقط 30 درصد خط میدهد. میخواستم ببینم اگه تقاضای انصراف و باز پرداخت پول رو بدم کامل هزینه رو بر میگردونن؟ چند روز طول میکشه برگردونند؟

mohammad_87
08-10-2011, 21:45
ﺳﻼﻡ...یکی من رو ببینه.......
۱،ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﺣﻬﺎ ﮐﻪ ﻣﻮﺩﻣﺶ ﺭﺍﯾﮕﺎﻧﻪ ﺑﺠﺎﯼ ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﻣﻮﺩﻡ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺑﺠﺎﺵ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﺍﺯ ﻗﯿﻤﺘﺶ ﮐﻢ ﮐﺮﺩ ؟
۲،ﻣﻮﺩﻣﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ نیازی ﺑﻪ ﺑﺮﻕ ﻭ ﻋﺎﯾﻖ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ؟
۳،ﻣﻮﺩﻣﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﺁﻧﺘﻨﻬﺎﯼ ﻭﺍﯾﻤﮑﺲ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﯾﺎ ﻫﻤﯿﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﯼ ﺑﺎﺯ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﮐﺎﻓﯿﻪ ؟

Electronic-Arts
08-10-2011, 21:54
دوستان اینا گند زدن به SSL واسه شما هم سایتای SSL مثل gmail و وی پی ان sstp مشکل داره؟

mrmostafa
08-10-2011, 22:19
دوستان من الان نامه از اداره دارم که سرویس 512 بگیرم از سایت که ثبت نام کنم میتونم سرویس 512 رو انتخاب کنم ؟؟؟ بعد میان دم در نامه روب اید بدم؟؟؟؟
الان به مودم ها 50 درصد تخفیف خورده چطوریه؟؟؟ طرح پائیزه 1 ساله که 200 هزار هست چقدر میشه؟؟؟

امین1356
08-10-2011, 22:22
دوستان اینا گند زدن به SSL واسه شما هم سایتای SSL مثل gmail و وی پی ان sstp مشکل داره؟

ظاهرا" مخابرات علاوه بر پروتکل های PPTP و L2TP بر روی پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (پورت 443) هم محدودیت سرعت اعمال کرده که باعث کندی سرویس هایی میشه که از پروتکل و پورت مذکور استفاده میکنن (SSTP، Gmail و . . .)
حالا چرا سرویس "اینترنت بانک" بانک ها که اونا هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنن کند نشده؟
دلیلش اینه که IP سایت بانکها (یا IP هر سایت دیگه ای رو که مخابرات بخواد) مشخصه و براحتی میشه اونا رو از این محدودیت مبرا کرد.
اون داستانی هم که بعضی از دوستان میگفتن در خصوص اینکه بانکها و سیستم شتاب و کارت سوخت برای ارتباط بین خودشون از V پی N استفاده میکنن درسته ولی V پی N اونا روی اینترنت زده نمیشه و روی بستر اینترانت داخلی ISP ها یا اینترانت مخابراته که محدودیتی روشون اعمال نمیشه.
با تشکر

Imanhjp
08-10-2011, 22:27
شما یادتون نمیاد
یه زمانی بود اگه به PN/\ هم وصل بودیم سرعت ما کم نمیشد. حتی تو همین انجمن هم خیلی وقتا با PN/\ می اومدم. اما الان افسوس که سایت گوگل هم به زور تو 10-20 ثانیه باز میشه چه برسه به Facebook
کلا این عزیزان مسئولین شعورشون نمیرسه که اگه بخوان اینقدر اینترنت رو محدود کنن مردم انرژی شون رو دوباره میارن تو خیابون...

EXXTREME
08-10-2011, 22:37
دوستان من الان نامه از اداره دارم که سرویس 512 بگیرم از سایت که ثبت نام کنم میتونم سرویس 512 رو انتخاب کنم ؟؟؟ بعد میان دم در نامه روب اید بدم؟؟؟؟
الان به مودم ها 50 درصد تخفیف خورده چطوریه؟؟؟ طرح پائیزه 1 ساله که 200 هزار هست چقدر میشه؟؟؟
شما مطمئنی میخوای وایمکس بگیری؟از ماه رمضانه هی میخوای بگیری فکر کنم طرح عید نوروز بگیری:31:
خیلی وسواس به خرج میدی عزیز شما در هر صورت بعد از گرفتن وایمکس(البته اگر جابجایی ندارین)پشیمون میشی پس زیاد حساس نشو.

iCe m@n
08-10-2011, 22:39
دوستان الان کدوم کانکشن وی پی ان سرعتش خوبه؟
pptp و L2tp که کلا نمیشه رفت سمتشون سرعت من با اینا روی 10 هستش :13:

Imanhjp
09-10-2011, 00:27
دوستان الان کدوم کانکشن وی پی ان سرعتش خوبه؟
pptp و L2tp که کلا نمیشه رفت سمتشون سرعت من با اینا روی 10 هستش :13:

همشون خراب شدن
حتی سایت های SSL دار مثل Gmail هم کند شده و فقط سایت بانک ها راحت کار میکنه
لعنت به همشون

iCe m@n
09-10-2011, 01:35
آخه اینجوری که اصلا نمیشه از اینترنت استفاده کرد
80% که فیلتره بقیه هم که چرت و پرت هستش خب پس باید چی کار کرد :13:
کلا سرعت ها با وی پی ان همینجوری میخواد بمونه یا درست میشه؟:41:

mrmostafa
09-10-2011, 08:40
شما مطمئنی میخوای وایمکس بگیری؟از ماه رمضانه هی میخوای بگیری فکر کنم طرح عید نوروز بگیری:31:
خیلی وسواس به خرج میدی عزیز شما در هر صورت بعد از گرفتن وایمکس(البته اگر جابجایی ندارین)پشیمون میشی پس زیاد حساس نشو.

دوست عزيز خوب براي اينكه منتظر طرح پائيز بودم كه تازه اومده. ضمن اينكه سر هر چيزي كه عجله كردم پشيمون شدم پس اشكالي نداره كه وسواسي به خرج بديم. تازه وسواس به خرج ميديم اينه!!!
از چه نظر پشيمون ميشم؟؟؟؟ وايمكس ايرانسل كه در حال حاضر از وايمكس هاي ديگه و حتي اي دي اس ال ها بهتره.

---------- Post added at 08:40 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

شما یادتون نمیاد
یه زمانی بود اگه به PN/\ هم وصل بودیم سرعت ما کم نمیشد. حتی تو همین انجمن هم خیلی وقتا با PN/\ می اومدم. اما الان افسوس که سایت گوگل هم به زور تو 10-20 ثانیه باز میشه چه برسه به Facebook
کلا این عزیزان مسئولین شعورشون نمیرسه که اگه بخوان اینقدر اینترنت رو محدود کنن مردم انرژی شون رو دوباره میارن تو خیابون...

ايمان جان اينا مردم رو بهتر از خودشون ميشناسن. هيچ اتفاقي نميفته نگران نباش. به راحتي همه چيز رو ميپذيرن. وثتي گران شدن خوراك و بنزين رو ميپذيرن تو كشور نفت خيز بااين قيمت ديگه اينترنت رو نپذيرن؟!! كشورايي كه نفت خيز نيست از اينجا ارزون تر هست. با اين قيمت هايي كه ما خرج ميكنيم هر كي خرج كنه فرار ميكنه بعد همچين امكاناتي داريم. ميخواهيم بريم بيرون ميبينيم هيجايي نداريم. بحث بي فايده است ديگه. بنزين 1200 تو راهه اون رو هم به راحتي مردم ميپذيرن:46:

ghafari88
09-10-2011, 09:25
هرچی فکر کردم که حرصمو تو یه جمله بتونم نشون بدم جمله ای پیدا نکردم ...... مملکته داریم؟!

Imanhjp
09-10-2011, 11:36
الان که حدودا صبحه سرعت Pn/\ ها بهتر شده تقریبا هر روز اینطوریه ولی به شب میرسه خراب میشه
حدودا سرعتم با PN/\ نزدیک 128 ه

TIG3R
09-10-2011, 12:24
سلام
این تبلیغ چیه ایرانسل راه به راه میگه "وایمکس ماهیانه 5 هزار تومان" سر کارمون گذاشته ؟؟؟

Imanhjp
09-10-2011, 13:41
سلام
این تبلیغ چیه ایرانسل راه به راه میگه "وایمکس ماهیانه 5 هزار تومان" سر کارمون گذاشته ؟؟؟

نه بابا سر کار نیستی
سرعت 128 با 1 گیگ ترافیک ماهیانه 5500 تومن

Mehran14233
09-10-2011, 13:50
ایمان جون من که 512 دارم چند ماه دیگه دوره م تموم میشه . می تونم 128 کنم و از این ماهی 5500ی استفاده کنم ؟

TIG3R
09-10-2011, 13:52
نه بابا سر کار نیستی
سرعت 128 با 1 گیگ ترافیک ماهیانه 5500 تومن

یعنی اون کسایی که سرویس قبلا هم داشتن الان میتونن به دلخواه فقط 1گیگ شارژ کنن چون 128 حتما باید 3 گیگ ترافیک بخری تا بشه استفاده کرد؟؟؟

Imanhjp
09-10-2011, 14:11
ایمان جون من که 512 دارم چند ماه دیگه دوره م تموم میشه . می تونم 128 کنم و از این ماهی 5500ی استفاده کنم ؟

یعنی اون کسایی که سرویس قبلا هم داشتن الان میتونن به دلخواه فقط 1گیگ شارژ کنن چون 128 حتما باید 3 گیگ ترافیک بخری تا بشه استفاده کرد؟؟؟

توی E-Care من این تعرفه وجود نداره اما برای ثبت نام کاربران جدید وجود داره
اما وقتی ایرانسل تبلیغ میکنه ماهیانه 1 گیگ 128 باید همه بتونن استفاده کنن نه فقط ماه اول

InternetUsers
09-10-2011, 18:28
دوست عزیز تعرفه 128 با یک گیگ ترافیک 5050 تومان برای کاربرانی که جدید ثبت نام میکنند ولی میتونند هر ماهه تمدید کنند و تعرفه رو ماه های بعد هم عوض کنند
ایرانسل معمولا تعرفه ای جدید رو تو غالب پیشنهاد تشویقی برای کاربرهای جدید میده و کاربرهای قدیمی دیگه گول خوردن و نیاز به تشویق ندارند!!! نمیتونن استفاده کنند.
سیاستشون فقط تو جلب مشتری جدید حالا راضی نگه داشتن کاربر های قدیمی چی میشه نمیدونم!!!

البته یه راه برای کاربر های قدیمی هست! اون هم این که تعرفه رو به 128 مصرف ازاد تغییر بدن و بعد یه بسته افزایشی 1 گیگ بخرن 6700 تومان فرقش 650 تومان میشه ولی خوب دیگه این هم یه راهه!

o457
09-10-2011, 19:57
سلام دوستان. من امروز که سوار بی آر تی بودم یک موضوع خیلی جالبو فهمیدم اون هم اینکه بالا پشت بوم اکثر بانکها حالا چه خصوصی و چه دولتی مودم بیرونی وایمکس نصب شده است. به نظرتون این مودم ها برای مبین نت هستش یا ایرانسل؟

mohammad_87
09-10-2011, 20:46
یکی اینارو کامل جواب بده لطفا..........به 707 هم زنگ زدم طرف همش میگفت تکنسین میاد برای نصب از اون بپرسید.من قبل از ثبت نام باید اینارو بدونم.
۳،ﻣﻮﺩﻣﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﺁﻧﺘﻨﻬﺎﯼ ﻭﺍﯾﻤﮑﺲ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﯾﺎ ﻫﻤﯿﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﯼ ﺑﺎﺯ(حیاط) ﺑﺎﺷﻨﺪ ﮐﺎﻓﯿﻪ ؟

maziarb
09-10-2011, 21:00
یکی اینارو کامل جواب بده لطفا..........به 707 هم زنگ زدم طرف همش میگفت تکنسین میاد برای نصب از اون بپرسید.من قبل از ثبت نام باید اینارو بدونم.
۳،ﻣﻮﺩﻣﻬﺎﯼ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﺁﻧﺘﻨﻬﺎﯼ ﻭﺍﯾﻤﮑﺲ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﯾﺎ ﻫﻤﯿﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﯼ ﺑﺎﺯ(حیاط) ﺑﺎﺷﻨﺪ ﮐﺎﻓﯿﻪ ؟

فکر نمیکنم بشه مودم بیرونی گرفت
برقش رو از طریق کابل lan و از توی خونه میگیره. طوری ساخته شده که آب توش نمیره

Erfan.B
09-10-2011, 21:12
سلام دوستان. من امروز که سوار بی آر تی بودم یک موضوع خیلی جالبو فهمیدم اون هم اینکه بالا پشت بوم اکثر بانکها حالا چه خصوصی و چه دولتی مودم بیرونی وایمکس نصب شده است. به نظرتون این مودم ها برای مبین نت هستش یا ایرانسل؟

دوست من بعضی هاشون هم اینترنت وایرلس هست که پهنای باند اختصاصیش واسه شرکت ها و ادارات و کلاً حقوقیه که ماهیانه اش خیلی گرونه. یعنی ممکنه واسه هر آی اس پی باشه.
موفق باشی دوست من.

fardin0007
09-10-2011, 21:55
از دو مودم به طور همزمان میشه برای یه اشتراک استفاده کرد؟

MAHANFX
09-10-2011, 22:05
سلام دوستان عزیز ایا باقیمانده حجم این ماه به ماه بعد منتقل میشود یا ازبین میره ممنون میشم پاسخ بدهید.

InternetUsers
09-10-2011, 22:31
سلام دوستان عزیز ایا باقیمانده حجم این ماه به ماه بعد منتقل میشود یا ازبین میره ممنون میشم پاسخ بدهید.

دوست عزیر باقیمانده حجم منتقل میشه به دوره بعد البته تا 180 روز و هر حجم هم یه دوره اعتبار حاص حئدش رو داره

برای اطلاعات بیشتر

این جا و قسمت بسته های افزایشی متوالی رو مطالعه کن

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

از دو مودم به طور همزمان میشه برای یه اشتراک استفاده کرد؟

بله ولی در هر لحظه فقط یک کدوم از مودمها با اون اشتراک میتونه به اینترنت متصل باشه.
بر عکس ماجرا هم امکان پذیره شما میتونید با دو حساب یا بیشتر از یک مودم استفاده کنید.

Mehran14233
09-10-2011, 23:20
دوست عزیر باقیمانده حجم منتقل میشه به دوره بعد البته تا 180 روز و هر حجم هم یه دوره اعتبار حاص حئدش رو داره

یعنی چی ؟ من از 707 پرسیدم گفت نمیشه . من ماهیانه 4گیگ دارم الان 2گیگ مونده . یعنی اگه تا آخر ماه استفاده نکنم میره واسه ماه بعد ؟

Electronic-Arts
09-10-2011, 23:31
یعنی چی ؟ من از 707 پرسیدم گفت نمیشه . من ماهیانه 4گیگ دارم الان 2گیگ مونده . یعنی اگه تا آخر ماه استفاده نکنم میره واسه ماه بعد ؟
خیر , حجمی که با استفاده از بسته افزایش خریده باشید منتقل میشه و حجم اصلی حساب سر ماه صفر میشه

mrmostafa
10-10-2011, 08:17
دوستان اگر سرويس 512 كه 1 ساله ارائه ميده رو بگيريم با مودم USB مودم مجاني ميفته تقريبا. حال اگر بخواهيم يه مودم USB ديگه هم جدا بخريم با اين 50% تخفيفي كه خورده بعد با يه حساب 2 تا مودم استفاده كنيم قيمتش چند در مياد؟؟؟ تو خود سايت نوشته بود استفاده از چند مودم با يه حساب. 200 هزار كه سرويس 1 ساله هست مودم اضافه هم ند در مياد؟؟؟ فكر كنم اينطوري به صرفه تر باشه تا يه مودم وايرلس بگيرم 2 نفري استفاده كنيم؟!!

InternetUsers
10-10-2011, 08:46
دوستان اگر سرويس 512 كه 1 ساله ارائه ميده رو بگيريم با مودم USB مودم مجاني ميفته تقريبا. حال اگر بخواهيم يه مودم USB ديگه هم جدا بخريم با اين 50% تخفيفي كه خورده بعد با يه حساب 2 تا مودم استفاده كنيم قيمتش چند در مياد؟؟؟ تو خود سايت نوشته بود استفاده از چند مودم با يه حساب. 200 هزار كه سرويس 1 ساله هست مودم اضافه هم ند در مياد؟؟؟ فكر كنم اينطوري به صرفه تر باشه تا يه مودم وايرلس بگيرم 2 نفري استفاده كنيم؟!!

دوست عزیز میتونید از دو مودم و یک حساب استفاده کنید به شرط اینکه در هر لحظه فقط یک نفر میتونه متصل باشه. اگر هر دو نفر میخواهید متصل باشید و نزدیک هم هستید و استفاده همزمان هم دارید هم از نظر فنی و هم از نظر اقتصادی به نظر من گرفتن مودم WiFi به صرفه تر هست

mrmostafa
10-10-2011, 10:33
دوست عزیز میتونید از دو مودم و یک حساب استفاده کنید به شرط اینکه در هر لحظه فقط یک نفر میتونه متصل باشه. اگر هر دو نفر میخواهید متصل باشید و نزدیک هم هستید و استفاده همزمان هم دارید هم از نظر فنی و هم از نظر اقتصادی به نظر من گرفتن مودم WiFi به صرفه تر هست

ممنونم از راهنمايي. الان وضعيت ايرانسل خوبه؟؟؟ چون يكي از دوستان گفت بگيري پشيمون ميشي جواب هم نداد ديگه. البته من مخابارت دارم ميخواستم برم سرويس بالاتر بگيرم ولي خوب مهم كيفيت هست كه بده و پينگ خوب نيست. ديگه از سايت ميخوام درخواست بدم چون منتظر مودم هم شدم فايده نكرد. بعد كه وصل شد مخابرات رو تحويل بدم. ممنونم

lucky_luke
10-10-2011, 10:52
دوستان کسی تا حالا شرکتی حقوقی ثبت نام کرده؟
میخوام برای یه مدرسه بگیرم و مدیرش گفته که به اسم مدرسه باشه که بشه فاکتور گرفت
حالا مشکل اینه که نمیدونم با بعضی از قسمتا چیکار کنم مثلا کد ملی میخواد یا نام پدر !!!! اگه این قسمتا خالی باشه بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

InternetUsers
10-10-2011, 11:35
ممنونم از راهنمايي. الان وضعيت ايرانسل خوبه؟؟؟ چون يكي از دوستان گفت بگيري پشيمون ميشي جواب هم نداد ديگه. البته من مخابارت دارم ميخواستم برم سرويس بالاتر بگيرم ولي خوب مهم كيفيت هست كه بده و پينگ خوب نيست. ديگه از سايت ميخوام درخواست بدم چون منتظر مودم هم شدم فايده نكرد. بعد كه وصل شد مخابرات رو تحويل بدم. ممنونم

من نمیتونم کیفیت یه شرکت رو برای شما تحلیل کنم اما با توجه به نتیجه گیری خودم در طول این مدت میدونم که بستگی به منطقه تحت پوشش شما داره خیلی از دوستان کاملا راضی هستند و خیلی دیگر از دوستان ناراضی اما من کسانی که در نقاط مختلف دارند و میشناسم ناراضی نیستند.
اما به نظر من شما توی طرح ها بگیر که مودمها با 50% تخفیف هست. طرح یک ساله مودم رایگان تنها ایرادی که داره این هست که شما تا پایان سال هیچ تعییر تعرفه ای نمیتونی بدی. ممکنه تا یک سال دیگه خیلی طرح های تعرفه اضافه بشه و شما نتونی استفاده کنی اگر برات مهم نیست میتونی از طرح مودم رایگان استفاده کنی

Imanhjp
10-10-2011, 12:49
تست سرعت من با PN/\ :
جالبه فقط دانلود رو محدود کردن

مملکته داریم؟

mrmostafa
10-10-2011, 13:32
من نمیتونم کیفیت یه شرکت رو برای شما تحلیل کنم اما با توجه به نتیجه گیری خودم در طول این مدت میدونم که بستگی به منطقه تحت پوشش شما داره خیلی از دوستان کاملا راضی هستند و خیلی دیگر از دوستان ناراضی اما من کسانی که در نقاط مختلف دارند و میشناسم ناراضی نیستند.
اما به نظر من شما توی طرح ها بگیر که مودمها با 50% تخفیف هست. طرح یک ساله مودم رایگان تنها ایرادی که داره این هست که شما تا پایان سال هیچ تعییر تعرفه ای نمیتونی بدی. ممکنه تا یک سال دیگه خیلی طرح های تعرفه اضافه بشه و شما نتونی استفاده کنی اگر برات مهم نیست میتونی از طرح مودم رایگان استفاده کنی

ممنونم. يعني من الان 1ساله ميگيرم ممكنه تو اين پسال طرح هاي بهتري بدن؟؟ آخه طرحهايي كه ميده فصلي هست و براي مودم هست و سرويس سرويس خالي كه تا حالا نديدم؟ مثلا من الان يه مودم خالي بگيرم با سرويس 512 محدود 4 گيگ بعد سرويس 512 با قيمت ديگه اي ميدن به صورت تشويقي؟؟؟ من الان بخوام درخواست بدم سرويس 512 پايه 4 گيگ رو پولش روب دم بعد مودم رو چطوري بايد از 50 درصد تخفيف استفاده كنم؟؟ راهنمايي كني ممنون ميشم. يا اين طرح 3 ماهه رو بگيرم خوبه؟؟
در ضمن در منطقه طرشت- حميد صالحي جواد اكبري سرعت چطوره خوبه؟؟ آخه تو نقشه نگاه كردم اونجا سبز هست ولي درست ساختمان ما مجتمع 10 طبقه هست كه ما طبقه 9 هستيم زرد بود يه تيكش كه درست فكر كنم ساختمان ما بشه ولي همسايه پائيني ما گرفته بود خوب بود و مودم داخلي هم داده بودن.
ممنونم

InternetUsers
10-10-2011, 14:39
ممنونم. يعني من الان 1ساله ميگيرم ممكنه تو اين پسال طرح هاي بهتري بدن؟؟ آخه طرحهايي كه ميده فصلي هست و براي مودم هست و سرويس سرويس خالي كه تا حالا نديدم؟ مثلا من الان يه مودم خالي بگيرم با سرويس 512 محدود 4 گيگ بعد سرويس 512 با قيمت ديگه اي ميدن به صورت تشويقي؟؟؟ من الان بخوام درخواست بدم سرويس 512 پايه 4 گيگ رو پولش روب دم بعد مودم رو چطوري بايد از 50 درصد تخفيف استفاده كنم؟؟ راهنمايي كني ممنون ميشم. يا اين طرح 3 ماهه رو بگيرم خوبه؟؟
در ضمن در منطقه طرشت- حميد صالحي جواد اكبري سرعت چطوره خوبه؟؟ آخه تو نقشه نگاه كردم اونجا سبز هست ولي درست ساختمان ما مجتمع 10 طبقه هست كه ما طبقه 9 هستيم زرد بود يه تيكش كه درست فكر كنم ساختمان ما بشه ولي همسايه پائيني ما گرفته بود خوب بود و مودم داخلي هم داده بودن.
ممنونم

دوست عزیز مودم رایگان شامل طرح تخفیف نیمشه (50% تخفیف مناسبتی هست مثلا آخرین مناسبت ولادت اما رضا بود. توی بعضی از مناسبت ها هم علاوه بر تخفیف سیم کارت و ترافیک رایگان و وووووو میدهند) و شما هم اگر این پهنای باند مناسب هست براتون (چون ترافیک اضافه میتونی خریداری کنی) از طرح مودم رایگان استفاده کن
برای کسانی که میخواهند از سرویس پایه 128 استفاده کنند یا مصرف آزاد 128 یا 256 به نظر من خرید مودم با 50% تخفیف به صرفه تره اما اگر شما در طی یک سال هر ماه میهوای 512 رو تمدید کنی منطقی استفاده از طرح مودم رایگانه
من نقشه موجود در سایت ایرانسل دقیق (یا بهتره بگم به روز ) نیست. اگر همسایه پایینی شما دارد و استفاده میکند و جواب هم گرفته شما هم به احتمال زیاد میتوانید راحت استفاده کنید.

mrmostafa
10-10-2011, 16:09
دوست عزیز مودم رایگان شامل طرح تخفیف نیمشه (50% تخفیف مناسبتی هست مثلا آخرین مناسبت ولادت اما رضا بود. توی بعضی از مناسبت ها هم علاوه بر تخفیف سیم کارت و ترافیک رایگان و وووووو میدهند) و شما هم اگر این پهنای باند مناسب هست براتون (چون ترافیک اضافه میتونی خریداری کنی) از طرح مودم رایگان استفاده کن
برای کسانی که میخواهند از سرویس پایه 128 استفاده کنند یا مصرف آزاد 128 یا 256 به نظر من خرید مودم با 50% تخفیف به صرفه تره اما اگر شما در طی یک سال هر ماه میهوای 512 رو تمدید کنی منطقی استفاده از طرح مودم رایگانه
من نقشه موجود در سایت ایرانسل دقیق (یا بهتره بگم به روز ) نیست. اگر همسایه پایینی شما دارد و استفاده میکند و جواب هم گرفته شما هم به احتمال زیاد میتوانید راحت استفاده کنید.

بسیار سپاسگزارم از راهنمایی. پس با این حساب همین طرح 1 ساله 512 با 24 گیگ حجم به صرفه تر هستش. مودم هم در حال حاضر همین 130 هست درسته و مشکلی نداشته که تا به حال؟ ممنونم

mohammad6687
10-10-2011, 16:33
سلام
من چند تا سوال داشتم.اگه جواب بدید ممنون میشم.
به نطرتون واسه چت تصویری با کانادا حداقل سرعتی که نیازه چنده؟
آیا کسی از قیمت مودم های وایمکس ایرانسل خبر داره؟
حتما باید مودم رو از ایرانسل بخریم؟
ممنون

InternetUsers
10-10-2011, 16:53
سلام
من چند تا سوال داشتم.اگه جواب بدید ممنون میشم.
به نطرتون واسه چت تصویری با کانادا حداقل سرعتی که نیازه چنده؟
آیا کسی از قیمت مودم های وایمکس ایرانسل خبر داره؟
حتما باید مودم رو از ایرانسل بخریم؟
ممنون

برای چت تصویری کشورش مهم نیست حتی شما اگر بخواهید با همسایه طبقه پایین هم چت کنید مساله پهنای باند به قوت خودش باقی میمونه البته از بایت پهنای باند کانادا خیالت راحته شما!!!

اما همه چیز بستگی به نرم افزار بر قراری چت دارد. مثلا برای یاهو حتی DailUp هم کافی هست اما کیفیت لازم رو نداره.
البته بستگی به وب کم هم داره ها !!! مثلا وب کم HD پهنای باند بالاتری رو میخوهد تا کیفیت مطلوب رو بده حالا اگر در کنارش Voice هم بخوای که نیاز به اینترنت بالاتر داری
نرم افزار Skype هم خوبه با پهنای باند کم کیفیت خوبی میده برای شروع 128 هم خوبه
قیمت مودم های وایمکس ایرانسل به صورت مبسوط در سایت خود ایرانسل هست!
در مورد مودم هم بله باید از خودشون بخری! اما!! اگر مودم داری میتونی تماس بگیری باهاشون و بپرسی تو سایت نگفته که باید از ایرانسل بگیرید اما گفته اگر با شبکه ما سازگار نبود شرکت مسئولیتی نداره بعد که مطمئن شدی میتونی از گزینه مودم اشتراکی استفاده کنی و MAC آدرس مودمت رو ثبت کنی تا سرویس رو برات فعال کنند .

arman1133
10-10-2011, 18:04
دوستان من چند روزه با V*P*Nسرعتم افتضاحه.میخواستم ببینم دیگر دوستانی که از وایمکس ایرنسل استفاده میکنند همین مشکل را دارن؟این سیستم سراسریه؟روی adsl هم این مشکل هست؟

eng2006
11-10-2011, 00:39
وقتی ای دی اس ال هست وایمکس اشتباهه
گرونه و امواجش مضر

mrmostafa
11-10-2011, 08:47
گرونه و امواجش مضر

دوست عزيز فعلا كه اي دي اس ال ها همه آشغال شده من كه نزديك 5 تا شركت مهم رو تجربه كردم و دردسرهاي مخابرات هم نمارزه. در ضمن كنار شما اينقدر اشعه هست كه اين در كنارش گم هستش. اگر شما به فكر اشعه مضر هستي بايد از تهران بري بيرون. اون امواجي كه براي ماهواره ها ميفرستن يا امواج راديو و غيره 10 برابر اين مضر هستش.

InternetUsers
11-10-2011, 08:53
گرونه و امواجش مضر

ADSL و وایمکس ود جنس مختلف از فناوری انتقال اطلاعات هستند و با توجه به بررسی فنی وایمکس از لحاظ فنی برتریهای زیادی نسبت به xDSL ها دارد.
البته در دنیا این تکنولوژی تقریبا دیگر طرفدار زیادی ندارد و آرام آرام جای خودش ور به فناوری های جدید بیسیم دیگر میدهد. در مورد فیمت با شما موافق هستم که گران هست اما اگر در حالت کلی ببینیم حتی xDSL ها هم گران هستند. خیلی گران!
اما در مورد مضر بودن (استفاده از امواج ماکروویو) باید بگم که دقیقا مثل تلفن همراه هست شاید هم کم خطر تر از تلفن همراه چون اون رو شما کاملا نزدیک به بدن میگیری و تماس بر قرار میکنی اما این از شما یه فاصله ای دارد.

من توی این پست وایمکس و چند روش دیگر اتصال به اینترنت رو معرفی کردم دوست داشتید یه نگاهی بندازید

Gamexland
11-10-2011, 11:27
کاربران وایمکس به نظر هر روز 4-5 بار زنگ بزنید اعتراض کنید به سرعت وی پــــــــی ان ها.
من پدرشونو در آوردم.اگه اعتراض نکنید وضع به همین شکل میمونه!تا میتونید بهشون زنگ بزنید

mrmostafa
11-10-2011, 12:08
کاربران وایمکس به نظر هر روز 4-5 بار زنگ بزنید اعتراض کنید به سرعت وی پــــــــی ان ها.
من پدرشونو در آوردم.اگه اعتراض نکنید وضع به همین شکل میمونه!تا میتونید بهشون زنگ بزنید

دوست عزيز دل خوشي داري شما. براي سرعت اينترنت نميتوني اعتراض كني و جواب بگيري. براي وي پي ان ها ميخواي؟؟؟ نميدوني كه غير قانوني هست و وزير ارتباطات اعلام كرد كه غير قاوني هست و حتي وكلا اعتراض كردند ولي به نتيجه نرسيدند. هميني كه ميتوني استفاده كني رو استفاده كن و حالشو ببر:46:

luches
11-10-2011, 15:13
اخه عزیزم قطعی وی..... ان چه ربطی به اینا داره. دست های خیلی بالاتری در کاره و زیر ساخت شیر فلکه مینده و پورت هار رو دست کاری میکنه. مثل این میمونه که اتحادین صنف شیر کلا توزیع شیر رو ممنوع کنه بعد شما بیای تو سر بقالی محل بزنی که چرا شیر نداری !!!

Gamexland
11-10-2011, 15:31
چرا ربطی نداره!همه بزنن به بیخیالی اینا اینترنتم میبندن.باید مدام اعتراض کرد.وقتی که ببینن روزی 1000 نفر زنگ میزنن مینالن و تهدید میکنن به بالاتریا میگن این غلطتونو جمع کنید.
ضمنن توی قوانین و شرایط و ضوابط هیچ جا اسمی از اجازه محدود کردن پورت از سرویس دهنده نیست و کار اونا غیر قانونیه

luches
11-10-2011, 16:04
عزیزم فکر میکنی اینا جرات اعتراض دارن !! میان دستور اخراج کل پرسنل ایرانسل رو صادر میکنن اگر جیک یکی از سرویس دهنده ها در بیاد که چرا فلانه یا بساره. یادتون نرفته که شرکت های اینترنتی یک کنسرسیوم تشکیل دادن تا از طریق زیر ساخت اینترنت ارزون هر stm1 = 7000 $ وارد کنن . از وزارت اط...... ادم اومد همرو تهدید کردن اگر راجع به اینترنت اروزن و فلان یک کلام صحبت کنید پروانه شرکت ها رو باطل میکنیم. کار از اعتراض گذشته. همه این اتفاقها دلیل واضح داره . از ایننرنت گرون گرفته تا........................

InternetUsers
11-10-2011, 16:49
همون طوری که مسدود سازی دسترسی به سایتها به شرکتهای خدمات دهنده اینترنتی مربوط نیمشه و اونها نمیتونند دخالتی داشته باشند در مورد پورتها و سرویسها هم اونها نمیتونند دخالتی داشته باشند.
کلا همه موارد مربوط به کارگروه (کمیته) فیلترینگ میباشد. با خوندن اعضای کمیته متوجه میشی که بحث این که تو قانون چیزی ذکر شده یا نه رنگ می بازه!!

کار گروه مصاديق محتواي مجرمانه در محيط اينترنت (کميته --------)
رياست اين کارگروه برعهده دادستان کل کشور خواهد بود و وزير يا نماينده وزارتخانه‌هاي آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوري اطلاعات، اطلاعات، دادگستري، علوم، تحقيقات و فناوري، فرهنگ و ارشاد اسلامي، رئيس سازمان تبليغات اسلامي، رئيس سازمان صدا و سيما و فرمانده نيروي انتظامي، يک نفر خبره در فناوري اطلاعات و ارتباطات به انتخاب کميسيون صنايع و معادن مجلس و يک نفر از نمايندگان عضو کميسيون قضايي و حقوقي به انتخاب کميسيون قضايي و حقوقي و تأييد مجلس اعضاي کارگروه (کميته) را تشکيل ميدهند

Milad4171
11-10-2011, 18:45
به نظر من زیاد روی این مورد بحث نکنید. دقیقا ساعت 11 شب پنج شنب شب هفته ی گذشته وی پی ان ها قطع شدن و جمعه شب دوباره راه افتاد با سرعت فوق العاده پایین.
اینم در نظر داشته باشین که همین وی پی ان ها در کل کشور به دست جوانان این مرز و بوم زیر نظر گرفته شده. چون هیچ شرکت خارجی با یه یوزر ایرانی که معلوم نیست کیه الکی کار نمیکنه و بهش اکانت نمیده!
یه سری وی پی ان ها کلا قطع شده و یه سری ها با سرعت خیلی پایین کار میکنن و ربطی به وایمکس نداره. کلا روی اینترنت کل کشور این سرعت وجودداره ! .
ولی کلا وی پی ان بخاطر کارهایی که توی این مملکت ازش استفاده میشه( غیر از مسائل کوچیکی مثل فیس بوک و یوتوپ و اینا) استفاده مهمتری ازش میشه مثل بانک ها شرکت ها و شرکت های ارائه دهنده ی سهام . چون ایران تحریم هست با ای پی ایران نمیشه وارد سایتشون شد یا از امکاناتش استفاده کرد.

بهر حال درست میشه. زمان میبرره!

MaxiMUSicMetal
11-10-2011, 18:57
شنیدم موقع بارونو طوفان قطع می شه !!!!

fardin0007
11-10-2011, 21:38
از برنامه AOL استفاده کنید .به جای VPN و فیلتر شکن.

T_E_X_A_S
11-10-2011, 21:44
چند روزه یه مشکلی برای من پیش میاد همه چی درسته آنتن 5 تا پره و ... ولی اصلا سرعت ندارم نه با کابل نه با wifi البته بعد از 15 تا 30 مین خود به خود درست می شه کسی این مشکل رو داره ؟

AlexanderMahone
11-10-2011, 23:08
چند روزه یه مشکلی برای من پیش میاد همه چی درسته آنتن 5 تا پره و ... ولی اصلا سرعت ندارم نه با کابل نه با wifi البته بعد از 15 تا 30 مین خود به خود درست می شه کسی این مشکل رو داره ؟
من همچین مشکلی رو دارم با کابل چند بار هم زنگ زدم گفتن پشتیبانی بهتون زنگ میزنه اما فکر کنم یادشون رفته؟:13:

arman1133
12-10-2011, 01:26
دوستان من 2 تا از دوستانم که اینترنت adsl صبانت دارن با وی*پی*ان مشکلی ندارن.چه طور ما ایقدر سرعتمون بااینترنت وایمکس افتضاحه با وی*پی*ان ؟ اگر سراسری بود نباید همه با مشکل رورو بشن با هر نوع isp؟

Hamid_pro
12-10-2011, 08:52
سلام دوستان.
من یه مودم بیرونی گرفتم میخوام یه Access Point / Router بگیرم. به نظر شما چی بگیرم بهتره؟

ata.royalfalcon
12-10-2011, 08:59
سلام دوستان.
من یه مودم بیرونی گرفتم میخوام یه Access Point / Router بگیرم. به نظر شما چی بگیرم بهتره؟

سلام
d-link dir 600 براي استفاده هاي خانگي و معمولي مناسبه .
خودم اين مدل رو دارم و حدوداً 40 هزارتومن خريدم .

clickestan
12-10-2011, 19:30
دوستان این وایمکس ایرانسل ترافیک رایگان هم داره؟
مثله ای دی اس ال که شبا رایگانه و.....

iticorp
12-10-2011, 19:43

نه متاسفانه نداره. مبين نت ولي شبها نصفه حساب ميكنه و فكر كنم جمعه ها رايگانه. ولي كيفيت ايرانسل فكر كنم بهتر باشه (من خودم ايرانسل دارم)

iticorp
12-10-2011, 19:44

نه متاسفانه نداره...

iticorp
12-10-2011, 19:47
نه متاسفانه نداره. مبين نت ولي ميگن داره.

riquelme
12-10-2011, 19:51

جالبه...من صبحها که میرم سر کار مودم با مودم USB 80% آنتن میگیریم...سرعت خوبه...اما شبا که میام خونه با مودم FMM-130 4-5 آنتن میده...اما سرعتش کمه...خدا بگم این ایرانسل رو چکار نکنه...:19:

mrmostafa
12-10-2011, 21:06
آقا من امروز دوستم رفته نمایندگی امام حسین وایمکس سرویس 1 ساله 512 پایه رو گرفته با مودم usb قیمتش شده 280 هزار تومان؟؟؟ توس ایتش که زده 200 هزار تومان؟؟؟؟ چرا پس 80 هزار اضافه گرفتن؟؟؟ پول مودم رو یعین حساب کردن؟؟؟؟

A/|\IR
12-10-2011, 22:34
دوستان بی زحمت یکی یه تست بگیره ببینیم الان وایمکس چجوره!

mohammad_dj_kazin
12-10-2011, 22:40
سلام بچه ها
از پری شب مودم usb رو که به لپتاپ وصل میمکنم اون پایین مینویسه no device و هیچ اتفاقی نمیفته دستگاه رو ریست کردم برنامه مودم رو uninstall کردم فایده نداشت
اشکال از منه یا مودم؟

Imanhjp
12-10-2011, 23:16
با مودم FBR-105 که وصل میشم و PN/\ وصل میکنم سرعتم داغون میشه
با مودم USB و همون حساب و همون PN/\ سرعتم خیلی خوبه!!!! :31:
انصافا این مدلی دیده بودین؟

riquelme
12-10-2011, 23:18
سلام بچه ها
از پری شب مودم usb رو که به لپتاپ وصل میمکنم اون پایین مینویسه no device و هیچ اتفاقی نمیفته دستگاه رو ریست کردم برنامه مودم رو uninstall کردم فایده نداشت
اشکال از منه یا مودم؟

احتمالش میره که کابل مودمت یه جاش مشکل داشته باشه...برادران چینی از با کیفیت ترین کابل ها در این مودم ها استفاده کردند...من حتی کابل مودمم دو سه بار هم جمع نکردم...اینجوری شد...

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

دقیقا....واسه منم همین جوریه...مودم usb شاهکاره...

InternetUsers
12-10-2011, 23:21
سلام بچه ها
اشکال از منه یا مودم؟

شما یه بار از توی
DEvice manager --> universal serial bus controller
همه Genereic usb hub و usb root hub ها رو پاک کن و دوباره Scan کن کارش تموم شد مودم رو وصل کن به سیستم

riquelme
12-10-2011, 23:34
سلام بچه ها
اشکال از منه یا مودم؟

شما اصلان یه کاری کن...مودم usb رو بدون تقویت کننده وصل کن به کامپیوتر ببین میاد یا نه؟اگه آره که پس 100% ایراد از کابل تقویت کنندست...اگه نه پس مودم سوخته یا پورت usb شما خرابه...

InternetUsers
12-10-2011, 23:40
آقا من امروز دوستم رفته نمایندگی امام حسین وایمکس سرویس 1 ساله 512 پایه رو گرفته با مودم usb قیمتش شده 280 هزار تومان؟؟؟ توس ایتش که زده 200 هزار تومان؟؟؟؟ چرا پس 80 هزار اضافه گرفتن؟؟؟ پول مودم رو یعین حساب کردن؟؟؟؟

تعجب میکنم
مطمئن هستی طرح رو درست برات انتخاب کرده ؟؟؟

از همون نمایندگی علت رو بپرس اما تو سایت هم یک ساله رو ندارند ها توی طرح های مودم رایگان و فقط سه ماهه هست من نگاه کردم !!!! میتونی هم زنگ بزنی 707 بپرسی

mohammad_87
13-10-2011, 00:57
سلام
دوست من مودم وای فای گرفته بود واسه خونشون الان دوماه داره استفاده میکنه.طرح 6 ماهه 128 با مودم رایگان داره.حالا خونشون رو عوض کردن جای جدید سیگنال نداره اصلا.هر کاری کرد یه سیگنال هم نگرفت.توی نقشه هم منطقشون زردو قرمزه.می تونه مودمش رو به ایرانسل بده و بجاش مودم فضای باز بگیره؟
اگه میشه پول مودم وای فای رو ازش کم میکنن یا 200 تومن رو باید کامل بده؟

hamid268
13-10-2011, 00:59

شما مطمئنی؟
همیشه خوبه یا نه در ساعاتی خراب می شه؟
ارزش داره به خاطرش برم یه مودم usd بگیرم؟!

luches
13-10-2011, 01:04
دوستان که سرعت 512-2 مگ دارن. امروز و دیروز سرعت دانلدتون افت پیدا کرده ؟؟ برای من از 120 اومده رو 30 در حالیکه اپلود هیچ تغییری نکرده و همون 60 هست. زنگ زدم منشی میگه داریم شبکه رو ارتقا میدیم انشالله زودتر درست میشه. اخه این چه جور ارتقائیه که فقط سرعت دانلود خراب میشه ؟؟؟!!!

lucky_luke
13-10-2011, 01:39
دوستان که سرعت 512-2 مگ دارن. امروز و دیروز سرعت دانلدتون افت پیدا کرده ؟؟ برای من از 120 اومده رو 30 در حالیکه اپلود هیچ تغییری نکرده و همون 60 هست. زنگ زدم منشی میگه داریم شبکه رو ارتقا میدیم انشالله زودتر درست میشه. اخه این چه جور ارتقائیه که فقط سرعت دانلود خراب میشه ؟؟؟!!!

من که امروز از صبح یا قطع بود و ip بهم نمیداد یا اینکه اینقدر سرعت کم بود که گوگل رو هم بزور باز میکرد
ساعت 12 شب راه افتاد ولی هنوز کاملا درست نشده

اون بحث ارتقای شبکه هم فکر نکنم جدی باشه کلا هر وقت کم میارن یکودوم از این دو جمله رو تحویل کاربر میدن:

1-منتظر تماس واحد فنی باشید
2-شبکه در حال ارتقاست (یا سیستم در حال آپدیته)

luches
13-10-2011, 01:48
اره اینو که خودم میدونم ولی از ایرانسل بعیده پهنای باند کم بیاره چون ماشلله وضعشون که خیلی خوبه و پارتیشونم کلفت که زیر بخواد سنگ اندازی بکنه ^^ . احتمالا یک دستکاری دارن تو شبکه میکنن که توش موندن حالا.

mrmostafa
13-10-2011, 10:41
تعجب میکنم
مطمئن هستی طرح رو درست برات انتخاب کرده ؟؟؟

از همون نمایندگی علت رو بپرس اما تو سایت هم یک ساله رو ندارند ها توی طرح های مودم رایگان و فقط سه ماهه هست من نگاه کردم !!!! میتونی هم زنگ بزنی 707 بپرسی

طرح 1 ساله با مودم رایگان رو من خودم طرح قسمت طرح تشویقی برای پائیز دیدم. نمایندگی به دوستم گفته که تا 20 روز دیگه قیمت ها ارزان تر میشه ولی نمیدونم خود اینترنت یا مودم چون طرح که همون طرح تا آخر پائیز هستش.
آدم رو گیج میکنن چیکار کنه.
در ضمن من با دیدن ایراد این مودم ها موندم چیکار کنم. اگر usb که خوبه بگیرم دیگه خواهرم نمیتونه همزمان استفاده کنه اگر 2 تا usb بگیرم که باز هم همزمان میگین نمیشه. اگر وای فای ها هم اینجوری باشه که سرعتش پائین باشه یا قطع بشه یا با وی پی ان کار نکنه پس من چیکار کنم؟؟؟ اینترنت بدون وی پی ان هم به درد نمیخوره.

mohammad_87
13-10-2011, 12:24
ﻣﻦ ﺗﻮﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﺑﻪ ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﻭﺻﻞ ﻣﯿﺸﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺸﮑﻞ ﮐﺎﻧﮑﺖ ﻭ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺯ ﻭﯼ ﺑﯽ ﺍﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻢ.
ﺳﻮﺍﻝ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻠﻤﻮ ﻟﻄﻔﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﻦ...

riquelme
13-10-2011, 12:55
سلام
دوست من مودم وای فای گرفته بود واسه خونشون الان دوماه داره استفاده میکنه.طرح 6 ماهه 128 با مودم رایگان داره.حالا خونشون رو عوض کردن جای جدید سیگنال نداره اصلا.هر کاری کرد یه سیگنال هم نگرفت.توی نقشه هم منطقشون زردو قرمزه.می تونه مودمش رو به ایرانسل بده و بجاش مودم فضای باز بگیره؟
اگه میشه پول مودم وای فای رو ازش کم میکنن یا 200 تومن رو باید کامل بده؟

عزیز من ایرانسل تو کار تعویض و ... اینکارا نیست...دوستت میتونه مودم رو با اکانتش رو به یکی بفروشه...و بره واسه خودش دوباره مودم فضای باز با اکانت بخره.
ولی مودم فضای باز که خیلی گرونه...adsl بگیره واسش بهتره...

sammm68
13-10-2011, 12:55
سلام دوستان من میخوام وایمکس ایرانسل 512 بگیرم میخواستم ببینم دوستان راضی هستن یا نه؟
خونمونم فلکه 3 تهرانپارسه دوستان همسایه آنتن دهی و کیفیتشون چطوره؟
در ضمن میخواستم ببینم برای این سرعت چه مدارکی میخوان با کارت دانشجویی میدن یا نه؟
مرسی

o457
13-10-2011, 13:58
سلام دوستان من میخوام وایمکس ایرانسل 512 بگیرم میخواستم ببینم دوستان راضی هستن یا نه؟
خونمونم فلکه 3 تهرانپارسه دوستان همسایه آنتن دهی و کیفیتشون چطوره؟
در ضمن میخواستم ببینم برای این سرعت چه مدارکی میخوان با کارت دانشجویی میدن یا نه؟
مرسی
سلام. من 512 دارم در کل میتونم بگم که راضی هستم. در مورد قطعی یا اختلال هم باید عرض کنم که هر موقع قطعی یا اختلال همه گیر باشه برای من هم اختلال داشته. خونه ما هم تهران نو ایستگاه دفتر هستش، البته یکبار به کل قطع شده بود که متوجه شدم که داشتن روی آنتن کار میکردن و بعد از اون دیگه مشکل افت یا قطعی سیگنال نداشتم. در مورد وضعیت سیگنال تو ناحیه شما توصیه میکنم که حتما نقشه ایرانسل نگاه کنید تا مطمئن بشید. با کارت دانشجویی هم 512 میدن خیالت راحت باشه.

eng2006
13-10-2011, 14:01
دوستم پارس انلاین گرفته 256 سه ماه 24 تومان شبا هم رایگانه میگه دانلودش 70 هست و گاهی به 160-170 هم میرسه .
وایمکس شبانه رایگان نداره.
و این که میگین اطرافمون امواج زیاده درسته ولی شما که نزدیک دکل نیستین چون نزدیک انتن فرستنده امواج خیلی مضر هست و مودم وایمکس هم فرستنده هست دقیقا مثل دکل و نزدیک منبع امواج بودن خطر داره! به نظر من خطرش مثل موبایل هست ولی شما در روز مگه چند ساعت با موبایل میحرفین ولی ممکنه 4-5 ساعت از وایمکس استفاده کنید
پس چرا میگین ای دی اس ال خوب نیست؟
من میخوام از 128 برم 256 چیکار باید کنم؟ از کی باید توی سایت ایرانسل درخواست بدم؟
نامه از دانشگاه گرفتم اما کجا باید بفرستم؟باید اسکن کنم ؟کدوم قسمت سایت ایرانسل اپلودش کنم؟
راستی من با وی چی ان و هم با نرمافزار تور سرعتم کم میشه ولی توی فیسبوک دیگه خیلی خیلی سخت وارد میشه بعضی وقتا هم وارد نمیشه گیر میکنه چیکاتر میشه کرد؟

Imanhjp
13-10-2011, 14:08
رفتم این نمایشگاه مزخرف رسانه های دیجیتال ببینم چه خبره رسیدم به غرفه ایرانسل
یه قسمتش برای وایمکس بود. رفتم یه کم با یارو صحبت کردم ازش پرسیدم چرا ایرانسل طرح دانلود رایگان تو شب ها نداره؟
گفت قراره به زودی بذاریم و دقیق نمیدونم کی اما میذاریم
خواستم همینطوری بگم حال کنید :27:
اگه این رو بذاره دیگه کی میره سراغ مبین نت درب و داغون

arman1133
13-10-2011, 16:27

دوست عزیز مطمئن شدی ما را هم خبر کن منم برم یه مودم usb بخرم.بدون V*p*nکه به هیچ عنوان نمیشه کار کرد.خواهشن اگر کسی راه حلی چیزی داره ارائه بده.

shaghaiegh2000
13-10-2011, 16:50
دوست عزیز مطمئن شدی ما را هم خبر کن منم برم یه مودم usb بخرم.بدون V*p*nکه به هیچ عنوان نمیشه کار کرد.خواهشن اگر کسی راه حلی چیزی داره ارائه بده.

شما میتوانید از مرورگر AOL استفاده کنىد.

riquelme
13-10-2011, 20:23

آقا جان اين مورد که این دوستمون میگه اتفاقیه...خود ایرانسل هم نمیدونه داره چکار میکنه...یهو دیدی از فردا مودم FMM130 با V- اهم اهم بهتر کار کرد...

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

یه قسمتش برای وایمکس بود. رفتم یه کم با یارو صحبت کردم ازش پرسیدم چرا ایرانسل طرح دانلود رایگان تو شب ها نداره؟

اگه شبا دانلود رو آزاد کنه که خودتون میدونید چي میشه؟...شبکه میاد پایین...:31:

mrmostafa
13-10-2011, 22:00
اگر قرار باشه با ایرانسل با وی پی ان داخل فیس بوک نره که به درد نمیخوره من با 128 مخابارت راحت تر وارد میشم که؟؟؟ بدبختی من میخوام 2 نفری همزمان در منزل استفاده کنیم باید وای فای بگیرم. چرا نمیشه 2 تا مودم یو اس بی خرید و ست کنن 2 تا کاربر باهاش وصل بشن از یه منزل . چه داستانیه ها. یا یو اس بیش هم وایرلس داشت خوب میشد.
دوستان الان طرح 1 ساله در سایت ایرانسل هستش و اینکه دوستم از خود ایارنسل براش اس ام اس دادن زده 280 هزار تومان باید پرداخت کنه؟ چرا پس زیاد میگیرن؟؟؟
۱ مهر تا ۳۰ آذر
یک مودم رایگان با پرداخت اشتراک یک‌ساله!
در جشنواره پاییز ایرانسل تمامی شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه، از اشتراک یک ساله طرح های تعرفه زیر و همچنین یک مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوید. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:

لطفا یکی هم برای مودم راهنمایی کنه که الان این مودم وای فای جدیدش که هست خوبه یا نه؟ هنوز مشکل سرعت و وی پی ان برقراره؟؟

InternetUsers
13-10-2011, 23:23
اگر قرار باشه با ایرانسل با وی پی ان داخل فیس بوک نره که به درد نمیخوره من با 128 مخابارت راحت تر وارد میشم که؟؟؟ بدبختی من میخوام 2 نفری همزمان در منزل استفاده کنیم باید وای فای بگیرم. چرا نمیشه 2 تا مودم یو اس بی خرید و ست کنن 2 تا کاربر باهاش وصل بشن از یه منزل . چه داستانیه ها. یا یو اس بیش هم وایرلس داشت خوب میشد.
دوستان الان طرح 1 ساله در سایت ایرانسل هستش و اینکه دوستم از خود ایارنسل براش اس ام اس دادن زده 280 هزار تومان باید پرداخت کنه؟ چرا پس زیاد میگیرن؟؟؟
۱ مهر تا ۳۰ آذر
در جشنواره پاییز ایرانسل تمامی شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه، از اشتراک یک ساله طرح های تعرفه زیر و همچنین یک مودم رایگان USB یا Wi-Fi بهره‌مند شوید. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:

لطفا یکی هم برای مودم راهنمایی کنه که الان این مودم وای فای جدیدش که هست خوبه یا نه؟ هنوز مشکل سرعت و وی پی ان برقراره؟؟

من هم تعجب میکنم طرح رو زده تو سایت و لی مودم رایگان ها فقط طرح 3 ماهه روش فعاله و از یک ساله خبری نیست !! برای همین هم پول مودم رو هم حساب میکنند . نمی دونم چرا جای این که تنوع مودم ها رو ببره بالا داره روز به روز از مدل هاش کم میشه !!

Imanhjp
14-10-2011, 01:13

نمیدونم چرا اینطوری شده. مطمئن نیستم که واقعا مشکل از مودمه اما نمی ارزه یه مودم جدید بخری

boeing_747
14-10-2011, 01:25
سلام
من با آيپد ٢ و ميكرو سيم ايرانسل به اينترنت وصل شدم
ميكرو سيم كارتم رو ١٠ تومن شارژ كردم و فقط حدود ٢٠ دقيقه با اينترنت كار كردم و در اون ٢٠ دقيقه كمتر از ٣٠ مگ استفاده كردم
مشكل كجاست كه با اين سرعت شارژ تموم ميكنه؟

shaghaiegh2000
14-10-2011, 10:10
سلام
من با آيپد ٢ و ميكرو سيم ايرانسل به اينترنت وصل شدم
ميكرو سيم كارتم رو ١٠ تومن شارژ كردم و فقط حدود ٢٠ دقيقه با اينترنت كار كردم و در اون ٢٠ دقيقه كمتر از ٣٠ مگ استفاده كردم
مشكل كجاست كه با اين سرعت شارژ تموم ميكنه؟

دوست عزيز احتمالا شما در ساعات اوج مصرف از اينترنت استفاده كرده ايد شما ميتوانيد با فعال كردن طرح تشويقي با قيمتي بسيار مناسبتر از اينترنت همراه استفاده كنيد.

T_E_X_A_S
14-10-2011, 10:47

اگه اینجوری باشه خیلی خوب می شه البته با حفظ کیفیت

---------- Post added at 10:47 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

اسپید تست امروز :

mrmostafa
14-10-2011, 13:37
من هم تعجب میکنم طرح رو زده تو سایت و لی مودم رایگان ها فقط طرح 3 ماهه روش فعاله و از یک ساله خبری نیست !! برای همین هم پول مودم رو هم حساب میکنند . نمی دونم چرا جای این که تنوع مودم ها رو ببره بالا داره روز به روز از مدل هاش کم میشه !!

با این حساب ترجیح میدم فعلا ایرانسل نگیرم با همین اینترنت مسخره مخابارت میسازم تا یه مودم های خوبی بیاد نمیخوام از چاله در بیام بیفتم تو چاه. ممنونم

eng2006
14-10-2011, 14:04
ایا فقط وایمکس با وی چی ان مشکل داره و سرعت رو پایین میاره؟

eng2006
14-10-2011, 14:14
من میخوام از 128 برم 256 چیکار باید کنم؟ از کی باید توی سایت ایرانسل درخواست بدم؟
نامه از دانشگاه گرفتم اما کجا باید بفرستم؟باید اسکن کنم ؟کدوم قسمت سایت ایرانسل اپلودش کنم؟

InternetUsers
14-10-2011, 22:13

اسکن باید بکنی با فرمت tif سیاه و سفید باشه حجمش هم بیشتر از 200 kb نباشه شناسه وایمکست به همراه کد ملی شما روش نوشته شده باشه از دو راه میتونی ارسال کنی اول فکس کنی براشون و دوم ایمیل کنی
wimax@mtnirancell.ir

در هر دو حالت هم دستشون نمیرسه
بعد از 3 روز تماس میکیری چک کنی ببینی دستشون رسیده یا نه اگر رسیده بود بخش فنی و مدرک مورد تایید بود بخش فنی براتون باز میکنه و شما استفاده میکنی اگر هم نرسیده بود باز ایمسل یا فکس و بعد از 3 روز و... این داستان ادامه دارد

shaghaiegh2000
14-10-2011, 22:27

دوست عزیز اگر شما طرح تشویقی را فعال کرده اید تا پایان طرح فعال امکان فعال کردن طرح دیگری وجود ندارد

navidx
14-10-2011, 22:35
سلام دوستان.
من مودم FBR-105 دارم. فقط یه دونه پورت شبکه داره. آیا راهی وجود داره با همین مودم بوطر همزمان دو دستگاه PC بهش وصل کنم؟
----------------------
دو تا کامپیوتر داریم تو خونه. میخوام کاری کنم که هر دو کامپیوتر بتونن از اینترنت وایمکس استفاده کنن. ممنون میشم راهنمائیم کنین

ata.royalfalcon
14-10-2011, 22:44
سلام دوستان.
من مودم FBR-105 دارم. فقط یه دونه پورت شبکه داره. آیا راهی وجود داره با همین مودم بوطر همزمان دو دستگاه PC بهش وصل کنم؟
----------------------
دو تا کامپیوتر داریم تو خونه. میخوام کاری کنم که هر دو کامپیوتر بتونن از اینترنت وایمکس استفاده کنن. ممنون میشم راهنمائیم کنین

سلام
باید روتر (Router) بخرید و با توجه به مدل روتر (Router) میتونین بصورت وایرلس یا بصورت کابل ، اینترنت رو بین چند کامپیوتر به اشتراک بذارید.

Imanhjp
14-10-2011, 22:55
سلام دوستان.
----------------------

FBR-105 خودش WiFi داره و یک روتر کامله
باید برای کامپیوتر خودتون کارت شبکه وایرلس تهیه کنید که هم بصورت USB و هم اسلات PCI در بازار هست و قیمتی حدود 20 هزار تومان داره

eng2006
14-10-2011, 23:53
دوست عزیز اگر شما طرح تشویقی را فعال کرده اید تا پایان طرح فعال امکان فعال کردن طرح دیگری وجود ندارد
شماره فکس چنده؟ توی ایمیل عنوان چی بزنم؟
طرح تشویقی نمیدونم منظورت چیه ولی واسه من تیرماه ویژه عید مبعث بود و ماهانه شارژ میکنم.
تا اخر این ماه میرسم برم روی سرعت 256 ؟

روی نامه من شماره ملی و شناسه وایمکس ننوشته شده خودم میتونم با فوتوشاپ بزارم یا لازم نیست؟

hamed m2m
15-10-2011, 00:32
سلام
چطور بايد نامه بگيرم اصلا از كجا ها ميتونم بگيرم
ميخوام از 128به512انتقال بدم
لطفا راهنماييم كنيد ممنون ميشم

mohammad_87
15-10-2011, 02:54
دوستانی که مودم فضای باز دارن لطفا این سوالهارو جواب بدن:
1.فاصله کامپیوتر تا مودم برای شما چند متر شده؟
2.کابل lan باید بخوره یا کابل تلفن؟
3.با قید نوع سرویستون یه تست از speedtest هم بذارید.

ata.royalfalcon
15-10-2011, 07:52
دوستانی که مودم فضای باز دارن لطفا این سوالهارو جواب بدن:
1.فاصله کامپیوتر تا مودم برای شما چند متر شده؟
2.کابل lan باید بخوره یا کابل تلفن؟
3.با قید نوع سرویستون یه تست از speedtest هم بذارید.
سلام من اين مدل رو دارم
1. چون مودم من پشت بام نصب شده و از پنچ طبقه در طبقه سوم هستيم حدوداً 15 متري شده .
2. كابل lan بايد استفاده بشه البته نصاب با خودش كابل مياره .
3. متاسفانه الان به سيستم دسترسي ندارم ولي نوع سرويس من دائمي و نامحدود و 128 كيلوبيتي هست .

---------- Post added at 07:52 AM ---------- Previous post was at 07:51 AM ----------

سلام
باید روتر (Router) بخرید و با توجه به مدل روتر (Router) میتونین بصورت وایرلس یا بصورت کابل ، اینترنت رو بین چند کامپیوتر به اشتراک بذارید.

باید برای کامپیوتر خودتون کارت شبکه وایرلس تهیه کنید که هم بصورت USB و هم اسلات PCI در بازار هست و قیمتی حدود 20 هزار تومان داره

راجع به اين مدل من نميدونستم كه خودش يه روتره و همچنين WiFi هم داره ، ببخشيد .:31:

hamed m2m
15-10-2011, 09:13
سلام
چطور بايد نامه بگيرم اصلا از كجا ها ميتونم بگيرم
ميخوام از 128به512انتقال بدم
لطفا راهنماييم كنيد ممنون ميشم

دوستان كسي جواب مارو نميده؟

navidx
15-10-2011, 12:06

اگه نخوام هزینه کنم واسه کارتع شبکه وایرلس، آیا میشه به یه طریقی، مثلا یه جور تبدیل، این مودم وایمکس رو به دوتا کامپیوتر وصل کنم؟

o457
15-10-2011, 12:32
سلام خدمت همگی، توی یکی از سایت های خبری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوندم که پوشش وایمکس مبین نت در همه استان های قرار بیشتر بشه. من این سوال دارم که چرا ایرانسل فقط توی 5 استان باید پوشش داشته باشه و در همین پنج استان هم تا الان نتونسته پوشش وایمکسشو گسترش بده. تا اونجائی که من پیگیری کردم میگن که رگلاتوری مجوز نمیده.
دوستان خواهشا به دور از مسائلی همچون کیفیت خوب یا بد وایمکس ایرانسل و یا مسائل دیگه، اگه جوابی دارید ارائه کنید.

shaghaiegh2000
15-10-2011, 13:50
دوستان كسي جواب مارو نميده؟

دوست عزیز، اگر شما دانشجو هستید از دانشگاه و اگر در شرکتی کار میکنید از شرکت و اگه نه یک نامه جعلی هم کارت رو راه میندازه ایرانسل زیاد سخت نمیگیره

and-roid2
15-10-2011, 13:54
سلام خدمت همگی، توی یکی از سایت های خبری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوندم که پوشش وایمکس مبین نت در همه استان های قرار بیشتر بشه. من این سوال دارم که چرا ایرانسل فقط توی 5 استان باید پوشش داشته باشه و در همین پنج استان هم تا الان نتونسته پوشش وایمکسشو گسترش بده. تا اونجائی که من پیگیری کردم میگن که رگلاتوری مجوز نمیده.
دوستان خواهشا به دور از مسائلی همچون کیفیت خوب یا بد وایمکس ایرانسل و یا مسائل دیگه، اگه جوابی دارید ارائه کنید.

من با نماينده ايرانسل تو نماشيگاه ديجيتال صحبت كردم گفتش قراره احتمالا تا ١ ماه ديگه وايمكس ايرانسل توي شهر هاي قم و شهر ري ارايه بشه!!!
و بعد از اين دو شهر ديگر توي هيچ شهري وايمكس ارايه نميده

o457
15-10-2011, 14:11
ممنون از جوابتون. ولی ایجوری که خیلی بد میشه. یعنی توی رودهن، دماوند، رباط کریم، قیام دشت، کلا شهرهای دیگه استان تهران ارائه نمیشه؟

Core
15-10-2011, 15:30
از ظهر به بعد سرویس دچار اختلال شدید شده و آنتن کاملا رفته و اگر هم کانکت بشه با 1 چراغ و cinr در حدود 5 وصل میشه. دوستان هم مشکل دارند یا نه؟
در ضمن پشتیبانی هم بعد از اینکه میگه به اپراتور وصل شدید و منشی زن حرف هاش رو میزنه تماس قطع میشه و به هیچ جایی وصل نمیشه.

ghafari88
15-10-2011, 16:03
من با نماينده ايرانسل تو نماشيگاه ديجيتال صحبت كردم گفتش قراره احتمالا تا ١ ماه ديگه وايمكس ايرانسل توي شهر هاي قم و شهر ري ارايه بشه!!!

حالا برعکس شما من با کارشناسشون توی همین نمایشگاه صحبت کردم و گفت که مشغول تست شبکه هستند و احتمالا تا حدود یک سال دیگه سراسری میشه و مثل مبین نت میشه .. حالا اینکه کدومشون راست گفته باشن خدا می دونه!!!

o457
15-10-2011, 17:19
از ظهر به بعد سرویس دچار اختلال شدید شده و آنتن کاملا رفته و اگر هم کانکت بشه با 1 چراغ و cinr در حدود 5 وصل میشه. دوستان هم مشکل دارند یا نه؟
در ضمن پشتیبانی هم بعد از اینکه میگه به اپراتور وصل شدید و منشی زن حرف هاش رو میزنه تماس قطع میشه و به هیچ جایی وصل نمیشه.
من هیچ مشکلی ندارم. مثل همیشه و عادی هستش. کاش ذکر میکردین که در کجا و کدوم شهر مستقر هستید.ما ساکن تهران نو و با سرعت 512.

o457
15-10-2011, 17:27
حالا برعکس شما من با کارشناسشون توی همین نمایشگاه صحبت کردم و گفت که مشغول تست شبکه هستند و احتمالا تا حدود یک سال دیگه سراسری میشه و مثل مبین نت میشه .. حالا اینکه کدومشون راست گفته باشن خدا می دونه!!!
چه جالب و عجیب، امیدوارم حرفی که به شما زدند درست باشه. نمیدونم چرا از گفتن برنامه های آتی ترس دارند. همش میگن نمیدونیم، احتمالا، شاید و . . . اما یکدفعه می بینی که چندتا شهر رو پوشش میدن. من چندماه پیش هم با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تماس گرفتم و اونها گفتن که ما فقط پیمانکار نصب و پشتیبانی هستیم و هر موقع به ما بگن میریم همون جایی که مشخص کردن تجهیزات را بر روی بی تی اس نصب میکنیم. به هر حال هر چی که هست ، حالا یا خوب یا بد یا با کیفیت و یا بی کیفیت ، داره بدجور از مبین نت عقب میفته. اما شاید به قول شما سراسری بشه علی الخصوص در شهرهای دیگر استان تهران و مراکز و شهر های استان های شمالی کشور.

BEBETO1
15-10-2011, 20:05
شما میدون چرا وایمکس IP VALIDبه مشتری هاش نمیده؟؟
من یه اشتراک به نام شرکتمون دارم ولی IP VALID درخواست دادم اعمال نشده هنوز؟؟

mohammad_87
15-10-2011, 20:31
سلام من اين مدل رو دارم
1. چون مودم من پشت بام نصب شده و از پنچ طبقه در طبقه سوم هستيم حدوداً 15 متري شده .
2. كابل lan بايد استفاده بشه البته نصاب با خودش كابل مياره .
3. متاسفانه الان به سيستم دسترسي ندارم ولي نوع سرويس من دائمي و نامحدود و 128 كيلوبيتي هست
اگه تونستید یه تست هم بذارید.یا اگه کسه دیگه ای هست که مودم فضای باز داره یه تست بذاره لطفا.

جدا؟من برای شهر ری می خوام بگیرم ولی اون منطقه مودم داخلی خیلی ضعیفه می خوام مودم فضای باز بگیرم.اگه اینطور باشه که صبر میکنم یه آنتن هم شهرری بزنن.تا چه حد حرفش جدی بود؟

and-roid2
15-10-2011, 21:10
اگه تونستید یه تست هم بذارید.یا اگه کسه دیگه ای هست که مودم فضای باز داره یه تست بذاره لطفا.

جدا؟من برای شهر ری می خوام بگیرم ولی اون منطقه مودم داخلی خیلی ضعیفه می خوام مودم فضای باز بگیرم.اگه اینطور باشه که صبر میکنم یه آنتن هم شهرری بزنن.تا چه حد حرفش جدی بود؟

من در مورد زمانش مطمين نيستم كي قراره بياد دقيق
اما در مورد ارايه وايمكس تو قم و شهر ري خيلي جدي بود و گفت در حال نصب هستن و بغير از اين دو شهر ديگه جاي ديگر را پوشش نميدن
اميدوارم هر چع زودتر ارايه بدن تا به ارزوي ٢ سالم برسم و يه سرويس ٢ مگ ازش بگيرم:46: 

mrm88
15-10-2011, 22:13
سلام دوستان من میخواستم وایمکس ایرانسل بگیرم(تو منطقمون مبین نت پوشش نداره،خط تلفنمون هم نمیشه روش ای دی اس ال گرفت(تنها انتخابم ایرانسله) منتها با توجه به حجم دانلودم باید نامحدود بگیرم اونم 3ماهه میخواستم ببینم کدوم یکی از این مودم ها بهتر و سریعتره؟ منطقمون شیان و لویزانه البته میخوام بغیر از پی سیم از لپ تاپم هم استفاده کنم(بیسیم) ممنون میشم دوستانی که دارید راهنمایی کنید

ata.royalfalcon
15-10-2011, 22:28

:31:با این سرعت فجیع شرمنده دوستان شدم :31:
در هر حال فکر نمیکنم پایین بودن سرعتم به خاطر نوع مودم باشه .
128 کیلو بیت دائمی نا محدود.

o457
15-10-2011, 23:20
من در مورد زمانش مطمين نيستم كي قراره بياد دقيق
اما در مورد ارايه وايمكس تو قم و شهر ري خيلي جدي بود و گفت در حال نصب هستن و بغير از اين دو شهر ديگه جاي ديگر را پوشش نميدن
اميدوارم هر چع زودتر ارايه بدن تا به ارزوي ٢ سالم برسم و يه سرويس ٢ مگ ازش بگيرم:46:
من هم امیدوارم. شما گفتین آرزوی دو ساله ام. منظورتون وایمکس ایرانسل با سرعت 2 مگ هستش؟ اگر همین هست میتونم بپرسم شما کجا زندگی میکنید؟
ضمنا اگه شما توی شهر ری یا قم زندگی میکنید به راحتی میتونید بفهمید که آیا انتن کار گذاشتن یا نه. البته راحته راحت هم نه باید تمام بی تی اس های موجود در جائی که زندگی میکنید رو نگاه کنید و ببینید که آیا تجهیزات وایمکس روش نصب شده یا نه اگه نصب بود که باید منتظر اعلام سایت ایرانسل باشید اگه که نه، هم باید منتظر نصب و هم اعلام سایت باشید.
راستشو بخواین وقتی وایمکس ایرانسل شروع به فعالیت کرد من دیال آپ داشتم و باخودم گفتم که میرم وایمکس میگیرم تا از دیال آپ راحت بشم اما وقتی متوجه شدم که همه جای تهران پوشش نداره خیلی ناراحت شدم. یک روز که سوار بی آر تی بودم ناگهان چشمم افتاد به یک بی تی اس ایرانسل که به نظر میرسید یک سری تجهیزات به نسبت بی تی اس های دیگری که میدیدم اضافه داره. وقتی به خونه رسیدم سریعا رفتم تو سایت ایرانسل تا ببینم آیا اونجایی که اون بی تی اس مستقر بود پوشش وایمکس داره یا نه. دیدم که در اونجا پوشش عالی هستش پس مطمئن شدم که اون تجهیزات مربوط به وایمکس هستش. دوماه بعد که من در محل در حال گذر بودم دیدم که روی یکی از بی تی اس ها همون تجهیزات نصب شده است و دقیقا 15 روز بعد محله ما هم به پوشش وایمکس اضافه شد.
غرض اینکه بهترین راه این هستش که بی تی اس های ایرانسل محله تونو چک کنی تا مطمئن بشی.

and-roid2
15-10-2011, 23:59
من هم امیدوارم. شما گفتین آرزوی دو ساله ام. منظورتون وایمکس ایرانسل با سرعت 2 مگ هستش؟ اگر همین هست میتونم بپرسم شما کجا زندگی میکنید؟
ضمنا اگه شما توی شهر ری یا قم زندگی میکنید به راحتی میتونید بفهمید که آیا انتن کار گذاشتن یا نه. البته راحته راحت هم نه باید تمام بی تی اس های موجود در جائی که زندگی میکنید رو نگاه کنید و ببینید که آیا تجهیزات وایمکس روش نصب شده یا نه اگه نصب بود که باید منتظر اعلام سایت ایرانسل باشید اگه که نه، هم باید منتظر نصب و هم اعلام سایت باشید.
راستشو بخواین وقتی وایمکس ایرانسل شروع به فعالیت کرد من دیال آپ داشتم و باخودم گفتم که میرم وایمکس میگیرم تا از دیال آپ راحت بشم اما وقتی متوجه شدم که همه جای تهران پوشش نداره خیلی ناراحت شدم. یک روز که سوار بی آر تی بودم ناگهان چشمم افتاد به یک بی تی اس ایرانسل که به نظر میرسید یک سری تجهیزات به نسبت بی تی اس های دیگری که میدیدم اضافه داره. وقتی به خونه رسیدم سریعا رفتم تو سایت ایرانسل تا ببینم آیا اونجایی که اون بی تی اس مستقر بود پوشش وایمکس داره یا نه. دیدم که در اونجا پوشش عالی هستش پس مطمئن شدم که اون تجهیزات مربوط به وایمکس هستش. دوماه بعد که من در محل در حال گذر بودم دیدم که روی یکی از بی تی اس ها همون تجهیزات نصب شده است و دقیقا 15 روز بعد محله ما هم به پوشش وایمکس اضافه شد.
غرض اینکه بهترین راه این هستش که بی تی اس های ایرانسل محله تونو چک کنی تا مطمئن بشی.

مظورم اين بود كه ٢ ساله كه منتظرم ايرانسل بياد اينجا وايمكس ارايه بده وگر نه كه مبين نت الان دارم
تنها دليلي كه ميخوام ايرانسل بگيرم بخاطر نامحدود بودن و دارا بودن سرعت ٢ مگ نسبت به مبين نت هست...
من كه قم زندگي مي كنم و هنوز متوجه تغييرات btsنشدم و همونطور كه گفتيد bts هاي وايمكس بر روي همون bts سيمكارت هاش نصب ميشه
اگه بتونيد يه عكس از اونbtsاي گفنيد بندازيد ميتونيم بهتر شناسايي كنم....
من اخر نفهميدم شما تهران زندگي ميكنيد يا شهر ري؟:31:
قم زودتر از اينها بايد وايمكس ايرانسل براش ارايه ميشد اما بدليل يه سري دلايل چرت مارو از نعمت وايمكس ايرانسل بي بهره كردند و كلا تحريم شديم به قول بعضي ها

o457
16-10-2011, 00:26
ما تهران زندگی میکنیم. در حال حاضر نمیتونم عکسی ارائه بدم اما در اولین فرصت چشم. اما اینو بگم که از دو قطعه تکشیل شده. یکیش شبیه آنتن موبایل هست اما از نظر طول خیلی کوچکتر و از نظر پهنا اندازه آنتن موبایل هستش که در بالا قرار میگیره و قطعه دوم با کمی فاصله در پائین قطعه اولی که گفتم نصب میشه و مکعبی شکل هستش و دقیقا هم مثل آنتن موبایل در سه جهت نصب میشه.
البته اگه بتونید از روی نقشه پوشش داخلی وایمکس مبین نت محل استقرار یکی از انتن های وایمکس مبین نت پیدا کنید بهتر منظور منو میفهمید.
دوست عزیز شبکه وایمکس و تجهیزات اون مستقل از موبایل هستش و فقط دکل ها و سایت استقرار این دو با هم یکی هستش. چون تجهیزات وایمکس باید بر روی یک دکل مثل دکل موبایل نصب بشه از همین دکل ها بصورت مشترک استفاده میکنن پس شما با توجه به نقشه پوشش داخلی اپراتور مربوط به خودتونجای آنتن را حدودا پیدا کنید و سپس برید از نزدیک اونو ببینید. همون کاری که من کردم.

marvel2000
16-10-2011, 06:56
سلام.. من 10 روزی می‌شه سرویس 2 مگ رو برای خودم گرفتم.
4-3 روزیه که به شدت اُفت سرعت و پینگ بالایی هم دارم با ایرانسل هم که تماس می‌گیرم می‌گه مشکل عمومیه.
می‌خواستم ببینم کسی این مشکل رو داره یا من فقط عموم حساب می‌شم.
با تشکر...

marvel2000
16-10-2011, 08:48
من سرعتم دیگه شاهکار شده رسیده به 50...
کسی مشکل اُفت سرعت نداره.

hamed m2m
16-10-2011, 10:47
دوست عزیز، اگر شما دانشجو هستید از دانشگاه و اگر در شرکتی کار میکنید از شرکت و اگه نه یک نامه جعلی هم کارت رو راه میندازه ایرانسل زیاد سخت نمیگیره

اگه ممكن هست شرايط هم بگيد
بايد چطور نامه اي باشه
فكر كنم ازشركت بتونم بگيرم

InternetUsers
16-10-2011, 19:07
بايد چطور نامه اي باشه

معرفی نامه شما باید شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی شما و سرعت درخواستی باشه
زمانی که براشون ارسال میکنی روی نامه باید شناسه وایمکس خوانا نوشته شده باشه میتونی فکس کنی یا براشون ایمیل کنی شرایط فایل اسکن شده رو هم تو چند تا پست قبلی گذاشتم

mrm88
16-10-2011, 20:59
سلام دوستان من میخواستم وایمکس ایرانسل بگیرم(تو منطقمون مبین نت پوشش نداره،خط تلفنمون هم نمیشه روش ای دی اس ال گرفت(تنها انتخابم ایرانسله) منتها با توجه به حجم دانلودم باید نامحدود بگیرم اونم 3ماهه میخواستم ببینم کدوم یکی از این مودم ها بهتر و سریعتره؟ منطقمون شیان و لویزانه البته میخوام بغیر از پی سیم از لپ تاپم هم استفاده کنم(بیسیم) ممنون میشم دوستانی که دارید راهنمایی کنید

کسی جواب منو نمیده؟

o457
16-10-2011, 22:29
دوست عزیز اکیدا توصیه میشه که ابتدا نقشه پوشش وایمکس ایرانسل ببینید و بعد تصمیم بگیرید البته این چیزی که من دارم میبینم اینه که پوشش منطقه تون خوبه اما اینکه باید مودم داخلی بذارین یا بیرونی این دیگه بستگی به موقعیت خونه تون داره. در ضمن مبین نت نیز به تازگی نقشه مناطق تحت پوشش آپدیت کرده میتونید اون هم نگاه کنید. اگر هم از نقشه سر در نیاوردین میتونید با مرکز تماس ایرانسل تماس بگیرید تا اونا بیشتر راهنمائی تون کنند. از لحاظ مودم هم اگر خونه تون توی منطقه سبز رنگ باشه میتونید از مودم های داخلی مثل یو اس بی و وای فای دار و همچنین مودم بیرونی استفاده کنید اما اگه زرد باشه فقط از مودم بیرونی استفاده کنید. در مورد تعرفه هم باید بگم این دیگه بستگی به نیازتون داره و باید تعرفه های داخل سایت مطالعه کنید.

prong
16-10-2011, 22:36
سلام اين مودم wixfmm-130 وايرلسش سري n هستش يا سري g ؟؟؟؟

mrm88
16-10-2011, 23:43
دوست عزیز اکیدا توصیه میشه که ابتدا نقشه پوشش وایمکس ایرانسل ببینید و بعد تصمیم بگیرید البته این چیزی که من دارم میبینم اینه که پوشش منطقه تون خوبه اما اینکه باید مودم داخلی بذارین یا بیرونی این دیگه بستگی به موقعیت خونه تون داره. در ضمن مبین نت نیز به تازگی نقشه مناطق تحت پوشش آپدیت کرده میتونید اون هم نگاه کنید. اگر هم از نقشه سر در نیاوردین میتونید با مرکز تماس ایرانسل تماس بگیرید تا اونا بیشتر راهنمائی تون کنند. از لحاظ مودم هم اگر خونه تون توی منطقه سبز رنگ باشه میتونید از مودم های داخلی مثل یو اس بی و وای فای دار و همچنین مودم بیرونی استفاده کنید اما اگه زرد باشه فقط از مودم بیرونی استفاده کنید. در مورد تعرفه هم باید بگم این دیگه بستگی به نیازتون داره و باید تعرفه های داخل سایت مطالعه کنید.

ازتون ممنونم بله راجب پوشش پرسیدم و میتونم از مودم داخلی استفاده کنم،سوال من این بود که از بین مودم های داخلی که الان ایرانسل به ملت میده کدوم مجهزتر و بهتر و سریعتره؟ با توجه به اینکه 3ماهه نامحدود میخوام بگیرم مودم رو بم رایگان میدند میخوام بدونم کدوم یکی از این مودم هارو بگیرم؟

mohammad_87
17-10-2011, 00:00
آیا مودمهای وای فای و مودم بیرونی مبین نت هیچ مشکلی با ایرانسل ندارند و اگه مودم مبین نت داشته باشیم می تونیم از ایرانسل هم استفاده کنیم؟

lucky_luke
17-10-2011, 01:00
کسی جواب منو نمیده؟

مودم توی سرعت و پینگ تاثیری نداره به نظر من
الان شما فقط میتونی بین مودم FMM130 و مودم USB انتخاب کنی که من توصیه میکنم اولی رو برداری چون امکانات وایرلس داره و میتونی با گوشی و لپتاپ راحت استفاده کنی ولی مودم USB وای فای نداره و برای کسایی خوبه که فقط با یه سیستم کار میکنن و یا جابجایی زیاد دارن (چون کوچیکه)

سلام اين مودم wixfmm-130 وايرلسش سري n هستش يا سري g ؟؟؟؟

به احتمال زیاد مثل 105 از وایرلس کلاس g استفاده میکنه البته من BM632w دارم که به اصطلاح کلاسه n هست ولی وقتی از مودم به عنوان روتور برای انتقال فایل بین لپتاپ و PC (با کابل لن) استفاده میکنم حداکثر سرعت 3 تا 4 مگابایت در ثانیه میشه که احتمالا بخاطر ضعیف بودن وایرلی مودمه پس فرقی چندانی نباید بین کاراییشون باشه (بخاطر ارزون کردن قیمت مودم از کیفیتش میزنن دیگه)

آیا مودمهای وای فای و مودم بیرونی مبین نت هیچ مشکلی با ایرانسل ندارند و اگه مودم مبین نت داشته باشیم می تونیم از ایرانسل هم استفاده کنیم؟

نه نمیشه اگرچه فرکانشون یکیه و حتی بعضی از مودم هاشون ساخت یه شرکته و فقط رنگشون فرق میکنه
هر دو شرکت میخوان کاربر رو مجبور به خرید مودم از خودشون کنن (برای اطمینان با 707 هم یه تماسی بگیرید)

The Dreadnaught
17-10-2011, 08:19
بايد چطور نامه اي باشه

نامه باید سربرگ و مهر داشته باشه ، دست نویس هم باشه مشکلی نداره.

فرمتش هم باید تو این مایه ها باشه :

-----------------

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل

احتراما خانم/آقای ... جهت پاره ای از تحقیقات/امور شرکت/ ... نیاز به اینترنت پرسرعت وایمکس با سرعت X کیلوبیت بر ثانیه نیازمند است.

خواهشمند است همکاری لازم را مبذول فرمایید.

-----------------

1 - اگه درست یادم باشه ، برای یه بنده خدایی که میخواست وایمکس ایرانسل بگیره تماس گرفتم باهاشون گفتن با نامه دانشجویی تا 2 مگابیت هم میدن اگه طرف درخواست بده.

2 - با هر نامه تا 5 عدد سرویس میتونید تهیه کنید ، این چیزی بود که پشتیبانی به من گفت.

mrmostafa
17-10-2011, 09:10
2 - با هر نامه تا 5 عدد سرویس میتونید تهیه کنید ، این چیزی بود که پشتیبانی به من گفت.

دوست عزيز منظورت با هر نامه تا 5 تا سرويس ميشه گرفت چيه؟؟؟ من الان يه نامه سربرگ دار دولتي گرفتم از شركت براي سرويس 512 كه در حال حاضر منتظر هستم ببينم مودم بهتري مياره تا درخواست بدم.

دوستان در حال حاضر چه سرويسي روب ايد انتخاب كنيم تا مودم مجاني باشه؟؟؟؟ ميتونم سرويس 3 ماهه 512 پايه بگيرم با ماهي 4 گيگ ؟؟؟؟ 3 ماهه ميشه 12 گبگ درسته؟؟ بعد مودم مجاني ميفته؟؟؟
آخه اين طرح 1ساله كه زده 512 با 24 گيگ در سال مودم بايد مجاني باشه ديگه؟ ولي دوستم خريد 280 هزار پول داد در صورتي كه تو سايت زده 200 هزار؟؟ به كجا بايد زنگ بزنيم بپرسيم؟؟؟

T_E_X_A_S
17-10-2011, 11:40
یه سوال داشتم

من بار اول 6 ماه 256 گرفتم با مورد رایگان پاییز سال قبل که تو خرداد تموم می شد دوباره که خواستم شارژ کنم زنگ زدم ایرانسل گفتن اگه همین 6 ماه 256 بگیری که مشکلی نیست 31 خرداد پول تو حسابت باشه 1 تیر خود به خود حساب 6 ماه 256 فعال میشه ، گفتم 6 ماه 512 بخوام چی گفت اونم می شه فقط ماه تیر رو باید یه سرویس دیگه استفاده کنی از ماه مرداد می تونی 512 6 ماه انتخاب کنی ، که من همون 256 6 ماه گرفتم حوصله نداشتم 1 ماه صبر کنم ، میخواستم ببینم الانم اینطوریه ؟ من 30 آذر شارژم تموم میشه من نمی تونم هزینه 512 6 ماه رو بریزم تو حسابم از 1 دی حسابم فعال بشه برای 512 6 ماه ؟ یا باید باز ماه دی رو یه سرویس دیگه استفاده کنم از ماه بهمن می تونم 6 ماه 512 بگیرم ؟ اگه کسی دقیق میدونه یه راهنمایی کنه
راستی من 256 بخوام برم 512 نامه که دیگه نمی خواد یه وقت ؟

o457
17-10-2011, 11:58
ازتون ممنونم بله راجب پوشش پرسیدم و میتونم از مودم داخلی استفاده کنم،سوال من این بود که از بین مودم های داخلی که الان ایرانسل به ملت میده کدوم مجهزتر و بهتر و سریعتره؟ با توجه به اینکه 3ماهه نامحدود میخوام بگیرم مودم رو بم رایگان میدند میخوام بدونم کدوم یکی از این مودم هارو بگیرم؟
مودم یو اس بی فقط برای یک سیستم هستش یعنی یا به لپ تاپ باید وصلش کرد یا به پی سی که اگه قدرت دریافت سیگنال کم بود باید از سامانه تقویت کننده اش استفاده کرد اما مودم وای فای هم قوی تره و هم امکانات بیشتری داره یعنی هم زمان میتونی از طریق لن به پی سی وصلش کنی و هم از طریق وای فای به لپ تاپ.

o457
17-10-2011, 12:01

دوست عزیز شهرری نیز به پوشش وایمکس ایرانسل اضافه شد و میتونی بری و توی سایت ایرانسل وضعیت پوشش منطقه تونو ببینید.

mohammad_87
17-10-2011, 12:23
دوست عزیز شهرری نیز به پوشش وایمکس ایرانسل اضافه شد و میتونی بری و توی سایت ایرانسل وضعیت پوشش منطقه تونو ببینید.

ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺩﯾﺪﻡ ﻫﻨﻮﺯ ﮐﺎﻣﻼ ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﺯﻡ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺁﻧﺘﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﺍﺭﻩ.

hamed m2m
17-10-2011, 12:37
- اگه درست یادم باشه ، برای یه بنده خدایی که میخواست وایمکس ایرانسل بگیره تماس گرفتم باهاشون گفتن با نامه دانشجویی تا 2 مگابیت هم میدن اگه طرف درخواست بده.

من به دانشگاه هم دسترسي دارم
منتها برم بگم چه نامه اي ميخوام؟

The Dreadnaught
17-10-2011, 18:24
دوست عزيز منظورت با هر نامه تا 5 تا سرويس ميشه گرفت چيه؟؟؟ من الان يه نامه سربرگ دار دولتي گرفتم از شركت براي سرويس 512 كه در حال حاضر منتظر هستم ببينم مودم بهتري مياره تا درخواست بدم.

یعنی اینکه مثلا شما میتونی یه سرویس 512 دیگه هم به اسم خودت برای یکی دیگه بگیری. مجموعا تا 5 تا سرویس.

من به دانشگاه هم دسترسي دارم
منتها برم بگم چه نامه اي ميخوام؟

بهشون بگید برای وایمکس میخوام خودشون میدونن چی بزنن ، یه معرفی نامه از دانشگاه به شرکت ایرانسل که مثلا شما برای تحقیقات دانشجویی به سرویس وایمکس با فلان سرعت نیاز داری.

zed2
17-10-2011, 23:01
سلام
بچه ها هنوز این سیستم ایرانسل در سیستم تعرفه اعتباری برای شارژ کردن مجدد هنوز مسئله لزوم شارژ کردن به صورت اشتراک یک ماه رو بعد از هر نوع اشتراک داریم یا رفع شده و میشه پشت سر هم هر نوع اشتراکی رو چند بار گرفت ؟
بعد برای اعتباری ها باید اول شارژ حساب کنم بعد تعرفه انتخاب کنم یا فرقی نمی کنه؟
برای پرداخت باید از بخش پرداخت قبض انجام بدم ...درسته؟

mrm88
18-10-2011, 01:31

دوستان در حال حاضر چه سرويسي روب ايد انتخاب كنيم تا مودم مجاني باشه؟؟؟؟ ميتونم سرويس 3 ماهه 512 پايه بگيرم با ماهي 4 گيگ ؟؟؟؟ 3 ماهه ميشه 12 گبگ درسته؟؟ بعد مودم مجاني ميفته؟؟؟
آخه اين طرح 1ساله كه زده 512 با 24 گيگ در سال مودم بايد مجاني باشه ديگه؟ ولي دوستم خريد 280 هزار پول داد در صورتي كه تو سايت زده 200 هزار؟؟ به كجا بايد زنگ بزنيم بپرسيم؟؟؟

مگه این مودمی که الان داره بدرد نمی خوره؟

ata.royalfalcon
18-10-2011, 08:52
سلام

سه روزه كه با وايمكس ايرانسل نميتونم وارد forum.p30world بشم و مجبورم كه حتما با v/p/n وارد بشم .
علتش چيه ؟؟؟

ولي با اينترنت محل كارم مشكلي ندارم

o457
18-10-2011, 09:31
سلام

سه روزه كه با وايمكس ايرانسل نميتونم وارد forum.p30world بشم و مجبورم كه حتما با v/p/n وارد بشم .
علتش چيه ؟؟؟

ولي با اينترنت محل كارم مشكلي ندارم
من اصلا مشکلی ندارم. سرعت باز شدن صفحات هم خیلی خوبه. شما ساکن کجا هستین؟

ata.royalfalcon
18-10-2011, 09:37
من اصلا مشکلی ندارم. سرعت باز شدن صفحات هم خیلی خوبه. شما ساکن کجا هستین؟

شهرارا - ستارخان
ارور تايم اوت ميده !!!
قبلا خوب بود الان گند شده ، سرعتش هم افتضاح ، رو به موت :2::2:

mrmostafa
18-10-2011, 11:24
مگه این مودمی که الان داره بدرد نمی خوره؟

دوست عزيز من هنوز نخريدم ديدم بعضي از مودم ها ناراضي هستن گفتم صبر كنم عجله نكنم تا ببينم چي ميشه.

ghafari88
18-10-2011, 11:28
شهرارا - ستارخان
ارور تايم اوت ميده !!!
قبلا خوب بود الان گند شده ، سرعتش هم افتضاح ، رو به موت :2::2:

من برای استفاده از فروم مشکلی ندارم اما سرعت منم خیلی بد شده .. نمی دونم دارن چیکار می کنن ... ما سمت یوسف آباد هستیم ...:13:

mrmostafa
18-10-2011, 11:28

يكي جواب سوال من رو ميده؟؟؟ از بس متفاوت ديدم و شنيدم گيج ميشم بعد ميگن چند وقته ميخوا بگيري. خوب وقتي هنوز نه مودمش معلومه چيه نه سرويسش عجله اي چي برم بگيرم؟!

ata.royalfalcon
18-10-2011, 19:50
دوستان سلام
من الان با v/p/n وارد این فروم شدم .
بدون v/p/n این پیغام رو میده . حتی نمیتونم برم سایت بانک سامان برای پرداخت قبوض .
قضیه چیه ؟؟؟

BELIEVE2
18-10-2011, 20:32
الان فقط با سرعت 128 و پرداخت 3 ماه یکجا میتونید مودم رایگان بگیرید.هزینه اش هم بستگی به روزی که ثبت نام میکنید کم و زیاد میشه.از 95000 تومان تا 150000 تومان.

BELIEVE2
18-10-2011, 20:34
:31:با این سرعت فجیع شرمنده دوستان شدم :31:
در هر حال فکر نمیکنم پایین بودن سرعتم به خاطر نوع مودم باشه .
128 کیلو بیت دائمی نا محدود.

دوست عزیز برای 128 این نتیجه تست تقریبا درسته.

BELIEVE2
18-10-2011, 20:38
سلام دوستان.
----------------------
واسه سیستم دومت یه کارت شبکه وایرلس یخر.

ata.royalfalcon
18-10-2011, 22:11
دوست عزیز برای 128 این نتیجه تست تقریبا درسته.

سرعت آپلودش چی ؟؟؟
اون درسته ؟؟؟

vahidnassab
19-10-2011, 00:39
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید
خواهشا روشی رو بگید که بشه از مودم ایرانسل برای سرویس مبین یا برعکس بشه استفاده کرد. من شنیدم با تغییراتی در ستاپ میشه این کارو کرد.
با تشکر

mnbobo
19-10-2011, 08:08
دوستان سلام
بدون v/p/n این پیغام رو میده . حتی نمیتونم برم سایت بانک سامان برای پرداخت قبوض .
قضیه چیه ؟؟؟

برای من هم دقیقاً همین جوریه. فکر کنم می خوان فرهنگ استفاده از چی چی ان را پایه گذاری کنن. دستشون درد نکنه که اینقدر به فرهنگ سازی اهمیت میدن :5:

mrmostafa
19-10-2011, 08:25
الان فقط با سرعت 128 و پرداخت 3 ماه یکجا میتونید مودم رایگان بگیرید.هزینه اش هم بستگی به روزی که ثبت نام میکنید کم و زیاد میشه.از 95000 تومان تا 150000 تومان.

ممنونم. پس من كه ميخوام سرويس 512 بگيرم چيكار بايد بكنم؟؟؟ چطور يه سرويس رو ميزارن . مگه براي هر سرويسي كه 3 ماهه بگيري يه مودم رايگان نميدن؟؟ تو سايتش كه اينجوري زده بود.
مودم شما چي داري الان؟؟؟ راضي هستي؟؟؟ قطعي و وصلي نداره؟؟ چون اين مودم جديدارو ديدم كه مشكل داشتن انگاري!!

mehrdad_b
19-10-2011, 13:45
سلام.
آقا من چندتا سوال اساسی داشتم.ممنون میشم جواب بدید.
اول اینکه پوشش وایمکس ایرانسل تو مناطق زرد رنگ چطوره؟سرعت دانلودش چقدره تقریبا؟
دوم اینکه من چندبار خواستم تو جشنواره مودم فضای باز بگیرم ولی قیمت این مودم اصلا فرقی با بقیه روزا نداره.تخفیف بهش نمیخوره؟چجوریاس؟قیمتشو میزنه دویست و خورده ای.چیکار کنم؟
سوم اینکه من که دانشجوام میتونم سرعت بالاتر از 128 بگیرم؟
مرسی.

marvel2000
19-10-2011, 14:34
سلام من نه تنها اُفت سرعت شدیدی دارم بلکه حجم سیگنالم هم از 88 درصد به 72 درصد رسیده...
خودشونم که می‌گن ما مشکلی نداریم... آخه دیگه اُفت سیگنال به من چه ربطی داره.
کسی خبری نداره که این ماجراها کی درست می‌شه؟

mohammad_87
19-10-2011, 15:45
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید
خواهشا روشی رو بگید که بشه از مودم ایرانسل برای سرویس مبین یا برعکس بشه استفاده کرد. من شنیدم با تغییراتی در ستاپ میشه این کارو کرد.
با تشکر

ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﺮﮐﺪﻭﻡ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ.ﺍﮔﻪ ﺑﺸﻪ ﮐﻪ ﺧﻮﺑﻪ...

InternetUsers
19-10-2011, 17:27

مهم آدرس مک مودم ها هست. شرکت ایرانسل نمیگه که قبول نمیکنیم میگه اگر نتونستی سرویس بگیری مشکل از ما نیست داستان تقریبا مثل همون اوایل ADSL هست که شرکتها شما رو مجبور میکردند که مودم از خودشون بگیری تا مثلا سازگار باشه

سازگاری مودم با شبکه فقط ربط به تکنولوژی و پروتکل داره حالا مال هر شرکتی که باشه.

هر دو شرکت سرویس رو بر روی مک مودم فعال میکنند و مک مودم باید در شبکه اونها وجود داشته باشه

marvel2000
19-10-2011, 18:18
سلام.
آقا من چندتا سوال اساسی داشتم.ممنون میشم جواب بدید.
اول اینکه پوشش وایمکس ایرانسل تو مناطق زرد رنگ چطوره؟سرعت دانلودش چقدره تقریبا؟
دوم اینکه من چندبار خواستم تو جشنواره مودم فضای باز بگیرم ولی قیمت این مودم اصلا فرقی با بقیه روزا نداره.تخفیف بهش نمیخوره؟چجوریاس؟قیمتشو میزنه دویست و خورده ای.چیکار کنم؟
سوم اینکه من که دانشجوام میتونم سرعت بالاتر از 128 بگیرم؟
مرسی.

حتی کیفیت آنتن دهی تو مناطق سبز رنگ هم بستگی به موقعیت شما به آنتن وایمکس داره
و سرعت دانلودت هم بستگی به کیفیت سیگنال یا همون مدلاسیون داره
اون مودم فضای باز هم چون فروشش کمه بعید می‌دونم قیمتش تغییر کنه

matador
19-10-2011, 20:34
2 روزه که سرعتم افتضاح شده . 512 دارم . شما هم این مشکل رو دارین ؟؟

ata.royalfalcon
19-10-2011, 20:38
دوستان سلام
قضیه چیه ؟؟؟

برای من هم دقیقاً همین جوریه. فکر کنم می خوان فرهنگ استفاده از چی چی ان را پایه گذاری کنن. دستشون درد نکنه که اینقدر به فرهنگ سازی اهمیت میدن :5:

پس از چند روز ، بالاخره امروز درست و مشکلم حل شد.
دوستانی که بعضی اوقات به مشکل بر میخورن بهتره که چند روز صبور باشن .

marvel2000
19-10-2011, 21:19
2 روزه که سرعتم افتضاح شده . 512 دارم . شما هم این مشکل رو دارین ؟؟

من تقریباً 4 روزه که سرعتم افتضاح شده
درضمن امروز حجم سیگنال هم از 80 درصد به 68 درصد رسیده
پشتیبانی هم می‌گه مشکلی گزارش نشده یا مشکل از سمت ما نیست
منم می‌گم سیگنال چه ربطی به من داره... می‌گن شمارتون رو بدید تا پشتیبانیه فنی باهاتون تماس بگیره

matador
20-10-2011, 09:05
من تقریباً 4 روزه که سرعتم افتضاح شده
درضمن امروز حجم سیگنال هم از 80 درصد به 68 درصد رسیده
پشتیبانی هم می‌گه مشکلی گزارش نشده یا مشکل از سمت ما نیست
منم می‌گم سیگنال چه ربطی به من داره... می‌گن شمارتون رو بدید تا پشتیبانیه فنی باهاتون تماس بگیره

دوست عزیز حجم سیگنال رو از کجا میبینی ؟؟

mrmostafa
20-10-2011, 12:24
دوستان این حروم زاده ها تو سایت زدن طرح 1 ساله با مودم رایگان 200 هزار تومان پس رچا 280 هزار پول میگیرن؟؟؟

کسی شماره ایرانسل داره که زنگ بزنیم بپرسیم؟؟؟ کجا باید سوال کنیم؟؟؟؟

lucky_luke
20-10-2011, 12:42
دوستان این حروم زاده ها تو سایت زدن طرح 1 ساله با مودم رایگان 200 هزار تومان پس رچا 280 هزار پول میگیرن؟؟؟

کسی شماره ایرانسل داره که زنگ بزنیم بپرسیم؟؟؟ کجا باید سوال کنیم؟؟؟؟

شما نوع مودمت رو رایگان انتخاب میکنی؟
مثلا اگه fm130 رو ببینی باید دو مدل باشه یکی FMM130 و اون یکی هم FMM130 raygan

با پشتیبانی تماس بگیر و بپرس
از خط ایرانسل زنگ بزن به 707
اگه هم ایرانسل نداری زنگ بزن به:09377070000

marvel2000
20-10-2011, 13:53
دوست عزیز حجم سیگنال رو از کجا میبینی ؟؟

مودم من USB هستش برای همین توی صفحه‌ی کانکشنش حجم سیگنال رو نمایش می‌ده
ولی برای مودم‌های wifi یا فضای باز باید وارد تنظیمات مودم بشید از قسمت Status بخش وایمکس رو انتخاب کنید
اونجا هم مدلاسیون و هم حجم سیگنال رو بهتون نمایش میده
چون من مودم فضای بازم مشکل رجیستر شدن مک داره(با اینکه از خود ایرانسل گرفتم) فعلاً به همین USB قانعیم

sh_joker
20-10-2011, 16:17
دوستان کسی خبر داره قضیه چیه ؟ 3-4 روزی هست به طرز وحشتناکی ایرانسل پوکیده اصلا پینگ رفته رو 500 اینا همش هم تام اوت میده.:18:
کسی اطلاع نداره که کی قراره درست بشه یا چه خاکی میخوان تو سرشون کنن ؟
ما که گیم آنلاین میزنیم الان 4 روزه از تفریحو مسابقه افتادیم.حتی نمیشه تو نت گشت اصلا خیلی وضعش خرابه :|
خدا از سرشون نگذره.همه جا دزدی ای خداااااااا به کی بگیم پیش کی شکایت کنیم :45:

matador
21-10-2011, 10:42
دوستان کسی خبر داره قضیه چیه ؟ 3-4 روزی هست به طرز وحشتناکی ایرانسل پوکیده اصلا پینگ رفته رو 500 اینا همش هم تام اوت میده.:18:
کسی اطلاع نداره که کی قراره درست بشه یا چه خاکی میخوان تو سرشون کنن ؟
ما که گیم آنلاین میزنیم الان 4 روزه از تفریحو مسابقه افتادیم.حتی نمیشه تو نت گشت اصلا خیلی وضعش خرابه :|
خدا از سرشون نگذره.همه جا دزدی ای خداااااااا به کی بگیم پیش کی شکایت کنیم :45:

دقیقا . 2 3 روزه که افتضاحه . من الان 8 ماهه وایمکس دارم هیچوقت اینجوری نشده بود

armin39
21-10-2011, 12:49
سلام اینجا که همه چی درسته...من از روز اول تا الان که خریدم با 260 دانلود دارم...فقط دوستان صورت حساب ایرانسل چطوری هست؟؟؟من کی باید به حسابشون پول رو واریز کنم؟؟؟مگه یکم هر ماه نیست؟؟

الان هنوز هیچ پیامی به گوشیم ارسال نشده...به کنترل حساب اینترنتی هم که میرم خبری نیست...الان من دقیقا تا چندم ماه وقت دارم که واریز کنم؟؟؟اعتباری دارم...ممنون میشم کمک کنید

mrm88
21-10-2011, 13:13
سلام اینجا که همه چی درسته...من از روز اول تا الان که خریدم با 260 دانلود دارم...فقط دوستان صورت حساب ایرانسل چطوری هست؟؟؟من کی باید به حسابشون پول رو واریز کنم؟؟؟مگه یکم هر ماه نیست؟؟

الان هنوز هیچ پیامی به گوشیم ارسال نشده...به کنترل حساب اینترنتی هم که میرم خبری نیست...الان من دقیقا تا چندم ماه وقت دارم که واریز کنم؟؟؟اعتباری دارم...ممنون میشم کمک کنید

شما سرعتت چنده؟ (چه سرویسی گرفتی؟)
مدل مودمت چیه؟ و محل سکونتت کجاست؟

Core
21-10-2011, 13:28
چند روزی هست که سرویس اصلا ثبات نداره و افتضاح هست. بعضی از سایت ها باز نمیشه و فقط با vpn میتونی باز کنی.

marvel2000
21-10-2011, 13:36
دوستان ظاهراً این مشکل وایمکس خیلی جدیه... چون هر موقع زنگ می‌زنم می‌گه شماره تماس بده پشتیبانی باهات تماس می‌گیره
ولی بعدش علی می‌مونه و حوضش... اصلاً تماس نمی‌گیره... بعد که دوباره زنگ می‌زنی می‌گی تماس نگرفتن اُپراتور می‌گه غیرممکنه و دوباره شماره تماس می‌گیره و می‌گه تماس می‌گیرن
اینجور که از شواهد معلومه یه بلایی سر شبکه اومده که اینا هی کاربرها رو می‌فرستن دنبال نخود سیاه
من بدبخت حتی دیگه نمی‌تونم مسئله مودم فضای بازم رو پیگیری کنم چون اینم شاما تماس پشتیبانی می‌شه
خلاصه باید صبر کرد ببینیم چی می‌شه

armin39
21-10-2011, 13:45
شما سرعتت چنده؟ (چه سرویسی گرفتی؟)
مدل مودمت چیه؟ و محل سکونتت کجاست؟

من مودم fbr105 دارم...اطراف تهران هستم...سرویس 2 مگابیت نامحدود دارم و تو این مدت 1 ماهه کاملا راضی هستم و پینگ با گوگل اکثر اوقات بین 190 تا 220 هست...فقط نمیدونم هزینه اشتراک ماه بعد رو کی باید واریز کنم؟کسی نمیدونه؟

Electronic-Arts
21-10-2011, 14:48
من مودم fbr105 دارم...اطراف تهران هستم...سرویس 2 مگابیت نامحدود دارم و تو این مدت 1 ماهه کاملا راضی هستم و پینگ با گوگل اکثر اوقات بین 190 تا 220 هست...فقط نمیدونم هزینه اشتراک ماه بعد رو کی باید واریز کنم؟کسی نمیدونه؟
29 هر ماه باید پول تو حساب باشه در غیر این صورت حتی وقتی که پول رو واریز کنی تا 3 روز اینترنت قطعه

armin39
21-10-2011, 15:40
29 هر ماه باید پول تو حساب باشه در غیر این صورت حتی وقتی که پول رو واریز کنی تا 3 روز اینترنت قطعه
یعنی در واقع الان من باید پول بریزم به حساب ایرانسل؟؟؟؟عجیبه...مگه نباید sms بده برای واریز...حتی تو کنترل حساب هم که میرم خبری از واریز پول نیست که من بدونم دقیقا چقدر باید واریز کنم...

Electronic-Arts
21-10-2011, 16:27
یعنی در واقع الان من باید پول بریزم به حساب ایرانسل؟؟؟؟عجیبه...مگه نباید sms بده برای واریز...حتی تو کنترل حساب هم که میرم خبری از واریز پول نیست که من بدونم دقیقا چقدر باید واریز کنم...
خیر هیچ چیز عجیبی نیست و برای حساب های ماه به ماه اس ام اس نمیده و توی کنترل حساب هم برای هیچ سرویسی نمینویسه که الان سر ماه شده و پرداخت کنید و باید از توی کنترل حساب برید قسمت صورتحساب و بعد پرداخت قبض و مبلغ رو برای سرویسی که دارید (2 مگ) پرداخت کنید که 130 تومن هست

mrmostafa
21-10-2011, 17:16
دوستان وضعیت ایرانسل الان در غرب تهران مخصوصا منطقه 2 و 5 چطوره؟؟؟؟

miad it
21-10-2011, 17:56
سلام
کسی میدونه چرا سرعت وایمکس ایرانسل از adslپایین تره با اینکه سرعت وایمکس من 512ولی اون 128 میشه راهنمایی کنید

vahidnassab
21-10-2011, 18:30

مهم آدرس مک مودم ها هست. شرکت ایرانسل نمیگه که قبول نمیکنیم میگه اگر نتونستی سرویس بگیری مشکل از ما نیست داستان تقریبا مثل همون اوایل ADSL هست که شرکتها شما رو مجبور میکردند که مودم از خودشون بگیری تا مثلا سازگار باشه

سازگاری مودم با شبکه فقط ربط به تکنولوژی و پروتکل داره حالا مال هر شرکتی که باشه.

هر دو شرکت سرویس رو بر روی مک مودم فعال میکنند و مک مودم باید در شبکه اونها وجود داشته باشه

حالا با این چیزایی که گفتی میشه یا نه؟
من شنیدم با تنظیماتی در مودم این کار عملیه و اگه عملیه این تنظیمات چیه؟
با تشکر

InternetUsers
21-10-2011, 22:20
حالا با این چیزایی که گفتی میشه یا نه؟
من شنیدم با تنظیماتی در مودم این کار عملیه و اگه عملیه این تنظیمات چیه؟
با تشکر

مک مودم رو باید شرکت (چه ایرانسل و چه مبین نت و سایر شرکت های اریه دهنده خدمات وایمکس) بایستی در لیست شون ثبت کنند!
مگر این که مک مودم رو با یکسری نرم افزار های مخصوص این کار عوض کنی و به مک یکی از مودمهای ثبت شده در شبکه تغییر بدهی و ثبت نام رو به صورت مودم اشتراکی بزنی!! اگر همه چیز درست پیش بره ممکنه!!! کار کنه

o457
21-10-2011, 22:35
دوست عزیز میشه بگید که کجای تهران هستین؟

Electronic-Arts
21-10-2011, 23:10
دوست عزیز میشه بگید که کجای تهران هستین؟
امیرآباد , برای چی؟

Imanhjp
21-10-2011, 23:39
دوستان وضعیت ایرانسل الان در غرب تهران مخصوصا منطقه 2 و 5 چطوره؟؟؟؟

تو هنوز وایمکس نخریدی؟
بابا کار شاخی که نیست اصلا پشیمون هم بشی مگه چقدر ضرر کردی.
به خدا تصمیم گیری من برای ثبت نام و خرید وایمکس 1 روز هم طول نکشید و خیلی زود گرفتم. نکن به خدا زشته