PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

milad.vista
03-09-2011, 11:14
اگر به گروني بخواي حساب كني adsl ماهي 10 هزار تومان هم خيلي گرونه چه برسه به 30 هزار. الان امريكا ماهي 10 دلار اينترنت واقعا پرسرعت سرعت حرفه اي كه براي اون 10 دلار هيچي نيست. اينجا سرعت 128 كه نه 16 كيلوبيت رو بايد ماهي 10 هزار بدي اسمشم پرسرعته. ولي وايمكس نسبت به تكنولوژي جديدش خوب داره ميگيره و اينكه دردسرهاي مخابارت و سيم كشي و فاصله مخابرات و غيره رو نداره. وايمكس سرويس 512 با 4 مگ حجم ماهي 20 هزار گرونه؟؟ adsl كه گرونتره؟! ماهي 10 هزار تومان مخابرات هم خودم الان دارم كه ميخوام پس بدم ندن سنگين ترن واقعا مزخرفه. سرعتش روي 10 هست. اگر بجومبيم درست ميشه. :20:

-------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان من ميخوام اين طرح 3 ماهه رو بگيرم به نظر شما براي مهرماه هم تمديد ميشه؟؟؟چون ايرانسل عادتش هست من براي برج ديگه ميخوام بگيرم.
در ضمن اين طرح اعتباري و طرح دائمي چيه؟؟؟ اعتباري بگيرم؟ دائمي نفهميدم پول 2 ماه روب ايد بديم؟ من ميخوام همون ماهيانه بگيرم نهايت بعد خواستم 3 ماهه. بستگي به شرايط مالي داره:31:

دوست عزیز شاید در مهر ماه بخاطر بازگشایی مدارس تمدید کنن ولی ایرانسل کاراش معلوم نیست شما اگه میخواهید بگیرین الان ثبت نام کن طرحش فکر کنم اعتباریه

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

عزیزانی که با وی پی ان مشکل دارند و سرعتشون پایین اومده یا اینجا بگن یا پیغام خصوصی بدن مشکلشونو حل کنم

hamidrezavictor
03-09-2011, 17:39
سرويس وايمكس ميدونم بهتره استفاده كردم ديدم ولي دوستم از همين مخابرات كه ميكي بده 256 كرفته سرعت دانلود اكثرا تو 32 ايناست راضي هم هست هرجي بخوام ميكم برام دانلود كنه... سرعت 10*60*60*12*31 = ميشه 13 كيك حالا اونم نه 5 يا 6 كيك اين كه بهتر شد تازه سرويسه كه ميكي بده ... الان با كلي تلاش و دانلود نكردن شده 1.5 كيك حالا فكر كن تا اخر ماه جي ميشه :41: سرويس خوب به تنهايي كافي نيست

mrmostafa
03-09-2011, 18:51
دوست عزیز شما هر ماه هر سرویسی بخوای میتونی بگیری و اجباری نیست و اختیاریه واسه گرفتن 512 بهترین راه و راحت ترین راه گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاهته فقط یادت باشه بجای درج شرکت بزن ایرانیل تو گواهی شما پولو به همون نمایندگی بدین بهتره و رسید هم دریافت میکنین و سریع تر به کارتون میرسن تا اینکه از سایت ثبت نام کنین چون وقتی از نمایندگی ثبت نام کنین اون نمایندگی سریع به کارتون میرسه و پیگیره مارتون میشه و لی اگه از سایت ثبت نام کنین پیگیریش کمتره ولی از من میشنوی از نمایندگی ثبت نام کن و پولو بهشون بده از سایت ثبت نام نکن دوستامون در همین تاپیک بودن که تا 8 روز بهشون زنگ نزدن بودن چون از سایت ثبت نام کرده بودن حواست جمع باشه از نماتیندگی ثبت نام کن :31:[COLOR="Silver"]

ممنونم ميلاد جان.ببين من الان از اداره نامه ميدن براي هر سرويسي. يكي اينكه اگه من براي 1 مگابيت بگيرم ولي ميخوام 512 بگيرم يه موقع بعدا خواستم 1 مگابيت بگيرم بتونم يا همين 512 بزنه مشكلي نيست؟ چون هر ماه ميشه سرويس بالاتر گرفت. آخه اين دوستمون ايمان جان گفتن حتما بايد در نامه سرويس رو قيد كني چه سرعتي.
در ضمن من كارت دانشگاه پيام نور داشتم گم شده دنبالش نرفتم ادامه ندادم وگرنه به اسم خودم ميگرفتم. الان خواهر من دانشگاه علمي كاربردي ميخونه براي گرافيك و الان تموم كرده بايد امتحان جامع بده 2ماه ديگه ميتونه گواهي بگيره؟؟ كجا بايد بره چي بگه؟؟ اشتغال به تحصيل بگيريم با نامه چه فرقي داره؟؟؟ آخه نامه خيلي راحت تر هست تا اشتغال به تحصيل؟؟؟ ميخواستم كلا اطلاعاتم رو كامل كنم بدونم چيكار كنم؟! اگه فرقي نداره خودم نامه بگيرم.
چون دوست من سرويس 512 گرفته با يه نامه مهر مشاور املاك كه خودش درست كرده بود و كاري ندارن فرماليته هستش. مرسي از راهنمايي

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

سرويس وايمكس ميدونم بهتره استفاده كردم ديدم ولي دوستم از همين مخابرات كه ميكي بده 256 كرفته سرعت دانلود اكثرا تو 32 ايناست راضي هم هست هرجي بخوام ميكم برام دانلود كنه... سرعت 10*60*60*12*31 = ميشه 13 كيك حالا اونم نه 5 يا 6 كيك اين كه بهتر شد تازه سرويسه كه ميكي بده ... الان با كلي تلاش و دانلود نكردن شده 1.5 كيك حالا فكر كن تا اخر ماه جي ميشه :41: سرويس خوب به تنهايي كافي نيست

والا من خونه يكي از دوستام كه ونك هست ميرم 256 داره زور ميزنه ميرهر وي 20. خودم من هم كه 128 دارم تا به حال نشده ثابت باشه همش از روي 6 شروع ميشه تا 12 بعد ميره دوباره پايين بعضي وقتها شده خيلي تايم كم روي 16 هم دانلود كرده خيلي ديگه خلوت بوده ولي اگه خوب بود من نميرفتم اينترنت ديگه اي بگيرم. مخابرات مشهد 2 مگابيت داره به همه ميده ولي تهران اينجوري نيست. مخابراتها هم اكثرا قديمي هست تجهيزات و كابل كشي هاي ساختمان ها و غيره و هزاران مورد روي سرعت تاثير داره و وايمكس حداقل يه امواج روش تاثير داره و تكنولوژي جديدتر هستش.
موفق باشي.

patal
03-09-2011, 20:27
سلام
الان یک ماهه که وایمکس ایرانسل واقعا افتضاح شده. (سعادت آباد، علامه ی جنوبی- 512K)

آدم بیشتر از اینجا ناراحت می شه، که وقتی زنگ می زنی، یه سری چرت و پرت تحویلت می دن. (ویروس! نصب مجدد ویندوز!)

دیگه وقت اونه که ایرانسل بفهمه، کم فروشی ش تابلو شده! :grrr:
نه تنها سرعت پایینه، اصلا لینک stable نیست و وقتی ping می گیری، بالای ده درصد Lost داری!!!

لطفا دوستانی که از سرویسشون راضی نیستند، به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برند و طرح شکایت کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(گزینه ی شکایت از اپراتورها)

همیشه خوش باشین،
©م.م.©

o457
03-09-2011, 21:36
سلام
الان یک ماهه که وایمکس ایرانسل واقعا افتضاح شده. (سعادت آباد، علامه ی جنوبی- 512K)

آدم بیشتر از اینجا ناراحت می شه، که وقتی زنگ می زنی، یه سری چرت و پرت تحویلت می دن. (ویروس! نصب مجدد ویندوز!)

نه تنها سرعت پایینه، اصلا لینک stable نیست و وقتی ping می گیری، بالای ده درصد Lost داری!!!

لطفا دوستانی که از سرویسشون راضی نیستند، به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برند و طرح شکایت کنند.

همیشه خوش باشین،
©م.م.©
سلام دوست عزیز: یکی از دوستان من در بخش فنی ایرانسل کار میکنه و هر موقع که من با مشکلی مواجه میشم اول از اون میپرسم و بعدش زنگ میزنم به مرکز تماس ایرانسل. اما اینو هم بگم منظورم از مشکل مواردی از قبیل افت سرعت یا تنظیمات مودم نیستش، منظور من مشکلاتی از قبیل پرش سیگنال یا قطع شدن سیگنال هستش و اتفاقا در روز پنجشنبه از صبح تا ساعت 2 بعدازظهر سیگنال وایمکس در منطقه ما (تهران نو) به کل قطع شده بود انگار آنتن وایمکس تهران نو خاموش شده بود من هم که مطمئن بودم اشکال از شبکه هست سریعا باهاش تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم اون هم گفتش ما داریم روی آنتن کار میکنیم تا یک سری تغییرات و تنظیماتی انجام بدیم و به زودی سایت فعال میشه و همین طور هم شد و از روز پنجشنبه به این ور چراغ های سیگنال من نه افت داشته و نه پرش و نه تغییرات محسوس.
هدف از گفتن این موضوع این هستش که میخوام به شما اطلاعاتی از یک شخص مطلع و آگاه به شبکه وایمکس ایرانسل بدهم. در مورد منطقه سعادت آباد باید بگم که استقبال از وایمکس ایرانسل خیلی خوب بوده و به دلیل وجود داشتن خیلی زیاد مودم و افزوده شدن بیشتر آن در موقع طرح های تخفیفی شبکه با افت سیگنال مواجه شده و چاره ای جز نصب یک بی تی اس وایمکس نیست و این کار هم به زودی انجام میشه.
خلاصه اینکه اشکال از افت سیگنال به دلیل وجود مودم های زیاد هست نه تراکم ساختمان یا اشکال فنی آنتن وایمکس.
امیدوارم که جوابتونو گرفته باشید

milad.vista
03-09-2011, 22:38
ممنونم ميلاد جان.ببين من الان از اداره نامه ميدن براي هر سرويسي. يكي اينكه اگه من براي 1 مگابيت بگيرم ولي ميخوام 512 بگيرم يه موقع بعدا خواستم 1 مگابيت بگيرم بتونم يا همين 512 بزنه مشكلي نيست؟ چون هر ماه ميشه سرويس بالاتر گرفت. آخه اين دوستمون ايمان جان گفتن حتما بايد در نامه سرويس رو قيد كني چه سرعتي.
در ضمن من كارت دانشگاه پيام نور داشتم گم شده دنبالش نرفتم ادامه ندادم وگرنه به اسم خودم ميگرفتم. الان خواهر من دانشگاه علمي كاربردي ميخونه براي گرافيك و الان تموم كرده بايد امتحان جامع بده 2ماه ديگه ميتونه گواهي بگيره؟؟ كجا بايد بره چي بگه؟؟ اشتغال به تحصيل بگيريم با نامه چه فرقي داره؟؟؟ آخه نامه خيلي راحت تر هست تا اشتغال به تحصيل؟؟؟ ميخواستم كلا اطلاعاتم رو كامل كنم بدونم چيكار كنم؟! اگه فرقي نداره خودم نامه بگيرم.
چون دوست من سرويس 512 گرفته با يه نامه مهر مشاور املاك كه خودش درست كرده بود و كاري ندارن فرماليته هستش. مرسي از راهنمايي

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

سلام دوست عزیز ببین در قرار دادی که بین شما و ایرانسل سندی که نوشته میشه شما هر سرعتی خواستی میتونی بگیری و هر ماه میتونی عوض کنی و سرعت رو تغییر بدی عزیزم هر سوالی داری از خودم بپرس از کسه دیگه ای نپرس که دچار تردید نشی ببین نامه دانشگاه یا هر جای دیگه باید به اسم خودت باشه فقط و فقط نه اینکه بری به اسم خواهرت بگیری بعد خودت استفاده کنی فرقی نداره نامه بگیری یا اشتغال به تحصیل زمان اشتغال به تحصیل باید جدید بتشه نه قدیمی و وقتش نگذشته باشه سوالی داشتی من هستم :46:

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

[QUOTE=patal;6430122]سلام

همیشه خوش باشین،
©م.م.©

دوست عزیز دقیقا میگی مشکلت چیه ما که مشکل نداریم و راضی هستیم :27:

mrmostafa
03-09-2011, 22:40
بلاخره آدم نميدونه بگيره نگيره همه مينالن. البته وايمكس مبين نت و شاتل و ايرانسل مبين نت كه مرخص شده فعلا شاتل رو نميدونم ميمونه ايرانسل بعضي راضي هستن بعضي ناراضي. ولي ايرانسل باز لهتره

mrmostafa
03-09-2011, 22:54
[QUOTE=mrmostafa;6429851]ممنونم ميلاد جان.ببين من الان از اداره نامه ميدن براي هر سرويسي. يكي اينكه اگه من براي 1 مگابيت بگيرم ولي ميخوام 512 بگيرم يه موقع بعدا خواستم 1 مگابيت بگيرم بتونم يا همين 512 بزنه مشكلي نيست؟ چون هر ماه ميشه سرويس بالاتر گرفت. آخه اين دوستمون ايمان جان گفتن حتما بايد در نامه سرويس رو قيد كني چه سرعتي.

سلام دوست عزیز ببین در قرار دادی که بین شما و ایرانسل سندی که نوشته میشه شما هر سرعتی خواستی میتونی بگیری و هر ماه میتونی عوض کنی و سرعت رو تغییر بدی عزیزم هر سوالی داری از خودم بپرس از کسه دیگه ای نپرس که دچار تردید نشی ببین نامه دانشگاه یا هر جای دیگه باید به اسم خودت باشه فقط و فقط نه اینکه بری به اسم خواهرت بگیری بعد خودت استفاده کنی فرقی نداره نامه بگیری یا اشتغال به تحصیل زمان اشتغال به تحصیل باید جدید بتشه نه قدیمی و وقتش نگذشته باشه سوالی داشتی من هستم :46:[COLOR="Silver"]

خوب پس نامه از اداره بگيرم بهتره كه به نام خودم باشه. از نظر سرعت كه فرقي نداره به هركي ميدن يكي هست ديگه؟ راستي چرا قبض تلفن ميگيرن ديگه؟؟؟ من چه مداركي روب ايد با خودم ببرم نمايندگي؟؟؟ ممنونم.

spiky
03-09-2011, 22:55
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(گزینه ی شکایت از اپراتورها)

همیشه خوش باشین،
©م.م.©
سلام مشکلتون چیه؟ من که منطقه کارگر و امیرآباد هستم مشکلی ندارم و سرعت هم فول هست
شاید مودمتون مشکل دار شده

Milad4171
03-09-2011, 23:02
قابل توجه بعضی دوستان .
توی مناطق تحت پوشش پارک جنگلی لویزان حتی قرمز هم نیست. من جمعه با لپتاپ اونجا از یو توب فیلم دانلود کردم...!
کاملا بستگی به منطقه و ترافیک اون منطقه داره. بعضی وقتها افت سرعت زمانی هست . تحمل کنین درست میشه.

T_E_X_A_S
04-09-2011, 00:27
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(گزینه ی شکایت از اپراتورها)

همیشه خوش باشین،
©م.م.©

من سعادت آباد هستم شهرک بوعلی من زیاد مشکل ندارم فقط همین یه هفته پیش که اکثر شرکت ها مشکل داشتن ، الان خوبه فقط یکم نوسانش نسبت به قبل بیشتر شده یکم زیاد بالا پایین میشه و نسبت به قبل یکم افت داشته ولی نه زیاد

luches
04-09-2011, 02:28
منم سرویسم هیچ مشکلی نداره . قطعی ندارم و پینگ هم خوبه.

lucky_luke
04-09-2011, 08:04
باورتون میشه؟ پینگم با سرور برلین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاش نامحدود بود یا حداقل محدودیتش 8 گیگ بود:15:

یادمه تازه که سرویس گرفته بودم پینگم نزدیک 500 بود(متوسط 450)

T_E_X_A_S
04-09-2011, 09:11
منم الان تست کردم همه چی خوبه :

milad.vista
04-09-2011, 10:26
[QUOTE=milad.vista;6430565]

خوب پس نامه از اداره بگيرم بهتره كه به نام خودم باشه. از نظر سرعت كه فرقي نداره به هركي ميدن يكي هست ديگه؟ راستي چرا قبض تلفن ميگيرن ديگه؟؟؟ من چه مداركي روب ايد با خودم ببرم نمايندگي؟؟؟ ممنونم.

سلام دوست عزیز در مورد سرعت منظورتو متوجه نشدم
2- قبض تلفن یا برق رو میگیرن تا کد پستی شما رو بدونن
3- شناسنامه و کارت ملی رو ببر و اونجا میگن از هر دوش کپی بگیر
بعد فرمی رو برای پر کردن به شما میدن که بعد از پز کردن یکی رو خودشون بر میدارن و کپیش رو به شما میدن بعد اون طرف زنگ میزنه به شرکت ایرانسل و شماره گوشی و ایمیلتو میگیره چند دقیقه بعد یوزر نیم و پسووردتو به گوشیت اس ام اس میکنن اگه اس ام اس نکردن بهشون بگو خودشون زنگ بزنن و خودشون از ایرانسل بگیرن بعد شما پول رو بهشون میدی و رسید رو حتما بگیر بعد هم 2 یا 3 روز زنگ میزنن و میگن خونه باشین کارشناس ما میاد واسه نصب از شانس من کارشناس ایرانسل که اومده بود واسه من هم مدرسه ای دراومد و شمارشم گرفتم ، فقط رفتی نمایندگی سمت خانم ها برو که کارتو راه بندازن چون خودت که میدونی خانم ها مهربونتر و دلسوزتر هستن

milad.vista
04-09-2011, 10:33
سلام

همیشه خوش باشین،
©م.م.©

دوست عزیز به ایرانسل توهین نکن که اگه همین ایرانسل نبود وایمکس از کی میگرفتیم دوست عزیز این تست سرعت منه من 512 دارم و اینم تست منه

هیچ مشکلی نداره و هر روز هم سرعت بهتر میشه

Ebhaam
04-09-2011, 11:42
دوستان ایا نمونه ی نامه ی شرکت برای طرح های با سرعت بیشتر تو ی انجمن یا سایت دیگری هست؟:31: دقیقا تو نامه باید چی نوشته شده باشه؟:20:

pasargadd
04-09-2011, 13:46
دلیل قیمت بالای ترافیک در وایمکس چیه؟قیمت هر گیگ برابر با 6800 تومان یعنی تقریبا 7000 تومانه.
برای adsl حدوده 4500 تا حداکثر 5000 تومان.
اینجوری بی انصافیه شبانه رایگان که نداره حجمشم گرونه.

pasargadd
04-09-2011, 13:52
دوستان ایا نمونه ی نامه ی شرکت برای طرح های با سرعت بیشتر تو ی انجمن یا سایت دیگری هست؟:31: دقیقا تو نامه باید چی نوشته شده باشه؟:20:
نامه شرکتی یا گواهی اشتغال به تحصیل که خودش دارای نمونه ثابت و تکراری است فقط باید در قسمت در خواست ذکر کنین جهت ارائه به ایرانسل به منظور طرح تعرفه 512 کیلوبیت(یه چیز تو این مایه ها)

Ebhaam
04-09-2011, 14:05
نصاب اومد مودم رو نصب کرد رفت! :39:گفت چند ساعت دیگه شما به اینترنت وصل می شید! :41:چرا اینطوری؟:41: حالا چند ساعت باید صبر کنم؟ :44:

"R E Z A"
04-09-2011, 16:09
سلام .

وایمکس دانلود شبانه رایگان نداره ؟

pasargadd
04-09-2011, 16:24
سلام .

وایمکس دانلود شبانه رایگان نداره ؟
خیر دانلود شبانه نداره حجمش هم تقریبا 2000 تومان گرونتره.
جالبه الان سایت مبین نتو دیدم قیمت هر گیگو زده 4000 تومان ولی واسه ایرانسل تقریبا 7000.
مبین نت شبانه 2تا 8 رایگانه و قیمتاش هم منصفانه تره.در مورد کیفیتش اطلاعی ندارم.
مثلا 128 با حجم 5گیگ در ماه از مبین نت میشه 15 تومان ولی ایرانسل3گیگ در ماه میشه 12400.

milad.vista
04-09-2011, 16:53
نصاب اومد مودم رو نصب کرد رفت! :39:گفت چند ساعت دیگه شما به اینترنت وصل می شید! :41:چرا اینطوری؟:41: حالا چند ساعت باید صبر کنم؟ :44:

دوست عزیز معمولا 14 ساعت یا 1 روز طول میکشه ولی خودت هر 4 ساعت یکبار مودم رو وصل کن چک کن ببین میره تو اینترنت چون کارشناساش حرف زیاد میزنن

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

خیر دانلود شبانه نداره حجمش هم تقریبا 2000 تومان گرونتره.
جالبه الان سایت مبین نتو دیدم قیمت هر گیگو زده 4000 تومان ولی واسه ایرانسل تقریبا 7000.
مبین نت شبانه 2تا 8 رایگانه و قیمتاش هم منصفانه تره.در مورد کیفیتش اطلاعی ندارم.
مثلا 128 با حجم 5گیگ در ماه از مبین نت میشه 15 تومان ولی ایرانسل3گیگ در ماه میشه 12400.

خدا رو باید شکر کنیم پول زیاد میدیم ولی قطعی و کمبود سرعت نداریم مبین نتو میخوایم چیکار خداییش یه سری به تاپیکش بزنین جمعا میخوان یه انجمن بشن و از مبین نت شکایت کنن عزیزان پول بیشتر میدین ولی کیفیت و سرعت دارین آدم پولو فدای کیفیت نمیکنه یادتون باشه:46:

lucky_luke
04-09-2011, 16:53
دلیل قیمت بالای ترافیک در وایمکس چیه؟قیمت هر گیگ برابر با 6800 تومان یعنی تقریبا 7000 تومانه.
برای adsl حدوده 4500 تا حداکثر 5000 تومان.
اینجوری بی انصافیه شبانه رایگان که نداره حجمشم گرونه.

زورشون میرسه دیگه!!

درکل قیمت سرویس های محدودشون خیلی غیرمنصفانه هست چون دانلود شبانه ندارن میتونن ضریب شیرینگ رو بالا ببرن بدون اینکه کیفت سرویس افت کنه(شیرینگ در حد 1 به 20 و حتی بیشتر) و قطعا اینکار رو هم کردن و قیمت این سرویسا باید کمترین ازاینا باشه

دلیل عدم افت گیفیت هم اینه که کسی با این سرویس ها نمیتونه بشینه دانلود با حجم بالا انجام بده و بیشتر مصرف کاربران وب گردی و اینجور چیزاست در نتیجه استفاده کامل کاربران ازکل پهنای باندشون به ندرت ممکنه همزمان بشه

قیمت حجم هم میشه حساب کرد و حتی 3000 تومن برای هر گیگ هم حاشیه سود خوبی براشون داره ولی گرون میدن دیگه!!

مثلا من که به 10 تا12 گیگ در ماه نیاز دارم باید هزینه ای در حد نامحدود و یا بیتشتر از اون هم بپردازم که اصلا منطقی نیست
البته در موردسرویسهای نامحدود هم باید بگم قیمتشون با توجه به کیفیتشون خوبه مخصوصا سرویسهای 1مگ و 2 مگ ولی من که توانای پرداخت هزینه هاشو ندارم

shamsoddin
04-09-2011, 17:57
منم اول میخواستم ایرانسل بگیرم ولی بعد منصرف شدم اخه 20 هزار تومن برای یک ماه وبگردی با سرعت 512 خیلی گرونه :41: من الان با مبین نت کلی فیلم و کلیپ گرفتم ( گاهی اوقات توی روز:31:) سرعتشم تا حالا افت نداشته

lucky_luke
04-09-2011, 18:58
منم اول میخواستم ایرانسل بگیرم ولی بعد منصرف شدم اخه 20 هزار تومن برای یک ماه وبگردی با سرعت 512 خیلی گرونه :41: من الان با مبین نت کلی فیلم و کلیپ گرفتم ( گاهی اوقات توی روز:31:) سرعتشم تا حالا افت نداشته

اونم یه جور دیگه پولشو در میاره:
مودمی که من خریدم 40 تومن رو 110 میفروشه (چون سفیده فکر کنم)

من یه مودم موتورولا پیدا کردم توی آمازون قیمت بین 25 تا 30 دلار داشت فکرکنم! تازه خوش ساحت تر هم بود حداقل دکمه خاموش و روشن داشت:31:

Ebhaam
04-09-2011, 19:29
میلاد جون برای من ردیف شد. راستی کیفیت سیگنال چه طوره: RSSI -69
انتن 85 CINR 27 :27:

milad.vista
04-09-2011, 23:08
انتن 85 CINR 27 :27:

عزیز خوشحالم به سلامتی لذت ببر
cinr 31
rssi63
آنتن
100 درصد

shamsoddin
04-09-2011, 23:34
اونم یه جور دیگه پولشو در میاره:
مودمی که من خریدم 40 تومن رو 110 میفروشه (چون سفیده فکر کنم)

من یه مودم موتورولا پیدا کردم توی آمازون قیمت بین 25 تا 30 دلار داشت فکرکنم! تازه خوش ساحت تر هم بود حداقل دکمه خاموش و روشن داشت:31:
من از طرح تابستون گرفتم همین مودم 110 تومنی رو با سه ماه اینترنت 512 و15 گیگ حجم کلا 104 تومن ...:31::27:
حتی میشد با طرف یکم صحبت کرد ارزون تر گرفت:20: اینکه کیفیت اینترنت ایرانسل بهتره خوبه ولی وقتی که یه فیلم نتونید دانلود کنید اخه:13:

milad.vista
05-09-2011, 01:39
من از طرح تابستون گرفتم همین مودم 110 تومنی رو با سه ماه اینترنت 512 و15 گیگ حجم کلا 104 تومن ...:31::27:
حتی میشد با طرف یکم صحبت کرد ارزون تر گرفت:20: اینکه کیفیت اینترنت ایرانسل بهتره خوبه ولی وقتی که یه فیلم نتونید دانلود کنید اخه:13:

سلام ، دوست عزیز کسی که مییخواد فیلم دانلود کنه میاد 60 تومن میده نامحدود 512 میگیره نه اینکه با افت سرعت مبین نت دانلود کنه ، و تازه اینکه بیاد افتخار کنه به مبین نت که مشالله هر روز خدا افت سرعت و قطعی داره من پول رو فدای کیفیت و سرعت نمیکنم همه میدونن ایرانسل از مبین نت بهتره چه از نظره مناطق تحت پوشش و چه از نظر سرعت مبین نت خیلی مونده به پای ایرانسل برسه عزیز تورو خدا نقشه ایرانسل و مبین نت در تهران رو ببینید خودتون متوجه حرف من میشین :46:

luches
05-09-2011, 01:53
من هم با میلاد موافقم . اگر کسی دنبال سرویس نامحدود هست ایرانسل خیلی عالی جواب داده تا الان و کیفیتش پایدار بوده ولی از طرف دیگر سرویس محدودش اصلا توجیه اقتصادی نداره ! هر کی بسته به نیازش خودش بهتر میدونه دنبال کدوم سرویس بره.

در ضمن برای مودم هم فقط کافیه تو یکی از این طرح های موقتیشون مثل روز پدر و خیلی روزهای دیگر بری مودم بگیری که 50% هم سر اون تخفیف میخوری و مودم wi-fiدر میاد 40 تومان

mrmostafa
05-09-2011, 05:43
[QUOTE=mrmostafa;6430626]

سلام دوست عزیز در مورد سرعت منظورتو متوجه نشدم
2- قبض تلفن یا برق رو میگیرن تا کد پستی شما رو بدونن
3- شناسنامه و کارت ملی رو ببر و اونجا میگن از هر دوش کپی بگیر
بعد فرمی رو برای پر کردن به شما میدن که بعد از پز کردن یکی رو خودشون بر میدارن و کپیش رو به شما میدن بعد اون طرف زنگ میزنه به شرکت ایرانسل و شماره گوشی و ایمیلتو میگیره چند دقیقه بعد یوزر نیم و پسووردتو به گوشیت اس ام اس میکنن اگه اس ام اس نکردن بهشون بگو خودشون زنگ بزنن و خودشون از ایرانسل بگیرن بعد شما پول رو بهشون میدی و رسید رو حتما بگیر بعد هم 2 یا 3 روز زنگ میزنن و میگن خونه باشین کارشناس ما میاد واسه نصب از شانس من کارشناس ایرانسل که اومده بود واسه من هم مدرسه ای دراومد و شمارشم گرفتم ، فقط رفتی نمایندگی سمت خانم ها برو که کارتو راه بندازن چون خودت که میدونی خانم ها مهربونتر و دلسوزتر هستن

ممنونم. منظورم اين بود كه سرعت هاش فرق نداره مثل adsl كه به خانگي و اداري ميده فرق داره و سرويس هاي اداري بين 2 نفر شير ميشه سرعت بالاتري داره ولي خانگي بين 8 نفر. گفتم ببينم وايمكس به چه صورت هست؟! شما خودت در چه منطقه اي هستي؟

milad.vista
05-09-2011, 09:26
[QUOTE=milad.vista;6431376]

ممنونم. منظورم اين بود كه سرعت هاش فرق نداره مثل adsl كه به خانگي و اداري ميده فرق داره و سرويس هاي اداري بين 2 نفر شير ميشه سرعت بالاتري داره ولي خانگي بين 8 نفر. گفتم ببينم وايمكس به چه صورت هست؟! شما خودت در چه منطقه اي هستي؟

ذوست عزیز شما میتونید با داشتن مدارک اتغال به تحصیل از دانشگاه میتونید سرعت های 512 ، 1 مگابایت و 2 مگابایت رو بگیرین فرقی نداره بسته به پولی که میخواین هزینه کنین ، من در منطقه تهرانسر هستم سوال دیگه ای داشتی بپرس جواب میدم ولی بین اداری و خانگی فرقی نیست :46:

mrmostafa
05-09-2011, 09:39
[QUOTE=mrmostafa;6433890]

ذوست عزیز شما میتونید با داشتن مدارک اتغال به تحصیل از دانشگاه میتونید سرعت های 512 ، 1 مگابایت و 2 مگابایت رو بگیرین فرقی نداره بسته به پولی که میخواین هزینه کنین ، من در منطقه تهرانسر هستم سوال دیگه ای داشتی بپرس جواب میدم ولی بین اداری و خانگی فرقی نیست :46:

ببخشيد زيياد سوال كردم ولي با همين سوال ها خيلي چيزها روشن ميشه و‌ادم اطلاعاتش ميره بالا.
سرويس 1 مگابايت رو چرا حجمي نداره؟؟؟؟
بين اعتباري و دائمي اعتباري رو بايد بگيرم درسته؟ كه ماهيانه پولش رو بدم دائمي ديگه چه صيغه ايه. تو سايتش ميتونه بزاره فاكتور ايجاد كني پرداخت اينترنتي كني ماند شركتهاي pap
سوال آخر اينكه برم مخابرات سرعت 512 بگيرم بهتره يا وايمكس ايرانسل ؟؟؟ چون مخابرات سرويس 512 ميگن روي 60 الي 68 هستش. قيمتش ارزون تره انگاري.
ممنون

milad.vista
05-09-2011, 11:31
[QUOTE=milad.vista;6434069]

ببخشيد زيياد سوال كردم ولي با همين سوال ها خيلي چيزها روشن ميشه و‌ادم اطلاعاتش ميره بالا.
سرويس 1 مگابايت رو چرا حجمي نداره؟؟؟؟
بين اعتباري و دائمي اعتباري رو بايد بگيرم درسته؟ كه ماهيانه پولش رو بدم دائمي ديگه چه صيغه ايه. تو سايتش ميتونه بزاره فاكتور ايجاد كني پرداخت اينترنتي كني ماند شركتهاي pap
سوال آخر اينكه برم مخابرات سرعت 512 بگيرم بهتره يا وايمكس ايرانسل ؟؟؟ چون مخابرات سرويس 512 ميگن روي 60 الي 68 هستش. قيمتش ارزون تره انگاري.
ممنون

خواهش میکنم عزیز این حرفا چیه اگه شما 1000000 سوال هم بپرسید من جواب میدم بالاخره این فضا ها باعث دوستی میشه دیگه
سرویس 1 واسه این حجمی نداره که کسی که 1 مگابایت میگیره که محدود نمییخواد البته این سیاست پولی شرکت های پول دوست ایرانه
شما باید اعتباری بگیری عزیز چون هر ماه باید حسابت رو پر کنی ، دائمی ای هستش که شما پولی رو در اختیار ایرانسل قرار میدید و بسته به کارکرد شما از حسابتون کم میشه و در پایان دوره باید بازم پول به حساب ایرانسل قرار بدی دوست عزیز اگه لپ تاپ داری و دوست داری خونه اقوام و همه جا ببری نظر من وایمکس ایرانسل بگیر ببین من خودم تا حالا از شرکت های مختلف ای دی اس ال گرفتم که اسمشون رو نمیگم ولی هر بار گند زدن به سرعت ، نظر منو میخوای به نظر من وایمکس ایرانسل بگیر نامحدود 512 بگیر قیمتش فکر کنم 61360 باشه و نیاز به کابل و خط تلفن و دردسرهای اون نداره خودت میدونی مخابرات قدرتمند ایران هر روز یه گندی میزنه ولی اینم سیاست خودشونه ، وایمکس ایرانسل خوبیش خیلی بهتر از ای دی اس ال هستش ای دی اس ال جای ثابته و نمیتونی خونه کسی و مسافرت ببری ولی وایمکسو میتونی اگه نظر منو میخوای وایمکس ای دی اس ال بگیر و ازش لذت ببر این نظر منه :46:
بابت تشکر شما هم ممنونم

mrmostafa
05-09-2011, 11:58
[QUOTE=mrmostafa;6434090]

خواهش میکنم عزیز این حرفا چیه اگه شما 1000000 سوال هم بپرسید من جواب میدم بالاخره این فضا ها باعث دوستی میشه دیگه
سرویس 1 واسه این حجمی نداره که کسی که 1 مگابایت میگیره که محدود نمییخواد البته این سیاست پولی شرکت های پول دوست ایرانه
شما باید اعتباری بگیری عزیز چون هر ماه باید حسابت رو پر کنی ، دائمی ای هستش که شما پولی رو در اختیار ایرانسل قرار میدید و بسته به کارکرد شما از حسابتون کم میشه و در پایان دوره باید بازم پول به حساب ایرانسل قرار بدی دوست عزیز اگه لپ تاپ داری و دوست داری خونه اقوام و همه جا ببری نظر من وایمکس ایرانسل بگیر ببین من خودم تا حالا از شرکت های مختلف ای دی اس ال گرفتم که اسمشون رو نمیگم ولی هر بار گند زدن به سرعت ، نظر منو میخوای به نظر من وایمکس ایرانسل بگیر نامحدود 512 بگیر قیمتش فکر کنم 61360 باشه و نیاز به کابل و خط تلفن و دردسرهای اون نداره خودت میدونی مخابرات قدرتمند ایران هر روز یه گندی میزنه ولی اینم سیاست خودشونه ، وایمکس ایرانسل خوبیش خیلی بهتر از ای دی اس ال هستش ای دی اس ال جای ثابته و نمیتونی خونه کسی و مسافرت ببری ولی وایمکسو میتونی اگه نظر منو میخوای وایمکس ای دی اس ال بگیر و ازش لذت ببر این نظر منه :46:
بابت تشکر شما هم ممنونم

بسيار ممنونم بابت راهنمايي
اخبار در مورد بهترين شركتهاي اينترنت اي دي اس ال و وايمكس رو ديدي؟ البته ايرانسل بيشتر جاها خوبه ولي مبين نت هم بعضي جاها زده خوبه.

اينم اخبار اختلالات اينترنت كه تا امروز ادامه دارد:

اينترنت رايگاه كره زده 500 برابر اينترنت پولي ايران. تازه پول اينترنت ما نسبت به سروي هاي پايين از همه جاي دنيا گرون تر هست چند برابر.

birang1357
05-09-2011, 12:15
3 روز میشه که اکانتم فعال شده سرویسم 1 مگ هست.سرعت دانلود با پینگ نبتا خوبه ولی نیاز اصلی من سرعت آپلوده ولی متاسفانه نوسان آپلود ناامید کننده بوده بخصوص ساعتهای ترافیک.پشتیبانی هم جواب درستی نمیدن.امیدوارم زودتر بهتر بشه...

milad.vista
05-09-2011, 12:15
[QUOTE=mrmostafa;6434090]

بابت تشکر شما هم ممنونم

این آخرو من اشتباه نوشتم میخواستم بگم وایمکس بگیر که خط یه دونه به آخر اشتباه گفتم وایمکس ای دی اس ال بگیر

amt1231
05-09-2011, 13:30
سسلام وخسته نباشید خدمت شما دوستان میخواستم ببینم وامکس ایرانسل ساعات مجانی داره اگر داره از چه ساعتی تا چه ساعتی؟؟منظورم از ساعات مجانی اینه که adsl صبانت از ساعت 2 تا 7 صبح هر چقدر دانلود کنی یک kb هم برات نمی افته میخواستم بیینم که وایمکس ایرانسل هم همین جوریه یا نه مرسی ممنونم.:5:

mamb
05-09-2011, 13:32
سلام دوستان
میدونم سوالم تکراریه اما 480 صفحه رو وقت ندارم بگردم....
البته رندوم 10-15 صفحه رو چک کردم اما جوابی برای سوالم پیدا نکردم...

من وابمکس 128 دارم ...
مشکلم اینه که وقتی از اینترنت استفاده نمیکنم (یعنی نه دانلود میکنم نه صفحه ی وب مرور میکنم نه چیزی آپدیت میکنم ) ترافیکم مصرف میشه...

وقتی میرم تو تنظیمات مودم تو قسمت wimax status در قسمت download همینطوری حجم مصرف میشه در حالی که من هیچ استفاده ای ندارم....اوتو ماتیک آپدیت نرم افزارا و ویندوز و ... رو قطع کردم اما همینجوری ترافیک میحوره....

مثلا با نیم ساعت چک کردن سایت حدود 50 مگ ترافیک مصرف میکنه...

چیکار باید بکنم؟

ممنونم!

mrmostafa
05-09-2011, 13:35
ميلاد جان بين وايمكس لايزر و داتك و ايرانسل كدوم بهتر هستن؟؟؟ البته شاتل و پارس آنلاين نميدونم دارن يا نه؟! ولي دوست من adsl لايزر داره خيلي سرعتش بالاست و فوق العاده قيمتشم پائين هست يه سرويس 256 داره با 2 تا كامپيوتر كار ميكرديم سرعت بالايي داشت خودشم طراح و گرافيست هست كارش با اينترنت هست. حالا ديدم لايزر وايمكس هم داره. اگر اطلاعاتي دارين ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

snow_leopard
05-09-2011, 13:41
قابل توجه بعضی دوستان .
توی مناطق تحت پوشش پارک جنگلی لویزان حتی قرمز هم نیست. من جمعه با لپتاپ اونجا از یو توب فیلم دانلود کردم...!
کاملا بستگی به منطقه و ترافیک اون منطقه داره. بعضی وقتها افت سرعت زمانی هست . تحمل کنین درست میشه.

ما هم شیان هستیم و نزیک این مکان.خیلی تو شک بودم که وایرلس یا وایمکس بگیرم، ولی چند روز پیش بعد از ثبت نام وایمکس، اول اوپراتور فنی خانم ۷۰۷ گفت شما پوشش منطقه بسیار ضعیفی دارین پول را به حساب نریزین و یا با مودم خارجی ثبت نام کنید! ( نمیدونم با اینکه با شک بین این دو ثبت نام کرده بودم اما وقتی گفت نمیشه چرا افسرده شدم :19:) ولی ۵ دقیقه بعد از ایرانسل زنگ زدن و گفتن پوشش با همان مودم BM632W خوبه. من به شما اطمینان میدم.:18: چه جالب که شما میگی اونجا هم آنتن داد!!! چون خانم مهندس بعد از کلی بررسی گفتند اونجا که ابداٌ... :27:
از دیروز تو سایت نوشته "وضعيت در انتظار تاييد نصب مودم" مک آدرسم هم تو پنل کاربریم اومده ، نمی دونم کی میان؟؟!!!:40:

انتن 85 CINR 27 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز خوشحالم به سلامتی لذت ببر
cinr 31
rssi63
آنتن
100 درصد

راستش دوستان من منظور شما را متوجه نشدم از آنتن CINR !!!! ببخید میپرسم برا وایمکسه دیگه ؟ چقدر جواب داد؟ آز کجا می تونم تهیه کنم؟ :11:
راستش من گشتم برای خرید آنتن خوب برا BM632W ولی حتی تو نت هم به نتایج خوبی نرسیدم :2: به جز چند مورد که همه با سیم هم وصل می شدند نه مستقیم!!! ( البته چاره ای نیست ) مثل این عکس از مدل TP-Link که نمی دونم تو بازار هست یا خیر؟ کسی میدونه؟

همان طور که میدونین فیش این آنتن ها برعکس آنتن روتر هاست. میشه آنتن روتر (مثل عکس زیر ) که انواع آن در بازار است را با تبدلی به BM632W مودم وصل کرد؟ یا ساختار و جنس این آنتن ها متفاوتند؟ چون به طور مثال این آنتن 10db در سیستم وای فای گفته میشه تا ۴۰٪ تقویت میکنه!!!! :46:

Antenna Type : 2.4GHz 10 dBi Indoor Omni Antenna
Frequency Range : 2.412 ~ 2.483GHz
Network Specification : IEEE 802.11b , IEEE 802.11g , Wireless 2.4Ghz Network
Gain : 10 dBi
V.S.W.R : < 2
Beam Width-H Plane : 360˚
Beam Width-E Plane : 30˚
Polarization : Vertical (Linear)
Input Impedance : 50 Ohms
Connector : Reverse SMA Male Plug
Operation Temperature : -20˚C - + 70˚C
Storage Temperature : -30˚C - +85˚C
Humidity : 95% maximum (non-condensing)

maziarb
05-09-2011, 14:25
chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=33883

نمی دونم تو بازار هست یا خیر؟ کسی میدونه؟

milad.vista
05-09-2011, 14:39
ميلاد جان بين وايمكس لايزر و داتك و ايرانسل كدوم بهتر هستن؟؟؟ البته شاتل و پارس آنلاين نميدونم دارن يا نه؟! ولي دوست من adsl لايزر داره خيلي سرعتش بالاست و فوق العاده قيمتشم پائين هست يه سرويس 256 داره با 2 تا كامپيوتر كار ميكرديم سرعت بالايي داشت خودشم طراح و گرافيست هست كارش با اينترنت هست. حالا ديدم لايزر وايمكس هم داره. اگر اطلاعاتي دارين ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

برادر عزیزم اول یه چیزی بگم بعد میرم سراغ جوابت همیشه چیزی رو استفاده کن که دیگران استفاده کردن و تجربه استفاده کردنشو دارن چون همه استفاده میکنن شما هم متوجه میشی چیو میخوای با چه حد کیفیت بگیری آدم زرنگ هیچ وقت بخاطر پول خودشو از کیفیت دور نمیکنه و پول رو فدای کیفیت خوب نمیکنه
در مورد بحثم عزیز ایرانسل امتحان خودشو پس داده و جای هیچ شکی نیست که بهترین کیفیت وایمکس تو ایران واسه ایرانسله درسته قیمتاش بالاست مثلا هر گیگش برابر با 6500 تومنه ولی خداییش تو این تاپیک ایرانسل کسانی رو دیدی که بیان بگن کیفیت ما و سرعت ما افت کرده حقیقتا ندیدی و اینکه 7 شهر رو پشتیبانی میکنه ولی لایزر و داتک فکر کنم کل تهران رو پشتیبانی میکنن مثلا شما میخوای بری مشهد شما وایمکس میگیری و هزینه میکنی که به اصطلاح اینترنت بی سیم داری و هر جا رفتی بتونی استفاده کنی حتی در مسافرت اینجاست که وایمکس ایرانسل بدردت میخوره و مودم رو میبری به این شهر مشهد و استفاده میکنی از اینترنت کلا به نظر و تجربه من ایرانسل بگیر گرون هست ولی به جان خودم ارزش داره راستی نگفتی لپ تاپ داری یا نه ؟

mrmostafa
05-09-2011, 17:14
برادر عزیزم اول یه چیزی بگم بعد میرم سراغ جوابت همیشه چیزی رو استفاده کن که دیگران استفاده کردن و تجربه استفاده کردنشو دارن چون همه استفاده میکنن شما هم متوجه میشی چیو میخوای با چه حد کیفیت بگیری آدم زرنگ هیچ وقت بخاطر پول خودشو از کیفیت دور نمیکنه و پول رو فدای کیفیت خوب نمیکنه
در مورد بحثم عزیز ایرانسل امتحان خودشو پس داده و جای هیچ شکی نیست که بهترین کیفیت وایمکس تو ایران واسه ایرانسله درسته قیمتاش بالاست مثلا هر گیگش برابر با 6500 تومنه ولی خداییش تو این تاپیک ایرانسل کسانی رو دیدی که بیان بگن کیفیت ما و سرعت ما افت کرده حقیقتا ندیدی و اینکه 7 شهر رو پشتیبانی میکنه ولی لایزر و داتک فکر کنم کل تهران رو پشتیبانی میکنن مثلا شما میخوای بری مشهد شما وایمکس میگیری و هزینه میکنی که به اصطلاح اینترنت بی سیم داری و هر جا رفتی بتونی استفاده کنی حتی در مسافرت اینجاست که وایمکس ایرانسل بدردت میخوره و مودم رو میبری به این شهر مشهد و استفاده میکنی از اینترنت کلا به نظر و تجربه من ایرانسل بگیر گرون هست ولی به جان خودم ارزش داره راستی نگفتی لپ تاپ داری یا نه ؟

ممنونم. بحث پولش نيست بهتر بودن هست آخه هر كي يه چيزي ميگه يه سري ميگن شاتل يه سري ميگن مبين نت. تست سرعت مردادماه فناوري رو ديدم مبين نت هم خوب بود. الان داخل خود تاپيكش هم يه سري راضي هستن و ميگن پوشش بيشتري از ايرنسل داره وگرنه ايرانسل عالي باشه كه همين رو ميگيرم.
من لپ تاپ ندارم خواهرم داره كه جايي بريم از اون استفاده ميكنم خودم ميخوام بخرم ولي صبر كردم تا ويندوز 8 رسما اعلام بشه و روي لپ تاپ ها بيادش و يه لپ تاپ بخرم. لپ تاپ هم كه سوني و دل و ايسوس نميدونم كدوم رو بخرم چون ايسوس خوب پيشرفت كردهو خوبه ولي پسرخاله ام برنامه نويس هست تو شركت پرورش داده ها هست ميگه الان همه دل دارن قيافه نداره ولي كارايي داره داغ نميكنه ولي سوني زود داغ ميكنه ولي كيفيت ال سي ديش عاليه. دوست خودم كه لپ تاپ فروش هست تو علاء الدين ميگه ايسوس هم خوبه خود من باشم ايسوس بر ميدارم كه يدونه براي دوستم خريدم. در كل براي خريدن هر چيزي مصيبتي داريم.
از طرفي هم ميخوام يه كتاب خوان الكترونيكي بخرم كتابهايي كه ميخوام دانلود كنم داخلش بريزم از طرفي هم ميگم برم كتاب بخرم نميدونم ئولي كتابخوان كه موزيلا زده از 190 هزار هست تا 500 هزار نميدونم بخرم خوبه يا نه چون اينها هم شبكه واي فاي يا 3 جي داره ميشه با وايمكس ايرانسل استفاده كرد.

milad.vista
05-09-2011, 17:42
ممنونم. بحث پولش نيست بهتر بودن هست آخه هر كي يه چيزي ميگه يه سري ميگن شاتل يه سري ميگن مبين نت. تست سرعت مردادماه فناوري رو ديدم مبين نت هم خوب بود. الان داخل خود تاپيكش هم يه سري راضي هستن و ميگن پوشش بيشتري از ايرنسل داره وگرنه ايرانسل عالي باشه كه همين رو ميگيرم.
من لپ تاپ ندارم خواهرم داره كه جايي بريم از اون استفاده ميكنم خودم ميخوام بخرم ولي صبر كردم تا ويندوز 8 رسما اعلام بشه و روي لپ تاپ ها بيادش و يه لپ تاپ بخرم. لپ تاپ هم كه سوني و دل و ايسوس نميدونم كدوم رو بخرم چون ايسوس خوب پيشرفت كردهو خوبه ولي پسرخاله ام برنامه نويس هست تو شركت پرورش داده ها هست ميگه الان همه دل دارن قيافه نداره ولي كارايي داره داغ نميكنه ولي سوني زود داغ ميكنه ولي كيفيت ال سي ديش عاليه. دوست خودم كه لپ تاپ فروش هست تو علاء الدين ميگه ايسوس هم خوبه خود من باشم ايسوس بر ميدارم كه يدونه براي دوستم خريدم. در كل براي خريدن هر چيزي مصيبتي داريم.
از طرفي هم ميخوام يه كتاب خوان الكترونيكي بخرم كتابهايي كه ميخوام دانلود كنم داخلش بريزم از طرفي هم ميگم برم كتاب بخرم نميدونم ئولي كتابخوان كه موزيلا زده از 190 هزار هست تا 500 هزار نميدونم بخرم خوبه يا نه چون اينها هم شبكه واي فاي يا 3 جي داره ميشه با وايمكس ايرانسل استفاده كرد.

اگه به پول لپ تاپ خیلی اهمین میدی acer بگیر هم جذابه هم نسبت به سیتسمش خیلی ارزونه سیستمی که شما میتونی با ایسر بخری 820 هزار تومن ، در دل 120000 تومنه و در سونی 1600،000 و در ایسوز 950000 حالا من سیستم لپ تاپمو میدم ببین اگه اینو از برند و کارک های بالا میرگفتم باید با قیمت های بالا که نوشتم میگرفتم ولی 820000 تومن گرفتم خودت مقایسه کن
cpu: corei5
led 15.6
graphic : gt 560 nvidia 2gig
ram :4 4gig
hard : 640
dvd writer battery : 6 cell
خیلی هم راضیم ازش سوالی در مورد لپ تاپ داشتی بپرس راهنماییت کنم اصلا هر سوالی داشتی در مورد هر چی بپرس جواب بدم

mrmostafa
05-09-2011, 18:03
اگه به پول لپ تاپ خیلی اهمین میدی acer بگیر هم جذابه هم نسبت به سیتسمش خیلی ارزونه سیستمی که شما میتونی با ایسر بخری 820 هزار تومن ، در دل 120000 تومنه و در سونی 1600،000 و در ایسوز 950000 حالا من سیستم لپ تاپمو میدم ببین اگه اینو از برند و کارک های بالا میرگفتم باید با قیمت های بالا که نوشتم میگرفتم ولی 820000 تومن گرفتم خودت مقایسه کن
cpu: corei5
led 15.6
graphic : gt 560 nvidia 2gig
ram :4 4gig
hard : 640
dvd writer battery : 6 cell
خیلی هم راضیم ازش سوالی در مورد لپ تاپ داشتی بپرس راهنماییت کنم اصلا هر سوالی داشتی در مورد هر چی بپرس جواب بدم

ممنونم ميلاد جان. مطمئن باش كار مثبت انجام ميدهي كارماي مثبتش هم وارد زندگيت ميشه.
راستي تو خودت تو چه زمينه اي فعاليت داري؟
آقا چند تا سوال ديگه دارم:
1- اينكه من الان در منزل پي سي دارم و كارت وايرلس نداره الان هم مودم وايرلس دارم كه با كابل به پي سي وصل هست و با ويارلس به لپ تاپ و گوشي. حالا وايمكس بگيرم چه مودمي بخرم؟؟ اگه يو اس بي بگيرم ميتونم بين 2 تا پي سي و لپ تاپ و گوشي شير كنم؟؟؟ يا بيرون برم يو اس بي راحت تره ميتونم همزمان با 2 تا لپ تاپ استفاده كنم يا بايد واي فاي بگيرم؟؟؟ اگر واي فاي بگيرم بايد براي پي سي خودم كارت وايرلس بگيرم؟؟؟ آخه همسايه پائيني ما گرفته با كابل به پي سي وصل كردن با لپ تاپ به وايرلس وصل ميشه خودش گفت من نديدم.
الان دوستمم وايمكس ميخواد از طريق سايت يا 707 درخواست بدم سريع رسيدگي ميكنن ديگه؟ بعد از اين طريق نامه رو بايد ايميل كنيم يا فكس كنيم كه سرويس بالا رو بدن؟ بيان تحويل بدن نامه اصل رو باز ميگيرن؟؟؟ ميخواستم نامه رو نگه دارم:46:
البته دوستم با يه نامه بدون سربرگ مهر مشاور املاكي وايمكس ايارنسل گرفته اونم تو شهرك انديشه سرعتشم خوبه. بدون سربرگ ميدن؟ البته فورماليته هستش ولي شركتهاي ديگه خيلي فرماليته از ايرانسل هست كه با يه كارت دانشجوئي هم ميده.

mnbobo
05-09-2011, 19:29
سلام

اگه یکی اولش مشتری حقیقی باشه و بعدش بخواد بکندش حقوقی که سرعت بالاتر از 128 بگیره باید چی کار کنه؟
الان تو تغییر طرح تعرفه فقط 128 هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

milad.vista
05-09-2011, 19:47
ممنونم ميلاد جان. مطمئن باش كار مثبت انجام ميدهي كارماي مثبتش هم وارد زندگيت ميشه.
راستي تو خودت تو چه زمينه اي فعاليت داري؟
آقا چند تا سوال ديگه دارم:
1- اينكه من الان در منزل پي سي دارم و كارت وايرلس نداره الان هم مودم وايرلس دارم كه با كابل به پي سي وصل هست و با ويارلس به لپ تاپ و گوشي. حالا وايمكس بگيرم چه مودمي بخرم؟؟ اگه يو اس بي بگيرم ميتونم بين 2 تا پي سي و لپ تاپ و گوشي شير كنم؟؟؟ يا بيرون برم يو اس بي راحت تره ميتونم همزمان با 2 تا لپ تاپ استفاده كنم يا بايد واي فاي بگيرم؟؟؟ اگر واي فاي بگيرم بايد براي پي سي خودم كارت وايرلس بگيرم؟؟؟ آخه همسايه پائيني ما گرفته با كابل به پي سي وصل كردن با لپ تاپ به وايرلس وصل ميشه خودش گفت من نديدم.
الان دوستمم وايمكس ميخواد از طريق سايت يا 707 درخواست بدم سريع رسيدگي ميكنن ديگه؟ بعد از اين طريق نامه رو بايد ايميل كنيم يا فكس كنيم كه سرويس بالا رو بدن؟ بيان تحويل بدن نامه اصل رو باز ميگيرن؟؟؟ ميخواستم نامه رو نگه دارم:46:
البته دوستم با يه نامه بدون سربرگ مهر مشاور املاكي وايمكس ايارنسل گرفته اونم تو شهرك انديشه سرعتشم خوبه. بدون سربرگ ميدن؟ البته فورماليته هستش ولي شركتهاي ديگه خيلي فرماليته از ايرانسل هست كه با يه كارت دانشجوئي هم ميده.

عزیز مودم های یو اس بی امکان شیر کردن نداره فقط تک کاربره فقط مودی های وای فای خاصیت شیر کردن رو دارن ببین وایر لس رو فراموش کنی بهتره چون محدوده پوشش اون خیلی کمه
بهترین راه ثبت نام وایمکس رفتن به نمایندگییه چون خیلی خیلی رسیدگی میکنن نامه اصل رو ازت میگیرن موقع ثبت نام در نمایندگی نامه رو ببر و بهشون بگو لازم داری شاید از نامت کپی بگیرن و اون موقع بهت نامتو پس میدن بهترین و آسونترین راه اشتغال به تحصیله تورو خدا وایمکسو با وایرلس مقایسه نکن وایرلس محدوده پوششش خیلی پایینه ولی وایمکس کارش درسته عزیز من کلا در زمینه کامپیوتر و اینرنت و -- و امنیت مشغولم سوالی بود از هر چیزی بگو بهت میگم :46:

milad.vista
05-09-2011, 19:55
سلام

اگه یکی اولش مشتری حقیقی باشه و بعدش بخواد بکندش حقوقی که سرعت بالاتر از 128 بگیره باید چی کار کنه؟
الان تو تغییر طرح تعرفه فقط 128 هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز شما باید به پنل کاربری ایرانسلوارد بشین ، بعد وارد طرح تعرفه بشین بعد در قسمت پهنای باند سرعت مورد نظر خود رو انتخاب کنید مثلا 1 مگابایت رو انتخاب کنید و بعد در قسمت طرح تعرفه خود را انتخاب کنبد حجم خود رو که میخوایت انتخاب کنید و دلیل رو هم در قسمت دلیل هم دلیل خود رو انتخاب کنید بعد هم ارسال رو بزنید اگه متوجه نمیشید تصویری آموزش بدم سوالی داشتی بپرس در خدمت هستم:46:

Imanhjp
05-09-2011, 20:01

قیمت لایزر فوق العاده پایین هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milad.vista
05-09-2011, 20:05

سلام دوست عزیز قیمتو ول کن کیفیت رو باید دید الام مبین نت هم قیمتاش پایینه و اینکه 2 تا 8 صبح رایگان میده و جمعه هم کلا رایگانه ولی این وضعیت

سرعت اسپید سرویس 1 مگابایت مبین نت از قول یکی از دوستان که تست کردن

اینم سرویس 512 من با وایمکس ایرانسل عزیز در ساعت 9:6 دقیقه شب خودتون مقایسه کنید خدایی فقط پینگ ها رو مقایسه کنید حال کنید

عزیزان من قبل از انتخاب هر چیر یادتون باشه از کسانی که گرفتن سوال کنید که چجوریه ولی فکر نکنم کسی لایزر گرفته باشه هیچ وقت ریسک های اینجوری انجام ندید :41:

mrmostafa
05-09-2011, 20:49
عزیز مودم های یو اس بی امکان شیر کردن نداره فقط تک کاربره فقط مودی های وای فای خاصیت شیر کردن رو دارن ببین وایر لس رو فراموش کنی بهتره چون محدوده پوشش اون خیلی کمه
بهترین راه ثبت نام وایمکس رفتن به نمایندگییه چون خیلی خیلی رسیدگی میکنن نامه اصل رو ازت میگیرن موقع ثبت نام در نمایندگی نامه رو ببر و بهشون بگو لازم داری شاید از نامت کپی بگیرن و اون موقع بهت نامتو پس میدن بهترین و آسونترین راه اشتغال به تحصیله تورو خدا وایمکسو با وایرلس مقایسه نکن وایرلس محدوده پوششش خیلی پایینه ولی وایمکس کارش درسته عزیز من کلا در زمینه کامپیوتر و اینرنت و -- و امنیت مشغولم سوالی بود از هر چیزی بگو بهت میگم :46:
ميلاد جان متوجه منظورم نشدي من كي گفتم وايرلس بگيرم؟؟؟؟ قشنگ نخوندي. ميگم براي وايمكس يه مودم يو اس بي داره يه مودم واي فاي. حالا من مودم واي فاي رو بايد بگيرم به خاطر اينكه همزمان 2 نفر استفاده ميكنيم. براي همين بايد براي كامپيوتر خودم كارت وايرلس بخرم يا خودم مودم پورت lan داره؟؟؟ چون همسايه پائيني ما گفت به كامپيوترم كابل وصل كردن بعد يكيشونم با لپ تاپ استفاده ميكنه. براي دوستم كه يه نفر ميخواد يو اس بي ميگيرم.
الان دوست من برادرش مارك تجاري داره كه از چين جنس مياره و در جزيره كيش چن تا مغازه دارن كه كلا بازرگاني هستن الان نامه بخواد بزنه براي سرعت بالا چي بايد بزنه چون شركت يا اداره نيست كه معرفي بشه براي خودشون هست متنش رو چي بزنه كه بگم بزنه تو سربرگشون بعد مهر بازرگانيشونم بزنن پاش. بازرگاني هم به نام خودشون هستش.

Ebhaam
05-09-2011, 21:06
راستی دوستان چه چیز هایی اگه اطراف مودم وایمکس باشه ممکن باعث افت کیفیت سیگنال بشه؟ (تلفن همراه .مانیتور ...):46:

spiky
06-09-2011, 00:36

لیزر وایمکسش رو خیلی وقته (حدود 2 ماه) که جمع کرده چون دادگاه رای داد که وایمکسش غیرقانونیه و باید جمع کنه

mrmostafa
06-09-2011, 07:35
لیزر وایمکسش رو خیلی وقته (حدود 2 ماه) که جمع کرده چون دادگاه رای داد که وایمکسش غیرقانونیه و باید جمع کنه

بله درسته خبرش رو خوندم ولي هنوز ليست قيمتها رو بر نداشته البته انگار هنوز دنبال اينه كه يه كاري كنه. ولي تو منطقه 5 و 2 خيلي سرعت خوبي داره ولي وايمكسشو نميدونم. در حال حاضر ايرانسل و مبين نت و شاتل و داتك هستن انگاري. شاتل هم كه به نوبه خودش ناراضي زياد داره. يعني يه ادم بيكار ميخواد بشينه همه رو تست كنه تا ببينه تو محل و منطقه شما كدوم بهتره. من كه ايرانسل ميگيرم خيال خودم راحت ميكنم.

MahdiidhaM
06-09-2011, 08:17
سلام
من مودم USB وایمکس رو در کامپیوتر محل کارم اینستال کردم ولی با وجود اتصال هیچ مرورگری باز نمیشد ! کامپیوترهای محل کار باهم شبکه هستند ، ارتباط شبکه رو Disable کردم درست شد ! الآن کلاً ارتباطات شبکه و ارتباط اینترنت با وایمکس همزمان نمیشن باید یکی رو قطع کنم تا یکی دیگه ارتباط بگیره ، چکار کنم ؟

امروز صبح با وجود Enable بودن شبکه ، اینترنت وایمکس وصل و مرورگرها باز شدن ولی هنگ کردند یعنی نه صفحه عوض میشد نه پیغام Can not display . . . میداد ، disable کردن شبکه هم تأثیری در این قضیه نکرد ، خلاصه ، در وضعیت کنونی با وایمکس مرورگر باز میشه و هنگ میکنه !!!

Milad4171
06-09-2011, 09:52
کسی از مودم USB استفاده کرده؟ یه توضیح در موردش میده؟ نیاز به برق داره. تقویت کننده اش چطوری هست؟ نیاز به برق داره یا نه؟ کلا میشه در حین حرکت از این مودم استفاده کرد؟

Imanhjp
06-09-2011, 09:54
کسی از مودم USB استفاده کرده؟ یه توضیح در موردش میده؟ نیاز به برق داره. تقویت کننده اش چطوری هست؟ نیاز به برق داره یا نه؟ کلا میشه در حین حرکت از این مودم استفاده کرد؟

من دارم. اندازه همین مودم های سیم کارت خوره و نیازی به برق نداره و از برق خود USB تغذیه میکنه. تقویت کننده اش هم همینطور به برق نیازی نداره. در حین حرکت هم وایمکس چنین مجوزی نداره و اتصال شما قطع میشه

mrmostafa
06-09-2011, 10:23
من دارم. اندازه همین مودم های سیم کارت خوره و نیازی به برق نداره و از برق خود USB تغذیه میکنه. تقویت کننده اش هم همینطور به برق نیازی نداره. در حین حرکت هم وایمکس چنین مجوزی نداره و اتصال شما قطع میشه

واقعا مسخره هست كه در حال حركت قطع ميشه. حمايت از اپراتور سوم؟؟ كدوم اپراتور كه هنوز نتونسته يه سيم كارت بده بيرون. اگر قرار باشه اپراتور سوم اون اينترنتي كه قولش رو داده بده كه عالي ميشه يه مودم جي اس ام ميگيريم و با سرعت بالا ساتفاده ميكنم.

mahdi.royaly
06-09-2011, 12:47
بابا جان وایمکس :5: چیه فقط adsl من خودم 512 دارم .سرعتش از وایمکس خیلی زیاد تره:21:

o457
06-09-2011, 13:00
شبکه وایمکس ایرانسل قابلیت موبیلیتی یا همان سیار بودن را دارد اما به دلیل مجوز ندادن از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حال حاضر این امکان میسر نیست. البته قرار است سال 92 این امکان برقرار شود

hamidreza777
06-09-2011, 14:12
دوستان میخوام یه موضوع جالب از اپراتور دوم یعنی ایرانسل بگم
این اپراتور چند وقتی هست که شروع به ارائه دادن اینترنت بیسم کرده و من یکی از مشترکینش هستم من برای پرداخت هزینه اینترنت وایمکسم از طریق اینترنت پرداختش کردم ولی سیستم هنگ کرد نفهمیدم چی شد دوباره پرداخت کردم بعد فهمیدم که 2بار پولو ریختم خلاصه من 2 تا 11300 ریختم که یکیشو بدهکار بودم یکیشم که باید تو حسابم میرفت به عنوان بستانکار ولی وقتی به قسمت بستانکاریم نگاه کردم دیدم 8500 بعد زنگ زدم پشتیبانی گفتن پیگیری میشه بعد به حسابتون برگشته میشه گفتم باشه دستتون درد نکنه بعد خلاصه یه هفته بعد زنگ زدم گفتن جوابش نیومه بعد 3 روز بعد زنگ زدم گفتن ما دوباره واستون فرم پیگیری پر میکنیم گفتم باشه بعد دوباره یه هفته بعد زنگ زدم گفتن پول به حسابتون برگشته رفتم چک کردم دیدم نه همون 8500 بعد زنگ زدم گفتن ما دوباره فرم پر میکنیم این سومین کد پیگیری بود که به من میدادن بعد یه هفته بعد زنگ زدم گفتن هنوز جوابش نیومه دوباره تجدید پیگیری زدن بعد دوباره یه هفته دیگه صبر کردم دیگه کفرم داشت در میومد نه از 2800 از این که چقدر مملکت هرکی هرکیه خلاصه من الان 5 تا کد پیگیری دارم ولی هنوز داستان من ادامه داره هنوز که هنوزه پول برنگشته به حسابم کلا 1 ماه و نیمه که الافم . اینارو گفتم که دوستان حواسشون به بستانکاریشون باشه که این اپراتور دزد پولتونو هاپولی نکنه
تو ایران 2 تا اپراتور داریم یکی همراه اول یکی ایرانسل اولی که کلا به درد لایه جرز میخوره دومی هم که دست کمی از اون نداره ولی اگه بخواییم یکیشو انتخاب کنیم مجبوریم ایرانسل رو انتخاب کنیم چون از بین بد و بدتر باید بدو انتخاب کنیم .
در ضمن ایرانسل گاهی اوقات اس ام اس کاملا فارسی رو 16 کم میکنه اینم یه نوع دزدی دیگه . کلا خر تو خره

ForCe1445
06-09-2011, 14:54
سلام خدمت دوستان نم پسر خالم ازتون این سوالو پرسید ولی جواب ندادین منم سر همین کارم گیره

.
وایمکس ایرانسل ساعات رایگان داره؟
.
اگر بخوام سرعتمو از 128 به 256 ببرم از طریق اینترنت میشه؟؟؟
.
اگر نه چه چیزایی لازم دارم تا طرح تعرفرو عوض کنن؟؟؟؟؟/

ممنونم بای بای...:20:

o457
06-09-2011, 16:14
ولی ما تا به حال با همچین مشکلی مواجه نشدیم. در ضمت چرا از طریق کارت شارژهای موجود در بازار پرداخت نمیکنی؟ اینطوری که امن تر و بهتره که؟

hamidreza777
06-09-2011, 19:54
ولی ما تا به حال با همچین مشکلی مواجه نشدیم. در ضمت چرا از طریق کارت شارژهای موجود در بازار پرداخت نمیکنی؟ اینطوری که امن تر و بهتره که؟

بله درسته میشه با کارت شارز پرداخت کرد ولی وقتی کارت شارژ رو میخری 5000 تومن 300 400 مالیات کم میشه
کلا تقریبا هزار تومن باید مالیات بدی
در ضمن من برای یکی از آشناهامو هم چک کردم دیدم 700 تومن الکی از بستانکاریش کم کرده معلوم نیست واسه چی کم میکنه این یعنی چی
هرچی هم زنگ میزنی 707 میگه چشم پیگیری میشه ولی..........

lucky_luke
06-09-2011, 23:12
سلام خدمت دوستان نم پسر خالم ازتون این سوالو پرسید ولی جواب ندادین منم سر همین کارم گیره

.
وایمکس ایرانسل ساعات رایگان داره؟
.
اگر بخوام سرعتمو از 128 به 256 ببرم از طریق اینترنت میشه؟؟؟
.
اگر نه چه چیزایی لازم دارم تا طرح تعرفرو عوض کنن؟؟؟؟؟/

ممنونم بای بای...:20:

خیر ساعت رایگان نداره

از توی حساب کاربری میشه طرح تعرفه رو تغییر داد (البته من 512 دارم و قبلا نامه دادم بهشون در مورد 128 اطلاعی ندارم)

فکر کنم در مورد 128 هم بشه تعرفه رو توی حساب عوض کرد...ولی اگه نشه نهایتا یه نامه میخوان که فکر کنم باید ایمیل کنی

تهیه کردن نامه هم کای نداره من خودم نامه رو درست کردم!!! با ms world یه نامه سربرگ دار ساختم و یه مهر بی ربط هم زدم زیرش

پیشنهاد دوستانه: اگه میتونی ADSL بگیر بهتره!! من تنها به دلیل قابلیت جابجا کردن وایمکس دارم ازش استفاده میکنم....اگه جای ثابتی بودم هیچوقت ADSL رو رها نمیکردم

khold
07-09-2011, 09:13
سلام دوستان
من جدیدا وایمکس گرفتم یعنی همین عید فطر 128 اعتباری 6 ماهه طرحشه با تخفیف مودم نصف قیمت ماهانه 3 گیگ ... ولی متوجه نمیشم این حجم چطور محاسبه میشه یعنی کلا در ماه من 3 گیگ حق استفاده دارم و اگه تمام شد باید تا ماه بعد صبر کنم یا نه 6 ماه رو کلا روی هم حساب میکنه یعنی 18 گیگ مصرف (که ممکنه توی 3 ماه مصرف بشه) .... یه چیز دیگه من وارد حساب که میشم یه عدد نوشته مجموع کل استفاده ها در دوره جاری (کیلوبایت) 412.002 این یعنی چقدر؟ این چه نوشتنیه من همش 2 روزه راه افتاده اینترنتم سرعتشم که بهترین حالت 12 یا 15 ممنون میشم راهنمایی کنید

lucky_luke
07-09-2011, 09:22
سلام دوستان
من جدیدا وایمکس گرفتم یعنی همین عید فطر 128 اعتباری 6 ماهه طرحشه با تخفیف مودم نصف قیمت ماهانه 3 گیگ ... ولی متوجه نمیشم این حجم چطور محاسبه میشه یعنی کلا در ماه من 3 گیگ حق استفاده دارم و اگه تمام شد باید تا ماه بعد صبر کنم یا نه 6 ماه رو کلا روی هم حساب میکنه یعنی 18 گیگ مصرف (که ممکنه توی 3 ماه مصرف بشه) .... یه چیز دیگه من وارد حساب که میشم یه عدد نوشته مجموع کل استفاده ها در دوره جاری (کیلوبایت) 412.002 این یعنی چقدر؟ این چه نوشتنیه من همش 2 روزه راه افتاده اینترنتم سرعتشم که بهترین حالت 12 یا 15 ممنون میشم راهنمایی کنید

هر ماه سه گیگ داری و اگه تموم بشه میتونی حجم بخری که هر گیگش میشه 6500

کل استفاده دوره جاری همیشه یه عدد بیربط بوده واسه من ولی پایین صفحه نوشته "برای اطلاع از حساب های ویژه خود" توی اون باقی ماده حجمت رو مینویسه(یه عدده که باید تقسیم بر صد کنی تا حجمت به مگابایت بدست بیاد)

اگه اونجا هم نبود توی"جزییات تماس" رو نگاه کن

khold
07-09-2011, 09:47
هر ماه سه گیگ داری و اگه تموم بشه میتونی حجم بخری که هر گیگش میشه 6500

کل استفاده دوره جاری همیشه یه عدد بیربط بوده واسه من ولی پایین صفحه نوشته "برای اطلاع از حساب های ویژه خود" توی اون باقی ماده حجمت رو مینویسه(یه عدده که باید تقسیم بر صد کنی تا حجمت به مگابایت بدست بیاد)

اگه اونجا هم نبود توی"جزییات تماس" رو نگاه کن

ممنون از پسخی که دادی ... ولی یه چیزو متوجه نشدم اون عددی که توی حسابهای ویژه گفتین نوشته باقی مانده از حجم ترافیک رایگان (این رایگان چیه دیگه؟) بقیه ستون ها صفر هستن حالا اگه مثلا این عدد تا پایان این ماه مصرف شد واسه ماه بعد خودش دوباره 3 گیگ شارژ میکنه؟ چون 6 ماهه گرفتم ... اگه ازش باقی بمونه و مثلا وسط ماه آینده تمام بشه تکلیف چیه؟ البته اینطوری که این داره کیلو کیلو ازش کم می کنه تا یه هفته دیگه تمومه حالا خوبه دانلودم نمی کنم هیچی

mrmostafa
07-09-2011, 10:14
خیر ساعت رایگان نداره

از توی حساب کاربری میشه طرح تعرفه رو تغییر داد (البته من 512 دارم و قبلا نامه دادم بهشون در مورد 128 اطلاعی ندارم)

فکر کنم در مورد 128 هم بشه تعرفه رو توی حساب عوض کرد...ولی اگه نشه نهایتا یه نامه میخوان که فکر کنم باید ایمیل کنی

تهیه کردن نامه هم کای نداره من خودم نامه رو درست کردم!!! با ms world یه نامه سربرگ دار ساختم و یه مهر بی ربط هم زدم زیرش

پیشنهاد دوستانه: اگه میتونی ADSL بگیر بهتره!! من تنها به دلیل قابلیت جابجا کردن وایمکس دارم ازش استفاده میکنم....اگه جای ثابتی بودم هیچوقت ADSL رو رها نمیکردم

دوست عزيز اگه بخواهيم adsl بگيريم چي خوبه؟ من فن آوا- آسياتك و صبانت داشتم خوب نبود و الان هم مخابرات دارم به درد نميخوره. البته قيمت adsl وايمكس يكيه و اينكه اي دي اس ال هم مشكلات خودش رو داره بي كيفيتي تجهيزات مخابرات و سيم كشي و غيره و تقسيم 1 به 10 ولي وايمكس 1 به 8 هست. به نظر من وايمكس به صرفه تر هست به خاطر قابليت قابل حملش.

MahdiidhaM
07-09-2011, 10:30
سلام
من مودم USB وایمکس رو در کامپیوتر محل کارم اینستال کردم ولی با وجود اتصال هیچ مرورگری باز نمیشد ! کامپیوترهای محل کار باهم شبکه هستند ، ارتباط شبکه رو Disable کردم درست شد ! الآن کلاً ارتباطات شبکه و ارتباط اینترنت با وایمکس همزمان نمیشن باید یکی رو قطع کنم تا یکی دیگه ارتباط بگیره ، چکار کنم ؟

امروز صبح با وجود Enable بودن شبکه ، اینترنت وایمکس وصل و مرورگرها باز شدن ولی هنگ کردند یعنی نه صفحه عوض میشد نه پیغام Can not display . . . میداد ، disable کردن شبکه هم تأثیری در این قضیه نکرد ، خلاصه ، در وضعیت کنونی با وایمکس مرورگر باز میشه و هنگ میکنه !!!
کسی نیست ؟!:23:

pasargadd
07-09-2011, 10:56
امروز وایمکس من وصل شد و متاسفانه اصلا کیفیت خوبی نداره.
انتن دهی هم فوق العاده پایینه و در بهترین حالت 44%.البته همیشه 32 است و باید 1000 جا امتحان کنم تا بشه 44.
سرویس 128 که باید 16 باشه واسه من 12 است و از مخابرات کمتره.پینگشم اصلا جالب نیست.

به دوستانی که در مناطق طرشت.خسرو هستن به پیشنهاد میکنم از وایمکس استفاده نکنن انتن دهی ضعیفه.
البته اگر مثله من سیستم ثابت ندارن چاره ای نیست.

dvlsh
07-09-2011, 14:52
کسی نیست ؟!:23:

دوست عزیز تا اونجایی که من تجربه دارم ... شما باید مودم usb رو روی کامپیوتر اصلی شبکه نصب کنید و در تنظیمات ip ها رو برای هر سیستم بطور دستی وارد کنید . اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید بعد از نصب مودم , کانکشن مودم رو شیر کنید . توجه کنید که در ویندوز 7 شیرینگ با 192.168.137.1 شروع میشود . سپس تمام سیستم های دیگر را از 192.168.137.2 به بالا ست کنید و default gateway رو برای تمام سیستم ها 192.168.137.1 قرار دهید . من خودم قبلا وایرلس داتک داشتم که usb بود و اینجوری شبکه کرده بودم .

B.J.U
07-09-2011, 17:21
دوستان مدل مودم بیرونی مبین نت و ایرانسل یکی هست دیگه؟
میشه با همین مودم بیرونی خودم برم همون ایرانسل بگیرم؟

Imanhjp
07-09-2011, 18:32
انتن دهی هم فوق العاده پایینه و در بهترین حالت 44%.البته همیشه 32 است و باید 1000 جا امتحان کنم تا بشه 44.
سرویس 128 که باید 16 باشه واسه من 12 است و از مخابرات کمتره.پینگشم اصلا جالب نیست.

به دوستانی که در مناطق طرشت.خسرو هستن به پیشنهاد میکنم از وایمکس استفاده نکنن انتن دهی ضعیفه.

سرعت شما درسته فقط آپلود شما کم است. سرعت بر حسب مگابیت است نه مگابایت پس 128Kb میشه 0.12 Mb

khold
07-09-2011, 18:43
ممنون از پسخی که دادی ... ولی یه چیزو متوجه نشدم اون عددی که توی حسابهای ویژه گفتین نوشته باقی مانده از حجم ترافیک رایگان (این رایگان چیه دیگه؟) بقیه ستون ها صفر هستن حالا اگه مثلا این عدد تا پایان این ماه مصرف شد واسه ماه بعد خودش دوباره 3 گیگ شارژ میکنه؟ چون 6 ماهه گرفتم ... اگه ازش باقی بمونه و مثلا وسط ماه آینده تمام بشه تکلیف چیه؟ البته اینطوری که این داره کیلو کیلو ازش کم می کنه تا یه هفته دیگه تمومه حالا خوبه دانلودم نمی کنم هیچی

عذر می خوام ولی کسی جواب این سوالات منو رو می دونه؟

pasargadd
07-09-2011, 18:44
سرعت شما درسته فقط آپلود شما کم است. سرعت بر حسب مگابیت است نه مگابایت پس 128Kb میشه 0.12 Mb
دوست عزیز فکر میکنم بعد این همه مدت من فرق بیت و بایتو بدونم.:46:
128 باید 16 کی بده نه 12.تازه 12 در بهترین حالت است شما 11 هم مدنظر داشته باش.
با سرعت سنج ایرانسل هم 8کی میده.
اپلود هم داغونه من با مخابرات سرعت اپلودم 5کی بود 6 هم میشد ولی ایرانسل 2 کی هست.
پینگ هم به شدت مشکل داره.

lucky_luke
07-09-2011, 19:53
دوست عزيز اگه بخواهيم adsl بگيريم چي خوبه؟ من فن آوا- آسياتك و صبانت داشتم خوب نبود و الان هم مخابرات دارم به درد نميخوره. البته قيمت adsl وايمكس يكيه و اينكه اي دي اس ال هم مشكلات خودش رو داره بي كيفيتي تجهيزات مخابرات و سيم كشي و غيره و تقسيم 1 به 10 ولي وايمكس 1 به 8 هست. به نظر من وايمكس به صرفه تر هست به خاطر قابليت قابل حملش.

کیفیت سرویس های ADSL کاملا بستگی به شهر شما و شرکت سرویس دهنده داره....بهتریه توی تاپیک مربوط به شهر یا استان خودتوم مطرح کنید

dvlsh
07-09-2011, 19:58
دوست عزیز فکر میکنم بعد این همه مدت من فرق بیت و بایتو بدونم.:46:
128 باید 16 کی بده نه 12.تازه 12 در بهترین حالت است شما 11 هم مدنظر داشته باش.
با سرعت سنج ایرانسل هم 8کی میده.
اپلود هم داغونه من با مخابرات سرعت اپلودم 5کی بود 6 هم میشد ولی ایرانسل 2 کی هست.
پینگ هم به شدت مشکل داره.

دوست عزیز کلا سرعت در این 2-3 روزه خیلی داغونه . من هم که 1 مگ دارم با وجودی که سیگنال قوی هم دارم سرعتم از 20-30 کیلوبایت تا 130 کیلوبایت نوسان شدیدی داره ! زمانی هم که ip رو ریست می کنم یه 10 دقیقه خوبه دوباره داغون میشه . درست معلومه که دارند یه کارایی می کنند !! :angry:

ولی مطمئن باش سرعتت در حالت عادی از 16 کی بیشتر خواهد بود .. البته اگه عادی بشه !!

ehsan_jan3
07-09-2011, 20:22
نیست عزیز کجا ۱۲ کی میده . سرعت واقعی ۱۰ بیته نه ۱۰ بایت و نه ۱۰ کیلو بایت

mrmostafa
07-09-2011, 20:24

دوست عزيز شما كجاي طرشت هستي؟؟؟ خوب تو نقشه وضعيت منزلتون چيه؟؟؟ من كه سبز هستم. در ضمن اين مدت كلا به دلايلي اينترنت ها مشكل داره و هنوز در نابساماني به سر ميبره اداره ما كه 3 مگابيت هست امروز يه سايت رو چند بار ريفرش ميكردم تا بياره و افتضاح بود.

fitness2008
07-09-2011, 21:54
سلام
من از یکی از دوستام وایمکس گرفتم و حالا میخوام مودمو به اسم خودم بزنم و دیگه به نام من بشه. دوستم شرکتی گرفته بوده 256 اگه بخوام به نام خودم بکنم این 256 میپره و باید 128 بگیرم یا نه؟؟
کمک کنین که چطوری به نام خودم بزنم

khold
08-09-2011, 00:23

کسی جواب سوالات منو می تونه بده؟؟

p3yman_xl
08-09-2011, 10:58
چراغ های سیگنال در مودم من BM635 ثابت روشــن نمیشن و من اصلا نمیتونم وصل شم به اینترنت!
چکار باید بکنم؟

o457
08-09-2011, 11:58
چراغ های سیگنال در مودم من BM635 ثابت روشــن نمیشن و من اصلا نمیتونم وصل شم به اینترنت!
چکار باید بکنم؟
سریعا با 707 تماس بگیر تا به بخش فنی اطلاع بدن. من هم این مشکلو داشتم اما نه به صورتی که شما دارین ، ما خونه مون در تهران نو هستش و هیچ مشکلی از لحاظ افت سیگنال یا افت سرعت و هر چیزه مشابه دیگه ندارم اما اون اوایل دو سه بار رفتم خونه دوستم که پشت دانشگاه علم و صنعته، خونه دوستم چون نزدیک انتن هست هم سیگنال و هم پارامتهای دیگه در محله شون بیشتره اما عجیب این بود به شدت سیگنال و چراغ های اون پرش داشت و ثابت نمیموند. من این موضوع را اطلاع دادم و فرداش شخصی از طرف بخش فنی ایرانسل تماس گرفت و گفت مشکلتون حل شده و میتونید هر جایی که آنتن وجود داره از وایمکس استفاده کنید. بار بعد که رفتم خونه دوستم دیدم که حرفشون حقیقت داره و مشکل کاملا حل شده.

IvIoI-IsEn
08-09-2011, 12:49
من تقریبا تمام نقاطی که سیگنال مودم وایمکسم تو خونه (هر 3 تا شون روشن میشن رو می دونم) و مودم رو اونجا ها می زارم الان هم که از طریق وایمکس کانکت هستم هم مشکلی ندارم :20: در ضمن خود مودم هم یه ریست داره ولی مطمئن نیستم که اگه ریست بشه باید تنضیماتش رو از نو انجام بدم یا نه

mnbobo
08-09-2011, 13:50
سلام دوست عزیز شما باید به پنل کاربری ایرانسلوارد بشین ، بعد وارد طرح تعرفه بشین بعد در قسمت پهنای باند سرعت مورد نظر خود رو انتخاب کنید مثلا 1 مگابایت رو انتخاب کنید و بعد در قسمت طرح تعرفه خود را انتخاب کنبد حجم خود رو که میخوایت انتخاب کنید و دلیل رو هم در قسمت دلیل هم دلیل خود رو انتخاب کنید بعد هم ارسال رو بزنید اگه متوجه نمیشید تصویری آموزش بدم سوالی داشتی بپرس در خدمت هستم:46:

سلام و ممنون

مشکل اینجاست که هیچ گزینه ای به جز 128 کار نمی کنه. یعنی الان که می خوام برم 256 بردارم هیچ گزینه ای که ماهانه میخوای یا 6 ماهه و از این حرفا نیست. فقط رو سرعت 128 این گزینه ها فعال میشه. فکر کنم چون مشتری حقیقی هستم دیگه نشه تغییرش داد وگرنه الان تغییرش می دادم. مرسی

o457
08-09-2011, 17:00
سلام و ممنون

مشکل اینجاست که هیچ گزینه ای به جز 128 کار نمی کنه. یعنی الان که می خوام برم 256 بردارم هیچ گزینه ای که ماهانه میخوای یا 6 ماهه و از این حرفا نیست. فقط رو سرعت 128 این گزینه ها فعال میشه. فکر کنم چون مشتری حقیقی هستم دیگه نشه تغییرش داد وگرنه الان تغییرش می دادم. مرسی
اتفاقا بار اولی که من وایمکس ایرانسل گرفتم همین مشکلو داشتم و فقط تعرفه های با سرعت 128 برام باز بودن و وقتی که با مرکز تماس وایمکس ایرانسل تماس گرفتم گفتن که چون شما کاربر خانگی هستین و فقط مجاز به داشتن سرعت 128 هستید نمیتونید طرح های دیگه رو انتخاب کنید برای همین هم اون های دیگه فعال نیست. گفتم که حالا باید چه کار کنم من نامه هم دارم؟ گفتن که: باید دوباره ثبت نام کنید و شرکتی حقیقی انتخاب کنید و در قسمت مودم هم مودم اشتراکی علامت بزنید و سپس آدرس مک مودمتونو اونجا وارد کنید. من هم این کارو کردم اما دوباره 8000 تومان دیگه پرداخت کردم و مدارک با فکس ارسال کردم. و سرعت 512 هم برام فعال شد. یعنی الان با یک شناسه دیگه دارم کار میکنم.

Kurosh
08-09-2011, 17:59
بچه‌ها الان اوضاع وایمکس چه جوریاس؟ سرعتش خوبه؟ شبانه رایگان داره؟
این 128 سه گیگش 15 تومنه؟ سرعت دانلودش 15-14 است یا 60-50 ؟
بهترین سرویسش کدومه الان؟
مودم هزینه راه اندازیش چقدره و چقدر طول می‌کشه راه‌اندازیش؟

مرسی ...

hamid268
08-09-2011, 18:10
سلام

وضعیت استفاده چیز پی ان روی وایمکس ایرانسل چطوریه؟؟
خیلی افت سرعت پیدا می کنه؟؟

o457
08-09-2011, 18:57
من وایمکس ایرانسا دارم و از وی پی ان هم استفاده میکنم. هیچ مشکلی یا افت سرعتی عم ندارم. البته اگه برای همه افت سرعت بوجود باید برای من هم بوجود میاد

mohammad_s7201
08-09-2011, 19:08
دوستان من الان طرح تعرفه 128 دارم. یه نامه گرفتم که میخوام تبدیلش کنم به 256.
باید چیکار کنم؟ توی قسمت تعرفه که نمیشه عوضش کرد. باید از اول ثبت نام کنم؟ چجوریه؟

albalou
09-09-2011, 12:02
دوستان من الان طرح تعرفه 128 دارم. یه نامه گرفتم که میخوام تبدیلش کنم به 256.
باید چیکار کنم؟ توی قسمت تعرفه که نمیشه عوضش کرد. باید از اول ثبت نام کنم؟ چجوریه؟
از اول باید ثبت نام کنید.

milad.vista
09-09-2011, 13:17
عذر می خوام ولی کسی جواب این سوالات منو رو می دونه؟

سلام دوست عزیز این عددی که شما باقی مانده کیلوبایت میبینید باید برای بدیت آووردنش باید عدد رو تقسیم بر 100 و بعد عدد بدست امده رو تقسیم بر 1024 کنید اگه عدد قبل از ممیز بود عدد شما گیگابایته اگه بعد از ممیز بود مگابایته توجه کن اگه شارژت تموم شخ و 0 بشه باید شارژ ایرانسل بگیری و شارژ کنی اگه بلد نیستی بگو به شما بگم سوال دیگه ای بود در خدمتت هستم

dvlsh
09-09-2011, 16:04
سلام دوست عزیز این عددی که شما باقی مانده کیلوبایت میبینید باید برای بدیت آووردنش باید عدد رو تقسیم بر 100 و بعد عدد بدست امده رو تقسیم بر 1024 کنید اگه عدد قبل از ممیز بود عدد شما گیگابایته اگه بعد از ممیز بود مگابایته توجه کن اگه شارژت تموم شخ و 0 بشه باید شارژ ایرانسل بگیری و شارژ کنی اگه بلد نیستی بگو به شما بگم سوال دیگه ای بود در خدمتت هستم

البته من نمیدونم سرویس این دوستمون نامحدوده یا حجمی ولی برای من که نامحدوده این ترافیک رایگان زیاد تغییر نکرده ! اول ماه یه چیزی حدود 68732365 نوشته بود ولی تا الان من نزدیگ 100 گیگ دانلود کردم و تازه شده 59874631 !!! اصلا معلوم نیست که معیارشون چی هستش ! اگر تقسیم بر 100 بکنی یعنی حدود 68 گیگ ولی ... بنظر من این عدد فقط برای ترسوندن کاربرها هستش . واگرنه هیچ محدودیتی نداره .

khold
09-09-2011, 17:34

ممنون دوست عزیز ... من هنوز یه هفته نشده اینترنتم راه افتاده ولی 1300mb مصرف زده کل مصرف من باز کردن چندتا سایت و ایمیل بوده واسه شما هم اینجوری کیلویی کم میکنه؟ اگه یه توضیحی بدین راجب شارژ کردن بصورت آزاد من 6ماهه دارم طبق گفته خودشون اول ماه 3 گیگ شارژ میشه بعد اگه خودم آزاد گرفته باشم به جچم خودم اضافه میشه؟ یا اول میزنه همه چی رو صفر میکنه بعد شارژ 3 گیگ رو می ده؟

milad.vista
09-09-2011, 18:06
ممنون دوست عزیز ... من هنوز یه هفته نشده اینترنتم راه افتاده ولی 1300mb مصرف زده کل مصرف من باز کردن چندتا سایت و ایمیل بوده واسه شما هم اینجوری کیلویی کم میکنه؟ اگه یه توضیحی بدین راجب شارژ کردن بصورت آزاد من 6ماهه دارم طبق گفته خودشون اول ماه 3 گیگ شارژ میشه بعد اگه خودم آزاد گرفته باشم به جچم خودم اضافه میشه؟ یا اول میزنه همه چی رو صفر میکنه بعد شارژ 3 گیگ رو می ده؟

عزیز من متاسفانه تو کشور زیبای ایران دزدی زیاد میشه و همه شرکت های میخوان سر مردم بی چاره ایران رو کلاه بذارن به خاطر همین ایرانسل عزیز هم از این قائده مستثنا نیست ، شما حجمی که مصرف میکنی از حجم واقعیت بیشتر مصرف میشه دزدی هم زیاد میشه نمیدونم چطور تو اون دنیا میخوان جو اب بدن ، راستش فکر کنم سر ماه 0 میشه و بعد زمانی که شما سر ماه تموم میشه خودش واستون شارژ میکنه فقط حواستون باشه 3 گیگ این ملهتون به ماه بعد منتقل نمیشه پس حتما یه روز مونده به اتمام شارژ کاملتون در سر ماه حتما همه رو مصرف کنین چون حیفه و خودبه خود 0 میشه اگه 1000000 سوال دیگه داشتی بپرس خوشحال میشم بهت کمک کنم راستی از چه مودمی استفاده میکنی؟

Kurosh
09-09-2011, 18:23
میلاد جان این سوالات من از صفحه‌ی پیش جا موند، میشه لطف کنی جواب بدی ؟! :10:

مرسی ...

p3yman_xl
09-09-2011, 18:31
دوستان مشکل من هنوز هستش!
مودم چراغ های سیگنالش ثابت نمیمونن .. تا هفته پیش همه چیز خوب بود منتها نمیدونم یه دفعه چی شد و چه بلایی سر این مودم کذایی وامد. همش روشن و خاموش میشه.
تا مودم رو پرت نکردم تو سطل آشغال کمک کنین لطفاً !

IvIoI-IsEn
09-09-2011, 19:12
خیلی خیلی عذر می حوام بخاطر چند پست اضا فی متاسفانه پستی که انجام دادم باید اول تایید میشد تا به نمایش در بیاد و همین باعث شده چند تا پست با هم یک جا به نمایش بیاد

IvIoI-IsEn
09-09-2011, 19:14
خیلی خیلی عذر می حوام بخاطر چند پست اضا فی متاسفانه پستی که انجام دادم باید اول تایید میشد تا به نمایش در بیاد و همین باعث شده چند تا پست با هم یک جا به نمایش بیاد

milad.vista
09-09-2011, 19:19
:46:
میلاد جان این سوالات من از صفحه‌ی پیش جا موند، میشه لطف کنی جواب بدی ؟! :10:

سلام کوروش جان به روی چشام جواب میدم ، وایمکس ایرانسل حرف اول رو در ایران میزنه هم سرعتش هم کیفیتش ، سرعتش عالیه از 100 من 100 بهش امتیاز میدم ، اصلا رایگان نداره هیچ موقع
128 سه گیگش 12480تومنه ، سرعت در وایمکس استاندارده سرعت دانلود 128 معمولا 16 کیلوباته
شما بگین چقدر میخواین در ماه هزینه کنین من بهتون میگم کدوم بهتره ولی اگه سرعت خوب میخوای 512 با 4 گیگ محدودیت بگیر
عزیز اگه میخوای هر جا بری از اینترنت استفاده کنی مودم یو اس بی بگیر هر جا بری میتونی استفاده کنی باید تو نقشش ببینی اونجا ها دکل داره ،هرینش 512 واسع من با مودم یو اس بی شد 111000 تومن راه اندازیش معمولا 2 روز تا 1 هفته ولی واسه من فکر کنم 2 روزه کارشناسش اومد و ردیفش کرد فقط اگه خواستی ثبت نام کنی حتما از نمایندگی ثبت نام کن چون خیلی سریع بع کارت رسیدگی میشه و عزیز سوال دیگه ای بود در خدمتت هستم حتما بپرس :46:

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

دوستان مشکل من هنوز هستش!
مودم چراغ های سیگنالش ثابت نمیمونن .. تا هفته پیش همه چیز خوب بود منتها نمیدونم یه دفعه چی شد و چه بلایی سر این مودم کذایی وامد. همش روشن و خاموش میشه.
تا مودم رو پرت نکردم تو سطل آشغال کمک کنین لطفاً !

سلام مدل مودمتو بگو کمکت کنم

Kurosh
09-09-2011, 19:44
دست گلت درد نکنه میلاد جون ...
فقط حیف که شبانه‌ی رایگان نداره ...
هر گیگ اضافه‌اش چقدره هزینه‌اش ؟!

فکر می‌کنم 16-15 تومن در ماه مناسب باشه، چون الان هم دارم 14.5 میدم واسه Adsl شاتل، که خب سرعت دانلودش عالیه، تا 55 هم میره ...
با این بودجه فکر کنم 256 اش خوب باشه، احتمالاً سرعتش باید 38 باشه، درسته ؟!

البته چیزی که هست اینه که من دانشگاهم مازندرانه و اونجا هنوز پوشش نداره وایمکس ... فقط وقتی تهرانم می‌تونم استفاده کنم ازش ...

مودم معمولیش چنده، مودم USB اش چند ؟!
طرحی چیزی نداره که مودم رو رایگان بده ؟! :دی قبلنا داشت !

khold
09-09-2011, 19:51
عزیز من متاسفانه تو کشور زیبای ایران دزدی زیاد میشه و همه شرکت های میخوان سر مردم بی چاره ایران رو کلاه بذارن به خاطر همین ایرانسل عزیز هم از این قائده مستثنا نیست ، شما حجمی که مصرف میکنی از حجم واقعیت بیشتر مصرف میشه دزدی هم زیاد میشه نمیدونم چطور تو اون دنیا میخوان جو اب بدن ، راستش فکر کنم سر ماه 0 میشه و بعد زمانی که شما سر ماه تموم میشه خودش واستون شارژ میکنه فقط حواستون باشه 3 گیگ این ملهتون به ماه بعد منتقل نمیشه پس حتما یه روز مونده به اتمام شارژ کاملتون در سر ماه حتما همه رو مصرف کنین چون حیفه و خودبه خود 0 میشه اگه 1000000 سوال دیگه داشتی بپرس خوشحال میشم بهت کمک کنم راستی از چه مودمی استفاده میکنی؟

من مودم wifi fbr105 دارم همه جوره هم حواسم هست که خودم چطور استفاده می کنم دقیقا 630 مگابایت کار کردم و مطمئنم کسی ذیگه هم استفاده نمی کنه ویروس هم ندارم ولی خب جلوی خود ایرانسل رو دیگه نمیشه گرفت ... از لحاظ سرعت و کیفیت خوبه ولی این مشکل رو داره ... حالا کارت شارژ بگیرم برم قسمت شارژ مجدد کد رو وارد کنم همون لحظه شارژ میشه یا طول میکشه؟

IvIoI-IsEn
09-09-2011, 19:54
الان اوضاع وایمکس چه جوریاس؟

عادی :20:

سرعتش خوبه؟

من از سرعت 128 وایمکس ایرانسل استفاده میکنم

شبانه رایگان داره؟

نه رایگان نداره

این 128 سه گیگش 15 تومنه؟

سرعت دانلودش 15-14 است یا 60-50 ؟

بستگی داره که شما کدومشون دوست داشته باشید :20:

مدت زمان نصب وایمکس

مبین‌نت: اگر در شهرهای بزرگ باشید و از طریق نمایندگی‌ها اقدام کنید ممکن است بعد از چند ساعت سرویس شما را وصل شود ولی این مورد بیشتر بستگی به شهر شما و نمایندگی شرکت مبین‌نت دارد ممکن است تا سه روز طول بکشد ولی بیشتر نصب‌ها در ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام انجام می‌شود.
ایرانسل: این اپراتور شرایط مشابه مبین‌نت را دارد ولی جدیدا بعد از جشنواره‌های دهه فجر و عرضه مودم‌های نیم بهاء، اپراتور ایرانسل مجبور به تحویل مودم‌های قدیمی خود به علت نداشتن مودم کافی شده است و مدت زمان نصب به‌‌ همان علت نداشتن مودم شاید به بیشتر از یک هفته و شاید بیشتر از این مدت بی‌انجامد.

Mr Unknown
09-09-2011, 20:02
دوستان من میخوام تو خونه با دو سیستم استفاده کنم و با لپ تاپ همراهم باشه
حالا میتونم یه مودم یو اس بی و یه مودم وایرلس بگیرم؟

p3yman_xl
09-09-2011, 20:03
سلام مدل مودمتو بگو کمکت کنم

BM635
ممنونم عزیز.

milad.vista
09-09-2011, 21:09
دست گلت درد نکنه میلاد جون ...
فقط حیف که شبانه‌ی رایگان نداره ...
هر گیگ اضافه‌اش چقدره هزینه‌اش ؟!

فکر می‌کنم 16-15 تومن در ماه مناسب باشه، چون الان هم دارم 14.5 میدم واسه Adsl شاتل، که خب سرعت دانلودش عالیه، تا 55 هم میره ...
با این بودجه فکر کنم 256 اش خوب باشه، احتمالاً سرعتش باید 38 باشه، درسته ؟!

البته چیزی که هست اینه که من دانشگاهم مازندرانه و اونجا هنوز پوشش نداره وایمکس ... فقط وقتی تهرانم می‌تونم استفاده کنم ازش ...

مودم معمولیش چنده، مودم USB اش چند ؟!
طرحی چیزی نداره که مودم رو رایگان بده ؟! :دی قبلنا داشت !

خواهش میکنم عزیزم ، هر گیگ اضافیش 6500 تومنه که میتونی شارژ ایرانسل بخری و شارژ کنی و 5 دقیقه ای هم شارژم میشه
جون هر کی دوست داری وایمکسو با ای دی اس ال مقایسه نکن وایمکسو همه جا میتونی ببری ولی ای دی اس ال رو فقط تو خونه و یه جای ثابت میتونی استفاده کنی وایمکس مثل زندگی در بهشت و ای دی اس ال هم مثل برزخه دانلودش هم 38 هستش 256 رو تقسیم بر 8 کن
اگه میخوای بدون نیاز به برق کار کنی در ماشین و همه جا بی نیاز به برق مودم یو اس بی حرفه نداره خودمم دارم واقعا عالیه و تنظیماتش راحته قیمتش هم 86800 تومنه همراته با تقویت کننده که اونم به یو اس بی وصل میشه توی طرح مودم میشه تقریبا 40 تومن سوال دیگه ای داشتی خوشحال میشم کمکت کنم برادر :27:

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

من مودم wifi BM632w دارم همه جوره هم حواسم هست که خودم چطور استفاده می کنم دقیقا 630 مگابایت کار کردم و مطمئنم کسی ذیگه هم استفاده نمی کنه ویروس هم ندارم ولی خب جلوی خود ایرانسل رو دیگه نمیشه گرفت ... از لحاظ سرعت و کیفیت خوبه ولی این مشکل رو داره ... حالا کارت شارژ بگیرم برم قسمت شارژ مجدد کد رو وارد کنم همون لحظه شارژ میشه یا طول میکشه؟

عزیز شما باید برین به قسمت شارژ مجدد _ بعد کد های خواسته شده آی آر رو وارد میکنید و سپس پین کد رو وارد میکنید پس از چند لحظه آیکون اعتبار فعال میشه روی اعتبار کلیک کن
وبعد اعتبارت ثبت میشه و سپس روی خدمات ارزش اغزوده کلیک کن و اعتباری که میخوای رو تیک بزن و بعد هم ثبتش کن پس از 2 یا 3 دقیقه شارژ میشه
توجه کن بعد از اینکه این کارو کردی و تموم شد بیا مودمت رو دیسکانکت کن و یه بار دیگه وصل شو تا شارژ بشه و درست شه سوالی داشتی بپرس :46:

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

دوستان من میخوام تو خونه با دو سیستم استفاده کنم و با لپ تاپ همراهم باشه
حالا میتونم یه مودم یو اس بی و یه مودم وایرلس بگیرم؟

سلام واسه شیر کردن و اشتراکی کردن شما حتما باید مودم وای فای بگیری مودم یو اس بی فقط تک کاربره :46:

dvlsh
09-09-2011, 21:12
آقا من به یه مشکلی خوردم .... البته نمیدونم شاید عادیه ولی من سگنال دریافتم خیلی خوبه CINR حدود 34 هستش . ولی مثلا بعد از 2-3 ساعت که کار می کنم یهو میشه 16-17 و چهار چراغ میشه 2 چراغ !!! اونوقت سرعتم نوسان پیدا می کنه هی بالا پایین میشه !
البته بعد اینکه از تو setup مودم رو reconnect میکنم دوباره که ip میگیره همه چی درست میشه ! بعضی روزا تا 4-5 بار اینجوری میشه بعضی روزا هم اصلا نمیشه .
میخواستم ببینم این مشکل عادیه و دوستان دیگه هم اینجوری میشن یا شاید هم خود ایرانسل اینکارو میکنه که نتونی دانلود کنی!

milad.vista
09-09-2011, 21:14
BM635
ممنونم عزیز.

مودم رو به

سلام تنظیمات مودم رو چک کردین و یا اینکه فایل ستاپ بروزرسایی کردین ؟ به این سوالات جواب بدین تا بیشتر بدونم و کمکت کنم:46:

p3yman_xl
09-09-2011, 21:20
مودم رو به

سلام تنظیمات مودم رو چک کردین و یا اینکه فایل ستاپ بروزرسایی کیردین ؟ به این سوالات جواب بدین تا بیشتر بدونم و کمکت کنم:46:
تنظیمات رو دست نزدم ... چی رو باید چک کنم؟
مگه این مودم فایل به روز رسانی داره ؟ تو سایت ایرانسل ندیدم فیرم ور این مودم رو .

mrmostafa
09-09-2011, 22:07
دوستان به نظر شما برای پائیزه طرح بهتری ارائه میده؟؟؟؟ صبر کنم برای پائیز ببینم چه طرحی میده بگیرم.

milad.vista
09-09-2011, 22:14
تنظیمات رو دست نزدم ... چی رو باید چک کنم؟
مگه این مودم فایل به روز رسانی داره ؟ تو سایت ایرانسل ندیدم فیرم ور این مودم رو .

من خودم بگم بهت خوب متوجه نمیشی ولی این فایل راهنما رو دانلود کن ببین تنظیماتت درسته یا نه اگه درست بود بگو تا راهنماییت کنم ولی بهترین راه تماس با 707 ایرانسله

واسه درست کردنش من باید در محل باشم من که نمیدونم مشکل از کجاست باید در محل باشم و ببینم

Mr Unknown
09-09-2011, 22:17
سلام واسه شیر کردن و اشتراکی کردن شما حتما باید مودم وای فای بگیری مودم یو اس بی فقط تک کاربره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا نمیشه یعنی یو اس بی رو هم داشته باشم؟:(

o457
09-09-2011, 23:00
دوستان به نظر شما برای پائیزه طرح بهتری ارائه میده؟؟؟؟ صبر کنم برای پائیز ببینم چه طرحی میده بگیرم.
از ایرانسل بعید نیست که طرح ارائه نده حالا یا بهتر یا بدتر از طرح تشویقی تابستان، اما چیزی که مطمئن هستم اینه که به مناسبت بازگشائی مدارس حتما طرح تشویقی با مودم نصف قیمت ارائه میدن.

spiky
09-09-2011, 23:59
حالا نمیشه یعنی یو اس بی رو هم داشته باشم؟:(
چرا نمیشه , منتهی باید اون سیستم کارت شبکه بیسیم داشته باشه و بعدش ICS رو فعال میکنی بقیه هم استفاده میکنن

p3yman_xl
10-09-2011, 09:03
من خودم بگم بهت خوب متوجه نمیشی ولی این فایل راهنما رو دانلود کن ببین تنظیماتت درسته یا نه اگه درست بود بگو تا راهنماییت کنم ولی بهترین راه تماس با 707 ایرانسله

واسه درست کردنش من باید در محل باشم من که نمیدونم مشکل از کجاست باید در محل باشم و ببینم
میلاد جان 4 بار با شرکت تماس گرفتم ... آخرین بار 4شنبه بود.
نتونستن کمکم کنن.
این فایل رو دانلود کردم مودم رو از حالت bridge به route و بالعکس تغییر دادم نشد!
موندم مشکلش چیه ... من هیچ دستکاری نکردم مودم رو.

spiky
10-09-2011, 10:29
میلاد جان 4 بار با شرکت تماس گرفتم ... آخرین بار 4شنبه بود.
نتونستن کمکم کنن.
این فایل رو دانلود کردم مودم رو از حالت bridge به route و بالعکس تغییر دادم نشد!
موندم مشکلش چیه ... من هیچ دستکاری نکردم مودم رو.
این جور که میگید ظاهرا اختلال امواج دارید حالا در مرحله اول یه سوراخ ریز پشت مودم هست که زیرش هم نوشته Reset , یه سوزن ته گرد بکنید اون تو و به مدت 7 ثانیه نگه دارید تا تنظیمات مودم به حالت اولیه برگرده (حتما 7 ثانیه باشه چون اگر فقط سوزن رو بکنید اون تو و دربیارید مودم فقط خاموش و روشن میشه) احتمالا باید درست بشه اگر نشد یه فویل آلمینیوم بپیچید دورش تا از اختلال امواج جلوگیری بشه و بعد نتیجه رو اعلام کنید

fc_barca
10-09-2011, 10:44
سلام دوستان من دیروز مودم BM632w تحویل گرفتم.بعد از چند دقیقه استفاده از اینترنت (4چراغ روشن)مودم رو از برق کشیدم .الان دوباره مودم رو تو برق زدم چراغهاش به طور نامرتب روشن وخاموش میشه وهیچ سایتی رو باز نمیکنه حتی ایرانسل . تو دفترچه ش نوشته دلیلش آسیب دیدن نرم افزاره.میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته. اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

matador
10-09-2011, 13:24
دوستان شما میتونید یاهو مسنجر رو باز کنید ؟؟ من بدون .ف...شکن نمیتونم .

o457
10-09-2011, 15:00
سلام دوستان من دیروز مودم BM632w تحویل گرفتم.بعد از چند دقیقه استفاده از اینترنت (4چراغ روشن)مودم رو از برق کشیدم .الان دوباره مودم رو تو برق زدم چراغهاش به طور نامرتب روشن وخاموش میشه وهیچ سایتی رو باز نمیکنه حتی ایرانسل . تو دفترچه ش نوشته دلیلش آسیب دیدن نرم افزاره.میخواستم ببینم کسی همچین مشکلی داشته. اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام، اول اینترنت اکسپلورر را باز کنید و بعد آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید و اینتر بزنید، سپس در هر دو قسمت یوزر نیم و پسورد کلمه admin را با حروف کوچک ثایپ کنید. اما اگر این صفحه برای شما باز نشد، یعنی اگر وارد صفحه ای نشیدید که از شما یوزر نیم و پسورد نیمخواست مطمئن باشید که ایراد از کارت شبکه سیستم و یا اگر از طریق وای فای متصل هستید اشکال در ارتباط وای فای هستش که بهتره هم مودم و هو سیستم یا لپ تاپ را خاموش و روشن کنید. با توجه به این نتکنه که اگر وارد کنسول مودم یا همان کنترل پنل مودمتان که شدید بروید در قسمت Maintenance و در برگه device در آنجا ریبوت را بنید. و یا اگر نمیخواهید دکمه ریست که در پشت خود مودم هستش را فشار داده و 5 ثانیه نگه آنتن وایمکس محله شماست و سریعا با 707 تماس بگیرید. اما توصیه میکنم که تماس با 707 را ابتدا انجام دهید یعنی قبل از وارد کردن admin.
پس شما اول اینترنت را باز کنید سپس 192.168.1.1 را وارد کنید اگر پیدا کرد و از شما یوزر نیم و پسورد خواست کارت شبکه سیستم یا لپ تاپ سالم است اما اگر نیامد اشکالی بودجو امده بعد مطمئن شدن از کارت شبکه شما تماس بگیرید با 707. موفق باشید

spiky
10-09-2011, 15:20
نه و همین طور گوگل تاک هم بدون وی پی ان باز نمیشه

fc_barca
10-09-2011, 15:39
سلام، اول اینترنت اکسپلورر را باز کنید و بعد آدرس 192.168.1.1 را وارد کنید و اینتر بزنید، سپس در هر دو قسمت یوزر نیم و پسورد کلمه admin را با حروف کوچک ثایپ کنید. اما اگر این صفحه برای شما باز نشد، یعنی اگر وارد صفحه ای نشیدید که از شما یوزر نیم و پسورد نیمخواست مطمئن باشید که ایراد از کارت شبکه سیستم و یا اگر از طریق وای فای متصل هستید اشکال در ارتباط وای فای هستش که بهتره هم مودم و هو سیستم یا لپ تاپ را خاموش و روشن کنید. با توجه به این نتکنه که اگر وارد کنسول مودم یا همان کنترل پنل مودمتان که شدید بروید در قسمت Maintenance و در برگه device در آنجا ریبوت را بنید. و یا اگر نمیخواهید دکمه ریست که در پشت خود مودم هستش را فشار داده و 5 ثانیه نگه آنتن وایمکس محله شماست و سریعا با 707 تماس بگیرید. اما توصیه میکنم که تماس با 707 را ابتدا انجام دهید یعنی قبل از وارد کردن admin.
پس شما اول اینترنت را باز کنید سپس 192.168.1.1 را وارد کنید اگر پیدا کرد و از شما یوزر نیم و پسورد خواست کارت شبکه سیستم یا لپ تاپ سالم است اما اگر نیامد اشکالی بودجو امده بعد مطمئن شدن از کارت شبکه شما تماس بگیرید با 707. موفق باشید
به 707 زنگ زدم قراره از پشتیبانی تماس بگیرن.نمیدونم مشکل حل بشه یا نه. ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز

p3yman_xl
10-09-2011, 15:52
این جور که میگید ظاهرا اختلال امواج دارید حالا در مرحله اول یه سوراخ ریز پشت مودم هست که زیرش هم نوشته Reset , یه سوزن ته گرد بکنید اون تو و به مدت 7 ثانیه نگه دارید تا تنظیمات مودم به حالت اولیه برگرده (حتما 7 ثانیه باشه چون اگر فقط سوزن رو بکنید اون تو و دربیارید مودم فقط خاموش و روشن میشه) احتمالا باید درست بشه اگر نشد یه فویل آلمینیوم بپیچید دورش تا از اختلال امواج جلوگیری بشه و بعد نتیجه رو اعلام کنید
فویل رو دور مودم بپیچم یا آنتنش ؟
ممنون از جوابت

hamid268
10-09-2011, 15:55
دوستان این دکمه ضمانت بازپرداخت وایمکس در ecare چیه؟

spiky
10-09-2011, 17:30
فویل رو دور مودم بپیچم یا آنتنش ؟
ممنون از جوابت
من در یک مقطعی این مشکل برام پیش اومده بود و با این کار برطرف شد ولی مال من bm632w هست که آنتن نداره ولی bm635 که آنتن داره دور کلش بپیچ

vymoney
10-09-2011, 18:52
سلام دوستان
من تقریبا 2 روزه که سرویس وایمکسم راه اندازی شده ... 3 ماهه 512 نامحدود گرفتم با مودم وای فای داخلی
منطقه سکونت هم یکی از خیابان های اطراف میدان هفت حوض نارمک هستش
این پست رو دارم میذارم چون شاید عده ای از دوستان هم مثل من بنا بر نیاز به دانلود بخوان وایمکس ایرانسل رو تهیه کنند

اما در مورد نتیجه ای که در این دو روز داشته ام :

عــــــــــــالی

البته این رو بگم که منطقه سکونت من از نظر پوشش دهی وضعیت بسیار خوبی داره و تمام 5 چراغ مودم روشن هستن و نصاب شرکت هم می گفت که پوشش آنتن شما 100% هست ... چیزی که گویا فقط برای عده کمی از مشترکین پیش میاد

اما در مورد دانلود ... تو همین دو روز بنده تا همین الان که دارم این گزارش رو براتون تهیه میکنم حدود 7 گیگابایت دانلود داشتم و توی این مدت هیچ قطعی و نوسان غیرعادی نداشتم ... سرعت متوسط دانلود هم 66 کیلوبایت هستش ... خود نصاب هم بهم اطمینان کامل داد که میزان ترافیک مشترکین نامحدود واقعا نامحدود هست.

خلاصه در یک کلام ... کاملا راضی هستم

اما یه سوال : دوستان کسی میدونه که من الان که سه ماهه نامحدود گرفتم میتونم ماه دوم یا سوم به 1 مگابایت یا 2 مگابایت ارتقاء بدم؟ چطوریاست اونوقت؟

در خصوص اینکه بعضی از دوستان به دانلود شبانه رایگان شرکتهای دیگه دل میبندن این رو عرض کنم که بعد از مدت اندکی این ساعات به ساعات اوج تبدیل میشه و سرعت دانلودتون توی ساعات رایگان به شدت کاهش پیدا میکنه، اتفاقی که برای من با ADSL شاتل اتفاق افتاد و این اواخر سرعت دانلودم (که توی ساعات عادی 84 کیلوبایت بود) به 6 کیلوبایت کاهش یافته بود و رسما دانلود خاصی توی ساعات رایگان نمیشد انجام داد!!

موفق باشید

patal
10-09-2011, 19:51

دقیقا!!! :41:

(البته به عنوان یه راه حل موقت، از منوی Messenger ، گزینه ی Connection Preferences رو انتخاب کن،
بعد Connect via a proxy server رو انتخاب کن، مشکل حل می شه. (روی حالت HTTP proxy))

Imanhjp
10-09-2011, 19:59
دوستان این دکمه ضمانت بازپرداخت وایمکس در ecare چیه؟

تا قبل از نصب کردن می تونید از این گزینه استفاده کنید و پول خود را پس بگیرید

matador
10-09-2011, 20:07
دقیقا!!! :41:

(البته به عنوان یه راه حل موقت، از منوی Messenger ، گزینه ی Connection Preferences رو انتخاب کن،
بعد Connect via a proxy server رو انتخاب کن، مشکل حل می شه. (روی حالت HTTP proxy))

مرسی دوست عزیز . من از Adv.OR استفاده میکنم اونم خوبه

armin39
10-09-2011, 21:23
سلام دوستان 1 سوال خیلی مهم دارم...من اگه 2 تا خط وایمکس بخرم میتونم 2 تا رو با هم اشتراکی کنم؟؟؟میخوام 2تا 2مگ بخرم که بشه 4 مگ...
خیلی برام مهمه اگه میدونید جواب بدید

spiky
10-09-2011, 22:14
سلام دوستان 1 سوال خیلی مهم دارم...من اگه 2 تا خط وایمکس بخرم میتونم 2 تا رو با هم اشتراکی کنم؟؟؟میخوام 2تا 2مگ بخرم که بشه 4 مگ...
خیر.........همچین کاری امکان پذیر نیست

vymoney
10-09-2011, 22:15

سلام دوست عزیز
اینکه دوتا سرویس رو یکی کنید خیر اما خب میتونید دو تا سرویس بگیرین و هر کدوم رو روی یک سیستم کامپیوتر راه اندازی کنید و از سرعت دانلود هر دو سرویس بهره ببرید به عنوان مثال شما نمیتونید یک فایل رو با سرعت 512 کیلوبایت (سرعت دانلود استاندارد سرویسهای 4 مگابایت) دانلود کنید اما اگه این فایل مثلا از دو پارت تشکیل شده باشه میتونید پارت اولش رو روی سیستم اول با سرعت 256 کیلوبایت (سرعت دانلود استاندارد سرویسهای 2 مگابایت) و پارت دومش رو هم بصورت همزمان روی سیستم دوم با همون سرعت دانلود نمایید ... درواقع یه جورایی میشه سرعت دانلودتون به سرویس 4 مگ برسه اما دوتا شرط داره :

1- دوتا سیستم داشته باشین
2- فایل دانلودی از حداقل دو پارت تشکیل شده باشه

موفق باشید

dvlsh
10-09-2011, 22:24
آقا کسی نیست به داد ما برسه !!!!!!!!!!!!! من 1 مگ دارم و سیگنالم 200% !!!! ولی هر 2-3 ساعت 1بار این مودم بی .... یهو سیگنالش نصف میشه و سرعتم نوسان پیدا میکنه ! دوباره که ریست می کنم همه چی خفن کار می کنه ... بعضی وقتا هم می بینی 1 روز توپ کار میکنه و مشکلی نداره . کسی میدونه چه مرگشه !!! دیگه شاکیم کرده :19: میدونمم با 707 چیزی درست نمیشه . مودمم :wixfbr-105 هستش . اگه کسی میتونه یه راهنمایی ... کمکی چیزی بکنه ممنون میشم .

Ebhaam
10-09-2011, 22:24
تا قبل از نصب کردن می تونید از این گزینه استفاده کنید و پول خود را پس بگیرید

شما با این همه پستت تازه داری خودمونی می شی؟:18:

Imanhjp
10-09-2011, 23:13
آقا کسی نیست به داد ما برسه !!!!!!!!!!!!! من 1 مگ دارم و سیگنالم 200% !!!! ولی هر 2-3 ساعت 1بار این مودم بی .... یهو سیگنالش نصف میشه و سرعتم نوسان پیدا میکنه ! دوباره که ریست می کنم همه چی خفن کار می کنه ... بعضی وقتا هم می بینی 1 روز توپ کار میکنه و مشکلی نداره . کسی میدونه چه مرگشه !!! دیگه شاکیم کرده :19: میدونمم با 707 چیزی درست نمیشه . مودمم :wixfbr-105 هستش . اگه کسی میتونه یه راهنمایی ... کمکی چیزی بکنه ممنون میشم .
من هم همین مشکل رو با این مودم دارم. خیلی مصیبته و همه اش آنتنش عوض میشه و ری استارت میشه. ظاهرا راه حلی نداره

شما با این همه پستت تازه داری خودمونی می شی؟:18:

منظور؟

dvlsh
10-09-2011, 23:38
من هم همین مشکل رو با این مودم دارم. خیلی مصیبته و همه اش آنتنش عوض میشه و ری استارت میشه. ظاهرا راه حلی نداره

یعنی مشکل از مودم هستش ؟!!! اینا که میگن این مدل از نظر سخت افزاری از بقیه یکم بهتره . هنوز 2 ماه نشده باید بریم دنبال یه مودم دیگه ؟!!! :angry:
حالا راه حلی فکر نمی کنید داشته باشه ... اگه بشه گزینه auto reconnect براش پیدا کنیم خوب میشه . میخوای بذاری دانلود میری 4 ساعت دیگه میای می بینی 100 مگم دانلود نکرده !!! :19:

من ببشتر فکر می کنم کرم از خود ایرانسله ...

dr_data_13
10-09-2011, 23:43
از دیروز سرعت شدیدا افت کرده در حد دایل آپ شده و یاهو مسنجر باز نمیشه و دانلود هم با سرعت 7-8 هست!!
من طرف پونکم سرویسمم 512 نا محدود
فکر کنم دارن یه کارایی میکنن یا آپدیت یا یه چیز دیگه

Imanhjp
10-09-2011, 23:52
یعنی مشکل از مودم هستش ؟!!! اینا که میگن این مدل از نظر سخت افزاری از بقیه یکم بهتره . هنوز 2 ماه نشده باید بریم دنبال یه مودم دیگه ؟!!! :angry:
حالا راه حلی فکر نمی کنید داشته باشه ... اگه بشه گزینه auto reconnect براش پیدا کنیم خوب میشه . میخوای بذاری دانلود میری 4 ساعت دیگه میای می بینی 100 مگم دانلود نکرده !!! :19:

من ببشتر فکر می کنم کرم از خود ایرانسله ...

این مشکل از مودمه. من BM632w داشتم و الان یک USB هم دارم با هیچ کدوم این مشکلات رو ندارم. این مدل FBR105 همه اش آنتن اصلی رو گم میکنه اما مدل های دیگه اینطوری نیست.
از لحاظ سخت افزار هم آشغال ترینه

amh1365
10-09-2011, 23:59
از دیروز سرعت شدیدا افت کرده در حد دایل آپ شده و یاهو مسنجر باز نمیشه و دانلود هم با سرعت 7-8 هست!!
من طرف پونکم سرویسمم 512 نا محدود
فکر کنم دارن یه کارایی میکنن یا آپدیت یا یه چیز دیگه

برای من هم ظرف دو روز گذشته خیلی نوسان داشته. بعضی وقت ها که سرعت چند دقیقه صفر می شد.

T_E_X_A_S
11-09-2011, 00:46
برای من هم ظرف دو روز گذشته خیلی نوسان داشته. بعضی وقت ها که سرعت چند دقیقه صفر می شد.

دقیقا همین جوری هست که میگید منم دیونه شدم این یکی دو روزه سرعت خیلی داغونه

dvlsh
11-09-2011, 03:56
داشتم سرچ میکردم ببینم چیزی از این مودم های عجیب قریب ایرانسل تو نت پیدا میشه که به این مورد برخوردم ...گفتم شاید بدرد دوستان بخوره چون نکته مفیدیه در نحوه قرار گیری مودم ها !

از کجا بفهمم سیگنال خوبی دریافت میکنم؟
چراغ های مودم اصلا ملاک نیستند بلکه باید به Status بروید و چند پارامتر در آنجا پیدا کنید. در قسمت WiMax Status این پارامتر ها را ببینید: CINR و RSSI
CINR: مقدار نویز موجود در سیگنال دریافتی را مشخص میکند. مقدار استاندارد بین 15dB تا 25dB است اما اگر تا 30dB هم بالا رود خیلی مشکل نیست اما بیش از 30dB تاثیر بدی روی سیگنال میگذارد.
RSSI: مقدار گیرندگی مودم که با فاصله شما از مودم نسبت عکس دارد و معمولا بین -40 تا -75 خوب است. از -75 کمتر باعث افت کیفیت میشود.

Ebhaam
11-09-2011, 06:36
داشتم سرچ میکردم ببینم چیزی از این مودم های عجیب قریب ایرانسل تو نت پیدا میشه که به این مورد برخوردم ...گفتم شاید بدرد دوستان بخوره چون نکته مفیدیه در نحوه قرار گیری مودم ها !

از کجا بفهمم سیگنال خوبی دریافت میکنم؟
چراغ های مودم اصلا ملاک نیستند بلکه باید به Status بروید و چند پارامتر در آنجا پیدا کنید. در قسمت WiMax Status این پارامتر ها را ببینید: CINR و RSSI
CINR: مقدار نویز موجود در سیگنال دریافتی را مشخص میکند. مقدار استاندارد بین 15dB تا 25dB است اما اگر تا 30dB هم بالا رود خیلی مشکل نیست اما بیش از 30dB تاثیر بدی روی سیگنال میگذارد.
RSSI: مقدار گیرندگی مودم که با فاصله شما از مودم نسبت عکس دارد و معمولا بین -40 تا -75 خوب است. از -75 کمتر باعث افت کیفیت میشود.

باز اون بحث قبلی شروع شد! اگه RSSI خوبه پس چرا با علامت منفی نشون داده می شه؟:13:

dvlsh
11-09-2011, 13:12
باز اون بحث قبلی شروع شد! اگه RSSI خوبه پس چرا با علامت منفی نشون داده می شه؟:13:

خوب عزیز ...گفته با فاصله شما از مودم نسبت عکس دارد . حالا منفی مثبت رو بیخیال شو . اصل مطلب رو بچسب . گفته از منفی 75 کمتر نشه یعنی اگه بشه -78 یا -80 افت کیفیت پیدا می کنید .
دقیقا بلایی که سر من میاده ... الان من cinr 25 db دارم rssi -54 یعنی بهترین حالت ممکن ...یهو همه چی بهم میریزه ! میشه 14 db اون یک هم میشه -80 !!!! بعد سرعتم نوسان پیدا میکنه :angry:

Imanhjp
11-09-2011, 14:42

ریاضی خوندی تا حالا؟
اگه گفتی 10- بزرگتره یا 20- ؟

armin39
11-09-2011, 17:23
این سوال من چندصفحه قبل پرسیدم::
من 1 سوال فنی دارم از کسانی که میدونند خواهشا پاسخ بدید...من قصد دارم دو تا اشتراک دو مگابیت تهیه کنم...از اونجا که ایرانسل اشتراک 4 مگ نداره...حالا میخوام بدونم چیکار کنم که بتونم این دو تا 2 مگ رو با هم ادغام کنم؟؟؟یعنی میخوام با 1 سیستم همزمان بتونم با سرعت 500 دانلود کنم...خیلی برام مهمه..

حالا من زنگ زدم ایرانسل و گفت که میشه همچین کاری کرد...به من گفت شما 1 مودم اشتراکی تهیه کنید به همراه 2 تا اکانت 2 مگ.

میخوام بدونم واقعا به همین راحتی میشه این کار رو کرد؟؟؟

بعد منظور از مودم اشتراکی چی هست؟؟؟

بعد سوال دیگه این که تو شبکه راحت میشه از وایمکس استفاده کرد و بین چند سیستم شیر کرد؟؟؟

dvlsh
11-09-2011, 21:33
این سوال من چندصفحه قبل پرسیدم::
من 1 سوال فنی دارم از کسانی که میدونند خواهشا پاسخ بدید...من قصد دارم دو تا اشتراک دو مگابیت تهیه کنم...از اونجا که ایرانسل اشتراک 4 مگ نداره...حالا میخوام بدونم چیکار کنم که بتونم این دو تا 2 مگ رو با هم ادغام کنم؟؟؟یعنی میخوام با 1 سیستم همزمان بتونم با سرعت 500 دانلود کنم...خیلی برام مهمه..

حالا من زنگ زدم ایرانسل و گفت که میشه همچین کاری کرد...به من گفت شما 1 مودم اشتراکی تهیه کنید به همراه 2 تا اکانت 2 مگ.

میخوام بدونم واقعا به همین راحتی میشه این کار رو کرد؟؟؟

بعد منظور از مودم اشتراکی چی هست؟؟؟

بعد سوال دیگه این که تو شبکه راحت میشه از وایمکس استفاده کرد و بین چند سیستم شیر کرد؟؟؟

بیا دوست عزیز منظورشون اینه

بله شیر هم میشه کرد ... میتونید از اکسس پوینت استفاده کنید که خودشون هم در سایت نوشتن با چه مدل هایی سازگاری دارد . Dlink dir-600 خوب جواب میده ( خودم دارم ازش استفاده می کنم برای شیر )

Imanhjp
12-09-2011, 13:05
دوباره امروز Ping خراب شده.
یک تست گرفتم پینگ 504 بود یکی دیگه گرفتم شد 801 !!!!
دوباره دارن یه کارایی میکنن

spiky
12-09-2011, 13:16
ولسه من درسته
البته سرعت دانلود و آپلود رو چرت و پرت نوشته همین الان دارم یه فایلی دانلود میکنم با میانگین 125 کیلوبایت

pasargadd
12-09-2011, 14:04
چند روزه مشکل دار شده ایرانسل.من دیروز یه فایله 200 مگو تو 6 ساعت دان کردم و سرعت خیلی نوسان داره.
پینگ هم که خودتون ببینید:
سرعته من باید 14 باشه با سرویس 128 الان بهترین حالتش 8 هست.

dvlsh
12-09-2011, 14:10

آقا من به این نتیجه رسیدم که کرم از خود ایرانسله ! ربطی به نوع مودم و اینا نداره .... دیروز من حتی با 1 چراغ هم داشتم عین فرفره دانلود میکردم ... 1 بار هم نوسان نداشتم حتی ریست هم نشد. مودم هم 60 بار 4 چراغ شد دوباره 1 چراغ شد ولی فرقی در سرعتم نکرد .

اینا برای اینکه نذارن کسی مداوم دانلود کنه ... خودشون نویز میندازن رو خط طرف !! :21:

Ebhaam
12-09-2011, 15:13
آقا من به این نتیجه رسیدم که کرم از خود ایرانسله ! ربطی به نوع مودم و اینا نداره .... دیروز من حتی با 1 چراغ هم داشتم عین فرفره دانلود میکردم ... 1 بار هم نوسان نداشتم حتی ریست هم نشد. مودم هم 60 بار 4 چراغ شد دوباره 1 چراغ شد ولی فرقی در سرعتم نکرد .

اینا برای اینکه نذارن کسی مداوم دانلود کنه ... خودشون نویز میندازن رو خط طرف !! :21:
داداش یه مودم یو اس بی بگیر خودتو از چهار چراغ و یه چراغ خلاص کن!:27: مثل اینکه مدوم های دیگه تعریفی نیستن!:13:

dvlsh
12-09-2011, 15:34
داداش یه مودم یو اس بی بگیر خودتو از چهار چراغ و یه چراغ خلاص کن!:27: مثل اینکه مدوم های دیگه تعریفی نیستن!:13:

مودم usb برای شیر کردنش باید یه سیستم دائم روشن باشه . قبلا وایرلس usb داشتم و دائم همین مشکل رو داشتم . حالا اصلا موضوع نوع مودم نیست ... موضوع اذیت کردن خود ایرانسله :13:

حالا اگه بخوام یه مودم دیگه ردیف کنم باید از کجا بگیرم ... تو سایت که جایی برای این مورد پیدا نکردم . باید باز برم نمایندگی درخواست بدم ؟

amh1365
12-09-2011, 17:04
یه خبر از رئیس سازمان تنظیم ارتباطات و مقررات رادیویی : ممنوعیت ارائه ی سرویس های حجمی شامل وایمکس نمی شود.

Imanhjp
12-09-2011, 18:26

برای ما که سرویس حجمی داریم مداوم دانلود کنیم که به نفع ایرانسله چون زودتر حجممون تموم میشه

amir_68
12-09-2011, 19:29
با سلام به دوستان.من الان از سرویس 256 نامحدود سه ماهه استفاده میکنم میخام برای ماه دیگه تغییرش بدم به 512 حجمی اما میرم تو منوی تغییر طرح تعرفه فقط 512 نامحدود سه ماهه داره میخاسم ببینم اصلا میشه تغییرش داد یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بدین.

T_E_X_A_S
12-09-2011, 20:30
من مشکل داشتم یه چند روزی مودم رو جا به جا کردم فعلا که خوبه
اسپید :

دانلود : 31.3
آپلود : 14.4
پینگ : 281

اینم شرایط مودم :
Signal Strength 100%
Link Quality(CINR Reuse1) 0%
Link Quality(CINR Reuse3) 50%
CINR Reuse1 8.88dB
CINR Reuse3 20.01dB
RSSI -62.62dBm
UL_FEC 16-QAM(CTC)1/2
DL_FEC QPSK(CTC)1/2
POWER 16.99dBm

dvlsh
12-09-2011, 21:47
برای ما که سرویس حجمی داریم مداوم دانلود کنیم که به نفع ایرانسله چون زودتر حجممون تموم میشه

برای حجمی ها آره به نفع ایرانسله ولی برای نامحدود ها به ضررشه ! منم نامحدود دارم :13:

sitra
12-09-2011, 23:35
سلام دوستان
من یه مشکلی با وایمکس ایرانسل دارم نمی دونم اینجا جاش هست مطرح کنم یانه ولی می گم.
من میلاد امام حسن مجتبی (ع) وایمکس گرفتم از نوع حجمی با مدم usb
از اون موقع تا حالا هر کاری کردم نتونستم با v..........p.....n کانکت بشم-9 تا اکانت مختلف هم تست کردم ولی نتونستم-
از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم راهنمایی بکنن.
با تشکر

dvlsh
13-09-2011, 01:38
سلام دوستان
من یه مشکلی با وایمکس ایرانسل دارم نمی دونم اینجا جاش هست مطرح کنم یانه ولی می گم.
من میلاد امام حسن مجتبی (ع) وایمکس گرفتم از نوع حجمی با مدم usb
از اون موقع تا حالا هر کاری کردم نتونستم با v..........p.....n کانکت بشم-9 تا اکانت مختلف هم تست کردم ولی نتونستم-
از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم راهنمایی بکنن.
با تشکر

شما وارد setup مودمت بشو (البته نمی دونم مودم های usb بخش setup دارند یا نه ) در قسمت تنظیمات فایروالت رو نگاه بنداز ببین گزینه VPN Pass through یا چیزی شبیه این رو می بینی یا نه . اگر بود تمام پروتکل هاش رو تیک بزن و بعدش هم apply کن .

khold
13-09-2011, 02:14
آقا من به یه مشکلی خوردم .... البته نمیدونم شاید عادیه ولی من سگنال دریافتم خیلی خوبه CINR حدود 34 هستش . ولی مثلا بعد از 2-3 ساعت که کار می کنم یهو میشه 16-17 و چهار چراغ میشه 2 چراغ !!! اونوقت سرعتم نوسان پیدا می کنه هی بالا پایین میشه !
البته بعد اینکه از تو setup مودم رو reconnect میکنم دوباره که ip میگیره همه چی درست میشه ! بعضی روزا تا 4-5 بار اینجوری میشه بعضی روزا هم اصلا نمیشه .
میخواستم ببینم این مشکل عادیه و دوستان دیگه هم اینجوری میشن یا شاید هم خود ایرانسل اینکارو میکنه که نتونی دانلود کنی!

منم دقیقا اینجوری شده واسم ... دلیلش چیه واقعا؟؟؟ ..... کسی می دونه؟

mrmostafa
13-09-2011, 08:21
دوستان شرايط ايرانسل الان خوبه؟؟؟ من نامه گرفتم از اداره كه سرويس 512 بگيرم. ميخوام صبر كنم براي پائيز طرح پائيزه بگيرم. سرعت ايرانسل خوبه؟ چون ظاهرا بعضي دوستان مبين نت ميگن خوب شده ولي اگه كيفيت ايرانسل همچنان بالاست و پينگ پائيني داره من بگيرم هر چند نامه من به ايرانسل خورده.

NINTENDO_DS
13-09-2011, 09:49
بچه ها اونایی که از چیز پی ان استفاده می کنین این 2 روزه ارور 809 گرفتین یا نه؟

من هر کاری میکنم برطرف نمیشه

L.A.MESSI
13-09-2011, 09:50
بچه ها این طرح افزایشی چطور باید خریداری کرد؟ تو خدمات ارزش افزوده ارسال بزنی چه اتفاقی می افته؟؟؟

Imanhjp
13-09-2011, 10:12
بچه ها اونایی که از چیز پی ان استفاده می کنین این 2 روزه ارور 809 گرفتین یا نه؟

من هر کاری میکنم برطرف نمیشه

برای من مشکلی نداره
همین الان دارم با وی پ ن این پست رو میذارم

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

بچه ها این طرح افزایشی چطور باید خریداری کرد؟ تو خدمات ارزش افزوده ارسال بزنی چه اتفاقی می افته؟؟؟

همون ارزش افزوده خرید بسته افزایشی برو. گزینه بسته افزایشی رو انتخاب و ارسال کن یه لیست باز میشه که توش میتونی انتخاب کنی کدوم بسته رو بخری

NINTENDO_DS
13-09-2011, 10:16
من با دو تا شرکت مختلف امتحان کردم با l2tp ولی نمیدونم چرا ارور 809 میده؟

L.A.MESSI
13-09-2011, 10:27
برای من مشکلی نداره
همین الان دارم با وی پ ن این پست رو میذارم

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

همون ارزش افزوده خرید بسته افزایشی برو. گزینه بسته افزایشی رو انتخاب و ارسال کن یه لیست باز میشه که توش میتونی انتخاب کنی کدوم بسته رو بخری

ممنون یک سوال دیگه من الان 1 گیگ انتخاب کنم چی میشه منظورم فعال غیر فعال کردن نوشته انتخاب کنید غیر فعال میشه؟!!!!

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

الان متوجه شدم چی شد فقط قیمت 1 گیگ چنده؟!!

Imanhjp
13-09-2011, 10:29
ممنون یک سوال دیگه من الان 1 گیگ انتخاب کنم چی میشه منظورم فعال غیر فعال کردن نوشته انتخاب کنید غیر فعال میشه؟!!!!

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

الان متوجه شدم چی شد فقط قیمت 1 گیگ چنده؟!!

67000 ریال

khold
13-09-2011, 10:55
من با دو تا شرکت مختلف امتحان کردم با l2tp ولی نمیدونم چرا ارور 809 میده؟

l2tp رو مخابرات از دیروز بسته .... کلا با هر نوع اینترنتی بزنی وصل نمیشه ... pptp بازه هنوز

sitra
13-09-2011, 11:57
شما وارد setup مودمت بشو (البته نمی دونم مودم های usb بخش setup دارند یا نه ) در قسمت تنظیمات فایروالت رو نگاه بنداز ببین گزینه VPN Pass through یا چیزی شبیه این رو می بینی یا نه . اگر بود تمام پروتکل هاش رو تیک بزن و بعدش هم apply کن .

ممنون از راهنماییت دوست عزیز ولی من بخش setup را پیدا نکردم یا شایدم اصلا نداره-راه دیگه ای نیست؟
با تشکر

mrmostafa
13-09-2011, 12:33
دوستان شرايط ايرانسل الان خوبه؟؟؟ من نامه گرفتم از اداره كه سرويس 512 بگيرم. ميخوام صبر كنم براي پائيز طرح پائيزه بگيرم. سرعت ايرانسل خوبه؟ چون ظاهرا بعضي دوستان مبين نت ميگن خوب شده ولي اگه كيفيت ايرانسل همچنان بالاست و پينگ پائيني داره من بگيرم هر چند نامه من به ايرانسل خورده.

كسي نيست جواب من رو بده:46:

hadiasadi
13-09-2011, 12:45
دوستان میشه اوریج پینگ 4.2.2.1 رو در وایمکس ایرانسل رو اعلام کنید جند هست ؟

Ebhaam
13-09-2011, 13:15
كسي نيست جواب من رو بده:46:

کیفیتش که قطعا خوبه. ولی پینگ رو باید بی خیال شی! به قول یکی از دوستان تو ایران پینگ اصلا معنی نداره!:41:
اما خوب تعرف اش از مبین نت بالاتره.راستی مودم فقط مودم یو ای اس بی بگیر.:46:

mrmostafa
13-09-2011, 13:36
کیفیتش که قطعا خوبه. ولی پینگ رو باید بی خیال شی! به قول یکی از دوستان تو ایران پینگ اصلا معنی نداره!:41:
اما خوب تعرف اش از مبین نت بالاتره.راستی مودم فقط مودم یو ای اس بی بگیر.:46:

ممنون. مودم يو اس بي به درد من نميخوره. چون من همزمان ميخوام با 2 تا سيستم كار كنم بايد واي فاي بگيرم و اينكه كيفيت و سخت افزار واي فاي خيلي بهتر از يو اس بي هستش.

مودم واي فاي كدوم بهتره كه موقع درخواست مودم رو انتخاب كنم.

dvlsh
13-09-2011, 15:13
ممنون از راهنماییت دوست عزیز ولی من بخش setup را پیدا نکردم یا شایدم اصلا نداره-راه دیگه ای نیست؟
با تشکر

متاسفانه مثله اینکه این مودم ها هم از نرم افزار کانکشن آماده استفاده می کنند ... من هم قبلا وایرلس usb داشتم همین مشکل رو داشتم . شما ویندوزت چیه ؟ اگر 7 هستش یه اکانت sstp تهیه کن احتمالا مشکلت حل خواهد شد . یا سرورهای اکانت هایی که گرفتی رو 1 بار Ping کن ببین اصلا جواب میده یا نه . ولی مطمئن باش از سمت ایرانسل بازه و میشه کانکت شد .

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

دوستان میشه اوریج پینگ 4.2.2.1 رو در وایمکس ایرانسل رو اعلام کنید جند هست ؟

اوریج 230ms هستش

mohammad_dj_kazin
13-09-2011, 15:39
سلام دوستان
من میخوام تا قبل از شروع کلاس های دانشگاه یه وایمکس بگیرم رفتم قیمت های ایرانسل رو دیدم
خوب بود طرح تابستانه 3 ماه 512 نامحدود + مودم رایگان 180 زده بود
نوشته بود در صورت عدم رضایت کاربر باز پرداخت میشه و پس میدن پول رو
میخواستم ببینم این راسته؟؟
شما که دارین از سرعتش رازی هستین؟؟
افت سرعت نداره؟
بعد یه چیز دیگه
زنگ زدم ایرانسل گفت برای سرعت های 128 به بالا باید معرفی نامه از شرکت داشته باشیم
من الان ساکن قم هستم که تحت پوشش وایمکس ایرانسل نیست ولی میخوام تهران از وایمکس استفاده کنم حالا اگر معرفی نامه از یه شرکت که توی قم هست ببرم ایرادی نداره؟ چون قم تحت پوشش شبکه وایمکس نیست گفتم شاید گیر بدن
ممنون میشم راهنمایی کنید

Ebhaam
13-09-2011, 17:14
ممنون. مودم يو اس بي به درد من نميخوره. چون من همزمان ميخوام با 2 تا سيستم كار كنم بايد واي فاي بگيرم و اينكه كيفيت و سخت افزار واي فاي خيلي بهتر از يو اس بي هستش.

مودم واي فاي كدوم بهتره كه موقع درخواست مودم رو انتخاب كنم.

خوب مودم BM632 بهتره!:27: کسی از مودم WIXFBR تعریف نکرده.:13:

khold
13-09-2011, 18:07
دوستان وضعیت مودم من اینجوریه
CINR : 8db
RSSI : -85
ولی نوسان سرعتم چند روزیه زیاد شده قبلا نمی دونم چند بود چون مدت زیادی نیست وایمکس گرفتم دقت نمی کردم به اینا ولی چند روز اول سرعتم خوب بود و نوسان نداشت آنتن هم همیشه خدا 2 چراغه مودم رو گذاشتم طبقه بالا چون پایین آنتن نداشت ... حالا چه کار میشه کرد که بهتر بشه؟

Imanhjp
13-09-2011, 19:21
خوب مودم BM632 بهتره!:27: کسی از مودم WIXFBR تعریف نکرده.:13:
BM632W تموم شده و فعلا فقط FBR105 موجوده :31:

ولی نوسان سرعتم چند روزیه زیاد شده قبلا نمی دونم چند بود چون مدت زیادی نیست وایمکس گرفتم دقت نمی کردم به اینا ولی چند روز اول سرعتم خوب بود و نوسان نداشت آنتن هم همیشه خدا 2 چراغه مودم رو گذاشتم طبقه بالا چون پایین آنتن نداشت ... حالا چه کار میشه کرد که بهتر بشه؟

سیگنال ضعیف و بی کیفیتی دریافت میکنید
جای مودم رو عوض کنید

MAHANFX
13-09-2011, 21:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام خدمت دوستان ایا مودم USB را میتوان جداگانه خرید من الان مودم دارم ولی میخوام USB هم ذاشته باشم

dvlsh
13-09-2011, 22:06
ولی نوسان سرعتم چند روزیه زیاد شده قبلا نمی دونم چند بود چون مدت زیادی نیست وایمکس گرفتم دقت نمی کردم به اینا ولی چند روز اول سرعتم خوب بود و نوسان نداشت آنتن هم همیشه خدا 2 چراغه مودم رو گذاشتم طبقه بالا چون پایین آنتن نداشت ... حالا چه کار میشه کرد که بهتر بشه؟ش

شما باید CINR بین 15 تا 25db داشته باشید و RSSI هم از -75 کمتر نشود . درحال حاضر نویز زیادی روی خط شما هست . تغییر مکان مودم هم احتیاجی به جابجایی بزرگ نیست . بعضی وقت ها نیم متر جابجایی هم سیگنال مودم رو خوب میکند .

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام خدمت دوستان ایا مودم USB را میتوان جداگانه خرید من الان مودم دارم ولی میخوام USB هم ذاشته باشم

من هم دنبالش بودم ولی مثله اینکه دردسر زیاد داره . چون تنها باید از طریق 707 درخواست بدی . بعد اینرنتت رو به حالت غیر فعال درمیارند و همون صفحه های اکتیو کردن مودم میاد . بعد باید بشینی تا کارشناس مودم رو برات بیاره و مک آدرس مودم رو برات در حسابت ثبت کنه و .... :2: یعنی الافی به تمام معنا .:41:

Imanhjp
13-09-2011, 22:38
512 ساعت 11:30

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

ش

شما باید CINR بین 15 تا 25db داشته باشید و RSSI هم از -75 کمتر نشود . درحال حاضر نویز زیادی روی خط شما هست . تغییر مکان مودم هم احتیاجی به جابجایی بزرگ نیست . بعضی وقت ها نیم متر جابجایی هم سیگنال مودم رو خوب میکند .

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

من هم دنبالش بودم ولی مثله اینکه دردسر زیاد داره . چون تنها باید از طریق 707 درخواست بدی . بعد اینرنتت رو به حالت غیر فعال درمیارند و همون صفحه های اکتیو کردن مودم میاد . بعد باید بشینی تا کارشناس مودم رو برات بیاره و مک آدرس مودم رو برات در حسابت ثبت کنه و .... :2: یعنی الافی به تمام معنا .:41:
من به راحتی این کار رو کردم.
توی جشنواره یک حساب 128 با مودم USB ثبت نام کردم و از تمام جوایزش هم بهره بردم :5: :31:
بعدش الان که خونه نیستم user و pass حساب 512 خودم که مودم اصلی اش WiFi هست رو توی USB وارد میکنم و خیلی راحت وصل میشم.
فقط وقتی این کار رو میکنید ایرانسل هر 24 ساعت 1 بار شما را Reject میکند یعنی Disconnect میشید اما چند ثانیه بعد دوباره وصل میشید. فقط در این صورت دو تا مودم با یک حساب نمیتونن وصل بشن

mrmostafa
14-09-2011, 07:18
BM632W تموم شده و فعلا فقط FBR105 موجوده :31:

پس بايد صبر كنيم تا بيارن؟؟؟ البته يكي از دوستان من گرفته طرح 6 ماهه 128 كه داشت استفاده كرد راضي بود الان مودمش رو بخواد بفروشه ازش چند بگيرم؟؟؟ همين bm632w هستش. وقتي ميبينه اين مودم بيشتر ميبرن همين رو بياره ديگه. چطور طرح گذاشته ولي مودم نداره. براي پائيز ببينم چه طرحي ميده ميدونم طرح ارزانتري ميده يا تعداد ماه رو بيشتر ميكنه.

khold
14-09-2011, 10:31
دوستان نرم افزاری هست که بتونه سطح سیگنال رو بصورت زنده نشون بده که بتونیم به کمکش مودم wifi رو در بهترین مکان قرار بدیم؟

spiky
14-09-2011, 10:38
من که این جوریش رو ندیده بودم من خودم الان دوتا مودم 632w دارم که البته اشتباه کردم دو تا گرفتم میبایست یکی رو usb میگرفتم ولی مهم نیست من زنگ زدم گفت حسابتون رو 40 تومن شارژ کنید و دوباره زنگ بزنید منم دوباره زنگ زدم از حساب کم کرد و درخواست رو ثبت کرد حدود یک هفته بعد هم اومد مودم دوم رو نصب کرد و در تمام این مدت هم من اینترنت داشتم

hamid268
14-09-2011, 15:28
تجربه خرید وایمکس ایرانسل
شنبه همین هقته صبح ثبت نام کردم دیدم هیچ کسی از ایرانسل زنگ که تایید بده جهت پوشش من خودم زنگ زدم 707 طرف وصل کرد به یک خانوم که زمان معطلی من جهت وصل شدن به 707 و اون خانومه 10 دقیقه بود خانومه گفت پوشش سبزه و پول بریزید.
نکته: اصلا منتظر تماس اون ها نشید که تماس نمی گیرن و جز الافی واسه شما هیچی نداره پس خودتون پیگیر بشین و تماس بگیرین.
بعد از اوکی اون خانوم سریعا از طریق اینترنتی پول واریز کردم یعنی تمام مراحل از شنبه صبح تا ظهر اوکی شد.
نکته: بهترین و سریعترین روش واریز وجه اینترنتی هست پس بانک نرین که جز الافی باز چیزی نداره به گفته 707.
و امروز چهارشنبه ساعت 2:30 ظهر هم نصاب مودم اورد و اوکی کرد بعد از 45 دقیقه که اون طرف رفت نت من وصل شد.
پنج چراغ مودم روشن هست و باز دارم دنبال جایی می گردم که RSSI و CINR بهتری پیدا کنم.

hamid268
14-09-2011, 16:33
نکته ای که هست اصلا چراغ های روی مودم ملاک نیست چون در جاهایی از خونه که 3 چراغ داره نتایج تست پینگ و سرعت بهتر از جاهایی هست که 5 چراغ روشن داره.
حالا یه سوال
RSSI که هر چه عدد نزدیک به صفر باشه بهتره مثلا باشه -60 یا -50
در مورد CINR که حالت استاندارد 15 تا 25 هست حال اگر کمتر از 15 باشه چی بهتره ؟!

dvlsh
14-09-2011, 17:24
نکته ای که هست اصلا چراغ های روی مودم ملاک نیست چون در جاهایی از خونه که 3 چراغ داره نتایج تست پینگ و سرعت بهتر از جاهایی هست که 5 چراغ روشن داره.
حالا یه سوال
RSSI که هر چه عدد نزدیک به صفر باشه بهتره مثلا باشه -60 یا -50
در مورد CINR که حالت استاندارد 15 تا 25 هست حال اگر کمتر از 15 باشه چی بهتره ؟!

RSSI کمتر از -75 نشه بیشتر از -45 هم نشه . بین -45 تا -75
CINR کمتر از 15 نشه بیشتر از 30 هم نشه .

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

دوستان نرم افزاری هست که بتونه سطح سیگنال رو بصورت زنده نشون بده که بتونیم به کمکش مودم wifi رو در بهترین مکان قرار بدیم؟

بهترینش رو خود setup مودمتون داره ... در قسمت status روی حالت auto بزارید و مودمتون رو جابجا کنید .

mohammad_dj_kazin
14-09-2011, 18:49
سلام دوستان
من میخوام تا قبل از شروع کلاس های دانشگاه یه وایمکس بگیرم رفتم قیمت های ایرانسل رو دیدم
شما که دارین از سرعتش رازی هستین؟؟
افت سرعت نداره؟
بعد یه چیز دیگه
زنگ زدم ایرانسل گفت برای سرعت های 128 به بالا باید معرفی نامه از شرکت داشته باشیم
من الان ساکن قم هستم که تحت پوشش وایمکس ایرانسل نیست ولی میخوام تهران از وایمکس استفاده کنم حالا اگر معرفی نامه از یه شرکت که توی قم هست ببرم ایرادی نداره؟ چون قم تحت پوشش شبکه وایمکس نیست گفتم شاید گیر بدن
ممنون میشم راهنمایی کنید

یعنی واقعا توی تاپیکی که مربوط به وایمکس ایرانسل هست این سوال ها جواب نداشت؟؟؟:20:
چی بگم والا

pasargadd
14-09-2011, 19:01
یعنی واقعا توی تاپیکی که مربوط به وایمکس ایرانسل هست این سوال ها جواب نداشت؟؟؟:20:
چی بگم والا

سلام دوستان
بله راسته و اگر شما ناراضی باشین پس میگیرن ولی دنگ و فنگ داره و کارشناس میفرستن و این جور مشکلها.

شما که دارین از سرعتش رازی هستین؟؟.
من 128 دارم البته مودمه رفیقمو برای تست گرفتم سرعتش حدوده 12 الی 13 هست و پینگشم از 380 کمتر نمیشه.100% به موقعیت شمت بستگی داره که تو چه منطقه ای با چه پوششی هستین.

افت سرعت نداره؟
چرا عزیز داره.برای دانلود که میزارم مثلا تو 10 دقیقه چند بار میرسه به 15 بعد دوباره میره روی 10 و روی 3 و 5 و اینطوری و به صورت کلی افت سرعت انچنانی نداره.

ز
نگ زدم ایرانسل گفت برای سرعت های 128 به بالا باید معرفی نامه از شرکت داشته باشیم
من الان ساکن قم هستم که تحت پوشش وایمکس ایرانسل نیست ولی میخوام تهران از وایمکس استفاده کنم حالا اگر معرفی نامه از یه شرکت که توی قم هست ببرم ایرادی نداره؟ چون قم تحت پوشش شبکه وایمکس نیست گفتم شاید
بله میشه و مشکلی نداره ولی باید قید بشه برای 512.

Imanhjp
14-09-2011, 20:13
پس بايد صبر كنيم تا بيارن؟؟؟ البته يكي از دوستان من گرفته طرح 6 ماهه 128 كه داشت استفاده كرد راضي بود الان مودمش رو بخواد بفروشه ازش چند بگيرم؟؟؟ همين bm632w هستش. وقتي ميبينه اين مودم بيشتر ميبرن همين رو بياره ديگه. چطور طرح گذاشته ولي مودم نداره. براي پائيز ببينم چه طرحي ميده ميدونم طرح ارزانتري ميده يا تعداد ماه رو بيشتر ميكنه.
مودم رو بخواین بخرین 40 تومن ارزش داره
مودم BM632W هم زده فعلا موجود نمی باشد و توی ثبت نام هم فقط FBR105 هست. احتمالا چند روز دیگه دوباره موجود میشه. البته یک مدل جدید هم میخواد اضافه کنه که WIXFMM-130 مدلشه و باید ببینیم اون چه مزخرفیه

Ebhaam
14-09-2011, 21:53
این مودم USB زیادی داغ می کنه!:18: یه وقت نسوزه؟

Imanhjp
14-09-2011, 22:30
این مودم USB زیادی داغ می کنه!:18: یه وقت نسوزه؟

سوال هات افتضاحه
یه کم بیشتر به خودت فشار بیار

Ebhaam
15-09-2011, 07:43
هیچ سوالی در این زمینه نیست ...:grrr:
مثل اینکه شما باید به خودت فشار بیاری ... :31:
می گم مودم داغ می کنه . چرا؟

khold
15-09-2011, 12:10
دوستان اگه الان بسته افزایشی 1 گیگ بخریم فقط تا پایان همین ماه اعتبار داره و صفر میشه یا در کل 1 ماه میشه استفاده کرد؟

Imanhjp
15-09-2011, 12:24
دوستان اگه الان بسته افزایشی 1 گیگ بخریم فقط تا پایان همین ماه اعتبار داره و صفر میشه یا در کل 1 ماه میشه استفاده کرد؟

30 روز مهلت استفاده داره

mrmostafa
15-09-2011, 17:37
مودم رو بخواین بخرین 40 تومن ارزش داره
مودم BM632W هم زده فعلا موجود نمی باشد و توی ثبت نام هم فقط FBR105 هست. احتمالا چند روز دیگه دوباره موجود میشه. البته یک مدل جدید هم میخواد اضافه کنه که WIXFMM-130 مدلشه و باید ببینیم اون چه مزخرفیه

ایمان جان پس تا طرح پائیزه حتما میاره چون من دیگههمون طرح پائیزه رو میگیرم نامه و همه چیش هم آماده هست.
الان نامه من از واحد فناوری اداره بزرگ دولتی هست برا یانجام دورکاری. کاش برای این نامه ها سرعت بهتری ارائه میدادن یعنی پهنای باند اختصاصی قائل میشدن حداقل بین 2 الی 3 نفر شیر میشد. :5:
یعنی این مودم جدیده هم به پای Bm632W نمیرسه؟؟

Imanhjp
15-09-2011, 17:42
ایمان جان پس تا طرح پائیزه حتما میاره چون من دیگههمون طرح پائیزه رو میگیرم نامه و همه چیش هم آماده هست.
الان نامه من از واحد فناوری اداره بزرگ دولتی هست برا یانجام دورکاری. کاش برای این نامه ها سرعت بهتری ارائه میدادن یعنی پهنای باند اختصاصی قائل میشدن حداقل بین 2 الی 3 نفر شیر میشد. :5:
یعنی این مودم جدیده هم به پای Bm632W نمیرسه؟؟

مودم جدیده که فقط اسمش هست و هیچ چیز ازش معلوم نیست. ولی احتمالا نسخه پیشرفته FBR105 هست
پهنای باند هم فرقی نداره چه شکلی ازشون سرویس بگیری و بین افراد زیادی Share میشه. فکر کنم 1 به 15 باشه. اما مثل ADSL محدودیت سرعت نداره برای همین افت سرعت نخواهید داشت

dvlsh
15-09-2011, 23:39
امروز خیلی افتضاح بود ... یعنی بیشتر از 20 بار اینترنت قطغ شد ! سیگنال عالی ولی اینترنت افتضاح!! اینقدر که تو این 1 ماهه اذیت شدم تو 3 سالی که از داتک استفاده میکردم نشده بودم . دقیقا معلومه خودشون کرم میریزن !! تا زمانی که دانلود نکنی هیچ مشکلی نداره تا 1 فایل بذاری برا دانلود دقیقه دوم همه چی بهم میریزه ! سیگنال نصف میشه سرعت نوسان پیدا می کنه یا اصلا کلا اینترنت رو قطع می کنند . خیر سرمون نامحدود گرفتیم .:41:

Imanhjp
15-09-2011, 23:53
امروز خیلی افتضاح بود ... یعنی بیشتر از 20 بار اینترنت قطغ شد ! سیگنال عالی ولی اینترنت افتضاح!! اینقدر که تو این 1 ماهه اذیت شدم تو 3 سالی که از داتک استفاده میکردم نشده بودم . دقیقا معلومه خودشون کرم میریزن !! تا زمانی که دانلود نکنی هیچ مشکلی نداره تا 1 فایل بذاری برا دانلود دقیقه دوم همه چی بهم میریزه ! سیگنال نصف میشه سرعت نوسان پیدا می کنه یا اصلا کلا اینترنت رو قطع می کنند . خیر سرمون نامحدود گرفتیم .:41:

برای من اینطوریه که بعضی دکل ها انگار ظرفیتشون پر شده و وقتی بهشون وصل میشی سرعتت نوسان داره
مثلا توی WiMax Status میبینم که آدرس mac یک دکل آخرش 10 داره باهاش دانلود میکنم سرعتم افتضاحه و روی 40 ه حدودا. اما وقتی Reconnect میکنم و به یکی دیگه وصل میشم سرعتم میاد روی 67 ثابت!!!!
اصن یه وضی :20:

Ebhaam
16-09-2011, 11:13
خوب GPRS هم اولش کیفیت خوبی داشت ولی ...:41:
همون بلا دیر یا زود سر Wimax میاد...:44:

milad.vista
16-09-2011, 11:29
خوب GPRS هم اولش کیفیت خوبی داشت ولی ...:41:
همون بلا دیر یا زود سر Wimax میاد...:44:

سلام دوست عزیز تو رو خدا وایمکس رو با جی پی آر اس که البته اسمش edge هستش مقایسه نکن وایمکس اول راهه روزی میشه که دیگه هیچ کس adsl نگیره و از جی پی آر اس استفاده نکنه من خاطره خیلی بدی از جی پی آر ای دارم و از این سرویس متنفرم :41: ولی از وایمکسم خیلی راضیم :46:
عزیزان سوالی بود در مورد وایمکس من در خدممتون هستم بپرسین در اسرع وقت جواب میدم

Ebhaam
16-09-2011, 12:24
سلام دوست عزیز تو رو خدا وایمکس رو با جی پی آر اس که البته اسمش edge هستش مقایسه نکن وایمکس اول راهه روزی میشه که دیگه هیچ کس adsl نگیره و از جی پی آر اس استفاده نکنه من خاطره خیلی بدی از جی پی آر ای دارم و از این سرویس متنفرم :41: ولی از وایمکسم خیلی راضیم :46:
عزیزان سوالی بود در مورد وایمکس من در خدممتون هستم بپرسین در اسرع وقت جواب میدم

خوب منم راضی هم رفیق!تازه اصلا نخواستم GPRS با Wimax مقایسه کنم! اما فعلا این کیفیت خوب رو داره! :20: و در این موضوع ایرانسل رو اصلا مقصر نمی دونم بلکه ... :41:
خوب دیگه خودت می دونی منظورم چیه!! (نمی خوام سایت بسته شه:31:)

dvlsh
16-09-2011, 14:12
برای من اینطوریه که بعضی دکل ها انگار ظرفیتشون پر شده و وقتی بهشون وصل میشی سرعتت نوسان داره
مثلا توی WiMax Status میبینم که آدرس mac یک دکل آخرش 10 داره باهاش دانلود میکنم سرعتم افتضاحه و روی 40 ه حدودا. اما وقتی Reconnect میکنم و به یکی دیگه وصل میشم سرعتم میاد روی 67 ثابت!!!!
اصن یه وضی :20:

پس باید تست کنیم ببینیم مک های هر دکلی که خوب کار میکنه رو یادداشت کنیم ... هی reconnect کنیم تا سیگنال خوب رو گیر بیاریم :21:
الان من روی مک 00001503EB10 سه چراغ دارم میگیرم از 3-4 صبح تا الان مشکلی نداشته سرعتش هم خوبه ! :27:
فقط تنها بدیش اینه که هر 48 ساعت آی پی expire میشه که دوباره خودش اتوماتیک reconnect میکنه .

spiky
16-09-2011, 16:15
از حدود 1 ساعت پیش تا الان به شدت افتضاح و آشغال شده هم پینگ رفته بالا و هم سرعت اومده پایین به حدی که تو گیم رنجر هم لاگین نمیشه هرچی هم به پشتیبانی زنگ میزنم فقط آهنگ پخش میکنه ولی غلط کرده انقدر زنگ میزنم تا ورداره و اون وقت حالشون رو میگیرم

Ebhaam
16-09-2011, 17:03
برای من هم بعضی سایت ها رو باز نمی کنه!!!:grrr:

dvlsh
16-09-2011, 17:17
دوباره ping time رو بردن بالا !! ولی سرعت دانلود درسته ! خیلی با حالن !!! :31:

mrmostafa
16-09-2011, 19:00
آقا امروز کلا به خاطر بازی داربی سرعت افتضاحه. من که مخابرات دارم الان چند روز هست بدجوری کند شده یه سایت رو راحت 5 مین طول میشکشه باز کنه ولی الان یه خورده بهتر شدش. فقط ایرانسل سریع طرح پائیزه رو اعلام کنه و این مودم وایرلس که از همه عالی تره رو بیارن درخواست بدم. ممنونم.

*hasti*
16-09-2011, 19:15
کدوم مودش بهتره ؟
من میخوام سرعت 128 بگیرم اعتباری
اصلا بلد نیستم تو درخواست ثبت نام اینترنتی برم کدوم گزینه رو انتخاب کنم

Imanhjp
16-09-2011, 21:34
کدوم مودش بهتره ؟
من میخوام سرعت 128 بگیرم اعتباری
اصلا بلد نیستم تو درخواست ثبت نام اینترنتی برم کدوم گزینه رو انتخاب کنم

بستگی به خودتون داره
لپ تاپ دارین یا PC?؟
میخواین بین چند دستگاه اشتراک بذارین اینترنت رو یا فقط روی یک دستگاه استفاده میکنید؟

L.A.MESSI
16-09-2011, 22:03
من الان اعتبار ماندم 65700 این یعنی چند مگابایت؟!!!!

Mehran14233
16-09-2011, 22:07
من الان اعتبار ماندم 65700 این یعنی چند مگابایت؟!!!!
دو رقم سمت راست رو باید برداری یعنی 657 مگابایت .

fitness2008
16-09-2011, 22:30
سلام
چیز پی ان مشکلی ندارید شماااا؟؟؟؟

D3vil_A
16-09-2011, 22:34
سلام.
سایت mtn.irancell.ir برای شما هم مشکل داره؟
باز نمیشه هر کاری میکنم...اعصاب ریخته بهم...

Imanhjp
16-09-2011, 22:50
سلام.
سایت mtn.irancell.ir برای شما هم مشکل داره؟
باز نمیشه هر کاری میکنم...اعصاب ریخته بهم...

یه همچین سایتی تا حالا ندیدم
اگه منظورت Ecare.irancell.ir هست که آره حق با شماست چند ساعتیه باز نمیشه

dvlsh
16-09-2011, 23:00
یه همچین سایتی تا حالا ندیدم
اگه منظورت Ecare.irancell.ir هست که آره حق با شماست چند ساعتیه باز نمیشه

البته ایرانسل یه mtnirancell.com هم داره که سرورشونه و مودم ها بهش لاگین میشن ولی حالت عادی در دسترس نیست .

دیگه اماده باشین که زمان قاطی کردن سروراشونه ! :5: یهو دیدین همه اعتباراتون 0 شد !!!

lucky_luke
17-09-2011, 03:41
البته ایرانسل یه mtnirancell.com هم داره که سرورشونه و مودم ها بهش لاگین میشن ولی حالت عادی در دسترس نیست .

دیگه اماده باشین که زمان قاطی کردن سروراشونه ! :5: یهو دیدین همه اعتباراتون 0 شد !!!

بععععععله قاطی کرد
ecare از توی سایت ایرانسل اگه برید باز میشه و من هم چون حجمم تموم شده حسابم رو میخواستم شارژ کنم که خیلی عادی راهنماییم کرد به صفحه بانک اونجا هم همه چی خوب و آروم بود ولی.........
....
....
ولی وقتی پرداخت رو تایید کردم و قرار شد برگردم به سایت ایرانسل خطای دسترسی داد و بعدش هم که چک کردم پول از حسابم کم شده ولی حساب وایمکسم شارژ نشده و از طرف بانک هم ایمیلی برای تایید پرداخت دستم نرسیده!!!

درکل دو مرحله برای دو تا حساب همین فرایند تکرار شد پس شما فعلا شارژ نکنید که توی دردسر نیفتین!!!!

اگه کسی تجربه داره بهم بگه چیکار کنم که این 35 تومن رو دوباره زنده کنم

ForCe1445
17-09-2011, 09:30
بابا این نمیدونم چه سیستم گندیه یه روز پیمگ رو 120 یه روز روی 5120!!!!!

khold
17-09-2011, 09:44
دوستان من فکر می کردم نوسانات سرعت بخاطر وضعیت سیگنال و این چیزاست ولی در 2 روز گذشته سرعتم عالی بوده پینگ هم 200 اونوقت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
CINR : 3db
RSSI : -118

واقعا مسخره اس همه ی کرم از خودشونه

*hasti*
17-09-2011, 11:00
من یه سوال دارم همه اینا بستگی به منطقه و محل زندگیمون داره که خب جواب بده؟
من شرقم تو نقشه ش هم زده سبز
بعد من الان PC دارم در حال حاضر شاید بعدا لپ تاپ خریدم
به نظرتون کدوم مدلشو بخرم مودم
میخوام اینترنتی سفارش بدم

ForCe1445
17-09-2011, 12:00
سلام آقا به فکره adsl ام به خدا امروز رفتم یه ذست dota بزنم هر چی فحش بوذ خوردم به خاطر dly تو بازی!!!!

EXXTREME
17-09-2011, 12:11
سلام آقا به فکره adsl ام به خدا امروز رفتم یه ذست dota بزنم هر چی فحش بوذ خوردم به خاطر dly تو بازی!!!!
عزیزم کسی که امکان خرید ADSL داره هیچوت نمیره وایمکس بگیره.چون وایمکس هیچ برتری به جز جابجایی نداره و کلی هم مشکلات داره همچنین قیمته بالاش.
کسانی که مثل من وایمکس دارن یا در منطقشون سرویس ADSL وجود نداره یا لپ تاپ دارن و جابجا میشن.

armin39
17-09-2011, 13:50
دوستان به نظرتون برای 2 مگ نامحدود از وایمکس ایرانسل استفاده کنم یا Adsl?قیمت وایمکس در میاد130 ماهانه ولی adsl ماهی 210 هزار تومان نامحدود میده..به نظرتون کدوم بهتره؟در ضمن پوشش وایمکس جایی که هستم سبز هست

dvlsh
17-09-2011, 14:01
دوستان به نظرتون برای 2 مگ نامحدود از وایمکس ایرانسل استفاده کنم یا Adsl?قیمت وایمکس در میاد130 ماهانه ولی adsl ماهی 210 هزار تومان نامحدود میده..به نظرتون کدوم بهتره؟در ضمن پوشش وایمکس جایی که هستم سبز هست

هرکدومشون اذیت و آزار خودشون رو دارند ... بنظرم وایمکس بگیر اگه پوشش منطقه ات سبز هستش چون اختلاف 80 هزار تومانی رقم کمی نیست ! قابلیت های وایمکس خیلی بیشتره و تکنولوژیش بروز تره . 130 تومن بدی فحش بدی بهتر اینه که 210 تومن بدی بازم فحش بدی !! :31:
80 تومان اختلاف یعنی خودش سرویس 1 مگ نامحدود !!!

Imanhjp
17-09-2011, 14:12
یک زمانی یه سایتی بود اسمش E-Care بود. توش میرفتیم حسابمون رو می دیدیم!!!
یادش بخیر ...

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

من یه سوال دارم همه اینا بستگی به منطقه و محل زندگیمون داره که خب جواب بده؟
من شرقم تو نقشه ش هم زده سبز
بعد من الان PC دارم در حال حاضر شاید بعدا لپ تاپ خریدم
به نظرتون کدوم مدلشو بخرم مودم
میخوام اینترنتی سفارش بدم

مودم Wi-Fi مناسبه برای شما
با کابل Lan به PC وصلش میکنید و وقتی لپ تاپ خریدید با Wi-Fi ازش استفاده میکنید.
بهترین مدل WiFi هم BM632W هست که فعلا تموم شده . دست نگه دارید تا دوباره بیاره ایرانسل

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

این هم وضعیت 512 من
از صبح اینقدر Disconnect شده میخواستم مودم رو از پنجره پرت کنم پایین
اصن یه وضی

armin39
17-09-2011, 14:26
دوستان کسی میتونه راجب این مودمهای اشتراکی هم توضیح بده؟؟؟من احتمال داره بعدا 2 تا اشتراک بگیرم...فرق مودم اشتراکی با این وای فای درونی تو چی هست؟هر دو وای فای هستند؟؟افت سرعت در اشتراکی که نداریم؟؟قیمت هر کدوم چنده؟

بعد به نظرتون احتمال داره که 1 مهر تخفیف مودم بدن یا نه؟؟

برای نصب کلا چند روز طول میکشه؟

برای سرویس های نامحدود دایمی را انتخاب کنم یا اعتباری؟؟

ghafari88
17-09-2011, 14:27
عزیزم کسی که امکان خرید ADSL داره هیچوت نمیره وایمکس بگیره.چون وایمکس هیچ برتری به جز جابجایی نداره و کلی هم مشکلات داره همچنین قیمته بالاش.
کسانی که مثل من وایمکس دارن یا در منطقشون سرویس ADSL وجود نداره یا لپ تاپ دارن و جابجا میشن.

البته بنده با نظر شما موافق نیستم. من خودم در منطقه ای هستم که امکان گرفتن ADSL دارم اما نه تنها ADSL ام رو پس دادم بلکه از وایمکس خیلی هم راضی ام. از لحاظ قیمت هم تفاوت چندانی نداره.

Imanhjp
17-09-2011, 14:43
دوستان کسی میتونه راجب این مودمهای اشتراکی هم توضیح بده؟؟؟من احتمال داره بعدا 2 تا اشتراک بگیرم...فرق مودم اشتراکی با این وای فای درونی تو چی هست؟هر دو وای فای هستند؟؟افت سرعت در اشتراکی که نداریم؟؟قیمت هر کدوم چنده؟

بعد به نظرتون احتمال داره که 1 مهر تخفیف مودم بدن یا نه؟؟

برای نصب کلا چند روز طول میکشه؟

برای سرویس های نامحدود دایمی را انتخاب کنم یا اعتباری؟؟

مودم اشتراکی یه نوع مودم که نیست. همون مودم رو به اشتراک میذارن. فعلا فقط با استفاده از Switch مودم خارجی رو به اشتراک میذارن. افت سرعت نداره و هر حساب پهنای باند خودش رو داره. قیمت مودم هم 200 هزار تومنه
1 مهر هم ممکنه تخفیف بدن ممکنه ندن مگه مناسبت خاصیه؟
نصب هم معمولا 48 ساعت تا 72 ساعت طول میکشه
سرویس اعتباری کلا بهتره چون هم 26000 تومن ودیعه نمیدی هم اگه سرویسشون قاطی کنه یه قبض گنده نمیاد برات که خونه خراب شی...

armin39
17-09-2011, 15:05
1 سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه مودم وای فای بگیرم چند نفر میتونن همزمان به اینترنت وصل بشن از طریق وایرلس و استفاده کنند؟؟پسورد میخواد دیگه.درسته؟

EXXTREME
17-09-2011, 16:03
من به شما به شدت پیشنهاد میکنم سراغ وایمکس نرین.پستهای بچه های اینجا هم بخونین متوجه میشین و به شدت پشیمونن که نامحدودو از وایمکس گرفتم چون تو تعرفه نامحدود سرعتو کاهش میده تا شما دانلود نداشته باشین.خود من منطقم سبزه ولی همه جای خونه امتحان کردم 40%بیشتر انتن ندارم.
دانلودم افتضاح.پینگ وحشتناک بده.
این سرویس 128 با این سرغت:خدا وکیلی چه وضشه سرعت من باید 16 باشه نگاه کن.
زنگ زدم به ایرانسل زنه بر میگرده میگه شما بهترین سرعتو دارین فقط اپلودتون کمه میگم سرعتم باید 16 باشه میگه نه چون اشتراکی هست.

هرکدومشون اذیت و آزار خودشون رو دارند ... بنظرم وایمکس بگیر اگه پوشش منطقه ات سبز هستش چون اختلاف 80 هزار تومانی رقم کمی نیست ! قابلیت های وایمکس خیلی بیشتره و تکنولوژیش بروز تره . 130 تومن بدی فحش بدی بهتر اینه که 210 تومن بدی بازم فحش بدی !! :31:
80 تومان اختلاف یعنی خودش سرویس 1 مگ نامحدود !!!
وایمکس چه قابلیتی داره؟دوست من کسی که امکان خرید adsl داره هیچوت نباید وایمکس بگیره چون 100%پشیمون میشه.

البته بنده با نظر شما موافق نیستم. من خودم در منطقه ای هستم که امکان گرفتن ADSL دارم اما نه تنها ADSL ام رو پس دادم بلکه از وایمکس خیلی هم راضی ام. از لحاظ قیمت هم تفاوت چندانی نداره.
از لحاض قیمت تفاوت نداره؟مودمش 80 تومنه این اختلاف نیست؟ترافیکش هر گیگ 7 تومنه واسه ای دی اس ال 4500 تومنه این اختلاف ناچیزه به نظرت؟
از همه مهمتر تو وایمکس اصلا ثبات سرعت نداره و همیشه در حال تغییره.
یه رعدو برق بشه سرعت کم میشه تازه تو دفترچه مودم نوشته رعدو برق شد مودمو جداکن تا به سیستم اسیب نزنه.
انتن بره زیره 60 درصد پینگ شدید افت میکنه.

یک زمانی یه سایتی بود اسمش E-Care بود. توش میرفتیم حسابمون رو می دیدیم!!!
یادش بخیر ...

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

این هم وضعیت 512 من
از صبح اینقدر Disconnect شده میخواستم مودم رو از پنجره پرت کنم پایین
اصن یه وضی
ecare برای من باز میشه بدون مشکل.

armin39
17-09-2011, 16:32
با این حرف هایی که دوستان میزنند آدم پشیمون میشه از خرید وایمکس...واقعا اون کسانی که دارند وقتی هوا ابری و بارونی چقدرافت سیگنال دارند؟
کلا قطع میشه موقع ابری شدن و بارون اومدن؟؟

به نظر خودم نباید اینطور باشه اونوقت موبایل هم موقع بارندگی باید قطع میشد..
یعنی اینقدر تکنولوژِی وایمکس ضعیفه که به این راحتی قطع بشه؟

Imanhjp
17-09-2011, 17:12
با این حرف هایی که دوستان میزنند آدم پشیمون میشه از خرید وایمکس...واقعا اون کسانی که دارند وقتی هوا ابری و بارونی چقدرافت سیگنال دارند؟
کلا قطع میشه موقع ابری شدن و بارون اومدن؟؟

به نظر خودم نباید اینطور باشه اونوقت موبایل هم موقع بارندگی باید قطع میشد..
یعنی اینقدر تکنولوژِی وایمکس ضعیفه که به این راحتی قطع بشه؟

نه بابا قطع نمیشه موقع باد و بارون
شرایط جوی توش تاثیری نداره

Imanhjp
17-09-2011, 17:53
دوباره وضعیت نرمال شد

*hasti*
17-09-2011, 18:08
ای بابا کی این مودم رو میاره پس؟
چرا میگین اون مودم بهتره
یعنی تا کی باید صبر کنم

milad.vista
17-09-2011, 18:40
من به شما به شدت پیشنهاد میکنم سراغ وایمکس نرین.پستهای بچه های اینجا هم بخونین متوجه میشین و به شدت پشیمونن که نامحدودو از وایمکس گرفتم چون تو تعرفه نامحدود سرعتو کاهش میده تا شما دانلود نداشته باشین.خود من منطقم سبزه ولی همه جای خونه امتحان کردم 40%بیشتر انتن ندارم.
دانلودم افتضاح.پینگ وحشتناک بده.
این سرویس 128 با این سرغت:خدا وکیلی چه وضشه سرعت من باید 16 باشه نگاه کن.
زنگ زدم به ایرانسل زنه بر میگرده میگه شما بهترین سرعتو دارین فقط اپلودتون کمه میگم سرعتم باید 16 باشه میگه نه چون اشتراکی هست.

وایمکس چه قابلیتی داره؟دوست من کسی که امکان خرید adsl داره هیچوت نباید وایمکس بگیره چون 100%پشیمون میشه.

از لحاض قیمت تفاوت نداره؟مودمش 80 تومنه این اختلاف نیست؟ترافیکش هر گیگ 7 تومنه واسه ای دی اس ال 4500 تومنه این اختلاف ناچیزه به نظرت؟
یه رعدو برق بشه سرعت کم میشه تازه تو دفترچه مودم نوشته رعدو برق شد مودمو جداکن تا به سیستم اسیب نزنه.

ecare برای من باز میشه بدون مشکل.

سلام دوست عزیزی که از وایمکس ایرانسل بد میگی من از وقتی وایمکس گرفتم پشیمون بودم که چرا قبلا به جای وایمکس از ای دی اس ا استفاده میکردم دوست عزیز هر تکنولوژی مشکل خودشو داره شما نباید از ایرانسل انقدر بد بگین من چند ماهه سرویس 512 ایرانسل دارم و واقعا راضی هستم دوستی که میخواستی بین ای دی اس ال و وایمکس یکی رو انتخاب کنی به نظر من اگه میخوای پشیمون نشی وایمکس ایرانسل بگیر چون ای دی اس ال دست مخابراته و میتونه هر کاری میخواد انجام بده و قطعش کنه اگه میخوای نظر منو که 5 سال از ای دی اس ال و چند ماه از وایمکس استفاده کردم خدایی از وایمکس بیشتر راضی بودم دلایلم رو بهت مبگم با مقایسه ای دی اس ال و وایمکس
1- ای دی اس ال ثابته ولی وایمکس رو میتونی همه جا ببری خونه اقوام و شهرستانها
2- موقع اتمام شارژ ای دی اس ال شما باید پول رو به بانک بریزی و زنگ بزنی و ترافیک بگیری ولی واسه شارژ وایمکس یه شارژ میگیری رمزشو و شماره کدش رو وارد میکنی ئ همون لحظه شارژ میشه سه سوت
3- ای دی اس ال دست دولته و میتونه هر موقع بخواد قطعش کنه ولی وایمکس امکان قطعش خیلی کمتره کی گفته تو شرایط جوی قطع میشه جون مادرتون اطلاعات ندارین حرف الکی نزنین
اصلا همینکه که بتونی اینترنت رو همه جا استفاده کنی مزیت بسی بسیار مهمیه از من میشنوی که تجربه زیاد در استفاده از ای دی اس ال و وایمکس داشتم وایمکس ایرانسل بگیر فقط ایرانسل اینم تست من از وایمکسم در خیابان خاوران ، خیابان پیروزی و سرآسیاب خونه اقولمم استفاده کردم از من میشنوی که تجربه زیاد در استفاده از ای دی اس ال و وایمکس داشتم وایمکس ایرانسل بگیر فقط ایرانسل :46:
هر سوالی هم داشتی از خودم بپرس تا در مورد وایمکس کمکت کنم

تست من سرعت من 512

Milad4171
17-09-2011, 18:51
از نظر سرعت قبول دارم که وایمکس راضی کننده نیست. الان پسر عمه ی من داره 256 پارس آنلاین استفاده میکنه بین 100 تا 120 رسیوش هست! ولی وایمکس 32!!!
میشه گذاشت به حساب کم فروشی ولی بهتره قبلش یاد اون روزی بیفتین که همینم نداشتین!!
-
بهترین روش برای شارژ بسته ی افزایشی از طریق کارت شارژ هست!! من در کمتر از 10 دقیقه پول به حسابم ریختم و بسته ی افزایشی رو فعال کردم!!!

Desmond
17-09-2011, 18:59
سلام
یه سوال
من adsl دارم ولی متاسفانه همش wifi قطع میشه و اگه نخوام قطع باشه یاید یه سیم از مودم مستقیم به کامپیوتر وصل کنم
حالا میخوام وایمکس بگیرم این مشکلات رو داره؟

ghafari88
17-09-2011, 19:04

1- اگر معیار شما مودم هست باید عرض کنم یک مودم خوب ای دی اس ال که وایرلس هم داشته باشه رو باید حدود 60 تومن بالاش پول داد که من مودم ایرانسل رو توی یکی از اعیاد خریدم 40 تومن !!!
2-من عرض نکردم که تفاوتی نداره بلکه گفتم اختلافش ناچیزه ...
3- بله در مورد ترافیک اضافه درسته حرفتون و ای دی اس ال ارزون تره ولی این رو فراموش نکنید که ایرانسل روی اشتراکش چهار گیگ ترافیک می ده که من در ای دی اس ال دو گیگ داشتم با همین قیمت تقریبا و البته اختلاف کیفیت فاحش! - تازه مبین نت که شبانه رایگان هم داره. البته من به کسی مبین رو توصیه نمی کنم.
4-این نکته رو هم فراموش نکنید که قابلیت جابجایی وایمکس بسیار بسیار به درد بخوره و بارها به کار من یکی که اومده. تازه تکنولوژی وایمکس از ای دی اس ال جدیدتره و این مسخره بازی های رانژه شدن خط و سیم تلفن و این ها رو هم نداره.
5-اصلا ثبات سرعت ندارههههه؟!!!!! :18: ... اتفاقا وایمکس به ثبات سرعت و واقعی بودن سرعتاش معروفه. تازه الحمدلله که من تا الان موقع رعد و برق و طوفان و سیل و اینا ... :46: ... هیچ مشکلی نداشتم و عالیه ..
6- در آخر هم باید عرض کنم که هدف من طرفداری کورکورانه نیست و این ها تجربیاتمه که عرض کردم خدمتتون. این نکته رو هیچ وقت فراموش نکنید که اینجا ایرانه و ممکنه در یک نقطه دیگه پوشش وایمکس افتضاح باشه و پایداری ای دی اس ال یه شرکتی خوب ... پس نباید مطلق صحبت کرد ..
شاد و پیروز باشید

EXXTREME
17-09-2011, 19:09
سلام دوست عزیزی که از وایمکس ایرانسل بد میگی من از وقتی وایمکس گرفتم پشیمون بودم که چرا قبلا به جای وایمکس از ای دی اس ا استفاده میکردم دوست عزیز هر تکنولوژی مشکل خودشو داره شما نباید از ایرانسل انقدر بد بگین من چند ماهه سرویس 512 ایرانسل دارم و واقعا راضی هستم
دوست عزیز من تا اون جا که یادمه شما از موقعی که در این بخش شر.ع به فعالیت کردین فقط طرفه ایرانسلو گرفتین و هر کی به ایرانسل توهین کرد باهاش برخورد کردین که به ایرانسل بدو بیرا نگو این طرفداریئ شما منو یاده کارمندان شرکت ایرانسل میندازه که وظیفشون تبلیغ است و در فرومهای دیگه دستشون رو شده مثل پرشین تولز ولی اینجا هنوز مشخص نیست هر چند کم کم داره معلوم میشه.

ای دی اس ال ثابته ولی وایمکسو میتونی خونه اقوام بببری
تنها تنها و تنها مزیت وایمکس همینه و بس.شما از پینگه ایرانسل خبر داری؟واسه 700 بود.سرته دانلودم 8 تو صفحه های قبل هم دوستان تست گزاشتن.
یک سوال دارم شما میری خونه اقوام به جای دیدو بازدید میری میشینی پای اینترنت؟واقعا جالبه.

2- موقع اتمام شارژ ای دی اس ال شما باید پول رو به بانک بریزی و زنگ بزنی و ترافیک بگیری ولی واسه شارژ وایمکس یه شارژ میگیری رمزشو و شماره کدش رو وارد میکنی ئ همون لحظه شارژ میشه سه سوت
عزیزم ای دی اس ال هم امکان خرید انلاینو داره.

3- ای دی اس ال دست دولته و میتونه هر موقع بخواد قطعش کنه ولی وایمکس امکان قطعش خیلی کمتره کی گفته تو شرایط جوی قطع میشه جون مادرتون اطلاعات ندارین حرف الکی نزنین
مگه شهر حرته که قطعش کنه تازه اگر هم بکنه تمام سرویسها قطع میشه اعم از وایمکس و وایرلس و هیچ استثنایی نداره این دیگه کاملا واضحه.
اص
لا همینکه که بتونی اینترنت رو همه جا استفاده کنی مزیت بسی بسیار مهمیه از من میشنوی که تجربه زیاد در استفاده از ای دی اس ال و وایمکس داشتم وایمکس ایرانسل بگیر فقط ایرانسل اینم تست من از وایمکسم در خیابان خاوران ، خیابان پیروزی و سرآسیاب خونه اقولمم استفاده کردم از من میشنوی که تجربه زیاد در استفاده از ای دی اس ال و وایمکس داشتم وایمکس ایرانسل بگیر فقط ایرانسل :46:
همین دیگه تنها مزیتش همینه خودت هم 10 بار اشاره کردی.
یادم باشه از این به بعد رفتم خونه فامیلا لپتاپو با مودمو ببرم بشینم پای نت:27:
واسم خیلی جالبه شما داری adsl با اون همه امکانات(سرعت بیشتر مثلا خطه 128 شمارو رو 1مگ بستن و این یعنی پوله 128 میدی و 120 کیلوبایت سرعت داری.پینگ پایین.ثبات سرعت.قیمت ارزانتر.مشله انتن دهی نداره.شبانه رایگان و....)با وایمکس که تنها قابلیتش فقط استفاده در بیرونه مقایسه میکنی تازه اون استفاده هم فقط در حالت ثابته یعنی تو ماشین باشی و در حال حرکت قطع میشه.

در کل به دوستانم پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنن با خوندن پستهای برخی افراد که وظیفه تبلیغ و... دارن زود تصمیم نگیرن.

EXXTREME
17-09-2011, 19:17
درود بر شما.من شمارو یک فرد منطقی میدنم.

اگر معیار شما مودم هست باید عرض کنم یک مودم خوب ای دی اس ال که وایرلس هم داشته باشه رو باید حدود 60 تومن بالاش پول داد که من مودم ایرانسل رو توی یکی از اعیاد خریدم 40 تومن !!!
2-من عرض نکردم که تفاوتی نداره بلکه گفتم اختلافش ناچیزه ...

بله اگر این اعیاد نبود امرن کسی میرفت سراغ وایمکس چون 80 تومن برای مودم زیاده.
یک مدمه 4پورت ای دی اس ال 36 تومنه.

3- بله در مورد ترافیک اضافه درسته حرفتون و ای دی اس ال ارزون تره ولی این رو فراموش نکنید که ایرانسل روی اشتراکش چهار گیگ ترافیک می ده که من در ای دی اس ال دو گیگ داشتم با همین قیمت تقریبا و البته اختلاف کیفیت فاحش! - تازه مبین نت که شبانه رایگان هم داره. البته من به کسی مبین رو توصیه نمی کنم
دقیقا منظورتون کدوم تعرفست؟قبلا چه شرگتی با چه تعرفه ای داشتین؟

4-این نکته رو هم فراموش نکنید که قابلیت جابجایی وایمکس بسیار بسیار به درد بخوره و بارها به کار من یکی که اومده. تازه تکنولوژی وایمکس از ای دی اس ال جدیدتره و این مسخره بازی های رانژه شدن خط و سیم تلفن و این ها رو هم نداره.
بله عزیز جان من هم گفتم کسی که جا به جا میشه و لپ تاپ داره چاره ای جز وایمکس نداره.
در مورد تکنولوژی جدیدتر منظورتون چیه کامل بگین.

5-اصلا ثبات سرعت ندارههههه؟!!!!! :18: ... اتفاقا وایمکس به ثبات سرعت و واقعی بودن سرعتاش معروفه. تازه الحمدلله که من تا الان موقع رعد و برق و طوفان و سیل و اینا ... :46: ... هیچ مشکلی نداشتم و عالیه ..

همین چند روز پیش تو هین تاپیک دوستان از افت سرعت و تغییراتش ناراضی بودن.حتما اون موقه شما انلاین نبودی.ولی در این مورد حق با شماست زیاد روی افت سرعتش نمیشه حساب کرد.

patal
17-09-2011, 19:42
130 تومن بدی فحش بدی بهتر اینه که 210 تومن بدی بازم فحش بدی !! :31:

دقیقا نکته ش همینه،
اینترنت توی این مملکت هیچ وقت درست نمی شه (بچه های بالا و این حرف ها :4: )
هر چی بگیری، مطمئن باش فحش رو می دی :46:

milad.vista
17-09-2011, 20:19
دوست عزیز من تا اون جا که یادمه شما از موقعی که در این بخش شر.ع به فعالیت کردین فقط طرفه ایرانسلو گرفتین و هر کی به ایرانسل توهین کرد باهاش برخورد کردین که به ایرانسل بدو بیرا نگو این طرفداریئ شما منو یاده کارمندان شرکت ایرانسل میندازه که وظیفشون تبلیغ است و در فرومهای دیگه دستشون رو شده مثل پرشین تولز ولی اینجا هنوز مشخص نیست هر چند کم کم داره معلوم میشه.

تنها تنها و تنها مزیت وایمکس همینه و بس.شما از پینگه ایرانسل خبر داری؟واسه 700 بود.سرته دانلودم 8 تو صفحه های قبل هم دوستان تست گزاشتن.
یک سوال دارم شما میری خونه اقوام به جای دیدو بازدید میری میشینی پای اینترنت؟واقعا جالبه.

عزیزم ای دی اس ال هم امکان خرید انلاینو داره.

مگه شهر حرته که قطعش کنه تازه اگر هم بکنه تمام سرویسها قطع میشه اعم از وایمکس و وایرلس و هیچ استثنایی نداره این دیگه کاملا واضحه.
اص
همین دیگه تنها مزیتش همینه خودت هم 10 بار اشاره کردی.
یادم باشه از این به بعد رفتم خونه فامیلا لپتاپو با مودمو ببرم بشینم پای نت:27:
واسم خیلی جالبه شما داری adsl با اون همه امکانات(سرعت بیشتر مثلا خطه 128 شمارو رو 1مگ بستن و این یعنی پوله 128 میدی و 120 کیلوبایت سرعت داری.پینگ پایین.ثبات سرعت.قیمت ارزانتر.مشله انتن دهی نداره.شبانه رایگان و....)با وایمکس که تنها قابلیتش فقط استفاده در بیرونه مقایسه میکنی تازه اون استفاده هم فقط در حالت ثابته یعنی تو ماشین باشی و در حال حرکت قطع میشه.

در کل به دوستانم پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنن با خوندن پستهای برخی افراد که وظیفه تبلیغ و... دارن زود تصمیم نگیرن.

آقای محترم شما کارمند شرکت های ای دی اس الی که از واینمس تعریف میکنی من هیچ کاره هستم من یک دانشجو هستم نه کارمند ایرانسل آخه کسی حرغ الکی میزنه آمپر من میره بالا میخوای کارت دانجو ایمم واست آپلود کنم باور کنی الکی کسی رو خراب نکن و حرف الکی نزن چون مسخرت میکنن
من افت سرعت ندارم به نظر من وایمکسه من به اندازه نصف عمرت ای دی اس ال داشتم پس به من نگو این حرفارو
خونه اقوام میری چیکار میکنی سونی بازی میکنی یا خرس وسطی بالاخره حوصلت سر نمیره شما یا با پیر مردهای فامیلتون میشینی از قدیما میگی بالاخره یه وقتایی لازمه آدم همراهش اینترنت باشه
واقعا متاسفم برای شخصی مثل شما که وایمکسو با ای دی اس ال مقایسه میکنه من ای دی اس ال داشتم یه روز پورتش روشن نمیشد یه روز چزاغ ای دی اس ال فطع میشد و مشکلات دیگه در حین راه فقط افت سرعت داره نه قطهس اطلاعات نداری بحث نکن

دوست عزیز الکی حرف مفت نزن که من تبلیغات میکنم تو از کجا میدونی که به افراد تحمت میزنی که تبلیغ کننده هستن تو برو اطلاعاتتو کامل کن و بعد بیا اینجا به افراد توهین کن تو اصلا وایمکس داری حرف مفت میزنی خودت مستول کدوم شرکت ای دی اس ال هستی ؟ دوستان همیشه به حرف های کسانی توجه کنید که تجربه کار با وایمکس رو دارن :46:

Imanhjp
17-09-2011, 20:31
ای بابا کی این مودم رو میاره پس؟
چرا میگین اون مودم بهتره
یعنی تا کی باید صبر کنم

فکر کنم تا جشنواره پاییز مودم دوباره موجود کنه
اون یکی مدل WiFi ضعیفی داره و حجمش زیاده. همچنین قابلیت اتصال به آنتن خارجی هم نداره.

EXXTREME
17-09-2011, 21:00
آقای محترم شما کارمند شرکت های ای دی اس الی که از واینمس تعریف میکنی من هیچ کاره هستم من یک دانشجو هستم نه کارمند ایرانسل آخه کسی حرغ الکی میزنه آمپر من میره بالا میخوای کارت دانجو ایمم واست آپلود کنم باور کنی الکی کسی رو خراب نکن و حرف الکی نزن چون مسخرت میکنن
:31:عزیز دل شما یک پستی از من نشون بده که من طرفداری شرکتیو کردم.
بر عکسه شما که تو هر کدوم از پستاتون دارین سنگه ایرانسلو به سینه میزنین.دیگه ما که میفهمیم این چیزارو.
در ضمن منظوره من دقیقا شخصه شما نبودی.خیلی دیگه هم هستن.

من افت سرعت ندارم به نظر من وایمکسه من به اندازه نصف عمرت ای دی اس ال داشتم پس به من نگو این حرفارو
شما میدونی بنده چند سالمو که میگی نصفه عمر من وایمکس داری.

خونه اقوام میری چیکار میکنی سونی بازی میکنی یا خرس وسطی بالاخره حوصلت سر نمیره شما یا با پیر مردهای فامیلتون میشینی از قدیما میگی بالاخره یه وقتایی لازمه آدم همراهش اینترنت باشه
نه میرم به اینترنت وصل بشم:31:عزیزم این حرفا قدیمی شده.به زور هم که شده میخوای بگی از ای دی اس ال بهتره.ولی خودت هم میدونی این طور نیست ولی چون قبلا گفتی خوبه نمخیوای زیره حرفت بزنی.

واقعا متاسفم برای شخصی مثل شما که وایمکسو با ای دی اس ال مقایسه میکنه من ای دی اس ال داشتم یه روز پورتش روشن نمیشد یه روز چزاغ ای دی اس ال فطع میشد و مشکلات دیگه در حین راه فقط افت سرعت داره نه قطهس اطلاعات نداری بحث نکن
من نمیدونم چرا این مشکلاتو فقط شما داشتی تو سطح جهان:46:
پورتش روشن نمیشد یعنی چی چراغ روشن نمیشد چیه این دلایل بچه گانه چیه.

دوست عزیز الکی حرف مفت نزن که من تبلیغات میکنم تو از کجا میدونی که به افراد تحمت میزنی که تبلیغ کننده هستن تو برو اطلاعاتتو کامل کن و بعد بیا اینجا به افراد توهین کن تو اصلا وایمکس داری حرف مفت میزنی خودت مستول کدوم شرکت ای دی اس ال هستی ؟ دوستان همیشه به حرف های کسانی توجه کنید که تجربه کار با وایمکس رو دارن
عزیزم من کی توهین کردم شما پستشو برام لینک کنین.
در ضمن این شما هستی داری توهین میکنی.
بهتره با این حرفا و توهینها بحثو به بیراهه نکشونی چون ممکنه اخطار بگیرین.

dvlsh
17-09-2011, 21:02
عزیز دل زیاد تند نرو ... اینجا کسی از جایی تبلیغ نمی کنه . اون adsl با اون همه امکانات رو میتونی توضیح بدی چیه . اگر ایران زیرساخت های مخابراتی درست حسابی داشت که نمی رفتند دنبال اینترنت بی سیم .
بعدش هم شما نمی دونی چرا روی خط 128 یک مگ می بندند ؟!! وایمکس که از مریخ اینترنت نمی گیره از همون جایی که adsl میگیره اونم میگیره . پس سرعت و پینگ فرقی نداره .
دوستمون میگه 210 هزار تومن برای 2 مگ اونوقت شما میگی تفاوت قیمتی ندارند یعنی 80 هزار تومن تفاوتی نیست ؟!!!
در مورد سرعت بالای adsl هم بله یکی از دوستان من هم 256 حجمی پارس آتلاین گرفته ولی داره با سرعت 2 مگ دانلود میکنه . درواقع از ... آورده . چون مخابرات منطقه اشون یوزر پارس انلاین نداره .
من خودم 512 و 1 مگ نامحدود adsl هم داشتم ولی تو نامحدود adsl با وایمکس هیچ فرقی نداره و هر دو اذیت می کنند .
در ضمن قابلیت موبیلیتی وایمکس هم تا سال دیگه راه می افته و درحال حرکت هم دیگه مشکلی نخواهید داشت .

milad.vista
17-09-2011, 21:46
:31:عزیز دل شما یک پستی از من نشون بده که من طرفداری شرکتیو کردم.
بر عکسه شما که تو هر کدوم از پستاتون دارین سنگه ایرانسلو به سینه میزنین.دیگه ما که میفهمیم این چیزارو.
در ضمن منظوره من دقیقا شخصه شما نبودی.خیلی دیگه هم هستن.

شما میدونی بنده چند سالمو که میگی نصفه عمر من وایمکس داری.

نه میرم به اینترنت وصل بشم:31:عزیزم این حرفا قدیمی شده.به زور هم که شده میخوای بگی از ای دی اس ال بهتره.ولی خودت هم میدونی این طور نیست ولی چون قبلا گفتی خوبه نمخیوای زیره حرفت بزنی.

من نمیدونم چرا این مشکلاتو فقط شما داشتی تو سطح جهان:46:
پورتش روشن نمیشد یعنی چی چراغ روشن نمیشد چیه این دلایل بچه گانه چیه.

عزیزم من کی توهین کردم شما پستشو برام لینک کنین.
در ضمن این شما هستی داری توهین میکنی.
بهتره با این حرفا و توهینها بحثو به بیراهه نکشونی چون ممکنه اخطار بگیرین.

عزیز خیلی دیگه داری تند میریا من فقز دانجو هستم تو از اول توهین کردی پست قبلیتو بخون منو کارمند شرکت ایرانسل معرفی کردی و منو تبلیغات چی ایرانسل کردی و دیگران رو که در مورد ایرانسل تعریف کردن حرفشونو زیر سوال بردی اونیکه باید اخطارر بگیره تویی نه من بچه هم خودتی :angry:

EXXTREME
17-09-2011, 21:54
عزیز دل زیاد تند نرو ... اینجا کسی از جایی تبلیغ نمی کنه .
چرا عزیز جان.شما شاید زیاد فروم نمیای یا زیاد وارد نیستی ولی اگر کمی اطلاع داشته باشی باید بدونی در فروم ها به شدت تبلیغ میشه برای هر برندی شرکتی و...چون فروم یک جای عمومی است و بهترین جا برای تبلیغ و خیلی ها به خاطر همین موضوعات توسط مدیریت بن شدن.

اون adsl با اون همه امکانات رو میتونی توضیح بدی چیه .
یعنی چی توضیح بدم چیه.شما پستای قبلیو بخون مزایاشو نسبت به وایمکس نوشتم.
تنها مزیت وایمکس در جا به جاییشه که البته اونم باید ثابت باشی.

اگر ایران زیرساخت های مخابراتی درست حسابی داشت که نمی رفتند دنبال اینترنت بی سیم .
:31:واقعا اینجور فکر میکنین؟پس کشورهای اروپایی هم زیر ساخته درست حسابی ندارن که وایرلس دارن.
پسر خوب تکنولوژیهاش جدید بوجود میاد و کمکم همه گیر میشه مثل وایمکس مثل ای دی اس ال وایرلسو...

بعدش هم شما نمی دونی چرا روی خط 128 یک مگ می بندند ؟!! وایمکس که از مریخ اینترنت نمی گیره از همون جایی که adsl میگیره اونم میگیره . پس سرعت و پینگ فرقی نداره .
سرعتو پینگ مستقیما بر میگرده به isp همونطور که برای داتک مثلا 200 برای شاتل 350 از یک سرور.

دوستمون میگه 210 هزار تومن برای 2 مگ اونوقت شما میگی تفاوت قیمتی ندارند یعنی 80 هزار تومن تفاوتی نیست ؟!!!
چرا هست ولی شما فکر کردین قیمت یک مودم وایمکس چنده 80 تومن.شما میدونی ایرانسل تو سرویسهای نامحدود سرعتو میاره پایین و نوسان ایجاد میکنه تا کاربرا زیاد دانلود نکنن.شما میدونی قیمت هر گیگ ایرانسل تقریبا 2 برابر adsl میباشد.شما میدونی ایرانسل شبانه رایگان نداره.

در مورد سرعت بالای adsl هم بله یکی از دوستان من هم 256 حجمی پارس آتلاین گرفته ولی داره با سرعت 2 مگ دانلود میکنه . درواقع از ... آورده . چون مخابرات منطقه اشون یوزر پارس انلاین نداره .
بله همیشه اینجوره و شرکتها حداقل سعرتو دو برابر میدن مثلا برای 128 حداقل 25 میدن البته شرکتهای معروف به دلیل رقابت.ولی ایرانسل چون دقیبی نداره(چون وایمکس یک تکنولوژی نو ظهو در ایران است)واسش کیفیت و قیمت مهم نیست.قفقط در حدی باشه که از مبین نت سر باشه براش کافیه.

من خودم 512 و 1 مگ نامحدود adsl هم داشتم ولی تو نامحدود adsl با وایمکس هیچ فرقی نداره و هر دو اذیت می کنند .
توی نامحدود ای دی اس ال فرق زیاده عزیز.چرا راهه دور بریم یکی از دوستان من قبلا از مخابرات اکانت داشت 128 با سرعت 14 دانلود پینگ هم همیشه حولو حوش 300 ولی الان من تو همون منطقه مخابراتی رفیقم هستم وایمکس دارم سرعته دانلودم بهریتن حالت 11 است و پینگم بالای 400.تا حالا هم 10 تا تست گزاشتم.

در ضمن قابلیت موبیلیتی وایمکس هم تا سال دیگه راه می افته و درحال حرکت هم دیگه مشکلی نخواهید داشت .
اولا بسیار بعیده تا چند ساله دیگه قابلیت حرکت داشته باشه دوما اگر هم داشته باشه باز هم میشه همون حرفه اول من که تنها مزیتش جا به جاییش است.
من فکر میکنم بحث داری شخصی میشه و دوستان به جای مدرک و حرف مستند دارن کل کل میکنن.
اگر اینجوری باشه ارزشه وقت گزاشتن نداره.

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

عزیز خیلی دیگه داری تند میریا من فقز دانجو هستم تو از اول توهین کردی پست قبلیتو بخون منو کارمند شرکت ایرانسل معرفی کردی و منو تبلیغات چی ایرانسل کردی و دیگران رو که در مورد ایرانسل تعریف کردن حرفشونو زیر سوال بردی اونیکه باید اخطارر بگیره تویی نه من بچه هم خودتی :angry:
من نگفتم شما کارمند ایرانسل هستی فقط گفتم مشکوکی(هر کی پستای شمارو بخونه کاملا متوجه میشه)
در ضمن این حرفه من اصلا توهین نیست.
در مورد اخطار هم اگر پستتو گزارش میکرم یدونه یک امتیازی میگرفتی ولی تو مرامه ما این حرفا نیست.

milad.vista
17-09-2011, 22:44
چرا عزیز جان.شما شاید زیاد فروم نمیای یا زیاد وارد نیستی ولی اگر کمی اطلاع داشته باشی باید بدونی در فروم ها به شدت تبلیغ میشه برای هر برندی شرکتی و...چون فروم یک جای عمومی است و بهترین جا برای تبلیغ و خیلی ها به خاطر همین موضوعات توسط مدیریت بن شدن.

یعنی چی توضیح بدم چیه.شما پستای قبلیو بخون مزایاشو نسبت به وایمکس نوشتم.
تنها مزیت وایمکس در جا به جاییشه که البته اونم باید ثابت باشی.

:31:واقعا اینجور فکر میکنین؟پس کشورهای اروپایی هم زیر ساخته درست حسابی ندارن که وایرلس دارن.
پسر خوب تکنولوژیهاش جدید بوجود میاد و کمکم همه گیر میشه مثل وایمکس مثل ای دی اس ال وایرلسو...

سرعتو پینگ مستقیما بر میگرده به isp همونطور که برای داتک مثلا 200 برای شاتل 350 از یک سرور.

چرا هست ولی شما فکر کردین قیمت یک مودم وایمکس چنده 80 تومن.شما میدونی ایرانسل تو سرویسهای نامحدود سرعتو میاره پایین و نوسان ایجاد میکنه تا کاربرا زیاد دانلود نکنن.شما میدونی قیمت هر گیگ ایرانسل تقریبا 2 برابر adsl میباشد.شما میدونی ایرانسل شبانه رایگان نداره.

بله همیشه اینجوره و شرکتها حداقل سعرتو دو برابر میدن مثلا برای 128 حداقل 25 میدن البته شرکتهای معروف به دلیل رقابت.ولی ایرانسل چون دقیبی نداره(چون وایمکس یک تکنولوژی نو ظهو در ایران است)واسش کیفیت و قیمت مهم نیست.قفقط در حدی باشه که از مبین نت سر باشه براش کافیه.

توی نامحدود ای دی اس ال فرق زیاده عزیز.چرا راهه دور بریم یکی از دوستان من قبلا از مخابرات اکانت داشت 128 با سرعت 14 دانلود پینگ هم همیشه حولو حوش 300 ولی الان من تو همون منطقه مخابراتی رفیقم هستم وایمکس دارم سرعته دانلودم بهریتن حالت 11 است و پینگم بالای 400.تا حالا هم 10 تا تست گزاشتم.

اولا بسیار بعیده تا چند ساله دیگه قابلیت حرکت داشته باشه دوما اگر هم داشته باشه باز هم میشه همون حرفه اول من که تنها مزیتش جا به جاییش است.
من فکر میکنم بحث داری شخصی میشه و دوستان به جای مدرک و حرف مستند دارن کل کل میکنن.
اگر اینجوری باشه ارزشه وقت گزاشتن نداره.

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

من نگفتم شما کارمند ایرانسل هستی فقط گفتم مشکوکی(هر کی پستای شمارو بخونه کاملا متوجه میشه)
در ضمن این حرفه من اصلا توهین نیست.
در مورد اخطار هم اگر پستتو گزارش میکرم یدونه یک امتیازی میگرفتی ولی تو مرامه ما این حرفا نیست.

پستمو گزارش بده ببینم چیکار میکنن این همه منو تهدید میکنی :angry:
چند وقته اومدی به این تاپیک همه چیزو بهم ریختی

dvlsh
17-09-2011, 23:32

من بیشتر از 10 ساله که در فاروم های مختلف فعالیت می کنم و همه چی رو میدونم . میتونی id منو تو فاروم های معروف هم جستجو کنی .

واقعا اینجور فکر میکنین؟پس کشورهای اروپایی هم زیر ساخته درست حسابی ندارن که وایرلس دارن.

نه داداش اینجا رو با کشورهای لروپایی مقایسه نکن ... من مورد بحثم ایرانه . بزرگترین دلیلی که رفتن دنبال سرویس های بیسیم نداشتن امکانات و تجهیرات برای تغییر بوده و تعداد تقاضا بالا ... اینو وزیر ارتباطات میگه نه من.

شما دلت خوشه به سرویس های حجمی که از دم کلاه برداریه ؟!!! بعدش مگه شما adsl رو وصل میکنید به کتری برقی ؟!! :31: روتر هم 40-50 تومن قیمتشه . در مورد نوسان که گفتی بله من هم مثل شما فکر میکردم که اینجوریه ولی بعد از پرس و جو تحقیق فهمیدم بستگی به دکلی داره که ازش آنتن میگیری اگر وارد باشی و بدونی کدوم دکل خوبه دیگه مشکلی نداری و الان هم در 1 هفته پیش نزدیک 60 گیگ بدون مشکل دانلود کردم .

نه داداش همیشه اینجوری نیست که 128 رو 2 برابر بدن ... بستگی به وضعیت مخابرات داره . ایرانسل هم الان بی رقیب نیست . اگر رقیب نداشت وایمکس 230 هزار تومنی رو 130 هزار تومن نمیداد . بعدش هم داریم درباره اپراتور دوم کشور صحبت می کنیم نه یه شرکت 3 طبقه .

در آخر هم بگم اصلا بکل قیاس این دو سیستم با هم اشتباهه ... ولی وایمکس تکنولوژی جدیدتریه پس قابلیت ارتقاء و پیشرفتش بخاطر دردسترس بودنش خیلی برای isp ها راحت تره . اگر اینطور نبود داتک هم سراغش نمی رفت تا سرویس بده و از همه مهمتر این وسط دیگه یه واسطه بیخود بنام مخابرات نداری و طرفت مستقیم شرکت هستش .
و از همه مهمتر اینجا ایرانه یک روز توپ کار میکنه یک روز افتضاحه که هیچ ربطی هم به تکنولوژی نداره .