PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

kamyabtarinha
02-08-2011, 09:48
سلام

در سایت ecare ایرانسل فایل بروزرسانی مودم قرار داده شده. این بروزرسانی چه ضرورتی داره و اگر انجام نشه چی میشه؟ (مودم من:bm632w)
میپرسم چون تنظیمات رو با دردسر انجام دادم و زورم میاد دوباره دستکاری کنم.
ببخشید اگه سوال تکراری بود فرصت خوندن ماقبل رو نداشتم )-:

خیلی ممنون

simatehrani
02-08-2011, 11:01
سلام
میشه مودم wifi رو ببرم یه خونه دیگه مثلا 2-3 کوچه بالاتر اونجا استفاده کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

matador
02-08-2011, 11:07
سلام

در سایت ecare ایرانسل فایل بروزرسانی مودم قرار داده شده. این بروزرسانی چه ضرورتی داره و اگر انجام نشه چی میشه؟ (مودم من:bm632w)
میپرسم چون تنظیمات رو با دردسر انجام دادم و زورم میاد دوباره دستکاری کنم.
ببخشید اگه سوال تکراری بود فرصت خوندن ماقبل رو نداشتم )-:

خیلی ممنون

دوست عزیز مودم من هم مثل مال شماست . من هفته پیش همون بروز رسانی رو که سایت گذاشته بود رو دانلود کردم و متوجه شدم فریمور همونیه که خود مودم داره . یعنی بروز رسانیش قدیمیه .

Milad4171
02-08-2011, 11:52
4 ماهه دارم از ایرانسل سرویس میگیرم. خوش بختانه تا امروز فقط 2 روز قطعی داشتم . یه روز جمعه یه روزم یک شنبه بود!!!.
سرعتش خوبه فقط بعضی وقتها جنی میشه آنتن میپره که با یکم دست گاری انتن و مودم و جا به جاش کردن یا ریست کردنش ، مشکلش حل میشه!!!
روی چیز پی ان هم خوب کار میکنه. فقط من یه سوال دارم. توی حساب کاربری یه جا داره واسه تغییر تعرفه؟ یعنی من میتونم بعد از 6 ماه اشتراکم اونو از 256 به 512 تغییر بدم؟؟ . اینو الان نمیدونم که شدنی هست یا نه

amh1365
02-08-2011, 12:24
سلام
میشه مودم wifi رو ببرم یه خونه دیگه مثلا 2-3 کوچه بالاتر اونجا استفاده کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

سلام. نه مشکلی نداره. هرجا که پوشش داشته باشه می تونی ببری و استفاده کنی.

Imanhjp
02-08-2011, 12:35
4 ماهه دارم از ایرانسل سرویس میگیرم. خوش بختانه تا امروز فقط 2 روز قطعی داشتم . یه روز جمعه یه روزم یک شنبه بود!!!.
سرعتش خوبه فقط بعضی وقتها جنی میشه آنتن میپره که با یکم دست گاری انتن و مودم و جا به جاش کردن یا ریست کردنش ، مشکلش حل میشه!!!
روی چیز پی ان هم خوب کار میکنه. فقط من یه سوال دارم. توی حساب کاربری یه جا داره واسه تغییر تعرفه؟ یعنی من میتونم بعد از 6 ماه اشتراکم اونو از 256 به 512 تغییر بدم؟؟ . اینو الان نمیدونم که شدنی هست یا نه

اگه تعرفه بلند مدت داری استفاده میکنی ماه بعد از اتمام تعرفه هم باید همون قبلی رو استفاده کنی. از ماه هشتم میتونی هرچی بخوای استفاده کنی

Peji2010
02-08-2011, 14:55
سلام.من امروز مودم usb ثبت نام کردم(اینترنتی) الان اون بالا میزنه : وضعیت حساب شما: وضعیت تعلیق پرداخت
حالا باید چیکار کنم؟وایسم بهم زنگ بزنن؟

zed2
02-08-2011, 16:36
سلام.من امروز مودم usb ثبت نام کردم(اینترنتی) الان اون بالا میزنه : وضعیت حساب شما: وضعیت تعلیق پرداخت
حالا باید چیکار کنم؟وایسم بهم زنگ بزنن؟
نه بابا خودت زنگ بزن.فقط باسه اینکه تایید کنن در محدوده ای می خوان.
بعد برو پرداخت کن 2 تا 3 روز بعد زنگ می زنن بهت که روز و ساعت برای نصب رو مشخص کنی.

------
سماغ می مکم.....سرویس فعال شده ولی به علت نامعلومی کار نمی کنه....گفتن صبر کنم تا مشکل رفع بشه ......ببینم کی راه می افته.:13:

parsams
02-08-2011, 17:23
من اشتراک نامحدود یک مگابیت دارم . الان یک هفته است که نوسان شدید سرعت دارم بین 30 تا 120 با پینگ بالا
میخواستم ببینم بقیه دوستان هم همین مشکلو دارن؟
پشتیبانی هم 2-3 بار تماس گرفتم بین 10 تا 12 دقیقه فقط میگه لطفا منتظر باشید و اپراتور جواب نمیده.

Peji2010
02-08-2011, 17:42
نه بابا خودت زنگ بزن.فقط باسه اینکه تایید کنن در محدوده ای می خوان.
بعد برو پرداخت کن 2 تا 3 روز بعد زنگ می زنن بهت که روز و ساعت برای نصب رو مشخص کنی.

من به 707 زنگ زدم میگه بعد از ثبت نام باید منتظر باشید تا کارشناسان ما برای تایید به شما زنگ بزنن! بعدشم میگه منتظر باشید تا اپراتور برداره ولی کسی جواب نداد!
به یه شماره دیگه باید زنگ بزنم؟!
------
یه سوال..من که تو خونه هستم نمیتونم گزینه شرکتی رو انتخاب کنم و بالای 128 kb بگیرم؟ کلا" راهی هست بشه بیشتر از 128 گرفت؟(تو خونه)

zed2
02-08-2011, 19:04
من به 707 زنگ زدم میگه بعد از ثبت نام باید منتظر باشید تا کارشناسان ما برای تایید به شما زنگ بزنن! بعدشم میگه منتظر باشید تا اپراتور برداره ولی کسی جواب نداد!
به یه شماره دیگه باید زنگ بزنم؟!
------
یه سوال..من که تو خونه هستم نمیتونم گزینه شرکتی رو انتخاب کنم و بالای 128 kb بگیرم؟ کلا" راهی هست بشه بیشتر از 128 گرفت؟(تو خونه)
نمی دونم این پیغام رو کی گذاشتن ولی به من بعد از 4 روز زنگ نزدن خودم زنگ زدم و این موضوع رو فهمیدم..بهتر است صرفه جویی در وقت بکنی و زنگ بزنی-در ضمن من فکر کنم 17 دقیقه اخرین بار که با 707 تماس گرفتم طول کشید ....بلند ترین زمان پشت خط هم بالای 47 دقیقه بود-البته باسه خط موبایل رکورد های صبر بیشتر هم دارم. ( نمی دونم اینجا بود یا یک تاپیک دیگه که یکی از بچه ها پیشنهاد داده بود وقتی به پشتیبانی زنگ می زنید با ایرانسل زنگ بزنید که هزینه نیوفته و بعد که گوشی رو بزارین روی حالت speaker (اگر گوشی داشته باشه ) و اطرافتون بزارین باشه تا زمانی که جواب بدن و برین کارهاتون رو انجام بدین.)

در مورد بیشتر از 128این پست رو ببین
چطور براي خانه سرعت بيش تر از 128 بگيرم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از همین روش ها معمولا بچه ها سرعت بیشتر می گیرن:46:(البته ان پست قدیمی هست و احتیاج به اپدیت داره )

D3vil_A
02-08-2011, 19:23
سلام.
آقا بعد از 1 ماه (حدودا 2 ماهی میشه) اومدند و سرویس منو راه اندازی کردند ...512 با پهانای باند 4GB ماهانه....(6 ماهه)...
اولش که یارو امود برای وصل کردن بعد از راه اندازی به مدارک ما که یک نام از طرف شرکت بود گیر داد گفت نمدونم مهرش نا خوانا هست و فلان....! یک نامه جدید برای شرکت ما ( ظاهرا شرکت پیمان کار بود) ارسال کنید.و اگر ارسال نکنید سرعت شما به 128KB کاهش پپیدا میکنه هیچ کاری هم نمیتوندی انجام بدید.
روز بعد من با خوده شرکت ایرانسل همون 707 تماس گرفتم گفتم قضیه رو طرف گفت نامه جدید رو برای ما ارسال کنید و دیگه لازم نیست برای شرکت پیمان کار ارسال کنید و شماره فسک رو گرفتم براشون همون نامه قبلی که ازش ایراد گرفته بود :دی رو فرستادم برای شرکت و خدا رو شکر مثل اینکه قبول کردند :دی (همین راحتی)

از این قضیه بگذریم من یک مشکل با مودم WiFi دارم اونم اینه که اوضاع پینگ شدیدا ناجوره در بهترین حالت میاد روی 350....! در حالتی که معمولا آنت 4 تا 5 خط پر هست.
راهی هست پینگ رو برای بازی آنلاین افزایش بدم؟ تغییر مکان هم دادم ولی اوضاش تغییری نکرد....
اینم بگم که بین 70 تا 80 KB دانلود دارم و از این لحاظ مشکلی وجود نداره.

شرکتی یا دفتری چیزی آشنا نداری فقط کافیه یک معرفی نامه با مهر شرکت یا همون دفتر بگیری.....بقیش حله..!

ممنونم.

Peji2010
02-08-2011, 22:28
نمی دونم این پیغام رو کی گذاشتن ولی به من بعد از 4 روز زنگ نزدن خودم زنگ زدم و این موضوع رو فهمیدم..بهتر است صرفه جویی در وقت بکنی و زنگ بزنی-در ضمن من فکر کنم 17 دقیقه اخرین بار که با 707 تماس گرفتم طول کشید ....بلند ترین زمان پشت خط هم بالای 47 دقیقه بود-البته باسه خط موبایل رکورد های صبر بیشتر هم دارم. ( نمی دونم اینجا بود یا یک تاپیک دیگه که یکی از بچه ها پیشنهاد داده بود وقتی به پشتیبانی زنگ می زنید با ایرانسل زنگ بزنید که هزینه نیوفته و بعد که گوشی رو بزارین روی حالت speaker (اگر گوشی داشته باشه ) و اطرافتون بزارین باشه تا زمانی که جواب بدن و برین کارهاتون رو انجام بدین.)

در مورد بیشتر از 128این پست رو ببین
چطور براي خانه سرعت بيش تر از 128 بگيرم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از همین روش ها معمولا بچه ها سرعت بیشتر می گیرن:46:(البته ان پست قدیمی هست و احتیاج به اپدیت داره )

ممنون..عجب صبری داری شما..:31:.47 دقیقه...:18:
میگم نمیشه برم یکی ازین فروشنده هایی که آدرسشو تو سایت زده تا ردیفش کنه؟!
اگه اینم نمیشه دیگه مجبورم منم صبر پیشه کنم!
برای بالای 128 دانشگاه راحت قبول میکنه؟ من تازه کنکور دادم امسال میرم دانشگاه اگه بشه که صبر میکنم تا دانشگاه شروع شه.

شرکتی یا دفتری چیزی آشنا نداری فقط کافیه یک معرفی نامه با مهر شرکت یا همون دفتر بگیری.....بقیش حله..!

من بابام تو بنگاه املاک کار میکنه میشه کاری کرد؟!:31:

zed2
02-08-2011, 22:40
ممنون..عجب صبری داری شما..:31:.47 دقیقه...:18:
میگم نمیشه برم یکی ازین فروشنده هایی که آدرسشو تو سایت زده تا ردیفش کنه؟!
اگه اینم نمیشه دیگه مجبورم منم صبر پیشه کنم!
برای بالای 128 دانشگاه راحت قبول میکنه؟ من تازه کنکور دادم امسال میرم دانشگاه اگه بشه که صبر میکنم تا دانشگاه شروع شه.

من بابام تو بنگاه املاک کار میکنه میشه کاری کرد؟!:31:
کاری نداره می تونی طی این مدت بازی کنی یا کتاب بخونی یا فیلم ببینی و......( انقدر کار می شه کرد که مسئله پیش نیاد:27:
کاغذ رو نمی دونم این مرحله رو می خواد یا نه...ازمایش کردی نتیجه اش رو به من بگو( ولی زنگ زدن با ایرانسل اسونتر است تا تو گرما رفتن نمایندگی)
فکر کنم بشه...بهشون زنگ بزن بگو ببین چی میگن ؟؟؟؟؟

MITAJOON
02-08-2011, 23:25
سلام.
راهی هست پینگ رو برای بازی آنلاین افزایش بدم؟ تغییر مکان هم دادم ولی اوضاش تغییری نکرد....

منظورتون کاهش بود دیگه،نه؟

D3vil_A
03-08-2011, 00:03
آره میشه..به عنوان تجاری میشه گرفت فقط باید معرفی نامه باشه + مهر (معرفی نامه باید روی سر برگ خورده باشه مهر + امضا + اسم خودتون ) ....!

منظورتون کاهش بود دیگه،نه؟
بله :دی

EXTREME
03-08-2011, 07:13
آره میشه..به عنوان تجاری میشه گرفت فقط باید معرفی نامه باشه + مهر (معرفی نامه باید روی سر برگ خورده باشه مهر + امضا + اسم خودتون ) ....!

بله :دی
پس برای اینه که وضعت خوبه :31:
آرمان جان پینگ رو همه برای بازی آنلاین کم میکنند شما میخواین زیاد کنید؟
هرچی کمتر باشه بهتره

---------- Post added at 08:13 AM ---------- Previous post was at 08:12 AM ----------

دوستان الان تعرفه ی جدید وایمکس چطوریه میشه یکی برام بزاریه ممنون میشم

Milad4171
03-08-2011, 08:32
دوستان و عزیزان گرام!!! اینو من به کسانی که میخوان 512 و 256 بگیرن بگم× بخاطر پولش هم که شده شما هرچی بخواین بهتون میدن فقط یه چیزی باید بدین دستشون که اگه کسی خرشون رو گرفت مدرک داشته باشن.
یک عدد سربرگ از یه شرکت با درخواست سرویس انترنت پر سرعت با سرعت 256 - 512 -1 مگ راحت و بدون مشکل انجام میشه!!
حتما تو خونواده شما کسی توی شرکتی جایی که سربرگ رسمی داشته باشه هست!! پس نگران محددویت سرعت 128 نباشین!!!:27:

EXTREME
03-08-2011, 10:48
دوستان و عزیزان گرام!!! اینو من به کسانی که میخوان 512 و 256 بگیرن بگم× بخاطر پولش هم که شده شما هرچی بخواین بهتون میدن فقط یه چیزی باید بدین دستشون که اگه کسی خرشون رو گرفت مدرک داشته باشن.
یک عدد سربرگ از یه شرکت با درخواست سرویس انترنت پر سرعت با سرعت 256 - 512 -1 مگ راحت و بدون مشکل انجام میشه!!
حتما تو خونواده شما کسی توی شرکتی جایی که سربرگ رسمی داشته باشه هست!! پس نگران محددویت سرعت 128 نباشین!!!:27:
دوست من میتونی بگی الان تعرفه های وایمکس ایرانسل چطوریه
قیمتش حجمش ماهیانه چقدر میشه انواع مختلفشو اگه میشه بگین ممنون

Imanhjp
03-08-2011, 11:50
دوست من میتونی بگی الان تعرفه های وایمکس ایرانسل چطوریه
قیمتش حجمش ماهیانه چقدر میشه انواع مختلفشو اگه میشه بگین ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Peji2010
03-08-2011, 11:59
کاری نداره می تونی طی این مدت بازی کنی یا کتاب بخونی یا فیلم ببینی و......( انقدر کار می شه کرد که مسئله پیش نیاد:27:
کاغذ رو نمی دونم این مرحله رو می خواد یا نه...ازمایش کردی نتیجه اش رو به من بگو( ولی زنگ زدن با ایرانسل اسونتر است تا تو گرما رفتن نمایندگی)
فکر کنم بشه...بهشون زنگ بزن بگو ببین چی میگن ؟؟؟؟؟

زنگ زدم یکی از فروشنده ها گفت هیچی نمیدونم!! بعد زنگ زدم ایرانسل گذاشتم رو بلنگو بعد از 5 دقیقه برداشت!:31:
بعد گفت وصلت میکنم به مسئول تایید ثبت نام،بعد حدود 10 دقیقه طول کشید تا یارو برداشت! آدرس گفتم گفت حله برو پول بریز حداکثر تا 48 ساعت بهت زنگ میزنن برای نصب.خلاصه از اینترنت پولو ریختم وحل شد!
آقا دمت گرم اگه نمیگفتی کلی علاف شده بودم...:11:

spiky
03-08-2011, 12:56
( نمی دونم اینجا بود یا یک تاپیک دیگه که یکی از بچه ها پیشنهاد داده بود وقتی به پشتیبانی زنگ می زنید با ایرانسل زنگ بزنید که هزینه نیوفته و بعد که گوشی رو بزارین روی حالت speaker (اگر گوشی داشته باشه ) و اطرافتون بزارین باشه تا زمانی که جواب بدن و برین کارهاتون رو انجام بدین.)

من بودم که گفتم
خودم هم همیشه همین کار رو میکنم چون اگر بخوای الاف اینا بشی دیگه کلاهت پس معرکه اس
ولی فکر نکنم هیچ کدومتون مثل من رکورد داشته باشین من یه دفعه 59:59 ثانیه پشت خط بودم که وقتی به 1 ساعت برسه خودکار قطع میکنه

hormozan m
03-08-2011, 15:18
سلام . دوستان من 128 گرفتم و پول هم واریز کردم حداکثر چقدر طول میکشه بیان مودم رو نصب کنن؟

من که 128 خانگی هستم میشه بعدا که نامه گرفتم به 512 تغییرش بدم؟ اون موقع نامه رو باید به کی داد؟؟

مرسی:31:

amh1365
03-08-2011, 16:56
سلام . دوستان من 128 گرفتم و پول هم واریز کردم حداکثر چقدر طول میکشه بیان مودم رو نصب کنن؟

من که 128 خانگی هستم میشه بعدا که نامه گرفتم به 512 تغییرش بدم؟ اون موقع نامه رو باید به کی داد؟؟

حداکثر یک هفته (معمولا) . ولی اگه بعد دو سه روز نیومدن زنگ بزن پیگیری کن تا زودتر بیان.
نه 128 خانگی رو نمی تونی ارتقا بدی. باید این 128 را به تعرفه آزاد تغییر بدی و یه حساب جدید شرکتی با مودم اشتراکی ثبت نام کنی.

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

زنگ بزن . یه شماره فکس بهت میگن. ایمیل هم دارن. به هر کدام خواستی می تونی نامه و سایر مدارک رو بفرستی.

zed2
03-08-2011, 19:24
خوب من هم به جمع ایرانسل دار ها پیوستم ....چقدر لذت بخش است از سرعت 2 3 کیلوبایت و پینگ 2000 3000 بری هوا

زنگ زدم یکی از فروشنده ها گفت هیچی نمیدونم!! بعد زنگ زدم ایرانسل گذاشتم رو بلنگو بعد از 5 دقیقه برداشت!:31:
بعد گفت وصلت میکنم به مسئول تایید ثبت نام،بعد حدود 10 دقیقه طول کشید تا یارو برداشت! آدرس گفتم گفت حله برو پول بریز حداکثر تا 48 ساعت بهت زنگ میزنن برای نصب.خلاصه از اینترنت پولو ریختم وحل شد!
آقا دمت گرم اگه نمیگفتی کلی علاف شده بودم...:11:

خواهش:10:

من بودم که گفتم
خودم هم همیشه همین کار رو میکنم چون اگر بخوای الاف اینا بشی دیگه کلاهت پس معرکه اس
ولی فکر نکنم هیچ کدومتون مثل من رکورد داشته باشین من یه دفعه 59:59 ثانیه پشت خط بودم که وقتی به 1 ساعت برسه خودکار قطع میکنه
مال من بیشتر است 2 ساعت و 40 دقیقه فکر کنم (7 قسمت انیمه دیدم تا امدن جواب دادن)
ایول به معرفتت:5:
حالا منم پیوستم به ایرانسل ....وقت داشتی بیا یک مجموعه راهنماها و مطالبی که سوال خیلی ها هست رو تنظیم کنیم و بزاریم پست اول.:46:

حداکثر یک هفته (معمولا) . ولی اگه بعد دو سه روز نیومدن زنگ بزن پیگیری کن تا زودتر بیان.
نه 128 خانگی رو نمی تونی ارتقا بدی. باید این 128 را به تعرفه آزاد تغییر بدی و یه حساب جدید شرکتی با مودم اشتراکی ثبت نام کنی.

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

زنگ بزن . یه شماره فکس بهت میگن. ایمیل هم دارن. به هر کدام خواستی می تونی نامه و سایر مدارک رو بفرستی.

این چرا دو جوابی است:31:

حالا دو سوال اساسی :
هنوز که حجمی که باسه لیست سیاه مشخص کردن تغییر که نکرده از اخرین بار که پرسیدم ؟
بعد من از کجا این حجم مصرفی ام رو ببینم که یک موقع دوربین کنترل حجم مچم رو نگیره؟:27:

D3vil_A
03-08-2011, 19:34
دوستان عزیز کسانی که 512KB/S دارند با مودم WiFi وضعیت پینگشون چطوره؟!

برای من در حالتی که 5 تا خط سیگنال پر هست (بهترین حالت) 327ms پینگمه...!

Imanhjp
03-08-2011, 20:58

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مگه مدل مودم تو پینگ تاثیر داره؟
در ضمن من با سرور آلمان گرفتم شد این
جمهوری چک کمتر هم بود

spiky
03-08-2011, 21:08
مال من بیشتر است 2 ساعت و 40 دقیقه فکر کنم (7 قسمت انیمه دیدم تا امدن جواب دادن)
ایول به معرفتت:5:
حالا منم پیوستم به ایرانسل ....وقت داشتی بیا یک مجموعه راهنماها و مطالبی که سوال خیلی ها هست رو تنظیم کنیم و بزاریم پست اول.:46:

حالا دو سوال اساسی :
هنوز که حجمی که باسه لیست سیاه مشخص کردن تغییر که نکرده از اخرین بار که پرسیدم ؟
بعد من از کجا این حجم مصرفی ام رو ببینم که یک موقع دوربین کنترل حجم مچم رو نگیره؟:27:
1-نه منم که گفتم هر سرویسی که داری حساب کن ببین در ماه چه قدر میتونی 24 ساعته دانلود کنی از اون مقدار باید کمتر باشه مثلا با 512 حدود 150 گیگ میتونی دانلود کنی ولی نباید به 150 برسه حتی 149.9 بشه ولی 150 نشه
2-از تو قسمت حساب تو کنترل پنل اینترنتی یه جا نوشته
مجموع کل استفاده ها در دوره جاری
اون جا هست که چه قدر استفاده کردی و تو جزئیات حساب ویژه
باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه
اون جا حجم مونده رو نوشته که خیلی زیادتر از چیزی هست که میتونی دانلود کنی (البته اگر نامحدود باشی)
در مورد راهنما هم من پایه ام ولی نمیدونم در مورد چه مطالبی باید بنویسیم:10: اگر خودت سوال ها رو میگی و من جواب ها رو که بسم الله

kaftare_bad
03-08-2011, 21:39

زنگ بزن 707 ی ایمیل و ی شماره فکس بهت میدن من ایمیل رو توصیه میکنم چون فکس فرستادم فایده نداشت 48 ساعت بعد از فرستادن ایمیل دوباره زنگ بزن و در صورتی که ایمیلتون ثبت شده باشه درخواست تغییر تعرف به 512 رو واست پر میکنن و در دوره بعد به میزان تعرفه شارژ کن اتوماتیک دیگه 512 میشه
من که خودم این مراحلو طی کردم:7::7:

zed2
03-08-2011, 22:59
1-نه منم که گفتم هر سرویسی که داری حساب کن ببین در ماه چه قدر میتونی 24 ساعته دانلود کنی از اون مقدار باید کمتر باشه مثلا با 512 حدود 150 گیگ میتونی دانلود کنی ولی نباید به 150 برسه حتی 149.9 بشه ولی 150 نشه
2-از تو قسمت حساب تو کنترل پنل اینترنتی یه جا نوشته
مجموع کل استفاده ها در دوره جاری
اون جا هست که چه قدر استفاده کردی و تو جزئیات حساب ویژه
باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه
اون جا حجم مونده رو نوشته که خیلی زیادتر از چیزی هست که میتونی دانلود کنی (البته اگر نامحدود باشی)
در مورد راهنما هم من پایه ام ولی نمیدونم در مورد چه مطالبی باید بنویسیم:10: اگر خودت سوال ها رو میگی و من جواب ها رو که بسم الله
مجموع کل استفاده ها در دوره جاری رو زده 400 مگ و ظاهرا اپدیت نشده ولی این یکی تو جزئیات حساب ویژه
باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه رو واحدش به کیلوبایت است یا مگابایت؟اگر کیلوبایت باشه من بدبخت می شم....کمتر از 20 گیگ برام مونده......اونم ظرف 24 ساعت....اصلا با فرمول شما نمی خونه که.......قات زده؟

spiky
03-08-2011, 23:11
مجموع کل استفاده ها در دوره جاری رو زده 400 مگ و ظاهرا اپدیت نشده ولی این یکی تو جزئیات حساب ویژه
باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه رو واحدش به کیلوبایت است یا مگابایت؟اگر کیلوبایت باشه من بدبخت می شم....کمتر از 20 گیگ برام مونده......اونم ظرف 24 ساعت....اصلا با فرمول شما نمی خونه که.......قات زده؟
نه کیلوبایت نیست به ریال هست که هر مگ 100 ریال هست بنابراین اگر دو رقم سمت راست رو حذف کنی میشه مقدار مگابایت باقی مونده
در ضمن سرویس چیه؟

swamp
04-08-2011, 09:12
یکی از دوستان عزیز لطف کنه این دو جدول رو برای من تفسیر کنه!!!
مقدار مگی که من مصرف کردم زده 335 و از اونجایی که حجم ترافیک ماهیانه 3 گیگه چرا تفریقش با ترافیک باقی مانده جور در نمیاد؟!!!
الان چقدر حجم واسه من مونده؟!!
مرسی

spiky
04-08-2011, 09:31
یکی از دوستان عزیز لطف کنه این دو جدول رو برای من تفسیر کنه!!!
مقدار مگی که من مصرف کردم زده 335 و از اونجایی که حجم ترافیک ماهیانه 3 گیگه چرا تفریقش با ترافیک باقی مانده جور در نمیاد؟!!!
الان چقدر حجم واسه من مونده؟!!
مرسی

عزیز باید از کل اون جدول عکس بذاری نه از ردیف 9 و 10 !!!!!
چون طبق این چیزهایی که گذاشتین الان 1.9 گیگ دیگه دارین

swamp
04-08-2011, 09:38
عزیز باید از کل اون جدول عکس بذاری نه از ردیف 9 و 10 !!!!!
چون طبق این چیزهایی که گذاشتین الان 1.9 گیگ دیگه دارین

اینم کل جدول دوست عزیز
اگه 1.9 برام مونده پس اون 335 مگ چیه قضیش؟!!
واینکه من تا آخر ماه 1.9 گیگ دارم؟چون 2 تا تاریخ انقضا داره پرسیدم
ممنون

spiky
04-08-2011, 10:02
اینم کل جدول دوست عزیز
اگه 1.9 برام مونده پس اون 335 مگ چیه قضیش؟!!
واینکه من تا آخر ماه 1.9 گیگ دارم؟چون 2 تا تاریخ انقضا داره پرسیدم
ممنون

خوب من فکر میکردم تو ردیف 7 هم حجم دادن یعنی 335 مگ مصرف کردی و 1959 مگ برات مونده که کلا جمع بزنی میشه 2294 نه 3000 یعنی بهت 3 گیگ ترافیک ندادن 2.2 گیگ دادن برای حجم مونده هم همین هایی که تو ردیف 9 و 10 هست رو دو رقم آخر رو وردار به اضافه هم کن میشه مگابایتی که داری

hormozan m
04-08-2011, 14:36
سلام دوستان من پول رو ریختم به حساب بعد تو پروفایلم نوشته در انتظاره تل=ایید نصب مودم! پس چرا زنگ نمیزنن؟؟؟:13:

مرسی

hormozan m
04-08-2011, 19:26
سلام دوستان من پول رو ریختم به حساب بعد تو پروفایلم نوشته در انتظاره تل=ایید نصب مودم! پس چرا زنگ نمیزنن؟؟؟:13:

مرسی

سلام . دوستان امروز اومدن برای نصب! مودم رو نصب کردنو الان هم یک اس ام اس اومد که حساب شما فعال شده ولی وقتی به اینترنت وصل میشم فقط یک page باز میکنه و اونم مال ایرانسل هست که نوشته اعتباره شما تموم شده !!!!:27: من که هنوز استفاده نکردم!!!! :31: من 10 ام ثبت نام کردم ! مگه 3 گیگ اعتبار اولیه نداره ؟ ( طرح رمضان)

مرسی

yuzarsiff
04-08-2011, 21:05
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من تازه می خوام وایمکس بگیرم و جزو مناطق زرد رنگ نقشه هم هستم
می خواستم سرویس 512 نامحدود بگیرم
اگه در چند مورد من رو راهنمایی کنید ممنون میشیم
یکی اینکه من جزو منطق زرد رنگ نقشه هستم مشکلی پیش نمیاد
با چه مودمی کارم راه میفته و آیا نوع مودم تاثیری تو سرعت داره یا نه ؟
512 سرعتش حول 50 می چرخه ؟
تو تعرفه های نامحدود سقف خاصی برای دانلود مشخص شده ؟ اینطور که تو سایتش نوشته مثه اینکه گفته اگه از یه حدی بیشتر شد ماه بعد سقف دانلود مشخص میشه برای اون کاربر ؟!
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید ...

MITAJOON
04-08-2011, 21:10

سلام پینگ سایت یاهو تو CMD به شکل زیر بود!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پینگ تو پینگ تست به شکل زیر و
تو اسپید تست هم به شرح ذیل:
سرویس من 512 اعتباری پایه و مودمم وای فای bm632 w هست.

سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من تازه می خوام وایمکس بگیرم و جزو مناطق زرد رنگ نقشه هم هستم
می خواستم سرویس 512 نامحدود بگیرم
اگه در چند مورد من رو راهنمایی کنید ممنون میشیم
یکی اینکه من جزو منطق زرد رنگ نقشه هستم مشکلی پیش نمیاد
با چه مودمی کارم راه میفته و آیا نوع مودم تاثیری تو سرعت داره یا نه ؟
512 سرعتش حول 50 می چرخه ؟
تو تعرفه های نامحدود سقف خاصی برای دانلود مشخص شده ؟ اینطور که تو سایتش نوشته مثه اینکه گفته اگه از یه حدی بیشتر شد ماه بعد سقف دانلود مشخص میشه برای اون کاربر ؟!
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید ...
منطقه زرد بودن دیگه زیاد ملاک نیست، اگه مودم تو منزل یا شرکت و .. شما آنتن بده و بعد از ثبت نام، اپراتور تائید کنه شما پولو به حساب میریزید و بقیه ماجرا ولی اگه اپراتور بگه آنتن نمیده یا باید مودم خارجی بگیرید، اونوقت یه تصمیم دیگه میگیرید قبل از پرداخت هیچ پولی.
من خودم مودم وای فای رو پیشنهاد میکنم چون دستگاه های دیگه ای هم از این تکنولوژی استفاده میکنن و شما میتونید بدون سیم با اونها تماس برقرار کنید.مثل موبال و تلویزیون و کنسول های بازی و .. مودم وای فای bm632 w خوبه البته مودم 105 هم هست که گویا دوستان خیلی ازش راضی نیستن!!
512 سرعت 64 رو برای دانلود بهتون میده.بدون قطعی.(البته باید این رو هم بگم که تازگی ها نوسان سرعت داره و برای رسیدن به حداکثر سرعت باید آنتن مودم سیگنال قوی بده.گویا مشکل از شرکته و داره میندازه گردن مخابیرات و هیلترنیگ و ...
تو تعرفه های نامحدود هم سقف داره که تو تبلیغات و .. اعلام نمیشه!سقف دانلود رو دوستانی که نامحدود دارن بگن ما هم استفاده کنیم.اگه میزان دانلودت از سقف در نظر گرفته شده تجاوز کنه سرویست رو قطع میکنن تا اونجایی که میدونم!!!آزادی تو مملکت زیاده!داریم منفجر میشیم از آزادی!
موفق باشید

hamed m2m
04-08-2011, 22:10
سلام دوستان
من وايمكسم روباكارت شا‍‍رژ شارژكردم
حسابم فعال نميشه روحالت تعليق
چيكارش كنم

hamed m2m
04-08-2011, 22:18
سلام دوستان
چيكارش كنم

يكي جواب بده لطفا

yuzarsiff
04-08-2011, 23:11
دوستان عزیز اگر کسی هست از سرویس های نامحدود استفاده می کنه بگه چه سقف دانلودی برای نامحدود در نظر گرفتند ...

MITAJOON
04-08-2011, 23:14
يكي جواب بده لطفا

تو صفحه حسابتون بدهکاری ندارید؟حتی اگه 10 تومن بدهکار باشید هم فعال نمیشه.حواستون باشه کارت شارژ مالیات کسر میکنه.

zed2
04-08-2011, 23:20
نه کیلوبایت نیست به ریال هست که هر مگ 100 ریال هست بنابراین اگر دو رقم سمت راست رو حذف کنی میشه مقدار مگابایت باقی مونده
در ضمن سرویس چیه؟
اینها هم با این حساب کردنشون ....نمی تونستن یک help و یک واحد بالای ان اعداد بزارن که کاربر بیچاره بفهمه چی نوشتن....:13:
البته فکر کنم شما هم فهمیدی با این حساب من الان بیشتر از محاسبات حجم دارم که باز منطقی نیست
512 سه ماهه ...البته اگر 1مگ هم با پیشنهاد تشویقی مناسب می دادن شاید می گرفتم...(حالا چیزی دارن؟)

سلام . دوستان امروز اومدن برای نصب! مودم رو نصب کردنو الان هم یک اس ام اس اومد که حساب شما فعال شده ولی وقتی به اینترنت وصل میشم فقط یک page باز میکنه و اونم مال ایرانسل هست که نوشته اعتباره شما تموم شده !!!!:27: من که هنوز استفاده نکردم!!!! :31: من 10 ام ثبت نام کردم ! مگه 3 گیگ اعتبار اولیه نداره ؟ ( طرح رمضان)

مرسی

زنگ بزن 707 بگو تا مشکل رو حل کنن ( برای منم این مشکل پیش امده بود)

سلام پینگ سایت یاهو تو CMD به شکل زیر بود!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپینگ تو پینگ تست به شکل زیر و
تو اسپید تست هم به شرح ذیل:
سرویس من 512 اعتباری پایه و مودمم وای فای bm632 w هست.

منطقه زرد بودن دیگه زیاد ملاک نیست، اگه مودم تو منزل یا شرکت و .. شما آنتن بده و بعد از ثبت نام، اپراتور تائید کنه شما پولو به حساب میریزید و بقیه ماجرا ولی اگه اپراتور بگه آنتن نمیده یا باید مودم خارجی بگیرید، اونوقت یه تصمیم دیگه میگیرید قبل از پرداخت هیچ پولی.
من خودم مودم وای فای رو پیشنهاد میکنم چون دستگاه های دیگه ای هم از این تکنولوژی استفاده میکنن و شما میتونید بدون سیم با اونها تماس برقرار کنید.مثل موبال و تلویزیون و کنسول های بازی و .. مودم وای فای bm632 w خوبه البته مودم 105 هم هست که گویا دوستان خیلی ازش راضی نیستن!!
512 سرعت 64 رو برای دانلود بهتون میده.بدون قطعی.(البته باید این رو هم بگم که تازگی ها نوسان سرعت داره و برای رسیدن به حداکثر سرعت باید آنتن مودم سیگنال قوی بده.گویا مشکل از شرکته و داره میندازه گردن مخابیرات و هیلترنیگ و ...
تو تعرفه های نامحدود هم سقف داره که تو تبلیغات و .. اعلام نمیشه!سقف دانلود رو دوستانی که نامحدود دارن بگن ما هم استفاده کنیم.اگه میزان دانلودت از سقف در نظر گرفته شده تجاوز کنه سرویست رو قطع میکنن تا اونجایی که میدونم!!!آزادی تو مملکت زیاده!داریم منفجر میشیم از آزادی!
موفق باشید

من الان این 105 رو گرفتم bm632 رو هم دیدم (از جلو و یک سمت بقل ) از لحاظ انداز 105 بزرگتر حدود 2 3 سانت هست ولی امکان نصب دیواری داره ( رو bm632 ان سمت رو من چیزی ندیدم ) در عوض bm632 رو دیدم یک جا باسه نصب یک انتن خارجی داره(نمی دونم بدرد کسی می خوره یا نه)از لحاظ ظاهر همانطور که تو سایت ایرانسل هم می بینی 105 ظاهر چارگوش با لبه های تیز داره ولی632 زاویه های ملایم داره منوشون رو ندیدم ببینم چه قدر امکانات داره ولی این 105 ضعفی که داره help اش فقط بخش هایی که کاربر های مبتدی می رن رو شامل میشه و بقیه بخش هارو باید خودت اصطلاحات رو معنی و کشف کنی چی هست.....یکم قلق گیری داره برای امسال من که فضول هستن....گرچه بزرگترین ضعفشون نداشتن پشتیبانی شبکه n است که داره فراگیر میشه ....بهتر بود بجای 105 یک مدلی که اینو پشتیبانی می کرد می اوردن.
حالا بچه ها مشکلشون با این چی هست که انقدر بهش گیر می دن(بررسی کنم )؟
راستی یک سوال دیگر؟شما bm632 داشتی درسته؟دماسنج داره مودمت؟ چند درجه ماکسیموم می رسه؟

سلام دوستان
چيكارش كنم

به 707 زنگ بزن مسئله رو بگو که چک کنن.:46:

MITAJOON
04-08-2011, 23:35
من الان این 105 رو گرفتم bm632 رو هم دیدم (از جلو و یک سمت بقل ) از لحاظ انداز 105 بزرگتر حدود 2 3 سانت هست ولی امکان نصب دیواری داره ( رو bm632 ان سمت رو من چیزی ندیدم ) در عوض bm632 رو دیدم یک جا باسه نصب یک انتن خارجی داره(نمی دونم بدرد کسی می خوره یا نه)منوشون رو ندیدم ببینم چه قدر امکانات داره ولی این 105 ضعفی که داره help اش فقط بخش هایی که کاربر های مبتدی می رن رو شامل میشه و بقیه بخش هارو باید خودت اصطلاحات رو معنی و کشف کنی چی هست.....یکم قلق گیری داره برای امسال من که فضول هستن....گرچه بزرگترین ضعفشون نداشتن پشتیبانی شبکه n است که داره فراگیر میشه ....بهتر بود بجای 105 یک مدلی که اینو پشتیبانی می کرد می اوردن.
راستی یک سوال دیگر؟شما bm632 داشتی درسته؟دماسنج داره مودمت؟ چند درجه ماکسیموم می رسه؟

مدل 632 دماسنج نداره.پشتش یه قسمت برای نصب آنتن داره که قبلا ً صحبت شد گویا آنتنی براش نیست!!!گویا یکی از دوستان دنبالش بوده و حتی از خود ایرانسلم نتونسته پیدا کنه.:13:

parsams
04-08-2011, 23:58
يكي جواب بده لطفا

دوست عزیز با 707 تماس بگیر و بگو که با کارت شارژ کردی و شماره سریال کارتهای شارژ رو براشون بخون و کارت شارژاتو هم نگه دار و هیچ موقع دور ننداز. چون من یکبار با کارت شارژ کردم ، تو سیستمشون ثبت نشده بود و چون اصل کارت شارژو نداشتم ازم قبول نکردن. خلاصه پولش از جیبم رفت.

hormozan m
05-08-2011, 10:30
سلام . دوستان من نتونستم کاریی کنم که مودم آنتن بده. اگه بخوام پول پس بگیرم و مودم هم تحویل بدم باید چه کارکنم؟؟

spiky
05-08-2011, 12:00
اینها هم با این حساب کردنشون ....نمی تونستن یک help و یک واحد بالای ان اعداد بزارن که کاربر بیچاره بفهمه چی نوشتن....:13:
البته فکر کنم شما هم فهمیدی با این حساب من الان بیشتر از محاسبات حجم دارم که باز منطقی نیست
512 سه ماهه ...البته اگر 1مگ هم با پیشنهاد تشویقی مناسب می دادن شاید می گرفتم...(حالا چیزی دارن؟)

من الان این 105 رو گرفتم bm632 رو هم دیدم (از جلو و یک سمت بقل ) از لحاظ انداز 105 بزرگتر حدود 2 3 سانت هست ولی امکان نصب دیواری داره ( رو bm632 ان سمت رو من چیزی ندیدم ) در عوض bm632 رو دیدم یک جا باسه نصب یک انتن خارجی داره(نمی دونم بدرد کسی می خوره یا نه)از لحاظ ظاهر همانطور که تو سایت ایرانسل هم می بینی 105 ظاهر چارگوش با لبه های تیز داره ولی632 زاویه های ملایم داره منوشون رو ندیدم ببینم چه قدر امکانات داره ولی این 105 ضعفی که داره help اش فقط بخش هایی که کاربر های مبتدی می رن رو شامل میشه و بقیه بخش هارو باید خودت اصطلاحات رو معنی و کشف کنی چی هست.....یکم قلق گیری داره برای امسال من که فضول هستن....گرچه بزرگترین ضعفشون نداشتن پشتیبانی شبکه n است که داره فراگیر میشه ....بهتر بود بجای 105 یک مدلی که اینو پشتیبانی می کرد می اوردن.

به 707 زنگ بزن مسئله رو بگو که چک کنن.:46:
اصلا 1 مگ و 2 مگ تو طرح هاشون نمیذارن
در مورد آنتن هم من خیلی دنبالش بودم و به ایرانسل هم زنگ زدم ولی خودشون هم ندارن با این حال یه کاری کردم که جواب داد , یه سیم ماهواره زدم بهش (البته اون سرش به دیش وصل نبود و ول بود)
از 2 آنتن رسید به 4 تا

Mehran14233
05-08-2011, 20:20
دوستان وایمکس ایرانسل رو میشه بری ایرانسل پس بگیره پولشو بده ؟ :31:

یا مثلا" میشه واگذار کرد به کسی دیگه ؟ (عین سیم کارت)

یه سال 512 4گیگ از شرکت برامون دادن مونده سرم :31: آخه خودم ADSL دارم . بدیش اینه استفاده هم نکنی می پره :13:

یا مثلا" از پولی که توی حسابم هست میشه برای ماههای بعد طرح های تعرفه دیگه ای که خواستم بخرم ؟ 128 ؟ 256 ؟ 1مگ ؟

zed2
05-08-2011, 21:02
اصلا 1 مگ و 2 مگ تو طرح هاشون نمیذارن
در مورد آنتن هم من خیلی دنبالش بودم و به ایرانسل هم زنگ زدم ولی خودشون هم ندارن با این حال یه کاری کردم که جواب داد , یه سیم ماهواره زدم بهش (البته اون سرش به دیش وصل نبود و ول بود)
از 2 آنتن رسید به 4 تا

چه قدر بد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی میشه خوب بزار؟اگر باسه 1 مگ 2 مگ هم از این طرح ها بزارن می تونه کلی مشتری جذب کنه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک زنگ بزنم چند تا پیشنهاد بهشون بدم شاید در اینده یک تاثیری بکند ( در جهت مثبت البته و گرنه دست نزنن بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام . دوستان من نتونستم کاریی کنم که مودم آنتن بده. اگه بخوام پول پس بگیرم و مودم هم تحویل بدم باید چه کارکنم؟؟

مودم خارجی یا داخلی؟
زنگ بزن 707 بگو قضیه رو تا راهنمایی کنن باسه جمع اوری.
پ ن:
جدیدا اینطوری شده یا کارشناس نصب امده بود هم همینجوری بوده ولی توجه نکرده؟اگر مورد دوم بود این مورد رو هم به 707 بگو.(البته دقت کن چی می گی چون کارشناس ها موقع نصب سینگالی که می گیری رو ثبت می کنن -اگر سیگنال داری ولی سرعت نداری داستان به کل فرق می کنه.)

luches
05-08-2011, 23:16
تا الان که 1.5 ماه از گرفتن سرویسم میگذره واقعا از ایرانسل راضی بودم. 1 مگ نامحدودش هم با تورنت عالی جواب میده هم سرعت باز شدن صفحه ها افزایش زیادی داشته و در کل کیفیت بسیار پایدار بوده.
فقط یک گله دارم اونم از این سیستم E-care هست که برای ساعت 00:00-00:30 روز اول هر ماه تا سرویست بیاد دوباره شارژ بشه و ریست بشه تو این نیم ساعت سرویست ازاد هست و اگر استفاده کنی برات هزینه گیگا بایت ازاد میخوره. برای سرویس نامحدود هم این نیم ساعت تا سیستم ریست بشه ترافیک ازاد حساب میشه. این رو هیچ کس نمیدونه !!!! و من اتفاقی فهمیدم. سر این قشنگ ممکنه 3-4 هزار تومان رو حسابت بخوره اگر دقیقا تو اون بازه زمانی استفاده کنی !!! از پشتیبانی هم پرسیدم گفت سیستم اینطوریه ولی مسخرست و باید مواظب بود. اگر شما پول ماه جدید رو از قبل ریخته باشی اگر از 00:00-00:30 استفاده کنی به میزان ترافیک مصرفیت بدهکار میشی و باید دوباهر 2-3 تومان بریزی حتی اگر نامحدود باشه.

ای کاش سرعتا هم متقارن بود مثل مبین نت تا این اپلود من بهتر میشد ولی خوب نمیشه هیمه چیز رو با هم خواست ^^

lucky_luke
06-08-2011, 01:32
ای کاش سرعتا هم متقارن بود مثل مبین نت تا این اپلود من بهتر میشد ولی خوب نمیشه هیمه چیز رو با هم خواست ^^

غصه نخور ....مبین هم سرعت آپلود رو کاهش داده و تازه این کار رو بدون اطلاع رسانی به کاربرانش انجام داده و حتی کسانی هم که قبلا سرویس گرفته بودن سرعتشون کم شده.

یکی از بچه های همین جا هم زنگ زده سازمان تنظیم مقرارت تا شکایت کنه ولی اونا هم بهش گفتن : مگه شما با مبین نت قراردادی بستی؟چون قرارداد ندارین این جزییات(!) دست خود شرکته..........(مملکته داریم؟)

ابرانسل هم که خیلی تعرفه هاش جالبن (4گیگ 20 تومن ولی نا محدود 60 تومن)
کاش منم میتونستم ماهی 80 تومن بابت نا محدود بدم....

mohammad_87
06-08-2011, 01:58
سلام
من 7-8 ماه پیش با اون مودمها که دوتا آنتن داشت و از دوستم گرفته بودم،توی خونمون هیچ سیگنالی دریافت نکردم.به زحمت بعضی جاها یدونه می گرفت.ولی توی پشت بام کاملا پر شد.
حالا می خوام ببینم این جدیدترها قدرت بیشتری دارند یا مجبورم خارجی بگیرم؟
میشه درخواست بدیم فقط برای تست بیان و اگه سیگنال کامل دریافت شد حتی با خارجی،بعد پول واریز کرد؟توی نقشه محل دقیق ما زردو قرمز قاطیه.

البته اگه مجبور باشم خارجی بگیرم اون رو باید توی حیاط بذارم که شاید حدود 10-15 متری سیم لازم داشته باشه.اینجوری پینگش بالا نمیره؟چون برام مهمه.
این مودمهای خارجی wifi نیستند؟

--------------
یعنی میشه بی دردسر یه سرویس خوب بگیرم.:20:ای خدا این قیبر چی بود سرمون اومد....

MITAJOON
06-08-2011, 04:04
شما ثبت نام میکنی بعد بهت اس ام اس میاد که یوزر و پسووردت ایناست!با اون یوزر و پس میری اکانتتو تائید نهایی رو میزنی!تا اینجا هیچ پولی ندادی!بعد منتظر تماس ایرانسل میشی!اگه اونا بگن منطقه شما آنتن میده!میری پولو میریزی به حساب ممکنه بگن فقط مودم خارجی باید بگیری!پس از اخذ تصمیم از سمت شما،میری پولو با توجه به مودمی که بالاخره انتخاب کردی میریزی به حساب و منتظر نصاب میشی.اگه تا سه روز بعد از نصب مشکل داشت میتونی پسش بدی.مودم خارجی رو باید تو ارتفاعی نصب کنی که دید مستقیم با دکل فرستانده ایرانسل داشته باشه!گمون نکنم حیاط بشه!!پینگش همینجوری بالاست!

Ebhaam
06-08-2011, 08:59
دوستان ایا می شه موقعیت نزدیکترین دکل وایمکس به خود را پیدا کرد؟:41: می خوام بدونم نزدیکترین دکل به منطقه ی ما کجا قرار داره؟:31:

Mehran14233
06-08-2011, 11:25
دوستان وایمکس ایرانسل رو میشه بری ایرانسل پس بگیره پولشو بده ؟ :31:

یا مثلا" میشه واگذار کرد به کسی دیگه ؟ (عین سیم کارت)

یه سال 512 4گیگ از شرکت برامون دادن مونده سرم :31: آخه خودم ADSL دارم . بدیش اینه استفاده هم نکنی می پره :13:

یا مثلا" از پولی که توی حسابم هست میشه برای ماههای بعد طرح های تعرفه دیگه ای که خواستم بخرم ؟ 128 ؟ 256 ؟ 1مگ ؟
:19::19::19:

Toranj_mhg
06-08-2011, 13:05
دوستان من دیروز وایمکس 6 ماهه 512 گرفتم ضمن اینکه رضایتم رو اعلام می کنم می خواستم بپرسم من از دیروز تا حالا حدود 200 - 300 مگ استفاده کردم ولی تو حساب اینترنتی که می رم احساس می کنم پرت و پلا نوشته یا من حالیم نمیشه ! مثلا اون مقدار کل مصرف در دوره یا مجموع کل استفاده ها در دوره جاری - در عکس زیر- چیه؟
اگه توضیح بدین ممنون می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuzarsiff
06-08-2011, 13:49
من واقعا گیج شدم مبین نت بگیرم یا ایرانسل ...
می خواستم 512 نا محدود ایرانسل بگیرم اما انگار میگن بازم سقف دانلود داره ...
میشه یکی بگه سقف دانلود چقدره ؟ من شاید روزی 1 گیگ در طول ماه دانلود داشته باشم ....

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

دوستان من دیروز وایمکس 6 ماهه 512 گرفتم ضمن اینکه رضایتم رو اعلام می کنم می خواستم بپرسم من از دیروز تا حالا حدود 200 - 300 مگ استفاده کردم ولی تو حساب اینترنتی که می رم احساس می کنم پرت و پلا نوشته یا من حالیم نمیشه ! مثلا اون مقدار کل مصرف در دوره یا مجموع کل استفاده ها در دوره جاری - در عکس زیر- چیه؟
اگه توضیح بدین ممنون می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود شما 64 هست ؟

spiky
06-08-2011, 14:14
اگه توضیح بدین ممنون می شم
نه گیج نشدی اون خیلی پرت و پلا مینویسه من از اول ماه تا حالا بالای 20 گیگ دانلود کردم ولی حدود 4 5 گیگ میزنه

luches
06-08-2011, 14:20
دوستان سقفی برای نامحدود وجود نداره این طور که من فهمیدم . هنگام شارژ حساب , برای نامحدود حساب شما یک مبلغ فضایی شارژ میشه . مثلا من چک کردم برای سرویس نامحدود 1 مگ اول ماه بخش اعتبار اکانتم 55 میلیون تومان شارژ میشه که حساب کردم خیلی زیاد میشه که حالا با مبلغ ترافیک گیگابایتی ضرب و تقسیم کن تا ترافیک به دست بیاد. عملا همون نامحدود هست چون از 2000 گیگ هم بیشتر میشه XD . هر چقدر دانلود میکردم تازه یک کم از اون مبلغ کم میشد. شما اعتبارت صفر بشه یعنی زیادی مصرف کرد ولی اخه مگه میشه صفر بشه XD . برای ماه جدید دوباره اعتبار صفر شد و از و اول شارژ شد. با این حساب من بعید میدونم اصلا هیچ نوع لیمیت مخفی وجود داشته باشه .

mokhtar
06-08-2011, 16:07
دوستان این نامه دانشجویی جطوری هست؟ که برام دنبالش/؟

hormozan m
06-08-2011, 18:21
چه قدر بد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی میشه خوب بزار؟اگر باسه 1 مگ 2 مگ هم از این طرح ها بزارن می تونه کلی مشتری جذب کنه.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک زنگ بزنم چند تا پیشنهاد بهشون بدم شاید در اینده یک تاثیری بکند ( در جهت مثبت البته و گرنه دست نزنن بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مودم خارجی یا داخلی؟
زنگ بزن 707 بگو قضیه رو تا راهنمایی کنن باسه جمع اوری.
پ ن:
جدیدا اینطوری شده یا کارشناس نصب امده بود هم همینجوری بوده ولی توجه نکرده؟اگر مورد دوم بود این مورد رو هم به 707 بگو.(البته دقت کن چی می گی چون کارشناس ها موقع نصب سینگالی که می گیری رو ثبت می کنن -اگر سیگنال داری ولی سرعت نداری داستان به کل فرق می کنه.)
سلام. مودم من داخلی wi-fi هستش! زنگ زدم خودشون راهنمایی کردن که یکسری تنظیمات رو عوض کردم با یک آنتن وصله! ولی خیلی قطعی داره:41:

برای آنتن که به پورت پشت مودم بخوره من از آنتن کارت شبکه ام استفاده کردم! یکم تاثیر داشت!:27:

این جا هم یکسری قویترش با کابل اضافی برای نصب بیرون از ساختمون هست!

Toranj_mhg
07-08-2011, 00:37
میشه یکی بگه سقف دانلود چقدره ؟ من شاید روزی 1 گیگ در طول ماه دانلود داشته باشم ....

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

دانلود شما 64 هست ؟

من زیاد آشنا نیستم اگه منظورتون سرعت دانلوده تو idm بینن 60 تا 75 هست

نه گیج نشدی اون خیلی پرت و پلا مینویسه من از اول ماه تا حالا بالای 20 گیگ دانلود کردم ولی حدود 4 5 گیگ میزنه

خیلی ممنون ...
حالا بیست گیگ رو حساب می کنه یا 4 ، 5 گیگ رو ؟:31: چون مال من محدوده

parsams
07-08-2011, 01:06
تا الان که 1.5 ماه از گرفتن سرویسم میگذره واقعا از ایرانسل راضی بودم. 1 مگ نامحدودش هم با تورنت عالی جواب میده هم سرعت باز شدن صفحه ها افزایش زیادی داشته و در کل کیفیت بسیار پایدار بوده.
فقط یک گله دارم اونم از این سیستم E-care هست که برای ساعت 00:00-00:30 روز اول هر ماه تا سرویست بیاد دوباره شارژ بشه و ریست بشه تو این نیم ساعت سرویست ازاد هست و اگر استفاده کنی برات هزینه گیگا بایت ازاد میخوره. برای سرویس نامحدود هم این نیم ساعت تا سیستم ریست بشه ترافیک ازاد حساب میشه. این رو هیچ کس نمیدونه !!!! و من اتفاقی فهمیدم. سر این قشنگ ممکنه 3-4 هزار تومان رو حسابت بخوره اگر دقیقا تو اون بازه زمانی استفاده کنی !!! از پشتیبانی هم پرسیدم گفت سیستم اینطوریه ولی مسخرست و باید مواظب بود. اگر شما پول ماه جدید رو از قبل ریخته باشی اگر از 00:00-00:30 استفاده کنی به میزان ترافیک مصرفیت بدهکار میشی و باید دوباهر 2-3 تومان بریزی حتی اگر نامحدود باشه.

دوست عزیز نیم ساعت نیست و گاهی تا حدود 6-7 صبح فعال شدن اول ماه طول میکشه و من سر همین مساله اولین ماه اشتراکم تو آبانماه سال 89 ( اشتراکم نامحدود 1 مگابیت هست) 3 گیگ دانلود داشتم که به قرار هر گیگ 10 هزار تومن مجبور شدم بدم تا دوباره سرویسم فعال شه . البته اونزمان کسی این مساله رو اینجا ننوشته بود و گرنه سرمن کلاه نمی رفت.
آره این بزرگترین اشکال ایرانسله فکر کنید کسی بخواد از اشتراکش برای اتصال سرور استفاده کنه هرماه یه مدت سرور داون هست.
ظاهرا این بر و بچ ایرانسل بلد نیستن با سیستم مدیریت حساب سایت (huawei) کار کنن که اتوماتیک حسابا رو فعال کنه و سر ماه دستی حساب افراد رو ست میکنن تا دوباره فعال بشه
در ضمن مشکل تاریخ هجری هم دارن اگه دقت کرده باشین هر ماه هم دو سه روز مونده به آخر ماه یه چند ساعتی قطع می کنن تاریخ رو دستی ست میکنن تا مشکل ماههای 31 یا 29 روزه رو حل کنن.

luches
07-08-2011, 02:58
والا به من گفت نیم ساعت و من هم 3-4 هزار تومان سر همین ندونستنم افتاد برام. البته من مشغول بازی انلاین بودم که زیاد مصرف نمیکنه والا شاید هنوز همون 6-7 ساعت باشه و اگر منم دانلود میکردم برام خیلی بیشتر می افتاد. به هر حال باید اون روز اول حواست باشه -_- و مسخسرت یه جورایی .

Ebhaam
07-08-2011, 06:38

دانلود شما 64 هست ؟

طبق قوانین شبکه این آمار صحیح است:
128کیلوبیت:
سرعت دانلود به کیلوبایت: 16
مقدار حجم ممکن برای دانلود : 40.500 گیگابایت

256کیلوبیت:
سرعت دانلود به کیلوبایت: 32
مقدار حجم ممکن برای دانلود : 81.000 گیگابایت

512کیلوبیت:
سرعت دانلود به کیلوبایت: 64
مقدار حجم ممکن برای دانلود : 162.000 گیگابایت

1مگابیت:
سرعت دانلود به کیلوبایت: 128
مقدار حجم ممکن برای دانلود: 324.000 گیگابایت

2مگابیت:
سرعت دانلود به کیلوبایت: 256
مقدار حجم ممکن برای دانلود : 648.000 گیگابایت

موارد فوق توسط این فرمول بدست آمده است :
"سرعت دانلود" * "60ثانیه" * "60دقیقه" * "24ساعت" * "30روز" / "1024کیلوبایت" = حجم دانلود درماه
:31:

mokhtar
07-08-2011, 09:41
دوستان این نامه دانشجویی جطوری هست؟ که برام دنبالش/؟

من خودم دانشجو نیستم این نامه چطوری هست برادرم بره دنبالش؟؟ و کسی تو دولت سراه نشاط؟ داره؟ انتن دهیش خوبه؟

اکسس پوینت هم میخواد؟

Toranj_mhg
07-08-2011, 16:10
من خودم دانشجو نیستم این نامه چطوری هست برادرم بره دنبالش؟؟ و کسی تو دولت سراه نشاط؟ داره؟ انتن دهیش خوبه؟

اکسس پوینت هم میخواد؟

باید به دانشگاه بگه نامه برای ارایه به شرکت ایرانسل واسه سرعت بالا و جهت انجام کار تحقیقاتی !
خود دانشگاه می دونه چی باید بزنه !

من خودم طرف پاسدارانم (برج سفید) سه روزه گرفتم خیلی خوب بوده

Toranj_mhg
07-08-2011, 16:16

دوستان این سوال رو دیروز پرسیدم یکی از دوستان هم لطف کردن جواب دادن ولی یه چیزایی رو هنوز نفهمیدم !
طبق این تصویری که گذاشتم یعنی من حدود 38 مگ استفاده کردم ،درسته؟
در حالی که من خیلی بیشتر استفاده کردم ! می خواستم ببینم تو حساب ایرانسل همین که اینجا می نویسه مهمه یا مقدار واقعی مصرف رو اونا می دونن و آخرش پدرمو در میارن؟!؟؟:18:

mokhtar
07-08-2011, 16:23
باید به دانشگاه بگه نامه برای ارایه به شرکت ایرانسل واسه سرعت بالا و جهت انجام کار تحقیقاتی !
خود دانشگاه می دونه چی باید بزنه !

من خودم طرف پاسدارانم (برج سفید) سه روزه گرفتم خیلی خوب بوده

شانس منو ببین میگه دانشگاهش تعطیله تا مهر:((

دوستان کسی نیست بتونه برام ردیف کنه؟؟

Mehran14233
07-08-2011, 17:00
دوستان این سوال رو دیروز پرسیدم یکی از دوستان هم لطف کردن جواب دادن ولی یه چیزایی رو هنوز نفهمیدم !
طبق این تصویری که گذاشتم یعنی من حدود 38 مگ استفاده کردم ،درسته؟
در حالی که من خیلی بیشتر استفاده کردم ! می خواستم ببینم تو حساب ایرانسل همین که اینجا می نویسه مهمه یا مقدار واقعی مصرف رو اونا می دونن و آخرش پدرمو در میارن؟!؟؟:18:

اون چرت مینیویسه اون پایین جزئیات حساب ویژه رو بزن باقی مانده ترافیک هرچی هست دو رقم سمت راستشو حذف کن اونقدر مگابایت از حجمت باقی مونده .

پ.ن : ونگر :40:

Peji2010
07-08-2011, 17:52
سلام .من مودم usb گرفتم اما درست نصب نمیشه.یعنی بعد از نصب تو device manager مینوسه:device not working properly.
البته او نرم افزارش(WiMAX Connection Manager) هیچ مشکلی نداره ولی اون پایینش مینویسه no device.
از سایت ایرانسل هم دانلود کردم ولی فرقی نکرد.به نظرتون مشکل از ویندوزه؟

dj_dragon
07-08-2011, 17:57
سلام دوستان من تازه درخواست دادمو مودم usb رو با سامانه تقویت کنندش انتخاب کردم ولی امروز از 2-3 نفر شنیدم مودم خوبی نیست خیلی ضعیفه سیگنال دریافتیش!درسته این حرفا؟
اگه درسته کدوم مودم رو جایگزینش کنم؟؟؟

MITAJOON
07-08-2011, 18:25
سلام دوستان من تازه درخواست دادمو مودم usb رو با سامانه تقویت کنندش انتخاب کردم ولی امروز از 2-3 نفر شنیدم مودم خوبی نیست خیلی ضعیفه سیگنال دریافتیش!درسته این حرفا؟
اگه درسته کدوم مودم رو جایگزینش کنم؟؟؟

مودم خوبیه.مشکلی نداره.برای جایگزینیش میتونید از مودم وای فای BM632W استفاده کنید.

dj_dragon
07-08-2011, 23:31
مودم خوبیه.مشکلی نداره.برای جایگزینیش میتونید از مودم وای فای BM632W استفاده کنید.

یعنی این مودم usb با این یکی bm632 هیچ فرقی نداره؟تو سرعتش تو سیگنالش هیچی؟

t2download
08-08-2011, 01:56
دوستان من از صبانت 128 دارم و اینم پینکش می خوام بیام ایرانسل سرعتش خوبه یا برم 512 مخابرات بگیرم ؟

luches
08-08-2011, 03:07
منطقتون انتن دهی خوبی داشته بله سرویس خوبه و پایدار هست . پینگش بسته به سرور از 245 از سرور تورنتو امریکا هست تا 390 از سرور امستردام.
من تو این 1.5 ماهی که داشتم کیفیت سرویس همیشه مطلوب بوده و downtime هم خیلی کم بوده که اونم از تغییرات در سیستم فیلترینگ مرکزی بود

MITAJOON
08-08-2011, 14:08
یعنی این مودم usb با این یکی bm632 هیچ فرقی نداره؟تو سرعتش تو سیگنالش هیچی؟

تو سرعت و سیگنال تفاوت قابل لمسی ندارن.مشخصات فنی شون متفاوته.ضمن انکه مدل 632 وای فای هست و با یک اتصال LAN به PC وصل میشه و همزمان مابقی دستگاه ها با ارتباط وای فای متصل میشن، ولی مدل مد نظر شما فقط با اتصال usb ارتباط برقرار میشه.اونم در لحظه فقط یک دستگاه!

golabi_65
08-08-2011, 15:43
لطفا خیلی فوری جوابمو بدید ممنون
سرعت آپلود 512 چقدر هست ؟ من آپلود واسم مهمه خیلی ، میخوام 3 ماهه 512 نامحدود با مودم رایگان بگیرم
قطعی که نداره ؟ تو ماه یک روز قطعی قابل تحمله ، بیشتر که نمیشه؟

mohammad_87
08-08-2011, 20:58
این مودم wifi رو میشه لبه پنجره گذاشت؟در مجاورت آب و هوا باشه مشکلی داره؟
چون احتمالا من نمی تونم از مودم داخلی استفاده کنم و قیمت مودم خارجی هم زیاده.دنبال راه حل هستم که مودم داخلی بگیرم.
مودم خارجی wifi نیست؟تخفیف هم شاملش نمیشه؟حتما باید روبروی دکل باشه یا همین که بیرون باشه ولی سیگنال داشته باشه کافیه؟

Imanhjp
08-08-2011, 22:52
لطفا خیلی فوری جوابمو بدید ممنون
سرعت آپلود 512 چقدر هست ؟ من آپلود واسم مهمه خیلی ، میخوام 3 ماهه 512 نامحدود با مودم رایگان بگیرم
قطعی که نداره ؟ تو ماه یک روز قطعی قابل تحمله ، بیشتر که نمیشه؟

سرعت:
قطعی نداره . فقط آخرین روز ماه از ساعت 12 شب تا 9 صبح اول ماه بعد استفاده نکنید که آزاد حساب میکنه.

این مودم wifi رو میشه لبه پنجره گذاشت؟در مجاورت آب و هوا باشه مشکلی داره؟
چون احتمالا من نمی تونم از مودم داخلی استفاده کنم و قیمت مودم خارجی هم زیاده.دنبال راه حل هستم که مودم داخلی بگیرم.
مودم خارجی wifi نیست؟تخفیف هم شاملش نمیشه؟حتما باید روبروی دکل باشه یا همین که بیرون باشه ولی سیگنال داشته باشه کافیه؟

بله میشه لب پنجره گذاشت و با این کار اگر اطراف خونه ساختمون بلند نباشه تو منطقه ی زرد تا حدودی جواب میده. فقط منظور شما از آب و هوا رو نفهمیدم!!!!!!
مودم خارجی WiFi نداره و تخفیف هم داره اما نه به صورت طرح های ویژه بلکه تفاوت قیمت رو باید بپردازید. مودم خارجی دید مستقیم هم هست و توی خونه جواب نمیده و حتما باید روی پشت بام نصب بشه

luches
09-08-2011, 00:18
دوستان امشب پینگ ایرانسل عجیب خوب شده !!!!!!!!! اصلا فکر نمیکردم وایمکس بتونه یاهو رو زیر 200 پینگ کنه ولی امشب همین جوری پینگ کردم یهو فکم افتاد :18: . یاهو هیچ وقت برای من زیر 300 نیومده بود تو این 45 روز که گرفتم . البته نمیدونم ایا تا فردا دوام میاره یا نه XD . اگر این طور بمونه من شایدرفتم تو نخ بازی انلاین دوباره .

ایا پینگها سراسری خوب شدن ؟؟ برای بقیه چطوره ؟

Imanhjp
09-08-2011, 00:56
دوستان امشب پینگ ایرانسل عجیب خوب شده !!!!!!!!! اصلا فکر نمیکردم وایمکس بتونه یاهو رو زیر 200 پینگ کنه ولی امشب همین جوری پینگ کردم یهو فکم افتاد :18: . یاهو هیچ وقت برای من زیر 300 نیومده بود تو این 45 روز که گرفتم . البته نمیدونم ایا تا فردا دوام میاره یا نه XD . اگر این طور بمونه من شایدرفتم تو نخ بازی انلاین دوباره .

ایا پینگها سراسری خوب شدن ؟؟ برای بقیه چطوره ؟

آره پینگ من هم امشب خوب شده
توی speedtest با سرور اتوماتیک خودش زد 285ms که توی این 5 ماهی که وایمکس دارم بی سابقه بوده

luches
09-08-2011, 02:44
خیلی عالی میشه اگر همکین طوری بمونه . احتمالا تو شبکشون یک تغییراتی دادن چون یکدفعه پینک 100 تا کم بشه بی دلیل نمیشه. ابته ته دلم میدونم اینطور نمیمونه XD

mokhtar
09-08-2011, 09:27
دوستان کسی میتونه برام نامه دانشجویی برای 1مگ بگیره؟شیرینیش هم میدم من سریع میخوام که راه بندازم

mokhtar
09-08-2011, 18:58
دوستان الان قطعی اینها چطور هست؟ من کدوم مودم رو بگیرم که به مشکل نخورم خونه 3 طبقه هست

L.A.MESSI
09-08-2011, 19:22
دوستان من امروز گرفتم وایمکسو وقتی وصل کردن گفتن 1 ساعت دیگه اس ام اس میدن که فعال شد اس ام اس امد ولی وقتی رفتم که برم نت می نوشت اعتبار نداره! منم مبلغ اعتبار ریختم به حساب اما هنوز وصل نشد تو قسمت نت ورکم زده نو اینترنت اکسس آیا برای شمام اینطوریه؟ چقدر طول میکشه وصل بشه؟!!!

mohammad_87
09-08-2011, 19:44
بله میشه لب پنجره گذاشت و با این کار اگر اطراف خونه ساختمون بلند نباشه تو منطقه ی زرد تا حدودی جواب میده. فقط منظور شما از آب و هوا رو نفهمیدم!!!!!!
مودم خارجی WiFi نداره و تخفیف هم داره اما نه به صورت طرح های ویژه بلکه تفاوت قیمت رو باید بپردازید. مودم خارجی دید مستقیم هم هست و توی خونه جواب نمیده و حتما باید روی پشت بام نصب بشه
ممنونم...
منظورم تاثیرات باد و بارون بود.بهش لطمه میزنه؟یا تابش زیاد آفتاب؟
اگه مودم رو ببرم پشت بام یه 30-25 متر کابل کشی باید کنم.چقدر روی پینگ و سرعت تاثیر داره و اینکه مودم در دسترسم نباشه مشکلی نداره؟
من قبلا با این مودمها که دوتا آنتن داشت تست کردم.داخل اتاقم سیگنال نداشت اما با لپتاب بردم پشت بام پر شد.میگم احتمال زیاد توی حیاط هم ببرم پر میشه چون فضای دورش بازه.اگه بخوام این کاررو کنم،کابل کشی کمتر و دسترسی راحتتر به مودم دارم.(ما طبقه اول هستیم)در اینصورت باید جایی باشه که باران و ... خرابش نکنه.درسته؟

مودمهای wifi چقدر برد دارن؟یعنی تا چند متری دستگاههای دیگه میتونن با سرعت خوب وصل بشن بهش؟

spiky
09-08-2011, 20:33
ممنونم...
منظورم تاثیرات باد و بارون بود.بهش لطمه میزنه؟یا تابش زیاد آفتاب؟
اگه مودم رو ببرم پشت بام یه 30-25 متر کابل کشی باید کنم.چقدر روی پینگ و سرعت تاثیر داره و اینکه مودم در دسترسم نباشه مشکلی نداره؟
من قبلا با این مودمها که دوتا آنتن داشت تست کردم.داخل اتاقم سیگنال نداشت اما با لپتاب بردم پشت بام پر شد.میگم احتمال زیاد توی حیاط هم ببرم پر میشه چون فضای دورش بازه.اگه بخوام این کاررو کنم،کابل کشی کمتر و دسترسی راحتتر به مودم دارم.(ما طبقه اول هستیم)در اینصورت باید جایی باشه که باران و ... خرابش نکنه.درسته؟

مودمهای wifi چقدر برد دارن؟یعنی تا چند متری دستگاههای دیگه میتونن با سرعت خوب وصل بشن بهش؟
بله دوست عزیز شما حتی اگر مودم خارجی هم بخری باید مودم رو یه جوری پوشش بدی که باد و بارون و آفتاب بهش نخوره چون در اثر بارون ممکنه بسوزه و در اثر آفتاب هم رنگش میپره و خشک میشه اگر هم مصر هستید که مودم بیرون باشه حسابی با نایلون یا هر چیز محکمی بپیچینش
مودم هم بردش تا 100 متر بدون هیچ گونه مانعی هست و با موانع کمتر از این میشه ولی تا حدود 25 30 متر خوب جواب میده با موانع

mohammad_87
09-08-2011, 21:15
بله دوست عزیز شما حتی اگر مودم خارجی هم بخری باید مودم رو یه جوری پوشش بدی که باد و بارون و آفتاب بهش نخوره چون در اثر بارون ممکنه بسوزه و در اثر آفتاب هم رنگش میپره و خشک میشه اگر هم مصر هستید که مودم بیرون باشه حسابی با نایلون یا هر چیز محکمی بپیچینش
مودم هم بردش تا 100 متر بدون هیچ گونه مانعی هست و با موانع کمتر از این میشه ولی تا حدود 25 30 متر خوب جواب میده با موانع
ممنون از پاسخ شما...
به هر حال من باید مودم رو بیرون بذارم.با توضیحات شما بنظرم مودم داخلی بگیرم بذارم بیرون بهتره.چون هم کابل کشی کمتر داره و هم هزینه کمتر.از wifi هم می تونم استفاده کنم.
این سوالات باقی موند:
1.کابل کشی حدود 10 متری تا کامپیوتر ممکنه پینگ رو چقدر افزایش بده؟اصلا تغییرش محسوس خواهد بود؟
2.در دسترس نبودم مودم مهم هست یا نه؟
3.چیز پی ان بسنه نیست روی وایمکس ایرانسل؟

Imanhjp
10-08-2011, 00:08
ممنون از پاسخ شما...
به هر حال من باید مودم رو بیرون بذارم.با توضیحات شما بنظرم مودم داخلی بگیرم بذارم بیرون بهتره.چون هم کابل کشی کمتر داره و هم هزینه کمتر.از wifi هم می تونم استفاده کنم.
این سوالات باقی موند:
1.کابل کشی حدود 10 متری تا کامپیوتر ممکنه پینگ رو چقدر افزایش بده؟اصلا تغییرش محسوس خواهد بود؟
2.در دسترس نبودم مودم مهم هست یا نه؟
3.چیز پی ان بسنه نیست روی وایمکس ایرانسل؟

1. خیر تاثیری توی پینگ نداره تو این متراژ
2. نه مودم فقط روشن باشه کافیه
3. خیر تمام پورت ها باز هست

R e Z a
10-08-2011, 03:19
سلام

دوستان من یه مودم آوردم واسه تست تو خونمون
وقتی مودمو روشن می کنم این led ها ثابت نمیشن 3تاشون روشن میشه بعد میشه یکی بعد 2تا بعد 5 ثانیه بعد یهو میشه صفر
رو یه فرکانس خاصی 60% سیگنال دارم ولی رو بقیه فرکانسا نه، یکیشون 20% اون یکی 0
مگه نباید رو بهترین فرکانس set کنه ؟
مشکل از کجاست ؟

spiky
10-08-2011, 11:17
سلام

دوستان من یه مودم آوردم واسه تست تو خونمون
وقتی مودمو روشن می کنم این led ها ثابت نمیشن 3تاشون روشن میشه بعد میشه یکی بعد 2تا بعد 5 ثانیه بعد یهو میشه صفر
رو یه فرکانس خاصی 60% سیگنال دارم ولی رو بقیه فرکانسا نه، یکیشون 20% اون یکی 0
مگه نباید رو بهترین فرکانس set کنه ؟
مشکل از کجاست ؟
سلام
چون اکانت ندارین ثابت نمیشه به محض این که اکانت رو مودم تنظیم بشه ثابت میشه

liverpooli
10-08-2011, 11:18
سلام دوستان.
من تعرفه 128 گرفتم ولی حالا میخوام تغییرش بدم ولی تو سایت ایرانسل که درخواست میدم میگه امکانپذیر نیست . باید چکار کنم؟ چه راه حلی وجود دار ه؟
درضمن از کجا باید بفهمیم پینگمون چقدره؟
با سپاس.

amh1365
10-08-2011, 12:01
سلام دوستان.
من تعرفه 128 گرفتم ولی حالا میخوام تغییرش بدم ولی تو سایت ایرانسل که درخواست میدم میگه امکانپذیر نیست . باید چکار کنم؟ چه راه حلی وجود دار ه؟
با سپاس.

باید یک اکانت جدید شرکتی ثبت نام کنی و این یکی رو که داری به تعرفه آزاد تغییر بدی. تو پست های قبلی توضیحات هست.

luches
10-08-2011, 12:03
دوست عزیز برای تغییر تعرفه باید زنگ بزنی پیشتیبانی تا برات انجامش بدن. میتونی تعرفه اکانت فعلی رو هم تغییر بدی. اگر بالاتر از 128 بخواهی با مدرک شخص حقیقی مثل گواهی پزشکی - یا معرفی نامه از دانشگاه یا معرفی نامه از شرکت داشته باشی.

برای پینگ گردن هم دستور زیر رو تو run بزن.

ping w*w.yahoo.com -t
یا
ping 4.2.2.4 -t
به جای اسم سایت میتونی اسم سایت دیگر رو هم بزنی.

-------------------------------------------------------------

من فکر میکنم ایرانسل تو شبکش یک تغییر داده و شاید تو شبکش حالا داره از اتصال point to point استفاده مینکه. از پریشب که پینگ خیلی خوب شد تا الان تغییری نکرده و همچنان میشه یاهو رو راحت زیر 200 پینگ کرد و گوگل رو دور و بر 260 و کیفیت سرویس خیلی توپ شد. به امید اینکه همین طوری بمونه ^^

L.A.MESSI
10-08-2011, 12:39
دوستان من امروز گرفتم وایمکسو وقتی وصل کردن گفتن 1 ساعت دیگه اس ام اس میدن که فعال شد اس ام اس امد ولی وقتی رفتم که برم نت می نوشت اعتبار نداره! منم مبلغ اعتبار ریختم به حساب اما هنوز وصل نشد تو قسمت نت ورکم زده نو اینترنت اکسس آیا برای شمام اینطوریه؟ چقدر طول میکشه وصل بشه؟!!!

کسی نبود جواب مارو بده؟!!!

luches
10-08-2011, 13:41
دوست عزیز برو تو سایت ایرانسل و برو تو اکانت بخش حساب ! بعدش رو گزینه مشهاده جزئیات حسابهای ویژه در پایین صفحه کلیک کن و برو داخل. ببین بخش ترافیکت شارژ شده ؟؟ اگر شده مودم رو یک ریست کن درست میشه ! اگر نشده زنگ بزن پشتیبانی البته اگر واریز کرده باشی 100% میاد تو اکانتت. برو چک کن ببین چجوریه !

شما به اینترنت هم وصل نباشی میتونی بری تو سایت ایرانسل چک کنی چون شبکه داخلیه !

Imanhjp
10-08-2011, 14:57
امروز چرا اینطوری شده برای من؟
سرعتش افتضاح شده و روی اعصابه
سرعت دانلودم شده 8KB/s

L.A.MESSI
10-08-2011, 15:18
دوست عزیز برو تو سایت ایرانسل و برو تو اکانت بخش حساب ! بعدش رو گزینه مشهاده جزئیات حسابهای ویژه در پایین صفحه کلیک کن و برو داخل. ببین بخش ترافیکت شارژ شده ؟؟ اگر شده مودم رو یک ریست کن درست میشه ! اگر نشده زنگ بزن پشتیبانی البته اگر واریز کرده باشی 100% میاد تو اکانتت. برو چک کن ببین چجوریه !

شما به اینترنت هم وصل نباشی میتونی بری تو سایت ایرانسل چک کنی چون شبکه داخلیه !

ممنون از جوابتون
راستش اصلا تو سایت خود ایرنسل هم نمیره!!!
تو سایتم رفتم ثبت شده جالب اینجاست من تازه دیروز شارژ کردم بعد اونجا نوشته 13 روز تا پایان!!!
وضعیت حسابمم فعاله اما کار نمیکنه تلفنم که زدم گفتن همه چی فعاله 24 ساعت صبر کنید باهاتون تماس میگیریم ریستم کردم درست نشد!

luches
10-08-2011, 15:23
اون 13 روز درسته عزیزم... نحوه تمدید تو ایرانسل به صورت یک ماهه هست و دقیقا تا اخر ماه تمدید میشه و نه مثلا از 19 این ماه تا 19 ماه بعد.

راستی انتی ویروستون چی هست ؟ تو بعضی از انتی ویروسها نیاز هست اول نوع اداپتر لن به صورت public network ثبت بشه بعدا اجازه وصل شدن به اینترنت رو میده . مثلا Nod32 اینطوری هست.

L.A.MESSI
10-08-2011, 15:37
اون 13 روز درسته عزیزم... نحوه تمدید تو ایرانسل به صورت یک ماهه هست و دقیقا تا اخر ماه تمدید میشه و نه مثلا از 19 این ماه تا 19 ماه بعد.

راستی انتی ویروستون چی هست ؟ تو بعضی از انتی ویروسها نیاز هست اول نوع اداپتر لن به صورت public network ثبت بشه بعدا اجازه وصل شدن به اینترنت رو میده . مثلا Nod32 اینطوری هست.

پس اون 17 روز دیگش چی میشه میسوزه پولت؟!!!!!
من از انتی ویروس استفاده نمیکنم
بعد هم لن هم وایرلس وصل نمیشه :41:

luches
10-08-2011, 15:51
اگر شما پول یک ماه رو ریختی اون 17 روز پول اضافی میافته برای ماه بعد و ماه بعد فقط پول 13 روز رو برای شارژ یک ماه میریزی . البته این برای اکانت نامحدود هست.

در ظمن شما IP address که برای لن ست نکردید ؟ باید اتوماتیک باشه ؟ بعدشم تو خود سایت ایرانسل نحوه نسب سریع مودم رو با فورمت PDF گذاشته . فایل مربوط به مودم خودتون رو دانلود کنید و یک چک کنید ببینید همه چیز درسته ؟

L.A.MESSI
10-08-2011, 15:58
اگر شما گول یک ماه رو ریختی اون 17 روز پول اضافی میافته برای ماه بعد و ماه بعد فقط پول 13 روز رو برای شارژ یک ماه میریزی . البته این برای اکانت نامحدود هست.

در ظمن شما IP address که برای لن ست نکردید ؟ یلید اتوماتیک باشه ؟ بعدشم تو خود سایت ایرانسل نحوه نسب سریع مودم رو با فورمت PDF گذاشته . فایل مربوط به مودم خودتون رو دانلود کنید و یک چک کنید ببینید همه چیز درسته ؟

نمی دونم من که کاری نکردم هر کار کرده نصاب کرده
بازم ممنون از شما

luches
10-08-2011, 16:44
احتمالش هست این نصاب سریع اومده انجام بده بره و سهل انگاری کرده. اینکه نمیتونی تو سایت ایرانسل هم بری یعنی تنظیمات مودم اشتباه هست و اصلا دکل ایرانسل رو نمی بینه و به شبکه داخلیش هم وصل نمیشی !!

برو فایل PDF رو از اینجا بگیر. بسیار خوب توضیح داده شده و تنظیمات کامل ذکر شده ! همراه با عکس هم هست و اصلا نیازی به نصاب هم نیست .

_RooT
10-08-2011, 17:38
دوستان ببخشید کسی مودم دست دوم خواست بفروشه من خریدارم مدل BM632W یا مدل USB

L.A.MESSI
10-08-2011, 17:39
احتمالش هست این نصاب سریع اومده انجام بده بره و سهل انگاری کرده. اینکه نمیتونی تو سایت ایرانسل هم بری یعنی تنظیمات مودم اشتباه هست و اصلا دکل ایرانسل رو نمی بینه و به شبکه داخلیش هم وصل نمیشی !!

برو فایل PDF رو از اینجا بگیر. بسیار خوب توضیح داده شده و تنظیمات کامل ذکر شده ! همراه با عکس هم هست و اصلا نیازی به نصاب هم نیست .

آقا دمت گرم آره کار نصاب اشتباه بود الان درست شد اگه کمکای شما نبود نمیشد یک دنیا ممنون
شرمنده من یه چندتا سوال دیگم داشتم
ایرانسل ساعت شبانه رایگان نداره مثل خیلی شرکتا که مثلا از 2 تا 8 صبح رایگانه؟
بعد یکی دیگه اینکه چه چیزایی حجم میندازه به جز دانلو کردن؟ مثلا آنلاین بازی کردنم حجم میندازه؟

luches
10-08-2011, 17:53
نه عزیز ترافیک رایگان نداره....

شما هر کاری با اینترنت بکنی انتقال اطلاعات داری . از باز کردن صفحه تا به روز شدن انتی ویروس و انلاین بازی کردن. همشون ازت حجم کم میکنن فقط بسته به تعداد عکسهای صفحه و...... هست. مسلما برای دانلود بیشترین حجم مصرفی رو داری.بازی انلاین حجم مصرفیش خیلی کمتره و...........................

برنامه DUMeter رو دانلود کن و نصب کن. بهت اجازه میده به صورت ساعتی - روزانه- هفتگی و ماهانه میزان حجم مصرفیت رو دقیق بدونی !

arash mobile
10-08-2011, 18:30
سلام

دوستان لطف کنن تفاوت این 2 مدل مدمو بگن

sei_pm
10-08-2011, 21:11
سلام

دوستان لطف کنن تفاوت این 2 مدل مدمو بگن

بالایی سرعت وایرلسش 300 هست پایینی 54 . بالایی مال هوآوی هست دومی مال گیرین پکت.

dvlsh
11-08-2011, 01:01
سلام

من میخوام 1 مگ نامحدود بگیرم . هرچی سایت بود بالا پایین کردم ولی اینقدر میپیچونن که آدم نمی فهمه بالاخره چجوریه . الان هزینه 1 مگ 83000 تومنه . میخوام بدونم چیزی بغیر از این مبلغ باید اضافه برای اشتراک ماهیانه بدم ؟ بعد این اعتبار دیگه چه صیغه ایه !!! مگه نامحدود نیست ؟! پس اعتبار برای چی میخوان ؟!!! رفتم نمایندگی های فروش اونا هم خودشون گیج میزنن نمی دونن !! از دوستانی که دارن از سرویس نامحدود استفاده می کنند خواهش می کنم یه راهنمایی بکنن که آخر هر ماه چقدر میدن برای تمدید ؟ و اینکه صقف مصرف الان چقدره ؟ طرف تو نمایندگی میگفت 120 گیگ ... درسته ؟

با تشکر - منتظر جواب هستم

Imanhjp
11-08-2011, 01:32
بالایی سرعت وایرلسش 300 هست پایینی 54 . بالایی مال هوآوی هست دومی مال گیرین پکت.

بنده توی Certificate مدل FBR-105 رفتم زده Huawei WiMax Root CA
قطعا برای گرین پکت نیست

Imanhjp
11-08-2011, 01:44
ای کاش همیشه اینطور بود

Core
11-08-2011, 01:47
مودم FBR-105 برای کمپانی Gemtek هست.

luches
11-08-2011, 01:52
برای منم زده Huawei wimax توی کانفیگ . مدل FBR-105 هست

Core
11-08-2011, 01:52
ما هم میگیم ای کاش همیشه این شکلی باشه اما متاسفانه چند وقتیه افتضاح شده !

Imanhjp
11-08-2011, 12:50
مودم FBR-105 برای کمپانی Gemtek هست.

این رو از کجا میدونید؟؟

reb
11-08-2011, 13:38
پایینی بنظر میاد اکسس پوینته چون هیچ جا تنظیمی برای وایمکس نداره در صورتی که بالایی هم اکسس پوینته هم وایمکس.
پیدا کردم تو قسمت ادونس

Desert
11-08-2011, 15:54
در ضمن تا این لحظه (با فرم ور موجود) امکان تنظیم MTU به صورت دستی در مودم FBR-105 وجود نداره.

ata.royalfalcon
11-08-2011, 19:15
دوستان خوبم سلام
من قبلا یه روتر dlink dir600 خریدم و چون تنظیماتشو خیلی بلد نبودم به صورت اکسس پویینت تنظیمش کردم ولی باعث میشه که کلی از تنظیماتش غیر فعال بشه .
حالا من میخوام از حالت اکسس پویینت درش بیارم ولی به اینترنت کانکت نمیشه . تو عکس زیر چه اعدادی رو باید وارد کنم ؟؟؟ آیا اون قسمتی که گزاشتم dynamic Ip درسته ؟؟؟
مودمی که دارم از نوع outdoor هست . و به حالت Route Mode هم تنظیم شده !!!

اگر به حالت static ip باشه اینطوری میشه

این هم تنظیمات مربوط به قسمت lan هست که غیر فعال شده و آدرس روتر وقتی به حالت اکسس پویینت تنظیم بشه به جای 192.168.0.1 این
192.168.0.100 میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنین !!!

liverpooli
11-08-2011, 19:54
باید یک اکانت جدید شرکتی ثبت نام کنی و این یکی رو که داری به تعرفه آزاد تغییر بدی. تو پست های قبلی توضیحات هست.

میشه بیشتر توضیح بدبد. ممنون.

iCe m@n
11-08-2011, 20:01
سلام

من میخوام 1 مگ نامحدود بگیرم . هرچی سایت بود بالا پایین کردم ولی اینقدر میپیچونن که آدم نمی فهمه بالاخره چجوریه . الان هزینه 1 مگ 83000 تومنه . میخوام بدونم چیزی بغیر از این مبلغ باید اضافه برای اشتراک ماهیانه بدم ؟ بعد این اعتبار دیگه چه صیغه ایه !!! مگه نامحدود نیست ؟! پس اعتبار برای چی میخوان ؟!!! رفتم نمایندگی های فروش اونا هم خودشون گیج میزنن نمی دونن !! از دوستانی که دارن از سرویس نامحدود استفاده می کنند خواهش می کنم یه راهنمایی بکنن که آخر هر ماه چقدر میدن برای تمدید ؟ و اینکه صقف مصرف الان چقدره ؟ طرف تو نمایندگی میگفت 120 گیگ ... درسته ؟

با تشکر - منتظر جواب هستم

سلام دوست عزیز
من 1 مگ نامحدود دارم و هزینه شارژ ماهیانه هم 82000 تومان هست و سر هر ماه همین 82000 تومان رو باید پرداخت کنید و هزینه اضافیه دیگه ای هم نداره خیالت راحت خود من حدود 5 ماهه که از این سرویس دارم استفاده میکنم سرعت دانودش هم اگه 5 آنتن پر داشته باشی همش روی 128 هستش
سقف هم میگن داره ولی من که تا الان به سقفش نرسیدم بالاترین مصرفم هم 172 گیگ بوده که بازم توی لیست سیاه نرفتم یکی از دوستان من هم داره که برای کافی نت گرفته در ماه حدود 300 گیگ استفاده میکنه و مشکی نداره خیالت راحت باشه اون سقف رو میگن که زیاد استفاده نکنی:31:

بازم اگه سوالی بود در خدمت هستم :46:

liverpooli
11-08-2011, 20:39
سلام دوستان.
من 128 دارم میخوام تغییرش بدم ولی توسایت ایرانسل که میرم میگه امکانپذیر نیست. باید چکار کنم؟

iCe m@n
11-08-2011, 22:04
سلام دوستان.
من 128 دارم میخوام تغییرش بدم ولی توسایت ایرانسل که میرم میگه امکانپذیر نیست. باید چکار کنم؟

شما باید وارد حساب کاربریت بشی بعد بری تو طرح تعرفه اونجا باید بری توی انتقال به یک طرح تعرفه دیگر و هر سرعتی که میخوای رو میتونی انتخاب کنی تا از سر ماه برات منظور بشه :46:

liverpooli
11-08-2011, 22:34
شما باید وارد حساب کاربریت بشی بعد بری تو طرح تعرفه اونجا باید بری توی انتقال به یک طرح تعرفه دیگر و هر سرعتی که میخوای رو میتونی انتخاب کنی تا از سر ماه برات منظور بشه :46:

دوست عزیز گفتم که ! میگه امکانپذیر نیست. تمام این کارهایی رو که گفتی انجام داده بودم.

dvlsh
12-08-2011, 02:19
سلام دوست عزیز
من 1 مگ نامحدود دارم و هزینه شارژ ماهیانه هم 82000 تومان هست و سر هر ماه همین 82000 تومان رو باید پرداخت کنید و هزینه اضافیه دیگه ای هم نداره خیالت راحت خود من حدود 5 ماهه که از این سرویس دارم استفاده میکنم سرعت دانودش هم اگه 5 آنتن پر داشته باشی همش روی 128 هستش
سقف هم میگن داره ولی من که تا الان به سقفش نرسیدم بالاترین مصرفم هم 172 گیگ بوده که بازم توی لیست سیاه نرفتم یکی از دوستان من هم داره که برای کافی نت گرفته در ماه حدود 300 گیگ استفاده میکنه و مشکی نداره خیالت راحت باشه اون سقف رو میگن که زیاد استفاده نکنی:31:

آقا دمت گرم امیدوارم کردی !! آخه تو سایت ایرانسل وقتی میخوای ثبت نام کنی یه فاکتور مجازی برات درست میکنه که هزینه هاش رو ببینی ..وقتی می زنی وایمکس 1 مگابیت بجای 82000 میزنه 114000 تومان !! همین باعث شد که قاطی کنم !

حالا شما راضی هستی از سرویس ؟ مشکل باهاش نداری ؟
در ضمن یه سئوال دیگه که اگه لطف کنی بگی ممنون میشم . این قضیه سقف اعتبار که تایین می کنند چیه ؟ از شما هم چیزی گرفتن ؟ و اینکه چقدر طول کشید تا برات نصب کنند ؟

باز هم ممنون از کمکت اگه اینارو هم جواب بدی عالی میشه :11:

undertaker_ss
12-08-2011, 08:59
سلام دوستان
من می خوام واسه یکی از اقوام وایمکس بگیرم طرف فقط یک ماه اینجاست چه سرویسی باید براش بگیرم؟اعتباری ؟ دائمی؟...
سوال دوم این که مودم wifi دو مدل داره کدومش بهتره؟ پست های قبلی رو دیدم اما متوجه نشدم آخرش چه فرقی دارن
سوال سوم شنیدم مودم های وای فای هنگ می کنند درسته؟
سوال چهارم واسه ثبت نام کدوم راه بهتره؟ تماس تلفنی؟ سایت؟ نمایندگی ها؟
ممنون

L.A.MESSI
12-08-2011, 11:35
بچه ها من الان بخوام تست سرعت بگیرم ببینم دقیق سرعتم چقدره چیکار باید بکنم؟

scanme
12-08-2011, 12:01
من هم این سوال رو دارم :
ممنون

بچه ها من الان بخوام تست سرعت بگیرم ببینم دقیق سرعتم چقدره چیکار باید بکنم؟

speedtest.net

amh1365
12-08-2011, 12:17
سلام دوستان.

سلام. اگر به صورت کاربر خانگی 128 رو گرفتی الان نمی تونی اون رو به 256 ارتقا بدی. باید بری تو قسمت تغییر تعرفه و حساب فعلی رو به 128 آزاد تغییر بدی تا مجبور نباشی هر ماه پول بریزی. بعد باید یک حساب جدید شرکتی با سرعت بالاتر ثبت نام کنی (به صورت مودم اشتراکی). یعنی از همون مودم قبلی با یه اکانت جدید استفاده کنی. من خودم همین کار رو کردم.

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

من هم این سوال رو دارم :
ممنون

speedtest.net

سایت از همه راحت تره.

L.A.MESSI
12-08-2011, 12:29
من هم این سوال رو دارم :
ممنون

speedtest.net

ممنون از جوابت فقط شرمنده الان میرم تو سایتش باید چیکار کنم؟

undertaker_ss
12-08-2011, 13:42
سلام دوستان
من می خوام واسه یکی از اقوام وایمکس بگیرم طرف فقط یک ماه اینجاست چه سرویسی باید براش بگیرم؟اعتباری ؟ دائمی؟...
سوال دوم این که مودم wifi دو مدل داره کدومش بهتره؟ پست های قبلی رو دیدم اما متوجه نشدم آخرش چه فرقی دارن
ممنون

یکی جواب منم بده ممنون می شم
یکم عجله دارم

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

L.A.MESSI
12-08-2011, 14:00
یکی جواب منم بده ممنون می شم
یکم عجله دارم

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

برو اینجا

ممنون از شما ولی برای من از خود سایت نمیره نمی دونم چرااا؟!!!

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

سلام دوستان
ممنون

اعتباری باید بگیری کلا برو نمایندگی هم زودتر کارتو میکنن هم بهتر راهنمایی میکنن من رفتم نمایندگی 4روزه وصل شد.

undertaker_ss
12-08-2011, 14:46
ممنون از شما ولی برای من از خود سایت نمیره نمی دونم چرااا؟!!!

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

اعتباری باید بگیری کلا برو نمایندگی هم زودتر کارتو میکنن هم بهتر راهنمایی میکنن من رفتم نمایندگی 4روزه وصل شد.
شرمنده من سوال شما رو دقیقا متوجه نشده بودم
وقتی میری توی سایت speedtest خودش صفحه اوی یه نقشه میاره که begin test رو میزنی میره واسه تست سرعت
اگه هیچی نمیاد واست ماله اینه که Flash player نداری

شما مودم usb دارین یا wifi?

iCe m@n
12-08-2011, 14:56
آقا دمت گرم امیدوارم کردی !! آخه تو سایت ایرانسل وقتی میخوای ثبت نام کنی یه فاکتور مجازی برات درست میکنه که هزینه هاش رو ببینی ..وقتی می زنی وایمکس 1 مگابیت بجای 82000 میزنه 114000 تومان !! همین باعث شد که قاطی کنم !

حالا شما راضی هستی از سرویس ؟ مشکل باهاش نداری ؟
در ضمن یه سئوال دیگه که اگه لطف کنی بگی ممنون میشم . این قضیه سقف اعتبار که تایین می کنند چیه ؟ از شما هم چیزی گرفتن ؟ و اینکه چقدر طول کشید تا برات نصب کنند ؟

باز هم ممنون از کمکت اگه اینارو هم جواب بدی عالی میشه :11:

خواهش میکنم دوست عزیز
بله من خیلی راضی هستم تا الان هم مشکلی ندداشتم
سقف اعتبار اصولا برای مصرف آزاد هستش که به شما که میخوای دائمی بگیری مربوط نمیشه چون سر هر ماه پول رو پرداخت میکنی
برای من از روز اول ثبت نام تا تایید و نصب و راه اندازی کلا 6 روز طول کشید نصب کردن

undertaker_ss
12-08-2011, 14:59
دوستان اگه لطف کنید جواب این دوتا سوال منم بدین ممنون می شم

سوال اول این که مودم wifi دو مدل داره کدومش بهتره؟ پست های قبلی رو دیدم اما متوجه نشدم آخرش چه فرقی دارن
سوال دوم شنیدم مودم های وای فای هنگ می کنند درسته؟

hamidrezavictor
12-08-2011, 15:16
دوستان اگه لطف کنید جواب این دوتا سوال منم بدین ممنون می شم

سوال اول این که مودم wifi دو مدل داره کدومش بهتره؟ پست های قبلی رو دیدم اما متوجه نشدم آخرش چه فرقی دارن
سوال دوم شنیدم مودم های وای فای هنگ می کنند درسته؟

سلام فقط شکل ظاهریشون فرق داره
این دو مدل جدید که موجود هنگ نمیکنه یک مودم دیگه بود که هنگ میکرد که الان نیست دیگه

L.A.MESSI
12-08-2011, 15:53
شرمنده من سوال شما رو دقیقا متوجه نشده بودم
وقتی میری توی سایت speedtest خودش صفحه اوی یه نقشه میاره که begin test رو میزنی میره واسه تست سرعت
اگه هیچی نمیاد واست ماله اینه که Flash player نداری

شما مودم usb دارین یا wifi?

ممنون تست کردم پینگم 375 بود سرعته 512 گرفتم این 375 یعنی خوبه یا بعد؟
من وای فای دارم فلا که راضیم.

maxp30
12-08-2011, 15:57
سلام دوستان
من تو منطقه فردیس کرج هستم و میخوام وایمکس بگیرم. تو نقشه ایرانسل خونه ما اینجا میشه (نقطه آبی رنگ):
حالا میخوام بدونم تو اینجا با مودم داخلی جواب میده ؟

پوشش مبین نت تو این منطقه چجوریه ؟
من نقششو نگاه کردم اما خیلی گنگه و نمیشه فهمید دقیق

undertaker_ss
12-08-2011, 16:47
ممنون تست کردم پینگم 375 بود سرعته 512 گرفتم این 375 یعنی خوبه یا بعد؟
من وای فای دارم فلا که راضیم.
خوبه
دانلود ات چقدر بود؟
منم 341 من از شاتل دارم

L.A.MESSI
12-08-2011, 16:49
خوبه
دانلود ات چقدر بود؟
منم 341 من از شاتل دارم

دانلودم 0.50

undertaker_ss
12-08-2011, 16:57
دانلودم 0.50

خب پس خوبه

L.A.MESSI
12-08-2011, 17:03
خب پس خوبه
آره خوبه راضیم بعدشم از 5 تا چراغ آنتن وایمکسم 3تاش روشنه فکر کنم بشه 5تا بهترم بشه.

pcsoft
12-08-2011, 18:04
سلام دوستان.
این شل کن سفت کن وایمکس ایرانسل درست نشد؟

maxp30
13-08-2011, 03:18
سلام دوستان
من تو منطقه فردیس کرج هستم و میخوام وایمکس بگیرم. تو نقشه ایرانسل خونه ما اینجا میشه (نقطه آبی رنگ):

هیشکی نبود جواب بده ؟ :41:

amt1231
13-08-2011, 08:16
با سلام:
من 4 شنبه وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم و قرار یکشنبه همین هفته واسمون بیارن والله اینجور که شما گفتید به نظر خوب نمیاد الان تکلیف چی شد؟ما مستاجریم و سرعت 128 نامحدود گرفتیم ولی هنوز پولو نریختم به نظر شما چی کار کنم؟پولو بریزم واسم بیارن یا که نه ADSL بگیرم؟!
راستی گفتید که فقط همون جایی که نسب می کنن میشه استفاده کرد؟خوب اینکه به درد نمیخوره ما وایمکسو میگیریم که هر جا رفتیم بتونیم استفاده کنیم.....!!!!!!!:evil2:
لطفا بنویسید که پولو بریزم یا نه...!
با تشکر فراوان.:11:

amt1231
13-08-2011, 08:47
سلام دوستان.
با سپاس.
راضی هستی؟!

mohammad_s7201
13-08-2011, 10:48
من سرويس 128 اعتباري دارم. ميخوام 256 بگيرم.
1- متن نامه اي كه از شركت ميگيرم چي بايد باشه؟
2- چجوري بايد درخواست بدم كه 128 رو به 256 تبديل كنن؟ پول اضافي هم واسه اين تغيير ميگيرن يا نه؟

Imanhjp
13-08-2011, 11:10
با سلام:
من 4 شنبه وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم و قرار یکشنبه همین هفته واسمون بیارن والله اینجور که شما گفتید به نظر خوب نمیاد الان تکلیف چی شد؟ما مستاجریم و سرعت 128 نامحدود گرفتیم ولی هنوز پولو نریختم به نظر شما چی کار کنم؟پولو بریزم واسم بیارن یا که نه ADSL بگیرم؟!
راستی گفتید که فقط همون جایی که نسب می کنن میشه استفاده کرد؟خوب اینکه به درد نمیخوره ما وایمکسو میگیریم که هر جا رفتیم بتونیم استفاده کنیم.....!!!!!!!:evil2:
لطفا بنویسید که پولو بریزم یا نه...!
با تشکر فراوان.:11:
وایمکس بد نیست. فقط چند روزه کل اینترنت کشور اختلال پیدا کرده که وایمکس هم مستثنی نیست
برای خونه استیجاری هم ADSL دردسر داره و همین وایمکس خوبه برای شما
از وایمکس هر جا که آنتن بده میتونی ببری و استفاده کنی و تا 2 سال دیگه تو حرکت هم میشه استفاده کرد

من سرويس 128 اعتباري دارم. ميخوام 256 بگيرم.
1- متن نامه اي كه از شركت ميگيرم چي بايد باشه؟
2- چجوري بايد درخواست بدم كه 128 رو به 256 تبديل كنن؟ پول اضافي هم واسه اين تغيير ميگيرن يا نه؟

اپراتور 707 به من گفت طبق قانون جدید مشترکین خانگی با شماره 094111 هم میتونن ارتقا بدن حساب رو به شرکتی
متن نامه هم چند صفحه قبل تو این تاپیک نوشته ام و باید به امور مشترکین یا به ایرانسل ایمیل کنی. پول اضافی هم نمیگیرن و فقط پول سرعت رو میگیرن

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

سلام دوستان

خونه شما نزدیک منطقه سبز هست و احتمالش کمه داخلی آنتن بده. اما اگه طبقه بالا هستید و اطراف خونتون ساختمون بلند نیست احتمالا میتونید مودم رو کنار پنجره بذارید و 2 تا چراغ دریافت کنید (من تو تهران تو منطقه زعفرانیه این کار رو کردم و شد)
نقشه مبین نت هم فایل KMZ رو از سایت دانلود کنید که مربوط به گوگل ارث هست و دقیق بهتون مشون میده. البته مبین نت کلا حساب و کتاب نداره

mohammad_s7201
13-08-2011, 11:54
اپراتور 707 به من گفت طبق قانون جدید مشترکین خانگی با شماره 094111 هم میتونن ارتقا بدن حساب رو به شرکتی
متن نامه هم چند صفحه قبل تو این تاپیک نوشته ام و باید به امور مشترکین یا به ایرانسل ایمیل کنی. پول اضافی هم نمیگیرن و فقط پول سرعت رو میگیرن

يعني ديگه لازم نيست 128 رو آزاد كنم و يه 256 ديگه بگيرم؟
متن نامه رو هم پيدا نكردم. بايد خودم امضاش كنم يا رئيس شركت؟

mokhtar
13-08-2011, 12:19
سلام دوست عزیز

خوش به حالت من 1 ماه دنبال نامه دانشجو یا شرکتم که بگیرم نتوستم دوستان باز میپرسم کسی کارمو راه بندازه؟شیرینیش هم میدم

undertaker_ss
13-08-2011, 13:55
يعني ديگه لازم نيست 128 رو آزاد كنم و يه 256 ديگه بگيرم؟
متن نامه رو هم پيدا نكردم. بايد خودم امضاش كنم يا رئيس شركت؟

من از نمایندگی پرسیدم گفت باید توی نامه شرکت شما را برای دریافت اینترنت با اون سرعت مورد نظرتون معرفی کنه

باید مهر شرکت داشته باشه نمی دونم کی باید امضا کنه
راستی بچه ها من دیشب از طریق سایت ثبت نام کردم مراحل بعدیش چیه ؟ انگار باید منتظر تماس باشم
بعدش چی؟ حدودا چقدر طول میکشه؟

iCe m@n
13-08-2011, 14:08
خوش به حالت من 1 ماه دنبال نامه دانشجو یا شرکتم که بگیرم نتوستم دوستان باز میپرسم کسی کارمو راه بندازه؟شیرینیش هم میدم

دوست عزیز یه جا بود قبلا که نامه میداد از طرف شرکت های مختلف با سرعت های 512 تا 2 مگابایت
512 رو هم 6000 تومان
1 مگابایت رو 10000 تومان
2 مگابایت رو 15000 تومان میگیرفت از طرف یه شرکت معتبر نامه رو بهت میداد با مهر و امضا که من خودم هم اینجوری نامه رو گرفتم هیچ مشکلی هم نبود
ولی الان متاسفانه اون طرف در دسترس نیست وگرنه شمارش رو بهت میدادم پول میریختی به حسابش نامه رو بهت میداد
الانم اگه شرکت آشنا داری برو بگو 10000 تومان میدم نامه معرفی به من بدید بیشترا این کارو الان میکنن

من از نمایندگی پرسیدم گفت باید توی نامه شرکت شما را برای دریافت اینترنت با اون سرعت مورد نظرتون معرفی کنه

راستی بچه ها من دیشب از طریق سایت ثبت نام کردم مراحل بعدیش چیه ؟ انگار باید منتظر تماس باشم

بله اون شرکت که نامه میده باید سرعت رو مشخص کنه
مهر و امضای شرکت هم لازمه البته فقط مهر شرکت مهمه
بله باید صبر کنید تا به شما زنگ بزنن و منطقه رو تایید کنن بعدش پول رو باید بریزید به حساب و منتظر بمونید تا بیان برای نصب و راه اندازی

mokhtar
13-08-2011, 15:31
[QUOTE=iCe m@n;6358555]دوست عزیز یه جا بود قبلا که نامه میداد از طرف شرکت های مختلف با سرعت های 512 تا 2 مگابایت
512 رو هم 6000 تومان
1 مگابایت رو 10000 تومان
2 مگابایت رو 15000 تومان میگیرفت از طرف یه شرکت معابر نامه رو بهت میداد با مهر و امضا که من خودم هم اینجوری نامه رو گرفتم هیچ مشکلی هم نبود
ولی الان متاسفانه اون طرف در دسترس نیست وگرنه شمارش رو بهت میدادم پول میریختی به حسابش نامه رو بهت میداد
الانم اگه شرکت آشنا داری برو بگو 10000 تومان میدم نامه معرفی به من بدید بیشترا این کارو الان میکنن

والا اینقدر سپردم و گشتم تا الان پیدا نکردم

L.A.MESSI
13-08-2011, 16:57
این tel وایمکس جریانش چیه؟ کسی میدونه؟

Imanhjp
14-08-2011, 00:40
این tel وایمکس جریانش چیه؟ کسی میدونه؟

این سرویس VoIP هست که مکالمه از طریق اینترنت هست و روی وایمکس راحت کار میکنه.
فعلا خبری نیست

maxp30
14-08-2011, 04:09
وایمکس بد نیست. فقط چند روزه کل اینترنت کشور اختلال پیدا کرده که وایمکس هم مستثنی نیست
برای خونه استیجاری هم ADSL دردسر داره و همین وایمکس خوبه برای شما
از وایمکس هر جا که آنتن بده میتونی ببری و استفاده کنی و تا 2 سال دیگه تو حرکت هم میشه استفاده کرد

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

خونه شما نزدیک منطقه سبز هست و احتمالش کمه داخلی آنتن بده. اما اگه طبقه بالا هستید و اطراف خونتون ساختمون بلند نیست احتمالا میتونید مودم رو کنار پنجره بذارید و 2 تا چراغ دریافت کنید (من تو تهران تو منطقه زعفرانیه این کار رو کردم و شد)
نقشه مبین نت هم فایل KMZ رو از سایت دانلود کنید که مربوط به گوگل ارث هست و دقیق بهتون مشون میده. البته مبین نت کلا حساب و کتاب نداره
خونمون ویلاییه , و روبرومون هم 2 تا 4 طبقه !
پس با این حساب اگه بخوام بگیرم باید مودم خارجی بگیرم که 200 تومنی آب میخوره
الان رفتم فایل kmz مبین نت رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا تو منطقه سبز قرار داریم. منتها توی عکسی که تو سایت گذاشته بود قسمتهای سبز کمتر بودند. فکر کنم عکسش ماله قدیمتره. نه ؟
فکر کنم مبین نت بهتر باشه واسه من. دوستان اگه نظری دارند بگند , ممنون میشم

scanme
14-08-2011, 08:46

من با 707 صحبت کردم گفتن که حتما شرکت نمیخواد باشه و نامه دانشگاهی هم میتونه باشه

L.A.MESSI
14-08-2011, 11:13
دوستان ترافیک مانده برای مصرف کجا نوشته تو حسابم که میرم فقط مقدار مصرفی که کردمو مینویسه؟!!

Core
14-08-2011, 11:21
دوستان ترافیک مانده برای مصرف کجا نوشته تو حسابم که میرم فقط مقدار مصرفی که کردمو مینویسه؟!!

اصلا کاری به مقدار مصرفی نداشته باش و پایین صفحه روی جزئیات حساب های ویژه کلیک کن و عددی رو که در مقابل باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه نوشته شده تقسیم به 100 کن. هر چی بدست اومد میشه مقدار باقی مونده از ترافیک شما به مگابایت تا آخر ماه

L.A.MESSI
14-08-2011, 11:31
اصلا کاری به مقدار مصرفی نداشته باش و پایین صفحه روی جزئیات حساب های ویژه کلیک کن و عددی رو که در مقابل باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه نوشته شده تقسیم به 100 کن. هر چی بدست اومد میشه مقدار باقی مونده از ترافیک شما به مگابایت تا آخر ماه

ممنون دوست عزیز.
یک سوال دیگه جواب بدین ممنونتان میشم الان در قسمت موجودی حساب من نوشته 230000 این یعنی من این ماه اضافه شارژ کردم؟ ماه بعد ازین موجودی کم میشه؟

yashgin128
14-08-2011, 11:33
نوشته شده توسط iCe m@n [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوست عزیز
سقف هم میگن داره ولی من که تا الان به سقفش نرسیدم بالاترین مصرفم هم 172 گیگ بوده که بازم توی لیست سیاه نرفتم یکی از دوستان من هم داره که برای کافی نت گرفته در ماه حدود 300 گیگ استفاده میکنه و مشکی نداره خیالت راحت باشه اون سقف رو میگن که زیاد استفاده نکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز نمیدونم من اشتباه برداشت کردم یا شما اشتباه نوشتی
یعنی هر ماه 82هزار تومان میدی و اینترنت 1 مگ میگیری و نهایت سرعت دانلودت 128 هست؟
اینو که دیدم خیلی تعجب کردم اخه من ای دی اس ال 128 دارم سه ماهه میگیرم 20 هزار تومان سرعت دانلودم هم بین 40یا50 هست تا 100 .

Imanhjp
14-08-2011, 11:37
خونمون ویلاییه , و روبرومون هم 2 تا 4 طبقه !
پس با این حساب اگه بخوام بگیرم باید مودم خارجی بگیرم که 200 تومنی آب میخوره
الان رفتم فایل kmz مبین نت رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا تو منطقه سبز قرار داریم. منتها توی عکسی که تو سایت گذاشته بود قسمتهای سبز کمتر بودند. فکر کنم عکسش ماله قدیمتره. نه ؟
فکر کنم مبین نت بهتر باشه واسه من. دوستان اگه نظری دارند بگند , ممنون میشم

اگر ویلاییه و ساختمان ها که فرمودین به شما نچسبیده باشن فکر کنم یه کم شانس داری و بهتره امتحان کنی
به مبین نت زیاد اعتماد نکن چون سابقه داشته تو وسط منطقه سبز رنگ هم آنتن نده و هم فایل kmz و هم اون عکس های مبین نت آپدیت نشده هستند.کلا اپراتور بی خیالیه. در مورد بهتر یا بدتر بودن هم اگه ایرانسل آنتن نده دیگه مجبوری که مبین بگیری . اما از لحاظ ثبات و کیفیت مبین نت از ایرانسل پایین تره و فقط تعرفه های مبین نت معقول تره

Core
14-08-2011, 12:09
ممنون دوست عزیز.
یک سوال دیگه جواب بدین ممنونتان میشم الان در قسمت موجودی حساب من نوشته 230000 این یعنی من این ماه اضافه شارژ کردم؟ ماه بعد ازین موجودی کم میشه؟

سرویستون چی هست؟
مبلغی که جلوی موجودی نوشته میشه مبلغ خالصی هست که در حال حاضر شما موجودی دارید یعنی مالیات ازش کم شده و اونقدر در حساب مونده و اگر آبونمان ماهیانه شما کمتر از مبلغی باشه که در موجودی هست نیازی نیست برای شارژ این ماه مبلغی پرداخت کنید و سر ماه آبونمان از مبلغ موجودی کم میشه و برای ماه جدید به شما ترافیک اختصاص داده میشه.
خلاصه بگم شما اضافه پرداخت داشتید و الان موجودیتون 230000 ریال هست.

maxp30
14-08-2011, 12:19
اگر ویلاییه و ساختمان ها که فرمودین به شما نچسبیده باشن فکر کنم یه کم شانس داری و بهتره امتحان کنی
به مبین نت زیاد اعتماد نکن چون سابقه داشته تو وسط منطقه سبز رنگ هم آنتن نده و هم فایل kmz و هم اون عکس های مبین نت آپدیت نشده هستند.کلا اپراتور بی خیالیه. در مورد بهتر یا بدتر بودن هم اگه ایرانسل آنتن نده دیگه مجبوری که مبین بگیری . اما از لحاظ ثبات و کیفیت مبین نت از ایرانسل پایین تره و فقط تعرفه های مبین نت معقول تره
مرسی از راهنماییت. من فکر کنم تا حدودی شانسی باشه. چون بعضی ها رو دیدم خیلی راضین و بعضی هام کاملا ناراضی
تا قبل از این که بیام توی سایت , شنیده بودم که مبین نت کیفیتش بالاتره اما مثل اینکه اینجوری نیست.
از نظر من تعرفه های ایرانسل نسبت به مبین متنوعتر و بهتره. مودم های مبین نت هم گرونتر و قدیمیتره. مبین نت مثل همون همراه اول میمونه تو همه کارا حداقل 6 ماه از ایرانسل عقبه !
حالا یه سوال, اگه من ایرانسل بگیرم و بعدا بخوام برم به مبین نت , میتونم بدون خرید مودم از مبین نت اکانت بگیرم ؟
ایرانسل چی ؟ بدون مودم اکانت میده ؟

and-roid2
14-08-2011, 12:43
سلام دوستان
من الان سرویس1مگ وایمکس مبین نت رو دارم و شب و روز سرعتم ثابته وروی 136 کیلوبایت هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!واقعا محشره ولی حیف که سرعت 2مگ رو هنوز ارائه نداده
البته من قم زندگی میکنم و اولاش شبا سرعت حدود 60 70 بود ولی بعد از یک ماه به علت بالا رفتن پهنای باند شرکت سرعتم خوووووووووووب شد
از دوستانی که وایمکس مبین نت یا ایرانسل دارن بگن که سرعتشون چطوره؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matador
14-08-2011, 13:59
دوستان در قسمت " اطلاعات حساب های ویژه " > " باقي مانده ترافيک رايگان -تعرفه بلند مدت " برای من زده 132097 اعتبار و 09/06/1390 تاریخ انقضا . یعنی چی ؟ من 6 ماهه گرفتم که تاریخ انقضام 31/06 است . حالا این یعنی چی ؟؟؟

iCe m@n
14-08-2011, 14:13
دوست عزیز نمیدونم من اشتباه برداشت کردم یا شما اشتباه نوشتی
یعنی هر ماه 82هزار تومان میدی و اینترنت 1 مگ میگیری و نهایت سرعت دانلودت 128 هست؟
اینو که دیدم خیلی تعجب کردم اخه من ای دی اس ال 128 دارم سه ماهه میگیرم 20 هزار تومان سرعت دانلودم هم بین 40یا50 هست تا 100 .

بله من برای 1 مگابایت نامحدود که سرعت دانلودش 128 ماهی 82000 تومان میدم
شما که با این سرعت که داری با 50 دانلود میکنی چون مطئنن نامحدود نیستی و گرنه شما هم اگه نامحدود باشی سرعت دانلودت نهایتا روی 23 هست یکی از دوستان من ADSL 128 نامحدود داره سرعتش روی 22 هستش ولی برای محدود ها تا 100 هم میره

L.A.MESSI
14-08-2011, 15:50
سرویستون چی هست؟
مبلغی که جلوی موجودی نوشته میشه مبلغ خالصی هست که در حال حاضر شما موجودی دارید یعنی مالیات ازش کم شده و اونقدر در حساب مونده و اگر آبونمان ماهیانه شما کمتر از مبلغی باشه که در موجودی هست نیازی نیست برای شارژ این ماه مبلغی پرداخت کنید و سر ماه آبونمان از مبلغ موجودی کم میشه و برای ماه جدید به شما ترافیک اختصاص داده میشه.
خلاصه بگم شما اضافه پرداخت داشتید و الان موجودیتون 230000 ریال هست.

راستش من 1 هفته هست که گرفتم سرویسم 512 همون اول که میخواستم وارد شم گفت شارژ کنید منم 20 ریختم به حساب بعد ازون اولم 4گیگ نداشتم 2گیگ بود
در کل میخوام بدونم اون 2 گیگ رایگان بوده یا نه؟ اگه بوده که هیچ اگه نبوده پس 2گیگ دیگش چی میشه آخه 512 با 4گیگه دیگه درسته؟

Core
15-08-2011, 03:06
راستش من 1 هفته هست که گرفتم سرویسم 512 همون اول که میخواستم وارد شم گفت شارژ کنید منم 20 ریختم به حساب بعد ازون اولم 4گیگ نداشتم 2گیگ بود
در کل میخوام بدونم اون 2 گیگ رایگان بوده یا نه؟ اگه بوده که هیچ اگه نبوده پس 2گیگ دیگش چی میشه آخه 512 با 4گیگه دیگه درسته؟
سرویس 512 پایه ماهیانه 4 گیگابایت ترافیک رایگان داره اما اگر از میانه ماه مشترک ایرانسل بشید حجم کمتری بهتون اختصاص داده میشه و البته پول کمتری هم به عنوان آبونمان دریافت میشه. مثلا اگر 15 ماه اکانتتون فعال بشه بجای 4 گیگابایت 2 گیگابایت ترافیک به شما داده میشه و مبلغ آبونمان هم به همون نسبت کم میشه.

liverpooli
15-08-2011, 10:07
سلام.
امواج وایرلس مودم وایمکس برای سلامتی مضره؟

farzin1986
15-08-2011, 11:48
سلام.
امواج وایرلس مودم وایمکس برای سلامتی مضره؟
درود در حد موبایل..
ولی خود مودم حداقل 30سانتی متر از بدن فاصله داشته باشه..:40:

Ebhaam
15-08-2011, 12:19
سلام. این مودمهای وایفای ایرانسل با چه کابلی به کامپیوتر وصل می شن؟ ایا برای استفاده از این مودم ها نیازی به کارت شبکه هم هست؟

undertaker_ss
15-08-2011, 12:34
سلام دوستان من شنبه ثبت نام کردم هنوز کسی باهام تماس نگرفته
خودم باید زنگ بزنم؟
یکم عجله دارم
وضعیت مدارک رو نوشته :
مدارک وارد سیستم ایرانسل نشده
در ضمن من از طریق اینترنت ثبت نام کردم
ممنون

farzin1986
15-08-2011, 12:53
سلام. این مودمهای وایفای ایرانسل با چه کابلی به کامپیوتر وصل می شن؟ ایا برای استفاده از این مودم ها نیازی به کارت شبکه هم هست؟
با کابل patch cord با کانکتور RJ45 میتونید به کارت شبکه PC که الان روی اکثر main board ها هست استفاده کنید..
البته میتونید برای PC کارت شبکه وایر لس اینترنال یا دانگل وای فای بگیرید که درد سر کایل رو نداشته باشید..

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

سلام دوستان من شنبه ثبت نام کردم هنوز کسی باهام تماس نگرفته
خودم باید زنگ بزنم؟
یکم عجله دارم
وضعیت مدارک رو نوشته :
مدارک وارد سیستم ایرانسل نشده
در ضمن من از طریق اینترنت ثبت نام کردم
ممنون
دوست عزیز بین 5 تا 10 روز طول میکشه بستگی به ترافیک منطقه داره..
البته اگر 7 روز شد تماس برای تایید نگرفتن با 700 تماس بگیر..
یادش بخیر اون اولا صبح ثبت نام نتی میکردی شب ساعت 22:00 مودم رو میاوردن ساعت 00:00 حسابت فعال میشد.. کمتر از 24 ساعت..:20:

ata.royalfalcon
15-08-2011, 12:56
سلام فرزين جان
ميتوني اين مشكل رو حل كني ؟؟؟

masa_1379
15-08-2011, 12:57
اگر در منطقه ای هستی که می دانی وایمکس پوشش داره نیاز به انتظار برای تماس نیست...من شنبه این هفته برای یکی ثبت نام کردم پول را آنلاین فوری ریخیتم یک شنبه 1 بعد از ظهر مودم تحویلم دادند و یک ساعت بعد سرویس وصل شد.

farzin1986
15-08-2011, 14:30
دوستان خوبم سلام
من قبلا یه روتر dlink dir600 خریدم و چون تنظیماتشو خیلی بلد نبودم به صورت اکسس پویینت تنظیمش کردم ولی باعث میشه که کلی از تنظیماتش غیر فعال بشه .
حالا من میخوام از حالت اکسس پویینت درش بیارم ولی به اینترنت کانکت نمیشه . تو عکس زیر چه اعدادی رو باید وارد کنم ؟؟؟ آیا اون قسمتی که گزاشتم dynamic Ip درسته ؟؟؟
مودمی که دارم از نوع outdoor هست . و به حالت Route Mode هم تنظیم شده !!!

اگر به حالت static ip باشه اینطوری میشه

این هم تنظیمات مربوط به قسمت lan هست که غیر فعال شده و آدرس روتر وقتی به حالت اکسس پویینت تنظیم بشه به جای 192.168.0.1 این
192.168.0.100 میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنین !!!
درود اتا جان..
روی همون حالت دینامیک باش.. چون ip شما حتما دینامیک هست نه استاتیک..
ip مودم wimax اگر192.168.1.1 هست ip روتر هم توی اون رنج بگذار یعنی تو اون عکس آخری router ip address 192.168.1.2 بزن.. ردیفه.. فریم وار روتر هم اپگرید کن دیدم اومده..

farzin1986
15-08-2011, 14:36
اتا جان فقط بعد از تغییر IP روتر، برای کانفیگ کردن مجدد روتر، از این IP جدبد استفاده کن.
که باید در آدرس بار تایپ کنی..
خوش حال شدم دیدمت اتا جان..:31::11:

ata.royalfalcon
15-08-2011, 16:15
درود اتا جان..
روی همون حالت دینامیک باش.. چون ip شما حتما دینامیک هست نه استاتیک..
ip مودم wimax اگر192.168.1.1 هست ip روتر هم توی اون رنج بگذار یعنی تو اون عکس آخری router ip address 192.168.1.2 بزن.. ردیفه.. فریم وار روتر هم اپگرید کن دیدم اومده..

اتا جان فقط بعد از تغییر IP روتر، برای کانفیگ کردن مجدد روتر، از این IP جدبد استفاده کن.
که باید در آدرس بار تایپ کنی..
خوش حال شدم دیدمت اتا جان..:31::11:

دست گلت درد نکنه دوست خوبم
درست شد
آقا فرزین گل گلاب !!!

h.yazdani67
15-08-2011, 18:52
سلام ، من وایمکس مبین نت دارم سرویس 1 مگ الان 2-3 ماهی میشه که اینا پهنای باند کم آوردن، شما وارد بخش مبین نتیا بشین منظورمو می فهمید.

الان تقریبا همه 1 مگی ها سرعتشون از لینک های غیر مستقیم بده.
یعنی از روی یک کانکشن و لینک های غیر مستقیم اینطوریه انقد افتضاح.
شما ایرانسلی ها که 512 دارید سرعتتون از لینک های غیر مستقیم خوبه؟؟

D3vil_A
15-08-2011, 23:06
سلام دوستان :دی
آقا سایت ایرانسل مورد پیدا کرده؟! !!! :دی انگار داره پهنای باند مجانی میده بهم....!
ببینید من 3 4 روز پیش پهنای باندم تموم شد و هر روز از کارت شارژ 2 تومنی برای شارژ کردن استفاده میکردم (به طور عادی) ولی امروز بعد از استفاده زمانی فکر میکردم شارژی که صبح کردم داره تموم میشه رفتم سایت Ecare دیدم همون مقدار که بوده هست یعنی همون 2 تومن....! که صبح شارژ کردم علارقم استفاده من ازش کم نکرده...!
قضیه چیه؟! از اعتبار ماه های دیگم کم نکنه؟! :دی

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

انگار سایت Ecare ریست شده یا همچین چیزایی :دی مصرف کل دوره من 2 روز پیش چک کردم 3900 اینا بود ولی امروز زده 3250 !! :دی

iCe m@n
16-08-2011, 00:24
آقا سایت ایرانسل مورد پیدا کرده؟! !!! :دی انگار داره پهنای باند مجانی میده بهم....!
ببینید من 3 4 روز پیش پهنای باندم تموم شد و هر روز از کارت شارژ 2 تومنی برای شارژ کردن استفاده میکردم (به طور عادی) ولی امروز بعد از استفاده زمانی فکر میکردم شارژی که صبح کردم داره تموم میشه رفتم سایت Ecare دیدم همون مقدار که بوده هست یعنی همون 2 تومن....! که صبح شارژ کردم علارقم استفاده من ازش کم نکرده...!

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

انگار سایت Ecare ریست شده یا همچین چیزایی :دی مصرف کل دوره من 2 روز پیش چک کردم 3900 اینا بود ولی امروز زده 3250 !! :دی

زیاد جدی نگیر این موضوع ها رو یهو کم میکنن البته فکر میکنم به مشسکل برخورده چون یکمی هم سرعت هاشون کم شده

matador
16-08-2011, 12:18

دقیقا درست میفرمائید . من هم 512 6 ماهه با 4 گیگ ترافیک دارم . 4 گیگم 2 3 روز پیش تموم شد و قطع شد . 2 روز پیش چک کردم تونستم وصل شم .

simatehrani
16-08-2011, 12:24
چرا تاریخ اعتبار رو عوض کردن ؟
قبلا تا آخر هر ماه اعتبار رو نشون میداد مثلا می زد 31/05/1390 70000 اعتبار
الان اینطور زده : باقي مانده ترافيک رايگان -تعرفه بلند مدت 260545 16/06/1390

Imanhjp
16-08-2011, 13:20
دوستان چجوری به شما سرویس 1 روزه تحویل میدن؟
من یکشنبه ثبت نام کردم و پول ریختم هنوز کسی به ما زنگ نزده بگه اصلا چی میخوای ... کی هستی...!

D3vil_A
16-08-2011, 14:00
دقیقا درست میفرمائید . من هم 512 6 ماهه با 4 گیگ ترافیک دارم . 4 گیگم 2 3 روز پیش تموم شد و قطع شد . 2 روز پیش چک کردم تونستم وصل شم .

حالا تکلیف چیه؟! :دی یعنی هرچقدر استفاده کنیم چیزی از حسابمون کم نمیکنه؟! :دی

iCe m@n
16-08-2011, 14:31
دوستان چجوری به شما سرویس 1 روزه تحویل میدن؟
من یکشنبه ثبت نام کردم و پول ریختم هنوز کسی به ما زنگ نزده بگه اصلا چی میخوای ... کی هستی...!

دوست عزیز تا الان به هیج کسی یک روزه تحویل نداده ایرانسل
شما ثبت نام که میکنی نهایتا 2 روز بعد به سما زنگ میزنن و منطقه رو تایید میکنن بعد شما باید پول به حساب بریزی و بعد از اون هم 4 تا 7 روز طول میکشه بیان برای نصب و راه اندازی

matador
16-08-2011, 14:56
حالا تکلیف چیه؟! :دی یعنی هرچقدر استفاده کنیم چیزی از حسابمون کم نمیکنه؟! :دی

والا نمیدونم . حتما تشویقی چیزی بوده !! شما هم مثل من فعلا استفاده کن و حالشو ببر !!! :31:

Imanhjp
16-08-2011, 15:12
شما ثبت نام که میکنی نهایتا 2 روز بعد به سما زنگ میزنن و منطقه رو تایید میکنن بعد شما باید پول به حساب بریزی و بعد از اون هم 4 تا 7 روز طول میکشه بیان برای نصب و راه اندازی

همون روز ثبت نام من صبح ثبت نام کردن شب ایرانسل زنگ زد و من پول رو ریختم
این سومین وایمکس منه که ثبت نام میکنم و فقط مودمش رو میخوام و حسابش رو میذارم آزاد که مسدود نشه
همین چند پست قبل هم دوستان 24 ساعته تحویل گرفتند

farzin1986
16-08-2011, 15:26
درود.. دوست من من ساعت 11 صبح اینترنتی ثبت کردم و اینترنتی هم پول رو واریز کردم.. ساعت 10 شب اومدن برای تحویل مودم و تا 12 شب هم حسابم فعال شد البته اونموقع سرشون خلوت بود..
حدود یک سال پیش....

h.yazdani67
16-08-2011, 16:27
سلام ، من وایمکس مبین نت دارم سرویس 1 مگ الان 2-3 ماهی میشه که اینا پهنای باند کم آوردن، شما وارد بخش مبین نتیا بشین منظورمو می فهمید.

الان تقریبا همه 1 مگی ها سرعتشون از لینک های غیر مستقیم بده.
یعنی از روی یک کانکشن و لینک های غیر مستقیم اینطوریه انقد افتضاح.
شما ایرانسلی ها که 512 دارید سرعتتون از لینک های غیر مستقیم خوبه؟؟

جواب این سوال هم میدید؟

D3vil_A
16-08-2011, 21:20
این طور که به نظر میرسه واقعا ایرانسل قاطی کرده :دی
شبه تصویه حسابه امشب :دی
بعد از این همه دانلود از اعتبارم هیچی کم نشده :دی

scanme
16-08-2011, 21:44
دوستان من میخوام 2 عدد مودم بگیرم و اینکه میخوام هر دو وصل باشن ، دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر هم کسی در ایرانسل هست اینجا میتونه برام دو مودم رو تخفیفی بگیره یه ندا بهم بده ممنونش میشم

Imanhjp
16-08-2011, 22:14
دوستان من میخوام 2 عدد مودم بگیرم و اینکه میخوام هر دو وصل باشن ، دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر هم کسی در ایرانسل هست اینجا میتونه برام دو مودم رو تخفیفی بگیره یه ندا بهم بده ممنونش میشم

دو تا مودم نمیتونن با هم وصل باشن به شبکه و اگه 10 تا مودم هم داشته باشید برای یک حساب تنها یکیش وصل میشه.

scanme
16-08-2011, 22:18
دو تا مودم نمیتونن با هم وصل باشن به شبکه و اگه 10 تا مودم هم داشته باشید برای یک حساب تنها یکیش وصل میشه.

اینطوری که خیلی بده شما مطمئنی ؟

Imanhjp
16-08-2011, 23:46

بله مطمئن هستم. خودم هم بارها امتحان کردم. به لحاظ فنی هم چنین امکانی وجود نداره

Imanhjp
17-08-2011, 01:34
چند روزه دوباره کیفیت به ایرانسل برگشته

undertaker_ss
17-08-2011, 08:36
همون روز ثبت نام من صبح ثبت نام کردن شب ایرانسل زنگ زد و من پول رو ریختم
این سومین وایمکس منه که ثبت نام میکنم و فقط مودمش رو میخوام و حسابش رو میذارم آزاد که مسدود نشه
همین چند پست قبل هم دوستان 24 ساعته تحویل گرفتند

شما از چه طریقی ثبت نام کردی؟ سایت؟
من که شنبه اینترنتی ثبت نام کردم اما هنوز هیچ خبری نیست نه زنگی نه چیزی:41:
می تونم الآن برم از طریق نمایندگی هم ثبت نام کنم؟

---------- Post added at 09:36 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

اگر در منطقه ای هستی که می دانی وایمکس پوشش داره نیاز به انتظار برای تماس نیست...من شنبه این هفته برای یکی ثبت نام کردم پول را آنلاین فوری ریخیتم یک شنبه 1 بعد از ظهر مودم تحویلم دادند و یک ساعت بعد سرویس وصل شد.

خب روی نقشه سبزه
یعنی به نظر شما پول رو بریزم؟
شما اینترنتی ثبت نام کردی؟

یه چیز دیگه می شه ثبت نام رو کنسل کرد؟ آخه الان جشنواره است مودم نصف قیمته

Imanhjp
17-08-2011, 09:25
شما از چه طریقی ثبت نام کردی؟ سایت؟
من که شنبه اینترنتی ثبت نام کردم اما هنوز هیچ خبری نیست نه زنگی نه چیزی:41:
می تونم الآن برم از طریق نمایندگی هم ثبت نام کنم؟

---------- Post added at 09:36 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

خب روی نقشه سبزه
یعنی به نظر شما پول رو بریزم؟
شما اینترنتی ثبت نام کردی؟

یه چیز دیگه می شه ثبت نام رو کنسل کرد؟ آخه الان جشنواره است مودم نصف قیمته

بله اینترنتی ثبت نام کردم و همین چند دقیقه پیش تماس گرفتند برای نصب. حواست باشه بعد از ثبت نام بری حساب رو توی E-Care تایید کنی واگرنه ثبت نام انجام نمیشه و زنگ نمیزنن.
در مورد سوال دوم هم اگر پول نریختی که حساب رو ولش کن به حال خودش بعد 3 روز کنسل میشه

mokhtar
17-08-2011, 09:52
من که در به در دنبال نامه دانشجو یا شرکتم برای سرعت 2 مگ یا 1 کسی نیست کارمو راه بندازه؟شیرینش رو هم میدم

Mehran14233
17-08-2011, 12:45
دوستان اگه باقی مانده ترافیک زودتر از زمانش تموم شه میشه واسه ماه جدید زودتر خرید کرد ؟

من الان 13 مگ دارم و 6 روز مونده . مثلا" امروز که این 13 مگ تموم شد میشه زنگ بزنم واسه ماه بعد رو از فردا (یعنی 6 روز زودتر) شارژ کنم ؟

Imanhjp
17-08-2011, 12:53
دوستان اگه باقی مانده ترافیک زودتر از زمانش تموم شه میشه واسه ماه جدید زودتر خرید کرد ؟

من الان 13 مگ دارم و 6 روز مونده . مثلا" امروز که این 13 مگ تموم شد میشه زنگ بزنم واسه ماه بعد رو از فردا (یعنی 6 روز زودتر) شارژ کنم ؟

فقط میتونید بسته افزایشی خریداری کنید

Mehran14233
17-08-2011, 13:08

ممنون ایمان جون . یعنی چی بسته افزایشی ؟ گرون تر از شارژ یه ماه میفته ؟

spiky
17-08-2011, 15:58
ممنون ایمان جون . یعنی چی بسته افزایشی ؟ گرون تر از شارژ یه ماه میفته ؟
بله گرون تر میوفته بسته افزایش هم یعنی همون حجم خریدن تو ADSL
مثلا میرید حسابتون رو شارژ میکنید 1 گیگ میخرید

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

بله مثل اینه که شما با یه اکانت ADSL بخوای همزمان در دو جا کانکت باشی و استفاده کنی

MAHANFX
17-08-2011, 16:59
سلام ایا اگر 3 روز زودتر حساب را شارژ کنم میزان حجم باقیمانده به ماه بعد منتقل میشود یا میپره ( من الان 128 پایه دارم ) تغییر تعرفه از 128 به 512 از طریق سایت ایانسل امکان پذیر است یا باید برم دفترشون . ایا میشه نامه را براشون فکس کرد

L.A.MESSI
17-08-2011, 19:09

بسته افزایشی چطور باید خرید؟ قیمتاش چنده؟

dvlsh
17-08-2011, 19:56
وایمکس 1 مگ من هم راه افتاد !! هوراااااا !!!! :8: 24ام ثبت نام کردم امروز 26ام راه افتاد ! سرعتشون خوب بود ! سرعتش هم خداوکیلی خوبه بین 120 تا 150 کیلوبایت تازه 4 چراغ !
فقط یه سئوال از دوستان با تجربه . من الان نامحدود اعتباری گرفتم سرماه فقط باید همان مبلغ تعرفه خودم رو بدم و تمام تا ماه بعد دیگه ؟ درسته؟

Mehran14233
17-08-2011, 20:23
بله گرون تر میوفته بسته افزایش هم یعنی همون حجم خریدن تو ADSL
مثلا میرید حسابتون رو شارژ میکنید 1 گیگ میخرید

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

خب این که خیلی مسخره بازیه !!!!!!!!!!!!!! من بخوام 5 روز زودتر اکانت 1ماه مو بگیرم به اینا چه ربطی داره ؟!؟!؟! یعنی باید 5 روز رو وایسم بعد زنگ بزنم بگم یه ماه دیگه بدین بهم ؟!

Imanhjp
17-08-2011, 22:26
خب این که خیلی مسخره بازیه !!!!!!!!!!!!!! من بخوام 5 روز زودتر اکانت 1ماه مو بگیرم به اینا چه ربطی داره ؟!؟!؟! یعنی باید 5 روز رو وایسم بعد زنگ بزنم بگم یه ماه دیگه بدین بهم ؟!

عزیزم ایرانسل برای یکسان سازی همه حساب ها دوره ماهانه اش رو از اول ماه شمسی آغاز میکنه و به صورت اتوماتیک تعرفه فعلی رو براتون تمدید میکنه مگر اینکه تا قبل از روز 31 ام خودتون تغییرش بدین.
لپس لازم نیست زنگ بزنید بهشون که اکانت ماه بعدم رو بدین

simatehrani
18-08-2011, 00:28
واسه من تاریخ انقضا رو به جای 31/5/90 زده 15/6/90 هر روز هم این تاریخ عقب جلو میشه...البته ترافیک هم عوض میشه...
چرا اینطوریه؟؟؟؟

maxp30
18-08-2011, 02:23
آقا من اگه ثبت نام کنم و مودم داخلی بخوام , بعدا بیان اینجا مودم جواب نده چی میشه ؟ , پولمو پس میدن ؟
یه سوال دیگه , مودم usb و wifi از لحاظ آنتن دهی یکی هستند ؟

Imanhjp
18-08-2011, 02:31
آقا من اگه ثبت نام کنم و مودم داخلی بخوام , بعدا بیان اینجا مودم جواب نده چی میشه ؟ , پولمو پس میدن ؟
یه سوال دیگه , مودم usb و wifi از لحاظ آنتن دهی یکی هستند ؟

قبل از واریز پول به شما میگن که آنتن میده یا نه اما اگه بعد از تحویل هم آنتن نداد پول رو پس میدن
مودم usb با تقویت کننده و wifi فرق چندانی ندارن و من الان با usb بدون تقویت کننده تو خونه 100% آنتن دارم اما نویزش زیاده و وقتی به تقویت کننده میزنم رفع میشه. با wifi هم 5 تا چراغ روشن دارم.

Ebhaam
18-08-2011, 09:30
ایا می شه در ابتدا 128 ثبت نام کرد و برای دوره ی بعد با اوردن مدارک سرویس بالاتر گرفت؟:41:

Imanhjp
18-08-2011, 11:18
من یه حساب 128 با مودم USB و این طرح تخفیف مناسبت ها گرفتم. اما نه از 3 گیگ هدیه خبریه و سیم کارتشون هم فعال نیست و زنگ زدم به 700 میگه باید خود نصاب مدارکش رو تکمیل کنه و حالا باید دنبال اون یارو بگردم.
این حساب رو فقط به خاطر مودمش میخوام و میخوام حسابش رو تعرفه آزاد کنم اما توی E-Care چیزی به نام آاد وجود نداره و فکر کنم این ماه 12000 تومن باید پول الکی برای 128 بدم. کلا خیلی عجیب غریبن

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

ایا می شه در ابتدا 128 ثبت نام کرد و برای دوره ی بعد با اوردن مدارک سرویس بالاتر گرفت؟:41:

بله جدیدا میشه همین حساب فعلی رو هم به شرکتی تغییر داد
قبلا نمیشد. اگر هم نشه میتونید یه حساب دیگه ثبت نام کنید و مودم رو نخرید و از مودم بصورت اشتراکی استفاده کنید

Dr.FANOOS
18-08-2011, 11:29
آقا این همه دوستان می گن ISP ها دزدن من هیچ وقت همچین حرفی رو نزدم اما امروز
با قاطعیت می گم ایرانسل دزده ...
من اول مرداد شارژ کردم (128 ، 3 گیگ) 18 مرداد تموم شد. توی پنل کاربری-م زده بود نزدیک به700 مگ مصرف کردید.
زنگ زدم بهم گقتن نه آقا هنوز آپدیت نشده.من هم گفتم شاید واقعا مصرف کرده باشم و دیگه نرفتم ریز مصرفم رو جمع بزنم!!!

18 مرداد دوباره همون سرویس رو شارژ کردم 26 مرداد (یعنی دیروز) تموم شد . امروز نشستم ریز مصرفم رو از 18 تا 26 مرداد جمع بستم کلا 1329 مگ مصرف کردم تازه من اعداد رو ، رو به بالا گرد کردم.

تازه بهم هم می گن به خاطر محدودیت زمانی 5 روز دیگه هم باید شارژ کنید!!!
دیگه نمی دونم اسم این چیه؟؟
من که الانش هم حاضرم برم نمایندگی ایرانسل و یا هر جای دیگه شلوغ بازی کنم:31:
چون واقعا شورش رو دیگه دراوردن فقط هم عذر و بهونه میارن این دزدا!!!
__________________________________________________ _________________________
حالا واسه اول مرداد تا 18 مرداد رو می خوام ریز مصرفم رو جمع بزنم قسمت کیلوبایت مصرفی یه سری اعداد عجیب غریب وارد کردن.زده تقریبا توی هر رزو 4 تا 6 گیگ دانلود داشتم:27:
+
نمی دونم وضعیت مبین نت چه جوریاست ولی چون به اینترنت خارج از خونه نیاز دارم اگر کسی از مبین نت سرویس می گیره ممنون می شم راهنمایی کنه من رو:46:

maxp30
18-08-2011, 11:39
قبل از واریز پول به شما میگن که آنتن میده یا نه اما اگه بعد از تحویل هم آنتن نداد پول رو پس میدن
مودم usb با تقویت کننده و wifi فرق چندانی ندارن و من الان با usb بدون تقویت کننده تو خونه 100% آنتن دارم اما نویزش زیاده و وقتی به تقویت کننده میزنم رفع میشه. با wifi هم 5 تا چراغ روشن دارم.
مرسی از توضیحاتت.:40:
پس من اگه ثبت نام کنم , بدون این که پولو بریزم خودشون زنگ میزنند بهم.

حالا من میخوام 128 1 گیگ + مودم wifi (نصف قیمت) بردارم با هزینه نصب میشه 54 تومن حدودا. هزینه دیگه ای هم از من میگیرند ؟
برای ماه بعد هم میتونم هر طرحی رو خواستم (مثلا :128 6 ماهه) بردارم ؟

Imanhjp
18-08-2011, 12:02
آقا این همه دوستان می گن ISP ها دزدن من هیچ وقت همچین حرفی رو نزدم اما امروز
با قاطعیت می گم ایرانسل دزده ...
من اول مرداد شارژ کردم (128 ، 3 گیگ) 18 مرداد تموم شد. توی پنل کاربری-م زده بود نزدیک به700 مگ مصرف کردید.
زنگ زدم بهم گقتن نه آقا هنوز آپدیت نشده.من هم گفتم شاید واقعا مصرف کرده باشم و دیگه نرفتم ریز مصرفم رو جمع بزنم!!!

18 مرداد دوباره همون سرویس رو شارژ کردم 26 مرداد (یعنی دیروز) تموم شد . امروز نشستم ریز مصرفم رو از 18 تا 26 مرداد جمع بستم کلا 1329 مگ مصرف کردم تازه من اعداد رو ، رو به بالا گرد کردم.

تازه بهم هم می گن به خاطر محدودیت زمانی 5 روز دیگه هم باید شارژ کنید!!!
دیگه نمی دونم اسم این چیه؟؟
من که الانش هم حاضرم برم نمایندگی ایرانسل و یا هر جای دیگه شلوغ بازی کنم:31:
چون واقعا شورش رو دیگه دراوردن فقط هم عذر و بهونه میارن این دزدا!!!
__________________________________________________ _________________________
حالا واسه اول مرداد تا 18 مرداد رو می خوام ریز مصرفم رو جمع بزنم قسمت کیلوبایت مصرفی یه سری اعداد عجیب غریب وارد کردن.زده تقریبا توی هر رزو 4 تا 6 گیگ دانلود داشتم:27:
+
نمی دونم وضعیت مبین نت چه جوریاست ولی چون به اینترنت خارج از خونه نیاز دارم اگر کسی از مبین نت سرویس می گیره ممنون می شم راهنمایی کنه من رو:46:

کاملا درست میفرمایید توی این قسمت مصرف ایرانسل چند برابر حساب میکنه
مثلا برای 4 گیگ 512 باید روزی 139 مگ دانلود کرد اما من روزی 30 مگ هم دانلود ندارم اما حسابم 150 مگ در روز کم میشه

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

مرسی از توضیحاتت.:40:
پس من اگه ثبت نام کنم , بدون این که پولو بریزم خودشون زنگ میزنند بهم.

حالا من میخوام 128 1 گیگ + مودم wifi (نصف قیمت) بردارم با هزینه نصب میشه 54 تومن حدودا. هزینه دیگه ای هم از من میگیرند ؟
برای ماه بعد هم میتونم هر طرحی رو خواستم (مثلا :128 6 ماهه) بردارم ؟

نه هزینه دیگه ای نداره و ماه بعد هر تعرفه ای بخواین میتونید انتخاب کنید
بعد از ثبت نام به شما زنگ میزنن و تایید میکنن که تحت پوشش هستید یا نه. اگر هم لب مرز پوشش باشید هم میتونید با مسئولیت خودتون مودم داخلی بردارید

عاليه
18-08-2011, 17:35
با سلام خدمت دوستان
من حدود 3-4 ساعت پيش پول شارژ ماهيانه (يعني مبلغ 613600 ريال) رو از طريق پرداخت اينترنتي به حساب وايمكسم واريز كردم. اما هنوز اين مبلغ در موجودي حساب وايمكسم منعكس نشده. تا به حال نشده بود اين مدت طولاني طول بكشه. متاسفانه الان هم سيمكارت ايرانسل ندارم با 707 تماس بگيرم. به نظرتون چه كار بايد بكنم؟ از طرفي هم نگرانم اگر در مدتي كه طول ميكشه اين مبلغ توي حسابم منعكس بشه از اينترنت استفاده كنم، يه مبلغي كمتر از اين مبلغ 613600 ريال به حسابم وارد بشه، آخه تا به حال اين اتفاق برام افتاده. ولي چون مدتي كه طول كشيده مبلغ به حسابم منتقل بشه در حد يك ربع تا نيم ساعت بوده، مبلغ كم‌شده بيشتر از دو يا سه هزار تومن نبود.
لطفا اگه دوستان راهنمايي دارن، بفرمايند.
با تشكر

mohammad_87
18-08-2011, 18:03
سلام
من یه مودم که تو شرکتمون کانفیگ شده بود برا تست آوردم منزل.اما وقتی به برق می زنم(بدون اتصال به کامپیوتر) فقط یه چراغ روشن میشه و بقیش نوبتی خاموش روشن میشن.وقتی میذارم جلوی پنجره،بازم یه دونه روشن میشه ولی بقیش با هم خاموش روشن میشن.این یعنی چی؟
-------------------------------
مودم خارجی بگیرم تخفیف نداره؟
مودم خارجی باشه،از پایین نمیشه کاری کرد که از وای فای بشه استفاده کرد؟

VAHID
18-08-2011, 19:05
دوستان این وایمکس ایرانسل کیفیتش خوبه
سرعتش چه طور؟قعطی هم داره؟

patal
18-08-2011, 22:05
چند روزه دوباره کیفیت به ایرانسل برگشته

سلام
اتفاقا، سمت ما، چند روزه، افتضاح شده. (سعادت آباد، علامه جنوبی)
ping که می کنم، بالای 11% Lost داره.
واقعا دیگه غیر قابل تحمل شده :47:

لطفا بقیه ی دوستان هم بیآن، یه آمار از کیفیت چند روز اخیر وایمکس شون بدن. ممنون

همیشه خوش باشین،
©م.م.©

amt1231
18-08-2011, 22:31
سلام دوستان من سه روز که وایمکس ایراننسل گرفتم (128)(3گیگ) چند روز طول می کشه تا برامون بیارن؟!!!:13::13::13::13::13:
ممنونم.

farzin1986
18-08-2011, 22:46
سلام
اتفاقا، سمت ما، چند روزه، افتضاح شده. (سعادت آباد، علامه جنوبی)
ping که می کنم، بالای 11% Lost داره.
واقعا دیگه غیر قابل تحمل شده :47:

لطفا بقیه ی دوستان هم بیآن، یه آمار از کیفیت چند روز اخیر وایمکس شون بدن. ممنون

همیشه خوش باشین،
©م.م.©
درود..
100% موافقم نمیدونم دارن چیکار میکنن یک ماهی میشه خیلی افت و خیز دارم مخصوصا تو ping , jitter
(تخت طاووس شریعتی)

iCe m@n
18-08-2011, 23:26
من توی باغستان کرج هستم هیج مشکلی ندارم از لحاظ سرعت و پینگ:8:

undertaker_ss
19-08-2011, 11:19
دوستان اونایی که حضوری ثبت نام کردن یه راهنمایی بکنن
من رفتم نمایندگی ثبت نام کردم ولی نه sms ای نه تلفنی چیزی
همین طوره؟
شناسه کاربری ام رو از کجا باید بفهمم؟
کلا اگه یکی روندشو توضیح بده ممنون میشم

Imanhjp
19-08-2011, 13:13
دوستان اونایی که حضوری ثبت نام کردن یه راهنمایی بکنن
من رفتم نمایندگی ثبت نام کردم ولی نه sms ای نه تلفنی چیزی
همین طوره؟
شناسه کاربری ام رو از کجا باید بفهمم؟
کلا اگه یکی روندشو توضیح بده ممنون میشم

فرقی نداره حضوری هم ثبت نام کنید شماره کاربری به خط شما اس ام اس میشه. اگر نشده به همون جایی که ثبت نام کردین مراجعه کنید

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

سلام دوستان من سه روز که وایمکس ایراننسل گرفتم (128)(3گیگ) چند روز طول می کشه تا برامون بیارن؟!!!:13::13::13::13::13:
ممنونم.

برای من 72 ساعته آوردن با اینکه تو جشنواره بود
تاریخ و ساعت تحویل رو کی زدین؟

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

این هم سرویس 128 من

dj_dragon
19-08-2011, 14:57
از کجا میتونم بفهمم چقدر از ترافیکم مونده؟؟؟:13:

Imanhjp
19-08-2011, 16:02

در E-Care وارد حساب خود شوید و در پایین صفحه روی جزئیات حساب کلیک کنید
مقداری که زده را تقسیم بر 10 کنید تا بر حسب مگابایت بدست بیاد

mohammad_s7201
19-08-2011, 17:03
من میخوام تعرفه خودم رو از 128 پایه به 256 پایه تغییر بدم.
ولی توی سایت موقع تغییر زده انتخاب تعرفه های پیشرفته رد خواهد شد.
وقتی هم که پهنای باند رو میکنم 256 قسمت "طرح تعرفه وايمكس را انتخاب کنید" غیرفعال میشه

Mehran14233
19-08-2011, 19:03

در E-Care وارد حساب خود شوید و در پایین صفحه روی جزئیات حساب کلیک کنید
مقداری که زده را تقسیم بر 10 کنید تا بر حسب مگابایت بدست بیاد

تقسیم بر 100 :31:

amh1365
19-08-2011, 19:10
من میخوام تعرفه خودم رو از 128 پایه به 256 پایه تغییر بدم.
ولی توی سایت موقع تغییر زده انتخاب تعرفه های پیشرفته رد خواهد شد.
وقتی هم که پهنای باند رو میکنم 256 قسمت "طرح تعرفه وايمكس را انتخاب کنید" غیرفعال میشه
سلام. نمیشه حساب خونگی رو به 256 یا بلاتر ارتقا داد. باید یه حساب جدید به صورت مودم اشتراکی ثبت نام کنی. تو پست های قبلی این مطلب مطرح شده.

hamed619
19-08-2011, 20:21
با سلام حساب من 6 ماه هست و 6.30 تموم ميشه براي شارژ مجدد 6 ماه چي كار بايد بكنم لطفا جواب منو بديد

___vampire___
19-08-2011, 22:39
سلام دوستان... ببخشید سرویس ا مگ نا محدود من حدود 6 روز پیش را افتاد و من هر روز ظهر ها و شب ها تو یه ساعت خاصی افت سرعت دارم مودمم بیرونیه از 4 چراغ 3 چراغ سیگنال روشنه مشخصات سیگنال هم به شرح زیر هستش
RSSI: -62.70 DBM
CINR: 28.98 DB
من اطمینان دارم که مشکل از من نیست هرچی تماس گرفتم با 707 میگن تماس میگیریم ولی خبری نمیشه خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه... تا سر ماه نشده اگه درست نشه refind کنم...

Imanhjp
20-08-2011, 01:29
سلام. نمیشه حساب خونگی رو به 256 یا بلاتر ارتقا داد. باید یه حساب جدید به صورت مودم اشتراکی ثبت نام کنی. تو پست های قبلی این مطلب مطرح شده.
جدیدا چنین چیزی ممکنه
اپراتور 707 به من گفت این قانون جدیده که میشه

با سلام حساب من 6 ماه هست و 6.30 تموم ميشه براي شارژ مجدد 6 ماه چي كار بايد بكنم لطفا جواب منو بديد

کار خاصی نکنید
اندازه پول 6 ماه حسابتون رو شارژ کنید خودش خودکار دوباره 6 ماهه فعال میشه

Imanhjp
20-08-2011, 03:42
اوففففف
چه خبره اینجا

mohammad_s7201
20-08-2011, 07:50

يعني دوباره بايد پول اضافي بدم؟ يعني غير از مودم بايد تمام هزينه ها رو دوباره بدم؟

mohammad_87
20-08-2011, 11:50
سلام
من یه مودم که تو شرکتمون کانفیگ شده بود برا تست آوردم منزل.اما وقتی به برق می زنم(بدون اتصال به کامپیوتر) فقط یه چراغ روشن میشه و بقیش نوبتی خاموش روشن میشن.وقتی میذارم جلوی پنجره،بازم یه دونه روشن میشه ولی بقیش با هم خاموش روشن میشن.این یعنی چی؟
-------------------------------

ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯾﻔﺎﯼ ﺭﻭﺯ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﮐﺮﺩ؟
ﻟﻄﻔﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ...

spiky
20-08-2011, 12:57
ماشالله این ایرانسل بدجور قاطی داره و سیستمشون چرت و پرته
من یکی از فیلم هایی که دانلود کردم فقط همون فیلم 12.4 گیگ بود اون وقت نوشته که تو تیر 7.5 گیگ دانلود کردی در حالی که من تو ماه تیر و مرداد بالای 100 گیگ دانلود کردم

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

ﻣﻮﺩﻡ ﻭﺍﯾﻔﺎﯼ ﺭﻭﺯ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﮐﺮﺩ؟
ﻟﻄﻔﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﺪ...
بله میشه با وصل کردن آنتن خارجی ولی این آنتن در حال حاضر در هیچ جای ایران موجود نیست

Imanhjp
20-08-2011, 14:15
بله میشه با وصل کردن آنتن خارجی ولی این آنتن در حال حاضر در هیچ جای ایران موجود نیست
از آنتن های روتر میشه استفاده کرد و حدود 20 هزار تومنه و دقیقا شبیه تقویت کننده مودم USB کار میکنن و قدرتشون 6dBi هست

amh1365
20-08-2011, 14:22
جدیدا چنین چیزی ممکنه
اپراتور 707 به من گفت این قانون جدیده که میشه

کار خاصی نکنید
اندازه پول 6 ماه حسابتون رو شارژ کنید خودش خودکار دوباره 6 ماهه فعال میشه

سلام. اپراتور 707 رو ول کن. اپراتوراشون هم مثل همین سیستم e-care هستن. هر وقت تو سایت تونستی تعرفه ی 128 رو به 256 ارتقا بدی (که الان نمیشه) اونوقت میشه گفت قانون جدیده.

Imanhjp
20-08-2011, 14:24
سلام. اپراتور 707 رو ول کن. اپراتوراشون هم مثل همین سیستم e-care هستن. هر وقت تو سایت تونستی تعرفه ی 128 رو به 256 ارتقا بدی (که الان نمیشه) اونوقت میشه گفت قانون جدیده.

قبلا باید یه حساب جدید از نوع شرکتی ثبت نام میکردی الان همین حساب خونگی رو هم میتونی به شرکتی تبدیل کنی
تا زمانی که خونگی هست نمیتونی بیشتر از 128 انتخاب کنی.

___vampire___
20-08-2011, 17:34
سلام دوستان... ببخشید سرویس ا مگ نا محدود من حدود 6 روز پیش را افتاد و من هر روز ظهر ها و شب ها تو یه ساعت خاصی افت سرعت دارم مودمم بیرونیه از 4 چراغ 3 چراغ سیگنال روشنه مشخصات سیگنال هم به شرح زیر هستش
من اطمینان دارم که مشکل از من نیست هرچی تماس گرفتم با 707 میگن تماس میگیریم ولی خبری نمیشه خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه... تا سر ماه نشده اگه درست نشه refind کنم...
دوستان خواهش میکنم سریعتر جواب بدین عجله دارم میخوام پس بدم اگه درست نشه...

Force1442
20-08-2011, 17:46
سلام دوستان من وایمکس ایرانسل گرفتم 128 3 گیگ در ماه میخواستم ببینم همیشه اینقدر خوبه یعنی همیشه میشه بازی های تحت شبکه بازی کرد یا نه فقط این چند وقتست؟؟؟!!!!ممنون..:11:

Force1442
20-08-2011, 17:48
:11:salam doostan man wimaxe iranceel 128 3 GB gereftam dar maah mikhastam bebinam hamishe enghad soratesh khoobe ya hamin chand rooze enghad khoob shode??

Imanhjp
20-08-2011, 22:54

شما به لحاظ آنتن و تداخل امواج مشکلی ندارید مشکل شما از طرف شبکه هست که راه حلش دست 707 هست
برای شما فرم پیگیری پر کردن؟

eng2006
20-08-2011, 23:59
2تا سوال داشتم
اول اینکه منم گاهی اقات افت سرعت دارم بعضی موقه ها واسه چند لحظه سرعتم در حد دایال اپ میه و دوباره درست میشه ولی گاهی هم خیلی خوبه.یعنی زنگ بزنم 707 میتونن درست می کنن؟ چی باید بگم؟
2)من اکانتم 128 با 3 گیگ بود الان دیگه تموم شده با توجه به اینکه 3 روز دیگه ماه جدید هست باید چیکار کنم ؟ ایا راهی هست که 100 مگ بتونم اضافه کنم ؟ اگه نمیشه و باید 1 گیگ بخرم ایا تا سر ماه باید مصرف کنم یا ذخیره میشه تا هروقت که بخوام و حسابش از اون 3 گیگ ماهیانه جداست؟ اخه 1 گیگ رو که نمیشه 2 روزه مصرف کنم من نیازم الان 50-100 مگ هست

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:59 PM ----------

2تا سوال داشتم
اول اینکه منم گاهی اقات افت سرعت دارم بعضی موقه ها واسه چند لحظه سرعتم در حد دایال اپ میه و دوباره درست میشه ولی گاهی هم خیلی خوبه.یعنی زنگ بزنم 707 میتونن درست می کنن؟ چی باید بگم؟
2)من اکانتم 128 با 3 گیگ بود الان دیگه تموم شده با توجه به اینکه 3 روز دیگه ماه جدید هست باید چیکار کنم ؟ ایا راهی هست که 100 مگ بتونم اضافه کنم ؟ اگه نمیشه و باید 1 گیگ بخرم ایا تا سر ماه باید مصرف کنم یا ذخیره میشه تا هروقت که بخوام و حسابش از اون 3 گیگ ماهیانه جداست؟ اخه 1 گیگ رو که نمیشه 2 روزه مصرف کنم من نیازم الان 50-100 مگ هست

mohammad_87
21-08-2011, 00:25

از آنتن های روتر میشه استفاده کرد و حدود 20 هزار تومنه و دقیقا شبیه تقویت کننده مودم USB کار میکنن و قدرتشون 6dBi هست
میشه بیشتر توضیح بدید این قدرت کمه یا زیاد؟من در بهترین وضعیت دوتا چراغ روشن دارم(از 5 تا)با این آنتن روتر سیگنالها به چند میرسه؟

Imanhjp
21-08-2011, 00:55
میشه بیشتر توضیح بدید این قدرت کمه یا زیاد؟من در بهترین وضعیت دوتا چراغ روشن دارم(از 5 تا)با این آنتن روتر سیگنالها به چند میرسه؟

چراغ آنتن رو کاری نداشته باشید
مقدار RSSI مودم چقدر است؟

---------- Post added at 01:55 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

2تا سوال داشتم

[

موقع دانلود افت سرعت اتفاق می افته؟ مثلا با IDM?
سوال دوم هم بهترین کار مصرف آزاد هر مگ 100 ریال است

Imanhjp
21-08-2011, 01:07
مبین نت رو نگاه کنید خیلی باحاله اصلا معلوم نیست توش چه خبره
این مدل مودم BM632w است که بهترین مودم Wi-Fi ایرانسل هم هست. قیمت اش هم تو جشنواره ها 40.000 تومن هست
حالا مبین نت هم بدون سر و صدا داره به مشتری هاش میده با قیمت 110.000 تومان (70 هزار اختلاف قیمت)
ببینید چه بلایی سر رنگش آوردن من که روم نمیشه این رو بذارم گوشه خونه