PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

isbn
13-07-2011, 13:24
شما خودت الان کدوم سرویسش رو داری ؟

spiky
13-07-2011, 16:15
شما خودت الان کدوم سرویسش رو داری ؟
512 نامحدود از ماه دیگه 1 مگ نامحدود

djbehrouz
13-07-2011, 19:49
سلام.الان سه روزه که با وایمکس ایرانسل نمیتونم صفحه باز کنم!
سه شب پیش یه دفعه یه علامت تعجب داخل مثلث زرد رنگ جلوی کانکتشنم اومده ولی هرکاری کردم دیگه صفحه باز نمیکنه!100بار هم تماس گرفتم با پشتیبانی یه بار میگه تداخل سیگنال داشتیم،یه بار گفتن تنظیمات مرورگرته!و...
همه اینا رو چک کردم با هاشون ولی گفتن که مشکلی نیست و باید جواب بده!
آنتنم فوله و از لن استفاده میکنم،مودمم هم bm632w هستش!
ممنون میشم کمکم کنید!

vivabarca
13-07-2011, 21:20
دوستان من می خواستم وایمکس ایرانسل بگیرم تو خود سایتش یه نقشه گذاشته بود ( برای پوشش وایمکس تو تهران ) که خونه ی ما تو منطقه ی قرمز قرار داره . ولی چند تا از همسایه هامون وایمکس گرفتن ! حالا به نظر شما من بگیرم یا نه ؟
در ضمن با gprs ایرانسل که همیشه مشکل داشتم ، حالا این وایمکس به آنتن دهی گوشی ها هم مربوط میشه ؟ راستی اون هایی که دارن از ایرانسل راضی هستن ؟

isbn
13-07-2011, 21:23
512 نامحدود از ماه دیگه 1 مگ نامحدود

outdoor یا indoor؟
و اینکه متوسط سرعت دانلودتون چنده و کجا تشریف دارید ؟
و اینکه چطور 512 گرفتین نامه شرکت یا گواهی دانشگاه ؟ من میخوام برم از طریق شرکت دوست پدرم نامه بگیرم فک کنم بهتر از گواهی باشه همون سربرگ رسمی شرکت و امضا مدیر عامل باشه بسه یا روزنامه رسمی شرکت هم میخوان؟ متنش چی باید باشه؟
ممنون

راستی میشه مودم و لپ تاپ رو بر فرض که مهمونی میری برداری بری و اونجا هم استفاده کنی؟ و یا مسافرت ها؟

spiky
13-07-2011, 22:39
outdoor یا indoor؟
و اینکه متوسط سرعت دانلودتون چنده و کجا تشریف دارید ؟
و اینکه چطور 512 گرفتین نامه شرکت یا گواهی دانشگاه ؟ من میخوام برم از طریق شرکت دوست پدرم نامه بگیرم فک کنم بهتر از گواهی باشه همون سربرگ رسمی شرکت و امضا مدیر عامل باشه بسه یا روزنامه رسمی شرکت هم میخوان؟ متنش چی باید باشه؟
ممنون

راستی میشه مودم و لپ تاپ رو بر فرض که مهمونی میری برداری بری و اونجا هم استفاده کنی؟ و یا مسافرت ها؟
indoor bm632w
با نامه از هتل دوستم
سربرگ شرکت که توش معرفی شدین برای گرفتن x (سرعت مورد نظر) پایینش هم امضا رئیس و مهر
خودم مشهد هستم و تابستون ها که میرم خونه مادربزرگم تهران مودم رو میبرم میانگین سرعت هم 66 کیلوبایت هست و از 60 کیلوبایت پایین تر نمیاد
هر جا که پوشش داشته باشه میتونی استفاده کنی

eng2006
13-07-2011, 23:10
چرا جدیدا وایمکس مشکل داره؟
سرعتش مثل دایال اب شده

isbn
13-07-2011, 23:24
indoor bm632w
با نامه از هتل دوستم
سربرگ شرکت که توش معرفی شدین برای گرفتن x (سرعت مورد نظر) پایینش هم امضا رئیس و مهر
خودم مشهد هستم و تابستون ها که میرم خونه مادربزرگم تهران مودم رو میبرم میانگین سرعت هم 66 کیلوبایت هست و از 60 کیلوبایت پایین تر نمیاد
هر جا که پوشش داشته باشه میتونی استفاده کنی

آخه یه جاهایی خوندم که باید قبض و روزنامه رسمی شرکت هم باشه !

یه نفر میاد بگه متنش رو چجوری تنطیم کنم ؟ ممنون

برا مثال این خوبه ؟

شرکت فلان برای انجام پروژه پزوهشی تحقیقاتی به اینترنت با سرعت 512Kb/s نیاز دارد و جناب آقای فلان را بعنوان نماینده خود برای رسیدگی به این پروژه معرفی میکند ! چه غلطا کدوم پروژه :31: خوبه این؟ مفید و کوتاه !
شرکت دارویی هم هست فک کنم جواب بده خدا کنه جواب بده :31: راستی نا مخدود بودنش رو هم باید ذکر کنم یا همین گفتن سرعت کافی هست !
و اما میونه روزنامه رسمی و غیره که نیاز هست ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند :10:

luches
13-07-2011, 23:27
سر قضیه همین چی-لترینگ جدید هست. بعضی مواقع تمام اینترنت مملکت به هم میریزه و به گفته خودشون دارن سیستم جدیدچلیتر تست میکنن -_-

isbn
13-07-2011, 23:34
سر قضیه همین چی-لترینگ جدید هست. بعضی مواقع تمام اینترنت مملکت به هم میریزه و به گفته خودشون دارن سیستم جدیدچلیتر تست میکنن -_-

درسته منم که الان صبانت دارم همین مشکل هست و طی روز 2 بار قطع میشه به مدت 2 ساعت :46:

BMW.M3_E46
14-07-2011, 12:06
اینجا کسی ایرانسل 512 4G داره؟(1 ماهه)
من برای 1 ماه می خوام بگیرم می خوام ببینم سرعت Download و upload و ping چه جوریه!؟

Core
14-07-2011, 12:45
اینجا کسی ایرانسل 512 4G داره؟(1 ماهه)
من برای 1 ماه می خوام بگیرم می خوام ببینم سرعت Download و upload و ping چه جوریه!؟

سرعت آپلود نهایتا 15 هست و سرعت دانلود بین 60 تا 65 ( این سرویس نامتقارن هست و دریافت 512 و ارسال 128 هست )
پینگ هم به زمان گرفتن پینگ در طول 24 ساعت و سروری که پینگ میکنید بستگی داره اما چون همه 4.2.2.4 رو پینگ میکنند و این رو معیار قرار میدند من هم همین رو میگم. پینگ 4.2.2.4 در بهترین ساعت از شبانه روز بین 280 تا 300 هست و در بدترین ساعت از 400 رد میشه.

Xx Hossein xX
14-07-2011, 13:10
سلام ...
سوالم حتما تکراری هستش ! ولی چیزی پیدا نکردم .
چطوری میتونم تنظیماتی رو مودم اعمال کنم که کاربرهایی که میخواند به مودم وصل بشم پسورد وارد کنند ؟!

ممنون ...:11:

isbn
14-07-2011, 13:35

برا مثال این خوبه ؟

شرکت فلان برای انجام پروژه پزوهشی تحقیقاتی به اینترنت با سرعت 512Kb/s نیاز دارد و جناب آقای فلان را بعنوان نماینده خود برای رسیدگی به این پروژه معرفی میکند ! چه غلطا کدوم پروژه :31: خوبه این؟ مفید و کوتاه !
شرکت دارویی هم هست فک کنم جواب بده خدا کنه جواب بده :31: راستی نا مخدود بودنش رو هم باید ذکر کنم یا همین گفتن سرعت کافی هست !
و اما میونه روزنامه رسمی و غیره که نیاز هست ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند :10:

help me
متنی که انتخاب کردم خوبه؟ اگه نیاز به اصلاح داره بگید !

babialex
14-07-2011, 14:56
دوستان اوضاع فعلی ایرانسل در کیفیت و خدمات چطوریه ؟

قصد دارم وایمکس بگیرم و میخام بین گزینه های مبین نت و ایرانسل و داتک یکی رو انتخاب کنم اما کاربران انگار زیاد از ایرانسل راضی نبودن و حتی دوست خود من هم داره زیاد راضی نیست !

آیا الان بهتر شده یا هنوز مشکل زیاد داره ؟

ممنون

spiky
14-07-2011, 15:11

برا مثال این خوبه ؟

دقیقترین متن رو از خود اپراتور ایرانسل باید بپرسی ولی گفتم که نیازی نیست بگی شرکت فلان
به مدیریت محترم شرکت ایرانسل
اینجانب x کارمند خود آقای y را برای دریافت اینترنت 512 نامحدود معرفی میکند
امضا و مهر
x=رئیس اون شرکت
y=اسم کسی که سرویس به نام اونه

MITAJOON
14-07-2011, 18:00
اینم میتونی بنویسی»
ریاست محترم شرکت ایرانسل (خدمات وایمکس)
سلام علیکم
بدینوسیله آقای X فرزند Y با کد ملی 00000000000 در این شرکت مشغول بکار بوده و بنا به ضرورت کاری نیاز به اینترنت پر سرعت شرکتی دارد.خواهشمند است با نامبرده همکاری و مساعدت لازم بعمل آورید.
امضا< مدیر عامل شرکت ....
حالا اگه مشتری وایمکس هستی و میخوای سرعتتو بیشتر کنی آخر نامه شناسه وایمکستم بنویس!اگه تازه میخوای ثبت نام کنی که نیازی نیست چون شناسه نداری.
نامه رو رو یه کاغذ سربرگ دار بنویس و مهر شرکت هم داشته باشه

BMW.M3_E46
14-07-2011, 20:00
فکر می کنین 512 4G رو برای 1 ماه بهم میدن یا باید مجوز داشته باشم؟؟
بعد اگه تو 1 ماه تموم بشه می تونم شارژش کنم؟

MITAJOON
14-07-2011, 23:20
فکر می کنین 512 4G رو برای 1 ماه بهم میدن یا باید مجوز داشته باشم؟؟
بعد اگه تو 1 ماه تموم بشه می تونم شارژش کنم؟

شما باید نامه ای از دانشگاه یا شرکتی،دفتری جایی داشته باشید به شکل متنی که بالا اشاره کردم!تا سرعت بالای 128 رو بهتون بدن.اگر 4 گیگ رو هم دانلود کنید باید طرح آزاد مصرف کنید که اگه اشتباه نکنم هر مگ 10 تومان میشه!!از اعتبار خودتون گرونتر درمیاد

LordMMD
15-07-2011, 10:54
برای من ecare اصلا باز نمیشه...به هیچ طریقی...با هیچ ارتباطی!
برای شما باز میشه ؟

ghafari88
15-07-2011, 11:01
دوستان اوضاع فعلی ایرانسل در کیفیت و خدمات چطوریه ؟

قصد دارم وایمکس بگیرم و میخام بین گزینه های مبین نت و ایرانسل و داتک یکی رو انتخاب کنم اما کاربران انگار زیاد از ایرانسل راضی نبودن و حتی دوست خود من هم داره زیاد راضی نیست !

آیا الان بهتر شده یا هنوز مشکل زیاد داره ؟

ممنون

البته در این تاپیک زیاد راجع به ابن موضوع صحبت شده. اما من به شخصه ازش راضی ام و به نسبت ای دی اس ال که داشتم خیلی بهتره. اما شما باید به پوشش دهی وایمکس در جایی که بیشتر می خواین استفاده کنین نگاه کنید.
شاد و پیروز باشید.
راستی پیشاپیش عیدتون مبارک بچه ها.:11:
تعطیلات خوش بگذره! :40:

D3vil_A
15-07-2011, 11:01
سلام.
سایت Ecare برای منم از دیشب باز نمیشه.....!
به نظر میرسه ddos شده باشه....!

spiky
15-07-2011, 11:11
سلام.
من الان امتحان کردم مشکلی نداره

ahriman323
15-07-2011, 11:14
سلام.

اره
همین الان درست شد

چیزای جدید اضافه کردن:
مقدار کل مصرف در دوره (مگابایت)
برای مشاهده کارکرد دوره های قبل خود اینجا کلیک کنید
فعال سازی سرویس خط به خط وایمکس و تاریخچه انتقال

D3vil_A
15-07-2011, 11:45
دوستان یک سوال....
کسانی که وایمکس 512 با پهنای باند 4 تهیه کردند ...شبانه دانلود رایگان داره؟

matador
15-07-2011, 11:46
دوستان تو سایت Ecare / جزئیات حساب . قسمت "مجموع کل استفاده ها (بایت)" انگار آپدیت نیست و رقمی که میزنه خیلی کمتر از چیزیه که من استفاده کردم . چه جوری میتونم مقدار دقیق ترافیکی که استفاده کردم رو ببینم ؟؟

ahriman323
15-07-2011, 11:54
دوستان یک سوال....
کسانی که وایمکس 512 با پهنای باند 4 تهیه کردند ...شبانه دانلود رایگان داره؟
نه
اگه شبانه رایگان میخوای باید بری سراغ مبین نت

دوستان تو سایت Ecare / جزئیات حساب . قسمت "مجموع کل استفاده ها (بایت)" انگار آپدیت نیست و رقمی که میزنه خیلی کمتر از چیزیه که من استفاده کردم . چه جوری میتونم مقدار دقیق ترافیکی که استفاده کردم رو ببینم ؟؟
به خاطر بروزرسانی دیشب قبلی ها پاک شده
مقدار کل مصرف در دوره (مگابایت) هست ولی اونم انگار درست نیست بیشتره...

ali.alhambra
15-07-2011, 12:17
من یه مودم وایمکس برای تست آوردم خونه، تویه نقشه تو محدوده سبز هستم
5 یا 4 چراغش روشن میشه، بعد برای چند ثانیه صفر میشه و باز 5 چراغ میشه
میشه راهنماییم کنید که یعنی الان آنتن دهیش خوبه یا بد؟

LordMMD
15-07-2011, 12:44
شما اکانتش رو نگرفتید که تستی بکنید..؟

خوب اینطور که میگید نوسانش زیادی و خوب سیگنال دهی خوب نیست!

ali.alhambra
15-07-2011, 13:01
شما اکانتش رو نگرفتید که تستی بکنید..؟

خوب اینطور که میگید نوسانش زیادی و خوب سیگنال دهی خوب نیست!

نه، متاسفانه اکانتش شارژ نداره
پس اگه آنتن دهی خوب باشه اصلا نباید سیگنال صفر بشه، درسته؟

mehrandinio
15-07-2011, 14:05
سلام
سرعت دانلود 128 کیلوبیت نامحدود ایرانسل چنده ؟:11:

mohammad_s7201
15-07-2011, 14:09
واسه من که مقدار مصرف رو اشتباه زده. دیگه مقدار باقی مونده رو نشون نمیده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lucky_luke
15-07-2011, 14:28
سلام
ن تازه وایمکس گرفتم (4 روزه) تواین مدت که استفاده کردم موجودی حسابم ثابت 7 هزار تومن بود ولی امروز که چک کردم موجودیم شده 4 تومن و مصرف دوره قبل رو زده 160 مگ (بیشتر از این مصرف کردم ولی فکر نکنم تموم شده باشه)
کسی میدونه چه خبره و چرا از حسابم کم شده؟

eng2006
15-07-2011, 14:42

واسه من هم روز اول اومد نصب کرد انتنش نوسان داشت ازش پرسیدم گفت چون هنوز اکانتت فعال نیست و هنوز مودم نصب نیست اینجوریه .
بعدش دیگه 4 تا چراغش ثابت روشن شد

ata.royalfalcon
15-07-2011, 15:11
سلام
سرعت دانلود 128 کیلوبیت نامحدود ایرانسل چنده ؟:11:

سلام
بین 13 الی 16 کیلوبایت درنوسانه !!!
برای من که اینطوره

ali.alhambra
15-07-2011, 15:34
واسه من هم روز اول اومد نصب کرد انتنش نوسان داشت ازش پرسیدم گفت چون هنوز اکانتت فعال نیست و هنوز مودم نصب نیست اینجوریه .
بعدش دیگه 4 تا چراغش ثابت روشن شد

تصور من هم اینه که چون مودم برای شبکه ناشناخته است فرکانس های مختلف سرچ میکنه تا بتونه یک آی پی بگیره. وقتی که اکانت فعال باشه مودم میتونه آی پی بگیره پس سعی می کنه با فرکانسی که بیشترین سیگنال داره کار کنه، درست میگم؟

corres pershia
15-07-2011, 16:39
با درود به همه شما
من اکنون در حال استفاده ازوایمکس ایرانسل هستم و اصلا راضی نیستم ازسرعت آن . زمانی بود که با یک خط دیال آپ و سرعت 45
کیلوبیتی آن بیست صفحه اکسپلورر باز میکردم و همگی آنها با تاخیر پنج ثانیه بارگذاری میشد ولی اکنون با سرعت 128 وایمکس یک صفحه را که باز میکنم بین 12 تا 31 ثانیه طول میکشد تا بارگذاری میشود . شاید منظورشان از 128 کیلوبیت 12 کیلوبیت باشد .
این مثل آن میماند که بروید یک لامبورگینی بخرید ولی موتورش موتور لامبورگینی نباشد مثلا ژیان یا رنو باشد . فاجعه آنطور است که
وقتی برای پدربزرگ بی سوادم موضوع را توضیح دادم او گریه کرد . من دارم میرم پس هولم ندین و خودافز

nini bad
15-07-2011, 16:44
دوستان لطف می کنید از مودم های وایمکستون عکس بگیرید اینجا قرار بدبد ؟ (لطفا با کیفیت باشه)

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

دوستان یک سوال من چطور می توانم سرویس 128 را به 512 تبدیل کنم ؟ فقط باید یک مجوز داشته باشم بعد به کجا ارسال کنم ؟

ali.alhambra
15-07-2011, 16:59

vivabarca
15-07-2011, 17:53
دوستان من می خواستم وایمکس ایرانسل بگیرم تو خود سایتش یه نقشه گذاشته بود ( برای پوشش وایمکس تو تهران ) که خونه ی ما تو منطقه ی قرمز قرار داره . ولی چند تا از همسایه هامون وایمکس گرفتن ! حالا به نظر شما من بگیرم یا نه ؟
در ضمن با gprs ایرانسل که همیشه مشکل داشتم ، حالا این وایمکس به آنتن دهی گوشی ها هم مربوط میشه ؟ راستی اون هایی که دارن از ایرانسل راضی هستن ؟

کسی نظری نداشت ؟

nini bad
15-07-2011, 18:25
کسی نظری نداشت ؟

دوست عزیز منم مشکل شما را داشتم نقشه ها چند روز پیش آپدیت کردند تمام اصفهان زیر پوشش بود به جز وسط نقشه خانه ما که قرمز بود منم رفتم وایمکس گرفتم و الان هم دارم استفاده می کنم .

ahriman323
15-07-2011, 18:46
واسه من که مقدار مصرف رو اشتباه زده. دیگه مقدار باقی مونده رو نشون نمیده؟

دیشب سیستمشون را تغییرات دادن دیگه مقدار مصرف قبلی ها پاک شده...
مقدار باقیمانده را از اون یکی قسمت نشام میده
برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود...

سلام
ن تازه وایمکس گرفتم (4 روزه) تواین مدت که استفاده کردم موجودی حسابم ثابت 7 هزار تومن بود ولی امروز که چک کردم موجودیم شده 4 تومن و مصرف دوره قبل رو زده 160 مگ (بیشتر از این مصرف کردم ولی فکر نکنم تموم شده باشه)
کسی میدونه چه خبره و چرا از حسابم کم شده؟

Hamid1000
15-07-2011, 18:48
سوالا خیلی مسخره بود یا کسی اطلاعی نداره؟!:10:

معذرت میخوام! یکی اینا رو برام ترجمه میکنه؟!
نمیدونم چرا زیاد سر درنمیارم ازشون:)

طرح تعرفه Pre 256 Basic-Extn-6Mo
Remaining Tariff Balance 562500
مقدار ترافيک رايگان اختصاص داده شده اعتباري 256 پايه-6ماهه
تاریخ شروع اعتبار ترافیک رايگان 1390/04/11 18:40:56
تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره 11
موجودی حساب (ریال) 10889
مجموع کل استفاده ها (بایت) 149703680
Tariff Expiry Date 1390/09/30
هزینه آبونمان ماهیانه 675000

میخوام بدونم کل ترافیکم چقدره (باید 18باشه دیگه؟!)
اون 11روز روی چه حسابیه؟
منظورش از ترافیک رایگان چیه؟
و اینکه ترافیک باقی مونده چقدره؟!
راستی قیمت آبونمان به ریاله دلاره چیه...:)
شرمنده ها!

lucky_luke
15-07-2011, 20:55
دیشب سیستمشون را تغییرات دادن دیگه مقدار مصرف قبلی ها پاک شده...
مقدار باقیمانده را از اون یکی قسمت نشام میده
برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود...

توی اون قسمت چیزی نشون نمیده
یه قسمت دیگه هم هست که ترافیک مصرف شده دوره قبل رو نشون میده و نوشته 160 مگابایت که مطمئنم غلطه
توی جزئیات تماس هم مجموع کیلوبایت مصرف شده رو برای هر بار که کانکت شدم مینویسه که جمعشون میشه 43950080 که این عدد حتی اگه براساس بیت هم باشه نه کیلوبایت برابره با بیش از پنج گیگا بایت که منطقی نیست

یه چیز دیگه توی قسمت جزئیات تماس هنوز موجودیم 7 تومنه ولی توی قسمت "حساب" موجودیم شده 2 تومن

707 هم میگه فعلا سیستم در حال آپدیته و نمیتونم کمکت کنم.........

برای اینکه حجم مصرف شده رو ببینم کجا برم؟ توی" برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود هیچی نشون نمیده

ahriman323
15-07-2011, 22:12
معذرت میخوام! یکی اینا رو برام ترجمه میکنه؟!
نمیدونم چرا زیاد سر درنمیارم ازشون:)

طرح تعرفه Pre 256 Basic-Extn-6Mo
Remaining Tariff Balance 562500
مقدار ترافيک رايگان اختصاص داده شده اعتباري 256 پايه-6ماهه
تاریخ شروع اعتبار ترافیک رايگان 1390/04/11 18:40:56
تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره 11
موجودی حساب (ریال) 10889
مجموع کل استفاده ها (بایت) 149703680
Tariff Expiry Date 1390/09/30
هزینه آبونمان ماهیانه 675000

میخوام بدونم کل ترافیکم چقدره (باید 18باشه دیگه؟!)
اون 11روز روی چه حسابیه؟
منظورش از ترافیک رایگان چیه؟
و اینکه ترافیک باقی مونده چقدره؟!
راستی قیمت آبونمان به ریاله دلاره چیه...:)
شرمنده ها!
فکر کنم هر ما 3 گیگ میدن که باید توی همون ماه مصرف کنی
ترافیک رایگان همون حجمی که میتونی مصرف کنی یا همون ترافیک باقی مونده
ریال

توی اون قسمت چیزی نشون نمیده
یه قسمت دیگه هم هست که ترافیک مصرف شده دوره قبل رو نشون میده و نوشته 160 مگابایت که مطمئنم غلطه
توی جزئیات تماس هم مجموع کیلوبایت مصرف شده رو برای هر بار که کانکت شدم مینویسه که جمعشون میشه 43950080 که این عدد حتی اگه براساس بیت هم باشه نه کیلوبایت برابره با بیش از پنج گیگا بایت که منطقی نیست

یه چیز دیگه توی قسمت جزئیات تماس هنوز موجودیم 7 تومنه ولی توی قسمت "حساب" موجودیم شده 2 تومن

707 هم میگه فعلا سیستم در حال آپدیته و نمیتونم کمکت کنم.........

برای اینکه حجم مصرف شده رو ببینم کجا برم؟ توی" برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود هیچی نشون نمیده
اون قسمت برای من نشون میده
اره اونم اشتباست
باید وایسی تا آپدیت سیستمشون کامل بشه احتملا درست میشه!

عاليه
15-07-2011, 23:34
از دوستان عزيز ميشه خواهش كنم يك نفر لطف كنه بگه براي سرويس 512 نامحدود، حداكثر چه حجمي ميشه استفاده كرد؟ آيا فرمول بخصوصي داره؟

با تشكر

arman1133
16-07-2011, 00:22
سلام به دوستان.دوستان سوالی که میخوام بپرسم نمیدونم جایش اینجا هست یا خیر.ببخشید به هر صورت.
من وایمکس ایرانسل 512 نامحدود دارم.پینگ گوگل من 350 تا 450 هست این معمولیه؟
از دوستان کسی سی سی کم استفاده میکنه با وایمکس؟چون میخوام بگیرم (با توجه به این که برای داشتن سیسیکم باید پینگ پایین تر از 250 داشته باشی ) نمیدونم جواب خوب میده روی این سرویس اینترنت؟
ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات در این زمینه دارند من رو راهنمایی کنند.

Imanhjp
16-07-2011, 00:32
یه اتفاق جالب تو ایرانسل: (البته میشه بهش چیز دیگه هم گفت)
من مشترک طرح 3 ماهه نامحدود 512 با مودم رایگان بودم که آخر تیر تموم میشه. قصد داشتم از 512 پایه استفاده کنم چون همین الانش با کلی دانلود شده 4.7 گیگ!!!! و مصرفم کمه
اما امروز با شماره 09351000000 به من زنگ زدن که طرح شما داره تموم میشه ! 3 ماهه 512 نامحدود میخواین یا 1 ماهه نامحدود؟
گفتم خودم انتخاب کردم 1 ماهه پایه!
گفت نمیشه باید ماه بعد هم تعرفه قبلی رو داشته باشید. پرسیدم کجا چنین چیزی قید شده؟
طرف گفت نه مدلش همینه! آخرش هم به زور 512 با 1 ماه نامحدود گفت برات ثبت میکنم و باید 61 هزار تومن پول ناقابل بی زبون رو بدم به این ها :41:
حالا شما به این چی میگین؟
ما بهش نمیگیم دزدی اما میگیم تو پاچه کردن :13:
به 707 هم زنگ زدم از همه جا بی خبر میگه نمیدونم چرا طرح تعرفه ات مجاز به عوض کردن نیست اما خیالت راحت باشه چنین چیزی نیست!!!!!
واقعا آدم حیرت میکنه از این همه نظم و انضباط

abbas13677_2005
16-07-2011, 09:33
۱-امنیت وایمکس چه طوره ؟ میشه شنودش کرد یا رهگیریش کرد ؟
۲-قایل استفاده در هر جای هست یا مثل دی اس ال یک جا استفاده باید کرد ؟
۳-پینگ و سرعتش اگر دو مگش رو بگیرم خوب خواهد بود یا مثل موبایلش بدرد نمیخوره و قطعی و کندی داره ؟ آخه الان شاتل مثل توپ داره کار میکنه فقط چون نقل مکان میکنم اونجا شاتل سرویس نداره.
۴- آیا امواج وایمکس که من ۲۴ ساعت کار میکنم برام ضرر داره ؟

ghafari88
16-07-2011, 09:49
فقط با ۶۹۹.۰۰۰ ريال:

تعرفه ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه با ۳ گیگا بایت ترافیک و

مودم Wi-Fi یا USBه(۵۰% تخفیف ویژه)

به همراه «هدایای ویژه»*:

* «هدایای ویژه» به مدت ۳۰ روز معتبر خواهند بود.

به مناسبت خجسته زادروز حضرت مهدی (عج)، با ثبت نام در تاریخ ۲۵ و ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۰، از هدایای ویژه بهره‌مند شوید...

• کاربران جدیدی که طرح تعرفه ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه پایه را انتخاب کنند، از تمامی هدایای فوق بهره‌مند خواهند شد.

• به کاربران جدیدی که تمایل دارند سایر طرح‌های تعرفه را انتخاب کنند، ۵۰% تخفیف در قیمت مودم‌های USB و Wi-Fi تعلق می‌گیرد.

لطفا توجه داشته باشید که مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود.

بیش از ۶۰۰.۰۰۰ ريال تخفیف بگیرید!

ghafari88
16-07-2011, 10:13
بچه ها راستی اخیرا دیدین توی ecare یه چیزی اضافه شده به اسم سرویس خط به خط ؟ :13:..... می دونین چیه؟ .. من طبق فضولی هام :31: فکر کنم مثل موبایل هاش این امکان رو گذاشته که بشه اعتبار به یه وایمکس دیگه منتقل کرد. یعنی از یه شناسه به یه شناسه دیگه اعتبار واریز کرد ..... نظر شما ها هم همینه؟؟؟!

nini bad
16-07-2011, 10:40
پنج شنبه در خواست سرویس دادم می خواستم امروز به یکی هدیه بدم اما اصلا خبری نشده اپراتور هم از ساعت 10 تا حالا هر چی می گیرم کسی جواب نمی ده... سر.یس خودم 1 روزه تحویل دادن اما این یکی 3 روز شده حالا چه کار کنم .... :41:

lilietttt
16-07-2011, 10:43

شما سفارش بده اونا خودشون دوبار بررسی می کنن اگه تو خونه تن کار نکنه نمی دن اگرم بدن بعد از سه روز اگه راضی نبودی پس میگیرن پولتم میدن! وایمکس به گوشی ها ربطی نداره منم الان دارم و ازش راضیم!

lilietttt
16-07-2011, 10:58
سلام دوستان میشه بگین این عددایی که اینجا نوشته دقیقا چیه؟! :) سرویس وایمکس ایرانسل 128 اعتباری پایه هستش این ولی به نظرم سرعت دانلودش افتضاحه!

DL: 21.85Mb
UL: 3.93MB
اینو توی صفحه ی connection manager اش می نویسه!

spiky
16-07-2011, 11:23
یه اتفاق جالب تو ایرانسل: (البته میشه بهش چیز دیگه هم گفت)
من مشترک طرح 3 ماهه نامحدود 512 با مودم رایگان بودم که آخر تیر تموم میشه. قصد داشتم از 512 پایه استفاده کنم چون همین الانش با کلی دانلود شده 4.7 گیگ!!!! و مصرفم کمه
اما امروز با شماره 09351000000 به من زنگ زدن که طرح شما داره تموم میشه ! 3 ماهه 512 نامحدود میخواین یا 1 ماهه نامحدود؟
گفتم خودم انتخاب کردم 1 ماهه پایه!
گفت نمیشه باید ماه بعد هم تعرفه قبلی رو داشته باشید. پرسیدم کجا چنین چیزی قید شده؟
طرف گفت نه مدلش همینه! آخرش هم به زور 512 با 1 ماه نامحدود گفت برات ثبت میکنم و باید 61 هزار تومن پول ناقابل بی زبون رو بدم به این ها :41:
حالا شما به این چی میگین؟
ما بهش نمیگیم دزدی اما میگیم تو پاچه کردن :13:
به 707 هم زنگ زدم از همه جا بی خبر میگه نمیدونم چرا طرح تعرفه ات مجاز به عوض کردن نیست اما خیالت راحت باشه چنین چیزی نیست!!!!!
واقعا آدم حیرت میکنه از این همه نظم و انضباط
نه عزیز مشکل از شما بوده
به منم همینو گفتن چون منم 6 ماهم آخر تیر تموم میشه و میخوام از مراد 1 مگ بگیرم همین حرفو زدن که یک ماه باید 512 نامحدود بگیری بعد بری رو 1 مگ ولی من انقدر بهشون زنگ زدم و آخر سر هم زدم به سیم آخر گفتم باشه 512 نامحدود شارژ کنید ولی من پول به حساب نمیریزم که زنه گفت باشه ببینم چی کار میتونم بکنم روز بعد هم زنگ زدن گفتن اگر تا 28 نتونستین تغییر تعرفه بدین زنگ بزنین ما براتون درست کنیم

iticorp
16-07-2011, 12:13
سلام دوستان
به نظر شما بهترين روش پرداخت چيه؟
چون من امروز ثبت نام كردم و تا فردا(بيست و ششم) تاريخ زده براي تخفيف به مناسبت نيمه شعبان.ممنون ميشم از راهنماييتون.

spiky
16-07-2011, 12:21
سلام دوستان میشه بگین این عددایی که اینجا نوشته دقیقا چیه؟! :) سرویس وایمکس ایرانسل 128 اعتباری پایه هستش این ولی به نظرم سرعت دانلودش افتضاحه!

DL: 21.85Mb
UL: 3.93MB
اینو توی صفحه ی connection manager اش می نویسه!
خوب اینا مقدار مصرفته دیگه از زمانی که کانکت شدی
البته توجه کن که هر بار که دیسکانکت و کانکت بشی اینا صفر میشه و دوباره کنتور میندازه

eng2006
16-07-2011, 12:36
کسانی که ثبت نام میکنن حواسشون باشه که از طریق کارت شارژ ایرانسل پر داخت کنن مثلا 3 تا شارژ 20 تومانی و یکی 10 تومانی.
اگه برین بانک 24 ساعت طول میکشه پول بره به حساب ایرانسل.
راستی اگه با کارت شارژ پرداخت میکنین باید بعد هر پرداخت از سایت خارج بشین و دوباره بعد 5 دقیقه وارد بشین و پرداخت بعدی را انجام دهید

ali.alhambra
16-07-2011, 12:56
یه سوال:
در تنظیمات مودم قسمت WiMAX Status پارامترDownload Data Rate معنیش چیه؟؟
یعنی حداکثر دانلودی که می تونه انجام بشه؟ یا دانلودی که تو اون لحظه داره انجام میشه؟

abbas13677_2005
16-07-2011, 13:05
-پینگ و سرعتش اگر دو مگش رو بگیرم خوب خواهد بود یا مثل موبایلش بدرد نمیخوره و قطعی و کندی داره ؟ آخه الان شاتل مثل توپ داره کار میکنه فقط چون نقل مکان میکنم اونجا شاتل سرویس نداره.
- آیا امواج وایمکس که من ۲۴ ساعت کار میکنم برام ضرر داره ؟

iticorp
16-07-2011, 13:05
کسانی که ثبت نام میکنن حواسشون باشه که از طریق کارت شارژ ایرانسل پر داخت کنن مثلا 3 تا شارژ 20 تومانی و یکی 10 تومانی.
راستی اگه با کارت شارژ پرداخت میکنین باید بعد هر پرداخت از سایت خارج بشین و دوباره بعد 5 دقیقه وارد بشین و پرداخت بعدی را انجام دهید

ممنون هستم از جوابتون دوست عزيز .ولي توي ecare من هيچ گزينه اي براي پرداخت وجود نداره. چطوري بايد اين كارو انجام بدم؟

iticorp
16-07-2011, 13:12
-پینگ و سرعتش اگر دو مگش رو بگیرم خوب خواهد بود یا مثل موبایلش بدرد نمیخوره و قطعی و کندی داره ؟ آخه الان شاتل مثل توپ داره کار میکنه فقط چون نقل مکان میکنم اونجا شاتل سرویس نداره.
- آیا امواج وایمکس که من ۲۴ ساعت کار میکنم برام ضرر داره ؟
دومگش واقعا معركست. دركل سرعتت كم و زياد ممكنه بشه.
خير باتوجه به توان پايين اگه فاصله رو رعايت كنيد ضرري نداره اما 24 ساعت از ضررش هم صرفنظر كنيم مودمت ممكنه خراب بشه.

Imanhjp
16-07-2011, 13:24

با کارت شارژ پرداخت کردن باعث میشه مالیات کم کنه و مثل خط ایرانسل هر 5000 تومن 4747 تومن اعتبار داشته باشه
در مورد پرداخت هم نمیدونم از کجا این حرف رو میزنید؟
برای چی باید 5 دقیقه خارج شویم؟

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

نه عزیز مشکل از شما بوده
به منم همینو گفتن چون منم 6 ماهم آخر تیر تموم میشه و میخوام از مراد 1 مگ بگیرم همین حرفو زدن که یک ماه باید 512 نامحدود بگیری بعد بری رو 1 مگ ولی من انقدر بهشون زنگ زدم و آخر سر هم زدم به سیم آخر گفتم باشه 512 نامحدود شارژ کنید ولی من پول به حساب نمیریزم که زنه گفت باشه ببینم چی کار میتونم بکنم روز بعد هم زنگ زدن گفتن اگر تا 28 نتونستین تغییر تعرفه بدین زنگ بزنین ما براتون درست کنیم

بدبختی اینجاست که اصلا اون شخص اپراتور خبر نداشت از چنین چیزی.
الان توی E-Care هر چی میزنم تغییر تعرفه 512 پایه میگه شما مجاز نمی باشید
اما زدم 256 پایه گفت درخواست شما ثبت شد و SMS اومد درخواست جدید ثبت شد
اصلا معلوم نیست چه خبره تو این شبکه

abbas13677_2005
16-07-2011, 14:16
-امنیت وایمکس از دی اس ال چیزی کم نداره ؟
-اگر برای مثلا افسریه ثبت نام کنم بعدش هفته بعدش بگم تو تجریش خونه دوستم بیان نصب کنن اوکی هست ؟ چون ادعا کردن محدودیت مکانی نداره و همه جا میشه مودم رو کاشت. مودم خارجی هم میخواهم بگیرم سرعتم عالی باشه و هیچ وقت قطعی پیش نیاد

isbn
16-07-2011, 14:48
سلام من الان بخوام اینترنتی ثبت نام کنم اون نامه برای سرعت 512 و کپی قبض تلفن و اینارو کی ازم میگیرن خودشون میان یا من باید ببرم ؟
و اینکه چند روزه نصب میکنن؟ مثل ADSL نیست که 3 هفته طول بکشه؟
و اینکه من الان از کجا آخر باید مطمئن شم که جایی که هستم پوشش خوبی داره یا نه تو نقشه اصلا معلوم نیست خودشون بعد از ثبت نام تماس میگیرن میگن یا موقع نصب میان تازه تصمیم میگیرن که مودم خارجی میخواد یا داحلی ؟

lucky_luke
16-07-2011, 15:29
سلام من الان بخوام اینترنتی ثبت نام کنم اون نامه برای سرعت 512 و کپی قبض تلفن و اینارو کی ازم میگیرن خودشون میان یا من باید ببرم ؟
و اینکه چند روزه نصب میکنن؟ مثل ADSL نیست که 3 هفته طول بکشه؟
و اینکه من الان از کجا آخر باید مطمئن شم که جایی که هستم پوشش خوبی داره یا نه تو نقشه اصلا معلوم نیست خودشون بعد از ثبت نام تماس میگیرن میگن یا موقع نصب میان تازه تصمیم میگیرن که مودم خارجی میخواد یا داحلی ؟
وقتی برا نصب مودم میان اونا رو ازت میگیرن

روزهای عادی 3 تا 4 روز حداکثر ولی من توی این طرح های تخفیفی ثبت نام کردم 10 روز طول کشید چون متقاضی زیاد شده بود یکی دیگه از دوستام هم مثل من 10 روز منتظر مونده بود
توی نقشه مناطق تحت پوشش مشخص شدن ولی وقتی هم ثبت نام کردید باهاتون تماس میگیرین و بهتون میگن که منطقه شما تحت پوشش هست یا نه

luches
16-07-2011, 15:59
من تو طرح روز پدر ثبت نام کردم . دقیقا 4 روز طول کشید ( اخه 5 شنبه ثبت نام کردم) . جمعه منشی زنگ زد یک شنبه اماده باشید نصاب میاد . طرف ساعت 8:30 صبح یک شنیه اومد در خونه و منو از خواب پروند ^^ . 10 دقیقه هم نصبش طول کشید و رفت.

اون 10 روز برای کسانی هست که منطقشون خیلی متقاضی داره . نمایندگیها و مراکز خدمات دهی هر بخش شهر تعداد محدودی نصاب دارن و اگر زیاد باشه متقاضی یک هفته میکشه. خودم ازطرف پرسیدم گفت فقط تو اون 3 روز طرح روز پدر 10 هزار تا اشتراک گرفتیم.

nini bad
16-07-2011, 17:27
من یکی از سرویس ها را روز پدر گرفتم که یک روزه تحویل دادن بهم و یک سرویس دیگه هم جمعه گرفتم که الان تحویل دادند. تا حالا هم چه برای نصب چه برای واریز پول هم و ... کسی از ایرانسل تماس نگرفته باهام.

babialex
16-07-2011, 18:05
وایمکس ایرانسل ساعت رایگان داره ؟

قیمت هاش چطوره ؟

با تورنت مشکل داره ؟

نسبت به مبین نت که اکثرا ناراضی هستن چطوره ؟

Imanhjp
16-07-2011, 18:34

قیمت هاش چطوره ؟

با تورنت مشکل داره ؟

خیر ساعات رایگان نداره
قیمت هاش هم اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تورنت مشکل خاصی نداره
نسبت به مبین نت بهتره چون حداقل اینه که نوسان و افت کیفیت محسوسی در 24 ساعت نداره و دلیلی که ایرانسل از لحاظ رنک از مبین نت پایین تره وجود شبکه GPRS هست که در کنار وایمکس قرار دارد و کیفیت خوبی نداره برای همین تاثیر بدی در رتبه بندی ایرانسل میذاره

mehryar1973
16-07-2011, 18:43

قیمت هاش چطوره ؟

با تورنت مشکل داره ؟

ساعات رایگان نداره اینو میدونم

lucky_luke
16-07-2011, 19:51

قیمت هاش چطوره ؟

با تورنت مشکل داره ؟

خیر ثانیه رایگان هم نداره!!

با تورنت هم من کم کار کردم تا الان ولی مشکلی ندیدم

با سرویس یک مگ مبین نت کار کردم پینگش کمتر از 512 ایرانسل بود به نظرم و البته این نمیتونه معیار باشه چون پینگ به پوشش شبکه در محل و خیلی چیزای دیگه ربط داره

از نظر سرعت همون چیزی که میگیری رو بهت میده و من سرعت دانلودم بین 60 تا 70 کیلوبایت در ثانیه هست و پایداری شبکه هم نسبتا خوبه و قطع و وصل شدن کم پیش میاد

ولی یه عیب عمده داره: گرونه
ماهیانه بیست تومن پرداخت میکنم و محدودیت حجمم 4 گیگه که هرجور حساب میکنم کمه حتی واسه وب گردی و سر گرم شدن تازه هر گیگا بایت اضافه 6500 تومن میشه که از همه جا گرونتره!!!

ahriman323
16-07-2011, 19:52
بچه ها راستی اخیرا دیدین توی ecare یه چیزی اضافه شده به اسم سرویس خط به خط ؟ :13:..... می دونین چیه؟ .. من طبق فضولی هام :31: فکر کنم مثل موبایل هاش این امکان رو گذاشته که بشه اعتبار به یه وایمکس دیگه منتقل کرد. یعنی از یه شناسه به یه شناسه دیگه اعتبار واریز کرد ..... نظر شما ها هم همینه؟؟؟!
اره برای انتقال اعتباره
خدمات ارزش افزوده>>انتقال خط به خط وایمکس

خرید بسته افزایشی وایمکس هم تغییر کرده

abbas13677_2005
16-07-2011, 19:56
اقا این پینگ ایرانسل داغونه ؟
اگر اینطور باشه مفت نمیارزه و من وقت و هزینه ام رو تلف نکنم. لطفا دوستان تایید کنن وضعیت پینگ ایرانسل رو تو شهرک غرب

iticorp
16-07-2011, 20:02
بالاخره كدوم قيمت؟
امروز تو سايت وايمكس ثبت نام كردم. مودم كه 40 تومن تمام شد. اما احساس ميكنم يه چيزي اشتباهه. تعرفه 256 پايه در سايت ايرانسل ماهيانه حدود 15 تومان و نامحدود حدود 50 تومان نوشته. اما امروز براي من مودم و 256 نامحدون 59 تومان تمام شد. يعني فقط با 19 هزار تومان 256 نامحدود گرفتم. با توجه به اينكه هيچ تخفيفي براي تعرفه ها وجود نداره و فقط قيمت مودم رو به مناسبت حضرت شعبان نصف گرفتن!
دوستان اگه اطلاع داريد ما رو هم سهيم كنيد.

abbas13677_2005
16-07-2011, 20:11
یک مرد اینجا نیست جواب مارو راست و حسینی بده ؟

lucky_luke
16-07-2011, 20:21
بالاخره كدوم قيمت؟
امروز تو سايت وايمكس ثبت نام كردم. مودم كه 40 تومن تمام شد. اما احساس ميكنم يه چيزي اشتباهه. تعرفه 256 پايه در سايت ايرانسل ماهيانه حدود 15 تومان و نامحدود حدود 50 تومان نوشته. اما امروز براي من مودم و 256 نامحدون 59 تومان تمام شد. يعني فقط با 19 هزار تومان 256 نامحدود گرفتم. با توجه به اينكه هيچ تخفيفي براي تعرفه ها وجود نداره و فقط قيمت مودم رو به مناسبت حضرت شعبان نصف گرفتن!
دوستان اگه اطلاع داريد ما رو هم سهيم كنيد.

شما از اواسط ماه ثبت نام کردید و فقط پول روزهای باقیمانده رو میدید تازه اینم از وقتی حساب میشه که شناسه شما فعال بشه و بقیه اش بر میگرده تو حساب وایمکستون

اقا این پینگ ایرانسل داغونه ؟
اگر اینطور باشه مفت نمیارزه و من وقت و هزینه ام رو تلف نکنم. لطفا دوستان تایید کنن وضعیت پینگ ایرانسل رو تو شهرک غرب

من که کلا یه شهر دیگه هستم اینجا یکم از بقیه بیشتره ولی داغون نیست و میتنم باهاش cod mw2 انلاین بازی کنم (با سرور های ایرانی بازی زیر 100 هست معمولا و با خارجی ها بین 250 تا 300 حداقلشه)

ghafari88
16-07-2011, 20:23

اگر منظورت ثبت نام اولیه است که منطقی ترین کار پرداخت از طریق دروازه پرداخت های بانک ها و با کارت ها عضو شتابه ... چون هم احتیاج به سه بار ( یا چند بار ) اطلاعات وارد کردن نیست دوما شما روی کارت شارژ هم باید مالیات بدی .. یعنی عملا دو بار مالیات می افته پات ...... کلا فکر می کنم این راه بهتر باشه ... برای همیشه؛ چه ثبت نام اولیه چه بعدا برای شارژ ماهیانه ....

iticorp
16-07-2011, 22:21
شما از اواسط ماه ثبت نام کردید و فقط پول روزهای باقیمانده رو میدید تازه اینم از وقتی حساب میشه که شناسه شما فعال بشه و بقیه اش بر میگرده تو حساب وایمکستون

من که کلا یه شهر دیگه هستم اینجا یکم از بقیه بیشتره ولی داغون نیست و میتنم باهاش cod mw2 انلاین بازی کنم (با سرور های ایرانی بازی زیر 100 هست معمولا و با خارجی ها بین 250 تا 300 حداقلشه)

دوست عزيز ممنون از پاسختون. اما من درست متوجه نميشم. چون زماني كه اول امتحاني 256 پايه رو انتخاب كردم 52 تومان زد. يعني 12 هزار تومان براي اين چار پنج روز تا پايان ماه طبق چيزي كه شما گفتيد.
در حالي كه تعرفه 256 پايه ماهيانه حدود 15 تومان تمام ميشه. و براي پنج روز بايد حدود سه تومان و با احتساب قيمت مودم 43 تومان تمام ميشد.
اگر هم منظور شما تا آ خر ماه بعدي باشه كه بايد 3 تومان بيشتر از پانزده تومان تمام بشه يعني در كل 58 تومان.
خيلي ممنون ميشم اگه بازم راهنمايي كنيد.

isbn
16-07-2011, 22:46
یه سوال دیگه این طرح جدید که 50 درصد تخفیف مودم میدن رو از TV شنیدم کسی میدونه تا کی هست ؟ و اینکه سرویس 512 نامحدود هم تو این طرح سهیم هست ؟ یا فقط 128 ؟

babialex
16-07-2011, 23:03
خیر ثانیه رایگان هم نداره!!

با تورنت هم من کم کار کردم تا الان ولی مشکلی ندیدم

با سرویس یک مگ مبین نت کار کردم پینگش کمتر از 512 ایرانسل بود به نظرم و البته این نمیتونه معیار باشه چون پینگ به پوشش شبکه در محل و خیلی چیزای دیگه ربط داره

از نظر سرعت همون چیزی که میگیری رو بهت میده و من سرعت دانلودم بین 60 تا 70 کیلوبایت در ثانیه هست و پایداری شبکه هم نسبتا خوبه و قطع و وصل شدن کم پیش میاد

ولی یه عیب عمده داره: گرونه
ماهیانه بیست تومن پرداخت میکنم و محدودیت حجمم 4 گیگه که هرجور حساب میکنم کمه حتی واسه وب گردی و سر گرم شدن تازه هر گیگا بایت اضافه 6500 تومن میشه که از همه جا گرونتره!!!

راستش مبین نت 2 تا 8 صبح رایگانه روزای جمعه هم 2 تا 2 ظهر رایگانه
قیمت هاش هم بهتره اما واقعا تاپیکشو خوندم 5% کلا راضی هستند و بقیه همه ناراضی !!!!!

ahriman323
16-07-2011, 23:24
دوست عزيز ممنون از پاسختون. اما من درست متوجه نميشم. چون زماني كه اول امتحاني 256 پايه رو انتخاب كردم 52 تومان زد. يعني 12 هزار تومان براي اين چار پنج روز تا پايان ماه طبق چيزي كه شما گفتيد.
در حالي كه تعرفه 256 پايه ماهيانه حدود 15 تومان تمام ميشه. و براي پنج روز بايد حدود سه تومان و با احتساب قيمت مودم 43 تومان تمام ميشد.
اگر هم منظور شما تا آ خر ماه بعدي باشه كه بايد 3 تومان بيشتر از پانزده تومان تمام بشه يعني در كل 58 تومان.
خيلي ممنون ميشم اگه بازم راهنمايي كنيد.
تا آخر همین ماه هست به خاطر اینکه سرویسهای ایرانسل بر اساس ماه شمسی هست.
مگه نامحدود نگرفتین! پس چرا میگین 15 تومن؟!

یه سوال دیگه این طرح جدید که 50 درصد تخفیف مودم میدن رو از TV شنیدم کسی میدونه تا کی هست ؟ و اینکه سرویس 512 نامحدود هم تو این طرح سهیم هست ؟ یا فقط 128 ؟

به مناسبت خجسته زادروز حضرت مهدی (عج)، با ثبت نام در تاریخ ۲۵ و ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۰، از هدایای ویژه بهره‌مند شوید...
• به کاربران جدیدی که تمایل دارند سایر طرح‌های تعرفه را انتخاب کنند، ۵۰% تخفیف در قیمت مودم‌های USB و Wi-Fi تعلق می‌گیرد.

اگه نامحدود میخوای سه ماهه بگیر تا مودم رایگان بدن ولی فکر کنم دیگه نتونی تغییر بدی به محدود

isbn
17-07-2011, 00:13
در صورتی که زمان ثبت نام و فعالسازی حساب کاربر در دو ماه مختلف رخ دهد لازم است که کاربر ما به التفاوت هزینه اشتراک را در زمان فعالسازی پرداخت نماید، به عنوان مثال ثبت نام در ۲۸ خرداد ماه انجام شده است و کاربر هزینه اشتراک را برای ۴ روز و دو ماه یعنی تا پایان مرداد ماه پرداخت نموده است اما فعال سازی در ۳ تیر ماه انجام می شود یعنی حساب کاربر برای مدت ۲۹ روز و دو ماه یعنی تا پایان شهریور ماه فعال خواهد بود به همین منظور لازم است کاربر ما به التفاوت ۲۵ روز هزینه اشتراک را در زمان فعالسازی پرداخت نماید.

این تیکه رو متوجه نشدم آخر من موقع ثبت نام اینترنتی چقدر از این مبلغ 174 تومن سه ماه برا 512 نامحدود رو باید پرداخت کنم؟
و اینکه موقع ثبت نام همون لحظه باید پول واریز شه یا تا وقتی بیان نصب کنن ؟

ahriman323
17-07-2011, 00:28
در صورتی که زمان ثبت نام و فعالسازی حساب کاربر در دو ماه مختلف رخ دهد لازم است که کاربر ما به التفاوت هزینه اشتراک را در زمان فعالسازی پرداخت نماید، به عنوان مثال ثبت نام در ۲۸ خرداد ماه انجام شده است و کاربر هزینه اشتراک را برای ۴ روز و دو ماه یعنی تا پایان مرداد ماه پرداخت نموده است اما فعال سازی در ۳ تیر ماه انجام می شود یعنی حساب کاربر برای مدت ۲۹ روز و دو ماه یعنی تا پایان شهریور ماه فعال خواهد بود به همین منظور لازم است کاربر ما به التفاوت ۲۵ روز هزینه اشتراک را در زمان فعالسازی پرداخت نماید.

این تیکه رو متوجه نشدم آخر من موقع ثبت نام اینترنتی چقدر از این مبلغ 174 تومن سه ماه برا 512 نامحدود رو باید پرداخت کنم؟
و اینکه موقع ثبت نام همون لحظه باید پول واریز شه یا تا وقتی بیان نصب کنن ؟

منظورش اینه که اگه توی این ماه ثبت نام کردی ولی فعالسازی افتاد توی ماه بعد یعنی مرداد باید ما به تفاوتش را بدی
اگه توی این ماه ثبت نام کنی پول این 5 6 روز این ماه و 2ماهه دیگه را بدی برای اشتراک سه ماهه ولی اگه فعالسازی افتاد توی ماه بعد باید پول اون چند روز باقیمانده ماه مرداد و 2ماه بعدش را بعدی
اگه فعالسازی بیفته ماه بعد به خاطر اینکه تعداد روزها زیادتر میشه ما به تفاوتش را میگیرن
فعلا فکر کنم حدود 120 تومن میگیرن برای 2 ماه و 5 6 روز بعد اگه فعالسازی افتاد ماه بعد میشه حدود 170 تومن که ما به تفائتش را میگیرن

بعد از ثبت نام باید منتظر تماس از طرف ایرانسل و تایید اونها بشی بعد پول بریزی به حساب

isbn
17-07-2011, 00:50
منظورش اینه که اگه توی این ماه ثبت نام کردی ولی فعالسازی افتاد توی ماه بعد یعنی مرداد باید ما به تفاوتش را بدی
اگه توی این ماه ثبت نام کنی پول این 5 6 روز این ماه و 2ماهه دیگه را بدی برای اشتراک سه ماهه ولی اگه فعالسازی افتاد توی ماه بعد باید پول اون چند روز باقیمانده ماه مرداد و 2ماه بعدش را بعدی
اگه فعالسازی بیفته ماه بعد به خاطر اینکه تعداد روزها زیادتر میشه ما به تفاوتش را میگیرن
فعلا فکر کنم حدود 120 تومن میگیرن برای 2 ماه و 5 6 روز بعد اگه فعالسازی افتاد ماه بعد میشه حدود 170 تومن که ما به تفائتش را میگیرن

بعد از ثبت نام باید منتظر تماس از طرف ایرانسل و تایید اونها بشی بعد پول بریزی به حساب

پس یعنی اگر من همین فردا ثبت نام کنم میان پول 4 روز و 2 ماه بعد رو از من میگیرن ؟
بعد که بر فرض سرویس 5 مرداد فعال شد میان پول 26 روز باقی مرداد با شهریور و مهر رو میگیرن ؟ اینکه 3 ماهه نمیشه میشه دو ماه و 26 روز پس 5 روز باقی چی میشه خوب چه کاریه چرا از همون شروع فعال سازی پول نمیگیرن ! آدم رو گیج میکنن !

مثلا همینی که گفتن

اگر کاربر در تاریخ ۲۰ ماه خرداد ثبت نام کند هزینه اشتراک معادل ۲ ماه و ۱۲ روز از وی اخذ می گردد و حساب وی تا پایان مرداد ماه فعال می باشد

این یعنی 2 ماه و نصف تقریبا تازه کمتر پس 3 ماهه نیست ! دو ماه تیر و مرداد 12 روز هم از خرداد.

iticorp
17-07-2011, 01:00
[QUOTE=ahriman323;6270315]تا آخر همین ماه هست به خاطر اینکه سرویسهای ایرانسل بر اساس ماه شمسی هست.
مگه نامحدود نگرفتین! پس چرا میگین 15 تومن؟!

[[/QUOTE
والا من هم به همينش شك كردم كه نامحدود گرفتم وگرنه قصدم محدود بود. و مي دونم بر اساس ماه هاي شمسيه

اجازه بديد با زبون خود ايرانسل صحبت كنم: از 26 تير تا 31 تير ميشه 6 روز از طرفي هزينه هر روز از تقسيم 15600 بر تعداد روزهاي ماه بدست مياد 503 تومان.
بنا براين هزينه 6 روزش از حاصلضرب 6 در 503 بدست مياد 3 هزار تومان حدودا.
حالا من كه امروز ثبت نام كردم وقتي محدود رو زدم ماشين حساب سايت ايرانسل برام 12 هزارتومان انداخت!
سوال من اينه كه چرا؟
بازم ممنون.:11:

ahriman323
17-07-2011, 01:18
پس یعنی اگر من همین فردا ثبت نام کنم میان پول 4 روز و 2 ماه بعد رو از من میگیرن ؟
بعد که بر فرض سرویس 5 مرداد فعال شد میان پول 26 روز باقی مرداد با شهریور و مهر رو میگیرن ؟ اینکه 3 ماهه نمیشه میشه دو ماه و 26 روز پس 5 روز باقی چی میشه خوب چه کاریه چرا از همون شروع فعال سازی پول نمیگیرن ! آدم رو گیج میکنن !

مثلا همینی که گفتن

اگر کاربر در تاریخ ۲۰ ماه خرداد ثبت نام کند هزینه اشتراک معادل ۲ ماه و ۱۲ روز از وی اخذ می گردد و حساب وی تا پایان مرداد ماه فعال می باشد

این یعنی 2 ماه و نصف تقریبا تازه کمتر پس 3 ماهه نیست ! دو ماه تیر و مرداد 12 روز هم از خرداد.
اره
به خاطر اینکه نمیدونن کی سرویس شما فعال میشه...
از دوره های بعد دیگه 3ماهه کامل هست

والا من هم به همينش شك كردم كه نامحدود گرفتم وگرنه قصدم محدود بود. و مي دونم بر اساس ماه هاي شمسيه

اجازه بديد با زبون خود ايرانسل صحبت كنم: از 26 تير تا 31 تير ميشه 6 روز از طرفي هزينه هر روز از تقسيم 15600 بر تعداد روزهاي ماه بدست مياد 503 تومان.
بنا براين هزينه 6 روزش از حاصلضرب 6 در 503 بدست مياد 3 هزار تومان حدودا.
حالا من كه امروز ثبت نام كردم وقتي محدود رو زدم ماشين حساب سايت ايرانسل برام 12 هزارتومان انداخت!
سوال من اينه كه چرا؟
بازم ممنون.:11:
8 تومن هزینه نصب را حساب کردی؟!

isbn
17-07-2011, 01:29
بعد یه زمانی امدیم مثلا 3 مرداد ثبت نام کردیم میشه 28 روز و دوماه بعد اما 10 مرداد فعال شد اون موقع جریان چیست ؟ یه پولی ما از اونا باید بگیریم دیگه چون زمان کمتر شده چون میشه 21 روز مرداد و دوماه شهریور و مهر در صورتی که ما پول 28 روز از مرداد و دو ماه بعد رو دادیم
تکلیف این 7 روز چیه؟

ahriman323
17-07-2011, 01:38
بعد یه زمانی امدیم مثلا 3 مرداد ثبت نام کردیم میشه 28 روز و دوماه بعد اما 10 مرداد فعال شد اون موقع جریان چیست ؟ یه پولی ما از اونا باید بگیریم دیگه چون زمان کمتر شده چون میشه 21 روز مرداد و دوماه شهریور و مهر در صورتی که ما پول 28 روز از مرداد و دو ماه بعد رو دادیم
تکلیف این 7 روز چیه؟
احتمالا ما به تفاوت را میدن..
در موجودی حساب اعمال میکنن.

isbn
17-07-2011, 12:22
خوب ثبت نام کردم کی با هام تماس میگیرن چون چند بار sms زد گفت صبر داشته باشید تا تماس بگیرن باهاتون ولی تو ثبت نام زده بود بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام پول را واریز کنید :31:

lucky_luke
17-07-2011, 13:26
ایرانسل بازهای عزیر پایه باشید یه حرکتی بزنیم کمپین راه بندازیم و به گرونی تعرفه ها اعتراض کنیم

خدا رو چه دیدید............دم انتخابات همه چی ممکن میشه تو ایران.....

مبین نت داره 5گیگ رو میده 20 تومن اونم با دانلود شبانه و حجم آزاد هم 4500 برای هر گیگ
حالا ما دانلود آزاد نمیخوایم که کیفیت شبکه پایین نیاد ولی با این حجم کم هم نمیشه ساخت آخه

adsl که دیگه هیچی.........

به این نکته توجه کنید که همه ای اس پی ها پهنای باندشون رو از یه روش تامین میکنن و هزینه پهنای باندشون یکسانه
و مطمئن باشید سایر هزینه ها شون هم تفاوت کمی دارن

ولی چرا یکی قیمتش 4500 هست و اون یکی 6500 ؟؟؟؟

Imanhjp
17-07-2011, 13:37
ایرانسل بازهای عزیر پایه باشید یه حرکتی بزنیم کمپین راه بندازیم و به گرونی تعرفه ها اعتراض کنیم

خدا رو چه دیدید............دم انتخابات همه چی ممکن میشه تو ایران.....

مبین نت داره 5گیگ رو میده 20 تومن اونم با دانلود شبانه و حجم آزاد هم 4500 برای هر گیگ
حالا ما دانلود آزاد نمیخوایم که کیفیت شبکه پایین نیاد ولی با این حجم کم هم نمیشه ساخت آخه

adsl که دیگه هیچی.........

به این نکته توجه کنید که همه ای اس پی ها پهنای باندشون رو از یه روش تامین میکنن و هزینه پهنای باندشون یکسانه
و مطمئن باشید سایر هزینه ها شون هم تفاوت کمی دارن

ولی چرا یکی قیمتش 4500 هست و اون یکی 6500 ؟؟؟؟
قیمت ها و تعرفه های خدمات اینترنتی همگی تحت نظارت سازمانی به نام تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
اعتراض هم ممکن است نتیجه بخش باشه اما احتمالا تو کاهش قیمت تاثیری نداره و شاید طرح ها رو متنوع تر کنند.
مثلا بگن 512 با محدودیت 10 گیگ ، 30 تومن

lucky_luke
17-07-2011, 13:41
قیمت ها و تعرفه های خدمات اینترنتی همگی تحت نظارت سازمانی به نام تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
اعتراض هم ممکن است نتیجه بخش باشه اما احتمالا تو کاهش قیمت تاثیری نداره و شاید طرح ها رو متنوع تر کنند.
مثلا بگن 512 با محدودیت 10 گیگ ، 30 تومن

اینم خودش یه جور کاهش قیمنه دیگه

amirx747
18-07-2011, 01:46
عزیز اگر 5تا چراغش روشن میشود البته نه 30 ثانیه اول
انتندهیش خیلی خوبه بهترین کا اینکه بگردی تو خانه یک جای ثابت پیدا کنی

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:38 AM ----------

اینم خودش یه جور کاهش قیمنه دیگه
یک چیزه جالب بگم من دوت وایمکس دارم یکیش128 و اونیکی512 والا باهم هیچ فرقی نمیکنند
یعنی چی؟ اخه یا128 خیلی خوبه یا 512 خیلی پاینه باور کنید من هم زمان لود میکنم دانلد میکنم
چند بار تست کردم هیچ فرقی باهم ندارن
دوستان که میخواهید بخرین همون128 بگیرن یکی است

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:42 AM ----------

خوب ثبت نام کردم کی با هام تماس میگیرن چون چند بار sms زد گفت صبر داشته باشید تا تماس بگیرن باهاتون ولی تو ثبت نام زده بود بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام پول را واریز کنید :31:
اقا جون تا پول کمال پرداخت نکنی از نصاب خبری نیست1
500تومانش هم کم باشه از اینترنت خبری نیست

ahriman323
18-07-2011, 01:59
یک چیزه جالب بگم من دوتا وایمکس دارم یکیش128 و اونیکی512 والا باهم هیچ فرقی نمیکنند
یعنی چی؟ اخه یا128 خیلی خوبه یا 512 خیلی پاینه باور کنید من هم زمان لود میکنم دانلد میکنم
سرعت دانلود سرویس 128 حدود 16 هست و سرعت دانلود 512 حدود 64 این کجاش فرقی نداره شاید سرویس شما مشکل داره

Imanhjp
18-07-2011, 10:30

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:38 AM ----------

یک چیزه جالب بگم من دوت وایمکس دارم یکیش128 و اونیکی512 والا باهم هیچ فرقی نمیکنند

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:42 AM ----------

چراغ های مودم همیشه ملاک آنتن دهی نیستند. بهترین میزان برای آنتن دهی مقدار RSSI هست که در Statuse مودم قابل دیدن است و باید بین -50 تا -70 باشه
در مورد افت سرعت هم بیشترین مشکل احتمالا مربوط به تداخل امواج است واگرنه وایمکس هیچ افت سرعتی نداره.
آدرس 192.168.1.1 را در مرورگر وارد کنید و یوزر نیم پسوورد را admin بزنید و به قسمت WiMax Status بروید و گزینه CINR را نگاه کنید. مقدار استاندارد CINR باید بین -14 تا -28 باشه. در صورتی که این مقدار بره بالای -30 قطعا افت سرعت و نوسان زیاد خواهید داشت و باید جای مودم را عوض کنید.

carrow
18-07-2011, 12:40
چطوری میتونم اکانت 512 ام رو 6 ماهه شارژ کنم که شامل تخفیف بلند مدت بشه ؟
مثل چیزی که اینجا نوشته
چون وقتی میرم واسه تغییر تعرفه 512 فقط 512 3 ماهه با مودم رایگان رو برام میاره.
پ.ن : توی طرح وِیژه اهواز ، 512 ثبت نام کردم.

isbn
18-07-2011, 14:41
سلام امروز نامه شرکت رو هم گرفتم ولی هنوز کسی از ایرانسل بهم زنگ نزده برای تایید نهایی !! هرچی هم خودم زنگ میزنم فقط آهنگ پخش میکنن برام !

spiky
18-07-2011, 14:53
سلام امروز نامه شرکت رو هم گرفتم ولی هنوز کسی از ایرانسل بهم زنگ نزده برای تایید نهایی !! هرچی هم خودم زنگ میزنم فقط آهنگ پخش میکنن برام !
واسه منم زیاد آهنگ پخش میکنه ولی باید سماجت به خرج داد
با یه سیم کارت ایرانسل زنگ بزن پدرشون رو در بیار مثل من که یه دفعه یک ساعت پشت خط بودم ولی قطع نکردم گذاشتم رو اسپیکر رفتم به کارام رسیدم

ali.alhambra
18-07-2011, 16:13

آقا حله، اون موقع چون اکانت فعال نشده بود چراغ مودم در نوسان بود، بعد که اکانت فعال شد دیگه روی چهار تا چراغ ثابت موند، دوستانی که نصاب میاد مودم نصب کنه اگه چنین حالتی دیدن نگران نشن و پولشونو پس نگیرن

ali.alhambra
18-07-2011, 16:18
چراغ های مودم همیشه ملاک آنتن دهی نیستند. بهترین میزان برای آنتن دهی مقدار RSSI هست که در Statuse مودم قابل دیدن است و باید بین -50 تا -70 باشه
در مورد افت سرعت هم بیشترین مشکل احتمالا مربوط به تداخل امواج است واگرنه وایمکس هیچ افت سرعتی نداره.
آدرس 192.168.1.1 را در مرورگر وارد کنید و یوزر نیم پسوورد را admin بزنید و به قسمت WiMax Status بروید و گزینه CINR را نگاه کنید. مقدار استاندارد CINR باید بین -14 تا -28 باشه. در صورتی که این مقدار بره بالای -30 قطعا افت سرعت و نوسان زیاد خواهید داشت و باید جای مودم را عوض کنید.

من RSSI تقریبا -73 و CINR یکیش 22 و یکیش 28، سرعتم خوبه و مشکلی ندارم

ata.royalfalcon
18-07-2011, 20:14
دوستان سلام
من router dlink dir 600 دارم میخوام بدونم چطوری میتونم روتر رو جوری تنظیم کنم که مثلا یه کاربر سرعت مشخصی داشته باشه و بیشتر نشه ؟؟؟

mokhtar
19-07-2011, 09:28
دوستان من میخوام 2 مگ بگیرم به خونه میدن؟یا راهی هست که بشه گرفت؟

از نظر قطعی چطور هست؟ و این دائمی و اعتباری چی هست؟

من برای دانلود گیگی 350 میدم این به بهتر هست یا 6 ماه 2 مگ بگیرم؟؟

isbn
19-07-2011, 10:11
ای بابا ایرانسل چه ناز میکنه برا پول گرفتن هم زنگ نمیزنه تایید نهایی کنه !!! دیر.ز خانومه میگفت تا فردا حداکثر باهاتون تماس میگیرن فعلا که خبری نیست ! دوستان با شما چه زمانی تماس گرفتن برا تایید نهایی ؟ 1 هفته بعد ار ثبت نام؟

ghafari88
19-07-2011, 11:49
ای بابا ایرانسل چه ناز میکنه برا پول گرفتن هم زنگ نمیزنه تایید نهایی کنه !!! دیر.ز خانومه میگفت تا فردا حداکثر باهاتون تماس میگیرن فعلا که خبری نیست ! دوستان با شما چه زمانی تماس گرفتن برا تایید نهایی ؟ 1 هفته بعد ار ثبت نام؟

من شنبه برای یکی از دوستان ثبت نام کردم ( صبح ) ..... ظهر زنگ زدن و گفتن پول بریزین .... پول رو شب ریختم براش .... یکشنبه که تعطیل بود ... دیروز ( دوشنبه ) اومدن تحویلش دادن و الان داره استفاده می کنه ... طرح نیمه شعبان بود ....

isbn
19-07-2011, 12:17
من شنبه برای یکی از دوستان ثبت نام کردم ( صبح ) ..... ظهر زنگ زدن و گفتن پول بریزین .... پول رو شب ریختم براش .... یکشنبه که تعطیل بود ... دیروز ( دوشنبه ) اومدن تحویلش دادن و الان داره استفاده می کنه ... طرح نیمه شعبان بود ....

منم صبح 1 شنبه ثبت نام کردم دوشنبه دیروز که اصلا تماسی نگرفتن خودم زنگ زدم که اینو گفت الانم از صبح هیچ تماسی از ایرانسل نداشتم که بدونم آخر تکلیفم چیه ! فک کنم یه تیم تشکیل دادن دارن آنالیز میکنن :41: الان نامه هست همه چی محیاست ایرانسل داره ناز میکنه !

البته من روز نصب مودم رو 5 شنبه انتخاب کردم میتونه به اون ربطی داشته باشه ؟

نمیدونم چرا امروز از همه جا مثل ایرانخودرو شرکت صبانت و مخابرات پشت هم باهام تماس میگرن منم به هوای ایرانسل بر میدارم ضایع میشم :31:

amehsany
19-07-2011, 13:38
منطقه زرد الزاما بایدمودم فضای بازباشه یا یه جورایی مودم داخلی هم جواب میده؟

MITAJOON
19-07-2011, 14:03
منطقه زرد الزاما بایدمودم فضای بازباشه یا یه جورایی مودم داخلی هم جواب میده؟

شما ثبت نام که کردین باهاتون تماس میگیرن اگه مودم فضای باز لازم داشتین بهتون میگن و شما میتونید تصمیم بگیرید که پول رو بریزید به حساب ایرانسل یا از سرویس دیگه ای استفاده کنید!ممکنه نقشه ای که دیدین آپدیت نشده باشه و الان منطقه تون سبز سبز باشه!راه حل پیشنهادیه دیگه اینه که اگر تو آشنا ها کسی وایمکس ایرانسل داره مودمشو بیاره محل مورد نظر شما و به سیستم شما وصل کنه و با اکانت خودش بره نت ببینید سرعتش چطوره؟اگر خوب بود یعنی حله و نقشه کشکه!(اینم مزیت وایمکسه که قابل حمل به هر نقطه ی تحت پوشش هست)

دوستان من میخوام 2 مگ بگیرم به خونه میدن؟یا راهی هست که بشه گرفت؟

از نظر قطعی چطور هست؟ و این دائمی و اعتباری چی هست؟

من برای دانلود گیگی 350 میدم این به بهتر هست یا 6 ماه 2 مگ بگیرم؟؟

برای گرفتن سرعت بالای256 باید یه نامه از یه شرکت یا دانشگاه یا .. داشته باشید.متن نامه تو صفحات گذشته بارها نوشته شده میتونید ازاونها استفاده کنید.(یه چیز فرمالیتست.پارتی داشته باشی که میدونم حتما ً خواهی داشت،حله)
قطعی نداره مگر اینکه سرویس کلی قطع بشه که کم پیش میاد و زود برطرف میکننش.دائمی مثل موبال دائمی میمونه براتون قبض میاد و پولشو پرداخت میکنید و اگرم پرداخت نکنید از پیش پرداختی که موقع ثبت نام ازتون گرفتن کم میشه!!!:18:قابل تبدیل به اعتباری هم نیست!!:13:
اعتباری مثل سیم کارت اعتباریه!هر وقت تعرفتون تموم شد با کارت شارژ ایرانسل یا عابر بانک شتاب اندازه آبونمان ماهیانه پرداخت میکنید و شارژ میشه و چون پیش پرداخت نداره ضرر مالی هم نداره!من اعتباری رو پیشنهاد میکنم.
سوال آخرتون رو خودتون باید چک کنید ببینید اقتصادی به نفعتونه یا خدماتی؟اگر اقتصادی فکر کنید ایانسل گرونه،اگر خدماتی فکر کنید هم :27::8::10:موفق باشید

isbn
19-07-2011, 22:52
راستی این خط مشی برا نامخدود ها قضیش چیه ؟ یعنی چند گیگ در ماه آخر ؟

spiky
20-07-2011, 01:16
راستی این خط مشی برا نامخدود ها قضیش چیه ؟ یعنی چند گیگ در ماه آخر ؟

carrow
20-07-2011, 01:19
این سوال من رو کسی جواب نمیده ؟

بعد این ایرانسل سیستم تیکتی ، پشتیبانی ای چیزی غیر از 707 نداره ؟

ghafari88
20-07-2011, 09:03
منم صبح 1 شنبه ثبت نام کردم دوشنبه دیروز که اصلا تماسی نگرفتن خودم زنگ زدم که اینو گفت الانم از صبح هیچ تماسی از ایرانسل نداشتم که بدونم آخر تکلیفم چیه ! فک کنم یه تیم تشکیل دادن دارن آنالیز میکنن :41: الان نامه هست همه چی محیاست ایرانسل داره ناز میکنه !

البته من روز نصب مودم رو 5 شنبه انتخاب کردم میتونه به اون ربطی داشته باشه ؟

نمیدونم چرا امروز از همه جا مثل ایرانخودرو شرکت صبانت و مخابرات پشت هم باهام تماس میگرن منم به هوای ایرانسل بر میدارم ضایع میشم :31:

ببخشید جسارتا من یه سوال دارم ازت ... شما موقعی که ثبت نام کردی .. بعدش رفتی توی ecare تایید کنی ثبت نامت رو؟؟!! ... وقتی میری توی ecare اون بالا یه دکمه است نوشته ارسال ( یا تائید ) .. یه چیزی تو این مایه ها .... این روزها ایرانسل اس ام اس فرستادنش مشکل داره ها .... رمز عبور رو برات ایمیل کرده ....

Core
20-07-2011, 18:16
دوستان ایرانسلی اگر زحمتی نیست یک اسکرین شات از speedtest بگیرید ببینید سرعت شما هم افت کرده یا نه؟ برای من که به شدت افت کرده و اکانت 512 به صورت زیر هست.
تصویر زیر بهترین نتیجه امروز من هست. بقیه تست ها به مراتب بدتر بودند.

zed2
20-07-2011, 18:38
خوب امروز باسه تست (بدون اکانت ) یک مودم قرض گرفتم باسه بررسی شبکه نزدیک خونم
اینها را بهم داد (با چهار چراغ)
RSSI : -66 dBm
CINR : 15 dB
Max RSSI : -64 dBm Min RSSI : -67 dBm
Max CINR : 18 dB Min CINR : 14 dB

البته هنوز جاش بده ( رو زمین گذاشتم ):18:
بر اساس این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) الان اوضاع من فکر کنم خوب باشه .درست است؟
حالا ببرم جایی که قراره مودم اسکان یابد تست کنم:31: . اگر انجا هم جواب درست بده درخواست رو بدم.

پ ن:
سایت ایرانسل رو اوردم چشمم به این خورد
چی می شد سرعتمون تو حالت عادی هم به این اعداد نزدیک می شد........

ویرایش :
انگار این ضد سیگنال دست از سر من برنمی داره......
همش یا یک خط میده یا چشمک زن می شه.
Max RSSI : -77 dBm Min RSSI : -80 dBm
Max CINR : 10 dB Min CINR : 7 dB

Max RSSI : -75 dBm Min RSSI : -88 dBm
Max CINR : 12 dB Min CINR : -2 dB

RSSI : -80 dBm
CINR : 7 dB
Max RSSI : -77 dBm Min RSSI : -87 dBm
Max CINR : 9 dB Min CINR : 3 dB

RSSI : -87 dBm
CINR : 4 dB

Max RSSI : -85 dBm Min RSSI : -89 dBm
Max CINR : 7 dB Min CINR : 2 dB

RSSI : -73 dBm
CINR : 12 dB

Max RSSI : -67 dBm Min RSSI : -77 dBm
Max CINR : 14 dB Min CINR : 9 dB

انگار فقط یک جای خونه من می تونم سیگنال بگیرم.البته دیگر ان چهار خط رو هم بهم نمیده ( ظاهرا چشم خورد

AHRokal
20-07-2011, 21:16
دوستان من یک مشکلی پیدا کرده وایمکسم...دو هفته پیش کاملا قطع شد مودمم با اینکه چراغهاش روشن بود بعد از 7-8 دفعه زنگ زدن به این اپراتور مسخره ی ایرانسل بلاخره از پشتیبانیش با من تماس گرفتند و یه سری تغییرات انجام داد بعد درست شد...تغییراتش هم این بود که مودم رو از حالت TLS به حالتTTLS تغییر داد...بعد من فکر کردم درست شده ...بعد از یه روز فهمیدم هیچکدوم از صفحه هایی که secured هستن یعنی پیشوند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارند رو باز نمی کنه... و به وی پی ان هم وصل نمیشه...دوباره الان یه 10 روزیه دارم هرروز به اپراتور زنگ می زنم هنوز هیچ جوابی نگرفتم...کسی اگه می دونه مشکل از کجاس خواهش می کنم راهنماییم کنه...تمام کارهام مونده رو زمین:41:...متشکرم.

isbn
20-07-2011, 22:24
خوب ابنم از شانس ما زنگ زدن میگن که شما تو زرد:31: هستی مودم خارجی لازم هست به نظر منم اصلا مودم خارجی با اون قیمت صرف نداره ! و دیگه اینکه امکان جابجایی هم که نداره آدم بخواد یه مودم داخلی هم بگیره 80 تومن پولش که میکنه 280 تومن فقط پول مخلفات که اصلا نمیصرفه حیف نامه شرکت که به اسم ایرانسل گرفتم !:41:

pooya3960
21-07-2011, 00:30
آقا نگیرین ایرانسل من که حسابی شاکیم!!! کلی سرم کلاه رفته! بخور بخوره حسابی!!!
من 6 ماهه دانلود نا محدود گرفتم 210 هزار تومن . مشکل قطعی و اینا که خیلی کم داشت ولی شبا که میزاشتی رو دانلود میدیدی یه بار ریست شده!!
دردسر منم بهد این که 6 ماهه تموم شد شزوع شد!!! من بعد تموم شدن دوره هیچ پولی نریختم به حساب چون یه مدت نت نمیتونستم استفاده کنم!!! اما خود ایرانسل واسم طرح 1 ماهه دانلود نا محدود رو ثبت کرد اتومات از جلو خودش!! من بازم هیچی نریختم و استفاده هم نکردم تا اینکه روز آخر ماه که دوره داشت تموم میشد اس ام اس اومد اگه 40 تومن نریزین به حساب ایرانسل نتتون قطع میشه!!!
این از این بعدذ من 40 تومن ریختم بعد رفتم تو سایت ایرانسل طرحمو تغییر دادم کردم به 6 ماهه دانلود 3 گیگ! اس ام اس اومد 57 تومن بریزین به حساب ریختم! بعد دو روز اس ام اس اومد متاسفانه درخواست شما برای تغییر طرح با مشکل مواجه شده و طرح 1 ماهه دانلود نامحدود برای شما ثبت شده!40 تومن از حساب شما کاسته شد!
و به اینجا ختم نشد! من حسابمو که چک کردم دیدم 57-40=17 تومن مونده تو حسابم و بستانکار بودم! 14 روز از این دوره گذشت و تا اینکه روز 15 ام دوره که من کانکت شدم ارور داد موجودی حساب شما کافی نیست لطفا دوباره شارژ کنید!!! رفتم تو حسابم دیدم 17 تومن شده صفر!!! من موندم با طرح 1 ماهه دانلود نا محمدود موجودی چجوری صفر میشه!؟؟؟؟؟؟؟؟ دزدی به این تابلوی؟!!!! منم اعصابم خورد شد مودم وایمکسو از طبقه 4 پرت کردم پایین!

ahriman323
21-07-2011, 00:34
مسخره هست من قبلا 512 4گیگ داشتم تغییر سرویس دادم به 256 3 گیگ 2 3 هفته پیش درخواست دادم برای تغییر سرویس به256مصرف ازاد بعد چند روز دیدم خبری نشد امروز دوباره درخواست دادم میگه درخواست شما انجام نشد لطفا بعدا امتحان کنید(مشترک واجد شرايط طرح تعرفه درخواستي نميباشد)
من که دیگه با وجود adsl دیگه شارژ نمیکنم... حتما دلیلشون هم اینه که مودم را نصف قیمت دادن

sokote mordab
21-07-2011, 10:24
سلام

من یک مودم وایرلس وایمکس دارم این علت چیه بعضی وقت ها با اینکه انتن دهی خوبه و اینترنت وصل است ولی لپ تاپ های که می خواهند با وایر لس کانکت بشن با اینکه اسم مودم را پیدا کرده اند و کانکت شده اند رو ی علامت انتن ( ویندوز 7 ) علامت تعجب می اید و نمی توانند از اینترنت استفاده کنند. روی خیلی از لپ تاپ های دیگه با مودم های دیگه این اتفاق افتاده بعد از چند دقیقه یا چند ساعت خودش درست میشه ؟ علت؟

ممنون

Imanhjp
21-07-2011, 12:00
من برد WiFi مودم ام FBR105 چند وقتیه ضعیف شده و یه کم دردسر ساز شده. دیروز زنگ زدم ایرانسل میگم اینطوری شده یارو شاخ در آورد. انگار چیز عجیبی بهش گفتم
بعدش فرم پر کرده میگه توی بخش پشتیبانی بررسی میکنن که ببینن اشکال از مودم است یا نه
من نفهمیدم چجوری میخوان بررسی کنن . WiFi توی خونه مائه نه ایرانسل!!!!!!

eng2006
21-07-2011, 12:15
rssi رو از کجا باید ببینم؟
رفتم قسمت مودم از طریق همون سایت 192.168....... اما پیداش نکردم

Imanhjp
21-07-2011, 12:57
rssi رو از کجا باید ببینم؟
رفتم قسمت مودم از طریق همون سایت 192.168....... اما پیداش نکردم

به قسمت WiMax Status بروید در آنجا مشخصه

mnbobo
21-07-2011, 13:23
سلام

من یک مودم وایرلس وایمکس دارم این علت چیه بعضی وقت ها با اینکه انتن دهی خوبه و اینترنت وصل است ولی لپ تاپ های که می خواهند با وایر لس کانکت بشن با اینکه اسم مودم را پیدا کرده اند و کانکت شده اند رو ی علامت انتن ( ویندوز 7 ) علامت تعجب می اید و نمی توانند از اینترنت استفاده کنند. روی خیلی از لپ تاپ های دیگه با مودم های دیگه این اتفاق افتاده بعد از چند دقیقه یا چند ساعت خودش درست میشه ؟ علت؟

ممنون

مال منم همینجوریه. باید یک بار ریست کنی یا از برق درش بیاری درست شه. اینم جینگولک بازی جدید این مودم هاست. قبلاً ریست می شد الان تعجب می کنه!!! :31: خدا بعدیشو بخیر کنه که فکر کنم یا منفجر شه یا پرواز کنه بره فضا! :19:

sokote mordab
21-07-2011, 13:34
آقا نگیرین ایرانسل من که حسابی شاکیم!!! کلی سرم کلاه رفته! بخور بخوره حسابی!!!
من 6 ماهه دانلود نا محدود گرفتم 210 هزار تومن . مشکل قطعی و اینا که خیلی کم داشت ولی شبا که میزاشتی رو دانلود میدیدی یه بار ریست شده!!
دردسر منم بهد این که 6 ماهه تموم شد شزوع شد!!! من بعد تموم شدن دوره هیچ پولی نریختم به حساب چون یه مدت نت نمیتونستم استفاده کنم!!! اما خود ایرانسل واسم طرح 1 ماهه دانلود نا محدود رو ثبت کرد اتومات از جلو خودش!! من بازم هیچی نریختم و استفاده هم نکردم تا اینکه روز آخر ماه که دوره داشت تموم میشد اس ام اس اومد اگه 40 تومن نریزین به حساب ایرانسل نتتون قطع میشه!!!
این از این بعدذ من 40 تومن ریختم بعد رفتم تو سایت ایرانسل طرحمو تغییر دادم کردم به 6 ماهه دانلود 3 گیگ! اس ام اس اومد 57 تومن بریزین به حساب ریختم! بعد دو روز اس ام اس اومد متاسفانه درخواست شما برای تغییر طرح با مشکل مواجه شده و طرح 1 ماهه دانلود نامحدود برای شما ثبت شده!40 تومن از حساب شما کاسته شد!
و به اینجا ختم نشد! من حسابمو که چک کردم دیدم 57-40=17 تومن مونده تو حسابم و بستانکار بودم! 14 روز از این دوره گذشت و تا اینکه روز 15 ام دوره که من کانکت شدم ارور داد موجودی حساب شما کافی نیست لطفا دوباره شارژ کنید!!! رفتم تو حسابم دیدم 17 تومن شده صفر!!! من موندم با طرح 1 ماهه دانلود نا محمدود موجودی چجوری صفر میشه!؟؟؟؟؟؟؟؟ دزدی به این تابلوی؟!!!! منم اعصابم خورد شد مودم وایمکسو از طبقه 4 پرت کردم پایین!

کلا موافق هستم من خودم 7 ماه وایمکس دارم .حواست نباشه پیگیری نکنی کلاه سرت میره من خودم زیاد ضرر کردم و تجربیاتم هم به تمام اطرافیانم میدم که حداقل اونها ضرر نکنند.

spiky
21-07-2011, 14:27
من برد WiFi مودم ام FBR105 چند وقتیه ضعیف شده و یه کم دردسر ساز شده. دیروز زنگ زدم ایرانسل میگم اینطوری شده یارو شاخ در آورد. انگار چیز عجیبی بهش گفتم
بعدش فرم پر کرده میگه توی بخش پشتیبانی بررسی میکنن که ببینن اشکال از مودم است یا نه
من نفهمیدم چجوری میخوان بررسی کنن . WiFi توی خونه مائه نه ایرانسل!!!!!!
حق داشته شاخ در بیاره چون اصلا امکان نداره که برد مودم کم بشه مگر در موارد بسیار نادر که مودم از نوسانات برق صدمه میبینه
پ.ن:برای شما ها هم گزینه های نقل قول و ادیت و جواب دادن پست تو همین فروم انگلیسی شده؟

zed2
21-07-2011, 22:20
حق داشته شاخ در بیاره چون اصلا امکان نداره که برد مودم کم بشه مگر در موارد بسیار نادر که مودم از نوسانات برق صدمه میبینه
پ.ن:برای شما ها هم گزینه های نقل قول و ادیت و جواب دادن پست تو همین فروم انگلیسی شده؟
برای منم اینجوری شده ....فکر کنم اپدیت زبان تو این نسخه مشکل داره.

یادمه قبلا ها ایرانسل یک صفحه در رابطه با روتور هایی که تست کرده و باسه ساپورت تایید کرده بود داشت کسی می دونه این صفجه کجا رفته؟
این برد wifi کمه کل خونه رو پشتیبانی نمی کنه ( ای کاش تو مودم هاش استاندارد N هم پشتیانی می کردن که بردش می رسید - مودم های داتک از این لحاظ قابلیتاش بیشتره)جایی هم که مودم رو گذاشتم امکان وصل کردن به سیستم نیست می خوام مودم بیرونی تست کنم ببینم با مودم بیرونی می تونم این مسئله رو رفع کنم یا نه اگر شد با روتور شبکه بی سیم بسازم باسه استفاده......البته نمی دونم تغذیه این مودم فضای باز چطوری است......:13:کسی می تواند این مورد رو شفاف سازی کند باسه من؟

Imanhjp
21-07-2011, 22:29

عزیز من خب شده دیگه. از محصولات چینی هر چی بگی بر میاد. با گوشی خودم ، PC خودم ، لپ تاپ خودم ، و 3 تا لپ تاپ دیگه از بستگان امتحان کردم اینجوری بود. شاید یه چیزی حدود 20 متر رو فقط پوشش بده

eng2006
21-07-2011, 22:38
Connected
Connect Frequency 3496500KHZ
Connect Bandwidth 5000KHZ
Upload Data Rate 0 bytes/sec
Download Data Rate 0 bytes/sec
Signal Strength 46%
Link Quality(CINR Reuse1) 30%
Link Quality(CINR Reuse3) 40%
CINR Reuse1 16.16dB
CINR Reuse3 18.10dB
RSSI -78.45dBm
UL_FEC QPSK(CTC)1/2
DL_FEC 16-QAM(CTC)3/4
BSID 00:00:15:0A:C8:10
POWER 22.27dBm

RSSI باید چند باشه؟
الان وضعیت من چطوره؟

zed2
21-07-2011, 23:42
Connected
Signal Strength 46%
CINR Reuse1 16.16dB
CINR Reuse3 18.10dB
RSSI -78.45dBm
UL_FEC QPSK(CTC)1/2
DL_FEC 16-QAM(CTC)3/4
POWER 22.27dBm

RSSI باید چند باشه؟
الان وضعیت من چطوره؟
بر اساس این پست

RSSI باید بین -50 تا -70 باشه ( بالاتر از 70 باسه من جواب نمی داد و بعضی مواقع ارور داد -برای شمارو نمی دونم)
CINR مقدارش رو -14 تا -28 داده بود ( که فکر کنم منظورش مثبت بود چون با منفی این مقدار اصلا نمی شه وصل شد و من بالای 14 مشکل ارتباطی نگرفتم و بالاتر از 14 رو توصیه می کنم.)

Imanhjp
22-07-2011, 01:47
Connected
Signal Strength 46%
CINR Reuse1 16.16dB
CINR Reuse3 18.10dB
RSSI -78.45dBm
UL_FEC QPSK(CTC)1/2
DL_FEC 16-QAM(CTC)3/4
POWER 22.27dBm

RSSI باید چند باشه؟
الان وضعیت من چطوره؟
قدرت گیرندگی سیگنال شما کم است. بهتر است مودم را نزدیک پنجره قرار دهید
وقتی RSSI به 70 نزدیک میشه تاثیر خیلی بدی توی پینگ میذاره

spiky
22-07-2011, 10:36
برای منم اینجوری شده ....فکر کنم اپدیت زبان تو این نسخه مشکل داره.

یادمه قبلا ها ایرانسل یک صفحه در رابطه با روتور هایی که تست کرده و باسه ساپورت تایید کرده بود داشت کسی می دونه این صفجه کجا رفته؟
این برد wifi کمه کل خونه رو پشتیبانی نمی کنه ( ای کاش تو مودم هاش استاندارد N هم پشتیانی می کردن که بردش می رسید - مودم های داتک از این لحاظ قابلیتاش بیشتره)جایی هم که مودم رو گذاشتم امکان وصل کردن به سیستم نیست می خوام مودم بیرونی تست کنم ببینم با مودم بیرونی می تونم این مسئله رو رفع کنم یا نه اگر شد با روتور شبکه بی سیم بسازم باسه استفاده......البته نمی دونم تغذیه این مودم فضای باز چطوری است......:13:کسی می تواند این مورد رو شفاف سازی کند باسه من؟
پایین این صفحه هست

در مورد موضوع دوم هم متوجه نشدم مودم بیرونی که اصلا وای فای نداره

zed2
22-07-2011, 20:19
پایین این صفحه هست

در مورد موضوع دوم هم متوجه نشدم مودم بیرونی که اصلا وای فای نداره
سوال مودم بیرونی من به شکل بهتر این بود که سیم اتصال برق مودم فضای باز چه قدر طول داره؟

MAHANFX
22-07-2011, 20:57
سلام اکانت وایمکس من امشب تمام میشود ایا باید همین الان شارژ کنم یا فرصت دارم مطلب بعد ایا میزان اعتبار باقیمانده من به ماه بعد انتقال مییابد

ahriman323
22-07-2011, 21:23
سلام اکانت وایمکس من امشب تمام میشود ایا باید همین الان شارژ کنم یا فرصت دارم مطلب بعد ایا میزان اعتبار باقیمانده من به ماه بعد انتقال مییابد

سلام
نه چند روزی وقت داری شارژ کنی ولی اگه میخوای اینترنتی شارژکنی بهتره زودتر اقدام کنی چون ممکنه سرورشون شلوغ بشه و مشکل پیدا کنه.
خیر انتقال نمی یابد

spiky
22-07-2011, 22:14
سوال مودم بیرونی من به شکل بهتر این بود که سیم اتصال برق مودم فضای باز چه قدر طول داره؟
سیم برق نداره فقط یه سیم میاد تو اتاق که از همون هم برق میگیره هم اینترنت میده طولش هم هر چه قدر که بخوای سیم میدن فکر کنم متری 500 تومن , واسه مبین نت که این طور بود

mohammad_twe
22-07-2011, 23:14
سلام
من دیشب وایمکسم رسید
اومدن نصبش هم کردن
امروز فعال شد اما اینترنت ندارم ! تلیدم 707 گفتن خبرتون میکنیم هنوز خبر نکردن !!
یعنی مشکل از اونوره ؟؟ اخه گفتن که اکانت فعاله !! 12 هزار تومان هم شارژ کردم اکانت رو اما هیچی به هیچی ..
وارد حسابم هم میشم اون پایین زده no data found
مشکل چی میتونه باشه؟

eng2006
23-07-2011, 09:10
مگه اکانت وایمکس هر ماه نیست؟
من هنوز شارژ نکردم پس چرا واسه من هنوز قطع نشده؟
طرح عید مبعث گرفتمش.
راستی واسه 256 هم نامه میخواد؟
اگه با کارت شارژ انجام بدم مالیت کم میشه؟
اگه انتقال بدم توسط کارت بانک ملی چور هست ؟ همون موقع میاد به حساب؟

ahriman323
23-07-2011, 09:19
مگه اکانت وایمکس هر ماه نیست؟
من هنوز شارژ نکردم پس چرا واسه من هنوز قطع نشده؟
طرح عید مبعث گرفتمش.
راستی واسه 256 هم نامه میخواد؟
اگه با کارت شارژ انجام بدم مالیت کم میشه؟
اگه انتقال بدم توسط کارت بانک ملی چور هست ؟ همون موقع میاد به حساب؟

احتمالا از موجودی حساب داره کم میکنه...
اره فکر کنم
از طریق شار الکترونیکی تا 24 ساعت طول میکشه

_RooT
23-07-2011, 14:18
سلام

دوستان من یه سوال برام پیش اومده

تعرفه سرویس دائمی پایه 128 در کل چنده ؟ تو سایت زده 124800ريال
حالا فرضاً با مالیت و ارزش افزوده و ... میگیم 170000ريال

سوال من اینجاست
من فرضاً 17000 شارژ کردم 15 روز نشده تمومه
دانلود اصلاً ندارم
تو سایت گفته 3 گیگ واسه تعرفه دائمی پایه
قسمت کارکرد خط داخل کنترل پنل وایمکس Ecare همش زده میزان استفاده مثلاً هر 5 دقیقه 5 مگابایت
در صورتی که سیستم من اصلاً IDLE بوده و سند و ریسیو نداشته ، تا 2 ماه پیش adsl داشتم همین سیستم عامل همین نرم افزار که رو سیستم هست 1مگ با ترافیک 2 گیگ در ماه ، همیشه هم 500-600 مگ آخر ماه اضافه میومد

واسه شما همچین مشکلی پیش اومده ؟

بنظر شما بهترین طرح تعرفه کدوم هست ؟ چطوری باید تغییر بدم طرح رو ؟

Imanhjp
23-07-2011, 23:58
سلام

دوستان من یه سوال برام پیش اومده

تعرفه سرویس دائمی پایه 128 در کل چنده ؟ تو سایت زده 124800ريال
حالا فرضاً با مالیت و ارزش افزوده و ... میگیم 170000ريال

سوال من اینجاست
من فرضاً 17000 شارژ کردم 15 روز نشده تمومه
دانلود اصلاً ندارم
تو سایت گفته 3 گیگ واسه تعرفه دائمی پایه
قسمت کارکرد خط داخل کنترل پنل وایمکس Ecare همش زده میزان استفاده مثلاً هر 5 دقیقه 5 مگابایت
در صورتی که سیستم من اصلاً IDLE بوده و سند و ریسیو نداشته ، تا 2 ماه پیش adsl داشتم همین سیستم عامل همین نرم افزار که رو سیستم هست 1مگ با ترافیک 2 گیگ در ماه ، همیشه هم 500-600 مگ آخر ماه اضافه میومد

واسه شما همچین مشکلی پیش اومده ؟

بنظر شما بهترین طرح تعرفه کدوم هست ؟ چطوری باید تغییر بدم طرح رو ؟
درود بر شما
12480 تومن با احتساب مالیات و ... است و اضافه نمیشود
در مورد مقدار مصرف واعتبار باقی مانده باید بگم به قسمت مقدار دیتای مصرفی در ECare زیاد اعتماد نکنید
مهم مقدار اعتبار باقی مانده در بخش مشاهده حساب های ویژه است و معمولا دقیق است
در مورد تغییر طرح تعرفه و طرح هم میتوانید از طریق همان E-Care اقدام کنید

mostafabad2007
24-07-2011, 08:54
با سلام مال من تعرفه 6 ماهم تموم شده و هی از ایرانسل میگه بیا شارژ کن منم رفتم adsl2+ گرفتم حالا میشه این مودمو به کسی فروخت یا نه اگه کسی میخواد من توی مشهد هستم پیغام بده

iticorp
24-07-2011, 12:12
سلام
ديروز آمدن مودم رو نصب كردن ولي اينترنت ندارم. حتي به همون e-care هم نميره كه بخوام تاييدش كنم! آنتنش هم به شدت نوسان داره يه بار تا آخر پره يه بار صفر. الان با دايل آپ اينجام!

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

MITAJOON
24-07-2011, 15:09
سلام
ديروز آمدن مودم رو نصب كردن ولي اينترنت ندارم. حتي به همون e-care هم نميره كه بخوام تاييدش كنم! آنتنش هم به شدت نوسان داره يه بار تا آخر پره يه بار صفر. الان با دايل آپ اينجام!

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

یه 24 ساعتی باید زمان بدی تا از خود شرکت اکانت شما رو فعال کنن!اگه بعد از 24 ساعت هنوز مشکل داشتی یه زنگی بزن شاید بخاطر ترافیک کاری آخر ماه طول کشیده.(همیشگی نیست یعنی بعضیا 5-6 ساعت بعد و بعضی دیگه 24 ساعت بعد از نصب نتشون وصل شده.

با سلام مال من تعرفه 6 ماهم تموم شده و هی از ایرانسل میگه بیا شارژ کن منم رفتم adsl2+ گرفتم حالا میشه این مودمو به کسی فروخت یا نه اگه کسی میخواد من توی مشهد هستم پیغام بده

مک مودم شما صرفا ً بکار خودتون میاد!مودم رو نمیتونید به کس دیگه ای بفروشید چون کاربردی برای کسی نداره.

amh1365
24-07-2011, 18:48
سلام . امروز از صبح e-care بسته بود. الان که رفتم به حساب های ویژه یه چیزی به اسم MMS on-Net اضافه شده. این چیه؟

Mehran14233
24-07-2011, 19:04
دوستان تعرفه "اعتباري 512 کيلوبيت بر ثانيه پايه" چه جور هست ؟ نا محدوده ؟ از توی سفحه ی e-care نشد اینا رو تشخیص بدم .

اگه نا محدود نیست می خواستم ببینم وایمکس ایرانسل ساعات رایگان هم داره که حجم کم نکنه ؟

ممنون میشم جواب بدید :40:

ahriman323
24-07-2011, 19:06
سلام . امروز از صبح e-care بسته بود. الان که رفتم به حساب های ویژه یه چیزی به اسم MMS on-Net اضافه شده. این چیه؟

SMS Off-Net General/ On-Netهم اضاف شده
حتما برای ارسال اس ام اس و ام ام اس از طریق نت هست که هنوز راه نیفتاده

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

دوستان تعرفه "اعتباري 512 کيلوبيت بر ثانيه پايه" چه جور هست ؟ نا محدوده ؟ از توی سفحه ی e-care نشد اینا رئ تشخیص بدم .

اگه نا محدود نیست می خواستم ببینم وایمکس ایرانسل ساعات رایگان هم داره که حجم کم نکنه ؟

ممنون میشم جواب بدید :40:

نه 4 گیگ هست
نه رایگان نداره

amh1365
24-07-2011, 19:08
فکر نمی کنم. چون تو جزئیات حساب ماه قبلم بعضی ها رو زده بود MMS‌ بعضی ها رو زده بود gprs. شاید هنوز سیستم شون مشکل داره!

esmaeel_e
24-07-2011, 19:12
سلام دوستان،
من دوره اینترنت adsl اسیاتک ام تموم شده و بخاطر اینکه قیمتهاشو رو الکی کشیده بالا، در عین اینکه سرعتش هم خراب شده دیگه نمیخوام برم سراغش. میخوام برم دنبال وایمکس
مهمترین چیز برام سرعت دانلود/آپلودش هست، چون دائم تو youtube هستم، از دوستان خواهش دارم بهم بگن که این مبین نت برای سرویس 512 کیلوبایتش ، سرعت دانلود واقعیش چقدر هست؟ نوسان چقدر داره؟ همینطور در مورد وایمکس ایرانسل.
جهت اطلاع بنده در منطقة مرکزی، یعنی سه راه جمهوری (تقاطع ولیعصر و جمهوری) ساکن هستم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

firefox7
24-07-2011, 19:29
وایمکس بهتره یا ای دی اس ال ؟
من شنیدم سرعت 512 وایمکس از 512 adsl بهتره به خاطر اینکه سیم مسی تلفن باعث کاهش سرعت adsl میشه
نظر دوستان چیه؟
کسی مقایسه کرده?
اینم لینک تحلیل علمی

swamp
24-07-2011, 19:37
سلام
حجم باقیمانده یا میزان حجمی که مصرف شده رو از کدام یک از این ارقام زیر میشه فهمید
چرا با هم فرق داره؟!

zed2
24-07-2011, 20:46
من شنیدم سرعت 512 وایمکس از 512 adsl بهتره به خاطر اینکه سیم مسی تلفن باعث کاهش سرعت adsl میشه
نظر دوستان چیه؟
کسی مقایسه کرده.
اینم لینک تحلیل علمی

این که مقایسه یا تحلیل بین دو سرویس نکرده که بیای یک چنین نتیجه گیری کنی .... هم سرویس بی سیم و هم سیم دار دارای یک سری مسائل در زمینه کاهش کیفیت ارتباط هستند د.:46:

________

اکانت تست برام جور شده ولی حالا مودم WIXFBR-105 با من لج کرده.......می زارم رو Bridge اصلا صفحه اتصال نمی یاد.
می زارم روی Route و DHCP بعد طبق راهنما ( که ماشالله باید گل گرفت از بس ایرادات داره) می زارم رو این مود Authentication Method: EAP-TTLS-MSCHAPV2 و یوزر پسورد رو می دم ولی دریق از یک صفحه که باز بشه.......
می زارم روی Authentication Method: EAP-TLS وقتی می خوام با مرورگر شروع کنم اول کاری یوزر پس می خواد تا صفحه رو باز کنه (که باید مثلا باسه حالت Bridge باشه)

ببینم من باید چجوری به این مودم بفهمونم که من می خوام خود مودم وصل و یوزر پس رو بزنه بجای اینکه من هر دفعه دستی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehran14233
24-07-2011, 20:48
SMS Off-Net General/ On-Netهم اضاف شده
حتما برای ارسال اس ام اس و ام ام اس از طریق نت هست که هنوز راه نیفتاده

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

نه 4 گیگ هست
نه رایگان نداره

ممنون . خودم این تعرفه ها رو دیدم شک کردم . آخه توی ecare من یه قسمت هست نوشته شروع تعرفه رایگان 01/05/90 مدت استفاده 1ماه . یعنی 1ماه رایگان دارم ؟ (الان ecare باز نمیشه نمی تونم دقیق بگم چی نوشته)

آخه من خودم ای دی اس ال دارم و این وایمکس رو شرکت 1ساله رایگان بهمون داده منتها اصلا" نمیدونم چی هست و چه طوریه :31: 707 هم جواب نمیدن هی میگه منتظر باشید :13:

Mehran14233
24-07-2011, 22:48

این رو میگم . اون تاریخ شروع اعتبار ترافیک رایگان چیه ؟ منظورش حساب اصلی وایمکسمه ؟ یا یه حساب رایگانه ؟

اگه این یه ماه رایگانه بزنیم تو کار دانلود :31:

ali.alhambra
24-07-2011, 22:53

این رو میگم . اون تاریخ شروع اعتبار ترافیک رایگان چیه ؟ منظورش حساب اصلی وایمکسمه ؟ یا یه حساب رایگانه ؟

نه رایگان نیست، برای همه اینو مینویسه.
این سیستم ecare که خیلی مشکل داره، پر از ایراده. واقعا شورش در آوردن :41:

Imanhjp
24-07-2011, 23:16
این که مقایسه یا تحلیل بین دو سرویس نکرده که بیای یک چنین نتیجه گیری کنی .... هم سرویس بی سیم و هم سیم دار دارای یک سری مسائل در زمینه کاهش کیفیت ارتباط هستند د.:46:

________

اکانت تست برام جور شده ولی حالا مودم WIXFBR-105 با من لج کرده.......می زارم رو Bridge اصلا صفحه اتصال نمی یاد.
می زارم روی Route و DHCP بعد طبق راهنما ( که ماشالله باید گل گرفت از بس ایرادات داره) می زارم رو این مود Authentication Method: EAP-TTLS-MSCHAPV2 و یوزر پسورد رو می دم ولی دریق از یک صفحه که باز بشه.......
می زارم روی Authentication Method: EAP-TLS وقتی می خوام با مرورگر شروع کنم اول کاری یوزر پس می خواد تا صفحه رو باز کنه (که باید مثلا باسه حالت Bridge باشه)

ببینم من باید چجوری به این مودم بفهمونم که من می خوام خود مودم وصل و یوزر پس رو بزنه بجای اینکه من هر دفعه دستی بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدل BFR-105 شاهکاریه واسه خودش. من نفهمیدم هدف ایرانسل از این مودم چی بود اما واقعا اعصاب پیاده میکنه از آدم
در این مورد که پسوورد نخواد Mode رو بذار حالت TTLS و Realm باید این باشه: mtnirancell.com

ahriman323
24-07-2011, 23:18
نظر دوستان چیه؟
کسی مقایسه کرده?
اینم لینک تحلیل علمی

معمولا کسی وایمکس میگیره که نتونه adsl بگیره یا به خاطر جابجایی وایمکس میگیرن
نه در adsl معمولا سرویسها را بیشتر از چیزی که میگیری میبندن مثلا 128 را 2مگ میبندن
adsl شبانه رایگان داره ولی وایمکس ایرانسل نداره رایگان

سلام
حجم باقیمانده یا میزان حجمی که مصرف شده رو از کدام یک از این ارقام زیر میشه فهمید
چرا با هم فرق داره؟!
حجمی که مصرف شده را همون که نوشته مجموع استفاده ها در دوره جاری
حجم باقی مانده را هم اون قسمت پایین که نوشته برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید توی اون قسمت قسمت ترافیک رایگان همون حجمی هست که باقی مانده

حساب اصلی وایمکسمه

Imanhjp
24-07-2011, 23:20

خیلی خوشحال نباش منظورش از ترافیک رایگان همون 4 گیگ ماهانه هست...:)

LordMMD
25-07-2011, 00:03
قضیه این MMD‌که تو مشخصات حساب اضافه شده چیه ؟!
اگر کسی بلده بگه چطوری استفاده کنیم .

Mehran14233
25-07-2011, 10:28
ممنون از دوستان به خاطر جواب هاتون :40: دلمونو خوش کرده بودیم یه ماه رایگان داره :31:

یه سوال دیگه . به ما گفتند اینا یه ساله ست و یعنی 12 ماه ضربدر 4 که میشه 48 گیگابایت . اما اینم توی صفحه ecare من نزده . این هم عادیه ؟ یا از الان باید برای 12 ماه رو بزنه ؟

یه سوای هم این که اگه یه ماه مثلا" 1 گیگ باقی بمونه برای ماه های بعد میمونه یا می پره ؟

واقعا" مسخره کردند . 707 زنگ میزنی هیچکس بر نمیداره . ایرانسل هم داستانیه برای خودش . من خودم قبل از ای دی اس ال از GPRS ایرانسل استفاده می کردم . اصلا" جواب نمی دند :41:

Highbury
25-07-2011, 11:52
سلام دوستان
چند سوال داشتم. سرعت وایمکس مثلا 256 و 512 آن چطوره؟ قطعی زیاد داره؟
هزینه ی اشتراک 6 ماهه به علاوه قیمت مودم چنده؟
اگه 3 گیگ تموم بشه هزینه ی خرید هر گیگ اعتبار چنده و اینکه آیا وایمکس ایرانسل مثل شاتل هدیه داره مثلا روز عید و ....؟
ممنون میشم کمکم کنید

p30sezar
25-07-2011, 12:03
مخابرات ما برای Adsl دیگه به زور جا میده
خونه رو عوض کردم یکماهه توی صف هستم بماند ...
قصد داشتم بی خیال Adsl بشم و وایمکس بیگرم که این تایپیک را دیدم واقعاً ممنون نظرم برگشت همون منتظر Adsl میمونم :31:
در اینکه Adsl به اسم 128 کیلوبایتی ثبت نام میکنی و یک دفعه میبنی 2 گیگ وصل میشه هم تعجب نکنید برای اینکه مصرف اینترنت شما بالا بره هم نیست فقط برای گذر از خط قرمزی هست که ایران گذاشته:2: و جلب رضایت مشتری :27:

Imanhjp
25-07-2011, 13:58
ممنون از دوستان به خاطر جواب هاتون :40: دلمونو خوش کرده بودیم یه ماه رایگان داره :31:

یه سوال دیگه . به ما گفتند اینا یه ساله ست و یعنی 12 ماه ضربدر 4 که میشه 48 گیگابایت . اما اینم توی صفحه ecare من نزده . این هم عادیه ؟ یا از الان باید برای 12 ماه رو بزنه ؟

یه سوای هم این که اگه یه ماه مثلا" 1 گیگ باقی بمونه برای ماه های بعد میمونه یا می پره ؟

واقعا" مسخره کردند . 707 زنگ میزنی هیچکس بر نمیداره . ایرانسل هم داستانیه برای خودش . من خودم قبل از ای دی اس ال از GPRS ایرانسل استفاده می کردم . اصلا" جواب نمی دند :41:
ترافیک هر ماه رو تو ماه خودش به حساب شما اضافه میکنند و اگر استفاده نکنید میپره
707 هم ممکنه تا 40 دقیقه هم پشت خط طول بکشه پیشنهاد میکنم با سیم کارت ایرانسل زنگ بزنید

سلام دوستان
چند سوال داشتم. سرعت وایمکس مثلا 256 و 512 آن چطوره؟ قطعی زیاد داره؟
هزینه ی اشتراک 6 ماهه به علاوه قیمت مودم چنده؟

اگه 3 گیگ تموم بشه هزینه ی خرید هر گیگ اعتبار چنده و اینکه آیا وایمکس ایرانسل مثل شاتل هدیه داره مثلا روز عید و ....؟
ممنون میشم کمکم کنید

سرعت وایمکس سرعت واقعی هست و 512 و 256 رو تقسیم بر 8 کنید تا سرعت دانلود به دست بیاد. میشه به ترتیب 64 و 32 کیلوبایت بر ثانیه
هزینه اشتراک و تعرفه ها رو لینک گذاشتم براتون
قیمت هر گیگ هم حدود 6500 تومنه و ایرانسل در مناسبت ها مثل اعیاد و ... 50% تخفیف مودم میده

tetis
25-07-2011, 14:35
ماه گذشته من 1 گيگ آخر ماه ترافيك خريدم
ولي هم پول ترافيك را كم كردن بعدش هم مصرف آزاد به پايم حساب كردند
هرچقدر تماس گرفتم و فرم پر كردم فقط جواب سربالا كه سيستم مشكل داشته و.......... شايد درست بشه!!!!
17000 تومن ضرر و هيچكي به هيچكي!!!:41:

MITAJOON
25-07-2011, 17:02
بتازگی مشکلات پشتیبانی زیاد شده!گویا برنامه نویسها بیشتر درگیر جنگولک بازیهای جدید SMS وMS و ... شدن و یادشون رفته اول مشکلات گذشته رو برطرف کنن و بعد برن سر بحث جدید!بهر حال اینجا ایرانه اعتراض به هر چیزی یا بی پاسخ میمونه!یا پاسخش ..... هست!!!دوستان سرعت دانلود شما نوسان پیدا نکرده؟دانل.ود من از 62 شروع میشه ولی به مرور زمان کم و زیاد میشه!حتی به 13-14 هم میرسه!تعرفم 512 پایه هست!منطقه شهرک غرب تهران هستیم.

eng2006
25-07-2011, 17:06
واسه من اس ام اس اومده اگه تا 4 مرداد پول نریزم قطع میشه
امروز صبح از طریق بانک پرداخت کردم اما تا بیاد توی حساب ممکنه قطع بشه. یعنی ساعت 12 امشب قطع میکنن یا یکم بیشتر وقت میدن؟
اگه قطع بشه برای وصل هزینه داره؟
راستی این بسته افزایش که من توی حسابم هست ( به مناسبت خرید در روز مبعث) یعنی چی؟

MITAJOON
25-07-2011, 17:11
نه نت شما تا 2-3 ساعت دیگه وصل میشه نگران نباشید.
ضمنا ً سامانه اس ام اس ایرانسل این دوره گند زده!برای منی که آخر هر ماه 6-7 تا اس ام اس میومد، حتی یکی هم نیومده!من صرف عادت آخر هر ماه پولو ریختم و بعد متوجه شدم ایمیل زدن!!!خبری از اس ام اس تو این دوره نبود.
راجع به بسته افزایشی نمیدونم اما اگه عکسی ازش بذارید شاید بشه کمک کرد.

Mehran14233
25-07-2011, 18:35
دوستان این سیستم ecare باگ داره ؟ من امروز 700 مگ دانلود کردم تا قبلش هم نزدیک 10 مگ استفاده کرده بودم . اما الان زده :

مقدار کل مصرف در دوره (مگابایت) : 85.5762

چه طوریاست ؟

amh1365
25-07-2011, 18:44
آره . e-care مشکل داشته و داره. از تو جزئیات حساب ویژه ببین چقدر مصرف کردی.

Imanhjp
25-07-2011, 22:12
E-Care الان دیگه کلا قاطی کرده
Username و Password رو هم میگه اشتباهه

Imanhjp
25-07-2011, 22:12
E-Care الان دیگه کلا قاطی کرده
Username و Password رو هم میگه اشتباهه

T_E_X_A_S
25-07-2011, 22:15
من الان میخواستم برم تو حسابم میگه شناسه کاربری / رمز عبور اشتباه میباشد ، ماله کسی اینجوری نشده ؟ آخه درست میزنم ، قسمت فراموش کردن رمز عبور هم رفتم که شناسه وایمکس و ایمیل و دادم نشد گفت درخواست شما انجام نشد

LordMMD
25-07-2011, 22:28
۷۰۷ میگه که حداکثر تا ۲۴ ساعت دیگه درست میشه
ecare و خود wimaxe در حال به روز رسان ی!!!

شما اگر زنگ زدید بگید لا اقل یه sms میدادید اطلاع رسانی میکردید ...

MITAJOON
25-07-2011, 23:25
۷۰۷ میگه که حداکثر تا ۲۴ ساعت دیگه درست میشه
ecare و خود wimaxe در حال به روز رسان ی!!!

شما اگر زنگ زدید بگید لا اقل یه sms میدادید اطلاع رسانی میکردید ...

مشکل اینجاست که سامانه اس ام اس دادنشون زودتر از سیستم Ecare شون مشکل دار شده!فعلا ً باید تحمل کنیم!خدا کنه ارتقاء وایمکسشون بیچارمون نکنه!احتمالا ً از فردا نویز و کیفیت کم آنتن و ... هم به مشکلات اضافه میشه!

ahriman323
25-07-2011, 23:45
ecare درسته شده...

Imanhjp
25-07-2011, 23:51
دوستان شما هم این مشکل رو جدیدا پیدا کرده اید؟
من فقط با نرم افزار Internet Download Manager میتونم از تمام پهنای باند 512Kb/s استفاده کنم و به جز این امکان نداره بشه از کلش استفاده کرد.
مثلا میخوام یه بازی یا نرم افزار رو آپدیت کنم تو Data Rate مودم میرم میبینم نهایت تا 200Kb/s ریسیو دارم.
یا حتی مثلا دارم از Youtube فیلم نگاه میکنم هم حتی تو کیفیت 240p هم مشکل دارم و همه اش گیر میکنه و باز هم میبینم از پهنای باند کمی استفاده میکنه!!!!
روی PC و لپ تاپ تست کردم هر دو این مشکل رو داشت و فکر کنم از ایرانسل باشه.
حتی این مشکل توی سایت speedtest.net هم دیده میشه و مثلا 512 رو میگه 0.16Mb/s و پشتیبانی 707 هم همیشه میگه شما با IDM تست کن و سرعت رو بگو

iticorp
26-07-2011, 11:15
سلام دوستان بالاخره وايمكس ما هم نصب شد و ازش راضيم. هرچند كه كلي ايرانسل به سر دووندمون ولي خوب ديگه چكار ميشه كرد؟! تمام مملكت همينه كاريش هم نميشه كرد.

فقط كارشناس ايرانسل (به قول خودشون!!) وقتي براي نصب آمد گفت از هيتلر شكن استفاده نكن چون با IP استاتيك وايمكست قطع ميشه بجاش بيا از خودم جي پي ان بگير. راسته يا بازار گرمي؟

eng2006
26-07-2011, 11:15
اطلاعات حساب های ویژه
شماره حساب ویژه نام حساب ویژه اعتبار تاریخ انقضاء
1 مكالمه/داخل شبكه 0 -
2 پيام كوتاه/داخل شبكه 0 -
3 حساب ويژه شماره 3 0 -
4 MMS On-Net 0 -
5 General/ On-Net 0 -
6 مكالمه/خارج از شبكه 0 -
7 SMS Off-Net 0 -
8 حساب ويژه شماره 8 0 -

9 بسته افزايشي 76794 - 17/05/1390
10 ترافيک رايگان 277471 - 31/05/1390

توی قسمت حساب وایمکس این اطلاعات رو زده
حالا این بسته افزایشی و ترافیک رایگان قضیه اش چیه؟
من ویژه مبعث ثبت نام کرده بودم و 2 هفته ای هست که مودم رو نصب کردن

راستی من با du metere سرعت رو میبینم چرا سرعت دانلود رو 31 نشون میده در صورتی که من 128 دارم که تقسیم به 8 میشه حداکثر 16

Mehran14233
26-07-2011, 11:54
آره . e-care مشکل داشته و داره. از تو جزئیات حساب ویژه ببین چقدر مصرف کردی.
توی جزئیات حساب ویژه همه صفره فقط ردیف آخر زده :

ترافيک رايگان 308435

توی صفحه اصلی هم زده :

مقدار کل مصرف در دوره (مگابایت) 87.9561

موجودی حساب (ریال) 2296774

اینا یعنی چی ؟ :13:

این توضیحات ایرانسل هم عین توضیحات دفترچه کنکور سازمان سنجشه . همیشه گیج کننده و گنگ بوده :13:

ahriman323
26-07-2011, 13:14
اطلاعات حساب های ویژه
1 مكالمه/داخل شبكه 0 -
3 حساب ويژه شماره 3 0 -
4 MMS On-Net 0 -
5 General/ On-Net 0 -
7 SMS Off-Net 0 -
8 حساب ويژه شماره 8 0 -

توی قسمت حساب وایمکس این اطلاعات رو زده
حالا این بسته افزایشی و ترافیک رایگان قضیه اش چیه؟
من ویژه مبعث ثبت نام کرده بودم و 2 هفته ای هست که مودم رو نصب کردن

راستی من با du metere سرعت رو میبینم چرا سرعت دانلود رو 31 نشون میده در صورتی که من 128 دارم که تقسیم به 8 میشه حداکثر 16
ترافیک رایگان همون ترافیکی هست که خریدید(ترافیک ماهیانه) که 2.7 گیگ دیگه ترافیک دارید
اگه از وی پی ان استفاده بکنی سرعت را دو برابر نشون میده

توی جزئیات حساب ویژه همه صفره فقط ردیف آخر زده :
ترافيک رايگان 308435
توی صفحه اصلی هم زده :
مقدار کل مصرف در دوره (مگابایت) 87.9561
موجودی حساب (ریال) 2296774
اینا یعنی چی ؟ :13:

این توضیحات ایرانسل هم عین توضیحات دفترچه کنکور سازمان سنجشه . همیشه گیج کننده و گنگ بوده :13:
ترافیک رایگان همون ترافیک قابل استفاده در دوره هست
مقدار کل مصرف در دوره هم که احتمالا مقدار ترافیکی که در کل دوره استفاده کردی که فعلا اشتباه هست
موجودی حساب هم مقدار پولی هست که توی حساب شما هست

Imanhjp
26-07-2011, 14:45
سلام دوستان بالاخره وايمكس ما هم نصب شد و ازش راضيم. هرچند كه كلي ايرانسل به سر دووندمون ولي خوب ديگه چكار ميشه كرد؟! تمام مملكت همينه كاريش هم نميشه كرد.

فقط كارشناس ايرانسل (به قول خودشون!!) وقتي براي نصب آمد گفت از هيتلر شكن استفاده نكن چون با IP استاتيك وايمكست قطع ميشه بجاش بيا از خودم جي پي ان بگير. راسته يا بازار گرمي؟

حرف مفت زده به شما و میخواسته V-PN قالب کنه
وایمکس اصلا IP ثابت نداره و همه اش استاتیکه و خود من از انواع و اقسام فیل شکن استفاده کرده ام و هیچ مشکلی نداشته ام
یه بار پشتیبانی 707 به من گفت ممکنه V-PN سازگاری نداشته باشه و سرویس شما قطع شه...!!!!!!!
حالا به نظر شما مزخرف نمیگن؟

iticorp
26-07-2011, 15:10
حرف مفت زده به شما و میخواسته V-PN قالب کنه
وایمکس اصلا IP ثابت نداره و همه اش استاتیکه و خود من از انواع و اقسام فیل شکن استفاده کرده ام و هیچ مشکلی نداشته ام
یه بار پشتیبانی 707 به من گفت ممکنه V-PN سازگاری نداشته باشه و سرویس شما قطع شه...!!!!!!!
حالا به نظر شما مزخرف نمیگن؟
چرا دوست عزيز حق با شماست اينا هركدوم يه چي ميگن!! پس هيل شكن مشكلي نداره.

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

دوستان يك مشكلي پيش آمده.

توي ecare براي من مجموع کل استفاده ها در دوره جاری رو حدود 15 مگ زده در حالي كه من از زمان فعال سازي 20 مگ مصرف كردم.
همچنين ترافيك رايگان 250 مگ زده در حالي كه تو وبسايت ايرانسل 256 پايه 3 گيگ ماهيانه نوشته بود. وايمكس من هم همين ديروز فعال شد. جريان چيه؟

Imanhjp
26-07-2011, 15:14
چرا دوست عزيز حق با شماست اينا هركدوم يه چي ميگن!! پس هيل شكن مشكلي نداره.

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

دوستان يك مشكلي پيش آمده.

توي ecare براي من مجموع کل استفاده ها در دوره جاری رو حدود 15 مگ زده در حالي كه من از زمان فعال سازي 20 مگ مصرف كردم.
همچنين ترافيك رايگان 250 مگ زده در حالي كه تو وبسايت ايرانسل 256 پايه 3 گيگ ماهيانه نوشته بود. وايمكس من هم همين ديروز فعال شد. جريان چيه؟

هر دوره از ابتدای هر ماه شمسی شروع میشه و اگر هر زمان در وسط هر ماه شروع بشه از ترافیک کم میشه و مابقی پول به حساب وایمکس واریز میشه
ترافیک رایگان هم اگر هر عددی هست دو رقم آخر را نادیده بگیرید هر چه موند همونقدر مگابایت اینترنت دارید شما
احتمالا 2.5 گیگه نه 250 مگ

iticorp
26-07-2011, 15:59
هر دوره از ابتدای هر ماه شمسی شروع میشه و اگر هر زمان در وسط هر ماه شروع بشه از ترافیک کم میشه و مابقی پول به حساب وایمکس واریز میشه
ترافیک رایگان هم اگر هر عددی هست دو رقم آخر را نادیده بگیرید هر چه موند همونقدر مگابایت اینترنت دارید شما

ممنونم از راهنماييتون. ولي چرا از دو رقم صرفنظر كنيم؟ مگه بر حسب كيلوبايت نيست كه با تقسيم بر 1024 به مگ تبديلش كنيم؟ يعني بر حسب كيلوبايت نيست؟

iticorp
26-07-2011, 16:00

ممنونم از راهنماييتون. ولي چرا از دو رقم صرفنظر كنيم؟ مگه بر حسب كيلوبايت نيست كه با تقسيم بر 1024 به مگ تبديلش كنيم؟ يعني بر حسب كيلوبايت نيست؟

Imanhjp
26-07-2011, 17:40

وقتی وارد حساب E-Care خود میشوید و وارد گزینه حساب میشوید به مقدار مصرف خود کاری نداشته باشید چون معمولا دیر آپدیت میشه و الکیه
به جاش پایین صفحه وارد جزئیات حساب های ویژه شوید ، در آنجا یک سری گزینه های بی استفاده میبینید که معمولا آخرین گزینه ترافیک رایگان است و بر حسب کیلوبایت یا بیت نیست و بلکه بر حسب مصرف آزاد است یعنی هر مگابایت 10 تومان. برای همین میگم برای اینه بفهمید اون یعنی چقدر دو رقم آخر رو حذف کنید به عبارتی من اون 10 تومن رو محسابه کردم براتون. مثلا تو عکس زیر من حدود 3.5 گیگابایت دیگه حجم دارم.

iLive
26-07-2011, 19:27
با سلام.
دوستان من یه مدت وایمکس ایرانسل داشتم الان سرویسمون تموم شده و تصمیم دارم که از ایرانسل به مبین نت مهاجرت کنم. مبین نت 6 ماهه 512 رو با 15 گیگ میده 70 تومن در حالیکه ایرانسل 256 رو با 18 گیگ میده 70 تومن و نکته مهم اینه که مبین نت شبا ترافیکش رایگانه :دی. مشکل من اینه که دیگه نمی خوام دوباره پول مودم بدم و این مودمم بی مصرف بمونه. می خواستم بدونم تا حالا کسی تونسته با مودم ایرانسل (وای فای) از وایمکس مبین نت استفاده کنه؟ یکی از بچه ها رو دیدم تو همین فروم تو تاپیک ایرانسل نوشته بود تونسته با مودم usb این کار رو بکنه ولی نمیدونم با مودم وای فای هم میشه یا نه؟ یه سوال دیگه، اینکه ایرانسل میگه بعد 90 روز مودم بلااستفاده میشه و از سیستم خارج میشه چجوریه؟ اگر در حال استفاده از مبین نت باشم به نظرتون میتونه مشکلی ایجاد کنه؟

در ضمن اگه این کار نشد حاضرم مودمم رو هم اگه امکانش باشه بفروشمش، به اسم شخص حقوقی هم ثبت شده (یعنی می تونید بدون دردسر هر سرعتی خواستید بگیرید.) اگر خواستید بهم پ.خ بدید.

eng2006
26-07-2011, 20:45
طلاعات حساب های ویژه
1 مكالمه/داخل شبكه 0 -
3 حساب ويژه شماره 3 0 -
4 MMS On-Net 0 -
5 General/ On-Net 0 -
7 SMS Off-Net 0 -
8 حساب ويژه شماره 8 0 -

من که بسته افزایشی دارم هنوز پس چرا الان از ترافیک این ماهم کم شده؟ مگه 3گیگ نباید باشه الان 2.7 شده

iLive
26-07-2011, 22:29
با سلام.
دوستان من یه مدت وایمکس ایرانسل داشتم الان سرویسمون تموم شده و تصمیم دارم که از ایرانسل به مبین نت مهاجرت کنم. مبین نت 6 ماهه 512 رو با 15 گیگ میده 70 تومن در حالیکه ایرانسل 256 رو با 18 گیگ میده 70 تومن و نکته مهم اینه که مبین نت شبا ترافیکش رایگانه :دی. مشکل من اینه که دیگه نمی خوام دوباره پول مودم بدم و این مودمم بی مصرف بمونه. می خواستم بدونم تا حالا کسی تونسته با مودم ایرانسل (وای فای) از وایمکس مبین نت استفاده کنه؟ یه نفر رو دیدم تو تاپیک وایمکس ایرانسل نوشته بود تونسته با مودم usb این کار رو بکنه ولی نمیدونم با مودم وای فای هم میشه یا نه؟ یه سوال دیگه، اینکه ایرانسل میگه بعد 90 روز مودم بلااستفاده میشه و از سیستم خارج میشه چجوریه؟ اگر در حال استفاده از مبین نت باشم به نظرتون میتونه مشکلی ایجاد کنه؟

در ضمن اگه این کار نشد حاضرم مودمم رو هم اگه امکانش باشه بفروشمش، به اسم شخص حقوقی هم ثبت شده (یعنی می تونید بدون دردسر هر سرعتی خواستید بگیرید.) اگر خواستید بهم پ.خ بدید.

MITAJOON
26-07-2011, 22:32
دوستان شما هم این مشکل رو جدیدا پیدا کرده اید؟
من فقط با نرم افزار Internet Download Manager میتونم از تمام پهنای باند 512Kb/s استفاده کنم و به جز این امکان نداره بشه از کلش استفاده کرد.
مثلا میخوام یه بازی یا نرم افزار رو آپدیت کنم تو Data Rate مودم میرم میبینم نهایت تا 200Kb/s ریسیو دارم.
یا حتی مثلا دارم از Youtube فیلم نگاه میکنم هم حتی تو کیفیت 240p هم مشکل دارم و همه اش گیر میکنه و باز هم میبینم از پهنای باند کمی استفاده میکنه!!!!
روی PC و لپ تاپ تست کردم هر دو این مشکل رو داشت و فکر کنم از ایرانسل باشه.
حتی این مشکل توی سایت speedtest.net هم دیده میشه و مثلا 512 رو میگه 0.16Mb/s و پشتیبانی 707 هم همیشه میگه شما با IDM تست کن و سرعت رو بگو

سلام .
منم تو صفحه 417 عرض کردم این مشکل رو دارم پس معلوم شد یه دزدیه دیگه هم داره صورت میگیره!:41:پول 512 رو میگیرن!سرعت 256 رو هم نمیدن!!!!:2:عجب مملکتیه ما داریم!!!:2:جالبیش اینجاستکه وقتی زنگ میزنم 707 و میگم با IDM سرعتمون کمه و SpeedTest هم سرعت رو کم اعلام میکنه(الکی میگم بهشون یعنی همه راه ها رو رفتم) اونوقت میگن بررسی میکنیم و شما پیگیری کنید!بعد 2 ساعت سرعت خوب میشه و تا 2-3 روز خوبه!انگار شیر فلکه اینترنت رو یه کم بیشتر باز میکنن!:27: باید زور بالا سرشون باشه!:21:

vahooli
27-07-2011, 00:18
دوستان من خودم حساب دستی کردم حدود 460 مگ استفاده کردم اما توی ایکر مقدار مصرفی رو زده 48992 کیلو بایت و مقدار باقی مونده توی جزییاتو زده 347078!! الان مصرفی که داره چرت میگه درسته ؟ این باقی مونده چی میگه ؟ فکر کنم یه دونه 0 کم داره ...

Imanhjp
27-07-2011, 00:51
سلام .
منم تو صفحه 417 عرض کردم این مشکل رو دارم پس معلوم شد یه دزدیه دیگه هم داره صورت میگیره!:41:پول 512 رو میگیرن!سرعت 256 رو هم نمیدن!!!!:2:عجب مملکتیه ما داریم!!!:2:جالبیش اینجاستکه وقتی زنگ میزنم 707 و میگم با IDM سرعتمون کمه و SpeedTest هم سرعت رو کم اعلام میکنه(الکی میگم بهشون یعنی همه راه ها رو رفتم) اونوقت میگن بررسی میکنیم و شما پیگیری کنید!بعد 2 ساعت سرعت خوب میشه و تا 2-3 روز خوبه!انگار شیر فلکه اینترنت رو یه کم بیشتر باز میکنن!:27: باید زور بالا سرشون باشه!:21:

این هم جواب این مشکل از زبان یکی از کارمندان ایرانسل:

با درود
این مورد به وایمکس مربوط نیست و برای کلیه سرویس دهنده های اینترنت وجود دارد.
علت آن به پیکر بندی مخابرات کشور و بحث های اطلاعاتی آن باز می گردد.
دسترسی به سایت هایی با دامین غیر از ir و به طور کلی تر سایتهایی که سرور آنها در لیست امن اطلاعات نیست، همواره یک برگشت دیتا از سمت مخابرات زیرساخت دارد.
زمانی که شما از سایت های فیل تر شده مانند یوتیوب بازدید می کنید این تاثیر دو چندان می شود و به خوبی این مسئله را حس می کنید.
حال زمانی که شما از نرم افزار های دانلود منیجر استفاده می کنید حتی دانلود از سایت های فیل تر شده نیز با حداکثر سرعت انجام می شود(البته بستگی به نوع دور زدن فیل تر دارد)
آن هم به دلیل این هست که این نرم افزار ها از چند منبع جداگانه اقدام به دریافت می کنند و می توانند از ظرفیت کامل استفاده کنند.
دلیل اینکه شما در آپدیت ها و یا استفاده از سایتها سرعت حداکثر را دریافت نمی کنید این نیست که اشتراک شما کم سرعت هست.
دلیل آن هست که خود سیستم مخابراتی کشور به دلیل برخی موارد که قابل ذکر نیست ظرفیت کافی برای انتقال دیتا ندارد! چون آن دیتا باید از درگاههای خاصی عبور کند که ظرفیت آن درگاهها به ازای هر مشترک مقدار محدودی تعریف شده.

ghafari88
27-07-2011, 09:07
این هم جواب این مشکل از زبان یکی از کارمندان ایرانسل:

با درود
این مورد به وایمکس مربوط نیست و برای کلیه سرویس دهنده های اینترنت وجود دارد.
علت آن به پیکر بندی مخابرات کشور و بحث های اطلاعاتی آن باز می گردد.
دسترسی به سایت هایی با دامین غیر از ir و به طور کلی تر سایتهایی که سرور آنها در لیست امن اطلاعات نیست، همواره یک برگشت دیتا از سمت مخابرات زیرساخت دارد.
زمانی که شما از سایت های فیل تر شده مانند یوتیوب بازدید می کنید این تاثیر دو چندان می شود و به خوبی این مسئله را حس می کنید.
حال زمانی که شما از نرم افزار های دانلود منیجر استفاده می کنید حتی دانلود از سایت های فیل تر شده نیز با حداکثر سرعت انجام می شود(البته بستگی به نوع دور زدن فیل تر دارد)
آن هم به دلیل این هست که این نرم افزار ها از چند منبع جداگانه اقدام به دریافت می کنند و می توانند از ظرفیت کامل استفاده کنند.
دلیل اینکه شما در آپدیت ها و یا استفاده از سایتها سرعت حداکثر را دریافت نمی کنید این نیست که اشتراک شما کم سرعت هست.
دلیل آن هست که خود سیستم مخابراتی کشور به دلیل برخی موارد که قابل ذکر نیست ظرفیت کافی برای انتقال دیتا ندارد! چون آن دیتا باید از درگاههای خاصی عبور کند که ظرفیت آن درگاهها به ازای هر مشترک مقدار محدودی تعریف شده.

من هم تصور می کنم این توضیحات درست باشه.

ahriman323
27-07-2011, 15:46
8 باقي مانده ترافيک رايگان -تعرفه بلند مدت 0 -
9 باقي مانده بسته افزايشي مدت دار 0 -
10 باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه 0

من تغییر سرویس دادم به تعرفه آزاد و پولی پرداخت نکردم این آمده پول پرداخت نکنم مشکلی داره؟

Imanhjp
28-07-2011, 01:43
8 باقي مانده ترافيک رايگان -تعرفه بلند مدت 0 -
9 باقي مانده بسته افزايشي مدت دار 0 -
10 باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه 0

من تغییر سرویس دادم به تعرفه آزاد و پولی پرداخت نکردم این آمده پول پرداخت نکنم مشکلی داره؟

تعرفه آزاد نیازی به دادن هیچ پولی نداره و شما فقط اندازه مقدار استفاده خود پول می پردازید
پس بدیهی هست هیچ ترافیک رایگانی به شما تعلق نمی گیرد

mnbobo
28-07-2011, 13:34
سلام

اینترنت شما هم 2-3 روزه مشکل پیدا کرده؟ مال من 2 روز بود که میگفت اصلاً به سرور وصل نیست. حالا هم که راه افتاده بعضی سایت ها رو اصلاً باز نمیکنه. مثلاً یاهو رو باز میکنه ولی گوگل رو نه!!! من 6 ماه بود داشتم اصلاً از این مشکلات نداشتم. ولی مثل اینکه افزایش ظرفیت یواش یواش داره کیفیت خدماتشون رو حسابی پایین میاره

Imanhjp
28-07-2011, 13:42
سلام

اینترنت شما هم 2-3 روزه مشکل پیدا کرده؟ مال من 2 روز بود که میگفت اصلاً به سرور وصل نیست. حالا هم که راه افتاده بعضی سایت ها رو اصلاً باز نمیکنه. مثلاً یاهو رو باز میکنه ولی گوگل رو نه!!! من 6 ماه بود داشتم اصلاً از این مشکلات نداشتم. ولی مثل اینکه افزایش ظرفیت یواش یواش داره کیفیت خدماتشون رو حسابی پایین میاره

برای من هم 3-4 روزه مشکل پیدا کرده و به نظر میاد فقط برای ایرانسل نیست.
شب ها مشکلات بیشتر میشه و مثلا دیشب اتصال به V-PN امکان پذیر نبود

zed2
28-07-2011, 16:20
بچه ها بعد از ثبت نام معمولا چه مدت طول میکشه که از ایرانسل زنگ بزنن باسه تایید اطلاعات؟

Imanhjp
28-07-2011, 16:43
بچه ها بعد از ثبت نام معمولا چه مدت طول میکشه که از ایرانسل زنگ بزنن باسه تایید اطلاعات؟

وقتی ثبت نام میکنید و از طریق سرویس E-Care حساب خود را تایید میکنید معمولا تا 24 ساعت بعد با شما تماس میگیرن و اگر همون روز پول رو واریز کنید میانگین تا 3 روز بعد وایمکس شما را تحویل میدهند

kamyabtarinha
28-07-2011, 19:26
سلام

4 روز پیش وایمکسم رو راه اندازی کردند ولی از 3 روز پیش قطعه 707 هم میگه تماس میگیرند ولی خبری نیست
تنظیمات راهنما رو که میخوام انجام بدم آدرس 192.168.1.1 بالا نمیاد
چراغ سیگنال هم اکثرا خاموشه ولی گاهی روشن میشه
تکلیف چیه؟

خیلی ممنون

mehryar1973
28-07-2011, 19:39
تو اون جدول تعرفه ها برای اشتراک شش ماهه نوشته:
گزینه های اشتراک طرح های شش ماهه ( مختص کاربران فعلی که تمایل دارند طرح خود را تمدید نمایند ) در جدول زیر ارائه شده اند:
این یعنی مثلا من اگه بخوام 6 ماهه 256 نامحدود بگیرم حتماد باید اول یکبار یه ماهه بگیرم 50 تومن بدم
اینکه خیلی ستمه:41:
یا اینکه مثلا تو صفحه پیشنهاد تشویقی تابستانی نوشته:
پیش از اتمام دوره 3 ماهه مذکور، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد
خوب این یعنی چی؟

Imanhjp
28-07-2011, 21:31
سلام

4 روز پیش وایمکسم رو راه اندازی کردند ولی از 3 روز پیش قطعه 707 هم میگه تماس میگیرند ولی خبری نیست
تنظیمات راهنما رو که میخوام انجام بدم آدرس 192.168.1.1 بالا نمیاد
چراغ سیگنال هم اکثرا خاموشه ولی گاهی روشن میشه
تکلیف چیه؟

خیلی ممنون
اگر مشکل از شبکه بود حداقل صفحه تنظیمات مودم باید باز میشد. اگر سیستم عاملتان ویندوز XP است ابتدا باید IP مودم را به صورت دستی وارد تنظیمات کنید سپس میتوانید وارد صفحه تنظیمات شوید. اما اگر ویستا یا 7 است نیازی به این کار نیست و با زدن 192.168.1.1 در مرورگر باید به صفحه مودم هدایت شوید.
چراغ سیگنال هم اگر خاموشه احتمالا اشکال از آنتن دهی میباشد البته ممکن است برای نرم افزار مودم باشد .
برای اینکه کامل راهنمایی کنم لطفا مدل مودم خود را بنویسید.

تو اون جدول تعرفه ها برای اشتراک شش ماهه نوشته:
گزینه های اشتراک طرح های شش ماهه ( مختص کاربران فعلی که تمایل دارند طرح خود را تمدید نمایند ) در جدول زیر ارائه شده اند:
این یعنی مثلا من اگه بخوام 6 ماهه 256 نامحدود بگیرم حتماد باید اول یکبار یه ماهه بگیرم 50 تومن بدم
اینکه خیلی ستمه:41:
یا اینکه مثلا تو صفحه پیشنهاد تشویقی تابستانی نوشته:
پیش از اتمام دوره 3 ماهه مذکور، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد
خوب این یعنی چی؟

شما اگر هم اکنون مشترک وایمکس میباشید میتوانید برای ماه بعد تعرفه های بلند مدت انتخاب کنید و نیازی نیست ماه اول 50 تومان بدهید. اما پس از 6 ماه 256 مثلا پایه باید ماه هفتم هم 256 پایه انتخاب کنید و از ماه هشتم دوباره هر تعرفه ای بخواهید میتوانید انتخاب کنید

mehryar1973
29-07-2011, 05:29
اگر مشکل از شبکه بود حداقل صفحه تنظیمات مودم باید باز میشد. اگر سیستم عاملتان ویندوز XP است ابتدا باید IP مودم را به صورت دستی وارد تنظیمات کنید سپس میتوانید وارد صفحه تنظیمات شوید. اما اگر ویستا یا 7 است نیازی به این کار نیست و با زدن 192.168.1.1 در مرورگر باید به صفحه مودم هدایت شوید.
چراغ سیگنال هم اگر خاموشه احتمالا اشکال از آنتن دهی میباشد البته ممکن است برای نرم افزار مودم باشد .
برای اینکه کامل راهنمایی کنم لطفا مدل مودم خود را بنویسید.

شما اگر هم اکنون مشترک وایمکس میباشید میتوانید برای ماه بعد تعرفه های بلند مدت انتخاب کنید و نیازی نیست ماه اول 50 تومان بدهید. اما پس از 6 ماه 256 مثلا پایه باید ماه هفتم هم 256 پایه انتخاب کنید و از ماه هشتم دوباره هر تعرفه ای بخواهید میتوانید انتخاب کنید

خوب من مشترک نیستم
طرح تابستانی اش هم بد نیست ولی چرا میگه تعغیر طرح بعد از اتمام اون نمیشه داد

Imanhjp
29-07-2011, 11:43
خوب من مشترک نیستم
طرح تابستانی اش هم بد نیست ولی چرا میگه تعغیر طرح بعد از اتمام اون نمیشه داد

این قانون الکی ایرانسل است که میگه بعد از اتمام یک تعرقه بلند مدت باید ماه بعد هم همان تعرفه فعال شود

mehryar1973
29-07-2011, 12:30
این قانون الکی ایرانسل است که میگه بعد از اتمام یک تعرقه بلند مدت باید ماه بعد هم همان تعرفه فعال شود

مرسی از توجه تون دوست من
پس نتیجه میگیریم در شرایط فعلی همون بهتره که 256 نامحدود یک ماهه رو با پول مودم و... داد
ودفعه بعد 6 ماهه نامحدود رو گرفت چون اینطور ارزونتر در میاد

mostafabad2007
29-07-2011, 22:45
داداش مال تموم شده میگه معلقه هر وقت پول بریزم وصل میشه

Mehran14233
30-07-2011, 00:23
دوستان من ماهی 4گیگ دارم و تا حالا نزدیک 900مگ استفاده کردم اما :

توی حساب ویژه زده 297974 که یعنی تقریبا" نزدیک 1.1گیگ استفاده شده . و مقدار کل مصرف رو زده 98.418مگ . این الان یعنی چی ؟

آمارشون با هم نمی خوره که ؟ تازه اگه 1.1گیگ رو هم در نظر بگیریم من نزدیک 900مگ استفاده کردم . البته اگه توهم نزده باشم :31:

Imanhjp
30-07-2011, 00:37
دوستان من ماهی 4گیگ دارم و تا حالا نزدیک 900مگ استفاده کردم اما :

توی حساب ویژه زده 297974 که یعنی تقریبا" نزدیک 1.1گیگ استفاده شده . و مقدار کل مصرف رو زده 98.418مگ . این الان یعنی چی ؟

آمارشون با هم نمی خوره که ؟ تازه اگه 1.1گیگ رو هم در نظر بگیریم من نزدیک 900مگ استفاده کردم . البته اگه توهم نزده باشم :31:

اصلا معلوم نیست چی به چیه توی این کنترل حساب
فکرکنم 2 برابر حساب میکنه مصرف رو. من هر جور حساب میکنم توی 6 روز 1 گیگ مصرف نداشتم

mnbobo
30-07-2011, 06:34
سلام

من مودم فضای باز دارم. دیروز فهمیدم که به هیچ آنتی وصل نیستم (BS ID همش صفر بود). چراغ های مودم هم مثل چراغ راهنما همش جابجا میشه. یعنی یه بار روی بهترین حالته. یه بار بدترین حالت و بعضی وقت ها هم اصلاً نیست. خلاصه مودم رو هم هر طرفی بگید چرخوندم ولی درست نشد. جالبه همسایمون داشت ولی من نداشتم!!!
نظرتون چیه؟ مودم مرخص شده؟

Mehran14233
30-07-2011, 13:05
دوستان پورت تلفن که روی مودم وایمکس هست برای چیه ؟ چه استفاده هایی داره ؟ میشه از این مودم به عنوان مودم ADSL هم استفاده کرد ؟!

ghafari88
30-07-2011, 13:26
دوستان پورت تلفن که روی مودم وایمکس هست برای چیه ؟ چه استفاده هایی داره ؟ میشه از این مودم به عنوان مودم ADSL هم استفاده کرد ؟!

1-اون پورت برای استفاده از تلفن اینترنتیه که هنوز ایرانسل راه ننداخته.
2-استفادش هم که مشخصه .. به فک و فامیلایی که خارج از کشورن زنگ می زنین ...
3-خدایی سوال پرسیدی در حد تیم ملی :20:... آخه مودم وایمکس و با تکنولوژی وایمکس چه ربطی به ADSL داره جوون؟ :13:.... نه عزیز .. نمیشه استفاده کرد ....

porya_spy
30-07-2011, 16:19
دوستان ریت دانلود سرعت 128 نامحدود چنده ؟! :20:

zed2
30-07-2011, 19:38

وقتی ثبت نام میکنید و از طریق سرویس E-Care حساب خود را تایید میکنید معمولا تا 24 ساعت بعد با شما تماس میگیرن و اگر همون روز پول رو واریز کنید میانگین تا 3 روز بعد وایمکس شما را تحویل میدهند

ظاهرا سرشون خیلی شلوغه چون 4 روز گذشته ولی زنگ نزدن .....من زنگ بزنم ممکنه سریعتر انجام بدن؟:31:

Mehran14233
30-07-2011, 19:44
دوستان یه سوال . چرا مودم های وایمکس ایرانسل دکمه خاموش روشن نداره ؟!!!!!

ahriman323
30-07-2011, 20:50
دلشون نیومده دکمه خاموش روشن بگذارن!بعضی از مودمهای ADSL هم همینجوری هست!صرفه جویی در تولید

spiky
30-07-2011, 21:09
ظاهرا سرشون خیلی شلوغه چون 4 روز گذشته ولی زنگ نزدن .....من زنگ بزنم ممکنه سریعتر انجام بدن؟:31:
در این جور مواقع همیشه سیریش شدن جواب میده مثل کاری که من کردم وگرنه باید تا الان منتظر تماس میبودم

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

دوستان ریت دانلود سرعت 128 نامحدود چنده ؟! :20:
14 تا 17 خیلی هم استثنایی تا حدودای19

MITAJOON
31-07-2011, 00:16
19!!!!!!!!!!!:18:مطمئنی؟من تو بهترین حالت 16 بودم!الانم که گمونم سیمهاشون اتصال بدنه کرده!نت دزدی داره!زور بزنه با 512 سرعت دانلود 40 میده!50 بشه خوشحالم مکنه!با اینکه سیگنال کوالیتیم بالاست!

Ebhaam
31-07-2011, 09:57
دوستان حتما می دونن که GPRS چه مشکلات زیادی برای کاربرهایش داره (نوسانات سرعت و ...) حالا می خواستم بدونم این مشکلات در WImax هم به همون صورت وجود داره؟ :18:
به هر حال این دو سرویس هر دو شون ماهواره ای و شبیه به هم هستند دیگه!:27:

Imanhjp
31-07-2011, 11:12
19!!!!!!!!!!!:18:مطمئنی؟من تو بهترین حالت 16 بودم!الانم که گمونم سیمهاشون اتصال بدنه کرده!نت دزدی داره!زور بزنه با 512 سرعت دانلود 40 میده!50 بشه خوشحالم مکنه!با اینکه سیگنال کوالیتیم بالاست!
وایمکس پهنای باند زیادی داره و معمولا برای سرعت های ما ایرانی ها کم نمیاد. مهمترین دلیل افت سرعت وجود نویز در سیگنال دریافتی است که باید جای مودم عوض بشه. همونطور که تو چند پست قبل گفتم شما به 192.168.1.1 بروید و در WiMax Status مقدار CINR خود را ببینید. اگر بالای 30 بود ، افت سرعت دارید. (مقدار استاندارد بین 15 تا 28)

دوستان حتما می دونن که GPRS چه مشکلات زیادی برای کاربرهایش داره (نوسانات سرعت و ...) حالا می خواستم بدونم این مشکلات در WImax هم به همون صورت وجود داره؟ :18:
به هر حال این دو سرویس هر دو شون ماهواره ای و شبیه به هم هستند دیگه!:27:

سرویس GPRS از پهنای باند اشتراکی استفاده میکنه و وقتی تعداد کاربران زیاد میشه سرعت افت شدیدی پیدا میکنه
اما وایمکس چنین نیست و شما در 24 ساعت میتونید از نهایت پهنای باند با سرعت ثابت استفاده کنید (البته به شرطی که مشکل آنتن دهی نداشته باشید) و هیچ کدوم ماهواره ای نیستند. همگی از درگاه مشخصی به نام مخابرات عبور میکنند تا به دست شما برسند.

rokhsarak
31-07-2011, 12:20
من لپ تاپم رو عوض کردم ولی دیگه نمیتونم وصل بشم. تنضیمات مودم رو هم از صفحه وایمکس برداشتم و انجام دادم. همش میزنه connecting
مودمم USB هستش.چیکار کنم؟

Ebhaam
31-07-2011, 13:17
وایمکس پهنای باند زیادی داره و معمولا برای سرعت های ما ایرانی ها کم نمیاد. مهمترین دلیل افت سرعت وجود نویز در سیگنال دریافتی است که باید جای مودم عوض بشه. همونطور که تو چند پست قبل گفتم شما به 192.168.1.1 بروید و در WiMax Status مقدار CINR خود را ببینید. اگر بالای 30 بود ، افت سرعت دارید. (مقدار استاندارد بین 15 تا 28)

سرویس GPRS از پهنای باند اشتراکی استفاده میکنه و وقتی تعداد کاربران زیاد میشه سرعت افت شدیدی پیدا میکنه
اما وایمکس چنین نیست و شما در 24 ساعت میتونید از نهایت پهنای باند با سرعت ثابت استفاده کنید (البته به شرطی که مشکل آنتن دهی نداشته باشید) و هیچ کدوم ماهواره ای نیستند. همگی از درگاه مشخصی به نام مخابرات عبور میکنند تا به دست شما برسند.
مشکل انتن دهی یعنی چی؟ خوب محله ی ما تو منطقه ی سبزه! همین کافیه؟ :2:
البته دو سه تا اپارتمان هم دور و بالای خونه ی مارو گرفته! :41:

spiky
31-07-2011, 13:46

اشتباه!!!!!!!!
هر چه قدر که مقدار cinr بیشتر باشه بهتره و هر چه قدر که مقدار rssi کمتر باشه بهتره

Imanhjp
31-07-2011, 14:50
اشتباه!!!!!!!!
هر چه قدر که مقدار cinr بیشتر باشه بهتره و هر چه قدر که مقدار rssi کمتر باشه بهتره

از کجا چنین حرفی میزنی؟ CINR مقدار نویز موجود هست هر چه بیشتر باشه بهتره؟
وقتی این مقدار به 40 برسه کلا اینترنت شما قطع میشه. میتونی امتحان کنی
این هم جواب شما از یک کارشناس مخابرات:

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

مشکل انتن دهی یعنی چی؟ خوب محله ی ما تو منطقه ی سبزه! همین کافیه؟ :2:
البته دو سه تا اپارتمان هم دور و بالای خونه ی مارو گرفته! :41:

مشکل آنتن دهی یعنی مقدار RSSI از -80 کمتر بشه یعنی برسه -85 و ...
چراغ های مودم خیلی ملاک نیست و این اعداد مهم تر هستند. البته اگر منطقه سبز هستید و تداخل امواج نداشته باشید قطعا افت سرعت نخواهید داشت

spiky
31-07-2011, 15:43

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

چراغ های مودم خیلی ملاک نیست و این اعداد مهم تر هستند. البته اگر منطقه سبز هستید و تداخل امواج نداشته باشید قطعا افت سرعت نخواهید داشت
من کاری ندارم که کارشناسای بی سواد مخابرات چی گفتن , شما میتونی از بین این همه مقاله ای که تو اینترنت درباره وایمکس هست بری بخونی و بفهمی اگر هم نخواستی ساده ترین راه زنگ بزن از ایرانسل بپرس

Ebhaam
31-07-2011, 16:22
این اطلاعات شاید کمک کنه :

شاخص قدرت سیگنال دریافتی RSSI = Recieved signal strenth indicator
CINR = Carrier to interference and noise ratio
SINR = Signal to interference and noise ratio

در نتیجه هر چی RSSI بیشتر باشه یعنی قدرت سیگنال بیشتره.:31:

Ebhaam
31-07-2011, 16:44
تخفیف ویژه وایمکس ایرانسل به مناسبت ماه مبارک رمضان

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، با ثبت نام در تاریخ ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۰، از هدایای ویژه بهره‌مند شوید...
لطفا توجه داشته باشید که مراحل ثبت نام و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز از زمان ثبت‌نام انجام شود.:31:

اطلاعات بیشتر :

rezazadeh65
31-07-2011, 17:06

من کاری ندارم که کارشناسای بی سواد مخابرات چی گفتن , شما میتونی از بین این همه مقاله ای که تو اینترنت درباره وایمکس هست بری بخونی و بفهمی اگر هم نخواستی ساده ترین راه زنگ بزن از ایرانسل بپرس

مقدار CINR به نسبت RSSI بالا میره و برای داشتن اینترنت با کفیت خوب باید نسبت به هم توی یک رنج باشه ، اما خوب CINR 40 وااقعا باعث قطعی اینترنت میشه ،از طرفی اگه RSSI مثلا روی -70 باشه ولی CINR زیر 10 امکانش هست که ارتباط برقرار نشه

Imanhjp
31-07-2011, 17:14

اتفاقا اول از همه از ایرانسل پرسیدم
مشکل تداخل امواج که داشتم به من گفتن دور مودم فویل بپیچ و سعی کن تا 25 بیاد پایین. الان رسوندمش به 17 و اصلا مشکل سرعت ندارم.
حالا کارشناس مخابرات شد بی سواد؟
هی من میگم CINR یعنی نویز شما میگی هر چی بیشتر باشه بهتره....:27:

ehsan_jan3
31-07-2011, 17:23
دوستان دانشمند کاری نمیشه کرد تا این کله قند ما بجای تعرفه 128 با تعرفه 2 مگابایت کار کنه .بدون نوشتن نامه وغیره .از طریق نرم افزاری ؟

ehsan_jan3
31-07-2011, 17:23
لطفا حذف شود

amh1365
31-07-2011, 17:29
با توجه به اینکه CINR نسبت حامل به نویز و تداخل است. به نظر می رسد هرچه بزرگتر باشد باید نویز کمتر باشد. (یعنی مخرج کوچکتر باشد). البته به نظر من لزومی ندارد که هرچه این پارامتر زیاد شود کیفیت بیشتر شود. بلکه ممکن است با افزایش آن تا حدود 30 کیفیت بیشتر و با افزایش بیشتر کیفیت افت کند.

MITAJOON
31-07-2011, 20:46
عجب بحث جالبی شد!بهر حال CINR Reuse1 من حدود 18 db و CINR Reuse3 من حدود 25 db و RSSI من حدود -71 dbm هست!

rezazadeh65
31-07-2011, 21:31
من لپ تاپم رو عوض کردم ولی دیگه نمیتونم وصل بشم. تنضیمات مودم رو هم از صفحه وایمکس برداشتم و انجام دادم. همش میزنه connecting
مودمم USB هستش.چیکار کنم؟

شناسه وایمکس رو قبل از @mtnirancell.com بزنید

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

عجب بحث جالبی شد!بهر حال CINR Reuse1 من حدود 18 db و CINR Reuse3 من حدود 25 db و RSSI من حدود -71 dbm هست!

مشخصات آنتنتون خیلی خوبه ، dl و ul رو چند می زنه؟ اونجا که نوشته QPSK یا QAM که قبل و بعدش ممکنه عدد داشته باشه مثل 16QAM3/4
مودمتون چیه؟

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

4 روز گذشته زنگ نزدن ؟ دیر شده ، پیگیری کنید تا شلوغ نشده واستون بفرستن

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

علتش می تونه این باشه که وقتی مودم رو حالت TLS باشه و یوزر نیم رو توی پرتال وارد می کنید ، تا وقتی مودم خاموش نشه یوزر نیم و پسورد تو مودم می مونه ، برای همین شاید دیدن این دکمه نیازی نباشه ، در ضمن آنتن گرفتن ممکنه خیلی وقت گیر باشه ، برای همین خاموش نشه بهتره

Ebhaam
31-07-2011, 21:33
سلام.
در حال حاضر بین مودم های ایرانسل کدوم رو برای من پیشنهاد می کنید؟ محله مون تو منطقه ی سبزه.:46:

Imanhjp
31-07-2011, 21:37
سلام.
در حال حاضر بین مودم های ایرانسل کدوم رو برای من پیش بینی می کنید؟ محله منو تو منطقه ی سبزه.:46:

مدل BM632W از همه بهتره به این دلایل:
برندش معتبره و ساخت Huawei چین هست
از استاندارد WiFi802.11n پشتیبانی میکنه
قابل اتصال به آنتن خارجی هست
ابعاد و ظاهرش هم مناسبه
اما به هیچ عنوان FBR-105 رو پیشنهاد میکنم که خودم دارم و میدونم چه چیز مزخرفیه

rokhsarak
31-07-2011, 23:14
زدم ولی باز هم connecting هستش

rokhsarak
31-07-2011, 23:27
شناسه وایمکس رو زدم ولی باز هم connecting میزنه و وصل نمیشه

Mehran14233
31-07-2011, 23:31

من هم همین مدل رو دارم . چیش مزخرفه ؟ البته اندازه ش خیلی بزرگ و جاگیره :31:

MITAJOON
31-07-2011, 23:35
مشخصات آنتنتون خیلی خوبه ، dl و ul رو چند می زنه؟ اونجا که نوشته QPSK یا QAM که قبل و بعدش ممکنه عدد داشته باشه مثل 16QAM3/4
مودمتون چیه؟[COLOR="Silver"]

مرسی خوشحال شدم!DL رو الان زده 46.681MB و UP رو هم زده 5.366MB! و UL_FEC و DL_FEC رو هر دوشو زده 16QAM(CTC) 1/2 و البته Signal Strength رو 71 % زده!مودمم BM632W هست.

rezazadeh65
01-08-2011, 07:46
شناسه وایمکس رو زدم ولی باز هم connecting میزنه و وصل نمیشه

احتمال زیاد دارید اشتباه می زنید یوزر و پسورد رو
ولی اگه مطمئن هستید ، پایین سمت راست یه دکمه کوچیک هست که بزنید صفحه برنامه بزرگ میشه ، سمت راست گزینه ای که TLS داره رو انتخاب کنید و در خط پایین @mtnirancell.com رو بکیند @irancell.ir ببینید ( به حروف و اعداد قبلش دست نزنید ) connected میشه یا نه

مرسی خوشحال شدم!DL رو الان زده 46.681MB و UP رو هم زده 5.366MB! و UL_FEC و DL_FEC رو هر دوشو زده 16QAM(CTC) 1/2 و البته Signal Strength رو 71 % زده!مودمم BM632W هست.

شما باید حداقل سرعت دانلودتون روی 18 باشه ، حتما مشکلی وجود داره که سرعتتون کم شده ،حتما با پشتیبانی تماس بگیرید

spiky
01-08-2011, 10:31
اتفاقا اول از همه از ایرانسل پرسیدم
مشکل تداخل امواج که داشتم به من گفتن دور مودم فویل بپیچ و سعی کن تا 25 بیاد پایین. الان رسوندمش به 17 و اصلا مشکل سرعت ندارم.
حالا کارشناس مخابرات شد بی سواد؟
هی من میگم CINR یعنی نویز شما میگی هر چی بیشتر باشه بهتره....:27:
بی سوادی کسایی که تو مخابرات کار میکنن رو همه میدونن در ضمن محض اطلاعتون این کار رو من عملی تجربش رو دارم تو خونه خودمون مشکل سرعت ندارم و cinr هم همیشه حدود 20 22 هست ولی خونه مادربزرگم حدود 13 14 هست و به شدت نوسان افت سرعت دارم حالا شما هی حرف خودت رو بزن

reza_p
01-08-2011, 11:39
مدل BM632W از همه بهتره به این دلایل:
برندش معتبره و ساخت Huawei چین هست
از استاندارد WiFi802.11n پشتیبانی میکنه
قابل اتصال به آنتن خارجی هست
ابعاد و ظاهرش هم مناسبه
سلام
برای مناطقی که از مودم داخلی پشتیبانی نمیکنه هم میشه از این مودمها استفاده کرد . آنتش رو خود ایرانسل داره یا اینکه باید از جای دیکه ای تهیه کرد . دو تا کوچه بالاتر از ما رو مودم داخلی پشتیبانی میکنه ولی توی کوچه ما ظاهرا پشتیبانی نمیشه (البته توی نقشش که اینطوره البته یه 1 سالی هست که نقشه مناطق تحت پوشش رو جداقل سمت ما آپدیت نکرده )

با تشکر

Mehran14233
01-08-2011, 12:13
دوستان این حساب ویژه که "باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه" رو می زنه اون عدد رو به روش برحسب چیه ؟ ریاله ؟ کیلوبایته ؟ .... ؟

با عرض معذرت واقعا" ر.ی.د.ن با این سیستم ecareشون .

Imanhjp
01-08-2011, 12:36
سلام
برای مناطقی که از مودم داخلی پشتیبانی نمیکنه هم میشه از این مودمها استفاده کرد . آنتش رو خود ایرانسل داره یا اینکه باید از جای دیکه ای تهیه کرد . دو تا کوچه بالاتر از ما رو مودم داخلی پشتیبانی میکنه ولی توی کوچه ما ظاهرا پشتیبانی نمیشه (البته توی نقشش که اینطوره البته یه 1 سالی هست که نقشه مناطق تحت پوشش رو جداقل سمت ما آپدیت نکرده )

با تشکر
به نقشه زیاد اعتماد نکن
بهترین کار تست کردن یک مودم اینکه در منزل خودتونه. من حساب قبلی ام رو دادم به یکی از بستگان که تو منطقه زرد بود و الان میگه از 5 تا چراغ 4 تاش روشنه.
در مورد آنتن هم ایرانسل نمیده ، سوکتش شبیه ----- ماهواره است و احتمالا به یک آنتن خازنی وصل میشه.

دوستان این حساب ویژه که "باقي مانده ترافيک رايگان -ماهيانه" رو می زنه اون عدد رو به روش برحسب چیه ؟ ریاله ؟ کیلوبایته ؟ .... ؟

با عرض معذرت واقعا" ر.ی.د.ن با این سیستم ecareشون .

اون بر حسب ریاله . یعنی نرخ مصرف آزاد از اون کم میشه. برای اینکه بفهمی چند مگابایت داری دو رقم آخر سمت راست رو نادیده بگیر ، همونقدر مگابایت داری

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

بی سوادی کسایی که تو مخابرات کار میکنن رو همه میدونن در ضمن محض اطلاعتون این کار رو من عملی تجربش رو دارم تو خونه خودمون مشکل سرعت ندارم و cinr هم همیشه حدود 20 22 هست ولی خونه مادربزرگم حدود 13 14 هست و به شدت نوسان افت سرعت دارم حالا شما هی حرف خودت رو بزن

این بیچاره توی انجمن IR-Tci یک کاربر معمولیه و تو مخابرات کار نمیکنه
شما برو توی تنظیمات مودم همونجایی که CINR داره رو Help اش رو بخون ببین چی نوشته

rokhsarak
01-08-2011, 13:55
انجام دادم کاری رو که گفتین ولی باز همون مشکل وجود داره.نکته جالبش اینه که سیستم و مودم رو بردم طبقه سوم و connect شد.مشکل فقط تو خونه ماست که طبقه اوله.چرا؟

Imanhjp
01-08-2011, 16:09
انجام دادم کاری رو که گفتین ولی باز همون مشکل وجود داره.نکته جالبش اینه که سیستم و مودم رو بردم طبقه سوم و connect شد.مشکل فقط تو خونه ماست که طبقه اوله.چرا؟

امواج وایمکس از جنس ماکرویو هست و مانع مثل دیوار یا ساختمان شدیدا روش تاثیر منفی میذاره. احتمالا یک ساختمون بین شما و دکل قرار داره که امواج به طبقه سوم میرسه اما به شما نمیرسه
مودم رو نزدیک پنجره قرار بدید ببینید تاثیری داره؟

rezazadeh65
01-08-2011, 16:26

خوب همینه دیگه طبقه بالا همیشه آنتن قوی تره ، من فکر کردم روی لپتاپ کانکت میشه ولی رو پی سی نمیشه ( یعنی هر دو کنار هم هستن ) بگردید تو خونتون جایی رو پیدا کنید که آنتن قوی باشه

mokhtar
01-08-2011, 17:50
خوب دوستان من تصمیم رو گرفتم که 2 مگ بگیرم مودم هم bm623w رو بگیرم

برای خونه جطوری راحت بگیرم که به مشکل نخورم؟؟

دوستان راهنمایی کنن برای ثبت نام

BioHazard
01-08-2011, 20:04
بچه ها اکه ممکنه یک نمونه پینگ از اروپا(مثلا آلمان) از speedtest بزارید ، ممنون میشم!!!

Imanhjp
01-08-2011, 22:37
خوب دوستان من تصمیم رو گرفتم که 2 مگ بگیرم مودم هم bm623w رو بگیرم

برای خونه جطوری راحت بگیرم که به مشکل نخورم؟؟

دوستان راهنمایی کنن برای ثبت نام
موقع ثبت نام نوع رو بزنید شرکتی (حقیقی)
بعدش بقیه چیزا رو کامل پر کنید و موقع نصب هم یک نامه سربرگ دار و مهر و امضا دار از یک شرکت ، موسسه یا ... با ذکر سرعت بهشون تحویل بدین.

بچه ها اکه ممکنه یک نمونه پینگ از اروپا(مثلا آلمان) از speedtest بزارید ، ممنون میشم!!!

البته برای همه این مقدار نیست
قبلا برای من 500 بود

MITAJOON
02-08-2011, 04:38
این پینگ منه که همین 2 دقیقه پیش گرفتمش!ساعت و تارخیش روی خود تست درست نیست،در حال حاضر پینگ بدی نسبت به تست های قبلیم نیست.اما خب در کل افتضاحه!سرویسم 512 پایه هست.مودمم bm632w وای فای