PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

arsenal_lover
23-05-2011, 21:44
دوستان گرامی و عزیز از اینکه وقت میزارین و جواب سوالا رو میدین متشکر.من میخواستم فردا برم ثبت نام کنم وایمکس اخه مودماشو نصف قیمت میده.چیزی که واسه من خیلی مهمه پینگ هست.اگه دوستان لطف کنن پینگ سرویسهای ۲۵۶ و ۱۲۸ رو بگن ممنون میشم.اخه واسه من بازی انلاین مثل کانتر خیلی مهمتر از دانلوده.دانلودو میشه دانشگاهم کرد!! اگه سریع جواب بدین ممنون میشم اخه میخوام فردا ثبت نام کنم.

hamidrezavictor
23-05-2011, 22:35
یعنی کسی نبود جواب منو بده.الان می رم خودکشی می کنم!!!!!:19:دوستان یه راهنمایی خواستم.

این سوالاتو بارها جواب دادن... مودم wifi خیلی خوبه عالیه اصلا ریستم نمیکنه... مودمایه wifi هیچ تفاوتی به جز شکل ظاهری ندارن... اگه نامه ی شرکت ببری هیچ مشکلی پیش نمیاد

hamidrezavictor
23-05-2011, 22:41
ببخشید یه سوال دیگه... من می خوام 256 بگیرم ولی تو سایت واسه ثبت نام وقتی کاربر خانگی رو انتخاب میکنی نمیتونی بیشتر از 128 رو انتخاب کنی.... برادرم شرکت داره میشه زد کاربر شرکتی؟ آخه نصاب میاد تو خونه میبینه ضایع نیست؟
کلا چطوریه جریانش؟؟؟؟

اگه نامه بهش بدی از سمت شرکت داداشت که مهر شرکتم پاش باشه و این حرفا مشکلی پیش نمیاد ضایع هم نیست :27: چون الان مثلا تو خونه استفاده میکنی پس فردا تو شرکت باز روز بعد توو دانشگاه :31: دیگه انقدرها هم گیر نمیدن فقط میخوان طبق قانون باشن همین

loyalamin
24-05-2011, 09:22
من یه مشکلی دارم . این سرویس اعتباری وایمکس رو گرفتم . می خواستم بدونم چطوری میشه اعتبار رو شارژ کرد ؟ من 12000 تومن ریختم به حساب از طریق خوده سایت ایرانسل ولی 2 روزه نمی تونم به اینترنت وصل بشم . آیا حتما باید با کارت شارژ اعتبار بگیرم؟ قید 12 تومن رو بزنم ؟

hamidrezavictor
24-05-2011, 09:30
من یه مشکلی دارم . این سرویس اعتباری وایمکس رو گرفتم . می خواستم بدونم چطوری میشه اعتبار رو شارژ کرد ؟ من 12000 تومن ریختم به حساب از طریق خوده سایت ایرانسل ولی 2 روزه نمی تونم به اینترنت وصل بشم . آیا حتما باید با کارت شارژ اعتبار بگیرم؟ قید 12 تومن رو بزنم ؟

میشه بیشتر توضیح بدی 12000 تومان ریختی برای چه سرویسی؟ وارد حساب کاربریت که میشی اعتبارت زیاد نشده؟
اگه طرحت 3 گیگ پایه است باید 12500 شارژ میکردی... برو توو پنلت ببین طرحت چیه تغییر نکرده...
وقتی میخوای پولو واریز کنی پایین توضیح داده که اگه مشکلی پیش اومد به ایمیلی که داده ایمیل بزنی

hamed619
24-05-2011, 09:40
با سلام مانده حساب من كه تو ايرانسل زده به مگ يا بايت است ممنون ميشم جواب بديد.

Electronic-Arts
24-05-2011, 09:51
2 صفر رو بردار میشه مگابایت مونده

arsenal_lover
24-05-2011, 09:57
آقا جواب ما رو نميدين ؟!!

arsenal_lover
24-05-2011, 10:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين واسه اينترنت دانشگاهه

:31:

hamidrezavictor
24-05-2011, 10:25

بایت... هر 1000 بایت میشه 1 کیلوبایت هر 1000 کیلوبایت هم میشه 1 مگابایت اگه اشتباه نکنم :20:

matador
24-05-2011, 10:49
بایت... هر 1000 بایت میشه 1 کیلوبایت هر 1000 کیلوبایت هم میشه 1 مگابایت اگه اشتباه نکنم :20:

البته هر 1024

Electronic-Arts
24-05-2011, 10:54
نمیدونم چرا وقتی یه نفر جواب میده بقیه حتما یا باید همون جواب رو بدن یا جواب غلط بدن
همون طور که گفتم مانده حساب باید 2 صفر رو برداری میشه مگابایت مونده ولی حجمی که استفاده کردی به بایت هست و دوستمون هم حجم مونده رو پرسید نه حجم مصرف شده

hamidrezavictor
24-05-2011, 12:26
نمیدونم چرا وقتی یه نفر جواب میده بقیه حتما یا باید همون جواب رو بدن یا جواب غلط بدن
همون طور که گفتم مانده حساب باید 2 صفر رو برداری میشه مگابایت مونده ولی حجمی که استفاده کردی به بایت هست و دوستمون هم حجم مونده رو پرسید نه حجم مصرف شده

اولا جوابتو ندیدم دوما شما حرفه ای سوما اینجا بحث و بررسی باید بکنیم نه اینکه یکی سوال کنه فقط یک جواب بگیره نظر شما چیه؟ من میخوام بحث و باز کنم :27: ما هم گفتیم بایت خوب اینجا تبدیل بایت به مگابایت چرا 2 تا صفر باید کم کرد؟

loyalamin
24-05-2011, 12:41
میشه بیشتر توضیح بدی 12000 تومان ریختی برای چه سرویسی؟ وارد حساب کاربریت که میشی اعتبارت زیاد نشده؟
اگه طرحت 3 گیگ پایه است باید 12500 شارژ میکردی... برو توو پنلت ببین طرحت چیه تغییر نکرده...
وقتی میخوای پولو واریز کنی پایین توضیح داده که اگه مشکلی پیش اومد به ایمیلی که داده ایمیل بزنی

ممنون از پاسخت . خدمتت عرض کنم طرح تعرفه من اعتباري 128 پايه-6ماهه هستش تا 3 روز پیش اینترنت داشتم . توی حسابم هم که میرم میگه اعتبار خودتون رو افزایش بدین. من دفعه قبل یه کارت شارژ ده تومنی گرفته بودم و شارژ کردم. اما این دفعه گفتم اینترنتی از طریق بانک سامان که توی قسمت پرداخت قبض هستش پول رو واریز کنم . 12000 تومان ریختم به حساب و نوشت تا 24 ساعت بعد وارد حسابتون میشه که بعد 3 روز خبری نشد. امروز دوباره یه شارژ ده تومنی ایرانسل گرفتم و 9500 دیگه شارژ کردم و نوشت به اعتبار شما افزوده شد . اما هنوز نمی تونم برم اینترنت . البته وقتی میرم توی قسمت رسید بانکی نوشته 12 تومن ریختم به حساب.

ضمن اینکه توی بخش حساب هم نوشته : تاریخ شروع اعتبار ترافیک رايگان 1390/03/01 00:52:58
ضمن اینکه این قسمت رو هم متوجه نمی شم : هزینه آبونمان ماهیانه 540000
یعنی من باید ماهی 54000 تومن بدم برای چی ؟

hamidrezavictor
24-05-2011, 13:02
ممنون از پاسخت . خدمتت عرض کنم طرح تعرفه من اعتباري 128 پايه-6ماهه هستش تا 3 روز پیش اینترنت داشتم . توی حسابم هم که میرم میگه اعتبار خودتون رو افزایش بدین. من دفعه قبل یه کارت شارژ ده تومنی گرفته بودم و شارژ کردم. اما این دفعه گفتم اینترنتی از طریق بانک سامان که توی قسمت پرداخت قبض هستش پول رو واریز کنم . 12000 تومان ریختم به حساب و نوشت تا 24 ساعت بعد وارد حسابتون میشه که بعد 3 روز خبری نشد. امروز دوباره یه شارژ ده تومنی ایرانسل گرفتم و 9500 دیگه شارژ کردم و نوشت به اعتبار شما افزوده شد . اما هنوز نمی تونم برم اینترنت . البته وقتی میرم توی قسمت رسید بانکی نوشته 12 تومن ریختم به حساب.

ضمن اینکه توی بخش حساب هم نوشته : تاریخ شروع اعتبار ترافیک رايگان 1390/03/01 00:52:58
ضمن اینکه این قسمت رو هم متوجه نمی شم : هزینه آبونمان ماهیانه 540000
یعنی من باید ماهی 54000 تومن بدم برای چی ؟

3 روز پیش 6 ماهتون تموم شد درسته؟ خوب 2 باره باید 56000 تومان بدی برای طرح 6 ماه جدیدت... چرا تغییر تعرفه ندادی؟
راجع به هزینه ابونمانم برای منم نوشته 4200 تومان دقیق یادم نیست ولی ازم سر ماه چیزی کم نکرد شاید منظورش اینه مثلا من که ماهی 1 گیگ دارم باید 4200 بدم شما هم باید هر 6 ماه 54000 تومان بدی درسته؟

ata.royalfalcon
24-05-2011, 13:12
دوستان سلام
همانطوري كه قبلا هم گفتم من دائمي نا محدود 128 دارم .
ايا ميتونم همين رو تغيير بدم به مثلا 512 ؟؟؟
معرفينامه رو چطوري بايد بدم ايرانسل ؟؟؟

loyalamin
24-05-2011, 14:02
3 روز پیش 6 ماهتون تموم شد درسته؟ خوب 2 باره باید 56000 تومان بدی برای طرح 6 ماه جدیدت... چرا تغییر تعرفه ندادی؟
راجع به هزینه ابونمانم برای منم نوشته 4200 تومان دقیق یادم نیست ولی ازم سر ماه چیزی کم نکرد شاید منظورش اینه مثلا من که ماهی 1 گیگ دارم باید 4200 بدم شما هم باید هر 6 ماه 54000 تومان بدی درسته؟

3 روز پیش 1 ماهم تموم شد . ولی الان یادم اومد 3 هفته پیش به این طرح 6 ماه تغییر تعرفه داده بودم. چون هیچ ایمیل یا اس ام اسی در رابطه با اینکه چقدر پول تا کی باید بریزم . منم بیخیال شدم . ممنون از کمکت

Electronic-Arts
24-05-2011, 14:32
اولا جوابتو ندیدم دوما شما حرفه ای سوما اینجا بحث و بررسی باید بکنیم نه اینکه یکی سوال کنه فقط یک جواب بگیره نظر شما چیه؟ من میخوام بحث و باز کنم :27: ما هم گفتیم بایت خوب اینجا تبدیل بایت به مگابایت چرا 2 تا صفر باید کم کرد؟
خوب برای این که هم تجربه ثابت کرده و هم اپراتور ایرانسل گفته در ضمن میتونید ببینید برای 512 پایه مینویسه 400000000 که دو تا صفر رو برداری میشه 4,000,000 مگابایت یا همون 4 گیگابایت
همین جوری حساب میشه خوب

hamidrezavictor
24-05-2011, 16:27
یک سوال دارم میشه گوشی یک رابط ( انتقال اینترنت ) برای ارتباط بین مودم wifi و pc باشه ؟ کمک کنید

NINTENDO_DS
24-05-2011, 19:26
بچه ها شمام امروز سرعتاتون پایینه یا مال من فقط اینطوریه؟

تا دیروز با سرعت 108 دانلود میکرد الان شده 16 این مرکز خدمات هم که عین آدم جواب نمیده

یک فایل 60 مگی رو الان 1 ساعت و یک ربع طول میکشه تا دانلود کنه در حالی که تا دیروز فقط یک ربع طول می کشید

دیگه به خدا شیطونه میگه دهنم باز شه یک چیزی بهشون بگم

iCe m@n
24-05-2011, 22:22
بچه ها شمام امروز سرعتاتون پایینه یا مال من فقط اینطوریه؟

تا دیروز با سرعت 108 دانلود میکرد الان شده 16 این مرکز خدمات هم که عین آدم جواب نمیده

یک فایل 60 مگی رو الان 1 ساعت و یک ربع طول میکشه تا دانلود کنه در حالی که تا دیروز فقط یک ربع طول می کشید

دیگه به خدا شیطونه میگه دهنم باز شه یک چیزی بهشون بگم

برای من سرعت دانلودم خوبه ولی امروز سرعت باز کزدن page اومده پایین برای من:41:

simatehrani
24-05-2011, 22:28
ببخشید بازم سوال دارم... من ثبت نام کردم و امروز انگار از 9351000000 زنگ زدن و خونه نبودیم... اس ام اس اومد که تماس گرفتیم جواب ندادین و منطقتون پوشش مناسب میده و پول رو بریزین حساب ... بعنی دیگه مشکلی نیست؟ اگه اختلال داشته باشه بعدا میشه پس بدم ؟
راستی از وقتی پول رو میریزم حساب چقدر طول میکشه تا بیان نصب کنن؟؟؟

مرسییی

AlexanderMahone
25-05-2011, 01:29
ببخشید بازم سوال دارم... من ثبت نام کردم و امروز انگار از 9351000000 زنگ زدن و خونه نبودیم... اس ام اس اومد که تماس گرفتیم جواب ندادین و منطقتون پوشش مناسب میده و پول رو بریزین حساب ... بعنی دیگه مشکلی نیست؟ اگه اختلال داشته باشه بعدا میشه پس بدم ؟
راستی از وقتی پول رو میریزم حساب چقدر طول میکشه تا بیان نصب کنن؟؟؟

مرسییی
مشکلی نیست پول رو بریزید به حساب قبلا من که ثبت نام کردم 3 روز طول کشید اما مثل اینکه حالا تا یک هفته هم ممکنه طول بکشه اختلال از نظر پوشش اگر منظورتونهکه زمانی که میگن توی منطقه پوشش مناسب داریدکه غیر ممکن به حساب بیاد ولی اگر نقص مودم منظورتون هست بله یا مودم تعویض میشه یا تعمیر اگر هم ناراضی بودید از سرویس حسابتون رو میبندیدو میتونید مودم رو پیش خودتون نگه دارید یا برشگردونید به ایرانسل من که یک سال 4 ماه هست 128 دائم دارم و راضی هستم:11:

ghafari88
25-05-2011, 09:04
دوستان گلم سلام
( قبل از اینکه سوالم رو مطرح کنم و کتک بخورم :31:، عرض کنم که حدود ده صفحه قبل تر رو خوندم اما جوابم رو، با اینکه یکی دو نفر سوال مشابه پرسیده بودن، پیدا نکردم؛ برای همین دارم می پرسم :20:)
:13: اصل سوال : بچه ها من می خوام وایمکس بگیرم ... به نظرتون ایرانسل خوبه؟
:10: توضیح : طی بررسی ای که من توی این صفحات انجام دادم اکثر بچه ها مباحث بعد از خرید رو مطرح کردن و نظری در مورد کیفیت سرویس ها و پشتیبانی خیلی درج نشده بود. این موضوع برای من خیلی مهمه چون الان ADSL دارم و می خوام آخر خرداد تغییر سرویس بدم. تصمیم تا حدودی رو وایمکس هست اما باز می خوام از طرف کسایی که دارن راهنمایی بشم. بین مبین و ایرانسل هم موندم. احساس کردم ایرانسل بهتره برای همین اینجا طرح سوال کردم.
امیدوارم که جوابم رو بگیرم.
راستی منزل ما محدوده تهران-یوسف آباد هست. البته همیشه اونجا نمی خوام استفاده کنم و احتمالا محدوده های مرزداران و کریمخان هم بخوام استفاده کنم.

NINTENDO_DS
25-05-2011, 11:57
دوست من من ایرانسل دارم بعضی موقع ها خیلی خوبه بعضی موقع ها هم مثل امروز و دیروز کفر در آره

مثلا بنده سرویس 1 مگابیت بر ثانیه دارم ولی سرعت دانلودم قبلا 108 بود الان شده 15 خودت حساب کن چقدر توی دانلود تاثیر داره

بخش پشتیبانیشون هم فقط سوالهای مربوط به نصب و اشکال مودم رو توضیح میده ولی هیچوقت مشکل سرعت رو حل نمی کنن

من راستشو بگم اگر توی کریمخان ساختمونتون بلنده و طبقات بالایی هستین خط خوب میده وگرنه طبقات پایین رو کلا بیخیال خط دادن میشه

siamak_kh
25-05-2011, 11:57
پول زور گرفتن ايرانسل

از اول برج 3 سرويس 6 ماهه 512 نا محدود من تموم شد......قبل از اتمام مدت تعرفه ، ميخواستم تغيير تعرفه بدم.....اما تو سايت ايرانسل، قسمت تغيير تعرفه به صورت واضح موارد زير رو نوشته.

* توجه داشته باشيد در صورت انتخاب هر يك از موارد زير، درخواست تغيير طرح تعرفه شما رد خواهد شد:
1. تعرفه هاي قديمي
2. تعرفه هاي پيشرفته
3. تعرفه 1 مگابیت بر ثانیه پایه
4. تعرفه 2 مگابیت بر ثانیه پایه
5. درصورتيكه طرح تعرفه فعلي شما جز طرحهاي بلند مدت مي باشد (6 ماهه) تا پايان مدت اعتبار تعرفه فعلي خود (6 ماهه)، مجاز به تغيير طرح تعرفه نمي باشيد.

كه وقتي من مورد (( 5 )) رو ديدم صبر كردم تا مدت تعرفه به طور كامل تمام شود و بعد اقدام كنم....و.حالا چون ديگر نيازي به اين سرعت و حجم نا محدود ندارم ، سرعت 256 پابه رو انتخاب كردم..اما ايرانسل ميگفت ، چون بعد از زمان اتمام تعرفه اقدام كردي بايد اين ماه رو اجبارا 512 نامحدود بگيري يعني 61000 تومان از جيب مبارك ، واريز كني چون اين يه قانونه، و اگه واريز نكني حسابت معلق ميشه و چنان و چنان..............جوري صحبت ميكنن كه انگار جرم كردي........ جالبه كه نه تنها هيچ توضيحي در مورد گرفتن پول زوركي در سايت يا تبليغات رنگارنگ، ايرانسل وجود نداره ، بلكه با مورد شماره 5 بالا كه تو قسمت تغيير تعرفه نوشته ، سعي دارن مشتركين قديمي رو گمراه كنن كه تو تله اي كه من افتادم بيفتن......................
پس حواستون رو جمع كنين كلاهي كه سر من رفت سر شما نره..............
ببخشيد سرتون رو درد آوردم...

NINTENDO_DS
25-05-2011, 12:01
پول زور گرفتن ايرانسل

از اول برج 3 سرويس 6 ماهه 512 نا محدود من تموم شد......قبل از اتمام مدت تعرفه ، ميخواستم تغيير تعرفه بدم.....اما تو سايت ايرانسل، قسمت تغيير تعرفه به صورت واضح موارد زير رو نوشته.

* توجه داشته باشيد در صورت انتخاب هر يك از موارد زير، درخواست تغيير طرح تعرفه شما رد خواهد شد:
1. تعرفه هاي قديمي
2. تعرفه هاي پيشرفته
5. درصورتيكه طرح تعرفه فعلي شما جز طرحهاي بلند مدت مي باشد (6 ماهه) تا پايان مدت اعتبار تعرفه فعلي خود (6 ماهه)، مجاز به تغيير طرح تعرفه نمي باشيد.

كه وقتي من مورد (( 5 )) رو ديدم صبر كردم تا مدت تعرفه به طور كامل تمام شود و بعد اقدام كنم....و.حالا چون ديگر نيازي به اين سرعت و حجم نا محدود ندارم ، سرعت 256 پابه رو انتخاب كردم..اما ايرانسل ميگفت ، چون بعد از زمان اتمام تعرفه اقدام كردي بايد اين ماه رو اجبارا 512 نامحدود بگيري يعني 61000 تومان از جيب مبارك ، واريز كني چون اين يه قانونه، و اگه واريز نكني حسابت معلق ميشه و چنان و چنان..............جوري صحبت ميكنن كه انگار جرم كردي........ جالبه كه نه تنها هيچ توضيحي در مورد گرفتن پول زوركي در سايت يا تبليغات رنگارنگ، ايرانسل وجود نداره ، بلكه با مورد شماره 5 بالا كه تو قسمت تغيير تعرفه نوشته ، سعي دارن مشتركين قديمي رو گمراه كنن كه تو تله اي كه من افتادم بيفتن......................

ما عادت داریم عزيز

مثلا من 82000 تومن ماهی میدم واسه یک مگابیت در حالی که سرعت 128 به من میدن حیف هم که هرچی اعتراض میکنیم کسی جوابگو نیست

فقط تبلیغ میکنن یکی نیست بگه وقتی فضا برای کاربرای دائمیتون ندارین چرا باز ثبت نام کاربر جدید میکنین!

ایول همین الان با اسپید تست یک تست گرفتم سرعت دانلود 0.22 چقدر افتضاح

البته میگن واسه یک سری جریانات امروز و دیروز سرعت ها رو نصف کردن چون به نظر میاد مودم من سعی میکنه سرعت رو بالا بیاره ولی نمیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iCe m@n
25-05-2011, 12:53
ما عادت داریم عزيز

مثلا من 82000 تومن ماهی میدم واسه یک مگابیت در حالی که سرعت 128 به من میدن حیف هم که هرچی اعتراض میکنیم کسی جوابگو نیست

فقط تبلیغ میکنن یکی نیست بگه وقتی فضا برای کاربرای دائمیتون ندارین چرا باز ثبت نام کاربر جدید میکنین!

ایول همین الان با اسپید تست یک تست گرفتم سرعت دانلود 0.22 چقدر افتضاح

البته میگن واسه یک سری جریانات امروز و دیروز سرعت ها رو نصف کردن چون به نظر میاد مودم من سعی میکنه سرعت رو بالا بیاره ولی نمیاد

دوست عزیز سرعت شما که خیلی واقعا بده اونم برای 1mb
من هم سرویس 1mb دارم ولی سرعتم خوبه
این هم تست که همین الان گرفتم

hamidrezavictor
25-05-2011, 14:04
پول زور گرفتن ايرانسل

1. تعرفه هاي قديمي
2. تعرفه هاي پيشرفته

سلام عزیز بارها و بارها توو همین تاپیک دوستان گفتن که 3 روز قبل از اتمام طرحتون برای تغییرش درخواست بدین... این که شما بعد از اتمام تعرفتون دوباره وارد طرح قبلیتون نشدین بازم خدارو شکر... منظور از بند 5 اینه که تا 6 ماه تموم نشه نمیتونی تغییر تعرفه بدی یعنی ماه اول 512 باشی ماه دوم 1 مگابایت نه اینکه نتونی درخواست تغییر تعرفه بدی... بیشتر دقت کن :20: مرسی از اطلاع رسانیت

ghafari88
25-05-2011, 14:49
دوست من من ایرانسل دارم بعضی موقع ها خیلی خوبه بعضی موقع ها هم مثل امروز و دیروز کفر در آره

مثلا بنده سرویس 1 مگابیت بر ثانیه دارم ولی سرعت دانلودم قبلا 108 بود الان شده 15 خودت حساب کن چقدر توی دانلود تاثیر داره

بخش پشتیبانیشون هم فقط سوالهای مربوط به نصب و اشکال مودم رو توضیح میده ولی هیچوقت مشکل سرعت رو حل نمی کنن

من راستشو بگم اگر توی کریمخان ساختمونتون بلنده و طبقات بالایی هستین خط خوب میده وگرنه طبقات پایین رو کلا بیخیال خط دادن میشه

پول زور گرفتن ايرانسل

1. تعرفه هاي قديمي
2. تعرفه هاي پيشرفته
3. تعرفه .......

......

ممنون از نظرات دوستای خوبم ... بخصوص نینتندو عزیز. :10:نه راستش من بیشتر تو یوسف آباد می خوام استفاده کنم و کریمخان هم ساختمون بلن هست اما من طبقات پائینشم. حالا از جمع بندی حرفای شما به دو تا نتیجه رسیدم ... بهم بگید درسته یا نه:
1- اینکه معمولا خوب و بد داره. حالا به نظر شما بیشتر رو حالت بد تشریف دارن یا رو حالت خوب؟ .. چون بد بودن مقطعی توی مملکت ما طبیعیه ( می فهمین که؟؟؟!!! ) :5:
2- پشتیبانی برای من خیلی مهمه .. یعنی می خواین بگین تعطیلن از لحاظ پشتیبانی؟؟!!! :41:

simatehrani
25-05-2011, 17:10
سلام
این اعتبار یک ماهه پایه که ثبت نام کردم از کی شروع میشه؟ از زمان نصب مودم توسط شرکت یا وقتی اون اول ثبت نام کردم شروع شده؟؟؟؟

hamidrezavictor
25-05-2011, 19:49
سلام
این اعتبار یک ماهه پایه که ثبت نام کردم از کی شروع میشه؟ از زمان نصب مودم توسط شرکت یا وقتی اون اول ثبت نام کردم شروع شده؟؟؟؟

از زمانی که مودمتون نصب و فعال بشه... اگه وسط ماه فعال بشین هزینه ی روزهای باقی مونده کسر میشه و بقیه ش به حسابتون اضافه میشه...

MAHANFX
25-05-2011, 22:48
سلام
من مصرف ازاد را از اول این ماه دارم استفاده میکنم ولی امرزو نمیدونم چرا هر سایتی را باز میکنم از اعتبارم کم نمیشه ایا امروز مصرف رایگان بوده یا اون طرح ا گیگ رایگان برام فعال شده البته شکر خدا قطعی نداشتم و سرعتم هم ثابت هست فقط عین ریگ پول میخوره هر چند من دانلود ندارم و برای کار ازش استفاده میکنم .

siamak_kh
26-05-2011, 00:02
ممنون از نظرات دوستای خوبم ... بخصوص نینتندو عزیز. :10:نه راستش من بیشتر تو یوسف آباد می خوام استفاده کنم و کریمخان هم ساختمون بلن هست اما من طبقات پائینشم. حالا از جمع بندی حرفای شما به دو تا نتیجه رسیدم ... بهم بگید درسته یا نه:
1- اینکه معمولا خوب و بد داره. حالا به نظر شما بیشتر رو حالت بد تشریف دارن یا رو حالت خوب؟ .. چون بد بودن مقطعی توی مملکت ما طبیعیه ( می فهمین که؟؟؟!!! ) :5:
2- پشتیبانی برای من خیلی مهمه .. یعنی می خواین بگین تعطیلن از لحاظ پشتیبانی؟؟!!! :41:

1-lمتوسط
2- بستگي داره.....اگه ايراد از كامي خودت باشه تو وصل شدن ، خوب بلدن راهنمايي كنن.....اما اگه ايراد از خود شركت باشه بايد كلي مو سفيد كني تا مشكلت برطرف بشه.البته اكثرا ايراد از شركته.

Soalziad
27-05-2011, 09:13
با سلام. بنده سرویس 128 وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم. همین حالا از ایرانسل کسی آمد و مودم رو نصب کرد و گفت طی 24 ساعت وصل میشه. اما هرچیزی ازش پرسیدم جواب درستی نداد. بنده با وایمکس کار نکرده ام. حالا میبینم مودم را نصب کرده و با کابل اترنت به لپتاپ وصل کرده. خب مگه این وایمکس بیسیم نیست؟ پس این کابل زردرنگ اترنت چی هست؟ بعد هم مودم رو چند جا گذاشت و گفت آنتن نداره و آخر سر یکجا گذاشت و گفت خوبه. بعد هم هیچ کانکشن جدیدی در کامپیوتر ایجاد نشده. پس وقتی سرویس وصل شد من چطور به وایمکس وصل بشوم و به اینترنت بروم؟ یعنی بدون کانکشنی که کانکت کنم (مثل dial up - adsl) چطوری وصل بشم؟ آیا بعد از وصل شدن سرویس اون مودم رو باید ثابت بذارم همونجا باشه و بعد لپتاپ رو هرجا خواستم ببرم و استفاده کنم؟ تکلیف کابل اترنت که به مودم و لپتاپ وصله چی میشه؟ آیا بعد از دریافت اس ام اس فعال شدن سرویس این کابل اترنت رو باید بکنم؟ یوزرنیم و پسورد برای چی از من میخواست؟ کجا این یوزرنیم و پسورد رو باید بزنیم؟ الان هم لپتاپ همینطوری روشن هست و مودم بهش وصل هست. خب یعنی 24 ساعت باید روشن بمونه لپتاپ تا وصل بشه؟ من کاملا گیچ شدم. مخصوصا اون قسمت کابل اترنت رو چون فکر میکردم بیسیم هست. بعد سوال دیگری هم داشتم. الان با این سرویس همزمان چند سیستم میتونن وصل بشن؟ لطفا من رو راهنمایی کنید. با تشکر از شما

Milad4171
27-05-2011, 09:55
با سلام. بنده سرویس 128 وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم. همین حالا از ایرانسل کسی آمد و مودم رو نصب کرد و گفت طی 24 ساعت وصل میشه. اما هرچیزی ازش پرسیدم جواب درستی نداد. بنده با وایمکس کار نکرده ام. حالا میبینم مودم را نصب کرده و با کابل اترنت به لپتاپ وصل کرده. خب مگه این وایمکس بیسیم نیست؟ پس این کابل زردرنگ اترنت چی هست؟ بعد هم مودم رو چند جا گذاشت و گفت آنتن نداره و آخر سر یکجا گذاشت و گفت خوبه. بعد هم هیچ کانکشن جدیدی در کامپیوتر ایجاد نشده. پس وقتی سرویس وصل شد من چطور به وایمکس وصل بشوم و به اینترنت بروم؟ یعنی بدون کانکشنی که کانکت کنم (مثل dial up - adsl) چطوری وصل بشم؟ آیا بعد از وصل شدن سرویس اون مودم رو باید ثابت بذارم همونجا باشه و بعد لپتاپ رو هرجا خواستم ببرم و استفاده کنم؟ تکلیف کابل اترنت که به مودم و لپتاپ وصله چی میشه؟ آیا بعد از دریافت اس ام اس فعال شدن سرویس این کابل اترنت رو باید بکنم؟ یوزرنیم و پسورد برای چی از من میخواست؟ کجا این یوزرنیم و پسورد رو باید بزنیم؟ الان هم لپتاپ همینطوری روشن هست و مودم بهش وصل هست. خب یعنی 24 ساعت باید روشن بمونه لپتاپ تا وصل بشه؟ من کاملا گیچ شدم. مخصوصا اون قسمت کابل اترنت رو چون فکر میکردم بیسیم هست. بعد سوال دیگری هم داشتم. الان با این سرویس همزمان چند سیستم میتونن وصل بشن؟ لطفا من رو راهنمایی کنید. با تشکر از شما

سلام.
معمولا حد اکثر زمان نصب 24 ساعت هست از 3 ساعت تا 24 ساعت متغیر هست.
وقتی اومد و پشت سیستم شما نشست و تنظیماتی رو انجام داد واسه مودم بود و اگر یوزر و پسورد خواست واسه این که وارد حساب کاربری بشه و بتونه تغییرات رو اعمال کنه. یه یوزر و پسورد هم واسه وایرلس احتمالا قرار داده اگه مودمتون وای فای هست.
بعد از اینکه رفت شما باید صبر کنید تا فرکانس موردم ثابت بشه یا براتون اس ام اس بیاد که فعال شده. بعد مودم رو یه بار قطع و وصل میکنین!
اون کابل برای تنظیمات اولیه لازمه ولی بعدش اگه لازم ندارین میتونین برش دارین و از طریق وای فای وصل بشین.
اون پسوردی رو هم که گفتن که براش قرار بدین باید از اون استفاده کنین!

شما در حالت عادی میتونین به چند سیستم با وایرلس وصل بشین و به یه PC از طریق کابل.
البته نمیشه زیاد از 128 انتظار داشت من 256 دارم روی 2 سیستم کار میکنم!
ا

Milad4171
27-05-2011, 10:01
این رو در نظر داشته باشین که تعداد مشترکین توی مناطق مختلف کاملا با قدرت گیرندگی مودم شما هماهنگه. هرچی تعداد مشترکین بیشتر بشه سرعت و قدرت فرکانس پایینتر میاد و گیرندگی کمتر میشه
من قبلا 5 تا چراغم روشن بود الان روزا 3 تاست شبا 2 تا یا یکی ولی البته سرعت رسیوم همون 32 هست!!! ولی پینگم پایین میاد

hamidrezavictor
27-05-2011, 12:25

1.کابل اترنت برای تغییرات تو تنظیمات مودم مثلا اگه بخوای پسوردو تغییر بدی ip کامپیوترتو با مودم هماهنگ میکنی وقتی همون ip توو my computer وارد میکنی وارد تنظیماتش میشه 2.وقتی مودم و وصل میکنن وارد حساب کاربریت میشن و تایید نصب و میزنن و نهایت تا 24 ساعت بهت اس ام اس میاد که به دنیای ایرانسل خوش اومدی 3.بیسیم است کابل اترنت و جدا کن چون لازم نیست وصل باشه و هر جا میخوای لپ تاپتو ببر و از طریق وایرلس سرچ کن و استفاده کن پسوردشم 123456789 4. کابل اترنت و بکن 5. فقط برای ایجاد تنظیمات کابلش به کارت میاد 6. 40 تا سیستم

Soalziad
27-05-2011, 15:53
با تشکر از شما دوستان. دقیقا کجا میتونم ببینم که چقدر از 3 گیگ رو استفاده کردم و چقدر مونده؟ الان نوشته مجموع کل استفاده ها (بایت) 15912960. یعنی چند مگ رو استفاده کردم؟ چون کلا 20 دقیقه هم تو اینترنت نبودم.سوال دیگری راجع به مودم داشتم. این مودم رو هر بار که کارمون تموم میشه از برق بکشیم و دوباره سری بعد به برق وصل کنیم؟ چون دکمه آن و آف نداره و کابل برق که بهش میخوره مستقیم روشن میشه. با تشکر از شما.e

iepa2pa
27-05-2011, 16:46
سلام
من 1 هفته می شه که ثبت نام کردم و شناسه و رمز برام اومده و شماره حساب و اینارم داده ولی گفته که تا زنگ نزدیم پولو نریزین.باید ان قدر طول بکشه؟یا نه؟چه کنم؟:41:
تو نقشه هم نو منطقه ی سبزم پولو بریزم زودتر میان واسه نصب یا صبر کنم بازم زنگ بزنن؟
راستی واسه پول ریختن کدوم راهو پیشنهاد می کنید؟کدوم سریع تره و بهتره؟اینترنتی بریزم خوبه؟
موقع ثبت نام گفتن یه هفته حداکثر از الان ان قد بد قولن خدا به خیر کنه!!
راستی اینا که میان نصب می کنن بد که من ویندوز عوض کنم چی میشه؟تنظیمات می پره؟درایور مودم رو می دن؟می تونم بعد ویندوز عوض کردن خودم نصبش کنم؟

iCe m@n
27-05-2011, 18:31
با تشکر از شما دوستان. دقیقا کجا میتونم ببینم که چقدر از 3 گیگ رو استفاده کردم و چقدر مونده؟ الان نوشته مجموع کل استفاده ها (بایت) 15912960. یعنی چند مگ رو استفاده کردم؟ چون کلا 20 دقیقه هم تو اینترنت نبودم.سوال دیگری راجع به مودم داشتم. این مودم رو هر بار که کارمون تموم میشه از برق بکشیم و دوباره سری بعد به برق وصل کنیم؟ چون دکمه آن و آف نداره و کابل برق که بهش میخوره مستقیم روشن میشه. با تشکر از شما.e

شما حدودا تا الان 15 مگابایت مصرف کردی

اگه برای مدت زیادی کار نداری باید از برق بکشی ولی اگه نهایتا 1 یا 2 ساعت باهاش کار نداری از برق نکش مودم رو

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

سلام
من 1 هفته می شه که ثبت نام کردم و شناسه و رمز برام اومده و شماره حساب و اینارم داده ولی گفته که تا زنگ نزدیم پولو نریزین.باید ان قدر طول بکشه؟یا نه؟چه کنم؟:41:
تو نقشه هم نو منطقه ی سبزم پولو بریزم زودتر میان واسه نصب یا صبر کنم بازم زنگ بزنن؟
راستی واسه پول ریختن کدوم راهو پیشنهاد می کنید؟کدوم سریع تره و بهتره؟اینترنتی بریزم خوبه؟
موقع ثبت نام گفتن یه هفته حداکثر از الان ان قد بد قولن خدا به خیر کنه!!
راستی اینا که میان نصب می کنن بد که من ویندوز عوض کنم چی میشه؟تنظیمات می پره؟درایور مودم رو می دن؟می تونم بعد ویندوز عوض کردن خودم نصبش کنم؟

شما یه زنگ به 707 بزن پیگیری کن این موضوع رو تا کارت رو سریع تر راه بندازن
بذار خودشون بهت زنگ بزنن و تائید کنن منطقه رو

نه ویندوز هم که عوض کنی مشکلی نیست هیچ کاری نمیخواد انجام بدی مودم رو که به برق بزنی خودش به صورت خودکار کانکت میشه
چون مودم اصلا درایور نداره همیشه خودش به صورت خودکار وصل میشه

hamidrezavictor
27-05-2011, 19:04
سلام چندتا سوال داشتم میخواستم راجع به ریست شدن مودم wifi توضیح بدین برای من 10 ثانیه قطع میشه بعد دوباره وصل میشه این یعنی ریست شده ؟ bm632w و اینکه به من 2 ماه اینترنت رایگان دادن حسابم 20 هزار تومان شارز شد میتونم باهاش بسته افزایشی بخرم ؟ چون خیلی داره زود تموم میشه نکنه مصرف ازاد کم میکنه .....

simatehrani
27-05-2011, 20:14
سلام
من دقیقا متوجه نشدم که این طرح پایه اول هر ماه تا آخر ماه عمل میکنه؟؟؟
یعنی اگه مثلا وسط ماه مودم من فعال شه اون 15 روز اول ماه پولش میره تو حساب؟؟؟ یعنی مثلا 7 هزار میره تو حساب تا دوباره اول ماه بخوایم شارژ کنیم؟

hamidrezavictor
27-05-2011, 21:20
سلام
من دقیقا متوجه نشدم که این طرح پایه اول هر ماه تا آخر ماه عمل میکنه؟؟؟
یعنی اگه مثلا وسط ماه مودم من فعال شه اون 15 روز اول ماه پولش میره تو حساب؟؟؟ یعنی مثلا 7 هزار میره تو حساب تا دوباره اول ماه بخوایم شارژ کنیم؟

اره... 2 روز قبل از پایان اعتبار 1 ماهت حسابتو شارز کن تا دچار مشکل نشی

simatehrani
28-05-2011, 15:32
سلام
بالاخره اومدن مودم رو نصب کردن
فقط چند نکته:
چراغ مودم نوسان زیاد داره از 1 تا 5.... جاش باید عوض شه؟
تا قبل از اینکه اس ام اس بیاد نمیشه وارد هیچ سایتی شد؟ آخه هنوز نیومده.... کسی که اومد نصب کنه باهاش تو سایت ایرانسل میرفت ولی الان نمیتونم برم...
راستی موقع نصب firewall رو غیرفعال کرد... فعالش کنم مشکلی که نیست؟

iCe m@n
28-05-2011, 17:24
سلام
بالاخره اومدن مودم رو نصب کردن
فقط چند نکته:
چراغ مودم نوسان زیاد داره از 1 تا 5.... جاش باید عوض شه؟
تا قبل از اینکه اس ام اس بیاد نمیشه وارد هیچ سایتی شد؟ آخه هنوز نیومده.... کسی که اومد نصب کنه باهاش تو سایت ایرانسل میرفت ولی الان نمیتونم برم...
راستی موقع نصب firewall رو غیرفعال کرد... فعالش کنم مشکلی که نیست؟

سلام

باید خودتون مودمتون رو اینقدر جابه جا کنید تا نوسان رفع بشه

اصولا اس ام اس 2 ساعته میاد ولی تا 24 ساعت هم مهلت داره که اس ام اس بیاد برای خود من 30 دقیقه بعد اس ام اس اومد

تا زمانی هم که اس ام اس نیومده نباید از مودم و اینترنت استفاده کنید این رو خود ایرانسل گفته
نه مشکلی نیست شما میتونی firewall رو فعال کنی اصلا لازم نبود که firewall غیر فعال بشه

milad44
28-05-2011, 17:41
سلام دوستان کسی از تلفن اینترنتی ایرانسل اطلاع نداره که چطوری کار میکنه ؟؟؟؟؟ کی فعال میشه ؟؟؟؟ چطوری میشه باهاش تماس گرفت؟؟؟؟؟؟...............؟؟!!

simatehrani
28-05-2011, 19:14
ببخشید یه سوال دیگه...
مال من فعال شد فقط یک ساعت استفاده کردم و حدود 5 مگابایت بیشتر دانلود نکردم حالا زده 57.6 مگابایت دانلود و 3.9 آپلود کردم ...
جریانش چیه؟؟؟
توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته بود

iCe m@n
29-05-2011, 07:39
ببخشید یه سوال دیگه...
مال من فعال شد فقط یک ساعت استفاده کردم و حدود 5 مگابایت بیشتر دانلود نکردم حالا زده 57.6 مگابایت دانلود و 3.9 آپلود کردم ...
جریانش چیه؟؟؟
توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته بود

شما باید بری توی کنترل پنل حسابت یعنی اینجا

بعد باید وارد حسابت بشی و توی قسمت مجموع کل استفاده ها ببنی که چه قدر مصرف کردی:46:

ata.royalfalcon
29-05-2011, 08:40
دوستان سلام
همانطوري كه قبلا گفتم من وايمكس 128 نامحدود دائمي دارم كه مودم هم از نوع outdoor هست كه با كابل شبكه به لپتاپم وصل ميشه.
من ميخوام كه دو سيستم بتونن همزمان استفاده كنن . يعني لپتاپم و يه سيستم دسكتاپي ديگه .
چه مدلي از روتر بايد بخرم ؟؟؟
آيا مودم بايد به حالت Route در بياد ؟؟؟
نحوه نصب روتر چه طوريه ؟؟؟ تنضيمات خاصي ميخواد يا نه همينطوري كابل شبكه رو وصل كنم بهش ؟؟؟
ممنون از وقتي كه ميذارين

Electronic-Arts
29-05-2011, 11:10
دوستان سلام
همانطوري كه قبلا گفتم من وايمكس 128 نامحدود دائمي دارم كه مودم هم از نوع outdoor هست كه با كابل شبكه به لپتاپم وصل ميشه.
من ميخوام كه دو سيستم بتونن همزمان استفاده كنن . يعني لپتاپم و يه سيستم دسكتاپي ديگه .
چه مدلي از روتر بايد بخرم ؟؟؟
آيا مودم بايد به حالت Route در بياد ؟؟؟
نحوه نصب روتر چه طوريه ؟؟؟ تنضيمات خاصي ميخواد يا نه همينطوري كابل شبكه رو وصل كنم بهش ؟؟؟
ممنون از وقتي كه ميذارين
سلام
یک راتر وایرلس بگیر که هم 4 تا لن خروجی داره و هم wi-fi داره تنظیمات خاصی هم نداره و مودم هم بله باید auto connect یا همون حالت رات دربیاد بعد هم که نصب کردی با زدن 192.168.1.1 به جای تنظیمات مودم به تنظیمات راتر وارد میشی هر وقت هم خواستی مودم رو تنظیم کنی باید کابل مودم رو مستقیم به کامپیوتر بزنی

simatehrani
29-05-2011, 18:31
وقتی صفحه باز میکنی چقدر مصرف میکنه؟؟؟ اینا رو الکی نمینویسه؟ چون من در مجموع تا الان 2-3 ساعت بیشتر مصرف نکردم
دانلود هم حدود 6-7 مگابایت بوده حالا تو سایت زده مجموع استفاده 114721792 بایت یعنی تا الان 114 مگابایت مصرف کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidrezavictor
29-05-2011, 19:55
وقتی صفحه باز میکنی چقدر مصرف میکنه؟؟؟ اینا رو الکی نمینویسه؟ چون من در مجموع تا الان 2-3 ساعت بیشتر مصرف نکردم
دانلود هم حدود 6-7 مگابایت بوده حالا تو سایت زده مجموع استفاده 114721792 بایت یعنی تا الان 114 مگابایت مصرف کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگی به سایتی که باز میکنی داره... نمیدونم شاید بیشتر بزنه چون برای منم 3 روز دارم فقط با گوشی وصل میشم زده 77 مگابایت.... :41: خوب شما میخوای bwmeter دانلود کن ببین استفاده ت چقدره از سایت bindownload.com

hamidrezavictor
29-05-2011, 21:20
سلام چرا الان که به اینترنت وصلم به حجم استفاده شدم اضافه نمیشه؟

simatehrani
29-05-2011, 22:06
سلام چرا الان که به اینترنت وصلم به حجم استفاده شدم اضافه نمیشه؟

مال منم همینطوره

ghafari88
29-05-2011, 23:03
بچه ها من یه سوالی برام پیش اومده ... می خوام ببینم ایرانسل همیشه برای پرداخت 6 ماهه تخفیف می ده یا اخیرا داره حال میده و شش ماه دیگه که بشه از تخفیف خبری نیست؟! ... چون اصولیش اینه که وقتی من نوعی دارم جلو جلو پول می دم تخفیف بدن دیگه ... کسی اطلاعی از این موضوع داره ؟ ... سابقه کاری ایرانسل در این زمینه چجوریاس؟
------------
راستی بین مدل های WIXFBR-105 و BM632W کدوم بهتره ... بخصوص راجع به مودم اول چند بار بچه ها سوال پرسیدن اما کسی جواب درست و حسابی نداده. ممنون می شم اگر کسی اطلاع درستی داره بگه....

hamidrezavictor
30-05-2011, 08:28
بچه ها من یه سوالی برام پیش اومده ... می خوام ببینم ایرانسل همیشه برای پرداخت 6 ماهه تخفیف می ده یا اخیرا داره حال میده و شش ماه دیگه که بشه از تخفیف خبری نیست؟! ... چون اصولیش اینه که وقتی من نوعی دارم جلو جلو پول می دم تخفیف بدن دیگه ... کسی اطلاعی از این موضوع داره ؟ ... سابقه کاری ایرانسل در این زمینه چجوریاس؟
------------
راستی بین مدل های WIXFBR-105 و BM632W کدوم بهتره ... بخصوص راجع به مودم اول چند بار بچه ها سوال پرسیدن اما کسی جواب درست و حسابی نداده. ممنون می شم اگر کسی اطلاع درستی داره بگه....

از وقتی یادمه همینجوری بود 6 ماهه تخفیف داشت... من خودم 20 بار جواب دادم که فرقی ندارن به جز شکل ظاهری :31:

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

مال منم همینطوره

اضافه شد... الان شد 211 مگابایت دیروز 77 مگابایت بود البته فکر کنم درست باشه چون دیروز هر دفعه که به حجم استفاده ای چیز پی انم نگاه میکردم بالای 20 مگابایت بود... :27:

simatehrani
30-05-2011, 08:36
از وقتی یادمه همینجوری بود 6 ماهه تخفیف داشت... من خودم 20 بار جواب دادم که فرقی ندارن به جز شکل ظاهری :31:

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

اضافه شد... الان شد 211 مگابایت دیروز 77 مگابایت بود البته فکر کنم درست باشه چون دیروز هر دفعه که به حجم استفاده ای چیز پی انم نگاه میکردم بالای 20 مگابایت بود... :27:

این دیگه واقعا داره زیادی میره بالا الان شد 360 مگابایت...خدایی استفاده نکردم... چیز پی ان توش اثر میزاره؟؟ چطور حجم استفاده چیز پی ان رو بفهمم؟:46:

ghafari88
30-05-2011, 08:53

قربان شما که کارت درسته کلللیییوووومممم .... :5: ...... دمت گرم ... پس با این اوصاف همون 632 رو بگیرم ظاهرا بهتره چون خوشگل تره .. البته از نظر من .. خلاصه ممنون ...

hamidrezavictor
30-05-2011, 11:28
این دیگه واقعا داره زیادی میره بالا الان شد 360 مگابایت...خدایی استفاده نکردم... چیز پی ان توش اثر میزاره؟؟ چطور حجم استفاده چیز پی ان رو بفهمم؟:46:

چیز پی ان که باز میشه کناره ساعت یک شکلی میاد بعد از کانکت شدن روش که کلیک میکنی صفحه ای که باز میشه حجم و زده

simatehrani
30-05-2011, 15:27
دیگه واقعا خیلی داره الکی حجم مصرف من بالا میره... توی ecare قسمت کنترل حساب هم انگار فقط روزی یکبار میشه فهمید که چقدر مصرف کردی...مثلا دیروز حجم مصرف من تو سایت هیچ تغییری نمیکرد یهو امروز 200 مگابایت رفته بود روش با اینکه اصلا اینقدر مصرف نداشتم... مال شما هم همینطوره ؟ نمیشه هرچیزی رو دانلود کرد بریم چک کنیم....

hamidrezavictor
30-05-2011, 19:31
دیگه واقعا خیلی داره الکی حجم مصرف من بالا میره... توی ecare قسمت کنترل حساب هم انگار فقط روزی یکبار میشه فهمید که چقدر مصرف کردی...مثلا دیروز حجم مصرف من تو سایت هیچ تغییری نمیکرد یهو امروز 200 مگابایت رفته بود روش با اینکه اصلا اینقدر مصرف نداشتم... مال شما هم همینطوره ؟ نمیشه هرچیزی رو دانلود کرد بریم چک کنیم....

سرعت بالا = حجم استفاده ای بیشتر :27: بهترین برنامه هم برای فهمیدن bwmeter

milad44
30-05-2011, 19:58
بدترین سرویس دهنده اینترنت وایمکسه 128 گرفتم ادم گریش میگیره تا بخواد یه فایل 2 مگابایتی بگیره

hamed619
31-05-2011, 11:35
این لیست سیاه که تو ایرانسل زده چیه اگر کسی میدونه بگه

milad44
31-05-2011, 11:38
اگه میزان مصرف 1 ماه شما از حد مشخص شده بالاتر بره تو لیست سیاه ایرانسل قرار میگیری

hoomi_gta
31-05-2011, 15:03
من یک سوال دارم. خونه ما تو منطقه پوشش متوسط وایمکس است. میخواستم ببینم پوشش شبکه تو این منطقه چجوریاس؟ بگیرم یا اذیت می کنه؟ سرعتش، قطع و وصل شدنش، آنتن دهیش کلا وضعیتش چجوریه تو این منطقه؟

milad44
31-05-2011, 17:02
من یک سوال دارم. خونه ما تو منطقه پوشش متوسط وایمکس است. میخواستم ببینم پوشش شبکه تو این منطقه چجوریاس؟ بگیرم یا اذیت می کنه؟ سرعتش، قطع و وصل شدنش، آنتن دهیش کلا وضعیتش چجوریه تو این منطقه؟

اگه تو منطقه پوشش متوسط هستی اذیتت میکنه کن خودم تو منطقه سبز هستم درست کار نمیکنه
میتونی اسم بنویسی واسه وایمکس موقع نصب اگه کار نکرد پولتو بهت پس میدن

p3yman_xl
31-05-2011, 17:49
چند روزی هست سرعت خیلی پایینه اصلا نمیتونم حتی گوگل رو هم باز کنـم! :2:
یکی از آشناها هم 512 داره اون هم میگفت سرعت شدیدا پایینه..

zed2
31-05-2011, 17:52
بچه ها به من یکم اگر امکان بود اطلاعات بیشتر بدین

------------

تفاوت مودم های ایرانسل از اول تا الان ( مناسب کاربران مبتدی )
گرچه زیاد به درد من نمی خوره چون من اینارو می دونم ...بیشتر دونبال قابلیت ها و امکانات محیط کاربری این دو سری مودم WIXFBR-105 و BM632W هستم که کدوم راحت تر و باسه کنجکاوی بهترن.:13:

اگه میزان مصرف 1 ماه شما از حد مشخص شده بالاتر بره تو لیست سیاه ایرانسل قرار میگیری
بیشتر می تونید توضیح بدید این لیست سیاه رو؟حجم مشخص کردن؟؟( اگر تصویری یا اماری باشه ممنون می شم-توضیح فنی می خوام ):20:
همین "خط مشی مصرف صحیح" است؟(این سوال دوم است -با اولی جمع نشه):31:

پ ن:
بد نیست یکی این سوالات روتین رو بعدا جواب بده و بده که بزارین پست اول باسه اینکه دیگر اینقدر پرسیده نشه:13:

Electronic-Arts
31-05-2011, 19:56
بچه ها به من یکم اگر امکان بود اطلاعات بیشتر بدین

تفاوت مودم های ایرانسل از اول تا الان ( مناسب کاربران مبتدی )

گرچه زیاد به درد من نمی خوره چون من اینارو می دونم ...بیشتر دونبال قابلیت ها و امکانات محیط کاربری این دو سری مودم WIXFBR-105 و BM632W هستم که کدوم راحت تر و باسه کنجکاوی بهترن.:13:

بیشتر می تونید توضیح بدید این لیست سیاه رو؟حجم مشخص کردن؟؟( اگر تصویری یا اماری باشه ممنون می شم-توضیح فنی می خوام ):20:
همین "خط مشی مصرف صحیح" است؟(این سوال دوم است -با اولی جمع نشه):31:

پ ن:
بد نیست یکی این سوالات روتین رو بعدا جواب بده و بده که بزارین پست اول باسه اینکه دیگر اینقدر پرسیده نشه:13:
الان بالاخره سوالات چی بود؟
من این طور برداشت کردم
1-فرق مودم 632w با WIXFBR-105 چیه؟
طبق گفته اپراتور ایرانسل و یکی از دوستان هیچ فرقی با هم ندارن و فقط در ظاهر تفاوت دارن
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2-بیشتر می تونید توضیح بدید این لیست سیاه رو؟حجم مشخص کردن؟؟( اگر تصویری یا اماری باشه ممنون می شم-توضیح فنی می خوام )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در دو صورت تو لیست سیاه میرین
1-مودم دزدیده بشه و شما به ایرانسل اطلاع بدین
2-میزان دانلود برای سرویس های نامحدود به حداکثر خودش برسه مثلا با 128 میشه 30 گیگ در ماه دانلود کردم و اگر 30 گیگ دانلود کنین لیست سیاه میشه و حتما باید کمتر از 30 گیگ باشه مثلا 29.9 گیگ اشکال نداره همین طور هم برای سرویس های دیگه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-همین "خط مشی مصرف صحیح" است؟(این سوال دوم است -با اولی جمع نشه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله

iepa2pa
31-05-2011, 20:06
دوستان سلام
امروز اومد برا منم وصل کرد فعلا که راضیم بد نیست واسه اینجا که از adsl خبری نیست.sms فعال شدنم 2 ساعته اومد

zed2
31-05-2011, 20:55
الان بالاخره سوالات چی بود؟
من این طور برداشت کردم
1-فرق مودم 632w با WIXFBR-105 چیه؟
طبق گفته اپراتور ایرانسل و یکی از دوستان هیچ فرقی با هم ندارن و فقط در ظاهر تفاوت دارن
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2-بیشتر می تونید توضیح بدید این لیست سیاه رو؟حجم مشخص کردن؟؟( اگر تصویری یا اماری باشه ممنون می شم-توضیح فنی می خوام )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در دو صورت تو لیست سیاه میرین
1-مودم دزدیده بشه و شما به ایرانسل اطلاع بدین
2-میزان دانلود برای سرویس های نامحدود به حداکثر خودش برسه مثلا با 128 میشه 30 گیگ در ماه دانلود کردم و اگر 30 گیگ دانلود کنین لیست سیاه میشه و حتما باید کمتر از 30 گیگ باشه مثلا 29.9 گیگ اشکال نداره همین طور هم برای سرویس های دیگه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-همین "خط مشی مصرف صحیح" است؟(این سوال دوم است -با اولی جمع نشه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله

1- نه منظور من این بود که که کدوم امکانات بیشتری در تنظیماتشون دارن و help مناسب داره که بشه از تمام گزینه های توی config مودم ها سر در اورد؟(حالا مودم رو چجوری بگم کدوم رو می خوام؟)

2- برای 512 حدودا چه قدر محدودیت هست؟
بعد بریم تو لیست سیاپ چه بلا ها سرمون میاد( زندان با کار اجباری هم داره؟:31:)؟ راهی هم برای خلاص شدن ازش داریم؟
3-تشکر:11:

Electronic-Arts
31-05-2011, 21:38
1- نه منظور من این بود که که کدوم امکانات بیشتری در تنظیماتشون دارن و help مناسب داره که بشه از تمام گزینه های توی config مودم ها سر در اورد؟(حالا مودم رو چجوری بگم کدوم رو می خوام؟)

2- برای 512 حدودا چه قدر محدودیت هست؟
بعد بریم تو لیست سیاپ چه بلا ها سرمون میاد( زندان با کار اجباری هم داره؟:31:)؟ راهی هم برای خلاص شدن ازش داریم؟
3-تشکر:11:
من خودم مودم 632w دارم و کاملا راضیم , تا الان هم هر تنظیماتی که خواستم فوری فهمیدم کجاس
خودم 512 نامحدود دارم با 512 اگر 24 ساعته روشن باشه میتونی 155 گیگ دانلود کنی ولی محض احتیاط حدود 150 گیگ دانلود کن
لیست سیاه هم خودشون گفتن که از ماه بعد دیگه سرویس نامحدود نمیدن
خواهش میکنم:10:

dr_data_13
31-05-2011, 22:58
من خودم مودم 632w دارم و کاملا راضیم , تا الان هم هر تنظیماتی که خواستم فوری فهمیدم کجاس
خودم 512 نامحدود دارم با 512 اگر 24 ساعته روشن باشه میتونی 155 گیگ دانلود کنی ولی محض احتیاط حدود 150 گیگ دانلود کن
یعنی من که سرویس 6 ماهه نا محدود داشتمو 6 ماهم تا آخر خرداد تموم میشه نمیتونم طرح 6 ماهه نامحدودمو تمدید کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟وایییی چه بدددد:13:

zed2
01-06-2011, 09:26

خوبه چون من به زحمت می تونم به 50 درصد این مقدار برسم.پس مسئله ای باسه من نداره.

یعنی من که سرویس 6 ماهه نا محدود داشتمو 6 ماهم تا آخر خرداد تموم میشه نمیتونم طرح 6 ماهه نامحدودمو تمدید کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟وایییی چه بدددد:13:
اگر رفته باشی تو لیست سیاه. ...میزان مجاز رو رد کردی؟

Electronic-Arts
01-06-2011, 09:28
شما تو حساب کاربریت رو نگاه کن اگر جلو لیست سیاه کلمه بله باشه , آره نمیتونی وگرنه مشکلی نداره

hoomi_gta
01-06-2011, 13:25
اگه تو منطقه پوشش متوسط هستی اذیتت میکنه کن خودم تو منطقه سبز هستم درست کار نمیکنه
میتونی اسم بنویسی واسه وایمکس موقع نصب اگه کار نکرد پولتو بهت پس میدن
مرسی
اگه موقع نصب کار بکنه ولی بعدش کلی قطع و وصل بشه یا اذیت کنه چی پول و پس میدن؟

zed2
01-06-2011, 18:51
یک سوال دیگر( تازه یادم افتاد و تو صفحه ایرانسل هم ندیدم ):
ip هایی که داتک می ده معتبر است یا نا معتبر؟
اگر معتبر هست دینامیک است یا استاتیک؟
Electronic-Arts
01-06-2011, 22:39
یک سوال دیگر( تازه یادم افتاد و تو صفحه ایرانسل هم ندیدم ):
ip هایی که داتک می ده معتبر است یا نا معتبر؟
اگر معتبر هست دینامیک است یا استاتیک؟
ایرانسل نمیشه فهمید ولی از اون جا که من از هر فایل هاستینگی خواستم دانلود کنم نگفت که شما دانلود کردی میشه نتیجه گرفت معتبر هست و در مورد استاتیک واسه من تا 2 هفته اول استاتیک بود ولی از اون به بعد شد دینامیک

topol2009
01-06-2011, 23:08
سلام
من می خوام وایمکس 128 بگیرم الان از شاتل adsl 128 دارم سرعت دانلودم (اونی که تو IDM) نشون میده همون بین 100 تا 150 معمولا
شنیدم میگن ایرانسل سرعت رو به کیلو بیت بر ثانیه اعلام می کنه یعنی سرعتش یک هشتم سرعت شاتل می خواستم ببینم این حرف درسته؟
یعنی سرعت دانلود با وایمکس(همون سرعتی که IDM نشون میده ) در همون حد 100 هست یا میاد در حدود 10-15؟

iCe m@n
01-06-2011, 23:12
سلام
من می خوام وایمکس 128 بگیرم الان از شاتل adsl 128 دارم سرعت دانلودم (اونی که تو IDM) نشون میده همون بین 100 تا 150 معمولا
شنیدم میگن ایرانسل سرعت رو به کیلو بیت بر ثانیه اعلام می کنه یعنی سرعتش یک هشتم سرعت شاتل می خواستم ببینم این حرف درسته؟
یعنی سرعت دانلود با وایمکس(همون سرعتی که IDM نشون میده ) در همون حد 100 هست یا میاد در حدود 10-15؟

سرعت وایمکس 128 روی 16 هستش

topol2009
01-06-2011, 23:14
هه دستت درد نکنه خوب شد پرسیدم!!!!

honestbud
02-06-2011, 20:43
سلام به همه
میخواستم بدونم آیا میشه از طریق مودم وای فای ایرانسل به چیز پی ان وصل بشیم؟
تنظیماتی داره یا نه؟

Electronic-Arts
03-06-2011, 09:26
دیشب اینترنت حدود ساعت 1:40 دقیقه بود که قطع شد و دیگه هم وصل نشد منم خاموشش کردم و خوابیدم
ظاهرا تا صبح مشکل داشته . برای بقیه هم همین جوری بوده؟

Core
03-06-2011, 10:37
دیشب اینترنت حدود ساعت 1:40 دقیقه بود که قطع شد و دیگه هم وصل نشد منم خاموشش کردم و خوابیدم

من تماس گرفتم پشتیبانی فرمودند شبکه تا ساعت 6 صبح قطع خواهد بود.
الان هم مودم رو روشن کردم و وصل شدم اما طی 30 دقیقه گذشته 1 بار دوباره قطع و وصل شدم.
امیدوارم ادامه پیدا نکنه.

ghafari88
03-06-2011, 14:25
بچه ها شنیدم داتک هم شروع کرده به وایمکس دادن. شماها خبری دارین ازش؟ ( منظورم تعرفه و پوشش و اینا نیست چون تو سایتش زده همه چیزو) :20:... از لحاظ کیفیت اینا منظورمه .. مثلا کسی از نزدیکانتون داشته باشه. :10:

iepa2pa
03-06-2011, 16:24
آره منم دیشب نتونستم وصل شم.چرا آخه اینطوری می کنن:41:ولی الان خوبه سرعت.در کل من راضیم.

iCe m@n
03-06-2011, 17:58
برای من هم دیشب قطع شد گرفتم خوابیدم امروز هم یکمی سرعت کمه ولی تا الان دیگه قطعی نداشتم

mahdimb
03-06-2011, 18:06
آقا کسی میدونه این سوکت TEL که روی مودم وایرلس BM632W هست، باهاش میشه چی کار کرد؟

maxoud
03-06-2011, 22:08
کلن این اواخر به جای اینکه آنتن دهیشون بهتر بشه هی بدتر شده. من از سه تا آنتن تو این چند ماه به 2 تا و این اواخر یکی تنزل پیدا کردم. سرعتشم که دیروزو امروز خیلی کند بوده...

oj2008pc
04-06-2011, 08:13
سلام دوستان
من الان adsl ‎256‎ ‎‏ از داتک دارم و از سرعتش خیلی راضیم ولی چون گاهی اوقات باید به شهر دیگه برم میخوام وایمکس بگیرم.
1.‏ از کجا بگیرم؟
2.‏ وایمکس قطعی نداره؟
3.‏ سرعتش چطوره ؟
کلا اگه وایمکس بگیرم پشیمون نمیشم ؟
در ضمن میخوام در تهران و مشهد استفاده کنم

Milad4171
04-06-2011, 08:38
سلام دوستان
من الان adsl ‎256‎ ‎‏ از داتک دارم و از سرعتش خیلی راضیم ولی چون گاهی اوقات باید به شهر دیگه برم میخوام وایمکس بگیرم.
1.‏ از کجا بگیرم؟
2.‏ وایمکس قطعی نداره؟
3.‏ سرعتش چطوره ؟
کلا اگه وایمکس بگیرم پشیمون نمیشم ؟
در ضمن میخوام در تهران و مشهد استفاده کنم

1- میری تو سایت ایرانسل .بخش وایمکس و بخش ثبت نام. بعد فرم رو پر میکنی و ارسال میکنی. خیلی ساده هست
فرم که ارسال بشه برای تعیدیه یه اس ام اس و ایمیل واست ارسال میشه و بعد از ثبت نهایی بهت زنگ میزنن.

2- قطعی داره. واسه من تو این یک ماه و خورده ای که دارم 2 روز قطع بود

3- من 256 دارم بین 30 تا 35 هست . ولی بیشتر روی 32 فیکس هستش!

پشیمون شدن بستگی به منطقه ات داره که باید در بخش پوشش شبکه تو خود سایت محل سکونتت رو با وضعیت آنتن دهی چک کنی!
الان تو خونه ما 3 تا چراغ روشنه ولی همون 32 رو واسه دانلود دارم. فقط پینگ یکم میره بالا بعضی وقتا !

فکر کنم مشهد هم پوشش شبکه داشته باشه. باید زنگ بزنی سوال کنی.
واسه اینکه میخوای اینور اونور بری پس باید همون USB اش رو بگیری یا اگر هم میتونی وای فایش رو بگیر!

من که راضی هستم فعلا! جوابم رو داده. ارزون هم هستش!. افت سرعت هم اصلا نداشتم!

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:31 AM ----------

کلن این اواخر به جای اینکه آنتن دهیشون بهتر بشه هی بدتر شده. من از سه تا آنتن تو این چند ماه به 2 تا و این اواخر یکی تنزل پیدا کردم. سرعتشم که دیروزو امروز خیلی کند بوده...

تعداد انتن ها زمانی کم میشن که بار ترافیکی منطقه بیشتر بشه. مثل یه رودخونه که آب با فشار از توش رد میشه . حالا وقتی 30 40 تا انشعاب بهش بدی دیگه مثل قبل نیست!
سرعت خیلی کم نمیشه شاید پینگ یکم بره بالا.

---------- Post added at 09:38 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

آقا کسی میدونه این سوکت TEL که روی مودم وایرلس BM632W هست، باهاش میشه چی کار کرد؟

یه سری کارا که باید از طریق تلفن توی نت انجام بشه از طریق اون انجام میشه که کابل تلفن رو میتونی وصل کنی به مودم وایمکس. توی ADSL دیگه این کار لازم نیست چون مستقیما از خط استفاده میشه

oj2008pc
04-06-2011, 09:41
1.خب 30 خیلی کمه که
من با adsl ‎256 دانلودم 50 60 هست
2.‏ تو سایت نگاه کردم منطقه سبز هستیم.
3.‏ مودم به احتمال زیاد وای فای میگیرم.
4.‏ پینگش چطوره ؟ میشه کانتر بازی کرد ؟

Electronic-Arts
04-06-2011, 10:37
یه سری کارا که باید از طریق تلفن توی نت انجام بشه از طریق اون انجام میشه که کابل تلفن رو میتونی وصل کنی به مودم وایمکس. توی ADSL دیگه این کار لازم نیست چون مستقیما از خط استفاده میشه
آقا یه سری کارا تو نت چیه دیگه ؟ برای شما که خودت استادی زشته :46:
اون مال تلفن اینترنتی هست که سرویسش الان راه نیافتاده وقتی که راه بیافته روی سرویس وایمکست یه شماره تلفن هم داری که میتونی تلفن رو به مودم وصل کنی و زنگ بزنی مثل موبایل یه شماره تلفن که همیشه همراهت هست و در ضمن ADSL اصلا همچین تکنولوژی نداره چون خودش نیاز به تلفن داره

simatehrani
04-06-2011, 14:50
سلام
شما هم که استفاده میکنین وقتی فقط صفحه باز میکنین زیاد حجمتون میره؟ من یک بار حدود 45 دقیقه فقط توی صفحه های اینترنت میچرخیدم با bwmeter زده بود 50 مگابایت استفاده شده!!!!!!!

hamidcivil
04-06-2011, 15:41
سلام
شما هم که استفاده میکنین وقتی فقط صفحه باز میکنین زیاد حجمتون میره؟ من یک بار حدود 45 دقیقه فقط توی صفحه های اینترنت میچرخیدم با bwmeter زده بود 50 مگابایت استفاده شده!!!!!!!
بله ..همینطوره
من که کلا دکمه show pictureرا غیر فعال کردم
.................................................. ...............
مبین نت بهتره یا ایرانسل؟

sokote mordab
04-06-2011, 21:52
سلام

من یک مودم وایرلس وایمکس دارم این علت چیه بعضی وقت ها با اینکه انتن دهی خوبه و اینترنت وصل است ولی لپ تاپ های که می خواهند با وایر لس کانکت بشن با اینکه اسم مودم را پیدا کرده اند و کانکت شده اند رو ی علامت انتن ( ویندوز 7 ) علامت تعجب می اید و نمی توانند از اینترنت استفاده کنند. روی خیلی از لپ تاپ های دیگه با مودم های دیگه این اتفاق افتاده بعد از چند دقیقه یا چند ساعت خودش درست میشه ؟ علت؟

ممنون

cruiser
05-06-2011, 00:50

آره آقا. دقیقا
اتفاقا منم کار واجب داشتم تو نت. ولی نشد و کلی اعصابمو ریخت به هم.
من الان یکساله وایمکس گرفتم. همچین اتفاقی تا بحال نیفتاده بود. سرعت پایین میومد ولی قطع نمیشد

mohammad_s7201
05-06-2011, 10:32
سلام.
من چون خطمون فیبر نوریه و نمیتونم ADSL بگیرم میخوام وایمکس بگیرم. واسه همین کلی سوال دارم:
1- اونایی که سرعت 128 دارن، سرعت دانلودشون چنده؟
2- قطعی نداره؟ (منطقه ما تو نقشه سبزه)
3- مودم WiFi میخوام بگیرم. خوبه به نظرتون؟
4- ارزونترین سرویسش کدومه؟ من خودم میخوام سرویس اعتباری 128، 3گیگ در ماه بگیرم (124800 ریال).
5- اگه مثلا به مدت یه ماه از سرویس اعتباری استفاده نکنم و پول هم ندم که شارژش کنم مشکلی پیش نمیاد؟

milad44
05-06-2011, 12:22
آقا یه سری کارا تو نت چیه دیگه ؟ برای شما که خودت استادی زشته :46:
اون مال تلفن اینترنتی هست که سرویسش الان راه نیافتاده وقتی که راه بیافته روی سرویس وایمکست یه شماره تلفن هم داری که میتونی تلفن رو به مودم وصل کنی و زنگ بزنی مثل موبایل یه شماره تلفن که همیشه همراهت هست و در ضمن ADSL اصلا همچین تکنولوژی نداره چون خودش نیاز به تلفن داره

سلام این تلفن اینترنتی نمیدونید کی قراره راه بیافته ؟؟؟

hamidrezavictor
05-06-2011, 12:31
سلام

من یک مودم وایرلس وایمکس دارم این علت چیه بعضی وقت ها با اینکه انتن دهی خوبه و اینترنت وصل است ولی لپ تاپ های که می خواهند با وایر لس کانکت بشن با اینکه اسم مودم را پیدا کرده اند و کانکت شده اند رو ی علامت انتن ( ویندوز 7 ) علامت تعجب می اید و نمی توانند از اینترنت استفاده کنند. روی خیلی از لپ تاپ های دیگه با مودم های دیگه این اتفاق افتاده بعد از چند دقیقه یا چند ساعت خودش درست میشه ؟ علت؟

ممنون

برای من مودم و که روشن میکردم انتنشم که میومد سرچ که میزدم مودم و پیدا نمیکرد بعضی موقع ها هم پیدا میکرد ولی وصل نمیشد زنگ زدم گفت طبیعیه یک بار از برق بکش دوباره وصل کن درست میشه :20:
اینا طبیعیه مثلا بعضی موقع ها انتن کلا میره ولی بازم وصل میشه :31:

hamidrezavictor
05-06-2011, 12:38
سلام.
من چون خطمون فیبر نوریه و نمیتونم ADSL بگیرم میخوام وایمکس بگیرم. واسه همین کلی سوال دارم:
1- اونایی که سرعت 128 دارن، سرعت دانلودشون چنده؟
2- قطعی نداره؟ (منطقه ما تو نقشه سبزه)
3- مودم WiFi میخوام بگیرم. خوبه به نظرتون؟
4- ارزونترین سرویسش کدومه؟ من خودم میخوام سرویس اعتباری 128، 3گیگ در ماه بگیرم (124800 ریال).
5- اگه مثلا به مدت یه ماه از سرویس اعتباری استفاده نکنم و پول هم ندم که شارژش کنم مشکلی پیش نمیاد؟

1- 15 k/s
2- برای من قطعی نداره شاید شما بگیری داشته باشه
3- من دارم راضیم
4- بهترینش همینه که میخوای بگیری
5-یک ماه اگه استفاده نکنی فکر نکنم اتفاقی بیفته اما sms میدن که اعتبارتو افزایش بده اگه 3 ماه استفاده نکنی کلا قطع میشه

Electronic-Arts
05-06-2011, 14:09
سلام این تلفن اینترنتی نمیدونید کی قراره راه بیافته ؟؟؟
هیچ خبری مبنی بر راه افتادن این سرویس نیست

mohammad_s7201
05-06-2011, 17:27
1- 15 k/s
2- برای من قطعی نداره شاید شما بگیری داشته باشه
3- من دارم راضیم
4- بهترینش همینه که میخوای بگیری
5-یک ماه اگه استفاده نکنی فکر نکنم اتفاقی بیفته اما sms میدن که اعتبارتو افزایش بده اگه 3 ماه استفاده نکنی کلا قطع میشه

بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه که وصل کنن؟
مودم رو از کجا باید بخرم؟
حتما باید خودشون بیان وصل کنن؟ نمیشه خودمون وصل کنیم؟
و اینکه هزینش هرماه همون 124800ریاله یا کلی حساب و کتاب در میارن سرماه؟

simatehrani
05-06-2011, 18:14
بله ..همینطوره
من که کلا دکمه show pictureرا غیر فعال کردم
.................................................. ...............
مبین نت بهتره یا ایرانسل؟
دکمه show picture را چطور غیرفعال کنم؟؟؟ ویندوزم 7 هستش

iCe m@n
05-06-2011, 20:15
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه که وصل کنن؟
مودم رو از کجا باید بخرم؟
حتما باید خودشون بیان وصل کنن؟ نمیشه خودمون وصل کنیم؟
و اینکه هزینش هرماه همون 124800ریاله یا کلی حساب و کتاب در میارن سرماه؟

اصولیش 1 هفتس ولی تا 10 روز هم امکان داره طول بکشه
مودم رو هم باید هنگام ثبت نام خریداری کنید از خودشون
بله خودشون باید بیان نصب کنن چون مودم دست خودشونه:31:
بله هزینش همون قدری هست که نوشتن

mohammad_s7201
06-06-2011, 07:11
دوستان اينكه تو سايتش زده راسته؟
يعني اگه من هزينه سه ماه رو يكجا بدم مودم رايگان ميده؟
اينجوري كه خيلي مي ارزه، مودمش 80000 تومنه

Electronic-Arts
06-06-2011, 09:57
دوستان اينكه تو سايتش زده راسته؟
يعني اگه من هزينه سه ماه رو يكجا بدم مودم رايگان ميده؟
اينجوري كه خيلي مي ارزه، مودمش 80000 تومنه

منظورت از این که راسته چیه؟ تو سایت خودشون میان دروغ بنویسن؟
بله همون چیزی که تو سایت نوشته درسته , خودم هم 6 ماهه دارم

mohammad_s7201
06-06-2011, 10:24
منظورت از این که راسته چیه؟ تو سایت خودشون میان دروغ بنویسن؟
بله همون چیزی که تو سایت نوشته درسته , خودم هم 6 ماهه دارم

اخه موقع خريدن هزارتا دليل ميارن كه ندن.
يعني اگه من طرح اعتباري 128 كيلوبايت 3گيگ در ماه رو بخرم بهم ميدن؟
يعني پول 3ماه رو يكجا بدم؟

Core
06-06-2011, 11:02

فقط برای اشتراک های نامجدود هست.

arman1133
06-06-2011, 11:40
دوستان من تا 10 روز دیگر شارج 6 ماهه ام ( نا محدود 512 ) تموم میشه.خواهشن بگید چه موقع (چند روز دیگر )و به چه صورت مجدداً همین سروس را برای 6 ماه دیگر تمدید کنم.ممنون.

Electronic-Arts
06-06-2011, 11:40
فقط نامحدود میتونی بخری با مودم رایگان

mahdimb
06-06-2011, 15:09
............چطوری میشه یه پست رو پاک کرد؟

milad44
06-06-2011, 18:50
سلام دوستان من الان سرویس 128 نامحدود 3 ماهه دارم ولی سرعتش خیلی کمه اصلا نمیشه دانلود کرد میخوام تعرفه تغییر بدم و 1 مگابایت یا 2 مگابایت بگیرم میخواستم ببینم که در یک ماه حداکثر تا چند گیگ میشه دانلود کرد بعد باید چیکار کنم برای تغییر تعرفه ؟؟؟ الان من کاربر خانگی هستم .

mohammad_s7201
07-06-2011, 07:10
ماهانه یک گیگابایت ترافیک رایگان برای کاربران جدید!
تمامی شما عزیزان که از تاریخ ۲۱ فروردین تا ۳۱ خرداد ۹۰ به جمع کاربران اعتباری وایمکس ایرانسل بپیوندید، با خرید مودم و انتخاب طرح مصرف آزاد، هر ماه یک گیگابایت ترافیک رایگان ماهانه هدیه می گیرید. به این ترتیب تنها کافی است که بهای مودم را بپردازید و بسته به نوع مودم انتخابی بین ۳ تا ۱۲ ماه، ماهانه از ۱ گیگابایت ترافیک رایگان بهره‌مند شوید. به جزئیات این طرح در جدول زیر توجه فرمایید.

اينو تو سايت ايرانسل نوشته. يعني اگه من فقط يه مودم بخرم و طرح تعرفه رو 128 كيلوبايت آزاد انتخاب كنم ديگه لازم نيست ماهيانه پول بدم؟
تا 6 ماه ماهي 1 گيگ بهم ميده؟

Electronic-Arts
07-06-2011, 13:13
ماهانه یک گیگابایت ترافیک رایگان برای کاربران جدید!
تمامی شما عزیزان که از تاریخ ۲۱ فروردین تا ۳۱ خرداد ۹۰ به جمع کاربران اعتباری وایمکس ایرانسل بپیوندید، با خرید مودم و انتخاب طرح مصرف آزاد، هر ماه یک گیگابایت ترافیک رایگان ماهانه هدیه می گیرید. به این ترتیب تنها کافی است که بهای مودم را بپردازید و بسته به نوع مودم انتخابی بین ۳ تا ۱۲ ماه، ماهانه از ۱ گیگابایت ترافیک رایگان بهره‌مند شوید. به جزئیات این طرح در جدول زیر توجه فرمایید.

اينو تو سايت ايرانسل نوشته. يعني اگه من فقط يه مودم بخرم و طرح تعرفه رو 128 كيلوبايت آزاد انتخاب كنم ديگه لازم نيست ماهيانه پول بدم؟
تا 6 ماه ماهي 1 گيگ بهم ميده؟
آره دیگه البته تا جایی که من میدونم واسه همه شهر ها نیست بازم زنگ بزن از خودشون بپرس واسه تهران هم میدین یا نه؟

arman1133
07-06-2011, 18:58
دوستان من تا 10 روز دیگر شارج 6 ماهه ام ( نا محدود 512 ) تموم میشه.خواهشن بگید چه موقع (چند روز دیگر )و به چه صورت مجدداً همین سروس را برای 6 ماه دیگر تمدید کنم.ممنون.

milad44
07-06-2011, 19:56
سلام دوستان من الان سرویس 128 نامحدود 3 ماهه دارم ولی سرعتش خیلی کمه اصلا نمیشه دانلود کرد میخوام تعرفه تغییر بدم و 1 مگابایت یا 2 مگابایت بگیرم میخواستم ببینم که در یک ماه حداکثر تا چند گیگ میشه دانلود کرد بعد باید چیکار کنم برای تغییر تعرفه ؟؟؟ الان من کاربر خانگی هستم .

amir_master2
08-06-2011, 09:25
وایمکس ایرانسل بد ترین چیزیه که توی زندگیم دیده بودم...اگر هر ماه 130000 به دزد سر گردنه میدادم اینقدر دلم نمی سوخت...به تمام مقدسات روی زمین و آسمان قسم میخورم که بعد از 6..7 ماه استفاده با اینکه در یک منطقه کاملا تحت پوشش هستم و حتی برای اطمینان بیشتر از مودم outdoor استفاده میکردم که خودشون هم خندشون میگرفت از این کار..با این وجود حتی 1 روز درک نکردم که این چیزی که به اسم 2MB اینترنت به من دادن چه شباهتی به اینترنت میتونه داشته باشه...حتما تمامی دوستان میدونند که منظور من فیلتر و فیلترینگ نیست...باور کنید نمیدونم در مورد چیش توضیح بدم !! الان هم قطع کردم رفت پی کارش !!! ای دزدای نامرد ایرانسل خدا از حلقومتون بکشه بیرون انشا ا..... !!!!!!!!

Milad4171
08-06-2011, 09:33
وایمکس ایرانسل بد ترین چیزیه که توی زندگیم دیده بودم...اگر هر ماه 130000 به دزد سر گردنه میدادم اینقدر دلم نمی سوخت...به تمام مقدسات روی زمین و آسمان قسم میخورم که بعد از 6..7 ماه استفاده با اینکه در یک منطقه کاملا تحت پوشش هستم و حتی برای اطمینان بیشتر از مودم outdoor استفاده میکردم که خودشون هم خندشون میگرفت از این کار..با این وجود حتی 1 روز درک نکردم که این چیزی که به اسم 2MB اینترنت به من دادن چه شباهتی به اینترنت میتونه داشته باشه...حتما تمامی دوستان میدونند که منظور من فیلتر و فیلترینگ نیست...باور کنید نمیدونم در مورد چیش توضیح بدم !! الان هم قطع کردم رفت پی کارش !!! ای دزدای نامرد ایرانسل خدا از حلقومتون بکشه بیرون انشا ا..... !!!!!!!!

همین الانشم پهنای باند ایرانسل عادلانه نیست. من با 246 دارم 32 دانلود میکنم. دوستم Adsl داره ، داره 50 دانلود میکنه!
بالای 1 مگ اصلا مایکمس نمیصرفه. نه مودمهاش کشش این پهنای باند رو دارن یا BTS هاشون. فقط گفتن داریم و میدیم!
سیستم کابلی بهتر جوابگوی سروسهای بالای 512 کیلو هستن!
الان یه سری شرکت های جدید اومدن که اینترنت بالای 1 مگ تا 5 مگ رو دارن ارائه میدن به شرکت های بزرگ.
ولی خوب خداییش این مسخره بازی های محدود بودن رو دیگه ندارن اونا!

hamidrezavictor
08-06-2011, 15:28
حجم استفاده ای بسته افزایشی و کجا میزنه؟ :31: خودم فهمیدم

simatehrani
08-06-2011, 19:38
این جریان مصرف آزاد چیه؟
الان با حدود 14000 تومان میشه یک ماهه 256 رو با حجم 3 گیگابایت گرفت ، اما 3 گیگابایت مصرف آزاد رو زده 19760 تومن !!!
چه مزیتی داره که اینطوریه؟؟؟

hamidrezavictor
08-06-2011, 20:18
این جریان مصرف آزاد چیه؟
الان با حدود 14000 تومان میشه یک ماهه 256 رو با حجم 3 گیگابایت گرفت ، اما 3 گیگابایت مصرف آزاد رو زده 19760 تومن !!!
چه مزیتی داره که اینطوریه؟؟؟

کجا زده مصرف ازاد 3 گیگ 19760 تومان ؟ بسته افزایشی 3 گیگ 19760 تومان... مزیتی نداره برای کسایی که مثلا 3 گیگ حجم ماهیانشون تموم شده حالا مجبورن با قیمت بالاتر حجم بخرن :41:

mohammad_s7201
08-06-2011, 21:39
من منتظرم پنجشنبه بشه، تولد امام علی ببینم مودم هاشون رو ارزون میکنن یا نه برم بخرم :31:

اگه بخوام 256 بگیرم کارت دانشجویی کافیه؟

5800xpm
08-06-2011, 23:15
سلام
من 256 نامحدود 6 ماهه دارم
ميخواستم ببينم
اين نامحدودي كه گفتن به چه معنيه؟
يعني من هر چي دانلود كنم مجانيه تو اين 6 ماه؟
يا بابت دانلود پولم ميگيرن؟
اگه نميگيرن پس اينايي كه تو جزيياته حساب زده چيه؟
خواهشا يكي راهنماييم كنه

ahriman323
09-06-2011, 12:17
من منتظرم پنجشنبه بشه، تولد امام علی ببینم مودم هاشون رو ارزون میکنن یا نه برم بخرم :31:

اگه بخوام 256 بگیرم کارت دانشجویی کافیه؟

نه باید معرفی نامه از دانشگاه بیاری...

دوستان من میخوام تغییر سرویس بدم به 128 1 گیگ ولی توی قسمت طرح تعرفه نیست قبلا بود فکر کنم!

Milad4171
09-06-2011, 18:07
من که با 3 گیگ هم این ماه کم آوردم. 1 گیگ ترافیک افزایشی گرفتم!
واسه 256 و 512 یه نامه با سربرگ یه شرکت اگه داشتی باشی ردیفه !
اینطوری راحت تر از کارت دانشجویی و این حرفاست!
ایرانسل زیاد سخت نمیگیره. اون شرکت های دیگه هستن و مخابرات که روی این مسائل سخت گیر هستن! من که خیلی راحت 256 گرفتم!

amirkhan_0o0
09-06-2011, 18:50
دوستان من یه دانشجوی کارشناسی ارشد بچه مثبتم !!!!!!!!!!!
که فقط مقاله از اینترنت می گیره و خیلی که بخواد خفن بازی در بیاره میاد تو فروم
1 گیگ با سرعت 256 هم کارم رو راه می اندازه
یعنی مصرف الانم اینه
چه تمپلیتی رو برام پیشنهاد می کنین
ردیف بودجه هاش چجوریه؟
قیمت مودم
الانم تو نوابم و در ناحیه سبزم

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

البته ترجیح می دم مودمم وایرلس باشه!
و برای استفاده با لپتاپ هی نخوام این ور و اون ور بکشونمش!

mohammad_s7201
09-06-2011, 20:34
من که با 3 گیگ هم این ماه کم آوردم. 1 گیگ ترافیک افزایشی گرفتم!
واسه 256 و 512 یه نامه با سربرگ یه شرکت اگه داشتی باشی ردیفه !
اینطوری راحت تر از کارت دانشجویی و این حرفاست!
ایرانسل زیاد سخت نمیگیره. اون شرکت های دیگه هستن و مخابرات که روی این مسائل سخت گیر هستن! من که خیلی راحت 256 گرفتم!

توی نامه دقیقا چی باید بنویسم؟ میشه بگید؟

5800xpm
09-06-2011, 21:11
سلام
ميخواستم ببينم
خواهشا يكي راهنماييم كنه

ahriman323
09-06-2011, 22:24
توی نامه دقیقا چی باید بنویسم؟ میشه بگید؟

توی معرفی نامه نوشته باشه که آقای X نیاز به وایمکس با سرعت 256 / 512 دارد
من از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل کرفتم البته محل ارائه را نوشتم:ایرانسل جهت:وایمکس 512

ahriman323
10-06-2011, 11:55
کسی میدونهVoIP قراره کی راه اندازی بشه؟!

5800xpm
10-06-2011, 13:49
سلام
ميخواستم ببينم
خواهشا يكي راهنماييم كنه

كسي نميخواد جواب منو بده؟!!!!!!!!!!!!

amirkhan_0o0
10-06-2011, 15:50
یعنی مصرف الانم اینه
ردیف بودجه هاش چجوریه؟
قیمت مودم

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

:20::20::20:

hamidrezavictor
10-06-2011, 17:43
كسي نميخواد جواب منو بده؟!!!!!!!!!!!!

اره دیگه دانلودت تا 6 ماه نامحدوده فقط تو هر ماه سقف دانلود داری بازم مثلا 70 گیگ بیشتر دانلود کنی میری تو لیست سیاه دیگه بهت نا محدود نمیدن

hamidrezavictor
10-06-2011, 17:55
یعنی مصرف الانم اینه
ردیف بودجه هاش چجوریه؟
قیمت مودم

میتونی طرح 256 ازاد بگیری بعد یک بسته افزایشی 1 گیگ بخری اما به نظرم طرح 256 پایه بگیری بهتره
قیمت مودم 80000 و 3 گیگ حجم ماهیانه 15000
مودمای wifi هم هیچ تفاوتی با هم نداره

amirkhan_0o0
10-06-2011, 18:35
ممنون می شم اگه سرعت دانلودش رو هم بگین
و بگین پینگش چقدره
آحه من اولا که از edge ایرانسل استفاده می کردم سرعتم رضایت بخش (در حد 28 کیلوبایت)و بدون قطعی بود اما بعد از یک هفته به 2 کیلو بایت شد و داغون شد!!

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

اگه کسی از بچه ها تو نواب داره از وایمکس استفاده می کنه هم بگه سرعتش چجوریه خوشحال می شم

milad44
10-06-2011, 19:43
کسی میدونهVoIP قراره کی راه اندازی بشه؟!

من با خدمات ایرانسل تماس گرفتم بهم گفت دنبال مجوز هستن بزودی راه میفته

NINTENDO_DS
11-06-2011, 21:21
نمیدونم این ایرانسل چه مرگش شده باز!

سرعت دانلود من شده 11 کیلوبایت بر ثانیه توی اسپید تست نوشته سرعت شما معادل اینترنت دایال آپ آخه این چه وضعشه؟دیشب تا 100 کیلوبایت دانلود میکرد امشب نهایتا میشه 12 کیلوبایت

milad44
12-06-2011, 12:33
نمیدونم این ایرانسل چه مرگش شده باز!

سرعت دانلود من شده 11 کیلوبایت بر ثانیه توی اسپید تست نوشته سرعت شما معادل اینترنت دایال آپ آخه این چه وضعشه؟دیشب تا 100 کیلوبایت دانلود میکرد امشب نهایتا میشه 12 کیلوبایت
این ایرانسل همیشه مریضه .

mohammad_s7201
12-06-2011, 13:23
اينقدر بد ميگيد از ايرانسل كه من دارم پشيمون ميشم از خريدنش :41:

mohammad_s7201
12-06-2011, 15:36
%۵۰ تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس به مناسبت روز پدر

%۵۰ تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس

به مناسبت خجسته زادروز امام علی (ع) و روز پدر، مودم‌ های Wi-Fi و USB در فاصله ۲۳ تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۰، با ۵۰ درصد تخفیف ویژه، به قیمت ۴۰۳.۴۰۰ ريال، عرضه می‌شوند.
لطفا توجه داشته باشید که از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز انجام شود.

برای ثبت نام سرویس وایمکس می توانید:
• در پورتال وایمکس روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.
• به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) و یا مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کنید؛ یا
• با شماره ۷۰۷ از خطوط ایرانسل یا شماره ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ از سایر خطوط تماس بگیرید.

:31::31::31:
ديديد گفتم تخفيف ميده. من رفتم واسه ثبت نام

آقا يه سوالي. فروشنده رو بايد خودمون انتخاب كنيم؟ يعني اگه خودمون انتخاب كنيم كارمون زودتر راه ميفته يا نه؟
شناسه فروشنده كدومه؟ اين ليستي كه من دانلود كردم هيچكدوم شناسه ندارن

ahriman323
12-06-2011, 16:25
%۵۰ تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس به مناسبت روز پدر

%۵۰ تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس

به مناسبت خجسته زادروز امام علی (ع) و روز پدر، مودم‌ های Wi-Fi و USB در فاصله ۲۳ تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۰، با ۵۰ درصد تخفیف ویژه، به قیمت ۴۰۳.۴۰۰ ريال، عرضه می‌شوند.
لطفا توجه داشته باشید که از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت باید ظرف مدت ۳ روز انجام شود.

برای ثبت نام سرویس وایمکس می توانید:
• در پورتال وایمکس روی گزینه «ثبت نام سرویس وایمکس» کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.
• به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) و یا مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کنید؛ یا
• با شماره ۷۰۷ از خطوط ایرانسل یا شماره ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ از سایر خطوط تماس بگیرید.

:31::31::31:
ديديد گفتم تخفيف ميده. من رفتم واسه ثبت نام

آقا يه سوالي. فروشنده رو بايد خودمون انتخاب كنيم؟ يعني اگه خودمون انتخاب كنيم كارمون زودتر راه ميفته يا نه؟
شناسه فروشنده كدومه؟ اين ليستي كه من دانلود كردم هيچكدوم شناسه ندارن

تخفیف از فردا هست...

برای انتخاب فروشنده مجاز اینجا را کلیک کنید جستجو

لیست چیه دیگه؟!

mohammad_s7201
12-06-2011, 19:18
تخفیف از فردا هست...

برای انتخاب فروشنده مجاز اینجا را کلیک کنید جستجو

لیست چیه دیگه؟!

منظورم این لیست هستش :

روی اون قسمتی که شما میگی کلیک کردم ولی فقط یه فروشنده هست که اونم خود ایرانسله

یکی از دوستانم گفت اینترنتی ثبت نام نکن برو نمایندگی ثبت نام کن بهتره. فرقی میکنه؟

ahriman323
12-06-2011, 19:42
منظورم این لیست هستش :

روی اون قسمتی که شما میگی کلیک کردم ولی فقط یه فروشنده هست که اونم خود ایرانسله

یکی از دوستانم گفت اینترنتی ثبت نام نکن برو نمایندگی ثبت نام کن بهتره. فرقی میکنه؟
خوب باید یکی باشه که همون ایرانسله دیگه....
نه عزیز فکر نکنم فرقی داشته باشه! من رفتم توی نمایندگی چون تو منطقه زرد نقشه بودم گفت خودت ثبت نام کن..

5800xpm
12-06-2011, 22:57
سلام
ميخواستم ببينم
خواهشا يكي راهنماييم كنه

كسي جواب اين سوال منو نمي دونه؟

ahriman323
12-06-2011, 23:31
سلام
ميخواستم ببينم
خواهشا يكي راهنماييم كنه

نا محدود به معنای واقعی نیست یعنی تا یک سقفی که دانلود کردی بعد از اون سرعتت را محدود میکن و در لیست سیاه قرار میگیری!چندین صفحه پیش در مورد سقف محدودیت دوستان توضیح داده بودن!
نه همون پولی که اول کار گرفتن فقط...
مقدار ترافیک استفاده شده هست
میتونی از پشتیبانی ایرانسل هم بپرسی که با شماره ۷۰۷ از خطوط ایرانسل یا شماره ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ از سایر خطوط تماس بگیرید.که 707 از خطوط ایرانسل رایگانه

iCe m@n
12-06-2011, 23:43

وایمکس خیلی خوبه به شرط اینکه خونتون توی منطقه سبز باشه و ایرانسل تاییدش کنه
من خودم 1مگابایت دارم توی منطقه سبز هم هستم سرعتم از 120 پایینتر نمیاد یه دونه هم انتن وایرلس گذاشتم روی مودمم همش روی 120 تا 150 میچرخه سرعت واقعا هم راضی هستم

نامحدود وافعی هستش من خودم توی 1 ماه 100 گیگ دانلود کردم توی لیست سیاه هم نرفت یکی از دوستام هم کلا کافی نت زده توی هر ماه حدودا 250 تا 300 گیگ مصرف میکنه مشکلی هم نیست خیالت راحت
هیچ پول اضافی هم به غیر از شارژ ماهیانه نمیگیرن

ahriman323
13-06-2011, 00:26

وایمکس خیلی خوبه به شرط اینکه خونتون توی منطقه سبز باشه و ایرانسل تاییدش کنه
من خودم 1مگابایت دارم توی منطقه سبز هم هستم سرعتم از 120 پایینتر نمیاد یه دونه هم انتن وایرلس گذاشتم روی مودمم همش روی 120 تا 150 میچرخه سرعت واقعا هم راضی هستم

نامحدود وافعی هستش من خودم توی 1 ماه 100 گیگ دانلود کردم توی لیست سیاه هم نرفت یکی از دوستام هم کلا کافی نت زده توی هر ماه حدودا 250 تا 300 گیگ مصرف میکنه مشکلی هم نیست خیالت راحت
هیچ پول اضافی هم به غیر از شارژ ماهیانه نمیگیرن

پس اینRemaining Tariff Balance چیه؟!

mnbobo
13-06-2011, 11:12
سلام

من طرح 6 ماهه 256 نامحدود داشتم که آخر خرداد تموم میشه.
من 2 تا سوال داشتم:
1. ششم دی ماه پارسال حساب من فعال شده. چرا تا 6 تیر ادامه پیدا نمیکنه و پشنیبانی میگه تا آخر خرداد هستش!!!!!!!!
2. چرا نمیذاره من طرح تعرفه خودمو از 256 نامحدود به 512 محدود تغییر بدم؟!!! نکنه زورکی میخواد 256 نامحدود رو برام تمدید کنن؟! :18:

mohammad_s7201
13-06-2011, 11:22
دوستان من امروز ثبت نام كردم. طرف هم زنگ زد تائيد كرد منم پول رو ريختم به حسابشون.
حالا بايد چيكار كنم ديگه؟ منتظر باشم تا بيان؟ همون تاريخي كه خودم گفتم ميان؟
درضمن چرا فقط پول مودم و هزينه نصب و اين چيزا رو گرفت؟ پس پول خود طرح رو كي بايد بديم؟

simatehrani
13-06-2011, 11:29
سلام.
تو ecare زده پایان اعتبار این دوره تا 9 روز دیگه... میشه برای شارژ مجدد مثلا از 10 تیر شارژ کنم ؟ یا باید حتما قبل از اینکه ماه تموم شه شارژ کرد؟
چون تصمیم دارم طرحم رو از یک ماهه به 6 ماهه تغییر بدم

MJAsoftware
13-06-2011, 12:06
من 3ماه از وایمکس ایرانسل استفاده می کنم می ذارم شارژ تموم بشه بعد شارژش می کنم
وقتی شارژت تموم بشه 3 روز وقت میده تا شارژ کنی

ghafari88
13-06-2011, 12:10
بچه ها من همین امروز اقدام کردم و همین امروز هم زنگ زدن گفتن تو منطقه سبزی و پول بریز .. من هم پولو اینترنتی دادم و اس ام اس هم اومد که پول واریزی شما لحاظ شد و تائید شد و از این صحبت ها .. حالا با تجربه شما فکر می کنید ایشالا کی مودم رو بیارن؟

( بچه ها بعد از حدود سه چهار ساعت وضعیت مودم من رسید به حالت وضعيت در انتظار تاييد نصب مودم .. یعنی با این اوصاف فکر کنم تا فردا بیان برای نصب .. نه؟ .... تازه آدرس مک مودم رو هم نوشته برام توی صفحه کنترل حساب ... )

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

دوستان من امروز ثبت نام كردم. طرف هم زنگ زد تائيد كرد منم پول رو ريختم به حسابشون.
حالا بايد چيكار كنم ديگه؟ منتظر باشم تا بيان؟ همون تاريخي كه خودم گفتم ميان؟
درضمن چرا فقط پول مودم و هزينه نصب و اين چيزا رو گرفت؟ پس پول خود طرح رو كي بايد بديم؟

چون تا آخر ماه چیزی نمونده همین هزینه کم رو حساب کردن ... اگر دقت کنی هزینه رو محاسبه کردن؛ اما مبلغش کمه .. برای همین فکر کردی حساب نشده .... البته طبق گفته اپراتور ایرانسل .. چون برای من هم سوال شد که چرا انقدر هزینه کم حساب شده .. زنگ زدم بهشون این جوابو بهم دادن که با توجه به نحوه محاسبشون براساس ماه های شمسی منطقی به نظر میاد ...

simatehrani
13-06-2011, 13:03
امروز اینترنت شما هم قطعی داره؟؟؟ خیلی بد شده امروز

ghafari88
13-06-2011, 14:56
امروز اینترنت شما هم قطعی داره؟؟؟ خیلی بد شده امروز

عزیزم اگر دقت کنی می بینی که اینجا ایران است و امروز هم بیست و سوم خرداد .... این یعنی تا آخر هفته ممکنه وضعیت اینترنت کشور بسیار گل و بلبل باشد ...

LordMMD
13-06-2011, 16:26
با idm سرعت به زور به ۳۰ میرسه...طرح ۵۱۲ محدود

nini bad
13-06-2011, 16:44
سلام به همگی

از کسانی که مودم یو اس بی و وایرلس وایمکس ایرانسل دارد خواهش می کنم از مودمش چند عکس بگیرد و اینجا بگذارد ممنون می شوم لطفا کیفیتش خوب باشد.

emad_67
13-06-2011, 19:35
سلام دوستان
منطقه ی ما تو ناحیه پوشش متوسط (زرد رنگ) هست. می خواستم ببینم سرعت تو این مناطق چطوره؟ قطعی داره یا نداره؟
خودشون این مورد رو تست می کنن موقع نصب؟ اگر پوشش خوب نبود پول رو پس میدن؟

یه سوال دیگه اینکه میشه تو شهرستان های دیگه هم از همین سرویس wimax ای که خریداری می کنیم استفاده کرد یا اینکه فقط محدود به همون شهره؟

ahriman323
13-06-2011, 19:44
سلام دوستان
منطقه ی ما تو ناحیه پوشش متوسط (زرد رنگ) هست. می خواستم ببینم سرعت تو این مناطق چطوره؟ قطعی داره یا نداره؟

یه سوال دیگه اینکه میشه تو شهرستان های دیگه هم از همین سرویس wimax ای که خریداری می کنیم استفاده کرد یا اینکه فقط محدود به همون شهره؟

پوشش مناطق

ghafari88
13-06-2011, 21:15
سلام دوستان

1- در خصوص محدوده زرد رنگ بارها در این تاپیک صحبت شده. خیلی از دوستان در محدوده زرد بودن ولی تونستن با مودم داخلی سرویس رو داشته باشن. اما باید این رو بدونید اگر روی نقشه در این محدوده تشریف دارید، حتما حتما منتظر تائید ایرانسل بمونید و البته اگر می تونید قبل از درخواست با یک مودم داخلی یک تست بگیرید.

2- پیرو بند یک، اگر پیش از تائید اون ها پول رو بریزید پول رو پس می دن اما دردسر داره. کلا طبق ادعای ایرانسل در محدوده زرد با مودم های بیرونی (OUTDOOR) میشه از سرویس ها استفاده کرد.

3- تا جایی که بنده اطلاع دارم، بله. از سرویس های ایرانسل در شهرستان هایی که پوشش داره میشه استفاده کرد. برای اطلاع دقیق تر از شهرهایی که پوشش دارند هم به سایت ایرانسل مراجعه کنید.

موفق باشید. :20:

mnbobo
13-06-2011, 21:47
سلام

من امروز زنگ زدم خدمات پشتیبانی یه چیز گفت شاخ درآوردم!!!!! من طرح 6 ماهه نامحدود با سرعت 256 داشتم. میخواستم وقتی تموم شد (آخر خرداد تموم میشه) طرحم رو به 512 پایه تبدیل کنم. زنگ زدم میگه نمیشه :41:
حالا دلیل رو داشته باشین....
بعد از 6 ماه یا باید دوباره 6 ماه نامحدود تمدید بشه یا یکماهه نامحدود با همون سرعت 256!
تازه وقتی 50 هزار تومان ناقابل برای یک ماه پیاده شدید شاید سیستم برای ماه بعدش اجازه بده که شما طرحتون رو عوض کنید. واقعاً این برنامه نویس ها چه کردن. گوگل کوشی ببینی........... :19:

mohammad_s7201
13-06-2011, 22:13
من امروز صبح ثبت نام کردم. طرف الان اومد نصب کردم. :31:
یه خبر جدید هم داد که گفت از امروز تازه این طرح راه افتاده
گفت: قبلا اگه سرویس 128 داشتی و میخواستی 256 کنی باید یه 256 دا میخریدی یعنی قبلی رو نمیشد دیگه تغییر داد ولی از امروز به بعد این امر امکان پذیر شده. یعنی شما میتونید همون 128 رو تبدیل کنید به 256

NINTENDO_DS
13-06-2011, 22:57
بچه ها شمام هنوز سرعتتون نصفه یا مال من فقط اینطوریه؟اگر نیست زنگ بزنم شکایت کنم

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

با idm سرعت به زور به ۳۰ میرسه...طرح ۵۱۲ محدود

مال من نهایت سرعت دانلود 38 هست تازه 1 مگابیت اونم تو مگاآپلود دیگه ببین بخوام از فایل سرو دانلود کنم چه افتضاحی میشه!

حیف 82 هزار تومن پول که هی میریزم تو جیب ایرانسل

vahid0801
14-06-2011, 00:07
سلام به همه.
وضعیت وایمکس ایرانسل چطوره؟واسه کافی نت مناسبه؟در مقابل اینترنت بی سیم کدوم بهتره؟

MITAJOON
14-06-2011, 00:33
سلام دوستان.ممکنه سوالم تکراری باشه قبلاً عذر خواهی میکنم.
من سرویس وایمکس ایرانسل 128 کیلو بیت پایه دارم میخوام ببینم چطور میتونم پهنای باندمو به 512 پایه تبدیل کنم؟اصلاً شدنیه یا با جواب غیر ممکنه روبرو میشم؟آیا مدرک خاصی میخواد؟چطور باید اقدام کنم؟فقط باید با پشتیبانی فنی تماس بگیرم؟اونا که قربونشون برم فقط آهنگ پخش میکنن!!!ممنونمضمناً اگه نامه لازمه بفرمائید متن نامه چی باید باشه.امکان ارائه نامه رو دارم.ممنون.

ahriman323
14-06-2011, 10:08
سلام

من امروز زنگ زدم خدمات پشتیبانی یه چیز گفت شاخ درآوردم!!!!! من طرح 6 ماهه نامحدود با سرعت 256 داشتم. میخواستم وقتی تموم شد (آخر خرداد تموم میشه) طرحم رو به 512 پایه تبدیل کنم. زنگ زدم میگه نمیشه :41:
حالا دلیل رو داشته باشین....
بعد از 6 ماه یا باید دوباره 6 ماه نامحدود تمدید بشه یا یکماهه نامحدود با همون سرعت 256!
تازه وقتی 50 هزار تومان ناقابل برای یک ماه پیاده شدید شاید سیستم برای ماه بعدش اجازه بده که شما طرحتون رو عوض کنید. واقعاً این برنامه نویس ها چه کردن. گوگل کوشی ببینی........... :19:
شما احتمالا طرح 6 ماهه با مودم رایگان گرفتید؟! و ایرانسل هم به خاطر اون مودم رایگانی که داده اینجوری میخواد پولشو در بیاره مشکل از برنامه نویس ها نیست!

بچه ها شمام هنوز سرعتتون نصفه یا مال من فقط اینطوریه؟اگر نیست زنگ بزنم شکایت کنم

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

مال من نهایت سرعت دانلود 38 هست تازه 1 مگابیت اونم تو مگاآپلود دیگه ببین بخوام از فایل سرو دانلود کنم چه افتضاحی میشه!

حیف 82 هزار تومن پول که هی میریزم تو جیب ایرانسل
512 من که همیشه سرعتش بین 60 تا 70 هست

سلام دوستان.ممکنه سوالم تکراری باشه قبلاً عذر خواهی میکنم.
من سرویس وایمکس ایرانسل 128 کیلو بیت پایه دارم میخوام ببینم چطور میتونم پهنای باندمو به 512 پایه تبدیل کنم؟اصلاً شدنیه یا با جواب غیر ممکنه روبرو میشم؟آیا مدرک خاصی میخواد؟چطور باید اقدام کنم؟فقط باید با پشتیبانی فنی تماس بگیرم؟اونا که قربونشون برم فقط آهنگ پخش میکنن!!!ممنونم ضمناً اگه نامه لازمه بفرمائید متن نامه چی باید باشه.امکان ارائه نامه رو دارم.ممنون.
باید معرفی نامه از دانشگاه ببری یا شرکت
توی معرفی نامه نوشته باشه که آقای X نیاز به وایمکس با سرعت 512 دارد

lucky_luke
14-06-2011, 10:50
سلام
فرق مدل های وای فای با هم چیه و کدمشون بهتره؟
wixfbr 105 رو خودم دیدم وایرلس نوع g داره با یه جای لن
bm632 چه امکاناتی داره (وایرلسش از چه نوعیه و چند تا جای لن داره؟)

ahriman323
14-06-2011, 11:16
سلام

bm632w هم یه لن داره و وایرلس هم فکر کنم نوع g هست!

lucky_luke
14-06-2011, 11:20
به نظر شما کدوم رو بگیرم؟

ویرایش: 105 یه جای تلفن هم داشت انگار(دقیق نمیدونم چی بود وبه چه درد میخورد. کیس میدونه چی هست این و 632 هم داره اینو یا نه؟

ghafari88
14-06-2011, 11:22
90-03-23 : بچه ها من همین امروز اقدام کردم و همین امروز هم زنگ زدن گفتن تو منطقه سبزی و پول بریز .. من هم پولو اینترنتی دادم و اس ام اس هم اومد که پول واریزی شما لحاظ شد و تائید شد و از این صحبت ها .. حالا با تجربه شما فکر می کنید ایشالا کی مودم رو بیارن؟

23-03-90 : ( بچه ها بعد از حدود سه چهار ساعت وضعیت مودم من رسید به حالت وضعيت در انتظار تاييد نصب مودم .. یعنی با این اوصاف فکر کنم تا فردا بیان برای نصب .. نه؟ .... تازه آدرس مک مودم رو هم نوشته برام توی صفحه کنترل حساب ... )

24-03-90 : امروز بعد از یک روز بهم زنگ زد گفت میاد برای تحویل و نصب مودم .... خوبه ها ... عملا دو روزه کارام انجام شد ... البته صبح زنگ زدم خانومه گفت یک هفته طول می کشه اما من کم نیاوردم و دوباره زنگ زدم یکی دیگشون گفت شما مودم بهت اختصاص داده شده و نهایتا تا 72 ساعت دیگه میارن برات که البته کمتر از یک ساعت بعدش زنگ زدن .....

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

سلام

من هم قبلا این سوال رو پرسیدم ... یکی از دوستان گفتن که هیچ فرقی از لحاظ فنی با هم ندارن و فقط از لحاظ ظاهری متفاوت هستند ... . هم لن دارن هم وایرلس ... به نظر من 632 خوشگل تره ... حالا بذار من امروز دارم تحویل می گیرم ... بهت می گم خوشگل هست یا نه .... :20:

mohammad_s7201
14-06-2011, 11:45
من همين الان حسابم فعال شد. از اين ليست هيچي نميفهمم.
يعني الان تا اخر ماه ترافيك براي استفاده دارم؟ يا نه بايد بخرم؟چجوري بايد بخرم؟
از كدوم قسمتش بايد برم بخرم؟ من اينترنتي پرداخت ميكنم

simatehrani
14-06-2011, 12:00
سلام.
چطور میشه طرح رو از یک ماهه به 6 ماهه تغییر داد؟؟؟
چون توی قسمت صورتحساب اینترنتی فقط هزینش رو میشه پرداخت کرد ...جایی رو ندیدم واسه تغییر طرح!!

ahriman323
14-06-2011, 12:01

ویرایش: 105 یه جای تلفن هم داشت انگار(دقیق نمیدونم چی بود وبه چه درد میخورد. کیس میدونه چی هست این و 632 هم داره اینو یا نه؟
اره داره برای voip هست که هنوز راه نیفتاده!
به نظر من 105 را بگیر که جدیدتره...

من همين الان حسابم فعال شد. از اين ليست هيچي نميفهمم.
يعني الان تا اخر ماه ترافيك براي استفاده دارم؟ يا نه بايد بخرم؟چجوري بايد بخرم؟
از كدوم قسمتش بايد برم بخرم؟ من اينترنتي پرداخت ميكنم

اون فاکتور پایین را باید پرداختش کنی! 32206 ریال که میتونی با کارت شارژ یا پرداخت اینترنتی پرداخت کنی!
قسمت صورتحساب اینترنتی

از اینجا هم میتونی اطلاعات حجمت را ببینی
برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود اینجا کلیک کنید

ahriman323
14-06-2011, 12:36
سلام.
چطور میشه طرح رو از یک ماهه به 6 ماهه تغییر داد؟؟؟
چون توی قسمت صورتحساب اینترنتی فقط هزینش رو میشه پرداخت کرد ...جایی رو ندیدم واسه تغییر طرح!!

طرح تعرفه> انتقال به یک طرح تعرفه دیگر>

mohammad_s7201
14-06-2011, 12:41
ممنون از توضيحاتت ولي اين جدوله بدون اينكه من كاري كنم به اين صورت در اومد

توي جدول پاييني ترافيك رايگان يعني چي؟ واحدش چيه؟ كيلوبايت يا بايت؟
براي پرداخت بايد در قسمت صورتحساب اينترنتي روي پرداخت قبض كليك كنم؟ و هرچقدر كه بخوام ميتونم پول بريزم؟ چون صورتحسابي وجود نداره كه من پرداخت كنم
و اينكه پول اين 8 روز باقيمونده تا اخر ماه رو الان بايد بدم يا نه؟

lucky_luke
14-06-2011, 12:44
ایرانسل دانلود شبانه داره؟
اگه داره سرعتش چطوره ؟نسبت به روز افت میکنه؟

ahriman323
14-06-2011, 12:49
ممنون از توضيحاتت ولي اين جدوله بدون اينكه من كاري كنم به اين صورت در اومد

توي جدول پاييني ترافيك رايگان يعني چي؟ واحدش چيه؟ كيلوبايت يا بايت؟
براي پرداخت بايد در قسمت صورتحساب اينترنتي روي پرداخت قبض كليك كنم؟ و هرچقدر كه بخوام ميتونم پول بريزم؟ چون صورتحسابي وجود نداره كه من پرداخت كنم
و اينكه پول اين 8 روز باقيمونده تا اخر ماه رو الان بايد بدم يا نه؟

بله مثل اینکه خودش درست شد احتمالا مبلغ پرداختی درج نشده بود و حالا درست شده!
ترافیک رایگان همون ترافیک که میتونی استفاده کنی که چون 8 روز دیگه مونده 774 مگابایت ترافیک داری
79277 را تقسیم بر 100 میکنی و دوباره تقسیم بر 1024 میشه 0.774 گیگابایت یا همون 774 مگابایت
اره روی پرداخت قبض-اره هر چقدر خواستی میتونی پرداخت کنی
پوره این 8 روز را توی فاکتور قبلی که بود حساب شده و الان تا اخر ماه پولی نمیخواد بریزی و 387 تومن هم بستانکاری
سرعت دانلود سرویس 128 چنده ؟ همون 16 کیلوبایته؟!

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

ایرانسل دانلود شبانه داره؟
اگه داره سرعتش چطوره ؟نسبت به روز افت میکنه؟
شبانه رایگان نداره متاسفانه
سرعتش با روز یکی هست برای من

mohammad_s7201
14-06-2011, 13:35
سرعت دانلود سرویس 128 چنده ؟ همون 16 کیلوبایته؟!

من الان خونه نيستم. رفتم خونه امتحان ميكنم بهت خبر ميدم

milad44
14-06-2011, 14:01
ایرانسل تمام سرعت هاش واقعی هست یعنی تقسیم به 8 میشه

ghafari88
14-06-2011, 14:12
24-03-90 : دسسستتت دسسسستتت :31:... مودم من رو آورد و نصب کرد. گفت تا یکی دو ساعت دیگه هم برات اس میاد که فعال شده و برو حالشو ببر :46:...... راستی خدمت اون دوستمون عرض کنم که من از همین نصاب خود ایرانسل پرسیدم داستان این دوتا مودم رو ... این هم گفت هیچ فرقی با هم ندارن و فقط ظاهرشون متفاوته .. این 632 که به نظر من خیلی جمع و جور و سبک و خوبه .. ایشالا که کاراییش هم خوب باشه ...:13:
شاد باشید ..:11:

saman_z1384
14-06-2011, 14:43
سلام یه سوال داشتم. با مودمای ایرانسل میشه به وایمکس اسپادان یا مبین نت وصل شد؟

ahriman323
14-06-2011, 14:49
سلام یه سوال داشتم. با مودمای ایرانسل میشه به وایمکس اسپادان یا مبین نت وصل شد؟
اره فکر نکنم مشکلی داشته باشه
مک ادرس را میدی بهشون حله...

ghafari88
14-06-2011, 15:37
اره فکر نکنم مشکلی داشته باشه
مک ادرس را میدی بهشون حله...

منم فکر می کنم از لحاظ فنی مشکلی نباشه اما ظاهرا مبین نت میگه فقط باید از خودمون مودم بگیرین ... باز یه پرس و جو بکنی بد نیست ... منظورم از خود مبین نت هست ...

ahriman323
14-06-2011, 15:45
منم فکر می کنم از لحاظ فنی مشکلی نباشه اما ظاهرا مبین نت میگه فقط باید از خودمون مودم بگیرین ... باز یه پرس و جو بکنی بد نیست ... منظورم از خود مبین نت هست ...
دروغ میکن برای اینکه از خودشون بخری...
این صفحه ثبت نام مبین نت:
مشخصات تجهیزات سمت مشترک (CPE یا مودم):
برای استفاده از خدمات درخواستی نیاز به دستگاهی به نام CPE یا مودم وایمکس می باشد. در این بخش در صورت موجود بودن مودم نزد متقاضی نیاز است آدرس فیزیکی دوازده کاراکتری را که در اصطلاح به آدرس MAC معروف است را جهت فعالسازی اعلام نمایید (اگر آدرس اشتباه وارد گردد، استفاده از خدمات در سمت مشترک ممکن نمی باشد) و در غیر این صورت نوع مودم درخواستی را مشخص فرمایید.
استفاده از مودم وایمکس موجود یا از قبل خریداری شده -----آدرس MAC مودم موردنظر :

ghafari88
14-06-2011, 16:34
دروغ میکن برای اینکه از خودشون بخری...
این صفحه ثبت نام مبین نت:
مشخصات تجهیزات سمت مشترک (CPE یا مودم):
برای استفاده از خدمات درخواستی نیاز به دستگاهی به نام CPE یا مودم وایمکس می باشد. در این بخش در صورت موجود بودن مودم نزد متقاضی نیاز است آدرس فیزیکی دوازده کاراکتری را که در اصطلاح به آدرس MAC معروف است را جهت فعالسازی اعلام نمایید (اگر آدرس اشتباه وارد گردد، استفاده از خدمات در سمت مشترک ممکن نمی باشد) و در غیر این صورت نوع مودم درخواستی را مشخص فرمایید.
استفاده از مودم وایمکس موجود یا از قبل خریداری شده -----آدرس MAC مودم موردنظر :

آره. از لحاظ فنی که قطعا مشکلی نداره .. اما بالاخره اگر واقعا این قانون استثماری رو گذاشته باشن که خیلی پست فطرتن .... بهرحال باید پرسید ازشون ....

mohammad_s7201
14-06-2011, 17:54
خوب اینترنت منم فعال شد و الان با وایمکس ایرانسل درخمتتون هستم.:31:
دیروز صبح ثبت نام کردم، دیشب اومد نصب کرد. امروز ظهر هم وصل شد.

قابل توجه ahriman323 عزیز:
من128 خریدم. سرعت دانلودم اگه هیچ صفحه ای باز نکنم روی 16 هست.
فقط هم 3تا آنتن دارم

nini bad
14-06-2011, 18:21
من از دوستان خواهش کردم که از مودم های وایمکس ایرانسل عکس بگیرند واینجا قرار بدهند لطفا
کیفیتشون خوب باشه.

ghafari88
14-06-2011, 20:08
خوب این سرویس وایمکس ما هم که فعال شد. :31:
بیشتر از یکی دوساعت طول کشید. حدود شش هفت ساعت شد تا فعال کردن. :13:سرعتش خوبه. من ADSL یک مگ داشتم. این 512 هست. تقریبا با هم برابرن. حداقل از لحاظ باز کردن صفحات وب که اینطوری بوده. اینم بگم که چهارتا آنتن وایمکس پره. باز باهاش که بیشتر کار کردم بهتون می گم که چطوریاس. قابل توجه اون دوستمون هم که عکس مودم رو خواسته بود؛ به روی چشم. در اولین فرصت عکس می گیرم و می ذارم. :10:

ahriman323
14-06-2011, 21:08
من الان زنگ زدم واسه تغییر سرویس سوال بپرسم 2 دقیقه بیشتر طول نکشید تا وصل شدم به پشتیبانی جای تعجب داره:31:
چند تا سوال از پشتیبانی پرسیدم گفتم شما هم در جریان باشید:

طرح 128 1گیگ برداشته شده!

مودم BM632W با 105-WIXFBR هیچ تفاوتی نداره فقط از نظر ظاهر!
ولی این برای من جوای سوال داره که چرا 105-WIXFBR را تولید کردن من که میگیم 105-WIXFBR باید بهتر باشه بهرحال باید کاتالوگ را از سایت هاوایی گرفت و مقایسه کرد!

برای تغییر تعرفه هم تا 26 27 یعنی 3 4 روز قبل از اول ماه وقت داره!

در ضمن مودم من 5 تا خونه را آنتن میده :دی ولی تو نقشه توی منطقه زرد بوده(نقشه قدیمی هست 3 تا آنتن وایرلس اطراف خونمون هست) اون انتهایی که از این انتن های گرد مثل طبل دارن برای وایمکسه!

mnbobo
14-06-2011, 21:27
[QUOTE=ahriman323;6178078]شما احتمالا طرح 6 ماهه با مودم رایگان گرفتید؟! و ایرانسل هم به خاطر اون مودم رایگانی که داده اینجوری میخواد پولشو در بیاره مشکل از برنامه نویس ها نیست!

متاسفانه همون طور که گفتید من طرح مودم رایگان بودم. آخه چه اجباریه که حتماً یکماه دیگه هم نامحدود بهم بدن؟ این چه سیستمیه اخه؟ :2:

MITAJOON
14-06-2011, 22:35
سلام.
مرسی اهریمن جان اطلاعات خوبی بود.
من سرویس 128 پایه دارم.به شرطی که هیچ صفحه ای رو انگولک نکنم و ... با اکثر دانلود منیجرها(بغیر از GetBot) دانلودم 15-16 هست با GetBot وقتی ADSL داشتم سرعتم فضایی میرفت بالا!!!ولی گویا رو وایمکس اثری نداره وسرعت در حد 7-8 میشه!!!!بین Browser ها هم Opera با وایمکس من بیشتر مچه و سرعت بهتری تو دانلود داره تقریباً 12-13 رو میده و بعد از اون Fire Fox هست با سرعت 11-12و بعدشم Safari و IE خوبن.
دوستان مودم من 632 وای فای هست پشتش بغیر از سوکت آداپتور و پورت Lan و Tell و سوراخ مخصوص Reset یه فیش مثل فیش های آنتن هم هست(مثل فیش ال N بی ماه پاره!!!!!!!!!):8:
میشه بگین این فیش برای چیه؟آیا میشه بهش آنتن وصل کرد تا آنتن دهی مودم قوی تر بشه؟اگه پاسختون مثبته،چه نوع آنتنی باید گرفت؟قیمت و مشخصاتش چیه؟و کدوم مارکش خوبه؟

kinder
14-06-2011, 23:12
میشه بگین این فیش برای چیه؟آیا میشه بهش آنتن وصل کرد تا آنتن دهی مودم قوی تر بشه؟اگه پاسختون مثبته،چه نوع آنتنی باید گرفت؟قیمت و مشخصاتش چیه؟و کدوم مارکش خوبه؟
سلام
چه خبره بابا؟ پیاده شو با هم بریم انقدر تند نرو:10: اصلا ببین وجود داره که کدوم مارکش خوب باشه
بله برای تقویت وایمکس هست ولی هیچ جا وجود نداره , خود ایرانسل که نداره جاهای دیگه هم اصلا ندارن منم یه زمانی دنبالش بودم

ahriman323
14-06-2011, 23:24
راستی گفت برد وایمکس مودمها 100 متره..

kinder
14-06-2011, 23:56
در ضمن مودم من 5 تا خونه را آنتن میده :دی ولی تو نقشه توی منطقه زرد بوده(نقشه قدیمی هست 3 تا آنتن وایرلس اطراف خونمون هست) اون انتهایی که از این انتن های گرد مثل طبل دارن برای وایمکسه!
خیر دوست عزیز در اشتباه هستین اون های که قابلمه و مایتابه داره واسه موبایل هست که نیاز به دید مستقیم داره

ghafari88
15-06-2011, 09:25
خوب اینم قولی که داده بودم. عکس از مودم. فقط واقعا عذرخواهی می کنم اگر کیفیتش خوب نیست. هول هولکی با موبایل گرفتم. سعی کردم با فتوشاپ بهترش کنم.
امیدوارم به به بزرگواری خودتون ببخشید. :46:
اگر جاییش ابهام داره بپرسید عرض می کنم خدمتتون. :20:

مودم مدل BM632W :

Milad4171
15-06-2011, 09:36
این مودم بالایی رو من دارم. خیلی خوبه. هم گیرندگیش هم آنتن دهیش.

mohammad_s7201
15-06-2011, 09:52
من طرح 128 اعتباري پايه گرفتم. قيمت هرماه 124800 رياله.
الان كه ميخوام واسه ماه بعد شارژ كنم بايد دقيقا همين مقدار رو بريزم؟ اگه مثلا 10000 تومن بريزم چي ميشه؟
يا اگه بخوام هزينه اشتراك 6 ماه رو يه جا بدم كه ارزونتر بيفته بايد چيكار كنم؟
اخه توي قسمت پرداخت قبوض هيچ گزينه اي واسه انتخاب وجود نداره. همينطوري فقط ميشه پول ريخت به حساب ايرانسل

kinder
15-06-2011, 10:35
خوب اینم قولی که داده بودم. عکس از مودم. فقط واقعا عذرخواهی می کنم اگر کیفیتش خوب نیست. هول هولکی با موبایل گرفتم. سعی کردم با فتوشاپ بهترش کنم.
امیدوارم به به بزرگواری خودتون ببخشید. :46:
اگر جاییش ابهام داره بپرسید عرض می کنم خدمتتون. :20:

مودم مدل BM632W :

یک سوال
چه جوری نصابی که اومده برای شما هولوگرام گارانتی رو نچسبونده؟

ghafari88
15-06-2011, 11:07
یک سوال
چه جوری نصابی که اومده برای شما هولوگرام گارانتی رو نچسبونده؟

والا من هولوگرام مولوگرام ندیدم دستش ... بهشم گفتم گارانتی این چجوریه. گفت روی جعبشه. جعبشو سالم نگه دارین. اما روی جعبش هم هولوگرام نیست. فقط برچسب شناسه وایمکسم روش چسبیده و برچسب اطلاعات خود مودم بود ... اگر همچین چیزی باید باشه بگید من پیگیری کنم ... ممنون

kinder
15-06-2011, 14:27
والا من هولوگرام مولوگرام ندیدم دستش ... بهشم گفتم گارانتی این چجوریه. گفت روی جعبشه. جعبشو سالم نگه دارین. اما روی جعبش هم هولوگرام نیست. فقط برچسب شناسه وایمکسم روش چسبیده و برچسب اطلاعات خود مودم بود ... اگر همچین چیزی باید باشه بگید من پیگیری کنم ... ممنون
من خودم دو تا از این مودم ها دارم و نصاب رو هر دوتاش یک هولوگرارم که روش نوشته MTN رو چسبوند , بدون این هولوگرام هم مودم گارانتی نداره چون معلوم نمیشه که باز شده یا نه

ghafari88
15-06-2011, 14:44
من خودم دو تا از این مودم ها دارم و نصاب رو هر دوتاش یک هولوگرارم که روش نوشته MTN رو چسبوند , بدون این هولوگرام هم مودم گارانتی نداره چون معلوم نمیشه که باز شده یا نه

من یه پیگیری می کنم ببینم چی میشه. اگر نتیجه ای گرفتم می گم بهتون.
فقط یه سوال .. شما این دوتا مودم رو کی تحویل گرفتی؟ .. یعنی چند وقت پیش؟

mohammad_s7201
15-06-2011, 15:16
واسه منم هولوگرام نزد
اينم اگه مي دونيد لطفا جواب بديد

الان كه ميخوام واسه ماه بعد شارژ كنم بايد دقيقا همين مقدار رو بريزم؟ اگه مثلا 10000 تومن بريزم چي ميشه؟
اخه توي قسمت پرداخت قبوض هيچ گزينه اي واسه انتخاب وجود نداره. همينطوري فقط ميشه پول ريخت به حساب ايرانسل

kinder
15-06-2011, 15:41

اصلا باید اون هولوگرام رو مودم باشه وگرنه مودم رو جزو گارانتی حساب نمیکنن و حتی ممکنه بگن خودت برچسب رو کندی!!!!
یک مودم که موقع تحویل سرویس (2 روز بعد از ثبت نام) تو بهمن ماه پارسال بود و یکی دیگه هم همین اواخر اردیبهشت (1 هفته بعد از درخواست برای اضافه کردن مودم اوردن

واسه منم هولوگرام نزد
1-این که دیگه سوال کردن نداره سرویستون قطع میشه تا اون مبلغی که مونده رو بریزید
2-1 هفته مونده به پایان دوره باید به ایرانسل زنگ بزنی که برات درستش کنن

NOjAN.A
15-06-2011, 17:16
با سلام . دوستان این طرحِ مودم با تخفیفِ 50% که تا 26ام مهلت داره به چه صورته ؟ باید چندماه سرویس بگیریم ؟
چون برای ثبت نام هم که اقدام کردم هیچی نزده بود :13:

simatehrani
15-06-2011, 17:59
من امروز چند بار اینترنتم قطع شد(همون مثلث زرده میومد کنار کانکشن) برای اینکه وصل شه حتما باید مودم رو خاموش روشن میکردم... مشکل از مودمه یا جای دیگه؟؟؟

ahriman323
15-06-2011, 19:03
اصلا باید اون هولوگرام رو مودم باشه وگرنه مودم رو جزو گارانتی حساب نمیکنن و حتی ممکنه بگن خودت برچسب رو کندی!!!!
یک مودم که موقع تحویل سرویس (2 روز بعد از ثبت نام) تو بهمن ماه پارسال بود و یکی دیگه هم همین اواخر اردیبهشت (1 هفته بعد از درخواست برای اضافه کردن مودم اوردن

برای منم هولوگرام نداره...
من تماس گرفتم گفتن همچین چیزی نداریم!:13:

خیر دوست عزیز در اشتباه هستین اون های که قابلمه و مایتابه داره واسه موبایل هست که نیاز به دید مستقیم داره
فکر نمیکنم چون من چند تا دکل دیدم و مقایسه کردم همشون از اون 3 تا مستطیل شکل دارن ولی بعضی هاشون از قابلمه شکله ندارن!

kinder
15-06-2011, 19:53

فکر نمیکنم چون من چند تا دکل دیدم و مقایسه کردم همشون از اون 3 تا مستطیل شکل دارن ولی بعضی هاشون از قابلمه شکله ندارن!
اصلا امکان نداره همچین چیزی نداشته باشیم اینم عکسش (به نظر من پیگیری کنید وگرنه وقتی مشکلی پیش بیاد گیر میدن)
دکل های وایمکس از اینا دارن

MITAJOON
16-06-2011, 03:04

سلام
شما به اکانت وایمکس خودت که وصل بشی از طریق آدرس روبرو: ecare.mtnirancell.ir
مقدار بدهی که باید برای ماه بعد پرداخت کنی رو نوشته!خب منتهی اونا بدهی رو رقم رند نمیدن!مثلاً مینویسن 112654 ریال!!!!
حالا شما باید این مبلغ رو بریزی به حساب!یا از طریق کارت بانک اینترنتی یا از طریق شارژ ایرانسل(همونایی که واسه موبایل میخری!!)اگه با عابر بانک بخوای پرداخت کنی از تب صورت حساب اینترنتی اقدام کن.
اگه بخوای با کارت شارژ ایرانسل پرداخت کنی(من این یکی رو ترجیح میدم) بهتره مبلغ رو به عدد بزرگتر رند کنی(یعنی 120000 ریال) بعد بری یه شارژ 10000 تومن و یه شارژ 2000 تومن بخری و از تب حساب>> شارژ مجدد اقدام کنی هر چی پول بیشتر بریزی ، به حساب بستانکاریت واریز میشه و دوره بعدی ازت پول کمتری میخوان.
اما اگه کمتر بریزی فرق نمیکنه 10000 تومن بریزی یا 1000 تومن!بدهکار، بدهکاره و حکمشم اعدام!!!!!!!!!:46:
اگه میخوایی هزینه 6 ماه رو یکجا بپردازی باید طرح تعرفت رو تغییر بدی!!!
برو به تب طرح تعرفه >> انتقال به یک طرح تعرفه دیگر!!!اینجا شما تو همون پهنای باندی که داری میتونی طرح 3 ماهه یا 6 ماه درخواست کنی و .....
پیشنهاد میکنم تو روزهای 26-27 هر ماه شارژ کنی چون 29-30 هر ماه بقدری ترافیک سایت سنگینه که با ارور های عجیب و غیب مواجه میشی و نمیتونی شارژ کنی و ایرانسلم هی با اس ام اس هاش شرمندت میکنه که شما بدهکاری و اعدام!!!:19:
خلاصه اینکه موفق باشی دیگه.:40:

mohammad_s7201
16-06-2011, 07:55
سلام
شما به اکانت وایمکس خودت که وصل بشی از طریق آدرس روبرو: ecare.mtnirancell.ir
مقدار بدهی که باید برای ماه بعد پرداخت کنی رو نوشته!خب منتهی اونا بدهی رو رقم رند نمیدن!مثلاً مینویسن 112654 ریال!!!!
حالا شما باید این مبلغ رو بریزی به حساب!یا از طریق کارت بانک اینترنتی یا از طریق شارژ ایرانسل(همونایی که واسه موبایل میخری!!)اگه با عابر بانک بخوای پرداخت کنی از تب صورت حساب اینترنتی اقدام کن.
اگه بخوای با کارت شارژ ایرانسل پرداخت کنی(من این یکی رو ترجیح میدم) بهتره مبلغ رو به عدد بزرگتر رند کنی(یعنی 120000 ریال) بعد بری یه شارژ 10000 تومن و یه شارژ 2000 تومن بخری و از تب حساب>> شارژ مجدد اقدام کنی هر چی پول بیشتر بریزی ، به حساب بستانکاریت واریز میشه و دوره بعدی ازت پول کمتری میخوان.
اما اگه کمتر بریزی فرق نمیکنه 10000 تومن بریزی یا 1000 تومن!بدهکار، بدهکاره و حکمشم اعدام!!!!!!!!!:46:
اگه میخوایی هزینه 6 ماه رو یکجا بپردازی باید طرح تعرفت رو تغییر بدی!!!
برو به تب طرح تعرفه >> انتقال به یک طرح تعرفه دیگر!!!اینجا شما تو همون پهنای باندی که داری میتونی طرح 3 ماهه یا 6 ماه درخواست کنی و .....
پیشنهاد میکنم تو روزهای 26-27 هر ماه شارژ کنی چون 29-30 هر ماه بقدری ترافیک سایت سنگینه که با ارور های عجیب و غیب مواجه میشی و نمیتونی شارژ کنی و ایرانسلم هی با اس ام اس هاش شرمندت میکنه که شما بدهکاری و اعدام!!!:19:
خلاصه اینکه موفق باشی دیگه.:40:

از توضیحات کاملت ممنونم دوست عزیز.:11:
من طرح اعتباری دارم. چیزی از مقدار بدهی ننوشته.واسه همین پرسیدم که چقدر باید بریزم چون هیچ جاش ننوشته صورتحساب شما اینقد شده که برم پرداخت کنم.
فقط یه جا نوشته هزینه آبونمان ماهیانه 12000 تومان.
حساب من اینه: اگه لطف کنی و یه توضیحی راجع به فیلدهای مختلفش بدی ممنون میشم:20:

simatehrani
16-06-2011, 09:24
سلام . 1 سوال...
-تو قسمت مجموع کل استفاده ها زده حدود 2.5 گیگ مصرف شده اما قسمت جزئیات حساب های ویژه زده ترافیک رایگان 3860
کدومش درسته؟ واحد ترافیک رایگان به چیه؟

ghafari88
16-06-2011, 10:28

واسه منم هولوگرام نزد

1-این که دیگه سوال کردن نداره سرویستون قطع میشه تا اون مبلغی که مونده رو بریزید
2-1 هفته مونده به پایان دوره باید به ایرانسل زنگ بزنی که برات درستش کنن

اصلا امکان نداره همچین چیزی نداشته باشیم اینم عکسش (به نظر من پیگیری کنید وگرنه وقتی مشکلی پیش بیاد گیر میدن)

یکی از دوستان من هم فردای روزی که من مودم رو گرفتم مودمش رو تحویل گرفت. بهش گفتم از نصابش داستان هولوگرام رو بپرسه. اونم پرسید و طرف گفته نمی زنیم. شاید اخیرا نمی زنن دیگه.

با سلام . دوستان این طرحِ مودم با تخفیفِ 50% که تا 26ام مهلت داره به چه صورته ؟ باید چندماه سرویس بگیریم ؟
چون برای ثبت نام هم که اقدام کردم هیچی نزده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست گلم، تا جایی که من اطلاع دارم شرطی برای تعرفه تعیین نکردن. یعنی شما با هر تعرفه ای می تونی مودم رو با پنجاه درصد تخفیف بگیرین. البته در خصوص تعرفه های نا محدود فکر می کنم همچنان موضوع جشنواره بهارشون حاکم باشه. یعنی مودم رایگان. اطلاعات دقیقش توی سایت ایرانسل هست.

-- راستی بچه ها یه سوالی ... من الان 512 پایه شش ماهه گرفتم. می خوام بدونم ترافیک من هم شش ماهه محاسبه میشه؟ .. یعنی 20 گیگی بهم می دن که تا آخر شش ماه استفاده کنم یا نه مثلا ور می دارن ماهی 4 گیگ شارژ می کنن و باید تو هر ماه چهار گیگ رو استفاده کنی؟! .. چون اگر حالت دوم باشه که خیلی احمقانه است ...

ahriman323
16-06-2011, 12:10
سلام . 1 سوال...
-تو قسمت مجموع کل استفاده ها زده حدود 2.5 گیگ مصرف شده اما قسمت جزئیات حساب های ویژه زده ترافیک رایگان 3860
کدومش درسته؟ واحد ترافیک رایگان به چیه؟
3860 تقسیم بر 100 دوباره تقسیم بر 1024=37 مگابایت دیگه ترافیک داری

MITAJOON
16-06-2011, 16:32
من طرح اعتباری دارم. چیزی از مقدار بدهی ننوشته.واسه همین پرسیدم که چقدر باید بریزم چون هیچ جاش ننوشته صورتحساب شما اینقد شده که برم پرداخت کنم.

سلام.
نگران نباش تا یکی دو روز دیگه مینویسه!!!!
هر وقت ایرانسل بهت اس ام اس داد که کاربر گرامی تا تاریخ فلان نسبت به شارژ حساب خود اقدام کنید رقم رو تو سایت میزنه!الان یادم نیست شاید تو اس ام اس هم بیاد!مطمئن باش از 125000 ریال بیشتر که نیست!واسه همین میگم از حالا یا همون 12000 تومن یا با طرح 6 یا 3 ماهه ای که میخوای اقدام کن چون تا یکی دو روز دیگه ای که گفتم ترافیک زیاد میشه ممکنه به سختی بتونی کانکت شی و حسابتو شارژ کنی!!!ایرانسلم که یجورایی میره پیشواز و 2 روز قبل از اتمام مهلت اکانتو میبنده و فقط میتونی به حساب وایمکست سر بزنی و بقیه سایتها تعطیلن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فیلد های این عکس رو هم کلا ً بیخیال شو.چون همش مزخرفه !!!فقط سر هر ماه حسابتو شارژ کن!!!!!!!همین.:27:

MITAJOON
16-06-2011, 16:51

سلام.
مقدار بدهی رو تا یکی دو روز دیگه میزنن تو سایت.درست همون موقع که ایرانسل اس ام اس میده کاربر محترم حساب وایمکس شما در تاریخ فلان قطع میشود لطفاً اعتبار حساب خود را ........ریال افزایش دهید.
هم تو اس ام اس و هم تو ایمیل و همون لحظه تو سایت مبلغ بدهی روشن میشه!!!!!!!!!!
منتهی خب مسلماً مبلغ بدهی برابر با حق آبونمان شما - مبلغ بستانکاریتونه!!!
پس حتما ً از 125000 ریال (بشرطی که ماهانه بخواین پرداخت کنید بیشتر نمیشه)
تو این عکسی که گذاشتین یه سری از اطلاعات خودتونه و بقیه شم اصلا ً اهمیت نداره فقط و فقط به ردیف موجودی حساب که به ریال نوشته دقت کن.این مبلغیه که شما طلب کاری و قبل ً اضافه ریخیتی به حساب حالا اینو از مبلغ آبونمانت کم کن میشه پولی که این دوره باید بریزی.من میگم همون 12500 تومن رو بریز به حساب(اونم الان) چون تا 2-3 روز دیگه که اس ام اس میاد کلاً رفتن به سایت ایرانسل هم عذاب الهی میشه!!!!!!
جالبه که ایرانسل بمحض ارسال اس ام اس حساب شما رو پا در هوا میکنه و شما قادر به دیدن سایتها نیستید و فقط میتونید به حساب وایمکستون سر بزنید!!!!!!!!!!!!!!:13:

MAHANFX
16-06-2011, 18:07
سلام من این ماه طرح مصرف ازاد داشتم الان داخل ecare زده 7 روز دیگه فرصت دارید حالا من اگر بخوام تعرفه را تغییر بدم کی باید اقدام کنم این ماه که با خاک کوچه یکی شدم از بس اعتبار مصرف کرد .اگر تغییر تعرفه بدهم ایا اون یک گیگ رایگان حذف میشه .

simatehrani
16-06-2011, 18:50
الان تو حساب های ویژه زده ترافیک رایگان 778 ولی صفحه تو صفحه حساب نوشته مجموع کل استفاده ها (بایت) 2316870656

اونجا 7 مگابایت مونده ولی اونجا 700 مگا بایت تقریبا ... جریان چیه؟

ahriman323
16-06-2011, 18:59
الان تو حساب های ویژه زده ترافیک رایگان 778 ولی صفحه تو صفحه حساب نوشته مجموع کل استفاده ها (بایت) 2316870656

اونجا 7 مگابایت مونده ولی اونجا 700 مگا بایت تقریبا ... جریان چیه؟

سرویستون کی شروع شده؟!اگه کمتر از یک ماه شروع شده باشه ترافیکتون 3 گیگ کامل نیست بسته به تعداد روز هست

ghafari88
16-06-2011, 19:20
-- راستی بچه ها یه سوالی ... من الان 512 پایه شش ماهه گرفتم. می خوام بدونم ترافیک من هم شش ماهه محاسبه میشه؟ .. یعنی 20 گیگی بهم می دن که تا آخر شش ماه استفاده کنم یا نه مثلا ور می دارن ماهی 4 گیگ شارژ می کنن و باید تو هر ماه چهار گیگ رو استفاده کنی؟! .. چون اگر حالت دوم باشه که خیلی احمقانه است ...

بچه ها یکی این سوال من رو هم جواب بده ترکونده! :10:

simatehrani
16-06-2011, 20:05
سرویستون کی شروع شده؟!اگه کمتر از یک ماه شروع شده باشه ترافیکتون 3 گیگ کامل نیست بسته به تعداد روز هست

آهان ...آره ...از 6 خرداد شروع شده... مرسی

kinder
17-06-2011, 13:36
بچه ها یکی این سوال من رو هم جواب بده ترکونده! :10:
بله دوست عزیز هر ماه 4 گیگ شارژ میکنن و اگر هم استفاده نکنین ماه بعد سوخت میشه

luches
17-06-2011, 14:07
دوستان من بعد از 5 ماه دست نگه داشتن برای خرید وایمکس بالاخره تصمیم گرفتم بیام سراغ وایمکس . میخوام ببنیم الان وضعیت وایمکس ایرانسل چطوره ؟
1. سرعت دانلود سرویس 1 مگ میانگین چنده و ایا واقعا نامحدوده؟

2. کیفیت سرویس و پینگ چطوره در مقایسه با چند ماه پیش ؟ منظورم وضعیت قطعیهاست و.... ؟

3. ایا پشتیبانیش بهتر شده و اگر به مشکلی بخوری پشتیبانیش میتونه کمک کنه ؟ یادمه چند ماه پیش هیچ کدومشون از شبکه هیچی سرشون نمیشد ^^

بسیار متشکر خواهم بود از دوستانی که جواب این 3 تا سوال بدهند.

arman1133
17-06-2011, 15:08
دوستان سرویس 512 نامحدود 6 ماهه من89/10/12 وصل شد.با توجه به شارج 6 ماهه تا 90/4/12 باید شارج باشه.اما تو سایت ایرانسل که میرم تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره را 5 روز میزنه یعنی تا اول برج 4 (درصورتی که تا پایان قرداد 6 ماهه , 17 روز باقی مانده) . منظور پایان دوره چیه؟پایان شارج یا ماه؟!!

ahriman323
17-06-2011, 15:21
دوستان سرویس 512 نامحدود 6 ماهه من89/10/12 وصل شد.با توجه به شارج 6 ماهه تا 90/4/12 باید شارج باشه.اما تو سایت ایرانسل که میرم تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره را 5 روز میزنه یعنی تا اول برج 4 (درصورتی که تا پایان قرداد 6 ماهه , 17 روز باقی مانده) . منظور پایان دوره چیه؟پایان شارج یا ماه؟!!

سرویس وایمکس ایرانسل بر اساس ماه شمسی هست و 5 روز دیگه سرویستون تمام میشه و باید شارژ کنید

arman1133
17-06-2011, 15:25
سرویس وایمکس ایرانسل بر اساس ماه شمسی هست و 5 روز دیگه سرویستون تمام میشه و باید شارژ کنید
دوست عزیز یعنی 12 روز از اینترنت من ....
پس باید شارج کنم هرچه زودتر.مرسی ممنون.

ghafari88
17-06-2011, 16:44
بله دوست عزیز هر ماه 4 گیگ شارژ میکنن و اگر هم استفاده نکنین ماه بعد سوخت میشه

یعنی می خوای بگی اینا کاری به این ندارن که من شش ماهه شارژ کردم؟ :13:.... با من هم مثل کسی که یک ماهه شارژ کرده رفتار می کنن؟:4:

kinder
17-06-2011, 16:52
یعنی می خوای بگی اینا کاری به این ندارن که من شش ماهه شارژ کردم؟ :13:.... با من هم مثل کسی که یک ماهه شارژ کرده رفتار می کنن؟:4:
بله برای من هم که نامحدودم هر ماه 270 گیگ شارژ میکنن واسه دوستم هم که محدود هست هر ماه شارژ میکنن و تنها فرق 6 ماهه با 1 ماهه اون درصد تخفیف هست

luches
17-06-2011, 17:18
دوستان من بعد از 5 ماه دست نگه داشتن برای خرید وایمکس بالاخره تصمیم گرفتم بیام سراغ وایمکس . میخوام ببنیم الان وضعیت وایمکس ایرانسل چطوره ؟
1. سرعت دانلود سرویس 1 مگ میانگین چنده و ایا واقعا نامحدوده؟

2. کیفیت سرویس و پینگ چطوره در مقایسه با چند ماه پیش ؟ منظورم وضعیت قطعیهاست و.... ؟

3. ایا پشتیبانیش بهتر شده و اگر به مشکلی بخوری پشتیبانیش میتونه کمک کنه ؟ یادمه چند ماه پیش هیچ کدومشون از شبکه هیچی سرشون نمیشد ^^

بسیار متشکر خواهم بود از دوستانی که جواب این 3 تا سوال بدهند.

دوستان عزیز من فردا قصد ثبت نام دارم و خیلی ممنون میشم کسی جواب این 3 سوال رو مختصر و مفید بده.

بازم ممنون

ahriman323
17-06-2011, 18:41
دوست عزیز یعنی 12 روز از اینترنت من ....
پس باید شارج کنم هرچه زودتر.مرسی ممنون.

نه پول اون 12 روز را حساب نکردن...

ehsan_jan3
17-06-2011, 18:51
ای بابا پس کی میخوان برای ما خانه نشینها سرعت را از 128 بالاتر ببرند ؟ دیگه از سرعت حداکثر 14 کیلو بایت خسته شدم .هیچکاری جز صفحه باز کردن نمیشه انجام داد .

mohammad_s7201
17-06-2011, 19:31
دوستان این 3 گیگ حجم ماهیانه که دارم شامل دانلود+آپلود میشه؟ یا فقط دانلود رو حساب میکنن؟

ghafari88
17-06-2011, 19:53
ای بابا پس کی میخوان برای ما خانه نشینها سرعت را از 128 بالاتر ببرند ؟ دیگه از سرعت حداکثر 14 کیلو بایت خسته شدم .هیچکاری جز صفحه باز کردن نمیشه انجام داد .

احسان جان شما یه نامه تهیه کن سرعتت رو ببر بالاتر. کاری نداره که! :10:

دوستان این 3 گیگ حجم ماهیانه که دارم شامل دانلود+آپلود میشه؟ یا فقط دانلود رو حساب میکنن؟

تا جایی که من اطلاع دارم هر دو محاسبه میشه. یعنی هم دانلود هم آپلود! :5:

parsams
17-06-2011, 21:20
دوستان عزیز
ما چطور میتونیم بفهمیم که آیا کسی از طریق وای فای به مودم ما وصل شده یا نه ؟ (یعنی احیانا اگر پسوردمون -- شده باشه و کسی بی اجازه وصل بشه چطور می تونیم بفهمیم )

برای اتصال با Lan توی کنترل پانل در قسمت Status -> Lan مشخصات اتصال نشون داده میشه اما برای Wlan همچین قسمتی نیست.
مرسی

ehsan_jan3
17-06-2011, 21:43
نامه درست کردنش دردسره .رفیق شرکت دار از کجا گیر بیاریم حاج آقا ؟

ms368
17-06-2011, 21:53
سلام
قراره 1 ماه دیگه اسباب کشی کنیم بریم خونه جدیدمون

از طرفی هم من 3 ساله دارم از صبا استفاده میکنم و منطقه جدید که قراره بریم پشتیبانی نمیکنه ( هیچ شرکتی ، چون تازه تاسیسه )

میخوام وایمکس بگیرم
قیمتاش چقدره
من ماهی 3 گیگ استفاده روزانه دارم
سرویس شبانه رایگان هم داره ؟

وایمکس به منطقه مخابراتی بستگی نداره ؟ یعنی مشکلی واسه راه اندازیش نداره ؟ ( شیراز هستم )

ممنون

simatehrani
17-06-2011, 22:32

به محظی که وارد اینترنت بشین... هر کاری بخواین کنین از حجم کم میشه !!!!!!!!!!

milad44
18-06-2011, 08:33
سلام دوستان من میخوام تغییر سرویس بدم از 128 سه ماهه نامحدود به 1 مگ میخواستم نامه که تهیه میکنم متنش باید چی باشه ؟؟؟ در ضمن نامه میخوام از مطب دکتر بگیرم .

ghafari88
18-06-2011, 08:35
نامه درست کردنش دردسره .رفیق شرکت دار از کجا گیر بیاریم حاج آقا ؟

ای بابا ... حاجی نامه که کاری نداره. بالاخره فامیلی دوستی رفیقی پدری مادری .... مگه میشه نشه پیدا کرد. اگر دانشجویی هم که می تونی از دانشگاه هم نامه بگیری ....:20:

سلام دوستان من میخوام تغییر سرویس بدم از 128 سه ماهه نامحدود به 1 مگ میخواستم نامه که تهیه میکنم متنش باید چی باشه ؟؟؟ در ضمن نامه میخوام از مطب دکتر بگیرم .

ببین متن نامه باید به این صورت باشه:

شرکت ایرانسل

با سلام، احتراما نظر به انجام امور .......... ( مثلا تحقیقات پزشکی ) بدینوسیله آقای / خانم ................... جهت دریافت خدمات اینترنت پرسرعت با سرعت 1 مگابایت بر ثانیه به حضور معرفی می شوند. خواهشمند است همکاری لازم با ایشان صورت پذیرد.
با تشکر
دکتر ......................

فقط من بعید می دونم با نامه یه دکتر بهت اینترنت بدن. باید نامه از یک جای حقوقی باشه. یعنی سربرگ و مهر اون شرکت یا سازمان یا موسسه است که مهمه. :5:

ahriman323
18-06-2011, 11:49
سلام
قراره 1 ماه دیگه اسباب کشی کنیم بریم خونه جدیدمون

از طرفی هم من 3 ساله دارم از صبا استفاده میکنم و منطقه جدید که قراره بریم پشتیبانی نمیکنه ( هیچ شرکتی ، چون تازه تاسیسه )

میخوام وایمکس بگیرم
قیمتاش چقدره
من ماهی 3 گیگ استفاده روزانه دارم
سرویس شبانه رایگان هم داره ؟

وایمکس به منطقه مخابراتی بستگی نداره ؟ یعنی مشکلی واسه راه اندازیش نداره ؟ ( شیراز هستم )

ممنون
سلام
قیمتهاش توی سایت ایرانسل نوشته

َشبانه رایگان نداره متاسفانه...
توی نقشه پوشش مناطق نگاه کنن ببین توی منطقه سبز / زرد هستی یا نه..

اگه مبین نت منطقه شما را پشتیبانی میکنه از مبین نت بگیر که شبانه رایگان هم داره...

hoomi_gta
18-06-2011, 12:32
رفقا من یه سوال دارم. منطقه ما تو پوشش متوسط هست. اگه سرویس و بگیرم و روز نصب اوکی باشه ولی روزای بعد مشکل دار بشه و قطع و وصل و این صحبتا، آیا میشه سرویس و کنسل کرد و پول و پس گرفت؟

MITAJOON
18-06-2011, 12:33
باید معرفی نامه از دانشگاه ببری یا شرکت
توی معرفی نامه نوشته باشه که آقای X نیاز به وایمکس با سرعت 512 دارد

سلام. من امروز نامه رو ok کردم و فکس هم شد.اپراتور ایرانسل گفت نامه تون که بدستمون برسه تغییر پهنای باند انجام میشه.و از ماه جدید اکانت شما شرکتی محسوب میشه!!!:21:
(پاورقی:!!!! آقا بمحض تماس با شماره 09377070000 خانومه همون چرندیات همیشگی رو گفت و بعدم آهنگ تکراری و .... ولی!!!!!!!!!!بعد از 5 ثانیه اپراتور جواب داد!!!!!!!!!!!!هنوزم تو کف جوابدهیشونم!!!!خدا کنه همیشه اینطوری زود جواب بدن!اینجور مواقع دوست داشتنی میشن:11::21:)
حالا یه سوال دارم.بعد از اینکه پهنای باندم تغییر کرد.آیا لازمه تنظیمات مودم رو از رو سیستمم تغییر بدم؟یا با همون تنظیمات قبلی سرعتم افزایش پیدا میکنه؟اپراتوره که گفت نیازی نیست.خواستم از اساتید اینجا هم بپرسم.یاعلی.

ahriman323
18-06-2011, 12:43
سلام. من امروز نامه رو ok کردم و فکس هم شد.اپراتور ایرانسل گفت نامه تون که بدستمون برسه تغییر پهنای باند انجام میشه.و از ماه جدید اکانت شما شرکتی محسوب میشه!!!:21:
(پاورقی:!!!! آقا بمحض تماس با شماره 09377070000 خانومه همون چرندیات همیشگی رو گفت و بعدم آهنگ تکراری و .... ولی!!!!!!!!!!بعد از 5 ثانیه اپراتور جواب داد!!!!!!!!!!!!هنوزم تو کف جوابدهیشونم!!!!خدا کنه همیشه اینطوری زود جواب بدن!اینجور مواقع دوست داشتنی میشن:11::21:)
حالا یه سوال دارم.بعد از اینکه پهنای باندم تغییر کرد.آیا لازمه تنظیمات مودم رو از رو سیستمم تغییر بدم؟یا با همون تنظیمات قبلی سرعتم افزایش پیدا میکنه؟اپراتوره که گفت نیازی نیست.خواستم از اساتید اینجا هم بپرسم.یاعلی.
نه تنظیمات نداره...

music
18-06-2011, 14:18
دزد تر از این ایران گل نیست -
۳ ماه پیش تعرفه ۳ ماه گرفتم ۱۴۰ تومان با مودم ۶۳۱
الان میگم میخام ۳ ماه دیگه تمدید کنم میگه ۱۸۰ تومن - میگم این که قیمت با مودم usb یه میگه میدونم .
طرح آی ۳ ماهشون فقط اولش ۳ ماهس بدش باید تک تک پول بدین ماهی ۶۲ تومن .
ته دزده هرکی این سیستمو درست کرده .

نگیرین ازش که خودتونو بدبخت میکنین .
الان ام ۳۵ تومان پول تو حساب امه میگه تا حسابتو نبندی نمیتونیم پولو پس بدیم - حسابو ببندم مک آدرس و از سیستم پاک میکنن - دیگه مودم به دردم نمیخوره .

milad44
18-06-2011, 16:00
ببین متن نامه باید به این صورت باشه:

شرکت ایرانسل

با سلام، احتراما نظر به انجام امور .......... ( مثلا تحقیقات پزشکی ) بدینوسیله آقای / خانم ................... جهت دریافت خدمات اینترنت پرسرعت با سرعت 1 مگابایت بر ثانیه به حضور معرفی می شوند. خواهشمند است همکاری لازم با ایشان صورت پذیرد.
با تشکر
دکتر ......................

فقط من بعید می دونم با نامه یه دکتر بهت اینترنت بدن. باید نامه از یک جای حقوقی باشه. یعنی سربرگ و مهر اون شرکت یا سازمان یا موسسه است که مهمه. :5:
[/QUOTE]

دست درد نکنه فقط من از همون روزی که درخواست دادم تعرفه تغییر میکنه یا باید ماهه قبل درخواست بدم که برای ماهه بعد تعرفه عوض بشه ؟؟؟

ahriman323
18-06-2011, 16:54
دست درد نکنه فقط من از همون روزی که درخواست دادم تعرفه تغییر میکنه یا باید ماهه قبل درخواست بدم که برای ماهه بعد تعرفه عوض بشه ؟؟؟
ماه بعد تعرفه تغییر میکنه...

Soalziad
18-06-2011, 18:07
سلام دوستان. اولین ماه وایمکس من تا 6 روز دیگه تموم میشه. من مبلغ 12500 تومان برای یک ماه رو از طریق سایت و با کارت پرداخت کردم. الان در قسمت موجودی زده 130000 ریال. حالا کجا برم و چی رو بزنم که دوباره یک ماه دیگه تمدید بشه؟ با تشکر

ahriman323
18-06-2011, 18:14
سلام دوستان. اولین ماه وایمکس من تا 6 روز دیگه تموم میشه. من مبلغ 12500 تومان برای یک ماه رو از طریق سایت و با کارت پرداخت کردم. الان در قسمت موجودی زده 130000 ریال. حالا کجا برم و چی رو بزنم که دوباره یک ماه دیگه تمدید بشه؟ با تشکر
سلام
لازم نیست کاری بکنی تا 2 3 روز دیگه خودشون فاکتور میزنن و شما هم که پول توی حسابتون هست سرویس تمدید میشه!

دوستان من هر وقت میخوام اینترنتی پرداخت کنم قبل از اینکه سایت بانک باز بشه توی تب مرورگر ارور NO Data میزنه و نمیشه پرداخت اینترنتی کرد شما مشکلی ندارید؟!

ghafari88
18-06-2011, 18:48

خواهش می کنم. تا جایی که من اطلاع دارم از سر ماه اعمال میشه.
موفق باشی.:5:

MITAJOON
18-06-2011, 21:39
سلام
لازم نیست کاری بکنی تا 2 3 روز دیگه خودشون فاکتور میزنن و شما هم که پول توی حسابتون هست سرویس تمدید میشه!
دوستان من هر وقت میخوام اینترنتی پرداخت کنم قبل از اینکه سایت بانک باز بشه توی تب مرورگر ارور NO Data میزنه و نمیشه پرداخت اینترنتی کرد شما مشکلی ندارید؟!

سلام برای افزایش اعتبار در اواخر ماه معمولا ً سایت سنگینه و حتی وصل شدن به اکانت خود وایمکس بسختی انجام میشه.پیشنهاد میکنم از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنید و ترجیحا ً شارژ رو به اواخر ماه نذارید.26-27 ماه فرصته خوبیه.از کارت شارژ ایرانسل هم میتونید استفاده کنید که مجبور به پرداخت اینترنتی نشید.با همون عابربانکتون شارژ ایرانسل بگیرید و سپس اطلاعات شارژ ایرانسل رو سریال و پین کد رو وارد شبکه کنید از تب حساب<شارژ موجودی

mahdimb
18-06-2011, 22:22
سلام
من طرح 512 یک ماهه 4 گیگابایت رو گرفته بودم ولی اما دیگه الان اینترنتم قطع شده وقتی که به حسابم وارد میشم مجموع کل استفاده ها رو زده 3627232256 بایت . هنوز به 4 گیگابایت نرسیده، نمی دونم چرا اینجوریه اما وقتی وارد جزییات تماسم می شم تو جزییات تماس در قسمت مانده حساب اختصاصي بعد از استفاده، در آخرین رکوردش مقدار صفر رو نوشته، آخه من همیشه مقدار مصرفم رو از همون صفحه اول حساب چک می کردم. بعدش هم اینکه اعداد ارقامی که تو جزییات تماس هستن مشکوکن مثلا تو آخرین رکورد مجموع کلیلوبایت مصرف شده نوشته 118405120که اونطوری که من حساب کردم یعنی حدود 112 گیگابایت. من که نفهمیدم چه جوری حساب می کنن؟! نظر شما چیه؟؟