PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

dietman
10-04-2011, 12:42
از 22 بهمن به بعد که کلی مشترک اضافه کردن سرویس شده در حد افتضاح. حتی نمی شه با دیال آپ مقایسه کرد. دوستانی که میخوان ثبت نام کنن دست نگه دارن! حتما قبلش مودم ایرانسل رو از دوستی آشنایی بگیرن و تو منطقه خودشون تست کنن و بعد اقدام کنن. تو خیلی از مناطق تهران مشکل کمبود پهنای باند رو دارن.

دقیقا این حرف رو پشتیبانی به من هم گفت. همین رو به دوستم هم گفتن! ظاهرا خیلی خوب به بخش پشتیبانی یاد دادن که این مزخرفات رو به یوزرها بگن.

این هم وضعیت امروز.

آخرین خبر در این مورد رو هم بگم که دیروز دوباره زنگ زدم پشتیبانی که حقم رو بگیرم. امروز زنگ زدند گفتند که در حال آپدیت آنتنهای غرب تهران (مرزداران) هستند و تا 2 روز سرعت نوسان داره و باید تحمل کنم. یک مورد دیگه رو هم گفت که من آنتنم تداخل داره و باید رفع کنم. پیشنهاد کرد که دور مودم فویل آلومینیومی بپیچم. گفت که مقادیر CINR باید بین 15-20 باشه (هر چقدر بیشتر تداخل بیشتر) و مقدار RSSI باید بالا باشه (بیشتر از -60) برای من 45 بود.
انصافاً این یک قلم راهنماییش کارساز بود. سرعتم خیلی بهتر شده تا 500 هم میرسه.

نکته : کاشکی ایرانسل یکم به این کارشناساشون اموزش میداد تا همشون بتونن تو یک سطح مردم رو راهنمایی کنند. کارشناس قبلی که هیچی بلد نبود اما این یکی خیلی قشنگ راهنمایی کرد.

حالا تا آخر هفته منتظر میشم ببینم چی میشه. جالبه که از اون طرف سپنتا هم زنگ میزنه که برای پیگیری سرویس ADSL خود اقدام کنید.

amjad2
10-04-2011, 13:12
آخرین خبر در این مورد رو هم بگم که دیروز دوباره زنگ زدم پشتیبانی که حقم رو بگیرم. امروز زنگ زدند گفتند که در حال آپدیت آنتنهای غرب تهران (مرزداران) هستند و تا 2 روز سرعت نوسان داره و باید تحمل کنم. یک مورد دیگه رو هم گفت که من آنتنم تداخل داره و باید رفع کنم. پیشنهاد کرد که دور مودم فویل آلومینیومی بپیچم. گفت که مقادیر CINR باید بین 15-20 باشه (هر چقدر بیشتر تداخل بیشتر) و مقدار RSSI باید بالا باشه (بیشتر از -60) برای من 45 بود.
انصافاً این یک قلم راهنماییش کارساز بود. سرعتم خیلی بهتر شده تا 500 هم میرسه.

نکته : کاشکی ایرانسل یکم به این کارشناساشون اموزش میداد تا همشون بتونن تو یک سطح مردم رو راهنمایی کنند. کارشناس قبلی که هیچی بلد نبود اما این یکی خیلی قشنگ راهنمایی کرد.

حالا تا آخر هفته منتظر میشم ببینم چی میشه. جالبه که از اون طرف سپنتا هم زنگ میزنه که برای پیگیری سرویس ADSL خود اقدام کنید.

من تقریبا هفته ای دو بار تماس میگرم و بهشون میتوپم
دیشب که تماس گرفتم گفتن که دارن انتنها رو آپدیت میکن و اینترنت هم ساعت 1:30 قطع شد
امروز از صبح که سیستم رو روشن کردم تا الان سرعت اینترنت عالیه !!!!
مثل اینکه واقعا دارن یه کارایی میکنن
باید منتظر بشیم و ببینیم که تو چند روز آینده وضعیت چطور پیش میره

saeed9009
10-04-2011, 13:56
امروز صبح واسه من که خیلی عالی شده بود. با یک کانکشن با سرعت 64 کیلوبایت دانلود میکردم.ولی الان که ساعت 3 بعد از ظهر هست دوباره زدن خرابش کردن.

farzin1986
10-04-2011, 17:35
برای سیستم خانگی میخوام
جابجا هم زیاد نمیشم و لپ تاپ هم ندارم
همون wifi bm632w خوبه؟
سیگنال رو از کجا بفهمم ضعیفه یا نه؟
چون فعلا مودم outdoor رو نمیتونم بخرم
بهترین گزینه همین bm632w هست..
اگه ایشالله بعدها لپتاپ یا تبلت یا از موبایلی که وای فای داره بخوای استفاده کنی محدودیت نداری..
ساده ترین راه led های روی مودم هست..
و داخل کنسول ستاپ مودم دقیقا پارامتر های مربوط به کیفیت لینک و قدرت سیگنال رو میزنه..
wimax-status..

farzin1986
10-04-2011, 17:42
امروز صبح واسه من که خیلی عالی شده بود. با یک کانکشن با سرعت 64 کیلوبایت دانلود میکردم.ولی الان که ساعت 3 بعد از ظهر هست دوباره زدن خرابش کردن.
امروز خیلی عالی شده..
من همشه 2 چراغ سیگنال داشتم..
ولی امروز سه تا شدن..
Signal Strength 42%

Link Quality(CINR Reuse1) 29% Link Quality(CINR Reuse3) 63% CINR Reuse1 15.89dB CINR Reuse3 22.77dB RSSI -79.68dBm UL_FEC QPSK(CTC)1/2 DL_FEC QPSK(CTC)3/4

denzelmovie
10-04-2011, 18:21
بهترین گزینه همین bm632w هست..
اگه ایشالله بعدها لپتاپ یا تبلت یا از موبایلی که وای فای داره بخوای استفاده کنی محدودیت نداری..
ساده ترین راه led های روی مودم هست..
و داخل کنسول ستاپ مودم دقیقا پارامتر های مربوط به کیفیت لینک و قدرت سیگنال رو میزنه..
wimax-status..

دوست عزیز خیلی ممنون
حالا من میخوام سفارش بدم از کجا باید بفهمم چه مودمی باید بخرم؟
یعنی باید outdoor بخرم یا indoor ؟

iCe m@n
10-04-2011, 19:32
خب من در نهایت چی کار کنم برم درخواست بدم یا نه
چون مثل اینکه سرعت ها خوب شده

Electronic-Arts
10-04-2011, 21:23
خب من در نهایت چی کار کنم برم درخواست بدم یا نه
چون مثل اینکه سرعت ها خوب شده
اگر میتونی ADSL حتما همونو بگیر چون وایمکس خیلی مشکلات داره که قطع و وصل شدن های مکرر و نوسان شدید از جمله اون هست ولی اگر تصمیم خودتو گرفتی که وایمکس بگیری به نظر من بگیر ولی نباید انتظار کیفیت ADSL رو داشته باشی

Electronic-Arts
10-04-2011, 21:34
دوست عزیز خیلی ممنون
حالا من میخوام سفارش بدم از کجا باید بفهمم چه مودمی باید بخرم؟
یعنی باید outdoor بخرم یا indoor ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اینجا باید خونتون رو پیدا کنی و ببینی که تو چه نوع پوششی قرار میگیری

iCe m@n
10-04-2011, 21:49
اگر میتونی ADSL حتما همونو بگیر چون وایمکس خیلی مشکلات داره که قطع و وصل شدن های مکرر و نوسان شدید از جمله اون هست ولی اگر تصمیم خودتو گرفتی که وایمکس بگیری به نظر من بگیر ولی نباید انتظار کیفیت ADSL رو داشته باشی

نه متاسفانه بنا به دلایلی نمیتونم که ADSL فعلا بگیرم

ممنون پس فعلا همین رو میگیرم تا بعد:46:

Milad4171
11-04-2011, 09:12
آقا انقدر نگین وایمکس بده. تنها دلیل بدی میتونی فردی باشه. دوری از دکل !
هرچقدر شما از فرستنده فاصله داشته باشین یا توی نقطه ی کور بشین سیگانل کم یا ضعیف یا قطع میشه. دقیقا مثل انتن مبایل. چطور تو یه محله توی کوچه آنتنش فوله تو خونه که میری آنتن 0 میشه؟؟؟
بهتره راه حل تست وضعیت توی منطقه خودتون هست و در صورت اشکال یا ضعیف بودن تعویض مودم. البته نقشه ی محدوده های قابل استفاده توی سایت ایرانسل یکم دقیق تر شده.

SAMCRO
11-04-2011, 11:41
سلام !

یه سوال داشتم کودوم یکی از این گیرنده ها قوی ترن ؟ USB با تفویت کنندش یا اون داخلی یا اون وایر لس ؟

هرچقدر شما از فرستنده فاصله داشته باشین یا توی نقطه ی کور بشین سیگانل کم یا ضعیف یا قطع میشه. دقیقا مثل انتن مبایل. چطور تو یه محله توی کوچه آنتنش فوله تو خونه که میری آنتن 0 میشه؟؟؟
بهتره راه حل تست وضعیت توی منطقه خودتون هست و در صورت اشکال یا ضعیف بودن تعویض مودم. البته نقشه ی محدوده های قابل استفاده توی سایت ایرانسل یکم دقیق تر شده.
الان این دکل ها چه شکلی هستن ؟

Electronic-Arts
11-04-2011, 13:34
دوست عزیز محض اطلاعتون باید بگم که خونه مادربزرگم 5 تا آنتن پره ولی اکثرا قطعی داره ولی خونه خودمون 3 تا آنتن داره ولی بسیار کم قطعی داره و در ضمن نقشه هاشون هم دقیق نیست خونه ما که 3 تا آنتن داره توی منطقه سبز هست و من مودم رو تمام خونه گردوندم ولی هیچ کجا 5 آنتن نشد درحالی که خونه مادربزرگم تو منطقه زرد هست ولی تو تمام خونه 5 آنتن بود

amjad2
11-04-2011, 15:16
ابن وضعیت بد ایرانسل اصلا ربطی به آنتن نداره
به خدا خونه ما از جای خودش یه ذره هم تکون نخورده !!
4 ماه با سرعت عالی داشتم باهاش کار میکردم ولی الان حدود 2 ماه هست که افتضاح شده ولی باز هم الان بعد از 2 ماه یه حالت قبل برگشته و 2 روزه که خیلی عالی شده

پس ربطی به آنتن نداشت

saeed9009
11-04-2011, 16:26

سرویس من واسه 4 ماه عالی بود.(512 کیلوبیت ). یعنی فرقی با سرویس اختصاصی نداشت. هر جایی رو پینگ میکردم بالای 200 میلی ثانیه نداشتم.ولی تو این یک ماه اخیر افتضاح شده. دیروز واسه یکی دو ساعت مثل سابق شد ولی دوباره خراب شد. این رو هم بگم که فاصله من تا دکل بیشتر از 300 متر نیست. و اتفاقا یکبار پشتیبانی ایرانسل مشکل رو فاصله خیلی نزدیک من تا دکل میدونست!

AlexanderMahone
11-04-2011, 18:47
سرویس من واسه 4 ماه عالی بود.(512 کیلوبیت ). یعنی فرقی با سرویس اختصاصی نداشت. هر جایی رو پینگ میکردم بالای 200 میلی ثانیه نداشتم.ولی تو این یک ماه اخیر افتضاح شده. دیروز واسه یکی دو ساعت مثل سابق شد ولی دوباره خراب شد. این رو هم بگم که فاصله من تا دکل بیشتر از 300 متر نیست. و اتفاقا یکبار پشتیبانی ایرانسل مشکل رو فاصله خیلی نزدیک من تا دکل میدونست!
سلام دوستان من یک ساله از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و خیلی راضی هستم یه بار فقط مشکل با استفاده بیش از اندازه از ترافیک داشتم 2 روز قطع شد ولی تا شارژش کردم و به پشتیبانی گفتم 24 ساعته وصلش کردن واقعا سرویس خوبی هست و کاملا ازش راضی هستم:11:

matador
13-04-2011, 06:55
سلام

دوستان من ترافیک ماهیانم 4 گیگه ولی تا الان تقریبا 4.5 گیگ استفاده کردم . حالا چی میشه قطع میکنن تا سر ماه ؟

amh1365
13-04-2011, 14:10
سلام. من تازه وايمكس ايرانسل ثبت نام كردم. تو سايت نوشته 24 ساعت بعد از واريز پول با شما تماس مي گيرن . ولي بعد از 24 ساعت خبري نشد. تماس گرفتم گفتن بسته به نوع مودم يك تا دو هفته طول مي كشه بيان نصب كنن!

iCe m@n
13-04-2011, 16:25
دوستان کسی هست که توی کرج منطقه قلم از وایمکس استفاده کنه؟

اگه هست میشه بگه که توی اون منطقه وضعیت وایمکس چه طوره؟
چون توی محدوده سبز رنگ هست این منطقه برای همین هم میخواستم بدونم واقعا سرعت خوبه یا نه

ممنون:11:

AlexanderMahone
13-04-2011, 16:30
سلام

دوستان من ترافیک ماهیانم 4 گیگه ولی تا الان تقریبا 4.5 گیگ استفاده کردم . حالا چی میشه قطع میکنن تا سر ماه ؟
ممکنه قطع بشه میتونید با 707 تماس بگیرید یه راهشم اینه که بسته افزایشی 1 گیگابایت خریداری کنید تا ترافیک داشته باشید و قطعتون نکن و اول ماه هم پول بسته افزایشی و هم پول اشتراک ماهیانتونو پرداخت کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد:10:

web4web
14-04-2011, 18:41
بنده دو ماه در حال استفاده از وایمکس هستم (مودم bw635) که شاید چند دقیقه قطعی هم نداشتم تو این مدت، بسیار عالی بود.
کیفیت سیگنال ها هم به ترتیب زیر هست ، دیگه نمیدونم دکل کجاست و چقدر بهش نزدیک هستم ولی فکر کنم همین نزدیکی ها باشه!
Signal Strength 100%
Link Quality(CINR Reuse1) 100%
Link Quality(CINR Reuse3) 100%

از جناب فرزین هم سوال داشتم : ما که ایرانسل با طرح پایه 512 داریم، می تونیم تمامی دانلود ها رو جمع کنیم و یک ماه مثلا 512 نامحدود سفارش بدیم و تمام فایل های حجیم خودمون رو دانلود کنیم؟
مثلا اگر حداقل سرعت دریافت 70 کیلوبایت باشه * 60 میشه = 4.2 مگابایت * 60 میشه = 252 مگابایت * 24 = 6 گیگ و میشه در کل ماه 180 گیگ !!! یعنی می تونیم 180 گیگ دریافت کنیم؟ حالا اگر شب ها رو هم کم کنیم یعنی 8 ساعت و در طول شبانه روز 16 ساعت دانلود کنیم میشه = 4 گیگ و ضربدر 30 روز میشه = 120 گیگ ! یعنی ایرانسل این اجازه رو میده و وارد لیست سیاه نمی کنه؟

iCe m@n
14-04-2011, 22:33
یه سوال از کجا میشه فهمید با دکل چه قدر فاصله داریم؟

farzin1986
15-04-2011, 18:54
از جناب فرزین هم سوال داشتم : ما که ایرانسل با طرح پایه 512 داریم، می تونیم تمامی دانلود ها رو جمع کنیم و یک ماه مثلا 512 نامحدود سفارش بدیم و تمام فایل های حجیم خودمون رو دانلود کنیم؟
مثلا اگر حداقل سرعت دریافت 70 کیلوبایت باشه * 60 میشه = 4.2 مگابایت * 60 میشه = 252 مگابایت * 24 = 6 گیگ و میشه در کل ماه 180 گیگ !!! یعنی می تونیم 180 گیگ دریافت کنیم؟ حالا اگر شب ها رو هم کم کنیم یعنی 8 ساعت و در طول شبانه روز 16 ساعت دانلود کنیم میشه = 4 گیگ و ضربدر 30 روز میشه = 120 گیگ ! یعنی ایرانسل این اجازه رو میده و وارد لیست سیاه نمی کنه؟
درود..
بله دوست عزیز..
من خودم خیلی زیاد دانلود میکنم..
از بابت لیست سیاه خیالت راحت باشه..
و اگه دقیقا بخوای محاسبه کنی اینجوری میشه:
512kbs/8=64KB
64*60*60=230400Kb/h=225MB/h
225*24=5400MB/d=5.2734GB/d
==>158.202GB/M
و برای 16 ساعت دانلود روزانه در طول ماه:
225*16*30=105.46GB/M

و یه PC دارم که یه لیست بلند بالا تو DAP براش برای دانلود درست کردم.. و معمولا از 12 شب تا 12 ظهر روشنه..:11::11::11:

lione
15-04-2011, 19:15
دوستان این درسته که "موجودی حساب" پولی هست که ذخیره پیش ایرانسل دارید و ترافیک رایگان موجودی ای است که باید تا آخر ماه استفاده کنی و آخر ماه صفر میشه و از ذخیره (موجودی حساب) برای پر کردنش استفاده میشه؟ یه سوال دیگه اینکه تغییر تعرفه باید چه زمانی انجام بشه؟ قبل از انقضای دوره؟ و کلیک کردن روی تغییر تعرفه این کار رو انجام میده؟ ببخشید خیلی سوال کردم...

.::E Z ! O::.
15-04-2011, 19:30
سلام
من میخوام یه مدم از یکی از دوستام بخرم از این کله قندیا که زرده:دی
چند باید ازش بخرم:دی
(9 ماه کار کرده)

farzin1986
15-04-2011, 19:53
یه سوال از کجا میشه فهمید با دکل چه قدر فاصله داریم؟
دوست عزیز خود 707 هم اطلس درست حسابی از مکان دکل های وایمکسش در اختیار مشترکان قرار نمیده..
و فقط ارجاء میدن به نقشه ها که اصلا دقت ندارند..:13:

iCe m@n
15-04-2011, 20:48
دوست عزیز خود 707 هم اطلس درست حسابی از مکان دکل های وایمکسش در اختیار مشترکان قرار نمیده..
و فقط ارجاء میدن به نقشه ها که اصلا دقت ندارند..:13:

ممنون فرزین جان

یعنی هیچ راهی نداره که بفهمم که با دکل چه قدر فاصله دارم :41:
چون توی نقشه که ما توی منطقه سبز رنگ هستیم ولی میخوام بدونم که با دکل چه قدر فاصله دارم؟

Mr.Aras
15-04-2011, 22:53
ممنون فرزین جان

چون توی نقشه که ما توی منطقه سبز رنگ هستیم ولی میخوام بدونم که با دکل چه قدر فاصله دارم؟
اگر به نقشه دقت کنید، پوشش اطراف یک آنتن از 3 دایره تشکیل شده، که مرکز تلاقی این سه دایره محل تقریبی آنتن میشه.
البته قبول دارم مناطقی که تحت پوشش چند تا آنتن است اگر نگیم این کار غیر ممکنه حداقل خیلی سخته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzin1986
15-04-2011, 22:57
ممنون فرزین جان

خواهش میکنم دوست عزیز ..:40::40::40:
بهترین روش استفاده از یک مودم وایمکس و یک کامپیوتر که بتونید پارامتر های مربوط به کیفییت لینکتون به دکل وایمکس رو مورد سنجش قرار بدین..
البته اگه سبز هستین تو نقشه مشکل نداره، من چند ماهی هست تغییر مکان دادم به (تخت طاووس) و اینجا من 2 تا ال ای دی روشن داشتم و بعد عید شد 3 تا..
و من با سرعت 256kbs و دو ال ای دی روشن مشکلی نداشتم..:27::11:

amjad2
16-04-2011, 11:11
بعد از حدود دو ماه افت کیفیت و سرعت افتضاح خوشحال شدیم که ایرانسل با یه بروزرسانی موفق تونست دوباره کیفیتش رو ببره بالا ولی این خوشحالی زیاد دوام نیاورد چون از دیروز دوباره کیفیتش پایین اومد و با افت شدید سرعت مواجه شدیم.
فعلا که تو غرب تهران اینطوره
کسایی که مشکل داشتن و مشکلشون برطرف شده بود آیا دوباره با افت سرعت و کیفیت مواجه شدن؟

lione
16-04-2011, 14:54
سلام

من میخوام یه مدم از یکی از دوستام بخرم از این کله قندیا که زرده:دی
چند باید ازش بخرم:دی
(9 ماه کار کرده)

دوست عزیز شاید این لینک به دردت بخوره البته اگه ندیده باشیش

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

دوستان کسی می دونه چطور میشه تغییر تعرفه داد؟

farzin1986
16-04-2011, 15:48
بعد از حدود دو ماه افت کیفیت و سرعت افتضاح خوشحال شدیم که ایرانسل با یه بروزرسانی موفق تونست دوباره کیفیتش رو ببره بالا ولی این خوشحالی زیاد دوام نیاورد چون از دیروز دوباره کیفیتش پایین اومد و با افت شدید سرعت مواجه شدیم.
کسایی که مشکل داشتن و مشکلشون برطرف شده بود آیا دوباره با افت سرعت و کیفیت مواجه شدن؟
درود..
بله از دیشب هم سیگنال افت کرده هم کیفیت خیلی پایین اومده..
از چند نقطه تهران آمار گرفتم مشکل فرا گیره نسبتا..
تخت طاووس - سعادت آباد- دولت..:13::13::13:

Doctor.Freeman
16-04-2011, 15:54
دوستان من2 تا سوال دارم :

اگه بخوام وایمکس 128KB بگیرم چقدر برام در میاد . کلا با پول همه چیزش ؟؟

و

سرعت دانلود ماکسیمم و مینیمم 128 Kb چنده ؟ ( وایمکس ایرانسل )

با تشکر از همه گی ... :40::11:

masa_1379
16-04-2011, 15:55
اهواز هم افتضاح شده ایرانسل مدام تایم اوت داره.

Electronic-Arts
16-04-2011, 18:23
از دیروز سرعت از اکثر سرور ها تقریبا نصف شده همش حدود 30 کیلوبایت دانلود میکنه به جز رپیدباز با v.p.n هم نمیتونم سرعت کامل داشته باشم مال شماها چه جوریه؟ من مشهدم

amjad2
16-04-2011, 20:22
مثل اینکه این افت سرعت همه گیره
امیدوارم که موقتی باشه البته نه مثل دفعه قبل موقتی چند ماهه !!!

petr-cech
16-04-2011, 20:29
سرعت من هم اومده بود پایین .

tetis
16-04-2011, 21:47
آخر ماه كه ميخواهيم از حجم باقي مانده دانلود مون استفاده كنيم اينها سرعتشون كم ميشه!!!!!

Mr.Aras
16-04-2011, 21:47
اصفهان هم از امروز صبح که من دیدم، افت سیگنال پیدا کرده تا دیروز 3 تا چراغ روشن بود امروز شده یک چراغ

lione
16-04-2011, 21:51
دوستان من2 تا سوال دارم :

اگه بخوام وایمکس 128KB بگیرم چقدر برام در میاد . کلا با پول همه چیزش ؟؟

و

سرعت دانلود ماکسیمم و مینیمم 128 Kb چنده ؟ ( وایمکس ایرانسل )

با تشکر از همه گی ... :40::11:
دوست عزیز من تازه وایمکس گرفتم (128) و کل هزینه هم با پول همه چیزش شد 58000 تومن.
من با IDM دانلود می کنم تقریبا بین 15 تا 18 نوسان داره... من ماه اولمه اما واسه دوره جدید می خوام 128 رو بکنم 256 چون قیمتش فقط 3000 تومن تفاوت داره و 128 گرفتن اشتباه به نظر من. می بینی تو رو خدا دوبار پرسیدم یکی جواب نمیده چجوری می تونم تعرفه رو عوض کنم:19: تو 256 بگیر که مثل من دنبال عوض کردن تعرفه نیفتی.

Mr.Aras
16-04-2011, 23:02
دوست عزیز من تازه وایمکس گرفتم (128) و کل هزینه هم با پول همه چیزش شد 58000 تومن.
من با IDM دانلود می کنم تقریبا بین 15 تا 18 نوسان داره... من ماه اولمه اما واسه دوره جدید می خوام 128 رو بکنم 256 چون قیمتش فقط 3000 تومن تفاوت داره و 128 گرفتن اشتباه به نظر من. می بینی تو رو خدا دوبار پرسیدم یکی جواب نمیده چجوری می تونم تعرفه رو عوض کنم:19: تو 256 بگیر که مثل من دنبال عوض کردن تعرفه نیفتی.
حدود ده روزه که از طریق حساب کاربری درخواست تغییر طرح تعرفه را دادم، فقط بهم یه کد پیگیری داد. تا حالا که نه باهام تماس گرفتن نه طرح تعرفه ام عوض شده. البته من درخواست تغییر به 128 تعرفه آزاد را دادم. اردیبهشت هم نیستم که ببینم چی میشه؟! :23:

farzin1986
16-04-2011, 23:37
دوستان یه بلایی سر کل اینترنت در آوردن..
از چندین isp آمار کرفتم کلا همه، افت شدید سرعت داشتند..

احساس خطر کنید، افت سرعت اینترنت، شنود روی پورت 443 از طرف مخابرات از دیشب روی سرور های آمریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آوریل 16, 2011 در 4:15 ب.ظ. · دسته‌بندی شده در دسته‌بندی نشده
از دیشب سرعت های اینترنت به شدت کاهش پیدا کرده ، پرداخت های آنلاین بانک سامان روی سرور های آمریکا از کار افتاده
پس از تست همه چیز متوجه شنود (listen) شدید روی پورت 443 که پروتکل ssl یا همان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست شدیم که روی سرور های آمریکا و چند سرور انگلیس و هلند شدیم، هم اکنون مطمئن هستم سرور های آمریکا که شامل gmail و دیتاسنتر های مهم هستند شنود می شود و اطلاعات در این وسط دستکاری شده به صورتی که در حین رسیدن به کلاینت از بین می روند و قابل فهم برای فایرفاکس یا هر براوزر نیستند
به شدت مواظب باشید حتی الامکان تا خود gmail اطلاعیه نداده از چک کردن ایمیل بدون --- خودداری کنید ، حتی ------ هم نمی تونه جلو این مسئله را بگیره حتما --- از نوع l2tp که در قسمت option گزینه encrypt data فعال شده باشه !
ایمیلی برای gmail فرستادم تا امنیت این پروتکل را تایید کنند پس لطفا تا اطلاعیه ندادند مواظب باشید!

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

maxoud
16-04-2011, 23:47
دوستان یه بلایی سر کل اینترنت در آوردن..
از چندین isp آمار کرفتم کلا همه، افت شدید سرعت داشتند..

[/code]

منم سرعت دانلودم 30 بود الان به زحمت به 10 میرسه...

saeed9009
17-04-2011, 12:07

سلام
واسه من که بیشتر از چند ساعت کیفیتش خوب نشد!فکر کنم الان دو ماهی هست که کیفیتش افتضاح هست واسه منطقه ستارخان. نزدیک یک هفته هست که حساب من تو حالت انجماد هست چون قرار شد مودم رو تعویض کنن. خلاصه اگه روزی روزگاری مودمتون نیاز به تعویض شد حداقل یه هفته ای قطعی خواهید داشت.
البته چون نیاز داشتم مجبور شدم سرویس مبین نت هم بگیرم به عنوان بک آپ!! در مورد کیفیت سرویس مبین نت میتونم بگم که بهتر از ایرانسل هست البته تو این دو روزه که راه اندازی شده.

cuteetuc
17-04-2011, 14:47
سلام.مي خوام وايمكس ثبت نام كنم.در حد يك يوزر معمولي استفاده مي كنم.چه طرحي ثبت نام كنم به صرفه تر هستش؟؟اعتباري يا دائم يا اينكه فرقي نمي كنه؟؟ 128 مي خوام بگيرم.مودم چي خوبه انتخاب كنم؟؟مودم داخلي bm631a يا مودم usb وايمكس؟؟ممنون مي شم كساني كه تجربه دارن راهنمايي كنند.با تشكر

AlexanderMahone
17-04-2011, 17:30
سلام.مي خوام وايمكس ثبت نام كنم.در حد يك يوزر معمولي استفاده مي كنم.چه طرحي ثبت نام كنم به صرفه تر هستش؟؟اعتباري يا دائم يا اينكه فرقي نمي كنه؟؟ 128 مي خوام بگيرم.مودم چي خوبه انتخاب كنم؟؟مودم داخلي bm631a يا مودم usb وايمكس؟؟ممنون مي شم كساني كه تجربه دارن راهنمايي كنند.با تشكر
128 دائم بهتره چون هر دوماه حدود 26 هزارتومن باید بدی اگر با ترافیک نامحدود بخوای قیمت بالاتر میره
مودم هم همشون یه کار میکنن اما بسته به سلیقه و خواست خودتون میتونید انتخاب کنید که مودم قدیمی BM632 هم گزینه مناسبی هست البته اگر الان با وجود مدم های جدید اونو داشته باشن.
راستی بسته به منطقه زندگی و انتن دهی هم رو نتخاب مودم تاثیر داره اگر سیگنال تو محل زندگی شما کم قدرت باشه حتما باید مودم فضای باز رو انتخاب کنی اگر مناسب باشه مودم داخلی :11:

ata.royalfalcon
17-04-2011, 18:31
سلام
من که دائمی 128 نامحدود هستم هر دوماه چیزی حدود 80 هزارتومن میدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

riquelme
17-04-2011, 20:35
واسه من که سرعتش کم نشده...
بچه ها یه سوال چجوری ميشه فقط مودم تنها از ايرانسل خريد؟من از يکي از بچه ها پرسيدم ،گفت موقع ثبت نام طرح مصرف آزاد رو بزن...اما اينجوری 8000 تومن هم پول نصب و راه اندازی ميگيره....چجوری ميشه فقط مودم رو بخری و پول نصب رو ندی؟؟؟؟؟

mohsenking
17-04-2011, 21:27
ایرانسل با IDM مشکل داره؟
من میزارم دانلود بشه
صبح پامیشم میبینم رو یه درصدی گیر کرده و سرعت روی صفر مونده ! رفته روی اعصابم
من 512 نامحدود دارم (مثلا !)
.
چه دانلود منیجری هست که مثل IDM بتونه دانلود کنه بعد که تموم شد کامپیوتر رو خاموش منه؟

ata.royalfalcon
17-04-2011, 21:44
من میزارم دانلود بشه
.
چه دانلود منیجری هست که مثل IDM بتونه دانلود کنه بعد که تموم شد کامپیوتر رو خاموش منه؟

نرم افزار orbit حرف نداره ، free هم هست !!! اصلا تبلیغات هم نداره !!! حتی میتونی باهاش فیلمهای یو/تیو/ب هم ذخیره کنی
لینک دانلود

تایپیک مربوطه

bigbang001
17-04-2011, 21:46
من میزارم دانلود بشه
.

با download accelerator میتونی تنظیم کنی بعد از تمام شدن کامپیوتر رو خاموش کنه

mohsenking
17-04-2011, 23:08
با download accelerator میتونی تنظیم کنی بعد از تمام شدن کامپیوتر رو خاموش کنه
ولی Free نیست
5 سال پیش ازین استفاده میردم
کرکش دردسر داره

نرم افزار orbit حرف نداره ، free هم هست !!! اصلا تبلیغات هم نداره !!! حتی میتونی باهاش فیلمهای یو/تیو/ب هم ذخیره کنی
لینک دانلود

تایپیک مربوطه

با Flash Get چقد فرق داره ؟
اونم دارم
میشه تنظیم کرد بعد از دانلود خاومش کنه ؟
مشکل IDM رو نداره؟

matador
18-04-2011, 00:00
دوستان برای اینکه بتونم مودمم رو به یک کامپیوتر دیگه وصل کنم و با اکانت خودم روی اون کامپیوتر به اینترنت وصل شم باید چی کار کنم ؟؟

مودمم از این کله قندی هاست .

با تشکر

ata.royalfalcon
18-04-2011, 07:09
با Flash Get چقد فرق داره ؟
اونم دارم
میشه تنظیم کرد بعد از دانلود خاومش کنه ؟
مشکل IDM رو نداره؟

بله دوست من ، ميشه تنظيم كرد كه پس از اتمام دانلود سيستم خاموش بشه .
من تست كردم !!!
جالب اينجاست كه دائما ورژن جديد مياد!!!

bigbang001
18-04-2011, 09:29
سلام دوستان
من امروز وایمکس ایرانسل 256K مصرف آزاد با مودم wifi ثبت نام کردم.
زنگ زدن گفتن از نظر آنتن دهی مشکلی نیست و هزینشو پرداخت کنید که من هم پرداخت کردم.
معمولا چقدر طول میکشه تا بیان نصب کنن؟ :13:

mnbobo
18-04-2011, 10:40
سلام

من 2 روزه سرعت اینترنتم افتضاح شده. با دانلود تکی (بدون دانلود منیجر) 5 کیلوبایت سرعتش میشه (مال من 256 هستش). مال همه دوستان اینجوریه؟
اگه برای بقیه درسته برم مودممو بچرخونم (مودم فضای باز دارم).
ممنون

masa_1379
18-04-2011, 10:44
سلام

من 2 روزه سرعت اینترنتم افتضاح شده. با دانلود تکی (بدون دانلود منیجر) 5 کیلوبایت سرعتش میشه (مال من 256 هستش). مال همه دوستان اینجوریه؟
اگه برای بقیه درسته برم مودممو بچرخونم (مودم فضای باز دارم).
ممنون

از 5 شنبه شب اوضاع وایمکس ایرانسل خراب شده.

mnbobo
18-04-2011, 11:20
از 5 شنبه شب اوضاع وایمکس ایرانسل خراب شده.

زنگ زدید دلیلش رو بپرسید؟ یعنی از به هم خوردن مودم نیست؟ CINR من روی 17 هستش.

ممنون

matador
18-04-2011, 11:53
دوستان برای اینکه بتونم مودمم رو به یک کامپیوتر دیگه وصل کنم و با اکانت خودم روی اون کامپیوتر به اینترنت وصل شم باید چی کار کنم ؟؟

مودمم از این کله قندی هاست .

با تشکر

کسی نمیدونه ؟؟

bigbang001
18-04-2011, 12:23
اونهایی که سرویسشون فعاله میتونن بگن IP که بهشون اختصاص پیدا میکنه ولید هست یا نه؟ استاتیک هست یا داینامیک؟

Mr.Aras
18-04-2011, 13:25
اونهایی که سرویسشون فعاله میتونن بگن IP که بهشون اختصاص پیدا میکنه ولید هست یا نه؟ استاتیک هست یا داینامیک؟
اون اوایل که ip اشتراکی بود، ولی انگار الان valid شده و حتما دینامکه چون آی پی استاتیک خودش ماهی 20 هزار تومن هزینه جدا داره.

web4web
18-04-2011, 14:03
فرق آی پی استاتیک و دینامیک تو چیه؟ چه مزیتی داره؟

Electronic-Arts
18-04-2011, 15:04
فرق آی پی استاتیک و دینامیک تو چیه؟ چه مزیتی داره؟
دینامیک در هربار قطع و وصل شدن آی پی عوض میشه ولی استاتیک همیشه یه آی پی ثابت هست و بیشتر به درد معاملات بانکی و دانلود از سایت هایی که به آی پی وابسته هست میخوره

mohsenking
18-04-2011, 19:58
آقا ما چه جوری از شر این Certificate خلاص بشیم؟
حالا فهمیدم به خاطره اینه که هی قطع میشه اینترنتم
بعد از چند ساعت میام میبینم سرعت صفر شده بعد Page که باز میکنم این صفحه میاد:

توی تنظیمات مودم هم رفتم ولی یکم گیج شدم

Electronic-Arts
18-04-2011, 20:20
آقا ما چه جوری از شر این Certificate خلاص بشیم؟
حالا فهمیدم به خاطره اینه که هی قطع میشه اینترنتم
بعد از چند ساعت میام میبینم سرعت صفر شده بعد Page که باز میکنم این صفحه میاد:

توی تنظیمات مودم هم رفتم ولی یکم گیج شدم
به خاطر این نیست که اینترنت قطع میشه این صفحه مال وقتی هست که اینترنتت قطع شده و باید دوباره لاگین کنی تا وصل بشه , برای این که خودکار وصل بشه برو تو سایت وایمکس ایرانسل و راهنمای تنظیمات مودمت رو بگیر اون جا قسمت تغییر از bridge به route رو بخون و انجام بده

mohsenking
18-04-2011, 20:36
به خاطر این نیست که اینترنت قطع میشه این صفحه مال وقتی هست که اینترنتت قطع شده و باید دوباره لاگین کنی تا وصل بشه , برای این که خودکار وصل بشه برو تو سایت وایمکس ایرانسل و راهنمای تنظیمات مودمت رو بگیر اون جا قسمت تغییر از bridge به route رو بخون و انجام بده

راهنما رو دارم
الانم روی حالت Route هست !! یعنی همون AutoConnect
یعنی خودش ریست میشه؟
چیکار باید کرد؟

Mr.Aras
18-04-2011, 21:34
دینامیک در هربار قطع و وصل شدن آی پی عوض میشه ولی استاتیک همیشه یه آی پی ثابت هست و بیشتر به درد معاملات بانکی و دانلود از سایت هایی که به آی پی وابسته هست میخوره
علاوه بر موارد فوق، اگر شما آی پی استاتیک داشته باشید. از هر کجای دنیا از طریق اینترنت می تونید به کامپیوترتون متصل بشید. عین یه سایت

Electronic-Arts
18-04-2011, 22:20
راهنما رو دارم
الانم روی حالت Route هست !! یعنی همون AutoConnect
یعنی خودش ریست میشه؟
چیکار باید کرد؟
بازم تنظیمات رو چک کنید چون اگر رو حالت route هست و رو مد TTLS نباید این صفحه بیاد

farzin1986
18-04-2011, 23:00
کسی نمیدونه ؟؟
درود دوست عزیز شما مودم رو به هر سیستمی که کارت شبکه داشته باشه متصل کنی و درایور کارت شبکه نصب شده باشه و فعال باشه به اینترنت متصل میشی و تنظیمات خاصی نیاز نداره..

vahidmir2000
19-04-2011, 02:13
زنگ زدید دلیلش رو بپرسید؟ یعنی از به هم خوردن مودم نیست؟ CINR من روی 17 هستش.

ممنون

من کاربر مبین نت هستم. مثل اینکه خرابی این چند روز وایمکس (و یا شایدم کل اینترنت) بین مبین و ایرانسل مشترکه چون من و دیگر دوستان مبین نتی هم مشکل افت سرعت داریم

HAM5311
19-04-2011, 02:34
آیا مودم USB رو میشه به روتر وصل کرد؟

mefmef
19-04-2011, 07:46
دوستان سلام

من الان adsl 128 دارم چون می خوام ارتباط مودمم با لپ تاپم که بیشتر مواقع برا اینترنت استفاده می کنم بی سیم باشه می خوام مشترک وایمکس بشم اولا کار درستی می کنم دوما اگه درسته چه مودمی بخرم

Electronic-Arts
19-04-2011, 09:06
آیا مودم USB رو میشه به روتر وصل کرد؟
خیر مگر اینکه به نوت بوک یا کامپیوتری که کارت شبکه بیسیم داره بزنید و یک شبکه ad hoc درست کنید

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:04 AM ----------

دوستان سلام

من الان adsl 128 دارم چون می خوام ارتباط مودمم با لپ تاپم که بیشتر مواقع برا اینترنت استفاده می کنم بی سیم باشه می خوام مشترک وایمکس بشم اولا کار درستی می کنم دوما اگه درسته چه مودمی بخرم

ارتباط مودم با کامپیوتر یا نوت بوک ربطی به وایمکس یا ADSL نداره و باید مودمی که wifi داشته باشه رو در اختیار داشته باشین مودم wifi هم دو دسته هست یکی وایمکس یکی ADSL که وایمکس امواج رو به صورت بیسیم میگیره و به صورت بیسیم هم پخش میکنه و ADSL هم که اینترنت رو از تلفن میگیره و به صورت بیسیم پخش میکنه

mohsenking
19-04-2011, 11:19
بازم تنظیمات رو چک کنید چون اگر رو حالت route هست و رو مد TTLS نباید این صفحه بیاد

تنظيمات روي route هست ولي TTLS نيست TLS هست !بايد روي TTLS باشه ?
وقتي روي TTLS گداشتم دوتا گزينه اضافه شد که يکيش نوشته user password توي اون جي بايد بنويسم ?

NINTENDO_DS
19-04-2011, 12:22
بچه ها چه جوری این مشکل افت سرعت رو رفع کنم؟این ایرانسل که همش ما رو با شماره پیگیری میپیچونه؟

لطفا جواب بدین چون سرعت دانلودم از 100 رسیده به 5

Electronic-Arts
19-04-2011, 12:43
تنظيمات روي route هست ولي TTLS نيست TLS هست !بايد روي TTLS باشه ?
وقتي روي TTLS گداشتم دوتا گزينه اضافه شد که يکيش نوشته user password توي اون جي بايد بنويسم ?
قسمت NAI مک مودم@mtnirancell.com قسمت یوزر نیم هم شناسه کاربری رو وارد میکنی و قسمت پسورد هم فقط خود پسورد بعد apply میکنی و مودم رو هم ریبوت میکنی

tetis
19-04-2011, 13:23
بچه ها چه جوری این مشکل افت سرعت رو رفع کنم؟این ایرانسل که همش ما رو با شماره پیگیری میپیچونه؟

لطفا جواب بدین چون سرعت دانلودم از 100 رسیده به 5
شما و ما كاري از دستمان بر نمي‌ايد فقط بايد زنگ بزنيم و اعتراض به كم فروشي آنها بكنيم!
البته من فكر ميكنم اينها باز هم پهنا باند كم آوردند.

saeed9009
19-04-2011, 13:39
سلام
امروز وضعیت ایرانسل واسه من که خیلی عالی شده. سرویس 512

tetis
19-04-2011, 15:08
نتيجه تست سرعت 512 من امروز عصر حوالي سيدخندان
ping: 394
Download:0.24Mbps
Upload: 0.06Mbps:41:

lione
19-04-2011, 16:07
دوستان من می خوام تغییر تعرفه بدم اما بعد از انتخاب پهنای باند 256 منوی طرح تعرفه هیچ گزینه ای نداره! کسی می تونه راهنمایی کنه؟ ممنون

mefmef
19-04-2011, 21:18
ارتباط مودم با کامپیوتر یا نوت بوک ربطی به وایمکس یا ADSL نداره و باید مودمی که wifi داشته باشه رو در اختیار داشته باشین مودم wifi هم دو دسته هست یکی وایمکس یکی ADSL که وایمکس امواج رو به صورت بیسیم میگیره و به صورت بیسیم هم پخش میکنه و ADSL هم که اینترنت رو از تلفن میگیره و به صورت بیسیم پخش میکنه

شما سوال منو خوندی و جواب دادی ؟
من گفتم می خوام موقع استفاده از اینترنت ازادی عمل بیشتری داشته باشم و بتونم بدون ارتباط فیزیکی لپ تاپم با مودم به اینترنت وصل بشم
در اینصورت بهتره از چه مودمی استفاده کنم ؟

Mr.Aras
19-04-2011, 21:30
شما سوال منو خوندی و جواب دادی ؟
من گفتم می خوام موقع استفاده از اینترنت ازادی عمل بیشتری داشته باشم و بتونم بدون ارتباط فیزیکی لپ تاپم با مودم به اینترنت وصل بشم
در اینصورت بهتره از چه مودمی استفاده کنم ؟
شما جواب ایشون رو متوجه نشدی!
اگر می خوای ارتباط مودم با لپ تاپ بی سیم بشه کافیه بری بازار یه مودم adsl بی سیم بخری و نیازی به وایمکس نداری.

Ship Storm
19-04-2011, 22:39
من امشب برای یکی از آشنایان ثبت نام کردم
سرویس دائمی 128 یک ماهه
با مودم usb
قیمت نهایی در اومد 88 هزار تومان
حالا یه 26 هزار تومان هم گرفته نمیدونم واسه چی چی ، انگار بصورت ضمانت و یا ودیعه باشه

Mr.Aras
19-04-2011, 23:11
من امشب برای یکی از آشنایان ثبت نام کردم
سرویس دائمی 128 یک ماهه
با مودم usb
قیمت نهایی در اومد 88 هزار تومان
حالا یه 26 هزار تومان هم گرفته نمیدونم واسه چی چی ، انگار بصورت ضمانت و یا ودیعه باشه
اون 26 تومن ودیعه هستش چون دانمی ثبت نام کردی.

iCe m@n
20-04-2011, 00:17

این ودیعه رو برای چی میگیرن میشه توضیح بدی؟:46:

Mr.Aras
20-04-2011, 08:22
این ودیعه رو برای چی میگیرن میشه توضیح بدی؟:46:
مثل موبایله دیگه. چون تو طرح دایمی صورتحساب بعد از مصرف به دست شما میرسه یه پولی از شما میگیرن که یهو هوس نکنید پولشون رو ندید.

bigbang001
20-04-2011, 09:10
دوستان من در میرعماد تست میگیرم با 100% سیگنال و سرعت 256
پینگ: 915
دانلود: 240
آپلود 114
چرا نسبت به بقیه انقدر پینگ بالاست؟!

lione
20-04-2011, 11:16
دوستان وقتی زنگ می زنم 707 میگه منتظر بمانید بعد تا خیلی وقت آهنگ میزنه و هیچ خبری نمیشه! چجوریاس؟!

Mr.Aras
20-04-2011, 11:41
دوستان وقتی زنگ می زنم 707 میگه منتظر بمانید بعد تا خیلی وقت آهنگ میزنه و هیچ خبری نمیشه! چجوریاس؟!
باید صبر کنی من امروز یه بار تقریبا 30 دقیقه پشت خط موندم، کار برام پیش اومد مجبور شدم قطع کنم. بعد دوباره شماره گرفتم یه 20 دقیقه پشت خط موندم تا جواب داد.

amh1365
20-04-2011, 12:32
سلام . من تازه وايمكس گرفتم، مي‌خواستم بدونم مقادير زير مناسب هستن؟
Signal Strength 98% Link Quality(CINR Reuse1) 47% Link Quality(CINR Reuse3) 53% CINR Reuse1 19.43dB CINR Reuse3 20.60dB RSSI -65.31dBm

lione
20-04-2011, 12:51
Mr.Aras خیلی ممنون که جواب خیلی از سوالات رو دادی. ایول به مرامت.

lione
20-04-2011, 13:31
دوستان من مشترک خانگی حقیقی هستم الان که با 707 برای تغییر تعرفه از 128 به 256 تماس گرفتم گفتند چون مشترک خانگی حقیقی هستی 256 نمی تونی داشته باشی باید شرکتی تجاری باشی و گفتند اگه 256 می خوای احتیاج به معرفی نامه داری و باید دوباره ثبت نام کنی و یک اشتراک جدید بگیری اما دیگه لازم نیست هزینه مودم بپردازی. من فکر می کنم ایرانسل تو این زمینه اطلاع رسانی نکرده من تازه این موضوع رو فهمیدم. این معرفی نامه رو چجوری می تونم جور کنم؟ باید یه آشنا تو یه شرکت پیدا کنم؟ دانشجو باشی 256 نمیدن؟ خیلی ممنون از کسی که جواب میده.

Electronic-Arts
20-04-2011, 14:02
دوستان من مشترک خانگی حقیقی هستم الان که با 707 برای تغییر تعرفه از 128 به 256 تماس گرفتم گفتند چون مشترک خانگی حقیقی هستی 256 نمی تونی داشته باشی باید شرکتی تجاری باشی و گفتند اگه 256 می خوای احتیاج به معرفی نامه داری و باید دوباره ثبت نام کنی و یک اشتراک جدید بگیری اما دیگه لازم نیست هزینه مودم بپردازی. من فکر می کنم ایرانسل تو این زمینه اطلاع رسانی نکرده من تازه این موضوع رو فهمیدم. این معرفی نامه رو چجوری می تونم جور کنم؟ باید یه آشنا تو یه شرکت پیدا کنم؟ دانشجو باشی 256 نمیدن؟ خیلی ممنون از کسی که جواب میده.
معرفی نامه با سربرگ شرکت یا کارت دانشجویی البته باز هم برای اطمینان از این که کارت دانشجویی رو قبول میکنن از خود 707 بپرسین

Ship Storm
20-04-2011, 14:32

مثل موبایله دیگه. چون تو طرح دایمی صورتحساب بعد از مصرف به دست شما میرسه یه پولی از شما میگیرن که یهو هوس نکنید پولشون رو ندید.

پس بعد از اینکه قرارداد تموم شد اون پول رو بر میگردونن دیگه درسته؟

Electronic-Arts
20-04-2011, 16:41
پس بعد از اینکه قرارداد تموم شد اون پول رو بر میگردونن دیگه درسته؟
تا وقتی که سرویس رو داشته باشی ودیعه پیش اونا میمونه و موقعی که قرارداد رو فسخ کنی بهت برمیگردونن

iCe m@n
20-04-2011, 19:45
دوستان الان مودم های وایمکس از چه قیمت هست و اینکه آیا مودم هم تاثیر گذاره توی سرعت؟ و الان بهترین مودم چیه؟

Electronic-Arts
20-04-2011, 19:57
دوستان الان مودم های وایمکس از چه قیمت هست و اینکه آیا مودم هم تاثیر گذاره توی سرعت؟ و الان بهترین مودم چیه؟
مودم کله قندی 40 تومن و وای فای و USB 80 تومن و مودم خارجی 200 تومن و تاثیر داره ولی نه برای این سرعت هایی که این میدن مثلا مودم وای فای تا 15 مگ ساپورت میکنه ولی خارجی تا 25 مگ

iCe m@n
20-04-2011, 20:09
مودم کله قندی 40 تومن و وای فای و USB 80 تومن و مودم خارجی 200 تومن و تاثیر داره ولی نه برای این سرعت هایی که این میدن مثلا مودم وای فای تا 15 مگ ساپورت میکنه ولی خارجی تا 25 مگ

ممنون دوست عزیز
من زیاد منظورت رو متوجه نشدم
الان من کله قندی بگیرم سرعت کمتری دارم نسبت به اینکه وای فای بگیرم؟
و تفاوت سرعت این دو تا چه قدره؟ توی 512

petr-cech
20-04-2011, 20:50
ممنون دوست عزیز
من زیاد منظورت رو متوجه نشدم
الان من کله قندی بگیرم سرعت کمتری دارم نسبت به اینکه وای فای بگیرم؟
و تفاوت سرعت این دو تا چه قدره؟ توی 512

نه دیگه تو ایران که سرعت 15mbps نمیدن

منظور دوست عزیزمون این بود که تو سرعت های بالا (که در ایران به هیچ وجه ارائه نمیشه و حتی تصور اون خیلی سخته) تاثیر داره.

matador
20-04-2011, 21:09
من خودم مودم کله قندی دارم . برادرم ثبت نام کرده و مودم وای فای تقاضا کرده . حالا من میخوام مودم خودمو با مال اون عوض کنم . امکانش هست ؟؟ مک آدرس عوض شه اونا نمیفهمن ؟؟

iCe m@n
20-04-2011, 21:18
نه دیگه تو ایران که سرعت 15mbps نمیدن

منظور دوست عزیزمون این بود که تو سرعت های بالا (که در ایران به هیچ وجه ارائه نمیشه و حتی تصور اون خیلی سخته) تاثیر داره.

ممنون
پس یعنی تفاووت آنچنانی نداره دیگه

petr-cech
20-04-2011, 22:55
ممنون
پس یعنی تفاووت آنچنانی نداره دیگه

طبیعتاً نه

web4web
21-04-2011, 00:16
ما برای یک از دوستان چند ماه پیش وایمکس گرفتیم.
الان هم رو سیستم خودش به خوبی کار می کنه. می خواهیم رو سیستم اتاق بغلی وایمکس داشته باشیم و مودم که usb هستش رو برداشتیم و اون برنامه مخصوص wimax را نصب کردیم و مودم رو وصل کردیم، اما سیگنال و بقیه چیزها رو میاره ولی کانکت نمیشه؟ چرا؟ مگه یوزر و پسورد تو خود مودم ذخیره نمیشه؟
الان مودم تو حالتی هست که باید بری هر بار که کانکت میشی تو پورتال و کد تاییدیه رو وارد کنیم؛ حالا جالب اینجاست تو راهنما ایرانسل برای تبدیل به Route گفته که باید رفت تو قسمت manager و extended و پس از وارد کردن پسورد بقیه کارها رو کرد؛ حالا من هر چی میزنم میگه پسورد اشتباه! مگه اینا یک پسورد مستر دارند ؟ من پسورد خود وایمکس رو زدم و قبول نکرد و 12345 رو زدم و قبول نکرد! پس چه عددی رو قبول می کنه؟‌این عدد دیفالت و پیشفرض هست یا برای هر کسی فرق می کنه؟

اگر دوستان جواب بدند خیلی ممنون میشم :)

dietman
21-04-2011, 07:23
ما برای یک از دوستان چند ماه پیش وایمکس گرفتیم.
الان هم رو سیستم خودش به خوبی کار می کنه. می خواهیم رو سیستم اتاق بغلی وایمکس داشته باشیم و مودم که usb هستش رو برداشتیم و اون برنامه مخصوص wimax را نصب کردیم و مودم رو وصل کردیم، اما سیگنال و بقیه چیزها رو میاره ولی کانکت نمیشه؟ چرا؟ مگه یوزر و پسورد تو خود مودم ذخیره نمیشه؟
الان مودم تو حالتی هست که باید بری هر بار که کانکت میشی تو پورتال و کد تاییدیه رو وارد کنیم؛ حالا جالب اینجاست تو راهنما ایرانسل برای تبدیل به Route گفته که باید رفت تو قسمت manager و extended و پس از وارد کردن پسورد بقیه کارها رو کرد؛ حالا من هر چی میزنم میگه پسورد اشتباه! مگه اینا یک پسورد مستر دارند ؟ من پسورد خود وایمکس رو زدم و قبول نکرد و 12345 رو زدم و قبول نکرد! پس چه عددی رو قبول می کنه؟‌این عدد دیفالت و پیشفرض هست یا برای هر کسی فرق می کنه؟

اگر دوستان جواب بدند خیلی ممنون میشم :)

پسورد : wimax820

byasini
21-04-2011, 11:07
اینو از کجا در آوردی
user name : admin
password: admin

matador
21-04-2011, 11:34
این شماره 09377070000 چرا اصلا جواب نمیدن ؟؟ برادر من ثبت نام کرده زنگ زدن گفتن شما پوشش دهی ندارین . ولی من خودم بارها مودم خودمو بردم اونجا و استفاده کردم . حالا نمیدونم پولشو واریز کنیم یا نه .

khorzooghkhan
21-04-2011, 16:47
سلام

من دیروز wimax ام رو اومدن راه اندازی کردن . گفتن اکانتت 2 ساعت دیگه فعال میشه

2 ساعت دیگه فعال شد . ولی فقط سایت ایرانسل رو میاره بالا . و هیچ سایت دیگه یی رو بالا نمیاره

از همون دیشب تا الان هم یه پشت به 707 زنگ میزنم . فقط آهنگ پخش میکنه و کسی بر نمیداره:41:

کسی تا حالا این مشکلو داشته که فقط سایت ایرانسل باز بشه واسش و هیچ چیزی دیگه بالا نیاد؟

dietman
21-04-2011, 17:29
اینو از کجا در آوردی
user name : admin
password: admin

دوست عزیز اگر توجه میکردید ایشان گفته بودند که مودم usb و نه wifi. یوزر و پسوردی که شما گفتید برای مودم wifi هست و نه usb

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

سلام

من دیروز wimax ام رو اومدن راه اندازی کردن . گفتن اکانتت 2 ساعت دیگه فعال میشه

2 ساعت دیگه فعال شد . ولی فقط سایت ایرانسل رو میاره بالا . و هیچ سایت دیگه یی رو بالا نمیاره

از همون دیشب تا الان هم یه پشت به 707 زنگ میزنم . فقط آهنگ پخش میکنه و کسی بر نمیداره:41:

کسی تا حالا این مشکلو داشته که فقط سایت ایرانسل باز بشه واسش و هیچ چیزی دیگه بالا نیاد؟

شما باید وارد پورتال ایرانسل بشید و یوزر و پسورد خودتون رو وارد کنید تا بتونید به اینترنت وصل بشید. برای ورود به پورتال هم می تونید سایت گوگل رو سرچ کنید، یک صفحه میاد که به شما هشدار میده Continue to this website not recommended. روی این جمله کلیک می کنید وارد پورتال میشید.

khorzooghkhan
21-04-2011, 18:02
شما باید وارد پورتال ایرانسل بشید و یوزر و پسورد خودتون رو وارد کنید تا بتونید به اینترنت وصل بشید. برای ورود به پورتال هم می تونید سایت گوگل رو سرچ کنید، یک صفحه میاد که به شما هشدار میده Continue to this website not recommended. روی این جمله کلیک می کنید وارد پورتال میشید.

به جون خودم این کارو میکنم . ولی بازم چیزی عوض نمیشه:41:
توی همون ecare.mtnirancell.ir لاگین میکنم. حسابمو میاره . میزنه فعال و... . بعدش چه روی همون صفحه - یا صفحه جدا باز میکنم ولی باز نمیشه

با سه تا مرورگر چک کردم

iCe m@n
21-04-2011, 22:48
دوستان یه سوال با این وایمکس میشه بازی آنلاین بازی کرد منظورم اینه که پینگش اونقدر پایین هست که بشه باهاش بازی آنلاین بازی کرد؟

amjad2
22-04-2011, 01:29
من باهاش cod4 بازی میکنم
بعضی وقتها بالا میره و بعضی وقتها هم خوبه
البته به سروری که بهش وصل میشی هم ارتباط داره

iCe m@n
22-04-2011, 11:58
من باهاش cod4 بازی میکنم
بعضی وقتها بالا میره و بعضی وقتها هم خوبه
البته به سروری که بهش وصل میشی هم ارتباط داره

پس یعنی پینگش جوری هست که بشه آنلاین بازی کرد میخواستم همین رو بدونم :46:
بله سرور هم خیلی مهم و تاثر گذاره

در هر حال خیلی ممنون:11:

ehsan_jan3
22-04-2011, 13:26
سرعتش پایینه .300 مگابایت ناقابلو 12 ساعته میاره . آخه اینم شد سرعت !!!!!!

iCe m@n
22-04-2011, 17:14
سرعتش پایینه .300 مگابایت ناقابلو 12 ساعته میاره . آخه اینم شد سرعت !!!!!!

نه بابا فکر نمیکنم که اینطوری باشه :18:
شما سرویس چند داری؟

syeedalireza
22-04-2011, 18:13
سلام دوستان عزیز
بچه ها چطوری می تونم پهنای 512 وایمکس ایرانسل بگیرم؟ یه 6 ماه 128 نامحدود گرفته بودم که تموم شد!
مدارک چی می خواد ... ؟ باید کجا در خواست بدوم؟

ممنون

matador
22-04-2011, 21:39
سلام دوستان عزیز
بچه ها چطوری می تونم پهنای 512 وایمکس ایرانسل بگیرم؟ یه 6 ماه 128 نامحدود گرفته بودم که تموم شد!

ممنون

من خودم الان 512 دارم 6 ماهه . فقط از 1 شرکت نامه بگیر که اونجا کار میکنی و احتیاج به اینترنت پر سرعت داری . چیز خاصی نیست بیشتر فرمالیتست . برای درخواست هم از همون صفحه خودت تو سایت ایرانسل قسمت تغییر تعرفه اقدام کن .

بهنازی
22-04-2011, 21:41
با سلام
ایا وایمکس ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟
بهترین تعرفه به نظرتون کدومه ؟بیتشر از سه ماه میخوام بگیرم؟
کدوم مودم خروجی لن داره ؟

syeedalireza
22-04-2011, 22:19
من خودم الان 512 دارم 6 ماهه . فقط از 1 شرکت نامه بگیر که اونجا کار میکنی و احتیاج به اینترنت پر سرعت داری . چیز خاصی نیست بیشتر فرمالیتست . برای درخواست هم از همون صفحه خودت تو سایت ایرانسل قسمت تغییر تعرفه اقدام کن .
دادا من الان دانشجو آی تی هستم ... از طریق دانشگاااه نمی تونم نامه ای چیزی بگیرم که 512 بدن؟؟؟
بعد این نامه ای که گفتی کجا باید بدم؟؟؟ در ضمن قسمت تغییر تعرفه سرعت بالای 128 نمیشه انتخاب کرد!!

iCe m@n
22-04-2011, 22:29

سرعت دانلود و آپلودت چنده؟
راضی هستی از این 512

HAM5311
23-04-2011, 01:29
سلام این ترافیک رایگان برای اردیبهشت ماه هم هست چون فکر کنم تو حساب من زده؟

HAM5311
23-04-2011, 01:38
سلام
این ترافیک رایگان برای اردیبهشت ماه هم هست ? چون فکر کنم تو حساب من زده

matador
23-04-2011, 11:08
دادا من الان دانشجو آی تی هستم ... از طریق دانشگاااه نمی تونم نامه ای چیزی بگیرم که 512 بدن؟؟؟
بعد این نامه ای که گفتی کجا باید بدم؟؟؟ در ضمن قسمت تغییر تعرفه سرعت بالای 128 نمیشه انتخاب کرد!!

با کارت دانشجویی میتونی بگیری . ببین من چون از همون اول 512 سفارش داده بودم همون بابایی که اومد نصب کنه نامه شرکت رو هم گرفت . حالا زنگ بزن پشتیبانیش جوابتو میدن .

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

سرعت دانلود و آپلودت چنده؟
راضی هستی از این 512

اره راضیم . ترافیکم ماهیانه 4 گیگه . سرعت دانلود هم متغیره ولی معمولا 70 80 KB/sec دانلود میشه .

mnbobo
23-04-2011, 11:25
به جون خودم این کارو میکنم . ولی بازم چیزی عوض نمیشه:41:
توی همون ecare.mtnirancell.ir لاگین میکنم. حسابمو میاره . میزنه فعال و... . بعدش چه روی همون صفحه - یا صفحه جدا باز میکنم ولی باز نمیشه

با سه تا مرورگر چک کردم

شاید شما یه بدهی داری که اکانتت هنوز ترافیکش فعال نشده. چک کردی ببینی ترافیک رایگان دادن بهت یا نه؟ از قسمت جزئیات حساب ویژه (فکر کنم اسمشو درست گفتم! ;)) برو ببین ترافیکی داری یا نه. اگه نداشتی دوباره بیا تو قسمت حسابت، ببین اون پایین جدولی هست که Amount to pay داشته باشه. اگه عدد داشت به اندازه اون عدد بدهکاری و باید پرداخت کنی تا فعال شه.

segments
23-04-2011, 12:10
سلام
بچه ها یکی بیاد بگه این آپگریدی برای فریمور های مودمهای ایرانسل انجام دادید، چه فرقی کرده تا بحال؟؟
من یجورائی از لحاظ امنیتی و اطلاعاتی کلا مشکل دارم با وایمکس ایرانسل و مودمهاش ، چه برسه به آپگریدش...
اون اوائل که تازه راه افتاده بود نیابد اون کله قندی ها رو ریست می کردی ، وگرنه از لحاظ سخت افزاری دچار مشکل می شد
تا حدی که باید عوض می کردی و یه جدید می گرفتی....
بقول بچه های زیرزمینی وایمکس ایرانسل: یکم با احتیاط خرید و استفاده کنید
چیزهائی شنیدم و دیدم که یکم قضیه برام دنجر شده، اطلاعاتی که دارم بیشتر برا زمانیه که خودم اینستالر بودم سال 88
کسی اگر اطلاعات بیشتری راجب به این قضیه (پشت پرده) وایمکس ایرانسل داره حتما ارائه بده...

iCe m@n
23-04-2011, 12:18
دوستان من دیروز سرویس 512 درخواست دادم چند روز بعد زنگ میزنن و میان نصب میکنن

Electronic-Arts
23-04-2011, 13:09
با این وضع جشنواره خیلی دیر!!! من 4 روزه که مودم جدید خریدم ولی هنوز برام نیاوردن

iCe m@n
23-04-2011, 13:17
با این وضع جشنواره خیلی دیر!!! من 4 روزه که مودم جدید خریدم ولی هنوز برام نیاوردن

اون طرف به من گفت که سر 1 هفته میان نصب میکنن تضمین کرد

mhmb86
23-04-2011, 13:50
بلاخره دیروز اومدن مال مارو نصب کردن. این سوالو من چند جا پرسیدم ولی هیچ کس جواب درست و حسابی به ما نداد. من الان مودمم bm632w هست سرویسمم 1 مگ. میخوام کسی که با wifi نصب میشه نتونه بیشتر از 64 کیلوبایت دانلود داشته باشه یعنی محدود بشه. اگه میخواین بگین ccproxy و ازین حرفا جواب نمیده رو این هرکاری کردم

amh1365
23-04-2011, 14:32
سلام، چند تا نكته كه از خود پشتيباني ايرانسل و نمايندگي هاش پرسيدم :
1- براي سرعت 256 و بالاتر حتما بايد نامه‌ي رسمي از دانشگاه خطاب به شركت ايرانسل با سربرگ دانشگاه و ذكر سرعت مورد نياز ازائه كنيد. (كارت دانشجويي، گواهي اشتغال به تحصيل و غيره قبول نيست.)
2- در صورتي كه حساب 128 خانگي داريد امكان ارتقا به 256 و بالاتر نداريد. اگر مي خواهيد ارتقا دهيد بايد يك حساب جديد ايجاد كنيد.
3- بسته به نوع مودم يك تا دو هفته بعد از واريز پول براي نصب اقدام مي كنن. (كه البته بسته به منطقه و زمان ثبت نام هم داره)

syeedalireza
23-04-2011, 14:43
با کارت دانشجویی میتونی بگیری . ببین من چون از همون اول 512 سفارش داده بودم همون بابایی که اومد نصب کنه نامه شرکت رو هم گرفت . حالا زنگ بزن پشتیبانیش جوابتو میدن .

.
دمت گرم دادا ... فقط به کجا بزنگم؟؟؟ چی بگم؟

iCe m@n
23-04-2011, 14:59
بلاخره دیروز اومدن مال مارو نصب کردن. این سوالو من چند جا پرسیدم ولی هیچ کس جواب درست و حسابی به ما نداد. من الان مودمم bm632w هست سرویسمم 1 مگ. میخوام کسی که با wifi نصب میشه نتونه بیشتر از 64 کیلوبایت دانلود داشته باشه یعنی محدود بشه. اگه میخواین بگین ccproxy و ازین حرفا جواب نمیده رو این هرکاری کردم

برای شما رو چه قدر طول کشید تا اومدن نصب کردن؟

mhmb86
23-04-2011, 15:07
برای شما رو چه قدر طول کشید تا اومدن نصب کردن؟
من 26 فروردین ثبت نام کردم. 30ام پولو ریختم دیروزم اومدن برای نصب

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

کسی نبود تو این قضیه مارو کمک کنه؟

bigbang001
23-04-2011, 15:42
من 29/1 ثبت نام کردم 30/1 پول ریختم و 1/2 هم اومدن نصب کردن البته خودشون میگن ممکنه 1 هفته تا 10 روز طول بکشه

bigbang001
23-04-2011, 16:04
دوستان من 256K مصرف آزاد گرفتم تو این چند روزه هم تو سه نقطه تهران یعنی (سعادت آباد مطهری و افسریه) امتحان کردم که حدود 250K دانلود و 110K آپلود میده که نرماله پس چرا اکثر دوستان اینجا انقدر ناراضین و میگن سرعت پایینه؟!

matador
23-04-2011, 16:12
دمت گرم دادا ... فقط به کجا بزنگم؟؟؟ چی بگم؟

زنگ بزن 09377070000 سلام کن :31: بعد سوالتو بپرس . پشتیبانیشون خوبه هر سوالی بپرسی جوابتو میدن

ahriman323
23-04-2011, 16:44
سلام دوستان
یک مودم وای فای ایرانسل آکبند دارم کسی لازم نداره در ضمن هنوز از ایرانسل تحویل نگرفتم

iCe m@n
23-04-2011, 17:09
دوستان من 256K مصرف آزاد گرفتم تو این چند روزه هم تو سه نقطه تهران یعنی (سعادت آباد مطهری و افسریه) امتحان کردم که حدود 250K دانلود و 110K آپلود میده که نرماله پس چرا اکثر دوستان اینجا انقدر ناراضین و میگن سرعت پایینه؟!

نه با این حساب باید سرعت ها خوب باشه چون یکی از دوستان هم گفت 512 گرفتم و با 80 دانلود میکنم:46:

matador
23-04-2011, 17:18
سلام دوستان
یک مودم وای فای ایرانسل آکبند دارم کسی لازم نداره در ضمن هنوز از ایرانسل تحویل نگرفتم

میشه مودم رو عوض کرد ؟؟ من کله قندی دارم ولی وای فای میخواستم که اون موقع نداشتن . حالا بخوام مودم رو عوض کنم باید به ایرانسل بگم ؟ اگه مشکلی نباشه من میخوام . چند ؟؟

TIG3R
23-04-2011, 18:27
دوستان با کارت دانشجویی 512 میدن؟؟؟
با لپ تاپ کار میکنم خودش Wi-Fi داره کدوم مودمو باید بگیرم؟؟
512 با همه هزینه هاش چقدر در میاد؟؟

iCe m@n
23-04-2011, 19:02

برای من هزینه مودم و نصب و راه اندازی و مالیات و این حرف ها شد 109000 تومان
البته هنوز پول 4 گیگ ترافیک رو نگرفتن که اونم میشه 20000 تومان سر جمع شد 130000 تومان:46:

EhsanCPU
23-04-2011, 19:36
بچه ها پولهاتون رو برای وایمکس ایرانسل هدر ندین
واقعا افتضاحه این حرف من نیست حرف همه اونایی که استفاده کردن
اگه محلتون ثابته از همون ADSL استفاده کنین هم به صرفه تره و هم سرعتش بهتره

iCe m@n
23-04-2011, 19:51

اینجوری که میگن بچه ها که سرعتش خیلی هم خوبه؟
شما هم داشتین وایمکس از سرعتتون راضی نبودبد؟

riquelme
23-04-2011, 20:25

چنين تنظيمي تو مودم وای فای نيست...مگه اينکه تو دانلود منيجر سرعت دانلود رو ليميتد کني،که اونم فقط سرعت دانلود رو مياره پایین نه سرعت باز کردن صفحه ها....اگه راهي پیدا کردی به منم بگو...:13:

ahriman323
23-04-2011, 21:30
میشه مودم رو عوض کرد ؟؟ من کله قندی دارم ولی وای فای میخواستم که اون موقع نداشتن . حالا بخوام مودم رو عوض کنم باید به ایرانسل بگم ؟ اگه مشکلی نباشه من میخوام . چند ؟؟
خبر ندارم تماس بگیر
مودم را هنوز از ایرانسل نگرفتم چه مشکلی داشته باشه:دی
میخواستم وایمکس بگیر که adsl گیرم امد
ده تومن از قیمت ایرانسل کمتر

WI-FI INDOOR-BM632W
اگه خواستی بیا من مودم را بهت 10 تومن ارزانتر از ایرانسل میدم

matador
23-04-2011, 21:34

دوست عزیز من نمیدونم شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی . وایمکس داشتی قبلا ؟؟

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

خبر ندارم تماس بگیر
مودم را هنوز از ایرانسل نگرفتم چه مشکلی داشته باشه:دی
میخواستم وایمکس بگیر که adsl گیرم امد
ده تومن از قیمت ایرانسل کمتر

WI-FI INDOOR-BM632W
اگه خواستی بیا من مودم را بهت 10 تومن ارزانتر از ایرانسل میدم

دوست عزیز منظورم از مشکل ، تعویض مودم بود .

بهنازی
23-04-2011, 22:52
با سلام

farzin1986
24-04-2011, 00:12
با سلام

درود
-پوشش رو ببین کدوم بهتره وگرنه سطح کیفیت تقریبا یکی هست..
-3ماه نامحدود واقعی با مودم رایگان ..(قبلا 6 ماه بود الان 3 ماه شده:13:)
-تمام مدل ها خروجی لن دارند.. غیر از مدل USB..
در صورت پوشش داخلی ( تو نقشه رنگ محل سبز باشه) بهترین گزینه bm632w هست چون هم لن دار هم لن وایر لسWIFI که با لپ تاپ خیلی راحت تری..:10:

HAM5311
24-04-2011, 00:15
با سلام
1- ایرانسل
2- بستگی به نیاز و پولتون داره
3- همه خروجی لن دارن به جز مودم usb

bigbang001
24-04-2011, 16:09
سلام دوستان کسی میتوننه دقیقا توضیح بده تو status مودم وایمکس link quality (CINR Reuse1) و link Quality (CINR Reuse 3) ]d و CINR Reuse1 و CINR Reuse3 و RSSI چی رو نشون میده؟

mhmb86
24-04-2011, 17:41
سلام دوستان کسی میتوننه دقیقا توضیح بده تو status مودم وایمکس link quality (CINR Reuse1) و link Quality (CINR Reuse 3) ]d و CINR Reuse1 و CINR Reuse3 و RSSI چی رو نشون میده؟
منم این سوالو دارم، تا الان من فهمیدم هرچی Link Quality بیشتر باشه سرعت بیشتره. من از صبح سرعتم اومده رو 30-40 کیلو بایت. دیروز رو 130 اینتورا بود. فکر کنم شروع شد دوباره...

saeed9009
24-04-2011, 18:04

سلام
RSSI اونطوری که پشتیبانی به من گفته قدرت سیگنال هست. رنج خوب بین منفی هفتاد تا منفی چهل . هر چه مثبت تر باشه بهتره . بین منفی هفتاد تا هشتاد سیگنال ضعیف هست . بهتره مودم رو جابجا کنید تا به عدد خوب برسید!
CINR هم کیفیت سیگنال دریافتی است از 15به بالا خوبه . ارتباط مستقیم با RSSI داره . هر چقدر RSSI به مثبت نزدیکتر باشه CINR میره بالا.

پهتره مودم نزدیک پینجره باشه . حتی وقتی هم نزدیک پنجره میزارین جابجایی های یک سانتی دستگاه باعث قوی یا ضعیف شدن سیگنال میشه . باید وقت بگذارین و جایی رو تو خونتون پیدا کنید که قدرت سیگنال بره بالا. معمولا یه مقداری ارتفاع دادن به دستگاه به افرایش سیگنال کمک میکنه.

TIG3R
24-04-2011, 19:45
این دو تا سوالم جواب ندادین
1-با کارت دانشجویی 512 میدن؟
2- با لپ تاپ کار میکنم خودش Wi-Fi داره کدوم مودمو باید بگیرم؟

saeed9009
24-04-2011, 20:02
این دو تا سوالم جواب ندادین
1-با کارت دانشجویی 512 میدن؟
2- با لپ تاپ کار میکنم خودش Wi-Fi داره کدوم مودمو باید بگیرم؟

1- نه . باید معرفی نامه بگیرین از دانشگاه .
2- مدل bm632w

amh1365
24-04-2011, 23:07
سلام. همانطور كه گفته شد براي سرعت 256 و بالاتر بايد معرفي نامه داشته باشيد.
در يك نقطه از خانه قدرت سيگنال 100 بود با اين پارامترها: link quality 50 - CINR 17 - RSSI 65 بردم يك متر آن طرفتر باز هم قدرت سيگنال 100 بود ولي اين دفعه : link quality 90 - CINR 29 - RSSI 58 - بعد جاي يك قفسه فلزي را در اتاق (نزديك مودم) عوض كردم كل اين پارامترها دوباره عوض شد و در يك محل جديد به مقادير فوق رسيدم.

HAM5311
25-04-2011, 00:46
سلام
کسی نیست جواب ما رو بده
:grrr:

HAM5311
25-04-2011, 00:49
سلام
کسی نیست جواب ما رو بده:devil:

amh1365
25-04-2011, 10:46
سلام. من سرويس 128 و 3 گيگ دارم. بنابراين هر ماه 3*1024*100 = 307200 ريال ترافيك رايگان وارد حساب من مي‌شود. ترافيك رايگان شما هم احتمالا همين هست.

bigbang001
25-04-2011, 10:51
در مورد کدام ترافیک رایگان حرف میزنی؟
من میدونم کسانی که از 21 فروردین تا 31 خرداد طرح مصرف آزاد ثبت نام کردن از زمان ثبت نام بسته به نوع مودم بین 3 تا 12 ماه ماهی 1گیگ ترافیک رایگان بهشون نعلق میگیره.

bigbang001
25-04-2011, 11:16
دوست عزیز بستگی به طرحی داره که ثبت نام کردین
من میدونم کسانی که از 21 فروردین تا آخر خرداد طرح مصرف آزاد ثبت نام کنن بسته به نوع مودم بین 3 تا 12 ماه ماهی 1 گیگ بهشون ترافیک رایگان تعلق میگیره

NINTENDO_DS
25-04-2011, 12:29
من امتحان کردم یک روز هفته و شب ها 12 به بعد سرعت ها خوب میشه و بقیه روزها سرعت ها افتضاحه

مال من 100 بوده سرعت دانلود با مگاآپلود الان شده 16 شب ها هم به زور میرسه به 60 کیلوبایت

واقعا افتضاح شده این سرویس دادنشون

parisa6628
25-04-2011, 12:48
سلام دوستان

من الان دوساله که 512 شاتل رو دارم ( Adsl) ازش هم راضی هستم بد نیست ،خوب هم نیست البته!

الان فقط و فقط برای بیرون که میرم ( خونه مامانم و...) میخوام وایمکس بگیرم... کدوم مودم رو باید بگیرم.. برای استفاده توی خونه خودم نمیخوام .. فقط بیرون از خونه..

راهنمایی کنیدلطفا..

مرسی.

bigbang001
25-04-2011, 13:34
سلام دوستان

من الان دوساله که 512 شاتل رو دارم ( Adsl) ازش هم راضی هستم بد نیست ،خوب هم نیست البته!

الان فقط و فقط برای بیرون که میرم ( خونه مامانم و...) میخوام وایمکس بگیرم... کدوم مودم رو باید بگیرم.. برای استفاده توی خونه خودم نمیخوام .. فقط بیرون از خونه..

راهنمایی کنیدلطفا..

مرسی.
من هم خودم دقیقا به همین دلیل خریدم و مودم وای فای رو انتخاب کردم که به نظرم بهترین انتخابه
هر جا که میرم فقط یک پریز برق پیدا میکنم میزنم به برق و به راحتی رو لپ تاپ و گوشی اینترنتو دارم و مهم نیست که مودم حتما نزدیکم باشه

parisa6628
25-04-2011, 13:39
من هم خودم دقیقا به همین دلیل خریدم و مودم وای فای رو انتخاب کردم که به نظرم بهترین انتخابه
هر جا که میرم فقط یک پریز برق پیدا میکنم میزنم به برق و به راحتی رو لپ تاپ و گوشی اینترنتو دارم و مهم نیست که مودم حتما نزدیکم باشه

مدلی هست که پریز برق هم نخواد؟:46:

NINTENDO_DS
25-04-2011, 14:45
مدلی هست که پریز برق هم نخواد؟:46:

مودم یو اس بی برق نمی خواد ولی وای فای هم نداره

mesi_2010
25-04-2011, 23:46
سلام.
مودم وای فای بهتره یا یو اس بی؟
یه سوال شاید خنده دار: سرعت 256 با سرعت dial up چقدر فرق داره؟

HAM5311
26-04-2011, 00:35
سلام.
-بستگی به نیازتون داره
-حدود 10 برابر

mesi_2010
26-04-2011, 01:03
[QUOTE=HAM5311;6047044]-بستگی به نیازتون داره
-
یعنی چه نیازی؟
من با لپ تاپ میخوام وصل شم. مصرف خانگی دانلود و اینا. مگه چه فرقی دارن؟

rezano
26-04-2011, 01:39
سلام دوستان عزیز

ممنون

سلام
من وایمکس مبین نت گرفتم
یکساله ، 512 ، با ریت دانلود 70k
با مودم وای فای دراومد 200 تومن
توی مراکز استان ها جواب میده
دوستم وایمکس ایرانسل داره الام پشیمونه میگه ساعت رایگان نداره
در صورتی که مبین نت از 2 شب تا 8 صبح و جمعه ها کلا رایگانه!
فقط یه بدی داره
اونم اینه که برای یکسال محدودیت 20 گیگ گزاشته
یعنی تقریبا ماهی یک گیگ و نیم اگه مصرفت بالاتر بشه اونوقت سرسال گیگ کم میاری که
گیگی 4 تومنه.
برای نامه هم من یه نامه از یه شرکت بردم حل شد
ولی چند روز پیش رفتم نمایندگی می گفت دیگه با کارت دانشجویی هم می دن:31:

vahidmir2000
26-04-2011, 02:07
سلام.

مودم وای فای از این لحاظ که اتصال کابلی نیاز ندارین و به عبارتی حتما نباید نزدیک مودم باشید خوبه. ضمن اینکه میتونید با چند دستگاه همزمان بهش وصل شین. مودم یو اس بی از این لحاظ که برق نمیخواد خوبه . حالا شما باید ببینید که کدوم ویژگی بیشتر به دردتون میخوره.

در مورد سوال دوم روی کاغذ (به صورت علمی) سرعت 256 تقریبا 5 برابر سرعت 56 کیلوبیتی دایال آپ است. اما از اونجایی که سرعت دایال آپ ایران هیچوقت نرمال نبود حدودا 7 برابر سرعت دایال آپ رو در نظر بگیرید

56 کیلوبیت = سرعت دانلود 7 کیلوبایت ( که در ایران نهایتا 5 کیلوبایت قابل دسترسیه)
256 کیلوبیت = سرعت دانلود 32 کیلوبایت

mesi_2010
26-04-2011, 08:44
مودم وای فای از این لحاظ که اتصال کابلی نیاز ندارین و به عبارتی حتما نباید نزدیک مودم باشید خوبه. ضمن اینکه میتونید با چند دستگاه همزمان بهش وصل شین. مودم یو اس بی از این لحاظ که برق نمیخواد خوبه . حالا شما باید ببینید که کدوم ویژگی بیشتر به دردتون میخوره.

در مورد سوال دوم روی کاغذ (به صورت علمی) سرعت 256 تقریبا 5 برابر سرعت 56 کیلوبیتی دایال آپ است. اما از اونجایی که سرعت دایال آپ ایران هیچوقت نرمال نبود حدودا 7 برابر سرعت دایال آپ رو در نظر بگیرید

56 کیلوبیت = سرعت دانلود 7 کیلوبایت ( که در ایران نهایتا 5 کیلوبایت قابل دسترسیه)
256 کیلوبیت = سرعت دانلود 32 کیلوبایت

ممنون از جوابتون.
راستش زیاد برام فرقی نداره این چیزاش. من که مجبوری دارم وایمکس میگیرم.
فقط یه چیزی میخوام که سرعتش واقعی باشه و قطعی نداشته باشه و گیرندگیش قوی باشه.
حالا به نظرتون کدوم بهتره؟

NINTENDO_DS
26-04-2011, 09:46
عجب غلطی کردم وایمکس گرفتم دیگه شورشو در آوردن 82000 تومن میگیرن سرعت ئانلود 10 کیلوبایت تحویل میدن با دایال آپ میرم سرعتم 26 کیلوبایته

پس این چیش اسمش اینترنت پرسرعته؟

ata.royalfalcon
26-04-2011, 09:52
عجب غلطی کردم وایمکس گرفتم دیگه شورشو در آوردن 82000 تومن میگیرن سرعت ئانلود 10 کیلوبایت تحویل میدن با دایال آپ میرم سرعتم 26 کیلوبایته

سلام
با دایال آپ چطوري به سرعت 26 کیلوبایت رسيدي !!!:18:

bigbang001
26-04-2011, 10:26

دوست عزیز با دایلاپ به 26 کیلوبیت مرسی اما به 26 کیلوبایت عمرا نرسی!

NINTENDO_DS
26-04-2011, 10:59
آره همون کیلوبیت منظورم بود

من این ماه پس اشتراک رو پرداخت نکنم چون سرویسی که میخوام رو نمیدن

ab2reza1360
26-04-2011, 11:05
درود بر دوستان گرامي
متاسفانه تلفن خونه من روي فيبر نوري هستش و مخابرات امكان ارائه خدمات ADSL رو بر روي فيبر براي من نداره، مي خواستم وايمكس بگيرم اما پستهاي دوستان خيلي نا اميد كننده بود.
به نظرتون چه كنم؟؟!!
ممنون

Amin.M.1986
26-04-2011, 12:02
درود بر دوستان گرامي
متاسفانه تلفن خونه من روي فيبر نوري هستش و مخابرات امكان ارائه خدمات ADSL رو بر روي فيبر براي من نداره، مي خواستم وايمكس بگيرم اما پستهاي دوستان خيلي نا اميد كننده بود.
به نظرتون چه كنم؟؟!!
ممنون
بیخیال بابا .. از این شرکت در پیتی ها اینترنت بی سیم نامحدود ماهیانه بگیر..

bigbang001
26-04-2011, 12:53
درود بر دوستان گرامي
به نظرتون چه كنم؟؟!!
ممنون

دوست عزیز من هم وقتی این پستها رو خوندم وحشت کردم اما از وقتی گرفتم که تا الان هیچ مشکل خاصی نداشنم البنه من طرح مصرف آزاد گرفتم شاید برا اونهایی که نامحدود گرفتن از این مشکلات هست.

mesi_2010
26-04-2011, 13:03
من ثبت نام کردم. 1 ساعت نشده 3تا اس ام اس اومد
1- گفت رمز عبور و برا تایید ثبت نام به سایت..... رجوع کنید.
2-گفت پیش از پردخت منتظر تماس باشید و مبلغ و شناسه پرداخت رو گفت.
3- هم شماره حساب داد.
حالا چیکار باید کنم؟ اصلا چه پیامی میدن؟

NINTENDO_DS
26-04-2011, 13:06
3- هم شماره حساب داد.

هیچی میری پول رو میریزی بعد اس ام اس میاد که پول رو پرداخت کردی بعد هم یوزر و پس فعال میشه و به دارندگان سرویس مزخرف وایمکس می پیوندی

mesi_2010
26-04-2011, 13:30
منظورم این بود الان باید واریز کنم یا نه؟

bigbang001
26-04-2011, 13:32
3- هم شماره حساب داد.

1- اول باید به سایت بری یوزر و پس بدی وارد بشی و حسابتو فعال کنی
2- بعد باید منتظر بشی تا بهت زنگ بزنن
3- وقتی زنگ بزنه آدرس دقیقتو میگیره و کنترل میکنه که تحت پوشش باشی و اگر هیچ مشکلی نباشه بهت میگه که پول بریزی
4- اگر اوکی داد که پولو بریزی اونوقت بریز مگرنه ممکنه هم پولو بریزی بعد نتونن بهت سرویس بدن انوقت 2 ماه دنبال پولت بدوی.

mesi_2010
26-04-2011, 13:44
مگه خودشون فعال نمیکنن؟!!!
یارو هیچی بهم نگفت فقط گفت منتظر اس باش
شناسه و رمز و میدم میگه اشتباه است!!!!!!!!!!!

iCe m@n
26-04-2011, 13:50
مگه خودشون فعال نمیکنن؟!!!
یارو هیچی بهم نگفت فقط گفت منتظر اس باش

ببین دوست عزیز شما اول میری ثبت نام میکنی
بعد بهت زنگ میزنن اگه منطقه شما برای وایمکس مشکلی نداشته باشه میگن که پول رو واریز کنین وقتی پول رو واریز کردی یه اس ام اس دیگه میاد که نوشته شما پول رو واریز کردید بعدش باید منتظر باشی تا بیان اینترنتت رو برات راه اندازی کنن

FCBarcelona.ir
26-04-2011, 16:25
والا من تو این 4-5 ماهی که 512 نامحدود داشتم راضی بودم. مشکل خاصی هم نداشتم. فقط این ماه به خاطر کم بودن 400 تا تک تومنی قطع شده بود. :31:

تنها چیز وایمکس که خیلی افتضاحه، پشتیبانی تلفنیشه که تقریبا وجود خارجی نداره! من چند باری که دچار مشکل شدم، آخر خودم گشتم راه حل پیدا کردم! اما از جوانب دیگه من واقعا راضیم.

ehsan_296
26-04-2011, 17:20

شما باید روتر داشته باشی برا این کار. با خودش نمیشه

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

نه عزیزم ما داریم استفاده می کنیم افتضاح نیست.

اگه خانگی می خواین adsl خیلی بهتره. ولی من 2 مگ ایرانسل استفاده می کنم خوب جواب می ده

ehsan_296
26-04-2011, 17:29
سلام
من وایمکس مبین نت گرفتم
فقط یه بدی داره
گیگی 4 تومنه.

بدی مبین نت اینه که نامحدود نداره !

ولی ایرانسل از این نظر بهتره

amh1365
26-04-2011, 19:23
سلام
من وایمکس مبین نت گرفتم
فقط یه بدی داره
گیگی 4 تومنه.

سلام، كدام نمايندگي رفتي گفتن با كارت دانشجويي 256 بالاتر مي دن؟ من يك هفته پيش به نمايندگي ميدان كاج زنگ زدم گفت معرفي نامه‌ي رسمي با آرم دانشگاه و ذكر سرعت درخواستي و خطاب به ايرانسل لازم است. كارت دانشجويي و حتي گواهي اشتغال به تحصيل هم قبول نيست!

TIG3R
26-04-2011, 19:36
دوستانی که میگن "افتضاحه" یاشاید مورد های شبیه این مشکل از محلی که استفاده میکنن یا شاید مشکل دیگه داشته باشه حالا هر چی هم بد باشه نه دیگه اینقدر مشکل های خودتونو بهش ربط ندین!!

palizesoftware
26-04-2011, 21:35
من اصفهان هستم. ۳۰ام فروردین ثبت نام کردم.
بعد از ۴ روز دیدم خبری نشد. به مرکز تماس ایرانسل زنگ زدم و جریان رو گفتم. اپراتور گفت که شماره شما رو سریعا میدم تا کارشناسان تماس بگیرند. فردا ظهر از ایرانسل تماس گرفتند و بعد از ارزیابی محل (که البته خودم از روی نقشه چک کرده بودم) هماهنگی های لازم انجام شد و امروز مودم رو آورند و نصب رو راه اندازی شد
فعلا یه سرویس ۱۲۸ پایه گرفتم که در منطقه ما بیش از ۵۰ درصد سیگنال داره و سرعت دانلودم حدود ۱۲ کیلوبایت هست.
اگر سرویس دهی خوب باشه قصد دارم ارتقا بدم.
این مطالب رو نوشتم تا دوستان در جریان باشند که اگر از ایرانسل تماس نگرفتند بهتره که خودشون پیگیر باشند. ضمنا بعد از ساعت ۱۲ شب زمان های خوبی هست که با مرکز تماس وایمکس تماس بگیرید

mesi_2010
26-04-2011, 22:26
سرعت دانلود رو از کجا میشه فهمید؟
من امروز ثبت نام کردم. تا فردا نزنگن فردا بازم حضوری میرم( عجله دارم):31:

bigbang001
26-04-2011, 22:32
سرعت دانلود رو از کجا میشه فهمید؟
من امروز ثبت نام کردم. تا فردا نزنگن فردا بازم حضوری میرم( عجله دارم):31:
برو تو سایت speedtest.net و سزعت دانلود و آپلود رو چک کن

mesi_2010
27-04-2011, 01:12
برو تو سایت speedtest.net و سزعت دانلود و آپلود رو چک کن

شرمنده
از کدوم قسمت؟ بلد نیستم خواستم همینطوری دیال آپ رو امتحان کنم.

vahidmir2000
27-04-2011, 01:54
شرمنده
از کدوم قسمت؟ بلد نیستم خواستم همینطوری دیال آپ رو امتحان کنم.

به سایت اسپید تست که میره باید صبر کنی تا فایل فلش وسط صفخه لود شه که با دایال آپ کمی زمانبره. وقتی لود شد شما نقشه کره زمین رو میبینید و میتونید روی نقاط مختلف که همون سرورهای کشورهای مختلف هست کلیک کنید تا تست سرعت شما شروع بشه.

alex 30
27-04-2011, 17:51
سلام .
با مودم wi fi میشه با کابل به سیستم و صل شد

mghaffari49
27-04-2011, 18:03
می خوام وایمکس ایرانسل بگیرم.
واسه همین می خواستم بدونم کیفیت مودم هاش چجوریه.
مخصوصا مدل BM632W !!
یه چیز دیگه از برخی شنیدم که کیفیت مودم های تحت ساپرت خودش بیشتره!! آیا این مساله حقیقت داره؟و چه قدر هم تو قیمت و هم تو سرعت تاثیر داره؟
در کل اگه میشه هم یه مودم وای فای خوب معرفی کنید.

amir_91
27-04-2011, 18:07
وایمکس چش شده؟!!مهربون شده!:دی:دی...سرعت دانلودم از ظهر تا حالا رو 45 می چرخه!:دی

iCe m@n
27-04-2011, 18:11
وایمکس چش شده؟!!مهربون شده!:دی:دی...سرعت دانلودم از ظهر تا حالا رو 45 می چرخه!:دی

مگه سرویس شما چنده و سرعتت همیشه چند بوده؟ که میگی مهربون شده :46:

Zoroastrian
27-04-2011, 19:27
سلام یه سوال داشتم این مودم های بیسیم وایمکس ایرانسل چقدر برد داره حدودا ؟

تو خونه های بزرگ جواب می ده ؟:11:

riquelme
27-04-2011, 21:34
مودم های bm632w که ايرانسل 40 تومن ميداد،معلوم نيست چشونه!آنتنش مثل اکولایزر ميره بالا پایین...من فکر ميکردم خرابه...
اما یکی از بچه ها ميگفت داداشش همین مشکل رو داشته،زنگ زده ايرانسل،اپراتور هم بهش يه گفته برو تو setting مودم ،يکي از گزینه ها رو عوض کن...و مشکل حل شده...اما دادشش متاسفانه يادش رفته کدوم گزینه رو عوض کرده ....خلاصه اينکه اگه کسی ميدونه لطفا بگه...و ما از شر انتظارهای طولانی پشت خط 707 موندن نجات بده...
خیلی ممنون

HAM5311
28-04-2011, 00:46
سلام .
با مودم wi fi میشه با کابل به سیستم وصل شد
بله ولی فقط جای یک کابل دارد

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:43 AM ----------

سلام یه سوال داشتم این مودم های بیسیم وایمکس ایرانسل چقدر برد داره حدودا ؟

تو خونه های بزرگ جواب می ده ؟:11:
ما طبقه ی دومیم توی پارکینگ هم که میرم آنتن می ده

kourosh4
28-04-2011, 10:41
یه مدت پیش زنگ زدم ایرانسل برای تغییر تعرفه گفت باید نامه داشته باشی ....
حالا که رفتم نامه گرفتم زنگ زدم میگه تعرفه های خانگی اصلا تغییر نمیکنه و بیشتر از 128 نمیتونید بگیرید!
معلوم نیست با خودشون چند چندن!

carrow
28-04-2011, 11:49
سلام. می خواستم وایمکس ایرانسل بگیرم ( اهواز ) و چند تا سوال داشتم.

1- قیمت راه اندازی و مودم و .... برای یک ماه چنده ؟ (یعنی بدون تخفیف های چند ماهه )

2- می خوام سرویس 1 مگ بگیرم. چه مدارکی رو قبول میکنن ؟

3- می خوام این سرویس رو اشتراکی با خونه ی عموم که یه کوچه پایین تر هست بگیرم. یعنی یه سرویس بگیرم ولی 2 تامون استفاده کنیم . مشکلی پیش نمیاد ؟

4- این که میگه 1 مگ نامحدوده ، یعنی واقعا نامحدوده یا مثل شاتل قانون مصرفی چیزی داره؟

با تشکر از کسی که وقت میذاره جواب میده :D

Electronic-Arts
28-04-2011, 12:33
سلام. می خواستم وایمکس ایرانسل بگیرم ( اهواز ) و چند تا سوال داشتم.

1- قیمت راه اندازی و مودم و .... برای یک ماه چنده ؟ (یعنی بدون تخفیف های چند ماهه )

2- می خوام سرویس 1 مگ بگیرم. چه مدارکی رو قبول میکنن ؟

3- می خوام این سرویس رو اشتراکی با خونه ی عموم که یه کوچه پایین تر هست بگیرم. یعنی یه سرویس بگیرم ولی 2 تامون استفاده کنیم . مشکلی پیش نمیاد ؟

4- این که میگه 1 مگ نامحدوده ، یعنی واقعا نامحدوده یا مثل شاتل قانون مصرفی چیزی داره؟

با تشکر از کسی که وقت میذاره جواب میده :D
1- مودم 80 تومن سرویس 1 مگ هم 80 تومن 8 تومن نصب و راه اندازی و 4 درصد مالیات , حدودا 180 تومن درمیاد
2-معرفی نامه از شرکت یا نامه از دانشگاه که هر دو اینها باید رو سربرگ باشن
3-تنها در یه صورت میشه اونم این که دو تا مودم برای حسابت بگیری که هر دو بتونین استفاده کنین ولی این رو هم بگم که در آن واحد فقط یه مودم میتونه به اینترنت وصل بشه
4-نامحدود هست اما نه کاملا مثلا با 1 مگ در ماه میتونی 330 گیگ حدودا بگیری اینا میگن که 300 گیگ میتونی دانلود کنی یعنی یه مقدار خیلی کم

milad44
28-04-2011, 13:47
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من سرویس 128 شاتل دارم که میشه با دانلود منیجر با سرعت 56 باهاش دانلود کرد .
میخواستم ببینم وایمکس 128 ایرانسل هم سرعتش همینطوره ؟

amh1365
28-04-2011, 14:24

سلام، نه. حداكثر سرعت وايمكس 128 برابر 16 كيلوبايت در ثانيه است.
معمولا adsl هاي محدود پهناي باند بيشتري از آنچه كه اعلام مي‌كنند در اختيار كاربر قرار مي‌دهند.

syeedalireza
28-04-2011, 15:44
یه مدت پیش زنگ زدم ایرانسل برای تغییر تعرفه گفت باید نامه داشته باشی ....
حالا که رفتم نامه گرفتم زنگ زدم میگه تعرفه های خانگی اصلا تغییر نمیکنه و بیشتر از 128 نمیتونید بگیرید!
معلوم نیست با خودشون چند چندن!
به کجا زنگ زدی عمو ؟؟؟؟ منم چند وقته میخوام این حرکت بزنم ولی نمیدونم چجوریااااس

TIG3R
28-04-2011, 16:45
این مودم با قبلیش
(bm632w) چه فرقی داره؟

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

تازه اومده ها!!!!

milad44
28-04-2011, 18:47

دوستان اگه ممکنه جواب سوال منو بدن عجله دارم میخوام ببینم همون شاتل یگیرم یا وایمکس ایرانسل

Milad4171
28-04-2011, 19:15
یه سوال فنی دارم
کسی تونسته مودم USB رو روی 2 تا سیستم Share کنه؟؟؟
من میخوام مودم USB بگیرم ولی یه جورایی روی 2 تا سیستم بتونم بعضی وقتا استفاده کنم!!
کسی راهی به ذهنش میرسه؟

البته از طریق وایرلس اینترنال و Share Work Group بلدم یه روش راحت و بدون افت سرعت البته با هزینه ای کمتر از 30 تومن!

kourosh4
28-04-2011, 19:42
به کجا زنگ زدی عمو ؟؟؟؟ منم چند وقته میخوام این حرکت بزنم ولی نمیدونم چجوریااااس

با خط ایرانسل زنگ بزن 707.....عمو:46:

amir_91
28-04-2011, 19:56
مگه سرویس شما چنده و سرعتت همیشه چند بوده؟ که میگی مهربون شده :46:
256...همیشه رو 30تا32 میچرخید.ولی دیروز 45 بود.

mefmef
28-04-2011, 19:58
6...همیشه رو 30تا32 میچرخید.ولی دیروز 45 بود.

شما کدوم شهرید ؟

iCe m@n
28-04-2011, 21:03
دوستان امروز اومدن برای من وایمکس نصب کردن بعد نصاب گفت که باید منتظر بمونی تا برات به اس ام اس بیاد که تایید کنه که فعال شده اینترنت
حالا میخواستم ببینم چه قدر طول میکشه تا این اس ام اس بیاد برام
و اینکه من پول 4 گیگ ترافیک رو ندادم این طرف هم ازم نگرفت تکلیف این چی میشه کی و کجا باید پرداخت کنم ؟

256...همیشه رو 30تا32 میچرخید.ولی دیروز 45 بود.

حالا زیاد هم مهربون نشده من گفتم مثلا سرعتت رفته روی 60 یا 70 که اینجوری گفتی مهربون شده:31:

amir_91
28-04-2011, 21:17
شما کدوم شهرید ؟

تهران........

Theoden
28-04-2011, 21:30
من هم سوال آیس من رو دارم.برای من هم امروز اومد وصل کرد.من سرویس 3 ماهه نامحدود با مودم رایگان رو گرفتم.اومد وصل کرد گفت چند ساعت بعد وصل میشه ولی هنوز هم وصل نشده.تمام چراغ های مودم هم روشنه ولی جایی نمیره.کانکشنش هم اتوماتیکه و همیشه وصله.توی وین سون هم علامت اتصال بدون خطا هستش و ظاهرا مشکلی نداره.جالب اینجاست که یه اس ام اس اومد گفت باید اعتبارت رو افزایش بدی.نمی دونم برای چی؟!توی کنترل پنل هم همه چیز درسته.ممنون میشم راهنمایی کنید.

mhmb86
28-04-2011, 22:14
من هم سوال آیس من رو دارم.برای من هم امروز اومد وصل کرد.من سرویس 3 ماهه نامحدود با مودم رایگان رو گرفتم.اومد وصل کرد گفت چند ساعت بعد وصل میشه ولی هنوز هم وصل نشده.تمام چراغ های مودم هم روشنه ولی جایی نمیره.کانکشنش هم اتوماتیکه و همیشه وصله.توی وین سون هم علامت اتصال بدون خطا هستش و ظاهرا مشکلی نداره.جالب اینجاست که یه اس ام اس اومد گفت باید اعتبارت رو افزایش بدی.نمی دونم برای چی؟!توی کنترل پنل هم همه چیز درسته.ممنون میشم راهنمایی کنید.
برای منم همین طور بود. شما باید اون مبلغی که بهت اعلام کردن رو پرداخت آنلاین کنی تو پنلت همون موقع سیستمت راه میوفته

mhmb86
28-04-2011, 22:17
برای منم همین طور بود. شما باید اون مبلغ رو پراخت آنلاین کنی تو پنلت همون موقع سیستمت راه میوفته. این مبلغ هزینه شارژ شما تا آخر ماه هست

mhmb86
28-04-2011, 22:19
شما باید اون مبلغ رو پرداخت آنلاین کنی تو پنلت. مال من هم همین طور بود. این هزینه شارژ شما تا آخر ماه هست و همون موقع که پرداخت کنین سیستمتون راه میوفته

iCe m@n
28-04-2011, 22:20

برای من وصل شد بعد از 3 ساعت و الان هم با وایمکس توی پی سی هستم:31:

راستی من پولی ندادم بایت این 4 گیگ ولی الان دارم استفاده میکنم قیش چیه هدیه دادن بهم فعلا؟:31:

mhmb86
28-04-2011, 22:48

راستی من پولی ندادم بایت این 4 گیگ ولی الان دارم استفاده میکنم قیش چیه هدیه دادن بهم فعلا؟:31:
شما سرویستون محدوده با نامحدود حساب کتابش فرق داره

مهرسا1
28-04-2011, 23:31
ایرانسل تو تبلیغش گفت مودم یو اس بی میفروشه اطلاعاتی دارین؟

Electronic-Arts
29-04-2011, 00:07
دوستان اگه ممکنه جواب سوال منو بدن عجله دارم میخوام ببینم همون شاتل یگیرم یا وایمکس ایرانسل
سرعت های وایمکس همشون حقیقی هستند

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

فکر میکنم دائمی گرفتی درسته؟

Theoden
29-04-2011, 00:13
شما باید اون مبلغ رو پرداخت آنلاین کنی تو پنلت. مال من هم همین طور بود. این هزینه شارژ شما تا آخر ماه هست و همون موقع که پرداخت کنین سیستمتون راه میوفته
شارژ تا آخر ماه؟من تا سه ماه ترافیک نامحدود دارم دیگه شارژ چی باید بهشون بدم.تا تاریخ 29 تیر نوشته که نیازی به خریداری چیزی نیست.این کاری که داره می کنه واقعا خلاق قراردادیه که با من بسته.اصلا به خاطر همین سه ماه اینترنت با ترافیک نا محدود من توی این طرح شرکت کردم.یعنی ممکنه که بگن سه ماه ترافیک نا محدود داری ولی باید یه بسته بخری تا بتونی از این سه ماه ترافیک نا محدود استفاده کنی.در هر صورت دارن خلاف حرفشون عمل می کنند.

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:11 AM ----------

این هم شاهدش توی این لینک:

iCe m@n
29-04-2011, 00:20
شما سرویستون محدوده با نامحدود حساب کتابش فرق داره

من که سرویسم محدوده 4 گیگ در ماه بله الان سرویس من ماهی 20800 تومان هست نامحدودش 60000 تومان

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

من رفتم توی حسب کاریریم زده بود که 24 روز از حساب و اعتبارتون مونده از یکی از این نمایندگی ها سوال کردم گفت به بعضی ها 1 ماه اول رو مجانی سرویس میده استفاده کنن که شانس من به من هم سرویس مجانی داده تا 24 روز دیگه:31:

Theoden
29-04-2011, 00:26
ایرانسل تو تبلیغش گفت مودم یو اس بی میفروشه اطلاعاتی دارین؟
خب این که مودم می فروشه که خیلی عادیه ولی فکر کنم منظور شما اینه که زیر قیمت می فروشه مودم های یو اس بی رو.دقیق تر بگم نصف قیمت.
به سایت وایمکس ایرانسل مراجعه کنید تمام طرح های تشویقی اونجا هست.فکر کنم منظورتون این طرح باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه ی طرح ها رو هم می تونید توی این لینک پیدا کنید:

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

من رفتم توی حسب کاریریم زده بود که 24 روز از حساب و اعتبارتون مونده از یکی از این نمایندگی ها سوال کردم گفت به بعضی ها 1 ماه اول رو مجانی سرویس میده استفاده کنن که شانس من به من هم سرویس مجانی داده تا 24 روز دیگه:31:
برای من هم زده 23 روز،البته 24 روز بود که الان کم شد.ولی همچنان قطعه.تازه مال من حجمی هم نیست.

iCe m@n
29-04-2011, 03:02
برای من هم زده 23 روز،البته 24 روز بود که الان کم شد.ولی همچنان قطعه.تازه مال من حجمی هم نیست.

خب تو زنگ بزن به 707 موضوع رو بگو حتما پیگیری کن این موضوع رو

iCe m@n
29-04-2011, 10:33
راستی دوستان این وایمکس هم مثل ADSL شبا دانلود رایگان داره یا نه؟

مهرسا1
29-04-2011, 11:20
خب این که مودم می فروشه که خیلی عادیه ولی فکر کنم منظور شما اینه که زیر قیمت می فروشه مودم های یو اس بی رو.دقیق تر بگم نصف قیمت.
به سایت وایمکس ایرانسل مراجعه کنید تمام طرح های تشویقی اونجا هست.فکر کنم منظورتون این طرح باشه:

نه عزیزم منظورم این بود دیشب تو تبلیغش گفت یه مودم جدید که اندازه یه فلش هست رو میفروشه اونو میگم نه طرح ها رو

web4web
29-04-2011, 17:04
دو سوال از دوستان عزیز:

بنده الان 512 محدود با نامه شرکتی دارم، برای اینکه فقط یک ماه سرویس خودم رو نامحدود کنم باید فقط تو پنل درخواست تغییر تعرفه بدم و کار دیگه ای نیاز نیست؟ بعد اون ماه دوباره برمیگردم به حالت محدود، مشکلی پیش نمیاد؟

اگر بخوام به جای یک ماه تغییر تعرفه 512 نامحدود به 1 مگابایت نامحدود برم، مشکلی نیست؟ قبول می کنند؟ همون نامه 512 کفایت می کنه؟
-- کلا یک ماه می خوام نامحدود فعال کنم و دانلود سریال و نرم افزارهای سنگین رو انجام بدم و برگردم به حالت عادی :)

با تشکر.

iCe m@n
29-04-2011, 17:10
دوستان این چرا اینجوریه سرعت 512 با IDM روی همون 65 دانلود میکنه در صورتی که با ADSL 512 میشه با 100 دانلود کرد:13:

amh1365
29-04-2011, 20:15
سلام. تفاوت وايمكس و adsl‌ همينه. در adsl هاي محدود معمولا پهناي باند بيش از آن چيزي است كه خريداري مي شود.

bigbang001
29-04-2011, 20:17
نه عزیزم منظورم این بود دیشب تو تبلیغش گفت یه مودم جدید که اندازه یه فلش هست رو میفروشه اونو میگم نه طرح ها رو

بله دوست عزيز مودم يواس بي هم داره چيز جديدي نيست

iCe m@n
29-04-2011, 20:20
سلام. تفاوت وايمكس و adsl‌ همينه. در adsl هاي محدود معمولا پهناي باند بيش از آن چيزي است كه خريداري مي شود.

ولی خوبیش اینه که از 65 سرعتم پایینتر نمیاد وهمیشه روی 65 هست و متغیر نیست خوشبختانه خیلی هم کم اتفاق می افته که سرعت به صورت لحظه ای بالاتر میره

amh1365
29-04-2011, 20:26
زياد خوشحال نباش. از 65 پايين تر هم خواهد آمد . (روزهاي خوب و بد داره)

مهرسا1
29-04-2011, 20:45
بله دوست عزيز مودم يواس بي هم داره چيز جديدي نيست

یعنی میشه در حال حرکت هم وصل شد درسته؟

petr-cech
29-04-2011, 21:12

هنوز مجوز موبیلیتی رو ندادن

bigbang001
29-04-2011, 21:29

بله ميشه اما وقتي از برد يك انتن دور ميشه و ميخواد به انتن جديد وصل بشه كمي وقفه داره

iCe m@n
29-04-2011, 23:11
زياد خوشحال نباش. از 65 پايين تر هم خواهد آمد . (روزهاي خوب و بد داره)

والا از دیروز که برای من روی 65 مونده و پایین نمیاد گاهی هم بالا تر میره ولی باز زود بر میگرده روی همون 65

TIG3R
30-04-2011, 10:00
یه سوال خریدم به همین بستگی داره !!!1
برای مثال اگه من سرویس 512 بگیرم محدودشو با چهار گیگ ترافیک اگه سر ماه من اون 4 گیگ استتفاده نکنم از حسابم میپره؟
باید دوباره حسابم رو شارژ کنم؟

Ehsan Studio
30-04-2011, 10:06
سلام دوستان
یه سوال داشتم
من میخوام برم یه مدم وایمکس بخرم.
از همینایی که چند روز تبلیغ میکنه نصف قیمت.
حالا به نظر شما سرعتاش چطوره..میصرفه بخری یا با همین گوشی وصل بشم بهتره؟
ممنون..

matador
30-04-2011, 10:24
برادرم 3 اردیبهشت پول وایمکس رو پرداخت کرده ولی هنوز زنگی نزدن . اون تلفن 707 هم که جواب نمیده . به نظرتون دیر نکردن ؟؟

amh1365
30-04-2011, 11:19
سلام. نه دير نكردن. تا دو هفته بعد از ريختن پول هم ممكنه زنگ نزنن. بستگي داره به اينكه چه مودمي انتخاب كردي؟ يا اينكه از طرح هاي ويژه (مودم رايگان و مودم با 50% تخفيف) استفاده كرده باشي.

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

یه سوال خریدم به همین بستگی داره !!!1
برای مثال اگه من سرویس 512 بگیرم محدودشو با چهار گیگ ترافیک اگه سر ماه من اون 4 گیگ استتفاده نکنم از حسابم میپره؟
باید دوباره حسابم رو شارژ کنم؟

بله. اگه استفاده نكني ترافيك از بين ميره و براي ماه بعد ذخيره نمي شه.

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

سلام دوستان
یه سوال داشتم
من میخوام برم یه مدم وایمکس بخرم.
از همینایی که چند روز تبلیغ میکنه نصف قیمت.
حالا به نظر شما سرعتاش چطوره..میصرفه بخری یا با همین گوشی وصل بشم بهتره؟
ممنون..

خوب هم adsl و هم وايمكس از اينترنت گوشه از لحاظ اقتصادي به صرفه تره. سرعت وايمكس هم اغلب روي همون سرعتي است كه خريدي. مثلا 128 اكثرا روي 14 تا 15 كيلوبايت است. ولي اگر طرح ويژه ثبت نام كني (نصف قيمت) ممكنه به دليل تعداد زياد ثبت نام كنندگان مدت زيادي منتظر بموني تا بيان برات وصل كنن.

milad44
30-04-2011, 14:16
سلام دوستان من نمیدونم چیکار کنم .
نظرتون وایمکس بگیرم یا همون adsl از شرکت شاتل بگیرم بهتره ؟ ؟ ؟

TIG3R
30-04-2011, 15:28
سلام دوستان من نمیدونم چیکار کنم .
نظرتون وایمکس بگیرم یا همون adsl از شرکت شاتل بگیرم بهتره ؟ ؟ ؟

اگه خونتون ثابته وشرایط داشتن adsl داری اونو بگیر
اما وایمکس برای کسی که هر جای میرن با لپ تابشون وصل شن یا خط شون یه مشکلی داره نمیتونن adsl بگیرن

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

تغییر تعرفه خیلی دنگ و فنگ داره؟

dietman
30-04-2011, 16:03
[/COLOR]تغییر تعرفه خیلی دنگ و فنگ داره؟[/QUOTE]

شما تو كنترل پنل درخواست تغيير تعرفه رو انتخاب مي كني از ابتداي ماه بعد براتون اعمال ميشه. فقط بايد در نظر داشته باشيد كه
1- اگر سرويس خانگي داريد، نمي تونيد به سرويس بالاتر از 128 تبديل كنيد و بايد سرويس فعلي رو كنسل و مجددا ثبت نام كنيد.
2- اگه از اين طرحهاي شش ماهه داريد هم تا پايان دوره نمي تونيد تغيير تعرفه بديد.

teraktor2003
30-04-2011, 17:14
سلام
من امروز اسم بنویسم برای این وایمکس (طرح مودم نصف قیمت) چند روزه برام وصل می کنن؟ کلا راضی هستین؟ زیاد قطعی نداره؟

TIG3R
30-04-2011, 17:22
الان رفته بودم برا ثبت نام یه نکته دوستانی که ثبت نام میکنن(از طریق نمایندگی ها) اونجایکه تو فرم انتخاب مودمو میکنن (usb-wi-fi)
اگه wi-fi رو انتخاب میکنن بقلش بنویسن "مودم جدیدFBR" چون از چند نفرپرسیدم گویا این مودم جدید گیرندگی بهتری داره وبهتر از قبلی عمل میکنه

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

سلام
من امروز اسم بنویسم برای این وایمکس (طرح مودم نصف قیمت) چند روزه برام وصل می کنن؟

والا خودشون میگن یک روز بعد اینکه پول بریزی اما پولو که بگیرن دیگه خدا میدونه کی بیان اما معمولش یک هفته هستش حالا شاید حجم ثبت نام برای این مودم های نیم بها زیاد باشه طول بکشه بیان

bigbang001
30-04-2011, 20:10
کسی از این مودم وای فای جدید خبر موثقی داره که چه فرقی داره؟

TIG3R
01-05-2011, 06:31
من ثبت نام کردم ولی هنوز کسی باهام تماس نگرفته خودم منطقمون دیدم تو پوشش قوی بود توحساب کاربریم که میرم مینویسه "تعلیق پرداخت" تکلیفمون چیه برم پولو به حساب بریزم یا منتظر تماسشون باشم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TIG3R
01-05-2011, 11:52
پس چرا اینطوریه پول ریختم به حسابشون بازم میرم تو پروفایلم هنوز مینویسه تعلیق پرداخت:41:
باید زنگ بزنم 707؟