PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

amir_toos
26-02-2011, 19:50
دوست عزیز در صورت استفاده ار سرعتهای ١٢٨ و ٢٥۶ بدون هزینه اشتراک ماهیانه شما اگر به مدت ٩٠ روز از سرویس استفاده نکند، سرویس شما به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

ولی کلا یکی از حسن های تکنولوژی وایمکس اینه که نیاز به بستر دیگری نداره.. و در صورتی که قراردادتون هم فسخ شد میتونین دوباره قرار داد ببندین بدون هزینه رانژه شدن خط تلفن..
سرعت هم همون سرعت قراردادتون هست.. 256>بین 30تا 32 کیلو بایت..:46:
یعنی 256 سرعتش بین 30 تا 32 هست ؟؟؟؟:18::18::18:
من adsl با سرعت 128 صبانت دارم سرعت اش کمتر از 100 نیست:21: چرا این اینقدر کمه ؟!!!
مبین نت چی؟؟؟؟
خیلی ممنونم:40::11:

farzin1986
26-02-2011, 20:12
یعنی 256 سرعتش بین 30 تا 32 هست ؟؟؟؟:18::18::18:
من adsl با سرعت 128 صبانت دارم سرعت اش کمتر از 100 نیست:21: چرا این اینقدر کمه ؟!!!
مبین نت چی؟؟؟؟
خیلی ممنونم:40::11:
بله دوست عزیز..
البته ADSL ها بدلیل شیر بودن لینک روی چند یوزر، سرعت بالاتری رو ارائه میکنند که معمولا تو اوج مصرف افت میکنه..
البته یک شیطنتی هم میکنند که یوزر های که محدودیت ترافیک دارن با دسرسی به سرعت بالاتر سریعتر ترافیکشون رو به اتمام میرسونن در صورتی که زمان دوره به پایان نرسیده و معمولا هم ترافیک خالی نمیفروشن بلکه یه دوره باید شارژ کنین..
مبین نت رو نمیدونم..
میتونین به تاپیک مربوطه مراجعه کنین..:27::40::11:

amir_toos
26-02-2011, 20:15
بله دوست عزیز..
البته ADSL ها بدلیل شیر بودن لینک روی چند یوزر، سرعت بالاتری رو ارائه میکنند که معمولا تو اوج مصرف افت میکنه..
البته یک شیطنتی هم میکنند که یوزر های که محدودیت ترافیک دارن با دسرسی به سرعت بالاتر سریعتر ترافیکشون رو به اتمام میرسونن در صورتی که زمان دوره به پایان نرسیده و معمولا هم ترافیک خالی نمیفروشن بلکه یه دوره باید شارژ کنین..
مبین نت رو نمیدونم..
میتونین به تاپیک مربوطه مراجعه کنین..:27::40::11:
حالا سرعت بالا باشه به درک که زودتر تموم بشه. آخه وبگردی خیلی برام مهم:46:
از نظر ویگردی چطوریه؟؟؟؟

farzin1986
26-02-2011, 20:24
حالا سرعت بالا باشه به درک که زودتر تموم بشه. آخه وبگردی خیلی برام مهم:46:
از نظر ویگردی چطوریه؟؟؟؟
برای وب گردی که خوبه.. من خیلی هم دانلود میکنم..ساعتی 100 مگابایت .. و همیشه سرعت ثابته.. مگر در موارد امنیتی خاص.. برای من که جابجا زیاد میشم خیلی خوبه ایشالا پوشش شبکه که کامل شه بهتر هم بشه..:10:

amir_toos
26-02-2011, 20:36
برای وب گردی که خوبه.. من خیلی هم دانلود میکنم..ساعتی 100 مگابایت .. و همیشه سرعت ثابته.. مگر در موارد امنیتی خاص.. برای من که جابجا زیاد میشم خیلی خوبه ایشالا پوشش شبکه که کامل شه بهتر هم بشه..:10:
خب شما برای 256 چقدر میدی؟؟؟
نحوه پرداخت چطوریه ؟؟؟ اگه حجم تموم شد چطوری شارژ میشه؟؟؟
شندیم با کارت شارژ هم میشه:20:

amjad2
26-02-2011, 21:28
الان 4 روز هست که سرعتم از نصف هم کمتر شده
سرویس 1 مگابیت نامحدود دارم ولی الان سرعتم بین 10 تا 60 کیلو بایته !!
چند بار با ایرانسل تماس گرفتم تا اینکه امروز از بخش پیگیری مشکلات بهم زنگ زدن و توسط یه برنامه از مرکزششون کامپیوترم رو کنترل کردن. متخصصشون ازراه دور سیستم من رو کنترل میکرد و بعد از حدود 2 ساعت که با سیستم من کار کرد به هیچ نتیجه ای نرسید.
البته دیشب ساعت 3-4 صبح سرعت عالی شد و به همون مقدار 120-130 کیلو بایت رسید ولی دوباره صبح خراب شد!!

کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟ ممکنه مشکل از کجا باشه؟
ممکنه که سرویس من رو با یه نفر دیگه شیر کرده باشن و این باعث افت سرعت من شده باشه؟

Gamexland
26-02-2011, 21:48
الان 4 روز هست که سرعتم از نصف هم کمتر شده
سرویس 1 مگابیت نامحدود دارم ولی الان سرعتم بین 10 تا 60 کیلو بایته !!
چند بار با ایرانسل تماس گرفتم تا اینکه امروز از بخش پیگیری مشکلات بهم زنگ زدن و توسط یه برنامه از مرکزششون کامپیوترم رو کنترل کردن. متخصصشون ازراه دور سیستم من رو کنترل میکرد و بعد از حدود 2 ساعت که با سیستم من کار کرد به هیچ نتیجه ای نرسید.
البته دیشب ساعت 3-4 صبح سرعت عالی شد و به همون مقدار 120-130 کیلو بایت رسید ولی دوباره صبح خراب شد!!

کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟ ممکنه مشکل از کجا باشه؟
ممکنه که سرویس من رو با یه نفر دیگه شیر کرده باشن و این باعث افت سرعت من شده باشه؟

منم 1 مگ نامحدود دارم ولی سرعتم میچسبه روی 130 و 1 کیلو هم کم نمیکنه.
فقط مشکلی که دارم اینه که بعضی از روزا مشکل ریست شدن دارم.مثلا 3-4 روز خوبه.یه روز 2 بار ریست میده.کلا اذیت نمیکنه زیاد ولی بلاخره داره ریستو.مودمم BM635 wifi هستش.دوستان راه حلش تعویض مودمه؟ باید چطوری درخواست بدم؟مودم چه مدلی جاش میدن؟چقدر قطع میشم؟چند روز؟

amjad2
26-02-2011, 22:30
منم مودم از همین مودم شماست
شما کجا هستی؟

farzin1986
26-02-2011, 23:49
خب شما برای 256 چقدر میدی؟؟؟
نحوه پرداخت چطوریه ؟؟؟ اگه حجم تموم شد چطوری شارژ میشه؟؟؟
شندیم با کارت شارژ هم میشه:20:
من 230 تومن دادم برای شش ماه نامحدود با پهنای باند 256 کیلوبیت بر ثانیه.. البته برج 8..
بله از طریق کارت شارژ هم میتونین هزینه رو پرداخت کنین.. هم شناسه پرداخت دارین که از طریق اینترنت یا خود پرداز میتونین پرداخت کنین..
شما در پایان هر دوره میتونین تعرفتونو دوباره تمدید کنین یا تغییر بدین البته بغیر از طرح های تشویقی..:13:

farzin1986
27-02-2011, 00:00
منم 1 مگ نامحدود دارم ولی سرعتم میچسبه روی 130 و 1 کیلو هم کم نمیکنه.
فقط مشکلی که دارم اینه که بعضی از روزا مشکل ریست شدن دارم.مثلا 3-4 روز خوبه.یه روز 2 بار ریست میده.کلا اذیت نمیکنه زیاد ولی بلاخره داره ریستو.مودمم BM635 wifi هستش.دوستان راه حلش تعویض مودمه؟ باید چطوری درخواست بدم؟مودم چه مدلی جاش میدن؟چقدر قطع میشم؟چند روز؟
دوست عزیز همونطوری که دوستمون jamalmashang فرمودن:
تنظیماتSecurity Mode در WLAN مودم رو از از کنسول ستاپ مودم در مد رمزگذاری WEP ست کنین و یه رمز 13 رقمی بذارید، ببینین مشکل ریست شدن حل میشه .. لطفا فیدبک هم بگذارید در پست های بعدیتون..
- برای تعویض مودم با 707 تماس بگیرید و از گارانتی برای تعویض استفاده کنید البته باید یکمقدار پیگیر باشی تا به درخواست تعویض جواب بدن.. در حالت عادی 3 تا 5 روز ولی الان فک کنم یک مقدار مشکل کم بود مودم دارند..
در صورت درخواست تعویض، مودم انتخابیتون مدل BM632W باشه..

amjad2
27-02-2011, 01:31
میشه یکی از دوستان در این مورد هم نظر بده؟

الان 4 روز هست که ارتباط من خیلی نوسان داره
من باب idm دانلود میکنم و وقتیکه فایلها رو به صورت یک تکه دانلود میکنم سرعتم شدیدا پایین میاد ولی وقتی که دانلودها رو مثلا 4 یا 8 تکه انجام میدم سرعتم میره بالاتر ولی قبلا اصلا اینطوری نبود.
معمولا شبها از ساعت 2-3 به بعد سرعت به حالت عادی برمیکرده
من خودم فکر میکنم که ایرانسل پهنای باند رو بین من و یه نفر یا چند نفر دیگه شیر کرده و بخاطر همین سرعتم انقدر پایین اومده و وقتی که طرف شبها مودمش رو خاموش میکنه سرعت من خوب میشه

آیا چنین چیزی ممکنه؟؟

Electronic-Arts
27-02-2011, 13:36
میشه یکی از دوستان در این مورد هم نظر بده؟

الان 4 روز هست که ارتباط من خیلی نوسان داره
من باب idm دانلود میکنم و وقتیکه فایلها رو به صورت یک تکه دانلود میکنم سرعتم شدیدا پایین میاد ولی وقتی که دانلودها رو مثلا 4 یا 8 تکه انجام میدم سرعتم میره بالاتر ولی قبلا اصلا اینطوری نبود.
معمولا شبها از ساعت 2-3 به بعد سرعت به حالت عادی برمیکرده
من خودم فکر میکنم که ایرانسل پهنای باند رو بین من و یه نفر یا چند نفر دیگه شیر کرده و بخاطر همین سرعتم انقدر پایین اومده و وقتی که طرف شبها مودمش رو خاموش میکنه سرعت من خوب میشه

آیا چنین چیزی ممکنه؟؟
بعید نیست این کار رو کرده باشه ولی الان سرعتت چنده؟ اگر حدود 100 کیلوبایت هست که هیچ ولی اگر از 100 کیلوبایت پایین تر هست زنگ بزن به ایرانسل و موضوع رو بگو و اگر ترتیب اثر ندادن میتونی شکایت کنی ازشون

amjad2
27-02-2011, 14:50
فعلا از دیشب سرعتش بد نیست
فعلا حدود 110 کیلوبایته!

باید ببینم که تا آخر شب چطور پیش میره

web4web
27-02-2011, 15:30
دوستان چرا نمي گيد آخه ! :20: بنده چون فعلا به وايرلس داخلي نيازي ندارم و از ترس اينكه همسايگان زرنگ سوء استفاده نكنند رفتم تنظيمات مودم و تيك Enable wirless رو برداشتم و... زياد خيالم راحت نبود ولي وقتي امروز داشتم جمال مودم رو تماشا مي كردم يك قسمت Wlan ديدم كه تو تا بريدگي با فاصله از هم هست و وقتي بين اين رو كه يك مقداربرآمده بود فشار دادم ديدم يك دكمه مخفي هست:31: و براي خاموش و روشن كردن وايرلس هست ،‌از همون روز اول اگر مي گفتيد كه چنين دكمه اي رو مدل هاي BM635 هم وجود داره ديگه :27: و من اين هم تنظيمات رو بهم نمي ريختم (البته شايد شما گفتيد و من حواسم نبوده):8:فكر مي كردم فقط اين مودم واي فاي هاي جديد اين دكمه خاموش كردن وايرلس رو داره ،نگو اين قبلي ها هم داره:13:
در ضمن يك سوال :
تفاوت خاموش كردن وايرلس با دكمه روي مودم و خاموش كردن با برداشتن تيك Enable wlan در تنظيمات در چيه؟

:11:

farzin1986
27-02-2011, 16:50
دوستان چرا نمي گيد آخه ! :20: بنده چون فعلا به وايرلس داخلي نيازي ندارم و از ترس اينكه همسايگان زرنگ سوء استفاده نكنند رفتم تنظيمات مودم و تيك Enable wirless رو برداشتم و... زياد خيالم راحت نبود ولي وقتي امروز داشتم جمال مودم رو تماشا مي كردم يك قسمت Wlan ديدم كه تو تا بريدگي با فاصله از هم هست و وقتي بين اين رو كه يك مقداربرآمده بود فشار دادم ديدم يك دكمه مخفي هست:31: و براي خاموش و روشن كردن وايرلس هست ،‌از همون روز اول اگر مي گفتيد كه چنين دكمه اي رو مدل هاي BM635 هم وجود داره ديگه :27: و من اين هم تنظيمات رو بهم نمي ريختم (البته شايد شما گفتيد و من حواسم نبوده):8:فكر مي كردم فقط اين مودم واي فاي هاي جديد اين دكمه خاموش كردن وايرلس رو داره ،نگو اين قبلي ها هم داره:13:
در ضمن يك سوال :
تفاوت خاموش كردن وايرلس با دكمه روي مودم و خاموش كردن با برداشتن تيك Enable wlan در تنظيمات در چيه؟

درود دوست عزیز..
تفاوتی ندارتد.. این دکمه برای دسترسی سریع تر به خاموش و یا روشن کردن وای فای است..:11:

farhad01
28-02-2011, 09:23
يه نفر راهنمائي كنه لطفا"
من 22 روز پيش براي وايمكس ايرانسل ثبت نام كردم و بعد از 2 روز sms اومد كه پول رو به حساب بريزيد و من هم همين كارو كردم . الان 20 روز از پرداخت پول ميگذره ولي هيچ خبري نيست. تماس گرفتم بعد از 15 دقيقه پشت خط بودن گفتند با شما تماس گرفته خواهد شد..... من موندم چكار كنم. كسي تجربه اي تو اين مورد داره ؟ بايد چكار كرد ؟ علت تاخيرشون چيه؟

T_E_X_A_S
28-02-2011, 11:41
تجربه که منم تقریبا همین بلا فعلا سرم اومده من الان 14 روزه که حسابم منجمد شده برای تعویض مودم هر چی هم زنگ می زنم می گن باید صبر کنی که باهاتون تماس بگیرن فعلا که خبری نشده

اگه کسی می دونه علت این تاخیر ها چیه بگه ما هم بدونیم همون اول که وایمکس رو گرفتم امروز پول رو ریختم فرداش اومدن مودم رو نصب کردن ولی الان 14 روزه ما رو الاف کردن

شما وقتی پول رو ریختی یه اس ام اس از طرف ایرانسل اومد که تایید کنه پول شما ریخته شده ؟

biomeadows
28-02-2011, 13:27
با سلام خدمت دوستان
من قصد دارم از سریس 1 مگ وایمکس ایرانسل استفاده کنم . در حال حاضر از سرویس 128 نامحدود سپنتا (ADSL) استفاده می کنم اما به علت نیاز به سرعت بالا و معقول تر بودن قیمت های وایمکس در سرعت های بالای 512 قصد دارم از این سرویس استفاده کنم . حال از دوستانی که از این سرویس استفاده می کنند و تجربه کافی در استفاده از این سرویس را دارند خواهش می کنم به سؤالات زیر پاسخ دهند:
1) آیا سرعت دانلود بالای 100 کیلوبایت است ؟
2) آیا با استفاده از این سرویس دست کم 90 کیلوبایت می تونم از تورنت دانلود کنم ؟
3) آیا V*P*N بر روی این سرویس جواب می دهد؟
4) اگر به صورت مستقیم از طریق نمایندگی اقدام کنم حداکثر چند روز طول می کشد تا سرویس وصل شود؟
5) آیا اگر ارتباط من با اینترنت قطع شد ، مودم wifi قابلیت اتصال خودکار ( همانند حالت ppoe در ADSL) را دارد؟
6) برد مودم وایفای چقدر است ؟ (3 طبقه را جواب می دهد؟)
7) کلاً در ماه تا چند گیگ می تونم دانلود داشته باشم ؟ ( قبل از اینکه گیر بدن؟)

Electronic-Arts
28-02-2011, 13:52
يه نفر راهنمائي كنه لطفا"
من 22 روز پيش براي وايمكس ايرانسل ثبت نام كردم و بعد از 2 روز sms اومد كه پول رو به حساب بريزيد و من هم همين كارو كردم . الان 20 روز از پرداخت پول ميگذره ولي هيچ خبري نيست. تماس گرفتم بعد از 15 دقيقه پشت خط بودن گفتند با شما تماس گرفته خواهد شد..... من موندم چكار كنم. كسي تجربه اي تو اين مورد داره ؟ بايد چكار كرد ؟ علت تاخيرشون چيه؟
شما همون موقع که 2 3 روز گذشت و زنگ نزدن میبایست هی زنگ میزدین ولی حالا هم دیر نشده از امروز به بعد هر روز زنگ بزنید و موی دماغشون بشید مطمئن باش جواب میگیری

تجربه که منم تقریبا همین بلا فعلا سرم اومده من الان 14 روزه که حسابم منجمد شده برای تعویض مودم هر چی هم زنگ می زنم می گن باید صبر کنی که باهاتون تماس بگیرن فعلا که خبری نشده

اگه کسی می دونه علت این تاخیر ها چیه بگه ما هم بدونیم همون اول که وایمکس رو گرفتم امروز پول رو ریختم فرداش اومدن مودم رو نصب کردن ولی الان 14 روزه ما رو الاف کردن

شما وقتی پول رو ریختی یه اس ام اس از طرف ایرانسل اومد که تایید کنه پول شما ریخته شده ؟
این تاخیر ها به خاطر اینه که الان هیچی مودم ندارن و فکر نکنم تا قبل از عید هم مودم بیارن بنابراین یا باید کله قندی به صورت امانی بگیری یا کلا کله قندی بگیر اگر نمیخوای صبر کنی

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

با سلام خدمت دوستان
من قصد دارم از سریس 1 مگ وایمکس ایرانسل استفاده کنم . در حال حاضر از سرویس 128 نامحدود سپنتا (ADSL) استفاده می کنم اما به علت نیاز به سرعت بالا و معقول تر بودن قیمت های وایمکس در سرعت های بالای 512 قصد دارم از این سرویس استفاده کنم . حال از دوستانی که از این سرویس استفاده می کنند و تجربه کافی در استفاده از این سرویس را دارند خواهش می کنم به سؤالات زیر پاسخ دهند:
1) آیا سرعت دانلود بالای 100 کیلوبایت است ؟
2) آیا با استفاده از این سرویس دست کم 90 کیلوبایت می تونم از تورنت دانلود کنم ؟
3) آیا V*P*N بر روی این سرویس جواب می دهد؟
4) اگر به صورت مستقیم از طریق نمایندگی اقدام کنم حداکثر چند روز طول می کشد تا سرویس وصل شود؟
5) آیا اگر ارتباط من با اینترنت قطع شد ، مودم wifi قابلیت اتصال خودکار ( همانند حالت ppoe در ADSL) را دارد؟
6) برد مودم وایفای چقدر است ؟ (3 طبقه را جواب می دهد؟)
7) کلاً در ماه تا چند گیگ می تونم دانلود داشته باشم ؟ ( قبل از اینکه گیر بدن؟)
1-بله یکی از دوستان که 1 مگ داره سرعتش به طور میانگین 130 هست و پایین تر از 100 نمیاد خودم هم 512 دارم و سرعتم از 60 پایین تر نمیاد
2-اگر تورنت سید بالا داشته باشه با حداکثر سرعت میگیری , خودم هم اکثرا تورنت دانلود میکنم
3-بله
4-به نظر من اینترنتی بهتره هم سریع تره و هم این که دیگه نمیخواد برین نمایندگی ولی معلوم نیست واسه یکی از دوستام همون فرداش اومدن ولی واسه یکی دیگه بعد از 2 هفته اومده
5-بله
6-حدود 50 متر هست بله جواب میده ولی بازم به نوع دیوار ها و مصالح ساختمان بستگی داره
7-با سرویس 1 مگ اگر 30 روز و 24 ساعت روشن باشه حدود 330 گیگ دانلود میشه ولی محض احتیاط سعی کنین به 300 گیگ نرسه (حتی اگر 299 هم بشه اشکال نداره)

D3vil_A
28-02-2011, 15:19
سلام دوستان.
من تقریبا 10 روز هست ثبت نام کردم روز اول یک SMS اومد که 28 روز محلت دارید پرداخت کنید :دی روز بعد SMS اومد که ظرف 2 روز پرداخت نکنید حاسبتون بسته میشه...!
چون که داخل E-Mail گفتند که حتما باید باهاتون تماس گرفته بشه تا پول رو واریز کنید منم هنوز پول رو واریز نگرفتم...تماسی هم تا امروز با بنده گرفته نشده..!! بعد از 10 روز..!

چیکار کنم؟

guitar12
28-02-2011, 16:00
امروز تماس گرفتم اپراتور گفت تماس فقط به خاطر اینه که به شما بگن توی محدوده سیگنال دهی هستید یا نه ولی اگه خودتون مطمئن هستید که مشکل سیگنال ندارید میتونید پول رو به حساب بریزید ومنتظر نصاب بمونید حالا نمی دونم چکار کنم میشه به حرف اپراتور اطمینان کرد ؟ اخه تو ایمیل گفته قبل از تماس ایرانسل با شما از واریز پول خوداری کنید.9 روز هم گذشته.

petr-cech
28-02-2011, 16:24
امروز تماس گرفتم اپراتور گفت تماس فقط به خاطر اینه که به شما بگن توی محدوده سیگنال دهی هستید یا نه ولی اگه خودتون مطمئن هستید که مشکل سیگنال ندارید میتونید پول رو به حساب بریزید ومنتظر نصاب بمونید حالا نمی دونم چکار کنم میشه به حرف اپراتور اطمینان کرد ؟ اخه تو ایمیل گفته قبل از تماس ایرانسل با شما از واریز پول خوداری کنید.9 روز هم گذشته.

من هم که زنگ زدم به اپراتور همینو گفت ولی من باور نکردم (از Electronic-Arts پرسیدم گفت دوباره زنگ بزن) فرداش که زنگ زدم گفت شناسه وایمکس رو بدید بعدش گفت به پشتیبانی خبر میدم تا 24 ساعت دیگه بهتون زنگ می زنند که بعد از یک ساعت از شماره 09351000000 تماس گرفتند و گفتند منطقه شما سیگنال قوی هست و می تونید پول رو پرداخت کنید.

biomeadows
28-02-2011, 16:52
با تشکر از پاسخ شما ، با این اوصاف برای وایمکس اقدام کنم بهتره.

Electronic-Arts
28-02-2011, 18:55
سلام دوستان.
من تقریبا 10 روز هست ثبت نام کردم روز اول یک SMS اومد که 28 روز محلت دارید پرداخت کنید :دی روز بعد SMS اومد که ظرف 2 روز پرداخت نکنید حاسبتون بسته میشه...!
چون که داخل E-Mail گفتند که حتما باید باهاتون تماس گرفته بشه تا پول رو واریز کنید منم هنوز پول رو واریز نگرفتم...تماسی هم تا امروز با بنده گرفته نشده..!! بعد از 10 روز..!

چیکار کنم؟
بابا صد بار تا حالا گفتم اگر زنگ نزدن باید خودتون زنگ بزنید و اگر گوش نکردن دوباره زنگ بزنید

patal
28-02-2011, 19:04
Firmware

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

web4web
28-02-2011, 22:31
جريان اين فريم وير ها چيه‌؟ بايد حتما ارتقاع بديم ؟
رعایت نکردن هرکدام از موارد فوق منجر به آسیب دیدن و از کار افتادن کامل مودم خواهد شد .

web4web
28-02-2011, 23:24
در مورد فريم وير :
فايل راهنماي فريم وير را دريافت كردم و خواندم و سپس برنامه مربوط به آپديت فريم وير را دريافت كردم و بعد از تغيير ip و بقيه چيزها برنامه رو اجرا كردم و تا 99% هم خوب پيش رفت كه بعد از چند دقيقه زد upgrade field و يك پيغام داد كه به فارسي ميشه ""مودم را يك بار خاموش كنيد و دوباره روشن كنيد و برنامه را اجرا كنيد و اگر دوباره به مشكل برخورديد با پشتيبان تماس بگيريد"" كه دوباره سر 99% همون طوري شد و Fail شد ....بعد از اين ديدم كه آنتن ها به طور عجيبي يكي در ميان روشن شده و اونجا بود گفتم كه مودم پريد ! و بايد باهاش خداحافظي كنم كه بعد از برگردوندن Ip به حالت اتوماتيك و ري استارت مودم ،‌اين به آغوش من بارگشت.اين آپگريد هم مكافاتي داره !

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

نمي دونم چرا آخرش upgrade field ميزنه ! دوستان مي دونند؟

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

اين آخرش اينطوري شده و upgrade field زد براي مودم مشكلي پيش نمياد؟

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

amjad2
01-03-2011, 00:29
از دیروز بعدازظهر سرعتم دوباره خیلی خوب شده بود ولی مجددا از امروز بعدازظهر سرعتم حدود 24کیلو بایت شده!!
برای شما هم افت سرعت پیش اومده؟

Mr.Aras
01-03-2011, 11:05
در مورد فريم وير :
فايل راهنماي فريم وير را دريافت كردم و خواندم و سپس برنامه مربوط به آپديت فريم وير را دريافت كردم و بعد از تغيير ip و بقيه چيزها برنامه رو اجرا كردم و تا 99% هم خوب پيش رفت كه بعد از چند دقيقه زد upgrade field و يك پيغام داد كه به فارسي ميشه ""مودم را يك بار خاموش كنيد و دوباره روشن كنيد و برنامه را اجرا كنيد و اگر دوباره به مشكل برخورديد با پشتيبان تماس بگيريد"" كه دوباره سر 99% همون طوري شد و Fail شد ....بعد از اين ديدم كه آنتن ها به طور عجيبي يكي در ميان روشن شده و اونجا بود گفتم كه مودم پريد ! و بايد باهاش خداحافظي كنم كه بعد از برگردوندن Ip به حالت اتوماتيك و ري استارت مودم ،‌اين به آغوش من بارگشت.اين آپگريد هم مكافاتي داره !

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

نمي دونم چرا آخرش upgrade field ميزنه ! دوستان مي دونند؟

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

اين آخرش اينطوري شده و upgrade field زد براي مودم مشكلي پيش نمياد؟

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

من کله قندم (ببخشید مودم BM632) را بدون مشکل آپدیت کردم.

web4web
01-03-2011, 12:08
الان تو قسمت تنظيمات و اطلاعات Device رو ديدم از 02 به 520 آپگريد شده ولي نمي دونم براي چي سر 99% درصد گيركرد!

amirfiri
01-03-2011, 13:47
جالبه که به یکی از دوستای منم زنگیدن همینو گفتن!
در صورتی که یک کوچه اونورترش یکی از اشناهاشون با مودم داخلی بدون هیچ مشکلی داره سرویس می گیره.
این دوست ما هم مجبوره بگیره چون ADSL نمی دن اونجا.حالا قراره پول رو بریزه بیان نصب کنن.

D3vil_A
01-03-2011, 13:52
بابا صد بار تا حالا گفتم اگر زنگ نزدن باید خودتون زنگ بزنید و اگر گوش نکردن دوباره زنگ بزنید
کجا زنگ بزنم؟ ایرانسل که اصلا جواب گو نیستند..!

Electronic-Arts
01-03-2011, 15:44
کجا زنگ بزنم؟ ایرانسل که اصلا جواب گو نیستند..!
با یک سیم کارت ایرانسل (به خاطر این که هزینه نداشته باشه) زنگ بزنید و گوشی رو بذارین رو بلندگو , هروقت برداشتن حرف بزنید

kourosh4
01-03-2011, 17:23
سلام...
من 22/11 ثبت نام کردم و پریروز بهم زنگ زدن و امروز پولو ریختم حساب و چند ساعت پیش هم sms ایمل دادن که پول واریز شده...
کارشناش که زنگ زد گفت به خاطر تاخیر دو ماه اشتراک رایگان میدن !!!! یعنی واقعا میدن:18:
در ضمن خیلی به حرف این به اصطلاح کارشناسها توجه نکنید چون به من که زنگ زد گفت منطقه شما پوشش نداریم و روی نقشه هم حدود یک سانت تو محدوده قرمز هستم اما همسایمون داره با مودم داخلی راحت کار میکنه و منم وقتی قضیه رو گفتم طرف هنگ کرد . البته تراکم ساختمانی کمه و فکر کنم به همین خاطر اینجا انتن میده....
حالا میخاستم بدونم کسی هست که تو دهه زجر ثبت نام کرده باشه و مودم تحویل گرفته باشه؟
ممنون..

Phoenix71
01-03-2011, 19:48
سلام
به منم زنگ زدن گفتن شما هم امکان داره جواب گو نباشه ولی اگه میخواین میتونیم براتون بیاریم و تو اردیبهشت هم میتونیم بیاریم و به خاطر این دو ماه دیر کرد اشتراک رایگان میدهیم!!
نمیدونم والا تا اردیبهشت خیلی دیره من زودتر میخواستم عجب بدبختیه ها!!

kourosh4
01-03-2011, 20:55
من نفهمیدم چی شد !!!
به خاطر دو ماه تاخیر , اشتراک رایگان میدن یا به خاطر تاخیر, دو ماه اشتراک رایگان میدن....!!!!

T_E_X_A_S
02-03-2011, 11:05
به من که زنگ زدن امروز گفتن میان از ساعت 12 تا 18 منتظر باشید بعد از 15 روز بالاخره زنگیدن بیان برای تعویض مودم از اون 635 که خیری ندیدیم ببینیم این 632w چه جوریه

Phoenix71
02-03-2011, 12:58
من نفهمیدم چی شد !!!
به خاطر دو ماه تاخیر , اشتراک رایگان میدن یا به خاطر تاخیر, دو ماه اشتراک رایگان میدن....!!!!

فکر کنم به خاطر این دو ماه تاخیر دو ماه اشتراک رایگان میدن !

kourosh4
02-03-2011, 13:56
یعنی مودم رو تو اردیبهشت میدن!!!!

ParadoxPatriot
02-03-2011, 14:42
کسی میدونه این آپدیت نرم افزار مودم برای چیه؟
چرا لازمه این کار رو انجام بدیم؟ من شنیدم برای اینه که تنظیمات رو Default بذارن روی ttls
خب خود ما که این کارو انجام دادیم دیگه چه نیازی بهش هست؟
اگر کسی اطلاعی داره دیگران رو هم راهنمایی کنه.
راستی سرعت من هم از امروز در تهران خیلی شدید افت کرده
مخصوصا سرعت باز شدن بسیاری از صفحات....

T_E_X_A_S
02-03-2011, 18:11
مودم من اومدن نصب کردن الانم فعال شد لازمه آپدیتش کنم یا نه مدلش BM 632W هست

ParadoxPatriot
02-03-2011, 19:31
دوستان در تهران به خصوص منطقه غرب لطفا اطلاع رسانی کنند که افت سرعت
یا باز نشدن یا درست لود نشدن برخی وبسایت ها را دارند یا خیر ؟
از سایت speedtest.net سرعت آپلود ، دانلود و پینگ خودتون رو تست کنید ، ببینید نتیجه چیه.

T_E_X_A_S
02-03-2011, 19:40
تو باز شدن سایت ها مشکلی ندارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ostad AliReza
03-03-2011, 11:12
دوستان این مودم bm631a خوبه؟ بگیرمش؟خوب انتن میده؟

_Kami_
03-03-2011, 14:20
مودم منم BM635 هست و بدون هیچ مشکلی اپدیت شد :king:یعد از اپدیت یه سری نویز بود روی نتم که برطرف شد :26:

amjad2
03-03-2011, 16:02
دوستان در تهران به خصوص منطقه غرب لطفا اطلاع رسانی کنند که افت سرعت
یا باز نشدن یا درست لود نشدن برخی وبسایت ها را دارند یا خیر ؟
از سایت speedtest.net سرعت آپلود ، دانلود و پینگ خودتون رو تست کنید ، ببینید نتیجه چیه.

سلام

منم تو پونکم
اینجا خیلی نوسان سرعت هست و حتی بعضی وقتها سایت speedtest هم باز نمیشه
دیشب که سرعت رو چک کردم دیدم که سرعت دانلود رو 0.17 نشون میده در حالی که من سرویسم 1 مگابیته!!!

hameddinga
03-03-2011, 16:49
دوستان یه سوال بالاترین سرعت دانلود در پهنای باند 128 چنده می خوام ببینم منطقه ما خوبه یا نه ؟!!!!
راستی نمیدونم چه ربطی داشت اخه ولی وقتی از حالت Bridge mode به حالت Route mode تغییر دادم سرعتم یکم بهتر شد !!!

web4web
03-03-2011, 21:12
دوستان یه سوال بالاترین سرعت دانلود در پهنای باند 128 چنده می خوام ببینم منطقه ما خوبه یا نه ؟!!!!
راستی نمیدونم چه ربطی داشت اخه ولی وقتی از حالت Bridge mode به حالت Route mode تغییر دادم سرعتم یکم بهتر شد !!!

حداكثر سرعت براي 128 ،‌يعني مقدار استاندارد 16 كيلوبايت است كه در برخي موارد خاص شايد به 20 برسد ! اگر adsl بود در برخي بازه هاي زماني شايد به 50 هم ميرسيد ولي گاهي اوقات به 5 هم ميرسه :) ولي وايمكس يك سرعت ثابت رو داره و اطراف همون 16 كيلوبايت دانلود داريد، البته در بهترين وضعيت آنتن دهي !

hd2000
03-03-2011, 22:59
سلام دوستان.
یک سوال داشتم.من تعرفه 512 پایه 6 ماهه دارم.می خواستم بدونم اگر در ماه اول از 4 گیگ 2 گیگ استفاده کنم در ماه دوم این 2 گیگ با 4 گیگ اضافه می شه یعنی 6 گیگ میشه یا اون 2 گیگ می پره باید تو این 1 ماه مصرف کنم.؟؟؟؟
با تشکر

guitar12
03-03-2011, 23:24
جالبه که به یکی از دوستای منم زنگیدن همینو گفتن!
در صورتی که یک کوچه اونورترش یکی از اشناهاشون با مودم داخلی بدون هیچ مشکلی داره سرویس می گیره.
این دوست ما هم مجبوره بگیره چون ADSL نمی دن اونجا.حالا قراره پول رو بریزه بیان نصب کنن.

درود

جالبتر اینو بگم تو منطقه ای که من می خوام بگیرم حتی از محدوده قرمز هم خارجم ولی پوشش دارم
و تو اپارتمان ما دارن استفاده مکنن ولی برای اینکه بهونه ای نداشته باشند ادرس محل نصب رو خونه
خواهرم دادم که تو منطقه سبزه.

ParadoxPatriot
04-03-2011, 04:18
سلام

منم تو پونکم
اینجا خیلی نوسان سرعت هست و حتی بعضی وقتها سایت speedtest هم باز نمیشه
دیشب که سرعت رو چک کردم دیدم که سرعت دانلود رو 0.17 نشون میده در حالی که من سرویسم 1 مگابیته!!!

در پونک چند دکل دارن ، یکی حوالی همون میدون پونکه
یکی دیگه در خیابان مخبری ( 35 متری گلستان ) و یکی دیگه سمته ستاری و کوچه شکوفه
چند روزیه کیفیت سرویس تو این منطقه به شدت افت پیدا کرده و از ساعت 2.5 شب تا 7 صبح
وضعیت به حالت نرمال بر میگرده.بین این دکل ها وضعیت دکل مخبری از همه بدتره
می دونیم که وقتی مودم روشن میشه ، خودش به صورت اتوماتیک سیگنال رو از دکلی که
بهش نزدیک تره و امواج به صورت قوی تر بهش میرسه ، دریافت می کنه
حالا معلوم نیست چه بلایی سر تجهیزات آوردن که این مشکل عجیب غریب ایجاد شده
RSSI من دور و بر - 40 هستش و قدرت سیگنال معمولا بالای 90 و این یعنی تقریبا دید مستقیم به دکل ! با این وضع وقتی بنا به توصیه پشتیبان 707 ، در طول روز به خصوص ساعات اداری از سایت speedtest.ir چک می کنم ، سرعتم که اصولا باید دور و بر 512 کیلوبیت باشه ، بین 90 تا 120 کیلوبیت نشون داده میشه اگر سایت speedtest باز بشه هم عددی دور و بر همین رنج با ping بالا رو نمایش میده.شب ها این مشکل وجود نداره ! هر چه قدر به 707 میگیم این ایراد از طرف خود شرکته و base محلی ، اطلاع خاصی ندارن و میگن مساله رو به تیم فنی ارجاع میدن.
در چند روز اخیر طوری شده که گاهی اوقات حوالی ظهر بسیاری از سایت ها load نمیشه یا درست
باز نمیشه !!! اصلا معلوم نیست چه خبره ...
من از تمام دوستان p30world که در محدوده غرب تهران و محله پونک / سردارجنگل / عدل / ستاری و ... هستند درخواست می کنم این مساله را تست کنن و واقعا اگر این مشکل را داشتند حتما با 707 تماس بگیرن و افت سرعت ، پایین اومدن کیفیت سرویس رو بهشون اعلام کنن ، شاید این جوری تیم فنی یه فکری به حال ما مشترکینی که دستمون از همه چیز کوتاهه بکنن.

matador
04-03-2011, 09:20
من میخوام وايمكس ايرانسل رو بگیرم . میخواستم بدونم تو محدوده ایرانپارس (نزدیک پمپ بنزین) تحت پوشش هست یا نه . کسی از دوستان تو این محدوده وایمکس داره بهم بگه ؟

farzin1986
04-03-2011, 10:12
مودم من اومدن نصب کردن الانم فعال شد لازمه آپدیتش کنم یا نه مدلش BM 632W هست
درود..
چند وقت بود نبودم..
بالاخره فریم ور هارو رو سروراش گذاشت..:20:
من که آپگرید کردم..
ورژن BM 632W از
V100R001IRNC20B015
به
V100R001IRNC20B017
ارتقا یافت..:27:

farzin1986
04-03-2011, 10:20
من میخوام وايمكس ايرانسل رو بگیرم . میخواستم بدونم تو محدوده ایرانپارس (نزدیک پمپ بنزین) تحت پوشش هست یا نه . کسی از دوستان تو این محدوده وایمکس داره بهم بگه ؟
دوست عزیز به آدرس زیر مراجعه کنید..

hd2000
04-03-2011, 11:46
سلام دوستان.
یک سوال داشتم.من تعرفه 512 پایه 6 ماهه دارم.می خواستم بدونم اگر در ماه اول از 4 گیگ 2 گیگ استفاده کنم در ماه دوم این 2 گیگ با 4 گیگ اضافه می شه یعنی 6 گیگ میشه یا اون 2 گیگ می پره باید تو این 1 ماه مصرف کنم.؟؟؟؟
با تشکر

mesi_2010
04-03-2011, 13:58
سلام. میخوام وایمکس مودم یو اس بی بگیرم.(با این چیزایی که اینجا خوندم دارم پشیمون میشم).:31:
کسی استفاده کرده؟ به نظرتون خوبه؟ نیاز به نصب داره یا اینکه همینطورری میگیره؟

amirsaeid254
04-03-2011, 22:51
من می خوام مودمم که bm632w هست رو ابدیت کنم اما ارور میده و میگه مودم به سیستمتون وصل نیست اما من طبق اموزش ایرانسل بیش رفتم و ip ها رو درست تنظیم کردم
یه سوال دیگه من وقتی می خوام به v p n وصل بشم وصل نمی شه اما با dial up وصل می شه می خواستم بدونم مال شما هم همینطوری؟؟؟
و اما سوال اخر اینکه من موقعی که می خوام توی نرم افزار ها از اینتر نت استفاده کنم اصلا میگه وصل نیستی اما می تونم دانلود کنم و غیره مثلا وقتی من بخوام counter انلاین بازی کنم نمی شه

amingol
06-03-2011, 15:16
سلام دوستان
سوالی داشتم و میخواستم من رو راهنمایی کنید
من اشتراک ایرانسل دارم و نوع مودم من bm635 هست.میخواستم بدونم آیا با این مودم میتونم فاکس ارسال و دریافت کنم یا نه؟

parsams
06-03-2011, 23:40
در پونک چند دکل دارن ، یکی حوالی همون میدون پونکه
یکی دیگه در خیابان مخبری ( 35 متری گلستان ) و یکی دیگه سمته ستاری و کوچه شکوفه
چند روزیه کیفیت سرویس تو این منطقه به شدت افت پیدا کرده و از ساعت 2.5 شب تا 7 صبح
وضعیت به حالت نرمال بر میگرده.بین این دکل ها وضعیت دکل مخبری از همه بدتره
می دونیم که وقتی مودم روشن میشه ، خودش به صورت اتوماتیک سیگنال رو از دکلی که
بهش نزدیک تره و امواج به صورت قوی تر بهش میرسه ، دریافت می کنه
حالا معلوم نیست چه بلایی سر تجهیزات آوردن که این مشکل عجیب غریب ایجاد شده
RSSI من دور و بر - 40 هستش و قدرت سیگنال معمولا بالای 90 و این یعنی تقریبا دید مستقیم به دکل ! با این وضع وقتی بنا به توصیه پشتیبان 707 ، در طول روز به خصوص ساعات اداری از سایت speedtest.ir چک می کنم ، سرعتم که اصولا باید دور و بر 512 کیلوبیت باشه ، بین 90 تا 120 کیلوبیت نشون داده میشه اگر سایت speedtest باز بشه هم عددی دور و بر همین رنج با ping بالا رو نمایش میده.شب ها این مشکل وجود نداره ! هر چه قدر به 707 میگیم این ایراد از طرف خود شرکته و base محلی ، اطلاع خاصی ندارن و میگن مساله رو به تیم فنی ارجاع میدن.
در چند روز اخیر طوری شده که گاهی اوقات حوالی ظهر بسیاری از سایت ها load نمیشه یا درست
باز نمیشه !!! اصلا معلوم نیست چه خبره ...
من از تمام دوستان p30world که در محدوده غرب تهران و محله پونک / سردارجنگل / عدل / ستاری و ... هستند درخواست می کنم این مساله را تست کنن و واقعا اگر این مشکل را داشتند حتما با 707 تماس بگیرن و افت سرعت ، پایین اومدن کیفیت سرویس رو بهشون اعلام کنن ، شاید این جوری تیم فنی یه فکری به حال ما مشترکینی که دستمون از همه چیز کوتاهه بکنن.

دوست عزیز من هم تو منطقه پاسداران هستم . موقعیت من نزدیک به آنتن ، کیفیت آنتن دهی عالی و سرعت دانلود هم خیلی خوب بود.یعنی بین 115 تا 128 کیلوبایت در ثانیه. اما دو سه روزه که نوسان شدید سرعت دارم بین 40 تا 90 کیلو و صفحات وب هم به کندی باز میشن گاهی حتی باز شدن صفحه google هم 30 - 40 ثانیه طول میکشه .

amjad2
06-03-2011, 23:47
مشکل اساسی وایمکس ایرانسل در منطقه پونک

در منطقه پونک مشکل نواسان شدید سرعت وجود داره به طوری که بعضی وقتها حتی بعضی ار سایتها باز نمیشن !!
این مشل در طول روز خیلی شدید هست ولی شبها از ساعت حدود 1 شب تا 7 صبح مشکلی نیست.
سرعت در طول روز تا 70kb پایین میاد در حالی که سرویس 1024kb خریداری شده!!!!!!!!!!!
با اینکه بنده و چند تا از یوزرهای دیگه که در این محدوده هستن بارها در طول این 2 هفته که مشکل بوجود امده با شرکت ایرانسل تماس گرفتیم اما متاسفانه این شرکت هیچ اقدام عملی جهت رفع مشکل انجام نداده

به تمام کسانی که در این منطقه هستن و قصد تهیه وایمکس ایرانسل رو دارن توصیه میکنم که فعلا از خرید منصرف بشن و گزینه های دیگه رو بررسی کنن

fandak
07-03-2011, 08:22
من هم مودم رو آپگريد كردم . ولي يه سول چه تغييراتي انجام شده؟

mesi_2010
07-03-2011, 22:33
اینجا کسی نیست جواب بده؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

parsams
08-03-2011, 23:34
دوستان چرا پشتیبانی وایمکس جواب نمیده؟ قبلا بعد از حدود 15 - 20 دقیقه جواب میدادن اما امروز من چندبار تماس گرفتم و اپراتور اصلا جواب نمیده .

Mr.Aras
09-03-2011, 19:04
اینترنت من از ساعت 12 دیشب قاطی کرده، سایت های http را باز نمیکنه اما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را باز می کنه؟ شما چنین مشکلی ندارید؟ این چه مدلشه دیگه ؟؟:21::13:

iCe m@n
09-03-2011, 19:18
به نظر من مزخرف ترین سرویس اینتنرت پر سرعتی که دیم همین وایمکس ایرانسل هست
این سرویس های EDGE خیلی ار این وایمکس بهتر عمل میکنه من که یک ماه داشتم پشیمون شدم ولی الان دارم با این EDGE کار میکنم واقعا عالی هست

guitar12
09-03-2011, 23:21
بیش از بیست روز از ثبت نامم گذشته وهیچ تماسی از ایرانسل نگرفته اند بیشتر از 10 بارباشون تماس گرفتم ولی دریغ از یک جواب درست .حیف که مجبورم وچاره دیگه ای ندارم وگرنه لایق لعنت کردن هم نیستی ایرانسل . حیف نام ایران که تو اسم این شرکته.

iCe m@n
10-03-2011, 16:19
بیش از بیست روز از ثبت نامم گذشته وهیچ تماسی از ایرانسل نگرفته اند بیشتر از 10 بارباشون تماس گرفتم ولی دریغ از یک جواب درست .حیف که مجبورم وچاره دیگه ای ندارم وگرنه لایق لعنت کردن هم نیستی ایرانسل . حیف نام ایران که تو اسم این شرکته.

اینکه عادی هست که این همه معطل بذارند تا راه اندازی بشه سرویستون
من هم میخواستم سرویس وایمکس بگیرم ولی با این قضبیه ها که هیچکس راضی نبود نگرفتم یمی از دوستان من هم وایمکس گرفت بهش گفتند که با 100 تومان میتونی تمام کار هارو بکنی ولی ندر آخر 180 تومان خرج کرد تا بعد از 1 ماه تونست وایمکس رو راه اندازی کنه
مزخرفترین سرویس اینترنت همین وایمکس هست

<<TROY>>
10-03-2011, 18:27
سلام دوستان
شما که تجربه بیشتری دارید به نظر شما وایمکس یا ADSL بگیرم

hameddinga
10-03-2011, 20:19
من وقتی ثبت نام کردم فرداش زنگ زدن پول رو واریز کنید همون روز واریزم کردم فرداش زنگ زدن فردا میایم برای نصب اومدن نصب کردن الان 6 ما می شه استفاده میکنم خیلی بی دردسر و خوبه به نظرم !! راستی پینگشم خوبه میشه تحمل کرد ! آخه باهاش هر روز بازی میکنم ps3 در کل خوبه نمیشه بیشتر از این انتظار داشت ! راستی پهنای باندم 128 پایه هست مودم هم از این کله قندی زردا هست :31:
داشتم پست هارو می خوندم اینارو برای کسایی گفتم که شک داشتن !!
از اینا بگذریم بریم سره اصل مطلب که اومد اینجا بگم برم راستیتش چند وقت بود با این اینترنتم ورجو وورجه می کردم خلاصه اینکه الان دارم رایگان استفاده میکنم ! من هر هفته 1 گیگ میخریدم 5600 و همین روال ادامه داشت تا اینکه الان هر روز شب تا صبح دارم 500 مگ دانلود میکنم و روز تا شب ps3 انلاین بازی میکنم خلاصه خیلی حال میده !!

iCe m@n
10-03-2011, 21:43
سلام دوستان
شما که تجربه بیشتری دارید به نظر شما وایمکس یا ADSL بگیرم

ADSL بگیر شک هم نکن
چون اصلا وایمکس در مقابل ADSL اصلا اینترنت پر سرعت محسوب نمیشه

fandak
10-03-2011, 22:59

cyforex
11-03-2011, 02:20
سلام
من وایمکس ایرانسل دارم و از اصفهان هستم. حالا برا تعطیلات دارم میرم تهران. میخوام ببینم اگه مودمم رو ببرم تهران، اونجا هم کار میکنه؟
مرسی

timemachine2029
11-03-2011, 05:02
من وقتی ثبت نام کردم فرداش زنگ زدن پول رو واریز کنید همون روز واریزم کردم فرداش زنگ زدن فردا میایم برای نصب اومدن نصب کردن الان 6 ما می شه استفاده میکنم خیلی بی دردسر و خوبه به نظرم !! راستی پینگشم خوبه میشه تحمل کرد ! آخه باهاش هر روز بازی میکنم ps3 در کل خوبه نمیشه بیشتر از این انتظار داشت ! راستی پهنای باندم 128 پایه هست مودم هم از این کله قندی زردا هست :31:
داشتم پست هارو می خوندم اینارو برای کسایی گفتم که شک داشتن !!
از اینا بگذریم بریم سره اصل مطلب که اومد اینجا بگم برم راستیتش چند وقت بود با این اینترنتم ورجو وورجه می کردم خلاصه اینکه الان دارم رایگان استفاده میکنم ! من هر هفته 1 گیگ میخریدم 5600 و همین روال ادامه داشت تا اینکه الان هر روز شب تا صبح دارم 500 مگ دانلود میکنم و روز تا شب ps3 انلاین بازی میکنم خلاصه خیلی حال میده !!
دوست عزیز شما با 128 چطوری تو 6..7 ساعت 500 مگ دان میکنی !!!!
نهایتا خودشو از 12 تا 7 صبح بکشه 350 مگ میشه:27:

_Kami_
11-03-2011, 11:04
کل دانلوده؟ :21:من روزی ازسایت FileServe حدود 10 گیگ 24 ساعته دانلود میکنم البته الان دیگه تکراری شده واسم این کار
من با ps3 قبلا Tekken 6 انلاین بازی میکردم با این وضع چون پینگ حدود 250 بود بازم تاخیر داشت
یه چیز جالب کشف کردم تو منظقه ما که میدان پاستور هستش اگه انتن های مودم رو در بیاری اصلا اینترنت نوسان نداره !!!عجیبه نه؟
محاسبه کردم 128 طی 7 ساعت 432 مگ دانلود میکنه البته در شرایطی که نوسان نداشته باشه

cyforex
11-03-2011, 20:33
سلام
من وایمکس ایرانسل دارم و از اصفهان هستم. حالا برا تعطیلات دارم میرم تهران. میخوام ببینم اگه مودمم رو ببرم تهران، اونجا هم کار میکنه؟
مرسی

کسی نمیدونه؟

_Kami_
12-03-2011, 00:55
سلام
مرسی
بله کار میکنه

mahdi_mr
12-03-2011, 10:52
یه چند تا نکته :
1- علت اصلی که من به بازاریابی ایرانسل اعتقاد دارم :
جشنواره نوروزی وایمکس
یعنی هر چند وقت یکبار مشترکین رو سورپریز میکنه ، یعنی شما هر سه ماه یه بار میتونی تو سایت ایرانسل یه چیز جدید ببینی . برعکس بعضیا !
2-پورت تلفن مودم های وایمکس : تنظیم VOIP مودم ، یعنی برقراری ارتباط اینترنتی از طریق تلفن با مودم
البته اطلاعات کاربری و سرور رو از رو سرور یکی از دوستانم ست کردم و روی سرور های فری چک نکردم ، واقعن هیچان انگیزه

3-علیرغم اعتقادم (سیستمی که کار میکنه زیاد انگولکش نباید کرد ) مودم رو من هم هفته پیش آپدیت کردم ، ولی تغییر خاصی رویت نکردم

hameddinga
12-03-2011, 14:15
دوست عزیز شما با 128 چطوری تو 6..7 ساعت 500 مگ دان میکنی !!!!
نهایتا خودشو از 12 تا 7 صبح بکشه 350 مگ میشه:27:

من نمیدونم کجای حرفم از ساعت و 6 یا 7 ساعت حرف زدم !! :13: شب تا صبح یعنی 11 یا 12 که میزارم دانلود 9 که بیدار میشم میبینم تموم شده اصلا هیچ ربطی هم به موضوع نداشت ساعت !! خلاصه اینکه هر شب دارم حداقل 500 مگ دانلود می کنم روزا هم Need for Speed Hot Pursuit بازی میکنم البته 2 نفره دزد و پلیسش ! چون چند نفره نمی کشه !! حالا می خواید باور کنید می خواید نکنید :5:

kourosh4
12-03-2011, 16:53
سلام دوستان....
امروز بعد از یک ماه اومدن و مودم رو نصب کردن .... من 632 سفارش داده بودم به جاش برام 635 اوردن ....
میخاستم بدونم این مودم wifi 635 چقدر مشکل ساز هست اخه دوستان خیلی ناراضی بودن..... بهش که گفتم من این مدل رو سفارش ندادم گفت شانس اوردی که از این کله قندیها برات نیاوردم ....!!!! مدل 632 موجود نیست !!!! منم دیگه بیخیال شدم ...
البته الان سرعتش خوبه چون گفت تو منطقه ما فقط 3 تا کاربر هست !!!! الان که تست گرفتم از adsl بهتر بود هم پینگش و هم سرعت باز کردن صفحات !!!
من تو محدوده زرد هستم و 3 تا انتن دارم (البته هوا بارونیه) کافیه ....!
راستی من سرویس اعتباری 128 کیلو دارم و الان 1000 تومن شارز کردن به نظورتون چقدر میتونم دانلود کنم ...؟
ممنون..

fandak
12-03-2011, 18:39

nimahandsomboy
12-03-2011, 19:16
دوستان ایا وایمکس امکان سیار هم داره

یعنی اگه در حال حرکت هم باشیم بازم کار میکنه؟؟؟

_Kami_
12-03-2011, 22:36
سلام دوستان....
امروز بعد از یک ماه اومدن و مودم رو نصب کردن .... من 632 سفارش داده بودم به جاش برام 635 اوردن ....
میخاستم بدونم این مودم wifi 635 چقدر مشکل ساز هست اخه دوستان خیلی ناراضی بودن..... بهش که گفتم من این مدل رو سفارش ندادم گفت شانس اوردی که از این کله قندیها برات نیاوردم ....!!!! مدل 632 موجود نیست !!!! منم دیگه بیخیال شدم ...
البته الان سرعتش خوبه چون گفت تو منطقه ما فقط 3 تا کاربر هست !!!! الان که تست گرفتم از adsl بهتر بود هم پینگش و هم سرعت باز کردن صفحات !!!
من تو محدوده زرد هستم و 3 تا انتن دارم (البته هوا بارونیه) کافیه ....!
راستی من سرویس اعتباری 128 کیلو دارم و الان 1000 تومن شارز کردن به نظورتون چقدر میتونم دانلود کنم ...؟
ممنون..
من خودم 6 ماهی هست مودم 635 دارم اما تاحالا مشکلی برام پیش نیومده !!!
اون انتن دهی چه 2 تا باشه چه 5 تا هیچ فرقی نداره ! چون من خودم همه اینارو تست کردم و به این نتیجه رسیدم که اصلا تو مودم 635 انتن های خود مودم رو در بیاری نویز نمیفته رو اینترنت ! تو منطقه ما که 11 هست که اینجوریه :rambo:

kourosh4
12-03-2011, 22:52
سلام...
شما کاربر دایمی هستید یا اعتباری ...!
من هر کاری کردم نفهمیدم چه جوری میتونم بسته افزایشی بخرم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم !!!:41:

_Kami_
12-03-2011, 22:55
سلام...
شما کاربر دایمی هستید یا اعتباری ...!
من هر کاری کردم نفهمیدم چه جوری میتونم بسته افزایشی بخرم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم !!!:41:
من کاربر اعتباری 1 مگ نامحدود هستم .

kourosh4
12-03-2011, 23:04
delete......

joykiller360
12-03-2011, 23:23
سلام. دوستان.
منم میخوام وایمکس میکنم
به نظرتون مودم USB بگیرم خوبه؟ کسی داره؟

fandak
12-03-2011, 23:33

black years
12-03-2011, 23:59
با قیمت هاش و مخصوصا محدودیتش حال نکردم...
ببینیم تا بعد چی میشه...
به امید روزی که ارزون شه!!!؟

petr-cech
13-03-2011, 00:43
دوستان ایا وایمکس امکان سیار هم داره

یعنی اگه در حال حرکت هم باشیم بازم کار میکنه؟؟؟

فعلاً مجوز وایمکس سیار (موبیلیتی) رو ندادن !

bilmazlar
13-03-2011, 11:40
ADSL بگیر شک هم نکن
چون اصلا وایمکس در مقابل ADSL اصلا اینترنت پر سرعت محسوب نمیشه

دوست عزیز سلام

از نظر فنی حرفی که شما می‌زنی درست نیست. اتفاقاً WiMAX تکنولوژی پرسرعت‌تریه نسبت به ADSL. برای مقایسه این دو تا تکنولوژی صرفاً از نظر ظرفیت انتقال داده‌ها لطفاً به این اطلاعات توجه کنید:

تکنولوژی ADSL در بهترین شرایط حداکثر تا 12 مگابیت در ثانیه دریافت و تا 1.8 مگابیت در ثانیه هم ارسال می‌تونه داشته باشه. تکنولوژی جدیدتر ADSL2+ هم می‌تونه حداکثر تا 24 مگابیت در ثانیه دریافت و تا 3.3 مگابیت در ثانیه ارسال داشته باشه.
تکنولوژی WiMAX در شرایط ایده‌آل حداکثر تا 128 مگابیت در ثانیه دریافت و تا 56 مگابیت در ثانیه ارسال می‌تونه داشته باشه. اما با توجه به وضعیت و کیفیت شبکه و تجهیزاتش به طور واقعی می‌تونه تا 70 مگابیت در ثانیه در شعاع 4 مایلی (6 کیلومتری) دریافت داشته باشه.

اما برای مقایسه این دو تا تکنولوژی در ایران باید به موضوعات دیگه‌ای توجه داشت:

یکی این که تکنولوژی WiMAX تو ایران خیلی نوپاست در مقایسه با ADSL. خوب طبیعیه در شرایطی که فقط 2 -3 تا شرکت دارن این سرویس رو می‌دن، نمی‌شه انتظار خیلی زیادی از کیفیت بالای اون داشت.
از نظر کیفیت این طور که من فهمیدم WiMAX به طور کلی پینگ بالاتری داره. اما این همیشه به معنای نامناسب بودنش نیست. پینگ بالا در شرایطی که RealTime بودن خدمات مهمه مثل بازی‌های آنلاین، می‌تونه تأثیرات منفی زیادی داشته باشه. اما برای شرایطی مثل مرور صفحه‌های وب و یا دانلود کردن خیلی اثر منفی قابل ملاحظه‌ای نداره. اون چیزی که تو این موارد بیشتر تأثیر داره، پهنای باند قابل استفاده است.
برای مقایسه دقیق باید دو تا سرویس کاملاً مشابه ADSL و WiMAX رو با هم مقایسه کرد. یعنی شما یه سرویس ADSL 256kbps نامحدود رو با یه WiMAX 256kbps نامحدود رو با هم مقایسه کنی، می‌تونی بگی کدوم کیفیت بهتری داره، کدوم نوسان بیشتری داره، کدوم میانگین سرعت دانلود یا آپلودش بیشتره. این سرویس‌های حجمی ADSL که اغلب شرکتها می‌دن مثلاً به اسم 256kbps در واقع یه سرویس با پهنای باند بالاتره که باعث می‌شه حجم مجاز ماهیانه زودتر تموم بشه و شما مجبور بشی اونو شارژ مجدد کنی. اما محاله بتونی ADSL256kbps نامحدودی گیر بیاری که متوسط دانلودش از 29 - 30 کیلوبایت در ثانیه بیشتر بشه. سرویس WiMAX مشابه هم همین حدودا سرعتش در می‌آد.
از نظر قیمت هم WiMAX به نسبت از ADSL ارزونتره. البته به شرط مقایسه سرویس‌های مشابه. مثلاً یه سرویس ADSL1Mbps نامحدود حدود ماهی 220 هزار تومن قیمتشه. اما سرویس WiMAX همین سرعت رو ایرانسل داره 81 هزار تومن می‌ده. البته طبیعیه که برای استفاده از WiMAX در حال حاضر در ابتدا باید پول بیشتری بدین. چون مودم‌هاش از مودم‌های ADSL خیلی گرونتره.

به طور کلی اگه بخوام جمع‌بندی کنم، به نظرم WiMAX هنوز اول کارشه و مطمئنم که ظرف یکی دو سال آینده به عنوان یه گزینه کاملاً جدی می‌تونه جایگزین ADSL بشه. به ویژه با در نظر گرفتن این که همین الآن هم قابلیت استفاده در جاهای مختلف رو داره و منحصر به یک محل ثابت نیست. شما می‌تونی مودم داخلی WiMAX رو در هر جایی که پوشش می‌ده استفاده کنی ولی از خط ADSL همه جا نمی‌تونی استفاده کنی. تازه اگه مجوز استفاده از WiMAX در حین حرکت هم اجرایی بشه، که شما می‌تونی با یه مودم USB WiMAX همه جا، حتی داخل خودروی در حال حرکت هم از اینترنت استفاده کنی.

با همه این حرفا، ADSL در حال حاضر قابلیت انتخاب بیشتری به کاربرا، به ویژه کاربرای خونگی می‌ده. چون شما می‌تونی به اسم اینترنت 128kbps یه اینترنت با پهنای باند بالاتر داشته باشی که از نظر قانونی برای مصارف خونگی مجاز نیستی.

honestbud
13-03-2011, 11:55
سلام به همه بچه ها.

من چند وقتیه که میخوام اینترنت وایمکس از ایرانسل بگیرم ولی مودم ندارند.کسی میدونه کی مودم جدید اعلام میکنن؟
گفتم شاید از کارمندان شرکت یا از دوستان شنیده باشین.
ما تکلیفمون روشن بشه.
آخه ADSL هم جایی رو پیدا نکردم تو منطقه خودمون سرویس بده!

در ضمن من یه باز چند وقت پیش پینگ وایمکس 256 ایرانسل رو با ADSL 512 شاتل مقایسه کردم و در کمال تعجب دیدم که وایمکس بهتره.
چون من میخوام به psn وصل بشم پینگ هم برام مهمه.
البته مشکل مستاجری رو هم دارم و میگن جابجایی ADSL سخته.
با این اوصاف نفهمید بالاخره چی کار کنم ADSL یا وایمکس.
هر کی یه چیزی میگه!

amirsaeid254
13-03-2011, 14:08
اقا یکی جواب ما رو هم بده
پست 2807 صفحه 281

_Kami_
13-03-2011, 17:52
سلام به همه بچه ها.

من چند وقتیه که میخوام اینترنت وایمکس از ایرانسل بگیرم ولی مودم ندارند.کسی میدونه کی مودم جدید اعلام میکنن؟
گفتم شاید از کارمندان شرکت یا از دوستان شنیده باشین.
ما تکلیفمون روشن بشه.
آخه ADSL هم جایی رو پیدا نکردم تو منطقه خودمون سرویس بده!

در ضمن من یه باز چند وقت پیش پینگ وایمکس 256 ایرانسل رو با ADSL 512 شاتل مقایسه کردم و در کمال تعجب دیدم که وایمکس بهتره.
چون من میخوام به psn وصل بشم پینگ هم برام مهمه.
البته مشکل مستاجری رو هم دارم و میگن جابجایی ADSL سخته.
با این اوصاف نفهمید بالاخره چی کار کنم ADSL یا وایمکس.
هر کی یه چیزی میگه!
برای شما 100 % وایمکس بهتره به دلایل زیر
1. خط تلفن برای شما نیست
2. من شاتل و لایزر و صبانت رو داشتم هیچ کدوم قابل مقایسه با وایمکس ایرانسل نیستن اونم بخاطر اینکه نه قطعی مثل adsl داره نه پیشتیبانیش سر کارت میزاره
3. وایمکس مثل adsl نیستش که یه روز بگن مرکز مخابراتی خرابه یه روز بگن کابل برگردان داریم و ...
4. از نظر قیمت و سرعت دانلود و اپلود وایمکس بهتره چون 1 مگ نامحدود ماهی 80 تومان هست اما adsl شاتل و ... ماهی 220 تومان :18:

fandak
13-03-2011, 19:50

hameddinga
13-03-2011, 23:23
من می خوام مودمم که bm632w هست رو ابدیت کنم اما ارور میده و میگه مودم به سیستمتون وصل نیست اما من طبق اموزش ایرانسل بیش رفتم و ip ها رو درست تنظیم کردم
یه سوال دیگه من وقتی می خوام به v p n وصل بشم وصل نمی شه اما با dial up وصل می شه می خواستم بدونم مال شما هم همینطوری؟؟؟
و اما سوال اخر اینکه من موقعی که می خوام توی نرم افزار ها از اینتر نت استفاده کنم اصلا میگه وصل نیستی اما می تونم دانلود کنم و غیره مثلا وقتی من بخوام counter انلاین بازی کنم نمی شه

سوال اول : نمیدونم :13:
سوال دوم : چند روزه پروتکل هارو دوباره بستن یا ضعیف و ... ولی در کل چند وقت پیشا مشکلی نبود ولی الان من خودم با L2TP کار میکنم که البته سرویس v p n که میگیری اگه ساپورت کنه میتونی وصل بشی !
سوال سوم : تا حالا بهش بر نخوردم :13:

kourosh4
14-03-2011, 12:39
دوستان سلام....
من اگه بخام مودم خودم(bm935w) رو با یکی از دوستام که bm932w داره عوض کنم میتونم چون دوستم برای شبکه 935 بیشتر بدردش میخوره....
راستی تا حالا کسی تست نکرده ببینه انتن دهی کدوم بهتره... 935w یا 932w

ab1168
15-03-2011, 10:00
مقاله ای در مورد رفع اشکال ریست شدن مودم های وایمکس ایرانسل BM635 Wifi و BM632w

در این مقاله دقیقا به دو روش ساده و به صورت مصور راه حل علمی و دقیق رفع مشکل ریست شدن های متوالی مودم های وایمکس توضیح داده شده است
این روش مورد تائید کارشناسان ایرانسل میباشد
برای مطالعه این مقاله به ادرس زیر بروید

patal
15-03-2011, 11:26
مقاله ای در مورد رفع اشکال ریست شدن مودم های وایمکس ایرانسل BM635 Wifi و BM632w

در این مقاله دقیقا به دو روش ساده و به صورت مصور راه حل علمی و دقیق رفع مشکل ریست شدن های متوالی مودم های وایمکس توضیح داده شده است
این روش مورد تائید کارشناسان ایرانسل میباشد
برای مطالعه این مقاله به ادرس زیر بروید

مگه BM632W (مودم WiFi ای که جدیده! و آنتن نداره) هم ReSet می کنه؟ :18:

ab1168
15-03-2011, 11:43
مگه BM632W (مودم WiFi ای که جدیده! و آنتن نداره) هم ReSet می کنه؟ :18:

بله اون هم ریست میشه ، خصوصا اگر اپگرید شده باشد و در تنظیمات از گزینه 802.11b/g/n و از سیستم کد گذاری نیز استفاده شود
در همین تاپیک گزارش های زیادی از ریست شدن این نوع مودم نیز هست
البته چون مدل جدید BM632w از cpu با سرعت بالاتری استفاده میکند و همینطور به دلیل طراحی بهتر کمتر داغ میکند ، طبعا کمتر هنگ میکند
البته گزینه داغ کردن و اشکال سخت افزاری تائید شده نیست و چیزی که کارشناسان ایرانسل هم روی ان اتفاق نطر داشتند ، تغییرات نرم افزاری به جهت شخصی سازی و عدم سازگاری با استاندارهای وای فای بود
لازم به توضیح است که نوع کارت شبکه سیستم و درایور ان نیز بسیار موثر است در این ماجرای ریست شدن متوالی

یعنی ممکن است یک BM635 wifi و یا BM632w روی یک سیستم بدون هیچ مشکلی کار کند و اگر همان مودم را به سیستمی با کارت شبکه متفاوت وصل کنید ، به شکل متوالی ریست میشود
خلاصه همه توضیحات ، عدم تطابق استاندارد های وای فای و تاثیر منفی روی مودم وایمکس است (هنگ کردن که منجر به ریست شدن میشود )
در نطر داسته باشید که سیستم های کامپیوتری یک پارچه و مینیاتوری بدون داشتن درگاه ورودی متعارف (مانند کیبورد و موس و ...) معمولا طوری طراحی میشوند که به محض بروز مشکل به جای هنگ کردن و استاپ ، ریست شوند

fandak
15-03-2011, 12:49

bilmazlar
15-03-2011, 12:52

با سلام

این طوری خیلی سخته که بشه راهنمایی کرد. اما جسارتاً موارد زیر رو بررسی کنید. شاید اشکال از اینها باشه:

مودم باید با کابل شبکه به آداپتور شبکه کامپیوتر متصل باشه.
ممکنه اشکال از تنظیمات ------ سرور مرورگرتون باشه.

honestbud
16-03-2011, 11:15
از کاربر _kami_ به خاطر جوابش ممنونم.

ممنون میشم باقی صاحبنظران نیز دیدگاهشون رو اعلام کنن.

راستی کسی میدون ایرانسل کی مودم های جدیدش رو اعلام میکنه؟

adcomputer
16-03-2011, 17:10

در مورد سوال آخر: فایروالتون رو بررسی یا خاموش کنید و دوباره امتحان کنید.

اگر درست نشد بررسی کنید که مودم شما در حالت روتر است یا bridge . اگر حالت اول بود می توانید با توجه به آموزش های سایت ایرانسل مودم را در حالت bridge قرار دهید.

plus1979
16-03-2011, 21:39
امروز امدن بعد از 40 روز برای من هم وصل کردن ولی بجای 632 مودم 635 آورده بودن.من خونه نبودم که بپرسم چرا؟
میخواستم ببینم حالا واقعا این قدر که دوستان نوشته اند فرق می کنه؟
اگر برای تعویض پیگیری کنم نتیجه میگیرم؟
این مودم هم فیرم ویرش اپ گرید میشه اگر میشه لینکشو محبت کنید.
با تشکر

vahidmir2000
17-03-2011, 05:17
امروز امدن بعد از 40 روز برای من هم وصل کردن ولی بجای 632 مودم 635 آورده بودن.من خونه نبودم که بپرسم چرا؟
میخواستم ببینم حالا واقعا این قدر که دوستان نوشته اند فرق می کنه؟
اگر برای تعویض پیگیری کنم نتیجه میگیرم؟
این مودم هم فیرم ویرش اپ گرید میشه اگر میشه لینکشو محبت کنید.
با تشکر

دوست عزیز منم 635 دارم البته از مبین نت. مزیت 632 دارا بودن استاندارد n در وای فای هست و مزیت 635 دارا بود 4 پورت خروجی لن که من به شخصه 635 رو بیشتر میپسندم. در کل از لحاظ کارایی هیچکدوم مشکل ندارن.

fandak
17-03-2011, 09:11

plus1979
17-03-2011, 15:01
دوست عزیز منم 635 دارم البته از مبین نت. مزیت 632 دارا بودن استاندارد n در وای فای هست و مزیت 635 دارا بود 4 پورت خروجی لن که من به شخصه 635 رو بیشتر میپسندم. در کل از لحاظ کارایی هیچکدوم مشکل ندارن.
ممنون از پاسخت
از اون لحاظ برای من هم 4 تا لن بهتره ولی امروز که از یکی از دوستام که تو مبین نت هست پرسیدم گفت حتما گیر بده 632 رو بگیر میگفت 632 چیپ ستش خیلی بهتره البته او اسمو ایناشم گفت که من یادم نیست.
در هر صورت من امروز زنگ زدم دختره اول یه خورده جستو جو کرد که نه باید 632 بهت میدادند شما مطمعن هستید میگم بابا این قیافش تابلوِ بعدش میگه این بهتره چهار تا لن داره اون نداره در آخر هم میگه شرکت مودم وایمکس میده مدلش مهم نیست.
گفتم شما رسید اون یکی رو گرفتید به من اینو دادید من همینو میخوام باز دوباره رفته امده میگه با سرپرستش صحبت کردم تا 48 ساعت کاری دیگه زنگ میزنند به شما یعنی یکشنبه.
در نهایت پیچوند دقیقا یک ساعت پشت خط بودم.میگم یه شماره پیگیری بدیین میگه چون به ما ربطی نداره به یه قسمت دیگه ربط داره.
حالا دیگه نمیدونم چی میشه!

bilmazlar
17-03-2011, 16:37
سلام.

کسی می‌دونه خیابان عقیل تو بلوار آیت‌اله کاشانی می‌شه مودم داخلی استفاده کرد یا نه؟ من نقشه‌اش رو نگاه کردم ولی خیابان عقیل توش مشخص نیست و به نظر لب مرز محدوده سبز و زرد می‌آد. زنگ زدم بخش فروش، بعد از کلی معطل شدن، یه خانومه‌ای اومد پشت خط که جوابمو نداد و گفت باید از همون نقشه سایت استفاده کنم. من هم نمی‌خوام مودم فضای بیرونی بگیرم.

راستی، در ضمن خونه ما طبقه سومه!

ممنون می‌شم اگه کسی می‌تونه جواب بده.

matador
18-03-2011, 14:50
سلام.

کسی می‌دونه خیابان عقیل تو بلوار آیت‌اله کاشانی می‌شه مودم داخلی استفاده کرد یا نه؟ من نقشه‌اش رو نگاه کردم ولی خیابان عقیل توش مشخص نیست و به نظر لب مرز محدوده سبز و زرد می‌آد. زنگ زدم بخش فروش، بعد از کلی معطل شدن، یه خانومه‌ای اومد پشت خط که جوابمو نداد و گفت باید از همون نقشه سایت استفاده کنم. من هم نمی‌خوام مودم فضای بیرونی بگیرم.

راستی، در ضمن خونه ما طبقه سومه!

ممنون می‌شم اگه کسی می‌تونه جواب بده.

دوست عزیز من خونمون کلا تو قسمت زرد بود ولی الان دارم و هر 3 تا چراغ مودم هم روشنه خیلی هم راضیم . اون نقشه زیاد واضح نیست به اون زیاد توجه نکن

Mr.Aras
19-03-2011, 12:31
سرعت اینترنتم نصف شده، از هرجا دانلود می کنم سرعتش حدود 9-8 کلیو هستش، مال شما هم این طوره ؟

jamy_khoshtip
19-03-2011, 13:46
سلام .

من می خواهم از ایرانسل وایمکس بگیرم . اما بین این دوراهی موندم که از ایرانسل بگیرم یا از مبین نت ( طرح ویژه مودم رایگان )

نمی دونم فکرش می کنم که مبین حجم کمتری رو میده اما مودم رایگان

اما ایرانسل حجم بیشتر و مودم پولی

ولی باز هم مبین نت شباش مجانیه که نمی دونم اصلا ارزشی داره یا خیر ؟؟؟

نظر شما چیست ؟!؟!؟!

منطقه هم بین دوم و سوم تهرانپارس - روبه شاهد ( منطقه پوشش سبز )

Mr.Aras
19-03-2011, 15:01
سلام .

من می خواهم از ایرانسل وایمکس بگیرم . اما بین این دوراهی موندم که از ایرانسل بگیرم یا از مبین نت ( طرح ویژه مودم رایگان )

نظر شما چیست ؟!؟!؟!

الان تو طرح نوروزیش داره مودم داخلی رایگان میده

petr-cech
19-03-2011, 15:11
سرعت اینترنتم نصف شده، از هرجا دانلود می کنم سرعتش حدود 9-8 کلیو هستش، مال شما هم این طوره ؟

برای ما نصف نشده ولی مثل قبل نیست

Mr.Aras
19-03-2011, 21:34
برای ما مصف نشده ولی مثل قبل نیست
سرعت اینترنت من هم بهتر شد، ولی با این حال از 14.5 بالاتر نمیره. بعضی وقت ها به طور موقت به 15 میرسه

guitar12
22-03-2011, 01:36
درود
بالاخره بعد از 25 روز اینترنت ما هم راه اندازی شد مودم هم همون 632w که ثبت نام کرده بودم دادند که انصافا
خیلی جمع وجور وخوشگل تر از این کله قندیهاس ونکته ای که پی بردم گیرندگی بالاتری هم داره چون الان 3 تا
4 خط روشن دارم ولی با کله قند با کلی جابجا کردن 1 چراغ روشن میشد.
سرعت دانلود حدود 25-30 هست که زیاد راضی نیستم کاش 512 گرفته بودم به جای256
نمی دونم میشه سرعت طرح 6ماهه رو تغییرداد یا نه؟ اگه بشه 512 می کنمش

farzin1986
22-03-2011, 09:45
سلام .

نظر شما چیست ؟!؟!؟!

دزود..
سال جدید مبارک..:40:
من به شخصه از وایمکس نسبت adsl خیلی راضی تر هستم .. قطعی به ندرت و کاهش سرعت نسبت به بقیه اپراتورها کم تر..:27:
مبین نت هم از بچه های گل خودشون بپرس..:11:

Electronic-Arts
22-03-2011, 12:08
دزود..
سال جدید مبارک..:40:
من به شخصه از وایمکس نسبت adsl خیلی رازی تر هستم .. قطعی به ندرت و کاهش سرعت نسبت به بقیه اپراتورها کم تر..:27:
مبین نت هم از بچه های گل خودشون بپرس..:11:
زکریای رازی:39:

Mr.Aras
22-03-2011, 16:40
آقا حالا هم که ایرانسل بعد از دو روز اینترنتش وصل شده، پس چرا حجم ترافیکش دو برابر نشده؟؟ خیر سرم می خواستم ویندوز 7 سرویس پک 1 را دانلود کنم.

LordMMD
23-03-2011, 16:27
آره چرا دو برابر نشده ؟
تو روزنامه من خوندم خبرشو قبل عید

من که 10 دقیقه پشت خط بودم خبری نشد، شما هم تماس بگیرید خبری گرفتید اینجا مطرح کنید.

Mr.Aras
23-03-2011, 17:57
آره چرا دو برابر نشده ؟

من که 10 دقیقه پشت خط بودم خبری نشد، شما هم تماس بگیرید خبری گرفتید اینجا مطرح کنید.

تو روزنامه نمی خواد تو خود سایت ایرانسل هستش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من همین الان زنگ زدم 707 گفت : "بررسی میشه، درست میشه". خدا عالمه ؟!!

mehrdad_hidden
24-03-2011, 14:26
آره چرا دو برابر نشده ؟

من زنگ زدم بعد از 13 دقيقه گفتن تو 4-5 عيد ميدن که هنوز هم خبری نشده :)

amir_91
24-03-2011, 14:55
بچه ها مال من از ظهر تا حالا هی قطع میشه!باید مودمو از برق در بیارم تا درست شه!تازه اونم چند دقیقه کار میکنه دوباره قطع میشه....مال شماهام اینجوریه امروز؟تا حالا اینجوری نشده بود......

LordMMD
24-03-2011, 16:36
برا من هم انتش که همیشه پر بود رسیده به یکی...
شاید به خاطر طوفان دیشب باشه...! اگه به خاطر لنگر کشتی نباشه :دی

Mr.Aras
24-03-2011, 17:27
بچه ها مال من از ظهر تا حالا هی قطع میشه!باید مودمو از برق در بیارم تا درست شه!تازه اونم چند دقیقه کار میکنه دوباره قطع میشه....مال شماهام اینجوریه امروز؟تا حالا اینجوری نشده بود......

اصفهان که همه چیز آرومه... از ظهر تا حالا دارم باهاش دانلود می کنم.

ehsan_jan3
24-03-2011, 23:33
این سری به من 6 گیگ داده بجای 3 گیگ یعنی خواب و خیاله ؟

Mr.Aras
24-03-2011, 23:56
این سری به من 6 گیگ داده بجای 3 گیگ یعنی خواب و خیاله ؟

نه خواب نیستی، قرار بود همین قدر بده! لینکش رو چند پست بالاتر گذاشتم. هدیه نوروزیه ولی امیدوارم دائمی بشه. ( ولی به من که هنوز نداده! :41::13::19:)

kourosh4
25-03-2011, 00:48
دوستان یه مسیج از طرف ایرانسل برام اومد که بهم دو ماه اشتراک رایگان داده ....
الان که حساب رو نگاه کردم 20 تومن اضاف شده .....
حالا میخاستم بدونم اول بسته افزایشی رو باید تموم کنم و بعد برم سراغ هدیه یا اول هدیه رو باید تموم کنم....؟
اخه 2 گیگ بسته افزایشی تو حساب دارم....!

ata.royalfalcon
25-03-2011, 12:59
سلام امروز سرعت وایمکس فوق العاده خرابه یعنی افتضاحه
یعنی گند به تمام معنا:41:

fandak
26-03-2011, 06:11

Mr.Aras
26-03-2011, 09:17
همین الان زنگ زدم 707 گفت فعلا معلوم نیست کی ترافیک ها 2 برابر بشه؟!!!

Shahriar-b
26-03-2011, 13:32
دوستان من میخوام سرویس 1 مگ بگیرم, سرعت دانلود و آپلودش چقدره؟ وضع پینگش چطوره؟ سرویس نامحدودش محدودیتی برای دانلود نداره که؟

koorosh_kh
27-03-2011, 00:12
واقعا گندش بزنه این ایرانسل دیگه به درد نمیخوره 5 تا آنتن پره اما 2کیلو دانلود میکنه ماه قبل یک و نیم گیگ از ترافیکمو نتونستم استفاده کنم (به این میگن دزدی از نوع شرعی) اولش خیلی عالی بود وقتی اومد نصب کنه گفت فکر کنم خونتون دم دکل . اما الان 2 ماه خیلی افتضاح شده خوشبختانه تا آخر عید قراردادم تموم میشه راحت میشم

saeed9009
28-03-2011, 15:28
واقعا گندش بزنه این ایرانسل دیگه به درد نمیخوره 5 تا آنتن پره اما 2کیلو دانلود میکنه ماه قبل یک و نیم گیگ از ترافیکمو نتونستم استفاده کنم (به این میگن دزدی از نوع شرعی) اولش خیلی عالی بود وقتی اومد نصب کنه گفت فکر کنم خونتون دم دکل . اما الان 2 ماه خیلی افتضاح شده خوشبختانه تا آخر عید قراردادم تموم میشه راحت میشم

من هم این مشکل رو دارم. سیگنال 100 درصد هست ولی سرعت افتضاح هست. من فقط با 20 تا کانکشن رو یه فایل
میتونم با سرعت کامل دنلود کنم. اگه بخوام با یک کانکشن فایل رو دانلود کنم سرعت در حد دایال آپ هست.

این مودم ها رو مبین نت قبول میکنه ؟

saeed9009
28-03-2011, 19:38
این وضعیت سرویس 512 هست

mehrandinio
28-03-2011, 21:09
سرعت دانلود سرویس 128 کیلوبیت ایرانسل چنده ؟

Mr.Aras
28-03-2011, 21:17
:5: و من همچنان منتظر ترافیک دو برابرم :5::5:

ata.royalfalcon
28-03-2011, 21:22
سرعت دانلود سرویس 128 کیلوبیت ایرانسل چنده ؟

در حالت تئوری 128 تقسیم بر 8 میشه 16 کیلوبایت که در حالت عملی بین 13 تا 15 نوسان داره
برای من که اینطوره

fandak
29-03-2011, 08:53

mehrdad_hidden
29-03-2011, 12:16
سلام دوستان...ميشه بگيد چطوری ميشه مودم رو اپگريد کرد؟...مودم من از اين کله قندی های زرد هست
بعد يه مشکل ديگه بعضی وقتا که روشنش ميکنم همش ريست ميشه جريان چيه؟

ممنون ميشم اگه راهنمايم کنيد...مرسی

LordMMD
29-03-2011, 12:39
دوستان کسانی که براشون ترافیک 2 برابر اعمال نشده بود، کسی هست که اعمال شده باشه ؟
پشتیبانی که میگه در حال اعمالش هستیم....انگار دستی دارند کار میکنند !!!

ehsan_jan3
29-03-2011, 12:48
براي من اعمال شده . راستي تا كي دارمش ؟الانم مسافرتم و شانزدهم ميام.تا آخر ماه دارمش يا بيشتر ؟ از اين به بعد هميشه ٦ كيك ميدن يا بخاطر عيده ؟ ممنون و تشكر

kourosh4
29-03-2011, 14:50
سلام....
دوستان من الان سرویس 128 دارم اگه بخوام 256 بگیرم حتما باید نامه بگیرم...!

LordMMD
29-03-2011, 15:19
براي من اعمال شده . راستي تا كي دارمش ؟الانم مسافرتم و شانزدهم ميام.تا آخر ماه دارمش يا بيشتر ؟ از اين به بعد هميشه ٦ كيك ميدن يا بخاطر عيده ؟ ممنون و تشكر
تا آخر این ماه...از این به بعد هم بدن همیشه خوبه، ولی نمیدن!

ehsan_jan3
30-03-2011, 00:56
کاشکی سرعتش را بیشتر میکردن آخه با ۱۴ کیلو بایت هم مگه میشه دانلود کرد . واقعا خسته کننده شده. اگر بخوای سرعت بالای ۱۲۸ بگیری که باید شرکت بزنی .امان از دست ایرانسل و همراه آخر

امین1356
30-03-2011, 01:04
با سلام خدمت همه دوستان
مشکل در لاگین کردن در حالت بریج مشاهده میشه که ظاهرا" سراسریه!
با تشکر

petr-cech
30-03-2011, 11:00
با سلام خدمت همه دوستان
مشکل در لاگین کردن در حالت بریج مشاهده میشه که ظاهرا" سراسریه!
با تشکر

آره برای منم همین طوری شده بود

ehsanebrahimi
30-03-2011, 11:04
سلام
آيا سرعت وايمكس از سرعت وصل شدن با موبايل بيشتره؟

mohsenking
30-03-2011, 12:48
سلام به همه من سعادت اباد هستم
باید بگم که خیلی ناکام بودم تاحالا
بعد 6ماه توی صف پارس انلاین موندن مدارکمو تحویل دادم و گفتن خط شما رو استعلام کردیم و مشکلی نداره و یه هفته ای وصل میشه ! بعد از یک ماه و نیم خودم رفتم مخابرات فهمیدم که خط ما ریموته و نمیتونیم بگیریم !
بعد که با مدیر پارس انلاین حظوری صحبت کردم گفتن که ما استعلام نکرده بودیم خواستیم کارتون زودتر راه بیفته.
اینا دردودل بود:-)
حالا مجبورم وایمکس بگیرم
مبین نت:قیمتاش و ترافیک شبانش خوبه ولی میگه منطقه شما Outdoor جواب میده ولی من میخوام مودمم Wifi باشه
ایرانسل:مودم Indoor جواب میده همسایمونم داره (راجب پینگ و سرعت و ایناش پرسیدم اطلاعات نداشت فقط گفت خیلی خوبه زود سایتارو باز میکنه!)ولی قبل از عید رفتم گفت طرح 3ماهه با مودم رایگان بگیرم گفتن مودم نداریم و 1ماه طول میکشه وصل بشه
.
حالا موندم صبر کنم تا شاید 1ماهه دیگه مبین ساپورت کنه یا اینکه ایرانسل بگیرم چون شاید مبین از یه ماه بیشتر بشه وایرانسلم تو یه ماه کیفیت و قیمتاشو بهتر کنه.
ممنون میشم از دوستانی که تو این منطقه از هر کدوم دارن نظر بدن

mamad_3949
30-03-2011, 13:02
با سلامظاهرا از دیشب وایمکس تو لاگین کردن مشکل پیدا کرده!! بقیه دوستان هم همین مشکلا دارن؟؟؟ممکنه واسه این باشه که من مودم را آپگرید نکردم؟؟؟؟

ArashMiniStar
30-03-2011, 13:29
سلام به همه من سعادت اباد هستم
باید بگم که خیلی ناکام بودم تاحالا
بعد 6ماه توی صف پارس انلاین موندن مدارکمو تحویل دادم و گفتن خط شما رو استعلام کردیم و مشکلی نداره و یه هفته ای وصل میشه ! بعد از یک ماه و نیم خودم رفتم مخابرات فهمیدم که خط ما ریموته و نمیتونیم بگیریم !
بعد که با مدیر پارس انلاین حظوری صحبت کردم گفتن که ما استعلام نکرده بودیم خواستیم کارتون زودتر راه بیفته.
اینا دردودل بود:-)
حالا مجبورم وایمکس بگیرم
مبین نت:قیمتاش و ترافیک شبانش خوبه ولی میگه منطقه شما Outdoor جواب میده ولی من میخوام مودمم Wifi باشه
ایرانسل:مودم Indoor جواب میده همسایمونم داره (راجب پینگ و سرعت و ایناش پرسیدم اطلاعات نداشت فقط گفت خیلی خوبه زود سایتارو باز میکنه!)ولی قبل از عید رفتم گفت طرح 3ماهه با مودم رایگان بگیرم گفتن مودم نداریم و 1ماه طول میکشه وصل بشه
.
حالا موندم صبر کنم تا شاید 1ماهه دیگه مبین ساپورت کنه یا اینکه ایرانسل بگیرم چون شاید مبین از یه ماه بیشتر بشه وایرانسلم تو یه ماه کیفیت و قیمتاشو بهتر کنه.
ممنون میشم از دوستانی که تو این منطقه از هر کدوم دارن نظر بدن

یکی از دوستای من وایمکس ایرانسل داره و راضیه.بهش گفتم وایمکس که بیخوده و خیلی ها ناراضی هستن.در جواب گفت این مشکل مربوط به کسایی هست که از طرح مودم رایگان استفاده می کنن.من خودمم ایرانسل ندارم که ببینم همین طوری هست یا نه.:31:

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

راستی با مودم وای فای میشه وایمکس گرفت؟ همین مودم های عادی 802.11 b/g

hasanzx13
30-03-2011, 14:33
راستی با مودم وای فای میشه وایمکس گرفت؟ همین مودم های عادی 802.11 b/g[/QUOTE

بله میشه

من خودم وایمکس ایرانسل دارم 6 ماه نا محمود با مودم رایگان هیچ مشگلی هم ندارم سرعتش 128 با یه --- میرسه به 270 سرعت دانلودم هم 21 هست البته بدون --- سرعت دانلود 14 هست.

مودمم از مدل wifi هست که واقعا عالیه الان تو خونه 3 تا گوشی یدونه رایانه و xbox خودمم 24 ساعته آنلاینن.

pandev
30-03-2011, 19:56
با كارت دانشجويي ميشه سرعت بالاي 128 گرفت ؟ كلا براي گرفتن سرعت بالاي 128 براي افراد شخصي چكارا ميشه كرد ؟‌

Electronic-Arts
30-03-2011, 20:17
راستی با مودم وای فای میشه وایمکس گرفت؟ همین مودم های عادی 802.11 b/g
خیر دوست عزیز وایمکس و وای فای دو سیستم کاملا جدا هستند

ArashMiniStar
30-03-2011, 21:40

بله میشه

من خودم وایمکس ایرانسل دارم 6 ماه نا محمود با مودم رایگان هیچ مشگلی هم ندارم سرعتش 128 با یه --- میرسه به 270 سرعت دانلودم هم 21 هست البته بدون --- سرعت دانلود 14 هست.

مودمم از مدل wifi هست که واقعا عالیه الان تو خونه 3 تا گوشی یدونه رایانه و xbox خودمم 24 ساعته آنلاینن.

نمیدونم.تو سرعت مشکل نبوده.تو خرابی مودم ها بوده.البته اطلاع دقیقی ندارم!

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

دوست بالایی که می فرمایند امکانش هست!:46:

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

بله میشه

چطوری میشه با چیز پی ان سرعت اینقدر بالا بره؟؟؟ عجیبه! :18:

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

البته تو سایت ایرانسل هم خونده بودم که سیستمشون به هم خیلی نزدیکه.البته اول اولی که وایمکس اومده بود.قبل از اینکه تبلیغ بشه.

Pessimist
30-03-2011, 21:52
بچه ها به نظرتون وایمکس بهتره یا ای دی اس ال شاتل؟
من میخوام شاتل بگیرم ولی این تبلیغات رنگارنگ ایرانسل منو وسوسه کرده (مودم رایگان)
خواهش میکنم راهنمایی کنید.

hike
30-03-2011, 21:59

بله میشه

مودمتون چیه؟
درمورد سوال مودم wifi (منظوروشون مودمهای adsl است)و پشتیبانی از وایمکس فکر نکنم مودمی باشه که هم adsl wireless router باشه و هم وایمکس ساپورت باشه.

mehrdad_hidden
30-03-2011, 22:37
دوستان کسانی که براشون ترافیک 2 برابر اعمال نشده بود، کسی هست که اعمال شده باشه ؟
پشتیبانی که میگه در حال اعمالش هستیم....انگار دستی دارند کار میکنند !!!

هنوز برای من واريز نکردن... ماه تموم شد ديگه...

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

يکی نميگه چطوری مودم رو اپگيرد کنم؟ bm632 هست فکر کنم. از اين کله قنديا...

lione
30-03-2011, 22:47
دوستان با وایمکس ایرانسل میشه از نرم افزارهای چیزشکن استفاده کرد؟

amjad2
31-03-2011, 03:26
من هم این مشکل رو دارم. سیگنال 100 درصد هست ولی سرعت افتضاح هست. من فقط با 20 تا کانکشن رو یه فایل
میتونم با سرعت کامل دنلود کنم. اگه بخوام با یک کانکشن فایل رو دانلود کنم سرعت در حد دایال آپ هست.

این مودم ها رو مبین نت قبول میکنه ؟

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
قبلا یک فایل رو با یک کانکشن با سرعت کامل دانلود میکردم ولی الان 8 فایل رو همزمان هر کدوم با 8 کانکشن دانلود میکنم ولی هنوز سرعتن نصف اون چیزیه که باید باشه!
من اینترنت 1مگ نامحدود دارم و باید با سرعت 1024 کیلوبیت دانلود کنم ولی با سرعت 55 کیلوبیت دانلود میکنم یعنی حدود 1000 کیلوبیت کمتر از قرارداد!!!!

خب دزدی که شاخ و دم نداره

الان حدود 30-40 روز هست که وضعیت این منطقه به همین صورت هست.
من تو منطقه پونک هستم و چند نفر دیگه هم که همینجا هست همین مشکل رو دارن

شما تو کدوم منطقه هستین؟

H A M A S
31-03-2011, 08:22
موقع ثبت نام 128 محدود به جز هزینه تعرفه که توی سایت نوشته+مودم چیز دیگه ای هم میگرن؟؟چقدره؟؟
بین اج و وایمکس کدوم به صرفه تره؟؟

mehrdad_hidden
31-03-2011, 10:44
قبلا یک فایل رو با یک کانکشن با سرعت کامل دانلود میکردم ولی الان 8 فایل رو همزمان هر کدوم با 8 کانکشن دانلود میکنم ولی هنوز سرعتن نصف اون چیزیه که باید باشه!
من اینترنت 1مگ نامحدود دارم و باید با سرعت 1024 کیلوبیت دانلود کنم ولی با سرعت 55 کیلوبیت دانلود میکنم یعنی حدود 1000 کیلوبیت کمتر از قرارداد!!!!

شما تو کدوم منطقه هستین؟

دوست عزيز اول اين اشتراک ها بين 8 نفر تقسيم شده...يعنی شما بايد 1024 رو به 8 تقسيم کنی...
البته من 128 دارم و هميشه همون 15-16 هست...من از شيراز هستم...ديگران رو نميدونم
البته امسال فکر کنم يه تغييراتی تو سرعت اينترنت مخصوصاً وايمکس بيفته...

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

شما بايد رويه سرعت 100-140 حساب کنی...

Mr.Aras
31-03-2011, 12:10
:26::7::12:
سه گیگ من به حسابم ریخته شده

petr-cech
31-03-2011, 12:30
دوستان اگه یادتون باشه اگه طرح های 6 ماهه (مثلاً 128 6 ماهه با مودم رایگان) رو انتخاب می کردیم وقتی 6 ماه تموم می شد اجازه انتخاب سرعت های بالاتر رو نمی داد حالا دارم نگاه می کنم مثل اینکه این بند رو برداشتن. (تو سایت خود ایرانسل نوشته بود)

Electronic-Arts
31-03-2011, 12:48
دوست بالایی که می فرمایند امکانش هست!:46:

البته تو سایت ایرانسل هم خونده بودم که سیستمشون به هم خیلی نزدیکه.البته اول اولی که وایمکس اومده بود.قبل از اینکه تبلیغ بشه.
دوست بالایی که اطلاعات ندارند بیخود میفرمایند , ما مودم وای فای دار دو نوع بیشتر نداریم یکی ADSL و یکی هم وایمکس که اولی اینترنت رو از خط تلفن میگیره و به صورت وای فای پخش میکنه و دومی اینترنت رو از دکل های وایمکس میگیره و به صورت وای فای پخش میکنه اگر منظور شما این طوری هست که وایمکس بگیره و وای فای پخش کنه بله میشه ولی اگر منظورتون اینه که مودمی باشه که هم وای فای بگیره و هم وایمکس خیر همچین چیزی وجود نداره

LordMMD
31-03-2011, 13:57
خیلی مسخرست من اواخر روز 3 ام حسابم رو با کارت شارژ شارژ کردم اما سیستمشون یه 3 ،4 ساعتی لگ داره به همین خاطر این ترافیک به من تعلق نمیگیره !!!

dietman
31-03-2011, 14:29

شما تو کدوم منطقه هستین؟

سلام

این مشکل کاهش سرعت رو من هم در حدود یک ماه هست که دچار شدم تو منطقه مرزداران. با پشتیبانی تماس گرفتم پیگیری کنن. امروز بعد از دو بار تماس گرفتن و چک کردن شرایط سیگنال دهی مودم، جواب به این مسخره ای به من دادن :

تو منطقه شما قدرت سیگنال بالاست (من هر 5 آنتن مودمم روشنه wifi) باید ببریش توی یک کمد یا چعبه یا اتاقی که سیکنال ضعیف بشه تا سرعتت بهبود پیدا کنه. منطقش هم این بود که در لحظه از 6 آنتن داری اطلاعات دریافت می کنی. سرعت دانلودم 48 بیشتر نمیشه (سرویس 512) با نرم افزار IDM --- اگه بدون نرم افزار دانلود کنم بیشتر از 10 نمی شه.

amir_91
31-03-2011, 15:21
سلام

این مشکل کاهش سرعت رو من هم در حدود یک ماه هست که دچار شدم تو منطقه مرزداران. با پشتیبانی تماس گرفتم پیگیری کنن. امروز بعد از دو بار تماس گرفتن و چک کردن شرایط سیگنال دهی مودم، جواب به این مسخره ای به من دادن :

تو منطقه شما قدرت سیگنال بالاست (من هر 5 آنتن مودمم روشنه wifi) باید ببریش توی یک کمد یا چعبه یا اتاقی که سیکنال ضعیف بشه تا سرعتت بهبود پیدا کنه. منطقش هم این بود که در لحظه از 6 آنتن داری اطلاعات دریافت می کنی. سرعت دانلودم 48 بیشتر نمیشه (سرویس 512) با نرم افزار IDM --- اگه بدون نرم افزار دانلود کنم بیشتر از 10 نمی شه.

منم تو مرزداران هستم...6 تا چراغشم روشنه...ولی از این مشکلات شما تا حالا نداشتم...

REGISTERED-USER
31-03-2011, 15:46
سلام دوستان
کسی میدونه جریان این پیغامی که ایرانسل داده چیه؟ اگه نمیخواهید لاگین کنید و اتوماتیک وصل بشه راهش اینه؟

یه لینک هم داده ولی معلوم نیست چیه میری توش هیچی نیست ! :13:

ولی خدایی من تو اهواز دارم استفاده میکنم توی این 6 ماهه خیلی ازش راضیم و عالی بوده ... بهتر از ADSL هست بخصوص وقتی اینکه میری شرکت یا جلسه داری جاهای مختلف با خودت میبریش و استفاده میکنی از مودم یو اس بی :20:

خوب کسی جواب سوال رو میدونه؟

kourosh4
31-03-2011, 16:15
دوستان ماله من 3 روزه که قطعه....:19:
کسی تو شیراز هست که در حاله حاضر سرویسش وصل باشه.....
دو چند منطقه هم امتحان کردم مودم سالمه و ایراد از ایرانسله....
راستی سرویس من اعتباریه و چند روز پیش که حساب رو چک کردم دیدم 20 تومن هدیه دادن .... حالا نمیدونم عیدی دادن یا بخاطر دیرکرد تحویل مودم بود!

hamidcivil
31-03-2011, 16:25
از مودم وایمکس مبین نت میشه برای وایمکس ایرانسل هم استفاده کرد؟

taksoftware
31-03-2011, 17:11
میخواستم بدونم برای مودم usb نیاز به کارت شبکه هم هست یا نه
چون من pc کارت شبکه نداره

lione
31-03-2011, 18:34
دوستان ماله من 3 روزه که قطعه....:19:
کسی تو شیراز هست که در حاله حاضر سرویسش وصل باشه.....
دو چند منطقه هم امتحان کردم مودم سالمه و ایراد از ایرانسله....
راستی سرویس من اعتباریه و چند روز پیش که حساب رو چک کردم دیدم 20 تومن هدیه دادن .... حالا نمیدونم عیدی دادن یا بخاطر دیرکرد تحویل مودم بود!
منم شیرازم اما قطع نیست البته سرعتش پایینه.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

دوستان کسی هست که با وایمکس ایرانسل از نرم افزار چیزشکن استفاده کنه؟

patal
31-03-2011, 18:44

شما تو کدوم منطقه هستین؟

سلام
شما سرعت 1024 کیلو بیت بر ثانیه گرفتی.
هر 8 بیت برابر است با 1 بایت.
بنابراین شما سرعت 128 کیلو بایت بر ثانیه داری. (که همون 1024 کیلو بیت بر ثانیه است.)
در دنیای شبکه و ارتباطات بیت مطرح است ولی روی کامپیوتر شما (HDD شما) بایت مطرح است!

در مورد Dial-Up هم همین بود، ارتباط شما 56 کیلو بود که با 5 دانلود داشتی.
یعنی 56 کیلوبیت بر ثانیه = 7 کیلو بایت بر ثانیه.

بیت را b نشان می دهند. Kb/s
بایت را با B نشان می دهند. KB/s

××××××××××××××××××××××××× ×××××××××
(در مورد اینکه چرا سرعت DownLoad مستقیم یه فایل 10 ه ولی همون فایل با یه DownLoad Manager سرعت 48 می ده، در حالی که ارتباط ما 512 هست (یعنی باید 64 باشه) بعدا می نویسم)

همیشه خوش باشین :40:
©م.م.©

kourosh4
31-03-2011, 19:36
منم شیرازم اما قطع نیست البته سرعتش پایینه.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

دوستان کسی هست که با وایمکس ایرانسل از نرم افزار چیزشکن استفاده کنه؟

ماله من که 3 روزه قطعه.....!!!
چند جا هم امتحان کردم ایراد از شبکه هست....
سرعت شما از کی تا حالا کم شده؟

amjad2
01-04-2011, 04:42
سلام
شما سرعت 1024 کیلو بیت بر ثانیه گرفتی.
هر 8 بیت برابر است با 1 بایت.
بنابراین شما سرعت 128 کیلو بایت بر ثانیه داری. (که همون 1024 کیلو بیت بر ثانیه است.)
در دنیای شبکه و ارتباطات بیت مطرح است ولی روی کامپیوتر شما (HDD شما) بایت مطرح است!

در مورد Dial-Up هم همین بود، ارتباط شما 56 کیلو بود که با 5 دانلود داشتی.
یعنی 56 کیلوبیت بر ثانیه = 7 کیلو بایت بر ثانیه.

بیت را b نشان می دهند. Kb/s
بایت را با B نشان می دهند. KB/s

××××××××××××××××××××××××× ×××××××××
(در مورد اینکه چرا سرعت DownLoad مستقیم یه فایل 10 ه ولی همون فایل با یه DownLoad Manager سرعت 48 می ده، در حالی که ارتباط ما 512 هست (یعنی باید 64 باشه) بعدا می نویسم)

همیشه خوش باشین :40:
©م.م.©

دوست عزیز خیلی ممنون از کلاس آموزشی که گذاشتین ولی اگه دقت کنید بنده همه این موارد رو در نوشته ام مد نظر قرار دادم و فرق بیت و بایت رو کامل میدونم:40:

فکر کنم شما تو اون قسمت که گفتم سرعتم بجای 1024 کیلوبیت الان حدود 55 کیلوبیت هست , فکر کردید که اشتباه کردم!
ولی خیر , بنده کامل درست نوشتم و سرعتم 20 برابر کمتر از حد مطلوب و قرارداد هست.

اینم اضافه کنم که این مشکل مختص من نیست و چند نفر دیگه هم که تو این منطقه هستن دقیقا همین مشکل رو دارن

hamidcivil
01-04-2011, 09:01
از مودم وایمکس مبین نت میشه برای وایمکس ایرانسل هم استفاده کرد؟

اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟

saeed9009
01-04-2011, 09:31
اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟

از مودم مبین نت نمی شه برای ایرانسل استفاده کرد. مبین نت هم مودم ایرانسل رو قبول نمی کنه.

kourosh4
01-04-2011, 11:57
ماله من که 3 روزه قطعه.....!!!
چند جا هم امتحان کردم ایراد از شبکه هست....
سرعت شما از کی تا حالا کم شده؟

3 روز به خاطر اشباه خودم سرویسم قطع بود!!!!!!
(چقدر به ایرانسل بدبخت بدوبیرا گفتم:31:)
دوستان حواستون باشه اگه رمز ورود رو توی حساب کاربریتون عوض کردید حتما توی خود مودم هم عوض کنید واگرنه کانکت نمیشین....

taksoftware
01-04-2011, 19:41
میخواستم بدونم برای مودم usb نیاز به کارت شبکه هم هست یا نه
چون من pc کارت شبکه نداره

یکی به این سوال ج نمیده

dietman
01-04-2011, 22:24
یکی به این سوال ج نمیده

برای استفاده از مودم نیازی به کارت شبکه ندارید. مودم به درگاه USB متصل میشه و از کارت شبکه استفاده نمی کنه.

taksoftware
02-04-2011, 06:35
برای استفاده از مودم نیازی به کارت شبکه ندارید. مودم به درگاه USB متصل میشه و از کارت شبکه استفاده نمی کنه.
برای تنظیماتشم نیازی نداره ؟

fandak
02-04-2011, 08:58

dietman
02-04-2011, 21:21
برای تنظیماتشم نیازی نداره ؟

نه نیازی ندارید. کلاً این نوع مودم هیچ ارتباطی به کارت شبکه نداره و کاملاً از طریق usb کار میکنه.

ehsan_jan3
03-04-2011, 12:14
عجیبه الان چک کردم دیدم 9 گیگ نا قابل تو حسابم است !!!! من 3 گیگ 128 دارم که تا 6 گیگ قابل فهمه (3 از حسابم و 3 گیگ عیدی ) ولی 3 گیگ اضافه از کجا اومده ؟

LordMMD
03-04-2011, 16:43
عجیبه الان چک کردم دیدم 9 گیگ نا قابل تو حسابم است !!!! من 3 گیگ 128 دارم که تا 6 گیگ قابل فهمه (3 از حسابم و 3 گیگ عیدی ) ولی 3 گیگ اضافه از کجا اومده ؟
حق منو تو خوردی :دی

naser_2006
03-04-2011, 23:26
سرعت دانلود و آپلود بسته ی 512 و 1 مگ ش چنده؟
پ.ن:از بس صفحات زیاد بود من نخوندم فقط پرسیدم!:d:

arira
04-04-2011, 19:24
بچه ها این که سایت ایرانسل نوشته اگه تا 20 فروردین مشترک بشیم 2 برابر حجم درخواستی رو بهمون میده یعنی اگه من 6 ماهه 256 با محدودیت 3 گیگ هر ماه بگیرم ایرانسل 6 ماه به من هر ماه 6 گیگ حجم میده یا فقط یک ماه اول از 6 ماه رو 2 برابر میده

saeed9009
05-04-2011, 18:52
این وضعیت سرویس 512 کیلوبیت هست.

mohsenking
05-04-2011, 19:14
من امروز طرح 3 ماهه ایرانسل رو ثبت نام کردم
مودم 635 دوستم رو خونمون امتحان کردم آنتنش پر بود 5تاش
امروز که ثبت نام کردن مودم 632 رو توی فاکتور زده بود
قیافشو تو سایت دیدم خوشگل تر از 635 هست ولی آنتن نداره
کدوم یکی بهتره ؟
توی عکس که یه پورت Lan بیشتر نداشت
از نظر آنتن دهی نسبت به 635 چطوره؟
این 632 قدیمی تر هست درسته؟
نمیدونم چرا حس خوبی بهش ندارم

kasra2002
05-04-2011, 19:43
سلام من سرویس اعتباری رو دارم و از هکر ها می ترسم
باید چکار کنم

fandak
05-04-2011, 19:49

kourosh4
05-04-2011, 20:54
سلام من سرویس اعتباری رو دارم و از هکر ها می ترسم
باید چکار کنم

هکر ....!
منم سرویس اعتباری دارم اما تا حالا از هکرها چیزی نشنیدم...!

Milad4171
05-04-2011, 21:27
خود ایرانسل تا حالا چند بار -- شده. هم سایتش هم سیم کارتاش. ولی وایمکس هنوز من خبری از -- کردنش نشنیدم . چون برد وایکمس خیلی زیاد نیست و ما هم هکرهای خیلی زیادی نداریم بعید میدونم بشه روی وایمکس زیاد مانورد داد.
مگه یکی زرنگی کنه که اون دیگه اسمش هکر نیست!

mohsenking
05-04-2011, 21:59
کدوم یکی بهتره ؟

یکی نیست جواب من دپرسو بده؟

Milad4171
05-04-2011, 22:27
کدوم یکی بهتره ؟
من شماره هاش رو نمیدونم ولی اگر مشکیه هست و همین جدیده خوب چون جایگزین قبلی شده.
اگر قبلیه هست حتما این جدیده تموم شده از اون قبیا گذاشتن.
هیچ فرقی هم توی انتن دهی نداره!!

mohsenking
05-04-2011, 22:55
من شماره هاش رو نمیدونم ولی اگر مشکیه هست و همین جدیده خوب چون جایگزین قبلی شده.
اگر قبلیه هست حتما این جدیده تموم شده از اون قبیا گذاشتن.
هیچ فرقی هم توی انتن دهی نداره!!

شکل مودم این هست :

آخه این اصلا آنتن نداره توی ظاهرش ، آدم فکر میکنه ضعیفه

Milad4171
05-04-2011, 23:04
خوب این همین مدل جدیده هست! خیلی هم خوبه!!
من واسه دو تا از دوستام از همین مودمه خریدم. گیرندگیش هم خوبه! البته باید مطمعن باشی که منطقه ات پوشش خوبی داره اگه نه برو رو مودم خارجی

fandak
06-04-2011, 08:01

Milad4171
06-04-2011, 09:05
آخه این اصلا آنتن نداره توی ظاهرش ، آدم فکر میکنه ضعیفه
الان خیلی از مودم ها هستن که آنتن ندارن. این یه جور حسن محصوب میشه. یعنی قدرت گیرندگی دستگاه اونقدر بالاست که دیگه نیاز به آنتن نیست.
مثلا قبلا مبایلها آنتن داشت. الان تکنولوژی پیشرفت کرده آنتن ها توی خود گوشی هست که چیزی مثل دکل ازش بیرون نیومده!!!

mhmb86
06-04-2011, 15:12
اگه بخوایم 512 وایمکس رو برای خونه بگیریم باید چیکار کنیم؟ میدن یا نه؟ میشه مثلا ما برای یه شرکتی این سرویسو بگیریم بعد مودمو بیاریم خونه ازش استفاده کنیم؟ سوال دیگه اینکه توی برج جواب میده اگر ارتفاع زیاد باشه؟ طبقه 23

Mr.Aras
06-04-2011, 18:19
اگه بخوایم 512 وایمکس رو برای خونه بگیریم باید چیکار کنیم؟ میدن یا نه؟ میشه مثلا ما برای یه شرکتی این سرویسو بگیریم بعد مودمو بیاریم خونه ازش استفاده کنیم؟ سوال دیگه اینکه توی برج جواب میده اگر ارتفاع زیاد باشه؟ طبقه 23

1- اگر از یه شرکت نامه داشته باشید 512 هم میدن. 2- با همون نامه میتونید مستقیما برای خودتون بگیرید نیاز نیست به نام شرکت بگیرید. 3- کلا باید پوشش تو هر منطقه (حتی تو یه خونه) چک بشه

mhmb86
06-04-2011, 22:57
1- اگر از یه شرکت نامه داشته باشید 512 هم میدن. 2- با همون نامه میتونید مستقیما برای خودتون بگیرید نیاز نیست به نام شرکت بگیرید. 3- کلا باید پوشش تو هر منطقه (حتی تو یه خونه) چک بشه
با تشکر از راهنماییتون، یه سوال دیگه هم هست اینکه من الان دارم 1m/s رو سفارش ميدم و زده که نامحدوده ولی توی یه قسمت نوشته "به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود." این یعنی چی؟ من میخوام 24 ساعته دانلود کنم و برای همین نامحدود دارم میگیرم این حرف یعنه نامحدوده ولی محدود!!!!!

saeed9009
06-04-2011, 23:23
با تشکر از راهنماییتون، یه سوال دیگه هم هست اینکه من الان دارم 1m/s رو سفارش ميدم و زده که نامحدوده ولی توی یه قسمت نوشته "به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود." این یعنی چی؟ من میخوام 24 ساعته دانلود کنم و برای همین نامحدود دارم میگیرم این حرف یعنه نامحدوده ولی محدود!!!!!

شما اگه بخواین 24 ساعته دانلود کنید از ماه بعد دیگه بهتون سرویس نامحدود نمیدن. اینکه تا چقدر میتونید دانلود کنید که محدود نشید رو کسی نمی دونه! ولی من یه نفر رو میشناسم که 110 گیگ دانلود داشت با سرویس یک مگابیت. واسه همین رفت تو لیست سیاه.

saeedfweb
06-04-2011, 23:33
سلام
وایمکس دارم با مودم 632 w
حالا من می خوام با وای فای کار کنم
توی مودم رمز عبور رو فعال کردم
و با گوشی تونستم استفاده کنم
اما با لپ تاپ نتونستم وصل شم
شبکه رو پیدا می کنه و کانکت می شه (اینترنت نداره)
ولی لپ تاپ رمز عبور نمی خواد
چطوری رمز عبور بدم بهش؟

iraaaaan
07-04-2011, 00:08
رمز عبور رو که تو تنظیم مودم مشخص می کنی. اما اینکه رمز عبور نمیخواد به دلیل اینه که شاید موقع کانکت شدن تیک گزینه connect automatically رو بر نداشتی و تو حافظه لپ تاپ مونده .
به هر حال برای هر مشکلی می تونی فایل های راهنمای ایرانسل رو بخونی که تو سایتش هست مثلا برای این مشکل فکر کنم این فایله : Wifi_WIN7_Password_User_Manual.pdf
هر چی هم از سایت ایرانسل دانلود کنی از شارژت کم نمیشه.

Nocturne
07-04-2011, 00:17
شما اگه بخواین 24 ساعته دانلود کنید از ماه بعد دیگه بهتون سرویس نامحدود نمیدن. اینکه تا چقدر میتونید دانلود کنید که محدود نشید رو کسی نمی دونه! ولی من یه نفر رو میشناسم که 110 گیگ دانلود داشت با سرویس یک مگابیت. واسه همین رفت تو لیست سیاه.

یعنی نمیشه 24 ساعته دانلود کرد؟؟؟

mhmb86
07-04-2011, 00:21
جدا من نمیدونم منظورشون ازین کار یعنی چی؟ من اگه قراره محدود باشم باید بگن تا چقدر هست!!! حالا نگیم 24 ساعته ولی من حداقل روزی 1 گیگ دانلود دارم

saeed9009
07-04-2011, 00:25
یعنی نمیشه 24 ساعته دانلود کرد؟؟؟

میشه 24 ساعته دانلود کرد ولی وقتی میخواین سرویس رو شارژ کنید مصرف ماه قبل شما رو چک میکنن و بهتون میگن که نمی تونن به شما سرویس نامحدود بدن.

saeed9009
07-04-2011, 00:31
جدا من نمیدونم منظورشون ازین کار یعنی چی؟ من اگه قراره محدود باشم باید بگن تا چقدر هست!!! حالا نگیم 24 ساعته ولی من حداقل روزی 1 گیگ دانلود دارم

با یک گیگ دانلود روزانه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
من ماهی 40 تا 50 گیگ مصرف می کنم . سرویس 512 دارم. تا حالا هم مشکلی نداشتم.

mhmb86
07-04-2011, 00:37
با یک گیگ دانلود روزانه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
ممنون از راهنماییت، 40 تا 50 گیگ خوبه ولی اینجور شرکتا کارشون عین این شرکتای پونزی هست، پول مردم رو خیلی خوشگل اهرم میکنن برای هدفهای خودشون ولی چاره ای نیست ما ایرانی هستیم و باید ازین محصولات ایرانی هم استفاده کنیم. حالا با سرعت 1 مگ دانلود 128 هست دیگه؟ کمتر نیست؟

Nocturne
07-04-2011, 00:48
با سرعت 128 ، سرعت دانلودتون چقدره؟؟
با این سرعت چقدر در ماه دانلود کنیم محدود نمیشیم؟؟
مثلا 30-40 گیگ خوبه؟

خوبه ولی شاید برای سرعتهای دیگه فرق کنه. مثلا 40 گیگ با 128 هم اشکال نداره؟؟

saeed9009
07-04-2011, 01:01
ممنون از راهنماییت، 40 تا 50 گیگ خوبه ولی اینجور شرکتا کارشون عین این شرکتای پونزی هست، پول مردم رو خیلی خوشگل اهرم میکنن برای هدفهای خودشون ولی چاره ای نیست ما ایرانی هستیم و باید ازین محصولات ایرانی هم استفاده کنیم. حالا با سرعت 1 مگ دانلود 128 هست دیگه؟ کمتر نیست؟

بله . یک مگابیت میشه 128 کیلوبایت. این رو هم بگم که بعضی مناطق کمبود پهنای باند دارن.الان واسه من غرب تهران سرعت دانلود با یک کانکش در حد دیال آپ هست ولی اگه کانکشن ها رو ببرم بالا میشه به نصف سرعت حدود 250 کیلوبیت رسید!

مثلا 40 گیگ با 128 هم اشکال نداره؟؟

این مقدار دانلود با 128 یعنی تقریبا 24 ساعته تو دانلود ! فکر کنم اشکال داشته باشه!

mhmb86
07-04-2011, 01:05
بله . یک مگابیت میشه 128 کیلوبایت. این رو هم بگم که بعضی مناطق کمبود پهنای باند دارن.الان واسه من غرب تهران سرعت دانلود با یک کانکش در حد دیال آپ هست ولی اگه کانکشن ها رو ببرم بالا میشه به نصف سرعت حدود 250 کیلوبیت رسید!
منظورتون رو از تعداد کانکشن متوجه نشدم. اگه میشه یه توضیح بده

fandak
07-04-2011, 08:04

saeed9009
07-04-2011, 09:33
منظورتون رو از تعداد کانکشن متوجه نشدم. اگه میشه یه توضیح بده

دانلود منیجر میتونه یک فایل رو مثلا از چهار قسمت دانلود کنه. چهار بار کانکشن زده میشه و شما اون موقع میتونید با سرعت بالاتری دانلود کنید. بعضی سرور ها مثل هات فایل تعداد کانکشن برای هر فایل رو به 5 محدود کردن.

برای من که این روزها سرعت ایرانسل افتضاحه برای دانلود حداقل باید 10 کانکشن رو فایل زده بشه که سرعت بره بالا. اگه همون فایل یا یک کانکشن دانلود بشه سرعتم میشه در حد دیال آپ شاید هم بدتر.

mhmb86
07-04-2011, 14:30
متوجه شدم، یعنی ممکنه الان که من 1 مگ گرفتم سرعتم پایین باشه یعنی بیاد روی 60 کیلوبایت یا کمتر؟ ایرانسل تضمینی روی سرعتش نداره؟

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

اگرم میشه در مورد این تاپیک هم راهنماییم کنید ممنون میشم

ab1168
07-04-2011, 15:56
قرار بود به عنوان عیدی حجم پایه ثبت نامی رو دو برابر کنند ( برای کسانی که تا 3 فروردین شارژ کردند)
طرح 4 گیگ پایه داشتم که 6ماهه اعتباری شارژ کردم
قاعدتا باید بشه 8 گیگ ولی 4 گیگ پایه ثابت مونده و 9 گیگ اضافه در ماه اول شارژ کردند !
یعنی مجموعا حدود 13 گیگ برای ماه اول
با توجه به صحبت هایی که با پشتیبانی کردم متوجه شدم دارن تلاش میکنند که بگن اون تبلیغ غلط املایی داشته و منظور ما فقط ماه اول بوده و برای کسانی که 6 ماهه شارژ کردن حجم دو برابر نمیدیم
در هر صورت در ماه اول که خیلی بیشتر از حجم نوشته شده در تبلیغ شون شارژ شده ، بعید میدونم ماه های بعدی چنین خبرهایی بشه

تصور میکنم بیشتر کسانی که عیدی بهشون تعلق گرفته همین وضعیت رو داشته باشند

iCe m@n
07-04-2011, 19:47
سلام دوستان من میخوام یه وایمکس بگیرم ولی توی این انجمن دیدم که 2 نوع وایمکس داریم یکی ایرانسل یکی هم مبین نت حالا فرق این دو تا چیه؟

من الان برای گرفتن وایمکس چه مدارکی رو باید ارائه بدم تا بتونم سرویس رو بگیرم ؟

در کل ممنون میشم یه توضیح کلی در مورد این سرویس بدید:46:

iCe m@n
07-04-2011, 19:54
لطفا حذف شود................

Nocturne
07-04-2011, 19:59
بگید ببینم وای مکس ایرانسل رو بخوام بخرم چقدر باید پول بدم؟
برای سه ماهه و شش ماهه بگید
ضمنا از اون مودم زردا نمیخوام بگیرم. از اونا میخوام که تو کل خونه پخش میکنه

mehryar1973
08-04-2011, 11:03
اونطور که معلومه هنوز این قضیه حداکثر دانلود مجاز برای نامحدود ها تو این تاپیک به جایی نرسیده:31:
برید صفحات قبل تر میبنید که دوستانی بودن که گفتن با حداکثر توان همیشه در حال دانلود بوده وهستن ومشکلی
هم براشون پیش نیومده

dietman
08-04-2011, 21:46
سلام

سلام

مشکل من حل که نشد هیچ به طرز فاجعه باری افتضاح شده. حداکثر سرعتم رسیده در حد 98kb/s . مودم رو جای دیگه هم امتحان کردم باز سرعت افتضاحه. حیف شد که اینترنت sepanta رو قطع کردم. دوباره میخوام برم درخواست بدم که وصلش کنن. دوستان کسی اطلاع داره که به دلیل عدم همخوانی سرعت اینترنت با سرویس خریداری شده میتونم مودم رو به ایرانسل برگردونم؟ 3 ماهه که سرویس رو گرفتم.

saeed9009
08-04-2011, 22:39
سلام

مشکل من حل که نشد هیچ به طرز فاجعه باری افتضاح شده. حداکثر سرعتم رسیده در حد 98kb/s . مودم رو جای دیگه هم امتحان کردم باز سرعت افتضاحه. حیف شد که اینترنت sepanta رو قطع کردم. دوباره میخوام برم درخواست بدم که وصلش کنن. دوستان کسی اطلاع داره که به دلیل عدم همخوانی سرعت اینترنت با سرویس خریداری شده میتونم مودم رو به ایرانسل برگردونم؟ 3 ماهه که سرویس رو گرفتم.

از 22 بهمن به بعد که کلی مشترک اضافه کردن سرویس شده در حد افتضاح. حتی نمی شه با دیال آپ مقایسه کرد. دوستانی که میخوان ثبت نام کنن دست نگه دارن! حتما قبلش مودم ایرانسل رو از دوستی آشنایی بگیرن و تو منطقه خودشون تست کنن و بعد اقدام کنن. تو خیلی از مناطق تهران مشکل کمبود پهنای باند رو دارن.

با پشتیبانی تماس گرفتم پیگیری کنن. امروز بعد از دو بار تماس گرفتن و چک کردن شرایط سیگنال دهی مودم، جواب به این مسخره ای به من دادن :

دقیقا این حرف رو پشتیبانی به من هم گفت. همین رو به دوستم هم گفتن! ظاهرا خیلی خوب به بخش پشتیبانی یاد دادن که این مزخرفات رو به یوزرها بگن.

این هم وضعیت امروز.

iCe m@n
08-04-2011, 23:04
دوستان یعنی شما میگید از ایرانسل سرویس نگیرم
چون من تازه میخوام درخواست بدم

farzin1986
09-04-2011, 00:38
اونطور که معلومه هنوز این قضیه حداکثر دانلود مجاز برای نامحدود ها تو این تاپیک به جایی نرسیده:31:
برید صفحات قبل تر میبنید که دوستانی بودن که گفتن با حداکثر توان همیشه در حال دانلود بوده وهستن ومشکلی
هم براشون پیش نیومده
درود دوست عزیز..
سقف دانلود شما برابر است با 24 ساعته و 7 روز هفته و طول ماه دانلود کردن با سرعت قراردادتون..
با خیال راحت دانلود کنید..
بنده چند ماهی میشه تقریبا 24 ساعته دانلود دارم میکنم.. و هیچ مشکلی نیست..
در صورت تماس با 707 نیز به این نتیجه میرسین..:40::40::40:

farzin1986
09-04-2011, 00:50
درود..
سرعت اینترنت مثل اینکه از گیت وی اصلی نوسان داره وبالا و پایین میره..
از چند تا از دوستانم که سرویس های مختلف داشتن آمار گرفتم..
فکر کنم مربوط به تست های اینترنت ملی باشه..
اگه اون طرح اینترنت پاک و ملی فعال شه که پیشنهاد میکنم نگیر اصلا..:13:
چون دیگه نه وی پــــــــــــــــی ان کار میکنه نه هیچ filtrشکـــــــــــن دیگه ایی..
به تعرفه های دو شرکت نگاه کن ببین کدوم با مصرفتون سازگار تر هست..
و مهمتر پوشش کدوم تو منطقه بهتر هست...:11:

farzin1986
09-04-2011, 00:51
درود..
سرعت اینترنت مثل اینکه از گیت وی اصلی نوسان داره وبالا و پایین میره..
از چند تا از دوستانم که سرویس های مختلف داشتن آمار گرفتم..
فکر کنم مربوط به تست های اینترنت ملی باشه..
اگه اون طرح اینترنت پاک و ملی فعال شه که پیشنهاد میکنم نگیر اصلا..:13:
چون دیگه نه وی پــــــــــــــــی ان کار میکنه نه هیچ filtrشکـــــــــــن دیگه ایی..
به تعرفه های دو شرکت نگاه کن ببین کدوم با مصرفتون سازگار تر هست..
و مهمتر پوشش کدوم تو منطقه بهتر هست...:11:

fandak
09-04-2011, 05:08

Milad4171
09-04-2011, 07:07
PN/\ روی وایمکس کار نمیکنه؟

کسی اکسس پوینت به مودم مخصوصا این مودم کله قندیه وصل کرده؟؟ جواب میده؟

ata.royalfalcon
09-04-2011, 08:22
PN/\ روی وایمکس کار نمیکنه؟

فعلا كه كار ميكنه تا بعد ........

mhmb86
09-04-2011, 13:39
برد مودم bm632w چقدره؟

mhmb86
09-04-2011, 13:49
راستی برای یه سرویس میشه از دو مودم همزمان استفاده کرد؟

mnbobo
09-04-2011, 13:56
سلام

من از اواسط اسفند برای مودم USB ثبت نام کردم پول رو هم ریختم ولی هی میگن نداریم فعلا!!!!!!!! بعدم میگم خوب به جاش Wi-Fi بیارید میگن نمیشه، باید بری قراردادت رو فسخ کنی دو هفته بدویی که پولتو پس بگیری! بعد دوباره ثبت نام کنی که اونم معلوم نیست کی میان واسه نصب!
کسی میدونه کی مودم USB میاره؟ من چیکار کنم؟ :41:

fandak
09-04-2011, 14:32

dietman
09-04-2011, 19:11
سلام

جالبه که صبحها قبل از ساعت 6 سرعت دانلود من به 60 میرسه ولی از ساعت 8 که تقریبا استفاده از اینترنت شروع می شه سرعت میشه در حد دایال آپ. فکر کنم تو ثبت نام دهه فجر بطرز فجیعی سرویس فروختند که جالا توش موندند و دارند سرویس رو بین افراد share میکنند. این مشکل بیشتر در سمت غرب تهران شایع شده. امروز عصر مودم رو بردم سمت پاسداران خیابان زمرد که تراکم هم بالاست. آنتن دهی کامل سرعت دانلود هم 60 بود. حالا نمیدونم چون عصر بود کاربرهای اداری استفاده نمی کردند اینطوری بود یا نه. منزل پدرم هم با 2 خط آنتن دهی سرعت دانلود بین 60 و 30 متغییر بود. فردا اقدام میکنم برای سپنتا (بیخود نمی گن هرچقدر پول بدی آش میخوری) 3 سال سپنتا داشتم یکروز قطع نبود. همیشه سرعت 25 (سرویس 256) کل عید رو هم که رایگان.

dietman
09-04-2011, 20:29
راستی برای یه سرویس میشه از دو مودم همزمان استفاده کرد؟

برای یک حساب میتونید دو مودم داشته باشید ولی همزمان نمی تونید استفاده کنید. حتما باید یکی خاموش باشه.

mhmb86
09-04-2011, 21:28
کسی میدونه متن درخواست سرعت بالا چیه؟ از طرف پزشک که مهر نظام پزشکی هم داره

joe_satriani
09-04-2011, 21:40

با سلام
تغييرات بيشتر توي نوشتن مشخصات و عملكردهاي داخلي مودم خودش رو نشون ميده
كاركرد مودم رو بهبود ميبخشه و ...

موفق باشيد.

Milad4171
09-04-2011, 21:45
کسی به این مودم کله قندی ها اکسس پوینت وصل کرده؟؟؟

amjad2
10-04-2011, 00:31
وضعیت بسیار نامناسب سروسیهای وایمکس ایرانسل

حدود 7 ماه هست که سرویس یک مگ نامحدود ایرانسل رو دارم. سرعت دانلود یک فایل با یک کانکش به راحتی حدود 120 الی 124 کیلوبایت بود و بدون هیچ نوسان خاصی دانلود انجام میشد.
ولی الان حدود 2 ماه میشه که سرعت دانلود روز به روز بدتر میشه و داره همینطور پایین میاد. اینطور به نظر میرسه که باید شعار " ایرانسل هر روز بدتر از دیروز " رو برای ایرانسل انتخاب کرد.

در حال حاظر اگر یک فایل رو با یک کانکش دانلود کنم ( یعنی به همون روش سابق ) سرعت دانلود حدود 10-13 کیلوبایت نشون داده میشه!! یعنی حدود 11 برابر کمتر از چیزی که اون رو به من فروختن
بنابراین مجبورم که حدود 10 فایل رو به طور همزمان دانلود کنم و هر کدوم رو با 4 کانکشن برای دانلود تنظیم کنم ( یعنی 40 برابر تنظیمات سابق ) که با این حال سرعت دانلودم به نزدیکی 60-80 کیلوبایت میرسه!! یعنی باز هم حدود نصف سرعتی که باید باشه و در خوش بینانه ترین حالت به 70% سرعتی که به من فروخته شده

از دانلود که بگذریم باید به وبگردی و باز کردن سایتها برسیم

متاسفانه در اونجا هم وضع بسیار ناجور و داغون به نظر میرسه
بعضی از سایتها اصلا باز نمیشن و بعضی دیگه ناقص باز میشن و بعضی از قسمتهاشون لود نمیشه!!
بعضی سایتهای دیگه هم بسیار بسیار کند باز میشه
مثلا من که با تراوین سروکار دارم , اومدم و سایت تراوین رو با اینترنت دایال آپ مقایسه کردم و جالبه که بدونید سایت تراوین در اینترنت دایال آپ حدود 1.5 الی 2 برابر زودتر از اینترنت من (که مثلا سرعتش یک مگابیت بر ثانیه هست) باز میشد!!!!!!

اما یک آمار جالب دیگه:
قبلا که با سایتهای تست سرعت , سرعت اینترنتم رو تست میکردم همیشه حدود همون یک مگابیت یا همون 128 کیلوبایت رو نشون میداد ولی توی این 2 ماه همیشه زیر 10 کیلوبایت نشون داده و فقط یکی دو بار حدود 18 کیلوبایت نشون داد( ماشاا... ایرانسل , شاخ غول شکونده بود ها !!) حتی 7-8 بار 3 کیلوبایت سرعت رو ثبت کرد!!!

دیگه خودتون ببینید عمق فاجعه رو !!!

خب من هم برای اینکه مطمن بشم که ایراد از سمت خودم نیست رفتم و مودم رو بردم یک منطقه دیگه ( شهرک غرب ) و اونجا مودم رو روی یک سیستم دیگه امتحان کردم ولی اصلا هیچ فرقی نکرد و دیگه کاملا مطمن شدم که ایراد از سمت خود شرکت ایرانسل هست

قبلا هر وقت کسی میخواست که اینترنت بگیره حتما بهش وایمکس ایرانسل رو معرفی میکردم ولی الان که وجدانم بد جوری داره اذیتم میکنه. آخه این چکاری بود که کردم؟؟ چرا بیخود یه عده دیگه رو هم مثل خودم انداختم تو چاه؟؟؟
خدا یا ما رو ببخش و بیامرز !

در هر صورت این نامه خودش یه توبه نامه به حساب میاد و شاید با این کار حداقل بتونم عده ای رو از به دام افتادن نجات بدم و از اعصاب خردی عده ای جلوگیری کنم.

نتیجه کلام اینکه به هیچ وجه وایمکس ایرانسل نخرید مگه اینکه بخواید از خودتون تست اعصاب بگیرید

siamak_kh
10-04-2011, 00:45
من هم دقيقا همين طور شد.....4 ماه پيش 512 نا محدود ثبت نام كردم.....2 ماه اول سرعتش از حد مجاز هم بالا تر بود.....پيش همه تعريفش رو كردم....الان سرعت دانلودش تو speed test كمتر از 10 و با ديسكانكت شدن هاي پشت سر هم هست.....100 دفعه زنگ زدم شركت چرت و پرت نصيبم كردن....حيف اون 300000 تومان پول..... همين الان سرعت دانلودم با DAP--3kb هستش..

Milad4171
10-04-2011, 07:14
ایرانسل معمولا واسه ی نامحدودا این برنامه رو راه انداخته! منم کسایی رو میشناسم که همین مشکل رو داشتن .ولی فقط با 512. 256 و128 مشکلی نبوده. فکر کنم واسه سرعت بالاست و احتمالا دانلود بالا و همون قانون ایرانسل که نامحدودا هم یه جورایی محدودا . واسه همین سرعت رو وقتی از حد نساب میزنه بالا کم میکنن که طرف نتونه دیگه دانلود کنه!

fandak
10-04-2011, 07:28
با سلام
تغييرات بيشتر توي نوشتن مشخصات و عملكردهاي داخلي مودم خودش رو نشون ميده
كاركرد مودم رو بهبود ميبخشه و ...

موفق باشيد.

بسيار بسيار سپاسگزار

بالاخره بعد از گذاشتن 7 - 8 بار پست گذاشتن تكراري اين سوال ، شما پيدا شدي و لطف كردي جواب دادي / :40:

farzin1986
10-04-2011, 09:51
برد مودم bm632w چقدره؟
درود..
در فضای باز و بدون دیوار در بهترین شرایط یعنی دستگاهی که دارای WLAN هست نیز نوع خوبی باشه و واقعا رنج n باشه و در حالتی که Transmit power رو روی high ست کرده باشین.. 150 متر..
در منزل تا شعاع 50 متر.. در بد ترین شرایط که من با موبایلم تست کردم ..

farzin1986
10-04-2011, 09:59
کسی میدونه متن درخواست سرعت بالا چیه؟ از طرف پزشک که مهر نظام پزشکی هم داره

دوست عزیز:
بهترین راه که گمراه نشین اینه که از 707 جویا بشین..
ولی وقتی به کارمندان و دانشجویان میدن، چرا به پزشکان محترم ندن..
البته یه سرچ کوچیک تو این همین فروم بزنین خیلی از سوالات جواب داده شده..:27:

denzelmovie
10-04-2011, 10:06
دوستان من میخوام وایمکس ایرانسل بخرم
فقط باید از کجا بفهمم که چه مودمی باید بخرم؟

farzin1986
10-04-2011, 10:07
کسی به این مودم کله قندی ها اکسس پوینت وصل کرده؟؟؟
بله میشود به پورت wan اتصال دهید..:11:

farzin1986
10-04-2011, 10:18
دوستان من میخوام وایمکس ایرانسل بخرم
فقط باید از کجا بفهمم که چه مودمی باید بخرم؟

-مودم wifi بهترین گزینه برای منزل هست چون همزمان میتوانید چند دستگاه که دارای wlan هستند رو هم شبکه کنید هم به اینترنت متصل کنید.. فقط bm632w بگیرین..

-اگه سیگنال خیلی ضعیف هست و حتما میخواهین از وایمکس استفاده کنین از مودم outdoor که گرون ترین هست 200ت بود..

-اگر هم فقط یک سیستم خانگی دارین و نمیخواهین از لپ تاپ یا موبایل استفاده کنین بهترین گزینه مودم داخلی معمولی..

-اگه جابجا زیاد میشین و اینترنت همراه نیاز دارین همراه با لپ تاپتون مودم usb، البته از پوشش wimax در مناطق مورد نظرتون مطمئن شید.. باید بگم این مودم نسبت به قبلی ها ضعیف تر هست..
برای قیمت های بروز به سایت irancell.ir مراجعه شود..

farzin1986
10-04-2011, 10:26
ایرانسل معمولا واسه ی نامحدودا این برنامه رو راه انداخته! منم کسایی رو میشناسم که همین مشکل رو داشتن .ولی فقط با 512. 256 و128 مشکلی نبوده. فکر کنم واسه سرعت بالاست و احتمالا دانلود بالا و همون قانون ایرانسل که نامحدودا هم یه جورایی محدودا . واسه همین سرعت رو وقتی از حد نساب میزنه بالا کم میکنن که طرف نتونه دیگه دانلود کنه!
نه دوست عزیز یه مقدار مربوط به ترافیک بسیار بالای بود که ناشی از زیاد شدن ناگهانی کاربر های ام تی ان هست و بخش خیلی بزرگش مربوط به کل اینترنت ایران هست (gateway) کلیه ISP ها چند وقته افت کیفیت محسوسی داشتن..
سرویس خودم 256 نا محدود چند وقت بسیار افتضاح بود ولی دو روزه با IDM دانلود رو 30 تا 32 کیلو بایت هست با خود ویندوز هم 27 تا 29..
موفق باشین..:11:

denzelmovie
10-04-2011, 12:35
-مودم wifi بهترین گزینه برای منزل هست چون همزمان میتوانید چند دستگاه که دارای wlan هستند رو هم شبکه کنید هم به اینترنت متصل کنید.. فقط bm632w بگیرین..

-اگه سیگنال خیلی ضعیف هست و حتما میخواهین از وایمکس استفاده کنین از مودم outdoor که گرون ترین هست 200ت بود..

-اگر هم فقط یک سیستم خانگی دارین و نمیخواهین از لپ تاپ یا موبایل استفاده کنین بهترین گزینه مودم داخلی معمولی..

-اگه جابجا زیاد میشین و اینترنت همراه نیاز دارین همراه با لپ تاپتون مودم usb، البته از پوشش wimax در مناطق مورد نظرتون مطمئن شید.. باید بگم این مودم نسبت به قبلی ها ضعیف تر هست..
برای قیمت های بروز به سایت irancell.ir مراجعه شود..

برای سیستم خانگی میخوام
جابجا هم زیاد نمیشم و لپ تاپ هم ندارم
همون wifi bm632w خوبه؟
سیگنال رو از کجا بفهمم ضعیفه یا نه؟
چون فعلا مودم outdoor رو نمیتونم بخرم