PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

SANA.F
07-02-2011, 21:41
سلام

یه اطلاعاتی درباره این مودمهای میخواستم
فقط یه دستگاه میتونه بشون وصل بشه؟
سیم کارت هم میخورن؟
دیگه نیازی به اون مودمها نیست؟

farzin1986
07-02-2011, 22:22
سلام

یه اطلاعاتی درباره این مودمهای میخواستم
فقط یه دستگاه میتونه بشون وصل بشه؟
سیم کارت هم میخورن؟
دیگه نیازی به اون مودمها نیست؟
WiFi به یک pc با کابل متصل میشود و تعداد زیادی به صورت بیسیم میتوانند متصل شوند.. (32تا)
USB فقط یک سیستم..
هیچ کدام هم سیم کارت نمیخورند..
با مودم های اج که تبلیغ میشه اشتباه نگیرین ..

web4web
07-02-2011, 23:00
امروزه از طرف ايرانسل زنگ زدند و گفتد كه منطقه شما در محدوده زرد رنگ است و بايد مودم فضاي باز تهيه كنيد ، من گفتم نمي خوام و همون داخلي واي فاي مي خوام و گفت پول رو پرداخت نكنيد و من گفتم همون موقع ثبت نام پول رو پرداخت كردم و گفت چون پرداخت كرديد ميان نصب مي كنند وبعد از فعال شدن تا دو روز مي تونيد برگردونيد.من بهش گفتم حالا شما كي مياي ؟ حالا شما بيا يك تست بكن اگر امواج خيلي ضعيف بود پول رو پ ميگيرم و اون گفت كه من از دفتر مركزي زنگ ميزنم و تكنسين براي نصب باهاتون تماس ميگيره...
----.>ياد رفت بهش بگم كه چند آپارتمان پايين تر از ما ، يكي از دوستان گرفته و بدون تقويت كننده usb با سرعت 512 حدود 35 تا دانلود داره !!!!!!!! در ضمن قسمت اونا تراكم آپارتمان زياده ولي آپارتمان ما بسيار مناسب و طبقه ي آخر هست ! نمي دونم اين نقشه ايرانسل بدرد چي ميخوره !!!!! .
الان هنوز وقتي وارد ecare ميشم نوشته پرداخت شده ولي اولش نوشته در انتظار تاييد مدارك وايمكس ! اين مدارك چه زماني تاييد مي شودند ؟‌زماني كه تكنسين مودم و وايمكس رو تحويل بده ؟ يا اينكه در دفتر مركزي مدارك تاييد نشده ؟‌!

farzin1986
07-02-2011, 23:12
امروزه از طرف ايرانسل زنگ زدند و گفتد كه منطقه شما در محدوده زرد رنگ است و بايد مودم فضاي باز تهيه كنيد ، من گفتم نمي خوام و همون داخلي واي فاي مي خوام و گفت پول رو پرداخت نكنيد و من گفتم همون موقع ثبت نام پول رو پرداخت كردم و گفت چون پرداخت كرديد ميان نصب مي كنند وبعد از فعال شدن تا دو روز مي تونيد برگردونيد.من بهش گفتم حالا شما كي مياي ؟ حالا شما بيا يك تست بكن اگر امواج خيلي ضعيف بود پول رو پ ميگيرم و اون گفت كه من از دفتر مركزي زنگ ميزنم و تكنسين براي نصب باهاتون تماس ميگيره...
----.>ياد رفت بهش بگم كه چند آپارتمان پايين تر از ما ، يكي از دوستان گرفته و بدون تقويت كننده usb با سرعت 512 حدود 35 تا دانلود داره !!!!!!!! در ضمن قسمت اونا تراكم آپارتمان زياده ولي آپارتمان ما بسيار مناسب و طبقه ي آخر هست ! نمي دونم اين نقشه ايرانسل بدرد چي ميخوره !!!!! .
الان هنوز وقتي وارد ecare ميشم نوشته پرداخت شده ولي اولش نوشته در انتظار تاييد مدارك وايمكس ! اين مدارك چه زماني تاييد مي شودند ؟‌زماني كه تكنسين مودم و وايمكس رو تحويل بده ؟ يا اينكه در دفتر مركزي مدارك تاييد نشده ؟‌!
معمولا بعد از نصب مدارک مربوط به سرعت بالاتز از 128Kbs خود نصاب ها میگیرند و حدودا 24 ساعت بعد وارد سیستم میشه..
البته به ترافیک کاریشون مرتبط هست.. برای خودم ساعت 21 اومدن برای نصب و حدود 24:00 بود که حسابم فعال شد..

ساحل 1
08-02-2011, 01:38
سلام.میخواستم بدونم برای کسی که حدودا روزی 2.5 ، 3 ساعت فقط وبگردی میکنه (دانلود نمیکنه) حدودا چند گیگ ترافیک در ماه مصرف میشه؟ اگه زود جوابمو بدین ممنون میشم.

xero.1992
08-02-2011, 01:46
سلام.میخواستم بدونم برای کسی که حدودا روزی 2.5 ، 3 ساعت فقط وبگردی میکنه (دانلود نمیکنه) حدودا چند گیگ ترافیک در ماه مصرف میشه؟ اگه زود جوابمو بدین ممنون میشم.

فکر نکنم 2 گیگ هم بشه !

arira
08-02-2011, 02:47
اطاق من ایرانسل فقط لب پنجره آنتن میده آیا این به این معنی هست که نمیتونم از wimax استفاده بکنم یا اصلا ربطی نداره؟

یه سوال دیگه اینکه ایرانسل هزینه راه اندازی میگیره یا نه؟

web4web
08-02-2011, 09:12

-بله-8000 هزار تومان هزينه نصب است.
-بايد پوشش منطقه رو نگاه كنيد ، فوقش پرداخت مي كنيد اگر كيفيت لازم رو نداشت پول رو پس ميگيريد.

ساحل 1
08-02-2011, 09:35
اگه برای یک وبگردی حدود 2 گیگ در ماه مصرف بشه ،پس برای سرعت 128 3 گیگ ایرانسل فکر کنم خیلی کم باشه.نه؟
این طرح زمستان مبین نت هم که یکساله قرارداد میبندیم ماهی 2.5 گیگ .پس اینم کم هست که. مخصوصا این چون قرارداد یکساله هست اگه 2.5 گیگ برام کم باشه تا یکسال هیچ کار نمیتونم بکنم.نمیدونم چیکارکنم!!! کدوم رو انتخاب کنم؟

farzin1986
08-02-2011, 11:01
اگه برای یک وبگردی حدود 2 گیگ در ماه مصرف بشه ،پس برای سرعت 128 3 گیگ ایرانسل فکر کنم خیلی کم باشه.نه؟
این طرح زمستان مبین نت هم که یکساله قرارداد میبندیم ماهی 2.5 گیگ .پس اینم کم هست که. مخصوصا این چون قرارداد یکساله هست اگه 2.5 گیگ برام کم باشه تا یکسال هیچ کار نمیتونم بکنم.نمیدونم چیکارکنم!!! کدوم رو انتخاب کنم؟
درود میتونین از بسته های افزایشی استفاده کنید..
ببینین کدوم بهترین پوشش رو تو منطقه دارن..

adidas_nike
08-02-2011, 11:32
سلام دوستان. بنظر من برای کاربری شرکت و خانگی و کلا جاهایی که کاربر همیشه در اون منطقه از اینترنت استفاده میکنه adsl خیلی بهتر و کم هزینه تر و کم دردسر تر و پر سرعت تر از wimax هستش . ویژگی اصلی wimax که اون رو برتر از adsl میکنه خاصیت جابجایی اون هستش و استفاده در حال حرکت هستش که اون هم در ایران فعال نیست . پس چه لزومی به استفاده از این سرویس کم کیفیت و پر هزینه هست؟ فقط در مواردی توصیه می شه که فعال سازی adsl برای منطقه خاصی مقدور نباشد . در مواقع اظطراری که نیاز به دسترسی به اینترنت در حال حرکت هست سرویس gprs خیلی خوبه چون خاصیت mobility داره در حالی که wimax نداره .تازه سرعت پایین gprs با 128 wimax برابری میکنه . منطقه تحت پوشش gprs بسیار وسیعتر از wimax هستش.
wimax سرویس پیشرفته ایست ولی نه با این شرایطی که داره عرضه می شه.
فرض کنید رفتید با قطار مسافرت تو راه نمیتونید از wimax استفاده کنید در حالی که با gprs میشه

mehrdad_hidden
08-02-2011, 11:59
سلام دوستان وقتتون بخير...
من از شيراز هستم...ميخواستم وايمکس از ايرانسل بگيرم
خيلی وقته فروم ها رو دنبال ميکنم...
من adsl نميتونم بگيرم...
اول ميخوام بدونم 128-256-512- rate دانلود تا چند ميره واسه هر کدوم؟
منظور از اين قطع شدن ها چيه چه مدت طول ميکشه؟
خيلی ميره رو اعصاب ؟
منطقه ما زرد هست...
پارسال وايمکس گرفتم با مودم خارجی ولی آنتن نميداد
حالا بعد از 1 سال دوباره ميخوام بگيرم...
چه مودمی بگيرم...
usb wifi ya out dooor
usb اصلاً جواب ميده؟

ساحل 1
08-02-2011, 13:07
ببینین کدوم بهترین پوشش رو تو منطقه دارن..

توی نقشه های مبین نت منطقه یوسف اباد تقریبا تحت پوشش نیست.ولی به خودشون که زنگ زدم میگن محدوده شما لب مرز هست و میتونین از مودم داخلی استفاده کنید.
اما توی ایرانسل کاملا در محدوده سبز هستیم.
اینطور که من حساب کردم
ایرانسل -سرعت 128-3گیگ ماهیانه-برای یکسال 160 هزار تومان

مبین نت -سرعت 128-سالیانه 25 گیگ + جمعه ها دانلود رایگان -برای یکسال 200 هزار تومن

حالا به نظر شما کدوم بهتره؟
راستی یکی از دوستان گفته بود برای یک وبگردی ساده در ماه با روزی 3 ساعت در اینترنت بودن 2 گیگ حدودا مصرف میشه،به نظر شما زیاد نگفتن؟

P‌C
08-02-2011, 13:40
توی نقشه های مبین نت منطقه یوسف اباد تقریبا تحت پوشش نیست.ولی به خودشون که زنگ زدم میگن محدوده شما لب مرز هست و میتونین از مودم داخلی استفاده کنید.
اما توی ایرانسل کاملا در محدوده سبز هستیم.
اینطور که من حساب کردم
ایرانسل -سرعت 128-3گیگ ماهیانه-برای یکسال 160 هزار تومان

مبین نت -سرعت 128-سالیانه 25 گیگ + جمعه ها دانلود رایگان -برای یکسال 200 هزار تومن

حالا به نظر شما کدوم بهتره؟
راستی یکی از دوستان گفته بود برای یک وبگردی ساده در ماه با روزی 3 ساعت در اینترنت بودن 2 گیگ حدودا مصرف میشه،به نظر شما زیاد نگفتن؟
وقتی میگن میشه یعنی میشه دیگه! مسئولیتش با خودشونه...
اگر مصرف روزانتون زیاد نیست و همینطور احتمال میدید که نیاز به دانلود رایگان پیدا میکنید 100درصد توصیه میکنم مبین نت بگیرید. اگر مبین نت میگیرید هم حتما توصیه میکنم 512 بگیرید با اینکه 5 گیگ سالیانه کمتره ولی برای دانلود رایگان خیلی به نفعتون تموم میشه.(البته من کیفیت ایرانسل رو تضمین میکنم ولی هنوز عملا مبین نت رو تست نکردم)
اگر در این 2-3 ساعت سایت های دارای عکس زیاد و حجیم نمیرید ،کلیپ آنلاین نمی بینید یعنی در حد همین فروم بازدید دارید من فکر میکنم مصرفتون از 1 گیگ هم کمتر میشه در ماه.

LordMMD
08-02-2011, 14:37
دوستان برای ثبت نام اکانت جدید با مودم اشتراکی (یعنی همون که از قبل یه مودم اضافه داریم و برای ثبت نام جدید دیگه مودم نمیخواهیم) باز هم 8 تومن هزینه نصب میاد رو تعرفه....جالبه میگن که این جزو رواله و به هر حال چون تکنسین برای گرفتن مدارک میاد این 8 تومن رو باید پرداخت کنید.

یه سوال دیگه. کسی تا حالا شده که وقتی اکانتش تموم شده باشه ، سر موقع حسابش رو شارژ نکرده باشه و سرویسش قطع بشه ؟! بعدش که بخواهی دوباره سرویس بگیری چی میشه ؟ دوباره روز از نو روزی از نو !؟ هزینه نصب و ارسال مدارک و ......... ؟؟

Mr.Aras
08-02-2011, 18:39
نمیدونم این ماه، حساب کاربریتون رو چک کردید یا نه؟ یه خورده قاطی پاطیه!!! :13:
من این ماه زیاد دانلود نکردم برام نوشته :

مجموع کل استفاده ها (بایت) 1907911680

بعد توی مشاهده جزئیات حساب های ویژه نوشته :

ترافيک رايگان 150809 که میشه 1/5 گیگ

این نشون میده یا اون تقریبا 2 گیگ بالا درست نیست یا این 1/5 گیگ. و من مطمئنم اون 2 گیگ بالا درست نیست چون بعد از 7 ماه دیگه مصرف اینترنتم دستم اومده.
اگرهم دقت کرده باشید چند روز اول ماه مجموع کل استفاده ها رو تو سایت صفر می زد. خدا میدونه دوباره چه کار کردن؟!!! :21:

hd2000
08-02-2011, 19:21
سلام دوستان.
من امروز وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم.
و یک sms برام اومد که شناسه پرداخت داشت و نوشته بود صبر کنید تا ایرانسل باهاتون تماس بگیره بعد پول را پرداخت کنید.
می خواستم بدونم می تونم من قبل از تماس پول را پرداخت کنم یا باید صبر کنم تا تماس بگیرن.؟؟؟

ehsan-inventor
08-02-2011, 20:23
سلام دوستان
من درخواست گواهی دادم بعد از یه هفته که رفتم دانشگاه میگن بین ترم گواهی نمیدیم !
حالا می خواستم بپرسم میشه از اداره یا شرکت یا ... یه آشنا معرفی گرفت؟
اصلا اسمش چی میشه؟! متن و محتوای چیزی که از اداره به ایرانسل باید بدم تا بتونم 256 بگیرم چی باشه؟
در این صورت نوع مشتری چی میشه؟
شخصی
کاربر مجاز
شرکتی
کدومش؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید

farzin1986
08-02-2011, 23:46
سلام دوستان.
و یک sms برام اومد که شناسه پرداخت داشت و نوشته بود صبر کنید تا ایرانسل باهاتون تماس بگیره بعد پول را پرداخت کنید.
می خواستم بدونم می تونم من قبل از تماس پول را پرداخت کنم یا باید صبر کنم تا تماس بگیرن.؟؟؟
حتما صبر کنید تا با شما تماس بگیرند..

farzin1986
08-02-2011, 23:57
من adsl نميتونم بگيرم...

1- ميخوام بدونم 128-256-512- rate دانلود تا چند ميره واسه هر کدوم؟
128-->16
256-->32
512-->64
با IDM یا DAP معمولا همین سرعت هارو میگیری با تغییرات ناچیز کمتر از یک کیلوبایت

2-منظور از اين قطع شدن ها چيه چه مدت طول ميکشه؟خيلی ميره رو اعصاب ؟
قطعی نداره ایرانسل مگر اینکه از طرف بچه های بالا امر شه..:13:
اگر هم ریست شدن منظورتون هست که بله رو اعصاب بــــــــــــــود این مشکل مربوط هست به مودم BM635 و بقیه مودم ها مشکل ندارند..(BM632w & USB & OUTDOOR)

3-منطقه ما زرد هست... پارسال وايمکس گرفتم با مودم خارجی ولی آنتن نميداد
چه مودمی بگيرم...usb wifi ya out dooor
usb اصلاً جواب ميده؟
خیر، اگه در پوشش زرد هستید از امور مشترکین توسعه شبکه رو در منطقه جویا شید.. اگه جواب منفی بود راهی ندارید بغیر از OUTDOOR

a_shz
09-02-2011, 00:05
سلام دوستان.
من هم 2 روز پیش گرفتم 1 روز طول کشید تا زنگ زد تا زنگ نزده پول نده چون باید تایید کنه که منطقه شما تحت پوشش هست

a_shz
09-02-2011, 00:11
اطاق من ایرانسل فقط لب پنجره آنتن میده آیا این به این معنی هست که نمیتونم از wimax استفاده بکنم یا اصلا ربطی نداره؟

نه این bts که شما ازش استفاده میکنی شاید اصلا تجهیزات وایمکس روش نصب نباشه همچنین محدوده فرکانسی امواج gsm (موبایل شما) با وایمکس متفاوت هست و هیچ ربطی به هم نداره
2- هزینه راه اندازیش فکر کنم 8 هزار باشه و از همه هم میگیره

a_shz
09-02-2011, 00:19
من adsl نميتونم بگيرم...
اول ميخوام بدونم 128-256-512- rate دانلود تا چند ميره واسه هر کدوم؟
منظور از اين قطع شدن ها چيه چه مدت طول ميکشه؟
خيلی ميره رو اعصاب ؟
منطقه ما زرد هست...
پارسال وايمکس گرفتم با مودم خارجی ولی آنتن نميداد
چه مودمی بگيرم...
usb wifi ya out dooor
usb اصلاً جواب ميده؟
سرعت های سرویس وایمکس ایرانسل real هست یعنی 128=16 256= 32 512=64 اینا همش KB/s هست.
از قطع شدنش خبر ندارم:)
امسال پوشش هاش کامل تر شده مثلا پارسال از فلکه قصر الدشت به بالا اصلا پوشش نداشت ولی الان داره (فکر میکنم یه انتنی تو معالی اباد زدن)
هر وقت ثبت نام کردی یه نفر زنگ میزنه بهت میگه چه مودمی باید بگیری

P‌C
09-02-2011, 00:30
یه سوال دیگه. کسی تا حالا شده که وقتی اکانتش تموم شده باشه ، سر موقع حسابش رو شارژ نکرده باشه و سرویسش قطع بشه ؟! بعدش که بخواهی دوباره سرویس بگیری چی میشه ؟ دوباره روز از نو روزی از نو !؟ هزینه نصب و ارسال مدارک و ......... ؟؟
تا حالا به همچین موردی برخورد نکردم ولی اگر در بیسیک یا پایه باشه یه sms میفرسته که تا چهارم برج پرداخت نکنید قطع میشه ولی تا به حال که پرداخت کردیم. اما اگر نخواید پرداخت کنید میتونید سرویستون رو(اگر 128 یا 256 هست) به تعرفه آزاد تبدیل کنید تا دیگه نیاز به اشتراک ماهیانه نباشه و با اعتبار 0 هم اکانت دست نمیخوره، یه جوری میشه تعلیق موقت و نامحدود سرویس.

ehsan-inventor
09-02-2011, 11:17
سلام دوستان
من درخواست گواهی دادم بعد از یه هفته که رفتم دانشگاه میگن بین ترم گواهی نمیدیم !
حالا می خواستم بپرسم میشه از اداره یا شرکت یا ... یه آشنا معرفی گرفت؟
اصلا اسمش چی میشه؟! متن و محتوای چیزی که از اداره به ایرانسل باید بدم تا بتونم 256 بگیرم چی باشه؟
در این صورت نوع مشتری چی میشه؟
شخصی
کاربر مجاز
شرکتی
کدومش؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان، لطف می کنید؟

mehrdad_hidden
09-02-2011, 17:00
دوستان مرسی از راهنمايی تون ...مرسی دارين...بوس بوس :دی

Mr.Aras
09-02-2011, 17:55
دوستان، لطف می کنید؟

اگر شرکتی آشنا داری که بهت معرفی بده خیلی راحت تر از دانشگاست، یه معرفی تو سربرگ رسمی اون شرکت می گیری با این متن که مثلا:
آقای احسان جهت دریافت اینترنت با سرعت 256 کیلوبیت معرفی می شود.
بعدشم مهر و امضا شرکت
نوع کاربریش هم میشه شرکتی (حقیقی)

LordMMD
10-02-2011, 10:17
به مناسبت 22 بهمن امروز سرعت به زور به 10 میرسه...سرویس 512
با این حساب فردا هم احتمالا لنگر کشتی کابل رو پاره میکنه !

masa_1379
10-02-2011, 11:44
وایمکس ایرانسل در حال اغما به سر می برد.:2:

Mr.Aras
10-02-2011, 11:52
بابا من 24 ساعته نتونستم ایمیلم رو چک کنم!!!! دردم و به کی بگم ای خدااااااااااااااااا :42::22::34:
من توی یاهو نمی تونم برم وگرنه جی میل باز میشه

ata.royalfalcon
10-02-2011, 13:35
بابا من 24 ساعته نتونستم ایمیلم رو چک کنم!!!! دردم و به کی بگم ای خدااااااااااااااااا :42::22::34:

من ساعت یک و نیم امروز راحت تونستم جیمیل رو وارد شم

_Kami_
10-02-2011, 15:19
من توی یاهو نمی تونم برم وگرنه جی میل باز میشه
اره ایمیل یاهو باز نمیشه:10:

MVP77
10-02-2011, 15:47
از دوستان یکی لطف میکنه درایور مودم usb وایمکس رو اینجا آپلود کنه بزاره
امروز بعد از 8 روز مودم رو آوردن اما سی دی درایور تو جعبه نبود

meysammagical
10-02-2011, 15:59

تو دی وی دی رام سیستمت رو نگاه کن ببین اونجا نیست :31:
کارشناس برای منم آورد نصب کرد و وقتی رفت دیدم سی دی نیست
خواستم زنگ بزنم و بگم که سی دیش نیست شانسی دیدم توی درایو دی وی دی هست
گذاشته بود نصب کنه دیگه بیرون نیاورده بودش

MVP77
10-02-2011, 16:15
تو دی وی دی رام سیستمت رو نگاه کن ببین اونجا نیست :31:
کارشناس برای منم آورد نصب کرد و وقتی رفت دیدم سی دی نیست
خواستم زنگ بزنم و بگم که سی دیش نیست شانسی دیدم توی درایو دی وی دی هست
گذاشته بود نصب کنه دیگه بیرون نیاورده بودش
نه وقتی مودم رو از جعبه آورد بیرون اصلا سی دی توش نبود
دوستان یکی لطف کنه درایور مدل BM338 رو اینجا بزاره دعاش میکنم
7-8 مگ بیشتر فکر نمیکنم باشه

تو اینترنت هم هر چی میگردم درایورش رو پیدا نمیکنم

:11::11:

امین1356
10-02-2011, 16:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amihs
10-02-2011, 20:45
بچه ها راسته که وایمکس ایرانسل از شب 24م قطع میشه؟ :41:

ata.royalfalcon
10-02-2011, 20:55
دوستان سلام
من یه سوال دارم اساسی
لپ تاپ من وایرلس داره جوریکه وقتی بر روی علامت مانیتور در system tray راست کلیک میکنم چندتا وایرلس پیدا میشه حالا میخوام بدونم اونها میتونن از وایمکس من دزدی کنن اگه آره چی کارکنم تا امنیتش بالا بره ؟؟؟؟؟؟؟؟

LordMMD
10-02-2011, 21:27
نه وقتی مودم رو از جعبه آورد بیرون اصلا سی دی توش نبود
دوستان یکی لطف کنه درایور مدل BM338 رو اینجا بزاره دعاش میکنم
7-8 مگ بیشتر فکر نمیکنم باشه

تو اینترنت هم هر چی میگردم درایورش رو پیدا نمیکنم

:11::11:
خود مودم وقتی به رایانه وصل میشه، یک درایو مقل فلش مموری میاره تو mycomputer که توش درایور نصبش هست و کلا نیازی به cd نداره !

farzin1986
11-02-2011, 01:07
بچه ها راسته که وایمکس ایرانسل از شب 24م قطع میشه؟ :41:
درود..
1:04 بامداد تهران..
سرعت بصورت محسوسی پایین اومده ولی خوشبختانه قطع نشده..
اینترنت مخابرات و چند شرکت دیگه کلا قطع بوده امروز از 10 صبح به بعد..
خدا بداد برسه بیستو 5 بهمن و...
یا هو، پیکاسا، وردپرس فــیــــلــــــتـــــــــ ـــر..

farzin1986
11-02-2011, 01:16
دوستان سلام
من یه سوال دارم اساسی
لپ تاپ من وایرلس داره جوریکه وقتی بر روی علامت مانیتور در system tray راست کلیک میکنم چندتا وایرلس پیدا میشه حالا میخوام بدونم اونها میتونن از وایمکس من دزدی کنن اگه آره چی کارکنم تا امنیتش بالا بره ؟؟؟؟؟؟؟؟
-اگه شما outdoor داری و با کابل لن متصل میشید که هیچ جای نگرانی نداره.. راه پشت بوم رو کنترل کنید تا خدایی نکرده مودم رو ندزدن..
" یک نانو استیشن که مربوط به ارتباط وایرلس هست به همین طریق از دوستم دزدیده شد.."

-ولی اگه از اکسس پوینت های WIFI استفاده میکنید حتما از کد گذاری های امنیتی انتقال استفاده کنید.. بهتر و ایمن تر هست که از WPA استفاده کنید و گزینه MAC Filter رو فعال کنید و مک های مجازی که میشناسید رو مجوز دهی کنید تا احتمال هــــــــــــــــــــــــ ــک شدن شبکتون هم صفر بشه..

siamak_mu
11-02-2011, 12:54
دوستان ایرانسلی خواستم ببینم وایمکس ایرانسل نامحدود به معنای واقعی هست یا نه پشت سرش یه محدودیتی تعریف کردن؟ یعنی اگه مثلاً فرض کنیم سرعت 512 ایرانسل 58 کیلوبایت در ثانیه باشه و اگه 24 ساعته دانلود بشه حدود 150 گیگابایت در ماه میشه دانلود کرد؟

مرسی :11:

P‌C
11-02-2011, 13:02
دوستان ایرانسلی خواستم ببینم وایمکس ایرانسل نامحدود به معنای واقعی هست یا نه پشت سرش یه محدودیتی تعریف کردن؟ یعنی اگه مثلاً فرض کنیم سرعت 512 ایرانسل 58 کیلوبایت در ثانیه باشه و اگه 24 ساعته دانلود بشه حدود 150 گیگابایت در ماه میشه دانلود کرد؟

تحت همون قوانین fup هست و نمیتونید از تمام ظرفیت سرویستون استفاده کنید.

farzin1986
11-02-2011, 13:07

درود دوست عزیز..
بله به معنای واقعی نامحدود هست..
و با 512Kbs شما سرعت دانلود معمولی 60 تا 64 کیلو بایت میتونین دانلود کنید..
با IDM یا DAP دانلود کنید و کل پهنای باند رو به خودتون اختصاص بدین تقریبا همون 64KB/s با یک مقدار خیلی کم افت و خیز..

من خودم 256کیلوبیت نامحدود دارم حدود32 دانلود دارم..

بحث کاملی در اینباره شده در پست های پیشین..
شما 24 ساعت شبانه روز و تمام ماه میتونین دانلود کنین..:11:
برای اطمینان بیشتر میتونین با 707 تماس بگیرین و تماس از خطوط ایرانسل با 707 رایگان هست.

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

دوست عزیز منظورتون از FUP و تمام ظرقیت سرویس چیست؟
با احترام..

P‌C
11-02-2011, 13:24
[/COLOR]
دوست عزیز منظورتون از FUP و تمام ظرقیت سرویس چیست؟
با احترام..
خود ایرانسل در موردش توضیح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.منظورم تمام ظرفیت سرویس یعنی ماکزیمم حجمی که میشه از یک سرویس وایمکس 512 ایرانسل بصورت 24/7/365 دانلود یا آپلود کرد.توجه کنید که سرویس های نامحدود این چنینی بصورت delicate نیستند و سرویسهای دلیکیت که توسط شرکت زیرساخت عرضه میشه قیمت بسیار بالایی داره بنابراین مثلا شرکت ایرانسل یک خط STM1 رو بین چندین کاربر خودش شیر میکنه تا بتونه با سرشکن کردن هزینه کاربر بیشتری رو جذب کنه و طبیعیه که اگر فقط یک کاربر از تمام ظرفیت خودش استفاده کنه دیگه عملا برای بقیه کاربرا پهنای باندی نمیمونه. بنابراین اومدن قانون عمومی fup رو برای اینطور سرویسها تعریف کردند.

siamak_mu
11-02-2011, 13:29

fup که قانون شاتله!! شما مطمئن هستید با تاپیک شاتل اشتباه نگرفتید؟

درود دوست عزیز..
بله به معنای واقعی نامحدود هست..
و با 512Kbs شما سرعت دانلود معمولی 60 تا 64 کیلو بایت میتونین دانلود کنید..
با IDM یا DAP دانلود کنید و کل پهنای باند رو به خودتون اختصاص بدین تقریبا همون 64KB/s با یک مقدار خیلی کم افت و خیز..

من خودم 256کیلوبیت نامحدود دارم حدود32 دانلود دارم..

بحث کاملی در اینباره شده در پست های پیشین..
شما 24 ساعت شبانه روز و تمام ماه میتونین دانلود کنین..:11:
[COLOR=DarkSlateGray]برای اطمینان بیشتر میتونین با 707 تماس بگیرین و تماس از خطوط ایرانسل با 707 رایگان هست.

خیلی ممنونم خیالم رو راحت کردید فقط اگه پست مبدأ اون بحث که فرمودین رو دم دست دارین لطف میکنین؟ گشتم پیدا نکردم.

اگه پوشش موبایل ایرانسل توی خونمون قوی باشه دلیل میشه پوشش وایمکس هم قوی باشه؟ توی نقشه منطقه زرد بودیم که مودم بیرونی میخواد ولی من تو مکالمه مشکلی ندارم (طبقه بالا هستیم ارتفاع خوبی از سطح زمین داریم.)

ویرایش:

farzin1986 عزیز فکر نمیکنید دوستمون P‌C راست میگن با توجه به سایت خود ایرانسل؟

P‌C
11-02-2011, 13:36

نه عزیز چه ربطی به شاتل داره؟ توی پست قبلی که گفتم FUP که مخفف Fair use policy هست یک قانون عمومی و حتی جهانیه:

farzin1986
11-02-2011, 13:42
خود ایرانسل در موردش توضیح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنظورم تمام ظرفیت سرویس یعنی ماکزیمم حجمی که میشه از یک سرویس وایمکس 512 ایرانسل بصورت 24/7/365 دانلود یا آپلود کرد.توجه کنید که سرویس های نامحدود این چنینی بصورت delicate نیستند و سرویسهای دلیکیت که توسط شرکت زیرساخت عرضه میشه قیمت بسیار بالایی داره بنابراین مثلا شرکت ایرانسل یک خط STM1 رو بین چندین کاربر خودش شیر میکنه تا بتونه با سرشکن کردن هزینه کاربر بیشتری رو جذب کنه و طبیعیه که اگر فقط یک کاربر از تمام ظرفیت خودش استفاده کنه دیگه عملا برای بقیه کاربرا پهنای باندی نمیمونه. بنابراین اومدن قانون عمومی fup رو برای اینطور سرویسها تعریف کردند.

1- سرویس وایمکس اولین سرویس اینترنت پرسرعتی هست که بنده دیدم واقعا dedicated هست و مطابق قرارداد شما (با یه مقدار چشم پوشی از کندی های پیش اومده که متاسفانه در ایران دلایل متعدد داره ) تقریبا همون سرعت رو به شما ارائه میده..
ADSL ها معمولا این کا رو میکنند و شیر میکنند بطوری که در ساعات کم باری سرعت شما تا چندین برابر قراردادتون با میره و در ساعات پر ترافیک سرعت در حد دایال آپ میشه..
بنده شخصا با سرویس های صبانت-آسیاتک-پارس آنلاین این نکته رو تجربه کردم..
ولی در وایمکس همچین چیزی نیست..

2-

به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

و دقیقا منظور از این بند این هست که شما میتوانید با استفاده از یک سری کد و نرم افزار سرور های ایرانسل را فریب داده و به پهنای باندی بیشتر از قراردادتون دسرسی پیدا کنید..
مثلا شما با قرارداد 256kbs می توانید برای مثال همانند کسی که تعرفه 2Mbs داره دانلود کنید و در اینصورت هست که سقف مجاز دانلود رو نقض میکنید.. که طبیعی هست همچنین واکنشی..
ولی شما اگر با سرعت قراردادتون بصورت 24/7/365 دانلود کنین هیچ مشکل پیش نخواهد آمد و هیچ محدودیتی برای شما هعمال نخواهد شد..

farzin1986
11-02-2011, 14:00

خیلی ممنونم خیالم رو راحت کردید فقط اگه پست مبدأ اون بحث که فرمودین رو دم دست دارین لطف میکنین؟ گشتم پیدا نکردم.

اگه پوشش موبایل ایرانسل توی خونمون قوی باشه دلیل میشه پوشش وایمکس هم قوی باشه؟ توی نقشه منطقه زرد بودیم که مودم بیرونی میخواد ولی من تو مکالمه مشکلی ندارم (طبقه بالا هستیم ارتفاع خوبی از سطح زمین داریم.)

ویرایش:

farzin1986 عزیز فکر نمیکنید دوستمون P‌C راست میگن با توجه به سایت خود ایرانسل؟

پست#2278 صفحه 228 این فلش آبی رو بزن..
شبکه EDGE یا GPRS ایرانسل بر روی بستر GSM فراهم شده ..
ولی شبکه WiMAX دکل ها و جایگاه خاصی دارند..
و اصولا ارتباطی بین این دو نیست..

ata.royalfalcon
11-02-2011, 14:04
-اگه شما outdoor داری و با کابل لن متصل میشید که هیچ جای نگرانی نداره.. راه پشت بوم رو کنترل کنید تا خدایی نکرده مودم رو ندزدن..
" یک نانو استیشن که مربوط به ارتباط وایرلس هست به همین طریق از دوستم دزدیده شد.."

-ولی اگه از اکسس پوینت های WIFI استفاده میکنید حتما از کد گذاری های امنیتی انتقال استفاده کنید.. بهتر و ایمن تر هست که از WPA استفاده کنید و گزینه MAC Filter رو فعال کنید و مک های مجازی که میشناسید رو مجوز دهی کنید تا احتمال هــــــــــــــــــــــــ ــک شدن شبکتون هم صفر بشه..

دستت درد نکنه بهم چسبید
حالا یه سوال دیگه ببخشید
این مودم usb امکان -- شدن هست یعنی من با مودم usb به اینترنت متصل باشم دیگران میتونن دزدی کنن ؟؟؟

P‌C
11-02-2011, 14:16
1- سرویس وایمکس اولین سرویس اینترنت پرسرعتی هست که بنده دیدم واقعا dedicated هست و مطابق قرارداد شما (با یه مقدار چشم پوشی از کندی های پیش اومده که متاسفانه در ایران دلایل متعدد داره ) تقریبا همون سرعت رو به شما ارائه میده..
ADSL ها معمولا این کا رو میکنند و شیر میکنند بطوری که در ساعات کم باری سرعت شما تا چندین برابر قراردادتون با میره و در ساعات پر ترافیک سرعت در حد دایال آپ میشه..
بنده شخصا با سرویس های صبانت-آسیاتک-پارس آنلاین این نکته رو تجربه کردم..
ولی در وایمکس همچین چیزی نیست..

2-

و دقیقا منظور از این بند این هست که شما میتوانید با استفاده از یک سری کد و نرم افزار سرور های ایرانسل را فریب داده و به پهنای باندی بیشتر از قراردادتون دسرسی پیدا کنید..
مثلا شما با قرارداد 256kbs می توانید برای مثال همانند کسی که تعرفه 2Mbs داره دانلود کنید و در اینصورت هست که سقف مجاز دانلود رو نقض میکنید.. که طبیعی هست همچنین واکنشی..
ولی شما اگر با سرعت قراردادتون بصورت 24/7/365 دانلود کنین هیچ مشکل پیش نخواهد آمد و هیچ محدودیتی برای شما هعمال نخواهد شد..
فرزین خان فکر نکنم اینجوری باشه. چون واقعا قیمت پهنای باند توی کشور بالاست و ابدا نه برای ایرانسل و نه هیچ سرویس دهنده اینترنتی کشور نمیصرفه که با این قیمت یک سرویس آزاد از لحاظ دانلود در اختیار مشتری قرار بده.
الان شما تمام وقت دارید دانلود میکنید؟ 707 تماس گرفتید و آزاد بودن دانلود برای سرعت قرارداد رو تایید کرده؟
اون قضیه هـک کردن سرور هم جداست. به نظر من اصلا از نظر عملی امکان چنین کاری وجود نداره حالا شاید تئوری بشه کاری کرد ولی اینکه کسی وقت بذاره بیاد با هـک کردن ایرانسل سرعتش رو بالا ببره و ایرانسل هم از ترسش بیاد جلوگیری از این کار رو اسمش رو بذاره :"خط مشی مصرف صحیح "؟ اصلا اون کار نمیشه "مصرف" میشه "هـک!" میشه "دزدی" از ایرانسل که خیلی راحت میاد شکایت میکنه از اون مصرف کننده توی دادگاه و حقش رو میگیره نه اینکه سرویسش رو از نامحدود در بیاره بکنه محدود! باز هم تاکید میکنم اون چیزی که شما میگی یعنی بالا بردن سرعت از حد قرارداد یک کار غیرممکن از لحاظ عملی هست. مخصوصا اینکه شبکه وایمکس ایرانسل از امنیت بالایی برخوردار هست.
اگر هم الان صحبتش نیست که کسی به این دلیل محدود شده باشه احتمالا بدلیل بالا بودن ظرفیت ورودی کلی اینترنت ایرانسل هست نسبت به تعداد مشتری هاش هست که فعلا کاری نداره.

3taxxx
11-02-2011, 18:03
سلام
بین انتخاب وایمکس ایرانسل و مبین نت گیج شدم

ایرانسل با سرعت 128 سرویس دانود رایگان داره؟
اخه مبین نت فکر کنم از 2 شب تا 8 صبح داره.

Electronic-Arts
11-02-2011, 19:04
دستت درد نکنه بهم چسبید
حالا یه سوال دیگه ببخشید
این مودم usb امکان -- شدن هست یعنی من با مودم usb به اینترنت متصل باشم دیگران میتونن دزدی کنن ؟؟؟
خیر دوست عزیز هیچ راهی برای -- کردن وایمکس نیست لااقل تا الان که من ندیدم راهی داشته باشه بعدشم چون Wi-Fi مربوط به کاربر هست وقتی اون رو -- کنی در حقیقت کاربر رو -- کردی اما اگر بر فرض محال هم بشه وایمکس رو -- کرد ایرانسل -- نشده نه کاربر

kakolak90
11-02-2011, 21:07
ولی به نظر من می ارزه چون همیشه باهاته دیگه .... روزی برسد که گیر ما هم بیاد این وایمکس تا اون موقع ارزون تر هم میشه مثل سیمکارت ایرانسل که اولاش گرون بود ولی الان مفت مفته

LordMMD
11-02-2011, 21:41
سلام

ایرانسل هیچگونه رایگانی نداره...
ولی مبین نت شبانه رایگان داره

farzin1986
11-02-2011, 23:51
فرزین خان فکر نکنم اینجوری باشه. چون واقعا قیمت پهنای باند توی کشور بالاست و ابدا نه برای ایرانسل و نه هیچ سرویس دهنده اینترنتی کشور نمیصرفه که با این قیمت یک سرویس آزاد از لحاظ دانلود در اختیار مشتری قرار بده.
الان شما تمام وقت دارید دانلود میکنید؟ 707 تماس گرفتید و آزاد بودن دانلود برای سرعت قرارداد رو تایید کرده؟
اون قضیه هـک کردن سرور هم جداست. به نظر من اصلا از نظر عملی امکان چنین کاری وجود نداره حالا شاید تئوری بشه کاری کرد ولی اینکه کسی وقت بذاره بیاد با هـک کردن ایرانسل سرعتش رو بالا ببره و ایرانسل هم از ترسش بیاد جلوگیری از این کار رو اسمش رو بذاره :"خط مشی مصرف صحیح "؟ اصلا اون کار نمیشه "مصرف" میشه "هـک!" میشه "دزدی" از ایرانسل که خیلی راحت میاد شکایت میکنه از اون مصرف کننده توی دادگاه و حقش رو میگیره نه اینکه سرویسش رو از نامحدود در بیاره بکنه محدود! باز هم تاکید میکنم اون چیزی که شما میگی یعنی بالا بردن سرعت از حد قرارداد یک کار غیرممکن از لحاظ عملی هست. مخصوصا اینکه شبکه وایمکس ایرانسل از امنیت بالایی برخوردار هست.
اگر هم الان صحبتش نیست که کسی به این دلیل محدود شده باشه احتمالا بدلیل بالا بودن ظرفیت ورودی کلی اینترنت ایرانسل هست نسبت به تعداد مشتری هاش هست که فعلا کاری نداره.

درود دوست عزیز PC البته همین قیمت هم 11 برابر همین ترکیه بیخ گوشمونه..

-الان شما تمام وقت دارید دانلود میکنید؟ در صورت نیازم بله دوره قبل 42 گیگابایت دانلود داشتم..
- 707 تماس گرفتید و آزاد بودن دانلود برای سرعت قرارداد رو تایید کرده؟ بله دقیقا تاکید کرد که میتونم 24 ساعتع و تمام طول ماه رو دانلود کنم.. بشرطی که سرعت دانلود از سرعت قرارداد که برای من 32KB/s بالاتر نشه..

-باز هم تاکید میکنم اون چیزی که شما میگی یعنی بالا بردن سرعت از حد قرارداد یک کار غیرممکن از لحاظ عملی هست. این نکته رو هم خود اپراتور 707 گفت، زمانی که من در مورد همین خط مشی پرسیدم..
و اطمینان 100% داد من حتی شماره اپراتوریشم دوباره پرسیدم از خودش و یادداشت کردم..

بازم میگم هرکس شک داره زنگ بزنه 707 با سیم ایرانسل رایگانه تمام شک و شبهات برطرف میشه بخدا من که هر چی میگم قبول نمی کنین..:19:

با احترام..
:11:

kourosh4
11-02-2011, 23:56
دوستان سلام...
من میخام وایمکس ایرانسل بگیرم و چند تا سوال دارم و اگه دوستانی که وایمکس دارن کمک کنن یه دنیا ممنون میشم...:11:
میخام سرویس اعتباری بردارم و فقط میدونم با کارت شارزهای ایرانسل شارز میشه درسته؟
اگه من مثلا 2000 شارز کنم چه قدر حجم بهم میده و محدودیت زمان داره یا نه ؟
موقع ثبت نام 128 اعتباریه پایه رو انتخاب کنم یا ازاد رو....
الان که میخام ثبت نام کنم با مدم wi.fi میشه 48 تومن .... هزینه دیگه ای هم داره مثل شارز اولیه..
ممنون میشم اگه زود جوابمو بدین ...:10:

Mr.Aras
12-02-2011, 00:03
سلام

به این چیزاش فکر نکن، قبل از خرید وایمکس به اولین چیزی که باید فکر کنی پوشش اون شرکت توی محدودتونه. اگر اشتباه کنی ممکنه بعدا حسابی پشیمون بشی...
پس اول از همه به پوشش شبکه دقت کن

farzin1986
12-02-2011, 00:09
دستت درد نکنه بهم چسبید
حالا یه سوال دیگه ببخشید
خواهش میکنم دوست عزیز..
شبکه وایمکس از نظر امنیت شبکه یکی از بهترین و امن ترین شبکه هاست و نفوذ به این شبکه غیر ممکن هست جوری که خیلی از بانک های امریکایی از زیر ساخت وایمکس برای ارتباط بین شعب و ATM ها و مراکز استفاده میکنن.

Mr.Aras
12-02-2011, 00:12
...
اگه پوشش موبایل ایرانسل توی خونمون قوی باشه دلیل میشه پوشش وایمکس هم قوی باشه؟ توی نقشه منطقه زرد بودیم که مودم بیرونی میخواد ولی من تو مکالمه مشکلی ندارم (طبقه بالا هستیم ارتفاع خوبی از سطح زمین داریم.)....
یک بار برای دوستانی که نمیدونن بگم.
آنتن دهی وایمکس ایرانسل هیج ربطی به آنتن دهی موبایلش نداره. چونکه برای ارایه سرویس وایمکس باید تجهیزات جدیدی روی دکل ها (BTS) نصب بشه. یعنی ممکنه خونه شما کنار دکل ایرانسل باشه ولی روی این دکل تجهیزات وایمکس نصب نشده باشه.

farzin1986
12-02-2011, 00:26
دوستان سلام...
من میخام وایمکس ایرانسل بگیرم و چند تا سوال دارم و اگه دوستانی که وایمکس دارن کمک کنن یه دنیا ممنون میشم...:11:

میخام سرویس اعتباری بردارم و فقط میدونم با کارت شارزهای ایرانسل شارز میشه درسته؟

برای اولین بار در ایران، کلیه کاربران وایمکس ایرانسل می توانند از طریق کارت شارژهای موجود در بازار (ویژه سیم کارتهای اعتباری ایرانسل) جهت پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه خود اقدام نمایند.

اگه من مثلا 2000 شارز کنم چه قدر حجم بهم میده و محدودیت زمان داره یا نه ؟
موقع ثبت نام 128 اعتباریه پایه رو انتخاب کنم یا ازاد رو....
الان که میخام ثبت نام کنم با مدم wi.fi میشه 48 تومن .... هزینه دیگه ای هم داره مثل شارز اولیه..

با انتخاب سرویس اعتباری وایمکس ایرانسل، علاقه‌مندان می توانـند تنها با خرید یک مودم و بدون نیاز به پرداخـت هزینه اشتراک ماهیانه، از مزایای این سرویس بهره مند شوند. این کاربران قادر خواهند بود با انتخاب طرح های تعرفه با سرعت های ١٢٨ و ٢٥٦ کیلو بیت بر ثانیه و تنها با خرید بسته افزایشی دلخواه خود، به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که در صورت عدم تمایل به استفاده و یا به پایان رسیدن حجم بسته افزایشی انتخابی کاربر، سرویس وی قطع نشده و وی قادر خواهد بود بر اساس نرخ مصرف آزاد همچنان به استفاده از سرویس ادامه دهد.

- برای استفاده از اینترنت ١٢٨ و ٢٥٦ کیلوبیت بر ثانیه، هیچ هزینه ای به عنوان حق اشتراک ماهیانه، در ابتدای دوره از شما دریافت نمی‌گردد.

- در صورتی که کاربر به مدت ٩٠ روز از سرویس استفاده نکند، سرویس وی به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

خرید بسته‌های افزایشی متوالی:
با خرید بسته های افزایشی متوالی، مانده حساب وایمکس نیز به میزان ارزش و تاریخ انقضای بسته، افزایش می‌یابد. برای نمونه به مورد زیر توجه کنید:
اگر بسته افزایشی با حجم ١ گیگابایت خریداری کرده اید، اعتباری معادل ٦٥,٠٠٠ ریال با محدودیت زمانی یک ماهه به حساب وایمکس شما منظور می شود.
کاربران وایمکس ایرانسل می‌توانند باقیمانده اعتبار بسته افزایشی خود را به بسته افزایشی بعدی منتقل نمایند. با خرید هر بسته ‌افزایشی دوره اعتبار این بسته‌ها به مدت مجموع بسته‌های خریداری شده و تا سقف ١٨٠ روز افزایش می‌یابد. برای نمونه، اگر علاوه بر بسته ای با حجم ٣ گیگا بایت و اعتبار باقیمانده ٢٠ روزه (بسته الف)، بسته دیگری با حجم ١ گیگا بایت و اعتبار ٣٠ روزه (بسته ب) خریداری شود، مدت اعتبار بسته افزایشی (به اندازه روزهای باقیمانده بسته الف، به علاوه مدت اعتبار بسته ب -٥٠ روز-) افزایش می‌یابد.
توجه داشته باشید که سقف مهلت استفاده از بسته افزایشی فعال شده ١٨٠ روز بوده و با خرید بسته‌های جدید این میزان افزایش نخواهد یافت. برای نمونه: اگر بسته الف (با حجم ٣ گیگابایت و ٩٠ روز اعتبار) را خریداری نموده و روز بعد بسته ب (با حجم ٢ گیگابایت و ٦٠ روز اعتبار) و روز بعد از آن نیز بسته ج (با حجم ٤ گیگابایت و ٩٠ روز اعتبار) خریداری گردد، آنگاه اعتبار کل بسته افزایشی برابر با اعتبار باقیمانده بسته الف بعلاوه اعتبار باقیمانده بسته ب و ج یعنی (٩٠+٥٩+٨٨) ٢٣٧ روز می‌باشد. اما با توجه به اینکه سقف اعتبار ١٨٠ روز تعیین شده است اعتبار بسته به ١٨٠ روز کاهش می‌یابد.

دسترسی دائمی!

مصرف آزاد:

یکی دیگر از خدمات فوق العاده ایرانسل برای کاربران، سرویس «مصرف آزاد» می‌باشد. در صورتی که میزان ترافیک ماهانه طرح تعرفه شما به اتمام رسیده و از طرفی نیاز مصرفی شما به اندازه‌ای نباشد که به خاطر آن بخواهید بسته افزایشی خریداری نمایید، می‌توانید از «مصرف آزاد» استفاده نمایید. هزینه مربوطه از حساب شما کسر شده یا در صورتحساب منظور خواهد شد. هزینه مصرف آزاد از اینترنت ١٠٠ ریال به ازای هر مگابایت می باشد. توجه داشته باشید که هزینه استفاده از اینترنت به صورت آزاد در مقایسه با نرخ معمول طرح تعرفه و یا بسته های افزایشی بالاتر می باشد.

- کلیه مبالغ موجود، شامل ٣% مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

kourosh4
12-02-2011, 01:01
ممنون از کمکت.....
راستی نگفتی فرق 128 پایه با ازاد چیه ... موقع ثبت نام کدوم رو انتخاب کنم؟

farzin1986
12-02-2011, 01:15
در طح پایه شما باید هزینه های زیر رو بدی ولی در مصرف آزادهزینه مربوطه از حساب شما کسر شده یا در صورتحساب منظور خواهد شد. هزینه مصرف آزاد از اینترنت ١٠٠ ریال به ازای هر مگابایت می باشد.
بستگی به نیازتون داره دوست من..
اگه 3 گیگ زیاده براتون بهتر هست از مصرف آزاد استفاده کنی..
در تعرفه های پایه 3 گیگ زیر دقت کنید که اگر 6 ماه رو یکجا بدین تخفیف میگیرین..

DaRiOuShJh
12-02-2011, 03:06
سلام علیکم
دوستان به مشاوره تخصصیتون نیاز دارم:31:

یکی از دوستان خونشون تو منطقه زرد تهرانه
بعد میخواسته وایمکس بگیره زنگ زده گفتن با مودمه داخلی کارش راه نمیافته احتمالا
گفتن باید مودم خارجی هم بگیری 200 چوق فقط پوله اونه!!!

میگم این چیزا صحت داره؟ اینا مگه عاریه ای نیست؟ البته این از نمایندگی ها پرسیده مسنکه اون خطه مستقیمه کار نمیکرده

یه دوست جوانمرد قصاب که از خونش تو منطقه زردی چیزی باشه بتونه یه جواب بده ممنون و مشتعل و مفتعل خواهم شد همی وبسی:46:

hd2000
12-02-2011, 11:12
سلام دوستان.
الان 5 روز از ثبت نام وایمکسم گذشته و هنوز تماس نگرفتن و پول هم نریختم...
آیا برای شما هم این مدت طول کشید تا تماس بگیرن؟؟؟؟

farzin1986
12-02-2011, 11:44
سلام علیکم
دوستان به مشاوره تخصصیتون نیاز دارم:31:

یکی از دوستان خونشون تو منطقه زرد تهرانه
بعد میخواسته وایمکس بگیره زنگ زده گفتن با مودمه داخلی کارش راه نمیافته احتمالا
گفتن باید مودم خارجی هم بگیری 200 چوق فقط پوله اونه!!!

میگم این چیزا صحت داره؟ اینا مگه عاریه ای نیست؟ البته این از نمایندگی ها پرسیده مسنکه اون خطه مستقیمه کار نمیکرده

یه دوست جوانمرد قصاب که از خونش تو منطقه زردی چیزی باشه بتونه یه جواب بده ممنون و مشتعل و مفتعل خواهم شد همی وبسی:46:
رفیق کلی با ادبیاتت زندگی کردم..:10:
چند مورد از دوستان بودند که در منطقه زرد بودن و با WiFi تونسته بودن متصل شوند ولی یه جورایی لب مرز بودن..
بهتر راه این هست که یه مودم جور کنی یه تست گرم بزنی تو محل..
و یا حتی از خود 707 هم میتونی راجع به توسعه شبکه در اون منطقه بپرسی.. احتمالا کمکت کنن..

amingol
12-02-2011, 11:45
من هفته گذشته بعد از اینکه باهام تماس گرفتن و گفتن میتونید پول بریزید، پول رو واریز کردم ولی تا الان کسی برای نصب به من زنگ نزده.سه بار هم با 707 تماس گرفتم و یه سری مضخرفات تحویلم دادن.اونهایی که از این سرویس استفاده میکنن میتونن بگن این پروسه چند روز یا هفته طول میکشه؟

farzin1986
12-02-2011, 11:54
من هفته گذشته بعد از اینکه باهام تماس گرفتن و گفتن میتونید پول بریزید، پول رو واریز کردم ولی تا الان کسی برای نصب به من زنگ نزده.سه بار هم با 707 تماس گرفتم و یه سری مضخرفات تحویلم دادن.اونهایی که از این سرویس استفاده میکنن میتونن بگن این پروسه چند روز یا هفته طول میکشه؟

دوست عزیز..
بدلیل این تخفیف هایی که داده تو بهمن..
بشدت تقاضا برای WiMAX افزایش پیدا کرده..
و ترافیک کاری برای تکنسین های ایرانسل بشدت زیاد شده ..
به همین دلیل احتمالا باید کمی صبور باشین..
من برج 8 گرفتم و کل پروسه از ثبت نام اینترنتی که ساعت 9 صبح و واریز اینترنتی پول بعد از اومدن اس ام اس شناسه های پرداخت و قبض که اونم اینترنتی پرداخت کردم.. ساعت 20:00 تکنسین هاش اومدن برای نصب و گفتن اینترنت 24 ساعت دیگه فعال میشه و فقط میشه برم تو پرتال ایرانسل و بانک ملی.. ولی ساعت 23:30 حسابمم فعال شد..

kourosh4
12-02-2011, 11:55
سلام...
دوستان من الان ثبت نام کردم و 128 ازاد رو انتخاب کردم ....
حالا من میتونم از تعرفه های افزایشی استفاده کنم....؟
راستی در جواب دوستمون من هم تو محدوده ی قرمز هستم اما مودم bm635w یکی از دوستان رو اوردم امتحان کردم و جواب داد ...(سه چراغ پر شد)
راستی کسی میتونه فرق دو مودم bm635 و bm632 تو چیه .... از لحاظ گیرندگی فرق میکنن....؟
ممنون:46:

farzin1986
12-02-2011, 12:09
سلام...
دوستان من الان ثبت نام کردم و 128 ازاد رو انتخاب کردم ....
حالا من میتونم از تعرفه های افزایشی استفاده کنم....؟
راستی در جواب دوستمون من هم تو محدوده ی قرمز هستم اما مودم bm635w یکی از دوستان رو اوردم امتحان کردم و جواب داد ...(سه چراغ پر شد)
راستی کسی میتونه فرق دو مودم bm635 و bm632 تو چیه .... از لحاظ گیرندگی فرق میکنن....؟
ممنون:46:

مبارکه..
بله میتونید از بسته های افزایشی هم استفاده کنید..
-BM635- مودم WiFi دار هست که علاوه بر Wlan که رنج g هست و سرعت پاینی دارد، شما میتونین با کابل 4 تا سیستم رو شبکه کرده و به اینترنت متصل کنید همانند HUB.. و دو پورت RJ11 برای VOIP ...
معایب: من خودم 4 تاشو با گارانتی عوض کردم و همشون ریست میشدن و دوستان هم بودن که BM635های آنها نیز ریست میشد بدون دلیل که این مشکل بعد از تعویض با BM632W حل شد..
-BM632- کله قندی ها ایرانسل که اولین نسل مودم ها بودن و دیگه نمیده..
-BM632W-مودم WiFi دار هست کهمن خودم الان از این استفاده میکنم... بسیار عالی بدون هیچ مشکلی آنتن دهی بهتر، رنج وای فای n با سرعت تراسفر بالاتر در شبکه داخلی WLAN و بدون حتی یک بار ریست شدن ..
معایب: یک پورت RJ45 برای لن و یک RJ11 برای VOIP .. که البته محاسن به معایب میچربه..

mahdi_mr
12-02-2011, 12:32
معایب: یک پورت RJ45 برای لن و یک RJ11 برای VOIP .. که البته محاسن به معایب میچربه..

که اونم میتونید با یه سوئیچ 15 تومنی جبران کنید ، شک نکنید که این مودم بسیار بصرفه تر ، شکیل تر و کارا تر از BM635 هست .

farzin1986
12-02-2011, 12:55
که اونم میتونید با یه سوئیچ 15 تومنی جبران کنید ، شک نکنید که این مودم بسیار بصرفه تر ، شکیل تر و کارا تر از BM635 هست .
100% موافقم...:10:
+ حمل و نقل راحت تر.. چون اون 2 تاآنتن مسخره رو نداره.. ولی بهترم سیگنال میگیره.. هم WiFi هم WiMAX ..

amin3k
12-02-2011, 13:13
سلام دوستان
من وایمکس 512 ثبت نام کردم.
میخوام از شرکت نامه بگیرم.
چه نامه هایی میخواد؟
فقط معرفی نامه یا آگهی شرکت هم میخواد؟
یه نظری هم درباره سرویس بدید.چطوره؟قطعی و اینها هم داره؟؟
ممنون

farzin1986
12-02-2011, 13:45
سلام دوستان
من وایمکس 512 ثبت نام کردم.

میخوام از شرکت نامه بگیرم.
چه نامه هایی میخواد؟
فقط معرفی نامه یا آگهی شرکت هم میخواد؟
همونطور که دوستون Mr.Aras گفتن:
اگر شرکتی آشنا داری که بهت معرفی بده خیلی راحت تر از دانشگاست، یه معرفی تو سربرگ رسمی اون شرکت می گیری با این متن که مثلا:
آقای امین ... جهت دریافت اینترنت با سرعت 512 کیلوبیت معرفی می شود.
بعدشم مهر و امضا شرکت
نوع کاربریش هم میشه شرکتی (حقیقی)

یه نظری هم درباره سرویس بدید.چطوره؟قطعی و اینها هم داره؟؟

به غیر از کندی ها و فیلترینگ بسیار شدید تر که اخیرا (هفته گذشته) از طرف بچه های بالا روی GATEWAY
اصلی اینترنت کشور اعمال شده... من به شخصه خیلی راضی هستم.. سرعت تقریبا با سرعت قراردادتون یکی هست ..
2KB/s±

amin3k
12-02-2011, 14:03
یه سوال دیگه
اگه آخر ماه حجم بمونه میره ماهه بعد یا نه؟
من مرزه بینه سبز و زردم.ولی با مودم usb دوستم راحت وصل شدم.مشکلی نیست برای مودمه 632؟

xero.1992
12-02-2011, 14:08
آقا یکی از دوستان ما شاید بخواد چند وقت دیگه WiMax بگیره، میشه معایبی که به نظرتون میاد رو بیان کنید ؟ می خوام فقط بدونم چه معایبی داره...

farzin1986
12-02-2011, 14:45
یه سوال دیگه

اگه آخر ماه حجم بمونه میره ماهه بعد یا نه؟ نمیدونم بهتر هست با 707 تماس بگیری از سیم ایرانسل رایگان هست..
من مرزه بینه سبز و زردم.ولی با مودم usb دوستم راحت وصل شدم.مشکلی نیست برای مودمه 632؟ اگه USB جواب داده 100% مطمئن باش 632w هم جواب میده..

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

آقا یکی از دوستان ما شاید بخواد چند وقت دیگه WiMax بگیره، میشه معایبی که به نظرتون میاد رو بیان کنید ؟ می خوام فقط بدونم چه معایبی داره...
بغیر از مودم هی BM635که اذیت میکرد و ریست میشد، که البته الان دیگه BM632w میده و مشکلی نداره..
کیفیتسرویس خوبه و دقیقا همون مقدار قرارداد هست مثل ADSL نیست که بعضی ساعات تا چندین برابر سرعت میده بهتون و تو پیک مصرف میشن دایال آپ.. البته کندی های سراسری هم روش اعمال میشه..:13:

Mr.Aras
12-02-2011, 17:35
یه سوال دیگه
اگه آخر ماه حجم بمونه میره ماهه بعد یا نه؟
من مرزه بینه سبز و زردم.ولی با مودم usb دوستم راحت وصل شدم.مشکلی نیست برای مودمه 632؟
نه حجم حساب ها اول ماه هر ماه صفر میشه و منتقل نمیشه. البته تو حالت سفارش پایه(ماهیانه). تو حالت سفارش 6 ماهه را مطمئن نیستم.
اگر با مودم usb میگیره ان شالله مشکلی پیش نمیاد، اما توصیه می کنم usb نگیری

DaRiOuShJh
12-02-2011, 18:26
رفیق کلی با ادبیاتت زندگی کردم..:10:
چند مورد از دوستان بودند که در منطقه زرد بودن و با WiFi تونسته بودن متصل شوند ولی یه جورایی لب مرز بودن..
بهتر راه این هست که یه مودم جور کنی یه تست گرم بزنی تو محل..
و یا حتی از خود 707 هم میتونی راجع به توسعه شبکه در اون منطقه بپرسی.. احتمالا کمکت کنن..

خواهشم میکنم خودت باحالی:10:
خداعمرت بده کاره جوونای مردم رو راه میندازی اینجا:40:

میگم برادر شما از اون که این مودم خارجی هم پولش رو باید ما بدیم یا خودشون میدن خبری نداری؟
اتفاقا اونا هم گفتن از یکی بگیر تست کن ولی مشکل همون یکیه! کسی نداره تو آشناها

farzin1986
12-02-2011, 19:57
خواهشم میکنم خودت باحالی:10:
خداعمرت بده کاره جوونای مردم رو راه میندازی اینجا:40:

میگم برادر شما از اون که این مودم خارجی هم پولش رو باید ما بدیم یا خودشون میدن خبری نداری؟
اتفاقا اونا هم گفتن از یکی بگیر تست کن ولی مشکل همون یکیه! کسی نداره تو آشناها
فدات..
متاسفانه باید خودتون بدین.. ولی اگه تو منطقه ای که در آینده نزدیک با طرح های توسعه ایرانسل زیر پوشش کامل قرار بگیره باشی ارزش نداره 200تومن پول outdoor بدی.. در صورتی که wifi و دیگر امکانات مودم bm632w علاوه بر قیمت کمترش واقعا میارزه نسبت به outdoor..:40::11:

web4web
12-02-2011, 21:53
الان يك هفته است كه اين تكنسين ها ما رو كاشتند ،‌حيرون و سرگردون و كلي از كارهام عقب افتاده ! اين تخفيف هم مكافاتي شده ، تو منطقه ما كه هفته اي 20 تا ثبت نام هم نبود الان با اين تخفيف ها معلوم نيست چند صد نفر ثبت نام كردند كه با اينكه من همون اوايل دهه فجر ثبت نام كردم هنوز نوبتم نشده براي نصب .

jamalmashang
13-02-2011, 01:07
دوست عزیز..
بدلیل این تخفیف هایی که داده تو بهمن..
بشدت تقاضا برای WiMAX افزایش پیدا کرده..
و ترافیک کاری برای تکنسین های ایرانسل بشدت زیاد شده ..
به همین دلیل احتمالا باید کمی صبور باشین..
من برج 8 گرفتم و کل پروسه از ثبت نام اینترنتی که ساعت 9 صبح و واریز اینترنتی پول بعد از اومدن اس ام اس شناسه های پرداخت و قبض که اونم اینترنتی پرداخت کردم.. ساعت 20:00 تکنسین هاش اومدن برای نصب و گفتن اینترنت 24 ساعت دیگه فعال میشه و فقط میشه برم تو پرتال ایرانسل و بانک ملی.. ولی ساعت 23:30 حسابمم فعال شد..

سلام دوستان، متاسفانه اصلا مشکل این نیست که سر تکنسین ها شلوغه! داستان چیز دیگه است...
جریان از این قرار که ایرانسل اصلا در حال حاظر مودم نداره، این مطلب خود کارمندان یکی از دفاتر رسمی ایرانسل گفتن که من نام نمیبرم کدوم دفتر... و گفتن جمع شید برید ساختمان حقوقی ایرانسل و سر و صدا راه بندازید و الا قبل عید از وایمکس خبری نیست!
تازه تلفن هم اگر بزنند، میگن جناب آقای فلانی چون ما در حال حاضر مودم نداریم مایل هستید که ما یک مودم امانی که با کابل شبکه به کامپیوترتون وصل میشه بهتون بدیم تا مودم برسه؟! ای داد بی داد، به خاطر اینکه همین مودم رو هم که از اون مودمهای شبیه پارچ ایرانسله ندارن و از خداشونه که شما بگی: نه، من منتظر میمونم تا مودم بیاد.

آره دوستان اینطوریه والا به من و چند تا از دوستام که همزمان تو دهه زجر ثبت نام کردیم تا حالا 3 دفعه زنگ زدن! ولی خبری از نصاب نیست، همش زنگ میزنن که ما بگیم نه آقا، ما صبر میکنیم تا مودم بیاد...

ببخشید که سرتون رو درد آوردم.

mostafabad2007
13-02-2011, 08:37
سلام این ایرانسل چطوری حساب میکنه ما ترافیکمون 4 گیگه اما توی سایت ایرانسل زده 2700000 کیلوبایت فکر کنم و اعتبارم رو زده 0 ریال
یعنی هر ماه میشه 20600 تومان و هی ازش کم میشه یا نه میتونی 4 گیگ دانلود کنی

mahdi_mr
13-02-2011, 09:18
سلام این ایرانسل چطوری حساب میکنه ما ترافیکمون 4 گیگه اما توی سایت ایرانسل زده 2700000 کیلوبایت فکر کنم و اعتبارم رو زده 0 ریال
یعنی هر ماه میشه 20600 تومان و هی ازش کم میشه یا نه میتونی 4 گیگ دانلود کنی

محساسبات ایرانسل ماهانه هست ،
با توجه به اینکه شما از اواسط ماه خریداری کردیدید تا انتهای ماه مثلا 2.7 گیگ تخصیص میده ، 1.3 گیگ رو ماه بعد به تون (یا اگر 6 ماهه باشه انتهای دوره ) به تون تخصیص میده
1 مگ = 1024 کیلو بایت =1024000 بایت
2700000/1024000=2.63 گیگ تا انتهای دوره

koorosh2500
13-02-2011, 09:21
من از پارس آنلاین اشتراک دارم و p30world از امروز صبح فیلتر شده !!!
مال شما هم فیلتر شده ؟!

farzin1986
13-02-2011, 16:14
مال شما هم فیلتر شده ؟!
درود بله متاسفانه به p30world عزیز هم رحم نکردن.. بابا این دیگه نوبره..:2:

LordMMD
13-02-2011, 17:34
الان که بازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HAM5311
13-02-2011, 17:54
الان که بازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نخیر ف ی ل ت ر هست ولی آخه چرا؟:42:

adcomputer
13-02-2011, 19:24
مال شما هم فیلتر شده ؟!

بله. اما .net باز است.

sh_joker
13-02-2011, 19:37
سلام خدمت همه دوستان.
من الان از تعرفه 128 پایه استفاده میکنم و میخام اون رو به 512 پایه ارتقا بدم.lمیخاستم بدونم چه راهی هست آخه احتیاج شدید دارم.لطفا دوستانی که اطلاعات کافی دارن کمکم کنند.هم از دانشگاه میتونم نامه بگیرم هم از شرکت.پیشاپیش ممنونم:40:

LordMMD
13-02-2011, 20:16
نخیر ف ی ل ت ر هست ولی آخه چرا؟:42:
البته .ir رو میره...

احتمالا یکی از بچه های بالا دستش اشتباهی خورده به دکمه قرمز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaptan
13-02-2011, 23:20
سایت ف ی ل ت ر شده :41::41::19::19:

farzin1986
14-02-2011, 00:26
سلام خدمت همه دوستان.
من الان از تعرفه 128 پایه استفاده میکنم و میخام اون رو به 512 پایه ارتقا بدم.lمیخاستم بدونم چه راهی هست آخه احتیاج شدید دارم.لطفا دوستانی که اطلاعات کافی دارن کمکم کنند.هم از دانشگاه میتونم نامه بگیرم هم از شرکت.پیشاپیش ممنونم:40:
درود..
بله کاربران اعتباری می توانند در پایان هر ماه شمسی و کاربران دایمی می توانند در پایان هر دوره صورتحساب نوع سرویس خود را بدون هیچ محدودیتی به سرویس های پایین و یا بالاتر تغییر دهند.

سوالات عمومی قبل از راه اندازی سرویس
6-آیا می‌توان سرویس خریداری شده را به گروه‌های بالاتر یا پایین‌تر تبدیل کرد؟

تغییر طرح تعرفه
کاربران وایمکس ایرانسل می توانند طرح تعرفه خود را تغییر داده و طرح‌هایی با سرعت‌های مختلف را انتخاب نمایند. این کاربران می‌توانند در هر زمان درخواست تغییر طرح تعرفه خود را ارائه دهند.

تغییر طرح تعرفه اعتباری

1. تغییر تعرفه را می‌توان از طریق سیستم کنترل اینترنتی حساب کاربر، مرکز تماس و یا مراجعه به فروشندگان مجاز انجام داد. همچنین کاربر می‌تواند با ارسال کد دستوری مناسب یا اجرای دستورالعمل‌های سیستم گویا، طرح تعرفه خود را تغییر دهد.

2. زمانی که تغییر طرح تعرفه انجام شد، هزینه آن مستقیماً از حساب کاربر کسر خواهد شد و استفاده مشترک از پهنای باند مربوطه آغاز می‌شود، و اعتبار قابل استفاده (بسته افزایشی رایگان) و مدت زمان اعتبار در حساب مشتری منظور می‌شود.

3. به محض انجام تغییر طرح تعرفه، موفقیت عملیات تغییر طرح تعرفه از طریق سیستم کنترل اینترنتی حساب، سرویس پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع مشتری می‌رسد.

4. امکان تغییر طرح تعرفه برای آن دسته از کاربران اعتباری که یکی از طرح‌های تعرفه در حساب آنها فعال شده است تا پایان ماه وجود ندارد. مشتری می‌تواند پیش از پایان ماه، اقدام به ارائه درخواست تغییر طرح تعرفه نماید اما این درخواست در نوبت نگه داشته می‌شود و پس از پایان دوره اعتبار طرح تعرفه فعلی مشتری به آن رسیدگی خواهد شد.

5. در صورتی که کاربر در زمان تغییر طرح تعرفه، بسته افزایشی داشته باشد، اعتبار این بسته افزایشی، صرفنظر از طرح تعرفه، به طرح تعرفه جدید او منتقل می‌شود.

6. با تغییر تعرفه، طرح تعرفه انتخابی به بسته‌های افزایشی موجود افزوده می‌شود و مدت اعتبار آن نیز به مدت اعتبار طرح تعرفه فعلی کاربر اضافه می‌شود اما اگر با خرید بسته افزایشی ماهانه جدید، مدت اعتبار از 180 روز تجاوز کند، اعتبار بسته‌های افزایشی همان 180 روز باقی خواهد ماند.

LordMMD
14-02-2011, 06:52
باز دوباره تو این مملکت یکی خواست یه حرفی بزنه ، بچه های (ع*ض*) بالا پاشون رو گذاشتن رو کابل اینترنت.......ما که راضی ایم خدا ازشون نگذره.....

web4web
14-02-2011, 10:04
بالاخره وايمكس من هم بعد از 8 روز وصل شد ! تجربيات من :
1-اول جناب farzin 1986 گفتند كه براشون ساعت 9 شب وصل كردند باورم نشد كه تا اين موقع نصب مي كنند ولي براي خودم رو 11:30 شب اومد وصل كرد و ديگه كاملا باورم شد :)
2-مودم واي فاي جديد سفارش دادم و از اين مودم واي فاي هاي قديمي كه دو تا آنتن داره آوردند و گفتند كه شانس آوردي همين هم بهت رسيد !.
3-اصلا به حرف كسي كه زنگ ميزنه و ميگه منطقه شما تحت پوشش هست يا نه توجه نكنيد ، به من گفت منطقه زرد هستيد و بايد مودم فضاي باز بگيريد ولي من توجه نكردم و الان كه با وايمكس دارم اين پست رو ميزنم . خود نصاب گفت بهترين حالت ممكن رو داري ،‌يعني 5 آنتن پر بدون هيچ مشكلي !‌ پس حتما يك مودم بگيريد و خودتون تست كنيد !.بيشتر به تراكم ساختمان و ... بستگي داره

farzin1986
14-02-2011, 10:29
بالاخره وايمكس من هم بعد از 8 روز وصل شد ! تجربيات من :
1-اول جناب farzin 1986 گفتند كه براشون ساعت 9 شب وصل كردند باورم نشد كه تا اين موقع نصب مي كنند ولي براي خودم رو 11:30 شب اومد وصل كرد و ديگه كاملا باورم شد :)
2-مودم واي فاي جديد سفارش دادم و از اين مودم واي فاي هاي قديمي كه دو تا آنتن داره آوردند و گفتند كه شانس آوردي همين هم بهت رسيد !.
3-اصلا به حرف كسي كه زنگ ميزنه و ميگه منطقه شما تحت پوشش هست يا نه توجه نكنيد ، به من گفت منطقه زرد هستيد و بايد مودم فضاي باز بگيريد ولي من توجه نكردم و الان كه با وايمكس دارم اين پست رو ميزنم . خود نصاب گفت بهترين حالت ممكن رو داري ،‌يعني 5 آنتن پر بدون هيچ مشكلي !‌ پس حتما يك مودم بگيريد و خودتون تست كنيد !.بيشتر به تراكم ساختمان و ... بستگي داره

درود.. مبارکه انشالله..:5:
دوست عزیز حتما پیگیر باش به محض وارد شدن مودم های جدید BM632W حتما تعویض کنی..
البته فکر کنم ایرانسل به صورت امانی این مودم را داده بهتون.. ..
:10:

farzin1986
14-02-2011, 10:44
باز دوباره تو این مملکت یکی خواست یه حرفی بزنه ، بچه های (ع*ض*) بالا پاشون رو گذاشتن رو کابل اینترنت.......ما که راضی ایم خدا ازشون نگذره.....

:21:ای با با کوسه های تربیت شده هی این کابلهای فیبر نوری دیتا رو گاز میگیرن..:13:

web4web
14-02-2011, 10:46
رود.. مبارکه انشالله..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز حتما پیگیر باش به محض وارد شدن مودم های جدید BM632W حتما تعویض کنی..
البته فکر کنم ایرانسل به صورت امانی این مودم را داده بهتون.. ..
سلام.
ممنون.
فكر نكنم اماني باشه چون اگر اماني بود نصاب مي گفت كه مثلا يك ماه ديگه عوض كن. به هر حال من به همين هم راضي ام ، با سري جديد فرقي زياد نمي كنه ، فقط آنتش ضايع است.

يك سوال :‌من الان اواسط ماه ثبت نام كردم و به جاي 20 هزار تومان ماهيانه براي 512 پايه ،‌چون نصف ماه گذشته بود 10 تومن موقع ثبت نام دادم ،‌ الان پهناي باندم همون 4 گيگ پايه هست يا مثل پول كه نصف شده ، پهناي باند هم نصف شده ؟

farzin1986
14-02-2011, 11:23
سلام.
ممنون.
فكر نكنم اماني باشه چون اگر اماني بود نصاب مي گفت كه مثلا يك ماه ديگه عوض كن. به هر حال من به همين هم راضي ام ، با سري جديد فرقي زياد نمي كنه ، فقط آنتش ضايع است.

يك سوال :‌من الان اواسط ماه ثبت نام كردم و به جاي 20 هزار تومان ماهيانه براي 512 پايه ،‌چون نصف ماه گذشته بود 10 تومن موقع ثبت نام دادم ،‌ الان پهناي باندم همون 4 گيگ پايه هست يا مثل پول كه نصف شده ، پهناي باند هم نصف شده ؟

هر جور دوست دارین، ولی رنج WiFi مودم 632W داری سرعت بیشتری هست در شبکه داخلیتون.. رنج n هست..
اصلا ریست نمیشه بر خلاف bm635...

-پهنای باند شما تغییری نمیکند.. پهنای باند شما 512kb/s هست..
-قاعدتا حجم ترافیک شما هم نصف میشود..
با توجه به بند زیر در سایت ام تی ان..

- به منظور یکپارچه سازی دریافت وجوه، مبالغ قابل پرداخت (نظیر هزینه اشتراک و ...)، در اولین روز هر ماه از حساب کاربران اعتباری کسر می‌شود. در صورتی که از اواسط ماه، کاربر سرویس شده باشید، تنها لازم است هزینه روزهای باقیمانده را پرداخت نمایید و سپس با شروع ماه دوم، از اولین روز ماه هزینه ماهانه طرح تعرفه انتخابی (حق اشتراک) مربوط به کل ماه از شما اخذ می‌گردد.

ولی باز ضرر نداره با 707 هم یه تماسی داشته باش..:27:

amir_91
14-02-2011, 16:44
من امروز با یه مشکل عجیب مواجه شدم.......با چیز پی ان هیچ سایتی باز نمیشه....مال کسی اینطوری شده؟!!!!!!

LordMMD
14-02-2011, 21:19
من امروز با یه مشکل عجیب مواجه شدم.......با چیز پی ان هیچ سایتی باز نمیشه....مال کسی اینطوری شده؟!!!!!!
ببین برادر ! حتی اون چی چی ان هم زیر نظر خودشونه، یعنی هر وقت بخوان میتونن راحت ببندنش......

adcomputer
14-02-2011, 22:37
:21:ای با با کوسه های تربیت شده هی این کابلهای فیبر نوری دیتا رو گاز میگیرن..:13:
تازه این ها هم دیده شده:
کشتی ها هم با کابل های فیبر نوری شوخی دارند و هر چند وقت یک بار یک تنه ی نسبتاً محکم بهشون میزنند. تازه جدیداً جلبک های دریایی هم به کابل ها حسودی کردن و ...

Mr.Aras
14-02-2011, 22:37
ببین برادر ! حتی اون چی چی ان هم زیر نظر خودشونه، یعنی هر وقت بخوان میتونن راحت ببندنش......

پس فکر کردید چطوریه که همه جا دارن میفروشنش. از کارت شارژ هم فراوون تره، سوپری سر محل هم داره می فروشه !!!!! :18::18:

farzin1986
14-02-2011, 23:06

بله در کمال تعجب..:18:

ارتش سایبری ترکونده...:2:

Electronic-Arts
14-02-2011, 23:13
بله در کمال تعجب..:18:

ارتش سایبری ترکونده...:2:
این مرورگر aol چه جوری کار میکنه؟ میگن مثل چیز چی ان هست ولی من نصب کردم و هیچ تغییری نکرد

ehsan_jan3
14-02-2011, 23:22
منم نتونستم با aol توي فيس برم پيام The web address you entered could not be found ميده .

farzin1986
14-02-2011, 23:32
با اپـــــرا میــــنـــی 5.1.22 برید حالشو ببرید..:20:
البته متاسفانه فقط روی موبایل میشه نصب کرد..:13:
با بروزر گوشیتون برید به
m.opera.com
و متناسب با سیستم عامل گوشیتون دانلود کنید..
البته پیشنهادم اینه که با WIFI کانکت شید چون با EDGE و GPRS اصلا نمیصرفه..
یه راه حل موقت تا دوباره روال عادی شه..

Electronic-Arts
14-02-2011, 23:46
با اپـــــرا میــــنـــی 5.1.22 برید حالشو ببرید..:20:
البته متاسفانه فقط روی موبایل میشه نصب کرد..:13:
با بروزر گوشیتون برید به
m.opera.com
و متناسب با سیستم عامل گوشیتون دانلود کنید..
البته پیشنهادم اینه که با WIFI کانکت شید چون با EDGE و GPRS اصلا نمیصرفه..
یه راه حل موقت تا دوباره روال عادی شه..
بله opera هم 5.1 و هم 4.2 رو دارم ولی تو موبایل که نمیشه درست حسابی دید

petr-cech
15-02-2011, 01:41
بله opera هم 5.1 و هم 4.2 رو دارم ولی تو موبایل که نمیشه درست حسابی دید

البته من يك نرم افزار دارم كه Opera mini رو تو ويندوز اجرا مي كنه .

تست هم كردم خوب كار مي كنه
اگه خواستيد بگيد بزارم.

ehsan_jan3
15-02-2011, 15:15

اگه خواستيد بگيد بزارم.

نيکي و پرسش !!!!

HAM5311
15-02-2011, 17:33

اگه خواستيد بگيد بزارم.
آره داداش بزار

iman_s
15-02-2011, 17:50
از T O R استفاده كنيد.خوب جواب ميده

petr-cech
15-02-2011, 19:51
خوب اين هم از opera mini تحت ويندوز

ابتدا Java Runtime رو بايد رو سيستم نصب كنيد.

براي تغيير سايز صفحه view>option>custom>custom properties بريد و در اون فيلدها سايز مورد نظرتون رو وارد كنيد.

+ نرم افزار Opera mini در همين لينك هست.

سوالي بود در خدمتم

web4web
15-02-2011, 21:38
ابتدا من هم شك كردم و گفتم چرا بعد از يك دقيقه كه كانكت ميشم سرعت مي خوابه ،‌الان كه تاپيك رو ديدم فهميدم مشكل از چي چي ان است و وقتي باهاش كانكت بشيم سرعت شديدا مي خوابه ،‌جاي تعجبه !‌‌

چند تا سوال از آقاي farzin 1986 گل و كلا حرفه اي هاي وايمكس داشتم :

1-اين مودم واي فاي قديمي من مشكل ريست شدن داره ؟‌ چون شما تو صحفه قبلي گفتيد كه اينا ريست مي شوند و اينا ... من شنيده بودن اين مودم هاي كله قندي قديمي زياد ريست مي شوند ، واي فاي ها هم ريست مي شوند ؟
2-من چطوري تعويضش كنم ؟‌ زنگ بزنم بگم از اين جديدا مي خوام ؟ ميدند؟
3-مادربرد من به تازگي عوض شد و كلا پارتيشن بندي جديد كردم و ... ،‌ ترسيدم دوباره بايد كانفيگ مودم رو انجام بدم و با خودم گفتم حتما دوباره بايد تنظيمات رو انجام بدم و ... و گفتم از بچه هاي اينجا كمك مي گيرم ولي وقتي ويندوز بالا اومد و مودم رو روشن كردم و كابل شبكه رو زدم در كمال تعجب هيچ چيزي لازم نبود و مودم در حالت Route داشت كار مي كرد و به اينترنت دسترسي داشتم ، مثل اينكه تنظيمات در مودم ذخيره شده بود و من فكر كردم در ويندوز ذخيره ميشه ، الان هيچ كاري لازم نيست بكنم ؟ تنظيم خاصي ؟
4-اون شب نصاب اومد نصب كرد يك رمز براي جلوگيري از سو استفاده واي فاي داد و من دقيقا يادم نيست ،‌ اون رمز رو از كجا ميتونم تغيير بدم ؟ اين رمز هم در خود مودم ذخيره شده يا بايد دوباره ست كنم؟
5-از كجا مي تونم مك رو پيلتر كنم ؟‌ فقط مك خودم قابل استفاده باشه ،‌چون الان لپ تاپ ندارم فقط مي خوام از سيستم خودم قابل استفاده باشه و همسايه ها هم ماشالله لپ تاپ دارند ،‌همين روزها مي افتند به جان اينترنت ما !

خيلي خيلي ممنونم.

Electronic-Arts
15-02-2011, 21:56
ابتدا من هم شك كردم و گفتم چرا بعد از يك دقيقه كه كانكت ميشم سرعت مي خوابه ،‌الان كه تاپيك رو ديدم فهميدم مشكل از چي چي ان است و وقتي باهاش كانكت بشيم سرعت شديدا مي خوابه ،‌جاي تعجبه !‌‌

چند تا سوال از آقاي farzin 1986 گل و كلا حرفه اي هاي وايمكس داشتم :

1-اين مودم واي فاي قديمي من مشكل ريست شدن داره ؟‌ چون شما تو صحفه قبلي گفتيد كه اينا ريست مي شوند و اينا ... من شنيده بودن اين مودم هاي كله قندي قديمي زياد ريست مي شوند ، واي فاي ها هم ريست مي شوند ؟
2-من چطوري تعويضش كنم ؟‌ زنگ بزنم بگم از اين جديدا مي خوام ؟ ميدند؟
3-مادربرد بود من به تازگي عوض شد و كلا پارتيشن بندي جديد كردم و ... ،‌ ترسيدم دوباره بايد كانفيگ مودم رو انجام بدم و با خودم گفتم حتما دوباره بايد تنظيمات رو انجام بدم و ... و گفتم از بچه هاي اينجا كمك مي گيرم ولي وقتي ويندوز بالا اومد و مودم رو روشن كردم و كابل شبكه رو زدم در كمال تعجب هيچ چيزي لازم نبود و مودم در حالت Route داشت كار مي كرد و به اينترنت دسترسي داشتم ، مثل اينكه تنظيمات در مودم ذخيره شده بود و من فكر كردم در ويندوز ذخيره ميشه ، الان هيچ كاري لازم نيست بكنم ؟ تنظيم خاصي ؟
4-اون شب نصاب اومد نصب كرد يك رمز براي جلوگيري از سو استفاده واي فاي داد و من دقيقا يادم نيست ،‌ اون رمز رو از كجا ميتونم تغيير بدم ؟ اين رمز هم در خود مودم ذخيره شده يا بايد دوباره ست كنم؟
5-از كجا مي تونم مك رو ----- كنم ؟‌ فقط مك خودم قابل استفاده باشه ،‌چون الان لپ تاپ ندارم فقط مي خوام از سيستم خودم قابل استفاده باشه و همسايه ها هم ماشالله لپ تاپ دارند ،‌همين روزها مي افتند به جان اينترنت ما !

خيلي خيلي ممنونم.
1-آره مشکل ریست شدن دارن همشون
2-اگر ریست نمیشه نیازی به تعویض نیست ولی به هر حال خود دانی
3-هیچ تنظیماتی لازم نیست تمام تنظیمات تو مودم سیو میشه
4-تو قسمت Basic-WLAN جا نوشته wpa preshared key یا نوشته wep preshared key اون جا رمز هست و میتونی عوض کنی
5-از همون قسمت Basic---WLAN----WLAN Filter

web4web
15-02-2011, 22:02
خيلي ممنونم از پاسختون.
ريست كه نميشه يعني فعلا كه چنين مشكلي نداره تا بعد ببينم چي ميشه ، آخه مبين نت هنوز داره از اين مودم ها ميده و اگر مشكل داشته باشه كه نصف مشتركين مبين نت و ايرانسل ها و ... بايد مودم رو تعويض كنند ،‌ با زنگ ميزنم ببينم چي ميگند!

amir_91
15-02-2011, 22:07
خوب اين هم از opera mini تحت ويندوز

ابتدا Java Runtime رو بايد رو سيستم نصب كنيد.

براي تغيير سايز صفحه view>option>custom>custom properties بريد و در اون فيلدها سايز مورد نظرتون رو وارد كنيد.
سوالي بود در خدمتم

مرسی.........فقط این اپرا مینی با فونت فارسی مشکل داره؟چون اصلا نمیشه خوند......

Electronic-Arts
15-02-2011, 22:28
خيلي ممنونم از پاسختون.
ريست كه نميشه يعني فعلا كه چنين مشكلي نداره تا بعد ببينم چي ميشه ، آخه مبين نت هنوز داره از اين مودم ها ميده و اگر مشكل داشته باشه كه نصف مشتركين مبين نت و ايرانسل ها و ... بايد مودم رو تعويض كنند ،‌ با زنگ ميزنم ببينم چي ميگند!
ظاهرا مودم های جدید bm635 مشکل ریست شدن داره و مودم های قدیمی مشکل نداره چون تو تاپیک مبین نت هم دو سه نفر بودن که مشکل داشتن

patal
16-02-2011, 13:21

سلام
مودم کله قندی زرد رنگ (BM632) اصلا مشکل ReSet شدن نداره. من از خرداد ماه دارم استفاده می کنم.
مودم WiFi ای که 2 آنتن داره (BM635)، مشکل ReSet شدن داره. من از آذر ماه دارم استفاده می کنم.
مودم WiFi ای که جدیده! و آنتن نداره (BM632W)، به گفته ی دوستان مشکل ReSet شدن نداره.

خوش باشین،
©م.م.©

hike
16-02-2011, 16:40
بچه ها یک مودم bm338 هست که بعد از وارد کردن یوزر پس در حالت ip-cs در حالت connecting و scaning می مونه و وصل نمیشه.
البته در حالت eth-cs سایت irancell.ir رو میاره ..

web4web
16-02-2011, 16:58
در مورد مودم ها بستگي به شانس داره ، هر كسي يك تجربه اي داره ،‌يكي ميگه واي فاي ريست ميشه ، يكي ميگه كله قندي ريست ميشه و الي آخر ...

hike
16-02-2011, 17:13
بچه ها یک مودم bm338 هست که بعد از وارد کردن یوزر پس در حالت ip-cs در حالت connecting و scaning می مونه و وصل نمیشه.
البته در حالت eth-cs سایت irancell.ir رو میاره ..
اقا یکبار ریستارت کردیم درست شد خیلی ممنون

web4web
17-02-2011, 00:50
اين مودم هاي واي فاي دكمه خاموش نداره هميشه بايد آداپتور رو از برق بعد از خاموش كردن سيستم در بياريم كه البته بهتره چون بعد از دو روز منفجر ميشه ! :)
يك سوال :‌ اگر بسته ما اعتباري پايه باشه ميشه قبل از تاريخ سررسيد حساب رو شارژ كرد؟‌ يعني اگر ترافيك 4 گيگ است و بعد از 20 رز تموم شد ما 10 تومن ديگه بديم و 2 گيگ بگيريم تا آخره ماه ، ميشه؟
با تشكر

---------- Post added at 02:50 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

دوستاني كه وايمكس با حجم پايه مي گيرند حواسشون به آپديت ويندوز باشه چون خود به خود تا 200 مگ خودش رو آپديت مي كنه و باعث ميشه حجم تون از بين بره !

babak_gww
17-02-2011, 01:24
دوستان وایمکس ایرانسل چطوریاس؟ راضی هستین؟ ارزش داره؟

HAM5311
17-02-2011, 02:14
اين مودم هاي واي فاي دكمه خاموش نداره هميشه بايد آداپتور رو از برق بعد از خاموش كردن سيستم در بياريم كه البته بهتره چون بعد از دو روز منفجر ميشه ! :)
يك سوال :‌ اگر بسته ما اعتباري پايه باشه ميشه قبل از تاريخ سررسيد حساب رو شارژ كرد؟‌ يعني اگر ترافيك 4 گيگ است و بعد از 20 رز تموم شد ما 10 تومن ديگه بديم و 2 گيگ بگيريم تا آخره ماه ، ميشه؟
با تشكر

---------- Post added at 02:50 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

دوستاني كه وايمكس با حجم پايه مي گيرند حواسشون به آپديت ويندوز باشه چون خود به خود تا 200 مگ خودش رو آپديت مي كنه و باعث ميشه حجم تون از بين بره !
1- خیر دکمه ی خاموش نداره
2- میشه ولی برای 2 گیگ باید حدود 14 تومن پول بدی

LordMMD
17-02-2011, 06:24
راضی که نیستم، ولی تقریبا بهترین گزینه است، اگر adsl نمیتونید بگیرید.

hike
17-02-2011, 08:32
دوستم یک 512 گرفته بود (با نامه) و اورده بود که راهش بندازیم. حدود 40 کیلوبایت دانلود میداد. برای وبگردی خیلی خوب بود.

web4web
17-02-2011, 10:39

بستگي به پوشش داره ، منقطه ما كه مي گفتند منطقه زرد هست ،‌بنده همون مودم داخلي گرفتم با سرعت 512 كيلوبايت الان سرعت دانلودم كمتر از 60 نيست و آنتن ها پر است ، من كه خيلي راضي هستم.

امین1356
17-02-2011, 12:48
بقیه دوستان هم مشکل کندی سرعت دارن؟
با تشکر

amin3k
17-02-2011, 16:10
آقا این ایرانسل چرا اینجوریه؟الان دو روزه دارم به 707 زنگ میزنم کسی گوشیو بر نمیداره.فقط میگه لطفا منتظر باشید!!!
الان 11 روزه ثبت نام کردم و پول ریختم ولی هنوز زنگ نزدن برای نصب!!!!

web4web
17-02-2011, 16:29
آقا این ایرانسل چرا اینجوریه؟الان دو روزه دارم به 707 زنگ میزنم کسی گوشیو بر نمیداره.فقط میگه لطفا منتظر باشید!!!
الان 11 روزه ثبت نام کردم و پول ریختم ولی هنوز زنگ نزدن برای نصب!!!!

وقتي به 707 زنگ مي زنيد بايد 15 الي 20 دقيقه پشت خط باشيد و به صداي دلنشين لطفا منتظر باشيد گوش فرا دهيد.
اين تاخير عادي است ، در حال حاضر مودم كم دارند (به خاطر تخفيف ها)و اكثر سفارش بعد از يك هفته مودم تهيه ميشه و براي خودم 8 روز طول كشيد.

jamalmashang
17-02-2011, 16:59
سلام
مودم کله قندی زرد رنگ (BM632) اصلا مشکل ReSet شدن نداره. من از خرداد ماه دارم استفاده می کنم.
مودم WiFi ای که 2 آنتن داره (BM635)، مشکل ReSet شدن داره. من از آذر ماه دارم استفاده می کنم.
مودم WiFi ای که جدیده! و آنتن نداره (BM632W)، به گفته ی دوستان مشکل ReSet شدن نداره.

خوش باشین،
©م.م.©

دوستان بالاخره پریروز مال ما رو آوردن نصب کردن، با این ریست شدن چکار کنم؟! هر 10 دقیقه ریست میشه!
زنگ بزنم مودم عوض کنم؟ چاره که نباید داشته باشه؟!

امین1356
17-02-2011, 18:12
بقیه دوستان هم مشکل کندی سرعت دارن؟
با تشکر
مشکل کندی سرعت رفع شد.
با تشکر

web4web
17-02-2011, 20:47
براي كسي كه از واي فاي استفاده نمي كنه براي غير فعال كردن واي فاي در محيط براي جلوگيري از سوء استفاده بايد چه كرد؟‌
يك قسمت در تنظيمات Basic --->wlan ---> Enable wirless بايد تيك اين گزينه رو برداريم ؟

petr-cech
17-02-2011, 20:52
براي كسي كه از واي فاي استفاده نمي كنه براي غير فعال كردن واي فاي در محيط براي جلوگيري از سوء استفاده بايد چه كرد؟‌
يك قسمت در تنظيمات Basic --->wlan ---> Enable wirless بايد تيك اين گزينه رو برداريم ؟

بله همون تيك رو بر داريد

LordMMD
18-02-2011, 12:37
روی خود مودم که دکمه خاموش و روشن wifi رو داره ! خوب اون رو بزنید و wifi خاموش میشه !

jamalmashang
18-02-2011, 15:18
دوستان سلام، یکی به من کمک کنه...
دیروز دیگه از ریست شدنها کلافه شدم، زنگ زدم 707 و بعد از 40 دقیقه پشت خط بودن آقایی که بی خیال دنیا بود جواب داد و جدا زیر بار نرفت که مودم ریست میشه! بعد وقتی اصرار من رو دید گفت برو تو صفحه مودم و مودم رو روی حالت IPCS بزار و میتونی از راهنمای داخل سایت ایرانسل هم استفاده کنی...
من چنین چیزی تو صفحه مودم پیدا نکردم فقط متوجه شدم که مودم شش دانگ روت نشده و به خاطر همینه که هر بار ریست میشه باز باید تو صفحه پورتال یوزر و پسورد بزنم! رفتم با کمک راهنمای خود ایرانسل روت رو کامل کنم که دیگه وایمکس بر نمیگرده که نمیگرده!
من تجربه راه اندازی ADSL زیاد داشتم خیلی فرق نمیکردو لی هر طور تنظیم میکنم مودم رو هیچ اتفاقی نمیفته!

لطفا کمکم کنید، آیا تاپیکی هست که تنظیمات مودم ها رو شرح داده باشه یا کسی از دوستان میدونه برام بنویسه یا کسی که BM635 داره بره تو صفحه مودم و تنظیمات رو ببینه و بنویسه...
ممنون میشم، خدا خیرتون بده...

بالاخره آنقدر خیرگی کردم تا درستش کردم با کمک همون تجربیات ADSL، الان بطور جدی دارم روی ریست شدن این نوع مودم کار میکنم.
اگر میتونید کمک کنید:
1- بطور کلی همه این مودمها این مشکل رو ندارن، این میتونه یک سر نخ باشه. مثلا یکی از دوستان همزمان با من گرفته و تا حالا یک بار هم ریست نشده!
2- وقتی با کابل وصل باشه اصلا ریست نمیشه، پس میتونه یه ربطی به 2 تا آنتن داشته باشه، فردا با یک آنتن سیم دار امتحانش میکنم.
3- با توجه به بند 2 تو دفترچه مودم نوشته نباید در معرض تشعشعات مغناطیسی دستگاه های برقی مثل یخچال، دیش ماهواره، ماروویو قرار بگیره حال اینکه کیس کامپیوتر (مال من وای فای داره و من مودم رو دقیقا میذارم روی کیس) و حتی اسپیکر هم تشعشعات مغناطیسی قوی تولید میکنند

شمایی که از BM635 استفاده میکنید کمک کنید...

patal
18-02-2011, 19:52
دوستان سلام، یکی به من کمک کنه...
دیروز دیگه از ریست شدنها کلافه شدم، زنگ زدم 707 و بعد از 40 دقیقه پشت خط بودن آقایی که بی خیال دنیا بود جواب داد و جدا زیر بار نرفت که مودم ریست میشه! بعد وقتی اصرار من رو دید گفت برو تو صفحه مودم و مودم رو روی حالت IPCS بزار و میتونی از راهنمای داخل سایت ایرانسل هم استفاده کنی...
من چنین چیزی تو صفحه مودم پیدا نکردم فقط متوجه شدم که مودم شش دانگ روت نشده و به خاطر همینه که هر بار ریست میشه باز باید تو صفحه پورتال یوزر و پسورد بزنم! رفتم با کمک راهنمای خود ایرانسل روت رو کامل کنم که دیگه وایمکس بر نمیگرده که نمیگرده!
من تجربه راه اندازی ADSL زیاد داشتم خیلی فرق نمیکردو لی هر طور تنظیم میکنم مودم رو هیچ اتفاقی نمیفته!

لطفا کمکم کنید، آیا تاپیکی هست که تنظیمات مودم ها رو شرح داده باشه یا کسی از دوستان میدونه برام بنویسه یا کسی که BM635 داره بره تو صفحه مودم و تنظیمات رو ببینه و بنویسه...
ممنون میشم، خدا خیرتون بده...

بالاخره آنقدر خیرگی کردم تا درستش کردم با کمک همون تجربیات ADSL، الان بطور جدی دارم روی ریست شدن این نوع مودم کار میکنم.
اگر میتونید کمک کنید:
1- بطور کلی همه این مودمها این مشکل رو ندارن، این میتونه یک سر نخ باشه. مثلا یکی از دوستان همزمان با من گرفته و تا حالا یک بار هم ریست نشده!
2- وقتی با کابل وصل باشه اصلا ریست نمیشه، پس میتونه یه ربطی به 2 تا آنتن داشته باشه، فردا با یک آنتن سیم دار امتحانش میکنم.
3- با توجه به بند 2 تو دفترچه مودم نوشته نباید در معرض تشعشعات مغناطیسی دستگاه های برقی مثل یخچال، دیش ماهواره، ماروویو قرار بگیره حال اینکه کیس کامپیوتر (مال من وای فای داره و من مودم رو دقیقا میذارم روی کیس) و حتی اسپیکر هم تشعشعات مغناطیسی قوی تولید میکنند

شمایی که از BM635 استفاده میکنید کمک کنید...

سلام
سه مورد رو بنابر تجربیات خودم می گم:
1.وقتی WiFi روشن ه، نرخ ReSet شدن، بیشتره.
2. وقتی از این دستگاه به عنوان یه Switch استفاده می شه (فقط برای شبکه کردن کامپیوتر ها) و در WiMAX لاگ این نیستم، اصلا ReSet نمی شه!
3.وقتی این دستگاه در حالت Idle هست و کاری نمی کنه، تمایلی به ReSet کردن نداره.

خوش باشین،
©م.م.©

web4web
18-02-2011, 19:59
روی خود مودم که دکمه خاموش و روشن wifi رو داره ! خوب اون رو بزنید و wifi خاموش میشه !

اين مدل هاي جديد داره ، روي اين مدل هاي قديمي كه دو تا آنتن داره من چنين دكمه اي نديدم ،‌اگر شما ديد به ما هم بگيد !‌:)

دوستان زيادي در مورد ريست شدن صحبت مي كنند ، تجربه به من ثابت كرده كه فقط و فقط به شانس شما بستگي داره ،‌الان خود من از اين واي فاي هاي قديمي دارم ولي يك بار هم توي اين هفته ريست نشده ، پس ربط به اين چيزها نداره .

patal
18-02-2011, 21:44
اين مدل هاي جديد داره ، روي اين مدل هاي قديمي كه دو تا آنتن داره من چنين دكمه اي نديدم ،‌اگر شما ديد به ما هم بگيد !‌:)

دوستان زيادي در مورد ريست شدن صحبت مي كنند ، تجربه به من ثابت كرده كه فقط و فقط به شانس شما بستگي داره ،‌الان خود من از اين واي فاي هاي قديمي دارم ولي يك بار هم توي اين هفته ريست نشده ، پس ربط به اين چيزها نداره .

سلام،
دوست خوبمون آقای farzin1986 می گه که 4 بار مودم رو عوض کرده و هر 5 مودم این مشکل رو داشتن.

حال با توجه به قانون استقرا و اصل لانه کبوتری! یا آقای farzin1986 بد شانس ترین آدم ِ روی زمین اند، یا تمام BM635 ها مورد دارند!

خوش باشین،
©م.م.©

hd2000
19-02-2011, 15:06
سلام.
الان 12 روزه که ثبت نام کردم خبری از نصاب نیست.
زنگ هم که می زنم یک مشت شر و ور تحویل می دن............
اگه مجبور نبودم اصلا سراغ ایرانسل نمی رفتم.
سگه adsl می ارزه به وایمکس.

mostafabad2007
19-02-2011, 16:08
با سلام امروز یکی از دوستامو دیدم گفت رفته adsl گرفته اونم توی نمایشگاه کامپوتر مشهد توی یکی و دو هفته گذشته و میگه 128 رو گرفته و با سرعت 200 کیلو بایت دانلود میکنه ایا این میتونه درست باشه و ما که رفتیم 512 گرفتیم یعنی هیچی بندازیم دور و بریم adsl بگیریم

Phoenix71
19-02-2011, 17:46
چند روز طول میشکه تا زنگ بزنن من هنوز از روزی که ثبت نام کردم هیچ خبری نیست بابا دغ کردم شنیدن میخوان بعد عید بدن اینجوری باشه که به درد نمیخوره من تا عید لازم دارم :(((((((((( تازه ورداشته جدیدا تبلیغ هم میکنه یکی بگه آخه اون قبلی ها رو بده بعد مشتری جدید پیدا کن :(

D3vil_A
19-02-2011, 18:25
سلام دوستان.
امروز در رابطه با وایمکس تحقیق کردم از چنتا از دوستان شنیدم که اگر از طرق نماندگی ها ثبت نام کنید کارا سریع تر پیش میره درسته؟

رفتم نمایندگی ایرانسل یک 512KB/s با پهنای باند محدود ثبت نام کردم یک کپی از کارت ملیم گرفت + آدرس تلفن و کدس پستی غیره....

حداکثر چقدر طورل میکشه برای نصب؟!
یکی از دوستانم هفته پیش از همین طریق اقدام کرد البته با چندتا آشنا 48 ساعته براش نصب و راه اندازی کردند...!

jamalmashang
19-02-2011, 18:33
سلام دوستان.
امروز در رابطه با وایمکس تحقیق کردم از چنتا از دوستان شنیدم که اگر از طرق نماندگی ها ثبت نام کنید کارا سریع تر پیش میره درسته؟

رفتم نمایندگی ایرانسل یک 512KB/s با پهنای باند محدود ثبت نام کردم یک کپی از کارت ملیم گرفت + آدرس تلفن و کدس پستی غیره....

حداکثر چقدر طورل میکشه برای نصب؟!
یکی از دوستانم هفته پیش از همین طریق اقدام کرد البته با چندتا آشنا 48 ساعته براش نصب و راه اندازی کردند...!

یک بار من نوشتم که چه خبره! ایرانسل مودم نداره یا اینکه یه بامبوله واسه رد کردن مودمهای قدیمی که رو دستشون مونده! خداییش اگر واسه این تخفیف نبود کی میرفت وایمکس بگیره!؟
مال منو که یک هفته ای آوردن نصب کردن که یه مودم WI FI بهم انداختن از این قدیمیا که 2 تا آنتن داره...
الان هم به خاطر اینکه تند تند ریست میشه مثل یه آشغال جمش کردم گذاشتم کنار!
به خاطر 40 هزار تومن نمیتونم یک ساعت پشت خط 707 بمونم........................

LordMMD
19-02-2011, 19:01
با سلام امروز یکی از دوستامو دیدم گفت رفته adsl گرفته اونم توی نمایشگاه کامپوتر مشهد توی یکی و دو هفته گذشته و میگه 128 رو گرفته و با سرعت 200 کیلو بایت دانلود میکنه ایا این میتونه درست باشه و ما که رفتیم 512 گرفتیم یعنی هیچی بندازیم دور و بریم adsl بگیریم
شما که حرف دوستت رو باور نکردی حالا ما هر چی هم بگیم باز آخرش میخوای شک کنی !

D3vil_A
19-02-2011, 20:41
مودم که بنده سفارش دادم از مدل های USB هست...!
این مدم ها هم مشکلی دارند ...؟! ایرانسل مودم هاش کم شده؟

web4web
19-02-2011, 22:17
يك سوال :
اين طرح هاي اعتباري محدود ماهيانه ،‌شارژش به چه صورته ؟ ايرانسل اول هر ماه براي پرداخت ايميل ميده يا بايد خودمون پرداخت كنيم ؟! فردا اول ماه است ولي ايرانسل هنوز هيچ ايميل يا پيامكي نداده ! ترافيك من هم تموم شده :) منتظرم فردا پرداخت كنم تا دوباره ترافيك اين ماه رو بگيرم.

Electronic-Arts
19-02-2011, 23:03
مودم که بنده سفارش دادم از مدل های USB هست...!
این مدم ها هم مشکلی دارند ...؟! ایرانسل مودم هاش کم شده؟
خیر مودم هایی که الان تو سایت ایرنسل هست هیچ مشکلی نداره فقط مودم های bm635 مشکل داره

Mr.Aras
20-02-2011, 01:59
يك سوال :
اين طرح هاي اعتباري محدود ماهيانه ،‌شارژش به چه صورته ؟ ايرانسل اول هر ماه براي پرداخت ايميل ميده يا بايد خودمون پرداخت كنيم ؟! فردا اول ماه است ولي ايرانسل هنوز هيچ ايميل يا پيامكي نداده ! ترافيك من هم تموم شده :) منتظرم فردا پرداخت كنم تا دوباره ترافيك اين ماه رو بگيرم.

نه، پیش از اول ماه خودت باید حسابت رو شارژ کنی، تا اینترنتت قطع نشه. درست یادم نیست ولی فکر کنم اگر روز دوم ماه بشه و هنوز حسابت رو شارژ نکرده باشی برات sms و ایمیل میفرسته که اگر تا ظرف چند روز آینده حسابت رو شارژ نکنی. حسابت غیرفعال میشه.

D3vil_A
20-02-2011, 18:30
سلام...
آقا این سایت ایرانسل از نظر تاریخ مشکل داره؟!
من تاریخ ثبت نامم 30/10/89 بوده زده 30/11 !!!
بعدش نوشته تاریخ تحویل 2/1/90 !! :دی
یعنی 3 روز بعد از ثبت نام..
فکر کنم 1 ماه جلو تره تاریخش...
با این حساب 3 روز نصب بعد از ثبت نام یعنی فردا باید با بنده تماس بگیریند؟!

farzin1986
20-02-2011, 21:17
سلام،
دوست خوبمون آقای farzin1986 می گه که 4 بار مودم رو عوض کرده و هر 5 مودم این مشکل رو داشتن.

حال با توجه به قانون استقرا و اصل لانه کبوتری! یا آقای farzin1986 بد شانس ترین آدم ِ روی زمین اند، یا تمام BM635 ها مورد دارند!

خوش باشین،
©م.م.©

درود..
شاید شانس من بوده..
ولی تمام دوستان من که از 635 استفاده میکنند مشکل ریست شدن دارند..
ولی عموما بدلیل استفاده از مد TTLS و کانکت شدن خودکار کمتر حس میشه ریست شدن..
پیشنهاد اینکه 632W بگیرین، واقعا عالی هست..
من از هر لحاظ تست کردم..:46:

mohsen_1363
20-02-2011, 21:30
سلام
من یه مودم usb edge خریدم

بسته های اینترنتی ایرانسل یک ماه چنده ؟

real_401
20-02-2011, 23:05
- برای استفاده از اینترنت ١٢٨ و ٢٥٦ کیلوبیت بر ثانیه، هیچ هزینه ای به عنوان حق اشتراک ماهیانه، در ابتدای دوره از شما دریافت نمی‌گردد.

این یعنی چی؟!
یعنی واسه 512 بغیر از اون 20 تومن باید حق اشتارک بدیم؟!

web4web
20-02-2011, 23:16
یعنی واسه 512 بغیر از اون 20 تومن باید حق اشتارک بدیم؟!من هم اين سوال رو داشتم ، فكر كنم كلا 20600 در مياد.

يك سوال :‌ ما 512 پايه با طرح اعتباري داريم ، الان فردا 2 اسفند هست ولي هنوز ايرانسل ايميل و پيامك پرداخت نداده‌؛ من از كجا پرداخت كنم ؟ تو پنل بايد برم قسمت پرداخت قبض ؟

مثلا اگر بسته دائمي باشه هر دو ماه يك قبضي مياد و وقتي ميرم تو قسمت پرداخت قبض مبلغ خودش ثبت شده است و فقط پرداخت مي كنيم ولي تو اعتباري مبلغ رو بايد خودم وارد كنيم ! چطورياست؟

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

رود..
شاید شانس من بوده..
من از هر لحاظ تست کردم..

سلام جناب فرزين...
اين ريست شدن شما رو چطوري تست كنيم ، من اول فكر مي كردم كه چنين مشكلي ندارم و هنوز هم ندارم ولي الان شما گفتي كه به علت TTSL بودن و اتصال خودكار ، شك كردم كه شايد براي من هم همين طوري باشه ، من زنگ بزنم ايرانسل بگم هي ريست ميشه چي مي گند ؟‌ بايد برم دفتر مركزي تعويض كنم ؟ عوض مي كنند ؟ همون موقع تحويل مي دهند؟ خودشون تست نمي كنند يك موقع مثلا كسي خالي نبسته باشه ؟

web4web
21-02-2011, 00:28
الان اين مودم رو حدود 10 روزه كه دارم . زنگ بزنم به ايرانسل و بگم ريست ميشه ، قبول مي كنند عوض كنند ؟ وقتي مودم رو بردم براي تعويض همون موقع مودم جديد رو ميدند؟‌ همونجا تست مي كنند مچ ما رو بگيرند ؟‌:)

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

اين ايرانسل هم يك تخفيف داد تا مودم هاي قديمي توي انبار رو به ما قالب كنه ! !

masa_1379
21-02-2011, 09:01
شبکه وایمکس ایرانسل در اهواز از روز گدشته دچار اختلال شده و قطع می باشد.

Ostad AliReza
21-02-2011, 10:13
دوستان من بخوام الان یک سرویس 512 بگیرم(مجوز دارم)چقدر میشه؟
این حسابم درسته:
80 مودم
20 تومن سرعت 512
8 تومن وصل
درسته؟!
یک سوال دیگه.پینگ وایمکس ایرانسل چه جوره(چون برای بازی انلاین میخوام )؟

web4web
21-02-2011, 11:56
وستان من بخوام الان یک سرویس 512 بگیرم(مجوز دارم)چقدر میشه؟
این حسابم درسته:
80 مودم
20 تومن سرعت 512
8 تومن وصل
درسته؟!
یک سوال دیگه.پینگ وایمکس ایرانسل چه جوره(چون برای بازی انلاین میخوام )؟

بله درسته ،‌ شما بايد نزديك 100 تومن (98 تومن ) بديد.
بستگي به آنتن دهي و شانس شما داره ، اگر آنتن پر باشه پينگش راضي كننده است.

jamalmashang
21-02-2011, 15:21
درود..
شاید شانس من بوده..
من از هر لحاظ تست کردم..:46:

ببینید دوستان وقتی از کابل LAN استفاده میکنیم محال ریست بشه، حتی اگر وایرلس روشن باشه ولی ازش استفاده نشه هم محال ریست بشه، عجیبه به محض اینکه با یه وایرلس گیرنده مثل مثلا لپ تاپ کانکت میشه شروع میکنه به ریست شدن، مال من که اصلا مجال نمیده! تند و تند ریست میشه!
روی مود TTLS هم هست مال من ولی وحشتناک ریست میشه!!!

حالا یه اتفاق مهمتر که خواهش میکنم دوستان کمک کنند:
1- روز 26 بهمن سرویس من نصب و فعال شد که 8000 تومن واسه راه اندازی و کوفت و زهر مار کم شد یه 4 تومنی موند که تا شنبه 30 بهمن من برای اینکه خوب کار بکشم تموم شد
2- دیروز یکشنبه 1 اسفند اس ام اس اومد که 123000 ریال باید تا 5 اسفند شارژ کنید و اگر نه سرویس قطع میشه
3- امروز دوشنبه 2 اسفند رفتم 13 تومن شارژ خریدم آوردم ریخدم تو گلوش و با مالیات و اینها 126000 ریال شارژ شد
4- فکر میکردم چون سر ماهه اول دوره حساب میشه! امروز که همون دوشنبه است و حدود 3 ساعت از شارژ میگذره خیلی حساب شده 37MB دانلود کردم و حساب رو چک کردم! این رقم مونده:6211 ریال !!!

میشه یک مسلمون به من بگه واسه چی؟! چرا شارژ بنده هورت کشیده شده؟!

web4web
21-02-2011, 20:13
اين طور كه من متوجه شدم مثل اينكه اين مودم هاي واي فاي قديمي تو حالت انتقال اطلاعات به كامپيوتر با كابل مشكلي نداره ولي وقتي بخواهيم از طريق واي فاي به لپ تاپ و امثال آن متصل بشيم هي ريست ميشه ، درسته؟
آقا فرزين گل جواب سوال هاي بنده رو تو پست هاي بالا بدند ممنون ميشم.
بايد به اپراتور چي بگيم كه متقاعد بشه مودم رو عوض كنه ؟

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

يك سوال :‌ ما 512 پايه با طرح اعتباري داريم ، الان فردا 2 اسفند هست ولي هنوز ايرانسل ايميل و پيامك پرداخت نداده‌؛ من از كجا پرداخت كنم ؟ تو پنل بايد برم قسمت پرداخت قبض ؟

مثلا اگر بسته دائمي باشه هر دو ماه يك قبضي مياد و وقتي ميرم تو قسمت پرداخت قبض مبلغ خودش ثبت شده است و فقط پرداخت مي كنيم ولي تو اعتباري مبلغ رو بايد خودم وارد كنيم ! چطورياست؟

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

سلام جناب فرزين...
اين ريست شدن شما رو چطوري تست كنيم ، من اول فكر مي كردم كه چنين مشكلي ندارم و هنوز هم ندارم ولي الان شما گفتي كه به علت TTSL بودن و اتصال خودكار ، شك كردم كه شايد براي من هم همين طوري باشه ، من زنگ بزنم ايرانسل بگم هي ريست ميشه چي مي گند ؟‌ بايد برم دفتر مركزي تعويض كنم ؟ عوض مي كنند ؟ همون موقع تحويل مي دهند؟ خودشون تست نمي كنند يك موقع مثلا كسي خالي نبسته باشه ؟

patal
21-02-2011, 20:30
اين طور كه من متوجه شدم مثل اينكه اين مودم هاي واي فاي قديمي تو حالت انتقال اطلاعات به كامپيوتر با كابل مشكلي نداره ولي وقتي بخواهيم از طريق واي فاي به لپ تاپ و امثال آن متصل بشيم هي ريست ميشه ، درسته؟

سلام
من فقط با کابل ارتباط گرفتم و WiFi هم خاموش ه ==> ReSet دارم.
روشن کردن WiFi و ارتباط با LapTop برای من، یه هوایی نرخ ReSet کردن رو بیشتر می کنه.

1.وقتی توی ایرانسل LogIn نیستم و از BM635 فقط به عنوان یه Switch استفاده می کنم==> اصلا ReSet نمی کنه.
2.دوستان در نقاط مختلف کشور، روایت های مختلفی از نوع و نرخ ReSet شدن دارند.

از 1 و 2 نتیجه می گیرم==> مشکل ReSet شدن بیشتر به شبکه مربوط می شه تا BM635

خوش باشین،
©م.م.©

jamalmashang
21-02-2011, 20:54
از 1 و 2 نتیجه می گیرم==> مشکل ReSet شدن بیشتر به شبکه مربوط می شه تا BM635

©م.م.©

والا چی بگم، همونطور که گفتم من با کابل اصلا ریست ندارم، جالبه اگر مطلب patal رو ملاک قرار بدیم هم بد نیست چون یکی از دوستهای من که تو یافت آباد میشینه اصلا نمیدونه ریست شدن یعنی چی! باورش نمیشه، اونم از BM635 استفاده میکنه...

farzin1986
21-02-2011, 21:47
سلام جناب فرزين...
درود..
از مسیر
WiMAX > Security > Security
Authentication
رو روی TLS تنظیم کنید و در این مد شما باید هر بار که مودم رو به برق متصل میکنید برای وارد شدن به اینترنت باید شناسه و پس رو در پرتال ایرانسل وارد کنید.
اگه شما مدت زمانی که مودم رو از برق نکشیدین نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نداشتین یعنی مودم شما ریست نمیشه..
حداقل 48 ساعت از برق نکشین..

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

برای تعویض در صورت ریست شدت با 707 تماس بگیرین.. و سریش شین.. چون زیر بار نمیرند..:13:

web4web
21-02-2011, 22:03
ولي به دور از هر چيزي كاملا مشخصه كه اين مودم هاي واي فاي جديد يك كلاس از قديمي ها بالاتر هستند و جمع و جور هستند و مي تونيم راحت تر جا به جا كنيم و مشكلات ... رو هم ندارند !
الان من 12 روزه كه گرفتم اپراتور نمي گه كه چرا تا حالا اقدام نكردي ؟
اگر سريش شديم و قبول كرد ، بعدش چه كاري مي كنند ؟ من شك دارم بگم ريست ميشه و برم اونجا براي تعويض و تست كنند و حال ما رو بگيرند.‌! :(

D3vil_A
21-02-2011, 22:13
سلام دوستان.
یک سوال.
باید با ما بعد از ثبت نام تماس بگیرند و تایید کنند بعد ما مبلغ رو به حساب MTN واریز کنیم؟!
داخل E-Mail که برا بنده امده اینطور نوشته بود ولی صفحات قبل تاپیک رو خوندم متوجه شدم عده ای از دوستان پول رو واریز کردند ولی هنوز باهاشون تماسی گرفته نشده؟!
داخل E-Mail هم یک سری رمز و شناسه پرداخت ....بود.

با توجه به تاریخ تایین شده ایرانسل 3 روز بعد از ثبت نام باید با بنده تماس بگیرند که امروز تعطیل بود ولی فردا باید تماس گرفته بشه.

farzin1986
21-02-2011, 22:21
ولي به دور از هر چيزي كاملا مشخصه كه اين مودم هاي واي فاي جديد يك كلاس از قديمي ها بالاتر هستند و جمع و جور هستند و مي تونيم راحت تر جا به جا كنيم و مشكلات ... رو هم ندارند !
الان من 12 روزه كه گرفتم اپراتور نمي گه كه چرا تا حالا اقدام نكردي ؟
اگر سريش شديم و قبول كرد ، بعدش چه كاري مي كنند ؟ من شك دارم بگم ريست ميشه و برم اونجا براي تعويض و تست كنند و حال ما رو بگيرند.‌! :(
بله کاملا موافقم 632w واقعا عالی هست و از هر لحاظ بهتر..
12 روز که خوبه..
من 4 بار تعویض کردم.. و کلا زیر بار نمیرفتن تا با تماس های مکرر و پیگیر بودن با تعویض های پی در پی کم کم به این نتیجه رسیده بودم که کلا مشکل شبکه وایمکس هست..
ولی باز برام قابل قبول نبود چون در صورت مشکل شبکه وایمکس ریست شدن کامل خود مودم مسخره به نظر میرسید..
که بالاخره یه نفر که واقعا میفهمید پیدا شد که در بخش فنی شبکه ایرانسل بود.. و قول داد با پیگری مشکل رو حل کنه که دمش گرم که حل کرد..

web4web
21-02-2011, 22:26
نحوه تعويض چطوريه؟ بايد بريم نمايندگي مركزي ؟ چقدر طول مي كشه ؟ اونجا مودم قديمي رو تست مي كنند؟

farzin1986
21-02-2011, 23:48
نحوه تعويض چطوريه؟ بايد بريم نمايندگي مركزي ؟ چقدر طول مي كشه ؟ اونجا مودم قديمي رو تست مي كنند؟
شما هم میتونین از طریق 707 تقاضا بدین و هم از طریق خود حسابتون تو سایت ایرانسل..
ولی باید قشنگ شیر فهمشون کنی که مشکل مودم داری نه اینترنت چون وقتی میبینن که ترافیک مصرف کردی فکر میکنن مشکل ندارین..
برای من از 4 تا 7 روز طول کشید واین کاملا به موجود بودن مودم و شلوغی سرشون بستگی داره..
نمایندگی هم میتونین درخواست تعویض بدین ولی برای تعویض حتما نصاب میاد و خرابرو میبره یه نو تست میکنه..
در صورت نیاز به تست خودشون مودم رو از مرکز به مدت 48 ساعت یا کمتر زیر نظر میگیرند..

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

سلام دوستان.
یک سوال.
باید با ما بعد از ثبت نام تماس بگیرند و تایید کنند بعد ما مبلغ رو به حساب MTN واریز کنیم؟!
داخل E-Mail که برا بنده امده اینطور نوشته بود ولی صفحات قبل تاپیک رو خوندم متوجه شدم عده ای از دوستان پول رو واریز کردند ولی هنوز باهاشون تماسی گرفته نشده؟!
داخل E-Mail هم یک سری رمز و شناسه پرداخت ....بود.

با توجه به تاریخ تایین شده ایرانسل 3 روز بعد از ثبت نام باید با بنده تماس بگیرند که امروز تعطیل بود ولی فردا باید تماس گرفته بشه.
بله ولی به دلایلی که دوستان هم اشاره کردن..
مثل کم بودن مودم و شلوغی سرشون شاید پروسه تحویل و نصب طولانی تر بشه..:13:

vahidmir2000
22-02-2011, 05:10
سلام به همه. من شنبه ثبت نام کردم و ثبت نام رو تایید کردم. پیامک صورت حساب و شناسه پرداخت رو هم دریافت کردم ولی از شانس من یک مرحله مسخره به مراحل راه اندازی وایمکس اضافه شده و اون اینکه باید منتظر بمونم تا از ایرانسل زنگ بزنن بهم و بعد برم پول رو پرداخت کنم. آخه این یعنی چی؟ یه بار ثبت نام بعد تایید بعد صورت حساب بعد اجازه برای پرداخت؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوایم پول هم بهشون بدیم باید اجازه بگیریم؟ من مودم وای فای رو سفارش دادم و طرح پایه 128 گرفتم. حالا یه سوال: در یکی از فرومهای وایمکس خودنم که چون نزدیکه سال نو هستیم امکان داره ثبت نامهای الان رو بعد از عید برای راه اندازیش اقدام کنن. البته چون بیشتر از 20 روز به عید مونده شاید مسخره باشه این حرف ولی در مورد ایرانسل هیچی بعید نیست. دوستان کسی اطلاع دقیق داره؟ ممنون

web4web
22-02-2011, 19:11
خبر جديد
اگر به سايت ايرانسل و قسمت مودم ها مراجعه كنيد مي بينيد تمام مودم ها زيرش نوشته شده است "‌موجود نيست " و در حال حاضر فقط همان مودم هاي كله قندي با قيمت 40 هزار تومان موجود است ، به نظر مي رسد ! به نظر ميرسد اين كله قندي ها با رنگ جديد يك ورژن از مدل قبلي جديدتر مي باشد ،‌البته فقط به نظر مي رسد !.
مثل اينكه ايرانسل تعداد زيادي از اين مودم ها را در انبار دارد و با قيمت پايين تر مي خواهد به مشتريان بدهد.

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

ehsan-inventor
22-02-2011, 21:51
کیفیت این مودم کله قندیه چطوره؟!
تو این مملکت رو هیچی نمیشه حساب کرد ،مگه این طرح های نامحدود با مودم رایگان برای زمستون نبود؟! من خواستم 256 بگیرم صبرکردم تا برم کارآموزی و از شرکت معرفی نامه 256 بگیرم حالا که دارم میرم کارآموزی می بینم طرح رو جمع کردن...
گند بزنه.

jamalmashang
22-02-2011, 22:02
خبر جديد
اگر به سايت ايرانسل و قسمت مودم ها مراجعه كنيد مي بينيد تمام مودم ها زيرش نوشته شده است "‌موجود نيست " و در حال حاضر فقط همان مودم هاي كله قندي با قيمت 40 هزار تومان موجود است ، به نظر مي رسد ! به نظر ميرسد اين كله قندي ها با رنگ جديد يك ورژن از مدل قبلي جديدتر مي باشد ،‌البته فقط به نظر مي رسد !.
مثل اينكه ايرانسل تعداد زيادي از اين مودم ها را در انبار دارد و با قيمت پايين تر مي خواهد به مشتريان بدهد

مرسی عزیز نکته جالبی بود! دیدم...
ضمنا یک گله ای از دوستان بکنم! وقتی کارتون راه میفته، نرید پشت سرتون رو هم نگاه نکنید!!! بیائید بحث کنیم در جهت رفع مشکلات، متشکرم...

ضمنا قابل توجه دارندگان BM635، در مورد ریست شدن این مودم دارم به یه جاهایی میرسم، لطفا تست کنید ببینم مال شما هم همینطور میشه:
برید تو صفحه مودم و حالت WEP یا کلا امنیتی رو غیر فعال یا Diable کنید، یعنی وایرلس بدون رمز ارتباط برقرار کنه و تا جایی که میشه سیستم و مودم رو روشن بذارید تا ببینیم ریست میشه یانه؟
حالا از کجا بدونید که ریست شده یانه؟ ببینید شما سیستم رو که بیکار و روشن ولش کنید و برید، اگر مودم ریست بشه، بالون کانکشن کنار ساعت میاد و میمونه، یعنی شما اگر بعد از مثلا 6 ساعت اومدی و دیدی که بالون کانکشن کنار ساعت داره نمایش داده میشه بدونید که مودم ریست شده...

در مورد مسئله امنیت بعدا میپردازم بهش...

D3vil_A
22-02-2011, 23:55
سلام دوستان
آقا بعد از اینکه من شنبه همین هفته ثبت نام کردم و بعد از Email هایی که برام اومد یک SMS امروز ایرانسل برام ارسال کرد که اگر تا 28 روز دیگر مبلغ رو پرداخت نکنید عضویت شما منتفی میشه و همچین چیزایی...!
از طرف دیگه هم امروز با توجه به تاریخ باید باهام تماس میگرفتند که نگرفتند به جاش این SMS اومد..حالا به نظر شما من پول رو بریزم به حساب؟!

Electronic-Arts
23-02-2011, 00:10
سلام دوستان
آقا بعد از اینکه من شنبه همین هفته ثبت نام کردم و بعد از Email هایی که برام اومد یک SMS امروز ایرانسل برام ارسال کرد که اگر تا 28 روز دیگر مبلغ رو پرداخت نکنید عضویت شما منتفی میشه و همچین چیزایی...!
از طرف دیگه هم امروز با توجه به تاریخ باید باهام تماس میگرفتند که نگرفتند به جاش این SMS اومد..حالا به نظر شما من پول رو بریزم به حساب؟!
سلام نه باید صبر کنی خودشون زنگ بزنن چون اگر پول رو بریزی و یک زمانی به دلایل مختلف خونتون آنتن نده ایرانسل پول رو پس نمیده ٫ الان هم با یک سیم کارت ایرانسل زنگ بزنید بگین چرا هنوز زنگ نزدن به من

vahidmir2000
23-02-2011, 01:21
سلام دوستان

دوست عزیز دقیقا من و شما هم دردیم منم شنبه ثبت نام کردم و همچنان منتظر تماس ایرانسل هستم برای دستور پرداخت پول. و برای منم امشب اس ام اس 28 روز دیگه اومد. این ناهماهنگی در ایرانسل واقعا جالبه. ولی اگه به قول دوستان تمام مودمها به غیر از کله قندی تموم شده باشه فکر کنم سال دیگه باید منتظر زنگ باشیم.

Spoilsman
23-02-2011, 01:37
من براي سند فقط ميخوام از اينترنت WiMax استفاده كنم. براي رسيو از اينترنت ماهواره اي استفاده ميكنم. ميخوام بدونم كدوم شركت سرويس بهتر و ارزون تري ميده و سريع هم نصب ميكنن؟ آيا كلا ميشه به وايمكس اعتماد كرد در اين مورد؟

amjad2
23-02-2011, 01:42
سلام

یه sms از طرف ایرانسل اومد که میشه تنظیمات مودم رو طوری قرار داد که خودش اتوماتیک به اینترنت وصل بشه و دیگه نیازی به رفتن به صفحه پورتال نباشه

منم رفتم و راهنمایی لازم رو دانلود کردم و طبق اون عمل کردم ولی اصلا به اینترنت وصل نمیشه و مجبور شدم که دوباره تنظیمات رو به حالت اول برگردونم.
به نظر شما ایراد کار کجاست؟
مودم از اون وایفای هست که دو آنتن داره و ویندوز هم سون هست

مرسی

ParadoxPatriot
23-02-2011, 05:08
امشب ، نزدیک به 2 ساعت ، بین 3 تا 5 بامداد به طور کامل سرویس وایمکس در شمال غرب تهران
به خصوص منطقه پونک دچار اختلال و قطع شد !!! هنوز هم وضعیت به حالت نرمال برنگشته.

web4web
23-02-2011, 09:30
سلام نه باید صبر کنی خودشون زنگ بزنن چون اگر پول رو بریزی و یک زمانی به دلایل مختلف خونتون آنتن نده ایرانسل پول رو پس نمیده ٫ الان هم با یک سیم کارت ایرانسل زنگ بزنید بگین چرا هنوز زنگ نزدن به من

پول رو پس مي دهند !

ata.royalfalcon
23-02-2011, 09:43
سلام

یه sms از طرف ایرانسل اومد که میشه تنظیمات مودم رو طوری قرار داد که خودش اتوماتیک به اینترنت وصل بشه و دیگه نیازی به رفتن به صفحه پورتال نباشه

منم رفتم و راهنمایی لازم رو دانلود کردم و طبق اون عمل کردم ولی اصلا به اینترنت وصل نمیشه و مجبور شدم که دوباره تنظیمات رو به حالت اول برگردونم.

مرسی

براي من هم از همين SMS اومده
خوب شد گفتي ، دستكاريش نكنم بهتره !!!

نميدونم آقا فرزين كجاست ؟؟؟ ، اينجور چيزها رو خوب ميدونست و خوب راهنمايي ميكرد.

jamalmashang
23-02-2011, 09:50
امشب ، نزدیک به 2 ساعت ، بین 3 تا 5 بامداد به طور کامل سرویس وایمکس در شمال غرب تهران
به خصوص منطقه پونک دچار اختلال و قطع شد !!! هنوز هم وضعیت به حالت نرمال برنگشته.

در مرکز شهر هم به شدت افت آنتن بوجود اومد ولی روی سرویس تاثیری نذاشته، 4 آنتن من شده 2 تا....

jamalmashang
23-02-2011, 09:55
سلام

مرسی

ببینید نباید مشکلی پیش بیاد، من ویندوزم ایکس پیه و مشکلی پیش نیومد و این راهنما از قبل تو سایت ایرانسل بود ولی نمیدونم چی شد که یه دفعه تصمیم گرفتن با اس ام اس اطلاع بدن؟!
من فایل مربوط به ویندوز 7 رو دانلود میکنم تا ببینم چه فرقی با ایکس پی داره و اطلاع میدم بهت.

Electronic-Arts
23-02-2011, 10:26
پول رو پس مي دهند !
اطلاعات کافی ندارید جواب ندید ٫ خود اپراتور ایرانسل گفت که این یه ریسکه که خودت با مسئولیت خودت انجام میدی و اگر پوشس نداشته باشه باید حالا حالاها دنبال پولت بدویی

farzin1986
23-02-2011, 10:40
مرسی عزیز نکته جالبی بود! دیدم...
ضمنا یک گله ای از دوستان بکنم! وقتی کارتون راه میفته، نرید پشت سرتون رو هم نگاه نکنید!!! بیائید بحث کنیم در جهت رفع مشکلات، متشکرم...

ضمنا قابل توجه دارندگان BM635، در مورد ریست شدن این مودم دارم به یه جاهایی میرسم، لطفا تست کنید ببینم مال شما هم همینطور میشه:
برید تو صفحه مودم و حالت WEP یا کلا امنیتی رو غیر فعال یا Diable کنید، یعنی وایرلس بدون رمز ارتباط برقرار کنه و تا جایی که میشه سیستم و مودم رو روشن بذارید تا ببینیم ریست میشه یانه؟
حالا از کجا بدونید که ریست شده یانه؟ ببینید شما سیستم رو که بیکار و روشن ولش کنید و برید، اگر مودم ریست بشه، بالون کانکشن کنار ساعت میاد و میمونه، یعنی شما اگر بعد از مثلا 6 ساعت اومدی و دیدی که بالون کانکشن کنار ساعت داره نمایش داده میشه بدونید که مودم ریست شده...

در مورد مسئله امنیت بعدا میپردازم بهش...

دوست عزیز درود..
من 4 تا از این مودم های معیوب BM635 تعویض کردم با هیچ کدام به نتیجه ای نرسیدم..
و از آنجایی که با تجهیزات شبکه وایرلس کار میکنم، این امر (ریست شدن) کاملا نامطلوب بوده و تحت هیچ شرایطی نمیشه دلیل منطقی براش آورد (کاری 707 میکنه و 1001 دلیل میاره برای موجه نشون دادن ریست شدن ها.. حتی به من دلایل مثل پارازیت ماهواره ای نزدیک دیوار بودن و ...... )
و هر شرایطی که شما بگی من تست کردم حتی جا بجا کردن آنتن ها تو ریتم ریست شدن تاثیر داره..
من حتی خیلی دنبال فریم وار مودم گشتم تا با آپگرید کردن ببینم مشکل حل مبشه یا نه ولی چون گارانتی داشت گفتم با اینکار حتما ایرانسل دبه میکنه.. که منصرف شدم..
تنها راه کار اینه که سریش ایرانسل شین بابا 100تومن پول یه مودم خراب دادیم..
در صورتی که BM632W با قیمت ارزانتر (20تومن) قابلیت های بسیار بالا تری داره..
تنها نکته نداشتن هاب سویچ هست که اگر نیاز بود با 15 تومن حله.. در عوض رنج n وایر لس و مصرف برق کمتر و سایز بسیار مناسبتر و آنتن دهی بهتر..

web4web
23-02-2011, 10:44
اطلاعات کافی ندارید جواب ندید ٫ خود اپراتور ایرانسل گفت که این یه ریسکه که خودت با مسئولیت خودت انجام میدی و اگر پوشس نداشته باشه باید حالا حالاها دنبال پولت بدوییدوست عزيز بنده حتما اطلاعات كافي دارم كه حرف ميزنم ، يكي از دوستانم ثبت نام كرد و اومدند و آنتن دهي ضعيف بود و همان جا در خواست بازپرداخت رو داد و بعد از دقيقا 3 روز پول به حساب برگشت داده شده.
اگر به حرف هاي اپراتور بخواهيم توجه كنيم كه بايد همين طور سرگردان باشيم ،‌اپراتور به من گفت منطقه شما پوشش ضعيف داره ولي الان بهترين آنتن رو دارم.
حرف از رو هوا نميزنم كه بقيه گمراه بشوند،‌خودم هم يك زماني كلي مشكل داشتم و با كمك بچه هاي اينجا حل كردم.

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

هميشه يك شرايط يكسان براي همه جا حكم فرما نيست !

farzin1986
23-02-2011, 11:02
سلام

مرسی
دوست عزیز شما ابتدا چک کنین در این مسیر
Basic > WAN
این باشه Mode route
و گزینه پایین تیک خورده باشه
DHCP Auto get IP address from ISP
و در ادامه در مسیر

PKM: PKMv2_EAP

Authentication: TTLS

Inner EAP: MSCHAPv2

NAI>mac address@mtnirancell.com
مک آدرس رو میتونین از روی جعبه یا از مسیر Status > Device
اعداد و حروف WAN MAC رو بدون :(دو نقطه) در باکس NAI وارد کنین و بعد حتماmtnirancell.com@ رو به آخرش اضافه کنین..

User ID>wimax id@mtnirancell.com
wimax id هم که همون شناسه وایمکس هست و حتماmtnirancell.com@ رو به آخرش اضافه کنین..

User Password>your Password
اینم که پسوردتون هست بدون هیچ اضافه و کم..

**دقت کنین در مد TLS که حالت اولیتونه در حالتی که وارد پورتال میشه..
irancell.ir هست که باید به mtnirancell.com
تبدیل شه..

ata.royalfalcon
23-02-2011, 11:08
سلام آقا فرزين خوب هستين ؟؟:31:

يه سوال داشتم اساسي

اگه من يوزر و پسورد رو داخل مودم ذخيره كنم جوريكه ديگه ديگه پورتال نره ، بعد مودم به سرقت بره اونوقت سارق ميتونه با اون مودم با پسورد خودم connect شه ؟؟؟ مودم ourdoor دارم

farzin1986
23-02-2011, 11:17
سلام آقا فرزين خوب هستين ؟؟:31:

يه سوال داشتم اساسي

اگه من يوزر و پسورد رو داخل مودم ذخيره كنم جوريكه ديگه ديگه پورتال نره ، بعد مودم به سرقت بره اونوقت سارق ميتونه با اون مودم با پسورد خودم connect شه ؟؟؟ مودم ourdoor دارم
درود ممنون.. :10:
متاسفانه بله دوست عزیز..
ولی نمیتونه از پسوردتون مطلع بشه چون اولا پسورد کنسول ست آپ مودم رو نداره اگه داشته باشه هم و بتونه وارد کنسول شه پسورد وایمکس شما نقطه چین هست..
ولی شما با یک تماس با 707 و گفتن شناسه و باقی اطلاعات مک مودم وارد لیست سیاه شده و مودم تحت هیچ شرایطی کانکت نمیشه..

Electronic-Arts
23-02-2011, 11:30
دوست عزيز بنده حتما اطلاعات كافي دارم كه حرف ميزنم ، يكي از دوستانم ثبت نام كرد و اومدند و آنتن دهي ضعيف بود و همان جا در خواست بازپرداخت رو داد و بعد از دقيقا 3 روز پول به حساب برگشت داده شده.
اگر به حرف هاي اپراتور بخواهيم توجه كنيم كه بايد همين طور سرگردان باشيم ،‌اپراتور به من گفت منطقه شما پوشش ضعيف داره ولي الان بهترين آنتن رو دارم.
حرف از رو هوا نميزنم كه بقيه گمراه بشوند،‌خودم هم يك زماني كلي مشكل داشتم و با كمك بچه هاي اينجا حل كردم.

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

هميشه يك شرايط يكسان براي همه جا حكم فرما نيست !
بله پول رو پس میدن ولی تنها در صورتی که خود ایرانسل زنگ بزنه و تایید کنه که کلا پوشش دارین نه در صورتی که سرخود بدون این که مننظر زنگ بمونین پول رو واریز کنین ٫ در ضمن شما اگر دوست دارین میتونین بدون اینکه اونا زنگ بزنن پول رو واریز کنید ولی نمیتونی به کس دیگه بگی که همون کار رو بکنه ٫ اگر بعدا یک مشکلی پیش بیاد و سر برگردوندن پول دبه در بیارن جنابعالی میخوای پول ایشون رو بدی؟ بنابراین سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن وقتی که خود ایرانسل داره یه چیزی میگه این دیگه مسئله نامحدود و محدود نیست که فوقش محدودت کنن مسئله ۲۰۰ ۳۰۰ تومن پوله

web4web
23-02-2011, 11:38
بله پول رو پس میدن ولی تنها در صورتی که خود ایرانسل زنگ بزنه و تایید کنه که کلا پوشش دارین نه در صورتی که سرخود بدون این که مننظر زنگ بمونین پول رو واریز کنین ٫ در ضمن شما اگر دوست دارین میتونین بدون اینکه اونا زنگ بزنن پول رو واریز کنید ولی نمیتونی به کس دیگه بگی که همون کار رو بکنه ٫ اگر بعدا یک مشکلی پیش بیاد و سر برگردوندن پول دبه در بیارن جنابعالی میخوای پول ایشون رو بدی؟ بنابراین سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن وقتی که خود ایرانسل داره یه چیزی میگه این دیگه مسئله نامحدود و محدود نیست که فوقش محدودت کنن مسئله ۲۰۰ ۳۰۰ تومن پوله

شما هم كاملا درست مي فرماييد.ممكنه يك كاربر سر همين مسئله به قول شما پولش رو از دست بده،‌من منظور شما رو درست متوجه نشده بودم و يك گام جلوتر رو داشتم مي گفتم.،‌در نتيجه بهتره كاربران منتظر زنگ ايرانلسل بمونند.
با تشكر فراوان از شما

Electronic-Arts
23-02-2011, 11:40
....................

real_401
23-02-2011, 13:53
ایول به ایرانسل:دی
سیستمش قاطی کرده بود تونستم تعرفه را به 512 تغییر بدم:دی

amjad2
23-02-2011, 16:19
دوست عزیز شما ابتدا چک کنین در این مسیر
Basic > WAN
این باشه Mode route
و گزینه پایین تیک خورده باشه
DHCP Auto get IP address from ISP
و در ادامه در مسیر

PKM: PKMv2_EAP

Authentication: TTLS

Inner EAP: MSCHAPv2

NAI>mac address@mtnirancell.com
مک آدرس رو میتونین از روی جعبه یا از مسیر Status > Device
اعداد و حروف WAN MAC رو بدون :(دو نقطه) در باکس NAI وارد کنین و بعد حتماmtnirancell.com@ رو به آخرش اضافه کنین..

User ID>wimax id@mtnirancell.com
wimax id هم که همون شناسه وایمکس هست و حتماmtnirancell.com@ رو به آخرش اضافه کنین..

User Password>your Password
اینم که پسوردتون هست بدون هیچ اضافه و کم..

**دقت کنین در مد TLS که حالت اولیتونه در حالتی که وارد پورتال میشه..
irancell.ir هست که باید به mtnirancell.com
تبدیل شه..

منم همه این کارها رو کردم و تمام این مطالب تو راهنمایی که از خود سایت ایرانسل دانلود کرده بودم نوشته شده ولی با این وجود بعد از این تغییرات مودم اصلا نمیتونه وصل بشه و چراغهای مربوط به انتن مدام صفر میشه و پر میشه!!

نمیدونم ایراد کار کجاست!

jamalmashang
23-02-2011, 17:58
منم همه این کارها رو کردم و تمام این مطالب تو راهنمایی که از خود سایت ایرانسل دانلود کرده بودم نوشته شده ولی با این وجود بعد از این تغییرات مودم اصلا نمیتونه وصل بشه و چراغهای مربوط به انتن مدام صفر میشه و پر میشه!!

نمیدونم ایراد کار کجاست!

ایراد کار که دوست قبلی هم که جواب شما رو داد ننوشت! اینه که اولا باید با کابل مودم به سیستم وصل بشه، دوما باید برای کارت شبکه سیستم IP ست کنید و بعد برید اون مراحل رو انجام بدید و بعد از انجام تنظیمات دوباره IP ست شده رو غیر فعال کنید...!

من به فرض اینکه شما این کار رو نکردید، این مطلب رو نوشتم...

jamalmashang
23-02-2011, 18:03
اطلاعات کافی ندارید جواب ندید ٫ خود اپراتور ایرانسل گفت که این یه ریسکه که خودت با مسئولیت خودت انجام میدی و اگر پوشس نداشته باشه باید حالا حالاها دنبال پولت بدویی

ببینید دوست عزیز اصلا به نقشه ها و گفته های ایرانسل توجه نکنید، اولا که خودشون گفتن نقشه به روز نیست و دوما اصلا جایی نیست تو تهران که تحت پوشش نباشه! من مودمم رو هر جا میبرم حتی با 1 خط آنتن هم به خوبی کار میکنه، بنابراین اصلا احتمال اینکه کار به پول پس گرفتن بکشه نیست...

jamalmashang
23-02-2011, 18:11
دوست عزیز درود..
من 4 تا از این مودم های معیوب BM635 تعویض کردم با هیچ کدام به نتیجه ای نرسیدم..
و از آنجایی که با تجهیزات شبکه وایرلس کار میکنم، این امر (ریست شدن) کاملا نامطلوب بوده و تحت هیچ شرایطی نمیشه دلیل منطقی براش آورد (کاری 707 میکنه و 1001 دلیل میاره برای موجه نشون دادن ریست شدن ها.. حتی به من دلایل مثل پارازیت ماهواره ای نزدیک دیوار بودن و ...... )
و هر شرایطی که شما بگی من تست کردم حتی جا بجا کردن آنتن ها تو ریتم ریست شدن تاثیر داره..
من حتی خیلی دنبال فریم وار مودم گشتم تا با آپگرید کردن ببینم مشکل حل مبشه یا نه ولی چون گارانتی داشت گفتم با اینکار حتما ایرانسل دبه میکنه.. که منصرف شدم..
تنها راه کار اینه که سریش ایرانسل شین بابا 100تومن پول یه مودم خراب دادیم..
در صورتی که BM632W با قیمت ارزانتر (20تومن) قابلیت های بسیار بالا تری داره..
تنها نکته نداشتن هاب سویچ هست که اگر نیاز بود با 15 تومن حله.. در عوض رنج n وایر لس و مصرف برق کمتر و سایز بسیار مناسبتر و آنتن دهی بهتر..

دوست خوبم، شما استاد ما هستید و کارتون درسته ولی شما کاری رو که من گفته بودم حداقل آزمایش میکردی!
مودم BM635 من، اصلا مجال کارکردن نمیداد! هر 1 دقیقه ریست میشد، ولی حالا مثل تراکتور داره کار میکنه، والا چرا من میخوام این مودم را داشته باشم؟! چون یک مزیت بزرگ داره و اون هم قابلیت نصب آنتن با برد بالا است، به خاطر Removable بودن آنتن هاش میشه هم برای گیرنده و هم فرستنده آنتن گذاشت.....

sam1980asia
23-02-2011, 18:30
سلام
آيا از دوستان كسي هست كه در حصارك كرج از سرويس ايرانسل استفاده كرده باشه؟
من براي يك كافي نت احتياج به سرويس پر سرعت دارم، ايرانسل حداكثر 512 داره ولي با مبين نت ميشه از سرويس 1گيگ استفاده كرد. حالا موندم از كدوم سرويس بگيرم، ايرانسل يا مبين نت؟
البته ايرانسل رو ثبت نام كرده بودم براي طرح وي‍ژه دهه فجر اما به من از طرف ايرانسل زنگ زدن گفتن سرويس با تاخير يك ماهه ارانه ميشه و من ميتونم از سرويسم انصراف بدم. حالا موندم كه چه كنم. لطفا راهنماييم كنيد.

web4web
23-02-2011, 18:59
اين ايرانسل چرا اينقدر كند عمل مي كنه ؟ الان من 25 ساعت هست كه پول شارژ ماهانه رو پرداخت كردم ولي هنوز موجودي حساب 0 صفر است ،‌در صورتي كه نوشته حداكثرتا 24 ساعت اعمال ميشه ، ! جالب اينه كه از اون طرف sms ميده كه تا فردا پر داخت نكنيد سرويس قطع ميشه !!!!!!!
در قسمت "رسيد پرداخت بانكي هم اين تراكش من ثبت شده و هيچ مشكلي نيست ! نمي دونم چرا اينطوريه

Mr.Aras
23-02-2011, 19:10
اين ايرانسل چرا اينقدر كند عمل مي كنه ؟ الان من 25 ساعت هست كه پول شارژ ماهانه رو پرداخت كردم ولي هنوز موجودي حساب 0 صفر است ،‌در صورتي كه نوشته حداكثرتا 24 ساعت اعمال ميشه ، ! جالب اينه كه از اون طرف sms ميده كه تا فردا پر داخت نكنيد سرويس قطع ميشه !!!!!!!
در قسمت "رسيد پرداخت بانكي هم اين تراكش من ثبت شده و هيچ مشكلي نيست ! نمي دونم چرا اينطوريه
به شدت موافقم، سیستم گردش مالی ایرانسل خیلی خیلی خیلی ... کنده.

Electronic-Arts
23-02-2011, 19:24

نمیدونم ایراد کار کجاست!
مودمتون bm632w هست آره؟ اگر آره که منم این مشکل رو دارم همش آنتن میره و میاد , یک ثانیه هم ثابت نمیمونه , زنگ زدم ایرانسل گفت مشکل از شبکه هست حالا دیگه نمیدونم راست گفت یا دروغ

hike
23-02-2011, 19:31

نمیدونم ایراد کار کجاست!
جواب نمیده . نصاب ایرانسل گفت(4 روز پیش البته). باید از پورتال سایت فقط رفت.

امین1356
23-02-2011, 21:27
جواب نمیده . نصاب ایرانسل گفت(4 روز پیش البته). باید از پورتال سایت فقط رفت.
خیلی ببخشید نصاب ایرانسل حرف مفت زده!
با تشکر

web4web
23-02-2011, 22:09
بحث نصاب شد يك چيزي جالب يادم اومد.
وقتي اومده بود نصب كنه وايمكس من رو با مروگر فايرفاكس وقتي مي خواست وارد پرتال بشه پيغام security مي داد(چون شبكه جديد بود بايد certified رو تاييد مي كرد) و مي گفت مرورگر مشكل داره ولي رفت با اينترنت اكسپلورر كارش رو انجام داد و اونجا كلي خنده ام گرفت ! :)

petr-cech
23-02-2011, 22:17
وقتي اومده بود نصب كنه وايمكس من رو با مروگر فايرفاكس وقتي مي خواست وارد پرتال بشه پيغام security مي داد(چون شبكه جديد بود بايد cerfieied رو تاييد مي كرد) و مي گفت مرورگر مشكل داره ولي رفت با اينترنت اكسپلورر كارش رو انجام داد و اونجا كلي خنده ام گرفت ! :)

باز برای شما که خوبه برای من داشت توضیح میداد که اینترنت چی هست و باهاش میشه چیکار کرد :31:

web4web
23-02-2011, 22:25
باز برای شما که خوبه برای من داشت توضیح میداد که اینترنت چی هست و باهاش میشه چیکار کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب ياد گرفتيد؟ :18::31:

petr-cech
23-02-2011, 22:28
خوب ياد گرفتيد؟ :18::31:

بله توضیحاتی دادن ایشون که طی این 8 سال اصلاً نمی دونستم.:31:

Electronic-Arts
23-02-2011, 22:29
باز برای شما که خوبه برای من داشت توضیح میداد که اینترنت چی هست و باهاش میشه چیکار کرد :31:
واقعا؟ خوب چیا گفت؟

petr-cech
23-02-2011, 22:33
واقعا؟ خوب چیا گفت؟

داشت توضیح میداد که Google چی هست
Internet Explorer چیکار میکنه
از اینجا می تونید به اینترنت وصل بشید
کلاً توضیحات ساختاری می دادن ایشون

amjad2
24-02-2011, 00:06
از دیشب ایرانسل تو منطقه پونک مدام در حال قطع و وصل شدن هست.
این مشکل در جای دیگه هم وجود داره؟
شما هم امروز مشکل داشتین؟

P‌C
24-02-2011, 00:14
وقتي اومده بود نصب كنه وايمكس من رو با مروگر فايرفاكس وقتي مي خواست وارد پرتال بشه پيغام security مي داد(چون شبكه جديد بود بايد certified رو تاييد مي كرد) و مي گفت مرورگر مشكل داره ولي رفت با اينترنت اكسپلورر كارش رو انجام داد و اونجا كلي خنده ام گرفت ! :)
تازگی ها که یه مودم یو اس بی دیگه گرفتم نصابه میخواست نصب کنه نصب نمیشد. کسپرسکی چند دفعه برای درایورها هشدار داد مونده بود چیه! وقتی هم فایرفاکس رو باز کرد برای وارد شدن به پورتال، master password که میخواست اونرو هم نمیدونست چیه! اینجا بود که گفت: "لپ تاپت خسته است!" این رو که گفت داشتم منفجر میشدم:angry:. طرف خیال میکرد چون ایرانسل اسم کارشناس رو روی نصابای مودمهاش گذاشته واقعا کارشناسه و از همه چی سر در میاره!
جالبیش اینه که بعد کلی ور رفت با لپ تاپ و حتی روی سیستم دیگه ای که نصب نشد، گفت که سیستمهاتون اشکال داره ، من بهش گفتم ریستارت نمیخواد؟ گفت نه نمیخواد! ری استارت کردن همانا نصب شدن مودم همانا و ایضا ضایع شدن نصاب!!!
به نظر من در حد یک پیک هستند که مودم رو بدن به کاربر و فقط در حد نصب یک مودم اطلاعات کامپیوتری دارند.

vahidmir2000
24-02-2011, 02:12
دوستان خیلی مسخره است. من شنبه ثبت نام کردم و منتظر تماس کارشناسان ایرانسل هستم که دستور بدن تا پول رو به جیبشون حواله کنیم. پریروز یک اس ام اس اومد که 28 روز دیگه ثبت نامتون کنسله و در کمال مسخرگی امشب یه اس ام اس دیگه اومد که گفت 2 روز دیگه ثبت نام شما کنسله. واقعا مسخره اس نه؟ واقعا تا وقتی مجبور نیستین سراغ ایرانسل نرید.

hike
24-02-2011, 07:03
تازگی ها که یه مودم یو اس بی دیگه گرفتم نصابه میخواست نصب کنه نصب نمیشد. کسپرسکی چند دفعه برای درایورها هشدار داد مونده بود چیه! وقتی هم فایرفاکس رو باز کرد برای وارد شدن به پورتال، master password که میخواست اونرو هم نمیدونست چیه! اینجا بود که گفت: "لپ تاپت خسته است!" این رو که گفت داشتم منفجر میشدم:angry:. طرف خیال میکرد چون ایرانسل اسم کارشناس رو روی نصابای مودمهاش گذاشته واقعا کارشناسه و از همه چی سر در میاره!
جالبیش اینه که بعد کلی ور رفت با لپ تاپ و حتی روی سیستم دیگه ای که نصب نشد، گفت که سیستمهاتون اشکال داره ، من بهش گفتم ریستارت نمیخواد؟ گفت نه نمیخواد! ری استارت کردن همانا نصب شدن مودم همانا و ایضا ضایع شدن نصاب!!!
به نظر من در حد یک پیک هستند که مودم رو بدن به کاربر و فقط در حد نصب یک مودم اطلاعات کامپیوتری دارند.
اتفاقا اون نصابی که رفته بود برای دوستم نصب کنه تا ساعت 12 شب ور رفته بود اخرش نتونسته بود نت رو راه بندازه. که دیگه رفیقم اومد پیش من.منم بعد از یک ساعت ور رفتن یکبار ریستارت دادم درست شد!

hd2000
24-02-2011, 11:44
سلام دوستان.
دیروز نصاب آمد و مودم منو نصب کرد.البته مودم من امانی و از اون کله قندی ها.
نصاب گفت مودم که سفارس دادید wifi دو هفته دیگه به دستتون میرسه.
خدا را شکر مشکلی از نظر آنتن دهی ندارم.
فقط یک سوال این مدارک کی به دست ایرانسل می رسه؟؟؟
با تشکر

adcomputer
24-02-2011, 15:06

"لپ تاپت خسته است!"

عجب جمله ی حکیمانه ای. نپرسیدی این سخن ارزشمند از کیست؟

amjad2
24-02-2011, 15:10
آقایون شما مشکل کند شدن سرعت و یا قطع و وصل ندارید؟

الان 2 روزه که مدارم قطع و وصل میشه و سرعت هم به شدت کم شده!!
من تو پونک هستم
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره یا نه؟

amir_91
24-02-2011, 15:12
حضرت ایرانسل لعنت الله علیه!!!

web4web
24-02-2011, 15:56
سلام دوستان.
دیروز نصاب آمد و مودم منو نصب کرد.البته مودم من امانی و از اون کله قندی ها.
نصاب گفت مودم که سفارس دادید wifi دو هفته دیگه به دستتون میرسه.
خدا را شکر مشکلی از نظر آنتن دهی ندارم.
فقط یک سوال این مدارک کی به دست ایرانسل می رسه؟؟؟
با تشکر

اگر عصر يا شب اومده باشه تا صبح روز بعد تاييد ميشه ، كلا بيشتر تا 12 ساعت آينده تاييد ميشه.بعدش يك پيامك ميده"به دنياي وايمكس خوش آمديد."

hd2000
24-02-2011, 17:53
سلام.
الان 24 ساعت از زمان نصب مودم گذشته اما هنوز حسابم فعال نشده....
برای شما هم همین قدر طول کشید....
خدا لعنطتشون کنه.

D3vil_A
24-02-2011, 18:42
دوستان خیلی مسخره است. من شنبه ثبت نام کردم و منتظر تماس کارشناسان ایرانسل هستم که دستور بدن تا پول رو به جیبشون حواله کنیم. پریروز یک اس ام اس اومد که 28 روز دیگه ثبت نامتون کنسله و در کمال مسخرگی امشب یه اس ام اس دیگه اومد که گفت 2 روز دیگه ثبت نام شما کنسله. واقعا مسخره اس نه؟ واقعا تا وقتی مجبور نیستین سراغ ایرانسل نرید.
سلام.
منم که شنبه ثبت نام کردم SMS اون 28 روز اومد چند روز پیش ولی 2 روز هنوز نیومده..؟!
واقعا مسخره کردن اینا..!

یک چیز بگم ببینید چقدر از دنیا عقبیم..!
من یک سال و خورده ای که خارج از کشور بودم از یک سرویس اینترنت به نام izzi استفاده میکردم که 1M/B بود و یک چیز تو مایه های این Waimax بود.

یک دستگاه خیلی کویچک دقیقا اندازه یک گوشی N73 که با کابل USB متصل میشد به سیستم...! (عکسش رو بالا گذاشتم)
باورتون نمیشه که ثبت نام و تحویل این سیستم 30 دقیقه وقت مارو نگرفت :دی از این جرفا نبود که ثبت نام کنید زنگ بزنند بگن فلان..! ما تقریبا اطراف شهر بودیم اینترنت با لینم مستقیم و IDM حدودا180KB سرعت دانلود داشتیم اونم بدون محدودیت ماهی که حساب میکردیم حدودا 20 تومن میشد به پول ایران..! فقط اگر روزی 2GB بشیتر میشد به صورت پشت سره هم سرعتت به طور اتوماتیک به 7KB کاهش پیدا میکرد..و روز بعد به حالت عادی بر میگشت...!(پیلترینگ هم نداشت) توی این یک سال و خورده تاحالا نشد این سیستم قطع بشه..!! یعنی اصلا قطعی نداشت یا مشکل فنی براش پیش نمیومد..! گارانتی هم که ماشالا عالی بود....یک بار دستگاه من سوخت در عرض 5 دقیقه عوض کردند برام!!!

اونوقت ما باید منت ایرانسل و اینجور شرکت هارو بکشیم؟!

بچه ها به نظر شما من چیکار کنم وضعیت مبین نت چطوره؟

HAM5311
24-02-2011, 20:26
سلام.
منم که شنبه ثبت نام کردم SMS اون 28 روز اومد چند روز پیش ولی 2 روز هنوز نیومده..؟!
واقعا مسخره کردن اینا..!

یک چیز بگم ببینید چقدر از دنیا عقبیم..!
من یک سال و خورده ای که خارج از کشور بودم از یک سرویس اینترنت به نام izzi استفاده میکردم که 1M/B بود و یک چیز تو مایه های این Waimax بود.

کدوم کشور بودی؟

LordMMD
24-02-2011, 21:01
فعلا ایرانسل از مبین نت به نظر من بهتره (خودم مبین نت نداشتم البته)

real_401
24-02-2011, 21:06
یه جا نوشته بود به اضافه کردن اکسس پوینت به مودم میشه با موبایل از وایمکس استفاده کرد

این درسته یا نه؟!

web4web
24-02-2011, 21:09
فعلا ایرانسل از مبین نت به نظر من بهتره (خودم مبین نت نداشتم البته) درسته ، الان مبين نت چون نام اپراتور سراسري روشه ،‌توي هر شهر چند تا دكل ميزنه تا تبليغ كنه ما كل كشور رو پوشش ميديم و بعد به مرور زمان بسته به بزرگي شهر دكل ها رو تقويت مي كنه و پوشش رو تقويت مي كنه ! اما ايرانسل چون 7 تا شهر رو پوشش ميده توي اين يك سال خوب جمع و جور كرده و توي بيشتر شهرهايي كه به عهده داره ، پوشش داره حالا يا سيگنال قوي يا متوسط

farzin1986
24-02-2011, 22:06
یه جا نوشته بود به اضافه کردن اکسس پوینت به مودم میشه با موبایل از وایمکس استفاده کرد

این درسته یا نه؟!

درود.. با اضافه کردن اکسس پوینت به هر مودمی میشه اینترنت رو از طریق WIFI شیر کرد..
شما با استفاده از BM632w نیازی به اکسس پوینت ندارین..
چون خود مودم یک اکسس پوینت b/g/n هست.. و کیفیت خوبی هم دارد..

ehsan_jan3
24-02-2011, 22:28
چند روزه سرعت افتضاح شده .شیراز هستم .

farzin1986
24-02-2011, 23:07

نمیدونم ایراد کار کجاست!

دوست عزیز این اتفاق زمانی میوفته که شما یکی از پارامتر های مربوط به:
1-مک مودم
2-شناسه وایمکستون
3-پسورد وایمکس
را اشتباه وارد کنید،( دقت کنید حتی یک فاصله یا بزرگ یا کوچک بودن حروف باعث کانکت نشدن میشه..)
4-تغییر ندادن
irancell.ir
به
mtnirancell.com
هم باعث کانکت نشدن میشه..
امید وارم با دقت مشکل بر طرف شه..

farzin1986
24-02-2011, 23:18
چند روزه سرعت افتضاح شده .شیراز هستم .
بله متاسفانه تهران هم همینطور..
افت و خیز بسیار از 25 تا 30 کیلو بایت..
البته با وی پــــــــــــــــــــــــ ـی ان

real_401
24-02-2011, 23:25
درود.. با اضافه کردن اکسس پوینت به هر مودمی میشه اینترنت رو از طریق WIFI شیر کرد..
شما با استفاده از BM632w نیازی به اکسس پوینت ندارین..
چون خود مودم یک اکسس پوینت b/g/n هست.. و کیفیت خوبی هم دارد..

به Bm632 معمولی اکسس پوینت اضافه کنیم این سه تا کلاس داره؟!
با موبایل میشه ازش استفاده کرد؟!

farzin1986
24-02-2011, 23:36
به Bm632 معمولی اکسس پوینت اضافه کنیم این سه تا کلاس داره؟!
با موبایل میشه ازش استفاده کرد؟!

بله دوست عزیز..
رنج WiFi موبایل های قدیمی b/g هست..
و جدیدا b/g/n شده که هردو رو میشه استفاده کرد..
اگه غیر از شیر کردن اینترنت از اکسس پوینت برای ترانسفر فایل و دیتا در شبکه محلی هم میکنید پیشنهادم اینه که حتما اکسس پوینتی تهیه کنید که

WiFi 802.11 b/g/n
رو ساپورت کنه..
البته الان دیگه اکثرا b/g/n هستند..:27:

Ostad AliReza
24-02-2011, 23:39
سلام پینگ وایمکس ایرانسل چنده حدودا؟ برای بازی انلاین میخوام کارایی میده یعنی؟

farzin1986
25-02-2011, 00:02
سلام پینگ وایمکس ایرانسل چنده حدودا؟ برای بازی انلاین میخوام کارایی میده یعنی؟
دوست عزیز بین 320 تا 400 میلی ثانیه.. در حالت نرمال..
هی وای من به زمانی که یچه های بالا پاشون بره رو سیم اینترنت کشور.. :13:
اون موقع دیگه برو بالای 500 تا 1000 مگه اینکه با وی پـــــــــــــــــی ان..
که البته در اون هفته ها دیدیم که ارتش سایبری مقتدر کشور اونم کمپلت بست..:18:

guitar12
25-02-2011, 00:19
-----------------------------------

guitar12
25-02-2011, 00:26
درود به همه دوستان
من تاریخ 30/12 برای طرح 6 ماهه بامودم وای فای ثبت نام کردم سوالی که دارم اینه که با توجه به اینکه تو سایتشون نوشتن این مودم موجود نیست ایا شامل ثبت نام شدگان قبلی هم میشه یا نه.
ویک مشکلی که هم دارم تو منطقه قرمز هستم ولی با یکی ازاین مودم های کله قندی یکی از دوستان مدتی استفاده کردم
و مشکلی از لحاظ سیگنال نداشتم حالا می خواستم بدونم بین این مودم های وای فای واون کله قندی ها از لحاظ قدرت گیرندگی ایا فرقی هست یا نه؟

باسپاس

vahidmir2000
25-02-2011, 00:35
همچنان در انتظار زنگ ایرانسل هستم تا پول رو براشون واریز کنم. شنبه ثبت نام کردم و فردا دقیقا یک هفته است. اگر فردا هم زنگی نداشته باشم میرم سمت مبین نت.

amjad2
25-02-2011, 01:43
دیگه گندشو در اوردن
الان 2 روز که میخوام یه برنامه دانلود کنم ولی انقدر سرعت پایین بالا میشه که نمیشه دانلود کرد

web4web
25-02-2011, 08:51
درود به همه دوستان
من تاریخ 30/12 برای طرح 6 ماهه بامودم وای فای ثبت نام کردم سوالی که دارم اینه که با توجه به اینکه تو سایتشون نوشتن این مودم موجود نیست ایا شامل ثبت نام شدگان قبلی هم میشه یا نه.
ویک مشکلی که هم دارم تو منطقه قرمز هستم ولی با یکی ازاین مودم های کله قندی یکی از دوستان مدتی استفاده کردم
و مشکلی از لحاظ سیگنال نداشتم حالا می خواستم بدونم بین این مودم های وای فای واون کله قندی ها از لحاظ قدرت گیرندگی ایا فرقی هست یا نه؟

باسپاس

اگر مودم نداشته باشند كه به احتمال زياد همين طوره ،‌يك مودم كله قندي مياورند و مي گند دو هفته باشه تا مودم ها برسه ولي بعيد به نظر ميرسه به اين زودي ها برسه ! :) و شما با همان كله قندي سر مي كنيد

بعضي از دوستان مي گند كه قدرت دريافت امواج توسط اين مودم هاي واي فاي بيشتره ،‌ديگه كساني كه در اين كار حرفه اي هستند بايد بگند.

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

اگر از اين مدل هاي واي فاي جديد سفارش داديد احتمال اينه از اين مدل هاي قديمي هم بياورند زياده !

amir_toos
25-02-2011, 10:01
یک سوال داشتم. من یک مودم مخصوص لینک سیس می خوام بخرم .(تو سایت ایرانسل هم نوشته که این مدل مورد تایید هست) و به استفاده از وایمکس بپردازم. سوال اصلی من اینجاست که مثلا من یک سرویس رو برای یک ماه پولشو میدم ولی ماه بعد حالا به دلایلی نمیدم و برفرض 3ماه میگذره بعدش اگر دوباره بدم وصل میشه؟؟؟ دیگه مثل این شرکت های isp adsl نیست که بگه قرارداد فسخ میشه یا پورت شما به کس دیگه ای داده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
==================================
سرعتش چطوریه؟؟؟ کسانی که دارند یک کم راه نمایی کنن

Electronic-Arts
25-02-2011, 12:53
همچنان در انتظار زنگ ایرانسل هستم تا پول رو براشون واریز کنم. شنبه ثبت نام کردم و فردا دقیقا یک هفته است. اگر فردا هم زنگی نداشته باشم میرم سمت مبین نت.
اگر زنگ نزدن خودتون زنگ بزنید و پیگیر بشید که چرا زنگ نزدن

guitar12
25-02-2011, 18:30
اگر مودم نداشته باشند كه به احتمال زياد همين طوره ،‌يك مودم كله قندي مياورند و مي گند دو هفته باشه تا مودم ها برسه ولي بعيد به نظر ميرسه به اين زودي ها برسه ! :) و شما با همان كله قندي سر مي كنيد

بعضي از دوستان مي گند كه قدرت دريافت امواج توسط اين مودم هاي واي فاي بيشتره ،‌ديگه كساني كه در اين كار حرفه اي هستند بايد بگند.

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

اگر از اين مدل هاي واي فاي جديد سفارش داديد احتمال اينه از اين مدل هاي قديمي هم بياورند زياده !

ممنون ازلطف شما
این جریان ریست شدن مودم ها به چه شکلیه یعنی ارتباط قطع میشه؟

jamalmashang
25-02-2011, 20:22
سلام بر دوستان عزیز، هر یک از دوستان که با مودم BM635 مشکل ریست شدن دارند، بدانند که به شکل جدی مشکل قابل رفع است و چون در این تاپیک عده ای از دوستان که ادعای تخصص در شبکه میکنند زیر بار نمیروند، میتوانید با ایمیل بنده تماس بگیرید....
ali.teimori@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------------------
آن کس که نداند و نداند که نداند، در جهل مرکب ابد الدهر بماند!

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

دیگه گندشو در اوردن
الان 2 روز که میخوام یه برنامه دانلود کنم ولی انقدر سرعت پایین بالا میشه که نمیشه دانلود کرد

دوست عزیز در کشور ما باید به طور جدی از دانلود منجر استفاده کنید... و الا به قول خودتان آنقدر سرعت کم و زیاد میشود که حال آدم خراب میشود.

patal
25-02-2011, 22:30
سلام بر دوستان عزیز، هر یک از دوستان که با مودم BM635 مشکل ریست شدن دارند، بدانند که به شکل جدی مشکل قابل رفع است

سلام
اگه امکانش هست، لطفا روش اصلاح این عیب رو قرار بدین، که همه استفاده کنند.
پیشآپیش از لطف شما، تشکر می کنم.

همیشه خوش باشی،
©م.م.©

farzin1986
25-02-2011, 22:54
سلام بر دوستان عزیز، هر یک از دوستان که با مودم BM635 مشکل ریست شدن دارند، بدانند که به شکل جدی مشکل قابل رفع است و چون در این تاپیک عده ای از دوستان که ادعای تخصص در شبکه میکنند زیر بار نمیروند، میتوانید با ایمیل بنده تماس بگیرید....
ali.teimori@gmail.com

درود دوست عزیز ..
خوشحال میشیم که روش حل مشکل رو بفرمائید..
البته اگه منظورت از عده من هستم..
بنده هیچ ادعایی ندارم..
و در گذشته چون خودم جواب سوالاتم رو از بچه های محترم همین فروم گرفته ام، احساس وظیفه میکنم تا هرچند کوچک ولی کمک کنم به بچه ها گل اینجا..
در هر صورت متشکر میشم.. :11:

web4web
25-02-2011, 23:47
اگر لطف كنيد و روش حل مشكل BM635 را توضيح دهيد ،‌بسيار خوشحال مي شويم و مشكلات بسياري از دوستان حل ميشود.

آقا فرزين هم كمك زيادي به دوستان و به خصوص بنده كرده اند و همين جا كمال تشكر رو ازشون دارم.

jamalmashang
26-02-2011, 00:16
درود دوست عزیز ..
خوشحال میشیم که روش حل مشکل رو بفرمائید..
البته اگه منظورت از عده من هستم..
بنده هیچ ادعایی ندارم..
و در گذشته چون خودم جواب سوالاتم رو از بچه های محترم همین فروم گرفته ام، احساس وظیفه میکنم تا هرچند کوچک ولی کمک کنم به بچه ها گل اینجا..
در هر صورت متشکر میشم.. :11:

فدای همتون بشم، من مرحله اول حل این مشکل رو حدود 5 یا 6 صفحه قبل نوشتم، متاسفانه بچه ها مشغول سوتی گرفتن از نصابهای ننه مرده بودن و کسی توجهی نکرد...
به هر حال دوستان عزیز هممون ایرادهایی داریم و ایراد بزرگ من هم اینه که زود بهم بر میخوره.
از همه معذرت خواهی میکنم و یک فایل دارم آماده میکنم برای حل مشکل که سریع ردیفش خواهم کرد.

الان برای بچه هایی که سر در میارن از تنظیمات مودم ها میتونم سریع بگم که مشکل این مودم در مود رمزگذاری شه، من رو 2 تا مودم به نتیجه رسیدم به این ترتیب که فقط روی حالت WEP دوا درمون کار میکنه، WEP کنید و یه رمز 13 رقمی بذارید، همه چیز درست میشه!
الان دیگه یک هفته است که مودم خودم رو خاموش نکردم و ریست هم نشده، اون یکی که مال دوستمه در مقاطع زمانی خاموشش کردم و بعد روشن کردم که ببینم روشن و خاموش کردن مشکلی پیش میاره، دیدم که اون هم داره خوب کار میکنه...

ehsan_jan3
26-02-2011, 01:01
یک بسته افزایشی خریدم ولی برام منظور نکردن 10 بار هم برگ پیگیری پر کردم و هنوز بعد 2 هفته هیچ به هیچ

...ALI...
26-02-2011, 12:31
دوستان می خوام وایمکس بگیرم نمی دونم ایرانسل باشه یا مبی؟
شما از سرعت راضی هستین؟
512 همون 512 می مونه؟
ممنون

amir_toos
26-02-2011, 14:44
ای بابا کسی نیست جواب مارو بده

hd2000
26-02-2011, 18:37
سلام به دوستان. بابا این ایرانسل خیلی عذر می خوام دهنه ما را سرویس کرد. 15 روز طول کشید تا نصاب بیاد تا اون کله قندی مزخرف را نصب کنه که فکر کنم از پسماند پلاستیک آشغال درست کردن. بعد مدارک را از ما گرفت ما گفتیم تا فردا حسابمون فعال می شه که 4 روز گذشت خبری نشد .زنگ زدم به ایرانسل گفت که هنوز مدارک به دستمون نرسید.و خودم دوباره مدارک را فکس کردم.نمی دونم اون نصاب بی همه چیز مدارک ما را کجا گم و گور کرده.بعد تازه زنگ زدم گفت که مدارک در حال تایید می باشد باید صبر کنید ما هم گفتیم باشه که تا الان خبری نیست. من تو این 20 روز بیش از 20 بار با ایرانسل تماس گرفتم. من نمیدنم چرا اینقدر دروع می کن. همش تبلیغات الکی.فقط می خوان پول مردم را بگیرن........... خدا آخر و عاقبت ما را بخیر کنه که داریم تو این مملکت زندگی میکنیم...

farzin1986
26-02-2011, 18:47
یک سوال داشتم. من یک مودم مخصوص لینک سیس می خوام بخرم .(تو سایت ایرانسل هم نوشته که این مدل مورد تایید هست) و به استفاده از وایمکس بپردازم. سوال اصلی من اینجاست که مثلا من یک سرویس رو برای یک ماه پولشو میدم ولی ماه بعد حالا به دلایلی نمیدم و برفرض 3ماه میگذره بعدش اگر دوباره بدم وصل میشه؟؟؟ دیگه مثل این شرکت های isp adsl نیست که بگه قرارداد فسخ میشه یا پورت شما به کس دیگه ای داده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
==================================
سرعتش چطوریه؟؟؟ کسانی که دارند یک کم راه نمایی کنن
دوست عزیز در صورت استفاده ار سرعتهای ١٢٨ و ٢٥۶ بدون هزینه اشتراک ماهیانه شما اگر به مدت ٩٠ روز از سرویس استفاده نکند، سرویس شما به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

ولی کلا یکی از حسن های تکنولوژی وایمکس اینه که نیاز به بستر دیگری نداره.. و در صورتی که قراردادتون هم فسخ شد میتونین دوباره قرار داد ببندین بدون هزینه رانژه شدن خط تلفن..
سرعت هم همون سرعت قراردادتون هست.. 256>بین 30تا 32 کیلو بایت..:46: