PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

LordMMD
24-01-2011, 20:02
من وایمکس ایرانسل 128 دارم خانگی
چطوری میشه 256 کردش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
1- یه کمی تا سال بعد صبر کنید، احتمالا ! محدودیت 128 برداشته میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- یه شرکت پیدا کنید درخواست اکانت جدید بدید (با همین مودم فعلی !، اگر قبول کنن)

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

سلام
دوستان من الان شهرک اکباتان هستم
قصد دارم از ایرانسل یا مبین نت خدمات بگیرم
اولا کدوم یکی این منطقه رو پوشش میده ؟
وکدوم یکی از لحاظ آنتن دهی و خدمات بهتر هست؟(کدوم یکی دردسرش کمتر هست؟)
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
1- برو تو سایتشون، و ببین منطقتون وضعش (رنگش) چطوره

2- تماس با پشتیبانی (آخه چند بار تکرار کنم من این رو !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ایرانسل هم بهتره:
1- چون خودم هم دارم!:31:
2- چون هزینه راه اندازی نمیگیره (مبین نت = 10 تومن)
3- مودم هاش رو ارزون کرده! اما مبین نت نکرده و گرانتره

farzin1986
24-01-2011, 20:16
پشتیبانی هنوز هم تاکید داره که الان اگر دو تا مودم برا یه شناسه بگیری، بعدا نمیتونی یه اکانت دیگه بگیری و یکی از مودمهات رو به اون منتقل کنی.... (یعنی برا شناسه دوم مودم نگیری و یکی از اون مودم ها رو بهش اضافه کنی) ! همین طوره ؟!

کلا به غیر از این شماره و اپراتور ها ! جای دیگری هست که آدم هایی در سطح بالاتر (از لحاظ فنی و احاطه ) باشن که بشه باهاشون صحبت کرد ؟
کاربر فرزین فکر کنم یکی رو پیدا کرده بودی شما، جی شد ؟ هنوز هم ارتباط دارید ؟
بعدش 59:59 دقیقه، چی میگفتید به هم ؟!!

بعدا من بخوام مثلا مودمم رو بفروشم ، طرف گفت باید شناسه وایمکست رو هم بدی ! همینجوریه ؟!
مرسی
این موضوع برای خودم هم جالب شده حتما پیگیری میکنم انشالله به نتیجه که رسیدم اینجا میگم..
البته چند روز دیگه..:13: امتحان دارم..
نه متاسفانه..
سیستم 707 ایرانسل تحت نظارت یک سیستم نظارتی بالاسری هست که همین باعث شده تا واقعا پیگیر کارات باشن البته بعد از ارجاء مشکل به بخش فنی.. "برای من اینطور بود، از جانب خودم میگم و واقعا مشکل من حل شد"
59:59 برای دفعه آخری بود که مودم رو عوض کردم و بعد از رفع انجماد حسابم، حسابم فعال شده بود ولی اجازه دسرسی نداشتم ..
که اون خانم IQ که تو 707 بود فکر میکرد مشکل از سیستم عامل من هست و هر چی هم که بهش میگفتم بابا من خودم تو کار شبکه هستم:19: و .....
گوشش بدهکار نشد و ادامه میداد و مشکل برقرار بود..
تا در آخر سر بعد از تماس مجدد خودشون از بخش فنی (نه 707) مشکل حل شد..
که فک کنم بخاطر مک آدرس های زیادی (چهار پنجتا:18:) بود که به شناسه من تعلق داشت و بعد از غیر فعال شدن مک آدرس اولین مودمم که بعدا تو حسابم دیدم فهمیدم مشکل همون بوده..
در ضمن بدلیل همون سیستم نظارتی ارتباط مستقیم گرفتن اصلا امکان ندارد..
و آقای محترمی که (واقعا خدا پدرشو بیامرزه با اینکه فقط وظیفشو انجام داد) طی دو هفته با من در تماس بودن و در آخر با تعویض BM635 با BM632w کاملا مشکلم حل شد و در حال حاضر رضایت کامل دارم از سرویس WiMAX..
راستی در صورت واگذاری مودمت حتما با 707 مشورت کن چون مک آدرس اون مودم به نام شماست و بعدها اگه مشکلی پیش بیاد و شما مودم رو جابجا کرده باشی شاید اذیت بشی..:13:
تحت هیچ شرایطی به کسی که اعتماد کامل نداری نه شناسه وایمکسترو بده، نه پسوردترو..

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

من وایمکس ایرانسل 128 دارم خانگی
چطوری میشه 256 کردش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
یک گواهی اشتغال به تحصیل برای وایمکس ایرانسل یا یک معرفی نامه از یک شرکت..

mohsenslr
24-01-2011, 22:32
ایرانسل اگر دانلود رایگان میگذاشت عالی بود!

آقا یک سوال!از این سرویس های نامحدود ایرانسل تا حالا کسی گرفته ؟ اگر مثلا 256 رو بگیریم بعدش 24 ساعت بزاریم رو دانلود گیر نمیدن؟؟:13:

ata.royalfalcon
24-01-2011, 22:55
ایرانسل اگر دانلود رایگان میگذاشت عالی بود!

آقا یک سوال!از این سرویس های نامحدود ایرانسل تا حالا کسی گرفته ؟ اگر مثلا 256 رو بگیریم بعدش 24 ساعت بزاریم رو دانلود گیر نمیدن؟؟:13:

نه نمیشه همینجوری دانلود کنی وگرنه یه راست میری تو لیست سیاه

mohsenslr
24-01-2011, 23:11
نه نمیشه همینجوری دانلود کنی وگرنه یه راست میری تو لیست سیاه

خب مثلا چقدر مجاز هستیم؟ روزی 10 12 ساعت دانلود چی؟ اگر کمتر از این هم باشه که دیگه اسمش نامحدود نیست!

ehsan-inventor
24-01-2011, 23:18
تشکر از فرزین عزیز.
دوستان به نظر شما من سرویس محدود 128 بگیرم بهتره یا 256 ؟!
سرعت 128 دقیقا 16 هست؟ بالاتر نمیره؟ پایین تر چی؟

mehdisatss
25-01-2011, 00:57
تشکر از فرزین عزیز.

128 در حد همون 16 هست ولی خب بالا پایین که خوب همشون دارن ولی به نظر من 256 محدود بهتره از 128 نامحدود چون میتونی کاراتو زمانبندی کنی و دانلودت هم مجبوری بری برنامه ریزی کنی و کارات رو حساب کتاب میمونه. نه به سیستمت فشار نمیاد هم به کارای دیگه زندگیت میرسی!! دوستم 128 نا محدود گرفت آدابتور لب تاپش 2 ماهه سوخت چون اصلا کامپیوترش رو خاموش نکرده بود تو دو ماه!!

petr-cech
25-01-2011, 01:59
اين هم يه تست پينگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گاهي اوقات بالا تر از 16
گاهي اوقات كمتر از 16

ولي براي من از 16 بيشتر ميشه

ata.royalfalcon
25-01-2011, 10:22
خب مثلا چقدر مجاز هستیم؟ روزی 10 12 ساعت دانلود چی؟ اگر کمتر از این هم باشه که دیگه اسمش نامحدود نیست!

فقط دانلود نیست آپلود هم هست این دوتا باعث کم شدن شارژ میشه
بهتره که اینطوری تعریف کنیم
حجم ترافیک مصرفی

واله من سرعت 128 دارم تو یه ماه حدود 9 گیگ دانلود داشتم و کلی استرس داشتم
منهم نمیدونم حداکثر سقف دانلود چقدره

ehsan-inventor
25-01-2011, 11:53
برای 256 گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی هم قبول می کنن؟ یا نه باید حتما ارشد باشم؟!

LordMMD
25-01-2011, 12:03
تشکر از فرزین عزیز.
هر چقدر پول بدی آش میخوری !
حالا ببین شما چقدر آش میخوای بخوری :)

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

برای 256 گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی هم قبول می کنن؟ یا نه باید حتما ارشد باشم؟!
شما زنگ بزن پشتیبانی بپرس....به خدا سخت نیست !

farzin1986
25-01-2011, 13:51
تشکر از فرزین عزیز.
درود.. ممنونم دوست عزیز..
شما قبل از بستن قرارداد به این نکته توجه کن که اگر تعرفه نامحدود شش ماهه بگیری دیگه لازم نیست پول مودم بدی ( 79900ت) هم با سرعت 128 هم 256 هم 512

که البته بنظر من برای دوره شش ماه ارزشش رو داره و شما بعد از اتمام این دوره شش ماهه میتونن با تعرفه ترافیک محدود قراردادتون رو تمدید کنین..
در مورد معرفی نامه هم فرقی نداره..
دانشجو بودن ملاک هست.. حالا چه کاردانی چه کارشناسی چه ارشد..
البته متاسفم از این بابت که در نهایت فقر IT باز هم محدودیت استفاده داره..
فقط یک گواهی اشتغال به تحصیل که پایینش نوشته جهت ارائه به وایمکس ایرانسل برای سرعت مورد نظرتون..

farzin1986
25-01-2011, 13:58
شما زنگ بزن پشتیبانی بپرس....به خدا سخت نیست !

دوست عزیز بی احترامی تلقی نشه ولی به خدا سخت هست..
متوسط زمان انتظار حداقل بین 15 دقیقه تا 30 دقیقه بوده برای بنده البته..
توجه کنید به تایمر..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenslr
25-01-2011, 14:55
دوستان اگر کسی میدونه محدودیت حجم واسه سرویسهای نامحدود 512 256 و 1مگ چقدر هست . خواهش میکنم بگه! تا چند روز دیگه میخوام وایمکس بگیرم ولی هنوز بین مبین نت و ایرانسل گیر کردم!:19:

Electronic-Arts
25-01-2011, 15:47
دوستان اگر کسی میدونه محدودیت حجم واسه سرویسهای نامحدود 512 256 و 1مگ چقدر هست . خواهش میکنم بگه! تا چند روز دیگه میخوام وایمکس بگیرم ولی هنوز بین مبین نت و ایرانسل گیر کردم!:19:
ایرانسل برای دانلود نیست زیاد دانلود کنی محدودت میکنن تمام شد و رفت همون برو مبین نت رو بگیر حداقل پشتیبانیش جواب میده

LordMMD
25-01-2011, 16:07
دوست عزیز بی احترامی تلقی نشه ولی به خدا سخت هست..
متوسط زمان انتظار حداقل بین 15 دقیقه تا 30 دقیقه بوده برای بنده البته..
توجه کنید به تایمر..
بخدا سخت نیست !

با خط ایرانسل (نهایت با ثابت) زنگ میزنی، بعدش هم میذاری رو بلند گو، هر وقت طرف برداشت صحب میکنی !!!
دیدی چه آسون (من هم خودم حداقل 10 دقیقه تو نوبتم همیشه)

farzin1986
25-01-2011, 18:11
بخدا سخت نیست !

با خط ایرانسل (نهایت با ثابت) زنگ میزنی، بعدش هم میذاری رو بلند گو، هر وقت طرف برداشت صحب میکنی !!!
دیدی چه آسون (من هم خودم حداقل 10 دقیقه تو نوبتم همیشه)

خوب دوست من همه اینکار رو میکنن!

lucky_luke
25-01-2011, 18:55
سلام دوستان
من چند ماهی هست که میخوام اینترنت پرسرعت بگیرم ولی هر وقت به تاپیک adsl شهرمون (اهواز) توی همین فروم سر میزنم و مشکلاتشون رو میبینم و اینکه همه دارن به امید یه نت تازه تر از این isp به اون یکی کوچ میکنن نا امید میشم

چند ماه گذشته رو با edge ایرانسل سر کردم ولی دیگه طاقتم تموم شده آخه 12 یا 13 کیلوبایت هم شد سرعت؟
از طرفی برای ساختن یه شبکه توی خونه که dlna استفاده کنم نیاز به یه مودم دارم

ممنون میشم اگه به این سوالات پاسخ بدین:

وضعیت ایرانسل توی اهواز نسبت به شهر های دیگه چطوره؟(این سوال رو برای این میپرسم که سرعت adsl اهواز از بقیه نقاط کشور همیشه کمتر بوده)
شما از سرعت دانلودتون راضی هستین . آیا ثابته یا افت و خیز داره؟
512 سرعت دانلودش چقدر میشه؟
مودمش رو میشه برای ساختن شبکه استفاده کرد و قابل تنظیم هست مثل مودم های adsl?
سرعت وایرلسش چقدره؟ 300Mbs یا 54Mbs?

LordMMD
25-01-2011, 20:39
الان وایمکسم وصل نمیشه که نمیشه !
آفرین به بچه های بالا !

mksarv
25-01-2011, 20:39
سلام دوستان
من چند ماهی هست که میخوام اینترنت پرسرعت بگیرم ولی هر وقت به تاپیک adsl شهرمون (اهواز) توی همین فروم سر میزنم و مشکلاتشون رو میبینم و اینکه همه دارن به امید یه نت تازه تر از این isp به اون یکی کوچ میکنن نا امید میشم

چند ماه گذشته رو با edge ایرانسل سر کردم ولی دیگه طاقتم تموم شده آخه 12 یا 13 کیلوبایت هم شد سرعت؟
از طرفی برای ساختن یه شبکه توی خونه که dlna استفاده کنم نیاز به یه مودم دارم

ممنون میشم اگه به این سوالات پاسخ بدین:

وضعیت ایرانسل توی اهواز نسبت به شهر های دیگه چطوره؟(این سوال رو برای این میپرسم که سرعت adsl اهواز از بقیه نقاط کشور همیشه کمتر بوده)
شما از سرعت دانلودتون راضی هستین . آیا ثابته یا افت و خیز داره؟
512 سرعت دانلودش چقدر میشه؟
مودمش رو میشه برای ساختن شبکه استفاده کرد و قابل تنظیم هست مثل مودم های adsl?
سرعت وایرلسش چقدره؟ 300Mbs یا 54Mbs?

وضعیت ایرانسل تو اهواز رو که نمی دونم
من از سرعت دانلودم راضیم(بد نیست)...کم و بیش داره اما اکثرا خوبه
45 کیلو بایت تا 65 دانلود میکنه با 512
اگه مودم وایرلسBM632W بگیری میشه به عنوان HUB ازش استفاده کرد
سرعتشم 54Mbps
موفق باشی

mehryar1973
25-01-2011, 21:58
ایرانسل برای دانلود نیست زیاد دانلود کنی محدودت میکنن تمام شد و رفت همون برو مبین نت رو بگیر حداقل پشتیبانیش جواب میده

مبین نت هم نامحدود نداره...

Mr.Aras
26-01-2011, 00:54
من نمیدونم رو چه حسابی این حرف رو میزنید، اگر قرار بود نامحدود نده خوب نمیداد ولی این یه محاسباتی داره مثلا برای 128 نامحدود اگر حساب کنیم در بهترین حالت در 24 ساعت داریم :
16KB در ثانیه
57600=3600*16 کیلوبایت در ساعت
1382400=57600*24 کلیو بایت در روز
یعنی حداکثر حدود 1.3 گیگا بایت در روز می تونید دانلود کنید.
اما اینکه میگن اگر زیاد دانلود کنی محدودت می کنه شامل وقتی میشه که شما با یه کلک و روشی بیش از حد مجاز ممکن دانلود کنی. اما اینکه این روش ها چی هستن منم نمیدونم؟! ایرانسل خودش ادعا می کنه چنین روش هایی هست و اگر از اونها استفاده بشه حساب شما مسدود میشه ؟؟

البته اینا نظر و تحلیل من بود ممکنه درست باشه ممکنه هم که نه ؟ الله اعلم

Electronic-Arts
26-01-2011, 14:50
من نمیدونم رو چه حسابی این حرف رو میزنید، اگر قرار بود نامحدود نده خوب نمیداد ولی این یه محاسباتی داره مثلا برای 128 نامحدود اگر حساب کنیم در بهترین حالت در 24 ساعت داریم :
16KB در ثانیه
57600=3600*16 کیلوبایت در ساعت
1382400=57600*24 کلیو بایت در روز
یعنی حداکثر حدود 1.3 گیگا بایت در روز می تونید دانلود کنید.
اما اینکه میگن اگر زیاد دانلود کنی محدودت می کنه شامل وقتی میشه که شما با یه کلک و روشی بیش از حد مجاز ممکن دانلود کنی. اما اینکه این روش ها چی هستن منم نمیدونم؟! ایرانسل خودش ادعا می کنه چنین روش هایی هست و اگر از اونها استفاده بشه حساب شما مسدود میشه ؟؟

البته اینا نظر و تحلیل من بود ممکنه درست باشه ممکنه هم که نه ؟ الله اعلم
مثل این که کلا از مرحله پرتی بله خودمون هم میدونیم میشه حدود 30 گیگ در ماه ولی یه محدودیتی داره مثلا اگر از 20 گیگ بیشتر بشه محدود میکنن وگرنه خودمون میدونیم با چه سرعتی چه قدر در ماه میشه دانلود کرد در ضمن اونم که میگی با کلک و روش هیچ راهی نیست جز -- کردن که اونم هر ISP حتی تو آمریکاش بری اگر -- کنی به پلیس گزارش میده

petr-cech
26-01-2011, 15:42
من آنلاين FIFA 11 بازي مي كنم
مشكلي ندارم خيلي خوب كار مي كنه با Game ranger

Mr.Aras
26-01-2011, 20:04
مثل این که کلا از مرحله پرتی بله خودمون هم میدونیم میشه حدود 30 گیگ در ماه ولی یه محدودیتی داره مثلا اگر از 20 گیگ بیشتر بشه محدود میکنن وگرنه خودمون میدونیم با چه سرعتی چه قدر در ماه میشه دانلود کرد در ضمن اونم که میگی با کلک و روش هیچ راهی نیست جز -- کردن که اونم هر ISP حتی تو آمریکاش بری اگر -- کنی به پلیس گزارش میده
اولا، اینجور که شما حرف میزنی یا باید خودت مشترک نامحدود ایرانسل بوده باشی یا از یه نفر مطمئن چنین چیزی را شنیده باشی؟ اگر جوابت مثبته خب من حرفم را پس می گیرم. اما اگر جوابت منفیه رو چه حسابی این حرف و میزنی؟ چرا اطلاعات نادرست میدی!!
دوما، اون محاسبات را صرفا برای شما انجام ندادم که بهت برخورده؟! اینجا یه تالارتخصصی نیست که همه، این چیزا رو بدونن هنوز خیلی ها فرق بیت و بایت رو نمیدونن !!

Electronic-Arts
26-01-2011, 21:02
اولا، اینجور که شما حرف میزنی یا باید خودت مشترک نامحدود ایرانسل بوده باشی یا از یه نفر مطمئن چنین چیزی را شنیده باشی؟ اگر جوابت مثبته خب من حرفم را پس می گیرم. اما اگر جوابت منفیه رو چه حسابی این حرف و میزنی؟ چرا اطلاعات نادرست میدی!!
دوما، اون محاسبات را صرفا برای شما انجام ندادم که بهت برخورده؟! اینجا یه تالارتخصصی نیست که همه، این چیزا رو بدونن هنوز خیلی ها فرق بیت و بایت رو نمیدونن !!
بله درسته خودم 512 نامحدود 6 ماهه دارم

farzin1986
26-01-2011, 21:26
وضعیت ایرانسل تو اهواز رو که نمی دونم
من از سرعت دانلودم راضیم(بد نیست)...کم و بیش داره اما اکثرا خوبه
45 کیلو بایت تا 65 دانلود میکنه با 512
اگه مودم وایرلسBM632W بگیری میشه به عنوان HUB ازش استفاده کرد
سرعتشم 54Mbps
موفق باشی

درود..
دوست عزیز سرعت ترانسفر دیتا 54Mbs در استاندارد802.11g هست..
اما مودم BM632W بر خلاف مودم BM635 که رنج 802.11b/g رو ساپورت میکنه،
802.11b/g/n رو نیز ساپورت میکنه که سرعت ترانسفر در رنج n برابر هست با 300Mbps که تقریبا 6 برابر سرعت رنج g هست..

farzin1986
26-01-2011, 21:32
دوست عزیز اگه اطلاع ندارین لطف کنین جواب ندین به سوالات و یا خیلی ساده بگین نمیدونم..

دوستان ایرانسل روی سرویس های نا محدودش هیچگونه محدودیتی نداره..
و شما اگه 24 ساعت شبانه روز و تمام روزهای ماه رو هم دانلود کنین هیچ اتفاقی نخواهد افتاد..

اون لیست سیاه هم که بعضی دوستان شایعه پراکنی کردن هیچ ارتباطی به میزان مصرف ندارد...
فقط برای مواقعی استفاده میشود که مودم شما سرقت شده و یا در موارد مشابه..

Electronic-Arts
26-01-2011, 22:08
دوست عزیز اگه اطلاع ندارین لطف کنین جواب ندین به سوالات و یا خیلی ساده بگین نمیدونم..

دوستان ایرانسل روی سرویس های نا محدودش هیچگونه محدودیتی نداره..
و شما اگه 24 ساعت شبانه روز و تمام روزهای ماه رو هم دانلود کنین هیچ اتفاقی نخواهد افتاد..

اون لیست سیاه هم که بعضی دوستان شایعه پراکنی کردن هیچ ارتباطی به میزان مصرف ندارد...
فقط برای مواقعی استفاده میشود که مودم شما سرقت شده و یا در موارد مشابه..
میبخشید نمیدونستم شما رئیس ایرانسل هستی که همچین حرفی میزنی وقتی که خود ایرانسل داره میگه محدودیت داره جنابعالی میگی نداره؟؟؟

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
اینم لینکش محض اطلاعتون آخر متن هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بنابراین میشه فهمید کی هیچی بلد نیست

farzin1986
26-01-2011, 22:35
میبخشید نمیدونستم شما رئیس ایرانسل هستی که همچین حرفی میزنی وقتی که خود ایرانسل داره میگه محدودیت داره جنابعالی میگی نداره؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبنابراین میشه فهمید کی هیچی بلد نیست

بله بنده هم همین صفحه رو دیدم ..

من با 707 تماس گرفتم و دقیقا پرسیدم که من میخواهم فقط دانلود کنم.. و جریان این اطلاعیه چیه..
که گفت نه هر ماه به میزان حداکثر مصرف اعتبار در حساب اعمال میشه و هر ماه تمدید میشه..
و من برای اطمینان بیشتر پرسیدم مثلا برای تعرفه 256 نامحدود به میزانی اعتبار تخصیص میدین که تمام طول مدت دانلود کنه بازم حجمش تموم نشه و ایشون تایید کرد..
راستی یک بار دیگه متن رو با دقت بخون عزیزم..

سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند
و منظور از

کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
استفاده از روش هایی هست که از طرف ایرانسل غیر مجاز شناخته میشه و باعث دانلود بیش از حد سرعتش میشه..
میتونی با 707 تماس بگیری..
در ضمن نحوه بیان هر شخص نشان دهنده ی فرهنگ و شخصیتش هست..

ata.royalfalcon
26-01-2011, 22:52
من حسابم دایمی 128 نامحدود هست
که ماهانه حدودا 453200 ریاله
حالا یه سوال ابتدایی
در ماه هرچقدر ترافیک مصرفی داشته باشم از 2 الی مثلا 10 گیگ همون 45 تومن میشه یا نه متغیره
مثلا اگه یه ماه هم اینترنت استفاده نکنم باز باید 45 تومن رو بدم

mohammad_click
27-01-2011, 00:00
این ایرانسل نمی خواد واسه حجم سرویساش یه حد وسط به زاره . من سرویس 512 دارم . 4 گیگ حتی واسه وبگردی هم کفاف نمیده .نامحدودم که بخوای بگیری باید ماهی 60000 تومان پیاده شی.

به نظرم تعرفه ها و ترافیک مبین نت خیلی به صرفه تره .

mahdihajiali
27-01-2011, 00:54
درود
سرویس 1 مگ دارم همیشه سرعتش روی 130 فیکسه و اصلا کم نمیشه.
اینم یک عکس از صفحه مودمم که آنتنم 100% هستش و بقیه چیزها عالی.کسی 100% سیگنال داشته تاحالا؟؟؟؟:5: 5 خط پر و بهترین حالتی که توی عمرم دیدم.
عکس:

سلام دوست عزیز.میخواستم بپرسم تا حالا مودمت ریست شده؟

mahdihajiali
27-01-2011, 01:00
میخواستم ببینم در کل وایمکس بهتره یا ADSl؟
شرمنده نمیتونم اینهمه صفحه رو بخونم. اگه یکی بطور خلاصه بگه ممنون میشم:40::11:

یه اصل کلی است که جاییکه میتونی adsl بگیری سراغ وایمکس نرو چون در برخی موارد سرعت دانلود adsl بیشتره ولی وایمکس سرعتش استاندارد(یک هشتم سرعت تعرفه است) نیاز به خط تلفن نداره بنابراین هرجایی که بخوای میتونی ازش استفاده کنی.من خودم از وایمکس استفاده میکنم و راضی هستم.

mahdihajiali
27-01-2011, 01:11
Dorud
sharmande pingilishe..
Az garantish estefade kardam.
Man alave bar rikhtesh moshkele reset shodan dashtam va bad az 4bar tawiz modem akhari ro goftam bjaye 635 ye 632w bdan ke alan bade ye hafte vaghean razi hastam azash aaliye..
Shoma modeme dusteo begi shenase wimax va passe khodeto bzan ountor k dustemun to chand post balatar goftan nabayad moredi pish biyad, chon ishun modeme mobin-net ro ba hesabe irancell rah endakhte budan.. Shoma k khodi hasti va3 MTN..

سلام دوست عزیز.هنگامیکه از ایرانسل برای تعویض آمدن مودمتو چک کردن که مشکل ریست شدن داره یا نه؟فقط اونو پس گرفتن یه نو بهت دادن؟کلا از زمانی که تماس گرفتی تا اومدن برای تعویض چقدر طول کشید؟

farzin1986
27-01-2011, 01:20
سلام دوست عزیز.هنگامیکه از ایرانسل برای تعویض آمدن مودمتو چک کردن که مشکل ریست شدن داره یا نه؟فقط اونو پس گرفتن یه نو بهت دادن؟کلا از زمانی که تماس گرفتی تا اومدن برای تعویض چقدر طول کشید؟

dorud..bazam sharmande.. Ba mobilam..
Duste man 5 ta 10 ruz tul mikeshe.. Bastegi dare k key tawize modemet tavasote bakhsh fanni taeid beshe.. Vali motmaen bash moshkele reset shodan bm635 male hamashune chon man 4 ta modem awaz kardam hamashun eyne ham reset mishoadn.. Alan ham 632w daram vaqean aalli hast ham sor@ wifi balatari dare va ham antendehi behtari.. Khoshgeli o jamo jurish bekenar..
Ye mac jadid behet takhsis midan bad nasabe mtn miyare dare khune testesh mikone tahvilet mide va emazato migire.. Bad bayad zang bzani 707 ta khatet az halate enjemad kharej she..

Mr.Aras
27-01-2011, 01:37
بله درسته خودم 512 نامحدود 6 ماهه دارم
اولا، تا حالا محدودت کردن؟ اگر محدودت کردن چقدر و چه جوری دانلود کردی ؟ بعدشم به سازمان تنظیم مقررات شکایت کن بگو اینا به قرار دادشون عمل نکردن. اما اگر محدودت نکردن چون تنها حس میکنی ممکنه محدودتت کنن داری اطلاعات نادرست میدی ؟ ضمنا با سرعت 512 شما روزانه حداکثر 5.2 گیگ می تونید دانلود کنید که عمرا به این رقم برسید؟
دوما، بازم میگم اگر می خواست نامحدود نده خب نمیداد، راحت میگفت 128 دارم با حجم ماهیانه 20 گیگ می خوای بخوا، نمی خوای نخوا.
سوما، نه ایرانسل مال بابامه نه دفاع ازش برام سودی داره، (برای اینکه بدونید سر همین GPRS نامحدود، ایرانسل 4 هزار تومن ازم خورد، بعدم چون خط از خودم نبود نتونستم پیگیرش بشم و قید 4 هزار تومن و زدم)

Gamexland
27-01-2011, 02:42
سلام دوست عزیز.میخواستم بپرسم تا حالا مودمت ریست شده؟

درود
توی این 1 ماه حدود7-8 بار نه زیاد.:11::11:

Gamexland
27-01-2011, 02:56

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبنابراین میشه فهمید کی هیچی بلد نیست

فکر کنم شما هیچی بلد نیستی نه دیگران!
زحمتش بکش تماس بگیر با ایرانسل ببین بهت میگه که اصلا محدودیتی نیست و 24 ساعته و 30 روز ماه میتونی دانلود کنی:46:

Electronic-Arts
27-01-2011, 09:43
فکر کنم شما هیچی بلد نیستی نه دیگران!
زحمتش بکش تماس بگیر با ایرانسل ببین بهت میگه که اصلا محدودیتی نیست و 24 ساعته و 30 روز ماه میتونی دانلود کنی:46:
جواب ابلهان خاموشی است بعدشم وقتی دو نفر دارن حرف میزنن مثل مگس نپر وسط

ehsan-inventor
27-01-2011, 17:19
سلام.من می خوام وایمکس بگیرم ،باید به چه نکاتی توجه کنم از ثبت نام تا تحویل که مشکلی پیش نیاد؟
شاید موقت باشه و برای مثلا 2 ماه...آیا مودم رو پس می گیرن؟ یا نه هر وقت بی خیال وایمکس شدم مودممم برای خودم می مونه و نمی تونم پولش کنم؟!
این صفحه که گفته مودم رایگان یعنی واقعا رایگانه؟ یا تبلیغات ؟

یعنی کل پولی که میدم برای 256 یا128 همون حدودا 200 تومنه یا نه پول دیگه ای هم باید بدم؟
ممنونم

LordMMD
27-01-2011, 17:30
سلام.من می خوام وایمکس بگیرم ،باید به چه نکاتی توجه کنم از ثبت نام تا تحویل که مشکلی پیش نیاد؟
شاید موقت باشه و برای مثلا 2 ماه...آیا مودم رو پس می گیرن؟ یا نه هر وقت بی خیال وایمکس شدم مودممم برای خودم می مونه و نمی تونم پولش کنم؟!
این صفحه که گفته مودم رایگان یعنی واقعا رایگانه؟ یا تبلیغات ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی کل پولی که میدم برای 256 یا128 همون حدودا 200 تومنه یا نه پول دیگه ای هم باید بدم؟
ممنونم
مودم میمونه برای خودتون (90 درصد مطمئنم)
و اون طرحی که لینکش رو گذاشتید، بله رایگانه و پول اضافه ای نمیگیرن.
بهترین راه اینه که تو سایت شروع کنید ثبت نام رو ! مشکلی نخواهد بود.

البته بعدا مسلما اگر بخواهید میتونید بفروشیدش (انتقال) به یکی دیگه مودم رو، اما خوب با قیمت پایینتر دیگه.

ehsan-inventor
27-01-2011, 17:36
همون لینکی که تو پست قبل دادم تفاوت قیمت 128 با 256 فقط 17 تومنه !
من چطور می تونم 256 بگیرم در حالی که مشترک خونگی هستم؟
راهی هست؟ ممنونم

farzin1986
27-01-2011, 17:58
همون لینکی که تو پست قبل دادم تفاوت قیمت 128 با 256 فقط 17 تومنه !
من چطور می تونم 256 بگیرم در حالی که مشترک خونگی هستم؟
راهی هست؟ ممنونم

درود..
دوست عزیز یه گواهی اشتغال به تحصیل و یا معرفی نامه از شرکت..
فقط هم دانشجو بودن ملاک هست نه مقطع..

farzin1986
27-01-2011, 18:05

واقعا متاسف هستم شما بینهایت بی نزاکت هستین..:13:
اینجا یک فروم عالی برای تبادل نظر بین کاربران وایمکس هست نه ....
دوست عزیز لطف کن تماس بگیر با 707 خوشحال میشن صداتو بشنوند..:27:

mohsenslr
27-01-2011, 19:49
آقا چرا دعوا میکنید؟ اگر این تاپیک رو از اول میخوندید متوجه میشدید که تا حالا چندین نفر از بچه های همین فروم که سرویس نامحدود داشتن الان محدود شدن! اونطوری که من فهمیدم واسه سروس 1 مگ 120GB محدودیت و برای 512 60GB محدودیت و 256 هم 30GB محدودیت گذاشتن.من چون خودم میخوام وایمکس بگیرم خیلی درباره مبین نت و ایرانسل تحقیق کردم و مطمئن باشید با گرفتن سرویس نامحدود ایرانسل نمیتونید 24 ساعت و 30 روز دانلود داشته باشید!!

ehsan-inventor
27-01-2011, 20:15
آقا چرا دعوا میکنید؟ اگر این تاپیک رو از اول میخوندید متوجه میشدید که تا حالا چندین نفر از بچه های همین فروم که سرویس نامحدود داشتن الان محدود شدن! اونطوری که من فهمیدم واسه سروس 1 مگ 120GB محدودیت و برای 512 60GB محدودیت و 256 هم 30GB محدودیت گذاشتن.من چون خودم میخوام وایمکس بگیرم خیلی درباره مبین نت و ایرانسل تحقیق کردم و مطمئن باشید با گرفتن سرویس نامحدود ایرانسل نمیتونید 24 ساعت و 30 روز دانلود داشته باشید!!

ممنون دوست عزیز
درمورد محدودیت 30 Gig برای 256 ...موثقه؟
اگر این جوری باشه که من راضیم ! :10:

farzin1986
27-01-2011, 20:34
دوست عزیز یعنی اگه همچین چیزی بود 707 نمیگفت؟
من خودم 2 بار زنگ زدم و پرسیدم..
و تاکید کردن که نه محودیت نداره..
شما هم زنگ بزن بعد نتیجه رو بگو شاید من اشتباه شنیدم!!:20:

mohsenslr
27-01-2011, 20:45
ممنون دوست عزیز
درمورد محدودیت 30 Gig برای 256 ...موثقه؟
اگر این جوری باشه که من راضیم ! :10:

خواهش میکنم ، اگر بیشتر نباشه کمتر نیست!

دوست عزیز یعنی اگه همچین چیزی بود 707 نمیگفت؟
من خودم 2 بار زنگ زدم و پرسیدم..
و تاکید کردن که نه محودیت نداره..
شما هم زنگ بزن بعد نتیجه رو بگو شاید من اشتباه شنیدم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین دوست من من کاری ندارم ایرانسل چی میگه. ولی دوتا از بچه های همین فروم که 256 و 1 مگ نامحدود داشتن گفتن که بعد از 32 GB دانلود ایرانسل واسه ماه بعد بهشون نامحدود نداده.و همینطور یکی دیگه از دوستان بعد از 185GB دانلود توی سرویس 1 مگ نتوسته واسه دور بعد سرویس 1 مگ بگیره . از این موارد زیاده.حالا شایدم یکی شانس بیاره بهش گیر ندن که بعید میدونم. به حرف اپراتورشون اعتباری نیست.میبینی گرفتی و بعدا دیگه نامحدود بهت ندادن! البته تو سایتش هم اینو نوشته:

"به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود."

به هر حال خود دانید. من اطلاعاتی رو که توی این مدت بدست آوردم گفتم.شایدم من اشتباه میکنم. در هر صورت اگر شما گرفتی به ما هم بگو که چی شد!
با تشکر

Electronic-Arts
27-01-2011, 21:11
واقعا متاسف هستم شما بینهایت بی نزاکت هستین..:13:
اینجا یک فروم عالی برای تبادل نظر بین کاربران وایمکس هست نه ....
دوست عزیز لطف کن تماس بگیر با 707 خوشحال میشن صداتو بشنوند..:27:
اول از همه که لازم نکرده تو یکی ادب و نزاکت رو به من یاد بدی بعدشم شما 24 ساعته 30 روز ماه دانلود کن اون وقت که محدودت کردن بهت سلام میکنم در ضمن با 707 هم تماس گرفتم چندین بار همشون هم گفتن محدودیت داره منتهی من نمیدونم چرا فکر میکنی از اپراتور ایرانسل بالاتری و حرف تو رو باید گوش کنن نه حرف اپراتور ایرانسل رو حتما وقتی که محدودشون کردن هم میتونی از محدودیت درشون بیاری نه؟

farzin1986
27-01-2011, 22:25
اول از همه که لازم نکرده تو یکی ادب و نزاکت رو به من یاد بدی بعدشم شما 24 ساعته 30 روز ماه دانلود کن اون وقت که محدودت کردن بهت سلام میکنم در ضمن با 707 هم تماس گرفتم چندین بار همشون هم گفتن محدودیت داره منتهی من نمیدونم چرا فکر میکنی از اپراتور ایرانسل بالاتری و حرف تو رو باید گوش کنن نه حرف اپراتور ایرانسل رو حتما وقتی که محدودشون کردن هم میتونی از محدودیت درشون بیاری نه؟

فقط میتونم برات آرزوی موفقیت کنم..
البته شاید هم اقتضای سنیتون اینطور ایجاب میکنه..
کودکان معمولا وقتی کم میارن دقیقا رفتار مشابهی دارن..:20:

farzin1986
27-01-2011, 22:30
خواهش میکنم ، اگر بیشتر نباشه کمتر نیست!

ببین دوست من من کاری ندارم ایرانسل چی میگه. ولی دوتا از بچه های همین فروم که 256 و 1 مگ نامحدود داشتن گفتن که بعد از 32 GB دانلود ایرانسل واسه ماه بعد بهشون نامحدود نداده.و همینطور یکی دیگه از دوستان بعد از 185GB دانلود توی سرویس 1 مگ نتوسته واسه دور بعد سرویس 1 مگ بگیره . از این موارد زیاده.حالا شایدم یکی شانس بیاره بهش گیر ندن که بعید میدونم. به حرف اپراتورشون اعتباری نیست.میبینی گرفتی و بعدا دیگه نامحدود بهت ندادن! البته تو سایتش هم اینو نوشته:

"به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود."

به هر حال خود دانید. من اطلاعاتی رو که توی این مدت بدست آوردم گفتم.شایدم من اشتباه میکنم. در هر صورت اگر شما گرفتی به ما هم بگو که چی شد!
با تشکر

متشکر دوست عزیز من دوباره تماس میگیرم و دقیقا میپرسم این محدودیت های حجمی رو..:11:

farzin1986
27-01-2011, 22:58
آقایون 3تا مطلب دارم که بگم..

1- با اطمینان کامل میگم هیچگونه محدودیتی در سرویس های نامحدود اعمال نمیشود..و میتونید 24 ساعته تمام ماه دانلود کنین.. با سرعتی که قرارداد دارین.. برای مثال با سرعت 256Kbs شما 2.63GB در روز و 79.1GB در ماه میتونین دانلود کنین بدون هیچ مشکلی..
و نقل قول زیر از سایت ایرانسل برای کسانی هست که بااستفاده از یک سری کد ها سرعتی بیشتر از سرعتی که قرارداد دارند رو دانلود میکنند..

به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود

واقعا نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن مثل کبک سرشونو بکنن لای برف.. یا حداقل معنای نامحدود رو نمیفهمند..

2- شما میتونین تا 10 عدد مودم (مثلا یک WIFI برای منزل و یک USB برای خارج از منزل ) داخل حسابتون ثبت کنین و از همشون استفاده کنین البته نه بطور همزمان(طبق گفته امور مشترکین در یک لحظه فقط یک مودم میتواند از ID & pss وایمکس استفاده کند)..

3- لیست سیاه هم فقط برای زمانی که مودم شما سرقت شده .. حلا چه USB که امکان گم کردن یا به سرقت رفتنش بیشتر هست یا OUTDOOR یا WIFI ..

نکات فوق دقیقا مطالبی بود که از امور مشترکین پرسیدم...

لازم به ذکر هست تماس با 707 از خطوط ایرانسل کاملا رایگان بوده و خواهش میکنم تماس بگیرین بپرسین و دیگه این بحث رو کشش ندین..

موفق باشین..:11:

LordMMD
28-01-2011, 10:52
سلام به آقا فرزین
میبینم که نظرت در مورد 707 تغییر کرده و حالا میگی که بچه ها زنگ بزنن بهش و دیگه سخت نیست ;)

بعدش هم شما مگه نامحدود داری ؟ اگر داری خوب این ماه رو امتحان کن، همش دانلود کن، ببینیم محدود میشی یا نه !
(ببین اصولا تو ایران، نامحدود یعنی یک سقف مشخص! مثل همراه اول که نامحدودش به معنای 32 گیگه !)

بعد هم این جمله :

و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدیاین دانلود بیش از حد یعنی چی ؟ دقیقا یعنی یک میزان مشخص گیگابایت ...

در هر حال ما که فعلا نامحدود نداریم، ولی همچنان (با توجه به شواهد و قرائن) میگیم محدودیت داره.

farzin1986
28-01-2011, 11:45
سلام به آقا فرزین

میبینم که نظرت در مورد 707 تغییر کرده و حالا میگی که بچه ها زنگ بزنن بهش و دیگه سخت نیست ;)

بعدش هم شما مگه نامحدود داری ؟ اگر داری خوب این ماه رو امتحان کن، همش دانلود کن، ببینیم محدود میشی یا نه !
(ببین اصولا تو ایران، نامحدود یعنی یک سقف مشخص! مثل همراه اول که نامحدودش به معنای 32 گیگه !)

بعد هم این جمله :
این دانلود بیش از حد یعنی چی ؟ دقیقا یعنی یک میزان مشخص گیگابایت ...

در هر حال ما که فعلا نامحدود نداریم، ولی همچنان (با توجه به شواهد و قرائن) میگیم محدودیت داره.

درود دوست من..
بعضی از دوستان نمیدونم چرا نمیخوان قبول کنند این بود گفتم خودشون بپرسند از 707 چون فکر میکنن wimax یا مال من هست یا بابام..
متاسفم یکدنده و لج باز هستند و حقیقت رو با اینکه به سودشونم باشه بازم نمی خوان قبول کنن البته حق دارن انقدر حق ایشون رو پایمال کردن دیگه عادت شده واسشون که زور رو بالا سرشون تحمل کنند و حرف هم نزند..
آقایون یک بار دیگه با دقت بخونین
"سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، "

استفاده غیر معمول..(بااستفاده از یک سری کد ها با سرعتی بیشتر از سرعتی که قرارداد دارند رو دانلود میکنند..)

دوست عزیز من اطلاعاتی درباره سرویس های نا محدود همراه اول ندارم..

-- اگه شما در متن قرار داد یا هر جایی از سایت ایرانسل مطلبی راجع به سقف دانلود در سرویس های نا محدود پیدا کردین خوشحال میشم ببینم..

در ضمن اگر هم همچین چیزی باشه که مطمئن هستم نیست شما میتونین حتی در موارد مشابه بدلیل فریب مشتری و کم فروشی به سازمان تنظیم مقررات رادیویی شکایت کنید..
واقعا یکم فکر کنید وقتی ذهنیت شما این باشه که باید سرتون کلاه بگذارن مطمئن باشید غیر از این نمیشه..

mohsenslr
28-01-2011, 12:21
آقا فرزین شما کی سرویس نامحدود میگیری؟

farzin1986
28-01-2011, 12:37
آقا فرزین شما کی سرویس نامحدود میگیری؟
دوست عزیز من از برج 8 سرویس نامحدود 256 دارم..

king_darkness
28-01-2011, 13:11
سلام
من الان 6 ماه هست که 128 سه گیگ از ایرانسل گرفتم
می خواستم بدونم برای شارژ مجدد گجا باید رفت ؟ همون جایی که ثبت نام اولیه کردم یا این که فقط هزینه اشتراک رو باید بریزم به حساب ایرنسل ؟
3 گیگ واقعا برای من کم هست از طرفی قیمت نامحدودش که به صرفه نیست (128 شش ماهه)
می خواستم بدونم ایرنسل روشی داره که مثلا 6 ماهه ثبت نام کنم ماهی 5 گیگ ؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید

LordMMD
28-01-2011, 13:46
سلام
من الان 6 ماه هست که 128 سه گیگ از ایرانسل گرفتم
می خواستم بدونم برای شارژ مجدد گجا باید رفت ؟ همون جایی که ثبت نام اولیه کردم یا این که فقط هزینه اشتراک رو باید بریزم به حساب ایرنسل ؟
3 گیگ واقعا برای من کم هست از طرفی قیمت نامحدودش که به صرفه نیست (128 شش ماهه)
می خواستم بدونم ایرنسل روشی داره که مثلا 6 ماهه ثبت نام کنم ماهی 5 گیگ ؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید
تو خود سایت (ecare) بسته های افزایشی میفروشن، البته تقریبا هر گیگ 5 تومن.

mohsenslr
28-01-2011, 14:04
دوست عزیز من از برج 8 سرویس نامحدود 256 دارم..

خب میانگین هر ماه چقدر دانلود داشتید؟

ehsan-inventor
28-01-2011, 14:39
برای ثبت نام اگر اینترنتی باشه تا آخر اینترنتیه؟
فرمی مدرکی چیزی نباید براشون بفرستم حالا فکس یا پست یا میل؟
پولو چطوری باید براشون بفرستم؟
من از ایرانسل دل خوشی ندارم یه خرده خوش بینم کنید ممنون میشم.
موفق باشید

petr-cech
28-01-2011, 16:43
برای ثبت نام اگر اینترنتی باشه تا آخر اینترنتیه؟
فرمی مدرکی چیزی نباید براشون بفرستم حالا فکس یا پست یا میل؟
پولو چطوری باید براشون بفرستم؟
من از ایرانسل دل خوشی ندارم یه خرده خوش بینم کنید ممنون میشم.
موفق باشید

تا آخر اينترنتي تا زماني كه بايد پول رو بريزيد.

مدارك هم موقع نصب مي گيرين (كپي كارت ملي - قبض آب يا برق يا تلفن كه كد پستي داشته باشه)

مشكلي نداره خوش بين باش دوست عزيز

amirlovely
28-01-2011, 17:21
خبر خوش= از فردا , شنبه 9 بهمن تا 22 بهمن قیمت مودم ها نصف میشه

mohsenslr
28-01-2011, 17:36
از فردا , شنبه 9 بهمن تا 22 بهمن قیمت مودم ها نصف میشه!

خیلی با حال میشه!

ehsan-inventor
28-01-2011, 18:37
خبر خوش= از فردا , شنبه 9 بهمن تا 22 بهمن قیمت مودم ها نصف میشه

ممنون امیر جان
حالا یه سوال ؟
من که می خوام 256 نامحدود با مودم رایگان بگیرم...مودم رایگان یا مودم داخلی وای فایه یا یو اس بی.
تو سایت ایرانسل نوشته شده که اگر مودم فضای باز بخوای باید اختلاف قیمتشو بدی و اونو بگیری...
با نصف شدن قیمت یعنی مودم فضای باز از 200 تومن به 100 تومن میرسه...
اگر من از طرح تشویقی مودم رایگان استفاده کنم می تونم 20 تومن بذارم روش و فضای باز بگیرم؟!

fandak
28-01-2011, 18:45
سوال
طرح من 128 اعتباري بر پايه ثانيه شش ماهه هست . من مي تونم اين طرحم رو به 256 همون مشخصات ارتقا بدم . ؟ چه شرايطي پيش مياد؟

mohsenslr
28-01-2011, 19:40
ممنون امیر جان
حالا یه سوال ؟
من که می خوام 256 نامحدود با مودم رایگان بگیرم...مودم رایگان یا مودم داخلی وای فایه یا یو اس بی.
تو سایت ایرانسل نوشته شده که اگر مودم فضای باز بخوای باید اختلاف قیمتشو بدی و اونو بگیری...
با نصف شدن قیمت یعنی مودم فضای باز از 200 تومن به 100 تومن میرسه...
اگر من از طرح تشویقی مودم رایگان استفاده کنم می تونم 20 تومن بذارم روش و فضای باز بگیرم؟!

اگر اینجور که شما میگید باشه که خیلی خوب میشه! ولی بعید میدونم.چون شما دارید قیمت مودم فضای باز رو نصفه حساب میکنید و مودم داخلی رو کامل.وقتی قرار باشه نصف بشن طبیعتا هر دو نصف میشن که اختلافش میشه 60 تومان.خارج از این موضوع اصلا بعید میدونم که قیمت جدید شامل طرح های تشویقی بشه.

petr-cech
28-01-2011, 19:48
دوستان سايت وايمكس ايرانسل براي شما باز ميشه ؟

براي من باز نميشه

............................................

درست شد .

x935
28-01-2011, 20:01
العان چه شهرهاي تحت پوشش وايمكس ايرانسل هستند؟

Gamexland
28-01-2011, 20:05

اگه بهت بگم ابله خودتی خوب میشم یکی مثل خودت!
سکوت میکنم قضاوت در مورد شما با دوستان.

farzin1986
28-01-2011, 20:13
خب میانگین هر ماه چقدر دانلود داشتید؟
من چون 4 بار مودم رو تعویض کردم و بالاخره فهمیدم مشکل ریست شدن مشکل مودم های مدل BM635 هست نه شبکه وایمکس.. که بعد از تعویض با یک BM632w حل شد ..
به همین دلیل تقریبا برای هر بار تعویض 5 یا 6 روز حسابم منجمد بود..
بیشترین مصرفی که داشتم در یک دوره 15 روزه 30GB دانلود داشتم..
سرویس های نا محدود شش ماهه هیچ محدودیتی در دانلود ندارند..
یک نکته ای جالب هست برام چرا کسایی که سرویس محدود دارند از مطالب بی پایه و اساس تشکر میکنند البته شاید براشون مفیده تا بازم ماهی حدود 40 تومن پول 128 محدود بدهند..:13:

farzin1986
28-01-2011, 20:20
نوشته شده توسط Electronic-Arts :

اگه بهت بگم ابله خودتی خوب میشم یکی مثل خودت!
سکوت میکنم قضاوت در مورد شما با دوستان.
درود دوست عزیز اینجور افراد رو به خودشون واگذار کنید..
همطور که معنای نامحدود رو بلد نیستند معنای فروم رو هم نمیدونند و فرهنگ استفاده از این محل که برای در میان گذاشتن مشکلات و حل آنها با تفکر دسته جمعی هست رو ندارند...:11:

farzin1986
28-01-2011, 20:31
العان چه شهرهاي تحت پوشش وايمكس ايرانسل هستند؟
این شهر ها تحت پوشش هستند جهت اطلاع از آخرین تغییرات و گسترش شبکه در شهرستان های زیر مجموعه به irancell.ir مراجعه کنید..

تهران
مشهد
اصفهان
اهواز
شیراز
تبریز
کرج

mohsenslr
28-01-2011, 20:32
پاک بشه لطفا

amirlovely
28-01-2011, 20:41
سوال
طرح من 128 اعتباري بر پايه ثانيه شش ماهه هست . من مي تونم اين طرحم رو به 256 همون مشخصات ارتقا بدم . ؟ چه شرايطي پيش مياد؟

فکر نکنم بشه ولی می تونی از نو ثبت نام کنی و مودم اشتراکی رو بزنی بعد فقط هزینه سرعت 256 بر پایه رو بدی یکیم 8 تومن نصب دیگه با همون مودم خودت وصل میشی

dr_sohrab
28-01-2011, 20:44
سلام این سرویس رو میخوام بگیرم برا محل کار و خونه که نزدیکن(یه سرویس) در کنارش --- . کارت ماهواره هم دارم میخوام رسیو رو با اون انجام بدم میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

راستی برا کرج

jomong666
28-01-2011, 20:48
سرعت 128 ایرانسل چه قدره . یعنی با آی دم چه سرعتی رو میده .

128 نامحدودش چنده .

mohsenslr
28-01-2011, 20:51
سرعت 128 ایرانسل چه قدره . یعنی با آی دم چه سرعتی رو میده .

128 نامحدودش چنده .
سرعتش 16 هست.ولی یکم بالا پایین داره.

amirlovely
28-01-2011, 23:43
تخفیف 50 درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل به مناسبت دهه فجر

اپراتور وایمکس ایرانسل قیمت مودم های وای فای و USB خود را همزمان با فرا رسیدن دهه فجر به 50 درصد قیمت گذشته کاهش داد.

آرش کریم بیگی مدیر روابط عمومی ایرانسل در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عرضه نیم‌ بهای مودم‌های وایمکس ایرانسل در دهه فجر گفت: مودم های Wi-Fi و USB وایمکس ایرانسل با 50 درصد تخفیف ویژه از فردا شنبه نهم بهمن تا 22 بهمن ماه به بهای 39 هزار و 950 تومان فروخته می شود.

وی با تاکید بر اینکه این فروش ویژه تنها تا پایان دهه فجر اعتبار دارد و پس از اتمام این دوره، قیمتهای گذشته مودم های ایرانسل پابرجا خواهد بود اضافه کرد: نرخ مودم های وای فای و USB وایمکس ایرانسل پس از این فروش ویژه، 79 هزار و 900 تومان و مودم های فضای باز 199 هزار و 900 تومان است.

کریم بیگی در مورد تعرفه خطوط وایمکس ایرانسل نیز گفت: مشترکان استفاده از وایمکس ایرانسل تا پایان امسال می توانند با انتخاب طرح های تعرفه ای نامحدود با سرعت های 128، 256 و 512 کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت یکجای هزینه اشتراک 6 ماه اول در هنگام ثبت نام از تخفیف ویژه در هزینه اشتراک و همچنین یک دستگاه مودم رایگان بهره مند شوند.

وی ادامه داد: مشترکان علاقه مند به اسـتفاده از سرویس اعتباری وایمـکس ایرانسل نیز می توانند با انتخاب طرح های تعرفه پایه با سرعت های 128 و 256 کیلوبیت بر ثانیه و پرداخت 6 ماه اشتراک به صورت یکجا از 25 درصد تخفیف ویژه در هزینه اشـتراک ماهیانه خود استفاده کنند و کاربـران سرعتهای بـالاتر نیز با انتخاب طرح تعرفه پایه 512 کیلوبیت بر ثانیه از 17 درصد تخفیف در هزینه اشتراک ماهیانه سرویس خود بهره مند می شوند.

به گزارش مهر، هم اکنون ارتباط اینترنت پرسرعت بی سیم از طریق وایمکس ایرانسل با پهنای باند بین 128 کیلوبیت تا 2 مگا بیت بر ثانیه در 12 شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد، شهریار، خمینی شهر، شهر قدس، قرچک و خوراسگان ارائه شده است.

ictna.ir

HAM5311
28-01-2011, 23:52
مودم USB رو میشه با روتر بین چند تا کامپیوتر تقسیم کرد؟

mehdisatss
29-01-2011, 00:11
احتمالا اون مودم بنجولا و اسقاطی ها و .... از جمله BM635 ها رو گذاشتن نصف قیمت بدن بره که رو دستشون باد کرده!!:31:

farzin1986
29-01-2011, 00:41

با روتر نه
نهایتا بتونین با اتصال مودم به لپتاپ و به اشتراک گذاری از طریق WIFI یک دستگاه دیگه هم استفاده کنه
البته اگر سیستمش مثل مودم های ADSL‏ که با USB ‎‏ متصل میشدن باشه که یک لن مجازی میساخت،

LordMMD
29-01-2011, 07:14

من وقتی این مودم وصله، کابل lan رو هم که به سیستم وصل میکنم، به وایمکس وصل میشه، اما دیگه هیچ سایتی (حتی پرتال) رو نمیاره !!!

ehsan-inventor
29-01-2011, 08:51
من لپ تاپ ندارم و سیستمم pc هست...این مودم وای فای به pc هم وصل میشه دیگه؟ یعنی با پورت usb وصل میشه؟ نمی فهمم منظور از lan چیه؟
ممنونم

farzin1986
29-01-2011, 10:09
من لپ تاپ ندارم و سیستمم pc هست...این مودم وای فای به pc هم وصل میشه دیگه؟ یعنی با پورت usb وصل میشه؟ نمی فهمم منظور از lan چیه؟
ممنونم

بله مودم وای فای میتونه با کابل RJ45 هم متصل بشه به PC‏ وبا WLAN ‎‏ میتونید هر دستگاهی که WIFI ‎‏ رو ساپورت می کنه به شبکه متصل کنی مثل موبایل یا لپ تاپ،

farzin1986
29-01-2011, 10:17
من وقتی این مودم وصله، کابل lan رو هم که به سیستم وصل میکنم، به وایمکس وصل میشه، اما دیگه هیچ سایتی (حتی پرتال) رو نمیاره !!!

دوست عزیز کابل لن رو به کجا وصل می کنید
راستی اون سامانه تقویت کننده چه پورت هایی داره ؟ آداپتور برق جدا نمی خواد؟

mahdi_mr
29-01-2011, 11:13
1- آیا ایرانسل ساعت رایگان هم داره ؟
2-ترافیک مصرف نشده ماهانه تو این طرح های 6 ماهه به ماههای بعد منتقل میشه ؟

farzin1986
29-01-2011, 12:35

1- آیا ایرانسل ساعت رایگان هم داره ؟ خیر

2-ترافیک مصرف نشده ماهانه تو این طرح های 6 ماهه به ماههای بعد منتقل میشه ؟ خیر، نه در تعرفه های محدود نه در تعرفه نامحدود..

P‌C
29-01-2011, 12:36
1-نخیر
2-نخیر - هر ماه ترافیک خودش رو داره و به ماه بعد منتقل نمیشه

petr-cech
29-01-2011, 13:30
دوستان يه سوالي داشتم

مي تونم علاوه بر مودمي كه الان دارم يه Usb هم بخرم بعد با همين شناسه فعليم وصل بشم ؟

يه چيزايي در مورد مودم اشتراكي خونده بودم مي خواستم ببينم اين امكان هست ؟

P‌C
29-01-2011, 14:15
دوستان يه سوالي داشتم

مي تونم علاوه بر مودمي كه الان دارم يه Usb هم بخرم بعد با همين شناسه فعليم وصل بشم ؟

فکر کنم میشه ولی همزمان نمیتونید از هر 2 مودم با یک شناسه وایمکس وصل بشید.
مودم اشتراکی دقیقا نقطه مقابلشه. یعنی شما با 2 یا تعداد بیشتری شناسه وایمکس از طریق یک مودم به اینترنت وصل میشید و همزمان میتونید از پهنای باند مخصوص به خودتون استفاده کنید.

HAM5311
29-01-2011, 15:49
مودم های USB رو میشه در طول روز چند بار بین کامپیوتر ها جابه جا کرد یا فقط باید به طور ثابت یه یک کامپیوتر متصل باشه؟

farzin1986
29-01-2011, 15:59
دوستان يه سوالي داشتم

bale.. Vali tebghe gofteye 707 dar yek zaman faqat yek modom mishe motasel she..

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

مودم های USB رو میشه در طول روز چند بار بین کامپیوتر ها جابه جا کرد یا فقط باید به طور ثابت یه یک کامپیوتر متصل باشه؟

bale mishe.. Osoalan be pc ertebati nadare.. Dar har bar connecte shodan ye IP migire va mahdudiyati nist..

web4web
29-01-2011, 16:38
سلام.
بنده مي خواهم وايمكس ايرانسل بگيرم ولي قبلش مي خواهم مودم يك شخص ديگه اي رو بگيرم و تست بكنم و قدرت امواج رو در منقطه خودمان بسنجم.
وقتي مودم (مودم usb با تقويت كننده) را وصل كردم و برنامه مخصوص وايمكس ايرانسل را از طريق سي دي نصب كردم ،‌ بايد مقدار امواج چقدر باشه كه بفهمم ضعيفه يا قويه ؟
اگه مودم واي فاي بود با تعداد چراغ هاي روي مودم راحت مي شد فهميد ولي اين مودمي كه مي خواهم تست كنم usb با تقويت كنند است.
چند تا گزينه داره كه يادم نيست ،‌اونا بايد مقدار استاندارش چقدر باشه كه آنتن دهي مناسب باشه مانند db ؟ لطفا كامل بنويسيد و صحيح چون مي خوام با توجه به اين اعداد ريسك كنم و وايمكس بگيرم .
با تشكر.

ehsan-inventor
29-01-2011, 18:14
من تا گواهی اشتغالم از دانشگاه آماده شه باید صبر کنم!
حالا یه سوال...کسی از دوستان پی سی ورد خونه شون طرف شهرک گلستان یا دهکده المپیک و اون ورا هست؟ اگر پیدا شد در مورد آنتن دهیش ممنوم میشم توضیح بدی :10:

amjad2
30-01-2011, 02:10
امروز شدیدا با گوگل و یاهو و خیلی از سایتهای خارجی دیگه مشکل داشتم
اصلا تو یاهو نمیرفت !!!!

تنها راه چاره استفاده از v*p*n بود و با اون به راحتی میشد رفت تو هر سایتی !!

شما هم مشکل داشتین یا نه؟

amjad2
30-01-2011, 02:24
اعصاب خورد کن شده ها!!
حتی سرچهای گوکل رو هم نمیاره
معلوم نیست چرا اینطوری شده

اگه برای کس دیگه ای هم اینطوری شده لطفا اعلام کنه

lordhippo
30-01-2011, 05:22
اعصاب خورد کن شده ها!!

آره منم همین مشکلو دارم.:41:
خیلی رو مخه:19:

Gamexland
30-01-2011, 06:19
اعصاب خورد کن شده ها!!

تایید میشه:41:
زنگ زدید به 707؟؟
من 2 بار زدم گفتند نه مشکلی نداره کسی غیر شما تماس نگرفته!!!
تماس بگیرید وگرنه ولش میکنن به امان خدا:41::41::41:

ata.royalfalcon
30-01-2011, 08:02
براي من هم همينطوره

فقط با چي چي ان ميتونستم وصل شم

امین1356
30-01-2011, 08:10
امروز شدیدا با گوگل و یاهو و خیلی از سایتهای خارجی دیگه مشکل داشتم
اصلا تو یاهو نمیرفت !!!!

تنها راه چاره استفاده از v*p*n بود و با اون به راحتی میشد رفت تو هر سایتی !!

شما هم مشکل داشتین یا نه؟
تایید میشه و هنوز حل نشده!

farzin1986
30-01-2011, 09:17
درود..
مشکل سراسری هست، از دوستان آمار گرفتم..:19:
تو مصر و تونس مردم انقلاب میکنن!!!!!!!!!!!! حکومت ما حواسشو جم میکنه.. بابا مگه شما هم میترسین:18:
کوسه ها و یا لنگر کشتی ها، فیبر نوری انتقال دیتای ایران رو لابد باز گاز گرفتنو پاره کردن..:18:

mahdi_mr
30-01-2011, 09:31
یه چند تا سئوال در مورد مودم bm632w

1-آیا امکان آف کردن وای فای بصورت سخت افزاری یا نرم افزاری وجود داره؟
2-برد وای فای این مودم از لحاظ طبقاتی چند طبقه ساختمان رو ساپورت میکنه ، یعنی 4 طبقه رو ساپورت میکنه (بهتره طبقه پایین نصب بشه که پوشش بالا بده یا برعکس باید طبقه بالا نصب بشه که طبقات پایین رو پوشش بده )
3-تو کنترل پنلش امکان مدیریت ترافیک برا مثلا 3 تا کامپیوتر رو داره که مشخص کنیم هرکدوم مثلا ماهانه چقدر حجم استفاده کنه ؟

web4web
30-01-2011, 09:48
مودم ها از امروز تا 10 روز ديگه نيم بها حساب ميشه ،‌يعني مودم واي فاي و usb حدود 40 تومن ميشه.!!

farzin1986
30-01-2011, 09:50
یه چند تا سئوال در مورد مودم bm632w

1-آیا امکان آف کردن وای فای بصورت سخت افزاری یا نرم افزاری وجود داره؟
2-برد وای فای این مودم از لحاظ طبقاتی چند طبقه ساختمان رو ساپورت میکنه ، یعنی 4 طبقه رو ساپورت میکنه (بهتره طبقه پایین نصب بشه که پوشش بالا بده یا برعکس باید طبقه بالا نصب بشه که طبقات پایین رو پوشش بده )
3-تو کنترل پنلش امکان مدیریت ترافیک برا مثلا 3 تا کامپیوتر رو داره که مشخص کنیم هرکدوم مثلا ماهانه چقدر حجم استفاده کنه ؟
1- بله هم از درون کنسول.. هم دکمه پشت مودم..
2-بله TXPOWER که معمولا رو به صورت دیفالت رو high هست.. و واقعا بهتر از BM635 جواب میده..
ولی چون آپارتمان با آپارتمان فرق میکنه دقیق نمیشه جواب داد..
من در طبقه سوم هستم و حتی به فاصله 50 متری در داخل کوچه باز هم سیگنال WIFI داشتم..
ولی اگه خواستی عملیاتیش کنی حتما وسط بگذار مثلا اگه چهار طبقه هست بذار طبقه دوم.. و وسط ساختمان..
حتی با سیگنال LOW هم کانکت میشه ولی اگه بخوای یک شبکه محلی هم راه بندازی که دیتا با سرعت بالایی میتونه جابجا بشه.. با توجه به اینکه رنج b\g\n رو ساپورت میکنه و در رنج د سرعت تا 300Mbs بالا میره استفاده از یک آنتن که پشت مودم نصب میشه رو حتما توصیه میکنم.. یا حتی زمانی که سیگنال WIFI ضعیف بود..
3- QOS داره ولی امکان مدیریت زمان استفاده و روز های استفاده رو داره ولی حجم رو نه یا حداقل من ندیدم.. البته با QOS هم زیاد ور نرفتم.. ولی میدونم برای محدود سازی پهنای باند به کار میره..

moham59
30-01-2011, 10:32
سلام به همه
میخوام وایمکس 128 بگیرم ، دوستانی که سرویس ایرانسل رو دارن نظر بدن آیا راضی هستن؟یا برم سراغ مبین نت؟بعدشم از مودم usb بیشتر راضی هستین یا wifi ؟چون واسم زیاد فرقی نداره کدوم رو بگیرمو سوال سوم اینکه خودم مودم بخرم و نصب کنم یا از طریق خدمات ایرانسل اقدام کنم؟
ممنون ازتون
شاد باشین

ata.royalfalcon
30-01-2011, 11:45
سلام به همه
میخوام وایمکس 128 بگیرم ، دوستانی که سرویس ایرانسل رو دارن نظر بدن آیا راضی هستن؟یا برم سراغ مبین نت؟بعدشم از مودم usb بیشتر راضی هستین یا wifi ؟چون واسم زیاد فرقی نداره کدوم رو بگیرمو سوال سوم اینکه خودم مودم بخرم و نصب کنم یا از طریق خدمات ایرانسل اقدام کنم؟
ممنون ازتون
شاد باشین

من كه راضي هستم
ضمنا بهتره كه مودم از ايرانسل خريداري و توسط كارشناسان ايرانسل نصب بشه چون ايرانسل مك ساير مودم هارو ممكنه قبول نكنه

امین1356
30-01-2011, 12:04
درود..
تو مصر و تونس مردم انقلاب میکنن!!!!!!!!!!!! حکومت ما حواسشو جم میکنه.. بابا مگه شما هم میترسین:18:
کوسه ها و یا لنگر کشتی ها، فیبر نوری انتقال دیتای ایران رو لابد باز گاز گرفتنو پاره کردن..:18:
اینجا تهران، ساعت 12:03PM، مشکل هنوز حل نشده.
با تشکر

web4web
30-01-2011, 12:30
جناب moham59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال خوبي پرسيدند . مودم واي فاي يا usb ؟ در كل چه كساني واي فاي مي گيرند ؟ امواج قوي تر دريافت مي كنه ؟ همه مي دونند يكي از مزيت هاي واي فاي اينه كه اگر لپ تاپ يا تبلت داشته باشيم مي تونيم امواج رو تو خونه پخش كنيم .

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

اين مودم هاي وي فاي ايرانسل قابليت پسورند گذاري دارند ؟ چون مثلا در يك آپارتمان 24 واحدي ممكن است يك نفر بخواهد سو استفاده كند. در ضمن به نظر بنده مودم هاي واي فاي كمي تنظيمات پيچيده اي دارند و براي افراد عادي همان usb است.

amir_91
30-01-2011, 13:39
درود..

هنوزم این مشکل حل نشده.فقط ایرانسله یا بقیم این مشکلو دارن؟

arash.1357
30-01-2011, 13:53
كسي ميتونه به من ابعاد سامانه تقويت كننده مودم USB را بگه.
ممنون

Electronic-Arts
30-01-2011, 14:16
هنوز مشکل برطرف نشده فقط با V-P-N درسته

fandak
30-01-2011, 15:05
چرا درست نمي شه . يه ايميل با فايل پيوستي مي خوام بفرستم . جي ميل هم كه با چيز پي ان نمي ره . ياهو هم كه مي ره فابل رو آپلود نمي كنه

farzin1986
30-01-2011, 15:13
چرا درست نمي شه . يه ايميل با فايل پيوستي مي خوام بفرستم . جي ميل هم كه با چيز پي ان نمي ره . ياهو هم كه مي ره فابل رو آپلود نمي كنه
درود فایلتونو با win rar به چند تکه 1 یا 2 مگا بایتی تقسیم کن بعد ارسال کن..
واقعا ما چقدر .... ......
در ضمن کل فیلترینگ هیچ ارتباطی به ISP ها و یا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ندارد.. بچه های بالا زحمتشو میکشند از GATEWAY اصلی تمام محدودیت هارو اعمال مکنند..

amir_91
30-01-2011, 15:21
کل کشور این مشکلو داره؟

farzin1986
30-01-2011, 15:24
جناب moham59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال خوبي پرسيدند . مودم واي فاي يا usb ؟ در كل چه كساني واي فاي مي گيرند ؟ امواج قوي تر دريافت مي كنه ؟ همه مي دونند يكي از مزيت هاي واي فاي اينه كه اگر لپ تاپ يا تبلت داشته باشيم مي تونيم امواج رو تو خونه پخش كنيم .

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

اين مودم هاي وي فاي ايرانسل قابليت پسورند گذاري دارند ؟ چون مثلا در يك آپارتمان 24 واحدي ممكن است يك نفر بخواهد سو استفاده كند. در ضمن به نظر بنده مودم هاي واي فاي كمي تنظيمات پيچيده اي دارند و براي افراد عادي همان usb است.

بله از بابت سواستفاده اصلا نگران نباشید...
علاوه بر تکنولوژی های جدید رمز گذاری WPA-PSK/WPA2-PSK
شما میتونید از WLAN Filter در کنسول مودم قسمت Basic > WLAN > WLAN Filter استفاده کنید و اونجا فقط MAC Address هایی که میخواهید مجاز به استفاده از شبکه باشند رو تو قسمت لیست سفید اضافه کنید و بعد از اون حتی اگر کسی پسورد WIFI شما رو هم داشته باشه ولی شما مک اون رو اضافه نکرده باشی نمیتونه به شبکه متصل بشه..
و در آخر با تیک زدن Hide Broadcast در کنسول مودم قسمت Basic > WLAN > WLAN دیگه حتی با سرچ هم کسی نمیتونه شبکه wifi شما رو پیدا کنه..
با اینکارها نهایت امنیت رو برای شبکتون به ارمغان میارید..:46:
میزان آنتن دهی USB بسیار ضعیف تر هست.. و برای بیرون از خونه یا منازلی که سیگنال وایمکس خیلی قوی تر هست خوبه..

farzin1986
30-01-2011, 15:54
تهران 3:52 gmali & ymail & hotmail & AIM باز میشوند..:20:

HAM5311
30-01-2011, 21:22
به خاطر عدم آنتن دهی در اتاق کامپیوتر مجبورم مودم رو در اتاق دیگری بذارم
به نظر شما مودم USB برای من جواب می ده؟

farzin1986
30-01-2011, 22:50
به خاطر عدم آنتن دهی در اتاق کامپیوتر مجبورم مودم رو در اتاق دیگری بذارم
به نظر شما مودم USB برای من جواب می ده؟
دوست عزیز مسلما نه..فقط شاید با سامانه تقویت کننده یه مقدار سیگنال بده..

arash.1357
30-01-2011, 23:23
من از این مودم های قدیمی(پارچ زرد) دارم. به نظر شما دوستان آیا با طرح جدید ایرانسل اگر مودم USB بگیرم کار خوبیه؟
در ضمن اگركسي ميتونه لطف کنه به من ابعاد سامانه تقويت كننده مودم USB را بگه.
ممنون.

farzin1986
30-01-2011, 23:59
من از این مودم های قدیمی(پارچ زرد) دارم. به نظر شما دوستان آیا با طرح جدید ایرانسل اگر مودم USB بگیرم کار خوبیه؟
در ضمن اگركسي ميتونه لطف کنه به من ابعاد سامانه تقويت كننده مودم USB را بگه.
ممنون.
درود..
خودتون از روی عکس ها و مقایسه با ابعاد لپتاپ مقایسه کنید..
حتی تو سایت خود HUAWEI

اطلاعاتی راجع به ابعاد نداشت..

منبع:

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

دسته بالاش آدم رو یاد اون وزنه ای ترازو های قدیمی تو بقالی ها و میوه فروشی ها میندازه..:20:

farzin1986
31-01-2011, 00:09
اینارو هم از یک سایت فکر کنم روسی گیر آوردم :20:

mahdi_mr
31-01-2011, 16:09
بله دقیقا
من با مودم مبین نتم وصل شدم به سرویس ایرانسل
و برادرم با مودم USB اش وصل شد باز به ایرانسل
و هر دو کار کردیم
یه یک ریع کار کردیم چون نیت فقط تست بود

تمام اطلاعات و فرکانس ها رو وارد کردیم
یه دوتا مورد خاص بود که زدیم و وصل شد
الان مودم برادرم نیست تا دقیقا مواردش رو بهتون بگم که از مودم برادرم چه مواردی رو کپی کردم تو مودم مبین نتم ولی حتما امشب و فردا بیشتر تست می کنم و خبرش رو بهتون می دم:20:

چند روز پیش یکی از کاربرا ظاهراً یه چنین تستی کرده بودند ولی نتیجه رو اعلام نکردند.
البته اگه شرکت ها این امکان رو غیر فعال نکرده باشن نباید مشکلی باشه ولی ...وقتی ظاهرن تو خود شبکه ایرانسل هم نمیشه یوزری از مودم یوزرای دیگه استفاده کنه (ست شدن یوزر و مک مودمش ) آیا تست بالا تو حالت تئوریک امکان داره ؟
اگر سئوالم اشتباهه راهنمایی بفرمائید .

farzin1986
31-01-2011, 17:23
چند روز پیش یکی از کاربرا ظاهراً یه چنین تستی کرده بودند ولی نتیجه رو اعلام نکردند.
البته اگه شرکت ها این امکان رو غیر فعال نکرده باشن نباید مشکلی باشه ولی ...وقتی ظاهرن تو خود شبکه ایرانسل هم نمیشه یوزری از مودم یوزرای دیگه استفاده کنه (ست شدن یوزر و مک مودمش ) آیا تست بالا تو حالت تئوریک امکان داره ؟
در حالت تئوریک نه امکانش نیست..
چون شما با یک اکانت حتی "چی چی ان " نمیتونید از دو جا هم زمان کانکت شوید..
و یا حتی شما ID یاهو مسنجرتونو نمیتونید از دو تا کامپیوتر همزمان فعال داشته باشید..
البته مگر در حالتی که سرور اجازه دسرسی را از چند IP و با یک شناسه بدهد که طبق گفته این دوستمون ظاهرا میشه ولی متاسفانه قرار بود اطلاعات تکمیلی رو بذارند که نگذاشتند..

البته یک زمانی تو همین تهران سیم کارت موبایل رو هم کپی میکردن میشود دوتا خط روشن با یک شماره :18:ولی به صورت غیر مجاز که جلوشو گرفتند..

mahdi_mr
31-01-2011, 17:42
نقل قول:
نوشته شده توسط Electronic-Arts
یه سوال دوستان من دیشب ساعت حدود 9 ثبت نام کردم گفت قبل از واریز پول بهتون زنگ میزنیم ولی هنوز زنگ نزده برای شماها کی زنگ زدن؟ بعد از زنگ زدن واریز کردین یا قبلش؟
نقل قول:
نوشته شده توسط ata.royalfalcon
معلومه بعد از اينكه واريز ميشه زنگ ميزنن
تازه براي من كه اصلا زنگ نزدند
كلي زنگ زدم به پشتيبانيشون كه كي مياين براي نصب ؟؟؟

نقل قول:
نوشته شده توسط Electronic-Arts
آخه هم پشتیبانی هم تو ایمیل و اس ام اس گفت که نباید پول رو واریز کنی اول وایسا زنگ بزنن بهت بعد پولو واریز کن

نقل قول:
نوشته شده توسط ata.royalfalcon
قبلا اول پولو بايد واريز ميكردي بعد باهات تماس ميگرفتن
شايد روال كار عوض شده كه من خبر ندارم
در هر حال ما اول پولو واريز كرديم بعد از كلي مكافات اومدن نصب كردن (اصلا به ما هم زنگ نزدن)

نقل قول:
نوشته شده توسط Milad_4171
وقتي ثبت نام كني فقط اس ام اس و ايميل مياد
وقتي پول بريزي به حساب زنگ ميزنن كه پول ريخته شده و واسه روز اتصال باهات هماهنگ ميكنن
همين
البته شايد هم زنگ نزدن ولي اتوماتيك سيستم بهت اس ام اس و ايمل ميده و تاييد ارسال پول رو بهت اعلام ميكنه!!
البته الان ثبت نام و پرتال ثبت نام دقيق تر و آدم وار تر شده. تاريخ واسه اومدن رو 8 روز بعد از تاريخ ثبت نام به طور اتوماتيك اعلام ميكنه كه ميتوني يه روز بعد از اون 8 روز رو انتخاب كني.
ولي قبلش حتما مطمعن شو منطقه ات مشكل نداشته باشه چون مودم رو اون موقع عوض نكينن. يه پروسه طولاني داره واسه اين كار

در تائید حرف دوستان منم یه نقل قول کنم از مرکز تماس 707 :
یکی گفت منتظر باشید
یکی دیگه گفت انتظار تماس برای چک کردن تحت پوشش بودن شماست در صورت اطمینان از پوشش واریز نمائید .

نقل قول از یکی از دوستام که اخیراً خرید کرده بود :
بعد از 24 ساعت تماس گرفتند گفتند پولو ریختید به حساب توجه کنید نگفت بریزید گفت ریختید

guzga
31-01-2011, 20:44
سلام دوستان
سرویس وایمکس خوبه؟
لطف کنید یه کم راهنماییم کنید
قطعی نداره؟
سرعتش خوبه؟
شما که دارید ازش راضی هستید؟
ممنون:11:

ata.royalfalcon
31-01-2011, 20:59
سلام دوستان
سرویس وایمکس خوبه؟
لطف کنید یه کم راهنماییم کنید
قطعی نداره؟
سرعتش خوبه؟
شما که دارید ازش راضی هستید؟
ممنون:11:

سلام
من که راضی هستم
قطعی خیلی خیلی خیلی کم داره بعضی اوقات میبینی نمیتونی حتی گوگل رو باز کنی(همین چند روز پیش اینجوری شده بود که سراسری بود)
سرعتش بستگی به تعرفه ای که انتخاب میکنی داره
اگه 128 کیلوبیت (یا 16 کیلوبایت) بگیری سرعت رایج بین 13 تا 15 نوسان داره

petr-cech
31-01-2011, 21:16
سلام
من که راضی هستم
قطعی خیلی خیلی خیلی کم داره بعضی اوقات میبینی نمیتونی حتی گوگل رو باز کنی(همین چند روز پیش اینجوری شده بود که سراسری بود)
سرعتش بستگی به تعرفه ای که انتخاب میکنی داره
اگه 128 کیلوبیت (یا 16 کیلوبایت) بگیری سرعت رایج بین 13 تا 15 نوسان داره

بله

ما هم راضي هستيم

Pedramblack
31-01-2011, 21:28
سلام به دوستان عزیزم

وایمکس با --- مشکلی نداره،یعنی همان سرعتی که در adsl داره رو میشه در وایمکس هم انتظار داشت؟

دوستانی که مودم Wi-Fi BM632w دارن ازش راضی هستن؟

MERLIN_BOZORG
31-01-2011, 23:04
سلام
الان تعرفه های وایمکس ایرانسل چطوره؟

arash.1357
31-01-2011, 23:48
دوستان میتونند مقایسه ای از نظر قدرت آنتن دهی مودم usb وwifi ارایه بدهند.

night-sky
01-02-2011, 00:06
وایمکس ایرانسل هم مثل adsl ساعت رایگان حجمی داره؟

ata.royalfalcon
01-02-2011, 07:59
سلام
الان تعرفه های وایمکس ایرانسل چطوره؟

سلام تعرفه هاي وايمكس تو سايتش نوشته

براي اعتباري

براي دائمي

آدرس سايت

NiKtA20
01-02-2011, 12:47
سلام
تقریبا تصمیم قطعی شده بود که همین روزا برم از داتک سرویس بگیرم که وایمکس مرددم کرد،
یه لطفی بکنید منو راهنمایی کنید کدوم، adsl یا وایمکس؟؟؟
اینجارو که نگاه میکردم، 10 تا سوال مطرح میشه و فقط یه جواب!
اینم نره جزو اون سوالای بی جواب، عجله دارم...
خیلی مرسی:11:
آها یه چیز دیگه، ایرانسل امروز اس ام اس داد که تا 22 بهمن مودم وای فای و یو اس بی با 50% تخفیف ارائه میشه
اگه نظرتون وایمکسه بگید کدومش به درد من میخوره؟
کلا چه مودمی بگیرم؟
بازم مرسی

ata.royalfalcon
01-02-2011, 14:47
سلام
تقریبا تصمیم قطعی شده بود که همین روزا برم از داتک سرویس بگیرم که وایمکس مرددم کرد،
یه لطفی بکنید منو راهنمایی کنید کدوم، adsl یا وایمکس؟؟؟
اینجارو که نگاه میکردم، 10 تا سوال مطرح میشه و فقط یه جواب!
اینم نره جزو اون سوالای بی جواب، عجله دارم...
خیلی مرسی:11:
آها یه چیز دیگه، ایرانسل امروز اس ام اس داد که تا 22 بهمن مودم وای فای و یو اس بی با 50% تخفیف ارائه میشه
اگه نظرتون وایمکسه بگید کدومش به درد من میخوره؟
کلا چه مودمی بگیرم؟
بازم مرسی

سلام
من نظر شخصي خودم رو ميگم
اگه ميتوني ADSL بگيري بهتره كه همون رو بگيري

NiKtA20
01-02-2011, 16:27
مرسی دوست عزیز
از چه نظر ADSL بهتره؟
مزیتش به وایمکس چیه؟
دیگه کسی نظری نداره؟

petr-cech
01-02-2011, 16:45
مرسی دوست عزیز
از چه نظر ADSL بهتره؟
مزیتش به وایمکس چیه؟
دیگه کسی نظری نداره؟

انتخاب وايمكس يا ADSL بستگي به نيازتون داره

petr-cech
01-02-2011, 20:02
وایمکس ایرانسل هم مثل adsl ساعت رایگان حجمی داره؟

خير ، نداره ،

m.b.h.a
01-02-2011, 23:45
با سلام ....

قصد داشتم تا وایمکس 256 بگیرم . وقتی مراجعه کردم گفتن خب نامه از دانشگاه لازم دارید وقتی نامه ی اشتغال به تحصیلو که خطاب به شرکت ایرانسل بود و بهشون نشون دادم گفتن این نه باید روی اون نوشته شده باشه مثلا َ : فلان شخص به خاطر نیاز به انجام تحقیقات و ... نیاز به اینترنت پر سرعت داره .
حلا می خواستم نظر دوستان رو بدونم که شخص طرف حساب من راست میگفته یا اشتباه تاپیی داشته ؟؟؟؟؟

P‌C
02-02-2011, 00:04
با سلام ....

قصد داشتم تا وایمکس 256 بگیرم . وقتی مراجعه کردم گفتن خب نامه از دانشگاه لازم دارید وقتی نامه ی اشتغال به تحصیلو که خطاب به شرکت ایرانسل بود و بهشون نشون دادم گفتن این نه باید روی اون نوشته شده باشه مثلا َ : فلان شخص به خاطر نیاز به انجام تحقیقات و ... نیاز به اینترنت پر سرعت داره .
حلا می خواستم نظر دوستان رو بدونم که شخص طرف حساب من راست میگفته یا اشتباه تاپیی داشته ؟؟؟؟؟
من برای شاتل خواستم بگیرم به همینصورت گیر داد.از اون طرف دانشگاه زیر بار متنی که شاتل میگفت نمیرفت. شما سعی کن یا نامه سربرگ دار شرکت یا از طریق جواز مغازه بگیری. دردسرش کمتره.

mnbobo
02-02-2011, 00:07
سلام

بچه ها من 2 روزه که چی چی ان از کار افتاده و کار نمیکنه. از یک جا دیگه هم گرفتم اونم همین مشکل رو داره. نمی تونه به سرور کانکت شه. کسی از دوستان تو این چند روزه از چی چی ان استفاده کرده؟
ممنون

P‌C
02-02-2011, 00:44
مرسی دوست عزیز
از چه نظر ADSL بهتره؟
مزیتش به وایمکس چیه؟
دیگه کسی نظری نداره؟
دوست عزیز فقط کافیه 2 کلمه(adsl و وایمکس)رو توی این تاپیک جستجو کنید تا به انبوهی از اطلاعات در این مورد برسید که قبلا در موردش بحث شده بود.

hamed619
02-02-2011, 12:00
سلام من adsl بگیرم بهتره یا wimax ایرانسل اگر wimax اتباری 6 ماه بگیرم وقتی که 6 ماه تموم شد چطوری باید در خواست تمدید کنم ممنون میشم جواب بدید.

hamed619
02-02-2011, 12:05
سلام من adsl بگیرم بهتره یا wimax ایرانسل اگر wimax اعتباری 6 ماه بگیرم وقتی 6ماه تموم شد چطوری باید تمدید بکنم.

NiKtA20
02-02-2011, 12:57
با سلام ....

ا؟
واقعا اینجوریه؟
منم میخواستم شنبه برم یونی نامه بگیرم، یعنی بعد از نامه یونی هم گیر میدن باز؟

mohammad_click
02-02-2011, 15:00
یه سوال از دوستان داشتم.
می خواستم ببینم میزان آنتن دهی با سرعت ping ارتباطی داره .

web4web
02-02-2011, 15:16
چند تا سوال داشتم !ممنون ميشم جواب بديد.
اگر كسي دانشجو نباشه ، چطوري بايد درخواست سرعت بالاي 128 كيلوبايت بده ؟ اگر يكي از آشنايان شركت داشته باشه ميشه يك نامه از شركت اون اشنا گرفت و داد به ايرانسل ؟ گير نمي دند كه چرا مثلا نامه براي شركت است ولي وايمكس تو خونه داره نصب ميشه؟
سوال دوم : اگر كارشناس اومد و ديد كه مودم داخلي جواب نميده و ما هم زير بار نريم كه مودم فضاي باز بگيرم ،‌پول رو پس مي دند؟ مثلا نمي گند كه شما بايد از مودم فضاي باز استفاده كنيد؟

طبق گفته دوستان آنتن دهي قوي تر براي سرعت بالا تاثير داره و مثلا كسي كه 128 ميگيره و 2 تا از 5 پنج آنتن هم داشته باشه براش كافيه ولي كسي كه 1 مگ ميگيره بايد آنتن ها حداقل 4 تا پر باشه تا بتونه به سرعت دانلود حقيقي برسه ، اين گفته تا چه حد درسته؟ تا حدودي كه درسته چون ايرانسل از دكل هاي موبايل خودش براي وايمكس هم استفاده مي كنه و اگر تجهيزات موبايل با وايمكس در يك مجمع باشند تو مناطقي كه Edge ساپورت ميشه ، ايرانسل مي تونه تا 256 كيلوبايت رو به خوبي بده ؟ در كل اين موضوع درسته؟

در مودهاي wi-fi از تعداد آنتن ها ميشه فهميد كه انتن دهي چطوري است ، در مودهاي usb عددها در چه محدوده اي خوب و در چه محدوده اي ضعيف هستند ؟ منظورم db است‌!
تو پست هاي قبلي ديده بودم كه برخي دوستان از وايمكس با مودم واي فاي يك يا دو چراغ هم به راحتي استفاده مي كنند ؟‌ نظر شما چيه؟

web4web
02-02-2011, 16:00
يك مشكل جالب كه چند وقت پيش بوجود آمده بود . يكي از دوستان بنده وايمكس با مودم usb گرفته بود و اومده بودند براش نصب كرده بودند، بعد اين دوست ما اومد و مودم رو برداشت و رفت تو سيستم اتاق بغلي خودش وصل كرد و سي دي نرم افزار وايمكس رو نصب كرد و وقتي برنامه رو اجرا ميكرد ، سينگال و بقيه چيزها مي آمد ولي كانكت نمي شد !!! كار خاصي بايد انجام بده تا كانكت بشه ؟ در ضمن دو سيستم با هم شبكه بودند.

LordMMD
02-02-2011, 16:09
يك مشكل جالب كه چند وقت پيش بوجود آمده بود . يكي از دوستان بنده وايمكس با مودم usb گرفته بود و اومده بودند براش نصب كرده بودند، بعد اين دوست ما اومد و مودم رو برداشت و رفت تو سيستم اتاق بغلي خودش وصل كرد و سي دي نرم افزار وايمكس رو نصب كرد و وقتي برنامه رو اجرا ميكرد ، سينگال و بقيه چيزها مي آمد ولي كانكت نمي شد !!! كار خاصي بايد انجام بده تا كانكت بشه ؟ در ضمن دو سيستم با هم شبكه بودند.
برا من که وقتی کابل lan رو به سیستم وصل میکردم کلا مودم usb به اینترنت وصل نمیشد دیگه و پرتال رو میاورد!....

MVP77
02-02-2011, 21:42
من یه لپ تاپ دارم و میخوام وایمکس بگیرم و چند سوال :
1- بالاخره مودم USB بگیرم یا وای فای ؟
2- مودم وای فای پورت لن میخوره برای استفاده کامپیوتر خونه ؟
3- مودم وای فای دستگاه یا آنتن دیگه که نمیخواد جایی وصل کرد ؟ یعنی فقط مودم هست و مثلا یک لپ تاپ ؟
4- قضیه مک آدرس باسه این مودمها و ایرانسل صدق میکنه یا نه ؟ (من ADSL دارم که به سیستم خونه وصله وقتی میخواستم به لپ تاپ وصلش کنم کانکت نمیشد یعنی فقط یک مودم رو میشناخت بعد فرم مک آدرس رو فرستادم شرکت و باسم بازش کرد میخوام ببینم این مشکل تو وایمکس ایرانسل هست یا نیست ؟ یعنی میتونم با وایمکس هم با لپ تاپ و هم با کامپیوتر به اینترنت وصل بشم یا خیر ؟)
5-من با لپ تاپم میخوام برم اینور و اونور مشکلی که با وای فای ندارم ؟
6- این مودم وای فای حداکثر چقدر میشه با لپ تاپ دور باشه ؟ مثلا میشه مودم رو گذاشت طبقه دوم بعد اومد طبقه اول به نت وصل شد ؟

ببخشید زیاد شد. :11:

LordMMD
02-02-2011, 22:12
3- مودم وای فای دستگاه یا آنتن دیگه که نمیخواد جایی وصل کرد ؟ یعنی فقط مودم هست و مثلا یک لپ تاپ ؟
4- قضیه مک آدرس باسه این مودمها و ایرانسل صدق میکنه یا نه ؟ (من ADSL دارم که به سیستم خونه وصله وقتی میخواستم به لپ تاپ وصلش کنم کانکت نمیشد یعنی فقط یک مودم رو میشناخت بعد فرم مک آدرس رو فرستادم شرکت و باسم بازش کرد میخوام ببینم این مشکل تو وایمکس ایرانسل هست یا نیست ؟ یعنی میتونم با وایمکس هم با لپ تاپ و هم با کامپیوتر به اینترنت وصل بشم یا خیر ؟)
6- این مودم وای فای حداکثر چقدر میشه با لپ تاپ دور باشه ؟ مثلا میشه مودم رو گذاشت طبقه دوم بعد اومد طبقه اول به نت وصل شد ؟

ببخشید زیاد شد. :11:
شما وایفای بگیر چون حجمش حتی از مودم usb البته با سامانه هم کمتره اما قابلیت بیشتر داره.

بردش هم خوبه ! یک طبقه رو راحت جواب میده

ata.royalfalcon
02-02-2011, 22:17
سلام من adsl بگیرم بهتره یا wimax ایرانسل اگر wimax اعتباری 6 ماه بگیرم وقتی 6ماه تموم شد چطوری باید تمدید بکنم.

سلام
اگه منطقه شما adsl ساپورت میکنه و پورت آزاد داره بهتره که adsl بگیری حالا تصمیم با خودته

- مدت اعتبار این طرح تنها ۶ ماه خواهد بود و پس از اتمام این دوره، جهت ادامه استفاده از سرویس، کاربر باید نسبت به انتخاب یکی از طرح های تعرفه موجود ایرانسل اقدام نماید.
- پیش از اتمام دوره ۶ ماهه، تغییر طرح تعرفه و انتخاب سایر گزینه ها امکان پذیر نمی باشد.
یعنی میری داخل حساب خودت و گزینه تغییر تعرفه رو میزینی و یکی دیگه از تعرفه هارو انتخاب میکنی مثلا تبدیل به دائمی میکنی
منبع

ata.royalfalcon
02-02-2011, 22:28
سوال دوم : اگر كارشناس اومد و ديد كه مودم داخلي جواب نميده و ما هم زير بار نريم كه مودم فضاي باز بگيرم ،‌پول رو پس مي دند؟ مثلا نمي گند كه شما بايد از مودم فضاي باز استفاده كنيد؟

بله پولو پس میدن

طبق گفته دوستان آنتن دهي قوي تر براي سرعت بالا تاثير داره و مثلا كسي كه 128 ميگيره و 2 تا از 5 پنج آنتن هم داشته باشه براش كافيه ولي كسي كه 1 مگ ميگيره بايد آنتن ها حداقل 4 تا پر باشه تا بتونه به سرعت دانلود حقيقي برسه ، اين گفته تا چه حد درسته؟

من قبلا یه انتنم کمتر بوده الان فول شده ولی سرعتش هیچ تغییری نکرده
یکی دوتا آنتن بالا پایین باشه فرق زیادی نمیکنه

P‌C
02-02-2011, 22:31
اگر يكي از آشنايان شركت داشته باشه ميشه يك نامه از شركت اون اشنا گرفت و داد به ايرانسل ؟ گير نمي دند كه چرا مثلا نامه براي شركت است ولي وايمكس تو خونه داره نصب ميشه؟

بله میشه. باید سربرگ و همینطور مهر دارای شماره ثبت داشته باشه. همچنین باید خطاب به شرکت ایرانسل و دقیقا سرعتی که قصد دریافتش رو دارید(مثلا 256) در اون قید شده باشه.- خیر کاری به اون ندارند...

LordMMD
02-02-2011, 22:57
شما وایفای بگیر چون حجمش حتی از مودم usb البته با سامانه هم کمتره اما قابلیت بیشتر داره.

بردش هم خوبه ! یک طبقه رو راحت جواب میده
البته خوب Usb به برق نیاز نداره اما مودم wifi آداپتور داره و خوب به درد کوه و کمر نمیخوره !!

Electronic-Arts
02-02-2011, 23:29
البته خوب Usb به برق نیاز نداره اما مودم wifi آداپتور داره و خوب به درد کوه و کمر نمیخوره !!
خوب تو کوه و کمر هم آنتن نمیده

Mr.Aras
03-02-2011, 00:41
همین جا تو شهر بگیره و هی سیگنالش کم و زیاد نشه کوه و کمر پیش کش، ان شالله صد سال دیگه

Gamexland
03-02-2011, 09:11
یه سوال از دوستان داشتم.
می خواستم ببینم میزان آنتن دهی با سرعت ping ارتباطی داره .

درواقع خیر.شما 1 خط هم داشته باشید پینگتون با 5 خط یکیه:11:

mostafabad2007
03-02-2011, 11:21
سلام خدمت دوستان من وایمکس گرفتم یه قرارداد 6 ماهه بستم اونم با ترافیک 4 گیگ در ماه و پول مودم که همش شد 146250 تومان به نظر شما خوبه در ضمن سرعت 512 وایمکس برای دانلود چند هستش

petr-cech
03-02-2011, 13:44
سلام خدمت دوستان من وایمکس گرفتم یه قرارداد 6 ماهه بستم اونم با ترافیک 4 گیگ در ماه و پول مودم که همش شد 146250 تومان به نظر شما خوبه در ضمن سرعت 512 وایمکس برای دانلود چند هستش

مبارك باشه.

سرعت دانلود براي شما بايد 64 كيلوبايت بر ثانيه باشه.

البته شايد از اين مقدار كم تر يا بيشتر هم بشه.

farzin1986
03-02-2011, 16:18

بستگی به نیازتون داره USB بی نیاز برق شهر ولی با امکانات کم آنتن دهی کم..
WiFi با آنتندهی قوی- امکان استفاده چندین یوزر واقعا عالیه مودم BM632W
بله یک پورت RJ45 برای کارت شبکه و یک پورت RJ11 برای تلفن اینترنتی VoIP
خیر به تجهیزات جانبی نیاز ندارد.. فقط در صورتی که نیاز به بر آنتن WiFi بیشتری باشد جای نصب یک آنتن دارد که البته بدون آن هم بخوبی کار میکند.. حتی به کابل هم نیاز ندارین..
بله، شما با مودم WiFi میتونید همزمان با PC & NoteBook & Mobile & Tablet کانکت باشین..
در جابجایی در محدوده برد وایرلستون نه هیچ مشکلی نیست.. و در جابجایی هایی مثل جابجایی از یک نقطه شهر به نقطه دیگر در صورت موجود بودن سیگنال WiMAX و برق هیچ مشکلی نیست..
من در آپارتمانمون تست کردم و از طبقه سوم جلوی درب مرودی و پارکینگ سیگنال WiFi داشتم حدود 30%
البته بستگی به فضا داره اگه دیوارهای زیادی باشه برد میاد پایین اگه فضای باز باشه بردش بیشتر هست حدود 50 متر "دقیقا نمیدونم شاید بیشتر شاید کمتر"
:11:

farzin1986
03-02-2011, 16:36
با سلام ....

دوست عزیز من اینترنتی ثبت نام کردم و زمانی برای نصب اومدن من فقط کپی کارت ملی با دانشجویی و گواهی اشتغال به تحصیل که فقط در قسمت پایینش گفته بودم تایپ کن جهت ارائه به وایمکس ایرانسل برای سرعت 256kbs

Electronic-Arts
03-02-2011, 17:03
خیر به تجهیزات جانبی نیاز ندارد.. فقط در صورتی که نیاز به بر آنتن WiFi بیشتری باشد جای نصب یک آنتن دارد که البته بدون آن هم بخوبی کار میکند.. حتی به کابل هم نیاز ندارین..

واقعا داره مشخص میشه که کی هیچ چیزی بلد نیست محض اطلاعتون اگر دفترچه مودم رو مطالعه کرده باشین , اون آنتن ماله وایمکس هست نه wi-fi

farzin1986
03-02-2011, 17:34
آقایون 3تا مطلب دارم که بگم..

1- با اطمینان کامل میگم هیچگونه محدودیتی در سرویس های نامحدود اعمال نمیشود..و میتونید 24 ساعته تمام ماه دانلود کنین.. با سرعتی که قرارداد دارین.. برای مثال با سرعت 256Kbs شما 2.63GB در روز و 79.1GB در ماه میتونین دانلود کنین بدون هیچ مشکلی..
و نقل قول زیر از سایت ایرانسل برای کسانی هست که بااستفاده از یک سری کد ها سرعتی بیشتر از سرعتی که قرارداد دارند رو دانلود میکنند..

واقعا نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن مثل کبک سرشونو بکنن لای برف.. یا حداقل معنای نامحدود رو نمیفهمند..

2- شما میتونین تا 10 عدد مودم (مثلا یک WIFI برای منزل و یک USB برای خارج از منزل ) داخل حسابتون ثبت کنین و از همشون استفاده کنین البته نه بطور همزمان(طبق گفته امور مشترکین در یک لحظه فقط یک مودم میتواند از ID & pss وایمکس استفاده کند)..

3- لیست سیاه هم فقط برای زمانی که مودم شما سرقت شده .. حلا چه USB که امکان گم کردن یا به سرقت رفتنش بیشتر هست یا OUTDOOR یا WIFI ..

نکات فوق دقیقا مطالبی بود که از امور مشترکین پرسیدم...

لازم به ذکر هست تماس با 707 از خطوط ایرانسل کاملا رایگان بوده و خواهش میکنم تماس بگیرین بپرسین و دیگه این بحث رو کشش ندین..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز، اینکاره، آخر فروم باز،
بچه جون هنوز داری از این پست میسوزی.. اشکال نداره بعد از اینکه زنگ زدی 707 خوب یک زنگ هم میزنی 125 بیان بدادت برسند..:31:
Omni Wireless Antenna در مودم ها کاربرد دوگانه دارند..:27:
در ضمن من برای انسانهای متشخص پست میزارم..
شما طبق گفته خودت اینجوری مثل یک مکس میپری وسط بلد بودی جواب کامل میدادی..
در ضمن از دوستان عذر خواهی میکنم ولی باید جواب این پسرک رو میدادم..

lilibid
03-02-2011, 17:57
من میخوام وایمکس بگیرم.
اگه لطف کنین میخوام بگین مبین بهتره با ایرانسل با دلیل لطفا و مودم های کودوم بهترن؟
ممنون:20:

petr-cech
03-02-2011, 19:39
من میخوام وایمکس بگیرم.
اگه لطف کنین میخوام بگین مبین بهتره با ایرانسل با دلیل لطفا و مودم های کودوم بهترن؟
ممنون:20:
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما كاربر محترم .
مبين نت پوشش سراسري ! داره در صورتي كه ايرانسل در ١٢ شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد، شهریار، خمینی شهر، شهر قدس، قرچک و خوراسگان خدمات ارائه مي كنه.

مبين نت شبانه (فكر كنم 2-7 ) رايگان باشه در صورتي كه ايرانسل ساعت رايگان مصرف نداره.

تنوع مودم در ايرانسل بهتر هست و مي تونيد بستگي به نيازتون اون رو انتخاب كنيد.

اگر در همين تاپيك جستوجو كنيد اطلاعات خوبي به دست مي آوريد .

Electronic-Arts
03-02-2011, 20:54
عزیز، اینکاره، آخر فروم باز،
بچه جون هنوز داری از این پست میسوزی.. اشکال نداره بعد از اینکه زنگ زدی 707 خوب یک زنگ هم میزنی 125 بیان بدادت برسند..:31:
Omni Wireless Antenna در مودم ها کاربرد دوگانه دارند..:27:
در ضمن من برای انسانهای متشخص پست میزارم..
شما طبق گفته خودت اینجوری مثل یک مکس میپری وسط بلد بودی جواب کامل میدادی..
در ضمن از دوستان عذر خواهی میکنم ولی باید جواب این پسرک رو میدادم..
جوجه من صد تا مثل تو رو میبرم لب چشمه و تشنه برمیگردونم حالا میخوای به من چیز یاد بدی؟

ramin1988
03-02-2011, 20:57
من واسه لپ تاپم میخوام بگیرم ولی همه دوستام میگن بده ایرانسل ....

نظر شما چیه ؟

petr-cech
03-02-2011, 21:14

نظر شما چیه ؟

ما كه بدي ازش نديديم .

Mr.Aras
03-02-2011, 23:33

نظر شما چیه ؟
دوستان شما چی را می گن خوبه؟ اصلا اگر امکان دسترسی به ADSL را نداشته باشیم، مگر غیر از وایمکس راه حل دیگه ای هم هست؟ اونم که فقط دوتا اپراتور داره! یا ایرانسل یا مبین نت. تحقیق کن ببین پوشش کدومشون تو محدودتون خوبه! همین

mehdisatss
04-02-2011, 00:01
دوستان شما چی را می گن خوبه؟ اصلا اگر امکان دسترسی به ADSL را نداشته باشیم، مگر غیر از وایمکس راه حل دیگه ای هم هست؟ اونم که فقط دوتا اپراتور داره! یا ایرانسل یا مبین نت. تحقیق کن ببین پوشش کدومشون تو محدودتون خوبه! همین

اینترنت دایل آپ هم گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای میباشد!:31:

armdvd
04-02-2011, 00:44
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ما تو داتشگاهمون وایمکس گذاشتند و من میخوام یه وایمکس ایرانسل بگیرم
حالا میخواستم بدونم ایرانسل طرحی مثلا 1 گیگ در ماه داره؟
اگه نداره من چکار کنم که در ماه کم پول بدم؟
مرسی

armdvd
04-02-2011, 00:56
راستی شبانه رایگان داره؟

farzin1986
04-02-2011, 00:59
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ما تو داتشگاهمون وایمکس گذاشتند و من میخوام یه وایمکس ایرانسل بگیرم
حالا میخواستم بدونم ایرانسل طرحی مثلا 1 گیگ در ماه داره؟
اگه نداره من چکار کنم که در ماه کم پول بدم؟
مرسی
دوست من از طرح زیر استفاده کن...

سرعتهای ١٢٨ و ٢٥۶ بدون هزینه اشتراک ماهیانه

با انتخاب سرویس اعتباری وایمکس ایرانسل، علاقه‌مندان می توانـند تنها با خرید یک مودم و بدون نیاز به پرداخـت هزینه اشتراک ماهیانه، از مزایای این سرویس بهره مند شوند. این کاربران قادر خواهند بود با انتخاب طرح های تعرفه با سرعت های ١٢٨ و ٢٥٦ کیلو بیت بر ثانیه و تنها با خرید بسته افزایشی دلخواه خود، به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشند. توجه داشته باشید که در صورت عدم تمایل به استفاده و یا به پایان رسیدن حجم بسته افزایشی انتخابی کاربر، سرویس وی قطع نشده و وی قادر خواهد بود بر اساس نرخ مصرف آزاد همچنان به استفاده از سرویس ادامه دهد.
یه سر به اینجا بزن..

راستی شبانه رایگان داره؟
خیر ساعات رایگان نداره..

armdvd
04-02-2011, 01:22
دوست عزیز دستت درد نکنه
یه کم متنش دو پهلو است

یعنی من میتونم برم یه وایمکس بگیرم و 1 گیگ توش بریزم و استفاده کنم؟
تا چند روز؟
مطمئنی دیگه نیاز نیست اشتراک ماهانه بدم؟

armdvd
04-02-2011, 01:29
یه سوال دیگه
من مثلا میتونم 2000 تومنم شارژ کنم و با نرخ آزاد مصرف کنم؟

farzin1986
04-02-2011, 01:33
دوست عزیز دستت درد نکنه
یه کم متنش دو پهلو است

یعنی من میتونم برم یه وایمکس بگیرم و 1 گیگ توش بریزم و استفاده کنم؟
تا چند روز؟
مطمئنی دیگه نیاز نیست اشتراک ماهانه بدم؟
خواهش میکنم..
نه دیگه اشتراک ماهانه نداره..
- در صورتی که کاربر به مدت ٩٠ روز از سرویس استفاده نکند، سرویس وی به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.
برو به این آدرس هزینه هارم زده.. و توضیحات تکمیلی..

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

اگه میخوای بگیری بجنب که تخفیف داره میده ها..
تخفیف ویژه مودم های وایمکس ایرانسل همزمان با ایام مبارک فجر

در ایام پیروزی انقلاب اسلامی، مودم های وایمکس ایرانسل با ۵۰ % تخفیف ویژه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت؛ بدین ترتیب، در فاصله ۹ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۸۹، شما عزیزان می توانید مودم های Wi-Fi و USB را با بهای تخفیفی ۳۹۹.۵۰۰ ريال خریداری نموده و از خدمات پیشرفته وایمکس ایرانسل بهره مند گردید.

مودم های متنوع وایمکس ایرانسل با قیمت های استثنایی
قیمت تخفیفی ارائه شده برای مودم های وایمکس تنها تا پایان دهه فجر اعتبار دارد؛ پس از اتمام این دوره، قیمتهای جشنواره زمستان اعمال خواهد شد.

armdvd
04-02-2011, 01:48
آره
حتما
یعنی من پول یه مودم میدم و یه حجم؟
چه خوب

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:43 AM ----------

راستی یه سوال دیگه
چه شکلی نرخ 128 و 256 یکیه؟

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:43 AM ----------

من حضوری بخرم یا اینترنتی؟

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

من اصفهانم

farzin1986
04-02-2011, 01:58
یعنی من پول یه مودم میدم و یه حجم؟
بله..

راستی یه سوال دیگه
چه شکلی نرخ 128 و 256 یکیه؟
بله اینجور که نوشته یکس هست..

من حضوری بخرم یا اینترنتی؟
تماس بگیر 707 از ایرانسل رایگان هست شاید 10 دقیقه تا یک ربع منتظر بمونی..
جدیدا نمیدونم بچه ها میگن مثل اینکه یه فرقایی کرده..
من خودم ساعت 10 صبح اینترنتی ثبت نام کردم 11 پولشو واریز کردم.. ساعت 21 اومدن مودم رو نصب کردن.. 11:30 هم حسابم فعال شد..
تقریبا کل پروسش 12 ساعت طول کشید.. البته منطقه با منطقه بسته به شلوغی فرق داره..
من برج 8 گرفتم و غیر از یسری بازی که BM635 سرم در آورد و با تعویض با BM632W کاملا مشکلاتم حل شدن.. و خیلی رازی هستم..
حتی از ADSL هم بهتر هست بنظر من البته چون اینجا "تهران" واقعا کیفیت ارائه خدمات پایین هست
افت سرعت های شدید و زیاد و قطعی..
ولی خدا رو شکر حداقل فعلا وایمکس کیفیت خدماتش خوبه.. انشالله که روز به روز هم بهتر شه شبکش هم بیشتر توسعه بده..:46:

-

من اصفهانم؟
حتما با 707 اول تماس بگیر..

موفق باشی..

P‌C
04-02-2011, 13:42
من برج 8 گرفتم و غیر از یسری بازی که BM635 سرم در آورد و با تعویض با BM632W کاملا مشکلاتم حل شدن.. و خیلی رازی هستم..
حتی از ADSL هم بهتر هست بنظر من البته چون اینجا "تهران" واقعا کیفیت ارائه خدمات پایین هست
افت سرعت های شدید و زیاد و قطعی..
ولی خدا رو شکر حداقل فعلا وایمکس کیفیت خدماتش خوبه.. انشالله که روز به روز هم بهتر شه شبکش هم بیشتر توسعه بده..:46:

-

[/COLOR]
تایید میشه.
البته فکر کنم شما در حالت بریج از bm635 استفاده میکردید. چون اگر بصورت route باشه دیگه دیسکانت نمیشه و اگر بشه خودش سریع و اتومات وصل میشه.الان من باهاش مشکلی ندارم.حس adsl رو میده.
واقعا کیفیت وایمکس ایرانسل روز بروز بهتر شده توی این یک سالی که دارم استفاده میکنم. مخصوصا اینکه توی محل کارمه و نیازی به دانلود رایگان که ایرانسل نداره، ندارم. ولی برای استفاده خونگی چندان مناسب نیست. چون دانلود رایگان نداره و ممکنه بمرور احساس کنید دارید حجم کم میارید مجبور به گرفتن نامحدود با قیمت بالا بشید چون راه دیگه ای پیش پاتون نمیگذاره.
ثبت نامش هم خیلی خوب شده و پیچیدگی اوائل رو نداره.

kasra2002
04-02-2011, 14:28
سلام
قیمت جدید و فرق و توضیح مودم یو اس بی رو میشه توضیح بدین
ممنون

maxoud
04-02-2011, 14:42
سلام
1.من دیروز مودم وای فای رو تحویل گرفتم و لی تا امروز صبح نتونستم ازش استفاده کنم که زنگ زدم کفتن که چون طرح آزادی اول باید شارژ کنی. من تو سایتشون از صبح می خوام یه کارت شارژ وارد کنم(پین همون رمزه که وارد میکنیم دیگه؟) ولی هی مینویسه انجام نشد بعدا امتحان کنید (no data) کسه دیگه ای هم این مشکلو داشته؟ راه دیگه ای نیست واسه وارد کردن شارژ مثلا با گوشی یا عابر بانک؟
2.به جز مشکل بالا الان من مودمم رو که میرنم تو برق کنار کامپوتر کلن یه آنتن فقط میاد که اونم هی میاد و میره. تو آشپزخونه بالای کابینت!! 3 4 تا آنتن پر میشه ولی اونم باز بیشتر وقتا خالیه و بعضی وقتا میاد فقط. به نصابه زنگ زدم گفتم گفت چون ما یه کاری کردیم که دیگه هر دفعه مجبور نباشی یوزر و پس وارد کنی اینجوریه ولی مهم نیست!! چرت نگفته؟؟ کلن با این وضع فرضا که شارزم هم انجام شد به نظرتون می تونم راحت استفاده کنم از وایمکس؟

Electronic-Arts
04-02-2011, 15:08
تقریبا کل پروسش 12 ساعت طول کشید.. البته منطقه با منطقه بسته به شلوغی فرق داره..

معلوم شد که دوستان خیلی بیسواد هم هستن که راضی رو با ز مینویسن البته احتمالا منظورشون زکریای رازی , کاشف الکل بوده , نه؟

armdvd
04-02-2011, 15:36
معلوم شد که دوستان خیلی بیسواد هم هستن که راضی رو با ز مینویسن البته احتمالا منظورشون زکریای رازی , کاشف الکل بوده , نه؟

معلوم شد که دوستان خیلی هم بی شخصیت هستند که دنبال غلط املایی میگردند

Electronic-Arts
04-02-2011, 15:48
delete.....

kasra2002
04-02-2011, 15:55
سلام من بین usb & wifi شک دارم از ایرانسل پرسیدم جواب درستی به من نداد شما چه نظری دارید

Electronic-Arts
04-02-2011, 16:10
سلام من بین usb & wifi شک دارم از ایرانسل پرسیدم جواب درستی به من نداد شما چه نظری دارید
اسمش روشه دیگه مودم usb در حد و اندازه فلش هست ولی قدرت گیرندگیش هم خیلی کمه و نیاز به برق نداره ولی وای فای قدرت گیرندگی بالا داره و یک پورت لن و پورت تلفن و وایرلس لن داره و نیاز به برق داره اگر میخوای حرکت کنی مثلا از اینور خونه بری اونور خونه (البته به صورت پیاپی) یو اس بی و اگر نه وای فای رو بگیر

kasra2002
04-02-2011, 16:14
ممنون من فقط شککم برا بیرون از خونه مثلا توی ماشینه که ممکنه بهتر باشه لرا اون چی

P‌C
04-02-2011, 16:19

delete.....
این جوری نهایتا هر کدوم یه اخطار میگیرید تاپیک وایمکس ایرانسل رو هم مثل شاتل قفل میکنن.
تو رو خدا کوتاه بیاین با متلک انداختن به هم چیزی درست نمیشه که... بجاش بحث درست و حسابی،فنی و منطقی با احترام به هم کنید تا هم اختلافاتون حل بشه هم کاربرای دیگه سطح اطلاعاتشون بالا بره.

mostafabad2007
04-02-2011, 16:20
سلام دوستان این نامه دانشگاه رو که باید ببرم برای ایرانسل به مسول دانشگاه بگم برای کجا میخوام مال من 512 هستش در ضمن من نهم بهمن نوشتم و یازدهم اومدن برام نصب کردن منم بهشون کپی کارت ملی و یک قبض تلفن دادم اما نامه دانشگاهو بهشون ندادم حالا نامه رو باید هر ترم ببرم یا فقط همین یک بار بسه

petr-cech
04-02-2011, 16:22
ممنون من فقط شککم برا بیرون از خونه مثلا توی ماشینه که ممکنه بهتر باشه لرا اون چی

دوست عزيز فعلاً موبيليتي فعال نيست و مجوز هم نميدن البته تا ارديبهشت سال 92 كه اين قابليت فعال ميشه.

P‌C
04-02-2011, 16:24
سلام دوستان این نامه دانشگاه رو که باید ببرم برای ایرانسل به مسول دانشگاه بگم برای کجا میخوام مال من 512 هستش
1.خطاب به شرکت ایرانسل باشه
2.سرعت 512 در اون قید شده باشه
3.قید شده باشه که برای انجام امور تحقیقاتی نیاز به این سرعت دارید
برای اینکه خیالتون از دائمی بودنش راحت بشه سعی کنید بجای نامه دانشگاه از نامه شرکت یا جواز کسب استفاده کنید

kasra2002
04-02-2011, 16:38
وای فای رو انتخاب کردم ولی شاید یواس بی بهتر بود................................

farzin1986
04-02-2011, 16:51
تایید میشه.
البته فکر کنم شما در حالت بریج از bm635 استفاده میکردید. چون اگر بصورت route باشه دیگه دیسکانت نمیشه و اگر بشه خودش سریع و اتومات وصل میشه.الان من باهاش مشکلی ندارم.حس adsl رو میده.
واقعا کیفیت وایمکس ایرانسل روز بروز بهتر شده توی این یک سالی که دارم استفاده میکنم. مخصوصا اینکه توی محل کارمه و نیازی به دانلود رایگان که ایرانسل نداره، ندارم. ولی برای استفاده خونگی چندان مناسب نیست. چون دانلود رایگان نداره و ممکنه بمرور احساس کنید دارید حجم کم میارید مجبور به گرفتن نامحدود با قیمت بالا بشید چون راه دیگه ای پیش پاتون نمیگذاره.
ثبت نامش هم خیلی خوب شده و پیچیدگی اوائل رو نداره.
دوست عزیز در هر دو حالت ریست میشد..
البته تو مد TTLS بعد از 25 ثانیه بالا می آمد ولی چون در شبکه خانگی استفاده میکردم اصل ضذ حال وقتی بود که داشتی مثلا فیلمی رو با لپ تاپ از روی PC می دیدی یا فایلی رو کپی میکردی..:13:

armdvd
04-02-2011, 16:54
دوست عزيز فعلاً موبيليتي فعال نيست و مجوز هم نميدن البته تا ارديبهشت سال 92 كه اين قابليت فعال ميشه.

منظور شما چیه؟
نمیشه توی ماشین استفاده کرد؟

farzin1986
04-02-2011, 16:57
دوست عزیز من به جای ایشون عذرخواهی میکنم ..
امیدوارم مدیران اسپمر هارو هرچه زودتر مشخص کنند..

kasra2002
نمی خام توی حرکت فقط حایی غیر از خونه منظورم بود
در مورد هیتلر هم شک دارم من که فی تی ان نتونستن روش اجرا کنم راهنمایی می کنید

P‌C
دوست عزیز در هر دو حالت ریست میشد..
البته تو مد TTLS بعد از 25 ثانیه بالا می آمد ولی چون در شبکه خانگی استفاده میکردم اصل ضذ حال وقتی بود که داشتی مثلا فیلمی رو با لپ تاپ از روی PC می دیدی یا فایلی رو کپی میکردی..:13:
پس احتمالا مال شما ایراد داشته چون الان یه ساله که مشکلی باهاش ندارم. رو هر دو مود عالی کار میکنه. گیرندگی خوبی هم داره.

petr-cech
04-02-2011, 16:59
منظور شما چیه؟
نمیشه توی ماشین استفاده کرد؟

هنوز مجوز وايمكس سيار رو ندادن به همين در حين حركت نمي شه استفاده كرد.

farzin1986
04-02-2011, 16:59

چی چی ان هم کار میکنه مشکلی نداره ..
کانکشن رو دوباره بسازین احتمالا مشکل از سیستم عاملتون هست..

petr-cech
04-02-2011, 17:00

هر كجا كه آنتن بده مي تونيد استفاده كنيد.

اگه منظورتون وي پـــــــــــــي * ان هست كه نه مشكلي نداره راحت ميشه استفاده كرد.

armdvd
04-02-2011, 17:09
پس این که فایده ای نداره
آدم GPRS میگیره
یه سوال دیگه
من اگه با خونمون وایمکس ثبت کنم و مودم usb بگیرم یعنی دیگه نمیتونم دانشگاهمون از وایمکس استفاده کنم؟

maxoud
04-02-2011, 17:12
سلام
1.من دیروز مودم وای فای رو تحویل گرفتم و لی تا امروز صبح نتونستم ازش استفاده کنم که زنگ زدم کفتن که چون طرح آزادی اول باید شارژ کنی. من تو سایتشون از صبح می خوام یه کارت شارژ وارد کنم(پین همون رمزه که وارد میکنیم دیگه؟) ولی هی مینویسه انجام نشد بعدا امتحان کنید (no data) کسه دیگه ای هم این مشکلو داشته؟ راه دیگه ای نیست واسه وارد کردن شارژ مثلا با گوشی یا عابر بانک؟
2.به جز مشکل بالا الان من مودمم رو که میرنم تو برق کنار کامپوتر کلن یه آنتن فقط میاد که اونم هی میاد و میره. تو آشپزخونه بالای کابینت!! 3 4 تا آنتن پر میشه ولی اونم باز بیشتر وقتا خالیه و بعضی وقتا میاد فقط. به نصابه زنگ زدم گفتم گفت چون ما یه کاری کردیم که دیگه هر دفعه مجبور نباشی یوزر و پس وارد کنی اینجوریه ولی مهم نیست!! چرت نگفته؟؟ کلن با این وضع فرضا که شارزم هم انجام شد به نظرتون می تونم راحت استفاده کنم از وایمکس؟

آقا اینم یه جواب بدین 2‏ صفحه گذشت هنوز من توش گیرم

kasra2002
ممنون از شما الان وای فای رو از ترس انتن دهی انتخاب کردم امیدوارم پشیمون نشم
یخه جورایی تو دلم یو اس بی هستش

petr-cech
پس این که فایده ای نداره
آدم GPRS میگیره
یه سوال دیگه
من اگه با خونمون وایمکس ثبت کنم و مودم usb بگیرم یعنی دیگه نمیتونم دانشگاهمون از وایمکس استفاده کنم؟

GPRS با WIMAX قابل مقايسه نيست !

بله مي تونيد مودم USB بگيريد و در تمام نقاطي كه آنتن بده استفاده كنيد.

armdvd
04-02-2011, 17:14
GPRS با WIMAX قابل مقايسه نيست !

بله مي تونيد مودم USB بگيريد و در تمام نقاطي كه آنتن بده استفاده كنيد.

پس این قضیه متحرک چیه؟

farzin1986
04-02-2011, 17:16
پس احتمالا مال شما ایراد داشته چون الان یه ساله که مشکلی باهاش ندارم. رو هر دو مود عالی کار میکنه. گیرندگی خوبی هم داره.
4 تا مودم عوض کردم.. همشون عین هم بودن.. ریست میشدن..

kasra2002
04-02-2011, 17:16
متحرک یعنی توی ماشین در جال جرکت
من جالا منتظر زنگ ایرانسلم
امیدوارم اگه نظر به برگشت به یو اسبی با شه بتوم اون موقع تغییر بدم

petr-cech
04-02-2011, 17:17
پس این قضیه متحرک چیه؟

يعني در حال حركت (‌مثلاً حركت با اتوموبيل) استفاده بشه ميشه متحرك كه هنوز مجوزش رو ندادند .

armdvd
04-02-2011, 17:17
پس یعنی من میتونم هر جایی که توی کشور آنتن داد ازش استفاده کنم؟

petr-cech
04-02-2011, 17:20

بله مي تونيد

farzin1986
04-02-2011, 17:24
آقا اینم یه جواب بدین 2‏ صفحه گذشت هنوز من توش گیرم
1- نمیدونم..
2- مدل مودمت چی هست؟
تو کدوم منطقه هستید؟

mostafabad2007
04-02-2011, 19:22
خوب نامه شرکت یا جواز کسب استفاده کنید میشه یکم در موردش توضیح بدی چون میخوام دائمی باشه

reza1reza1
04-02-2011, 20:03
باسلام
شما باید از طریق دیگه ای به اینترنت وصل شده و حسابتان را شارژ کنید البته بهترین نوع شارژ به نظر من از طریق کارت عابر بانک است

petr-cech
04-02-2011, 20:34
خوب نامه شرکت یا جواز کسب استفاده کنید میشه یکم در موردش توضیح بدی چون میخوام دائمی باشه

از يه شركت معرفي نامه مي گيريد.

jomong666
05-02-2011, 00:05
اینترت حجمی با شبانه رایگان میده ایرانسل یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P‌C
05-02-2011, 00:16
هر جا که نه. توی 12 شهری که مجوز داره هر جایی که "آنتن وایمکس"( نه آنتن سیمکارت ایرانسل) میداد میتونید استفاده کنید. نقشه مناطق تحت پوشش این شهرها توی سایت ایرانسل هست که اخیرا کاملتر و دقیقتر از قبل شده و حتی میشه براحتی تشخیص داد در کجا باید از چه مودمی(داخلی یا خارجی) استفاده کرد.

LordMMD
05-02-2011, 09:53
خود وایمکس حتی وقتی شارژ نداشته باشید به سایت ایرانسل و ecare وصل میشه و میتونید حسابتون رو اینترنتی از طریق کارت های شتاب شارژ کنید (یا از طریق کارت شارژ ایرانسل!)

MVP77
05-02-2011, 10:28
فرق اعتباری 6 ماهه و دائمی 6 ماهه تو چیه ؟
کدومش بهتره ؟

mehdisatss
05-02-2011, 11:36
اینترت حجمی با شبانه رایگان میده ایرانسل یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه جور داره ولی شبانه رایگان نداره.:31:

mahdi_mr
05-02-2011, 13:38

طبق تستی که داشتم :
آدرس مک مودمها با یوزر ها ست نشده ، یعنی هر یوزری میتونه با مودم سایر یوزر ها به شبکه وصل بشه
پس بیشتر مراقب یوزر پسوردتون باشید ، مخصوصا که من جایی رو برای تعویض پسورد شناسه کاربری وایمکس ندیدم .

petr-cech
05-02-2011, 13:54
طبق تستی که داشتم :
آدرس مک مودمها با یوزر ها ست نشده ، یعنی هر یوزری میتونه با مودم سایر یوزر ها به شبکه وصل بشه
پس بیشتر مراقب یوزر پسوردتون باشید ، مخصوصا که من جایی رو برای تعویض پسورد شناسه کاربری وایمکس ندیدم .

كي ميگه نميشه ؟

mahdi_mr
05-02-2011, 14:44
مبین بهتره یا ایرانسل ؟
جواب : به نظرمن اولین نکته پوشش منطقه مورد نظر هست اگه هر کدوم اینا تو منطقه مورد نظر شما پوشش مناسبی داشت بهترین انتخاب برای شروع شما همونه .، بعد از اون دنبال سئوال های دیگه اعمم از سرویس و خدمات و ... باید رفت

تهران_قلهک_خ یخچال
طبقه چهارم

تهران_تقاطع مجاهدین و خ ایران
طبقه چهارم

تهران_میدان امامت
البته خود ایرانسل هم این منطقه رو زرد نشون داده و من فایلش رو نمیدونم چیکار کردم اون منطقه ایندور جواب نمیده

web4web
05-02-2011, 17:09
يك سوال فوري :
اگر بنده كاربر خانگي باشم و وايمكس رو تو خونه استفاده كنم ولي از يك شركت آشنا نامه بگيرم براي سرعت 512 كيلوبايت ،‌در موقع ثبت نام اينترنتي نوع مشترك رو بايد :‌ خانگي (حقيقي) بزنم يا شركتي (حقيقي) ؟؟

web4web
05-02-2011, 17:26
در ضمن الان هزينه اشتراك نصف قيمته؟ چون الان رفتم تو سايت به صورت آزمايشي ببينم هزينه ها چقدر ميشه ، مودم كه تا 22 بهمن نيم بها است و 40 تومن حساب ميشه و درسته ولي وقتي طرح اعتباري 512 كيلوبايت محدود رو انتخاب كردم تو جدول سمت چپ كه هزينه ها رو نشون ميده زد 10 هزار تومن ، در صورتي كه هزينه يك بسته 20 هزار و 600 تومن است ،‌يعني هزينه اشتراك هم اين ماه شامل تخفيف ميشه؟

HAM5311
05-02-2011, 19:14
يك سوال فوري :
اگر بنده كاربر خانگي باشم و وايمكس رو تو خونه استفاده كنم ولي از يك شركت آشنا نامه بگيرم براي سرعت 512 كيلوبايت ،‌در موقع ثبت نام اينترنتي نوع مشترك رو بايد :‌ خانگي (حقيقي) بزنم يا شركتي (حقيقي) ؟؟
شركتي (حقيقي)

LordMMD
05-02-2011, 21:39
در ضمن الان هزينه اشتراك نصف قيمته؟ چون الان رفتم تو سايت به صورت آزمايشي ببينم هزينه ها چقدر ميشه ، مودم كه تا 22 بهمن نيم بها است و 40 تومن حساب ميشه و درسته ولي وقتي طرح اعتباري 512 كيلوبايت محدود رو انتخاب كردم تو جدول سمت چپ كه هزينه ها رو نشون ميده زد 10 هزار تومن ، در صورتي كه هزينه يك بسته 20 هزار و 600 تومن است ،‌يعني هزينه اشتراك هم اين ماه شامل تخفيف ميشه؟
خیر ! چون الان وسط ماهه همین 15 روز رو حساب کرده که نصف میشه...

web4web
05-02-2011, 21:50
خیر ! چون الان وسط ماهه همین 15 روز رو حساب کرده که نصف میشه...

عجب ! پس تا قرون آخرش رو حساب كردند ،‌از ايرانسل آب نمي چكه !: دي

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

خيلي ممنونم از راهنماييتون.

mahdi_mr
05-02-2011, 22:58
خ یخچال -سرویس 512 حجمی (محدود) -ساعت 11 شب

LordMMD
06-02-2011, 00:00
این بسته افزایشی ترافیک که میشه خرید:
* PREPAID SECONDARY BOLTON 1GB

اعتبارش 1 ماهست ؟! یعنی بعد 1ماه هر چی مونده باشه میپره ؟
برای طرع 512 اعتباری ماهانه.

راستی قیمتش رو میدونید ؟

lilibid
06-02-2011, 00:43
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما كاربر محترم .
مبين نت پوشش سراسري ! داره در صورتي كه ايرانسل در ١٢ شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد، شهریار، خمینی شهر، شهر قدس، قرچک و خوراسگان خدمات ارائه مي كنه.

مبين نت شبانه (فكر كنم 2-7 ) رايگان باشه در صورتي كه ايرانسل ساعت رايگان مصرف نداره.

تنوع مودم در ايرانسل بهتر هست و مي تونيد بستگي به نيازتون اون رو انتخاب كنيد.

اگر در همين تاپيك جستوجو كنيد اطلاعات خوبي به دست مي آوريد .

ممنونم:11:
پس چرا پوشش مبین کمتر هست نسبت به ایرانسل
من تهران را در سایت هردو مقایسه کردم پوشش ایرانسل خیلی بهتر هست
میشه کمکم کنید فرق بین مدم های ایرانسل با مدم های مبین چی هست ؟ کیفیت کدوم بهتر هست؟

ps2005
06-02-2011, 01:33
سلام خدمت همه دوستان
سوالی داشتم اگر لطف کنید جواب بدین خیلی ممنون میشم.دوستانی هستند که در کرج منطقه محمد شهر یا ولد اباد یا عباس اباد وایمکس ایرانسل رو گرفته باشند و راضی باشند.چون من هم میخواستم بگیرم .گفتم اول با شما مشورت کنم.تو نقشه پوشش وایمکس منطقه ما نیست ولی شنیدم که جدیدا انتن گذاشتن.ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند جواب بدند.تا زودتر تا این تخیفیف مودم هست بگیرم.
با تشکر فراوان از همه

a1i
06-02-2011, 12:48
با سلام

سوالی دارم ممنون میشم زودتر جوابم بدین ...

این مودم Wi Fi آیا آداپتور نیاز داره؟ یعنی میشه مثل مودم USB همه جا بردش؟کیفیتش چطور؟

و سرعت دانلود 128 چقدر هست 16؟ برای استفاده معمولی جوابگو هست دیگه ؟؟

بسیار ممنونم .

P‌C
06-02-2011, 13:27
این بسته افزایشی ترافیک که میشه خرید:
* PREPAID SECONDARY BOLTON 1GB

اعتبارش 1 ماهست ؟! یعنی بعد 1ماه هر چی مونده باشه میپره ؟
برای طرع 512 اعتباری ماهانه.

راستی قیمتش رو میدونید ؟

petr-cech
06-02-2011, 13:35
ممنونم:11:
پس چرا پوشش مبین کمتر هست نسبت به ایرانسل
من تهران را در سایت هردو مقایسه کردم پوشش ایرانسل خیلی بهتر هست
میشه کمکم کنید فرق بین مدم های ایرانسل با مدم های مبین چی هست ؟ کیفیت کدوم بهتر هست؟

مودم هر دو (ايرانسل و مبين نت) ماله شركت HUAWEI هست و فقط رنگ اونا فرق مي كنه .

maxoud
06-02-2011, 14:14
آقا وقتی که آنتنا کمتره سرعت پایین میاد؟ کلن اینکه آدم مثلا فقط با یه آنتن آنلاین باشه چه مشکلایی میتونه داشته باشه؟

P‌C
06-02-2011, 14:37
با سلام

سوالی دارم ممنون میشم زودتر جوابم بدین ...

این مودم Wi Fi آیا آداپتور نیاز داره؟ یعنی میشه مثل مودم USB همه جا بردش؟کیفیتش چطور؟

و سرعت دانلود 128 چقدر هست 16؟ برای استفاده معمولی جوابگو هست دیگه ؟؟

بسیار ممنونم .
آداپتور برق نیاز داره. یعنی برای استفاده نیاز به پریز برق داره.
بله 16 هست دقیق- هست ولی برای دیدن کلیپها دچار مشکل میشید یا صفحات پر از عکس کیفیت بالا دیر باز میشند، سعی کنید حداقل 256 تهیه کنید تا لذت واقعی استفاده از اینترنت رو تجربه کنید البته یه خورده دردسر داره تهیه نامه و اینهاش ولی می ارزه.

petr-cech
06-02-2011, 18:12
آقا وقتی که آنتنا کمتره سرعت پایین میاد؟ کلن اینکه آدم مثلا فقط با یه آنتن آنلاین باشه چه مشکلایی میتونه داشته باشه؟

خير ، سرعت ربطي به آنتن نداره !

maxoud
06-02-2011, 21:16
خير ، سرعت ربطي به آنتن نداره !

پس واسه چی انقدر اینجا همه نگرانن که مثلا آنتنشون 2 تاس و 5 تا نیس؟

armdvd
06-02-2011, 21:18
دوستان یه سوال
این ایرانل آیا با گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه 256 میده؟

MORTEZAMAX2
06-02-2011, 21:20
سلام یه خبر داغ قیمت مودم های وایمکس ایرانسل 50 ٪ ارزانتر شد

و قیمت مودم 39950 ریال است

leo.unique
06-02-2011, 22:01
دوستان عزیزززززز
کسی مشخصات مودمهای وایمکس ایرانسلو داره (البته بصورت pdf)؟؟؟؟
اگه دارین لطف کنید یه جایی آپلود کنید
maxoud
07-02-2011, 00:12
دوستان یه سوال
این ایرانل آیا با گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه 256 میده؟

آره من خودم 256 دارم با اشتغال به تحصیل

a_shz
07-02-2011, 00:55
سلام به همه
من همین الان انلاین واسه وایمکس ایرانسل 128 ثبت نام کردم به دلیل پی سی ام بودن خط و و و....
یکی به من میگه سرعت نهایی دانلودش توی شیراز اونجاها که پوشش سبز داره چنده ؟
من شنیدم میگن که از 20 بالا نمیاد:41: یکی منو راهنمایی کنه 150 هزار بدم (غیر از هزینه اشتراک ماهیانه) انتن نصب کنن پشت بام خانه که بازم ملوم نیست سرعتش چند باشه یا همین وایمکس بگیرم:23:

ata.royalfalcon
07-02-2011, 08:23
سلام به همه
من همین الان انلاین واسه وایمکس ایرانسل 128 ثبت نام کردم به دلیل پی سی ام بودن خط و و و....
یکی به من میگه سرعت نهایی دانلودش توی شیراز اونجاها که پوشش سبز داره چنده ؟
من شنیدم میگن که از 20 بالا نمیاد:41: یکی منو راهنمایی کنه 150 هزار بدم (غیر از هزینه اشتراک ماهیانه) انتن نصب کنن پشت بام خانه که بازم ملوم نیست سرعتش چند باشه یا همین وایمکس بگیرم:23:

براي سرعت 128 بيت سرعت از 16 كيلوبايت بالاتر نميره
هر 8 بيت 1 كيلوبايته
128 بيت ميشه 16 كيلوبايت
اين سرعت 16 خيلي ايده آل هست در حالت عادي بين 13 تا 15 نوسان داره

web4web
07-02-2011, 12:03
چند روز طول مي كشه كه مدارك وارد سيستم ايرانسل بشوند؟‌ پرداخت 2 روز پيش انجام شده ولي هنوز مدارك وارم سيستم نشده ! در صورتي كه براي يك از دوستانم گرفتم در طول يك روز تمام كارها انجام شد و فرداش وصل كردند‌! البته خودم احتمال ميدم كه چون هفته پيش سه روز تعطيل بود و مودم ها هم نيم بها حساب ميشه ، ترافيك ثبت نام بالا رفته و هنوز نوبت ما نشده .

در ضمن يكي از آشنايان بنده با من ثبت نام كرد و متولد 72 ساله هست ،‌در اول صحفه ثبت نام نوشته شده زير 18 سال مجاز به ثبت نام نيستند ، مشكلي براش پيش نمياد ؟ پول رو هم پرداخت كرده.

farzin1986
07-02-2011, 12:07
دوستان عزیزززززز
کسی مشخصات مودمهای وایمکس ایرانسلو داره (البته بصورت pdf)؟؟؟؟
اگه دارین لطف کنید یه جایی آپلود کنید
درود..
به اینجا ها مراجعه کن..
PDF مودم632w رو خودم آپ کردم ولی USB رو گیر نیاوردم.. ولی عکس روی کارتن یسری اطلاعات داره..

WiFi

BM632w

روی فلش آبی کلیک کنید

USB

BM338

روی فلش آبی کلیک کنید

farzin1986
07-02-2011, 12:14
پس واسه چی انقدر اینجا همه نگرانن که مثلا آنتنشون 2 تاس و 5 تا نیس؟

معمولا در شرایط بد آب و هوایی یمقدار افت سیگنال به وجود میاد ..
و در صورتی که شما 2 یا 3 تا از LED های مربوط به سیگنال WiMAX رو روی مودمتون روشن داشته باشید در شرایط بد آب و هوایی احتمال قطعی بیشتر میشه..:13:
و در صوری که فول سیگنال باشین مشکلی پیش نمیاد..:27:

farzin1986
07-02-2011, 12:19
چند روز طول مي كشه كه مدارك وارد سيستم ايرانسل بشوند؟‌ پرداخت 2 روز پيش انجام شده ولي هنوز مدارك وارم سيستم نشده ! در صورتي كه براي يك از دوستانم گرفتم در طول يك روز تمام كارها انجام شد و فرداش وصل كردند‌! البته خودم احتمال ميدم كه چون هفته پيش سه روز تعطيل بود و مودم ها هم نيم بها حساب ميشه ، ترافيك ثبت نام بالا رفته و هنوز نوبت ما نشده .

در ضمن يكي از آشنايان بنده با من ثبت نام كرد و متولد 72 ساله هست ،‌در اول صحفه ثبت نام نوشته شده زير 18 سال مجاز به ثبت نام نيستند ، مشكلي براش پيش نمياد ؟ پول رو هم پرداخت كرده.
- به همین دلیل ترافیک بالای کاریشون هست..
- بستگی داری چه برجی متولد شده شاید با توجه به اینکه 11-89 هستیم شاید تخفیف بدن.. ولی بگو حتما با 707 تماس بگیره تا مشکلی پیش نیاد براشون...

web4web
07-02-2011, 12:23
- به همین دلیل ترافیک بالای کاریشون هست..
- بستگی داری چه برجی متولد شده شاید با توجه به اینکه 11-89 هستیم شاید تخفیف بدن.. ولی بگو حتما با 707 تماس بگیره تا مشکلی پیش نیاد براشون...

ممنونم از پاسختون.متولد ارديبهشت 72 است و فكر نكنم مشكلي پيش بياد ،‌فوقش انتقال ميديم مدارك رو به نام خودم يا پول رو پس ميگيرم !