PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وب کم خروجی های HDMIو Svideo از کار افتاد بعد از نصب ویندوز 7

mo_64
24-12-2009, 07:38
سلام من لپ تاپ سونی مدل ( VGN-FZ180E ) دارم ویندوز 7 نصب کردم کلید و وب کم خروجی های HDMIو Svideo از کار افتاد لطفاً راهنمایی کنید باید چیکار کنم و از سایت Sonyچه چیزهایی رو باید دانلود کنم؟؟؟ متشکرم

H@mid-Vista
25-12-2009, 19:23
خوب این صفحه این نوت بوك در ویندوز هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برو ببین اصلا 7 نداره!!!

mo_64
24-01-2010, 14:16
سلام بابت جوابت متشکرم درایو ها را دانلود کردم وب کم و خروجی hdmi راه افتاد ولی کلید FN و خروجی Svideo و RGB درست نشد ویندوز هاش XP و VISTA هست سون (7) نداره چیکار کنم؟؟؟

H@mid-Vista
24-01-2010, 16:00
سلام بابت جوابت متشکرم درایو ها را دانلود کردم وب کم و خروجی hdmi راه افتاد ولی کلید FN و خروجی Svideo و RGB درست نشد ویندوز هاش XP و VISTA هست سون (7) نداره چیکار کنم؟؟؟

با این روش متچ كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mo_64
25-01-2010, 16:34
سلام حمید جان شرمنده بی زحمت میتونی یه سری به سایت زیر بزنی بگی کدام گرینه ها رو برای راه افتادن کلید های FN و خروجی هایSvideo و RGB باید دانلود کنم؟؟؟ مرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r_22009
25-01-2010, 20:16
سلام حمید جان شرمنده بی زحمت میتونی یه سری به سایت زیر بزنی بگی کدام گرینه ها رو برای راه افتادن کلید های FN و خروجی هایSvideo و RGB باید دانلود کنم؟؟؟ مرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای fn اینو دانلود کن :Sony® Shared Library for Microsoft® Windows Vista
بعد هم این: Sony® Notebook Utilities
در مورد RGB و Svideo ممکنه با نصب درایور کارت گرافیکتون حل بشه: nVIDIA® Display Drivers و NVIDIA® Graphics Controller Driver Update و Sony® VGP-UPR1 Graphics Driver Update

mo_64
27-01-2010, 00:42
r 22009 عزیز سلام از راهنماییت خیلی سپاسگزارم مشکلم حل شد خدا خیرت بده انشااله همیشه تو زندگیت موفق باشی بازهم خیلی خیلی ممنونم