PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اينترنت Wireless مي خوام بخرم چه چيزي پيشنهاد مي كنيد؟

mehrdad38
23-12-2009, 19:47
من مي خوام سرويس وايرلس 128 نامحدود بگيرم. از چه شركتي بگيرم بهتره؟ مي خوام شركتي باشه كه دكل هاي وايرلسش نزديك خونمون باشه. موقعيت من مطهري شرقي بعد از چهار راه سهروردي هست. قيمت اين سرويس و هزينه هاشو برام بگيد. ممنونم:46:

mehrdad38
23-12-2009, 20:59
بچه ها من يه شركت پيدا كردم تعرفه سرويس هاي Wireless ش خوب و معقول به نظر مياد. اسم شركتش آواگستر هست.

سرويس هاي اشتراكي

128 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 17500

192 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 26500

256 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 35000

384 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 52500

512 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 70000

1 Mb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 190000

سرويس هاي اختصاصي

64 kb/sمحدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 45000

128 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 85000

256 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 150000

512 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 275000

1 Mb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: ندارد قيمت 500000

سرويس با محدوديت حجمي

128 kb/sمحدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: 2G قيمت 12000

256 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: 2G قيمت 20000

256 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: 5G قيمت 25500

512 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: 5G قيمت 33500

512 kb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: 10G قيمت 41500

1 Mb/s محدوديت زماني: ندارد محدوديت ترافيك: 10G قيمت 80000

مناطق تحت پوشش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر شما چيه؟ خوبه كه من از اين شركت بگيرم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezabanderas2000
23-12-2009, 21:33
آره عالیه همین رو بگیر

KING_DESIGNER
24-12-2009, 01:33
برای 128 قیمتش مناسبه و حرف نداره
ولی یه چیزی بگم
شما 128 بگیری فکر میکنی چه اتفاقی میفته ؟
4 کیلو از پهنای باند رو خود شرکت میزنه
تا4 کیلو هم توی هوای خراب و براونی و برفی از دست میدی
میشه 8 کیلو منهای 16 میشه سرجمع هشت کیلو ترانسفریت داری

نتیجه اخلاقی :2 روز دندون رو جیگر بزار تا اقای ایرانسل بیاد ببینیم چیکار میکنه ؟
ایرانسل همیشه با دست پر اومده این بار هم حتما گل میکاره و اونوقت غصه میخوری چرا ایرانسل نگرفته بودم
این نظر من بود خود دانی به نظرم حالا که مبین نت و ایرانسل میان خرید وایرلس و تمدید بی فایده است و کار بیخودیه باید اونها بیان و اونوقت همین اواگستر خودش میاد سراغت و ازت خواهش میکنه بگیری
حالا ببین کی گفتم
تنها راهش هم اینه که سرویس سه ماهه بگیری اگه خیلی اصرار داری
چون بیشتر بگیری ضرره و بس من بودم هیچی نمیگرفتم
و یه چیز دیگه ایرانسل پدرمادر دار تره تا نسبت به این به این قضیه هم فکر کن
موفق باشی دوست من

mehrdad38
24-12-2009, 13:42
شانسو مي بيني زنگ زدم شركت آواگستر گفت منطقه شما تحت پوشش وايرلس ما نيست. ADSL هم نمي تونم بگيرم. مركز مخابراتي بهشتي الان 1 ماه و نيمه كه مشكل فني داره تا الان هم درست نشده. هر روز كابل برگردون داره. نمي دونم چكار كنم. موندم بدون اينترنت. اينترنت دره پيت ديال آپي.

KING_DESIGNER
24-12-2009, 16:05
گفتم دندون رو جیگر بزار ناسلامتی مردی گفتن بعله بابا
اینها توی اون یکی تاپیک وایرلس مصاحبه با رییس مبین نت رو گذاشته میگه میخوایم وایرلس بدیم
بزار ایرانسل هم بیاد دندون بزار رو جیگر درست میشه
یه خورده تحمل کن
از من که کمتر نیستی که یه عمر چشم به راه ای دی اس ال بودم
تازه خونه قبلی هم تلفن نداشتیم فکر کن فقط با جی پی ار اس بودم اون هم برای مدتی کوتاه تازه منم اون موقع داانشگاه شبکه میخوندم و کلی درس مربوط به اینرنت داشتم مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی اینترنت و امنیت شبکه و خیلی چیزای دیگه که اینرتنت پر سرعت یمخواست و تونستم با همون جی پی ار اس قبول بشم
الان که دی اس ال گرفتم دارم همه اون کارا رو اینجا الان انجام میدم
همه چی که اماده نیست باید صبر کنی میفهمم چی میگی
لامصب اینرتنت هم یه چیزیه که میشینی پاش بلند نمیشی
بازی انلاین و کلیپ و دانلود فیلم و تورنت اصلا جایی برای وقت ازاد نیمزاره

یه خورده صبر داشته باش جوون ..ایشالا درست میشه دعا میکنم گره از کارت باز بشه:31:

mehrdad38
24-12-2009, 16:37
گفتم دندون رو جیگر بزار ناسلامتی مردی گفتن بعله بابا
اینها توی اون یکی تاپیک وایرلس مصاحبه با رییس مبین نت رو گذاشته میگه میخوایم وایرلس بدیم
بزار ایرانسل هم بیاد دندون بزار رو جیگر درست میشه
یه خورده تحمل کن
از من که کمتر نیستی که یه عمر چشم به راه ای دی اس ال بودم
تازه خونه قبلی هم تلفن نداشتیم فکر کن فقط با جی پی ار اس بودم اون هم برای مدتی کوتاه تازه منم اون موقع داانشگاه شبکه میخوندم و کلی درس مربوط به اینرنت داشتم مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی اینترنت و امنیت شبکه و خیلی چیزای دیگه که اینرتنت پر سرعت یمخواست و تونستم با همون جی پی ار اس قبول بشم
الان که دی اس ال گرفتم دارم همه اون کارا رو اینجا الان انجام میدم
همه چی که اماده نیست باید صبر کنی میفهمم چی میگی
لامصب اینرتنت هم یه چیزیه که میشینی پاش بلند نمیشی
بازی انلاین و کلیپ و دانلود فیلم و تورنت اصلا جایی برای وقت ازاد نیمزاره

یه خورده صبر داشته باش جوون ..ایشالا درست میشه دعا میکنم گره از کارت باز بشه:31:

خدا رو شگر كه حداقل يكي پيدا شد حرف ما رو شنيد. ببينه درد دل من چيه. خدا از زبونت بشنوه. يعني مي شه. چقدر خوب ميشه اگر بشه. خدا كنه اين وايمكس زودتر بياد و هزينه ش زياد نباشه. چقدر اين ايرانسل كنده.

Rohallah_tavakoli
24-12-2009, 17:47
خدا رو شگر كه حداقل يكي پيدا شد حرف ما رو شنيد. ببينه درد دل من چيه. خدا از زبونت بشنوه. يعني مي شه. چقدر خوب ميشه اگر بشه. خدا كنه اين وايمكس زودتر بياد و هزينه ش زياد نباشه. چقدر اين ايرانسل كنده.

شما كجاي تهران هستيد كه پوشش وايرلس نداره؟؟؟

يه نانو استيشن5 بخر خودت ببر بالا پشت بوم نصب كن...بعد سرچ بزن ببين كدوم آي اس پي رو خوب ميبيني:10:

بعد برو بگو ميخام اشتراك بگيرم...

mehrdad38
24-12-2009, 18:00
شما كجاي تهران هستيد كه پوشش وايرلس نداره؟؟؟

يه نانو استيشن5 بخر خودت ببر بالا پشت بوم نصب كن...بعد سرچ بزن ببين كدوم آي اس پي رو خوب ميبيني:10:

بعد برو بگو ميخام اشتراك بگيرم...

نانو استيشن 5 چي هست؟ از كجا بايد بخرم؟ قيمتش چقدر هست؟ ما منطقه مطهري شرقي چهار راه سهروردي هستيم.

Rohallah_tavakoli
24-12-2009, 21:25
نانو استيشن 5 چي هست؟ از كجا بايد بخرم؟ قيمتش چقدر هست؟ ما منطقه مطهري شرقي چهار راه سهروردي هستيم.

نانو استيشن5 يه راديو وايرلس هست كه 5كيلومتر برد مفيدش هست و غير ممكنه آي اس پي در 5 كيلومتري شما وجود نداشته باشه....

قيمتش 125 تومن هست... من يه دونه نو دارم اگه خواستيد....:10:

mehrdad38
24-12-2009, 21:52
125 هزار تومن :18: يعني حتما ISP هست كه بشه ازش سرويس گرفت. شما لطف دارين.

Rohallah_tavakoli
25-12-2009, 15:35
125 هزار تومن :18: يعني حتما ISP هست كه بشه ازش سرويس گرفت. شما لطف دارين.

قيمتش همينه...... اگه خواستيد خودم ميام براتون نصبش ميكنم :10:

خيالتون جمع باشه اينقدر اكسس پوينت در تهران زياده كه به يكيشون كانكت ميشي......

alis63
25-12-2009, 21:58
نه داداش نانو 5 نمیخواد نانو 2 هم جواب میده من الان با نانو2 وصلم با فاصله 4.5 کبلومتر البته شهرستان ولی توی تهران بدلیل آپارتمانها شاید نشه ولی بلاخره توی 3 الی 4 کیلومتری یه آنتن ISP پیدا میشه.

Rohallah_tavakoli
28-12-2009, 09:50
نه داداش نانو 5 نمیخواد نانو 2 هم جواب میده من الان با نانو2 وصلم با فاصله 4.5 کبلومتر البته شهرستان ولی توی تهران بدلیل آپارتمانها شاید نشه ولی بلاخره توی 3 الی 4 کیلومتری یه آنتن ISP پیدا میشه.

دوست عزيز نانو2 حدود 10تومن گرونتره در ضمن نانو2 در فركانس2.4گيگاهرتز و نانو5 در فركانس5.8گيگاهرتز كار ميكنه..:10:

114455
02-01-2010, 01:50
سلام به همه دوستان :20:

میخوام از کسانی که اطلاعات دارن خیلی مفید و مفصل جواب بدن ممنون ...؟ :46:

من در لواسان کوچک هستم و اینجا فقط یه شرکت اینترنت وجود داره و دیگه سرویس ADSL نمیدن و پرشده !

جدیداّ سیستم Wirless دارن میدن با این قیمت ها : Modem 150 T , سیستم نصب 4O T ,

ماهیانه تعرفه

45تومان = 128

60 نومان = 256

140 تومان = 512

این قیمت ها چطوریه با جاهای دیگه ؟ با این شرایطی که گفتم و این قیمت ها برای Wirless اشتراکی هست یعنی IP Share هست و محدودیت دانلود نداره ! و میگن اگه اختصاصی بخوای یه 150 تومان دیگه اضافه میشه برای IP Valid !!!

سوال اول : آیا میشه خودم دیش بزارم ؟ و Send o Receive شخصی داشت ؟ با چه مقدار هزینه ؟

و همچنین شرکت هایی که ایران رو ساپورت کنن وجود داره ؟

سوال دوم : به جای وایرلس کاری دیگه میتونم انجام بدم ؟ سیستم دیگه ای باشه ؟ با همین هزینه ای که میخوام
بکنم ؟

سوال سوم : من کلاّ وقت برای صبر کردن ندارم اگه میخواهین Wimax رو پیشتهاد بدین چون شنیدم از سال دیگه ارائه میشه ! :2:

mehrdad38
05-01-2010, 12:49
سلام به همه دوستان :20:

میخوام از کسانی که اطلاعات دارن خیلی مفید و مفصل جواب بدن ممنون ...؟ :46:

من در لواسان کوچک هستم و اینجا فقط یه شرکت اینترنت وجود داره و دیگه سرویس ADSLنمیدن و پرشده !

جدیداّ سیستم Wirlessدارن میدن با این قیمت ها : Modem 150 T , سیستم نصب 4O T ,

ماهیانه تعرفه

45تومان = 128

60 نومان = 256

140 تومان = 512

این قیمت ها چطوریه با جاهای دیگه ؟ با این شرایطی که گفتم و این قیمت ها برای Wirless اشتراکی هست یعنی IPShare هست و محدودیت دانلود نداره ! و میگن اگه اختصاصی بخوای یه 150 تومان دیگه اضافه میشه برای IPValid !!!

سوال اول : آیا میشه خودم دیش بزارم ؟ و Send o Receive شخصی داشت ؟ با چه مقدار هزینه ؟

و همچنین شرکت هایی که ایران رو ساپورت کنن وجود داره ؟

سوال دوم : به جای وایرلس کاری دیگه میتونم انجام بدم ؟ سیستم دیگه ای باشه ؟ با همین هزینه ای که میخوام
بکنم ؟

سوال سوم : من کلاّ وقت برای صبر کردن ندارم اگه میخواهین Wimax رو پیشتهاد بدین چون شنیدم از سال دیگه ارائه میشه ! :2:

وای چه قیمت های نجومی سرم گیج رفت. خیلی قیمت هاش بالاست. با توجه به اینکه سرویس ها اشتراکی هستن. پول خون باباشونو می گیرن.

1- اگر منظورت آنتن وایرلس هست. نه نمی شه. یعنی تخصص می خواد. همینطوری الکی نمی شه. ولی اگر منظورت اینترنت EDSL هست آره اگر تجربه داشته باشی می شه. اگر 2 طرفه رو می خوای قیمت هاش نجومی دیش و ال ان بی مخصوص می خواد. یک طرفه ش حدود 150 خرج داره. EDSL تا دلت بخواد شرکت های سرویس دهنده داره. یه سرچ کنی متوجه می شی.

2- بله. اینترنت EDSL. تازه ارزون تر از این وایرلسیه که منطقه شما ارائه میده. من سرویس های Opensky دو مگابیت بر ثانیه رو پیشنهاد می کنم.

3- :20:

KING_DESIGNER
05-01-2010, 19:29
اوپن اسکای 512 نامحدود ماهی 15 تومن
برای راسال هم باید یه خط جدا از اینترنت داشته باشی که میتونه تلفن باشه و یا سیمکارت ایرانسل که اینترنت میده و کیلوبایتی حساب میشه و به نظرم عاقلانه ترین کار استفاده از همین ایرانسل و استفاده از دیش هست که سرجمع سی تومن هم نیمشه
ولی سعی کن تورنت راه نندازی که بیچاره میشی:31: