PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لود نشدن TractorFans.com

B U L U T
23-12-2009, 19:07
سلام

این سایت یکی از سایت های مربوط به اخبار تیم پرطرفدر تراکتور هست ولی یکی دو روزه بدون هیچگونه اطلاع لود نمیشه:41:
و برای خیلی از طرفداران جای سوال شده؟:13:
که ایا مسئولین سایت این کار رو انجام دادن یا مسائل دیگه ای هست! :21:

این هم سایت اصلی

tractorfans.com

elyartab
23-12-2009, 21:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقای غفوری قائم مقام باشگاه طی نامه ای به مدیران سایت تراکتور فنس این سایت را به عنوان سایت رسمی هواداران اعلام کرد متن نامه به این شرح است
مدیران محترم سایت هواداران تراکتور سازی
سلام علیکم
با توجه به نیاز مبرم باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز به ارتباط گسترده تر با هواداران و نیز جلوگیری از مشکلات اطلاع رسانی و موارد حاشیه ای تیم و با عنایت به پیشینه و سوابق کاری آن سایت و با احترام به سایر سایتهای هواداری به این مجموعه اینترنتی به عنوان سایت رسمی هواداران تراکتور سازی انتخاب و به علاقمندان معرفی میگردد.
امیدواریم با این اقدام تعامل بیشتری میان باشگاه محبوب تراکتور سازی و هوادارانش میسر گشته و شاهد حمایتهای بیشتر و موفقیتهای آتی در عرصه های ورزشی باشیم
قائم مقام باشگاه تراکتور سازی
علی غفوری

elyartab
23-12-2009, 21:06
احتمالا دارن تغييراتي تو سايت ميدن برا همون سايت فعلا بسته شده.

B U L U T
23-12-2009, 21:24
احتمالا دارن تغييراتي تو سايت ميدن برا همون سايت فعلا بسته شده.
شاید. حداقل مطلع کنن

AAKOJ
24-12-2009, 11:53
خدا را شکر
  در سایتی که فقط فحاشی میشه و به غیر از ترک همه باید فحش بشنونود باید چنین اتفاقی بیافتد . مدیران این سایت فکر میکنند کیند؟؟ و واسه همه شاخ شدند . تا زمانی که عده ای بی عقل در این سایت بحث های آذربایجان جنوبی، ترکیه و نمیدانم از این قبیل چرت و پرت را در این سایت بحث میکنند و سیاست را فوتبال قاطی میکنند هیچ وقت نمیتوان گفت که چنین سایتی ، سایت هوادارن یک تیم فوتبال است . 
  مدیری که چنین نظراتی را تائید و با سوئ استفاده از میزان بازدید کننده خود آن را در اختیار همه قرار میدهد ارزش هیچ چیزی را ندارد . عده ای فکر میکنند که ایران ،  اسپانیا است و آذربایجان ،کاتولونیا . واقعا متاسفم حیف این همه طرفدار که عده ای میخواهند از آنها سوئ استفاده کنند و هیچ وقت نظر عده ای کم ، شامل اکثریت نمیشود . 
من خودم عضو این سایت بودم ولی خودم لغو عضویت کردم 

elyartab
24-12-2009, 12:09
خدا را شکر
در سایتی که فقط فحاشی میشه و به غیر از ترک همه باید فحش بشنونود باید چنین اتفاقی بیافتد . مدیران این سایت فکر میکنند کیند؟؟ و واسه همه شاخ شدند . تا زمانی که عده ای بی عقل در این سایت بحث های آذربایجان جنوبی، ترکیه و نمیدانم از این قبیل چرت و پرت را در این سایت بحث میکنند و سیاست را فوتبال قاطی میکنند هیچ وقت نمیتوان گفت که چنین سایتی ، سایت هوادارن یک تیم فوتبال است .
مدیری که چنین نظراتی را تائید و با سوئ استفاده از میزان بازدید کننده خود آن را در اختیار همه قرار میدهد ارزش هیچ چیزی را ندارد . عده ای فکر میکنند که ایران ، اسپانیا است و آذربایجان ،کاتولونیا . واقعا متاسفم حیف این همه طرفدار که عده ای میخواهند از آنها سوئ استفاده کنند و هیچ وقت نظر عده ای کم ، شامل اکثریت نمیشود .

ماشالا به اين احساسات بشر دوستانه و ناسيوناليستي!
عزيزم شما احيانا به وبلاگ و سايت هوادارن مثلا شاهين بوشهر سر زدين؟!
فحاشي در امثال اون وبلاگ ها به حدي بود كه ديگه كلا بلاگفا تعطيلش كرد ( محض اطلاع)

ضمنا من خودم به سايت هواداران تراكتور سر ميزنم . مديرش هميشه نظرات رو دنبال ميكنه و نظرات مغاير با قوانين رو حذف ميكنه.

خوبه والا! از اين پس ديگه هر كسي به زبان خودش بخواد نظر بنويسه بايد به خيلي از مارك ها محكوم بشه!!

BehzadKiNG
24-12-2009, 15:08
خدا را شکر
  مدیری که چنین نظراتی را تائید و با سوئ استفاده از میزان بازدید کننده خود آن را در اختیار همه قرار میدهد ارزش هیچ چیزی را ندارد . عده ای فکر میکنند که ایران ،  اسپانیا است و آذربایجان ،کاتولونیا . واقعا متاسفم حیف این همه طرفدار که عده ای میخواهند از آنها سوئ استفاده کنند و هیچ وقت نظر عده ای کم ، شامل اکثریت نمیشود . 

1.فحاشی که خداییش نمیشه ! اون قدر فیلترهاشون سختیگرانه است که نگو !
2.مدیرانش رو قبول دارم خیلی پرتوقع اند و فکر می کنند کارشناس محض هستند !
3.در ضمن بحث های ناسیونالیستی سایت هم توسط کاربران راه میفته و مدیران سایت هم باهاش مخالف اند !
4.بحث سوء استفاده هم نیست ! زمانی که تراکتور تو لیگ یک دست و پا می زد این سایت از اون زمان ها طرفدار تراکتور بود و اخبارش رو منتشر می کرد ! نه فقط زمانی که به لیگ صعود کرد!
5."هیچ وقت نظر عده ای کم ، شامل اکثریت نمیشود . "
این اکثریت کجاست ؟ چرا 2 تا سایت بزرگ هواداری تراختور توسط همین اقلیت کنترل می شود و جالب تر آنکه کاربران این دو سایت هم همه از اقلیت هستند !
نمی گم که اینا درست می گویند ها ، من خودم هم در خیل مواقع مخالفشون هستم ولی چه بخواهیم یا نخواهیم ، اکثریت همین هایی هستند که شما م یگویید اقلیت اند !

6.بازی تراکتور - پرسپولیس در آزادی !

AAKOJ
24-12-2009, 20:15
جواب اگر منطقی باشد جواب هم دارد
از شما خیلی ممنون
اما
1)فحش فقط ..... نیست که گاهی حرفایی در جهت تحقیر افراد به کار میرود که خیلی بدتر از فحش است . مثلا اگر در مورد یه تیمی غیر از تراختور یه نظری بدن همه میشند شیر و میگن "این ترک نیست !!!!" .این فقط یه نمونه است .
2)مدیران این سایت مطمئن باشید که هیچ کدوم توانایی اداره سایت را ندارند ، چون هیچ کدوم حرفه ای نیستند که اگر به وضع سایت نگاه کنید کاملا مشخص می شود .
3) اگر مدیران سایت مخالف بودند تبلیغات "گو.از تیوی" مثل ... تو سایت راه نمی نداختد و نظرات مخالف در این جهت را حذف نمی کردند .
4)این سایت از خرداد و قبلش از اردیبهشت نهایتا اغاز شده و قبل از ان فقط وبلاگی بود و ابتدا هم سایت یکم مشکل داشت که بعدا به این شرکت سرو سامان دادند . بنابراین با افزایش بازدید کنندگان از سایت مدیران در جهت نظرات خود حرکت کردند و یکی از مشکلاتی که باعث شد کمالوند بعد از اون و حتی خود کاربران ناراحت شوند مطلبی با عنوان فکر کنم " آیا کمالوند واسیلی گوجا می شود " بود که نشان دهنده برنامه های پشت پرده ای بود که فقط مدیران از ان خبر داشتند .
من در گفته قبلا نگفتم که اعضا این سایتها اقلیت هستند بلکه گفتم عده ای افراد در جهت بر هم زدن اوضاع هستند که اینهم به کام مدیران خوش است چون ظاهر که این طوری نشون میده .
در ضمن من چندسوال دارم که خوشحال میشم در مورد اونا یکم فکر کنیم :
چرا در سایت عده ای هستند که باید به سر اعضا پتک بزنن و بگویند فارسی صحبت کنید ؟؟؟؟
چرا در سایت هواداران که همه کس و از همه نوع جنس در ان شرکت میکند عده ای در جهت تبلیغات خاصی کار میکنند ؟
تیم فوتبال تراکتور سازی و هوادارانش چه ربطی به ایجاد تلویزیون آذری توسط BBC دارد که مدیران بر ان تاکید می کردند ؟
چرا ترکیه و اذربایجان در این سایت که فقط یه سایت هواداری است باید برای خودشان جایی بالاتر از ایران داشته باشند ؟
همه ما باید بدونیم که اول ایرانی هستیم بعد آذربایجانی همانطور که قبلش مسلمونیوم و بعد ایرانی
اما در مورد بارسلون و تراختور
هر تیمی و یا هر هواداری برای تیم خود الگویی دارد و خوشحال هستم که تیم شهرم تیم بارسلون را به عناون الگو انتخاب کرده است اما باید به واقعیات هم توجه کرد !
با نوشتن یک پلاکارد آیا تیم ما می شود بارسلون و فراز می شود گواردیولا
چرا از این الگو در جهت سیاسی استفاده می شود و کاتولونا را به عنوان آذربایجان خود میپنداریم؟ عده ای در خواب غفلتند
چرا نمیگوییم که در بارسلون در هر شهر چندین مدرسه فوتبال وجود دارد که برای آینده بارسلون تلاش میکنن اما وقتی خبری از ایالت کاتولونیا به دست کسی میرسد با چنان شور و عشقی عده ای ازآن تعریف میکنند که نگو.... بابا بی خیال
حرف زیاد ولی .....
در ضمن این نوشته ها نظرات شخصی خودم است و قصد اهانت به کسی ندارم و فقط سخنم با عده ای است که در هر محیط پر جمعیتی و پرهواداری طبیعتا وجود دارد و این جز قانون طبیعت است که اقلیت را تشکیل میدهند .
یاشاسین تراختور

elyartab
24-12-2009, 20:33
فقط ميتونم بگم كه شما به سياسي شدن فوتبال خيلي علاقه دارين!

همچين با جديت مسائل هويتي و ملي و جهاني رو قروقاطي كردين و نوشتين كه انگار همين الانه كه نيروهاي متافيزيك ميخوان كلهم ايران رو قورت بدن!

به هر حال من خودم از فوتبال سياسي خوشم نمياد ( به شما هم توصيه دوستانه ميكنم كه معني عرفي فوتبال سياسي رو دنبالش بگردين) . به نظر من هر تيمي در ايران ( با توجه به وضعيت ايران) يه نماينده از شهر و منطقه خودشه كه فرهنگ و مليت اونجا رو درون خودش داره

والسلام

AAKOJ
24-12-2009, 21:45
فقط ميتونم بگم كه شما به سياسي شدن فوتبال خيلي علاقه دارين!

همچين با جديت مسائل هويتي و ملي و جهاني رو قروقاطي كردين و نوشتين كه انگار همين الانه كه نيروهاي متافيزيك ميخوان كلهم ايران رو قورت بدن!

به هر حال من خودم از فوتبال سياسي خوشم نمياد ( به شما هم توصيه دوستانه ميكنم كه معني عرفي فوتبال سياسي رو دنبالش بگردين) . به نظر من هر تيمي در ايران ( با توجه به وضعيت ايران) يه نماينده از شهر و منطقه خودشه كه فرهنگ و مليت اونجا رو درون خودش داره

والسلام

من نه کاری به سیاسات دارم و نه به کارای دیگه
محیط ، محیط عمومی است و نظر خودمو در مورد این سایت گفتم همین . در ضمن افتخار میکنیم که تیم شهرم آوازه کل ایرانه و چنین هوادارانی دارد
به هر حال موفق باشین

BehzadKiNG
24-12-2009, 22:14
جواب اگر منطقی باشد جواب هم دارد
از شما خیلی ممنون
اما
1)فحش فقط ..... نیست که گاهی حرفایی در جهت تحقیر افراد به کار میرود که خیلی بدتر از فحش است . مثلا اگر در مورد یه تیمی غیر از تراختور یه نظری بدن همه میشند شیر و میگن "این ترک نیست !!!!" .این فقط یه نمونه است .
2)مدیران این سایت مطمئن باشید که هیچ کدوم توانایی اداره سایت را ندارند ، چون هیچ کدوم حرفه ای نیستند که اگر به وضع سایت نگاه کنید کاملا مشخص می شود .
3) اگر مدیران سایت مخالف بودند تبلیغات "گو.از تیوی" مثل ... تو سایت راه نمی نداختد و نظرات مخالف در این جهت را حذف نمی کردند .
4)این سایت از خرداد و قبلش از اردیبهشت نهایتا اغاز شده و قبل از ان فقط وبلاگی بود و ابتدا هم سایت یکم مشکل داشت که بعدا به این شرکت سرو سامان دادند . بنابراین با افزایش بازدید کنندگان از سایت مدیران در جهت نظرات خود حرکت کردند و یکی از مشکلاتی که باعث شد کمالوند بعد از اون و حتی خود کاربران ناراحت شوند مطلبی با عنوان فکر کنم " آیا کمالوند واسیلی گوجا می شود " بود که نشان دهنده برنامه های پشت پرده ای بود که فقط مدیران از ان خبر داشتند .
من در گفته قبلا نگفتم که اعضا این سایتها اقلیت هستند بلکه گفتم عده ای افراد در جهت بر هم زدن اوضاع هستند که اینهم به کام مدیران خوش است چون ظاهر که این طوری نشون میده .
در ضمن من چندسوال دارم که خوشحال میشم در مورد اونا یکم فکر کنیم :
چرا در سایت عده ای هستند که باید به سر اعضا پتک بزنن و بگویند فارسی صحبت کنید ؟؟؟؟
چرا در سایت هواداران که همه کس و از همه نوع جنس در ان شرکت میکند عده ای در جهت تبلیغات خاصی کار میکنند ؟
تیم فوتبال تراکتور سازی و هوادارانش چه ربطی به ایجاد تلویزیون آذری توسط BBC دارد که مدیران بر ان تاکید می کردند ؟
چرا ترکیه و اذربایجان در این سایت که فقط یه سایت هواداری است باید برای خودشان جایی بالاتر از ایران داشته باشند ؟
همه ما باید بدونیم که اول ایرانی هستیم بعد آذربایجانی همانطور که قبلش مسلمونیوم و بعد ایرانی
اما در مورد بارسلون و تراختور
هر تیمی و یا هر هواداری برای تیم خود الگویی دارد و خوشحال هستم که تیم شهرم تیم بارسلون را به عناون الگو انتخاب کرده است اما باید به واقعیات هم توجه کرد !
با نوشتن یک پلاکارد آیا تیم ما می شود بارسلون و فراز می شود گواردیولا
چرا از این الگو در جهت سیاسی استفاده می شود و کاتولونا را به عنوان آذربایجان خود میپنداریم؟ عده ای در خواب غفلتند
چرا نمیگوییم که در بارسلون در هر شهر چندین مدرسه فوتبال وجود دارد که برای آینده بارسلون تلاش میکنن اما وقتی خبری از ایالت کاتولونیا به دست کسی میرسد با چنان شور و عشقی عده ای ازآن تعریف میکنند که نگو.... بابا بی خیال
حرف زیاد ولی .....
در ضمن این نوشته ها نظرات شخصی خودم است و قصد اهانت به کسی ندارم و فقط سخنم با عده ای است که در هر محیط پر جمعیتی و پرهواداری طبیعتا وجود دارد و این جز قانون طبیعت است که اقلیت را تشکیل میدهند .
یاشاسین تراختور

1. خب تحقیر کردن تو همه جا هست ! فقط مختص تراکتور نیست که تو بازی تراکتور-سپاهان اینقدر علیه قومیت ما فحش دادند ! چی شد ؟ هیچی ! همین بارسلونا و رئال کم همدیگر رو تحقیر می کنند ؟ اینا عادیه ! ( البته نباید باشه ها ولی ... )
2. قبول دارم ، هیچ کدوم حرفه ای نیستند ! نه از نظر خود سایت و نه از نظر اخلاقی !
3.چی بگم والله !
4.حداقل دو سال هست که من به این سایت می روم !

جواب سوالهای شما هم فکر کنم دیگه ربطی به سایت تراکتور ندارد ، اصلا" ربطی به تراختور نداره ! این حس در رابطه با بی بی سی ترکی، آذربایجان ،ترکیه و ... حسی است که با توجه به شرایط کشوره آفریده شده و بین مردم رفته ! ترکیه و آذربایجان نه تنها تو این سایت که بلکه در کل مردم آذربایجان ارزشی بالاتر پیدا کرده !
همه ما ایرانی هستیم بعد ترک ولی مسلمان بودن برتر از ایرانی بودنه ؟؟؟
اصلا" مسلمان بودن جایی در افکار من نداره !
کاتالونیا سیاسی نیست ؟ بارسلونا سیاسی نیست ؟ هست ! اونا که در اروپا زندگی می کنند و توی یک کشور آزادی و کشوری نسبتا" مدرن ! تیم فوتبالشون نماد سیاسیشون هست ! تا حالا حرف های لاپورتا مدیر بارسا رو شنیدی ؟ اوج حرف های سیاسی هست !
کاتالانی ها حق دارند صدهای روزنامه ، تی وی و ... بزنند و حرف خودشون رو ابراز کنند ما چی ؟ ما فقط یک تراختور رو داریم !
اگر این حس مردم نبود بازیهای تراختور هم هفته ای بیش از 10 هزار نفر هم به تماشای بازی ها نمی رفتند ! مردم می روند ورزشگاه که فریاد بزنند : یاشاسین آذربایجان ، آذربایجان وار اولسون ، ایستمین کور اولسون و ...
یاشاسین آذربایجان

AAKOJ
24-12-2009, 22:41
1. خب تحقیر کردن تو همه جا هست ! فقط مختص تراکتور نیست که تو بازی تراکتور-سپاهان اینقدر علیه قومیت ما فحش دادند ! چی شد ؟ هیچی ! همین بارسلونا و رئال کم همدیگر رو تحقیر می کنند ؟ اینا عادیه ! ( البته نباید باشه ها ولی ... )
2. قبول دارم ، هیچ کدوم حرفه ای نیستند ! نه از نظر خود سایت و نه از نظر اخلاقی !
3.چی بگم والله !
4.حداقل دو سال هست که من به این سایت می روم !

جواب سوالهای شما هم فکر کنم دیگه ربطی به سایت تراکتور ندارد ، اصلا" ربطی به تراختور نداره ! این حس در رابطه با بی بی سی ترکی، آذربایجان ،ترکیه و ... حسی است که با توجه به شرایط کشوره آفریده شده و بین مردم رفته ! ترکیه و آذربایجان نه تنها تو این سایت که بلکه در کل مردم آذربایجان ارزشی بالاتر پیدا کرده !
همه ما ایرانی هستیم بعد ترک ولی مسلمان بودن برتر از ایرانی بودنه ؟؟؟
اصلا" مسلمان بودن جایی در افکار من نداره !
کاتالونیا سیاسی نیست ؟ بارسلونا سیاسی نیست ؟ هست ! اونا که در اروپا زندگی می کنند و توی یک کشور آزادی و کشوری نسبتا" مدرن ! تیم فوتبالشون نماد سیاسیشون هست ! تا حالا حرف های لاپورتا مدیر بارسا رو شنیدی ؟ اوج حرف های سیاسی هست !
کاتالانی ها حق دارند صدهای روزنامه ، تی وی و ... بزنند و حرف خودشون رو ابراز کنند ما چی ؟ ما فقط یک تراختور رو داریم !
اگر این حس مردم نبود بازیهای تراختور هم هفته ای بیش از 10 هزار نفر هم به تماشای بازی ها نمی رفتند ! مردم می روند ورزشگاه که فریاد بزنند : یاشاسین آذربایجان ، آذربایجان وار اولسون ، ایستمین کور اولسون و ...
یاشاسین آذربایجان
+++++++++++++++++++++++++++++
قربون آدم چیز فهم
اگر یکی به اینا توضیح بده که وضع کشور ما به سایر کشور ها فرق میکنه دیگه چنین وضعی پیش نمیاد ! به هر حال از بحث با شما لذت بردم و قانع کننده بود . موفق باشین

mf.designing
24-12-2009, 23:05

باید بگم که بالاترین مقام ، مقام انسانیته ، بدون مرز و محدوده !
با این که من هیچ طرفی نیستم ، ما ایرانی ، قبول ( در طول تاریخ هم بودیم) چرا خیلی ها مارو به عنوان ایرانی قبول ندارن ؟!!! من این حرف رو میزنم چون حرفائی رو که تو 100% ورزشگاه ها به ما زدن رو شنیدم ! نمونش همین بوشهر و اصفهان ...

البته نظر منم اینه که بهتر بود باشگاه یه سایت مستقل و هدایت شونده از توی باشگاه را مینداخت ! هرچند که این سایت تا اینجا تنها منبع ما بوده ( و البته دستشون هم درد نکنه) اما اصلا تخصصی و حرفه ای نیست !

تعطیل شدن سایت هم به احتمال 90% برای ایحاد اصلاحات و تغییرات هستش

B U L U T
25-12-2009, 00:26
باید بگم که بالاترین مقام ، مقام انسانیته ، بدون مرز و محدوده !
با این که من هیچ طرفی نیستم ، ما ایرانی ، قبول ( در طول تاریخ هم بودیم) چرا خیلی ها مارو به عنوان ایرانی قبول ندارن ؟!!! من این حرف رو میزنم چون حرفائی رو که تو 100% ورزشگاه ها به ما زدن رو شنیدم ! نمونش همین بوشهر و اصفهان ...

البته نظر منم اینه که بهتر بود باشگاه یه سایت مستقل و هدایت شونده از توی باشگاه را مینداخت ! هرچند که این سایت تا اینجا تنها منبع ما بوده ( و البته دستشون هم درد نکنه) اما اصلا تخصصی و حرفه ای نیست !
راستش رو بخواهی گفتم که زمانی میشه گفت ایرانی هستم که هیچ قومی بر قوم دیگر مسلط نباشه
و ازادی و عدالت واقعا معنی داشته باشه
بجر این ها، ایران و ... بدرد من نمیخوره هیچ! بلکه زندان و مایع عذاب و ازار میشه
نظر من همین هست (ازادی یا مرگ)

تعطیل شدن سایت هم به احتمال 90% برای ایحاد اصلاحات و تغییرات هستش
به نظرتون چند روز اینطوری میشه

mf.designing
25-12-2009, 17:50
زمانی میشه گفت ایرانی هستم که هیچ قومی بر قوم دیگر مسلط نباشه
و ازادی و عدالت واقعا معنی داشته باشه
بجر این ها، ایران و ... بدرد من نمیخوره هیچ! بلکه زندان و مایع عذاب و ازار میشه
نظر من همین هست (ازادی یا مرگ)
قبول دارم ! تایید 100%

به نظرتون چند روز اینطوری میشه
چیزی معلوم نیست ! من هیچ اطلاعیه ای هم تو این زمینه ندیدیم !! بهتر بود تو index سایتشون یه توضیحی چیزی میزدن که ملت سرگردان نشن ! ...

"R E Z A"
25-12-2009, 22:40
سلام .

راستش من از وقتی ترختور به لیگ اومده ، به این سایت سر میزنم و اکثر نظراتش رو هم تا حالا خوندم .
این سایت محاسن و معایبی داره . حسن اش اینه که اخبار دست اول تیم رو میذاره و عیبش اش هم ظاهر نامناسب و حرفهایی که توی قسمت نظرات گفته میشه و داشتن مدیران زحمتکش ولی کارنابلد .

حالا هم که از طرف باشگاه به عنوان سایت رسمی هوادارا انتخاب شده ، انتظار میره که فیلترها زیاد تر بشه و اکثر نظرات حذف بشه .

در مورد نظرهای سیاسی هم که در سایت هوادارا گفته میشه به نظر من کاربرا مخصوصا توی دنیای مجازی یه جایی گیر میارن حرفای دلشون رو میزنن و این سایت هم مستثنا نیست .

اینطور که بی خبر سایت بسته شده ، احتمال داره هک شده باشه ؟!!

B U L U T
26-12-2009, 21:34
چیزی معلوم نیست ! من هیچ اطلاعیه ای هم تو این زمینه ندیدیم !! بهتر بود تو index سایتشون یه توضیحی چیزی میزدن که ملت سرگردان نشن ! ...
من هم همین رو میگم

اینطور که بی خبر سایت بسته شده ، احتمال داره هک شده باشه ؟!! هک مگه چند روز طول میکشه نهایتا 5 تا یک هفته نه اینقدر

Hossein Adeli
28-12-2009, 11:47
دوستان موضوع مشکوکه
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو هم از کا انداختن...

آذربایجان وار اولسون.......... ایستمیرن چور اولسون

elyartab
28-12-2009, 16:50
دوستان موضوع مشکوکه
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو هم از کا انداختن...

آذربایجان وار اولسون.......... ایستمیرن چور اولسون

نه آغا اين كار ميكنه

sajad
29-12-2009, 20:55
عزيزان كسي مي دونه چه بلايي سر سايت tractorfans اومده ؟ اطلاع رساني هم نكردنا

AAKOJ
01-01-2010, 10:47
عزيزان كسي مي دونه چه بلايي سر سايت tractorfans اومده ؟ اطلاع رساني هم نكردنا

فکر کنم کلا از گوگل حذف شده !!!! امروز جستجو کردم چیزی پیدا نکرد.

elyartab
01-01-2010, 16:17
فعلا كه سايت اطلاع رساني خود باشگاه موجوده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B U L U T
02-01-2010, 20:57

کار نمیکنن

ممنون

اخرش هم ندونستیم تراکتورفن چی شد

BehzadKiNG
02-01-2010, 23:54
ابا tractorfc.com کار می کنه ! از tractorfans هم بهتره !

B U L U T
03-01-2010, 00:00
ابا tractorfc.com کار می کنه ! از tractorfans هم بهتره !
نه کار نمیکنه همین سایت امضام خوبه

sajad
03-01-2010, 22:05
تو اخبار مي گن كه كمالوند داره مي ره صنعت نفت . مرديم از بي خبري . كسي مي دونه اين سايت چشه ؟

BehzadKiNG
04-01-2010, 10:51
سایت امضات ، سایت رسمیه باشگاهه !
tractorfc هم داره سرورش رو تغییر می دهد از ساعت 20 امشب دوباره آپ خواهد شد !

کمالوند هم رفت !

B U L U T
06-01-2010, 15:24
سایت امضات ، سایت رسمیه باشگاهه !
tractorfc هم داره سرورش رو تغییر می دهد از ساعت 20 امشب دوباره آپ خواهد شد !

کمالوند هم رفت ! tractorfc هنوز که برای من این نیومده
کمالوند هم نمیدونم بنظرت بهترش رو میارن! خدا کنه تیم رو بهتر کنه

bbkagp
06-01-2010, 15:38
یه سایت راه اندازی شده که ادعا داره می خواد راه تراختور فنس رو ادامه بده... دوستان ببینن قضیه چیه :31:

B U L U T
07-01-2010, 14:49
یه سایت راه اندازی شده که ادعا داره می خواد راه تراختور فنس رو ادامه بده... دوستان ببینن قضیه چیه

This Account Has Been Suspended

elyartab
08-01-2010, 16:28
سایت جدید هواداران تراکتورسازی با دامنه جدید:

نميتونم قول بدم كه همون سايت قبليه!

mehryazdan
09-01-2010, 17:38
نظر سنجی : طرفدار سرخابی یا تراکتور

B U L U T
09-01-2010, 19:58
نظر سنجی : طرفدار سرخابی یا تراکتور

کد:

mehryazdan
09-01-2010, 20:35
دوستان سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با سرور جدید شروع به کار کرده است.
خیلی هم از تراکتور فانس بهتره.:46:

LeBron 1
09-01-2010, 20:50
بابا تراکتور فنس رو بی خیال.
tractorfc با سرور قدرتمند همیشه در خدمت شماست. در ضمن مدیراش هم اصلا توقعی ندارن.:31: