PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد ساب

mojtaba2321
23-12-2009, 15:49
سلام به همه دوستان
يه ساب خوب و قوي براي 206 هاچ بك براي رو طاقچه معرفي كنيد.
نظر خودم d4 پايونر و يا 3012 كنوود هست.
البته ماركهاي كيكر و jbl هم هستن ولي چون كمتر تو بازار بودن نصابها كمتر ميشناسنش.

D r i v e r
23-12-2009, 21:54
سلام به همه دوستان
يه ساب خوب و قوي براي 206 هاچ بك براي رو طاقچه معرفي كنيد.
نظر خودم d4 پايونر و يا 3012 كنوود هست.
البته ماركهاي كيكر و jbl هم هستن ولي چون كمتر تو بازار بودن نصابها كمتر ميشناسنش.
سلام میتونستید تاپیک ایجاد نکنید و سوالتون رو اینجا مطرح کنید دوستان سریعا پاسخ خواهند داد
راهــنمایی درباره‌ی سیستم های صوتی و تصویری خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
چقدر میخواین هزینه کنین؟
چرا باکس نمیکنید که از کیفیت و قدرت واقعی ساب بهره ببرید؟
من نظرم رو soundstream PW12 هست که اگه باکس بشه دیگه خیلی خوب میشه:46:

mojtaba2321
23-12-2009, 22:35
سلام میتونستید تاپیک ایجاد نکنید و سوالتون رو اینجا مطرح کنید دوستان سریعا پاسخ خواهند داد
راهــنمایی درباره‌ی سیستم های صوتی و تصویری خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
چقدر میخواین هزینه کنین؟
چرا باکس نمیکنید که از کیفیت و قدرت واقعی ساب بهره ببرید؟
من نظرم رو soundstream PW12 هست که اگه باکس بشه دیگه خیلی خوب میشه:46:
سلام
والا من چون كارم فوريه و ميخوام بعد عاشورا ساب و سيستم رو ببندم براي همين تاپيك مجزا زدم بعد اون لطف كنيد تاپيك رو منتقل كنيد.
در مورد هزينه زياد مشكلي ندارم ولي در مورد اينكه چرا نميخوام تو باكس بزارم دليل اينه كه چون ماشين بيشتر خونگي هست نه براي كل كل از همون حداقل فضاي هاچ بك ميخوايم حداكثر استفاده رو بكنيم.
والا تو شيراز به اين گندگي بيشتر پايونر و كنوود كار ميكنن.
ساند استريم و كيكر و jbl زياد تو بازارا نيست.
نظر خودم بين d4 و 3012 هست.

H.Operator
24-12-2009, 13:29
سلام
والا من چون كارم فوريه و ميخوام بعد عاشورا ساب و سيستم رو ببندم براي همين تاپيك مجزا زدم بعد اون لطف كنيد تاپيك رو منتقل كنيد.
در مورد هزينه زياد مشكلي ندارم ولي در مورد اينكه چرا نميخوام تو باكس بزارم دليل اينه كه چون ماشين بيشتر خونگي هست نه براي كل كل از همون حداقل فضاي هاچ بك ميخوايم حداكثر استفاده رو بكنيم.
والا تو شيراز به اين گندگي بيشتر پايونر و كنوود كار ميكنن.
ساند استريم و كيكر و jbl زياد تو بازارا نيست.
نظر خودم بين d4 و 3012 هست.
سلام
حالا هر سابی که ببندی جدا از برند و قدرتش مطمئن باش که بدون باکس هیچ وقت نمی تونی قدرت و کیفیت واقعی اون ساب رو حس کنی چون الان ملاک ساخت ساب شده باکس و به ندرت میشه ساب برای طاقچه بدن بیرون تولید کننده ها و در ضمن فضای هاچ بک برای ساب اصلآ خوب نیست و به قولی ساب رو خفه میکنه .تنها سابی که من به شخصه دیدم روی تاقچه بهتر از باکس بوده پایونیر 304 بوده روی طاقچه 405 که دیگه اصلآ تولید نمیشه و گیرم نمیاد و به خاطر این روی طاقچه بهتر جواب می داد که برای free air ساخته شده بود دوست عزیز.

در کل این تجربیات من بود گفتم بگم تا بهتر تصمیم بگیرد و خدای نکرده پشیمون نشید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba2321
24-12-2009, 20:20
حرف شما درست.
ولي ماشين خونگي هست و امكان استفاده از باكس نيست.
تو كنوود چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟

mojtaba2321
27-12-2009, 16:07
كسي صداي 3012 رو تاييد ميكنه؟

hamidR15
28-12-2009, 10:38
حرف شما درست.
ولي ماشين خونگي هست و امكان استفاده از باكس نيست.
تو كنوود چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟
سلام
شما يه باكس سيلد كوچك(30-40 ليتري)بسازيد (البتهباز هم بايد كاتالوگ و پارامترهاي ساب رو ديد)هم فضاي كمي رو اشغال ميكنه هم ميتونيد از نهايت Performance سابتون بهرمند شويد.:46:

mojtaba2321
28-12-2009, 13:33
سلام
شما يه باكس سيلد كوچك(30-40 ليتري)بسازيد (البتهباز هم بايد كاتالوگ و پارامترهاي ساب رو ديد)هم فضاي كمي رو اشغال ميكنه هم ميتونيد از نهايت Performance سابتون بهرمند شويد.:46:
ميشه يه عكس از اين باكسي كه ميگيد بزاريد ببينم دقيقا تو صندوق چقدر جا ميگيره؟

mojtaba2321
04-01-2010, 17:46
سيستمو خريدم
پخش 4150 با 718 اي ايكس و ساب 308 دي4
ولي تنظيماشو انجام نداد گفت يه 10 روز ديگه برم پيشش.
كسي تنظيم صداي 4150 رو بلده حس ميكنم همچين كوبش باند و سابم خيلي كمه.

hamidR15
05-01-2010, 09:40
ميشه يه عكس از اين باكسي كه ميگيد بزاريد ببينم دقيقا تو صندوق چقدر جا ميگيره؟
سلام
متاسفانه عكس ندارم ولي شما يه باكس با ابعاد بيروني 36*36*40 با MDF16MM رو اگر بسازي حجم ناخالص(بدون احتساب Displacement) ميشه 39.5 ليتر كه اگر Dis رو هم 3 ليتر بگيريم Net.Vol ميشه36.5 ليتر.البته شما ميتوني اين اندازه هارو با توجه به فضاتون تغيير بديد.برو همين رو اندازره بزن ببين چقدر جا ميگيره.

mojtaba2321
06-01-2010, 20:47
تنظيمات 4150 رو كسي بلده؟

H.Operator
06-01-2010, 23:46
شما ولوم پخش رو ببر تا اونجایی که همیشه باهاش گوش میدی مثلآ 62 حالا شروع به دست کاری اکولایزرها کن و تنظیمات دیگه ببین بهترین حالت کدومه همون بزار چون هر کسی صلیقه خاص خودش رو داره پس نمیشه یک پرفایل مرجع واسه تنظیم پخش معرفی کرد.
فقط یک سوال اولویت شما چیه ؟ بیس یا کیفیت و اینکه بقیه قطعات رو هم معرفی کنید مثل ساب یا باند و آمپ مورد استفادشون.

mojtaba2321
07-01-2010, 10:56
شما ولوم پخش رو ببر تا اونجایی که همیشه باهاش گوش میدی مثلآ 62 حالا شروع به دست کاری اکولایزرها کن و تنظیمات دیگه ببین بهترین حالت کدومه همون بزار چون هر کسی صلیقه خاص خودش رو داره پس نمیشه یک پرفایل مرجع واسه تنظیم پخش معرفی کرد.
فقط یک سوال اولویت شما چیه ؟ بیس یا کیفیت و اینکه بقیه قطعات رو هم معرفی کنید مثل ساب یا باند و آمپ مورد استفادشون.
داداش خب همين تنظيماتش رو بلد نيستم بيارم.
ميشه بگي تنظيمات بيس و تريبل و بقيه چيزاش از تو كدوم منو مياد؟

hamidR15
09-01-2010, 09:44
داداش خب همين تنظيماتش رو بلد نيستم بيارم.
ميشه بگي تنظيمات بيس و تريبل و بقيه چيزاش از تو كدوم منو مياد؟
سلام
به نظرم تو قسمت Audio بايد باشه.اگر اين كليد رو روي كنترل يا روي پخش داري بزن همه تنظيمات به ترتيب مياد روي پنل.