PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بشتابيد برنامه هك ezDataBase_Defacer

vorojax
24-03-2006, 18:15
اين برنامه رو ميتونيد از سايت زير بگيريد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vorojax
24-03-2006, 18:17
راستي اينم بگم كه اين برنامه پولي و واسه گروه اشيانه هست ولي تو اين سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مجاني هستش

Tornado2800
24-03-2006, 18:23
به SQL حمله می کنه ؟ از باگ به خصوصی استفاده می کنه و در اخر این که Public شده ؟

*NashenaS*
24-03-2006, 18:28
راستي اينم بگم كه اين برنامه پولي و واسه گروه اشيانه هست ولي تو اين سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مجاني هستش
عزيزم يه توضيح كوچولو هم مي دادي كه برنامه چه كار مي كنه و به چه صورت كار مي كنه...
ممنون. :)

Tornado2800
24-03-2006, 19:26
این وب سایت خیلی دیر باز می شههههههههه اگه مدیرش هستی سایتت رو سبک کن بعدش من دانلود می کنم کارش هم می گم اگه بدونم

*NashenaS*
24-03-2006, 19:35
این وب سایت خیلی دیر باز می شههههههههه اگه مدیرش هستی سایتت رو سبک کن بعدش من دانلود می کنم کارش هم می گم اگه بدونم
من دانلود كردم... عجيبه كه اينستالي نيست... شبيه بوتر ها عمل مي كنه...
اما من هر چي باهاش كار كردم نتيجه نگرفتم...
اگه واسه كسي جواب داد بگه چطوري...
مرسي. :rolleye:

vorojax
25-03-2006, 06:12
بابا من قيافم ميخوره مدير باشم؟؟ :cool:

vorojax
25-03-2006, 06:16
عزيزم يه توضيح كوچولو هم مي دادي كه برنامه چه كار مي كنه و به چه صورت كار مي كنه...
ممنون. :)
والا اين برنامه به ديتا بيسا حال ميده فيلم اموزشيشم تو سايت اشيانه هست كه اكانت مي خواد
و اما برنامه اگه مشكل تو دانلود اينجور چيزاش داريد بگيد براتون يه جا بريزم

*NashenaS*
25-03-2006, 17:39
والا اين برنامه به ديتا بيسا حال ميده فيلم اموزشيشم تو سايت اشيانه هست كه اكانت مي خواد
و اما برنامه اگه مشكل تو دانلود اينجور چيزاش داريد بگيد براتون يه جا بريزم
vorojax جان مي توني فيلم اموزشيش رو بزاري واسه دانلود?
سوال دومم اينكه هر database رو كه بخاي deface مي كنه?
مرسي :)

vorojax
25-03-2006, 18:58
اول اينكه من اكانت داشتم تو اشيانه اما حالا نميره توش نميدونم چرا (ميگيه اسن اكونتت وجود نداره)
در جواب سوال دومتم بگم كه نه فقط اونايي كه باگ مخصوصي رو كه برنامه ازش استفاده ميكنه رو داشته باشن ديفيس ميكنه.

Tornado2800
25-03-2006, 19:02
vorojax جان مي توني فيلم اموزشيش رو بزاري واسه دانلود?
سوال دومم اينكه هر database رو كه بخاي deface مي كنه?
مرسي :)
سلام اشکان جان نه بابا این شاید از یک باگی استفاده می کنه نه هر دیتا بس بلکه اون دیتا بسی که این باگ رو داره و این ایراد رو داره . اینطوریا هم نیست اگه اینطوری بود که هر دیتابس رو بدی هک کنه پس دیگه تموم می شه البته من هنوز برنامه رو ندیدم ولی این یک SQL Injection?
هستش درسته؟ که SQL رو Inject می کنه

vorojax
15-04-2006, 11:09
راست ميگه بابا وقط يه باگو
(اونم قديمي شده چون اين برنامه پولي بود اولش ولي حالا...)