PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد باتری لپ تاپ

po_2009
23-12-2009, 08:47
دوستان سلام
سوالی راجع به باتری لپ تاپ داشتم
وقتی که امکان استفاده از برق هست و لپ تاپ به برق وصل باشه اگه
شارژ باتری هم کامل باشه آیا باید باتری رو از سرجاش خارج کنم وبا لپ تاپ کار کنم
واگه باتری مثلا تا50%شارژ داشته باشه و بخوام از برق استفاده کنم
اونوقت چی؟باتری رو باید از سر جاش خارج کنم و کارمو انجام بدم؟
یه سوال کلی چون من معمولا در محل کارم وخونه ار لپ تاپ استفاده میکنم
و همیشه برق در دسترس دارم
چطور از باتری استفاده کنم تا مشکلی پیدا نکنه
شارژ کامل کنم از سر جاش در بیارم و هر وقت که لازم شد استفاده کنم؟یا چی؟
ضمنا وقتی باتری در حال شارژ هست اگه با لپ تاپ کار کنم ممکنه توباتری مشکلی ایجاد بشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

roozbeh1369
23-12-2009, 11:57
زمانی که باتری کاملا شارژ بشه اونوقت شارژ باتری قطع میشه و سیستم مستقیم از برق استفاده میکنه نه باتری
در ضمن هیچ وقت سیستم رو بدون باتری به برق وصل نکن پون با یک نوسان برق اگر باتری نباشه به جای باتری سیستم آسیب میبینه
در لپ تاپ دل و سونی میشه تنظیم کرد که زمانی باتری شروع به شارژ کنه

enemy_sniper
28-12-2009, 03:09
سلام.لب تاب دل 152 مشکل با باطری اینه که تو ویستا و اکس پی مشکل نداره ولی تو 7 پیغام میده
consider replacing your battery
از لحاظ کارایی مشکلی نداره ولی وقتی باطری تو شارژه یا رو باطری میباشد کنار آیکون باطری ضربدر خورده است.
لطفا مرا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

msg.wizard
19-01-2010, 08:14
سلام.لب تاب دل 152 مشکل با باطری اینه که تو ویستا و اکس پی مشکل نداره ولی تو 7 پیغام میده
consider replacing your battery
از لحاظ کارایی مشکلی نداره ولی وقتی باطری تو شارژه یا رو باطری میباشد کنار آیکون باطری ضربدر خورده است.
لطفا مرا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
منم این مشکل رو دو سه روزه پیدا کردم باطری من دو ساله داره کار میکنه الان هم تو ویندوز7 50 دقیقه شارژ رو نگه میداره ولی پیغام تعویض میده و روی باطری هم یک علامت ضربدر قرمز خورده.

H@mid-Vista
19-01-2010, 19:21
یك بار بگذارید باطری تا حد 10 درصد شارژ با قیمانده كار كنه
و بعد مجددا شارژ كنید
مشكل حل میشه

dpaniz
19-01-2010, 23:21
سلام
من تازه چند روزه به یه مشکل برخوردم که وقتی باطری به لپ تاپم وصله سیتم بالا نمی آد اما وقتی باطری رو در می یارم و مستقیم به برق می زنم سیستم بالا می یاد . لطفا راهنماییم کنید مشکل از کجاست در ضمن لپ تاپم هم hp یه
مرسی

r_22009
20-01-2010, 16:50
سلام
من تازه چند روزه به یه مشکل برخوردم که وقتی باطری به لپ تاپم وصله سیتم بالا نمی آد اما وقتی باطری رو در می یارم و مستقیم به برق می زنم سیستم بالا می یاد . لطفا راهنماییم کنید مشکل از کجاست در ضمن لپ تاپم هم hp یه
مرسی
من یه مشکل شبیه به اینو داشتم اما مال من با باطری وقتی می رفتم تو ویندوز سیستم خاموش می شد. پیشنهاد می کنم یه دور ریکاوری بزن احتمالا حل می شه(اگه مشکلت مثل مشکل منه)

motaham
26-02-2010, 09:39
سلام دوستان
من تازگی یه لپ تاپ دل 1555 گرفتم از همه چیزش رازی هستم به جز باتری

تا میای بجنبی تموم میشه :31:
میخوام ببینم که تنظیمی داره برای استفاده توی برق ؟
ممنون

H@mid-Vista
27-02-2010, 23:16
خوب با برق کار کن مشکلی نداره که!!!
باطری هم اگه نور مانیتور رو کم کنی و روی پروفایل بالانس باشی حدود ۲ ساعتی کار میده

amina4u
28-02-2010, 09:12
سلام دوست عزیز. من یه 1564 خریدم. خودش یه امکاناتی جالبی داره واسه باتری. مثلا وقتی می زنی با برق کار می کنی وقتی کامل شد دیگه لازم نیست از برق دربیاری، یه دکمه ای داره که با اون شارژ رو disable می کنه. من که راحتم. نمی دونم لب تاب تو این امکانو داره یا نه

kiuq
28-02-2010, 09:46
سلام دوست عزیز. من یه 1564 خریدم. خودش یه امکاناتی جالبی داره واسه باتری. مثلا وقتی می زنی با برق کار می کنی وقتی کامل شد دیگه لازم نیست از برق دربیاری، یه دکمه ای داره که با اون شارژ رو disable می کنه. من که راحتم. نمی دونم لب تاب تو این امکانو داره یا نه

دوست من اکثر ل=تا=ها همینطورین

r_22009
28-02-2010, 16:24
دوست من تموم لپتاپ های جدید به طور توماتیک این قابلیتو دارن

nader_233
01-03-2010, 16:41
لپ تاپ من soni fw هست من با برق که کار میکنم باطری رو در نمیارم ولی الان از قدزت نگهداری شارر اون کم شده

:41: