PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه بلدها کمک کنند

sorena_hi
22-12-2009, 20:47
چند مشکل در سون دارم
1- وقتی در ایکس پی از منوی استارت گزینه مای پروگرم رو انتخاب میکردیم بدون واسطه گزینه اصلی فایل اجرای برنامه ها معلوم بود ولی در سون اینطور نیست و یه واسطه میخوره و گاهی اسم فایل اجرای برنامه با فایل مادر فرق میکنه و گیج کننده است و یه راست سراغ خود برنامه نمیره راهی هست که مثل ایکس پی شه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- در ایکس پی یه بار که یوزر و پسورد وارد میکردیم و سیو میکردیم دفعات بعدی نمی پرسید ولی سون اینطور نیست چه کنیم ضمنا سرعت اینترنتم نشون نمیده.

3- قبلا از سیستم ریستور یه پوینت از ویندوزم گرفتم ولی الان برای دومین بار که میخوام با تنظیمات جدید ویندوزم با سیستم ریستور یه پوینت بگیرم این پیغامو میده چرا در ایکس پی محدودیت نبود؟ و این پیغام چی میگه

4- برای دیدن کارتونهایی که زیرنویس دارند و باید فایل ترجمه رو جدا بریزی توی کی ام پلیر مجبور شدم دیفالت اول رو در قسمت زبان روی فارسی بذارم و الان دایم باید فارسی رو به دکمه انگلیسی تغییر بدم چون بیشتر کارم با دکمه انگلیسی هستش با آلت شیفت و اون موقع که انگلیسی پیش فرض بود فونتها اجق و جق دیده میشد راه بهتری هسیت؟

5-- مشکل دیگرم اینه که در ایکس پی وقتی ctrl+ alt+ del رو میزدیم مستقیم میرفتیم توی task manager ولی الان وارد یه صفحه آبی با پنج گزینه میشویم که آخریش task manager هستش و یه واسطه خورده راه مستقیم وجود داره؟

6-فکر کنم اشتباهی زدم و برنامه مدیا پلیر خود ویندوز سون رو با عنوان زون پلیر حذف کردم حالا با هربار بالا آمدن ویندوز این پیغامو میده چه کنم از دست این پیام خلاص شم؟ و اینکه اون برنامه رو چطوری دوباره نصب کنم؟

join me
23-12-2009, 13:14
سلام
جواب سوال 1 هنوز چیزی در این مورد ندیدم
جواب دوم از تصویر و مسیر هایی که گذاشتم استفاده کن مشکلت حل میشه

جواب 3 شما فکر کنم ریستور برای یک ماه برنامه ریزی شده چون خودم هم یک ریستور ساخته بودم ولی مثل شما پیغام خطا گرفتم

جواب 4 نمیدونم
جواب 5 بله اون صفحه تسک منجر جدیده که برای 7 درست شده اگر میخوای مستقیما وارد تسک منجر بشی روی تسک بار کلیک راست کن و گزینه تسک منجر رو انتخاب کن

ostadonline
23-12-2009, 14:13
سلام.
شرمنده ولی فقط جواب سوال آخر رو میدونم: (علاوه بر روش join me عزیز) میتونی به جای alt + ctrl + del از دکمه های زیر استفاده کنی. (البته یه کم بد دسته)
ctrl + shift + Esc

cdp
28-12-2009, 21:53
چند مشکل در سون دارم
1- وقتی در ایکس پی از منوی استارت گزینه مای پروگرم رو انتخاب میکردیم بدون واسطه گزینه اصلی فایل اجرای برنامه ها معلوم بود ولی در سون اینطور نیست و یه واسطه میخوره و گاهی اسم فایل اجرای برنامه با فایل مادر فرق میکنه و گیج کننده است و یه راست سراغ خود برنامه نمیره راهی هست که مثل ایکس پی شه؟

2- در ایکس پی یه بار که یوزر و پسورد وارد میکردیم و سیو میکردیم دفعات بعدی نمی پرسید ولی سون اینطور نیست چه کنیم ضمنا سرعت اینترنتم نشون نمیده.

3- قبلا از سیستم ریستور یه پوینت از ویندوزم گرفتم ولی الان برای دومین بار که میخوام با تنظیمات جدید ویندوزم با سیستم ریستور یه پوینت بگیرم این پیغامو میده چرا در ایکس پی محدودیت نبود؟ و این پیغام چی میگه

4- برای دیدن کارتونهایی که زیرنویس دارند و باید فایل ترجمه رو جدا بریزی توی کی ام پلیر مجبور شدم دیفالت اول رو در قسمت زبان روی فارسی بذارم و الان دایم باید فارسی رو به دکمه انگلیسی تغییر بدم چون بیشتر کارم با دکمه انگلیسی هستش با آلت شیفت و اون موقع که انگلیسی پیش فرض بود فونتها اجق و جق دیده میشد راه بهتری هسیت؟

5-- مشکل دیگرم اینه که در ایکس پی وقتی ctrl+ alt+ del رو میزدیم مستقیم میرفتیم توی task manager ولی الان وارد یه صفحه آبی با پنج گزینه میشویم که آخریش task manager هستش و یه واسطه خورده راه مستقیم وجود داره؟

سلام بازم میگم برو عکس ها تو جای دیگه ای آپ کن....:13:(-------------)

در مورد یه نکته مهم که توی سوالاتون بود عرض کنم خدمتتون که:

دوست عزیز شما ویندوز 7 نصب کردید واگه می خواید از این به بعد با اون کار کنید باید بیشتر چیزایی که توی ویندوز xp بوده رو فراموش کنید...چون شما توی این سوالاتتون همش می خواید ویندوز7 خودتون رو مثل ویندوز xp کنید واین امکان پذیر نیست....:10:

جواب سوالات :1 و3و5

1) این مورد دقیقاً شبیه به xp هست فقط برنامه ها رو تقسیم بندی کرده ودر داخل پوشه هایی جدا گانه گذاشته که در .. همین!

برای راحتی کار، میتونید فقط چند حرف اسم برنامه یا حتی تنظیمات control panelرو در داخل search استارت تایپ کنید تا براحتی مورد جستجو قرار بگیره...این سرچ بیشتر فرمان های RUN هم اجرا میکنه ( مثلا تایپ کنید regedit رجیستری باز میشه ، تایپ کنید cmd و...)

3) محدودیت نداره !!! این پیغام میگه که شما باید برید در قسمت system protectionبرای ساختن restore point اقدام کنید .... به طریق ریز عمل کنید:
برید توی این آدرس Control Panel\System and Security\System بعد از سمت چپ گزینه system protection را انتخاب کنید...روی Create کلیک کنید..بعد اسمی براش انتخاب کنید...همین!

5)در مورد این سوال هم بالا جوابشو دادم(توی نکته):::..

موفق باشی...

sorena_hi
02-01-2010, 21:31
برای مشکل شماره 2 , join me راه حلی گفت که بارها امتحان کردم ولی جواب نداده شما نمیدونید چه کار میشه کرد ضمنا برای آپلود عکس اگه از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کنم همه میتونند عکسها رو ببینند یا از همین tiny picاستفاده کنم؟

join me
02-01-2010, 22:37
برای مشکل شماره 2 , join me راه حلی گفت که بارها امتحان کردم ولی جواب نداده شما نمیدونید چه کار میشه کرد ضمنا برای آپلود عکس اگه از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کنم همه میتونند عکسها رو ببینند یا از همین tiny picاستفاده کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:5:

sorena_hi
03-01-2010, 23:05
لطف کنید جواب سوال منو بدین؟