PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کی سینمای خانگی پایونیر داره بیاد تو

ata_webmaker
22-12-2009, 18:52
سلام
من مدتی بود سینمای خانگی سونی داشتم و چون صداش بد بود آنرا فروختم و یک سینمای خانگی پایونیر مدل htz-282 گرفتم صداش واقعا عالیه ولی نمی دونم چرا تصویرش اصلا خوب نیست با این که میدونید پایونیر واقعا تو صدا و تصویر عالیه ولی نمودونم چرا جنگی به دل نمیزنه که هیچی اصلا خوب نیست
روی 1080 پروگستیو یعنی فوا اچ دی می گزارم ولی اصلا خوب نیست فقط 480 اینترسیو بهتره نسبت به اونا
من قبلا با اون سونی وقتی روی فول اچ دی می گزاشتم تصویر اونقدر کیفیتش می رفت بالا که انگار واقعا تصویرت اورجینال فول اچ دی بود ولی در مورد این اینطوری نیست
من اینو روی فول اچ دی یا کلا از 480 اینترکسیو بالاتر میزارم تصویر یکجوری خط های افقی روش میوفته انگار اینه های ریزی باشه نمی تونم دقیق براتون تشبیه کنم
به نمایندگیش گفتم میگه غیر ممکنه اگر تنظیماتش فلان بهمان کردی بازم خوب نبود برام تیپاکس کن ولی خوب یک خورده سخته تی پاکس کنم چون بلاخره من شهرستانم
حالا شما عزیزانی که سینمای خانگی پایونیر یا دی وی دی پلیرشو دارین ماله شما چطوریه
اگر خوبه در چه حد خوبه
اگر هم بده لطفا تشیه کنید
در زیر تفاوت میانی سونی و پایونیر رو نشون میدم البته تصویر پایونیر که اون دومیه هست در اون حد هم نیست
چون ابزار میکس و مونتاژم در همین بود اینطوری شده و در کل کمی کمتر از اون ولی شبیه اون میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]