PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ► تصویر زیبایی که در پروفایل کاربری دیده‌ام و دوست دارم دیگران نیز آنرا ببینند ◄ ( قوانین در پست اول حتما خوانده شود)

Ahmad
22-12-2009, 15:50
سلام

حتما شده خواسته یا ناخواسته رفتین تو پروفایل یه کاربر و اونجا عکسی ، تصویری ، نقاشی‌ای دیدین که از اون عکس یا تصویر یا نقاشی خیلی خوشتون اومده و بعد می‌بینین که دیر یا زود اون تصویر میره صفحه 2 پروفایل اون کاربر و کم کم فراموش میشه. تازه مگه چند نفر میرن تو پروفایل اون کاربر تا اون عکس رو ببینن.
با خودتون میگین باید کاری کنم تا اون عکس جلوی چشم باشه و همه بیان و ببینن.

تصمیم میگیرین اون رو تو پروفایل خودتون بذارین. ولی سریع متوجه میشین که این هم همون شد و چاره کار نیست.

اینه که یکبار دیگه دچار عذاب وجدان شدیدی میشین و با خودتون میگین ای کاش جایی وجود می‌داشت تا میتونستیم این تصاویر رو اونجا و برای همه داشته باشیم.
اما من باز اومدم اینجا تا به همگی شما بگم که نگران نباشید.
آرزوی شما یکبار دیگه به حقیقت پیوست.

اینجا همان جایی است که دی شما با چراغ گشتید گرد شهر کز بودن عکس تنها در پروفایلها ملولم و جایی بهترم آرزوست.

:27:
................

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا خودتون رو کنترل کنید.
تا اینجا رو که خوندین، بقیه‌اش رو هم بخونین تا با رعایت قوانین این تاپیک یکبار دیگه مسیر درستی رو با هم طی کنیم.

اما قوانین:

1- حتما تصویری رو که میخواین اینجا بزارین از پروفایل کاربری اونهم غیر از پیغامی که خودتون گذاشتین و حاوی عکسه انتخاب کرده باشین.

2- تنها از یک تصویر در هر پست استفاده بشه.

3- تصویری رو که میذارین حتما مشخصات زیر رو به دنبالش بنویسید :

نام پروفایل کاربری که اون تصویر رو ازش برداشتین
نام کسی که اون تصویر رو در پروفایل اون کاربر گذاشته
تاریخ ارسال پیغامی که در پروفایل کاربره و حاوی اون تصویره.

4- اگر از تصویر پستی خوشمون اومد میتونیم از اون پست تشکر کنیم. و اجازه بدیم تاپیک فقط با پستهایی حاوی تصویر ادامه پیدا کنه.

ممنون
:46:

ضمنا سکوت علامت رضاست :27:

Ahmad
22-12-2009, 15:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از پروفایل : Morteza4SN
ارسال شده توسط : Morteza4SN
تاریخ ارسال پیغام : 2009-09-12

hossein blak
12-02-2015, 23:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]