PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری لپ تاپم نمیاد بالا!

mehrshad taheri
22-12-2009, 13:33
با سلام
دوستان من یکی از dvd9gb ریکاوری لپ تاپم خش افتاده بود بعد نمیدونستم گذاشتمش تو درایو دستگاه شروع کرد به نصب دوباره ویندوز بعد dvd 2 رو که گذاشتم همون که خش داره ارور داد نصب نشد بعد خواستم از سر شروع کنم یه ارور میده همون اول کار چیکار کنم!

لپ تاپ fw46gj/b هست
اینم عکس ارور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا یه سوال دیگه!
ویندوز لپ تاپ من هوم پریمون هست حالا من یه ویندوز هوم پریمون سرویس پک 2 دیگه نصب کنم تو درایو cبا سریال خودم اورژینال میشه؟میشه همین جوری مثل بار اولی که از لپ تاپم ریکاوری گرفتم بعد نصب درایور های سخت افزار ازش ریکاوری بگیرم؟!

خیلی ممنون

H@mid-Vista
22-12-2009, 14:32
شما روی درایو سی كار خاصی كردین؟
معمولا ریكاوری وایو یك درایو مخفی هست و نمیشه دستكاریش كرد بر خلاف دل
اما اگه درایو سی رو دستكاری كرده باشین لود نخواهد شد
اگه جواب نگرفتی اینجا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pami
22-12-2009, 16:17
مهرشاد جان اين چيزي كه من ميبينم بيشتر به مشكل درايو C ميخوره تا ديسك ريكاوري
شما قبل از اجرا كردن ريكاوري يك بار با برنامه درايو C رو فرمت كن ببين درست ميشه يا نه
اگه سايز درايو C رو تغيير دادي به همون حالت اول برگردون

mehrshad taheri
22-12-2009, 16:44
اوایل موقع پارتیشن بندی درایو مخفی رو دیده بودم ولی تا به حال بهش دست نزدم

نه دستکاری نکردم وقتی درایو نتونست dvd دوم روکامل بخونه ارور داد بعد سیستم ریست شد امد تو همین بخش ریکاوری امدم دوباره از نو شروع کنم دیدم نمیشه همین ارور رو میده درایو c رو با همون برنامه ریکاوری ریپیر کردم بازم نشد!
پیش خودم گفتم شاید اطلاعات رو نصفه نیمه ریخته از نو شروع نمیکنه یه dvd ویستا دارم گذاشتم تو دستگاه رفتم تو قسمت پارتیشن بندی درایو c رو فرمت کردم دوباره از نو تست کردم بازم نشد!:18:
رفیق گلم با برنامه فرقی میکنه؟من با ویندوز فرمتش کردم؟

خودم الان این تو ذهنمه که ویندوز 7 ورژن 64 بیت بریزم!ریکاوری رو از اونجا شروع کنم!

mehrshad taheri
22-12-2009, 17:03
الان که دارم ویندوز سون 64 بیت روی یه درایو دیگه نصب میکنم درایو ریکاوری رو میبینم حدود 14 گیگ هست که 842 میگش خالیه

mehrshad taheri
22-12-2009, 17:46
دوستان مشکل مشخص شد!
ویندوز 7 رو که نصب کردم دیدم درایو ویندوز ویستام رو نمیشناسه!!!
حالا چیکار کنم؟
خودم میخواستم دوباره با ویندوز بیارمش بالا ولی این بار درایو ویندوز ویستا رو دلیت کنم بعد از نو بسازمش! کارم درسته؟!

Pami
22-12-2009, 18:08
شما درايورهات و برنامه هاي VAIO رو كامل مخصوص 7 داري ؟‌ اگه داري يا ميتوني دانلود كني به نظر من ارتقا بده به 7
اينجور كه ميگي DVD Part 2 خراب شده و نميتونه ريكاوري كنه
پس قيد ريكاوريت رو بزن و يه 7 كامل بريز

mehrshad taheri
22-12-2009, 19:35
شما درايورهات و برنامه هاي VAIO رو كامل مخصوص 7 داري ؟‌ اگه داري يا ميتوني دانلود كني به نظر من ارتقا بده به 7
اينجور كه ميگي DVD Part 2 خراب شده و نميتونه ريكاوري كنه
پس قيد ريكاوريت رو بزن و يه 7 كامل بريز
خوب رفیق گلم ویندوز ارژینالم چی میشه؟
الان چیکار کنم؟
پارتیشن ریکاوری رو پاک کنم؟
سیستم رو تک ویندوزه کنم؟اونم ویندوز 7!؟

منظورت از ارتقاء چیه؟
سریال من به ویندوز 7 64 بیت نمیخوره که!خود لپ تاپ هم قابلیت ابگرید نداره گرچه تو ایران فکر کنم اصلا نشه!:2:

سریال ویندوز من به ویندوز ویستا هوم پریمون 64 بیت البته سرویس پک 2 میخوره؟یا فقط سرویس پک 1؟
یا این کارو میتونم بکنم بعد ریکاوری ازش بگیرم مثل ویندوز خودش بشه!

یا کلا قید ویندوز ارژینالو بزنم یه 7 32 بیت نصب کنم بدی 7 اینه که چند تا نرم افزار من روش نصب نمیشه هنوز هم سرویس پک 1 نیومده
برای ویندوز 7 هم میتونم درایو ریکاوری بسازم البته اکتیوش بکنم بعد ازش ریکاوری بگیرم یا نه اکتیو نکرده!

خلاصه حسابی گیج شدم:13:

Pami
22-12-2009, 20:41
منظور من اين بود كه قيد ويستا و ريكاوري رو بزن ( در صورتي كه برنامه هاي 7 رو كامل داري + درايورها ) و يك Windows 7 64bit Ultimate نصب كن ، مطمئن باش نسبت به ويستا براي لپ تاپ شما خيلي بهتر جواب ميده

شما سريال ويستا رو نميتوني براي 7 استفاده كني

با اين تفاسير كه گفتي من بعيد ميدونم Recovery DVD تو كار كنه تا برگردي به ويستا

mehrshad taheri
22-12-2009, 21:03
منظور من اين بود كه قيد ويستا و ريكاوري رو بزن ( در صورتي كه برنامه هاي 7 رو كامل داري + درايورها ) و يك Windows 7 64bit Ultimate نصب كن ، مطمئن باش نسبت به ويستا براي لپ تاپ شما خيلي بهتر جواب ميده

شما سريال ويستا رو نميتوني براي 7 استفاده كني

با اين تفاسير كه گفتي من بعيد ميدونم Recovery DVD تو كار كنه تا برگردي به ويستا
از نظر درایور نباید مشکلی باشه!
اینجا رو ببین!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید همش باشه!
32 بیت یا 64 بیت؟چون یکی دو تا از بازی هام روی ویستا 64 بیتم نصب نمیشد!برای همین روی ویندوز 7 32 بیتم میریختم!حالا نمیدونم 64 بیت اون مثل 64 بیت 7 میمونه یا نه!:20:

راستی دو تا سوال دیگه هم موند:19:
1-این سریال زیر لپ تاپ من روی ویستا 64 بیت هوم پریمون جواب میده؟با هر سرویس پکی یا نه فقط سرویس پک 1 مثل خودش!
2-میتونم از ویندوز 7 یا ویستا با این برنامه ای که حمید معرفی کرد ریکاوری بگیرم که هر دفعه کلی نرم افزار نصب نکنم!

خیلی ممنونم کلی اذیت شدی

H@mid-Vista
22-12-2009, 23:13
سریال ویستا شما برای همون ورژن و با هر سرویس پكی جواب میده
بله با روشی كه من گفتم می تونی ویندوز و همه برنامه ها رو یك جا ایمیج كنی
من خودم همین كار رو كردم