PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیک راست در سون

sorena_hi
22-12-2009, 12:12
مشکل من در سون این است که وقتی برخی سیدی ها یا دیویدی ها رو میزارم داخل دستگاه و میخوام به صورت آتوران اجرا نشه و کلیک راست میکنم و میخوام گزینه openرو بزنم که محتویات سی دی رو ببینم پیغام زیر رو میده و منوی کلیک راست باز نمیشه در حالی که همون سیدی در ایکس پی open میشه با کلیک راست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

winstonultra
22-12-2009, 12:26
دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم مخصوصا با اتوران cd مادربرد که در ویندوز 7 همین ارور رو میده...

مشکل از اتوران cd هست که برای ویندوز 7 طراحی نشده...

join me
22-12-2009, 13:53
مشکل من در سون این است که وقتی برخی سیدی ها یا دیویدی ها رو میزارم داخل دستگاه و میخوام به صورت آتوران اجرا نشه و کلیک راست میکنم و میخوام گزینه openرو بزنم که محتویات سی دی رو ببینم پیغام زیر رو میده و منوی کلیک راست باز نمیشه در حالی که همون سیدی در ایکس پی open میشه با کلیک راست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز لازم نیست این همه پست بزنی / مدیر محترم لطفا این پست رو بعلت تکرار حذف نمایید

kkain-blood
22-12-2009, 17:13

روی فایل autorun cd کلیک راست کن برو به propertise بعد از tab compability ویندوز xp رو انتخاب کن مشکلت حل میشه!