PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لامپ زنون

Terova
22-12-2009, 01:42
سلام دوستان

خواستم اگر میشه یکم در مورد این لامپ های زنون توضیح بدین و مدلهاش هم با قیمت بگین..

اگر راهنمایی برای خرید یا نصب اون هم مد نظرتون هست دریغ نکنید.

-----

اگر بخوایم روی چراغ های مه شکن سمند از این نوع لامپ ها نصب کنیم چی میشه کرد.؟

D r i v e r
22-12-2009, 01:58
سلام دوستان

خواستم اگر میشه یکم در مورد این لامپ های زنون توضیح بدین و مدلهاش هم با قیمت بگین..

اگر راهنمایی برای خرید یا نصب اون هم مد نظرتون هست دریغ نکنید.

-----

اگر بخوایم روی چراغ های مه شکن سمند از این نوع لامپ ها نصب کنیم چی میشه کرد.؟

سلام امین عزیز
اگه میخوای زنون بندازی پیشنهاد من یا زیمنس نسل 2 هست و یا HID GOLD که حدود 160 تومن قیمت دارن
که شمال ترانس و لامپ و سیم کشی و ... میشه
نصبش هم که باید بدی برات انجام بدن
روی چراغ مه شکن هم با توجه به نوع لامپی که میخوره میتونی براش از لامپ های زنون استفاده کنی فکر میکنم برای کاسه چراغ ها H3 هست و برای مه شکن ها H1 (اگه اشتباه نکنم)
:46:

Terova
22-12-2009, 14:29
سلام امین عزیز
اگه میخوای زنون بندازی پیشنهاد من یا زیمنس نسل 2 هست و یا HID GOLD که حدود 160 تومن قیمت دارن
که شمال ترانس و لامپ و سیم کشی و ... میشه
نصبش هم که باید بدی برات انجام بدن
روی چراغ مه شکن هم با توجه به نوع لامپی که میخوره میتونی براش از لامپ های زنون استفاده کنی فکر میکنم برای کاسه چراغ ها H3 هست و برای مه شکن ها H1 (اگه اشتباه نکنم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

160 تومن خیلی زیاد نیست..!!! لامپ خودش 5 تومنه..!!!

2299
22-12-2009, 14:37
160 تومن خیلی زیاد نیست..!!! لامپ خودش 5 تومنه..!!!

دوست عزیز این که امیر معرفی کرد نسل 2 و از مارکای معروفه شما میتونی از این چینیها با 60 تومن بگیری ولی اینا چند تا خوبی داره 1 خوب اول از همه گارانتی داره 2 نصل 2 هست که تو تصادف و این چیزا خطر ساز نیست و...
لامپ زنون هم فقط اون خود لامپ نیست که شما میگی 5 تومن چند تا چیز دیگه هم داره
البته با حدودد 100 120 مارکای نسبتا خوب میتونی بخری :دی
آها راستی نصب کردی منو هم خبر کن و لطفا چند تا عکس هم بگیر
فکر کنم
شما 2 یا 3 دست زنون نیاز دارید:18: 1 مه شکن 2 نور پایین 3 نور بالا :21: نور بالا و پایین سمند از هم جداست نمیشه از اون دو کنتاک ها استفاده کرد البته فکر کنم:11:

Terova
22-12-2009, 15:43
دوست عزیز این که امیر معرفی کرد نسل 2 و از مارکای معروفه شما میتونی از این چینیها با 60 تومن بگیری ولی اینا چند تا خوبی داره 1 خوب اول از همه گارانتی داره 2 نصل 2 هست که تو تصادف و این چیزا خطر ساز نیست و...
لامپ زنون هم فقط اون خود لامپ نیست که شما میگی 5 تومن چند تا چیز دیگه هم داره
البته با حدودد 100 120 مارکای نسبتا خوب میتونی بخری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها راستی نصب کردی منو هم خبر کن و لطفا چند تا عکس هم بگیر
فکر کنم
شما 2 یا 3 دست زنون نیاز دارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 مه شکن 2 نور پایین 3 نور بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نور بالا و پایین سمند از هم جداست نمیشه از اون دو کنتاک ها استفاده کرد البته فکر کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر کردم با 40 - 50 تومن میشه درستش کرد... 100 تومن به بالا خیلی ستمه

ما چیزی شبه زنون نداریم که نورش خیلی از این معمولی ها زیاد تر باشه؟

mm00
22-12-2009, 16:16
برای مه شکن osram nightbreaker خوبه فکر کنم جفتی 7 8 تومانه.

Terova
22-12-2009, 17:14
بهتر سراغ نداری (نورش سفید باشه)

mm00
22-12-2009, 17:25
بهتر سراغ نداری (نورش سفید باشه)

اگر زیبایی میخوای از این طرح زنون ها ریخته ابی صورتی سفید و ... نورش ولی کمه و برای سیست برقی ماشین فکر نکنم مناسب باشه ...
اگر نور میخوای از همین osram ها بگیر میتونی بری نمایندگی اسرام ببینی سفید چه نوعی داره ..ولی به نظر من همین nightbreaker خوبه ..
من خودم یک جفت از این سفید یخی ها دارم میخوام همین osram بزارم و اونارو در بیارم
این سفید یخی هارو جفتی 10 خریدم ولی نورش کمه! (فقط زیبایی داره)

Terova
22-12-2009, 17:44
اگر زیبایی میخوای از این طرح زنون ها ریخته ابی صورتی سفید و ... نورش ولی کمه و برای سیست برقی ماشین فکر نکنم مناسب باشه ...
اگر نور میخوای از همین osram ها بگیر میتونی بری نمایندگی اسرام ببینی سفید چه نوعی داره ..ولی به نظر من همین nightbreaker خوبه ..
من خودم یک جفت از این سفید یخی ها دارم میخوام همین osram بزارم و اونارو در بیارم
این سفید یخی هارو جفتی 10 خریدم ولی نورش کمه! (فقط زیبایی داره)

نور میخوام..! زیبایی سرم و بخوره.

یک سمندی دیشب دیدم خیلی نورش زیاد بود زنون نبود ولی نورش زیاد و سفید بود.

D r i v e r
22-12-2009, 18:25
برای مه شکن osram nightbreaker خوبه فکر کنم جفتی 7 8 تومانه.
فکر میکنم جفتی 27 - 8 تومن باشه :18:

نور میخوام..! زیبایی سرم و بخوره.

یک سمندی دیشب دیدم خیلی نورش زیاد بود زنون نبود ولی نورش زیاد و سفید بود.
اگه زنون نبوده حتما همین اسرام نایت بریکر بوده
حالا از کجا مطمئنی زنون نبود؟

Terova
22-12-2009, 21:54
سمند چراغ بزرگش سه تا چراغ میخوره. که یکیش فندوقی هست برای این لامپ چه گزینه های هست؟

من میخوام چراغ فندوقی رو با مه شکن روشن کنم ولی مشکل اینجاست که اون فندوقی اصلا نور نداره و مه شکن هم جواب گو نیست.

اگه زنون نبوده حتما همین اسرام نایت بریکر بوده
حالا از کجا مطمئنی زنون نبود؟

خنگ که نیستم زنون خیلی نورش بیشتره

mm00
22-12-2009, 22:17
البته اشتباه گفتم یک لحظه با لامپ چراغ اشتباه گرفتم پروژکتور السیزن خوبه
امیر من خودم هنوز پروژکتور و لامپ های اسرام رو نخریدم و این قیمت رو از روی tt گفتم

یه جفت نایت برکر برای نور پایین به قیمت 19 تومن
یه جفت کول بلو برای نور بالا به قیمت 12 تومن
یه جفت آل سیزن سوپر 30 درصد برای پروژکتور به قیمت 7 تومن

Terova
22-12-2009, 22:36
چی شد..؟ میشه بیشتر توضیح بدین این قیمت چرا رفت بالا..؟

D r i v e r
22-12-2009, 22:39
چی شد..؟ میشه بیشتر توضیح بدین این قیمت چرا رفت بالا..؟
قیمت چی رفت بالا؟

خنگ که نیستم زنون خیلی نورش بیشتره
بعضی از مدل های چینی هم هستن که نورشون از نور فابریک بیشتره و از زنون های اصلی بازار کمتره
یه مشکل که دارن اینه که گرمای زیادی ایجاد میکنن و برق زیادی هم مصرف میکنن و زود به زود هم میسوزن :46:

spc_dll
20-01-2010, 00:00
من نزدیک 1 سال هستش hid gold انداختم و واقعا ازش رازیم اما یه مشکلی که دارن اینه که کابلشون بعد یه مدت توی هوای سرد خشک میشه و امکان داره از داخل قطع بشن اما در کل کارش عالیه