PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شاتل >>> قابل توجه کاربراني که از شرکت شاتل سرويس دارند <<< شاتل

internet
21-12-2009, 13:16
سلام
امروز من تماس گرفتم با شاتل در مورد قيمت سرويس ها چون اينجا هم نظر سنجي شده و اکثراً روي اکو هستند
حالا از اين بحث ها که بگذريم نکته اصلي اين بود که من گفتم اصلا شما کاري به اکو يا آرت نداشته باشيد فرض کنيد هر دو سرويس يکي هست
يک گيگ در اکو با يک گيگ آرت هيچ فرقي نداره از لحاظ گيگ يعني چه طرف روي سرويس اکو دانلود کنه چه روي سرويس آرت

بحث سر اين بود که قبلا که روي سرويس اکو 2.5 گيگ بود براي يک ماه شما براي خريد يک گيگ بايد 9250 تومان مي داديد که الان هم با اين که شده 3 گيگ باز هم همون قيمت هست اش

پيشنهادم اين بود که شاتل که داره سرويس ART 6 رو با سرعت 384kb/s که مي شه گفت نزديک به همون اکو 512 هست رو با 47GB حجم دانلود در يک ماه مي ده 930,000 ریال روز هاي پنجشنبه و جمعه هم که رايگان هست شب ها هم که يک تا هفت رايگان هست

يعني شاتل داره روي اين سرويس آرت 6 اين اشانتيون رو مي ده= پنجشنبه و چمعه رايگان يعني هر چي شما خواستي مي توني در ماه دانلود کني يعني هشت روز در يک ماه رايگان
47 گيگابايت هم که داره اونجا بهشون مي ده جمعاً 93000 تومن
حالا ما اشانتيون رو مي گيم هيچ يعني اصلا محاسبه نمي کنيم که اگه محاسبه کنيم اين پنجشنبه و جمعه ها حداقلش طرف ده گيگ دانلو مي کنه با سرعت 384 کيلوبايت
تا اين جاي قضيه رو داشته باشيد

حالا شما بيايد اين 47 گيگ سرويس آرت 6 رو تقسيم بر قيمت بکنيد اين عدد به شما مي ده تقريبا مي شه = 2000 تومن

يعني شاتل داره اين سرويس رو مي ده با سرعتي تقريبا نزديک به همون اکو 512 ولي با قيمت هر گيگ 2000 تومن
بعد اين اشانتيون ها رو هم رايگان داره مي ده = پنجشنبه و جمعه رايگان که در يک ماه مي شه 8 روز رايگان

حالا بريم سر اکو 512 که در ماه به شما 3 گيگابايت مي ده و فقط شب تا صبح رايگان هست هر گيگ مي شه تقريبا 6400 تومان
در ضمن پنجشنبه و جمعه هم رايگان به ما نمي ده شاتل

حالا با اين تفاسير قيمت هر گيگ اضافي در سرويس هاي آرت رو 3000 تومن تعيين کرده شاتل ولي در سرويس اکو تعيين کرده 9270 تومان

پيشنهاد من به شاتل گفتم شاتل که انقدر داره تبليغ مي کنه که بيايد روي سرويس آرت با اين که به نظر من اصلا گيگ اضافي همون هست يعني چه آرت باشه چه اکو، چه شما يک گيگ در اکو استفاده کني چه در آرت هر دوش داري يکي هست براي شاتل فرقي نمي کنه بالاخره شما گيگ ات رو داري مصرف مي کني از شاتل و امکانات اون استفاده مي کنيد ديگه درست
بحث ام اين بود که شما بيايد همين گيگ ها رو به اکو بدهيد و ارزونتر محاسبه کنيد گفتم شما بيايد مثلا هر گيگ حجم براي اکو رو مثلا بزاريد 5000 تومن که طرف به جاي خريد يک گيگ مثلا سه گيگ اضافي در ماه بخره
شما که مي خواهيد گيگ ها رو روي آرت با قيمت ارزون و مفت بدهيد پنجشنبه و جمعه رو هم رايگان بدهيد اين کار رو روي سرويس آکو کنيد
تا نظر دوستان چي باشه
مي خواستم اين بحث باب بشه که دوستان هم بالاخره تماس بگيرند و يا پيشنهاد کنند به شاتل اين قضيه رو
ببخشيد که وقتتون رو گرفتم
کريمي از شيراز

MaSoUd555
21-12-2009, 13:44
رو رو برم:31:

128تون که 512 و 2 مگ شده

دوغی نوشابه ای چیزی نمیخوای؟:31:ریحون چی؟

هر وقت شما اندازه سرویس آرت پول دادی میتونی بیاید این حرفارو بزنید

عوضش شما برای 512 ماهی 13 تومن میدی ما اگه بخواهیم بگیریم بالای 100 باید پول بدیم

اگه اینطوری شه به شخصه شاتل رو خراب خواهم کرد:31:با کلنگ میفتم به جونش:31:

internet
21-12-2009, 14:05
رو رو برم:31:

128تون که 512 و 2 مگ شده

دوغی نوشابه ای چیزی نمیخوای؟:31:ریحون چی؟

هر وقت شما اندازه سرویس آرت پول دادی میتونی بیاید این حرفارو بزنید

عوضش شما برای 512 ماهی 13 تومن میدی ما اگه بخواهیم بگیریم بالای 100 باید پول بدیم

اگه اینطوری شه به شخصه شاتل رو خراب خواهم کرد:31:با کلنگ میفتم به جونش:31:

اين بحث بالا مو لاي درزش نمي ره

بحث سر آرت 6 و کلا سرويس هاي آرت هست و اکو 512
در مورد 128 که شده 512 اصلا شاتل قبول نداره اين بحث رو و خوب سفسطه اي بيش نيست حالا شده باشه يا نشده باشه حالا از کجا معلوم که آرت هم نشه يا نشده باشه يا از کجا معلوم که همه اين ها درست نشه و اگه کسي هم داره 128 رو 512 استفاده مي کنه دو روز ديگه نشه 12 kb

در مورد اين که پول کمتر ما مي دهيم ما داريم سه برابر جنابعالي پول مي دهيم

آرت پنجشنبه که رايگان اشانتيون داده شاتل بهشون
جمعه هم که رايگان هست
شب تا صبح هم که رايگان هست

يادم به يه چيزي افتاد يک شرکتي کار مي کرديم يه مدير عاملي داشت يه بار از کار کارگراش ناراحت بود همه رو توي نماز خونه جمع کرد اينطوري گفت:
صبح که بهتون صبحانه مي دهيم ساعت 9 هم که چايي مي دهيم ساعت يازده هم که بهتون شير مي دهيم ظهر هم که بهتون ناهار مي دهيم لي لي به لالاتون هم که مي زاريم فقط کم مونده يکي پيدا بشه زير پاتون هم پاک کنه

شما بحث بالا رو کامل بخون ببين اگه چيزي توش کم و زياد هست بعد در مورد اون نظر بدهيد
شما داريد يک گيگ رو 2 هزار تومن پول مي دهيد بنده دارم يک گيگ رو 6400 تومن پول مي دهم
اگه من هم بخواهم 47 گيگي که روي سرويس آرت بگيرم اگه بخوهم از شاتل يک جا بگيرم در سرويس اکو خريد بالاي بيست گيگ هر گيگ 61,800 ریال هست در نتيجه مي شه 290460 تومان در ضمن هنوز هم آرت پنجشنبه و جمعه رايگان هست و ما نيستيم
قيمت هر يک گيگ در ارت 3000 تومن هست و در اکو 9270 تومن هست البته در اکو هر چي گيگ بالاتر بره ارزونتر مي شه و نهايتا بالاي بيست گيگابايت 6180 تومان هست و از اين مبلغ ارزونتر نيست
حالا در سرويس هاي آرت نمي دونم خريد گيگ به مقدار بالا هزينه اش چنده هر چي باشه همين سه تومن هم مفت هست

MaSoUd555
21-12-2009, 14:22
شما هم اگه زنگ زدی بگو ترافیک رایگان 5شنبه جمعه هارو بردارند سرعت مارو هم مثل شما 512 کنند!!!

100دف بحث کردیم یه ECO128 میتونه میزان دانلود 20 ساعته ی من رو تو 6 ساعت رایگان انجام بده(حالا با اون یه سری که سرویسشون اف سرعت داره کاری ندارم)

یه خرده فکر کنی میبینی من دارم درست میگم

در ضمن اون رو شاتل قبول نداره چون اگه به سازمان تنظیم مقررات گزارش بشه پدرش در میاد!!!

اما من یه نظره دیگه دارم زنگ زدید بگید سفارشی سرویس بدند یعنی هر کی هر چقد خواست ترافیک بخره با همون قیمت 3000 تومن و قیمت سرعت ها هم ثابت باشه مثلا همه ی 512 ها 10000 تومن ترافیک هم جدا فروخته شه

کلا این ECO و آرت رو بردارند خیلی مسخرست

KING_DESIGNER
21-12-2009, 14:40
اینترنت کیلویی مردم رو انداخته جون هم
شاتل همه سرویسهاش کیلوییه
یه چیزی بردارید که به نفعتون باشه :31:

totayma
21-12-2009, 17:53
بابا شاتلم همرو سر كار گذاشته كه اينجوري حساب كتاب كني پيش خوت بعش بگي خوبه...بابا اينا همش حساب كتاب روي كاغذههههههه توي عمل زمين تا اسمون فرق داره...شما امتحان كن ببين ميتوني اصلان توي ماه با اون سرعت 47Gig دانلود كني كه حالا 8 روز ماهش رايگانههه:31:

amirkalak6
21-12-2009, 17:56
شاتل = اشغال

online_amin
21-12-2009, 20:25
شاتل = اشغال

بشمر (بیش باد!)

KING_DESIGNER
21-12-2009, 21:44
اشتباه نکن فقط شاتل نیست
اون بدبخت باید دید چیکار کرده که لو رفته
بقیشون هم همین هستن
همشون هر هشت ها شون(( شرکتهای پپ مجوزدار فقط هشت تا هستند ))

Kaptian Black
21-12-2009, 22:43
شاتل هر چی باشه خیلی بهتر از ISP های دیگست تو ایران ! 512 با حجم 3گیگ میده 13900 بعضی ISP ها هم 1 مگ با حجم 2گیگ میدن 18000 که شبا سرعتش از 128 هم بعضا کم میشه ! لطفا انتقاد درست بکنین نه اینکه ... :2:

maziarb
21-12-2009, 22:47
شاتل و ساير شركتها تقصيري ندارند مشكل از بالاست ،شركت اريه دهنده سهم كمي از وضعيت اينترنت كشور رو داره،سرعت و قيمت و .....اساسي مشكل داره

MaSoUd555
21-12-2009, 22:53
شاتل و ساير شركتها تقصيري ندارند مشكل از بالاست ،شركت اريه دهنده سهم كمي از وضعيت اينترنت كشور رو داره،سرعت و قيمت و .....اساسي مشكل داره

مشکل از پهنای باند گرونیه که در اختیار شرکت ها گذاشته میشه

چون واسط ها اضافه میشه برا همین قیمت میره بالا(اگه توجه کنید مخابرات مستقیم داره سرویس میده خیلی ارزون تره به خاطر نبودن واسطه!!!)

یا باید کل شرکت ها جمع شه یا اینقد باید پهنای باند ارزون باشه که با قیمت مخابرات یکی شه

که یه چیزی ته جیب اونها هم بمونه

KING_DESIGNER
21-12-2009, 23:15
واسطه ؟؟؟ اینم باز با دولته که برخورد کنه و نمیکنه !!
به اینترنت میگن سبدخانوار :2:
قرار شده اینترنت رو بیارن توی سبدخانوار خونواده من نمیفهمم اگه قراره اینم کوپنی بشه بهتره برش دارند
درسته که ارزونتر میشه ولی بابا اینترنته نه روغن 5کیلویی لادن !! لطف کنن و دستهایی که خراب کاری میکنن رو قطع کنن
این پیلتر میلترها رو جمع کنن خسته شدیم بابا
داش مسعود نمیشه نه نمیشه