PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اول از همه

ramin_hood
21-12-2009, 11:41
سلام به همه ی دوستان عزیز !

بنده خیلی خیلی علاقه به ساخت تیزر و موزیک ویدو دارم و خیلی هم خلاقیت و استعداد دارم ( البته اگه تعریف نباشه ) . از بچه های فعال میخواستم بدونم بنده چه چیز هایی رو باید یاد بگیرم و آشنا بشم . البته اینم بگم که من با محیط افتر کمی اشنایی دارم و با پریمیر هم کار کرده ام .... فلش و فتوشاپ و کرل و فرهند رو هم مسلط هستم !

اگه کتاب و سی دی هم معرفی کنین ممنون میشم و بگید که برای ساخت تیزر چه فاکتور هایی رو باید بلد باشیم ! ... خیــــــــــلی ممنون میشم پاسخ بدین.

reza2kn
21-12-2009, 14:29
سلام دوست عزیز
به نظر من به صورت عمده سه فاکتور برای یک کلیپ ساز یا کارگردان خوب بودن نیاز هست:
1-آموزش صحیح و کامل
2-تجربه
3-خلاقیت
که شما خلاقیت رو میگی داری. به نظر من شما همین پک آموزش انگلیسی رو که تو فروشگاه سایت هست بخر ، عالیه.
تقریبا همه چیز رو یاد میده... فقط نیاز داره که تکنیک ها رو یاد بگیری و استفاده کنی و باهم ترکیب کنی و ببینی که چی میشه...
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید:11:

lion_sun
28-12-2009, 17:45
سلام به همه ی دوستان عزیز !

بنده خیلی خیلی علاقه به ساخت تیزر و موزیک ویدو دارم و خیلی هم خلاقیت و استعداد دارم ( البته اگه تعریف نباشه ) . از بچه های فعال میخواستم بدونم بنده چه چیز هایی رو باید یاد بگیرم و آشنا بشم . البته اینم بگم که من با محیط افتر کمی اشنایی دارم و با پریمیر هم کار کرده ام .... فلش و فتوشاپ و کرل و فرهند رو هم مسلط هستم !

اگه کتاب و سی دی هم معرفی کنین ممنون میشم و بگید که برای ساخت تیزر چه فاکتور هایی رو باید بلد باشیم ! ... خیــــــــــلی ممنون میشم پاسخ بدین.

شما برای ساخت یه کلیپ باید اول از همه اصول اصلی فیلم برداری و نورپردازی رو بدونید که خیلی بهتون کمک می کنه.
AF یه نرم افزاره و تو ساخت یه موزیک ویدئو میتونه 30 % کمک کنه
بقیش خلاقیت، علم , تجربه و............

ramin_hood
28-12-2009, 20:57
از لطف دوستان ممنونم ... متوجه هستم اگه مطلبی یا لینکی هست که میتونه به من کمک کنه ..ممنون میشم بفرمایید !

reza2kn
28-12-2009, 22:02
دوست عزیز گفتم که شما اگه میخوای از اول شروع کنی و حسابی یاد بگیری پک موجود تو همین سایت رو بگیر. ( حد اقل پک 2 آموزش افتر انگلیسی چون 2 تا پک با هم گرون میشه یه ذره) میتونی اینجا هم بری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته الان نمیتونی چیزی ببینی چون به لطف شرکت مخابرات فایل های FLV یا به نوعی فلش های Stream و AVI و ... بسته شدن:2:
موفق باشی:11:

lion_sun
29-12-2009, 11:32
عزیز برای ساخت کلیپ فاکتور های زیادی لازمه :
ادیت ، جلوه های ویژه ، نور پردازی ، فیلم برداری ، داستان نویسی ، کاگردانی و...........
شما کدوم رو میخوای من لینک بدم

VideoCopilot شما رو تو جلوه های ویژه یاری میده