PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقاله درباره گیر بکس و دیفرانسیل

shahab47
19-12-2009, 21:43
سلام دوستان
من درباره دیفرانسیل و گیربکس فولکس گل یا ماکسیما باید یه تحقیق 10 صفحه ای پیدا کنم و تا امروز نتونستم کاری از پیش ببرم چون تقریبا تو همیچ سایتی نتونستم درباره دیفرانسیل و گیربکس مطالبی حتی در حد یک خط مفید پیدا کنم .
دوستان اگه کسی مطلبی درباره این موضوعات تو اینترنت سراغ داره آدرسش رو بده تا من ممنونش شم:31:
اگه درباره ماشین های دیگه هم بود ایرادی نداره اما قرار بر این هست که من یکی از این دوتا رو ببرم

rahgozare tanha
19-12-2009, 22:30
سلام دوست عزيز بر حسب اطلاعات بنده گير بكس ماكسيما اتوماتيكه و نحوه كار گيربكسهاي اتو ماتيك هم معمولا يكيه پس شما بايد دنبال نحوه كار گير بكس هاي اتوماتيك باشين اين يه فايل word هست اميدوارم به دردتون بخوره راجع به نحوه كار گير بكسهاي اتوماتيك خودشم 5 صفحه ست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرا 5صفحه ديگه تم :31:ببين اين سايتا به دردت مي خوره :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من تا اين حد تونستم پيدا كنم اميدوارم كمكي كرده باشم موفق باشين .

shahab47
20-12-2009, 06:37
سلام دوست عزیز مطالب بالا خیلی بدردم خورد فقط امیدوارم گیر ندن که چرا برای ماکسیما نیست و غیره
من راجع به دیفرانسیل هم یه چیزی در حد 2 صفحه هم نیاز دارم البته دیفرانسیل ماکسیما که فک نکنم بدون کمک شما حالا حالاها بتونم پیدا کنم

rahgozare tanha
20-12-2009, 14:06
سلام دوست عزيزم خواهش مي كنم من كاري نكردم در مورد گير بكس ماكسيما همون رو بگين كه چون گير بكس ماكسيما اتوماتيكه اينم طرز كار گير بكسهاي اتوماتيكه ديگه . در مورد ديفرانسيل هم ماكسيما از نوع ماشينهاي ديفرانسيل جلو هست سايتايي كه من پيدا كردم توضيحات كلي در مورد ديفرانسيل بودن و راجع به تفاوت ديفرانسيل جلو و عقب چيزي پيدا نكردم البته چون رشته تخصصي بنده كامپيوتره و اطلاعات زيادي راجع به علم مكانيك ندارم شما خودتون به اين سايتا سر بزنين شايد بتونين بر حسب اطلاعاتتون تشخيص بدين تفاوتهاشو
لينك اول يه فايل فلش هست كه كار ديفرانسيل رو نشون مي ده :

اين هم مقالاتي در مورد طرز كار ديفرانسيل هستن :

اينم سايت تخصصي مكانيك خودرو هست علاوه بر مقالات خيلي مطالب مفيد ديگه هم داره كه اميدوارم به دردتون بخوره :

دوست عزيز بضاعت بنده در همين حد بود بازم اگه كمكي از دستم بياد در خدمتم .

shahab47
20-12-2009, 16:04
اما من نیاز به بحث های تخصصی تر درباره دیفرانسیل ماکسیما دارم مثلا نسبت کرانویل و پنیوم چنده و ...
به هر حال ممنون :46: