PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL مرکز توحید . رجائی . هفت تیر . بهشتی

samanrayaneh
19-12-2009, 16:40
اکثر شرکتها پورت خالی در این مراکز ندارند
اما ما پورت خالی داریم
در صورت تمایل تماس بگیرید

سامان رایانه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
info@------------.net
66884102

mehrdad38
20-12-2009, 08:03
با سلام خدمت شما

پيش شماره من 8842 هست مركز مخابراتي شهيد بهشتي. الان ماه هاست كه مركز مخابرات ما به بهونه ي مشكل در مركز ADSL نميده. ميخواستم بدونم هنوز مشكل مركز وجود داره يا نه؟ در صورت اوكي بودن تمايل دارم از شما سرويس بگيرم. با تشكر

samanrayaneh
20-12-2009, 10:43
واقعا مشکل داره
از یک هفته پیش مدارک نمی گیرند .

این هم متن ایمیل ارسالی به ما :
احترامآ به اطلاع می رساند مراکز مخابراتی عاطف- امامت- بهشتی ، به علت مشکلات فنی مدارک نمی پذیرند.

mehrdad38
20-12-2009, 12:01
اما من الان 33 روزه كه با مركز مخابرات بهشتي مرتبا در تماسم كه ببينم كي مشكل مركز حل ميشه تا الان هم حل نشده. مشكل اين مركز از يك هفته پيش نبوده بلكه الان تقريبا نزديك به يك ماه و اندي مشكل داره.

xxa
21-12-2009, 16:30
خب باید منتظر امکانات جدید باشیم میگن وای مکس ایرانسل ارزون تر از ADSL صبر کنید ببنید چی میشه...

samanrayaneh
25-12-2009, 10:54
هر کی مرکز توحید ADSL می خواد زودتر بیاد آخرشه .
------------.net
پورتامون داره تموم میشه .

mehrdad38
25-12-2009, 11:14
آقا مشكل مركز بهشتي حل نشد؟ چرا اينقدر مركز بهشتي ازيت مي كنه؟

samanrayaneh
25-12-2009, 13:41
آقا مشكل مركز بهشتي حل نشد؟ چرا اينقدر مركز بهشتي ازيت مي كنه؟

نه - تازه مرکز فرد اسدی هم به قبلی ها اضافه شد .

mehrdad38
25-12-2009, 19:04
:13::41::41::41::2::2::2:

samanrayaneh
26-12-2009, 13:31
با سلام خدمت شما

پيش شماره من 8842 هست مركز مخابراتي شهيد بهشتي. الان ماه هاست كه مركز مخابرات ما به بهونه ي مشكل در مركز ADSL نميده. ميخواستم بدونم هنوز مشكل مركز وجود داره يا نه؟ در صورت اوكي بودن تمايل دارم از شما سرويس بگيرم. با تشكر

اگه اشتباه نکنم شما (mehrdad38) تو شرکت عصر آنلاين کار می کنید !
درسته ؟

mehrdad38
27-12-2009, 08:57
نه عزيز من براي سرويس ADSL از طريق اين شركت اقدام كرده بودم ولي خوب مركز مخابراتي بهشتي همكاري نكرد و من مجبور به فسخ قرار داد شدم.

mary83
28-12-2009, 08:52
salam
یعنی نمی شه برای این منطقه adsl گرفت؟؟
من می خواسم adsl بگیرم و فرد اسدی هست مرکزمون:13::41::41: باید چی کار کنم؟؟؟:19::13::2::2:
راستی من از کجا بفهمم خططم pcm هست یا نه؟ ا
:11::11:

mehrdad38
29-12-2009, 08:29
salam
یعنی نمی شه برای این منطقه adsl گرفت؟؟
من می خواسم adsl بگیرم و فرد اسدی هست مرکزمون:13::41::41: باید چی کار کنم؟؟؟:19::13::2::2:
راستی من از کجا بفهمم خططم pcm هست یا نه؟ ا
:11::11:

از من ميشنوي برو سراغ وايرلس يا EDSL درسته هزينه اوليش زياده ولي ديگه اعصابت از اينكه هست خورد نمي شه. من هم همين مشكل رو با مركز بهشتي دارم. اينها بهترين گزينه هستن. من كه مي رم وايرلس مي گيرم. اينها ( دولت و مخابرات ) نمي خوان اينترنت فراگير و حوزه اينترنت تو ايران پيشرفت كنه علتش هم معلومه. چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است. موفق باشي

mary83
29-12-2009, 15:58
از من ميشنوي برو سراغ وايرلس يا EDSL درسته هزينه اوليش زياده ولي ديگه اعصابت از اينكه هست خورد نمي شه. من هم همين مشكل رو با مركز بهشتي دارم. اينها بهترين گزينه هستن. من كه مي رم وايرلس مي گيرم. اينها ( دولت و مخابرات ) نمي خوان اينترنت فراگير و حوزه اينترنت تو ايران پيشرفت كنه علتش هم معلومه. چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است. موفق باشي

این ESDL چیه؟
شما از قیمت های wireless و اینا خبر داین ؟ چقد می شه؟؟؟
من الان دارم 60 تومان پول تل می دم واسه همین می خواهم adsl بگیرم

mehrdad38
29-12-2009, 17:54
این ESDL چیه؟
شما از قیمت های wireless و اینا خبر داین ؟ چقد می شه؟؟؟
من الان دارم 60 تومان پول تل می دم واسه همین می خواهم adsl بگیرم

خوب اينطور كه من از صحبت هاي شما متوجه شدم مصرف اينترنت شما بالاست به همين دليل من وايرلس رو به شما پيشنهاد مي كنم. يه شركت ميشناسم كه قيمت هاش خوبه اينم لينكش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط بايد ببيني كه محدوده شما تحت پوشش هست يا نه. مال ما كه نبود ( در مورد اين شركت).

EDSL يعني ارتباط با ستلايت يا همون ماهواره كه به 3 صورته

1- ارتباط يكطرفه كه شما دريافت رو با ماهواره انجام مي ديد و سند رو با Dial UP، ADSL و يا Wireless به همين دليل من به شما اين رو توصيه نمي كنم.
2- ارتباط 2 طرفه كه دريافت و سند رو با ماهواره انجام مي ديد. كه تجهيزات مورد نياز براي اين نوع از سرويس ها بالا بوده و هزينه اشتراك نيز خيلي بالاست.
3- به صورت آفلاين كه شما مي تونيد از برنامه ها فيلم عكس و..... كه به شما ارائه مي شه به صورت آفلاين دانلود كنيد. اين نوع سرويس به جز هزينه اوليه هزينه ي ديگري ندارد.

پيشنيازها و تجهيزات مورد نياز اين نوع از سرويس ها
1- كارت --- كه به صورت اينترنال و اكسترنال در بازار وجود دارند. از حدود قيمت 70 شروع شده و تا 300 و شايد بيشتر هم باشه.
2- Dish و LNB و كابل مخصوص اتصال.
3- گرفتن يكي از سرويس ها از شركت هاي ارائه دهنده.

تنها درصورتي من سرويس EDSL رو به شما پيشنهاد مي كنم كه سرويس شما 1 مگابيت بر ثانيه
به بالا باشه. اينم يه لينك براي سرويسEDSL

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.