PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه کارکترشناسی (پست اول, مطالعه شود)

صفحه ها : [1] 2 3

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 11:06
سلام. عنوان تاپیک, تقریبآ گویاست ولی برای اینکه بطور کامل با روند مسابقه آشنا بشید, توضیحاتی رو مینویسم:

روند مسابقه:
یکی از عزیزان, 3 راهنمایی یا واژه کلیدی در خصوص کارکتر مورد نظرش, بیان میکنه که دوستان دیگه با توجه به اون, 1 حدس میزنن که اگه درست بود شخص برنده سوال بعدی رو طرح میکنه و...

قوانین و نکات (عمومی):
- اعضای جدید انجمن (اعضایی که پستشون از سوی مدیریت انجمن, نیاز به تائید داره) به دلیل مشکلاتی که این مسئله در نظم تاپیک به وجود میاره لطف نموده و در مسابقه شرکت نکنند (با عرض شرمندگی و تشکر فراوان از این عزیزان :11:)
- اگر شخصی کارکتر مورد نظر رو شناخته باشه ولی نامش رو بخاطر نیاره, درصورتیکه توضیحاتی بده که طراح سوال پی به دونستن اون شخص ببره, جواب قابل قبوله
- بعد از اینکه طراح سوال, جواب کسی که پاسخ صحیح داده رو تایید کرد آن شخص 3 ساعت فرصت داره که سوال بعدی رو طرح کنه درغیر اینصورت هرکسی از دوستان که مایل بود میتونه سوال بعدی رو طرح کنه
- برای تشویق دوستانی که جواب صحیح دادند, کاربران دیگه در صورت تمایل میتونند از اون شخص تشکر کنند (دکمه تشکر)
- پیشنهادات یا انتقادات خود را می توانید از طریق پیغام خصوصی یا پیغام گذاشتن در پروفایلم, بیان کنید

قوانین (پاسخ دهندگان):
- قبل از ارسال جواب, جواب های دوستان دیگر رو هم چک کنید تا از ارسال جواب های تکراری, جلوگیری بشه
- هر شخص 2 بار میتونه حدس بزنه (1بار بعد از طرح سوال و 1بار بعد از راهنمایی)
- تا وقتیکه طراح سوال, جواب صحیح رو تائید نکرده باشه, کسی اجازه طرح سوال نداره (حتی زمانی که جواب, به ظاهر خیلی سادست)

قوانین و نکات (طراحان سوال):
- اگه طراح سوال, بدونه که به هر دلیلی امکان طرح سوال یا راهنمایی کردن در زمان مشخص شده رو نداره, موظفه انصراف بده (بوسیله ارسال یک پست) تا کاربر دیگه ای, وظیفه طرح سوال رو به عهده بگیره
- فقط برای راهنمایی کردن یا تایید جواب فردی که پاسخ صحیح داده, پست ارسال کنید
- اولین راهنمایی 2 ساعت بعد از طرح سوال, دومین راهنمایی 2 ساعت بعد از راهنمایی قبل (البته بصورت باید نیست, بخصوص در نیمه شب, که افراد کمی حضور دارند و بهتره که فاصله زمانی بیشتری وجود داشته باشه)
- حداکثر زمان برای 1 سوال, 24 ساعت (از زمان ارسال پست سوال) است که بعد از اون (درصورتی که هیچ یک از دوستان, نتونند جواب صحیح رو بگن) طراح سوال موظفه سوال دیگه ای مطرح کنه
- ترجیحآ از انتخاب کارکترهایی که قطعآ کسی دربارش نشنیده, خودداری بشه
- ترجیحآ از انتخاب کارکترهایی که مربوط به بازی های انحصاری (تک پلتفرم) هستند, خودداری بشه

نکته: ممکنه به مرور زمان در محتوای این پست, تغییراتی داده بشه
با تشکر ویژه از مدیریت بخش (Sam Fisher 10) که اجازه ایجاد تاپیک رو دادند

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 11:11
اولین سوال رو خودم طرح میکنم

کچل - بیرحم - از سلاح سرد استفاده میکنه

mf.designing
19-12-2009, 11:14
فک کنم اینم مثله تمام تاپیک های این مدلی بسته بشه ! :دی

sir payman
19-12-2009, 11:22

هیتمن
این جور تاپیکها زود تعطیل میشه یه فکری بکن که یه کم هم جنبه اموزش داشته باشه

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 11:40
هیتمننه

فک کنم اینم مثله تمام تاپیک های این مدلی بسته بشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جور تاپیکها زود تعطیل میشه یه فکری بکن که یه کم هم جنبه اموزش داشته باشه اگه بچه های انجمن, علیه همدیگه موضع نگیرند, قطعآ مدیریت مشکلی با این موارد, نداره. این ما هستیم (خودم رو میگم) که با ارسال پستهایی باعث میشیم که تاپیک از موضوع اصلی, فاصله گرفته و به جر و بحث کشیده بشه که خوب تیم مدیریت هم چاره ای جز بستن تاپیک براش نمیمونه. با تشکر از شما:11: امیدوارم از حرفهای من برداشت بد نکنید :10:

با تشکر ویژه از مدیریت بخش (Sam Fisher 10) که اجازه ایجاد تاپیک رو دادند

aghamajid1369
19-12-2009, 12:45
شخصیت اصلی بازی god of war نیست احتمالا ؟؟؟
فکر میکنم اسمش Kratos باشه.

aha2012
19-12-2009, 13:14

بنظر من manhunt1 هست .اسمش هم جان ارل کش بود:20:

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 13:43
شخصیت اصلی بازی god of war نیست احتمالا ؟؟؟
فکر میکنم اسمش Kratos باشه.
بنظر من manhunt1 هست .اسمش هم جان ارل کش بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه - یک راهنمایی میکنم. سبک بازیش, مبارزه ای هست :46:

aha2012
19-12-2009, 14:04
نه - یک راهنمایی میکنم. سبک بازیش, مبارزه ای هست :46:

راستی اگه درست حدس زدیم یک دفعه نیای یه کاراکتر دیگه تو ذهنت درست کنی که این خصوصیت هارو داشته باشه

نه - یک راهنمایی میکنم. سبک بازیش, مبارزه ای هست :46:

اگه مبارزه ای باشه باید mortal kombat باشه اسم اون کچله هم باید Baraka باشه.درسته؟

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 14:17
اگه مبارزه ای باشه باید mortal kombat باشه اسم اون کچله هم باید Baraka باشه.درسته؟ جواب aha2012 درسته - طرح سوال (کارکتر) بعدی با ایشونه

ببخشید کامپیوترم قاتی کرد دوبار فرستاد
بهتر بود همون پست تکراری رو ویرایش کرده و در اون توضیح میدادید :46:

NINJA0098
19-12-2009, 14:26
پس سوال بعدی کو؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

aha2012
19-12-2009, 14:57
دومین سوال:

مودار:31:-باهوش-وحشی

البته آمادگی نداشتم .ولی با این حال اینو طرح کردم

underworld
19-12-2009, 15:06
شخصیت داخل بازی Dragon Ball
اسمشو نمیدونم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
19-12-2009, 15:10
شخصیت داخل بازی Dragon Ball
اسمشو نمیدونم!

i'm sorry.............

underworld
19-12-2009, 15:23
راهنمایی اولت زیاد خوب نبود
خیلیا مودارن!!!!!!!....اونی که G.D.ragon گفت کچل بخاطر این بود که کچلا کم هستن
نمیشه به جاش یه راهنمایی دیگه بکنی؟

XGAME
19-12-2009, 15:25
مورتال كمبات يه كچل ديگم داشت به اسم Keyno
اونم سلاح سرد استفاده ميكرد

اين تاپيك نياز به قوانين تكميلي داره
به هر حال موفق باشيد...

در مورد كاراكتر مودار، فكر كنم تارزان باشه :31:

aha2012
19-12-2009, 15:28
یه راهنمایی:روانی هم هست

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 16:23
Lynch تو بازی Kane & Lynch البته باهوش:13:

مورتال كمبات يه كچل ديگم داشت به اسم Keyno
اونم سلاح سرد استفاده ميكرد اگه قرار باشه با چند راهنمایی اولیه, فقط 1 گزینه بمونه که دیگه هیچی :46:

اين تاپيك نياز به قوانين تكميلي داره
به هر حال موفق باشيد... قطعآ قوانین تاپیک, نیاز به تکمیل شدن داره که به مرور زمان این اتفاق میافته. درهرصورت ممنون:11:

aha2012
19-12-2009, 16:49
[quote=G.D.ragon.Ir;4503660]Lynch تو بازی Kane & Lynch البته باهوش:13:

نه اینم نیست

aha2012
19-12-2009, 17:50
موهاشو چه مدلی میبنده دمب اسبیه...؟ : دی

راهنمایی::31:نه دم اسبی نیست

G.D.ragon.Ir
19-12-2009, 18:13
با این راهنمایی های شما, 24 ساعت که هیچی تا 24 سال بعد هم, فکر نکنم کسی متوحه بشه. لطفآ یک راهنمایی درست و حسابی بذارید

درضمن, دوستانی که تو مسابقه شرکت میکنند, فقط میتونند اسم کارکتر رو حدس بزنند

Masoud King
19-12-2009, 18:52
احیانا جوکر نیست؟!؟

aha2012
19-12-2009, 19:10
احیانا جوکر نیست؟!؟

Correct:20:
درست گفتی .سوال بدی برای masoud king هست

Sam Fisher 11
19-12-2009, 20:22
سلام
لطفا به قانون تاپیک یه بند اضافه بشه واون اینکه هر کاربر برای هر سوال فقط یکبار حدس بزنه.
در ضمن سوال کننده لزومی نداره که ر به ر بیاد بگه که نه اشتباه و ... هر وقت دید پاسخ درست داده شده یه پست بده و اولین نفری که درست گفته رو برنده اعلام کنه همین.
در ضمن اون بخش از قانون در رابطه با راهنمایی از سوی طراح سوال هم ادیت بشه و ذکر بشه که اگر بعد از یک روز کسی پاسخ صحیح نداد موظف به راهنمایی است(زمانش مشخص بشه که دوستان مدام پست ندن آقا بیا رانمایی کن!).

+
وقتی تو پست ولش نوشته با اجازه من تاپیکو زده دیگه چرا پست میدید که بسته میشه؟!!! عجب...

خوش بگذره...

Masoud King
19-12-2009, 21:03
اینم از سوال بعدی:

جنگجویی برای بشریت, احساساتی و عاشق

حالا این کیه؟

underworld
19-12-2009, 21:07
سلام...با همه گفته های آقای فیشر موافقم به جز اینکه فقط یکبار هرکسی حق جواب داره !
چون همینجوریش خیلیا جوابی نمیدن.....اگه یکی جواب درست رو یادش افتاد چیکار کنه؟
حداقل قانون اینطور بشه که اگه کسه دیگه ای جواب نداد .. 24 ساعت دیگه فرد قبلی میتونه یه جواب دیگه بده

779
19-12-2009, 22:18
خیلی تاپیک جالبیه!
حداقل برایه یک مثال میتونی 10 تا کاراکتر دقیقا با همون مشخصات بیاری! مثلا همین سوال مسعود :
من میگم مکس پین چه اشکالی داره؟:31:
هم برا بشریت میجنگه : دی هم احساساتیه و هم عاشق...
یا شایدم کریس ردفیلد ...
اینطوری نمیشه... باید مشخصات طوری باشه که فقط یک کاراکتر اونطوری باشه چون اینطوری هر کاراکتری میتونه باشه!
تازه اگه یک انتخاب هم داشته باشی که هیچی دیگه...

farhad07
19-12-2009, 22:24
شخصیت nero مال بازی devil may cray نیست ؟؟

aha2012
19-12-2009, 22:24
24 ساعت به نظرم خیلی خیلی زیاده:18:
یکی دو ساعت خوبه ولی 24 ساعت اشک آدم در میاد

Layken
19-12-2009, 23:17
اینم از سوال بعدی:

حالا این کیه؟
اسنیک.......

vahid0801
20-12-2009, 00:16

حالا این کیه؟

خودم توی ace combat همین نقشو داشتم با این ویژگی ها...............

G.D.ragon.Ir
20-12-2009, 08:48
کلود - فاینال فانتزی 7

Mostafa NBA
20-12-2009, 15:05
شخصیت اصلی و مرد بازی Prince of Persia . اسمشو نمیدونم :دی

Masoud King
20-12-2009, 16:43
یه راهنمایی
بازی در آینده رخ میده!
بازیش شوتر شخص سوم هم هست!

Big-Boss
20-12-2009, 17:01
این مسابقه خیلی مشکل داره باید قوانینش رو عوض کرد مثلا ببینید
موهای سفید , قد بلند , شمشیر مخصوص

با اینکه اینهمه محدود شد بازم کلی کارکتر این خصوصیات رو دارن

aha2012
20-12-2009, 17:31
red faction نیست:20:؟

S.Y.K
20-12-2009, 17:38
سلام به همگی
اول از همه باید تشکر کنم از دوست عزیز G.D.ragoon.Ir به خاطر این تاپیک بسیار جالب
و به نظرم لازمه بعد از این سوال مسعود جان دوستان جمع بشن و با بحث و گفتگو قوانین رو تایین کنیم و بعد به مسابقه ادامه بدیم

Masoud King
20-12-2009, 18:19
اما به نظرم جواب Dom باشه در بازی Gears Of War 2
درست گفتی یحی جان
+
آره قوانین رو باید یکم دستکاری کرد

G.D.ragon.Ir
20-12-2009, 18:37
این مسابقه خیلی مشکل داره باید قوانینش رو عوض کرد مثلا ببینید
موهای سفید , قد بلند , شمشیر مخصوص

با اینکه اینهمه محدود شد بازم کلی کارکتر این خصوصیات رو دارن قطعآ یکسری کمبودهایی داره, که به مرور زمان, کشف و با گذاشتن قوانین جدید, برطرف میشه
اگه تعداد راهنمایی ها بیشتر بود, جوری که فقط 2 - 3 گزینه میموند. اینطوری فقط 2 - 3 نفر میتونستند شرکت کنند و مسابقه هم هیجانی نداشت

به نظرم لازمه بعد از این سوال مسعود جان دوستان جمع بشن و با بحث و گفتگو قوانین رو تایین کنیم و بعد به مسابقه ادامه بدیم منم موافقم ولی مسئله اینجاست که این تاپیک, جزء تاپیکهای زرد محسوب میشه و بخاطر همین, باید دید نظر "سم فیشر 10" چیه؟
خودم هم چندتا پیشنهاد به ایشون دادم که منتظر جوابشون هستم

R.P.G
20-12-2009, 18:37
به نظرم اگه یه تیکه عکس خیلی کوچک از تن کاراکتر (لباس - اسلحه مخصوص - هر چی که به تن شخصیت متصل هست) قرار داده بشه بعد دوستان بیان بگن که کی هست. (بودن راهنمایی):13:

Masoud King
20-12-2009, 18:42
به نظر همین قوانین خوبه فقط اینو اظافه کنیم که هر کس میتونه دوبار جواب بده. یکی قبل راهنمایی و یکی بعد راهنمایی!
اینطوری حق کسائیکه اول گفتن ضایع نمیشه!

779
20-12-2009, 18:50
به نظر همین قوانین خوبه فقط اینو اظافه کنیم که هر کس میتونه دوبار جواب بده. یکی قبل راهنمایی و یکی بعد راهنمایی!

نه مسعود جان راهنمایی ها مشکل داره!! خیلی میتونی مثال بزنی برا هر راهنمایی!

Layken
20-12-2009, 19:40
خب حالا منتظریم که یحیی جون سوالشو طرح کنه...

به نظرم اگه یه تیکه عکس خیلی کوچک از تن کاراکتر (لباس - اسلحه مخصوص - هر چی که به تن شخصیت متصل هست) قرار داده بشه بعد دوستان بیان بگن که کی هست. (بودن راهنمایی)
فک نمی کنم قرار دادن عکس جالب باشه چون ممکنه زود همه حدس بزنن.

موافقم فقط کسی که سوال طرح میکنه بعد مثلا 24 ساعت که دید جوابی نشد یا بیاد راهنمایی کنه یا بیاد جواب رو بگه...

R.P.G
20-12-2009, 20:04
فک نمی کنم قرار دادن عکس جالب باشه چون ممکنه زود همه حدس بزنن.

من گفتم یه عکس خیلی کوچک و جزئی از کاراکتر !

SA3EDLORD
20-12-2009, 20:28
اقا ما اومدیم.

S.Y.K
20-12-2009, 20:33
با تشکر از همه ی دوستان
سوال بعدی رو مطرح می کنم
شخصیت مورد نظر من هفتیر کشی ماهر و سریع . عاشق و تجربه کننده ی 2 صحنه ی نسباتا مشابه یکی در پیری و دیگری در جوانیست
شخصیت مورد نظر کیست؟

دوستان بحث قوانین به شکل خوبی داره پیش میره
به نظر من نظرات رو میگیم بعد پیرامون اونها با هم مشورت می کنیم نظراتی رو که برگزیده و انتخاب شد به اطلاع حسین عزیز (Sam Fisher 10) می رسونیم تا تایید کنه

aghamajid1369
20-12-2009, 20:52
فکر میکنم ray‏ باشه تو سری بازی call of juarez.
فقط بچه ها لطف کنید شخصیتی که انتخاب میشه مال یه بازی باشه که اختصاصی نباشه. یعنی هم توی pc‏ باشه هم کنسول.

S.Y.K
20-12-2009, 21:05
فکر میکنم ray‏ باشه تو سری بازی call of juarez.
فقط بچه ها لطف کنید شخصیتی که انتخاب میشه مال یه بازی باشه که اختصاصی نباشه. یعنی هم توی pc‏ باشه هم کنسول.
درسته مجید جان
با نظرت هم موافقم
یک سری از پیشنهادات من
1-برای اینکه انگیزه ی بهتری در شرکت کنندگان ایجاد بشه زننده ی تاپیک تعداد دفعاتی رو که یک نفر درست حدس زدند و برنده شدن رو در پست اول اضافه کنن و به صورت یک امتیاز در بیارن.
2-بین 3 مشخصه ای که برای کارکتر معرفی میشه حداقل یکی از اونها بارزه ی اصلی (اختصاصی) کارکتر باشه (مثلا جوکر : روانی - Ray : تجربه ی 2 صحنه ی مشابه در پیری و جوانی ) ** روی این بند باید خیلی بحث بشه
فعلا روی اینها بحث کنیم تا بعد . . .

aha2012
20-12-2009, 21:06
فقط بچه ها لطف کنید شخصیتی که انتخاب میشه مال یه بازی باشه که اختصاصی نباشه. یعنی هم توی pc‏ باشه هم کنسول.[/quote]

منم موافقم.چون بعضی از بچه ها کنسول یا pc ندارند و بعضی از بازی ها هم مخصوص اینها ساخته میشه
اگه کاراکترها برای همه ی کنسول ها باشه خیلی بهتره
مثل سوال سوم که من خودم کنسول ندارم و gears of war2 رو هم بازی نکردم.منم کف پا مو بو نکرده بودم:31: که ببینم برای pc نیست:41:

aghamajid1369
20-12-2009, 21:43
خوب. حالا سوال من.
آن چیست که چیستان است و . . . :دی
اون کیه که خوب بلده از sniper rifle‏ استفاده کنه. یه حیوون گوگولی مگولی هم داره:دی
و صدای جالبی هم داره. این هم برای اینکه 3 تا باشه.
فعلا این سؤال آسون برای دست گرمی تا دفعه های بعد بپیچونمش :دی
پیشنهاد های یحیی رو قبول دارم ;)

underworld
20-12-2009, 22:01
سلام آقا مجید قرار شد 3تا راهنمایی کنن همه نه 2تا
لطفا پستت رو ویرایش کنید....یه راهنمایی دیگه لازمه

Layken
20-12-2009, 22:44
احیانا جک نیست سگش همکنارش...

saladii
20-12-2009, 23:15
این بنده خدا تو fallout 3 نیست؟؟

amita
20-12-2009, 23:31
شینوبی نیست؟همون که تو سگا بود:31:

aghamajid1369
21-12-2009, 00:05
نه. بچه ها 1 راهنمایی دیگه میکنم. حیوونش یه پرنده هست.

underworld
21-12-2009, 15:39
اون کیه که خوب بلده از sniper rifle‏ استفاده کنه. یه حیوون گوگولی مگولی هم داره:دی

نه. بچه ها 1 راهنمایی دیگه میکنم. حیوونش یه پرنده هست.

آخه حیوون گوگولی مگولی ارتبطش با پرنده چیه؟!
اینطوری نمیشه ...به نظرم قوانین تاپیک باید حتما یه تغییراتی بکنن

aghamajid1369
21-12-2009, 16:46
آخه حیوون گوگولی مگولی ارتبطش با پرنده چیه؟!
اینطوری نمیشه ...به نظرم قوانین تاپیک باید حتما یه تغییراتی بکنن
عزیزم جواب سوال رو بلد نیستی چرا حرف الکی میزنی؟ :eh:
مگه پرنده حیوون نیست؟ نکنه شما واقعا جدی گرفتی؟ وقتی گفتم گوگولی مگولی منظورم خرگوش دم پنبه ای نیست که ! اون رو برای شوخی گفتم(اگه توجه کرده باشی جلوش هم :دی گذاشتم).
در ضمن بچه ها تو پست هاشون سگ رو گفته بودن. پس اونا هم گوگولی مگولی رو جدی نگرفته بودن. پس مشکل از سوال نیست!
به هر حال اگه به نظرت بد پرسیدم حالا که میتوی جواب بدی.
حیوونش پرنده هست.
یه راهنمایی دیگه:
جزء بازی های تقریبا جدید هست.
خیلی آسونه جواب. چون بازی قشنگیه و خیلیا بازی کردن. . .

S.Y.K
21-12-2009, 17:10
دوستان شما می گید قوانین باید تغییراتی بکنه که خیلی ها موافق اون هستن
منم پیشنهاد دادم که شما قوانین مورد نظر رو بگید و با هم در رابطه با اون بحث می کنیم
این که فقط بگیم قوانین تغییر کنه هیچ اتفاقی نمیفته
و حیف دوستی هاست که سر مسائلی که به سادگی قابل حل شدنه از بین بره
هر کسی پیشنهادی در رابطه با قانون داره و قانون جدید مد نظر داره مطرح کنه تا بحث کنیم

G.D.ragon.Ir
21-12-2009, 17:52
تو مسائل زیر, من با "سم فیشر 10" صحبت کردم و منتظر جواب ایشونم (پس خواهشن اینا رو از محدوده نظراتتون خارج کنید)

1- هر شخص 2 بار بتونه حدس بزنه (1بار بعد از طرح سوال و 1بار بعد از راهنمایی)
2- اولین راهنمایی 1ساعت بعد از طرح سوال - دومین راهنمایی 2ساعت بعد از راهنمایی قبل
3- حداکثر زمان برای یک سوال, 12 ساعت

نکته: اگه موارد قرمز رنگ تایید شد میتونیم سر زمانشون بحث کنیم

درمورد راهنمایی, باور کنید تعداد راهنمایی مهم نیست بلکه کیفیتش اهمیت داره, من میتونم 10 راهنمایی بدردنخور بگم که در انتها کلی کارکتر بمونه یا فقط 3 راهنمایی کنم و 1 کارکتر بمونه

این مورد هم با توجه به پیشنهاد S.Y.K میگم: انتهای هر ماه, نام نفرات برتر ذکر میشه و در انتهای سال (اگه تا اون موقع تاپیک...) نام برترین های سال رو ذکر میکنیم (این تاپیک که جایزه نداره حداقل به این طریق از دوستان, قدردانی میشه)

underworld
21-12-2009, 22:20
عزیزم جواب سوال رو بلد نیستی چرا حرف الکی میزنی؟ :eh:
مگه پرنده حیوون نیست؟ نکنه شما واقعا جدی گرفتی؟ وقتی گفتم گوگولی مگولی منظورم خرگوش دم پنبه ای نیست که ! اون رو برای شوخی گفتم(اگه توجه کرده باشی جلوش هم :دی گذاشتم).
در ضمن بچه ها تو پست هاشون سگ رو گفته بودن. پس اونا هم گوگولی مگولی رو جدی نگرفته بودن. پس مشکل از سوال نیست!
به هر حال اگه به نظرت بد پرسیدم حالا که میتوی جواب بدی.
حیوونش پرنده هست.
یه راهنمایی دیگه:
جزء بازی های تقریبا جدید هست.
خیلی آسونه جواب. چون بازی قشنگیه و خیلیا بازی کردن. . .

اولا شما چرا اینطوری جواب یکی رو میدی وقتی انتقاد میکنه؟! :13:( چرا حرف الکی میزنی؟)
وقتی گفتی پرنده تازه خوب شد....ولی اینکه از اول بگی حیوون گوگولی مگولی راهنمایی جالبی نیست( به قول دوستمون یکی شاید 100 تا راهنمایی بکنه...ولی کلی کارکتر رو بشه حدس زد...یکی هم میاد با 3تا راهنمایی کاری میکنه که فقط 3-4 کارکتر باقی میمونه)....موضوع اینه که که پرنده کجا...سگ کجا...لاکپشت و .... کجا!!!!

M A X I M U M
21-12-2009, 22:53
اساسين كريد نيست ؟
فقط موندم پرنده از كجا پيدا كنم
راهنمايي هات خيلي مفيد نيستنا
بابا يه كمي بهتر راهنمايي كن در مورد بازي بود سبكش و كمي از داستان و ...

779
21-12-2009, 22:59
ماشالله!
24 ساعت تموم شده اینا دارن چیکار میکنن؟:31:
جوابو بگو مجید که مردیم از این بازیت!

aghamajid1369
21-12-2009, 23:12
جواب مسابقه hunter‏ بود توی بازی border lands‏ اسم پرندش هم blood wing ‎‏ بود. دیگه والا چی میگفتم. عجیبه! این شخصیت خیلی تابلو بود فکر میکردم بعد از راهنمایی پرنده سریع جواب رو بگین.
خلاصه جناب underworld‏ من نمیگم انتقاد نکن ولی نیا بگو پرنده ربطی به حیوون نداره راحت بیا 1 سوال از بازی بپرسین یا بگو حیوونش چیه.
میگین راهنمایی ها خوب نبود میشد 100 تا شخصیت گفت
خوب شما اسم چند تا شخصیت رو بگین که sniper‏ باشه و یه حیوون داشته باشه. ! پرنده هم نباشه مهم نیست . ببینی چند تا شخصیت میتونین نام ببریم.
دوست من شما هم که گفته بودین assasin creed‏ آخه تو این بازی اصلا تفنگ هست که اسنایپر باشه!
به هر حال گیر الکی ندید به من بدبخت. میتونستین ظهر بگین سبک بازی چیه تا بگم. جزء بازی های جدید هم که هست.
مثل سر جلسه امتحان که هرچی هم سوال آسون باشه ولی ما بلد نباشیم میگیم استاد سخت سوال داده یا بلد نیست سوال بده.
به هر حال گذشت. اگه اشکال از من بوده همینجا معذرت میخوام از همگی ;)

underworld
21-12-2009, 23:41
بازم ممنونیم از آقا مجید
بچه ها حالا کی سوال بعدی رو قراره مطرح کنه؟؟
ما همچین ماده ای رو توی قوانین اساسی! تاپیک نداشتیم آخه؟!!!!! :23:
نظرم اینه که فعلا تا صاحب تاپیک بیاد و تکلیف مارو مشخص کنه خودم اگه اجازه بدید سوال طرح میکنم تا فعلا تاپیک جریانش قطع نشه!

underworld
21-12-2009, 23:55
شخصیت مورد سوال:
1-در بازی اول شخص حضور داره
2-همیشه ساکته و کلا با کسی حرف نمیزنه! حتی یه بار هم صداش در نیومده!!
3-حتی اگه هیچ سلاحی نداشته باشه یه تیکه آهن همیشه ی خدا همراشه!

Mostafa NBA
21-12-2009, 23:56
تو مسائل زیر, من با "سم فیشر 10" صحبت کردم و منتظر جواب ایشونم (پس خواهشن اینا رو از محدوده نظراتتون خارج کنید)

1- هر شخص 2 بار بتونه حدس بزنه (1بار بعد از طرح سوال و 1بار بعد از راهنمایی)
2- اولین راهنمایی 1ساعت بعد از طرح سوال - دومین راهنمایی 2ساعت بعد از راهنمایی قبل
3- حداکثر زمان برای یک سوال, 12 ساعت

نکته: اگه موارد قرمز رنگ تایید شد میتونیم سر زمانشون بحث کنیم

درمورد راهنمایی, باور کنید تعداد راهنمایی مهم نیست بلکه کیفیتش اهمیت داره, من میتونم 10 راهنمایی بدردنخور بگم که در انتها کلی کارکتر بمونه یا فقط 3 راهنمایی کنم و 1 کارکتر بمونه

این مورد هم با توجه به پیشنهاد S.Y.K میگم: انتهای هر ماه, نام نفرات برتر ذکر میشه و در انتهای سال (اگه تا اون موقع تاپیک...) نام برترین های سال رو ذکر میکنیم (این تاپیک که جایزه نداره حداقل به این طریق از دوستان, قدردانی میشه)

قوانین خوبیه ولی نظارت کردن بر اینها کمی مشکله. مثلا از کجا معلوم شخص سوال کننده 2 ساعت بعد اینکه سوالش رو پرسید بتونه آنلاین بشه ؟

sam_sali
22-12-2009, 00:59
شخصیت مورد سوال:
1-در بازی اول شخص حضور داره
2-همیشه ساکته و کلا با کسی حرف نمیزنه! حتی یه بار هم صداش در نیومده!!
3-حتی اگه هیچ سلاحی نداشته باشه یه تیکه آهن همیشه ی خدا همراشه!

احتمالا گردون فریمن نیست؟؟؟

Layken
22-12-2009, 01:34
اگه فریمن گفته دوستهمون نباشه
شاید (الکساندر نکستروف) باشه...

M A X I M U M
22-12-2009, 01:41
گردون فريمن

G.D.ragon.Ir
22-12-2009, 08:57
بچه ها حالا کی سوال بعدی رو قراره مطرح کنه؟؟
ما همچین ماده ای رو توی قوانین اساسی! تاپیک نداشتیم آخه؟!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- حداکثر زمان برای 1 سوال, 24 ساعت (از زمان ارسال پست سوال) است که بعد از اون (درصورتی که هیچ یک از دوستان, نتونند جواب صحیح رو بگن) طراح سوال موظفه سوال دیگه ای مطرح کنه
حالا ایتدفعه, مسئله ای نیست

قوانین خوبیه ولی نظارت کردن بر اینها کمی مشکله. مثلا از کجا معلوم شخص سوال کننده 2 ساعت بعد اینکه سوالش رو پرسید بتونه آنلاین بشه ؟
گفتم که: اگه موارد قرمز رنگ تایید شد میتونیم سر زمانشون بحث کنیم

Дttractive ζ
اگه پاسختون درست هم باشه, چون یکی قبل از شما همون رو گفته, پاسختون هیچ تاثیری نداره
__________________________________________________ __________
دوستان, با توجه به اینکه تا الان جوابی از مدیریت, برای قوانین جدید نگرفتم, فعلآ قوانین آبی رنگ رو بصورت موقت عملی میکنیم تا بعد... (پست اول ویرایش شد)
در ضمن آغاز مسابقه دی ماه هم از سوال بعدی هست (که دقیقآ در دیماه باشه)

- هر شخص 2 بار میتونه حدس بزنه (1بار بعد از طرح سوال و 1بار بعد از راهنمایی)
- حداکثر زمان برای یک سوال, 12 ساعت
- اولین راهنمایی 1ساعت بعد از طرح سوال, دومین راهنمایی 2ساعت بعد از راهنمایی قبل (البته بصورت باید نیست, بخصوص در نیمه شب, که افراد کمی حضور دارند و بهتره که فاصله زمانی بیشتری وجود داشته باشه) (در این مورد, اگه کسی از دوستان پیشنهاد جامع ای داره, بهتره که بوسیله پروفایلم/پیغام خصوصی به من اطلاع بده تا نظم تاپیک هم تا حد امکان حفظ بشه)

779
22-12-2009, 09:10
جواب مسابقه hunter‏ بود توی بازی border lands‏ اسم پرندش هم blood wing ‎‏ بود. دیگه والا چی میگفتم. عجیبه! این شخصیت خیلی تابلو بود فکر میکردم بعد از راهنمایی پرنده سریع جواب رو بگین.
خلاصه جناب underworld‏ من نمیگم انتقاد نکن ولی نیا بگو پرنده ربطی به حیوون نداره راحت بیا 1 سوال از بازی بپرسین یا بگو حیوونش چیه.
میگین راهنمایی ها خوب نبود میشد 100 تا شخصیت گفت
خوب شما اسم چند تا شخصیت رو بگین که sniper‏ باشه و یه حیوون داشته باشه. ! پرنده هم نباشه مهم نیست . ببینی چند تا شخصیت میتونین نام ببریم.
دوست من شما هم که گفته بودین assasin creed‏ آخه تو این بازی اصلا تفنگ هست که اسنایپر باشه!
به هر حال گیر الکی ندید به من بدبخت. میتونستین ظهر بگین سبک بازی چیه تا بگم. جزء بازی های جدید هم که هست.
مثل سر جلسه امتحان که هرچی هم سوال آسون باشه ولی ما بلد نباشیم میگیم استاد سخت سوال داده یا بلد نیست سوال بده.
به هر حال گذشت. اگه اشکال از من بوده همینجا معذرت میخوام از همگی ;)

من میتونم بگم :دی
خوده Hunter تویه World of Warcraft :46:

aghamajid1369
22-12-2009, 09:36
من میتونم بگم :دی
خوده Hunter تویه World of Warcraft :46:

خوب حالا شد 2 تا شخصیت :دی
البته من خودم wow‏ باز نیستم اگه کلاه گذاشته باشی سرم نمیفهمم.:دی
ولی خداییش عجیب بود هیچ کس borders land ‎‏ بازی نکرده بود.

underworld
22-12-2009, 09:47
احتمالا گردون فریمن نیست؟؟؟

آفرین...کاملا درسته:10:
حالا نوبت شماست

Layken
22-12-2009, 11:06
اونی که نوبتشه بیاد سوال بگه ...که مجبور نشیم هی پست بدیم. منتظریم.
داره جالب میشه...

خوب حالا شد 2 تا شخصیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من خودم wow‏ باز نیستم اگه کلاه گذاشته باشی سرم نمیفهمم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خداییش عجیب بود هیچ کس borders land ‎‏ بازی نکرده بود.
از شانست هنوز بازی نکردم ...نصبه ولی موقش نبود.:31:

G.D.ragon.Ir
22-12-2009, 12:43
نمیدونم چرا sam_sali با توجه به اینکه بعد از مشخص شدن این موضوع که برنده هستند, "ان" شدند, چرا سوال بعدی رو مطرح نکردند. من برای ایشون پیغام گذاشتم, اگه بعد از این پست من, ایشون یکبار دیگه "ان" بشن و بازم سوالی مطرح نکنند, یکی از دوستان میتونه جای ایشون, سوال بعدی رو مطرح کننه (با کمال تاسف) البته ایشون هم باید دوستان دیگه رو درک کنند

aha2012
22-12-2009, 16:26
بچه ها این سوالاتی که طرح میکنید تو X360-ps2-ps3-PC باید مشترک باشه ها
وگرنه کساییکه یکی از اینهارو هم نداشته باشند نمیتونن جواب بدن:41:
خواهشا به این نکته توجه کنید

new evil
22-12-2009, 16:29
خوب شما اسم چند تا شخصیت رو بگین که sniper‏ باشه و یه حیوون داشته باشه. ! پرنده هم نباشه مهم نیست
شخصیت THE END داخل MGS SE :دی
هم اسنایپر داره+هم یه طوطی
بردرلندز را بازی کردم ولی با سرباز رفتم :دی
به دل نگیری یوقت مجید جون
داشتم صفهه هارو از اول میخوندم یهو جواب دادم ...

new evil
22-12-2009, 16:40
پس چرا کسی سوال نمیپرسه؟؟؟!!!!

Layken
22-12-2009, 16:48
با اجازه فرد برنده من سوال طرح میکنم.
1- اول اینکه ایشون خانم هستند.
2- شغلش وکیل هستش.
3- به خاطر شخصیت دیگر بازی به نقاط دوردست برای کشف رازهای نهفته میره.

بچه ها این سوالاتی که طرح میکنید تو X360-ps2-ps3-PC باید مشترک باشه ها
وگرنه کساییکه یکی از اینهارو هم نداشته باشند نمیتونن جواب بدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهشا به این نکته توجه کنید
رعایت بشه خوبه اما نه در حد اجباری.

aha2012
22-12-2009, 16:52
[quote=layken;4511611]با اجازه فرد برنده من سوال طرح میکنم.
2- شغلش وکیل هستش.

tomb rider هست

Torch Bearer
22-12-2009, 17:06
2- شغلش وکیل هستش.

Nancy Drew نیست؟

aghamajid1369
22-12-2009, 17:15
شخصیت THE END داخل MGS SE :دی
هم اسنایپر داره+هم یه طوطی
بردرلندز را بازی کردم ولی با سرباز رفتم :دی
به دل نگیری یوقت مجید جون
داشتم صفهه هارو از اول میخوندم یهو جواب دادم ...

خوبه که میگی اسنایپر داره من گفته بودم طرف شخصیت اصلیش اینه که اسنایپره (speciality‎‎ ‎طرف این باشه ) نه اینکه از اسنایپر فقط استفاده کنه.
نه بابا به دل گرفتن چیه.;)
من با موبایلم کلمه های انگلیسی رو کجکی نشون میده :دی
اگه منظورت بازی متال گیر بود مشکل اینه که بازی اختصاصیه و نمیشه ازش سوال داد :دی

amita
22-12-2009, 17:41
2- شغلش وکیل هستش.

رعایت بشه خوبه اما نه در حد اجباری.

کیت واکر در بازی سایبریا 1 و 2 که به خاطر هانس به سایبریا سفر می کنه:20:

joe_satriani
22-12-2009, 18:44
اسم خانمه رو به ياد نميارم. اما اسم بازيش هست قتل در هتل اورفه. درسته؟؟؟ :31:

Layken
22-12-2009, 20:32
دوستان من باز در بازی های انحصاری تاکید دارم حتما این مدلی نشه که
سوال ندیم. سعی کنیم کم باشه..

کیت واکر در بازی سایبریا 1 و 2 که به خاطر هانس به سایبریا سفر می کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]افرین درسته Amita خب نفر بعدی شما هستین.
کیت واکر هستش.:46:

amita
22-12-2009, 20:45
سوال next .:31:
1-رنگ موهاش زرده
2- یک دزده دریایی هست
3- یکمی شیرین میزنه. حرکات وشخصیتش هم جالب و خنده داره:31:
می دونم که خیلی تابلوئه.:20:

new evil
22-12-2009, 20:52
فک کنم شخصیت اصلی مانکی ایلند باشه
اره؟

Hunter lord
22-12-2009, 20:57
همون طور که دوستمون گفتمن و من فکر می کنم گایبراش تیریپ وود در مانکی آیلند است .

farhad07
22-12-2009, 21:19
جک اسپارتا نیست ؟؟

underworld
22-12-2009, 21:26
همون طور که دوستمون گفتمن و من فکر می کنم گایبراش تیریپ وود در مانکی آیلند است .
خواهشا توی قوانین تاپیک این هم ذکر بشه که جوابهای تکراری نباید توسط دوستان دیگه داده بشه چون فقط نفر اول د صورت صحت جواب برنده هست
باتشکر:11:

amita
22-12-2009, 22:27
فک کنم شخصیت اصلی مانکی ایلند باشه
اره؟

!perfect درسته.گایبراش تریپ وود هست:20:
سوالی بعدی روشما باید طرح کنید.

M A X I M U M
22-12-2009, 22:53
سوال بعدي كي گذاشته ميشه ؟
اگه ايشون نيومدن چي ؟

new evil
22-12-2009, 23:46
ا ا ا ا
یچی گفتم گرفت :دی شوخی کردم
کاراکتر مورد نظر من این خصوصات را داره
1-موهاش زرده طلاییه (موی کاراکتر خیلی مهم شده :دی )
2-یه شمشیر ابی داره
3-نوع لباس پوشیدنش عجیبه !

Layken
22-12-2009, 23:59
اسکای واکر....تو بازی جنگ ستارگان.

Torch Bearer
23-12-2009, 09:36
آرتاس در بازی های وارکرفت نیست؟

G.D.ragon.Ir
23-12-2009, 10:53
موارد زیر هم به پست اول اضافه شد:

قوانین:
- قبل از ارسال جواب, جواب های دوستان دیگر رو هم چک کنید تا از ارسال جواب های تکراری, جلوگیری بشه

نکات:
- ترجیحآ از انتخاب کارکترهایی که مربوط به بازی های انحصاری (تک پلتفرم) هستند, خودداری بشه

بازم اگه موردی وجود داره, اون رو درمیون بزارید تا بعد از بررسی, به پست اول اضافه بشه

Dark Soul
23-12-2009, 11:34
بهتر نیست اسم کارکترهایی که توی مسابقه عنوان شده رو توی پست اول بزارید که یک شخصیت دوبار در مسابقه نباشه و طراح سوال بدونه که فلان شخصیت قبلا بوده و یک شخصیت جدید مطرح کنه (در ضمن اینجوری باعث میشه همیشه پست اول خونده بشه و قوانین جدید رو همه بدونند)

M-N-2007
23-12-2009, 13:54
Dave توی آخرین بازمانده.

new evil
23-12-2009, 16:19
کاراکتر مورد نظر من این خصوصات را داره
1-موهاش زرده طلاییه (موی کاراکتر خیلی مهم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif )
2-یه شمشیر ابی داره
3-نوع لباس پوشیدنش عجیبه !
یک راهنمایی:
داخل دنیای بازی این شخصیت یک ورزش معروف وجود داره که این شخصیت یکی از ستاره های این ورزشه

underworld
23-12-2009, 18:53
با تشکر از D.G.ragon.IR بابت تغییرات در قوانین
لطفا این قانون هم اضافه بشه که یک شخص برنده حداکثر مثلا 6 ساعت (بجز نصفه شبا) اجازه داره که بیاد و سوال بعدی رو مطرح کنه مگرنه نفر دومی که جواب داده بود باید سوال بپرسه
و اگه نفر دومی هم وجود نداشت!...اونی که قبلا سوال پرسیده بود بیاد یه سوال دیگه بکنه
به هر حال قوانین باید هم کامل باشند و هم جامع

new evil
23-12-2009, 19:16
خوب انگار کسی نمیدونه جواب کیه
جواب Tidus هست که داخل بازی Final Fantasy X و F F Dissidia که به ترتیب مال PS 2 و PSP هستش
سوال بعدی رو ینفر داوطلب بپرسه

underworld
23-12-2009, 19:22
خوب انگار کسی نمیدونه جواب کیه
جواب Tidus هست که داخل بازی Final Fantasy X و F F Dissidia که به ترتیب مال PS 2 و PSP هستش
دوست عزیز با توجه به قوانین تاپیک شما خودت باید یه سوال دیگه مطرح کنی

G.D.ragon.Ir
23-12-2009, 19:44
دوست عزیز با توجه به قوانین تاپیک شما خودت باید یه سوال دیگه مطرح کنی - اگه شخص برنده, بدونه که به هر دلیلی امکان طرح سوال یا راهنمایی کردن در زمان مشخص شده رو نداره, میتونه انصراف بده تا کاربر دیگه ای, این وظیفه رو به عهده بگیره
درسته که شخص برنده نداریم ولی چون طراح سوال خود ایشونن, هرکسی که مایل بود و وقتش رو داشت میتونه سوال بعدی رو طرح کنه

underworld
23-12-2009, 19:57
بسیار خوب چون طراح سوال خودشون درخواست کردن من که فعلا اینجا حضور دارم داوطلب طرح سوال بعدی میشم
سوال بعدی اینه:
1-در بازی اکشن سوم شخص
2-یک حیوون با وفا داره
3-جنسیت کارکتر مورد نظر مرده
(دوستان اگه اسم بازی رو هم بگن قبوله)

Layken
23-12-2009, 20:02
جک هستش که سگ با وفایی هم داره در بازی Deat to Rithe فک کنم درست نوشتم. اسم بازیو.

underworld
23-12-2009, 20:08
جک هستش که سگ با وفایی هم داره در بازی Deat to Rithe فک کنم درست نوشتم. اسم بازیو.

بله اما اسم بازیش Death to Rights هستش
ببینم من زیاد تابلو راهنمایی میکنم؟!!! همیشه یه نفر سریع جواب میده!:13:

G.D.ragon.Ir
23-12-2009, 20:09
بهتر نیست اسم کارکترهایی که توی مسابقه عنوان شده رو توی پست اول بزارید که یک شخصیت دوبار در مسابقه نباشه و طراح سوال بدونه که فلان شخصیت قبلا بوده و یک شخصیت جدید مطرح کنه (در ضمن اینجوری باعث میشه همیشه پست اول خونده بشه و قوانین جدید رو همه بدونند)یک مسئله ای که وجود داره, اینه که, وقتی تعداد کارکترها زیاد بشه, دوستان رو برای مطالعه نام اونها دچار مشکل میکنه و...

لطفا این قانون هم اضافه بشه که یک شخص برنده حداکثر مثلا 6 ساعت (بجز نصفه شبا) اجازه داره که بیاد و سوال بعدی رو مطرح کنه مگرنه نفر دومی که جواب داده بود باید سوال بپرسه
و اگه نفر دومی هم وجود نداشت!...اونی که قبلا سوال پرسیده بود بیاد یه سوال دیگه بکنه
خوبه, فقط زمانش رو 3 ساعت و فرد بعدی رو هم هر کسی که مایل بود قرار میدیم تا از اتلاف وقت بیشتر جلوگیری بشه (البته اگه دوستان دیگه هم موافق باشند) نیمه شبها هم, استثنا قرار میدیم چه برای این موضوع و چه برای راهنمایی کردن

مورد زیر هم اصلاح شد
- اگه طراح سوال, بدونه که به هر دلیلی امکان طرح سوال یا راهنمایی کردن در زمان مشخص شده رو نداره, میتونه انصراف بده تا کاربر دیگه ای, وظیفه طرح سوال رو به عهده بگیره

new evil
23-12-2009, 20:23
خوبه, فقط زمانش رو 3 ساعت و فرد بعدی رو هم هر کسی که مایل بود قرار میدیم تا از اتلاف وقت بیشتر جلوگیری بشه (البته اگه دوستان دیگه هم موافق باشند) نیمه شبها هم, استثنا قرار میدیم چه برای این موضوع و چه برای راهنمایی کردن

ما که مدرسه داریم چکار کنیم؟!!!
مثلا خود من امروز تا ساعت 4 کلاس داشتم برای همین نتونستم به فروم سر بزنم

underworld
23-12-2009, 23:13
ای بابا.....3 ساعت شد ولی هنوز برنده سوال طرح نکرده!
کسی به غیر از من نیست سوال طرح کنه یا خودم باید دوباره سوال مطرح کنم!؟

Layken
24-12-2009, 00:11
سوال
خب شخص مورد نظر من.
1-بازیه سوم شخصه.
2-همه جور قدرتی تو دستاش .و بدنش داره
3-شکلو شمایلش شبیح الطایر هستش.

ArashNAM
24-12-2009, 00:28
سوال
خب شخص مورد نظر من.
1-بازیه سوم شخصه.

منظورت کارکتر بازی prototype نیست اسمشو نمیدونم

ArashNAM
24-12-2009, 00:29
سوال
خب شخص مورد نظر من.
1-بازیه سوم شخصه.

منظورت کارکتر بازی prototype نیست اسمشو نمیدونم

aha2012
24-12-2009, 01:24
سوال
خب شخص مورد نظر من.
1-بازیه سوم شخصه.

Alex mercer in prototype

G.D.ragon.Ir
24-12-2009, 08:46
ما که مدرسه داریم چکار کنیم؟!!!
گفتم که "البته اگه دوستان دیگه هم موافق باشند" متاسفانه اینجا کمتر کسی پیشنهادی میده. این 3 ساعت هم بخاطر این گذاشتم چون اون سری, 5 ساعت گذشت و بچه ها شورش کردند و خودشون سوال طرح کردند:46: بخاطر همین من زمان 3 ساعت رو پیشنهاد دادم

Layken
24-12-2009, 11:59
خب چون نفر اول ارش گفته پس برنده ایشون هستش.
بله درسته الکس مرسر هستش. نوبت شماست.

kortol
24-12-2009, 12:25
منتظر سوال بعدی هستیم ؟!؟!؟!؟!

new evil
24-12-2009, 12:34
من 2 تا نظر دارم
اگه از مدیران تقاضا کنید تاپیک مهم بشه مسلما افراد بیشتری رو جذب میکنه
اگه برای شرکت در مسابقه ثبت نام بزارید خیلی بهتره چون مسابقه رسمی تر میشه

راستی اقا سروش Oracle Eldorado چند وقت پیش یه مسابقه گذاشته بود
میتونید از تجربیاتش استفاده کنید (البته چند وقتیه پیداش نیست)

amita
24-12-2009, 15:14
من با استیکی شدن تاپیک موافقم.
ولی با ثبت نام برای شرکت درمسابقه موافق نیستم دلیلش هم اینه که مثل تاپیک حدس نام بازی تعداد شرکت کنندش کم میشه چون خیلی ها مثل من حوصله پیغام خصوصی گذاشتن رو ندارند

G.D.ragon.Ir
24-12-2009, 16:58
با توجه به اینکه نزدیک 5 ساعت از مشخص شدن فرد برنده گذشته و هنوز ایشون سوالی طرح نکردند, هر کس از دوستان که مایل بود میتونه جای ایشون سوال بعدی رو مطرح کنه

Layken
24-12-2009, 17:10
پس با اجازه......
1- جنگجویی برای وطن و ماموری کارکشته
2-یکی از چشماشو در بازی از دست میده
3-صدایی به یادماندنی و دارای فرزندی کارکشته تر.
خیلی اسونه...

kortol
24-12-2009, 18:17
ای بابا من می خواستم سوال طرح کنم ....بی خیال شیم پش فعلا ..نمیشه چند تا سوال هم زمان طرح کرد .......راستی کسی که سوال رودرست جواب بده بهش جایزه ای تعلق نمیگیره !؟!؟!؟!

kortol
24-12-2009, 18:18
ساعت سایت مشکل داره ؟!!!!!!! ساعت سیستم و خونه ما 6:18 هست در حالی که سایت میزنه 7:18 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

new evil
24-12-2009, 18:36
- جنگجویی برای وطن و ماموری کارکشته
2-یکی از چشماشو در بازی از دست میده
3-صدایی به یادماندنی و دارای فرزندی کارکشته تر.

? Snake
MGS

G.D.ragon.Ir
24-12-2009, 18:49

من با استیکی شدن تاپیک موافقم.
مدیران, باید خودشون به این موضوع برسن (بدون دخالت کسی) چون در غیر اینصورت, همه میخوان تاپیکشون مهم بشه. پیشنهاد این موضوع به مدیریت, از دید من, چندان پسندیده نیست

راستی اقا سروش Oracle Eldorado چند وقت پیش یه مسابقه گذاشته بود
میتونید از تجربیاتش استفاده کنید (البته چند وقتیه پیداش نیست)
قطعآ خوشحال میشم که از تجربیات ایشون در بهبود این تاپیک استفاده بشه

نمیدونم چرا تاپیک یکجوری, کنده :41: بعضی از قوانین, مثل بحث راهنمایی, هنوز چیزه قطعی براش وجود نداره

ArashNAM
24-12-2009, 23:49
سلام به خدا شرمنده من اگه بتونم روزی یه بار وارد سایت میشم اون هم شبهاست بیشتر
مشکلات زندگی دیگه در جریان که هستید :31:
به هر حال من واقعا عذر میخوام اگه من درست جواب دادم نفر بعدی سوال طرح کنه یا اینکه میخواین دیگه نظر ندم
باز هم شرمنده

Layken
25-12-2009, 01:03
راهنمایی.....
دقت کنید دوستان ایشون یک چشم شو از دست میده...
بابا خیلی راحته....
اسنیک پسر ایشون هستش...

G.D.ragon.Ir
25-12-2009, 07:55
دقت کنید دوستان ایشون یک چشم شو از دست میده...
layken عزیز, این که تو راهنمای های اصلیتون هم بود (فقط روش تاکید کردید) خواهشن یک راهنمایی دیگه بزارید

سلام به خدا شرمنده من اگه بتونم روزی یه بار وارد سایت میشم اون هم شبهاست بیشتر
مشکلات زندگی دیگه در جریان که هستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال من واقعا عذر میخوام اگه من درست جواب دادم نفر بعدی سوال طرح کنه یا اینکه میخواین دیگه نظر ندم
باز هم شرمنده
نه عزیز, این چه حرفیه. همین که تو مسابقه, شرکت میکنید, ارزشمنده :11:

underworld
25-12-2009, 13:23
ببینم جواب سوال Big Boss نیست؟

Sam Fisher 11
25-12-2009, 13:32
هر وقت تاپیک حرفه ای بشه و پست های اسپم درش نبینم و بازدیدش بالا باشه(بازدید، نه تعداد پستش!) ممکنه مهم بشه...

Layken
25-12-2009, 16:24
ببینم جواب سوال Big Boss نیست؟
بله درسته Big bass هستش نوبت شماست.

underworld
25-12-2009, 22:51
سوال بعدی:
1- از جملات کنایه آمیز بسیار استفاده میکند
2- دارای هیکلی بزرگ
3- تاریکی را دوست دارد

hosseincode2008
25-12-2009, 23:37
1- از جملات کنایه آمیز بسیار استفاده میکند
2- دارای هیکلی بزرگ
3- تاریکی را دوست دارد

ريديك نيست ؟ :دي

underworld
26-12-2009, 09:10
ريديك نيست ؟ :دي

بله...مثل همیشه اولین نفر جوابش درست بود :5:
نوبت شماست

hosseincode2008
26-12-2009, 09:55
1. شخصيت مورد نظر يك خانم هست .
2. در دو بازي حضور داشته و حدودا بازي ماله سال 2005 و اين حدود هست .
3. ابزار هاي جاسوسي داره مثل رژ لب به عنوان دوربين عكاسي !

بازي هم در اون زمان امتيازهاي خوبي دريافت كرده بود و نسخه ي دومش مخصوصا حالت طنز هم داشت .

malkemid
26-12-2009, 12:32
1. شخصيت مورد نظر يك خانم هست .
2. در دو بازي حضور داشته و حدودا بازي ماله سال 2005 و اين حدود هست .
3. ابزار هاي جاسوسي داره مثل رژ لب به عنوان دوربين عكاسي !

بازي هم در اون زمان امتيازهاي خوبي دريافت كرده بود و نسخه ي دومش مخصوصا حالت طنز هم داشت .

کیت آرچر نیست؟

hosseincode2008
26-12-2009, 13:06
کیت آرچر نیست؟

بله درسته ! سوال بعدي با شماست

malkemid
26-12-2009, 14:35
تیکه میندازه...کلاه میذاره و تر و فرز هم نیست.

aghamajid1369
26-12-2009, 14:49
تیکه میندازه...کلاه میذاره و تر و فرز هم نیست.
شخصیت اصلی بازی The saboteur نیست؟؟؟ شان دولین.
تیکه که زیاد مینداخت کلاه هم میذاشت ولی نمیدونم فرز بود یا نه. از در و دیوار که خوب بالا میرفت :دی

malkemid
26-12-2009, 14:54
نه متاسفانه اون نیست.

underworld
26-12-2009, 18:01
آواتارتو که میبینم دلم میخواد بگم Puaro چون هم تیکه میندازه...هم کلاه میذاره و تر و فرز هم نیست. ولی فکر نکنم ازش بازی ساخته باشن :31:

amita
26-12-2009, 18:02
هرکول پوارو نیست همون کاراگاه معروف؟
چه جالب!!!من و اقای underworld باهم جوابودادیم:27::27:
البته منم فکر نمی کنم جواب سوال ایشون باشه!:20:

G.D.ragon.Ir
26-12-2009, 18:23
به نظر من, شرلوک هلمز (بازیش هم موجوده)

underworld
26-12-2009, 21:35
به نظر من, شرلوک هلمز (بازیش هم موجوده)

به احتمال زیاد همینی که میگی هستش...چرا من به فکرم نرسیده بود؟!

malkemid
26-12-2009, 23:22
دوستان عزیز اشتباه نکنید...پوارو و هلمز تیکه نمیندازن...نیازی به این کار ندارن...در ضمن هلمز خیلی تر و فرز هست.

راهنمایی: روی صورتش جای یه زخم داره.

Mostafa NBA
27-12-2009, 00:11
دوستان عزیز اشتباه نکنید...پوارو و هلمز تیکه نمیندازن...نیازی به این کار ندارن...در ضمن هلمز خیلی تر و فرز هست.

راهنمایی: روی صورتش جای یه زخم داره.

شخصیت نقش اول بازی Rough Warrior نیست ؟

malkemid
27-12-2009, 14:37
اخرین راهنمایی:
کشیش هم بوده یه مدت.

Mostafa NBA
27-12-2009, 15:13
اخرین راهنمایی:
کشیش هم بوده یه مدت.

یکی از شخصیت های بازی Call of Juarez اسمشو یادم نیست.دو تا برادرن من منظورم اون بزرگه هستش.

malkemid
27-12-2009, 18:41
درسته...اسمش Ray هست.بازی call of juarez: bound in blood

Mostafa NBA
27-12-2009, 19:38
خب نوبت منه.

فرد مورد نظرم در ارتش آمریکا عضویت داره. آدم جوون مردیه :دی موهاش هم خروسیه یعنی فقط وسط سرش مثل خروس مو داره.

CATALONIA
27-12-2009, 19:52
خب نوبت منه.

فرد مورد نظرم در ارتش آمریکا عضویت داره. آدم جوون مردیه :دی موهاش هم خروسیه یعنی فقط وسط سرش مثل خروس مو داره.

cpt . soap تو بازی MW و  MW2 هم هست 

نمیدونم عضو ارتش آمریکا هست یا نه ولی فکر کنم باشه 
 آدم جوون مردیه هم هست
از همه مهم تر  موهاش هم خروسیه 

Mostafa NBA
27-12-2009, 20:20
cpt . soap تو بازی MW و MW2 هم هست

نمیدونم عضو ارتش آمریکا هست یا نه ولی فکر کنم باشه
آدم جوون مردیه هم هست
از همه مهم تر موهاش هم خروسیه

بله درسته :46: Soap McTavish اسم دقیقش بود فکر کنم : دی

نوبت شماست بفرمایید.

CATALONIA
27-12-2009, 20:38
نوبت ما هم شد 

خیلی آسونه فکر کنم سریع جواب رو بگین 

1- فراریه 
2- وسط موهاش کمی کم پشته 
  3-در اصل اهل  صربستان  

Dark Soul
27-12-2009, 21:29
نوبت ما هم شد

خیلی آسونه فکر کنم سریع جواب رو بگین

1- فراریه
2- وسط موهاش کمی کم پشته
3-در اصل اهل صربستان

این یارو نیکو تو gta نیست

hosseincode2008
27-12-2009, 21:38
ويرايش شد ...
پرنش پرشيا صد در صد جوابت درست هست به فكر سوال بعد باش :31:

amita
27-12-2009, 22:21
حواسم نبود معزرت می خوام.:10:

hosseincode2008
27-12-2009, 23:05
فکر میکنم نیکو بلیک باشه؟!

دوست عزيز بهتره قوانين تاپيك رو بخونيد . طبق قانون اول بهتر بود جواب هاي دوستان رو كه اتفاقا بعد از پست سوال هم بود ميخونديد تا از ارسال جواب هاي تكراري خودداري بشه و تاپيك منظم و مفيد باقي بمونه . من خودم هم قبل از پست prince-persia تاپيك رو باز كردم و با تاخير ده دقيقه اي جواب دادم كه ديدم ايشون جواب دادن و منم پستم رو ويرايش كردم .

به قول همكارا ممنون از توجه !

CATALONIA
28-12-2009, 15:36
این یارو نیکو تو gta نیست

درسته 

نوبت شماست 
ببخشید کمی دیر شد 

Dark Soul
28-12-2009, 16:09
خب از شخصیتهایه محبوب خودمه

1- زن هست
2- نصفش انسانه (از نظر بیولوژیک)
3- مغرور و جذاب

aha2012
28-12-2009, 16:32
خب از شخصیتهایه محبوب خودمه

1- زن هست
2- نصفش انسانه (از نظر بیولوژیک)
3- مغرور و جذاب

توی بازی resident evil نیست؟اسمشو نمیدونم

amita
28-12-2009, 17:57
اون زنه توی blood rayne نیست؟؟

Dark Soul
28-12-2009, 18:18
اون زنه توی blood rayne نیست؟؟

افرین :10:
اسمشم Rayne هست
حالا نوبت شماست

amita
28-12-2009, 19:23
من الان اسم خاصی مد نظرم نیست.هرکی داوطلب سوال بعدی رو بپرسه:46:

s.w.a.t
28-12-2009, 19:25
من الان اسم خاصی مد نظرم نیست.هرکی داوطلب سوال بعدی رو بپرسه:46:
مممممممممممن بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موهاش بوره...
تازه از جنگ برگشته و به خونه بازگشته...
داداششم گم شده...

اگه توضيحات رو با دقت بخونيد جواب همون تويه.............

Dark Soul
28-12-2009, 19:32
مممممممممممن بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موهاش بوره...
تازه از جنگ برگشته و به خونه بازگشته...
داداششم گم شده...

اگه توضيحات رو با دقت بخونيد جواب همون تويه.............

اون یارو توی بازی silent hill home coming نیست

s.w.a.t
28-12-2009, 19:35
اون یارو توی بازی silent hill home coming نیست
آفرين!:12:
كاملا درسته...
اسمش الكس شفرد بود...

Dark Soul
28-12-2009, 20:34
1-مرد هست و صدای خفنی داره
2-قوی هیکله و دشمنانش انسان نیستند
3-رهبر یه تیم 4 نفره است

Little Sparrow
28-12-2009, 20:39
marcus fenix نیست؟

yoosef_st
28-12-2009, 20:49
این یارو هیکلی سیگاریه تو Left 4 Dead نیست؟
اگر درست بود نفر بعدی سوال بزاره من بلت نیستم : دی

Dark Soul
28-12-2009, 20:57
marcus fenix نیست؟

افرین:10:
حالا نوبت شماست

Little Sparrow
28-12-2009, 21:01
Gears of War بعد منم سوالی ندارم یکی دیگه بگه

s.w.a.t
28-12-2009, 21:36
Gears of War بعد منم سوالی ندارم یکی دیگه بگه
دوباره من بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
1-مرده و كلاه ميزاره
2-در زمان آلمان نازي هم بوده
3-اگه بازي رو از يه جايي لود كنين هميشه در حاله سيگار كشيدنه
4-به آشوبگري علاقه زيادي داره...

CATALONIA
28-12-2009, 21:39
دوباره من بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
1-مرده و كلاه ميزاره
2-در زمان آلمان نازي هم بوده
3-اگه بازي رو از يه جايي لود كنين هميشه در حاله سيگار كشيدنه
4-به آشوبگري علاقه زيادي داره...

شخصیت بازی خرابکار نیست 

اسمش شان دولین است

ArashNAM
28-12-2009, 21:41
آقای کاتولینا زودتر گفتن واسه همین ویرایش شد

s.w.a.t
28-12-2009, 21:49
شخصیت بازی خرابکار نیست

اسمش شان دولین است
آفرين برتو اي مرد كهن...
كاملا درسته....

CATALONIA
28-12-2009, 21:53
آفرين برتو اي مرد كهن...
كاملا درسته....

فکر کنم اینطوری پیش بره کاراکتر ها ته بکشه  :دی

1-  مامور ویژه سازمان CIA
2- جنس دست راستش تغییر میکنه
3-با موجودات وحشی و سربازان میجنگه

من دیگه نمیتونم آن شم تا فردا ساعت 4 پس جواب رو به زننده ی تاپیک میگم که اگه دوستان درست گفتن ایشون جواب یا رانمایی رو بگن

ممنون

شهاب  

s.w.a.t
28-12-2009, 21:56
فکر کنم اینطوری پیش بره کاراکتر ها ته بکشه :دی

1- مامور ویژه سازمان CIA
2- جنس دست راستش تغییر میکنه
3-با موجودات وحشی و سربازان میجنگه

من دیگه نمیتونم آن شم تا فردا ساعت 4 پس جواب رو به زننده ی تاپیک میگم که اگه دوستان درست گفتن ایشون جواب یا رانمایی رو بگن

ممنون

شهاب
همون شخصيت تويه prototype نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Little Sparrow
28-12-2009, 22:15
این یارو تو dark sector هست فکر کنم نه؟اگه درسته من باز چیزی به ذهنم نمی رسه یکی دیگه لطف کنه بگه

Vahidking.75
28-12-2009, 22:18
شخصیت بازی دارک سکتور

تنوی

نیست ؟

underworld
28-12-2009, 22:29
Spencer توی بازی Bionic Commando

CATALONIA
28-12-2009, 23:19
این یارو تو dark sector هست فکر کنم نه؟اگه درسته من باز چیزی به ذهنم نمی رسه یکی دیگه لطف کنه بگه

درسته

اسمش Hayden Tenno است

CATALONIA
29-12-2009, 00:19
خوب دیدم سوالات آسون شده اون دوستمون هم که گفت سوال نمیده پس من هم یه سوال نسیتا یا خیلی سخت میگم 

1- کاراکتر مورد نظر خانوم هست 
2-شغلش  دزدی از ثروتمندان برای خودش است 
3-موادشو در صندوق قرار میده 

چقدر سخت شد !

CATALONIA
29-12-2009, 11:37
خوب دیدم سوالات آسون شده اون دوستمون هم که گفت سوال نمیده پس من هم یه سوال نسیتا یا خیلی سخت میگم 

1- کاراکتر مورد نظر خانوم هست 
2-شغلش  دزدی از ثروتمندان برای خودش است 
3-موادشو در صندوق قرار میده 

چقدر سخت شد !

دیدم خیلی سخت شده 
دوتا راهنمایی میزارم 

1- یک تیرکمان دار بسیار قهار است
2-سبک بازیش  پازل یا پلتفرمر 

amita
29-12-2009, 12:55
اون زنه توی بازی trine نیست؟

CATALONIA
29-12-2009, 13:12
اون زنه توی بازی trine نیست؟

wow 

آفرين 

اسمش   zoya هست 

اصلا فكر نميكردم كسي بتونه بگه 
بازم آفرين 

amita
29-12-2009, 13:22
بنده مهارت زیادی در زن شناسی دارم:31:
حالا سوال بعد:
1-بسیار مغرور و جذاب
2-قد بلند و با موهای سفید رنگ
3-جز دویل ها هست.

s.w.a.t
29-12-2009, 13:25
بنده مهارت زیادی در زن شناسی دارم:31:
حالا سوال بعد:
1-بسیار مغرور و جذاب
2-قد بلند و با موهای سفید رنگ
3-جز دویل ها هست.
آرتاس تو واركرفت نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

daren
29-12-2009, 13:28
ورجیل تو دویل می کرای

farhad07
29-12-2009, 13:35
دانته تو دویل می کرای

amita
29-12-2009, 13:40
نه هیچ کدوم از اینها نیست!!!

CATALONIA
29-12-2009, 14:14
اين يارو تو darksiders نيست

amita
29-12-2009, 14:28
نه اونم نیست!
بازیه خیلی معروفیه ها!!!!

daren
29-12-2009, 14:37
خوب تریشه همونیه که شبیه مامان دانته است البته اگه زن باشه.

amita
29-12-2009, 15:29
نه تریش هم نیست.در ضمن مرده!
راهنمایی:موهاش بلنده-تاحالا13 سری(یا شاید 12تا. یادم نیست) از بازیهاش ساخته شده!

CATALONIA
29-12-2009, 16:05
نه تریش هم نیست.در ضمن مرده!
  راهنمایی:موهاش بلنده-تاحالا13 سری(یا شاید 12تا. یادم نیست) از بازیهاش ساخته شده!

يكي از شخصيت هاي final fantezi نيست 

اسمش الان يادم نيست

amita
29-12-2009, 16:10
خسته نباشی!!!:31:
فکر کنم حدود 30تا شخصیت داره فاینال فانتزی!

malkemid
29-12-2009, 16:18

همین این آواتارت نیست؟!:31:

CATALONIA
29-12-2009, 16:28

منظورم اينه 

Sephiroth

new evil
29-12-2009, 16:38
The Following post has been edited

amita
29-12-2009, 16:45
منظورم اينه 

Sephiroth

مرحبا پسر گلم...
sephiroth کاراکتر فاینال فانتزی VII
نوبت شماست:46:

CATALONIA
29-12-2009, 16:51
مرحبا پسر گلم...
sephiroth کاراکتر فاینال فانتزی VII
نوبت شماست:46:

هر كي از دوستان خواست به جاي من سوال طرح كنه 

ممنون 
شهاب

s.w.a.t
29-12-2009, 16:59
بچه هاي فروم چقدر دست و دل باز شدن :دي
با اجازه من ميگم يه كوچولو سخته!

1-مرده
2-سيبيل داره!
3-همشم بپر بپر ميكنه

Amin Asterix
29-12-2009, 17:05
به قارچ علاقه نداره احیانا؟سیبیل آدمو یاد ماریو میندازه دیگه.

AhmadReza.
29-12-2009, 17:06
اول شخص bionik ?????

CATALONIA
29-12-2009, 17:09
Wolverine نيست توبازي X-Men Origins: Wolverine ؟

s.w.a.t
29-12-2009, 17:13
به قارچ علاقه نداره احیانا؟سیبیل آدمو یاد ماریو میندازه دیگه.
كاملا درست و صحيحه مرد كهن!
شما ميتونيد سواله بعدي رو بگيد..............

Amin Asterix
29-12-2009, 17:50
یک سوال آسون:
پلیس مخفی
رانندگیش خوبه
فعلا خبری از خودش و بازیش نیست

aha2012
29-12-2009, 18:16

وقتی خبری نیست چجوری بگیم؟
منظورت اینه که از نسخه ی دوم یا........خبری نیست؟

Amin Asterix
29-12-2009, 18:32
وقتی خبری نیست چجوری بگیم؟
منظورت اینه که از نسخه ی دوم یا........خبری نیست؟

حالا خبر باشه یا نباشه چه تاثیری رو حدس زدن شما داره.منظورم این بود که نسخه جدیدی ازش تایید نشده و خبری از ایشون نیست.
راهنمایی:تو نسخه قبلی بازی هم نبود!
تابلوئه دیگه.

amita
29-12-2009, 18:36
leon s kennedy نیست؟(همینجوری یه چیزی پروندم!)

s.w.a.t
29-12-2009, 18:56
یک سوال آسون:
پلیس مخفی
رانندگیش خوبه
همون يارو تو driver نيست؟

Amin Asterix
29-12-2009, 19:34
leon s kennedy نیست؟(همینجوری یه چیزی پروندم!)

همون يارو تو driver نيست؟
درسته.
tanner بود اسمش.

s.w.a.t
29-12-2009, 19:44
بسيار ساده و بسيار مفهومي....

1-خيلي آدمه عوضي هستش
2-كلاه ميزاره
3-عضو ارتشه

malkemid
29-12-2009, 19:46

1-خيلي آدمه عوضي هستش
2-كلاه ميزاره
3-عضو ارتشه

همه ارتشی ها کلاه میذارن دیگه! 2 تا راهنماییت در واقع یکی هست!

شفرد نیست؟

CATALONIA
29-12-2009, 19:46

1-خيلي آدمه عوضي هستش
2-كلاه ميزاره
3-عضو ارتشه

كاپيتان شفرد نيست تو MW2 ?

فكرنكنم

همزمان شد . . . 

s.w.a.t
29-12-2009, 20:09
هردوتون درست گفتين!
ولي فك كنم malkemid چند ثانيه زودتر گفت....
شما دوتا خوره بازيين!!:31:

malkemid
29-12-2009, 20:22
خوب من می پرسم:
جنگجو هست.
چهار دست و پا راه میره.
فکر می کنه که یه ببر ه !

s.w.a.t
29-12-2009, 20:33
خوب من می پرسم:
جنگجو هست.
چهار دست و پا راه میره.
فکر می کنه که یه ببر ه !
ميرانا تو واركرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AhmadReza.
29-12-2009, 21:08
تارزان؟؟؟؟؟

new evil
29-12-2009, 22:13
یکی از شخصیت های بازی Mini Ninjas

farhad07
29-12-2009, 23:13
برادر x man نیست ؟ یا خودش ؟

malkemid
30-12-2009, 00:03
یکی از شخصیت های بازی Mini Ninjas

درسته...خودشه

new evil
30-12-2009, 15:00
خوب حالا نوبت منه
شخصیت مورد نظر :
موهاش زرده
شخصیت منفی بازی هستش
داخل اخرین سری از بازی نابود میشه

G.D.ragon.Ir
30-12-2009, 15:11
وسکر (رزیدنت ایول 5)

daren
30-12-2009, 15:12
داشتم میگفتم وسکر که دیر شد

new evil
30-12-2009, 18:07
G.D.ragon جان زود تر جواب را گفتند

G.D.ragon.Ir
30-12-2009, 18:22
سوال بعدی

- انسان نیست
- از شمشیر استفاده میکنه
- با برادراش یک گروه تشکیل دادند

malkemid
30-12-2009, 18:33
سوال بعدی

- انسان نیست
- از شمشیر استفاده میکنه
- با برادراش یک گروه تشکیل دادند

لئو توی لاکپشت های نینجا

G.D.ragon.Ir
30-12-2009, 18:40
لئو توی لاکپشت های نینجا
درسته - راهنمایی آخرم, خیلی تابلو بود

malkemid
30-12-2009, 19:05
کلانتر هست
دنبال دخترشه.
بازیش مال قبل 2000 هست.

s.w.a.t
30-12-2009, 19:07
کلانتر هست
دنبال دخترشه.
بازیش مال قبل 2000 هست.
همون يارو تو سايلت هيل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

s.w.a.t
31-12-2009, 10:52
دوست عزيز شما بايد 1 ساعت بعد از ارساله سوال
اگه كسي نتونست جواب بده راهنمايي ميكردين!!!!
يه روز گذشت...............
كجايي؟

underworld
31-12-2009, 11:42
شخصیت بازی Boiling Point نیست؟
یادمه همش دنبال دخترش بود

malkemid
31-12-2009, 12:04
بازیش وسترنه....توی بازی مارشال صداش می کنن.دیگه اسمشم گفتم...مونده اسم بازی

Inter
31-12-2009, 12:20
بازی Outlaws هست فکر کنم.

یادش بخیر چه خاطراتی باهاش داشتیم.

Where are you Marshaaaaaaaaaaal?

malkemid
31-12-2009, 12:33
بازی Outlaws هست فکر کنم.

یادش بخیر چه خاطراتی باهاش داشتیم.

Where are you Marshaaaaaaaaaaal?

درسته...واسه دوره خودش بازی خیلی خوبی بود

Inter
31-12-2009, 12:40
خب سوال بنده:

اسمش متشکل از اسم دوتا نویسنده هست
بازیش اکشن هست
این کاراکتر یه تفاوت اساسی با کاراکترهای بازیهای دیگه داره

Hunter lord
31-12-2009, 12:49
خب سوال بنده:

اسمش متشکل از اسم دوتا نویسنده هست
بازیش اکشن هست
این کاراکتر یه تفاوت اساسی با کاراکترهای بازیهای دیگه داره

دانته توی Devil may cry

Inter
31-12-2009, 13:00
دانته توی Devil may cry

نه اشتباه بود

Inter
31-12-2009, 13:41
راهنمایی:
بازی فراتر از انتظارات بود و امتیازات بالایی کسب کرد
پخش کننده بازی بزرگترین ناشر بازیهای کامپیوتری هست.

فکر کنم دیگه تابلو شد

s.w.a.t
31-12-2009, 13:48
راهنمایی:
بازی فراتر از انتظارات بود و امتیازات بالایی کسب کرد
پخش کننده بازی بزرگترین ناشر بازیهای کامپیوتری هست.

فکر کنم دیگه تابلو شد
كريتوش تو god of war????????
چي گفتم!!!!!!!
:34:

Torch Bearer
31-12-2009, 15:29
ایزاک کلارک شخصیت اصلی بازی Dead Space که اسمش ترکیب اسم ایزاک اسیموف و ارتور کلارک هستش.منتشر شده توسط EA.
فکر کنم درسته با این حال یکی دیگه سوال جدیدو مطرح کنه.

underworld
31-12-2009, 18:44
ببخشید اگه هیچکدوم از جوابهایی که دوستان دادن درست نیست یه راهنمایی دیگه بکنین یا خودتون جواب سوالو بدین
خیلی وقته منتظریم

Inter
31-12-2009, 19:58
ایزاک کلارک شخصیت اصلی بازی Dead Space که اسمش ترکیب اسم ایزاک اسیموف و ارتور کلارک هستش.منتشر شده توسط EA.

بله درست بود

تفاوت اساسیش هم این بود که تو بازی لال مونی گرفته بود.

kortol
31-12-2009, 21:17
.................................................. .................................................. .............
با اجازه......
یه دختر...........برادر و نامزدش هردو جنگجو هستن.......... آخر بازی هم با نامزدش ازدواج میکنه(درحالی که تیتراژ پایانی بازی پخش می شد) ..............تابلو شد دیگه حالا یکی هم اسم این دختر رو بگه!!!!!!!!!!!!!

kortol
01-01-2010, 14:13
گفتن که راهنمایی کنم ...........اینم راهنمایی...... نامزد دختره اول بازی به دختره یه گردنبند میده توی یه کلیسا !!!
می خواستم کار دختره رو بگم ولی خیلی تابلو می شد ......

ای بابا خیلی ساده است ...........
دیگه ازین بیشتر راهنمایی کنم؟؟؟؟؟؟؟ ..............من تا ساعت 21 روز جمعه صبر می کنم اگه کسی جواب رو گفت که هیچ اگه نه که خودم میگم دختره کی هستش و اسمش چیه....

daren
01-01-2010, 14:19
نامزد nero دیگه ها؟

kortol
01-01-2010, 18:12
نامزد nero دیگه ها؟

.................................................. ............................
اسمش ؟؟؟؟

daren
01-01-2010, 18:38
کریه یا کریل بود دیگه نه؟

kortol
01-01-2010, 18:46
کریه یا کریل بود دیگه نه؟
.................................................. ..............................
درسته اسمش کریه نامزد نرو بود که اول بازی داشت خوانندگی می کرد و بعدش نرو آمد که که بهش هدیه نامزدی بده ...........
من قشنگ ترین صحنه بازی توی عمرم رو در آخر این بازی دیدم وقتی که گوینده بازی براشون به قول معروف خطبه عقد رو می خوند و اونا داشتند از کنار همون کلیسا اول بازی میرفتند..........

درست گفتید نو بت شماست.

Layken
01-01-2010, 23:43
دوستان بیشتر سعی کنیم کاراکترهای قابل بازی رو سوال کنیم ....ممنون.