PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد مادر برد ASUS M4A78T-E

a-0852
18-12-2009, 23:57
دوستان من میخواهم یه مادر برد خوب برای بازی بردارم اینو پیشنهاد کردن با این مشخصات این چطور مادر بردی هست لطفا کمک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ahmad22/My%20Documents/ASUS%20-%20M4A78T-E%20―%20رایان%20صبا_files/P_500.jpg

Specifications

CPUAMD Socket AM3 ;Phenom™II /Athlon™II /Sempron™ 100 Series Processors
AMD 140W CPU Support
AMD Cool 'n' Quiet™ Technology
Supports 45nm CPU ChipsetAMD 790GX/SB750
System BusUp to 5200 MT/s HyperTransport™ 3.0 Memory4 x DIMM, Max. 16 GB, DDR3 1600(O.C.)/1333/1066 ECC,Non-ECC,Un-buffered Memory
Dual Channel memory architecture
*Due to OS limitation, when installing total memory of 4GB capacity or more, Windows® 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Hence, a total installed memory of less than 3GB is recommended.
**Refer to
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید for the memory QVL (Qualified Vendors Lists). Expansion Slots2 x PCIe 2.0 x16 support ATI CrossFireX™ technology, at full x16 or dual x8 link
2 x PCIe x1
2 x PCI 2.2
VGAIntegrated ATI Radeon™ HD 3300 GPU
SidePort Memory - onboard 128MB DDR3 1333 memory
- Supports HDMI™ Technology with max. resolution up to 1920 x 1200 (1080P)
- Supports Dual-link DVI with max. resolution up to 2560x1600 @60Hz
- Supports D-Sub with max. resolution up to 2560x1440 @75Hz
- Hybrid CrossFireX™ Support
- Dual independent displays support with HDMI / DVI and D-Sub
- Supports Microsoft® DirectX 10, OpenGL 2.0, Shader Model 4.0
- Hardware Decode Acceleration for H.264,VC-1, and MPEG-2
- Maximum shared memory of 512MB StorageSB750 Chipset
1 xUltraDMA 133/100/66 for up to 2 PATA devices
5 xSATA 3 Gb/s ports Support RAID 0,1,5,10,JBOD
1 x eSATA 3Gb/s port

*Due to the Windows XP/ Vista limitation, the RAID array with the total capacity over 2TB cannot be set as a boot disk. A RAID array over 2TB can only be set as a data disk only. For more information, please refer to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) LANAtheros® L1E Gigabit LAN controller featuring AI NET 2
AudioVIA® VT1708S 8 -Channel High Definition Audio CODEC
- Supports Jack-Detection, Multi-Streaming, and Front Panel Jack-Retasking
- Optical S/PDIF Out ports at back I/O
- ASUS Noise Filtering IEEE 1394VIA® VT6315N controller supports 2 x 1394a ports (1 at mid-board; 1 at back panel) USB12 USB 2.0 ports (6 ports at mid-board, 6 ports at back panel) ASUS Unique FeaturesASUS Power Solutions:
- 8+1 Phase Power Design
- ASUS Anti-Surge Protection
ASUS Green Design:
- EPU
- ASUS AI Nap
Express Gate
ASUS Quiet Thermal Solution:
- ASUS Fanless Design: Stylish heat sink solution
- ASUS Q-Fan2
ASUS EZ DIY:
- ASUS Q-Shield
- ASUS Q-Connector
- ASUS CrashFree BIOS 3
- ASUS O.C. Profile
- ASUS EZ Flash 2
Overclocking FeaturesIntelligent overclocking tools
- AI Overclocking (intelligent CPU frequency tuner)
- TurboV
- Turbo Key
Precision Tweaker 2
- vDIMM: 50 -step DRAM voltage control
- vCore: Adjustable CPU voltage at 0.0125V increment
- vChipset (N.B.): 16-step voltage control
SFS (Stepless Frequency Selection)
- FSB tuning from 200MHz up to 600MHz at 1MHz increment
- PCI Express frequency tuning from 100MHz up to 150MHz at 1MHz increment
Overclocking Protection
- ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall)
Special Features100% All High-quality Conductive Polymer Capacitors! (VRM 5000hrs lifespan @105°C, 500,000hrs @65°C)
ASUS MyLogo 2
AMD OverDrive Support*
*Advanced cooling system is required when advanced overclock functions of AMD OverDrive are enabled. Back Panel I/O Ports1 x DVI
1 x D-Sub
1 x HDMI
1 x External SATA
1 x S/PDIF Out (Optical)
1 x IEEE 1394a
1 x LAN(RJ45) port
6 x USB 2.0/1.1
8 -Channel Audio I/O
1 x PS/2 Keyboard port (Purple) Internal I/O Connectors3 x USB connectors (6 ports)
1 x Floppy disk drive connector
1 x IDE connector
5 x SATA connectors
1 x IEEE 1394a connector
1 x CPU Fan connector
2 x Chassis Fan connector
1 x Power Fan connector
1 x S/PDIF Out connector
Front panel audio connector
Chassis Intrusion connector
1 x COM connector
CD audio in
24-pin ATX Power connector
4-pin ATX 12V Power connector
System Panel (Q-Connector)
BIOS8 Mb Flash ROM
AMI BIOS, PnP, DMI2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.3, ACPI 2.0a, ASUS EZ Flash 2, ASUS CrashFree BIOS 3
ManageabilityWOL by PME,WOR by PME,WOR by Ring,Chasis Intrusion,PXE Accessories1 x UltraDMA 133/100/66 cable
4 x SATA cables
1 x Q-Shield
1 x User's manual
2 in 1 Q-connector (USB, System panel; Retail version only)
*The floppy disk drive cable is purchased separately. Support DiscDrivers
ASUS PC Probe II
Express Gate
ASUS AI Suite
Anti-virus software (OEM version)
ASUS Update
AMD OverDrive Utility (AOD)
Form FactorATX Form Factor
12 inch x9.6 inch ( 30.5 cm x 24.4 cm )

a-0852
24-12-2009, 19:22
اقا جواب بدید خواهشن

KING_DESIGNER
08-01-2010, 13:57
این مادربورد یکی در میون میره گارانتی
در سه جا دوستان گفتند که میره برای گارانتی
علت :
یکی از دوستان توی همدان توی یکی از فرومها تاپیک زده بود برای فروش هم نی مین بورد میگفت میخوام بفروشمش چون یه موردی داره وقتی که برق میره یا دوشاخه کیس رو از پریز میکشی تنظیمات بایوس به حالت دیفاولت برمیگرده و متاسفانه این بدی رو داره
و خودش هم میگفت شرکت گفته یک ماه میره باری گارانتی تهران و اینم چون نمیخواسته بدون مین بورد بمونه تصمیم گرفته بفروشش
علت2 : یکی دیگه از دوستان که فوشنده هست و در یکی از فرومها تاپیک زده بود نوشته بود متاسفانه یک کارت گرافیکی قوی ( مدلش یادم نیست ) روی این مین بورد انداختن که فن گرافیکه با هیتسینک روی مین بورده درگیر شده و نتسونته خوب جا بیفته
واسه همین از قسمت PCI express 16x نتوشنته استفاده کنه و به ناچار روی اسلت 8x نصبش کردند.
منم میگم نخر
به جاش برو همین مدل رو از MSI با همین قیمت بردار که بچه ها خریدن و راضی بودن
msi 790 GX
قیمت 165:20:

reza_kinglord
08-01-2010, 14:28
من این مادر بردو برای دوستم خریدم حدودا 3 یا 4 ماه پیش 155 تومن گرافیکش که عالیه البته نسبت به onbord بودنش
ولی تو اینکه کلا asus بگیر نگیر داره شکی نیست...
ولی اگه من جای شما بودم msi 790gx رو برمی داشتم یه نموره گرونتره ولی خوب در عوض این مشکلات رو که دوستمون گفت رو نداره
موفق باشی

messi3
08-01-2010, 17:11
این مادربورد یکی در میون میره گارانتی
در سه جا دوستان گفتند که میره برای گارانتی
علت :
یکی از دوستان توی همدان توی یکی از فرومها تاپیک زده بود برای فروش هم نی مین بورد میگفت میخوام بفروشمش چون یه موردی داره وقتی که برق میره یا دوشاخه کیس رو از پریز میکشی تنظیمات بایوس به حالت دیفاولت برمیگرده و متاسفانه این بدی رو داره
و خودش هم میگفت شرکت گفته یک ماه میره باری گارانتی تهران و اینم چون نمیخواسته بدون مین بورد بمونه تصمیم گرفته بفروشش
علت2 : یکی دیگه از دوستان که فوشنده هست و در یکی از فرومها تاپیک زده بود نوشته بود متاسفانه یک کارت گرافیکی قوی ( مدلش یادم نیست ) روی این مین بورد انداختن که فن گرافیکه با هیتسینک روی مین بورده درگیر شده و نتسونته خوب جا بیفته
واسه همین از قسمت PCI express 16x نتوشنته استفاده کنه و به ناچار روی اسلت 8x نصبش کردند.
منم میگم نخر
به جاش برو همین مدل رو از MSI با همین قیمت بردار که بچه ها خریدن و راضی بودن
msi 790 GX
قیمت 165:20:
در بيشتر پستات همينو نوشتي و اون که گرافيک درگير ميشه اگه عکس اين مادر برد رو به يک بچه ي خرد سالم بدي نيگاه کنه ميگه هدسينگ اين طرفه فن گرافيک اون طرف به هم ديگم نميخورن و اين مادر برد بازم اگه يک نگاه ميکردي ميديدي که نوشته
2تا 16x نه يک 16 و 1 8x معلومه حرفاي شما همش از روي نا اگاهيه

KING_DESIGNER
08-01-2010, 19:23
رضا جان درود و سلام گرم منو بپذیر
واثعا همینطوره نسبتبه قیمتش آشغال زده البتهرد سایت ایسوز مدلهای بهتر از این هم اومده با چیپست 785 که قوی نیست ولی خوبه ! گرافیکش 4200 هست که کارتو راهع میندازه ولی متاسفانه این شرکت ویستاپخش گندشون بزنن که نتوسنتن واردشکنن بهترین مدلهای ایسوز الان زیر دست عربها و ..افریقاییها و پاکستانیها و افغانیها افتاده ( البته آقای افغانستان !!) نه میتونیم بهشون بگیم وارد کن نه میتونیم پیشنهاد بدیم متاسفم برای این وضعیت تازه هرچی هم بگیم کو گوش شنوا .....هرکی میاد استدلال خودشو میاره که این مادربورد رو تایید کنه ولی تجربه و عملکرد این مادربورد به دوستان ثابت کرده که چیز درست حسابی نیت.
امیدوارم شرکت ویستاپخش بتونه یه تجدید نظری در واردات محصولاتش بکنه وگرنه ورشکستگیش به علت مرجوعیت این مادربوردها دور از انتظار نیست !

KING_DESIGNER
08-01-2010, 19:47
mossi این از کمبود اطلاعات شماست ! گفتم من این کار رو نکردم و یکی از دوستان در یکیی از فرومها این کار رو کرده اینقدر تو و دوستت حرفهای غلط و نامروبطی زدید که تاپیک بسته شد .
بزار یه چیزی بهت بگم !
یکی از دوستان در مواجهه با ادمهایی که جاهل هستند یه چیز رو به من گفت
جواب دادن به ادمهای جاهل واقعا اخر بی منطقیه ! چون کسی که جاهله عقل نداره !و کسی هم که عقل نداره هزاربار هم برایش سند بیاری بازم حرف خودشو میزنه
و منم که دیدی سند اوردم ولی متسافانه یه اسپم اینجا تولید کردی که ....
راحت باش برای خودت بگو !!!:27:

alborz_k
08-01-2010, 20:32
از دوستان خواهش می کنم که به دور از بی احترامی و تشنج ، جواب همدیگر رو بدن :11:
این جور مباحث اصلأ ارزش این که بخوایم با هم بد برخورد کنیم رو نداره! :10:

کی از دوستان توی همدان توی یکی از فرومها تاپیک زده بود برای فروش هم نی مین بورد میگفت میخوام بفروشمش چون یه موردی داره وقتی که برق میره یا دوشاخه کیس رو از پریز میکشی تنظیمات بایوس به حالت دیفاولت برمیگرده و متاسفانه این بدی رو داره
اکثر بایوس های ایسوس این مشکل رو دارند و با قطع برق cmos ، در زمانی که مادربرد در حال کار هست ، تنظیمات به حالت default ر می گرده( البته دو گزینه می اد، می گه اگه f1 رو بزنی ، می ری تو بایوس و از اون جا با f10 تنظیمات بر می گرده ، و اگه f2 رو بزنی ، به حالت default در می اد!

کی دیگه از دوستان که فوشنده هست و در یکی از فرومها تاپیک زده بود نوشته بود متاسفانه یک کارت گرافیکی قوی ( مدلش یادم نیست ) روی این مین بورد انداختن که فن گرافیکه با هیتسینک روی مین بورده درگیر شده و نتسونته خوب جا بیفته
تمام کارت های استاندارد خیلی خیلی راحت روی این برد قرار می گیرند و نباید هیچ مشکلی پیش بیاد! (ارتفاع هیتسینک sb750 کم هست ، و یک فضای خالی بسیار خوب برای نصب کارت های گرافیکی دو اسلاته ، حتی تا 30 cm وجود داره! شاید اون دوست شما ، می خواسته از او کارت هایی که خنک کننده ی پسیو ، در پشت کارت دارند استفاده کنه ، که قطعأ در تمام مادربرد هایی که pci-e 16x ، اسلات اولش باشند ، مشکل پیدا می کنند!:5:
البته من هم این نکته رو بگم که شخصأ msi gx790 -gd6 رو ترجیح می دم!:8:

ولی تو اینکه کلا asus بگیر نگیر داره شکی نیست..ایسوس مادربرد های بسیار زیادی تولید می کنه و طبیعیه که تعداد خرابی ها هم بالا بره ، ولی این اصلأ درست نیست که بگیم ، بگیر نگیر داره!!

2تا 16x نه يک 16 و 1 8x معلومه حرفاي شما همش از روي نا اگاهيه درسته که دو اسلات 16x داره ، ولی مجموعأ پل شمالی فقط 16 لنز رو به این دو اسلات اختصاص می ده!! یعنی وقتی قراره بگیم 2 تا ، می شه دو تا 8x !:46:(یعنی هر کارت گرافیک ، با 8 لنز به nb متصل می شه)

reza_kinglord
09-01-2010, 03:59
KING_DESIGNER جان متاسفانه نه من و نه شما و نه هیچ انسانه دیگه ای که تعصب خودش رو برای جنس خوب می زاره نه برای اسم گذشته نمی تونه تفکرات انسانها رو عوض کنن.. پس بهتره خودتو ناراحت نکنی داداش
alborz_k جان دوست من هم شما و هم من می دونیم که برگشتی های asus نسبت به گذشته داره خیلی خیلی زیاد میشه من دارم asus رو با گذشته خودش مقایسه می کنم که می گم داره خراب میشه .. پس بم حق بده که بگم بگیر و نگیر داره

alborz_k
09-01-2010, 10:21
KING_DESIGNER جان متاسفانه نه من و نه شما و نه هیچ انسانه دیگه ای که تعصب خودش رو برای جنس خوب می زاره نه برای اسم گذشته نمی تونه تفکرات انسانها رو عوض کنن.. پس بهتره خودتو ناراحت نکنی داداش
alborz_k جان دوست من هم شما و هم من می دونیم که برگشتی های asus نسبت به گذشته داره خیلی خیلی زیاد میشه من دارم asus رو با گذشته خودش مقایسه می کنم که می گم داره خراب میشه .. پس بم حق بده که بگم بگیر و نگیر داره
خب منم می گم که اسم این بگیر نگیر نیست!! اسمش کاهش کیفیت هست!!! شما بهتره بگی کیفیتش کم شده تا بگیر نگیر داره!!
ایسوس محصولات متفاوت و با سطح قیمت متفاوتی تولید می کنه ، که نوز ه محصولات رده بالاش ( به خصوص مدل های intel این شرکت ، جزء بهترین هسات و فقط تعداد کمی از مادربرد های سایر شرکت ها می تونند با اون ها از نظر کارایی و قیمت رقابت کنند!)

reza_kinglord
09-01-2010, 11:16
alborz_k جان منم همینو میگم ولی به زبان دیگه.. همون جریان معروف عنب و انگور...:20:
ولی در هر صورت من به شخصه امیدوارم asus یه فکری به حال کیفیت اجناسش بکنه (البته وارد کننده هامون هم باید ...)
:8:

alborz_k
09-01-2010, 13:12
alborz_k جان منم همینو میگم ولی به زبان دیگه.. همون جریان معروف عنب و انگور...:20:
ولی در هر صورت من به شخصه امیدوارم asus یه فکری به حال کیفیت اجناسش بکنه (البته وارد کننده هامون هم باید ...)
:8:
من از یک جهت دیگه به این قضیه نگاه می کنم ، به نظر من خریدار اول باید دنبال خواسته هاش باشه ، و بعد با توجه به نیاز هاش و امکانات محصولت ، مدل مورد نظرش رو انتخاب کنه ، و نه این که اول یک مارک خاص رو انتخاب کنه و در اون مارک خاص دنبال محصول مورد نظرش بگرده!! مثلأ منم می گم که msi-750gx gd65 ,gd70 در این محدوده بهتره!! و یا حتی محصول گیگا هم بهترن ، ولی در محدوده ی corei7 ، ایسوس حرف اول رو می زنه! :8:

hompoil
09-01-2010, 15:16
سلام
متاسفانه مشکل ما این هست که روی بعضی از برندها تعصب شدیدی داریم به نظر من همین بردهای msi سری G واقعا ارزش خریدن داره

reza_kinglord
09-01-2010, 21:26
من از یک جهت دیگه به این قضیه نگاه می کنم ، به نظر من خریدار اول باید دنبال خواسته هاش باشه ، و بعد با توجه به نیاز هاش و امکانات محصولت ، مدل مورد نظرش رو انتخاب کنه ، و نه این که اول یک مارک خاص رو انتخاب کنه و در اون مارک خاص دنبال محصول مورد نظرش بگرده!! مثلأ منم می گم که msi-750gx gd65 ,gd70 در این محدوده بهتره!! و یا حتی محصول گیگا هم بهترن ، ولی در محدوده ی corei7 ، ایسوس حرف اول رو می زنه! :8:
خوشحالم که شما هم روی برند خاص تعصب بی جا ندارید...
من کلا به این اعتقاد دارم که کیفیت ملاک تعصب باشه نه اسم کارخونه..
اگر تمام مردم تعصبات بیجا رو کنار بزارن اون وقت برندهای معروف هیچ وقت به خودشون اجازه نمی دن کیفیت رو کاهش بدن مثل گذشته giga یا حال asus (البته بازم میگم اگه وارد کننده ها...)

reza_kinglord
09-01-2010, 21:34
سلام
متاسفانه مشکل ما این هست که روی بعضی از برندها تعصب شدیدی داریم به نظر من همین بردهای msi سری G واقعا ارزش خریدن داره
حرفتون کاملا تایید میشه من که فکر کنم مادر برد بعدیم msi 790gx باشه فکر کنم واقعا ارزش خرید رو داره..:5:

ess_1362
10-01-2010, 20:16
خوب من چند جای دیگه هم گفتم که این مدل بخصوص از ایسوس یک سری مشکلات خاص خودش را داره

البته دلیلش مشخص هست شرکت وارد کنند

اینجور که من فهمیدم این شرکت مادربردهای مشکل درا را از سراسر دنیاجمع می کنه و با قیمت نازل وارد ایران می کنه و می فروشه و حالا چند نفر متعصب هم حاضر به قبول اینکه مادربرد مشکل داره نیستن

در کل دو مدل هست که با قیمت کمی بیشتر به فروش می رسن که از لحاظ امکانات و اورکلاک این مدل ایسوس را به راحتی توی جیب می ذارن

یکی MSI 790GX-G65 هست که معرف دوستان هست

ولی از اون بهتر SAPHIRE PCAM3-RS790G هست حدود 180000 که واقعا عالی هست

alborz_k
10-01-2010, 23:02
خوب من چند جای دیگه هم گفتم که این مدل بخصوص از ایسوس یک سری مشکلات خاص خودش را داره

اینجور که من فهمیدم این شرکت مادربردهای مشکل درا را از سراسر دنیاجمع می کنه و با قیمت نازل وارد ایران می کنه و می فروشه و حالا چند نفر متعصب هم حاضر به قبول اینکه مادربرد مشکل داره نیستن

در کل دو مدل هست که با قیمت کمی بیشتر به فروش می رسن که از لحاظ امکانات و اورکلاک این مدل ایسوس را به راحتی توی جیب می ذارن

یکی MSI 790GX-G65 هست که معرف دوستان هست

ولی از اون بهتر SAPHIRE PCAM3-RS790G هست حدود 180000 که واقعا عالی هست
والله من ترسیدم اسم sapphire رو بیارم و دوستان سرم رو ببرن! :دی
ولی جدأ کارایی و از اون مهم تر ، کیفیت خیلی خوبی داره! ولی متأسفنه این برند در ایران جا نیفتاده!

KING_DESIGNER
12-01-2010, 15:15
لازم شد بعد از مدتی بیام
یکی از اساتید من میگه همیشه موقع یه جر وبحث بزار همه خودشون رو نشون بدهند شاید حق با تو بود شاید هم نبود !
خوشحالم که افراد زیادی هستند که حرفهای من رو تایید میکنند و حداقل با تعصب بیجا رد نمیکنند
البرزجان مرسی برای توضیحاتت
من خودم به شخصه مدل m4a785td v evo رو میپسندم ESS جان هم تاییدش کرده فقط متاسفانه وارد نشده !
ولی این که بگم ایسوز بده اصلا همچین چیزی نمیگم ولی این مدل m4a78t-e رو میدونم پشتش هزار تا حرف و حدیث هست
البته این صحبتهایی هم که کردم و نقل قولهایی هم که کردم تجربه دوستان دیگری بود وگرنه کی بدش میاد با 170 تومن صاحب یه بنز!!! بشه .علی الخصوص ایسوز که واقعا همیشه امتحانشو خوب پس داده ! منم بعد از کلی تحقیق میخواستم این مدل رو بردارم که متاسفانه دیدم مشکل داره و یه مدل خوب هست که وارد نشده با چیپ 785 که اسمشو بالا نوشتم
وبعد از ایسوز MSI رو ندیده قبول دارم چون تا به حال ندیدم توی این دوره زمونه کسی گله ای ازش داشته باشه و همه تعریف میکردند ( نه به اندازه ایسوز) و دیگه هیچی رو قبول ندارم حتی گیگا که به نظرم مزخرفه فقط اسم در کرده .و بقیه مین بوردها رو هم قبول ندارم البته سافایر که ESS گفت مطمئنا باید چیز خوبی باشه سافایر برند بدی نیست البته برای گرافیک باید دید که چه چیزی داشته که نظر ESS رو گرفته
توصیه ای کردیم به دوستان که برای خرید دچار مشکل نشوند حالا نمیدونم این صحبتها چرا به مذاق بعضیها خوش نمیاد و زودی جبهه میگیرن یا از روی نا اگاهی ( که صد در صد همینطوره ) و یا مسئله چیز دیگریست که از بحث ما خارجه.
any way
البرز جان ازت سپاسگذارم:11:

messi3
23-01-2010, 23:09

عزيزم اگر مدرکي داري رو کن بدنه مدرک فايده نداره اگه به حرفه من ميگم abit بهترينه تو دنيا

messi3
23-01-2010, 23:13
mossi این از کمبود اطلاعات شماست ! گفتم من این کار رو نکردم و یکی از دوستان در یکیی از فرومها این کار رو کرده اینقدر تو و دوستت حرفهای غلط و نامروبطی زدید که تاپیک بسته شد .
بزار یه چیزی بهت بگم !
یکی از دوستان در مواجهه با ادمهایی که جاهل هستند یه چیز رو به من گفت
جواب دادن به ادمهای جاهل واقعا اخر بی منطقیه ! چون کسی که جاهله عقل نداره !و کسی هم که عقل نداره هزاربار هم برایش سند بیاری بازم حرف خودشو میزنه
و منم که دیدی سند اوردم ولی متسافانه یه اسپم اینجا تولید کردی که ....
راحت باش برای خودت بگو !!!

جوابترو نميدم فقط از مديران تقاضا ميکنم رسيدگي کنند

mohandes_2009
09-03-2010, 15:23
خوب دوستان از اونجایی که خودم این بورد رو دارم اینو میگم که تو رده خودش کامله
من همون موقع میتونستم msi g65 بگیرم ولی ایسوس خودش رو ثابت کرده
یه نگاه به برد بندازی میفهمی. اینکه 2 نفر مشکل دارن دلیل بر بدی نیست
بالاترین گرافیک انبرد رو داره
من که راضی هستم .برای پسر عموم هم همین مینو بستیم و راضیه
اگه مشکلی بود من در خدمتم.

habibxfx
30-03-2010, 17:42
دوست من سلام
یک پیش نهاد خوب با گارانتی خوب هم من برای شما دارم
GA-MA790FXT-UD5P

rhamid_esf
23-06-2010, 13:32
سلام

من یکی از همین مادربرهای M4a78T-E دارم پارسال مهر خریدم
گارانتی آسمان رایانه هست تا سال 90
مشکلات زیادی داره
یه سریش تو همین تایپیک گفته شده بود .
سوالم اینه که چون من اصفهانم و باید بفرستم گارانتی و یه مدتی سیستم ندارم
ارزشش داره تعویش می کنن یا تعمیر .؟؟
اگر خودم بیارم تهران و ببرم گارانتی زود تر جواب می دن یا فرقی نمی کنه؟

rhamid_esf
25-06-2010, 16:20
سلام

مشکلات زیادی داره
اگر خودم بیارم تهران و ببرم گارانتی زود تر جواب می دن یا فرقی نمی کنه؟

UP>>>>>>>>>>>>

کسی جوا نمی ده

ehsan_manu
22-07-2010, 11:08
من همین مادربورد رو روی سیستمم دارم و تا حالا به هیچ مشکلی برخورد نکردم ، هم از لحاظ کیفیت میشه ازش استفاده کرد و هم به نظرم اگه باشه توی کیس شیشه ای نصبش کنی خیلی هم زیبا میشه چون واقعا طراحی ظاهریش هم عالیه.
در ضمن این مادربورد با قیمت 200 به بالا به قروش میره نه 150-160 !!!
البته اینم بگم که این مادربورد آن بورد هست و روش کارت گرافیک 3100ATI اگه اشتباه نکنم نصب هست پس اگر خواستین کارت گرافیک نصب کنید یه مدل دیگه بگیرین که آن بورد نباشه و مثل من کمی روی قیمت ضرر نکنید.

ess_1362
22-07-2010, 11:32
UP>>>>>>>>>>>>

کسی جوا نمی ده
سلام

مشکلات زیادی داره
اگر خودم بیارم تهران و ببرم گارانتی زود تر جواب می دن یا فرقی نمی کنه؟ شما اگر بتوني پولت را از گارانتي بگيري خيلي بهتره!!(كه بعيد مي دونم شدني باشه)
يا لاعقل با يك مدل مبتني بر چيپ 8XX عوضش كني
ضمنا خودت هم بهتره اگر جا براي اقامت نداري نياي چون سرگردون ميشي و تعميرش كار يكي دو روز نيست

من همین مادربورد رو روی سیستمم دارم و تا حالا به هیچ مشکلی برخورد نکردم ، هم از لحاظ کیفیت میشه ازش استفاده کرد و هم به نظرم اگه باشه توی کیس شیشه ای نصبش کنی خیلی هم زیبا میشه چون واقعا طراحی ظاهریش هم عالیه.شما جزء 50% خوش شانسي بودي كه اين برد را خريدي و خوشبختانه تا حالا ايرادي براي شما پيش نيومده ولي متاسفانه بقيه مثل شما خوش شانس نبودن.نمونه اش هم همين دوستمون در اصفهان

در ضمن این مادربورد با قیمت 200 به بالا به قروش میره نه 150-160 !!!خير اين برد در بازار جهاني با قيمت 120$ به فروش ميره كه متاسفانه در ايران شركت اين برد را 160-170 مي فروشه كه اصلا ارزش خريد نداره ضمن اينكه قابليت هاي بالايي هم نسبت به MSI 790GX-G65 نداره (از نظر توان اوركلاك)
هر چند كه همون محصول MSI هم در اين رده قيمت ارزش خريد نداره چون حدود 150-160 در حال حاضر ميشه چيپ هاي حرفه اي و نيمه حرفه اي 890 را خريداري كرد

پ.ن : يك نكته را هم اضافه كنم!!
اين تاپيك مربوط ميشه به بيش از 6 ماه پيش كه در اون خيلي بحث شده
پس دليلي براي ادامه اش نيست و اگر مشورتي نياز داريد تاپيك جديد باز كنيد تا همه دوستان به شما كمك كنند

موفق باشيد