PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرعه کشی مرحله یک هشتم چمپیونز لیگ: مورینیو به چلسی خورد و میلان به منچستر

MORINIO
18-12-2009, 19:50
مراسم قرعه کشی رقابتهای مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا ساعاتی پیش به اتمام رسید و 16 تیم حاضر در این مرحله، رقبای خود را شناختند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- با انجام قرعه کشی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، تکلیف 8 دیدار مرحله یک هشتم نهایی این رقابتها مشخص شد. در دوبازی مهم این مرحله اینتر مقابل چلسی قرار می گبرد و مبلان با منچستر بونابتد مسابقه خواهد داد.
بارسلونا، قهرمان دوره پیش این رقابتها می بایست مقابل اشتوتگارت قرار گیرد. سویا، دیگر تیم اسپانیایی مقابل زسکا مسکو قرار خواهد گرفت و رئال مادرید برای صعود به مرحله یک چهارم پایانی می بایست از سد المپیک لیون عبور کند.
تیمهایی که مرحله قبل را در صدر جدول گروهی به پایان برده اند، در دیدار برگشت مرحله یک هشتم میزبانی را برعهده خواهند گرفت.

این دیدارها عبارتند از:

المپیاکوس- بوردو
اینتر- چلسی
بایرن مونیخ- فیورنتینا
پورتو- آرسنال
میلان – منچستر یونایتد
بارسلونا- اشتوتگارت
سویا – زسکا مسکو
رئال مادرید- المپیک لیون

davy jones
19-12-2009, 11:05
رئال بازم تو یک هشتم به لیون خورد:27: این برای بار سومه و همیشه هم لین صعود کرده. یه بارم تو گروهی به هم خوردن که اونجا هم لیون برای رئال دردسرساز شد و باعث شد رئال به عنوان تیم دوم گروه صعود کنه.

davy jones
19-12-2009, 11:06
رئال بازم تو یک هشتم به لیون خورد:27: این برای بار سومه و همیشه هم لیون صعود کرده. یه بارم تو گروهی به هم خوردن که اونجا هم لیون برای رئال دردسرساز شد و باعث شد رئال به عنوان تیم دوم گروه صعود کنه.

nw_nk
19-12-2009, 11:07
سرمربي پرتغالي اينترميلان ايتاليا رويارويي تيمش را با چلسي يك اتفاق طبيعي و كم‌اهميت توصيف كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوزه مورينيو گفت: اينترميلان فقط به فينال فكر مي‌كند و براي بازي با چلسي هيچ استرسي نداريم.

اين مربي كه به آقاي خاص معروف است، افزود: بايد در جوزپه مئاتزا كار را يكسره كنيم و با قدرت به پيروزي برسيم تا براي بازي برگشت حرف و حديثي باقي نماند.

مورينيو در خصوص شناخت از تيم سابق خود، چلسي گفت: چلسي با زمان مربيگري من تغييرات تاكتيكي زيادي را تجربه كرده است. تحليل‌گر تيم گزارش كاملي از چلسي را به من ارائه خواهد كرد و بازي‌هايش را زير نظر خواهم گرفت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1388/ 9/ 28

nw_nk
19-12-2009, 11:09
ستاره بلاروسی باشگاه اشتوتگارت، در صحبتهایش تنها زبان به تمجید و تحسین از تیم کاتالان که دارنده عنوان قهرمانی فصل گذشته نیز هستند پرداخته.
سایت گل - پس از مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا که ظهر جمعه در نیول صورت گرفت، بارسلونا می بایست در دیدار مرحله یک هشتم پایانی این رقابتها مقابل اشتوتگارت صف آرایی کند و الکساندر هلب، ستاره سابق باشگاه کاتالان که اکنون به صورت قرضی در این تیم آلمانی توپ می زند، در صحبتهایی زبان به تمجید از تیم سابقش گشوده است.

هلب در گفت و گو با وب سایت رسمی باشگاه اشتوتگارت گفت:« زمانی که شنیدم که می بایست در اولین دیدار مرحله حذفی رقابتهای چمپیونز لیگ به مصاف بارسا برویم، فکر کردم که با من شوخی کرده اند. تک تک بازیکنان بارسا توانایی هایی دارند که می توانند به تنهایی سرنوشت بازی را تعیین کنند. بارسلونا بدون شک قدرتمندترین تیم حاضر در این رقابتهاست و البته نباید فراموش کرد که در دنیای فوتبال هر اتفاقی ممکن است.»

هلب ادامه داد: « اگر بارسا در روز اوجش نباشد و ما نیز اندکی خوش شانس باشیم، می توانیم بازیکنان این تیم را تحت فشار قرار دهیم. البته در توانایی های ما در روزهای اوجمان نیز شک و شبهاتی وجود دارد. ما اگر می خواهیم مقابل بارسا به نتیجه خوبی دست یابیم، می بایست در ضد حملات مقابل آنها خوش بدرخشیم. در صورتی که به بازیکنان بارسا اجازه دهیم که بازی خودشان را ارائه دهند، شکست دادن این تیم غیر ممکن خواهد بود. »

2009/12/19

Mojtaba-MCI
19-12-2009, 12:49
ستاره بلاروسی باشگاه اشتوتگارت، در صحبتهایش تنها زبان به تمجید و تحسین از تیم کاتالان که دارنده عنوان قهرمانی فصل گذشته نیز هستند پرداخته.
سایت گل - پس از مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا که ظهر جمعه در نیول صورت گرفت، بارسلونا می بایست در دیدار مرحله یک هشتم پایانی این رقابتها مقابل اشتوتگارت صف آرایی کند و الکساندر هلب، ستاره سابق باشگاه کاتالان که اکنون به صورت قرضی در این تیم آلمانی توپ می زند، در صحبتهایی زبان به تمجید از تیم سابقش گشوده است.

هلب در گفت و گو با وب سایت رسمی باشگاه اشتوتگارت گفت:« زمانی که شنیدم که می بایست در اولین دیدار مرحله حذفی رقابتهای چمپیونز لیگ به مصاف بارسا برویم، فکر کردم که با من شوخی کرده اند. تک تک بازیکنان بارسا توانایی هایی دارند که می توانند به تنهایی سرنوشت بازی را تعیین کنند. بارسلونا بدون شک قدرتمندترین تیم حاضر در این رقابتهاست و البته نباید فراموش کرد که در دنیای فوتبال هر اتفاقی ممکن است.»

هلب ادامه داد: « اگر بارسا در روز اوجش نباشد و ما نیز اندکی خوش شانس باشیم، می توانیم بازیکنان این تیم را تحت فشار قرار دهیم. البته در توانایی های ما در روزهای اوجمان نیز شک و شبهاتی وجود دارد. ما اگر می خواهیم مقابل بارسا به نتیجه خوبی دست یابیم، می بایست در ضد حملات مقابل آنها خوش بدرخشیم. در صورتی که به بازیکنان بارسا اجازه دهیم که بازی خودشان را ارائه دهند، شکست دادن این تیم غیر ممکن خواهد بود. »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2009/12/19
غیر از اینم نیس...
VIVA BARCA

Hamid-kakero
19-12-2009, 18:29
اه چرا اینتر به چلسی خورد؟من طرفدار اینترم اما معتقدم چلسی اینترو حذف می کنه.اینتر اصلا تو اروپا خوب بازی نمی کنه

Kasra 91
19-12-2009, 19:59
تنها کسی که میتونه اینتر رو از مقابل چلسی کُند سربلند بیاره مربی سابق همین چلسی مورینهوِ

Forza InterMilano

MORINIO
19-12-2009, 20:25
تنها کسی که میتونه اینتر رو از مقابل چلسی کُند سربلند بیاره مربی سابق همین چلسی مورینهوِ

Forza InterMilano

همچین میگی کند انگار اینتر خدای سرعته!

Kasra 91
19-12-2009, 21:04
همچین میگی کند انگار اینتر خدای سرعته!

بلاخره بارسا و منچستر نیستن که دفاعامونو هافبکامون جای فکر کردن دارن واسه دفاع کردن از اون ور هم اتوئو اشنایدر ( اگه زنده بمونه ) و بالو با سرعتشون میتونن اذیت کنن

D r i v e r
19-12-2009, 22:30

2009/12/19
2 کلمه هم از مرد بازنده
آرسنال رو با اون ترکیب ثابت ول کرد و رفت
چند وقت پیش هم که مصاحبه های پشیمونیش از اینکه از آرسنال رفته نشر پیدا کرد