PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب ويندوز 7

ghafari88
18-12-2009, 10:02
سلام. من ديشب ويندوز 7 رو روي دستگاه برادر خانومم نصب كردم. خيلي خوشم اومد. گفتم بيام براي خودمم نصب كنم. حالا مشكلي كه هست اينه كه وقتي همه چي نصب ميشه دقيقا بعد از مرحله compeleting instalation وقتي دستگاه ريست ميشه و بعد كه آرم ويندوز مياد صفحه سياه ميشه و هيچ اتفاقي ديگه نمي افته. هربار هم ريست مي كنم همينجوري ميشه و مي مونه. يه چيز ديگه هم بگم شايد به درد بخوره. من تو نصب ويستا هم مشكل داشتم و كلا نصب نمي شد. هنگ مي كرد. منم بي خيال شدم ايكس پي ريختم. حالا اگه ميشه كمكم كنيد. :41:

Mohammad King
18-12-2009, 14:38
سلام

مشخصات سیستم را بدید.

Hamid110
18-12-2009, 14:58
سلام . .

دوست گرامی . . ویندوز 7 روی سیستم های خیلی پایین جواب نمیده . .

اگه سیستمتون خوبه .. شاید درایو DVD شما مشکلی داره که نمیتونه بعضی اطلاعات رو بخونه . .

یا شاید شما نسخه 64 بیتی ویندوز سون رو داری و میخوای نصب کنی . .

این اطلاعات رو از توی یه سایت گرفتم. .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل:
حافظه (RAM) : یک گیگابایت
پردازنده (CPU) : تک پردازنده ۱ گیگاهرتزی
فضای هارد (HDD): میزان ۱۶ گیگابایت فضای خالی
گرافیک (VGA) : میزان ۱۲۸ مگابایت با پشتیبانی DirectX 9.0 (برای فعال شدن Aero)
درایو نوری (ODD) : دی وی دی رام
شبکه (Network) : اتصال به اینترنت برای دریافت به روز رسانی ها
خوب:
حافظه (RAM) : میزان ۲ گیگابایت
پردازنده (CPU) : دو پردازنده ۳ گیگاهرتزی
گرافیک (VGA) : میزان ۲۵۶ مگابایت مستقل با پشتیبانی DirectX 9.0 (برای فعال شدن Aero)
عالی:
حافظه (RAM) : میزان ۴ گیگابایت به صورت ۲ کانال
پردازنده (CPU) : چهار پردازنده ۲.۴۴ گیگاهرتزی (مثل Intel Q6600)
فضای هارد (HDD): میزان ۲۰ گیگابایت فضای خالی
گرافیک (VGA) : میزان ۷۶۸ مگابایت مستقل با پشتیبانی DirectX 10.1
درایو نوری (ODD) : دی وی دی رایتر

امیدوارم مشکلت حل بشه . .

موفق باشی .

ghafari88
19-12-2009, 08:37
سلام دوستاي خوب ...
آقا من دستگاهم دو هسته است ... كارت گرافيكمم GEFORCE 8400 است ... هاردمم جا داره ... رمم هم 2 گيگ هست ... درايور دي وي دي هم سوني و تيك دارم البته با سوني دارم ميريزم. :41:

سلام . .

دوست گرامی . . ویندوز 7 روی سیستم های خیلی پایین جواب نمیده . .

اگه سیستمتون خوبه .. شاید درایو DVD شما مشکلی داره که نمیتونه بعضی اطلاعات رو بخونه . .

یا شاید شما نسخه 64 بیتی ویندوز سون رو داری و میخوای نصب کنی . .

این اطلاعات رو از توی یه سایت گرفتم. .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل:
حافظه (RAM) : یک گیگابایت
پردازنده (CPU) : تک پردازنده ۱ گیگاهرتزی
گرافیک (VGA) : میزان ۱۲۸ مگابایت با پشتیبانی DirectX 9.0 (برای فعال شدن Aero)
خوب:
حافظه (RAM) : میزان ۲ گیگابایت
پردازنده (CPU) : دو پردازنده ۳ گیگاهرتزی
گرافیک (VGA) : میزان ۲۵۶ مگابایت مستقل با پشتیبانی DirectX 9.0 (برای فعال شدن Aero)
عالی:
حافظه (RAM) : میزان ۴ گیگابایت به صورت ۲ کانال
پردازنده (CPU) : چهار پردازنده ۲.۴۴ گیگاهرتزی (مثل Intel Q6600)
فضای هارد (HDD): میزان ۲۰ گیگابایت فضای خالی
گرافیک (VGA) : میزان ۷۶۸ مگابایت مستقل با پشتیبانی DirectX 10.1
درایو نوری (ODD) : دی وی دی رایتر

امیدوارم مشکلت حل بشه . .

موفق باشی .

saeed774
19-12-2009, 11:50
اين مشكل رو منم زماني داشتم . در حاليكه همون 7 روي لپ تاپ نصب ميشد ولي روي PC نصب نميشد . با عوض كردن دي وي دي 7 مشكل من كه حل شد . درسته ميگين با ويستا هم مشكل داشتين ولي باز براي امتحان هم كه شده ، از 7 ديگه اي استفاده كن يا حداقل با Teac امتحان كن .

ghafari88
19-12-2009, 13:50
آقا بازم ممنون. حالا بايد امتحان كنم ببينم چحوري ميشه. بايد به قول شما با Teac هم امتحان كنم. فقط يه سوال ديگه. به نظر شما مشكل از كارت گرافيك كه نبايد باشه؟!

ghafari88
19-12-2009, 22:33
آقا انجام دادم. بازم نشد. الان دوباره ایکس پی ریختم تا ببینم مشکل چیه. راستی CPU دستگاهم هم 2.4 دو هسته است. حالا بازم به نظرتون چی کار کنم؟:13:

آقا بازم ممنون. حالا بايد امتحان كنم ببينم چحوري ميشه. بايد به قول شما با Teac هم امتحان كنم. فقط يه سوال ديگه. به نظر شما مشكل از كارت گرافيك كه نبايد باشه؟!

ghafari88
20-12-2009, 09:59
بچه ها چه ويندوزي بگيرم خوبه .. منظورم ماله كدوم شركت .. ؟

amd>intel
20-12-2009, 10:10
اول کاری که میکنید اپ دیت بایوس و افزایش رم حداقل 1 گیگابایت باشه

Mohammad King
20-12-2009, 10:24
سلام تاپیک زیر را بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر نشدن تنضیمات باویس را چک کنید . برای اطمینان باطری مادر بورد را برای 11 دقیقه بردارید و دوباره جا بزنید و امتحان کنید

ghafari88
20-12-2009, 11:08
بايوسم رو آپ ديت كردم. رمم هم طبق گفته دوستان به عنوان يه رم حداقل كافي به نظر مياد. نه؟

اول کاری که میکنید اپ دیت بایوس و افزایش رم حداقل 1 گیگابایت باشه

ghafari88
21-12-2009, 12:45
بچه ها لطفا جواب منو بديد! ... گيج شدم.
1- نمي دونم واقعا مشكل از چيه .. :41:
2-به نظرتون جسارتا ويندوز سوني كه توي همين سايت داره فروخته ميشه مورد تائيد و كامله ؟

بايوسم رو آپ ديت كردم. رمم هم طبق گفته دوستان به عنوان يه رم حداقل كافي به نظر مياد. نه؟

Hamid110
21-12-2009, 16:59
بچه ها لطفا جواب منو بديد! ... گيج شدم.
1- نمي دونم واقعا مشكل از چيه ..
2-به نظرتون جسارتا ويندوز سوني كه توي همين سايت داره فروخته ميشه مورد تائيد و كامله ؟

نقل قول:
نوشته شده توسط ghafari88

سلام . .

آره هم مورد تاییده و هم کامله . .

شما اگه اینترنتتون سرعتش خوبه . . من لینک دانلود ویندوز 7 رو در 11 پارت 200 مگابایتی به شما بدم . .
من خودم توی 30 دقیقه کلش رو دانلود کردم . . با سرعت دانلود 1700 کیلوبایت در ثانیه . .
اگه خواستید پیغام خصوصی بدید . . تا لینکشو بهتون بدم . .

ممنون . .

موفق باشید . .

join me
22-12-2009, 13:58
بچه ها چه ويندوزي بگيرم خوبه .. منظورم ماله كدوم شركت .. ؟

سلام دوست عزیز نرم افزارهای این شرکت حرف نداره من خودم از 7 و nod32 این شرکت استفاده میکنم فقط یادت نره که 7 فعال کنی :Sarzamin soft group

fahmide
25-12-2009, 01:23
سلام من هم تقریباٌ مشکل همینه با این تفاوت که من زمانی که ویندوز xp داشتم با چندتا ویندوز 7 مختلف امتحان کردم اما بعد از این که بوت رو روی dvd میذاشتم ویندوز شروع می کرد به کپی کردن و علامت ویندوز هم می امد ولی بعد که وارد اون صفحه آبی رنگ می شد گیر می کرد یعنی پنجره ای بالا نمی امد :41: من ویندوز 7 درحالی که xp بالا بود از روی دسکتاپ نصب کردم اگه میدونید چرا اینطوری لطفاٌ بگید

ghafari88
25-12-2009, 10:19
ميشه لطفا بگي مشخصات دستگاهت چيه؟ :46:

سلام من هم تقریباٌ مشکل همینه با این تفاوت که من زمانی که ویندوز xp داشتم با چندتا ویندوز 7 مختلف امتحان کردم اما بعد از این که بوت رو روی dvd میذاشتم ویندوز شروع می کرد به کپی کردن و علامت ویندوز هم می امد ولی بعد که وارد اون صفحه آبی رنگ می شد گیر می کرد یعنی پنجره ای بالا نمی امد :41: من ویندوز 7 درحالی که xp بالا بود از روی دسکتاپ نصب کردم اگه میدونید چرا اینطوری لطفاٌ بگید

ghafari88
02-01-2010, 09:59
آقا مشكلمو فهميدم كجاست. گفتم مطرح كنم شايد به درد شماها هم بخوره. مشكل از كارت گرافيكم بود. يعني انگار نمي كشه كه موقع نصب عمل كنه. يه كارت گرافيك ديگه گذاشتم روي دستگاهم ( مال خودم geforce 8400 هست كه يه دونه geforce 9500 انداختم) درست شد. يعني يه جورايي گولش زدم. بعد دوباره كارت گرافيك خودمو گذاشتم عين آدم ويندوز اومد بالا. بهر حال ظاهرا مشكل از كارت گرفيكم بود!