PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مي خواهم در وبلاگم كد جاوا بگذارم اما تعداد حروف بيش از دوهزار تا است و blogfa نميگذا

S0R3N4
23-03-2006, 17:29
سلام.
من با blogfa وبلاگي ساختم كه مي خواهم در آن يك كد جاوا بگذارم اما تعداد حروف آن بيش از دوهزار تا است و blogfa نميگذارد تا بيش از دو هزار تا حروف توش بذارم.
يه كمك به من بكنيد.

un4giv3n
23-03-2006, 23:49
3 تا چيز!
1. داري ميگي بلاگفا نميزاره ديگه! تو هم كه كدت رو نميتوني كم كني! خب پس بي خي خي!
2.استفاده از كدهاي جاوا! اونم دووووووووووووووو هزااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااار حرف بيشتر! خيلي زشته! هم سرعت بارگزاري رو خيلي كم ميكنه! هم به اصطلاح امروز جواته!
3. اسم خوبي براي وبلاگتون انتخاب نكرديد! نام خيييييييييلي مهمه!

Omidpsp
25-03-2006, 08:18
ببینید با این روش که من می گم هر چقدر کد که می خواین می تونین استفاده کنین..
1-تمام کد های قالبت رو+کدهای جاوا وبلاگت رو رو کامپیوتر خودت تو نت پد قرار بده و اون رو با فرمت.js سیو کن..
2-سپس این فایل رو یه جا آپلود کن بعد آدرس اون رو در کد زیر قرار بده
<script language="Javascript" src="js آدرس دقیق فایل جاوااسکریپت با پسوند "></script></body>
</html>

سپس کد بالا رو(که آدرس فایل آپلود شده رو توش قرار دادی)تو قسمت ویرایش قالب در بلاگفا قرار بده
موفق باشی..

Wisdom
25-03-2006, 15:08
2000 تا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا بي خيال !!!!

براي يك وبلاگ 2000 تا ؟
البته ميشه يك چيزايش رو حذف كرد
مثل توضيح كد و پايان كد , كسي كه كد رو نوشته و از اين چزا
ولي در كل براي وبلاگ زياد از جاوا استفاده نكن , سرعت لود صفحه ات خيلي مياد پايين

S0R3N4
27-03-2006, 12:59
ببینید با این روش که من می گم هر چقدر کد که می خواین می تونین استفاده کنین..
1-تمام کد های قالبت رو+کدهای جاوا وبلاگت رو رو کامپیوتر خودت تو نت پد قرار بده و اون رو با فرمت.js سیو کن..
2-سپس این فایل رو یه جا آپلود کن بعد آدرس اون رو در کد زیر قرار بده
<script language="Javascript" src="js آدرس دقیق فایل جاوااسکریپت با پسوند "></script></body>
</html>

سپس کد بالا رو(که آدرس فایل آپلود شده رو توش قرار دادی)تو قسمت ویرایش قالب در بلاگفا قرار بده
موفق باشی..
سلام دوست عزیز
یه مقدار آماتور تر توضیح می دهی.
شرمنده