PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : """ آسمان دژ - بازی آنلاین ایرانی """

روح سگ ول گرد
16-12-2009, 17:41
آسمان دژ اولین بازی آنلاین تحت وب ایرانی است. این بازی در ژانر علمی-تخیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (Sci-Fi) و به سبک فضایی تولید شده است. در این بازی شما به عنوان فرمانده سیاره، شروع به ساختن تجهیزات برای ادامه بقا در فضا و ساخت سفینه های نظامی و ارتش برای مقابله با بازیکنان دیگر می کنید.

این بازی نیازی به دانلود ندارد و به صورت آنلاین (حتی با دایال آپ) فقط با مراجعه به آدرس بازی، می توانید بازی را شروع کنید. در این بازی شما با دنیا در سال های دور آشنا می شوید، مفاهیم علمی بسیاری از فضا و آینده می آموزید، قدرت اداره یک سیاره یا چندین سیاره را در خود افزایش می دهید. در این بازی باید بجنگید، استراتژی بچینید و در یک کنفدراسیون متحد شوید. هم اکنون نسخه تست بازی، در حال اجرا می باشد.

لینک سرور تست بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داستان بازی:
فرار از منظومه شمسی

سال ۲۸۰۸ منظومه شمسی. بشر در اوج پیشرفت تکنولوژیکی خود به سر می برد. عمر بشر به متوسط ۱۵۰ سال رسیده و با استفاده از پرش در فضا Hyper Space به فواصلی در حد ۱۰ واحد نجومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%8C) بشر موفق شده که نسل خود را در منظومه شمسی گسترش دهد و ایجاد و استفاده از کرم چاله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ها همچنان بزرگترین آرزوی بشر برای دست یافتن است.
دولت واحد بین منظومه ای بخاطر اختلافاتی که بر سر قدرت بین انسانها شکل گرفت متلاشی شد و باعث شد که آدمیان به سه گروه تقسیم شوند. اکثریتی بی دین، گروهی انسانهای خدا پرست و میانه رو و اقلیتی مذهبی و تند رو. گروه سوم برای برتری پیدا کردن نسبت به دو گروه دیگر و تصاحب زمین دست به ساخت روباتهای جنگجو زدند. نئوریس ها رباتهای جنگنده ای بودند که قابلیت ساخت و تعمیر و ارتقا بخشیدن به خودشان را دارا بودند. جنگ منظومه ای در ابتدا بین این سه گروه در گرفت و سر انجام با عملیاتی انتحاری دو گروه دیگر بر ضد اقلیت تند رو و بی اثر کردن موقتی نئوریسها به پایان رسید.
این عملیات و گروه انتحاری آن سایۀاژدر نامیده شدند. بعد از این عملیات رباتها به خارج از منظومه شمسی رانده شدند و بدون اینکه کاری به انسانها داشته باشند، مشغول ارتقا خود شدند.
سالها گذشت تا بر حسب اتفاقی دردناک، جنگ منظومه ای دوم، این بار بین روباتها و انسانها شکل گرفت. قدرت غیر قابل دفاع رباتها باعث شد که انسانها تنها راه نجات را در فرار از منظومه شمسی بیابند. کلیه دانشمندان به یاری یکدیگر، گروهی به نام گروه نجات تشکیل دادند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا موفق به ساخت سکوی پرتابی بشوند که بتواند با استفاده از کرم چاله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، انسانها را به چند صد سال نوری دورتر فراری دهد. سرانجام سکو ساخته شد و انسانها موفق شدند در گروههای ۱۰۰۰ نفری از منظومه شمسی به منظومه دیگری بگریزند.

انسانها در این منظومه جدید سه هدف را دنبال می کردند:

بقای نسل انسان.
ساخت تجهیزات پرش برای فرار در صورت حمله احتمالی رباتها.
تجهیز کردن خودشان برای حمله و بازپس گیری منظومه شمسی و نابودی روباتها.

جستجو برای سرزمین جدید:

با ورود انسانها به منظومه جدید فصل جدیدی از تاریخ تمدن بشر شکل گرفت. انساها بعد از پرتاب به این نقطه از فضا تلاش برای زندگی جدید را آغاز کردند. خانواده های زیادی در جریان جنگ با رباتها از هم پاشیده شدند. انساهای زیادی در جریان فرار از عزیزانشان جدا شدند ولی امید به زندگی باعث شد که انسانها تمام تلاش خود را برای یافتن مامن جدیدی برای زندگی به کار بگیرند. با همدلی و یکرنگی افراد، سیارکهای جدیدی برای زندگی انتخاب و حیات زمینی در آنها آغاز گشت.

بازسازی و توسعه تمدن بشر:

مشکل اساسی برای زندگی در این سیارکها این بود که علارقم دانش بشر، زیرساخت تکنولوژیکی لازم برای استفاده از این دانش موجود نبود. پس همگان شروع به ساخت کارخانه ها معادن و سایر تجهیزاتی پرداختند که برای ادامه حیات به آنها احتیاج داشتند.

جنگ برای ادامه بقا:

کمبود منابع در منظومه جدید به سرعت انسانها را به فکر تصاحب سایر سیارکها انداخت. در این میان درگیری بین انسانها اجتناب ناپذیر بود و شکل گیری اتحاد ها و صلح کردن با بعضی از همسایگان و جنگ با سایرین به زودی شکل گرفت. و داستان ادامه دارد...

لینک سرور تست بازی :

Gam3r
18-12-2009, 14:30
آدرس سايت خرابه !

روح سگ ول گرد
18-12-2009, 15:49
گیمر جان درسته.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ما الان داریم بازی می کنیم بابا

روح سگ ول گرد
29-12-2009, 15:06
سرور اصلی بازی تا 1 ماه آینده آماده اجراه.

فعلا سرور تست آدرسش اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezapassword
31-12-2009, 13:22
این بازی خیلی باحاله
به همه پیشنهاد میکنم
من با اسم سیاره Patriot هستم

روح سگ ول گرد
31-12-2009, 22:12
رضا جان این سرور تسته و قراره تو سرور 1 تقریبا اکثر چیز ها تغییر کنه.

این سرور برای تست موتور این بازیه.

تجارت هم در بازی راه افتاد با سیستمی متفاوت از همه ی بازی آنلاین های دیگه.

سوالی داشتید بپرسید من اسمم تو بازی GhostStrayDog ه

ali-07
31-12-2009, 23:55
منم الان اومدم
ali-07

روح سگ ول گرد
31-12-2009, 23:57
منم الان اومدم
ali-07

تا اواسطه هفته دیگه فدراسیون (اتحاد) ها راه می افتن.

بریزیم فدراسیون پی سی ورد رو راه بندازیم.

ali-07
01-01-2010, 14:08
چرا من نميتونم كارخانه ساخت سفينه بسازم؟به چي نياز هست؟

روح سگ ول گرد
01-01-2010, 20:13
چرا من نميتونم كارخانه ساخت سفينه بسازم؟به چي نياز هست؟

اگه کارخونه سفینه سازی رو می بینی و نمی تونی بسازی احتمالا بهت ارور (منبع یا متخصصین کافی وجود ندارد) رو می ده. درسته؟

اگه منابعت درسته پس مهندس نداری.

باید بری از مرکز آموزش مهندس تعلیم بدی.

Mohsen.Sh_PC
01-01-2010, 23:03
ظاهرش که قشنگه اما من قبل از این توی نمکسیا عضو بودم و هستم خداکنه که از اون بهتر باشه
هر چی نباشه ایرانیه دیگه
من توی این بازی با اسم SPATIAL_MOHSEN ثبت نام کردم.

روح سگ ول گرد
02-01-2010, 11:05
همشهری جوان 2 صفحه راجع به آسمان دژ نوشته جالبه

Gam3r
03-01-2010, 12:22
بازيش ارزش عضو شدن داره ؟

روح سگ ول گرد
03-01-2010, 16:05
بازيش ارزش عضو شدن داره ؟

باید بیای خودت تصمیم بگیری

ali-07
03-01-2010, 20:42
من كه خودم خوشم نيومد ،يه جورايي بيخود يعني آدم گيج ميشه البته اين نظر منه شايد بقيه خوششون بياد

Gam3r
03-01-2010, 21:29
باید بیای خودت تصمیم بگیری

خب شما كه بازي كردي يه توصيفي بكن !

روح سگ ول گرد
03-01-2010, 21:34
من كه خودم خوشم نيومد ،يه جورايي بيخود يعني آدم گيج ميشه البته اين نظر منه شايد بقيه خوششون بياد

100%
خوب سرور تسته بازیه./ گرافیکش چندان جالب نیست. آموزش نداره و ...

خب شما كه بازي كردي يه توصيفي بكن !

من عضو تیم توسع گر بازی هستم. هر چیزی بگم شما نباید باور کنید :دی

ali-07
03-01-2010, 22:20
نيروهاش هم خيلي كمن يعني تعداد نيروهايي كه ميشه ساخت خيلي كمه!!هدف بازي چيه يعني تهش چي ميشه؟

روح سگ ول گرد
03-01-2010, 23:35
نيروهاش هم خيلي كمن يعني تعداد نيروهايي كه ميشه ساخت خيلي كمه!!هدف بازي چيه يعني تهش چي ميشه؟

نیروهاش کمه درسته. تو نسخه 1 درست می شه .

این بازی بر اساس داستانش جلو می ره. هر سرور 1 هدف داره که بازیکنان بعد از رسیدن به اون هدف (نفر اول) بخشی از داستان بازی شکل میگیره و در سرور بعدی ادامه بازی با توجه به داستان تغییر می کنه که هر سرور در واقع خیلی از جزییات بازی تغییر می کنه.

Gam3r
04-01-2010, 10:24
من عضو تیم توسع گر بازی هستم. هر چیزی بگم شما نباید باور کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عطر آن است كه خود ببويد نه انكه عطار بگويد
حالا شما يه چي بگو ببينم اين بازيتون چند مرده حلاجه

روح سگ ول گرد
04-01-2010, 11:50
حالا شما يه چي بگو ببينم اين بازيتون چند مرده حلاجه

ببین تو نسخه تست که ما فقط هدفمون تست core هستش و بس.

اما نسخه 1 که تا حداکثر 1 ماه دیگه میاد بیرون باید تحت لایسنس آلمان باشه. پس گیم دیزاین و گرافیک و بقیه عوامل به سطحی می رسن که آلمانی ها بهمون لایسنس بدن.

روح سگ ول گرد
07-01-2010, 20:09
فدراسیون ها به بازی اضافه شدن + وزرا

rezapassword
08-01-2010, 11:22
ffdنم ولگرد جون دیتا بیس رو که به نسخه 1 هم اینinport میکنید ها ؟
بی خودی بازی نکنیم ؟

روح سگ ول گرد
09-01-2010, 12:13
ffdنم ولگرد جون دیتا بیس رو که به نسخه 1 هم اینinport میکنید ها ؟
بی خودی بازی نکنیم ؟

دیتا بیس تغییر می کنه و ریست می شه. اما برای کسانی که در سرور تست دارن بازی می کنن و رتبه خوبی داشته باشن تسهیلات در نظر گرفته می شه احتمالا (مثل استفاده از Feature Plus برای مدتی)

mahdavi66
13-06-2010, 12:18
سلام
براي ثبت نام اين جمله مياد:
Untitled Document در حال حاضر امکان ثبت نام وجود ندارد.

علت چيه؟
تشكر

روح سگ ول گرد
15-06-2010, 14:48
ثبت نام برای سرور اصلی این بازی شروع شد.

تاریخ شروع سرور اصلی 1 تیر.

mahdavi66
25-06-2010, 21:52
سلام
در سرور اصلي ثبت نام كرديم.
دوستان اطلاعي از تاريخ شروع اون داريد؟

روح سگ ول گرد
28-06-2010, 11:04
یه 7 روزیه شروع شده بازی.

771 یوزر
102 نفر آنلاین در این لحظه

ali722
03-07-2010, 10:18
فعلا که سرور تعطیل شده :37::37::37: ولی چه خرابکارهای باهالی بودن زدن سرور را از بیخ تعطیل کردن :31: حالا گیر درست کردنش هستن

*Necromancer
04-07-2010, 01:44
من امروز عضو شدم
سرو هیچ مسکلی نداره قسمت های گرافیکی کار وهم به زودی راست و ریس می کنن

روح سگ ول گرد
05-07-2010, 11:55
4177 عضو
412 نفر آنلاین

*Necromancer
15-07-2010, 11:16
از این لینک عضو بشید:

روح سگ ول گرد
18-07-2010, 08:03
الان که نمی شه عضو شد
ظرفیت سرور 1 تموم شد برای سرور 2 پیش ثبت نامه

KAHAKDAM
16-08-2010, 18:19
سلام
سرور 2 کی شروع میشه؟
اگر یه تاریخ خیلی دقیق هم نگید قبوله!

KAHAKDAM
20-08-2010, 09:28
با سلام
سرور 2 بازی اسمان دژ اواسط شهریور ماه شروع میشه...

man war
05-11-2010, 15:21
کسی اینجا سرور 2 بازی میکنه؟

arash1995
01-06-2011, 22:12
سرور 3 شروع شده کی اکانت داره؟
اکانت من EZIO_AR

ANDROYD3
29-08-2011, 12:01
مسخره تر از این بازی یه بازی دیگه به اسم گلادیاتوسه

این رده دوم مسخره هارو توی بازی های ایرانی داره

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

بشینید این طوری:5:تراوین بازی کنید

footballist
14-02-2012, 13:23
سلام دوستان
سرور 5 با ورژن جدید اسماندژ بزودی اغاز میشه.فراموش نکنید ثبت نام به صورتی هست که اکانت شما دائمی هست و لازم نیست هر سرور ثبت نام کنید.البته فعلا شروع این سرور به خاطر اینترنت،به تعویق افتاده ولی بزودی اغاز میشه:

موفق باشید

footballist
14-02-2012, 20:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوباره

منظومه راما،در چهارشنبه 26 بهمن از ساعت 16:00 اغاز به کار کرده.برای عضویت میتونید به این لینک مراجعه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکانت من در بازی Savior هست.کاری داشتید میتونید بهم نامه بدید.بازی خوبی داشته باشید.

موفق باشید.