PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دمای بالای پردازنده i7 لپتاب

alex_love
16-12-2009, 11:44
سلام خدمت دوستان گرامی دمای پردازنده لپتابه من (hp dv6 2020 ) وقتی که در حال اجرای بازی هستم یا سیستم زیر فشار هست به نزدیک 81 درجه میرسه از کول پد فلزی cooler maste هم استفاده می کنم....
در مشخصات سی پی یو هم در سایت اینتل حداکثر دما رو 100 درجه نوشته....حالا به نظر شما این دما خیلی بالا هست؟برای رفع اون چیکار کنم...
ممنون

Pami
16-12-2009, 13:35
به نظر مياد طبيعي باشه ، شما بستگي به استفاده اي كه از پردازنده ميكنيد دما افزايش پيدا ميكنه ، سعي كنيد هميشه از كول پد استفاده كنيد

amd>intel
16-12-2009, 15:39
از این نونپال استفاده کنید جواب میگیرید
Note Pal Infinite coolermaster
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساختار بهینه شده و مبتکرانه جریان هوا و کنترل نویز
بسیار سبک وزن و قابل حمل
طراحی شده برای همه انواع نوت بوک ها حتی نوت بوک های wide screen
قابلیت خنک کنندگی بسیار بالا با فن های بدون صدا
استفاده مستقیم از برق نوت بوک با کلید on/off پاور
دارای دو پورت USB
دارای محفظه ای در قسمت تحتانی برای نگهداری کابل USB
دارای سطح فلزی توری برای خنک کنندگی بیشتر
دارای چهار باریکه پلاستیکی برای جلوگیری از لغزش نوت بوک در هنگام کار

roteal2007
16-12-2009, 19:44
سلام خدمت دوستان گرامی دمای پردازنده لپتابه من (hp dv6 2020 ) وقتی که در حال اجرای بازی هستم یا سیستم زیر فشار هست به نزدیک 81 درجه میرسه از کول پد فلزی cooler maste هم استفاده می کنم....
در مشخصات سی پی یو هم در سایت اینتل حداکثر دما رو 100 درجه نوشته....حالا به نظر شما این دما خیلی بالا هست؟برای رفع اون چیکار کنم...
ممنون

زیاد خودتو ناراحت نکن به هر حال تو اچ پی عادیه اینم در نظر بگیر که شما داری پیر لپ تاپو در میاری{با باری}
در نهایت توصیه دوستان رو میکنم از کول پد های مرغوب و تاثیرگذار استفاده بشه.:10:

alex_love
17-12-2009, 17:01
خیلی ممنون از دوستان عزیز ... یکی رو از ناراحتی درآووردید....
کول پد منم از همین سری Note Pal هست ولی به قول دوستان فکر کنم زیاد مرغوب نباشه و از نظر گردش هوا هم مشکل داشته باشه امیدوارم بتونم این مدل که amd>intel عزیز معرفی کردن رو پیدا کنم...بازم از دوستان تشکر می کنم....

r_22009
12-01-2010, 17:48
برای لپتاپ زیاد عادی نیست اما برای hp عادیه!!!!!!!!!!:27: