PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Splatterhouse

Turok-71
16-12-2009, 07:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام:Splatterhouse
ناشر:Namco Bandai Games
سازنده:Battle Rocket
پلتفرم:Xbox , PS3
سبک:Action
رده بندی سنی:M +18
تاریخ عرضه: NOV 23 2010

غولآخری شبیه به کینگ کنگ

داستان بازی مربوط به شخصی به نام Rick است که همراه دوست دخترش که جنیفر نام دارد در حال تحصیل در یک کالج است در یکی از روزها جنیفر به طور ناگهانی ناپدید شد و هیچ ردی از او به دست نیامد Rick تصمیم گرفت که جنیفر را پیدا کند و در جستجویی که انجام داد فهمید که استاد کالج یعنی دکتر West جنیفر را ربوده است و ماجرا وقتی پیچیده تر می شود که دکتر West به یک موجود جهش یافته و وحشی تبدیل شده است دکتر West که حالا تبدیل به یک هیولا شده است جنیفر را به منطقه ای به نام Carnival برده است و در آنجا او را زندانی کرده است.در موازات این داستان موجودات جهش یافته در سراسر جهان در حال تولید مثل و تخم ریزی هستند که کم کم سطح کل جهان را به تسخیر خود در می آورند.Rick برای پیدا کردن جنیفر به منطقه ای به نام Carnival سفر می کند.

ضربه ی کاری...

Rick در مبارزات با استفاده از دو دست خود در مقابل موجودات وحشی ایستادگی می کند و در کنار شما سلاح هایی مانند چوب بیسبال و یا ساتور هم یافت می شود.سیستم مبارزات بسیار پیشرفته و وحشیانه است که در طول بازی با دریایی از خون موجودات جهش یافته روبرو خواهید شد.Rick می تواند با قدرتی فوق العاده به دل دشمنان بزند و به معنای واقعی کلمه سرهای همه ی آن ها را از تنشان جدا کند.او هم چنین قادر خواد بود با ترکیب چندضرب های متفاوت حملات جذاب و زنجیره واری را به نمایش درآورد که برای هر بازیکنی بدون شک جذاب خواهد بود.بر اساس تصاویر بازی مشخص شده است که Rick می تواند اندام از دست رفته خود را در طول زمانی کم بازسازی کند.(مثل لوگان در ایکس من) در طول بازی Rick می تواند با کشتن دشمنان امتیازاتی جمع آوری کند و با امتیازاتی که به دست می آورد حرکات جدیدی را باز کند که توانایی انجام حملات خاص و قدرتی را به او می دهد که برای از سر راه برداشتن سریع تر دشمنان به کار شما می آید.عناصر پلتفرمر یا سکوبازی در جای جای بازی پراکنده شده اند که می تواند شما را از کشتار محض رها کند و یا به عبارتی دیگر متنوع بودن مراحل را زنده نگه دارد.

مبارزات تن به تن

شخصیت Rick از ظاهر دیگر نقش اول های این سری از بازی ها برداشت شده است.طراحی او از Jason Voorhees الهام گرفته شده است که طراح اصلی این نسخه در حال حاضر می باشد.ماسک ترور معروفRick در این عنوان تغییر کرده و شبیه به یک ماسک هاکی شده است که البته اسکلت اصلی حفظ شده و تغییری نکرده و مانند طراحی Splatter 3 است.هم چنین ذکر شده است که همان شخصی که در عناوین اصلی این سری به جای 111111 صحبت کرده است در این عنوان هم این کار را انجام می دهد.با توجه به واکنش منفی طرفداران سرسخت این سری در رابطه با غولآخر بازی (Biggy Man) که به خاطر هیکل چاقش این اسم روی او گذاشته شده سازندگان تصمیم گرفتند که این غولآخر را دوباره و از نو طراحی کنند.در کل این بازی با توجه به مبارزات جذابی که دارد انتظار می رود در سبک خود حرفی برای گفتن داشته باشد و به عنوانی خوب بدل شود.

عکس ها:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلرها:
Crunchy Teaser

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNYC Comic-Con 09: Exclusive Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWorld Exclusive Debut Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNYC Comic-Con 09: Interview

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع:

R.P.G
16-12-2009, 14:55
بیچاره BottleRocket که به خاطر Splatterhouse تعطیل شد.:27:
دوباره اومده که بازی رو جمع کنه.
واسش دعا میکنیم که بتونه فروش خوبی داشته باشه!!!:31:
گر چه من که کنسول ندارم و نمیتونم تجربش کنم.

در ضمن تشکر البرز.

Turok-71
17-12-2009, 04:33
البته یه جا خوندم که خود نمکو ساخت بازی رو به عهده گرفته ولی نمیدونم تا چه حدی درست باشه!!

R.P.G
18-12-2009, 16:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:

mohammadaliarmin
18-12-2009, 21:14
یه سوال تکراری
امکان داره برا پی سی بیاد آخه من با بازیهایی که شخصیتشون بزرگ جثه باشه خیلی حال می کنم مثل هالک

Turok-71
19-12-2009, 06:34
یه سوال تکراری
امکان داره برا پی سی بیاد آخه من با بازیهایی که شخصیتشون بزرگ جثه باشه خیلی حال می کنم مثل هالک
تا جایی که من دیدم فک نکنم واسه PC بیاد ولی انسان به امید زندس دیگه!:31:

Turok-71
31-10-2010, 14:36
اوه اوه...تار عنکبوتا رو...:دی
مال 317 روز پیشه...
و
طی خبری که توسط شرکت سازنده اعلام شده و با توجه به تاخیر های متعدد این بازی منوره و پیر کردن عده کثیری از گیمرهای متشخص بالاخره تاریخ 23 نوامبر 2010 یعنی حدود یه ماهه دیگه برای عرضه بازی در نظر گرفته شد...
و
شایان(779:دی) ذکره که بازی ترکیبی از سکوبازی ، حل پازل و مبارزات وحشیانس.اولین بازی این سری در سال 1988 به بازار عرضه شده...شما در نقش یک دانشجو هستید که به دنبال دوس دخترشه..(مثه خودم:دی) که طی ماجراهایی به یک ماسک دست پیدا میکنه و قدرت های ماورایی به دست میاره...
همچنین بازی رو میتونید تو خونتون دانلود کنید یا از فروشگاه سر کوچتون بخرید...
و یه نسخه موبایل هم عرضه میشه که بر روی سیستم های آیفون و ویندوز موبایل قابل اجراس...

Alireza.M67
31-10-2010, 15:40
حاجی اون تریلرهای پست 1 توشون جدید هم هست یا همه قدیمین ؟

شما در نقش یک دانشجو هستید که به دنبال دوس دخترشه..(مثه خودم:دی)

یعنی دارید گرگم به هوا بازی می کنید ؟:31:
در هر صورت موفق باشی :10:

Turok-71
31-10-2010, 16:16
نه همه قدیمی هستن...
خواهش میکنم....:دی

mosolim
31-10-2010, 18:15
سلام
به نظرم داستان بازی کلیشه ایه. باز یکی گم میشه ، یه دکتر دیونه که یک سنگ انداخته تو چاه هزار تا عاقل نمیتونه درش بیاره و یه فردین داریم که ایندفه یه خورده غول تشنتره. خداکنه حداقل گرافیک و گیم پلی خوبی داشته باشه. تو این بازار بازی که الان راه افتاده و هر دم از این باغ بری میرسد باید خیلی کار کنن تا بتونن حداقل یه فروش موفق داشته باشن.

resident_evil
31-10-2010, 20:31
سلام
به نظرم داستان بازی کلیشه ایه. باز یکی گم میشه ، یه دکتر دیونه که یک سنگ انداخته تو چاه هزار تا عاقل نمیتونه درش بیاره و یه فردین داریم که ایندفه یه خورده غول تشنتره. خداکنه حداقل گرافیک و گیم پلی خوبی داشته باشه. تو این بازار بازی که الان راه افتاده و هر دم از این باغ بری میرسد باید خیلی کار کنن تا بتونن حداقل یه فروش موفق داشته باشن.

کم لطفی میفرمایید دوست عزیز . نمیدونم تریلر از بازی دیدی یا نه اما اگه دیده باشه نمیگی امیدوارم گیم پلی خوبی داشته باشه ! البته من یکی مرض دارم کلا هر بازی که بیشتر خین و خین ریزی و خشونت داشته باشه عاشقش میشم شاید شما این مشکل رو نداشته باشی : دی سلاخی کردن رو به شدت دوست دارم این بازی هم اوجش ـه !

mosolim
01-11-2010, 11:20
کم لطفی میفرمایید دوست عزیز . نمیدونم تریلر از بازی دیدی یا نه اما اگه دیده باشه نمیگی امیدوارم گیم پلی خوبی داشته باشه ! البته من یکی مرض دارم کلا هر بازی که بیشتر خین و خین ریزی و خشونت داشته باشه عاشقش میشم شاید شما این مشکل رو نداشته باشی : دی سلاخی کردن رو به شدت دوست دارم این بازی هم اوجش ـه !
سلام
تریلر رو ندیدم . اما از شات های بازی میشه فهمید که گرافیک خوبی داره. حالا شما هم میگی گیم پلیش خوبه پس حتما خوبه. اما در مورد این روحیه ای که داری خیلی جالب نیست. سعی کن منعطف تر باشی:31:.

Leon-117
24-11-2010, 09:17
لينك هاي بازي برا X360 اومد.(Region Free)

aha2012
24-11-2010, 12:04
گرافیک بازی cell-shadeه؟؟

halflife g
24-11-2010, 12:36
Eurogamer به بازی امتیار متوسط 6 رو داد.......... .

.

mosolim
24-11-2010, 23:37
سلام
بازی رو کسی اجرا کرده یا که اینم مثل بازی های اخیر نیاز به اپدیت و دنگ و فنگ داره؟

tommy vercetti
25-11-2010, 00:26
سبک بازی رو میشه بفرمایید؟
ممنون.

Gregar
25-11-2010, 01:00
به نظر بازیش یه چیزی تو مایه های Shank ولی از نوع سه بعدیه . طرف هیکله و دنبال دوست دخترشه . خشونت هم بالاست و ... کلا یه چیزی تو همون مایه هاست

aha2012
25-11-2010, 01:10
سبک بازی رو میشه بفرمایید؟
ممنون.
سبک بازی:بزن بکش برو جلو:31::31:
سبکش اکشن هست.همین
به نظرم بازیه موفقی نمیشه.من از الان بهش نمره ی 6.5 میدم و مطمئن هم هستم که گیم اسپات هم تو همین حدودا نمره میده

mehdi30nema
25-11-2010, 10:29
من دیروز بازی را گرفتم و روی همون آپدیت قدیمی اجرا کردم .
کلا یک ربع بیشتر بازی نکردم .
تو همین یه ربع یه جونورهایی مثل مور و ملخ از اطراف میریزن سرت و فقط باید بزنیدشون . صفحه تصویر هم کاملا خونی میشه

resident_evil
25-11-2010, 12:32
من دیروز بازی را گرفتم و روی همون آپدیت قدیمی اجرا کردم .
کلا یک ربع بیشتر بازی نکردم .
تو همین یه ربع یه جونورهایی مثل مور و ملخ از اطراف میریزن سرت و فقط باید بزنیدشون . صفحه تصویر هم کاملا خونی میشه

اصلا پایه و اساس بازی روی خون هستش و کلا نباید انتظار بالایی داشت ازین بازی . اولین امتیازش هم 6 بوده ولی من خودم به شخصه خیلی دوسش دارم البته هنوز به دستم نرسیده

Spaniuly
25-11-2010, 12:34
فایتینگش سبک دارکسایدرز یا کسلوانیا نیست؟ می خوام برم بخرم بازی سوم شخص اکشن کلا حال می ده به من روی ایخس باخس

resident_evil
25-11-2010, 12:56
فایتینگش سبک دارکسایدرز یا کسلوانیا نیست؟ می خوام برم بخرم بازی سوم شخص اکشن کلا حال می ده به من روی ایخس باخس

تریلرهایی که من دیدم بیشتر از مشت و لگد استفاده میکنه سلاح هم میتونه برداره و دست دشمنان رو هم میکند ازشون به عنوان سلاح استفاده میکرد . کلا فکر کنم خوشت بیاد

masoud93
26-11-2010, 12:22
یکی که بازی رو خریده بیاد یه خورده توضیح بده ببینیم خوبه یا نه.

مثلا گیم پلیش و گرافیکش چجوریه و ...

ممنون.

halflife g
30-11-2010, 21:29
امتیازات بازی :

gamespot 4.5/10
cheat code central 7.8/10
planet xbox360 8.2/10
destructoid 7.5/10

میانیگنشم واسه x360 حدود 65 و واسه ps3 حدود 62 هستش.

خوبیهایی که گیم اسپات گفته:

بعضی الهام های زیبای هنری
داستان در چند مورد turn های جالبی داره
میتونید از اعضای قطع شده بدن به عنوان سلاح استفاده کنید

بدیهایی که گیم اسپات گفته:

پلتفرمینگ بد
مردن های بی مورد در قسمت side scroll که همون دو بعدی منظوره.
دوربین متزلزل و عصبی
زمان های طولانی لودینگ
انواع گلیچ ها و جزییات خراب

.

Alex Fera
03-12-2010, 13:11
آقا جاتون خالی دیشب ساعت 3 داشتم بازی میکردم یه دفعه با لگد زدم تو سر یکی کلش پرت شد خون رو LCD رو گرفت چه فازی داد

من که به خاطر همین صحنه هاش تا آخرش میرم حالا گیم اسپات میخواد 0 بده از هری پاتر جدیده بدتر نیست که انگار داری توی سگا مگادرایو بازی میکنیش

resident_evil
05-12-2010, 23:55
loading های طولانی و اعصاب خورد کن
دوربین افتضاح
کاملا یکنواخت و خسته کننده ! تنوع Enemyها شاید به 5 6 عدد برسه از یه جایی به بعد هم که کلا Boss Fight میشه ! من یکی که دیگه حوصلم سر رفته بود .
اصلا اون چیزی نبود که انتظار داشتم

5.5/10