PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت اینترنتم 3773 !!!!

ashkan 261
16-12-2009, 02:24
اینترنتم وایرلس هست .
امشب اتفاقی سرعتم انقدر شد . به نظرتون رکورد اینترنت خانگی ایران چند مگابایته ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ashkan 261
16-12-2009, 04:39
oooooooof
بیشتر شد

KING_DESIGNER
16-12-2009, 06:35
بگو ماشالا :31:

saeedn70
16-12-2009, 06:56
سلام دوست عزیز برو اینجا یه تست بگیر ببین سرعت دانلود و پلودت چه قدره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد بگو از چه شرکتی گرفتی.....هزینش برای چند ماه چه قدر شده.....

ashkan 261
16-12-2009, 11:21
سایتی که تست گرفتم درست بود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

الان که صبح شد درست شد . سرعت واقعی من 128 هست ، اما دیشب بخاطر مشکلات فنی اتفاقی سرعتم انقدر شده بود ، ظاهرا ای دی اس ال بالای یک مگ نمیشه ، مال من وایرلس هست که اینطوری شد .

شرکت سورتمه ی هشتگرد هست ، تحت اینترنت اورست تهران

اینم یه عکس از دانلودم

ashkan 261
16-12-2009, 11:26
سایتی که تست گرفتم درست بود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

الان که صبح شد درست شد . سرعت واقعی من 128 هست ، اما دیشب بخاطر مشکلات فنی اتفاقی سرعتم انقدر شده بود ، ظاهرا ای دی اس ال بالای یک مگ نمیشه ، مال من وایرلس هست که اینطوری شد .

شرکت سورتمه ی هشتگرد هست ، تحت اینترنت اورست تهران

اینم یه عکس از دانلودم

saeedn70
16-12-2009, 11:28
دوست عزیز سرویس من هم 128 هست adsl ولی چون حجمی گرفتم سرعتش رو زیاد کردن تا حجم زودتز تموم شه...

همیشه ثابت همینقدره :

ashkan 261
16-12-2009, 12:15
درسته ، من تا یه مگ دیده بودم ، اما تاحالا چهار مگ از نزدیک ندیده بودم :D

maziarb
16-12-2009, 16:59
فوق العاده بود،چند گیگ دان داشتی؟

ashkan 261
16-12-2009, 17:57
نا محدود هست سیستمم ، توی هشتگرد اندازه تهران و کرج استفاده نمیشه از اینترنت ، تو محل خودمون بجز کافی نت فقط من وایرلس دارم

زنگ زدم به شرکت گفتم سرعتم 4 مگه گفتن نههههههههههههههههههههه گفتم ارهههههه

بعد قرار شد کم کنن، الان کم کردن شده 700 :27: نمیدونم آفتاب از کدوم طرف درومده که یه کمی هم نورش به ما تابید
من یه زمانی دایل اپ داشتم ، با اون دانلود های 300 مگی هم میکردم . دیشب مثل عقده ایا ده تا نرم افزار 1 گیگی دانلود کردم راپیدشر ایپیمو بست !
فایر فاکس طوریه که بیشتر از 10 تا لینک دانلود بدی بهش اونکیارو نگه میداره تا بعدیا تموم بشه ، مال من بیشتر از ده تا پارت بود ولی توی سه ساعت همرو دانلود کرد

saeedn70
16-12-2009, 18:00

دوست عزیز ازت خواهش میکنم دیگه این کارو نکن.....

مطمئن باش تو ایران اینترنت اینقدر گرونه که اگر برای شما رو 4 مگ ثابت هم بدون اطلاع اونها بالا بره نباید زنگ بزنی مطمئن باش حرام نیست...

ashkan 261
16-12-2009, 18:13
اره ، بعد از زنگ زدن پشیمون شدم که گفتم ، اما فعلا که زیاده . گمونم اینا هم میخوان حجمی کنن

امروز دیدم سایتشون اکسپایر شد :D
everest.net
البته من سایت یکی دیگه از شرکت هارو راه انداختم به عنوان بتا اما هنوز وایرلس نتونستم ازشون بگیرم انتن نداره

A.M.D.D.E.V.I.L
16-12-2009, 18:24
بابا خوشا بحالت باد من كه تو عمرم فقط 1 بار از اين شانس ها پيدا كردم كه اوم واسه 2 ساعت بود سرعتم شده بود 521/33kbps كه بدون اينكه به كسي زنگ بزنم اوده به سرعت معمول خودم 128kbps

ashkan 261
16-12-2009, 18:41
ایشالا تا دو سال اینده با پیشرفت وایمکث 2 مگ میتونیم بگیریم ، اسکای فیبر هم اگر گسترش پیدا کنه ده مگابایت میشه سرعتمون

ardavan_2008
16-12-2009, 23:54

واسه من خیلی کم این اتفاق میفته که بره رو 120!موقعه ای که اتفاق میفته زنگ میزنم میگم چرا این انقدر سرعتش پایینه:31:حالا تو بر عکس عمل کردی!

xxa
17-12-2009, 00:27
خب شرمت ADSL ما هم بیشتر شبا قات میزنه +100 کیلو بایت دانلود میده ( البته 512 دارم شبانه رایگانش قات میزنه )

KING_DESIGNER
17-12-2009, 05:32
این یه دلیل بیشتر نباید داشته باشه
البته بر مبنای حدس و گمان !! چون خودم پی گیری نکردم ولی اگه کردم حتما نتیجه رو میزارم
این اتافقا بصورت مشابه برای چند کاربر ADSl هم پیش اومده که بنا بر اطلاعات خودم یک حدس میزنم
به نظر من گاها پیش میاد هنگامی که یک کاربر جدید رو به سرور توی مرکز مخابراتی تعریف میکنن احتمال این که برای چند دقیقه سرور رو DOwn کنند تا کاربر جدید رو معرفی کنند به اصطلاح خط رو رانژه کنند در حین این مدت پیش میاد که برای یک کاربر دسترسی تصادفی به خطوط اصلی پیش بیاد
در واقع خط چند نفر رو قطع میکنند تا کارت و پورت جدید رو برای مشترک جدید در مرکز نصب کنند در این حین ممکنه برای چند دقیقه و یا چندساعت نه بیشتر شما بتونی از پورت اصلی استفاده کنی که برای 30-40 نفر شیر شده
و حالا این کار بصورت رندوم هر بار بین یه کاربر میفته
مشابه همین عمل هم در هنگام داونلودهای خودتون اتفاق میفته
وقتی که شما در حال دانلود سه تا فایل مختلف باشید پیش میاد که دوتا فایل رو STop کنید و یک پنجره دانلود رو روشن نگه دارید یهو میبینید که سرعتش 3 برابر شد دلیلش هم اینه که سرعت دوتا فایل دیگر روی این پنجره اعمال شده !!
البته فکر نمیکنم به همین راحتی باشه ولی بر پایه حدس و گمان گفتم از اونجایی که تمامی سرورها از یک نرم افزار accounting مبتنی بر وب مانند ibsng که یک نسخه قانونی هست استفاده میکنند بعید میدونم که این فریمویر بتونه اشتباهی بکنه
در واقع اشتباه زمانی پیش میاد که یک منبع خارجی رو بخواهند به سیستم معرفی کنند
خالا در وایرلس هم همین مشکل ممکن است پیش بیاد ولی نه در مرکز مخابراتی بلکه در سرور اصلی که در خود شرکت موجود است
امیدوارم که منظورمو کامل متوجه شده باشید:20:

ashkan 261
18-12-2009, 00:23
اخه مودم adsl که بیشتر از یک مگ نمیکشه . مگه میکشه ؟
منم با adsl سرعت دانلود 125-120 رو دیدم ، نمیدونم چرا حجمی نمیکنن اینترنتو ، اینا که میتونن بدن چرا نمیدن ؟

KING_DESIGNER
18-12-2009, 09:07
اولا مودم دی اس ال تا مقدار سقفی که مجاز هست رو میکشه ( فکر کنم 54 مگ باشه ) پس کشورهای دیگه که 12 مگ دارند چیکار میکنند ؟
دوما : چرا حجمی نمیکنن ؟؟ مگه الان حجمی نیست ؟ نصف بیشتر isp ها دارند حجمی کار میکنند نمونه اش همین صبانت
باید بگی چرا نامحدود نمیکنن
اینها میرن ک ماه اینترنت نامحدود 100 مگی از مخابرات میخرن تقسسیمش میکنن به چندتا 2 مگابایتی که توی مراکز مخابراتی به مشتری تحویل میدهند
درست مثل همین شرکتهاییی می مونه که آب معدنی میفروشند
اینها میان یه چشمه آب معدنی از دولت اجاره میکنن و بصورت بطری و بشکه در میارن و میفروشن حالا اگه آب چشمه خشک بشه به کسی مربوط نیست اگه آب چشمه به اندازه یه دریا بیرون بزنه به کسی مربوط نیست دولت پول آب رو گرفته کنتور هم نداره که هر لیتر آب چقدر باشه
این قضیه هم باری اینترنت ما صدق میکنه
دولت یه پهنای باند 100 مگاباتی رو به این شرکتها میفروشه و اونها بصورت حجمی میفروشن
اینجوریه که شبها دانلود رایگان دارند
چس پرا بچه ها هرشب یک گیگ دانلود دارند ؟؟؟ ولی دو گیگ مصرف روزانه دارند ؟ دلیلش واضحه چون وقتی ارو دو گیگ بفروشه سودش بیشتر از وقتیه که یک ماه نامحدود اینترنت دو مگ رو بده بیست تومن خودت حساب کتاب کن ببین سود توی کجا بیشتره.

MaSoOd
18-12-2009, 10:18
اینترنت منم همیشه قاطی داره :دی 

totayma
18-12-2009, 23:32
داداش من جاي تو بودم با IDM ميزدم پدر اين ISp رو در مياوردم تا بفهمه ما ايرانيا هم سرعت خوب داشته باشيم درست استفاده مي كنيم...فكر كنم اگه با IDM زده بودي دورو بره 600KB/s ميگرفت:20:

KING_DESIGNER
19-12-2009, 18:00
منم همچین سرعتی داشتم کل اینترنت رو جارو میکردم میریختم تو بشکه !!! درشو میبستم نگه میداشتم برای روز مبادا بشینم با خانوم بهچه ها فیلم نگاه کنم :31:
به نظرم بهترین کار همینه بشین فقط فیلمهای نایاب رو دانلود کن چون فیملهای روز رو میتونی از ارشیودارا به قیمت مفت 80 تومن بخری
ولی نرم افزار های نایاب رو چیکار میکنی ؟؟؟
پس بیشترین کار رو روی چیزای نایاب و پر حجم بکن
یکی از دوستای من 15 گیگ نرم افزار برای شرکت نفت گرفته بود فروختش بهشون 45 میلیون
یک نرم افزار نیااب بود که قفلش حدود 100 میلیون قیمتش بود این یارو رفیق ما قفل شکسته شو گیر آورده بود و با کرک فرستاده بود اونجا و خوب پولی هم به جیب زده بود
من جای تو بودم وقتمو حروم نمیکردم
:27:

totayma
19-12-2009, 18:23
جدا؟...اگه اينجوريه م هم بريم تو كار برنمه فروش بابا خوراكم از اين كاراس ..:31:حالا بخوايم يه چي گير بياريم بفروشيم به اين شركتا بايد چيكار كنيم دوست عزيز؟:5:

MaSoOd
19-12-2009, 22:21
اگه کسی همچین سرعتی رو داشته باشه بعد مدتی ! خسته میشه چون چیزی نمیمونه که دانلود نکرده باشه 

الان تو کشورایی مثل هلند سرعت اینترنت اونقدر بالاست که کسی فیلم رو بر روی هاردش دانلود نمیکنه و مستقیم آنلاین نگاه میکنه 

maziarb
19-12-2009, 22:38
خدا رو شكر وضع اينترنتمون اينقدر بهبود داشته تا همين ٤ ٥ سال پيش همه مجبور بوديم با ذغال كار كتيم

AMIR TERROREST
21-12-2009, 17:20
اگه کسی همچین سرعتی رو داشته باشه بعد مدتی ! خسته میشه چون چیزی نمیمونه که دانلود نکرده باشه

الان تو کشورایی مثل هلند سرعت اینترنت اونقدر بالاست که کسی فیلم رو بر روی هاردش دانلود نمیکنه و مستقیم آنلاین نگاه میکنه

بابا نگید اینا رو خون جلوی چشامو میگیره
ضمنا با 512 هم میشه انلاین فیلم دید من امتحان کردم ما یه بار 512 گرفتیم 1 روز گذشت کردنش 128

totayma
21-12-2009, 17:46
اخه مشكل اينجاست اين سرعتا شير ميشه و 512 واقعي كه با كيفيت باشه دست كسيو نمي گيره...بعضي وقتا شده من 100KB/s دانلود داشتم با IDm ولي سايت بز نميشددددد!!!:13:

KING_DESIGNER
21-12-2009, 21:48
دوست عزیز اون که ساینها باز نیمشه حکایت دیگریست
حکایتیسیت غریب به نام بستن پورت های HTTP , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که گاها در وقتی که مدیران صلاح بدانند شیرشو میبندند و نمیزارن یه وب سایت باز بشه مثل امروز و چند وقت پیش
هم از مخابرت میتونن این کار رو بکنن هم از شرکتی که اینترنت میگیری
شماره اون پورت 80 هست که بزرگترین پورت و مهمترین پورت سیستم هست
فکر نکن پورت مثه سولاخه که با انگشت بازش کنی !!! نه اینجوری نیست راه داره ولی نمی ارزه بزاری بعد از 2 دقیقه باز بشه سنگینتری ولی اگه نشد دیگه نمیشه مگه این که یه دوره شبکه خونده باشی
بلی برادرم همچین حکایتیست:2:

...ALI...
27-12-2009, 20:58
آقا کاش ما از این شانسا داشتیم.
من 128Kb/s دارم.هیچوقت سرعتم بیش تر از 15 KB نرفته اون وقت شما....!!!!!!!!!!:18:
من می خواستم adsl ام رو عوض کنم کرمان زندگی می کنم.
تو شهر ما shuttle, parsonline فعال هستن. نمی دونم حالا شرکت دیگه ای هم هست یا نه. البته یکی هم هست به اسم دیده بان نت که فکنم مخصوص کرمانه که می گم از بقیه بهتر.
شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

mahmood_ahv
02-01-2010, 15:55
به نظر شما بچه ها سرعت 1 مگابایت دانلوش چقدره ...

hatefRad
04-01-2010, 00:17
من رکورد دانلودم 252 کیلوبایت در ثانیه با ای دی ام ه ولی تو دیگه ..... :دی